PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

Recep Alkan
22.03.2010, 08:57
Galatasaraylı oyuncuların tüm çirkeflik ve kışkırtmalarına kapılmayıp, sezonun taraftar birleşmesi açısından en iyi maçını çıkaran taraftarımıza da teşekkürü bir borç bilirim.

Arada sırada GS taraftarının sesini duysak da, ağzınıza sağlık arkadaşlar.

En çok hoşuma giden taraf ise, maraton tribünün devamlı reaksiyon halinde olması, bayrakları sallaması, tezahürata katılması idi.

Bu galibiyette ki en önemli etkenlerden biriydiniz.

Teşekkürler Avni Aker.

Serdar Dilekoğlu
22.03.2010, 09:00
Bu galibiyet beni o kadar mutlu etti ki o Samiyen deki 3-0 lık maçta yaşadıklarım aklıma geldi ve at gözlüklü gs taraftarı arkadaşlarımı hemen aradım Onur a dua edin diyorlardı. Sizde Umut a dua edin. Neyse teşekkürler Trabzonspor.

Mehdi
22.03.2010, 09:01
Alt tarafı galatasarayı mı yendik!.
Ya adamları burda yendiğimizde en son Gökdeniz kadrodaydı.Millet sevinsin.
Haklı sevinç.
Şampiyonluktan etme sevinci.

EGN
22.03.2010, 09:02
Herkes bir şeyler söyleyip tebrik ediyor. Mehdi, trübünde bağırmadağın kadar araba da bağırdın aga, bende seni bu fanatik ruhunla tebrik ediyorum :)

erdogan69
22.03.2010, 09:07
Benim demek istediğim şu ; denizlispor galatasarayı yendiğinde de en az bizim kadar sevinir.. Biz onlar (denizlispor) kadar sevinmeyelim. Büyüklük budur.

Berberoğlu
22.03.2010, 09:09
Birbiriyle koordinasyonu, pas alışverişi sıfır, son vuruş ve top kontrolü katili 3 tane forvetimiz olmasına rağmen Galatasaray'ı yenebiliyoruz.

Akşam Tv'deki yorumlara baktım sabah da radyo dinledim gereğinden fazla abartılan Arda'ya bağlanmış mağlubiyet. :)

Şenol hocamıza Burak değişikliği için katılamıyorum malesef. Katılsaydım Teofilo'nun da sahaya girmesini haklı görürdüm. Göremiyorum.

Pas ve şut tercihlerimizin bu kadar kötü olduğu bir sezon hatırlamıyorum. Hücum organizasyonumuz nerdeyse yok gibi.

Bunları kazanırken söylemek lazım.

Biraz konstrasyon biraz mücadele ile neler yapabileceğimizi gösterdik. Ah Trabzon ah diyorum.

Metin abiye hak vermiyor değilim.

Evet dünkü galibiyet sayesinde bugün tüm gün atkımızı boynumuzda gururla İstanbul'daki ofislerimizde, sokaklarda taşıyabileceğiz.

Fakat dün akşam maçı fanatik Fener'li kayınpederin evinde seyrederken çok net gördüm ki bizim forvet elemanlarımızın "futbol zekası" hakikaten çok geri düzeyde, ortalamanın altında oldukları kesin. "Futbol zekası" Colman, Alanzinho da bir nebze var gibi, Burak eh işte. Ama diğerleri maalesef.

"Futbol zekası" dediğimiz de öyle aman aman bir şey değil ha. Top peşine koşan herkesin ister istemez edindiği bir kabiliyettir bana göre. Bazı topçularımızın o kadar senedir top tepmelerine rağman hala daha "futbol zekası"nı geliştirememesi çok acı veriyor....

Külünkoğlu
22.03.2010, 09:14
Birde şu Emre Güngörün'ün hatasına yıkılan galibiyetimiz var . Ula düdükler aynı adam dört tane de sonu golle sonuçlanacak kritik müdahale bulundu onu da söylesinize. Birisi hata yapacak ki gol olsun. Bizimde defansda yaptığımız hatalar Onur'un maçın adamı olması, kaçırdığımız goller bunun en somut örneği.

Tangerine Dream
22.03.2010, 09:14
Sabri "Trabzonspor 1-0'ın üzerine yattı" demiş. Gerçekten beyinsiz bu çocuk, neyse ki Lig Radyo'daki sunucu iyi dalga geçti Sabri ile.

Erkin
22.03.2010, 09:16
Bir de, ayağına su "sıçradığı" için bileğini tutan Keita'ya da bir çift laf edelim. CX@!Ş*&%#$^X!

Heheheh aynen abi ben de o sicrayan su zerrecikleriyle ayagi falan kirildi sandim.. Yazik cocuga futbol hayatini bitiriyorduk az daha :D :D

temel_yilmaz
22.03.2010, 09:17
Maçı kazanmamız güzeldi ama bu kadar gol kaçmamalı bu tip maçlarda bulduğunu atıcaksın atsaydık dün dört yada beş tane ne olucaktı daha ismimizi ağızlarına alırken besmele çekeceklerdi.
Dün akşam o kadar gol kaçırdıktan sonra insan düşünmeden edemiyor ki geçen sene sana şampiyonluğa mal olmuş cömert harcanan pozisyonlar ,dün şampiyonluğa oynasaydık 2. yada 3. olsaydık o kadar pozisyona girip gol kaçırıp gs de maç sonuna bir gol sıkıştırsaydı iki puanımız gidebilirdi tabiki bunlar varsayım ama ilerisi için önlem alınması gereken konuların başında geliyor.
Galibiyet güel şey amma şu takım nasıl olurda sadece kupada gider onuda sormadan edemiyor insan.

magicyattara
22.03.2010, 09:20
Bu galibiyette ki en önemli etkenlerden biriydiniz.

Teşekkürler Avni Aker.

Rica ederim..görevimizi yaptık:)

tsburak08
22.03.2010, 09:21
Umut Beyfendi'nin bir ortapedi uzmanına görünmesi gerekitiğini düşünüyorum,kalenin dibinden düz vurup topun sola gitmesi çok garip..

magicyattara
22.03.2010, 09:24
Sivas küme düşsün de kim şampiyon olursa olsun..

Mustafa Önal
22.03.2010, 09:27
dün maçta maç öncesi görevli olduğum için 3 saat önce girdim. sanırım bundan olsa gerek maçı alacağımızın rahatlığı içimi baya ısıtmıştı. maç öncesi dağıtılan atkı hazırlıkları, kale arkasındaki sopalı bayrakları, kale arkasına dağıtılacak kartonları görünce keyfim oldukça yerine geldi.

maç başlamadan önce spikerle yaptığımız provalara tüm stadın katılması bugün biraz daha keyifli tribün olcağının işaretiydi. yanlız TRABZONSPOR yazan karotonları bile kaldırmaktan aciz, bu kartonları altına alıp TRABZONSPOR yazısına oturan insanları bir kez daha kınıyorum.
maçtaki sallanan bayrakları kulüp organize etti maraton ve kapalı tribün önünde sallandı bayraklar. dortmund tribünleri gibi organizasyon yapılabilir. gerçi bunun için deniz tarafı kale arkasındaki taraftarların stada erken girmesi lazım ki bayraklar sallanırken tribünle bütünleşme olsun.

maça gelince özellikle ilk 10 dakika tutuk başladık. cale ve serkan felaket kötü başladı. ilk 3 pozisyonda adam kaçırdılar. cale ye alışığızda serkanın uzun zaman sonra sağ bek oynaması sanırım yerini yadırgamasına sebeb oldu. ilk 10 dakika stoperlerle çok uyumsuz göründüler.
orta saha kurgusuna gelince selçuk ve ceyhun dün muhteşem oynadılar rakible korakor oynadılar. zira rakibin orta sahası da oldukça sert bir orta sahaydı. colmanda diğer maçlara göre daha sert bir görüntü çizdi 70. dakikadna sonra oyundan düştü . alanzinhoya gelince mübarek şu yeteneklerini akıllı kulan demekten kendimi alamıyorum. bir messi yi bir dün akşamki covanni yi izleyince alan ne olur şu topları dikine sür kenarlara gitmeye çalışma adamın üzerine git, şu topu ayağından zamanda çıkar diyorum. En az 4-5 pozisyonda tek oynasa yada erken atsa daha rahat pozisyon bulacağız.

stoperlerimize gelince dün akşamki neil i canlı izledikten sonra ne olur şu takıma tercübeli ayağına hakim bir stoper alın. Dün akşamki rakibe verdiğimiz atak şanlarının yüzde 70 mi ya kalecini oyuna topu yanlış sokmasından ya stoperlerin rahat topları rahat kullanmamasından kaynakalnıyor. Artık bu takıma arkadan oyun kuran stoper alın diyorum . dünkü rakip ataklarının hemen hemen hepsinin başlangıcında nelin ismi vardı.

onur a gelince harika oynadı. İyi kaleci olma yolunda hızla ilerliyor. özellikle cezasahası hakimiyeti konusunda , degaj ve geri pas konusunda kendini geliştirmesi lazım.
Tüm bu eksikliklerimize rağmen mütiş mücadele ortaya koyan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Özellikle bu maçı kazanmak benim açımdan çok önemliydi kazandık Teşekkürler .

SEDAT
22.03.2010, 09:31
- Ah biraz daha becerikli olsaydık...

- Hakem dua etsinde kazandık , sabahlara kadar şükür namazı kılsın ...

- Helal olsun herkese....Ama baros tipinde bir golcümüz yok malesef...

m@ss
22.03.2010, 09:31
Sivas küme düşsün de kim şampiyon olursa olsun..

aynen katılıyorum !

coach
22.03.2010, 09:33
TURKCELL SUPER LİG’TEKİ TAKIMLARIN PİYASA DEĞERLERİ (€ EURO -avro- )

Galatasaray 120 milyon 450 bin
Trabzonspor 58 milyon 150 bin

İmkansız yoktur.

Uğurtan
22.03.2010, 09:35
Hala uyumadım..

Uyumak gelmiyor hala içimden..

Trabzonspor'umu çok seviyorum ya..

Teşekkür edeyim bende bari..

:)

Murat abi,

O güreş takımı düşecek zaten müsterih ol abi.. ;)

BAHADIR33
22.03.2010, 09:37
Keita'ya ithafen...

Uzanıp yatıvermiş sereserpe
Şortu sıyrılmış hafiften
Ayağını kaldırmış tozluğu görünüyor
Bir eliyle de bileğini tutmuş
İçinde kötülük var biliyorum
benim yok ama,
Olmaz ki..
Böyle de yatılmaz ki...

SEDAT
22.03.2010, 09:39
- Jo yu serkan tutuyordu , her topada ucundan dokundu serkanım atom karıncam benim hastasıyım kendisinin :)

sedatalis82
22.03.2010, 09:40
gs yi yenmek güzel ama durduk durduk da en yenilmeyecek zaman da yendik.
bursa şampiyon olursa bunun hesabını kim verecek.
birileri düğmeye basacaktır bursa konusunda ama levent kızıl beni korkutuyor.
yinede bu pastayı bursaya yedirmezler diye umut ediyorum.

Külünkoğlu
22.03.2010, 09:41
Ana sayfamız güzel demiş Keita'ya

"Allah'dan yağmur yağmadı"

a f s
http://img9.uploadhouse.com/fileuploads/5248/52486194a82fc82ade46e1c37777cbde6311631.jpg

Keita'nın düşmesine neden olan suyun sertliğiydi galiba.

ok Şükür Trabzon da Yağmur Yoktu
21.03.2010

http://www.bordomavi.net/images/haber/keita_mal%202.jpg
Maçın 25.dakikasında bilinçsiz bir taraftarımız sahaya küçük bir su şişesi attı. Ve bu şişesi Keita'nın 1,5 metre uzağına geldi. Ve ne olduysa ...

Maçın 25.dakikasında bilinçsiz bir taraftarımız sahaya küçük bir su şişesi attı. Ve bu şişesi Keita'nın 1,5 metre uzağına geldi. Ve ne olduysa Keita 1,5 metre uzağına düşen su şişesinden saçılan su damlacıklarıyla sakatlandı ! 

Trabzonspor'lu taraftarın yaptığı hareketi tabi ki doğru değil. Ancak Keita'nın yaptığı da anlaşılır değildi. Ortamı germek amacıyla yapılan bu hareket Otto Bariç' i hatırlattı.

Çok şükür Trabzon'da yağmur yağmadı.Yoksa Keita herhalde eriyecekti.

