PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ESER
14.03.2010, 17:37
bursasporun sampiyon olmasi belki de kulubu yazanesi sanan ucuz zihniyetlerin ayaginin yere basmasini saglar ve sahte gulucukler atip reklam pesinde kosup kulubu somururken utanirlar kendilerinden..

Süleyman Baykan
14.03.2010, 17:37
bugün izlediğim bursadan birşey olmaz bence manisa ileride biraz iyi olsaydı maçı alırdı 45 de penaltı oldu haybeden penaltı yaptırdı manisalı oyuncu maç koptu zaten orda yiğit incedemir bursaya çalıştı hep mehmet güveni beğendim bu arada soğuk kanlı akıllı bir oyuncu ;)

Oğuzhan
14.03.2010, 17:38
Ferhat Çökmüş iyiydi manisada , hatasız oynadı .

metinbay61
14.03.2010, 17:40
Ferhat Çökmüş iyiydi manisada , hatasız oynadı .
manisada oynadığı içindir...:)

ESER
14.03.2010, 17:43
bugün izlediğim bursadan birşey olmaz bence manisa ileride biraz iyi olsaydı maçı alırdı 45 de penaltı oldu haybeden penaltı yaptırdı manisalı oyuncu maç koptu zaten orda yiğit incedemir bursaya çalıştı hep mehmet güveni beğendim bu arada soğuk kanlı akıllı bir oyuncu ;)

bursa dan kadro olarak birsey olmaz evet gecen seneki sivasdan bir gomlek daha kaliteliler ancak futbol sonuc oyunu ve onu aliyorsan cacik da oluyor haydari de

Mellih
14.03.2010, 17:43
bursaspor bu oyunuyla şampiyon olamaz.. Gs ve Beşiktaş daha iyiler. Fenerde de iş yok, biz de fena sayılmayız ama çok geride kaldık.

bizde ne kadar şanssızız bakıyorum Bursa-Eskişehir hesaplarında olmayan puanlar alabiliyolar; örneğin Bursa kadıköyde inönüde 3 puan; eskişehir evinde fb-gs 3 puan, samiyenden 1 puan antalya-kayseriden 3 puan..

Ama biz fb-bjk avniaker 0 puan, samiyen 0 puan; hadi bu tür maçlardan puan çıkarmak bir yana alacağımız maçlarıda alamıyoruz.. ben şanssızlık diyorum. geçen sene yinede bu tarz puanlar toplayabilmiştik.

vaslat
14.03.2010, 17:50
Bursa maçını bende izledim etkili olan takım Manisaspordu şansıyla bir maç daha aldı ama fazla gidemezler.Biz GS yi yenelim gerisi gelir.

ThePatriot61
14.03.2010, 17:51
gs ı yenelim de en azından puan kaybetsiin TRABZON da... herşeyi geçtim gs ın pilot takımı havaasından çıkalım... şampiyonluga oynadıklarında sunlara bir darbe vuralım.... BİZ vuralım da kim olursa olsun şampiyon...

benimde gönlümden asil gecen o ama ne kadar önemsiz mac varsa toplayip aliyoruz.su final maclarini bir türlü alamiyoruz :(

Cem Kıran
14.03.2010, 17:51
Burası manisa-bursa maçının konuşulcağı yer değil ama bişey söylemek istiyorum Manisa 2. yarı atağa çıkarken bütün toplarını geriye oynadı dikkatini çeken var mı? atağa çıkıyorlar top doğru defansa?

aurora
14.03.2010, 18:04
Galatasarayı yenmeyi çok isterim ve inşaallah yeneriz. Ama Teknik Direktörümüz Şenol Güneş olunca büyük maç alamayız gerçeği en az Newton'un yerçekimi kanunu kadar gerçek bir şey haline geldi. Ha yenersek bu gerçek değişir mi? Enaz beş yıl boyunca tüm derbileri alırsa ancak kaybettiklerini telafi eder.

Murathan
14.03.2010, 18:07
Umarım koreo olur :)

lazkopatfaroz
14.03.2010, 18:23
Bursa, bizim yakaladığımız başarıları yakalayamazlar belki ama şampiyon olmaları durumunda bizim 25 senedir yapamadığımız yapmış olacaklar.

Takımının şampiyon olmasını isteyen taraftarımız birde Bursa'nın taraftarının verdiği desteğe baksınlar.

Biz oyuncumuzu ıslıklarız onlar rakibi ıslıklar.

Gs maçınından sonra ne sevinirim ne üzülürüm. Bizi ilgilendiren bir durum yok çünkü.

krdnz
14.03.2010, 18:24
Bazı arkadaşlar maçın Bursa için önemini düşünürken yenildiğimizde yedinci sıraya düşeceğimizi Es geçiyorlar galiba...

Paksoy
14.03.2010, 18:33
büyük ihtimal galatasaray şampiyon olur,galatasarayı burda yeneriz umarım yensekde şampiyon olur gs ,alisamıyende ki bursa gs maçında film kopar,bjk da işin içine girebilirmi bilemem

ESER
14.03.2010, 18:35
artik gecmisle avunmayi birakip , gelecegin planlanmasi gerekiyor. gecen sene sivas bu sene bursanin dusuk butcelerle elde ettigi yukselis bizim takimimizin bu potansiyelini canlandirmali. bugun 100 milyon dolar dan fazla yatirim gucu olan bir kulubun gecmisiyle avunmamasi gerekir.. ben bu kulubun ayni kisilerce somurulmesini gordukce kahroluyorum.. buyuk takimimiz diyorsak bu kulubu babasinin mali sanan reklam meraklisi kisilere muhtac olmamaliyiz . buyuk kulubuz diyorsak bu kulube hizmet edecek kisilerin birbiriyle yarismasi gerekir.. peki biz ne yapiyoruz., adi sani unutmus adamlarin kulubun imkanlariyla kendilerine sosyal statu edinmek adina kafasina gore takilmasina goz yumuyoruz.. bizi ileri tasiyacak lider kisilikler uretemiyoruz , olasi sahsiyetler ise derin Trabzon ve siyasi erklerce sindiriliyor.. peki biz bu zihniyetle nasil ilerleyebiliriz? ben sadece sadri seneri degil beslendigi yapiyi da elestiriyorum.. bugun sadri sener gider yerine baskalari servis edilir ve yine ayni hikayeleri izleriz. artik bence kulubumuzun birilerinin derebeyliginden kurtulmasi lazim ve hatta taraftarlar olarak kulubuz uzerinde daha fazla soz sahibi olmaliyiz ki yuzu eskiyenin reklam araci olarak kullanilan TS nin vizyonu ileri seviyelere tasinsin. bugun TS taraftarinin cogunlugunun sadri baskani desteklemekdeki argumani baska anternatifimizin olmamasi, yani kisilere bagimliyiz ve mahkumuz bu abilerin keyfi icraatlarina.. bugun BMN bu ulkenin en buyuk sosyal aglarindan biri konumunda 10 binleri asan uyesiyle. insallah birgun bu potansiyelden belli bir kisim soz sahibi olur ve onlarin cevresinde birlesiriz.futbol sadece saglik olsun diye yapilan bir spor degilse insallah bu potansiyel soz sahibi olur ..

Hüseyin İlkin
14.03.2010, 18:35
Bazı arkadaşlar maçın Bursa için önemini düşünürken yenildiğimizde yedinci sıraya düşeceğimizi Es geçiyorlar galiba...

İlk 6'ya ekstra para verilecek yayın gelirlerinden.

Bunu görmezden gelip, şampiyonluk sayısına göre verilen %11'lik kısıma takılmışız. Zaten Galatasaray'da şampiyon olsa, Bursaspor'da şampiyon olsa bu kısımdan kaybedeceğimiz para aynı.

Ama diğer taraf öyle değil. İlk 6'ya gir, ekstra paranı al.

Kazım Uzunboy
14.03.2010, 18:39
Maçı kazanmamız gerek, gerisi hikaye!

Tolunay Abdioğlu
14.03.2010, 18:40
Son hafta olsa biz Galatasaray'ı yensek ve Bursaspor şampiyon olsa bile Galatasaray'ı yenmeyi tercih ederim.

crazyman_61
14.03.2010, 18:42
ligden koptuk sayılır bari derbiler ve kupayı alalım

Keramettin
14.03.2010, 18:44
8 Gün kaldı:D

ESER
14.03.2010, 18:45
Son hafta olsa biz Galatasaray'ı yensek ve Bursaspor şampiyon olsa bile Galatasaray'ı yenmeyi tercih ederim.

Trabzonspor taraftariyim diyenin gostermesi gereken tavir da budur. komplekse kapilmak yerine kulubunun itibarini dusunen taraftarlarimizin oldugunu gormek mutlukuk verici..

bursaya da... gs ye,,, ben Trabzonsporluyum arkadas...

mustafaction
14.03.2010, 18:50
bursa şampiyon olursa unutalım 4. büyük kelimesini sadece aramızda konuşuruz hepsi o allah korusun geçen sene sivas olamadı çok sevindim bu senede inşallah olamaz bursa

ESER
14.03.2010, 18:57
bursa şampiyon olursa unutalım 4. büyük kelimesini sadece aramızda konuşuruz hepsi o allah korusun geçen sene sivas olamadı çok sevindim bu senede inşallah olamaz bursa

armamizin ustundeki yildiz buyuklugumuzun aleni belgesidir.
bursa 1 sampiyonlukla 6 sampiyonlugu olan TS yi yok sayma pesine duserse kendi sampiyonlugunu degersiz kilar ..

Soytürk
14.03.2010, 19:04
konu başlığına göre konu baya kaymış bursa ya dogru gereksiz bir şekilde

iskenderunlu
14.03.2010, 19:06
cimbom alır maçı bizde eski ruh kayboldu

aurora
14.03.2010, 19:06
Bizim eski topcular kafalarından şampiyonlugu falan silmişler. Neden mi? Bursa macında beraberlik golune abartılı sevinen Umut Bulut saha kenarında karnaval havasında beraberlige sevinirken topu kaleden alıp santraya hareketlenen Buraktı. Aynısı Antep maçında oldu. Alanzinho beraberlik golune formalı kornek bayraklı Anadolu Ateşi dans grubunu aratmayan kareografik gol sevinci gösterisini yaparken Burak topu kaleden alıp sanrtaya çoktan yönelmişti ve kaleden şaşkın şaşkın Alanzinhoya bakıyordu. Muhtemelen bu beraberlik golune mi seviniyor yanlış mı goruyorum diye dusunmuştur

lazkopatfaroz
14.03.2010, 19:12
Haftaya 7. sırada olabiliriz. Bu sene Eskişehir ve Kayseri ile 5. lik için yarışırız. Bu durum bu sene için ne kadar sıradan olduğumuzu gösteriyor.

