PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

Erdem Keser
22.03.2010, 00:16
Şükürler olsun! Duanın gücü:)

irfanb
22.03.2010, 00:16
Böyle bir galibiyete ihtiyaç vardı. :)

Bu galibiyeti Cyzio hocamiza degil IBB-Diyarbakirspor maci sonrasi aldigi kararla TFF`ye armagan ediyoruz. :)

Murat 61
22.03.2010, 00:17
Bu akşam için ek olarak çok mutluyum.
Oğlum Efe "Gs bizi yener" dedi ve umutsuzdu. Maçı izlemeyi çok istedi canlı olarak ama hasta idi. Evde kalması gerekiyordu.
Akşam eve geldiğimde "maç ne oldu" dedi. Dedim yendik. "Yarın arkadaşlarla görülecek hesabım var"dedi.
Harbiden bu mutluluk onun içn ve TS liler için yeter bu gece için.

Küçük Efe kardeşimize çok çok geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

magicyattara
Murat hocam diyelim ki göbeği Ceyhun- Selçuk ve ( ben katılmasam da) Colman dan yaptık...Burak Gabriç Barış olur mu? Parayı da iki yabancı stopere harcadık :)...Yeter mi ? Bana yine yetmez gibi geliyor :)

Gabriç-Ceyhun-Selçuk-Barış,taş gibi olur..
Bu dörtlünün üçü iyi pas yapan adamlar..daha önemlisi alan presini dördü birden çok iyi yapar gibime geliyor..

Forvet lazım önlerine..stoper ve bek de..

Bu adamları uzun süre yan yana oynatmak lazım..belki Selçuk'un yerine iyi bir pasör lazım..çift forvet bulmak lazım..sağ ve sol bek..
Stoper..:)
Bilmiyorum:)

Mehmet Sarigül
Bu aksamki mücadelenin (zaman zaman iyi futbolun) karsiligi sadece Emre Güngör'ün hatasindan gelen tek gol olmamaliydi.

Umut Trabzonspor'u tasiyacak bir forvet degil, tam tersine Trabzonspor Umut Bulut'u tasiyor.

Emre Güngör macin hakemini ve Senol Günes'i kurtardi...

Berberoğlu
oooohhhh beeee

Galibiyet ne güzel... :D

Uzun zamandır galip geldiğimize bu kadar sevinmemiştim.

Ne has oldu cinconlulara ve de adnan polat beyefendiye!

Helal olsun uşaklara...
Bir de Perşembe günü kupa finalinin yolunu açacak skoru alırsak çok daha da güzel olacak.

Halit Akyüz
22.03.2010, 00:18
Şu Beşiktaşıda deplasmanda yensek süper olur. :)

Oruç
"Ezile ezile yendik..."

BMN'de En Komik Mesajlar (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=16))

başlığına layık bir mesaj.

Kamil Çakmak
Neyse ben çıkmalıyım. Ama maçı izlediğimiz ortamda, bi hayli Trabzonsporlu vardı. Onlar 30 ise biz 20 idik. maç sonunda "Trabzon" diye tempo tutmamız çok güzeldi.:) herkeze iyi geceler.

Emre7
kimse bahsetmedi ama Erdoğduluları alkışlıyorum. Pankartlar harika idi... :alkış::alkış::alkış:

magicyattara
22.03.2010, 00:19
Yapma, Murat. Biz de oradaydık, biz de destek verdik sinerjiye.:)

Erken yattım ben:)

Faruk KILIÇ
Bu maçta görülen o ki orta göbekte Selçuk, Colman, Ceyhun 3lüsü artık banko oynayacak gerekli olanda bu Serkan ve Onur'u hiç bahsetmiyorum ve artık bu takım tek forvet oynayacaksa da Burak olmasının taraftarıyım Umut egoları ile diğer oyuncuları bitirmeye yakın

Samet BuLut
Yarın okula boynumda atkı içimde forma ile gidicem.Beden dersi de var. :D

BöyLe maçLar sonunda beden dersinde giyiLen forma insana acaip zevk verir :)

Geyse'yi 2-0 yendiğimiz bir maç sonrası okuLdaki iLk beden dersinde formayLa çıkmıştım derse ve GeyseLi hoca ki kendisi okuL takımından da hocamız oLduğundan aramız iyiydi. Beni dersten atamamıştı o haLini görmeniz Lazımdı :D

Tangerine Dream
Erken yattım ben:)

Başlattığın sinerji sen yattıktan sonra çığ gibi büyüdü.:)

magicyattara
22.03.2010, 00:20
Ceyhun'u bugünkü maçta Bekir'e benzettim gösterişsiz ama faydalı hep böyle oynasın başımızın tacı olsun

Abi bu Deli Bekir mi:) efsane takımdan..

erkankoc
bu macta umut cok kotuydu..ayrica sonradan giren enginde kotuydu...

el_conquistador
Bu aksamki mücadelenin (zaman zaman iyi futbolun) karsiligi sadece Emre Güngör'ün hatasindan gelen tek gol olmamaliydi.

Umut Trabzonspor'u tasiyacak bir forvet degil, tam tersine Trabzonspor Umut Bulut'u tasiyor.

Senol Günes'in neyini kurtardi Mehmet abi? Yine ne yanlis yapti Senol Günes?

Mehmet Fatih Silik
http://www.youtube.com/user/6PasTv#p/u/2/kpEtfrFWoa4

ççççççççç dak. 57'den itibaren....trabzon suyu ile ilgili matrak bir$ey anlatiyor...koptum burda...

Gizadam34
Bircok kisi ugur denemek icin yeniliriz dedi bence.

Bende kazanamayiz diyenlerdendim,attigimiz golün rakibin bir hediyesinden kaynakladigini da unutmayalim.

Evet colman iyi atti ama emre riske girmese birsey cikmazdi ordan.

Ayrica kacirdigimiz sayisiz goller neden bir cok kisinin kazanamayiz dedigini gösterir gibiydi.

sana sadece yuh denir..

mete61bordomavi
Maç sonu kolbastı görüntüleri var mı arkadaşlar?

Halit Akyüz
22.03.2010, 00:21
Takımımızın Galatasaray ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 1 – Galatasaray: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 23 - Galatasaray: 20
İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 9
İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Galatasaray: 14
Faul: Trabzonspor: 20 - Galatasaray: 14
Korner: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 10
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Galatasaray: 1
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 51 - Galatasaray:% 49

RESMİ SİTE

futbalski60

Umut zaten bu sistemin oyuncusu değil ne Alanzinho'yla ne de Burak'la bir uyumu yok. Ersun Hoca ve Broos bu sistemde Umut'u kanata kaydırıyordu bence Burak ve Umut yer değiştirirse daha iyi olur Burak ceza sahasında Umut'a göre daha etkili ve hava hakimiyeti de var.

magicyattara
Neyse ben çıkmalıyım. Ama maçı izlediğimiz ortamda, bi hayli Trabzonsporlu vardı. Onlar 30 ise biz 20 idik. maç sonunda "Trabzon" diye tempo tutmamız çok güzeldi.:) herkeze iyi geceler.

İyi geceler abi..maçtan sonra uzun sokakta üçlü çektik..:)

lazkopatfaroz
22.03.2010, 00:22
Bugün Colman'ın iyi olmasının sebebi Ceyhun'un oluşu dolayısıyla defansif açıdan üzerine fazla iş düşmemesiydi.
Engin ve Gabric' in oyuna girmesi bence doğruydu. Gs kanatlardan geliyordu ve bu 2 oyuncu kanat oyuncusu olduğundan o bölgeyi kapatacaklardı. Aynı zamanda aldıkları toplarla hızlı hücuma çıkacabilecek yeteneğe sahipler.
Teo ilerleyen zamanlarda faydalı olacak diye umut ediyorum.

objek
22.03.2010, 00:22
Vay arkadaş ya bu TS daha ne yapsın bizi memnun etmek için bilmemki.. Maçı 40 50 GS linin yanında izledim 3 TS li renktaşlarımla.. Bazılarımız oyuncu değişimi sırasında Şenol Güneş'i eleştirmiş Ceyhun neden çıkmıyo Engin neden giriyo Gabriç i neden almıyo Umut neden hala sahada Arkadaşlar maçı izleyipdemi yazıyosunuz bunları yoksa duyumlara dayanarakmı yapmayın etmeyin gözünüzü sevim yav :) Bu akşamki maç 5:0 da olurdu olmadı ben buna şanssızlık diyorum.. Takım kötü değildi Presse pres yaptı atak sa atack yaptı pozisyonsa pozisyon üretti daha napsın :) Ne diyem maçı izlemiş biri olarak takım çok çok güzeldi sadece kazanmak için oynadı vede istediğini aldı Hepsinin yüreğine sağlık İyi forumlar..

Herkes canla basla mucadelesini verdi ve hakli bir galibiyet aldik ama 5-0 asla olmazdi nedeni cok basit basit gozuken pozisyonlari yine atamiyoruz elimize ayagimiza dolastiriyoruz kisacasi golcu(ler) sikintisi tum hiziyla devam ediyor sansizlikla ilgisi yok defans ve ortasaha gorevini yapmistir ileride var olan sorun devam ediyor

mete61bordomavi
22.03.2010, 00:23

Kolbastı görüntüleri var mı arkadaşlar?

Paksoy
içim öyle bi rahatladı ki derbi aldık en sonunda ,ama takım bugün çok rahat baştan sonra bi seviyede oynadı kayseri yi yenmeliyiz,sonra ankara bay,sonra bjk ilginç şeyler olabilir

Oruç
Ne kadar saçma bir mantık. "Attığımız gol rakibin hediyesiymiş..."

Colman orta sahadan geliyor, pres yapıyor, gol atıyor. Bunu görmediniz mi ?

Ha bir de şöyle bir laf vardır "futbol hatalar oyunu" diye.

Birileri hata yapacak, birileri de bu hataları gol yapacak.

Ne yani Colman "yok kalsın, Emre'ye acıdım atmıyorum" mu deseydi ?

Uğur Odabaş
22.03.2010, 00:24
Herkes canla basla mucadelesini verdi ve hakli bir galibiyet aldik ama 5-0 asla olmazdi nedeni cok basit basit gozuken pozisyonlari yine atamiyoruz elimize ayagimiza dolastiriyoruz kisacasi golcu(ler) sikintisi tum hiziyla devam ediyor sansizlikla ilgisi yok defans ve ortasaha gorevini yapmistir ileride var olan sorun devam ediyor

Evet ilerideki sorun devam ediyor ama bunu bazı arkadaşlar Şenol Güneş'e yıkmaya çalışıyor arkadaş Şenol hocamız geldiğinde zaten bu adamlar vardı bırakın Şenol Güneş aleyhine konuşmayı ben sadece buna karşıyım..

lazkopatfaroz
Bize gol vuruşları etkili, bitirici özelliği olan boş pozisyonları değerlendirebilecek forvet lazım.

yatara
macdan güzel resimler varmi hani burda koyiodunuzya bide viedolar

Paksoy
Ne kadar saçma bir mantık. "Attığımız gol rakibin hediyesiymiş..."

Colman orta sahadan geliyor, pres yapıyor, gol atıyor. Bunu görmediniz mi ?

Ha bir de şöyle bir laf vardır "futbol hatalar oyunu" diye.

Birileri hata yapacak, birileri de bu hataları gol yapacak.

