PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Adem Köse
13.03.2010, 03:14
slm,

biz bu takimla ancak türkiye kupasinda final oynariz.bu takima transfer yapan yöneticiler bu günleri görerek transfer yapmamislar.bu kadar bos adamdan kurulu bir takim olamaz.sezer denen topcu ,allah askina amatörde bububn gibi kac tane var,engin denen artist bu takimda ne isi var.türkiye liginde en gicik aldigim topcu ayhan, ikinciside engin.mactan ciktiktan sonra sov yapiyor.bir yerlere tekme atiyor.sanki süper bir top oynadida hocayi protesto ediyor.bu adama bir daha trabzon formasi vermiyeceksin.alenin golu atmasindan baska olumlu bir hareketi yok.ikinci yari oyuna giriyor.bes dakka gecmeden eller belde.selcuk bakiyorki yerim garanti hic kendini zorlamiyor.bu yönetim aklini basina alip cok iyi dünmeli.bu kadrodan hic bir sey olmaz.kaleci ve serkan haric hepsine yol göstereceksin.kos koca trabzonun düstügü duruma bak.adam daha dokunmadan kendini yere atiyor.kaptirdigi top gol oluyor.bursa bile bizden iyi kadro kurmus.bumudur büyük trabzon.senol hocanin bundan sonra yapacagi tek sey bu takima alt yapidan söyle 2-3 tane genc, gelecek vaat eden oyuncu bulamak.

saygilar,

Evet , ortasahaya bir tanesi türk birtanesi yabancı iki oyuncu transfer edilmeli... Selçuk ve Colman ı zorlayacak itecek hatta 11 dışı bırakacak.

Alanzinho Engin ikilisinin yerine birkaç maç Göksu Barış ikilisi denense su hallerine göre sırıtmaz... Arada forvete de Hasan Ahmet Sarı denense ne Burak ın ne de Umut un yerine yine sırıtmaz...

Bundan daha iyi bir fırsat var mı bence yok... gelir mi kırk yılda bir gelir.

Mehmet Sarigül
13.03.2010, 03:25
Evet , ortasahaya bir tanesi türk birtanesi yabancı iki oyuncu transfer edilmeli... Selçuk ve Colman ı zorlayacak itecek hatta 11 dışı bırakacak.

Alanzinho Engin ikilisinin yerine birkaç maç Göksu Barış ikilisi denense su hallerine göre sırıtmaz... Arada forvete de Hasan Ahmet Sarı denense ne Burak ın ne de Umut un yerine yine sırıtmaz...

Bundan daha iyi bir fırsat var mı bence yok... gelir mi kırk yılda bir gelir.

Haklisin, bu takimda Sener-Hacisalihoglu ikilisi oynasa bile fazla siritmaz...
hatta yöneticilikte gösterdikleri performasin cok üstüne cikarlar.

Halit Akyüz
13.03.2010, 03:29
Sezer'in yerine ben oynasaydım daha iyi oynardım bugün.

LoVeRbOy
13.03.2010, 03:46
Sezerin ne işi vardıki maçta zaten Yenilmediğimize şükür...
ßurakdan umuttan Forvet olmazzzz bass bass bağırıyoruzzz bitirici adam yokk yok oğlu yok.

Cem Akyüz
13.03.2010, 03:51
Alanzinho golden sonra formasini köse diregin üstüne birakarak ne demek istemistir sizce?

Golünün ardından formasını köşe bayrağı üzerine asmasını da yorumlayan Alanzinho sözlerini şöyle noktaladı; “Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, bugün de iyi bir fırsat oldu. Bu gol önemli bir goldü. Çünkü hiç değilse kaybetmedik. Ama isterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı”

Mehmet Sarigül
13.03.2010, 03:52
Senol Günes'in mac sonu yorumunu dinledigimde sunu düsündüm...
Trabzonspor'da aslinda istikrar var...
Sezon baslarken hep sampiyonluga oynuyorlar,...sezonun ikinci bölümlerinde ise Senol Günes'in söyledigi gibi "devam edecekleri" futbolculari belirliyorlar.
Dün Mastricht'in mac özetlerinde tribünde Hollanda milli takimin hocasini gösterdiler...merak ediyorum, Papy ve Brüls'ü bu sezon Trabzonspor'dan hicbir yetkili izledi mi?
Dogru ya, bu futbolculari izlemek yerine, yerel medyada ufak bir kamuoyu yoklamasi yapmak cok daha kolay.

Mehmet Sarigül
13.03.2010, 03:59
Golünün ardından formasını köşe bayrağı üzerine asmasını da yorumlayan Alanzinho sözlerini şöyle noktaladı; “Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, bugün de iyi bir fırsat oldu. Bu gol önemli bir goldü. Çünkü hiç değilse kaybetmedik. Ama isterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı”

Daha acik söyleyemezdi...;)

Hasan Ayvenli
13.03.2010, 04:06
Sezer bizi 1 kişi eksik, antep'i bir kişi fazla oynattı bugün. Orta sahamıza bi Szymek bulmamız lazım. Mevcut kadrodan bi Szymek çıkmayacak bu belli.

Cem Zırıh
13.03.2010, 04:41
bende anlamadim arkadas bu sezer ilk golu yememize sebep oldu atlayarak yaptigi pas hatalarini zaten sormayin gitsin hesaplayamadim bile nasil sabretti sezer e senol hoca anlamiyorum trabzonun en sabirli insani o olsa gerek :S... Bu arada sunuda belirtmeliyimki ferhat'i senol hoca sanirim sakat sakat oynatmis uzun sure sahalardan uzak kalabilirmis ferhat ...

Cem Zırıh
13.03.2010, 04:43
- Hepsininde ortak sözü "Trabzonsporda Şampiyonluk Görmeden Hiçbir yere Gitmem " :)

gonderilirlerse mecbur giderler :)

Cem Zırıh
13.03.2010, 04:48
Sedat sokacakın beni şimdi o topa haftalarca Fatih konuşacağım. ..

Birini cenazede dövdük, sonra da haberi yokken sattık
Diğeri takım arkadaşına sahip çıkmak adına belaya bulaştı arabası kurşunlandı başkan ın ( başbakan ın arkadaşı olan başkanın) her şeyden haberi olmasına rağmen oralı bile olmadık...Şehir de olmadı...
Diğeri bir eşeklik etti...Bence kolay affedilecek bir eşeklik değil ama yine de çalıştı çırpındı yeniden başardı...Zorla, evet zorla sattık

Sonuncusunu zaten hiç birimiz istememiştik....

fatih gokdeniz huseyin 4. kim?:D

Serdar Dilekoğlu
13.03.2010, 08:04
Bu işte bir iş var arkadaşlar ben Şenol hocanın futbol bilgisine inanırım ama son 2 hafta da yaptıklarını kesinlikle anlamış değilim tecrübeli bir hocanın yapacağı işler değil bunlar biz görebiliyorsak saha içindeki durumu o da bunun çok rahat farkındadır. He diyelim artık ligi düşünmüyorsun o zaman seneye hazırlık yap koy teo u 90 dakika oyuna, yedekleri sok oyuna son haftalarda tecrübe kazansınlar ama senin yaptığın apayrı bir olay Selçuk a kaç haftadır tahammül ediyoruz ama sen Colman ı kadro dışı bırakıyorsun Gabriç i 2 haftadır sağ kanatta Serkan ı sol kanata alıyorsun. Benim kafam karıştı bu işte bir iş var çünkü bildiğim Şenol hoca bu hataları yapmaz.

Keramettin
13.03.2010, 08:35
Bi kere Beto'nun golünde defansın hatası %100.Adam bomboş sonra Onur ne yapabilirdi ? Burak'ın sapını gördük acaba sapın sonunda kazmamı var ? Antep zor deplasmandı fakat yenebileceğimizi düşünüyordum,yanıldım.Kayseri yenilirse bizim için çok önemli.Artık ZTK'ya bakacağız ve İnşalah finale kalırız.

Tolunay Abdioğlu
13.03.2010, 08:45
Sezer önünde ki adama pas atamıyor.Giray desen gelen geçenden çalım yiyor.Engin desen Ferhat'ı zor duruma sokmaktan başka birşey yapmadı.

Gabriç'in Engin'in yerine oynaması lazım artık.Yeter bu kadar Engin meraklılığı.

Alanzinho konusunda da birşey yazmak istiyorum.Bu adamın nerde ne zaman ne yapacağı belli değil.Saatli bomba gibi.Bazen bizim elimizde bazen de rakibin elinde patlıyor.

-------------Onur-----------------
Ömer----Egemen----Song----Cale--
Serkan---Ceyhun---Colman---Gabriç
------------Alanzinho--------------
---------Umut(Teo-Burak)---------

Semih Öztürk
13.03.2010, 08:56
Sezer çalışkan ve istekli görüntüsüyle aranan kan olduğunu kanıtladı..!! Maçı izleyen herkes Sezer'e 90 dakika nasıl sabredildiğini anlayamadı bir hoca anladı herhalde..:(

Takım ne zaman gol yese o zaman deli dana gibi saldırmaya ilerde çoğalmaya çalışıyor..Gol yemeden maç kazanma ihtimalimiz olmayacak mı hiç ?

magicyattara
13.03.2010, 09:18
Teo konusunda şahsi fikrim ise (iddiamız olduğu için) idmanda yeterli görmüyorsam oynatmam. Ayrıca da Umut'un çok formda olduğuna, ligimizin en iyi yerli golcüsü olduğuna inanıyorum. Burak oynamaya başladığından beri sol açık oynuyor:) Bence Yattara gelene kadar Burak sağ kanatta oynamalı, Umut ise tek forvet. Teo ise idman performansı ile Şenol hocayı ikna etmeli.

Abi,ben Burak ve Umut'la bu işin yürümeyeceğine inanıyorum.Çok iyi bile olsalar olmaz.
Trabzonspor'un klasik bir santraforu olmak zorundadır.
Burak ile Umut bana Hami ve B.Orhan ikili forvetini hatırlatıyor ki onlardan çok daha yeteneksizler.
Hami ile Orhan çok yetenekli futbolcular olmasına rağmen onlarla da olmamıştı.Ta ki aralarına K.Orhan ve Şota-Arçil girene kadar.
Daha eskiye gidersek,zaten klasik santraforlarımız hep olmuş.Sağ açık-Santrafor-Sol açık düzeni hep olmuş.

Ersun Yanal'ın denemiş olduğu Yattara-Umut forveti var mesela.Bu tür hücum hattıyla başarılı olmak imkansızdır.Bir kere striker denilen tarzda bir santraforunuz olacak ve arkada ki adamlar onu besleyecek.
Böylece oyun bir amaca hizmet edecek.
Sağ açığın,sol açığın gol atmasını beklersek daha çok bekleriz..

Umut dahil forvet hattı komple değişmelidir.Daha iyisini bulana kadar elinde tutarsın o kadar.
Bu forvetler Trabzonspor'da oynayamaz.Boşuna kendimizi hırpalıyoruz..

aktan61
13.03.2010, 09:18
Şenol hoca işin zor

bu takıma ilk 11'de oynayacak 10 tane adam lazım...

19bayraktar67
13.03.2010, 09:26
akşam maçı izlerken hırsımdan neredeyse ağlayacaktım koskoca trabzonsporun ilk 11 kadrosunda top yapacak bir allahın kulu yok bir engin var oda ne yaptığını bilmiyor alanzinho yu ne olursa olsun sahada tutacaksın mücadele eden oyunculardan orta saha kurdukta ne oldu akşam orta saha bir top yapamadı onu geç yol geçen hanına döndü en iyi savunma hucumdur alnzinho her şartta her halukarda bu takımda olacak galatasaray adam alıyor devre arası ilk maçta adamlar ilk 11 de adamlar oynatıyor biz hala teo alışacak allah aşkına adam oynamadan nasıl alışacak her zaman söylüyorum umuttan bi nane olmaz gol kıralıda olsa olmaz trabzonspor da kim forvet olursa bu kadar gol atar sezonda bize maç kazandıracak adam lazım fark yaratacak adam umutu akşam gören varmı gelde simkovyak-yattara-gökdeniz-fatih dörtlüsünü arama son sözümde yönetime bu takıma kişisel çıkarlarınız uğruna fatih tekke yi almadınız ya bu takıma en büyük ihaneti siz yaptınız şimdi eserinizle övünün

Keramettin
13.03.2010, 09:31
Önümüzde ki maçlara bakacağız.

halil ibo
13.03.2010, 09:39
Hocaya vuralım da insafıda elden bırakmayalım.
Geçen sene şampiyonluk potasında iken Denizli ve Konya maçlarında Şenol Hoca mı vardı ?
Bu sezon başında Manisa ve Diyarbakır maçlarında ?
Artık hoca eleştirisini bir yana bırakıp gören gözler bu kadronun yetersizliğini göremeyecek mi ?
Hoca önümüzdeki sezon için fikir sahibi olmaya devam ediyor.Oyuncuları tartıp döküyor.Fakat onlar illede biz bu formanın adamı değiliz diyor ! Bunu göremiyor muyuz ?
Bir Antep,bir Bursa bizim kadar borçlanmadan bizden daha iyi yada bizle başabaş oynayabiliyorsa burada büyük bir yönetim yanlışı vardır.Yanlış yönetenler yanlış beyanatlarla takımdan da camiadan da uzaklaşıyorlar.
Maça gelince takım savunması başarılı,pas yüzdesi yüksek,dirençli bir Antep galibiyeti hak etti fakat olmadı...Bizim futbolcuların örnek alacağı çok şey vardı Antep'te.

TSelif
13.03.2010, 09:55
Bi adamı aldırtamadık size . Nuh dediniz peygamber demediniz. Öyle kafa sallayarak izlersiniz şimdi eserinizi.
Ulan biz Tekkenin ela gözüne mi hevesliydik te alın da alın diye tutturduk . Uyum sorunu yok pahalı değil takımı şehri biliyor yağmurda çamurda karda kışta havada karada oynuyor adam alın da alın dedik ama yok .
Biz kimiz ya biz işimize bakacaz maça gelecez forma alacaz üye olacaz deplasman yollarında öleceğiz. Yani kısaca biz işimize bakacaz.
Benim tek bir işim var artık gözümü kapadım bekliyorum Aralıkta bir oy bile olsa sizi ordan indirmek için o oyu kullanacağım .
Lanet olsun ya !

Murat Erdem
13.03.2010, 09:55
Şimdi düz mantık ! yapalım...

Gençlerbirliği maçında ki "rezil !!! ruhsuz !!!" futbollarıyla kadro dışı kaldığı söylenen Colman ve Cale var mı ? var !

Düz mantığa göre, bu hafta kaç kişi kadro dışı kalacak ?

5 ?

6 ?

7 ?

ne yaparsınız, düz mantık işte !!!

Erdem Keser
13.03.2010, 09:56
Şu Engin denen adama umarım bir daha forma vermez Şenol hoca.

Orhan Aydın
13.03.2010, 09:57
Allah'tan golden sonra yarım saat kolbastı oynayıp iyice sıvamadık.

coach
13.03.2010, 10:00
TURKCELL SUPER LİG’TEKİ TAKIMLARIN PİYASA DEĞERLERİ (€ EURO -avro- )

Trabzonspor 58 milyon 150 bin

Gaziantepspor 26 milyon 50 bin

Murat Erdem
13.03.2010, 10:02
Bir zamanlar, attığımız gol sonrası ağlara takılan topu rakip kalecinin elinden kavga ederek alıp, santraya koşup oyunu derhal, tekrar başlatma hırsında, inancında oyuncularımız vardı !!!

Şimdi rezil futbolun ardından gol atıp, maçın bitmesine 3-4 dk olmasına rağmen, gol attık diye 2 dk boyunca dans kareografileri sergileyen, bir takım cahiller giyor formamızı.

Mevcut organizasyonu Trabzonspor olarak tanımlak, geçmişimize hakarettir.

Orhan Aydın
13.03.2010, 10:03
Trabzonspor A Takımı

TRABZONSPOR: 37 milyon 700 bin Avro

Gaziantepspor A Takımı

GAZİANTEPSPOR: 24 milyon 100 bin Avro

Biz 60 değil miydik?:eek::D

coach
13.03.2010, 10:03
Dün akşamki Trabzonspor için futbol konuşmak futbola ihanet olur...

Anıl Caner
13.03.2010, 10:07
Hepsi bir yana da skor 1-1 olmuşken utanmasalar 10 dakika gol sevinci yapmaya meyilli futbolcuların ben beyninden, zihninden şüphe ederim arkadaş. çok büyük bi halt etmiş gibi kutladılar resmen ya.

Tolunay Abdioğlu
13.03.2010, 10:24
Hepsi bir yana da skor 1-1 olmuşken utanmasalar 10 dakika gol sevinci yapmaya meyilli futbolcuların ben beyninden, zihninden şüphe ederim arkadaş. çok büyük bi halt etmiş gibi kutladılar resmen ya.

Aynen katılıyorum.

Bende yadırgadım.Topu alıp santraya koşmaları benim için 61000 taklaya bedeldi o an.

Ahmet Faruk
13.03.2010, 10:28
Allah aşkına Jun deyip durmayın...Nerde bu adam arkadaş...Hala mı Şenol hoca yakasından düşmedi?...

Nerde bu Szymek Allah aşkına... Hala mı Ziya Hoca yakasından düşmedi?...

Orhan Aydın
13.03.2010, 10:29
Sevincin suyunu çıkarma meselesi dün başlamadı ki.Bursa maçında da aynı rezil manzara vardı...

saykodelikzade
13.03.2010, 10:32
Mucize bekliyor heralde millet biraz sakin olun seneye takım yine bu halde olsun o zaman eleştirmeye başlayın ki ortada kötü bir takımda yok ama biz sahada Barcelona bekliyoruz tabi Alanzinho gerçek Messi değil ama Türkiye'nin Messi'si son dakika attığı gol onun için çok önemliydi ben haftaya süper bir maç geçeceğini düşünüyorum ve maçın yıldızı Alanzinho olacak.

Süleyman Eruyar
13.03.2010, 10:36
Yahu Allah aşkına, 1-1 den sonra maç lehimize 2-1 olur diye düşünen varmı,

bu kadar rezil bir oyunda, Gaziantep'in bize 2. golü atması bizim atmamızdan daha büyük olası iken,

Ben olsam, topu santraya götürmem, zaman geçirir, formamı korner direğine asmam, gider tribüne atardım..

Murat Erdem
13.03.2010, 10:37
1-Antalya maçında ki 90+3 serbest vuruş sonrası hocaya yaptığı hareketler

2-Dün akşam oyundan çıktıktan sonra sergilediği hareketler

Evet, doğru tahmin ettinizi Engin Baytar !!!

35 yaşındayım daha önce Trabzonspor forması altında bu tarz rezillikler yapan bir isim hatırlamıyorum.

