PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL. 26.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Uğur Ö.
21.03.2010, 16:15
Bende şuan çok rahatım ama büyük bir ihtimal iyi oynayacağız çok gol kaçıracağız sonra gs beleşe gol atacak tartışmalı kararlar vs. Bjk maçının kopyası olacak büyük bir ihtimal

mhayri
21.03.2010, 16:16
Fenerbahçe’nin unutulmaz isimlerinden TV 8’in futbol yorumcusu Selim Soydan bugün oynanacak olan Trabzonspor G.Saray maçında Arda’nın maça çıkacağını iddia etti. Soydan bu iddiasına az önce TV 8’deki derbiye doğru programında söyledi. Arda ile yapılan son röportajı dinleyen Soydan “Kesinlikle Arda oynayacak. Bu bir taktik” dedi..

Buyrun burdan yakın ...

Kereşenli
21.03.2010, 16:17
Teofilo yine oynamayacak galiba. Artık oynasının vakti geldiğine inanıyorum, Umut'la birlikte ilk onbirde başlasınlar. Gerekirse Burak'ı kenarda bekletsin Şenol hoca ama Teo'yu oynatsın. Engin'in yerine de Gabric oynasın.

Ercan DEMİRCİ
21.03.2010, 16:17
Fenerbahçe’nin unutulmaz isimlerinden TV 8’in futbol yorumcusu Selim Soydan bugün oynanacak olan Trabzonspor G.Saray maçında Arda’nın maça çıkacağını iddia etti. Soydan bu iddiasına az önce TV 8’deki derbiye doğru programında söyledi. Arda ile yapılan son röportajı dinleyen Soydan “Kesinlikle Arda oynayacak. Bu bir taktik” dedi..

Buyrun burdan yakın ...
Olabilir . . . Yoksa arda neden geliyor Trabzon a.

mashal61
21.03.2010, 16:18
Ne yapalım yani 5.yiz diye hayatın sonu mu gelmiş oluyor?Yine eğlenmeyelim mi ben onu anlatmaya çalışıyorum.O zaman maçı izlemeyelim stada hiç gitmeyelim odun gibi yaşayalım yani trabzon 5. diye.Gs,fb geçen sene 5.ydi bu sene bakın bakalım kaçıncılar.
Tamam. hayatın sonu geldi, odun gibi yaşayalım. Ben de zaten bunu burada empoze etmeye çalışıyorum. Hay Allah'ım ya!

serdaracıl
21.03.2010, 16:19

Buyrun burdan yakın ...

pis pis sırıtarak sahaya çıkar o...

Oğuzhan
21.03.2010, 16:19
İllaki gabriç oynamalı...
Gerekirse Burak kenarda beklemeli ama Gabriç mutalaka oynamalı yoksa sol
tarafımızın başına gelecekleri düşünemiyorum bile...Ayrıca O bölge Colman'a teslim
edilmeyecek kadar zayıf kalır rakip önünde...
Şenol hocam bu sefer önlem al şu rakibe bir kere yap...

Herkes kendi bildiği işi yapsa diyorum , herkez hocaya taktik veriyor burdan nedir bu ya . Kim geldiyse aynı şeyi yaptınız , hocanın kararlarının arkasında durmayı öğrenmemiz gerekiyor artık. Şenol Hoca ' dan iyi bilmediğini sende biliyorsun fakat bu yazının anlamı nedir ben çözemedim ..

Salih Edip
21.03.2010, 16:20
inşallah arda oynar öyle yeneriz , apışıp kalırlar :D

Kereşenli
21.03.2010, 16:20
Ne demek yani? Şenol hoca kadar futboldan anlamıyoruz diye yorum yapmak yasak mı? Bence arkadaş haklı, ben de Şenol Güneş'in taktiğini ve oyuncu seçimini beğenmiyorum.

Salih Edip
21.03.2010, 16:21
gabriç son maçlarda iyi mi oynadı ki şimdi illaki oynasın deniliyor...

evrents
Tamam. hayatın sonu geldi, odun gibi yaşayalım. Ben de zaten bunu burada empoze etmeye çalışıyorum. Hay Allah'ım ya!
Tamam burda polemiğe girmeyelim.İkimizde birbirimizi anlamamakta ısrarcıyız.Burada tartışıp da mesajlarımızla yer kaplamayalım.Diğer arkadaşlar rahatsız olmasın.Bu tartışma burda bitsin lütfen!!!

Şeref
Bugün dünyanın en şanslı insanı, şu sıralar Çardak'ta kıymalının hazzıyla kendinden geçmiş olup birazdan akşamın kızıllığına doğru yola düşecek olan, belki Zağnos'tan geçerken bir keyif sigarası tellendirecek olan her kimse o. Ne mutlu ona. Umarım akşamla beraber sönmez keyfi. : )
ne güzelde anlattın kardesim ya efkarlandırdın benı simdi hey gidi günler hey :alkış:

Orhan Aydın
21.03.2010, 16:22
Bugün dünyanın en şanslı insanı, şu sıralar Çardak'ta kıymalının hazzıyla kendinden geçmiş olup birazdan akşamın kızıllığına doğru yola düşecek olan, belki Zağnos'tan geçerken bir keyif sigarası tellendirecek olan her kimse o. Ne mutlu ona. Umarım akşamla beraber sönmez keyfi. : )

İnşallah abi:)

Oğuzhan
21.03.2010, 16:22
Ne demek yani? Şenol hoca kadar futboldan anlamıyoruz diye yorum yapmak yasak mı? Bence arkadaş haklı, ben de Şenol Güneş'in taktiğini ve oyuncu seçimini beğenmiyorum.

Tabikide yorum yapacaksınız ama yorumun da bir sınırı var .

" Şenol hoca 1 kere yap şunu bari " demek hocaya saygısızlıktır. O sizden daha iyi biliyor ki orada ve o sizinle aynı şeyleri düşünseydi zaten Şenol Güneş olmazdı değil mi ?

Süleyman Baykan
21.03.2010, 16:23

Buyrun burdan yakın ...

ya oynasın ne olcak ki maçı kaybetmemiz veya kazanmamız bir ardaya kaldıysa biz bitmişiz demektir tam kadro çıksınlar fark etmez biz istekli ve hırslı olduğumuzda maçı istediğimizde türkiye liglerindeki her takımı yeneriz ama son haftalarda ve son derbi maçlarında bunu göremiyoruz görsekte kopuk kopuk oluyor böyle oluncada olmuyor ama inşallah bugün öyle olmayacak yeneceğiz bu kırık takımını:)

Fatih Özkan
Alacağız!
Çok güveniyorum!
İçimde değişik duygular var (:

Barış Burak
onu bunu bilmem renktaşlarım...iddiamız olsada olmasada bu takımı seneyede hazırlamalıyız.dikkatinizi çektiyse şotanın sözleri var bugün bmn.net te. aynen katılıyorum.10 dakka oynatmakla oyuncu yerini benimseyemez.şu anda şenol güneşi tek eleştirdiğim nokta bu.inş bu hafta teo başla ilk 11de 2 tane olmasada 1 tane golü verir gsnin kucağına.teo kaybedilmemeli.inş bugün gs yi yeneriz renktaşlarım.yolumuz açık olur inş...

