PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Kaan
12.03.2010, 22:46
Şu kupaya asılıyoruz, o yüzden lig önemli değil mesajlarından gına geldi artık.

Kupaya asılıyorsak da her maç berabere mi kalalım ?

Halit Akyüz
Alanzinho: "Mutlu ayrılmıyoruz.."

Trabzonspor'u Gaziantep'te ipten alan isim olan Alanzinho, bugün tam anlamıyla sevinemediğini dile getirdi. Golün teselli olduğunu ifade eden Brezilyalı futbolcu, "İsterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı" dedi..

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Alanzinho'nun sözlerini Ajasspor.com derledi.

Öncelikle maçı yorumlayan Alanzinho; “Zor bir maç olacağını biliyorduk. Çünkü rakip kendi sahasında çok iyi oynayan bir takımdı. Bugün öyle bir oyun oldu ki, neredeyse kaybetmenin eşiğindeydik ve maç bu duruma gelince 1 puan da teselli oldu. Aslında burada 3 puan istiyorduk. Çünkü oynayacağımız kilit maçlar öncesinde buradan alınacak 3 puan çok büyük avantaj sağlayacaktı bize. Ancak dediğim gibi son nefeste gelen gol adeta teselli oldu” dedi.

Brezilyalı oyuncuların golleri ile maçın bittiğinin hatırlatılması üzerine ise yıldız futbolcu, “Beto ile maç sonunda konuşamadım, kendisi erken çıktığı için tebrik etme fırsatım da olmadı. Ama bugün buradan 1 puanı kurtardığımız için çok mutluyum. Yine de Brezilyalılar’ın hiçbiri bugün tam anlamıyla mutlu olamadı. Ne O, ne de ben bugün buradan mutlu ayrılmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Golünün ardından formasını köşe bayrağı üzerine asmasını da yorumlayan Alanzinho sözlerini şöyle noktaladı; “Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, bugün de iyi bir fırsat oldu. Bu gol önemli bir goldü. Çünkü hiç değilse kaybetmedik. Ama isterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı”.

Ajansspor

Mellih
Sampiyon olma formülümüzü acikliyorum.

Ilk 17 hafta ersun yanal.

Daha sonra 10 haftaligina senol günes.

Ondan sonra son 7 hafta ahmet özeni öneriyorum.

Istikrar bize yaramiyor,baska türlü basarili olma ihtimalimiz az.
derbiler halilhodziç

Ilelioglu

Istikrar bize yaramiyor,baska türlü basarili olma ihtimalimiz az.

Daha Senol Hoca bize geleli kac gün oldu yahu...??

Ne istikrarindan bahsediyorsun..???

matrix5782
tabii tabi ondan takımın genç oyuncuları yedek kulübesinde yaşlanıyor.Nerde barış nerde zafer ,teo , ceyhun ? bırakın bu işleri...

yahu bana ne kızıyon takımı bu hale getirenlere kız onların koymuş olduğu hedef onların düşündüğü yeniden yapılanma

zafer6161
Yok ya...!!!

Yönetim'in Transferlerde yaptigi hatalari görmezden gelme...:rolleyes:
çıban başı onlar zaten,baktılar fatihten para yiyemeyeceğiz,gittiler diğer ucdan teoyu aldılar ,,,anladı sen ;)

Kaan

İşte bu. :yattara:

Derbilere de Ziya Doğan'ı çağırabiliriz. :rolleyes:

lazmania611
12.03.2010, 22:47
Ya Arkadaşlar Şenol Hocanın Ne Suçu Var Adamların Ensesine Vurup Yamuk At Len Topu Yamuk Diyemi Bağırıyor Orta Yapma Len Sakın Valla Kenara Alırım Diyemi Bağırıyor? Adamlarda 2 Maçtır Oynama isteği Yok ki Teo Danda Bir şey Olmaz gökthan ünal Bile fenerde Gol Attı Ama Teo Sezonu Böyle Bitirir birşey Beklemeyin bu adamdan

Cafer Bulur
12.03.2010, 22:47
Sezer in oynamasi gerektigini ben de yazmistim.

Ne yazikki hayal kirikligina ugradim,tel tel döküldü bu aksam.

Daha önce yazildigi gibi hüseyin bile sezer den daha hizliydi.

61yusuf
12.03.2010, 22:48
Takımla ilgili olumsuz söylenecek çok şey var da. Bir şey dikkatimi çekti Ünal Karaman kulübeye indiğinden beri iyi futbol oynayamadık.

aynen katılıyorum
ünal karaman şenol hocanın acaba kafasınımı karıştırıyor.

bahadır2561
E madem herkesi deniyoruz. Kolombiyalı denenecek kadar bile iyi değil mi?
Öyle ise bu kazığın hesabı sorulacak mı?

bize sormayın menajerlere sorun....

Halit Akyüz
Antalya bizi eler kupada.

zafer6161
Ya Arkadaşlar Şenol Hocanın Ne Suçu Var Adamların Ensesine Vurup Yamuk At Len Topu Yamuk Diyemi Bağırıyor Orta Yapma Len Sakın Valla Kenara Alırım Diyemi Bağırıyor? Adamlarda 2 Maçtır Oynama isteği Yok ki Teo Danda Bir şey Olmaz gökthan ünal Bile fenerde Gol Attı Ama Teo Sezonu Böyle Bitirir birşey Beklemeyin bu adamdan
var kardeşim resmen uyuyor valla ,oyunu okuyamıyor,

Erdal
10 numara, bu gün farz edelim ki Sezer değil de sahada atıyorum Zafer olsa idi...Forvette de Burak ın yerine Teo...O zaman da şöyle dermiydik "Nerde bu Burak neden aldık Sezer i " ???

Emrah Akcagöz
Bu kadronun Bursaspor'dan ne eksiği var?
Takım olmak arkadaşlık birliktelik bu ve bunlara benzer şeyler işte..

lazkopatfaroz
12.03.2010, 22:49
Sezer sanki hayatında hiç futbol oynamamış gibi. Baskı yapan yok, hızlı oynama gerek bir durum yok 3-4 metre yanındaki adama pas atamıyorsun. Aynı şeyi defalarca yapıyorsun nasıl bir futboldur bu.

rahmits
vayy demek artık antepten bir puan alındı diye göbek atacak durumada geldik helal beyler böyle devam koşar adımlarla sıradan takım olma yolunda ilerliyoruz 25 senedir seneye diyoruz varsın busenede diyelim ama emin olun bu yönetiliş tarzıyla biz 30 sene daha bişey olamayız ancak hayal görürüz...

ya arkadaşlar fazla yükleniyoruz takıma karşınızdaki takım antep yani boş takım değil en iyi adamını beşiktaşa verdi gene de beşiktaşı 2-0 yendi feneri 2-1 yendi galatasaraya kök söktürdü haksız bir şekilde yenildi bu son dakika golünü o zaman fener atmış olsaydı şimdi bursanın üstünde olurdu ve çocuklar gibi sevinirdi yapmayın hep destek tam destek bazı arkadaşlar sabır taşmasından bahsediyor yapmayın beyler bu takım bizim.....

Emre Emiroğlu
Başlamışız yine saçmalamaya.. Kim malup durumdayken 90. dakikadda attığı gole sevinmezki ? Ne çabuk unuttuk lucianoların luganoların son dakka golleriyle malubiyetten kurtulan feneri , antepte sahaya gömüllen istanbul takımlarını? bursaada son dakikada sevindiğimizde bu yorumlar yoktuda şimdi neden var? Ne durumda olursa olsun büyük küçük her takım 90. dakikada atılan gole sevinir. ki biz küçük bi takımız. çok doğal

Kaan
10 numara, bu gün farz edelim ki Sezer değil de sahada atıyorum Zafer olsa idi...Forvette de Burak ın yerine Teo...O zaman da şöyle dermiydik "Nerde bu Burak neden aldık Sezer i " ???

Derdik tabi.

Burası Trabzon.

:)

matrix5782
12.03.2010, 22:50

ha işte bu ben de bundan bahsediyorum

geçen hafta gençler maçından sonra yerden yere vurduğumuz adamlara bugün niye oynatılmadı diyoruz.

lazkopatfaroz
12.03.2010, 22:50

%100 eminim diyen olurdu.

Bekir
12.03.2010, 22:51
aynen katılıyorum
ünal karaman şenol hocanın acaba kafasınımı karıştırıyor.
Hee Ünal Hoca Umut'la Sezer'i 90 Dakika oynat demiş Şenol Hocaya..
Colman'la Cale'yi de getirmemesini söylemiş...

Ünal Hoca Sadece Boş boş duruyor Hiçbir işe karıştığı yok...

Cafer Bulur
Tutturmusuz bir kupadir gidiyoruz,sanki kupayi mutlaka alacakmisiz gibi.

Ben bu aksam ve son 4 haftadir kupa kazanacak bir takim ve hoca görmedim.

Siz gördüyseniz bana da anlatin da aydinlanayim.

Bu takim gol kacirma rekortmenleri umut ve burak lami kupayi alacak?

İskender YILMAZ
Kupaya odaklanma felan hikaye bana göre, sığınılması en kolay mazeret .. Manisa Fener'i elerse alabiliriz kupayı anca, yoksa bu takım derbi felan zor ..

Erdal
Allah için soralım başlıkta online 138 üye var...Herkes bir 11 yapsa kaç farklı kombinasyon çıkar? Kaleci ve sağ bek hariç mutabık olacağımız kaç kişi çıkar?....

zafer6161
ya arkadaşlar fazla yükleniyoruz takıma karşınızdaki takım antep yani boş takım değil en iyi adamını beşiktaşa verdi gene de beşiktaşı 2-0 yendi feneri 2-1 yendi galatasaraya kök söktürdü haksız bir şekilde yenildi bu son dakika golünü o zaman fener atmış olsaydı şimdi bursanın üstünde olurdu ve çocuklar gibi sevinirdi yapmayın hep destek tam destek bazı arkadaşlar sabır taşmasından bahsediyor yapmayın beyler bu takım bizim.....
antepde hiç bişe yoktu,bizimkiler oynasaydılar ligin en rahat maçı olabilirdi

ihtimana
Burada sürekli söyledim, Selçuk İnan haftalardır kayıp, oynamıyor, tek bir katkı sağlamıyor, son derece formsuz. Buna rağmen her hafta ilk 11 de yer bulması gerçek anlamda bir skandal, akıl almaz bir şey.
Bugünki maçta isabetli tek bir ileri pasını göremedik, yazık diyorum başka da bir şey demiyorum. seni Manisa gibi 2. lige düşmeye aday bir takımdan Trabzon'a getirdik ama sen kıymet bilmiyorsun, böyle bir profesyonellik olmaz.Hayatında gelip gelebileceğin en üst mertebedeki takımdasın. Bir hafta 3 hafta kötü olabilirsin ama 10 hafta kötü olamazsın,takımı 10 kişi 10 kişi oynatamazsın.

engin Baytar'ın saatli bomba olduğunu daha evvel de söyledim, bugünkü antep golünü antepe o armağan etti. Topu kaptırdık kontra yedik. Beyefendi 40 metre koştu cezasahasına giren antepliyi kovalamadı ve yayın üzerinde durdu resmen golü izledi. song mecburen golü atacak beto'yu bırakıp jorginho'ya hamle yaptı, beto da boş pozisyonda golü yaptı.Bu kadar acemice bir gol yenmez. ayrıca engin de selçuk gibi maç boyunca tek bir olumlu hareket yapamadı.

sezer BAdur bu takıma niye geldi hep merak ettim. Şenol hoca sezer'i genelde önde olduğumuz maçlarda oyuna sokar ve ortasahayı diri tutmaya çalışırdı. Bugün neden Sezer'le başladı anlayamadım. sanırım hoca, ilk yarıyı berabere kapatmayı hedefliyordu ama yapamadı.ama eğer ikinci yarıda galibiyete oynuyorsan sezer ile başlamayacaksın, sağ kanatta daha yaratıcı ve başarılı olan serkan'ı 2. yarıda yerleştirdiğin sol kanattaki Ferhat'ı dışarı almayacaksın.Selçuk veya Sezer veya engin, bunlardan birisi çıkmalı idi.ayrıca ceyhun gibi biri varken sezer asla ilk 11 de başlamaz.CEyhun en azından daha yaratıcı.

Teofilo geldiği günden beri son 10 dakkada oyuna giriyor. Teo oyuna giriyorsa genelde zor durumda oluyoruz.Ve genelde son değişiklik olarak yapılıyor. O ana kadar sağdan soldan işleyemiyoruz. Teo nun girdiği anda teo'ya pas verecek kimse yok , çünkü teo son koz artık. ama teo kendi pozisyonunu yaratacak bir adam değil.Pas alması lazım. O oyunda iken ona pas verecek kimse yok ve takım 80. dakkada yorgun. Yani teo yu bitirmek istiyorsanız onu 80 de oyuna almaya devam edin.

gAbriç'i çok beğendim alanzinho ile birlikte takım daha atak gözüktü.ama bu maçı alamadı isek Şenol Hocanın yanlış seçimleri yüzündendir.

Bekir
12.03.2010, 22:52
Dediğimiz halde Böyle oynuyorlarsa,Bir de kendi hallerine Bıraksak Hiçbir eleştiri yapmasak Kimbilir takım ne hale gelir....

Orhan Aydın

Abi, ortada bir realite var;Teo Umut'u kesemiyor. Var mı ötesi?:)

magicyattara
eee ne dedik umut ve selcugun oldugu takımdan bişy beklemeyin...birde burak eklendi bunlara şimdi ,ve bizim taftarımız meraklıdır 2 3 gol atanı yere göge sıgdıramakta.. yıldız selcuk ve umut 10 numaralar.

Forvette 2 tane 100 metrecimiz oldu.
Hayırlı olsun.
*
Ofsayt bayrağı kalkan pozisyonlarda golü atıp,kalkmayan aynı pozisyonlarda kaçıran Burak;ne söyleyeceğimi bilemiyorum,senin adına üzülüyorum.Uğursuzluğunla geldin..işin kötüsü,bu hep böyle gidecek gibi.
*
Şenol hocanın bu takımı almasıyla hayatında ki en büyük riski aldığını söylemiştim.
Bu malzemeden helva çıkmaz hocam.
Boşuna uğraşma.
*
Bu takımın tekrar şampiyonluk kazanması için,uzun yıllar sürecek bir yapılanma projesi hazırlamak lazımdır.
Bugünden başlansa en az 5 yıl sürer..

Kaan
Allah için soralım başlıkta online 138 üye var...Herkes bir 11 yapsa kaç farklı kombinasyon çıkar? Kaleci ve sağ bek hariç mutabık olacağımız kaç kişi çıkar?....

Valla ben her hafta 11'imi değiştirenlerdenim Erdal abi. :rolleyes:

bahadır2561
senol hocada suc yok tum suc taraftarda(!)

Erdal
12.03.2010, 22:53
Bunun nedeni taraftarın çok bilmişliği falan değil...Taraftarın suçu da değil bu durum...Bu kadro saçmalayarak takım olur...Ya da yeni bir transfer hamlesi??? Paramız olmadığına göre...

Mellih
derdik bende derdim, o yüzden hata yapmıyacak hoca; o hafta kimi koyduysa o maçı kazanacak. Biz de saygı duyacaz. Ş.Güneş'in yıllardır yaptığı hataları herlkes biliyor, kendi de biliyor ama düzeltmiyor.

Ilelioglu
Antalya bizi eler kupada.

Antalya kac kez yenmis bizi yahu...??:rolleyes:

Emirhan Çorumlu
Merhaba,

bende soku yeni atlattim... anca foruma geldim... nedir bu ya... beraberlik serisi... haftaya gslede berabere kaliriz... devami gelir... 2010 namaglup trabzon deniyor iyide ne anladikki... her hafta her hafta... hos bugün komple kötü oynadik, istediklerimizi sahaya yansitamadik ama yinede günün en kötüleri... bana göre ferhat, giray ve belki burak cok ofsayta düsüp gol kacirdigi icin... bugünün en kötüleriydi... selcuk'dan bahsetmiyorum bile yine vasat haftalardir öyle... ben sezerin yerine ceyhun gülselami oynatirdim... tek takdirlik topcu vardi 90dk. boyunca oda yine serkan balci :alkış::alkış: ve sonradan giren en azindan 1 puan icin golü attan alanzinho :alkış: Acilen Stoper, ön libero, sol bek ve forvet lazim... =)

lazmania611
12.03.2010, 22:54
var kardeşim resmen uyuyor valla ,oyunu okuyamıyor,

Bugünkü Tek Suçu Colman Yerine Sezeri Oynatmasıydı Bence Birde Su Enginin Hala Trabzonspor'da Olması

Mustafa Yılmaz.20
Şenol hoca önümüzdeki sezonun takımını kuruyor demek, tamamen saçmalık...

Eğer gerçekten öyleyse Teo,Barış,Murat Tosun,Zafer Yelen neden oynamıyorlar? ŞEnol hocanın kadrosunun adaletli olduğunu düşünmüyorum.Umut her maç 90 dakika sahada kalıyor.İyi de olsa, kötü de... Bugün sahada hiç top kapamyan (sürekli kaptıran) Sezer 90 dakika oynuyor.Ondan daha kötü oynamayan Selçuk çıkabiliyor...

