PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

DNA-TS
15.03.2010, 13:43
arda kesin gol atar. gerisini bilemem.
aynısını dün gs maçını izlerken yanımdakilere dedim.sanki bizim maçlara ekstra motivasyonla oynuyor ne garezi varsa artık.

ahmetto
15.03.2010, 13:49
Lütfen artık Kazanalım.Süper liğin en nefret ettiğim takımı.Ne olur bu maçı alın Futbolcular

Keramettin
15.03.2010, 13:52
Oynasınlar boş verin :D

İlyas Özdemir
15.03.2010, 14:13
milan baros da iyileşti bizdede ne şans var ama:S

Cem Akyüz
15.03.2010, 14:32
Oldukça zor bir maç olacak..ğs moralli bir şekilde gelecek Trabzon'a..Baros'un iyileşmesi kötü oldu golcü oyuncu nerede duracağını iyi biliyor asla boş alan bırakmamak gerek..Kanatları çok iyi tutmamız gerekiyor..ğs nin kanat atakları gerçekten çok etkili...solda mecburen cale önündede Gabric oynamalı..sağ kanat muhtemelen ömer-serkan şeklinde olacaktır..Orta alanda sert futbol oynamalıyız ve devamlı pres yapmalıyız ğs ye rahat oynama şansı verirsek istanbuldaki ilk maçın başlangıcı gibi olur..Zor maç ben kazanacağımıza inanıyorum en azından kaybetmeyiz diye düşünüyorum..Arda'nın bize gol atma şansı umarım bu maçta son bulur

Abd.kalaycı
15.03.2010, 14:33
ya anlamıyorum !!!!!!!
Şampiyonluk şansı olan Gs biz ise rahat olmalıyız tek iddiamız güzel futbol oynamak ama adamlar şen şakrak idman yapıyorlar biz ise kendi kendimizi yiyip bitiriyor stres yapıyoruz sonuçta iddialı olduğumuz dal Ziraat Türkiye kupası bu maçıda rahat bir şekilde güzel futbol oynayarak kazanırsak kendimize güvenimiz elir bu sıkıntı bu stres neden bırakalım rakip stres yapsın sonuçta biz kaybedersek zaten kaybetmiş bir şeyimiz yok ama Gs kaybederse şampiyonluk gider tutunacak bir dalları kaldı stres yapması gereken onlar.

Ümit Tekşan
15.03.2010, 14:41
Bizim önce hakemleri yenmemiz lazım, önceki derbileri göz önüne getirin hakemlerin nasıl yanlı olduğunu görelim. Galatasaraya gelince onları bu kez yeneceğiz.

Abd.kalaycı
15.03.2010, 14:45
Bizim önce hakemleri yenmemiz lazım, önceki derbileri göz önüne getirin hakemlerin nasıl yanlı olduğunu görelim. Galatasaraya gelince onları bu kez yeneceğiz.

Aynen katılıyorum önce ince ince kıyarlar bizi baktılar yine olmuyor bu defa açıktan parçalarlar M.Kamil Abitoğlu örneğinde olduğu gibi.

mustafadinç
15.03.2010, 14:52
Bir kere kaybetmisiz...:cool:

hatırlıyorum tek kale oynamıştık ama 90.dakikada herkes hücum edince Serkan çalık uzaktan uyduruk bir şut atmıştı Allah nasip etmemişti o maçı bize ama bu sefer yeneceğiz.

Gökhan Döner
15.03.2010, 14:57
Bu maça hiç yorum yapmak istemiyorum ve yapmayada hiç niyetim yok.

Barış Çebi
15.03.2010, 15:10
Bu maçı izlemek için bir arkadaşımla beraber istanbul'dan yola çıkıyoruz.Bugüne kadar avni akerde izlediğim hiç bir maçı kaybetmedik.İnşallah bu maçı da kazanırız.

Yağızhan Sağnak
15.03.2010, 15:42
Bu maçı izlemek için bir arkadaşımla beraber istanbul'dan yola çıkıyoruz.Bugüne kadar avni akerde izlediğim hiç bir maçı kaybetmedik.İnşallah bu maçı da kazanırız.

İnşallah abi. :)

Adem Erdoğan
15.03.2010, 15:50
Şu avni aker'de bi bizim yüzümüz gülemedi daha; gördüğüm tek galibiyet anorthosis maçı.

Arda'
15.03.2010, 15:52
0-2 çifte şans

Pro-TS
15.03.2010, 15:53
güzel bir istatistik inş. bozulmaz

m@ss
15.03.2010, 15:56
Trabzonspor'un tüm kalan maçları bu tabloda artık üç ihtimallidir. NOKTA!

peker61
15.03.2010, 15:56
Cinconlu bir teyzemin oğlu var her sene kafamın etini yiyor Allahınızı severseniz bu sene yenin bari bir sene rezil olmayayim ..

KAUNAS
15.03.2010, 16:06
son haftalarda yediğimiz gollere bakın.hepsi aynı. ya colman ya selçuk ya da ortasahadaki bir eleman gereksiz yere topu kaptırıyor sonrasında rakip takım hızlı hücumla sonuca giderek golü atıyor.
böyle bir gol daha yeriz izleyin ve görün

Ümit Tekşan
15.03.2010, 16:09
Cinconlu bir teyzemin oğlu var her sene kafamın etini yiyor Allahınızı severseniz bu sene yenin bari bir sene rezil olmayayim ..

Aynı olay bende de mevcut, bizimkilerde diyor her sene AvniAkerde sizi yeniyoruz yok biz cincona kıyak geçiyormuşuz falan fian.. Ama bu sefer kedi uzanamayacak ciğere... İnşallah hadlerini bildireceğiz... İçimden öyle geçiyorki bu maçı kazanacağız....

Cem Kıran
15.03.2010, 16:09
Yalnız şu var stadımızın zemini şuan hala bozuk olduğunu düşünüyorum.İBB maçında sönük kalan Alanzinho bu maçta da aynı şekilde olabilir.Antep'in zemini güzeldi ve rahat hareket etti.Tabi bu Gs içinde geçerli ama bazı oyuncuları mücadeleci..

serdar avcı
15.03.2010, 16:13
hiç umudum yok, bu futbocular ve şenol güneş büyük maç kazanamazlar,kazanamadılar da.

Fatih Özkan
15.03.2010, 16:31

İnşallah tekrardan uğurlu gelir ayağın (:

dr.ali
15.03.2010, 16:38
kesin alacağız bu maçı sakın merak etmeyin...
Önemli olan bizim inanmamız.

SİNERJİ....

Keramettin
15.03.2010, 16:55
kesin alacağız bu maçı sakın merak etmeyin...
Önemli olan bizim inanmamız.

SİNERJİ....
Katılıyorum :D

SEDAT
15.03.2010, 17:09
- En az 2 tane yeriz gibi , birde şenol hocanın yenilmiyelimde yenmesekte olur taktiğiye oynarsak seyredin o zaman , baros 1 tane atar dikkat edin bizim takımdan kimse için atar diyemiyorum..

Erdal DİLEK
15.03.2010, 17:09
yensek ne oluuur yenmesek ne olur, koyver gitsin. . .

Adem Erdoğan
15.03.2010, 17:24
keşke koyverebilsek, maç günü ve saati geldiğinde bir türlü o sözü söyleyemiyoruz.

Ömür Karadeniz
15.03.2010, 17:25
forvetsiz gsyi gelen gecen yendi.simdi tam kadro bıze gelecekler.sansa ba.arda gecen hafta dinlenmek için bilerekten kart gorup oynamadı.baros atar bize 2 tane doner eskı gunlerıne merak etmeyın

crazyman_61
15.03.2010, 17:32
defans oyuncuları kötü olursa yeniliriz iyi olursa berabere kalırız

Keramettin
15.03.2010, 17:33
İnşallah yeneriz :S :D:D:D

Fatih Özkan
15.03.2010, 17:36
defans oyuncuları kötü olursa yeniliriz iyi olursa berabere kalırız

Çok güzel bir taraftar profili...
Galip gelme olasılığımız yüzde sıfır... :rolleyes:

Keramettin
15.03.2010, 17:40
Çok güzel bir taraftar profili...
Galip gelme olasılığımız yüzde sıfır... :rolleyes:
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Süleyman Eruyar
15.03.2010, 17:41
Hak eden kazansın,

öztürk_61
15.03.2010, 17:44
artık yenmek yada yenilmek fazla bişey ifade etmiyor yenersek seviniriz ama bu sene bile çok şans teptik herkesin bildiği gibi ya kaybettiğimiz puanları toplasak bulunduğumuz noktanın çok yukarısında oluruz geçen sene taraftar olarak bizde oluşan ruh kolay kolay oluşmaz daha tamam bu sene gerideydik ama yönetim şampiyonluk havasını takıma aşılayabilseydi bursa maçı dahil eksiksiz gidebilirdik hem de lider olarak...........

S.DEMİRCİ
15.03.2010, 17:45
koyvermenin bir formülü varsa banada öğret..
inan çok minnettar olurum size...

ThePatriot61
15.03.2010, 17:51
dün ankaragücü macina baktim bi gsli ve bjkli arkadasimla.ücümüz gsin iyi oynamadigini söyledik.gs böyle oynarsa trabzona karsi, 3 puan zor dediler

Keramettin
15.03.2010, 17:54
İyi futbol,taraftar,şans 3'ü yeter ha :D

Barış Çebi
15.03.2010, 18:02
İnşallah tekrardan uğurlu gelir ayağın (:

İnşallah, yıllar boyudur gs li arkadaşların dalgalarına maruz kalmaktan canım çok sıkılıyor. Her sene trabzona maça gelmeye çalışırım istanbulda ikamet eden bir trabzonsporlu olarak bu sene bu maçı seçtim. Son yılların acısını çıkartacak bir sonuç diliyorum.
Gerçi son yıllardaki galatasaray maçlarımızda bariz hakem hataları etkili oluyor,bu sene olmaz inşallah.

Fatih Özkan
15.03.2010, 18:02

Buyrun sizler koyverin!
Ben kale arkasında, galibiyete inandığım için boğazlarım acıyana, sesim kısılana kadar bağıracağım!
Yenilirsek ne mi olur ?
Çok üzülürüm...
En azından inandığım takım uğruna bişeler yapmış olurum...
Ama sizler böyle davranmaya devam edin...
Diğer basiretsiz takım taraftarlarından bir farkınız kalmasın olur mu ?

Cafer Bulur
15.03.2010, 18:11
Mümkün oldugunca defansif bir kadro ile oynamaliyiz.

Antep macindaki gibi kontra yememeliyiz.

Bence maca;

onur
ömer giray egemen cale
selcuk serkan ceyhun gabric
murat tosun teofilo

seklinde cikmaliyiz.

Son haftalarda tel tel dökülen burak ve umut yedek kalmali.

Fatih Özkan
15.03.2010, 18:14
İnşallah, yıllar boyudur gs li arkadaşların dalgalarına maruz kalmaktan canım çok sıkılıyor. Her sene trabzona maça gelmeye çalışırım istanbulda ikamet eden bir trabzonsporlu olarak bu sene bu maçı seçtim. Son yılların acısını çıkartacak bir sonuç diliyorum.
Gerçi son yıllardaki galatasaray maçlarımızda bariz hakem hataları etkili oluyor,bu sene olmaz inşallah.

Bu sefer farklı olacak İnşallah abi...
Benim de arkadaşlarım var GS'li...
Üniversitede, burda okuyorlar...
Ama dalga geçmiyorlar yalan yok (:
Umarım bu sefer yüzünüz güler stadtan çıkarken...

Cengiz Çubukcu
15.03.2010, 18:16
artık yenmek yada yenilmek fazla bişey ifade etmiyor yenersek seviniriz ama bu sene bile çok şans teptik herkesin bildiği gibi ya kaybettiğimiz puanları toplasak bulunduğumuz noktanın çok yukarısında oluruz geçen sene taraftar olarak bizde oluşan ruh kolay kolay oluşmaz daha tamam bu sene gerideydik ama yönetim şampiyonluk havasını takıma aşılayabilseydi bursa maçı dahil eksiksiz gidebilirdik hem de lider olarak...........

Yönetimi bir golcü transferini becerememekle suçlayabiliriz en basitinden, bu hafta yenmemiz bir çok açıdan anlamlı Mustafa ..hem yukarıya yaklaşma hem alttakileri yaklaştırmama adına önemli....

Emrah Akcagöz
15.03.2010, 18:20
Saçma sapan bi kadro ile çıkmazsak iyi olur ama sanırım Şenol hoca g.birliği maçının kadrosunu sahaya sürer..

