PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 29.Hafta | Beşiktaş 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

izzet
11.04.2010, 01:05
Kadrolari görmeden önce "Acaba bu sefer Hakanimi Rüstüyümü Haftanin Kalecisi yapacagiz?" diye düsündüm...

Ne bileyim ikisinide yapacagimiz....

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:08
Dünyanın en zor işi Trabzonspor taraftarı olmaktır. :)

İsa
11.04.2010, 01:09
Antalya macinda sagbeke ömer aysan,sagaciga serkan iyi tercih olur.

Buragi da kasimpasa macina saklamak lazim.;)
Çok şükür o maçta oynama ihtimali yok.
Sarı kart cezalısı...

6Şafak Aydın1
11.04.2010, 01:10
Seneye hem Avrupa hem Sampiyonluk icin zaten genis bir kadro gerekiyor. Sampiyonluk icin avrupadaki basari ekonomik yönden sart. Gruplara kaldigin an bir sürü para yagiyor.

Vasat bir Kayseri bile affetmemisti gol yollarindaki beceriksizligimizi.

Ilk yariyi izlemedim ama ikinci yarinin adami Alanzinho. Iyi form yakaladi. (Bizimkilerdeki lakabi hamsicuk.)

İsa
11.04.2010, 01:11
Bu takımın fazlasıyla Engin'e ihtiyacı var.Fazlasıyla Yattara'ya ihtiyacı var.

Sezon sonundada bir stoper,bir önlibero,bir santrafora ihtiyacı var.

Şu Lazio'daki Zarate'nin bizim alabileceğimiz çapta olan bir muadili var mı?

FC-ST-PAULI-61
11.04.2010, 01:12
burak kart cezalisi ama kupa macinda galiba

trab61
11.04.2010, 01:14
Gol 0

6 gol pozİsyonu 9

16 Şut 21

7 İsabetlİ Şut 9

336 pas 509

214 İsabetlİ pas 385

16 top Çalma 23

8 korner 6

17 faul 18

3 ofsayt 1

0 sari kart 3

0 kirmizi kart 0

41 topla oynama % 59

adamlari resmen ezdik bence. super futbol ama maalesef sonuca gidemeyen bir trabzonspor. onde gol atabilecek birisi lazim bidahaki sezon, bu teofiloda olabilir veya baskasi ama ilerde gol atabilecek birisi olmasi lazim.

necmiati61
11.04.2010, 01:14
http://www.facebook.com/video/video.php?v=59702159370

aaaa???? sen hala 3 günlüğüne facebook'u kapatmadın mı? bizde herkes kapattı..

Tolga Kurt
11.04.2010, 01:17
Kasımpaşa karşısında cezalı

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 01:18
Kadrolari görmeden önce "Acaba bu sefer Hakanimi Rüstüyümü Haftanin Kalecisi yapacagiz?" diye düsündüm...

Ne bileyim ikisinide yapacagimiz....
onur haftanın kalecisi olur...

Burak 1967
11.04.2010, 01:18
Eve yenı geldım, ınternette mac ıle ılgılı haberlerı okuyorum da macı ızleyen arkadaslara sormak ıstıyorum;

Bjk lı yonetıcıler hakemın macı katlettıgını son dakıkada penaltılarının verılmedıgını soyluyorlar emınım oncekı sayfalarda yorumlar yapılmıstır ama arazıden gelmem vesılesı ıle ılk kez hazıra konmak gıbı bır talebım olacak ıyı nıyetınıze sıgınarak, bu konuda yorum alabılır mıyım?

Tolga Kurt
11.04.2010, 01:21
Eve yenı geldım, ınternette mac ıle ılgılı haberlerı okuyorum da macı ızleyen arkadaslara sormak ıstıyorum;

Bjk lı yonetıcıler hakemın macı katlettıgını son dakıkada penaltılarının verılmedıgını soyluyorlar emınım oncekı sayfalarda yorumlar yapılmıstır ama arazıden gelmem vesılesı ıle ılk kez hazıra konmak gıbı bır talebım olacak ıyı nıyetınıze sıgınarak, bu konuda yorum alabılır mıyım?

Sadece 1 pozisyon elle oynama oda dışarda içerde tartışılır.Hakem 1pozisyonla maçı katletti oldu Çok ince bir elle oynama. Ancak ilk yarıda Burağa yapılan bir penaltıda vardı. Yaa şampiyonluktan oldularya hakeme bağlıyolar işi işte ezmeler

trab61
11.04.2010, 01:21
[QUOTE=askemo_garleli;3136998]futbol süper,resmen elimizden kurtuldu bjk..bireysel beceriksizlikler yüzünden bir sürü atağı ezdik.ama olsun,futbol umut verici..

girişte yazıyor ya "boğazda fırtına" die;işte o doğru.fırtına esti ama deviremedi.

her maçın sonunda olduğu gibi;tebrikler onur,allah belanı versin umut.!!![/QU

bmn yonetimi insallah caresine bakmistir bu densizin.

Erdal
11.04.2010, 01:22
Valla Burak, penaltı verilebilir..Ama öyle kesin çarptı diyemiyoruz...Çarptı ise kesin penaltı...Top sanki çarpmamış gibi de görünüyor...Hakem ortadan bir maç yönetti...Penaltıyı atlamış olsa bile katliam falan yok...Katliam şöyle olur: 17 hatalı karar...Hepsi aynı takım aleyhine...Var öyle maçlar tarihte :)

Kamil Çakmak
11.04.2010, 01:22
Takım iyi idi bugün.Alan, Onur,Serkan en iyileri idi.

Biz gelecek yıl şampiyonlukta iddialı olcaksak, kesinlikle bitirici forvetimiz olmalı.
Bu forvetlerle çok saç baş yolarız.

6Şafak Aydın1
11.04.2010, 01:23

eline degdigi bile süpheli degdiyse bile topun yönünü etkilemiyecek hafiflikte. iyi aksamlar

İsa
11.04.2010, 01:24
Bu Sezer'de bi acayip.

Maçta sanki birisi kafasına silah daymışda zorla oynuyor gibi.

İsteksiz,halsiz,hantal...

Erdal
11.04.2010, 01:26
Bu akşam belli oldu ki Şenol hoca hiç bir halde Barış ı düşünmüyor...Üzüldüm....

Hotaman
11.04.2010, 01:27
Ben bu Beşiktaş camiasına bitiyorum...
Kendisinin yaptığını görmez başkasının yaptığı belli bile olmayanı yaygara yapar...
Geçenlerde Ertuğrul Hoca bir açıklamasında şöyle bir ifade kullandı "Trabzonspor maçınca Umut'un smacı görülmedi, bu bizim rakibimiz madur oluyoruz cart curt" yahu be adam aynı maçta İpek'in Cale'nin üzerine çullandığı pozisyonu niye söylemezsin...

"Bir İstanbul hikayesi" bu şımarık veletlerin taraftarı olmadığım için kendimle, onlara benzemediği için camiamla gurur duyuyorum.

Hüseyin Çümen
11.04.2010, 01:28
Süper Ligde şampiyon olmak zor değil

yazın gene istanbul ezikleri güzel transferler yapacaklar gazeteler şişirip duracak bunları
ve ilk haftalar anadaolunun güzide klüpleri puan kaptırma yarışına girecek bu eziklere

ama biz işimize bakalım çok olumlu top oynuyoruz 3-4 ideal transferimizi yapalım gerisi gelecek yeterki moral bozmadan önümüze bakalım

bu ligde 4 hafta üst üste galip gelemesende moralini yitirmeyeceksin taraftar sırtını dönmeyecek takımına bikaç haftalık seriyle şampiyon olabilir asla küsmeden seneye takımımızı destekleyelim seneye parçalayacaz inşallah

Samet Yildirim
11.04.2010, 01:31
Mac dengeli gecti son 30 dk tek kale oynadik diyebiliriz. Galibiyete yakin taraftik. 3.bölgede sikintimiz devam ediyor ve bir santrafor gerektigi belli.

Genelde hepsini begendim serkan, onur cok ön plana ciktilar daha sonra alanzinho diyebiliriz.
Cale holoskoya karsi mükemmeldi holosko 12.5 km kosmasina ragmen etkili olamadi demeki cale iyi oynadi. Defansimiz genelde iyidi zaman zaman hata yapilsada. Selcuk-Colman iyi isler yapti. Ceyhun-Sezer de oyuna katki sagladi. Burak fena degildi ama daha iyi olmali.
Umut-Teo benim beklentilerim altinda fakat Teo icin fazla beklentiye kapilmamak lazim zaman zaman iyi isler yapti.

Takimimiz pas yaparak oynuyor bu oyun felsefisiyle seneye daha da basari oluruz.

Burak 1967
11.04.2010, 01:32
Valla Burak, penaltı verilebilir..Ama öyle kesin çarptı diyemiyoruz...Çarptı ise kesin penaltı...Top sanki çarpmamış gibi de görünüyor...Hakem ortadan bir maç yönetti...Penaltıyı atlamış olsa bile katliam falan yok...Katliam şöyle olur: 17 hatalı karar...Hepsi aynı takım aleyhine...Var öyle maçlar tarihte :)

Tesekkurler Erdal abı, sorumun maksadı zaten adamların dedıgı kadar bır hadıse olup olmadıgını tarafsız bır gozden ogrenmektı, bjk'nın hakkının yenmesı, Trabzonsporun tartısmalı bır puan alması pek de umrumda degıl dogrusu.
Onların sampıyonluk yarısından kopmasından bellı kuyruk acılarının olacagı ve bunu bır yerlere servıs edeceklerı
Zaten mayalarında mevcut.

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:33
Bjk alışmış hakemlerler maç kazanmaya.

Ilelioglu
11.04.2010, 01:35
Tekrar yazıyor sesleniyorum,Umut Bulut ile büyük maç alamazsınız.Bunu Ünal ile Şenol hocam görüyorlar kesin ama ne hikmetse vazgeçmiyorlar................

Baska Forvet mi var ellerinde..??

Cem Akyüz
11.04.2010, 01:38
Güzel futbol oynadık takımımızı tebrik ediyorum..Maçı tribünden izledim televizyondan ses geldimi bilmiyorum ama gerçekten bir çok kere çarşı'yı susturmayı başardık bir tebrikte maça gelip destek veren taraftarımıza..Onur'u Allah nazardan keza serkan'ıda öyle Colman'ıda öyle..Gelecek sene adına umutluydum bu karşılaşmadan sonra umudum daha da arttı ama bence takımımıza iyi bir forvet gerekiyor bir derbi maçında bu kadar gol kaçırmamamız gerekiyor

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:40
Trabzonspor’da daha iyi bir santrfor olsaydı zamanında, şuanki puanın üstüne 6 puan fazlaları vardı en az. Teo ise kredisini tüketti. Ama önümüzdeki yılı düşündüğü için oynatılmasına sitem edemem. Ağır bir oyuncu Teo. Baskı yapılan bir takımın golcüsü olabilir. Gidecek atacak. Bugün 2 gol atsa Trabzonspor yanacaktı. Bence biraz paraları gidecek ama değişiklik yapmalılar o bölgede. 2-3 oyuncu ile şampiyonluğa oynarlar. Ayrıca savunma göbeğine de iyi bir oyuncu lazım. Çok gezgin oyuncuları var. Kadrodaki isimler çoğu mevkide oynayacak isimler. 4 yabancıdan verim alalamaları da bir nevi şanstır aslında. Şenol Güneş’in tercihleri ile doğru hamleler yapıldı. Mesela Alanzinho.. Yaratıcı bir oyuncuydu şimdi kuvvetlenmiş, özgüven verilmiş. Ayrıca çok iyi bir kaleci yakaladılar. Yetenekli bir kaleci.. Ancak kalecilerde çok fazla özgüven de iyi değil. Rahatlık iyi bir şey değildir. Onur’un yan toplarda tercih hataları var. Aslında yan topları iyi. Tecrübe lazım onun için. Ama karşı karşıya pozisyonlarda ise tecrübeli. Böyle devam ederse uluslararası bir kaleci olur.”

Alanzinho çok kuvvetlenmiş.. İçe de dışa da iyi çalımlar attı, paslar gönderdi. Oyundaki fark yaratan oyuncu Alanzinho’ydu.

Burak'ın ve Egemen'in pozisyonları penaltı.

Rıdvan Dilmen

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 01:41
Baska Forvet mi var ellerinde..??
zamanında almadılar .şimdi çekiyoruz çilesini...

Ilelioglu
11.04.2010, 01:47
Tekrar dener misin? Face de video ekledikten sonra işlenme süresinden kaynaklanabilir.

Youtube'ye de koyun lütfen cünkü benim Facebook'da hesabim yok..:);)

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:48
Rıdvan : Onur uluslararası bir kaleci olur.

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:49
Rıdvan : Teofilo ağır oyuncu kredisini tüketti , önümüzdeki yıl Trabzonspor'da olucağını zannetmiyorum.

İlyas Onat
11.04.2010, 01:49
Forumda zaman zaman bizim tribünlere giydirip Beşiktaş tribünlerini matah bir şeymiş gibi örnek gösteren arkadaşlar çıkıyor.

Başkanlarının hanımına ettikleri küfürden sonra bu akşamki çirkefliklerini görünce birkez daha anladık ki Gazze'ye selam eden bu tribünlerin selamı zerrece bir kıymet-i harbiyeye sahip değildir. Koftur, içi boştur. Adam gibi çıkıp maçını oynayan bir takımı görünce karşılarında nasıl da adileştiler gördük "adam gibi oynayın" diye vızıldayıp duran zavallılar.

Fatih Özkan
11.04.2010, 01:50
Bana göre hakkımız olan bir maçtı...
3 puana daha yakın olan taraf bizdik...
BJK'liler de liv liv ötsünler...
Bana göre penaltı filan değil o pozisyon...
Çok şanssızdık...
Umut gene şakasını yaptı (:
Teo'dan yana umutlarım devam ediyor...

İgzas-61
11.04.2010, 01:51
Şunlarada çelmeyi taktık ya çok mutluyum o yüzden takımımızı tebrik ediyorum şüphesiz bu ligde şampiyonluğun en çok yakışacağı kulüp TRABZONSPORUMUZDUR güçlülerin iktidarına karşı inadına Trabzonspor...

OLCAY ÇAKIR
BJK taraftarına burdan iade ediyorum ettikleri sözleri, misliyle...

Unutmadan.

Orhan Aydın
gsden sonra bjknin de şampıynoluk umudunu bitirmek güzel ama artık biz şampıyon olmalıyız. Yetti gayrı...

İlyas Onat
11.04.2010, 01:52
Bugun engın hamlesını yapabılseydık....bjk yı dagıtırdık ...b yada gabrıç kozumuz olsaydı...engın ın kalması gereken ılk ısım oldugunu da dusunuyorum..ındırıcı darbesı olan ıs bılen oyuncu her zaman faydadır..

Engin'i ben de aradım. Keşke.... Amma neylersin.

Halit Akyüz
11.04.2010, 01:53
Rıdvan : Trabzonspor'un hedefi büyükse Teofilo ile olmaz. Masraf yapıp iyisini almaları lazım.

Tam olarak bunu söylemedi ama bunu söylemek istedi. :)

Fatih Özkan
11.04.2010, 01:54
Şaka bi yana, 1 takımı daha uzaklaştırdık şampiyonluktan...
Ama böyle de nereye kadar ?
Artık biz de olsak...
Trabzon'u yaksak (:

lazkopatfaroz
11.04.2010, 01:55
Daha önceden söylemiştim tekrar söylüyorum. Teofilo'dan istediğimiz verimi alamayacağız.

Mümkünse seneye 1 yabancı 1 yerli forvet alalım. Umut yedek olsun. Alacağımız yerli oyuncu eğer sağlam ise Mehmet Yıldız olabilir.

Halit Akyüz
Rıdvan : Trabzonspor'un savunmanın göbeğine baya iyi bir oyuncu lazım.

Orhan Aydın
Teofilo konusunda katılıyorum ona. Seneye de 'uyum' 'zaman' 'kumaş' geyikleriyle şampıyonluğumuzu yemeyiz inşallah.Adam akıllı forvet lazım.