Engin'e diyecek söz bulamıyorum.Hem berbat oynuyor, hemde oyundan çıkınca artistlik yapıyor.Colman'ı kadroda almayan Şenol hoca, Engin eğer yabancı futbolcu olsa kadroya alırmıydı? Bence almazdı.Şenol hocanın kadro adaletine güvenmiyorum.Tıpkı 2002'de ki gibi...

matrix5782
Tutturmusuz bir kupadir gidiyoruz,sanki kupayi mutlaka alacakmisiz gibi.

Ben bu aksam ve son 4 haftadir kupa kazanacak bir takim ve hoca görmedim.

Siz gördüyseniz bana da anlatin da aydinlanayim.

Bu takim gol kacirma rekortmenleri umut ve burak lami kupayi alacak?

sen 3 maç yaklaştığın avrupaya gitme ve kupaya mı daha iyi konsantere olursun yoksa bayağı geriden geldiğin 10 maçının kaldığı ve önünde 5 rakibin olduğu lige mi

lig ve kupada aynı futbolu oynayamacımızdan eminim bu psikolojik olarak imknsız bir şey

Halit Akyüz
Selçuk İnan'ın takıma hiç katkısı yok. Hatta zararı var sürekli top kaybı yapıyor. Birde acaba serbest vuruşlarda ne zaman kaleyi tutturacak çok merak ediyorum.

Cem Kıran
Şenol hocanın futbolcuların takıma uyum sağlama anlayışı şu galiba.Bi oyuncu yedekte otura otura takıma alışır. Jun,Teo..Teo eğer Gs maçında 11'de çıkmazsa çok büyük bir özgüven kaybeder ve artık geri gelmesinin zor olacağını düşünüyorum o özgüvenin.Ben olsam tee Colombia'dan buraya gelsem bana da böyle yapılsa çıkıp oynamam bir an önce gitmeye bakarım.Teo'da böyle bişe yapsa sonuna kadar haklıdır...Umut çok şey yapsa dursa yedekte işe demicem ama artık yeter ya nedir Umut Umut

Şeref
trabzonda sorun bireysel yetenekli oyuncular :) herkes kendini maradona sanıyor ama olmuyor işte neyse yenılmememız guzel ama hala daha buyuk maç yada krıtık maç K A Z A N A M I Y O R U Z bakalım haftaya cın con la naparız

10 numara
10 numara, bu gün farz edelim ki Sezer değil de sahada atıyorum Zafer olsa idi...Forvette de Burak ın yerine Teo...O zaman da şöyle dermiydik "Nerde bu Burak neden aldık Sezer i " ???Benim nerede dememin sebebi "yapılanma" "seneye hazırlık" maaesef aslı astarı olmayan saçmalıklar..eğer böyle bir yapılanma yapılacaksa takımın şampiyonluktan tamamen uzaklaşmış yada avr. kupalarını garantilemiş olması gerekmez mi! Ayrıca seneyi düşünen bir kadroda song'un ne işi var? seneyi düşünen bir kadroda barış ve düzenli bir şekilde milli takımda oynayan ceyhun neden yok?Birde buradan bakarsanız sevinirim.

magicyattara
12.03.2010, 22:55
Sezer'in adını ilk yarıda topu kaptırdığı pozisyonda duydum.
İkinci yarı oyundan alındı zannediyordum,meğer sahadaymış.
Ceyhun'un günahı ne..

Süleyman Baykan

abi herkes kendine göre haklı ama en haklı olunan nokta eksik ve yetersiz bir futbol takımını sevdiğimiz aşık olduğumuz forma ile izliyoruz ve bunları herkes bildiği halde her yıl aynı sahne tekrarlanıyor bir yöneticide böyle forumları filan gezmiyor mu eminim bizim alınmasını istediğimiz oyuncular çok daha yararlı olurdu yazık her yıl hevesle başlayan bir sezon hüsranla noktalanıyor seneye gene aynı olacak ama ben gene destekelemeye ve izlemeye devam edeceğim

Cafer Bulur
Fatih tekke de degil burak da israr eden bir senol hoca.

Orta sahasi sos veren bir takima sezer i aldiran bir senol hoca.

Aklima geldikce deli oluyorum,senol hocanin medet umdugu futbolculara bakin...

Erdal
Murat hocam senin gibi düşünmüyorum...Eskiye gidelim ( Eskiyiz malum) Tolunay ın geldiği sene Sakarya da bir hazırlık maçı yapmıştık...Top ıskalıyordu resmen....Abartmıyorum durum bu idi...Bence tam tersi bu kadrodan bir takım çıkar....Öyle beş sene falan değil...

Orhan Aydın
12.03.2010, 22:56
Bunun nedeni taraftarın çok bilmişliği falan değil...Taraftarın suçu da değil bu durum...Bu kadro saçmalayarak takım olur...Ya da yeni bir transfer hamlesi??? Paramız olmadığına göre...

İstiklal Mahkemeleri tekrardan kurulup bu yönetim yargılanmalı:)

Osman Yavuz
Biz sezon başında Isaac'i çok ofsayta düşüyor diye göndermedik mi?Bu kadar ofsayta düşülür mü be kardeşim.Bomboş pozisyonda vurduğun topa bak.Beğenilmeyen Isaac şu anki takımda yıldız olurdu be.

matrix5782

konuş erdal abi be bana tercüman oluyosun saçmalak zorundayız önümüzdeki sezon için bu idmanda değil maç maç olur

Mustafa Yılmaz.20
Birde kötü oyunu Ünal Karaman'a yükleyenler var.Saçmalamayın Allah aşkına

Pro-TS
12.03.2010, 22:57
Artık Teo bir iki maç 90 dk. oynasada bir görsek adamı

Emirhan Çorumlu
Valla ben her hafta 11'imi değiştirenlerdenim Erdal abi. :rolleyes:

Zaten öyle olmasi gerek... hep ayni 11 cikacaksa ve rotasyon olmiyacaksa futbolcular antrenman yapmasada olur... senol hocada colman ve caleye ayni 11'i oynatmiyacagina dair göz dagi verdi... formanin aslanin agzinda olmasi lazim ve cekismeli forma savasi olmasi lazimki kazanan nihayetinde Trabzonspor olsun... =)

Ilelioglu
Ya Sezer kac haftadir oynamiyor zaten, bir mac oynadi kötü oynadi eyvallah, bu kadarda yüklenilmez bir Adama, sanki orta sahada cok daha iyi oyuncularimiz varda...:cool:

Tolga Kurt
12.03.2010, 22:58
Takım olmak arkadaşlık birliktelik bu ve bunlara benzer şeyler işte..

Tribün.. .

Cafer Bulur
sen 3 maç yaklaştığın avrupaya gitme ve kupaya mı daha iyi konsantere olursun yoksa bayağı geriden geldiğin 10 maçının kaldığı ve önünde 5 rakibin olduğu lige mi

lig ve kupada aynı futbolu oynayamacımızdan eminim bu psikolojik olarak imknsız bir şey
Kupaya kupa zamani konsantre olursun, su anda degil.

Sanki son 4 haftadir takimin aklinda kupa var,sonuc 1 galibiyet 3 beraberlik.

Gecen hafta sansa kazandik,akillanmadigimizi bu aksam yine ortaya koyduk.

Kaan
Sezer'in adını ilk yarıda topu kaptırdığı pozisyonda duydum.
İkinci yarı oyundan alındı zannediyordum,meğer sahadaymış.
Ceyhun'un günahı ne..

Aynen, bunu yazacaktım ben de unuttum.

50 ve 70. dakika arasında Sezer'i ne gördüm, ne duydum..

lazkopatfaroz
Teo,Barış,Murat Tosun,Zafer Yelen

Zafer Yelen sakatlıklarda boğuştu, ailevi sorunları var kafasını toplarlayamadı, sakatlığı tam atlatamadı.
Teofilo uyum süreci içerisinde bu kişiye bağlı bir şey kimi çabuk atlatır kimininki uzun sürer.
Murat Tosun'u hoca ilerleyen haftalarda oynatacağını söyledi. Sanırım oda henüz hazır değil.
Barış hakkında Hami maç başlamadan önce gerekli açıklamaları yaptı. İzleyenler bilir.

Neden bu oyuncular oynamıyor diye soran arkadaşlara bildiklerimi anlatmaya çalıştım.

Mustafa Yılmaz.20
12.03.2010, 22:59
Teo'da özgüven denilen birşey kalmadı.Forvet oyuncuları için en önemli şey; özgüven... Teo da geldiğinde tavan olan özgüven, şimdi hiç yok

Halit Akyüz
12.03.2010, 23:00
Hami Barış hakkında ne dedi.

Emirhan Çorumlu
Şenol hoca önümüzdeki sezonun takımını kuruyor demek, tamamen saçmalık...

Eğer gerçekten öyleyse Teo,Barış,Murat Tosun,Zafer Yelen neden oynamıyorlar? ŞEnol hocanın kadrosunun adaletli olduğunu düşünmüyorum.Umut her maç 90 dakika sahada kalıyor.İyi de olsa, kötü de... Bugün sahada hiç top kapamyan (sürekli kaptıran) Sezer 90 dakika oynuyor.Ondan daha kötü oynamayan Selçuk çıkabiliyor...

Engin'e diyecek söz bulamıyorum.Hem berbat oynuyor, hemde oyundan çıkınca artistlik yapıyor.Colman'ı kadroda almayan Şenol hoca, Engin eğer yabancı futbolcu olsa kadroya alırmıydı? Bence almazdı.Şenol hocanın kadro adaletine güvenmiyorum.Tıpkı 2002'de ki gibi...

belki belirli yerlerde haklida ola bilirsin renkdas ama umut 90dk. kaliyor demissin... daha iyisi varda senol hocami oynatmiyor? ;) Hem Selcuk en az sezer kadar berbatdi arti selcuk haftalardir öyle ve sezer ilk defa 90dk. sans buldu...

TSunami_69
Ya Sezer kac haftadir oynamiyor zaten, bir mac oynadi kötü oynadi eyvallah, bu kadarda yüklenilmez bir Adama, sanki orta sahada cok daha iyi oyuncularimiz varda...:cool:
bırakın şu sezeri savunmayı ya. adam maç boyunca resmen yontulmamış odun gibiydi...bu maç eleştirelim.. diğer maçlarda görürüz

Soytürk
Selçuk İnan'ın takıma hiç katkısı yok. Hatta zararı var sürekli top kaybı yapıyor. Birde acaba serbest vuruşlarda ne zaman kaleyi tutturacak çok merak ediyorum.

selcuk inanın hiç bir işe yaramadıgını şimdimi farkettiniz biraz geç oldu :)
gecen yıldan beri söylüyorum bu adam uzaktan firikik ten baska hiçbir işe ayramaz kaldıki aynı işi colman da ceyhun da yapıyo eee ne özelliği var başka bilinmez...

şuna emin olun selcuk biraz ersun yanal ın attıgı en buyuk kazıktır
Arda gibi birini baglasaydı ya bize de ...

magicyattara
12.03.2010, 23:01
Erdal bu takım ancak idare eder.Şampiyonluğun yanından bile geçemez.
Bir kere forveti yok bu takımın.
Yahu sinirlenmemek elde değil.
Umut kaç haftadır gol pozisyonuna bile giremiyor.
Stoperler beter.
Kanattan tek top ortalanmıyor.
Neden?
Çünkü bu dediğimiz işleri yapacak çapta oyuncumuz yok.

Halit Akyüz
http://www.internetspor.com/bu-iddia-turk-futbolunu-karistiracak-news27001.html

metinbay61
şenol hoca biliyor işi...şimdi herkes bana diyecek ki bu maçtan sonra nasıl böyle bişey düşünebildin...ama hoca geldiğinden beri söylediklerni ve yaptıklarını iyi analiz edenler anlıyacaktır ne demek istediğimi ve hocanın bügünü değil ileriyi düşündüğünü...

Mustafa Yılmaz.20
Teofila'da ki uyum sorunu kulübede çözülmez.Madem önümüzdeki sezon için hazırlık yapıyor Şenol hoca, o zaman Umut'un yerine birkaç maç 90 dakika oynasın...

Bugün Umut'un oynadığı oyunu Teo 11 de başlayıp oynasaydı, en fazla 45-50 dakika sahada kalırdı

Osman Yavuz
bırakın şu sezeri savunmayı ya. adam maç boyunca resmen yontulmamış odun gibiydi...bu maç eleştirelim.. diğer maçlarda görürüz
Diğer maçlarda pek görme şansının olacağını düşünmüyorum.En azından bu performansı görünce bunu düşünmek istiyorum.

ilhan
12.03.2010, 23:02
Sevindiğim tek nokta 2010 yılındaki namağlup serimizin sürdüğüdür. Gerçi Gs'ye bir şekilde yenilir o seriyi de bozarız biz.

matrix5782
12.03.2010, 23:02
Benim nerede dememin sebebi "yapılanma" "seneye hazırlık" maaesef aslı astarı olmayan saçmalıklar..eğer böyle bir yapılanma yapılacaksa takımın şampiyonluktan tamamen uzaklaşmış yada avr. kupalarını garantilemiş olması gerekmez mi! Ayrıca seneyi düşünen bir kadroda song'un ne işi var? seneyi düşünen bir kadroda barış ve düzenli bir şekilde milli takımda oynayan ceyhun neden yok?Birde buradan bakarsanız sevinirim.

senin saçmalık dediğin şey takımın koyduğu bir hedef bu futbolculara dahi iletişlmiş oynayan kalır oynamayan gider.

Halit Akyüz
12.03.2010, 23:03
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Bugün pas yaparak oyuna hakim olayı başaramadık. Rakibin atak sayısı yoktu, kontrataklarla gol bulmaya çalıştılar. Atağa çıkarken de kaptırdığımız topla golü yedik. Bloklar arası uyumda ve bireysel olarak eksiktik. Rakibin üstünlüğü yok ama kaybettiğimiz 2 puan var. Oyun tatmin edici olmayınca skora yansımadı.

Bazı oyuncularımızda form düşüklüğü var. Bir kısmını oynatmayarak, bir kısmını kenara alarak, çalıştırarak bundan kurtulmalarını sağlamaya çalışacağız.

Bugünkü maç olumsuzluktu. Çok iyi bir zeminde oynadık ama oyunu istediğimiz gibi yönetemedik. Rakibin kontrollü oyununa ayak uydurduk. Oynayan oynamayan arasında ayrım yapmıyoruz. Oyuncunun sahada ne vereceği önemli. Bu maçlarda bizimle kimin devam edip edemeyeceğine bakacağız. Futbolcuda düşüş olacak ama uzun süreli bu devam ediyorsa sıkıntı var demektir."

Resmi Site

Emirhan Çorumlu
Fatih tekke de degil burak da israr eden bir senol hoca.

Orta sahasi sos veren bir takima sezer i aldiran bir senol hoca.

Aklima geldikce deli oluyorum,senol hocanin medet umdugu futbolculara bakin...

Evet Selcuk'u almasi gerekirken Sezeride yanina koymasi tam SOS Sinyali verdi bugün... top tuttamiyoruz... 2-3 pasi gecmiyor top bizden cikiyor... caresizlikten dolduruyoruz öne dogru hep rakipe... -.- alanzinho zaten motive olursa beyin rolünü üstleniyor... alan kaybetmeye gelemeyen bir karaktere sahip... geride olunca verimi pek alamiyoruz adamin karadenizde gemileri batiyor...

Bekir
şenol hoca biliyor işi...şimdi herkes bana diyecek ki bu maçtan sonra nasıl böyle bişey düşünebildin...ama hoca geldiğinden beri söylediklerni ve yaptıklarını iyi analiz edenler anlıyacaktır ne demek istediğimi ve hocanın bügünü değil ileriyi düşündüğünü...
İleriyi Düşünen Adam Neden Barış'ı,Zafer'i,Murat'ı oynatmaz??

Tolga Kurt
http://www.internetspor.com/bu-iddia-turk-futbolunu-karistiracak-news27001.html

Ne dediğini bilmeyen bi yönetimimiz var Halit naparsın. Adamların attıkları adım zarar.

Halit Akyüz
Başarılı futbolcumuz Giray Kaçar maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Alanzinho klasına yakışan bir gol attı. Biraz geç oldu ama güzel oldu. Bazen Egemen'le bazen Song’laile birlikte oynuyoruz. Hocamızın kararına saygı duyuyoruz ve görevimizi yapıyoruz. Saha içinde istediklerimizi yapamadığımız zaman sıkıntı oluyor, pozisyonları bulup atamayınca sorun oluyor. Rakibe pozisyon da vermedik. Golü erken bulsak buradan galibiyetle dönerdik. İyi bir çıkışımız vardı ve bunu devam ettirmek istiyorduk. Bugün ilk yarı istediklerimizi yapamadık ama ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyduk. Haftaya Galatasaray'la final niteliğinde maçımız var. Artık kredimizin dolduğunu düşünüyorum, tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor."
Resmi Site

BAHADIR33
12.03.2010, 23:04
ben geleccek senenin iskelet kadrosunu oluşturdum kafamda...

Serkan ve Onur...