Halit Akyüz
14.03.2010, 19:14
Bizim eski topcular kafalarından şampiyonlugu falan silmişler. Neden mi? Bursa macında beraberlik golune abartılı sevinen Umut Bulut saha kenarında karnaval havasında beraberlige sevinirken topu kaleden alıp santraya hareketlenen Buraktı. Aynısı Antep maçında oldu. Alanzinho beraberlik golune formalı kornek bayraklı Anadolu Ateşi dans grubunu aratmayan kareografik gol sevinci gösterisini yaparken Burak topu kaleden alıp sanrtaya çoktan yönelmişti ve kaleden şaşkın şaşkın Alanzinhoya bakıyordu. Muhtemelen bu beraberlik golune mi seviniyor yanlış mı goruyorum diye dusunmuştur
Daha sonra oda koştu topu bırakıp Alanzinho'nun yanına onu kutlamaya :)

Yasin Altuntas
14.03.2010, 19:16
Diyarbakirsporun Ligden düsürülmesi o kadarda birsey getirmez cünkü o zaman hem Fener´e hemde Besiktas´a 2 Puan daha yaziliyor tabiki sadece Bursaya yazilicagandan daha iyi ama bilmemki

Keramettin
14.03.2010, 19:22
Avni Aker'de cehennem olsa

robinhood61
14.03.2010, 19:37
ilgisi yok ama şimdi keitanın ankaragücüne attığı golü gördüm ve acaip imrendim. bize şöle bi forvet almadılar ya :(

seyduna_efil
14.03.2010, 19:57
eğer diyarbakıspor ligden düşürülürse ekstra 3 puan hanemize yazılır ki bı 3 puan bizi tekrar şampiyonluk potasına sokarr..

kudu_61
14.03.2010, 19:58
gayse maçında ömer ile calenin hiç çıkmaması lazım yakalarsa atıyor bunlar kademe hatası yapmadan orta sahada basarsak alıcaz bu maçı aman ömer-cale dikkat çıkmayın

Süleyman Baykan
14.03.2010, 20:08
diyarbakır küme düşerse
gs:+3
bursa:+3 zaten alacak
bjk:+5
fb:+2
Trabzonspor:+3
eskişehir:+5 puan alıyor yani puan durumu bjk denizliyi yenerse gs de bugün ankaragücünü geçer olarak sayarsak
1.gs:56
2.bjk:56
3.bursa:55
4.fb:51
5.eskişehir:47
6.TRABZONSPOR:46 OLUYOR

KAUNAS
14.03.2010, 20:11
bu futbolla amacımız lig değil sadece ve sadece kupa olmalı. ama avrupa ligindeki gibi vurdumduymazlık ve rehavet örneği sergilemeksizin.
yönetimden teknik ekibe ve oyunculara kadar herkes kupaya konsantre olmalı.
çünkü lig trabzonspor için artık bitmiştir.bu futbolla ancak ve ancak ilk 10'a gireriz.

bu maça gelince : klasik bir derbi maç. puan almamız imkansız. izlemeye değmez

seyduna_efil
14.03.2010, 20:14
diyarbakır küme düşerse
eskişehir:+5 puan alıyor yani puan durumu bjk denizliyi yenerse gs de bugün ankaragücünü geçer olarak sayarsak
2.bursa:55
3.bjk:55

bu kadar detaylı hesaplamamıştım,bu tablo hepten zararımıza oluyor ki en karlısı bjk olur herhalde :):)

Ali Tunahan Güllü
14.03.2010, 20:28
Şu ardadan bir maçtada gol yemeyelim..

erkankoc
14.03.2010, 20:32
bursa macinda hukmen vereceklerse diyara mecburen kume duser..ozaman belediye macindada vermek zorunda kalacaklar...bence kesin dustu..yada bursa maci tekrar seyricsiz oynanacak

Yağızhan Sağnak
14.03.2010, 20:33
Kar yağsa, stada yine traktörle girseler de, maç Trabzon'da oynanmasa.

Yemin ediyorum tiksiniyorum Maraton tribününden.

x2 .

Cafer Bulur
14.03.2010, 20:36
Olabildigince defansif bir kadroyla oynamaliyiz.

Gs ye karsi ofansif futbolla sov yapmamiz zor oldugundan dengeli oynamali ve gol yememeliyiz.

1 gol atarsak belki maci alabiliriz ama 1 gol yersek 2 atip da kazanacagimiza inanmiyorum.

erkankoc
14.03.2010, 20:38
diyar duserse gelecege donukmu 3 puan verilecek yoksa butun sezondakilermi

lazzz61
14.03.2010, 20:48
trt stadyumdaki anketı goren var mı ? adamın zoruna gidior

sessizkral_1
14.03.2010, 20:51

Trabzonspor kendi sahasında gs ye karşı defansif bir kadroyla oynayamaz.öyle bir lüksü yoktur.

Ayrıca merak ediyorum bu ligde bizden başka kendi takımını bukadar yeren başka taraftar topluluğu varmı.

Skora dayalı beklentiler sadece geçicidir.iyi futbol uzun vadede kalıcı başarı sağlar.

dolayısı ile ben sahada aksine ofansif savaşçı .yenilse bile duruşundan ödün vermeyen bir Trabzonspor istiyorum ki öylede olacaktır.İyi futbol olurmu bilemem ama gs de top oynamıyor.ki defansı inanılmaz açık veren ve sadece ofansı güçlü olan gs ye karşı hiçbir teknik mentalite defansif oynamayı kabul edemez.bu resmen intihardır.

Sırf kazanmak için gerekirse 3 önliberoyla çıkalım vizyonuna sahip arkadaşlarıda Ziya doğana havale ediyorum.

Hüdai Pervaneli
14.03.2010, 20:52
Insallah Onur Arda dan gol yemicek

Ilelioglu
14.03.2010, 20:54
diyarbakır küme düşerse
2.bjk:56
3.bursa:55

Ne alaka yahu, sadece Diyarbakir ile maclari olan Takimlar üc puan almayacak mi..??

Ahmet Karadeniz
14.03.2010, 20:57
gs ile kupa macını unutmayalım o acılı gunumuzde bile bize küfür eden gstraftarı görecek bu sefer Trabzonda dostluk samiyende küfür böle ..... traftar olmaz! ultragayse

Ilelioglu
14.03.2010, 20:58

Gs ye karsi ofansif futbolla sov yapmamiz zor oldugundan dengeli oynamali ve gol yememeliyiz.

1 gol atarsak belki maci alabiliriz ama 1 gol yersek 2 atip da kazanacagimiza inanmiyorum.

Kazanmak icin bunu yapabiliriz ki benim icin böyle maclarda iyi Futbol'dan öte kazanmak daha önemli.

Acikca ben bu macta kazanirsak kötü Futbolu elestirmem.

Insallah kazanbiliriz...

Aslinda 2 ön libero cok iyi olur bu macta...

--------------------Onur--------------------

Ömer------Egemen---------Song---------Cale

-----------Ceyhun---------Sezer-------------

Serkan-----------Alanzinho-------------Gabric

-------------------Umut----------------------

Sezer'in yerine Colman oynayabilirmi acaba diye düsünüyorum...:cool:

kudu_61
şenol hoca bugün izlediği keitayı zannedersem cale ve ferhatı yan yana oynatarak durdurmayı düşünüyodur

Ahmet Karadeniz
ONUR

Ömer Ege Giray Cale

Serkan Ceyhun Colman gabric

Alanzinho umut

bence bu 11 le cıkmamız lazım

Cafer Bulur
14.03.2010, 21:00
Bu takim baskiyi kaldiramiyor arkadaslar,herkes bu maci kaybederiz gibisinden yorumlar yapsin.;)

Biz ve futbolcular relax olursa kazanmamiz daha olasi gibi geliyor bana.

Bu maci kaybederiz.;)

Mellih
14.03.2010, 21:01
Ne alaka yahu, sadece Diyarbakir ile maclari olan Takimlar üc puan almayacak mi..??
ankarasporda öyle uygulamamışlardı. herkes 3 puan almıştı.

Kaan
Şunları yenelim başka bir şey istemiyorum.

İnşallah kazanacağız.

Kaan
Bu takim baskiyi kaldiramiyor arkadaslar,herkes bu maci kaybederiz gibisinden yorumlar yapsin.;)

Bu maci kaybederiz.;)

Yazsak ne fayda, futbolcular forumu takip etmiyormuş ki. :)

Ilelioglu
14.03.2010, 21:03
ankarasporda öyle uygulamamışlardı. herkes 3 puan almıştı.

Yahu biz zaten oynadik ya bu Diyar ile..Ne diye 3 puan alacagiz bir türlü anlamadim.

Sadece Diyar ile maclari olan Takimlar almayacaklar mi üc puan..??

Ilelioglu
14.03.2010, 21:03

Bu maci kaybederiz.;)

Bu yillardir böyle artik buna bir care bulunmali...:cool:

Fatih YAZICI
14.03.2010, 21:04
Maçı kazanırsak, başka dahil herkes havaya girecek tekrar.
Ki bu kötü. Tabii ki diğer taraftan yenmemiz kötü olur demiyorum (:
Umarım bu kekoları bu sefer elimizden kaçırmayız.

Keramettin
14.03.2010, 21:05
CinCon yendi.Formdalar Baros gol attı.İşimiz zordur ha :D:D:D

Cafer Bulur
14.03.2010, 21:06
Yazsak ne fayda, futbolcular forumu takip etmiyormuş ki. :)
Takip edenler etmeyenlere bildirir ve futbolcular da hirs yapabilirler.:)

Artik yeni bir seyler denemek gerek.;)

Keramettin
14.03.2010, 21:07
Takip edenler etmeyenlere bildirir ve futbolcular da hirs yapabilirler.:)

Artik yeni bir seyler denemek gerek.;)
Hırs=Artistlik

-Hep olmasada çoğu kez rastlanabiliyor.

Örn: - Engin Baytar :D

Ilelioglu
14.03.2010, 21:07
Gese'nin kafilesini de Havaalaninda karsilamak lazim diye düsünüyorum.

Her macta bize küfür eden bir Taraftar Topluluguna artik haddini bildirmek gerekiyor.

Artik daha sert olmaliyiz, Bursaspor taraftari her mac küfrediyor ama ceza felan almiyorlar.

Stat'da Küfredelim demiyorum ne yapacaksak Stat'in disinda yapalim zaten..

:);)

Samet94
14.03.2010, 21:08
inşallah yeneriz, derbi sıkıntımız biter

Keramettin
14.03.2010, 21:09
Gese'nin kafilesini de Havaalaninda karsilamak lazim diye düsünüyorum.

Her macta bize küfür eden bir Taraftar Topluluguna artik haddini bildirmek gerekiyor.

Artik daha sert olmaliyiz, Bursaspor taraftari her mac küfrediyor ama ceza felan almiyorlar.

Stat'da Küfredelim demiyorum ne yapacaksak Stat'in disinda yapalim zaten..

İçerde adamları var şeftali kurtlarının :p :rolleyes:

Semih Aydın
14.03.2010, 21:11
En kötü beraberlik alırız.

Colman şov var pazar günü :cool:

Ilelioglu
14.03.2010, 21:11
İçerde adamları var şeftali kurtlarının :p :rolleyes:

Seftali'ninde mevsimi gececek elbet...;)

Su gese'ye cok uyuz oluyorum hele o Taraftarlari yok mu, bunlara artik haddini bildirmek gerekyior. Herzaman ellerini kollarini sallayarak ayriliyorlar Trabzon'dan...

:cool:

Hüseyin İlkin
14.03.2010, 21:12
1-0 olsun bizim olsun.

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 21:13
Cinconu kesinlikle yenmeliyiz bursa umrumda değil ama yenmeyiliyiz onlar bizi 4-2 yendiklerinde nasıl bi psikolojiye büründüğümü hatırlar gibiyim.

M.S.SOFU
bence ziraat kupasına odaklansın topçular
yedek takımdan oyuncularla çıksın takım maça
zaten kaybedecez
bi de sakat sarı kart cezalısı filan hiç uğraşmaya gerek yok
hem gençleri görmüş oluruz
mesela barış ,teo,bu paftan çıkan defanstaki iki uşak, çıksın.sadece kalede onur çıksın.

Keramettin
İşimiz zor,rakip formda,iddiamda fazla kaçtı :D

Hüdai Pervaneli
14.03.2010, 21:17
2010 da hci yenilmedik Ama heyserin bir sonu var

Ama bu son bu mac da degil

Mucahid Erdogan
14.03.2010, 21:18
bizim haftaya galatasarayı yenmemız cooook zor ama solebısı olursa galatasaray bı mac ıyı bı mac kotu oynuyor eger bole bısı olursa bızım defans rezıl olmaz gıbı

Keramettin
14.03.2010, 21:21
Cinconu kesinlikle yenmeliyiz bursa umrumda değil ama yenmeyiliyiz onlar bizi 4-2 yendiklerinde nasıl bi psikolojiye büründüğümü hatırlar gibiyim.
3-1 yendiğimiz maçta ne hissetmiştin.Tabii hatırlıyosak :p

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 21:23
3-1 yendiğimiz maçta ne hissetmiştin.Tabii hatırlıyosak :p

3-1 lik maçta stadtaydım anlatılmaz yaşanır kardeşim :)

TSunami_69
14.03.2010, 21:24
4 3 yenmişlerdi bizi

Mehmet Fatih Silik
14.03.2010, 21:25
Hic ümidim yok...hele ki GS'nin Ankaragücü kar$isindaki oyununu gördükten sonra...Bi zamanlar Yattara bizde ne ise $imdi de GS'de Keita o dur...adamin gücü kuvveti teknigi muazzam...kolay kolay rakip oyuncusu begenmem ama bu adami durduramazsak ki bu defansla durdurmamiz cok zor...3-0 yeniliriz...in$allah biz aliriz maci demek pek gelmiyor ne yazik ki icimden...$enol Hoca'miza güveniyorum ama bazi futbolculara güvenemiyorum maalesef...

