PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugünkü basarimizin Mimarlari Kimler ?

CeSS
12.08.2004, 09:32
Özellikle son 2 sezondur bir devin uyanisini hep birlikte keyifle ve zevkle seyrediyoruz. Peki bugünkü basarilarimizin Mimarlari sizce kimler ?

Ilk önce ben kendi cevabimi vereyim.

10 Tam puanim Kaptanimiz herseyimiz Fatih (Sultan) Tekke'ye

9- Gökdeniz

8- Ziya Dogan (Laz Ziya)

7- Yattara

6- Tolga

5- Volkan

4- Erdinç

3- Hüseyin

2- Özkan Sümer Yönetimi (Yattarayi kazandirdiklari için)

1- Samet Aybaba (Birde derbi kazandirabilseydi)

Dip Not : Aslinda 10 tam puan sizlerin Taraftarimizin. ama sizlere 10 puan bile az. O yüzden taraftari puanlamaya dahil etmeyelim.

Site Yönetimi bu puanlamayi bir anket haline çevirebilir.

tigin
12.08.2004, 09:42
özkan sümer yönetiminin bu takima kazandirdigi tek sey yattara degil.

denizci61
12.08.2004, 09:44
özkan sümer yönetiminin bu takima kazandirdigi tek sey yattara degil.

Dogru söze ne hacet...Yigidi öldür hakkini ver...

EmrahYalçınalp
12.08.2004, 09:45
En önemli isim Özkan Sümer süphesiz... Hatalari yok mu? Var tabi ki... Herkesin vardir!

Ama her türlü zorlugu karsi çikip "biz olmasak kimse olmaz" mentalitesini ortadankaldiracak bir "deli" lazimdi... Sagolsun, iyi isler yapti.

Trabzonspor bugünlere gelebildiyse önce ona tesekkür borçluyuz diye düsünüyorum. Isteyen farkli düsünmekte serbest tabi ki...

Emin
12.08.2004, 09:52
Trabzonspor tarihinin en kötü dönemleri onun zamaninda yasanmis olsada kulüpte yaptigi köklü degisiklikler ile bugünlere Trabzonsporu getiren isim Özkan SÜMER....

zisinoli
12.08.2004, 09:56
DAHA BIR YERE GELDIGIMIZ YOK ARKADASLAR. YOLUN BASINDAYIZ. SAHIP ÇIKMAYA DEVAM...

dinceraydogan
12.08.2004, 10:00
TRABZONSPORUN BASARILI OLMASI IÇIN SAMPIYONLUK SART...

2. LIK ASLA BASARI ÖLÇÜSÜ OLAMAZZ

Barış BAKIRTAŞ
12.08.2004, 10:00
Bas mimar :Özkan SÜMER

Bence futbolcularin en son gelir çünkü onlari oynatan Teknik Direktörlerdir....

Samet Aybaba : Dedigi gibi devi uyandirdi ama daha fazlasini yapamadan gitt...

Ziya DOGAN ;Devi saha kaldirdi. Yeni bir efsana olusturuyor (CL efsanesi)

Futbolculara gelince ayrim yapamiycam çünkü biz tam bir TAKIMIZ.

Muhalif
12.08.2004, 10:01
10 tam puan ziya hocama.. zira ayni oyuncularla ve yönetimle turgay hoca basarili olamadi.. ama ziya hoca gelir gelmez 10 maç üst üste kazandi.. aradaki tek fark tolga idi.. ortada bir basari varsa muhakkak 2. sirada 9 puanla futbolcular geliyor.. azimle ve fedakarca oynadilar.. ve 3. sirada 8 puanla yönetim.. taraftar olarak kendimize 7 puan verdim geçen yil için.. bu sene notumuzu daha da yükseltecegiz inssmileys/smiley2.giffutbolculari ayri ayri degerlendirmek istemiyorum.. en az gol yiyen kaleci ve defansindan, asist kralina, kaptanina ,gökdeniz ine ve çogu kez hakkini yesek de simdiki futboluyla söylüyorum hüseyin ine kadar hepsi fevkalade idi.. umarim yönetim ziya hocanin istedigi takviyeyi yapar ve puanini düsürmez.. diger puanlarin düsecegini sanmiyorum zaten.. samet hoca konusunda da arkadaslara katiliyorum.. bu takimin kurulmasinda emegi geçmistir.. sümer mevzuuna hiç girmeyeyim...

selamlar..

EmrahYalçınalp
12.08.2004, 10:35
"Daha bir yere gelmedik, sampiyonluktan baskasi basari degil" diyen arkadaslari cidden "cool" buldum, tebrikler...

Ancak ben 3-5 sene öncesini henüz unutmadim !

O dönemin formalarini, formanin kan-kirmizi, lacivert renklerini, oyuncularinin bir çogunu, 3 kurusluk takimlarin elleri cebinde islik çalarak Avni Aker'in çimlerinde gezmelerini, tanidigim en soguk Ingilizden daha5000 kat daha soguk olanhocayi, pesinden gelen stajyer Alman'i, Samsun'dan alinan 3 puanla "ohhh" dedigimiz günleri, Intertoto günlerimizi, hiç birini unutmadim...

Bence siz de unutmayin ki bu kadar emek veren adam "demek bir sey yapmamisiz" demesin...

Büyük düsünmek güzeldir, ben de hep öyle yapmaya çalismisimdir. Ama, yani biraz ayip oluyor. "Sampiyonlar ligi" diyoruz simdi. Intertoto ne kadar komik kaliyor, di mi? smileys/smiley2.gif

ümit
12.08.2004, 11:43
Bas mimar Ziya Dogan ve futbolculardir.Yönetim sadece isleyise bakar.Teknik kadro ve oyuncular gerçekten, yürekten,içten,samimi duygularla; simdi oldugu gibi devam ederse basarilar gelecektir.Basta dedigim gibi önce teknik kadro,futbolcu ve yönetim.Çünkü; isi yapanda önemlidir, ama yaptiran bence hep bas roldedir.Biz taraftarlar zaten hep variz.Iyi gündede kötü gündede degil mi?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ahmetturk
12.08.2004, 11:50
Bize simdi özgüven lazimdi onuda kazandik insallah aci çekmeden basari olmaz destege ve fedakarliga devam arkadaslar.

trapezus61
12.08.2004, 11:58
CAMIAYI AYAGA KALDIRAN BIZE YILLAR SONRA BU HEYECANI YENIDEN YASATAN YÖNETICISINDEN, FUTBOLCUSUNDAN , HOCASINDAN, CEFEKAR TARAFTARINA KADAR EMEGI GECEN HERKESE TEBRIKLER....