Ne yani Colman "yok kalsın, Emre'ye acıdım atmıyorum" mu deseydi ?

falanda falan :D

magicyattara
Şu Beşiktaşıda deplasmanda yensek süper olur. :)

Canınızı sıkmayın..
İnönüde bjk'yi ezer geçeriz..:)
Bjk asla bize rakip olamaz.
Formamız 3 atar..

irfanb
22.03.2010, 00:25
Aldigimiz bunca forvete ragmen (Murat Tosun,Burak Yilmaz,Teofilo) hâlâ Hayrettin Emice`nin "Forvetlerimiz yoracak,orta sahamiz gol atacak" taktigiyle oynamamiza anlam veremiyorum.:)

Murat TONBUL
22.03.2010, 00:26
ben hayatımda cafer1978 kadar negatif bir adam daha görmedim...

Gizadam34
22.03.2010, 00:26
Elbette yok ama takim olarak daha iyi olmamiz noktalar var.

Savunmada daha az hata yapmaliyiz hedefe varmak icin ve buldugumuz pozisyonlari da daha iyi degerlendirmeliyiz.

Bu aksam rakip savunmaci hata yapmasa belki de kazanamayacaktik,gol vuruslarini herkesin gelistirmesi gerekiyor.

sen nesin ya??
bırak bari bu akşam şu maçın tadına varsın herkes. git içine akıt akıtacağın zehri de.. yeter be senin gibilerere.

Fatih YAZICI
22.03.2010, 00:27

http://www.facebook.com/video/video.php?v=382767733813&ref=nf
:)

Yasin Altuntas
http://www.youtube.com/watch?v=8oUPDDI1CsA

Videoya bakin keyfiniz yerine gelsin :)

doby61
hic umudum olmayan bi maci kazanmak cok zevkli oldu..tebrik ederim bizim usaklari

Gökhan KAN
Bizi ne durumlara düşürdüler arkadaş hala inanamıyorum.

erkankoc
22.03.2010, 00:28
arkadaslar umut cikmadan once duami okuyodu? beni cikarmaz insallah gibilerden...

Erdal
22.03.2010, 00:28
Ben yatıyorum...Herkese Allah rahatlık versin...Yarın Denizli Bursa yı yenerse fikstüre bakmak falan yok ona göre :)... Bu takımın zamana ihtiyacı var...Transfere ihtiyacı var...Araya kupa sıkıştırısak ala olur tabiki :)

Mehmet Sarigül
22.03.2010, 00:30
Senol Günes'in neyini kurtardi Mehmet abi? Yine ne yanlis yapti Senol Günes?

Bazen birsey yapmamak, bir yanlis yapmaktan daha kötü sonuclar dogurabiliyor.
Maci kazandigina göre herseyi dogru yapti...:)

Nytre
22.03.2010, 00:33
cok guzel bır galıbıyet oldu bu herkes ıcın..

tesekkurler trabzonspor...

Şenol Altunsoy
Abi bu Deli Bekir mi:) efsane takımdan..

Aynen öyle :) aslında yazmalıydım ama yaşımı unuttum işte

Enes Ünal Kaya
İştee Medya'nın Trabzonspor'un Cincon Galibiyeti Yorumları ;

Mynet
Cimbom Fırtınaya Kapıldı

--

Sabah
Aslan'a 'COL'bastı

--

SporX
Fırtına Aslan'ı Yuttu

--

FotoSpor
Trabzon'da Samba
Kolbastı SinirBastı
Colman Affetmez

AjanSpor
Aslan Fırtına'ya Tutuldu

--

Maraton
Cimbom GUSTAVO Kampında

--

İnternetSpor
Galatasaray Trabzon'dan Darbe Yedi

--

--

Hürriyet
Onur'Lu Galibiyet

--

Radikal
Karadeniz Fırtınası Galatasaray'ın Kalesini Düşürdü

--

FotoMaç
Trabzon 'GÜNGÖR'dü

--

LigTv
Zirveyi Güneş Yaktı

--

lazkopatfaroz
22.03.2010, 00:34
Önümüzdeki 4 maçı kazanırsak durumlar çok değişik olabilir. 1 tanesi Ankara zaten diğerleri Kayseri, Beşiktaş ve Kasımpaşa.

ugurozturk
bu mac gosterdiki on degil 20 pozisyonda uretsek Umut Bulutla gol atamayiz.

Bugun bu maci kazanmis olmamiz tamamen Colmanin kisisel becerisi sonucu bize bir gol kazandırmasi ve Onurunda bu golu yuregiyle korumasidir.

Maci stadda izledim, takim Umuttan bikmis durumda.. Bunu gormek icinhoca olmaya gerek yok, stada gelmek yeterli.

Oruç
Gol: Trabzonspor: 1 – Galatasaray: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 23 - Galatasaray: 20

İsabetli Şut: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 9

İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Galatasaray: 14

Faul: Trabzonspor: 20 - Galatasaray: 14

Korner: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 10

Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Galatasaray: 1

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 51 - Galatasaray:% 49

Hakikaten "ezilmişiz (!)"

Enes Başkaya60
22.03.2010, 00:35
Herkese hayırlı geceler sizleri seviyorum.................

kudu_61
22.03.2010, 00:35
ilk yarı çok koştuk 2. yarı biraz yorulduk ama genel olarak iyi işler yaptık güzel de pozisyonlarımız var ama lütfen açıklar beklere biraz yardım edin çok boş bıraktınız oraları dos santos boş alanda dripling yaptı topçu oldu (bence de fena değil) en azından 2 yi bulabilsek inanın 5 olurdu ama şanssızlık ve beceriksizlik 2 yi getirmedi engin boş pozisyonda çıkarmadı, gabriç vurmakta geçikti, umut altı pasdan kaçırdı derken gene sıkıntıyı biz çektik Allahtan Onurumuz var da rahattık yakaldığımızı kaçırma lüksümüz devam ediyor inşallah bu sıkıntıyı çözebilirsek çok daha rahat maçlar izleriz bence ne pahasına olursa olsun küsmüş olan (her halinden duruşundan belli)barışı, gabrici ve teo yu bu takıma kazandırmalıyız bir 30 dakikayı barış hakediyor
ezik yenmeyi özlemişim bu gecemi kimsenin berbat etmesine hakkı yok bu yüzden en azından bu sayfada biraz daha yapıcı olalım teşekkürler uşaklar bu tadı bana tekrar yaşatarak hatırlattığınız için

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 00:36
Biri Ceyhun'mu dedi:)

hasannuhoglu
22.03.2010, 00:37
umuta söylenen arkadaşlara bu lafım.tamam kızmakta haklısınız bişe demiyorum.ama merak ediyosanız bu adamın Trabzonspora ne katkı yaptıgını söyleyim : Rakip defansı çakılı oynatıyo..rakip defans elemanlarını ileriye cıkamamasını saglıyor.hemde tek başına..bugün stadda bunu rahatlıkla gözlemledim ;)

UğuR
22.03.2010, 00:38
Demedi demeyin Antalya maçında Teo gol atacak ....

irfanb
22.03.2010, 00:39
Demedi demeyin Antalya maçında Teo gol atacak ....

Son 10 dakikada mi ?:)

MetiN08
Arkadaslar lütfen bu eslestireli birgün olsun birakinda sevinin ya, uzun aradan sonra derby yenmisis gs sampiyonlukta celme takmissiz siz ne konusuyorsunuz, birakin herseyi sevinin ya nasil bir taraftariz anlamadim ya, yok o öyle olsaydi yok bu böyle olsaydi yok emre hata yapmasaydi falan, bende elestirenlere soruyorum acaba sabri oyundan atilsaydi ne olurdu he???

Bunlari birakin hanemize 3 puan yazdirdik persembeye kadar sevinin ya

Şenol Altunsoy
Son 10 dakikada mi ?:)

İyi soru :)

Gizadam34
Vural, maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)....

Valla Colman ı yazmak için arkasına mutlaka Ceyhun u yazmak lazım derim ben de...Bence hala elde var Onur...Belki Burak...Ceyhun ve Selçuk...Colman kafa vurmayan ama buna karşılık daha fazla pres yapan bir Alex benim için...Ben Alex istemiyorum takımımda:) Ama tercihlerinize saygı duyuyorum...

allex mi? maçtan sonra kim kaç km koşmuş gördün mü sen? ne alex i? colman dünya futbolunda aranan ortasaha oyuncusudur. körler izlemesin maçları. bu yorumlara çıldırıyorum.

Halit Akyüz
Bu galibiyet bizi yanıltmasın çok kaliteli 3-4 transfer şart

Murathan
22.03.2010, 00:40
Nasılsınız ya :D:D:D:D

irfanb
22.03.2010, 00:42
Geri Döndü Efsane

Trabzon kalktı şaha, bak koşuyor dört nala
Tek gündem biziz artık, baksan hangi kanala
Arkasında tüm şehir, Ayşe, Fadime hala
Teşekkürler Şener'e, teşekkürler Şenol`a

Tarihdeki başarı, ders mevzusu okula
Geri döndü efsane, korku saldı dört kola
Trabzon`a engel olmak, Istanbul`a dert ola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol`a

Deplasmanda şenlik var, Avni Aker`de gala
Bize her yer Trabzon, uçarız daldan dala
Şampiyonuz bu sene, bitime aylar kala

Kenetlendi camia, eski yeni kolkola
Hedefti şampiyonluk, böyle çıkıldı yola
Çok uzun geldi bize, yirmibeş yıllık mola
Teşekkürler Şener'e, teşekkürler Şenol`a

Trabzonsporlu olmak, nasip olmaz her kula
Kafa tutan tek şehir, milyonluk Istanbul`a
Değişilmez bu sevda, ne paraya ne pula

Fener, BJK, Cimbom, olduk onlara bela
Bu yıl bitik işleri, okunur tezden sala
Biz 7`ye talibiz,onlardan kıt imkânla

Kolbastı, horonuyla, Trabzonlular şen ola
Federasyon,Tahkimle, engel koysada yola
Yedirilmez hakkımız, ferman bu sağa sola

İleli
22.03.2010, 00:43
sunlar puan kaybettimi icim eriyor birde onlari yeniyoruz artik icimden gecenleri bi bilseniz..

ugurozturk
22.03.2010, 00:44
umuta söylenen arkadaşlara bu lafım.tamam kızmakta haklısınız bişe demiyorum.ama merak ediyosanız bu adamın Trabzonspora ne katkı yaptıgını söyleyim : Rakip defansı çakılı oynatıyo..rakip defans elemanlarını ileriye cıkamamasını saglıyor.hemde tek başına..bugün stadda bunu rahatlıkla gözlemledim ;)

rakip defansin cakili kalmasinisaglamak diye bir sey var mi futbolda :)

takim hucuma cikarken ya da korner kullanirken geride rakip oyuncu varsa defanstan bir veya 2 kisi onu bekler her zaman.

yani umut gelecek diye ileri cikmiyorlar mi, onu mu demek istiyorsun.

sana sunu derim, beni sinir eden umutun kacirdiklari degil hucum bolgesinde cok basit paslari yapamayip kaptirdigi toplarin kontratakla onura kadr gelmesi...

bu macta 4 kontrayı resmen umut baslatti.

Gizadam34
22.03.2010, 00:44
Colman'ın golünden sonra sazı eline almak isteyişi ve alışı benim için çok önemliydi.her zaman söylüyorum Colman bu takımın en değerli oyuncusu.Ceyhun ve Selçuklu takımda çok daha verimli oluyor.Tıpkı Manisa maçında arkasında Sezer ve Ceyhun'un oluşu gibi.Ama Colman'ın çok büyük bir değer olduğunu göremeyenler çoğunlukta.Bu akşamki performansı onlara gerekli cevabı vermiştir sanırım.Para Siempre Colmandante;)

eline sağlık dostum. bu forumda Colman düşmanı maç izleme özürlüsü arkadaşlarla her zaman mücadele ettim, edicem.. gözüm üzerinizde...

