PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 29.Hafta | Beşiktaş 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Serdar A
10.04.2010, 22:06
Pozisyonun penaltı ile ilgisi yok . O kadar kısa mesafede , doğal vucüt salınımını bir anda durdurup elini çekebileceğini iddia eden bir biyonik adam varsa , samimi söylüyorum buralarda harcanıyor . Kaldı ki , değip değmediği muamma , değdi ise topun yönü değişmedi . Bu sebepten ,değdi ise hakemin görmesi çok zor .

Sezer Badur gelecek sezonun kadrolarında yer bulabilecek bir isim . İlk tercih olmaz fakat sezon içinde mutlaka işe yarayacaktır .

Ceyhun'un standart problemi var . Bu gün oynadığı kısa sürede , kendi pozisyonunda ligin en iyisi gibiydi . Bunu her maça yaymayı başarsa Avrupa çapında futbolcu olacak . Sabırla bekliyoruz .

Selçuk'u izlerken Tugay'ı izler gibi oluyorum . Bu gün yaptığı top kayıplarında takımın alışılmışın dışında bir şablonda olmasının rlü büyük .

Serkan takımın demirbaşı . Transfer sayfalarında her hafta Murat Ceylan diyenlere her hafta çok güzel cevaplar veriyor . Futbolu olgunluk dönemine girdi , enerjisini daha akıllıca harcıyor , daha güçlü , savunma sezgileri daha iyi ve çok daha tecrübeli . Bundan böyle takımın sağ bekinde o olmalı .

Takımımda bu dört yerli futbolcu olduğu için büyük memnuniyet duyuyorum .

Alika87
colman süperdi dostum

o zaman top kayiblarini ve hata paslari görmedin, colman bugün cok bozuktu.

Remzi
Hiddink bizim oyuncular için neler düşünüyordur acaba ?

Egemen Hakkında çok iyi şeyler düşünüyordur mesela. :)

Oruç
10.04.2010, 22:07
Fenerlilerden inciler.:)

- Maci Maci trabzon hakketti‚ top bir turlu girmedi kaleye.
trabzon hakketti‚ top bir turlu girmedi kaleye.

- mac bitti.bjk balına 1 puan daha aldı.

- Şenol Hoca bu takımı ligin başında alsaydı en kötü ihtimalle 2. liğe oynuyorlardı..

- yalniz trabzon cok zor‚ hele hele son hafta oynayacak olmamiz cok can sıkıcı.

- Umut bulut son dönemlerde oynadıgı futbolla bu ligdeki en faydalı forvet bence.

- Şenol Güneş bence bu maçın yıldızıydı. Tam Trabzon sahada durmuşken‚ Beşiktaş oyunu kontrolüne almışken yaptı değişiklikleri ve oyunun kaderini değiştirdi‚ ligin kaderini de.

- Onu bunu geçtim‚ bu Onur muhteşem bir kaleci..Bir kaleci kalesinde ancak bu kadar güven verebilir..Tek kelime ile Harika..

- Trabzon bu siralar gercekten cok iyi oynuyo... insaallah bizim sampiyonlugumuz son haftaya kalmaz..
cok zor olacagi kesin..

- Trabzon´da kaleci Onur ‚ Alanzinho ‚ Selçuk ‚ Colman ve dalga geçilen Umut iyi oyuncular bence. özellikle Alanziho harika bi adam bu ligin en kolay çalım atanlarından birisi.

Kader KORELİ
Hiddink uyuma Serkana ve Giraya iyi bak:)

Serkan cok iyi oynadi, Hiddink'in gözüne girmistir umarim. Giray ise Egemen gibi milli takim seviyesinde degil.

inprise
oyuncuları ve hocamızı tebrik ediyorum. Yıllarca savruk dağınık ne eli ayağına dolaşan takım gitmiş ve yerine ne yaptığını bile stoperleri bile dam dum vurmayan (en çok dam dum vuran cale) iyi organize olabilen bir takım gelmiş. Şu futbolu Ersun yanal zamanındaki bjk maçındaki futbol ile kıyaslayamam bile. Takımın iyi yolda olduğu belli bir de şu gol sorununu çözebilesek, ama sanki topta sevmiyor bizi ? yoksa bize mi öyle geliyor ?

mesut61
macı ındırecegımız adresı ozelden gonderebılır mısınız ? malum Kore den macı ızleyemedık.

U.Sadıkoğlu
Colman için bu cümleyi kurabilen bir adam ile aynı yerde futbol konuşmak beni rahatsız eder.

Colman bazılarının aklının alamayacağı kalitede bir oyuncudur. Ön liberoya koy oynasın, göbeğe koy oynasın, forvet arkasına koy oynasın, kanada koy oynasın hemde sırıtmadan! Bana göre en iyi 2 orta alan oyuncusundan biri Colman diğeri de Ernst bu ligde!

Bu maç için konuştum..
Colman mücadelemi etti ? Önünden geçen topları izledi topa basmadı bile takım iyi oynadığı için fazla göze batmadı Ceyhun girdikten sonra orta sahanın nası toparlandığını hepimiz gördük ilk yarıda alanzinho dışında ileriye top taşıyan adamımız yoktu.
Kafa topundada zamanlama hatası yaptı Colman'ı BU MAÇTA beğenmedim mücadele etmedi ve hiç istekli değildi..

Aksini iddaa ediyorsan bana maç içinde yaptığı olumlu hareketleri yazabilirsin.

Oruç
10.04.2010, 22:08
Resmi sitede tek bir haber yok maçla ilgili, tek bir fotoğraf yok. Şaka gibi.

Ilelioglu
Kardeşim hakem hatalarından en çok başı yanan takım biziz eyvallah ama ben " Egemen'in pozisyonu içerdeyse penaltı " diye yazdım yani ne başka maçla ne başka takımla alakası yok beşiktaş'ın 3 puanı haketmediğini futboldan anlamayan insanlar bile anlamışlardır :)

Hakem verse kimse birsey diyemezdi ama vermedi ki bence o kadar abartilacak bir pozisyonda degil ...:)

matalar
umut'un karşı karşıya kaçırdığı golü izledim tekrar ntv'de kafayı yedim ya

bobo nunki daha netti olmayınca olmuyor.yapacak birşey yok.

The Ciks
10.04.2010, 22:09
Inonude bjk ye karsı maç baslarken al sana 4 forvet....umut-teo-alan-burak...dıyoruz hadı yen yenebılırsen dıyoruz....kupa maçımız var dıye...bu sefer orta sahayı sertlestırıyoruz...kıymık bıle batıramıyorlar orta sahamıza sıkıysa gel dıyoruz..gelecegın varsa gorecegın var dıyoruz...bu takım lıgde 2.yarı boyunca yenılmemıs sayıyorum...kayserde 90 da talıhsız bır gol yedık okadar...bu lıgde yenılmesı en zor takım bızız...

Onumuzdekı yıl kazanması kolay bır takım olmamız gerek...meselemız budur...

alan-colman dan bırı fazla....tıpkı gıray-egemenden bırının fazla oldugu gıbı...bır stoper bır ortasaha ...takımın net eksıgı budur...teoya bayıldım ozellıkle ıçerde ış bılen bır partnerle 3. bolgede stoperlerın basını dondurecek bır oyun gorusune hakım...yanına fatıh tekke gıbı bır forvet yada forvet arkası gerek...

yattara bu takımda oyle bır oynarkı...ve oynarsa bu takım neler yapar hayalı bıle ıç gıcıklayıcı...

penaltının penaltı olması ıçın egemenın topun yonunu degıstırmesı gereklı...dokunduysa belkı tırnagı dokunmustur...dokunsada dısarıda dokunmustur penaltı degıl yanı bu net...

song - sılva ve yanına gıtmesı muhtemel sıralamaya gore cale-alan-colman dan bırı gıderse ..3 yabancının enjekte edıldıgı bu takım cosar..colman bu 3 luden ....sanırım kalması gereken ılk ısım...

Oruç
10.04.2010, 22:10
"Normal kabul ediyorum"

0-0 biten Beşiktaş - Trabzonspor maçı sonrası konuk ekipte teknik direktör Şenol Güneş yayıncı kuruluş Lig TV'ye şu açıklamalarda bulundu:

"Biz kendi oyunumuzu oynayıp kazanmak için geldik. İlk yarı denk geçti. İkinci yarı biraz Beşiktaş baskı kurdu. Daha sonra biz oyun kontrolünü elimize geçirdik. Kazanabilirdik, kaybedebilirdik. Tempolu olmasına rağmen daha akıcı oynayabilirdik. Beraberliği normal kabul ediyorum"
Şenol Güneş ikinci yarı oyundan aldığı Teofilo ve maçtaki kalecilerin iyi performansı üzerine: "Teofilo ve takımla ilgili bir takım sorunlar olabilir. Oynattığımızda zaman zaman bağlantı problemleri olabiliyor. Teofilo gayretliydi, iyi niyetliydi. Teo olumsuz değildi. Rüştü tecrübesiyle neler yapabileceğini geçmişte göstermişti bugün de aynısnıı gösterdi. İkinci yarı da Hakan ve Onur için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Sorunumuz gol pozisyonlarında final paslarında yaptığımız hatalardı." ifadelerini kullandı."

sporx.com

serdaracıl
o zaman top kayiblarini ve hata paslari görmedin, colman bugün cok bozuktu.

yapma renktaş gözünü seveyim. bence colman TSL'de mevkisideki en iyi 3 oyuncudan biri.

Ceyhun Öncü
arkadaslar macin özetine nerden bakabilirim?

stormtiger61
Offffffffff be 8tas lilara evlat acisi gibi koydu bu mac var ya. Sinirlerinden oluyor hepsi birden. Deliriyorlar. Delirin topitoplar bizi ilk devredeki macta top oynamadan 2-0 yenmistiler. Alin iste size. Bugun resmen hicbir iddiamiz olmamasina ragmen resmen ezdik.

Helal olsun butun topculara ama once Senol hoca ya, sonra Onur a , sonra da Serkan a.

Barış Burak
10.04.2010, 22:11
bu arada bjk taraftarlarının o küfürlerini duydukça güldüm:d sinirden çatladılar:D yalçın karadenizi niye göstermedi lig tv maç bitiminde:D

Alika87
10.04.2010, 22:12
Colman için bu cümleyi kurabilen bir adam ile aynı yerde futbol konuşmak beni rahatsız eder.

Colman bazılarının aklının alamayacağı kalitede bir oyuncudur. Ön liberoya koy oynasın, göbeğe koy oynasın, forvet arkasına koy oynasın, kanada koy oynasın hemde sırıtmadan! Bana göre en iyi 2 orta alan oyuncusundan biri Colman diğeri de Ernst bu ligde!

ne alaka, colmanin futbolculugunu tartisanmi var??? sadece bu macta cok kötüydü, aksini iddaa eden maca yine baksin.

Hasan ZAİMOĞLU
10.04.2010, 22:13
Beşiktaşlı birinden yorum,

90 dk fenerin şampiyonluğu için yatan salaklar gelmiş burda takım savunuyor.