BENCE BU KONUDA BIR AYRIM VE PUANLAMA YAPMAK MUMKUN DEGIL... BU AYAGA KALKISTA HER TRABZON MACINDA HADI BE GÖKDENIIIIZZZ DIYE BAGIRAN 3.5 YASINDAKI OGLUMUN BILE PAYI OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM...

TSerdar_61
12.08.2004, 12:13
ziya dogan gerçekten buyuk isler yapti fakat hala istedigimizi alamadik önümuzde lig var ve bizde ligde sampiyonluk istiyoruz

sampiyonlar ligi için bir maç daha var ve kiev bu maça kesinlikle ciddi bir sekilde almak istiycektir demek istedigim erkenden havaya giripte hüsrana ugramayalim

TORUN
12.08.2004, 12:16
En önemli isim Özkan Sümer süphesiz... Hatalari yok mu? Var tabi ki... Herkesin vardir!

Ama her türlü zorlugu karsi çikip "biz olmasak kimse olmaz" mentalitesini ortadankaldiracak bir "deli" lazimdi... Sagolsun, iyi isler yapti.

Trabzonspor bugünlere gelebildiyse önce ona tesekkür borçluyuz diye düsünüyorum. Isteyen farkli düsünmekte serbest tabi ki...

Kisa ve öz olarak ifade etmissin. Aynen katiliyorum.

Tandogan
12.08.2004, 12:37
Özkan Sümer çogu kisi tarafindan fazla sevilmese de yaptiklarini kimse inkâr edemez sanirim.Onun yanisira, onunla beraber görev yapan yöneticilerin,Samet Hoca'nin,yardimcilarinin ve futbolcularin da çok büyük emekleri ve fedakarliklari var.

Ama asil efsaneyi bundan sonra Ziya Hoca'ninolusturacagini ve Türkiye'de tarih yazacagini düsünüyorum.Yeter ki destek olunsun.

Harun-61
12.08.2004, 13:30

+ samet aybaba ve teknik ekibini unutmamak lazim...smileys/smiley32.gif

KeLLoO
12.08.2004, 13:45
Iste birlik olmak bu noktada cok önemli.Her yönetimin ,her teknik adamin arti ve eksi yönleri olacaktir.Önemli olan aktif olsun olmasin bu klübe gönül veren herkesin bu klüp icin elinden geleni arina koymamasi.

Atay Aktug cok otoriter bir insan belli ki,ama iyi transfer yapamiyor olabilir bir futbolcunun yildiz olacagini 3 yil önceden sezemiyor olabilir iste bu noktada Özkan SÜmer e danisilir ya da kim ise bu futbolculari trabzon akazandiran böylece carklar devamli döner.Kimse kimsey sirtini cevirmemeli.Ne futbolcu futbolcuya,ne taraftar taraftara ne de yönetim eski yönetimlere.

Yani demek istedigim "yeter artik bulun su gol görüntülerini bir sekilde bir yerden!"smileys/smiley1.gif

Imdat
12.08.2004, 13:55
Özkan Hoca tekrar alt yapinin basina getirilsin. Fatih+Gökdeniz+Hüseyin+Hasan+M.yilmaz onun eserlerindendir. A takima bu sene girenlerde de emegi mutlaka vardir..

Onur1967
12.08.2004, 13:55
Herkesin ama herkesin bence katkisi var.....

Onur1967
12.08.2004, 14:00
10 : Fatih Tekke takimi toparladigi için

9 : Gökdeniz çok büyük Trabzonspor'lu oldugu için

8 : Ziya Hoca bu zor durumda takimi toparladigi için

7: Yönetim takimi mükemmel yönettikleri için

6 :Yattara

5 :Petkoviç

4 : Tolga

3 : Mehmet Yilmaz

2 :Samet Aybaba

1 :Eski yönetim Tel örgüyü kaldirdiklari için

serdar61
12.08.2004, 14:06
bugün bir basrari yakaladigimizi söylemektense bence sadece toparlandik. eskisi gibi güçlüyüz demek daha dogru. buna en büyük katki samet hoca ve özkan sümerdir

Salih61
12.08.2004, 14:31
Kardesler ben pek sevmesem de ÖZKAN SÜMERIN bu takim üzerinde oldukça emegi vardir...O kadar borçun içinden takimi kurtardi....Simdilerin basarili takiminin temelini atti....Ayrica simdiki yönetim kurulu bazi hatalari disinda uyumlu gözüktü....Bunlara da ZIYA DOGANIN (ADAM GIBI ADAM)smileys/smiley2.giftakima olan katkilari ve futbolcularin istekli olusu basariyi getirdi.....

Saygilarimla....

Guests
12.08.2004, 14:43
10-->> Ziya Dogan

9-->> Samed Aybaba

8-->> Tüm Futbolcular

7-->> Özkan Sümer Yönetimi (erol tuna muaftir)

6-->> Atay Aktug Yönetimi

5-->> Taraftar

0-->> Vurdumduymaz Taraftar Gruplari (iyi günde beles bilet, kötü günde yönetim istifa)

0-->> Serefli Basin

Çebi
12.08.2004, 15:08

Futbolculara gelince ayrim yapamiycam çünkü biz tam bir TAKIMIZ.

#10 Fietra
12.08.2004, 15:16
Böyle ayrim yapamayiz.Herkes.Bütün Camia.

