PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 13:06
Burak o pozisyonda TS bayrağı açmalıydı..
Hani 19 Mayıslardaki gibi:)

magicyattara
Burak'ın 2. yarıda arka direğe indirdiği, Umut'un dokunamadığı net gol pozisyonumuz.

Değil..bu aşağı ki kaleye olan bir atak..çünkü fonda kapalı tribün var..:)

Gökçebey
Burak'ın 2. yarıda arka direğe indirdiği, Umut'un dokunamadığı net gol pozisyonumuz.

Bu o pozisyon olamaz Erdem. Arkada basın tribünü göründüğüne göre bu pozisyon ilk yarıda oldu.

Emirhan Makul
22.03.2010, 13:07
http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21200950.jpg

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21201014.jpg

Erdem Keser
22.03.2010, 13:07
Emin misin, Erdem? Umut bu pozisyonda çok geride kalmış gibi sanki.
Ben o pozisyon sandım, Murat abi düzeltme getirmiş:) Doğru görünen kısmın maraton tribünü olması gerek.

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 13:08
Emirhan, şu fotoları konuştur hele:)

-Sevgilim, yeşil eriğim mi diyor acep?

Mustafa
22.03.2010, 13:08

Sanki dansa kaldırıyor gibi Olcay Abi :)

magicyattara
22.03.2010, 13:09
Top nerde yarışması olurdu eskiden,hangi karede olduğunu bilmek zordu...
Bu görüntüyü koysa heralde hayatta bulunamaz topun nerde olduğu...
Çok garip!!

Kolay bulunur gibi geliyor bana..Burak yükselmiş,baktığı yerde de top vardır heralde..

Emirhan Makul

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21201056.jpg

Jo ; Bırakma beni onurum bırakma , gol atamayınca servete veriyorlar beni çok korkuyorum çok Şuraya kıvrılır yatarım ben :D

cengizbdn32
var umutun boş kaleye dokunamadığı top kornerden geliyo o top.......

Guroni
22.03.2010, 13:11
Ve pozisyon ceza sahası içinde.

Galibiyet aslında bize inceden inceden doğrandığımızı da unutturdu.

Hem doğrandık hemde hakaret yedik.

Galibiyet aldık sanki hiç olmamış gibi sevinirken büyüklüğümüze gölge düşüren bir hareket var ortada ona sesimiz çıkmadı.

Keita'nın yaptığı Nonda vari hareketi için Trabzonspor yönetimi hareketi yapanın en ağır cezayı alması için TFF çok büyük bir baskı kurması gerekir.

Buna itaraz edilmesze yarın başkaları cesaret alıp neler yapar kimbilir.

Faik Yılmaz
22.03.2010, 13:12
Takımınız yendiğinde ;

Taksinin içinde sevinenleri görmüşsünüzdür....

Minibüsün camından sarkanlarıda......

Kamyonetin hatta kamyonun kasasında bayrak sallayanlarada rastlamışsınızdır....

Hatta kırmızı ışıkta oynayıp yeşil yanınca hızlıca arabaya girmeye çalışanlarada şaşırmazsınız belki.....

Ama dorsesiyle 20 metreyi bulan koskoca bir ırı şehrin ortasından gemi gibi kornasını çala çala giderken hiç görmemişsinizdir....

Ben gördüm......

Çünkü burası TRABZON......

Zafer Fidan
22.03.2010, 13:12
İkinci Nouma vakası!

Trabzonspor-Galatasaray maçında, Sarı-Kırmızılıların Fildişi Sahilli futbolcusu Keita tribünlere öyle bir hareket yaptı ki...

GAZETE HABERTÜRK / HTSPOR.COM
2003-2004 sezonun da Fenerbahçe maçında attığı golü elini şortunun içine sokarak kutlayan Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Pascal Nouma, Türk örf ve adetlerine aykırı hareket ettiği gerekçesiyle sözleşmesi tek taraflı feshedilmiş ve ülkesine gönderilmişti.

İşte Trabzonspor-Galatasaray maçının ilk dakikalarında tam da Nouma'nın pozisyonunu hatırlatan bir an yaşandı. Keita’nın kameralara yansıyan bu görüntüsü karşısında, “Keita, Trabzon tribünlerine edep dışı hareket yaptı” iddiaları ortaya atıldı.

Maçın başında ayağının yanına düşen bir su bardağı nedeniyle yere düşen Keita, 90 dakika boyunca Trabzon taraftarınca protesto edildi. Bu gerginlikte beklenen performansını ortaya koyamayan Fildişili oyuncuya, Trabzonspor taraftar forumlarında da büyük tepki vardı.

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/502352-ikinci-nouma-vakasi

Yağızhan Sağnak
22.03.2010, 13:13
Burak'ın 2. yarıda kornerde arka direğe indirdiği, Umut'un dokunamadığı net gol pozisyonumuz.

O değil. Çünkü o pozisyon yol tarafında oldu. Burası deniz tarafı. Lakin Basın Tribünü görünüyor.:)

Emirhan Makul
http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21201524.jpg

Kıyamam ya Türkiye'nin en yetenekli futbolcusuna ya o kadar akıllı ki o kadar akıllı ki bizim maçda oynamak için bilerek sarı kart gördü 2 hafta önce ya olamaz böyle bir futbol dehası ama Allah doğrudadır sakatlanı verdi bizim Küçük Messi.

Keramettin
Farkı kaçırdık üzgünüm :( Fakat yenmemiz iyi oldu:D Engin'de bayrağı iyi dikdi haa :)

İHTİLALL
22.03.2010, 13:14
http://i44.tinypic.com/az7ymr.jpg
Şu keratanın yanında,

Bir de uzun saçlı vatan haini olsa,

Gökler bizim olurdu..

Atmacalar gibi,

Hava da parçalarlardı alimallah..

Ne uçan kurtulabilirdi,

Ne de kaçan...

Hayal işte...:)

Yağızhan Sağnak
22.03.2010, 13:14
http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21200950.jpg

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Spor%20Foto/921/Trabzonspor%20-%20Galatasaray(%20Turkcell%20Süper%20Lig%2026.%20h afta)/S21201014.jpg

Oyy yerum ballarini :) kalk kız :)

magicyattara
22.03.2010, 13:15
- abi o kadarda kötü değil be...:)

- Bence oyuna girdikten sonra rahatlattı oyunu burakla enginde son vuruş eksikliği var..

- Gerçi gs nin son korneri enginin eseriydi ama :D

İnan sahada canlı bomba..aklını kullanamıyor..kademesinde adam yokken gereksiz çalım atıp kontra yediriyor..hem de bunu aşağı yukarı her maçta yapıyor..çalım stili sağlam olmadığı için geri dönüş de yapamıyor..
Dos Santos'un pozisyonunda,(şu kale önünden çıkarılan top da) eğer gol yeseydik,bu taraftar Engin'i dışarı çıkarttırırdı..
Milleti sinir etti..
Sağlam oyna kardeşim yahu,arkana,sağına soluna bir bak,ondan sonra pozisyona göre davran..
Pas seçimleri,pas hızları da ayrı bir konu..ona hiç girmeyeyim..

Oğuzhan
22.03.2010, 13:16
Burak uzamış resmen :D

Keramettin
Keita'ya bak.Bir daha gelmez Trabzon'a ;)

Recep Alkan
Gabriç ve Engin daha sık şans bulmalı bu takımda....

Orhan Aydın
22.03.2010, 13:19
Ben de iyi yükselirim ama o foto çohh enteresan:)

Tangerine Dream
Burak'ın en üst noktası o pozisyonda 2.90 mt. yükseklikte diyorum, var mı arttıran?

mustafadinç
Ya geçen haftadan bu yana dilimde tüy bitti klavyemin tuşları yıprandı yazarken
bizim kadromuz iyi şampiyonluk için yeterli diye
ama anlamadınız neyseki şehir anlamışda tribünleer tıklım tıklımdı
cin conu yenmenin zevkide bir başka oluyor canım.

magicyattara
22.03.2010, 13:24
Şu keratanın yanında,

Gökler bizim olurdu..

Atmacalar gibi,

Ne uçan kurtulabilirdi,

Ne de kaçan...

Vatan haininin böyle bir golü var bjk'ye..2002-2003 sezonu 23. hafta..ligtv-videolig'de var golün görüntüsü..:)

mustafadinç
22.03.2010, 13:25
Engin yıldız falan değil..bu takımda o fizik ve teknik kapasite ile kesinlikle oynayamaz..kendini boşuna havalara sokmasın..Engin'de ki fizik güç ancak halı sahada oynar ya da Bank Asya'da..

Fatih ve Gökdeniz satılmasın,satılmamalı,bedeli ağır olur diyen bir kaç kişiden biriyim..
8 milyon euro günümüz futbolunda böyle yıldızlar için,Trabzonspor gibi bir takım için büyük bir para değil..
Takımı yıkmanın bedeli çok daha ağır oldu bizim için..
Ve 2007-2009 arasında muhtemel bir şampiyonluğumuz bu sayede kaçmıştır..

peki dünya kalitesi lucas neil,i bir sağa bir sola şanzımanlı çamaşır makinasına çevirip birde arkasından bacak arası atmasına ne diyeceksiniz bırakın eleştirmeyide bu güzel günlerin zevkini çıkarın 3 gün sonra bu sezonun en öemli maçını oynayacağız (ilk oynayacağımız maç her zaman en önemli maçtır)

magicyattara
22.03.2010, 13:26
Takımınız yendiğinde ;

Hatta kırmızı ışıkta oynayıp yeşil yanınca hızlıca arabaya girmeye çalışanlarada şaşırmazsınız belki.....

Ama dorsesiyle 20 metreyi bulan koskoca bir ırı şehrin ortasından gemi gibi kornasını çala çala giderken hiç görmemişsinizdir....

Ben gördüm......

Meşhur Tır'ı sende gördün yani..:)

Halit Akyüz
22.03.2010, 13:26
Ya geçen haftadan bu yana dilimde tüy bitti klavyemin tuşları yıprandı yazarken
bizim kadromuz iyi şampiyonluk için yeterli diye
ama anlamadınız neyseki şehir anlamışda tribünleer tıklım tıklımdı
cin conu yenmenin zevkide bir başka oluyor canım.

Bu dandik ligde bu kadroyla şampiyon olabilirdik bu sene de geçen sene de.
Ama Avrupa kupaları ligden daha önemli Avrupa için yeterli değil kadro. Herkesin müthiş kadrosu var finale kadar gider dediği gs ilk turda elendi Avrupa'da.

Keramettin
22.03.2010, 13:27
Gabriç ve Engin daha sık şans bulmalı bu takımda....
Kesinlikle Recep abiye katılıyorum.Özellikle Gabric :cool: Eğer kifarkı kaçırdıysak o Burak'ın açamadığı ortalarda bir sebebidir.Engin ve ya Gabric oynasa kesinlikle çopk farklı olurdu.Ayrıca Açamadığı ortalarda Yattara'yı hatırladım :rolleyes:

Orhan Aydın
22.03.2010, 13:28
Sene başında 100 golü geçer felan diyorlardı gsye:D

sametaydin
22.03.2010, 13:29
peki dünya kalitesi lucas neil,i bir sağa bir sola şanzımanlı çamaşır makinasına çevirip birde arkasından bacak arası atmasına ne diyeceksiniz bırakın eleştirmeyide bu güzel günlerin zevkini çıkarın 3 gün sonra bu sezonun en öemli maçını oynayacağız (ilk oynayacağımız maç her zaman en önemli maçtır)

Çamaşır makinesine çevirmiş de sonuç ne peki? Pası atsa umut boş kaleye yollayacak. Pası atsaydı yıldız olurdu bence.

Sonuçta güzel bi galibiyet aldık ben kimin ne yanlış yaptığına takılmıyorum takım olarak çok iyiydik. Colman, ceyhun ve onur mükemmeldi.

mustafadinç
22.03.2010, 13:29
maç çok tempoluydu gerçekten ingiltere -ispanya liglerinin karışımı bir maç oldu bizim takımda herkes çok iyi oynamakla beraber özellikle ONUR ve SERKAN öne çıktı GiRAY görevini iyi yaptı,SELÇUK bu maçta çok iyiydi,CEYHUN eski ağırlığını atmış gördüm tam bir görev adamıydı,COLMANN ve ALANZİNHO hücuma dönük çok güzel işler yaptılar ve BURAK ile UMUT rakibi çok yıprattılar sonuçta ŞENOL hoca dersini çalışmış ayrıca takımımızın kaliteside Cincondan daha iyi artıl ne olur kabul edin,ENGİN oyuna girince ofansif süper işler yaptı fakat defansif oyunda yoktu çok yetenekli oyuncu .

bugrahankazaz
22.03.2010, 13:30
Ama biz acaba gerçekten ateşliyici boğucu taraftar oluyormuyuzda takımın kadroyu eksik buluyoruz.Bence önce kendi görevimizi ne kadar yaptığımıza da bakalım.Bu lafları yazmamın nedeni gs maçına her zamanki gibi getirdiğim misafir arkadaşlarımın tribünleri beğenmemesi TRABZONSPOR'a yakışmadığını söylemesidir.Bıktım artık bu dert den kim ne gerekiyorsa yapsın artık!!!