Cilgin1986
22.03.2010, 00:46
taraftarlarimizdan fotograflar yokmu benmi kacirdim:confused:

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 00:46
Şiir Çok Güzel Olmuş Tebrikler :)

Teşekkürler Şener`e, Teşekkürler Şenol`a Teşekkürler Sana :)

Cem Kıran
22.03.2010, 00:48
Onur mu, Leo Franco mu?
21 Mart 2010 Pazar

Şenol Güneş, geçen hafta Galatasaray tribünlerinde bulunmasıyla kafasında geliştirdiği oyun şablonunu sahaya öyle güzel yansıttı ki; Galatasaray'ın usta ayakları acemiler mangasına dönüvermişti. Sol tarafta Cale ve sağ tarafta Serkan Dos Santos ve Keita'yı o kadar etkili engelleyip durdurdular ki, Keita maç boyu, Dos Santos ise son on dikakaya kadar adeta sahadan silinmişti.

Kimse Galatarasay kötü oynadı diyerek kendini kandırmasın. Trabzonspor o kadar etkili o kadar arzuluydu ki; sahada beş tane Galatasaray olsaydı sonuç belki değişmeyecekti.
2010 yılında hiç yenilmeyen Trabzonspor bu başarısının yanına derbi kazanma payesini de Galatasaray maçında aldığı galibiyet ile eklemiş oldu.
Antep'e götürülmeyen Colman ve Cale sahanın iyilerindendi. Yanlarına Alanzinho ve Selçuk'u da alınca o devasa Leo Franco her atakta daha da küçüldü. Maçın başından sonuna kadar aklımda hep şu soru vardı:Arjantin Milli Takımının, UEFA Kupası almış Mallerco'nın ve Atletico Madrid'ten sonra Galatasaray'ın kalesine geçmiş 33 yaşındaki tecrübeli file bekçisi Leo Franco mu, yoksa iki yıldır sabırla kulübede kendisine şans verilmesini bekleyen ve bu şansı Şenol Güneş ile birlikte tam anlamıyla yakalayan, rüştünü yeni yeni ispatlayan 22 yaşındaki Onur Recep Kıvrak mı daha iyiydi? Bana göre Leo Franco'nun kritik pozisyonları tabiki küçümsenemez, ancak Onur dün gece hem sahanın, hem de maçın yıldızıydı. Kendisine güveni de iyice oturmaya başladı bu maçla. Bu saatten sonra da Trabzonspor sanırım kalecisini buldu. Bu köşeden daha önce de bir kaç kez dile getirmiştik. Sadece biraz sabır demiştik. Nitekim Trabzonspor'un ve de Milli Takım'ın bir kaleciye ihtiyacı vardı Onur bu anlamda biçilmiş kaftan olmaya aday olduğunu Galatasaray maçında bir kez daha göstermiştir. Trabzonspor'da yabancı kaleci arayışlarının şimdiden başladığı yönündeki haberlerin konstrasyonunu bozmasına izin vermeden Onur çıkıp maçını oynadı ve de en iyisini de yaptı bize göre. Umarız Şenol Hoca kendisinden sonra belki de ilk kez yerli bir kaleci ile Trabzonspor'un derbi maçı kazanmasını gözardı etmez. Önümüzdeki sezon Onur kardeşimiz daha da iyi bir performansla bu takımdaki yerini korur. Yolun açık olsun Onur Recep Kıvrak.
Gelelim bir haftadan beri konuşulagelen 'Trabzon Galatasaray'ı yenerse Bursaspor'un şampiyonluğu için kazanmış olacak' söylemlerine. Aslına bakarsanız, "Anadolu'dan olsun Bursa şampiyon olsun' görüşüne ben katılmıyorum. Bir söz vardır, 'Allah'ın bilidiğini niye kuldan saklayalım' diye. Valla 4. büyük olmamıza rağmen hala bunu kabullenemeyenler varken, sırf Trabzon'un bu payesi başka Anadolu takımlarıyla paylaşılsın da bu özellik sona ersin diye bekleyenler varken, ben Bursaspor'un şampiyon olması için yürekten destek vermiyorum. Bu konuda Kulüp Başkanımız sayın Sadri Şener'e de katılmıyorum. Aslında Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun söylemi böyle bir zamanda daha yerindeydi. 'Biz olmadıktan sonra kim olursa olsun' Doğrusu da bu ancak biz maçlarımızı kazanmaya bakalım. Bu maçlara Galatasaray maçı da dahil. Şimdi Bursaspor şampiyon olmasın diye Galatasaray'a yenilelim de demek kesinlikle doğru değil. Son on yılda iki takım arasında oynanan maçların verildiği programı izledim Lig TV'de Pazar sabahı. Ve bu görüşümü bir kez daha yineledim. Galatasaray'ı yenmeliyiz.Galatasaray maçlarında iyi oynuyor ancak hep kaybediyoruz son yıllarda. Derbi fakiri olduk yine son yıllarda. Bu galibiyet bu yüzden iyi de oldu. Varsın Galatasaray rakiplerini yenip lider olsun, herkes Trabzonspor gibi sadece 'kendi maçını kazanmaya baksın' Gerisi zaten gelir. Nasıl deriz, 'Hak yerini bulur'

Haber-61=Nurgül Günaydın

Çok güzel yazmış tabiki Bursa şampiyon olmasın...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Mahmut Keleş
eve şimdi girdim (= bu kadar deşarj olacağımı hiç düşünmemiştim :D şunlara çaktık ya artık sınavlara rahat rahat çalışabilirim... :)))

MetiN08
Birsey anlatimde gülün biraz

Bugün cami lokalinda mac izliyoruz biz variz belki 10 kisi gsden var 40 kisi rahat bizde önde oturuyoruz maci izliyoruz arkamizda birtane haci amca vardi fanatik gsli, biz gol atdik cildirdik okadar Gslinin arasinda, sonra caner golu atdi bir baktim arkamdaki hepsi kalkti bize giciklina hareket cekiyor deli gibi seviniyorlar filan bizimde dünyamiz batdi yani resmen, sonra hakem golüki iptal etdi benim arkadas cikti sandalyeye en önde geriye döndü oynamaya basladi göbek atiyor onlara dogru bide pis pis gülmesi yokmu, ben onu gördüm kendimi yerde buldum gülmekten kapak oldu ordaki tüm Gslilere :D:D:D:D

Hüseyin İlkin
22.03.2010, 00:49
İnternete yeni günün spor yazarlarının yazıları 3 gibi düşüyor sanırım. Sabah 8'de dersim olmasa, beklerdim o saate kadar. Gerçi günün yorgunluğu filan o sabah dersini ben unutuyum. :))

TS-FAN
22.03.2010, 00:51
Biri Ceyhun'mu dedi:)

Ne biri.....
Binler diyor.:)

cahana
22.03.2010, 00:51
Maçın adamı açık ara kalecimizken, Emre Güngör'ün o vahîm hatâsıyla buluğumuz gol dışında doğru dürüst pozisyonumuz yokken, Ardasız ğs bize neredeyse fark atacakken 1-0 gâlip geldik. Futbolun adâleti gerçekten de yokmuş.

Öte yandan, bu yeni konsepti sever gibi oldum. Eskiden eze eze yenilirdik, artık ezile ezile yeniyoruz.

şakamı bu anlamadım gitti

irfanb
22.03.2010, 00:52
Şiir Çok Güzel Olmuş Tebrikler :)

Teşekkürler Şener`e, Teşekkürler Şenol`a Teşekkürler Sana :)

Eyvallah.
Ben de sana teşekkür ediyorum.

Murathan
22.03.2010, 00:53
Maç öncesi ile ilgili video var mı ?

MetiN08
şakamı bu anlamadım gitti

Birak konussun onu yanlis maca bakti sanirim arkadas

Bundan sonra bütün maclari yenilelim (kupa maclari haric) umrumda degil :p

Mustafa Calik
Takimimi tebrik ediyorum .. yarin okulda size bes alti atariz diyen gsli arkadaslarlan islerim var :D

magicyattara
22.03.2010, 00:54
İrfan abi şiiri yeni mi yazdın?
Çok güzel olmuş,eline sağlık:)

asimetrik
22.03.2010, 00:54
Şenol hocamıza da bir parantez açmak lazım. En başta Engin değişikliğini beğenmediğimi belirteyim. Ama bazen doğru tek olmayabilir.
Burak'ın transferini ısrarla istediği için, takımı hücuma dönük oynattığı için, her oyuncuya eşit şans verdiği için, Onur'a güvendiği için, savaşan bir takım oluşturduğu için, saha kenarında sakince oyunun her anını süzdüğü ve gerekli müdahaleleri (bence bazen geç de olsa) yaptığı için, böylesi bir maça takımı bu kadar iyi motive ederek çıkardığı için ve en önemlisi futbol dünyasına beyefendilik dersi verdiği için..
Ben artık Şenol hoca ile şampiyonluğa çok daha yakın olacağımıza inanıyorum.

Metin Ural
22.03.2010, 00:56
bu macta ezildigimizi dusunenleri anlamakta gucluk cekiyorum.

irfanb
İrfan abi şiiri yeni mi yazdın?
Çok güzel olmuş,eline sağlık:)

Tesekkür ederim Murat .Aslinda yeni degil,gecen yil yazilmisti.Senol yerine Yanal vardi.
Siirin hakkini veremedi Yanal. :)

Vural Kuyumcu

Bugün cami lokalinda mac izliyoruz biz variz belki 10 kisi gsden var 40 kisi rahat bizde önde oturuyoruz maci izliyoruz arkamizda birtane haci amca vardi fanatik gsli, biz gol atdik cildirdik okadar Gslinin arasinda, sonra caner golu atdi bir baktim arkamdaki hepsi kalkti bize giciklina hareket cekiyor deli gibi seviniyorlar filan bizimde dünyamiz batdi yani resmen, sonra hakem golüki iptal etdi benim arkadas cikti sandalyeye en önde geriye döndü oynamaya basladi göbek atiyor onlara dogru bide pis pis gülmesi yokmu, ben onu gördüm kendimi yerde buldum gülmekten kapak oldu ordaki tüm Gslilere :D:D:D:Dgöbek atan habu bizim deli oflli olmasin :D

hasannuhoglu
22.03.2010, 00:57
rakip defansin cakili kalmasinisaglamak diye bir sey var mi futbolda :)

takim hucuma cikarken ya da korner kullanirken geride rakip oyuncu varsa defanstan bir veya 2 kisi onu bekler her zaman.

yani umut gelecek diye ileri cikmiyorlar mi, onu mu demek istiyorsun.

sana sunu derim, beni sinir eden umutun kacirdiklari degil hucum bolgesinde cok basit paslari yapamayip kaptirdigi toplarin kontratakla onura kadr gelmesi...

bu macta 4 kontrayı resmen umut baslatti.

umuttan cok enginin kaptırdıgı her top kalemizde ciddi gol pozisyonu oldu.evet umut rakip defansın 4 oyuncusunun da çakılı kalmasını saglayan tek adam.ne sabri ne caner kanatlardan bi kere olsun cıkamadılar..ama başka macları izle bu adamlar her zaman hücuma destek oluyor..ve bunu saglayan adam cogunlukla umut oldu.benim gözlemim de bu yönde..senle aynı macı aynı stadda izledim güzel kardeşim

magicyattara
22.03.2010, 00:57
Şenol hocamıza da bir parantez açmak lazım. En başta Engin değişikliğini beğenmediğimi belirteyim. Ama bazen doğru tek olmayabilir.
Burak'ın transferini ısrarla istediği için, takımı hücuma dönük oynattığı için, her oyuncuya eşit şans verdiği için, Onur'a güvendiği için, savaşan bir takım oluşturduğu için, saha kenarında sakince oyunun her anını süzdüğü ve gerekli müdahaleleri (bence bazen geç de olsa) yaptığı için, böylesi bir maça takımı bu kadar iyi motive ederek çıkardığı için ve en önemlisi futbol dünyasına beyefendilik dersi verdiği için..
Ben artık Şenol hoca ile şampiyonluğa çok daha yakın olacağımıza inanıyorum.