Atakan
Oynasın koca kafa ya.:)

Barış Burak
21.03.2010, 16:24
her tarafları arda olsa nolur onların ya.bizim de sezerimiz var:D:D:D

Mustafa Demir
21.03.2010, 16:25
nefret ediyorumm cincondan insallah yeneriz

Barış Burak
21.03.2010, 16:27

bu mesajı yazan renktaşımı tebrik ediyorum:) ama dünyanın en şanslı insanı olmak isteyen fenerlilerde var:) bakın onlardan biri milliyet cadde deki yazısnda ne yazmış bugün:)

Bugün Trabzon’dayım, TRABZONSPORLUYUM

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2010/03/20/fft16_mf558390.Jpeg

Hafta sonu tatilini Trabzon’da geçirecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. Nihayet Karadeniz’i göreceğim

Avrupa turnesinden sonra Anadolu turnem başlıyor. Siz bu satırları okurken ben Trabzon’da olacağım. Kocam ve 10 kişilik arkadaş grubumuzla sabah yedi uçağına atlayıp Trabzon’a gidiyoruz. Evet, doğru tahmin Trabzonspor-Galatasaray maçı için. Hayır, deplasman maçlarını bile kaçırmayan koyu bir Galatasaraylı değilim. Tam tersine doğuştan bir Fenerli olarak bugün Trabzonspor’u destekliyorum.
Karadeniz’i görmemiş olmak utanç verici
Beni maçtan daha çok heyecanlandıran şey hep istediğim halde şimdiye kadar göremediğim Karadeniz’e sonunda gidiyor olmak. Hiç durmadan seyahat etme potansiyeline sahip biri olarak ne yazık ki yurtiçini çok ihmal etmişim. Dünyanın öbür ucuna saatlerce uçmaya gelince tamam. Bir saatlik uçuşla yurtiçi programı yapmaya gelince hep bir organizasyon eksikliği durumu. Belirli tatil beldeleri ve Kapadokya dışında gördüğüm yer çok az. Bundan büyük suçluluk ve utanç duyuyorum. İşte bu yüzden hafta sonu tatilini Trabzon’da geçirecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. Kısa bir zamanda Trabzon’un altını üstüne getireceğiz. Bundan yüzde yüz eminim. Nasıl mı bu kadar emin oluyorum? Çünkü şanslıyız, rehberimiz Ozan Şener. Bize çok yoğun bir program hazırladı. Sümele Manastırı’ndan Hüseyin Avni Aker Stadı’na, en iyi pideciden en popüler gece kulübüne merak ettiğimiz her şeyi görmek için hiç durmadan koşturacağız.
Tabii bu arada İsviçre’deki saat ve mücevher fuarından Trabzon seyahati için erken dönmüş ve hızını alamamış biri olarak Trabzon’da kendimi Trabzon bileziklerinin arasına atarsam şaşırmayın.
Trabzon seyahatinden notlar için çarşambayı bekleyiniz.

Alihan Ertürk
21.03.2010, 16:28

Buyrun burdan yakın ...

Saçmalamış.

Ne taktiği olacak ki.Sanki Arda olsaydı farklı bir kadro mu çıkaracaktı Şenol hoca.

İlyas Onat
21.03.2010, 16:28
Arkadaşın dediği gibi "ya herro ya merro" mu diyoruz bugün? Yoksa 70' e kadar kontrollü götürüp sonra kontra mı?

Terzioğlu
21.03.2010, 16:29
Gabric yerine yine Engin oynamaz umarim yoksa ciddi ciddi kafayi yerim ben.

Barış Burak
21.03.2010, 16:29
yani kısaca biz adamı seve seve ts li yaparız seve seve nin devamını getirmeye gerek kalmaz:) ula memleket yeter deee ya:D:D

Terzioğlu
21.03.2010, 16:30
Bu arada hakem Yunus Yildirim tam bir cakal. Her ufak dokunusta düdügüne gidiyor. Takimi inceden dograma konusunda ustalasmis bir isim.

Mustafa Demir
yav her mac biletler satildi diyolar bilet yok diyolar stad bos oluyo anlamadim gitti :D

Salih Edip
Arkadaşın dediği gibi "ya herro ya merro" mu diyoruz bugün? Yoksa 70' e kadar kontrollü götürüp sonra kontra mı?

bence ya herro ya merro demeliyiz öyle de diyeceğiz :) biz öne geçtiğimizde sıradan takımlara karşı bile skoru korumaya yöneldiğimizde acayip zorluk çekiyoruz elimiz ayağımıza dolanıyo nedense. saldır Trabzonum :)

Barış Burak
21.03.2010, 16:31
bence maçın başından sonuna kadar kontrollü oynayalım.çünkü zaten kontrollü oyunumuz fırtına gibi oluo ikinci sezon başını hatırlayalım.geçenki antep maçındada engin yerine gabri olsaydı özlediğimiz maçlardan biri olacaktı ama neyse amacımız gsyi kesinlikle yenmek olmalı bugün

Kereşenli
Takımımız maalesef skoru koruyamıyor. İnşallah 90'cı dakikada üç tane atarız. :p

Barış Burak
trabzonuuumm oleeeeeyyyy

nedense bugün yeneceğimizi hissediyorum önceden olmazdı böyle:) inş haklı çıkarım:)

Oğuzhan
21.03.2010, 16:32
Gabric yerine yine Engin oynamaz umarim yoksa ciddi ciddi kafayi yerim ben.

Nedir bu Engin ' le alıp veremediğiniz anlamış değilim , Şenol hoca öyle uygun görüyor demekki Engin Gabrice göre daha fazla uyuyor oyun tarzına.

Mustafa Demir
21.03.2010, 16:33
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o hollandadannn

Salih Edip
21.03.2010, 16:34
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii avcılardan...

evrents
Şu kırmızı topları merak ettim :) bide kale fileleri kırmızı olucak mı acaba?

ESER
Arkadaslar,
maalesef üzülerek yazilanlari okuyorum ve istanbulun üc büyüklerinin sampiyonlugunu bursanin sampiyonluguna yegleyenlerin varliginin ürkütücü boyutlarda oldugunu sezinliyorum! Ne aci bir durumdur ki anadolunun tek sampiyonu ünvanini koruma icgüdüsüyle yillardan bu yana ligde mücadelesini yaptigimiz bir konuyu simdi sirf kendi egomuz icin bir kenara birakiyoruz! Beni en cok üzen sey ise bu aksam bir cok arkadasin gsyi tutacagini söylemesi! Kendinizi üc istanbulun taraftariyla mi karistiriyorsunuz?

sayet bizler anadolunun devrim yapan takimiysak ve istanbulun hegomonyasini yikmakla övünüyorsak ki buna kimse burada karsi cikamaz o zaman bu aksam gsyi yenmek degil evire cevire futbolumuzla dövmemiz gerekecek! Umarim bizim oyuncularimiz sizler gibi düsünmüyordur ve onurlariyla mücadele ederler de maci kazaniriz!
Benim hayalim ise ligin son haftasinda bizim feneri yenerek olasi bir bursa fener burun buruna sampiyonluk yarisinda sampiyonlugu kendi ellerimizle bursaya vermemizdir ki bundan daha da güzel bir sey olamaz!
türkiyede futbol bir dönüm noktasinda ve bu noktada artik özellikle gelecek yildan itibaren hersey cok farkli olacak! Futbolun Güc merkezleri artik eskisi gibi istanbulda olmayacak! Herhangi bir lig takiminin yillik bütcesi gelecek yildan itibaren 30 milyon dolardan baslayarak yukari cikacak ve akli basinda takimlar bu firsati cok iyi degerlendirip futbola yatirim yapacaklar. bizler bu treni de kacirirsak iste o zaman hicbir özelligi olmayan anadolu takimina dönmüs bir trabzonspor izleyecegiz!
bir insan nasil galatasarayi destekler?
bu takim bes yil önce evmizden sampiyonlugumuzu calar gibi üc puani alip gitti! Hem de biz fenerle sampiyonluga oynarken! Bu ve buna benzer temennide bulunan arkadaslarimizin trabzonporlulugu süpheyle yaklasilacak bir konudur! her kim ki gs´yi ikinci takimi olarak görüyor ve destekliyorsa onun benim nezdimde taraftar olarak hicbir degeri yoktur!
GS bu ligde bize en cok zarari dokunan takimdir!
bu takim ogünün abdullahin,haminin,tolunayin aklini celmeye calismis, bu takim bize hep köstek olmustur! besiktas,fb en azindan merttir delikanlidir,der ki ben sevmiyorum seni! Ancak gs nin icinde yuvalanan albayraklar,gürsoylar haince icimize truva ati gibi girip trabzonluluklarindan yararlanarak bize cok büyük zararlar vermistir!
baskan onlarin baskanlariyla yemek yiyebilir! Nezaketen güzel bir sey bu ancak daha fazlasi degil!
Biraz mantikli olun ve artik böyle igrenc yazilar yazarak gercek taraftarin da asabini bozacak bir ortam yaratmayin!
Madem galatasarayinizi bu kadar cok seviyorsunuz,giyin formasini,atikisini gidin maca destekleyin takiminizi ancak bunu yaptiginiz da da birakin bordo mavi renkleri rahat! ben ve benim gibi düsünenlerin de renklerimizden de takimimizdan da memnun oldugumuzu biliniz.
Hic birsey yapamiyorsaniz o cok sevdiginiz fatihe yapilanlari getirin akliniza istanbulda oynanan macta... bize karsi aslan kesilen gsyi getiirin akliniza, barosun pismis kelle gibi siritan dislerini hatirlayin attigi golden sonra! tugayin abdullaha dirsegini, fatih terimin milli takimda oynucularimiza takindigi tavri... bu örnekler uzar gider.

