PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aileniz hangi takimi tutuyor?

Efrasiyab
14.08.2005, 13:53
valla babam trabzonsporludur ama pek ilgilenmez takimla

annem bejekeyi tutuyodu artik dogru yoldasmileys/smiley2.gif

kardesim ne yazikki bejekeli

kelkitli29
15.08.2005, 12:34
Bizim ailede tek Ts li benim.
Babam takim tutmaz
Annem ve iki kiz kardesim Gs li.
Abim ve bir kiz kardesim Fb li.
Yani 7 kisiden 3 Gs, 2 Fb, 1 Ts, 1 Bagimsiz.

Ama tabiki bir tek futboldan anlayan benim. Digerlerine takiminin ilk 11 ini say bilmezler. Abime o günü sordum hangi zenciyi aldi fb (appiah)? Bilemedi.
Anlayin iste ....

Bartuğ13
15.08.2005, 12:50
biz de de babam has trabzonsprlu çok eskiden(trabzonspor kurulmadigi
zaman) galatasarayi(1.ligde) tutarmis.normalde idmanocakliymis.

ben tabiki fanatik trabzonsporlu.

ablam galatasarayli annem de.

ama annem hiç ilgilenmez.ben tutuyorum diye trabzonsporu da tutuyo.

Jade
15.08.2005, 14:14
degil ailem sülalemde bile tek fire yok allah'a sükürsmileys/smiley1.gif

Ycandan
15.08.2005, 14:42
ASLEN GIRESUNLUYUZ.ANNEM BABAM HARIÇ IKI KIZ KARDESIMLEBERABER HEPIMIZ IZMIRDE DOGDUK.ÖVÜNEREK SÖYLÜYORUMAILECE FANATIK TRABZONSPORLUYUZ.ÖZELLIKLE UFAK KIZ KARDESIM ÇOK FANATIK V.MANISA-TRABZON MAÇINI SIMDIDEN BEKLIYOR.

AMA BENIM HAYALIM 2,5 YASINDAKI OGLUMLA TRABZONSPORUMUZUN SAMPIYONLUGUNU BAGIRA BAGIRA KUTLAMAK.

İleli
15.08.2005, 15:47
Bizde oyle bi sorun yok alayimiz TRABZONSPORLUYUZ

Armağan Dere
15.08.2005, 16:06
ailemde ben ve babam tsli ancaksmileys/smiley5.gifkardesim gsli annem bjk li

Çagman
15.08.2005, 16:34
AiLe Boyu Trabzonsporluyuz Annem Hem Trabzonsporu Tutar Hemde Samsunsporu smileys/smiley32.gif

worldmaster
15.08.2005, 16:36
Ne yazik ki var

3 TS li ,2 GS LI,1 FB LI

Gülşen
15.08.2005, 17:26
Ben, esim ve enistem tabiki Trabzonsporluyuz...Enistem Ordu'lu bir Trabzonspor asigi, esim Rizeli bir Trabzonsporasigi ve manyagi, ben Kadiköylü bir Trabzonspor asigiyim...(Esime ayrica "Trabzonspor manyagi" dememin sebebi, o kadar isinin gücünün arasinda her seyini Trabzonspor'a göre ayarlamasi... Toplantilari, tatilleri, vs akliniza ne gelirse...Kendi dügünümüzü bile... O kadar yani...)

Ailemin geri kalaniIstanbullu oldugu içinIstanbul takimlarini aralarinda pay etmisler... FB agirlikta... Ama bizimkiler taaa Aykut Kocaman'da kalmislar... Onlarin taraftarligisayilmaz anlayacaginiz...

uygar_trb
15.08.2005, 18:09
babam fanatik gs li smileys/smiley7.gifben ve abim tabiki ondan fanatik trabzonluyuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TSelif
15.08.2005, 18:17
KOLAYMI BE BASKA TAKIMsmileys/smiley7.gif

HEY BE DEGIL BASKA TAKIM TUTMAK ADINI BILE ANAMAZ KIMSEsmileys/smiley2.gif

The Legend
15.08.2005, 18:29
degil ailem sülalemde bile tek fire yok allah'a sükürhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

+1967 smileys/smiley20.gif

Emin
15.08.2005, 18:48
Su ana kadar görünen o ki firelerin büyük bir bölümünü bayanlar teskil ediyor. Maneviyat ve duygulu olmakta erkeklere pabuç birakmayan bayanlarin üç istanbul takiminda nasil bir duygu veya maneviyat bulduklarini anlamis degilim.

Ortada güce, otoriteye, tekele kafa tutan ezilenin yaninda olan Robin Hood misali bir takim varken istanbul takimlarina karsi duyulan bu sempatinin nedenini aslinda Hakan Kulaçoglu "Firtina, Ihtilal, Efsane" kitabinda açikça söylüyor ama ben yinede burda dillendirmeyeyim.

