PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 29.Hafta | Beşiktaş 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Emrah Akcagöz
12.04.2010, 11:15
Beraberlik pek sevindirici değil ama oynanan futbol mücadele sevindirici iyi gidiyoruz daha iyi olacağız seneye demekten bıktık ama seneye inşallah..

EGN
12.04.2010, 11:22
Umut beni her ne kadar çileden çıkarsa da yapılan bu kadar ağır yorumları hak etmiyor diye düşünüyorum. Evet kaçırılmaması gereken net pozisyonlar kaçırıyor, burada hem fikirim ama onun kadar koşan ve defansına yardım eden başka bir futbolcu bilmiyorum bordo mavi forması altında...

Golcü alınması şart, ama umut ne gönderilmeli ne de yedek bırakılmalı. Trabzonspor'a umut gibi candan, kendini yıpratırcasına her yere koşan, mücadele eden oyunculara ihtiyaç vardır.

lazzz61
12.04.2010, 11:28
ahhbee baroş ve makakula bızde olsa varya lıgın tozunu atmıstık valla

lazkopatfaroz
12.04.2010, 11:32
Umut beni her ne kadar çileden çıkarsa da yapılan bu kadar ağır yorumları hak etmiyor diye düşünüyorum. Evet kaçırılmaması gereken net pozisyonlar kaçırıyor, burada hem fikirim ama onun kadar koşan ve defansına yardım eden başka bir futbolcu bilmiyorum bordo mavi forması altında...

Golcü alınması şart, ama umut ne gönderilmeli ne de yedek bırakılmalı. Trabzonspor'a umut gibi candan, kendini yıpratırcasına her yere koşan, mücadele eden oyunculara ihtiyaç vardır.

Şöyle bir sorun var.

Orta sahamızda çift forvet oynamaya uygun oyuncu yapımız yok.

Yattara iyi bir şekilde gelirse Yattara, Umut ve diyelimki Teo oynadı. Alanzinho açıkta kalıyor. Bana göre 4 oyuncuyu aynı anda oynatmak çok riskli. Orta sahayı Selçuk ve Colman kaldıramaz. Bunun yanında Engin, Gabric , Ceyhun gibi oyuncuları oynatamayız. Serkan'ı da ancak sağ bekte kullanabiliriz.

Sadece Umut'u oynatabilmek için çoğu şeyi bir kenara bırakmamız gerekiyor.

Sence değer mi ?

Murat TONBUL
12.04.2010, 12:05
umut koşmasın arkadaş !!!
gol atsın gol.forvet değil mi bu adam yahu...

Murat TONBUL
12.04.2010, 12:09
bir takım taraftarının forvetinden gol atmasını beklemesi kadar doğal birşey olabilir mi ?
biz bunu umuttan hep bekliyoruz.ama sadece beklemekle yetiniyoruz.daha ötesi olmuyor.
olmuyor işte var mı ötesi.bu adam beceriksiz,yeteneksiz,eksik bir forvet.
bunu kabul etsek de böyle etmesek de...

lazkopatfaroz
12.04.2010, 12:19
Televizyonlara gerçek anlamda Trabzonspor'un haklarını savunacak yorumcular getirilmesi gerekiyor.

Dün Sinan Engin'i dinledim çileden çıktım.

Egemen'in pozisyonunda Mustafa Denizli'nin verdiği tepkiyi göstererek normalde hiç itiraz etmez, gole bile sevinmez o bile gördüyse kesin penaltı diyor.

Holosko itiraz etmedi dendiğinde ise o itiraz etmez diyor.

Hiç itiraz etmediğini söylediğin Mustafa Denizli'nin bile itiraz ettiğini söylüyorsun diğer taraftan Holosko itiraz etmez diyorsun. Birisi 2 metre mesafede diğeri 60 metre...