Hey gidi hey:
http://3.bp.blogspot.com/_H6LLvOdSqms/S0da-BXpJQI/AAAAAAAAAP4/atZlhZ_7-k4/s400/fb-gs-su.jpg
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2007-05-20_macc004.jpg
http://i297.photobucket.com/albums/mm229/papazincayiri/diyarbakir02.jpg

Külünkoğlu
- Jo yu serkan tutuyordu , her topada ucundan dokundu serkanım atom karıncam benim hastasıyım kendisinin :)
Herkes Onur dedi ama ben Serkan'a verdim oyumu. ;)

coach
22.03.2010, 09:42
Bi futbolcuyu övmek ne kadar doğrudur bilemem,hele bide Trabzonspor'un topçusunu..(malum çabuk nazar oluyorlar)

Ama Serkan taktiri fazlasıyla hak ediyor,dün akşam çok soğuk kanlı ve ne yaptını biliyordu.

Darısı Song'un başına...

SEDAT
22.03.2010, 09:42
- Kazandık diye hakemi unutmadım resmen barosla , canere sarı kart veremedi..

- Hele hele sabriye vermediği kırmızı karttan bahsetmiyorum bile..

- Ama Allah büyük işte...

Travelair
22.03.2010, 09:43
Dün gece (Sanırım) Telegol'de ilginç bir diyalog yaşandı. gs yenilmiş ya, hemen bir yaranma havası içinde Trabzon'daki muhabire ilk soruyu yönetti Serhat Ulueren:

- Süleyman Rodop; maç içinde, sonrası vs. tatsız hadiseler, büyük olaylar yaşandı mı, neler oldu?

Cevap güzeldi ama:

- Hayır, geçmişte İstanbul takımları arasında çıkan büyük olaylar gibi bir olay yaşanmadı. Dostane görüntüler vardı

magicyattara
22.03.2010, 09:43
Hala uyumadım..

Uyumak gelmiyor hala içimden..

Trabzonspor'umu çok seviyorum ya..

Teşekkür edeyim bende bari..

Murat abi,

O güreş takımı düşecek zaten müsterih ol abi.. ;)

Uyuyamazsın,doğrudur..dışarda olunca bazen böyle olur..:)
Aslında maçtan sonra fazla coşku olmadı..yani önceki maçlara göre sıradan bir sevinç vardı Trabzon'da..
Kupa maçına sakladık sevincimizi sanki..
O maçta dökeceğiz içimizi..:)
*
Bursa da şampiyon olmasın..
gs bursayı yense,arada 2-3 maç daha takılırsalar-ki takılacaklar-lig karışır..
Büyük avantaj elde ettiler ama ne olacağı belli olmaz..
Bu gs bursayı dağıtır,onu söylüyüm..
yani fark aslında 2 bana göre..

ibzolist
22.03.2010, 09:44
dünkü maç bize doğanın gücü karşısında canlıların acizliğini birkezdaha göstemiştir , bir su damlası koca öküzü nasıl yere yığdı hep birlikte gördük tam bir belgesellik görüntüydü

Külünkoğlu
22.03.2010, 09:45
çok kötüsün...
2 ise son hafta bursa - beşiktaş maçı ???
abooovv...:)

Uğurtan
22.03.2010, 09:46
Uyuyamazsın,doğrudur..dışarda olunca bazen böyle olur..:)
Aslında maçtan sonra fazla coşku olmadı..yani önceki maçlara göre sıradan bir sevinç vardı Trabzon'da..
Kupa maçına sakladık sevincimizi sanki..
O maçta dökeceğiz içimizi..:)
*
Bursa da şampiyon olmasın..
gs bursayı yense,arada 2-3 maç daha takılırsalar-ki takılacaklar-lig karışır..
Büyük avantaj elde ettiler ama ne olacağı belli olmaz..
Bu gs bursayı dağıtır,onu söylüyüm..

Murat abi,

Bursa'nın gözden kaçan bir avantajı daha var..

Ankaraspor'dan 3 puanı almadılar henüz..

Diğerleri aldı bunu..

SEDAT
22.03.2010, 09:47
- Ah 4 puanımız daha olsaydı çokmu şey olurdu 4 ya 5 değil 6 değil 4 sadece offf...

SEDAT
22.03.2010, 09:47
- İşin garibi kaç haftadır maçın yıldızı kalecimiz seçiliyor enteresan değilmi :)

BAHADIR33
22.03.2010, 09:48
Umut..
Güzel işler yaptı dün..
Mesela golden önceki presin..
Mesela ilk yarıda Burak'ın önüne mükemmel şekilde bıraktığın top..
Yere çarptırarak vurduğun kafa..
Ama altıpasta yaptığın vuruş neydi öyle? Hani Burak mükemmel yükseldi ve kafasıyla önüne doğru indirdi topu..
Nasıl vurdun o topa öyle?
Kramponunun topuğundaki son vidayla topun üzerine kesme bir vuruşla , topu filelelere göndermeyi denedin.. Biraz daha sakin lütfen Umut.

magicyattara
22.03.2010, 09:50
çok kötüsün...

İnşallah bjk'nin bir iddiası kalır da o tarihte,bursayı yenerler.
D.bakır olaylarının benzeri bursada yaşanır inşallah..:)

Daha çok maç var..bursanın ciddi deplasmanları var..bakalım görelim..her maçı alacak bir takım havası olmadığı gibi,her takımın rahatlıkla yenebileceği bir takım bursa..
Gs bundan sonrasını kayıpsız geçebilir..

Bursa olmasın şampiyon..

magicyattara
22.03.2010, 09:52
- İşin garibi kaç haftadır maçın yıldızı kalecimiz seçiliyor enteresan değilmi :)

Ben Colman'ı seçtim:)
Golü kim atarsa yıldızım o..
(Yani galibiyet golünü:))

19bayraktar67
22.03.2010, 09:55
kim ne derse desin bu umut bulut asla va asla trabzonsporun forveti olamaz olamayacağınıda akşam göstermiş oldu,bir forvetin hiçbir özelliği yok bu adamda ne topu tutup kanatlara açabiliyor,takımı ileri taşıyabiliyor nede arkadaşlarıyla verkaç yapabiliyor bi top stop ediyor oda kaval kemiği ile 2 metre önüne düşüyor,anlayacağınız dün akşam maç berabere biteydi tek sorumlusu umut olacaktı yalvarıyorum yönetime şenol hocaya bu adama bu kadar kredi neden nasıl görmezsiniz dün akşam herşey ayan beyan ortaya çıktı ben kanser olucam bu yüzden yeter artık yeter

magicyattara
22.03.2010, 09:56
Murat abi,

Diğerleri aldı bunu..

İyi de ondan hariç 8 maçları daha var..G.birliği mesela,hiç bir iddia taşımayan bu takım,düşme potasında ki sivası sivasta yendi..
İyi takımlar var ligde..
Ben mesela İbb'nin bursayı yeneceğini düşünüyorum,en azından yenilmez gibi geliyor bana..

Cengiz Çubukcu
22.03.2010, 09:56
Dün gece (Sanırım) Telegol'de ilginç bir diyalog yaşandı. gs yenilmiş ya, hemen bir yaranma havası içinde Trabzon'daki muhabire ilk soruyu yönetti Serhat Ulueren:

- Süleyman Rodop; maç içinde, sonrası vs. tatsız hadiseler, büyük olaylar yaşandı mı, neler oldu?

Cevap güzeldi ama:

- Hayır, geçmişte İstanbul takımları arasında çıkan büyük olaylar gibi bir olay yaşanmadı. Dostane görüntüler vardı

bunların istedikleri huzur veya barış değil sadece rayting....

ESER
22.03.2010, 09:57
Murat abi,

Diğerleri aldı bunu..

fener almadi

Tangerine Dream
22.03.2010, 09:59
çok kötüsün...

Bursalılar, küme düşmelerinde Bjk'yi suçluyorlardı, kimbilir, o maçtan sonra da şampiyonluklarını engelledikleri için suçlarlar. Ancak ben Bursaspor'un şampiyon olabileceğine ihtimal vermiyorum. Bu akşam Denizlispor maçı çok şeylere gebe, ayrıca İ.B.B. maçı da son derece kritik bir maç. İlk maç 6-0 gibi bir sonuçla bitmişti, İ.B.B.'li futbolcular o maça ayrı bir motive olacaklardır.

İHTİLALL
22.03.2010, 09:59
Arkadaşlar abartmayın alt tarafı Galatasaray'ı yendik.. Bu kadar sevinç sıradan bir takımın "büyüklerden" birisini yenmesinden dolayı gösterdiği sevince benzemeye başladı. Büyük takım bu şekilde olunmaz.. Bu kadar sevinç , sıradanlaşmanın herkesin bilincine yerleştiğini gösterir.

Katılmamak mümkün değil,

De,

İki sene oldu,

Dile kolay!..

Bunların üçünü bir sezonun bir devresinde sıraya dizilişini,

Defalarca görmüş bu gözler..

Hasret var,hasret..

Ondandır bağırıp,çağırırız ya,

Boşverrrr,

Dün akşam dokuzdan sonra,

Hayat,bir başka güzel...:):)

Uğurtan
22.03.2010, 10:02
İyi de ondan hariç 8 maçları daha var..G.birliği mesela,hiç bir iddia taşımayan bu takım,düşme potasında ki sivası sivasta yendi..
İyi takımlar var ligde..
Ben mesela İbb'nin bursayı yeneceğini düşünüyorum,en azından yenilmez gibi geliyor bana..

G.Antep'i unutma abi..

İyi pas yapan takımlar Bursa'ya ters gelecektir..

SEDAT
22.03.2010, 10:02
- Ben kimseye konuşmamıştım maç öncesi ama baktım tüm gs liler hemen tebrik ettiler felan :)

- Sadece bakışlarımla ezdim garibanları :D

magicyattara
22.03.2010, 10:06
G.Antep'i unutma abi..

İyi pas yapan takımlar Bursa'ya ters gelecektir..

Uğurtan yatan takım yok..
Bu takımlar yıllardır hedefsiz oynayan takımlar ve bahar geliyor:)
Havalar düzelince ayrı bir iştahla oynarlar..
Antep'in geçen yıl sivasa yaptığını unutmamak lazım..

Bursa şampiyon olmasın,
Sivas küme düşsün..
Denizli bu akşam bursaya vursun..

Uğurtan
22.03.2010, 10:08
Uğurtan yatan takım yok..
Bu takımlar yıllardır hedefsiz oynayan takımlar ve bahar geliyor:)
Havalar düzelince ayrı bir iştahla oynarlar..
Antep'in geçen yıl sivasa yaptığını unutmamak lazım..

Bursa şampiyon olmasın,
Sivas küme düşsün..
Denizli bu akşam bursaya vursun..

Abi bu aralar sinerji yaratmada üstüne yok :D

Neden olmasın :D

mazosist
22.03.2010, 10:08
Teşekkürler Trabzonspor ;)

Hüseyin Bağdat
22.03.2010, 10:10
Bu gün işyerinde gezinmek acayıp güzel. Eh yolum özellikle Galatasaraylıların odasına düşüyor her ne hikmetse:D

Travelair
600 / Trabzon, Süper Lig’deki 1180. maçında 600. galibiyetini Galatasaray karşısında aldı.

250 / Ankaragücü ve Trabzonspor formalarıyla ligde 211, Türkiye Kupası’nda 29, Avrupa Kupaları’nda 8 ve Milli formayla 1 karşılaşmaya çıkan Umut Bulut’un, Galatasaray mücadelesi kariyerindeki 250. resmi maçı oldu.

26 / Bu sezon maçların ilk yarılarını 13. kez önde tamamlayan Trabzonspor, bu devrede attığı 26 golle de Süper Lig’de ilk 45 dakikaların en golcü takımı.

12 / Avni Aker’de Trabzonspor ile oynadığı son 12 lig maçında toplam 21 gol atan Cim Bom, 12 yıl sonra ilk kez Trabzon deplasmanında gol sevinci yaşayamadı.

10 / En son Denizlispor’u 2-1 yenen Galatasaray, ardından oynadığı 4. deplasman maçında 10. puanını kaybetti. Sarı-Kırmızılılar, Kayserispor (0-0) ve Beşiktaş (1-1) ile berabere kalırken, Eskişehirspor’un (1-2) ardından Trabzonspor’a da tek golle yenildi.

Aslıhan Çil / http://fanatik.ekolay.net/Sayilarin-dili_3_Detail_35_169027.htm

a f s
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3911-7T4E6O7Q.jpg

Dur Burak nereye gidiyorsun?