Ahmet Karadeniz
gs ile kupa macını unutmayalım o acılı gunumuzde bile bize küfür eden gstraftarı görecek bu sefer Trabzonda dostluk samiyende küfür böle ..... traftar olmaz! ultragayse unutma unutturma

Emre B.
Sol kanatta Cale ve Gabriç oynamalı.Keita'yı tutmak için defansı Ferhat'a göre daha iyi olan Cale oynamalı.Gabriç'te mücadele gücüyle Engin'den daha faydalı olur.En azından olmadık işler deneyip bizi delirtmez.

Tayfun Aydın
Arkadaşlar bi kaç kişi bahsetmiş ama Diyarbakırspor muhtemelen küme düşürülecek o zaman ilk yarıda ki maçtan bize 3 puan gelecek mi.En azından ilk 3 için umut doğar tekrar gayse maçının heyecanı artar.Şampiyonluk hayal ama ilk 3 biraz zorlamayla şampiyonlar ligi ümidi devam eder.

Mehmet Fatih Silik
14.03.2010, 21:26
4 3 yenmişlerdi bizi

Sanirsam 2003-2004 sezonunda son haftalara $ampiyonluk icin girerken kendi evimizde yenildigimiz 4-2 maci diyor...

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 21:26
4 3 yenmişlerdi bizi

İlk yarıdaki maçtan bahsetmiyorum şampiyonluğa gittiğimiz sene..

sessizkral_1
14.03.2010, 21:27
Şenol hoca maçın kaderini belirleyecek.Takımı maça iyi hazırlamalı.bu maçı almamız gerektiğini söylemeli.bunun dışında teknik anlamda

Öncelikle defans hattı : keita arda baros.gs nin etkili ofansif oyuncularına karşı bikez giray kesinlikle kesilmeli.zaten formda değil.egemen ve song gibi rakibe yapışan mücadeleci oyuncularımız oynamalı.eğer giray oynarsda cidden yuh derim.solda çale oynar gene.sağda ömer.ferhat sakatlanmış zaten.

ortasaha: gabriç,serkan,colman,alanzinho oynamalı.selçuk cezalı yanılmıyorsam.sezerde çok kötüydü oda oynamaz.biraz ofansif bir ortasaha oluyor gerçi.fakat gs açık oynayacağı için colman bu tip maçlarda çok etkili olacaktır.dolayısı ile gs ye karşı ofansif oynamamız gerek.kapanırsan çok etkili ayakları var.

forvet: burak ,teo oynasın diyeceğim ama böyle bi kritik maçta teofiloyu ilk 11 başlatırmı bilmem hoca.gene burak - umut başlanır diye tahmin ediyorum.

Keramettin
14.03.2010, 21:28
İstekli oynasak boğarız GeSe'yi

Şeref
14.03.2010, 21:30
bence ilerde baskı kurup umut burak ikilisinin neill ve servetten kapacağı toplarla sonuca gidebiliriz bu iki stoper topla oynamayı cok seviyor. taraftar bakımından zayıf kalacaz herzamankı gıbı cınconluların sesını dınleyecez avnı akerde istemesekte

Cafer Bulur
14.03.2010, 21:32
Şenol hoca maçın kaderini belirleyecek.Takımı maça iyi hazırlamalı.bu maçı almamız gerektiğini söylemeli.bunun dışında teknik anlamda

Öncelikle defans hattı : keita arda baros.gs nin etkili ofansif oyuncularına karşı bikez giray kesinlikle kesilmeli.zaten formda değil.egemen ve song gibi rakibe yapışan mücadeleci oyuncularımız oynamalı.eğer giray oynarsda cidden yuh derim.solda çale oynar gene.sağda ömer.ferhat sakatlanmış zaten.

ortasaha: gabriç,serkan,colman,alanzinho oynamalı.selçuk cezalı yanılmıyorsam.sezerde çok kötüydü oda oynamaz.biraz ofansif bir ortasaha oluyor gerçi.fakat gs açık oynayacağı için colman bu tip maçlarda çok etkili olacaktır.dolayısı ile gs ye karşı ofansif oynamamız gerek.kapanırsan çok etkili ayakları var.

forvet: burak ,teo oynasın diyeceğim ama böyle bi kritik maçta teofiloyu ilk 11 başlatırmı bilmem hoca.gene burak - umut başlanır diye tahmin ediyorum.
Rakibe önde basmaliyiz ama ofansif oynamamaliyiz,asil öyle oynarsak gs daha tehlikeli olabilir.

Örnegimiz eskisehir olmali,cok kosarak ve cok iyi alan daraltarak gs ye gol sansi vermediler.

Gs de öyle aman aman ofansif oynamayacaktir,kontrollü olacaktir.

Sabirli olmazsak,cok fazla hücum yapmaya kalkarsak baslamadan kaybederiz bu maci.

Keramettin
14.03.2010, 21:32
İnşallah Teo hiç oynamaz Servet gibi bi defansa karşı oynamamıştır heralde :D

Ilelioglu
14.03.2010, 21:33
Söyle ilk on bir olabilir mi Arkadaslar..?

Serkan-------------Colman--------------Gabric

--------------------Umut---------------------

Ikinci yari Sezer'in yerine Alanzinho girer, ilerleyen dakikalarda Burak vs...

Keramettin
14.03.2010, 21:35

Olabilir ama olmaz yani çıkmayız böyle kadroyla

-761. Mesaj :cool:

Mustafa Calik
14.03.2010, 21:36

Egemen'in yerine Giray ve Sezer'in yerine Ceyhun'u oynatirdim .. ben böyle düsünüyorum kadroyu.

Ilelioglu
14.03.2010, 21:37
Egemen'in yerine Giray ve Sezer'in yerine Ceyhun'u oynatirdim .. ben böyle düsünüyorum kadroyu.

Ceyhun var zaten ilk on birde..:);)

Giray cok basit calim yiyor...Daha saglam iki Stoper'i yazdim oraya..:cool:

Oruç
14.03.2010, 21:39
Yeniliriz ya. Hiç umutlu değilim. Gs ile oynadığımızda bizim takım sanki hayatında ilk defa futbol maçına çıkmış gibi oluyorlar.

Arda dönüyor, Baros döndü. İşimiz zor yani.

Mustafa Calik
14.03.2010, 21:39
Ceyhun var zaten ilk on birde..:);)

Giray cok basit calim yiyor...Daha saglam iki Stoper'i yazdim oraya..:cool:

Pardon Sezer'in yerine Selcugu yazacaktim :D
Giray'i bir macin yüzünden silmeyelim bence .. sezon sonuna kadar oynarsa o da olacak.

Ilelioglu
14.03.2010, 21:40
Yeniliriz ya. Hiç umutlu değilim. Gs ile oynadığımızda bizim takım sanki hayatında ilk defa futbol maçına çıkmış gibi oluyorlar.

Arda dönüyor, Baros döndü. İşimiz zor yani.

Dedigim gibi akilli oynarsak aliriz ama yok günü kurtarmaya degilde gelecege dönük hamleler olursa kesin kaybederiz.

:cool:

Ilelioglu
14.03.2010, 21:41
Pardon Sezer'in yerine Selcugu yazacaktim :D
Giray'i bir macin yüzünden silmeyelim bence .. sezon sonuna kadar oynarsa o da olacak.

Selcuk cezali..:);)

Mustafa Calik
14.03.2010, 21:43
Selcuk cezali..:);)

Gaziantep maci öncesi Cale, Serkan, Burak ve Gabriç kart sinirinda olan oyunculardi.

albatros
14.03.2010, 21:44
arkadaşlar gaysede sakat veya cezalı olanlar kimler?
bizde kimler cezalı?

Ilelioglu
14.03.2010, 21:47
Gaziantep maci öncesi Cale, Serkan, Burak ve Gabriç kart sinirinda olan oyunculardi.

Selcuk'da ceza sinirindaydi benim bildigim...;):)

ccd6167
14.03.2010, 21:47
ne alması be kardesım macı nasıl alcaz merak edıyorum ben.....tarftarla mı hayır oynadıgımız futbolla mı hayır....eee nasıl alacagız bırısı ızah etsede anlasak...

Ilelioglu
14.03.2010, 21:48
ne alması be kardesım macı nasıl alcaz merak edıyorum ben.....tarftarla mı hayır oynadıgımız futbolla mı hayır....eee nasıl alacagız bırısı ızah etsede anlasak...

Akil ile....:);)

Tayfun Aydın
14.03.2010, 21:49
Galatasarayı yenmeyi çok isterim ve inşaallah yeneriz. Ama Teknik Direktörümüz Şenol Güneş olunca büyük maç alamayız gerçeği en az Newton'un yerçekimi kanunu kadar gerçek bir şey haline geldi. Ha yenersek bu gerçek değişir mi? Enaz beş yıl boyunca tüm derbileri alırsa ancak kaybettiklerini telafi eder.

%100 katılıyorum.

Murat'
14.03.2010, 21:51
Keita'yı kim nasıl durduracak bilemiyorum.

usameakcelik
14.03.2010, 21:52
-------------------Onur---------------
Ömer-------Song-------Egemen----Cale
-------------Selçuk----Colman---------
Serkan-----------Alanzinho------Gabriç
---------------Teo-------------------

Bence maça böyle çıkmalıyız. Yattara ile Tayfun un acilen sakatlıklarının geçmesi gerekiyo diye düşünüyorum. Bence Tayfun şu an ki yerli stoperlerimizin en iyisi. Alınacak kaliteli bir yabancı stoperle birlikte defansımızda iyi işler yapabileceğini tahmin ediyorum.

Ustaalioğlu
14.03.2010, 21:53
artık yeter bir tane büyük maç kazanalım...

Ilelioglu
14.03.2010, 21:53
Keita'yı kim nasıl durduracak bilemiyorum.

Ne Keita imis....:rolleyes:

uzungöllü
14.03.2010, 21:55
bu haftaki oyuna bakacak olursak her iki takımın bize gs fark atar... ancak bu şekilde düşünmek yanlış işlh kazanan taraf biz oluruz...

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 21:58
Keita durmassa durmasın kardeşim takım mücadelesini yapsın savaşsın ilk maçtaki gibi gerekirse yine 4-3 kaybedelim ama Trabzonspor gibi oynayalım dik duralım inanalım şu cincona bi çelme takalım..

ApoCaN28
14.03.2010, 22:02
Korkmazsak Kazanmamak için hiç bir bahanemiz olmaz .

Ama velakin korkak bir takım çıkacağı için sahaya açıkcası hiç ümitli değilim . . .

Mesut
14.03.2010, 22:03
gs önceden forvetde kimi oynatacam diye o piti piti yapıyordu.şimdi ise hey gidi bolluk var.benım maçdan ümidim yok inşallah alırız ama sanmıyorum

hos_cocuk61
14.03.2010, 22:03
Galatasaray söylenenin aksine defansif bir anlayış ile oynayacaktır.

Ilelioglu
14.03.2010, 22:04
Galatasaray söylenenin aksine defansif bir anlayış ile oynayacaktır.

Bunu iste bizim yapmamiz lazim...:);)

usameakcelik
14.03.2010, 22:05
Keita da adam mı??? Keita için söylemiyorum süper ligde gazla çalışan bir çok futbolcu var. Özellikle de gese de(bkz arda). Arda ya gıcık oluyorum. Kaç tane gs maçı izlediysem hiç birinde beğenmedim adamı(adam demeye bin şahit lazım ama bu kelime yerine başka kelime bulamadım mecbur kullandım). Kendini yıldız zanneden bu futbolcular dişli bir futbolcunun markajında eriyip gidiyolar. Ömer Aysan ayda nın gazını indirmeye falzasıyla yeteceğini düşünüyorum. Bu maçta gese nin kanatlarını adam adama markaj la durdurabileceğimizi düşünüyorum. geselilerin futbolcularına verdiği gazın yarısını biz kendi futbolcularımıza versek bir çok şey değişik olurdu.

