PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

İHTİLALL
17.03.2010, 14:29
Gerçek bu maalesef..

İbb maçında ki rezalet yönetiminden sonra,Şenol Güneş'in bile hakkında açıklama yapmak zorunda kaldığı bir hakemi bu maça vermek,Trabzonspor'la açık açık dalga geçmektir.

Trabzon kimsenin gözüne gelmez olmuş yahu..hala üstümüze üstümüze geliyorlar.

Trabzonspor yönetimi napıyor??

Ne yapacak?

Oğuz Sarvan'a yalakalık yapıyor..

Neymiş,o da haklıymış..:mad:

Hangi Oğuz Sarvan'a?

96 faciasından,bir sonraki hafta oynanan,

Berabere bitse,Trabzonspor'un herşeye rağmen şampiyon olacağı,

Ve 70 küsür dakika 0-0 devam ederken,fenerli Oğuz'un alenen attığı dirseği görmeyip,golü attıran ve itiraz etti diye İstanbulspor'u 9 kişi bırakan,

Oğuz sarvan'a!..

Oğuz Sarvan'ı gördüğü yerde ,

Önce o maçı sormayan(bizi katlettiğ sayısız maç bir kenara)adamın,

Trabzonsporlu luğuna bile inanmak zor..

Mert Oğuzlu61
17.03.2010, 14:30
YUNUS YILDIRIMMI !!!!!

yok artıkk bu kadarıda fazla oldu :mad:

samway
17.03.2010, 14:43
su macı da seyırcı ıle alsak bır kere baskı ya soksak rakıbe top oynatmasak ahhhh ahhhh ruyamdakı skor 2-1 kazandık ama ınanamıyorum bır turlu

lazkopatfaroz
17.03.2010, 14:51
su macı da seyırcı ıle alsak bır kere baskı ya soksak rakıbe top oynatmasak ahhhh ahhhh ruyamdakı skor 2-1 kazandık ama ınanamıyorum bır turlu

Bizim seyirci sadece gevezelik yapar, boş konuşur, eleştirir ancak çözüm üretmez !!!

Emre GÜRDAL
17.03.2010, 14:55
geçen seneki trabzonspo-gs macında vermedogo faullerle bizi bitiren bir hakem nası olurda tekrr biizm maca verilirki ama suç mhk de degil biizm yöneticilerimizde tebrikler yönetim zaten macı vermeye mehilliydiniz hepten bayır asagıya oldunuz....

Erdem Koltuk
17.03.2010, 14:59
Aşna,fişne işleri ile ,

Trabzonspor'u karıştırmamalısınız..

Yönetim de böyle düşünüyor zaten,

Trazbonspor'u spordan çok başka amaçlarla kullanıyor,gayet güzel..

Ama sahada darmadağın ediyor,sonra rakipleriniz..

Eğer Metin Diyadin'i (ki Broos'tan ayrı olarak,daha önce sözleşme imzalanmış ve yine Broos'tan bağımsız olarak Şenol hocanın yardımcılığını yapmak istemediğinden dolayı istifa etmişti) saymazsanız,

Yine de 3 hoca,

Güya ,yönetim iyi işler yapmışta,onlar başaramıyormuş gibi,sepetlendiler..

Şenol gelecekti,iyi olacaktı..

Şimdi sizde Şenol hocanın bir b.. tan çakmadığını ima ediyorsunuz..

O zaman ,güle güle yani,

Ee etti dört(4) yine,

Yani dördü siz söylüyorsunuz ,ben değil..

Ne alaka aşna fişne işleri ile Trabzonspor'u karşılaştırmak.

Hala 4 sayısına ulaşmaya çalışıyorsun.2 daaa işte 2.Vermek istediğin mesajdaki sayı 2 olacak.Bunu uzatmaya gerek yok.

Ömer Yüce
17.03.2010, 15:12
Şu yunus yıldırım İBB maçında toplam 300 kez düdük çalan gereksiz insanmıydı?

Yağızhan Sağnak
17.03.2010, 15:25
Hakemlerin korktuğu takımken, Hakemlerden korkan takım olduk..

peker61
17.03.2010, 15:33
Malesef hakeme bende güvenmiyorum geçen yıl bizi resmen ezmişti bu yılda böyle bir yönetim gösterirse engin bunu döver kırmızıyıda yer ..

lazkopatfaroz
17.03.2010, 15:36
Gs maçında taraftarımızın tutum ve davranışı nasıl olacak acaba. Bol tuzlu çekirdeğin üzerine soğuk su mu deneyecekler ?

Emre EFENDİOGLU
17.03.2010, 15:38
Geçen sene faul sonrası gol yememizi sağlayan hakem mi bu?

Cemalettin Taşkın
17.03.2010, 15:40
daha 2 hafta maçımızı yönettiği için yunus yıldırımı vermezler diyordum ama verdiler.

bu hakemle maç kazanamıyoruz. geçen sezonki trabzon-galatasaray maçı ortada iken yine aynı hakemi verdiler.

yönetim inşallah bir açıklama yapar hakemle ilgili.

Cemalettin Taşkın
17.03.2010, 15:42

evet o hakem.

bu sezon belediye maçını da kazanamamıştık bu hakemle.

Mehmet Fatih Silik
17.03.2010, 15:42
Hayirli olsun yine ayak oyunlari macerasi israrla devam ediyor...azicik olsa da Trabzonspor'lu oldugum icin bir ümidim vardi...ama bu "hakem" bizim yenilmemiz icin her$eyi yapacaktir...bu arada rüyamda 3 gol atiyordum GS'ye :D...eee 5-6 saat hic ba$indan kalkmaksizin Fifa oynarsan rüyanda gol da atarsin hakemde olursun :D

Ömer TOPAL
17.03.2010, 15:45

evet o...maçı çok iyi yönettiği görevini eksiksiz yerine getirdiği için tekrar o hakem verildi maça....ama tahmin edemediki colmanın füzesinin gol olabilecegini...Hakem Colmandan intikam alacak :p

Eren Karaahmetoğlu
17.03.2010, 15:47
Neden hakeme bu kadar tepki gösteriyoruz? Hangisi diğerinden farklı? Biraz Cüneyt Çakır, biraz da Fırat Aydınus. Gerisinin hepsi aynı. Hangi hakem olursa olsun. Trabzonspor, bu maçı kazanacak güce sahip. Şu maçta gerekirse ölümüne oynayın, ama kazanın, yalvarıyorum kazanın.

Sefa
maçın hakemı yunus yıldırımmıs saka mı bu
Hayır. Bu erçek olan.

Şaka olan ise, Galatasaraylıların şuan Yunus Yıldırımın Gs'ye karşı eyyam yapacak olmasına inanmaları..

Murat TONBUL
bu hakemle hiç kimse galibiyet beklemesin arkadaşlar...
artık beraberlik şansımızın bile olmadığını düşünüyorum bu ..... hakemiyle !!!
hayret bişey yahu.valla bizim yönetime de bravo.böyle devam etsinler.bakalım nereye kadar devam edecek bu pısırıklık politikası merak ediyorum.

Emre EFENDİOGLU
17.03.2010, 15:56
Geçen maçımızı Cüneyt Çakır yönetmişti galiba çok beğenmiştim yönetimini.

AKSOY_61
17.03.2010, 15:57
Geçen maçımızı Cüneyt Çakır yönetmişti galiba çok beğenmiştim yönetimini.

Cüneyt çakır türkiyedeki en iyi hakemlerden biri.
Keşke her maçımızı o yönetse.

komdere
17.03.2010, 15:57
yazılanları okuyorum da bazıları kantarın topuzunu iyice kaçırmış.
pes diyorum...

cngz
17.03.2010, 16:10
Neden hakeme bu kadar tepki gösteriyoruz? Hangisi diğerinden farklı? Biraz Cüneyt Çakır, biraz da Fırat Aydınus. Gerisinin hepsi aynı. Hangi hakem olursa olsun. Trabzonspor, bu maçı kazanacak güce sahip. Şu maçta gerekirse ölümüne oynayın, ama kazanın, yalvarıyorum kazanın.

yanılıyorsun, biz gs yi yenecek güce sahip değiliz. maç başlayınca görürsünüz, sdece keitayı barosu yada kısacası gs yi durdurmaya oynayacağız, gs saldıracak biz defans yaparız. aynen böyle olacağını göreceksin. Trabzonsporluyuz, her maçı kazanalım isteriz, herzaman arkasındayız ama görünen köy kılavuz istemez, boşuna uğraşmayın. gerçekçilik insanı yanıltmaz, hayal kırıklığına uğramazsın boş yere.

ölümüne oynayacak olan biz değil gs olacak. çünkü onlar olayın ciddiyetinin farkında, son haftalara geliyoruz kaybederlerse telafisi olmayabilir, şampiyonluk için kazanmaları şart.

biz eğer bunun bilincinde olsaydık 5 haftada 4 beraberlik almazdık, üstelik derbi bile değildi, hepsi bizden daha küçük takımlardı, ciddiyetin farkında varabilseydik ölümüne oynar o maçları kazanır şimdi ilk 3 te olurduk. ciddiyet yokki ölümüne oynasınlar

Emrah Akcagöz
17.03.2010, 16:14
Geçen sene Trabzonda 2-2 biten maçı kim yönetmişti..?

Tolga Kurt
17.03.2010, 16:14
yanılıyorsun, biz gs yi yenecek güce sahip değiliz. maç başlayınca görürsünüz, sdece keitayı barosu yada kısacası gs yi durdurmaya oynayacağız, gs saldıracak biz defans yaparız. aynen böyle olacağını göreceksin. Trabzonsporluyuz, her maçı kazanalım isteriz, herzaman arkasındayız ama görünen köy kılavuz istemez, boşuna uğraşmayın. gerçekçilik insanı yanıltmaz, hayal kırıklığına uğramazsın boş yere

Sen maçları izlemiyosun galiba. Defans bi takım değiliz.. Bizim kadromuz ofansta daha iyi ve Şenol hoca geldiğinden beri hiç bi maçta defans yapmadık..

Mustafa Yılmaz.20
17.03.2010, 16:16
Geçen sene Trabzonda 2-2 biten maçı kim yönetmişti..?
Yunus Yıldırım yönetmişti yine...

Baya sövmüştüm kendisine. Hele o Baros'un golünde, Alan'a yapılan faulü çalmadığında çok giydirmiştim kendisine...

Hakan Karadirek
17.03.2010, 16:19
Nedense hic sasirmadim .

Emrah Akcagöz
17.03.2010, 16:20
Yunus Yıldırım yönetmişti yine...

Baya sövmüştüm kendisine. Hele o Baros'un golünde, Alan'a yapılan faulü çalmadığında çok giydirmiştim kendisine...
Gene ona yakın bi yönetim gösterir herhalde..

Yani vasat kelimesine bile hakaret olacak şekilde..

Süleyman Baykan
17.03.2010, 16:20
Hrvoje Cale - Abdel Kader Keita
Ömer Aysan Barış - Arda Turan

sadece onlarla olmaz orta alan oyuncuları serkan ve gabricte kendi beklerine yardım etmeli tek tekte sıkıntı yaşarız bu maçta kanatlardaki yardımlaşma çok önemli hemde çok

Erdem Koltuk
17.03.2010, 16:25
Ah bir Teofilo ile başlama cesaretini gösterse Şenol Hoca....Alanzinho-Colman-Teofilo üçlüsünü oynatma riskine(!) girebilse.Ama Allah korusun ilk yarı 3-0 falan öne geçeriz, 3-3 e getirmekte zorlanırız.

evrents
17.03.2010, 16:26
Yunus Yıldırım geçen sene de bizim gs maçımızı yönetmemiş miydi?Alanzinhoya yapılan bariz faulü vermemişti ve akabinde gol yemiştik.Yine neden bu hakemi verirler anlamıyorum.

cngz
17.03.2010, 16:27
Sen maçları izlemiyosun galiba. Defans bi takım değiliz.. Bizim kadromuz ofansta daha iyi ve Şenol hoca geldiğinden beri hiç bi maçta defans yapmadık..

her maçı izliyorum ben defans oynuyoruz demedim, bu maç için konuştum rakip gs, bizden daha ciddi, daha bilinçli ve daha güçlü bir takım. bu maçta sadece gs yi durdurmaya oynayacaz diyorum.

Tolga Kurt
17.03.2010, 16:36
her maçı izliyorum ben defans oynuyoruz demedim, bu maç için konuştum rakip gs, bizden daha ciddi, daha bilinçli ve daha güçlü bir takım. bu maçta sadece gs yi durdurmaya oynayacaz diyorum.

Peki eskişehir bizden dahamı güçlü ?

Onlar yenebilecek güce sahipler ama biz değiliz öylemi.

lazzz61
17.03.2010, 16:40
ne dedinmm ben yaa bu konuya yazmıstım hakem yunus yıldırım olcak dıee arkadaslar hakeme kurban gıdecez ahada buraya yazıyorumm.. yunus yıldırım kadar trabzon dusmmanı bı hakem yoktur

m@ss
17.03.2010, 16:45
yıllardan beri doğru dürüst derbi maç kazanamıyoruz hele rakip galatasaray olunca sebebi nedir bilmiyorum ama hiç mücadele etmiyoruz hermaçta fark yiyoruz dalga geçilir hale geldik sitresten uzak rahat ve panik yapmadan mücadele edersek galatasaray ı rahat yeneriz geçtiğimiz pazar akşamı cnn türk tv de galatasaray ın eski yöneticisi abdurahim albayrak ı izledim dehşete düştüm yorumu şu aynı gün içinde rize ye gittim rizespor un maçını izledim oradan trabzon a geldim şenol güneş le görüştüm trabzonspor maçını alacağız diyor puroğram sunucusu soruyor trabzon dan maçı almak bukadar kolaymı abdurahim albayrak ın söylediği şu biz zaten trabzon spor u herzaman yeniyoruz oiş tamam diyor trabzonsopr çocuk oyuncağımı bu işin takipçisi olacağız medyada bu konuyu gündemine alsın (ALINTIDIR)

lazzz61
17.03.2010, 16:46
ben macın hakemı yunus yıldırım dıorum veya bunyamın gezer ıkısıde kolpa zaten bunyamın galatasaylı oburu tam bır trabzon dusmanı gecen senekı macta ona ettıgım kufurü kımseye etmedım
kendımı alkıslıyorumm :D:D:D

cngz
17.03.2010, 16:47
Peki eskişehir bizden dahamı güçlü ?

Onlar yenebilecek güce sahipler ama biz değiliz öylemi.

eskişehir ne alaka. sen benim kasttettiğimi anlamamışsın. daha açıkça söyleyim. şimdiye kadar hangi kazanmamız gereken maçı kazandık, hangi maça ciddiyetle çıktık. diyorumki olayın ciddiyetini anlayabilseydik, rakiplerimizin bol bol puan kaybettiği haftalarda 5 maçta 4 beraberlik alıp geride kalmazdık. o maçların hiçbirisi derbi değildi, hiçbir rakip bizden büyük değildi diyorum sen eskişehir bizden büyükmü diyorsun. eskilehirden tek farkımız ,inancımız, bazı futbolcularımız büyüklüğümüzün farkında değil. antep maçında beraberliği kuratınca nasıl sevindiler. biz dördüncü büyük, Anadolunun en büyüğü, koskoca Trabzonsporun oyuncuları beraberliğe seviniyorlar. ben bunu söylemeye çalışıyorum. o maçlarda ölümüne oynasak hepsini kazanırdık ve ligde şu nerelerde olurduk sen hesapla. anlatabildimmi

Halit Akyüz
17.03.2010, 16:48
Bu Yıldırım geçen sene 2-2'lik maçta şerefi olmadığını anladığımız hakem değil mi. ?