objek
12.08.2004, 15:32
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Yanilmiyorsam O.S baskanlik seciminden sonra soyle demisti yepyeni 5 senelik bir kadro ve plan yaptik bu kadro ile3,uncu senesinde sampiyonluk hedefliyoruz demisti. simdi hedefe adim adim gidiliyor bu takim samet hoca ile ilk senesinde kupayi aldi kupayi alana kadar cogu maclarda cok iyi top iyi oynadi ve kupadan sonra hedefsiz kalan takim ligi birakti samet hoca ile ikinci sezon herseye ragmen takimi iyiyerde biraktive ayrilmak zorunda kaldi derbi alamadi ama derbilerde hep sahsiyetli futbol oynatti bjk karsi super bir futboldan sonra 1-0 onde iken son saniyede 1-1 oldu fener bir defa geldi gol attivs...yonetim krizleri falan derken turgay hoca geldi once bir derbi g.s maci alininca (iste bu mac trabzonsporun ayak sesleri idi)takim 2,incilige yerlesince birden tum camia neden olmasin diye havaya girdi ondan sonra devrenin son macinda genclerbirligi maci belkide sampiyonlugun kactigi mac oldu bir muhittin bosat once penaltiyi vermedi sonra giren topu yan hakemde dahil gormediler ve muhittin bosat belkide istemedende olsa jubilesinde hem trabzonu hem turgay hocayi madur etti ondan sonra bir devre arasi anlamsiz bir efes kupasi as futbolcular bu maclarda oynatildi sakatliklar oldu antalyada asiri yagmur ve firtina derken iyi calisamadan ikinci yari once bir konya 0-3 rakibi ciddiye almadik pesine kupada diyarbakiri yendik arkasindan turgay hocanin fener maci futbol olarak fenerden daha olumlu oynamamiza ragmen yenildik ve ... ziya hoca goreve basladi ikinci yariya solbek volkan stoper tolga takima girdi ilk iki mac kotu futbol 6 puan arkasindan disarda bir samsun galibiyeti ondan sonra kupa ve ligde g.s maci haric tum maclari aliyoruz basariya giden yolun anlasilmasi icin biraz uzun tuttum ziya hoca gelince uyuyan devi uyandirmaya geldim demisti biliyordu sehirdeki futbol kulturunu ve potansiyelini bir avantajida kendinden once samet hoca ve turgay hocanin kimleri nerelerde ve nasil oynattigini iyi biliyordu onun icin fazla deneme deyistirme maceralarina girmeden defans agirlikli( volkan .tolga) ile birlikte en buyukbas belamiz UCUZ GOL YEME DEVRIkapandi orta sahada muthis bir pres ve yardimlasma anlayisi herkes gokdeniz yattara ve fatihe top kazandirmak icin calisacakti onlarda isi bitirecektiler!.. ziya hocayla deyisen sonuc futbolu on plana cikti ucuz gol yemeilleti asgariye dustu calismayan kosmayan takima giremeyecegini iyi anladi arkadaslik baglari dahada guclenince takim birde yillar sonra ilk defa hedefe kitlenince yari uyanik devi tamamen uyandirmak taraftarlarin icerde disarda muthis desdegi yonetimlerin katkilari ile zaten yari uyanik olan devi tamamen uyandirmak hirsliisini cok seven ziya hocaya nasip oldu goruluyorki basarilarin bir on gecmisi oluyor zaten tarihler bile hemen yazilmiyor nedeni ise daha iyi anlasilmasi icin once savaslarin bitmesi lazim!!! corbada tuzu olan herkese tesekkurler.saygilar</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

CeSS
12.08.2004, 17:20
10--&gt;&gt; Ziya Dogan

9--&gt;&gt; Samed Aybaba

8--&gt;&gt; Tüm Futbolcular

7--&gt;&gt; Özkan Sümer Yönetimi (erol tuna muaftir)

6--&gt;&gt; Atay Aktug Yönetimi

5--&gt;&gt; Taraftar

0--&gt;&gt; Vurdumduymaz Taraftar Gruplari (iyi günde beles bilet, kötü günde yönetim istifa)

0--&gt;&gt; Serefli Basin

Süperr smileys/smiley32.gif

UğurB
12.08.2004, 17:38
Bence Özkan Sümer yönetiminden baslayip Samet Aybaba ve Atay Aktug yönetimi ile devam eden bir baskaldiri bu. Ama esas pay Ziya Dogan'in. Çünkü onun yönetiminde çiktigimiz 16 lig - 4 Türkiye Kupasi - 3 Avrupa Kupasi maçinin istatistigi. Toplam 23 maç - 19 galibiyet, 3 beraberlik, 1 maglubiyet. Futbolcular ve Ziya Dogan mimar olmayacakta ben mi olacagimsmileys/smiley4.gif. Bu arada benim meslegim mimarlik. smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

CaMoKa
12.08.2004, 17:47
10- ziya hoca takımı ateşleyip potansiyeli ortaya çıkardığı için

9-futbolcular çalkantılara ragmen kenetlenip organize oldukları için

8- Atay aktug camiayı gücü yettiğince toparladıgı için

7-Samet aybaba uygun altyapıyı oluşturdugu için

6-taraftar zaman zaman istisnalar olsada takımın arkasında oldukları için

5-ozkan sümer transfer ve alt yapı politıkası dogru oldugu için

4-seviyeli yazarlar trabzonun başarılarını eziklerin kafasına vura vura soktugu için

3-

2-

1-

0-eziklere

0-hakemlere

0-diğer takımlara

serdar61
12.08.2004, 18:00

Futbolculara gelince ayrim yapamiycam çünkü biz tam bir TAKIMIZ. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

schumi
12.08.2004, 18:04
samet hoca uyandirdi, özkan sümerin payi küçümsenemez yeni yönetimin en büyük basarisi ziya hoca ve tolga ama ziya doganin takimi devler ligi seviyesine çikarmasi ise yadsinamaz bir gerçek.

tabiki futbolcular basta fatih ve gökdeniz olmak üzere tüm takim Trabzonspor ruhunu sahaya yansittilar. iste basarinin mimarlari...

t-mac
12.08.2004, 18:57
trabzonun basartisi yadsinamaz bir gerçek. bunu istanbul basini bile kabul ediyor gel gör ki yerel basin ayni olgunlugu gösteremiyor. budün trabzonun bulundugu yerde büyük payi olan ziaya hocayi üç kurus menfaat ugruna haksizca elestiriyorlar. özellikle de adini yazmaktan bile esef duydugum halil zanli smileys/smiley7.gifve madnan sungur. bu iki kendini bilmez henüz kaynagini bilmedigim bir menfaat ugruna her aksam blue tv de nefretlerini kusuyorlar. bunun karsiligini taraftarin nefreti olarak almalarini ve en yakin trabzon maçinda trabzonvari protesto edilmelerini temenni ediyorum. umarim layiklarini bulurlar.

denizci61
12.08.2004, 19:05
Emegi geçen herkese tesekkürler...

FANATIK61
12.08.2004, 23:26
Tüm Trabzonsporlulara 10 puan !!!

armagan67
12.08.2004, 23:45
ÖZKAN SÜMER

My
13.08.2004, 00:30
Özkan SÜMER olmasaydi bence bugün buralarda olamazdik. Belki biraz aksi birisi ama kesin olan bisii var, Trabzon' umun ayaa kalkmasinda ki en büyük etken Özkan baskan smileys/smiley32.gif

Harun-61
13.08.2004, 00:38
Emegi geçen herkese tesekkürler...

budur..!