Mustafa Denizli bana göre pozisyonu görmedi. Egemen kolunu salladığı için elle oynama olduğunu düşündü. Baktı ki papuç pahalı , tutuştu bir yerleri şampiyonluk gidiyor itiraz eder tabi !

Recep Alkan
12.04.2010, 12:21
Forveti olmayan bir takım ne kadar güzel oynarsa oynasın maç kazanamaz...

Baros'a bakın.. Umut' bakın..:)))

UMUT VARSA GOL YOK
GOL VARSA UMUT YOK:) nasıl oldu anlmadım:)

Bu takımın tek forveti umut mu peki ?

Baroş'a bakın Teo'ya bakın desem ne diyeceksiniz ?

7 gollü Luganoya bakın Egemen ve Song'a bakın desem ne diyeceksiniz ?

SEDAT
12.04.2010, 12:41
- Şu halimizle bile defansa kabahat bulamıyorum , tek derdimiz gol malesef , tekrar etmek istemiyorum ama gökdeniz- Tekke İşte bu takıma lazımdı birde umut düşünemiyorum..

evrents
12.04.2010, 13:57
O kadar iyi oynadık basın egemenin penaltı pozisyonuna takıldı kaldı.Telegol 45 dk bu penaltıyı konuştu ve tv8'deki heleki bülent yavuz dün akşam bile diyor egemen elle değdi bide ayağa kalkıp gösteriyor penaltıysa penaltı verseydi bizim iyi oyunumuzu gölgeleyemezsiniz.İlk yarıki maçı ne çabuk unuttunuz ferrani'nin colman'ı biçtiği ve umut'a yapılan penaltı verilmemişti.Artık şampiyon olup (her sene olduğu gibi yine seneye diyoruz) istanbul yandaşı basını susturmanın vakti geldi.

evrents
12.04.2010, 14:01
Bu LİG TV'de tam istanbul takımlarının yandaşı.İnönü'de trabzonsporlu taraftarlar 61. dk şovu yapıyor falan diyor spiker ama yönetmenin bizim taraftarları göstermesi aklına gelmiyor.Bizim sahamızdaki derbi maçlarda bizim taraftardan fazla 100 kere rakip takım taraftarlarını gösteriyorlar(fb,gs,bjk).

ESER
12.04.2010, 14:09
ben egemenin bu sacmaligi neye hizmet yaptigini cok merak ediyorum. giden topa el uzatmaya calismak neyin nesiydi?

Mustafa ÖZDEMİR
12.04.2010, 14:12
ben egemenin bu sacmaligi neye hizmet yaptigini cok merak ediyorum. giden topa el uzatmaya calismak neyin nesiydi?
ceza sahasının dışında olduğunu zannetti galiba...

ESER
12.04.2010, 14:18
2005 de aurelio voleybolculara tas cikaracak mukemmellikde vurdugu smaci gormeyen cem papilayi bir anda tv yildizi yapan ve yucelten basin bu basin degilde endonezya basini miydi bir an supheye kapildim.. gecen sene 5 metre ofsaytdan gol yedigimizde gikini cikartmayanlar bu vatan evladi degil miydi yoksa... 100 yildir hakemlere medyaya yaslanip milletin hakkini gasp edenler en ufacik bir kisa devrede nasilda aslan kesiliyor..

bu yuzden ki bu fason buyuklerin avrupada madara oluslarini zevkle izliyorum.

Hekimoğlu
12.04.2010, 14:23
8taşlı hiçbir oyuncu sarı kart görmedi bu maçta Burak'ın pozisyonu var o ne olacak hakemin bizi tuttuğunu mu ima ediyorlar hadi ordan be tarih yazmış mı böyle birşey.

