PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Final Four Şehirleri Belli Oldu ! Yozgat ve İstanbul

Murat'
06.03.2010, 18:53
http://www.trabzonsporbasket.com/resimler/buyukler/vresim1.jpg Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamayla Final Four Adresleri Belli oldu.
Türkiye Basketbol 2 Ligi Final Four Şehirleri
Final Four 1. Etap Çorum
Final Four 2. Etap İstanbul

Paksoy
06.03.2010, 18:56
ulan uşak nezaman bi org alacak çok da güzel salonumuz var ,

macka61
06.03.2010, 19:49
istanbulda iyi seyirci toplarızda çorumda olmaz seyirci

Murat'
06.03.2010, 19:53
Artık Ankara'dan toplanıp gideceğiz ilk etap maçlarına.Umarım İstanbul'da gövde gösterisi yapıp Beko Basketbol Ligi'ne yükseliriz.

EROS87
06.03.2010, 20:01
İstanbulda olması bizim açımızdan çok iyi oldu.
Bir aksilik yaşamayıp 4lü finallere kalırsak taraftar desteğiyle rakiplerden bir adım öne geçeriz.

Murat'
06.03.2010, 23:23
TB2L’de Final Grubu maçlarının oynayacağı yerler belirlendi; Çorum ve İstanbul Olimpiyat Salonu.

2010-2011 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanacak 2 takımı belirleyecek Final Grupları maçlarının oynanacağı yerler Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısında belirlendi. TB2L’de çift devreli lig usulüne göre oynanacak Final Grubu'nda İlk Final Grubu mücadelesi 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Çorum’da oynanacak.
İkinci Final Grubu maçlarına ise İstanbul Olimpiyat Salonu ev sahipliği yapacak. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak İstanbul Olimpiyat Salonu’nun ilk test organizasyonu olacak İkinci Final Grubu maçlarının 7-8-9 Mayıs 2010 tarihlerinde düzenlenmesi planlanıyor. Final Grubu maçları sonucu ilk sırayı alan takım 2009-2010 sezonu TB2L şampiyonu olurken, ilk iki sırayı alan takımlar TBL’ye yükselecek.

Abdi İpekçi'de oynanmayacakmış.

Mustafa
06.03.2010, 23:31
Çorum yerine Ankara olsaydıda takımızı destekleyebilseydik.

Behçet61
07.03.2010, 00:38
TB2L’de Final Grubu maçlarının oynayacağı yerler belirlendi; Çorum ve İstanbul Olimpiyat Salonu.

2010-2011 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanacak 2 takımı belirleyecek Final Grupları maçlarının oynanacağı yerler Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısında belirlendi. TB2L’de çift devreli lig usulüne göre oynanacak Final Grubu'nda İlk Final Grubu mücadelesi 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Çorum’da oynanacak.
İkinci Final Grubu maçlarına ise İstanbul Olimpiyat Salonu ev sahipliği yapacak. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak İstanbul Olimpiyat Salonu’nun ilk test organizasyonu olacak İkinci Final Grubu maçlarının 7-8-9 Mayıs 2010 tarihlerinde düzenlenmesi planlanıyor. Final Grubu maçları sonucu ilk sırayı alan takım 2009-2010 sezonu TB2L şampiyonu olurken, ilk iki sırayı alan takımlar TBL’ye yükselecek.

Abdi İpekçi'de oynanmayacakmış.

Futbolda olimpiyat stadında yaptığımız şovu bir kazaya
uğramassak, Basketboldada gücümüzü taraftarlığımızı göstererek yeni olimpiyat salonunda yaparız.

Mehmet Dinç
07.03.2010, 09:02
Futbolda olimpiyat stadında yaptığımız şovu bir kazaya
uğramassak, Basketboldada gücümüzü taraftarlığımızı göstererek yeni olimpiyat salonunda yaparız.

Fİnal-Four maçları genellikle hafta içi erken saatte oynanıyor malum mesai saati ama herşeye rağmen taraftarımız takımımızı yalnız bırakmayacaktır.

Murat'
07.03.2010, 09:06
Salonun kapasitesi de tam 22 bin kişi.Baskı kurmamız neredeyse olanaksız.

Behçet61
07.03.2010, 09:21
Bir final yapalım saat gün farketmez İstanbul taraftarına,en önemlisi salon İstanbulun göbeğinde Ataköy-Şirinevlerde salonun yarısı dolar.

Murat'
07.03.2010, 09:23
Bir final yapalım saat gün farketmez İstanbul taraftarına,en önemlisi salon İstanbulun göbeğinde Ataköy-Şirinevlerde salonun yarısı dolar.

Ne diyelim inşallah dediğin gibi olur.

Hasan ZAİMOĞLU
07.03.2010, 14:10
Fırtına istanbul'da olacak yani .. süper .

Hasan ZAİMOĞLU
07.03.2010, 14:12
Ataköy'de yapılan salonda olması güzel. metronun olması çok rahat ulaşımı sağlar .

Mustafa Önal
07.03.2010, 14:32
istanbuldaki maçlar için bir şekilde istanbula gitmem lazım. şimdiden bu konuda ciddi planlar yapmam lazım :)

samet aslan
07.03.2010, 15:53
inş maçlar geçen seneki gibi hafta içi ve erken saatte olmaz....

brkylmz
07.03.2010, 15:53
finallere gitmem imkansız!!! herhalde canlı verirler

İslam Sezer
07.03.2010, 15:54
inşallah istanbuldaki maçları izleme fırsatı bulurum.merakla bekliyorum günleri.

EROS87
08.03.2010, 11:02
Dünya Şampiyonasında finallere ev sahipliği yapacak olan bir salonda bordo mavili oyuncularımızı izlemek ayrı bir keyif olacak.

http://www.arkitera.com/UserFiles/Image/File/spotlight/2009/Spor/sinanerdem.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_WTVLt-XU70E/Sl2_3EtUHKI/AAAAAAAABWI/QbwuGlk7XpA/s1600/istanbul_olimpiyat_salonu.jpg

Hekimoğlu
08.03.2010, 11:18
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım daha son dörde kalmadık.

Faik Yılmaz
08.03.2010, 11:33
Çorum ters tarafta ama İstanbuldaki her organizasyonda taraftarımıza güveniyorum.....

İnşallah ilk turu kayıpsz geçeriz....

bordo61
08.03.2010, 11:58
Güzel Salonmuş.

Yanlız Çorumda güzel bir tesis var mı .

Yarı finali verdiler oraya ama

İsmail Alkan
08.03.2010, 12:39
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım daha son dörde kalmadık.
Doğru, öncelikle şu elemeleri bir geçelim de final four maçlarını düşünürüz.

İstanbul en yoğun olduğumuz bir ildir.Organizasyon konusunda elimizden gelen desteği veririz.Üstelik organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi arkadaşımız da İstanbulda.

Hüseyin Sahtiyan
08.03.2010, 13:12
Doğru, öncelikle şu elemeleri bir geçelim de final four maçlarını düşünürüz.

İstanbul en yoğun olduğumuz bir ildir.Organizasyon konusunda elimizden gelen desteği veririz.Üstelik organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi arkadaşımız da İstanbulda.

İstanbul en yoğun olduğumuz il olabilir İsmail Abi fakat reklam yapma konusunda çok gerilerdeyiz.. Trabzonspor'un basket maçlarına ne yazık ki sadece interneti takip eden kesim katılım gösteriyor.. Kulüp ekstra şeyler yapmalı tüm Trabzonsporluların maça olan ilgisini sağlamak için..