CeSS
13.08.2004, 09:55
Özkan SÜMER olmasaydi bence bugün buralarda olamazdik. Belki biraz aksi birisi ama kesin olan bisii var, Trabzon' umun ayaa kalkmasinda ki en büyük etken Özkan baskan smileys/smiley32.gif

Özkan Hocamin ve eski tüm yöneticilerin yeni yönetime destek verip el ele gönül gönüle, hep beraber daha zirveye yükselelim. Gün birlik zamani ...

kadirsa_2000
13.08.2004, 10:05
TRABZONSPOR'UMUZUN bu basarisinin en büyük mimariBIRLIK ve BERABERLIGIMIZDIR. Onun için diyorum ki bu basari yöneticisiyle, hocasiyla, futbolculariyla ve taraftariyla bizim camiamizindir. Allah'imiz nazardan saklasin, bu birlik beraberligimiz en kötü günümüzde de devam etsin.

Çebi
13.08.2004, 12:34
YÖNETIM IYI BIR ORGANIZEYLE AVNI AKERDE GÖVDE GÖSTERISI YAPABILIR BENCE....

denizgrsy
13.08.2004, 12:43
basari da sanirim bazi arkadaslarin dedigi gibi ÖZKAN SÜMER in payi çok yüksek ben de sevmem kendisini ama TRABZONSPORUMUZA gerçekten degisiklik getirdi!radikal kararlari alabildi o dönem,ayrica ne pahasina olursa olsun borçlari temizleyecegim dedi ve bizi büyük beladan kurtardi!sayet bi sira yapmak gerekirse samet hocanin da hakkini yememek lazim ancak besiktasa yatmasaydi siralamaya alirdim!!!ve tabi ki Ziya hoca ve onu bize kazandiran yönetim!!!

bizleri saymiyorum,çünkü biz bunun için dogmusuz asli görevimiz,öyle siralamalarla olacak is degilhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Onur1967
13.08.2004, 16:15
7'sinden 70'ine bütün camia !!!!!!

tsakrep61
13.08.2004, 16:52
ozkan sumer vede fatihi gokdenizi yatistiren turgay semercioglu

ARAGORN01
13.08.2004, 17:13
1. Ziya Hoca ( Oyuncu seçimleri ve oyuna yerinde müdaheleleri ile )

2. Futbolcular ( Basta Fatih, Gökdeniz, Yattara, Tolga , Volkan )

3. Yönetim ( Ziya Hoca'yi görevlendirerek, 100.000 üye projesi , sponsorluk anlasmalari )

hauptstrasse
13.08.2004, 19:30
ozkan sumer benim babamin oglu degil ancak anlayamadigim konu su ki bir cogumuz ozkan sumeri bir sekilde sevmiyor! madem bu adam bu kadar iyi isler yapti trabzonu bataktan cikaranlarin basinda geliyor,alt yapidan bugun takimda direkt oynayan dort bes oyuncu cikardi altyapi nin basinda oldugu zamanlarda ! e sormadan edemiyorum bu adamla kisisel sorunlarimiz mi var! nedir bu adamin sevmediginiz yani? lutfen bir aciklayiverinde bizde bilgilenelim...yani birisi hem iyi hem kotu olamaz diye dusunuyorum! gecen yil burda onunla ilgili yazilann yazilari hatirliyorumda yani adamin yaptigi seyler hala meyvesini veriyor! bir yattara kulubun kurumsallasmasi,onun kurdugu cekirdek kadronun filizlenip koca,yikilmaz bir cinara donusu vs. vs. vs...

furkanca
13.08.2004, 19:56
Çok degil daha bir iki hafta öncesine kadar,gerek yönetim gerekse futbolcular acimasizca elestiriyordu bu forum sayfalarinda..

Ayrica söyle birparadoks da yasaniyordu bu forum sayfalarinda..

Hem bu takim çok yetersiz,futbolcular çok formsuz,yönetim çuvalladi vesaire gibi elestiriler yapiliyordu.Hem de maçlarimizla ilgili skor tahminlerinde ise,herkes 3 atariz, 5 atariz gibi tahminler yapiyordu yine bu sayfalarda.

Iki maç oynandiktan sonra hemen basarinin sirri yazilmaya baslandi yine bu sayfalarda.Daha öncesöyledim yine de söylüyorum.Transferleri yeterli buluyorum.Ancakbir oyun kurucuya daha ihtiyacimiz var.(Sayet Thisj bu isi yapamazsa).Su an henüz ortada bir basari yok.Ancak bir basari varsa o da Transfer konusudur. Fatih,Gökdeniz hatta Tolga takimda tutularak inanilmaz bir basariya imza alitmistir.Fatih ile Gökdeniz'i alip Trabzon Spor'u çökertecektiler. En az üç bes sene daha sefilleri oynayacaktik.

Ancak bu yönetim çok akilli davranarak bu oyunu bozmustur. Bu Trabzon Spor en az üç-bes yil daha transfer yapmadan ligi götürür.Bu yönetim kimsenin destegi olmadan çok iyi isler basarmistir.Insaallah bu birliktelik bozulmaz.Amin...

Cenkhan
13.08.2004, 19:57
Özkan Sümer belkide Türkiye'nin futbolcudan en çok anlayan adamidir ama altyapida pek adil davranmamistir. Gökdeniz'i adam yapan odur. Ilk maçinda yuhalandiktan sonra onu Öskan motive etmis takima kazandirmis. Öskan sportif basariyi riske ederek mali yapiyi düzeltmistir. Anlatirim herseyini ama polemik yapmayalim.

Ayrica sunu belirtmek istiyorum çamur atma, düzeysiz hitap etme olaylarini birakalim. Kimseyle kimsenin kisisel sorunu yok. Hepimizin ortak tarafi yüzünden buradayiz ya anlarsiniz ya da bizi mesgul etmezsiniz.
Edited by: Cenkhan

Harun-61
14.08.2004, 01:47
7'sinden 70'ine bütün camia !!!!!!

Guests
14.08.2004, 03:25
Basta kulübe o çalkantili döneminde sahip çikan ÖZKAN SÜMER!!