Konu basligindaki sorunun cevabina gelince. Çok sükür bizim ailede herkes Trabzonsporlu. Bizde farklilik takimlarin renginde degil de takima duyulan sevginin boyutunda. Ben ve ikiz kardesim fanatik derecede Trabzonsporluyuz. Kiz kardesimbizim kadar olmasada iyi bir Trabzonsporlu. Henüz yasi küçük ama abilerinin yolunda. Baba da fanatik sayilir ama yillarin verdigi bezginlikten biraz durulmus. Yani duraklama devrinde. Anne ise sadece lafta Trabzonsporlu. Sadece skorla ilgilenir. Skorda bazen maç skorudur bazen bütün bir ligin skoru. Futbolla transferlerle pek ilgilenmez.

denizercin
15.08.2005, 19:10
biz sülalecek ts liyiz.ama esim trabzonlu degil.o da bir gün ts li olacak

JUN61
15.08.2005, 20:15
ben ve babam ts li annem bjk abim ve kardesim ezik

ama baba tarafinin alayi ts li

#10 Fietra
15.08.2005, 20:35
Kiz kardesim Besiktas'i tutuyor su an da ondan önce Fenerbahçe ve Trabzonspor'u da tuttu 10 dk.lik bir Galatasaray macerasi da oldu tabi.Neyse insallah Trabzonspor'u tutmaz hayirli gelmiyor bize.

En küçügü de arada kaldi ama insallah elden kaçirmayacagim.

Keleşoğlu
15.08.2005, 20:58
bütün sülale TRABZON Allaha sukur(bi ara kardesim geseli olmustu hertürlü yaptirimismileys/smiley7.gif uygulayarak dogru yolu buldurdumsmileys/smiley36.gif

MrbLack
15.08.2005, 22:11
AILEDE SÜKÜRLER OLSUN FIRE YOKTA.
SÜLALEDE VAR.BENIM BUNLARA TEK VERDIGIM CEVAp nankörsünüzzzz

Berk Akçay
15.08.2005, 22:55
degil ailem sülalemde bile tek fire yok allah'a sükürhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

+1967smileys/smiley20.gif

aynen http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

omer61
15.08.2005, 23:51
babam ts li ben ts li ablam gs annem takim tutmuo.. ama baba tarafim full ts li.. ailede hiç fb li olmamasinin gururunu yasiyoruz. ama gs liler war

Harun-61
16.08.2005, 00:11
tüm aile trabzonsporlu,

helede olmasin, babam eve almaz kimseyi :-)

kobra_61
16.08.2005, 01:13
kolay mi trabzonsporlu olmamak eey gidii smileys/smiley4.giffull çekiyoruz

hele bi denesinler ki öle bise yapmazlar ama olursa yasatmam smileys/smiley4.gif

denizgrsy
16.08.2005, 01:44
babam türübünden gelme oldugu için gençligini o deplasman senin bu deplasman benim yollarda harcadigi için bu fanatiklik bizde de var ALLAHA SÜKÜR...

Berat
16.08.2005, 03:23
Babam geseli, abimle küçük ablam Besiktasli, büyük ablam febeli.. Annem maç kaybettigimizde çok üzülüyorum diye Trabzonsporu tutuyor..smileys/smiley1.gif

Utku061
16.08.2005, 04:23
Ablam ne yazik ki Fb'li yogun kulis çalismasi yapiyorum,ama yemiyor maçlardan sonra Fb hep hakemle kazaniyor diyerek sogutuyorum onu Fb den..smileys/smiley36.gifAnnem de nerden icap ettiyse BJK li ama bizimle oynana maçlarda Trabzonsporlu.smileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
16.08.2005, 08:32
Bizim sülalede yok bir sakatlik çok sükür smileys/smiley4.gifBabam ve annem fanatikler. Annem kapaliyi hiç sevmez, akli hep maratonda... Ablam ve eniste de bizden... Dedem "Istanbul'un kedisine bile zitim" demisti bir kere, hala hatirlar gülerim. Annanem yenildigimiz bir Gaziantep maçi sonrasi gece 12'de yanima gelip "3 saattir uyuyamiyorum, niye yediler hau golü" demisti smileys/smiley36.gifVelhasili, bizden yamuk adam çikmaz. Sisssssss smileys/smiley2.gif

Tansu Onur Erdoğan
16.08.2005, 08:37
babam samsunsporlu annem trabzonspor benim için ablamda galatasarayli....zaten galatasarayi hep kizlar tutuyo g.saray taraftarinin %51 i kiz smileys/smiley36.gif

The Londoner
16.08.2005, 09:17
Trabzonlu olmayan bir ailenin ilk evladi olarak Trabzonsporlu olmam benden kucuk dort kardesime de baska secenek birakmamisti. Kucuk yaslardan itibaren hepsine gerekli propaganda (!) yapildigi icin hepsi de Trabzonsporlu!

