PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kazim koyuncu konserleri

Y.Sert
11.08.2005, 00:17
arkadaslar.acim hala dinmedi.hala inanamiyorum.kazim koyuncunun hiç bir konserine gidemedim.malum ispartadayim.benim gibi çok gidemeyenler olmustur.ölümünden sonra trt 2 de verilen konserini seyrettim,ve içim bir okadar daha yandi.
simdi sizlerden ricam.kazim koyuncunun konser görüntüleri olan varsa,lütfen bizlerle paylassin.yada yetkili kisilerden rica edelim,kazim koyuncunun konserleri cd yapilarak satisa sunulsun.hatta bunu trabzon spor yönetimi yaparsa,kulübe katkisida olur.yada kazim koyuncunun gurup arkadaslari yapsinlar.kazanilan para kanser hastalarina yardim,veya hastane yapimina harcansin.
bu konuda yardimi dokunacak arkadaslar.lütfen ne yapilabilkirse yapalim
LÜTFEN
yemin ediyorum 10 adet cd ben alacagim.lütfen yapilabilecek seylerden birini yapalim.bmn yöneticileri,siz bu isi yaparsiniz.

Y.Sert
11.08.2005, 00:26
kimseden tik yok.bir benmiyim yani kazim koyuncunun konserine gitmeyen.eger öyleyse kendimi öldürürüm.

yattara11
11.08.2005, 00:28
dur yav... lazimsin sen bize... smileys/smiley2.gif

hem sen kendini öldürürsen serefimi kurtarmak için ben de öldürmek zorunda kalirim kendimi... ben de gitmedim çünkü hiç konserine... smileys/smiley2.gifEdited by: yattara11

Y.Sert
11.08.2005, 00:31
yok arkadas çok zoruma gitti.bu günden tezi yok öldürürüm kendimi.birileri bende gitmedim desin.

CECEN61
11.08.2005, 00:35
bende gitmedim

Y.Sert
11.08.2005, 00:38
bende gitmedim

hay saolasin.sana bir can borcum var.ya saka bir yana.ne yapilabilir bu konuda.konser görüntülerini nerden bulabiliriz.

Barış BAKIRTAŞ
11.08.2005, 08:31
Bende gitmedim konserine Kazim agbinin..

Bjk güzel bir org. yapmis kendince hepimiz biliriz su sari bilezik olayini. Biri siyah biri beyaz üzerlerinde iyi günde kötü günde yazili bilezik yapmislar ve bir birlerine iç içe geçmis. Elde edilen gelir besiktas engelliler sporcularina aktarilacak.

Bizde Kazim agbinin konser görüntürlerinden olusan bir VCD hazirlasak ve elde edilen geliri Kanserle ilgili derneklere bagaslasak hiç fena olmaz hatta güzel reklam yapildimida patlama yapar kanaatindeyim.

Engenius
11.08.2005, 10:44
KAZIM YASIYOR, KAVGA DEVAM EDIYOR!!!

U.Sadıkoğlu
11.08.2005, 10:48
bende gidemedimsmileys/smiley19.gif

uygar_trb
11.08.2005, 11:56
malesef bende gitmedim ama agustosun 21 ya da 22 sinde istanbuldaharbiye açikhavada HEY GIDI KARADENIZ gecesi var ...

karadenizli sarkicilar olcak bunda ve büyük ihtimal kazim koyuncuyla ilgilide bisiler olcak bu gece sadece KARADENIZLILERin gecesidir...smileys/smiley32.gif

l-m
11.08.2005, 13:02
Arkadaslar bir konuda anlasalim, topu her sikistiginizda bmn adminleri yapar bunu deyip taça atmaktan vazgeçin lütfen. Bizlerde sizin gibi isi gücü olan ve siteye zaman ayirmak için oldukça emek sarfeden insanlariz. Kazim Koyuncu'nun konser videosunu nereden bulup nasil dagitacagiz, bu konuyu www.kazimkoyuncu.com (http://www.kazimkoyuncu.com) sitesine iletmeniz gerekiyor. Degerli bir Trabzonsporlu sanatçinin konser vcd'sini hazirlamak eminim çok hos olurdu ama her yere bordomavi.net yetemez, yapmamiz gereken bir sürü baska is var. Ha kazim koyuncu vcd'si hazirlanirsa biz duyuru, vs. konusunda yardimci oluruz ama kendim adima böyle bir vcd hazirlama isinin altina giremeyecegimi üzülerek söylemek istiyorum.