Gerisi mi?

Allah büyük...

Cafer Bulur
Umut ve burak belli bir süre yedek kalmali,ne yapamayacaklarini bir kez daha gördük.

Madem gelecek sezona hazirlik yapiyoruz,artik teo ve murat tosun un sürekli oynama zamanlari gelmistir.

ÇaGaTaY
Bence burada artık hiç oyunu oyuncuları konuşup sinirlenmenin manası yok.. Oyuncular kafasında ligi bitirmiş. O kadar laubali oynuyolar ki.. Burada kimin istediği kadro sahaya çıksa sonuç değişmezdi hepsi aynı çünkü. Kendini paralayan sadece taraftar.

Üst sıralarda olurlar strese bağlarlar.. Alt sıralarda oldular ligden koptular.. Hep bi bahane var hangi durumda futbol oynayacak bu takım??

CAFER ÖZER
Hocam allah askina sampiyonluk iddiamiz yok bunda seninde sucun yok ama artik oynatma su umutu bari teoyu hazirla kupaya ve gelecek sezona yeter arti bir revizyonda umuta olsun

Ilelioglu

Bu maci kötü oynamis olabilir ama tek suclu oymus gibi davraniyor herkes...:);)

Serdar A
Bu takım iyi bir yönetim ekibi ve tecrübeli , geniş ilişkiler ağına sahip transfer yetkilileri ile gelecek yıl şampiyonluğa oynar .

Paraya gerek yok . Akıl gerek .

10 numara
12.03.2010, 23:05
senin saçmalık dediğin şey takımın koyduğu bir hedef bu futbolculara dahi iletişlmiş oynayan kalır oynamayan gider.böyle bir mantık yok! senin başkanın her fırsatta en fazla 3 transfer diyor.

Emirhan Çorumlu

tmm iyi degildi ama sanada katilmamak mümkün degil... takimdan ondan önce selcuk kesilmeli.... gülselam neredesin... :alkış:

Ahmet Kuru
kötü oyunun sonucunda bir puan iyidir...
Organize hiçbirşey yok...
90 dk boyunca tek bir organize atak yok..
3-4 pas yapmakta zorlanıyoruz,zorlanmayı da geçtim artık yapamıyoruz.
Takımın hücumsal zenginliği tablo üzerinde mükemmel saha içinde yok.
Defans zaten içler acısı...
Giray ilk 11'i hak ediyorum diyor ama performansı hiç öyle göstermiyor,yemiş olduğu çalımları amatör futbolcu bile belki zor yer...
Ama Engin tam bir facia...
Seneye inşallah takımdan uzaklaştırılır...
Her pozisyonda itiraz,her oyundan çıkışta bir hareket...
Çok büyük işler yapmışta tavır alıyor beyfendi...
puan durumundan anlaşılacağı üzere, bu sezondan iş geçti...
Türkiye Kupasını alıp Avrupa kupalarına katılıp yeni sezon için hazırlıkları şimdiden yapmak gerek...
Hadi hayırlısı...

Oğuzhan
Sevindiğim tek nokta 2010 yılındaki namağlup serimizin sürdüğüdür. Gerçi Gs'ye bir şekilde yenilir o seriyi de bozarız biz.

ben öyle düşünmüyorum , galatasaray maçı için gerçekten çok umutluyum birşey oldu bana geçen maçta ilk golü yiyince millete 3 - 1 kazanırız demiştim , bugünde yiyince sordular ne olur dye 1 - 1 dedim allaha şükür içime galatasaray maçı için galibiyet doğdu , hatta colmanın oynadığı ve muhteşem işler yaptığı bir maç canlandı gözümde .

Ali Tunahan Güllü
12.03.2010, 23:06
Şu kötü sezonda kupayı alsak ne güzel olur ama..

bahadır2561
colman ve cale performanları yuzunden kadro dısı kalmıs...yazıklar olsun ey buyuk hoca(!) engin selcuk umut alanzinhoyu neden bırakmadın..

konusa konusa batmak bu olsa gerek...

gelecek yılın takımını olusturuyorsa teo nerde murat tosun nerde zafer yelen nerde??

arkadas liderle 8 puan fark var hemde haftaya rakibinle evinde oynuyorsun bu macı %100 yenmen lazım..cıkan kadroya bak..kadroya almadıgın adamlara bak onların yerine oynattıgın adamlara bak...

zihniyet aynı degisen bisey yok..her sene onumuzdeki senenin takımını yaratıyoruz ve onumuzdeki senelere bakıyoruz...

magicyattara
Antep kendi sahasında kabulleniyor oyunu,ön libero mevkisi denilen mevkide kalabalık kalıyor,biz Engin gibi kısıtlı yetenekte bir adamla,o kalabalığın içinde pas yapmaya çalışıyoruz.
Selçuk bu kalabalığın içinde sezonun en kötü topunu oynuyor.Kontra yiyoruz kaptırdığımız toplarla..
Maçın başında Olcan az dikkatli atsa pası golü yemiştik..

gerenimo
12.03.2010, 23:07
antalya maçı, geçen haftanın mucize galibiyetinin ikinci yarısı ve bu gün anlaşıldı ki colman orta sahada şart. colmansız oyun selçuğun da gözle görülür şekilde performansını düşürüyor.
erdal sezerden bir tolunay çıkacağını ummak hayaldir. sezer colmanın alternatifi dahi olamaz. eğer şenol hoca colmanı elden çıkarmayı düşünüyorsa, o pozisyona ceyhunu hazırlamalı. ceyhunun bugün oynamaması da anlaşılır gibi değil.
cale yerine ferhat tercihi de hele ikinci yarıdaki değişiklikle komik oldu. bu oyuncular en azından yedek klübesinde olmalıydı.
sonuç olarak şenol hocanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım. tuhaf bir kadro seçimi ve daha tuhaf bir saha içi organizasyonu vardı. yine de hocanın bir bildiği vardır deyip beklemek, görmek lazım.

Kaan
Galatasaray'ın bu hafta Ankaragücü karşısında puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Diyelim ki Galatasaray bu hafta berabere kaldı, haftaya da biz Galatasaray'ı yendik. Puan farkı olur 5.

Görürüm o zaman buraları. Şampiyonluk nidaları atılmaya başlar yeniden..

Cafer Bulur
Bence burada artık hiç oyunu oyuncuları konuşup sinirlenmenin manası yok.. Oyuncular kafasında ligi bitirmiş. O kadar laubali oynuyolar ki.. Burada kimin istediği kadro sahaya çıksa sonuç değişmezdi hepsi aynı çünkü. Kendini paralayan sadece taraftar.

Üst sıralarda olurlar strese bağlarlar.. Alt sıralarda oldular ligden koptular.. Hep bi bahane var hangi durumda futbol oynayacak bu takım??
Aynen öyle,yillarimiz bahane ile geciyor.

Bursaspor keceli ile hüseyin ile sampiyonluga kosuyor biz ise bu sezon sampiyonluk zaten zordu diyoruz.

Tabiiki zor olur,derbi kazanamazsan son 5 macta 4 defa berabere kalirsan,zor bir deplasmandan 3 puan ile dönemezsen..

magicyattara

Serkan ve Onur...

Gerisi mi?

Allah büyük...

Serkan mı..geçti o rüzgar da..adını bile duymadım bu akşam..

KUTADGU
12.03.2010, 23:08
Çok çetrefilli bir durum.

Ama çok öfkeliyim.

Yazmamam lazım...

Ilelioglu
Bu takım iyi bir yönetim ekibi ve tecrübeli , geniş ilişkiler ağına sahip transfer yetkilileri ile gelecek yıl şampiyonluğa oynar .

Aynen. Futboldan Futbolcudan iyi anlayan Yönetiliclere ihtiyac var, kurnaz ve akilli Yöneticilere....!!

;)

Mert Oğuzlu61
gs dağıtıcak bizi...

U.Sadıkoğlu
Serkan en azından koşuyor basıyor çabalıyor..

Ahmet Kuru
Yahu Cafer1978,abi sendemi bu muhaliflik,bu eleştiri bombardımanı nerden geliyor?
Yani bu enerjiyi nereden bulabiliyorsun?
Her daim eleştirmek için pusuda bekliyormuşsun gibi bir hava seziyorum...
FAtih Tekke'yi Şenol Hoca'mı istemedi?
Şenol Hoca Fatih'in alınması için mücadele etmedimi zannetiyorsun?
Tekke'nin alınmamasının sebebi açıktır...
Sırf eleştiri olsun diye Şenol Hoca'ya yerli yersiz eleştiri yapmayalım...
Kusura bakmayın,Yedirmeyeceğiz Hoca'yı..
İstesenizde böyle istemeseniz de!
Saygılar Abim...

Ilelioglu
12.03.2010, 23:09

Yapma Allah askina, Adam bir sag kanat'da bir sol bekte bir orta sahanin ortasinda...:rolleyes:

Adamin kafasi döndü yahu...:cool:

Travelair
12.03.2010, 23:09
Yahu Şenol Hoca'ya ne suç buluyorsunuz sahadakilerin futbolculuktan haberi mi var? Vallahi acıyorum gençlere, gidin başka takımı tutun gençler, yazık etmeyin kendinize.

Ne dünya arkadaş. Yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Ne oluyor da bu kadar aciz olabiliyorlar? Ne nerde duracaklarını bilirler, ne nereye koşacaklarını, ne pozisyon almayı, ne mücadele etmeyi, ne önündekine pas atabilmeyi!!!!!... Otorite nerede? Yöneticiler ne işe yarıyor? Yoksa futbolcular paralarını mı alamıyorlar da böyle ipe un seriyorlar? Nedir bu dingonun çiftliği meselesi? Yahu ben bu sahadakini seyretmek için değil para vermek, para alsam yetmez. Böyle rezalet var mı ya bu kadar kolay mı herşey :hırr

Ilelioglu
12.03.2010, 23:10
gs dağıtıcak bizi...

Hangi Futbol ile...??:rolleyes:

matrix5782
böyle bir mantık yok! senin başkanın her fırsatta en fazla 3 transfer diyor.

yav ustam başkanımızı bırak sen ne kadar tutarlı olduğu ortada en fazla 3 der 6 tane yapar ben futboldan futbolcudan anlamam der gider topçu izler transfer yapar

şuan teknik ekibin koymuş olduğu bir hedef bunu yönetime ve futbolculara iletmiştir.

ben kendi kafamdan konuşmuyorum şenol güneşin yaptığı demeçlere dikkat edelim.

bunu haftalardır söylüyorum önümüzdeki senenin kadrosunu yapıyolar elimizde ne kalır seneye onun peşindeler.

önümüzde 5 takım var biraz realist düşünelim

lazkopatfaroz
Hoca sürekli bu seneden şampiyonluk beklemeyin dedikçe neden bizim taraftarımız hala daha şampiyonluk düşünüyor. Şuna 6-7 puan farkla lider olsak yinede şampiyonluğu veririz.

Oğuzhan

başka maçı izlediniz sanırım , adamı heryerde oynatıyor tabikide sol kanatta ondan roberto carlosluk yapmasını bekleyemezsin .

rahmits
12.03.2010, 23:11
bide açıklama yapıyor beni fener istedi diye...Ya arkadaşım neden gitmedin keşke gitseydin neyse belki gökhan ünal gibi bunu da alırlar da hiç olmazsa para kazanırız....:)

Süleyman Baykan
Galatasaray'ın bu hafta Ankaragücü karşısında puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Diyelim ki Galatasaray bu hafta berabere kaldı, haftaya da biz Galatasaray'ı yendik. Puan farkı olur 5.

Görürüm o zaman buraları. Şampiyonluk nidaları atılmaya başlar yeniden..

kendi adıma konuşacak olursam bu takımla ilgili 34. haftaya kadar hiç bir şey için havaya girmem çünkü o zaman insana pis dokunuyor böyle sonuçlar artık maçları zevkine izliyecem kupa hariç

Orhan Aydın
Sorun sahadan çok şeref tribününde...

Adil ÖZGÜR
Tekmeler,
Yeni gelen tek sorumu bir bilebilsen,
Hemen cevap verme düşün istersen,
Enerji herkeste olur, bir avuç fındık yersen,
Oynamayamadığın halde duvarı tekmelersen...
*-*
Sorumu soruyorum, TEKMEYİ kim, neden atar,
Cevabında mantık olsun, sanmaki Adil yutar,
İki maçta oynayıp, diğerlerinde Engin yatar,
Dışarı alınınca, Koridorda köşeye tekme atar...
*-*
Çok çirkin gözüktün, bütün puanlar silindi,
Merkepler bile bu tekmede üzülerek irkildi,
Kenara düşmüş iki kulak birdenbire dikildi,
Kırmızı kartı çıkartıp, gözler önüne serildi.
*-*
Gol atamayan Burak gibi kale direğini tekmele,
Öyle hırslı vurasın, vururken çek bir Besmele,
Sen ayak kaldırdığında, trübün başlar tekmile,
Belkide gol attırır, galip geliriz seninle,
*-*
Beyim senin formanın asaletine yakışmaz tekme,
Bir daha oyundan çıkarken, tekme havada sekme,
Şenol hoca sen görme, ilk tekmeye kesiksin deme
Tekrarında bilmelisin, kadro dışı nal dikme.

matrix5782

hay yaşayasın bizim de yırtındığımız nokta bu

Cafer Bulur
12.03.2010, 23:13
Yahu Cafer1978,abi sendemi bu muhaliflik,bu eleştiri bombardımanı nerden geliyor?
Yani bu enerjiyi nereden bulabiliyorsun?
Her daim eleştirmek için pusuda bekliyormuşsun gibi bir hava seziyorum...
FAtih Tekke'yi Şenol Hoca'mı istemedi?
Şenol Hoca Fatih'in alınması için mücadele etmedimi zannetiyorsun?
Tekke'nin alınmamasının sebebi açıktır...
Sırf eleştiri olsun diye Şenol Hoca'ya yerli yersiz eleştiri yapmayalım...
Kusura bakmayın,Yedirmeyeceğiz Hoca'yı..
İstesenizde böyle istemeseniz de!
Saygılar Abim...
Ben senol hocayi cok severim,kendisinin bizim icin en iyi oldugunu her defasinda yazmisimdir.

Lakin bunlar senol hocanin transferde pasif kaldigi gercegini degistirmiyor.

Senol hoca atay aktug zamaninda da pasif kalmisti,son transfer döneminde de pasif kaldi.

Burak da israr eden,sezeri aldiran hazir olmayan bir teo ya onay veren bir hoca benim gözümde transfer politikasínda iflas etmistir..

Mustafa Yılmaz.20
Murat abi maçtan önce "Allah korusun Ferhat sakatlanırsa ya da kart görürse, Şenol hoca Gs maçında Cale'ye nasıl "hadi koçum" diyecek" demişti...

Malesef gerçek oldu.Ferhat 4 hafta yokmuş.Hatta hafta arası sakatlığı varmış.Şenol hoca nasıl bunu bile bile Cale'yi kadroya bile almıyor? Anlamadım.Cale bugünkü Ferhat'tan kötü durumda değildi

metinbay61
bende maç izlerken çok diyorum niye bununla oynadık niye şununla oynadık keşke şu kadroyla çıksaydık diye...ama sonra farkettim ki o kadroylada oynadık diğeriylede oynadık ama yine olmamış...oynamasını istediğim adama geçen hafta saymadığım laf kalmamış...

şimdi kaç haftadır alanzinhoya takmıştım niye oynatıyor hoca eksik oynuyoruz diye onuda denedi hoca bu hafta...bundan sonra umuta takacağım ve niye bi maçta teoyla başlamıyoruz diyeceğim...işin garip tarafı çok da ısrarlıyım bu isteğimde...

yani bu sezon böyle geçecek bi iyi bi kötü bi o kadro bi bu kadro...hocanın iki lafından biri neydi kim kalmak kim gitmek istiyor onu göreceğiz...yani hocamız doğruyu yapıyor ve taraftarın isteğiyle bu yoldan dönmüyor...

magicyattara
12.03.2010, 23:14
Yahu Şenol Hoca'ya ne suç buluyorsunuz sahadakilerin futbolculuktan haberi mi var? Vallahi acıyorum gençlere, gidin başka takımı tutun gençler, yazık etmeyin kendinize.

Ne dünya arkadaş. Yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Ne oluyor da bu kadar aciz olabiliyorlar? Ne nerde duracaklarını bilirler, ne nereye koşacaklarını, ne pozisyon almayı, ne mücadele etmeyi... Otorite nerede? Yöneticiler ne işe yarıyor? Yoksa futbolcular paralarını mı alamıyorlar da böyle ipe un seriyorlar? Nedir bu dingonun çiftliği meselesi? Yahu ben bu sahadakini seyretmek için değil para vermek, para alsam yetmez. Böyle rezalet var mı ya bu kadar kolay mı herşey :hırr

Hocam seni ilk kez bu kadar sinirli gördüm.
Haklısın,bunlar kimse de sağlam sinir bırakmıyor.

Şuna da kanaat getirdim ki;trilyon alan hiç bir adam sahaya yüreğini koyamaz..