İHTİLALL
22.03.2010, 13:31
Vatan haininin böyle bir golü var bjk'ye..2002-2003 sezonu 23. hafta..ligtv-videolig'de var golün görüntüsü..:)

Deşma yaralarımı ya!..

Gol deyince,
Hami'nin bombalarını,

Şota'nın plaselerini,

ONUN İSE HER TÜRLÜ GOLÜNÜ UNUTAMAM..

Diğer ikisi tekaüt oldu da,

Alsalar şu uşağa da,

Doya doya seyretsek, ne olur ya?..:(

Ayip mudur,günahmidur?

Keramettin
Bu maç bana ve takıma çok şey kazandırdı:) 2Yıldır kaybediyordum :D

Uluç
Kayseri'yi yenerksek sonrası Ankaraspor.. 3 Hafta 9 puan çok iyi gelecek..

Keramettin
Vatan haini kim oluyor ?

Halit Akyüz
Seneye Maratona da gruplar verilsin.

mustafadinç
22.03.2010, 13:32
Çamaşır makinesine çevirmiş de sonuç ne peki? Pası atsa umut boş kaleye yollayacak. Pası atsaydı yıldız olurdu bence.

Sonuçta güzel bi galibiyet aldık ben kimin ne yanlış yaptığına takılmıyorum takım olarak çok iyiydik. Colman, ceyhun ve onur mükemmeldi.

Eyvallah kabul ediyorum ama futbol oynayan bilir (sizin oynayıp oynamadığınızı bilmiyorum) bir oyuncu vurmaya şartlandığında ne olursa olsun vurur pasa şartlanırsada pas verir Engin orda vurmaya şartlanmıştı vurdu olmadı gol olsa süper gol diyecektik.Allaha şükürler olsunki yendik.üsttede yazdım Selçuku bu maçta çok beğendim.

Travelair
Bu arada kırmızı formalarının adını "Cesaret" koymuşlar. Ama bu motivasyon da işe yaramadı

Sefaenes
dün Hakeme kötü mac yönetti bir dek el positionda lehimise dogru karar verdi gs kirmizi ve sari cikartamadi. Onuru Yanal yada Broos daha önce kaleye almamalari dün seyrettilerse pisman olmuslardir. Tolga ya verdikleri sansa kismislardir

bugrahankazaz
Ama biz acaba gerçekten ateşliyici boğucu taraftar oluyormuyuzda takımın kadroyu eksik buluyorz.Bence önce kendi görevimizi ne kadar yaptığımıza da bakalım.Bu lafları yazmamın nedeni gs maçına her zamanki gibi getirdiğim misafir arkadaşlarımın tribünleri beğenmemesi TRABZONSPOR'a yakışmadığını söylemesidir.Bıktım artık bu dert den kim ne gerekiyorsa yapsın artık!!!(sözüm meclisten dışarı)

Osman Yavuz
22.03.2010, 13:33
Vatan haininin Gençlerbirliğine de böyle bir golü var Ankara'da.Sanki merdivene çıkmış gibiydi.:)

Faik Yılmaz
22.03.2010, 13:35
Meşhur Tır'ı sende gördün yani..:)

Abi görmemek eldemi hadi görmedin duymamak eldemi :D

aurora
22.03.2010, 13:35
Şu keratanın yanında,

Gökler bizim olurdu..

Atmacalar gibi,

Ne uçan kurtulabilirdi,

Ne de kaçan...

Yuh beee Burak ne yaptın öyle. Nerelere çıkmışsın, Kaç metre yükselmişsin.Maç izlemeyen biri fotomontaj bile der.

Keramettin
22.03.2010, 13:36
Kim bu vatan haini Tümer mi ? :D

aurora
22.03.2010, 13:36
Yuh beee Burak ne yaptın öyle. Nerelere çıkmışsın, Kaç metre yükselmişsin.Maç izlemeyen biri fotomontaj bile der.

Orhan Aydın
22.03.2010, 13:37
Vatan haininin Gençlerbirliğine de böyle bir golü var Ankara'da.Sanki merdivene çıkmış gibiydi.:)

Kafayla 90'a bir golü vardı fbye.Onu atabilecek tek adamdı ve attı:cool:

mustafadinç
22.03.2010, 13:37
Bu dandik ligde bu kadroyla şampiyon olabilirdik bu sene de geçen sene de.
Ama Avrupa kupaları ligden daha önemli Avrupa için yeterli değil kadro. Herkesin müthiş kadrosu var finale kadar gider dediği gs ilk turda elendi Avrupa'da.

Ligin dandik olduğuna kesinlikle KATILMIYORUM aksine çok sert ve kaliteli futbol var 3 sülükler artık son 5 maçı babasının tapulu malı gibi alamıyorlar her takım her takımı yenebiliyor Alman ligi gibi seneye çok farklı bir TRABZONSPOR olacak yazın bunu bir tarafa.Hakemler ise aynı bildiğiniz gibi örnek Sabri kırmızı kart,Baros sarı ve Caner sarı kart olmalıydı hatta kendini sahteden atan keita ya bile sarı kart göstermeliydi.

mustafadinç
22.03.2010, 13:39
Kafayla 90'a bir golü vardı fbye.Onu atabilecek tek adamdı ve attı:cool:

Bir zamanlar Lefter varmış o da ne goller atarmış ama şimdi büyük adada balıkçılık yapıyor.

Keramettin
Deli oldum kim vatan haini yavv

İHTİLALL

Ya Rüştü'ye..

Ön direkten,arka direğe kadar uçmuştu da,

Sonra elleri bomboş yere düşmüştü...

Maçı izleyenlerin ,açık kalan ağızları ve faltaşı gibi açılan gözlerinin,

Şaşkın ve hayretten donakalmış,bakışlarının altında..

Seni asla unutmayacağım,

Vatan haini, kral..

BAHADIR33
22.03.2010, 13:40
Rubin Kazan desem

Fatih Özkan
Takımınız yendiğinde ;

Ben gördüm......

Demek bunu sen de gördün abi (:
Çok hoş bir duygu bu... :cool:

Adem Erdoğan

Fatih ula Fatih.:D

mehmet yıldırım
22.03.2010, 13:41
Yıldırım'ın hatalarını skor örtbas etti
FIFA kokartlı hakem Yunus Yıldırım'ın yaptığı büyük hata, dün akşam Trabzonspor kazandığı için fazla konuşulmayacak. Maçın genelinde başarılı bir çizgi yakalayan Yıldırım, vermediği kararlarla tepki çekecektir.
39. dakikada G.Saray'ın iptal edilen golünde verilen karar doğruydu. Çünkü Barış Özbek, pasiften aktif pozisyona geçti. Dakika 42... Trabzonspor'da uzun pasta Burak topla buluşuyor. Önünde hiçbir G.Saraylı futbolcu yokken Sabri tarafından kolundan çekilip bırakılıyor ve dengesi bozuluyor. Bu anda da Sabri'nin ayağı Burak'ın ayağına kontrolsüz şekilde temas ediyor. Yani iki defa faul var. Ve futbolda bunun karşılığı bariz gol şansından kırmızı karttır. Ancak her nedense bu karar çıkmıyor. Bu pozisyon, hakem tarafından da aynı şekilde değerlendirilmeliydi. Çünkü 69. dakikada Milan Baros-Giray mücadelesinde top taca çıkarken aynı hamleyi Baros da Giray'a yaptı. Ve bu pozisyonda Yıldırım, faul çaldı. Yani bir anlamda Sabri-Burak pozisyonunu inkar etti.
Gösterdiği sarı kartlarda da çelişki vardı. Trabzonsporlu Giray'ın gördüğü sarı kart yanlıştı. Hadi bunu gösterdiniz, 83. dakikada Caner elle düzeltip golü atıyor, iptal ediliyor. "Peki bu pozisyonda kart gösterilmemesinin nedeni acaba nedir?" diye sormak lazım. İşte sabaha kadar güzel maç yönetseniz hiçbir şey değişmiyor. Öyle ya da böyle, vermediğiniz kararlar bütün dengeleri altüst etmeye yetebiliyor.
1 No'lu Yardımcı Hakem Mustafa Emre Eyisoy: Yanlış bir taç atışı dışında 90 dakika boyunca başarılıydı.
2 No'lu Yardımcı Hakem Ekrem Kan: Dün gecenin başarılı isimlerindendi.?aliaydin@zaman.com.tr

not: eski hakem ali aydının zaman daki köşesindeki görüşleri.....
yendik diye susmamak lazım,böyle rezalet olmaz

BAHADIR33
22.03.2010, 13:41
Fatih ula Fatih.:D
Yok artık Adem...
Burda da mı Fatih :D

mustafadinç
22.03.2010, 13:42
Biz dün 136 Milyon euroluk gs yi 50 Milyon euroluk takımımızla evire çevire devirdik millet daha nelerle uğraşıyor kafayı oynatmamak elde değil ya bu Trabzonspor taraftarı çok karışık gerçekten ya şu maçın zevkini sefasını sürün ya daha ne yapsın bu futbolcular emeklerine yazık değilmi canını dişine takıp oynadılar işte ve kazandılar helal olsun diyeceğinize yok vatan haini gelsin yok kafa golü atardı vs vs vs bırakın bu işleri ya.

Fatih Özkan
22.03.2010, 13:42
İnan sahada canlı bomba..aklını kullanamıyor..kademesinde adam yokken gereksiz çalım atıp kontra yediriyor..hem de bunu aşağı yukarı her maçta yapıyor..çalım stili sağlam olmadığı için geri dönüş de yapamıyor..
Dos Santos'un pozisyonunda,(şu kale önünden çıkarılan top da) eğer gol yeseydik,bu taraftar Engin'i dışarı çıkarttırırdı..
Milleti sinir etti..
Sağlam oyna kardeşim yahu,arkana,sağına soluna bir bak,ondan sonra pozisyona göre davran..

Engin konusunda sana sonuna kadar katılıyotum abi...
Psikolojim bozuldu dün...

Şeref
22.03.2010, 13:43
kim bu vatan haini??

Keramettin
22.03.2010, 13:43
Hmm...Tamamdır (!)

Orhan Aydın
22.03.2010, 13:44
Bir zamanlar Lefter varmış o da ne goller atarmış ama şimdi büyük adada balıkçılık yapıyor.

Hocam, bu vatan haininden daha iyisi yok ama bu ligde.Kazayla bir hata yapıp alsaydık o bizde olacaktı:)

Fatih Özkan
22.03.2010, 13:44
Bu fotoğraf çok enteresan ya ; Hani Yılbaşında taksim meydanında Rus turistleri bizim inşaatcı abilerimiz sıkıştırır ya aynı ona benzemiş :D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B64616B63649868837689.j pg

Buna çok güldüm :D:D

Ercan DEMİRCİ
22.03.2010, 13:47
Yok anasını bu nedir ya:):D Az daha yükselse SaRbinin:) kafasına basacak...:)

mustafadinç
22.03.2010, 13:48
Hocam, bu vatan haininden daha iyisi yok ama bu ligde.Kazayla bir hata yapıp alsaydık o bizde olacaktı:)

Sevgili kardeşim yönetim almadı işte adamda gitii 3 yıllık 7.5 trilyona imza atı sizin bu istekleriniz takıma kulübe zarar veriyor bende biliyorum o adamın ne kadar yetenekli olduğunu ama o varkende şampiyon olamadık hemde Gökdenizli szimkovyaklı Yattaralı kadroya rağmen yani o artık bizim topçumuz değil
ben dün gece sahadaki 11 fırtınayı kulübedeki 7 fırtınayı ve hocaları sayın Şenol Güneş ve sayın Ünal karamanı ve bu kadroyu bir araya getiren başta Başkan olmak üzere sayın yöneticileri alkışlamayı tercih ederim.

Travelair
22.03.2010, 13:48
Ne yapsın top yüksekten geliyor

Halit Akyüz
22.03.2010, 13:50
Adamı vatan haini yaptılar yuh yani. Fatih ne dedi Allah bana yalan konuşmayı nasip etmesin. Ben Tekke'nin samimiyetine sonuına kadar inanıyorum ama Başkan veya Hacısalioğlu'nun samimiyetine hiç inanmıyorum. Tekke'nin yüzünden zaten yalan konuşmadığı anlaşılıyor. Bu yönetim Tekke'ye bonservisini öde öyle gel demiş midir. ? Bence demiştir.

mustafadinç
Arkadaşlar 3 gün sonra hayati maçımız var hatırlatırım...
artık yavaş yavaş kupa maçının sayfasına geçmeyi teklif ediyorum.

