PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara’yla 2 yil daha

bizimkoylu61
11.08.2005, 11:58
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Yattara?yla 2 yil daha </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor, Gineli yildizi Yattara?nin 2007?de bitecek olan sözlesmesini iki yil daha uzatti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>11.08.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/yattara3010.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bordo-Mavili ekibin asbaskani Ömer Sari,yildiz futbolcu ile birkaç gündür yaptiklari görüsmeler sonucu anlasmaya vardiklarini ifade etti. Yattara?nin 2007?ye kadar olan alacagi konusunda iyilestirme yaptiklarini ve dün sözlesme imzaladiklarini kaydeden Sari söyle konustu: Bskanimizin Yattara?yla ilgili sözleribir tedavi yöntemiydi. Baskan babadir ve evladina ne kadar kizarsa kizsin bünyesinden disari atmaz.? Öte yandan Ömer Sari, dier futbolculara da iyilestirme yaptiklarini ve bu konuda sorunlarinin kalmadigini kaydetti.

Guests
11.08.2005, 12:05
Madem baslik açildi Yattaranin açiklamalarini ekliyim.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>YATTARA'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor ile sözlesmesini 2009 yilina kadar uzatan Gineli oyuncu Ibrahima Yattara, bordo-mavili taraftarlar için takimda kaldigini söyledi.
Yattara, yaptigi açiklamada, Avrupa Sampiyonlar Ligi'ne katilmayi çok istediklerini, ancak ön eleme turunu geçemediklerini dile getirerek, ''Iki maç oynadik ve elendik. Bunun için çok üzgünüm. Yenemeyecegimiz bir takim degildi. Hep beraber çiktik oynadik, fakat ben onlari yalniz biraktim ve kendimi çok kötü hissettim'' dedi.
Anorthosis Famagusta maçinda kirmizi kart görerek hata yaptigini belirten Yattara, ''Yaptigim hatayi biliyorum. Kirmizi kart sonrasi kötü bir dönem geçirdim. Taraftarlara çok tesekkür ediyorum. Bana sahip çiktilar. Kayserispor maçinda ise kendimi tekrar taraftarlara göstermek istedim. Arkadaslarimi yalniz biraktim ve Kayserispor maçinda biraz olsun bunu telafi etmeye çalistim'' dedi.
Bordo-mavili taraftarlarin kendisini çok sevdigini ifade eden Yattara, söyle devam etti:
''Ben de onlari çok seviyorum. Kayserispor maçinda attigim gol sonrasi onlara yanlis yaptigim bir seyi affettirmek için kostum. Onlara üzgün oldugumu göstermek istedim. Onlari çok seviyorum. Taraftarlardan af diliyorum ve onlar için burada kaliyorum. Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.'' Yattara, kendisini elestiren kulüp baskani Atay Aktug ile bu konuda hiç görüsmedigini ve Aktug'un kendisine bir sey söylemedigini kaydetti.

''DAHA IYI OLACAGIM''

Yattara, Trabzonspor'da 3. sezonunu geçirdigini belirterek, ''Bu yil birinci ve ikinci yilimdan çok daha iyi olacagim. Herkes benim nasil bir futbolcu oldugumu görecek. Her yerde kendimi göstermek için çalisacagim. Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'nde oynamasi için çalisacagiz. Türkiye Ligi ve Türkiye Kupasi'ni kazanmak istiyoruz. Bunun için ugrasacagiz'' dedi.
Türkiye'de her takimin iyi Trabzonspor'un da büyük bir takim oldugunu ifade eden Yattara, ''Takimdaki bütün arkadaslarima inaniyorum. Yabanci oyuncularin da uyum sorununu kisa sürede çözeceklerini düsünüyorum. Birlikte olur birbirimize destek verirsek, birlik ve beraberlik içinde olursak sampiyon olacagimiza inaniyoruz'' diye konustu.

''BU KEZ YENILMEYECEGIZ''

Geçen sezon Fenerbahçe'ye karsi kazanamadiklarini ve sampiyonlugu rakiplerine kaptirdiklarini animsatan Yattara, ''Bu yil Fenerbahçe'ye bize oynayacagi maçlarda sans tanimiyorum. Onlara kazanma izni vermeyecegiz. Bu sadece Fenerbahçe için degil, diger takimlar için de ayni olacak. Fenerbahçe ile sadece ligde 2 maç oynayacagiz. 2 maçta da savasacagiz. Hedefledigimiz puanlari toplayip, sampiyon olmak için elimizden gelen her seyi yapacagiz'' dedi.