Bakalım, haftaya GS maçı için açıklanacak kadroyu merakla bekliyorum.

Adalet mi ?

Dedim ya haftaya bekliyoruz...

Murat Erdem
13.03.2010, 10:38

Gençlerbirliği maçında ki "rezil !!! ruhsuz !!!" futbollarıyla kadro dışı kaldığı söylenen Colman ve Cale var mı ? var !

5 ?

6 ?

7 ?

Süleyman Eruyar
13.03.2010, 10:40

5 ?

6 ?

7 ?

Dün Bahadır abinin güzel bir cümlesi vardı,

Ben iskelet kadromu kurdum dedi üstad

Onur ve Serkan

m@ss
13.03.2010, 10:44
gonderilirlerse mecbur giderler :)

Hem ''kötü oyna '' hem de ''büyük kulüp'' te kal...Bende olsam hiçbiryere gitmem !

Anıl Caner
13.03.2010, 10:44
Bursa, Gençlerbirliği, Antep

son dakika takımı mı oluyoruz ne? vay anasını. yazık yahu.

m@ss
13.03.2010, 10:46
Mucize bekliyor heralde millet biraz sakin olun seneye takım yine bu halde olsun o zaman eleştirmeye başlayın ki ortada kötü bir takımda yok ama biz sahada Barcelona bekliyoruz tabi Alanzinho gerçek Messi değil ama Türkiye'nin Messi'si son dakika attığı gol onun için çok önemliydi ben haftaya süper bir maç geçeceğini düşünüyorum ve maçın yıldızı Alanzinho olacak.

Barcelona beklemiyoruz ama bir Antep kadar oynayalım hiç olmazsa!

servet nuh
13.03.2010, 10:47
Bir zamanlar, attığımız gol sonrası ağlara takılan topu rakip kalecinin elinden kavga ederek alıp, santraya koşup oyunu derhal, tekrar başlatma hırsında, inancında oyuncularımız vardı !!!

Şimdi rezil futbolun ardından gol atıp, maçın bitmesine 3-4 dk olmasına rağmen, gol attık diye 2 dk boyunca dans kareografileri sergileyen, bir takım cahiller giyor formamızı.

...çok önemli bir tesbit...maçı izlerken bende bu olaya sinir oldum...3 dk var bitime...bu ne gösteri...3 puanlık golu mu attık ???

BAHADIR33
13.03.2010, 10:48
Geçen hafta gençler maçından sonra, kazanmayı istiyoruz ama kazanmayı bilmiyoruz demiştim..
2-1 öndeyken son dakikayı pas yaparak geçirmemiz gerekiyordu bana göre..
bu söylediklerim yüzünden çok da eleştiri aldım..mesajıma "zart-zurt" diyen de oldu..
ama dün akşam beraberlik golünden sonra takımımızın yaptığı gösteriler , olimpiyat kapanış gösterileri kadar alımlıydı..
hala aynı şeyi düşünüyorum..kazanmayı istiyoruz ama bilmiyoruz

Travelair
13.03.2010, 10:52
Yağmurda ıslanır da siner ya insan, sonra sağa sola koşuşur. Futbolcularımız da öyle. Sinik, panik, ne yapacağını bilmeyen...

Trabzonspor'a yakışmıyorlar.

Murat Erdem
13.03.2010, 10:53
Şimdi dün akşam ki rezilliği "gelecek sezona hazırlık" olarak tanımlayanlar olmuş.

Bom boş duran sol kanat varken, "Gabriç'in oyuna ikinci yarı sokulması, üstüne sağ kanatda oynatılması" nasıl gelecek sezona hazırlık oluyor ???

Napoli
13.03.2010, 10:57
Utanıyorum,Bu futbol Trabzonspora yakışmıyor...İşkence çekmem birdaha maç falan izlemem

tsk61_24
13.03.2010, 10:57
Bizim takimda sadece tek bir sorun var oda su, artik kanatlardan gelip orta alana top atmakla hiç bir sey olmaz hersey önümüzde yani Umut binde bir kafadan gol atiyor, üstelip artik tüm takimlar bu tür paslara alisik. Artik ortasaha'y hakim olan takimlar basari elde ediyor. Biz rakip defansini tam ortadan ayirip gol atariz. Dün zaten, gol öyle geldi Alanzinho vurdu ortadan süper gol. Su kanatlarda gelmek artik Trabzon'a yaramiyor. Eskiden Fatih TEKKE gibi hava oyununa hakim bir oyuncumuz vardi ama simdi yok o yüzden Bizim takimda sadece taktik sorun var. Bize iyi bir 10 numara sart.

maxim
13.03.2010, 10:58
Arkadaş bir şeye çok sinir oluyorum kusura bakmayın. Bir maçta rezil bir şekilde puan kaybetmişiz. Daha doğrusu son anda 1 puanı kurtarmışız. Herkes burda gelip takımın genel yapısından, transfer yanlışlarından, yönetim hatalarından bahsediyor. Tamam onlar da konuşulur ama ne diye dünkü maçtaki ezik görünümün,kötü sonucun somut analizi yapılmıyor.(Yapanları tenzih ediyorum)

Sen puanları saçma sapan kaybet, sonra da kalan maçlar hazırlık maçı, kimler bizimle kalacak onu deniyorum de. Buna hocanın hakkı yok.

Hedefsiz bir takımda deneme yapabilirsin, ama hedefi olabilecek bir takımın hedeflerini yok edip ondan sonra deneme yapamazsın.

Ben Şenol hocayla uzun yıllar çalışılmasından yanayım. Ama illa deneme yapmak istiyorsa, şimdilik ayrılsın, bu sezon gerçekten zirveyi kovalama mantığındaki bir hoca(misal Ünal hoca atıyorum) devam etsin, sonra gerçekten hedefimizin kalmadığı kesinleşirse o zaman, buyur Şenol hocam artık takım senin rahat rahat deneme yap deriz.

BAHADIR33
13.03.2010, 11:00
Engin dün kenara alınırken dikkat etmişsinizdir..
yenik durumdayız..her saniye önemli..ama engin ne yapıyor?
homurdanarak aheste aheste yürüyordu kenara doğru...adım gibi eminim kenardan biri uyardı ve ondan sonra bir zahmet adımlarını sıklaştırdı..
engin'in hırsından bahsediyoruz ya hep..kendini gösterme hırsından başka birşey değil mi acaba Engin'deki?

tsk61_24
13.03.2010, 11:00
Ispanya milli takimini bir seyredin, adamlar bizim gibi hep kisa pasla oynuyor, ama en büyük özellikleri orta sahaya hakimler, bence dünyanin en iyi orta sahasi onlara ait. Trabzonspor belki onlar kadar olmaz ama yinede TSL'de bu tür oyunu ortaya koyacak tek takim olarak görüyorum.

Mert67
13.03.2010, 11:01
Başkan'ın gelecek sene transfer için fazla mesai harcamayaağız diye açıklaması vardı.Acaba hayla öyle düşünüyor mu?

Napoli
13.03.2010, 11:01
Acil Bu yonetimin gitmesi gereki,ayıp aldığınız topçular,devre arasında transfer

neden yapılır ?İkinci yarıya geniş kadroyla gırmek için,eksikleri tamamlamak için

bir dünya para verdiğin adamı oynatmıyorsun!!

Elalem aldığı gün yabancısını sahaya sürer bizde yılardır alırız ama 6 ay sonra

oynatırız,geçen sene Ersun Yanalda Alanzinhoyu aldırdı 3 ay sonra sahada

gorduk.Böyle yapacaksanız Transfer yapmayın,Yazık kulubun parasına.

Murat Erdem
13.03.2010, 11:03
homurdanarak aheste aheste yürüyordu kenara doğru...adım gibi eminim kenardan biri uyardı ve ondan sonra bir zahmet adımlarını sıklaştırdı..
engin'in hırsından bahsediyoruz ya hep..kendini gösterme hırsından başka birşey değil mi acaba Engin'deki?

2-Dün akşam oyundan çıkarken sergilediği hareketler

35 yaşındayım daha önce Trabzonspor forması altında bu tarz rezillikler yapan bir isim hatırlamıyorum.

Adalet mi ?

BAHADIR33
13.03.2010, 11:04
Şimdi dün akşam ki rezilliği "gelecek sezona hazırlık" olarak tanımlayanlar olmuş.

Bom boş duran sol kanat varken, "Gabriç'in oyuna ikinci yarı sokulması, üstüne sağ kanatda oynatılması" nasıl gelecek sezona hazırlık oluyor ???
ben de bu deneme yanılma hurafesine inanmıyorum..
sezon sonunda 2 basamak üstte olsak mesela ,ekstradan ne kadar para girecek kasamıza naklen yayın havuzundan? bu para ile kaç tane iyi düzeyde futbolcu alabiliriz? var mı hesaplayan?

Yağızhan Sağnak
13.03.2010, 11:05
Bizim de çirkef topçumuz var artık.

Napoli
13.03.2010, 11:05
Bu yıl Trabzonspor tek bir şey kazandı 2009-2010 sezonunda kazanılan sadece Kaleci Onur.Türkiye kupasınıda alacağımıza inanmıyorum,Finalde Fenerbahçeye kupayı veririz 27 yılın üzerine kupa alırlar madara oluruz.

Yağızhan Sağnak
13.03.2010, 11:07
Bu yıl Trabzonspor tek bir şey kazandı 2009-2010 sezonunda kazanılan sadece Kaleci Onur.Türkiye kupasınıda alacağımıza inanmıyorum,Finalde Fenerbahçeye kupayı veririz 27 yılın üzerine kupa alırlar madara oluruz.

Bu iştahla Antalya'yı eleyebileceğimizi mi düşünüyorsun? :)

Badaloğlu
13.03.2010, 11:08

Yani, Antalya'ya yarı finalde elensek daha makbuldür, diyebilirmiyiz?

Murat Erdem
13.03.2010, 11:08
Hırvatistan milli sol bekin varken, bizim Serkan Balcı'nın...bildiğimiz Serkan'ın sol bek oynamasıda mı meşhur "gelecek sezona hazırlık" oluyor !!!

Bu akıl tutulmaları beni çok zorluyor. Valla üstümü başımı çıkarıp, çırçıplak şehir merkezine doğru depara kalkacağım şimdi:D

magicyattara
13.03.2010, 11:09

Engin kuvvetsiz.
Kuvvetsiz olduğu için de çenesine vuruyor.

Orhan Aydın
13.03.2010, 11:09
Başkan'ın gelecek sene transfer için fazla mesai harcamayaağız diye açıklaması vardı.Acaba hayla öyle düşünüyor mu?

Kulübün tarhihinde görülmemiş bir borç yaptılar.Daha ne yapmaları gerek?
Utanmadan bursayı felan konuşuyor.

Anıl Caner
13.03.2010, 11:13
Kupayı kazanmayacaksak mümkünse elenelim antalyaya. Hiç öyle finalist olup Uefa'ya gitmek adına 25 sene sonra fenere kupa kaptırmayı gözüm almıyo şahsen.

Napoli
13.03.2010, 11:15

Abi geçen gün arkadasla onu kosnuyoruz bu takım 1996'dan sonra olmadı biz o takımı görmedik birdaha,evet zaman zaman sampiyonluğa yaklaştık,ama o donemdeki ruh ve takım hiç bir zaman olmadı.1996 bizi kabul etmesekte 20 sene geriye attı,eğer birde aynısını yaşaycaksak bir zahmet elenelim Antalya'ya daha hayırlı olur.Benim Bünye daha fazlasını kaldırmaz.
Bir takım baştan aşağıya yanlış olurmu abi ya ?Allah askına olurmu? Futbolcu alırız aldığımız her futbolcu 6 ay sonra kadroya girer.İki galibiyet alırız bir tarflarımız kalkar sonra ortalıklarda yokuz.
Geçen sene Fenerbahçe ve Ankaraspor maçında nasıl top oynamıştık efsane geldi dedik,sonra ne oldu takımı sahada goremedik,Bu yıl aynısı.Neden biz iki güzel futboldan sonra bu tirplere gıryoruz?Neden diğer 17 takım gibi değiliz,çizgimiz yok,neden 15 yıldır bukadar kırılganız,birisi Trabzonspor Süper dedimi neden biz batıyoruz?Anlamıyorum abi anlamıyorum,dünyada bunun ne eşi var ne benzeri var,Bir takım ya iyidir ya kötüdür,biz labirent gibiyiz...yahu derbi kazanmıyorz seneler oldu,geçtim sampiyonluğu artık

Orhan Aydın
13.03.2010, 11:15
Taraftarın, kulübü bu yönetimden kurtarmak için elinden geleni yapması gerek.
Önümüzdeki gs maçını ve kupada fb maçını kazanacağımıza hala inanamıyorsak bir an önce gitmeleri gerek.

hasannuhoglu
13.03.2010, 11:16
ya eleştirinin de bir dozu olsun..siz sevgili taraftarıma kalcaksa bu takımı yönetecek insan yok dünya üzerinde..lütfen az insaf !! mantıklı şeyler yazın suraya.daha şimdiden şenol hocaya giydirenler var.yazık yahu...biz deilmiydik 5 yıl en az destek olcaz bu adama..daha iddiamız olmayan yılda bu ne gerginlik bu ne stress !!

socrates
13.03.2010, 11:16
ben dünkü maçta takımımımdan beklediğim hiçbirşeyi sahada göremedim ve şenol hocanın sürekli sene sonunda bizimle kalacaklar muhabbetini anlamaya başladım iyice. muhtemelen hoca bazılarının gözlerinin içinden isteksizliklerini okudu, ama ne desin bunlardan bişey olmaz diyemiyo tabi garibim, imkanı olsa şimdiden bazı futbolcuların biletini keserdi.:cool:
şenol hocayı anlamadığım konu şu; colman-cale muhabbetini ve dökülen takımı bi kenara bırakırsak çıkardığı kadro %90 isabetle eldeki malzemenin en iyisiydi. fakat problem bu kadroya uygun maç taktiğini uygulatamadı, ne oynamak istediğimizi ben anlamadım, sahadaki 11' in oynayacağı futbol zaten bu denenen olamazdı.
burak-umut forvet hattın olacaksa, deli gibi orta yapacaksın kaleönüne, yapamazsan zaten saçını başını yolarsın, sahadaki futbolcuya taraftarı da düşman edersin.
haa futbolcuların dünkü halleri de hiçbişe oynamazdı zaten, o da ayrı...:mad:

magicyattara
13.03.2010, 11:17
Arkadaşlar deneme yanılma olayı değil.
Dün akşam kim oynasa aynı sonuç çıkardı sahadan.
Takım ahenk yakalayamıyor.Bu bugünün problemi de değil.
Geçen yıldan beri aynı durum devam ediyor.

Yeni kadrolar kurmak zordur.Hele hele bir iskeleti dağıtıp kısa zamanda yeni bir kadro kurmak imkansızdır.

Bu yollardan zamanında bjk ve gs de geçmiş.
15 yıl şampiyon olamamışlar.Aynı bizim gibi zirveyi zorlayıp kalmışlar.
Bjk 15 yıl sonra,bizden Necdet,Mehmet Ekşi,Serdar Bali ve Ali Kemal'i alarak,zorla,bizim çoğu alt yapıdan gelen takım önünde şampiyonluk yaşamış.

Ne zaman ki bjk alt yapısına dönmüş işte o zaman 4 şampiyonluk yaşamış.

Sözün özü;şampiyonluk istiyorsan alt yapıdan iskeletini kuracaksın.Bizim için tek çıkış yolu budur.

SefaÇetinKulak
13.03.2010, 11:18
Bu maç son kötü performansımız olur inş. Bu taraftar ne zaman gülecek . Yetmez mi artık üzüldüğümüz .

Napoli
13.03.2010, 11:20
ya eleştirinin de bir dozu olsun..siz sevgili taraftarıma kalcaksa bu takımı yönetecek insan yok dünya üzerinde..lütfen az insaf !! mantıklı şeyler yazın suraya.daha şimdiden şenol hocaya giydirenler var.yazık yahu...biz deilmiydik 5 yıl en az destek olcaz bu adama..daha iddiamız olmayan yılda bu ne gerginlik bu ne stress !!

Senol Gunese zerre giydırmıyorum ama futbolculara gıydırme yaparım.Dokunuyor kardesim bana bu futbol,Bu ruhsuzluk,Oynayın yenılın,ama adam gibi oynayın Harbi Futbol oynayın yenılın.Tek istediğim bu dün 3 tanede bu futbolla atsaydık gene tatmın olmazdım.

hasannuhoglu
13.03.2010, 11:22
Abi geçen gün arkadasla onu kosnuyoruz bu takım 1996'dan sonra olmadı biz o takımı görmedik birdaha,evet zaman zaman sampiyonluğa yaklaştık,ama o donemdeki ruh ve takım hiç bir zaman olmadı.1996 bizi kabul etmesekte 20 sene geriye attı,eğer birde aynısını yaşaycaksak bir zahmet elenelim Antalya'ya daha hayırlı olur.Benim Bünye daha fazlasını kaldırmaz.
Bir takım baştan aşağıya yanlış olurmu abi ya ?Allah askına olurmu? Futbolcu alırız aldığımız her futbolcu 6 ay sonra kadroya girer.İki galibiyet alırız bir tarflarımız kalkar sonra ortalıklarda yokuz.
Geçen sene Fenerbahçe ve Ankaraspor maçında nasıl top oynamıştık efsane geldi dedik,sonra ne oldu takımı sahada goremedik,Bu yıl aynısı.Neden biz iki güzel futboldan sonra bu tirplere gıryoruz?Neden diğer 17 takım gibi değiliz,çizgimiz yok,neden 15 yıldır bukadar kırılganız,birisi Trabzonspor Süper dedimi neden biz batıyoruz?Anlamıyorum abi anlamıyorum,dünyada bunun ne eşi var ne benzeri var,Bir takım ya iyidir ya kötüdür,biz labirent gibiyiz...yahu derbi kazanmıyorz seneler oldu,geçtim sampiyonluğu artık

bak aşırı dozda eleştiriye karşıyım.sonuçta su anki yönetimin takım hakkında umursamaz ve isteksiz oldugunu kimse söyleyemez.hele şenol hocanın bu takıma gönül verdigini herkes biliyor..ama dediklerine hak veriyorum..bence bu sorun futbolcuların lanet olası profesyonel anlayışında..paramı alırım işimi de elimden geldigince iyi yapmaya calısırım..bundan fazlası yok..kaldıki bundan cok cok cok fazlasını yapmalılarki bir yerlere gelelim..yazık oluyor bize.şampiyonlugu gectim derbi galibiyeti göremez olduk.ligdeki diger 14 takımın bile su 3 istanbul takımına karşı bir galibiyeti vardır ama bizim yok !!

Harun-61
13.03.2010, 11:22
Şu Engin denen adama umarım bir daha forma vermez Şenol hoca.