Behçet61
08.03.2010, 13:17
İsmail hocam final oynarsak İstanbula sizleride bekleriz

Osman Yavuz
08.03.2010, 13:39
Büyük ihtimalle 2010 Dünya Şampiyonası öncesinde salonun denenmesi için yapılacak İstanbul'da.Bizim için iyi oldu.Ama İsmail abinin de dediği gibi ilk önce elemeleri geçmemiz gerekiyor.

İsmail Alkan
08.03.2010, 14:13
İstanbul en yoğun olduğumuz il olabilir İsmail Abi fakat reklam yapma konusunda çok gerilerdeyiz.. Trabzonspor'un basket maçlarına ne yazık ki sadece interneti takip eden kesim katılım gösteriyor.. Kulüp ekstra şeyler yapmalı tüm Trabzonsporluların maça olan ilgisini sağlamak için..
Haklısın, İstanbul'da bu kadar dernek v-kuruluş vs varkiiBir şekilde ulaşmak lazım bunlara

İsmail hocam final oynarsak İstanbula sizleride bekleriz
İnşallah :)

Hamdi Karamahmutoğlu
11.03.2010, 20:34
Elemelerde diğer gruptan İTÜ gelmezse çok sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum.
Ama her şekilde Beko Basketbol Ligine çıkacağız. (:

Atalay
12.03.2010, 10:47
İsmail ağabey...

İstanbuldaki dernekler vakıflar vede kuruluşların işi çok...

Pişpirik oynuyorlar...!!

İsmail Alkan
12.03.2010, 10:57
İsmail ağabey...

Pişpirik oynuyorlar...!!
İstanbul İl Temsilcim olarak yetki sende Gökhan, gereğini yaparsın artık ;)

Mustafa Önal
12.03.2010, 11:23
İsmail ağabey...

Pişpirik oynuyorlar...!!

Gökhan abi bu dernekleri pişpirikten kurtarcak olanlar da bizleriz diye düşünüyorum. Bu konuda da mücadele etmemiz gerekiyor.

Murat'
12.03.2010, 12:17
Ben eğer maddi sıkıntı yaşamazsam Çorum'daki bir maça gideceğim.Ama İstanbul'daki maçların hepsine gitmeye niyetliyim.Çok iyi organize edilmemiz lazım.Ne kadar dernek varsa bu işe el atmalı.

İHTİLALL
16.03.2010, 12:03
Elemeler önemli..

Geçen yıl Beykoz'la çok zorlu maçlar yapmıştık..

Hatta Trabzon'da yenilmiş,İsatnbul'da yenerek üçüncü maçı oynamıştık..

Adım,adım bakmak lazım..

Futboldan alışmışız hep tepeye bakmaya ,koşmaya ya,

Emeklemek zor geliyor açıkçası..

Osman Yavuz
16.03.2010, 12:51
Elemeler önemli..

Geçen yıl Beykoz'la çok zorlu maçlar yapmıştık..

Hatta Trabzon'da yenilmiş,İsatnbul'da yenerek üçüncü maçı oynamıştık..

Adım,adım bakmak lazım..

Futboldan alışmışız hep tepeye bakmaya ,koşmaya ya,

Emeklemek zor geliyor açıkçası..
Veysel abi bu seneki kadro çok üstün bir kadro.O yüzden ben direk finallere odaklandım.:)

Mustafa Önal
16.03.2010, 13:13
ÇORUM ATATÜRK SPOR SALONU

http://img716.imageshack.us/img716/9242/arumspor.jpg (http://img716.imageshack.us/i/arumspor.jpg/)

http://img716.imageshack.us/img716/9242/arumspor.th.jpg (http://img716.imageshack.us/i/arumspor.jpg/)

Mehmet Dinç
16.03.2010, 13:27
salon güzelmiş tabiki tribünlerde bordo mavili seyirciler ve sahada Trabzonsporumuz olunca dahada güzel olacak

Mustafa Önal
16.03.2010, 14:03
http://img181.imageshack.us/img181/8840/orumsporsalonu.th.jpg (http://img181.imageshack.us/i/orumsporsalonu.jpg/)

http://img706.imageshack.us/img706/4523/atatrksporsalonuyenhal.th.jpg (http://img706.imageshack.us/i/atatrksporsalonuyenhal.jpg/)

mustafadinç
16.03.2010, 16:21
http://img181.imageshack.us/img181/8840/orumsporsalonu.th.jpg (http://img181.imageshack.us/i/orumsporsalonu.jpg/)

http://img706.imageshack.us/img706/4523/atatrksporsalonuyenhal.th.jpg (http://img706.imageshack.us/i/atatrksporsalonuyenhal.jpg/)

Türkiyede şehirmi bitmişde Çorumun dandik salonumu almış bizim köyde bile bundan daha iyi salon var.

Murat'
16.03.2010, 22:45
Türkiyede şehirmi bitmişde Çorumun dandik salonumu almış bizim köyde bile bundan daha iyi salon var.

Abi bence salonun dandik bir tarafı falan yok, hem Ankara'ya da yakın.Ayrıca resimde de görüldüğü gibi Trabzon'daki salondan daha büyük.

Burak_52
17.03.2010, 20:16
2. etap ın istanbul da olacak olması güzel takımımızı desdekleriz tabiki

Atalay
18.03.2010, 09:34
İkinci etap maçlarının oynanacağı istanbuldaki salon tam bize göre...

Açılışıda biz yapacağız o güzel salonda...

Saner Ayarın şimdiden Trabzonla alakalı istanbulda ne kadar dernek vakıf kuruluş varsa temasa geçmeli...

Şimdiden bu kuruluşlara düşük bedelle bilet tahsis edilmeli ve bu kuruluşlardan üyelerine araç tahsis etmeleri vede Özelliklede Ailelerin Bayanların salona getirilmesi sağlanmalı...

Ne kadar radyo televizyon varsa dolaşılmalı hem çorumdaki hemde istanbuldaki salonlara taraftarımız davet edilmeli...

Salon önüne Ts Club Tırları, ürün çadırları,Trabzonsell vede Dergi stantları açılmalı..

Maçtan önce salonda Konserler verdirilmeli...

Üç sayı yarışmaları..

Forma çekilişleri..

Işık lazer gösterileri...

Kolbastı vede horon ekipleri muhakkak salonda olmalı...

Şimdiden bu organizasyonlarla ilgili bir ekip kurulmalı vede gece gündüz çalışmalı..

Salon 15500 kapasiteli ve herşeyiyle bitmek üzere vip salonları otoparkı tribün koltukları scorbortları mükemmel...

Bu salonu festival alanına cevirmemiz gerekiyor....

Arkadaşlarımız bu salonla ilgili haberleri bu sayfaya yapıştırsınlar...

Gökhan Döner
18.03.2010, 10:09

Saner Ayarın şimdiden Trabzonla alakalı istanbulda ne kadar dernek vakıf kuruluş varsa temasa geçmeli...

Şimdiden bu kuruluşlara düşük bedelle bilet tahsis edilmeli ve bu kuruluşlardan üyelerine araç tahsis etmeleri vede Özelliklede Ailelerin Bayanların salona getirilmesi sağlanmalı...

Ne kadar radyo televizyon varsa dolaşılmalı hem çorumdaki hemde istanbuldaki salonlara taraftarımız davet edilmeli...

Salon önüne Ts Club Tırları, ürün çadırları,Trabzonsell vede Dergi stantları açılmalı..

Üç sayı yarışmaları..

Forma çekilişleri..

Şimdiden bu organizasyonlarla ilgili bir ekip kurulmalı vede gece gündüz çalışmalı..

Gökhan abi sonuna kadar katılıyorum sana. Bu dediklerini her İstanbul da olacak maçlar için söylüyosun ve söylüyoruz faakat oralı olan kimmm

Atalay
18.03.2010, 10:52
Gökhan abi sonuna kadar katılıyorum sana. Bu dediklerini her İstanbul da olacak maçlar için söylüyosun ve söylüyoruz faakat oralı olan kimmm

Gökhanım biz yazalımda birileri görürde bir şeyler yapar...!!