Kotu haber esim Fenerli. Evlenmeden once soz vermesine ragmen sonradan caydi. Iyi haber ise 4 yasindaki kizim benden daha fanatik Trabzonsporlu. Annesinin tum anti-propagandasina ragmen bu defa isi sansa birakmadim ve gerekli tedbirleri aldim! Artik benim yerime annesine karsi Trabzonspor`u savunuyor ve rahatlikla susturmayi basariyor. Beni oldukca rahatlatti dogrusu.smileys/smiley36.gifSimdilik "Trabzonspor`un her yil sampiyon oldugunu ve asla mac kaybetmedigini" biliyor!

Bu yasinda kendi basina Trabzonspor web sitesine girip Trabzonspor marslari ve sarkilari dinliyor. Bircogunu ezbere biliyor. Annesinin kucukken ezberletmeye calistigi Fenerbahce marsini da bir sekilde Trabzonspor`a uyarlamis. "Mazinde bir tarih yatar yasa bordo-mavi" seklinde soyluyor. En onemlisi sari ve lacivert renklerden nefret ediyor. Ne de olsa genlerinde var!smileys/smiley1.gif

Tserhan
16.08.2005, 10:06
AILEMDE HERKES TRABZONSPORLU.

FAKAT BUYENIVERSIYONLAR HAVASINDANMIDIR NEDIR EN BÜYÜK YEGENIM BJK.LI.smileys/smiley7.gif DIGER ÜÇÜ TS.LI ALLAHA SÜKÜR.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hünkar
16.08.2005, 10:51
ALLAHA COK SUKUR DAHA FIRE VERMEDIKsmileys/smiley36.gif

Hasan Ayvenli
16.08.2005, 11:05
ailede annemin sayesinde kizlar gs

erkekler trabzonspor

zanoylu
16.08.2005, 11:52
Istanbul ortaminda dogduk büyüdük 5 kardes ama aslimizi unutmadik sükür...

DieGo
16.08.2005, 12:06
Bizimkilerde hep Trabzonlu bizim evde maç seyredilirken kimse oturmaz maçi hep ayakta seyrediyoz tribün özlemi iste.Kardesim,annem devamli kendilerine lisansli ürün aliyorlar sülalede zaten fire yok

#10 Fietra
16.08.2005, 12:36
Ablam ne yazik ki Fb'li yogun kulis çalismasi yapiyorum,ama yemiyor maçlardan sonra Fb hep hakemle kazaniyor diyerek sogutuyorum onu Fb den..smileys/smiley36.gifAnnem de nerden icap ettiyse BJK li ama bizimle oynana maçlarda Trabzonsporlu.smileys/smiley2.gif

Aman Allahimsmileys/smiley1.gifUmmadigin tas yarar bas demisler.Nerden icap etti yahu.

Çakır
16.08.2005, 14:21
Trabzonlu olmanin dogal sonucu olarak tüm ailem Trabzonsporlu,Trabzonspor kongreüyesi vehepsi akillara zararderecedefanatik smileys/smiley2.gifTrabzonspor çilginligikonusunda babambir efsaneydi hala da öyle, bu konuda onun yaninayaklasabilecek bir kisi dahatanimadim bundan sonra da görebilecegimisanmiyorum. Hakan Kulaçoglu'nun "Firtina, Ihtilal, Efsane: Trabzonspor" kitabinda bile iki üç yerdeüstü kapali olarak ismi geçen,dogma büyüme Farozlu, Trabzonspor adina yaptiklarinin haddi hesabi olmayan, taraftarligin, fanatikligindorugunda bir insandir babam.Kardesim Can'la birlikte (Can-basten) "psikolojik rahatsizlik boyutunda" Trabzonsporlu olmamizin da en büyük pay sahibidirayni zamandasmileys/smiley36.gif4 kisilik bir aileyiz,dördümüz de kulüp üyesiyiz. Bizdekaybedilen maçlardan sonra 1-2 gün kimseden ses soluk çikmaz, Trabzonspor kazanmissa evde bahar havasi hakimdir. En büyük sansim böyle bir ortamda dogup büyümek herhalde.