ESER
12.04.2010, 14:24
ceza sahasının dışında olduğunu zannetti galiba...

ceza sahasi disinda degil orta sahada bile yapmis olsa , cok amatorceydi. egemen bu takima kaptanlik yapti ve daha akli selim hareketler yapmasi lazim. ne kendisine ne de bize yakisti. hakkimizin yendigi ilk macta bunu bize karsi kullanacaklarindan adim gibi eminim .. yoneticimizin birinin de cikmasini ve bu konuda aciklama yapmasini isterdim acikcasi.. farkliyiz diyorsak farkli durus da sergilemeliyiz.. cani yaninca aglayani kimse sallamiyor.. mesele buyuklugu boyle durumlarda da gostermekte

ESER
12.04.2010, 14:31
egemenden topçu degilplay veleybolcusu olur,hermacta patlyacak bomba gibi,kes,likle takımdan gönderilmeli

aman naptin kardesim yaa ,, iki dakika da harcadin adami:)

evrents
12.04.2010, 14:51
egemenden topçu degilplay veleybolcusu olur,hermacta patlyacak bomba gibi,kes,likle takımdan gönderilmeli
Sizin bu söyledikleriniz egemenin tanımlaması mı?Egemen'i gönderip kimi alıcaz puyolu mu?Egemen şuan en iyi türk defans oyuncusudur.

Cemalettin Taşkın
12.04.2010, 14:51
Egemen topa değmiyor gibi ama teşebbüste bulunması bile çok kötü. bünyamin gezer bizim uğurlu hakemimiz başka kim olsa penaltı çalmıştı.

tabi o kadar pozisyona girip atamayınca adamlara malzeme çıktı.

maçtan öncede yazmıştım futbol olarak beşiktaşı ezeriz ama skor olarak üstünlük sağlayamayız demiştim aynısı oldu.

şenolkılınç
12.04.2010, 14:55
valla arkadaş ben bi ara maç gitti sandım açıkçası bi gitti bi geldi güzel mücadele oldu maçın hakkı beraberlikti ama yatalım kalkalaım onura dua edelim yoksa defans harap bu ortada egemen saçma sapan bi pozisyonda elle müdahele ediyor takdir-i ilahi ki top yön değiştirmiyor holosko aldı topu 4 tane defansın arasından onurla karşı karşıya kaldı boş durumda kafa vurludu her zamn ki sorun adam paylaşılamadı serkan çizgide çevirdi top uzaklaştıramıyoruz bi türlü toromanın topu direk dibinden çıktı vs forvet zaten içler acısı burak çalımı attı kendini bırakmasa gol poziyonu olacak bıraktı pozisyonu harcadı bide kart yedi umut karşı karşıya kaldı topu teo ya aktarsa daha şanslı olunur muydu acaba diye düşündüm ama nedense ısrarla aşırma denedi beceremedi hele ki bi ara 15 dk adını bile duymadım işin ilginç yönü o 15dk içinde 2 net gol poziyonu bulduk tamam maçta mücadele yüksekti tempoluydu ama iki takımda hatalar yaptı bu tempoyu tetikledi bunu kabul edelim

Recep Alkan
12.04.2010, 15:14
Şimdi benim canım inanılmaz şekilde Colman'a sallayan birileri ile konuşmak istiyor !

Var mı buralarda acaba ?

Sefa
12.04.2010, 16:40
forveti olmayan bir takım ne kadar güzel oynarsa oynasın maç kazanamaz...

baros'a bakın.. Umut' bakın..:)))

umut varsa gol yok
gol varsa umut yok:) nasıl oldu anlmadım:)
+ 1967 .

serdaracıl
12.04.2010, 16:58
forvetttttttttttttttttttttttttttt

FC-ST-PAULI-61
12.04.2010, 17:20
Egemeni elestirenler var inanamiyorum.

Emrah Akcagöz
12.04.2010, 17:34
Şimdi benim canım inanılmaz şekilde Colman'a sallayan birileri ile konuşmak istiyor !