Mustafa Önal
18.03.2010, 11:57

Üç sayı yarışmaları..

Forma çekilişleri..

Salon 15500 kapasiteli ve herşeyiyle bitmek üzere vip salonları otoparkı tribün koltukları scorbortları mükemmel...

gökhan abi bu konuda bu hafta sonu yöneticeler ve saner beyle konuşmayı düşünüyorum. Şuan elimde listesi bulunan İstanbuldaki derneklerin isimlerini verip bu derneklere davet faksı çekilmesi yada davet için telefonları edilmesi gerektiğini belirteceğim.

Görev yaptığım 2011 Organizasyon komitesinin Tanırtım standının orda olması içinde şimdiden kendi adıma planlmaları yapmaya başladım.

Maskotumuzla yakından ilgilenmeni isteyeceğim Gökhan abi :)

Murat'
18.03.2010, 20:05

Üç sayı yarışmaları..

Forma çekilişleri..

Abi sonuçta bu bizim değil federasuonun bir organizasyonu haliyle de tarafsız saha, federasyon bize bu söylediklerin için izin veiri mi ?

Atalay
19.03.2010, 10:03
Neden vermesinki NBA Maçı değil sonuçta....

Sen bunları ben yapmak istiyorum de Federasyon sana şilt bile verir...!!

Behçet61
19.03.2010, 14:45
Neden vermesinki NBA Maçı değil sonuçta....

Sen bunları ben yapmak istiyorum de Federasyon sana şilt bile verir...!!

Hocam federasyon finallere gelecek her takıma izin verirse tam karnaval olur, düşünüyorumda bizim Kolbastıya karşı Hacettepe Misket,Uşak Zeybek ve tabiki Olin Hepsi bizden beyaa :):)

Emirhan Çorumlu
21.03.2010, 14:43
Bizim Memleketde var... =) Mactan Önce Leblebi yesin bizim Basketciler bakin ondan sonra ne bicim oynuyorlar... =)

Atalay
23.03.2010, 11:42
İnşallah hazırlıklar yapılıyordur....

Osman Yavuz
23.03.2010, 12:06
İnşallah hazırlıklar yapılıyordur....
Organizasyon fakiri bir ülkeden bunları beklemek hayal görmekten başka birşey değil Gökhan abi.

Mustafa Önal
23.03.2010, 12:18
Gelişim maçında İstanbuldaki derneklerin listesini ve birçoğunun iletişim bilgisini yönetime verdim. İnşallah 4 lü finale kaldığımızda etkili olan derneklere davet faxları çekilerek katılımın üst seviyede olması sağlanır.

Trabzoncell ve Trabzonspor Dergisi inşallah stand açar.
Lisanslı ürün satışı konusunda da çalışma yapılır diye umuyorum. zira Ts Clublarda şuanda basketbol forması var.
Baketbol ile alakalı yeni atkılar tasarlanıp satışa sunulabilir.
vakit ayırıp kafa patlatıldığı takdirde güzel işlere imza atılacağını düşünüyorum.

Mehmet Dinç
24.03.2010, 13:35
TB2L Final Grubu maçlarının ilk ayağının oynanacağı Çorum’un programdan çıkartılacağı öğrenildi. Henüz açıklanmayan haberlere göre Çorum yerine Yozgat-Bodrum-Aliağa tercih edileceği ve bu 3 yerden en şanslı olanının Aliağa olduğu aldığımız duyumlar üzerine.

Final Grubunun ilk tur maçları 30 Nisan-1 ve 2 Mayıs’ta ikinci tur maçları da 7-8-9 Mayıs’ta İstanbul Olimpiyat Spor Salonu’nda yapılacak.

Kaynak:İstanbulbasket

Cengiz Çubukcu
24.03.2010, 13:59
TB2L Final Grubu maçlarının ilk ayağının oynanacağı Çorum’un programdan çıkartılacağı öğrenildi. Henüz açıklanmayan haberlere göre Çorum yerine Yozgat-Bodrum-Aliağa tercih edileceği ve bu 3 yerden en şanslı olanının Aliağa olduğu aldığımız duyumlar üzerine.

Final Grubunun ilk tur maçları 30 Nisan-1 ve 2 Mayıs’ta ikinci tur maçları da 7-8-9 Mayıs’ta İstanbul Olimpiyat Spor Salonu’nda yapılacak.

Kaynak:İstanbulbasket

Salon eski olmasın sakın ?

Murat'
24.03.2010, 14:12
Çorum'un listeden çıkartılması kötü olmuş.Ne güzel gidecektim maçalara ya.Bu arada umarım bizim için avantajlı olabilecek bir yeri seçerler.

ma5561
27.03.2010, 09:50
arkadaşlar şu kadırga tv yi bir kere daha kınıyorum çünkü maçları yayınlıyordu sonra kesdi hiç yoktan şu elemeleri seyrettirebilselerdi trabzon dışındakiler ve salon dışında kalanlar için çok iyi olacağını düşünüyorum.şu maçları acilen yayınlayabilecek bir tv kanalı aranıyor.saygılarımla

slmn
28.03.2010, 14:24
Çorumdaki en azından bir maça gitmeyi planlıyordum ki buda muhtemelen son maç olurdu en kritik maç olduğu için kaldırılırsa benim için kötü olur.

Mehmet Dinç
02.04.2010, 19:37
ÇORUM YERİNE YOZGAT
TB2L’ de Final Grubu maçlarının ilk ayağı Yozgat’ ta oynanacak.

2010-2011 sezonunda Beko Basketbol Ligi’ nde mücadele etmeye hak kazanacak 2 takımı belirleyecek Final Grupları maçlarının oynanacağı yerler, daha önce Çorum ve İstanbul olarak belirlenmişti. Ancak İlk Final Grubu maçları Çorum`dan Yozgat`a alındı. TB2L’ de çift devreli lig usulüne göre yapılacak Final Grubu`nda, İlk Final Grubu mücadelesi 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Yozgat’ ta oynanacak.

İkinci Final Grubu maçlarına ise İstanbul Sinan Erdem Olimpiyat Salonu ev sahipliği yapacak. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’ na ev sahipliği yapacak İstanbul Sinan Erdem Olimpiyat Salonu’ nun ilk test organizasyonu olacak İkinci Final Grubu maçları 7-8-9 Mayıs 2010 tarihlerinde oynanacak. Final Grubu sonucu ilk sırayı alan takım 2009-2010 sezonu TB2L şampiyonu olurken, ilk iki sırayı alan takımlar TBL’ ye yükselecek.

Haberin Fotoğrafı :

http://www.megabasket.net/resimler/x0/ball2.jpg

Arkadaşlar başlığı yeniden düzenleyelim.

erti
02.04.2010, 20:50
TB2L’de Final Grubu maçlarının ilk ayağı Yozgat’ta oynanacak.

2010-2011 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanacak 2 takımı belirleyecek Final Grupları maçlarının oynanacağı yerler, daha önce Çorum ve İstanbul olarak belirlenmişti. Ancak İlk Final Grubu maçları Çorum'dan Yozgat'a alındı. TB2L’de çift devreli lig usulüne göre yapılacak Final Grubu'nda, İlk Final Grubu mücadelesi 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Yozgat’ta oynanacak.