İHTİLALL
Biz dün 136 Milyon euroluk gs yi 50 Milyon euroluk takımımızla evire çevire devirdik millet daha nelerle uğraşıyor kafayı oynatmamak elde değil ya bu Trabzonspor taraftarı çok karışık gerçekten ya şu maçın zevkini sefasını sürün ya daha ne yapsın bu futbolcular emeklerine yazık değilmi canını dişine takıp oynadılar işte ve kazandılar helal olsun diyeceğinize yok vatan haini gelsin yok kafa golü atardı vs vs vs bırakın bu işleri ya.
Siz,ligi bir maçtan ibaret zannediyorsunuz herhalde..

Bir maç kazanınca,bu gs de olsa sadece üç puan alıyorsunuz..

Yani beşinci sıradan,birinci sıraya çıkamıyorsunuz..

Biz ,başkanımızın sözüne güzvenerek,

Birinci olmayı uumt ediyorduk,da hayal kırıklığına uğradık,hafif..

Gs yi yenmek her şey ise,önceki hafta Eskişehir'de yendi..

Hepsi o kadar,yani..

Ha ,Eskişehir geçen yıl da yenmişti,düşen Kocaeli bile beş çekmişti,bu takıma..

Bir çiçekle yaz gelmeyecek kadar büyük olduğumuzu düşünüyorum..:)

Halit Akyüz
22.03.2010, 13:51
Evet Gs galibiyetini çok büyütmeyelim.

Keramettin
22.03.2010, 13:54
Tekke'yi özledim konuşmayalım lütfen..

HeRqeLe-_61
22.03.2010, 13:54
ULUBATLI ENGİN
http://www.haber61.net/images/news/22606.jpg

Galatasaray maçının bitimiyle Engin bayrağı sahanın ortasına dikti

Trabzonsporlu Engin Baytar, galibiyetin coşkusunu Avni Aker'de orta yuvarlağa bordo mavili bayrağı dikerek yaşadı.

Colman'ın golüyle Galatasaray'ı yenen Trabzonspor'da maç sonrası görülmeye değer galibiyet coşkusu yaşandı.

Bu coşkuyu yaşayanlardan bir tanesi de Engin Baytar'dı. 90 dakikanın ardından Avni Aker'de taraftarlar ve Trabzonsporlu futbolcular Kolbastı oynarken, Engin Baytar sahanın kenarına gitti ve taraftarlardan aldığı bordo mavili bayrağı, koşarak geldiği sahanın tam ortasına dikti.

Engin Baytar'ın bu sevinci 1995-96 sezonunda Türkiye Kupası'nı kandıkları maçta Galatasaray'ın Fenerbahçeyi yendiği karşılaşmadan sonra Graeme Souness'in Şükrü Saracaoğlu'nun ortasına sarı kırmızılı bayrağı dikemesini anımsattı.

OYılmaz
22.03.2010, 13:59
Alın size ezik Ultravestiler :)

watch?v=sX8JequY5VI

Erbay
22.03.2010, 14:06
Nasıl yendik ama :D

Keramettin
22.03.2010, 14:09
Engin'e hayran kaldım aklıma gelmezdi hiç. :D

Salih Kara
22.03.2010, 14:13
Dün taraftarımızı da çok beğendim

trab61
22.03.2010, 14:13
rubinin maci var su anda izeleyebilecegimiz yer varmi acaba?? bilen varmi??

Cem Kıran
22.03.2010, 14:14
Neden hala Gabric oynamaz Engin oynar anlamış değilim?? Bu adam değil miydi geçen hafta sağı solu tekmeleyen? neler dönüyor bu klüpte ya..

m@ss
22.03.2010, 14:15
Evet Gs galibiyetini çok büyütmeyelim.

Büyütmüyoruz ''tadını çıkarıyoruz :) ''

murat
22.03.2010, 14:16
Dun sevindik bu hepmizin hakkiydi ama insan yinede birgun gecince uzulmeye basliyor. Bu sezon ve gecen sezon sampiyon olmak icin sadece iyi bir forvet eksikti ve onumuzdeki sezonda boyle devam edecek gibi.

BAHADIR33
22.03.2010, 14:16
Biz neden büyütelim galibiyeti yahu?
Onlar mağlubiyeti büyütsünler içlerinde

trab61
22.03.2010, 14:18
link olan varmi rubin maci icin. su anda 16dk oynaniyor

m@ss
22.03.2010, 14:18
Yok anasını bu nedir ya:):D Az daha yükselse SaRbinin:) kafasına basacak...:)

Bence havada iken içi geçmiş,kalmış öyle...:)

trab61
22.03.2010, 14:19
herkes bu takima ve senol gunese guvensin artik. bu kadronun ustune 3-4 tane kaliteli futbolcu aldikmi ozaman kimse tutamaz bizi ligde.

Halit Akyüz
22.03.2010, 14:21
Şenol Güneş neden hiç gülmüyor.
Fanatik gazetesi Galatasaray yazarı Oğuz Dizer : Şenol Güneş’in en son gülümserken görüldüğü yer ‘nikah masası’. :):)

FANATIK61
link olan varmi rubin maci icin. su anda 16dk oynaniyor

Mesajin var ;)

Külünkoğlu
Bu galibiyetle içi acıyan Trabzonsporlular var olduğunu düşünmek istemiyorum.
Varsa da içlerine tüküreyim. Kusura bakmasın kimse böyle iken böyle.

m@ss
22.03.2010, 14:25
Şenol Güneş neden hiç gülmüyor.
Fanatik gazetesi Galatasaray yazarı Oğuz Dizer : Şenol Güneş’in en son gülümserken görüldüğü yer ‘nikah masası’. :):)

Arada ''gülümse''yip hava yumuşatılabilir,(-) elektrik dağıtılabilir değil mi?Ziya Doğan'ın kulakları çınlasın BJK maçında sevineni dövecekti neredeyse...

Adem Erdoğan
22.03.2010, 14:27
Rubin maçında ilk 10 dk.'da 5 sarı kart çıkmış.Fatih de 4. dakikada sarı görmüş.Anlaşılan baya hararetli bir maç oluyor.

@FANATİK61 banada bi ö.m. atsana.:D

magicyattara
22.03.2010, 14:27

İyi de Fatih balıkçılık yapmıyor şimdilerde..:)

Sefa
22.03.2010, 14:29
Dün akşam eğlendiğim kadar heralde hiç bir akşam eğlenmemiştim. Oyunu filan at kenara kazanmak, Colman'ın artık Gs maçlarında istikar yakalaması veeee;

Maç sonu statta Gs'lilerle geçtiğimiz dalga paha biçilemez.

Adamlar resmen ağlıyolardı :)

Çok güzel bir gündü sabahtan akşama kadar.

Tüm bunlara sebep olan Trabzonsporum. İyi ki varsın :)

İskender66
22.03.2010, 14:31
Bugünlerde moda oldu. Önüne gelen herkes sevmediği birine "vatan haini(!)" yaftasını kolayca yapıştırıyor. Bu kadar kolay mı bu iş arkadaş!!...

magicyattara
22.03.2010, 14:35
Fatih sol çaprazdan vurdu,kaleci kurtardı..

ESER
22.03.2010, 14:36
Semih bizde oynamazmı...

semih abartildigi kadar iyi bir forvet olmadigi gibi, vasatin da altinda bir futbolcu..menajer abisi kolpacino sinyorita nin torpiliyle bir yerlere geldi.. manevi babasi alexin katkilari da cabasi ..ki o alexin nobre gibi odunlara bile topu carptirip gol attirdigini da biliyoruz.. bakalim elin hollandalisi bu uyduruk futbolcu musfettelerinin yuzune bakacakmi.. ben pek sanmiyorum..

nbay
22.03.2010, 14:39
Lİgradyoda bİzİm maÇ konuŞuluyor futbol gÜndemİnde

Muhammed Ayaz
22.03.2010, 14:41
ONUR=10 ÜZERİNDEN 8
CALE=10 ÜZERİNDEN 7
SERKAN=10 ÜZERİNDEN 8
SONG= 10 ÜZERİNDEN 7
GİRAY=10 ÜZERİNDEN 7
COLMAN=10 ÜZERİNDEN 7
CEYHUN=10 ÜZERİNDEN 6
SELÇUK=10 ÜZERİNDEN 7
BURAK= 10 ÜZERİNDEN 7
ALANZİNHO=10 ÜZERİNDEN 9
UMUT= 10 ÜZERİNDEN 5
TEOFİLO= 10 ÜZERİNDEN ?(ALLAHIN İZNİYLE ÇOK İYİ OLACAK onur gibi:D)
GABRİÇ= 10 ÜZERİNDEN

FANATIK61
22.03.2010, 14:41
Rubin maçında ilk 10 dk.'da 5 sarı kart çıkmış.Fatih de 4. dakikada sarı görmüş.Anlaşılan baya hararetli bir maç oluyor.

@FANATİK61 banada bi ö.m. atsana.:D

Ayipsin :D

mustafadinç
22.03.2010, 14:45
malesef hiç umut yok çünkü forvette umut var maç sonucu ts 1 gs 3 simdiden yenildik eçmiş olsun

Siz,ligi bir maçtan ibaret zannediyorsunuz herhalde..

Bir maç kazanınca,bu gs de olsa sadece üç puan alıyorsunuz..

Yani beşinci sıradan,birinci sıraya çıkamıyorsunuz..

Biz ,başkanımızın sözüne güzvenerek,

Birinci olmayı uumt ediyorduk,da hayal kırıklığına uğradık,hafif..

Gs yi yenmek her şey ise,önceki hafta Eskişehir'de yendi..

Hepsi o kadar,yani..

Ha ,Eskişehir geçen yıl da yenmişti,düşen Kocaeli bile beş çekmişti,bu takıma..

Bir çiçekle yaz gelmeyecek kadar büyük olduğumuzu düşünüyorum..:)

evet bende bir çiçekle yaz gelmeyeceğini biliyorum işte o yüzden bizim 3 katımıza mal olmuş takımı yendiğimiz için çok mutlu oldum birde 14 maçtır namağlup gidiyoruz birde o var hatırlatırım siz hiç bir şeyden memnun olmama gibi bir hastalığa yakalanmışsınız 10 puan farkla lider olsak neden 20 puan fark atamadık filanca eski topçumuzu getirseydiler atardık vs diyeceksiniz muhtemelen.Olsun biz sizden fazlayız iyimser olanalr yani hemde oldukça fazlayız size rağmen Trabzonspor şampiyon olacak bir gün.

Recep Alkan
22.03.2010, 14:46
Dün sinemaya gittim, biraz gecikmeli de olsa Eyvah Eyvah filmini seyrettim, çok eğlendik. Hakikaten çok güldük, sinema da yaklaşık 10-15 galatasaray forma ve atkılı şahsın arasında tek Trabzonspor formalı adamdım. Bayağı bir dikkat çektik tabi her zaman ki gibi.

Akşam maç saatinde inanılmaz stres yaptım. Belki de çok zamandan beri bu kadar sıkıntıya girdiğimiz hatırlamıyorum. Abartısız söyleyebilirim ki, formamın üzerinden kalp atışlarım belli oluyordur. Ellerim buz gibiydi maç bitene kadar, sıkıntıdan nereye bulaşacağımı şaşırdım, az önce de dediğim gibi parmaklarım morarmış nereye vurduysam :)

Açıkcası hiç umudum yoktu maç için. Ne zaman ardanın oynamadığını gördüm biraz olsun hareketlendi içimdeki bişiler.

Çok özlemişiz büyük maç kazanmayı, dün bir gerçeği bir kez daha gördüm.

- Ben ya stattda ya televizyon başında gideceğim. Sebebim olacaksın Trabzonspor :)

Teşekkürler...

ZineD
22.03.2010, 14:50
gs taraftarı maçı alacaklarından çok emindi.doğrusunu söylemek gerekirse maçın ilk 15 dakikasında ben bile dedim bu gs bizi rahat yener. adamlar ilk 15 dkikada neredeyse tek kale oynadı ama golden sonra toparlandık.kalan 60 dakikada etkili olan taraf bizdik.55 te elano çıktı baros girdi işimiz dahada kolaylaştı.maçın son 10 dakikasında net pozisyonları gole çevirsek 3-4 olurdu.herşeye rağmen akzanmak güzel oldu takıma moral geldi.inşallah antalyasporu da gol yemeden geçeriz antalya maçı daha zor alacak.

mustafadinç
22.03.2010, 14:51
dünkü maç bize doğanın gücü karşısında canlıların acizliğini birkezdaha göstemiştir , bir su damlası koca öküzü nasıl yere yığdı hep birlikte gördük tam bir belgesellik görüntüydü

Harika bir yorum helal olsun bu keita denen mahlukatın oynadığı oyunu beğeniyordum ama ahlakını hiç sevmedim.

cem arin
22.03.2010, 14:53
Bu galibiyetle içi acıyan Trabzonsporlular var olduğunu düşünmek istemiyorum.
Varsa da içlerine tüküreyim. Kusura bakmasın kimse böyle iken böyle.

al ben de o kadar!
Mactan önce burada gs nin galibiyeti icin temennide bulunan o kadar cok insan vardi ki!
Insana sikinti veriyor böyle seyler haliyle.