Ahmet Karadeniz
14.03.2010, 22:10
-------------------Onur---------------
Ömer-------ceyhun-------Egemen/Giray----Cale
Serkan----------Colman-------Alanzinho------Gabriç
---------------Teo--------------umut-------------------

ceyhun neden stper oynamıyoruz topu iyi oyuna sokar hava hakimiyeti yüksek birkaç maçta oynadı ve başarılı oldu

Tolun
14.03.2010, 22:12
bir bir nereye kadar ? bir büyük maç kazanalım

ccd6167
14.03.2010, 22:12
Keita da adam mı??? Keita için söylemiyorum süper ligde gazla çalışan bir çok futbolcu var. Özellikle de gese de(bkz arda). Arda ya gıcık oluyorum. Kaç tane gs maçı izlediysem hiç birinde beğenmedim adamı(adam demeye bin şahit lazım ama bu kelime yerine başka kelime bulamadım mecbur kullandım). Kendini yıldız zanneden bu futbolcular dişli bir futbolcunun markajında eriyip gidiyolar. Ömer Aysan ayda nın gazını indirmeye falzasıyla yeteceğini düşünüyorum. Bu maçta gese nin kanatlarını adam adama markaj la durdurabileceğimizi düşünüyorum. geselilerin futbolcularına verdiği gazın yarısını biz kendi futbolcularımıza versek bir çok şey değişik olurdu.

ben canlı ızledım ıkısınıde ...ıkısıde gayt kalburustu futbolcular emın ol....superlıge fazlalar...

amour_61
14.03.2010, 22:13
Bizim için prestij mücadelesinden başka bir şey değil artık. Şenol hoca sağolsun kendi kendimize ceza verdi bir defa dedi ya şapiyonluk zor sinirimden güldüm şeftalispor 2 puan, ist b.bld 2 puan, Antalya 2puan, antep 2 puan, toplam 8 puan koy 43 puanın üzerine 51 puan galatasaray 52 puanda lider ve bu hafta Ts - Gs maçı yendiğimiz takdirde 54 puanla liderlik koltuğundaydık Şenol hoca :&

hos_cocuk61
14.03.2010, 22:14
Bunu iste bizim yapmamiz lazim...:);)

Eğer bizde defansif oynar isek, maç büyük ihtimalle berabere yada Galatasaray'ın galibiyeti ile biter.

Ilelioglu
14.03.2010, 22:15
Bizim için prestij mücadelesinden başka bir şey değil artık. Şenol hoca sağolsun kendi kendimize ceza verdi bir defa dedi ya şapiyonluk zor sinirimden güldüm şeftalispor 2 puan, ist b.bld 2 puan, Antalya 2puan, antep 2 puan, toplam 8 puan koy 43 puanın üzerine 51 puan galatasaray 52 puanda lider ve bu hafta Ts - Gs maçı yendiğimiz takdirde 54 puanla liderlik koltuğundaydık Şenol hoca :&

Ya ilk yari kaybettigimiz su üc maca ne demeli:

Manisaspor, Diyarbakirspor ve Kasimpasa...:cool:

Ilelioglu
14.03.2010, 22:16
Eğer bizde defansif oynar isek, maç büyük ihtimalle berabere yada Galatasaray'ın galibiyeti ile biter.

Defensif ama Kontra Atak oynamaliyiz, bir gol bulup üstüne yatmak gibi yani...

Acik oynarsak Kontra Atak'dan cok gol yeriz yani...:cool:

Süleyman Baykan

ankaraspor olayında herkes aldı küme düşerseki yönetmelik öyle diyor herkes almalı

amour_61
Ya ilk yari kaybettigimiz su üc maca ne demeli:

Manisaspor, Diyarbakirspor ve Kasimpasa...:cool:
Ben şampiyonluk zor diye açıklama yaptıktan sonra kaybettiği puanları gösterdim.

krdnz
14.03.2010, 22:18
Puan kaybederiz,avantaj kaybederiz,hatta şampiyonluk kaybederiz ama umudumuzu asla.

Pazar 20:45'te puanımız 46.

Ilelioglu
14.03.2010, 22:18
ankaraspor olayında herkes aldı küme düşerseki yönetmelik öyle diyor herkes almalı

.....................

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 22:19
maçı alacağız....bu cinconlar dostluktan falan anlamaz çok sattılar bizi zamanında....Fatihe edilen küfürleri unutmadım daha

Ilelioglu
Ben şampiyonluk zor diye açıklama yaptıktan sonra kaybettiği puanları gösterdim.

.................:)

Ilelioglu
maçı alacağız....bu cinconlar dostluktan falan anlamaz çok sattılar bizi zamanında....Fatihe edilen küfürleri unutmadım daha

Aynen, bunlara özel bir Karsilama yapmak gerekiyor bence...:cool:

iso_4939
14.03.2010, 22:20
bu macın beraberlık veya galıbıyet gıbı bır lüksümüz yok maalesef yenılecegız...

krdnz

İlk yarı asy'de edilen küfürlerden haberin yok galiba?

Barış Kaptanoğlu
Aynen, bunlara özel bir Karsilama yapmak gerekiyor bence...:cool:
onları puansız göndermek en iyi tokat olacaktır

Ilelioglu
14.03.2010, 22:21
onları puansız göndermek en iyi tokat olacaktır

Su Taraftarlarina da bir güzellik yapsak diyorum...:cool:

Ilelioglu
14.03.2010, 22:22
İlk yarı asy'de edilen küfürlerden haberin yok galiba?

Küfür etmedikleri bir zaman mi var..??

Sami Kuk
14.03.2010, 22:23
Arda Keita Baros Jo ne ceza ne sakat var gs alır..:S

Pro-TS
14.03.2010, 22:24
bir derbi kazansak ya hu

amour_61
14.03.2010, 22:24
Bu takımdan galibiyet bekliyorsunuz ya helal size rakiplerimiz Trabzonspor isminden çekiniyor

sessizkral_1
14.03.2010, 22:26
burda gs rahat alır diyenler bizden değildir!

Trabzonsporlusunuz kendinize gelin!

Ustaalioğlu
14.03.2010, 22:26
herkes bursayı konuşuyor, kadrosuna bak bi nane yok, bizim kovduğumuz mustafa keçeli, hüseyin, bjk nin kovduğu zapo mapo ama adamlar ligin gizli lideri...

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 22:27
gs ne zaman bizden rahat maç almış.....biz izin vermediğimiz sürece!!!

iso_4939
Bu takımdan galibiyet bekliyorsunuz ya helal size rakiplerimiz Trabzonspor isminden çekiniyor

aslında hicbiseyden cekınmıyorlar ...

Ustaalioğlu

senin oyuncun beraberlik golünü atınca deli gibi seviniyor, hem de bir değil iki değil kaç kere, traftar ne yapsın...

Süleyman Baykan
bugün ki 90 dakika izlediğim gs bizi rahat yener antep maçındaki formatla oynarsak ama derbi maçlar farklıdır dicem bizim için farklılık hep olumsuz oluyor daha korkak oynuyoruz daha agresif olmalıyız ve kesinlikle 2 sert orta alan oyuncusu olmalı colman-alanzinho çok nazik tipte oyuncular yoksa orta alan onlara kalır komple

_______________________________onur_______________ ______________

___ömer___________________giray_______song________ ________cale___

____________________________ceyhun___selçuk_______ ______________

________serkan_________________colman_____________ ____gabric_____

_______________________________umut_______________ ____________

2.yarı birde gol bulursak burak-alanzinho-teo seçenekelri tercih edilebilir.;)

Pro-TS
14.03.2010, 22:28
''gerçekçi ol imkansızı iste''
''top yuvarlaktır''
''hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz''

Ilelioglu
14.03.2010, 22:28
Son üc macta gese'nin bir galibiyeti var Trabzon'da..

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 22:30
derbi galibiyti özlemimiz sona erecek bu hafta..yürekten inanıyorum

iso_4939
14.03.2010, 22:31

dogru dıyorsun aslında rahat degıl cok cok rahat alır....görünen köy kılavuz istemez...belki futbolcular görür bu yazılanlarıda motive olur ama sanmıyorum...

Süleyman Baykan
14.03.2010, 22:32

biz kimseden çekinmiyoruz ama oyuncularımız sahada çekincelerini belli ediyor geçen yıl hiç bir iddası olmayan fb yi 1-0 öne geçmemize rağmen yenemedik sivasa verdik 2.ciliği herşey ortada taraftar bunu görüyor yönetim görmüyor 2.sınıf oyuncularla 3 eziklere kafa tutucaz diyolar yemin ediyorum o şanlı forma olmasa rakipler çekingen çıkmasa işimiz daha da zor zor ki ne zor

inşallah hepimiz yanılırız pazar günü

uemit
14.03.2010, 22:32
bence senol günes doru yapior hatta zafer ve murat tosun ve baris da oynamali arada :) böylelikle gidenller kalanlar kalir!!! su anda bu tkaimda

serkan ve onur haric kimse hak etmyior kalmayiè öbürler 23 topcu hak etmek icin oynamali

futbalski60
14.03.2010, 22:35
Arda Keita Baros Jo ne ceza ne sakat var gs alır..:S

Eskişehir maçını niye alamadılar o zaman ?

iso_4939
14.03.2010, 22:36
Eskişehir maçını niye alamadılar o zaman ?

çünkü eskişehir bizden daha ıyı takımda ondan...

Ilelioglu
14.03.2010, 22:37
Senol Günes rakibi ezberledi

http://www.haber61.net/images/news/19938.jpg
Deplasmanda cuma günü oynadığı maçta Gaziantepspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da futbolculara iki gün izin verilirken teknik direktör Şenol Güneş'de Trabzonspor'un gelecek haftaki rakibi Galatasaray'ı mercek altına aldı.
Güneş Sarı- Kırmızılı ekibin evinde Ankaragücü ile oynadığı karşılaşmayı tribünden izleyerek bol bol not tuttu

Güneş'i özellikle Ankaragücü karşısında sergiledikleri futbol ile maçın seyrini değiştiren Keita ve Joe'nin formda oluşu düşündürüyor.

Bordo Mavili ekibin patronunun bu iki oyuncuya özel markj uygulatacak.

Kaynak: haber61.net

Ilelioglu
14.03.2010, 22:38
çünkü eskişehir bizden daha ıyı takımda ondan...

Yok daha neler...:rolleyes:

Kaan
14.03.2010, 22:38
- - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - Ömer - - Egemen - Song - - Cale - -
- - Serkan - Selçuk - Colman - Gabric - -
- - - - - - - Burak - - Umut - - - - - - -

+ Egemen'in yerine Giray da oynayabilir.

- Gerideysek veya maç berabere gidiyor ise, Selçuk'un yerine Alanzinho.
- Önde olduğumuz veya öne geçtiğimiz taktirde ise Colman, Burak ve Umut'un 3lüsünden birisinin yerine Ceyhun.
- Burak veya Umut'un kötü oynaması halinde, yerine Gutierrez.

:yattara:

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 22:39
Saçma yorumlar gelmeye başladı yine

Sevdamız_Bir
14.03.2010, 22:39
Birilerinin futbolcularımızı ve teknik heyeti uyarması lazım artık. Eğer bu maçta da puan kaybedersek 6. lığa gerileyeceğiz. Eskişehirspor bizi geçecek. Ayrıca Kayseri de önümüzdeki hafta mağlup olmazsa 7. sıraya inme durumumuz olur. Süper ligin sonlarına gelmişken Trabzonsporumuzu tekrar böyle rezil bir konuma düşürmemek için herkes elinden geleni yapmalıdır. Bu noktada futbolcu ve teknik heyet kadar Avni Aker'e gidecek olan seyirci de sorumludur. Bu konuda duyarlı tüm kardeşlerimden kulübe e-mail atmalarını rica ediyorum. Duygularınız ne diyorsa onları yazın. Gelen geçen bizden puan alıyor ayıptır yani. Ben ilk önce sıradan bir takım durumuna düşmekten şikayet edeceğim.

iso_4939
14.03.2010, 22:40
Yok daha neler...:rolleyes:

bizim takımda macı degıstırebılecek bır adam soyle bana allah askına güvendiğim üç adam umut burak serkan...baska yok...

kudu_61
14.03.2010, 22:40
herkes bursayı konuşuyor, kadrosuna bak bi nane yok, bizim kovduğumuz mustafa keçeli, hüseyin, bjk nin kovduğu zapo mapo ama adamlar ligin gizli lideri...
o ruhu onlara aşılayan hoca önemli bilmem anlatabildim mi galatasarayı yeneceğiz

Ilelioglu
14.03.2010, 22:41
bizim takımda macı degıstırebılecek bır adam soyle bana allah askına güvendiğim üç adam umut burak serkan...baska yok...