İkinci Final Grubu maçlarına ise İstanbul Sinan Erdem Olimpiyat Salonu ev sahipliği yapacak. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak İstanbul Sinan Erdem Olimpiyat Salonu’nun ilk test organizasyonu olacak İkinci Final Grubu maçları 7-8-9 Mayıs 2010 tarihlerinde oynanacak. Final Grubu sonucu ilk sırayı alan takım 2009-2010 sezonu TB2L şampiyonu olurken, ilk iki sırayı alan takımlar TBL’ye yükselecek.

crazyman_61
02.04.2010, 22:35
Yozgat a vermeleri saçma olmuş ne düşünmüşler acaba :)

KemalEROĞLU5961
02.04.2010, 23:15
Daha iyi oldu, Ankara'ya daha yakın, şu anda sınavım falan yok o dönem, umarım ödev falan çıkarmazlar da başımıza, ilk basketbol deplasman yolculuğumu da gerçekleştirmiş olurum böylece...

Murat'
02.04.2010, 23:19
İstanbul'daki maçların hepsine gideceğim bir aksilik çıkmazsa.Yozgat Ankara'ya kaç saat bu arada.Belki oraya da bir maç için gideriz.

KemalEROĞLU5961
02.04.2010, 23:22
215 km'ymiş Google Maps öyle diyor... 2.5 saat diyelim hadi...

Murat'
02.04.2010, 23:26
Çorum'unki de öyle bişey galiba.

Bizim için farkeden bişey olmayacak.

erti
04.04.2010, 14:31
http://yozgat-gsim.gov.tr/gsim/images/webimage/2500%20kisilik%20sp.sl.%20006.JPG

Salonun inşaatına 1997 yılında başlanılmış ancak yaşanılan aksaklıklardan dolayı 2007 yılında hizmete açılmış. 2.500 seyirci kapasitesine sahip olan salonda 4 sporcu soyunma odası, 3 Antrenman salonu, hakem odası varmış.

Murat'
05.04.2010, 19:25
Salon gayet güzelmiş.

Pota arkalarında da tribün var mı acaba ?

Atalay
06.04.2010, 10:07
İstanbuldaki maçlar için şimdiden hazırlıklara başlamak gerek...

Derneklerle,vakıflarla,sivi toplum örgütleri ile,sanatçılarla iş adamları ile şimdiden temasa geçmek gerek...

Maç öncesi konserler,kolbastı ve horon gösterileri..

Mesela anadolu ateşi...

Dolmazmı o 15 bin kişilik salon...

Volkan konak,Fuat saka,feluka,Rafet el Roman...

Yıkılmazmı oralar...

Şimdiden organizasyonlar yapılmalı...

Localarından,vipine kadar her yer pazarlanmalı...

Cengiz Çubukcu
06.04.2010, 10:18
İstanbuldaki maçlar için şimdiden hazırlıklara başlamak gerek...

Derneklerle,vakıflarla,sivi toplum örgütleri ile,sanatçılarla iş adamları ile şimdiden temasa geçmek gerek...

Maç öncesi konserler,kolbastı ve horon gösterileri..

Mesela anadolu ateşi...

Dolmazmı o 15 bin kişilik salon...

Volkan konak,Fuat saka,feluka,Rafet el Roman...

Yıkılmazmı oralar...

Şimdiden organizasyonlar yapılmalı...

Localarından,vipine kadar her yer pazarlanmalı...
abi o salon dolmaz ama 5000-10000 arası bir seyirci üzerinde uğraşılırsa olur...mesela biz BMN olarak katılımda eksiksiz olmalıyız ...tarihi fırsat çünkü...

Atalay
06.04.2010, 10:30
Cengiz benim yazdıklarımı yapsınlar...

Medyada zaten Saner Ayar var duyuru konusunda lansman konusunda...

Dolmassa ben taksim meydanında anırırım...

Söz uçar yazı kalır:D

Mehmet Dinç
06.04.2010, 10:59
Salon gayet güzelmiş

Gamze
06.04.2010, 11:49
Yozgat ellerinizden öper artık Ankara Ankara güzel Ankara. :)

EROS87
08.04.2010, 10:02
Finallerin 2. ayağının oynanacak olduğu Sinan Erdem Salonunun bitmesine de az kaldı.
Dünya Şampiyonasının finallerine ev sahipliği yapacak bu salon, ilk kez bu müsabakalarla görücüye çıkacak.

http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/SiteImages/Haber/Nisan2010/sinan_erdem_spor_hbr_ft.jpg

http://www.flickr.com/photos/sunumer/sets/72157623678102499/show/

Mehmet Dinç
08.04.2010, 10:24
Finallerin 2. ayağının oynanacak olduğu Sinan Erdem Salonunun bitmesine de az kaldı.
Dünya Şampiyonasının finallerine ev sahipliği yapacak bu salon, ilk kez bu müsabakalarla görücüye çıkacak.

http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/SiteImages/Haber/Nisan2010/sinan_erdem_spor_hbr_ft.jpg

http://www.flickr.com/photos/sunumer/sets/72157623678102499/show/

55000 kişiyle olimpiyat stadını dolduran Trabzonspor taraftarı bu salonu doldurabilecek potansiyele sahip.Yeterki maçların saatleri adam gibi olsun

Murat'
08.04.2010, 20:16
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifGörseli küçültmek için tıklayınız.http://farm3.static.flickr.com/2765/4502186318_50741da9c2_b.jpg

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifBu görsel küçültülmüştür. Buraya tıklayarak orjinal görseli görüntüleyebilirsiniz. Görselin orjinal boyutu 1024x683.http://farm5.static.flickr.com/4056/4501551073_6e9370d8d7_b.jpg

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifBu görsel küçültülmüştür. Buraya tıklayarak orjinal görseli görüntüleyebilirsiniz. Görselin orjinal boyutu 1024x683.http://farm5.static.flickr.com/4061/4502185560_0c856af21a_b.jpg

İskender66
08.04.2010, 20:22
Yozgat'a alınması iyi olmuş. Vay benim güzel memleketim :)

EROS87
09.04.2010, 19:34
Dün akşam itibariyle de parteler döşenmiş.

http://farm3.static.flickr.com/2743/4505327490_e4001f4b56_b.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2745/4504691691_1213d6cfca_b.jpg

Burada oynayacak olmak, gerçekten heyecan verici olacak.

Atalay
10.04.2010, 10:23
Bu salonu doldurmalıyız...

Hazırlıklara ara vermeden devam etmeli kuüp...

Mustafa Önal
10.04.2010, 11:31
Bu salonu doldurmalıyız...

Hazırlıklara ara vermeden devam etmeli kuüp...

Gökhan abi kulübe istanbuldaki dernek listelerini verdim. bu turu geçtik mi önmüzde yaklaşık 20 günlük bir süre oluyor. 20 günde istanbul ayağı için gerekli duyurular, gerekli davetler yapılır diye düşünüyorum. Biz tarftarlar da gerekli duyuru çalışmasını yaptık mı en azından cumartesi ve pazar günkü maçlarda salonu doldururuz. Birde maç saatleri çok önemli . salon yeni ve başka takım kullanamayacağına göre maçların akşam oynanması taraftar sayısının artmasına sebeb olacaktır.

Basketbol kulübümüz maç saatleri konusunda da çalışma yaparsa çok daha fazla katılım olur diye düşünüyorum.

Murat'
10.04.2010, 12:21
Maçların sadece bir tanesi Cuma günü oynanacak diğer maçklar cumartesi ve pazar günü eğer cuma günü oynanacak maç da 18 veya 20 gibi oynanırsa hiç sorun olmaz.

Bu arada Mecidiyeköy'den veya Çağlayan'dan nasıl gidilir bu salona ?

bekir61
11.04.2010, 17:42
http://farm3.static.flickr.com/2743/4505327490_e4001f4b56_b.jpg

Berberoğlu
11.04.2010, 17:52
Maçların sadece bir tanesi Cuma günü oynanacak diğer maçklar cumartesi ve pazar günü eğer cuma günü oynanacak maç da 18 veya 20 gibi oynanırsa hiç sorun olmaz.