Burak çok iyi oynuyordu..değişiklik büyük yanlıştı..anlamsızdı..

TSercaN
22.03.2010, 00:59
Macta hakemin tek bir hatasi vardi ve o da Sabri ye kirmizi kart verilmemesiydi.

Hakemi de tebrik ediyorum, bence cok guzel bir mac yonetti.

hasannuhoglu
22.03.2010, 01:00
sadece kanat adamları da deil neill ki ülkemizdeki en iyi hücum başlatabilen defans oyuncusu fikrimce..bu macta cakılı kalmak zorunda kaldı

Osman Yavuz
22.03.2010, 01:00
Murat abi bence Burak ilk yarı çok iyi oynadı ama oyundan çıkmaya yakın bir sürede oyundan düşmüştü.Doğru bir değişiklikti bence.

Osman Yavuz
22.03.2010, 01:01
Macta hakemin tek bir hatasi vardi ve o da Sabri ye kirmizi kart verilmemesiydi.

Ama o hata da maçın kaderini etkileyebilecek kadar büyük bir hataydı;)

Mehmet Sarigül
22.03.2010, 01:02

Bu aksam Trabzonspor zaman zaman cok iyi oynadi, sahada ter döken her futbolcu (Colman dahil!) sonuna kadar mücadele etti...taraftar olarak Trabzonspor'un Gs'yi uzun zaman sonra yendigi icin de sevincliyim.
Ama allah askina böyle kulaktan dolma cümleler kullanmayin...Bir futbolcu tek basina pres yapmaz, yapamaz! Pres takim halinde yapilir, Umut'un defans oyuncularin üstüne kadar kosarak zaman zaman faul yapmasi pres degil.
Onun forvet olarak görevi rakibin rahat pas yaparak cikmasini engellemek.
Bunu kosu yollarini, pas alanlari kapatarak yaparsin...hatta zaman zaman topu süren oyuncuya baski yaparak yaparsin.
Ama Umut'un yaptigi cogu zaman gereksiz, hatta yaptigi faullerle defans oyuncularini rahatlatiyor.
Bu aksamki maca gelince, ben maci senin gibi tribünden izlemedim.
Lig Tv yanlis görüntüleri yayinlamadiysa, Tv'den Gs'li Neil'in ikinci yarida kendi sahasindan cok bizim sahamizda oldugunu gördüm.
Ve o dakikalarda Umut henüz cikmamisti...
Evet, Umut cok mücadele ediyor...ama yaptigi kosularin cogunun presle yakindan uzaktan ilgisi yok!
Umut Trabzonspor'u tasiyacak kalitede bir forvet de degil.

servet nuh
sabrinin kırmızı kartını göre göre vermedi,barışın kırmızı kartını görmezlikten geldi,80 ci dakikada umutun penaltısınıda görmezden geldi,canerin elle alıp gol attığı kabak gibi görünürken golü iptal ediyorsun da elle aldığı için nasıl sarıkart vermiyorsun be eyyamcı hakem..?siz nasıl insanlarsınız gene yastığa başınızı koyduğunuzda cocuklarıma helal yediriyorum diyebiliyormusunuz ben inanmıyorum yedirdiğinize....

hasannuhoglu

bende buna katılıyırum.zira oyuna giren engin başımıza büyük işler actı..kaptırdıgı her top kalemizde özellikle santosla büyük tehlike oldu...hıyar herif !!

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:03

Bence yanılıyorsun mesela Barışa vermediği sarı kart Barosa vermediği sarı kart onlAra çok rahat çaldığı bize çalmadığı fauller ince çAlıştı ama bu sefer yemedi :)

servet nuh
22.03.2010, 01:04
Bu aksam Trabzonspor zaman zaman cok iyi oynadi, sahada ter döken her futbolcu (Colman dahil!) sonuna kadar mücadele etti...taraftar olarak Trabzonspor'un Gs'yi uzun zaman sonra yendigi icin de sevincliyim.
Ama allah askina böyle kulaktan dolma cümleler kullanmayin...Bir futbolcu tek basina pres yapmaz, yapamaz! Pres takim halinde yapilir, Umut'un defans oyuncularin üstüne kadar kosarak zaman zaman faul yapmasi pres degil.
Bunu kosu yollarini, pas alanlari kapatarak yaparsin...hatta zaman zaman topu süren oyuncuya baski yaparak yaparsin.
Ama Umut'un yaptigi cogu zaman gereksiz, hatta yaptigi faullerle defans oyuncularini rahatlatiyor.
Lig Tv yanlis görüntüleri yayinlamadiysa, Tv'den Gs'li Neil'in ikinci yarida kendi sahasindan cok bizim sahamizda oldugunu gördüm.
Evet, Umut cok mücadele ediyor...ama yaptigi kosularin cogunun presle yakindan uzaktan ilgisi yok!
...umuttan santrafor felan olmaz...yüzde yüz katılıyorum....avrupa arenasına umutla çıkacaksak hiç çıkmayalım daha iyi....teofilo zaten tomasjun2....takım güzel futbol oynuyor ama son adamlar facia...santrafor işini halletsek,iyi işler yaparız

magicyattara
22.03.2010, 01:05
Murat abi bence Burak ilk yarı çok iyi oynadı ama oyundan çıkmaya yakın bir sürede oyundan düşmüştü.Doğru bir değişiklikti bence.

Bana pek oyundan düşmüş gibi gelmedi..tüm hava toplarını alıyordu Caner'den..
Ayrıca çok hızlı olduğundan gs defansını yerine çaktı,hiç çıkamadılar kontratak yememek için.
Burak'ın geldiğinden beri en etkili olduğu maç buydu bence..

Adem Erdoğan
22.03.2010, 01:06
Maçtan önce de şimdi de 3 puan umrumda değil.

Bu galibiyet tam zamanında geldi, cuk oturdu. Şehire, futbolculara, taraftara, Şenol hocaya çok lazımdı bu galibiyet.

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:06
Burak'ta iyi gidiyor nazar değmesin.

Tsikopat61
22.03.2010, 01:07
Ama o hata da maçın kaderini etkileyebilecek kadar büyük bir hataydı;)

Renkdaş bence yanılıyorsun..
hakem pek de iyi niyetli değildi..
Baros'un yere vurduğu top sarı kart..
Caner'in elle attığı gol sarı kart..
Sabrinin pozisyona laf etmiyorum..
Barış'ın Alan'a pozisyonu en az sarı kart..
Keita adisinin tribünlere yaptığı hareket doğrudan kırmızı kart..

bu hakem mi iyi yönetti?
ben katılamıyorum..

MetiN08
22.03.2010, 01:07
göbek atan habu bizim deli oflli olmasin :D

Vuralcim Atilla bide haci amcaya bakiyor pis pis gülüyordu

Murathan
22.03.2010, 01:08
Hiç video yok mu yav ?

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:09
Bana pek oyundan düşmüş gibi gelmedi..tüm hava toplarını alıyordu Caner'den..
Ayrıca çok hızlı olduğundan gs defansını yerine çaktı,hiç çıkamadılar kontratak yememek için.
Burak'ın geldiğinden beri en etkili olduğu maç buydu bence..

Murat ufak ufak değişiyor mu ne Burak konusunda fikirlerin :)

Tangerine Dream
22.03.2010, 01:12
Recep yok bu gece. Bugün Trabzonspor'la güldü Balıkesirspor'la üzüldü.:)

MetiN08
22.03.2010, 01:13
...umuttan santrafor felan olmaz...yüzde yüz katılıyorum....avrupa arenasına umutla çıkacaksak hiç çıkmayalım daha iyi....teofilo zaten tomasjun2....takım güzel futbol oynuyor ama son adamlar facia...santrafor işini halletsek,iyi işler yaparız

Teo icin daha cok erken karar veriyorsun, Adam ta nerden bize geldi biraz sabir ya, biraz güclensin inan Teo cok isi yapicak bizde seneye ins., ama biraz sabir edelim bu sene bir alissin bize

Osman Yavuz
22.03.2010, 01:14
Renkdaş bence yanılıyorsun..
hakem pek de iyi niyetli değildi..
Baros'un yere vurduğu top sarı kart..
Caner'in elle attığı gol sarı kart..
Sabrinin pozisyona laf etmiyorum..
Barış'ın Alan'a pozisyonu en az sarı kart..
Keita adisinin tribünlere yaptığı hareket doğrudan kırmızı kart..

bu hakem mi iyi yönetti?
ben katılamıyorum..
Ben iyi yönetti demedim ki abi.:)Yukarıda yazılandan onu mu çıkarttın?:)

Bülent AKBULUT61
22.03.2010, 01:14
bu hafta rahat bir şekilde işde calışabilirim helal olsun butun TRABZONSPOR futbolcularına en önemliside ONURA harikasın hepinize iyi geceler

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:15
Morrrriiiiiiiiii yelelel lii yariii lil iliii loooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D

yatara
22.03.2010, 01:16
Macin Tekrari nezaman var Lig Tvde maci bidaha Rahat Rahat seyredelim.

irfanb
22.03.2010, 01:16
Teo icin daha cok erken karar veriyorsun, Adam ta nerden bize geldi biraz sabir ya, biraz güclensin inan Teo cok isi yapicak bizde seneye ins., ama biraz sabir edelim bu sene bir alissin bize

Birader bu adam devre arasinda geldi.
Ligin bitimine 8 hafta var.
Hatirlatayim dedim.:)

Keleşoğlu
22.03.2010, 01:17
beşiktaşı da yenelim feneri de sonra kim şampiyon olursa olsun.. kimin şampiyon olduğu büyük maç alırken yaşadığımız keyiften önemli değil.. özlemişiz bu mutluluğu

Şenol Altunsoy
Birader bu adam devre arasinda geldi.
Ligin bitimine 8 hafta var.
Hatirlatayim dedim.:)

De yukarıda dediğin 10 dakikayı unutma İrfan :)

Özkan
Beni kimi arkadaşlar dalgaya almış. İyi oyundan aynı şeyleri anlamıyoruz demek ki. Kendi evinde kalene gelen 9 şut varsa kötü oynamışsındır, bu kadar basit.

OLCAY ÇAKIR
22.03.2010, 01:18
Bence TEO çok iyi bir golcü...

Daha fazla süre almalı...

Pozisyona girmeli...
Oynamayan biri pozisyona giremez değil mi?:)

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:19
Harbiden biz bu Umut'la Avrupa'ya hiç gitmeyelim daha iyi.

seyduna_efil
22.03.2010, 01:20
http://www.youtube.com/user/6PasTv#p/u/1/V7watM6jDVQ

izleyin derim..ahmet çakar çok güzel konuşuyor..

Osman Yavuz
Beni kimi arkadaşlar dalgaya almış. İyi oyundan aynı şeyleri anlamıyoruz demek ki. Kendi evinde kalene gelen 9 şut varsa kötü oynamışsındır, bu kadar basit.
Kendi evinde 9 şut yemek ezildiğin anlamına gelmez.;)

yatara
Teofilonun Ara Pasi Harikaydi bugün!!!

Mustafa Yüksek
22.03.2010, 01:21
Maçın adamı açık ara kalecimizken, Emre Güngör'ün o vahîm hatâsıyla buluğumuz gol dışında doğru dürüst pozisyonumuz yokken, Ardasız ğs bize neredeyse fark atacakken 1-0 gâlip geldik. Futbolun adâleti gerçekten de yokmuş.

Öte yandan, bu yeni konsepti sever gibi oldum. Eskiden eze eze yenilirdik, artık ezile ezile yeniyoruz.