Ne demeli ? :)
90 dakika siz idiotlar için kalemizi mi açsaydık denilebilir :D

Ilelioglu
"Normal kabul ediyorum"

0-0 biten Beşiktaş - Trabzonspor maçı sonrası konuk ekipte teknik direktör Şenol Güneş yayıncı kuruluş Lig TV'ye şu açıklamalarda bulundu:

"Biz kendi oyunumuzu oynayıp kazanmak için geldik. İlk yarı denk geçti. İkinci yarı biraz Beşiktaş baskı kurdu. Daha sonra biz oyun kontrolünü elimize geçirdik. Kazanabilirdik, kaybedebilirdik. Tempolu olmasına rağmen daha akıcı oynayabilirdik. Beraberliği normal kabul ediyorum"
Şenol Güneş ikinci yarı oyundan aldığı Teofilo ve maçtaki kalecilerin iyi performansı üzerine: "Teofilo ve takımla ilgili bir takım sorunlar olabilir. Oynattığımızda zaman zaman bağlantı problemleri olabiliyor. Teofilo gayretliydi, iyi niyetliydi. Teo olumsuz değildi. Rüştü tecrübesiyle neler yapabileceğini geçmişte göstermişti bugün de aynısnıı gösterdi. İkinci yarı da Hakan ve Onur için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Sorunumuz gol pozisyonlarında final paslarında yaptığımız hatalardı." ifadelerini kullandı."

sporx.com

Su son cümle cok dogru gercekten....:);)

KemalisTS
Artık maçlarımızı bu istanbul denilen dandik memleketin takımlarını tutan eziklerle izlerken ezilmeyip,büzülmeyip sahada Fırtına'nın estiğini görüyor,o eziklerin gözlerindeki korkuyu görüyorum ya o bana yeter.Şampiyonluk falan umrumda değil ki birgün o da olacak buna kesinlikle adım gibi eminim...

serdaracıl
10.04.2010, 22:14
sol kanatta da eksiğimiz var.

magicyattara
10.04.2010, 22:14
Maçın bizim açımızdan kolay geçeceğini söylemiştim..
Bjk maça oyunu kendi yarı alanında kabullendiği bir taktik dizilişle başladı..kontrataklarla gole gitme düşüncesindeydiler..ilk yarı boyunca bu anlayıştan vaz geçmeden oynadılar..Mustafa Denizli gibi kurt olduğu iddia edilen bir Teknik adamın,hele hele kendi sahasında, böylesine aciz bir taktikle sahaya çıkacağını heralde kimse tahmin etmemiştir..
İlk yarı boyunca ayağa paslarla oynayan bizdik..Alanzinho,Selçuk,Colman ve Serkan ilk yarıda yüksek pas yüzdesiyle oynadılar..ilk yarıda göze batan adamlarımız Serkan ve Selçuk'tu..
Umut'un karşı karşıya kaçırdığı pozisyon ve Egemen'in kafa şutuyla yine de gole yaklaştık..

İkinci yarı bjk geçen yıl olduğu gibi üstümüze gelmeyi planladı..maç başlar başlamaz bizim yarı alana yerleştiler..ancak karşılarında geçen yıl ki Trabzon yoktu..bir iki defans hatasıyla ve şans yardımıyla buldukları pozisyondan sonra,sazı elimize aldık..sahada ne bjk kaldı ne de Denizli'nin taktiği..bu sefer mecburiyetten sahalarına çekildiler..çıkacak güçleri yoktu..kolay pozisyon vermeye başladılar..
Şu maçı kazanamadıysak şansımıza küselim..gol olacak vuruşları yapmamıza rağmen olmadı..

Her şeye rağmen Umut Bulut gelecek yıl bu takımda kalması gereken ilk adamdır..mümkünse yanına iyi bir forvet alınsın..
Giray'ın acemilikleri bıktırdı beni..yine de takımda kalmalı ama topu kullanmayı da artık öğrenmeli..
Teofilo maalesef şanslarını iyi kullanamıyor..
Serkan için ayrı bir parantez açmak lazım..çok formda maşallah..onun içinde yaptığı her şeyde zamanlaması mükemmel oluyor..

Şaka maka ortaya bir takım çıkmak üzere..Türkiye liglerinde yenilmesi çok zor bir takım olmaya az kaldı..İyi takviyelerle,yerinde takviyelerle şampiyonluk bu takıma uzak değil..

Son söz ay lav yu Onur..:)

Fanatik34
10.04.2010, 22:15
Senol günes´in en önemli özelligi futbolcularindan maximum verim alabilmesidir. Tabi futbolcunun yetenekleriyle de alakali bir durum bu,

Örnek: Serkan Balci..Milli takima resmen göz kirpiyor. Bugün Yusuf´u bitirdi:D

Giray´i begenmeyenlere: defansta tüm ilk hamleleri yapan Giray, Egemense sadece kacak güresmekle mesgul! Giray´i tamamlamasi gerekirken, akilli sekilde kaciyor, hata yapacagini bildigi icin. Iste o yüzden bu takima Giray´i tamamlayabilecek bir lider (stoper) sart

Barış Burak
adamlar bursanın önünü açtılar diyorlar ya.ne ön açması be umrumuzdamı bursa,iyi kan getirdik sizden.size iyi oldu iyiiiiii.az bile.beter olacaksınız.ağladılar,resmen ağladılar.

Alika87
yapma renktaş gözünü seveyim. bence colman TSL'de mevkisideki en iyi 3 oyuncudan biri.

bende senin senin gibi düsünüyorum, benim dedigim sadece bu mac icin gecerli, cok top kaybetti özellikle ilk yarida, ikinci yarida toparladi biraz olsa, ama tabi her mac süper oynanilmaz.

Arda'
10.04.2010, 22:16
" Ben Trabzonsporum şampiyonu ben tayin ederim" Laz Ziya :D

M.S.SOFU
elimizden kaçırdık diyorum başka bir şey demiyorum
ayrıca sırasıyla serkan,onur,alanzinho,colman ve cale iyiydi

Emre Çömez
Rıdvan Dilmen : `` Maçın adamı Alanzinho diyorum´´ :)

böyle bişi dedi idare edin xD

The Ciks
10.04.2010, 22:17
Bugun engın hamlesını yapabılseydık....bjk yı dagıtırdık ...b yada gabrıç kozumuz olsaydı...engın ın kalması gereken ılk ısım oldugunu da dusunuyorum..ındırıcı darbesı olan ıs bılen oyuncu her zaman faydadır..

Serdar A
10.04.2010, 22:17
Teofilo , takıma uymadı . Henüz ilk maçı , takımı tanımıyor , fizik olarak yeterli değil . Ancak bunlar dışında taktiksel olarak takım kurgusuna pek uyacak görüntü de vermedi . Çalışması gerek .

Maliyet ve takıma katılma tarihlerini dikkate almasam , yabancı sıralamasında şu an son sırada Teofilo Gutierrez duruyor . Kendisini hızla güvenceye almalı . Ona harcanan para , Trabzonspor geleneklerine bakıldığında bir kalemde silinebilecek değerde .

ölümüne61
10.04.2010, 22:18
sadece galibiyet için oynayan futbolcuları ve şenol hocayı tebrik ediyorum onurun maçın son dakikalarına kadar topu hemen elinden çıkarması defans olarak hücuma doksan dakika çıkılması sürekli baskı uygulanması görülmeye değerdi hepinize helal olsun

agasaro
10.04.2010, 22:19
Arkadaşlar bilen varsa cevaplasın: Kupa maçındaki kartlar lig maçını etkiliyor, peki ligdeki kartlar kupayı etkiliyor mu? Serkan Balcı kupada cezalı mı? Yoksa ligde mi cezalı olacak?

mhayri
Ahmet Çakar şov yapıyor ...
Penaltı değil dedi...

Serdar A
Fener bu kadar da direnemez . bjk yi tebrik ederim , şu an bizden 1 puan alabilmeleri büyük başarıdır .

Barış Burak
bugün maçı kahvede izlerken bir olay oldu çok mutlu oldum:D

yaşlı bir dede,yomralı doğal olarak trabzonsporlu
minik torunu,istanbulda doğma büyümeymiş,beşiktaşı tutuyor.
dayısı hep maçlara götürdü bunu alışrı bjk ortamına,havasını atar şimdi dedi,
maç başladı;
benim küçük hemşerim ilk yarı sinirden ağladı:D
ikinci yarıda biz bi yuvarlak olup çocuğa karşı lobi
faaliyetleri yaptık:D o kahve ortamını gördü(trabzonluların kahvesindeydik)
bi yüzü güldü,oynanan topu gördü ikna oldu:D
maç bittiğinde memleketin minik evladı trabzonsporluydu...

Fanatik34
Nerdeyse her mac eksik olan 3 bölge cok acik bir sekilde siritiyor! Stoper, Önlibero ve Santrafor!

Gercek manada bir önliberomuz olmadigi icin, defans hata yapiyor cünkü top cok kolay kalemize geliyor.

Hele forvete ne diyeyim, bugün o kadar bos alan bulmamiza ragmen, bircoguna cok basit top kayiplariyla heba ettik!

Bu arada Onur yan toplardaki zaaflarini kapatabilirse, cok büyük kaleci olabilir

Oğuzhan İnce
10.04.2010, 22:22
Nerdeyse her mac eksik olan 3 bölge cok acik bir sekilde siritiyor! Stoper, Önlibero ve Santrafor!

Gercek manada bir önliberomuz olmadigi icin, defans hata yapiyor cünkü top cok kolay kalemize geliyor.

Hele forvete ne diyeyim, bugün o kadar bos alan bulmamiza ragmen, bircoguna cok basit top kayiplariyla heba ettik!

Bu arada Onur yan toplardaki zaaflarini kapatabilirse, cok büyük kaleci olabilir
hiç iyi yönü yok yani bu takımın,o stada liverpool bile kapanarak geldi,biz önliberosuz deli gibi top oynadık...yine de onur'un yan top zaafını konuşuyoruz harbiden ilginçsiniz

Barış Burak
10.04.2010, 22:22
Teofilo , takıma uymadı . Henüz ilk maçı , takımı tanımıyor , fizik olarak yeterli değil . Ancak bunlar dışında taktiksel olarak takım kurgusuna pek uyacak görüntü de vermedi . Çalışması gerek .

Maliyet ve takıma katılma tarihlerini dikkate almasam , yabancı sıralamasında şu an son sırada Teofilo Gutierrez duruyor . Kendisini hızla güvenceye almalı . Ona harcanan para , Trabzonspor geleneklerine bakıldığında bir kalemde silinebilecek değerde .

ben farabi renktaşıma katılmıyorum maalesef. o çocuk gerçekten la liga havası katıyor takıma. ama uyum sağlayamadığı doğru orada haklı farabi renktaşım. takım teonun paslarına,düşüncesine alıştıkça teo takıma daha iyi alışacak.kumaşının iyi olduğunu topu aldığında belli ediyor.maşaallah,Allah nazardan saklasın,daha iyi olacak inşaallah.

magicyattara
10.04.2010, 22:23
Fener bu kadar da direnemez . bjk yi tebrik ederim , şu an bizden 1 puan alabilmeleri büyük başarıdır .

Aynı görüşteyim..her şey bursadan yana gelişmeye başladı..:)

Barış Burak
10.04.2010, 22:23
iyide bu takımın ön libero problemi yok ki:S çünkü zaten sistemi önliberosuz.türkiyenin tek önliberosuz takımıyız.

Barış Burak
10.04.2010, 22:24
ya bunu söylemeyi hiç sevmiyorum ama,ligin son haftasında fener iddialı girerse bizi yener.ama kupada finale çıkarsakta biz affetmeyiz.

Serdar A
10.04.2010, 22:27
ben farabi renktaşıma katılmıyorum maalesef. o çocuk gerçekten la liga havası katıyor takıma. ama uyum sağlayamadığı doğru orada haklı farabi renktaşım. takım teonun paslarına,düşüncesine alıştıkça teo takıma daha iyi alışacak.kumaşının iyi olduğunu topu aldığında belli ediyor.maşaallah,Allah nazardan saklasın,daha iyi olacak inşaallah.

Teofilo kötü futbolcudur lafı ayrı bir şey , Teofilo takım kurgusunu tamamlayacak oyuncu profilinde değildir lafı ayrı bir şey . Taktiksel olarak ihtiyaca cevap vermiyor . Ancak ilk maçı . Sezon sonuna kadar ısrarla oynatılmalı .