Muhammed
11.04.2010, 01:56
Bıraksın bu işleri Rıdvan Dilmen. Teofilo'nun kredisi bitmişmiş. O önce kendi takımındaki Christian, Guiza gibi toplam maliyetleri 80 trilyonu bulan futbol fakirlerinden bahsetsin.

İlyas Onat
11.04.2010, 01:56
Rıdvan da hamma da keyiflenmişti heee. : )

Fenerle oynamış olsaydık bu methiyelerin ne kadarını duyabilirdik acaba?

biltrabzon
11.04.2010, 01:57
Rıdvan : Teofilo ağır oyuncu kredisini tüketti , önümüzdeki yıl Trabzonspor'da olucağını zannetmiyorum.

aynen yazik verilen paraya diyorum.keske almasaydik.umut u kesemez bu adam asla.

lazrail8989
11.04.2010, 01:58
gsden sonra bjknin de şampıynoluk umudunu bitirmek güzel ama artık biz şampıyon olmalıyız. Yetti gayrı...
sıra fb de

necmiati61
11.04.2010, 01:59

Ayrıca colman ve ardından alanzinho'ya yapılan faullerden sonra sarı kart vermedi.. biz 3 sarı kart yedik onlar hiç yemedi.. haftaya fener maçı da var ondan olabilir..

biltrabzon
11.04.2010, 01:59
Bugun engın hamlesını yapabılseydık....bjk yı dagıtırdık ...b yada gabrıç kozumuz olsaydı...engın ın kalması gereken ılk ısım oldugunu da dusunuyorum..ındırıcı darbesı olan ıs bılen oyuncu her zaman faydadır..

bugün engin olsaydi besiktas in isi gercekten yasti.hem sinir ederdi hemde isi bitirirdi.ah engin biraz akilli olsaydin antalya macinda,bu aksam karganin fisini cekerdin.

İsa
11.04.2010, 02:01
Abartmayalım yahu ben umutluyum hala Teodan.
Umut'a verdiği pas,topu sola çekip vurduğu pozisyonlar gayet güzeldi bence.
Olacak daha iyi olacak.

Samet Yildirim
11.04.2010, 02:04
Teo degil drogba olsa yine 1.sinif santrafor lazim cünkü 2 santraforla is yürümez. Yani teo olayini abartmaya gerek yok. iyi de olsa kötü de olsa golcu lazim.

Ilelioglu
11.04.2010, 02:04
Teo'ya biraz daha sans taninmali...

Teo daha dogru dürüst mac bile oynamadi..Ileride top tutabilen bir Futbolcuya benziyor...

Evet yavas oldugu bir gercek ama bu gol atmasina engel degil...

:);)

Halit Akyüz
11.04.2010, 02:05
Teofilo transferi Fatih Tekke seslerini kesmek için alel acele yapılmış bir transferdir.

Cem Akyüz
11.04.2010, 02:05

Sergen Yalçın da Alanzinho için çok para verdiler kötü oyuncu demişti ilk başlarda sonrasında sonucu hep beraber gördük:)..Teofilo konusunda ağır olduğuna katılıyorum ama kötü bir oyuncu olduğunu sanmıyorum..Maçta dikkatle izledim bir iki kere çok iyi koşular yaptı ama topu ona ulaştıramadık

Halit Akyüz
11.04.2010, 02:06
Bu takımın Pivot santrafora ihtiyacı var.

Cem Akyüz
Halit şu kısa kısa yazdığın cümlelerin hepsini bir mesaj olarak göndersen

Ilelioglu
Abartmayalım yahu ben umutluyum hala Teodan.
Umut'a verdiği pas,topu sola çekip vurduğu pozisyonlar gayet güzeldi bence.
Olacak daha iyi olacak.

Bencede öyle, Umut ne Teo nede Alan ile anlasabiliyor...

Umut cok iyi niyetli gayretli ama beceriksiz..:)

Canberk
11.04.2010, 02:07
Ah be Halit biz onu her maçtan sonra söylüyoruz sende öylesin ama bu takım forvetsiz bir hiç ;) :D ççç

lazkopatfaroz
11.04.2010, 02:09

Ayrıca sadece iyi niyet Trabzonspor'un istediği verimi sağlamaya yeterli değil.

DNA-TS
11.04.2010, 02:09
ah be umut keşke aşırtmasaydında plaseyle köşeye yuvarlasaydın...genel olarak baktığımızda iyi olan taraf bizdik, istatistiklerde öyle söylüyor zaten.ama çok pozisyonu heba ediyoruz buna çözüm bulmamız lazım yoksa başımıza çok iş açabilir bu durumlar gelecek sene için.

Halit Akyüz
11.04.2010, 02:10
Ah be Halit biz onu her maçtan sonra söylüyoruz sende öylesin ama bu takım forvetsiz bir hiç ;) :D ççç
Bende söylüyorum yine söyleyeyim dedim. :)

Halit Akyüz
11.04.2010, 02:10
Halit şu kısa kısa yazdığın cümlelerin hepsini bir mesaj olarak göndersen

Olurdu aslında ama parça parça izlediğim için parça parça yazdım. :):)

Ümit Tekşan
11.04.2010, 02:18
Bu akşamki maç gerçekten seyir zevki açısından mükemmeldi. İk takımda açık oynadı kazanan taraf kim olurdu derseniz hakikaten bizim hakkımızdı.

Bu bakımdan oraya giden taraftarlarımıza cani gönülden teşekkür ediyorum. Bizim oynadığımız oyun hakikaten herkesin taktirini alıyor, hakikaten izliyenler zevk alıyor. Bunda da Şenol hocanın etkisinin çok olduğu gözüküyor. Dolayısıyla bu akşam öyle veya böyle bu jimnastik kulübüne çelme taktıkya buna çok sevindim çok çirkef bir taraftarının olduğunu bırakın Türkiye'yi Dünya biliyor. Burdan şunuda söylemek istiyorum, Bjk Jimnastik kulübü taraftarının ettiği o küfürlerin hepsini aynen iyade ediyorum. Bunlar karşılarında onlardan daha iyisini görünce napacaklarını şaşıran taraftar toplulukları ki bunlar taraftar da değil.

Yahu siz kendi takımınıza bakın niye orda oynayan futbolculara taraftarlara küfür edersiniz kendi oyuncun kıçındaki kılları ağrımış, adım atmaya dermanı yok, üstelik 75 dakika oyunda tutuyorsun ( Yusuf ) tan bahsediyorum aynı şekilde Holoşkon kimdir nedir kaç defa 90 dakika boyunca ayağına top değdi ? sen git kendi teknikTRAKTÖR'üne söylen, kendi futbolcuna söylen. Birde son dakikadaki pozisyona ağlar sızlarlar yok penaltıydı hakkımızı yediler hakem maçı katletti gibilerinden çamura yatarlar. Ulan çıkın bükemediğiniz bileği öpün sağ sola çamur atmayın. Geçen sene bedavadan şampiyon oldunuz hakemler sayesinde şampiyon oldunuz. Aynaya bakın aynayaaa...

Bizim uşaklar bunlara futbol dersi verdi ah birde 3 puanla ayrılsaydık ne güzel eze eze yenmiş olacaktık. Ha unutuyordum azda gerçi yukarda yazımda taraftarlarımıza teşekkürmü ettim ama bir kezdaha teşekkür etmek istiyorum, çünkü hakikaten bir ara "BİZE HER YER TRABZON" tezahüratını duydum ve bu epeyce de uzun sürmüştü helal olsun o çirkef taraftarları susturduğunuz için.

Sonuç olarak; Burdan futbolculara hepsini tek tek kutluyorum helal olsun diyorum her maç böyle oynayın biz her zaman 12. adam olarak desteğe hazırız. Teşekkürler Trabzonspor teşekkürler Şenol hoca ( Bize böyle futbol izlettirdiğiniz için )

necmiati61
11.04.2010, 02:20
Bu akşam belli oldu ki Şenol hoca hiç bir halde Barış ı düşünmüyor...Üzüldüm....

Abiciğim, Barış'ın durumuna ben de üzülüyorum.. Bu maçı izlerken bir kişi Barış diye mırıldanır gibi oldu ama çoğu kişi benimle aynı fikirdeydi. Yani bu maç Barış'ın maçı değildi.. Gerçi dünyada Barış tarzı orta saha oyuncusu da kalmadı. Futbol mantalitesini değiştirmeli.. Topu alıp gitmesi, çalım atması güzel de insan azcık top rakipteyken geri koşmalı, adam takip etmeli, açığı kapatmalı.. Hiç defansa yardım etmiyor ki. Top rakipte iken eli belinde izliyor.. Hoca, Gabriçi de o yüzden sildi bence. Onun da defansif yönünde çok eksik var.. Ama Barışın ofansif artıları Gabriçten fazla.. Yine de Antalya maçında maçı garantilersek son yarım saat ya da 15-20 dk Barışa şans vermeli hocamız.. Ben Barış gibi yetenekli futbolcumuzu kazanmayı çok isterim.. İnşallah olur da izleriz biraz onu..

MuratJ
11.04.2010, 02:27
Şenol hoca sayesinde iyi yoldayız. Bunu sadece Şenol hocaya borçluyuz. İş bilmez beceriksiz yönetim umarım bu yaz Şenol hoca ile uyumlu çalışır. Az ama öz isimleri getirir. Seneye zor maç kaybederiz eze eze şampiyon oluruz bu hocamla! İş yazın saçmalamamakta.

ilhan
11.04.2010, 02:29
Onur yemez, forvetler atamaz.

Arada Alan, Colman, Gabriç, Burak, Selçuk falan gol atamazsa her maçımız berabere biter.

Kalecimiz "gol yemeyeceğim" diyor,
Forvetlerimiz "biz gol atamayız" diyor.

Önceden "atanımız" vardı ama "tutanımız" yoktu. Şimdi "tutanımız" var ama "atanımız" yok.

Benim için maçın özeti buydu.

Canberk
11.04.2010, 02:32
Onur yemez, forvetler atamaz.

Arada Alan, Colman, Gabriç, Burak, Selçuk falan gol atamazsa her maçımız berabere biter.

Kalecimiz "gol yemeyeceğim" diyor,
Forvetlerimiz "biz gol atamayız" diyor.

Önceden "atanımız" vardı ama "tutanımız" yoktu. Şimdi "tutanımız" var ama "atanımız" yok.

Benim için maçın özeti buydu.

:alkış::alkış:Çok iyi bir tespit :alkış::alkış:

biltrabzon
11.04.2010, 02:37
bu takima adam akilli cabuk ve seri 2 tane stoper sart oglu sart.bence forvetten önce bu isi halletmeliyiz.

Tunay ERDEM
11.04.2010, 02:47
Bu takımın fivot santrafora ihtiyacı var.

Pivot olmasın o ? :)

Halit Akyüz
11.04.2010, 02:48
Pivot olmasın o ? :)

Hadi olsun :)

Dip.Ing.Mag.
11.04.2010, 02:52
Abiciğim, Barış'ın durumuna ben de üzülüyorum.. Bu maçı izlerken bir kişi Barış diye mırıldanır gibi oldu ama çoğu kişi benimle aynı fikirdeydi. Yani bu maç Barış'ın maçı değildi.. Gerçi dünyada Barış tarzı orta saha oyuncusu da kalmadı. Futbol mantalitesini değiştirmeli.. Topu alıp gitmesi, çalım atması güzel de insan azcık top rakipteyken geri koşmalı, adam takip etmeli, açığı kapatmalı.. Hiç defansa yardım etmiyor ki. Top rakipte iken eli belinde izliyor.. Hoca, Gabriçi de o yüzden sildi bence. Onun da defansif yönünde çok eksik var.. Ama Barışın ofansif artıları Gabriçten fazla.. Yine de Antalya maçında maçı garantilersek son yarım saat ya da 15-20 dk Barışa şans vermeli hocamız.. Ben Barış gibi yetenekli futbolcumuzu kazanmayı çok isterim.. İnşallah olur da izleriz biraz onu..

sunu cok acikca söylüyorum baris bu takimda oynayamaz, baris ayni hasan ücüncü gibi ancak alt küme takimlarinda oynar..

cem arin
11.04.2010, 02:52
aynen yazik verilen paraya diyorum.keske almasaydik.umut u kesemez bu adam asla.

baskalarinin söyledigi laflari gelip buraya satmaiyn arkadaslar!
Ridvan dilmen der mi sana snein oyuncun iyi diye? Bu adam kendisi itiraf etti alanzinhoya da kötü dedigini! Dilin kemigi yok ki büzesin! Sergen de kötü demismis o kaka demismis!
Sergene ridvana ve digerlerine sormazlar mi alanzinho icin yazdiklerinizin mürekkebi kurumadan yaladiniz yazdiklarinizi diye!
Yorumlari okuyorum ve ne görüyorum! Herkes ridavandan ondan bundan yorumlari alip dinleyip yaziyor buraya! Gazete okumak istersem acarims ayfayi orada okurum onlarin yazdiklarini!
Bana sizin düsünceleriniz,kalbiniz ne diyor onu yazin!

ilhan
11.04.2010, 02:53
Egemen-Giray ikilisinin göbekte adam paylaşımı konusunda yaşadığı sıkıntılar ve arkaya kaçırdığı adamlar bu maçta az kalsın maçın gitmesine neden olacaktı.

Gerek oyun kurma konusunda, gerek adam paylaşım konusunda gerekse ilk müdahalelerde ki yanlış seçimleri nedeniyle bu maçta çok sırıttılar.

necmiati61
11.04.2010, 02:54
-[ooD;3137537']sunu cok acikca söylüyorum baris bu takimda oynayamaz, baris ayni hasan ücüncü gibi ancak alt küme takimlarinda oynar..

doğru söylüyorsun da insanın gönlü razı olmuyor.. o kadar tekniği yüksek futbolcu.. üzülmemek elde değil..

Dip.Ing.Mag.
11.04.2010, 02:56

teo konusunda sanki bana geliyorki, iyi olmadigini kabullenemiyoruz ... insallah yaniltir beni ama oyundan cok kopuk oynuyor hep. tabiri caizse rakibi isiramiyor... pozisyonlarda ya gec yada pasif kaliyor...

Dip.Ing.Mag.
11.04.2010, 02:57
doğru söylüyorsun da insanın gönlü razı olmuyor.. o kadar tekniği yüksek futbolcu.. üzülmemek elde değil..

kendi kendini bitirdi baris, ne oldum delisi oldu sanirim... profesyonellikte altin kurallardan bir tanesi de ne oldugunu bileceksin ozaman basariyi yakalarsin.

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 04:16
Yenilmiyoruz artık kolay kolay. Bu çok iyi. Ligdeki konumumuza baktığımızda bu durumdayken bile yenilmeyen bir takım olduk. Önümüzdeki yıl için umut verici. Seneye Şenol Hocamız istediği takımı oluşturduğunda bu beraberlikler de galibiyet olacaktır. Acilen bir forvet almalıyız ya da kazanmalıyız eldekilerden. Bu Umut olmayacaktır tabi ki.

askemo_garleli
11.04.2010, 04:23
bjk'liler egemen'in topa elle müdahale ettiğini öne sürüp penaltı beklediler,hatta maç sonunda yönetcileri hakemi çok sert eleştirdi fakat aynı hakem ilk yarıda burak'ın formasından çekildiğini es geçti.

Ahmet Kuru
11.04.2010, 04:44
İyi olmak,iyi oynamak yetmiyor bazen...
bu maçtada yetmediği gibi...
biraz şansında senin yanında olması gerekir.
Takım gelecek sezon için umut veriyor...
Şenol Güneş gelecek sezon için bizi iyice umutlandırıyor...
3 puandan ziyade bunları hissetmek daha güzel bence...