Gökçebey
22.03.2010, 10:11
Bugün taktığım bordo mavi kravatımı gördüğüm her gsliye bayrak gibi sallıyorum. Feci birşey. :D

Uğurtan
22.03.2010, 10:11
İzleyemeyenler için %100 futbol şuan Ntvspor'da tekrar veriliyor..

Tangerine Dream
22.03.2010, 10:13

Cevap güzeldi ama:

Serhat Ulueren'in programında futboldan çok saha dışı olaylara ve türlü entrikalara yer verilir zaten. Bizden sadece Fb, Gs ve Bjk ile maçımız olduğu haftalar sözedilir.

Murat Özarı ile yine bir Trabzonspor - Gs maçıyla ilgili havuza girme iddiasından beri sevmem Serhat Ulueren'i.

mirac61
22.03.2010, 10:13
Yendik be Trabzonspor um helal olsun helal.

Hüseyin Bağdat
22.03.2010, 10:14
Bugün taktığım bordo mavi kravatımı gördüğüm her gsliye bayrak gibi sallıyorum. Feci birşey. :D

Bende aynısını yapıyorum. Sabah serviste işe gelirken başladım hemde:D

Orhan Aydın
22.03.2010, 10:14
Misafilere kapılar mı kapalı yoksa bir saygısızlık mı yaptık?:D

SEDAT
22.03.2010, 10:16
Misafilere kapılar mı kapalı yoksa bir saygısızlık mı yaptık?:D

- Rüyadan uyandılarya cimcik atıyolarmış kendilerine hala inanamamışlar :D

Tangerine Dream
22.03.2010, 10:17
Şenol Güneş'i korkak futbol oynatmakla eleştiren genç bir arkadaş vardı, dün gece forumda olmasına rağmen bu başlığa hiç yorum yazmadı. Galibiyeti bizimle birlikte doya doya yaşayamadı.:)

nbay
22.03.2010, 10:18
şu keitanın yaptığı terbiyesizliği herhangi bir kanal işledimi akşam,benim TRT,ligtv ve ntvsporda izlediğim kadarıyla rastlayamadım..

28TS61
22.03.2010, 10:18
Keita "su"dan sakatlandı..
G.SARAY’IN Fildişili yıldızı Abdul Kader Keita, Hüseyin Avni Aker Stadı’ndaki zorlu karşılaşmanın başında ilginç bir ‘sakatlık‘ yaşadı.

22 Mart 2010 , 09:11

Karşılaşmanın 3. dakikasında orta sahanın solunda topla buluşan Keita bir anda bileğini tutarak kendini yere attı. Yıldız oyuncunun ciddi bir sakatlık yaşadığı sanıldı oysa gerçek çok farklıydı.

NUMARA YAPTI
TRİBÜNDEN atılan pet su bardağı ayağının dibinde patlayan ve üzerine su sıçrayan Keita sakatlanmış numarası yaparak kendini yere atmıştı. Daha sonra kendisine tepki gösteren Trabzonsporlu oyuncuların üzerine yürüyen Fildişili futbolcuyu bordo-mavili tribünler de uzun süre ıslıklayarak protesto etti.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100322/keita_sudan_sakatlandi.html?ref=satb1

sahtekar. tff ceza versene sikiysa

Orhan Aydın
22.03.2010, 10:20
- Rüyadan uyandılarya cimcik atıyolarmış kendilerine hala inanamamışlar :D

Sedat abi çok geç gördüler ama o rüyayı maalesef:)

28TS61
22.03.2010, 10:21
şu keitanın yaptığı terbiyesizliği herhangi bir kanal işledimi akşam,benim TRT,ligtv ve ntvsporda izlediğim kadarıyla rastlayamadım..

hic sanmiyorum konustuklarini. sahsen ben ligtv de mac sonrasi yayina baktigimda hakan ünsal ve feyyaz ucar song ve bizim takimla dalga geciyorlardi kapattim.

hakan ünsal: yok song sacini kessin. ne renk cözemedim.
feyyaz ucar: trabzon teofiloyu neden aldigi anlasildi. kolbasti oynamasi icin

falan diye sacma sapan konusuyorlardi.

ama laf gs ye gelince halan ünsal arda nin gs icin ne kadar önemli biri oldugunu anlatmaya calisiyordu

SEDAT
22.03.2010, 10:22
Sedat abi çok geç gördüler ama o rüyayı maalesef:)

- 2 gece önce ne sinerji yaptık ama :)

nbay
22.03.2010, 10:23
maçtan önce konuştuğum herkes maçtan umutsuzdu,birkişiye bile rastlamadım maçı alazağız diyen,buradan takip ettiğim yorumlarda çoğunlukla böyleydi,işin özü güzel bir sinerji yaratmışız demekki :D bundan sonra da ümitsiz olalım derim ben,başarılı bir çalışma oldu doğrusu :D

SEDAT

- Sinan engin hatta gökmen özdenak baya bi eleştirdiler sinan baya bi dalga geçti keitayla..

- Sabrinin pozisyonuna gökmen özdenak kırmızı kart dedi...

- İçten diyemedi ama yinede objektifdi...

BALKAN 06
tadını çıkartmak lazım tabi ama kadromuz yetersiz bu sonuç gözümüzü boyamasın

song çok iyi niyetliydi ama yaptığı hatalar nerdeyse yakacaktı bizi stoper lazım
ceyhun-colman-selçuk bölgesine üst düzey bir libero lazım
umutun yerine golcü lazım

Hüseyin Bağdat
22.03.2010, 10:24
Bu arada dün sahaya o suyu atan vatandaşı ayrıca tebrik ediyorum çok büyük bir iş yaptığı için!

Sevindiğim nokta ise sahaya su atılınca herkesin suyu atana tepki göstermesi oldu...

Dün akşam stadyum programında Ömer Üründül denen şahsiyetsize uyuz oldum. Pozisyonları hep bizim alyhimize inceledi...

28TS61
22.03.2010, 10:26
bu faul degil de ne ?
sabri son adam ve kirmizi kart yemesi gerekirken bu pozisyona yunus yildirim devam denildi

SEDAT
22.03.2010, 10:27
- Bu arada bu song sezon sonunda hemen gönderilmeli kaliteli bi yabancı alınmalı her krtitik pozisyonda gel geç dedi...

Travelair
22.03.2010, 10:27
Bu arada dün sahaya o suyu atan vatandaşı ayrıca tebrik ediyorum çok büyük bir iş yaptığı için!

Sevindiğim nokta ise sahaya su atılınca herkesin suyu atana tepki göstermesi oldu...

Dün akşam stadyum programında Ömer Üründül denen şahsiyetsize uyuz oldum. Pozisyonları hep bizim alyhimize inceledi...

Bildiğim kadarıyla ücret almıyor. Hobi diye yapıyorum diyor. Demek hobisi bizimle uğraşmak :(

nbay
22.03.2010, 10:28
tadını çıkartmak lazım tabi ama kadromuz yetersiz bu sonuç gözümüzü boyamasın

song çok iyi niyetliydi ama yaptığı hatalar nerdeyse yakacaktı bizi stoper lazım
ceyhun-colman-selçuk bölgesine üst düzey bir libero lazım
umutun yerine golcü lazım

birde solbek lazım,cale şu iki ortayı yapmasaydı dün iyice dolduracaktı ömrünü

Orhan Aydın
22.03.2010, 10:29
- 2 gece önce ne sinerji yaptık ama :)

Kesinlikle hakkımızdı bu galibiyet:)

Su şişesi karaktersizlik örneğinin sergilenmesine vesile oldu.

ESER
22.03.2010, 10:30

hemen hemen her programda keita kolpasina salladilar, hatta istanbul yalamaligini prensip edinmis telegolde bile..;)

trab61
22.03.2010, 10:31
bu galibiyet´trabzonspora inanmayan trabzonspor taraftarina gitsin. tabiiki galibiyete inanmayan taraftaralara. mactan once taraftarimiz burda acimasizca elestirdi takimimizi. gsnin bizi darma duman edecegini yazan cogunluktaydi. ama tum Turkiye herseyi gordu. helal olsun size usaklar. size her zaman guvendim ve guvenmeyede devam edecem senol gunes bu takimin basinda oldugu surece.

Zafer Fidan
22.03.2010, 10:31
pisi pisi pisi .... Kedileri yenmek çok güzel :D

Takımımızı tebrik ediyorum.

Hüseyin Bağdat
22.03.2010, 10:32
Bildiğim kadarıyla ücret almıyor. Hobi diye yapıyorum diyor. Demek hobisi bizimle uğraşmak :(

Şu adam yüzünden kızıma kötü örnek oluyorum...
Yenmişiz keyifle yorumları izleyeyim diyorum ama nerdeeee. sanki biz yenmedikde Cincon kendi kendine yenildi. Her yorumu sinir bozucu.

Hobi olarak yapıyorsa kendine başka hobi edinsede bizi rahatsız etmese. Kendisi zaten rahatsızın önde gideni:)

Cemalettin Taşkın
22.03.2010, 10:33
öncelikle takıma ve şenol hocaya teşekkürler bize galibiyet sevinci yaşattıkları için.

buruk bişr sevinç oldu 5-6 puanımız daha olsaydı şampiyonluk için önemli bir galibiyet olsaydı. neyse buna da şükür.

akşamki maçta arda olsa kazanamazdık adamı bizim maçlarda ayrı bir hırs yapıyordu.

bu hakemle kazanmamızda önemli sabriye kırmızı çıkaramaması çok büyük haksızlıktı ama mhk kesinlikle arka çıkacaktır ve bu hafta yine maç verecektir kesinlikle.

sahaya pet şişe atılması bizim için saha kapama sebebi olabilir. başkaları sahaya adam atar birşey olmaz biz pet şişe atarız kesin saha kapama cezası gelir birde keita sakatlandı tabi !!!

Tolga_61
22.03.2010, 10:34
hemen hemen her programda keita kolpasina salladilar, hatta istanbul yalamaligini prensip edinmis telegolde bile..;)
Kanaltürk teydi sanırım. Şu Ahmet Çakarın olduğu pozisyonda Keitanın yaptığı terbiyesizliktir falan dediler...

Travelair
22.03.2010, 10:34
bu faul degil de ne ?
sabri son adam ve kirmizi kart yemesi gerekirken bu pozisyona yunus yildirim devam denildi

Bu pozisyonda Burak arkadan hızlanarak Sabri'yi geçiyor. Geçerken kolunu koyacak yer bulamıyor ve biraz da rakibini safdışı bırakmak maksadıyla kolunu Sabri'nin kafasının önüne atıyor. Belki bunun refleksi Sabri de kolundan çekiyor olabilir. Faul fakat dün programlarda hep feybe maçındaki pozisyonla karşılaştırmak için koldan çekme üzerinde duruldu. Halbuki asıl ayakla çelme var. Burak buna takılıp düşüyor

Bir de Burak kendisini çok yere atıyor deniyor. Olabilir fakat Burak'ın dezavantajı düşmesini bilmiyor. Öyle olunca da faule inanılmıyor. Zamanında Saffet Sancaklı da böyle düşerdi. Artistik düşebilse faulleri alacak, adı çıkmayacak. Zaten yorumcular pozisyonları yorumlarken maşallah ilk baktıkları oyuncu o darbeyle düşüyor mu düşmüyor mu. Faul olup olmadığı sonraki hadise. İri yarıysa yandı. Vurun abalıya, nasıl olsa iri yarı, düşmeye hakkı yok, düşmeyince de faul hakkı değil

nbay
22.03.2010, 10:35
dün taraftar beni çok şaşırttı bu kadarını hiç beklemiyordum.. ikinci yarının başları hariç susmadılar hiç.. misafir takım taraftarını da eklersek son yılların en kalabalık maçı olmuştur herhalde.. sabah ntvsporda izledim 500bin hasılat gelmiş bu maçtan..

nbay
22.03.2010, 10:36

tam erman hocamlık yorumdu valla,yazık ettiler adama

Cemalettin Taşkın
22.03.2010, 10:36
hanımdan kumandayı kapıp biraz yorum dinleyeyim dedim denk geldiğim maalesef ömer üründül oldu bir an acaba yenildik mi diye düşünmeye başladım. adam aşağıladıkça aşağıladı bizi. yok ikinciyi atamamış yok hatalar devam ediyormuş yok haken çok süpermiş çok güzel maç yönetmiş !!!

tövbe tövbe...

a f s
22.03.2010, 10:38

Bu pozisyona Hakan Şükür kesin faul ve kırmızı kart gerekir dedi.