Öztürk Adem
Ben yıne bu oyundan ve oyunculardan bır sey anlamadım:S

U.Sadıkoğlu
şiir 10 numara:D

Kaan
"Yarışta biz de varız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, oyundan ve sonuçtan memnun olmasa da, şampiyonluk yarışının içinde olduklarını belirtti.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm913653.jpg

Güneş, "Rakibimiz futbol oynamayı düşünen bir takımdı. Biz de daha iyi futbol oynamayı düşünüyorduk. Düşündüğümüz oyunu ortaya koyamadık. Rakibimiz kontrollü oynadı. Oyunu yönetemedik. Rakibin çok pozisyonu yok, ama biz de pozisyon bulamadık. Hem oyundan hem de skordan memnun değilim" diye konuştu.

Güneş, şunları kaydetti: "Aslında daha iyi, güzel oynayan bir takımımız var. İkinci yarı attığımız beraberlik golü de tatmin edici değildi. Sahadaki oyuncuların performansına bakarsak iyi oyuncular. Zaman zaman üst üste maç oynayan futbolcularda başarı düşüyor. Son haftalarda tempo ve pas yüzdesi olarak bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Gaziantepspor maçını alsak da almasak da varız. Kazansak da her şey bitmeyecekti. Biz bu ligde varız. Kazanıp bir üste çıkmak istiyorduk. Başaramadık. Daha yarış devam ediyor."

Son dakikada attığı golle takımına 1 puan kazandıran Alanzinho ise çok mutlu olduğunu ve yarışa devam ettiklerini söyledi.

Coucerio: "Bu bize ders olsun"
Gaziantepspor teknik direktörü Jose Coucerio, son saniyelerde yedikleri golle 1-1 sona eren Trabzonspor maçının kendilerine bir ders olduğunu söyledi.

Jose Coucerio, karşılaşma sonrasında yaptığı değerlendirmede, Trabzonspor karşısında ilk yarıda iyi oynadıklarını düşündüğünü, oyunda stratejilerinin ilk golü atmak üzerine olduğunu ve bunu da başardıklarını belirtti.

Coucerio, sözlerini şöyle sürdürdü: "İkinci yarıda yapmamız gereken, topun bizde kalmasıydı. Rakibe izin vermememiz gerekiyordu. Trabzonspor’u tanıyan bilir çok iyi ileri hattı var. İkinci topta golü yedik. Topun bizde kalma şansı varken topu iade ettik ve onun sonucunda bir gol yedik. İyi bir maç çıkardığımızı düşünüyorum. Özellikle maçın sonlarında hiç olmaması gerekirken futbolcularımızın arasında çok büyük mesafe vardı ve orta sahada büyük bir boşluk oluştu. Bu maç bize bir ders oldu diye düşünüyorum. Bütün maçlarda öndeyseniz maçın sonuna kadar topun sizde kalması lazım. Biz bugün bunu yapamadık."

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl da son anda yedikleri golle bir puana razı olduklarını, futbolcularının rehavete girdiğini ve bu sonucu hak etmediklerini belirterek, "Futbolcularımız bir an maçın 90 dakika olduğunu unuttular, bu da bize pahalıya mal oldu" ifadelerini kullandı.

Ivan De Souza ise son anda yedikleri golle şoka uğradıklarını, çok üzgün olduklarını ifade etti.

---

Bir önceki mesajımı doğrular nitelikte olsun bu açıklama. :rolleyes:

Serdar A
12.03.2010, 23:15
Şenol hocanın transfer sürecinde de defaatle söylediğim gibi , iki büyük zaafı onun "şu anki Trabzonspor'un yapısında" sürekli başını ağrıtacak handikaplarıdır .

Şenol hoca , takımın disiplin problemleri ve transfer yönelimleri konusunda doğru asiste edilirse başarılı olması kaçınılmazdır .

Emirhan Çorumlu
Başarılı futbolcumuz Giray Kaçar maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Alanzinho klasına yakışan bir gol attı. Biraz geç oldu ama güzel oldu. Bazen Egemen'le bazen Song’laile birlikte oynuyoruz. Hocamızın kararına saygı duyuyoruz ve görevimizi yapıyoruz. Saha içinde istediklerimizi yapamadığımız zaman sıkıntı oluyor, pozisyonları bulup atamayınca sorun oluyor. Rakibe pozisyon da vermedik. Golü erken bulsak buradan galibiyetle dönerdik. İyi bir çıkışımız vardı ve bunu devam ettirmek istiyorduk. Bugün ilk yarı istediklerimizi yapamadık ama ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyduk. Haftaya Galatasaray'la final niteliğinde maçımız var. Artık kredimizin dolduğunu düşünüyorum, tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor."
Resmi Site

Ne Finali ya??? O Finali coktan kaybettik ... hayal kuruyorlar bütün maclari kazansak bile bu takim sampiyon ooo laaaa maz.... -.- hayret kendisinin bugün vasat oynadigini söylememis giray...

maxim
Puan kaybının sorumlusu tamamen Şenol Güneş'tir...

Ne yaparsa yapsın istikrardan yanayım yanlış anlaşılmasın. Ama bu maçtaki kararları çok yanlıştı.

Colman, Cale meselesinden bahsetmiyorum.

Madem Serkan'ın sol bekte Ferhat'tan daha etkili olduğunu düşünüyorsun, ne diye direk Serkan solda başlamıyorsun.Oyundan çıkmayı ilk yarıda Ferhat mı haketti Sezer mi?Hadi Sezer'e özel bi güvenin var çıkarmamakta inat ediyorsun diyelim. O zaman Engin'i çıkarıp Alan'ı alsana. Ha pardon senin Engin'e olan sonsuz güvenini unutmuşum.

metinbay61
12.03.2010, 23:16

Ne dünya arkadaş. Yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Ne oluyor da bu kadar aciz olabiliyorlar? Ne nerde duracaklarını bilirler, ne nereye koşacaklarını, ne pozisyon almayı, ne mücadele etmeyi, ne önündekine pas atabilmeyi!!!!!... Otorite nerede? Yöneticiler ne işe yarıyor? Yoksa futbolcular paralarını mı alamıyorlar da böyle ipe un seriyorlar? Nedir bu dingonun çiftliği meselesi? Yahu ben bu sahadakini seyretmek için değil para vermek, para alsam yetmez. Böyle rezalet var mı ya bu kadar kolay mı herşey :hırr

yav ustam başkanımızı bırak sen ne kadar tutarlı olduğu ortada en fazla 3 der 6 tane yapar ben futboldan futbolcudan anlamam der gider topçu izler transfer yapar

şuan teknik ekibin koymuş olduğu bir hedef bunu yönetime ve futbolculara iletmiştir.

ben kendi kafamdan konuşmuyorum şenol güneşin yaptığı demeçlere dikkat edelim.

bunu haftalardır söylüyorum önümüzdeki senenin kadrosunu yapıyolar elimizde ne kalır seneye onun peşindeler.

önümüzde 5 takım var biraz realist düşünelim

iki yorumada katılıyorum...yazmama gerek kalmamış...kim kalmak kim gitmek istiyor hoca bas bas bunu bağırıyor...

arifberkay
hocam çok mutluyuz hala 6. yız ve hala maç kaybetmedik böyle devam edelim hocam .yönetim ,sen ve topçular trilyonları indirin biz 6. lığa razıyız, bizi güldürmeyenleri allah güldürmesin

61yusuf

bununda neresine seviniyorsun anlamadım

Atakan
Kaan bitirmişsin zaten konuyu.;)

magicyattara
12.03.2010, 23:17
başka maçı izlediniz sanırım , adamı heryerde oynatıyor tabikide sol kanatta ondan roberto carlosluk yapmasını bekleyemezsin .

Yok yaa..başka maç seyrettim ha..ne yaptı Serkan bu akşam?İlk yarıda adını bile duymadım asıl mevkisinde olduğu halde.
Sağda oynamış solda oynamış,bir varlık gösteremedikten sonra nerde oynarsa oynasın..

bahadır2561
hangi yarışta varmıs senol güneş??

emirozz
girayın açıklamalara bak 'beraberlik iyi sonuç seviniyoruz' ne hallere düştük ya bunun içinmi tutayrız biz bu takımı

Ilelioglu
12.03.2010, 23:19
Puan kaybının sorumlusu tamamen Şenol Güneş'tir...

Ne yaparsa yapsın istikrardan yanayım yanlış anlaşılmasın. Ama bu maçtaki kararları çok yanlıştı.

Colman, Cale meselesinden bahsetmiyorum.

Madem Serkan'ın sol bekte Ferhat'tan daha etkili olduğunu düşünüyorsun, ne diye direk Serkan solda başlamıyorsun.Oyundan çıkmayı ilk yarıda Ferhat mı haketti Sezer mi?Hadi Sezer'e özel bi güvenin var çıkarmamakta inat ediyorsun diyelim. O zaman Engin'i çıkarıp Alan'ı alsana. Ha pardon senin Engin'e olan sonsuz güvenini unutmuşum.

Ilk on birde hata yapmadi Senol Hoca, belki Futbolcularin yerleri ile cok oynuyor mesela Serkan'nin yeri ile yada Gabric'in.

Bu macta kontra atak oynayan taraf biz olsaydik maci alirdik ama Senol Hoca günü kurtarmaya calismiyor, gelecek icin birseyler yapiyor...:);)

metinbay61
şu gsyi gözünde çok büyüten arkadaşlar bu haftaki maçını bi izlesinler sonra yorum yapsınlar...gs bizi ezermişde fark atarmış da öyle bi dünya yok beyler...haftaya konuşuruz gerçi bunları....

Emrullah
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Bugün pas yaparak oyuna hakim olayı başaramadık. Rakibin atak sayısı yoktu, kontrataklarla gol bulmaya çalıştılar. Atağa çıkarken de kaptırdığımız topla golü yedik. Bloklar arası uyumda ve bireysel olarak eksiktik. Rakibin üstünlüğü yok ama kaybettiğimiz 2 puan var. Oyun tatmin edici olmayınca skora yansımadı.

Bazı oyuncularımızda form düşüklüğü var. Bir kısmını oynatmayarak, bir kısmını kenara alarak, çalıştırarak bundan kurtulmalarını sağlamaya çalışacağız.

Bugünkü maç olumsuzluktu. Çok iyi bir zeminde oynadık ama oyunu istediğimiz gibi yönetemedik. Rakibin kontrollü oyununa ayak uydurduk. Oynayan oynamayan arasında ayrım yapmıyoruz. Oyuncunun sahada ne vereceği önemli. Bu maçlarda bizimle kimin devam edip edemeyeceğine bakacağız. Futbolcuda düşüş olacak ama uzun süreli bu devam ediyorsa sıkıntı var demektir."

Resmi Site

İşte matrix de tam bunu söylüyor.

Süleyman Baykan

ilk 3 teki takımları atarasak ligden beşiktaşa yetişebiliriz sanırım ondan bahsediyor şenol hoca tüm suç futbolcularda şenol hocada değil

61yusuf

Serkan ve Onur...

Gerisi mi?

Allah büyük...

aynen katılıyorum

kudu_61
12.03.2010, 23:20
1 - colmanın oynatmamasının hata olduğunu anlamıştır diyor arkadaşlar : Colmanın bana gençler maçında sadece 1 tane olumlu hareketini söylermisiniz koşmadı bile yürüyerek oynadı sizce bu cezayı haketmedimi sıkıntı colmanın yerine oynayanların yarattığı hayal kırıklığı colmanın oynamaması mesele değil
2- song bence müthiş oynuyor bir stoperin yapması gereken herşeyi yapıyor yediğimiz golde bile girayı yönlendiren songtur kendisi de doğru kademeye girmiştir ama arkasında olan ferhatı toplamayı unutmuştur ferhat biraz daha erken kademeye girse betoyu rahatsız etse belki bu gol olmayacaktı birde bence enginin büyük hatası sen niye yanında koşman gereken adamı bırakıyorsun adam gidiyor engin durdu birden bu maddenin özeti song niye yedek bırakılır anlamak mümkün değil defansın resmen beyni şenol hocama bir eksi burdan
3- ömer aysan tamam bindirmelerin müthiş ama kabul et sezer topu kaybettiği anda sen koşmaya başlasan adamlar ceza sahamızda 3 lü çekene kadar bir adamı alırdın sen resmen çakılı kaldın orada bazı maçlarda hiç gelme tamam kabul ama rakip antep iken ve maç antep te oynanırken ASLİ GÖREVİNİ bu kadar da ihmal etmemelisin
4-Engin çıkarken sağa sola çitme atacağına sahada adam gibi oyna arma öpmeyle bu iş olmaz kandıramazsın beni bende kredin kalmadı 10 maçta 1 maç oynayacan diye her maç seni bekleyemem
5- sezer formanı çıkarmadan aynanın karşısına geç üstündeki formanın TRABZONSPOR forması olduğunu hatırla ondan sonra da aç TRABZONSPOR un tarihini oku ondan sonra nasıl oynayacağına karar ver bizde oynayamayan ne topçular başka sezon göremeden kayboldu hocan arjantinliyi kesmiş seni oynatıyor sen 2 top yapamıyorsun yazık
6- onur bu maçta da çok iyiydin tebrikler yer tutuşun topları sektirmemen ve olumlu oyunu başlatman hergün daha iyiye gidiyorsun
7-burak seni de çok beğendim pozisyon bulamayacak takımda resmen defans arkasına sarkmalarınla pozisyon buldun ama ofsayite biraz daha dikkat
8-hocam teo ya da şans ver takım süper değil ki sen bu çocuğu kesiyorsun
9- Alan bu tip golleri sen her maç atarsın raket gibi sol ayağınla topu bir tıkla çekmen gol demek peki niye bunu her maç yapmıyorsun bazen çok çalım seni yoruyor gücünü iyi kullansan 10 golden aşağı düşmezsin
10- HOCAYI KESİNLİKLE SUÇLAMIYORUM güvendiği iyi olmalarını beklediği futbolcular hayal kırıklığı çıktı şurda suçlayabilirim hocayı ya bunları hazırlayamıyor yada bunlar antreman topçusu antremanda yorulmuyor estetik hareketlerle göz boyuyor hoca da bunlara güveniyor basan takımda kabak gibi ortaya çıkıyor yani hoca yanılıyor
11-sizi en çok eleştirdiğim yer ise ATTIĞINIZ GOLÜN BERABERLİK GOLÜ olduğunu unutup burak topu kaleden çıkartırken sizin bayrağın orda piknik yapmanız
neyse sinir bir maçı daha kaybetmeden bitirdik bakalım haftaya neler olacak
hocam sana bir sözüm daha futbolcuları küstürme önünde alınacak bir kupa var eğer bu çocukları bu kupaya motive edemeyeceksen bırak bu işi (teknik direktörlüğü)
samet aybaba ile çıktığımız gençler kupa maçını hatırlayın barcelona izlemiştik sanki anladınız değil mi

maxim
12.03.2010, 23:21
Son değişiklikte Teofilo giriyor çıkan oyuncu Selçuk. Sezer 90 dakikayı tamamlıyor ama Selçuk çıkıyor. Yahu hocam Sezer'in kalıp Selçuk'un çıkmasını bir tane mantıklı bi sebeple izah edebilir misin.Selçuk hiç birşey yapmasa, tam kafaya ortalar açıyor. Sezer golü yedirdi bize, her topu rakibe attı.El insaf.

Serdar A
İşte matrix de tam bunu söylüyor.

Ligin ikinci yarısında taşıdığımız amaçta tam olarak bu .

Bu gün oynanan oyundan utananlar gitsin 17. hafta puan durumuna baksın . Utansın , utansın , foruma öyle gelsin .

Üretime mani olmasın . Bu çocuklara destek olacağız . Sezon sonunda gördüğü desteğin altını futboluyla dolduramayanlar gönderilir . Şu an istesenizde gönderemessiniz .

Ilelioglu
ilk 3 teki takımları atarasak ligden beşiktaşa yetişebiliriz sanırım ondan bahsediyor şenol hoca tüm suç futbolcularda şenol hocada değil

Besiktas'i yetismemiz mümkün degil, cünkü cok iyi bir cikis yakalayacaklar bunu hissediyorum...:);)

lazkopatfaroz
Geçersek sadece Kayseri'yi geçeriz. Başka kimseyi geçemeyiz. Fikstüre bir bakın kimi yeneceğiz ?

Halit Akyüz
Brezilyalı futbolcumuz Alanzinho, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Zor bir maç olacağını biliyorduk. Çünkü rakip kendi sahasında çok iyi oynayan bir takımdı. Bugün öyle bir oyun oldu ki, neredeyse kaybetmenin eşiğindeydik ve maç bu duruma gelince 1 puan da teselli oldu. Aslında burada 3 puan istiyorduk. Çünkü oynayacağımız kilit maçlar öncesinde buradan alınacak 3 puan çok büyük avantaj sağlayacaktı bize. Ancak dediğim gibi son nefeste gelen gol adeta teselli oldu” dedi.

