PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]

Emre Çömez
23.03.2010, 00:26
naçın tamamı youtubede varmı? :S

Napoli
23.03.2010, 00:35
eğer senol hocamızla devam edersek (yonetımlere guvenmıyorum) seneye sampıyonlun cıddı cıddı en buyuk adayı oluruz,tabı trabzon tarftarı bursadan bıraz ornek alırsa

askemo_garleli
23.03.2010, 00:40
bizde geçen sezon iyi bi santrfor olsaydı büyük ihtimal şampiyon olurduk.bu sene de en başından beri şenol hoca olsaydı kesinlikle daha yukarılarda olurduk.hoca değişmezse ve hücum hattı iyi bir forvetle güçlendirilirse seneye dediğiniz gibi şampiyonluk için en büyük aday biz oluruz.çünkü şenol hoca küçük düşünmüyor ve trabzonun artık sabrının kalmadığını da biliyor.hocamıza destek çıkmalıyız,bu takım seneye bu haftalarda şimdikinden çok daha farklı bir konumda olacaktır.

hodlu
23.03.2010, 00:51
Şampiyon olmuş kadar sevindik.Ne kadar özlemişiz meğer bu galibiyet sevincini.Bizleri yıllardır üzen yöneticileri de affetmiyorum.Kazandık, yine kazanana kadar canımız çıktı.Hedef şampiyon olmaksa önümüzdeki yıl için skoru değiştirme hattında daha etkili,bitirici oyuncular ile oynarsak bu kadar zorlanacağımızı tahmin etmiyorum.Yani kısacası Umut Bulut ile yeni bir yıla başlamayalım sevgili Şenol Hocam...

Enes Ünal Kaya
23.03.2010, 00:54
Bugün Takdım Atkımı Çıkdım Dışarı ..

İstanbulda Sokak Köpekleri Bile Tip Tip Bakıyordu .. :D

Uzun Bir Aradan Sonra Gurur Verici Bir Durum Oldu Benim İçin :)

U.Sadıkoğlu
23.03.2010, 00:57
Bugün Takdım Atkımı Çıkdım Dışarı ..

İstanbulda Sokak Köpekleri Bile Tip Tip Bakıyordu .. :D

Uzun Bir Aradan Sonra Gurur Verici Bir Durum Oldu Benim İçin :)

Al bendende o kadar :)

servet nuh
23.03.2010, 00:57
http://www.hizliupload.com/img/21955824148_374780755673_339632515673_3662247_7453 047_n.jpg

bi göz bordo,bi göz mavi

hodlu
23.03.2010, 01:04
Ligde mücadele eden 16 takım Trabzonspor'a Umut Bulut'u her maç oynatması için özel prim vermesi lazım.Umut sayesinde biz maçları kazanırken ölüp diriliyoruz, rakiplerde bizle alay ediyorlar bu ne büyük forvet maşallah...

servet nuh
23.03.2010, 01:07
Ligde mücadele eden 16 takım Trabzonspor'a Umut Bulut'u her maç oynatması için özel prim vermesi lazım.Umut sayesinde biz maçları kazanırken ölüp diriliyoruz, rakiplerde bizle alay ediyorlar bu ne büyük forvet maşallah...
aynen öyle
--- ferrariye tüp taktırmak neyse,alanzinho-colman-selçuk-gabriç tarzı asistçilerin önünde umutu santrafor oynatmakta odur sanırım....

servet nuh
23.03.2010, 01:09
Maçı Adana'da izledim. Arkadaşın yanına gezmeye gitmiştim. 2 Gs'li arkadaşımla beraber tribünümsü bi cafe'de(green peace cafe) izledim. Etrafımda da hiç trabzonspor'lu yoktu. Golde tek başıma kalktım alkışladım yüzlerce kişinin arasında. O ortamda bu maçı kazanmamızı o kadar çok istedim ki.

... adanada dikkatli ol renktaş....hafizenAllah adanalıdır,ne yapacağı belli olmaz :)

hodlu
23.03.2010, 01:11
Şenola Trabzon Şenolaaaaaaaaa.............

Hasan Ayvenli
23.03.2010, 01:25
... adanada dikkatli ol renktaş....hafizenAllah adanalıdır,ne yapacağı belli olmaz :)

Muhtemelen ilk ve son maç izleyişimdi Adana'da :)

gokmavi
23.03.2010, 01:44
Kazandığımızın gecesinde (Pazar gecesi) rüyamda bir maç daha yaptık GS ile. Hiç görmediğim Avni Aker'de seyrettim maçı. Onu da 4-2 kazandık :))) Seneye şampiyonluk mu geliyor ne?
Bu arada alkışlar Erdal'a, gayet kesin ve net bir tahminde (tahmin ???) bulunmuş, tek kelime ile yeneriz demişti.

bendarodes
23.03.2010, 01:49
Şenola Trabzon Şenolaaaaaaaaa.............

Yönetim istifa... ne kadar kolay bir söylem değil mi 2 kelimede ağızdan çıkıyor ne de olsa...
Peki sonrası için bir planın var mı? Sakın Ağaoğlu gelsin deme onun gelmeme sebepleri farklı...

Evet bu yönetim hatalı. Çok fazla hatası var sadece Fatih konusunda değil. Ama benden sana söylemesi bu yönetim ve Şenol hoca kalsın 3 yıl içerisinde kesin şampiyonluk gelir.Eğer yönetim giderse durum kötü. Malesef en az kötü olan bu ve diğerleri daha kötü olduğu için bu yönetime destek...