Teofilo kaliteli bir oyuncu,yapmış olduğu paslarda ve koşularından belli,ama onun daha zamana ihtiyacı var...
Anadolu takımından bize gelen yada istanbula giden bir futbolcu nasıl ki 5-10 hafta alışma süreci diyebiliyorsa Teofilo'nun da onlardan iki kat fazla diyebilme hakkı var diye düşünüyorum...Umutluyum kendisinden,umarım hata yapıp zararına satılmaz gelecek sezon...
Onur'a bu akşam bir kez daha hayran kaldım...
Gelecek sezon için yabancı kaleci arayışlarına giden yönetimimiz umarım bu hatayı yapmaz.!
Güzel günler bizi bekliyor inşallah...
Sabırlı olmayı,destek olmayı Güneş'imize sahip çıkmayı bilirsek eğer Boğaz köprüsünde Bordo-Mavi bayrağın dalgalanacağı gün çok yakın...

askemo_garleli
11.04.2010, 04:52
yenilmemeyi öğrendik.bi de gol atabilmeyi öğrenebilsek..

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 05:49
Bu maçı yabancı birisi izlemiş olsaydı, takımlardan birinin şampiyon olmak için kazanması gerektiği kendisine söylenseydi ve tahminde bulunması istenseydi cevabı Trabzonspor olurdu.

Deniz Telci
11.04.2010, 07:12
İbrahim üzülmez amma bize bir gol atamadı. sanki messi yi gördüm yahu (!) :D umarım messi'den benim real madridte yememiştir !

İskender Çakmak
11.04.2010, 08:22
guzel oynadik ama gol atamadik sozde penalti pozisyonu icin hicbir sey soylemiyorum kargalar abartiyor

BALKAN 06
11.04.2010, 09:00
ilginç maç oldu
önce yenik duruma düşebilirdik golü yemedik biz şanslıydık,
son 15 dakka kesin galip gelmemiz lazımdı çok şanssızlık yaşadık biz atamadık kargalar şanslıydı
90 da maç gine gidebilirdi Allahtan uyur gezer penaltı çalmadı,hayret yine biz şanslıydık.

hani 10 numara bi yemek yaparsın da tam lezzetini tutturamazsın,
tuz mu eksiktir-baharat mı,et fazla yağlımıdır veya yağsız olduğu için mi lezzetinde bi sıkıntı vardır o misal bizim takımda ufak bi eksiklik var inşallah onu tespit edip halledersek taş gibi takımımız oluruz.
bizim takımın lezzetinin eksikliği orta saha ve forvet eksikliği gibi geliyor bana:)

TAHSİN 61
11.04.2010, 09:21
Herkezi memnun etmek okadar zor ki yorumları tek tek 4 sayfa kadar okudum.
Umut Bulut'u beceriklimi deseniz hayır derim. Umut takıma katkı sağlıyor mu ? EVET hemde 100 kere kaptırdığı topun peşine koşan kaç santrafor gördünüz, kaç tanesi takım savunmasına yardım ediyor, kaç tanesi adam kovalıyor. Hep gelsede atsak araya atarlarmı acaba mantığı ile oynuyorlar. Umut kadar faydalı forvet daha Trabzon'a gelmez faydadan kastım Gol değil Bu adam kaçırsada takımın en golcüsü ... Canlı izleyenler beni çok iyi anlıyacaklar. Teo'ya gelince bjk savunmasını sadece varlığı ile bozdu bir sağa bir sola adamların kafasını karıştırdı. zaten ruzgar bir forvet değil jardel i andırıyor biraz Yattara gibi asist yapan bir futbolcu olsa çokdan gol ile buluşmuştu.
Giray mükemmeldi. Serkan yusuf'u bitirdi top göstermedi. Alanazinho çok daha etkili olabilirdi. VE tabiki Colman yine soğuk du sakindi ben futbolcuyum dedi. Maçın kahramanı ve benım de kahramanım Onur...

Unutmadan bjk inönü stadyumunda deplasman taraftarı maç izlemesin diye herşeyi yapmışlar yazık Türkiye'deki stadlara yazık bu işlerle mi biz Avrupa şampiyonası kazancaz.

Cem Kıran
11.04.2010, 09:41
8taşlı kargalar uyuz oldu bize eheuheuah:):)

SEDAT
11.04.2010, 09:48
- Şu pozisyona penaltı diyenleri anlamak mümkün değil...

LazAnisT
11.04.2010, 10:02
İlk yarıdaki kadro bencede intahardı ama allahtan rakip Beşiktaş

Umutuda gol vuruşu haricindeki anlarda çok beğendim.

SEDAT
11.04.2010, 10:04
- Abi Umutun Bir de gol vuruşu olsa zaten el classicoda oynayacak :)

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2010, 10:09
Herşey güzeldi. Stada yürüyüşünden eve dönüşüne kadar. Takım özellikle Ceyhun girdikten sonra harika oynadı. 70. dakikadan sonrasında Avni Aker'de Belediye'yle oynuyoruz izlenimine kapıldım. Sezer Badur için birşey söylemek istiyorum. Oyuna girdikten sonra sahanın en iyisiydi. Hem tribünden, hem de televizyondan izledim az önce, mükemmel oynamış. Kesinlikle önümüzdeki maçlarda ve gelecek sezon faydalanmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Burak ilk yarının en iyisiydi.. İkinci yarı kırmızı yiyecek gibi oldu çıkardı Şenol hocam.. Doru da yaptı bana göre, ben de aynı şeyi düşünüyordum. Dün haydi Teo'nun yerine Ceyhun dedim, bir baktım kenarda Ceyhun. Haydi Burak'ın yerine Sezer dedim, bir baktım Sezer. Tam kafamın içindeki değişiklikleri yaptı ve çok doğru değişiklerdi. Teşekkürler Şenol hocam.. Takım dediğim gibi, genelde hepsi iyi oynadı. Colman, Selçuk, Serkan, Giray, Egemen, Cale, Burak, Alan, Sezer, Ceyhun, Umut, Teo hepsi iyiydi.. Onur'u atlamayalım, yine müthişti. İçlerinden en vasatı Teo gibi göründü. Ne olup ne olmadığını iyice anlayabilmemiz için ısrarla 11 oynatılmak zorunda. Tribüne gelince, yahu maç sonu dalga geçerken ve küfürleşirken inanılmaz bir şekilde bağıran tribün maç içinde Beşiktaşlıların sus pus olduğu anda az kişi bağırıyor. Ne olur şu heyecanınızı yenin yahu. Deplasman tribününe gelmişsiniz, bağırın işte. Beşiktaşlıların sesi hazır çıkmıyorken.. Televizyondan izledim en fazla bağırdığımız anlarda bile sesimiz boğuk çıkıyor.. Olsun yine de güzeldi tribün de.. Dediğim gibi herşey güzeldi.. Tek eksik bir goldü. Girmedi. Hayırlısı olsun. Antalya maçını en iyi şekilde atlatıp Kasımpaşa'dan rövanşı almaya bakalım..

Ahmet Faruk
11.04.2010, 10:12
Ve Serkan maçı özetler
"Beceriksizliğimizin önüne geçemedik"

isimsiz_61
11.04.2010, 10:16
yanlış hatırlamıyorsam buraktı.burak oyundan alınıp kulübeye giderken yukardaki bjklı taraftarlar kaşkollarıyla falan buraka vurmaya çalıştılar.o taraftarlar tsli olsaydı garanti ceza yerdik...

isimsiz_61
11.04.2010, 10:17
GEÇMİŞ OLSUN

Kartal, ligde iddiası olmayan Trabzonspor karşısında uzun süre tek kale oynadı ancak aradığı golü bir türlü bulamadı. Son bölümde kontrolü ele alan bordo-mavili ekip ciddi tehlikeler yaratsa da galibiyete ulaşamadı(milliyet)

ligde bir iddası olmayan trabzonspor derken...

Cem Kıran
11.04.2010, 10:21
GEÇMİŞ OLSUN

Kartal, ligde iddiası olmayan Trabzonspor karşısında uzun süre tek kale oynadı ancak aradığı golü bir türlü bulamadı. Son bölümde kontrolü ele alan bordo-mavili ekip ciddi tehlikeler yaratsa da galibiyete ulaşamadı(milliyet)

ligde bir iddası olmayan trabzonspor derken...

Yani hemen hemen 5. sırada olacağız demek.Kayseri'yi yenseydik 3. olabilirdik ama en iyi 4. oluruz.Bu da pek iddiamız yok demek.Ama aslında Avrupa iddiamız var ama onu Türkiye Kupasın'dan nerdeyse garantilicez gibi birşey ondan sanırım.Ama eğer başka dille iddiası olmayan dediyseler iyi olmamış yani:)

Ahmet Faruk
11.04.2010, 10:21
Teofilo Şenol Hocanın oyun sistemine daha uygun olmasına rağmen niye oyundan onu aldı anlamadım.
Burak o sıralar çok daha fazla kopmuştu.
Sonra da final paslarından şikayetçi oluyor...

Barış Burak
11.04.2010, 10:28
ya bu ulusal medya çirkefliğe yine başlamış.ben yanlış maçımı izledim acaba diye düşünüyorum.hakan şükür fanatikte trabzonspor için yazmış.pes doğrusu!!! başka adam mı yoktu! birde yazdığıda doğru birşey değil.4 kaleceyide tebrik etmek gerek çok iyi kurtarışlar yaptı diyor kendisi.

bazen bunca sene futbolu bu adam mı oynamış diyorum.top yön bile değiştirmiyor.onu geçtim adam refleks olarak bile kaldırmamış ayak kalkınca doğal olarak kolda 90 derecelik harekete başlar ama sonradan beyin değiştirebilir bu refleksi.beynine güvenen tersini yapsın.haa başka yere güvenen varsa onuda bekleriz bjkliler gibi.

hakan şükürden bu kadar saçma bir yorum beklemezdim.ağlasınlar şimdi.iki gram adalet duyguları yok.trabzonun büyüklüğünü sorgulayıp kendini tatmin eden bjk zihniyetine sesleniyorum:

KOSKOCA BEŞİKTAŞ BÜYÜKLÜĞÜ DEDİĞİNİZ ŞEY EGEMENİN ORTA PARMAĞINA MI BAĞLANDI?ÖYLEYSE ÇOK YAZIK.ÇÜNKÜ ORTA PARMAK BUNUN ADI MALUM... anlayana tabii

SEDAT
11.04.2010, 10:29
- Burak kardeşim O kadar takım gezdin hala bi arpa boyu yol alamadın..

- Adamı geçiyorsun top önünde kendini yere atıyorsun sen hala Trabzonu anlamadın galiba bizim öyle penaltılara ihtiyacımız yok...

- Serkanı örnek alabilirsen bişeyle rolur..Olmazsa bank asyaya adapte et kendini..

Erdinç Dilek
11.04.2010, 10:30
penaltı pozisyonunda egemen gözü kapalı dikkat eden oldu mu bilmiyorum, gözü kapalı adam nereye sallayacak elini, ayrıca topa değdiğide meçhul ve topun yönüde değişmemiş.

Barış Burak
11.04.2010, 10:34
teonun 57.dakikada(yanılmıyorsam) ekremden topu sıyırıp çekişi fotomaçta maçın hareketi olmuş:)

61yusuf
11.04.2010, 10:35
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Beşiktaş’la sahasında kazanmak istediği bir maç oynadık. Biz de üst sıralara çıkmak istiyorduk. Kazanmaya dönük oynadık. İlk yarı denk geçti. Seyircisinin de desteğiyle 50. dakikadan sonra Beşiktaş oyunu sahamıza yıktı. 70'ten sonra oyunu biz kontrol ettik. Maçta görev alan 3 kaleci de iyi oynadı. Biz gol pozisyonları dışında final paslarında hata yaptık"

''Hem biz hem de Beşiktaş 2 puan kaybetti. Sonuç, bize de rakibimize de yaramadı'' diyen Güneş, Beşiktaşlı oyuncuların son dakikalarda Egemen'in ceza alanı içinde topu eliyle oynadığı gerekçesiyle penaltı itirazı yaptıkları pozisyonun sorulması üzerine, ''O pozisyonu görmedim. Bana ters kaldı. Yalnız Burak, ilk yarıda bir pozisyonu var. Ben onu gördüm. Kendisi çekildiğini söyledi. Televizyon görüntülerinden en doğru yorum yapılabilir.'' dedi.

Mustafa
11.04.2010, 10:41
Oynadığımız futboldan zevk alıyorum artık.Gerisi boş.

Cem Kıran
11.04.2010, 10:45
http://i42.tinypic.com/2z5ugqa.jpg
http://i40.tinypic.com/eq1j46.jpg

Bugün penaltı tartışması yaratan 8taşlılar..Bunları ne çabuk unuttunuz!!

isimsiz_61
11.04.2010, 10:48
Yani hemen hemen 5. sırada olacağız demek.Kayseri'yi yenseydik 3. olabilirdik ama en iyi 4. oluruz.Bu da pek iddiamız yok demek.Ama aslında Avrupa iddiamız var ama onu Türkiye Kupasın'dan nerdeyse garantilicez gibi birşey ondan sanırım.Ama eğer başka dille iddiası olmayan dediyseler iyi olmamış yani:)
yazıyı ilk okuyunca dedim ne oluyoruz sanki ligde son sıralardayız.boyle biz yazıya neden gerek duydular ben onu merak ediyorum.ama sonra aklıma geldi milliyet okuyosun başka ne bekliyordun:)

Erdinç Dilek
11.04.2010, 10:49
4 kaleci de hatasızdı!

Maçın üç yıldızı da, her iki takımda görev alan üç kaleciydi. Pardon... Egemen'i de eklersek, dört kaleci demek daha doğru olur!
hakan şükürün fanatikteki yazısı ona bende hakan.sukur@fanatik.com.tr adlı mail adresine konu ile ilgili mesaj attım:

"fanatik gazetesini köşe yazarlarının hemen hemen hepsi iyi yazmasını tarafsız yazmasını bilmiyor PARDON PARDON SENİDE SAYARSAK HİÇBİRİ BİLMİYOR.."

ama cevap gitmedi sanırım tepkilerden çekindiği için mail hesabını kapatmış.stadyum programına atacam aynı yazıyı

Ahmet Faruk
11.04.2010, 10:51
Pozisyonun 8 değişik açıdan, 760 defa yavaşlatılmış şeklini izleyince penaltı olduğunu anlıyoruz.
Tamam...

Ama hakeme bir bakın, o pozisyonu görmesi mümkün değil. Kriptonik yetenkelrei olması lazım, adamların içinden görecek falan...

E Burağın çekip düşürüldüğü pozisyon ne idi...

Erbay
11.04.2010, 11:00
Neredeyse tüm yorumları okudum. Herkes oyundan ve skordan memnun gibi. Ben hiç memnun değilim. Bir kere maça başladığımız kadro çok yanlıştı. Neyi kanıtlıyoruz ki 4 hücumcuyla maça başlayarak? Orta sahayı altın tepside rakibe sunduk. Biz sözde hücumcularımızla ileriye gitmeye çalışırken, bjk dribling yaparak orta sahamızı geçti. Ne gereği vardı bu kadar riske? Defans çizgisi orta sahada nerdeyse. Yine riski giren biziz, yine strese giren biziz. Selçuk ve Colman'ı bu kadar kötü kullanan takım olamaz herhalde. Selçuk ileriye çıkmayacaksa ne işi var takımda? İleride atacağı paslara ihtiyacımız var. Yanında Ceyhun olunca ne kadar rahatladı. Colman kayboldu gitti. Burak keza öyle. Alanzinho bir şeyler yapmaya çalıştı ilk yarı. Umut pas alış verişlerinde sıfırdı. Teofio bu konuda çok daha iyiydi.