Engin haftaya ilk 11'de baslarsa,
Senol Hoca'ya olan güvenim bitmis demektir...

ispela61
13.03.2010, 11:24
Tespit doğru.Bazen işte bu hırsı takıma da yarıyor sadece o kadar.

Orhan Aydın
13.03.2010, 11:24
Bize müstehak abi böyle yönetim, Ankara halkına malum belediye başkanı müstehaksa bize de böyle taraftarıyla alay eden yönetimler yakışır.

Karadenizspor, Trabzonspor hepsi fiyasko.Kim bilir ne pislikler var...

maxim
13.03.2010, 11:28
Şenol Hocam antrenmanlarda Gabriç'i sağda başlat sonra sola gönder. Hergün sabah akşam yap bunu. Ama maç günü geldiğinde lütfen daha faydalı olanı seç ve o maçta adamla OYNAMA!!!

Napoli
13.03.2010, 11:30
Bu işin artık sağda oynasın solda oynasını kalmadı,kapasite bu herkes istediği yerde oynasın nafile.

Tahtaya yaz Onur-serkan-gabriç

gerisini ne yaparsın bilmem.

lazzz61
13.03.2010, 11:37
yaa bu gıraya nasıl bu kadar sabrettı senol hoca ya.. bnm gozume carpan bı ömer aysan dı..bı de suna kanaat getırdım alanzınho 60 dan sonra oyuna almak gerekıomuss

socrates
13.03.2010, 11:51

finale çıkarsak %99 uefa' yı garantiliyoruz, zaten avrupa için başka şansımız da yok
:cool:

Erbay
13.03.2010, 11:56
İzlerken utandım. Bu kadar isteksiz, amaçsız, inançsız, stratejisiz bir oyun olabilir? Taktik yok, oyuncular sahaya çıkmış doğaçlama yapıyor. Fazla gerçekçi olmak iyi değildir diye biliyorum oyunculukta. Bizimkiler çok gerçekçiydi, bağırıyorlardı bas bas: "Bizden bir şey(!) olmaz."

Hüseyin Sahtiyan
13.03.2010, 12:14
son dakika da attığımız gole sadece ve sadece 1-0 öndeyken "ne güzel de oluyor da ohh ohh ..." bağıran Antepli vatandaşların eve mutlu gidemeyeceği için sevindim..

Şenol Güneş 3-5 maçtır Sakıp Özberk gibi Erdoğan Arıca vs. fuzuli insanlar gibi berbat yönetiyor takımı..

2. yarıdaki değişikliklerden sonraki kadroyla 11 başlamak çok büyük risk değildir Şenol Hoca.. korkaklığı bırak.. Biz kaliteli futbol istiyoruz, saldıran Trabzon istiyoruz..

Alanzinho ve Colman bu takımda top dağıtımını yapan iki futbolcu.. Bunlar formsuzdur eyvallah fakat ısrar etmen gerekir.. 90. dakika da bireysel becerileriyle atarlar çünkü ;) Alternatifleri onların dörtte biri etmez ayrıca..

Gaziantepspor bu ligin kaliteli ekiplerinden biri, biz amatör bir ekiple oynuyormuşuz gibi tüm kadroda revizyona gidiyoruz.. Serkan Balcı sol bek oynuyor, sebep Cale yorgun kadrodışı :S

Daha bir ton şey.. Şenol Güneş de sabır eyvallah fakat hatalarını birilerinin buna söylemesi lazım.. 2010 yılında kaybetmedik diye diye kandırılıyoruz resmen oyuncak gibi..

Şu sezon bitse de sağ salim kurtulsak..

socrates
13.03.2010, 12:14

Mevcut organizasyonu Trabzonspor olarak tanımlak, geçmişimize hakarettir

burak topu ağlardan alışı ile en az 2 maç kredi kazanmıştır zaten taraftar gözünde
:)

lazkopatfaroz
13.03.2010, 12:16
----------------Onur-------------

Ömer----Giray(Egemen)---????----????

----------Emre Belözoğlu-----------

Yattara----Szymek----Selçuk-----Gabric

-------------Umut(teo)----------------

Bu kalitede oyuncularımız olmadığı sürece ne desek boşşşşş.

mAz
13.03.2010, 12:25
Maç başlarken kadroyu görünce topu ileriye kim taşıyacak çok merak etmiştim, nitekim ilk yarı da rakip kaleye gidemedik (1-2 uzun top dışında). Colman'ı kadroya almıyorsan Alanzinho ile başlamak gerekiyordu bence.

Oyuncu değişikliklerine gelince son 15 dakika Selçuk neden çıktı anlamadım. Her ne kadar çok iyi olmasa da topa vurmayı bilen bir oyuncu, sahadaki futbolcularımıza bakınca duran toplarda antep savunmasını geçmek için topun başına kimi geçirmeyi planlıyordu Şenol Hoca onu da merak ettim.

Bir sözde Sezer hakkında. Selçuk'un oyundan alındığını görünce Sezer'in 90 dakika boyunca ne yaptı da oyunda kalmayı hak ettiğini anlayamadım?

Son olarak sağ açığı birdenbire sol beke hapsedilen bir takımın taraftarları olarak ne mutlu bize :)

Murat Keçeci
13.03.2010, 12:26
Fizik güce dayalı bireysel oyuncularla gol arayan bir takımla sahaya çıktık.Engin olsun pozisyona girsede burak olsun bireysel oyuncular buna ek olarak birde orta sahada sadece mücadele eden sezer ve selçukun olması takım oyunundan iyice uzaklaştırdı bizi.Güzel futbol istiyorsak takım oyununa yatkın colman,gabric,zafer gibi oyuncuları daha fazla kullanmalıyız.

Yediğimiz golü halı saha ve salon futbolunda oynanan maçlarda görüyorum.Kademeye giremeyen ferhata çok da kızmıyorum orda kademeye girecek oyuncu zaten milli takım seviyesindedir.Bu kadar rahat orta sahayı geçip sağ kanattan çizgiye inmek asıl çözülmesi gereken sorun.Attığımız gol güzeldi ama forvet arkası olarak oynattığımız oyuncunun ligdeki ilk golü olması düşündürücü.

Kupada finale adımızı yazdırırsak ligde biraz daha cesur olup forma şansı bulmayan oyunculara birer ikişer şans tanımalıyız.Şenol hocaya yüklenmenin bir anlamı yok risk alan hoca her zaman iyi hocadır.Planları bu maçlık tutmasada ilerde faydasını görecez.

Gökhan BAYRAK
13.03.2010, 12:41

beni de en çok acıtan durum buydu işte.

nelere sevinir olduk, harbiden yazık...

Cyzio
13.03.2010, 12:45
Klübede Şenol Güneş'in olduğunu bilmesem,Değişiklikleri ablam yapıyor sanardım.

Ablanıza haksızlık etmeyin.

.

ziyaretci
13.03.2010, 12:49
bir kac oyuncu uzerinden maci isim isim analiz etmek istiryorum bende

Engin: haftalardir mac izlerken ne zaman cikacak die sabirsizlandigim futbolcu. her topu alisinda biseyler yapmaya calissada top kaybetme orani bu kadar yuksek bir topcu daha yok takimda. Bi ortasida mantikli yere gitse

Alanzinho: kesinlikle formsuz. Engin le ayni anda sahada iken takim muthis kotu. bu macta ki sansi ilk defa ortasaha fiziken guclu iken oynamasiydi

Selcuk: Futbolu en iyi bilen oyuncumuz olmasina ragmen cok formsuz

Omer: hala cozemedim. bazen sevdirio bazen delirtio. her macta bi kaleyi yoklamasi varki sacma sapan yerlerden

Gabric: elindeki kaliteli bir topcuyu bitirebilmek icin elimizden geleni yapioruz. bu mactada maca isinamadi. top da alamadi cok. sıkısık pozisyonlarda aldigi toplarida malesef kaybetti. ama yaptigi ortalar gercekten cok iyi

Song : bence dun cok iyiydi

Serkan: herzamanki gibi Allahin bize bi lutfu

SENOL HOCA: ilk yari orta saha top yapsin diye bi kadro olusturuyor. isler yolunda gitmeyince ezber deisiklikler le 45-60 60-75 75-90 arasi oyuncu deisiklikleri yapio. ve hemen hemen hepsinde ortasaha cikarip forfet. kanat cikarip orta gobek vs. birbirinden bagimsiz birsuru deisiklik. . . Senol hocayi elestirmek bana tabii ki dusmez. ama ben baska hicbir takimda 15 dk da bir tum takim yapisinin degistiriildigi 90 dakikalar gormedim.

Burçak
13.03.2010, 12:52
Bu insanlara yazık ya.
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm913805.jpg

Badaloğlu
13.03.2010, 13:00
finale çıkarsak %99 uefa' yı garantiliyoruz, zaten avrupa için başka şansımız da yok
:cool:

Ben finalde Fener'i yenmedikten sonra UEFA'ya gitmek istemiyorum.27 sene üzerine Fener bizi yanip kupayı alırsa 1996 sendorumunun üzerine birde bu çok ağır olur.Benimde kaldırmaz artık bünyem...

Bu Engin için hep söyledik, gene söylüyoruz, Dünya'nın yıldızı olsan ne yazar? Sende futbol ahlakı yoksa çok umrumda değil oynadığın futbol... Yazık yani, Alanzınho gibi bir adam yedek bekliyor, sesini çıkarmıyor ama sen?... Seni kenara alan hocana isyan ediyorsun.Şimdi çıkar derlerki: ''Engin çok hırslı o yüzden bu tip davranışlar sergiliyor'' Yahu kardeşim, ne hırslısı? adamın çenesine vurmuş, gol yiyoruz bıdı bıdı bıdı çenesi susmuyor.Her maç aynı, ben istiyorumki sahada ayaklarını konuştursun.

Oysa bu golü dikkatlice izlese atağa kalkarken Sezer'in kaptırdığı top'ta en ufak bir faul yok.Neyine itiraz ediyorsun? Kaptırdığımız top dönüp kalemizde gol olurken kendiside bizim gibi izledi. Kademeye girebilirdi, rakip ceza sahamızda sıfıra kadar indi, ama Engin, Beto'nun önünü kesmeyi akıl edemedi.Oyunu okuyamadı.Oysa kendiside çizgiden bu tip toplrı penaltı noktasına kestiği çok olmuştu.

Aynı hatayı, hatta hatanın daha büyüğünü Ferhat kademeye girmeyerek yaptı.Song o pozisyonda yapılması gerekeni yaparken Ferhat, Songun boşalttığı alanı dolduramadı, rakibin önüne geçemedi.Tam bir kademe hatası gerçekleşti.

Sonuçta Şenol hoca bu golün faturasını önce Ferhat'ı devre arası yedeğe, sonra Engin'i 61.dakikada dışarı alarak ikisine kesti.Ama Şenol hoca ne hikmetse faturanın asıl kesilmesi gereken adam olan Sezer'e 90 dakika tahammül edebildi.Sezer dün bence çok kötü paslar verdi, kaptırdığı bir top dönüp kalemize gol oldu.

Şenol hocanın Cale'yi kadro dışı bırakmasını ardından aynı mevkide oynayan Ferhat'ı oyun içinde hatalarından dolayı yedeğe çekmesini anlayabiliyorum.Yani şunu demek istiyor hoca: ''Aklınızı başınıza toplayın, nasıl olsa alternatifim yok diye düşünüyor olabilirsiniz ama ben gerekirse Serkan'ı sola çeker, size tahammül etmem''

Tamam buraya kadar bu anlıyış doğru, takımda bazı oyuncuların kendine gelmesi için, disiplin için ne yapılması gerekiyorsa yapılmasınada tamam ama Serkan gibi bir adamı sola çekerek bu maçın kaderi ile oynanmadı mı? Çok iyi bir maç çıkarmadık belki bu doğru olabilir ama geçen hafta Gençlerbirliği maçında Serkan'ın 90.dakikasındaki deparını hatırlayın.

Hoca'nın tercihlerine saygılıyım ama sahada sonuca etki edebilecek direk oyuncuları daha erken sahada görmek istiyoruz.Bunların başında da Alanzınho geliyor.Orta saha üretmiyor, basmıyor, rakibi boğmuyor.Orta sahası kötü olan takımın ilerisinden çok fazla bir şey beklemek hayalcilik olur.Bir takımın beyni orta sahasıdır.Biz, dün sanki beynimizi yitirmiş gibiydik.Ben Sezer'den daha üretken bir futbol bekliyorum.Colman kadro dışı kalmış sana bir fırsat veriliyor ama sen bu fırsatı değerlendiremiyorsun.

Onur, her geçen gün kaleciliğini geliştiriyor.Özellikle topu bir an evvel oyuna sokma hırsını takdir ediyorum ancak, bu pozisyonlarda Onur bazen topu atacak arkadaşını açıklarda bulamıyor.O yüzden özellikle sağ tarafta oynayan Burak ve sol tarafta Cabriç, top rakipteyken her an top Onur'a gelecek şekilde kendilerini çizgiye yakın tutmalılar.Yani markajdan bir an evvel kurtulup ani bir atakla topu Umut'la buluşturmalılar.

Burak demişken bir iki kelamda onun için söyleyeylim.Burak, biraz daha fazla ofsaytlara dikkat ederse bir çok takımın belalısı olacaktır.Özellikle süratli olması, hava hakimiyetininde bulunması onun artı değerlerinden.Birde üstüne pozisyonları koklaması eklenince ilerde çok iyi işler yapacağının göstergesi durumundadır.Burak, sanki top onu seviyor ve olmayack yeerlerde topla buluşuyor gibi görünsede aslında topu kovalıyor, pozisyonu kovalıyor, rakip sahada kendine boş alanlar üretebiliyor.Umut'la biraz daha fazla oynasalar onunla iyi bir ikili olabilirler. Burak, çok hareketli olduğu için, sağa sola deplase olduğu, için rakibin dengesini çok rahat bozuyor.İşte bu durumlarda Umut devreye girmeli ve fırstçılığını konuşturmalı...

Son olarak ne yapılacaksa yapılsın, ben artık bu ruhsuz futbol'a tahammül edemiyorum.Önümüzdeki senenin kadrosunu mu yapacağız? ne yapacaksak şimdiden yapalım artık...

Engin hırslıyımış... Hadi canım sende:mad:

lazzz61
13.03.2010, 13:04
yaa ne kadar sabırsız bızz yaa yemın edıyorum senol gunes bu takımı kume dusurmeye de oynatsın ben kalsın derım bırakın arkadass yaa ınsanları az raat zaten bu senden gectı bu takımın sampıyon olamayacagı derbıelrde aldıgı sonuclardan bellı oldu.. antep deıgınız takımda buyuk takımlara karsı nasıl oyandıgını bılıyorsunuz ben 1 puanın ii oldugunu dusunuyorum ama oynadıgımız futbol kotu ...

Muhammet Hacısalihoğlu
13.03.2010, 13:14
Ezer geçeriz.

Yeterki hoca Ceyhun veya Sezerle başlamasın.

Bunlarla başlarsak skor ya 0-0 ya da 1-1 olur. Bundan da öeye geçmez.

3 milyon dolara aldığımız adam 80. dakka oyuna giriyor ise bizim vay halimize.

Murat Erdem
13.03.2010, 13:19
3 milyon dolara aldığımız adam 80. dakka oyuna giriyor ise bizim vay halimize.
O dediğin ayrı bir facia zaten.

Adamı okyanusu aşıp alıp gelmişsin. 10 maç geçmiş oynatmamışsın, sonra takım mağlupken son 10 dk. "hadi koçum bizi kurtar" diye oyuna sokuyorsun.
Bu hakarettir en yumuşak tabiriyle.

Mesut
13.03.2010, 13:22
dün maçdaydık burak yılmaz,sezer badur çok kötü bir oyun sergilediler.

elnıno28
13.03.2010, 13:24
hocam sana saygımız ve sevgımız bır başka ama dunku maç icın o kadar söylenecek söz varki bız böyle takım ıstemıyoruz sezer dıyorum başka şey demıyorum colman colmannnnn

Ilelioglu
13.03.2010, 13:26
Bu insanlara yazık ya.

Süper ya....;)

Orhan Aydın
13.03.2010, 13:26
Yönetime fiske vurmamak adına Teo mevzusunu eleştirmeyenlerin olduğunu düşünüyorum

Ali Tunahan Güllü
13.03.2010, 13:29

Adalet mi ?

Evet gerçekten Enginin yaptıkları bütün doğru işlerini siliyor malesef..

Ilelioglu
13.03.2010, 13:30
Aynı hatayı, hatta hatanın daha büyüğünü Ferhat kademeye girmeyerek yaptı.Song o pozisyonda yapılması gerekeni yaparken Ferhat, Songun boşalttığı alanı dolduramadı, rakibin önüne geçemedi.Tam bir kademe hatası gerçekleşti.

Aslinda Beto'nun yaninda kalmasi gereken oyuncu Song'du ama Selcuk Adamini kacirinca Song mecburen onu karsilamak zorunda kaldi bu durumda Beto bos kaldi ve arkalardan gelen Ferhat'da Beto'nun yanina gelene kadarda golü yedik zaten...;)

Fatih Özkan
13.03.2010, 13:31

Adalet mi ?

Doğru söz...
Hala aklıma geldikçe sinirleniyorum...

The Ciks
13.03.2010, 13:34
Hırvatistan milli sol bekin varken, bizim Serkan Balcı'nın...bildiğimiz Serkan'ın sol bek oynamasıda mı meşhur "gelecek sezona hazırlık" oluyor !!!

Bu akıl tutulmaları beni çok zorluyor. Valla üstümü başımı çıkarıp, çırçıplak şehir merkezine doğru depara kalkacağım şimdi:D
colman cale kart sınırındaydılar o yuzden oynatılmadılar ve gs maçı ıçın bekletıldıler...

Tüm yabancılar onumuzdekı yıl kalıp kalmayacaklarına daır bır maç oynayacaklar gs maçında...ve bırde bjk maçında...

Badaloğlu
13.03.2010, 13:38
Yönetime fiske vurmamak adına Teo mevzusunu eleştirmeyenlerin olduğunu düşünüyorum

Teo mevzusuna kadar eleştirilecek çok şey var... Kendi adıma böyle bir düşünceyi üstüme almıyorum.Eleştirilecek bir şey varsa da yapıcı anlamda eleştiri yapılır.Teo, eğer bu takımda 15 dakika oynatılmak için alınmışsa, yazık edilmiştir.Bu işe kim çare bulacaksa bulsun artık.Bu adamı 90 dakika izlemek istiyorum...

Galatasaray, aldığı yabancıları aynı hafta sonu maçında banko 11'de oynatırken, kimse alışma devresinden ya da başka bir bahaneden bahsetmiyorda, bizim Teo'nun banko oynaması için bordo-mavi kar mı yağması lazım?