galatasaray bu ligin en assagilik takimidir ve onun taraftari da en assagilik taraftari! daha gecne hafta tribünlerinden bir insani assagi firlatan bir takimin bizi yenmesini isteyen insanin mantigindan akli dengesinden süphe ederim ben!
Bu yazinin ve basligin neden silindigini biri bana acikalarsa iyi olur! Burada günlerdir gs ile ilgili temenniler dle getiriliyor da bursayla ilgili bir temenni mi canini yakti arkadaslar!

olay budur:alkış::alkış: tebrikler

malesef kucuk dusunen , kucuk basarilarla avutulan ve kompleksli bir camia olduk.. kendi tuttugu takimin tarihi pisliklerle, sikelerle ,satin alinmis maclarla, satin alinmis kalecelerle, 50 metreden calinan uyduruk penaltilarla sampiyonluk kazanmis, anadolu insanini birak kendi tribunlerini dolduranlara bile capulcu muamelesi yapan ve TS ye dost gorunup buldugu her firsatda y,vsaklik yapmaktan cekinmeyen bir serefsizler karmasina yenilmesini temenni eden hatta takimin yatmasini isteyenlerin varligindan utaniyorum..
bugun gs ye yenilelim diyenler yarin gsliler" ve diger istanbul serefsizleri" TS gs ye yatar " dediklerinde yuzlerinin kizarip kizarmayacagindan da supheliyim.. hani bizde sadece kimlikte yazan tutulurdu yada istanbula karsi bir durusumuz vardi ki hep bununla ovunurduk? demek ki istanbul saksakcisi bir kitle bizde de var..
bursa olursa soyle olur boyle olur... bursa sampiyon olunca bizim yildizimizi alip bursanin armasina mi takacaklar.. herkez herkeze kilcik atmiyor mu, yok biz buyuguz yok siz degildiniz diye.. bu muhabbetlere girmekden cekindigimiz icin mi gs ye yatalim fikrini savunuyor belli bir kesim.. serefiyle oynasin , 100 yil sampiyon olmasin kabulumdur.. yazik gercekten cok yazik,,, kendi takiminin dusmanina yatmasini isteyecek hallere de dustuk ya bundan daha da kotusunun olacagini sanmiyorum..

hasannuhoglu
21.03.2010, 16:35
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o hollandadannn

MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Burası TRABZON :)

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2010, 16:36
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii avcılardan...

Şampİyonnnnnn

Terzioğlu
Nedir bu Engin ' le alıp veremediğiniz anlamış değilim , Şenol hoca öyle uygun görüyor demekki Engin Gabrice göre daha fazla uyuyor oyun tarzına.
Engin'le alip veremedigim yok ama bence Gabric kesinlikle daha iyi oyuncu. Elbette Senol hoca en iyisini bilir ama yinede ben böyle düsünüyorum.

Şeref
arda , servet bunlar bızım maçlarda cok ballı oluyolar ya atıyorlar ya attırıyorlar. şu avnı akere gelen takımlara artık top göstermememiz lazım. adamlar resmen kazanmaya gidiyoruz diyolar hedef 3 puan diyolar iddaa cılar gs yener dıyor . bunlar benı deli ediyor . la bu hırsla ben cıksam sahaya bunlardan daha ii oynarım bu hırsla . neticede gönlüm 4 - 0 alalımda kendımıze gelelım özumuze dönelim diyorum artık. son 10 yılda 1 galıbıyet rezalet tabı yarısından fazlasında hakem hataları bunyamınler yunus lar hakem mı bunlar ınsan mı bellı değil bakalım bu aksam olmayan penaltıları çalarlar herhalde

Mustafa Demir
Şampİyonnnnnn

Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hasannuhoglu
21.03.2010, 16:37
Habu kızlardan cektigimiz nedir arkadaş..cılgınlar yürüyüşüne gitcem meydandan..bırakmıyoki beni gideyim..hey allaaaam yaa...kaldım ortada..napayaım bordo deyince mavi demeyen sevgiliyi :((

Mert Oğuzlu61
21.03.2010, 16:37

maalesef katkı yapamıyor takıma, bu maçta solda enginle başlarsak zaten sabrili keitalı gs kanadının yapacağı akınlarda mutlaka hata yapacaktır cale ve sonucunda olan önce trabzona sonra caleye olacaktır, enginle olmuyor kendini yıldız oyuncu sanan sıradan bir oyuncu görünümünde, sahada kaybolup gidecektir eminim.

inşallah gabrici oynatır şenol hoca, enginden formayı alması gerek artık !

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2010, 16:38
BMN BMN sesin çıksın BMN.. Ooooo 1, 2, 3

Avrupa fatihiymiş galatasarayy

Hürgün Aygün
21.03.2010, 16:40
Galatasaraylıymış büyün ya.....

AKSOY_61
Ya ne olur şu defansımz bu maçta iyi oynasın bari çok mu bişey istiyoruz.
Biz illai golü atarız ama defansımız önemli.

Uğur KÜÇÜK
galatasaraylıymıs butun taraftar.....

Paksoy
21.03.2010, 16:41
maalesef katkı yapamıyor takıma, bu maçta solda enginle başlarsak zaten sabrili keitalı gs kanadının yapacağı akınlarda mutlaka hata yapacaktır cale ve sonucunda olan önce trabzona sonra caleye olacaktır, enginle olmuyor kendini yıldız oyuncu sanan sıradan bir oyuncu görünümünde, sahada kaybolup gidecektir eminim.

inşallah gabrici oynatır şenol hoca, enginden formayı alması gerek artık !

inş öyle olur

Oğuzhan
21.03.2010, 16:41
Galatasaraylıymış bütün ..... laarrr :)

Hürgün Aygün
21.03.2010, 16:42
Oooo şşşşşş 1-2-3

Mustafa Demir
21.03.2010, 16:43
neyse biraz ps3 oynuyum zaman gecsinn

Salih Edip
21.03.2010, 16:43
sakin olun BMN :)

Paksoy
21.03.2010, 16:44
onur-serkan -giray-song-cale-ceyhun-selçuk-colman-alanzınho umut burak .can karyağdı şimdi lig tv de söyledi

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2010, 16:46
Muhtemel 11 bu. 1 saat önce anca belli oluyor resmi 11'ler. Takımın stada gelmesi gerekiyor.

Murat Erdem
21.03.2010, 16:47
Cale'ye acıyorum. Allah kolaylık versin, tek başına kalmış yine sol tarafta.