The Ciks
Orta sahaya serkan gıbı rıtmı olan bır atlet almamız olmazsa olmazımız...bırde maç ıçınde ve bundan oncekı cogu mactada goruldu...gıray ve egemen den bırıne muhakkak top kullanma vazıfesı dusuyor oyun ıçınde top bızdeyken ılerı cıkarken...bır tane top kullanabılen stoper de ıkıncı olmazsa olmazımız...alan-colman-cale nın en zayıf halkası cale ...ve gıtmeyı kendı performansı belırledı..ozellıkle bu yıl ılk geldıgı yıla nazaran takıma katkısı yok...herkes uzerıne koyarken cale gerı sarıyor...

song-sılva-cale- yerıne 3 net yabancı cozumdur...sezer ceyhun da bu takımda kalmalıdır...olan tosunumuza olacak sanırım..verımlı buyuk bas ıyı bır topçuyla takas edılmelıdır...

gokhan gonulun yanına sabrı degıl de serkan balcı yer bulmalıdır artık a mıllı takıma....gırayında 1 yıllık olgunlaşma suresını 2 yıla cıkarıyorum...onunda ceyhun gıbı 2 yıla ıhtıyacı var sanırım...

yalnız gırayın yanına ıyı bır sıyah uzum alırsak belkı uzum uzume baka baka kararır...2012 avrupa sampıyonasına gıtmesı cok muhtemel bıraz daha gayret ama...

hamucera
kanal tük te komedi var,

mesut61
10.04.2010, 22:29
bu kadar kişinin içinde adres gonderen yok

Fanatik34
10.04.2010, 22:30
hiç iyi yönü yok yani bu takımın,o stada liverpool bile kapanarak geldi,biz önliberosuz deli gibi top oynadık...yine de onur'un yan top zaafını konuşuyoruz harbiden ilginçsinizCevaba bak, hizaya gel!

"deli gibi top oynadik" , o yüzden mi BJk cok rahat kalemize inebildi? Gercek manada bir Önliberomuz olmadigi icin bu sistemde oynuyoruz!

Hele de Liverpool´a da degindin ya:rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
10.04.2010, 22:30
kanal tük te komedi var,
penaltıyı konuşuyor manyaklar...

Emre Çömez
10.04.2010, 22:31
Sinan Engin : ``bak abi parmaklara bak bak bak´´ :D

Sibel
Bu adaletsiz arenada verdikleri onurlu mücadele için takımı tebrik ediyorum..Her ne kadar gol atamasak da..

Serdar A
Yerli futbolcu kadromuz oldukça iyi seviyede . Verimsiz 3-4 oyuncumuzu daha iyileri ile yenileyebilirsek , takımda 5 iyi yabancı olduğu her sezon sonuna kadar iddiamızı koruruz .

Emre Çömez
10.04.2010, 22:33
oha ! adamlar Egemene ulaşmaya çalışıyorlar yuh ya :D

Barış Burak
10.04.2010, 22:33
Teofilo kötü futbolcudur lafı ayrı bir şey , Teofilo takım kurgusunu tamamlayacak oyuncu profilinde değildir lafı ayrı bir şey . Taktiksel olarak ihtiyaca cevap vermiyor . Ancak ilk maçı . Sezon sonuna kadar ısrarla oynatılmalı .

yanlış anlaşıldım sanırım ama olsun aynı şeyi düşünüyormuşuz demek ki:D

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:34
Oynadigimiz oyundan ve kismen sonuctan memnunum .:)

Gol yememeye büyük önem veren birisi olarak son 2 derbide gol yemeyisimiz umut verici.

Gol ve final paslari sorunumuz ise devam etti,bu kadro yapisiyla da devam edecek gibi.

Keleşoğlu
10.04.2010, 22:34
egemenin pozisyonuna ahmet çakarın yorumu penaltı yok

The Ciks
10.04.2010, 22:35
Teo yu bugun canlı ızleyen fıkrıne deger verdıgım bırı..kuması cok ıyı dedı...aynı gorusteyım..bu takıma level atlatacak yegane topçumuz gıbı duruyor desem cok ıddalı bır soz etmıs olurmuyum bılemem ama..sanırım oyle...

Mesela bır fatıh tekkeyle hatta bır mehmet yıldızla cok cok ıyı olur gıbı...bu takıma sag cızgıde yattarada sart gıbı...1 yıl oynasın yeter bu takıma..atıbayı ozlellıkle atıbayı ıskalamayalım yeter..yada muadılı atlet bırını...colman da selçukta ceyhunda agır..topla ıyıler ama agırlar..mesela selçuk fb dekı emre gıbı hızlı olsa...tadından yenmez...

Ve su kalan kupa dahıl 6-7 maçta ozlellıkle gabrıcı kemıksız 90dk ızlemelıyız..tamam ıyıde net bır karar verebılmelıyız hakkında...

Sümeyye Şahin
10.04.2010, 22:35
Serkan Balcı, çıkmayacak uzun süre hafızamdan.

futbalski60
10.04.2010, 22:36
Takımın mücadelesi yardımlaşması her zaman ki gibi yine üst düzeydi yanlız maça çıkan ilk 11'in hatalı olduğunu umarım anlamışızdır. 4 hücumcuyla pozisyon zenginliği kazanırız diye bir şey yok burda önemli olan uyum Umut-Teo-Burak-Alanzinho dörtlüsü ilk yarıda bir tane organize atak geliştiremedi. Özellikle 3'e 3 yakaladığımız pozisyonları harcadık bu hücum oyuncularının uyumsuzluğundan kaynaklanıyor ayrıca hücum oyuncularımız kopuk oynadığı için ve top tutmadığı için oyunu rakip sahaya da yıkamadık. İkinci yarıda 3 ofansif oyuncu sahada tuttuk ve Colman'ı hücuma destek olarak kullandık ve bir sürü pozisyona girdik ikinci yarı takımı daha dengeli gördüm Şenol Hoca'nın acilen hücum hattına çözüm bulması lazım yoksa seneye çok zorluk çekeriz.

Barış Burak
10.04.2010, 22:36
Cevaba bak, hizaya gel!

"deli gibi top oynadik" , o yüzden mi BJk cok rahat kalemize inebildi? Gercek manada bir Önliberomuz olmadigi icin bu sistemde oynuyoruz!

Hele de Liverpool´a da degindin ya:rolleyes:

ön liberomuz olmadığı için bu sistemde oynuyoruz değil,sistemimiz böyle.hatta uğur meleke çok ta güzel anlatmıştı bunu,trabzonu ve şenol hocayı kutlarım türkiyede bir devrim yapacaklar demişti. seneye ne oynatır bilmem ama önlibero olmadığı için böyle değil kesinlikle,koredede ihtiyaç olmadıkça önliberoya gerek duymuyormuş öyle diyorlar.

Serdar A
10.04.2010, 22:37
Oynadigimiz oyundan ve kismen sonuctan memnunum .:)

Gol yememeye büyük önem veren birisi olarak son 2 derbide gol yemeyisimiz umut verici.

Gol ve final paslari sorunumuz ise devam etti,bu kadro yapisiyla da devam edecek gibi.

Cafer abiye hak veriyorum . Bir sezonda 70-80 gol izlemek yerine kalemde 15 golden fazlasını izlememeyi yeğlerim .

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:37
Mac baslamadan kadroyu görünce resmen irkildim.

Bjk ye karsi ,hem de inönü de cift forvet,alanzinho,burak li kadro oldukca cesurdu.

Bu nedenle ilk yarida bjk orta sahamizi bircok kez rahat gecti,biz ofansif anlamda cift forvete ragmen üretken degildik.

Macin genelinde oyunda ve pozisyonlarda esitlik vardi,macin hakki beraberlikti.

Bizim gol pozisyon olmaya aday olan ama olmayan ataklarimiz vardi,final paslari tercihi önceki maclardaki gibi kötüydü.

Barış Burak
10.04.2010, 22:38
Teo yu bugun canlı ızleyen fıkrıne deger verdıgım bırı..kuması cok ıyı dedı...aynı gorusteyım..bu takıma level atlatacak yegane topçumuz gıbı duruyor desem cok ıddalı bır soz etmıs olurmuyum bılemem ama..sanırım oyle...

Mesela bır fatıh tekkeyle hatta bır mehmet yıldızla cok cok ıyı olur gıbı...bu takıma sag cızgıde yattarada sart gıbı...1 yıl oynasın yeter bu takıma..atıbayı ozlellıkle atıbayı ıskalamayalım yeter..yada muadılı atlet bırını...colman da selçukta ceyhunda agır..topla ıyıler ama agırlar..mesela selçuk fb dekı emre gıbı hızlı olsa...tadından yenmez...

Ve su kalan kupa dahıl 6-7 maçta ozlellıkle gabrıcı kemıksız 90dk ızlemelıyız..tamam ıyıde net bır karar verebılmelıyız hakkında...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:40
Cafer abiye hak veriyorum . Bir sezonda 70-80 gol izlemek yerine kalemde 15 golden fazlasını izlememeyi yeğlerim .
Son 2 derbide gol yemeyisimiz fb finali öncesi umut verici.

Gerci bu mactada bjk nin gollük pozisyonlari vardi,özellikle girayin bircok hatasi oldu bu macta.

Egemen in son dakikadaki hareketi de gereksiz ve penalti türündendi,sansimiz vardi.

Hatta egemenin ilk yarida toraman in ayagina kayisi da penalti kokuyordu.

The Ciks
10.04.2010, 22:42
bızım maçtakı penaltı penaltı degıl...topun yonu bıle degısmedı..hem bırazda bursaya versınler penaltı...alı tandogan a..sercan a...sanırım bursa sampıyonluga ıyıden ıyıye kosuyor...ertugrul saglamın hangı uhrevı mezıyetlerı buna el verıyor buda bellı..

yanlız bursa sampıyon olursa onlar ıçın tek uzuntum...dıyarbakırdan aldıkları 3 puanın sırtlarında hep bır kambur olarak kalacagıdır..

Süleyman Baykan
10.04.2010, 22:43
ben maçtan zevk aldım açıkçası güzel oynadık serkan ve onur süperdi umutta iyiydi bugün belki çoğunuz kızacak ama adam defansa geldi sol kanat oldu orta alan oldu forvet oldu her yerde mücadele etti golü kaçırdı olabilir sezerde kaçırdı kalecinin üzerinden aşırtsa gol colman kafayı vurabilse gol olmadı daha öncede söylemiştim umut tamamlayıcı oyuncudur hemde süper bir şeklide yanında sağlam bir forvet olsun adamı gol kralı yapar stoperlerin pestilini çıkarıyor rahat top çıkarmasına hiç izin vermiyor rakip savunmanın ben teo iyi duruma gelmezse kaliteli bir forvet bir defansif ön libero birde stoperle çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum antalyaspor maçında başarılar şimdiden takıma kupa bizim olacak inşallah:)

hamucera
şeftalinin taraftarı gaza gelmiş haber7 deki yorum

TRABZONUN ancak 500 bin taraftarı var Bursanın en az 2 milyon sadece Bursasporu tutan taraftarı var.Fener şampiyon olmasın diye utanmadan PAF larla Alisamiyende 4-0 yenilen siz değilmiydiniz? (2001) ama şampiyon yine FB olmuştu.Demekki sizlerin 2. takımınız G.SARAYMIŞ..Kendinize bakın.Sizin gibi İstanbul takımlarını tutmayız biz.Bu TS İstanbulspora 5-1 Siirt JETPA denen mahalle takımına sahasında 4-2 yenildi.Famagusta dan utanın yahu.Vanspor sizi çarpmış Şampiyonluğu Fenere verdiniz.(1996). Şampiyon şeftali

bunun devamında 3 tane daha yorumu var gerizekalının

erdogan69
Her zaman diyorum. bizim sorunumuz tamamen yönetimseldir. Trabzonspor profesyonel bir yönetim bulduğu anda iki sene içinde şampiyon olabilecek kapasitedir. Ama yönetimlerin hepsi trabzonspor üzerinden nemalanma peşinde olduğu için takımı küçük heveslerinin krubanı ediyorlar. Çünkü başa gelen yönetimler hep küçük adamların elinde... Bu yüzden hiçbir zaman şampiyon olamayacağımızı düşünüyorum.
Umarım ileride gerçekten küçük hesaplar peşinde koşmayan bir yönetim gelir de şampiyon oluruz.