Sorarim size Trabzonspor gibi her zaman büyük hedefler pesinde kosan bir kulübün baskanligina cebinde dogru dürüst parasi olmadan aday olan bi insan neleri göze almamistir ki?Transferler yüzünden elestirildi.Teknik direktörlükten gelmesi hep soru isareti olusturdu akillarda baskanligi süresince ama cesaretineve futbol zekasina kimse bisey söyleyemedi.Yetistirdigi onca genç isimle anildi hep ve bence onurlu ama gereksiz bi sekilde görevi birakti.Aslinda çogu kesimler bunun sonun baslangici olacagini düsünüyodu ama tersi oldu.

Sonra Baskan Atay Aktug ve en önemlisi son dönemde ADAM GIBI ADAM ZIYAAAAAA DOGANNNN!!!!

ONDA ASLAN GIBI BI YÜREK VAR....

ve o yüregini artik bizimle paylasiyo

degerini bilelim.........

HORONA GELIYORUZ!!!

Analyzer
15.08.2004, 23:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Yanilmiyorsam O.S baskanlik seciminden sonra soyle demisti yepyeni 5 senelik bir kadro ve plan yaptik bu kadro ile3,uncu senesinde sampiyonluk hedefliyoruz demisti. simdi hedefe adim adim gidiliyor bu takim samet hoca ile ilk senesinde kupayi aldi kupayi alana kadar cogu maclarda cok iyi top iyi oynadi ve kupadan sonra hedefsiz kalan takim ligi birakti samet hoca ile ikinci sezon herseye ragmen takimi iyiyerde biraktive ayrilmak zorunda kaldi derbi alamadi ama derbilerde hep sahsiyetli futbol oynatti bjk karsi super bir futboldan sonra 1-0 onde iken son saniyede 1-1 oldu fener bir defa geldi gol attivs...yonetim krizleri falan derken turgay hoca geldi once bir derbi g.s maci alininca (iste bu mac trabzonsporun ayak sesleri idi)takim 2,incilige yerlesince birden tum camia neden olmasin diye havaya girdi ondan sonra devrenin son macinda genclerbirligi maci belkide sampiyonlugun kactigi mac oldu bir muhittin bosat once penaltiyi vermedi sonra giren topu yan hakemde dahil gormediler ve muhittin bosat belkide istemedende olsa jubilesinde hem trabzonu hem turgay hocayi madur etti ondan sonra bir devre arasi anlamsiz bir efes kupasi as futbolcular bu maclarda oynatildi sakatliklar oldu antalyada asiri yagmur ve firtina derken iyi calisamadan ikinci yari once bir konya 0-3 rakibi ciddiye almadik pesine kupada diyarbakiri yendik arkasindan turgay hocanin fener maci futbol olarak fenerden daha olumlu oynamamiza ragmen yenildik ve ... ziya hoca goreve basladi ikinci yariya solbek volkan stoper tolga takima girdi ilk iki mac kotu futbol 6 puan arkasindan disarda bir samsun galibiyeti ondan sonra kupa ve ligde g.s maci haric tum maclari aliyoruz basariya giden yolun anlasilmasi icin biraz uzun tuttum ziya hoca gelince uyuyan devi uyandirmaya geldim demisti biliyordu sehirdeki futbol kulturunu ve potansiyelini bir avantajida kendinden once samet hoca ve turgay hocanin kimleri nerelerde ve nasil oynattigini iyi biliyordu onun icin fazla deneme deyistirme maceralarina girmeden defans agirlikli( volkan .tolga) ile birlikte en buyukbas belamiz UCUZ GOL YEME DEVRIkapandi orta sahada muthis bir pres ve yardimlasma anlayisi herkes gokdeniz yattara ve fatihe top kazandirmak icin calisacakti onlarda isi bitirecektiler!.. ziya hocayla deyisen sonuc futbolu on plana cikti ucuz gol yemeilleti asgariye dustu calismayan kosmayan takima giremeyecegini iyi anladi arkadaslik baglari dahada guclenince takim birde yillar sonra ilk defa hedefe kitlenince yari uyanik devi tamamen uyandirmak taraftarlarin icerde disarda muthis desdegi yonetimlerin katkilari ile zaten yari uyanik olan devi tamamen uyandirmak hirsliisini cok seven ziya hocaya nasip oldu goruluyorki basarilarin bir on gecmisi oluyor zaten tarihler bile hemen yazilmiyor nedeni ise daha iyi anlasilmasi icin once savaslarin bitmesi lazim!!! corbada tuzu olan herkese tesekkurler.saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

objek arkadasim nefis özetlemis, özellikle dikkat çektigi ayrintilari okumak çok lezzetli. Eline saglik arkadasim. Artik bu noktaya geldik ve hepimiz daha fazlasini istiyoruz, özlüyoruz. Taraftara çok büyük görev düsüyor gelecek için. Bu yürekli futbolculara sonsuz destek verecek, Avni Aker'i rakipler için cehenneme çevirecek atesli bir taraftara her zaman ihtiyacimiz olacak. Takim isini yapiyor görev bizim artik taraftar olarak.

Ozan
01.01.2005, 20:12
bence bu günkü basarilarimizin temelini atan kisi samet aybabadir bu takim da gençlestirme harekatini baslatan odursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Oğuz
01.01.2005, 21:06
eger 10 kisilik bir liste yapacak olursak, en basta Özkan Sümer kesinlikle..

ardindan ziya hoca ile samet hocayi eklerim listeye. büyük bir özveriyle ve tam bir agabeylik yapan ve takim içindeki dengeleri bir maestro gibi kuran ve yöneten fatih tekke de listenin baslarinda olur. hemen ardindan ise gökdeniz karadeniz...

ve bu listemde olan insanlarin, en ufak kusurlarinda acimasizca elestirildiklerine tanik oldugum için midir, yoksa gözümün önünde koro halinde samet aybaba'ya küfür edildigi için midir veyahut trabzonspordan trabzon istemedikçe hiç bir futbolcunun alinamayacagini herkese gösteren aslan yürekli gökdeniz için yapilan acimasiz elestirilerden midir bilmem ama bu listemin hiç bir yerin de taraftar olamaz..!

vebu kafayla giderse de hiçbir zaman olamayacak..!!

not: kimse yazdiklarimi üstüne alip da polemik yaratmasin lütfenn

Çebi
01.01.2005, 23:11
web sitemdeki anket..(www.bordomavim.com.tr.tc (http://www.bordomavim.com.tr.tc))