Bu arada Mecidiyeköy'den veya Çağlayan'dan nasıl gidilir bu salona ?

Çok kolay. Metrobüse bin Şirinevler durağında in.
Ataköy yönüne geçtikten sonra 5 dk. yürüme mesafesinde....

Murat'
12.04.2010, 00:20

Çok teşekkürler..

Metrobüsle de ulaşım olması süper oldu benim için.

Atalay
12.04.2010, 20:32
15.500 KAPASİTELİ Bu güzel sıfır salonu tam kapasite ile test etmemiz lazım...

BMN bir pota arkasını komple doldurmalı....

Şimdiden organizasyon hazırlıklarını yapmalı çoluk çoçuk genç yaşlı o salonu doldurmalıyız...

Murat'
13.04.2010, 18:30
Yozgat'a alınması iyi olmuş. Vay benim güzel memleketim :)

İskender abi maçların olduğu haftasonu bizi Yozgat'a götürürsün artık. :D

Abi Yozgat'a Ankara'dan hangi otobüs firması ile gidebiliriz.

İskender66
13.04.2010, 20:54
İskender abi maçların olduğu haftasonu bizi Yozgat'a götürürsün artık. :D

Abi Yozgat'a Ankara'dan hangi otobüs firması ile gidebiliriz.
Yozgatlıyım ama bir kere gitmişliğim var. O da askere gitmeden önce Yozgat Merkeze gitmiştim. Kendi köyüme hiç gitmedim. Dedelerimiz yıllar önce yerleşmişler Ankaraya.

Hekimoğlu
13.04.2010, 21:24
O ne yahu o salon dolmaz.Futbola olan ilginin 5'te 1'i yok bizim taraftarda.

Murat'
13.04.2010, 21:36
Yozgatlıyım ama bir kere gitmişliğim var. O da askere gitmeden önce Yozgat Merkeze gitmiştim. Kendi köyüme hiç gitmedim. Dedelerimiz yıllar önce yerleşmişler Ankaraya.

Artık ben ziyaret ederim senin memleketi de.:D

@Hekimoğlu

Abi doğru söylüyorsun, bence 5'te 1'i değil 10'da 1'i kadar bile yok.

Mesela bizim forumlarda bile bir maç başlığı bir basket maçının 10-15 katı kadar rağbet görüyor.

Atalay
14.04.2010, 10:04
iBB'NİN sitesine salonun çok güzel fotoğrafları var birisi buraya taşıyabilirmi...

Ben beceremiyorumda...

Mustafa Önal
14.04.2010, 10:22
Bitmez’ denen dev spor kompleksini Büyükşehir tamamladıHaber tarihi :09.04.2010 16:00:00 Aahttp://www.ibb.gov.tr/StyleLibrary/tr-TR/Images/HaberResimGalerisi/font_change_minus.gif (http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Pages/Haber.aspx?NewsID=18269#)http://www.ibb.gov.tr/StyleLibrary/tr-TR/Images/HaberResimGalerisi/font_change_plus.gif (http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Pages/Haber.aspx?NewsID=18269#)Share (http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&username=ibbnaddthis) |

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ‘bitmez’ denen Sinan Erdem Spor Kompleksi’ni 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak Ağustos ayında yapılacak Dünya Basketbol Şampiyonası’na hazır hale getirdi. Türkiye’nin birinci, Avrupa’nın üçüncü büyük kompleksinde yüzme ve tenisin yanı sıra konser gibi etkinlikler de yapılabilecek.Yüzlerce okula kapalı spor salonu kazandıran İstanbul Büyükşehir Belediyesi, spora ve gençlere verdiği çok önemli hizmetleri bir adım daha ileri götürdü ve ‘bitmez’ denen Ataköy Sinan Erdem Spor Kompleksi’ni Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nden devralarak 6 ay gibi kısa bir sürede tamamladı. Yapımı 17 yıl süren kompleks Ağustos ayında Türkiye’de yapılacak Dünya Basketbol Şampiyonası’na hazır hale getirildi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığı Sinan Erdem Spor Kompleksi’ni basın mensuplarıyla birlikte gezerek incelemelerde bulundu. Çok sayıda gazetecinin katıldığı inceleme gezisinde Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ile Türkiye Basketbol Federasyonu temsilcileri ve Büyükşehir Bürokratları da yer aldı.
Başkan Topbaş; “Bitmez dediler, 6 ayda bitirdik!...”
Gezide basın mensuplarına çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kadir Topbaş, temeli 1993’te atılan 2003’te de Sinan Erdem ismini alan kompleksin esas olarak salon atletizmine göre tasarlandığını belirterek, “Maalesef çok uzun süren inşat faaliyetlerinin bir türlü bitirilemediği tesisi 6 ay önce Milli Olimpiyat Komitesi’nden tahsisini talep ettik. Çünkü 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’nın yarı final ve final maçlarına yetişmesi gerekiyordu. ‘2 yıldan önce bitiremezsiniz dedikleri tesisi çok şükür 6 ay gibi rekor bir sürede tamamladık” diye konuştu.
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/SiteImages/Haber/Nisan2010/sinanerdem_gezi8.jpg
İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak daha önce Olimpiyat Stadı’nın Şampiyonlar Ligi Final Maçı’na yetiştirilmesini ve Formula 1 Pisti’nin tamamlanarak yarışlara hazır hale getirilmesini de çok kısa sürelerde başardıklarını hatırlatan Kadir Topbaş, şöyle konuştu;
Salon atletizmi için yeni bir tesis de yolda…
“Bu spor kompleksini de 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’na yetiştireceğimize inandık. Takriben 71 milyonluk bir harcamayla bitirdiğimiz yaklaşık 16 bin seyirci kapasiteli bu salon, büyüklük ve kapasite bakımından Türkiye’de tek, Avrupa’da ise ilk 3 arasında bulunuyor. Bugüne kadar pek çok büyük spor organizasyonunun gerçekleştirildiği Abdi İpekçi Spor Salonu bile 7 bin kişi kapasiteli. Biz bu salonu yaptıktan sonra salon atletizminin yapılabileceği bir başka solonun eksikliğinin ortaya çıktığını fark ettik ve yine 16 bin kişi kapasiteli bir salon atletizmi salonu için hazırlıklara başladık.”
28 Ağustos - 12 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası’nın çeyrek final, yarı final ve final maçlarının bu salonda oynanacağını açıklayan Başkan Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü;
Salon son teknolojiyle donatıldı
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/SiteImages/Haber/Nisan2010/sinanerdem_gezi9.jpg
“Bu salonun yapımında çok ileri bir teknoloji kullanıldı. Sanat ve müzik gösterileri için özel ses sistemi döşendi ve akustiğe özel bir önem verildi. Bu gösterilerde daha fazla alan kazanmak için de takiben 2500 metrekarelik yeni bir alan açacak hareketli koltuk sistemi uygulandı. Bu tesis ana salonunun dışında, ayrıca uluslararası müsabakalarda özellikle aranan destek üniteleriyle birlikte inşa edildi. Her detay düşünüldü. Yine bu salonda uluslararası organizasyonlarda yerli ve yabancı basının rahatça kullanabileceği 700 kişilik bir basın odası yapıldı. Ayrıca 10 spor kulübünün aynı anda maça hazırlanabileceği soyunma odaları yapıldı. Salon tamamen engellilerin kullanabileceği tarzda donatıldı. 6 ayrı asansör de bulunuyor. Bütün bu çalışmaları yapmadan önce tesiste depreme karşı güçlendirme çalışmalarını tamamladık. Öyle güzel ve donanımlı bir tesis inşa ettik ki bu kompleksin örnek alınacağını düşünüyorum.”
Hedef 2020 Olimpiyatları…
Türkiye’nin sporda en önemli hedefinin 2020 Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmak olduğunu vurgulayan Topbaş, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin ne yeni bir spor salonu inşa etmek için hazırlık yaptığını kaydetti. Topbaş, “Benim tek isteğim ve beklentim; İstanbul’da büyük müsabakalar olsun ve dünya bu müsabakaları İstanbul’dan izlesin. Böylece İstanbul’u da yakından görsün. Bu tür organizasyonlar şehirlere çok önemli aktiviteler, iş ve istihdam kazandırır. Şehirlerin ekonomisini canlandırır ve işsizlik oranı azalır. Düşünün sadece bu komplekste kaç kişi çalışacak. Bunların hepsi iş hacmini ve istihdamı arttıran yatırımlardır. Biz İstanbul Kongre Merkezi’ne 360 milyon TL harcayarak 13 ay gibi çok kısa bir sürede bitirdik. Burada düzenlenen kongrelere gelen yabancıların İstanbul’a 90 milyon dolar bıraktığından bahsediliyor. Demek ki yaptığımız yatırımın yaklaşık üçte birini hemen geri almışız” şeklinde konuştu.
Salon dünya basketbolunun zirvesine ev sahipliği yapacak
Altı ay gibi rekor bir zamanda bitirilen Ataköy Sinan Erdem Spor Kompleksi, Eylül 2010’da Dünya Basketbol Şampiyonası Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçlarına ev sahipliği yapacak. 15 Mayıs’ta deneme turnuvaları düzenlenecek olan tesis, yaklaşık 16 bin kişilik seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise üçüncü büyük spor salonu.
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/SiteImages/Haber/Nisan2010/sinanerdem_gezi10.jpg
40 bin metrekaresi kapalı, toplam 73 bin 400 metrekarelik inşaat alanına sahip spor kompleksinde 1.200 araçlık otopark ile ulusal ve uluslararası karşılaşmalar için her türlü teknik donanım var. Basın kullanımına yönelik 750 kişilik çalışma odalarının da bulunduğu tesisin içerisinde oturma dinlenme üniteleri, kafe, restoran, 34 adet vip suit, 10 sporcu soyunma odası, bir fitness merkezi ile hakem ve gözlemci odaları yer alıyor.
Betonarme yapım tekniğinde inşa edilen ve özel tasarım çelik çatı sistemi olan spor kompleksinde Pekin Olimpiyatları’nda da kullanılan teleskopik hareketli tribün sistemi kuruldu. Toplam 120 metrekare yüzeye sahip videoboard ekranlar ile skorboard sistemleri, demonte hareketli oyun alanı parkesi ve basketbol pota ekipmanlarıyla tribün koltukları da dünya şampiyonası standartlarında.
Tesis sahası, teleskopik hareketli tribünler sayesinde basketbol dışında voleybol, hentbol gibi çeşitli gösteriler için uygun. Spor Kompleksinde uluslararası konserler ve benzeri etkinlikler göz önünde bulundurularak akustik flex polyester çatı panelleri uygulaması da yapıldı. Ayrıca dijital yönlendirme, yangın algılama-ihbar, kapalı devre kameralar ve canlı yayın sistemlerine de bulunuyor.