Sanki Eskisehir'de var....:rolleyes:

Maci degistirebilecek iki Adam var bizde:

Colman ve Alanzinho

sessizkral_1
14.03.2010, 22:42
eskişehir bizden iyi takımmış

yuh diyorum size yuh

daha 2 hafta öncesine kadar oynadığımız 4-5 maçta ligin en iyi topunu gene biz oynadık.gs berbat oynarken tüm gözler üstümüzdeydi.berabere kaldığımız 3 maçtada üstün olan bizdik o maçları alsaydık şuan liderdik.

bu bizim nekadar skor taraftarı olduğumuzu gösteriyor.geçen hafta kötü oynadık denilen gençler maçını aldık ve aynı gençler fenere pozisyon vermedi.

her takım her maç iyi oynayacak diye bir kaide yok!idda ediyorum 2 hafta önceki oyunumuzu oynarsak gs den çok daha iyi bir takımız biz.

sessizkral_1
14.03.2010, 22:43
- - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - -
- - Ömer - - Egemen - Song - - Cale - -
- - Serkan - Selçuk - Colman - Gabric - -
- - - - - - - Burak - - Umut - - - - - - -

+ Egemen'in yerine Giray da oynayabilir.

- Geride olduğumuz takdirde, Selçuk'un yerine Alanzinho.
- Önde olduğumuz veya öne geçtiğimiz taktirde ise Colman, Burak ve Umut'un 3lüsünden birisinin yerine Ceyhun.
- Burak veya Umut'un kötü oynaması halinde, yerine Gutierrez.

:yattara:

selçuk cezalı ceyhun var.

Süleyman Baykan
14.03.2010, 22:44

süper bir nokta bizim kovduğumuz keçeli=cale keçeli ferhettan iyi bir oyuncu alternatif diye aldık sezeri hüseyin ondan kat be kat iyi işin açığı kovuyoruz doğru ama yerine alıyoruz yanlış hemde çok yanlış kafayı yiycem ya bunu görmek için çok mu futbol gerekiyor eyyyyyyyyyyy yönetim off allahım off

Atakan
14.03.2010, 22:44
Selçuk cezalı değil yahu.
Benim bildiğim.

iso_4939
14.03.2010, 22:45
peki bizden daha ıyı oynayan takım hangisi...

Süleyman Baykan
14.03.2010, 22:46
Selçuk cezalı değil yahu.
Benim bildiğim.

cezalı kimse yok tayfun ve yattara zaten yok ekisk yok yani;)

İgzas-61
14.03.2010, 22:46
bu kedicikleri yenelim şampiyonda kim olursa olsun biz olamadıktan sonra

Süleyman Baykan
14.03.2010, 22:47

sende tam yerin dibine soktun bizi ya o kadarda değil yani:)

sessizkral_1
14.03.2010, 22:48

bu soruya verilecek cevap ancak gündelik olur.hangi takımın nezaman iyi oynadığı belli değil.

gs bu hafta iyiydi.geçen hafta berbattı

bursa 2 hafta önce süperdi son 2 haftadır kötü

fb hep kötüydü

bjk kontrollü oynuyor.

biz 2 hafta önce çok iyiydik şimdi kötüyüz

kayseri 5 hafta önceydi sonrası malum..

istanbul,antalya,eskişehir iyi oynuyor.ama devamlılığı sağlayabilecek oyun/oyuncu yapısı yok.

iso_4939
14.03.2010, 22:53
beraberlık golüne bu kadarcasına sevınen bir oyuncu ıstemıyorum.kardesım görende sampıyonluga oynuyorsunda son macın o gol sana samppıyonlugu getırıryor ozaman tamam ama hıc bır umudun kalmamıs golü attıngın takım ligin onuncusu ...ayıp be sonrada matematıksel sansımız devam edıyor denılmıyormu cıldırıyorum...ayıp be...

Oğuzhan
14.03.2010, 22:54
Evet ligde düzenli şekilde iyi futbol oynayan ekip yok , bunu Türkiye ' de yapabilen yok daha doğrusu Avrupa ' da izlediğimiz takımlar gibi malesef olamıyoruz .

Paksoy
14.03.2010, 22:55
bizim takımı bu sene neden yenemiyorlar ya:rolleyes::rolleyes:

Varlıbaş61
14.03.2010, 22:59
tipik bir beraberlik maçı...

Kubilay ŞAHİN
14.03.2010, 23:04
Daha çok beraberlik kokuyor bu maç..

Fakat kaybetmememiz gerekir.. İllede kazanacaz şansımızı zorlamamamız lazım.. Gerçekci düşünmek gerekirse bayağı zor bir maç olacak..

Öncelikli hedef rakibi ciddiye almak olmalı.. Sonra Sabır.. O da burada olmayan birşey..

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:09
bi fark atıyomuyuz bu kedilere...3-0 , 4-0 falan?

iso_4939
14.03.2010, 23:11
bi fark atıyomuyuz bu kedilere...3-0 , 4-0 falan?

bak sen???? yemeyelımde ....

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:12
bak sen???? yemeyelımde ....
Trabzonda ne zaman bize 4 gol atmış bunlar

servet nuh
14.03.2010, 23:13
bu akşam barcelona-valencia maçında messi inanılmaz bir oyun ve goller attı...belki biraz iddialı olacak ama dünyada messinin stiline en çok benzeyen futbolu oynayan kişi alanzinho....bu adamın üstünde durmamız lazım,bi şekilde fizik gücünü üst düzey yapmamız lazım,süper lige damgasını vurur....çalım atma tarzı messinin birebir kopyası,biraz daha güçlü olsa ve topu ayağından açmasa dehşet şekilde fayda sağlıycaktır...inşallah gayseye de çakar

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:15
bu akşam barcelona-valencia maçında messi inanılmaz bir oyun ve goller attı...belki biraz iddialı olacak ama dünyada messinin stiline en çok benzeyen futbolu oynayan kişi alanzinho....bu adamın üstünde durmamız lazım,bi şekilde fizik gücünü üst düzey yapmamız lazım,süper lige damgasını vurur....çalım atma tarzı messinin birebir kopyası,biraz daha güçlü olsa ve topu ayağından açmasa dehşet şekilde fayda sağlıycaktır...inşallah gayseye de çakar
Alanzinho geçen sene gs maçında harika oynamış 1 gol ve 1 asist yapmıştı...Aynısı bu hafta olacaktır bence ayrıca colman da bu maçta yıldızlaşabilir

iso_4939
14.03.2010, 23:17

bizde atamadık ama...yav yeterkı atalımda ben utanayım....

Emre Emiroğlu
14.03.2010, 23:18

Daha birkaç yıl önce atmadılarmı ? 4-2 ? Necati flan ?

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:18
bizde atamadık ama...yav yeterkı atalımda ben utanayım....
İnşallah yeneriz...Bıraktık 3ü 5i artık...yenelimde herkez gurur duysun takımıyla:)

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:19
Daha birkaç yıl önce atmadılarmı ? 4-2 ? Necati flan ?
başka da hatırlamıyorum ben...o zaman da süper top oynuyoduk yani...şimdi de tam tersi olu belki:)

Emre Emiroğlu
14.03.2010, 23:23
başka da hatırlamıyorum ben...o zaman da süper top oynuyoduk yani...şimdi de tam tersi olu belki:)

Valla bence bu maçın kaderini stoperler belirler. Onlarınki ağır bassada servetin yarattığı açıkları neill tek basına kapatamaz bence. Her türlü üst :D gollü maç olucak.

Kubilay ŞAHİN
14.03.2010, 23:25
Biz beraberlik iyidir diyoruz.. Burada fark atılmaktan basediliyor.. Bunu umutsuzluk olarak algılamayın.. Bu rakibi küçümsemekdir.. Rakibi küçümsemekde maçı başdan kaybetmektir..

ilk önce 1 farkla bi yenelimde sonra fazla golü düşünürüz..

matalar
14.03.2010, 23:28
derbi kazndığımız mı varda bu maçtan umutlanalım.gerçi heyecanım da yok.yendiğimiz zaman bu şeftali kurtlarına yarayacak olmasıda canımı sıkıyor.gs de bu ligte en gıcık olduğum traftar profiline sahip.hangi sonuç olursa olsun memnun olmayacağım kesin.zaten bu hafta şenol hoca da çıkardığı samça sapan kadro ile hevesimi iyice kaçırdı.

Adil ÖZGÜR
14.03.2010, 23:30
Uşaklar, Galatasaray maçı öncesi Teofiloyu motive etmek istedim. Ona verdim veriştirdim, şiirini birlikte paylaşalım.

Teofilo Antonio Gutierrez Roncancio (Teófilo Gutiérrez)

Şimdi birazcık seni sendezlemeli,
Yani önce ismini ezberlemeli,
Bilmemki sana ilkin ne demeli,
Çok uzun isim, önce onu halletmeli,

Haşlak memleketin çok gol atan Roncancio su,
Güneyde, taçlı kralı oldun, yani Antonio su,
Kar yağışı gördün şaşırdın, şaşırma o da bir su,
Gol orucun bitsin artık, Trabzonun futbolcu su...
*-*
Şimdi sana uzaktayım, ah bir yanında olsam,
Önce sana güzel bir hamsi tavası yapsam,
Yanına da Karacabey, acı soğanı kırsam,
Sen yerken ben de hamsinin tatını sorsam.
*-*
Seni Vakfıkebire götürsem, yağlı peynirli versem,
Gazinoda denize karşı, demli bir çay da içirsem,
Vakfıkebir ekmeğine tereyağı da sürsem,
Marna tepelerinden iskeleyi seyretsem,
*-*
Sonra Akcaabata gelsek, mübarek köftesini yesen,
Sen yerken memleketinin özlemini kafandan silsen,
Kalanima deresinden Karadağ yaylarına gitsen,
Pirzola sofrasında, kemençeyi Kayabaşında dinlesen,
*-*
Sarhoş olursun, Trabzona inince balon gibi hafiflersin,
Ayakların yere basmazki, basınca iki yana sendelersin,
Ula birde yere düşersen, kalkarken söylermi afedersin,
İçmeden sarhoş olana uşaklar demezmi ula ne dersin!!!.
*-*
Seni o stada öyle bir motive ederimki unutamazsın,
Trübüne bakarken gözlerin yaşarır bakamazsın,
İspanya arenasındaki boğalar gibi topa çakarsın,
Golü atarsın, iki ters bir düz parente de atarsın...!!!
*-*
İşte O zaman yaparız seni Karadenizli uşak,
Çizme körüklü, zıpkalı, gümüşlü, belinde kuşak,
Ayakların ölcüsüyle atılan plase gölü konuşsak,
Hele o golü at artık, at ki şu Türki'yeyi sustursak...
(Adil ÖZGÜR)

matalar
14.03.2010, 23:30
eskişehir bizden iyi takımmış

yuh diyorum size yuh

daha 2 hafta öncesine kadar oynadığımız 4-5 maçta ligin en iyi topunu gene biz oynadık.gs berbat oynarken tüm gözler üstümüzdeydi.berabere kaldığımız 3 maçtada üstün olan bizdik o maçları alsaydık şuan liderdik.

bu bizim nekadar skor taraftarı olduğumuzu gösteriyor.geçen hafta kötü oynadık denilen gençler maçını aldık ve aynı gençler fenere pozisyon vermedi.

her takım her maç iyi oynayacak diye bir kaide yok!idda ediyorum 2 hafta önceki oyunumuzu oynarsak gs den çok daha iyi bir takımız biz.

çok iyi top oynadık evet.
sonuç??? kocaman bir sıfır

Barış Kaptanoğlu
14.03.2010, 23:36
Uşaklar, Galatasaray maçı öncesi Teofiloyu motive etmek istedim. Ona verdim veriştirdim, şiirini birlikte paylaşalım.