Cengiz Çubukcu
17.03.2010, 16:51
kaç sayfadır hakemden başka bir şey konuşulmuyor , yeneceğiz ... tek şart Şenol Hocanın Eskişehir maçını bol bol izlemesi...

ESER
17.03.2010, 16:51
:hırrmaci bu fason ingiliz hakem mi yonetecek yauv:hırr

gene kufurbaz olacaz desenize..

Erdem Keser
17.03.2010, 16:54
Allah bu Tff'deki yöneticilerden tez zamanda kurtarsın Türk futbolunu.Yine bu meymenetsiz herifi vermişler bizim maça.Ligde en nefret ettiğim, midemi bulandıran adam.

Eren Karaahmetoğlu
17.03.2010, 16:59
yanılıyorsun, biz gs yi yenecek güce sahip değiliz. maç başlayınca görürsünüz, sdece keitayı barosu yada kısacası gs yi durdurmaya oynayacağız, gs saldıracak biz defans yaparız. aynen böyle olacağını göreceksin. Trabzonsporluyuz, her maçı kazanalım isteriz, herzaman arkasındayız ama görünen köy kılavuz istemez, boşuna uğraşmayın. gerçekçilik insanı yanıltmaz, hayal kırıklığına uğramazsın boş yere.

ölümüne oynayacak olan biz değil gs olacak. çünkü onlar olayın ciddiyetinin farkında, son haftalara geliyoruz kaybederlerse telafisi olmayabilir, şampiyonluk için kazanmaları şart.

biz eğer bunun bilincinde olsaydık 5 haftada 4 beraberlik almazdık, üstelik derbi bile değildi, hepsi bizden daha küçük takımlardı, ciddiyetin farkında varabilseydik ölümüne oynar o maçları kazanır şimdi ilk 3 te olurduk. ciddiyet yokki ölümüne oynasınlar

Trabzonspor'un forması bile, her takımı yenebilecek güce sahip. Yeter ki, kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yapsınlar. Bizim bunu görmemiz bile yeterli, şanssızlıklarla sonuç gelmezse mesele değil..

m@ss
17.03.2010, 17:03
:hırrmaci bu fason ingiliz hakem mi yonetecek yauv:hırr

gene kufurbaz olacaz desenize..

şimdiden başlayanlar vardır

Emre Çömez
17.03.2010, 17:04
Bu adam yönetiyorsa yenme ihtimalimiz çok düşük. Geçen sene Arda'nın ayağı yarıldı o pozisyona faul bile vermedi bu adam. Kasap bir futbol anlayışı var bu adamın. İnşallah en az zahiyatla çıkarız bu maçtan.

bir geselinin yorumu...

ThePatriot61
17.03.2010, 17:08
gercekten anlamakta güclük cekiyorum bu patlak gözü yine bizim maca verdiler sanki gecen sene macini cok iyi yönetmis gibi. tövbe tövbe seytan diyorki al sopayi eline kovala su herifi bak bidaha trabzona geliyormu

lazzz61
17.03.2010, 17:11
şimdiden başlayanlar vardır
meselaa beenn:mad::mad::mad::N

cngz
17.03.2010, 17:11
Trabzonspor'un forması bile, her takımı yenebilecek güce sahip. Yeter ki, kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yapsınlar. Bizim bunu görmemiz bile yeterli, şanssızlıklarla sonuç gelmezse mesele değil..

aynen bende bundan bahsediyorum işte. formanın değerini bilen oyuncu sayımız az malesef. antep beraberliğine sevinen futbolcu o formayı haketmiyor, hedefleri küçük oyuncular istemiyorum. maçları kazanmak için inanç yok. kazanmamız gerektiğinin farkında varan oyuncular yok

Hürgün Aygün
17.03.2010, 17:12
Eve girerken TrabzonCell'den mesaj gelmiş.Sinir oldum ya bu hakemi görünce...:(

Hasan Habip Özbay
17.03.2010, 17:12
hayırlı işler maç sonucu belli çoğu arkadaş aman ne olacak bursa olacağına gs olsun şamp diyor çok yanlış katılmıyorum hele şu cinconu hiç sevmiyorum son 4 maçımızın tamamı hakem katliamı oldu vah ki vah

Tolga Kurt
17.03.2010, 17:14
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=109271272418455&ref=nf

Hehe izleyinde neşelenin biraz :D

Murat Keçeci
17.03.2010, 17:19
Gsnin ligde en kolay çalım attığı takım biziz onun içinde en çok bize karşı pozisyona giriyorlar ardayı keitayı durdurmak lazım ayrıca hücumda ister jo oynasın ister baros oynasın bizim stoperlere ters gelen forvetler stoperlerin uyanık olması gerek altıpasın üzerinde arda olsun baros olsun attığı golleri hatırlıyorum giray olduğu yerde duruyor adamlar yanından geçip altıpasa inip gol atıyorlardı.Ayrıca gabrıc-calenin keitayı durduramadığını görmüştük inşallah iyi konsantre oluruzda bu anlattığım eksiklikleri bu maçta tekrarlamayız.

kuymakk
17.03.2010, 17:41
Her zaman söylüyorum Türk futbolunun en büyük eksikliği Final pasları ve defansta kademe.Defans adamları kademeyi iyi yaparlarsa kolay kolay sıkıntı çekmeyiz.Tabii ortasahanında yardımı gerekli bu konuda.

GERONIMO35
17.03.2010, 17:49
Gsnin ligde en kolay çalım attığı takım biziz onun içinde en çok bize karşı pozisyona giriyorlar ardayı keitayı durdurmak lazım ayrıca hücumda ister jo oynasın ister baros oynasın bizim stoperlere ters gelen forvetler stoperlerin uyanık olması gerek altıpasın üzerinde arda olsun baros olsun attığı golleri hatırlıyorum giray olduğu yerde duruyor adamlar yanından geçip altıpasa inip gol atıyorlardı.Ayrıca gabrıc-calenin keitayı durduramadığını görmüştük inşallah iyi konsantre oluruzda bu anlattığım eksiklikleri bu maçta tekrarlamayız.

antep maçonda girayın yediği çalımları görünce arda yı keita yı aklıma bile getirmek istemedim

magicyattara
17.03.2010, 17:53
Hayır. Bu erçek olan.

Şaka olan ise, Galatasaraylıların şuan Yunus Yıldırımın Gs'ye karşı eyyam yapacak olmasına inanmaları..

Onların ki tam anlamıyla şark kurnazlığı..aynı durum antuda da var.
Maçın hakemi hakkında özel başlık açıp,baskı altına almaya çalışıyorlar.Açıkça hakemin taraf tutmasını istiyorlar..Zaten tutuyor da..en büyük güvenceleri hakem.

lazkopatfaroz
17.03.2010, 17:54
Her zaman söylüyorum Türk futbolunun en büyük eksikliği Final pasları ve defansta kademe.Defans adamları kademeyi iyi yaparlarsa kolay kolay sıkıntı çekmeyiz.Tabii ortasahanında yardımı gerekli bu konuda.

Bu kademe konusu dün Chelsea- İnter maçında çok güzel uygulandı.

devilkid
17.03.2010, 18:05
hakem makem bahane...ilerde top tutarsak alırız...yok biz yine berberlik için çıkarsak yeniliriz...

alanzinho oynarsa ortasahamız düşer ve yorulan biz oluruz...

Oğuzhan
17.03.2010, 18:07
Valla Eskisehirspor ' un savunması Keita ' yı kitleyebildiyse , bizimde kitleyebilmemiz gerekir .

Keramettin
17.03.2010, 18:20
Oyuncuların hırsını merak ediyorum maç anında :D Birde sTadyumu

şenolkılınç
17.03.2010, 18:27
gs de o kadar abartılacak bişey olduğunu düşünmüyorum keita ve ardayı kapatın her türlü yenerseniz o takımı unutmayın ki bizdede umut ve burak gibi iki hızlı forvet var dua etsinlerde kırmızı görmesinler korkacak biri varsa onlar olsun bizim kaybedecek çok şeyimiz yok ama onların herşeyi var rahat oynayan bu maçı alır arada öyle ahım şahım güç farkı yok hatta biz bir adım öndeyiz buna inanın yetr ki defans uyanık olsun serbest atış şansı vermesin ama girayla olacak iş değil bu bence bizim için bu işin düğümünü alan ve serkan çözer

Badaloğlu
17.03.2010, 18:29
Ahmet,

Teknik mukayeselere bakılırsa eğer,

Adamların sıfır yabancılı,yedekleri ,

Bizim as takımımızı "sürklase" etti..

Utandıran bir maçtı..

Lig maçında en azından üç gol atabilmiş,maç içinde berabertliği filan yakalamıştık en azından..

Böyle maçlarda,takımın performansını "aidiyet yaşayan,taraftar futbolcuların davranış,hal ve tavırları" belirler..

Var mi bizde?

Toplama panayır takımı gibiyiz,hangi oyuncumuz hangi oyuncumuzu ,hangi dilde motive edecek?

Mesela ,Antep'te Alanzınho'nun attığı gol sonrası,adamı kutlamay doğru dürüst giden bile olmadı..

Böyle takımlar,hiç bir" finali ya da derbiyi " kazanamaz,maalesef..

Veysel ağabey, bence Alanzınho'nun golünde onun sevincine çok fazla futbolcumuzun gitmemesinin tek bir nedeni vardı. O da bir an evvel kendi sahamıza dönüp, oyunun başlamasını sağlamak.Öyle oluncada kalan sürede 2. golü atmak için biraz zamanımız kalır düşüncesidir.

Dikkat et, Burak gol olunca Alanzınho yerine hemen kalenin içine gidip topu filelerin içinden alıp, kendi sahamıza koştu. Yani futbolcularımızın düşüncesi, bir an evvel Alanzınho kendi sahamıza gelsede oyun yeniden başlasa, 2.'yi atsak modundaydı.Burak'ın bu hareketi zaten diğer oyuncular tarafından anında mesaj alınmıştı.

yorumlarınıza baştan sona katılıyorum

özellikle de ilk cümleniz en önemlisi ve en doğrusu

ancak o konunun da şu boyutu var

gs nin en zayıf yeri defansı ama işte biz oyunumuzu daha çok hangi bölgeye yıkacağız orası kocaman bir soru işareti işte,, eğer biz oyunu gs nin en zayıf olduğu yere yığmaz da kendi en zayıf olduğumuz yere çeker yani savunmayaı ön plana çıkartırsak bırakın puanı fark yer kalırız orada.

gs ye karşı alınacak bir numaralı svunma önlemi gs ye karşı sürekli hücum yapmaktır çünkü savunma yapmaya kalkarsak ülkeninen iyi hücum hattına sahip takımına karşı defansımız sağlam kalamz golü yeriz ve bu sefer abartılı açılır ve sonunda da farkı yeriz.

o yüzden mümkün olduğunca ofansif bir oyun sergilemeliyiz

Eskişehir maçına bakarsanız Galatasaray'ı nasıl yeneceğimizi görürsünüz.Rakip sahada top rakipteyken anında basacaksın, orta sahada top yaptırmayacaksın.Eskişehir bunu çok iyi yaptı.Hatta Korhan denen bir adam çıkıp ani presle 2 tane gol attı ki; evlere şenlik... Adam hayatında idmanda bile 2 gol atmamış, düşünün artık.

Top Servetteyken Umut ve Burak ilerde basacak...Onları yan pas oynamaya mecbur bırakmamız lazım.Eğer dikine oynamalarına izin verirsek ve defansımızın arkasına toplar atılırsa, işimiz zor.O yüzden orta saha çok koşacak.İkili mücadelelerde kesinlikle rakibin pas yapmaması için yakın oynayacak.Bunları yapmak içinde oyunu rakip sahada kurmamız gerekiyor.

Beni asıl endişelendiren Colman ve Cale... Bu maçta bu iki futbolcu oynayacak mı? Oynarsalar nasıl bir performans gösterecekler? Zira Antep maçına götürülmemişlerdi.Acaba bu onların üzerinde etkili olur mu? Yoksa tam tersi bir etki yapar mı?Takıma küserler mi?

Özellikle de Cale oynarsa keita'ya yakın oynamak zorunda, uzak kalırsa keita içinden geçer Cale'nin.Biraz tatlı sert futbolla Keita'yı yıldırabilir ama bizim Cale maalesef kız gibi oynadığı için işi zor bu maçta.Özellikle sol tarafımız Keita ve Sabri'nin bindirmelerine hazırlıklı olmalı.Hadi sağ tarafta Serkan var Ömer Aysan var ama bizimde asıl sıkıntımız solumuz.

Her neyse her şeye rağmen kazanılması gerekne bir maç.Öylede olmalı...

Bu arada Arda'nın, keko ile buluşmasına bir şey dediğimiz yok.Çocuk depremde yakınlarını kaybetmiş insanlık namına bizde elimizden gelen yardımı yapalım.Ancak, bu insani yardım bizim aleyhimize döneceği kesin.Galatasaray için stresli geçeceği muhtemel bu maç, Keko ve Arda'nın el ele tribünleri dolaşmasıyla bu stres Galatasaray takımı için bir anda ortadan kalkacaktır.

Galatasaray bu, Keko'yu da bu yolda kullanmasından korkarım.Arda Keko'yu alıp evinde hemde kendi sahalarında ,İstanbul'da neden 1 hafta misafir etmez de, Trabzon gibi bir deplasmanda tribünlere sevgi pıtırcıkları dağıtma gereği duyar?

Sami Yen'de yap bu şov'u Arda efendi karnımız tok bu ayaklara:mad:

Eren Karaahmetoğlu
17.03.2010, 18:37
Keko gerekirse sonuna kadar alkışlanmalı ve destek verilmeli. Ancak Arda, bizim tribünler önünde kesinlikle şov yapmamalı, zaten tribünler buna gereken cevabı verecektir diye düşünüyorum. Ahmet abinin de dediği gibi, ortam bir anda sevgi, hoşgörü ortamına dönmemeli. Galatasaraylılar baskıyı ve stresi iliklerine kadar hissetmeli.

Tolga Kurt
17.03.2010, 18:39
Beni asıl endişelendiren Colman ve Cale... Bu maçta bu iki futbolcu oynayacak mı? Oynarsalar nasıl bir performans gösterecekler? Zira Antep maçına götürülmemişlerdi.Acaba bu onların üzerinde etkili olur mu? Yoksa tam tersi bir etki yapar mı?Takıma küserler mi?

Bence colmanı başka bi sebepten götürmedi.