Kaldıki Fatih Tekke Trabzon tarihinin en iyi futbolcusu olsa bile bu kadar simgeleştirmeyin adamı. Fatih in kendi dediği gibi trabzonspor büyüktür istese 1 saatte 10 fatihi alır. Artık fatih muhabbetini arttırmamak lazım. Zaten Zenitten almak imkansız artık

delfino61
23.03.2010, 02:10
Fatih Rubin'de 10 numara giyiyor sevgili bendarodes.

askemo_garleli
23.03.2010, 02:18
bir galibiyetle ne sevinç yaşadık,şampiyon olunca yapacaklarımızı kimse tahmin bile edemez.

seyduna_efil
23.03.2010, 02:33
aslında önümüzdeki 2 hafta bizi tekrar şampiyonluk potasına sokabilirr..bursanın bundan sonraki fıksturu çok zor ki asıl puan kayıplarını şu son 8 ahftada çok yaşayacaklar..eğer bursa bu 2 hafta yenilirse ki en az 5 puan kaybedeceğini düşünüyorum,bizde haftaya kayseriyi yenersek sonrakı hafta ligi bay gececeğimiz için 52 puana çıkacağız..bursa ise 5 puan kaybetmesı halınde 59 puanda olacak ki 7 puanlık fark son 6 haftada cok rahat kapatılabılir cunku bursa henuz gs ve bjk ile oynmadı..

askemo_garleli
23.03.2010, 03:05
hocam senin kadar ümitsizliğe kapılmayanını da hiç görmedim :D

Gökhan ARSLAN
23.03.2010, 03:57
Takım her maç böyle oynasın bu ruhla oynasın başka birşeye gerek yok...
Kötü oynayan oyuncu bile iyi görünür (:

sessizkral_1
23.03.2010, 07:06
yuregımızın agzına geldıgı maclardan bır tanesı 2 yı yapamadıgımız ıcın ama olsun ben her zaman kı gıbı 61ımle basım dık alnım acık ezıklerın ıcınden gecıp gıttım ya helal olsun bu takıma. onurundan songuna gırayına. uzun zamandan berı buyuk maclarda yuzumuz gulmuyordu. senol hocam sayesınde hem 1 yabancı acıgımız olacak (sılva) hem de bır kalecı kazandık hem bız hem de tarafsız olacagını dusundugumuz mıllı takım.. bu arada bayadan berı buyuk mac almadıgımzdandır heralde boyle bır zaferden sonra gıdıp ezıklerınde olsa butun spor gazetelerını aldım ısım verıcem ama fotomacın anasayfasında bursalı renkdaslarımızı gordum. bursa trabzonspor dernegı yazılı atkılarını acmıslardı.ve uzerlerındekı sweat cok hosuma gıttı benımle aynı fıkırde olan var mı? onlardan bırer tane de bız temın edebılırmıyız bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum..
BMN bursa temsilcisi Ali Kuldan temin edebilirsin.....

kelkitli29
23.03.2010, 07:38
Bu oyunla bu rakiplerle Bursa yüzde 90 sampiyon derim usaklar.Helal olsun iyi götürüyorlar valla.

Ayşe Aygün
23.03.2010, 08:52
gs o kadar hafife aldım ki yenecepiz diye.Her derbi maçına iddaya giren ben bu maça girmedim bile kazanacağımı bildiğim halde.

m@rdi
23.03.2010, 09:20

Korkmayın o kadar yahu. Adana'nın yerlisinden zarar gelmez. Yıllardır kardeş kardeş yaşıyoruz. ;)

Barış Burak
23.03.2010, 09:55
Bursa spor inşaallah şampiyon olamaz... hem anamıza sövecekler hiç durmadan,hemde artistik yapacaklar. adamlar küfür yağdırıo sandalye atıo levent kızıl sayesinde ceza almıyorlar. şımarıklar.inşaallah ama inşaallah bursaspor şampiyon olamaz ve o mahmut özgenerle levent kızılda Allah ın dan bulur.

Maç için yorum geç olacak ama giremedim internete kaç gündür:) tebrik ediyorum bütün renktaşlarımı;) ama ben bursadaki bursaspor maçından sonra bu takım hala büyük maç kazanamıyor dediklerinde,üzülmeyin renktaşlarım en yakın derbi bizimdir bu futbol onu gösterir demiştim:):) haklı olmaktan çok mutluyum dahada önemlisi zirveye renk katmamızdan ötürü:) şimdi hiç sevmediğim abdullah avcıdan tek temennim bursayı yenmeleri:) hadi apo göreyim o çirkefliğini olum,al arifide yanına kır bacaklarını hepsinin(bize yaptığınız gibi!!!!)

pinaradnan
23.03.2010, 10:21
Bursa spor inşaallah şampiyon olamaz... hem anamıza sövecekler hiç durmadan,hemde artistik yapacaklar. adamlar küfür yağdırıo sandalye atıo levent kızıl sayesinde ceza almıyorlar. şımarıklar.inşaallah ama inşaallah bursaspor şampiyon olamaz ve o mahmut özgenerle levent kızılda Allah ın dan bulur.

Maç için yorum geç olacak ama giremedim internete kaç gündür:) tebrik ediyorum bütün renktaşlarımı;) ama ben bursadaki bursaspor maçından sonra bu takım hala büyük maç kazanamıyor dediklerinde,üzülmeyin renktaşlarım en yakın derbi bizimdir bu futbol onu gösterir demiştim:):) haklı olmaktan çok mutluyum dahada önemlisi zirveye renk katmamızdan ötürü:) şimdi hiç sevmediğim abdullah avcıdan tek temennim bursayı yenmeleri:) hadi apo göreyim o çirkefliğini olum,al arifide yanına kır bacaklarını hepsinin(bize yaptığınız gibi!!!!)