Murat Erdem
................................:)................ ..................

Murat Erdem
:alkış::alkış::alkış:Onur Recep Kıvrak:alkış::alkış::alkış:

Tangerine Dream
22.03.2010, 10:39
hanımdan kumandayı kapıp biraz yorum dinleyeyim dedim denk geldiğim maalesef ömer üründül oldu bir an acaba yenildik mi diye düşünmeye başladım. adam aşağıladıkça aşağıladı bizi. yok ikinciyi atamamış yok hatalar devam ediyormuş yok haken çok süpermiş çok güzel maç yönetmiş !!!

tövbe tövbe...

Siz de benim gibi "Arka Sıradakiler" mağduru mu oldunuz?:D

m@ss
22.03.2010, 10:40
Song '' Trabzonsporda hiç büyük maç kazanamadım '' demişti giderayak içim ''cız'' etmişti.

Mehmet Ç.
22.03.2010, 10:41
- Sabri kirmizi kart = Ceza sahasinin önünden Free-kick
- Neill kirmizi kart = Penalti
- Caner Sari kart
- Baros Sari kart

ve Alanzinhoya yapilan verilsede olur verilmesde olur Fauller!!

BUNUN HESAPINI BIZE KIM VERECEK!! EYYY TFF!!!

Bu kadarmi GS tutulur bir Federasyonda! Tribünden adam düser sadece 180'000 ceza geliyor!! Bize simdi Keitaya atilan pet siseden Saha kapatma gelirse hic kimse sasirmasin!!

Murat TONBUL
22.03.2010, 10:42
onurluyuz fakat umutsuzuz...
umut bulut şampiyon Trabzonspor kadrosunun forveti olamaz arkadaşlar.
ancak yedek olabilir.

Reha
22.03.2010, 10:43
Ben Ts CLUP TAN acil Aslan terbiyecisi tişörtleri bekliyorum 2-3 gün içinde ama nerde bizde o zihniyet...

Murat Erdem
22.03.2010, 10:43
İşyerlerine ve okullarına, bu sabah başı dik giden bütün taraftarlarımız adına emeği geçen herkesin ellerinden öpüyorum.

OHHHHH BEEEEE!!!!!!!!!!!!!!ihtiyacımız vardı buna.

Murat TONBUL
22.03.2010, 10:44
- Sabri kirmizi kart = Ceza sahasinin önünden Free-kick
- Neill kirmizi kart = Penalti
- Caner Sari kart
- Baros Sari kart

ve Alanzinhoya yapilan verilsede olur verilmesde olur Fauller!!

BUNUN HESAPINI BIZE KIM VERECEK!! EYYY TFF!!!

Bu kadarmi GS tutulur bir Federasyonda! Tribünden adam düser sadece 180'000 ceza geliyor!! Bize simdi Keitaya atilan pet siseden Saha kapatma gelirse hic kimse sasirmasin!!

bunlara barışı da ekle istersen alanzinho nun ayağına acımadan kırarcasına bir basışı var Allahtan sakatlanmadı alanzinho...

oflu engin
22.03.2010, 10:45
tam tersini düşünüyorum bu büyüklükle büyük düşünmekle alakalı gs lilerin fb maçına çıkarken ruh halleri pekte umrumda değil.maç değiştirecek oyuncularımızın olduğunu iddia etmiyorum var biliyorum.sadece şansın bizden biraz uzak olduğunu düşünüyorum berabere kaldığımız maçlarda.biraz şans olsaydı.bu kadro şu anda şampiyonluğa en yakın kadro olacaktı.ve bu gücün olduğunada inanıyorum.emin ol bizim takımda beş altı futbolcu şuanda ist takımlarında olsaydı yere göğe sığdıramazlardı.toplum pisigolojisini uygulamakta birebir ilaç olan ist medyası nasılda taraftarımızı inandırmış daha şimdiden yenilgiyi kabul etmeye değilmi eh bizdende bir yazar kabullenince oldu bitti.mantık olarakda bakarsan gs nin favori gösterilmesi saçmalık bence hiç yenilmeyen bir takımla birbuçuk aydır deplasmanda kazanamayan bir takım karşılaşacak ama nasıl oluyorda bu başarısız takım favori gösteriliyor.yandaş medyanın bu oyununa asıl baştan bizim taraftarın gelmemesi lazım.biz gs den bir gömlek daha iyiyiz pazar akşamı anlarsın ne demek istediğimi

bu mesajı yazdığımda bir renktaşım bunu bir daha yazma adama gülerler dediğinde pazar akşamı ne demek istediğimi anlarsın demiştim.şu demiştim lafınıda hiç sevmem.maçtan önce takımına güvensizlik ve karamsarlık içinde bekleyen renktaşlarıma şunu demek isterimki bizim tuttuğumuz sadece bir takım değil.ondan öte birşey biz yeri gelir imkansız olan timsahın ağzından avını avlar yeri gelir aslan parçalar yeri gelir sağancık kuşu gibi kartal avlar yeri gelir kanarya öttürürüz.yeri gelir devlerin sırtında gezer deveye döndürürüz.bunları yapmadan önce her zaman biz rakiplerin aklından bile gelmez bizim sadece bir takım olmadığımız.unutmak isterler ihtilal yaptığımızı imparatorluklar çökerttiğimizi küçük akıllarınca beyinlerde oynayıp boyayıp bizi küçük gösterme çabaları her zaman boşa çıkmıştır.
yeri gelir anka kuşu gibi küllerimizden doğarız.......................

paksoy 61 arkadaşım renktaşım; sen merak etme onlarda biliyor bizim onlardan bir gömlek üstün olduğumuzu o yüzden bana gülemezler bunu dediğim için.

maç tahminimde yeneriz dedim yenersek fark hayali kurarım dedim.hayalimi hakem engelledi iki kırmızı kartı ve penaltıyı vermeyerek tarihi bir farktan kurtardı gs yi (bizden bir gömlek küçük olan takımı)

şu anda kupada yarı finalde,ligde hala azda olsa şampiyonluk veya şampiyonlar ligi umudu olan 2010 yılının yenilmeyen tek takımı,en iyi futbolu oynayan en çok pozisyona giren en fazla şut atan vs................ sorunun cevabıda budur.

Reha
22.03.2010, 10:48
http://img693.imageshack.us/img693/8060/adszeyc.png

Keşke yapsalar,en özlemini duyduğum şey,maç sonu tişörtleri...

19bayraktar67
22.03.2010, 10:49
Siz de benim gibi "Arka Sıradakiler" mağduru mu oldunuz?:D

al benden o kadar az daha kumandaya yazık oluyordu reklam girmese :) stadyuma mail de attım ama okumadılar hakan şüküre helal olsun seviyorum bu adamı galatasaraylı olmasına rağmen objektif yorumlar yaptı ömer düründüle kapak olur inşallah
mailim şuydu
trabzon imparatorlukların çökertildiği yerdir aslanım !

Oruç
22.03.2010, 10:50
Tam 14 maç oldu kaybetmeyeli....

bordo61
22.03.2010, 10:52
Maç ile ilgili bir tişört yapsalarda

Ktü'de arkadaşların gözüne soksak :)

macuka
22.03.2010, 10:56
bundan sonra her maca "kaybederiz" psikolojisi ile baslamamiz lazim galiba, futbolcularda enteresan bir doping etkisi yapmis

İlyas Özdemir
22.03.2010, 10:56
maraton tribunu bu maçta diğer maçlara oranla daha hareketli geldi en azından tv başinda öyle anladım

UmutBaykan
22.03.2010, 10:57

Bu pozisyona Hakan Şükür kesin faul ve kırmızı kart gerekir dedi.

Bu pozisyona Ligtv yorumcusu Feyyaz da faul ve kırmızı kart dedi,ancak eski geyse li Hakan ünsal aksini iddia etti.

Adem Erdoğan
Şu anda bulunduğum firma damacana su imal ediyor; söyliyim de damacanaların üstüne Keita resmi yapıştırsınlar.:D

Gökçebey
Maç ile ilgili aklımda kalan en net görüntülerden biri de Rijkaard'ın gol pozisyonu oluyorken ki yüz ifadesi.

Önce hafif bir sırıtış, sonra la noliii pozu, ardından beni kederlendiren, yüreğimi cız ettiren, gole sevinsem mi, bu adamın bu yüz ifadesine üzülsem mi bilemediğim o donma anı. Resmen üzüldüm. Colman, yazık değil mi olm o da insandı. :D

Şukela ççç

Var mı o poz acaba nette? Gören oldu mu?

CAFER ÖZER
22.03.2010, 11:00
Galip Gelen her zaman haklıdır.
Galip gelen Takımı Teknik ekibi ve Fubolcuları ile kutluyorum,
Uzun bir aradan sonra Bir büyük maç kazanmamız çok güzel oldu.
KAYBETSEYDİK Ağız birliği yapmışçasında Tüm FB lilerin GS a yattınız gibi saçma sapan Attacakları Çamurlarla Uğraşacaktık,Dünden beridir Tüm FB lileri arayıp Özür bekliyorum,Çünkü kendileri aramazlar,Adamlarda yüz yok çünki.
Gelelim Maça Ben Maçla İlgili Yapacağım Yorum Şu Bu saatten sonra Çok Sevdiğim Şenol Güneşin Adaletli Davrandığına İnanmıyorum.Cale Ve Colmanı Kötü oynadılar diye bir hafta Kadro dışı Bırakan Şenol Güneş Kaç haftadır Kötü Olan Umutu oynatmasaydı Adil Olduğuna inanacaktım.Fakat Bu kadar kötü oynayan GS maçında Boş kaleye ol atamayan Adamı Sahada Tutan Hoca Adil değildir.
Kimse Galibiyetten Sonra neden Böyle diyorsun demesin,
Umut ısrarı B kafa böyle giderse Bize Kupayı kaybettirecek benim derdim Bu.
Umut Çok koşuyormuş Bana ne Bize Koşucu lazım değil gol atacak adam lazım,
Ayrıca Çok koşuyor diyenler Dünkü Maçta Çok koşanlarn İstatistiklerine baksın Trabzonsporda ilk Beş İçerisinde Umut Yok,Tüm sahadaki 22 futbolcu içerisinde ilk onda Umut yine Yok.
Hani Bunu biz Çok koşoyor diye savunuyorduk.
Dün Lig tv nin verdiği İstasistikleri birisi Bulup yayınlarsa Umutun Çok koşmadığıda Ortaya Çıkacaktır.
Galip geldiğimiz İçin Mutluyum ama Bu galibiyet bizi kandırıp Kupaya mal olmasın endişem Budur.

dr.ali
22.03.2010, 11:01
alacağız bu maçı merak etmeyin
çünkü zirvede bir iddiamız yok, rahat oynayacak uşaklar...
aha da yazdıydım kaç gün önce
allahtan sakatlık olmadı
asıl maçımız perşembe bizim. Eğer trabzon olamıyorsa,
Şampiyon kimse olmasın:D

Travelair
22.03.2010, 11:03
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg

Durum yukardaki gibi. Tabi ortasahaların ileri/geri daha çok çalışmaları ve taktik olarak yaklaşımlar da bunda etken

KIRAT
22.03.2010, 11:04
vuhuuuu elazığda kolbastı şov var, gözümüz aydın ilaç gibi geldi bu galibiyet :D

Oruç
22.03.2010, 11:06
http://www.internetspor.com/data/gallery/1269238410-galeri%20milliyet.jpg

güneyli
22.03.2010, 11:07
http://e.imagehost.org/0574/keita_mal.jpg (http://e.imagehost.org/download/0574/keita_mal)
Dünya su günü bugün..Su gerçekten güçtür.Su hayattır.Keita bu gücü hissetti.2 metre öteden.Keitanın başta olmak üzere herkesin Dünya su günü kutlu olsun..

SefaÇetinKulak
22.03.2010, 11:07
Doğum günümde bana bu galibiyeti hediye eden TrabzonSpor'uma sonsuz teşekkürler :)

Recep Alkan
22.03.2010, 11:09
Ya bu nedir bileniniz var mı ?

Bir odada 8 kişi çalışıyoruz.

1 Trabzonsporlu, 3 Galatasaraylı, 4 Fenerbahçeli.

Sabahtan beri dengesiz bir gülüş yüzümde, millet malzeme eksik, toplantı var, o var bu var diyor, benim umrumda değil, sanki uçuyorum, saatler öyle bir akıyor ki hafta başı olmasına rağmen.

Ne iş, deliriyor muyum ?