Fatih Özkan
22.03.2010, 14:54
dünkü maç bize doğanın gücü karşısında canlıların acizliğini birkezdaha göstemiştir , bir su damlası koca öküzü nasıl yere yığdı hep birlikte gördük tam bir belgesellik görüntüydü

Güzel bir yorum daha :D

Erbay
22.03.2010, 14:58
Bugün bir iki gazeteyi okudum okumaz olaydım. Evimizde oynadığımız maçta adımız okunmayacak nerdeyse. Çıkın kazanın şu maçı.

İşte sırf bunun için kazanacağımıza inandım. ğs yener ha, hem de bizi ha, al sana Colman. Çok sinirliyim tutmayın beni :D

Gökhan KAN
22.03.2010, 15:01
Akşam Sinan Engin atılan şişede Asit vardır diyordu..:)

Recep Alkan
22.03.2010, 15:03
Buyrun Akşam Gazetesi

http://s10.upload.gen.tr/uploads/49djxef8/thumb_Ak__am.jpg (http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/49djxef8/Ak__am.jpg.html)

Buyrun Milliyet Gazetesi

http://s10.upload.gen.tr/uploads/49djxef8/thumb_Milliyet.jpg (http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/49djxef8/Milliyet.jpg.html)

Buyrun Fotospor Gazetesi

http://s10.upload.gen.tr/uploads/49djxef8/thumb_Fotospor.jpg (http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/49djxef8/Fotospor.jpg.html)

Buyrun Tercüman Gazetesi

http://s10.upload.gen.tr/uploads/49djxef8/thumb_Terc__man.jpg (http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/49djxef8/Terc__man.jpg.html)

Buyrun Hürriyet Gazetesi..

http://s10.upload.gen.tr/uploads/49djxef8/thumb_h__rriyet.jpg (http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/49djxef8/h__rriyet.jpg.html)

a f s
22.03.2010, 15:03
http://3.bp.blogspot.com/_H6LLvOdSqms/S0da-BXpJQI/AAAAAAAAAP4/atZlhZ_7-k4/s400/fb-gs-su.jpg
http://i.ytimg.com/vi/DLWWZs6v_SQ/0.jpg
http://foto.fanatik.com.tr/test/GaleriHaber/fft11_mf780396.Jpeg
http://foto.fanatik.com.tr/test/GaleriHaber/fft11_mf781114.Jpeg

Geçmişte olanları ve sudan bahanelerini biliyoruz.

http://e.imagehost.org/0574/keita_mal.jpg

Bakalım bu bir damla suya kaç lira ceza gelecek?

Mustafa
22.03.2010, 15:05

Asit değil içinde KENF vardı.

Recep Alkan
22.03.2010, 15:06
Ali Fuat abi,

Sivas maçında sırf GS li kardeşlerimiz (!) kırılmasın diye onların aldığı tarifeden cezalandırılmıştık, cezanın adaleti olması için.

Korkum o ki, Taraftarın aşağıya atılması ile bu su vukuatı da aynı kefeye koyulacak. 180.000 Liralık bir ceza beklemiyor değilim.

Bu şerefsizlere belli olmaz....

highlander
22.03.2010, 15:08
Galibiyetin tadını çıkartmak...Taraftar olmanın en güzel zamanlarıdır. Mağlup olunca yerden yere vuruyorsak takımı, kazanınca da tadını çıkaracağız tabi.Biz abartabiliriz istediğimiz kadar.Oyuncular abartmasın sevinçlerini yeter ki. Buna bile laf ediliyor.Ne kadar otoriter bir toplum olduk böyle.

a f s
22.03.2010, 15:09
http://www.haber61.net/images/gallery/388/3.jpg

Bizim bir damla suyumuz daha pahalıdır emin olun.

Allah'tan soyunma odasına koşmayı akıl etmediler.

Bu futbolcuları bu şekilde dolduran kimlerdir merak ediyorum.

Türk futbolu adına yazık.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 15:09
Keita tam bir provokatör, ilk yarı fb ile oynadıkları maçta da sudan sebeple bir hareket yapmıştı.

Doğan Şahin
22.03.2010, 15:10
Kim ne derse desin seyirci desteğimiz ve ilk on dakika sonrasında geseyi kendi yarı alanına hapsetmeye başlamamız sonucu bu maçta forvetlerimiz beceriksizlikte yapsa puan kaybetmeyeceğimizi anladım.
Umut ve Teofilo biraz dikkatli olabilseler çok daha net bir skor yakalayabilirdik.
Belki de uyuyan kediyi uyandırmak istemediler :)
Arda olsa daha etkili olabilirlerdi tabi ama bizde de Yattara yoktu.
Bu kadar sözde star barındıran takımı bile ezip geçebiliyorsak futbolcularımızın bundan böyle hiçbir rakipten çekinmemeleri gerekiyor. Yani özgüven açısından bu maçın büyük getirileri oldu.

Uzun bir aradan sonra gurbette bir işgününe keyifli başlamayı gerçekten özlemişiz.
Şenol Hocamızın bunda en büyük pay sahibi olduğuna inanıyorum.
Futbolcularımız baskı hissetmesinler diye beklentiyi düşük tuttu ve yıllardır uygulamamız gereken yöntemi dosta düşmana göstermiş oldu. Seneye çok daha iyi bir takımı bize izlettireceğinden eminim. Yeter ki takımı çok fazla bozmayalım ve sadece gerekli yerlere takviye yapabilelim.

Mustafa
22.03.2010, 15:11
Şu maç taraftara artık bi hareket getirse Avni Aker eski günlerine dönse.

Mehmet Ç.
22.03.2010, 15:11
Erdogan Aricayi kutlarim :D

Futbol Gündemindeki Cümlesi:

Bursaspor Sampiyon olabilir. Bu sürecin sonu simdiye kadar sadece Trabzonspor getirdi, ama o da artik sayilmaz, cünkü Trabzonspor artik "BÜYÜK" . Bursaspor Sampiyon olabilir, ama 4 Büyüklerin arasina giremez. Büyüklük bambaska birsey.

Kutlarim Hocam :D

karaman6106
22.03.2010, 15:13
bu seneden geçti.tespitlerim şöyle:dün oynayan as kadronun birkaç oyuncusunun yedek olduğu ve onların yerine oynayacaklarla şampiyonluğa oynayabiliriz. başta umutun yerine 1 hatta iki iyi golcü.iyileşip oynarsa yattara, yoksa iyi bir sağ açık gibi.birkaç senedir umut birinci forvet. onunla asla şampiyon olamayız.bunu denedik.sadece iki tane iyi golcü bile alsak bu kadro şampiyonluğa oynayabilir.

A.İLELİ61
22.03.2010, 15:17
acaib çook mutluyum..kızımın böyle güzel ve mutlu bir haftada doğacak olması büyük keyif..aksi olsaydı asık yüzlü, somurtkan. keyifsiz bir babaya 'merhaba' diyecekti..

Bir takım insanoğlunu bu kadarmı mutlu eder, hayatını güzelleştirir..

HOŞGELDİN KIZIM, SENİ SEVİYORUM TRABZONSPORUM...

Sefaenes
22.03.2010, 15:21
bence onun kafasinda beyin yerine zaman var. Asit olsa keita o maci devam edemezdi, bunu gs firsat bilip masa basinda alirdi.Diyelimki asit vardi keitaya gelene kadar birkac taraftarin üzerine de asit damlardi hepsi hastenelik olurdu böyle yorumu ancak beyinsiz sinan engin gibileri yorum yapar.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 15:28
Sinan Engin espri yapmıştır yahu, o kadar da değil.:)

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 15:29

evet, ama o kadar ciddi söyledi ki, çoğu kişi espriyi anlamadı ,

Cem Akyüz
22.03.2010, 15:30
ğs ye yenilelim bursa şampiyon olmasın diyenler bu galibiyete sevinmesinler..Hatta bir daha Trabzonsporluyum demesinler utanmaz insanlar

Recep Alkan
22.03.2010, 15:31
Sinan Engin espri yaptı, Süleyman'ın dediği gibi biraz ciddi söyledi, sonuçta o da biliyor öyle birşey olmayacağını. anlatmak istediği 1 metreden suyun nasıl o kadar etki edebildiği idi.

Atmaca
22.03.2010, 15:31

Yani essegin aklina karpuz kabugu düsürdü.

Mustafa
22.03.2010, 15:33
ğs ye yenilelim bursa şampiyon olmasın diyenler bu galibiyete sevinmesinler..Hatta bir daha Trabzonsporluyum demesinler utanmaz insanlar

Onlar burda baya bi sevinç gösterisinde bulundu maç bitince zaten ;)

Erbay
22.03.2010, 15:35
Sinan Engin değil de Ahmet Çakar neler demiş ya. Türk hakemliğinde gladio var ççç

mehmets61
22.03.2010, 15:35
güntekin onay güzel dedi delikanlı adam su atıldı diye yere düşermi:)

TSarıalioğlu
22.03.2010, 15:36
O şerefsiz Keita Haketti bunu fazlasıyla

ahmetto
Çok mutluyum çok.Uzun zmandır böyle keyifli bir Pazartesi yaşamadım hiç.Normalde pazartesi günleri Sendromum vardır.Bugün benim için bir bayram günü sanki.Cuma günü Bana Pazar hamsi tava yiyecez diyen gayselileri bugün abi hamsi ağır geldi.Midemizi bozdu lafı çok komiğime gitti.

OLCAY ÇAKIR
Ciddi ve sıkı bir espriydi yahu, etmeyin uşaklar:)

Özkan
ğs ye yenilelim bursa şampiyon olmasın diyenler bu galibiyete sevinmesinler..Hatta bir daha Trabzonsporluyum demesinler utanmaz insanlarTrabzonsporumuzun herhangi bir maçta yenilmesini kerhen de olsa isteyenleri BMN'de görmek istemiyoruz.

Mustafa
22.03.2010, 15:37

Bu durumda Keita'nın suyu görünce düşmesinde pek problem yok.

toksoy61
22.03.2010, 15:37
Bu derbinin tadını en çok gurbette olanlar iyi bilirler. Fenerliler, BJK lılar siz hep GS ye yatıyorsunuz derlerdi, şimdi buna birde Bursalılar eklenmişti. Gs liler ise bizi takımdan saymaz her yerde yeneriz diyorlardı. Hepsine iyi bir cevap oldu. Ve bu seneki ilk derbimizi kazandık çok şükür. umarım şeytanın bacağını kırmışızdır.

Dünkü maçta gördük ki Serkan bu takımda her zaman olmalı. Tecrübeli iyi kaliteli bir stoper lazım. Onur hatada yapsa kalede kalmalı. Cale, Jo gibi birinden bu kadar kolay çalım yememeli. Burak daha iyi olacak, üzerinde durulmalı. Umut rakip defansı yıpratması ve pres özelliği ile çok iyi ama vasat bir golcünün bitiriciliğine sahip olamaması yüzünden kötü, Teofilaya daha çok yer verilmeli, Colman nın parası zamanında verilmeli:)

ahmetto
22.03.2010, 15:38
Ya arkadaşlar Kanatürktedi o seviyesiz programı niye seyrediyorsunuz.Varsa yoksa üç istanbul eziklerini enine boyuna hertürlü yorumluyorlar.Türkiyede sanki başka takım yok gibi davranan densizler sürüsü

Mehmet Ç.
22.03.2010, 15:42

King Kong benzetmeside komikdi :D Ridvan Dilmek bi kac takika kendine gelememisdi.. :D Sen King Kongu hic gördün mü diye sordu Güntekin Onaya, Simdi yanindan gecse ucarsin dedi :D

Tolga Kurt
22.03.2010, 15:43
Taktım atkımı gittim okula havamı attım tüm cinconlu hocalara ve öğrencilere.. xD

Teşekkürler Trabzonum Teşekkürler ŞenolHocam.

Oğuzhan Fidan
22.03.2010, 15:46
burada kötü film senaryoları yazılıp çizilirken bi msj yazmıştım sadece trabzonspor bu maçı kazanır diye nitekim öle oldu ben bu galibiyeti beklediğim için çok aman aman sevinmedim aslında.. imzama bakın yeter =)

sanatik
22.03.2010, 15:47
Tam 14 maç oldu kaybetmeyeli....

sezon sonuna kadar böyle devam edebilsek, kupa bizim olacak, ligdede ilk 3 e girebiliriz.

Hasan ZAİMOĞLU
22.03.2010, 15:47
engin bayrağı diktin bari bir 3 lü çektirseydin ya :D

Faik Yılmaz
22.03.2010, 15:48
Dün mçatan önce Sarı - Kırmızı atkılı yabancı arkadaşları dövelim mahvedelim diyen arkadaşlara en güzel cevabı Colman vermiştir.....

Sahadaki aciz olup dışarıdaki suçsuz vatandaşları , turistleri dövmek yiğitlik değildir.......

sanatik
22.03.2010, 15:51

su sisesi ayagina dokundumu ? Ben 3 metre yanina düsdügünü gördüm. Öyleyse sari kart almaliydi.