Bir futbolcu ya hazırdır ya da değildir.Formsuzsa zaten ilk 18'e bile almazsınız.Yok adam ilk 18'e giriyorsa o zaman mesele başka demektir.Madem Teo, ilk 11'de oynmayacaktı, ne demeye aldık? Yazık değil mi bu pralara?

asimetrik
13.03.2010, 13:39
Şenol hocayı oyuncu seçiminden dolayı bu kadar eleştirmek doğru olmaz kanımca. Kadrodaki oyuncular arasında büyük farklar yok.
Yaklaşık 15 civarı resmi maç ve devre arası hazırlık kampı geçirmiş bir hocanın oyun sistemini artık belirlemesi lazım. Oyun sistemi belli olur da aksayan oyuncular olursa onları eleştirebiliriz. Bu takım öyle yeni kurulan bir takım da değil. Geçen sene şampiyonluğa oynadı bu kadro. Bu sene de o kadar maç vermemize rağmen bir kaç beraberlik yerine galibiyet alsak potadaydık, hala da şansımız var.
G. Antep küçümsenecek bir takım değil. Beraberliğe de eyvallah denebilir düzensiz bir oyundan sonra olunca can sıkıyor.

Oğuzhan
13.03.2010, 13:40
Egemen ' in Diyarbakırspor maçıydı sanırım ilk maçta yaptığı o hareket vardıya adamın önüne yuvarladı kendini top geçdi gol oldu , dün song aynısını yaptı geç karşısında dur rakibin topun geçme şansı oldukça az , boşu boşuna yerlere atlıyor Song

lazzz61
13.03.2010, 13:43
antepsporuu kutluyorum cogu anadolu takımı bgıbı beraberlıge ya da 1 0 ondeyız yatalım cırkeflıkk yapalım anlayısı yoktu onlar bu yuzden teknık dırektorlerınıde kutluyorum bu lıge böyle takımlar lazım cırkeflık yaapak turk futbolu bı yere gelmez

asimetrik
13.03.2010, 13:46
Engin'in yediğimiz golde yaptığı saçma sapan hareketler ve yalan koşusundan sonra aklıma Broos geldi. O dakikada dışarı çıkarırdı. Bunu yapmıştı da.
Şenol hocanın bazı oyuncuları oynatarak bazılarını da oynatmayarak kazanmalıyız sözünün gereği olarak Engin bu hafta kadro dışı kalmalı.

esra61
13.03.2010, 13:48
Bu insanlara yazık ya.

işte trabzonspor sevgisinin sınır tanımadığı anlardan biri.......

Süleyman Eruyar
13.03.2010, 13:50
Murat abi, eğer 90 +3 de yapmış olduğu iddia ettiğin harekete rağmen Engin bu takımda hala oynuyorsa, bunun en büyük şuçlusu Şenol Güneş' tir,

Birde, Engin'in bu tavırları yüzünden takıma yakışmadığını söyleyenler, aynı şeyleri Gökdeniz için düşünüyorlarmıydı merak ediyorum?

Badaloğlu
13.03.2010, 13:53
antepsporuu kutluyorum cogu anadolu takımı bgıbı beraberlıge ya da 1 0 ondeyız yatalım cırkeflıkk yapalım anlayısı yoktu onlar bu yuzden teknık dırektorlerınıde kutluyorum bu lıge böyle takımlar lazım cırkeflık yaapak turk futbolu bı yere gelmez

Ben bu görüşe katılmıyorum... Antep, öne geçince ikinci yarı geri yaslandı, kontra ataklarla ikinci golü kovaladılar.Antep'de bu görev, Oğulcan'a verildi.Oğulcan hem hızlı, hemde rakip sahada basan bir görüntüsü vardı.Fener, bu çocuğu nasıl bıraktı? hayret!!!

Aslında maçın başında kadrolara bakınca Antep'in hocası Beto'yu ilk 11'de başlatınca sevindim.Zira Beto, Julıo Cezar'dan daha ağır bir adam.Julio Cezar çok teknik ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu.

İlk yarıda iyiki J.Cesar oynamadı.Bu da demek oluyorki, Antep'in hocası Trabzon'dan korkmuştur... İç sahada J.Cesar gibi bir adamı oyntmamanın baka bir izahı olamaz...

Badaloğlu
13.03.2010, 13:58
Murat abi, eğer 90 +3 de yapmış olduğu iddia ettiğin harekete rağmen Engin bu takımda hala oynuyorsa, bunun en büyük şuçlusu Şenol Güneş' tir,

Birde, Engin'in bu tavırları yüzünden takıma yakışmadığını söyleyenler, aynı şeyleri Gökdeniz için düşünüyorlarmıydı merak ediyorum?

Evet düşünüyorlardı... Merakını böylece kısmende olsa gidermiş olalım.En azından kendi adıma öyle düşünüyorum.

Ahlak, herşeyden evvel güzel ahlak...

lazzz61
13.03.2010, 14:00
Ferhat çok mu kötü idi?
ferhat bu takımda oynayacak bı oyuncu deıl

Süleyman Eruyar
13.03.2010, 14:04
Evet düşünüyorlardı... Merakını böylece kısmende olsa gidermiş olalım.En azından kendi adıma öyle düşünüyorum.

Ahlak, herşeyden evvel güzel ahlak...

Düşünenlere birşey demiyorum zaten, ama " düşünüyorlardı" demeniz için hafızanızın çok iyi olması gerekiyor Ahmet abi,

Enes Başkaya60
Birileri Bu yabancı oyuncularımıza Trabzonspor ruhunu iyice anlatmalı nedir bu hareketler kime gol attın da formanı cıkarıyosun ya sanki galibiyet golünü attık ya ayıptır gerçekten....

matalar
FERHATTAN BEK OLMAZ.
başka bir mevkii de oynayabilirmi bilmem ama bek oynayamaz.
top çalma sıfır.hucuma çıkma sıfır.orta yapma sıfır.kademeye girme sıfır.
eee bu topçu nasıl bek oynayacak. cale son haftalarda çok kötüydü ama calenin ölüsü ferhat kadar bek oynar.
cale yi kadro dışı bırakana kadar motive etsin şenl hoca.

SEDAT
13.03.2010, 14:06
- Görüyorumki engin sürekli eleştiriliyor , onun yarısı kadar oynamayan hüseyin çimşirin ise hala gönderilişi sorgulanıyor enteresan...

Emirhan Makul
13.03.2010, 14:08
Hayırlısı ile Antep'den geldik.

Erdem Koltuk
13.03.2010, 14:09
Şenol Hoca'ya olan inancım,güvenim tamamen sıfırlandı dün gece.Zaten pek yoktu.Kimse umutlanmasın seneye güzel günler görmek için.Şenol Güneş birinci senesini bile dolduramaz Trabzon'da.Bu mantalite ile teknik direktörlüğü de anca Kore'de,Tayland'da yapabilir.

matalar
13.03.2010, 14:09
şeno hoca hani tam yetkili gelmişti ne oldu.niye yetkilerini kullanmıyor.
niye çok istediği fatih tekkey aldıramadı.kore liginden istediği topçuları niye aldıramadı.
kendisininde itiraf ettiği hiç izlemeden alınan teofilo neyin nesi.
inşallah takım kötü giderken yine bırakıp kaçmaz.

Kazım Uzunboy
13.03.2010, 14:10
Hayırlısı ile Antep'den geldik.

Hoşgeldiniz Emirhan. 3 puan sevinci yaşayamadık orda bir türlü.

Badaloğlu
13.03.2010, 14:14
Düşünenlere birşey demiyorum zaten, ama " düşünüyorlardı" demeniz için hafızanızın çok iyi olması gerekiyor Ahmet abi,

Süleymanım,

Hafızam iyidir iyi olmasına ama Gökdeniz kel alaka... Geçti gitti, o defteri açarsak işin içinden çıkamayız.Dün akşam ve daha önceki akşamlarda sahada ve dışında gördüklerim bana Engin'in takıma katkısı anlamında yeterince fikir vermiştir. O yüzden eskilere gitmeye gerek yok...

Ayaklarından çok çenesi konuşuyor...

SEDAT
13.03.2010, 14:15
- Şenol hacam be birkerede şaşırt bizi ya , valla şok et bizi yılmaz vural gibi futbolcumu dövücen ne yapıcan ne yapıcaksan yap değiş artık ya :)

Murat Erdem
13.03.2010, 14:18
şeno hoca hani tam yetkili gelmişti ne oldu.niye yetkilerini kullanmıyor.
niye çok istediği fatih tekkey aldıramadı.kore liginden istediği topçuları niye aldıramadı.
kendisininde itiraf ettiği hiç izlemeden alınan teofilo neyin nesi.
inşallah takım kötü giderken yine bırakıp kaçmaz.
Benim yaşımın 35 ve adımın Murat olduğunu bildiğim kadar, bildiğim bir şey daha var, Şenol Güneş...

her hangi bir zaman da
her hangi bir Trabzonspor yönetiminin
her hangi bir kararına
her hangi bir tercihine
ŞERH KOYAMAZ !!!

kendi onayı olmadan alınana ALAMAZSINIZ
kendi onayı olmadan satılana SATAMAZSINIZ
DİYEMEZ !!!

lazkopatfaroz
13.03.2010, 14:19
Şenol hocaya yüklenmeyin elinde çok sayıda kalitesiz oyuncu var.

Ilelioglu
13.03.2010, 14:25
Şenol Hoca'ya olan inancım,güvenim tamamen sıfırlandı dün gece.Zaten pek yoktu.Kimse umutlanmasın seneye güzel günler görmek için.Şenol Güneş birinci senesini bile dolduramaz Trabzon'da.Bu mantalite ile teknik direktörlüğü de anca Kore'de,Tayland'da yapabilir.

Bir mac ile karar vermeyin lütfen.

Avrupa'nin önde gelen takimlarina bir bakin..!

Ligin ikinci yarisinda bu Takim kac puan topladi sence?

Ilk yariyi 27 puan ile tamamladik ve (24. hafta itibariyle) suan 42 puandayiz, buda demek oluyorki 15 puan topladik.

1. Besiktas 16 puan
2. Trabzonspor 15 puan
3. Bursaspor 14 puan (bir maci eksik)
4. Galatasaray 14 puan
5. Eskisehirspor 14 puan
6. Fenerbahce 11 puan
7. Istanbul BB 11 puan
8. Denizlispor 10 puan
9. Kayserispor 9 puan
.
.
.
.

Demekki Senol Hoca geleli cok iyi isler yapmisiz ama ilk yarida kaybettigimiz sacma sapan maclar ile birlikte 6. siradayiz.

Iste o üc mac: Manisaspor(1:0), Diyarbakirspor(2:1) ve Kasimpasa(3:1)

hodlu
13.03.2010, 14:25
Elindeki kalitesiz oyuncuların yerine kaliteli olanları da aldırsın o zaman ne yapalım.Fatih olayında tam yetkili olarak işi bitirseydi.Umut Bulut Şenol hocayı da yiyecek ama hocam farkında değil....

lazkopatfaroz
13.03.2010, 14:29
Elindeki kalitesiz oyuncuların yerine kaliteli olanları da aldırsın o zaman ne yapalım.Fatih olayında tam yetkili olarak işi bitirseydi.Umut Bulut Şenol hocayı da yiyecek ama hocam farkında değil....

Fatih olayı geçti gitti bitti. Tekrar aynı konuya dönmek kimsye fayda sağlamaz. Fatih olsaydı son 2 maçta çok mu güzel futbol oynayacaktık. Takımda sadece Fatih ile ilgili problemler yok. Çok yönlü futbolcu sayımız çok az.

SEDAT
13.03.2010, 14:31
- Ya şu yabancılarımızdan % 70 performans alsak her şey daha iyi olucak sanki...

maxim
13.03.2010, 14:33
Şenol hocaya yüklenmeyin elinde çok sayıda kalitesiz oyuncu var.

O zaman elindekilerin daha kaliteli olanlarını oynatsın. Hadi onu geçtim, maç içerisinde "kalitesiz" performans görünce, müdahale etsin...

lazkopatfaroz
13.03.2010, 14:38
O zaman elindekilerin daha kaliteli olanlarını oynatsın. Hadi onu geçtim, maç içerisinde "kalitesiz" performans görünce, müdahale etsin...

3 oyuncudan daha fazla kalitesiz, formsuz oyuncu olunca diğer oyuncuları çıkarmak gibi bir durumu olmuyor.

Hoca deneme aşamasında bu seneden ümidi kesmiş. Seneye hangi oyuncuları kadroda tutarım onun hesabını yapıyor. Sürekli elindeki kaliteli oyuncuları oynatırsa yedek beklettiği oyuncuların neler yapabilecekleri nerden bilecek ?

Dün ne yaptı Sezer'i 90 dakika denedi. Neler yapabilir,seneye takıma ne gibi katkı sağlayabılır onları görmeye çalıştı.

Aynı şekilde Ferhat'ı denedi. Sol bekte seneye neler yapabilir görmek istedi.

Emirhan Makul
13.03.2010, 14:46
Hoşgeldiniz Emirhan. 3 puan sevinci yaşayamadık orda bir türlü.

Hoşbulduk Kazım.

Sorma ya şansımız tutmuyor ama hiç birşey oynamadan 1 puan aldık ama ancak asıl koyan antebinde hiç birşey oynamaması.

antagonist
13.03.2010, 14:47
Engin Baytar hırslıymış. Yiyim onun hırsını.

Bize rezil bir oyun sergilenen maçtan skor 1-0'ken oyundan alındığında garip hareketler yapan Engin gibiler değil, 5-0 önde olduğumuz İstanbulspor maçının 90. dakikasında 40 metre önündeki topa koşan Szymek'ler lazım.

Armayı öpmek illa o fiili yapmakkla olmuyor, oynadığın oyunla, Trabzonsporlu duruşunla armanı öp Engin...

asimetrik
13.03.2010, 14:47
İşin en kolay tarafı kadromuz kalitesiz demek. Bursaspor bizden daha mı kaliteli? İstanbul takımlarına kök söktüren Eskişehir daha mı kaliteli?

lazkopatfaroz
13.03.2010, 14:51
İşin en kolay tarafı kadromuz kalitesiz demek. Bursaspor bizden daha mı kaliteli? İstanbul takımlarına kök söktüren Eskişehir daha mı kaliteli?

Her sene olur öyle durumlar. Sivas, Fb ve Gs nin üzerinde bitirdi sezonu oyuncuları daha mı iyiydi? değildi. Bizim kadro kalitemiz 2 senedir aynı puanı alabilecek seviyede. 1-2 sene üstlere oynayan takımların halleri ortada.

Süleyman Eruyar
13.03.2010, 14:55
söylemeden geçmeyeyim,

Umut gol attığında üzülenlerin olduğunu zaten biliyorduk da,

Alanzinho' nun gol atmasına üzülenlerin olabileceğini düşünmemiştim,

ilginç taraftarız vesselam ..

Rockwaryum
13.03.2010, 14:57
Bu takıma Hüseyinin Ve Fatihin ahı tuttu

Kadroda Trabzonlu futbolcu olmayınca bizim başarılı olmamız imkansız biz Hüseyin Gibi kaptanımızı küfürlerle gönderirsek başarı hayatta gelmez takımda Kaptanımız bile yok bu takımın lideri kim

Başkan seneye ligTv den gelen parayla paraya kıyıp Gökdenizi,Fatihi,Hüseyini getirsin Defansa Çağları alsın iskelet kadromuz bile yok takımda Trabzonlu topçu olmayınca bizim kafaya oynamamız imkansız

el_conquistador
13.03.2010, 14:58

Bence sorun daha cok, kadronun uyumunda. Bizdeki futbolcular mesela birbirlerini tamamlayabiliyorlar'mi? Daha cok sorun burda. Ama onun nedenide cok basit. Kadroyu kimin kurdugunda bakmak lazim. Sezon basinda, gidecek ve gelecek futbolculari kim belirledi? Yönetim! Hugo Broos takimin basina geldiginde, zaten transferlerin cogu yapilmisti. Yani ona etkisi olmadi. Sezon basinda birde Serkan'in gitmesi gündemdeydi. Eger Serkan gitseydi, ne olurdu acaba bu takimin hali?

lazkopatfaroz
13.03.2010, 14:59
Bu takıma Hüseyinin Ve Fatihin ahı tuttu

Kadroda Trabzonlu futbolcu olmayınca bizim başarılı olmamız imkansız biz Hüseyin Gibi kaptanımızı küfürlerle gönderirsek başarı hayatta gelmez takımda Kaptanımız bile yok bu takımın lideri kim

Başkan seneye ligTv den gelen parayla paraya kıyıp Gökdenizi,Fatihi,Hüseyini getirsin Defansa Çağları alsın iskelet kadromuz bile yok takımda Trabzonlu topçu olmayınca bizim kafaya oynamamız imkansız

Trabzon'lu futbolcu var kadromuzda.

Tolga, Barış, Engin, Tayfun.

asimetrik
13.03.2010, 15:02
Her sene olur öyle durumlar. Sivas, Fb ve Gs nin üzerinde bitirdi sezonu oyuncuları daha mı iyiydi? değildi. Bizim kadro kalitemiz 2 senedir aynı puanı alabilecek seviyede. 1-2 sene üstlere oynayan takımların halleri ortada.

Bu durumda ömür boyu şampiyon olamayız sonucu mu çıkıyor? Malum en iyiler hep İstanbul takımlarında oluyor.

el_conquistador
13.03.2010, 15:03
söylemeden geçmeyeyim,

Umut gol attığında üzülenlerin olduğunu zaten biliyorduk da,

Alanzinho' nun gol atmasına üzülenlerin olabileceğini düşünmemiştim,

ilginç taraftarız vesselam ..

Süleyman kardesim, ilgincligi birak, bence biz hic taraftar degiliz. Milyonlarca taraftarin hepsini ayni cuvala sokamayiz tabi, ama bu forumda yazilanlari okuyunca, futbol sevgisi, spor sevgisi hatta insan sevgisinden bu kadar uzak insanlarin hepsi Trabzonspor'umu tutuyor diye kendi kendime soruyorum?

Rockwaryum
13.03.2010, 15:04
Trabzon'lu futbolcu var kadromuzda.

Tolga, Barış, Engin, Tayfun.

Hangisi lider oyuncu içlerinden hangisini kaptan yapabilirsin 11 de banko oynuyolarmı

Eski oyuncuları geri alsınlar yeter takımı onların üzerinden kuracaksın Hüseyin,Fatih,Gökdeniz ve Denizliden Çağlar

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:06
Bu durumda ömür boyu şampiyon olamayız sonucu mu çıkıyor? Malum en iyiler hep İstanbul takımlarında oluyor.

Kaliteli olmayan kadro ile bir şekilde yukarılara oynayabilirsin.

Sivas gibi sert futbol oynarsın, sert futbola uygun futbolcuların vardır sisteme göre oyuncun vardır . Bu sistem kaliteli oyuncu sayın az olduğundan şampiyonluk getirmez.