Bakasana şuanda en çok ilgilendiği oyuncu colman tüm oyunu onun üstüne yıkacakmış.

Badaloğlu
17.03.2010, 18:44
Bence colmanı başka bi sebepten götürmedi.

Bakasana şuanda en çok ilgilendiği oyuncu colman tüm oyunu onun üstüne yıkacakmış.

Neden götürmedi? bilmiyorum ama Antep maçında yerine oynayan Sezer, çok kötüydü.Hatta Sezer'in kaptırdığı 1 top döndü gol oldu.

Colman, bu maçta kilit rol oynayacak.O yüzden mecburen onunla ilgilenmesi çok doğal...

Erdal
17.03.2010, 18:45
Tüm oyun Colman ın üstüne mi? Eyvahhh :)

Cengiz Çubukcu
17.03.2010, 18:49
Özellikle de Cale oynarsa keita'ya yakın oynamak zorunda, uzak kalırsa keita içinden geçer Cale'nin.Biraz tatlı sert futbolla Keita'yı yıldırabilir ama bizim Cale maalesef kız gibi oynadığı için işi zor bu maçta.Özellikle sol tarafımız Keita ve Sabri'nin bindirmelerine hazırlıklı olmalı.Hadi sağ tarafta Serkan var Ömer Aysan var ama bizimde asıl sıkıntımız solumuz.

:mad:

abi sol kanatta Egemen oynasın olmadı, geçen sene bu denenmişti....Cale'ye hiç güvenim yok...

Erdem Koltuk
17.03.2010, 18:49
Bu seneyi şöyle bir göz önüne getirince hep aklıma Trabzon'daki sivas maçının ilk yarısı, özellikle ilk 20 dakikası, özellikle de Serkan Balcı geliyor.O neydi öyle.Nasıl bir maça başlangıçtı sağlı sollu.Haftasonu maça öyle başlamak çok tatlı olur...

Cengiz Çubukcu
17.03.2010, 18:50
Tüm oyun Colman ın üstüne mi? Eyvahhh :)

Daha iyisi yok Erdal Hocam , bu bir realite ...belki de takımda şu an vazgeçilmez olan 1-2 adamdan birisi o....

mehmet yıldırım
17.03.2010, 18:54
bu kadrolarla gs ile 30 maç yapsak 15 ini gs alır,5 ini biz alırız,10 u da berabere biter...gs yi felan büyütmüyorum ama bizim takımda o kadar vasat topçu varki...yeniden yapılanma diye çapsız çapsız adamları takıma doldurdular...bizim takımda yıldıza biraz benziyen tek oyuncu alanzinho....hele hele bu santraforlarla hiçbir maçımızı kolay alacağımızı zannetmiyorumm...tine de mevcut kadro bu maç için bence böle olmalı

Hüdai Pervaneli
17.03.2010, 18:57
Hakem fazla etki yapmazsa kazaniriz

SDinc
17.03.2010, 19:00
Takımdaki ön libero eksikliği gün geçtikçe belirginleşiyor. Serkan sağ kanatta eski formunu sürdüremediği için Selçuk Ve Colman'ı rahatlatmak amaçlı ön liberoya koymamız gerekiyor diye düşünüyorum. Daha dirençli bir kadro olması için tek forvet oynamamız lazım olduğunu düşünüyorum , Teofilo'yu ilk 11'de başlatıp tek forvet oynayıp , ikinci yarı Umut ve Alanzinho'nun oyuna girişiyle sadece rakibi durduran ve kontrataktan gol arayan ve duran toplardan gol bulmaya çalışan takıma hava getirip ikinci yarı fırtına gibi esmeliyiz. Lakin ilk yarı fırtına gibi esersek Gs gibi dirençli takımlar elinde sonunda bir süreden sonra bize üstünlük sağlar.

Benim bu maç için 11'im
-------------Onur----------------
Ömer----Song------Egemen---Cale
Burak----Serkan----Selçuk---Gabric
-------------Colman---------------
-------------Teofilo---------------

Burak sağ açık oynayacak ancak savunma arkalarına sürpriz koşularla pozisyon bulacaktır.

Merve H.Oğlu
17.03.2010, 19:01
Ben en çok keita dan korkuyorum adam futbolcu değil dizi oyuncusu sanki. Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama yakın bir tarihte ayağına gelen ufak bir darbeyle titreyerek yere düştüğünü hatırlıyorum. Kamyon çarpmış gibi yere yığıldı. Hareketi yapan oyuncu 2. sarıyla oyun dışı kalmıştı. Bu adama çok dikkat etmek lazım.

Her ne kadar şansımız yokmuş gibi gözükse de içimden bir his yeneceğiz diyor. Şenol Güneş in sezon sonu gönderilecek futbolcular konusundaki kesin tavrı oyuncuların hırs yapmasını sağlamış olabilir. Pazar gününü iple çekiyorum...

Süleyman Baykan
17.03.2010, 19:07
ya bu bursalılar iyice şampiyonluk hevesine girmiş hee bize laf eden topluluk gitmiş yerine menfaat icabı yalanmaya çalışan bir topluluk gelmiş dünya iyice menfaat dünyası olmuş vay bee:D

Cafer Bulur
17.03.2010, 19:14
Yunus yildirim in bu maca verilmesinin tek izahi var,gs yarista tutulmaya calisiliyor.

Bursa bu hafta da kazanacak,bu ihtimale karsilik gs puan kaybetmemesinin önü alinmaya calisiliyor.

Yönetim hakem hakkinda gerekli aciklamalari derhal yapmali,gecen sezon bizi bicen bir hakemin verilmesi cok agir bir dille elestirilmeli...

matrix5782
17.03.2010, 19:23
Yunus yildirim in bu maca verilmesinin tek izahi var,gs yarista tutulmaya calisiliyor.

Bursa bu hafta da kazanacak,bu ihtimale karsilik gs puan kaybetmemesinin önü alinmaya calisiliyor.

Yönetim hakem hakkinda gerekli aciklamalari derhal yapmali,gecen sezon bizi bicen bir hakemin verilmesi cok agir bir dille elestirilmeli...

maça yunus yıldırım mı verildi geçen sene hep bir ağızdan yunus gol gol gol tezerahutundan sonra

dediğin gibi bu maçı kazanma şansımız 0 bu adam federsayonun tetikçi hakemidir bir de abitoğlu vardır.

bizim bu hakem ve abit oğlu ile kazanma oranımız maçlarda bayağı düşük

ben bunlara özellikle dikkat ediyorum

Cafer Bulur
17.03.2010, 19:28
maça yunus yıldırım mı verildi geçen sene hep bir ağızdan yunus gol gol gol tezerahutundan sonra

dediğin gibi bu maçı kazanma şansımız 0 bu adam federsayonun tetikçi hakemidir bir de abitoğlu vardır.

bizim bu hakem ve abit oğlu ile kazanma oranımız maçlarda bayağı düşük

ben bunlara özellikle dikkat ediyorum
Maci kazanma sansimiz bence yüzde 25 idi,bu hakem ile yüzde 5 e düstü.

Gs ve hakemi de yenecek bir oyun oynamamiz gerekecek,son 5 haftadir dökülen futbolcularin bunu basaracagina inanmak cok zor.

Oğuzhan
17.03.2010, 19:28
Bizim kaybedeceğimiz birşey yok , takım rahat oynayacaktır kazanırız bu sefer diye düşünüyorum .

Halit Akyüz
17.03.2010, 19:30
Bence saldırmalıyız kaybedecek birşey yok .

Keleşoğlu
17.03.2010, 19:32
yunus yıldırım geçen seneki 2-2lik gs maçını yöneten hakem değilmi?.. hani şu orta sahada alanzinhonun yere düşürülüşüne devam diyip gol yememize sebep olan.

Halit Akyüz
17.03.2010, 19:34
Ta kendisi....

Oğuzhan
17.03.2010, 19:35
yunus yıldırım geçen seneki 2-2lik gs maçını yöneten hakem değilmi?.. hani şu orta sahada alanzinhonun yere düşürülüşüne devam diyip gol yememize sebep olan.

malesef öyle .

Keleşoğlu
17.03.2010, 19:38
boşuna heveslenmeyelim o zaman belliki tff birilerini "yarışta" tutmak istiyor.

Muhammet*
17.03.2010, 19:43
Belki de hayatımda izleyeceğim en rahat maç olacak.

Ömür Karadeniz
17.03.2010, 19:47
Bu kademe konusu dün Chelsea- İnter maçında çok güzel uygulandı.
aynen.inter ezdi resmen

krdnz
17.03.2010, 19:58
Pazartesi atkımı boynuma sarıp işe gitmek istiyorum.

Yeter artık ,üç yıl oldu ..

Cafer Bulur
17.03.2010, 20:01
Senol günes:Gs maci önemli ama antalya maci daha önemli.

Bir hoca bunlari söylerse futbolculari nasil düsünür?

Gs macindan umutlu olmamamiz gerektiginin resmi iste...

krdnz
17.03.2010, 20:01
Siz ne söylediğinizin farkında değilsiniz... İstanbul takımlarının canı cehenneme... Bu dünyada nefret edilecek tek takım vardır o da Galatasaray'dır. Trabzon'un en çok hakkını gasp eden takımın adıdır Galatasaray... Bakmayın yalakalıklarına, Fatih Tekke'ye neler yaptıklarını unutmadık! Mutlu çelik'i unutmadık. Arif Erdemleri unutmadık.Fatih Terimi unutmadık. Her maç Ali Sami Yen'de bize küfür edenleri unutmadık...

Sivasspor'la eğer bizim 3 sene evvelki maçta olayımız olmasaydı bu forumda sende dahil herkes Sivas'ın şampiyon olmasını isterdi.Ama ne olduysa oldu.Delinin biri sahaya girdi, sonra Sivasspor'da bu olayı kullanmaya kalktı ve bizim gözümüzde antipati uyandırdı değil mi? Ama iddia ediyorum bu olaylar olmasaydı en çok Trabzonlular isterdi Sivas'ın şampiyonluğunu...

Sen bir Levent Kızıl adını veriyorsun Federasyon'da etkili diye... İyide kardeşim seninde adamın var orda Süleyman Atal, o da çalışsın.Levent Kızıl'ın ne kabahati var? Temsil ettiği kurumun hakkını veriyor.Ama asıl görülmesi gerekeni görmüyorsun.Bu federasyon Galatasaray ve Fenerbahçe ağırlıklı işgal atltındadır.Eğer Levent Kızıl tek başına Bursaspor'a bu işleri yapabiliyorsa, helal olsun o adama derim ben...

Sen asıl Galatasaray'ın ve diğer eziklerin Federasyon'da nasıl at koşturduklarına bak!

Eğer sen mantıklı düşünsen Bursaspor'un zirveye oynamasının Trabzon'a yararı olduğunu çok iyi görürdün.Bursaspor şampiyon olmasın diyenlerin içlerindeki Bursa nefreti, mantıklı düşünmenize engel oluyor.İlk bakıldığında evet Bursaspor şampişyon olmasın demek doğru gibi görünsede, Bursaspor 3 eziğin kabusu olmasının Trabzon'a zararı nedir? diye kendimize bir soralım... Beşiktaş'ı İnönüde yenmeleri, keza Feneri yenmelerini biz kendimize avantaj olarak çevirebilirdik.

Bursaspor bu ligde olmalı, hatta şampiyon bile olmalı.Çünkü Trabzon tek başına bu 3 ezikle baş etmesine imkan yok!Futbol artık bir endüstri... Biraz kafayı kullanırsan aradan sıyrılmak içten bile değil.Bu sene biz Bursa'ya yenilmedik, hatta genel anlamda Bursa ile oynadığımız maçlara bakıldığında, ''Bursa bizim kekimiz'' bile diyebiliriz.Adamların Trabzon'da daha galibiyeti yok! Bursa'da da biz zaten gene onlara ezici bir üstünlük sağlamış durumdayız. Bizi yenemeyecek ama 3 eziği yenecek bir takımın bu lig'de her zaman olmasını isterim.

Şampiyonluk konusuna gelince, biz olamıyorsak kim olursa olsun dememiz lazımdır.Hatta biz olamıyorsak bu lig iptal edilsin, tescil bile edilmesin, umrumda mı? bile diyebiliriz...:mad::mad:

Yani 3 ezik şampiyon olunca seni çok kaale mi alıyolar sanıyorsun? Evet eğer Bursa şampiyon olursa haklı olarak biraz havalara gireceklerdir ama sen 26 sene şampiyon olamazsan birileri gelir o boşluğu bir şekilde doldurur.Ömrümüzün sonuna kadar 6 şampiyonlukla övünemeyiz.Bir an evvel Trabzonsporumuz şampiyon olmalı...

Ne diyor şair? Tabiat boşluk kabul etmez.

Bu yazı arkada kalmasın...

Eline sağlık..

reco_55
17.03.2010, 20:08
Bu gün netten biletleri aldım.3 arkadaş Samsun'dan maça gidecez.Kıralım artık şu şanssızlığı.İnşallah kazanırız.Bastır Trabzonum......

MaDDoX_61
17.03.2010, 20:11
renktaşlar tamam bende cinconu yenelim istiyorum sizin gibi ama ortada bi gerçek var yayın gelirleri çok büyük bu sene o yüzden bursanın şampiyon olmasını 4 büyüklerden hiçbiri istemez.bizim için şu an antalya maçı daha önemli şampiyon olamayacağımıza göre pastanın büyük bölümünü bursa almamalı

Keramettin
17.03.2010, 20:13
Siyah çelenkleri hazırlıyalım diyorum.

ugurozturk
17.03.2010, 20:15
ligde daha sikeci bi hakem yok. ince ince kiyma uzmani. kritik hata yapmaz Yunus Yildirim, ama oyle faulleri calar oyle faulleri calmazki, oyunun akisi degisir. nehri altindan tersine akitacak kadar sinsi bir hakemdir..

bu macta %90 berabere biter...

Keramettin
17.03.2010, 20:25
Şikeyle alakası yok zaten kendi şeyliği

Ilelioglu
17.03.2010, 20:26
Bu Hakem bu maca nasil verilir Allah Askina...??

:cool:

Keramettin
17.03.2010, 20:29
Bu Hakem bu maca nasil verilir Allah Askina...??

:cool:
TFF işidir :rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
17.03.2010, 20:30
hakem tam bir facia...

Tolunay Abdioğlu
17.03.2010, 20:31
Hakemi de çok güzel seçmişler.Helal olsun.

Cafer Bulur
17.03.2010, 20:43
Bu macta bir penalti alabilmek icin bir oyuncumuzun ayaginin kirilmasi gerekiyor,yoksa yunus yildirim penalti vermiyor biliyorsunuz.;)

Fatih Özkan
17.03.2010, 20:44
Siz ne söylediğinizin farkında değilsiniz... İstanbul takımlarının canı cehenneme... Bu dünyada nefret edilecek tek takım vardır o da Galatasaray'dır. Trabzon'un en çok hakkını gasp eden takımın adıdır Galatasaray... Bakmayın yalakalıklarına, Fatih Tekke'ye neler yaptıklarını unutmadık! Mutlu çelik'i unutmadık. Arif Erdemleri unutmadık.Fatih Terimi unutmadık. Her maç Ali Sami Yen'de bize küfür edenleri unutmadık...