Ama benim istediğim şu şekilde :

-------------------Onur--------------------

Ömer-------Song---------Egemen-------Cale

Serkan------Ceyhun------Selçuk-------Gabric

-----------------Colman--------------------

----------------Burak (Umut yada Teo)------

Adil ÖZGÜR
15.03.2010, 18:21
Medya Trabzonda Ahmet Suat Hoca yazdı,
Bu denizden bu kadar yağ çıkar diye,

Haberi okuyup ne manaya geldiğini iyi tahlil etmek lazım
Ben bu maçı alamaz demiyorum, ancak kurt hoca Özyazıcının tahliline katılmamak imkansız.

http://www.medyatrabzon.com/images/news/21647.jpg
'Bu denizden bu kadar!'
15 Mart 2010 / 15:20
'Kadro belli'

ThePatriot61
15.03.2010, 18:23
Senol hoca bu kadroyu sürsün sahaya en azindan bi sansimiz olur.

Onur
Ömer Song Egemen Cale

Serkan Selcuk Colman Gabric

Alanzinho
Teofilo

Keitayi ve Ardayi durdurduk mu gs bitmistir. Bu iki oyuncuyu cifte markaj la durdurmaliyiz ayni fb onlara yaptigi gibi.

Emrah Akcagöz
15.03.2010, 18:25
Ömer Aysan son maçta sakatlanmıştı son durumu nedir bilen var mı..?

Mustafa 42
15.03.2010, 18:26
selam arkadaslar benimde hic ümidim yok artik bu kadar vurdum duymaz oynakla hayatta mac kazanilmiyor yani bu sizin bizim hatamiz degil yönetimin hatasi isde bir adam akilli forvet yani birde orta saha oyuncusu almadilar sonuc böylece hüzran oluyor bizler onlardan daha iyi biliyoruz gibi geliyor yani hani bir söz varya görünen köy klavuz istemez diye ayni bizler siz degerli arkadaslar cok cok ama okadar söylediniz fatih alin diye isde sonuc ortada yani ben sahsen bu fitbollan galatasarayi yenemez gibime geliyor yani yenerlersede bir mücize yani bursaya bir kakin yani adamlar ne top oynuyor tikir tikir gidiyorlar bizimkiler ise bereberlige abone oldular isde yine icim karardi neyse hayirlisi olsun bakalim

Keramettin
15.03.2010, 18:37
:cool:
Saçma sapan bi kadro ile çıkmazsak iyi olur ama sanırım Şenol hoca g.birliği maçının kadrosunu sahaya sürer..

Ama benim istediğim şu şekilde :

Ömer-------Song---------Egemen-------Cale

Serkan------Ceyhun------Selçuk-------Gabric

-----------------Colman--------------------

----------------Burak (Umut yada Teo)------
Benim kadromda bu :cool:

metinbay61
15.03.2010, 18:44
gs senelerdir çok bala attığı gollerle bizi yeniyor...hele geçen yılki 3-0 lık maçı kazanırken bu skorla mağlup olduk...

iyi haber gs dünkü ankaragücü maçında bu ballığını kullandı haftaya rahatız:)

şaka bir yana gs beraberlik alsın bizden çok ama çok sevinecektir...burdaki ümitsiz herkesi anlıyorum ama ben haftalardır her maçı izliyorum inanın gs den son maçımız dahil buna daha iyi top oynuyoruz...

Barış Çebi
15.03.2010, 18:48
Çıktığımız maç galatasaray maçı ve bizleri bürüyen havayı gördükçe içim acıyor. Yahu şampiyon olmasak bile biz Trabzonsporun aşığıyız.Bu takım ne halde olursa olsun desteğimiz tam olmalı.
Avni Akerde itici güç kaybolmuş maalesef,eskiden buradan puanla dönenler bayram yapardı şimdi berabere kalan üzülür hale geldi ne yazık ki.
Bazen eski maçlarımıza bakıyorum gol olduğu zaman tribünler inlerdi şimdi kolbastı çıkınca eğlenir olduk,bu işin sonu da maalesef büyüklüğümüzün tartışılır hale gelmesine doğru gitmekte.
Çevremde bir sürü farklı takım taraftarı var ve gs maçları öncesi , bizim için kolay deplasman , 3 ihtimalli maç 1-0,2-0,3-0 , yok fb istediği zaman istediği puanı alır gibi sözleri duydukça düşünün artık çektiğim ızdırabı. 2.lige düşen kocaelisi bu takıma deplasmanda 5 attı, biz bu kadar küçük klüp değiliz.
İnanmaya devam,başarmak için hırslı olmak lazım,başarmak 11 futbolcuyla olmuyor başarıda bizlerin de payı büyük.
Futbolcular bunu anlamasa da bizler Trabzonspor'un bizler için ne ifade ettiğini biliyoruz. Yönetim için galip gelmek bazı şeylerden daha önemsiz gelse de biz bu takımın yöneticisi değil birer neferiyiz.
Uğrunda şehitler verdik,uğrunda yollara döküldük.90 dakika yine bağırırır bu maçı alırız.Biz Türküz gazla hareket ederiz bu sebeple futbolculara gazı vermek bize düşüyor.

ZineD
15.03.2010, 19:01
galatasarayla fener en kötü durumlarında iken gelir bizi yener.bu maçtan ümidim yok.artık herkesin bildiği gibi kupaya daklanmış durumdayız.antalyayı geçip fenerle final oynamak istiyoruz.

ZineD
15.03.2010, 19:04

Ömer------Giray---------Egemen-------Cale

Serkan------Selçuk------Alanzinho
----------------- Colman--------------------

----------------Burak Umut------

Tanju
15.03.2010, 19:07
Umut'u kessin bu maç Şenol hoca da gerçek revizyon görelim!..

Medallion
15.03.2010, 19:11
Baktim bugun herkes umutsuz.

Ne zaman 3 atariz, 5 atariz desek puan kaybediyoruz. Demek ki bu mactan puan alacagiz :) 1 puan :)

ZineD
15.03.2010, 19:14
hangi akla hizmet umut kesilsin teofilo ilk 11 çıksın diyorsunuz anlamıyorum. elimizdeki mevcut kadroda burakla umut bu takımın vazgeçilmezleridir bence.teofilonun düz yolda yürüyemez bi halleri var. mağlup durumda veya maç berabere iken selçuğu colmanı oyundan alan şenol güneş dakika 80 lere kadar teofiloyu kulübede oturturmu? demekki teo daha hazır değil. ama önümüzdeki sezon nasıl olur bilemem.

Orhan Kahraman
15.03.2010, 19:16
TSL ye baktığımız zaman rakip takımların sürekli taşlandığı ve futbol dışı olayların sürekli konuşulduğu haftalar geçiriyoruz ligin abisi olarak örnek bir davranış sergilenmesini diliyorum futbol ile ilgili olanları futbolcular yapacaktır önemli olan futbol dışında da konuşmak. Gs ankaragüclü futbolcular taşlıyor denizli beşiktaşlı topcuları taşlıyor diyarbakırın yaptıkları malum bu önemli maçta bu tip takımlara uymayıp yakışır bir davranış sergilememiz gerek. (Skor ne olursa olsun)

Fatih Özkan
15.03.2010, 19:22
Medya Trabzonda Ahmet Suat Hoca yazdı,
Bu denizden bu kadar yağ çıkar diye,

Haberi okuyup ne manaya geldiğini iyi tahlil etmek lazım
Ben bu maçı alamaz demiyorum, ancak kurt hoca Özyazıcının tahliline katılmamak imkansız.

http://www.medyatrabzon.com/images/news/21647.jpg
'Bu denizden bu kadar!'
15 Mart 2010 / 15:20
'Kadro belli'

Güzel bir yazı olmuş...
Ahmet Hoca sade bir şekilde durumu ortaya koymuş...

Kenan Berber
15.03.2010, 19:23
gs maçında bari adam gbi bi tribün diliyorum ama yok bizde o da yok. olmpiyatta ki maçlarımızın yarısı yok. bursadaki taraftarın bizde ne yazıkki yarısı yoook.

Soytürk
15.03.2010, 19:27
......................Onur..................
..........Giray.............Egemen........
....Ömer.................................Cale
..................Ceyhun......................
....Serkan.............Colman........Engin..
................Alnznho.........................
.............................Teo..............

1-gabriç
2-sezer
3-murat

Lütfen herkes kendi mevkisinde verimli oldugu yerde oynasın ve oynaTILsın.....

lzfy
15.03.2010, 19:28
Buraya yaziyorum: 5-0 :)

Soytürk
15.03.2010, 19:29

sadece buraya yazarsın:D

metinbay61
15.03.2010, 19:50
gs maçında bari adam gbi bi tribün diliyorum ama yok bizde o da yok. olmpiyatta ki maçlarımızın yarısı yok. bursadaki taraftarın bizde ne yazıkki yarısı yoook.
şuraya gelip geçici adamları örnek vermeyelim...seneye görürüm ben bursa tarftarını...nerdelermiş senelerdir...işler iyi gidince herşey güzel olur...

metinbay61
15.03.2010, 19:53
katılıyorum...buraya yazılan ender kazanırız skoru bu...benim takımım kendi sahasında bi takımla oynuyosa zaten normal beklenti budur...5 atarız 5 olmalı...

ha ben bilmiyormuyum ekstrem bi skor olduğunu ama beklentim ve umudum budur... her maçta böyledir bu...kazanacağız...

yakarcı
15.03.2010, 20:03
sezeri yine oynatır şenol güneş

simavii
15.03.2010, 20:03
hayal hayal oyuncular rahatmış şu durumda işimiz zor

OKTAY YILMAZ
15.03.2010, 21:01
şuraya gelip geçici adamları örnek vermeyelim...seneye görürüm ben bursa tarftarını...nerdelermiş senelerdir...işler iyi gidince herşey güzel olur...
Bursa gerek 2. ligdeykende, gerekse ligde kalmaya oynadığı dönemlerde bile stadı hep fulldur benim bildiğim

Süleyman Baykan
15.03.2010, 21:18
Şu maçta ilk golü bizi bulsak ben görürüm o zaman gs yi ilk golü onlar bulursa bizimkileri iyice telaş basar bu maçta kesin ilk golü bizim atmamız lazım eskişehirde o sayede yendi bunları iyice risk alırlar ozaman inşallah öyle olur;)

İskender YILMAZ
15.03.2010, 21:18
....................... Onur ......................

Ömer ..... Song .... Egemen ..... Cale

............ Ceyhun .... Selçuk ..............

Serkan ......... Colman .......... Gabriç

..................... Teofilo .......................

Umarım kadro bu olur, çok şiddetle umarım hemde .. :)

Alan ikinci yarı kesinlikle girer, Engin, Burak veya Umut da duruma göre .. :)

Keramettin
15.03.2010, 21:24
Teo ilk 11'de oynamaz abiler yapmayın ya :S :D

İskender YILMAZ
15.03.2010, 21:27
Teo ilk 11'de oynamaz abiler yapmayın ya :S :D

Zaten o kadro da çıkmaz abisi ama umut fakirin ekmeği napalım .. :)

Keramettin
15.03.2010, 21:29
:D Umut atar,Umutların çoğalır İnşallah :D

cihatöztürk
15.03.2010, 21:38
en son ne zaman derbi kazandıkki bunuda kazancaz yapmayın yaa

herifler bizi 1 sezonda kaç kere yendi unuttum ben kaçtı ??*

cihatöztürk
15.03.2010, 21:51
lakin 1 sezonda 3 istanbul takımına tarihimizde hiç boş geçmemişiz :D

geçen sezon hariç galiba

Kenan Berber
15.03.2010, 22:12
Bursa gerek 2. ligdeykende, gerekse ligde kalmaya oynadığı dönemlerde bile stadı hep fulldur benim bildiğim

benim bildiğim de böyle niyetimiz bursayı övmek değil ama bu böyle nedense taraftarmzla övunemiyoruz "deplasmandaki kısmı hariç"

HeRqeLe-_61
15.03.2010, 22:19
sezeri yine oynatır şenol güneş

Bence coLman oynayacak o yusden g.antep macında oynatma sırf bu macı düşünerek ..ŞenoL Hoca İşini biLiR..

Sezer'i oynatırsa maçı izlemiyecem saten .
adam bizi kanser etti aldıgı bütün topları geri oynadı

Giray'La egemen beraber oynasın cok iyi uyum saglıyorlar alıştılar birbirlerine song'la oynayınca kötü oynuyor giray..

HeRqeLe-_61
15.03.2010, 22:22
en son ne zaman derbi kazandıkki bunuda kazancaz yapmayın yaa

herifler bizi 1 sezonda kaç kere yendi unuttum ben kaçtı ??*

Sen ümit'i kesmişsin ...
Bu takım Bu maçı aLacak...

aLanzinho - UmuT ...

Halit Akyüz
15.03.2010, 22:24
Her derbi öncesi havalara giriyoruz kesin kazanıcaz diye sonu hep hüsran oluyor .