Kayseri gibi mücadeleci kadron vardır , süper forvetin sayesinde yukarılara oynarsın ama şampiyon olamazsın.

Murat Erdem
13.03.2010, 15:08
Kimse burada Hugo Broos'a dil uzatmasın.

Hugo Broos takım başına getirildiğin de, yardımcısı Metin Diyadin olarak belirlenmiş, yönetim kafasına göre 4 isimi transfer etmiş ve takım Isparta/Davraz'da bir haftadır kamptaydı. Kampın ilk haftasında Broos'un üzerine Ünal Karaman atanmıştı.

Sahi şu an da Diyadinin nerede olduğunu bileniniz var mı ?
Ünal Karaman'a sorsak "senin vazifen ne" diye, cevabını kendi biliyor mu acaba ?

Broos, bütün daleverelere rağmen aidiyetle efendilikle vazifesini yapmıştır.
Şu an da Şenol Güneş'i savunmak için sebeb gösterilen bütün bahaneler, x2 olarak+futbolculara para ödenmemesi+bazı oyunculara yapılan "telkinler" de dahil Broos için de geçerliydi.

Ama bu camia da "adamına göre muamele" dibine kadar, sapına kadar devam ediyor.

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:10
Hangisi lider oyuncu içlerinden hangisini kaptan yapabilirsin 11 de banko oynuyolarmı

Eski oyuncuları geri alsınlar yeter takımı onların üzerinden kuracaksın Hüseyin,Fatih,Gökdeniz ve Denizliden Çağlar

Bu oyuncular varkende başarılı ve başarısız olduğumuz dönemler oldu.

Evet kadroda lider oyuncumuz yok ama neden illa Trabzon'lu olması gerekiyor.

Gs muhteşem başarılar yakaladığı zaman kadrosundaki oyuncular yabancı- Türk karışımı kaliteli oyunculardı. Buna Trabzon'lu oyuncu değilde kaliteli oyuncu desek daha doğru olmaz mı ?

maxim
13.03.2010, 15:11
3 oyuncudan daha fazla kalitesiz, formsuz oyuncu olunca diğer oyuncuları çıkarmak gibi bir durumu olmuyor.

Hoca deneme aşamasında bu seneden ümidi kesmiş. Seneye hangi oyuncuları kadroda tutarım onun hesabını yapıyor. Sürekli elindeki kaliteli oyuncuları oynatırsa yedek beklettiği oyuncuların neler yapabilecekleri nerden bilecek ?

Dün ne yaptı Sezer'i 90 dakika denedi. Neler yapabilir,seneye takıma ne gibi katkı sağlayabılır onları görmeye çalıştı.

Aynı şekilde Ferhat'ı denedi. Sol bekte seneye neler yapabilir görmek istedi.

Ben de dünden beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Şenol Hoca'nın kendi kafasına göre henüz bitmemiş bir sezonu bitirme hakkı yoktur.

talsuv61
13.03.2010, 15:11
Takım iyi giderken zayıf takımlarla oynuyorduk ona aldandık.

el_conquistador
13.03.2010, 15:13
Kimse burada Hugo Broos'a dil uzatmasın.

Hugo Broos takım başına getirildiğin de, yardımcısı Metin Diyadin olarak belirlenmiş, yönetim kafasına göre 4 isimi transfer etmiş ve takım Isparta/Davraz'da bir haftadır kamptaydı. Kampın ilk haftasında Broos'un üzerine Ünal Karaman atanmıştı.

Sahi şu an da Diyadinin nerede olduğunu bileniniz var mı ?
Ünal Karaman'a sorsak "senin vazifen ne" diye, cevabını kendi biliyor mu acaba ?

Broos, bütün daleverelere rağmen aidiyetle efendilikle vazifesini yapmıştır.
Şu an da Şenol Güneş'i savunmak için sebeb gösterilen bütün bahaneler, x2 olarak+futbolculara para ödenmemesi+bazı oyunculara yapılan "telkinler" de dahil Broos için de geçerliydi.

Ama bu camia da "adamına göre muamele" dibine kadar, sapına kadar devam ediyor.

Burda Hugo Broos'a dil uzatan'mi oldu Murat abi?

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:13
Ben de dünden beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Şenol Hoca'nın kendi kafasına göre henüz bitmemiş bir sezonu bitirme hakkı yoktur.

Tamamda seneye büyük hedeflerle girmek istiyorsan elindeki oyuncuları görmen lazım. Bunu yapman içinde bazı şeylerden vazgeçeceksin.

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:17
Hugo Broos pasif bir hoca. Pasif hocalarda genelde başarılı olamaz. Tüm bu olumsuzlukları göre göre bilerek geliyorsan olacaklara hazırlıklı olmalısın. Sezon başında takımın başına geliyorsun transfer istemiyorsun. Kardeşim ben bu takımın başına şu şu şu oyuncuları almazsanız gelmem diyemiyorsun. İstediğin halde alınmıyorsa hala daha orada duruyorsun. Bence Hugo Broos kendini sorgulamalı.

el_conquistador
13.03.2010, 15:18
Tamamda seneye büyük hedeflerle girmek istiyorsan elindeki oyuncuları görmen lazım. Bunu yapman içinde bazı şeylerden vazgeçeceksin.

Ben buna katilmiyorum. Trabzonspor daha bir sey kazanmis degilki bu sezon, simdiden ligden vazgecsin? Kupada yari finale ciktik, ama onu gecsek bile Avrupa kupasina katilacagimiz muamma. Hesabimizi dogru yapmaliyiz. LIgde oynanacak daha cok mac var, daha cok sular akacak köprünün altindan...

asimetrik
13.03.2010, 15:20
Ersun hocayı kovduk, nedeni kadroyu şampiyon yapamadı, Broos'u kovduk nedeni maç kaybetti. Şenol hoca gelince de kadro kötü oldu. Böyle bakmamak lazım. Gerek kadroda gerekse hocada ısrarcı olmak lazım. Her yıl silbaştan takım yapılmaz. Ben hala kadromuzun daha iyisini yapacak kapasitede olduğuna inanıyorum.

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:22
Ben buna katilmiyorum. Trabzonspor daha bir sey kazanmis degilki bu sezon, simdiden ligden vazgecsin? Kupada yari finale ciktik, ama onu gecsek bile Avrupa kupasina katilacagimiz muamma. Hesabimizi dogru yapmaliyiz. LIgde oynanacak daha cok mac var, daha cok sular akacak köprünün altindan...

Ligden değil bir kaç maçlık bazı oyunculardan vazgeçti, vazgeçmeli.

Kupada finale çıkarsak büyük ihtimal Avrupa'ya gideceğiz. 2 maç üzerinden Antalya'yı elemek mi daha kolay, Bjk, Fb, Gs' yi yenmek mi ?

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:23
Ersun hocayı kovduk, nedeni kadroyu şampiyon yapamadı, Broos'u kovduk nedeni maç kaybetti. Şenol hoca gelince de kadro kötü oldu. Böyle bakmamak lazım. Gerek kadroda gerekse hocada ısrarcı olmak lazım. Her yıl silbaştan takım yapılmaz. Ben hala kadromuzun daha iyisini yapacak kapasitede olduğuna inanıyorum.

Zaten hatalar zinciri Ersun hocanın gönderilmesinde başlandı.
Ersun hocayının gitmesine sebep fazla beklenti içerisine giren taraftarın tepkisinden oldu.
Ersun hocanın elindeki kadroda şampiyonluğa yeterli kadro değildi ama taraftar yeterli olduğunu düşündü.

Oğuzhan
13.03.2010, 15:25
Arkadaşlar sahada futbol oynayan topçuya o hırsı hoca aşılayamaz futbolcu ruhunu kaybetmişse. Dün Sezer ' in sahada ruhsuz dolaştığını görmeyeniniz yoktur herhalde. Büyük ihtimalle yolcu olacak sezon sonunda. Kimsede çıkıp 1 maçta adamı silip attınız demesin , 2 metreye pas atamayan topçunun takımda yeri yok , ayrıca çok ağır ne ileriyi destekleyebiliyor ne savunma görevini tam manasıyla yapabiliyor. Adama vurmaya çalışıyor kendi yere düşüyor daha ne olsun .

Oğuzhan
13.03.2010, 15:29
Ligden değil bir kaç maçlık bazı oyunculardan vazgeçti, vazgeçmeli.

Kupada finale çıkarsak büyük ihtimal Avrupa'ya gideceğiz. 2 maç üzerinden Antalya'yı elemek mi daha kolay, Bjk, Fb, Gs' yi yenmek mi ?

Buda doğru bir mantık olabilir tabiki de ama işe birde diğer açıdan bakalım ;

Ya Antalya ' da bizi elerse ? Hem lig hem kupa çifte hüsran ..

mhayri
13.03.2010, 15:33
Eğer seneye de takım azbuçuk bu olacaksa ve kadrodaki
oyuncular kendi kalitelerinin üstünde kalite kazanma konusunda
gayretsiz olacaklarsa Şenol hocanın takımda durmasının manası yok...
Seneye 10.hafta gitmemek yahut gönderilmemek için çaba gösteren ve
takımın maç kaybetmesi uğruna oyuncu kazanmaya çalışan hocanın yanında
olanca lakaytlığı ile aptalca oynayan oyunculara ne demek lazım...
Açıkçası gönderin gitsin kim varsa Engin dahil ki seneye bu takımda kalmalı dediğim tek oyuncu...

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:34
Buda doğru bir mantık olabilir tabiki de ama işe birde diğer açıdan bakalım ;

Ya Antalya ' da bizi elerse ? Hem lig hem kupa çifte hüsran ..

Lig son 3-5 maçta gitmedi ilk yarıda gitmişti zaten.

Oğuzhan
13.03.2010, 15:40

hayır gayet güzel gidiyorduk puan farkını bile kapatmıştık , taa ki o beraberliklere kadar. O beraberliklerden en azından 1 i galibiyet olsaydı ve dünde antepi yenseydik nerelerde olurdu takım puan tablosuna bakmanızı öneririm :)

Ilelioglu
13.03.2010, 15:43
hayır gayet güzel gidiyorduk puan farkını bile kapatmıştık , taa ki o beraberliklere kadar. O beraberliklerden en azından 1 i galibiyet olsaydı ve dünde antepi yenseydik nerelerde olurdu takım puan tablosuna bakmanızı öneririm :)

Istikrarli bir Takim olsaydik zaten Sampiyon olurduk. Ara sira böyle puan kayiplari her zaman olacaktir ama bu beraberliklerden dolayi 6 .sirada degiliz..!

Ilk yarida daha öncede yazdigim gibi kaybettigimiz sacma sapan üc mac yüzünden bu kadar gerideyiz..!

Manisaspor, Diyarbakirspor ve Kasimpasa...:rolleyes:

43 puana 9 daha ekle...Kac ediyor 52 mi..??

Lider mi olacaktik yani..??

Travelair
13.03.2010, 15:44
Altyapısı ve futbol zekası zayıf oyunculardan oluşan takımımız var. Kimse de başkasını düşünmüyor. Pas atacak, bel hizasına gelecek pas atıyor. Düşünmüyor ki pas attığın futbolcu önce bu topu kontrol edecek, düzeltecek, boş arkadaşını görecek, sonra ona atacak. Tabi bunu gören rakip araya girip kapıyor topu. Bu arkadaşını baltalamaktır. Pas atacak, yolluyor tangır tungur, demiyor ki arkadaşımın şu yönüne atayım, işi kolaylaşsın, rakibini ekarte etsin. Atıyor göbeğine. Şişiriyor ileri. Kafaya çıkıyor, mutlaka rakibe, rakibin önüne... Boşa kaçan yok, yürüyen futbolcular. Top rakipteyken ona refakat eden futbolcular. Orta yapacak, hop geri çekiyor topu rakip yerleşiyor, sonra üfürükten bir orta... Bunun gibi birçok düşüncesizlik, vurdumduymazlık, pısırıklık maç içinde yaşanıyor. Meziyetleri Trabzonspor'a yetmiyor. Yetmeyecek. Onun için ileriye hazırlanıyoruz lafı komik. Kimle hazırlanıyorsun geleceğe?

Ilelioglu
13.03.2010, 15:46

Ilk yariyi 27 puan ile tamamladik ve (24. hafta itibariyle) suan 42 puandayiz, buda demek oluyorki 15 puan topladik.

1. Besiktas 16 puan
2. Trabzonspor 15 puan
4. Galatasaray 14 puan
5. Eskisehirspor 14 puan
6. Fenerbahce 11 puan
7. Istanbul BB 11 puan
8. Denizlispor 10 puan
9. Kayserispor 9 puan
.
.
.
.

Demekki Senol Hoca geleli cok iyi isler yapmisiz ama ilk yarida kaybettigimiz sacma sapan maclar ile birlikte 6. siradayiz.

Iste daha öncede yazdim...:);)

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:46

İnişli çıkışlı grafik sergiliyoruz. Söylediğin puanları alsakta değişen bir şey olmazdı. Üzerimizde çok takım var. Büyük maçları kazanamayız doğal olarak zirvede olamayız. Puan olarak diğerlerinden önce yada rahat olsak belki. Benim söylemek istediğimde bu. Çoktan gitti o tren.

maxim
13.03.2010, 15:47

Nasıl böyle düşünüyorsun ki, son 3-5 maçtaki beraberlikleri 3 puana çevir bakalım lig nereye gidiyor. Hadi Bursa maçına dokunma onu istemiyorum sadece normal, favori, üstün olduğumuz maçlara...

Ilelioglu
13.03.2010, 15:47
İnişli çıkışlı grafik sergiliyoruz. Söylediğin puanları alsakta değişen bir şey olmazdı. Üzerimizde çok takım var. Büyük maçları kazanamayız doğal olarak zirvede olamayız. Puan olarak diğerlerinden önce yada rahat olsak belki. Benim söylemek istediğimde bu. Çoktan gitti o tren.

Yukarida yazdim, büyük maclari kazanmadan lider olma ihtimalimiz bile vardi.

Ama ilk yarida üc mac varki kaybettigimiz...:cool:

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:50
Nasıl böyle düşünüyorsun ki, son 3-5 maçtaki beraberlikleri 3 puana çevir bakalım lig nereye gidiyor. Hadi Bursa maçına dokunma onu istemiyorum sadece normal, favori, üstün olduğumuz maçlara...

Oynadığımız futbol ortada, kapalı defansları açamıyoruz, önemli maçları kazanamıyoruz, skoru değiştirecek oyuncumuz yok, takım kötü giderken oyunu çevirecek oyuncumuz yok, üzerimize gelen takımlara karşı defansımız inanılmaz hatalar yapıyor. Bu şekilde zirvede kalamayız. İbb ve Antalya maçını neden kazanamadık işte bu saydığım sebeplerden. Bir şekilde kazansaydık bile yine bu etkenler sürecekti.

lazkopatfaroz
13.03.2010, 15:52

Önümüze oynamadığımız 3 büyük maç var. Bu puanları alsaydık bile puan farklı sene sonunda yine bundan aşağı olmazdı.

Hüdai Pervaneli
13.03.2010, 15:53
Iste daha öncede yazdim...:);)

Bunlara Berabere kaldigimiz Antep ve Gencler macinida ekliyebilirsin

maxim
13.03.2010, 15:53

Her şeyi de o 3 maça bağlamamak lazım.Tamam onları alsak da zirvede olurduk ama Şenol Güneş geldiğinde o maçlar çoktan gitmişti, bilinmeyen sonradan gelen sonuçlar değil ki.

Ha o 3 maçı kaybetmişsin ha geçen haftalardaki 3-4 maçta berabere kalmışsın. Ne farkı var. Kayıp olacaktır ama Hugo Broos o maçları kaybederken gelecek sezona topçu falan denememişti, çıktı oynattı ve kaybetti. Şenol Güneş imkan varken zorlamak yerine bu sezonu silmiş.Bu takıma haksızlık.

Gelecek seneyi düşünüyorsan Haziran'dan Ağustosa kadar süre var ta Kasım'da gelmişsin bu kadar sürede kadroda ne olur ne olmaz göremiyor musun, illa bu sezonun önemli maçlarını mı harcaman gerekiyor...

tamuğ yamtar
13.03.2010, 15:54
Geçen sezon ve bu sezon çok rahat şampiyon olabilecekken büyük fırsat kaçırdık.

Bu iki sezon şampiyon olamayacaksak ne zaman şampiyon olacağız çok merak ediyorum.

Trabzonspor gerçekten çok enteresan takım.

Oynadığı oyunla, futbolcularıyla...

Araştırılması, incelenmesi lazım.

Golü yedik kalan 8 dakika Antep oynadı topla. Adamlar o kadar güzel zaman geçirdi ki.

Bizimkiler de pek profesyonel olmadıkları için garip garip yerlerde faul yapmalar, dan dun topa vurmalar.

Sezer Badur :) ? değişik bir futbolcu. Baya güldük dün akşam sayesinde. Sağolsun.

90 dakika saha da kalması da ayrı bir konu.

Giray Kaçar? Maşallah çalım yemediği adam kalmadı. Zaten çok ta iyi bir topcu değil.

Dün çok belli etti ama bu durumu. Bu kadar kolay çalım yiyen ilk stoper herhalde.

Burak Yılmaz? İyi mi, kötü mü anlamak mümkün değil. Çok dağınık bir futbolcu ama. O kesin.

Alanzinho'nun golü çok güzel. Eyvallah. Yahu golü attın hemen santraya gitsenize.

Futbolculara bu maçları izletmeli Şenol Hoca.

Anlatmalı hatalarını. Yapıyor mu bilmiyorum. Ama yapmalı, izletmeli.

maxim
13.03.2010, 15:57
Şimdi Hugo Broos kalksa açıklama yapsa,

"Ben ilk yarıda 3 zayıf takıma yenildim, ama böyle kayıplar hep olur,olacaktır. Şenol Güneş fırsat ayağına gelmişken 3-4 kere kazanması gereken maçlarda berabere kalmasaydı takım zirvedeydi."

dese...Ne cevap verilebilir...

lazkopatfaroz
13.03.2010, 16:01
Şimdi Hugo Broos kalksa açıklama yapsa,

"Ben ilk yarıda 3 zayıf takıma yenildim, ama böyle kayıplar hep olur,olacaktır. Şenol Güneş fırsat ayağına gelmişken 3-4 kere kazanması gereken maçlarda berabere kalmasaydı takım zirvedeydi."

dese...Ne cevap verilebilir...

Herkes kazandığı yada kaybettiği puanlardan kendisi sorumlu. Hiç bir hocanın birbirini sorgulamaya hakkı yok. Herkes kendi işine baksın. Denebilirdi.