Oyunu beğenmemek başka, düzgün pozisyonumuz yok demek başka...Hem ezildik demek için rakibin iyi oynaması da gerekir...

Emre Çömez
trt3de hangi gün verir maçın tekrarını acep?

ugurozturk
umut defansi cakiyor falan hikaye.. kimsenin umutu salladigi yok. bi hava topunu alamak mi istiyorsun, umutun yanina gitmen yterli, sana asilip faul yapip topu zaten kendi verecektir. topa yukselmene bile gerek yok. umutun yaninda olman yeterli..

umut baska bir takimda sezonda 5 gol atamaz.

Dayimin ogluyla gittim maca. senin gibi umut hayranidir. dakka 60ta bogazi yırtıldı, senol cikar su umutu diye bagirmaktan. ozden kaya. bu forumda umutla ilgili mesajlarını bulabilirsin.

Tangerine Dream

Yakalandın İrfan Abi.:)

Fatih Özkan
22.03.2010, 01:22
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/video/video.php?v=1364272619944&ref=nf

Bizim uşaklar Cimbom forması giyen gençleri yakalamış :D

irfanb

Unutmam Şenol abi.
O oynasın gol atsın da utanan ben olayım.:)

magicyattara
Murat ufak ufak değişiyor mu ne Burak konusunda fikirlerin :)

Çok süratli bir adam abi..rüzgar gibi..
Kuvvetli ama inatçı değil..bırakıyor hemen kendisini..
Tekniği zayıf..çalışması lazım çok çalışmalı..Trabzonspor Burak için büyük bir şans bence..bu kadar atak oynayan bir takımda forma bulabilmenin ne demek olduğunu iyi anlamalı.

Bu akşam beğendim..

Emiroğlu
22.03.2010, 01:23

Kesinlikle katılmakla beraber, Umut arkadaşım bu takımın as forveti olduğu sürece, daha çooook 4-5 atmamız gereken maçlar 1-0 , 0 - 0 hatta 0-1 biter.

Umut koşuyor evet de, nereye koşuyor ?
Ben hayatımda fiziki olarak bu kadar savruk adım aralığı alan adam, vücut dengesinin bu denli bozuk olduğu kimse görmedim.
Bu kadar dengesiz kafa topuna çıkan da görmedim.
Top stop etmekten bahsetmiyorum.Kaval kemiği ile ün yapan bir forvet olur mu ?

Bu akşam 100 (4 Trabzonlu biziz) kişilik mekanda , önde olmamıza ve galip gelmemize rağmen benim kadar bağırıp çağıran sinirlenen (insanları rahatsız eden) kimse yoktu.

Mehmet Sarigül
22.03.2010, 01:23

Teo güclenmekten cok, ligimizde oynanan futbola alismasi lazim.
Alismasi icin de süre almasi lazim...

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:24
Yakalandın İrfan Abi.:)

Eyvallah Karaağaç (adını bilmiyorum kusura bakma)

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:25
Unutmam Şenol abi.
O oynasın gol atsın da utanan ben olayım.:)

Valla İrfan neden bilmiyorum ama bir Buraktan birde Teodan çok umutluyum umarım yanılmam

Emiroğlu
22.03.2010, 01:25

Hangi sabır ? Kimse sabır ? kulübede oturtana mı, oturtulana mı ?

Valla ben kulübede bu süreci atatabileni hiç görmedim.
Bu konuda Şenol Hoca aynı tas aynı hamam.

irfanb
22.03.2010, 01:26
Çok süratli bir adam abi..rüzgar gibi..
Kuvvetli ama inatçı değil..bırakıyor hemen kendisini..
Tekniği zayıf..çalışması lazım çok çalışmalı..Trabzonspor Burak için büyük bir şans bence..bu kadar atak oynayan bir takımda forma bulabilmenin ne demek olduğunu iyi anlamalı.

Bu akşam beğendim..

Murat duyan da yedek kulübemiz golcülerle dolu zannedecek.
Bir Teo var bir de O

magicyattara
Kesinlikle katılmakla beraber, Umut arkadaşım bu takımın as forveti olduğu sürece, daha çooook 4-5 atmamız gereken maçlar 1-0 , 0 - 0 hatta 0-1 biter.

Umut koşuyor evet de, nereye koşuyor ?
Ben hayatımda fiziki olarak bu kadar savruk adım aralığı alan adam, vücut dengesinin bu denli bozuk olduğu kimse görmedim.
Bu kadar dengesiz kafa topuna çıkan da görmedim.
Top stop etmekten bahsetmiyorum.Kaval kemiği ile ün yapan bir forvet olur mu ?

Bu akşam 100 (4 Trabzonlu biziz) kişilik mekanda , önde olmamıza ve galip gelmemize rağmen benim kadar bağırıp çağıran sinirlenen (insanları rahatsız eden) kimse yoktu.

Umut'ta İbb maçından beri bir düşüş var..
Fiziki manada da düşüşü var...

İlyas Onat

Bugün cami lokalinda mac izliyoruz biz variz belki 10 kisi gsden var 40 kisi rahat bizde önde oturuyoruz maci izliyoruz arkamizda birtane haci amca vardi fanatik gsli, biz gol atdik cildirdik okadar Gslinin arasinda, sonra caner golu atdi bir baktim arkamdaki hepsi kalkti bize giciklina hareket cekiyor deli gibi seviniyorlar filan bizimde dünyamiz batdi yani resmen, sonra hakem golüki iptal etdi benim arkadas cikti sandalyeye en önde geriye döndü oynamaya basladi göbek atiyor onlara dogru bide pis pis gülmesi yokmu, ben onu gördüm kendimi yerde buldum gülmekten kapak oldu ordaki tüm Gslilere :D:D:D:D

Krdnz nerelerdesin? Kırmızılı bölüm tanıdık geliyor mu bir yerlerden? : )

yunusemre
http://www.panoramio.com/photos/original/1613528.jpg

:tsbayrak::tsbayrak:
Burası tırabzonnnnnnnnn :alkış::alkış::alkış::alkış:

Enes Başkaya60
22.03.2010, 01:27
Bize her yer Trabzon....

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:28
Murat kendini bırakma konusunda haklısın.Beni en çok umutlandıran şey kafasını tamamen futbola veriyor görüntüsü vermesi diğer açıklarını zamanla kapatır o zamanda tadından yenmez.Yürü be Burak kim tutar seni :)

magicyattara
22.03.2010, 01:28
Murat duyan da yedek kulübemiz golcülerle dolu zannedecek.
Bir Teo var bir de O

Seneye ne olacak abi:)
Şansını iyi kullanmalı,yoksa yedek kulübesinden çıkamaz..

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:29
Bazen birsey yapmamak, bir yanlis yapmaktan daha kötü sonuclar dogurabiliyor.
Maci kazandigina göre herseyi dogru yapti...:)

http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/video/video.php?v=1364272619944&ref=nf (http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#%21/video/video.php?v=1364272619944&ref=nf)

Bizim uşaklar Cimbom forması giyen gençleri yakalamış :D
Ha bunuda çıkar la :D:D süpermiş.

magicyattara
22.03.2010, 01:30
Benden bu kadar..herkese iyi geceler.:)

Tangerine Dream
Eyvallah Karaağaç (adını bilmiyorum kusura bakma)

Estağfurullah abi, ismim Aydın.:)

irfanb
Valla İrfan neden bilmiyorum ama bir Buraktan birde Teodan çok umutluyum umarım yanılmam

Abi Umut`tan umudu kestin galiba.:)
Insallah her ikisi de daha iyi olur.
Samimi dilegimdir.

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:31

Memnun oldum Aydın :)

irfanb
22.03.2010, 01:32
Seneye ne olacak abi:)
Şansını iyi kullanmalı,yoksa yedek kulübesinden çıkamaz..

Seneye Tekke gelecek.:)
İlerde şartlar ne gösterir bilemiyorum ama Fatih'e Trabzonspor kapısı her zaman açıktır.(Hayrettin Emice) :)

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:32
Ya Bakın Allaşh aşkına bu adamın saçları düdük makarnasına benzemiyor mu :D Tipe bak ya

La Düdüükkkk

http://www.galatasaraysport.com/images/stories/site/teknik_kadro/frank_rijkaard.jpg

irfanb
22.03.2010, 01:33

Ben de memnun oldum Aydin.
Her ne kadar acigimi yakaladinsa da .:)

Tangerine Dream
Memnun oldum Aydın :)

Ben de memnun oldum.:)

Şenol Altunsoy
Abi Umut`tan umudu kestin galiba.:)
Insallah her ikisi de daha iyi olur.
Samimi dilegimdir.

İrfan hep söyledim Umut bu takımın golcüsü olamaz Umut bu takımda olmalı ama bu takımın golcüsü Umut olamaz bize son vuruşları iyi bir golcü lazım şöyle 4-5 maç Teo'yu bir izlesekte karar versek

Tangerine Dream
22.03.2010, 01:35
Ben de memnun oldum Aydin.
Her ne kadar acigimi yakaladinsa da .:)

Ben de memnun oldum, İrfan Abi.

Herkese iyi geceler, bu hafta güzel geçecek inşallah.:)

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:37

Ben de memnun oldum, İrfan Abi.

Herkese iyi geceler, bu hafta güzel geçecek inşallah.:)

Sana da iyi geceler Aydın evet bu hafta çok güzel geçecek birde Antalya'ya fark attık mı tamam dır

irfanb
22.03.2010, 01:38
İrfan hep söyledim Umut bu takımın golcüsü olamaz Umut bu takımda olmalı ama bu takımın golcüsü Umut olamaz bize son vuruşları iyi bir golcü lazım şöyle 4-5 maç Teo'yu bir izlesekte karar versek

Turkcell Süper Lig Gol Krallığı

AZIZA MAKUKULA
KAYSERİSPOR 17
JULIO CESAR DA SILVA DE SOUZA
GAZİANTEPSPOR 10

UMUT BULUT
TRABZONSPOR A.Ş. 10

ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE 9
DANIEL GONZALEZ GÜIZA
FENERBAHÇE 9
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş. 9
HARRY KEWELL
GALATASARAY A.Ş. 9
ANDRE FRANCISCO MORITZ
KASIMPAŞA 8
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş. 8
ARDA TURAN
GALATASARAY A.Ş. 7

Abi adam Turkcell Süper Lig Gol Krallığı`nda 10 gol atip ilk 10`a giren birinci Türk. :)
Ikincisi 7 golle Arda

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:38
Başkan gs maçında önceki röportajda Tekke konusu kapandı dedi 3 yıllık sözleşme imzaladı kapandı o konu dedi. :)

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:39
Umut bu takımın golcüsü olamaz istatistikleri boşverin sahada görüyoruz herşeyi. Çok iyi yedek olur ama.

irfanb
22.03.2010, 01:40
Başkan gs maçında önceki röportajda Tekke konusu kapandı dedi 3 yıllık sözleşme imzaladı kapandı o konu dedi. :)

Hakli da.
Tekke`yi alip kimin yerine oynatacagiz hem.:)

yatara
22.03.2010, 01:41
Bence teofilo 2 hafta sora tam acilacak Borussia Dormtund sezon öncesi Lucas Barriosu aldi Ekvator Ligindenmi ne Dünyanin En cok gol atan oyuncusu secilmisdi gecen sezon ve ilk 10 hafta hic gol atmadi ve simdi 14 golü var yada 16 oldu galiba dün 2 tane atdi

bizim teoyada zaman lazim

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:42
Bom bom bandivim bulu bulu bom bom bandivim baga baga bom bom bandivim bulu bulu bom bom bandivim baka , Ya lata mışmır ya val sava ya val mışgal ya gal saga , el hal habar ul hi bir huba el hab habar ana yul yul yulla , vıl vıl vıl vıl vıl vılye luvaaaaa

Emre Çömez
22.03.2010, 01:43
Bom bom bandivim bulu bulu bom bom bandivim baga baga bom bom bandivim bulu bulu bom bom bandivim baka , Ya lata mışmır ya val sava ya val mışgal ya gal saga , el hal habar ul hi bir huba el hab habar ana yul yul yulla , vıl vıl vıl vıl vıl vılye luvaaaaa

abi hayırdır iyimisin? :D:D

Halit Akyüz
22.03.2010, 01:45
Cimbom ''BOM'' Oldu.