Sana katılıyorum anadoludan hiç bir kulübünde şampiyon olmasını istemiyorum çünkü o asaleti anadolu kulüplerinde göremiyorum Bursa inşallah şampiyon olamaz ama olsada bu birşeyi değiştirmez. Türk futbolundaki büyükler yine hep aynı kalacak. Büyük olmak sadece şampiyon olmakla olmuyor

Mehmet Ç.
23.03.2010, 10:31
Mac'da atki dagitldi ve ben tvden hic bir gösteri göremedim bayrak sov haricinde! Bu nasil bir isdir! Dün Bursayi izleyip örnek alin diyesim bile geliyor! Ne hallere düstük. Bi atkiyi sallamak o kadar zor mu? Herkesin ayni anda tek agizdan bagirmasi o kadar zor mu? Tribünde türkü gibi birsey söylemek o kadar zor mu?

talsuv61
23.03.2010, 10:44
Ben Bursanın zoruma gitsede şampiyon olmasını istiyorum. Çünkü, Bursa şampiyon olsa da Trabzon ve Anadolu camiasından taraftar çalamaz ama istanbul takımları şampiyonlukları ve başarıları halinde taraftar çalıyorlar.
İstanbul takımlarının başarısız olması her zaman bizim lehimizedir. Trabzonlu olupta Bursayı tutan taraftar gördünüz mü ama istanbul takımlarını tutan ne yazık ki çok.

Ayrıca Bursanın şampiyonluğu halinde, bizim futbolculara da şampiyonluk baskısı artacak onlar oldu siz neden olamıyorsunuz diye.Futbolcularda 10 puan geride kolbastı oynamaktan vazgeçerler şampiyonluk için hırslanırlar diye de düşünüyorum.

Anadoludan tek şampiyon olma özelliğimizi kaybedeceğiz ama bunun sorumlusu da Bursaspor değil, beceriksiz yönetimler ve futbolculardır...

servet nuh
23.03.2010, 11:03
Ben Bursanın zoruma gitsede şampiyon olmasını istiyorum. Çünkü, Bursa şampiyon olsa da Trabzon ve Anadolu camiasından taraftar çalamaz ama istanbul takımları şampiyonlukları ve başarıları halinde taraftar çalıyorlar.
İstanbul takımlarının başarısız olması her zaman bizim lehimizedir. Trabzonlu olupta Bursayı tutan taraftar gördünüz mü ama istanbul takımlarını tutan ne yazık ki çok.

Ayrıca Bursanın şampiyonluğu halinde, bizim futbolculara da şampiyonluk baskısı artacak onlar oldu siz neden olamıyorsunuz diye.Futbolcularda 10 puan geride kolbastı oynamaktan vazgeçerler şampiyonluk için hırslanırlar diye de düşünüyorum.

Anadoludan tek şampiyon olma özelliğimizi kaybedeceğiz ama bunun sorumlusu da Bursaspor değil, beceriksiz yönetimler ve futbolculardır...
... bursa şampiyon olacak gibi geliyor bana....kader önlerine su serpiyor...biz gs yi yeniyoruz,kasımpaşa bjk dan puan alıyor,fener ağır aksak ilerliyor vs vs... bursa nın kadrosu öyle ahım şahım da değil...karakterli,özü sözü bir adamlarla düzgün işler yaparsan Allah başarıyı verebilir....ertuğrul sağlam ve teknik ekibinin inanılmaz payı var bu çıkışta...her ne kadar bizden başka bir şehir takımının şampiyon olmasını istemesemde,olurlarsa da helal olsun demekten başka diycek bişey yok...

şenolkılınç
23.03.2010, 11:33
Bence aĞlanacak halİmİze gÜlmeyelİm arkadaŞlar tamam kazandik ama halen ne taraftarin ne Şenol hocanin İstedİĞİ durumda bu takim dk 10 2 tane net gol kaÇirdi gs + bİz bİ tane yÜzde bİr mİlyon gol harcadik colman topu Çalmasa emre hata yapmasa maÇ gİtmİŞtİ kandirmayalim kendİmİzİ Şİmdİ bu maÇa takdİr-İ İlahİ der geÇerİz ama bİ takim 10 gol pozİsyonuna gİrİp atamiyor bİr defans hatasindan gol buluyorsa maÇin adami yenen takimin kalecİsİ ve defansi seÇİlİyorsa bİ terslİk var bu İŞte

Tangerine Dream
23.03.2010, 11:34
Mac'da atki dagitldi ve ben tvden hic bir gösteri göremedim bayrak sov haricinde! Bu nasil bir isdir! Dün Bursayi izleyip örnek alin diyesim bile geliyor! Ne hallere düstük. Bi atkiyi sallamak o kadar zor mu? Herkesin ayni anda tek agizdan bagirmasi o kadar zor mu? Tribünde türkü gibi birsey söylemek o kadar zor mu?

Dün akşam bir televizyon programında atkılardan bir kısmının kapıda taraftarlara dağıtılmayıp zula edildiği söylendi, eğer doğruysa bu konuda görevli olanları kınıyorum.

İHTİLALL
23.03.2010, 11:36

Zor değil tabii..

Ama ,atkıyı oturduğu yere serip,yumuşak bir zemine oturmak,

Çok daha kolay..

BAHADIR33
23.03.2010, 11:38
Ben de dün Bursa maçını izledim biraz ve aynı şeyleri düşündüm..
Acaba bize dağıtılan atkılar polar olduğu için sallamaya pek müsait değil miydi?

magicyattara
23.03.2010, 11:41
Dün akşam bir televizyon programında atkılardan bir kısmının kapıda taraftarlara dağıtılmayıp zula edildiği söylendi, eğer doğruysa bu konuda görevli olanları kınıyorum.

Galiba öyle..bir arkadaşımla yarım saat kala girdik maça,girdiğimiz kapıdaki görevli;"son 2 atkı" dedi ve bize verdi son atkıları:)
Maç saatinde gelen arkadaşların hiç birinde atkı yoktu..
Bir zula olayı var heralde..

magicyattara
23.03.2010, 11:43
Ben de dün Bursa maçını izledim biraz ve aynı şeyleri düşündüm..
Acaba bize dağıtılan atkılar polar olduğu için sallamaya pek müsait değil miydi?