Salih61
16.08.2005, 14:35
Babam Trabzonsporlu ama Sebat a da ayri bir sevgisi var...Ablam 6s li ne yazik ki Annem de bizden Annemin ve Babamin ailesinden baska takim tutan yok...Hepsi biz den ve çogu da Özellikle Erkek Akrabalarim FANATIK...smileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
16.08.2005, 15:11
BABAM TS

ANAM gs

KARDESIM gs

anne tarafinda var fb li dayimlar felansmileys/smiley7.gif

Efrasiyab
16.08.2005, 16:08
benimde cok ilginc kusadasinda dogdum büyüdüm

babam ts li ama hiç ilgilenmez allah korusun fanatik febeli olsam bile umurunda olmaz yani trabzonsporu tutmamda etkisi yok denecek kadar azdir

annem bejekeli ama evde yarattigim avni aker havasinin büyüsüne kapilip dogru yolu buldusmileys/smiley2.gif

kardesim ne yazikki hala bejekeli

hala sasiyorum boyle bir ortamda nasil böyle hasta trabzonsporlu oldum diye cunku burasi kusadasi etrafim ezik dolu

herhalde amcamin eve yaptigi nadir ziyaretlerde ve getirdigi trabzonspor formasiyla bu aska kavustum iyikide oyle oldu

Salih61
16.08.2005, 17:23
Bu arada 2001-02 Yillari arasinda Özkan Sümerin Yönetim Kurulunda Tesislerden ve Müzelerden Sorumlu Yönetici olan Müminhan BILGIN benim Dayimin ogludur...Ayrica Kendisi LazY_61in(Keremhan)babasidir...

NOT:Daha önce söylüycektim ama yanlis anlasilir diye söylemedim...

Edited by: FORZA61

mini FaNaTiK
16.08.2005, 17:29
valla benim sadece ailemle kalmadi tum gelmisim gecmisim 7 sulailem trabzonsporlusmileys/smiley32.gif...

TRABZON BIR SEVDA TRABZON BIR DESTAN

Harun
16.08.2005, 20:48
Akkaya sülalesinde tek Trabzonsporluyumsmileys/smiley1.gifGeri kalanlar toplama kampi gibi desek yeridir.Bu ayricalik herkese nasip olmazsmileys/smiley2.gif

storm61
16.08.2005, 21:11
AILE NE DEMEK SÜLALEMIZ (ELHAMDÜRILLAH TRABZONLUYUZ)

61trabzonomer
17.08.2005, 00:31
herkez trabzonlu sülalede ablam arasira bjk falan diyo ama ne zaman maçimiz olsa içi kipir kipir diyorum hadi hadi geç o bjk laflarini falan gülüyo kisacasi firesiz herkez TRABZONSPOR....(+McLaren Mercedes+sülalesmileys/smiley4.gif)

zafer6161
17.08.2005, 15:39
benim birak aileyi. sulaleyi .mahallemde yok ezik tutan cok sükür ezik tutanlanda isim olmaz bunu samimi söylüyorum

herzaman her yerde en büyük

trabzonspor

zisinoli
18.08.2005, 16:43
Topu Trabzonsporlu...Ötesi olamaz, olursa bizden olmaz zaten...

Yunus Emre AYAZ
18.08.2005, 17:09
only trabzonspor

Hüseyin Çümen
18.08.2005, 17:22
ailem:babam annem kiz kardesim ts

yakin akrabalar: 2 dedem 2 nenem amcam halam dayim yengelerim 4 teyzem ts

kuzenler:8 kuzen ts 2 kiz kuzenimden 1 gs 1 febe

ayrica bütün köyümün erkekleri ts 1 i gs akrabayiz hepsiyle

burda sölemem gerekn bisey var ben kizlarin büyük bir kismina taraftar gözüyle bakamiyorum daha takiminin 1 oyuncusunu sayamiyo taraftar dedigin kiz benim kardesim gibi olur degil isimleri forma numaralarini bilior odasi bordoimavi böyle kizlari katmak lazim öbürleri öenmsiz

sosyete olacaklar aklillari sira

jackal61
20.08.2005, 00:14
biz de fire yok çok sükür herkes hasta Trabzonlu smileys/smiley1.gif

antagonist
20.08.2005, 00:23
Allaha sükür herkes TRABZONLU...

baris_aykan
20.08.2005, 01:17
bastan sona ne varsa baska takimi tutani yakarim enistem ablami istemeye geldigi zaman hangi takimlisin dedim fener demezmi bizden sana kiz yok dedim sonra adam trabzonsporlu oldu simdi maclara gidiyoz smileys/smiley36.gif

Aslıhan
20.08.2005, 13:57
allaha sükür yamuk yok

bir ara yigen kargalari tutuyodu sonra benim baskilara dayanamadi oda dogru yolu buldu

osmangenc
22.08.2005, 00:44
bu yeni yetmeler arada sapitiyo ama akil almaz baskilar ve mantiksal aciklamalarla dogru yolu bulmalarina yardimci oluyoruz..:)

LazAnisT
24.08.2005, 14:43
aileyi birakin sülalede fire yok.her zamanda bununla gurur duyarim

61viya
24.08.2005, 14:49
Sadece babam ve ben Trabzonsporluyuz...Abim Fenerbahçeli.Annem takimsiz gibi dursa da,dualari hep bizimledir...Sülalemi söylemiim,çünkü hiç yok Trabzonsporlu...