Brezilyalı oyuncuların golleri ile maçın bittiğinin hatırlatılması üzerine ise Alanzinho, “Beto ile maç sonunda konuşamadım, kendisi erken çıktığı için tebrik etme fırsatım da olmadı. Ama bugün buradan 1 puanı kurtardığımız için çok mutluyum. Yine de Brezilyalılar’ın hiçbiri bugün tam anlamıyla mutlu olamadı. Ne O, ne de ben bugün buradan mutlu ayrılmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Golünün ardından formasını köşe bayrağı üzerine asmasını da yorumlayan Alanzinho sözlerini şöyle noktaladı; “Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, bugün de iyi bir fırsat oldu. Bu gol önemli bir goldü. Çünkü hiç değilse kaybetmedik. Ama isterdim ki bu gol bize 3 puanı getirsin, ne yazık ki olmadı”

RESMİ SİTE

asimetrik
12.03.2010, 23:22
Büyük camiayız. Bu değişmez de büyük takım özelliğimizi yitirdik. Trabzonspor her daim şampiyonluğa oynar. Eldeki kadro yetersizse bile forması şampiyonluğa oynar, oynamalı. Arka arkaya 2 maç alsaydık yine potadaydık. Hala şampiyonluk ihtimalimiz varken ligi bıraktık açıklamasını asla kabul etmeyeceğim.
Bu arada oyununu sevin sevmeyin büyük takım oyuncusu nasıl olur Burak gösteriyor. Golden sonra bir gol daha atmamız gerektiğini sadece o fark etmiş ki santraya koşuyor. Sadece bu değil oynadığı her maçta vücut dili gösteriyor ki kazanmaktan başka sonuç bizim için kayıp. Umarım onu da değiştirmeyiz. Herhangi bir resmi maçı, kazanmak için değil de adam görmek için oynamak Trabzonspor'un işi olamaz. Bunu da kabul etmiyorum.

Ahmet Kuru
Ben senol hocayi cok severim,kendisinin bizim icin en iyi oldugunu her defasinda yazmisimdir.

Lakin bunlar senol hocanin transferde pasif kaldigi gercegini degistirmiyor.

Senol hoca atay aktug zamaninda da pasif kalmisti,son transfer döneminde de pasif kaldi.

Burak da israr eden,sezeri aldiran hazir olmayan bir teo ya onay veren bir hoca benim gözümde transfer politikasínda iflas etmistir..
Cafer abi,senin yazmış olduğun mesajların % 80 lik kısımlarda hem inceden inceye doğruyorsun...
Yönetim olsun,futbolcu olsun Şenol hoca olsun herkesi..
Diyorsun ki Fatih Tekke'de ısrar etmedi,Burak'da ısrar etti..
Bir olacağa ısrar etmek var,birde imkansızı istemek var..
Şenol hoca sadece olabileceği istedi okadar..

Kimse kusura bakmasın....
Trabzonspor'un son 15 yılında,
En iyi futbolu oynatan hocasına,en güzel başarılara imza atan hocasına 5.kez aynı yanlışı yaptırtmaya,müsade etmeye kendi çapımda iznim yok...

Biz başarıdan önce,istikrardan önce sabırlı olmayı öğrenmeliyiz..
Herkesin diş doktoruna gitmesi gerektiğini düşünüyorum...
Sıkın dişinizi...
Az sabır..
Yahu 25 yıl geçmiş..
Çeyrek asır...
Don değiştirir gibi hoca değiştirdik ne oldu?
Ersun Hoca dedik sabredemedik...
En çok ona umut bağladık son on sene de..
Ne oldu?
3-5 çapulcunun yüzünden gitti hoca...
ne oldu?
Akabinde bir sezon heba oldu..
Yeni hoca yeni takım yeni sistem..
Bekle Allah Bekle..
Artık yetti ...
Bıçak kemiğe dayandı...
Herkes Şenol Güneş hakkındaki görüş ve düşüncelerini yazarken,gönder butonuna basmadan önce,tartacak,tekrar tekrar okuyacak....
İşte ozaman başarı nasıl yakalanıyor hep beraber göreceğiz!

Mert Oğuzlu61
Hangi Futbol ile...??:rolleyes:

şu bizim oynadığımız futbolla gs nin futbolunu bir tutma, gs nin fb nin bjk ninde maçlarını izlerim, gs haftaya avni akerde canımızı okuyacak şimdi anteple berabere kaldık oyuncularımız berbattı diye söylemiyorum bunu, haftaya gs ye karşı en ufak bir şansımız yok.

hee kazanadabiliriz belki neden olmasın, %15-20 lik bir şansımız var(!), bursa şampiyonluğa gidiyor ya gs ye çelme takıp onları rahatlatmak görevimizdir, oyuncularımızda belki büyük maç ya havaya girerler felan belki oynamaya karar verirler bellimi olur !!!

Halit Akyüz
Gol: Trabzonspor: 1 – Gaziantepspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Gaziantepspor: 12
İsabetli Şut: Trabzonspor: 4 - Gaziantepspor: 4
İsabetli Orta: Trabzonspor: 3 - Gaziantepspor: 2
Faul: Trabzonspor: 13 - Gaziantepspor: 13
Korner: Trabzonspor: 2 - Gaziantepspor: 4
Ofsayt: Trabzonspor: 5 - Gaziantepspor: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 53 - Gaziantepspor:% 47

RESMİ SİTE

eraytaskin61
yemin ederim artık sinirden maç sonraları 2 saat baş agrısı cekiyorum neye sinirlendigimide bilmiyorum yönetimemi şenol hocayamı kalitesi sıfır topçularamı bursanın liderliginemi artık yoruldum ya eziyet oluyosun artık valla billa

bahadır2561

senol hocada suc yoksa tum suc futbolculardaysa gecen yılda ersun hocada suc yoktu niye gönderdiler??

hoca oyuna mudahale etme yeteneginden yoksun...suc tamamen hocanındır..

surmnli
Gerçekten hepimizin beklediği kadro seçimi dışında bizi ters köşeye yatıran bir kadro ile bu günki mücadeleyi kazanmaya calıştık. Oyun içerisinde orta sahamızda görev yapan 3 oyuncumuz olumlu hiç bir şey ortaya koyamadılar. Geriden oyunu sezer ve selcuk beceripte kuramadı, engin ise sahda amaçcızca sağa sola koşmaya devam ediyor. Ayagında topu tutup ileriye oynayan tek adamımız colman o da kadroda yok !!!!!...???? hani gecen hafta kendi evimizde 80. dakikada maç 1-1 berabere iken oyuna ferhatı alan düşünce , bizi gerçektende hayrete düşürmüştüde colmamın bu hafta kadroda olmaması, 16 ocakta takıma gelen ve ara dönemide takımla kamp yaparak geciren teofilonun daha 10 dakika oynayabilecek düzeyde olması , çok garip garip...!!! Şenol hoca bu kadar şunu çok iyi bilmeliki bu kadar beraberlik yenilmeme unvanımızı devam ettirirken sayısal değerlendirmede bize hiç bir katkı sağlamaz . Verdiğin kararlar , yaptğın değişiklikler. fenerbahce macıda dahil olmak üzere zirve yarışına ortak olmamızı sağlayacak mücadelelerin kazanılamayarak yaşadığımız puan kayıpları , bilmiyorum ama bu işler gercekten bana keyif vermiyor. Allah aşkına ERTUĞRUL SAĞLAM ' ın elindeki kadrodan çok mu kötü bu takımın kadrosu ....???

maxim
12.03.2010, 23:23
Ilk on birde hata yapmadi Senol Hoca, belki Futbolcularin yerleri ile cok oynuyor mesela Serkan'nin yeri ile yada Gabric'in.

Bu macta kontra atak oynayan taraf biz olsaydik maci alirdik ama Senol Hoca günü kurtarmaya calismiyor, gelecek icin birseyler yapiyor...:);)

ilk 11ine laf etmiyorum zaten saygı duyarım ama baktın bişeyler gördün müdahale et be hocam, Sezer'i iyi oynar sandım ama oynayamadı çok kötü de çıkar. O zaman sorun olmaz.

maxim
12.03.2010, 23:25
Burak bir de sana lafım var. Ofsayt olanları, hem de daha zorken enfes şekilde gol yap, ofsayt olmayan rahat pozisyonda saçmala. İlginç adamsın...

Ilelioglu
Cafer abi,senin yazmış olduğun mesajların % 80 lik kısımlarda hem inceden inceye doğruyorsun...
Yönetim olsun,futbolcu olsun Şenol hoca olsun herkesi..
Diyorsun ki Fatih Tekke'de ısrar etmedi,Burak'da ısrar etti..
Bir olacağa ısrar etmek var,birde imkansızı istemek var..
Şenol hoca sadece olabileceği istedi okadar..

Kimse kusura bakmasın....
Trabzonspor'un son 15 yılında,
En iyi futbolu oynatan hocasına,en güzel başarılara imza atan hocasına 5.kez aynı yanlışı yaptırtmaya,müsade etmeye kendi çapımda iznim yok...

Biz başarıdan önce,istikrardan önce sabırlı olmayı öğrenmeliyiz..
Herkesin diş doktoruna gitmesi gerektiğini düşünüyorum...
Sıkın dişinizi...
Az sabır..
Yahu 25 yıl geçmiş..
Çeyrek asır...
Don değiştirir gibi hoca değiştirdik ne oldu?
Ersun Hoca dedik sabredemedik...
En çok ona umut bağladık son on sene de..
Ne oldu?
3-5 çapulcunun yüzünden gitti hoca...
ne oldu?
Akabinde bir sezon heba oldu..
Yeni hoca yeni takım yeni sistem..
Bekle Allah Bekle..
Artık yetti ...
Bıçak kemiğe dayandı...
Herkes Şenol Güneş hakkındaki görüş ve düşüncelerini yazarken,gönder butonuna basmadan önce,tartacak,tekrar tekrar okuyacak....
İşte ozaman başarı nasıl yakalanıyor hep beraber göreceğiz!

Evet aynen böyle...:);)

Ilelioglu
Burak bir de sana lafım var. Ofsayt olanları, hem de daha zorken enfes şekilde gol yap, ofsayt olmayan rahat pozisyonda saçmala. İlginç adamsın...

Sans......:rolleyes:

Muhalif
Bu takımda Ahmet de oynasa, Mehmet de oynasa bizden üstteki 5 takımın dışında G. Antep ve Gençlerbirliği'ni yenemeyeceğimizi söyledim hep. Gençlerbirliği maçında geçen hafta bir mucize oldu da son dakikalarda kendi sahamızda kontradan attığımız bir gol ile galip geldik! Bir mucize de Kayserispor'a karşı ilkyarıdaki maçta olmuştu Broos'un 2 oyuncu değişikliğiyle maç dönmüştü.

Bu tip ortasaha-defans-ofans bağlantıları güçlü takımlara karşı kazanmak için bir Alex lazım bizim liglerde. Duran toptan veya bir ara pasıyla iş bitirecek adam lazım. Tabi ileride de olmazsa olmaz bir Hakan Şükür gibi hava toplarında etkili forvet. Zira yaptığımız ortaları saysam burdan köye yol olur ama etkili bir kafa vuruşumuz olmadı. O ortalar eski Hakan Şükür'e gelecek en azından 2 tanesini yollamıştı kaleye. Neyse geçiyoruz.

Şenol Güneş'in bu sene için çıkardığı hiçbir kadroya itirazım yok. Gerçi seneye de yok zira Şenol Güneş'e hiç bir zaman inanmadım, inanmam için de bir sebep yok hala daha. Ama bence gelecek senenin takımı kurulmak isteniyorsa bu seneden bir omurga oluşturulmalı yavaştan, nasılsa lig Avni Aker'de oynadığımız Fb maçıyla bitmişti ilkyarı sonunda. Bu bağlamda Şenol Güneş'i eleştirmiyorum ben bu akşam ki kadro ve kadro dışı kalan oyuncularla ilgili. Ama tek diyeceğim Egemen'in forması bile bu takımda rahatlıkla ilk 11 e girer. Seneye düşünülmeyen Song'u oynatmak gereksiz kaçtı sadece.

Bu sene Antep'e gitmedim, nihayetinde yine kazanamadık. 6 yıldır giderdim 1 galibiyet görmüştüm sati:) Demek suç bende değilmiş:D

Önümüzdeki maçlara bakıyoruz diyeceğim de önümüzdeki maç da Galatasaray'la. Neyse Gs'den sonraki maçlara bakıyoruz diyelim:)

mkmsas
12.03.2010, 23:26
Şenol Hoca'nın oyuncu tercihleri tartışılıyor.. Tartışılmalıdır da..

Ancak benim için ondan önemlisi maç içinde pozisyonu sürekli değişen orta saha oyuncuları..

Bir takımla bu kadar oynanmaz... 15 dakikada bir oyuncuların yeri değişiyor.. Bir faydasını da görmüş değiliz..

Kanatta oynayan Serkan,Burak,Engin sürekli içeri kaçıyor..

Tek kanat oyuncusu ters kanatta oynatılıyor..

Güneş'in, Broos'tan en büyük artısı şansı gibi duruyor şu anda..

Daha iyi oyunlarda yenildiğimiz çok olmuştu ilk yarıda...

İnşallah denemelerinden bir sonuç çıkarır.. Öyle olmayacağına inansam da..

rahmits
12.03.2010, 23:27
Ne Finali ya??? O Finali coktan kaybettik ... hayal kuruyorlar bütün maclari kazansak bile bu takim sampiyon ooo laaaa maz.... -.- hayret kendisinin bugün vasat oynadigini söylememis giray...
arkadaşım senin inancın olmayabilir ancak herkesi de tesir altına alıp moral bozma geçen yıl beşiktaş 12 puan geriden gelip şampiyon olmadımı eee neden bu kadar karamsar düşünüyosun ki bu fenerin başında daum gsnin başında da rijjkard olduğu müddetçe herşey olabilir...moral bozmayalımmm

Emirhan Çorumlu
12.03.2010, 23:28

cuval yarisinda... enginle sezer cuvalla beraber ilk biz gececegiz diyor cizgiyi... senol hocada takik veriyor... selcuk da amigolari.......

Ilelioglu
12.03.2010, 23:29
senol hocada suc yoksa tum suc futbolculardaysa gecen yılda ersun hocada suc yoktu niye gönderdiler??

Yok ya....!! Bak sen simdi...

Yönetim sucsuz, Futbolcular sucsuz, Hoca suclu, bak sen..!!

25 yildir kimler geldi kimler gecti, ne olduuu..?? Sampiyon mu olduk..??

Hayir. Demekki bazi seylere göz yummak gerekiyormus, Senol Hoca en az 3 yil kalmali bu takimda ve bu 3 yilin sonunda hep beraber görecegiz ne yaptigini zaten...!!

:);)

Emirhan Çorumlu
12.03.2010, 23:30
arkadaşım senin inancın olmayabilir ancak herkesi de tesir altına alıp moral bozma geçen yıl beşiktaş 12 puan geriden gelip şampiyon olmadımı eee neden bu kadar karamsar düşünüyosun ki bu fenerin başında daum gsnin başında da rijjkard olduğu müddetçe herşey olabilir...moral bozmayalımmm

hocam bu benim görüsüm seni ve baska renkdaslari demoralize etdiysem eger kusuruma bakmayin ama realist olmak lazim... matematiksel herzaman var sans ama neyse... ;) insallah yanilirim...

matalar
maçın adamı sezer badur !!!!!
90 dakika antepe çalıştı.

Mustafa ÖZDEMİR
şenol hoca ne açıklama yaptı. neden o kadroyu çıkarmış sahaya...

Serdar A
12.03.2010, 23:31

Hayir. Demekki bazi seylere göz yummak gerekiyormus, Senol Hoca en az 3 yil kalmali bu takimda ve bu 3 yilin sonunda hep beraber görecegiz ne yaptigini zaten...!!

Problem hocaların iş süresinde değil .

Kulübün yönetim biçiminde .

Halit Akyüz
Kalan bütün maçları kazansak 70 puanda oluyoruz.

Süleyman Baykan

hoca geçen gençler maçındada bunu söyledi ve hafta boyunca telkin etmiştir oyuncuları ve yapacağı tek şey bu çıkıp o mu oynayacak istemiyoruz ve çabuk yılıyoruz tek eksi yön bu şenol hoaca gene açıkladı performansı düşük oyuncular var bunları bazen oynatmadan bazen çalıştırarak düzelticez dedi bir hoca bunu yapabilir kadroda zor olunca ne yapsın çok mu güçlü bir kadromuz var bunu ben mi görmüyorum

Süleyman Baykan
12.03.2010, 23:32
Kalan bütün maçları kazansak 70 puanda oluyoruz.

bence ligi 61 puanla 4. sırada bitireceğiz.

Ilelioglu
12.03.2010, 23:32
Problem hocaların iş süresinde değil .

Kulübün yönetim biçiminde .

Zaten Yönetimimiz cok amatör..

Bu isi daha profesyonel kisiler yapmali, Futbolcudan Futboldan anlayan Yöneticilere ihtiyacimiz var bence..