</TD></TR></T></TABLE>

Oruç
11.08.2005, 12:06
-edit- lutfen sikayetlerinizi adminlere bildiriniz.. tesekkurler

Edited by: admin

zafercalikoglu
11.08.2005, 13:21
fener ile ilgili açiklmalarini çok begendim görecegiz seni fener macina ibrahima ,bakalim neler yapacaksin,umarim gecen sezondan daha iyi bir grafik sergilersin,

l-m
11.08.2005, 13:32
Benim için esek-af buyurun-nigde'ye çoktan varmistir, yattara profesyonel mentaliteye sahip olmayan ve 2 maç sonra benzer hareketleri sergileyecek bir oyuncudur, 2 maç kazandirir, 3. maç sampiyonluktan eder sizi. Yönetimin niyetinin Yattara'yi biraz cilalayip güzel bir fiyata satmak oldugunu düsünüyorum, ee koskoca Trabzonspor A.S., hedef 10 milyon dolar kar, sampiyonluk olacak degil ya, peh..

Emin
11.08.2005, 13:32
Hadi bakalim. O koskoca röpörtajinda sadece Feneri yenecegiz kismi dogru olsun yeter. Yani iki maçta da Feneri yenin sampiyonluk bile mühim degil...

Mehmet
11.08.2005, 13:35
Sevindirici.. Yattara simdi daha iyi oynamasin bak kulaklarindan çekmezmiyim?

Salih61
11.08.2005, 13:35
Hayirli olsun...Artik Futbolu burda birakir...smileys/smiley2.gif

U.Sadıkoğlu
11.08.2005, 16:16
OHHH BE HELE SUKUR IMZALADILAR ABI

feridun
11.08.2005, 16:53
Bence performansina göre sezon sonu imza atilmaliydi..

metinulusoy
11.08.2005, 16:53
yattaradan simdi çok daha iyi bir performans beklemek bizim hakkimiz sanirim.insalah yüzümüzü kara çikarmaz.

falcon61
11.08.2005, 17:37
Yönetim gerekeni yapti ama asil önemli olan bakalim o ne yapacak

Bartuğ13
11.08.2005, 17:56
açıklamalarını ben de beğendim bakalım dediklerini yapabilecek mi?

The Legend
11.08.2005, 18:00
insallah konya maçinda sovuna devam eder.

Oruç
11.08.2005, 18:02
-edit- lutfen sikayetlerinizi adminlere bildiriniz.. tesekkurler

Adminlere bildiriyoruz bildirmesine de bir cevap falan aldigimiz yok!

Yaklasik iki haftadir bekliyorum...

arakop
11.08.2005, 18:31
Hadi bakalim. O koskoca röpörtajinda sadece Feneri yenecegiz kismi dogru olsun yeter. Yani iki maçta da Feneri yenin sampiyonluk bile mühim degil... FENERI YENEMEZSEK SAMPIYON OLMAYALIM DENILEN 96 YILINI ANIMSADIM.(beraberlige bile sonra razi gelmistik)

kutoz
11.08.2005, 18:58
Bence bu yilin en iyi transferi smileys/smiley2.gif

Hayirli olsun, olgunlastiginda tadindan yenmeyecek. Ham haline baksaniza smileys/smiley36.gif

Crazy_OfLu61_
11.08.2005, 19:02
2 sene daha saç bas yolucaz desenizesmileys/smiley5.gif. Genede hayirli ugurlu olsun ne diyelim...

NoFeaR61
11.08.2005, 19:05
TrabzonsporuYattarasiz düsünemiyorum bence onun çok emegi geçiyor ts`de

saygilarimla Sürmeneli

Beytullah
11.08.2005, 20:09
walla insallah herzaman kayseri macinda oynadigi gibi oynarr.bir mac var bir mac yok insallah öle olmaz bu sefer..