HeRqeLe-_61
15.03.2010, 22:25
DiyeLim ki Umut oynamadı 6s defansda top yaparken Kim basacak Teo umut'un kostugu kadar koşamaz 90 dk yapmayın Teo topu ayagında tutuyor son vuruşları biraz zayıf kalıyor umut en azından basıyor top alıyor sut atıyor ...Teo bunları 90 dk yapamaz...

Oğuzhan
15.03.2010, 22:27
Umutun kondisyonu muhteşem seviyede , Galatasray ' ın 2 stoperide süratli değil , özellikle servet çok ağır ve hiç teknik değil. Yerden tek toplarla yaklaşmalıyız , uzun top denersek ayıb0ğan servetten geçmez.

Cafer Bulur
15.03.2010, 22:30
Her derbi öncesi havalara giriyoruz kesin kazanıcaz diye sonu hep hüsran oluyor .
Bu sefer cogu kisi ümitsiz,yoksa kazanmamiz daha mi olasi bir ihtimal?;)

Ben de bu mac icin hic ümitli degilim,olmak da istemiyorum.

Bence futbolcular kafalarinda ligi anlasilmaz bir sekilde bitirdi,buna son 5 haftadir sahit olmuyor muyuz?

Halit Akyüz
15.03.2010, 22:39
Bu sefer cogu kisi ümitsiz,yoksa kazanmamiz daha mi olasi bir ihtimal?;)

Ben de bu mac icin hic ümitli degilim,olmak da istemiyorum.

Bence futbolcular kafalarinda ligi anlasilmaz bir sekilde bitirdi,buna son 5 haftadir sahit olmuyor muyuz?
Şu kupayı alsınlar da ligde kalan tüm maçları kaybetselerde bişey olmaz. :)

Erdem Koltuk
15.03.2010, 22:40
Şenol Güneş bu maçı 3-0 kaybeder.

batugol
15.03.2010, 22:41
en kötü zamanlarımızda bile büyük maçlarda kötü oynamadık
ama çoğunlukla yenildik maalesef
şimdi şeytanın bacağını kırma zamanı

Cafer Bulur
15.03.2010, 22:47
Şu kupayı alsınlar da ligde kalan tüm maçları kaybetselerde bişey olmaz. :)
Ben tam tersini tercih ederim,geri kalan 9 maci kazansinlar,kupayi almasak da olur.

Mert Oğuzlu61
15.03.2010, 22:52
bizim forvette kim oynayacak o önemli şimdi.

umut/alanzinhomu.

umut/burakmı

umut/teofilomu

umut banko orası kesin :D yanında kim olacak ?

servet nuh
15.03.2010, 22:52
gayseyi yenecez,kimsenin şüphesi olmasın...

iso_4939
15.03.2010, 22:59
her derbi aynı havalardayız yenecez edecez ezecez yapmayın yav...sonra sonu hüsran...

krdnz
15.03.2010, 23:02
2000-01 1 - 1 4 - 0

2001-02 3 - 1 0 - 2

2002-03 2 - 1 1 - 2

2003-04 1 - 2 2 - 4

2004-05 0 - 1 0 - 2

2005-06 4 - 1 1 - 1

2006-07 3 - 1 2 - 1

2007-08 0 - 1 1 - 0

2008-09 3 - 0 2 - 2

2009-10 4 - 3 ....

mhayri
15.03.2010, 23:07
Her türlü fark olur...

Emre Emiroğlu
15.03.2010, 23:11
Her türlü fark olur...

Katılıyorum :S

Kaan
15.03.2010, 23:13
2000-01 1 - 1 4 - 0

2001-02 3 - 1 0 - 2

2002-03 2 - 1 1 - 2

2003-04 1 - 2 2 - 4

2004-05 0 - 1 0 - 2

2005-06 4 - 1 1 - 1

2006-07 3 - 1 2 - 1

2007-08 0 - 1 1 - 0

2008-09 3 - 0 2 - 2

2009-10 4 - 3 ....

Son 19 maçında 4'ünde 4 gol yemişiz. :S

Bu da demek oluyor ki son 19 maçın (yaklaşık) % 21'inde 4 gol yemişiz -ki bu fazla bir oran.

Kaç mağlubiyet olduğunu söylemeye gerek yok zaten..

Mustafa Ağaoğlu
15.03.2010, 23:13
Bi beklerimizin durumunu düşünüyorum bi de Keita'yı...

KAUNAS
15.03.2010, 23:14
bence maç için pek ümitli olmayın
böylece olası galibiyette sevinir, mağlubiyette ise pek üzülmezsiniz

Cem Kıran
15.03.2010, 23:20
Engin,Umut ve Serkan (hucumda orta,ince pas ve adam geçme özelliği olmaması açısından) bu üçlüyle çıkarsak puanı unutalım Gs'nin gollerini izleyelim..Yenilirsek sırf Bursa inadına üzülmem..

Kaan
15.03.2010, 23:21
- - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - Ömer - - Egemen - Song - - Cale - -
- - Serkan - Selçuk - Colman - Gabric - -
- - - - - - - Burak - - Umut - - - - - - -

+ Egemen'in yerine Giray da oynayabilir.

- Gerideysek veya maç berabere gidiyor ise, Selçuk'un yerine Alanzinho.
- Önde olduğumuz veya öne geçtiğimiz taktirde ise Colman, Burak ve Umut'un 3lüsünden birisinin yerine Ceyhun.
- Burak veya Umut'un kötü oynaması halinde, yerine Gutierrez.

:yattara:

En ideal kadro bence. :cool:

matrix5782
15.03.2010, 23:35
Şenol Güneş bu maçı 3-0 kaybeder.

herhangi bir x kazanırmıydı

hatayı yanlış yerde arıyosun

Halit Akyüz
15.03.2010, 23:37
Şimdi takımın başında Mourinho olsa Yenicek miyiz Gs'yi. :)

Mustafa
15.03.2010, 23:40
en nefret ettiğim takım gs'dir.forumun çoğununda böyle düşündüğünü zannediyorum.onun için git kendi forumunda takıl.

Birazdan gidecek zaten.Yassak gardaşım :D

matrix5782
15.03.2010, 23:43
la ne galatasaraylısı bursalıdır galatasarayı yenmemizi temenni ediyor aklınca

matalar
15.03.2010, 23:50
şu m.denzli ne ballı adam yaa.adam geçen sene futbol oynamadan şampiyon oldu.
bu sene yine futbol oynamadan kazanmaya devam ediyor.ilk yarıdaki maçta tek kaleye 2-0 yenildik.
bu adamda bir tılsım var ama çözemedim.

matrix5782
15.03.2010, 23:52
yav az yükselişe geçen takım niye bizimle boy ölçüşmeye kalkışıyo

bu sene bursa

geçen sene sivas

ondan önce gençler gaziantep kocaeli

ilhan
15.03.2010, 23:52
la ne galatasaraylısı bursalıdır galatasarayı yenmemizi temenni ediyor aklınca

:alkış:

Bingo.

Armağan Dere
15.03.2010, 23:54
5-2 yendiğimiz maçı hatırlıyorumda İstanbul'da ligde o zamanda benzer bi konumdaydık iddaamız da yoktu ama gs 4 sene üst üste şampiyon olmuştu neden olmasın diyorum ama içimde 3-0 gibi bi hezimetle ayrılacakmışız gibi bir his var...

Halit Akyüz
Sazan insan bari yerini Bursa yapmaz. :D

U.Sadıkoğlu
Trabzon'a Barcelona gelmiyor arkadaşlar gs ile maç yapıyoruz

matalar
16.03.2010, 00:05
Trabzon'a Barcelona gelmiyor arkadaşlar gs ile maç yapıyoruz
vallaha yaa.bune kardeşim 3 yeriz 5 yeriz.utanmazsak maça çıkmayıp 3-0 hükmen yenilelim diyeceğiz.daha geçen hafta bu takımı eskişehir yendi.ne kadar büyüttük gözümüzde.hiç olmazsa idiialı olalım.iyice saldı millet kendini:mad:

Tolga Okumuş
16.03.2010, 00:29
Bazı arkadaşlar en büyük yenilgiyi almışlar.

Umudunu kaybetmişler !

Ahmet KESKİN
16.03.2010, 00:56
valla Trabzon denizli macı olsa puan kaybederiz derdim ama gayşeleri rahat yeneceğimizi düşünüyorum... futbolcularımız alması gereken bir intikamı var .... zaten derbi kazanmalıyız tarfadara kupanın yanında derbni maçlarıda hediye eetmeli ....biz rahatız gayşelar düşünsün...

Bekir
16.03.2010, 00:57
Eğer Antep'i yenseydik Galatasaray'ı çok rahat yenerdik...
Ama şu durumda Kazanmamız zor gözüküyor...

Ahmet Kuru
16.03.2010, 01:06
ligde kolay maç yok...
Öyle bir lig yaşıyoruz sadece garanti maç Ankaraspor maçı:)

Zor maç olacak...
gs formda olabilir ama büyük maçların havası her zaman farklıdır..

kalavara
16.03.2010, 01:36

bu sene bursa

geçen sene sivas

gelecek sezonun küme düşen takımı da belli oldu böylece :)
ben daha önce de hatırlıyorum bursayı 2. ligde, o senede tüm taraftarları trabzon kümeye diye bağırmıştı, sonra samsun yedi aynı haltı, e sivas zaten aldı alacağını...bunların hepsi kendini 4. büyük zannediyordu...

r9emre
16.03.2010, 01:44
eğer büyük bir takımda Engin,Umut,Burak gibi 3 topçu takımın hücum gücü olarak her maç ilk 11 oynuyorsa özellikle Umut ve Engin maçları berbat etmelerine rağmen inatla ilk 11 başlatılıyorsa ve bu takımda Selçuk gibi haftalardır form grafiği yerlerde oynayan bir adam sürekli ilk 11 çıkıyorsa fakat her oyuna girdiğinde takıma büyük katkılar yapan,ilk 11 oynadığı maçlarda da çok şeyler değiştiren Gabriç yedekte bekletiliyorsa,teknik ve son vuruş fakiri bir adam ilk 11'de çıkarken tam tersi üst düzey bir forvet olan Teofilo alışma süreci zırvalarıyla benim,taraftarımın paraları çöpe atılmasına göz yumularak hiç şans verilmiyorsa ilk 11'de,Barış gibi bir genç yedeklerde süründürülüyor ve sözde Trabzon'lu bir yabani,bir ruhsal sorunları üst düzeyde,dengesiz biri ilk 11 çıkarken benim memleketimin asıl çocuğuna 15dk bile şans verilmiyorsa hiç bir maç,yetenek fakiri insanlar ilk 11'de yer alırken Alanzinho gibi şu an takımın sonucu bir anda değiştirebilecek tek oyuncusu,o derecede yetenekli tek futbolcusu yedek bırakılıyorsa kusura bakmayın benim bu takımdan zerre kadar umudum yok Gs maçını zaten izlemeyeceğim çünkü benim bu takımdan zerre kadar umudum yok sadece galibiyetle alakası yok istersek hafta sonu 4-0 yenelim Gs'yi umrumda değil zaten benim bugünden değil şu anki durumumuz içler acısı zaten ligde,benim bu yönetim anlayışıyla,bu teknik ekip oyuncu ve kadro seçimi anlayışıyla gelecektende zerre kadar umudum yok köklü ve yerinde değişikliklere ihtiyacı var bu takımın önce Colman,Cale yollansın diyen arkadaşlara sesleniyorum onlardan önce Umut ve Engin sene sonu şu takımdan yollanmaz ise seneye aynı senaryoyu görücez buraya yazıyorum,dediğim şeyleri yaşarsak seneye aynen hatırlatıcam bu yazımı tüm renktaşlarıma..

Yasin Altuntas
16.03.2010, 03:34
insALLAH bu Mac güzel bir Tribün olur ve güzel bir Sonu cikaririz

Kazanirsak Bursanin Ekmegine Yag Sürmüs olacagiz ama olsun kendimizi düsünmemiz lazim

Uğur Odabaş
16.03.2010, 07:26
Ve Fırtına sahada...

Bordo-Mavili ekip iki günlük aradan sonra Galatasaray provalarına başladı. Teknik heyet, özellikle Kolombiyalı golcü Gutierez'e yakın ilgi gösterdi.

Gaziantepspor mücadelesinden sonra iki gün izin yapan Trabzonspor, Galatasaray hazırlıklarına başladı... Akşam saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde top başı yapan Bordo-Mavililer’de teknik direktör Şenol Güneş’in oyuncularıyla kısa süreli bir görüşmede bulunduğu dikkat çekti. “Yedek kalan futbolcum bundan rahatsız olmamalı. Burası Trabzonspor” vurgusunun altını her fırsatta önemle çizen deneyimli antrenörün, Galatasaray mücadelesinde de tıpkı geçen hafta olduğu gibi yeni sürprizlere gidebileceği öğrenildi. Cuma günü kapılarını dış dünyaya kapatacak olan Fırtına’da Güneş özellikle Gutierrez’e yakın ilgi gösteriyor.