Sonrasinda da tabiki istikrare...:);)

Hocanin uzun yillar kalmasi gerekiyorki birseyler yapabilsin, yoksa hicbirsey olmaz.

bahadır2561
12.03.2010, 23:33

diger sayfları okursan kimlerde sucun oldugunu zaten söyluyorum...

bu macta suclu hoca baska kimse degil...

bu mac ıcın konusuyoruz..

anladın mı??

matrix5782
12.03.2010, 23:33
teknik direktör mezarlığına dönüştük az sabır edelim arkadaşlar

liderin 2 puan gerisinde iken mi maç kaybettik yok önümüzde 5 takım var ne yapmak istediğini anlayalım teknik direktörün ona göre hareket edelim

kendi için değil trabzonsporun geleceği için bir şeyler yapmaya çalışıyor

sabredelim arkadaşlar bu sezondan fazla beklenti içinde olmayalım

HeRqeLe-_61
12.03.2010, 23:34
Sezer oynasın diyenLeri gördük kanser etti beni ..

Ilelioglu
12.03.2010, 23:34
bence ligi 61 puanla 4. sırada bitireceğiz.

5. sira daha gercekci duruyor bence...:);)

ilyskm
12.03.2010, 23:35
bu takımdan bir şey olmaz şenol hoca gelerek kendini yaktı...
futbolun temel gereği olan koşmayı beceremeyen acemiler mangası gibi...

rahmits
hocam bu benim görüsüm seni ve baska renkdaslari demoralize etdiysem eger kusuruma bakmayin ama realist olmak lazim... matematiksel herzaman var sans ama neyse... ;) insallah yanilirim...
kardeş ben de sana kızmıyorum ancak okuyunca yemin olsun moralim bozuluyor haa diyiceksin okuma ancak trabzonspor hakkında yazılmışsa iyi yada kötü mutlaka okurum ben de diyorum inşallah yanılırsınız....

Halit Akyüz
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69270

Şenol Güneş'in açıklamaları

asimetrik
12.03.2010, 23:36
Oyuncu deneyenler Karadenizspor'u niye aldık. Orada denesinler. Ben Şenol hocanın oyuncu denediğine filan inanmıyorum. Deneyecek olsa Song'u oynatmaz. Cale'yi getirmeme nedeni sarı kart görüp Gs maçında oynamayacak olması olabilir. Sezer'i bir maçlık performansı ile de değerlendirmeyelim. Oyuncu seçimi ve değişikliklere de saygı duyuyorum.
Anlamadığım şey iyi giden takım bu hale nasıl geldi? Oyun sistemimize ne oldu? Bu zırt pırt oyuncuların yerleriyle oynama merakı nereden geldi? Haydi moda diyelim, 4 haftadır, hatta daha önceleri iyi oynadığımız maçlarda oyun içinde yapılan bu değişikliklerin, takımın kimyasını bozduğu görülmüşken neden ısrar ediyoruz?
Haftalardır sol açıksız neden oynuyoruz? Umut forma girmişken, neden soldan orta yaptırmaya zorluyoruz? Allah aşkına bildiğimiz gibi oynayalım.

bahadır2561
12.03.2010, 23:36
hoca geçen gençler maçındada bunu söyledi ve hafta boyunca telkin etmiştir oyuncuları ve yapacağı tek şey bu çıkıp o mu oynayacak istemiyoruz ve çabuk yılıyoruz tek eksi yön bu şenol hoaca gene açıkladı performansı düşük oyuncular var bunları bazen oynatmadan bazen çalıştırarak düzelticez dedi bir hoca bunu yapabilir kadroda zor olunca ne yapsın çok mu güçlü bir kadromuz var bunu ben mi görmüyorum

oyuncu degişiklikleri ve teofilo,umut,engin ucgenınde tüm insiyatif hocada olduguna göre bu takımı oynatacak olan adamda yine hoca olduguna göre yapacak cok seyi olması lazım..

surmnli
12.03.2010, 23:37

Ya tamam kalsın , 3 değil gerekirse 13 yıl kalsında ; yeni şenolun eskisinden bir farkı olmalı ...!!! çünki eskisinde bizim hayal ettiğimiz başarılar yok . Yani becerisinin üzerine bir şeyler koymalı bize teofilo denilen oyunucumuzun 54 günde hala daha 10 dakika oyun oynayacak düzeyde bir oyuncu olmasını biri açıklamalı , o oyuncuyu bu takıma alanda şenol hocadır biz değiliz galiba .....?

Ilelioglu
diger sayfları okursan kimlerde sucun oldugunu zaten söyluyorum...

bu macta suclu hoca baska kimse degil...

bu mac ıcın konusuyoruz..

anladın mı??

Bu macta Senol Hoca takima kontra atak Futbolu oynattirsaydi maci kazanirdik, ama Senol Hoca günü kurtarmaya calismiyor, gelecege dönük birseyler yapmaya calisiyor.

kudu_61
şut çekmeyi, pas vermeyi, orta açmayı unuttuk sonuç bu
kanatsız uçmaya çalışıyoruz şut çekersek maçı kazanıyoruz ama çeken yok halbuki iyi şutçularımız var, çok teknik futbolcularımız var ama 2 adım önündekine pas veremiyoruz PEKİ SIKINTI NERDE HOCADA MI FUTBOLCULAR DAMI çok kafan karışık çooook

maxim
12.03.2010, 23:39
Allah aşkına şu maçla yönetimin transferin ne ilgisi var. Sezer Badur'un rezilliğini görmeyip 90 dakika oyunda tutmakla, son değişiklikte Selçuk'u bile çıkarıp Sezer'i hala oyunda tutmanın nasıl bi mantığı var. ne yönetimi ne transferi...

Gabriç'i her maç sağa alıp sonra sola yollamakla ne ilgisi var yönetimin...

lazkopatfaroz
12.03.2010, 23:39
Bugün Engin sahanın neresinde oynadı ?

Mustafa ÖZDEMİR
12.03.2010, 23:40
sağ bekte de mutabık olamayız bence...

Serdar A
Zaten Yönetimimiz cok amatör..

Bu isi daha profesyonel kisiler yapmali, Futbolcudan Futboldan anlayan Yöneticilere ihtiyacimiz var bence..

Sonrasinda da tabiki istikrare...:);)

İstikrar dediğimizde , kulübün için bulnduğu döngü de oldukça istikrarlıdır .

Hoca , takımın futbol mantalitesinin bu gününü ve yarını belirliyor . En başta daha az para harcamak ve daha az strateji değişikliğine uğramak için hocada "ısrar" etmek gerekiyor . Ancak bu ısrar ortamını yaratan yönetimlerin kendisidir .

Benim gözümde büyük idareciler , takımın başarısı için gerekirse hocasının önünü açmak amacıyla kendisi çekilen yönetici profilidir .

Trabzonspor kulübünün bir yönetim geleneği yok . Bileği güçlü olan işi devralıyor . Trabzonspor kulübünün yerleşik ve yürür durumda bir futbol yönetimi yok , her yeni süreç başlangıçlardan öteye gidemiyor . Uygun şartlar oluşturulmadıkça , Şenol Güneş dahil hiç bir hoca ile ısrar edilemez .

Ilelioglu
Ya tamam kalsın , 3 değil gerekirse 13 yıl kalsında ; yeni şenolun eskisinden bir farkı olmalı ...!!! çünki eskisinde bizim hayal ettiğimiz başarılar yok . Yani becerisinin üzerine bir şeyler koymalı bize teofilo denilen oyunucumuzun 54 günde hala daha 10 dakika oyun oynayacak düzeyde bir oyuncu olmasını biri açıklamalı , o oyuncuyu bu takıma alanda şenol hocadır biz değiliz galiba .....?

Yönetim Senol Hoca'nin istegine ragmen Fatih'i bu Takima aldi mi..??

Hayir almadi. Demekki is Yönetimde bitiyor aslinda, Senol Hoca'da Teo'ya hic yoktan evet dedi.

Ama mesela Burak'i Senol Hoca cok istedi ve görüyoruz ki oynatiyorda ama Teo'yu isteyip istemediginden emin degilim.

UĞUR DURTAŞ
12.03.2010, 23:41
bizim takımda serkan dışında rakip dokunmadan kendini yere atıyor hakemden meded umuyor,kendine güvenmeyen oyuncu kendisini yere atar özetleri izlediği zaman utanmıyorlarmı acama çok merak ediyorum.şahsen ben utanıyorum.futbol erkek oyunu sert oyun ayakta kalacak yediğimiz golde herkes 3 kişi yakalandık veya ferhata suç buluyor asıl suçlu sezerdir....
selçuk niçin frikik atıyor inanılır gibi değil atma kardeşim be ce re mi yor sun frikikleri direk vurmuyacaksın antremanlarda değişik versiyonlar deniyeceksin vuracakmış gibi yapıp sıfıra filan ineceksin orta yapacaksın gol olur veya olmaz ama selçuk frikik atmasın 50 tana frikik atıyor biri direğe takılır veya takılmaz diğerleri dağlara taşlara....
orta saha oyuncuları sizleri anlamakta güçlük çekiyorum ataklarımızda yoksunuz,yediğimiz gollerde yoksunuz rakip orta sahada cirit atıyor tüm topları alıyor siz nerdesiniz acama bilen varmı arkadaşlar?
son sözüm ŞENOL HOCAM bizim için büyük bir şanstır değerini bilelim.

maxim
12.03.2010, 23:42
Geçen hafta kendi sahandaki maçta gol lazımken Teofilo'yu oyuna alma, ama Antep deplasmanında son 15 dk. oyuna al, bekle de gol atsın.

arifberkay
12.03.2010, 23:43
birileri bizi çok fena işletiyor

bahadır2561
12.03.2010, 23:44
Bu macta Senol Hoca takima kontra atak Futbolu oynattirsaydi maci kazanirdik, ama Senol Hoca günü kurtarmaya calismiyor, gelecege dönük birseyler yapmaya calisiyor.

seneye Avrupa kupasına gidebileceginin garantisi varmı?? ligi bi bitir herkes Türkiye kupası diyor hadi o da olamzsa ne olacak??

kimse bunu düsünmüyor mu_?

frkl
12.03.2010, 23:45
teknik direktör mezarlığına dönüştük az sabır edelim arkadaşlar

liderin 2 puan gerisinde iken mi maç kaybettik yok önümüzde 5 takım var ne yapmak istediğini anlayalım teknik direktörün ona göre hareket edelim

kendi için değil trabzonsporun geleceği için bir şeyler yapmaya çalışıyor

sabredelim arkadaşlar bu sezondan fazla beklenti içinde olmayalım

Evet aynen bu gorus gibi dusunmesi lazım tum taraftarlarımızın bu sezon hiç bir şey beklemeyelim hocadan artık hocanın tutumunu seneye bu zamanlar yavas yavas eleştirirz iyi yada kotu :)

olaya başka acıdan bakalım bizim 1,60 lık alan kose gonderşne formayı dıktı :D

Tyler Durden
12.03.2010, 23:45
Bugun atilan golden sonra gordum ki bizim takim ligi coktan birakmis.
Herkes sezonun bitmesini bekliyor.
Kritik bir macta beraberligi yakalamissin, bir an once oyunu baslatmak yerine herkes alinan bir puan icin sahada gobek atiyor.
Senol Gunes bile bu adamlara bu takimin buyuklugunu anlatamadiysa bosuna bu takimin pesinden gidiyoruz gibime geliyor.
Tek kelime ile rezalet.Oynanan oyundan ve kaybedilen iki puandan cok koydu.
Bu Teofilo denen adama artik suc bulmuyorum.
Herkesin dokuldugu bir takimda bile onbire alinmiyorsa sorun onda degil hocadadir.
Sahadakilerden ne kadar kotu olabilirdiki.Madem gelecek sene takimda kimin kalip kimin gidecegi bu maclara bagli,en azindan bir iki mac 90 dakika sahada kalmasi gerekmiyor mu?
Senol Hoca'ya sonuna kadar destek ama Ersun Yanal'in oynattigi futbolu hatirlayinca insan bir kotu oluyor.Nereden nereye.
En azindan surekli saldiran, surekli pozisyona giren bir takim vardi.
Gecen sene istanbul ucuzleri dokuluyor, ondan hala zirvedeyiz diye adamin bir tarafina teneke baglayip gonderenleri Allah bildigi gibi yapsin.
Istanbul ucuzleri yine dokuluyor ama derme catma kadrosuyla zirveye oynayan bursanin 10 puan gerisindeyiz.
Gittiginde cok ah vah etmistim ve halen daha ediyorum.
Bizi bu hallere dusurenler utansin.

surmnli
12.03.2010, 23:47
Yönetim Senol Hoca'nin istegine ragmen Fatih'i bu Takima aldi mi..??

Hayir almadi. Demekki is Yönetimde bitiyor aslinda, Senol Hoca'da Teo'ya hic yoktan evet dedi.

Ama mesela Burak'i Senol Hoca cok istedi ve görüyoruz ki oynatiyorda ama Teo'yu isteyip istemediginden emin degilim.

Nasıl yani.. ??? isteyip istemediğinden emin değilim , bu adama trabzon spor 3 milyon euro bedel ödedi, ödenen bu para senin benim param ve şenol hocaya bu yönetim bırak yapılan transferleri i futbol aş'nin yönetimini tek sorumlu olarak emanet etti , şimdi bizim hocamız bu kadar kariyerden sonra bir takım yöneticilerin dayatması sonucunda oyuncu transferi yapıp kadro kuaracaksa .....!!!!! Gerisini ben düşünmek istemiyorum

Erdinç Dilek
12.03.2010, 23:48
mücadeleyi beğendim,bazı bazı pas yüzdemizin artması güzel, ama organizasyonlarda çok geriyiz, çok açık verdik ama harika kademelerle atakları kursaklarında bıraktık(2.yarı) golün son dakikada gelmesi sanırım acımızı biraz hafifletti zira gol daha önce gelseydi üzüntümüz daha çok olurdu 2010 da yenilmedik daha hadi bakayım..

Halit Akyüz
12.03.2010, 23:48
Golden sonra santraya koşan tek oyuncu Burak. Diğerleri kenarda dans ediyor.

Ilelioglu
12.03.2010, 23:49
İstikrar dediğimizde , kulübün için bulnduğu döngü de oldukça istikrarlıdır .

Hoca , takımın futbol mantalitesinin bu gününü ve yarını belirliyor . En başta daha az para harcamak ve daha az strateji değişikliğine uğramak için hocada "ısrar" etmek gerekiyor . Ancak bu ısrar ortamını yaratan yönetimlerin kendisidir .

Benim gözümde büyük idareciler , takımın başarısı için gerekirse hocasının önünü açmak amacıyla kendisi çekilen yönetici profilidir .

Trabzonspor kulübünün bir yönetim geleneği yok . Bileği güçlü olan işi devralıyor . Trabzonspor kulübünün yerleşik ve yürür durumda bir futbol yönetimi yok , her yeni süreç başlangıçlardan öteye gidemiyor . Uygun şartlar oluşturulmadıkça , Şenol Güneş dahil hiç bir hoca ile ısrar edilemez .

Kesinlikle. Bunlari geride birakmaliyiz artik, eger ki basarili olmak istiyorsak.

Bu Yönetim bizlerin oylariyla geldi bu Kulübün basina ama gelinen sürecte görüyoruzki isimlere bakarak hareket etmememiz gerekiyor.

Mesela Sadri Sener daha önce bu Kulüpte baskanlik yapti ama bana ilk defa baskanlik yapiyor gibi geliyor cünkü yaptigi aciklamar bunu gösteriyor.

Ayni sekilde HH'ninda yaptigi tutarsiz aciklamalar Futboldan ne kadar uzak oldugunu gösteriyor.

Futboldan anlayan kisiler gelmeli bu Kulübün basina, seninde söyledigin gibi parasi olmasa da olur, akil ve kurnaz olsun yeter..!!

Ne yaptiginin bilincinde olsun ve gerektigi zamanda görevini devretmesini bilsin.

Suanki Yönetim siyasete cok yakin ama Spor'a yada Futbola uzak gibi...

maxim
12.03.2010, 23:49
Hocayı eleştiren herkes onun gitmesini istiyor anlamı çıkmasın... Mesela ben çok kızgınım ama gönderilmesini falan asla istemiyorum...

Ilelioglu
12.03.2010, 23:50
Nasıl yani.. ??? isteyip istemediğinden emin değilim , bu adama trabzon spor 3 milyon euro bedel ödedi, ödenen bu para senin benim param ve şenol hocaya bu yönetim bırak yapılan transferleri i futbol aş'nin yönetimini tek sorumlu olarak emanet etti , şimdi bizim hocamız bu kadar kariyerden sonra bir takım yöneticilerin dayatması sonucunda oyuncu transferi yapıp kadro kuaracaksa .....!!!!! Gerisini ben düşünmek istemiyorum

Bilemiyorum, ayrica Teo'ya 2 Milyon Euro verdik benim bildigim kadariyla..

Yöneticilere güvenim yok..

Ilelioglu
12.03.2010, 23:51
:D :D ben bunu seneye Avrupa kupasına gidebileceginin garantisi varmı?? ligi bi bitir herkes Türkiye kupası diyor hadi o da olamzsa ne olacak??

kimse bunu düsünmüyor mu_?

Ne olacak sence..?? Tabiki hicbirsey, önümüze bakacagiz...:cool:

matrix5782
12.03.2010, 23:52

bak benim imzamın altında isimler var bunlar trabzonspora getirilmiş şuan görev yapmakta olan sözde görevlerle getirilmiş isimlerdir.