İkinci yarı doğru değişiklik yaparak orta sahayı güçlendirdik. Ama bu değişiklikler olana kadar ikinci yarının ilk 20 dakikalık kısmında çok zorlandık. O oyunu yakıştıramadım takıma. Sonra Burak ve Teofilo çıkınca, takım maçın kontrolünü ele aldı. Bu sefer bjk hücumcularla oynadı risk aldı, biz sağlam oyunla daha etkili olduk. Olması gereken de buydu. Risk almak zorunda olan takım biz değil, bjk olmalıydı. Son 20 dakika maçı almalıydık. bjk tükendi. Kaçan pozisyonlar aklıma geldikçe çıldırıyorum. Yenmeliydik. İlk maçta 2-0 yenildik evimizde, rövanşı almalıydık. Takım bana çok ümit vermedi. Defansa en acilinden bir stoper lazım. Ve kesinlikle takımda her maç oynayacak seviyede bir önlibero. Selçuk-Colman ile olmuyor. Ne zaman Ceyhun girdi takım düzeldi. Hemen aklıma gs maçındaki kadromuz geldi. Bence öyle bir kadro çıkarsaydık yenerdik. Ligdeki bu rezil tablomuzun unutturulmaya çalışılmasını anlamıyorum. Bir bakın kaçıncıyız. Kupayı alalım sonra kutlarız onu. Bu başarısız sonuçların, kupa bahanesiyle geçiştirilmeye çalışılması sinirimi bozuyor.

stormtiger61
11.04.2010, 11:02
Ya gazetelere bakiyorum da olamaz boyle bir sey herifler nerdeyse kuduracaklar ya. Hirslarindan olecekler nerdeyse. Yok 8tas Trabzonspor u ezmismis te, cok gol kacirmis ta yok bilmem ne de ne. Ya bu Istanbul un satilmis medyasi inanilmaz dogrusu.

Macin en onemli istatistigine bakin:

topla oynama orani:

besikli8tas: %41 TRABZONSPOR: %59

alin bunu istanbul medyasi munasip bir y....... s........ artik. Eze eze yenecektik ama olmadi iste.

SEDAT
11.04.2010, 11:05
- Kargalarada çentik attık son hafta birde Uyuzspora Bir çentik atarsak değmeyin keyfime..

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2010, 11:10
- Kargalarada çentik attık son hafta birde Uyuzspora Bir çentik atarsak değmeyin keyfime..

Sedat abi, çarşamba gününü kazasız belasız atlatalım da, onlara asıl çentiği finalde atacağız. Çok fena olacak.

:)

Mustafa
11.04.2010, 11:10

Biz paso Bursa'ya çalışıyoruz :)

Barış Burak
11.04.2010, 11:13
inşaallah bursaspor şampiyon olamaz.inşaallah. kupada fenere çakalımda,son hafta yenilsekte olur benim iin birşey farketmez.hepsine gurban olayım

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2010, 11:16
Bu arada artık site girişini de değiştirelim..

:D

Hotaman
11.04.2010, 11:23
Arkadaşlar lig tv sağolsun Egemen'nin poziysonu vermiş ama Burak'ın düşürüldüğü pozisyonu es geçmiş.
Ben kendilerine bir ikazda bulundum, gerek görüyorsanız sizlerde bulunun.
Gönderdiğim mesaj;
"Dün oynanan Beşiktaş - Trabzonspor öaçı sonrası Beşiktaş cepesi futbol kamu oyunu yanlış yönlendirmekte ve sizde buna çanak tutmaktasınız...

Egemen'nin muallakta ki penaltı poziyonunu siteniye koyarak Uğur İnceman'nın Burak'ı düşürdüğü poziyonu koymamanızın başka bir açıklaması olamaz...

Ne yapalım yani bizde maçlardan sonra çıkıp tehtitler savuralım haklarımız aramak için!

Lütfen! Biraz adalet!"

Ozan Yazıcı
11.04.2010, 11:25
Çok afedersiniz kahpe İstanbul medyası yine çoşturmuş manşetleri, tetikçi yazarları da cabası.
Bunların Trabzon'a olan kinleri 26 senedir sönmemiş demek ki.
Kazara Bursa şampiyon olursa (ki bence mümkün değil, bu uğurda Fenere yenilmeye de razıyım) bunlar bize gazetelerde yer falan da ayırmazlar artık, namussuzlar..

altinkaya08
11.04.2010, 11:32
yaa ben bukadarda yanlı basın ve yazar görmedim valla ulan nedir bu yaa hiç bişeye mana bulamadılarda egemenin pozisyonuna sarıldılar ki egemenin gözleri kapalı + top çok yakından geliyor +top parmakları sıyırıyor +el pozisyon geregi hareket ediyor.bunu anlamayacak kadar kör olan gözler nasılda tv lere gazetelere çıkıpta yazı yazıp yorum yapıb para kazanıyor anlamadım arkadaşlar.bunu anlayan biri varsada bana izah etsin lütfen.

Ahmet Faruk
11.04.2010, 11:32
BUrakın düşürüldüğü pozisyon maçın kaçıncı dakikasındaydı?

Canberk
11.04.2010, 11:35
Valla 1 tane adam gibi forvetimiz 1 tanede şu selçuk ve ceyhunun çektiği şutlardan biri kaleyi bulsaydı fark atardık o 8taşa

Sümeyye Şahin
11.04.2010, 11:36
İstanbul basını 'Guiza''ları oynuyor.

Emrullah
11.04.2010, 11:37
İstanbul medyası bizden acayip nefret ediyor. Bu kadar yanlı haber yapılmaz. Penaltı olsa ne olur, 8JK bu maçı hak ettimi ki. Top oynamayı bilmeyen sürü bozuntusu bir takımı elimizden kaçırdığımız için çok pişman olmalıyız.

Penaltı pozisyonuna kimse ne penaltı diyebilir ne de değil. Hala daha penaltı mı değil mi tam belli olmayan bir konuda, penaltı olup olmadığını sadece Egemen'nin bildiği bir pozisyonda hakem için yapılan yorumların hepsi aşşağalıktır. Şerefsizler geçmiş yılları, alenen çalınmış düdükleri ne çabuk unuttunuz. Ne olduğu belli olmayan bir pozisyon için bu kadar yaygara çıkarttığınıza göre çok ciddi hazım sorununuz ve kuyruk acınız var.

Şunların kafasına kafasına vurmalıydık.

sessizkral_1
11.04.2010, 11:51
Eskişehir maçında atılan ofsayt goller ne çabuk unutuldu ?

http://forum.antu.com/upload/r033477/634053330720906250.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/7123/ofsayt.jpg

asilhamsi
11.04.2010, 11:56
Herkezi memnun etmek okadar zor ki yorumları tek tek 4 sayfa kadar okudum.
Umut Bulut'u beceriklimi deseniz hayır derim. Umut takıma katkı sağlıyor mu ? EVET hemde 100 kere kaptırdığı topun peşine koşan kaç santrafor gördünüz, kaç tanesi takım savunmasına yardım ediyor, kaç tanesi adam kovalıyor. Hep gelsede atsak araya atarlarmı acaba mantığı ile oynuyorlar. Umut kadar faydalı forvet daha Trabzon'a gelmez faydadan kastım Gol değil Bu adam kaçırsada takımın en golcüsü ... Canlı izleyenler beni çok iyi anlıyacaklar. Teo'ya gelince bjk savunmasını sadece varlığı ile bozdu bir sağa bir sola adamların kafasını karıştırdı. zaten ruzgar bir forvet değil jardel i andırıyor biraz Yattara gibi asist yapan bir futbolcu olsa çokdan gol ile buluşmuştu.
Giray mükemmeldi. Serkan yusuf'u bitirdi top göstermedi. Alanazinho çok daha etkili olabilirdi. VE tabiki Colman yine soğuk du sakindi ben futbolcuyum dedi. Maçın kahramanı ve benım de kahramanım Onur...

Unutmadan bjk inönü stadyumunda deplasman taraftarı maç izlemesin diye herşeyi yapmışlar yazık Türkiye'deki stadlara yazık bu işlerle mi biz Avrupa şampiyonası kazancaz.

işte Umut yaptıgı bu yalandan kosularla insanların kalbini kazanıyor.Oysa beni tamamen cileden cıkartıyor..

Hürgün Aygün
11.04.2010, 11:59
Burak'ı formasından çekerek kafa vurmasını engelledi. Trabzonspor cephesi, pozisyona penaltı itirazında bulundu. 90+1'de Egemen ceza sahasında topa elle müdahale etti. Bünyamin Gezer, Beşiktaş'ın net penaltısını vermedi. Böylece sayısız gol pozisyonunun yaşandığı derbi 0-0 bitti, Kara Kartal yarışta darbe yedi; Bursaspor ve Fenerbahçe sevindi.
Fotomaç
Yahu bu nasıl bir haberciliktir????????????????????!

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 12:09
http://i42.tinypic.com/2z5ugqa.jpg
http://i40.tinypic.com/eq1j46.jpg

Bugün penaltı tartışması yaratan 8taşlılar..Bunları ne çabuk unuttunuz!!
bu hangi maç...

Cafer Bulur
11.04.2010, 12:11
Dün bir kez daha görüldü.cok hücumcuyla oynamak ofansif oynamak anlamina gelmiyor.

Dün ilk yarida bütün hücumcularimiz sahada iken bjk daha baskiliydi ve daha net pozisyonlara girdi.

Ikinci yarida ise ceyhun ve sezer girdikten sonra bjk bize karsi caresiz kaldi ve nerdeyse pozisyonu yoktu.

Yenilmemeyi ögrenen bir takim olduk,seneye kazanmayi da aliskanlik edinen bir takim olmamiz gerekir.

Bunun icin ofansif yönü olan bir orta saha ve bir komple forvet alirsak sampiyonluk hic de uzak olmayacaktir.

CEMEFKER
11.04.2010, 12:17
Şenol Hoca ile takımın herşeyi bir başka artık.....

Maça çıkan kadro birçoğumuzu şaşırttı, olağan kadro dışında fazlası vardı 11'in.. Santrafora bir ikincisi eklenmişti. Ancak bana göre Hoca akıllı iş yaptı, maçın stratejisini iyi planladığı, maça iyi hazırlandığını belli etti Hoca....

Neydi bu doğru, Türkiye liginde önde iyi basan, deli dolu saldıran bir takım görüntüsü çiziyor beşiktaş, maç kritik bir maç, mutlak 3 puan alması; bunun için yoğun bir baskı kurarak maçı önde götürmesi lazımdı beşiktaşın.....bunu iyi etüd eden Şenol Hoca bazılarına göre absürd bir kadro ile çıkmıştı sahaya, donkişotluğa gerek yoktu onlara göre.....

Ancak sahada ne oldu ona bakalım bir de.....Umut ve Teo ile en uçta rahatsız eden bir ikili, Alan ile her iki kanadı kullanabilecek, ortadan delecek bir adam, Burak'ın kanattaki yıpratıcılığı, artı olarak Colman'ın sürpiz çıkışları karşısında önlem almak zorunda kalacaktı M. Denizli.....

Bjk'nin defansı ile birlikte, özellikle bekleri ile birlikte baskı kurmasına karşı en iyi strateji sahaya rakibi tehdit eder özellikte adamlarla sahaya çıkmaktı ve bu oldu ilk yarı. Herşeye rağmen beşiktaş baskı kurmaya çalıştı, ancak sıradışı kaldı bu baskı...Ekrem çıkamadı her zamanki gibi, biraz Üzülmez o da bir yere kadar, ilk maçta bizi yıkan adam Ernst kilitlendi kaldı defansın önüne, üç adam hücumda eksik kaldı doğal olarak......

İkinci yarı fizikman bitecek olan beşiktaşa karşı asıl saha dizilişine kavuştu takım, hoca olağan takımı sahaya sürdü, Ceyhun ve Sezer destekli orta saha oyunun üstünlüğüne ele geçirdi, maçın son 15-20 dakikasında deli baskı kuracak beşiktası sahadan adeta sildi, galibiyeti kaçıran taraf oldu Şenol Hoca.

Penaltı mı...? Kanalın birinde eski bir hakem öyle yüklendi ki Bünyamin Gezer'e , yarım saat penaltı mı, değil mi tartışması yapıldı, bjk'nin penaltısı verilmedi diye...., üstelik "Ben bunları hakemlik adına, futbolun adaleti adına söylemek zorundayım, benim bu kanalda yorum yapma nedenim bu" diyen biri ilk yarıda Burak'ın çekip düşüren EL'i, topa dokunan EL kadar konuşmadı, hatta görmedi bile.....

Tolga Kurt
11.04.2010, 12:21
Şenol Hoca ile takımın herşeyi bir başka artık.....

Maça çıkan kadro birçoğumuzu şaşırttı, olağan kadro dışında fazlası vardı 11'in.. Santrafora bir ikincisi eklenmişti. Ancak bana göre Hoca akıllı iş yaptı, maçın stratejisini iyi planladığı, maça iyi hazırlandığını belli etti Hoca....

Neydi bu doğru, Türkiye liginde önde iyi basan, deli dolu saldıran bir takım görüntüsü çiziyor beşiktaş, maç kritik bir maç, mutlak 3 puan alması; bunun için yoğun bir baskı kurarak maçı önde götürmesi lazımdı beşiktaşın.....bunu iyi etüd eden Şenol Hoca bazılarına göre absürd bir kadro ile çıkmıştı sahaya, donkişotluğa gerek yoktu onlara göre.....

Ancak sahada ne oldu ona bakalım bir de.....Umut ve Teo ile en uçta rahatsız eden bir ikili, Alan ile her iki kanadı kullanabilecek, ortadan delecek bir adam, Burak'ın kanattaki yıpratıcılığı, artı olarak Colman'ın sürpiz çıkışları karşısında önlem almak zorunda kalacaktı M. Denizli.....

Bjk'nin defansı ile birlikte, özellikle bekleri ile birlikte baskı kurmasına karşı en iyi strateji sahaya rakibi tehdit eder özellikte adamlarla sahaya çıkmaktı ve bu oldu ilk yarı. Herşeye rağmen beşiktaş baskı kurmaya çalıştı, ancak sıradışı kaldı bu baskı...Ekrem çıkamadı her zamanki gibi, biraz Üzülmez o da bir yere kadar, ilk maçta bizi yıkan adam Ernst kilitlendi kaldı defansın önüne, üç adam hücumda eksik kaldı doğal olarak......

İkinci yarı fizikman bitecek olan beşiktaşa karşı asıl saha dizilişine kavuştu takım, hoca olağan takımı sahaya sürdü, Ceyhun ve Sezer destekli orta saha oyunun üstünlüğüne ele geçirdi, maçın son 15-20 dakikasında deli baskı kuracak beşiktası sahadan adeta sildi, galibiyeti kaçıran taraf oldu Şenol Hoca.

Penaltı mı...? Kanalın birinde eski bir hakem öyle yüklendi ki Bünyamin Gezer'e , yarım saat penaltı mı, değil mi tartışması yapıldı, bjk'nin penaltısı verilmedi diye...., üstelik "Ben bunları hakemlik adına, futbolun adaleti adına söylemek zorundayım, benim bu kanalda yorum yapma nedenim bu" diyen biri ilk yarıda Burak'ın çekip düşüren EL'i, topa dokunan EL kadar konuşmadı, hatta görmedi bile.....

Zaten burağın pozisyonu konuşlmayacak egemeninki konuşulacak istanbul yalamaları deilmi .. Şampiyonluk hayal olmaya başladıya biyerleri tutuştu

asilhamsi
11.04.2010, 12:23
Evet pozisyon içerdeyse penaltı çünkü top egemen'in eline çarptı kale arkasındaki görüntüden gayet net gözüküyor..
İlk cümlenizede güldüm.

Kendi dediginle celisiyorsun Top carptı eline dedigin gibi ve uzaktan yakından penaltıyla alakası yoktu.O pozisyonda Egemen elini nasıl saklasaydı?

TuAF2007
11.04.2010, 12:24
şu hakan şükür denen şaban herifin yazısını okudum.hakketen çıldırdım ya.adama bak neymiş maçın yıldızı 4 kaleciymiş. egemene kaleci diyor. seni spor yorumcusu yapanınn taaa.... ! servetin bize voleybol oynarsacasına attığı golu,golden sonrada ardayla göz kıpraşmalarını izledimi acaba bu şaban.hatırlatmak lazım. gereğini yapalım arkadaşlar bu akşam stadyum programını mail yağmuruna tutalım.hadlerini bildirelim.

Hürgün Aygün
11.04.2010, 12:26
Egemen: penaltıydıfotomac.com.tr / 11.04.2010 11:26

Egemen: penaltıydı
fotomac.com.tr / 11.04.2010 11:26
http://i.fotomac.com.tr/2010/04/11/380x200/57506355325.jpg

Maçın uzatma anlarında ceza sahasında topa elle müdahale eden Trabzonsporlu Egemen'den tarihi itiraf... Maç sonrası arkadaşımız Savaş Çorlu'nun telefonla ulaştığı Trabzonsporlu futbolcu, "Evet topa elle müdahale ettim. Pozisyon penaltıydı. Hakem hata yaptı" itirafında bulundu.