BAHADIR33
22.03.2010, 15:52
O suyu atan vatandaş bulundu mu?
Yine ucuz atlattık.
Ya çitlediği çekirdeğin kabuğunu atsaydı..
O kabuktaki tuzlar da Keitanın ağzına gelseydi.
Tansiyonu yükselseydi.
Keita komaya girerdi Allah muhafaza..

Orhan Aydın
22.03.2010, 15:53
Ali Fuat abi ''İyi ki atılan sudan sonra soyunma odasına koşmadılar'' dedi çok güldüm ya.Sonra 10 maç saha kapatma felan:D

İHTİLALL
22.03.2010, 15:53
evet bende bir çiçekle yaz gelmeyeceğini biliyorum işte o yüzden bizim 3 katımıza mal olmuş takımı yendiğimiz için çok mutlu oldum birde 14 maçtır namağlup gidiyoruz birde o var hatırlatırım siz hiç bir şeyden memnun olmama gibi bir hastalığa yakalanmışsınız 10 puan farkla lider olsak neden 20 puan fark atamadık filanca eski topçumuzu getirseydiler atardık vs diyeceksiniz muhtemelen.Olsun biz sizden fazlayız iyimser olanalr yani hemde oldukça fazlayız size rağmen Trabzonspor şampiyon olacak bir gün.

Diğer mesajları okumadığınız için yanılıyorsunuz..

Sabah ,ne kadar sevinçli olduğumu yazdığım bir sürü mesaj yazdım,galiba onları görmediniz..

Yani galibiyetten ziyadesiyle memnunum da,

Ben Trabzonspor'un 26 yıldır şampiyon olamamasından ve şu anda ligde beşinci olmasından memnun değilim tabi ki..

Nasıl olurdu da şuan ligde açık ara lider olurduk,bu galibiyet o zaman daha bir tadından yenmezdi diye sesli düşünüyoruz sadece..:)

Ayrıca sizi tenzih ederim ama,

Trabzonspor'lu bir taraftarın,

Herhangi bir gs ,bırakın gs yi hatta çıksalınspor galibiyetine sevinmeyeceğini düşünmenin,

Bariz salaklık olduğu kanaatindeyim..

Aklı başında birinin zaten böyle bir şey düşüneceğini de zannetmiyorum..

Daha iyi olabilir di,

Hepsi bu..:)

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 15:55

Uhhh Uçan Burak :D Ne Marifetleri Varmış Be

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 15:57
http://www.haber61.net/images/gallery/388/3.jpg

Ardaya Taciz :eek: Naptınız Adama Stad da :D

Kemal Eyisoy
22.03.2010, 15:59
cincon ne kadar çıkış yapsa da bu aralar ben trabzonun bu maçı alcağanı biliyodum. arda falan oynasaydı maç kesin üst biterdi ama ben trabzona güvendiğim için şanslıyım. kuponum bu maçla beraber 7 veriyodu ve ben 50 tl yatırdım. 350 tl'yi attık vebe. sağol Trabzon. bu maç haftaiçi olsaydı bide oley.comdan ekstra 5 tl daha kazanıcaktım o ayrı. 50 tl nin 5 tl sini sana geri veriyo kazansan da kaybetsen de.

ESER
22.03.2010, 16:00
bence onun kafasinda beyin yerine zaman var. Asit olsa keita o maci devam edemezdi, bunu gs firsat bilip masa basinda alirdi.Diyelimki asit vardi keitaya gelene kadar birkac taraftarin üzerine de asit damlardi hepsi hastenelik olurdu böyle yorumu ancak beyinsiz sinan engin gibileri yorum yapar.

abi bunu ciddi olarak soylemedi:) makaraya sarmak icin oyle dedi saka yollu..keitanin yaptigi o cirkef tiyatroya istanbulun en yalaka programi telegolde bile herkez salladi . keitayi i. g..ne soktular. oyle de olmasi gerekirdi.

BAHADIR33
22.03.2010, 16:04
Ama şaka bir yana..o atılan su Keita'nın başına-gözüne gelseydi..Şu anda bambaşka şeyler konuşuyor olabilirdik..
Tamamen dengesiz bir davranış.

Çağatay_
22.03.2010, 16:07
Nası yendik ama oh beee..

Trabzonspor'un onur gurur maçıydı bana göre.Kendimize yakışanı yaptık.

Nihal Ayvaz
22.03.2010, 16:10

:alkış::alkış: Tebrikler,yorum harikaydı. :)

Herkes mutlu herkesin keyfi yerinde..Trabzon'um sen nelere kadirsin.

Cinconu Avni Aker'de yenmek müthiş,maç sonrası keyif paha biçilemez..

Teşekkürler Trabzon'um!!..:)

Yağızhan Sağnak
22.03.2010, 16:17

Oyy yerum ballarini, kalk kız ayağa :)

Mehmet Sarigül
22.03.2010, 16:17
Milleti sinir etti..

Umut'u mu tarif ediyorsun, Engin'i mi?

Evet, Engin dün aksam (özellikle defansif anlamda) cok kötüydü...ama o kötü Engin Neil'e ne yaptigini gördün sanirim...Mevcut kadroda hangi futbolcumuz cezasahasina böyle girebiliyor? Baksa türlü sorayim, hangi futbolcumuzda bu cesaret var?
Engin sahada zaman zaman kontrolünü kaybediyor...Colman cani istedigi zaman oynamak istiyor...Alan ise (topla) hep oynamak istiyor.
Bu onlarin eksik yanlari ama artilari cok cok daha fazla...
Engin, Colman ve Alan önemli futbolcular, bu futbolculari cok daha verimli kullanmamiz lazim.

Yağızhan Sağnak
22.03.2010, 16:20
Umut'u mu tarif ediyorsun, Engin'i mi?

Evet, Engin dün aksam (özellikle defansif anlamda) cok kötüydü...ama o kötü Engin Neil'e ne yaptigini gördün sanirim...Mevcut kadroda hangi futbolcumuz cezasahasina böyle girebiliyor? Baksa türlü sorayim, hangi futbolcumuzda bu cesaret var?
Engin sahada zaman zaman kontrolünü kaybediyor...Colman cani istedigi zaman oynamak istiyor...Alan ise (topla) hep oynamak istiyor.
Bu onlarin eksik yanlari ama artilari cok cok daha fazla...
Engin, Colman ve Alan önemli futbolcular, bu futbolculari cok daha verimli kullanmamiz lazim.

Engin 2 kişiyi geçtikten sonra topu Sabri'ye resmen hediye etmesinden sonra gol yeseydik; ne diyor olacaktık? :)

aktan61
22.03.2010, 16:20
maçın hayalkırıklığı ultrakedilerdi
1000'i aşkın gelmişler ama bi numaralarını göremedik
fırtınaya teslim olmuşlardı..

KAUNAS
22.03.2010, 16:22
Uhhh Uçan Burak :D Ne Marifetleri Varmış Be

evet güzel bir resim gerçekten.
birde gol atmakla görevli umutun durduğu yere bakın,resmen komedi.
bu adamın futbol bilgisi 0

mehmet yıldırım
22.03.2010, 16:25
ZAFER SARHOŞLUĞUNDAN UYANIP en önemli maçımız olan perşembeye kilitlenmemiz lazım...ben yönetici olsam bu başlığı kilitlerdim...

Hüseyin Çümen
burak neyapmış öyle nasıl zıplamış bu adam durduğu yerden smaç basar potaya vayyy :O

Ali Tunahan Güllü
Bugün okuldada bütün ğslilerle yeterince dalga geçtim:)

Teşekkürler Trabzonsporum:)

isimsiz_61
22.03.2010, 16:26
61 görünümlü 16

Avni Aker'de dün akşam Bordo-Mavili fırtına esti. 2010'un yenilgisiz tek takımı olan Trabzonspor, şampiyonluk adayı Galatasaray'ı Colman'ın vuruşuyla yıkıp, zirve yarışında rakibine büyük darbe vurdu. Aslan'ın yediği golde Emre Güngör'ün hatası affedilmezdi...

(javascript:createURL(10);)

http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm924933.jpg

Avni Aker’den gelen Trabzon’un galibiyet haberi Bursa’da coşkuyla karşılandı. Sezonun flaş takımı Timsahlar, bugün kendi sahasında Denizlispor’u devirirse en yakın takipçisine 5 puan fark atacak. Anadolu’nun ‘16’ numarası mutlu sona doğru yürüyor.

Galatasaray yarışa havlu attı
Deplasman fakiri Galatasaray’ın Trabzon’dan puan alması sürpriz olurdu. Rijkaard, Sami Yen’de kazanan, ama evden uzakta çuvallayan 4-3-3 taktiğinden Trabzon’da da vazgeçmeyince Galatasaray, Karadeniz’de battı. Emre Güngör kendisini Popescu sandığı pozisyonda topu kaptırıp golü yedirene kadar maç başa baş gidiyordu. Sarı-Kırmızılılar maçı çevirecek pozisyonlara girdi ama formsuz ayaklar gol üretemedi. Arda çok arandı...

Colman yaptı, Elano yapamadı!
Trabzonspor ise takım halinde mücadele ederek ve hak ederek 3 puanı kaptı. Selçuk-Colman-Ceyhun’dan oluşan Trabzonspor orta sahası Elano-Barış-Sarp’a üstünlük sağladı. Galatasaray’ın Elano’dan beklediklerini Colman Trabzon için fazlasıyla yaptı. Arjantinli, sahanın yıldızlarındandı.

Emre kendini Popescu sanınca...
6. dakikada Elano’nun pasında Dos Santos kaleci ile karşı karşıya kaldı, Onur’un üzerine vurdu... Bir dakika sonra Jo ceza sahasına girdi, Cale’yi geçti, sert vurdu, Onur topu kornere çeldi. 8. dakikadaki kontratakta Alanzinho ile Umut, Emre Güngör’ü ceza sahası yayı içerisinde tek yakaladı, pozisyonu değerlendiremedi. 20.dakikada Burak sol kanattan topla ceza sahasına girdi, şutunda Leo Franco iki hamlede topa sahip oldu... 30. dakikada yayın üzerindeki Emre Güngör topu Colman’a kaptırdı. Kaleci ile karşı karşıya kalan Colman’ın güzel vuruşu Trabzonspor’u öne geçirdi: 1-0.

Giovani Dos Santos çırpınsa da
56. dakikada Alanzinho ortaladı, Umut topa dokunamadı... 66. dakikada Selçuk’un kornerinde Umut arka direkte topu boş kaleye yuvarlayamadı. 76’da Dos Santos ceza sahasına girdi, son çizgiye inen Meksikalı’nın pasında kale sahasındaki karambolde Song topu uzaklaştırdı. 79’da topla rakip ceza sahasına kadar giden Dos Santos vurdu, Onur aynı güzellikte çıkardı. 80’de Neill’dan sıyrılan Engin sert vurdu, Leo Franco’ya çarpan topu defans uzaklaştırdı. Son dakikalarda Trabzonspor farkı arttırma şanslarından yararlanamadı ve maç 1-0 bitti. Bu saatten sonra Galatasaray lige havlu attı, artık Avrupa’ya gitmeye çalışmalı...

Ali Tunahan Güllü
22.03.2010, 16:30
Maçla alakalı tişörtler bekliyoruz:)

Mehmet Sarigül
22.03.2010, 16:35
Engin 2 kişiyi geçtikten sonra topu Sabri'ye resmen hediye etmesinden sonra gol yeseydik; ne diyor olacaktık? :)

Alan, Umut, Colman'da oldugu gibi, gereksiz top kayiplarinda yedigimiz kontra ataklarda ne diyorsak onu diyecektik...:)

hatice_61
22.03.2010, 16:52
tüm takımı kutluyorum hiç kimsenin inanmadığı bişeye imza attık ve yendik tebrikler

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 16:53
Aklımdaydı ama yazmadım.

Ayhan'ı kulübesinde görünce, rahatladım açıkçası...
Oynasaydı, alırlardı maçı:)

Birtan Karaman
22.03.2010, 16:54
Maçla alakalı tişörtler bekliyoruz:)
Face'de gördüm ;

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs483.ash1/26423_10150151686975268_838840267_11319640_3814778 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=31061689&id=1492651209&oid=110193697541)

:)

Emirhan Makul
22.03.2010, 16:58
Aklımdaydı ama yazmadım.

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B64616B6363A37E869381.j pg

Yine de oyuna müdahale etti Ayhan Bey :D

Hürgün Aygün
22.03.2010, 17:06
Okula ilk defa bu kadar mutlu gititm.:D.Atkım boynumda Gslilerle bir dalga geçtim. :D:D

Emrah Akcagöz
22.03.2010, 17:09
Bugün şunu farkettim çevremde yeterince gsli yokmuş ya da hepsi bi köşeye kaçtı..:D

He birde Emre Güngör ile Umut baya benziyolarmış yahu..:)

mustafadinç
22.03.2010, 17:11
Dilmen: "İnanın gündüz İngiltere'de oynanan Manchester United - Liverpool ve Blackburn -Chelsea maçlarından daha tempolu bir oyun vardı sahada.."