Yoo..çok güzel sallanıyordu..üstünde plastik "Trabzoncell" yazısı vardı,onun ağırlığıyla,tam sallanacak kıvamdaydı atkılar da herkeste atkı yoktu..:)

Süleyman Eruyar
23.03.2010, 11:45
Yoo..çok güzel sallanıyordu..üstünde plastik "Trabzoncell" yazısı vardı,onun ağırlığıyla,tam sallanacak kıvamdaydı atkılar da herkeste atkı yoktu..:)

Murat Abi, 20 bin adet dağıtılacak deniliyordu,

onlarda mı karaborsaya düştü?

BAHADIR33
23.03.2010, 11:46
o zaman o atkıları birbirine dikip polar battaniye yapacaklar herhalde zulacılar :)

magicyattara
23.03.2010, 11:50
Murat Abi, 20 bin adet dağıtılacak deniliyordu,

onlarda mı karaborsaya düştü?

Valla bilmiyorum..10 bin atkı dağıtılacak denmişti..o da maraton tribüne..diğer tribünlere üzerine Trabzonspor yazan kartonlar dağıtıldı..
Maraton seyircisinin nerdeyse yarısı maça 10-15 dakika kala geliyor..yarım saat kala biz girdiğimize ve son atkıları aldığımıza göre..en azından 1/3'ün de atkı yoktu diyebiliriz..10 bin kapasite dersek,6-7 bin civarında atkı dağıtılmış olması lazım..

İHTİLALL
23.03.2010, 11:52
Galiba öyle..bir arkadaşımla yarım saat kala girdik maça,girdiğimiz kapıdaki görevli;"son 2 atkı" dedi ve bize verdi son atkıları:)
Maç saatinde gelen arkadaşların hiç birinde atkı yoktu..
Bir zula olayı var heralde..

Belge var mı belge?

Belki,kulübe hizmet etmekten elleri nasırlaşmış o arkadaş,orada espri yapıyordu..

Hatta bir an önce içri girip,tezahürata başlamanız için mahsuusçuktan öyle yapıyordu..

Zual da atkı varmış tı..

Nerden biliyoruz efennim?;)

Koskoca Avni Aker görevlileri,kaşkola tenezzül edecek ha?

Gülünecek şey..

Tabi sizin belgenizden yoktur..

Pasaportunuz varmı?

Tc kimlik?

Linkiniz bile yoktur..:)

Zaten size de bişey beğendirsek,şaşarım..

Cık,cık..
:):)

magicyattara
23.03.2010, 11:53
o zaman o atkıları birbirine dikip polar battaniye yapacaklar herhalde zulacılar :)

Hiç yani..:)
Satsan satılmaz..napacaklarsa artık..

Onur Civelek61
23.03.2010, 11:55
Tam zamanında bir galibiyet benim için.Tek aşk Trabzonspor...

magicyattara
23.03.2010, 11:59
Veysel abi,
Trabzonspor'u yiyen yiyene..:)
Şaka bir yana,bu işin hastaları vardır..kıyamazlar vermeye..sanki kendi cebinden çıkıyormuş gibi,içleri cız eder bunları dağıtırken..
Çok yüksek miktarda olmasa da bir iki paket atkıyı söğüşlemişdir kapılarda ki görevliler..maratonda 10 tane kapı ve her kapıda 2-3 görevli olduğunu düşünürsek..:)

Süleyman Eruyar
23.03.2010, 12:08
Hani kimseyi itham altında bırakmak istemem de,
Ne zaman Türkiye maçlarına gitsem,
Bayrak dağıtıldığını görürüm,
Kalmaz genellikle bana,
sonra çıtçıtcıların elinden 1 liraya satıldığını görürüm,
sorsak, bunlar onlardan değil kardeş , derler,
renk aynı, boyut aynı, sap aynı,
Bu yüzden,
Çıtçılara baksaydınız,
Onlar zulalamış olabilir..

İHTİLALL
23.03.2010, 12:08
Veysel abi,
Trabzonspor'u yiyen yiyene..:)
Şaka bir yana,bu işin hastaları vardır..kıyamazlar vermeye..sanki kendi cebinden çıkıyormuş gibi,içleri cız eder bunları dağıtırken..
Çok yüksek miktarda olmasa da bir iki paket atkıyı söğüşlemişdir kapılarda ki görevliler..maratonda 10 tane kapı ve her kapıda 2-3 görevli olduğunu düşünürsek..:)

Mesela şu an kulüpte çalışan bir personel,

Köyündeki komşuları abat etmiş durumda..:)

O köyde,top oynayacak düzlük omamasına rağmen,

Oradaki çocuklar,Nıke marka ,profesyonel malzemeden yastık yapacaklar nerede ise.. :)

Tabi ,takımın ahengini bozmamak için ,yazmamak lazım bunları aslında ama aramızda kalsın,

Kimseye söyleme..:)

O dediğin ,benim tabirimle "materyal hastalığı" kleptomanik bir durumdur aslında ama, nedense çok yaygındır..:)

Benimde çok komik tecrübelerim var,o konuda..

magicyattara
23.03.2010, 12:32
91 yılında rahmetli Hayrettin Şiranlı (cemse Hayrettin derlerdi,efsane takımın masörüydü,dağ gibi adamdı)
bana bir çubuklu forma getirmişti..Üniversitede okuyordum Kayseri'de ve orda oynadığımız maçlarda o formayı giyiyordum..Orjinal formaydı..Türk bank reklamı vardı önünde..
Kulüpten şimdiye kadar aldığım tek meta odur..:)

Şimdi ise piyasaya eşofmandan tut da her türlü malzemeden çık..makul fiyata abi..:)

İHTİLALL
23.03.2010, 13:26
91 yılında rahmetli Hayrettin Şiranlı (cemse Hayrettin derlerdi,efsane takımın masörüydü,dağ gibi adamdı)
bana bir çubuklu forma getirmişti..Üniversitede okuyordum Kayseri'de ve orda oynadığımız maçlarda o formayı giyiyordum..Orjinal formaydı..Türk bank reklamı vardı önünde..
Kulüpten şimdiye kadar aldığım tek meta odur..:)

Şimdi ise piyasaya eşofmandan tut da her türlü malzemeden çık..makul fiyata abi..:)

Demek,sende ekiptensin..:D

Türkbank lı forma he!..