Son olarak,lütfen basliklari uygun kategoride açalim.

zafer6161
11.08.2005, 14:59
kazim koyuncunun trtabzonsporla ilgili posterini nerden bulabilirim arkadaslar izmire gönderecegim

Y.Sert
11.08.2005, 22:37
Arkadaslar bir konuda anlasalim, topu her sikistiginizda bmn adminleri yapar bunu deyip taça atmaktan vazgeçin lütfen. Bizlerde sizin gibi isi gücü olan ve siteye zaman ayirmak için oldukça emek sarfeden insanlariz. Kazim Koyuncu'nun konser videosunu nereden bulup nasil dagitacagiz, bu konuyu www.kazimkoyuncu.com (http://www.kazimkoyuncu.com) sitesine iletmeniz gerekiyor. Degerli bir Trabzonsporlu sanatçinin konser vcd'sini hazirlamak eminim çok hos olurdu ama her yere bordomavi.net yetemez, yapmamiz gereken bir sürü baska is var. Ha kazim koyuncu vcd'si hazirlanirsa biz duyuru, vs. konusunda yardimci oluruz ama kendim adima böyle bir vcd hazirlama isinin altina giremeyecegimi üzülerek söylemek istiyorum.

Son olarak,lütfen basliklari uygun kategoride açalim.

ben siz yapin yada yayinlayin demek istemedim.ama en azindan trabzon spor kulübüne bu konuda bir ricada bulunabilirsiniz.ayrica ben kazim koyuncunun sitesinede bu konuyu yazdim.insallah dikkatlerini çeker.

Hasan Ayvenli
11.08.2005, 23:11
ben de gidemedmim hiçbir konserinesmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

didounana
20.12.2005, 16:40
BELKI BU YAZIMI BIRI OKUR DIYE YAZIYORUM BELKI BIRAZ SITEM,BELKI BIRAZ KIRGINLIK...

Kazim Koyuncu yu taksimde çok takilirdi beyoglu sinemasinin 1.kattaki cafede çok konusmustuk ben onlan tanistigimda Trabzonspor kaset çalismalari vardi.O kadar çok sevinmistiki orda olmaniz lazimdi size soruyorum türkiyede Trabzonspor'u bu kadar sevmeyen varken o inadina trabzonsporlu, inadina laz usagi istanbulda O güzelim trabzon formasiyla gezdi hiç bir zaman düsünmediki benim kasedim satmaz trabzonsporluyum diye beni sevmezler hiç düsünmedi o farkliydi yasarken trabzonlular degerini pek bilmedi yanimizdayken bile üzülerek MAALESEF beni en çokKÜRTLER DINLIYOR demisti Kazim in trabzon sevgisi çok büyüktü trabzonlu olmadigi halde son günlerinde sampiyon olacagiz ama ben göremiyecegim demisti...

Evet posterinin indirilmesinin sebeblerini okudum ama bu karadeniz usagina yakisirmiydi hemen pes edermiydi karadeniz usagi...

Biliyorum en çok istegi sampiyon olup taraftarlan beraber kendi yazdigi sarkilari sölemekti ama simdi biz onun sesini kasedden dinliyoruz bence kazim a hala borcumuz var çünkü onu biraz tanisaniz ...

TESKI AVNI AKERDE OLSAM DA maçlarda SIZIN YAPAMADIGINIZI BIR KARADENIZ USAGININ YAPAMADIGINI BENBIR KÜRT OLARAK YAPSAM.BENIM BILDIGIM KARADENIZ UGASI INATTIR,HIRÇINDIR KAZIM ABIM GIBI.TESKI ORDA OLSAM DA KAZIM ABIMIN FORMASINI AÇSAM ELAZIGLI OLARAK

Seni unutmayacagiz abim benim bir SAMPIYON OLUP SONRA SENIN TMEZARININ BASINA O KUPAYI GETIRMEDIKTEN ÜM EMEKLERIN BIZE HARAMDIR...