Aşgaıdaki linkte güzel fotolar var ama reklam içerikli :)

Tam ekran izlemek için tıklayn. (http://www.flickr.com/photos/sunumer/sets/72157623814428130/show/)

Mustafa Önal
14.04.2010, 10:23
Gökhan abi hayırlısı ile bu akşam şu maçı alıp 2-0 yapalım. Vakit kaybetmeden 7-8-9 Mayıs için çalışmalar başlarız. Önce şu 4'lü finali garantiliyelim.

İstanbuldkai maçlardan teki fener maçına denk gelecek bu konu biraz potansiyelimizi azaltabilir.

Mustafa Önal
14.04.2010, 10:29
fotolarda dikkatimi çeken bir başka konu ise salondaki ön kısımdaki koltuklar haraketli

Atalay
14.04.2010, 12:09
Gökhan abi hayırlısı ile bu akşam şu maçı alıp 2-0 yapalım. Vakit kaybetmeden 7-8-9 Mayıs için çalışmalar başlarız. Önce şu 4'lü finali garantiliyelim.

İstanbuldkai maçlardan teki fener maçına denk gelecek bu konu biraz potansiyelimizi azaltabilir.

Fenerbahçe maçı 5 mayıs diye biliyorum....!

Mustafa bu konuda yöneticilerin ciddi çalışma yapması lazım...

Maç öncesi bir kaç konser mesela volkan konak,fuat saka veya Rafet el roman gibi...

Bir kaç gösteri anadolu ateşi veya kolbastı gurupları gibi...

Vede iyi bir tanıtımla o salon dolar taşar benden söylemesi...

Biletler zaten uygun fiyatta olacak...

Yer zaten istanbulun ulaşım açısından en kolay yerlerinden biri...

Aynı zamanda en çok Trabzonlunun yaşadığı Güngören,bahçelievler vede bayrampaşayada,şirinevlerede yakın....

Yeterki çalışılsın çaba gösterilsin...

Cengiz Çubukcu
14.04.2010, 12:59
Gökhan Abi , hiç olmazsa bizim bir organizasyon yapmamız lazım ...

Hekimoğlu
14.04.2010, 13:25
71 milyon mu harcanmış o portatif tribünler için yazık günah yahu o salonu zamanında atletizim için projelendirenlere yazıklar olsun döktük yine Amerikalı'lara parayı.

Mustafa Önal
14.04.2010, 13:28
Fenerbahçe maçı 5 mayıs diye biliyorum....!

Mustafa bu konuda yöneticilerin ciddi çalışma yapması lazım...

Maç öncesi bir kaç konser mesela volkan konak,fuat saka veya Rafet el roman gibi...

Bir kaç gösteri anadolu ateşi veya kolbastı gurupları gibi...

Vede iyi bir tanıtımla o salon dolar taşar benden söylemesi...

Biletler zaten uygun fiyatta olacak...

Yer zaten istanbulun ulaşım açısından en kolay yerlerinden biri...

Aynı zamanda en çok Trabzonlunun yaşadığı Güngören,bahçelievler vede bayrampaşayada,şirinevlerede yakın....

Yeterki çalışılsın çaba gösterilsin...

gökhan abi 5 mayıs kupa finali ben ligin son maçından bahsettim. Ancak ben ligin 7-8-9 mayısta biteceğini biliyordum. 1 hafta sonraymış.

Yönetime istanbuldaki derneklerin listesini ve numarsını verdim. en azından dernekleri bünyesinde barındıran Trabzon dernekler fed. ve Şalpazarı der. fed. ile ciddi olarak bu konuda çalışmalar yapılabilir.

maç öncesi konser vs konuları basketbol federasyonu ile yapılacak görüşmelere bağlı.

saner bey ve sadri bey bugünden itibaren tüm demeçlerini 7-8- 9 mayıs üzerine yoğunlaştırırsa medyada bu organizasyonun ön plana çıkması daha kolay.

Benim asıl önerim şu: AVNİ AKER'DE tadilat yüzünden son maçları İstanbulda oynayacağız yanılmıyorsam. bu maçlardan biri 7-8-9 mayısa denk gelecek. dolayısıyla takım istanbulda olacak.
SİNAN ERDEM SPOR salonun önünde aç TS CLUB tırını ve TRABZONCELL standını yap imza günü , futbolcular lisanlı ürünleri imzalasın, sonra basket takımının maçını izlesin.
Bak Nasıl doluyor Sinan ERDEM.
TS CLUB TIRI, TRABZONCELL VE TRABZONSPOR FUTBOL TAKIMI VE YÖNETİMİ MUTLAKA O SALONDA OLMALI.
hem maddi kazanç , hem taraftar ilgisi , hem de camia olarak kenetlenmek amacıyla.