Maçın uzatma anlarında ceza sahasında topa elle müdahale eden Trabzonsporlu Egemen'den tarihi itiraf... Maç sonrası arkadaşımız Savaş Çorlu'nun telefonla ulaştığı Trabzonsporlu futbolcu, "Evet topa elle müdahale ettim. Pozisyon penaltıydı. Hakem hata yaptı" itirafında bulundu.

Bu ne ya acaba doğru mu Fotomaç ama?

Egemen: penaltıydıfotomac.com.tr / 11.04.2010 11:26

SEDAT
11.04.2010, 12:30
- Fotomaçsa Cevat kol yazmıştır..haliyle yalan tabiki :)

Cafer Bulur
11.04.2010, 12:30
Evet,dün egemenin eli penaltiydi ama buragin cekilisi de penaltiydi.

Bjk nin hakemlerden yana aglamaya hakki yok,eskisehiri ofsayt golüyle yenen,gecen haftada rakibinin verilmeyen penaltisi sayesinde 1 puan kazanan da besiktasdi.

Ayrica egemen itirafi yaptiysa yanlis yapmis,susmasi yeterdi.

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 12:33
selçuğa elime çarptı demiş egemen...

erol-61
11.04.2010, 12:34
dün tesadüfen trt kanallarının birinde HASAN ŞAŞ macı yorumluyodu bu 8taşlıların biyerlerini yırdığı pozisyon için çok güzel bi yorum yadı ( tamam pozisyon penaltı idi ama sen koca 90 dk. neyapdında buna kızıyosun TRABZON 70. DK DAN SONRA 3 - 0 yapardı ) diyor . hosuma giddi....

Mustafa Yüksek
11.04.2010, 12:35
İstanbul medyası başlamış yine zırlamaya...Doğru Egemen'in pozisyonu penaltı...Ama görmeme olasılığı var...Daha önemlisi Burak'ın baya baya çekildiği pozisyon da penaltı..Fanatik'te Serdar Tatlı maçı yorumlamış...Bjk lehine tüm pozisyonları yorumlamış, ama Burak'ın pozisyon hakkında hiçbir şey yazmamış...Karaktersiz herifler...

Hürgün Aygün
11.04.2010, 12:38
Ya dün hem Lig Tv'deki programı izleyenler bilirler hatta bizim 2 tane penaltımız veirlmedi bi yerde de arada Fink eliyle oynamış ceza sahaları içinde!

Cafer Bulur
11.04.2010, 12:42
Ya dün hem Lig Tv'deki programı izleyenler bilirler hatta bizim 2 tane penaltımız veirlmedi bi yerde de arada Fink eliyle oynamış ceza sahaları içinde!
Artik birakalim da bjk aglasin verilmeyen penaltilarina.

Biz isimize bakalim,kupa ve ligde daha neler yapabiliriz onu konusalim.

Bence ligi 61 puanla 5.bitiririz,kupayi da insallah alacagiz.:)

Tolunay Abdioğlu
11.04.2010, 12:50
Artik birakalim da bjk aglasin verilmeyen penaltilarina.

Biz isimize bakalim,kupa ve ligde daha neler yapabiliriz onu konusalim.

Bence ligi 61 puanla 5.bitiririz,kupayi da insallah alacagiz.:)

Cafer abi gününde gördüm seni. :)

ümit akyıldız
11.04.2010, 12:52
dün akşam mac sonucunun dışında bence burak var konuşulması gereken bu adam bize yakışmıyo beş,ktaşlı gibi oynadı

Cafer Bulur
11.04.2010, 12:56
Cafer abi gününde gördüm seni. :)
Evet,formdayim takim gibi iyi yoldayim.:)

2 mactir derbilerdeki yenilmezlik bana da özgüven kazandirdi.:)

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2010, 12:57
Burak bence ilk yarının en iyilerindendi.

Oğuzhan
11.04.2010, 12:57
Ohhh Şampiyon olamasın İstanbul yarmaları. Yırtınıp dursunlar şimdi , neden sinirleniyorsunuz eliyle vurdu evet deyin arkadaşlarınıza , tanıdıklarınıza iyice kudursunlar.

Tayfun
11.04.2010, 12:59
Ulan şu kargayı yolsaydık güzel olurdu....

Napoli
11.04.2010, 13:00
bursa sen kimsin ya bozdurucaksınız ağzımı şimdi daha geçen sene kümeye oynuyodun kurulduğundan beri ilk defa kafaya oynadın diye havalandınız biz en kötü sezonumuzu bile ilk 5te bitirdik

Biz en kötü sezonumzuda bitirdiğimiz zaman 4. lük bu adamlar 4.bitirdiklerinde

sehirlerinde kutlama yapıyrolar..Aradaki farkı kendileri belli edıyor..

geçen sene pasaportlarınıda hazılrmıştı bu oğlanlar..

cihatöztürk
11.04.2010, 13:04
bu fenerliler harbiden kamil ya

ocağınızı södürecez bu sene haberiniz yok....

her zaman bir fenerbahçeliyle futbol tartıştıgımda 96 sürekli olarak yüzüme vuruldugunda
hep şöyle derdim
Bu takım yine o eski günlerine dönecek
gün gelecek devran dönecek o günün acısı hiç olmadıgı kadar acı çıkacak
bu takım 70 li 80 li yıllarına dönerken en büyük yardımcımız fener olaack

bana sorarsanız devran döndü
eski zamanlara geri dönme vakti geldi ..

herkez hazır olsun

U.Sadıkoğlu
11.04.2010, 13:08
Kendi dediginle celisiyorsun Top carptı eline dedigin gibi ve uzaktan yakından penaltıyla alakası yoktu.O pozisyonda Egemen elini nasıl saklasaydı?

Futbolun kurallar dahilinde oynanan bi oyun olduğunu biliyormusunuz ?
Milletin fantezilerine göre bu kurallar değişmez pozisyon penaltıydı çalınmadı çalınsa bize yazık olacaktı biraz objektif olun.

Cafer Bulur
11.04.2010, 13:12
Son 5 mactir deplasmanda galip gelemiyoruz.

Bursa,antalya,antep,kayseri ve bjk deplasmanlarindan sadece 4 puan alabildik.

Önümüzde a.gücü,eskisehir ve fb gibi kazanmamiz cok zor olan deplasmanlar var.

Neyseki lige havlu attik,bütün hedef kupa.

hodlu
11.04.2010, 13:25
Gelecek yıl as kadroda Onur-Serkan-Giray-Engin-Colman-Alanzınho-Selçuk ile devam ancak boş mevkilere iyi transferler gerekli...

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2010, 13:26
Şekilde görüldüğü gibi bu gerizekalı kuş beyinlilerin bile bizim Trabzonspor olduğumuzu yeniden hatırlamaları adına, böyle derbiler çok önemli. İddaamız pek bulunmuyorken bile Galatasaray'ı yendik, Beşiktaş'ı da İnönü'de elimizden kaçırdık. İyice zihinlerine bunlar Trabzonspor, ne sevgi topiğinden bahsediyorsunuz, bunlar değil miydi bizi içerde dışarıda ezen, galibiyet yüzü göstermeyen ve her zaman her yerde İsnanbul takımlarına karşı dik durabilen diye yeniden işlememiz için ise Kadıköy'de 34. haftada Fener'i ezip geçeceğiz. Gerekirse gram istemesem de Bursa'yı şampiyon yapacağız ama Fenerbahçe'yi o stadda devireceğiz. O forumda bir angutun da dediği gibi gerçek acıma duygusunu o zaman göstereceğiz. Çünkü oldukça acıklı bir durum olacak. Daha kupa finali de var bunun. Kazasız belasız çarşamba gününü atlatalım da.. İnşallah onlar da salıyı kazasız atlatırlar.. Feneri istiyorum. İki maçta da darma dağın olduklarını görmek istiyorum.

Yiğit SARI
11.04.2010, 13:26
Gelecek yıl as kadroda Onur-Serkan-Giray-Engin-Colman-Alanzınho-Selçuk ile devam ancak boş mevkilere iyi transferler gerekli...

Engin ? Ben olsam almam

lazkopatfaroz
11.04.2010, 13:31
Engin ? Ben olsam almam

Engin dün oyuna sonradan girseydi çok faydalı olurdu.

Canberk
11.04.2010, 13:34
Doğru faydalı olurdu kaleciyle karşı karşıyayken boşta olan Umutu görmez ve topu auta yada kalecinin üstüne atardı herkezin kalbinde şok etkisi yaratacağından çok faydalı olurdu ;)

Halit Aydın
11.04.2010, 13:34
Başka forumlardan bağlantı kopyalamak, alıntı yapmak yasaktır.

Deniz Telci
11.04.2010, 13:36
Biz hamsi değiliz bız Fırtına'yız ;)

hodlu
11.04.2010, 13:36
Engin gibi yürekten oynayan,teknik kaspasitesi üst seviyede,toplara iyi vuran bir oyuncu neden dışlanır anlamak mümkün değil.Sahada kendini kaybediyorsa ver para cezasını yapmasın kardeşim.

Cafer Bulur
11.04.2010, 13:39
Engin gibi yürekten oynayan,teknik kaspasitesi üst seviyede,toplara iyi vuran bir oyuncu neden dışlanır anlamak mümkün değil.Sahada kendini kaybediyorsa ver para cezasını yapmasın kardeşim.
Umut da yürekten oynuyor ama onu disliyorsun ve onunla büyük mac kazanilamaz diyorsun.

Umut un bir diger versiyonu olan engini ilk 11 e koyuyorsun,hemde takimi her an eksik birakabilen bir oyuncuyu.

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusudur?:)

FC-ST-PAULI-61
11.04.2010, 13:39
bunu her sene söylüyorum ama gelecek sene yüzde bin sampiyonuz

lazkopatfaroz
11.04.2010, 13:40

Ayrıca her 2 ayağınıda çok iyi kullanıyor. Sağ ve sol kanatta oynayabiliyor. Bence 2 forvetin arkasında bile oynasa başarılı olabilir.

lazkopatfaroz
11.04.2010, 13:42
Umut da yürekten oynuyor ama onu disliyorsun ve onunla büyük mac kazanilamaz diyorsun.

Umut un bir diger versiyonu olan engini ilk 11 e koyuyorsun,hemde takimi her an eksik birakabilen bir oyuncuyu.

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusudur?:)

Umut forvet oyuncusu. Forvet oynayan bir oyuncun sadece yürekten oynaması ne kadar yeterli ? Gol atacak gollllllllll. Atamıyorsa ne yaparsa yapsın hiç önemli değil. Umut'ta 1 gram teknik yok, futbol zekasıda tartışılır.

Cafer Bulur
11.04.2010, 13:44
Ayrıca her 2 ayağınıda çok iyi kullanıyor. Sağ ve sol kanatta oynayabiliyor. Bence 2 forvetin arkasında bile oynasa başarılı olabilir.
Ne enginmis ya,okuyan da Türkiyeninin yildizlarindan sanacak.

Bu sezon 90 dakika boyuna tek verimli maci diyarbakir olan enginden bahsediyoruz degil mi?

Engine bel baglanilamaz ,en iyi ihtimalle iyi bir alternatif olur.

Cafer Bulur
11.04.2010, 13:45
Umut forvet oyuncusu. Forvet oynayan bir oyuncun sadece yürekten oynaması ne kadar yeterli ? Gol atacak gollllllllll. Atamıyorsa ne yaparsa yapsın hiç önemli değil. Umut'ta 1 gram teknik yok, futbol zekasıda tartışılır.
Ben yapilan kiyaslamadan bahsettim,umut un süper golcülügünden degil.

Umut gol atamiyorda,görevi forvete asist yapmak olan engin bu ligin asist krali mi?

FC-ST-PAULI-61
11.04.2010, 13:46
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: aynen katiliyorum

Samet KILIÇ
11.04.2010, 13:47

Umut gol atamiyorda,görevi forvete asist yapmak olan engin bu ligin asist krali mi?

Bende Cafer abiye sonuna kadar katılıyorum....

lazkopatfaroz
11.04.2010, 13:51

Engin kanat oyuncusu. Engin'e maç boyu kanattan orta yap dersen istediğin kadar orta yapar. Engin'e savunmaya yardım et desen yardım eder. Engin, gol özellikleri ve gol yollarında futbol bilgisi daha yüksek forvet oyuncusuna daha fazla gol pası verebilir. Dikkat ettiyseniz Engin gol bölgelerinden çok fazla oynamıyor. Kewell gibi değil yani.

Cafer Bulur
11.04.2010, 13:54
Engin kanat oyuncusu. Engin'e maç boyu kanattan orta yap dersen istediğin kadar orta yapar. Engin'e savunmaya yardım et desen yardım eder. Engin, gol özellikleri ve gol yollarında futbol bilgisi daha yüksek forvet oyuncusuna daha fazla gol pası verebilir. Dikkat ettiyseniz Engin gol bölgelerinden çok fazla oynamıyor. Kewell gibi değil yani.
Engin kafa yapisini degistirmedigi sürece zerre kadar yol alamaz...

Senol günesin dedigi gibi iyi bir tedaviye ihtiyaci var enginin,gerisi teferruat.

lazkopatfaroz
11.04.2010, 13:56
Engin kafa yapisini degistirmedigi sürece zerre kadar yol alamaz...

Senol günesin dedigi gibi iyi bir tedaviye ihtiyaci var enginin,gerisi teferruat.

İyileştirilebilir bir durum. Umut'u iyileştirmek için çözüm yolu bile yok :D

Mert Oğuzlu61
11.04.2010, 14:12
dün maçın son anlarında şikeci trabzon diyerek ağlayan bjk lileri yenseydik iyice kuduracaklardı, yine gol atma konusunda sıkıntı yaşadık, oyuncularımız şu lanet topu niye kaleciye nişanlıyor yada uygun pozisyonda Allah ne verdiyse diyip topu stadın dışına atıyor ?

dün aslında 2 takımda şanssızdı ama biz daha çok hak ettik maçı, özellikle 2. yarı ard arda kaçan fırsatlar felan yazık oldu ama neyse önümüzde kupa maçı var artık bu maça konsantre olmalıyız.

Tangerine Dream
11.04.2010, 14:13
Engine bel baglanilamaz ,en iyi ihtimalle iyi bir alternatif olur.

Çok doğru, bunu 2-0 önde götürdüğümüz bir maçın son dakikasında dahi kırmızı kart görmeyi başararak bizlere ispat etti.

Oğuzhan
11.04.2010, 14:14
İyileştirilebilir bir durum. Umut'u iyileştirmek için çözüm yolu bile yok :D

Umuta sallıyorsunuzda Gökhan ' a da sallıyordunuz , Burak ' a da sallıyorsunuz , Teo ' ya da sallayacaksınız. Dün Umut oynayamadı da Teo çok mu iyi oynadı ?

lazkopatfaroz
11.04.2010, 14:18
Umuta sallıyorsunuzda Gökhan ' a da sallıyordunuz , Burak ' a da sallıyorsunuz , Teo ' ya da sallayacaksınız. Dün Umut oynayamadı da Teo çok mu iyi oynadı ?

Teo ve Umut'u kıyaslamak ne kadar doğru ?

Birisi 4 yıldır bu takımdan sürekli ilk 11 oyuncusu ,

diğeri 2-3 ay önce adını bile duymadığımız bir ligden ve kıtadan gelmiş bir oyuncu.

Umut'u savunalım Teo'yu eleştirelim güzel fikir ;)

mkmoglu
11.04.2010, 14:19
bu forumda bazı kişiler trabzon doğumlu oyunculardan nefret ediyor..evet engin olsaydı son bölümde maçı alırdık

lazkopatfaroz
11.04.2010, 14:20
Çok doğru, bunu 2-0 önde götürdüğümüz bir maçın son dakikasında dahi kırmızı kart görmeyi başararak bizlere ispat etti.

Olayın iç yüzünü ve yaşananları ne kadar biliyorsunuz ?