Barış Burak
yine şenol güneş eleştirilmeye başlandı..ne güzel ya... gitsin korede hocalık yapsın,hiç değişmemiş vs vs... ne kadar kolay dimi lig başlayalı 8 hafta olmuş(ikinci yarıdan bahsediorum) ve bu puan kayıpları yüzünden denilmeyecek söz kalmamış.broosu bile haklı görenler var.şenol güneş bu takıma geldiğinde en az 3 sene sabredilmeli diyen arkadaşlarım bile 8 maç sonra neler diyorlar.helal olsun size be.bravo. 3 sene ne çabuk geçti. o kadar çok kolaty geliyorki takımın performansının sürekli yüksek olması,sürekli yüksek tutulması. vurun şenol hocaya.sakın vurmamazlık yapmayın.vurun kesinlikle.çünkü değerini yine bilmezmezlik ediyorsunuz.nankörlük ediyorsunuz.trabzon önümüzdeki 3 sene şampiyon olamaz.bunu diyorum.ama 4. sene,5. sene 6. sene şenol güneş kaldığı taktirde fırtına olur.elindeki kadro bu adamın.kötüsünü çıkarsın iyisini alsın diyenlert var.iyiside yok ki ortası var.yani bilmediğiniz,bilmediğim o kadar çok şey varki ama yinede en çok şeyi siz biliyorsunuz sayın sşenol güneşi acımasızca futboldan anlamadan eleştirenler federasyonu. bıktım sizden be.bıktım.hangi hoca gelse 5 maç kaybetsin denilmeyen laf kalmıyor.nankörlük had safada.yurt dışında yaşamanızl azım sizin ki oradaki futbol anlayışını görün.görünki anlayın 5 maç değil 2 sene bile kötü oynasa,gelecek planları tuttuğu taktirde o hoca her zaman iyi hocadır.bunu öğrenin.şenol güneş sizden daha çok trabzonsporludur.çünkü o günkü maç keyfiniz bozulunca eleştirirsiniz siz.(bizimde keyfimiz kaçık memnun değiliz oyundan ama hemen vurmuyoruz adama.)o ise yatar kalkar birşey yapmaya çalışır.ama diorum bu taraftar anlayışıyla onun yapacaklarını çoğu kişi anlayamaz ve şenol güneş diğer sezonun yarısında ve ya ortasında ayrılır.bu sözümüde unutmayın.eğer o hoca o takımdan ayrılırsa,trabzonsporluluğumu unuturm.çünkü onu gönderecek olan kişilerde ben trabzonsporluyum diyor.öyle kişiler trabzonsporluyum dedikçe ben trabzonsporluyum diyemem.o isme ihanet edemem yazıklar olsun ihç birşey bilmeden çok şey biliyormuş gibi eleştirenlere.

Ilelioglu
Ama su bir gercek ilk yariya göre ikinci yari daha iyiyiz..:)

Cafer Bulur
13.03.2010, 16:07
Dünkü mac futbolcularin iflasinin belgesiydi,bunun lami cimi yok.

Son maclara baktigimda bu takimin ilk 11 inin yarisinin degismesi gerektigine inaniyorum.

Son dakikada attiklari gole galip gelmiscesine sevinen futbolcularla Trabzonspor hedefe varamaz...

Hickimse de bu takimdan kupa sampiyonlugu beklemesin,hayal kirikligina ugrar...

nesta61
13.03.2010, 16:13
SIZE SUNU SOYLIM DUN AKSAm gordumki artik trabzonspor'un buyuklugu diye biseyi kalmamis , ne yonetim , ne teknik kadro , ne de futbolcular , DK. 89 da gol atiyoruz alanzinyo veya baska bir futbolcu topu kaleden alacana alan formasini cikartip korner bayrani dikmesi arkasindan umut , ve burakin gelip gole sevinmeleri beni dun aksam cileden cikardi!!! uzatmalarla 4 dakika daha var sen 1 bucuk dakikyi gole sevinmeye agiriyorsun boyle buyuk takim olunmaz boyle takimda SAMPIYON OLAMAZ BUKADAR!!!!!

ozcan_asanoglu
13.03.2010, 16:25
Şenol hoca büyük temizlik yapacak, her konuşmasının satır aralarında bu var.

O yüzden de herkese şans veriyor. şu anda şans bulamayan var mı? yok. teo da bulur daha fazla.

ama hoca ne yapsın. kimi koysa aynı..engin-colman-selçuk-ceyhun-sezer..bunlarla şampiyonluğa koşamazsın. hepsi tamamlayıcı oyuncu. daha da fazla birşey olmaz. 2 maç iyi oynar ondan sonra 1o maç arada bulasın. dönüm maçlarında, zor maçlarda yokları oynarlar. sat bu 5'ini al adam gibi 2 orta saha işi bitir.

forvet de aynı. teo patlama yaparsa ne ala yoksa gerçek bir gocü şart...

Burçak
13.03.2010, 16:48
Bazen düşünüyorum.
Eskilerden olmayan. Hiç birimizin tanımadığı bir Başkan adayı çıksa.
Ama Trabzonsporu gerçekten eski günlerine taşımak için aç olan...

maxim
13.03.2010, 16:49
Şenol hoca büyük temizlik yapacak, her konuşmasının satır aralarında bu var.

O yüzden de herkese şans veriyor. şu anda şans bulamayan var mı? yok. teo da bulur daha fazla.

ama hoca ne yapsın. kimi koysa aynı..engin-colman-selçuk-ceyhun-sezer..bunlarla şampiyonluğa koşamazsın. hepsi tamamlayıcı oyuncu. daha da fazla birşey olmaz. 2 maç iyi oynar ondan sonra 1o maç arada bulasın. dönüm maçlarında, zor maçlarda yokları oynarlar. sat bu 5'ini al adam gibi 2 orta saha işi bitir.

forvet de aynı. teo patlama yaparsa ne ala yoksa gerçek bir gocü şart...

Barış ve Zafer var...

demirel
13.03.2010, 16:58
Öncelikle eleştirmeden düşünelim,bizim şu anki hedefimiz Türkiye kupası,lige zaten havlu atmışız,şampiyonluk düşüncesi sadece hayaldi,Şenol hocayı eleştirmemek lazım,gelecek senenin takımını kurması bekleniyorsa elindeki kadroda kimleri tutacağını görmesi için önündeki haftaları değerlendirmesi lazım,bu yüzden çeşitli rotasyonlarla çıkabilir maça,kazanmak için çıksa bence Colman ve Cale'yi en azından yedeğe çekerdi,sadece günü kurtarmış olurdu,gelecek için planlama için sabırlı olmalıyız,eleştiri yapmadan önce elimizi vicdanımıza koymalıyız...

Fatih Kuloğlu
13.03.2010, 17:03
13 Haftadır takımımız kaybetmiyo bence bu müthiş bişiy. Ha babam gibi diyceksiniz ki ama kazanımıyoda haklısınız ama şu ligde inanın kolay takım yok şuan ligin dibindeki Denizlispor'a kim kötü oynuyodiyebilirki?

zafercalikoglu
13.03.2010, 17:04
gs ye haftaya yeniliriz,herzamanki gibi,
buraktanda forvet olmaz

Fatih Kuloğlu
13.03.2010, 17:08
gs ye haftaya yeniliriz,herzamanki gibi,
buraktanda forvet olmaz

Ozaman bi haftaya kadarda kıyamet kopar dereler tersine akar hemi?

matalar
13.03.2010, 17:40

1. Besiktas 16 puan
2. Trabzonspor 15 puan
4. Galatasaray 14 puan
5. Eskisehirspor 14 puan
6. Fenerbahce 11 puan
7. Istanbul BB 11 puan
8. Denizlispor 10 puan
9. Kayserispor 9 puan
.
.
.
.

ilk yarıda aynı puanı alsaydık ne olacaktı.
yani 8 haftada 15 puan. fener ve gs 24 puan almıştı.yani liderin 9 puan gerisinde olacaktık.yine başarısızız diyecektik.
sonuç olarak yine başarısısız.değişen birşey yok.

Atmaca
13.03.2010, 21:19
Bugün febe Ankarada puan kaybetti.3 yıl şmapiyon olacağız demiştiler.

Atmaca
13.03.2010, 21:21
13 Haftadır takımımız kaybetmiyo bence bu müthiş bişiy. Ha babam gibi diyceksiniz ki ama kazanımıyoda haklısınız ama şu ligde inanın kolay takım yok şuan ligin dibindeki Denizlispor'a kim kötü oynuyodiyebilirki?

Babana sor bakalım kazanamayışın sebebi nedir.Yada geçen sene büyük hocaya nekadar tahammül etmiş.

billy61
13.03.2010, 21:28
Biz hala daha gol sorunu çözemedik.bakmayın 3 gollü galibiyetlerimize o kadar cok pozisyona girersen haliyle 3 tane atıyolar ayıp olmasın dıye ama onemlı olan zor deplasmanlarda daha az pozisyona girdiğin zamanlarda gol yapabilmek.ne zamandır hatırlamıyorum tek veya ıkı uc pozisyonla galip geldiğimiz bir maçı.antep deplasmanı hep zor olmustur cok ıyı ayağa pas yaptılar ama bızım hıc bırsey yapmamamız düşündürücü.Buna rağmen oradan galipde dönebilirdik.bide işe bu yonuyle bakın arkadaşlar TRABZONSPOR zor bir deplasmandan çok kötü oynamasına rağmen galip dönebilirdi.yani bu takım tamamen forvetlerın becerısıne kalmıs.bugün fener maçını izledim doğru dürüst pozisyonu yok.bizim en buyuk artımız kotu maçta pozisyonlara girebilmek.en buyuk eksimiz bu pozisyonları değerlendirmemek

Cafer Bulur
13.03.2010, 21:34
Gecen sezon sampiyonluk beklemeyelim,yeni bir takimiz diyorduk.

Bu sezonda zaten geride kalmistik,lige havlu attik diyoruz.

Önde götürdügümüz zaman baskiyi kaldiramiyorlar.

Geriden geldikleri zaman sampiyonluk hedef olmuyor.

Biz bu kafayla 25 yildir daha sampiyon olamayiz.

Beynimize kazimislar sanki,Trazonspor ilk 5 te bulunsun yeter havasina kaptirmisiz kendimizi.

Mutlu hayaller Trabzonspor camiasi....

Hüseyin Sahtiyan
13.03.2010, 21:48
Şenol hocanın Cale'yi kadro dışı bırakmasını ardından aynı mevkide oynayan Ferhat'ı oyun içinde hatalarından dolayı yedeğe çekmesini anlayabiliyorum.Yani şunu demek istiyor hoca: ''Aklınızı başınıza toplayın, nasıl olsa alternatifim yok diye düşünüyor olabilirsiniz ama ben gerekirse Serkan'ı sola çeker, size tahammül etmem''

Ahmet Abi şunların olabilmesi için senin Türkiye kupası vs. grup maçlarında çıkmayı garantilemiş olman ve iç saha da sıradan bir ekiple oynuyor olman gerekir.. Bunu Şenol Hoca biliyor sanırım :) Ya lig maçı oynuyorsun, Gaziantepspor'a karşı deplasmanda, deneme yapılacak maç mı bu ?

Ayrıca Serkan'ın sol beke çekilmesi konusunda çok çok çok farklı şeyler de düşünülebilir.. "Eyvaaah Şimdi ne yapacağız bakalım, inşallah bu sefer tutar" gibi bir örnek mesela..

Oruç
13.03.2010, 22:10
Sezer'in takımımız ileri çıkmışken olmadık yerde çalım atması komedi, Engin'in Zurita'yı orta sahadan kovalamaya başlayıp ceza sahasında bırakması ayrı komedi.

Adam gibi bir gol yemedik yahu. Hep eften püften goller. Her maç göz göre göre gol yiyoruz. Buna bir çare bulunmalı.

Gökhan Döner
13.03.2010, 22:14
resmen dün akşam kahrolduk bir bakıyorsun maçı rakip sahaya yıkmışsın
boğuyosun ve arkasından gol yiyosun.Sonra herzaman ki gibi başla doldur boşalta
ve hiç aklınıza gelmeyecek değiişiklikler ne olacak bizim habu hallarımız
nereye kadar daha sabredeceğiz.
Çok arayacağız bu puanları çoooooook.

Erdal
13.03.2010, 22:18
İlk 10 dakikası var bu maçın...Hatta Gençler maçının da...Tekrar seyretmek lazım....Bunu sene sonuna kadar 60 a çıkarabilirsek kara geçmiş oluruz...

KUTADGU
13.03.2010, 22:20

Çok doğru tespitler.
Kesinlikle katılıyorum.
Olanca sinirime rağmen, bekleyeceğim ben.
Silbaştana da karşı çıkacağım.

Cafer Bulur
13.03.2010, 22:24
Futbolcu cok ister,yapamaz beceremez ayri bir konu.

Ben bu takimda 4 haftadir cok ciddi bir kazanmi azmi göremiyorum,sorun burda.

Su anki kadronunda gelecek sezonun iskeleti olmamasi lazim,eldeki oyuncular ancak tamamlayici olurlar.

Iskelet yeni gelecek olan oyunculardan kurulmali,buna bir gerekcem de su anki takimda lider oyuncu eksikligi bulunmasidir...

Oruç
13.03.2010, 22:24
Doğrudur. Kardeşimle maçı izlerken maçın başında "niyahet yerden oynuyoruz, pas yapıyoruz" dedim. Böyle oynarsak da maçı alırız dedim ama yine dan dun oynamaya devam ettik.

Biz kötü olunca doğal olarak Antep iyi göründü. Colman'ın eksikliğine Selçuk'un kötü performansı da eklenince orta alanı kaybettik. Sezer zaten ayrı facia. Colman'ı yerine oynattığımız isme inanamıyorum.

Orta saha yok, ileride top tutacak forvet yok. Haliyle maç kazanmak biraz zor.

Erdal
13.03.2010, 22:27
Bu kadrodan gelecek sezonun iskeleti çıkabilir Cafer...Ben çok kötü bir kadromuz olduğunu düşünmüyorum. Hatta "günün adamı" Sezer in bile çok kötü olduğunu düşünmüyorum...

Ustaalioğlu
13.03.2010, 22:28
"Aceleci davranmayalım"
13 Mart 2010 / 18:38
"Aceleci davranmayalım"
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, lig yarışının henüz bitmediğini belirterek, "Biz bu ligde sonuna kadar varız. Bazı futbolcularımın sergilediği performanstan memnun değilim ama bu konuda aceleci davranmayacağız. Oyuncular hakkındaki kararımı sezon sonunda vereceğim" dedi.

Bu arada bordo - mavili takımı Gaziantep'den Trabzon'a getiren uçak uzun süreli türbülansa girince korku yaşandı.

ENGİN BAYTAR'A CEZA GELEBİLİR

Turkcell Süper Ligi'nin 25. haftasında Gaziantepspor deplasmanında bir puanı zor kurtaran Trabzonspor'da, sergilenen kötü performans teknik direktör Şenol Güneş'i kızdırdı. 61. dakikada oyundan alınmasına tepki göstererek korkulukları tekmeleyen Engin Baytar'a ceza verilmesi beklenirken, kötü performansları nedeniyle Gaziantepspor maçı kadrosunda yer almayan Colman ve Cale'nin yeniden formalarına kavuşabileceği belirtildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kaybedilen puanlara rağmen lig yarışının henüz bitmediğini belirterek, "Sahadaki oyuncuların performansına bakarak değerlendirme yapıyorum. Herkes iyi futbolcu olabilir ama sahadaki verimliliği benim için daha önemli. Bir yarış içerisindeyiz ve bu sürede ligde ve kupada neler yapabildiğimizi görmek istiyoruz. Ama bazı oyuncuların üst üste maç sonrası performansı düşüyor. Bazen de az oynayan oyuncularda başarısızlık sıkıntısı yaşıyoruz" diye konuştu.

"7 FUTBOLCU BEKLEDİĞİMİN ÇOK ALTINDAYDI"

Güneş, özellikle son haftalarda futbolcu performansı anlamında sıkıntılar yaşadıklarını ifade ederek, "Gaziantepspor maçında sayısal olarak baktığımız zaman 5 - 6 hatta 7 oyuncumuz beklediğimizin altında oynadı. Ne tempo olarak ne de pas yüzdesi olarak olumlu değildiler. Geçen maçta kısmen pas yüzdemiz vardı. Gaziantep'te zemin çok iyiydi ve burada kötü oynayan futbolcu için mazeret bulamayız. Ferhat daha önceki maçta iyi oynamıştı, bu maçta bekleneni veremedi. İyi niyetliydi ama verimli olamadı. Çıkışı verimsizliğinden değil sakatlığı nedeniyle oldu" dedi.

"VERİMLİLİĞİ YÜKSEK OLAN OYUNCULAR KALACAK"

Sezon sonunda kadro değişikliğine gideceğini vurgulayan Güneş, şöyle konuştu: "Yabancı veya yerli diye ayrım yapmıyorum. Ama değişiklik adına yabancılarda zorluklarımız olabilir. Biz yabancı oyuncumuzu da yerli oyuncumuzu da görmek istiyoruz. Maçlara çıkarabileceğimiz 11'i düşünüyoruz. Verimliliği yüksek olan oyuncuları takımda tutacağız. Ayrıca yabancı oyuncu fazlalığı olduğunu söyledik. Onun için değişikliğe gitmeyi düşünüyorum ama performansı iyi olanı asla bırakmam. Mesela Alanzinho, bu maçta daha verimliydi. Girenler arasında o, daha iyiydi. Önceki 3 - 4 maç beklediğimizin altında oynamıştı. Tam tersi olan bazı oyuncuları koyduğumuzda o verimi alamadık. Bu dalgalanmalar olacak. Ligde varız, maçı alsak da almasak da varız. Kazansaydık da değişen fazla bir şey olmayacaktı.. Yarış devam edecek. Bu futbolculara güveniyoruz. Bugün verimsiz olmaları kötü olduklarını göstermez. Futbolcular hakkındaki kararları verirken aceleci davranmam. Eleştirenlerinde aceleci davranmaması gerekiyor."

GİRAY: "TÜM KREDİMİZİ DOLDURDUK"

Trabzonspor'un savunma oyuncularından Giray Kaçar ise Gaziantepspor maçında kötü oynadıklarını belirterek, "Alanzinho klasına yakışan bir gol attı. Biraz geç oldu ama güzel oldu. Bazen Egemen'le bazen Song'laile birlikte oynuyoruz. Hocamızın kararına saygı duyuyoruz ve görevimizi yapıyoruz. Saha içinde istediklerimizi yapamadığımız zaman sıkıntı oluyor, pozisyonları bulup atamayınca sorun oluyor. Gaziantepspor karşısında golü erken bulsak buradan galibiyetle dönerdik. İyi bir çıkışımız vardı ve devam ettirmek istiyorduk. İlk yarı istediklerimizi yapamadık ama ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyduk. Haftaya Galatasaray'la final niteliğinde maçımız var. Artık kredimizin dolduğunu düşünüyorum, tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor" dedi.