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png22 Mart 2010 , 10:12

(http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Galatasaray)

Son yıllarda hep şu yorumu duyarız; “Premier Lig’deki maçı izledin mi? Nerede Türk futbolu, nerede Avrupalılar.”

Bunu diyenlere “İşte size futbol” derim ben de...
Şahane bir maç izledik... İnanın gündüz İngiltere’de oynanan Manchester United - Liverpool ve Blackburn - Chelsea maçlarından daha tempolu bir oyun vardı sahada...

İki takım da doğru mu oynadı, tartışılır. Ama doksan dakika bir basketbol maçı gibi geçti. Oyunun her anında sanki maç 0-0 gidiyormuş gibi gol kovaladılar. Trabzonspor öne geçmesine rağmen skoru korumaya hiç yeltenmedi. Galatasaray Baros girdikten sonra Dörtlü forvet bile oldu. Şenol Güneş maçın sonunda Alanzinho’yu çıkarırken, sahaya santrfor soktu.

Galatasaray yine klasik 4-3-3 sistemiyle mücadele etti. Ben sezon başından beri bu dizilişin deplasmanlarda zor galibiyet getireceğini ısrarla söylüyorum. Ama Rijkaard vazgeçmiyor. Takımda eksik mi var, hiç bakmıyor. Yeni bir şey denemiyor.

Trabzonspor’un dizilişi ise 4-2-3-1 idi. Savunmanın sağında oynayan Serkan dışında arkadaki dörtlüden kimse hücuma çıkmadı. Orta sahadaki beş oyuncu da kabiliyetli isimler. Umut’un boşalttığı alanlara toplu topsuz sürekli girdiler.

Karşılaşmada çok pozisyon vardı ama az gol atıldı. O da Emre Güngör’ün bireysel hatasından geldi. İki takım da gelişi güzel topa vurmadı. Hep ayağa paslarla karşı alana geçmeye çalıştı. Herkes top oynamayı düşündü.

Trabzonspor uzun süredir kaybetmiyor. Bunda Şenol Güneş’in payı çok fazla. Hep pozitif düşünüyor, cesaretli adımlar atıyor. Son dakikada onun dışında hangi hoca olsa bir savunmacı daha alayım da skoru koruyayım derdi. Ama o tersini yaptı. Bu da Trabzonspor’da bazı şeylerin olumlu yönde değiştiğini gösteriyor.

Galatasaray takımına bakıyorsunuz; bugün ligin ilk yedi sırasında yer alan takımlarla deplasmanda oynadığı hiçbir maçı kazanamamış. Bursa’ya, Fenerbahçe’ye, Eskişehir’e, Trabzon’a yenilmiş, Kayseri ve Beşiktaş ile berabere kalmış. İşte Rijkaard’ın bu tabloyu biraz sorgulaması lazım.

Sakın unuttuğumu zannetmeyin. Gecenin yıldızından tabii ki bahsedeceğim. Onur Recep Kıvrak. 88 doğumlu. Türk Futbolu için büyük kazanç. Kendisini Karşıyaka’dan biliyorum. Çok yetenekli bir kaleci. Maçın tartışmasız adamıydı. İlk altı dakikada Galatasaray’ın iki farklı öne geçmesini engelledi. 1-0’dan sonra 3-4 net pozisyonu çıkardı. Şenol Güneş, futbolumuza önemli bir yıldız kazandırdı. Kimsenin yüzüne bakmadığı Onur’a düşünmeden formayı bıraktı. Onu da kutlamalı.

Benim bu ligdeki favorim haftalardır söylüyorum Bursaspor... Bu gece Denizli’yi de yenmeleri halinde şampiyonluk yüzdelerini bir hayli artıracaklardır.

Taner Gündoğdu
22.03.2010, 17:15
maçın hayalkırıklığı ultrakedilerdi
1000'i aşkın gelmişler ama bi numaralarını göremedik
fırtınaya teslim olmuşlardı..

maçın bazı bölümlerinde malesef bu arkadaşların sesleri tv den çok net duyuluyordu, birazcık bu konuyu düşünmemiz gerekiyor. eğer 20.000 kişinin içinde 1000 kişinin sesi tv den duyuluyorsa bir yerde bir yanlışlık var demektir

Adem Erdoğan
22.03.2010, 17:15
Aklımdaydı ama yazmadım.

Maçtan önce beraber izlediğim gslilerde yedek olduğunu görünce rahatladılar.:)

Hasan Habip Özbay
22.03.2010, 17:17
ah şu hakem bi rahat duracaktıda şunları 5 lik yapıp gönderecektik neyse bunada şükür müthiş keyifli bir gün geçirdim bugün şirkette
ANTİ-İST

Melek
22.03.2010, 17:21
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399690984047_282128269047_4907203_7052150_n. jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399690974047_282128269047_4907202_3542538_n. jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399690994047_282128269047_4907205_893518_n.j pg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs451.ash1/24822_399691379047_282128269047_4907231_6773459_n. jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs431.snc3/24822_399691394047_282128269047_4907234_1911234_n. jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399691419047_282128269047_4907238_6954166_n. jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs431.snc3/24822_399691794047_282128269047_4907256_2326221_n. jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399696789047_282128269047_4907455_1676396_n. jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs411.snc3/24822_399690989047_282128269047_4907204_2515796_n. jpg

Hami KüçüKAslaN
22.03.2010, 17:30
hele şükür bir derbi sonrası şu formamı sırtıma geçirdim ve gelibolu çarşısında turumu attım
TEŞEKKÜRLER TS :)

mehmets61
22.03.2010, 17:30
birde inönüde beşiktaş galibiyeti iyi olur ilk maçı unutamıyorum istanbulda ki taraftarlarımıza bir galibiyet hediye etmeleri lazım:)

öztürk_61
22.03.2010, 17:33
uzun zamandır bu sevinci yaşayamıyoduk çok iyi oldu bu galibiyet........

Arda'
22.03.2010, 17:35
en son derbi galibiyetimizde onur mükemmel maç çıkarmıştı (2007-2008 34.hafta fb maçı 2-0) ve uzun zaman sonra yine bir derbi kazandık ve kalemizde yine onur mükemmel maç çıkardı

Külünkoğlu
22.03.2010, 17:36
maçın bazı bölümlerinde malesef bu arkadaşların sesleri tv den çok net duyuluyordu, birazcık bu konuyu düşünmemiz gerekiyor. eğer 20.000 kişinin içinde 1000 kişinin sesi tv den duyuluyorsa bir yerde bir yanlışlık var demektir

Taner Hüseyin Avni Aker stadında organize 300 kişinin bile sesi duyulur buna kimse engel olamaz.
Deplasman tribunun yapacağı da bir kaç saniye sesini duyarmaktır ve hepi topu da odur.

55 bin kişinin arasında bizim sesimiz duyulduğunda öyle demiyoruz ama . :)

Fazla takılmamak lazım. ;)

Birşey daha;

Deplasman tribunun yeri hiç uygun bir yer değil. Mutlaka değiştirilmeli.
Türkiye'de maraton tribününden misafir takım seyircilerine yer veren tek kulübümüz heralde.

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 17:42
Bu arada, herkes çok fena tepki göstermişti, Keko için,
Ama beklenen gibi olmadı
çok da hoş oldu,
İstiklal marşını okurken ki çoşkusu çok güzeldi,
Bu güzelliğe ev sahipliği yaptığımız için, mutluyum,

GERONIMO35
22.03.2010, 17:48
birde inönüde beşiktaş galibiyeti iyi olur ilk maçı unutamıyorum istanbulda ki taraftarlarımıza bir galibiyet hediye etmeleri lazım:)

benİmde kupa kadar İstedİĞİm bİrŞey bu:)

samet aslan

bence gayet doğal butun stad bı anda susunca cıkar tabı bıraz seslerı bı ınonude carsıyı susturduk beaa :D:D:D

Enes Ünal Kaya
Fotomaçın Anasayfasıda Çok Güzeldi..

Formalite Değil COLMAN'ite :D Hemen Aldım Odama Astım :D

samet aslan
22.03.2010, 17:49
Birşey daha;

Deplasman tribunun yeri hiç uygun bir yer değil. Mutlaka değiştirilmeli.
Türkiye'de maraton tribününden misafir takım seyircilerine yer veren tek kulübümüz heralde.[/QUOTE]

aynen katılıyorum stadın en guzel yeri rakibe ayrılmıs çarprazda kalan kısımlara bı trıbun yapılabılseydı oraya sıkıstırabılırdık onları...

sukru_aygun
22.03.2010, 17:53
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg[/QUOTE]

Durum yukardaki gibi. Tabi ortasahaların ileri/geri daha çok çalışmaları ve taktik olarak yaklaşımlar da bunda etken
Bi yanlışlık olmasın burda niye umut yok. Halbuki en çok o koşuyor MUŞŞŞ...

Ömür Karadeniz
22.03.2010, 18:01
mac saati geldi amcamla stada giriyoruz.turnıkelerden girdik benım aklıma acaba gsyı yenersek bursa sampıyon olurmu.bizden fazla taraftarı olurmu.neyse tam bunu dusunuyordumkı tam merdivenlerden yukarı yerıme cıkacakkken birde ne göreyım.deplasman yerınde ultraslan bursa pankartı.eeee dedım demek bunlar bos endıselerımmıs

sanatik
22.03.2010, 18:04

gelecek 6 lig macinin 4 ü deplasmanda üstelik. (kasimpasa-denizli evimizde)

bjk macina ankaraspor macinin 3 puanini eklersek, kayseriden berabere bile dönsek 50 puan ile cikabiliriz.

bjk ile puan farki baya (3 puan diyorum) kapanabilir galibiyet ile. Bjk evinde eskisehir ve deplasmanda ankaragücü ile oynayacak daha önce.

UğuR
22.03.2010, 18:10
Antalya takımında Necati ye markaj ver yeter ....
1-0 bile güzel sonuç....

Kereşenli
22.03.2010, 18:13
Her maçımızı bu şekilde oynarsak kazanamayacağımız maç yok. Dün belki de bu sezon ilk kez takımımız ile gurur duydum, rakip takıma maçın başında verdiğimiz pozisyonlar dışında çok az gol fırsatı tanıdık. Bence savunmamız biraz daha iyi organize olsa ve forvetlerimiz gol atmaya başlarsa sezonu en az üçüncü olarak bitirebiliriz. Zaten kupa maçlarımızdan da galibiyet ile ayrılacağımıza inanıyorum, finalde Fenerbahçe'yle oynarız, inşallah kazanırız.

Gelecek hafta Kayserispor maçı var, son haftaların formsuz takımı, kesinlikle kazanmamız gerekiyor. Sonra bir de zor olan Fenerbahçe maçı var galiba. İnşallah o maçı da kazanıp ligi güzel bir yerde bitiririz.

Bursaspor'un şampiyon olmasını hiç istemiyorum, biz olamıyorsak onlar hiç olmasın. Kasımpaşa olsun. :eek:

Metin Ural
22.03.2010, 18:15
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg

Bi yanlışlık olmasın burda niye umut yok. Halbuki en çok o koşuyor MUŞŞŞ...[/QUOTE]

umut'un bir forvet oyuncusu oldugunu unutmayalim. asla bir bek kadar kosmasini beklememeliyiz. defansa yardima gelecek hali yok umut'un.

Kereşenli
22.03.2010, 18:18
Umut oyundan kaçıncı dakikada alındı?

Ufuk Bayraktar61
22.03.2010, 18:23
http://www.facebook.com/video/video.php?v=376390063193&saved

Trabzonspor Galatasaray Maç Sonu Görüntüleri...Stad Dışından, zağnos köprüsüne kadar yolda olan her şey..belkide kendinizide bulabilirsiniz !!! :)

My
22.03.2010, 18:24
Dos Santos denen artizzz o kadar koştuysa bizim sahada kıçını yırtıyor dediğimiz Umut az biraz ona yaklaşsın da :)

Son zamanlarda Umut'un sadece performans olarak değil fizik kondisyon olarak ta gerilediğini düşünüyorum.

Cafer Bulur
22.03.2010, 18:26
Derbi galibiyeti ilac gibi geldi galiba.

Bakiyorum da basliktan ayrilmiyorsunuz renkdaslarim ,ne is?

Berk
22.03.2010, 18:26
Trabzon'daki arkadaşlar, maç sonrasında bir tırın önderliğinde yaklaşık 20 dakika boyunca Tanjantta git gel yapan konvoya ne diyorsunuz?

çççççç

farfara
22.03.2010, 18:42
Basta Senol Hocam olmak üzere tüm takimimiza ve taraftarlarimiza tesekkürler.
Ihtiyacimiz vardi böyle bir galibiyete.
Keske o beraberlikler de olmasaydi simdi zirvedeydik.

