PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspordan Sörf Atağı

Miraç Atalay Çiftçi
02.03.2010, 18:59
Trabzonspor sörfe de el attı

Trabzonspor yönetiminin, 'İkoncan' Eda Taşpınar'ın sevgilisi olarak da tanınan, 2007 Türkiye Şampiyonu sörfçü Bora Kozanoğlu'na teklif götürdüğü ve bu işi resmiyete dökme hazırlığında olduğu öğrenildi. Trabzon'a gelen Kozanoğlu ise bordo - mavili kulüpte seve seve çalışabileceğini söyledi.Trabzonspor Yönetim Kurulu, sörf branşında da atağa kalkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Trabzon'a gelen 2007 Rüzgar sörfü Türkiye Şampiyonu Bora Kozanoğlu'na bir teklif götürdüğü öğrenilen bordo - mavililerin, önümüzdeki günlerde bu görüşmelerini resmiyete dökmesi bekleniyor. Konuyla ilgili olarak DHA'ya özel açıklamalarda bulunan Bora Kozanoğlu, Trabzon'u çok sevdiğini belirterek, "Geçtiğimiz hafta üç gün boyunca Trabzon'da antrenman yaptım. Bu sırada Trabzonspor'un benimle ilgilendiğini duydum. Doğrudan bana gelen bir teklif yok ama Trabzonspor benimle çalışmak isterse bunu seve seve kabul ederim. Geçmişteki başarılarım ortada, Trabzonspor gibi büyük bir kulübün de bana sahip çıkmasıyla çok daha önemli başarılara imza atabilirim" dedi.

'İKONCAN' TAŞPINAR İLE İLİŞKİ YAŞIYOR
"İkoncan" olarak tanınan Eda Taşpınar ile ilişkisi de devam eden Kozanoğlu, şu anda ferdi olarak yarışmalara katılıyor. Kozanoğlu, Trabzonspor ile anlaşması durumunda, sık sık Trabzon'a gelerek çalışmalarını burada sürdürebileceğini de vurguladı.

KARİYERİNDE SAYISIZ BAŞARI VAR
1998 - 2003 yılları arasında Türkiye Cup Slalom birincisi olan Bora Kozanoğlu, 2002 - 2004 yılında Formula Türkiye birincisi, 2003 Yılında FE Asya üçüncüsü, 2004 yılında FE Dünya Büyük Erkekler Genel Klasman 22.'si, 2005 FE Dünya Büyük Erkekler ikincisi, 2005 Amerika şampiyonası FE birincisi, 2005 Amerika şampiyonası slalom 5.'si, 2005 Avrupa slalom 7.'si, 2007 Türkiye Şampiyonluğu ve 2007 Slalom Dünya 2.'si unvanlarını elinde bulunduruyor.

Ba®ış
02.03.2010, 19:16
Çağla Kubat'ı da isterük.

Murat Erdem
02.03.2010, 19:35
Şimdi bu adı geçen "ikoncan" kişisi, magazin gündeminden bildiğimiz gibi Bodrum'dan beri gelmeyen birisidir. E malum bizim başkanımızda Bodrum'u ve cemiyetini pek severler. Sakın Eda hanım, yavuklusu için bizim başkana "hamili kart yakınımdır" ricasında bulunmuş olmasın. Başkanda Eda hanımı kıramayarak, Bora beye kulüp de istihdam bulacağım diye icad etmiş olmaya bu "sörf şubesi"ni...

çok mu uçuk oldu yoksa ?!?!?

Mustafa ÖZDEMİR
02.03.2010, 19:45
hayırlı olsun...

Miraç Atalay Çiftçi
02.03.2010, 19:48
Tabii haber bir dedikodudan ibaret. Ortada bir yapılanma izi ya da resmi bir açıklama yok.
Peki bir plan var mı?

Bence o da yok.
Zaten ne kaybediyorsak bu plansız büyüme çabamızdan kaybediyoruz.

Misina
02.03.2010, 19:53

çççççççççççççççççççççççççççççç

macka61
03.03.2010, 01:20
aynen Çağla Kubat yoksa bu işi istemem

ESER
03.03.2010, 01:28
curling takimi da kuralim. baltaya sap olamamis futbolcularimizi supurgeci olarak degerlendiririz.

esirgolge
03.03.2010, 01:49
Karadenizin hircin dalglarinda sörf :) ilginc

Mucahid Erdogan
03.03.2010, 07:19
burda sorf cıdden ılgınc olur ama guzel olur bı akım baslatırsak herkesın dıkkatını cekerız eger kayda deger bısı olursa turızım acısından kısında bos durmaz trabzon :D

Halit Akyüz
03.03.2010, 07:26
Yok artık. :)

Atalay
03.03.2010, 10:12
Yönetim kafayı filan yemiş herhelde...!!