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:45
Takimin en iyisi serkandi,tebrikler.

Bunun disinda hatalarina ragmen giray ve egemen de iyi bir mac cikardilar.

Alanzinho önceki maclara nazaran daha etkisizdi ama olumlu isler de yapti.

Onur yan toplarda birkac kez zorlandi ama ekrem in vurusunda takimi ayakta tuttu.

Teofilo ise agir kaldi,ben begenmedim.

Barış Burak
10.04.2010, 22:45
hahaha:D bursasporun 2 milyon diyorda bursanın yarınıa yakını trabzonlu :D:D

Barış Burak
10.04.2010, 22:46
adamlara bak ya ne ara kalktı biyerleri...

Ercan DEMİRCİ
10.04.2010, 22:47
Bu ne ya Ege nin pozisyonunu 10 tane spor yorumcusu o imkanlarda tam net bir şey söyleyemiyorlar. Hakem ne yapsın! Hemde hakemin o pozisyonu görme şansı yok. Olsa da pozisyon ortada ... Bu pozisyonun bu kadar tartışılmasına anlam veremiyorum.

Mustafa ÖZDEMİR

TRABZONUN ancak 500 bin taraftarı var Bursanın en az 2 milyon sadece Bursasporu tutan taraftarı var.Fener şampiyon olmasın diye utanmadan PAF larla Alisamiyende 4-0 yenilen siz değilmiydiniz? (2001) ama şampiyon yine FB olmuştu.Demekki sizlerin 2. takımınız G.SARAYMIŞ..Kendinize bakın.Sizin gibi İstanbul takımlarını tutmayız biz.Bu TS İstanbulspora 5-1 Siirt JETPA denen mahalle takımına sahasında 4-2 yenildi.Famagusta dan utanın yahu.Vanspor sizi çarpmış Şampiyonluğu Fenere verdiniz.(1996). Şampiyon şeftali

o şeftali kurdu hiç avrupa maçı görmüşmü acaba .avni akerde bizi kaç kere yenmiş kaç sene sonra avni akerden puan almış bunları araştırsın ...

Cafer Bulur
Bu sonucla bursanin yolunu acmis olduk,hayirli olsun.

Bu is fb ve bursa arasinda gecer ve fb sampiyon olur diye tahmin ediyorum.

Kupa bizim,lig fb nin böyle umut ediyorum.

Süleyman Baykan
10.04.2010, 22:49

türkiyenin %7 si Trabzonsporlu yapılan en kapsamlı araştırma sonucu buda 5-5.5 milyon arası bir sayı ediyor yurtdışındaki taraftarlarımız hariç Trabzonun kent nufüsuna oranladığımızda temsil ettiği şehir nufüsu ve taraftar sayısı olarak dünyanın en büyük şehir kulüplerinden biri olduğumuz kesin böyle gerizekalı insanlar için kendini yorma boşver vızıldasın dursun bu kulübün 10 milyonu aşkın seveni yeter...

he bu rakam şeftalispor için yaklaşık %0.4 civarı:D:D

İlyas Özdemir
10.04.2010, 22:50

daha şampiyon olmadan biryerleri oynamaya başladı demek kazara şampiyon olsalar neler demeyecekler o yüzden bunların şampiyon olmasını istemiyorum

Ercan DEMİRCİ
10.04.2010, 22:50
Biz fenewe de bir tekme vururuz. Malesef şeftaliler güler...

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:51
Arkadaşlar bilen varsa cevaplasın: Kupa maçındaki kartlar lig maçını etkiliyor, peki ligdeki kartlar kupayı etkiliyor mu? Serkan Balcı kupada cezalı mı? Yoksa ligde mi cezalı olacak?
Serkan balci kupa macinda sahada,kasimpasa macinda tribünde olacak.

Bu sonucla ilk 3 iddiamiz da bana göre bitti,artik tüm agirlik kupaya verilecek belli.

Normal sartlarda son macta fb yi sampiyonluktan etmeyi isterdim ama son macta rakibi bursa olursa kupa macinin sonucuna bakarim.:)

taraftar.61
Ya şu son dakikadaki frikik pozisyonu o kadar abartılıyor ki görende diycekki jimlastikcilerin kadrosunda Juninho, Mihajlovic falan var. Bence o pozisyon frikik bile değil. Eline değmemiş top yön değiştirmiyor.

Barış Burak
ya ben bursayı severim ama sadece şehrini.taraftarından nefret ederim.hani biz feneri sevmeyiz ya,ben feneri sevmediğimin iki katı bursayı sevmem.adamların bize acayip kini var.artık giren çıkan ne bilmiyorum.veya giripte çıkmayan... o yüzden inş. bursa şampiyon olamaz temenni mi,duamı yine ediyorum.inşaallah ama inşaallah olamaz.

İsa
Aklı başında bir stoper,

Kolay adam geçirmeyip,kolay top kaptırmayan bir ön libero.

Hızlı,bitirici,kolay adam geçebilen bir santrafor.

Hadi yönetim bu sefer kurşunu boşa sıkma...

Ilelioglu
10.04.2010, 22:52
türkiyenin %7 si Trabzonsporlu yapılan en kapsamlı araştırma sonucu buda 5-5.5 milyon arası bir sayı ediyor yurtdışındaki taraftarlarımız hariç Trabzonun kent nufüsuna oranladığımızda temsil ettiği şehir nufüsu ve taraftar sayısı olarak dünyanın en büyük şehir kulüplerinden biri olduğumuz kesin böyle gerizekalı insanlar için kendini yorma boşver vızıldasın dursun bu kulübün 10 milyonu aşkın seveni yeter...

Sadece Avrupa'da bile ne kadar Trabzonlu var...:);)

Süleyman Baykan
10.04.2010, 22:53
Biz fenewe de bir tekme vururuz. Malesef şeftaliler güler...

iş o maça kalmıcak bence

Cem Kıran
10.04.2010, 22:53
Takım olarak iyi oynadığımızı düşünüyorum.Ama şu bir gerçek fazla zorlamak istemedik kupa maçı olduğu için. Bu takım fazla zorlamadan böyle oynuyorsa birde zorlasak demek neler olacak:)
Adam akıllı 1 tane forvetimiz olsaydı 2-3 tane sallardık 8taşa.Umut'u son haftalara nazaran biraz daha iyi gördüm ama yinede bu takımın forveti değil.Teo ise ne kötü oynadı ne iyi ama kumaşı sağlam.Pas alışverişi, topu indirmesi, dönüp şut çekmesi ve ataklara oyunu yönlendirmeler çok güzel.Teo'ya sabretmemiz lazım diye düşünüyorum.Sezon kampında iyi bir kondüsyonla çok iyi işler yapacak. Sadece bu maç için söylemiyorum diğer oynadığı maçlarda da fena oynamadı ama bu maçta durgundu evet.Bunun nedenini de ilk defa 4 mevsim bir yerde yaşıyor gerek yemek farklılıkları, kültür, dil şuan adamda büyün sorun var.Bunları aştığı zaman iyi olacaktır.

Bu maçla ilgili Serkan ve Onur'un mücadelelerini tebrik ediyorum gönülden.Serkan yalnız kalmasına rağmen hem Yusuf'u hem de Üzülmez'i durdurmasını bildi geçit vermedi resmen.Sanki backte daha verimli oluyor Sekan.İleri çıkınca kazandığı topları bazen kaybedebiliyor ama defansta daha yararlı.Onur ise yine yanıltmadı beni o nasıl bir kalecilik sanki 10 yıldır kalecilik yapıyor süper gerçekten ayakta alkışlıyorum her ikisinide. Alanzinho ilk yarı tutuktu ama 2. yarı o nasıl bir oyun öyle resmen eliyle koymuş gibi gol pası verdi.

Bu takım Çarşamba günü normal oynunu oynasın dağıtırız Antalya'yı finalde Fb çıkarsa karşımıza işleri gerçekten çok zor.Süperiz süper...

Son olarak şunu diyim Bjk'dan puan aldık gzl ama şu Bursa köpeklerini sevindirdik kahretsin..İnş yarın puan kaybeder yeşil kertenkeleler...

magicyattara
10.04.2010, 22:54
İstanbul medyası yılların ezikliğini yine bağıra çağıra ortaya döküyor..bizden hala hınçlarını alamamışlar..
Trabzonlu olan şu son haftaların iyimserlik timsali Sinan Engin'e bakar mısınız;adamın eline değip değmediği belli bile olmayan pozisyon için nasıl da yırtınıyor geri zekalı..
iyi oluyor iyi..fareler çıksın deliklerinden..

playa
egemenin pozisyonunda bi b.k yok topun yönü değişmiyo bilşey olmuyo sankı kasıtlı yapıyo çarpmasa onur daha çabuk topu alacak.

bordo(61)mavi
pozisyona girdik, ama gene beceriksizlikten son noktayı koyamadık. Kayseri ve eziktaş maçlarını getirin yanyana girilen pozisyon sayısı aynıdır. İki maçtada birer direğimiz var. Ama neticede birinde mağlup olduk, diğeride berabere... Şota gibi fatih tekke gibi hami mandıralı gibi bir forvet istiyorum yaa.. çokmu şey istiyorum???

Cafer Bulur
Avrupayi sayarsak biz ilk 3 de oluruz,bursa taraftari küme düser.;)

Avrupada bursasporluyu 10 a katlayacak olan zonguldakspor bile var.;)

Mesut
10.04.2010, 22:55
güzel oynadık son kaleciden forvete herkez güzeldi zevkli çekişmeli maçdı teşekkürler trabzonsporum
bjk sana gelince ne kadar şerefsiz oldugunu tekrar gösterdiğin için sağol :)

playa
iyi oynadık çok pozisyon bulduk hele o umutun pozisyonu ilk yarıda

Samet KILIÇ
Maç istatistikleri hakkında bilgisi olan var mı?

zahido
10.04.2010, 22:56
Fark yaratıcak bir sol acıkla yine fark yaratıcak bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız var..

Apiah tarzı bir önliberoyla savunmayada takive yaptık mı seneye kafaya oynayan bi takkım oluşturabilirz..

Fakat forvete yapılıcak takviye cok önemli..

playa
takımda en iyi bence serkandı çok iyi mücadele etti

Mustafa ÖZDEMİR
Bu sonucla bursanin yolunu acmis olduk,hayirli olsun.

Bu is fb ve bursa arasinda gecer ve fb sampiyon olur diye tahmin ediyorum.

Kupa bizim,lig fb nin böyle umut ediyorum.
samiyende devir teslim var ...

Cafer Bulur
İstanbul medyası yılların ezikliğini yine bağıra çağıra ortaya döküyor..bizden hala hınçlarını alamamışlar..
Trabzonlu olan şu son haftaların iyimserlik timsali Sinan Engin'e bakar mısınız;adamın eline değip değmediği belli bile olmayan pozisyon için nasıl da yırtınıyor geri zekalı..
iyi oluyor iyi..fareler çıksın deliklerinden..
Mustafa denizlinin son andaki yirtinmasinda keyiften dört köse oldum.