A.Hilal Çakıroğlu
24.08.2005, 14:54
biz de TÜM AILE TRABZONSPORLUYUZ. ama erkekler bayanlar kadar ilgilenmiyor malesefsmileys/smiley5.gif

TAMTÜRK61
21.01.2006, 18:51
Annem-babam kardeslerim ve esim Allah'a sükür Trabzonsporlu. Erkek kardesimin esi ve bizim 2 eniste de maalesef Febeli,smileys/smiley7.gif

Erkek kardesimin esi oglunu Febeli yapmaya calisiyor ama yegenimizin 2 amcasi biri ben ve en kücük erkkek kardes müsade etmiyoruz Febeli olmasina. Yegenimin dayisi Istanbul'dan FB formasi göndermis:Bizim ne ufak birader "Deli Kadir" FB formasini alip sobada bir güzel yakmis.smileys/smiley32.gifBir ne güzel sobanin yaninda isinmis. Zaten Tütkiye'ye gelince yegenim Furkan'i Avni Aker'de bir maci götürürsem Tam TRABZONSPORLU olacak böylece..

yaranozlu
21.01.2006, 18:58
büyük abim eski GSlilerden ama Trabzonsporu denetime gidince bayagi etkilendi ve Tsli oldu. Babam da GS asilli ama bana olan korkusundan TS liyim der. Annem pek anlamaz ama sorsan BJK li ama Trabzon yenildiginde benim çok üzülecegimi bildigi için benden çok üzülür. ve küçük abim. Tam bir fanatik BJKli. Kendisi Samsunda oldugu için verdigi siparisleri BJK store dan bizzat ben aliyorumsmileys/smiley11.gif

yaranozlu
21.01.2006, 19:04
bastan sona ne varsa baska takimi tutani yakarim enistem ablami istemeye geldigi zaman hangi takimlisin dedim fener demezmi bizden sana kiz yok dedim sonra adam trabzonsporlu oldu simdi maclara gidiyoz smileys/smiley36.gif süper ya....

TAMTÜRK61
21.01.2006, 19:18
Arakadaslar simdi aklima geldi. Ünye'de bu yaz tatile geldigimde Anortosis macina gitmek icin ÜNYE TRABZONSPORLULR DERNEGI önünde toplaniyoruz arkadaslarla. Amaca oglu bir ögretmen arkadasi tanistirdi.O da benim gibi ögretmen. Meslektas Zafer anlatiyor,hem de yeni tanismisiz.

Konu fanatiklige geldi. Zafer söyle diyor: Abi nisanlimla parkta oturup sohbet ediyoruz.Kiza söyle dedim abi " Ya Trabzonsporlu olursun,ya da bu is burada biter."

Biz hep beraber bastik kahkayi. Zafer tam fanatik. TS icin nisanlisin birakiyor. Sülalemizin icnden de bazi vatan hainleri cikiyor. Bu ne paradoksal bir durumdur böyle.. Bizim Zafer Hoca aklima geldikce gülerim..smileys/smiley1.gifEdited by: Ünyeli61

İ.Öztel
21.01.2006, 19:35
kardesim haric hepimiz cok sukur Ts liyiz. KArdesim de fanatik olmasada karga hayrani. Kanarya olmasindan daha iyidir smileys/smiley36.gif

pavel_nedved61
21.01.2006, 19:38
7ceddim trabzonlu allaha sükür!!!

Emre B.
21.01.2006, 20:00
Her türden var.Ama TS daha fazla

selimberkan
21.01.2006, 20:19
alide tek doru yolda ben varim bu konuda

ölüme ts

FANATIK61
21.01.2006, 20:25
Arkadaslar bizde herkes son Fanatik Trabzonsporlu, birtek Kizkardesimde Kus Gribi var...

Nytre
21.01.2006, 20:48
bizim aile koyu trabzonsporludur...

bizim aile 5kisi 3kombine var ... amcalarimda falanda ayni... tüm erkekler bir sezondaki maçlarin ortalama yüzde 85ine gidioruz...

bizim ailede böyle oldugu için maça gitmeyen insanlara hayret ediyorum.

OmeR.
21.01.2006, 21:02
BENIM AILEMDE BASKA TAKIM TUTULMAZ. O KADAR.