Ne sörfü kardeşim...

Senin daha voleybol takımın yok...

Amatör branşlarda sürünüyoruz...

Nerden çıkmış sörf...

Kimin tanıdığı kimin akrabası bu arkadaş...!

Orhan Aydın
03.03.2010, 10:13
Vizyon patlaması!

BAHADIR33
03.03.2010, 10:21
rüzgarı arkamıza alıyoruz işte ne var ki bunda??

bordo61
03.03.2010, 10:30
Voleybol

Hentbol şubesi açsınlar

Orhan Aydın
03.03.2010, 10:32
Voleybol

Hentbol şubesi açsınlar

Bildiğim kadarıyla özellikle erkek hentbol takımı başarılı bir takımdı.

bordo61
03.03.2010, 10:38
Bildiğim kadarıyla özellikle erkek hentbol takımı başarılı bir takımdı.

Trabzonda Hentbol Futbolla yarışacak düzeydeydi bir zamanlar.

Salonlar doluyordu her maç neredeyse ama ne olduysa hentboldan el ayak çekildi.

Burçak
03.03.2010, 10:40
dedikodu haberlerinden birisidir.
kaynak ne ki.
pazar sürpsizimi :)

Murat Erdem
03.03.2010, 10:52
Yönetim kafayı filan yemiş herhelde...!!

Ne sörfü kardeşim...

Senin daha voleybol takımın yok...

Amatör branşlarda sürünüyoruz...

Nerden çıkmış sörf...

Kimin tanıdığı kimin akrabası bu arkadaş...!

Şimdi bu adı geçen "ikoncan" kişisi, magazin gündeminden bildiğimiz gibi Bodrum'dan beri gelmeyen birisidir. E malum bizim başkanımızda Bodrum'u ve cemiyetini pek severler. Sakın Eda hanım, yavuklusu için bizim başkana "hamili kart yakınımdır" ricasında bulunmuş olmasın. Başkanda Eda hanımı kıramayarak, Bora beye kulüp de istihdam bulacağım diye icad etmiş olmaya bu "sörf şubesi"ni...

Cengiz Çubukcu
03.03.2010, 19:14

Barış bu yorumun üzerine yorum yapmam ben :D

Ba®ış
03.03.2010, 19:25
valla Cengiz Abi Türkiye'de rüzgar sörfü dendiği zaman aklıma bi tek Çağla Kubat geliyor :)

LazAnisT
04.03.2010, 23:17
Araştırın bakın şu Bora Kozanoğlu bir yöneticinin ya arkadaşıdır yada akrabası.Yada bir barda filan karşılaşmışlardır istersen Ts'de sörf kulübü kurayım demiştir bizimkilerden birisi.

Cenkhan
07.03.2010, 18:47

Bodrum, Kunduracılar gibi bir yer zaten. Bütün cemiyet birbirini tanır.

SefaÇetinKulak
07.03.2010, 19:08
Hayırlısı olsun . Umarım bu dalda da başarılı oluruz .

ma5561
19.03.2010, 19:40
yüzmenin kapatıldığını bir ara duymuş gibiydim eger dogruysa sorf nerden cıktı ilk once acılacak bıranslar var onlara baksınlar.adamalrın her branşda sesleri cıkıyor bızım ne cıkıyor hava gazı bol laf

Murat'
19.03.2010, 19:50
yüzmenin kapatıldığını bir ara duymuş gibiydim eger dogruysa sorf nerden cıktı ilk once acılacak bıranslar var onlara baksınlar.adamalrın her branşda sesleri cıkıyor bızım ne cıkıyor hava gazı bol laf

Yüzme kapatılmadı aslında yalnızca basketbol gibi ayrı bir kulüp kuruldu.

mehmetdoğan
20.03.2010, 08:59
önce futbolda bi kurumsallaşalım ondan sonra olsun bu kadar uçmaya gerek yok yaptığımız her iş yarımyamalak olsun da nasıl olursa olsun mantığı işte