Gecen hafta da rakibin net penaltisi verilmeyen ve 1 puani kazanan takim besiktasdi.

nakzo
10.04.2010, 22:57
aynı raştırma bursada bile bursasporu tutanların oranı%23 artık sen düşün zaten fener bu saatten sonra şampiyonluğu herşekilde alır bu itttttttttt sürüsde layık oldukları üç sene önceden aşina oldukları bank asyaya geri döner...

Ilelioglu
10.04.2010, 22:57
Avrupayi sayarsak biz ilk 3 de oluruz,bursa taraftari küme düser.;)

Avrupada bursasporluyu 10 a katlayacak olan zonguldakspor bile var.;)

Evet gese ve fener'den sonra en cok bizim Taraftarimiz var disarida..:)

Zaten gese ve fener'i tutanlarin cogu Istanbullu degil...;)

Cafer Bulur
10.04.2010, 22:58
Bu burak ne zaman akillanacak merak ediyorum.

Kendisini rast gele yere atisi sayesinde penaltilik pozisyonlarina bile düdük calinmiyor.

Nitekim ilk yarida ugurun kendisini cekisi de bana göre penaltiydi.

Barış Burak
10.04.2010, 22:58
mustafa denizlinin son dakikadaki ellerini,ellerinin bilek hareketlerini gördünüz mü?:D bir dansöz gördüm sankİ:D asenadan daha iyi el bileği kıvırdı ihtiyar delikanlı:D

Ilelioglu
10.04.2010, 23:00
aynı raştırma bursada bile bursasporu tutanların oranı%23 artık sen düşün zaten fener bu saatten sonra şampiyonluğu herşekilde alır bu itttttttttt sürüsde layık oldukları üç sene önceden aşina oldukları bank asyaya geri döner...

Cok yüzsüz bunlar gercekten, Bursa'da Istanbul Takimlarini destekleyen ne kadar cok Bursali var, bunu bildikleri halde konusuyorlar yahu...:rolleyes:

Barış Burak
Bu burak ne zaman akillanacak merak ediyorum.

Kendisini rast gele yere atisi sayesinde penaltilik pozisyonlarina bile düdük calinmiyor.

Nitekim ilk yarida ugurun kendisini cekisi de bana göre penaltiydi.

cafer abi ne zamandır bu forumda maç kritikleri yapıyoruz,ben ilk defa sana katılıyorum abi:D:D kesinlikle doğru söylüyorsun

Gürkan
Neden biz hem içer de hem dışarıda maçlara beyaz forma ile çıkıyoruz gs maçıda bjk maçıda

playa
bursa sen kimsin ya bozdurucaksınız ağzımı şimdi daha geçen sene kümeye oynuyodun kurulduğundan beri ilk defa kafaya oynadın diye havalandınız biz en kötü sezonumuzu bile ilk 5te bitirdik

Süleyman Baykan
10.04.2010, 23:01
egemenin pozisyonunda bi b.k yok topun yönü değişmiyo bilşey olmuyo sankı kasıtlı yapıyo çarpmasa onur daha çabuk topu alacak.

egemen bıraksa bile top kaleciye geliyor zaten o sinan engin denyosuna sormaları lazım 8taşının haksız yere aldığı penaltılardan neden bahsetmiyor beşiktaşta oturuyorum burda doğdum kastamonuluyum ve Trabzonspor sevdalısıyım neden Trabzon diye soruyolar kalleş istanbul medyasını ve sinan engin gibi hokkabazları sebep gösteriyorum iyikide böyle olmuş bu eziklere sinir oluyorum maçı alamadık diye hakemin ailesine küfür eden 8taşlılarada sesiniz kısılır inşallah bir daha hiç konuşamazsınız diyorum daha ağır konuşcamda neyse:mad::mad:

magicyattara
Mustafa denizlinin son andaki yirtinmasinda keyiften dört köse oldum.

Gecen hafta da net penaltisi verilmeyen ve 1 puani kazanan takim besiktasdi.

Onun adı acizliktir,çaresizliktir..90 dakika bir halt etme,olmayan pozisyon için kendini yırt..zavallılar..

Ilelioglu
mustafa denizlinin son dakikadaki ellerini,ellerinin bilek hareketlerini gördünüz mü?:D bir dansöz gördüm sankİ:D asenadan daha iyi el bileği kıvırdı ihtiyar delikanlı:D

Gecen hafta Ankaragücünün verilmeyen penaltisina hic itiraz etmedi ama...:rolleyes:

efulim67
Bu TrabzonSpor'um UMUT BULUT'tan ne zaman kurtulacak?
Artık Çarşamba'dan sonra Teo'yu ilk 11'e monte etmeli.
BU Umut Şenol Hoca'nında başını yer.
"Hocam Lütfen dikkat et."

Gökhan Döner
10.04.2010, 23:02
Ziraat Türkiye kupasını alalımda başka hiçbirşey istemiyorum.
İyi oynuyoruz iyi mücadele ediyoruz fakat sonuca bir türlü yansıtamıyoruz.
İnşallah kupa maçlarında böyle olmaz.

Yiğit SARI
El Classico başladı !

Samet KILIÇ
Maç istatistikleri hakkında bilgisi olan var mı?

var mı bilgisi olan??

Ilelioglu
10.04.2010, 23:03
var mı bilgisi olan??

Resmi sitede cikar birazdan...:);)

komdere
10.04.2010, 23:03
Bir arkadaş istatistiği sormuş;
Topla oynama biz %55 kargalar %45

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:04
Umut bu aksam faydali oynadi,kacirdigi pozisyonda ise rüstü her zamanki gibi aciyi cok iyi kapatti.

Özellikle bir pozisyonda öyle bir depar atti ki,arkadan yetisebilen cikmadi.

Bu aksam macin adami ceyhun olabilirdi,en net pozisyonlari bu aksam o harcadi.

Ilelioglu
Iste macin istatistikleri:

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4083#Icerik

biltrabzon

teo bu haliyle takimda oynayamaz.umut ondan 10 gömlek üstün.

POYRAZ
10.04.2010, 23:05
Macin bitimine cok az bir zaman kala tribünlerdeki insan görünümlü
köpekler takimimiza küfür etmeye basladilar.
Kolay degil tabi, iclerinde patladi. Langirt.

Ilelioglu
10.04.2010, 23:06
Umut bu aksam faydali oynadi,kacirdigi pozisyonda ise rüstü her zamanki gibi aciyi cok iyi kapatti.

Özellikle bir pozisyonda öyle bir depar atti ki,arkadan yetisebilen cikmadi.

Bu aksam macin adami ceyhun olabilirdi,en net pozisyonlari bu aksam o harcadi.

Net demiyelim ama biraz daha sakin olabilseydi golle sonuclana bilirdi o pozisyonlar...;):)

Halit Akyüz
10.04.2010, 23:07
Umut naptı etti yine kaçırdı karşı karşıya. :) Umut'a rağmen berabere kaldık. :)

Samet KILIÇ
Iste macin istatistikleri:

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4083#Icerik

Sağol kardeşim teşekkürler...

Varlıbaş61
El Classico başladı !

yasak biliyorum ama bi link verirse biri hiç de fena olmazdı hani..
şifre giriyor ntv :(

Halit Akyüz
10.04.2010, 23:08
Gol: Trabzonspor: 0 – Beşiktaş: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 21 - Beşiktaş: 16
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Beşiktaş: 9
İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Beşiktaş: 8
Faul: Trabzonspor: 18 - Beşiktaş: 17
Korner: Trabzonspor: 6 - Beşiktaş: 8
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Beşiktaş: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Beşiktaş:% 41

mashal61
Umut naptı etti yine kaçırdı karşı karşıya. :) Umut'a rağmen berabere kaldık. :)
Umut maçın yıldızlarındandı Serkan'la birlikte.

Halit Akyüz
Ah o Ceyhun'un vuruşu direke değilde ağlara gitseydi ne olurdu sanki.

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:09
Net demiyelim ama biraz daha sakin olabilseydi golle sonuclana bilirdi o pozisyonlar...;):)
Netti,özellikle ilk kacirdigi pozisyonda top kaleyi tutsa goldü.

Bu arada senol hocami da yürekten tebrik ediyorum,öpüyorum.:)

Her ne kadar maca riskli bir kadro ile baslasada ikinci yaridaki hamleleri mükemmeldi.

Oyun bjk nin kontrolüne gecmek üzere iken teo-ceyhun ve atilmak üzere olan burak-sezer degisiklikleri harikaydi.

Tebrikler senol hocam,seviyoruz seni.:)

Süleyman Baykan
10.04.2010, 23:09

ya bu adam ne yapacak daha ölsün mü be sahada yığılıp kalsın mı çocuktövbe tövbe sen bunu umut iyidir onu oynat işte forvete gerek yok diyip takımın tüm skor yükünü o çocuğun üzerine veren yönetime söyle bence eyyy yönetim duy sesimi bari bu yıl duy be:D

Ilelioglu
10.04.2010, 23:10
Gol: Trabzonspor: 0 – Beşiktaş: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 21 - Beşiktaş: 16
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Beşiktaş: 9
İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Beşiktaş: 8
Faul: Trabzonspor: 18 - Beşiktaş: 17
Korner: Trabzonspor: 6 - Beşiktaş: 8
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Beşiktaş: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 59 - Beşiktaş:% 41

Bu tablo herseyi anlatiyor zaten....;)

Muhalif
İyi maçtı, hakkı da beraberlikti ve öyle bitti. Ama aynı rahatlıkta Bjk olsa ve biz şampiyonluğa oynasak Bjk muhtemelen bizi yener giderdi. Zira Bobo bizim forvetler kadar bonkör olmazdı. Neyse tebrikler iyi maçtı deyip geçelim.

lazzz61
beşiktası ilk defa bu kadar aciz duruma dustu galıba o pozısyonda agladıklarında gulme krızıne gırdım

Ilelioglu
10.04.2010, 23:11
Netti,özellikle ilk kacirdigi pozisyonda top kaleyi tutsa goldü.

Bu arada senol hocami da yürekten tebrik ediyorum,öpüyorum.:)

Her ne kadar maca riskli bir kadro ile baslasada ikinci yaridaki hamleleri mükemmeldi.

Oyun bjk nin kontrolüne gecmek üzere iken teo-ceyhun ve atilmak üzere olan burak-sezer degisiklikleri harikaydi.

Tebrikler senol hocam,seviyoruz seni.:)

Senol Hocam seviyoruz seni....:alkış:

Ilelioglu
beşiktası ilk defa bu kadar aciz duruma dustu galıba o pozısyonda agladıklarında gulme krızıne gırdım

Ilk yaridaki mactada cok aciz bir durumdaydilar...:);)

Halit Akyüz
İyi yoldayız. Bence Şenol Güneş'le istikrar başlığı açılsın niye kapatıldı ki zaten. :)

Barış Burak
10.04.2010, 23:12
teo bu haliyle takimda oynayamaz.umut ondan 10 gömlek üstün.

abi yapma gözünü seveyim.teo daha alışamadı ama teonun topu kontrol edişinden belli bu umuttan iyi olduğu.ve hiç kendi yerinde oynamadı bu çocuk.bu çocuğun oynadığı yuer umutun mevkiisi.umutun gömleğinden bile şüpheliyim.en golcüsü takımın evet ama buna bakılmaz ki.umut atıyorum 15 gol attıysa bu sene misli misli kaçırmıştır.bizim itirazımız buna.bjk maçındaki bu pozisyon her derbiye nasip olmaz.kaçarı yok yani atacaksın.bu kadar.