TRABZONSPOR'DA KORKU DOLU DAKİKALAR

Gaziantepspor deplasmanından aldığı beraberliğin üzüntüsünü yaşayan Trabzonspor kafilesi, THY'ye ait Giresun adlı özel uçakla saat 23.55'te Gaziantep'ten Trabzon'a dönerken, havada da büyük panik yaşadı. Kalkıştan itibaren uzun bir süre türbülansa giren uçak, Trabzon'a inişi sırasında da yaklaşık 10 dakika boyunca sallandı. Uçak indikten sonra ise, futbolcularda dahil olmak üzere bir çok kişi alkış tuttu. Özellikle uçakta bulunan hanım yolcuların çok korktuğu gözlendi.

Ustaalioğlu
13.03.2010, 22:30
bu adamlara dünya para verilip alındı, şu anki borcun yegane sebebi, şimdi satmaktan bahsediliyor, ne kadar kötü...

Cafer Bulur
13.03.2010, 22:33
Bu kadrodan gelecek sezonun iskeleti çıkabilir Cafer...Ben çok kötü bir kadromuz olduğunu düşünmüyorum. Hatta "günün adamı" Sezer in bile çok kötü olduğunu düşünmüyorum...
Kadromuz kötü degil ama tasiyici oyuncu yok takimda.

Defansta yok,orta sahada yok,forvette yok.

Bu 3 mevkiinin göbegindeki oyuncular üst düzey olmali,su anki takimda bu konumda olan giray,selcuk,colman ve umut bu düzeyde degiller.

Cem Kıran
13.03.2010, 22:38
"Aceleci davranmayalım"
13 Mart 2010 / 18:38
"Aceleci davranmayalım"
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, lig yarışının henüz bitmediğini belirterek, "Biz bu ligde sonuna kadar varız. Bazı futbolcularımın sergilediği performanstan memnun değilim ama bu konuda aceleci davranmayacağız. Oyuncular hakkındaki kararımı sezon sonunda vereceğim" dedi.

Bu arada bordo - mavili takımı Gaziantep'den Trabzon'a getiren uçak uzun süreli türbülansa girince korku yaşandı.

ENGİN BAYTAR'A CEZA GELEBİLİR

Turkcell Süper Ligi'nin 25. haftasında Gaziantepspor deplasmanında bir puanı zor kurtaran Trabzonspor'da, sergilenen kötü performans teknik direktör Şenol Güneş'i kızdırdı. 61. dakikada oyundan alınmasına tepki göstererek korkulukları tekmeleyen Engin Baytar'a ceza verilmesi beklenirken, kötü performansları nedeniyle Gaziantepspor maçı kadrosunda yer almayan Colman ve Cale'nin yeniden formalarına kavuşabileceği belirtildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kaybedilen puanlara rağmen lig yarışının henüz bitmediğini belirterek, "Sahadaki oyuncuların performansına bakarak değerlendirme yapıyorum. Herkes iyi futbolcu olabilir ama sahadaki verimliliği benim için daha önemli. Bir yarış içerisindeyiz ve bu sürede ligde ve kupada neler yapabildiğimizi görmek istiyoruz. Ama bazı oyuncuların üst üste maç sonrası performansı düşüyor. Bazen de az oynayan oyuncularda başarısızlık sıkıntısı yaşıyoruz" diye konuştu.

"7 FUTBOLCU BEKLEDİĞİMİN ÇOK ALTINDAYDI"

Güneş, özellikle son haftalarda futbolcu performansı anlamında sıkıntılar yaşadıklarını ifade ederek, "Gaziantepspor maçında sayısal olarak baktığımız zaman 5 - 6 hatta 7 oyuncumuz beklediğimizin altında oynadı. Ne tempo olarak ne de pas yüzdesi olarak olumlu değildiler. Geçen maçta kısmen pas yüzdemiz vardı. Gaziantep'te zemin çok iyiydi ve burada kötü oynayan futbolcu için mazeret bulamayız. Ferhat daha önceki maçta iyi oynamıştı, bu maçta bekleneni veremedi. İyi niyetliydi ama verimli olamadı. Çıkışı verimsizliğinden değil sakatlığı nedeniyle oldu" dedi.

"VERİMLİLİĞİ YÜKSEK OLAN OYUNCULAR KALACAK"

Sezon sonunda kadro değişikliğine gideceğini vurgulayan Güneş, şöyle konuştu: "Yabancı veya yerli diye ayrım yapmıyorum. Ama değişiklik adına yabancılarda zorluklarımız olabilir. Biz yabancı oyuncumuzu da yerli oyuncumuzu da görmek istiyoruz. Maçlara çıkarabileceğimiz 11'i düşünüyoruz. Verimliliği yüksek olan oyuncuları takımda tutacağız. Ayrıca yabancı oyuncu fazlalığı olduğunu söyledik. Onun için değişikliğe gitmeyi düşünüyorum ama performansı iyi olanı asla bırakmam. Mesela Alanzinho, bu maçta daha verimliydi. Girenler arasında o, daha iyiydi. Önceki 3 - 4 maç beklediğimizin altında oynamıştı. Tam tersi olan bazı oyuncuları koyduğumuzda o verimi alamadık. Bu dalgalanmalar olacak. Ligde varız, maçı alsak da almasak da varız. Kazansaydık da değişen fazla bir şey olmayacaktı.. Yarış devam edecek. Bu futbolculara güveniyoruz. Bugün verimsiz olmaları kötü olduklarını göstermez. Futbolcular hakkındaki kararları verirken aceleci davranmam. Eleştirenlerinde aceleci davranmaması gerekiyor."

GİRAY: "TÜM KREDİMİZİ DOLDURDUK"

Trabzonspor'un savunma oyuncularından Giray Kaçar ise Gaziantepspor maçında kötü oynadıklarını belirterek, "Alanzinho klasına yakışan bir gol attı. Biraz geç oldu ama güzel oldu. Bazen Egemen'le bazen Song'laile birlikte oynuyoruz. Hocamızın kararına saygı duyuyoruz ve görevimizi yapıyoruz. Saha içinde istediklerimizi yapamadığımız zaman sıkıntı oluyor, pozisyonları bulup atamayınca sorun oluyor. Gaziantepspor karşısında golü erken bulsak buradan galibiyetle dönerdik. İyi bir çıkışımız vardı ve devam ettirmek istiyorduk. İlk yarı istediklerimizi yapamadık ama ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyduk. Haftaya Galatasaray'la final niteliğinde maçımız var. Artık kredimizin dolduğunu düşünüyorum, tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor" dedi.

TRABZONSPOR'DA KORKU DOLU DAKİKALAR

Gaziantepspor deplasmanından aldığı beraberliğin üzüntüsünü yaşayan Trabzonspor kafilesi, THY'ye ait Giresun adlı özel uçakla saat 23.55'te Gaziantep'ten Trabzon'a dönerken, havada da büyük panik yaşadı. Kalkıştan itibaren uzun bir süre türbülansa giren uçak, Trabzon'a inişi sırasında da yaklaşık 10 dakika boyunca sallandı. Uçak indikten sonra ise, futbolcularda dahil olmak üzere bir çok kişi alkış tuttu. Özellikle uçakta bulunan hanım yolcuların çok korktuğu gözlendi.

Engin derhal ligin sonuna kadar kadro dışı bırakılsın yararı olmadığı gibi zararı oluyor. Hocam verimliliği olmayanları göndereceğiz diyorsunuz ama verimli olmayan Umut Bulut her maç 11'de.Bu nasıl verimlilik anlayışı anlayamadım..

mustafadinç
13.03.2010, 22:39
Çok beğendiğiniz Fener bugün bizim geçen hafta 3 attığımız Gençlerle berabere kaldı hemde pozisyonu bile yoktu Fenerin siz daha kendi takımımıza sallayıp durun.

Cafer Bulur
13.03.2010, 22:41
Çok beğendiğiniz Fener bugün bizim geçen hafta 3 attığımız Gençlerle berabere kaldı hemde pozisyonu bile yoktu Fenerin siz daha kendi takımımıza sallayıp durun.
Bizim ölcümüz fb degildir,bunu kabul edelim artik.

Bizim ölcümüz takimin oynadigi ve futbol aldigi sonuclardir.

Böyle baktigimiz zaman neresinden tutsak elimizde kaliyor.

Trabzonspor 2010 yilinda yenilmedi diye bayram edecek bir camia degildir,olamamalidir...

servet nuh
13.03.2010, 22:42
girayın savunma yönü iyi ama topu oyuna sokmada büyük zaafı var,hele hele uzak pas atınca yüzde sekseni rakibe atıyor...çok sıradan bir oyuncu...alanzinho ile ilgili ise sezon başından beri söylüyorum,bozukta oynasa,berbatta oynasa beni çıkarın demedikçe maç sonuna dek oynamalı,çünki takımda kreatif tek futbolcu o...durur durur vurur...ayrıca ben burakı beğeniyorum,süper değil ama kesinlikle tehlikeli forvet,bence umuttan bile iyi....

Hüseyin Sahtiyan
13.03.2010, 22:45

senin mantığınla bakılırsa, hala 6 puan önümüzdeler..

Erdal
13.03.2010, 22:46
Kimsenin bayram ettiği falan yok bence...Kayıp bir sezonda neleri kar sayabiliriz bunu arıyoruz...Harcanan paraya bakılınca evet ortada bir sıkıntı var...Ama bu kadrodan bir takım çıkar...İlavelerle...

Oğuzhan
13.03.2010, 22:49
Kimsenin bayram ettiği falan yok bence...Kayıp bir sezonda neleri kar sayabiliriz bunu arıyoruz...Harcanan paraya bakılınca evet ortada bir sıkıntı var...Ama bu kadrodan bir takım çıkar...İlavelerle...

Harcanan para diyorsunda Fener ' in harcadıkları yanında bizim harcadıklarımız nedir ki , yada beşiktaşın aldığı tek bir nihat aylardır yedek oturuyor kimse isyan etmiyor da teofiloyu hoca oynatmıyor diye bazı arkadaşlar isyan çıkarmaya çalışıyo forumda .

Hüseyin Sahtiyan
13.03.2010, 22:52
Harcanan para diyorsunda Fener ' in harcadıkları yanında bizim harcadıklarımız nedir ki , yada beşiktaşın aldığı tek bir nihat aylardır yedek oturuyor kimse isyan etmiyor da teofiloyu hoca oynatmıyor diye bazı arkadaşlar isyan çıkarmaya çalışıyo forumda .

Hocam Nihat herkesin bildiği tanıdığı bir adamdı.. Oynadı oynadı oynadı beceremedi kesti hocası.. Biz resmini dahi ilk defa gördüğümüz bir adamı transfer ettik.. Denemiyoruz.. 11 başlatmayı bırak 15 dakikadan fazla oynatmıyoruz.. İsyan neye anlatabiliyor muyum ?

Berk
13.03.2010, 22:54
Fener'i şuan Pursaklarspor ile karşılaştırsak Pursaklar bir adım öne çıkar.
Nerede dandik bir örnek, gidip kendimizi onunla karşılaştırıp üste çıkmaya çalışıyoruz.
Ha ille de bir karşılaştırma yapacaksak şuna ne dersiniz?
FB ligde son 9 resmi maçta 1 galibiyet almış (şuan ligde böyle bir performansa sahip başka bir takım yok) ve buna rağmen aramızdaki puan farkı hala 6.
Bu kadar iyiysek neden bu süre zarfı içerisinde rakibimizi yakalayıp önüne geçmedik?
Rakibin ne kadar iyiyse sen de ancak o kadar iyisindir diye bir söz vardır ya bizim yanlışımız kendimize yanlış rakip seçmemiz oldu galiba.
Mesela bir Bursa veya Galatasaray olabilirdi bu rakip..

Erdal
13.03.2010, 22:54
Vallahi başkalarını bilmem...Bizim ölçeğimizde büyük para harcnmıştır. Ve ortada henüz bir takım yoktur. Takım olmaya aday bir kadro ve yıldız olmaya aday futbolcular vardır. Mesela 2002 de de böyle bir kadromuz oluşmuştu ama bunun sanırım 5 te bir maliyetine...

mustafadinç
13.03.2010, 22:56
Bizim ölcümüz fb degildir,bunu kabul edelim artik.

Bizim ölcümüz takimin oynadigi ve futbol aldigi sonuclardir.

Böyle baktigimiz zaman neresinden tutsak elimizde kaliyor.

Trabzonspor 2010 yilinda yenilmedi diye bayram edecek bir camia degildir,olamamalidir...

sevgili kardeşim lig 1976 daki lig değildir,futbol 1976 ile 1983 arasındaki lig değildir ne yazıkki taraftarımızda eski taraftar değildir kendini takımın hatta kulübün üzerinde gören bir topluluktur herkes aslında kendine bakmalı.

Erdal
13.03.2010, 22:56
Hüseyin sence neden oynatmıyor olabilir Şenol hoca Teo'yu ilk 11 de...

Hüseyin Sahtiyan
13.03.2010, 23:00
Erdal Abi Şenol Güneş'in neyi ne için yaptığını anlamadığımdan yazıyorum zaten burda hakkında olumsuz türden şeyleri.. Sakıp Özberk olsa bu adam kapasitesi bu derim.. Fakat bu adam Şenol Güneş ve yönettiği takım Seul değil Trabzonspor.

mustafadinç
13.03.2010, 23:03
Hüseyin sence neden oynatmıyor olabilir Şenol hoca Teo'yu ilk 11 de...

Erdalım Hüseyini bilmem ama bu konuyu bende düşündüm bence ;;;
Fizik kondüsyonunun yetersiz olduğunu düşünüyorum idmanları izleyen varmı acaba idmanlarda başarılımı çalışıyormu oynamak için çaba sarf ediyormu örnek;Alanzinho çalışıyor formayı alıyor oynatmadığı zaman oyuna girince maçı çeviriyor Teo giriyor hiç çabalamıyor adeta geziniyor ama daha fazla zaman alması gerektiğini bende düşünüyorum

Erdem Keser
13.03.2010, 23:04
Engin'in futbol zekasının olmadığı gerçeğini dün bir kez daha gördük.Adam topu alıyor, soldan Ferhat bindirme yapmış, oyuncularımız ceza sahası içinde ve geride az adamımız kalmış; içeriye göndereceğine kalkıp yaya, adamın arkasına sert top atıyor.O topun dönüşü pozisyon oldu kalemizde.Bunu düşünemiyorsan Trabzon'da işin yok.
Ayrıca her oyundan çıkışı ayrı bir olay.

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:05
Şimdi okuyorum da bazı taraftarımız kadro seçimi konusunda Şenol Güneşe eleştiri getiremeyiz demiş. Çünkü diye devam etmişler "Herkes aynı tarz"

Arkadaş ben Gabriç ile Engin, Colman ile Sezer, Sezer ile Ceyhun, Umut ile Teo, Teo ile Burak, Burak ile Alan, Umut ile Alan arasındaki uçuruma fark demeyen taraftarımızı da anlamıyorum.
Hepsi de farklı dizilimlerle birbirinin yerinde oynamış veya oynayabilecek adamlar.
Ama ne hikmetse kaliteli olanlar kulübede.

Sanırım Şenol Güneşin iyi oyuncu sevgisinden kaynaklanıyor. Yanından ayıramıyor mübarek :)

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:06
Şu Gabriçdeki fundamental mi dersiniz, alt yapımı dersiniz varsa 2 topçumuzda daha vardır.
Adamın maç içerisindeki durduğu yerleri falan diğer oyunculara izletmek lazım...

Erdal
13.03.2010, 23:10
Ahmet, ciddi " uçurum" mu var sence futbolcularımız arasında...Yani cidden böyle düşünüyorsun öyle mi? Mesela geçen hafta Colman sahada idi..Ondan önceki hafta Ceyhun, keza geçen hafta Cale....Ben bir uçurum falan göremedim...Üzgünüm ama Gabriç ile Barış arasında bile uçurum yok...Uçurum olduğu gün zaten her 11 tartışılır olmaktan çıkar...Yok uçurum falan...Hani şurda keşke video olsa beraber baksak...

Erdal
13.03.2010, 23:12
Teo ile Umut arasındaki uçurumu nasıl frkettin? Ben senden ilave olarak antrenman da seyrettiğim halde göremedim bir uçurum falan...Bir maç biri iyi diğer maç diğeri olan bir takımımız var...Bunu görmek zor olmasa gerek...

iso_4939
13.03.2010, 23:13
yav mıllet antep macında seyırcı bırseyler bagırmıs bılen varmı acaba beklıyorum....

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:16
Gabriç ile Engin arasında çok ciddi bir kanyon var. Ne uçurumu.
Barış Gabriçteki alt yapıyı alsaydı 3 yıl önceden sahalarda olurdu. Ama bu onun kabahati mi, 30 yıldır orda olan Özkan Sümerin kabahati mi tartışılır.

"Efendim geçen hafta Colman kötü oynadı"
Yahu Engin sadece geçen hafta (mesela) iyi oynadı. Hüseyinin bile iyi maçları vardı. 3. Hasanın verdiği efsanevi asist vardır mesela.

Sezerin en iyi oynadığı maç Antep Belediye maçı, Colmanın en kötü oynadığı maç ortasahası fıkır fıkır olan Gençlerbirliği.
Bu şartlar altında bile Sezerin en iyi oyunu Colmanın en kötü oyunu ile anca örtüşüyor. Şimdi bu fark değilse nedir bilemiyorum. Ha kanyon demiştik değil mi :)

Erdal
13.03.2010, 23:17
Sana göre uçurum olabilir...Ama şöyle diyelim forumda futbolu bildiğini düşündüğün 100 kişi seç...Ve 11 yaptır...Kaç mutabakat bulacaksın...Sonra aynı şeyi fb için yaptır...Orda mesela sadece forvette sıkıntı çıkar....Diğerlerinde herkes mutabık olacaktır...Çünkü Gökhan Gönül ile yedeği her kim ise onun arasında uçurum vardır. Çünkü Emre ile Selçuk arasında uçurum vardır....

Yok bizde böyle bir durum...Yok...Yok...

iso_4939
13.03.2010, 23:18
mıllet bır soru sorduk cevap gelmedı....

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:19
Umut ile Teofilo arasındaki fark; Umuta atılan topun Umuttan sekme mesafesiyle, Teoya atılan topun tekrar Teoda kalması süresi kadar bariz...

Erdal
13.03.2010, 23:19
Sezer kaç maç oynadı? Bu mu yani? Yapmayın gözünüzü seveyim...Tekrar ediyorum bu kadro yapısında hiç bir futbolcumuz öne çıkmıyor...O yüzden de geçen hafta Sezer i niye oynatmıyor diye kızanlar bu hafta Teo niye yok diye kızıyor...Neyse ki zamanı var Şenol hoca'nın...