Alıntı..

Arkadaş Teo ilk 11 de başlarsa şaşırmayalım :) Ki inş da başlar.. Başlarsa bi süprizle karşılaşabiliriz gibime geliyo Alanda ilk golünü Gs ye atmıştı yanlış hatırlamıyosam :) ve Futbol hayatında atabileceği en güzel golü atmıştı sanırım :D Hadin hayırlısı.. Gs li arkadaşlarıma şimdiden sölüyorum yeniceksiniz sakın kimse bana bişey sölemesin kötü olur diye :) (İnş yenerizde 1 hafta makara yaparım :) )

Uğur Odabaş
16.03.2010, 07:29
Serkan Balcı baba oldu

Trabzonspor'un son dönemdeki en istikrarlı isimlerinden biri olan Serkan Balcı ve eşi Berfin Balcı'nın dört gözle bekledikleri bebekleri dünyaya geldi

Çift, kızlarına Hira ismini verirken, hem bebeğin hem de annenin sağlık durumu son derece iyi. Kulüp resmi site aracılığı ile bir tebrik mesajı yollarken biz de BMN olarak Balcı çiftini kutlar, Hira bebeğe sağlıklı ve uzun ömürler dileriz.

Yüce Rabbim Analı babalı büyütsün inş..

erhank
16.03.2010, 07:43
Abi bu ezikleri yenmekten baska caremiz yok, ne yapip edip bunlari yenmeliyiz. Artik yeter, hele bizim gibi gurbettekiler icin kazanin su maci. Cünkü burada kendini bilmezlere gereken cevabi mactan sonra vermek istiyorum. Allah yardimcimiz olsun.

mustafadinç
16.03.2010, 09:07
Buyrun sizler koyverin!
Ben kale arkasında, galibiyete inandığım için boğazlarım acıyana, sesim kısılana kadar bağıracağım!
Yenilirsek ne mi olur ?
Çok üzülürüm...
En azından inandığım takım uğruna bişeler yapmış olurum...
Ama sizler böyle davranmaya devam edin...
Diğer basiretsiz takım taraftarlarından bir farkınız kalmasın olur mu ?
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Kamil Çakmak
16.03.2010, 09:13
Arda ve Kaitayı durduğumuzda galip gelmemiz hiç zor olmayacaktır.

Mesut
16.03.2010, 09:16
eğer şenol hocanın geldiği ilk zamanlardaki gibi pas yaparsak.baskılı oynarsak kazanırız.orta saha çok önemli 4-5-1 taktiği ile çıkmalıyız.

Mustafa Yılmaz.20
16.03.2010, 09:17
Birçok kişinin düşündüğünün aksini düşünüyorum.Eğer Antep'i yenseydik bu maçı kesin kaybederdik.G.Antep beraberliğinden sonra en kötü ihtimalle berabere kalırız.Benim belkide bu sezon en rahat olduğum maç.Zaten kaybedecek birşeyimiz yok(bana göre) 3-1 alırız diyorum :)

TS57
16.03.2010, 09:19
Bazı arkadaşlar en büyük yenilgiyi almışlar.

Umudunu kaybetmişler !

ya ALLAH aşkına yeneceğiz diye konuşan arkadaşlar neye güveniyor yahu biraz gerçekçi olalım ya kimi arkadaşlar yenilgiyi kabul eden bizden değildir diyor bence alakası yok gerçekleri söylüyorlar yenilceğimizi söyleyenler haklı ya senin iki tane stoperin varki ikisi de saatli bomba yahu forvetin ise TSL en çok pozisyona giren ama en çok gol kaçıran forvetlerimiz var bunlarlanmı yeneceğiz bırakın ALLAH aşkına ya bu takım neresinden tutsan dökülüyor bazı arkadaşlar da eskişehir i bizden iyi takımmı diyorlar değil ama bizim takımımızdan daha iyi takım oyununu oynuyorlar biraz gerçekçi olalım ama yeneriz diyemiyorum kesinlikle ve kesinlikle bu futbolcularlan yeneceğimize ihtimal bile vermiyorum acı ama gerçek bunlar

Murat TONBUL
16.03.2010, 10:26
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

mustafa abi avatarını değiştirmeyi düşünmüyor musun ???

mehmet yıldırım
16.03.2010, 10:33
.....şu berabere kaldığımız maçlar,içimde yenilecez gibi bir his var yada bu maçı kaybedecez türünden cümleler kurup negatif sinerji oluşturan bazı taraftar yüzünden olduğunu düşünüyorum...trabzonsporun kadrosu paf takımından kurulsa ve karşımızda da barcelona olsa her maç öncesi yenecez duygusuyla maça bakarım ben....kimmiş gs yav...tamam iyi takım ama bizde günümüzde olursak,iyi konsantre olursak birde taraftarda duygu bütünlüğü olursa 3 puanı alırız....

Barış Çebi
16.03.2010, 10:33
Serkan Balcı baba oldu

Trabzonspor'un son dönemdeki en istikrarlı isimlerinden biri olan Serkan Balcı ve eşi Berfin Balcı'nın dört gözle bekledikleri bebekleri dünyaya geldi

Çift, kızlarına Hira ismini verirken, hem bebeğin hem de annenin sağlık durumu son derece iyi. Kulüp resmi site aracılığı ile bir tebrik mesajı yollarken biz de BMN olarak Balcı çiftini kutlar, Hira bebeğe sağlıklı ve uzun ömürler dileriz.

Yüce Rabbim Analı babalı büyütsün inş..

Dün aslında hastaneye gidip tebrik etmek istiyordum ama akşam mesaiye kalınca kısmet olmadı (doğum istanbulda gerçekleşmiştir).Bebek hemşiresi arkadaşım olur ve trabzonsporludur.Yarım saat eşi ile muhabbet etmişler trabzonu çok sevdiklerini dile getirmişler.Serkan bu akşam dönüyor trabzona. Umarım moral bozukluğu yaşamaz :(

socrates
16.03.2010, 11:09
--------------------Onur------------------

Ömer-------Giray----------Egemen-----Cale

Serkan------------Ceyhun-----------Gabric

----------Colman----------Alanzinho-------

------------------Burak-------------------
:yattara2:

cengizbdn32
16.03.2010, 11:14
Şenol hocam!!! ne olur umut ve burak'a cimbomun defans arasına toplar atalalım... bunu içinde colmanın kesin oynaması lazımm.. bence galibiyet böyle gelir...

Emirhan Makul
16.03.2010, 11:27
Keita , Sabri - Cale , Gabric

BALKAN 06
16.03.2010, 11:42
gs takım felan değil abartılacak bi teranesi yok ta biz işimizi düzgün yapmadığımız için taraftar-yönetim ve topçular olarak,yenmemiz zor gözüküyor.
paşa nın-ibb nin-eses in 3 bacıları yenip bizim yenemememiz çok ağırıma gidiyor,
inşallah şans yanımızda olur da bu sefer yeneriz diyeceğim ama zor:(...

Gizadam34
16.03.2010, 11:47
ya ALLAH aşkına yeneceğiz diye konuşan arkadaşlar neye güveniyor yahu biraz gerçekçi olalım ya kimi arkadaşlar yenilgiyi kabul eden bizden değildir diyor bence alakası yok gerçekleri söylüyorlar yenilceğimizi söyleyenler haklı ya senin iki tane stoperin varki ikisi de saatli bomba yahu forvetin ise TSL en çok pozisyona giren ama en çok gol kaçıran forvetlerimiz var bunlarlanmı yeneceğiz bırakın ALLAH aşkına ya bu takım neresinden tutsan dökülüyor bazı arkadaşlar da eskişehir i bizden iyi takımmı diyorlar değil ama bizim takımımızdan daha iyi takım oyununu oynuyorlar biraz gerçekçi olalım ama yeneriz diyemiyorum kesinlikle ve kesinlikle bu futbolcularlan yeneceğimize ihtimal bile vermiyorum acı ama gerçek bunlar

hala bu takımı desteklemek boş umut peşinde koşmak değildir arkadaşlar. yeniden yapılanırken sabırlı olmayacak mıydık? her maçı kaybederek de yeniden yapılanabilirdik? kaldı ki yeni yılda hiç yenilmeyen tek takımız, en çok şut çeken, en az gol yiyen (4), ceza sahasına en çok isabetli orta açan takım yine biziz. son bi kaç maçtır kötüyüz ama unutmayın gs de hep kötü zamanlarında bizimle oynayıp kendine gelmiştir. biz de bunu yapabiliriz. bizim takıma 2 hafta öncesi,ne kadar bütün spor yazarları istemeden bile olsa ligin en iyi futbol oynayan takımı demiyor muydu? bari biz yapmayualım bu haksızlığı ve vefasızlığı. şenol hoca sihirbaz diil ki.
ve kanımca takım iyiken bile bunları çöpe at bu takım yönetilmiyor diyen arkadaşlar da sadece yönetime karşı önyargılarından bunu yapıyorlar. söyleyin kim gelsin? selçuk aydının menajeri ve söylemleri kahvehane boyutunda olan hacıosmanoğlu mu? yoksa istanbulda dolmuş ve halk otobüsü mafyası ve takımı tarihinde en çok borçlandıran nerdeyse donuna kadar soyan sayın yılmaz mı? inanın iyi bi isim olsa aklımda ben de bu başkana kızıcam ama yok işte. bari elimizdekine sahip çıkalım.
sahi biz buraya yazarak ya da sayfalar dolusu yazılanı okuyarak ne yapmaya çalışıyoruz ki?

Mucahid Erdogan
16.03.2010, 11:53
bu macı nasıl alıcaz hıc bılmıyorum eger gs oyuncuları sonmacta kı havalarıyal gelırlerse trabzona kaybederler ama cıddı cıddı oynarlarsa ısımız zor

ismail tüfekçi
16.03.2010, 12:02
gs de bir arda bir keyita bunların haricinde maç çevirecek adam yok ikisine güzel markaj gerisi alansinyonun işi allah kerimdir yeneceğiz

bkandil
16.03.2010, 12:08
gs de bir arda bir keyita bunların haricinde maç çevirecek adam yok ikisine güzel markaj gerisi alansinyonun işi allah kerimdir yeneceğiz

Keita'yı Cale ya da Ferhat, Arda'yı da Ömer Aysan durdurmaya çalışacak. Bu hafta beklerin işi zor...

halukozcelik
16.03.2010, 12:11
Ben bu maçı intikam maçı olarak görüyorum.şenol hocanın ilk maçı da diyebiliriz.

Küçükalioğlu
16.03.2010, 12:16
Kazanmak zorunda onlar olduğuna göre nedir buradaki stres arkadaşlar. Defansı ağır olan bir takım Galatasaray bizim ise en iyi yaptığımız şey defansın arkasına top şişirip gol bulmak. Hafta içerisinde Umut ve Burak ofsayt kuralını öğrenebilirlerse kazanacağımız bir maç olacaktır. Rakibin forvet hattı teknik ve yumuşak futbolculardan kurulu sert futbol rakibi yıldıracaktır. Bu forumun hali nedir 3-0 lar 5-0 lar havada uçusuyor. Titreyip kendinize gelin biraz Trabzonspor forumu burası.

Süleyman Eruyar
16.03.2010, 12:16
Ben bu maçı intikam maçı olarak görüyorum.şenol hocanın ilk maçı da diyebiliriz.

çok önem vermeksek, kazanırız..

Ali Tunahan Güllü
16.03.2010, 12:38
Cale çok dikkat etmesi lazım şu keita çok iyi adam..

Cemalettin Taşkın
16.03.2010, 12:38
adamlar bizi devamlı yeniyor son 10 yıl kendi evimizde galibiyetimiz yok diye biiyorum galatasaraya karşı. geçen sezonda 2-2 berabere kalmıştık.

bu maçtan umudumuz yok derken hakemi de işin içine katıyorum. geçen sezon ki maçı hatırlıyoruz faule vermedi hakem gitti gol oldu. gaziantep maçında da sezere yapılan harekete faul çalabilirdi ama çalmadı.

bu maçın hakemi kim olursa olsun galatasaray lehine kararlar verecektir.

Şahin_53
16.03.2010, 12:39
Bizim için prestij çok şey..O yüzden manası prestijden öteye geçmeyen bu maçı akıllı oynarsak alırız.. Rakibin ve rakiplerin durumu bizi ilgilendirmez.

mhayri
16.03.2010, 12:46
Bursa maçını alırsa ve aradaki fark açılırsa bu maçtan galibiyet asla beklemem...
Maçı alır elleriyle rakibe verirler hiç meraklanmayın...
Bu maçtan galibiyetimizin sırrı Bursa nın alacağı sonuca bağlı vesselam...