Sivasspor'la eğer bizim 3 sene evvelki maçta olayımız olmasaydı bu forumda sende dahil herkes Sivas'ın şampiyon olmasını isterdi.Ama ne olduysa oldu.Delinin biri sahaya girdi, sonra Sivasspor'da bu olayı kullanmaya kalktı ve bizim gözümüzde antipati uyandırdı değil mi? Ama iddia ediyorum bu olaylar olmasaydı en çok Trabzonlular isterdi Sivas'ın şampiyonluğunu...

Sen bir Levent Kızıl adını veriyorsun Federasyon'da etkili diye... İyide kardeşim seninde adamın var orda Süleyman Atal, o da çalışsın.Levent Kızıl'ın ne kabahati var? Temsil ettiği kurumun hakkını veriyor.Ama asıl görülmesi gerekeni görmüyorsun.Bu federasyon Galatasaray ve Fenerbahçe ağırlıklı işgal atltındadır.Eğer Levent Kızıl tek başına Bursaspor'a bu işleri yapabiliyorsa, helal olsun o adama derim ben...

Sen asıl Galatasaray'ın ve diğer eziklerin Federasyon'da nasıl at koşturduklarına bak!

Eğer sen mantıklı düşünsen Bursaspor'un zirveye oynamasının Trabzon'a yararı olduğunu çok iyi görürdün.Bursaspor şampiyon olmasın diyenlerin içlerindeki Bursa nefreti, mantıklı düşünmenize engel oluyor.İlk bakıldığında evet Bursaspor şampişyon olmasın demek doğru gibi görünsede, Bursaspor 3 eziğin kabusu olmasının Trabzon'a zararı nedir? diye kendimize bir soralım... Beşiktaş'ı İnönüde yenmeleri, keza Feneri yenmelerini biz kendimize avantaj olarak çevirebilirdik.

Bursaspor bu ligde olmalı, hatta şampiyon bile olmalı.Çünkü Trabzon tek başına bu 3 ezikle baş etmesine imkan yok!Futbol artık bir endüstri... Biraz kafayı kullanırsan aradan sıyrılmak içten bile değil.Bu sene biz Bursa'ya yenilmedik, hatta genel anlamda Bursa ile oynadığımız maçlara bakıldığında, ''Bursa bizim kekimiz'' bile diyebiliriz.Adamların Trabzon'da daha galibiyeti yok! Bursa'da da biz zaten gene onlara ezici bir üstünlük sağlamış durumdayız. Bizi yenemeyecek ama 3 eziği yenecek bir takımın bu lig'de her zaman olmasını isterim.

Şampiyonluk konusuna gelince, biz olamıyorsak kim olursa olsun dememiz lazımdır.Hatta biz olamıyorsak bu lig iptal edilsin, tescil bile edilmesin, umrumda mı? bile diyebiliriz...:mad::mad:

Yani 3 ezik şampiyon olunca seni çok kaale mi alıyolar sanıyorsun? Evet eğer Bursa şampiyon olursa haklı olarak biraz havalara gireceklerdir ama sen 26 sene şampiyon olamazsan birileri gelir o boşluğu bir şekilde doldurur.Ömrümüzün sonuna kadar 6 şampiyonlukla övünemeyiz.Bir an evvel Trabzonsporumuz şampiyon olmalı...

Dört dörtlük bir yazı...

Cem Kıran
17.03.2010, 21:02

Kusura bakmayın ama ben sizin söylediklerinize katılmıyorum.Ama söylediklerinize saygı duyuyorum.3 ezikler istenilen herşeyi yapsın ama bizim büyüklüğümüze laf etmezler genel olarak başarılarıları olduğu için bizden kendilerini üstün görürler.Ama Bursa gibi bir takımda 3 ayda yaptığı başarıyla gelir senin üstüne çıkmak ister..Bursa şampiyon olmasın ama kafada olup 3 eziklere kafa tutsun maç kazansın ama şampiyon olmasın..Bursa şampiyon olursa en önemli olacak olan şeyler..

1-Yayın gelirlerinden aldığımız pay düşecek
2-Kupa sayısına göre verilen para daha fazla bölüşülüp paymız düşecek
3-Kaç zamandır şampiyon olamadığımız için (elimizden çalınan şampiyonluklar hariç) bizi 4 büyükten atmaya çalışan medya ligin yeni 4. büyüğü der bunlardan herşey beklenir.
4-Her deplasmana gidip büyük takım geliyor değil normal bir Anadolu takımı gibi karşılanırsın.Bursa giderse yeni şampiyon geldi denir..

Ve daha niceleri...

Cem Kıran
17.03.2010, 21:04
Gs maçına verilen hakem ASY'deki değil mi? Serkan'ın penaltısını vermeyen?

OYılmaz
Trabzon'daki arkadaşlara ricam gs deplasmanında nasıl muamele gördüysek onlarda görsün küfür ettiler , dalga amaçlı horon oynadılar geri vites gs'lilere saldırın küfür edin demiyorum sadece ironik bir şekilde Mecidiyeköy'de Trabzonspor formalı dolaşırız ama onlar Trabzon'da dolaşır mı evet ama...

Keramettin
Şampiyonluk değil bundan sonra derbi galibiyetini kovalıyacağız

Tolga Kurt
17.03.2010, 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=6X9_2yM4xO0

albatros
17.03.2010, 21:15
yeter ki bizimkiler istesin...
biz bu oyunu bozarız!

Cafer Bulur
17.03.2010, 21:20
Sorumluluk alan,lider oyuncumuzun olmayisi bizi bu tip maclarda zor durumlara düsürüyor.

Kilitlenen maclari acacak oyuncumuz yok,bitirici oyuncumuz da yok.

Bu maci kazanirsak benim icin sürpriz olur.

Tolga Kurt
17.03.2010, 21:34
Sorumluluk alan,lider oyuncumuzun olmayisi bizi bu tip maclarda zor durumlara düsürüyor.

Kilitlenen maclari acacak oyuncumuz yok,bitirici oyuncumuz da yok.

Bu maci kazanirsak benim icin sürpriz olur.

Ozaman pazar günü süprize hazır ol abi :)

el_conquistador
17.03.2010, 22:01
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=69460

Inanilir gibi degil. Bu Arda'nin bize her mac golü var...

esra61
17.03.2010, 22:04
kazanacağımıza dair fazla inancım olmasada takıma güvencim tam.....inşallah kazanırızda mutlu oluruz zira kaç maçtır derbi kazanamıyoruz......KENDİNİZ GİBİ OYNAYIN YETER......

Kaan
17.03.2010, 22:42
Senol günes:Gs maci önemli ama antalya maci daha önemli.

Bir hoca bunlari söylerse futbolculari nasil düsünür?

Gs macindan umutlu olmamamiz gerektiginin resmi iste...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=69503

"G.Saray'ı yenecek gücümüz var"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, oynadıkları futbol itibariyle Galatasaray'ı yenecek güçte olduklarını söyledi.

Ligde büyük maç kazanamadıklarını ifade eden Güneş, "Trabzonspor olarak büyük takımlara karşı başarılı sonuçlarımız yok. Galatasaray maçını kazanıp bunu kırmak ve Antalyaspor maçına da çok daha moralli çıkmak istiyoruz"dedi.

Oyuncularının bu maçta daha dirençli ve inançlı olacağını anlatan Güneş, "Oynadığımız futbol itibariyle Galatasaray'ı yenecek gücümüz olduğunu düşünüyorum. Kendi oyunumuzu oynadığımız zaman Galatasaray'ı yenecek takımız. O güç bizde var. Bu maçı alıp ligde yukarı çıkmak istiyoruz. " diye konuştu.

Trabzonspor'da sakatlığı devam eden Ferhat, Tayfun , Yattara, Ömer Aysan'ın yanısıra dünkü çalışmada sakatlanan Song'un durumunun yarın belli olacağı açıklandı.

Fatih Özkan
17.03.2010, 22:49
Evire Çevire!

Adem Erdoğan
17.03.2010, 22:54
Büyük maçlarda en büyük problemimiz bitiricilik, Burak bu maçtaki performansına göre rüştünü ispat eder.

Armağan Dere
17.03.2010, 23:14
Çok yazık.Takımımızın yenilmesini isteyen taraftarlar olması.

2009-10
Galatasaray-Trabzonspor: 4-3

2008-09
Galatasaray-Trabzonspor: 3-0
Trabzonspor-Galatasaray: 2-2

2007-08
Trabzonspor-Galatasaray: 0-1
Galatasaray-Trabzonspor: 1-0

2006-07
Trabzonspor-Galatasaray: 3-1
Galatasaray-Trabzonspor: 2-1

2005-06
Galatasaray-Trabzonspor: 4-1
Trabzonspor-Galatasaray: 1-1

2004-05
Trabzonspor-Galatasaray: 0-1
Galatasaray-Trabzonspor: 0-2

2003-04
Galatasaray-Trabzonspor: 1-2
Trabzonspor-Galatasaray: 2-4

2002-03
Galatasaray-Trabzonspor: 2-1
Trabzonspor-Galatasaray: 1-2

2001-02
Galatasaray-Trabzonspor: 3-1
Trabzonspor-Galatasaray: 0-2

Son 8 sezondur Adamların ezici bir üstünlükleri var Trabzon'da sanki bizim İstanbul'da da bi üstünlüğümüz yok o ayrı bi konu...Gerçekçi olalım az...Adamlar şampiyonluğa oynuyor ve Bursaspor 2 puan önde öle böle yenecekler hiç ümitlenmeyin hayal kırıklığına uğramayın...

Mustafa
17.03.2010, 23:17
Ben kim ne zaman yeniyor demedimki!!! Yenilmemizi isteyen taraftarlarımız var çok üzücü dedim

Fatih Kuloğlu
17.03.2010, 23:18
Çok zor ama bizde zoru başardığımız için Trabzonsporluyuz..

Fatih Kuloğlu
17.03.2010, 23:29
Zaten hakemde Yunus yıldırımmış kendisnin anneler gününü her maçımızda kutlarım kendiside hiç geri çevirmez sağolsun hep bikere daha bikere daha kutlamamı ister...

Eren Karaahmetoğlu
17.03.2010, 23:37
Avrupa fatihiymiş Galatasaray.

mashal61
17.03.2010, 23:40
Gs'yi yenelim bjk şampiyon olsun. Şu dakikadan sonra benim gönlüm bjk'den yana. Hatta gs'de öyle bir kuyruk acısı olsun ki bize yenildikleri için şampiyonluğu kaçırsınlar. Çünkü zamanında bunun benzerini biz yaşadık.

lazzz61
17.03.2010, 23:41
Maçın yıldızı Burak Yılmaz bunuda alıntı yapacam mactan sonra hakemı tahmın ettıgım gıbı :D

Muhammet Hacısalihoğlu
17.03.2010, 23:42
Ceyhun veya Sezer oynamasın yeter.

Ağır bir orta saha bizi güç durumlara sokar.

Umut da artık dinlendirilmeli. Burak ve alanzinho çift forvet oynayabilir. Hızlı ataklara ve topu ayağında tutabilen adamlara ihtiyacımız var.

alpi53
17.03.2010, 23:42
Trabzonsporumuz golü atınca atılan golü yeni baba olan Serkan' a hediye edip sevinsin.Keşke gol Serkan'dan gelse,dileğim odur ama Serkan'ın en son gol attığı maç hangisi şu an hatırlayamıyorum:))))Serkan'ın yeni doğan kızının tüm takıma olumlu etki etmesini umuyorum.

Emirhan Makul
17.03.2010, 23:47
Avrupa fatihiymiş Galatasaray.

galatasaraylıymış bütün oğlanlar.

ENGİN ÖZTÜRK
17.03.2010, 23:48
bu hakemle yenemeyiz

lazzz61
17.03.2010, 23:48
gerisini getirmeyın artık forum kuralları :D:D:D:D

Fatih Özkan
17.03.2010, 23:49

Kalplerde yıldızmış, gönüllerde ay!

Devamını yazmaya cesaret eden var mı ? (:

Orhan Aydın
17.03.2010, 23:51
Bursayı karıştırmayın, biz alalım derbimizi keyfimizi sürelim

Adem Erdoğan
17.03.2010, 23:58
Seni çok seveceğiz galatasaraaay.

bahadır2561
17.03.2010, 23:59
Kalplerde yıldızmış, gönüllerde ay!

Devamını yazmaya cesaret eden var mı ? (:

annenin ellerinden öpeceğiz galatasaray..

Fatih Özkan
18.03.2010, 00:01
annenin ellerinden öperiz galatasaray..

Şahane fikirler çıkıyor ortaya :D
Seni dürteceğiz Galatasaray :rolleyes:

krdnz
18.03.2010, 00:01
)Küfüre karşıyım ama bazıları bunu hakediyor :)

İlker ToSun
18.03.2010, 00:02
valla ne yalan söyliyeyim eğer tarafsız bir kişi olsaydım bu maçı sırf keita-cale eşleşmesi için izlerdim.

ben cale nin bahsedildiği gibi, bahsedildiği rakamlar düzeyinde talipleri olduğuna inanmamakla beraber eğer bu talipler durumu doğru ise cale yi bu maçta oynatmazdım. çünkü korkum o ki keita, cale nin bonservisini yarı yarıya düşürür.

ben olsam serkan balcıyı keita nın karşısına koyarım ve ona da "orta saha çizgisini geçersen ayaklarını kırarım" derim

İlker ToSun
18.03.2010, 00:04
burada tezahüratlar yazıldığı iyi oluyor ne de olsa maçta maraton tribününden ses çıkmaz :)

ne de olsa Tadım çekirdekleri sponsorluğunda maç izliyor paşazadeler

krdnz
18.03.2010, 00:07
Teofilo gol atacak bu maçta..

(Bu mesaj pazar gecesi tarafımdan alıntı yapılacaktır :) )

Fatih Özkan
18.03.2010, 00:09
Teofilo gol atacak bu maçta..

(Bu mesaj pazar gecesi tarafımdan alıntı yapılacaktır :) )

3 fark atacağız!
(Bu mesaj pazar gecesi tarafımdan alıntı yapılacaktır ! )
Ki öyle hissediyorum kimse kızmasın lütfen (:

matalar
18.03.2010, 00:09
valla ne yalan söyliyeyim eğer tarafsız bir kişi olsaydım bu maçı sırf keita-cale eşleşmesi için izlerdim.

ben cale nin bahsedildiği gibi, bahsedildiği rakamlar düzeyinde talipleri olduğuna inanmamakla beraber eğer bu talipler durumu doğru ise cale yi bu maçta oynatmazdım. çünkü korkum o ki keita, cale nin bonservisini yarı yarıya düşürür.

ben olsam serkan balcıyı keita nın karşısına koyarım ve ona da "orta saha çizgisini geçersen ayaklarını kırarım" derim

bence caleyi fazla küçümsüyorsun.
cale keita eşleşmesini herkes izlesin.bence eşleşmenin galibi cale olur.
inşallah cale bu hafta kadroya alınmayışını içerlememiştir.

