PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cafer Bulur
08.03.2010, 22:02
Halen daha ligde iddiamizin kalmadigina inanan var mi?

Mert Marabaoğlu
08.03.2010, 22:04
kalan 10 maçı alırsak şampiyonuz. 8 puan hiç bişe.

ALİ FATİH
08.03.2010, 22:07
Bu dediğinizin resmi veya vidyosu var mı acaba? Paylaşabilir misiniz?

Lig Tv 'de her şey var!!!

Hürgün Aygün
08.03.2010, 22:10
Ne pankartı ne yazıyordu?

Mellih
08.03.2010, 22:12
Eskişehir galibiyeti süper oldu.

1-G.Saray......50
2-F.Bahçe......48
3-Bursa.........46 (22maç)
4-Beşiktaş .....45 (23maç)
5-Kayseri.......43
6-Trabzon......42

G.Antep maçının önemi daha da arttı. Çarşamba Bursa ve Beşiktaş'ın puan kayıpları gelirse (ki muhtemeldir) lig çok renklenir, bize de ciddi avantaj doğar.
Geçen sene yoktu ama bu sene tekrar geldi diye duydum, ikili averajda deplasman golleri önemsizdi, bu sene deplasman gollerine bakılacak dendi. bilgisi olan var mı. Eğer öğle ise Samiyende 4-3 bitmişti maç, trabzonda 1-0 bile yeter bize olası puan eşitiğinde.
ankaragücü oyunu acayip uyutuyor, tam bir fransız ligi takımı, defans yapıyorlar, haftaya G.Sarayda Arda cezalı, ben yine puan kaybı bekliyorum ;)

irfanb
08.03.2010, 22:16

Olmazmi hic ?

Iki maci da kazanmamiz lazim,baska türlü lige tutunma sansimiz yok.

Aksi durumlarda bu sezon tek hedef zügürt ziraat kupasi kalir.

:) :) :)

Tayfun Aydın
08.03.2010, 22:16
Öyle bi pankart bende gördüm gibime geldi ama ligtv de bulamadım

Mustafa GÜLAY
08.03.2010, 22:18
ne pankartıki bizde görsek

Mustafa Calik
08.03.2010, 22:30
_____________ONUR____________
ÖMER_____GiRAY__SONG_____CALE
________CEYHUN__SELCUK_______
SERKAN__________________GABRiC
___________BURAK______________
______________UMUT___________

Cafer Bulur
08.03.2010, 22:34
Olmazmi hic ?

:) :) :)
Aynen dedigim gibi,kaderimiz önümüzdeki 2 maca bagli.

Ikisini de yenersek ilk 2 iddiamiz devam eder,aksi durumda ilk2 sansimiz kalmaz.

Özellikle antep maci final macimiz,o maca özel bir sekilde hazirlanmaliyiz.

EROS87
08.03.2010, 22:48
Ömer, Colman, Gabric, Burak, Serkan ve Cale kart sınırında olan oyuncularımız.

Gaziantep'e karşı oynayacak bu oyunularımızın kafalarında gs maçı olursa oyunlarını etkileyecek bir durum oluşabilir.

Özellikle Serkanın, Colmanın ve Ömerin kart görmeme uğruna yumuşatacakları oyun tarzı bizi Gaziantepe karşı zor durumda bırakabilir.

Gaziantep'i yenemediğimiz durumda gs maçının pekte önemli bir yanının kalmadığının inşallah bilincinde olurlar.

edit: colman cezalı değilmiş, 4. kartı ibb maçında görmüştü

Cafer Bulur
08.03.2010, 22:54

Gaziantep'e karşı oynayacak bu oyunularımızın kafalarında gs maçı olursa oyunlarını etkileyecek bir durum oluşabilir.

Özellikle Serkanın, Colmanın ve Ömerin kart görmeme uğruna yumuşatacakları oyun tarzı bizi Gaziantepe karşı zor durumda bırakabilir.

Gaziantep'i yenemediğimiz durumda gs maçının pekte önemli bir yanının kalmadığının inşallah bilincinde olurlar.
Bir kac oyuncumuzu cezali duruma düsebilir,bu cok da önemli degil.

Yeter ki görülen kartlar gereksiz olmasin,takimin kazanmasi adina olsun.

Dedigin gibi bu maci kazanamazsak gs macinin hicbir önemi yok.

Bence sezonun en kritik ve zorlu macini oynayacagiz...

Mellih
08.03.2010, 22:57

...
6 oyuncu çok fazla.. fire veririz gibi görünüyor. Bence Burak'ın yerine Teo ile başlamak mantıklı olur, deplasmanda oynuyoruz, rakip çok kapanmaz Teo'ya uygun ortam.. hemde golle tanışırsa G.Saray maçına hazır hale gelmiş olur, ona ihtiyacımız var.. :rolleyes:
Derbi maçlarda Umut-Alanzinho yetersiz, Burakta cezalı olursa :(

askemo_garleli
08.03.2010, 22:57
ah be ya,ne olurdu bursa-istanbul büyükşehir belediye-antalya maçlarından birini kazansaydık.birini kazanmış olsaydık puan farkı 6,ikisini kazansaydık 4 olacaktı..

Hüdai Pervaneli
08.03.2010, 22:58
Hangi gün bu mac

Uğurtan
08.03.2010, 23:02
Colman cezasını yeni doldurdu sınırda değil..

mashal61
08.03.2010, 23:06
ah be ya,ne olurdu bursa-istanbul büyükşehir belediye-antalya maçlarından birini kazansaydık.birini kazanmış olsaydık puan farkı 6,ikisini kazansaydık 4 olacaktı..
Her sene aynı sorunu yaşıyoruz zaten. Sadece isimler farklı. Geçen sene Denizli, Konya. Bu sene İbb, Bursa, Antalya. Kadromuz geniş diyoruz ama hiç de öyle değil. Kadroyu genişletmemiz ve değerini bulmadan hiçbir oyuncuyu elden çıkarmamamız lazım. Bu oyuncular robot değil ki her maç aynı performansla oynayıp her maçı kazansın. Yoksa seneye de ...spor ve ...spor maçlarını kazansaydık ne güzel olurdu. Şimdi şampiyonluk potasında olurduk deriz.

EROS87
08.03.2010, 23:07
Colman cezasını yeni doldurdu sınırda değil..

Evet haklısınız.

transfermarkt (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/40500/gustavo-colman/default/2009/leistungsdaten.html) yanıltı benide, tff ye baktım 4. kartını görmüş 2 hafta önce.

mashal61
08.03.2010, 23:09
Ömer'le Serkan çok dikkat etsin. Gerisini bir şekilde telafi ederiz.

kudu_61
08.03.2010, 23:09
kalan 10 maçı alırsak şampiyonuz. 8 puan hiç bişe.

Son 4 haftadır oynadığımız futbol ile bu sizin dediğinize sadece hayal diyorum ama bana derseniz TRABZONSPOR bundan sonra sivas ve diyar maçında oynadığı gibi pas yapacak, isabetli şut çekecek, pres ile rakibi boğacak, sağdan gelecek soldan gelecek colman kendine gelecek umut yakaladığını atacak o zaman bu mesajlara bir anlam verebilirim bilmem anlatabildim mi
ama kötü bir TRABZONU antep çok rahat yener hayallerimiz çok çabuk söner inşallah ilk önce bu hafta sonra gs maçını iyi futbolla kazanırız

The Ciks
08.03.2010, 23:10
Gs ıle aramızda 5 puan fark var yalandan 3 puanları var.....bızım 28 haftadakı ankaraspor maçı haftası lıgdekı muhtemel konumumuz bellı olur...hatta bır sonrakı hafta 29.hafta bjk maçı ılk ıkı ıçın oynayacagımız bır maç olabılır..

antep-ts
ts-gs
kayserı-ts
ts-ankara

Oynayacagımız ılk 3 maçı alırsak sampıyonlar lıgı sansımız cok yuksek olabılır...bursaya dıkkat su anda saf 4 eksık ıkı maçını alırsa kı bırını aldı zaten dıyarbakır hukmen ..saf 10 puan fark olur...bursanın gs den bır avantajı oynamadan ankaradan 3 puan alacak olması..6 ıç saha maçı var..ve 9 maçı kalmış bızle ve fenerle oynadılar..şampıyon olabılırler..

Cafer Bulur
08.03.2010, 23:13
Baslikta maca olan ilgi cok güzel,1 hafta önce g.birligi macina bircogumuz siradan gözüyle bakiyordu.

Umarim futbolcular ve teknik heyet de bu macin ziraat kupasindan cok cok daha önemli oldugu gercegini kavrarlarda gerekeni yaparlar.

Bu sezon en önemli hedefimiz Süper ligdir,olmalidir.

Ziraat kupasi sadece bir tesellidir,cok fazla bir önemi su an icin yoktur.

Sefa
08.03.2010, 23:13
Bu maçın önemi kat ve kat arttı.

Kazanmak gerek..

Ercan DEMİRCİ
08.03.2010, 23:14
Bence şuan itibariyle şampiyonluktan bahsetmeyelim daha sonra hüsran yaşamayalım. Antep ve gs maçlarından sonra konuşmak daha mantıklı. Maça gelince gs maçından daha zor bir maç olacak. İnşallah kazanacağız...

servet nuh
08.03.2010, 23:22
anteple antepte oynadığımız maçlarda hep zorlanıyoruz....ilk yarıyı 3-0 bitirsekte 2nci yarı hoca risk alıp bazı oyuncuları denese ne iyi olacak...her maçta 9 doğurmaktan usandık aga...bu takıma tekniği yüksek,inceleri olan tekvuruşcu bi santrafor şart (baroş tipli)...geri kalan eksikler giderilir

mashal61
08.03.2010, 23:24
Baslikta maca olan ilgi cok güzel,1 hafta önce g.birligi macina bircogumuz siradan gözüyle bakiyordu.

Umarim futbolcular ve teknik heyet de bu macin ziraat kupasindan cok cok daha önemli oldugu gercegini kavrarlarda gerekeni yaparlar.

Bu sezon en önemli hedefimiz Süper ligdir,olmalidir.

Ziraat kupasi sadece bir tesellidir,cok fazla bir önemi su an icin yoktur.
Abi, Ziraat kupasına teselli demişsin de sonuçta o da bu ülkenin en önemli 2. kupası ve seneye bir de Süper kupa alma ihtimalimiz olur. Üstüne bir de biz alamazsak fenerin alma ihtimali yüksek. Kısaca bana göre şu anda bu "teselli" ye ligden daha çok ihtiyacımız var. Ligde zaten şampiyonluk bekleyen yoktur heralde. Gidebildiğimiz yere kadar gideriz ama 3. olmuşuz veya 4. olmuşuz çok şey fark etmez benim için.

kudu_61
08.03.2010, 23:26
5 yaşında çocuğu alsan kafasına vura vura futbolcu yaparsın biz elimizdeki zaferi, barışı ne zaman futbolcu yapıcaz merak ediyorum ikiside genç ve kimsenin inkar edemeyeceği yetenekleri var teo-zafer-barış hala hazır değilse şapkayı elimize alıp düşünmenin zamanı gelmiştir her maç colman araya top atsın alan önüne geleni dizsin diye bekleyip duruyoruz bakın ali güzeldala eğer izliyorsanız iskendere attığı pasları görüyorsunuzdur bu çocuğu biz kaçırdık elimizdekilere sahip çıkalım
antep maçında bazı riskler almanın zamanı geldi de geçiyor colman - alan kötüyse tv karşısında kendimi parçalamaktan bıktım artık pas yapmayı bilen bir takım ne oldu da 4 haftada pas yapmayı unuttu her attığı şut kaleyi bulan takım ne oldu da 4 haftadır dağları taşları dövüyor ben sizden fazla birşey istemiyorum YA SİZDE OLANI VERİN YADA ÇEKİLİN GENÇLERİN ÖNÜNDEN

iso_4939
08.03.2010, 23:28
bu macı alırsak mükemmel olacak ya.allahın ıznıyle ınş.

iso_4939
08.03.2010, 23:33
bari senol hoca yıne umut ve burak ıkılısı ıle maca baslasa burak baya hücüma katkı yapıyor hadı be kocları güzel futbolla beraber üç puanı alalım ozaman gs macının önemı artırıyor...