61-firtina
11.08.2005, 21:23
OOO IBRAHIM YATTARA helal olsun sana derbilerde göster kendini senden baska bisey istemiyorum digerleri zaten senin hizina yetisemez sözde kalmaz umarim dedikleri sana güveniyorum göster kendini

Oğuzhan Görkan
11.08.2005, 21:43
hayirli olsun bence ii oldu ah bide istikrarli olsa tek sorun bu yattara da

61trabzonomer
11.08.2005, 22:24
çok güzel is yapti yönetim çok...devam böyle...

emuly
12.08.2005, 08:06
Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.''

Bu önemli bir açiklamaydi.Helal olsun.

Bartuğ13
12.08.2005, 11:02
güzel konusmus ama bence sezon boyunca adam gibi oynamali zaten öyle oynarsa ronaldinho gibi adam.her an degistirebilir skoru.yeter artik yattara,göster kendini

l-m
12.08.2005, 13:27
Arkadaslar bir seyden sikayetçiyim, sonuca göre yorum yapilmasindan rahatsizlik duyuyorum, 1 hafta önce Anorthosis maçi yüzünden küfürler edilen yattara 1 gol 1 asist yapti diye 2 yil uzatilan sözlesmesi sonrasi göklere çikariliyor, bu mu objektif yorum. Yattara 10 maç kazandirabilir, 11. maç sampiyonluk maçiysa ve bilerek kart görüyorsa benim için o 10 maçin hiçbir anlami yoktur. Yattara amatördür, 3. hocasinin da basini yemek üzeredir, hayirli olsun..

sbay
12.08.2005, 13:31
Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.''

yattara nin bu konusmasi takimdaki bazi futbolcularaa ders niyetine okutulmali

Atinuri
12.08.2005, 13:35
yattara hangi derbi maçinda skora olumlu etki edecek seyler yapti söylermisiniz simdi söylüyorum bunu ama kimse kizmasin Yattara'yi ben de seviyorum ama kabul etmeliyiz ki Yattara küçük maçlarin büyük oyuncusu.Biraz objektif bakarsak bunu anlariz.Bu arada Yattara'nin sözleri hosuma gitmedi de degil insallah dedigi gibi olur veüç istanbullu ile yapilanmaçlarda iyi isler yapar.

sbay
12.08.2005, 13:41
bizim takimda zaten fatih isinda (o da bazen)büyük maclari kurtarabilen oyuncu yokki

l-m
12.08.2005, 13:41

yattara nin bu konusmasi takimdaki bazi futbolcularaa ders niyetine okutulmali

Yahu ciddi misiniz siz? Kulübün içindekilerden duydum istedigi parayi alamadigi için bilerek oynamadigini. Lafla peynir gemisi yürümez derler ama biz her söylenene inaniyoruz sanirim..

sbay
12.08.2005, 13:44
dile getirmesi bile önemli digerleri paralarini aldiklari halde oynamiyolar

Hünkar
12.08.2005, 13:47
bu yil yonetimin yatptigi en hayirli is oldu

jackal61
12.08.2005, 16:37
Insallah Yattara bu sezon derbiler dahil iyi bi performans sergiler de bizim ümitlerimizi bosa çikarmaz

*Levent*
12.08.2005, 17:32
Bende Yattara'ninkalmasina sevindim,bu sezon ona ihtiyacimiz olucak umarimki ümitlerimizi bosa çikarmaz.

delihamsi
12.08.2005, 20:35
Ona her zaman ihtiyacimiz olacak.Adam bizi de seviyor ters bir hareket yapacagini sanmiyorum artik.

lazkaya
12.08.2005, 21:14
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Bu güzel bi habersmileys/smiley17.gif

Edited by: lazkaya

TRABZONLU_TS
12.08.2005, 21:23
Kocum benim helal olsun sana

ibrahim_yattara
12.08.2005, 21:26
dikkat!!

bu adam sadece güzeltop oynamiyor..

bu adam trabzonspora hatiri sayilir bir taraftar kazandiriyor..evet evet inanmayan gidecek sokaktaki 5-6 yasindaki çocuklar topa vurmadan önce kendilerine ne dediklerini neye benzettiklerini bi dinleyecek..

bu adam tek basina maç kazandiriyor. ben kendimi bildim bileli hayatimda hiç bu kadar oyuna agirligini koyupta tek basina rakibin savunmasini delik desik eden adam görmedim. ve bunu her istediginde yapacak güce sahip. yeterki boktan püsürden seyler yüzünden kendisine saha içinde ve disinda surat yapilmasin. yeterki hakki verilsin..