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:46
İrfan birde girdiği pozisyon sayısını yazsan süper olur :)

Mustafa Yüksek
22.03.2010, 01:46

Sultan bir süre daha kendine gelemez? Bugün yaşadıkları sadece GS galibiyeti ile sınırlı değil:D

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:47
Emirhan süpersin :)

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:48

Türkiye'nin en beş para etmez en zıt en çirkef takımını evire çevire yenmişim istediğim lafı söyleyecem o kadar pislik doluyum ki bunlara karşı bu maçı bekliyordum yıllardır ben azılı bir gs düşmanıyım ve fb'nin son yıllarda futbol anlayışında ve saha içi saha dışı açısından gs kadar çirkef olmadığını düşünüyorum ve bizim azılı düşmanımı gs dir . Trabzonspor gs yi sever bilgisini ortaya attırılmasına neden olanların hepsinin Allah belasını versin. Gs ninde Allah belasını versin daha beter olsunlar inşallah.

Emre Çömez
22.03.2010, 01:48
Sultan bir süre daha kendine gelemez? Bugün yaşadıkları sadece GS galibiyeti ile sınırlı değil:D

:D:D:D:D

google translate bile çeviremedi :S

:D

irfanb
22.03.2010, 01:49
İrfan birde girdiği pozisyon sayısını yazsan süper olur :)

Abi emin degilim ama ilk 10`a giren futbolcularin toplam pozisyonu kadar vardir.:)

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:50
Türkiye'nin en beş para etmez en zıt en çirkef takımını evire çevire yenmişim istediğim lafı söyleyecem o kadar pislik doluyum ki bunlara karşı bu maçı bekliyordum yıllardır ben azılı bir gs düşmanıyım ve fb'nin son yıllarda futbol anlayışında ve saha içi saha dışı açısından gs kadar çirkef olmadığını düşünüyorum ve bizim azılı düşmanımı gs dir . Trabzonspor gs yi sever bilgisini ortaya attırılmasına neden olanların hepsinin Allah belasını versin. Gs ninde Allah belasını versin daha beter olsunlar inşallah.

Emirhan sana yüzde yüz katılıyorum şu alkış işareti nasıl yapılır bilmiyorum ama alkışlar sana

Murathan
22.03.2010, 01:50
:D:D:D:D

google translate bile çeviremedi :S

O zaten bir şey bilmiyor :D:D

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 01:51
Abi emin degilim ama ilk 10`a giren futbolcularin toplam pozisyonu kadar vardir.:)

Bir alkış da sana İrfan şu alkış işareti nasıl yapılıyor biri söylesin da

Cem Akyüz
22.03.2010, 01:52

Kesinlikle katılıyorum..Türkiye'nin en karaktersiz,en çok kollanan takımıdır ğs..Bana göre bizim en büyük düşmanımızdır..İnşallah helak olurlar ve bir daha toparlanamazlar

Emre Çömez
22.03.2010, 01:52

TRABZONSPOR geseyimi seviyormuş?

hangi m.l çıkarmuş bunu acep:eek:

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:53
Emirhan sana yüzde yüz katılıyorum şu alkış işareti nasıl yapılır bilmiyorum ama alkışlar sana

Alkışlar her maçdan sonra hakeme suç arayan federasyon ile yıllardır uğraşan futbolcu transferlerinde fitne fesat sokan gsye gol atan Gustavo colmana gelsin.

Allah sizi yerle bir etsin gs beter ol gs yerin dibine gir gs.

Yaşasın Anadolu beyi Trabzonspor

:alkış: :alkış: :alkış:

POYRAZ
22.03.2010, 01:54
Cimbok'a saglam bir darbe oturttuk ama doyasiya sevinemedim.
Zira Bursaspor yarin kazanirsa sampiyonluk yolunda oldukca iyi
bir 3 puan daha kazanmis olacak bu macin ardindan.
Trabzonspor antipatisi olan bu taraftarlarin bu sevinci yasamalarini
kesinlikle istemiyorum.
Daha ligin bitmesine var.
Degirmenin altindan cok sular akar.
Sonuc olarak maci kazandik ve bu macla birlikte cikis yakalayacagimiza inaniyorum.

irfanb

Itiraz ediyorum Emirhan! Beş para etmez dedigin takimin degeri :

Alman internet sitesi ''transfermarkt.de''nin verilerine göre, Galatasaray'ın bu sezon kadrosunda bulundurduğu futbolcuların toplam bonservis bedeli 121 milyon 650 bin avro.:)

krdnz

Birçok Trabzonsporlu senin gibi düşünüyor ama kötü olduğumuz veya şanssızlıktan yenildiğimiz maçlardan dolayı iftiralara maruz kaldık bunların yüzünden.Alisamiyende hermaç bize küfür edenler de bunlardı.yarın formayı alıp şişliye gitmeli.

jeepeers
22.03.2010, 01:55
sonunda bir derbi kazandığımız için çok mutluyum
ancak şampiyonluğu bursaya hediye ettiğimiz için de üzüntülüyüm

Emirhan Makul
22.03.2010, 01:56
TRABZONSPOR geseyimi seviyormuş?

hangi m.l çıkarmuş bunu acep:eek:

Bu zeka özürlüler metin aktaş dönemlerinde ki bir maçdan dolayı böyle havalara girmişti halen daha sözü dolanır.

En büyük gs düşmanı biziz arkadaş.

İlyas Onat
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321185024.jpg

Güzel oldu, hoş oldu.
Öyle gövde gösterisi, şov felan olmadı evimizde. Boş yere abarttı bazı arkadaşlar.
Gayet insaniydi.

Kim bilir, belki bir gün günaşırı memleketlerden çocukların hayali biz oluruz.

Gökhan KAN
Emirhan ipini kim çözdü...:) ( EMirhanım yanlış anlama)

irfanb
22.03.2010, 01:58
Bir alkış da sana İrfan şu alkış işareti nasıl yapılıyor biri söylesin da

Abi iki nokta koyup alkış yaziyorsun sonra bir kez daha iki nokta koyunca alkisliyor.
Sekil a`da görüldügü gibi.:)

:alkış:

KdrKryvzglu
Bence teofilo 2 hafta sora tam acilacak Borussia Dormtund sezon öncesi Lucas Barriosu aldi Ekvator Ligindenmi ne Dünyanin En cok gol atan oyuncusu secilmisdi gecen sezon ve ilk 10 hafta hic gol atmadi ve simdi 14 golü var yada 16 oldu galiba dün 2 tane atdi

bizim teoyada zaman lazim
E bizimkiler Değilmiydi Alanzinho Geldiğinde Bu Nedir Halı Saha Topçusu ve Akla Ziyan Her Türlü Yorumu Yapanlar ..
Teofilo Son Vuruş Golcüsü Şhota da Bugun Gazetede Söledi ... Alkmaar'a Alacaktık Onu Falan Bnce Bu adam da Oynadıkça Kendini Gösterecek
Umarım İlerleyen Haftalarda Forma Şansını daha Çok Bulur ..

Gökhan KAN
Bu zeka özürlüler metin aktaş dönemlerinde ki bir maçdan dolayı böyle havalara girmişti halen daha sözü dolanır.

Nasıl çıkmasın hacı zamanında para çantalarıyla Ergun efendi bizim kulübün önünde gezerse, yada Gs ye 4 gol lazımken 4 tane yersen böyle sözler dolanır.

POYRAZ
Bu arada unutmadan. "Trabzonspor maci Cimbok'a verecek" diyen serefsizlere de iyi bir
ders olmustur umarim bu mac. Trabzonspor mac satmaz veya satin almaz.
Cikar, oynar, kazanir veya kaybeder.

Emirhan Makul
22.03.2010, 02:01
Emirhan ipini kim çözdü...:) ( EMirhanım yanlış anlama)

cin con dedin mi akan sular duruyor bende yarın ekmek arası mor patlıcan kızartması götürecem beslenmemde okula :D

yatara
22.03.2010, 02:03
sonunda bir derbi kazandığımız için çok mutluyum
ancak şampiyonluğu bursaya hediye ettiğimiz için de üzüntülüyüm

o belli olmaz belki denizli alir maci

TSezgin61

aynen... en büyük gese düsmani biziz!!!

geseye nefretim fenerdende fazla olmaya basliyor yavas yavas.

fener hicdegilse kancik degil!

ugurozturk

fazladir be .. sadce bugun 10 pozisyon vardi.

Şenol Altunsoy
:alkış: umarım olmuştur İrfan :)

Cem Akyüz
22.03.2010, 02:04
XCX5FfTZOkU

Mosmor oldun mu kahpe cimbom

Emre Çömez
22.03.2010, 02:04
cin con dedin mi akan sular duruyor bende yarın ekmek arası mor patlıcan kızartması götürecem beslenmemde okula :d

ahahaha:d:d:d:d

Fatih Özkan
22.03.2010, 02:05
Gs'ye nefretim, Fener'e olandan çok çok daha fazla...

Emirhan Makul
22.03.2010, 02:06
Ardaaaaaaaaaaaa Bizim maçda oynamak için sarı kartını önceden görennn goca kafaaaalııı ardaaaaaaaaaaaaa

Sen sakatlandın mı Sen oynayamadın mı senin yerine Aut sabri kaptan olarak mı çıktı ben sana kıyamam haftaya oynaman için sana Selenaayıııı Çağırıyorummmmm

Selenaaaaaaaaaaaaaa Selllennaaaaaaaaaaaaaaa Selenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://img.blogcu.com/uploads/ataberklehersey_3359%5B1%5D.jpg

Bütün Ütopya galatasaraya girsin ardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

Şenol Altunsoy
22.03.2010, 02:07
Neyse arkadaşlar güzel bir hafta sonuydu.Yeni haftanız güzel olsun.Herkese iyi geceler

Fatih Özkan
22.03.2010, 02:08
Ardaaaaaaaaaaaa Bizim maçda oynamak için sarı kartını önceden görennn goca kafaaaalııı ardaaaaaaaaaaaaa

Sen sakatlandın mı Sen oynayamadın mı senin yerine Aut sabri kaptan olarak mı çıktı ben sana kıyamam haftaya oynaman için sana Selenaayıııı Çağırıyorummmmm

Bütün Ütopya galatasaraya girsin ardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

Biri dur desin :D:D
Gül gül öldüm pc başında :D:D

KdrKryvzglu
22.03.2010, 02:08

Puhahaha :):) Mukemmel Ötesi :)

Emre Çömez
22.03.2010, 02:10
o değilde niye misafir yok ya :s

yatara
22.03.2010, 02:13
Tatile Müthis girdik ya hem Gs galibiyeti hem Iddada kazandim 2 haftalik tatile müthis giridk ben yatioym iyi geceler size
artik güzel bi galibyet serisi yakalariz insallah önce antayla sora kayseri ankara bjk ...

Fatih Özkan
22.03.2010, 02:15
o değilde niye misafir yok ya :s

Bölüm misafirlere kapalı...

My
22.03.2010, 02:22
Emirhan :D :alkış:

Sadece espriler için değil GAY-se ile ilgili düşünceleri içinde...