Teofilo Antonio Gutierrez Roncancio (Teófilo Gutiérrez)

Şimdi birazcık seni sendezlemeli,
Yani önce ismini ezberlemeli,
Bilmemki sana ilkin ne demeli,
Çok uzun isim, önce onu halletmeli,

Haşlak memleketin çok gol atan Roncancio su,
Güneyde, taçlı kralı oldun, yani Antonio su,
Kar yağışı gördün şaşırdın, şaşırma o da bir su,
Gol orucun bitsin artık, Trabzonun futbolcu su...
*-*
Şimdi sana uzaktayım, ah bir yanında olsam,
Önce sana güzel bir hamsi tavası yapsam,
Yanına da Karacabey, acı soğanı kırsam,
Sen yerken ben de hamsinin tatını sorsam.
*-*
Seni Vakfıkebire götürsem, yağlı peynirli versem,
Gazinoda denize karşı, demli bir çay da içirsem,
Vakfıkebir ekmeğine tereyağı da sürsem,
Marna tepelerinden iskeleyi seyretsem,
*-*
Sonra Akcaabata gelsek, mübarek köftesini yesen,
Sen yerken memleketinin özlemini kafandan silsen,
Kalanima deresinden Karadağ yaylarına gitsen,
Pirzola sofrasında, kemençeyi Kayabaşında dinlesen,
*-*
Sarhoş olursun, Trabzona inince balon gibi hafiflersin,
Ayakların yere basmazki, basınca iki yana sendelersin,
Ula birde yere düşersen, kalkarken söylermi afedersin,
İçmeden sarhoş olana uşaklar demezmi ula ne dersin!!!.
*-*
Seni o stada öyle bir motive ederimki unutamazsın,
Trübüne bakarken gözlerin yaşarır bakamazsın,
İspanya arenasındaki boğalar gibi topa çakarsın,
Golü atarsın, iki ters bir düz parente de atarsın...!!!
*-*
İşte O zaman yaparız seni Karadenizli uşak,
Çizme körüklü, zıpkalı, gümüşlü, belinde kuşak,
Ayakların ölcüsüyle atılan plase gölü konuşsak,
Hele o golü at artık, at ki şu Türki'yeyi sustursak...
(Adil ÖZGÜR)
tebrikler...güzel olmuş:)

antagonist
14.03.2010, 23:39
Cale'nin önüde mutlaka Gabric olmalı. Yoksa Sabri ve Keita bizim solu felç eder.

Defansta bu maçın Song-Egemen ikilisinin oynamasını bekliyorum. Orta sahada iyi pres yapmamız lazım. Şenol hoca belki Serkan'ı göbeğe çekip, Burak'ı açıkta oynatabilir.

Umut Servet ve Neill arasında zorlanacaktır. O yüzden orta sahadan iyi destek gelmesi lazım. Bu da zır gibi...

Maçın favorisi maalesef Galatasaray. Özellikle bugünkü galibiyetten sonra. Baros iyileşti, Arda bir maç dinlenmiş oldu.

Amaaa, "İmparatorlukların çökertildiği yer"de ne olacağını önceden kestirmek zordur...:)

mashal61
14.03.2010, 23:48
..........................Onur.................... ........
......Ömer........Song.....Egemen......Cale......
.........................Serkan................... .......
...............Selçuk.........Colman(Ceyhun)......
Burak(Engin)...................................Gab ric
........................Umut(Teofilo)............. .....

kudu_61
14.03.2010, 23:48
beklerin çakılı kalması orta sahada pres yapmamız boş alan bırakmamamız ve yakaladığımızı atmamız kaydı ile alırız bu maçı
cale-gabriç solda benim de favorim en azından sabri desteği olmaz hücumlarına
ceyhun-selçuk-colman ortada müthiş pres yapıp yorulmamalı eğer yorulurlarsa gayse o boşlukları teknik paslarla iyi değerlendirecektir
alan2. yarı derhal skor ne olursa olsun 46 da oyuna girmeli yani tek devre
serkan sağda umut ileride olmalı
onur
ömer-song-giray-cale
serkan-ceyhun-colman-selçuk-gabriç
umut

Sefa
14.03.2010, 23:50
Bu maçı kazanacağız gibi bir his oluştu içimde. Antep'i yenseydik bu kadar inanmazdım.

Adil ÖZGÜR
14.03.2010, 23:54
Bu maçı kazanacağız gibi bir his oluştu içimde. Antep'i yenseydik bu kadar inanmazdım.

İyi taraftan baktığın için öyle düşünüyorsun,

Güneş Sezeri orta sahaya tekrar sürerse,

Colmanı yedekte bekletirse,

Alanzinyoyu yedek soyundurursa,

Gabrici Enginin yedeğine tekrar bırakırsa,

Egemeni yedek oynatırsa,

Hele bir de Onuru yedek bırakırsa,

Bak o zamaman çümbüşe,

Kimileri tekrar çalar, Güneş ortada oynarken,

Alanzinyo yedeklerden girer bu kez günü kurtaramaz.

Eee, tersi olursa o zaman seninle aynı fikirdeyim.

Hele Manisa Maçının ilk yarısı gibi oynarlarsa yüzde yüz bu maçı alırız.

U.Sadıkoğlu
14.03.2010, 23:55
Gergin geçicek bi haftaya merhaba diyerektennn herkese iyi geceler dilerim..

Öztürk Adem
15.03.2010, 00:11
Bakalım ne olacak.Olmayanların hepsı bu hafta sahada yer alacak .Sıkıntı dolu doksan dakıka bızlerı beklıyor.

ccd6167
15.03.2010, 00:13
bursa seyırcısını gordum yıne az once...adamlar sampıyonlugu hakedıyor valla kım ne derse desın....onların tarftarı bızde olsa bızım olumuz 2 olur...ve su takım sampıyon olur....ben bundan emınım....ertugrul falan hıkaye....tarftar takımı sampıyon yapıyor ben bunu gordum ...helal olsun adamalr...

matalar
15.03.2010, 00:39
ah gidi yattara yine 15-20dakka oynar maçı alır götürürdü.özledim karabelayı

kudu_61
15.03.2010, 00:41
kazanacağız diyen bütün arkadaşların yorumları ben dahil takımdaki futbolcuların colmanın selçuğun alanın gabricin ve hatta umutun yeteneklerini bildiğimiz için yapılan yorumlar bu adamlar kesinlikle bir maçı çok rahat çevirebilirler ama eğer gençler ve antep maçlarında oynadıkları futbolu oynarlarsa gayse bizi kalbura çevirir ve işte o zaman taraftarın tepkisi farklı olabilir bilmem anlatabiliyormuyum ben bu futbolculara güvenerek kazanacağız diyorum inşallah beni yanıltmazlar

irfanb
15.03.2010, 00:44
bursa seyırcısını gordum yıne az once...adamlar sampıyonlugu hakedıyor valla kım ne derse desın....onların tarftarı bızde olsa bızım olumuz 2 olur...ve su takım sampıyon olur....ben bundan emınım....ertugrul falan hıkaye....tarftar takımı sampıyon yapıyor ben bunu gordum ...helal olsun adamalr...

O taraftar 40 yildir Bursaspor`da.
Ne halt ettiler simdiye kadar.
Basari tamamen Ertugrul Saglam`in eseri.
Gözardi etmeyelim.

matalar
15.03.2010, 00:56
O taraftar 40 yildir Bursaspor`da.
Ne halt ettiler simdiye kadar.
Basari tamamen Ertugrul Saglam`in eseri.
Gözardi etmeyelim.

bu gün bursanın en iyi topçusu hüseyindi.her yere koştu.ilk müdahaleleri hep o yaptı.penaltı pozisyonunda defansın arkasına topu yollayan hüseyindi.ben şahsen çok beğendim hüseyini.bursanın 5-6 tane kilit oyuncusu var. ali tandoğan,ömer erdoğan,hüseyin, volkan ve ozan ipek hatta batalla.bunlar çok verimli ve dediğin gibi bunlardan bu verimi alanda ertuğrul sağlam.ama arkadaşında dediği gibi takımın itici gücü bursa taraftarı.onlarda en az takım kadar etkili.

Enes Ünal Kaya
15.03.2010, 01:00
Galatasaray Gibi Çirkef Rezil Bir Takımı Yenelim Fener'e Yenilelim.. Uyuz Oluyorum Cinconlara..

İstanbulda Bize En Çok Bu Adiler Sövüyor...

irfanb
15.03.2010, 01:00
bu gün bursanın en iyi topçusu hüseyindi.her yere koştu.ilk müdahaleleri hep o yaptı.penaltı pozisyonunda defansın arkasına topu yollayan hüseyindi.ben şahsen çok beğendim hüseyini.

Bu kadar caba gösteren adami penalti atisiyla ödüllendirebilirlerdi .:)

TSezgin61
15.03.2010, 01:02
birakin Allahinizi severseniz. hala derbi sorununumu cözmeye calisiyorsunuz, hala kadrolarmi kurmaya calisiyorsunuz, hala sampiyon olamamanin sebeplerinimi tartisiyorsunuz...

bursa mustafa kecelilerle, hüseyinlerle, ali tandoganlarla sampiyonluga gidiyor. anasini satim biz hala daha hesap kitap yapalim. bursa taraftari bizim kadarmi sevdi takimlarini. bizim gibi bir sehir varmi dünyada acaba. yok iste yok. olmuyor.

sen git antepi yenme, rakiplerin puan kaybettiginde bunu kullanma, sonrada "tüh kacti yine bu sene" de.

aaaaa yoksa önümüzdeki sene iyi bir kadroyla mutlak sampiyonluk hedefiylemi basliyacaz. Allah Allah... nedense her sene böyle basliyoruz, sene ortasinda bu hedef "yapilanmadayiz yeni sezona insallah..." olarak degisiyor.

Yeter ya. heves birakmadilar. duygularimizla oynamasinlar artik. bir mac kazaniyorlar hevesleniyoruzki birseyler olacak artik diye, diger maci kaybediyoruz.

hala derbimi düsünüyoruz. birakinda kazanmayalim derbileri, 18 puan eksiklende sampiyon olunuyor. hemde acik ara. kendimizi kandirmaktan baska naptik simdiye kadar.

avni akermis. sen 3-4 mac pes pese kazan sonra avni aker ayaga kalkmasinida bilir. kimse avni akeri suclamasin. bursalilarin yasadiklari sevincleri biz onlarin 1. lig macerasi kadar yasadik.

Artik kimse bu taraftari 1 galibiyetle kandiramadigi icin ve bu taraftar eskisi gibi bunlari "yemedigi" icin suclaniyor. güya "burdan taraftara sesleniyorum, köstek degil destek olsunlar". eeeee destek olmadilarmi yani, bundan sonra enayimi taraftar, bilmiyormu sanki destek olsada senin beceriksizligin yüzünden bir halt olmayacak. bilmiyormu o avni akeri inletse bile senin isi yüzüne gözüne bulastiracagini.

yapma Trabzonspor yapma. yapma gözünü sevim ya. yeter milyonlarca insanin ümidini kirdigin yeter. yalandan umutlandirdigin yeter...

sizde arkadaslar birakin ordan burdan hesap yapmayi, kadro kurmayi... bugün cimbomu yeneriz, yarin kasimpasaya yeniliriz... hep böyle olmadimi. o yüzden yenilsekte üzülmeyin...

oh bee... rahatladim

Hüdai Pervaneli
15.03.2010, 01:02
Hakem hatasi Olmazsa Bu mac bizim arkdaslar Karsimizda Real madrid Olmicak ya

Muhammet Hacısalihoğlu
15.03.2010, 01:03
Ali tandoğanın kilit bir isim olduğu bir kulüpte hangi topçudan bahsediyorsunuz.

Bu hafta verilen haksız bir penaltıyla aldılar. 3-4 haftaya görürüm ben onları.

matalar
15.03.2010, 01:06
Ali tandoğanın kilit bir isim olduğu bir kulüpte hangi topçudan bahsediyorsunuz.

şimdi tarafsız konuşmak lazım.pozisyon taş gibi penaltıydı.
ama alinin bileğine vudu.gerksiz bir hareketti.ama pozisyon penaltı.

Enes Ünal Kaya
15.03.2010, 01:06
bursa taraftari bizim kadarmi sevdi takimlarini.

Onu Bunu Bilmemde.. Bizden Çok Daha İyi Destekliyorlar Acı Gerçek

Muhammet Hacısalihoğlu
15.03.2010, 01:09
şimdi tarafsız konuşmak lazım.pozisyon taş gibi penaltıydı.
ama alinin bileğine vudu.gerksiz bir hareketti.ama pozisyon penaltı.

Taraflı konuşmuyorum. Pozisyonu iyi izlersen daha müdahele gelmeden Ali tandoğanın kendini yere bıraktığını göreceksin. Ali müdaheleyi bekledi tam müdahele geleceği zaman ayağını öne koydu ve kendini yere attı. Dikkatli izlersen görürsün.

Hakemin bunu görmesi zordu ama.