NOT: Bu arada Sabri'nin kırmızı kartlık pozisyonunda masaya yumruk vurmuştum sinirden, sol 2 parmağım morarmış :)

UmutBaykan
22.03.2010, 11:11

Sabahtan beri dengesiz bir gülüş yüzümde, millet malzeme eksik, toplantı var, o var bu var diyor, benim umrumda değil, sanki uçuyorum, saatler öyle bir akıyor ki hafta başı olmasına rağmen.

Ne iş, deliriyor muyum ?

NOT: Bu arada Sabri'nin kırmızı kartlık pozisyonunda masaya yumruk vurmuştum sinirden, sol 2 parmağım morarmış :)

Hayat Trabzonspor'la güzel...Geçmiş olsun parmaklar için :D

Volkan
iyi oyun iyi mücadele ve GOOL işte benim takımım :alkış:

İHTİLALL
Galip Gelen her zaman haklıdır.
Galip gelen Takımı Teknik ekibi ve Fubolcuları ile kutluyorum,
Uzun bir aradan sonra Bir büyük maç kazanmamız çok güzel oldu.
KAYBETSEYDİK Ağız birliği yapmışçasında Tüm FB lilerin GS a yattınız gibi saçma sapan Attacakları Çamurlarla Uğraşacaktık,Dünden beridir Tüm FB lileri arayıp Özür bekliyorum,Çünkü kendileri aramazlar,Adamlarda yüz yok çünki.
Gelelim Maça Ben Maçla İlgili Yapacağım Yorum Şu Bu saatten sonra Çok Sevdiğim Şenol Güneşin Adaletli Davrandığına İnanmıyorum.Cale Ve Colmanı Kötü oynadılar diye bir hafta Kadro dışı Bırakan Şenol Güneş Kaç haftadır Kötü Olan Umutu oynatmasaydı Adil Olduğuna inanacaktım.Fakat Bu kadar kötü oynayan GS maçında Boş kaleye ol atamayan Adamı Sahada Tutan Hoca Adil değildir.
Kimse Galibiyetten Sonra neden Böyle diyorsun demesin,
Umut ısrarı B kafa böyle giderse Bize Kupayı kaybettirecek benim derdim Bu.
Umut Çok koşuyormuş Bana ne Bize Koşucu lazım değil gol atacak adam lazım,
Ayrıca Çok koşuyor diyenler Dünkü Maçta Çok koşanlarn İstatistiklerine baksın Trabzonsporda ilk Beş İçerisinde Umut Yok,Tüm sahadaki 22 futbolcu içerisinde ilk onda Umut yine Yok.
Hani Bunu biz Çok koşoyor diye savunuyorduk.
Dün Lig tv nin verdiği İstasistikleri birisi Bulup yayınlarsa Umutun Çok koşmadığıda Ortaya Çıkacaktır.
Galip geldiğimiz İçin Mutluyum ama Bu galibiyet bizi kandırıp Kupaya mal olmasın endişem Budur.

Hatırlattığınız için teşekkürler..:)

Şom ağızlı fenerlilerin,

-Ne olacak,ne zaman yendiniz ki onları,bizimle yarışırken?,

Göndermelerine,

Çok geniş çaplı bir kapak,oldu bu galibiyet..

Ucundan ,kenarından hissetmişlerdir..

Bir cim boma,

Bir de onlara,

Yani..:)

ESER
22.03.2010, 11:13
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/video/video.php?v=1364272619944&ref=nf

Bizim uşaklar Cimbom forması giyen gençleri yakalamış :D

yapan arkadaslarin eline saglik.. futbol siddet degildir ama musluman mahallesinde de salyangoz satilmaz.. madem giymeye g.tun yok giyme kardesim..
formasini aldiniz bari ultra prima verseydiniz.. s.cti donuna eleman:)

Serdar A
22.03.2010, 11:15
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg

Bu maçın özelinde söylemiyorum , gs'li Barış gerçekten işimize yarabilecek bir futbolcu .

Recep Alkan
22.03.2010, 11:16
Hayat Trabzonspor'la güzel...Geçmiş olsun parmaklar için :D

Feda olsun Trabzonspor'a geçer gider...

UmutBaykan
http://www.haber61.net/foto-galeri/mac-sonrasi-gazete-mansetleri-388-p8.htm

Gazete manşetlerini okuyun,komik görüntüler var:D

m@ss

Ne iş, deliriyor muyum ?

Koskoca hastanede tek Trabzonsporlu benim ,keyfe bak!

Tangerine Dream
Hatırlattığınız için teşekkürler..:)

Şom ağızlı fenerlilerin,

-Ne olacak,ne zaman yendiniz ki onları,bizimle yarışırken?,

Göndermelerine,

Çok geniş çaplı bir kapak,oldu bu galibiyet..

Ucundan ,kenarından hissetmişlerdir..

Bir cim boma,

Bir de onlara,

Yani..:)

Bursalılar bile ufaktan bu muhabbete başlamışlardı. Dün gece bir taşla bir çok kuş vurmuş olduk. Fb'lilere de gelecek sıra, kupa hasretleri 28 yıla çıkacak inşallah.

zafercalikoglu
22.03.2010, 11:17
bu macta hem hakemi hemde gs yi yendik,büyüklük budur işte,

Hotaman
22.03.2010, 11:18
Şu anda bulunduğum firma damacana su imal ediyor; söyliyim de damacanaların üstüne Keita resmi yapıştırsınlar.:D
Sparişlere başlayalım o zaman.

Ne iş, deliriyor muyum ?

Bende kapıyı kırdım nasıl diye sormayın anlatmam benden endişelenmenize sebep olur.:D

Kendimi 13 yaşında hissediyorum çok yaşa Trabzonspor!

KIRAT
22.03.2010, 11:19
http://www.internetspor.com/data/gallery/1269238410-galeri%20milliyet.jpg

puhaha süper olmuş valla :D

Murat TONBUL
22.03.2010, 11:20
sıra geldi 8taşaaa :D onlarla da görülecek ufak bir hesabımız var...

Serdar A
22.03.2010, 11:20
Umut sayesinde , maçın yıldızı Onur oldu . Gidip Umut'a teşekkür etmeli .

Manşetleri beğenmedim , Galatasaray'ın pas yapamadığı 10'ar dakikalık periyotlar vardı .

m@ss
22.03.2010, 11:21
puhaha süper olmuş valla :D

Bu manşet ''lakap'' olur!

Mustafa Yılmaz.20
22.03.2010, 11:22

Manşetleri beğenmedim , Galatasaray'ın pas yapamadığı 10'ar dakikalık periyotlar vardı .
Okudğum en güzel yorumdu:)
:alkış:

Hotaman
22.03.2010, 11:23
Kutadgu bu maçtan sonra yazamıyor olmana çok üzülüyorum kardeşim.
İnşallah içindekileri yazıyordur tüm renktaşlar.:)

Travelair
22.03.2010, 11:24
bu macta hem hakemi hemde gs yi yendik,büyüklük budur işte,

İşte bunu medyada söyleyecek aklı başında Trabzonspor yorumcularına ihtiyacımız var. Özellikle televizyonda bunu söyleseler çok yararlı olur. Hegamonya medyadan başlıyor. Bu zinciri kırmalıyız

İHTİLALL
22.03.2010, 11:24

Umut'a bende müteşekkirim..

Sayesinde sinirlerimin ne kadar sağlam olduğunu öğrendim..:)

Dün akşam,Umut'un ilahi bir sınav olduğunu düşündüm..

Ona dört yıl daha katlanabilirsek ,eh öbür dünyaya ciddi sermaye..:)

Serdær
22.03.2010, 11:25
http://im.htspor.com/2010/03/22/502352_htmansetyeni.jpg

Serdar A
22.03.2010, 11:25
Onur
Selçuk
Giray

Bu üç futbolcu A milli takımın değişmezleri olmalı .

simavii
22.03.2010, 11:26
gustavo colman çok iyidi.yine forvet sorunumuz var umut pozisyona geç giriyor artık düzelmeli çok gol kaçırdık

Serdar A
22.03.2010, 11:27
Umut'a bende müteşekkirim..

Sayesinde sinirlerimin ne kadar sağlam olduğunu öğrendim..:)

Dün akşam,Umut'un ilahi bir sınav olduğunu düşündüm..

Ona dört yıl daha katlanabilirsek ,eh öbür dünyaya ciddi sermaye..:)

Veysel abi , vahim olan 3 sezondur Trabzonspor gibi takımın Umut ile forma rekabetine girebilecek bir forvet yetiştirememesi olabilir mi ?

m@ss
22.03.2010, 11:28
Veysel abi , vahim olan 3 sezondur Trabzonspor gibi takımın Umut ile forma rekabetine girebilecek bir forvet yetiştirememesi olabilir mi ?

Yada transfer edememesi?

Serdar A
22.03.2010, 11:30
Yada transfer edememesi?

Tabi , yetiştirmekten derken transferi de kastediyorum .

Fatih Tekke hatasını öyle çabuk unutmamak gerek . 32 yaşında krallıklar şampiyonluklar görmüş bir santraforun yanında daha az baskı ile yenisini yetiştirmek mümkündü .

vyno
22.03.2010, 11:31
Gayse o hatayı yapmasaydı bukadar baskılı oynadığımız maçı 0-0 bitirecektik artık yavaş yavaş teo-burak ikilisine şans verilmeli.

Travelair
22.03.2010, 11:32
Hiddink güzel bir maç kaçırdı

Murat Erdem
22.03.2010, 11:35
Burak'ın, saha kenarında Şenol hocanın yanında Engin Baytar'ı görünce ki yüz ifadesi çok manidardı. Oyundan çıkması gereken isim Umut Bulut'du.

Murat TONBUL
22.03.2010, 11:37
cale ve colmanın kadroya alınmadığı gibi umutun da haftaya kayseri maçında kadroya alınmaması lazım.burak teo ikilisini ben de izlemek istiyorum artık.çok iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum...

BAHADIR33
22.03.2010, 11:38
Engin kenarda oyuna girmeyi beklerken Umut akıllara zarar bir gol kaçırıyor ve Engin hırsından zıplıyordu kenarda..Nasıl kaçar bu gol diyordu..
Sonra oyuna girdi.. sol tarafta topu alır almaz Umut'a çıkardı ama Umut topu düzgün şekilde stop edemeyince bir pozisyon daha gitti.
Sonrasında Engin yine soldan girdi. Güzel bir hareketle neill'i geçti.. Umut yine müsait pozisyondaydı.. Atmadı topu Umut'a.. kendisi atmayı denedi golü.

Engin yanlış mı yaptı doğru mu?

Travelair
Kupa maçları var. İnşallah finale çıkacağız. Sonrasında düşünceme göre birtakım değişiklikler olacak

mhayri
Çok yakın bir zamanda Umut'un yedek kalacağını umuyorum...

coach
22.03.2010, 11:39

Güzellllllll...

Emrullah
22.03.2010, 11:40
Dünkü sevinçten Engin'in yaptıklarını dile getirmedik. Engin profesyonel futbolcu falan değil arkadaş. Dün yaptıkları affedilir cinsten değildi. Kendini ne zannediyor bu ben anlamıyorum. Youla Engin hakkında dediklerinde çok haklı. O da kendini ne zannediyor bu futbolcu demişti. Yerim onun Trabzonluluğunu. Dua etsin puan kaybetmedik, yoksa burada en fazla yüklenilecek isim Engin olurdu. Engin'in artık büyük bir topçu olamayacağı bariz bir şekilde belli. Israr etmenin bir manası yok, sene sonu teşekkür edip gönderilmeli.

Serdar A
Engin kenarda oyuna girmeyi beklerken Umut akıllara zarar bir gol kaçırıyor ve Engin hırsından zıplıyordu kenarda..Nasıl kaçar bu gol diyordu..
Sonra oyuna girdi.. sol tarafta topu alır almaz Umut'a çıkardı ama Umut topu düzgün şekilde stop edemeyince bir pozisyon daha gitti.
Sonrasında Engin yine soldan girdi. Güzel bir hareketle neill'i geçti.. Umut yine müsait pozisyondaydı.. Atmadı topu Umut'a.. kendisi atmayı denedi golü.

Başka bir pozisyonda Alanzinho müsait durumda olan Engin'e atmadı , 20 metre driplingi sürdürdükten sonra yine müsait olan Engin'e atmadı , topu kaybetti .

magicyattara
Burak'ın, saha kenarında Şenol hocanın yanında Engin Baytar'ı görünce ki yüz ifadesi çok manidardı. Oyundan çıkması gereken isim Umut Bulut'du.