Var mı buralarda acaba ?
Hayırdır Recep abi niye..?

orhan42
12.04.2010, 17:49
Adamları 20-30 dakika boyunca futbol anlamında dövdük,elimizden kaçırdık..Şimdi maçı bir elle oynama pozisyonuna bağlıyorlar ya ne diyeyim..Geçensene şeftali kurduspor maçında Sercan 5 metre ofsayttan gol attı..Kimse sesini çıkarmadı bu kadar..Yazıklar olsun sizlere..keşke şu şeftalikurduspor ve taraftarları adam gibi olsalar da onları desteklesek İstanbullu bizans prenseslerine karşı...

Recep Alkan
12.04.2010, 17:57
Hayırdır Recep abi niye..?

Emrah pek hayır düşünmüyorum açıkcası, bu zamana kadar Colman gibi hem skora hemde oyuna etki edemeyen onca kişi forumda savunuldu, ama Colman günlerce tartışıldı. Futbolcu olmadığını söyleyenler bile çıktı, hemen hemen birçok maçın en çok koşan ismi, yahu nedir bu adamdan beklenen merak ediyorum.

TAHSİN 61
12.04.2010, 18:08
Emrah pek hayır düşünmüyorum açıkcası, bu zamana kadar Colman gibi hem skora hemde oyuna etki edemeyen onca kişi forumda savunuldu, ama Colman günlerce tartışıldı. Futbolcu olmadığını söyleyenler bile çıktı, hemen hemen birçok maçın en çok koşan ismi, yahu nedir bu adamdan beklenen merak ediyorum.

Bir pozisyonda Ceyhun rastgele topu ileri doğru vurduğunda ona kızdığını kımse yok sakın ol dediğini canlı olarak gördüm. Burdan bile ne kadar akıllı bir futbolcu olduğunu anlayabılırsınız.. Recep arkadaşıma da sonuna kadar katılıyorum ve GUSTAVO diyorum..

Emirhan Makul
12.04.2010, 18:12
Biz Trabzonsporuz Şampiyonu Biz Belirleriz. Biz Her Zaman Ensenizdeydik İstanbul.

http://images.gittigidiyor.com/924/SDR-TRABZONSPORUN-ZAFERINI-BESIKTAS-TA-KUTLADI__9242401_0.jpg

Armağan Dere
12.04.2010, 20:11
Son yarım saat çok iyi oynadık atsaydık maçı da alırdık atamadık berabere bitti...Ama en kötü berabere biteceği belliydi...

serdaracıl
12.04.2010, 20:15
nasıl yenemedik şunları ya nasıl:mad:

Armağan Dere
12.04.2010, 20:19

Umut gibi bir forvetin olursa yenemessin...Bazen maçı kurtaran forvettir ama Umut maçları katleder kurtarmaz daha yeni mi gördün

Deniz Telci
12.04.2010, 20:25
kızma abi umutspor'luların bilgisayar hayali işte :D takımda onun gibi fovrete rağmen oldu :D

hamit008
13.04.2010, 00:47
ya bu kadar iyi takimimiz var ve forvet umut gercekten olacak iş degil, gecen sezon bu takim sampiyonluga oynuyordu ya gercekten kötü takim degil ama iste umutun kötü oynadigi maclarda en azindan gökhan ünal oynuyordu ozamanlar bazen, ya şu besiktasta bir batuhan karadeniz var zaten oynatmiyorlarda bize kiralasalar olmaz mi diyorum adamin soyadida karadeniz (karadenizli olmasada).

28TS61
13.04.2010, 02:03
nuri albayrakta mactaymis

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/04/12/hiddink-kalecisini-buldu-594963.Jpeg

Recep Alkan
13.04.2010, 08:19
kızma abi umutspor'luların bilgisayar hayali işte :D takımda onun gibi fovrete rağmen oldu :D

Çok basit ama bir o kadar da puanı yüksek bir soru !

Kabahatli sadece Umut mu ?

Bu takım sahaya çift forvet çıkmadı mı ?