Ufuk Bayraktar61
15.03.2010, 01:12

Bursaspor taraftarının neresi iyimiş merak ettim. Adamlar kafaya oynuyolar diye ayaklandılar. Bir arkadaşın da dediği gibi başarı tamamen ertuğrul sağlamın eseridir.6 senedir Ktüdeyim, şimdiye kadar ktüde görmediğim bursaspor atkısıı gün itibariyle ilk kez , dağcılık kulubüyle ziganaya çıktığımda bir çocukta gördüm. aynı geçen seneki sivasspor tarafatarı gibi. geçen sene maşallahı vardı sivas formalarının, halısahada baya gördüm. bu sene var mı yok. Ama biz her zaman yarıştan erken kopan bir takım olarak heryerdeyiz !!!..Anlatabildin mi? Şu anda ki terk fark, bursasporun arkasına o rüzgarı almasıdır. Bursa 5. olsaydı bunlar olurmuydu olmazdı. bu kadar net.

Bu senenine şampiyonu Bursa olacaktır kanaatime göre. ki seneyede gene onlardan başarıyı bekliyorum. tabi ertuğrul başlarında kalırsa. ondan sonra ki sene zaten ertuğrul o takımın başında kalmaz. bursa da eski günlerine geri döner.

hüseyin yürü be !!!

Behçet61
15.03.2010, 01:27
Şampiyonluk (para) pastasını kimseye yedirmezler 4 takım, kolay kolay aralarınada ortak almazlar geçen sene Sivas örneğinde olduğu gibi ilerki haftalarda alınacak sonuçlarda görürsünüz.

Tayfun Aydın
15.03.2010, 01:27
5 sene Bursa da yaşadım her maçları 2. lig dahil full çekti.O staddan çıkan ses Altıparmaktan duyulurdu ve hiç sevmem kendilerini ama her zaman Bursa atkısı formasıyla dolaşır.Çok göç alan bir şehir asla bir Trabzon gibi şehrin tek takımı olamaz ama İstanbul yalakası değiller.Biz onları onlar bizi sevmezler kuyruk acıları var hala daha nasıl biz 96 yı unutamamışsak onlar da kupa finalini unutmadılar. Sonuç oynacakları ankara maçı hariç 8 maç var.
gayse yi Bursa ya yarar yaramaz bakmadan yenmeliyiz.Daha hiçbirşey bitmedi.Diyar ın maçlarının ne olacağı belli değil.Şuan da 10 puan var yendin gayseyi 7 hadi diyardan geldi (hayal ama güzel olur) kalır 4 puan.Şampiyonluğu geçtim ama kim diyebilir ki 2. olamayız diye.Yeter ki bizim ruhsuzlar azıcık bi nerde oynadıklarını hatırlasınlar.

irfanb
15.03.2010, 01:32
Biz olamazsak Bursa sampiyon olsun lafi geregi bu maci kazaniriz,kazanmaliyiz.
Degilmi Sayin Baskan?

Tolga Kurt
15.03.2010, 01:46
Şu gs yenelimde bundan sonraki maçların hepsini kaybedelim.

Yeterki şu maçı alın..

kudu_61
15.03.2010, 02:01
bursa seyırcısını gordum yıne az once...adamlar sampıyonlugu hakedıyor valla kım ne derse desın....onların tarftarı bızde olsa bızım olumuz 2 olur...ve su takım sampıyon olur....ben bundan emınım....ertugrul falan hıkaye....tarftar takımı sampıyon yapıyor ben bunu gordum ...helal olsun adamalr...bursa kümeye düşerkende aynı taraftarla düştü buna inan kesinlikte taraftar itici bir güç ama keçeliye, ali tandağona, hüseyine, zapo ya o gücü taraftar değil inanarak ertuğrul verdi eğer bursa şampiyon olacaksa bu tamamen ertuğrul hocanın başarısı olacaktır bizim taraftarımız da kesinlikle şampiyonluğu hakediyor ama malesef futbolculara değerini anlatabilecek bir hocamız hiç olmadı

kudu_61
15.03.2010, 02:04

penaltının neresi haksız bizim taraftar profilimizde iyiden iyiye değişmeye başladı o pozisyona futboldan anlayan kimse penaltı değil diyemez yapmayın Allah aşkına ali topu ayağından açmadı bile resmen çizgide çalım attı kayarak gelen burak ise tandoğanın ayağına daldı resmen burak ayakta kalsa tandoğanın karşısında belki hiçbir şey olmayacaktı gerçi tacı kullanan ferhat tam önünde duran arkadaşına atsa topu gene birşey olmayacaktı da neyse kısacası pozisyon çok net bir penaltı
bursa iki maçını kazansın kesin şampiyon olur
bizimkiler adam gibi hoca getirselerdi brossun yerine belki bizde şampiyon olabilirdik ama iyi bir yönetimin yapmayacağı hatalar bizi buraya getirdi şimdi de 5. olabilmek için çalışıyoruz yazık koskoca bir sezon daha boşa gitti

Erdem Koltuk
15.03.2010, 02:06
bursa kümeye düşerkende aynı taraftarla düştü buna inan kesinlikte taraftar itici bir güç ama keçeliye, ali tandağona, hüseyine, zapo ya o gücü taraftar değil inanarak ertuğrul verdi eğer bursa şampiyon olacaksa bu tamamen ertuğrul hocanın başarısı olacaktır bizim taraftarımız da kesinlikle şampiyonluğu hakediyor ama malesef futbolculara değerini anlatabilecek bir hocamız hiç olmadı

Valla Kasımpaşa-Bursa maçını 90 dakika izledim.O deli gibi paslaşan, saldıran Kasımpaşa yoktu, her kararda kendini yerden yere atan Yılmaz Vural yoktu.Hırssız, isteksiz saçmasapan bir takım vardı Bursa'nın karşısında.O kısımları da Ertuğrul'un abileri hallediyor bence.Ertuğrul kendi başına o kadar işi halledemez.

kudu_61
15.03.2010, 02:19
Valla Kasımpaşa-Bursa maçını 90 dakika izledim.O deli gibi paslaşan, saldıran Kasımpaşa yoktu, her kararda kendini yerden yere atan Yılmaz Vural yoktu.Hırssız, isteksiz saçmasapan bir takım vardı Bursa'nın karşısında.O kısımları da Ertuğrul'un abileri hallediyor bence.Ertuğrul kendi başına o kadar işi halledemez.
bundan sonra izleyeceğimiz çoğu bursa maçında aynı senaryoları izleyeceğiz bugün sahada bursa diye bir takım yoktu ama kötüyken de kazanmasını bildi haklısın şu an kendini garantileyen bütün anadolu takımları bursanın şampiyonluğu için dua ediyordur baksana bizim başkana ben olamayacaksam bursa olsun diyebiliyor
bu gene de ertuğrul hocanın başarısını gölgelemez ertuğrulun abilerini bilmem ama adamlar federasyona 40 yılda bir adam soktu adamın yapmadığı lobi kalmadı biz ise içimizden 2 bakan çıkardık 1 TFF başkanı çıkardık o lobileri gene yapamadık gene yapamadık son 10 yılda 3 kez şampiyonluk ipinden döndük ve malesef 2 si hakemler yüzünden olmayan lobilerimiz yüzünden gitti adamlar 1 kez potaya girdi neredeyse ipi göğüsleyecek üzüldüğüm de bu zaten yoksa bana ne bursanın şampiyonluğundan :(Allah göstermesin)

toksoy61
15.03.2010, 09:14
Benden önce yazan arkadaşlara katılıyorum. Geçen sene Sivas a, bu senede Bursaya özel muamele var. Kendilerini garantiye alan Anadolu kulüpleri Bursaya karşı çokta hırslı oynamıyor. Hakemler Bursa aleyhinde pek karar vermiyorlar. Anadolu kulüpleri lig pastasından daha fazla gelir elde etmek istiyor. Artık 3 büyük, 4 büyüklerden millet bıktı. Siyasi destekte buldular bunun için. Tüm bunlara rağmen ben hala Bursanın şampiyon olabileceğine inanmıyorum. Trabzonu bile bu ülkede şampiyon yapmadılar yapmayacaklar bir daha. Bursayıda bir şekilde harcayacaklar.

Ama unutmayın ki o Bursa Trabzonla Trabzonda berabere kaldı, kendi evinde 2 önemli oyuncusu yokken son dakikalarda yediği golle berabere kaldı, o Bursa bizim yıllardır yenemediğimiz Feneri deplasmanda yendi, Beşiktaşı deplasmanda yendi, GS yi evinde yendi. Trabzon bu takımlardan hangisini yenebildi. Bu hafta GS ile oynayacağız. Büyük takım olduğumuzu söylüyoruz. Peki GS yi yenebileceğimize samimiyetle inanan kim var?

Faik Yılmaz
15.03.2010, 09:16
Biz kendi topumuzu oynarsak Gsyi zor da olsa yenerizde takımın genel formsuzluğu bötylesine zor maç için beni korkutuyor....

Recep Alkan
15.03.2010, 09:43
Adam 5 aylık sakatlıktan çıktı, maçın sonlarına doğru oyuna girdi, ama gene de golünü attı, hemde çok sade bir dokunuş ile, olması gereken yerde olarak.

Gs'nin kanatları inanılmaz çalışıyor.

Beşiktaş maçından önce burda demiştim, BJK'ye göbekten gol atamayız, kanatlara yayılmalıyız diye. Şimdi de GS için konuşuyorum, eğer adamların kanatlarını durduramazsak işimiz çok zor.

Şahsi fkrimdir ki, bu maçta Serkan sağ bek oynatılmalıdır. Ömer Aysan bu maçta Keitaya dur diyemez. Orta sahamız koşan isimlerden kurulmalı, Gabriç kesinlikle oynamalı. Ve bu maça çift forvet çıkmalıyız. Gerekirse Burak sağ açık oynatılmalı.

Gerçekten çok zor maç olacak.

Hakımızda hayırlısı...

Rasim YILMAZ
15.03.2010, 09:49
..........................Onur.................... ......
Ömer...........Giray..............Song.........Cal e
..............Colman.............Selçuk........... ...
Serkan......................................Alanzi nho
............Umut................Teofilo........... .....

Teo'yu kazanma maçı olabilir ;
Bu maçta 11 başlarsa , büyük motivasyon olacaktır kendisine.
Kesinlikle Teo 11'de olmalı...

TS57
15.03.2010, 09:58
Böyle ruhunu,şevkini kaybetmiş futbolcularlan olmaz bu iş selçuk allah aşkına şu savunmanın içinden çık ama ben bu maçı kazanacağımıza ihtimal bile vermiyorum valla durumumuz içler acısı burdan başkan sadri şener msjım çok gereksiz konuşacağına kendi aldığın yabancılarına bak bakalım şenol hoca antepde hangilerini oynattı başkan ve yönetim aklınızı başınıza toplayın ve gelecek sezon güçlü bir kadro ile ama böyle profilo gibi döküntüleri bulupta ne taraftarı nede kendinizi kandırmayı bırakın artık yeter sayın başkanım acaba bu ligde sizin kadar gereksiz herşeye yorum yapan kaç kulüp başkanı var sanane ğs nin başkanlık seçiminden ya sanane ya bursadan sen kendi takımına bak başkanım

Murat TONBUL
15.03.2010, 10:20
zor maç hem de çok zor maç.yalnız gs nin 3-0 lık ankaragücü galibiyetini büyütmemek lazım.karşısındaki rakip direnç adına hiç birşey gösterememiştir.bu maçı kazanmak istiyorsak aynı eskişehir in yaptığı gibi fizik gücümüzü en üst seviyede kullanarak rakibi yormalı ve yetenekli futbolcularımızla sonuca gitmeye çalışmalıyız.trabzona trabzona karşı hücum futbol oynayan takımların işi zor.onun için önce beklemeli sonra vurmalıyız...önümüzdeki günlerde muhtemel kadroları gördüğüm zaman neler yapabileceğimizi daha iyi analiz etme fırsatım olacak.İnşallah şenol hoca hala ilk 4 şansımız çok yüksekken çok fantazi bir kadroyla sahaya çıkmaz.hayırlısı artık.İnşallah 3 puanı alır ve uzun süren büyük maçlarda üzerimize serpilen bu ölü toprağını üzerimizden atarız.Allah yardımcımız olsun...

Erdem Keser
15.03.2010, 10:34
Tek kazanma şansımız var; Engin'in yerine Gabriç ve çok sağlam bir ortasahayla.Burak sağ açık başlayabilir.