Burak'ın çıkmasına Umut çok bozuldu gördüğüm kadarıyla..Tv gösterdi mi bilmiyorum,elleriyle napıyorsunuz gibi bir işaret yapıp,ağzının içinde bayağı söylendi değişiklik sırasında..

BAHADIR33
22.03.2010, 11:41
Başka bir pozisyonda Alanzinho müsait durumda olan Engin'e atmadı , 20 metre driplingi sürdürdükten sonra yine müsait olan Engin'e atmadı , topu kaybetti .
Evet, tam da bunu yazacaktım. ısrarla istedi Engin topu ama atmadı Alanzinho.

İHTİLALL
22.03.2010, 11:42

Pes yani..:)

Ben senin yazdığın mesajları kaçırmamaya dikket ediyorum,

Karşılıksız aşkmış..:D

İki yıldan fazladır yazıp çizdiğim,ana fikir zaten buy du..

İyi bir golcü ve iyi bir kaleci ile ,

Kötü oynadığınız bir çok maçı,puanla kapatibiliyorsunuz..

Albayrak'ın Fatih'i satma cinayetine,

Bu yönetim de onu almayarak ve hatta Gökdeniz süslemeiyle ortak olmuştur..

Tarbzonspor'un Fatih,Gökdeniz,Szymek,Şota kalitesinde ki oyuncuları,

Satma lüksü yoktur,

Ta ki,daha iyisini bulana kadar,ya da en azından muadilini..

Nerdeee??

Bana Fatih'in yerine Umut ve Teo deniyor..

Alenen aptal yerine koymadır bu,

Transfer tercihi filan değil..:(

Adem Erdoğan
22.03.2010, 11:43

Çok yanlıştı abi, orada pası verse gol atmış kadar kahraman olurdu zaten.
Zaten Umut onu da atamasaydı futbolu orada bırakması lazımdı.:)
Çok gaza geliyor çook, taraftar gibi davranıyor; ruh kısmına eyvallah da tez canlılığı aleyhimize oluyor.

Serdær
Tabi , yetiştirmekten derken transferi de kastediyorum .

Fatih Tekke hatasını öyle çabuk unutmamak gerek . 32 yaşında krallıklar şampiyonluklar görmüş bir santraforun yanında daha az baskı ile yenisini yetiştirmek mümkündü .

Serdar,

Transfer bölümünde de dile getirmiştim.

Küme düşmeye yakın olan Sivasspor'dan piyasa fiyatı düşen Mehmet Yıldız'ın düşünülmesi gerekmektedir.

Tabi ki sakatlık durumuna bakıldıktan sonra.

Murat Erdem
Engin Baytar, açıkca tribünlere oynuyor. Saha için de arkadaşlarına, zaman zaman kulübede ki hocasına göstermediği saygıyı tirübünlere gösterek siyaset yapıyor. Arma öpmeler, sahaya bayrak dikmeler...

Serdar A
22.03.2010, 11:45
Evet, tam da bunu yazacaktım. ısrarla istedi Engin topu ama atmadı Alanzinho.

Bana göre bunun sebebi , Engin'in saha içinde arkadaşlarına karşı belirgin şekilde saygısızca davranması .

O derece yıldız kibiri taşıyan bir adamın ( öyle olsada onaylamıyorum ) her maç takımı sırtlayıp taşıması gerek . O girdikten sonra sol kanat çöktü , halısahada oynar gibiydi .

lazkopatfaroz
Dünkü sevinçten Engin'in yaptıklarını dile getirmedik. Engin profesyonel futbolcu falan değil arkadaş. Dün yaptıkları affedilir cinsten değildi. Kendini ne zannediyor bu ben anlamıyorum. Youla Engin hakkında dediklerinde çok haklı. O da kendini ne zannediyor bu futbolcu demişti. Yerim onun Trabzonluluğunu. Dua etsin puan kaybetmedik, yoksa burada en fazla yüklenilecek isim Engin olurdu. Engin'in artık büyük bir topçu olamayacağı bariz bir şekilde belli. Israr etmenin bir manası yok, sene sonu teşekkür edip gönderilmeli.

Youla önce kendine baksın ;)

Serdar Ersoy
http://im.htspor.com/2010/03/22/502352_htmansetyeni.jpg

Bu olayı ulusal basında göremedim...

bordo61
22.03.2010, 11:46
Engin Baytar, açıkca tribünlere oynuyor. Saha için de arkadaşlarına, zaman zaman kulübede ki hocasına göstermediği saygıyı tirübünlere gösterek siyaset yapıyor. Arma öpmeler, sahaya bayrak dikmeler...

Kahraman olma gibi bir derdi

İşin özeti bu kahraman olmak istiyor ondan sağlıklı kararlar veremiyor.

UmutBaykan
22.03.2010, 11:47
Biryerde okudum Trabzonsporlu arkadaş yazmış...

'Keita suyun gölgesini görünce kendini yere attı,iyi ki yağmur yağmamış'. :D:D:D

Serdar A
22.03.2010, 11:48
Pes yani..:)

Ben senin yazdığın mesajları kaçırmamaya dikket ediyorum,

Karşılıksız aşkmış..:D

İki yıldan fazladır yazıp çizdiğim,ana fikir zaten buy du..

İyi bir golcü ve iyi bir kaleci ile ,

Kötü oynadığınız bir çok maçı,puanla kapatibiliyorsunuz..

Albayrak'ın Fatih'i satma cinayetine,

Bu yönetim de onu almayarak ve hatta Gökdeniz süslemeiyle ortak olmuştur..

Tarbzonspor'un Fatih,Gökdeniz,Szymek,Şota kalitesinde ki oyuncuları,

Satma lüksü yoktur,

Ta ki,daha iyisini bulana kadar,ya da en azından muadilini..

Nerdeee??

Bana Fatih'in yerine Umut ve Teo deniyor..

Alenen aptal yerine koymadır bu,

Transfer tercihi filan değil..:(

Veysel abi olur mu öyle şey , Engin gibi sol açıkta şahsi oynamıyorum . Senden de Umut'un yapamadığını bekliyorum :)

Gökdeniz dedin de , Gerçekten şu an iyi Türk futbolcu haline geldi , Sadri başkan şu anda 8 milyon euroya bir Gökdeniz bulabilir mi çok merak ediyorum .

İHTİLALL
22.03.2010, 11:50
Bana göre bunun sebebi , Engin'in saha içinde arkadaşlarına karşı belirgin şekilde saygısızca davranması .

O derece yıldız kibiri taşıyan bir adamın ( öyle olsada onaylamıyorum ) her maç takımı sırtlayıp taşıması gerek . O girdikten sonra sol kanat çöktü , halısahada oynar gibiydi .
Yine radar gibisin..:)

Ben de dikkat etmiştim..

Sivas maçıydı galiba,alamadığı bir pas yüzünden Alanzınho'ya anasından başlayarak saydırdı..

Bu kültür,Trabzonspor forması altında barınmamalı..

Ben merkezci vatandaş kendileri,doğuştan..

Eğitim şart,

Mümkünse başka bir kulüpte ama..

İlyas Özdemir
ilk anda sahaya su atana çok kızdım ama bence iyiki atmış keitanın ne Mal olduğunu canlı olarak tüm Türkiyenin görmesine sebep oldu

Serdar A
Serdar,

Transfer bölümünde de dile getirmiştim.

Küme düşmeye yakın olan Sivasspor'dan piyasa fiyatı düşen Mehmet Yıldız'ın düşünülmesi gerekmektedir.

Tabi ki sakatlık durumuna bakıldıktan sonra.

Serdar'ım , bence acil olarak uzun boylu skorer kazanılmalı ki duruma göre tek forvet oynamayı başarabilelim . Umut ile tek santrafor sahaya çıkabilmek çok güç . Onun ardından , Mehmet niteliklerinde bir futbolcuya ihtiyaç varsa düşünülebilir .

Serdær
22.03.2010, 11:51

Habertürk internet sayfasında manşet.

Adem Erdoğan
Jo'nun Ersen Martin'den fazlasını gören oldumu dün akşam.

Enes Başkaya60

Bende gördüm bunu yeni aklıma geldi it herif.............

lazkopatfaroz
Kupa maçında Umut yedek başlasa çok daha güzel olacak.

Murat Erdem
22.03.2010, 11:53
Şenol hoca, her maç sonun da tekrar ediyor "dediklerimizi yapan oynar, yapmayan gider"

Bir önce ki hafta Cale ve Colman'ı kadroya almamasına dayanağı da buydu.

Her fırsat da tekrar ettiği bu söyleme göre, Engin Baytar n'oluyor ?

Serdær
22.03.2010, 11:54
Serdar'ım , bence acil olarak uzun boylu skorer kazanılmalı ki duruma göre tek forvet oynamayı başarabilelim . Umut ile tek santrafor sahaya çıkabilmek çok güç . Onun ardından , Mehmet niteliklerinde bir futbolcuya ihtiyaç varsa düşünülebilir .

Dünya futbolunda pivot forvet olayı kalkıyor.

Fakat biz Trabzonspor olarak Dünya Futbolu değil de Türk futbolunda bir yerlere gelmemiz için pivot forvet olayı konusunda hem fikirim.

Ne bileyim bir Zigic bir İbrahimovic eskilerden Koller gibi bir oyuncu bulmamız gerekiyor.

Werder Bremen Pizarro için Chelsea'ye 5 Milyon Euro ödedi.

Biz Teofiloya 3 Milyon Dolar + uçak paraları.

Büyük rakamlar yok arada , bu tarz kaliteli futbolculara yönelmemiz gerekiyor.

m@ss
22.03.2010, 11:54

Engin'in zihinsel gelişimi yeterli değil,Şenol Hoca biraz zaman tanıyor sanırım...

tonyalı Aydın
22.03.2010, 11:57
dünkü maç için teşekkürler.bu sene izlediğim en iyi maçlardan birini oynadı trabzon.ama 2 senedir dile getirdiğim gibi bu takım ne zaman adam akıllı bir santrafor alaçakta bizi güldürecek.dünresmen azap çektik.2 gol gelmedi çok gol kaçırdık dünkü maç berabere yada yenilseydik bunun vebalini kim verecekti.artık şenol hocam bu umutu biraz dinlendir ve bu teofilo burak ikilisini oynat.birde onları dene.bu taraftar sana güveniyor.yenmemiz iyi oldu ama zamanlaması yanlıştı.çünkü anadoludan tek şampiyon biz çıkmıştık.şimdi bursa şampiyon olursa çok üzülürüm....tek avundumuz buydu anadolu ihtilalini biz gerçekleştirdik diye çok seviniyordum.artık onuda kaybetmek üzereyiz.....

İHTİLALL
Veysel abi olur mu öyle şey , Engin gibi sol açıkta şahsi oynamıyorum . Senden de Umut'un yapamadığını bekliyorum :)

Gökdeniz dedin de , Gerçekten şu an iyi Türk futbolcu haline geldi , Sadri başkan şu anda 8 milyon euroya bir Gökdeniz bulabilir mi çok merak ediyorum .
Sadri başkan,

İşi gücü bırakacak,

Gidip Kazan'da çadırı kurup,futbolcu tercihi odaklı çalışmayla,

İkisini getirecek..

İyi bir yabancı stoper ve biraz maliyetli iyi bir ön libero veya oyunkurucu..

Toplam maliyet 15 milyon euro civarı..

İddia etmeyi hiç sevmem ama,o durumda:

1-2010-11 sezonu ,17 lig maçı full tribünü,

2-Çok büyük bir talihsizlik olmaz sa ilk iki sırayı,

3-Deplasman yollarında bordo- mavi flamalarla süslü toplu hareketleri ,

garanti ediyorum..:)

Ama,Ergu Ata müsaade ederse tabii:)

Serdar A
Şenol hoca, her maç sonun da tekrar ediyor "dediklerimizi yapan oynar, yapmayan gider"

Bir önce ki hafta Cale ve Colman'ı kadroya almamasına dayanağı da buydu.

Her fırsat da tekrar ettiği bu söyleme göre, Engin Baytar n'oluyor ?

Prensip olarak , takımımda oynayan hiç bir futbolcuyu dışlayıcı biçimde eleştirmemeye çalışırım . Fakat Veysel abinin söylediği gibi Trabzonspor lafının altını dolduran bazı karakter özellikleri olmalı . Engin bu gerçeklere çok uzak . Her maç 1 gol 1 asist yapsada davranış problemleriyle büyük çoğunluğa rahatsızlık veren bir futbolcu . Engin aklını başına almadan devam ettirilecekse , başta Tolga ve Tayfun olmak üzere tüm Trabzon çıkışlı futbolcularımızdan özür dilerim .