Cemalettin Taşkın
16.03.2010, 12:50
Bursa maçını alırsa ve aradaki fark açılırsa bu maçtan galibiyet asla beklemem...
Maçı alır elleriyle rakibe verirler hiç meraklanmayın...
Bu maçtan galibiyetimizin sırrı Bursa nın alacağı sonuca bağlı vesselam...

bursa maçını pazartesi günü oynayacak.

Murat TONBUL
16.03.2010, 12:58
biz ne zaman şu maçları kazanmaya başlarsak o zaman şampiyon oluruz.anadolu takımlarını öyle veya böyle yeniyoruz.
seneye çıkacağımız bu zorlu yolda bu maç bir başlangıç olur ve kazanırız inşallah...

tonyalı Aydın
16.03.2010, 13:03
benim bu takımdan hiç umutum yok.topallaya topallaya buraya kadar geldik.bu hafta akla kara belli olaçak.takım olarak bakıldığında gs bizden çok çok üstün bir kere adamlar her gol pozisyonunu gole çeviriyor.biz ise dağlara daşlara.adamların gerek yabancı gerekse yerli futbolcuları bizden kat be kat üstün.kaleciler hariç.ben neye yanıyorum biliyormusunuz 2 senedir bir santrafor alamadık ve şampiyonluğu kaybettik ya.ona yanıyorum 100.trilyon harcandı elle tutulur bir başarı yok.elin oğlu bursa toplama takımlan 5 trilyonluk takım şampiyonluğa oynuyor.biz ise hala daha bu maç ne olur.kupayı alabilirmiyiz.önümüzdeki sene kimleri transfer yapmalıyız.sayın yönetim ve topcular önçe aynada kendinize bakacaksınız.milyonlarca dolar para alıyorsunuz.bursa takımı sizin aldığınızın belkide 3/1 alıyor.ama adamlarda ruh var,azim var,arkadaşlık takım ruhu var.sizde hiçbiri yok.para alamayınca gittin uefaya futbol federasyonuna şikayet ettin.önçe aldığın parayı hakedeceksin.bu yönetimde artık herşeyini toplayıp çekip gitmesi lazım.trabzonspora zarardan başka hiçbirşey vermediler.milletin başarısını öveceğine alkışlayacağına önçe kendi önüne baksın.ben nerde hata yaptım deyip,faruk özak figuranlığından kurtulup biz bu işi yapamadık deyip istifa etmeliler.milletin başarılarıyla cezalarıyla uğraşaçağına önçe kendi takımının haklarını savunsun.unutmasınlar istifa etmekde bir erdemliliktir.

Cilgin1986
16.03.2010, 13:03
Trabzonspor - Galatasaray [3-2]

10 numara
16.03.2010, 13:12
keşke sıradışı bir hocamız olsaydı da şöyle fantastik bir kadro çıkrsaydı am nerdeee...

mesela m.tosun'u tek santrafor oynatsa , umut'u yedek başlatsa yada teo burak ikilisi ile başlasa arkalarında ceyhunu oynatsa , yada gabriç solda barış sağda burak tek santrafor oynasa..?

HeRqeLe-_61
16.03.2010, 13:23
Senol hoca Bu macı 3 yada 5 sıFır kaybetmez 2 yer 1 atar ama 0 atmaz ..

mustafadinç
16.03.2010, 13:23

Keita'yı Cale ya da Ferhat, Arda'yı da Ömer Aysan durdurmaya çalışacak. Bu hafta beklerin işi zor...

Cale çok dikkat etmesi lazım şu keita çok iyi adam..

Ya arkadaşlar Gs denen takım daha 8 gün önce Eskişehirde rezil oldu hemde hiç bir doğru dürüst futbolcusu olmayan Eskişehirspora karşı futbolcular mücadele etti ama maçı Eses taraftarı aldı gök gürültüsü gibi tezahüratları 5 km uzaktan duyuluyordu vallahi.O maçtada keitalar Ardalar sahadaydı ama oynayamadılar çünkü Eskişehirsporlular her pozisyonda bastılar kafalarına.

mustafadinç
16.03.2010, 13:24
benim bu takımdan hiç umutum yok.topallaya topallaya buraya kadar geldik.bu hafta akla kara belli olaçak.takım olarak bakıldığında gs bizden çok çok üstün bir kere adamlar her gol pozisyonunu gole çeviriyor.biz ise dağlara daşlara.adamların gerek yabancı gerekse yerli futbolcuları bizden kat be kat üstün.kaleciler hariç.ben neye yanıyorum biliyormusunuz 2 senedir bir santrafor alamadık ve şampiyonluğu kaybettik ya.ona yanıyorum 100.trilyon harcandı elle tutulur bir başarı yok.elin oğlu bursa toplama takımlan 5 trilyonluk takım şampiyonluğa oynuyor.biz ise hala daha bu maç ne olur.kupayı alabilirmiyiz.önümüzdeki sene kimleri transfer yapmalıyız.sayın yönetim ve topcular önçe aynada kendinize bakacaksınız.milyonlarca dolar para alıyorsunuz.bursa takımı sizin aldığınızın belkide 3/1 alıyor.ama adamlarda ruh var,azim var,arkadaşlık takım ruhu var.sizde hiçbiri yok.para alamayınca gittin uefaya futbol federasyonuna şikayet ettin.önçe aldığın parayı hakedeceksin.bu yönetimde artık herşeyini toplayıp çekip gitmesi lazım.trabzonspora zarardan başka hiçbirşey vermediler.milletin başarısını öveceğine alkışlayacağına önçe kendi önüne baksın.ben nerde hata yaptım deyip,faruk özak figuranlığından kurtulup biz bu işi yapamadık deyip istifa etmeliler.milletin başarılarıyla cezalarıyla uğraşaçağına önçe kendi takımının haklarını savunsun.unutmasınlar istifa etmekde bir erdemliliktir.

Tonyalı kardeş anladığım kadarı ile galatasaraylısın.

Colakoglu
16.03.2010, 13:27

mesajindanmi sezdin ? bence galatasarayli degil.

Paksoy
16.03.2010, 13:27
kendi yarıalanımıza çekilip pres yapmalıyız,gs oyundan düşüyo ozamna eskişehir de böyle yaptı

mustafadinç
16.03.2010, 13:31
zannedersem 1989 yılıydı o zamanlar Bartınsporda oynuyordum,Hocamız anlı şanlı bir adamdı (ismi lazım değil) o yıl 1. ligde Fenerbahçe gelene geçene 5-6 tane atıyordu ve o haftada Trabzona gidiyordu işte o Rıdvanlı kadroları vardı,derken maç 0-0 bitti,bizde o hafta 2.lig lideri Bakırköy ile deplasmanda oynayacağız ve hocamız dediki bakın rakip güçlü ama akşam izlediniz Fenerde çok güçlüydü gelene geçene 5-6 sallıyordu ama Trabzonda söndü gitti neden biz birbirimize bakıyoruz hoca dediki Trabzonda bastılar kafalarınada o yüzden bitti fener dedi ve evet doğruydu taraftarımız öylesine inanıyorduki takımına ölümüne destekliyorlardı takımı ama şimdi tam tersi buradan yazılanları okuıyunca utanıyorum herkeste bir korku hakim oysa korkması gereken rakip strese girmesi gereken onlar olmalı.Ben takımıa güveniyorum çünkü taraftarsız bir takım rakibi alkışlayan bir tribün maç seçen bir seyirci ,mesela bu maça Gs yi izlemeye gideceklerdir ama Manisa maçına 10000 kişi zor gider.

mustafadinç
16.03.2010, 13:37

Barosa atılan ortalar Umut,a atılsaydı 75 gol atardı bu ligde sadece Hami olsaydı o bile Umuda her maç 15 tane orta atardı hemde bir sağdan bir soldan şanzımanlı çamaşır makinası gibi haydi onu geçtim bir Yattara olsa yeterdi.

Aker
16.03.2010, 13:43
Bazılarının aksine kazanacağız diyorum. Takım olarak sonuca giden bir yapımız yok ama en azından onları durdurabiliriz. Defansta iyi olmadığımızı herkes biliyor. Birkaç hafta önceki maçlarda yaptığımız gibi paslarımızla onlara top yüzü göstermemeliyiz, zor ama neden başarmayalım. arda insanı ile keita yı çok iyi marke etmemiz gerekiyor. Gerisi gelir zaten. Barcayla real ile oynamıyoruz, takım olmaya çalışan olamayan, birkaç oyuncunun bireysel yetenekleriyle maç kazanan bir takımla oynayacağız. Eskişehirin rezil ettiği bir takım.
Şansımız tutmuyor diyerek bir yere gelemeyiz, biz iyi oynadıkça şansta gelir galibiyette şampiyonlukta.

Colakoglu
16.03.2010, 13:49
Bazılarının aksine kazanacağız diyorum. Takım olarak sonuca giden bir yapımız yok ama en azından onları durdurabiliriz. Defansta iyi olmadığımızı herkes biliyor. Birkaç hafta önceki maçlarda yaptığımız gibi paslarımızla onlara top yüzü göstermemeliyiz, zor ama neden başarmayalım. arda insanı ile keita yı çok iyi marke etmemiz gerekiyor. Gerisi gelir zaten. Barcayla real ile oynamıyoruz, takım olmaya çalışan olamayan, birkaç oyuncunun bireysel yetenekleriyle maç kazanan bir takımla oynayacağız. Eskişehirin rezil ettiği bir takım.
Şansımız tutmuyor diyerek bir yere gelemeyiz, biz iyi oynadıkça şansta gelir galibiyette şampiyonlukta.

positif düsünenlerde varmis. güzel

sessizkral_1
16.03.2010, 13:51
Ya arkadaşlar Gs denen takım daha 8 gün önce Eskişehirde rezil oldu hemde hiç bir doğru dürüst futbolcusu olmayan Eskişehirspora karşı futbolcular mücadele etti ama maçı Eses taraftarı aldı gök gürültüsü gibi tezahüratları 5 km uzaktan duyuluyordu vallahi.O maçtada keitalar Ardalar sahadaydı ama oynayamadılar çünkü Eskişehirsporlular her pozisyonda bastılar kafalarına.

dostum kime anlatıyorsun ?

bizim taraftarımız rakibi övmeyi çok sever.gs son dönemde hiçbirşekilde iyi futbol oynamıyor.

halada buna devam ediyor.sadece skora etki edebilecek oyuncuların devreye girmesi ile sonuca gidiyorlar.

takım uyumu,pozisyon alma,pozisyon üretme gibi konularda gerçekten kötüler.

biz ise tam tersi son maç hariç diğer maçlarda herkesin konuştuğu bi çok yazarın ligin en iyi topunu Trabzonspor oynuyor dediği bir takımız.Tek sorunumuz sonuca gitmekte.

Ben idda ediyorum biz gerçek manada 2 hafta önceki oyunumuzu oynarsak gs ye pozisyon vermeyiz.

Ömer TOPAL
16.03.2010, 14:32

Türkiyeye yeni gelen GS teknik Direktörünün gördügünü sen göremiyorsun ya....Evet bursa senden iyi yerde neden biliyormusun..Bursa ile oynayan hiçbir takım büyük takımla oynarmış gibi maça asılmıyorda ondan....Trabzonsporla oynayan her takım kendini ıspatlarcasına sanki podyuma çıkmışta kendini göstericek asılıyor maç oynuyor..unutmayalımki 100 Trilyonluk adamda insan 1 tirilyonlukta...ikiside topçu..İstemek inanmak bir şeyler için yeterli oluyor....Emin olki Bursa ile oynayan her takım Trabzonsporla oynuyormuş gibi çıksaydı sahaya bursa şimdi senin altında öylesine debelleşiyordu puan tablosunda....İşte biz yapılanma sürecinde bu düşünceyide yenecegiz..Sabırlı olmak işin püf noktası..ve lutfen sabırlı olun..olamıyorsanızda benim gelecek için olan ümitlerimi kırmayın..Ben takımıma güveniyorum GS yide yenecegimizi düşünüyorum...

mustafadinç
16.03.2010, 14:57

positif düsünenlerde varmis. güzel

dostum kime anlatıyorsun ?

bizim taraftarımız rakibi övmeyi çok sever.gs son dönemde hiçbirşekilde iyi futbol oynamıyor.

halada buna devam ediyor.sadece skora etki edebilecek oyuncuların devreye girmesi ile sonuca gidiyorlar.

takım uyumu,pozisyon alma,pozisyon üretme gibi konularda gerçekten kötüler.

biz ise tam tersi son maç hariç diğer maçlarda herkesin konuştuğu bi çok yazarın ligin en iyi topunu Trabzonspor oynuyor dediği bir takımız.Tek sorunumuz sonuca gitmekte.