Hey gidi..

Yau,bana göre iyi bi eşofman takımı varmı,çaktırmadan,..:p

Bi kaç dane de forma,daauturuk uşaklara...:p

bordox
23.03.2010, 16:49
Ne kadar da çok şey kaybetmişiz bu Gs maçı ortaya çıkardı.
Taraftar Trabzonspor'un şampiyonluğundan çok bizden başka bir Anadolu takımının şampiyon olmamasını istiyor.

Ve aynı taraftar,ligde her zor deplasmanda tepetaklak olan bir rakibi,defansının hatası ve Colman gibi bir ustanın soğukkanlılığı sayesinde yendik diye,nerdeyse şampiyonluk kutlaycak.
Oyun olarak Gs'nin risk aldığı zamanlarve Burak ile Colman'ın şahsi gayretleri dışında ortada bir şey yok.
Dün ne oynadığını bilen bir takım ve ne oynatması gerektiğini bilen bir Hocamız olsa Gs hayatının farkını yerdi,bundan sonrada karşımıza çıkarken onun korkusunu yaşardı.

Ama bizim için galibiyet galibiyettir.Şenol Güneş inşallah kazanmamız gereken bir maçta bu kadar hata yapmaz.

DNA-TS
23.03.2010, 17:07
şu atkı konusunda benimde canım sıkkın.babamlar 3 kardeş maça gittiler ve hiçbirine atkı falan vermemişler.sordum öle bişe görmedik dedi.kapalı tribüne dağıtılmadı mı? hani babama suç atacam neden almadın diyede daha önce bir maçta dağıtılan polar atkılardan almıştı :)

talsuv61
23.03.2010, 18:09
Ne kadar da çok şey kaybetmişiz bu Gs maçı ortaya çıkardı.
Taraftar Trabzonspor'un şampiyonluğundan çok bizden başka bir Anadolu takımının şampiyon olmamasını istiyor.

Ve aynı taraftar,ligde her zor deplasmanda tepetaklak olan bir rakibi,defansının hatası ve Colman gibi bir ustanın soğukkanlılığı sayesinde yendik diye,nerdeyse şampiyonluk kutlaycak.
Oyun olarak Gs'nin risk aldığı zamanlarve Burak ile Colman'ın şahsi gayretleri dışında ortada bir şey yok.
Dün ne oynadığını bilen bir takım ve ne oynatması gerektiğini bilen bir Hocamız olsa Gs hayatının farkını yerdi,bundan sonrada karşımıza çıkarken onun korkusunu yaşardı.

Ama bizim için galibiyet galibiyettir.Şenol Güneş inşallah kazanmamız gereken bir maçta bu kadar hata yapmaz.

Çok güzel yazmışsın, bir de taraftarımız da şampiyonluktan umudunu kesmiş.Sevinci de ben dahil çok abarttık.Fakar fark atamamızın sebebi hocadan çok kadronun kötü olması.(Eğer hoca kale önünde pas vermelerini için futbolculara talimat vermiyorsa)
Engine bakıyorum maçta bencilce oynayarak bizi verem ediyor. Sonra da pişkince kale ortasına bayrak dikiyor.Taraftarda alkışlıyor.

Canberk
23.03.2010, 18:20
Güzel bir futbolla cinconuda eli boş gönderdik tebrikler uşaklar :alkış: :ts: :sevinç::meşale2:

iso_4939
23.03.2010, 18:49
ıyı oldu bır kerede bız edelım onları sampıyonluktan...

hooligans61
23.03.2010, 18:54
umut bulutu sahada deli gibi kossun pires yapsın rakibin defansını yıpratsın diyemi oynatıyor her gelen hoca yoksa cıksın fotvet adamı ''gol atsın'' diyemi...??

Kadir
23.03.2010, 18:54
Cinconu güzel bir oyunla yendik.. Her yönüyle çok güzel bir galibiyet.

leavemealone
23.03.2010, 19:01
"1-0'ın üstüne yattılar"

Galatasaray Takım Kaptanı Sabri istedikleri grafikte olmadıklarını belirtti.

Karşılaşmaya iyi başladıklarını vurgulayan Sabri, ''Trabzonspor da iyi bir takım ve 1-0'ın üstüne yatmayı bildiler.

Kaynak: Anadolu Ajansı
--------------

Ne yatmak ne yatmak.... Saka bunlar ya.

Birtan Karaman
23.03.2010, 19:02
Galibiyet Sarhoşuyuz hala. :D

Canberk
23.03.2010, 19:23
Bu sabriye kendi taraftarı bile SALAK diyorki sapına kadar haklılar o lafı orda bende duydum ki kendisiyle hayali ortamda baya bi içli dışlı olduk tüm akrabalarıyla.
SALAK diyip geçin abilerim ablalarım kardeşlerim hiç takmayın şunu ...

Harun
23.03.2010, 19:27
Aslına oyun açısından diğer maçlardan farklı değildik.Beşiktaş maçında daha diri daha kontrollüydük mesela.Ama kaybetmiştik.Bu maçta gol yememeyi becerdik sadece.Asıl sorun bu kadar pozisyona giripte gol bulamamak.Buna en yakın sürede çözüm bulunması gerekmektedir.