Zeki Şevik
08.03.2010, 23:36
İşte şimdi korkmaya başladım. Ne zaman bir maça çok önem yüklesek sonrasında hüsran oluyor. En son örneği Bursa maçı. En kritik maçımız demiştik... kazanamadık... Şimdide antep maçı öyle görünüyor. İnşallah şeytanın bacağını kırarız ve kritik bir maçı kazanırız. Ama bence çok fazla önem yüklememek lazım maça. Bu sene ligden umudumuzun kalmadığını kabullenmek en iyisi. Eğer son haftalara kadar şampiyon olma ümidimizi sürdürürsek ve yine kaçırırsak buna dayanamam. Öyle olacaksa hiç girmeyelim potaya..

Uğurtan
08.03.2010, 23:37
Antep'in ne yapacağı belli olmuyor..

Maç seçiyorlar sanki bir bakıyorsunuz inanılmaz top oynuyorlar bir bakıyorsunuz farklı şekilde mağlup olmuşlar diptekilere..

Zaten kadrosuna bakıp bir de bulundukları yere bakınca anlaşılıyor istikrarsızlıkları..

Ben gol bulursak maçın başlarında rahat bir maç olacağını düşünüyorum.. Stress yapmadan deplasmandaki standart sakin oyunumuzu oynayalım yeterli..

Saçma sapan bir gol görmek istemiyorum artık kalemizde..

Mellih
08.03.2010, 23:41
G.Saray-Kayseri-Beşiktaş Ankaraspor maçından 3 puanlarını aldılar; peki bizim alacağımız hafta onlar ne yapacak;

Ankaragücü-Beşiktaş
Bursa-Antalya
Fenerbahçe-Kayseri
Sivas-Galatasaray

Bu hafta sonunda (28. hafta) liderle puan farkımız 3'e belki de 2'ye inecek. ;) Tek şartım var G.Antep'i yenmeliyiz, yoksa bizim her sene klasikleşen havamız kaçtı hikayesiyle beraberlik serileri başlar. :( :D

kudu_61
08.03.2010, 23:44
şu hamsi pankartını bulana ödül verilecek neydi o

kudu_61
08.03.2010, 23:46
kazanmak için ne gerekiyorsa yapılsın 4 sene üst üste kamerun gibi bir takımda dünya kupasına katılan ve o takımın kaptanı olan songun bile oynaması gerekiyorsa oynasın bilmem anlatabildim mi

pReN@_61
08.03.2010, 23:49
Kazanalım şu maçı

Mellih
08.03.2010, 23:50
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs453.ash1/24944_351148884060_35605759060_3419475_2599206_n.j pg

Cem Kıran
09.03.2010, 00:16
Gençler maçındaki pozisyonları verirsek işimiz zor Antep onları kaçırmaz..Kadro olarak aynı çıkarsak puan kaybı kaçınılmaz olur..Hele de Engin ve Umut'un yapacaklarını şimdiden düşünemiyorum..

Halit Akyüz
09.03.2010, 00:19
Büyük maç kazanamadıktan sonra bu maçı yensek ne olucak.

CEMEFKER
09.03.2010, 00:23
Bu haftaki antep maçı birlikte haftaya evimizdeki gs maçını alırsak herşeye rağmen, onca puan kaybına rağmen ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM ATMIŞ OLACAĞIZ.

Şu ligde şampiyonluğu en çok hak eden takım kim ve hangi oyunla....Bana göre biraz bursa o da kızıl denen adamın ayak oyunları ile gidiyor bakalım nerde dur diyecekler... bu hafta diyar maçı beleşe geldi onlar adına...

Fikstüre bakıldığında bizim açımızdan antep ve gs maçları kritik eşikler.. Ve bu maçları alırsak bana göre en büyük rakip fb ve olursa biraz bjk olur ki bu oyunla rakip falan da olamazlar.......Dikkat çekerim fikstüre gs ve bjk beleş ankaraspordan 3 puanlarını aldılar bizim halen cebimize koymamız gerekli bir 3 puanımız var tabi ki fb nin de onun için bizim için en önemli rakip fb dir ve gizli lider (fener) ile aramızda sadece 6 puan var ve son maçımız da fb ile.... Tabi önce antep ve sonra gs maçlarını almak lazım.

matalar
09.03.2010, 00:23
antep nurullah sağlamın ayağa iyi pas yapan takımından çok uzak.
bu sene istikrarları yok.büyük maçlarda iyi oynuyorlar sadece.
forvetlerimize güvenebilsem kazanırız diyeceğim ama ne burağa ne de umuta güvenim yok.
özverili oynasalarda son vuruşları yok.

matalar
09.03.2010, 00:26
Bu haftaki antep maçı birlikte haftaya evimizdeki gs maçını alırsak herşeye rağmen, onca puan kaybına rağmen ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM ATMIŞ OLACAĞIZ.

Şu ligde şampiyonluğu en çok hak eden takım kim ve hangi oyunla....Bana göre biraz bursa o da kızıl denen adamın ayak oyunları ile gidiyor bakalım nerde dur diyecekler... bu hafta diyar maçı beleşe geldi onlar adına...

Fikstüre bakıldığında bizim açımızdan antep ve gs maçları kritik eşikler.. Ve bu maçları alırsak bana göre en büyük rakip fb ve olursa biraz bjk olur ki bu oyunla rakip falan da olamazlar.......Dikkat çekerim fikstüre gs ve bjk beleş ankaraspordan 3 puanlarını aldılar bizim halen cebimize koymamız gerekli bir 3 puanımız var tabi ki fb nin de onun için bizim için en önemli rakip fb dir ve gizli lider (fener) ile aramızda sadece 6 puan var ve son maçımız da fb ile.... Tabi önce antep ve sonra gs maçlarını almak lazım.

şampiyonluk bence mucizelere kaldı artık.
bu sene yine jimnastikçiler şampiyon olabilir bence.
bide bursa 2-3 maç daha kazanırsa onlarda şampiyonluğun en büyük adayı olur. çünkü bursa sivasa benzemez.havayı yakaladımı sonunu getirir.

Halit Akyüz
09.03.2010, 00:30
Şampiyonoluktan bahsetmiyelim artık lütfen.

brkylmz
09.03.2010, 01:04
teo bu maç 11 başlamalı yoksa oyuncunun kendine güveni gidecek

matalar
09.03.2010, 01:08
bu maça manisa 11iyle çıkılabilir.tek değişiklik ceyhunun yerine selçuk oynayabilir

Mesut
09.03.2010, 01:10
form durumlarına göre ne burak nede umut yedek külübesini hakediyor ben kadrosnun bozulacağını pek düşünmüyorum

UtopyaTs
09.03.2010, 01:16
şampiyonluk bence mucizelere kaldı artık.
bu sene yine jimnastikçiler şampiyon olabilir bence.
bide bursa 2-3 maç daha kazanırsa onlarda şampiyonluğun en büyük adayı olur. çünkü bursa sivasa benzemez.havayı yakaladımı sonunu getirir.

inşallah getiremezler ben Trabzon olmadıkça başka bir takımın şampiyon olmasını istemiyorum.Gene 3 eziklerden biri olsun sonra bak siz senlerdir olamdınız biz olduk diyecekler falan filan gerçi ben zaten Bursanın şampiyon olabilecegine de inanmıyorum yaa

eraytaskin61
09.03.2010, 01:16
sergeninde dediği gibi sadece 5 maçlık seri bizi nerelere cıkartır zor tabiki o ayrı mesele

Mesut
09.03.2010, 01:18
aman şampiyonluk lafını aradan çıkarın o kelime bize yaramıyor.ters tepki veriyoruz.biz kendi halimizde ilerliyelim ilk 3ü hedef koyduk o hedefden şaşmayalım yeter şampiyonluk baskısı oldumu ayakları tutuluyor.

İslam Sezer
09.03.2010, 01:28
Allahım antepi yenelim sonra galatasarayı yiyelim.
Bir de şampiyonluk versen daha ne isterim.
Ah ulan ah...

only ts
09.03.2010, 01:42
bu maçı alacağız almalıyız biliyorum yine stress sıkıntı dolu bir maç olacak sonu güzel olsun 90 dakika sıkıntı çekmeye ben hazırım...

Trapzone61
09.03.2010, 01:44
Bu maci ve Gs maci alirsak süper bir avantaj yakalariz,,,

cngz
09.03.2010, 02:26

bu maçı alırızda gs maçını alırmıyız, işte o zor biraz. bizim büyük maç handikapımız devam ediyor hala. artı gs bizden iyi bunu unutmayalım. inşallah iki maçıda alırız.ikisinide alırsak busefer geçen 3 beraberliğe çok yanarız, resmen şampiyonluk gitmiş gibi dokunur

askemo_garleli
09.03.2010, 02:37
gs şu an bizden iyi falan değil,yarın karşılaşalım yarın yeneriz..tamam,biz de çok iyi top oynamıyoruz ama gs ölmüş resmen.bence antepten 3 puanla dönersek gs'yi de yeneriz,hatta antep maçından daha kolay olur bu..

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2010, 07:23
2 maçı alırsak ilk 3 iddiamız güçlenir...

arifberkay
09.03.2010, 08:18
Arefeye gördük ama yine bayramı göremeyeceğiz

Emirhan Makul
09.03.2010, 09:23
Antep'de hava nasıl acaba ?

Trabzon34
09.03.2010, 09:31
Kazanırsak ilk üç umudumuzu sonraki maçlara taşırız. Ama o umudu gerçekten yeşertmek için sonrasındaki GS maçını da kazanmamız lazım ki o da bana zor geliyor.. "GS yi şimdi karşılaşsak yeneriz" demiş bir dostumuz ama biliyorsunuz adamlar kupada nerdeyse B takımlarıyla yendiler bizi.. Ama bu maçı yenelim.. GS yi sonra düşünürüz..

Emrah Akcagöz
09.03.2010, 09:40
Zor ve önemli bir maç ama biz bu tip maçlarda çok zorlanıyoruz arka sayfalarda puan durumları var 3 beraberlik nelere mal oldu mutlaka kazanmalıyız teknik heyet ve futbolcular da bu maça yüksek seviyede motive olmalılar bu maçı mutlaka kazanmalıyız..

Cemalettin Taşkın
09.03.2010, 09:45
2010 un ilk mağlubiyetini alacağız gibi geliyor bana.

gaziantep sadece büyük maçlarda oynuyor beşiktaşı içerde yendiler gittiler kasımpaşadan fark yediler.

stormtiger61
09.03.2010, 09:48
Benim icin bu mac cok da onemli degil asil onemli olan salatasaray maci. Ne yapip ne edip o maci almaliyiz fakat su anda takimin form durumuna baktigimizda durum hic te ic acici gozukmuyor. Bir de Senol hoca nin yillardan beri devam ede gelen o derbi maclardaki tutuklugu, urkekligi var. Bu maca urkek ciktigimiz anda kaybetmisiz demektir. Bu acikca ortada. Es es i gordunuz iste adamlar rahat rahat yendiler salatasaray i. Umarim aynisini biz de yapabiliriz. Ama bunun icin oncelikle giray ve egemen bir mac dahi olsa panik olmayi birakip savunmadan ayaga toplarla cikmalilar, sol da cale nin yerine ferhat oynamali, colman in yerine belki de zafer, selcuk un yerine sezer ya da ceyhun oynamali. Bu macta alanzinho nun da yeri olmamali cunku buyuk maclarda bos alan bulamadigi icin hicbir varlik gosteremiyor.

Abd.kalaycı
09.03.2010, 09:51
Gaziantep top oynamaya çalışıyor saha zeminide mükemmel atmosfer iyi rakip taraftarın baskısı yok tarafsız saha gibi eğer biz iyi takımsak bu maçı alırız çok güzel oynarız bu maçta ama G.Antepinde çok iyi oyuncuları var ve formdalar benim görüşüm 2 farklı alırız (Allah yardımcımız olsun)

Abd.kalaycı
09.03.2010, 09:54
Benim icin bu mac cok da onemli degil asil onemli olan salatasaray maci. Ne yapip ne edip o maci almaliyiz fakat su anda takimin form durumuna baktigimizda durum hic te ic acici gozukmuyor. Bir de Senol hoca nin yillardan beri devam ede gelen o derbi maclardaki tutuklugu, urkekligi var. Bu maca urkek ciktigimiz anda kaybetmisiz demektir. Bu acikca ortada. Es es i gordunuz iste adamlar rahat rahat yendiler salatasaray i. Umarim aynisini biz de yapabiliriz. Ama bunun icin oncelikle giray ve egemen bir mac dahi olsa panik olmayi birakip savunmadan ayaga toplarla cikmalilar, sol da cale nin yerine ferhat oynamali, colman in yerine belki de zafer, selcuk un yerine sezer ya da ceyhun oynamali. Bu macta alanzinho nun da yeri olmamali cunku buyuk maclarda bos alan bulamadigi icin hicbir varlik gosteremiyor.