Salih Edip
teo facede takılıyor zaten nasıl oynucak :D

Paksoy
farklı bir kadro olmaz bencede

TuAF2007
Olabilir . . . Yoksa arda neden geliyor Trabzon a.
evet olabilir. bir keresindede biz yapmıştık. tam olarak hatırlamıyorum ama yattara sakat demişlerdi oynamıcak demişlerdi.ama oynamıştı.gs yada fb ye karşı.ben tam hatırlayamıyorum varsa hatırlayananız...hatırlatsın :D

Mustafa Demir
kale arkasidaki beyaz bayrakalr ne acaba koltuklarin uzerinde

Eren Karaahmetoğlu
Gabric.. Kesinlikle 11'de başlamalı.

asimetrik
onur-serkan -giray-song-cale-ceyhun-selçuk-colman-alanzınho umut burak .can karyağdı şimdi lig tv de söyledi

Takım gayet iyi. Ancak yine top sol tarafa gittiğinde, gözlerimiz bordo mavi formalı oyuncu arayacak gibi geliyor bana.

mashal61
21.03.2010, 16:48
Adnan Polat diyor ki: Trabzon'da evimizde oynar gibi rahatız. Çünkü bizi bağrına basan bir şehir burası. Kulaklarıma inanamıyorum. Gerçekten dedi mi bunları?

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2010, 16:49
Adnan Polat diyor ki: Trabzon'da evimizde oynar gibi rahatız. Çünkü bizi bağrına basan bir şehir burası. Kulaklarıma inanamıyorum. Gerçekten dedi mi bunları?

Yok artık. Böyle birşey diyeceğine ihtimal vermiyorum. Hayır, dediyse de ciddi zihinsel problemleri var demektir.

:D

Emrullah
21.03.2010, 16:50

İyi en azından Engin yok. İkinci yarı Alan'ın yerine Gabric girer tabi duruma göre.

Orta sahamız iş yapar nitelikte. Bence Şenol Hoca en iyi kadroyu sürdü, tek ve en büyük sıkıntı sol kanat, orasını çözemeyeceğiz galiba. Gabricle çözmeye kalksan bu sefer orta saha güçlü olmaz. Neyse hoca işi biliyordur umarım.

Ercan DEMİRCİ
Kim uyduruyor bunları çok saçma...

Paksoy

dedi :D .

biltrabzon
21.03.2010, 16:51
maci kaybederiz.iyi oynariz ,kötü oynariz sonunda yine kaybederiz.

Şeref
Yok artık. Böyle birşey diyeceğine ihtimal vermiyorum. Hayır, dediyse de ciddi zihinsel problemleri var demektir.

sadri baskan ağırlıyorya her geldığınde o yuzden demiştir. e tabı son 10 yıla baktıgın zaman adamalrı gayet ii ağırlamısın arkadaslar adam da der lafını yani

Salih Edip
Kim uyduruyor bunları çok saçma...

basıyomuşuz öyle demiş :D

kudu_61
Adnan Polat diyor ki: Trabzon'da evimizde oynar gibi rahatız. Çünkü bizi bağrına basan bir şehir burası. Kulaklarıma inanamıyorum. Gerçekten dedi mi bunları?vallaha dedi ve utandım yerin dibine girdim yazık Trabzonumu bu hale getirenlerden utanıyorum bu laf kavga da bile söylenmez Trabzonluya :(

Adem Erdoğan
21.03.2010, 16:52
Odukça hücuma dönük bir kadro, Şenol hoca gs'yi yenmeyi kafaya koymuş anlaşılan.

Sabri Kurban
21.03.2010, 16:55
Yorumlarsanız sevinirim.
Dün gece rüyamda bir statta idim. Karşı tribün boydan boya sarı kırmızılı idi. Sahada hatırladığım kadarıyla Gs Trabzonspor maçı vardı. Trabzonspor:3 - Gs:0 ile maç bitti. Maçın bitiminde Gs li taraftarlar olaylar çıkardılar sahaya bir şeyler attılar. Anında Gs li taraftarlar tribünden boşaltıldı. Bende galiba tv yayını yerinden maça bakıyordum. Bizim oyuncuların içeriye girişleri gördüm. Bana gülümsediler. Bir de baktım yanımda kim var? Şenol Güneş. Maç nasıldı beğendin mi gibisinden bir şeyler söyledi. Bende Şenol Güneş'e sarıldım heyecanla. Bir iki bir şeyler konuşalım tam derken annem beni uyandırdı ve rüya bitti. Acaba derler ya rüyalar terse çıkarmış. Gs bizi 3-0 yenip bizimkiler olay çıkarmasınlar:) İnşallah bu rüyanın tersinin tersi çıkar...

Mustafa Demir
21.03.2010, 16:56
cincon taraftarlari gelmisler stada 15 sene geride yasiyolar. Bilmoylarki Trabzon seyircisi premier lig seyircisi gibi maca 5 dakka kala geliyo stada :D

Adem Erdoğan
malesef hiç umut yok çünkü forvette umut var maç sonucu ts 1 gs 3 simdiden yenildik eçmiş olsun

Forvette Umut var da kalede de mi Umut var arkadaş, rahat olun yahu 3 yemeyiz. Tolga'nın olduğu zamanlarda kaldı onlar.:)

İlyas Onat
Rüya bir kuş misalidir, nereye yorumlarsan gider oraya konar derler. Hayra yorumlayalım.

Üç köşe teşkil yapmışız. : )

Emrullah
Adnan Polat bir kaç kere daha demişti bu lafları, yeni bir laf değil. Dost takım falan demişti, GS Trabzonda sevilir demişti. Taaa bundan 10 yıl önce. Değişen bir şey yok yine aynı şeyleri demiş. Değişen bir şey var aslında. O da eskiden havaalanında karşılanmıyordu, eee artık havaalanında da karşılanmasına izin verir olduk.

Bu ib..lerin ne kadar sevildiğini gösterme zamanı. Şunları evire çevire farklı yenelim ve dalgamızı geçelim ki bir daha böyle laflar konuşmasınlar. Ne dostluğu, bunlarıın dostluğu kafalarına olsun, fuşki yeyenler.

Paksoy
21.03.2010, 16:57
umut un oynadığı bütün maçları kaybettik ya

mashal61
vallaha dedi ve utandım yerin dibine girdim yazık Trabzonumu bu hale getirenlerden utanıyorum bu laf kavga da bile söylenmez Trabzonluya :(
Bana küfür ediyor gibi geldi. Yazık gerçekten.

Sefaenes
gs fb daha tehlikeli bence fb neyse aciksa oldugunu söyluyor ama gs sinsice yapiyor. Insallah bu maci alarak bu gs iyi bir ders veririz. Bügün taraftarimiz sonuc ne olursa olsun 90 dakika final mis gibi desteklemeli

Emrullah
21.03.2010, 16:58
Yorumlarsanız sevinirim.
Dün gece rüyamda bir statta idim. Karşı tribün boydan boya sarı kırmızılı idi. Sahada hatırladığım kadarıyla Gs Trabzonspor maçı vardı. Trabzonspor:3 - Gs:0 ile maç bitti. Maçın bitiminde Gs li taraftarlar olaylar çıkardılar sahaya bir şeyler attılar. Anında Gs li taraftarlar tribünden boşaltıldı. Bende galiba tv yayını yerinden maça bakıyordum. Bizim oyuncuların içeriye girişleri gördüm. Bana gülümsediler. Bir de baktım yanımda kim var? Şenol Güneş. Maç nasıldı beğendin mi gibisinden bir şeyler söyledi. Bende Şenol Güneş'e sarıldım heyecanla. Bir iki bir şeyler konuşalım tam derken annem beni uyandırdı ve rüya bitti. Acaba derler ya rüyalar terse çıkarmış. Gs bizi 3-0 yenip bizimkiler olay çıkarmasınlar:) İnşallah bu rüyanın tersinin tersi çıkar...