Ben idda ediyorum biz gerçek manada 2 hafta önceki oyunumuzu oynarsak gs ye pozisyon vermeyiz.

Türkiyeye yeni gelen GS teknik Direktörünün gördügünü sen göremiyorsun ya....Evet bursa senden iyi yerde neden biliyormusun..Bursa ile oynayan hiçbir takım büyük takımla oynarmış gibi maça asılmıyorda ondan....Trabzonsporla oynayan her takım kendini ıspatlarcasına sanki podyuma çıkmışta kendini göstericek asılıyor maç oynuyor..unutmayalımki 100 Trilyonluk adamda insan 1 tirilyonlukta...ikiside topçu..İstemek inanmak bir şeyler için yeterli oluyor....Emin olki Bursa ile oynayan her takım Trabzonsporla oynuyormuş gibi çıksaydı sahaya bursa şimdi senin altında öylesine debelleşiyordu puan tablosunda....İşte biz yapılanma sürecinde bu düşünceyide yenecegiz..Sabırlı olmak işin püf noktası..ve lutfen sabırlı olun..olamıyorsanızda benim gelecek için olan ümitlerimi kırmayın..Ben takımıma güveniyorum GS yide yenecegimizi düşünüyorum...

Benim gibi düşünenlerin var olduğunu bilmek ne güzel kırılan ümitlerimi yeniden yeşerttiğiniz için teşekkürler.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=6&r=1&p=6&hid=62710

lazzz61
16.03.2010, 15:06
şenol hocanın bu takımda basarılı olmasını o kadar cok ıstıyorum kı

m@ss
16.03.2010, 15:08
şenol hocanın bu takımda basarılı olmasını o kadar cok ıstıyorum kı

Daha kısıtlı imkan,daha az taraftar ve daha cılız bir kadro ile bizden fazlası başarılabiliyor...Bu noktada Şenol Hoca'nın ''farkını koyabilmesi lazım gelir...''Bross ile de bu kadarı olurdu'' dedirtmemeli !

Tayfun
16.03.2010, 15:14
Büyük maçları uzun süredir alamıyoruz,yine aynısı olacak yine puan kaybedeceğiz....

TuAF2007
16.03.2010, 15:19
şu maçta formda bir YATTARA nın oynamasını çok isterdim. keitanın mumunu söndürürdü... İnşallah alıcaz bu maçı... futbolcular süper hırs yapıp inanırlarsa alırız.

acımasızlar
16.03.2010, 15:40
ilk 15 dk sivas macındaki gibi baskılı oynar kanatları iyi çalıştırır ve olası bir gol atarsak cinconun gardı düşer ve ilk yarı bitene kadar takım olarak tam saha presi uygulanırsa inanki eskişehirin yaptıklarının kat kat fazlasını bizlerde yaparız.
Birde taraftara iş düşüyor.o stadda cinconun sesi çıkınca sinirden catlıyorum.

Cem Akyüz
16.03.2010, 15:43
ilk 15 dk sivas macındaki gibi baskılı oynar kanatları iyi çalıştırır ve olası bir gol atarsak cinconun gardı düşer ve ilk yarı bitene kadar takım olarak tam saha presi uygulanırsa inanki eskişehirin yaptıklarının kat kat fazlasını bizlerde yaparız.
Birde taraftara iş düşüyor.o stadda cinconun sesi çıkınca sinirden catlıyorum.

Bizim taraftara düşen iki iş var ikisinide harika yapıyorlar
1)Çekirdek yemek
2)Futbolcuya küfür etmek

Cem Kıran
16.03.2010, 16:14
Barosa atılan ortalar Umut,a atılsaydı 75 gol atardı bu ligde sadece Hami olsaydı o bile Umuda her maç 15 tane orta atardı hemde bir sağdan bir soldan şanzımanlı çamaşır makinası gibi haydi onu geçtim bir Yattara olsa yeterdi.

Umut'a maçta topu elinle al ver at bu golu de yine atamaz...Çünkü geçen yıl Denizli ve Konya maçlarında resmen aynı şeyler olduydu...

61karradeniz61
16.03.2010, 16:19
ben böyle cikacagimizi düsünüyorum

--------------onur----------

ömer----giray---egemen---cale

Serkan--ceyhun-colman--Gabric (alan)

---------Teo--Umut-----------

Emre ÖZTÜRK
16.03.2010, 16:22
Yapılan yorumlara bakıldığında maç hakkında pozitif bir hava olduğu söylenemez.İlk gs maçında da bu böyleydi hatta fark yeriz diyordu çoğunluk.Sonuçta yenildik ama nasıl yenildiğimizde ortadaydı.Maç 2-2 iken Serkan karşı karşıyayı atsa ordan tarihi bir zaferle dönebilirdik.Yada yine maç 2-2 iken mustafa sarp ın Serkan a yaptığı penaltıyı hakem çalsaydı belkide burda böyle konuşuyor olmazdık.Ben yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.Umarım kazanırız.

Harun-61
16.03.2010, 16:25
uasaklar sevindirin bizi da.

bi derbi de bi kazanalim artik :(

illaki
16.03.2010, 16:33
içimi karartttınız , bu ne ya !!!

tonyalı Aydın
16.03.2010, 16:40
arkadaşlar ben önçelikle gurbette yaşayan bir trabzonluyum ve fanatik trabzonsporluyum.ve geneliklede ankara ve istanbuldaki maçları kaçırmayan ve memleketime geldiğimde gerek forma gereksede trabzon storeden alışveriş yapan ve kombinesi olan bir kişiyim.ben buları yazarken 2 senedir bu takımın bir derbi kazanamadığını gerek iş hayatımda gerekse özel hayatımda milletin oyuncağı olduğumuzu millet artık bizimle dalga geçiyor 26 yıldır bu takım şampiyon olamıyor.milletin başarılarını alkışlamaktan tebrik etmekden bıktık uslandık.artık çocuklarımız bile baba bu takım ne zaman şampiyon olacak ne zaman başarılı olacak diyorlar onlarda okulda utanıyorlar sıkılıyorlar.bu kafayla bu zihniyetle biz bir 20 yıl daha beklerizde.o zamana kadar bu insanlar ne kadar dayanır,taraftarımız ve özelliklede yeni nesil bu takımı tutarmı onuda bilmiyoruz.çok tanıdığım arkadaşlarım çoçuklarına oğlum bu takımı tumayın biz yandık sizde yanmayın diyorlar.bizim yönetim ise hala işin havasında,onun bunun işi ile ilgileniyor.artık biraz da bu takımını düşünsene.bana ne diyarbakırın alaçağı cezadan,bursanın şampiyonluğundan ban kendimden sorumluyum.son söz olarak ta bu bürokrasi trabzonun şampiyon olmasını başarılı olmasını istemiyor.çünkü işlerine gelmiyor.gazetelerin bürokratların başka uğraşacakları iş kalmayacak başarısızlıklardan nemalanmak istiyorlar.kısacası çekememezlik kıskançarlık,başkasının başarısını istemeyen bir bürokrasive medya var.birliktelik yok şunu iddia ediyorum bu medya ve bu bürokrasi birlikte olsun kimse trabzonun şampiyonluğunuda başarısınıda engelleyemez.trabzonun hakkını kimse yiyemez...saygılarımla.....

Doğan BULAT
16.03.2010, 16:45
Trabzonspor Galatasaray'ı yenemez.. Yenmez!

Çünkü Bursanın eline koz vermez.. Bursa şampiyon olacağına Galatasaray olsun.. Bursanın yolunu açmak Trabzonun işine gelmez. Anadoludan şampiyon
çıkan "TEK" takım Trabzon..Niye ikinci bir takımı kabullensin? Pastadan niye Bursa'da pay alsın ki?..

Galatasaray bizi yener malesef.. Çünkü biz zaten şampiyon olamayacağız.. Biz olamayacağız Galatasaray olsun diyen de çoktur Trabzonda eminim..

Benim şahsi fikrim.. Kimine belki saçma ama ben böyle düşünüyorum

mustafadinç
16.03.2010, 16:45
Yapılan yorumlara bakıldığında maç hakkında pozitif bir hava olduğu söylenemez.İlk gs maçında da bu böyleydi hatta fark yeriz diyordu çoğunluk.Sonuçta yenildik ama nasıl yenildiğimizde ortadaydı.Maç 2-2 iken Serkan karşı karşıyayı atsa ordan tarihi bir zaferle dönebilirdik.Yada yine maç 2-2 iken mustafa sarp ın Serkan a yaptığı penaltıyı hakem çalsaydı belkide burda böyle konuşuyor olmazdık.Ben yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.Umarım kazanırız.

ilk gs maçında Arda insanının Gabriçe attığı kasti tekme pozisyonunun videosu Lig tv de duruyor ve hakem abitoğlu insanı ile el şaklatırlarken artı birde Ayhan insanının Egemene ettiği küfürleri hatırlayanınız varmı bilmiyorum.

Ercan DEMİRCİ
16.03.2010, 16:58

Çünkü Bursanın eline koz vermez.. Bursa şampiyon olacağına Galatasaray olsun.. Bursanın yolunu açmak Trabzonun işine gelmez. Anadoludan şampiyon
çıkan "TEK" takım Trabzon..Niye ikinci bir takımı kabullensin? Pastadan niye Bursa'da pay alsın ki?..

Galatasaray bizi yener malesef.. Çünkü biz zaten şampiyon olamayacağız.. Biz olamayacağız Galatasaray olsun diyen de çoktur Trabzonda eminim..

Abi bizim bursayı gs yi düşünecek halimiz mi kaldı. Bu maçı kesin kazanmalıyız prestij amaçlı. Trabzonspor gs yi yenmez diye birşey olabilir mi? Hedefimiz kalmamış olsa da bu maç çok önemli... Kazanmamız lazım...

Soytürk
16.03.2010, 17:03

bu sene bursa

geçen sene sivas

boşver renktaş önce BöyLe bir müzeye sahip olsunlar sonra muhattap olarak alrız:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3867-3Q0B9A3N.jpg

HeRqeLe-_61
16.03.2010, 17:08
Büyük maçları uzun süredir alamıyoruz,yine aynısı olacak yine puan kaybedeceğiz....

YanıLıyoRsun ... RenkDaş..

mashal61
16.03.2010, 17:12
2010 yılındaki ilk mağlubiyeti alırız maalesef. Şimdiden hayırlı olsun, ne diyelim.

Cem Kıran
16.03.2010, 17:14
İşte Diyarbakır için son karar!

Arka arkaya Bursaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında yaşanan olayların ardından bir anda gündeme oturan Diyarbakırspor'un cezası açıklandı!... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Lütfi Arıboğan'ın yaptığı açıklamaya göre; Bursaspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle Diyarbakırspor'un hükmen 3-0 yenik ilan edilmesine karar verildi. Böylece Bursaspor, Süper Lig'in resmen lideri oldu!

Öte yandan İstanbul BŞB maçıyla ilgli ison kararın Cuma günü verileceği belirtildi.

Levent Kızıl devrede..Bu karardan sonra Gs bizi yensin sırf Bursa inadına...

mustafadinç
16.03.2010, 17:28
Umut'a maçta topu elinle al ver at bu golu de yine atamaz...Çünkü geçen yıl Denizli ve Konya maçlarında resmen aynı şeyler olduydu...

Umutu dünya kabul etmiş ama bizim taraftar çok bildiği için 26 yıldır şampiyon olamıyoruz.

mustafadinç
16.03.2010, 17:28
Herkes şu videoyu lütfen izlesin.

Ilelioglu
16.03.2010, 17:33
İşte Diyarbakır için son karar!

Arka arkaya Bursaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında yaşanan olayların ardından bir anda gündeme oturan Diyarbakırspor'un cezası açıklandı!... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Lütfi Arıboğan'ın yaptığı açıklamaya göre; Bursaspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle Diyarbakırspor'un hükmen 3-0 yenik ilan edilmesine karar verildi. Böylece Bursaspor, Süper Lig'in resmen lideri oldu!

Öte yandan İstanbul BŞB maçıyla ilgli ison kararın Cuma günü verileceği belirtildi.

Levent Kızıl devrede..Bu karardan sonra Gs bizi yensin sırf Bursa inadına...

Sacmalamayin Beyler...

O bizi yensin su bizi yensin, nasil bir Taraftar anlayisi bu..??

Firtina gibi esip almaliyiz bu maci, lami cimi yok bunun.

Diger Takimlar bizi ilgilendirmiyor....!!!!!!!!!