Anladığım kadarı ile maça çıkmayalım gibi bir sonuç çıkıyor ortaya.

Fatih Yücel
09.03.2010, 09:57
Gaziantep' de Cuma Günü Hava Parçalı Bulutlu Sıcaklık en düşük 8 en yüksek 17 derece gözükmekte ...

Yurdun Diğer Yanlarına Bakacak Olursak ççç

Adem Köse
09.03.2010, 10:38

Maç Trabzon maçı olunca iyi motive olur İstanbul takımları, Eskişehire oynadıgı gibi oyanamazlar bize karşı...

Gaziantep de hava güzel , kapalı ama tam bir maç havası var... İnşallah o gün stadda olucam :)

uğurts
09.03.2010, 10:39
stormtiger61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3068641#post3068641)

Anladığım kadarı ile maça çıkmayalım gibi bir sonuç çıkıyor ortaya.

direk hukmen mağlup olduğumuzu anlatmış arkadaşımız...

Mustafa Yılmaz.20
09.03.2010, 10:47
"Bu macta alanzinho nun da yeri olmamali cunku buyuk maclarda bos alan bulamadigi icin hicbir varlik gosteremiyor."

Yukarıdaki cümle G.Antep maçı içinse, eyvallah... Ama benim anladığım Gs maçı için.Bende tam aksini düşünüyorum.Asıl büyük maçlarda boş alan bulur.Tamamen savunmaya kapanan takımlara karşı boş alan bulamıyoruz ama Gs maçında umduğumuzdan fazla boş alan bulacağız

Trabzon34
09.03.2010, 10:49
Bu maçı kazanamazsak GS maçının çok bir önemi olmaz ki.. Önce önümüze bakalım. Basamakları sırayla çıkalım. antepi yenersek gs maçının önemi artar. Bence tuttuğumuz takımı tekrar bir düşünelim. Biz trabzon spor luyuz. Bizim takımımız oynadığı her maça kazanmak için çıkmalı, mümkünse kazanmalı. Tabii futbol da her sonuç var ve antep güçlü bir rakip ama biz sahaya çıkıyorsak ligdeki konumumuz ne olursa olsun amacımız kazanmak olmalı. Çünkü biz büyük bir takımız.

Abd.kalaycı
09.03.2010, 11:02
"Bu macta alanzinho nun da yeri olmamali cunku buyuk maclarda bos alan bulamadigi icin hicbir varlik gosteremiyor."

Yukarıdaki cümle G.Antep maçı içinse, eyvallah... Ama benim anladığım Gs maçı için.Bende tam aksini düşünüyorum.Asıl büyük maçlarda boş alan bulur.Tamamen savunmaya kapanan takımlara karşı boş alan bulamıyoruz ama Gs maçında umduğumuzdan fazla boş alan bulacağız

Süper bir zemin ve kurallara göre oynayan bir rakip Bursa gibi taş atıp küfür etmiyorlar Gs,Fb gibi stada satır sokmuyorlar stadsa stad sahaysa saha bu maç bence Alanzinho nun maçı olur shov yapar beş atar sağından solundan sincap gibi gider bence bu maçı Alanzinho alır.

Cemalettin Taşkın
09.03.2010, 11:43
akşam bülent yıldırımı izleyince bu hakemi şimdi bizim gaziantep maçına verirler diye aklımdan geçti.

erkankoc
09.03.2010, 11:51
gaziantepe sansimiz hic tutmuyor deplasmanda..bence cok zor mac..hersey olabilir....

SefaÇetinKulak
09.03.2010, 12:04
Bu sene tüm tabuları yıkacağız . Takım motive olmuş durumda ve kazanmayı istiyor . Bu maçıda alacağız şüphesiz .

AKSOY_61
09.03.2010, 12:12
Gençler maçında bundan önceki maçlarda olmayan şans yanımızdaydı.
Anterp maçında da olursa yeneriz.

Peki işimiz şansa mı kaldı.
Maç antep de anteple ve kötü oynuyoruz bence şansa kaldı.

SefaÇetinKulak
09.03.2010, 12:19
Gençler maçında bundan önceki maçlarda olmayan şans yanımızdaydı.
Anterp maçında da olursa yeneriz.

Peki işimiz şansa mı kaldı.
Maç antep de anteple ve kötü oynuyoruz bence şansa kaldı.

Her maçta iyi futbol oynamayaz bi takım . Bazen bu unsurlarla kazanmalısınız .

matalar
09.03.2010, 12:27
gençler maçında oyuna motive olamadık.
ayrıca enginin eksikliğini hissettik.burak gol dışında faydasızdı.engin varken burakın oynaması bence takıma faydalı olmaz.ama teofilonun takıma yavaş yavaş monte edilmesi lazım.
yalnız hafta boyu onunla çalışan şenol hocanın onu bu kadar görmezden gelmesi teo hakkındaki soru işaretlerini artırıyor.

Ali Özcan
09.03.2010, 13:10
eğer yukardaki arkadaşın ban lanma nedeni sadece diyarbakırda İstiklal Marşımızın ıslıklanma olayı ise büyük hata yapılmış...

diyarbakırın ve o anda stadda İSTİKLAL MARŞIMIZI ıslıklayanların cehennemin dibine kadar yolu var...

Harun-61
09.03.2010, 13:30
gecen sene sampiyonluk yolunda antep'de büyük darbe almistik.

sanirim tek golü penaltidan Colman atmisti.

alalim su maci da ;)
aman Antep'li Silva'ya dikkat !

.

Cemalettin Taşkın
09.03.2010, 13:32
gecen sene sampiyonluk yolunda antep'de büyük darbe almistik.

sanirim tek golü penaltidan Colman atmisti.

alalim su maci da ;)
aman Antep'li Silva'ya dikkat !

.

3-2 bitmişti colman penaltıdan atmıştı daha sonra gökhan ünal'da atmıştı.

ilk 5 dakikada gol yemiştik.

Trapzone61
09.03.2010, 13:41
antep bize ters geliyor bu sezon ilk macinda,,o kadar gool kacirmistik hatirlarsaniz 90 dk yüklendik atamadik 0-0 bitmisti mac...

Gökçebey
09.03.2010, 13:44
eğer yukardaki arkadaşın ban lanma nedeni sadece diyarbakırda İstiklal Marşımızın ıslıklanma olayı ise büyük hata yapılmış...

diyarbakırın ve o anda stadda İSTİKLAL MARŞIMIZI ıslıklayanların cehennemin dibine kadar yolu var...

Tabiki banlanma nedeni ıslıklanma olayı değil. Öyle olsaydı forumun büyük kısmını banlamak gerekirdi. :) En başta ben dahil mesela.

İlgili arkadaş, forum üyelerine hakaret etmiştir. Haklı bir tarafı yoktur. Bu hakaretinden dolayı da 1 hafta cezalandırılmıştır. Normal olarak. Fakat bu durumu ajite etmeye başlayıp beni İstiklal Marşı ıslıklanması muhabbetinden dolayı forumdan "attılar" demeye başladı. Oysaki 1 hafta cezalıydı. Sonra da 10'a yakın üyelik alarak ajite propagandasına devam etti. Forumdan sürekli uzaklaştırılmasının nedeni de bu. Cezalı iken farklı üyelikler alıp hakaret ve tehdit etmeler.

Değil 10, 100 üyelik de alsa böyle tiplere aramızda yer yok. Olmayacak da.

Ali Özcan
09.03.2010, 13:50
Tabiki banlanma nedeni ıslıklanma olayı değil. Öyle olsaydı forumun büyük kısmını banlamak gerekirdi. :) En başta ben dahil mesela.

İlgili arkadaş, forum üyelerine hakaret etmiştir. Haklı bir tarafı yoktur. Bu hakaretinden dolayı da 1 hafta cezalandırılmıştır. Normal olarak. Fakat bu durumu ajite etmeye başlayıp beni İstiklal Marşı ıslıklanması muhabbetinden dolayı forumdan "attılar" demeye başladı. Oysaki 1 hafta cezalıydı. Sonra da 10'a yakın üyelik alarak ajite propagandasına devam etti. Forumdan sürekli uzaklaştırılmasının nedeni de bu. Cezalı iken farklı üyelikler alıp hakaret ve tehdit etmeler.

Değil 10, 100 üyelik de alsa böyle tiplere aramızda yer yok. Olmayacak da.

@Gökçebey

çok teşekkürler açıklama için...

Bu durumda arkadaş atılmayı haketmiş...

Barış Burak
09.03.2010, 14:06
ben gaziantepte silva ve spikerlerin söyleyişiyle hulyooooo sezaaaaarrrrrrr dan korkuorum.muhteşem bir topçu.pfff.bi tek ondan tırsıorum.

Trapzone61
09.03.2010, 14:08
Hulyoooo Sezar :P

seçuk
09.03.2010, 14:11
Antep maçları hep zordur ama bu kez ibre bizden yana gibi geliyor bana. G.Antep havasında değil. Ama içerde büyük takımlara karşı hep daha istekliler tek olumsuzluk bu. Ama yine bizim oyunumuz sonucu beirleyecektir...

Trapzone61
09.03.2010, 14:12
Biz Deplasmanda iyi oynuyoruz,, :) maci aliriz insallah sonra sira GS de,,

Keramettin
09.03.2010, 14:12
3G'yi alsak çok iyi olacak bence alabiliriz.

seçuk
09.03.2010, 14:15
Şenol Hoca Gençler maçında olduğu gibi Colmanı geride kullanmasın başka bişey istemem. Eğer öyle yapacaksa Colman yerine Ceyhun oynasın. Adam ilerde ofansda etkili oluyor defansı hiç yok zaten..

Trapzone61
09.03.2010, 14:16
Merakla bekliyorum Cuma ki Kadroyu :)

Murat TONBUL
09.03.2010, 14:34
3-2 bitmişti colman penaltıdan atmıştı daha sonra gökhan ünal'da atmıştı.

ilk 5 dakikada gol yemiştik.
song sağolsun ayağının altından kaçırmıştı topu :(

sethfilo
09.03.2010, 14:39
Onların formsuzluğundan çok bizim takımın oyunu ve oyuncularımızın formu sonuca daha çok etki edecek diye düşünüyorum

ugurozturk
09.03.2010, 14:40
Hoca Ceyhunu oynatacaksa; Selcuk on liberoda kalmali; Ceyhun kaleye yakin oynamali.

Colman - Selcuk oynayacaksa; Colman Gencler macindaki gibi orta sahaya cakili kalmak yerine alanzinhonun yaninda oynamali.

onur

omer - giray - egemen - ferhat
-------- -- selcuk -----------
alan ---- colman ------ gabric
----- burak ---- umut (teo)--

cahana
09.03.2010, 14:45
Şenol Hoca Gençler maçında olduğu gibi Colmanı geride kullanmasın başka bişey istemem. Eğer öyle yapacaksa Colman yerine Ceyhun oynasın. Adam ilerde ofansda etkili oluyor defansı hiç yok zaten..

aksine benimde tam istediğim şey bu colman sayesinde çok kolay kontraatağa çıkabiliriz defanstan rahat rahat top taşıyabiliriz ama tabiki şöle bir durum var yanına sağlam bir önlibero ve biraz da kulaklarnın çekilmesi lazım

bordox
09.03.2010, 14:53
Alanzinho oynarsa kesin mağlubuz,oynamazsa maç ortada Antep Tv yıldızı futbolculardan oluşuyor Tv'den verilen maçlarda başka takım oluyorlar.

Salih Kara
09.03.2010, 14:58
Colman'ın yerine tercih yapılacaksa Ceyhun'un 30 metreden gol atacak diye beklemektense hatta her serbest vuruşta umutlanıp yerden giden topun barajdan dönüşünü izlemektense Sezer tercihiyle daha organize bir hücum şeklini izlemeyi yeğlerim.

Abd.kalaycı
09.03.2010, 15:14
Hoca Ceyhunu oynatacaksa; Selcuk on liberoda kalmali; Ceyhun kaleye yakin oynamali.

Colman - Selcuk oynayacaksa; Colman Gencler macindaki gibi orta sahaya cakili kalmak yerine alanzinhonun yaninda oynamali.

onur

omer - giray - egemen - ferhat
-------- -- selcuk -----------
alan ---- colman ------ gabric
----- burak ---- umut (teo)--

Türkiye Süper liginin en formda oyuncusu Serkan BALCI nerde boyu kısa olduğu için gözükmüyormu.