Şu Flash TV'de geceleri çıkan Rüyanız Hayrolsun Teyzeye bir bağlan bakalım, ne diyor rüyan hakkında.

Salih Edip
21.03.2010, 16:59
havaalanında karşılamaya nasıl izin verilior ayıp ya...

asimetrik
Şenol hocayla gurur duydum. Çok büyük gurur duydum.

AKSOY_61

Onları yenmek farz oldu.
Bu söylenenleri futbolculara aynen aktaracaksın aslında

Ercan DEMİRCİ
21.03.2010, 17:00
Ağlıyacam ya o ne biçim birşey öyle harbiden küfür etmiş. Allah ım ne olur kazanalım bu akşam . Şu i...lerle iyi bir alay edelim . Görsünler dostluğu.

61yusuf
21.03.2010, 17:00
içimden bir ses maç 3-1 bitecek diyor
ama hangi takım onu bilmiyorum
inşallah maç 3-1 bizim olur

Murat Erdem
21.03.2010, 17:01
Şenol hocayla gurur duydum. Çok büyük gurur duydum.
N'oldu ? açarmısın Gürcan abi...

Emrullah
21.03.2010, 17:01
Colman GS maçlarını sever. Geçen sene 1 gol bu yıl 2 gol attı. Yine boş geçeceğini zannetmiyorum.

asimetrik
21.03.2010, 17:02
Lig tv de her iki hocanın kariyerini verdi.
Şenol hocamız Rijkaard'la karşılaştırıldığında hiç de aşağı değil. Ayrıca 2002 uefa tarafından yılın teknik direktörü seçilmiş olması da gurur verici.

Orhan Aydın
Rüyanız:dvl:hayrolsun hanım:dvl:Avni Akere çıksın :dvl:

Mert Oğuzlu61
______________onur______________

__serkan____song____egemen_____cale

_____________ceyhun_______________

_________selçuk______colman

___burak__________________alanzinho

_______________teoGOL__________

barça modeli :D

mashal61
21.03.2010, 17:04

Egemen sakat. Egemen yerine Giray, Teofilo yerine de Umut oynayacak. Muhtemel kadro bu şekilde.

Paksoy
21.03.2010, 17:07

alanzinho da tam bir sol kanat özellikleri olsa

AKSOY_61
21.03.2010, 17:09
Egemen sakat. Egemen yerine Giray, Teofilo yerine de Umut oynayacak. Muhtemel kadro bu şekilde.

Giray mı?:(
Egemen ne yaptın be abicim ya

Murat Erdem
21.03.2010, 17:10
Can Karyağdı'nın verdiği muhtemel kadroyu, kafamda evirip çeviriyorum ama bir türlü dengeli bir şekil de, boş kalan mevki olmadan sahaya dizemiyorum. Zor maç olacak. Cale'ye Allah kolaylık versin.

Emre GÜRDAL
21.03.2010, 17:11
şuan trabzon meydandayım sanki 96 yılını andıran bir hava hakim her taraf bordomavi harika bişey inş. sonuda güzel biter

Ercan DEMİRCİ
21.03.2010, 17:11
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69704 :(

Ali Tunahan Güllü
21.03.2010, 17:12
Hadi Trabzonum ne olur alalım bu maçı..

Ömür Karadeniz
21.03.2010, 17:15
adnan polat o pideciden cıkarken haldun ustunelde yanındaydı bızde o onda deshaneden cıkıyorduk.karsı kaldırımdan bi adam ula pok yiyun pok:D

KeShin
İnsallah gene Gs taraftarının sesini duymayız İnsallah bu maçta barem destek verir takıma taraftar stadı doldurmak yetmiyor.

Osman Pervaneli
icimden bir ses bu macin farkli bir beraberlik ile sonuclanicagini diyor

Adem Erdoğan
21.03.2010, 17:18
Osman kitledin milleti, farklı beraberlik nasıl olur ula.:D

OYılmaz
21.03.2010, 17:18
Kadroyu bir daha yazarmısınız Teofilo ilk 11'de mi ?

Murat'
21.03.2010, 17:20
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69704 :(

Benim de canım çekti be ya !

Osman Pervaneli
21.03.2010, 17:21
Osman kitledin milleti, farklı beraberlik nasıl olur ula.:D

bol gollü beraberlik yani
2-2, 3-3 gibi demek istedim :)

mashal61
21.03.2010, 17:23
Cale'ye çok iş düşüyor. Song'a da ona yardım etmesi açısından çok iş düşüyor. O kanattan geçit vermemeliyiz. Egemen olsa daha iyi olurdu gibi ama hayırlısı artık.

uğurts
21.03.2010, 17:25
resmen trabzonu evımız goruyoruz dedı herıf yaa haklı adamda her maç husranla bıtıyor ınşallah bu sefer bızım yuzumuz gulerde mutluluk yaşarız bıraz

Emrullah
21.03.2010, 17:27
Rüyanız:dvl:hayrolsun hanım:dvl:Avni Akere çıksın :dvl:

:) :)

Boşver şimdi oraya buraya sümkürür. Samiyene çıksın.

Kereşenli
21.03.2010, 17:32
Lig TV'yi izleyen var mı? Başka maç bulamadılar mı bu adamı göstermek için? :S

Hürgün Aygün
Ben izliyorum... :D

Murat'
İçimde kaldı buraya yazayım, ula fırıncı ne diye Adnan Polat'a kıymalı pide verdin ki.

Hadi başka kapıya diyip yol verseydin ya Adnan beye.

hodlu
21.03.2010, 17:33
A.Polatta biliyor ki Trabzonda gizli gs'liler var.Alaylı bir şekilde biz burada hep kendi evimizde gibiyiz diyor.Yıllardır gs ile dostuz diyen tüm yönetici ve taraftarlara hediye olsun.Birde çıkıp biz büyük takımız iddasında bulunuyoruz kendi kendimize.Adamlar güzelce bizi gevşetip, golleri atıp puanları götürüyorlar.Bizde halen gs ile dost takımız demeye dururuz.

Kereşenli
21.03.2010, 17:34
Duymadın mı adam yıllardır gelip yiyormuş aynı yerde. :D

mashal61
21.03.2010, 17:35
Bu kötü gidişe dur demeliyiz artık. Hem de iyi oyunla.

hodlu
21.03.2010, 17:35
Fenerbahçe ne güzel ortamı 1 hafta öncesinden geriyor sonra gs'yi tokatlayıp yolluyor.Biz birde pide yediriyoruz adamlara, iyi yeyin ki maçta bizi iyi yenin der gibi....

Adem Erdoğan
21.03.2010, 17:36
Sahada yenelim de dışarıda ne yerseler yesinler arkadaş, olaya turizm açısından da bakmak lazım.

Trabzon pidesi, akçabat köfte yemek için sırf günübirlik Trabzon'a gidenler var, olaya bu açıdan da bakmamız lazım, Trabzon yeterince kötü reklam edildi, imajı düzeltmek lazım.

Murat Erdem
21.03.2010, 17:36
Trabzon'da en iyi kıymalı nerede yenir ?

Paksoy
21.03.2010, 17:38
murat abi en iyi kıymalı uşakda gel

Kereşenli
21.03.2010, 17:38
İnşallah Cale iyi oynar yoksa Keita'yla çok şans yakalar bunlar.