Diğeri neden konuşulmuyor. Sadece Umut'a bir ara pas attı diye bu maç eleştirilmekten kurtuldu mu ?

Umut kaçırmadı demiyorum, ama kaçırdıklarını da kişisel çabası ile oluşturmuş ve nihayetine varamamıştır.

Bu maç tek forvet çıkıp da Umut oynamasaydı, buralarda ne yazacaktınız çok merak ediyorum...

Zamanı geldi Tekkesporlu, şimdide Umutsporlu, ne zaman Trabzonsporlu olarak anılacağımızı çok merak ediyorum...

SEDAT
13.04.2010, 09:20
- Şimdi Görücez bakalım Hiddink hangi kritere göre adam çağırıyor belli olucak..

- Acaba bizden beklenen değilde süpriz bir isim olurmu mesela benim aklıma gelen selçuk..

Ömer TOPAL
13.04.2010, 23:37
Çok basit ama bir o kadar da puanı yüksek bir soru !

Kabahatli sadece Umut mu ?

Bu takım sahaya çift forvet çıkmadı mı ?

Diğeri neden konuşulmuyor. Sadece Umut'a bir ara pas attı diye bu maç eleştirilmekten kurtuldu mu ?

Umut kaçırmadı demiyorum, ama kaçırdıklarını da kişisel çabası ile oluşturmuş ve nihayetine varamamıştır.

Bu maç tek forvet çıkıp da Umut oynamasaydı, buralarda ne yazacaktınız çok merak ediyorum...

Zamanı geldi Tekkesporlu, şimdide Umutsporlu, ne zaman Trabzonsporlu olarak anılacağımızı çok merak ediyorum...

anlamadımki bu adam fenerlimi acaba....neden bu kadar eleştiriliyor...Hayır dikkat edin burak cıktıktan sonra umut daha cok topla buluştu...tamam kaçırdı eyvallahta tek forvet degildikki..Neden hep umut umut umut....saten bıraktım futbolcu hakkında yorum yapmayı..sevmiyorum artık hiçbirini....nihayetinde adımız Trabzonsporlu olarak degil ofutbolcusporlu oluyor....! Yazık

Hqmi
14.04.2010, 00:26
Nuri Albayrak kamera çektiğinde saklanıyor gibiydi. :D

Mustafa Yüksek
14.04.2010, 00:36
- Şimdi Görücez bakalım Hiddink hangi kritere göre adam çağırıyor belli olucak..

- Acaba bizden beklenen değilde süpriz bir isim olurmu mesela benim aklıma gelen selçuk..

Abi Selçuk çağırılırsa şaşırmam...Orta sahamızda böyle bir futbolcu hiç değilse yedekte olmalı...Ki performansı yerindeyse 11 in belkemiği olmalı...Selçuk iyidir iyi...Futbolu bilen adamlar için daha iyidir:)

Ben Hiddink'e güveniyorum...

Emrullah
14.04.2010, 12:56
Bloomberg HT televizyonunda dün akşam canlı yayınlanan programa katılan Demirören, başta Fenerbahçe derbisi olmak üzere, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Trabzonspor ile geçen hafta yaptıkları maçta galibiyetin yüzde 51 Trabzonspor'un hakkı olduğunu iddia eden Demirören, ancak son dakikada verilmeyen penaltılarının hiçbir izahının olamayacağını kaydetti.

Oğuz B.
14.04.2010, 17:38

İşin kötüsü bu suçlamaları yapanlar hangisporlu o belli değil :)

Mahmut Keleş
14.04.2010, 17:50
Bu arada Batuhan Karadeniz aslen Trabzonlu ya da Gümüşhane li... Ben G.haneli olarak biliyorum... ama bi kaç yerden de Trabzonlu olduğunu duymuştum... Kesin bilgi değil sadece bi kaç yerde okumuştum... güvenirliliğini bilmiyorum :)