1.750 milyari götüren adam aptal aptal gezinecek fazla konsantrasyon sonucu ve bir pisligin oyunu sonucu degerli adamimiz atilinca her suç ona atilacak. ne güzel be..

bu adami hala elestirebilenlere sasiyorum heleki l-m ye çok sasirdim. yönetici grubundan ama futbolcumuz için iyi konusmamis.. neyse kimse iyi konusmak zorundada degil zaten yeterki parasinin hakkini veren bu adama çamur atmayalim.

ve üzülerek söylüyorum böyle giderse ikinci aurelio faciasini yasayacak yattarayi fenere kaptiracak ve o orada bilmem kaçbin seyirciye futbol resitali verip costururken biz agzimiz açik kalacagiz..

belkide su konusanlsarin agzini kapamak için bi yere kiralik vermeliyiz. bana 3-4 maç sonra cezasini ödeyip yeniden takima çagiririz gibi geliyor :))

Nytre
12.08.2005, 22:04
yattarayla iki yil degil bir ömür boyu sözlesme imzalamasi gerekirdi..

ayrica yattara gibi bir adam daha aramak gerekir

The Londoner
12.08.2005, 22:06
yattarayla iki yil degil bir ömür boyu sözlesme imzalamasi gerekirdi..

ayrica yattara gibi bir adam daha aramak gerekir

Sozlesmesi 2009`a kadar uzatildi.

Crazy_OfLu61_
13.08.2005, 09:48
Arkadaslar bir seyden sikayetçiyim, sonuca göre yorum yapilmasindan rahatsizlik duyuyorum, 1 hafta önce Anorthosis maçi yüzünden küfürler edilen yattara 1 gol 1 asist yapti diye 2 yil uzatilan sözlesmesi sonrasi göklere çikariliyor, bu mu objektif yorum. Yattara 10 maç kazandirabilir, 11. maç sampiyonluk maçiysa ve bilerek kart görüyorsa benim için o 10 maçin hiçbir anlami yoktur. Yattara amatördür, 3. hocasinin da basini yemek üzeredir, hayirli olsun..

Siddetle katiliyorum. Özelliklede belirteyim insALLAH biz hakli çikmayiz o zaman üzülürüm iste...

CaMoKa
13.08.2005, 15:49
artik derdi tasasi kalmadi adam gibi oynar herhalde

Hüseyin Çümen
13.08.2005, 16:17
arklarim o 10 maçi acaba yattarasiz alabilicekmiyiz bizim yattarayi neolursa olsun gönderme lüksümüz yok illaki gönderilecekse yerine adam almak mecburidir

Ycandan
13.08.2005, 17:32
HEPIMIZ IÇIN HAYIRLI OLUR INSALLAH.

falcon61
13.08.2005, 17:37
Artik oynar tabi ama en küçük hatasi medya saolsun gökyüzüne çikar o yüzden dua edelimde hata yapmasin

#10 Fietra
13.08.2005, 19:38
Hayirli olsun dogru olan buydu.

hauptstrasse
14.08.2005, 01:14
baslik bence yattaraylaiki yil daha olunca yanlis duruyor cunku yattarayla biz en az dort yil daha birlikteyiz!

Analyzer
14.08.2005, 02:32
Evet. Artik 2009 yilina kadar sözlesmeli futbolcumuz. 4 sene yapar haup hakli.

Sonuca göre yorum yapilmasindan rahatsiz olan degerli arkadaslar Anorthosis maçlarinin sonucu konusundabaskanimiz gibi bir tek Yattara'yisuçlu buluyorlarsavay halimize.

vizarian
14.08.2005, 10:04
Su iyilestirmeyi zamaninda yapsalardida elenmeseydik smileys/smiley19.gif

zanoylu
14.08.2005, 14:04
Sunu sezon baslamadan yapsalardiya 1 ay önce filan...Ah aaaaahhh