şu an işleyen oluşum üç kişiden oluşur

biri kaynak bulur

diğeri asbaşkanlık yapar basın sözcüsüdür transferleri yapan kişidir sportif direktördür

diğeri de yardımcı olur

gerisi ve oluşturulan bütün oluşum ve planlamalar hikayedir.

Enes Ünal Kaya
12.03.2010, 23:54
Golden sonra santraya koşan tek oyuncu Burak. Diğerleri kenarda dans ediyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3848-2D9P1Y2A.jpg

Hadiii Yaa Baak Sennnnn ... :) Burdaki Burak Değil Mi..

DNA-TS
12.03.2010, 23:57
bu maç için söylenecek fazla bişe yok.lig uzun maraton önümüzdeki maçlara bakacağız.ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde bitireceğiz!

Halit Akyüz
12.03.2010, 23:57
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3848-2D9P1Y2A.jpg

Hadiii Yaa Baak Sennnnn ... :) Burdaki Burak Değil Mi..

Biri topu alıp koşuyor ama Burak sandım ben onu. Yoksa biraz koşup topu bırakıp Alanzinho'nun yanına mı gidiyor. :)

Enes Ünal Kaya
13.03.2010, 00:01
Biri topu alıp koşuyor ama Burak sandım ben onu. Yoksa biraz koşup topu bırakıp Alanzinho'nun yanına mı gidiyor. :)

Sanırım Öyle Bişi İşte Dikkat Etmedim Topu Alana :)

efulim67
13.03.2010, 00:02

İşte örnek !
Aldığımız oyuncular bir süre sonra takıma uyum sağlıyor. . . :)

asimetrik
13.03.2010, 00:02

Kale içine hızla koşup giren oyuncu 17 numara gibi gördüm. Yani Burak. Sonra herkesi sevinirken görünce oraya gidiyor demek.

AYYILDIZ
13.03.2010, 00:03
Onur-Serkan-Selçuk 3lüsü dışında bu takımda kime teklif gelirse satılmalı.Artık Murat Tosun-Zafer Yelen ve Barış Memiş'i e görsek iyi olur.Teofilo'da ilk 11de başlasın lig sonuna kadar oynasın nasılmış anlayalım.

hüseyin1975
13.03.2010, 00:04
Kart sinirinda olanlardan kart gören oldumu?

surmnli
13.03.2010, 00:07
bak benim imzamın altında isimler var bunlar trabzonspora getirilmiş şuan görev yapmakta olan sözde görevlerle getirilmiş isimlerdir.

şu an işleyen oluşum üç kişiden oluşur

biri kaynak bulur

diğeri asbaşkanlık yapar basın sözcüsüdür transferleri yapan kişidir sportif direktördür

diğeri de yardımcı olur

gerisi ve oluşturulan bütün oluşum ve planlamalar hikayedir.

YA matrix5782 benim canımı en çok sıkan konu şu , bu takımın zirve yarışının içinde olmasını sağlayacak 3 tane net fırsatı beceripte kendi lehimize ceviremedik. şu takımın en kötü kadrosu bile bu ligde bursaspor kadar iş yapar yada yapmalı , ama takım şimdide yenilmemeyi , ünvanın devam etmesini kendisine sıkıntı yapmaya başlamış , nihayetinde bu düşünce hemteknik heyette hemde oyuncuda daha defansif bir oyun anlayışı ve kadro yapısı ortaya çıkardı , ve bizde beraberliklere abone olmaya başladık , bu sorunu hocadan başkası cözemez bırak unvan gitsin.yeterki takımı cesur oynat geçen haftaki ferhat değişikliği bu düşüncenin sonucu diye düşünüyorum .

Ali Tunahan Güllü
13.03.2010, 00:09
Yalnız Serkanı solbektete gördü ya bu gözler daha herşeye inanır:)

r9emre
13.03.2010, 00:10
Engin,Umut ve Burak muhteşem üçlüsüyle biz şampiyonluğa oynarız ya banko bu yeteneklerle bence avrupa ligine katılıncada en az yarı finali getirecek derecede etkili bir hücum hattı bayılıyorum bizim bu takımı yönetenlere başkanından teknik direktörüne kadar..

Yemin ederim kaba tabirle bir şey geçiyorlar bizle demek isterdim ama demiyorum.Ya Allah aşkına sen hangi akıl ve mantıkla Cale ve Colman'ı kadroya almıyorsun bu adamlar çok mu berbat çok mu kötü şunu söylemeliyim ki insan azıcık futboldan anlıyorsa ilk önce yedeğe çekilecek adam varsa orta saha bölgesinden oda Selçuk denilen sadece parazit yapan hücuma yönelik hiç bir pasının isabetli olmadığı bir adam oynuyor.Ferhat çok mükemmel bir sol bekte o yüzden mi Cale'yi kesiyor.Niye Cale'ye laf atanlar ilk golde kademeye girmesi gerekirken seyrettiğinden bahsetmiyor Cale bir hata yapınca deliler gibi laf atılıyor burada adama.Gabriç Hırvatistan milli takımında oynayan bir adam ki fifa sıralamasından Türkiye'nin ne kadar üstünde olduğundan hiç bahsetmiyorum bile hangi yıldızları kadrosunda barındırdığından bahsetmiyorum bile sen kaç yaşına gelmesine rağmen A milli olamamış Engin denilen kımıl zararlısını ilk 11 başlatıyorsun.Nedir bu Engin ve Umut sevdası nedir bu adamların ayrıcalığı Teofilo hiç mi haketmiyor ilk 11 oynamayı madem son golde beraberliğe bile 2 dk sevinecek derecede önemsiz bu lig şu anda bizim için Teofilo niye ilk 11 oynatılıp sürekli forma girmesi sağlanmıyor.Şu takımda şu oyuncular içinde Cale,Gabriç ve Colman'ın ölüsü bile ilk 11'i hakediyor.Teofilo'ya gelince oyuna girdikten sonra bir pozisyonda topu ayağına alışı ve attığı çalım bile Umut'un yerine her maç oynamayı hakettiğini gösterir.Abi Trabzonspor gibi bir takımın forvetinde pas atmaktan aciz,kaval kemiğiyle pas atan,kafa vurcağına omuzla topa çıkan,kaçırdığı gollerle 2 yaşında çocukların bile alay konusu olan Umut adı altında bir zavallı oynuyor.Ama çok koşuyor demeyin artık demeyin yeter be! Getir amatör kümeden bir adam ona verilen parayı ver onun kadar koşmayı bırak çimleri bile yer lan bu nedir be?! Şu maçta Colman,Cale,Gabriç ve Teofilo ilk 11 başlamış olsa en az 2 farklı bir galibiyetle ayrılırdık bir kere denesin bu dördünüde ilk 11'de ölsem gam yemeyeceğim.Alanzinho ise bu takımda Yattara dışında (ki oda malum sakat) sonucu değiştirebilecek tek topçu iğrenç bile oynasa ilk 11'de olmalı işte bugünde iyi oynamadı ama yapması gerekeni yaptı mı yaptı,tamamdır o zaman görevini yaptı.Alex'de her maç mükemmel oynamıyor ama sürekli 90dk oynuyor farkı anlayabiliyorsunuzdur umarım mantıksal olarak.Ama süper futbol oynadık yenilgisiz gidiyor ya bu takım haftaya da aynı 11'le çık sen Şenol Hoca en iyi sen biliyorsun futbolu zaten bir sen bir Ahmet Suat Özyazıcı denilen 30 yıl öncesinin futbol kültüründe kalmış insan biliyor tebrik ediyorum bu takımın hedefsiz,amaçsız beraberliğe bile sevinebilen bir sıradan anadolu klübü yapmaya çalıştığınız için teşekkürler sizlere..

Not:Engin senden tiksiniyorum,nefret ediyorum.Sen kimsin be çıkartılıyorsun diye tekmeler savuruyorsun bu takımda senin 100 gömlek üstün,yetenek ölçüsünde sarı saçlarının tek teli olamayacağın Yattara bile yıllarca bekledi öyle tepki vermedi sen kimsin dünkü adam gelmiş artistlik yapıyor..Yemin ederim sahada seni gördükçe soğuyorum maçı izlemekten.Senden hayatımda kimseden olmadığı kadar tiksiniyorum.Allah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsın.Allah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsınAllah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsın. (Allah'ın hakkı 3 olduğu için gerçekleşme ihtimali yükselir belki)

karaman6106
13.03.2010, 00:10
sadri şener geçen hafta galibiyet aldık diye hafta boyu saçma sapan konuştu.bu beraberliğe en çok o üzülmüştür.milletvekili olacak ya, bu hafta ne yazık ki ismini parlatamayacak...

Ali Özcan
13.03.2010, 00:13
Engin,Umut ve Burak muhteşem üçlüsüyle biz şampiyonluğa oynarız ya banko bu yeteneklerle bence avrupa ligine katılıncada en az yarı finali getirecek derecede etkili bir hücum hattı bayılıyorum bizim bu takımı yönetenlere başkanından teknik direktörüne kadar..

Yemin ederim kaba tabirle bir şey geçiyorlar bizle demek isterdim ama demiyorum.Ya Allah aşkına sen hangi akıl ve mantıkla Cale ve Colman'ı kadroya almıyorsun bu adamlar çok mu berbat çok mu kötü şunu söylemeliyim ki insan azıcık futboldan anlıyorsa ilk önce yedeğe çekilecek adam varsa orta saha bölgesinden oda Selçuk denilen sadece parazit yapan hücuma yönelik hiç bir pasının isabetli olmadığı bir adam oynuyor.Ferhat çok mükemmel bir sol bekte o yüzden mi Cale'yi kesiyor.Niye Cale'ye laf atanlar ilk golde kademeye girmesi gerekirken seyrettiğinden bahsetmiyor Cale bir hata yapınca deliler gibi laf atılıyor burada adama.Gabriç Hırvatistan milli takımında oynayan bir adam ki fifa sıralamasından Türkiye'nin ne kadar üstünde olduğundan hiç bahsetmiyorum bile hangi yıldızları kadrosunda barındırdığından bahsetmiyorum bile sen kaç yaşına gelmesine rağmen A milli olamamış Engin denilen kımıl zararlısını ilk 11 başlatıyorsun.Nedir bu Engin ve Umut sevdası nedir bu adamların ayrıcalığı Teofilo hiç mi haketmiyor ilk 11 oynamayı madem son golde beraberliğe bile 2 dk sevinecek derecede önemsiz bu lig şu anda bizim için Teofilo niye ilk 11 oynatılıp sürekli forma girmesi sağlanmıyor.Şu takımda şu oyuncular içinde Cale,Gabriç ve Colman'ın ölüsü bile ilk 11'i hakediyor.Teofilo'ya gelince oyuna girdikten sonra bir pozisyonda topu ayağına alışı ve attığı çalım bile Umut'un yerine her maç oynamayı hakettiğini gösterir.Abi Trabzonspor gibi bir takımın forvetinde pas atmaktan aciz,kaval kemiğiyle pas atan,kafa vurcağına omuzla topa çıkan,kaçırdığı gollerle 2 yaşında çocukların bile alay konusu olan Umut adı altında bir zavallı oynuyor.Ama çok koşuyor demeyin artık demeyin yeter be! Getir amatör kümeden bir adam ona verilen parayı ver onun kadar koşmayı bırak çimleri bile yer lan bu nedir be?! Şu maçta Colman,Cale,Gabriç ve Teofilo ilk 11 başlamış olsa en az 2 farklı bir galibiyetle ayrılırdık bir kere denesin bu dördünüde ilk 11'de ölsem gam yemeyeceğim.Alanzinho ise bu takımda Yattara dışında (ki oda malum sakat) sonucu değiştirebilecek tek topçu iğrenç bile oynasa ilk 11'de olmalı işte bugünde iyi oynamadı ama yapması gerekeni yaptı mı yaptı,tamamdır o zaman görevini yaptı.Alex'de her maç mükemmel oynamıyor ama sürekli 90dk oynuyor farkı anlayabiliyorsunuzdur umarım mantıksal olarak.Ama süper futbol oynadık yenilgisiz gidiyor ya bu takım haftaya da aynı 11'le çık sen Şenol Hoca en iyi sen biliyorsun futbolu zaten bir sen bir Ahmet Suat Özyazıcı denilen 30 yıl öncesinin futbol kültüründe kalmış insan biliyor tebrik ediyorum bu takımın hedefsiz,amaçsız beraberliğe bile sevinebilen bir sıradan anadolu klübü yapmaya çalıştığınız için teşekkürler sizlere..

Not:Engin senden tiksiniyorum,nefret ediyorum.Sen kimsin be çıkartılıyorsun diye tekmeler savuruyorsun bu takımda senin 100 gömlek üstün,yetenek ölçüsünde sarı saçlarının tek teli olamayacağın Yattara bile yıllarca bekledi öyle tepki vermedi sen kimsin dünkü adam gelmiş artistlik yapıyor..Yemin ederim sahada seni gördükçe soğuyorum maçı izlemekten.Senden hayatımda kimseden olmadığı kadar tiksiniyorum.Allah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsın.Allah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsınAllah'ım inşallah hangi sebeple olursa olsun sene sonu bu takımdan yollanırsın. (Allah'ın hakkı 3 olduğu için gerçekleşme ihtimali yükselir belki)

noktasına virgülüne kadar katılıyorum...

surmnli
13.03.2010, 00:14

valla hocam bende şu engine gercekten cok sinir oldum bize artist adam lazım değil top oynayan adam lazım

ALİ FATİH
13.03.2010, 00:16
Fatih Tekke'nin gelmesini engelleyenleri tarih affetmayecektir!!!Yazık, olan Trabzonsporuma oluyor!..

Cem Kıran
13.03.2010, 00:17
editttttttttttttttttttttttt

Ilelioglu
13.03.2010, 00:18

Bu Forvet hattiyla gercekten isimiz cok zor...

Ayrica yedigimiz golde Selcugun'da hatasi var..

Evet Umut ileride top tutamiyor ama Teo öyle degil, top teknigi daha yükesk bir Futbolcu...

Bu macta Futbolcu tercihlerine takilip durduk ama asil önemli olan bu degildi nasil bir taktik anlayisiyla oynayacagimizdi.

Kac yildir yenemedigimiz Antep'e karsi böyle oynarsak bu sonuc kacinilmaz olur tabiki, eger bu macta kontra atak oynayan taraf biz olsaydik o zaman bu mac böyle bitmezdi...:);)

Cem Kıran
13.03.2010, 00:19

Engin için o kadar dedim bu takımın oyuncusu değil yedeklere bile koymam böyle oyuncuları düşüncelerimi aynen yazmışsın.Takım koşmakla olsaydı o zaman bütün mevkilere koşan adam koyalım.Pas atmasınlar,şut çekmesinler,adam geçmesinler habire koşsunlar bu ne ya yeter artık her hafta Umut ve Engin'i izlemeye mecbur muyum ben?

Adem Köse
13.03.2010, 00:20
Bu takım 4-4-2 oynamaz arkadas... Zorlama hocam sende , eskidendi 4-4-2 sistemi, çagdışı kaldı artık o sistem. Günümüzün sistemi 4-3-3'tür. İyi oynadıgımız maçlarda ki dizilime bakın ;

Orta alan Serkan - Selçuk - Colman... önlerinde Alanzinho - Engin - Umut.

Kanat oyuncusu felan yok... Herkes heryerde oynayacak.Gerekirse Alanzinho da , Engin de , Umut da kanatta oynayacak... Ama kanada sıkışmayacak oyuncu gerektiginde oynayacak. Sıradan degil farklı davranacak , böyle çeşitlilik yaratabilecegin kadroyu heba ediyorsun hocam...

4-4-2 Sistemi başta Colman olmak üzere herkesi bozdu. Bir ara Umut tek forvet oynadıgı dönemlerde ne güzel oynuyorduk bee...

Yapılacak iş, tavsiyem hocam sana... 4-3-3 e geri dön... Burası Kore degil , herkes 4-4-2 sistemini kilitleyebiliyor artık, bu sistem çözüldü... Gelecek senemizi de yakma , yoksa hem gelecek senemizi hemde kendini yakacaksın.

Umut , Burak , Teo seç birini... Arkalarına serbest iki adam koy ( Engin Alanzinho - Barış Gabriç ) bu 4 ünden ikisi herzaman oynamalı , kanatlarada kendiliginden farkında olmadan rakip iner bu futbolcular zaten , takımın kilitlenmesine izin verme...

Kendiliginde ortaya çıkan 4-3-3 sistemini degiştirmeyip , uygun oyuncular ara bu sisteme... Geçen haftalara kadar bu ligin en çok pozisyonuna giren ve en çok gol atan takımların arasında ilk 2 de idik... Hangi sistemle hocam... Sadece iyi bir forvetle bile bu iş biterdi. Çift forvetmiydik... Bu ne ısrar hocam çift forvette , inşallah hemen vazgecersin...

kelkitli29

bende bir okadar hic bir harfine katilmiyorum.
Yahu arkadas bu nedir? Bu kin bu sacma hirs nedir?
Takim Antep deplasmanindan 1 puan almis ki bana göre kötüde oynamadik.
Senol hocaya bu kadar elestiri neden?