İlker ToSun
18.03.2010, 00:10
onur
ömer song egemen serkan
burak selçuk colman gabriç
alan teofilo

11 i ile çıkmamız lazım,

peki şenol hoca bu 11 ile çıkar mı?

asla

boş heves benimkisi :)

esirgolge
18.03.2010, 00:11
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=69460

Inanilir gibi degil. Bu Arda'nin bize her mac golü var...
Arda futbol hayatinda 30 gol atmissa rahat bunun 10'u bize maalesef

İlker ToSun
18.03.2010, 00:13
bence caleyi fazla küçümsüyorsun.
cale keita eşleşmesini herkes izlesin.bence eşleşmenin galibi cale olur.
inşallah cale bu hafta kadroya alınmayışını içerlememiştir.

hatta şöyle diyim bu ülkede keita nın en rahat oynayacağı 3 sol bek varsa biri cale dir.

cale nin eksilerine bakıyorum da, keita tam onun ilacı.

bu maça dair en çok güvenmediğim isim cale,

bir profesyonel sporcu için böyle bir dilekte bulunulmaz ama inşallah keita bu hafta içi sakatlanır ve bize karşı oynayamaz

matalar
18.03.2010, 00:14
biz şampiyonluğa giderken, en kötü sezonunda bizi Trabzonda 4-2 yenen gs'ye burdan sevgi(!)lerimi gönderiyorum.
inşallah gs yi yeneriz.en kötü 1 puan alıp iyi bir çelme takarız.ayrıca geçen sene gs-bjk maçında bjk golünden sonra başkanlaın tribünde çak çak yaparak sevinmelerini ve ardanın 90.dikikada kaçırdığı golden sonra gülerek rüştüye sarılıp kulağına birşeyler fısıldamasını hatırlayın.iddia ediyorum bu istanbul eziklerinin en delikanlısı fener, en delikanlı başkanıda aziz yıldırımdır.

İlker ToSun
18.03.2010, 00:16
biz şampiyonluğa giderken, en kötü sezonunda bizi Trabzonda 4-2 yenen gs'ye burdan sevgi(!)lerimi gönderiyorum.
inşallah gs yi yeneriz.en kötü 1 puan alıp iyi bir çelme takarız.ayrıca geçen sene gs-bjk maçında bjk golünden sonra başkanlaın tribünde çak çak yaparak sevinmelerini ve ardanın 90.dikikada kaçırdığı golden sonra gülerek rüştüye sarılıp kulağına birşeyler fısıldamasını hatırlayın.iddia ediyorum bu istanbul eziklerinin en delikanlısı fener, en delikanlı başkanıda aziz yıldırımdır.

o 4-2 lik yenilginin baş mimarı da maçtan 4-5 gün önce yaptığı saçma açıklamanın sahibi, hemşerimiz ergun gürsoy du.

ne acı

matalar
18.03.2010, 00:16
hatta şöyle diyim bu ülkede keita nın en rahat oynayacağı 3 sol bek varsa biri cale dir.

cale nin eksilerine bakıyorum da, keita tam onun ilacı.

bu maça dair en çok güvenmediğim isim cale,

bir profesyonel sporcu için böyle bir dilekte bulunulmaz ama inşallah keita bu hafta içi sakatlanır ve bize karşı oynayamaz

halep ordaysa arşın burda:)
bekleyip göreceğiz.bence keita inşallah bizim maçta oynar.
gs'yi bahaneleri olmadan yeneriz.

Paksoy
18.03.2010, 00:19
gs li arkadaşlarım maçdan ümitli değil , deplasmanda gs çok kötü bizde kötüyüz, i

matalar
18.03.2010, 00:20
o 4-2 lik yenilginin baş mimarı da maçtan 4-5 gün önce yaptığı saçma açıklamanın sahibi, hemşerimiz ergun gürsoy du.

ne acı

aslında o maçla ilgili aklımda bir soru işareti de var.
acaba petkoviç o maçta şike yapmış olabilir mi?

Emre EFENDİOGLU
18.03.2010, 00:21
Takım diğer Anadolu takımlarına karşı oynadığı futbolu Galatasaray'a karşı oynarsa en kötü ihtimalle berabere bitiririz dicemde hakem kesinlikle Gs ye dandik bir gol attıracaktır.

Emirhan Makul
18.03.2010, 00:21
Şahane fikirler çıkıyor ortaya :D
Seni dürteceğiz Galatasaray :rolleyes:

Ebelik kutsaldır nasip olmaz herkese.

Hooooooooooooooooooo

Çıldırınnn çıldırınnnnnnnnn bizansınnn çocuklarııııı

İlker ToSun
18.03.2010, 00:24

yediği gollerdeki komikliklerden yola çıkacaksak bence petkoviç 3 maçından birinde şike yapmış demektir :D

Emirhan Ömeroğlu
18.03.2010, 00:25
ççç ççç ççç ççç

Murat TONBUL
18.03.2010, 00:25
organizasyon yok mu organizasyon ???

dr.ali
18.03.2010, 00:28
Ebelik kutsaldır nasip olmaz herkese.

Hooooooooooooooooooo

Çıldırınnn çıldırınnnnnnnnn bizansınnn çocuklarııııı
trabzon büyüktür küfretmez
ama cinesel taciz yapar affetmez...;)

Emirhan Ömeroğlu
18.03.2010, 00:30
hahahaha

ççç ççç ççç

Komple kapanacak başlık :D

matalar
18.03.2010, 00:31
yediği gollerdeki komikliklerden yola çıkacaksak bence petkoviç 3 maçından birinde şike yapmış demektir :D

ama o suat ustadan yediğigol yenilir yutulur cinsten değildi.

Adem Erdoğan
18.03.2010, 00:35

Suat Usta'nın kendi söylediğine göre gol olmasın diye şut çekmiş oradan Necati'ye pas vermek yerine. :)

Fatih Özkan
18.03.2010, 00:38

Hatırlayamadım bu golü ?

Murat TONBUL
18.03.2010, 00:40
Hatırlayamadım bu golü ?
uzaktan vurmuştu top yuvarlana yuvarlana koltuğunun altından gitmişti galiba gerizekalı petkoviçin...

matalar
18.03.2010, 00:46
Hatırlayamadım bu golü ?
ligtv.com dan 2003-2004 sezonu 33.haftaya gir orda görürsün

Fatih Özkan
18.03.2010, 00:48

ligtv.com dan 2003-2004 sezonu 33.haftaya gir orda görürsün

Teşekkürler...
Hemen bakıyorum...

Açıklama: Petkoviç gene yapmış yapacağını...

Enes Ünal Kaya
18.03.2010, 02:13
Haydi Haydi Haydiii ALLAAAHHHH Aşkınaaa :)

Emre EFENDİOGLU
18.03.2010, 03:21
Petkoviç resmen şike yapmış, Suat Ustadan yediği gol ayrı, Necatiden yediği 2. gol ayrı!

mustafadinç
18.03.2010, 08:06
Petkoviç resmen şike yapmış, Suat Ustadan yediği gol ayrı, Necatiden yediği 2. gol ayrı!

Git şimdi Petkoviçi bul ve helallik iste.Her hatalı gol şikemidir.

mustafadinç
18.03.2010, 08:07
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=6&r=1&p=6&hid=62710

TS57
18.03.2010, 09:33
Arda efendi alsın keko meko mu alsın samiyende yapsın duygu sömürüsü yapmasın bizim böyle numaralara karnımız tok alsın keko yu haftaya fb maçında koluna mı alıyor sırtındamı taşıyor ne yaparsa yapsın ama bizim maçta yapmasın yahu bu mhk de hakemmi yok ALLAH aşkına bu neya arkadaş bu adam TSL de en az kart en az penaltı veren hakemdir bunu herkes biliyor ama bazı y....... Bizim bu maçı kazanmamızı istemiyor ama bizim futbolcular eğerki inş inanırlarda hem ğs hem hakem hemde bazı kesimleri yenelim

karaman6106
18.03.2010, 09:37
‘Çok Gol Kaçırıyoruz’
"Bu arada çok iyi oynamadığı çok iyi neticeler almadığı maçlarda oldu. Trabzonspor her zaman rakiplerinden daha üstün oynadı ama son maçlarda arzu ettiği neticelerle maçları tamamlayamadı. Sevindirici taraf Trabzonspor çok gol pozisyonuna giriyor. Ancak girdiği pozisyonların birçoğunu golle sonuçlandıramıyor. Bu da kötü olan taraftır. İyi bir takım girdiği 3 pozisyonda en azından bir tanesine golle sonuçlandırması lazım. Bunda tabi ki bir takım formsuzluklar sebep oluyor, bazen de beceriksizlik, bazen şansızlık. Bu faktörler sonucu Trabzonspor arzu ettiği neticeleri son maçlarda alamadı. Umuyoruz ki bundan sonra şansta, beceride bizim yanımızda olur ve ligde daha iyi neticeler alırız." Kolombiyalı oyuncu Teofilo Gutierrez'in ayrılmak istediği şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:
olmayan beceri dilemiş.komik bu adam. bunlar şenolu da yer, demedi demeyin.geçen yazmıştım.geçen hafta sadri şener hergün demeç veriyordu, gençler birliğini yenmiştik ya ismini parlatıyordu.geçen hafta yazmıitım eğer antep maçı galip olunmazsa konuşmaz diye.yerine kötü polis girer. ahanda çıktı bu hafta hiç demecini görmedim.yerine kötü polis hh girdi...

Mustafa ÖZDEMİR
18.03.2010, 09:40
zor maç olacak .onlar mecbur kazanmak zorunda kazanamazlarsa anadolu 2.şampiyonunu çıkarır...

MARATON_61
18.03.2010, 09:47
bakin usaklar her yörenin bir horozu vardur demi anadolunun tek bir sampiyonu vardir kimdur bu biz onun icin bosa kalem harcayin bursayi sampiyon ilan etmenin bir anlami yok o bastayi onlara yedirmezler

Tangerine Dream
18.03.2010, 09:50
Suat Usta'nın şutunda top Petkoviç'in tam önünde sekiyor, bu kaleciler için zor bir durumdur. Petkoviç'in üst düzey bir kaleci olduğunu ben de düşünmüyorum, ancak insanları bu kadar da kolay lekelememek gerek. Yılmaz Vural'lık yapmanın lüzumu yok.

İHTİLALL
18.03.2010, 10:08
[QUOTE=Badaloğlu;3086099]Veysel ağabey, bence Alanzınho'nun golünde onun sevincine çok fazla futbolcumuzun gitmemesinin tek bir nedeni vardı. O da bir an evvel kendi sahamıza dönüp, oyunun başlamasını sağlamak.Öyle oluncada kalan sürede 2. golü atmak için biraz zamanımız kalır düşüncesidir.

Dikkat et, Burak gol olunca Alanzınho yerine hemen kalenin içine gidip topu filelerin içinden alıp, kendi sahamıza koştu. Yani futbolcularımızın düşüncesi, bir an evvel Alanzınho kendi sahamıza gelsede oyun yeniden başlasa, 2.'yi atsak modundaydı.Burak'ın bu hareketi zaten diğer oyuncular tarafından anında mesaj alınmıştı.

-------------------------
-------------------------

Ahmet, bu gerçek mi,

Yok sa temenni mi?

Normalde,bizim bildiğimiz Tarbzonspor oyuncusu,

Her maçı kazanmak için çıkar..

Maçta mağlup,berabere veya galip,

Her durumda galibiyeti düşünür..

Bu durumda da,Antep maçında son dakikada gol atınca,

Ben hemen, kalan koskoca üç dakikada,

Rakip te ,tam maçı aldım derken golü yemenin şokunu yaşarken,

Üç dakikaya bir gol daha sığdırıp(mesela 1992 yılı,Bakırköyspor-Trabzonspor maçı,dakika 88 1-0 mağlubuz,dakika 89 Czıyo 1-1,dakika 90 Czıyo1-2 galibiz),

"İşte büyük takım" demenin,

Hesabını yaptım..

Futbolcuların ,en azından tamamının,

Benim gibi düşünmediğine inanıyorum..

Not:Bu arada,Jasek Czıyo'ya selamlar olsun...

LazAnisT
18.03.2010, 10:12
Galatasaraylı Arda bizim maça Elazığ depreminde Annesini ve kardeşini kaybeden ve medyadada bolca yer alan KEKO'yla çıkacak.Çocuğun trajedisini herkes görmüştür.Taraftarlarımızdan ricam bu küçük çocuğu onure etmeleri ve yaşadığı trajediyi atlatmakta birazda olsa ona yardımcı olmalarıdır.

Lütfen bu konuda duyarlı olalım.

ozcan_asanoglu
18.03.2010, 10:18
Avni Aker, arda'nın veya Gs'nin şov yeri olamaz. buna izin verilmemeli. Keko'ya biz sahip çıkarız o ayrı..gerekirse umut'un veya arda ile birlikte umut'un elinde sahaya çıksın. ama sadece gs forması ile olmaz. bizim sahamızda oluyorsa bu iş TS forma veya atkısı vs olmalı. biz gs nin pilot takımı veya kardeş takımı değiliz..

playa
18.03.2010, 10:20
Bu yunus yıldırım geçen sene gs maçında bizi yakan hakem değilmiyidi

Süleyman Eruyar
18.03.2010, 10:28
Galatasaraylı Arda bizim maça Elazığ depreminde Annesini ve kardeşini kaybeden ve medyadada bolca yer alan KEKO'yla çıkacak.Çocuğun trajedisini herkes görmüştür.Taraftarlarımızdan ricam bu küçük çocuğu onure etmeleri ve yaşadığı trajediyi atlatmakta birazda olsa ona yardımcı olmalarıdır.

Bu konuya bende dikkat çekmek istiyorum, Lütfen olaya Arda' nın şovu gözüyle bakmayalım,
Lütfen, Alkışlayalım..

LazAnisT
18.03.2010, 10:30
Avni Aker, arda'nın veya Gs'nin şov yeri olamaz. buna izin verilmemeli. Keko'ya biz sahip çıkarız o ayrı..gerekirse umut'un veya arda ile birlikte umut'un elinde sahaya çıksın. ama sadece gs forması ile olmaz. bizim sahamızda oluyorsa bu iş TS forma veya atkısı vs olmalı. biz gs nin pilot takımı veya kardeş takımı değiliz..Çok haklısın ben bunu düşünememişim.Buna kesinlikle izin verilmemeli.Hatta gerekirse polis bile müdahale etmeli.Hatta böyle birşey olursa taraftar sahaya inip Ardanın elinden çocuğı alıp bizden birinin elinden tutturulmalı,üzerindeki forma çıkartılıp Tranzonspor forması giydirilmeli.