<TABLE borderColor=#c0c0c0 cellSpacing=0 cellPadding=0 border=1>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=top bgColor=#c0c0c0>
Son Durum:</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>
Trabzonspor'un eski günlerine geri dönmesinde en çok payi bulunan kisi sizce kimdir?</TD></TR>
<TR>
<TD>
Atay Aktug</TD>
<TD noWrap width=103>
<TABLE height=18 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=white border=0 valign="middle">
<T>
<TR>
<TD width=10 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=1 cellPadding=0 border=0 valign="middle">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center width="100%" bgColor=#ff0033 height="100%">http://forzabordomavi.sitemynet.com/img/blank.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap>
%9</TD></TR>
<TR>
<TD>
Özkan Sümer</TD>
<TD noWrap width=103>
<TABLE height=18 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=white border=0 valign="middle">
<T>
<TR>
<TD width=32 height="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center width="100%" bgColor=#ff0033 height="100%">http://forzabordomavi.sitemynet.com/img/blank.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD noWrap>
%31</TD></TR>
<TR>
<TD>
Samet Aybaba</TD>
<TD noWrap width=103>
<T>
<TR>
<TD width=38 height="100%">
<T>
<TR>
<TD noWrap>
%37</TD></TR>
<TR>
<TD>
Ziya Dogan</TD>
<TD noWrap width=103>
<T>
<TR>
<TD width=24 height="100%">
<T>
<TR>
<TD noWrap>
%23</TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=3>
Toplam oy : 247</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

space
02.01.2005, 05:09
ziya dogan bu takima ne yapti. kirk yilda bir ayagimiza gelen sampiyonlar ligini kacirdi, bir derbi kazanmadik besiktas disinda onu da sansa kazandik. ziya dogan kucuk takim hocasidir, dolayisi ile kendisi de kucuktur. uyuyan devi uyandiran samet aybadir( kendisini hic sevmesem de) takimi once o biryerlere getirdi. gerci o da kucuk takim hocasi ama neyse. bize geldiginde kume dusuyorduk...

Çagman
02.01.2005, 09:33
ArkadasLar Bence En Büyük Mimar Bu Takimi CanLandiran isim SAMET AYBABA dir ister Sevin ister Sevmeyin ama Samet aybaba CanLandirmistir Bu takimi geLdiginde UYUYAN DEVI UYANDIRACAGIM DEmisti ve Uyandirdi Gitti Onun Sayesinde BuraLArdayiz diye dusunuyorum.KisiseL degiLde GeneL oLarak bakaLIm Konuya.smileys/smiley32.gif

İleli
02.01.2005, 17:29
ArkadasLar Bence En Büyük Mimar Bu Takimi CanLandiran isim SAMET AYBABA dir ister Sevin ister Sevmeyin ama Samet aybaba CanLandirmistir Bu takimi geLdiginde UYUYAN DEVI UYANDIRACAGIM DEmisti ve Uyandirdi Gitti Onun Sayesinde BuraLArdayiz diye dusunuyorum.KisiseL degiLde GeneL oLarak bakaLIm Konuya.smileys/smiley32.gif

Katiliyorum abi iskeleti olusturan Samet Aybabadir takimi yeniden zirveye cikaran odur Sagilarla

Punisher-61
02.01.2005, 17:41
Hangi basari???

1999-2003 haric trabzonspor her zaman üst siralarda mücadele vermistir...o yüzden su anki durumu basari olarak görmüyorum

POYRAZ
02.01.2005, 18:32
A dan Z ye herkezin emegi var bence.

SHENOLA
03.01.2005, 11:53
tek kelimeyle özkan sümer....

Ömer SEVİNÇ
03.01.2005, 12:05
Futbol yönetiminden, malzemecisine kadar b,r takim oyunudur. Hiçbiri ayrilmaz.

Ancak ÖZKAN SÜMER'in payi biraz daha agir basmakta.

Çagman
03.01.2005, 12:09
ya arkadaslar herkezin hatasi olabilir yemin ediyorum bazi insanlara hiç yaranilmiyor samet aybabayi hala kotuluyorsunuz anlamis degilim ziya dogan ayni sekilde ozkan sümer ayni onlar yapmadi ise tek basina fatih gokdenizmi takimi bu jhale getirtdi o zaman cekin yonetimi teknik hocalari koytun ikisini tek baslarina oynasinlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İsmail Çavuşoğlu
03.01.2005, 12:19
Özkan SÜMER bu takima süphesiz çok sey kazandirdi yaptiklari tartisilmaz aurello,yattara gibi isimleri bize kazandirdi gerçi biz aurellonun kiymetini bilemedik ama olsun ikincilik bizim için elbette basari degil,ancak avrupada takim ikinci olup sampiyonlar ligine katildigi zaman basarili ve s.liginde oynuyor deniliyor kimse ligindeki ikinciligine bakmiyor benim içinde türkiye liginde ikinci olmasi basari degil çünki biz herzaman heryerde en büyügüz.hep lider olmaliyiz... ama nasil?

oskayb
03.01.2005, 12:29
bana göre de bas mimar özkan sümerdir, samet aybaba ve ziya dogani da unutmamak lazim.

gultekinsurul
03.01.2005, 12:38
Özkan Hoca tekrar alt yapinin basina getirilsin. Fatih+Gökdeniz+Hüseyin+Hasan+M.yilmaz onun eserlerindendir. A takima bu sene girenlerde de emegi mutlaka vardir..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çok Dogru ama kabul edecegini düsünmüyorum. Ancak Altyapinin sorumlugunu tamamiyla ona verip sadece Baskana karsi sorumlu tutulursa belki. Adam kurt gibi bir hoca. Ben Ortaokuldayken O zaman Samsun Belediyesi Sporda oynuyorum. Trabzona seçmelere geldim. Söyle bir 7 - 8 dakika çift kale maça aldi beni ondan sonrada döndü babama "bu usaktan topçi olamaz okuluna devam etsin" dedi. Yillar Sonra Ankarada Shreaton otel de karsilastik. o zaman baskanimiz tabi hemen kostum . Yaninda Haluk Ulusoy ve Ata AKSU ve bir sürü tanidik ve taninmamis teknik direktörler ve antrenörler var.biraz muhabbet ettik. Olayi anlattim biraz gülüstük. Velasil Kelam Özkan Hocaya belki en çok ben kizmaliydim ama onun bu kulübe olan hizmetleri o kadar büyük ki kizmakyerine ayakta alkisliyorum.