:rolleyes:

mustafadinç
16.03.2010, 17:37
Arkadaşlar ilk Gs maçı Arda denen şeref.... namus.... insan müsveddesi,Gabriç,e nasıl acımasızca vuruyor ve o abitoğlu denilen şeref... nasıl elini sıkıyor arda denen müsveddenin el insaf vallahi sokakta köpek eniğine vursalar benim içim kalkar canım yanar bunlar insan değil ve taraftarımız lütfen uyanık olsun izleyin bu pozisyonu ve Arda denilen insan .....a etmeniz gerekenleri lütfen unutmayın Allah rızası için artık kendi futbolcunuza küfür etmeyi sallamayı bırakında biraz tezahürat yapın yazıktır günahtır.

mustafadinç
16.03.2010, 17:37

mustafadinç
16.03.2010, 17:40
Bu hafta hep bu videoyu yayınlayacağım haydi lütfen bırakın şu istanbul hayranlığını aynısını sizde ona yapın.

ThePatriot61
16.03.2010, 17:43
hakemi biraz etki altina almak icin taraftar canli olmali bizde nerdeeeeeeeeeee :rolleyes:

highlander
16.03.2010, 17:52
Galatasaray takımını bu derece büyütmek neresinden bakılırsa bakılsın hatadır bence. Rakibe saygı göstermek ve gereken önemin verilmesi doğru analiz için olmazsa olmaz şarttır. Ama bu denli kendimizi acımasızca eleştirmemiz, kendi kendimizin ayağına çelme takmaktır. Galatasaray bana göre futbol açısından çok da iyi yönetilmiyor. Formda bir satraforunu nedensiz yere gönderip çok da ihtiyacı olmayan ve gözden düşmüş bir oyuncuyu renklerine katıyor. Rijkaard ile beraber Hollanda esintisi olacak diye beklenirken neredeyse çift ön liberolu, umut vaadetmeyen bir oyun çıktı ortaya.Çünkü olacak dedikleri oyun anlayışı tam bir sistem oyunudur.Sadece bir hocayla olacak iş değildir.Hiç bir takımı olduğundan fazla abartmamak gerekir.Yenecek gücümüz var.Ben bu takıma güveniyorum.

Samet Yildirim
16.03.2010, 18:03
Onur
Ömer-Song-Egemen-Cale
Serkan-Colman-Selcuk-Engin
----------Alan----------
--------Umut.-------------

ozcan_asanoglu
16.03.2010, 18:07
Samet şu engin'i koymasan:)..hiçbir etkisi yok sadece sinir harbiyle meşgul..Gabriç daha efektif değil mi? Gabriç'le başlanır, belki engin sonradan girerse daha etkili olur..

kudu_61
16.03.2010, 18:07
abitoğlu hakem diye geziyor ya bu ülkede biz gay se yi yensek ne yenmesek ne vuracağız gay se ye

Cem Kıran
16.03.2010, 18:19
Sacmalamayin Beyler...

O bizi yensin su bizi yensin, nasil bir Taraftar anlayisi bu..??

Firtina gibi esip almaliyiz bu maci, lami cimi yok bunun.

Diger Takimlar bizi ilgilendirmiyor....!!!!!!!!!

:rolleyes:

Bursa'nın şampiyon olması demek bizim sonumuz demek.Birçok şeyde geriye düşmek hatta 10 yıl daha gerilememiz demek

Ilelioglu
16.03.2010, 18:20
Bursa'nın şampiyon olması demek bizim sonumuz demek.Birçok şeyde geriye düşmek hatta 10 yıl daha gerilememiz demek

Bos seyler bunlar..:cool:

genç61
16.03.2010, 18:28
yeter artık gene bir derbi ve alacamıza hic inanmıyorum artık bu inancsızlıktan kurtulalım barı bu macı alın ister bursa ister x takım farketmez kim sapıyon olursa olsun bizim icin önemli olan oynadıgımız mac baskası beni ilgilendirmiyor

Nihal Ayvaz
16.03.2010, 18:30
Yaklaşık 2senedir(2008mayıs olması lazım) derbi kazanamıyoruz.

Ve yine kazanacağımızı sanmıyorum..

Malesef..

Taner Tonbil
16.03.2010, 18:40
hakemler aciklandimi ?

GERONIMO35
16.03.2010, 18:45
hakemi biraz etki altina almak icin taraftar canli olmali bizde nerdeeeeeeeeeee :rolleyes:

hakemler ibb maçlarından sonra en rahat maçlarını trabzonda yönetiyordur herhalde tabi çekirdek seslerinden rahatsız olmuyorsa :

Ahmet Karadeniz
16.03.2010, 18:50
unutma unutturma trabzonda dostluk samiyende küfür hemde en acılı gunumuzde

GERONIMO35
16.03.2010, 18:52
şenol hoca yine macera kadrosu çıkarmazsa futbolcular üzerlerindeki formaya layık şekilde yürekleri ile oynarlarsa engin gibi artislik yapmaya çalışmayıp disiplinli oynarlarsa takım oyunu oynarlarsa ancak yeneriz cinconu Yoksa malesef kadro farkı çok bariz aramızda :( Umarım giray oynamaz buhafta oynarsada antep maçındaki gibi olmaz yoksa arda keita filan maymun ederler onu

Hami_41
16.03.2010, 18:52
Gerçekten benimde fazla umudum yok ama kazanırsak çok mutlu olurum.

serkansdkasma
16.03.2010, 18:53
arkadaşlar deplasmandan tarafi full olacaktır yane 400 500 civarinda kişi bunlar oturmaya gelmiyor hepsi tayfadan pazar günü uçaklar ultraslana çalışacak herkez elinden geleni yapsın seslerini çıkarmıyalım özellikle maraton deniz tarafıyla karşılıklı bağırın onlara katılın üçlülere katılın

GERONIMO35
16.03.2010, 18:53
unutma unutturma trabzonda dostluk samiyende küfür hemde en acılı gunumuzde

cincondan dostmu olur adı üstünde gay se onlar kadar kalleş takım olurmu unutulurmu yaptıkları

Hami_41
16.03.2010, 18:59
Fatih TEKKE'yi çıldırtmışlardı, bir maçta...

ZineD
16.03.2010, 19:01
aslına bakarsan gs de pek iyi top oynamıyor kasımpaşayı 4-1 yendiler ama maç 1-1ken kasımpaşa daha etkili futbol oynadı.ankaragücü maçındaki galatasaray kasımpaşa maçında oynadığı futboldan daha kötü oynadı ama 4. dakika golü buldu sonra maç 3 oldu . bu skorlar kimseyi yanıltmasın gs iyi top oynamıyor aama bizimde onlara şansımız tutmuyor.

Mustafa AYDIN
16.03.2010, 19:02
Bunu yazmak içimi sızlatıyo ama gs rahat alır gibime geliyo.

U.Sadıkoğlu
16.03.2010, 19:22
Bursa şampiyon olmasın da yenilelim diyorsunuz yahu bu adamlar biz şampiyonluğa giderken bizi avni akerde 4-2 yendiler hemde öyle böyle bi top oynamadılar daha 8 hafta var zaten bursa şampiyon olamayacak kaldı ki olacak olsa bile bu maçı her türlü her şekilde almamız lazımmm !!

sessizkral_1
16.03.2010, 19:34
bu maçı alırız,bursada şampiyon falan olamaz.

Tunay ERDEM
16.03.2010, 19:39
Kızmayın, darılmayın ama yeniliriz.

Oğuzhan
16.03.2010, 19:44
3 haftadır skor tahminlerim doğru çıkıyor , bu seferde bilirsem iddaa yapacağım bi dahakine..

Trabzonspor 2 - 1 Galatasaray

Yağızhan Sağnak
16.03.2010, 19:44
Sinerji'ye devam... 4-0

Cafer Bulur
16.03.2010, 19:47
Iyi oynariz ve yeniliriz gibime geliyor.

Cünkü bizim takim bir hedef takimi degil,derbi kazanacak takim hic degil.

hay1699
16.03.2010, 19:51
Biz her maçı kazanmaya çıkarız, gerisi bizi alakadar etmez.

Gizadam34
16.03.2010, 19:56

yok o gs li diil.. bunlar silahşör. m. ayli yılmaz silahşörleri.. bi daha başkan olsun da görün halimizi.. bir kere yansız olun yaa..

Harun
16.03.2010, 20:01
Son yıllarda büyük beklentiler içinde olduğumuz hemen her maçı kaybettik. Ben gs nin oyuncu kadrosundan ya da performansından değil kendi takımımızın performansından çekiniyorum.Çünkü nerde nasıl oynayacakları hiç belli olmuyor.Formunda bir Trabzonspor gs yi çok rahat yener .Bekleyip göreceğiz nedir ne değildir.

Gizadam34
16.03.2010, 20:03

bi insan kendi takımını ancak bu kadar aşağılar.. aferin..

Adem Erdoğan
16.03.2010, 20:12
Bursa nefreti Trabzonspor sevgisinin önüne geçmesin..

Zamanında son hafta gs'ye 4-0 yenildiğimiz zaman milletin ağzına sakız olmuştuk yeterince.

BiZe HeR YeR 61
16.03.2010, 20:17
Yeneriz diyecem ama ben bile inanmıyorum yeneceğimize...Ya 0 ya da 2 biter bu maç...

Süleyman Baykan
16.03.2010, 20:19
Onur
Ömer-Song-Egemen-Cale
Serkan-Colman-Selcuk-Engin
----------Alan----------
--------Umut.-------------

abi hala engin diyorsunuz ya yakışmıyor bize ayıptır böyle kişiliğe sahip bir futbolcu o formayı giyemez derhal satılmalı sene sonu isterse sol kanadı felç etsin benim için koca bir sıfırrrrrrr:mad:

BiZe HeR YeR 61
16.03.2010, 20:21
abi hala engin diyorsunuz ya yakışmıyor bize ayıptır böyle kişiliğe sahip bir futbolcu o formayı giyemez derhal satılmalı sene sonu isterse sol kanadı felç etsin benim için koca bir sıfırrrrrrr:mad:
Selçuk,Colman,Cale,Burak,Sezer'in oynadığı takımda Engin her türlü oynar...

Enes Ünal Kaya
16.03.2010, 20:22
Bu hafta hep bu videoyu yayınlayacağım haydi lütfen bırakın şu istanbul hayranlığını aynısını sizde ona yapın.

Ben Unutmadım Bu Olayı.. Futbolcularda Unutmamışdır Umarım :mad:

Süleyman Baykan
16.03.2010, 20:25

yetenek olarak oynar ama kişilk olarak oynayamaz her şey sahada değil bir futbolcu ne yaptığını bilmeli her hareketi canlı yayınlanıyor ben engin gibi agresif ve sinirsel tavır takınan bir futbolcuyu ilk kez gördüm bizim takımımızda küfür eder gibi orayı burayı tekmeliyor antep maçında ula ne oynadında artislik demezler mi adama bu benim görüşüm herkese saygılıyım maç hakkında ise ilk golü bulan bu maçı alır

krdnz
16.03.2010, 20:25
Keşke imkanım olsa da bu hafta maça gidebilsem,Bu sene şampiyon Anadoludan diye bağırmayı o kadar çok isterdim ki.

Aramızda Bursa şampiyon olmasın deyip daha sonra bu Trabzonsporun sonu olur gibi saçma sapan savunmalar yapanlar var."Ötekilere alıştık bunlar da olursa daha koyar", "Bursaspora üçüzlerden daha gıcığım" gibi şeyler söylense anlarım ama Gs maçı öncesi "yenilelim de Bursa şampiyon olmasın","Bursanın şampiyonluğu en çok bize zarar verir" gibi yorumları okudukça sinirleniyorum.

Bi kere Trabzonspor ile Bursaspor birbirleri arasında oynadıkları maçlar dışında rakip bile sayılamazlar.İkincisi Bursa kötü bir camia ise GS daha mı iyi ya da FB,BJK? Üçüncüsü,büyüklük böyle zamanlarda belli olur.Sen küçük hesaplar peşinde koşup salakça laflar edersen alacağın bir mağlubiyetle diğerlerine göre "yatmış" olursun ki yıllardır bu iftirayı çok işittik.

Ben kazanmak istiyorum,kazanalım ki Alisamiyende bize küfredenler sevinmesin,taraftarımızın gözünün içine sokarcasına armasını öpen Baroşun dişleri görünmesin,tavuk suratlı Arda kanatlarını açıp yürümesin,goril sesli Polat keyif sigarası içemesin istiyorum.

BiZe HeR YeR 61
16.03.2010, 20:28
yetenek olarak oynar ama kişilk olarak oynayamaz her şey sahada değil bir futbolcu ne yaptığını bilmeli her hareketi canlı yayınlanıyor ben engin gibi agresif ve sinirsel tavır takınan bir futbolcuyu ilk kez gördüm bizim takımımızda küfür eder gibi orayı burayı tekmeliyor antep maçında ula ne oynadında artislik demezler mi adama bu benim görüşüm herkese saygılıyım maç hakkında ise ilk golü bulan bu maçı alır
Bence haklıydı ondan kötü burak ve Sezer varken Engin'i çıkarıyorsun...Bence çıkarken yaptığı hareketler TRABZON ve TRABZONSPOR'lu olmasından kaynaklanıyor.