Mustafa ÖZDEMİR
18.03.2010, 10:55
Avni Aker, arda'nın veya Gs'nin şov yeri olamaz. buna izin verilmemeli. Keko'ya biz sahip çıkarız o ayrı..gerekirse umut'un veya arda ile birlikte umut'un elinde sahaya çıksın. ama sadece gs forması ile olmaz. bizim sahamızda oluyorsa bu iş TS forma veya atkısı vs olmalı. biz gs nin pilot takımı veya kardeş takımı değiliz..
haklısın kardeş.arda gitsin şovunu samiyende yapsın...

magicyattara
18.03.2010, 10:55

Bunu duygu sömürüsüne/şova döktükleri çok açık.
Keko'ya sahip çıkacaksan,haftaya fb maçında tutar elinden çıkarırsın kendi sahana..
Katlıyorum sana..
Avni Aker'de gs şov yapamaz.

Süleyman Eruyar
18.03.2010, 11:01
Bunu duygu sömürüsüne/şova döktükleri çok açık.
Keko'ya sahip çıkacaksan,haftaya fb maçında tutar elinden çıkarırsın kendi sahana..
Katlıyorum sana..
Avni Aker'de gs şov yapamaz.

Murat abi kimseye pek şaşırmadım da, senin açıklamana şaşırdım,

daha akl-ı selim bir açıklama bekliyordum doğrusu,

magicyattara
18.03.2010, 11:05
Murat abi kimseye pek şaşırmadım da, senin açıklamana şaşırdım,

daha akl-ı selim bir açıklama bekliyordum doğrusu,

Tribünlerimizin 3 istanbulluya tepkileri çok açıkken,Trabzon'da bir depremzede çocuğa gs forması giydirip sahaya çıkarmanın manası nedir.

İHTİLALL
18.03.2010, 11:05
Çok haklısın ben bunu düşünememişim.Buna kesinlikle izin verilmemeli.Hatta gerekirse polis bile müdahale etmeli.Hatta böyle birşey olursa taraftar sahaya inip Ardanın elinden çocuğı alıp bizden birinin elinden tutturulmalı,üzerindeki forma çıkartılıp Tranzonspor forması giydirilmeli.

Ya Süleyman,çok doğru tabi Arda'nın davranışı da,

Trabzon'da,

Avni Aker'de,

Her yer bordo- mavi iken,

Bizim evimizde ,bu rol neden Arda'da?..

Arda ,Kekô'ya jest yapacak ise,kaç gün oldu deprem olalı,atlar giderdi Elazığ'a,Revna Demirören gibi..

Ya da Ankaragücü maçında ağırlardı Keko'yu,

Ya da bu haftadan sonraki maçında ağırlardı..

"Milli damat" ,"ailenizin yıldız futbolcusu" modunda pazarlanan bu arkadaşın,bu işi Avni Aker'de yapması,

Yönetim kurulumuzun ,Elazığ depremine en ciddi ve çok yardım yapan spor kulübü ibaresini taşımasına rağmen,

Biraz "şov" kokuyor ,sanki..

Keko'nu gs li olduğunu da biliyorum,ama kesmez,

Keko önce ,ev yardımı için bi Sadri beyin elini öpmeli mesela..

1986 da BJK nin ,Avni Aker'de attığı şampiyonluk turunu hala hazmedememiş biri olarak,

Mabedimizde iyi ,ya da kötü ne yapılırsa yapılsın,

Başrolllerde, bizim olmamız gerektiğine inanıyorum..

nbay
18.03.2010, 11:07
TRABZONSPOR MAVİ, GALATASARAY SARI FORMA GİYECEK

Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanacak olan kritik derbi öncesi geri sayım sürerken, iki takımın giyeceği formalarda netleşti. Bordo - mavili yetkililerden alınan bilgiye göre, Trabzonspor'un sahaya düz mavi formayla çıkacağı, Galatasaray'ın ise kolları kırmızı çizgili olan sarı formayı giyeceği belirtildi. Bu arada sarı - kırmızılı kulübün Cumartesi günü Trabzon'a geleceği öğrenildi.

18.03.2010
Kaynak : DHA
galatasarayın sarı düz forması varmıydı yaw:S
öncedn iki takımında ne forma giyeceğinin belli olması enteresan doğrusu.. ne kadar doğru çıkar bilinmez ama düz mavi ile çıkmamız yerine uzun zamandır giymediğimiz çubuklu forma beyaz şort kombinasyonunu yeniden denemeliyiz..

TuAF2007
18.03.2010, 11:11
şeytan şu maçta ardanın koca kafasını bombardımana tut,aklı bi başına gelsin diyor ama... biz cinconlu gibi ezik taraftar değiliz.

Süleyman Eruyar
18.03.2010, 11:13
Tribünlerimizin 3 istanbulluya tepkileri çok açıkken,Trabzon'da bir depremzede çocuğa gs forması giydirip sahaya çıkarmanın manası nedir.

Abi, bilmem izledin mi, ben keko' yu basından çok izledim, zaten basında ona çok ilgi gösterdi, mezar başında nasıl ağladığını gördüm, daha sonra Deniz Baykal kucağında Arda Arda diye tutturmasını gördüm,
Ntv Kanalıda, Arda'ya bu olayı anlattı, Arda ilk orda duydu,
böyle bir düşünce ortaya çıktı o an,
Gerçekleşeceğini duyunca çok sevindim,
Keko adına,

bu olayda bile hala üstümüzdeki formaları düşünmek, bize yakışmaz,
ne olmuş, 5-6 yaşındaki çocuk Galatasaray formasıyla sahaya çıkmış,
Çıksın, mutlu olacaksa bende Galatasaray forması giyerim o gün,
ne kaybederim, Trabzonluluğum ortadan mı kalkar,
Lütfen burada söylemleri ciddiye alınan kişiler, daha sağduyulu düşünsün,

Orhan Aydın
18.03.2010, 11:15
Bende takıldım Keko konusuna; Fener maçında yapsana, dünyanın sayılı derbisinde hatta dünyanın tek derbisinde.

ozcan_asanoglu
18.03.2010, 11:17
Bizim sahamızda gs'nin şov yapmasını makul görüp alkışlamamızı talep etmek de neyin nesi anlayamadım...isteyen istediğini alkışlar..isterseniz bir gs bayrağı da alıp sallayın keko için..

umut ve arda ellerinden tutsa ve sahaya çıksalar, Keko'da da gs ve TS ile ilgili birer forma, bayrak vs olsa fena olmaz mı...budur tek dediğimiz..

tek başına arda şov yapacak biz alkışlayacaz...yook yaaav....hepimiyiz keko'yuz gerekirse, kampanya başlatalım herşeyi yapalım ama sahamızda gs'ye şov yaptıracak kadar da kek'o olmamalıyız....

TuAF2007
zaten şu gs taraftarı kadar geri bir taraftar yok şu dünyada ya.arda ne yaptıda Türk futboluna yok sen avrupada oynarsın,yok sen dünya starısın,yok seni liverpool istiyor. yaa adamı londroda nike mağazasının Türk formalarının satıldığı yere bi fotoğrafını koymuşlar. neymiş adam dünya starı. adamlar reklam amaçlı her ülkenin topçusunu koymuşlar. napsalardı sümüklü servetimi koysalardı. madem süperstar neden milli takımda adam gibi oynayıp götürmedi bizi dünya kupasına... gs de k*pek gibi oyna.milli takımda yürü. HAYDİ TRABZONSPOR GÖSTER BÜYÜKLÜĞÜNÜ EZ ŞU cinconu...

Tangerine Dream
Küçük masumun yaşadığı dramı iyice şova dönüştürdüler. Yazık.

Murat Erdem
18.03.2010, 11:18
Depremzede duyarlısı Arda'nın saha da çaktırmadan atacağı tekme, basacağı tabanlarda, hakem bey'in gözüne daha bir masum gözükecektir. Belki bu sefer Keko'nun hamisi Arda'nın elini sıkmak yetmeyecek ve Büyük deprezede duyarlısı Arda'nın eli de öpülecektir hakem bey tarafından.

Deprem olalı neredeyse bir ay oldu. Arda efendinin duyarlılığı Trabzon deplasmanına denk gelip, vuku buluyor...

İnceci Bizans...ince ince çalışıyor.

İHTİLALL
18.03.2010, 11:19
Abi, bilmem izledin mi, ben keko' yu basından çok izledim, zaten basında ona çok ilgi gösterdi, mezar başında nasıl ağladığını gördüm, daha sonra Deniz Baykal kucağında Arda Arda diye tutturmasını gördüm,
Keko adına,

Süleyman,

Sen yaşını başını almış bir kardeşimizsin..

Ama bizim ve yüzbinlerce ailenin,küçük çocukları var..

Ömrümüz bu üç namussuzların,propagandasına pratoner olmakla geçiyor..

Çocuklarımızın,gs li Arda'yı "idol" olarak almasını istemiyoruz..:o

el_conquistador
18.03.2010, 11:20
Cogu Trabzonspor taraftarinin bu forumda gösterdigi tek büyüklük, komplekslerinin büyüklügü, baska birsey degil... Gercekten yazik.

Gizadam34
18.03.2010, 11:25
Gs maçında taraftarımızın tutum ve davranışı nasıl olacak acaba. Bol tuzlu çekirdeğin üzerine soğuk su mu deneyecekler ?

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Tangerine Dream
18.03.2010, 11:28
Bu olaydan yine biz zararlı çıkacağız, yaşanacakları şimdiden tahmin etmek zor değil. Şimdiden görüş olarak ikiye ayrıldık, maç günü tribünlerde de aynısı yaşanacak ve bir kısmımız bu olayı protesto edecek. Bize çamur atmak için tetikte bekleyen bir kısım kalemşör ve program yapımcısı da Trabzonspor seyircisinin küçük bir depremzedeye bile tahammülünün olmadığını yazıp çizecek. Ama kulübümüzün Elazığ'a yaptığı yardımlardan söz bile etmeyecekler.

Niye bu tür olayların içinde hep biz oluyoruz yahu, git kendi stadında yap şovunu koca kafalı Arda!

nbay
18.03.2010, 11:28
bir maça mahsuz çekirdek yasaklansın stadda bakalım nasıl olacak

Süleyman Eruyar
18.03.2010, 11:33
Süleyman,

Sen yaşını başını almış bir kardeşimizsin..

Ama bizim ve yüzbinlerce ailenin,küçük çocukları var..

Ömrümüz bu üç namussuzların,propagandasına pratoner olmakla geçiyor..

Çocuklarımızın,gs li Arda'yı "idol" olarak almasını istemiyoruz..:o

Veysel abi, ben bu konuda Arda Turan' nın idol olup olmamasını inan hiç düşünemiyorum,

ve eğer bu olayda, birileri kazanç sağlayacaksa da , Trabzonsporun da bu kazançtan nasibini alacağını düşünüyorum,

ama dedimya ben olayın o tarafında değilim,

oradaki bir çoçuğun dileğinin gerçekleşmesini istiyorum

Ayrıca,

Teo Teo diye tutturan çocuklar olmuyorsa,
Trabzonspor sesi doğudan çok yükselmiyorsa
sorumlusu tek ben değilim,

İHTİLALL
18.03.2010, 11:34
Cogu Trabzonspor taraftarinin bu forumda gösterdigi tek büyüklük, komplekslerinin büyüklügü, baska birsey degil... Gercekten yazik.

Evet,kompleksim var..

Statükonun,hatta bizzat devletin,

Üç şımarık ve züppe güruhuna kompleksim var..

O üç güruhun içi,

Beni öteki yapan,

Ama benim ayağımın kiri olamayacak bir yığın tarafından dolduruluyor..

Bu kadarda iddialı yazıyorum,belki ilk kez..

Onların,varlık şekillerine bile karşıyım..

Onlara gazete,tv yayını,dergi,forma satılacak diye,

Bir zamanlar duyenleri benim şehrimi,

Bu gün kü,Diyarbakır'dan farksız ilan etmişlerdi de,

Asıl komleksli o üç güruh,

Gerçeği bildiği halde,

Hepsi askerde bunu gayet iyi öğrendiği halde,

Sırf takımları Avni Aker'de perişan oluyor diye,

He he,orası Trabzon,bunlar canavar deyip,neredeyse A.Aker'de maç yapamaz olmuştuk,cezalar yüzünden..

Hayır,hasanat yapacaklarsa,

Bütün Türkiye onların işgalinde,

Gitsin istedikleri yerde yapsınlar..

80 i onların,

Biri bizim!

Mabedimizi kirletemezler,buna bizim yönetimimizin bile gücü yetmez..

Sinirlendim şimdi..:mad:

Orhan Aydın
18.03.2010, 11:35
Süleyman abi, o çocuğun dileğinin gerçekleşmemesi gibi bir amacımız yok ki.Fener maçında seyircisiniin önünde toplasın +'ları.

mehmet yıldırım
18.03.2010, 11:37
bence ;

bu maçtan iyi bir sonuç almak istiyorsak

1) kadro şöyle olmalı

-----------------onur-----------------

ömer-------song-------egemen-----cale

-------serkan------------selçuk---------

----alanzinh---colman------gabriç------

---------------burak-------------------

2) geri dörtlüye orta sahayı geçme yasağı konulmalı,egemenin her kornerde rakip cezaalanına girmesi önlenmeli,çünki geriye hızlı dönemiyor...

3) her ne kadar çok klas olmasa da takımdaki santraforlardan en iyisinin burak olduğunu düşünüyorum...teofiloyu bisürü idmanda çiftkalede izledim..bu adam sezon sonu yolcudur,işin uyum süreci ile alakası yok

4) alan ve gabriç ara ara yer değiştirebilir...

5) maça bu şekilde başlayıp skora göre yerinde değişillikler yapılabilir

Tangerine Dream
18.03.2010, 11:42
3) her ne kadar çok klas olmasa da takımdaki santraforlardan en iyisinin burak olduğunu düşünüyorum...teofiloyu bisürü idmanda çiftkalede izledim..bu adam sezon sonu yolcudur,işin uyum süreci ile alakası yok

İdmanlarda gördüklerini yazar mısın, Mehmet, Teo'dan bize fayda yok mu diyorsun yani?

Hamravat
18.03.2010, 11:43
gecen hafta, antep in trabzona hep ters geldiğini sçyleyip dikkat cekmiştim, genelde anteple maclar hep beraber biter, gollü bir galibiyet her iki takımdan da hatırlarmıyorum,

galatasaray içinde öyle, adamlar içerde dışarda kazanıyorlar, ama şenol hoca şunu unutmamalı ki, alınacak bir galibiyet sessiz ve derinden şampiyonluk yarışına bir kenarından ortak olmak demek, olmak yada olmamak, bu hafta avni akerde bunu görecez. trabzona başarılar..