Halit Akyüz
22.03.2010, 02:33
Keita'nın şişe pozisyonu hakkında Sinan Engin : Trabzon'da ki sular çok farklı attığın zaman çorabı falan deliyor derinin içine giriyor..( espri yapıyor tabi ) yaw bu ayıp bu çocuk ayküsü çok düşük bir çocuk hakkatten işi gücü numaracılık ( Keita için söylüyor ) :D:D

My
22.03.2010, 02:38
Sadece o mu. gs demek tiyatro demek.

Barış Kaptanoğlu
22.03.2010, 02:38
süper bir galibiyet...harika bi hafta başı...umutla bakılan bir kupa maçı....haftamız güzel Allah bozmasın

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 02:39
Keita'nın şişe pozisyonu hakkında Sinan Engin : Trabzon'da ki sular çok farklı attığın zaman çorabı falan deliyor derinin içine giriyor..( espri yapıyor tabi ) yaw bu ayıp bu çocuk ayküsü çok düşük bir çocuk hakkatten işi gücü numaracılık ( Keita için söylüyor ) :D:D

Evet Asit Falan Vardır Şişede Çorabını Delmişdir Falan Dediler Koptum Ben :D

Emre EFENDİOGLU
22.03.2010, 02:40
Oh be 1 hafta iyi geçecek. Şunlarıda yendikte rahatladım. Farkı kaçırdık ama olsun buda yeter.

Cem Akyüz
22.03.2010, 02:40
*bne cimbombom olamazsın şampiyon *bne cimbombom olamazsın şampiyon

Türkiye'nin en şerefsiz takımını yendik bir kere daha gurur duydum Trabzonspor ile

Barış Kaptanoğlu
22.03.2010, 02:42
ligtv de maçın tekrarını izledim şimdi de kolbastıyı izliyorum:) maçı bi daha verseler izlerim vallar bu gece uyku yok bana

Berberoğlu
22.03.2010, 02:42
Keita'nın maçın başındaki pet şişe su ile yaralanma numarası hakikaten komikti.

Aynen hakemi aldatmaya yönelik hareketlere verilen sarı kartın benzeri bu tür yalandan sakatlanmalar için de verilmeli bence. Olmadı bir tane bilirkişi rolünde tarafsız doktor atansın maçlara, yalancı sakatlananı o tespit etsin.

Ben üşenmesem de bunu bir ara FIFA'ya öneri olarak yazsam. Belki telif hakkı filan diye Dünya Kupası Finalleri'ne filan götürürler.. :D

Emirhan Makul
22.03.2010, 02:43
Sabri Ortaya Üçlü Çektir tayfayaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://atanalirspor.files.wordpress.com/2009/12/173632688s.jpg

Barış Kaptanoğlu
22.03.2010, 02:44

ula bu sabri harbiden salakmış yaaa:p

MetiN08
22.03.2010, 02:45

ula emirhan agzindan bal akiyor allah onlarin bildi gibi etsin bizim asil düsmanimiz onlar, bugün 25 senenin patlamasini yaptim okadar sevindim yani, bu sene artik bütün maclaro kaybedelim ligi 15inci bitirelim üzülmem valla billa (türkiye kupasi haric)

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 02:47
Fenerbahçe'den Çok Uyuz Oluyorum Şu Cincon'a Acayip Çirkef Bir Takım..

Bu Arada Aşkın Nur Yenginin Şarkısı DiLime Dolandı.. Püü Kim Koydu Foruma Yav :D

Oldun Mu Oldun Şimdi Mos Mor Oldun Mu : ) Keşke Mor FormayLa Çıksalardı Ya

KdrKryvzglu
22.03.2010, 02:50
Yahu Hepsi Aynı .. Gs Fb Bjk .. Bunların Hepsi Aynı Ama nedense bu sıralar Gs'ye Karşı Aşırı mı Bi aşırı Bi Nefretim Var Neyse Yarı Okulda O kendilerini Galaktikos Adını Verecen Gslilere Sorcam

Çocugun Adı Ne Olsun ? :D

Emirhan Makul
22.03.2010, 02:50
ula emirhan agzindan bal akiyor allah onlarin bildi gibi etsin bizim asil düsmanimiz onlar, bugün 25 senenin patlamasini yaptim okadar sevindim yani, bu sene artik bütün maclaro kaybedelim ligi 15inci bitirelim üzülmem valla billa (türkiye kupasi haric)

Abi öyleler anlatamıyorum

Hey ergen renktaşlarım sizlere sesleniyorum

fb düşmanlığı felan hikaye ya zaten alayına düşmanız ama bizim asıl düşmanımız gs dir Türkiyenin en haysiyetsiz takımıdır gs , dikkatlice izleyin bütün maçlarda başkanları denilen şahıs hunharca hakemleri zan altında bırakır , Transferlerde araya fesat sokar.

Biz Anadolu Beyiyiz İstanbul takımları ile işimiz olmaz ama gs bizim başlıca düşmanlarımızdan biridir.

http://4.bp.blogspot.com/_m6vj8CfNSYo/Sb2bHKi8HaI/AAAAAAAAATo/C9lW4o14dRs/s320/6.jpg

Metin Ural
22.03.2010, 02:51

fotograf fotomontaj ama yine de guzel :)

Emirhan Makul
22.03.2010, 02:52
Çocugun Adı Ne Olsun ? :D

Erkek olursa Morcan Kız olursa Selena olsun :D

Uğurtan
22.03.2010, 02:57
Emirhan sen çok yaşa hislere tercümansın..

:alkış:

Yaa uyumak istemiyor canııım napacam ben bu gece sabah ettik

Emre Çömez
22.03.2010, 02:58
youtubeye koysalar maçı ne gzl olur ya:S sabaha kadar izlerim

kudu_61
22.03.2010, 03:03

Hakemi de tebrik ediyorum, bence cok guzel bir mac yonetti.bence 2 hatası daha vardı
1 - giraya verdiği sarı kart pozisyon kesinlikle faul olmakla beraber kesinlikle sarı kart değil
2 - barışa göstermediği kart adam resmen alanın ayağını koparacaktı kırmızı haksız oludu ama kesinlikle sarı karttı

MetiN08
22.03.2010, 03:04
Abi öyleler anlatamıyorum

Hey ergen renktaşlarım sizlere sesleniyorum

fb düşmanlığı felan hikaye ya zaten alayına düşmanız ama bizim asıl düşmanımız gs dir Türkiyenin en haysiyetsiz takımıdır gs , dikkatlice izleyin bütün maçlarda başkanları denilen şahıs hunharca hakemleri zan altında bırakır , Transferlerde araya fesat sokar.

Biz Anadolu Beyiyiz İstanbul takımları ile işimiz olmaz ama gs bizim başlıca düşmanlarımızdan biridir.

http://4.bp.blogspot.com/_m6vj8CfNSYo/Sb2bHKi8HaI/AAAAAAAAATo/C9lW4o14dRs/s320/6.jpg

en önemlisi yüzüne karsi gülüyorlar arkandan ise kuyunu kaziyorlar, ts sampiyonluya uzak oldumu en iyi dostumuz ts diyorlar bize destek cikiyorlar, ts sampiyonluya yakin oldumu her türlü fitne fesatlik var onlarda, en cokta topu tops barosa girson bu colmanin golu, gecen sene oyundan cikarken forma öpmeyi gördün .....!

icimdeki cin con aski bambaska.....

kudu_61
22.03.2010, 03:06
Emirhan sana yüzde yüz katılıyorum şu alkış işareti nasıl yapılır bilmiyorum ama alkışlar sanaabi öğreteyim iki nokta üst üste sonra alkış yaz tekrar iki nokta üst üste koy bende sonra dan öğrendim ama kolaymış :alkış:

TSezgin61
22.03.2010, 03:09
Trabzondaki derbi galibiyetlerine bayiliyorum.

hele gese kanciklarina karsi olunca ayri güzel oluyor. cünkü futbolculari simarik, Trabzonu diger deplasmanlara benzetiyorlar. imza falan atariz, forma falan veririz, yener geliriz düsünüyorlar. hele yabancilari.

Burasi Trabzon kedicigim... haftayada fenerle birbirlerini yerler

Emirhan Makul
22.03.2010, 03:10
Sennnnn Ağlammmmaaa Dayanamammmmm Ağlamaaaaaaa Gözzzzz Bebebeğimmmm Sanaaaa Kıyamammmmm Allll Colman'ın golünü senin olsunnnnnn , O gol size gi....... padon seninnn olmazsaaaa dayanamammmmmmmmmm

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163626B66616B66636A8681A07D.j pg

KdrKryvzglu
22.03.2010, 03:14
Yaw Ne Maç Oldu Yaw Butun Forumları Geziyorum ..Hepsi Dua etmiş Kazanalım Diye Ulan Maç Aldık Diye Sevindim De şu fenerle bktaşı sevindirdik diye üzüldüm :)

lazibere
22.03.2010, 03:17
colman... ne kadar zeki ve fırsatçı olduğunu.. ve 90 dakka sahada olması gerektiğini herkese ve hocasına da ispat etti....Koşmuyo diye makaa yiyen Colman, her maçta 60 da oyundan alınırken... Çok koşuyor diye hemde deli danalar gibi UMUt her maçta 90 dakka oynuyor...

Umut beni gene hayal kırıklığına uğrattın...

pas veremezsin... Top indiremezsin.. Çalım atamazsın... boş kaleye vuramazsın.....

Sen ne iş yaprsın....

Çok koşmak marifet se...Hipodromda KAFKASLI ve SABIRLI isimli atlar var... getirelim onlar koşsun....

Yıldız oyuncu, koşmasada işini bilir...

Colman 9 gol 5 asistle ne yapatığını herkese göstermiştir...

Bu laımda burda COLMAN a anlık eleştirilere yapan.. ona nalet edenlere kapak olsun...
defansta.. ortada hucumda her yerde basmadık yer bırakmıyr her maçta... Lig tv s olanlar tekrar tekrar her maçı izlesinler

Hüseyin Sahtiyan
22.03.2010, 03:19
.............................

Uluç
22.03.2010, 03:19
Söyle cincon söyle.. Söyle ne olduuu ? :D

KdrKryvzglu
22.03.2010, 03:20
sabaha Kadar Col(man)bastı :)

Emirhan Makul
22.03.2010, 03:27
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B616A6B66656779847798.j pg

Arda Turan ; Maçda bitti bu şişeyi ne yapsam acaba

Emre Çömez
22.03.2010, 03:28
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163616B616A6B66656779847798.j pg

Arda Turan ; Maçda bitti bu şişeyi ne yapsam acaba

ban yerim şimdi neyse :)

aktan61
22.03.2010, 03:34
Teşekkürler TRABZON'um

Hüseyin Sahtiyan
22.03.2010, 03:34
İlk 10 dakika hariç süper top oynadık.. Bazı kesimin "Trabzonspor rahat konumdayken Galatasaray maçlarına pek konsantre olmaz" tarzı kelimeleri yenilseydik tavan yapacaktı.. Kendimizi haklı çıkarmak için günlerce konuşacaktık, konuşacaktık.. Bu sebepten kazanmamız çok önemliydi.. Kendimizce hatalı olduğunda eleştirdiğimiz Şenol Güneş'inden Onur'una, Alanzinho'sundan Serkan'ına hepsini tek tek tebrik ederim.. Keşke 3-5 olsaydı da unutulmaz bir yara açsaydık ama olsun sahada açık gözle izleyen herkes ezdiğimizi gördü..

Kim şampiyon olmuş umrumda değil, biz hep kazanalım..

yanlış anlamasın kimse de başlıkta yakışıksız çok mesaj var.. X biri X bir başlıkta bu başlıktaki mesajların benzerini yazsa çok sert bir şekilde suçlanırdı kanımca :) Fakat forum müdavimlerinin yazması alkış alıyor :) Stadyumda küfüre karşı savaş açan bir kesimle çok zıt postlar var..