Misina
Maçın tamamını izleyemedim ama özetlerden gördüğüm kadarıyla çok pozisyon bulduk.Yazık oldu

Ilelioglu
İyi yoldayız. Bence Şenol Güneş'le istikrar başlığı açılsın niye kapatıldı ki zaten. :)

Gerek yok öyle Basliklara, zaten istikrar olacak bundan sonra...;):)

orhan42

İşte bu yüzden Bursa şampiyon olmasın diyoruz..febeş şampiyon olsun bu herifler olmasın...famagusta'yı hatırlatan bu arkadaşa ligden 3 defa düştüğünü hatırlatmalı birileri...Çirkef şeftalisporun çirkef taraftarı.2 milyon Bursasporlu varmış..Ben doğu'da Bitlis ve urfa'da görev yaptım..oralarda bile Trabzonspourlu doğulu kardeşlerimiz vardı..ama ben bir tane şeftali kurdu spor tutan görmedim..Sivasın akıbeti seneye sizi bekliyor...

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:13
Mactan sonra selcuk bu macta bile aklimiz antalya macindaydi dedi.

Buna ragmen kötü oynamadik,kazanmaya yakindik.

Demekki stres ve baski bu takima yaramiyor renkdaslarim...

Süleyman Baykan
Senol Hocam seviyoruz seni....:alkış:

şenol hoca çok olgun artık o eski fevri adam değil sakin ve işin inceliklerini tam kapmış kore ve milli takım sayesinde benim görüşüm yerinde 3-4 transfer yapıpta şampiyon olmassak seneye diyecek söz kalmaz yani

komdere
Burak'ı çektikleri pozisyona penaltı çalamadı. Ama bizanslılar sadece son dakikadaki pozisyonu gevelerler bir hafta.
Kaç kere baktım, el göremedim. Elini atıyor ama vuramıyor bana göre, sahi o eli niye atıyor o da ayrı soru?
Adam Colman'ı biçiyor, top Alanzinho'da devam ettiriyor, Alan'ı da indiriyorlar. İki sart kart çıkmalı, hiç bir şey çıkmıyor, zira pozisyondakiler sarı kart sınırında, haftaya da fener maçları var. Ondan sonra bu lig.....
Hepinizden utanıyorum. Elime lamba değil projektör aldım!
ADAM ARIYORUM!!!!!

Ilelioglu
10.04.2010, 23:15
Burak'ı çektikleri pozisyona penaltı çalamadı. Ama bizanslılar sadece son dakikadaki pozisyonu gevelerler bir hafta.
Kaç kere baktım, el göremedim. Elini atıyor ama vuramıyor bana göre, sahi o eli niye atıyor o da ayrı soru?
Adam Colman'ı biçiyor, top Alanzinho'da devam ettiriyor, Alan'ı da indiriyorlar. İki sart kart çıkmalı, hiç bir şey çıkmıyor, zira pozisyondakiler sarı kart sınırında, haftaya da fener maçları var. Ondan sonra bu lig.....
Hepinizden utanıyorum. Elime lamba değil projektör aldım!
ADAM ARIYORUM!!!!!

Evet aynen nerde sari Kartlar Bünyamin..??

:rolleyes:

mete61bordomavi
10.04.2010, 23:16
Başkan bize bir golcü al!
Şöyle topa vurdu mu osurtsun hem kaleciyi hem de defansı...

Adam gibi bir golcü olsun seneye bu takım şampiyon olur.

Süleyman Baykan
10.04.2010, 23:16
teofiloda iş var beğendim ben

umut-teofilo-burak yılmaz var elimizde forvet şöyle bunlardan biraz daha üstün yetenekli sağlam bir pivot forvet aldık mı tamamdır gayrı

Ilelioglu
10.04.2010, 23:19
Neyse güzel bir Futbol oynadik, malesef kazanamadik ama bu Takim gelecek icin umut veriyor bana...

:);)

komdere
10.04.2010, 23:20
Burak çıkarken kulübenin üstünde bi tosun vardı, ağzı köpürerek salya sümük söven. Bir an dedim ki kıracak koltukları düşecek Şenol Hoca'nın üzerine.
:)

Tangerine Dream
10.04.2010, 23:22
Sinan Engin, Egemen'in pozisyonu hakkında dakikalarca konuştuktan sonra "tabi bu pozisyona sığınmamak lazım" diyor, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Ayrıca dünyada maçların ardından yöneticilerin pozisyonlar hakkında yorum yaptığı başka bi ülke daha var mıdır? Doğrusu Mete Düren'in bu kadar futbol bilgisi olduğunu bilmiyordum, yanlış meslek seçmiş.

orhan42
10.04.2010, 23:22
Burak çıkarken kulübenin üstünde bi tosun vardı, ağzı köpürerek salya sümük söven. Bir an dedim ki kıracak koltukları düşecek Şenol Hoca'nın üzerine.
:)
O kime havlıyordu öyle...

komdere
10.04.2010, 23:23
Size maçtan bazı saçmalıklar:
1)Giray'ın Cale'nin dibine kadar topla gelip topu ona atmaya çalışırken taça atması.
(Değil torna, CNC'ye soksak bu ayakları düzeltemeyiz)

komdere
10.04.2010, 23:24
O kime havlıyordu öyle...
Burak'a (kendini yere attı ya)

Napoli
yaa umut sana ne dıyeyeım ben ulan atsaydın rahatatacaktın bizi:?

girmedi top direkten dondu

ama takımı sevıyorum,dakika 90 onur topu 1 sanıye içinde oyuna sokuyor, tarıhtrede boyleydi şimdide hep golü arayan olduk,dakika kaç olursa olsun

BU TAKIM SENEYE YENİLMEZ OKADAR !!!!

KAUNAS
çok iyi olmasına gerek yok,sıradan bir forvetimiz bile olsa maçı kazanırdık.
trabzonspor ne günah işlediki umut bulut gibi beceriksize kaldı bilemiyorum
kendisiyle sözleşme yenilendi ama inşallah sözleşmesi feshedilir.yoksa çok daha sıradan takım olmaya devam ederiz

Halit Akyüz
10.04.2010, 23:25
Sinan Engin bi zahmet Burak'ın çekildiği pozisyonu da söylesin.

iso_4939
10.04.2010, 23:25
merak etmeyin ne yıycez nede atacaz...maç 0_0 bıtecek...

ben bu skoru yazdıgım zaman mıllet gülmüştü sımdı ise ben gülüyorum...

komdere
10.04.2010, 23:26
Saçmalıklar (devam)
Selçuk'un Egemen'i sol kanat oyuncusu gibi ileri sürüp topu ona atmaya çalışması ve defansımızda 40m'lik açık vermemiz.
(Bakınız mahalle maçında olmayacak hatalar)

Tangerine Dream
10.04.2010, 23:26
Size maçtan bazı saçmalıklar:
1)Giray'ın Cale'nin dibine kadar topla gelip topu ona atmaya çalışırken taça atması.
(Değil torna, CNC'ye soksak bu ayakları düzeltemeyiz)

İnsafsız olmayalım.

iso_4939
10.04.2010, 23:27
Bu macta her sey olur ama 0-0 bitmez.

Esyanin tabiatina aykiri bir durum bu.:)

cafer baskan yorumlarını beklıyorum...:D

hüseyin1975
10.04.2010, 23:27
abi yapma gözünü seveyim.teo daha alışamadı ama teonun topu kontrol edişinden belli bu umuttan iyi olduğu.ve hiç kendi yerinde oynamadı bu çocuk.bu çocuğun oynadığı yuer umutun mevkiisi.umutun gömleğinden bile şüpheliyim.en golcüsü takımın evet ama buna bakılmaz ki.umut atıyorum 15 gol attıysa bu sene misli misli kaçırmıştır.bizim itirazımız buna.bjk maçındaki bu pozisyon her derbiye nasip olmaz.kaçarı yok yani atacaksın.bu kadar.

Bir top kontrol edisi mezusu dolasip duruyor.

Jürgen Klinsmann topu hic tutamazdi. Top ona sert bir sekilde atildiginda en az 3 metre ayagindan acilirdi ama manyak gibi Gol atiyordu Adam.

Teonun genel anlamda teknigi iyi olabilir ama bu Gol atmak icin tek gerekli olan sey degildir, yoksa teknigi iyi olan orta saha oyuncularida leblebi gibi gol atardi.

hüseyin1975
10.04.2010, 23:28

Kötü yakalamissin:p

iso_4939
10.04.2010, 23:29
Kötü yakalamissin:p
ama öyle abi..:D

komdere
10.04.2010, 23:29
Saçmalıklar (devam)
Burak'ın maç boyunca kendini kargalara ispat telaşı içinde hiç bir + katkısı olmaması ve seyirciyi çıldırtma adına kendini ceza sahasında yere atması, ki bunu ilk kez yapmıyor.
(Biz sahtekarlık yapsaydık en az 5 defa daha şampiyon olurduk, diğerleri gibi. O yüzden çok açık söylüyorum: Takımımda sahtekar istemiyorum!)

Süleyman Baykan
10.04.2010, 23:30

cafer abi yorumlar şimdi:D

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:30
Öncelikle tebrikler.:)

Daha sonra yazdigim bir yorumumda oyuncular gol kacirma yarisina girerse benim sucum degil demistim.;)

Her iki takimin da 5-6 tane net pozisyonlari vardi.;)

iso_4939
10.04.2010, 23:32
Öncelikle tebrikler.:)

Daha sonra yazdigim bir yorumumda oyuncular gol kacirma yarisina girerse benim sucum degil demistim.;)

Her iki takimin da 5-6 tane net pozisyonlari vardi.;)

ama ben berabere demedım skor verdim...0_0_abi tebrık ıcın tesekkür...:D

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:35
Bjk kazanmak zorunda oldugu icin,bizim de savunmamiz cok iyi olmadigi icin bu macin golsüz bitmesi mümkün görünmüyor.

Ama olurda her iki takim oyunculari gol kacirma yarisina girerlerse benim sucum degil.:)

ama ben berabere demedım skor verdim...0_0_abi tebrık ıcın tesekkür...:D
Ahanda yukarda ispati.:)

komdere
10.04.2010, 23:35
Saçmalıklar (devam)
İlk yarıda %100 gol pozisyonu olacak anda Cale'nin o "muhteşem sol ayağıyla" topu 20m ileriye düz bir şekilde atamayışı.

Bunları yazıyorum, çünkü bu adamlar bunları hep yapıyorlar.
İyi niyetlerinden, -Burak hariç- adamlıklarından şüphe duymuyorum, azimliler, istekliler bazen ama maalesef yetersizler.
Her maç böyleler...

iso_4939
10.04.2010, 23:37
bana en yakın skor bu gelıyor bjk ligin en az gol yıyen takımı olduguna göre bızde gol atamıyorsak demek kı mac golsüz bıtecek nasıl çözümleme baskan..:D

aha abi bende böle sölemişim....:)

komdere
10.04.2010, 23:39
Bir sözüm de koro halinde "...... Trabzon" diye bağıran şerefsiz kargalara.
Adilere, kudurmuş itlere!
İçinizden biri çıksın da İstanbul'un herhangi bir çarşısında, hatta Beşiktaşın ortasında tek başına "...... Trabzon" diye bağırsın!
Bağırsın da bir görelim kim "..........."

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:39
aha abi bende böle sölemişim....:)
Kesin rüyanda görmüssündür.:)

Berabere bitecek bir mac degildi aslinda,beceriksizlikler yine had safhada idi.

UmutBaykan
10.04.2010, 23:41
Berabere bitecek demiştim ki öyle oldu,galibiyeti kaçırdık diyebilirim.Hayırlısı olsun.

iso_4939
10.04.2010, 23:42
Kesin rüyanda görmüssündür.:)

Berabere bitecek bir mac degildi aslinda,beceriksizlikler yine had safhada idi.

abi inan birazda öyle oldu...rüya falan:) ama ben böle sansın içine......top sevmedi bizi...

nakzo
10.04.2010, 23:44
Saçmalıklar (devam)
İlk yarıda %100 gol pozisyonu olacak anda Cale'nin o "muhteşem sol ayağıyla" topu 20m ileriye düz bir şekilde atamayışı.