Murat TONBUL
09.03.2010, 15:38

bu kadro da antepi yencek güçtedir.

Volkan
09.03.2010, 15:42

bu kadro da antepi yencek güçtedir.
bu kadroyla başlanabilir mantıklı

Berkedogan
09.03.2010, 16:06
deplasmanda daha rahat oynuyoruz inşallah rahat kazanıcaz bu maçı

Tolga Kurt
09.03.2010, 16:06
______________Onur

__Ömer*****Giray**Egemen****Cale__

__Serkan(burak)***Selçuk**Colman***Engin__

___********Umut**Teo********____

AKSOY_61
09.03.2010, 16:21
Türkiye Süper liginin en formda oyuncusu Serkan BALCI nerde boyu kısa olduğu için gözükmüyormu.

Serkan benim kadroma koyacağım oyuncular arasında ik sıradadır.
selçuk, onur, ömer gibi.
Çok da iyi oynuyor herkez övgüyle bahsediyor yanlız buna rağmen burda yazılan bazı kadrolarda yer bulamıyorsa kimse şenol güneşe giydirmesinç:D

Daha biz bile en formda oyuncuyu oynatmıyoruz.Bu da hoca hangi oyuncuyu seçerse
seçsin yenilgide bahane bulunacağını gösterir.

AKSOY_61
09.03.2010, 16:24
deplasmanda daha rahat oynuyoruz inşallah rahat kazanıcaz bu maçı

Bu istanbul, eskişehir, bursa, antep gibi deplasmanlar için geçerli değil bence.
Bu takımlar iç saha avantajını her türlü kullananlar takımlardan.

Tangerine Dream
09.03.2010, 16:27
Colman'ın yerine tercih yapılacaksa Ceyhun'un 30 metreden gol atacak diye beklemektense hatta her serbest vuruşta umutlanıp yerden giden topun barajdan dönüşünü izlemektense Sezer tercihiyle daha organize bir hücum şeklini izlemeyi yeğlerim.

Bu benim de dikkatimi çekiyor. Ceyhun'un frikikleri sürekli yerden gidiyor ve top hız kaybediyor, fakat hareket halindeki topa müthiş sert vurabiliyor.

Hüseyin Bağdat
09.03.2010, 16:36
Bu istanbul, eskişehir, bursa, antep gibi deplasmanlar için geçerli değil bence.
Bu takımlar iç saha avantajını her türlü kullananlar takımlardan.

Antep iç saha avantajını kullanan takımlardan değil...

Bence de Ceyhun yerine Sezer tercih edilmeli...

Abd.kalaycı
09.03.2010, 16:41
************Onur**************

Ömer****Giray***Egemen*****Cale

***********Selçuk************

Serkan******Colmann******Gabriç

********Alanzinho***********

**************Umut*******

Trabzonsporun şu andaki elindeki futbolcularla kuracağı en güzel kadro budur maçın gidişatına göre diğer oyuncular değerlendirilebilir.(Teo-Ceyhun-Burak-Sezer-Murat Tosun)

Abd.kalaycı
09.03.2010, 16:42

G.Antep her maçta 2000 civarında seyirciye oynuyor G.Antepin büyük bölümü 3 ezikleri tutar.

AKSOY_61
09.03.2010, 16:47

Hocam antep içsahada 12 maçın 6 sını almış dışarda da topu topu 2 galibiyetleri var.
Yani dışadaki anteple içerdeki antepin alakası yok.
İç sahada antep çok farklı oynuyor.

Abd.kalaycı
09.03.2010, 16:51
Hocam antep içsahada 12 maçın 6 sını almış dışarda da topu topu 2 galibiyetleri var.
Yani dışadaki anteple içerdeki antepin alakası yok.
İç sahada antep çok farklı oynuyor.

bu yazdığın ayrı mesele taraftar olayı değil sahaya alışıklar diyelim.Ama biz bu maçı güzel oynayıp kazanacağız bana güven.

AKSOY_61
09.03.2010, 16:53
bu yazdığın ayrı mesele taraftar olayı değil sahaya alışıklar diyelim.Ama biz bu maçı güzel oynayıp kazanacağız bana güven.

Bu doğru ben zaten seyirci desteğiyle maçı alıyorlar demedim.
İç saha avantajını iyi kullanıyorlar dedim bu da artık taraftardan mı çiminden mi
alışık olmasından mı bilmiyorum.

Sonuca bakarsak içerde çok daha iyiler.

farfara
09.03.2010, 16:54
Aradaki farki kapatmak icin mutlaka almamiz gereken bir mac.Rakiplerimizin bu hafta da puan kaybedeceklerine inaniyorum

Hüseyin Bağdat
09.03.2010, 16:57
Bu doğru ben zaten seyirci desteğiyle maçı alıyorlar demedim.
İç saha avantajını iyi kullanıyorlar dedim bu da artık taraftardan mı çiminden mi
alışık olmasından mı bilmiyorum.

Sonuca bakarsak içerde çok daha iyiler.

Hemen hemen her takım kendi sahalarında iyi oynuyorlar. Antep'te ister istemez kazanmak için oynayacaklar. Bu sene inişli çıkışlı grafik çiziyorlar yoksa Antep iyi takım buna sözüm yok. Yanlız taraftar desteği yok denecek kadar da az...

AKSOY_61
09.03.2010, 16:58
Evet o konuda hemfikiriz.

farfara
09.03.2010, 16:59
2010`da yenilmez armada olduk .
Su alinan beraberlikler de olmasaydi :)

BDiler61
09.03.2010, 17:37
antep bize her zaman ters gelen bir deplasman .Umarim bu sefer kazaniriz.

Murat'
09.03.2010, 17:40
Antep deplasmanı her zaman çok zor olmuştur bizim için bu hafta da çok zor olacağı kesin.Maç berabere biter diye düşünüyorum.

ApoCaN28
09.03.2010, 17:44
Yine kritik sayılabilecek bir viraj bakalım neler yapıcaz . . .

Hüseyin Çümen
09.03.2010, 18:01
Antep takımı kendi sahasındaki başarılarını seyircisine borçlu değildir anlam veremediğim bi şekilde kendi evlerinde hep güzel oynarlar ve kök söktürürler rakiplerine ama bunda seyircinin payı nerdeyse hiç yoktur tezahürat yapmazlar stadı doldurmazlar

şampiyonluğ ayanaştıkları sene bile traftarları stadı doldurmuyorlardı antepin içsaha performansı araştırlması gerekir ben çözemedim bu işi
Antep taraftarının Türk ligindeki en kötü taraftardan1 i olduğunu söyleyebilirim

Mellih
09.03.2010, 18:28
Bu maçta frikik golü atacaz.. Tabi Selçuk vurmazsa :D

Keramettin
09.03.2010, 18:56
İyi bi frikikçimiz yok Zafer hariç onu zaten hesaba katmıyorum :D

reckoner
09.03.2010, 19:07
merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ben kerim adım bi süredir okuyodum yazdıklarınızı yeni üyeler için tanışma başlığına gittim ama kimse yok orda çok sıkıldım yani zorunlu değil di mi ilk önce oraya bi şeyler yazmak

Zurawski
09.03.2010, 19:14
Bu maç bundan sonraki maçlarımızın önemini belirleyecek bir maç.Kaybedersek artık umudumuz kalmaz,kazanırsak ŞL için iddialı konuma gelebiliriz.Son maçlarda kadro itibariyle stabiliteyi yakaladı Şenol Hoca.Bu ilk bakışta çok olumlu gözükse de ,geçen seneyi hatırlarsanız bizi şampiyonluktan eden en büyük faktördü,Ersun Yanalı hep bu yüzden eleştirdik. Şenol Hoca ilk geldiği dönemde sürekli kadroda rotasyona gitti ve bütün kadroyu( Sezerden tutun da Songa kadar hatta bir ara Zaferi de oynatacağını düşünmüştüm ) forma sokmuştu ,ilerleyen haftalarda bu tablodan maalesef uzaklaştık.Her maç aynı kadro buna giren ve çıkan oyuncularda dahil.Bu beni Şenol Hoca konusunda ciddi hayal kırıklığına uğrattı.Önümüzde 10 hafta lig ve kupa maçları olmak üzere aslına bakarsınız ciddi bir maraton var ve bu maraton 14-15 futbolcuyla bitirilebilecek bir maraton değil.Her ne kadar riskli gibi gözükse de Şenol Hocamızın bu haftalarda diğer oyuncuları da takıma ısındırması ;gerek bu sene gerekse önümüzdeki yıl için son derece önemlidir.

Cengiz Çubukcu
09.03.2010, 19:31
merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ben kerim adım bi süredir okuyodum yazdıklarınızı yeni üyeler için tanışma başlığına gittim ama kimse yok orda çok sıkıldım yani zorunlu değil di mi ilk önce oraya bi şeyler yazmak

Yok öyle bir şey rahat ol :)

Burak DERELİ
09.03.2010, 19:38
İnşallah bu maçı alacaz

ESER
09.03.2010, 19:44
antep bi aralar kendini TS ile s.dik yaristirma pesine dusen cekirge takimlardandi. bu yuzden midir bilinmez TS macini sanki uefa finali gibi oynuyorlar her mac. bu hafta yenmemiz lazim mutlaka

reckoner
09.03.2010, 19:48
teşekkürler cengiz abi cevap için şanslı haftaya denk geldi benim üyelik rahat kazanacaz bence antep bizle kafa kafaya oynamaya çalışıp şu ligde hiç bi takımın yapmadığını yapacak biz de bizle açık oynayan takımları fena yapabiliyoruz düşündüğümüzden kolay maç olacak bence

Uğurtan
09.03.2010, 19:54
Şurada "Türkçe" yazacakmısınız yoksa okumadan es mi geçelim bazı yorumları?

Hürgün Aygün
09.03.2010, 19:56
Eqemen Ve qiRay Form'dayKen Sonq nasıL oynayacaK ...

Gabriç'e qeLince gabRiç ikinci yarıDa qirince daha etkıLı oLuyoR..
Bırak ya şakaydı heralde bu Egemen iki maçtır yediğimiz gollerde hatalı ve Song ikinci yarıya süper başlamamıştı.Gabriç kaç maç 2. yarıda oynadı da anladın 2. yarı daha etkili olduğunu?

Ali Tunahan Güllü
09.03.2010, 19:59
Eqemen Ve qiRay Form'dayKen Sonq nasıL oynayacaK ...

Gabriç'e qeLince gabRiç ikinci yarıDa qirince daha etkıLı oLuyoR..

Ne yazdığını çözemedim 'Türkçe' yazarsak daha etkili oluyor..

lazzz61
09.03.2010, 20:42
Ömer Aysan’dan Bursa’ya övgü!
Trabzonsporlu Ömer Aysan Barış, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ait olan Tam Saha Dergisi`ne verdiği röportajda Bursaspor taraftarını övdü. Trabzonspor`la Bursaspor`u karşılaştıran başarılı oyuncu şöyle konuştu: “Trabzonspor seyircisi sabırsız. Bursa seyircisinin ilk yarıyı mağlup kapattığımız birçok maçı ikinci yarıda verdiği destekle kazandırdığını bilirim. Elbette protesto ettikleri de oluyordu ama olumlu yanları, olumsuz taraflarından daha fazlaydı.”

SABIR GEREK

“Ama bugün Trabzonspor taraftarları için `Takımı bozuyor, 10. dakikadan itibaren protestoya başlıyor` deniliyor. Bir de `Aman gol yemeyin, yoksa taraftar aleyhinize döner` diye bir klişe var. Bunlar hiç hoş değil. Buradan rica ediyorum; maç 90 dakika. Geçtiğimiz sezon Trabzonspor son dakikalarda çok maç çevirdi. Taraftarımız bize sabreder ve 90 dakika boyunca destek verirse hep beraber güzel şeyler yaşayabiliriz.”

ÇaGaTaY
09.03.2010, 20:59
Bırak ya şakaydı heralde bu Egemen iki maçtır yediğimiz gollerde hatalı ve Song ikinci yarıya süper başlamamıştı.Gabriç kaç maç 2. yarıda oynadı da anladın 2. yarı daha etkili olduğunu?

Son maç Egemenle Giray olmasa biz değil gençler bizi 3 lemişti.. Zaten takımın en iyileri giray,egemen ve onurdu.. Gabric konusunda bende katılmıyorum 2.yarı etkiliyo oluyor lafına.