Kereşenli
22.03.2010, 18:46
Bu arada, herkes çok fena tepki göstermişti, Keko için,
Ama beklenen gibi olmadı
çok da hoş oldu,
İstiklal marşını okurken ki çoşkusu çok güzeldi,
Bu güzelliğe ev sahipliği yaptığımız için, mutluyum,

Ne tür tepki gösterilmişti? Ben de bu güzelliğe Avni Aker stadının ev sahipliği yaptığı için çok mutluyum. Annesine ve kardeşine depremde kaybetmiş küçücük çocuğu sevindirmiş olduk.

mehmet yıldırım
22.03.2010, 18:53
maçın kader adamı onur değil umuttu,umut yerine başka biri olaydı dünkü maçı en az 3-0 alırdık...onurun hakkını yemeyelim ama gelen her şutu içeri alacak değil heralde....

GERONIMO35
22.03.2010, 18:55
Dos Santos denen artizzz o kadar koştuysa bizim sahada kıçını yırtıyor dediğimiz Umut az biraz ona yaklaşsın da :)

Son zamanlarda Umut'un sadece performans olarak değil fizik kondisyon olarak ta gerilediğini düşünüyorum.

dos santos enginin boşalttığı alnı geçmek için koştu okadar engin yerinde olsa pas verip koşmaycaktı :D

farfara
22.03.2010, 18:56
Engin`den önce Gabric girseydi daha iyi olurdu bence.
Teo`yu acaba lig bitene kadar 90 dk.seyredebilecekmiyiz?

Sefa Murat Dokuz
22.03.2010, 18:57

burda eğer özel bir alet yoksa adım sayısına göre hesaplanıyorsa. Dos Santos'un her adımı Umut'un yarım adımı eder. Neye göre hesaplanıyor bu?

Zafer Fidan
22.03.2010, 19:05
Engin`den önce Gabric girseydi daha iyi olurdu bence.
Teo`yu acaba lig bitene kadar 90 dk.seyredebilecekmiyiz?

8 Mac kaldi, toplam 90 dakkayi bulur galiba :)

orhan42
22.03.2010, 19:13
mac saati geldi amcamla stada giriyoruz.turnıkelerden girdik benım aklıma acaba gsyı yenersek bursa sampıyon olurmu.bizden fazla taraftarı olurmu.neyse tam bunu dusunuyordumkı tam merdivenlerden yukarı yerıme cıkacakkken birde ne göreyım.deplasman yerınde ultraslan bursa pankartı.eeee dedım demek bunlar bos endıselerımmıs
İşte bizim büyüklüğümüz burada gizli renkdaş..Eminim Bursa şampiyon olamayıp 3 kız kardeşten biri şampiyon olsa Bursa'da dadkikasında konvy çıkar..

matrix5782
22.03.2010, 19:16
görün fedekar taraftarlarımızı :) :)

http://www.dailymotion.com/video/xcny74_trabzonspor-galatasaray-mac-oncesi_news

KUTADGU
22.03.2010, 19:24
Dün maç bitiminde derin bir Ohhh çektim.

Çok özlemişim.

Trabzonspor budur işte.

Kimsenin beklemediğini her an yapabilir.

Kaçırdığımız puanlara nasıl yanmayalım şimdi.

Ahmet Kuru
22.03.2010, 19:28
bu kadar zaman sonra büyük maç kazanmanın keyfi bir başka oluyormuş...
Her ne kadar maçı canlı izleyememiş olsamda,90 dk banttan izlemenin keyfide ayrı bi güzelmiş:)

bu maç bize 3 puandan ziyade moral açısından çok iyi gelecektir...
Bu maç bize bir kez daha gösterdi ki yabancı kaleci aramamıza gerek yok,zaten bizim iyi bir kalecimiz var...
Bu maç bize gösterdi ki takıp yerden pas yapınca daha iyi olur..
Bu maç bize bir çok şeyi gösterdi..

mkmsas
22.03.2010, 19:30
burda eğer özel bir alet yoksa adım sayısına göre hesaplanıyorsa. Dos Santos'un her adımı Umut'un yarım adımı eder. Neye göre hesaplanıyor bu?

Koştuğu mesafe hesaplamasıyla ilgili çeşitli tevatürler olsa da bunların arasında adım sayısı yok..

http://212.174.99.188/takipsistemi/online.aspx?id=15893

yukarıdaki linkte, Colman'ın geçen sene beşiktaş maçında koştuğu yerleri göreceksin..

Bilgisyar program yardımıyla bu mesafeyi hesaplıyor ve ortaya bu sonuç çıkıyor sanırım..

Cafer Bulur
22.03.2010, 19:35
Zeminin düzelmis olmasi da dünkü futbolumuza olumlu yönde yansidi.

Zemin g.birligi macina oranla cok daha iyiydi,bu kadar iyi olacagini beklemiyordum.

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 19:36
Cihan hoşgeldin ne iyi ettin de geldin.Bir daha darlanırsan grileşme deniz kenarına falan git.Teşkilatı da dağıtırsın bak :)

Adem Erdoğan
22.03.2010, 19:42
görün fedekar taraftarlarımızı :) :)

http://www.dailymotion.com/video/xcny74_trabzonspor-galatasaray-mac-oncesi_news

Bu takım adamı spiderman yapar .

M.Kılıç50
22.03.2010, 19:48
-Öncelikle Senol Hocam´in ne kadar iyi bir Teknik Direktör oldugunu bu macta birkez daha anladim... o Türkiyenin En iyisi... Mac Sonunda Onur´u Havalara Sokmadi ve Sadece "Onur Yapmasi Gerekeni yapti" diyerek Onur´u Rehavete Sokmama´ya calisti... Harikasin Hocam...
Mactaki hamleleri de cok yerindeydi... ;)

- 3 büyük dedikleri takimlardan benim en sevmedigim takimdir gs... bunun nedeni macin henüz 3. dakikasinda Keita ile yineledim ;)
adamin 2 metre yaninda platsik su düsüyor az birsey su geliyor ayagina ve bu keita denen zihniyet ayagini tutarak kendini yerde buluyor... :mad:
yuh be yuh... yaziklar olsun... yine kendini fb macinda gibi rezil etti keita... orada´da suratina gelen plasti ksu kendi taraftarindan atilmisti :D

Ben cok mutluyum beyler... gs´ye müthis bir futbol ile galip gelmemize cok ama cok sevindim...
Tesekkürler Senol Hocam,
Tesekkürler degerli Trabzonspor Oyunculari...
:alkış::alkış::alkış:

Selman61
22.03.2010, 19:52
Takımımız artık yenilgiyi unuttu bu çok sevindirici. Tüm köşe yazarları, spor adamları gsnin yeneceğini düşünmüş olsa da onları da Avni Aker' in çimlerine gömmüş olmak ayrı bir zevk ;)

asimetrik
22.03.2010, 19:54
Dün bütün takım iyi oynadı. Herkes bölgesinde yıldız gibiydi. Bu yıl ilk defa gerçek anlamda sert oynadık. Ortasahamızı iki sezondur yetersiz bulanlar bir daha düşünsün. Bence ligimizin en iyi iki yönlü ortasahası bizim. Çok şişirilen gs nin ortasahasını bitirdik. Kulübeye baktığımızda yine biz üstündük. Bunun teyidi de yenik takımın sadece bir oyuncu değişikliği yapması. Hocaları da kulübede maçı çevirecek birisinin olmadığını görüyor. Toplam kadro kalitemiz gayet iyi. Tek yapmamız gereken takım olmayı başarmak ve kendimize güvenmek. İstanbul basının gözüyle bakarsak dün fark yememiz, Keita'nın Elano'nun Santos'un yıldız olması lazımdı. Ama Colman, Alan, Ceyhun, Selçuk yıldız oldular. Bu oyuncular İstanbul'da oynasa hepsi birer fenomen olurdu. Haftalarca yatan Guiza iyi bir gol atınca öve öve bitiremeyenler konu Umut olunca dudak büküyorlar. Hiç beğenmediğimiz Umut ile Guiza'nın attığı gol sayısına bakalım. Yerlere göklere sığdırılamayan Alex mi, Elano'mu yoksa Colman'mı, skora katkılarına bakalım ve bir de savunmaya katkılarına bakalım. Keita'mı, Alanzinho'mu daha çok tekme yiyor sayalım. Dün sert oyunda hiç bir varlık gösteremeyen Keita'ya karşı en az aynı sertlikle karşılaşan Alan nasıl spor camiasından övgü aldı, bunlara da bakalım. Rakibin hocası Rijkard ise bizimki de Şenol Güneş.
Bu maç şampiyonluk maçı olsaydı belki yine kaybedebilirdik.Mesele kendimize ve oyuncularımıza güvenmemiz ve inanmış bir takım olmamız. Şenol hoca bunu başaracak. Dün oynattığı cesur futbol bunun göstergesi.
Özetle rakibi bu kadar büyütüp kendi oyuncularımızı yok saymayalım. Elbette yenileceğiz de yeneceğiz de. Ama biz bu lig için iyi bir kadroya sahibiz. Stoper eksiğimizi zaten lig başından beri biliyoruz.

Murathan
22.03.2010, 19:57
yok mu hala maç öncesi tribün şovumuz :D

Miraç Atalay Çiftçi
22.03.2010, 20:05
Maçı almamız moral olarak bize ekstra güç kazandırdı.
Bunun yanında oynanan güzel futbol cidden sağlam bir temelin atılmaya çalışıldığının göstergesi.
Ben özellikle önyargı ile yaklaştığım Burak Yılmaz'ın güzel işler yapmaya çalıştığını görüyorum. Bu maçta da rakip defansı yordu. Bu anlayıştaki iki oyuncunun ileri uçta olması büyük bir avantajdır. Keşke en azından birinin bitiriciliği iyi olsaydı maçta en az 3 fark olurdu.

Teşekkürler Trabzonspor.

Hüseyin Gündoğdu
22.03.2010, 20:06
bu galibiyetle bizi sevidiren futbolcularımıza
şenol hocamıza
ve stattaki taraftarımıza
sonsuz teşekkürler
çok mutlu oldum.:alkış:

yalnız bundan sonra lig maçlarında kazanmamız gereken oyuncuları
örneğin gabric ve teofiloyu sürekli oynatsan çok iyi olur şenol hocam:D

Çağatay_
22.03.2010, 20:12
En tatlı yanı da tüm basını ters köşeye yatırmaktı :D

- Haftanın bankosu.
- Oran kaçmaz.
- Galatasaray'dan şaşmayın.
- Cimbom vizeyi alır.

Zuaahahha :D İddaa oynamasam da genelde takip ederim.Hepsi de afedersiniz s**tı.Çok da iyi oldu.Mutlu oldum ahaha :D

Emre GÜRDAL
22.03.2010, 20:13
Fazla sÖze ne hacet be arkadaŞlar

Tolunay Abdioğlu
22.03.2010, 20:14
Sarbi:Trabzonspor'da iyi takım ama 1-0'ın üstüne yattılar.

Allah iyiliğini versin Sarbi. :D

orhan42
22.03.2010, 20:23
Sarbi:Trabzonspor'da iyi takım ama 1-0'ın üstüne yattılar.

Allah iyiliğini versin Sarbi. :D
Yatmış halimizle bile en az 3 gol daha atardık bu takıma..Bi de yatmasaydık ne olacaktı Sabriiiiii:D

demir
22.03.2010, 20:28
bu galibiyetle bahar gelmedi haberimiz olsun

Kereşenli
22.03.2010, 20:52
Sabri Sarıoğlu'na sempati duymuyordum, artık kendisinden nefret ediyorum. Galatasaray'ı dün sadece yenmedek, ezdik yerin dibine soktuk. Maçın başında buldukları pozisyonlar dışında doğru düzgün atak geliştiremedi Galatasaray dün akşam. Uzaktan çektikleri şutlar ve duran toplar ile tehlike yaratmaya çalıştılar ama başarılı olamadılar. O yere göğe sığdıramadıkları Keita centilmenliğe aykırı hareket ile Trabzonspor taraftarını provoke etmeye çalıştı, üstelik su damlaları yüzünden adamın ayağı kırılacaktı düşünebiliyor musunuz? :eek:

Hani o milyonlar saydığınız Jô, Dos Santos ve Elano? Dün akşam beğenmediğiniz takımın beğenmediğiniz oyuncuları milyon dolar değerinde olan futbolcularınıza hiç bir şans tanımadı. Büyüklerimizin dediği gibi, futbol takım oyunudur. Dün gece Trabzonspor takım olarak çok iyi mücadele etti ve Galatasaray'ı sahadan sildi. İki-üç Brezilyalı futbolcu için milyonlar harcayıp şampiyon olacağınızı düşünüyorsanız çok fena yanılıyorsunuz.