Ali Tunahan Güllü
23.03.2010, 19:30
Hala içim içime sığmıyor:)

Paksoy
23.03.2010, 19:39
benimde aklıma gelince :D

Halit Akyüz
23.03.2010, 19:41
"1-0'ın üstüne yattılar"

Karşılaşmaya iyi başladıklarını vurgulayan Sabri, ''Trabzonspor da iyi bir takım ve 1-0'ın üstüne yatmayı bildiler.

--------------

çççççççççççç

Fatih Özkan
23.03.2010, 19:45
"1-0'ın üstüne yattılar"

--------------

Beyinsiz...
Futbol cahili...

kudu_61
23.03.2010, 19:51
bu takımın ilk yarıda hocası samet aybaba olacaktı ama malesef kendini bilmez muhalefetimiz sayesinde Trabzonsporumun 1 yılı daha boşa gitti samet aybabayı takıma getirtmemek ve brossu desteklemek bence tamamen takımın altına dinamit koymaktı ve koyuldu ben inanıyorum şu an hala hocamız samet olacaktı ve bu halde olmayacaktık yazıklar olsun

mashal61
23.03.2010, 19:53
Sabri'yi dinledim maçtan sonra. Afkursun dedim. Sonuçta maçı aldık mı aldık, üstelik herkes gördü üzerine mi yattık yoksa gs'yi mi yatırdık.

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2010, 20:42
hak ederek kazandık.hakemide yendik ...

Arda'
23.03.2010, 20:42
sabri sarıoğlu klasikleri :D

http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173652161o.jpg

http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173729243s.gif (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143740&konu=2781&sayfa=23&m2=143686)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173649261.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143549&konu=2781&sayfa=29&m2=143527)
http://img136.imageshack.us/img136/6463/sabri.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143527&konu=2781&sayfa=31&m2=143516)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/175016479v.jpg
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174642757a.jpg
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174739436m.jpg

http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174448245s.jpg
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174267245s.jpg

irfanb
23.03.2010, 20:47
"1-0'ın üstüne yattılar"

.

Iyi de Sabricigim sizin üstünüze mi yatsaydik ? :)

Arda'
23.03.2010, 20:50
http://www.studioplusphoto.com/umit/umit2.gif (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=144027&konu=2781&sayfa=17&m2=143903)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173854453s.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143903&konu=2781&sayfa=19&m2=143834)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173768675s.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143834&konu=2781&sayfa=21&m2=143740)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173632688s.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=143603&konu=2781&sayfa=27&m2=143549)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/175143696w.jpg (http://www.bobiler.org/tekil.asp?last=145557&konu=2781&sayfa=5&m2=145022)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174211504s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144280)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174650888p.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144912)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173673786s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143703)
http://i34.tinypic.com/2yoagwy.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144099)

Arda'
23.03.2010, 20:54
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173949698s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143985)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173976759a.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144032)
http://img376.imageshack.us/img376/1731/sabri.gif (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144205)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174550972s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144694)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/1738393072.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143876)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174026230s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144046)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173652751s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143662)
http://img18.imageshack.us/img18/6549/87078826.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143528)
http://www.userbarlar.com/yukle/dersler/hacı2.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=140459)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174227279a.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144291)

lazkopatfaroz
23.03.2010, 20:57
"1-0'ın üstüne yattılar"

--------------

Sabri oynadığı maçı izlemedi herhalde :D

Aslında doğru onunda kafası karıştı zavallımın...

Burçak
23.03.2010, 21:06
"1-0'ın üstüne yattılar"

--------------

Ulan Dallama diyeceksin bu cahil futbol fukarasına
GAYse 1-0 lık maçlarla şampiyonluk almadımı daha yeni. utanmadan birde konuşuyor.
ÇAKTIKMI LAN ÇAKTIK KES SESİNİ KOCANA İTAAT ET. MAL HERİF SENİ.

woollss
23.03.2010, 21:12
evet dostlar 15 ay askerliği yedik ve geldik tekrar aranıza benide galatasaray galibiyetiyle sevindiren hayattaki en büyük aşkım....hepinizi çok özlemişiiim beaa :):):)

Hqmi
23.03.2010, 21:30
Bırakın Sabri ya gülün geçin. :D

Halit Akyüz
23.03.2010, 21:31
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=103122803056929

lazom611
23.03.2010, 21:36
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173949698s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143985)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173976759a.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144032)

http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174550972s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144694)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/1738393072.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143876)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174026230s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144046)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/173652751s.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143662)
http://img18.imageshack.us/img18/6549/87078826.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=143528)
http://www.userbarlar.com/yukle/dersler/hac%C4%B12.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=140459)
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/174227279a.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=144291)
I use hacı şakir :))

Fatih Solmaz
23.03.2010, 21:37
evet dostlar 15 ay askerliği yedik ve geldik tekrar aranıza benide galatasaray galibiyetiyle sevindiren hayattaki en büyük aşkım....hepinizi çok özlemişiiim beaa :):):)
omuzundan böyük yük kalkmıştır woollss hoşgeldun. :)

KUTADGU
23.03.2010, 21:41
Sabri Sarıoğlu'mu?

Puhaaaaaaaaaaa.......

woollss
23.03.2010, 21:44
omuzundan böyük yük kalkmıştır woollss hoşgeldun. :)

hoşbulduk kardeşim... pek bişey kaybetmemişim bu zaman zarfında :):):) yeniden doğmuş gibiyim ama bakkala komutanım diyom :D:D

Cemalettin Taşkın
24.03.2010, 16:18
galatasaray maçında tribünde fazla seyirci olduğu için disiplin kuruluna sevk edilmişiz.

keiataya attığımız suyun acısını çıkaracaklar kesin saha kapama gelir.