61-firtina
21.01.2006, 21:17
bizim ailede geneli fenerlidir bi tek ben ve babam TRABZONSPORLUYUZ yani farkliyizsmileys/smiley2.gif

zafer6161
21.01.2006, 21:18
aileyi birak mahallede yok baska takimsmileys/smiley36.gif

Onur
21.01.2006, 21:19
BENIM AILEMDE BASKA TAKIM TUTULMAZ. O KADAR.

bizde de...

eren_61
21.01.2006, 21:22
bir trabzonlu olarak trabzonsporluyuz.babamdan bana asilanan bir sevgi.abi ben bu takima asigim.annem trabzonlu.2 ablam takim tutmaz ama tabiki gönül trabzonda

bodozlama
21.01.2006, 22:08
Allah'a sükür bizim sülalede baska takim tutan yok.en kötüsü futbolla ilgilenmiyor.Zaten bu konuda demokrat kimligimizden ötürü insanlari zorlamiyoruz,2 seçenek sunuyoruz:

ya Trabzonspor tutulacak yada futbolla ilgilenilmeyecek.smileys/smiley36.gif

her nekadar ben en fanatik olsam da annemin yeri ayridir.Bu konuda komik bir anektod;

Küçük kizkardesim kendisine yönelik benim de tasvip etmedigim eylemlerim smileys/smiley4.gifsonucunda bir ara GS'liyim diye beni kizdiriyordu.Bir gün gene mutfakta böyle söylemlerin içerisinde iken annem bir anda dönerek teflon tavayi kafasina vurdu.O ünlü vecizecisini söyledi;

"Bu evde ekmek yiyen TS'den baska takim tutamaz"smileys/smiley36.gif

kizkardesimde bu olay sonrasinda ve zaten içindeki öz duygularin geregi olarak fanatik bir TS'lusmileys/smiley36.gifBabama gelince TS'ludur ama sadece topun yuvarlak oldugunu bilirsmileys/smiley19.gif

mexp
22.01.2006, 12:40
"Bu evde ekmek yiyen TS'den baska takim tutamaz"

walla süper helal olsun

Esra Yıldırım
26.01.2006, 12:51
Tabi ki ailecek TRABZONSPOR' LUYUZ smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif(arada çürükler çikiyor ama basini kesiyoz onlarinda ... )

Faik Yılmaz
26.01.2006, 13:01
ailemde TRABZONLU.....

dolayisiyla TRABZONSPORLU.....

aksi düsünülemez bile......smileys/smiley32.gif

Faik Yılmaz
26.01.2006, 13:05
trabzondakilerde problem yok ama

istanbuldaki özellikle yeni nesil maalesef ezikleri tutuyor.....

bund atakimimzin son zamanlardaki basarisizligi ve sampiyonlamamasininda payi var....

Erdinç Dilek
26.01.2006, 13:08
ailemde herkes trabzonsporlu bir tek esim besiktas li ama trabzon kadrosunu ezbere biliyor nerdeyse... besiktas tan ise bildigi tek bir oyuncu yok...ayrica küçük bir trabzonsporlu da bu senenin haziran ayinda araniza katilacak Allah' in izniyle.. abilerinin ve ablalarinin ellerinden öper simdiden...

Faik Yılmaz
26.01.2006, 13:12
ailemde herkes trabzonsporlu bir tek esim besiktas li ama trabzon kadrosunu ezbere biliyor nerdeyse... besiktas tan ise bildigi tek bir oyuncu yok...ayrica küçük bir trabzonsporlu da bu senenin haziran ayinda araniza katilacak Allah' in izniyle.. abilerinin ve ablalarinin ellerinden öper simdiden...

Allah bagislasin yeni minik fanatigi...

biz yasayamadik o sampiyonluk yasar umarim....

Ozan
26.01.2006, 13:24
bizim ailede herkes ts li . annem takim tutmaz

Erbay
26.01.2006, 16:11
Ailece Trabzonluyuz.Annem de tsyi tutuyo en azindan gol yedik diyince"Eyy yine mi"deyip üzülüyo

bahadır2561
26.01.2006, 16:24
kücük kardesim hariç ts'liyiz..o da fanatik gs'li...uefa ve süper cupa zamanlarina denk geldi onun için..annemde sizin takim ne zamanyenecek diyo hep ayni söz!!!smileys/smiley36.gif

Recep Çaltepe
26.01.2006, 16:48
babam ve kardesim febeli. annem ise takim tutmaz. ailede futbol konusunda ortak yolu buldugumuz tek nokta orduspor. onun disinda evde futbol dendi mi hep kavga hep gürültü. biz de sesi en fazla çikan hakli oluyo futbol muhabbetlerinde ve genelde de en fazla benim sesim çikiyosmileys/smiley4.gif

gurbetçi 61
26.01.2006, 19:17
SADECE AILE DEGIL,BÜTÜN SÜLALE TRABZONSPORLUDUR,

Yasmin
26.01.2006, 21:22
babam fanatik besiktaslidir..

annem ve kiz kardesimfanatik fenerlidir..