'Gabriç-Colman-Selçuk-Serkan-Burak' şeklinde 5'li ortasahayla başlarsak rakibi hırpalarız gibi geliyor bana.

Halil Atalay
15.03.2010, 10:37
inşallah bu sefer başarırız yoksa durum hiç iyi değil

BYGUNES
15.03.2010, 10:39
............Burak................Teofilo.......... ......

oflubektas
15.03.2010, 10:39
Keita - Ferhat ?!!!
veya
Keita - Cale !!!!!

Pek orta yapamasa da arkadan gelecek Sabri'nin bindirmeleri de cabası. Sol tarafımız felç edilmeden bu maçta üstünlük sağlamalıyız. İstanbul'daki maçın ilk yarım saatinde olduğu gibi adamların ne yapacağını beklersek halimiz duman olur. Göbekte Selçuk-Serkan, sağında Engin, solunda Gabric ile kurulacak orta sahamız maç boyunca deli gibi koşmalı, ısırmalı ve hızlı paslarla topu ileriye taşımalı. Hakemin de futbol içi sertliğe biraz prim tanıması gerekiyor.

Tangerine Dream
15.03.2010, 10:46
Bu maçın sonucunun kime yarayacağı, kime yaramayacağı umrumda bile değil. Çıkıp Gs'yi evire çevire yenmemizi istiyorum. 2003-04 sezonunda biz Fb ile şampiyonluk mücadelesi verirken ligde hiçbir iddiası olmadığı halde Avni Aker'de doping almış gibi oynayıp bizi 4-2 yenen Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Gökdeniz'in aldığı ceza sonrası Fatih Tekke'yi Ali Sami Yen'de tezahüratlarıyla ağlatanları unutmadığım içi Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Attığı gol sonrası korner direğini gitar yapıp dalga geçen ve buna rağmen sarı kart görmeyen Lincoln'e, elle attığı golden sonra Arda ile göz kırpışan Servet'e, Gabriç'e çift daldıktan sonra hakem tarafından adeta tebrik edilen Arda'ya duyduğum öfke adına Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Kısacası şimdiye kadar hakkımızın yendiği tüm Gs maçları için Gs'yi yenmemizi istiyorum.

Recep Alkan
15.03.2010, 10:53
............Umut................Teofilo........... .....

Teo'yu kazanma maçı olabilir ;
Bu maçta 11 başlarsa , büyük motivasyon olacaktır kendisine.
Kesinlikle Teo 11'de olmalı...

Kadronun geneline katılmak birlite ufak değişikler yapmak isterim kendime göre.

Mesela;

--------------------Onur--------------------------
Serkan-------Giray---------Egemen---------Cale
--------------Colman--------Selçuk---------------
Burak------------------------------------Gabriç
-------------Umut Bulut--------Teofilo-----------

Gönlüm bu maçta Engini kesmeyi hiç istemiyor, hırsı ile bize lazım olabilir, ama yine de tercihimi Gabriç'ten yana kullanıyorum.

mashal61
15.03.2010, 10:58
Rüyamda maça Gabric ve Alanzinho da 11 de başlamıştı sanırım üstüm açık kalmış.

mashal61
15.03.2010, 10:59
Bir de maçın başlarında gs yi abluka altına alıyorduk. Bu ancak rüyamızda görürüz anlamında bir msj mı acaba.

TS57
15.03.2010, 11:03
Bu maçın sonucunun kime yarayacağı, kime yaramayacağı umrumda bile değil. Çıkıp Gs'yi evire çevire yenmemizi istiyorum. 2003-04 sezonunda biz Fb ile şampiyonluk mücadelesi verirken ligde hiçbir iddiası olmadığı halde Avni Aker'de doping almış gibi oynayıp bizi 4-2 yenen Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Gökdeniz'in aldığı ceza sonrası Fatih Tekke'yi Ali Sami Yen'de tezahüratlarıyla ağlatanları unutmadığım içi Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Attığı gol sonrası korner direğini gitar yapıp dalga geçen ve buna rağmen sarı kart görmeyen Lincoln'e, elle attığı golden sonra Arda ile göz kırpışan Servet'e, Gabriç'e çift daldıktan sonra hakem tarafından adeta tebrik edilen Arda'ya duyduğum öfke adına Gs'yi yenmemizi istiyorum.
Kısacası şimdiye kadar hakkımızın yendiği tüm Gs maçları için Gs'yi yenmemizi istiyorum.

ah be abicim bizde nerde onu hırs yapacak futbolcu bizimkiler fair play elçisi mübarekler neymiş bu forum da konuşulanlar dan yazıyorum neymiş gs maçı sonrası selçuk efendi ağlama kardeşim sen adam gibi topunu oynayın ama biraz trabzonspor futbolcusu gibi böyle kızlar gibi ben rakibi ısıran futbolcu istiyorum abi çokmu ama nerde bizim ruhsuz ve şevksiz futbolcularlanda ne ğs yi yeneriz nede başarılı olmamız imkansız

peker61
15.03.2010, 11:10
Kim şampiyon olursa olsun umurumda değil yeterki biz şu cinconları yenelim artık bu sene olsun..

Cenk Zihni
15.03.2010, 11:29
Her şeyi geçtim, neredesin be Yattara !! Neredesin...

simavii
15.03.2010, 11:32
banko 2 gs

Yağızhan Sağnak
15.03.2010, 11:34
Şu gs yenelimde bundan sonraki maçların hepsini kaybedelim.

Yeterki şu maçı alın..

Bu nasıl bir anlayış. :)

hatice_61
15.03.2010, 12:06
umarım şans bizden yana olur ve galibiyet alırız

Armağan Dere
15.03.2010, 12:15
Her şeyi geçtim, neredesin be Yattara !! Neredesin...
Yattara'yı seviyorum ancak ihtiyaç olduğu zaman yok olsaydı en az 6 puan daha almış ve şampiyonluğa oynuyorduk...Belediye ve Antalya maçlarını alırdı..Gs maçında da çok işimize yarardı.Baroşun tarak kemiği kırıldı adam ilk maçta gol attı...Yazık klub kimlere kalmış..

lazkopatfaroz
15.03.2010, 12:17
Gs nin sağ kanadının iyi çalışmasının sebebi Sabri geriden çok iyi bindirmeler yapıyor ve Keita bireysel yeteneği çok iyi olan bir oyuncu. Beğenmediğimiz, beğenilmeyen İbrahim Üzülmez o yaşına rağmen bindirme yapıyor, sıfıra iniyor orta yapıyor. Bu bindirmeler rakibin defans anlayışını bozuyor. Sabri'nin bindirmesi Keita'ya daha fazla boş alan açacak. Açmasa bile Sabri oradan ceza sahasına ortayı keser. Bu ortalarda arka direğe dikkat etmeliyiz. Eğer Caner oynarsa arka direkte kendini unutturuyor. Milli maçta olduğu gibi Sabri sağ kanattan bindirdi Hamit'e şut atma olanağı sağladı.

Bizim sol bekimiz zaten Allah'a emanet. Cale konusuna girmeye gerek yok.
Ömer Aysan ileri çıkışları yapıyor ancak genelde rakip sahanın ortalarından ceza sahasına orta açıyor bir nevi doldur boşalt. Ömer Aysan biraz sıfıra inmeyi denese yada ceza sahasına yakın yerden orta açsa çok daha iyi olacak.

Kademeli defans yapamazsak Keita iyi gününde olursa işimiz zor. Kademeli defans yapsak bile Sabri'nin bindirmeleri yine defansımızı olumsuz etkiler. Burada yapmamız gereken topa sahip olmalıyız, bireysel hatalar yapmamalıyız oyunu kendi sahamızda kabul etmemeliyiz. Oyunu rakip sahada oynayıp iyi ayağa pas yapmalıyız. Gs'nin kanatlardan gelmesini engellemeliyiz, mümkün olduğu kadar ceza sahamıza yaklaştırmamalıyız. Bakalım Şenol hoca nasıl bir 11 düşünecek.

hevesli
15.03.2010, 12:31
favori olmamak güzel.. o yüzen bir şansımız var..

Mesut
15.03.2010, 12:32
------------onur------------
serkan--egemen-giray---cale
-------selçuk--colman------
burak------------------gabriç
-------alanzinho-------------
------------umut bulut--------

Trabzon34
15.03.2010, 12:34
Kimin şampiyon olucağı umuruma değil.. Biz hesap yapmayız.. yenelim cimbom u.. gerisi beni bağlamaz.. Son hafta fener i de yenelim.. kupayı da alalım isterim.. Ama bu maç için ilk mağlubiyetimiz kapıda gibi geliyor.. (yeni yılda..) inşallah yanılırım..

Bakanay61
15.03.2010, 12:35
Takım hedefsiz filan deniyor ama en azından 5. olmalıyız.Kupada Fener şampiyon olursa 5.uefa'ya gidecek.5.lik için kayseri Eskişehir rakibimiz 2 takımlada deplasmanda oynayacaz.

Ahmet Faruk
15.03.2010, 12:37
Bu maçta Engin gibi rakibine eskortluk bile etmekten aciz birisi oynarsa sol tarafımız otobana döner. Sonra da Cale kötü olur. Geçen sene Colman bile daha iyi kapatıyordu orayı.
İlk olarak Gabriç ve Selçuk yazılsın tahtaya. Kalecimiz zaten belli...
Umutu yine kesemez hoca, Burak da keza...
........Umut-Burak----
------Alanzinho----
Gabriç-Colman-Selçuk

Diye olmasını bekliyorum.

Fatih Solmaz
15.03.2010, 12:40
isteyelim yeter yeneceğiz galatasarayı.

TuAF2007
15.03.2010, 12:40
bu maçta süper pas yapıp atak futbol oynamalıyız.burak ilk 11 de başlamamalı çok ofsayta düşüyor.maçın gidişatına göre sistem değiştirebilir.orta alanda pas yaparak iyi futbol oynayabiliriz. fakat yapabilirlerse :S

Ömer........... Egemen..............Song.........Cale
.. Serkan...........Colman..........Selçuk..........
.....................Alanzinho.................... .....
..........Umut..................Teofilo........... ....

cantona_1461
15.03.2010, 12:41
..... ....................onur........................

ömer........giray........egemen...........ferhat

......................ceyhun...................... ..
.......sekan...........................engin
.......................selcuk..................... ...

..................... alanzinho....................

.......................umut....................... .

zekeriyya
15.03.2010, 12:46
bence oyunun gidişatı ne olursa olsun teo son yarım saat oynamalı

bahadır2561
15.03.2010, 12:53
gabriçin kesinlikle oynaması lazım...daha güclu bir sol kanat için..

topu kaptırdıgında yalandan kosacak adam istemiyorum..

Mehdi
15.03.2010, 13:02
Rahat oynayacağız.

Şimdi onlar düşünsün:)

Mustafa Yüksek
15.03.2010, 13:07
Sol kanatta gabriç-cale oynamalı kesinlikle...Ömer aysan-Serkan ikilisi de sağ tarafta...Gs anladığım kadarıyla kanatları çok iyi kullanıyor...Geriye dönen kanat oyuncularıyla çıkmalıyız...

Bu maçta Teofilo gene oynamaycaktır sanırım...Ne olacak bu adamın hali?Ey yönetim ne ara oynayacak bu adam?

doby61
15.03.2010, 13:17
------------onur------------
serkan--egemen-giray---cale
-------selçuk--colman------
burak------------------gabriç
-------alanzinho-------------
------------umut bulut--------

bildigim kadariyla selcuk cezali..onun yerine serkani cekip ömeri sag beke koyabilir

metinbay61
15.03.2010, 13:17
gabric sol bekte çok iyi oynar gibi geliyor bana...keşke bi maçta deneseydi...

altinkaya08
15.03.2010, 13:33
aksine burak ile başlayıp 2. yarı alan nın girmesi lazım.teo ise direk oynayamaz anca karambolde oynar.(gaziantep maçındaki gibi)serkan gabriçten daha iyi oynuyor sol tarafta helal olsun aldığı tüm paralar.

Cemalettin Taşkın
15.03.2010, 13:39
arda kesin gol atar. gerisini bilemem.

A.Ali Karanis
15.03.2010, 13:43
Bizimkiler hedefsiz,rahat oldukları için oynadıkları futboldan zevk almayı hedeflese sadece,bu maçı evire çevire yeneriz.