Bunları yazıyorum, çünkü bu adamlar bunları hep yapıyorlar.
İyi niyetlerinden, -Burak hariç- adamlıklarından şüphe duymuyorum, azimliler, istekliler bazen ama maalesef yetersizler.
Her maç böyleler... kesinlikle katılıyorum ve ne kardar iyi oynasakta bu yeten eksizler takımda tutulduğu sürece hep ajlarla vahlarca şampiyonluğun arkasından sadece bakacaz.

CAFER ÖZER
Umut gibi golcun varsa bosuna Umut lanma benim macta bir sey dikkatimi cekti Umut cok kosuyor diyenler macin ilk yari istatistiklerine baksin teo 5.250 metre kosmus Umut 5.020 metre eger cok kosan formayi hak ediyorsa forma teonun hakki .umutun oynadigi maclarda baska teknik analize gerek gormuyorum. En az 5-6 teknik direktor gitti Umut hala hemde 90 dakika sahada

Cafer Bulur
Bu ne yaa, forum ahalisi el classico yu mu izlemeye gitti?:)

Hekimoğlu
10.04.2010, 23:45
Sekiztaşlılar kudurunca yine küfretmeye başladı şampiyonluk başka bahara artık karakargalar.

artvinli_mert
10.04.2010, 23:46
Benim gördüğüm kadarı ile takımın tek aksayan yeri forvet şunu kabul etmek lazım bizim forvetler çok fazla becerikli değil, herşeyden önce teo çok yavaş eğer seneye de bu şekilde oynarsa bu takımdan kesinlikle oynayacak bir futbolcu değil. Ayaklarına hakim mi? değil çok fazla, hızlı mı? asla çok yavaş, teknik var mı? biraz evet. Hırslı mı? hayır değil. Bence uyum sorunu yoksa (alan da ilk geldiği zaman bunu az çok yaşadı) teo kesinlikle iyi bir forvet değil. Ben daha önceki maç kasetlerini izlemiştim eğer o adam bu adamsa bir sorunu var ya da bize o adam diye başkasını verdiler. Umut forvet olarak iyi bence ama son vuruşları çoğu zaman kötü, burak hırslı ama yeterli değil, çok fazla efor harcayıp durması gereken yerde durmuyor ve gol vuruşlarında iyi değil. Kısaca forvetimiz yine yok yine yok ve biz bu sene şampiyon olamadıysak bunun tek sebebi forvetimiz yok o yüzden.

iso_4939
10.04.2010, 23:46
messi yıne yaptı yapacagını güzel bir gol daha...allahım messi gıbı bır futbolcu nasip et bize...

askemo_garleli
10.04.2010, 23:48
futbol süper,resmen elimizden kurtuldu bjk..bireysel beceriksizlikler yüzünden bir sürü atağı ezdik.ama olsun,futbol umut verici..

girişte yazıyor ya "boğazda fırtına" die;işte o doğru.fırtına esti ama deviremedi.

her maçın sonunda olduğu gibi;tebrikler onur,allah belanı versin umut.!!!

Halit Akyüz
10.04.2010, 23:48
Burak 11 oyuncusu olamaz.

futbalski60
10.04.2010, 23:49
Şu maçta Cale'yi eleştirmek hata olur hem Holosko'yu tuttu hem de Giray ve Egemen'in açıklarını kapattı. İbrahim Toraman'ın şutunda Cale set oluşturmasa Toraman o topu rahatlıkla ağlara yollardı maç içinde çok kritik hamleleri oldu gerçekten.

Halit Akyüz
10.04.2010, 23:49
Messi Allah cezanı vermesin yine atmışsın. :)

hodlu
10.04.2010, 23:51
Tarih Umut Bulut'u bu takıma transfer edenleri yargılayacakken şimdi buna Burak Yılmaz diye biri eklendi.Yahu gözleri gören,futboldan azcık anlayan insan bu ikisini de şehir dışına yollar...................

lazzz61
10.04.2010, 23:52
bir fenerlinin yorumu
fenerliyim ama yiğitin hakkını yiğite vermek lazım... bu sezon izlemekten zevk aldığım ve fb maçlarından hariç izlediğim tek takım trabzon .... bi tane adam gibi forvetleri olsa bursanın yerine çok rahat liderdiler bugün... vallla helal olsun ... tbrkler karadenizli arkadaşlar her ne kjadar bizi sevmesenizde!

askemo_garleli
10.04.2010, 23:53
şu takıma fatih tekke'den sonra bi forvet gelmedi ya,ben inanıyorum ki teo umut'un girdiği pozisyonlara girse çoğunu yazar..

Varlıbaş61
10.04.2010, 23:54
Bu Konuyu 62 Aktif Üye Görüntülüyor 62 (39 Üye ve 23 Misafir)

ne da çok misafirimiz var...
aramızdaki kara kargalara selamlar (!)

Tolga Kurt
10.04.2010, 23:54
Messi Allah cezanı vermesin yine atmışsın. :)

Attığı golü görsen kontrol edişi düzeltişi vuruşu .. UZayLıı

Cafer Bulur
10.04.2010, 23:56
Teofilo atandan cok attiran bir oyuncu profili ortaya koyuyor.

Su ana kadar en büyük özelligim dedigi bitiriciliginden eser yok.

Ilerde olabilir mi evet ama aradigimiz oyuncu teo degildi bana göre.

Umuttaki hiz ve fizik kondisyon teo da olsaydi neler olurdu neler...

hodlu
10.04.2010, 23:57
Tekrar yazıyor sesleniyorum,Umut Bulut ile büyük maç alamazsınız.Bunu Ünal ile Şenol hocam görüyorlar kesin ama ne hikmetse vazgeçmiyorlar................

Erdogan
10.04.2010, 23:57
messiyi izleyebilecegimiz yada dinleyebilecegimiz bir link var mi arkadaslar

Sefaenes
10.04.2010, 23:58
Attığı golü görsen kontrol edişi düzeltişi vuruşu .. UZayLıı
o topu Messi degil de bizim Umut alsa inani onu kale yerine uzaya atar :).

OYılmaz
10.04.2010, 23:58
Maçtan sonra kargaların dışardan su şişesi atmaya çalışmaları o şişelerin demirliklere takılması polisin yumrukladığı kargalar günün en güzel sonlarındandı eziksin her zaman :)

Varlıbaş61
10.04.2010, 23:59
o topu Messi degil de bizim Umut alsa inani onu kale yerine uzaya atar :).

gece gece iyi geldi :)

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 00:00
Burak'ın kendini bıraktığı pozisyonda acaip sinirlendim. O dakikada kenara alırdım onu bu hareketi sonrası.

Teo'nun pas alış verişleri Umut'la kıyaslarsak çok iyi. Ayaklarına hakim. Ama tutukluk var. Fazla ağır.

Maçın yıldızı kesinlikle Serkan. Az daha sözleşmesini uzatmayacaktık. Büyük hata olurdu. Galibiyeti kaçırdığımız için üzgün olsam da, yenilmemeyi öğrendiğimiz için umutluyum. Önümüzdeki yılı iple çekiyorum. Birkaç yerinde transferle bu takım bize çok rahat bir sezon izletebilir. :)

necmiati61
11.04.2010, 00:01
ya ben bursayı severim ama sadece şehrini.taraftarından nefret ederim.hani biz feneri sevmeyiz ya,ben feneri sevmediğimin iki katı bursayı sevmem.adamların bize acayip kini var.artık giren çıkan ne bilmiyorum.veya giripte çıkmayan... o yüzden inş. bursa şampiyon olamaz temenni mi,duamı yine ediyorum.inşaallah ama inşaallah olamaz.

hay ağzına sağlık dostum.. Ama şöyle bir şey var.. bursa taraftarı çirkef ve a.gücünden başka herkese düşmanlar.. kayseri maçından sonra yaptıkları rezalet ortada.. d.bakıra ve eskişehire yaptıkları da cabası.. saysam sayfa dolar sadece bu sezon yaptıklarından.. küme düşmeden önceki sezon da son maçta şike ile ligde kalmışlardı.. her sene birilerinin bi tarafı kalkıyor maalesef.. azcık başarılı olunca ilk yaptıkları şey trabzonumuza laf atmak.. geçen sene sivas bu sene onlar.. sonuna kadar destek olup trabzonumuzu en üst seviyede tutmadıkça havlayan çok olacak!! kurt kocayınca itlere maskara olurmuş yaa şunu bilsinler ki biz asla kocamadık, kocamayız da...

Şeref
11.04.2010, 00:04
allahtan o burakın kendını yere bıraktığı pozısyon penaltı olmadı. bu utanç bize yeterdi. giydiği formanın değerını bılmeyen adamalara forma verıyoz. biri bunları uyarsın yaa. trabzonsporun formasını gıyen bir futbolcu darbe almadan kendını yere bu kadar basıt sekılde kendını yere atmamal. sinir oldum acaıp. maçın genelındede cok ıyı oynadık sadece genel olarak artık klasıkleşti (ŞANSIZDIK) :)

Ali YILDIRIM
Tarih Umut Bulut'u bu takıma transfer edenleri yargılayacakken şimdi buna Burak Yılmaz diye biri eklendi.Yahu gözleri gören,futboldan azcık anlayan insan bu ikisini de şehir dışına yollar...................

Bunları kim izleyip bu takıma getirdi ise cidden tarih yargılaaycak.

matrix5782
http://www.facebook.com/video/video.php?v=59702159370

Şeref
11.04.2010, 00:06
ha bursaya gelınce şampiyon olamayacaklar ve olamayıncada TRABZONSPORUMUZUN ne kadar buyuk bir iş basardığını anlayacaklar ve omur boyu ligden düşmeme mücadelesi vermeye devam edecekler :)

LazAnisT
11.04.2010, 00:06
Böyle mücadeleye devam etsinler varsın yenilsinler.Gese'den sonra BJK yıda şampiyonluktan ettik.Sıra Fener'de.

ftunsal
11.04.2010, 00:07
messinin göğüs stopunu herhangi bir forvet yapabilir.messi zaten yapar yaptıda.bir umut yapamaz oda bizim şanssızlığımız

Ali Yerlikaya
11.04.2010, 00:07

Ugur bu ne ???
Hic face kullanmiyan yaa benim gibi 3 günlük protesto edenler videoyu göremiyorda...

iso_4939
11.04.2010, 00:08
bu macın en mükemmel adamı serkan,dı helal olsun gardasım senın aldıgın para helaldir...

Cafer Bulur
11.04.2010, 00:08
Senol hocanin burak israri anlamsiz ve sasirtici.

Bir futbolcu kötü de oynayabilir ama her macta faul yapilmadan kendisini atiyorsa o oyuncuda israr etmenin anlami yok.

Halit Akyüz
11.04.2010, 00:09

İşte buuuu :D

Erdal
11.04.2010, 00:11
Valla Şenol hoca sene sonuna kadar Ceyhun'da ısrar etmeli...Pas hatası yapıyor, bazen gecikiyor falan ama asla "klasik ön libero" gibi değil tam tersi "çağdaş bir orta saha" oyuncusu gibi düşünüyor...Dikkat edin oyuna girdikten sonra üç kez gole yaklaştı "ön liberomuz"....Ben Ceyhun da ısrardan yanayım...

Gamze
11.04.2010, 00:11
İyi maç, iyi skor, iyi tribün.

İyi bir bordo mavi akşamı.

ThePatriot61
11.04.2010, 00:12
Güzel mac oldu. Yine cok pozisyonlar yakaladik ama yine hepsini cömertce harcadik. :rolleyes:

Bu takima seneye süper bi forvet lazim yoksa yine böyle durumlara düseriz.