CEMEFKER
16.03.2010, 20:33
:cool:Bu sefer kötü oynayıp kazanalım. 3 Puanı bir şekilde alalım. Ofsayttan atalım ( bize karşı çok oldu) , beleş ( takdir hakkı:cool: ) penaltı versinler , karşı taraf en önemli topçusunu kırmıza kartla klubede bulsun....bir şekilde 3 puanı alalım. Böylece yıllar önce sıçrama yaptığımız dönemlerde hiç hedefi yokken önümüze taş koyan bir takıma aynı şekilde karşılık vermiş oluruz. Dostluk, mostluk, Ergün Gürsoy, falan filan ......hikaye bunlar.... bizim için asıl en tehlikeli (sinsi) ezeli rakibimizle bu hafta oynicaz....neyse.......
Ekran başında beyefendiliği misyon edinmiş Hakan Şükür'ün çıldırışını seyredelim.Bu saatten sonra saplantı yapmış futbol denen şeyden zevk almak istiyorsam bu ve benzeri maçları kazanıp birilerine izdırap olmak istiyorum etrafımda

Yukarda birisinin benzer dediği gibi ...... Elde kaldı bir Kupa; bir de tavanın dip yanığı bab'ından bu tür maçlar

Cafer Bulur
16.03.2010, 20:42
Tersini söylemek de mümkün.

Bence enginin oynadigi takimda baris memis de rahatlikla oynar.

Senol günesin baytara olan engin hosgörüsü ciddi sekilde tartisilmaya deger.

Cafer Bulur
16.03.2010, 20:46
Avni akerin zemininden haber var mi,ne alemde acaba?

Bu macta da zemin futbolumuzu olumsuz yönde etkileyecektir.

Teknik kapasitesi yüksek olan gs icin de sahanin avantaj oldugu söylenemez.

FANATIK61
16.03.2010, 20:49
Kadro kurmayi birakinda Avni Aker'deki ambiyansi eski haline getirmek icin fikirler üretelim. 26 senedir kadro kura kura Sampiyon olduk evet dogru !!!

İskender Çakmak
16.03.2010, 20:52
bu mac zor olacak iyi oynayacagimizi dusunuyorum
2 sezondur derbi denilen maclarda guyzel oynuyoruz ama sonuc alamiyoruz bu mac kotu oynayalim ama kazanalim artik derbi kazanan hale gelmemiz gerekli

Muhalif
16.03.2010, 20:53
Yıllardır hep büyük maçlarda stres yaşadığımızdan dem vurulur. Alın size zerre stres yaşamayacağımız, ligde pek bir iddiamızın olmadığı bir maç. Buyurun yenin o halde ey futbolcu kardeşlerim ve Şenol Hocam:)

Ama bence Galatasaray maçı gol yemeden kazanacaktır.

Cafer Bulur
16.03.2010, 20:56
Macin hakemi kim olur?

Ben bünyamin gezer diyorum...

Cafer Bulur
16.03.2010, 20:58
Kadro kurmayi birakinda Avni Aker'deki ambiyansi eski haline getirmek icin fikirler üretelim. 26 senedir kadro kura kura Sampiyon olduk evet dogru !!!
Yönetimin yapmasi gereken is belli,taraftar gruplarini biraraya getirmek ve karsiliginda onlari bir sekilde ödüllendirmek.

Bu ödülde birlesen taraftar gruplari icin ucuz bilet olabilir,yeterki tek bir agizdan tezahürat yapilsin.

Murathan
16.03.2010, 20:58
O kadar istiyorum ki şunları yenmek :)

Cafer Bulur
16.03.2010, 21:00
Yıllardır hep büyük maçlarda stres yaşadığımızdan dem vurulur. Alın size zerre stres yaşamayacağımız, ligde pek bir iddiamızın olmadığı bir maç. Buyurun yenin o halde ey futbolcu kardeşlerim ve Şenol Hocam:)

Ama bence Galatasaray maçı gol yemeden kazanacaktır.
Bu seferki bahane sence de belli degil mi?:)

Gelecek hafta persembe günü bizim icin cok daha önemli oldugu iddia edilen antalya kupa maci var.;)

servet nuh
16.03.2010, 21:01
bursa olurda şampiyon olursa,ilk cümleleri ve yeni sloganları "artık 4ncü büyük biziz" olacaktır...dolayısıyla,bursa yı şampiyon yapacaksa eğer,bu maçtan 3 puan istemiyorum...

Cafer Bulur
16.03.2010, 21:03
bursa olurda şampiyon olursa,ilk cümleleri ve yeni sloganları "artık 4ncü büyük biziz" olacaktır...dolayısıyla,bursa yı şampiyon yapacaksa eğer,bu maçtan 3 puan istemiyorum...
Gelecek sezon da biz sampiyon olarak tek büyük biziz diye caka satabiliriz.:)

Tolga Kurt
16.03.2010, 21:07

bu sene şampiyon 8taş

krdnz
16.03.2010, 21:07

Yenilelim diyorsak büyük değiliz zaten.

Büyüklük yenilgiyi kabul etmemektir.

servet nuh
16.03.2010, 21:10
Yenilelim diyorsak büyük değiliz zaten.

Büyüklük yenilgiyi kabul etmemektir.

geçerli bir sebebim olduğu konusunda taraftarın büyük kısmı hemfikirdir eminim....en önemli övünç cümlemiz bizim anadolunun tek şampiyon şehri oluşumuzdur...buda elimizden giderse,surda önemli bir gedik açılmış demektir..

matrix5782
16.03.2010, 21:11
http://www.youtube.com/watch?v=Moddzm66v1E

http://www.youtube.com/watch?v=w938Nz3_Vp8

yeri değil ama

krdnz
16.03.2010, 21:14
geçerli bir sebebim olduğu konusunda taraftarın büyük kısmı hemfikirdir eminim....en önemli övünç cümlemiz bizim anadolunun tek şampiyon şehri oluşumuzdur...buda elimizden giderse,surda önemli bir gedik açılmış demektir..

Galatasarayı 5-6 yıldır yenememek ve üç yıldır derbi kazanamamak ta surda delik açmaz mı?

Bursanın şampiyonluğunu istemeyebilirsiniz ama övünç kaynağım elimden alınmasın diyorsanız yakışmaz.Ben Trabzonsporluya yakıştıramam bunu çünkü bu küçülmektir.

Barış Kaptanoğlu
16.03.2010, 21:15
katılıyorum....ama biz kedileri yensek bile bursanın şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyorum

Barış Kaptanoğlu
16.03.2010, 21:17
ayrıca bu sene ne olursa olsun bursaspor önümüzdeki yıllarda mutlaka küme düşmemeye oynayacaktır....o günleri de göreceğiz...geçen sene sivaslılara böyle dediğimizde gülüyorlardı...TRABZONSPOR gibi olmak 1 sene de olabilecek iş değil

Ilelioglu
16.03.2010, 21:18
Macin hakemi kim olur?

Ben bünyamin gezer diyorum...

Yapma abi bu Hakem ile sadece kaybederiz...:rolleyes:

Insallah dogru dürüst bir Hakem gelir...:);)

Barış Kaptanoğlu
16.03.2010, 21:19
bence en doğru dürüstü fırat aydınus olur

Cafer Bulur
16.03.2010, 21:24
Yapma abi bu Hakem ile sadece kaybederiz...:rolleyes:

Insallah dogru dürüst bir Hakem gelir...:);)
Benim tercihim cüneyt cakir olurdu ama onuda gecen hafta verdiler.

Yildirimlar ve abitoglu olmasinda gezer veya aydinusa raziyim.

Ilelioglu
16.03.2010, 21:24
bence en doğru dürüstü fırat aydınus olur

Evet o olabilir mesela yada Cüneyt Cakir...;)

Barış Kaptanoğlu
16.03.2010, 21:25
Evet o olabilir mesela yada Cüneyt Cakir...;)
geçen hafta bizim maçta cüneyt çakır olduğu için bu hafta vermezler onu

ESER
16.03.2010, 21:28
TS nin gs ye yenilmesini daha dogru yatmasini temenni edenlerin varligindan bir TS li olarak utaniyorum,, bu neyin kompleksi? bursanin da... gs nin de....

Ilelioglu
16.03.2010, 21:28
geçen hafta bizim maçta cüneyt çakır olduğu için bu hafta vermezler onu

O zaman Firat Aydinus'mu kaliyor geriye..??:cool:

servet nuh
16.03.2010, 21:29
ayrıca bu sene ne olursa olsun bursaspor önümüzdeki yıllarda mutlaka küme düşmemeye oynayacaktır....o günleri de göreceğiz...geçen sene sivaslılara böyle dediğimizde gülüyorlardı...TRABZONSPOR gibi olmak 1 sene de olabilecek iş değil
..bursa ile sivası aynı kefeye koyma...bursa taraftar ve şehir olarak sivası 20 ile çarpar...birde tam anlatamadım galiba
..ben gs bizi yensin demiyorum...trabzonspor taraftarına bi anket yapılsa bursa mı yoksa gs-fb-bjk mı şampiyon olsun...yüzde 95 taraftarımız 3 ezikleri tercih edecektir....çünki bizim elimizdeki en büyük,en önemli koz biz şampiyonluk yaşamış yegane şehir takımı oluşumuz değilmidir ??? uefa binasında bir istanbulda bir trabzonda ışık yanmıyormu,istanbulun saltanatını biz yıkmadık mı..???...bursanın olası bir şampiyonluğunda bu konularda artık bu kadar rahat gürleyebilecekmiyiz ??? trabzon 30 senedir şampiyon olamıyor,eskiye mazi derler,artık büyük biziz lafları çoğalsa hoşumuza gider mi ??? ben gerçekçi bir kişiyim...benim hoşuma gitmez ve kıyamete kadar türkiye süper liginde bizden başka şampiyonluk gören bi şehir olsun istemiyorum....bu açıdan bakarak gs yi yenmemiz bursayı şampiyon YAPACAKSA !!! 3 puanı istemem diye yazdım...inşallah meramımı anlatabilmişimdir...herkeste elbette benim gibi düşünmek zorunda değildir

Hüdai Pervaneli
16.03.2010, 21:31
Bence Bu mac icin ingilizleri getirmek gerekiyo

Cafer Bulur
16.03.2010, 21:31
Bu maca asilacagimizi zannetmiyorum,akillarda antalya maci olacaktir.

Ligi kafasinda coktan bitirmis olan futbolcularimizin gs yi yenmesi sürpriz olur.

Bu macin tek ve mutlak favorisi galatasaraydir.

devilkid
16.03.2010, 21:32
Şenol güneş acaba sürpriz yapar mı?

bariskaratas
16.03.2010, 21:33

büyük olmak o kadar basit değil
anadolu takımlarından bursayı pek sevmeyiz ama ben o üç istanbul takımı yerine bursasporun sampiyon olmasını canı göneülden ister ve desteklerim.
türk futbolu ancak böyle ilerler. ve şampiyon hep anadoludan çıkar umarım bundan sonra.

Barış Kaptanoğlu
16.03.2010, 21:34
..bursa ile sivası aynı kefeye koyma...bursa taraftar ve şehir olarak sivası 20 ile çarpar...birde tam anlatamadım galiba
..ben gs bizi yensin demiyorum...trabzonspor taraftarına bi anket yapılsa bursa mı yoksa gs-fb-bjk mı şampiyon olsun...yüzde 95 taraftarımız 3 ezikleri tercih edecektir....çünki bizim elimizdeki en büyük,en önemli koz biz şampiyonluk yaşamış yegane şehir takımı oluşumuz değilmidir ??? uefa binasında bir istanbulda bir trabzonda ışık yanmıyormu,istanbulun saltanatını biz yıkmadık mı..???...bursanın olası bir şampiyonluğunda bu konularda artık bu kadar rahat gürleyebilecekmiyiz ??? trabzon 30 senedir şampiyon olamıyor,eskiye mazi derler,artık büyük biziz lafları çoğalsa hoşumuza gider mi ??? ben gerçekçi bir kişiyim...benim hoşuma gitmez ve kıyamete kadar türkiye süper liginde bizden başka şampiyonluk gören bi şehir olsun istemiyorum....bu açıdan bakarak gs yi yenmemiz bursayı şampiyon YAPACAKSA !!! 3 puanı istemem diye yazdım...inşallah meramımı anlatabilmişimdir...herkeste elbette benim gibi düşünmek zorunda değildir
bu konuda sana katıldığımı belirtmiştim....hatta bu sene bursa seneye de biz olalım deseler yine de istemem...