Reha Demirbaş
09.03.2010, 21:07
Ne oalcağı belli olmayan bir maç daha. Öyle bir takım varki ortada ne yapar maçta kestiremiyorum ben.

Faruk BERBER
09.03.2010, 22:20
Antep deplasmanlarında son dönemler çok kötü sonuçlar aldık , zor bi deplasman . Fakat bu maçta alınacak 3 puan bi sonraki hafta iç sahadaki gs maçının önemini artıracak bu bilinç futbolcularda mutlaka olacaktır . Umarım 3 puanı alırız.

Mustafa Gegüç
09.03.2010, 22:48
geçen maç attığı golden ziyade yaptığı gol vuruşu her ne kadar tam bir golcü vuruşu olsa bile genel itibari ile umut ileride bütün topları eziyor, santrafor değil de belki forvet arkası oynasa daha çok fayda sağlayabilir, nitekim ankaragücündeki mevkisi orasıydı ve videolarını da izlerseniz şimdiki umut ile ozamanki umut arasındaki inanılmaz farkı göreceksiniz. şuanda top ezen, bir-iki adamı geçmesine mucize diye baktığımız umut; ozamanlar fırtına gibi rakip defansı alabora ediyormuş.. umut'un takıma katkısını tartışmıyorum, onun aslında birçok kişinin görmediği çok büyük bir özelliği var; rakibin defansını kitleyip çıkmasını engelliyor fakat gol vuruşu konusundaki eksikliği bizi çok zor durumda bırakıyor. bütün bu faktörler varken bence şenol hocanın sistemi tekrar gözden geçirmesi, gol yollarındaki sorunumuzu çözebilir. kendi kişisel kanaatimce 4-3-3 sistemiyle sahaya çıkarsak, şuanki pozitif futbolun karşılığını da tam anlamıyla alabiliriz.. kadro konusundaki nacizane fikrimi de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Onur

Giray-Egemen

Serkan--------------Ferhat

Colman---Selçuk---Alanzinho

Burak---Umut---Teofilo

Kıvanç Çuvalcı
09.03.2010, 23:06
teşekkürler cengiz abi cevap için şanslı haftaya denk geldi benim üyelik rahat kazanacaz bence antep bizle kafa kafaya oynamaya çalışıp şu ligde hiç bi takımın yapmadığını yapacak biz de bizle açık oynayan takımları fena yapabiliyoruz düşündüğümüzden kolay maç olacak bence
Nedense bendede boyle bir his var bu mac icin aynen senin soyledigin gibi dusunuyorum,cokda kolay olmiyacak orasi kesin ama dusundugumuz kadar da zor olmiyacak.bu arada foruma hosgeldin.

Ömer TOPAL
09.03.2010, 23:13
benim içime kolay kolay rahatlık gelmez bir maç öncesi...3G nin 2. basamagını ilkinden daha rahat alacagız diye düşünüyorum...devam devam..tereddüte devam rahat galibiyetle bir ohh çekmek iyi gelir tereddütle beklenen bir aksamın sonunda :)

iso_4939
09.03.2010, 23:19
g.antep yenılı ezilir gelır bıze aslan kesılırler herzamankı gıbı...

Mellih
09.03.2010, 23:23
........

Onur

Giray-Egemen

Burak---Umut---Teofilo

bende böyle bi kadro düşünmüştüm. :alkış: Galatasaray maçı öncesi Teo'yu kazanmamız gerekir, artık suyu çıktı bu işin, uyum sorunu filan anlamam artık, neymiş arkadaş bu böyle.. Ö.Aysan galiba kart sınırında o yüzden G.Saray'a saklamak mantıklı olacaktır. Aynı şey Gabric içinde geçerli.. Bazı arkadaşlar Song filan demişler ama şimdi song'u hiç karıştırmayın, Egemen-Giray fena gitmiyor :) Alanzinho son haftalar da bi acayip oynuyor anlamadım ama Teo oyunda olursa onun arkasında daha rahat oynayacak gibime geliyor. ;)

Ali Turhal
09.03.2010, 23:24
Bu sefer inancım kuvvetli g.antebi yeneceğiz maç sonu görüşelim beyler umudu olmayanlara umut dağıtıyorum.

Şeref
09.03.2010, 23:31
her zamankı gıbı favorı trabzonspor zor olacak ama 1 -0 alırız ınsallah ama gel gorkı sonrakı maç galatasaray ve ıcerde uyuyan bir trabzonspor cennetinde maç ardada bızım maçta oynayacak kesın golu var . her maç atıyo cocuk bıze 1 tane hadı hayırlısı yıne yukarı cıkma sansımız var bakalım ne yaparuk . kalbım hep yenerız dıyo ama olmuyo ıste

magicyattara
09.03.2010, 23:32
Antep bizi zorlar..3-0'la geçeriz..

Hamza Yilmaz
09.03.2010, 23:36
geçen maç attığı golden ziyade yaptığı gol vuruşu her ne kadar tam bir golcü vuruşu olsa bile genel itibari ile umut ileride bütün topları eziyor, santrafor değil de belki forvet arkası oynasa daha çok fayda sağlayabilir, nitekim ankaragücündeki mevkisi orasıydı ve videolarını da izlerseniz şimdiki umut ile ozamanki umut arasındaki inanılmaz farkı göreceksiniz. şuanda top ezen, bir-iki adamı geçmesine mucize diye baktığımız umut; ozamanlar fırtına gibi rakip defansı alabora ediyormuş.. umut'un takıma katkısını tartışmıyorum, onun aslında birçok kişinin görmediği çok büyük bir özelliği var; rakibin defansını kitleyip çıkmasını engelliyor fakat gol vuruşu konusundaki eksikliği bizi çok zor durumda bırakıyor. bütün bu faktörler varken bence şenol hocanın sistemi tekrar gözden geçirmesi, gol yollarındaki sorunumuzu çözebilir. kendi kişisel kanaatimce 4-3-3 sistemiyle sahaya çıkarsak, şuanki pozitif futbolun karşılığını da tam anlamıyla alabiliriz.. kadro konusundaki nacizane fikrimi de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Onur

Giray-Egemen

Burak---Umut---Teofilo

Bu kadroyla Antep'in karsisina cikalim, bizi ezer gecerler, hem mac antep'de

Eren Karaahmetoğlu
09.03.2010, 23:40
Yenileceğimizi, hatta sonraki gayse maçından da maksimum 1 puan alacağımızı düşünüyorum. Ama yanlmak ve 6 puan aldığımızı görmek kadar da çok istediğim birşey yok. Haydi bakalım. Saldır Fırtınam.

Mert Oğuzlu61
09.03.2010, 23:43
Yenileceğimizi, hatta sonraki gayse maçından da maksimum 1 puan alacağımızı düşünüyorum. Ama yanlmak ve 6 puan aldığımızı görmek kadar da çok istediğim birşey yok. Haydi bakalım. Saldır Fırtınam.

antep ide gs yide yeneceğiz 3G planı tutacak ! :) sonra ankaraspor arası, sonra bjk derken bir bakmışız kritik viraja girilirken liderle aradaki fark kapanmış az zorlasak şampiyonuz !

şu sıralar çok pozitifim :D:D

pReN@_61
09.03.2010, 23:44
3g planı:)

Mert Oğuzlu61
09.03.2010, 23:57
üstteki yorumum tutar, son maç fb yi yener 7 ye kavuşuruz, bu sezon hiç lider olamadık şampiyon olsak son virajda tam komedi olur yaw :D

iso_4939
10.03.2010, 00:00
cokkkk zor be çokkk zor....

Mesut
10.03.2010, 00:08
avrupa liglerine katılalım üstüne birde kupa bu sezon başarılıı bir sezonu bitirdiğimizi düşünürüm

stormtiger61
10.03.2010, 01:00
Benim kadrom su sekilde olurdu bu macta

------------------------------------Onur------------------------------------------

--Omer----------Song-----------------Giray---------------------Ferhat-------------

----------------------------------Sezer ---------------------------------------------

------Serkan---------------------Zafer Yelen---------------------Engin Baytar--------
T
--------------------Burak-----------------------Umut--------------------------------

Oyuna 65 ile 75.dk arasinda girmesi gereken oyuncular sunlar olabilir: Teofilo, Alanzinho, Colman, Gabric, Murat Tosun, Selcuk

ENGİN ÖZTÜRK
10.03.2010, 01:33
3 tanecik sallarız arkadaşlar rahat olun hakikaten.......

Ahmet Pulusoğlu
10.03.2010, 01:42
Alanzinho ve Colman'ın performansına bağlı bence. Diğer futbolcularda gözle görülür performans artışları varken , bu ikili her hafta dahada fazla top kaybı , daha fazla performans düşüşu görülüyor. Eğer bu ikili gününde olursa 0-2 biter diyorum. Yine geçen haftalar gibi oynarlarsa 1-0 yada 1-1 biter diye düşünüyorum.

Özgür Öztürk
10.03.2010, 01:47
Antep bizi zorlar..3-0'la geçeriz..

Bu nasıl bir zorlama anlam veremedim :)
İnşallah bütün takımlar bizi bu denli zorlar :)

hos_cocuk61
10.03.2010, 02:50
_____________Onur___________

Ömer_____Giray___(Egemen/Song)__Ferhat

________Colman____Selçuk____________

Serkan_________________________Gabric

_________Burak_____Teofilo___________

Gençlerbirliği maçında yapılmayan reziyonun bu maçta yapılması lazım!

Ben böyle bir kadro düşündüm; fakat Şenol Güneş'in Umut'u kesiceğini düşünmüyorum.

Şenol hocanın gözünde, kötüde oynasa ayağıda kırılsa bazı oyuncuların yeri malesef garanti gözüküyor.

Bu rahatlığı hiç bir oyuncuya vermemeliyiz, heleki gol kaçırma potansiyeli yüksek bir oyuncuya(Umut) hiç vermemeliyiz. Takımda hiç bir oyuncunun yeri garanti olmamalı.

cngz
10.03.2010, 04:25
söylendiği gibi hiçte kolay olmaz bu maç. helede 3 atarız filan diyen arkadaşlar tam bir hayal kırıklığına uğrayacak. antepten bahsediyoruz arkadaşlar, hem bize ters, hem diri takım, hemde bizim viraj diye tabir ettiğimiz maçları kaybetme alışkanlığımız. bunları bir arada düşünürsek, maçı alsak alsak 1-0 zor alırız, ama inşallah alırızda ilk 4 te rahat rahat bitiririz bu ligi.

Anıl Caner
10.03.2010, 05:34
2-0 gaziantep galibiyeti benim tahminim.

Cemalettin Taşkın
10.03.2010, 09:21
bugün hakem açıklanacak.

bülent yıldırımı verecekler gibi geliyor bana.

Serdar Ersoy
10.03.2010, 09:24
Beraberlik geçiyor içimden :S

agasaro
10.03.2010, 09:57
Bu maç bizim açımızdan gerilimli bir maç olmayacak. Öyle düşünüyorum ki takımımız Antep'i güzel oyun ve rahat bir skorla geçecek. Antep iyi bir takım ama biz galibiyeti gerçekten çok istiyoruz. Özellikle bu akşam oynanacak olan erteleme maçlarında hem Bursa hem de Beşiktaş puan kaybederse o zaman bizim galibiyetimiz çok daha anlamlı hale gelecek. Bir sonraki hafta GS'yi kendi evimizde devirdiğimizde birden şampiyonluk sesleri duyulmaya başlanacak. Tam da bu aralar en çok ihtiyacımız olan şey bu. Geçen maçta oyuncular motivasyonlarını yitirmiş görünüyorlardı. Özellikle Şenol hocanın şampiyonluğu hayal olarak nitelemesinden oyuncuların sadece kupaya odaklandıklarını düşünüyorum. Bu takıma yeni bir heyecan lazım. Şu an yapabileceklerinden daha azını yapmasının nedeni bu.

SefaÇetinKulak
10.03.2010, 10:56
Sadece biraz güven ve istekli olalım yeterli maçı kazanmak için .

Orhan Aydın
10.03.2010, 10:59
Bu maçı, samimiyetle kesin kazanırız diye düşünen bir taraftar olduğunu sanmıyorum.

SefaÇetinKulak
10.03.2010, 11:00
Bu maçı, samimiyetle kesin kazanırız diye düşünen bir taraftar olduğunu sanmıyorum.

Ben söylüyorum . Kazanacağız .

Orhan Kahraman
10.03.2010, 11:36
Kadroya bağlı...