Ha şimdi, yenilgiye kabul etmeyip, Trabzonspor geriye yaslandı ve futbol oynamadı diyebiliyorsan benim sana diyecek sözüm yok. Zaten geriye yaslanmış olsak bile, üç-dört gol pozisyonu yakalayabiliyorsuk ne mutlu bize. Forvet hattımızda olacaktı şöyle iyi bir forvet ki sizi Trabzon'a geldiğinize pişman edecektik, en az 4-0 kazanırdık bu maçı. Siz Umut Bulut'un şansızlığına dua edin yoksa insan içine çıkacak haliniz kalmayacaktı dün akşamdan sonra.

Bu gururu bize yaşattığın için sana sonsuz teşekkür ediyorum Trabzonspor. Bu eziklere verebileceğimiz en güzel cevabı verdik, aslan değil kediymiş meğer bunlar.

Galatasaray galibeyeti güzel oldu, şimdi devamı gelsin. :)

Oktay AKKUŞ
22.03.2010, 21:30
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?v=feed&story_fbid=107096805980612&id=645612973

Hasan Zaimoğlu arkadaşı olanlar ilgilenebilir.

Benim yaşım gereği bu kadar yorum yapabildim. Bir Gs'liye daha iyi şeyler anlatabilcek olanlarımız vardır.

albatros
22.03.2010, 21:34
Sabriii Sabriiiii Sabriiiiiiiiii........aut
boşverelim.

SEDAT
22.03.2010, 21:49
- Bir galibiyetle bahar gelmedi , Kötü günleri unutmadık , 5 yıl sonra yendik utanıyorum ...............vs.

- Yahu bırakında bi doyasıya şu galibiyeti yaşıyalım ya Allah aşkına ...

fanatikdevri
22.03.2010, 21:53
Benım ıcın cok farklı bir duyguydu avni akerde ilk macımı izledım ve cok guzel bir galıbıyet aldık ama
alanzinho yerınde daha iyi bir futbolcumuz olsaydı cok daha farklı olurdu herşey

Hqmi
22.03.2010, 21:56
Böyle olursak baharı daha çok bekleriz.

orhan42
22.03.2010, 21:56
Bursa şampiyonluğa ilerliyor..Bunda bizim de payımız var:)Severiz veya sevmeyebiliriz ama bu kadar dar bütçe ile İstanbullu kız kardeşleri ekarte eden bi takım var önümüzde ve bu da bize ders olmalı gelecek sezon için..Para her şey değil,endüstriyel futbolun çöküşü olacak inşaallah bu sezon...

hamucera
22.03.2010, 21:58
Bursa şampiyonluğa koşuyor ve bunda en büyük pay sahibi taraftarı, dün utandım bizim maçı izlerken, hoparlörden anons yapıldı seyirci ayağa kalksın diye, bursa maçının sonuna bakıyorum da herkes maç boyu ayakta, herkes formayla gelmiş, tebrik etmek lazım, bizim seyirci çok kötü çok

+TS61+
22.03.2010, 22:00
Benım ıcın cok farklı bir duyguydu avni akerde ilk macımı izledım ve cok guzel bir galıbıyet aldık ama
alanzinho yerınde daha iyi bir futbolcumuz olsaydı cok daha farklı olurdu herşey

Selaminaleykum

Eyer resimdeki sensen ozaman bi arkadasima cok benziyorsun.:D

Adin Batuhan olmasin?

Tolga Kurt
22.03.2010, 22:04
Bizim birzamanlar yaptığımızı şimdi bursa yapıyor.

Seyirci böyle olmalı. Futbolcu böyle olmalı yürekten yaşıyolar.

İnş şampiyon olurlar.

Fatih Özkan
22.03.2010, 22:04

Farkındayız...
Görüyoruz...
Ama sizler de biraz müsade edin tadını çıkaralım! ;)

tetsusabri
22.03.2010, 22:05
tebrikler Trabzon ;)

KAUNAS
22.03.2010, 22:06
Bursa şampiyonluğa ilerliyor..Bunda bizim de payımız var:)Severiz veya sevmeyebiliriz ama bu kadar dar bütçe ile İstanbullu kız kardeşleri ekarte eden bi takım var önümüzde ve bu da bize ders olmalı gelecek sezon için..Para her şey değil,endüstriyel futbolun çöküşü olacak inşaallah bu sezon...

adamlar kazanmaları gereken maçları teker teker kazanmasını biliyorlar.
peki onların yerinde biz olsaydık?
bizim oyuncuların bu maçlarda ayakları bağlanırdı,sahada ruh gibi dolanıp dururlardı

çünkü bizim oyuncular her kazanmaları gereken maçı kaybettiler,bursaspor oyuncuları bizimkiler gibi değil

Tolga Okumuş
22.03.2010, 22:08
Bursaspor iyi güzelde, son dakikalarda Denizlispor'un penaltısını vermedi hakem.

Lakin atmosfer bakımından kalite adamlar

Harun-61
22.03.2010, 22:09
Bursa şampiyonluğa koşuyor ve bunda en büyük pay sahibi taraftarı, dün utandım bizim maçı izlerken, hoparlörden anons yapıldı seyirci ayağa kalksın diye, bursa maçının sonuna bakıyorum da herkes maç boyu ayakta, herkes formayla gelmiş, tebrik etmek lazım, bizim seyirci çok kötü çok

Gipta ediyorum o Taraftari....

İlyas Onat
22.03.2010, 22:25

Bizim ehl-i keyf taraftarımız, sizin sitayişler sıraladığınız gürûhla kıyas dahi kabul etmez.

Memlekete koro halinde ihanet şarkıları söylenen bir stadyumda, tövbeye dair tek bir kelam edilmemiş. Ne uğruna? Muhtemelen kulpu ellerinde kalacak bir kupa uğruna.

Bu hergelelere râm olmamızı beklemesin kimse.

Ömer TOPAL
22.03.2010, 22:34

Maçta bir ara basım döndü gözlerim karardı oturdum..Ses desen saten kızık....Bıraktım maçı izlemeyi baktım tribünlere...Bir tek Kale arkasında Trabzonlu gençler bir şeyler yapma peşinde bende içlerindeyim...Bagır bagır nereye kadar...Bir tek onlarmı seyirci...oysa maçın başında ne güzeLdi....Cinconlar durdu bizi izledi o nasıl ses o ne cosku...Ama bilmiyorlardıki kısa sürecek.....!

hamucera
22.03.2010, 22:37
gün içi premier ligdeki pozisyonda hakem kırmızı kart vermişti.

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs379.snc3/24264_377514877859_666097859_3522194_8109528_n.jpg

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs379.snc3/24264_377514887859_666097859_3522195_6977774_n.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs399.snc3/24264_377514937859_666097859_3522202_5641653_n.jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs439.ash1/24264_377514992859_666097859_3522208_316762_n.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs399.snc3/24264_377514997859_666097859_3522209_4547395_n.jpg

hamucera
22.03.2010, 22:46
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs399.snc3/24264_377514967859_666097859_3522206_1382984_n.jpg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs399.snc3/24264_377514977859_666097859_3522207_2739495_n.jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs439.ash1/24264_377514907859_666097859_3522198_5102990_n.jpg

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs379.snc3/24264_377515002859_666097859_3522210_4265191_n.jpg

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs399.snc3/24264_377515007859_666097859_3522211_2630850_n.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs379.snc3/24264_377514897859_666097859_3522196_3363103_n.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs379.snc3/24264_377514927859_666097859_3522200_3724275_n.jpg

Ilelioglu
22.03.2010, 22:48
Oh be sonunda yendik su gese'yi...

Bu maci cok ama cok kazanmak istiyordum ve öylede oldu...

Macin Yildizlari Onur, Serkan ve Colman....

Bu macta Umut'dan daha fazlasini bekliyordum ama kötü oynadi...

Ayni sekilde Engin oyuna girdikten sonra oynadigi oyun kötü idi, Cale cok
yanliz kaldi ve Engin bencil oynayarak takimi ikinci bir golden etti.

Gabric solda oynasa daha etkili olurdu...

Teofilo artik 11'de baslamali diye düsünüyorum...

Ayrica Senol Günes'in gese'yi iyi analiz etmis olmasi bize galibiyeti getirdi...

:);)

hamucera
22.03.2010, 22:50
şu tur atan tırın videosu resmi falan yokmu

Ilelioglu
22.03.2010, 22:58
şu tur atan tırın videosu resmi falan yokmu

Hangi tir..??

hamucera
22.03.2010, 23:10
Hangi tir..??

maç sonu tanjantta konvoy yapıp maçı kutlayan tır

Ilelioglu
22.03.2010, 23:47
maç sonu tanjantta konvoy yapıp maçı kutlayan tır

............:)

Böyle birkac güzel video varmi bakabilecegim mac ile alakali yada Taraftarimiz ile...???

;)

TuAF2007
23.03.2010, 00:01

fışş fışş kayıkçı.. kayıkçının küreği hop hop eder yüreği eeee barış eeee.
agu magu ınga mıngaa girayy abeyy

Hasan Ayvenli
23.03.2010, 00:05
Maçı Adana'da izledim. Arkadaşın yanına gezmeye gitmiştim. 2 Gs'li arkadaşımla beraber tribünümsü bi cafe'de(green peace cafe) izledim. Etrafımda da hiç trabzonspor'lu yoktu. Golde tek başıma kalktım alkışladım yüzlerce kişinin arasında. O ortamda bu maçı kazanmamızı o kadar çok istedim ki.

2010 yılında hala namağlubuz. Bu da çok önemli. Bu sezonu namağlup kapatırsak önümüzdeki yıl için de ekstra motivasyon olacak bizim için. Tabi rakipler için de öyle olacaktır ama olsun. Güçlü olduğumuz sürece avantaj bizim.

Tribünleri çok beğendim maçta. Takımımızda tribünlerimize uydu layıkıyla yaptı işini. Herkese teşekkürler. Umut'a bile :)

Önümüzdeki yıl için de bir mesaj yolladık bu galibiyetle ve taraftarımızla. Sıkı durun. Artık geliyoruz!!

Futbolcularımız için ise:
Onur oldu artık kesinlikle. Hayırlı olsun.
Colman böyle oynasın her maç senelerce dursun derim.
Selçuk ve Ceyhun. Uyumluydular iyi kapattılar. Onların sayesinde Colman da rahat top kullandı.
Alanzinho daha etkili olabilirdi olmalıydı.
Burak iyiydi daha da iyi olacak.
Serkan bir Jo'yla bir Keita'yla aradaki büyük fizik farkına rağmen müthiş savaştı.
Umut bildiğimiz etkisiz Umut. Yine de iyi işler yaptı diyebilirim birkaç kez.

Tahsin Armutcu
23.03.2010, 00:10
yuregımızın agzına geldıgı maclardan bır tanesı 2 yı yapamadıgımız ıcın ama olsun ben her zaman kı gıbı 61ımle basım dık alnım acık ezıklerın ıcınden gecıp gıttım ya helal olsun bu takıma. onurundan songuna gırayına. uzun zamandan berı buyuk maclarda yuzumuz gulmuyordu. senol hocam sayesınde hem 1 yabancı acıgımız olacak (sılva) hem de bır kalecı kazandık hem bız hem de tarafsız olacagını dusundugumuz mıllı takım.. bu arada bayadan berı buyuk mac almadıgımzdandır heralde boyle bır zaferden sonra gıdıp ezıklerınde olsa butun spor gazetelerını aldım ısım verıcem ama fotomacın anasayfasında bursalı renkdaslarımızı gordum. bursa trabzonspor dernegı yazılı atkılarını acmıslardı.ve uzerlerındekı sweat cok hosuma gıttı benımle aynı fıkırde olan var mı? onlardan bırer tane de bız temın edebılırmıyız bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum..

ESER
23.03.2010, 00:11

dun taraftarimizin utanilacak bir durumu yoktu. statdaki atmosfer gayet de olumluydu. bursa suan lider ve tarihinin en parlak donemini yasiyor , tabi ki coskulu olacaklar.. gecen sene federasyon bizi budayana kadar bizim taraftar kotumuydu? sakir sakir yagmur altinda stad tiklim tiklim ve coskuluydu her mac.. takimin oyunu ve iddasi da taraftari costurur.. 6, sirada ve ligden kopmus bir takim icin her mac stadini dolduran o begenilmeyen taraftarlar velinimettir.

TuAF2007
23.03.2010, 00:13
hele şükür bir derbi sonrası şu formamı sırtıma geçirdim ve gelibolu çarşısında turumu attım
TEŞEKKÜRLER TS :)
gelibolumu? bende 3 sene boyunca eksik etmedim TS formamı orda :D

askemo_garleli
23.03.2010, 00:24
bu maçla birlikte neler kazandığımıza bi bakalım;

1-derbi sorununu üstümüzden attık.
2-güzel futbol izledik,takımımız toparlandı.
3-yeni yıldaki namağlup unvanımızı koruduk.
4-"bursa şampiyon olmasın diye trabzon maçı verecek" diyenlere tokat gibi cevap verildi.
5-yeni bir kaleci kazandık,artık o kendini tamamen ispatladı.
6-önümüzdeki sezon için motivasyon ve inanç sağladı.