Küfür olayı varsa Engin mi suçlu ?

Cafer Bulur
O degilde bundan sonraki hedefimiz 5.ligimizi korumak olacak.

Belediye bile 48 puanda,eskisehir bugün yenerse bizi geciyor.

5.ligimizi korumak hic de kolay olmayacak,kupaya agirlik vermemiz bizi bozacak.

Halit Akyüz
Engin bu takıma lazım göndermek hata olur.

Halit Akyüz
11.04.2010, 14:22
Kupaya ağırlık vermekte ne demek onu çözemedim Antalya maçını geç yedeklerler çıksakta olur bir final maçı kalıyor geriye ağırlık verdiğimiz nedir yani. :)

Cafer Bulur
11.04.2010, 14:22
bu forumda bazı kişiler trabzon doğumlu oyunculardan nefret ediyor..evet engin olsaydı son bölümde maçı alırdık
Alakasi yok,takima en cok katki saglayan oyuncular sevilir.

Mesele ben serkan i cok severim,hem hirsli hem de disiplinli.;)

Sevilmek enginin elinde ama kendisi hasari olmayi tercih ediyor.

ceserdar
11.04.2010, 14:25
Bence şu anda takımda Engin yeteneklerinde 2. bir futbolcu daha yok. Ama işte olmayınca olmuyor.

Oğuzhan
11.04.2010, 14:26
Teo ve Umut'u kıyaslamak ne kadar doğru ?

Birisi 4 yıldır bu takımdan sürekli ilk 11 oyuncusu ,

diğeri 2-3 ay önce adını bile duymadığımız bir ligden ve kıtadan gelmiş bir oyuncu.

Umut'u savunalım Teo'yu eleştirelim güzel fikir ;)

Güzel kardeşim geçen sene Beşiktaş ' a gelen Ernst ve Yusuf o takımda onca seneler futbol mu oynamışlardıda takımı göğüsleyerek şampiyon yaptılar ?

Cafer Bulur
11.04.2010, 14:27
Bence şu anda takımda Engin yeteneklerinde 2. bir futbolcu daha yok. Ama işte olmayınca olmuyor.
Yetenek deyince akla ilk olarak alanzinho ve yattara gelir.;)

Canberk
11.04.2010, 14:28
SON DAKİKA NOBRENİN SOL AYAK TARAK KEMİĞİ KIRILMIŞ.SEZONU KAPATMIŞ.
LigTv maç başlıyor programında söylediler.
Ama el mi ayak mı emin değiller onda takıldılar ...
Bizim maçta ben bir sakatlık belirtisi görmedim acaba nerde oldu

lazkopatfaroz
11.04.2010, 14:31
Güzel kardeşim geçen sene Beşiktaş ' a gelen Ernst ve Yusuf o takımda onca seneler futbol mu oynamışlardıda takımı göğüsleyerek şampiyon yaptılar ?

Ernst'in oynadığı mevki için çok önemli özelliklere gerek yok. Bir forvet oyuncusu isen önemli özelliklerin olması lazım. Bunların en önemlisi son vuruşların etkili olmalı.

Ernst tempolu oynayabilen mücadeleci bir oyuncu, Yusuf teknik bir oyuncu.

Forvet oyuncusunun bu kadar kısa dönemde takıma onlar kadar katkı yapması çok nadir gözüken bir durum.

Halit Akyüz
11.04.2010, 14:37
Golsüz maçlar genelde sıkıcı olur. Ama dün gece öyle bir maç seyrettik ki uzun yıllar aklımızdan çıkmayacak. İddia ediyorum her iki takımın toplam 10-15 gol pozisyonu var, hem de ne pozisyonlar. Kaleciler biraz dikkatsiz oynasalar ya da forvetler biraz şanslı veya son vuruşlarında biraz becerikli olsalar maç 7-5 falan bitebilirdi.

İlk yarı Beşiktaş özellikle Tello'yu çok aradı. Pozisyon bulmalarına rağmen ileride topu tutabilecek, arkadaşlarının yardıma gelmesini sağlayabilecek oyuncu eksikliği kendini çok hissettirdi. Üstelik bu yarı Rüştü'nün sakatlanana kadar devleştiği dakikalar oldu.

İkinci yarı her iki takımın da korkunç bir tempo yaptıkları dönemdi. Top bir o kalede bir öbür kalede, adeta bir basketbol maçı. Beşiktaş pozisyona giriyor, 30 saniye sonra Trabzon inanılmaz bir gol kaçırıyordu. Pozisyonların gidip geldiği mükemmel bir ikinci yarıydı. Bu yarıda Trabzonspor Serkan ve Alanzinho'yla inanılmaz çabuk çıkarken, Beşiktaş'ta kanatları ilk yarıya nazaran çok daha iyi kullandı. Direkten dönen toplar, kalecilerin inanılmaz kurtarışları, maç keşke hiç bitmese dedirtti.

Trabzonspor kalecisi Onur'a özel bir paragraf açalım. Son haftalarda çok iyi oynuyor. Sanki önümüzdeki yıllarda Türk futbolunun en önemli kalecilerinden biri olabilecek gibi.

FUTBOLCULARA TEŞEKKÜRLER
Sonuçta her iki takım da kazanabilirdi ama beraberlik Beşiktaş'ı şampiyonluk yarışında biraz daha geride bıraktı. Ama dün gece için söylenecek tek şey var. Tüm futbolculara bize böyle bir maçı seyrettirdikleri için teşekkür ediyoruz.

Bir diğer teşekkür de maçın hakemi Bünyamin Gezer'e. Genelde çok iyi, çok akıcı bir maç yönetti. Belki birkaç hata yaptı ama o da böyle maçlarda çok normal. Son dakikalarda Beşiktaş yedek kulübesinin Trabzonsporlu futbolcunun elle oynadığından dolayı bir penaltı beklentisi oldu. Ama bizce bir elle oynama gerçekleşmedi.

Ahmet Çakar

Yasin Altuntas
11.04.2010, 14:38
BUrdan Jimnsatik "Taraftarini" kiniyorum bide DÜnyanin en iyi Taraftarlariymis :mad:

Bakalim onalrin Küfürü yüzünden BIZE ne kadar Ceza verecekler ......

Oğuzhan
11.04.2010, 14:38
Nasıl önemli özelliklere gerek yok kardeşim , bizim takımın halini bir Colman olmadığında görüyoruz değil mi ?

Takımın bel kemiği ortasahasıdır , Bursaspor ' un Sercan ' ı kaç gol atmış bak bakalım , bütün goller orta saha ve defans oyuncularından geliyor. Takımın en önemli mevkisidir hatta ortasahanın ortası , defansın önü.

Söylemek istediğim son vuruşu iyi olan futbolcu illa ki birşeyinden belli eder bu durumu , Teofilo dün çok güzel çekti önüne topu fakat topu o mesafeden nasıl üstten auta attı bende anlayamadım. Kaleyi bulsa % 50 gol olacaktı o top .

lazkopatfaroz
11.04.2010, 14:42
Nasıl önemli özelliklere gerek yok kardeşim , bizim takımın halini bir Colman olmadığında görüyoruz değil mi ?

Takımın bel kemiği ortasahasıdır , Bursaspor ' un Sercan ' ı kaç gol atmış bak bakalım , bütün goller orta saha ve defans oyuncularından geliyor. Takımın en önemli mevkisidir hatta ortasahanın ortası , defansın önü.

Söylemek istediğim son vuruşu iyi olan futbolcu illa ki birşeyinden belli eder bu durumu , Teofilo dün çok güzel çekti önüne topu fakat topu o mesafeden nasıl üstten auta attı bende anlayamadım. Kaleyi bulsa % 50 gol olacaktı o top .

Benim söylemek istediğim Ernst'in olduğu mevki alışma dönemi için çok zor olmayan bir mevki. Ernst geçen sene skora ne kadar katkı yapabilmiş. Kendi oyununu oynadı takıma yeterli oldu. Forvet oyuncusu sadece kendi oyununu oynamakla yeterli olmuyor.

Yasin Altuntas
11.04.2010, 14:47

Onlarin ikiside Forvet degil ve biri Alman digeri yillarca Türkiye oynamis bir Futbolcuyla Hayatinda ilk defa Ülkesini terk eden ve daha 24 Yasinda olan bir Oyuncuyu karsilastiramassin

lazfather61
11.04.2010, 14:54
teofilo konusunda birsey soylemek gerekirse yeteneklerinin oldugunu umuta attıgı golluk pastan ve topu cekip 3 kisiyi bir anda oyuna dusurmesinden anlayabiliriz adam da acaip ayak ici var acaip de top kontrolu cok iyi ve cok iyi top saklıyor. birtek gol atamıyor su aralar ama fazlada pozisyona girecek topta alamadı bu gercegide goz arde etmeyelim mesela umutun pozisyonu gibi bir pozisyona henuz giremedi. neyese bekleyip gorecegiz ama adamın yetenegi ve gecmistte attıgı 30 kusur gol bu adamın iyi oldugunun kanıtıdır kanımca.

Napoli
11.04.2010, 14:57
selçuk yulaya hayatım boyunca ilk defa katılıyorum doğru dıyor.
bursa kimi yenerse rakıp takımın hocası ve futbolcuları maçtan sonra bursayı sonuna kadar desteklıyoruz,şampiyon olmasını istıyoruz vs vs

eğer bu demeçleri 4 takım için deselerdi ne olurdu ? ortalık yerınden oynar..

ve bu şikeye bile girebilir bence,ne demek denizli,bursaya yenılıyor ligden düşüuyor hocası bursa olsun dıyor,kasımpaşalı oyuncular bursanıns ampiyon olmasını istıyoruz dıyor.manisa hocası inaşallah bursa sampiyon olur dıyrolar.

bu anadoludan sampiyon olsun olayı artık miğde bulandırıor ve acıtasyona yatılıyor..

turkiye futbol fenedrasyonu eğer adamsa bu soylemleri yapan butun teknik adam ve futbolculara şike soruşturmaası açmak zorunda.

Murat Keçeci
11.04.2010, 15:20
Şenol hoca rakibi çok iyi analiz etmiş önce elimizdeki en formda oyuncularla başladı fizik güç olarak nereye kadar dayanabilirlerse oraya kadar onlarla gitti sonra bjk fiziki sürekliliği bizden daha iyi olduğu için yavaş yavaş ikinci yarıda oyunu bizim sahamıza yıkmaya başlarken hemen b planını devreye sokup oyundan düşenleri yenileriyle değişti böylece maçta tekrar sazı elimize aldık sonrada çok sayıda pozisyona girdik.Ama hocanında yapamayacağı birşey var çıkıp gol atmak o son vuruşlar futbolcularla ilgili bir durum.

Serkan Selçuk defansif olarak çok iyi maç çıkardılar.Cale ortalamasını tutturdu.Giray-Egemen hızlı forvetler karşısında biraz aksadı.Colmanda ortalama oyununu oynadı.Alanzınho oyun içinde iyidi son tercihlerde güzel paslarıda oldu ama çok kolay harcadığı pozisyon sayısı daha fazlaydı yinede.Teofilo bazen kaliteli iş yapıyor ama sayısı yeterli değil iki kaliteli iş yaptı arkası dönükken umuta güzel bir top attı rüştünün kurtardığı pozisyon birde ikinci yarıda topu vurur gibi yapıp önünü güzel boşalttı.Burakın aşırı istekli olması kötü oynamasına sebeb oldu 35 metreden şutlar çekmeye çalıştı gol atma isteği bireyselliğe itti onu.Umut defansif katkısı iyi idi ve Onur yine çok iyi maç çıkarttı kendine güveni gözlerinden okunuyor bu da bana pozitif enerji veriyor.

Bazı eksiklerde göze battı bobo cezasahası dışından aldığı topla hiçbir müdahale ile karşılaşmadan kaleciyle karşı karşıya nasıl kalır o pozisyona çok sinirlendim.Giray boboyu karşılarken duruş hatası çok yaptı. Egemende holoskonun şut atmasına engel olamayarak eksi puan aldı ama Egemen Giraya göre daha iyi maç çıkardı Giray daha fazla aksadı.

Gsden sonra bjkya çelme takmamızda prestij açısından önemliydi galibiyet alamasak da iyi oyunda emeği geçen herkese teşekkür.

Halit Akyüz
11.04.2010, 15:24
Gezer "Kararımın arkasındayım"
11 Nisan 2010 / 13:44
Bünyamin Gezer, "Bize göre penaltı değil. Kararımızın sonuna kadar arkasındayız"

Maç sonunda hakem odasına giren Denizli, "Pozisyona ne diyorsunuz?" diye sordu. Cem Satman ve Bünyamin Gezer, "Bize göre penaltı değil. Kararımızın sonuna kadar arkasındayız" cevabını verdi
Uzatma dakikasında verilmediği iddia edilen penaltıya uzun süre itiraz eden Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maç sonunda hakem odasına giderek hakemlere pozisyonu sordu.
"Pozisyon hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye soran Denizli'ye yardımcı hakem Cem Satman'ın, "Net şekilde gördüm. Bence penaltı değildi" karşılığını verdiği, Bünyamin Gezer'in de, "Hocam verdiğimiz kararlar, gördüklerimiz farklı olabilir. Ancak biz kararımızın arkasındayız" dediği öğrenildi.
Bu arada canlı yayında hakemlerin hatalarını kabul ettiklerini ima eden Denizli, basın toplantısında açıklamalarını yumuşatarak kendisinin de hatalı olabileceğini söyledi.
Öte yandan maç sonunda Beşiktaş taraftarların ettikleri küfürler nedeniyle kulübe yüklü miktarda cezası gelmesi bekleniyor.
Haber61

Hasan YAYLI
11.04.2010, 15:26
İstanbul medyası bizden acayip nefret ediyor. Bu kadar yanlı haber yapılmaz. Penaltı olsa ne olur, 8JK bu maçı hak ettimi ki. Top oynamayı bilmeyen sürü bozuntusu bir takımı elimizden kaçırdığımız için çok pişman olmalıyız.

Penaltı pozisyonuna kimse ne penaltı diyebilir ne de değil. Hala daha penaltı mı değil mi tam belli olmayan bir konuda, penaltı olup olmadığını sadece Egemen'nin bildiği bir pozisyonda hakem için yapılan yorumların hepsi aşşağalıktır. Şerefsizler geçmiş yılları, alenen çalınmış düdükleri ne çabuk unuttunuz. Ne olduğu belli olmayan bir pozisyon için bu kadar yaygara çıkarttığınıza göre çok ciddi hazım sorununuz ve kuyruk acınız var.

Şunların kafasına kafasına vurmalıydık.

o kadar uzağa gitmeye gerek yok geçen hafta vassel'i yere indirirken yapılan hareket penaltı değimiydi,o zaman neredeydiniz 8taş medyası

hatta bu pozisyon biraz daha net olsaydı penaltı çalınacağından da eminim

Halit Akyüz
11.04.2010, 15:28
Burak'ın pozisyonu da penaltı

hamucera
11.04.2010, 15:41
maça Hayri Gür için yapılan saygı duruşu ile güzel başlayan bjk maç sonunda özelikle her zamanki gibi sarhoş ve kendini bilmez bir şekilde küfretti,
yayıncı kuruluş 61. dakikada bjk ayakta Trabzon tribünleri 61. dakikayı kutluyor dedi ama sadece bjk tribünlerini gösterdi

bjk taraftarı bizi fenerin kocası bellemiş anlaşılan, aynen gs taraftarı gibi, yahu 1 hafta sonra maçın var sen kendi takımına güvenmiyosun bizden medet umuyorsun,

tüm oyuncularımızı ve teknik ekimizi tekrar tebrik ediyorum, en sn Trabzondaki maçta oynayıp harikalar yaratan hakan arıkan yine Trabzon karşısında çok iyi toplar çıkardı, işi bu evet ama nedense bize gelince adamların tutacağı geliyor

her iki takımı da tebrik etmek gerekir, futbol bir eğlence ve bu eğlenceyi bize çok güzel yaşattılar

Cem Kıran
11.04.2010, 15:41
Yaw arkadaşlar federasyon karar verdi.Işıklandırma olayını halledin dedi.Halledilince kesin Urfa'da final.Eğer halledilemezse finale yakın zamanda o zmn başka stad düşünülecek.Şuan anlaşma tamam.