Uğur Ö.
24.03.2010, 18:57
Yok artık ne saha kapatması ne cezası hiçbirşey olmadan maçı bitirdik.Eğer bize ceza verip keita ya ceza vermezlerse art niyet ararım

Oğuzhan Fidan
24.03.2010, 19:18
namazı terse duran sabri :D:D:D off çok güldümm yaa allah razı olsun :D

Keramettin
24.03.2010, 19:22
Ne adam ya SAbri :D

Mustafa ÖZDEMİR
24.03.2010, 19:23
ayıp etmişler sabriye.özellikle cami fotoğrafı...

Mustafa ÖZDEMİR
24.03.2010, 19:27
hoşgeldin kardeşim...

Keramettin
24.03.2010, 19:40
Çok iyi oldu bu galibiyet.

Halit Akyüz
24.03.2010, 19:56
http://www.internetspor.com/takke-dustu-marka-degeri-gorundu-writer1245.html

Paksoy
24.03.2010, 20:56
adi şerefsizler

Emre Emiroğlu
24.03.2010, 21:35
bu nasıl bir cezadır allah aşkına.. böyle saçmalık mı olur , akla sığarmı çıldırmış bunlar ne yapacaklarını şaşırmışlar resmen

Enes Ünal Kaya
24.03.2010, 22:23
şimdi bişi dicekdim amaaaaa...

Olympityata 40 bin kişi gideriz 20 bin derler ... azartırlar..

maç kazanırız .. bu sefer başka kılıf bulup çoğaltırlar

pReN@_61
24.03.2010, 22:38
Ulan bu nasıl cezadır arkadaş

Enes Ünal Kaya
24.03.2010, 22:47
böyle saçmalık mı olur , akla sığarmı çıldırmış bunlar ne yapacaklarını şaşırmışlar resmen

Acımış Ondandır ;)

mustafadinç
25.03.2010, 08:44
http://www.internetspor.com/avni-akerde-trabzonspor-taraftari-yok-writer1141.html

yukarıdaki adresten aşağıdaki yazıyı kopyaladım umarım beğenirsiniz.

Kurtulus recetesi.. Avni Aker´i tekrar eski günlerine döndürmek icin iste size kurtulus recetesi: 1- Trabzon kentinde cekirdek satisi kesinlikle yasaklanmali. 2- Iki Trabzon seyircisi arasina Istanbul´dan gercek taraftar yerlestirilmelidir. 3- Küfürbaz maganda seyirciler Trabzon yaylalarina otlanmaya gönderilmelidirler. 4- Seyirciye 90 dakikanin her dakikasinin 61. dakika oldugu seanslarla ögretilmelidir. 5- Her bordomavi formali futbulcunun Trabzonspor futbolcusu oldugu sekillerle anlatilmalidir. 6- Gerekirse mac icinde seyirci coplanarak zorla bagirtilmalidir. 7- Her mac öncesi uyuyan taraftarlarin kafalarina soguk su dökülerek uyandirilmalidir. 8- O kadar cabaya ragmen hala akillanmiyorsalar, hepsi vagonlara doldurularak Sibirya´ya sürgüne gönderilmelidir. Bazen süpheleniyorum, acaba diyorum Bizans taraftarlari icimize sizip Avni Aker tribünlerinimi dolduruyorlar. Baska türlü bu rezilligi izah edemiyorum.

Enes Ünal Kaya
25.03.2010, 13:55
http://www.internetspor.com/avni-akerde-trabzonspor-taraftari-yok-writer1141.html

Kurtulus recetesi.. Avni Aker´i tekrar eski günlerine döndürmek icin iste size kurtulus recetesi: 1- Trabzon kentinde cekirdek satisi kesinlikle yasaklanmali. 2- Iki Trabzon seyircisi arasina Istanbul´dan gercek taraftar yerlestirilmelidir. 3- Küfürbaz maganda seyirciler Trabzon yaylalarina otlanmaya gönderilmelidirler. 4- Seyirciye 90 dakikanin her dakikasinin 61. dakika oldugu seanslarla ögretilmelidir. 5- Her bordomavi formali futbulcunun Trabzonspor futbolcusu oldugu sekillerle anlatilmalidir. 6- Gerekirse mac icinde seyirci coplanarak zorla bagirtilmalidir. 7- Her mac öncesi uyuyan taraftarlarin kafalarina soguk su dökülerek uyandirilmalidir. 8- O kadar cabaya ragmen hala akillanmiyorsalar, hepsi vagonlara doldurularak Sibirya´ya sürgüne gönderilmelidir. Bazen süpheleniyorum, acaba diyorum Bizans taraftarlari icimize sizip Avni Aker tribünlerinimi dolduruyorlar. Baska türlü bu rezilligi izah edemiyorum.

Bence Kesin Çözüm Sibirya :)

Ömür Karadeniz
25.03.2010, 14:11
... bursa şampiyon olacak gibi geliyor bana....kader önlerine su serpiyor...biz gs yi yeniyoruz,kasımpaşa bjk dan puan alıyor,fener ağır aksak ilerliyor vs vs... bursa nın kadrosu öyle ahım şahım da değil...karakterli,özü sözü bir adamlarla düzgün işler yaparsan Allah başarıyı verebilir....ertuğrul sağlam ve teknik ekibinin inanılmaz payı var bu çıkışta...her ne kadar bizden başka bir şehir takımının şampiyon olmasını istemesemde,olurlarsa da helal olsun demekten başka diycek bişey yok...
katılıyorum m

Ömür Karadeniz
25.03.2010, 14:18

ya abi lutfen soyle sacma sapan seylerı yapıstırmayalım suraya.ben turkıyede cogu takımın stadına gıttım.abartttıkları gıbı desteok yok.sen gıt fb gs bjk bursa gibi takımların maraton ve kale arkası trıbunun ustunu ac bakayım oraya kac kısı gelir.eger 2 bini gecerse ben kombınemı kırıp karadenızın azgın sularına bırakacagım.he bu aradada o yazıyı yazan arkadasın ben bir trabzonsporlu olduguna ınanmıyorum

GERONIMO35
25.03.2010, 14:43

hoş geldin renkdaş :)

Tahsin Armutcu
25.03.2010, 15:48
katılıyorum m

takımları ıyı oynuyor ama levent kızıldan da onlara artı 15 puan var. beledıye macı oncesınde beledıye yardımcı antrenorunun ve beledıye futbolcularının ıddaa ıcın emnıyete alınması mı tesaduf? yoksa dıyarbakırda hıc oynanmadan alınan 3 puan mı?