iki erkek kardesim fanatik galatasaraylidir... her telden çaliyo bizimkilersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

empty61
27.01.2006, 01:10
Baba amca hala dayi teyze yegen torun ne varsa TrabzonSporlu..Tekbi fire dahi verilmemistir verilmeyecektirsmileys/smiley4.gif

Akın_61
04.02.2006, 15:24
Allah sükür ailece trabzonsporluyuz zaten büyüklere bisey diyemem ama küçüleri red ederim ayni kandan olmaktan...4 yasinda kardesim bütün marslari ezbere söylüyur...

bahadiroglu
04.02.2006, 16:50
ana baba abi kardes kizkardes bütün sülale bütün köy bütün ilçe bütün il börtü böcek bitki çicek memeli kanatli kafadan bacakli sürüngen uçan kus ne arasaniz trabzonsporlu..

Reha
05.02.2006, 09:29
http://<a%20href=/http://img359.imageshack.us/img359/4762/doutrabz&#111;n8rd.th.jpg</A>" bordhttp://img359.imageshack.us/img359/4762/doutrabz&#111;n8rd.th.jpg

BASKA SÖZE GEREK VAR MI?</A>Edited by: greywolf

Önder28
05.02.2006, 23:27
Simdikiailem : Esim (evlenmeden önce gs'liydi) ve iki kizimpek tabiki Trabzonsporlu. 4/4 yani. Küçük kizim daha pek TRABZON (tiyavzon diye birseyler çikiyo agzindan) diyemiyo ama temelden yetisiyorlar.

Baba BJK, anne ekmekspor der, 2 kardesimin 2 sidegs li anlayacaginiz karisik biraz.

Hasan Cubukcu
06.02.2006, 00:38
tüm sülale 100% ,fazla lafa gerek yok .Edited by: 61Hamsi61

Murat'
06.02.2006, 13:48
walla sülalemde tek fire yokkk insallah bundan sonra da olmaz

Burçak
06.02.2006, 18:09
Trabzonspor tabiki

Fatih Ersoy
08.02.2006, 14:44
Tamami TRABZONSPOR ludur.

Emre B.
08.02.2006, 14:52
Arada gsliler çikiyo ama çogunluk TS

Küçükalioğlu
08.02.2006, 15:22
bizim evde pederfazla ilgilenmez ama maçlari seyreder ben biraz fanatigim karakola düsecek kadar kizkardesim g.s. li idi onuda formalar bilmem neler nevresim takimlari baya masrafli oldu ama dogru yolu buldurduk buraya kadar hersey iyide. sorun yigenlerde büyügünü kurtardik küçügü nerden bulduysa agzina dolamis bi fener gidiyor bi yerde seyretmis bide Trabzon yenilmis Allahdan elimiz'de eski maç kasetlerimiz var serum tedavisi uyguluyoruz onlari seyrettiriyorum yeni maçlar gibi yani sizin anliyacaginiz sotaya borçlu olacaz bizim yigenin Trabzonsporlu olmasini.smileys/smiley36.gif

Ayşe Aygün
08.02.2006, 15:42
Buna 66 yasindaki anamda dahil hepimiz TS liyiz. Annem o kadar iyi anlarki futboldan yorum yapar kizar bile. Toplam 7 kisiyiz evde hepimiz buna dahiliz.

Egemen
08.02.2006, 15:49
4 kisilik aile tek fire yok. annem pek ilgilenmez ama olsun gönülden destekler.. kardesim kiz olmasina ragmen babam ve ben asiri fanatik oldugumuz için sansi yoktu olamazdi olmadi. alayimiz trabzonsporluyuz...

61 TS 1967
13.02.2006, 20:05
valla birak aileyi sahsen benim yedi ceddim ne sülalemde ne kadar tanidigim varsa Trabzonspor'u tutar..

cIlgInIm
13.02.2006, 21:02
benim ailemde Trabzonsporlu. bir kardesim vardi geseyi tutuyordu dayim olacak adam bunu geseli yapmis bi formaya smileys/smiley36.gifgecen sene aldim gittim kardesimi gese macina maratonun tam ortasina attim farozlularin icinde 90 dk geseye kufur edince o atmosferi yasayinca birde mac cikisi ts clubden anli sanli ts formasini sirtina giyince dogru yolu buldu . simdide formayi sirtindan cikartamiyorum smileys/smiley36.gif

selokal61
15.02.2006, 18:33
bizim ailede topyekün trabzonsporlu birtek uzak akrabadan birinin fenerli oldugunu duymustum.

zafer6161
15.02.2006, 19:28
aile sulale mahalle sokak köy merkez tranzon sehri tamami trabzonsporu tutuyor yav nedir bu hiçmi ezige rastlamayacagimsmileys/smiley36.gif