Halit Akyüz
11.04.2010, 15:48
Urfa'da olması kötü olur.

Mert Oğuzlu61
11.04.2010, 15:52
ne urfası ? urfada felan olmasın final başka yermi bulamadılar

Kasım BEKTAŞ
11.04.2010, 15:55
maçın özetini izleyebileceğimiz bir link varmı?

stadları o kadar güzelki pozisyonları göremedim :D

Halit Akyüz
11.04.2010, 15:57
Urfa'da olursa İbrahim Tatlises'de gelecek mi ? :)

UĞUR DURTAŞ
11.04.2010, 16:00
bjk maçında takımımızın üst üste 4 resmi maçımızda beyaz formayla çıkmamızı anlayamadım.
burağın bedava penaltı kazanma isteği bize yakışmadı burak yıllardır oynuyor ama ne oynadığı anlamış değilim inşallah yanılırım ama burak bizde oynayamaz...alanzinyo ve burağın atak esnasında kaybettiği bütün toplar kalemizde tehlike yarattı.dün biz çok rahat kazanırdık ama kontra ataklarda ilerde çoğalamadık her halde şonol hocamız öyle istedi.

pReN@_61
11.04.2010, 16:08
bjknin de olayı bitmiştir..

şimdi sıra fenerde

tenmuhammet
11.04.2010, 16:11
TRABZONSPOR iyi oynuyor. ayağa iyi pas yapıyor. ama defansı idarelik duruyo. sanki takımın bi parçası değiller. defansın ortası, sol açık bir an önce çözüme kavuşturulmalı. kaliteli takviyeler yapılmalı. umutla bu iş olmuyor. umutun görevi gol atmak. rakip defansı dağıtmak. ama koşmaktan başka bi şey yapamıyor. son vuruş becerisi yok. ayağında top tutamıyor. rakip eksiltemiyor. çok kaliteli bir forvete ihtayacımız var.....

TSezgin61
11.04.2010, 16:35
burakin yerinde formda bir yattara olsaydi biz bejekeyi delik desik etmistik.

alanzinhoyla beraber görmeyi dar bekliyorum

Cem Kıran
11.04.2010, 16:39
burakin yerinde formda bir yattara olsaydi biz bejekeyi delik desik etmistik.

alanzinhoyla beraber görmeyi dar bekliyorum

Evet Yattara Üzülmez'i çok sever:) ama eski formu olur muydu bilmem.ZTK finaline yetişirse Santos'a dans ettitir:)

TSezgin61
11.04.2010, 17:12
cok geriye gitmeden sadece bjk macini bide kayseri macini yenseydik suan 55 puanla sampiyonluk kovaliyorduk...

iste bide biz böylede bir takimiz ne yazikki! yillardirda hic degismedik akillanmadik.

ya ilk yarilar kötü olup sonradan akillaniyoruz. yada akilli baslayip sonradan deliriyoruz ve böyle maclara yaniyoruz

Mehmet Ç.
11.04.2010, 17:13
Bursaspor'u izledim.. Adamlar sayemizde Sampiyon olacak.. Utanmazlar o kadar laf eder.. Biz GSyi simdide BJKyi yarisan düsürdük.. Son hafta Sampiyonluk haftasi olursa yine bize muhtaclar.. Ezilmis Seftaliler

Şeref
11.04.2010, 17:19
Bursaspor'u izledim.. Adamlar sayemizde Sampiyon olacak.. Utanmazlar o kadar laf eder.. Biz GSyi simdide BJKyi yarisan düsürdük.. Son hafta Sampiyonluk haftasi olursa yine bize muhtaclar.. Ezilmis Seftaliler
kardeş yazına katılmakla beraber şahsen bursanın şampiyonluğunu zerre kadar istemiyorum. evet guzel top oynuyoruz ama bu topla biz şu anda lider olmamızz gerekırdı hiç sesi soluğu cıkmayan İBB beledıyespor ensemızde yahu bu kadar da bırbırımızı kadırmayalım bence iyi futbolumuz gol veya gollerle suslenmelı yoksa anca puan değil top toplarız :) saygılar

Berk
11.04.2010, 17:23
Son yıllardaki kötü derbi performanslarımızdan sonra derbilerde yenilmeme alışkanlığı kazanmak adına bu sene oldukça önemli maçlar bunlar.Kupa finalindeki Fener maçını kazanıp kupayı kaldırırsak ve Kadıköy'de de kaybetmezsek, sırlama açısından kötü bir yerde olsak bile sene bizim açımızdan en az hasarla bitecektir..

ESER
11.04.2010, 17:27
selçuk yulaya hayatım boyunca ilk defa katılıyorum doğru dıyor.
bursa kimi yenerse rakıp takımın hocası ve futbolcuları maçtan sonra bursayı sonuna kadar desteklıyoruz,şampiyon olmasını istıyoruz vs vs

eğer bu demeçleri 4 takım için deselerdi ne olurdu ? ortalık yerınden oynar..

ve bu şikeye bile girebilir bence,ne demek denizli,bursaya yenılıyor ligden düşüuyor hocası bursa olsun dıyor,kasımpaşalı oyuncular bursanıns ampiyon olmasını istıyoruz dıyor.manisa hocası inaşallah bursa sampiyon olur dıyrolar.

bu anadoludan sampiyon olsun olayı artık miğde bulandırıor ve acıtasyona yatılıyor..

turkiye futbol fenedrasyonu eğer adamsa bu soylemleri yapan butun teknik adam ve futbolculara şike soruşturmaası açmak zorunda.

peki selcuk yula hicbir zaman elestirmismi" anadolu takimi diye gecinen takimlarin yoneticisinden baskanina kadar alayinin istanbul takimlarinin kongre uyesi olmalarini? hic elestirmismi deplasman diye gittikleri yerlerde davul zurnayla karsilanmalarini? hic elestirmismi dumenden memleketci takilan takimlarin kulup magazalarinda istanbul yalamaligi yapmak adina istanbul formalarinin satislarini? hic elestirmis mi 3 sulukler bizim rakibimiz degil onlara sampiyonluk yolunda basarilar diliyoruz diyen sozde rakip takimlarin futbolcusunu , baskanini, yoneticisini? bu giytirik futbolcu eskileri cikip fb bayraktarligi yaparken , takim tutma cagina gelmis cocuklara 3 suluk sevgisi asilarken cikip bu ulkede bir allahin kulu demismi " bunun sikeden ne farki var diye? bu adamlar kokusmus bu sistemden beslenen akbabalar sadece.. islerine gelmiyor bir baska takimin daha buyumesi ki hali hazirda zamaninda popolarindan siringayla kan cekmis TS diye bir bela varken...

ben anadolu devrimi yapmis bir takimin taraftari olarak istanbul saflarinda takilan bir zihniyeti anlamakta gucluk cekiyorum... bu kompleksli tutum bizlere yakismiyor agalar abiler.. hakkiyla olabiliyorsa ben bursanin sampiyon olmasindan gocunmam. buyuk takim taraftarina da yakisan bu olmalidir.. bursanin bu basarilari kulubu yazanesi olarak gorup 30 yildir sevgimizi somuren vizyonsuz koylu kurnazi zihniyetin ( kastim bu yonetim degil 25 yildir fiyasko yasatanlarin hepsi )belki yakamizdan dusmesine ve tekrar degerlerimizin gun yuzune cikmasina vesile olur.. istanbullucu takilmak bizlere yakismiyor

Uğur Demircioğlu
11.04.2010, 17:29
Dünkü maçta ene en büyük eksikliğimiz ne yazık ki forvet hattındaydı.Defans da iyi kötü gene topları çıkarmayı başardık.Ama forvette ne yazık ki bitiricilik konusunda içler acısı haldeydik. Önümüzdeki sene için olumlu düşünüyorum.Umarım seneye de saç baş yolmaya devam etmeyiz.

UĞUR DURTAŞ
11.04.2010, 17:34
arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum.burağın sarı kart gördüğü pozisyonda hakem penaltı verseydi mutlu olurmuyduk?

Sefa Murat Dokuz
11.04.2010, 17:46
ben hakemi başarılı buldum, hatta bazı orta sahadaki faullerde selçuğa faul yoktu fazladan verdi. Ama toraman falan da her dokunuşta düşüyordu bu biraz tuhafıma kaçtı. Maça gelirsek çok kaçırıyoruz Umut orda kaleciyi geçse yazacak aşırtıyor sol ayağıyla zaten geçse bjk defans oyuncuaları çıkarırdı.

Şeref
11.04.2010, 18:06
arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum.burağın sarı kart gördüğü pozisyonda hakem penaltı verseydi mutlu olurmuyduk?
kesinlikle hayır. hatta vermedi diye mutlu oldum.

Semih58
11.04.2010, 18:10
Kalecimiz ONUR, uğurumuz oldu.

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2010, 18:45
forvet mevzusunda soru! Şu anda lider olan bursanın, 2. Olan fenerin golcüleri kimlerdir? Kaçar gol atmışlardır? Bizim forvetlerden az mı gol kaçırmışlardır? Bugün bursa dünyaları kaçırdı. Halâ lider!

İlyas Özdemir
11.04.2010, 18:45
ah ah bursa maçı bu haftalara denk gelseydide bi güzellikte onlara yapsaydık

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2010, 18:50
forvet mevzusunda soru! Şu anda lider olan bursanın, 2. Olan fenerin golcüleri kimlerdir? Kaçar gol atmışlardır? Bizim forvetlerden az mı gol kaçırmışlardır? Bugün bursa dünyaları kaçırdı. Halâ lider!

lazzz61
11.04.2010, 19:00
bizde sadece 1 forvet var artı bız trabzonsporuzz onlardan daha kalıtelıyzz sadece umuta calsıyoruz ama o da atamıyo ne yazıkkı

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2010, 19:07
bizde sadece 1 forvet var artı bız trabzonsporuzz onlardan daha kalıtelıyzz sadece umuta calsıyoruz ama o da atamıyo ne yazıkkı adamlar lider. Diğeri 2., türkiyenin en zengin kulübü. Doyurucu cevap arıyorum. Biz iyiyiz, biz süperiz değil. Tepeden bakacak durumda değiliz.

Cenkhan
11.04.2010, 19:09
Bursa'nın veya Fener'in bizden kötü forvetleri olması Umut'u iyi futbolcu yapar. Koşan adamla 3 yıl daha...

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2010, 19:14
Bursa'nın veya Fener'in bizden kötü forvetleri olması Umut'u iyi futbolcu yapar. Koşan adamla 3 yıl daha...

Yazılanı anlamak lazım önce. Peki biraz daha detaylandıralım. Adamların bir tanesinin takım kalitesi altımızda, diğerinin ise üzerimizde. Forvetleri de en az bizim kadar kötü. Neden bu kadar puan önümüzdeler? Daha açamam, umarım netleşmiştir.

Cenkhan
11.04.2010, 19:28
Yazılanı anlamak lazım önce. Peki biraz daha detaylandıralım. Adamların bir tanesinin takım kalitesi altımızda, diğerinin ise üzerimizde. Forvetleri de en az bizim kadar kötü. Neden bu kadar puan önümüzdeler? Daha açamam, umarım netleşmiştir.

Buyrun: Broos kötü antrenördü.

Daha beterini gösterip kötü durumu saklamak hala moda mı? Umut kötü futbolcu. Yukarı aşağı oynamayı bırakmak lazım.

Yani 2 tane retorik cinliği öğrenen algı eksikliği muhabbeti yapıyor ya, ona da bravo.

Erdal DİLEK
11.04.2010, 19:56
şampiyon oluruz veya olamayız ama senye şampiyonluk yarışı içinde direkt olacağız inşallah. .

Barış Burak
11.04.2010, 20:03
Buyrun, ersun yanal, şenol güneş. Yerli en sağlam hocalar. Puan kayıpları aynı? Ama gene tüm kabahât umutta değil mi? Beterini göstermek değil,kötüsü varken nasıl daha iyi sonuç alıyorlar? Bu sadece bu sene mi ki broos kurtardı seni sayın cinsavar görünümlü şahin?

renktaşım,söylediklerin doğru ama ben sana doyurucu cevabı vereyim.bursanın oyuncuları bizimkilerden daha kötü evet.sene başında bize verseler istemezdik,(ben hala istemem).ama onların avantajı şu: taraftarında şampiyon ol beklentisi yok.adamların öyle bi derdi yok.hiç olmamış.böyle iddialı oluncada 6 hafta önceden tişört bastırıp şampiyon ilan ediyorlar kendilerini,(inş olamazlar).

trabzonda ise durum farklı,büyük takımız vesselam,kim ne derse desin.türkiyede bir gs nin birde bizim kültürümüz vardır.ve taraftarımız şampiyonluk ister.istiyoruz.şampiyon olsun diye sevmiyoruz ama çok seviyoruz.maalesef bizimkilerde baskı yapmasak bile etkileniyorlar.biz daha tez canlı tepki veriyoruz.bursasporlu taraftarlar öyle değil.

Mehmet Fatih Yavuz
11.04.2010, 20:06
renktaşım,söylediklerin doğru ama ben sana doyurucu cevabı vereyim.bursanın oyuncuları bizimkilerden daha kötü evet.sene başında bize verseler istemezdik,(ben hala istemem).ama onların avantajı şu: taraftarında şampiyon ol beklentisi yok.adamların öyle bi derdi yok.hiç olmamış.böyle iddialı oluncada 6 hafta önceden tişört bastırıp şampiyon ilan ediyorlar kendilerini,(inş olamazlar).

trabzonda ise durum farklı,büyük takımız vesselam,kim ne derse desin.türkiyede bir gs nin birde bizim kültürümüz vardır.ve taraftarımız şampiyonluk ister.istiyoruz.şampiyon olsun diye sevmiyoruz ama çok seviyoruz.maalesef bizimkilerde baskı yapmasak bile etkileniyorlar.biz daha tez canlı tepki veriyoruz.bursasporlu taraftarlar öyle değil.
Allah razı olsun. Elini öpeyim. Hele şükür.

Barış Burak
11.04.2010, 20:10
estağfirullah abi ne el öpmesi.bu sorunun cevabını bence sende biliyordun,ama renktaşlarının bu durumdan haberdar olup olmadığını öğrenmek için sordun bence:)

U.Sadıkoğlu
11.04.2010, 20:10
ah ah bursa maçı bu haftalara denk gelseydide bi güzellikte onlara yapsaydık

Bursa ile içeride bi maç yapsaydık şu sıralar 4 lük olurlardı.

lazkopatfaroz
11.04.2010, 21:11

Olay aslında şu. Bizim forvetimiz önemli maçların hangisinden skoru lehimize çevirmiş ? Kazanmamız gereken maçların hangisinde puan yada puanlar getirici gol atmış ?

10 gol attı ama kaç puan kazandırmış.

Örnek olarak 4-0, 5-0, 3-0 kazandığımız maçlarda forvetimizin 1 gol atması mı iyidir yoksa önemli maçta 1-0 kazanmamıza vesile olması mı ?

Kötü örnek emsal teşkil etmez ( Guiza )

Bursa'da Sercan uzun süre oynamadı ;)

Emre Çömez
11.04.2010, 21:12
trt1 de maçı veriyorlar..

Oğuzhan İnce
11.04.2010, 22:19
Cevaba bak, hizaya gel!

"deli gibi top oynadik" , o yüzden mi BJk cok rahat kalemize inebildi? Gercek manada bir Önliberomuz olmadigi icin bu sistemde oynuyoruz!

Hele de Liverpool´a da degindin ya:rolleyes:

offf iyice bıktım artık bu GW özentiliğinden...Az kendiniz olun olur mu?daha doğrusu önce bir kimlik oluşturun...deplasmanda oynuyorsun hemşerim gelecek tabi kalene..bardağın yarısı boş meselesini geçtim üstündeki sinek b..larını bile ekstradan hata saymaya başladınız..

zafercalikoglu
11.04.2010, 22:45
egemenden topçu degilplay veleybolcusu olur,hermacta patlyacak bomba gibi,kes,likle takımdan gönderilmeli

Ilelioglu
11.04.2010, 22:51
egemenden topçu degilplay veleybolcusu olur,hermacta patlyacak bomba gibi,kes,likle takımdan gönderilmeli

Iyi bir Stoper transfer edilmesi sartiyla ama...;)

Ayrica o pozisyonda birsey yok...:rolleyes:

Cafer Bulur
11.04.2010, 22:53
Bence gönderilmemeli,egemen in zarari yok.