Barış Çebi
25.03.2010, 16:55
Maça istanbuldan gittim ve burada da yazdığım gibi istatistik olarak avni akerde izlediğim hiçbir maçı kaybetmemiştim yine öyle oldu.Keşki istanbula dönmeyip bu akşamki maçıdamı izleseydim :)

Külünkoğlu
25.03.2010, 16:57
Maça istanbuldan gittim ve burada da yazdığım gibi istatistik olarak avni akerde izlediğim hiçbir maçı kaybetmemiştim yine öyle oldu.Keşki istanbula dönmeyip bu akşamki maçıdamı izleseydim :)
Deplasman istatistiğini de yazda görelim. :)
Beşiktaş Fener maçları var önümüzde kolundan tutar götürürüz artık.

Adem Erdoğan
25.03.2010, 16:58

Hatırladım.:)

Abicim sen bi koşu bu maça da git.:D

pinaradnan
25.03.2010, 17:11
Galatasaray maçından sonra antalya biraz zayıf kalır o yüzden rahat ve farklı bir galibiyet bekliyorm takımımızdan

Barış Çebi
25.03.2010, 17:16
İnanılmaz bir keyif aldım maçtan, yakın çevreme ben geldim yeneceğiz dedim kimseyi inandıramadım :) Bir arkadaşla istanbuldan geldik maç izlemeye o bile inanmıyordu ama biz TRABZONSPOR'uz.
Merak etmeyin kupada da finaldeyiz...

bariskaratas
26.03.2010, 11:35
keitanin hareketi noldu ya
arada kaynadi gitti.

Hasan Habip Özbay
27.03.2010, 11:46
hala maçın keyfindeyim işte bu kadar sevmiyorum cinconu ve istanbul takımlarını
ANTİ-İST

mustafadinç
29.03.2010, 15:39
http://www.ressim.net/out.php/i732874_adsiz.bmp (http://www.ressim.net)

mustafadinç
29.03.2010, 15:40
http://www.ressim.net/out.php/i732875_adsiz1.bmp (http://www.ressim.net)

Süleyman Eruyar
29.03.2010, 15:43
çok abartmışız,

sonuçta top oynayamayan Fenerbahçenin yendiği takımı yenmişiz.

Burçak
31.03.2010, 01:09
yahu ne istatistikler çıkarmaya başlamışlar:)
en çok koşanlar listesinin olduğu foto aşağıdan yukarı yavaş yavaş açılıyordu bende.
listede yukarıdaki isimler gözükmeye başlandıkça koşulan km artıyo haliyle. bende merakla ilk sıradaki Umutun kaç km koştuğunu merak ediyorum.
hayal kırıklığına uğradım. ilk 5 e girememiş :)

isimsiz_61
02.04.2010, 17:31
http://www.trabzonbook.com/video.php?user=Avatar61&video_id=3659
bu video muhteşem izlemenizi tavsiye ediyorum...

mustafadinç
08.04.2010, 12:39
yahu ne istatistikler çıkarmaya başlamışlar:)
en çok koşanlar listesinin olduğu foto aşağıdan yukarı yavaş yavaş açılıyordu bende.
listede yukarıdaki isimler gözükmeye başlandıkça koşulan km artıyo haliyle. bende merakla ilk sıradaki Umutun kaç km koştuğunu merak ediyorum.
hayal kırıklığına uğradım. ilk 5 e girememiş :)

esas enterasan olan konu şu çok koştuğu sahada belli olmayan top ayağına gelince oynuyor eleştirileri yapılan Colmann sahanın en çok koşan oyuncusu ki bu oynadığı çok maçtada böyleydi Colmann çok koşuyor aynı Milan daki Gattuso ile Pirlo farkı gibi Gattuso çok mücadele ediyor çok savaşıyor gibi görünüyor ancak istatistiklere baktığımızda Pirlo ondan çok daha fazla koşmuş çıkıyor bu önemli ben istatistiği bu yüzden yayınladım.

karatasof
08.04.2010, 12:43
http://www.ressim.net/out.php/i732875_adsiz1.bmp

Keşke her zaman böyle kazançlı olsa.
3,5 km'nin karşılığında 3 puan.
İyi,
Çok iyi...

Deniz Telci
09.04.2010, 04:09
http://www.ressim.net/out.php/i732875_adsiz1.bmp

Keşke her zaman böyle kazançlı olsa.
3,5 km'nin karşılığında 3 puan.
İyi,
Çok iyi...
harbiden Ezmişiz 6s'yi yahu ! :)

mustafadinç
09.04.2010, 14:19
takımları ıyı oynuyor ama levent kızıldan da onlara artı 15 puan var. beledıye macı oncesınde beledıye yardımcı antrenorunun ve beledıye futbolcularının ıddaa ıcın emnıyete alınması mı tesaduf? yoksa dıyarbakırda hıc oynanmadan alınan 3 puan mı?

Bursaya bu sene yapılan başka bir kıyakta rabzonspor maçıdır nasılmı ;
Bursa -Fener maçında saha kapatma cezası aldı ancak cezası bizim maçtan önce açıklanmadı bizim maç oynandı ertesi gün önümüzdeki ilk maç olan Sivasspor maçı tarafsız sahada Sakaryada seyircisiz oynanacak açıklaması geldi.

.....
22.06.2010, 20:18
Bu galibiyete nasıl sevindim varya anlatamam.

Colman teşekkür ederim.