Paksoy
21.03.2010, 17:39
çubuklu beyazşort la çıkacağız gibi

kudu_61
ömer otobüsten şortla indi oynayacak galiba

hodlu
Allahım bu gece yenelim ne olur, çok kötüyüm maça kadar daha da kötü olacağım korkuyorum bu gece yenemessek kötü şeyler olacak diyee..........

mashal61
21.03.2010, 17:40
Canım çok fena pide çekti. İstanbul'da öyle pide yapan yer de bilmiyorum. Adnan Polat şu göz hakkının hürmetine başı önde ayrılsın şu staddan. Çıkışta açıklama yapmaya bile yüzü olmasın.:)

Canberk
21.03.2010, 17:41
2.30 saat demiştim yarım saatinide o iki adam götürdü bakın :D
Kaldı 2 saatleri :D

Abdülkadir Kılıç
21.03.2010, 17:41
Ben Adnan Polat'ın sözünde hiç bir tuhaflık görmedim. İyi bir ev sahibi olmamız bizim için övünülecek bir şey olmalı. Ama Adnan bey bazı şeyler ima etmeye çalışmışsa buna en güzel cevap iyi bir galibiyet olur.

Paksoy
21.03.2010, 17:42
beyaz formayla çıkacağız

Canberk
Beyaz formayla oynuyoruz

Ali Tunahan Güllü
Şu maçı alalım da başka birşey istemiyorum..

Canberk
21.03.2010, 17:43
Ardanın kaptanlık bandı bile orda oynayacaktır o adam yaa

Paksoy
kadrolar açıklanıyor

yatara
Şu maçı alalım da başka birşey istemiyorum..

aynen :alkış:

Paksoy
21.03.2010, 17:44
onur- cale giray song serkan selcuk ceyhun colman alan burak umut la çıkacağız

bekir61
rakip tribün dolmus

Halit Akyüz
1 saat kestireyim dedim akşam olmuş ya.. Adnan Polat ne açıklama yaptı. ???

Hürgün Aygün
Hakan Balta ve Servet oynamıyomuş!

İlyas Onat
21.03.2010, 17:45

Çardak'ta yenir. Asmaların altında, bir yaz günü... Yanına da köpüklü bir ayran... Of ki of....

İstanbul'da bilmiyorum diyen arkadaş. Fatih'te, Anıt'tan Duvardibi'ne çıkan yokuşta Karadeniz Pidecisi var. Pidenin hası ordadır.

biltrabzon
ömer aysan yedek serkan sag bek.cok ilginc.

Halit Akyüz
onur- cale giray song serkan selcuk ceyhun colman alan burak umut la çıkacağız
Kötü kadro keita sol tarafı koridor yapıcak.

legolas
adnan polat'ın bu sözleri umarım futbolcularımızı kamçılar

kudu_61
21.03.2010, 17:46
kadro
onur
serkan-song-giray-cale
ceyhun
selçuk-colman-alan
burak-umut

ömer gabriç teo barış yedek

Canberk
21.03.2010, 17:46
Hami gelsede 11. golünü atsa cimboma :D

Mustafa Demir
21.03.2010, 17:47
Ultra primalar yerlerini doldurmus

devilkid
21.03.2010, 17:48
yazıklar olsun...kendi evimizde bile sonradan kadromuz açıklanıyor...

ömer aysan 18 de varsa 11 de niye yok..serkan gittiği zaman geri gelmek bilmiyor...gabriç gibi hem ileri hem geri giden adam yok, topla sevişen alanzinho oynuyor...yazık...

reisoğlu61
ömer neden yedek, sakatligi falanmi vardi?

yatara
Engin yedekde varmi
bu ömer niye bi mac oyniyo 1 mac oynamiyo

hodlu
21.03.2010, 17:49
Umut-Burak bu ikilisi ile derbi maç kazanmak bence mucizeeeeee...

Kereşenli
Sakatlanmış. Ne sakatlıkmış bee. :S

Adem Erdoğan
Gs kadrosu açıklandımı arkadaşlar.

biltrabzon
su burak a verdigi sansi teo verseydide elmami armutmu oldugunu anlasak.sezon sonuda ona göre karar verseydi senol günes.

Paksoy
engin yedek de var

Kereşenli
21.03.2010, 17:50
Teofilo yine yedek kulübesinde. :alkış: Artık kazanacağımıza inanmıyorum. Bugün Umut'un gerçek kimliğini göreceksiniz. Bakalım 2010'da 10 gol atan futbolcu bugün neler yapacak.

reisoğlu61
21.03.2010, 17:50
topal ve arda 18de yokmus, tabi dogruysa

Ali Tunahan Güllü
21.03.2010, 17:51
ğsnin kadrosu açıklandımı?

Halit Akyüz
21.03.2010, 17:52
Hakan Balta , Servet , Topal , Arda yok şimdi öyle mi..??

Kereşenli
Açıklandı.

Ali Tunahan Güllü
--------------------------Onur-------------------------
--Serkan------------Giray--------Song------------Cale--
---------Ceyhun----------Selçuk---------Colman-------
---------Burak-----------------------Alan-------------
---------------------------Umut------------------------

Hadi hayırlısı...

Kereşenli
Sabri var mı? Sabri varsa çok şanslıyız.

sanatik
icimden bir ses bu macin farkli bir beraberlik ile sonuclanicagini diyor

farkli bir beraberlik :)

legolas
21.03.2010, 17:53
ya ömer aysan neden yok
kötü bi durum

Yunus Emre SEYHAN
Cale'ye kale diyor hikmet hoca. :D

Ali Tunahan Güllü
farkli bir beraberlik :)

Örnek;3-3,4-4:rolleyes::rolleyes::D:D

Kereşenli
Herkes öyle diyor. :)

Murat Erdem
GS kadrosun da oynayıp oynamadığını merak ettiğim tek isim Keita'dır. Hele bir de sahaya çıkan sol tarafı otoban misali bomboş olan kadromuzu gördükten sonra...

hodlu
Sanki gs erken bir kırmızı kart görüp maçı mucize şekilde kazanacağız hissi var bende..........

Oktay AKKUŞ
21.03.2010, 17:54
Sabri var mı? Sabri varsa çok şanslıyız.

Sabri mi :( En çok korktuğum adam. Galatasaraylılar da nasıl Umut'tan korkuyorsa biz de Sabri'den korkuyoruz..

only ts
21.03.2010, 17:54
yenelim şu cırtlak cinconları baska bişey istemiyorum... bi takımdan ancak bu kadar nefret edebilirim sıf galatasaraya nefretimden fenerbahçeyi sever oldum... bütün cimbomluların...... neyse

Kereşenli
21.03.2010, 17:55
Sabri mi :( En çok korktuğum adam. Galatasaraylılar da nasıl Umut'tan korkuyorsa biz de Sabri'den korkuyoruz..

Koşmasından korkuyorum evet, ama şutları çok kötü olduğu için hiç bir işe yaramaz. :D

Işıklar mı kesildi stad'ta?

bekir61
insallah tribünde rezil olmayiz

hodlu
Heeey gidi A.Suat hocam, nerde senin o sahayı bizans takımlarına dar eden takımın nerde şimdiki Trabzonspor.

EROS87
http://web6.twitpic.com/img/77323983-588b7bf3aaf09da5ff57f3146d5a40da.4ba6416e-scaled.jpg

Ali Tunahan Güllü
Şu 20 bin atkıyı çok merak ediyorum..

diplomat61
21.03.2010, 17:56
yine beyaz forma... çubukluyu unuttuk...:((((

devilkid
GS kadrosun da oynayıp oynamadığını merak ettiğim tek isim Keita'dır. Hele bir de sahaya çıkan sol tarafı otoban misali bomboş olan kadromuzu gördükten sonra...

sorma abi...hangi fikirle acaba calenin önünde gabriçi oynatmadı acaba...

Ali Tunahan Güllü
http://web6.twitpic.com/img/77323983-588b7bf3aaf09da5ff57f3146d5a40da.4ba6416e-scaled.jpg

Güzellllll:rolleyes::rolleyes::)

Halit Akyüz
21.03.2010, 17:57
Kadroda bi tane kanat oyuncusu yok

asimetrik
21.03.2010, 17:57

Ben de Sabri'yi tehlikeli bulanlardanım.
Cale bence Keita'yı durdurur. Fakat önünde Gabriç olsa daha iyi olurdu. Ben Coman'ın solda iyi oynadığını veya solda kalarak oynayabildiğini pek hatırlamıyorum.