ESER
18.03.2010, 11:48
bu mac alinirsa tekrar potaya girebiliriz, bu hafta ve bir dahaki hafta rakiplerin puan kaybetmesi de muhtemel, sampiyon olamiyorsak da bu maci alip en azindan bu iddanin icinde olmaliyiz sonuna kadar..

mehmet yıldırım
18.03.2010, 11:50
İdmanlarda gördüklerini yazar mısın, Mehmet, Teo'dan bize fayda yok mu diyorsun yani?
...son derece ağır ,koşusu yavaş ve şutları zayıf...gördüğüm bu...günümüz futbolunda da top cambaz olsan ,hızlı değilsen yıldız olma şansın yok...isaac ı 500.000 euro ya manisaya verip 3.5 milyon dolara fatih tekkeyi değil de teofiloyu transfer etmek tomas jun faciasını şeddeli olarak yaşamak değilde nedir ??? tavsiye ile futbolcu mu alınır...bilmem..inşallah ben yanlış söylüyorumdur da bu teofilo süper ligi kasıp kavurur...bundan tabiki en çok bizler seviniriz...ama bence isaac buna 5 çeker

Hamravat
bir maça mahsuz çekirdek yasaklansın stadda bakalım nasıl olacak

trabzon-eskişehir macını izledim avni akerde, ben acıkcası bir diyarbakırlı olarak oranın ambüasını farklı bilirdim, ama maratona göre sag kale arkası cok zayıfta sol kale arkasının bir köşesi dışında türbünlerde hareket yok. he bir ayrıntı daha atılan küfürler hakketten cok orjinaldi :)

söz konusu cekirdekten bizde de 5-6 paket vardı, sanki her bilet alana 2 paket cekirdek bedava mantıgı gibi hissettim, yaw arkadaş oda tuzlumu tuzlu insanın canı cekmiyor degil hani:rolleyes:

avni akerde 30 tl maratona verip 90 dk cekirdek yiyerek mac izleyecegimi daha önce hiç tahmin etmezdim,

arkadasın dedigi belki bazılarımıza komik ama, yani stadın içine sokmamak lazım, nasıl ki bizim türbünlerden atılan taşlar skoru etkliyorsa, o türbünlerde yiyilen cekirdekte oradaki ambüansı minimum seviyeye cekiyor, katılıyorum bu mesaja

Burçak
Bu konudan bende rahatsızlık duyuyorum açıkcası. Trabzonda Showa dönüştürmeye çalışacaklar işi.
Zaten yakışanı çocuğu kendi statlarında ağırlamaktır.

Tangerine Dream
18.03.2010, 11:56
...son derece ağır ,koşusu yavaş ve şutları zayıf...gördüğüm bu...günümüz futbolunda da top cambaz olsan ,hızlı değilsen yıldız olma şansın yok...isaac ı 500.000 euro ya manisaya verip 3.5 milyon dolara fatih tekkeyi değil de teofiloyu transfer etmek tomas jun faciasını şeddeli olarak yaşamak değilde nedir ??? tavsiye ile futbolcu mu alınır...bilmem..inşallah ben yanlış söylüyorumdur da bu teofilo süper ligi kasıp kavurur...bundan tabiki en çok bizler seviniriz...ama bence isaac buna 5 çeker

Teşekkürler. Teo'dan tek forvet olmaz diyorsun. Umut'la da ikili olamayacaklar gibi gözüküyor izleyebildiğimiz kadarıyla. Birkaç 90 dakika ardarda şans bulur umarım, bekleyip göreceğiz bakalım.

magicyattara
18.03.2010, 11:58
Keko adına,

Keko'nun yaşadığı dramı Allah kimsenin başına vermesin.

Yalnız burda sistemli olarak kafalara sokturulan bir şey var.."Keko gs'li" vurgusu özellikle yapılıyor.
Yıldırım Demirören'in eşi,deprem bölgesine gidip bu çocuğu kameralar önünde sarıp sarmalıyor,hediyeler veriyor,sonra da arkasında ismi yazan bir bjk forması hediye ediyor..Keko formayı almıyor..
Ben gs'liyim diyor..

Şimdi aynı gs'li Keko,Trabzon'da gs formasıyla,gs kaptanının elini tutup sahaya çıkacak...
Anadolu'ya önderlik yapmış bir takımın mabedinde,yıllardır beyinlere enjekte ettikleri İstanbul takımı sempatizanlığını şova dönüştürecekler.
Hem de Keko'yu kullanarak yapacaklar bunu..Kimbilir Trabzon'da kaç çocuk Keko'ya imrenip gs'ye gönül verecek..

Lafımız Keko'ya değil yani,Keko'yu kullanan gs'ye..

Avni Aker,İstanbul'un 3 sülüğünün şov yeri olamaz..1 hafta sonra kendi sahalarında fener maçı var.O maç dururken Keko'nun Trabzon'da ne işi var..

mehmet yıldırım
18.03.2010, 12:00
Şimdi aynı gs'li Keko,Trabzon'da gs formasıyla,gs kaptanının elini tutup sahaya çıkacak...
.

...kendş sahalarındaki maçta yapsınlar bunu...eğer böyleyse,kabul edilecek bi durum değildir...

magicyattara
18.03.2010, 12:01
gecen hafta, antep in trabzona hep ters geldiğini sçyleyip dikkat cekmiştim, genelde anteple maclar hep beraber biter, gollü bir galibiyet her iki takımdan da hatırlarmıyorum..

Çok var..5-0,5-1,6-2,3-2,2-5 gibi bol gollü Antep maçlarımız vardır..:)

mustafakaya
18.03.2010, 12:13
sebebi yok. sadece kazanacağımızı düşünüyorum. nadiren içime doğan bir histir.

mustafakaya
18.03.2010, 12:15
1452 trabzonspor yaklaşırken.

mustafakaya
18.03.2010, 12:15
1453. mesaj. trabzonsporun istanbulu fethi.

Süleyman Eruyar
18.03.2010, 12:18
Murat abi, ayrıldığımız yer burası zaten,
Ben bu olaydan sonra çocukların Galatasaray'a yöneleceğini düşünmüyorum,
Ben İstanbul da doğdum, büyüdüm,
Trabzon gibi değil buralar,
Yenildiğiniz zaman etrafta hayat devam eder,
Mahallede kazanan illaki birileri vardır
Propogandanın en büyüğü yapılır,
Yollarda Fenerbahçe marşları çalar,
Şampiyonluk geceleri siz uyurken, biz kutlamaları dinleriz sabaha kadar, silah sesleri orada olduğu gibi burada da sürer evimizin önünde,
ama ben çocukken hiç vazgeçmedim bu sevgiden,
şimdi, Trabzon da
benden daha fanatiklerin bulunduğu şehirde,
"Şov dediğiniz olaya" bence kimse papuç bırakmaz..
bırakanlar, zaten bıraksın..

Gizadam34
18.03.2010, 12:21

o maça gs li amigo arkadaşlarımla ts atkımla maraton tribüne gitmiştim. polisler gülmüştü deli bu diye. sahada 11 ruhsuz vardı bizden. ezile ezile yenildik. aradan bi kaç yıl geçince telegol de o maçla ilgili iddialar çıktı. fenerli bi iş adamı oktay derelioğlu aracılığıyla gs yi yenmemiz için bizimkilere para getirmişti. tel konuşmaları ile de onayladı oyuncular. ama üstü kapatıldı sonra. anlamadığım o parayı alıp neden fark yedikleri idi..

mehmet yıldırım
18.03.2010, 12:28
Çok var..5-0,5-1,6-2,3-2,2-5 gibi bol gollü Antep maçlarımız vardır..:)
askerden izine geldiğimde trabzon-antep maçına stada gitmiştim,95 senesiydi sanırım...antepi 7-1 yenmiştik,son golude abdullah ercan attıydı...çuval işi de gol kaçımıştık...hey gidi günler hey

matalar
18.03.2010, 12:29
o maça gs li amigo arkadaşlarımla ts atkımla maraton tribüne gitmiştim. polisler gülmüştü deli bu diye. sahada 11 ruhsuz vardı bizden. ezile ezile yenildik. aradan bi kaç yıl geçince telegol de o maçla ilgili iddialar çıktı. fenerli bi iş adamı oktay derelioğlu aracılığıyla gs yi yenmemiz için bizimkilere para getirmişti. tel konuşmaları ile de onayladı oyuncular. ama üstü kapatıldı sonra. anlamadığım o parayı alıp neden fark yedikleri idi..

iyide benim bahsettiğin sene fenerle biz yarışıyorduk.
fener yenmemiz için bize niye para versin.gs ye verir bizi yensin diye

matalar
18.03.2010, 12:41
bu hafta gs yi yenmek onlara çelme takmayı o kadar çok istiyorumki.
bu ligin en soysuz takımı bunlardır.ayıdan post olmaz bunlardan ne dost ne de adam olmaz.

Mahmut Keleş
18.03.2010, 12:57
bu ligin en soysuz takımı bunlardır.ayıdan post olmaz bunlardan ne dost ne de adam olmaz.

mükemmel... sonuna kadar katılıyorum...

Hamravat
18.03.2010, 13:02
askerden izine geldiğimde trabzon-antep maçına stada gitmiştim,95 senesiydi sanırım...antepi 7-1 yenmiştik,son golude abdullah ercan attıydı...çuval işi de gol kaçımıştık...hey gidi günler hey

valla ben o kadar eskiyi bilmiyorum :)

2009-2010 0-0 / 1-1
2008-2009 1-1 / 2-3
2007-2008 3-2 / 1-1
2006-2007 1-2 / 2-0
2005-2006 2-0 / 2-0
2004-2005 0-0 / 3-2
2003-2004 3-0 / 2-1
2002-2003 2-1 / 0-0
2001-2002 2-1 / 2-5

son 9 yıl ki macları vereyim kaynak lig tv

6 beraberlik, 9 mac trabzonun 3 mac antep

hocam sizin dedigin 90lı yıllar o meşhur apo,ogun,tolunay,şota,arçil,hami,lemi vs o kadro ile 90-96 jenerasyonu sanırım, ne günlerdi :)

Gizadam34
18.03.2010, 13:10
iyide benim bahsettiğin sene fenerle biz yarışıyorduk.
fener yenmemiz için bize niye para versin.gs ye verir bizi yensin diye

aynı maçtan bahsetmiyoruz. söylediğin maçı az önce ligtv verdi zaten. ters ayakta yakalanıyor kaleci.. şike sanmam yapıcağını..

ESER
18.03.2010, 13:10
bu dumenden sovlara da uyuz oluyorum, keko yu koluna takip millete sov yapacagina, o keko nun gelecegine yatirim yap. gecen gun bilgin gokberk cok guzel soyledi bu sov vari acitasyonlar hakkinda ., golu atan futbolcu yok bu golu mehmetcik vakfina armagan ediyorum, yok bu golu depremzedelere armagan ediyorum zart zurt.. napalim kardesim senin golunu selamini.. yenilir mi icilir mi o gol.. cok seviyorsan onemsiyorsan ver bakalim uc kurus, o zaman gorelim duyarliligini.. gecin bu kolpa isleri.. keko yu koluna tak.. vallah gardas cok uzulduk ayaklari yap,sonra kekoya yol ver gitsin koyune, cakma messi yer elmasi efsane olsun.. milletin kanini bari somurmeyin serefsizler

Adem Erdoğan
18.03.2010, 13:21
Antep'e kupada bir maç kaybetmiştik yıllar önce, preko johnson'ın onlarda olduğu zaman olması lazım, stadda elektrikler gitmişti. Çok gollü geçmişti o maç skorun ne olduğunu hatırlamıyorum yalnız elenmiştik.

mustafadinç
18.03.2010, 13:24

Maçı yumuşatmak için taraftarın konsantresini başka yönelere çekmek için tertiplenmiş İstanbul medyasının tertiplediği bir senaryodan başka bir şey değil geçen hafta sami yen de neden uygulanmamış bu senaryoda Trabzonda yapılıyor soruyorum sizlere bu oyuna gelmeyelim ve eğer mutlaka bu çocuğa yardım edilecekse bizim futbolcularımız çıksın bizim sahamızda gs shov olamaz ıslık yuhalama hepsi serbest uymayın bunlara tam o resimler çekilirken yıkılsın stad Şampiyon Trabzon diye
diye yıkılsın.

mustafadinç
18.03.2010, 13:26
peki bu videodakilere ne demeli

magicyattara
Murat abi, ayrıldığımız yer burası zaten,
Ben bu olaydan sonra çocukların Galatasaray'a yöneleceğini düşünmüyorum,
Ben İstanbul da doğdum, büyüdüm,
Trabzon gibi değil buralar,
Yenildiğiniz zaman etrafta hayat devam eder,
Mahallede kazanan illaki birileri vardır
Propogandanın en büyüğü yapılır,
Yollarda Fenerbahçe marşları çalar,
Şampiyonluk geceleri siz uyurken, biz kutlamaları dinleriz sabaha kadar, silah sesleri orada olduğu gibi burada da sürer evimizin önünde,
ama ben çocukken hiç vazgeçmedim bu sevgiden,
şimdi, Trabzon da
benden daha fanatiklerin bulunduğu şehirde,
"Şov dediğiniz olaya" bence kimse papuç bırakmaz..
bırakanlar, zaten bıraksın..

8 yaşında ki kızımı maçlara götürüyorum şartlar uygunsa,3 yaşında ki oğlumla karşılıklı bordo-mavi çekiyoruz..
Geçen gün kızım sınıfta kendisiyle birlikte 2 kişinin Trabzonspor'u tuttuğunu söyledi..Baba dedi sınıfta herkes feneri,gs'yi,bjk'yi tutuyor.
24 şubat ilkokulu burası yahu..Trabzon'un göbeği,Trabzon Lisesi'nin karşısı..

Televizyonlarda 3 sülüğün ezildikleri maçları izletmeye çalışıyorum çocuklara..Galip gelip,spikerlerin yeri göğü inlettiği maçlarını izletmiyorum..
Propaganda her yerde devam ediyor..
Başbakan,deprem sonrası hastanede ziyaret ettiği Elazığ'lı çocuğa hangi takımı tuttuğunu soruyor..Aldığı cevap,istanbul takımlarından biri oluyor..

Bir Trabzonlunun/Trabzonsporlunun çocuğu Trabzonspor'u tutmalıdır..Çocuklar kolay etkilenirler ve bir takıma gönlünüzü çocukken verirsiniz..
Bu açıdan bakıldığında ortada bir gs propagandası olduğu açıktır..

Zaten tüm spor programları 3 istanbulun renklerini gözümüze sokup duruyor.Bu ortamdan bir çocuğun etkilenip bunların taraftarı olması oldukça kolaylaşıyor..

Bunlar yetmezmiş gibi bir de depremzede bir çocuğu Trabzon'da sahneye çıkarmak da ne demek oluyor..

Mustafa ÖZDEMİR
millet neyi tartışacağını şaşırmış:D...

mustafadinç
18.03.2010, 13:27
keko işi başka maça kalsın çünkü bu maç biraz faklı olacak.

Hamravat
18.03.2010, 13:31
SON 13 LİG MAÇI

Galatasaray ile Trabzonspor arasında ligde yapılan son 13 maçta alınan sonuçlar şöyle:

2003-2004 Galatasaray - Trabzonspor: 1 - 2
Trabzonspor - Galatasaray: 2 - 4

2004-2005 Trabzonspor - Galatasaray: 0 - 1
Galatasaray - Trabzonspor: 0 - 2

2005-2006 Galatasaray - Trabzonspor: 4 - 1
Trabzonspor - Galatasaray: 1 - 1

2006-2007 Trabzonspor - Galatasaray: 3 - 1
Galatasaray - Trabzonspor: 2 - 1

2007-2008 Trabzonspor - Galatasaray: 0 - 1
Galatasaray - Trabzonspor: 1 - 0

2008-2009 Trabzonspor - Galatasaray 2-2
Galatasaray - Trabzonspor 3-0

2009-2010 Galatasaray - Trabzonspor 4-3
Trabzonspor - Galatasaray ?-?