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:21
Yani şimdi Colman ile Sezer aynı kefede...
Enginin de Gabriçten pek aşşağı kalır yanı yok.
Burak da Alanzinhoyu hiç aratmadı....

Bu mu yaani?

Şu soruya verilen cevap bırakın 100 kişiye, 56727 kişi arasında bile sabittir. Ama 56728. kişi Şenol Güneş :) Ne gelir ki elden...

magicyattara
13.03.2010, 23:21
Gabriç ile Engin arasında çok ciddi bir kanyon var. Ne uçurumu.
Barış Gabriçteki alt yapıyı alsaydı 3 yıl önceden sahalarda olurdu. Ama bu onun kabahati mi, 30 yıldır orda olan Özkan Sümerin kabahati mi tartışılır.

"Efendim geçen hafta Colman kötü oynadı"
Yahu Engin sadece geçen hafta (mesela) iyi oynadı. Hüseyinin bile iyi maçları vardı. 3. Hasanın verdiği efsanevi asist vardır mesela.

Sezerin en iyi oynadığı maç Antep Belediye maçı, Colmanın en kötü oynadığı maç ortasahası fıkır fıkır olan Gençlerbirliği.
Bu şartlar altında bile Sezerin en iyi oyunu Colmanın en kötü oyunu ile anca örtüşüyor. Şimdi bu fark değilse nedir bilemiyorum. Ha kanyon demiştik değil mi :)
Ben takımın sağ kanadına Barış'ı,sol kanadına Gabriç'i çoktan koydum bile:)
Bana göre gelecek 5-10 yılda takımı sırtlayabilecek seviyede oyuncular.

Erdal
13.03.2010, 23:22
Uçurum olduğu gün zaten bunu sahada görürüz...Senin söylediklerin potansiyel...Ben de mesela Ceyhun için düşünürüm aynısını...Ama bunu benim söylememin anlamı yok...Sahada o diyecek...Diyen yok henüz...

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:22
Vakit nakittir Erdal hocam...
İsraf eden arkasından ağlar...

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:23
Ben takımın sağ kanadına Barış'ı,sol kanadına Gabriç'i çoktan koydum bile:)
Bana göre gelecek 5-10 yılda takımı sırtlayabilecek seviyede oyuncular.

Murat hocam, bana göre de öyle.
Ama bize göre olması yetmiyor da işte :)

magicyattara
13.03.2010, 23:24
Sezer kaç maç oynadı? Bu mu yani? Yapmayın gözünüzü seveyim...Tekrar ediyorum bu kadro yapısında hiç bir futbolcumuz öne çıkmıyor...O yüzden de geçen hafta Sezer i niye oynatmıyor diye kızanlar bu hafta Teo niye yok diye kızıyor...Neyse ki zamanı var Şenol hoca'nın...

Takımda top yapabilen ciddi hücum oyuncuları olmadığı için,orta sahanın yaptığı pres güme gidiyor.
Her şeyin başı forvet hattı.
Golü atan adamlarınız varsa,arka taraf kolay düzeliyor.

Erdal
13.03.2010, 23:26
Hayır bu değil :)...Burak ile Alan ı mukayese etmeyeceğiz...Alan ı Engin le edebiliriz...İkisinin de farklı eksiklikleri var...Ve ikisi de olmaz sa olmaz değil...Kimse değil...Gabriç i sakat olmadığı dönemlerde ayrı tutabilirdim...Ama mesela o dönemlerde bile bir 3-4 maç hatırlıyorum ki Barış oynasa ve süre almaya devam etse sen neler söylerdin bilmem...

kudu_61
13.03.2010, 23:27
Erdalım Hüseyini bilmem ama bu konuyu bende düşündüm bence ;;;
Fizik kondüsyonunun yetersiz olduğunu düşünüyorum idmanları izleyen varmı acaba idmanlarda başarılımı çalışıyormu oynamak için çaba sarf ediyormu örnek;Alanzinho çalışıyor formayı alıyor oynatmadığı zaman oyuna girince maçı çeviriyor Teo giriyor hiç çabalamıyor adeta geziniyor ama daha fazla zaman alması gerektiğini bende düşünüyorumgol vuruşu da mı kötü bence oynamamasının tek sebebi umutun ileride pres yapması başka açıklanacak bir izahı yok

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:28
Ben dün akşam maçı izlemedim.
İzlemeyi istiyordum ama saat 7 de kadroları görünce ve beklediğimi görünce gittim daha faydalı birşeyler dinledim.
Sene başında iki tane forma almıştım. Taksitleri hala ekstrede geliyor. Turuncu olanı Hugo Broos felsefesini keşfedince Ordulu bir arkadaşıma, çubuklu olanı da 3 hafta önce bizim yurttaki Trabzonlu bir arkadaşa verdim. Stada giderken giyerim diye halı sahada bir defa bile giymemiştim.

Benim umudum yok.
Ama ümitsizlik de pompalamıyorum.

Erdal
13.03.2010, 23:29
Şunu söylemeye çalışıyorum...Şenol hoca'nın mesela futbolcu keşfetme özelliği yoktur...Yönetime rest çekme özelliği yoktur...Ve bunlar onun eksileridir bence...Ama yabancı takıntısı, adam kayırma falan yok böyle bişi :)...

Ayrıca Gabriç Barış konusunda ben de sizin gibi düşünüyorum. Ben Ceyhun ile bu takımın 4-4-2 oynayabileceğini düşünüyorum...Kanatlarda Gabriç- Barış ...Forvette???

magicyattara
13.03.2010, 23:29
Murat hocam, bana göre de öyle.
Ama bize göre olması yetmiyor da işte :)

Barış'ı hazmetmeyen,taraftar ne yazık ki..
Bana göre fiziki yapısı ve oyun anlayışıyla sağ kanatta şimdiden oynaması gereken bir adam.
Adam komple topçu.
Hem pres bütünlüğü içinde var hem hücum.
Neden oynatılmıyor bilmiyorum.
Şenol hoca Barış'ı bir şekilde oynatmalı artık.

Serdar A
13.03.2010, 23:30
Şunu söylemeye çalışıyorum...Şenol hoca'nın mesela futbolcu keşfetme özelliği yoktur...Yönetime rest çekme özelliği yoktur...Ve bunlar onun eksileridir bence...Ama yabancı takıntısı, adam kayırma falan yok böyle bişi :)...

...

Şenol hocanın disiplinsiz adamları hizaya getirme özelliği de yoktur .

Yoksa var mı ?

Ahmet Faruk
13.03.2010, 23:31
Bir kere Gabriç gibi bir topçuyu, bir oyuncuyu, takımda saygıyı hak eden, "takım olgusu" nedir bilen bir adamı, takım arkadaşına ettiği galiz küfürler tv başından çok rahat görülen bir "bişe"nin arkasında bekleten bir Hocamız var.
Ya bunun savunulacak tarafı yok.

Bu arada Alanın eksikleri, Engin fazlalıklarını döver ve Alan sahaya çıkar.

Erdem Keser
13.03.2010, 23:33
Hayır bu değil :)...Burak ile Alan ı mukayese etmeyeceğiz...Alan ı Engin le edebiliriz...İkisinin de farklı eksiklikleri var...Ve ikisi de olmaz sa olmaz değil...Kimse değil...Gabriç i sakat olmadığı dönemlerde ayrı tutabilirdim...Ama mesela o dönemlerde bile bir 3-4 maç hatırlıyorum ki Barış oynasa ve süre almaya devam etse sen neler söylerdin bilmem...
Barış hikayeden kesildi bu takımdan abi.Herkes çocuğa taktı ama kesilmesinin sebebi gösterdiği kötü performans değil.Touluse maçında çok iyi bir performans göstermiş, ardından Bursa maçında ilk yarının en iyi oyuncusuyken kenara alınmıştı.Sonra ne şans verildi ne destek verildi kendisine.

Hep kafamda istediğim, düşlediğim takımın ilk 11'inde en az 7-8 tane Trabzonlu futbolcu olması ama Hasan , Macit, Mehmet İpek , Metin Aktaş gibi değil.Barış'a şans vereceksin ki problem çözsün.Son 2 senede bile Oğuzhan, Muhammed Demir, Savaş Yılmaz, Özer gibi çocuklar çıkıyorsa bu topraklardan tek bir tanesini bile kaybetme lüksün olmamalı.O yüzden Barış'ı, Göksu'yu, Mustafa Yumlu'yu kaybetmemeliyiz.
Sahada Giray'ı izlerken kramp giriyor mideme, Mustafa oynasın isterim.
Trabzonlu ama iyileri, göstermelik değil.

magicyattara
13.03.2010, 23:34
Şenol hocanın disiplinsiz adamları hizaya getirme özelliği de yoktur .

Yoksa var mı ?

Nasıl bu yargılara varıyorsunuz anlamıyorum.
Şenol Güneş'i var eden disiplinidir,işine saygısıdır.İşine saygısı olmayan adamı takımda tutacağını zannetmiyorum..

kudu_61
13.03.2010, 23:35
şenol hoca duygusal yönleri ile bazı şeyleri yürüten otoriter olamayan bir hocadır kendisini yıldız sanan futbolculara otoriter olacaksın colman bence bu hafta da 11 başlamasın yedek soyunsun kaybedecek birşey kalmadı bunu colmanda anlamalı engin de alan da barışı kötüyse bile sahaya sürememesi şenol hocanın en büyük hatasıdır ve malesef diyorum ki şenol hoca zamanında genç isen formayı göremezsin

magicyattara
13.03.2010, 23:43
Barış hikayeden kesildi bu takımdan abi.Herkes çocuğa taktı ama kesilmesinin sebebi gösterdiği kötü performans değil.Touluse maçında çok iyi bir performans göstermiş, ardından Bursa maçında ilk yarının en iyi oyuncusuyken kenara alınmıştı.Sonra ne şans verildi ne destek verildi kendisine.

Hep kafamda istediğim, düşlediğim takımın ilk 11'inde en az 7-8 tane Trabzonlu futbolcu olması ama Hasan , Macit, Mehmet İpek , Metin Aktaş gibi değil.Barış'a şans vereceksin ki problem çözsün.Son 2 senede bile Oğuzhan, Muhammed Demir, Savaş Yılmaz, Özer gibi çocuklar çıkıyorsa bu topraklardan tek bir tanesini bile kaybetme lüksün olmamalı.O yüzden Barış'ı, Göksu'yu, Mustafa Yumlu'yu kaybetmemeliyiz.
Sahada Giray'ı izlerken kramp giriyor mideme, Mustafa oynasın isterim.
Trabzonlu ama iyileri, göstermelik değil.

Erdem şans verip görmek lazım alttan gelenleri.Bir maçlık şans değil.Gerçi olacak olan belli der kendini ama yine de hamuru iyi olana daha fazla şans verilmeli ne olacağını görmek için..
Gökdenizin ilk çıktığı Adana maçı geliyor gözümün önüne;oyuna sonradan girmişti ve sağ bek oynatmıştı onu Özkan hoca.1-0 mağluptuk oyuna girdiğinde.Mağlubiyetin siniriyle,hatalar yapan Gökdeniz için istisnasız herkes,"bundan topçu olmaz" demişti.

Barış'ın top hakimiyetini,hücumda ki öz güvenini,pres yeteneğini,takım oyununa yatkınlığını görüyorum,hala oynatılmamasına aklım ermiyor.

Erdem Keser
13.03.2010, 23:52
Erdem şans verip görmek lazım alttan gelenleri.Bir maçlık şans değil.Gerçi olacak olan belli der kendini ama yine de hamuru iyi olana daha fazla şans verilmeli ne olacağını görmek için..
Gökdenizin ilk çıktığı Adana maçı geliyor gözümün önüne;oyuna sonradan girmişti ve sağ bek oynatmıştı onu Özkan hoca.1-0 mağluptuk oyuna girdiğinde.Mağlubiyetin siniriyle,hatalar yapan Gökdeniz için istisnasız herkes,"bundan topçu olmaz" demişti.

Barış'ın top hakimiyetini,hücumda ki öz güvenini,pres yeteneğini,takım oyununa yatkınlığını görüyorum,hala oynatılmamasına aklım ermiyor.
Tabiki Murat abi.Önümüzde Arda örneği duruyor.
Sorun biraz da söylediğin gibi taraftarın bakışında.Barış bugün çıksa hem vallahi hem billahi Engin'den kötü oynamaz.Keza Mustafa da aynı şekilde.Bu adamları kenarda, yada yalandan Karadenizspor ayağına bekletip körletmenin manası yok, dizlerimizi döveriz yine.Barış bu takımın hücumda en yetenekli oyuncularından birisi, ne zaman problem çözer hale gelir; oynadığı zaman.

Erdal
14.03.2010, 00:00
Ahmet Faruk, Gabriç in kenarda kalmasının tek nedeni fizik olarak yaşadığı sakatlığın tesirinin sürmesi...50 kere söylendi yahu...Yetmedi uşak kendi söyledi...Üstelik sen de biliyorsun...Ama hala Şenol hoca'ya çakma mlzemesi yapıyorsun bunu :)

osmaaaaan
14.03.2010, 00:02
barışta ruh yok takıma gırmek ıcın ne yaptı kı suana kadar yapmayın lutfen oyuna gırıyo ruh yok mucadele yok mactan once hamının yorumunu dınledıysenız anlamıssınızdır barısın neden oynatılmadıgını havalara gırdı barıs ama suan koskoca bı sıfır hangı macta 90 dk oynadı oynatmadılar degıl oynayamadıııı senol hoca bu senenın bıttıgının farkında zaten genclere sans vermek ısıtıyo demek kı barıs antremanda da bısey yapmıyo kı hıc oynatmıyoo...

kudu_61
14.03.2010, 00:04
hocam ne kadar şoklarsan şokla tutmuyor engine sakat dedik şokladık dinlendi çıktı sahaya gene yok bakalım colman cale tutacak mı bence bu colmanın son şansı bu maç ilk 11 başlayacak kesin adam gibi oynadı oynadı yoksa yolu tutar göreceksiniz ve bence tutmalı

Emirhan Çorumlu
14.03.2010, 00:07
Bence Engin deki özellikler top sürme ve hiz... baska hicbirseye yaramaz... aksine cirkef ve egoist... yani onun yaptigi isi gabric kolaylikla yapar...
Enginin bu Takimda isi yok buda bana göre Takimdan gitmesi gereken Oyuncularin Listesi:

1# Tony Sylva
2# Cale
3# Tayfun Cora
4# Egemen
5# Engin Baytar
6# Sezer Badur
7# Selcuk Inan (?)
8# Tjikuzu

Yedek Banki:

Tolga Zengin
Giray
Ferhat
Ömer Aysan
Zafer Yelen
Baris Memis
Colman
Yattara (Türk Statüsü)(Kendine gelirse yoksa satilmali)
Alanzinho (Egoistligini Takim oynuna cevirme sartiyla)
Umut Bulut
Murat Tosun (?)

Ilk 11:

Onur
Song
Serkan
Ceyhun Gülselam
Burak
Gabric
Teofilo

-------------------------Onur--------------------------
-Sag Bek-----------Song------Stoper--------Sol Bek--
---------------Ceyhun Gülselam------------------------
Serkan Balci-------------Orta Saha---------------Gabric
-----------------Burak---------------------------------
-------------------------Teofilo------------------------

Yattara Türk olursa 2-3 Yabanci alabiliriz bu Noktalara... =)

Sag Bek.............(Hücuma cikabilecek ve süratle geri dönebilen iyi bir pasör)

Stoper(Adam gibi Markaj yapan bir Oyuncu)
Stoper(Yedege)...------>Aykut Demir
Sol Bek(Top Bindirebilen iyi bir pasör yine sol tarafada... =))
Orta Saha (Ceyhunun Aksine Ofansif gücünde hizli bir Oyuncu)
Golcü (Yedege)...------->Tam bir Joker...

Benden bukadar... =) Yorumlarinizi bekliyorum.......

Ahmet Faruk
14.03.2010, 00:08
Ahmet Faruk, Gabriç in kenarda kalmasının tek nedeni fizik olarak yaşadığı sakatlığın tesirinin sürmesi...50 kere söylendi yahu...Yetmedi uşak kendi söyledi...Üstelik sen de biliyorsun...Ama hala Şenol hoca'ya çakma mlzemesi yapıyorsun bunu :)

Hocam siz gazete işlerinde olan birisi olarak daha iyi bilirsiniz.
Bize malzeme lazım. Nihayetinde bana göre inandığım şey Trabzonspor için güzel olan şey :)

Erdal
14.03.2010, 00:08
Süre almamış iki isim var. Zafer ve Barış...İkisini de görmek istiyorum bundan böyle...Engin konusunda ben de yolun sonuna yaklaşmış olduğumuzu düşünüyorum...

Ilelioglu
14.03.2010, 00:09
Bence Engin deki özellikler top sürme ve hiz... baska hicbirseye yaramaz... aksine cirkef ve egoist... yani onun yaptigi isi gabric kolaylikla yapar...
Enginin bu Takimda isi yok buda bana göre Takimdan gitmesi gereken Oyuncularin Listesi:

1# Tony Sylva
2# Cale
3# Tayfun Cora
4# Egemen
5# Engin Baytar
6# Sezer Badur
7# Selcuk Inan (?)
8# Tjikuzu

Tayfun'u hayatta birakmam..!!

:);)

Selcuk Inan ve Egemen'de bize lazim bence ama yerlerine cok daha iyi Futbolcular lazim, eger tabi Sampiyonluk istiyorsak...;)

Erdal
14.03.2010, 00:10
Hocam siz gazete işlerinde olan birisi olarak daha iyi bilirsiniz.
Bize malzeme lazım. Nihayetinde bana göre inandığım şey Trabzonspor için güzel olan şey :)

Al işte malzeme sana...Barış a neden şans verilmiyor :))))

Erdal
14.03.2010, 00:11
Selçuğu da mı gönderiyoruz? :)

Halit Akyüz
14.03.2010, 00:12
Selçuk çok iyi bir yedek olur.

Ahmet Faruk
14.03.2010, 00:13
Al işte malzeme sana...Barış a neden şans verilmiyor :))))

Evet mesela ben buna da anlam veremiyorum.
Özellikle istanbulda 3-0 kazandığımız maçta.

Yani skor ne olursa olsun, Şenol Güneş bu tür hamleleri herhangi bir oyuncu için, 80. dakikadan önce yapmıyor.

Ben her maçtan önce olacak değişiklikleri 3-5 dakika sapma ile tutturuyorum mesela...

Ahmet Faruk
14.03.2010, 00:14
Selçuğun sorunu, Türkiye Selçuk gibi ikinci bir oyuncunun henüz yetişmemiş olması.

Halit Akyüz
14.03.2010, 00:16
Selçuğun sorunu, Türkiye Selçuk gibi ikinci bir oyuncunun henüz yetişmemiş olması.
Mümkünse bundan sonrada hiç yetişmesin. :)