Ayrıca sadece Galatasaray'ı yendik, abartmamak lazım bence o kadar :) Perşembe en az bu maç kadar önemli kupa maçımız var, ters tepebilir..

Halit Akyüz
22.03.2010, 03:35
Ahmet Çakar iyi konuşmuş.

Uluç
22.03.2010, 03:42
Sinan Engin : Farozlular şişeye asitli su doldurup keitaya attılar :D
Güzel kafa buldular keita ile :D

Berberoğlu
22.03.2010, 03:43
Ben bu cincon'a özellikle de 2004'te sondan ikinci hafta Trabzon'da bizi 2-4 yendikleri ve Fener'i şamoiyon ettikleri maçtan ve de Ali Sami Yen'de Fatih'e kötü tezahürat yaptıkları maçtan bu yana ayrı bir gıcığım....
2004'teki maçın oynandığı saatlerde İngiltere'den Frankfurt aktarmalı İstanbul'a dönüyordum. Frankfurt'ta bizi uçağa götüren otobüs'te hostesler aralarında Fener'in şampiyonluğu hakkında konuşuyorlardı. Dedim ne oluyor, daha bir hafta daha var, nasıl şampiyonluğu ilan etti Fener. Dediler ki GS Trabzon'u yendi..:eek:
Frankfurt-İstanbul arası yaklaşık 3.5 saat boyunca içimden neler söylediğimi burda yazmayayım tabii.:p

askemo_garleli
22.03.2010, 03:50
yüce Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun,bir buçuk sene aradan sonra istanbul eziği bir takımı eli boş yolladık.

bu sene beşiktaş maçından sonraki en iyi futbolumuzu oynadık.hele onur;sen var ya,sen adamsın yaa.

hele caner'in attığı golde ayağa fırlayan gs'lilerin hemen sonra gerisin geri yerlerine oturmaları yok muydu,gol atmışız gibi sevindim.

maçı kahvede izledik,böyle bi heyecan böyle bi coşku olamaz.maçın ardından Uşak meydanında kolbastı oynamamız da ayrı bi keyif.

ama Uşaktaki GS taraftarını tebrik etmek lazım,biz maçtan sonra meydanda tezahüratlar yaparken ve kolbastı oynarken yanımıza geldiler ve bizi tebrik ettiler.ardından bize dönüp "BORDOOOOO" die bağırdılar ve biz de "MAVİİİİİİİİİ" diye karşılık verdik,bu defalarca tekrarlandı.sonra da biz "SARIIIII" diye bağırdık onlar da "KIRMIZIIIIIII" diye cevap verdiler.gerçekten hiç beklemediğim bi hareketti.bizi tebrik ettiler,kolbastı oynamamızı kameralara çektiler.

maça gelince;onur müthiş bir kaleci.colman desen süper,umut yine aynı yeteneksiz umut.alanzinho,selçuk ortalama oynadılar.ceyhun bence gizli kahraman,hücumda etkili değildi ama defansta çok top kesti.

neyse,sonuçta iyi oynadık ve haklı bir galibiyet aldım.yazacak daha çok şey var ama uykum geldi,hade eyvallah :D

bahadır2561
22.03.2010, 04:10
iyi caktık ama :D :D

millet ne oldugunu anlamadı

Barış Kaptanoğlu
22.03.2010, 04:28
lig tv yine veriyor maçı bu üçüncü seyredişim bakacaz sabaha kadar ne kadar seyrederim:)

Barış Kaptanoğlu
22.03.2010, 04:31
ulan keita şeker gibi adamsın suyu görünce eriyosun mübarek

Halit Akyüz
22.03.2010, 05:11
Golcü lazım :D

Gökhan ARSLAN
22.03.2010, 05:44
Maçta resmen stres attım...
Ne hırs yapmıştım bu takıma uzun zamandan sonra ilk defa bir takıma böyle hırs yaptım...
Neyseki Allah utandırmadı bizleri
Onur'u ayrıca tebrik ediyorum
Kendinden başka rakibi olmadığını düşünen gs camiası acaba şimdi ne düşünüyor bilemicem (:
Öyle tam şampiyonluk yarışındayken onlara vurmamız ayrı bir güzellik (:
Neyse büyütmeye gerek yok sıradan bir İstanbul takımı işte ilk defa yenmedik bu sonda olmucak :))

onurts61
22.03.2010, 06:01
Hani derler ya beğenilmeyen futbolcuya gelen her hoca oynattı diye yani böyle savunurlar kötü oyuncuları , Onur denilen insan 2 sene önce de böyleydi ama hocaları ,Tolga ve Slyva yı tercih ettiler ,dün maç sonu düşündüm acaba kalemizde öz evladımız Tolga olsa neler olurdu diye birden kabustan irkilip kendime geldim , inşallah uzun yıllar bu arkadaşı elimizde tutarız...

Umut sana diyecek bir şeyim kalmadı kafana göre gez oralarda acaba A2 ligindeki forvetimizi sahaya sürsek bundan daha kötümü olur hem bakarsın forvette de bir Onur kazanırız...

Sadece koşmak la bu iş olmuyor , son dakikalrda göı yeseydik Umut rahat uyuyablecekmiydi ,burdan ona destek mesajları yazanlar gol yeseydik aynı şeyleri yazabilecekmiydiniz , herkes lütfen kabul etsin bu adam bizi hedelerimize götürecek adam değil Burak götürebilir bu adam götüremez....

DeAgLeMaNyAq
22.03.2010, 06:39
1.5 yıldır oynadığımız derbilerdeki hüsranlardan sonra bu galibiyet ilaç gibi geldi. İnşallah Perşembe günü Antalya'yı da rahat bir şekilde yenip final yolunda avantaj sağlarız...

LazAnisT
22.03.2010, 06:45
Yıllar sonra ilk kez bir derbi maçtan sonra işe keyifle gidiyorum.Gitmeden bir teşekkür edeyim dedim.

Teşekkürler uşaklar.

Hqmi
22.03.2010, 07:20
Olay budur ya.. :)

Hasan Ayvenli
22.03.2010, 07:50
Maçı Adana'da izledim. Arkadaşın yanına gezmeye gitmiştim. 2 Gs'li arkadaşımla beraber tribünümsü bi cafe'de(green peace cafe) izledim. Etrafımda da hiç trabzonspor'lu yoktu. Golde tek başıma kalktım alkışladım yüzlerce kişinin arasında. O ortamda bu maçı kazanmamızı o kadar çok istedim ki.

2010 yılında hala namağlubuz. Bu da çok önemli. Bu sezonu namağlup kapatırsak önümüzdeki yıl için de ekstra motivasyon olacak bizim için. Tabi rakipler için de öyle olacaktır ama olsun. Güçlü olduğumuz sürece avantaj bizim.

Tribünleri çok beğendim maçta. Takımımızda tribünlerimize uydu layıkıyla yaptı işini. Herkese teşekkürler. Umut'a bile :)

Önümüzdeki yıl için de bir mesaj yolladık bu galibiyetle ve taraftarımızla. Sıkı durun. Artık geliyoruz!!

Hürgün Aygün
22.03.2010, 07:54
Okula gidicem birazdan boynumda atkımla. :)

cihatöztürk
22.03.2010, 08:18
caner gol attıya hakem vermedi

ruh halimi siz düşünün

birde şimdikini düşünün :)

Hüseyin Bağdat
22.03.2010, 08:28
Son haftaların en güzel oyunuydu. İlk dakikalarda biraz bocaladık ama sonra açıldıkça açıldık. Galatasar2ı fakrlıda yenebilirdik ama olsun buda yeter.

Sabah işe gelir gelmez yüksek sesle Trabzonspor marşlarını çalmaya başladım. Galibiyetten sonra işe gelmek büyük keyif...

Aynı hırs ve tempo ile Antalyaspor'uda yenmemiz lazım...

Teşekkürler uşaklar....

pinaradnan
Tebrikler Trabzonsporum ve teşekkürler.

Mehdi
İşe gelirken atkı takmadığıma pişman oldum.
Herkes bordo mavi kaşkolla dolaşıyor dışarıda.
Yanayi ortaluk.

Doğan BULAT
22.03.2010, 08:29
Trabzonspor Galatasaray'ı yenemez.. Yenmez!

Çünkü Bursanın eline koz vermez.. Bursa şampiyon olacağına Galatasaray olsun.. Bursanın yolunu açmak Trabzonun işine gelmez. Anadoludan şampiyon
çıkan "TEK" takım Trabzon..Niye ikinci bir takımı kabullensin? Pastadan niye Bursa'da pay alsın ki?..

Galatasaray bizi yener malesef.. Çünkü biz zaten şampiyon olamayacağız.. Biz olamayacağız Galatasaray olsun diyen de çoktur Trabzonda eminim..

Benim şahsi fikrim.. Kimine belki saçma ama ben böyle düşünüyorum

Maçtan önce böyle bir düşünceye sahip olduğum için kendimden utanıyorum ve tüm futbolcularımızdan ve forumdaki tüm renkdaşlarımdan özür diliyorum..
:(

Halil Atalay
22.03.2010, 08:33
işe gelmek hiç bu kadar keyifli olmamışdı elimdeki tsclup poşeti kafamın üzerine koydum üzerimde bordo mavi çok keyifli bir şekilde dolaşıyorum

Recep Alkan
22.03.2010, 08:35
Geçen hafta Trabzonspor bizim için normal maçdan da kolay, her türlü alırız, kardeşlerimiz bizi şampiyonluk yolunda yalnız bırakmaz kıyağını yapar, diyen Galatasaraylı arkadaşlarıma ettiğim tek laf vardı,

Yenersek rapor alın gelmeyin.

Bugün ben onları ziyaret etmeden onlar gelip tebrik etti, ama kurtuluş var mı ? Bence yok :)

Bu hafta çok güzel geçecek çokkk...

Külünkoğlu
22.03.2010, 08:38
Birbiriyle koordinasyonu, pas alışverişi sıfır, son vuruş ve top kontrolü katili 3 tane forvetimiz olmasına rağmen Galatasaray'ı yenebiliyoruz.

Akşam Tv'deki yorumlara baktım sabah da radyo dinledim gereğinden fazla abartılan Arda'ya bağlanmış mağlubiyet. :)

Şenol hocamıza Burak değişikliği için katılamıyorum malesef. Katılsaydım Teofilo'nun da sahaya girmesini haklı görürdüm. Göremiyorum.

Pas ve şut tercihlerimizin bu kadar kötü olduğu bir sezon hatırlamıyorum. Hücum organizasyonumuz nerdeyse yok gibi.

Bunları kazanırken söylemek lazım.

Biraz konstrasyon biraz mücadele ile neler yapabileceğimizi gösterdik. Ah Trabzon ah diyorum.

erdogan69
22.03.2010, 08:43
Arkadaşlar abartmayın alt tarafı Galatasaray'ı yendik.. Bu kadar sevinç sıradan bir takımın "büyüklerden" birisini yenmesinden dolayı gösterdiği sevince benzemeye başladı. Büyük takım bu şekilde olunmaz.. Bu kadar sevinç , sıradanlaşmanın herkesin bilincine yerleştiğini gösterir.

Gökçebey
22.03.2010, 08:49
Ceza sahası önündeki takım arkadaşına 27 metreden yan pas atan Neil ve 20 metre koşup pres yapan Colman'a topu kaptıran Emre'ye de selam olsun.

Yalnız topu iyiki Colman aldı. Yoksa o top biraz zor gol olurdu. :)

Gökçebey
22.03.2010, 08:54
Bir de, ayağına su "sıçradığı" için bileğini tutan Keita'ya da bir çift laf edelim. CX@!Ş*&%#$^X!