Mackalikiz_61
18.02.2006, 22:48
bizim ailede

Ben,Babam,Dedem ve Erkek kardesim Trabzonsporluyuz

Annem Besiktasli

1 tane Kiz kardesim Galatasarayli

Öteki kiz kardesim takim tutmaz

uslanmazlaz
20.02.2006, 19:15
smileys/smiley32.gifalayimiz trabzonspor varmi ötesismileys/smiley32.gif

Harun
20.02.2006, 19:46
Akkaya sülalesinde tek Trabzonsporluyum(Deniz Akkaya'da dahilsmileys/smiley4.gif)Annem,babam,küçük erkek ve kiz kardesim Gs li,abim bjk li.

eys_61
20.02.2006, 20:16
çekirdek ailede bir annem cinconu tuttugunu söylüyor (orduludur kendisi) ama emre nin hala gese de oldugunu saniyor.

babam ben ablam tabi ki TRABZONSPORLUYUZ.

sülalede ufak tefek üretim hatalari hariç fire yok.

Yasemin
23.02.2006, 01:03
AYLE HEP TRABZON SPORLU ALLAHA SUKUR SIKIYOSA TRABZON SPORU TUTMASINLAR smileys/smiley36.gif

MrbLack
23.02.2006, 02:05
sülalede ezik yoktur bu böyle biline...

Serhat ŞAHİN
03.03.2006, 00:38
Ailede fire yok tam kadro TS...

ama sulale genelinde 2 tane fire var. onlarda 1 i bjk 1 i GS. FB olmasinda ne olursa olsun....

Selman
03.03.2006, 01:53
Babam Trabzonlu Annem Trabzonlu haliyle ailede fire yok.Hatta annem babamdan daha fanatiktir diyebilirim.Ama sülalede 3 fire var dogru yola döndürme çalismalari hizla sürüyor.smileys/smiley1.gif

Saygilarimla,

SDanışmaz
03.03.2006, 14:28
Bir amcamin aiLesi hariç süLaLece TrabzonsporLuyuz...

Geçen çok yakin kiz arkadasLarimdan biri "geçen Fb formasi aLacaktim, bana göre buLamadigim için aLamadim ama aLacagim" dedi... Bende bir fanatik TsLi oLarak "o formayi senin üstünde göreyim seni tanimam etmem, bütüb iLiskiLerimi keserim" dedim... "Görüsecegiz" dedi ama buna cesaret edecegini sanmiyorum smileys/smiley2.gif

Birde bana FbLi oLmam için arkadasLar, ögretmenLerimden biri çok israr etti. Çok sey verdiLer ama benim cevap netti: "Ben size onLari aLayim siz TrabzonsporLu oLun" smileys/smiley2.gifVaaddLerin arasinda takim eLibise biLe vardi smileys/smiley4.gif

Daha bir çok anim vardi ama akLima sadece bunLar geLdi... Devami geLince anLatirim smileys/smiley1.gif

SiTeM
03.03.2006, 14:37
bizim ailede 70 yasindaki dedemden tutun 5 yasindaki kuzenime kadar herkes TRABZONSPORLUsmileys/smiley36.gifancak ve lakin iki kisi hariçsmileys/smiley5.gifonlar ailemizin yüz karasi kuzenlerim.biri 8 biri 9 yasinda.üstüne üstlük fbyi tutuyolarsmileys/smiley7.gifonlari dogru yola saptirmak için elimden geleni yapiyorum smileys/smiley2.gifeger TS YItutmazlarsa onlar kuzenlikten reddecem beaasmileys/smiley36.gif

Alpayer
03.03.2006, 15:17
ben abim(tunganyan) ve ailem tümden Trabzonsporlu.

sülalede bi kaç fire var.kalanlar dedeme kadar Trabzonsporlu.hemde fason taraftar degiller.

biz zaten Trabzonlu Trabzonsporlular olarak dogustan sansliyiz.birde dis etkenlere ragmen Trabzonsporlu olanlar var

thepathfinder
worldmaster
kelkitli29
Berat Tekke
The Londoner
Harun
61viya
selimberkan
ts1983
Yasmin
blue_tiger

Allah'in sevdigi kullarisiniz.smileys/smiley4.gif

ve son olarak;

bodozlama----&gt; "Bu evde ekmek yiyen TS'den baska takim tutamaz" http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Oruç
03.03.2006, 15:21
Süppersinsmileys/smiley2.gif

Aslıhan
03.03.2006, 15:34
sükürler olsun fire yok evde herkes fanatik dedem 92 yasinda benden daha merakli desem abartmis olmam heralde

normalde saat 21:00 da yatan adam maç oldumu 24:00 a kadar maçi bekler öle yani

sweetrose
14.03.2006, 17:10
herkes...

ancibranoz
16.03.2006, 08:55
sülalede 2 tane gayseli var smileys/smiley7.gif