Öztürk Adem
22.03.2010, 11:58
Kazanmak mükemmeldi.Ama en mükemmeli de Türkiyenin yepyeni bir yetenegı kazanması bunu tam anlamıyla ıspatlaması mukemmeldı.Tesekkurler Onur a ve ona sonsuz guven duyan Senol hocamıza.

Mac sonunda soyledıgı gıbı kımse abartması o bır kalecı o gorevını yapıyor abartılacak bır sey yok o bu ısı yaptıgı ıcın orada

m@ss
22.03.2010, 11:58
dünkü maç için teşekkürler.bu sene izlediğim en iyi maçlardan birini oynadı trabzon.ama 2 senedir dile getirdiğim gibi bu takım ne zaman adam akıllı bir santrafor alaçakta bizi güldürecek.dünresmen azap çektik.2 gol gelmedi çok gol kaçırdık dünkü maç berabere yada yenilseydik bunun vebalini kim verecekti.artık şenol hocam bu umutu biraz dinlendir ve bu teofilo burak ikilisini oynat.birde onları dene.bu taraftar sana güveniyor.yenmemiz iyi oldu ama zamanlaması yanlıştı.çünkü anadoludan tek şampiyon biz çıkmıştık.şimdi bursa şampiyon olursa çok üzülürüm....tek avundumuz buydu anadolu ihtilalini biz gerçekleştirdik diye çok seviniyordum.artık onuda kaybetmek üzereyiz.....

Evet,bende ''başkalarınca tekrarlanan başarıların değer kaybettirdiğini düşünenlerdenim...''

Travelair
22.03.2010, 11:59
Havaya girersek şoka uğrarız. Perşembeye gs maçından daha da ciddiyetle hazırlanmalıyız

Adem Erdoğan
22.03.2010, 11:59
Özhan Canaydın vefat etmiş.

magicyattara
22.03.2010, 12:00

Engin yıldız falan değil..bu takımda o fizik ve teknik kapasite ile kesinlikle oynayamaz..kendini boşuna havalara sokmasın..Engin'de ki fizik güç ancak halı sahada oynar ya da Bank Asya'da..

Fatih ve Gökdeniz satılmasın,satılmamalı,bedeli ağır olur diyen bir kaç kişiden biriyim..
8 milyon euro günümüz futbolunda böyle yıldızlar için,Trabzonspor gibi bir takım için büyük bir para değil..
Takımı yıkmanın bedeli çok daha ağır oldu bizim için..
Ve 2007-2009 arasında muhtemel bir şampiyonluğumuz bu sayede kaçmıştır..

UmutBaykan
22.03.2010, 12:00

Allah rahmet eylesin..

peker61
22.03.2010, 12:01
Allahım sana şükürler olsun başım dik gezebilecem bu hafta çok teşekkürler emeği geçen herkese ..s

Serdar A
Dünya futbolunda pivot forvet olayı kalkıyor.

Fakat biz Trabzonspor olarak Dünya Futbolu değil de Türk futbolunda bir yerlere gelmemiz için pivot forvet olayı konusunda hem fikirim.

Ne bileyim bir Zigic bir İbrahimovic eskilerden Koller gibi bir oyuncu bulmamız gerekiyor.

Werder Bremen Pizarro için Chelsea'ye 5 Milyon Euro ödedi.

Biz Teofiloya 3 Milyon Dolar + uçak paraları.

Büyük rakamlar yok arada , bu tarz kaliteli futbolculara yönelmemiz gerekiyor.

Pivot forvetten bahseden kim :)

Uzun ve skorer olmalı . Hem uzun hem de skorer olacağı için normalin üzerinde bir top tekniğine ve taktik bilgisi de beraberinde olacak .

Santrafor için ideal boy 190 cm . Kısa oyuncular dönemi geride kalıyor demiyorum , kısa ve daha düşük fiziksel fiziksel özelliklere sahipseniz artık işiniz çok daha zor .

Recep Alkan
Özhan Canaydın haberi doğru mu ?

m@ss
22.03.2010, 12:02

Allah rahmet eylesin,doğru-örnek- bir duruşu vardı...

Ufuk Bayraktar61
22.03.2010, 12:02
doğrudur...

m@ss
22.03.2010, 12:03
Özhan Canaydın haberi doğru mu ?

Milliyet te okudum,son dakika geçti!

Recep Alkan
22.03.2010, 12:03
ALLAH rahmet eylesin, üzüldüm gerçekten.

magicyattara
22.03.2010, 12:04

Allah rahmet eylesin..

Serdær
22.03.2010, 12:05
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/03/22/ikinci-nouma-vakasi--560153.Jpeg

Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)-Galatasaray (http://www.milliyet.com.tr/index/Galatasaray) maçında, Sarı-Kırmızılıların Fildişi Sahilli futbolcusu Keita tribünlere öyle bir hareket yaptı ki...
2003-2004 sezonun da Fenerbahçe (http://www.milliyet.com.tr/index/Fenerbahce) maçında attığı golü elini şortunun içine sokarak kutlayan Beşiktaş (http://www.milliyet.com.tr/index/Besiktas)'ın Fransız yıldızı Pascal Nouma (http://www.milliyet.com.tr/index/Pascal%20Nouma), türk örf ve adetlerine aykırı hareket ettiği gerekçesiyle sözleşmesi tek taraflı feshedilmiş ve ülkesine gönderilmişti.

İşte Trabzonspor-Galatasaray maçının ilk dakikalarında tam da Nouma'nın pozisyonunu hatırlatan bir an yaşandı. Keita’nın kameralara yansıyan bu görüntüsü karşısında, “Keita, Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon) tribünlerine edep dışı hareket yaptı” iddiaları ortaya atıldı.
Maçın başında ayağının yanına düşen bir su bardağı nedeniyle yere düşen Keita, 90 dakika boyunca Trabzon taraftarınca protesto edildi. Bu gerginlikte beklenen performansını ortaya koyamayan Fildişili oyuncuya, Trabzonspor taraftar forumlarında da büyük tepki vardı.

Milliyet.

genç61
22.03.2010, 12:05
kotuyuz kotu kendi sahamaızda mac oynıyoruz adamlar macın basında iki tane net pozisyon veriyoruz atsalar mac baslamadan bitcek

macı kazanıyoruz ama en iyi oyuncumuz onur dikkat etmek lazım hala kotuyuz kazanmamız iyi ama hala kotuyuz

Mehdi
22.03.2010, 12:06
Allah rahmet eylesin.

Napoli
22.03.2010, 12:07
Özhan Canaydın Vefat etmiş,

Allah Rahmet Eylesin,

Serdar A
...

Fatih ve Gökdeniz satılmasın,satılmamalı,bedeli ağır olur diyen bir kaç kişiden biriyim..
8 milyon euro günümüz futbolunda böyle yıldızlar için,Trabzonspor gibi bir takım için büyük bir para değil..
Takımı yıkmanın bedeli çok daha ağır oldu bizim için..
Ve 2007-2009 arasında muhtemel bir şampiyonluğumuz bu sayede kaçmıştır..

Abi 8 milyon euroya avrupa çapında pek çok isim getirilebilir . Ancak her sezon +10 gol +10 asist ve onca puan getirecek bir futbolcuyu takıma monte etmeyi Trabzonspor bildiğimiz transfer seyriyle 8 milyon euroya başarması sanıyorum mümkün değil .

Trabzonspor eğer büyük bir takım iddiası taşıyorsa sattığı oyuncunun yerini , o futbolcuyu satmadan önce doldurmayı başarmalı . Biz futbolcuyu satıyoruz , sonra aynı faydada adamı ara ki bulasın . Bu problem , 7-8 yıllık periyotlar halinde Trabzonspor'a büyük kadro bunalımları yaşatıyor .

Murat Erdem
Alanzinho'da oyun içerisinde zaman zaman Engin Baytar'laşıyor. Oyun esnasında bazı bölümler de havaya giriyor ve topu paylaşmamakta inat ediyor. Zaten o maliyet de bir oyuncunun ikiye bir pozisyonda, topu Umut'a adam gibi vermeyi becerememesi benim için yeterli.
Seneye kadroda olmasına gerek görmediğim isimler arasında Engin'le beraber ilk sırada...

Orhan Aydın
Canaydın'ın durumu ağır diyorlar.

Serdær
22.03.2010, 12:08
Pivot forvetten bahseden kim :)

Uzun ve skorer olmalı . Hem uzun hem de skorer olacağı için normalin üzerinde bir top tekniğine ve taktik bilgisi de beraberinde olacak .

Santrafor için ideal boy 190 cm . Kısa oyuncular dönemi geride kalıyor demiyorum , kısa ve daha düşük fiziksel fiziksel özelliklere sahipseniz artık işiniz çok daha zor .

Serdar,

Teofiloyu aldığımız kulübe desek sizden 3 Milyon dolara aldık 2,5 Milyon dolar verin sizin olsun , bence almazlar :)

Dolayısıyla bu sezon bir kaç futbolcu satacağımızı düşünüyorum..

Bunların arasında umarım Teofilo'da olur.

Erdem Keser
22.03.2010, 12:14
Zamanında, bundan 2 sene önce "Burak bundan çok daha fazlası, Gökhan'dan meziyet olarak çok daha iyi bir forvet oyuncusu" dediğimde gülenler vardı:)Kral Trabzon'a geldi haykırışlarıyla karşılanmıştı Gökhan.
Şimdi ise Burak'ın zamanı.Sessiz sedasız geldi ama bu ligin en yetenekli forvetlerinden.Dün Sabri'ye koyduğu deparla bu ligde kendisini yakalayabilecek oyuncunun olmadığını göstermiş oldu.
Hem maçı kazandık, hem de önümüzdeki sezonlar için Burak Yılmaz'ı.

İHTİLALL
22.03.2010, 12:15
Abi 8 milyon euroya avrupa çapında pek çok isim getirilebilir . Ancak her sezon +10 gol +10 asist ve onca puan getirecek bir futbolcuyu takıma monte etmeyi Trabzonspor bildiğimiz transfer seyriyle 8 milyon euroya başarması sanıyorum mümkün değil .

Trabzonspor eğer büyük bir takım iddiası taşıyorsa sattığı oyuncunun yerini , o futbolcuyu satmadan önce doldurmayı başarmalı . Biz futbolcuyu satıyoruz , sonra aynı faydada adamı ara ki bulasın . Bu problem , 7-8 yıllık periyotlar halinde Trabzonspor'a büyük kadro bunalımları yaşatıyor .

He işte..:)

Fatih+Gökdeniz geri..

Topu kullanabilen iyi bir stoper(yabancı)

İyi top kullanan iyi bir ön libero veya oyun kurucu(yabancı)

Çatır,çatır top oynarız..

Her takım titrer bizden..

Havaya gireriz..

Avrupa'a iş yapabiliriz..

Bordo ve mavi kumaş satışlarında büyük artış olur..

Kimbilir ya da ya nasip,

Belki de "patlama" olur,"infilak" olur..:)

AKSOY_61
22.03.2010, 12:18
Forvet sıkıntımız kaldığı yerden devam ediyor.
O kadar gol pozisyonuna girdik attığıız gol gs oyuncunun hatasından geldi.
goller hatalardan kaynaklanır da öyle böyle hata değil...
gol ancak böle hediye edilir.

Bu iş nasıl düzelicek bilmiyorum.

Murat Keçeci
22.03.2010, 12:20
Genel olarak her oyuncumuzun iyi oynadığı bir maç oldu.Öne çıkan isimler Golü yoktan var eden Colmanla Kalesinde devleşen Onurdu diyebiliriz.

Takım savunması bu maçta iyi gözüksede yinede yeterli diyemeyiz.Alanzınhoda bu maç hareketliydi top taşıma işlerinde iyidi ama yine final hamlelerinde yetersiz kaldı ilkyarıda 2ye 1 yakaladığımız pozisyonu çok kolay harcadı.Savunmadaki dörtlünün birbiriyle uyumları iyi idi birbirleriyle iyi yardımlaştılar mesela serkan joyu girayla başbaşa bırakmadı caleyede song yardımcı oldu.Ceyhun ikili mücadelelerde etkiliydi.Selçuk da iyi maç çıkardı ama o çektiği şutlar ona yakışmıyor çok daha iyisini yapabilecek bir futbolcu.Onur çok iyi kurtarışlar yaptı tek hatası vardı her yan topu tutmaya çalışması yanlış jo gibi uzun boylu oyuncuların üstünde topu yumruklasa daha doğru olur.Colman için ayağı titremeden vuruş yapan tek oyuncumuz demiştim bir çok pozisyonunu kaçırmamızın sebebi zaten diğer oyuncuların ateşi yüksek maçlarda son vuruşlarda yetersiz kalması normalde maçın hakkı 3-0 olmalıydı en az.