Kolbastı gurupları vs işlerini Trabzon dernekleri bile organize edebilir.

Azıcık kafa yorma ile ordaki maçlar karnaval havasında geçer. Zamanlaması güzel olursa ordan çıkıp olimpiyata denizli maçına gidilir yada olimpiyattan çıkıp sinan erdeme maça gidilebilir.

Maç saatleri buna göre ayarlanmaya çalışılırsa süper ötesi olur.

Hüdai Pervaneli
14.04.2010, 18:25
Nezaman Basliyo Final Four

Atalay
18.04.2010, 10:59
Bu salona azami bir 1o bin kişi doldurmamız lazım...

Yoksa az bir taraftar düdük gibi kalır...

Haydi yönetim organizasyonlara şimdiden başla...!!

Deniz Telci
18.04.2010, 12:17
istanbulda iyi seyirci toplarızda çorumda olmaz seyirci

Çorum gibi memlekette Trabzonspor'luda olması lazım ! Aslında, Biz karadeniz takımı değil miyiz ?

Mehmet Dinç
18.04.2010, 12:28
Çorum gibi memlekette Trabzonspor'luda olması lazım ! Aslında, Biz karadeniz takımı değil miyiz ?

Artık çorumda taraftarın olup olmaması önemli değil çünkü final-four'un ilk ayağı yozgata alındı

samet aslan
18.04.2010, 14:01
maçtan önce güzel bi bütün tribünleri dolaşcan.. burda maç izlemek için sabırsızlanıyorum... inş akşam üzeri olur maçlar hepsine yetişiriz...

macka61
18.04.2010, 15:01
eğer futbolda kupayı alırsak 10 bin rahat oluruz ama aslında mazeretsiz 10 bin olmalıyız

Murat'
18.04.2010, 15:08
Hazırlıklara şimdiden başlamak lazım.

LazAnisT
18.04.2010, 15:15
Biz hem size hemde Şampiyonluğa hazırız.İnşallah sizde hazır olursunuzda bu özlem biter.

Murat'
18.04.2010, 15:37
http://yozgat-gsim.gov.tr/gsim/images/webimage/2500%20kisilik%20sp.sl.%20006.JPG

1997 Yılında inşaatına başlanılmış ancak yaşanılan aksaklıklardan dolayı Spor salonumuz 2007 yılında hizmete açılmıştır. 2.500 seyirci (koltuk) kapasitesine sahip olan salonumunzda 4 sporcu soyunma odası, 3 Antrenman salonu, hakem odası vardır ve Fuel-oil ile ısıtılmaktadır.

Murat'
20.04.2010, 10:34
Bu arada şimdi fikstüre baktım da İstanbul etabının olduğu hafta bizim Denizli maçımız var.Malum o maçı Trabzon'da oynamayacağız çimlerin bakıma alınacak olmasından dolayı.Umarım Denizli maçı İstanbul'da olmaz.Zira maç orda olursa da basketbol takımımızın seyirci potansiyelini düşürmeyecek bir saate alınması lazım.

Uğurtan
22.04.2010, 08:12
Yozgat kısmı da elbette önemli ancak dananın kuyruğu her şekil İstanbul'da kopacak..

O sebeple İstanbul'a çok iyi hazırlanmak gerek..

Murat'
22.04.2010, 08:46
Maçlar aynı Yozgat'taki fikstüre göre oynanacak İstanbul'da da.

Kerimcan Yıldırım
22.04.2010, 11:33
Cuma akşamı mesai bitimine denk gelse bari, diğer iki gün sorun değil de.

Biz de kalabalıkça geleceğiz bir pota altını tutalım derim.

bekirguner
23.04.2010, 20:54
İstanbul Olimpiyat Salonu nerede nasıl gidilir

Nytre
23.04.2010, 23:45
istanbuldaki maçlar ne zaman arakdasşlar

macka61
24.04.2010, 00:29
istanbuldaki maçlar ne zaman arakdasşlar

7-8-9 mayıs abi saatler henüz belli değil

macka61
24.04.2010, 00:30
İstanbul Olimpiyat Salonu nerede nasıl gidilir

ataköyde abicim metrobüsle gidebilirsin

Asi Çaykaralı61
24.04.2010, 09:31
Allah'ın İzniyle Beko Basketbol 1.ci ligine çıkacağız.Takımımıza ve oyuncularımıza güvenimiz tam

Hangi kanal maçlarımızı verecek bilgisi olan var mı Rengdaşlarım ?

Mustafa Önal
24.04.2010, 12:35
Teşekkür

http://forum.bordomavi.net/resimler/buyukler/6611981150613.jpg Trabzonspor Kulübü A takım otobüsü oyuncularımıza tahsis edildi.
Buna göre takımımızın, 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Yozgat’ta oynanacakları ilk Final Grubu'nda oyuncularımızı bu otobüs taşıyacak. Yozgat'ta tamamlacak olan ilk ayağın ardından takımımız yine A takım otobüsü ile İstanbul'a geçecek.

A takım otobüsünü oyuncularımıza tahsis eden başta Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener olmak üzere Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür

Trabzonspor kulübü aklımdan geçen her düşünceyi yapmaya başladı. aklımdan geçeni mi yapıyorlar.

Geçen gün iş yerinde su içiyorum. yan taraftaki gençlik sporda başka su markası var bizim iş yerinde başka su markası var neden TS SU olmasın dedim.
Yozgata takım Trabzondan gidecek biliyordum. inşallah bizim otobüsü verirler dedim. Otobüsü de verdiler. bu sıralar aynı şeyleri düşünüyoruz yönettimle. :)

Cengiz Çubukcu
24.04.2010, 14:29
Teşekkür

http://forum.bordomavi.net/resimler/buyukler/6611981150613.jpg Trabzonspor Kulübü A takım otobüsü oyuncularımıza tahsis edildi.
Buna göre takımımızın, 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Yozgat’ta oynanacakları ilk Final Grubu'nda oyuncularımızı bu otobüs taşıyacak. Yozgat'ta tamamlacak olan ilk ayağın ardından takımımız yine A takım otobüsü ile İstanbul'a geçecek.

A takım otobüsünü oyuncularımıza tahsis eden başta Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener olmak üzere Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür

Trabzonspor kulübü aklımdan geçen her düşünceyi yapmaya başladı. aklımdan geçeni mi yapıyorlar.

Geçen gün iş yerinde su içiyorum. yan taraftaki gençlik sporda başka su markası var bizim iş yerinde başka su markası var neden TS SU olmasın dedim.
Yozgata takım Trabzondan gidecek biliyordum. inşallah bizim otobüsü verirler dedim. Otobüsü de verdiler. bu sıralar aynı şeyleri düşünüyoruz yönettimle. :)

Mustafa bari otobüsün üstündeki fotoğrafları da değiştirsinler :)

samet aslan
24.04.2010, 15:46
biraz önce olin gençlik sporun yardımcı antrenöru uğur bey geldi dükkana ve 150x225 olin bayrağı siparişi verdi dedim boşuna yaptırıon bunu farka bogacaz sizi yok dıe kardes kardes cıkalım lıge dedi sen şimdi bizim bayrağa suıkast duzenlersın dedı :D dedim sizi rakip olarak görmüoruz biz kendi çapınızda eğlenein :D

Mustafa Önal
24.04.2010, 19:50
Mustafa bari otobüsün üstündeki fotoğrafları da değiştirsinler :)

Çok şey istemeyelim cengiz abi :)

EROS87
24.04.2010, 20:02
1 haftadan az bir zaman kaldı, ancak hala daha maçların yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında bir reklama rastlamadık.
inşallah bir yamuk yapmaz skyturk:)

Asi Çaykaralı61
25.04.2010, 00:39
geçen sene kadırga tv veriyordu

Atalay
25.04.2010, 14:08
Volkan Konağın Poroğramına dodo katıldı vede tüm basketbol takımının imzaladığı bir formayı Volkan Konağa hediye etti...