Murat TONBUL
10.03.2010, 11:43
ne olursa olsun ister yenelim istersek yenemeyelim hep destek tam destek....
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Cemalettin Taşkın
10.03.2010, 11:47
gaziantepte tolga seyhan oynuyor ilk maçta her topa müdahele etmişti ayrıca erman özgürde eski futbolcumuz. deumi var tabi sinir bozucu bir futbolcu :)

hakan bayraktar geçen sezon 2 gol birden atmıştı bize.

birde da silva var tabi ligin en isabetli şut atan futbolcusu. olcanda iyi oynuyor

çok zor maç olacak.

tonyalı Aydın
10.03.2010, 11:53
bu maçı alsak ne olur almazsak ne olur.gecen sene ve busene şampiyonluk bu yönetimimizin bu takıma kaliteli bir santrafor almamasından ve beceriksizliğinden gitti.bursa diyarbakır macına yorum yapacağına bizim başkanın.2 yılda 150 trilyon harcayıp sanki babasının paralarını harcıyor gibi davranacağına kendinden 10 gömlek daha düşük sıradan mütavazi bir takımlan şampiyonluğa oynayan bursa takımına bakarak utanması gerekirken ona sallıyor buna sallıyor.sanki trabzonspor için çok şeyler yapmışsında diyarbakır bursa maçı için yorum yapıyorsun çokta federasyon seni gayeye alıyorya.hangi şeyi söyledinde federasyon kabul etti.önçe aynada kendine bakacaksın.sonra rakibine.bu işler atıp tutmaylan olmuyor.sen önçe gecen sene bu takım önümüzdeki sene şampiyon olaçak deyipte sonra bu sene kıvırtmayacaksın...

Şeref
10.03.2010, 12:08
şansımız ve umutun bıraz becerıklılığı olusa kazanırız:) bu arada eskıeşehır gs macında eskışehirin gs defansını nasıl bunalrttığını görduk dolayısıyla bızde umut ve burak hucumda top kapabılırler ınsallah gs macınıda kazanırız

iso_4939
10.03.2010, 12:32
g.antep sans olurda bizi yenerse sımdı oda baslar 4.büyuklüge bu aralar zaten moda oldu...

Emrah Akcagöz
10.03.2010, 12:36
G.birliği kadar diri bi takım değil antep ben öyle aman aman zorlanacağımızı düşünmüyorum enteresan bi sonuçla dönebiliriz..

BİZE HER YER TRABZON diyoruz ve takımımız da buna uyuyor dışarda daha iyiyiz bu maçı alacağız..

altinkaya08
10.03.2010, 12:46
hangi maç oynanmadan kesin kazanırız diyebilirizki.. böyle bir düşünce nasıl olabilir maçlar sahada oynanmadan kazanılabiliyormu acaba ??

altinkaya08
10.03.2010, 13:13
gaziantep takımından çok bizim nasıl bir taktikle oynayacağımız çok önemli arkadaşlar.orta sahada pas yapıp organizemi olacağız yoksa geriye gömülüp hızlı ve uzun toplarlamı çıkacağız?önce bunun belirlenmesi vede ona göre bir kadroyla çıkılması gerekiyor.

Enes Başkaya60
10.03.2010, 13:15
Maç sahada kazanılır insallah rakip zorda olsa kazanacagımızı düşünüyorum....

Cemalettin Taşkın
10.03.2010, 13:34
maçın hakemi cüneyt çakır.

geçen sezon gaziantepe 3-2 yenildiğimiz maçı yönetmişti.

bu sezon 2 maçımızı yönetmiş kayseriyi 2-1 manisaspor 3-0 yenmişiz.

bu hakemle kazanabiliriz gibi geliyor bana.

Ömür Karadeniz
10.03.2010, 13:46
bugün hakem açıklanacak.

bülent yıldırımı verecekler gibi geliyor bana.
cüneyt çakır:)

peker61
10.03.2010, 13:50
Şu an verilebilecek en iyi hakem kim ne derse desin diğer hakemler çok formsuz cüneyt çakır iyi hakemdir inşallah bu sefer kazanacaz..

Trapzone61
10.03.2010, 13:58
Cüneyt Cakir süper,,,bu hafta demeki kesin 3 puan aliyoruz :)))

ama merak ettmeyin haftaya gs macina bülent yildirim yada abitoglu :)))

Murat Acar
10.03.2010, 13:59
Zor olsun güç olsun 1-0 olsun ama bizim olsun HİÇ UMRUMDA DEĞİL YOK SON DAKİKADA ATMİŞİZ YOK ilk dakikada atmışız yok kötü oynamışız umrumda değil arkadaş kötü oynayıp kazanalım ben razıyım iyi oynayıp gol atamadıktan sonra kimse sana kupa vermiyo Şu son 4 hatfada 10 puan çıkarsaydık 6 yerine bakın neler neler oluyordu inşallah bundan sonrakilerde kötüde oynasak kazanan olmak dileğiyle...

illaki
10.03.2010, 14:00
Cüneyt ÇAKIR pislik çıkartmaz işlh...

Dikkat edin beraberlik olan üç maçımızda da hakemler her türlü insiyatifi karşı tarafa kullandı.

Ne olursa olsun yeneceğiz... ve artık yukarılara yükseleceğiz..:atki:
:tsbayrak:..:sevinç:

SefaÇetinKulak
10.03.2010, 14:01
Bu maçı aldığımız takdirde gs maçına umutlu çıkacağız . Zaten kaybedildiğinde bizim için tek hedef kupa olacak .

Ömür Karadeniz
10.03.2010, 14:14
Cüneyt Cakir süper,,,bu hafta demeki kesin 3 puan aliyoruz :)))

ama merak ettmeyin haftaya gs macina bülent yildirim yada abitoglu :)))
abitoglunu trabzonda maca atamak intahar olur.ilk mactada oydu herhalde

Trapzone61
10.03.2010, 14:19
helle bide avni aker de abitoglu ,,,, :)))

Ömür Karadeniz
10.03.2010, 14:31
helle bide avni aker de abitoglu ,,,, :)))
yemez:):)....

karaman6106
10.03.2010, 14:32
bence ortasahamız fazla naif. örnek alan, colman hatta selçuk, hatta engin. bana göre umut kesinlikle kaleye sırtı dönük oynamamalıdır. mevkisi ön libero dahil, her yer olabilir. yüzü kaleye dönük olmalı.defansta seçenek yok fazla aynen devam. orta ve ön tarafa kadro önerilerim olacak. sırtı kaleye dönük takımda oynayabilecek, topu saklayabilecek, pivot özellikli tek oyuncumuz buraktır...belki birazda teo...ayrıca takım büyük oranda çift forvet oynamalı. o Halde Kadro form durumuna göre:
1. alternatif
ömer giray egemen cale
serkan colman selçuk gabriç
umut
burak
2. alternatif
serkan ceyhun/sezer selçuk gabriç
umut/alan
burak

Sefa
10.03.2010, 14:36
Bizim maçın hakemi bir Fırat Aydınus bir de Cüneyt Çakır olunca rahat maç izleyebiliyorum.

Fatih Özkan
10.03.2010, 14:50
Bizim maçın hakemi bir Fırat Aydınus bir de Cüneyt Çakır olunca rahat maç izleyebiliyorum.

Benim de içim rahatladı hakemi duyunca...

Emirhan Makul
10.03.2010, 14:52
Cüneyt çakırı mı vermişler bizim maça ya geçen hafta kadıköyde görmüştüm her hafta da görüyorum zaten dur diyeyimde beleşten bir penaltı çalsın penaltıdan önce de umuta kırmızı kart göstersin manşetlere "Çakırdan Kıyak Üstüne Kıyak" yazsınlar :D

Harun CAN
10.03.2010, 14:58
en önde Teofilo olmak şartıyla onun arkasında umutu denesek eminim Teo Umuta çok güzel toplar indirecektir...umut yüzü kaleye dönükken ciddi şekilde şut tehditi olan bir futbolcu..! ortasahayı dörtleyip b Umut _ Teo ikilisi oynamalı..hem umut zaten kendine top gelmeyince ortasahaya yardım da ediyo..

Erdal
10.03.2010, 15:19
Ben de Umut un serbest oynaması gerektiğini düşünüyorum. Mesela fb de ki Tuncay gibi...Ancak bunun için takımla epeyi bir oynamak gerekiyor...Şöyle olabilir:

Ceyhun- Selçuk- Gabriç- Serkan
Umut
Teo....Denenebilir...Hatta kızan olbilir ama ben Serkan ın yerine de Barış ı koyardım :)

KUTADGU
10.03.2010, 15:25
Maç için yapılacak en önemli yorum Gaziantep ortasahasının son oynadığımız dört takımdan da çok daha yumuşak olması. büyük ihtimal topa biz hakim olacağız. Ğaziantep evsahibi olma nedeniyle sadece savunmayacaktır. Bu durum işimizi kolaylaştırır.

Ancak uzaktan şut şansı vermememiz lazım.

En kötü ihtimal bence beraberlik. Galip gelme olasılığımız oldukça yüksek.

Umarım kazanırız.

BAHADIR33
10.03.2010, 15:33
Şu Olcan başımıza iş açmasın da..

Harun CAN
10.03.2010, 15:35
Ben de Umut un serbest oynaması gerektiğini düşünüyorum. Mesela fb de ki Tuncay gibi...Ancak bunun için takımla epeyi bir oynamak gerekiyor...Şöyle olabilir:

Ceyhun- Selçuk- Gabriç- Serkan
Umut
Teo....Denenebilir...Hatta kızan olbilir ama ben Serkan ın yerine de Barış ı koyardım :)

dediğin şekilde gabriç-selçuk ikilisinin müthiş şekilde fiziki direnç göstermeleri gerekir.. bu iki adam çok iyi olmadıkça bu sistem çöker.!

cahana
10.03.2010, 15:54
alanzinhosuz colmanlı gabriçli enginli bir kadro görmek istiyorum

Samet Berber
10.03.2010, 16:08
Teo 11'de başlayana kadar hiçbir maçı izlemeyeceğim .Belki de uğurlu gelir :) .

Umarım kazanırız .

Mustafa ÖZDEMİR
10.03.2010, 16:13
Teo 11'de başlayana kadar hiçbir maçı izlemeyeceğim .Belki de uğurlu gelir :) .

Umarım kazanırız .
o zaman sen seneye kadar bekle...

m@ss
10.03.2010, 16:19
Takımımıza ''sıradan bir Anadolu takımı''muamelesi yapan arkadaşlar beni üzüyor.

Bugün Kasımpaşa yada Bursa yada Ankaragücü bile daha iddalı ve inançlı olabiliyor.

Kazanır kaybeder ayrı bir şey,futbol bu!

Ama inanç ve motivasyon mutlaka olmalı bence...

Hamravat
10.03.2010, 16:22
gaziantep genelde trabzona ters geliyor, güzel bir mac olacak

Tangerine Dream
10.03.2010, 16:24
An itibariyle Hüseyin Kasımpaşa ceza sahasının hemen önünde Batalla ile verkaç yaptı.:)

Mehmet Ç.
10.03.2010, 16:42
Tam 10 dk. önce ortalama hayitimda sadece 1 yada 2 kere basima gelebilecek bir sey le karsilastim..

Isvicrede calisdigim Insaat Plan Proje firmasinda sadece 3'ü türk geri kalan 200ü ise isvicreli..

Türklerden biri gecen hafta ise alindi ve az önce tanismis oldum..

Kendisyle konusurken is'den oradan buradan mevzu memlekete geldi... Bana nerelisin dedigin Samsun diyince oda tühh bana cok uzaksin dedi... Bende merkali oldugum icin hemen sordum niye sen nerelisin diye.. Oda Antep demezmi... :D Ben bi an gülümsedim ve dedim Cuma günü görüsürüz diye.. Oda hemen alndai mevzuyu ve Trabzonsporlumus dedi..