Gecen sezon en faydali oyuncumuzdu,böyle bir oyuncu bir cirpida silinip atilmamali.

magicyattara
11.04.2010, 23:37
Zavallı beşiktaş..zavallı bjk yöneticileri..hem şampiyonluğa oynayacaksın hem de top oynamadan 3 puan alma peşine düşeceksin..nasıl da sarılmışlar penaltı pozisyonuna..zavallılar..

magicyattara
11.04.2010, 23:40
Bence gönderilmemeli,egemen in zarari yok.

Gecen sezon en faydali oyuncumuzdu,böyle bir oyuncu bir cirpida silinip atilmamali.

Ele temas olup olmadığı net değil..bir açıdan var gibi görünüyor ama kale arkası çekiminden temas yok gibi görünüyor..mesele bunlar değil ama..egemen neden elini topa uzatıyor..hangi mantıkla..bu irdelenmeli..
Böyle adamlarla şampiyonluğa oynanmaz..

Fatih Özkan
12.04.2010, 00:07
Zavallı beşiktaş..zavallı bjk yöneticileri..hem şampiyonluğa oynayacaksın hem de top oynamadan 3 puan alma peşine düşeceksin..nasıl da sarılmışlar penaltı pozisyonuna..zavallılar..

Hele Mustafa Denizli'nin çırpınışları...
Çok güldürdü beni saolsun...

Mehmet Sarigül
12.04.2010, 00:16
Egemen muhtemelen Onur'un cezasahasi hakimiyetine katkida bulunmak istemistir...

Daha düne kadar Alanzinho'yu espiri konusu yapan "spor yazarlarini" referans göstererek, birseyleri ispatlamaya calisanlara cok üzülüyorum...Kendi fikirlerinizi üretmek, size sunulan "hazir fikirleri" bir sentezden gecirmek cok mu zor?

Iyi bir kaleci olmak icin daha "bir firin gol" yemesi gereken Onur'u bir gecede uluslararasi yapabiliyoruz...ama dün aksam Egemen'nin cezasahasinin icinde, topu eli ile tokatlamaya calismasina -bir Trabzonspor taraftari olarak- penalti diyemiyoruz.

Desek bile, cümlenin sonuna "bizimde bir penaltimiz verilmedi" diye ekleme yapma ihtiyaci duyuyoruz...

Takdir haklarinin cogunu Besiktas'in lehine kullanan Gezer'in penalti pozisyonunu (yardimcisi ile birlikte) kacirmazi bir rastlantiydi, tipki Onur'un cezasahamizin icinde ellerinden defalarca düsürdügü toplarin Besiktas'li bir futbolcunun önüne düsmemesi gibi...

Muhammed
12.04.2010, 00:29
Burak'ın çekildiği penaltı pozisyonundan neden hiç bahsedilmiyor?

İslam Sezer
12.04.2010, 00:34
Burak'ın çekildiği penaltı pozisyonundan neden hiç bahsedilmiyor?
.
şerefsiz istanbul medyası işte.
geçen sene aleyhimize tonla olay olan bursa maçında haksızlıkla yenilmemiz
sonrası hakan şükür-ömer bilmemne ikilisi bursa haketti demişti.
şimdi gayet iyi bir maç sonrası değip değmediği belli olmayan,yönü hiç değişmemiş bir toptan medet umarak iyi oyunumuz gözardı ediliyor ve bjk nin hakkı yenmiş gibi davranılıyor.
yazıklar olsun bizans medyası.
yönetimin açıklama yapıp Türkiyede yıllarca hakkı gasp edilmiş,
elinden şampiyonluklar çalınmış tek takımı vardır,o da Trabzonspordur demesi lazım...

Mehmet Sarigül
12.04.2010, 01:16
Senol Günes dün aksam mac sonunda "Teo'yu Umut'la oynattigimiz zaman takim dengesinde bozukluklar olabiliyor" gibi bir sey söyledi.

Teo'nun Besiktas cezasahasinin önünde sola dönerek vurusunda...daha sonra Alan'nin soldan ortaladigi ve Colman'nin kafaya yükselemedigi pozisyonlarda Umut'un ne yaptigina bir bakin...

Senol Günes (muhtemelen) farkli birseyi kast etti, biliyorum...Yanliz Trabzonspor'u ilk kez izleyen bir kisiye sorsaniz, inanin Umut'u Teo ile karistirir...

Umut Bulut sanki takima yeni gelmis, takim arkadaslarinin kosu yollarini bilmiyor...yanlardan bindirme yapan takim arkadasinin kosu yolunu kapatiyor. Bunu Umut sadece dün aksam degil, hemen hemen her mac yapiyor.

Özellikle hücumsal anlamda, kendi takiminin dengesini bozan futbolcu Umut Bulut...

28TS61
12.04.2010, 01:29
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?Kanal=TV1

bizim mac yorumlancak birazdan

Zeynep Terzi
12.04.2010, 02:01
Son anına kadar gol beklediğim bir maçtı. Kazanabilirdik ama kısmet. 1 puan almakta güzel İstanbulda.

CAFER ÖZER
12.04.2010, 08:46
Maç İle İlgili Yapacağım yada Yaptığım yorum belli,
kısaca "Umudun Varsa Umutlanma"
Benim takıldığım Kara kargaların Yaptığı Çirkeflik,Ne yapacaktı Trabzonspor size Buyur kardeşim kalem açık gol atmı diyecekti.Biz FB ile oynarken Hiç iddianız Yokken bizi 1-0 yenip (son dakikada attığınız şaibeli gol ile) Şampiyonluk Yolunda Taş koyan siz değilmiydiniz.Kaldıki size nede bize yatmadınız diyen Yok.
Maçın sonunda Gerçekten O kendinize yakışan Sıfatınızı kendinize Koro halinde saydınız ya tebrik ederim."Hepimiz O.....çocuğuyuz" diye herkesin bildiği özelliğinizi açık açık eşşek gibi Anırarak söylediniz ya tebrik ederim.Gerçektede Kötü söz sahibinindir.İlkesiyle "Hepiniz O..... çocuğusunuz."
Dün Türkiyede En iyi Bağıran En iyi tezahürat yapan Taraftar Kara Kargalar lafını Dün Çürüten ordaki Bir avuç Trabzonspor taraftarını tebrik ederim.
Dakika 70 "Bize Her yer Trabzon" "Saldır Trabzonum oley" vs gibi tezahüratlar Yapılıyor,Tüm Türkiye Bunları Duyuyor,Çok Bağırıyor denen Kargalar Sessiz sedasız Trabzonsporun Mükemmel Futbolunu izliyordu.Gerçekten 70.dakikadan sonra Mükemmel Oynadık.
Trabzonspor Maçından Sonra hakem Hatasına Sığınan Kara karga Maçın Topla Oynanma Oranlarına Baksın Trabzonspor %59 Beşiktaş Jimnastik Kulübü %41 İlk maçta Yusufun elle alıp devamı gol olan Pozisyonu Konuşssunlar,Burak a yapılan Ve verilmeyen penaltıyıda Bi zahmet Söylesinler.
Demekki Dostu Düşmanı menfaat ilişkisi olduğunda Göreceksin.
Zamanında Trabzonspor sayesinde ligden düşmekten kurtulan,
Seba Döneminde M.ali Yılmaz Tarafından maddi yardımla ayakta kalan Kargalar beter olsunlar.

temel_yilmaz
12.04.2010, 08:56
O meşhur sosyo-politik konular ele alan çarşı üyelerine selam olsun, stadın ordan Karaköy istikametine yürüyün 10 15 dakika sonra sağdan yukarı çıkın evinize gidin kaçan şampiyonluğu evinizde kutlayın lakin benim dilim açık açık söylemeye varmıyor.

Hüseyin Bağdat
12.04.2010, 09:27
Takım kadrolarını görünce bu maç bol gollü olur dedim ama hiç gol olmadı:)

İlk yarı tutuk oynadık. Bunda ortaha saha ve forvetin etkisizliğinin rolü vardı. İkinci oyuncu değişikliklerinden sonra maça ağırlığımızı koyduk. Biraz şanslı ve becerikli olsaydık rahat kazanabileceğimiz bir maçtı.

Bu maçta Selçuk çok tutuktu. Defans idare ederdi. Cale son haftalardaki en iyi oyununu oynadı. Serkan'a nazar değmesin takımın en iyisiydi. Colman ve Alan ilk yarı tutuktu ikinci yarı ikiside açıldı. Hücum hattımıza diyecek birşey bulamıyorum. Üçüde top tutamayan top süremeyen oyuncular. Burak ne yaptığını bilmiyor. Teo'yu beğenmedim açıkcası. Umut her zaman yaptığını-yapamadığını yapmaya devam etti. Seneye üçünü yollayalım Necati'mi olur,Mehmet Yıldız'mı olur birini alalım yeter...

Ben takımın oyunundan genel anlamda memnunum. Bundan sonraki maçlarda oynamayan oyuncuların denenmesini isterim...

Bu arada dün kargaların sesini kesen taraftarımızada teşekkürler...

Halil Atalay
12.04.2010, 09:38
ulan bu şerefsizler hep bir pozisyonu gösteriyorlar bir pozisyonda adam arkadan ali rıza çelme takıyor ne sarı kart ne bişe ama bizi astılar

Murat TONBUL
12.04.2010, 10:05
umut Allah rızası için düş şu takımın yakasından...

CAFER ÖZER
12.04.2010, 10:12
ulan bu şerefsizler hep bir pozisyonu gösteriyorlar bir pozisyonda adam arkadan ali rıza çelme takıyor ne sarı kart ne bişe ama bizi astılar
Halil Başka ne bekliyorsunki adamalardan,
Telegolde 2 gün en az 2 saat sadece Egemenin Posizyonunu tartıştılar,
Yok eline çarpmış Parmaklarını Oynatmış vs vs,
Maçın geneline değilde Son dakikadaki Tek Pozisyon adamların Tutacak dalı olmuş
%59 %41 lik oran bile adamlara ışık tutmamış,
E Egemen Yılların tecrübesi ne diye elini Uzatırsın o topa,Çarptı yada çarpmadı,
Kimse Burağın Ceza sahasında FORMASINDAN çeklip Düşürüldüğünü tartışmıyor,
TRT 1 de Feyyaz yalakaık yapacakya Onda göre Egemenin Pozisyonu penaltı,Burak Kırmızı Görmeli,
Kargalar Kanadı yolununca ne yapacaklarını Şaşırdılar,
Beter Olun Kargalar.

SEDAT
12.04.2010, 10:23
- Egemenin eline top bence kesinlikle değmedi ...hayır değdiğine inansam değdi derim zaten...

- Egemenle Şampiyonluğa oynanmaz , Songla Olmaz , Girayla Olmaz, Colmanla Olmaz , e buyrun real madridten Ramosu alın yada M.United dan Ferdinandı alın , aldınızda Trabzonspormu kabul etmedi..

- Ne kadar seviyoruz Topçumuzu 5dk da harcamayı...

pazarkapılı
12.04.2010, 10:40
penaltıya itiraz eden besiktas görüyoruz....yazık gercekten yazık...türk futbolunun yeterli düzeye gelememesinin sebebidir beşiktasın penaltı istegi...maca bakıyoruz....beşiktas aldıgı bir puana sevinecek bir oyun ortaya koymus...sonrada sırtını penalıya yaslamıs...

insanlar besiktasın nasıl oynadıgını tartısmaz,verdigi pozisyonları,trabzonsporun becereksizligini tartısmaz...hakemi tartısır....ben izliyorum....sizde izleyin...kurnaz yöneticiler nasıl iş yapıyor,nasıl oyalıyor,nasıl kandırıor insanları...

sonuc;velev ki penaltı olsun....

Deniz Telci
12.04.2010, 10:47
- "Egemeni sat yerine alternatif bul !" Kardeşim TSL özelleşiyor ! bizim de penaltymiz verilmiyor ! demek ki içimizdeki hainlerden bir tanesi, penalty'i özelleştirdi ama bu nasıl oldu bilemiyorum :o

mustafadinç
12.04.2010, 10:49
Bu maçta bitti gitti yenemedik demeyelim yenmek için her şeyi yaptık ancak Rabbim nasip etmedi molmayınca olmuyor hem defansif hem ofansif anlamda iyiydik,bizim 3 katımız paraya mal olmuş bir takımı ezdik madara ettik 75 yaşında bir adamın (denizli) hakeme itirazı çok komikti senin takımın 97 dakika kazanmak adına ne yaptıda ne bekliyorsun be adam heeee son dakika uyduruk penaltıyla maç kazanmaya alışmışsın emrinizdeki medya sadece o pozisyonu yazdı şimdi telefonlar geliyor hakem penaltıyı vermedi diyorlar gülüyorum,
Bizim takımda bütün oyunculkar elinden geleni yaptılar Özellikle Onur,Serkan Egemen Selçuk Umut Colmann üst düzey işler yaptılar Umut bjk nin iki stoperi ile Ekrem dağı bir kere bile çıkartmadı ya helal olsun.
Sonuç olarak iyi yoldayız iyi gidiyoruz oyunumuzu geliştiriyoruz Şenol Hocaya teşekkürler.

mustafadinç
12.04.2010, 11:11
Ele temas olup olmadığı net değil..bir açıdan var gibi görünüyor ama kale arkası çekiminden temas yok gibi görünüyor..mesele bunlar değil ama..egemen neden elini topa uzatıyor..hangi mantıkla..bu irdelenmeli..
Böyle adamlarla şampiyonluğa oynanmaz..

Egemen muhtemelen Onur'un cezasahasi hakimiyetine katkida bulunmak istemistir...

Daha düne kadar Alanzinho'yu espiri konusu yapan "spor yazarlarini" referans göstererek, birseyleri ispatlamaya calisanlara cok üzülüyorum...Kendi fikirlerinizi üretmek, size sunulan "hazir fikirleri" bir sentezden gecirmek cok mu zor?

Iyi bir kaleci olmak icin daha "bir firin gol" yemesi gereken Onur'u bir gecede uluslararasi yapabiliyoruz...ama dün aksam Egemen'nin cezasahasinin icinde, topu eli ile tokatlamaya calismasina -bir Trabzonspor taraftari olarak- penalti diyemiyoruz.

Desek bile, cümlenin sonuna "bizimde bir penaltimiz verilmedi" diye ekleme yapma ihtiyaci duyuyoruz...

Takdir haklarinin cogunu Besiktas'in lehine kullanan Gezer'in penalti pozisyonunu (yardimcisi ile birlikte) kacirmazi bir rastlantiydi, tipki Onur'un cezasahamizin icinde ellerinden defalarca düsürdügü toplarin Besiktas'li bir futbolcunun önüne düsmemesi gibi...

umut Allah rızası için düş şu takımın yakasından...

Arkadaşlar siz nerede yaşıyorsunuz ya bakın Onur bir tane top düşürdü ondada Sivok ellrine vurdu o yüzden düşürdü bu açık bir şekilde fauldür,Umut çok iyi işler yaptı Jimnastiğin defansını hallaç pamuğu gibi attı Egemeni neden spikerler İstanbul medyası sevmiyor biliyormusunuz çatır çatır oynadığı için Trabzonspor için tekmeye kafa soktuğu için ama görüyorum ki sizler bu ölümüne oynayan çocuklarımıza hakaretler ediyorsunuz ki yakışmıyor taraftarlık bu değil (kusura bakmayın)

lazibere
12.04.2010, 11:13
Forveti olmayan bir takım ne kadar güzel oynarsa oynasın maç kazanamaz...

Baros'a bakın.. Umut' bakın..:)))

UMUT VARSA GOL YOK
GOL VARSA UMUT YOK:) nasıl oldu anlmadım:)