Kulüp Ne yapıp etmeli ataköy OLİMPİYAT Salanundaki maçlar öncesi Volkan Konak başta olmak üzere değişik sanatçılara konserler verdirmeli gösteriler düzenlemeli...

155oo kişilik o salonu bir festival alanına cevirmeliki o salon dolsun...

Yönetim uyuma hazırlıklara başla...!!

Murat'
25.04.2010, 18:12
Bir arkadaş Sky Turk'de program yapan Nejat Sayman'a sormuş aldığı cevap aşağıda.Büyük ihtimalle yayınlanacakmış.

"Şu an için çok net söyleyemiyorum çünkü D SPOR'da istiyor...ancak federasyon açık kanalı tercih ediyor...% 90 bizde olur yayınlar"

Asi Çaykaralı61
26.04.2010, 17:02
İnşallah maçları izleme şansımız olur.İnşallah takımımız layik olduğu yerlere gelir

shenka61
26.04.2010, 17:52
cumartesi günü kuwait milli takımı ile yapılan hazırlık maçını izlemeden önce Baş Antrenörümüz Alaattin Yakan ile finallerin oynanacağı yeni salonu görme fırsatım oldu gerçekten çok ama çok güzel bir salon yapılmış o salonu doldurmamız ise biraz zor ihtimal görünsede inşallah doldururuz ve birinci lig yolunda yanlız olmadıklarını gösteririz. takımımız artık birinci ligde bunu temenni olarak değil gerçek bir basketbol bilgisine dayanarak söylüyorum trabzonspor basketbol takımımızın önünde kimse duramayacak......

Gökhan KAN
26.04.2010, 17:58
SkyTürk e mail atmıştım cevap gelmedi hala..

Murat'
26.04.2010, 20:23
Bir arkadaş Sky Turk'de program yapan Nejat Sayman'a sormuş aldığı cevap aşağıda.Büyük ihtimalle yayınlanacakmış.

"Şu an için çok net söyleyemiyorum çünkü D SPOR'da istiyor...ancak federasyon açık kanalı tercih ediyor...% 90 bizde olur yayınlar"

SkyTürk e mail atmıştım cevap gelmedi hala..

..................

Murat'
26.04.2010, 20:24
Takıma yeterince destek olunmadığı kanısındayım.Resmi sitemiz tam bir rezalet,ufacık bir haberle geçiştiriyorlar dörtlü finalleri burda 10 kere söyledim yapsınlar bir görsel koysunlar ana sayfaya diye ama nerde,takımın çıkmasını istemiyorlar herhalde.Bir de İstanbul'da şov yapacağız falan deniliyor bu kafa ile çok ama çok zor.Bu işlerden sorumlu kimdir bilmiyorum ama herhalde bunu bilerek yapıyor.

Her neyse BMN Danışma bölümüne de yazmıştım bu kritik virajda takım için en üste ve ilk mesajın altına banner yapılıp yerleştirilemez mi diye ? O da kabul görmedi maalesef.Kupa maçından sağır sulatın bile haberi var ama maalesef dörtlü finallerden çoğu kimsenin haberi yok.Ben olsaydım dörtlü finaller için bir banner yapar koyardım.Hem kupa maçına daha 10 gün var.

Her neyse umarım basket takımı için de birşeyler yapılır.

Bu arada dün Sky Turk'te Doğan Hakyemez'i dinledim.İstanbul'daki salon ile ilgili bir sıkıntı olabilirmiş.Eğer sıkıntı olursa maçlar Abdi İpekçi'de oynanacakmış.

Mehmet Dinç
26.04.2010, 22:24
Final Four Maçları Skytürk'ten Canlı

http://www.trabzonsporbasket.com/resimler/buyukler/9461582192934.JPG

30 Nisan 01 ve 02 Mayıs'ta Yozgat'ta ve 07,08 ve 09 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşecek Final Four Maçları Skytürk'ten canlı yayınlanacak.
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklama ile netliğe kavuşan bu bilgi ile birlikte tüm Trabzonspor Basketbol taraftarları müsabakaları takip etme şansı bulacak.
Müsabaka programlarını yarın sitemizden bulabilirsiniz.

bekir61
28.04.2010, 21:53
http://www.flickr.com/photos/sunumer/sets/72157623814428130/show

İsmail Alkan
29.04.2010, 15:30
Final Four Maçları Kadırga TV'de

http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/HaberResim/44205.jpg
Final Four Maçları Kadırga TV'den de Canlı Olarak Yayınlanacak 29 Nisan 2010 15:22:01
Daha önce Skyturk'ten canlı yayınlanacağı açıklanan Final Four maçları Kadırga TV'den de canlı olarak yayınlanacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kadırga TV Spor müdürü İhsan Öztürk "Yozgat ve İstanbul'da oynanacak olan Final Four maçlarını Skyturk ile ortak yayınla canlı olarak yayınlayacağız" dedi.

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=44205

Bdeniz_61
29.04.2010, 16:02

http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/HaberResim/44205.jpg
Final Four Maçları Kadırga TV'den de Canlı Olarak Yayınlanacak 29 Nisan 2010 15:22:01
Daha önce Skyturk'ten canlı yayınlanacağı açıklanan Final Four maçları Kadırga TV'den de canlı olarak yayınlanacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kadırga TV Spor müdürü İhsan Öztürk "Yozgat ve İstanbul'da oynanacak olan Final Four maçlarını Skyturk ile ortak yayınla canlı olarak yayınlayacağız" dedi.

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=44205

Geçen sene de Kadırga Tv yayınlamıştı.Tek fark SKY TURK ten yakaşık 10 saniye geç verip SKY TURK teki spikerlerin sesi olması.

Merve H.Oğlu
02.05.2010, 13:28
İstanbul'da olan maçlar için; biletler nereden temin ediliyor ve tahminen ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı?

Atalay
02.05.2010, 20:36
Kulüp bu maçları festival havasına cevirmeli...

Tüm Gücünü bu organizasyonlara harcamalı...

Derneklerle vakıflarla okullarla ünivesitelerle santçılarla işbirliğine gidilmeli..

O salon doldurulmalı...

Oktay AKKUŞ
02.05.2010, 20:42
İstanbul'da olan maçlar için; biletler nereden temin ediliyor ve tahminen ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı?

Evet aynı şekilde ben de bu sorunun cevabını aramaktayım. Maçlar ne zaman başlayacak İstanbul'daki ve nerede oynanacak ?

Bunlar hakkında biraz bilgilendirilsek.

Özge
02.05.2010, 20:45
Evet aynı şekilde ben de bu sorunun cevabını aramaktayım. Maçlar ne zaman başlayacak İstanbul'daki ve nerede oynanacak ?

Bunlar hakkında biraz bilgilendirilsek.
Biletler büyük ihtimal salon girişinde satılır.Daha önceki basket maçlarında öyleydi yani.

Nihal Ayvaz
03.05.2010, 18:53
Maçlar bu haftasonu.Cuma cumartesi pazar.

Nihal Ayvaz
03.05.2010, 18:56
Hatırlatmakta fayda var..Maçlarımızın oynanacağı salona gidiş..

Hasan ZAİMOĞLU
03.05.2010, 21:12
Hatırlatmakta fayda var..Maçlarımızın oynanacağı salona gidiş..
ayrıca metro ile ulaşım imkanıda var .