Akilli olun, sabirli olun. Trabzonspor son 10 yilin en emin ellerinde. Bu takim iyi yolda. Sakin olun.

karaman6106
geçen hafta iç sahada denememiz gerekeni-çift forvet-deplasmanda denedik..taktik başarı budur.serkandan sol bek, gabriçten sağ açık. bunu da unutmayalım.

Tayfun Aydın
13.03.2010, 00:21
Tarih asıl Şenol Güneş i bu takıma hoca yapanları affetmeyecek. Tarihden ders alamayanlar başarısızlığa mahkumdur.Sevgili hocamın bu haftaki icadı Sezer Badur oldu.Haftaya bakalım kimi icat edecek.Bu takımın tek topu bilen oyuncusu Trabzon da Sezer 90 dk sahada.Solda Ferhat diye ezik eskisi hayaletleri marke ediyor golde.Giray diye bir kademe fukarası sahada Egemen kenarda. İcatlara devam hocam az kaldı sayende çaresiz sandığım bu futbol illetinden kurtulacam.

batuhan249
13.03.2010, 00:22

:alkış::alkış::alkış::alkış:
harika bir yazi olmus renktas aynen katiliyorum duygularima tercuman olmussun tessekkur ederim insallah bu yazilanlari kulupten birileri okuyodurlar

OLCAY ÇAKIR
13.03.2010, 00:23
Cale ve Colman'ın kart durumu nedir arkadaşlar?

Ilelioglu
13.03.2010, 00:24

Cale sari kart sinirinda...:);)

Osman Yavuz
13.03.2010, 00:24
Cale sınırdaydı, Colman'da bir sıkıntı yok Olcay abi.

Tayfun Aydın
13.03.2010, 00:25
Şenol Güneş in etkileri ortaya çıkmaya başlamıştır.Cümlemize geçmiş olsun keza ilacı yoktur.Tek bilinen çözüm radikal olarak futbol seyretmeyi ani olarak kesmektir.

Mustafa Yılmaz.20
13.03.2010, 00:26
@r9emre

Birçok konuda aynı fikirdeyim

Ali Tunahan Güllü
13.03.2010, 00:26

Engin dışındaki ağır eleştiriler hariç diğerlerine katılıyorum..

Ilelioglu
13.03.2010, 00:29
Cale sınırdaydı, Colman'da bir sıkıntı yok Olcay abi.

Nasil sinirdaydi, haftaya kart gördügü taktirde diger hafta oynayamayacak bu sefer..;)

Adem Köse
13.03.2010, 00:29
Gelecek hafta dagıtacaz galataasarayı neden mi? 2yıldır oynamaya calıştıgımız ve sonunda Şenol Hoca ile tam başardık dedigimiz... Arada Barcelona örnekleri sunan sistemimize geri dönecek... Ama bilerek degil...

Burak Sahin
13.03.2010, 00:30
noktasına virgülüne kadar katılıyorum...

yallaha kardesim agzina saglik bende okudum kendime geldim biraz su umutu satalim diom anlamio kimsee yaw kardesim aklin yolu bir gecen senede hüseyin icin diyorlardi cok ararsiniz diye hani arayan falan yok satin su umutu yaw fener guizaya kac senedir katlaniyor biz su teofiloyu anca son 15 dakika görebiliyoruz bu nasil bir alisma süresiymis senol günese saygim sonsuz ama artik bir kez deben KÖRLERE YOK GÖSTERMEK ZORUNDA HIISEDIYORUM KENDIMI UMUT UN BU TAKIMDA ISI YOK BÖYLE KAPASITESIZ BIR OYUNCUNUN BU TAKIMDA ISI YOK ADAM HAYATININ EN FORMDA SEZONUNU GECIRIYOR HALINE BAKIN......

OLCAY ÇAKIR
Ferhat'ı, GS maçında oynatmam deyip, Cale'yi bekletti diye düşünüyorum...

Düşünmüştür diye düşünmek isterim...
Buda güzel bir öngörüdür...

bahadır2561
r9emre katılıyorum tebrikler...güzel yorum.. engine biraz fazla gecirmişsin..

Erdal
13.03.2010, 00:37
"Şenol Güneş in etkileri hissedilmeye başladı"...Yani Şenol hoca'dan önce biz süper top oynuyorduk ve o geldi bir kaç hafta da bozdu...??? Bu mudur?

Umut un bu takımda yeri yok...Kimin var? Geldiği günden bu yana toplam 20 orta yapmayan Cale nin? Gençler birliği maçında herkesin 45 dakika nasıl dayandın hoca dediği Colman ın ? Henüz hiç birimizin eyretmediği Teo'nun???....

Bence yanlış yerden bakıyorunuz...Bu kadronun zamana ve transfere ihtiyacı var...Hepsi bu...

İlyas Onat
13.03.2010, 00:37
Engin'e bir ana avrat sövmediği kalmış arkadaşın. Nesine katılıyorsunuz anlamıyorum. İllâ edeb...

h@msi61
13.03.2010, 00:38
Yalnız Serkanı solbektete gördü ya bu gözler daha herşeye inanır:)

Gecen sene Ahmet Ozen zamaninda son 5 mac sol acik oynamisti Serkan, zorunluluktan bir devre sol bek oynamasi cok normal...

ceserdar
13.03.2010, 00:38
Maçı radyoda bile dinlemeyenler gelip herkese saydırıp gidiyor. Ne olup ne olmayacağı belli olur. Buradaki herkesler akıl ediyor Colman ve Cale'yi kadroya koymayı, bir tek akıl fukarası zavallı Şenol Hoca edemiyor. Biraz sakin.

ALİ FATİH
13.03.2010, 00:39
Tarih asıl Şenol Güneş i bu takıma hoca yapanları affetmeyecek. Tarihden ders alamayanlar başarısızlığa mahkumdur.Sevgili hocamın bu haftaki icadı Sezer Badur oldu.Haftaya bakalım kimi icat edecek.Bu takımın tek topu bilen oyuncusu Trabzon da Sezer 90 dk sahada.Solda Ferhat diye ezik eskisi hayaletleri marke ediyor golde.Giray diye bir kademe fukarası sahada Egemen kenarda. İcatlara devam hocam az kaldı sayende çaresiz sandığım bu futbol illetinden kurtulacam.

Trazonspor'un 1983'den beri bütün maçlarını ,her şeyini takip ettim.1997'de BJK -TS maçından sonra bir daha Şenol Güneş varsa, ben asla TS'un maçlarını izlemeyeceğim demiştim! O maç gecesi M.Ali Yılmaz , Şenol Hoca'yı gönderdi... Bu güne dek çok hocalar, çok oyuncular, çok ZAVALLI YÖNETİCİLER gördüm...TS'un en büyük sorununun KÜÇÜCÜK YÖNETİCİLER olduğuna adım gibi inandım...Zaman oldu(Brigel,Broos,Sadi...) Şenol Hoca'yı arar olduk...Trabzonspor sadece Trabzonsporlular ile başarılı oldu ve de olacaktır!..Şenol Hoca bence şu an Trabzonspor da ki tek doğru adam!!!Düşünsene kendi kompleksleri yüzünden camiayı sabote eden yöneticileri!..

Erdal
13.03.2010, 00:40
Bu takımda Sezer dahil herkesin yeri olabilir. Ve dahil anlaşılmasına rağmen sözleşme imzalanmayan Umut dahil kimsenin yeri olmayabilir...Bunu görmek çok zor olmamalı yahu...

magicyattara
13.03.2010, 00:40

Problemi yanlış yerde arıyorsun.
Burda suçlanacak son adam Şenol Güneş.
Şenol Güneş'in tek hatası bu kadroyu adam ederim düşüncesiyle takımın başına gelmesi.
Ağır yükün altına girdi..
Başarılı olmasını bekliyorsak zaman tanımak lazım.
Eğer Şenol hocadan harikalar yaratmasını bekliyorsak,bu kadroyla olacak iş değil bu..

Sadece 1 maça bakarak hocayı eleştirmek objektif değil.
Camia olarak uzun bir yolculuğa kendimizi hazırlamalıyız.
Toplama takımlarla bir yere varamayız..
Bu kadrodan mutlaka kalacak olan futbolcular vardır ama şampiyonluk hedefini yakalamak için Trabzonspor'a çok daha iyileri lazım.
Beklemekten başka çaremiz yok.
Şenol Güneş'ten başka bu takımı toparlayacak adam da yok..

TS-FAN
13.03.2010, 00:42
Sezonu Antep'te kapattık.
Maç kadrosu ve maç sonu açıklamaları da önümüzdeki sezonu işaret etti.
Şenol Güneş'in şekillendireceği bir takım olacak seneye.
İyi bir takım olacak.
Kaybetse de kazanmak için oynarken kaybedecek.
Kaybetmemek için sahaya çıkmayacak bir takım olacak.

kudu_61
"Şenol Güneş in etkileri hissedilmeye başladı"...Yani Şenol hoca'dan önce biz süper top oynuyorduk ve o geldi bir kaç hafta da bozdu...??? Bu mudur?

Umut un bu takımda yeri yok...Kimin var? Geldiği günden bu yana toplam 20 orta yapmayan Cale nin? Gençler birliği maçında herkesin 45 dakika nasıl dayandın hoca dediği Colman ın ? Henüz hiç birimizin eyretmediği Teo'nun???....

Bence yanlış yerden bakıyorunuz...Bu kadronun zamana ve transfere ihtiyacı var...Hepsi bu...erdal abi colman ve cale konularında haklısın ama teo yu görelim be
bende anlamıyorum colmanın dinlendiği bir hafta sonrası gençler maçındaki futbolunu görüpte bu hafta oynaması gerktiğini düşünenleri
bende anlamıyorum her hafta kesin bir kademe hatası yapan calenin bu kadar savunulmasını
ama bırak ta umutun yerine teoyu izleyelim abi
zamana ihtiyacı yok ama kesinlikle transfere ihtiyacı olduğu konusuna katılıyorum

Erdal
Şenol hoca neden Teofillo'yu 90 dakika oynatmıyor? Tersten çevirelim soruyu Madem oynatmayacaktın Burak ı neden aldın? Bir tur daha atalım Umut gibi mücadele eden ve her sene 15 gol atan bir oyuncu yedek bekler mi?...Tüm bu soruların içi doludur sorana göre...Ve her üç soruyu soran da haklıdır...

Hüdai Pervaneli
13.03.2010, 00:44
Bu takim neden Her mac Gol yiyor

Tayfun Aydın
13.03.2010, 00:44
Sezer Badur a 90 dk dayanabilen bir hoca .Kötü bile oynasa her hafta 2 tane nokta pası olan bir Colman yok.Alanzihno kenarda.Teo hiç denenmedi.Bizde bir Umut var kalktılar ikincisini aldılar.Gabriç hadi sakatlıktan yeni çıktı.Engin in kaç olumlu hareketi var.Selçuk artık bitse gitseyi geçmiş bitmese de olur havasında.Şenol Güneş in etkileri bunlardır.Sen Trabzonspor un hocasısın.Hadi topçuların anlamadı sen anlatacaksın.Bursa maçı 89 da golü at yat üstüne Antepte 90 da at yat üstüne. Beraberliği sevinen takım istemiyorum.Budur Şenol Güneş in etkileri.Bu takım geçen Bursayı ceza sahasına hapsetti.90 dk saldırdı.Sezon başıyla kimse kıyaslamasın.Geçen seneyle kıyaslayın.

Erdal
13.03.2010, 00:45
Giray neden sahada Egemen neden yedek? Güzel soru...İşte budur yani...Farkındamısınız her soru tersten sorulabilir :)

gerenimo
13.03.2010, 00:46
erdal abi colman ve cale konularında haklısın ama teo yu görelim be
bende anlamıyorum colmanın dinlendiği bir hafta sonrası gençler maçındaki futbolunu görüpte bu hafta oynaması gerktiğini düşünenleri
bende anlamıyorum her hafta kesin bir kademe hatası yapan calenin bu kadar savunulmasını
ama bırak ta umutun yerine teoyu izleyelim abi
zamana ihtiyacı yok ama kesinlikle transfere ihtiyacı olduğu konusuna katılıyorum

bu günki oyun ve colmansız devrelerdn sonra asıl sorunun colman olmadığı anlaşılmalıdır. hadi colman sorun diyelim çaresinin sezer olamayacağı zaten aşikar. sezerden bir tolunay çıkmaz. ceyhunda ısrar daha akla uygunudur.
selçuk colmansız başı kesilmiş tavuk gibi...

nesta61
13.03.2010, 00:46
senol hoca ne yapiyorsun bu futbolla hala yarista bizde variz nasil dersin , yazik valla ki yazik sezer badur , selcuk , umut , bu oyunculari ben yalisporda bile oynatmam yazik etmeyen bu klubun paralarini cope atmayin!!!!!

Adem Köse
13.03.2010, 00:47
Ben Şenol Hoca nın oyuncu seçimlerine kızmıyorum. Oyuncuları artık dene zaten takımın şampiyon olma olasılıgı düşük...
Benim kızgınlıgım ;

Ssitemle ve oyuncuların yerleriyle oynuyor, ahengi ve takımın morali bozuluyor. Evet Şenol Hoca gelmeden önce iyi oynamıyorduk, yalnız oyuncuların kalitesinden degil , kafadaki sıkıntıdan kaynaklanıyordu.

Yapması gereken sadece oyuncuların motivasyonunu artırmak, kafaları ile oynamaktı. Kapasitelerini 6 dan 9 a çıkarmaktı o kadar, son üç maça kadar bunu çok iyi yapıyordu...Bu yıl gerçekten izlerken zevk veren bir takımdık.Degiştik...

Erdal
Valla sortom geçen sene ile de kıyaslıyorum...Biz geçen sene de derbi kazanamıyoruk...Antep i içeride de dışrıda da yenemiyorduk...Hatta bir kupa maçımız var ki Antep le....

kudu_61
şu kötü maç sonrası colmanı savunan ve bu sebeple şenol hoca yı suçlayan bir zihniyetle seneye de şampiyonluğa oynayamayız colman kesinlikle ve kesinlikle bizim futbolcumuz değil yoklukta maradona sandınız colmanı yanılıyorsunuz inşallah yanıldığınızı size gösterecek bir 10 numara alırlar bu takıma da anlarsınız

matrix5782
teoya 6 ay daha var la nasıl kandırdı asbaşkanı lig tv eski fenerbahçe muhabiri hem de 3 maç kasediyle

yine de diyorum inşallah iyi çıkar 6 ay bekleriz biz önümüzdeki sene forvet aramayalım da

Murat TONBUL
şu takımın şampiyon olmasını çok istiyorum ama önümüzdeki 10 yıl boyunca bunun ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyorum...
gücümüz bu kadar ötesi olmuyor.olmuyor işte...

Tayfun Aydın
13.03.2010, 00:49
Colman süper demedik ki elindeki tek topa hakim adam.Bu sene çok iyi maçları da oldu.Yerine oynacak alternatif oyuncunda yok.Çaren yok.Daha iyisi alınsın bende isterim.Herşeyi geçtim adamı yedeğe al bari görüt yanında.Takımın Barcelona mı belli kadro işte.

Erdal
13.03.2010, 00:50
Hani Şenol hoca yı tenkit etmek istiyorum ama öyle şeyler okuyorum ki şeytan vur topa diyor...

nesta61
Ben Şenol Hoca nın oyuncu seçimlerine kızmıyorum. Oyuncuları artık dene zaten takımın şampiyon olma olasılıgı düşük...
Benim kızgınlıgım ;

Ssitemle ve oyuncuların yerleriyle oynuyor, ahengi ve takımın morali bozuluyor. Evet Şenol Hoca gelmeden önce iyi oynamıyorduk, yalnız oyuncuların kalitesinden degil , kafadaki sıkıntıdan kaynaklanıyordu.

Yapması gereken sadece oyuncuların motivasyonunu artırmak, kafaları ile oynamaktı. Kapasitelerini 6 dan 9 a çıkarmaktı o kadar, son üç maça kadar bunu çok iyi yapıyordu...Bu yıl gerçekten izlerken zevk veren bir takımdık.Degiştik...

madem oyle dusunuyorsun umut da neden hala israr edip , teo ya son 10 dakika sans veriyor birakin bu isleri senol hoca cok yanlis kararlar vermeye basladi , bu takim bursaspordan kotu bir takim deyil sadece adam gibi makine gibi gol atacak golcu bulunsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gerenimo
şu kötü maç sonrası colmanı savunan ve bu sebeple şenol hoca yı suçlayan bir zihniyetle seneye de şampiyonluğa oynayamayız colman kesinlikle ve kesinlikle bizim futbolcumuz değil yoklukta maradona sandınız colmanı yanılıyorsunuz inşallah yanıldığınızı size gösterecek bir 10 numara alırlar bu takıma da anlarsınız

colman elbette eleştirilebilir dinlendirilir. iyisi varsa kadroya da alınmamalıdır. eğer teknik ekp tarafından beğenilmiyorsa gönderilmelidir de. ama bu adam şu anki kadroda oynar. en verimli futbolcu. hele sezerle kıyas bile edilmez.

OLCAY ÇAKIR
Ceyhun.

Benim tek derdim Ceyhun sanırım..:)