KAZIM ABIM SEN GITTIKTEN SONRA

ARTIKBENDE TRABZONSPOLUYUM bEN katilmiyordum size bagiriyorum hebordo mavi en büyük trabzon derken ama simdi mdeöle bir bagiriyorum ki bordo ama sen mavi demiyorsun sampiyon ama sen trabzon demiyorsun nerdesin KAZIM ABIM NERDESINNNNN

Bu yazimi yanlis anlamanizi istemem arkadaslar bilmiyorum ya ben bir trabzonlu olsam o stadta kazim için...evet kürtüm ama ben kendimi karadeniz usagi gibi hissediyrim da...Trabzon her zaman büyüklerini böle unuturmu cemil kaptan gibi... bizim bjk,gs,fenerden ne farkimiz kaldi ya ne olur bir keren umursayin ya ölmüs gitmis böle demeyin o yasadigi anlardaki ondaki sevgiyi o gözlerinde görseydiniz... Ne olur zaten açilista asmissiniz peki soruyorum bunu trabzonlulardan baska ve internette arastirmayanlar disindaki kisiler nasil bilecek asilKAZIMI anacaksaniz bu maçlarda olacak ki bütün Türkiye görsün TrazbonuN Kazimi unutmadigini ama maalesef...

Evet son sözlerim yine maalesef olacak çünkü Kazim öldükten sonra DIYARBAKIR DENEN YERDE KAZIM I ANDILAR BASKENT ANKARADA TAKSIMDE YOLLAR KESILDI AMA KAZIMIN MANEVI SEHRI TRABZONDA....bir açilis iste bunu zaten hiç kimse bilmiyor bilenler bi o gün stada gidenler
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc ="text">

Bu muydu büyüklügünüzteröristlere karsi yürüyüs federesyona karsi 30 bin yürüyüs içimden vay be hangi sehirde böyle birlik vaR

AMA Neyse dimi KAZIM NE KI BOSVERINama bir düsünün trabzonu bu kadar seven Kazim para için yapmazdi yapsaydi zaten zengin olurdu kanserden kurtulurdu...neyse ya bosverinbiri ölmüs ne olacak ki

AMA BANA KOYAN MADEM BUNU KAZIMA YAPACAKLARDI KAZIM BU SEHRI NEDEN BU KADAR SEVDI NEDEN ACABA ONA HAKKINIZ ÖDEDINIZ MI EVET BEN SIZE KIZGINIM AMA INANIN KI O KIZGIN DEGILDIR ONU ANMASANIZDA ÇÜNKÜ TRABZONU SIZLERI O KADAR ÇOK SEVIYOR KI

BEN TRABZONSPORU GÜÇLÜLERE BAS KALDIGI,HAKSIZLIGA BOYUN EGMEDIGI IÇIN SEVIYORUM TIPKI KARADENIZ GIBI HIRÇIN(KAZIM KOYUNCU SÖZÜ)

O SIZLERI UNUTMADI</TD></TR></T></TABLE>

TSelif
20.12.2005, 16:44
Bizim canimizdan bizim kanimizdan olan kimseyi bize yanlis yapmadigi sürece unutmayacagiz..TRABZON lular merttir..kani bozuklara benzemez..sevdilermi ölümüne severler...

...ve KAZIM KOYUNCU..O HEP BIZIM KALBIMIZDE HER SEYIN ÜSTÜNDE...

.............anlamayanlarasmileys/smiley7.gif

Emre B.
20.12.2005, 20:39
Ben bir konserine gidicektim.Am o konserdem önce aramizdan ayrildi smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

eys_61
20.12.2005, 20:58
çok sükür Kazim abiyi canli izleyen ve tanisabilenlerdenim.ey gidi günler simdi anca mp3 ünü dinleyebiliyoruz.nur içinde yatsin...