Halit Akyüz
21.03.2010, 17:58
25 Leo Franco

2 Emre Güngör

55 Sabri Sarıoğlu

88 Caner Erkin

12 Lucas Neill

8 Barış Özbek

9 Elano Blumer

11 Abdul Kader Keita

16 Mustafa Sarp

32 Joao Alves

30 Dos Santo

Ali Tunahan Güllü
Bakalım orta sahayı Ceyhun-SelçuK-Colman üçlüsü toplayabilecek mi?

Kereşenli
Colman solda durmaz zaten. Gabric olsaydı çok daha iyi olurdu.

Mustafa Demir
en cokr korktugum adam keita karsisindada kimse yok sol tarafi otobana cevirir

Halit Akyüz
Jo , Dos Santos , Keita , Elano 11'de

diplomat61
21.03.2010, 17:59
Genemi beyaz forma...

Arda'
----------------------onur-------------------
--song------ceyhun--------giray-----cale----
serkan------colman--------selçuk-----alan----
------------burak---------umut--------------

böyle de olabilir ama song sağbekte iyi oynayamaz

Oğuzhan İnce
Bu karşılama her yıl oluyor yeni birşey değil bu karşılamayı yapanlarıda herkes biliyor ktudeler bakın siteleride var organizasyonlar yapıyorlar dağa taşa isimlerinide yazıyorlar herşey çok değişti.Genç arkadaşlarımız artık futbolla çok ilgilenmiyorlar ben burda Trabzon'da bir lisede öğretmenlik yapıyordum geçen yıl , öğrencilerim pek ilgilenmiyorlardı takımla hatta yarısı gs bjk falan tutuyordu.Ben lisedeki yıllarımızı hatırlıyorum sahilde otobus beklerdik maçlardan önce otellerin önüne moral bozmaya giderdik yuhalardık ama şimdi öyle bir ortam yok öyle bir birlik yok.

http://www.uaktu.com/forum/ bunlarda bu karşılamayı yapanların sitesi.

heriflerin sitesi fln var,biz de hala burda ilksefer oldu ayağına yatıyoruz,ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı artık,samsundan gelip biz mi yapıcaz,

diplomat61
Jo , Dos Santos , Keita , Elano 11'de

İnşallah fark yemeyiz...

Adem Erdoğan
21.03.2010, 18:00

Süper bir görüntü, uzaktan çekilmiş hali varmı acaba.

hodlu
Serkan sağbekte hem çok ileri çıkıp geri dönemiyor hemde kademede aksıyor bence serkan ileri çıkmamalı...

Oğuzhan
Ayıboğan servetin yerine daha yumuşak biri olan emre yi tercih etmesi çok büyük avantaj , umut ve burak çok kuvvetli ve süratli futbolcular.

Ali Tunahan Güllü
Adamların hücum hattı çok iyi bakalım ne olucak..

Onur Akyüz
Song sagbekse ayvayi yedik!

Enes Başkaya60
Hadi ben maça kaçar Allah yardımcımız olsun....

Aker
21.03.2010, 18:02
galatasaraylı arkadaşım bana bugün şunu söyledi. Sizden korkmuyorum ve açıkçası kasımpaşa denizli bile sizden daha çok korkutuyor dedi. Merak etmeyin cevabını verdim ama ne kadar inkar etsemde ne yazıkki söylediği şey doğru. Takımımız iyi olsa bile masa başında kaybediyoruz. Bu işlere dur demenin zamanı çoktan geldi ve geçti bile.

antagonist
21.03.2010, 18:03
Gabric'i oynatmamanın mantıklı bir nedeni olduğunu düşünen var mı acaba?

Onur Akyüz
----------------------onur-------------------
--song------ceyhun--------giray-----cale----
serkan------colman--------selçuk-----alan----
------------burak---------umut--------------

böyle de olabilir ama song sağbekte iyi oynayamaz

Bunu gorunce song sag bek sandim yuregime iniyordu!

Serkan sag bek burak sag acik song ortada olur,yapma boyle sakalar:)

Murat'
Ustedes podrían enviarme el link del partido ?

Derdimi anlayın be çocuklar.

Hürgün Aygün
Vay Melih geldi. :D

hodlu
21.03.2010, 18:04
Başkan konuşayiiiii........

Kereşenli
Onur
Serkan Song Giray Cale
Ceyhun
Burak Selçuk Colman
Alanzinho
Umut

Bu şekilde diziliriz gibi.

Oğuzhan
Gabric'i oynatmamanın mantıklı bir nedeni olduğunu düşünen var mı acaba?

Bizim düşünmemize gerek yok , Şenol Hoca düşünmüş o bize yeter ;)

İlyas Onat
21.03.2010, 18:05
Ben de kaçtım.

Alacağız bu maçı inşallah.

3-1 alalım. 3'ün 1'i GS'ye düşsün.

Saldır Trabzon'um oooleyyy...

Kereşenli
21.03.2010, 18:05
Bu da yeni çıktı galiba. Şenol hoca hata yapamaz mı yani?

biltrabzon
21.03.2010, 18:06
hocasindan yöneticisine herkes kupa kupa diyor.yani macin yenilgisine kilif hazir.yenilelimde görelim bunlari kupada ne yapacaklar.

hodlu
Gabriç, ilk yarı oynadığı derbilerde hiçbir şey yapamamıştı bence sonradan girmesi daha doğru.......

Arda'
stadda i....ne cimbom olamazsın şampiyon diye bağırıyolar :D

Kereşenli
21.03.2010, 18:07
Bağırsınlar, bağırsınlar. :D

Aker
21.03.2010, 18:07
Şerefsizlerin dediği bir kaç saniye duyuldu. .... Trabzon olamassın ... Taraftarımızdan çok şey bekliyorum ama yine her zamanki gibi yanılacağım.

Kereşenli
21.03.2010, 18:08
İnşallah bu eziklerin sesi bizimkilerden daha fazla çıkmaz ki çıkacağını biliyorum.

Oğuzhan
Bu da yeni çıktı galiba. Şenol hoca hata yapamaz mı yani?

Senden benden iyi bildiği açık bir gerçek , bu yetmez mi ?

senin yaşın kadar top oynamış , bir yaşın kadar da hocalık yapmış , nice başarılar yakalamış birisi pek tabiki senden benden az hata yapar , yada yapmaz. Düşündüğü şeyler var demekki , tutar tutmaz orası bizim deil , yönetimin işidir.

Şuanda yapmamız gereken elimizden geldiğince takımı desteklemek ;)

edit : yaşının 20 - 25 aralıgında oldugunu düşünerek yazdım , belki yanılıyor olabilirim oraya takılmayın .

Mustafa Demir
helal Volkan Konakkkkk

erolizmts
21.03.2010, 18:09
Ömer Aysan kadroya alındı ise ilk 11'de de sahaya sürülmeliydi. O kanatta en azından ileride Serkan ve arkasında Ömer ile bir şeyler yapabilirdik. Bol bol uzun top atıp, Gs'nin savunmasının hata yapmasını ama bu hatayı Umut'un ve Burak'ın olumlu değerlendirmesini bekleyeceğiz. Allah yardımcımız olsun.

hodlu
Başkan kupa maçı daha önemli diyor, arkadaş bu adam bazen ne söylediğini bilmiyor...