8 kez galatasaray galip gelmiş
3 kez trabzonspor galip gelmiş
2 mac berabere

kagıt üzerinde zor bir mac olacak,

Recep Alkan
18.03.2010, 13:32
http://www.facebook.com/video/video.php?v=101773219858554&ref=nf

Bakmanızı öneririm :)

Ailecek futbolcular...

mustafadinç
18.03.2010, 13:33

eyvallah helal olsun sana aynen hatta % 100000000 fazla katılıyorum çok doğru şeyler bunlar...

takacan
18.03.2010, 13:37
O 3-0'lık maçı çok net hatırlıyorum. Gayet güzel oynayıp alakasız şekillerde goller yemiştik. Zaten Arda'nın can havliyle orta yapmak için sıfıra yakın yerden vurduğu topun gol olması bütün oyun temposunu bozmuştu.

Adem Erdoğan
18.03.2010, 13:40
O 3-0'lık maçı çok net hatırlıyorum. Gayet güzel oynayıp alakasız şekillerde goller yemiştik. Zaten Arda'nın can havliyle orta yapmak için sıfıra yakın yerden vurduğu topun gol olması bütün oyun temposunu bozmuştu.

Kalede Tolga yok, sağbekte Tayfun yok; o konuda daha rahatız şimdi.:)

diplomat61
18.03.2010, 13:41
Şu an saat 12 den beri lig tvde ts - gs son 10 yilin maÇalrni izliyorum ...:(((( 2 3 maÇ diŞinda galİbİyetimiz yok... Ezici ustunlukleri var...

Umarim bu kara talihi kirariz....

Keramettin
18.03.2010, 13:44
http://www.facebook.com/video/video.php?v=101773219858554&ref=nf

Bakmanızı öneririm :)

Ailecek futbolcular...
Bayan takımına alınsın bu :p

Badaloğlu
18.03.2010, 14:22
Kusura bakmayın ama ben sizin söylediklerinize katılmıyorum.Ama söylediklerinize saygı duyuyorum.3 ezikler istenilen herşeyi yapsın ama bizim büyüklüğümüze laf etmezler genel olarak başarılarıları olduğu için bizden kendilerini üstün görürler.Ama Bursa gibi bir takımda 3 ayda yaptığı başarıyla gelir senin üstüne çıkmak ister..Bursa şampiyon olmasın ama kafada olup 3 eziklere kafa tutsun maç kazansın ama şampiyon olmasın..Bursa şampiyon olursa en önemli olacak olan şeyler..

3-Kaç zamandır şampiyon olamadığımız için (elimizden çalınan şampiyonluklar hariç) bizi 4 büyükten atmaya çalışan medya ligin yeni 4. büyüğü der bunlardan herşey beklenir.
4-Her deplasmana gidip büyük takım geliyor değil normal bir Anadolu takımı gibi karşılanırsın.Bursa giderse yeni şampiyon geldi denir..

Ve daha niceleri...

Kusura bakılacak bir şey yok.Nasılki siz benim fikirlerime katılmıyorsunuz, bende sizin fikrinize katılmıyorum.Ancak bir şey var o da siz benim yazdıklarımı genel olarak yanlış anladınız... Yanlış anladığınız için, yazınızı yanlış bir kurgu üzerine yazmışsınız.

Bakınız yukarda boldladığım kısımda siz zaten 3 ezikleri çok güzel tarif etmişsiniz.3 ezikler istediğini yapsın ama bizim büyüklüğümüze laf etmesinler diyorsunuz.Oysa o 3 ezikler dediğiniz takımlarla biz ne zaman kafaya oynarız? işte o zaman bunların gerçek yüzünü görürsünüz. Hemde basınıyla, MHK'siyle, federasyonuyla birlikte üzerimize gelirler.Yıllardır uyguladıkları yöntem budur.Biz ne zaman kafaya oynarsak, o zaman bu eziklerin gerçek yüzünü görürüz.Sahadaki oyuncusuyla, yöneticisiyle, taraftarıyla özünde 3 ezik'in birbirinden farkı yoktur.

Genel olarak bize karışmazlar ve derlerki: ''bırakın Trabzonlulara karışmayın, zira onlar birbirlerini yemekten bizi göremezler.Ne zamanki güç olur,birlik olur zirveye oynarlar işte o zaman devreye biz gireriz''

Buyurun bu yazdıklarımızın ispatı olarak, bunu bir fotoğrafla belgeleyelim:

http://i1026.photobucket.com/albums/y325/badaloglu/Ezikinittifak.jpg?t=1268914176

Geçmişte neyseler, şimdilerde de aynılar... Sadece pastayı pay ederken sıkıntı yaşıyorlar.Ama çıkarlar ortak olunca yıllar öncesinde olduğu gibi bir araya gelebiliyorlar.

Bursaspor gibi takımların senin deyiminle 3 ayda yaptığı başarılar sayesinde Trabzon'un üzerinde bir kulüp olduğunu iddia etmesi, normal değilmidir? Bütün Anadolu kulüplerinin yayın ihalesinden sonra gözleri fal taşı gibi açılmadı mı? Futbol artık endüstri olmuş, herkes bundan daha fazla nasıl pay alırım? derdindedir.O yüzden geçen 2 senede Sivas'ın şimdilerde Bursa'ın, yarın başka takımların bu şekilde tavır koymaları, havaya girmeleri normaldir.

Ama biz 26 senede şampiyonluğumuzu 10'un üzerine çıkaramadığımız için şu anda en kolay hedef durumundayız.Beşiktaş, bir 5-10 sene şampiyon olmasın bakın bizden beter durumda olurlar.

Zamanında Trabzonsporumuz; İstanbul dükalığına son verdiğinde kimse bizi kaale almadı.Neden? çünkü şampiyonluğumuza tesatüf dediler.Ama bunun tesatüf olmadığını 10 sene içinde 6 şampiyonluk yaşayarak herkese ispatladık.O zaman Trabzon'un gerçek yüzünü gördüler.

Bu sistemde şampiyon takımların şampiyonluklarına düşen hisseleri kadar pay aldıkları doğru, ama bundan 10 sene sonrada biz şampiyon olamazasak ve gene 3 ezik takımlar kendi aralarında bu 10 şampiyonluğu paylaşsa, bu durumda bizim aldığımız pay artmayacaktır, aksine aldığımız para gene düşecektir.Yani, ha Bursa şampiyon olmuş, senin payından biraz azalma olmuş, ha da 10 sene 20 sene daha şampiyon olamamışız, ezikler olmuş... İşte o zaman gene eziklerin payı artacaktır.Seninki senkronize bir şekilde eziklerle birlikte artmayacaktır...

Bursa, benim için sadece semboliktir... Bu isim geçen sene Sivas'dı, bu sene Bursa... Seneye belki Antep, Kayseri, Gençlerbirliği... Bunlar, İstanbul'la yarış içinde olsunlarki, sen direk olarak hedef olma!

Biz, 10 defa da şampiyon olsak bize medyanın bakışı aynıdır, değişmez.Çünkü paranın merkezi, büyük firmaların merkezi, daha doğrusu Türkiye'nin finansın merkezi İstanbul'dur.Dikkat et 3 eziği yöneten başkaların hepsi iş adamı, hatta yöneticileri bile iş adamı.Futboldan gelen kaç tane yöneticileri var???? O yüzden medya ne yazarsa yazsın önemli olan bizim doğrularımızdır.

Trabzon'un 26 sene şampiyonluk görmemesine rağmen Ankara'da, Bursa'da, Kocaelin'de,Bursa'da İstanbul'da nasıl karşılandığını cümle aleme gösterdik.O yüzden bu tip mevzulara çok takılmayalım.Trabzon, Dünya'nın belkide en büyük şehir takımıdır.Büyük takım olabilmek için bir kere şampiyon olmak yeterli olmaz.

evrents
18.03.2010, 14:26
bence ;

bu maçtan iyi bir sonuç almak istiyorsak

1) kadro şöyle olmalı

-----------------onur-----------------

ömer-------song-------egemen-----cale

-------serkan------------selçuk---------

----alanzinh---colman------gabriç------

---------------burak-------------------

2) geri dörtlüye orta sahayı geçme yasağı konulmalı,egemenin her kornerde rakip cezaalanına girmesi önlenmeli,çünki geriye hızlı dönemiyor...

4) alan ve gabriç ara ara yer değiştirebilir...

5) maça bu şekilde başlayıp skora göre yerinde değişillikler yapılabilir
selçuk oynayamaz cezalı diye biliyorum.

Keramettin
18.03.2010, 14:31
eo oynarsa çok iyi olur :D

mehmet yıldırım
18.03.2010, 14:33

Ve daha niceleri...
...senin gibi düşünüyorum...trabzonsporun menfaatleri açısından bursa yada bibaşka anadolu takımın şampiyonluğunu açıkçası istemem.....ama tabiki biz her maçımızı kazanmak için sonuna kadar mücadele ederiz....sonunda bursa şamp olursa da saygı duyarım ama açıkçası duygularım bunu istemiyor...

Mert Zaman
18.03.2010, 14:38
İns Alıcaz Bu Macı

Ömer TOPAL
18.03.2010, 14:40
alıntı yapıp fazla yer kaplamadan BADALOĞLU arkadaşımızın dediğine aynen katılıyorum..Önemli olan bizim doğrularımız...Biz hedefimize dogru ilerleyip başarı ile sonuçlandıralım..bırakalım kim ne yaparsa yapsın...

Keramettin
18.03.2010, 14:41
Ben çok güveniyom valla takıma :D

evrents
18.03.2010, 15:00
Daha pazara çok var zaman da geçmez maç olduğu için :)

m@ss
18.03.2010, 15:03
...senin gibi düşünüyorum...trabzonsporun menfaatleri açısından bursa yada bibaşka anadolu takımın şampiyonluğunu açıkçası istemem.....ama tabiki biz her maçımızı kazanmak için sonuna kadar mücadele ederiz....sonunda bursa şamp olursa da saygı duyarım ama açıkçası duygularım bunu istemiyor...

Bursa'nın şampıyonluğundan en çok TS (maddi ve manevi) olumsuz etkilenir. Trabzonspor'u sıradanlaştıracaktır!

töre61
18.03.2010, 15:06
bu oyun anlayışı ile sanmam ki alalım maçı...Zaten Trabzon'da GS yi ne ara yendik ki...en son ersen martin gökdeniz attıydı da 3-1 yenmiştik...

töre61
18.03.2010, 15:13
ligin en soysuz en yalaka takımına karşı bu kadar negatif olmak da insanı üzüyor...bizi şampiyonluktan etti bunlar...ama biz bunları yenemiyoruz avni akerde...lanet olsun...

lazkopatfaroz
18.03.2010, 15:14
serkan----selçuk---colman

--------alanzinho--------

---umut---------teo-----

Bence maça böyle başlasak baktık olmayacak verim alamadığımız oyuncuyu çıkarıp Gabric ve Burak'ı oyuna alsak iyi olur

m@ss
18.03.2010, 15:14
bu oyun anlayışı ile sanmam ki alalım maçı...Zaten Trabzon'da GS yi ne ara yendik ki...en son ersen martin gökdeniz attıydı da 3-1 yenmiştik...

Galatasaray Denizlispor ile karşılacak olsaydı ,Denizlispor taraftarı ve teknik heyeti bile daha iddalı olurdu bizden...Bu takım ''acı veriyor '' artık....

lazkopatfaroz
18.03.2010, 15:19
Bu maçta oynarsa Alanzinho etkili olacak gibime geliyor. En azından bireysel yetenekleri sayesinde maçın gidişatını etkileyebilir. Teo'nun da oynama vakti geldi sanki.

Mustafa
18.03.2010, 15:23
Yahu bizene bursanın gs nin şampiyonluğundan.Daha ligin bitmesine 8 hafta var.Ne yensek bursa şampiyonluğu garantiliyor nede yenilsek gs.Biz Trabzonsporuz her maçı kazanmak mecburiyetindeyiz.Yok öyle yenilsek iyi olur.Yok yok yok.İllaki yeneceğiz başka yolu yok.

Paksoy
18.03.2010, 15:25
gs ye karşı açık oynamamalıyız, kapanınca hiçbişey yapamıyorlar,kasımpaşa ardından es es maçlarınd a gördük ,şenol güneş e güveniyorum,

ESER
18.03.2010, 15:26
sampiyon olmasak da, medyanin saygin kisilikli futbol bilir kisisi sifatina soktugu kendi tetikcisi y,vsaklarin alayi TS ye kucuk desede, bangir bangir propaganda yapsalarda hatta birgun kume dahi dusse de icimizdeki TS sevgisini kaziyamazlar.. biz bu takimi istanbula ragmen sevmedik mi, peki o zaman onlarin bize goy goy yapmasina yada yapmamasina bu kadar takiliyoruz? biz bu soylemleri onemsedigimiz icin ki bunun uzerine basila basila vurgu yapiliyor.. bu kompleksden siyrilmaliyiz

Paksoy
18.03.2010, 15:27
selçuk cezalımı ?

m@ss
18.03.2010, 15:29
gs ye karşı açık oynamamalıyız, kapanınca hiçbişey yapamıyorlar,kasımpaşa ardından es es maçlarınd a gördük ,şenol güneş e güveniyorum,

Galatasaray defansını öne çekip arkasına top atabilen her takım Galatasaray'ı yendi...

Paksoy
18.03.2010, 15:31
Galatasaray defansını öne çekip arkasına top atabilen her takım Galatasaray'ı yendi...

evet bizdede bu konuda uzman ve hızlı yararlanabilecek oyuncularımız var, gabriç ,umut,alanzınho

m@ss
18.03.2010, 15:33
3) her ne kadar çok klas olmasa da takımdaki santraforlardan en iyisinin burak olduğunu düşünüyorum...teofiloyu bisürü idmanda çiftkalede izledim..bu adam sezon sonu yolcudur,işin uyum süreci ile alakası yokbende bundan korkuyordum...

lazkopatfaroz
18.03.2010, 15:35
3) her ne kadar çok klas olmasa da takımdaki santraforlardan en iyisinin burak olduğunu düşünüyorum...teofiloyu bisürü idmanda çiftkalede izledim..bu adam sezon sonu yolcudur,işin uyum süreci ile alakası yokbende bundan korkuyordum...

Kalitesiz ve yetersiz mi ?

Ömür Karadeniz
18.03.2010, 15:35
bu arada kac gundur aklımda soramıyorum.bmn trabzon bi halısaha organızasyonu fln yapmıyormu yada yapıyorda benm mı haberım yok

m@ss
18.03.2010, 15:38
''evrents'' den alıntı idi...

m@ss
18.03.2010, 15:41
Kalitesiz ve yetersiz mi ?

''evrents'' den alıntı idi...