Peki hangi takimi tutuyorsun diye soruncua Galatasaray dediginde yine gülümsedim ve söyledimm... Sana iki hafta rahat yok benden :D Cok üzüleceksin cook dedim ve bu kez o güldü ve dedi ki.. Cuma Antep yener, GSyi bilemem dedi.. Bende korkma iki macda bizim dedim..:D

Allah utandirmasin :D

S.DEMİRCİ
10.03.2010, 16:43
gaziantep genelde trabzona ters geliyor, güzel bir mac olacak
bencede...
bu arada geçmiş olsun...
umarım ligde kalır diyarbakırspor

lazzz61
10.03.2010, 17:02
haftaya gs macının hakemı yunus yıldırımm adım gıbı emınımm

lazzz61
10.03.2010, 17:03
bu arada huseyın cok super mac cıkarıyoo

Hamravat
10.03.2010, 17:04
bencede...
bu arada geçmiş olsun...
umarım ligde kalır diyarbakırspor

Allah razı olsun, trabzon antepten daha heyecanlı, alacak inşallah macı

lazzz61
10.03.2010, 17:11
nedense senol gunes geldıgınden berı hıcbir anadolu takımına yenılmedık ben en az beraberlıkle ayrılacagımızı düşünüyorum

lazzz61
10.03.2010, 17:16
bu arada dıyarbakırlı kardesım hosgeldınn... gelişen olaylara cok uzuldum keske macta sonra taslasaydınız bursalıları onların ne çirkef insan oldukları bellı.. inşşş bursaya 3 puan felan vermezler yoksa bursa bence %60 sampiyon olur bugun kasımpasa macı 3 puan ankaraspor macı 3 puan dıyarbakırdanda 3 puan gelırse ettı sana 9 puan ...fenerın halı zaten bellı gs deplesmanda yok .. büyük ıhtımal sampıyon olabılırler..

lazkopatfaroz
10.03.2010, 17:17
Mücadeleci bir kadro ile başlamalıyız.

eren_61
10.03.2010, 17:25
inşallah rahatca izleyeceğimiz ve de rahat kazanacağımız bir maç olur.zor geçicek gibi görünüyor bizim futbolcuların form durumuna bağlı olarak rahat alabileceğimiz bir maç olur inş.

brkylmz
10.03.2010, 18:00
antep diğer takımlara göre biraz daha hucum oynuyor orta sahasıda sert değil alanzinho kontralarda dikine sürerek çok iş yapacak gibi gözüküo. güzel maç olacak.

matalar
10.03.2010, 18:41
şu bursa sinirlerimi bozuyor. şunları bir yenemedik bu sene.
son 3 maçıda haybeden berabere bitirdik.ulan toplama takım bursa şampiyonluğa oynuyor.
biz yanından geçemiyoruz.yok yok ben bu futbolu bırakacağım.
yoksa sinir hastası olacam.100 milyon euro harcadık.elle tutulur 1 tane forvetimiz yok.
antep maçını kazanırız diyemiyorum.niye çünkü forvetimiz yok.forvetlerimiz 5 net pozisyonun 1'ini atabiliyor.

Mellih
10.03.2010, 19:25
son 3 maçıda haybeden berabere bitirdik.ulan toplama takım bursa şampiyonluğa oynuyor.
yoksa sinir hastası olacam.100 milyon euro harcadık.elle tutulur 1 tane forvetimiz yok.
antep maçını kazanırız diyemiyorum.niye çünkü forvetimiz yok.forvetlerimiz 5 net pozisyonun 1'ini atabiliyor.
doğru konuşuyosun ama Bursa'nın şampiyon olması da kolay değil.. biz hele hayırlısıyla şu gaziantep ve G.sarayı yenelim sonra görünüm çok farklı olacak..

Eğer bu sene Bursa şampiyon olursa; işte o zaman Trabzonspor aklını başına alır. Galatasaray'ın UEFA Kupasını almasının F.bahçe'nin kendine çeki-düzen vermesine yok açması gibi..

stormtiger61
10.03.2010, 19:59
doğru konuşuyosun ama Bursa'nın şampiyon olması da kolay değil.. biz hele hayırlısıyla şu gaziantep ve G.sarayı yenelim sonra görünüm çok farklı olacak..

Eğer bu sene Bursa şampiyon olursa; işte o zaman Trabzonspor aklını başına alır. Galatasaray'ın UEFA Kupasını almasının F.bahçe'nin kendine çeki-düzen vermesine yok açması gibi..

Aslinda haklisin topragim. Bursa gibi dusuk seviyeli bir takimin sampiyon olmasi ile 26 seneden beri gaflet uykusunda olan bizlerin aklini basina getirir herhalde. Ama inanin bana taraftar olarak cok zor bir 4-5 ay geciririz biz. Dusunsenize bu seftali kurtlarinin sampiyon olup kendilerini timsah gibi gorduklerini. Ama dogrudur aklimiz basimiza gelir o ayri.

bbyanik
10.03.2010, 20:01
:alkış: aynen kardeşim sinir hastası oldum zaten kanser edecek beni bu sevda

stormtiger61
10.03.2010, 20:05
Kardasim hasta olmamak elde mi ya? Seftali kurtlari tek bir pozisyon yakalamadan kasimpasali oyuncularin ikramlariyla iki gol attilar ya. Var mi boyle bir sey. Bu mac Futbol federasyonu tarafindan arastirilmali. Ozellikle bu isi levent kizil yapsin bence. Kensisi de seftali kurdu ama olsun.

Hasan Habip Özbay
10.03.2010, 20:09
çok mücadele edip koşmalıyız aksi halde malum ama ilk golü biz atarsak maçı alırız yoksa klasik beraberlik kokuyor

bbyanik
10.03.2010, 20:09
:alkış:önceki sene sivasa yapılan kıyak şimdi bursaya yapılıyor başarı dan kaynaklanmıyor bursanın durumu veya önceki sne sivas masa başı oyunları vs...

Kardasim hasta olmamak elde mi ya? Seftali kurtlari tek bir pozisyon yakalamadan kasimpasali oyuncularin ikramlariyla iki gol attilar ya. Var mi boyle bir sey. Bu mac Futbol federasyonu tarafindan arastirilmali. Ozellikle bu isi levent kizil yapsin bence. Kensisi de seftali kurdu ama olsun.

stormtiger61
10.03.2010, 20:14
-----------------------------ONUR-----------------------------------

-----------SONG--------GIRAY------------EGEMEN-------------------

OMER-------------------SEZER-------------------------FERHAT

---------SERKAN-------------------------ENGIN----------------------

-------------------BURAK---------------UMUT------------------------

Aslinda bu macin formasyonu bu 3-5-2. sebebiyse geride oynayan ve birbirlerini iyi taniyan bir uclunun olmasi aslinda. Song egemen giray artik birbirlerini cok iyi taniyorlar. Ama tabi burda sol ve sagdaki adamlar cok onemli. Omer aysan ve ferhat burda kilit adamlar. Hem ileriyi hem geriyi yapabilirler mi bilinmez. Fakat sag kanatta serkan in omer ile iyi uyumu ve solda hiperaktif engin in ferhat a yapacagi yardim ile pekela bu duzen isleyebilir.

Elbette burda kilit nokta sol ve sag kanattaki aciklarin song ve egemen zamaninda uygun zamanda telassiz bir sekilde kapatilmasi. Iste bu cok onemli. Bu iki oyuncu dan dun oynamayip sakin olup ayaga toplarla ciksalar iste o zaman hem orta sahamizdaki hem de ilerideki adam coklugumuzla antep e ustunluk saglariz ve bu maci aliriz.

Ilelioglu
10.03.2010, 20:19
-----------------------------ONUR-----------------------------------

-----------SONG--------GIRAY------------EGEMEN-------------------

OMER-------------------SEZER-------------------------FERHAT

---------SERKAN-------------------------ENGIN----------------------

-------------------BURAK---------------UMUT------------------------

Aslinda bu macin formasyonu bu 3-5-2. sebebiyse geride oynayan ve birbirlerini iyi taniyan bir uclunun olmasi aslinda. Song egemen giray artik birbirlerini cok iyi taniyorlar. Ama tabi burda sol ve sagdaki adamlar cok onemli. Omer aysan ve ferhat burda kilit adamlar. Hem ileriyi hem geriyi yapabilirler mi bilinmez. Fakat sag kanatta serkan in omer ile iyi uyumu ve solda hiperaktif engin in ferhat a yapacagi yardim ile pekela bu duzen isleyebilir.

Elbette burda kilit nokta sol ve sag kanattaki aciklarin song ve egemen zamaninda uygun zamanda telassiz bir sekilde kapatilmasi. Iste bu cok onemli. Bu iki oyuncu dan dun oynamayip sakin olup ayaga toplarla ciksalar iste o zaman hem orta sahamizdaki hem de ilerideki adam coklugumuzla antep e ustunluk saglariz ve bu maci aliriz.

Yanliz bu sistemi daha önce hic denemedik..:cool:

Ayrica cok acik veririz bu sistem ile...;)

Murat'
10.03.2010, 20:21
Formda olmayan oyuncularla ısrar etme be Şenol Hocam.Kaybedeceğimiz ne var ki.

stormtiger61
10.03.2010, 20:45
Yanliz bu sistemi daha önce hic denemedik..:cool:

Ayrica cok acik veririz bu sistem ile...;)

Biliyorum topragim. Senol hoca nin boyle bir sistem ile oynamayacagini da biliyorum topragim. Bizimki sadece hayal iste. Hayaller de olmasa yasam cekilmez oluyor.

Ilelioglu
10.03.2010, 20:55
Biliyorum topragim. Senol hoca nin boyle bir sistem ile oynamayacagini da biliyorum topragim. Bizimki sadece hayal iste. Hayaller de olmasa yasam cekilmez oluyor.

................:)

Mellih
10.03.2010, 20:55
Bobo yine aynı türde bi gol attı, dönüp vurarak.. puan kaybına umutluydum ama belediye hiç varlık gösteremedi.. ikinci yarı bi çare bulurlar inşallah, barii berabere bitsin.

Keramettin
10.03.2010, 20:57
Arkadaşlar Antep bizi zorlayamaz ki :D

Tolunay Abdioğlu
10.03.2010, 21:00
Onur
Ömer-Egemen-Giray-Cale
Serkan-Colman-Selçuk-Gabriç(Engin)
Umut-Teofilo(Burak)

lazom611
10.03.2010, 21:11
Onur
Ömer-Egemen-Giray-Cale
Serkan-Colman-Selçuk-Gabriç(Engin)
Umut-Teofilo(Burak)

Bu mac aynı bu kadroyla cıkar ama buragı kesıp yerıne alanzınhoyu alıcak buyuk bır ıhtımal xD

miaksoy
10.03.2010, 21:30
Onur

Omer Egemen Giray Cale

Serkan Selcuk Colman(Ceyhun) Gabric (Engin)

Alanzinho

Umut(Teofilo)

HeRqeLe-_61
10.03.2010, 21:31
Ne yazdığını çözemedim 'Türkçe' yazarsak daha etkili oluyor..

Egemen Ve giRay Form'dayKen Song nasıL oynayacaK ...

Gabriç'e geLince gabRiç ikinci yarıDa girince daha etkiLi oLuyoR..!

HeRqeLe-_61
10.03.2010, 21:33
Bu Maçı aLacagız başka yolu yok ...

Cafer Bulur
10.03.2010, 21:44
Belediye ve antalya ya kaybettigimiz puanlarin degeri gün gectikce aciga cikiyor.

O maclari kazansaydik sampiyonluk yarisinin icindeydik.

Simdi gelinen noktada antepe karsi alinacak bir beraberligin bile ilk 2 umutlarimizi cok aza indirecegini düsünüyorum.

Sezonun en kritik macina cikiyoruz,ya tamam ya da devam maci bence.

Umarim futbol sansi yanimizda olur da 3 puani aliriz.

playa
10.03.2010, 21:59
Bobo yine aynı türde bi gol attı, dönüp vurarak.. puan kaybına umutluydum ama belediye hiç varlık gösteremedi.. ikinci yarı bi çare bulurlar inşallah, barii berabere bitsin.
Onlar anca bize aslan kesiliyo

playa
10.03.2010, 21:59
Bu mac aynı bu kadroyla cıkar ama buragı kesıp yerıne alanzınhoyu alıcak buyuk bır ıhtımal xD
Bence umut kesip burağı ilerde tek oynatsa daha iyi olur

Cafer Bulur
10.03.2010, 22:28
Cüneyt cakir en güvendigim hakemlerden,onun verilmesine sevindim.

Gecen sezon da antepteki macimizi cüneyt cakir yönetmis,1 penalti atmamiza ragmen 3-2 maglup olmustuk.

Gerekli pozisyonlarda gerekli düsüsleri futbolcularimiz becerebilirse penalti alma ihtimalimiz hic de az degil.