ZineD
TRABZONSPOR-GALATASARAY:

STAT: Avni Aker
SAAT: 19.00
YAYIN: Lig TV
HAKEM: Yunus Yıldırım

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Song, Giray, Cale, Selçuk, Ceyhun, Colman, Alanzinho, Burak, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

GALATASARAY: Leo Franco, Sabri, Neill, Emre Güngör, Caner, Mustafa Sarp, Barış, Elano, Keita, Giovani, Jo
TEKNİK DİREKTÖR: Frank Rijkaard

üst olur gerisi yalan olur :)

Kereşenli
21.03.2010, 18:10
Hatasız kul olmaz. :cool:

Şenol hocanın hata yaptığı bana göre ortada sana göre öyle olmayabilir.

mkmsas
21.03.2010, 18:10
Takımın tek sol kanat oyuncusu yedek yine..

Rakibin en tehlikeli bölgesi tek başına Cale'ye emanet.. Sonra Cale savunma yapamıyor olacak..

En skorer oyuncun Colman oynamaktan hiç hazzetmediği ve iyi oynayamadığı sol kanatta..

Tabi Şenol hoca bizi şaşırtıp Alanzinho'yu sola, Colman'ı forvet arkasına sürebilir.. O zaman daha dirençli ve etkili bir takım izleyebiliriz..

Teo, Burak'a bakıp, "bunun torpili kimden" diye düşünmüyordur inşallah...

Keita'ya bütün takım dikkat edecektir zaten.. Ama Dos Santos-Serkan eşleşmesini de tehlikeli buluyorum ben.. Oraya da çok dikkat edilmesi gerekir...

Her şeye rağmen istekli,arzulu, baskılı ve derbi kazanan bir takım görmek istiyorum artık..

İnşallah bu maç başlangıç olacak...

diplomat61
21.03.2010, 18:11
Tribünler BORDO-MAVİ

Futolcular Beyaz....!!!!!

Adem Erdoğan
21.03.2010, 18:11
Başkan kupa maçı daha önemli diyor, arkadaş bu adam bazen ne söylediğini bilmiyor...

Başkan; mide bulandırma.

Murat'
21.03.2010, 18:12
Birisi yardımcı olabilir mi acaba ?

Halit Akyüz
Noluyor Volkan Konak mı geldi Başkan ne dedi.????

Mustafa Demir
kaleco tolganin sac modelide 70 li yillardan kalma

mashal61
Kupa maçı daha önemli. :)

Murat Erdem
21.03.2010, 18:13
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321181230.jpg

hodlu
Kadro seçiminin hata olduğunu neye göre söylüyorsunuz hayret.Ömer sakattı hafta içi demekki tam oynayacak durumda değil.Ben Burak yerine teo ile başlardım ama hoca onlarla beraber herşeyi o daha iyi bilir.Bekleyip göreceğiz...

alihan_61
ne zamankı gayselılerı trabzonda kımse karsılayamacak rahatl olamıcaklar ,otellerınde dawullar calıncak o zmna bız sampıyonluga oynarız ...

Murat Erdem
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321181232.jpg

Murat Erdem
21.03.2010, 18:14
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321181227.jpg

OYılmaz
21.03.2010, 18:14
Teofilo yoksa bende yokum arkadaş nedir bu ya son 10 dk için mi aldık bu adamı oynamayacaksa gitsin Teofilo harcıyor Şenol hoca

Murat Erdem
21.03.2010, 18:15
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321181225.jpg

Murat Erdem
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/863_100321181222.jpg

hodlu
Tolga zaten bence kaleci değil.Kendisine iyi bir meslek seçmesini önermiştim, aferin o da mankenlik yapacak galiba...

Kaan
21.03.2010, 18:17
Kavga var sanırım. :confused:

MuratJ
Bu gidişle Teo Jun olur, Gabric'te Djokaj

Halit Akyüz
20000 atkı müyhiş görsel şov olucağına eminim.

Paksoy
21.03.2010, 18:18
galatasarayın fikstürü baya iyi , biz gs yi yensekde şampiyon olurlar

Oğuzhan
Teofilo yoksa bende yokum arkadaş nedir bu ya son 10 dk için mi aldık bu adamı oynamayacaksa gitsin Teofilo harcıyor Şenol hoca

böyle bir maçta teo yu oynatmak , onu kaybetmek neill ve emrenin kucağına atmakdan başka hiçbirşey olmaz. Alıştırmak için başka maçlarda ilk 11 başlamalı ..

Mustafa Demir
20000 atkı müyhiş görsel şov olucağına eminim.
atkilari kim dagitti

Paksoy
Bu gidişle Teo Jun olur, Gabric'te Djokaj
teoyu bjk kiraya veririz:D

MuratJ
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69704

Bu video dan rahatsız oldum. Adnan Polat'ın açıklamalarından dolayı. Trabzon'da her zaman evlerinde gibi hissediyorlarmış kendilerini. Ne demek bu!

Paksoy
21.03.2010, 18:19
atkilari kim dagitti
tscell dağıtmış

Kereşenli
21.03.2010, 18:19
böyle bir maçta teo yu oynatmak , onu kaybetmek neill ve emrenin kucağına atmakdan başka hiçbirşey olmaz. Alıştırmak için başka maçlarda ilk 11 başlamalı ..

Oynadığımız maçları görmedin galiba? Niye daha önce alıştırılmadı o zaman? Gaziantepspor'a karşı oynadığımız maçta da alıştırılabilirdi.

Hürgün Aygün
21.03.2010, 18:20
Heh şöyle baskı.

Halit Akyüz
Skor tahminlerini alalım..
1-0 veya 2-0 alırız.

mustafa6191
merhaba......

Murat Erdem
21.03.2010, 18:21
Başkanın "kupa daha önemli" demesi, olası mağlubiyetimiz sonrası "Trabzon GS'ye her zaman yatar" mitini daha da perçinleyecektir.

Bu açıklamayı yapan insana ben Trabzonspor başkanı diyemem ! kusura bakmayın.

Biz de biliyoruz kupa daha gerçekci bir hedef.
Lakin sen koskoca camiayı temsil ettiğin makamda, tutup da böylesi bir maça dakikalar kala tüm kamu oyuna böyle bir laf edemezsin.
Edersen, elalemin ağzı boş durmaz. "GS, Trabzonspor'un kocası" der !

Ahmet Faruk
21.03.2010, 18:22
Türkiyenin sağ tarafı en iyi kullanan takımlarına karşı, kendi takımının sol tarafını açık bırakmak da ne demek.
Umut mu oynayacak acaba orda...

biltrabzon
maci kesin kaybedecegiz.bütün ugursuzlar eve toplandi.bu tesadüf olamaz.ne zaman mac seyretmeye gelseler yeniliyoruz.rakip kim olursa olsun.

MuratJ
Başkanın "kupa daha önemli" demesi, olası mağlubiyetimiz sonrası "Trabzon GS'ye her zaman yatar" mitini daha da perçinleyecektir.

Lakin sen koskoca camiayı temsil ettiğin makamda, tutup da böylesi bir maça dakikalar kala tüm kamu oyuna böyle bir laf edemezsin.
Bu yönetim ile Trabzonspor hiçbir zaman başarılı olamaz. Bu kadar açık ve net!

Kereşenli
21.03.2010, 18:23
Yolla gitsinler abi. :D

Paksoy

kupa daha önemli demek futbolcuları etkiler tabi konsantre olmak açısından

h@msi61
Türkiyenin sağ tarafı en iyi kullanan takımlarına karşı, kendi takımının sol tarafını açık bırakmak da ne demek.
Umut mu oynayacak acaba orda...

Arkadasim daha maca cikmadik, nerden anladin hemen sol kanadinimizin bos oldugunu? Ben aksine sol kanadimizi daha iyi savunmak icin 3'lu ortasaha ile ciktigimizi dusunuyorum, Colman veya Ceyhun mutlaka o noktada olacaktir, Alan da gereken destegi verecektir...

Ahmet Faruk
21.03.2010, 18:24
Artık şüphem kalmadı.
Gabriçe karşı bir antipatisi var hocanın...

Murat Erdem
21.03.2010, 18:24
Milyon dolarlık soru:) bu evren de cevabı yok.