Cafer Bulur
11.04.2010, 00:13
Valla Şenol hoca sene sonuna kadar Ceyhun'da ısrar etmeli...Pas hatası yapıyor, bazen gecikiyor falan ama asla "klasik ön libero" gibi değil tam tersi "çağdaş bir orta saha" oyuncusu gibi düşünüyor...Dikkat edin oyuna girdikten sonra üç kez gole yaklaştı "ön liberomuz"....Ben Ceyhun da ısrardan yanayım...
Bence de ceyhun sezon sonuna kadar oynatilmali,üzerinde israr edilirse kazanabiliriz.

Artik gelecek sezon düsünülmeyen isimler kadroya alinmasa da bir görsek iyi olur.

Halit Akyüz
Seneye şampiyonuz :):D

mhayri
2-0 oldu barça...

Tolga Kurt
11.04.2010, 00:14
Barça 2 gol pedro :D

Erdal
Oh be Barça ikiledi :)...Bir bordo mavi kazansın bari...

futbalski60

Katılıyorum kalan haftalarda sürekli oynamalı hem Colman'ı da hücuma dönük oynatmış oluruz en azından ataklarımız daha olgun olur.

Muhammed
11.04.2010, 00:15

------------Ceyhun-------------
------Colman------Selçuk-------
Gabric-----------------Alanzinho
------------Teofilo--------------

Şu ileri hattı denesek iyi olur kalan maclarda.

StyLe
11.04.2010, 00:16
İstiklal Cd.'sin de kolbastı; http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=1355479839892

Buda başka bir video; http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=1355496760315

Video ve resimlerin devamı gelecek upload aşamasında :)

Erdal
11.04.2010, 00:16
Onun dışında özellikle ilk yarı iyi oynadığımızı düşünmüyorum...Şenol hoca'nın kadro tercihi de "çılgınca" idi...Ceyhun la başlamak daha doğru gibi geliyor bana...

ftunsal
11.04.2010, 00:17
Gol 0

6 gol pozİsyonu 9

16 Şut 21

7 İsabetlİ Şut 9

336 pas 509

214 İsabetlİ pas 385

16 top Çalma 23

8 korner 6

17 faul 18

3 ofsayt 1

0 sari kart 3

0 kirmizi kart 0

41 topla oynama % 59

Muhammed
Bu takıma hep orta saha istiyoruzda yeni alınacak olan ortasahanın takıma girmesi oldukça zor olabilir. Ceyhun,Selçuk,Colman,Alanzinho gibi oyunculardan daha iyisini almamız malesef zor.

lazzz61
umut ızlesın nasıl gol vurusu yapılıyor goorsnn ondan sonra desın kı ben acaba futbolcumuyum

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 00:18
Gol 0

6 gol pozİsyonu 9

16 Şut 21

7 İsabetlİ Şut 9

336 pas 509

214 İsabetlİ pas 385

16 top Çalma 23

8 korner 6

17 faul 18

3 ofsayt 1

0 sari kart 3

0 kirmizi kart 0

41 topla oynama % 59
herşeyi anlatıyor zaten....

macka61
11.04.2010, 00:21
takımımızla gurur duyduk teşekkürler futbolcularımız ve teknik heyetimiz galibiyeti kaçıran taraf bizdik

Ümit Küçük
11.04.2010, 00:24
arkadaş bana az önce mesaj attı yazdıgı aynen şu "olm bunlar nasıl pas yapıyo lan böle" bende cevap yazdım barcelonamı alacaz macı diye cevap yolladı "yok be olm sizi diyorum" valla helal olsun takıma süpürücü görevi yapan iyi bir stoper selcugu rahtalatacak bir ortasaha ve bir forvetle seneye şampiyonuz....ama forvet lazım bir maçla belki degerlendirilmez ama ben teofiloyu begenmedim çok agır

OnurKul
11.04.2010, 00:26
Takımı tebrik ediyorum. Çok iyi oynadık. Ayağa kısa paslarla, ver kaçlarla hücum ettik. Şişirme toplar denemedik. Bjk sık sık topu şişirdi.

Takımı çok ama çok beğendim helal olsun hocamıza ve oyuncularımıza. İstediğimiz oyun bu değil mi ?

StyLe
11.04.2010, 00:30
http://img145.imageshack.us/img145/4402/p1004101733.jpg

Erdal
11.04.2010, 00:30
İlk yarı iyi değildik uşaklar...

StyLe
11.04.2010, 00:32
Taksim/İstiklal Caddesi;

http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=1355501400431

http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=1355513280728

Burçak
11.04.2010, 00:36
Taksim/İstiklal Caddesi;

http://www.facebook.com/video/?upload#!/video/video.php?v=1355501400431

Bu video ya Facebook'tan kaldırılmış ya da gizlilik ayarlarından dolayı görüntülenemiyor.

Tolga Kurt
11.04.2010, 00:36
Messi kimse anlamadan kaleciyle karşı karşıya kalabiliyo bence büyücü

İsa
11.04.2010, 00:37
İlk yarı iyi değildik uşaklar...
İlk yarıda çıkan kadroyla iyi olmamızın mümkünatı yoktu zaten...

İsa
11.04.2010, 00:38
Colman'ı biraz kuvvetlendirsek bizimde bir Xavi'miz olamaz mı?

Erdal
11.04.2010, 00:39
Katılıyorum İsa...Muhtemelen hoca kanatları kapatmak için ilginç bir yöntem denedi...Ama olmadı...Olmazdı herhalde...:)

StyLe
11.04.2010, 00:41
Bu video ya Facebook'tan kaldırılmış ya da gizlilik ayarlarından dolayı görüntülenemiyor.

Tekrar dener misin? Face de video ekledikten sonra işlenme süresinden kaynaklanabilir.

Erdal
11.04.2010, 00:45
Bu gün Colman ı eskiye dönmüş buldum...Üzdü beni yine...Sorun güç değil bence...

Cem Kıran
11.04.2010, 00:46
Videoları izleseneye koysanız da izlesek arkadaşlar:) facebookum yok ne yazıkkiiiii

Burçak
11.04.2010, 00:47
Tekrar dener misin? Face de video ekledikten sonra işlenme süresinden kaynaklanabilir.
Yine aynı uyarı çıkıyor.
video kısıtlanmış galiba.

StyLe
11.04.2010, 00:48
İstiklal güzel, kızları güzel TRABZON'um hepsinden güzellll lay lay lay la lay lay lay la :D

Vkgz
11.04.2010, 00:50
bizim de penaltımız var maçta ama konusan yok.

Cafer Bulur
11.04.2010, 00:50
Bu gün Colman ı eskiye dönmüş buldum...Üzdü beni yine...Sorun güç değil bence...
Bugün colman önliberoydu,daha ne yapmaliydi sence?

Colmanda istikrar sorunu oldugu asikar ama son 5 mactir vasatin üstünde oynuyor bence.

Ümit Küçük
11.04.2010, 00:51

erdal abio adamın lig tv de bir röportajı var diyorki...."bazen sahaya çıkınca içimden futbol oynamak gelmiyor".....bence bugün ilk yarıda içinden gelen sesi dinledi.....

askemo_garleli
11.04.2010, 00:52
colman'a top çok yakışıyor ya,en çok top ondayken rahat ediyorum :D

Erdal
11.04.2010, 00:52
Yapma Cafer...Bobo'nun karşı karşıya olduğu pozisyonu Ceyhun yüzünden versek bitirirdik uşağı...Colman bu gün vasattı...Ha Eyvallah...Kayseri maçı dahil son haftalarda iyi idi ama bu gün değildi...İyi flan değildi

İsa
11.04.2010, 00:53
Colman'ı savunmanın önünde oynatmamak gerek, çözüm bu.Hücum pres yaparken farklı,savunmanın önünde karşılarken farklı bir Colman görüyoruz sürekli.Arka alanda ne yapacağını tam olarak bilmiyor.
Sekan'da aynı hücum pres yaparken bambaşka arka alanda karşılarken başka.Gerçi bugün 40lık Yusuf'un canına okudu ama...

askemo_garleli
11.04.2010, 00:53
o kafa topunu ıskalamasaydı kahraman olacaktı..

Erdal
11.04.2010, 00:54
Kafa vuramayan Alex diyordum Colman için...Alex in yapamayıp Colman ın yaptığı işler de var şüphesiz...Ama Colman kafa vuramıyor....Bunun yanında o topta orda olması dahi beni mutlu etti...

Cem Kıran
11.04.2010, 00:55

Katılıyorum Erdal abi Colman bugün çok yetersiz kaldı.Keza Colman sürekliliği olan bir oyunu değil.Seneye 10 numara alıp Colman yedekten girerse ve bunun gibi birkaç mevkide böyle olursa iyi bir takım oluruz

StyLe
11.04.2010, 00:56
İstiklal Caddesin'den maça giderken;

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1355523560985

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1355517720839

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1355513280728

http://www.facebook.com/vkanca?v=app_2392950137&ref=profile#!/video/video.php?v=1355496760315

http://www.facebook.com/vkanca?v=app_2392950137&ref=profile#!/video/video.php?v=1355501400431

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1355479839892

hyasin61
11.04.2010, 00:57
1 puana sevinecek kadar kucuk degıl ,bjk'ı sampıyonluktan ecedecek ve tarafatrını susturacak kadar buyuk takımız .maçın en guzel dakıkaları carsıya meydan okudugumuz ınonunun susup bızı dınledıgı anlardı

Ümit Küçük
11.04.2010, 00:57
o topa kafa vuramadı ama arkasında ibonunda tacizi var...ve son dakkikalarda deparla oraya gelip kafaya çıkıyor biraz zor pozisyondu...ama bugün ilk yarı vasattı

İsa
11.04.2010, 01:01
Bence Burak'ta daha fazla ısrar etmemek gerek.Onun ayağına giden topların çok büyük kısmı ziyan oluyor.Sağ açıkta Serkan'dan vazgeçmemek gerek.

Ufuk Bayraktar61
11.04.2010, 01:02
güzel top oynuyoruz. dediğim gibi kaybetmemeyi öğreniyoruz..seneye bütün iç - dış faktörler bizi rahat bıraksa mutlu sona ulaşmamız en azından şampiyonluk yarışında olmamız kuvvetle muhtemel..

serkanı da ayakta alkışlıyorum

Erdal
11.04.2010, 01:03
Bir pozisyondan adam asmaca oynanmaz elbet...Dediğim gibi Colman ın kanat toplarında aldığı pozisyon hep yanlış oluyor bence...

Cafer Bulur
11.04.2010, 01:03
Bence Burak'ta daha fazla ısrar etmemek gerek.Onun ayağına giden topların çok büyük kısmı ziyan oluyor.Sağ açıkta Serkan'dan vazgeçmemek gerek.
Antalya macinda sagbeke ömer aysan,sagaciga serkan iyi tercih olur.

Buragi da kasimpasa macina saklamak lazim.;)

Ümit Küçük
11.04.2010, 01:05
güzel top oynuyoruz. dediğim gibi kaybetmemeyi öğreniyoruz..seneye bütün iç - dış faktörler bizi rahat bıraksa mutlu sona ulaşmamız en azından şampiyonluk yarışında olmamız kuvvetle muhtemel..

serkanı da ayakta alkışlıyorum

ben adnan demirden korkuyorum ufuk önümüzdeki sene için...valla önümüzdeki sene şampiyon olamazsak neden budur bana göre...gazetedeki stoper haberine bak çok daha iyi anlıycaksın...neden korkdumu

illaki
11.04.2010, 01:05

katılıyorum bütün topları ezdiği yetmiyomuş giibi takımın oyun düzenide bozuldu o geleli