EmrahYalçınalp
03.01.2005, 12:49
"Bugünkü durumu basaridan saymiyorum" diyenler kirmizi-lacivert formasiyla arada sirada maç kazanir hale gelen takimi unutmasinlar lütfen... Trabzonspor da diger büyük firmalar gibi sikintili bir dönemi geçirmis ve sonunda eski sagligina kavusmustur... Bunda en büyük pay süphesiz zamaninda "yel degirmenlerine savas açti" yakistirmalari yapilan Özkan Sümer'in...Seveni kadar sevmeyeni de olan, biraz tuhaf, deli-dolu, amasiki Trabzonspor'lu... Önemli olan o ruhu canlandirmakti. Sonradan gelenler tamamlayici oldular belki ama zaten zor kisim hallolmustu...Ama ikincisiÖzkan Sümer...

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler... Edited by: perhaps

Çagman
03.01.2005, 13:28
kirmizi lacivert derken hangi takimi kastediyorsun anlayamadimda.

of-lee
03.01.2005, 14:52
herkesin emegi var.bugunku basarimiz mimari ziya dogan ve futbolcular

zafercalikoglu
03.01.2005, 15:09
DOSTUM KIRMIZI -BEYAZ TS FORMASI ,HANI BIR ARA BORDO MAVI DIYE YUTTORDUKLARI FORMA

BENCE ARKADASLAR BASARI TARAFTARDA ,BÜYÜK CAMIA,KIM NE YAPMIS MIS MIS ,YAPACAKLAR TABI,YAPACAGIZ TABI BÜYUKLUK BU CUNKU

Sevgi
03.01.2005, 16:06
Ortada basari diye nitelendirebilecek bir sey yok.Ne zaman ki takim sampiyon olur o zamanbasari deriz.Bu takim yillar önce 6 sampiyonluk görmüs futbolu çok seven bir memleketin takimidir, bir sekilde kötü bir döneme girdi ve atlatti burda kisilerin pek bir önemi yoktur TRABZONSPOR bir sekilde zaten zirveye oynuyacakti.Tek tek isim saymaya kalkarsak unuttuklarimiza yada bilmediklerimize karsi yanlis olur.Toparlanmamizin en büyük nedeni , herkes sikilmisti TRABZONSPOR un kötü halinden gurur duyduklari takimlarinin yok olmaya terk edilmesine gönülleri el vermedi birlik bütünlük olustu toparlanma geldi.TARAFTAR , yönetim , teknik heyet , futbolcular.

TRABZONSPOR 96 öncesinde her sezon zirveye oynuyordu zaten basari SAMPIYONLUK tur.

Çagman
04.01.2005, 11:09
"Bugünkü durumu basaridan saymiyorum" diyenler kirmizi-lacivert formasiyla arada sirada maç kazanir hale gelen takimi unutmasinlar lütfen... Trabzonspor da diger büyük firmalar gibi sikintili bir dönemi geçirmis ve sonunda eski sagligina kavusmustur... Bunda en büyük pay süphesiz zamaninda "yel degirmenlerine savas açti" yakistirmalari yapilan Özkan Sümer'in...Seveni kadar sevmeyeni de olan, biraz tuhaf, deli-dolu, amasiki Trabzonspor'lu... Önemli olan o ruhu canlandirmakti. Sonradan gelenler tamamlayici oldular belki ama zaten zor kisim hallolmustu...Ama ikincisiÖzkan Sümer...

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler...

ArkadasLar Kusura bakmayin ama Ben Kirmizi Lacivert oLayIna Taktim kirmizi Gs nin kirmizisi Lacivert ezikLerin Bir Rengi ve SariLaRIda Ortak Hayret ya KArdes Rengimizi biLmiyorsan ben SoyLuyeyim

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

enesmalik1987
04.01.2005, 11:37
önce özkan sümer sonra samet aybaba ve sonra digerleri bence

Tekke
04.01.2005, 15:17
Siralama yine de budur:

1-Özkan Sümer(sahsi varliklarini bile sattigi için)

2-Fatih-Hüseyin(Hüseyin su an Türkiyenin en iyi ön liberosu ve top kesicisi,ah bi görebilsek)

3-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz(Türkiye Kupalarinin ikisini de Mehmet TEK basina aldi neredeyse,zaten büyüklük öylelikle yeniden tescillendi)

4-Tolga-Volkan-Ziya Dogan

5-Emrah-Erdinç-Yattara

6-Samet Hoca(Güzel futbol oynatti ama büyük düsünemedi,Yattarayi çözemedi,Gökdenizi Ziya Hoca gibi açamadi yildiz oldugunu farkettiremedi)

Bunlarin hepsi bir yana InsaAllah bu sene sonunda bu listeyi yeniden yapacagim,tek fark ilk iki degisecek. Senol Hoca ile birlikte Gökdenizi kimse taniyamayacak,asil mevkisine geçip bizi SAMPIYON yapacak.

Çok iddialiyim,forumun bu sayfasini yazdirip saklayin.

baris_aykan
04.01.2005, 17:39
Trabzonsporda illa mimari olacak : bir is basaracak diye bir kaide olamaz bir sey yapiliyorsa herkes ovunur bir sey kaybediliyorsa herkes uzulur ben boyle dusunuyorum saygilar

Hüda Topaloğlu
04.01.2005, 18:45
Tek kelimeyle ÖZKAN SÜMER...

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!!

KeeN
05.01.2005, 02:23
Arkadaslar herkesinde asagi yukari hemfikir oldugu gibi Özkan Sümer bu takimi bu hale getiren en büyük mimarlardan biriydi.

Ama en büyük hatasi neydi?

Özkan Sümer bir futbol dehasiydi.Futbolun profösörüydü olaylari ve olup bitenleri tam olarak kavrayamiyordu.Bir futbol klubübaskaninda olmasi gerken meziyetlerin bir kismina sahipti.Oda futbol kismi.ÖzkanSümer Futbol baskanligiyla klubu yönetmistir.Eger futbol klubu baskanligini iyi bilseydi bizi kimse tutamazdi.

Barış
05.01.2005, 11:23

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!! Öyle mi dersin?

EmrahYalçınalp
05.01.2005, 13:34

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler...