Bu maçta 1-0 ile 3-0 arasında çok fazla bir fark yok ama kupa maçında her golün önemi büyük bu kadar cömert olmamalıyız.Bu maçtan alınan 3 puandan daha çok Sadri başkanın ilk kez bir büyük maç sonrası staddan başı dik ayrılmasına sevindim.Futbolcularımıza teşekkür.

Sefa Murat Dokuz
22.03.2010, 12:20
Yoğun bakımda olduğu söyleniyor.

mhayri
22.03.2010, 12:21
Semih bizde oynamazmı...

Adem Erdoğan
22.03.2010, 12:23
Semih bizde oynamazmı...

Oynamaz...

Oğuz B.
22.03.2010, 12:23
Tarihi fark olabilirdi ama olsun 1-0 da iyidir :)

İskender66
22.03.2010, 12:24
Özhan Canaydın pankreas kanseriymiş. En tehlikeli, tedavisi olmayan ve kısa sürede öldüren bir kanserdir pankreas kanseri. Bizim iş yerinde pankreas kanserine yakalanan kişi o kadar özel tedaviye rağmen 3 ay yaşamadan vefat etti. Kısacası malesef Canaydın'ın hastalığının kurtuluşu yok :(

Emirhan Makul
22.03.2010, 12:24
Bu fotoğraf çok enteresan ya ; Hani Yılbaşında taksim meydanında Rus turistleri bizim inşaatcı abilerimiz sıkıştırır ya aynı ona benzemiş :D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B64616B63649868837689.j pg

Mustafa
22.03.2010, 12:26
Bu fotoğraf çok enteresan ya ; Hani Yılbaşında taksim meydanında Rus turistleri bizim inşaatcı abilerimiz sıkıştırır ya aynı ona benzemiş :D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B64616B63649868837689.j pg

Fos santosunda o turist ablalardan farkı yok maşallah.Harekete bak.

İskender66
22.03.2010, 12:27
Onur, Serkan, Colman ve Alanzinho dünkü maçta çok iyiydi. Aslında takım olarak genelde iyiydi. Mücadele ön plandaydı. Son zamanlarda hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Bütün dertlerimi ve sıkıntılarımı unutturdu bana. Helal olsun Trabzonspor. İyiki varsın. Yaşama sevincimizsin.

İskender66
22.03.2010, 12:27

Foto güzelmiş :D

İHTİLALL
22.03.2010, 12:28
Emirhan,

Aklın, fikrin hinlikte ha..

Orhan Aydın
22.03.2010, 12:28
Ben bizimkilerin Onur'u satma telaşına düşmesinden korkuyorum.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 12:30
Ben bizimkilerin Onur'u satma telaşına düşmesinden korkuyorum.

o biraz güven özveri falan, Orhan.:)

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 12:30
.......................................

İlyas Onat
22.03.2010, 12:32
Bu arada Şeol Hoca'ı da keyfi hayli yerideydi.

Maç sonu yaptığı açıklamanın başındaki espri de neydi öyle? Hani o hava kirliliği muhabbeti... :)

Volkan
Fos santosunda o turist ablalardan farkı yok maşallah.Harekete bak.
:D:Dççççççççç

Emirhan Makul
Emirhan,

Aklın, fikrin hinlikte ha..

:D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B63696B66699D639C7587.j pg

Arda ; Alo alo orası ütopya mı ? Selenayı bağlayın bana 1-0 gerideyiz

Orhan Aydın
22.03.2010, 12:34
o biraz güven özveri falan, Orhan.:)

Yok be abi, bildiğin Casillas yolda:)

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 12:34
futbolu anlatmaya gerek yok,

ama burda açık açık Engin Baytar düşmanlığı göze çarpmaya başladı,

bende "öz avlatçı" yaftalarına göz yumuyor,

sonuna kadar destekliyorum,

Umut' un gol kaçırdığı pozisyonda, oyuna girerken , saha kenarında verdiği tepki,

sahada ki azmi, bana yetiyor,

neymiş Şenol Güneş' e tepki vermiş, el kol hareketi yapmış,

eeee,o zaman şuç kimde ?

Şenol Hoca onu hala oynatıyorsa, o zaman şuçu Şenol Hoca da arayalım,

Valla helal olsun, hepimiz dürüstlük abidesi, sonsuz ahlak sahibi insanlarız,

Hadi Ordan ! Hadi Ordan ...

magicyattara
22.03.2010, 12:36
futbolu anlatmaya gerek yok,

ama burda açık açık Engin Baytar düşmanlığı göze çarpmaya başladı,

bende "öz avlatçı" yaftalarına göz yumuyor,

sonuna kadar destekliyorum,

Umut' un gol kaçırdığı pozisyonda, oyuna girerken , saha kenarında verdiği tepki,

sahada ki azmi, bana yetiyor,

neymiş Ş

Engin Baytar düşmanlığı mı?
Ben de eleştirdim hatta yıldız sınıfıyla alakası yok bana göre..
Boşuna kendini kasıyor da dedim.

Engin'in yaptığı hareketler hava civa..maç sonu bayrak almalar falan..hikayeden işler peşinde..
Gerçi bunları yapsın önemli değil ama önce futbol oynamaya çalışsın..topunu oynasın da ne yaparsa yapsın..

only ts
22.03.2010, 12:37
ne alaka diyeceksiniz bende bilmiyorum bu gece rüyamda chelsea ile çeyrek final maçına çıkıyoruz ve 3-1 yenerek çeyrek finale kalıyoruz. umutun uzaktan bir golü var inanın ben inanamadım zaten bu rüya olmalı demiştim harbidende rüya çıktı : D

Uluç
22.03.2010, 12:39
Dün geceden beri yazdıklarına kopuyorum.. Unstoppable Emirhan :D

Oğuzhan
22.03.2010, 12:39
Arda oyunda olsaydı keita arda jo selenayı çağırırdılar , o kurtarır onları :)

only ts
22.03.2010, 12:41
Engin Baytar düşmanlığı mı?
Ben de eleştirdim hatta yıldız sınıfıyla alakası yok bana göre..
Boşuna kendini kasıyor da dedim.

Engin'in yaptığı hareketler hava civa..maç sonu bayrak almalar falan..hikayeden işler peşinde..
Gerçi bunları yapsın önemli değil ama önce futbol oynamaya çalışsın..topunu oynasın da ne yaparsa yapsın..

boş boş konuşmayın yaa

Serdar A
22.03.2010, 12:43

Turan taktiği yapmışlar . :) Maçta gözüme çarpmadı . Cehyun ve Selçuk bariz olarak grubu sıkıştırıyor .

Emirhan Makul
22.03.2010, 12:44
Dün geceden beri yazdıklarına kopuyorum.. Unstoppable Emirhan :D

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B63696B66698787837F65.j pg

Ama bırakın teknik analizi tiplere bir bakın ya

Bir tarafta at kafası diğer tarafta yetersiz arda :D Tipe ba ya :D

hakankutlu
22.03.2010, 12:47
Özhan Canaydın yaşıyor.NTVSPOR da az önce doktoruna canlı bağlandı.

SEDAT
22.03.2010, 12:48
- Pankreas kanserine çok yakınen tanık olan biriyim Allah kimseye böyle bi acı vermesin ....

Mehmet Ç.
22.03.2010, 12:49
ne alaka diyeceksiniz bende bilmiyorum bu gece rüyamda chelsea ile çeyrek final maçına çıkıyoruz ve 3-1 yenerek çeyrek finale kalıyoruz. umutun uzaktan bir golü var inanın ben inanamadım zaten bu rüya olmalı demiştim harbidende rüya çıktı : D

Normale rüyalarin tersi ikar derler! Ben mac öncesi Rüyamda tarihi fark attigimizi görmüsdüm.. Maci izlerken ecel terleri döküyordum GSnin kalemize geldiginde.. Ama tarihi farkida kacirmasdik degil yani.. Insallah senin rüyanda cikar.. ha 1-0 ha 10-0 ne fark eder yeterki kazanalim :D

Adem Erdoğan
Gs Arda'sız bir hiç.

Arda gs için çok şey, satıldığı gün gs'nin çöküşünün başlangıcı olacaktır.

Arda gibi bir yıldızı kolay kolay çıkartamazlar. Tıpkı Hagi'nin yerine başka bir Hagi bulamamaları gibi.

Tayfun Aydın
Nenemin maç sırasında Umut un altıpasdan kaçırdığı gole yorumu

Köpek Etsun Ayağuna .
Bu arada kendisi 75 yaşında olup Her ne kadar maç bittiğinde haburda ne gada çok Trabzon bayrağu var maç nerde diye sorsada maçı 90 dk seyretmiştir.

Erdem Keser
22.03.2010, 12:52
http://i44.tinypic.com/az7ymr.jpg

Yağızhan Sağnak
22.03.2010, 12:54

:) .

Gökçebey
22.03.2010, 12:54

Hey maşallah, nazar değmesin. :D

Yağızhan maşallah de sen de :D

Tayfun Aydın
22.03.2010, 12:55
Burak bu topu direk kaleyede gönderebilirdi .Burak belki de futbol hayatının en verimli futbolunu oynuyor inşallah daha iyi olur.

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 12:57
Bu kadar erkenden bu kadar yükseğe, yükselmemeli:)
Kınıyorum...

mhayri
22.03.2010, 12:57

Bu görüntü gerçekmi hakketten...

Faik Yılmaz
22.03.2010, 12:58
Az daha kafasını kaldırsa stadyumun ışıklandırmalalarına çarpacaktı :) :) :)

10 numara
22.03.2010, 12:59
bu ne yahu...::)

magicyattara
22.03.2010, 13:00
boş boş konuşmayın yaa

Hatta Engin kırıtarak top oynuyor..

Erdem Keser
Bu görüntü gerçekmi hakketten...
Gerçekmiş:)

Hakikaten şaka gibi.

BAHADIR33

Burak: ula burdan bakınca benim ev görünüyormuş.
Barış: Anaaam!!!
Sarbi: üstüme düşebilir.çaktırmadan kaçayım...
Coo : Gel ceyhun bir hatıra fotoğrafı çektirelim. sen de koy elini omuzuma .
Umut:Hocam dur çekme ben de geliyorum.

Yağızhan Sağnak
Hey maşallah, nazar değmesin. :D

Yağızhan maşallah de sen de :D

Tütütü Maaşallah :)

Mehdi
22.03.2010, 13:01
Şu pozisyonda Jo ile Ceyhun dikkatimi çekti.

Tangerine Dream

Hangi pozisyondu bu, hatırlayan var mı?

Mustafa

En az Burak kadar bu pozu yakalayabilenide kutlamak gerek.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 13:02

Ve pozisyon ceza sahası içinde.

Galibiyet aslında bize inceden inceden doğrandığımızı da unutturdu.

Mustafa
22.03.2010, 13:02

çok samimi iki arkadaş gibiler maşallah!!!

magicyattara
22.03.2010, 13:03

Jo'nun Ceyhun'a hareketi net penaltı..gözden kaçmasın:)

Yağızhan Sağnak

Sanırım; serbest vuruşta Colman'ın ortası. Ya da korner :)

mhayri
Top nerde yarışması olurdu eskiden,hangi karede olduğunu bilmek zordu...
Bu görüntüyü koysa heralde hayatta bulunamaz topun nerde olduğu...
Çok garip!!

SEDAT
Hatta Engin kırıtarak top oynuyor..

- abi o kadarda kötü değil be...:)

- Bence oyuna girdikten sonra rahatlattı oyunu burakla enginde son vuruş eksikliği var..

- Gerçi gs nin son korneri enginin eseriydi ama :D

SEDAT
22.03.2010, 13:04
- Keitanın suya allerjisini çözdüm....KUDURMUŞ :D

Erdem Keser
22.03.2010, 13:04
Burak'ın 2. yarıda kornerde arka direğe indirdiği, Umut'un dokunamadığı net gol pozisyonumuz.

Tangerine Dream
22.03.2010, 13:06
Burak'ın 2. yarıda arka direğe indirdiği, Umut'un dokunamadığı net gol pozisyonumuz.

Emin misin, Erdem? Umut bu pozisyonda çok geride kalmış gibi sanki.