OKTAY YILMAZ
10.03.2010, 22:39
Bu kadar kötü geçen bir sezona rağmen

TS-Diyarbakır 1 puan
Manisa-TS 1 puan
G.birliği-TS +2 puan
TS-G.Antep +2 puan
GS-TS 1 puan
Kasımpaşa-TS 1 puan
TS-Belediye 1 puan
Antalya-TS 1 puan

Hayal değildi bu puanlar ve alabilmiş olsaydık şuan Lider bizdik
Hersene böylesine aptalca puanlar kaybedip şampiyonluktan oluyoruzya ona sinir oluyorum

Medallion
10.03.2010, 22:46
Bu kadar kötü geçen bir sezona rağmen

TS-Diyarbakır 1 puan
Manisa-TS 1 puan
G.birliği-TS +2 puan
TS-G.Antep +2 puan
GS-TS 1 puan
Kasımpaşa-TS 1 puan
TS-Belediye 1 puan
Antalya-TS 1 puan

Hayal değildi bu puanlar ve alabilmiş olsaydık şuan Lider bizdik
Hersene böylesine aptalca puanlar kaybedip şampiyonluktan oluyoruzya ona sinir oluyorum

Ama her takim kaybediyor aptalca puanlari. Sadece biz degil...

Cafer Bulur
10.03.2010, 22:53
Ama her takim kaybediyor aptalca puanlari. Sadece biz degil...
Yine muhalefet yapiyorsun,arkadas dogru teshis yapmis bence.:)

Kaybettigimiz puanlar gercekten de gereksiz idi,bunun lami cimi yok.

Her takim puan kaybediyor dogru ama biz daha fazla ve gereksiz sekilde puan kaybediyoruz.

Ne derbi kazanabiliyoruz ne de kazanilmasi gereken kritik maclari,böyle oldugu icin 6.cilikta saplandik kaldik.

Fatih Özkan
10.03.2010, 22:55
Cüneyt cakir en güvendigim hakemlerden,onun verilmesine sevindim.

Gecen sezon da antepteki macimizi cüneyt cakir yönetmis,1 penalti atmamiza ragmen 3-2 maglup olmustuk.

Gerekli pozisyonlarda gerekli düsüsleri futbolcularimiz becerebilirse penalti alma ihtimalimiz hic de az degil.

Bu nasıl bişe oluyor abi ?
Düşersen düşersin...
Bunun bir de "düşmeyi becerebilme" olayı mı var ? :rolleyes:

Cafer Bulur
10.03.2010, 23:07
Bu nasıl bişe oluyor abi ?
Düşersen düşersin...
Bunun bir de "düşmeyi becerebilme" olayı mı var ? :rolleyes:
Tabiiki var,teo antalya macinda beline darbe gelmis gibi düsmeseydi belki de o maci kazanmistik.

Ayni sekilde burak da inandirici olamiyor düserken,umut desen darbe geldiginde orali bile olmuyor.

Profesyonelce düsebilmek penalti almanin yarisidir,bunu bizim futbolcular beceremiyorlar.

Paksoy
10.03.2010, 23:39
Tabiiki var,teo antalya macinda beline darbe gelmis gibi düsmeseydi belki de o maci kazanmistik.

Ayni sekilde burak da inandirici olamiyor düserken,umut desen darbe geldiginde orali bile olmuyor.

Profesyonelce düsebilmek penalti almanin yarisidir,bunu bizim futbolcular beceremiyorlar.

egemen bruce lee gibi iyi yapıyo bu işi:D

Oğuzhan
11.03.2010, 00:08
egemen bruce lee gibi iyi yapıyo bu işi:D

Enginde becerebiliyor gibi biraz . Bu hakemi aldatmak değil , bilakis yardımcı olmaktır. Rakip sizi arkadan çektiğinde kendinizi bırakmazsanız , devam etmeye çalışır bi süre sonra çalkalanırsınız eliniz ayağınız dolaşır hakemde karar veremez ve çalmaz penaltı olan pozisyonu .

hasan8861
11.03.2010, 01:16
inşallah sınavlar öncesi güzel bir galibiyet olurda moralli gireriz sınavlara...inşallah colman geçen haftaki oyununu tekrarlamaz.teofilonun ilk 11 de oynaması lazım..birde şenol hocanın berabereyken yaptığı forvet çıkarıp ortasaha koyma gibi bir yanlışa düşmemesi gerekir..serkanın yine gününde olacağı ve muhteşem deparla gol attıracağı bir maç olur inşallah:)

yatara
11.03.2010, 01:48

bugün real madrid macinda garayi gördünmü kendini nebiciim atdi son dakkada yere :D

Kazım Uzunboy
11.03.2010, 04:51
İkisi bir arada!
İyi oynadığı maçlarda puan kaybedip, vasatı dahi aşamadığı Gençlerbirliği mücadelesinden ise 3 puanla ayrılan Trabzon'un amacı Antep önünde başarılı futbolla galip gelmek.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm910866.jpg

Son dönemde inişli-çıkışlı bir performans sergileyen Trabzonspor, 3 maçlık beraberlik serisine geçtiğimiz hafta aldığı 3-1’lik Gençlerbirliği galibiyetiyle son vermeyi başarmıştı. Ancak son anlarda dahi olsa net skor ne tribünleri ne de teknik direktör Şenol Güneş’i tatmin edememişti. Deneyimli hoca maçı değerlendirirken kullandığı, “İyi oynarken puan kaybettik, kötü oynadığımız bir maçı ise kazandık” ifadeleriyle oyuncularını eleştirmişti. İşte hafta başından beri oyuncularına bu telkinleri sürdüren Şenol Güneş’in beklentisi, takımının iyi futbolla haftanın açılış maçından 3 puan alması. Yine Gençlerbirliği mücadelesinden sonraki demeçlerinde kadroda değişim sinyalleri de veren Güneş’in bazı yedek futbolculara şans vermesi gündemde. Formsuz Selçuk İnan ve Alanzinho’nun dinlendirilip sakatlığı tamamen iyileşen Engin Baytar ve Ceyhun Gülselam’ın ilk 11’e girmesi beklentiler arasında.

Değişim gündemde
Bu arada Trabzon’un hocası, savunmada da Egemen Korkmaz ile Rigobert Song arasında kalmış durumda. Güneş’in son kararları ise bugün kesinlik kazanacak.

www.fanatik.com.tr

ugurozturk
11.03.2010, 07:11
ilk yari 2.ligden gelen 3 takima 9 puan vermeseydik; bugun cok farkli bir yerde olurduk..

Cemalettin Taşkın
11.03.2010, 09:23
ilk yari 2.ligden gelen 3 takima 9 puan vermeseydik; bugun cok farkli bir yerde olurduk..

evet kesinlikle katılıyorum.

bizim lige yeni çıkan takımlarla sorunumuz var lige yeni çıkanları yenemiyoruz. elazığ maçları vardı mesela sonra sivası da ilk çıktığı sene yenememiştik.

bizden galibiyet alan diyarbakır ve manisa düşme potasında biri düşecek bizi yendikleri için :)

Onur Muhcu
11.03.2010, 09:30
Gaziantep izlediğim kadarıyla, oyun yapısını oturtmaya çalşıyor bu yuzden Trabzonspor' a karşı kapanarak oynayacaklarını düşünmüyorum .. İlk 10 dk. iki takımda kontrollü oynayıp oyunu tartmanın peşine giderler. 10. dk. sonunda Trabzonspor oyuna ağırlığını koyar. Deplasman olmasının Trabzonspor için bir dezavantajı olacağını düşünmüyorum. Trabzonspor bu maçı ilk yarıda ikinci yarıda önde kapatır. ( Yalnız bu yorum Fanatik İdda Onurun Köşesi gibi oldu) Yazıya fazlla takılmayın.. Üç Puan Bizimdir.

SefaÇetinKulak
11.03.2010, 10:56
Ceyhun ilkonbir oyuncusu değil . Selçuk colman daha faydalı olur bence .

magicyattara
11.03.2010, 10:56
Bizim en iyi zamanımızda bile puan kaybettiğimiz bir deplasman.
Burda nedense bir tutukluk oluyor takımımızda.Doğru dürüst top oynadığımız zamanlar rahat yeniyoruz Antep'i.
Bu aralar bizim takımda bir formsuzluk var..
Antep ise kendi sahasında top yapan,açık oynayan bir takım.
Umarım tutuk olmayız bu maçta.

Defansif bariz hatalar yapmazsak ve maçı almak için oynarsak rahat kazanırız..

nbay
11.03.2010, 11:18
haber61 dede verilen 11 Onur, Ömer, Giray, Song, Ferhat, Selçuk, Sezer, Serkan, Engin, Burak ve Umut Bulut

inşallah bu kadroyla çıkarız,hafta içindeki idmanlardada song,sezer ve engini as takımda oynatmış hoca,ama çoğu zaman bunada bağlı kalınmıyor,songun ilk 11 e dönmesi,colman ve alanzinhonun da 1-2 maç kesilmesi gerekliydi.. gabriç tam hazır olsa enginin yerine o da tercih edilebilirdi belki.. bu kadroyla çıkarız inşallah

devilkid
11.03.2010, 11:29
gabriç kesinlikle oynamalı..sadece kanadı iyi kullandığı için değil tersten yapılan ortalarda ceza sahasına girdiği için...ne serkan ne de engin ceza sahasına girmiyor ve her orta eriyip gidiyor..

devilkid
11.03.2010, 11:32
ayrıca dün kasımpaşalı topçu ve teknik adamı dinledim, hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi bursasporun yolu açık olsun, devrim yapsın, başarı gelsin bir şeyler değişsin dediler....şimdi gel de maçın arzulanarak oynandığına inan..

Faik Yılmaz
11.03.2010, 11:34
Geçen haftalarda kaybettiğimiz puanları ilerleyen haftalarda çok arayacağız....

Çünkü.... Kalan 10 haftada.....

Antep
Kayseri
Eskişehir
Gs
Beşiktaş
Fener gibi 6 tane çok zor maçımız var.....

Bakalım neler yapacağız hep birlikte göreceğiz....

Ancak Antep çok zor bir deplasman.....Defans hattı ve yardımlaşmalarıyla takım olma yolunda büyük aşama kaydettiler....

Julıo Sezar ve Beto gibi tehlikeli her an gole yakın adamları var.....

Hayırlısı inşallah biz oynamamız gerektiği gibi oynarız.....

nbay
11.03.2010, 11:42
kötü giden takımları şaha kaldırma gibi bir alışkanlığımız olduğu için bu maça pek güvenesim gelmiyor doğrusu..

Murat TONBUL
11.03.2010, 11:48
haber61 dede verilen 11 Onur, Ömer, Giray, Song, Ferhat, Selçuk, Sezer, Serkan, Engin, Burak ve Umut Bulut

inşallah bu kadroyla çıkarız,hafta içindeki idmanlardada song,sezer ve engini as takımda oynatmış hoca,ama çoğu zaman bunada bağlı kalınmıyor,songun ilk 11 e dönmesi,colman ve alanzinhonun da 1-2 maç kesilmesi gerekliydi.. gabriç tam hazır olsa enginin yerine o da tercih edilebilirdi belki.. bu kadroyla çıkarız inşallah

ferhat yerine cale oynarsa benimde kabulümdür bu kadro.colman son maçlarda çok ağır ve güçsüz görünüyor.onun yerine daha diri ve basit oynayan sezer iyi bir tercih.alan yerine savruk hareketlerinden kurtulduysa enginin oynaması da mantıklı bence.Hayırlısı olsun.İnşallah kazanırız...

Emin Danışmaz
11.03.2010, 11:50
bence zor olmucak hücum anlamında çok pozisyona girebiliriz, katı savunma yapamayan bir takım ama hücumdaki cesar a şut izni vermemeliyiz,

Tesbit güzel,lakin baskı kurdukları 5-10 dk da maalesef bizim takımımızın ahengi bozuluyor ve neticesinde sıkıntı yaşıyoruz.Zor maç.

nbay
11.03.2010, 11:54
ferhat yerine cale oynarsa benimde kabulümdür bu kadro.colman son maçlarda çok ağır ve güçsüz görünüyor.onun yerine daha diri ve basit oynayan sezer iyi bir tercih.alan yerine savruk hareketlerinden kurtulduysa enginin oynaması da mantıklı bence.Hayırlısı olsun.İnşallah kazanırız...

bu kadroda sedece cale değişir gibime geliyo,ne kadar kötü oynarsa oynasın caleden vazgeçmiyecek gibime geliyor,çünkü ferhat pek zorlamıyor gibi onu arkada..ama bu haliyle bile caleden iyi oynar bence ferhat..

Emin Danışmaz
11.03.2010, 11:56
bu takım zorlu dönemece girdiği zaman neler yapacak onu görecektik ki geçen hafta bizleri yanıltmadığını gördük zor maçlara iyi konsantre olamıyorlar ve sıkıntı yaşıyoruz.