ArkadasLar Kusura bakmayin ama Ben Kirmizi Lacivert oLayIna Taktim kirmizi Gs nin kirmizisi Lacivert ezikLerin Bir Rengi ve SariLaRIda Ortak Hayret ya KArdes Rengimizi biLmiyorsan ben SoyLuyeyim

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Hadi kirmizi-lacivert formanin puma'nin zamaninda çikardigi forma oldugunu anlayacak kapasiten yok, gs-fb-sarimuhabbetini nasil attin ortaya, dahasi ne demek istedin? Yaraticilik sinirlarini bu derecezorlayan bir abimizden daha anlamli yorumlar beklerdim...

Hayatta klise saygi ifadelerini önemsemem, dolayisiyla istedigin gibi hitap edebilirsin ama bilgin olsun diye söylüyorum; Sen dogdugunda ben ilkokulu bitirmek üzereydim.

Konu sapmasin diye tekrar ediyorum, ortada yillardir süren bir basari varsa bunun nedeni takimlari birinci lige çiktigi gün digeryerlerden farkli olarak tüm benlikleriyle kendi takimlarinin arkasinda durmaya baslayip hala bunu yapanlarindir.

Hüda Topaloğlu
05.01.2005, 13:49

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!!

Öyle mi dersin?

genellemeye karsiyim sonuçta, fakat buyuk basliklar altinda toplanacaksa eger bence oyle. bir zamanki, serafimowski, lange, sergen, oktay, nesim, nikolovski, campbell,...ve bunlara daha çok eklenebilir, hepsi buyuk paralarla gelenfakat bedawaya denecekaz rakamlara giden oyuncular. Ne tesadufki tamda hep Mehmet ali yilmaz doneminde gerçeklesti bunlar. Bu paralar sonuçta Trabzonsporun cebinden çikiyor, borçlar ise Trabzonspora yaziliyor. Bunlar sadece bize gelenler, ayni donemde bizden giden oyunculardan bahsetmiyorum bile. Trabzonspor Ezikler gibi yildiz alamaz çunku yildizlar sikilir, bunalirtrabzonda, o yuzden su anki sistem mukemmel, amator ruhlu, kazanma arzusuyla sahaya çikan oyuncular hep elimizdekiler. Bu sistemi oturtan ise genel manada özkan sumer ve onun kurdugu yonetim...

Nytre
06.01.2005, 09:44
özkan sümerin rolü büyük...

özkan sümerle basladi ... sonra samet aybaba ...

ziya dogan... atay aktug...

futbolcular...(hepsi)

taraftar (demiyorum çünkü biz sadece iyi günde yanindayiz takimin)...

andrei07
06.01.2005, 11:27
Arkadaslar Çok sevgili SADRI SENERI unutmayalim

erolizm
06.01.2005, 11:36
SOn iki yildaki cikisin en büyük mimari kuskusuz eldeki imkanlari en iyi kullanarak bugunku takimi yaratan Özkan Sümer dir..ama sadece bir cikis yakaladik,,henüz ortada bir basari yok.Sezon sonunda bu cikis nasil sonlandirilacak bakalim..Bu cikisin en buyuk mimari özkan sümer ,,sonraki kahramanlari ise ziya dogan ve atay aktug dur..Samet Aybaba nin bu cikista pekde faydali oldugunu düsünmüyorum...Kazandigi derbi yok ,,iyi oynayip da kaybettigimiz derbi yok diyelim..Trabzonspor için Ziya Dogan ,,Ziya Dogan için Trabzonspor bir sansti ama ziya dogan bu sansi kullanamadi ve bunun acisini sanirim ileriki yillarda cekecek. Bugun genclerbirliginde ,,yarin siradan bir kulüpte...Neyse gidenin arkasindan aglanmaz...HOSGELDIN IMPARATOR SENOL GUNES.....

GurbetciGenc
07.01.2005, 08:42
Bu gunku basarimizin tek sirri top oynayan oyuncularinyurekleri ile sahada olmasi ne teknikdirektor nede yönetim bence en buyuk pay sehirin havaya girmesi ve ftbolculari kamcilamasi bizlerin destekleri bu kadar havaya soktu bu takimi yoksa kim ne icraat yap mis topcular ayni ha alip elimizden kaptirdiklarimiz haric bence bu takim ancak gonul zenginligi ile sanpiyon olur yoksa maddiyata is kaldiysa isim cok zor ha bi sans daha var buyu yapmmak lazim bi tek biz kaldik buyu ile is bitirmeyen yada rusvetle gerci rusvet vercek para olsa oyuncu alacagiz ama nesyee nemutlu tarabzonluyum diyene ne mutlu trabzonsporluyum diyene

Tekke
07.01.2005, 11:02
Siralama yine de budur:

1-Özkan Sümer(sahsi varliklarini bile sattigi için)

2-Fatih-Hüseyin(Hüseyin su an Türkiyenin en iyi ön liberosu ve top kesicisi,ah bi görebilsek)

3-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz(Türkiye Kupalarinin ikisini de Mehmet TEK basina aldi neredeyse,zaten büyüklük öylelikle yeniden tescillendi)

4-Tolga-Volkan-Ziya Dogan

5-Emrah-Erdinç-Yattara

6-Samet Hoca(Güzel futbol oynatti ama büyük düsünemedi,Yattarayi çözemedi,Gökdenizi Ziya Hoca gibi açamadi yildiz oldugunu farkettiremedi)

Bunlarin hepsi bir yana InsaAllah bu sene sonunda bu listeyi yeniden yapacagim,tek fark ilk iki degisecek. Senol Hoca ile birlikte Gökdenizi kimse taniyamayacak,asil mevkisine geçip bizi SAMPIYON yapacak.

Çok iddialiyim,forumun bu sayfasini yazdirip saklayin.

Yine de budur...

avhakan
07.01.2005, 12:04
Özkan SÜMER'in seçildigi gün Trabzonspor için yeni bir milat basladi. O gün adeta Trabzonspor yeniden kuruldu. Darmadagin bir takim, perisan bir kulüp yeniden toparlanmaya basladi. Yüksek bedelli kalitesiz futbolcular gönderildi. Trabzonlu disaridaki futbolcular geri çagrildi. Hüseyin ve Fatih'in takima katilisi çok önem arzetti. 100 Milyon dolara yaklasan borçlar temizlenmeye baslandi. Kulüpte profesyonellesme adimlari atildi. Ondan sonra gelen yönetimler tilan temellerin üzerine çalismaya basladilar.Bu da onlar için büyük bir rahatlik oldu.

Hüda Topaloğlu
07.01.2005, 13:41
taraftar (demiyorum çünkü biz sadece iyi günde yanindayiz takimin)...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif