PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 24.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

61yusuf
06.03.2010, 21:25
kötü futbola rahmen kazandık
bu arada beraberlik büyümüzüde bozduk(?)
gabriç girdiğinden beri kötüydü ama golü attIya yeter
Şenol GÜNEŞ'e diyecek birşey bulamıyom nasıl bir sistem uyguluyor anlamıyorum

BİZE HER YER TRABZON

Ali Tunahan Güllü
06.03.2010, 21:25
Şanssızlığımızı kırdık artık seriye başlamak lazım..

Halit Akyüz
06.03.2010, 21:26
Kupada böyle oynamayalım da..

Barış Kaptanoğlu
ayrıca gençler bu oyunla fenerden puan alır kesin

temel_yilmaz
Neyse herkese iyi akşamlar herşeye rağmen kazanmak güzel Barcelona maçı var 1-0 da yeniliiyor zevkli bir maç olucak onu izliyelim ikiside bordomavi :)

Mellih
engin lazım takıma

Arda'
bence yediğimiz golde ofsayt var. adam onurun görüş açısını kapatıyor

Süleyman Baykan
06.03.2010, 21:27
Boyle taraftara

Boyle taraftara(sozum herkese degil tabii)cok bile bu futbol ve futbolcular.

ben istanbuldayım ve avni akerde maç izlemenin özlemini çekiyorum o stadyumda olan şanslı renkdaşlarımız çekirdek sefasında ne olur Trabzonda bulunan arkadaşlara ve taraftar derneklerine sesleniyorum kuru kalabalık değil dolu kalabalık olalım.Sanki halı saha maçı izlediğimi sandım zaman zaman:(

GERONIMO35
takım çok kötüyüdü bir kaç oyncu dışında ve teknik heyette rezaletti ama her yenilgi sonrası foruma bakıyorum şu şu şu acil gitmeli türünden mesajlar doluyor foruma kalsa ne yönetim ne teknik kadro ne futbolcu ne stad müdürü ne taraftar hatta stadın önündeki köfeticiyi bile bırakmıyor hepsini kovuyoruz:)

sbay
iyi oynadığımız maçlarda takımı sürükleyen sağ tarafta serkan ve ömerin uyumlu oyunu idi...Şimdi Şenol hoca orta sahanın sağında değişik isimler denemeye başladı.Bir türlü tempo yapamadık...Son 15 dakika serkanın sağ kanada geçmesi golü getirdi.Bundan sonrada sağ tarafta ömer-serkanda ısrar etmeli hoca..Birilerine yer açmak için takımın kurgusunu bozmasına gerek yok.

sessizkral_1
bence yediğimiz golde ofsayt var. adam onurun görüş açısını kapatıyor

fener maçındaki ofsaytsa ki kuralda "kalecinin görüş açısını engellerse" diyor

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/6/8970.jpg

bu pozisyon her koşulda ofsayttır

Erdem Keser
06.03.2010, 21:28
Maçı aldi ya ?
Haklısın.Broos 'la Ersun da çok maç almıştı.

Barış Kaptanoğlu
Allaha şükür bu hafta sonu zehir olmadı bize...herkeze iyi akşamlar

Bekir
Defansif yönlü oyuncu derken.

Burak birçok futbolcumuz gibi oyundan düşmüştü.Ortasaha baya boşalmıştı.Dönen topları alamadık.Ortasahayı toparlamak için bu değişikliklik yapıldı.

Ayrıca Cale'nin çıkıp Ferhat'ın girmesi sakatlık dolayı oldu galiba.Yoksa Cale'nin çıkıp Ferhat'ın girmesi bana da pek mantıklı gelmedi.
Ceyhun işte Defansif yönlü bir oyuncu...

Burak mı oyundan düşmüştü??

Gençlerbirliği bekleri bu kadar ileri çıkmaya başlamışken,Defansın arkasına En iyi kaçabilen oyuncumuz Burak'ı çıkartıp,Ön Libero almak mantıklı bir tercih mi??

Ben Cale'de bir sakatlık görmedim..

Tolga_61
06.03.2010, 21:29
Allahtan 4. bi değişiklik hakkımız yoktu hoca kaleciyi değiştirecek diye korktum

Cüneyt Canlıca
İlk yarı atak olan topu ayağında tutan akıllı ataklar yapan bizdik... Ne olduda ikinci yarı tam tersi oldu... Bence Colman ın ölüsü bile 90 dakka oynar... Ha daha iyisi bulunur satılır bişey demem...

Bekir
hahaha bu iyidi, bencede havalar cok güzel yagmurlu filan...
Kendini komik mi sanıyosun??

Arif Timurcioğlu
Boyle taraftara

Boyle taraftara(sozum herkese degil tabii)cok bile bu futbol ve futbolcular. Zaten günah keçisi hep biz gariban taraftarlar oluyor. Üç eziklerde durum böyle gitsin bakalım onların taraftarları neler yapar.

İskender YILMAZ
06.03.2010, 21:30
Kazandık, mutluyuz .. :)

Maçın ardında kalan en pozitif cümleler .. :)

Ali Tunahan Güllü
Evet kötü oynadık hatta berbat oynadık ama 3 puan önemli..

hooligans61
Alanzinho'nun kesinlikle yeri yok bu takımda...
alanzinhosuz mac mı olur dienler vardı bir ara
bnce daha ii olur...

dinceraydogan
06.03.2010, 21:31
80 trilyon borcu olan takımın yarısı gitsin deniyorsa burda kötü bir yönetim vardır. o zaman insana neden bu kdar borca girdin derler...

Oruç
Gençlerin golü buz gibi ofsayt zaten.

U.Sadıkoğlu
Zaten günah keçisi hep biz gariban taraftarlar oluyor. Üç eziklerde durum böyle gitsin bakalım onların taraftarları neler yapar.

Ne alakası var kardeşim seyirci çok mu iyi avni akerde millet şampiyonluğa aç değilki orada orta yaşın üstü sadece sövmeye gidiyor genç nesili nereye koyarsan koy bağırır onuda stada çekmek mesele

Kıvanç Çuvalcı
06.03.2010, 21:32
takım iyi olmasada 3 puan almamız bizim için iyi oldu ama macta tek anlamadığım olay teo duruken maca galip bile değildik neden ferhatı oyuna aldı
Mac zaten 1-1 e dogru gidiyor,takim kotu oynuyor,seyirci stresli ve homurdaniyor o atmosferde adam girecek kotu takima ayak uydurcak kisa surede bisey yapamiycak birde stresden bir iki top kaybedecek,millet zaten pusuda bekliyor sallamak icin,tam hazir olmayan ve tepki almasi muhtamel bir oyuncuyu o atmosferde bende oyuna almazdim.oyuncuyu iyice kaybetmek var.

İskender YILMAZ
06.03.2010, 21:32
Onur Onur Onur .. :) Seneye Onur'a sakatlık, ceza vb. durumlar için (Allah korusun) sağlam bi Türk yedek kaleci alınsın yeter .. :) Sylva'ya yol göründü, bi yabancı kaleciye de kapandı o yol .. :)

ÇaGaTaY
06.03.2010, 21:33
Arkadaşlar gençlerin golünü bence konuşmayalım o tartışmaya açık ama attığımız 2.golden önce Gençlerin pozisyonu çok net penaltı... Hakem resmen maçı aldı bize verdi.Aynı şey başımıza gelse burda ortalığı yıkarız.

Muhammet Hacısalihoğlu
06.03.2010, 21:34
Onur topu görüyor ilk anda. Topun nereye gitceğinide biliyor ve oraya yatıyor.

Engelleme yok yani. Bence nizami gol.

Fener'in pozisyonunda top kaleciye gelirken fenerli oyuncu kalecinin önünden geçiyor.

Yapılan değişikliklere rağmen yendik. Umarım hatalarımızdan ders çıkarabiliriz.

Tebrikler Trabzonum.

U.Sadıkoğlu
Arkadaşlar gençlerin golünü bence konuşmayalım o tartışmaya açık ama attığımız 2.golden önce Gençlerin pozisyonu çok net penaltı... Hakem resmen maçı aldı bize verdi.Aynı şey başımıza gelse burda ortalığı yıkarız.

Penaltı çalsaydı çok ucuz bi penaltı olurdu bence ..

mk.esen35
benim şenol hocadan hiç umudum yok.bu sene içinde gelecek sene içinde.belliki teofiloyu hoca istememiş.şimdi inat olsun diye oynatmıyor.bir hoca böyle kapris yapıyorsa ondan bişey olmaz.

hooligans61
06.03.2010, 21:35
haftaya yine skıntı yine aynı kadro cıkcaktır kesin bi engin oynar oda colman veya alan dicem ama cok olumsuz gelior teo da artık ümidini kesmistir burak varken imkansız oynaması

My
06.03.2010, 21:36
Orta sahamız S.O.S. veriyor. Yumuşacık valla. İşimiz zor.

Tolga_61
Yuh diyorum başka birşeyde demiyorum hala Alanzinho diyolar ya alandan daha fazla adama pas yapan kimse vardı da ben mi göremedim.Sürekli ileri oynadığı diğerleri gibi ya rakibe yada geriye oynamadığı için mi alan bu takımda oynayamaz. Zamanında yattaraya saydıranlar şimdide alanzinho ya yükleniyor. Bi yerde haklısınız bencede alan orta sahada tek pas yapmayı bilen forveti olan bir takımda oynamalı !!!

Hüseyin İlkin
Bizim ikinci golde ofsayt gibiydi, Gençlerin golüne saymıştım maçı izlerken hatta. Dur bir kez daha izliyim..

Beraberlik serisi nihayet bitti, iyi bir oyun göremeden gelmiş olsa da. :)

Şeref
06.03.2010, 21:37
arkadaslar taraftar olarak bi 1996 dakı maçlarımıza bakalım bide şimdiki maçlarımıza daha karşılıklı tezahurat yapamıyoruz ya acınacak hale geldık futbolcular ateslenmıyor maratonda olmamız lazım orası olmazsa olmaz MARATONDAN destek gelmezse bu futbolcu kamçılanmaz hırcınlaşmaz bir top kaybı oldumu yuuuuu diyoruz alkışla destek ver oraya adamı yerden yere vurmaya geldıler sankı

mk.esen35
valla geçen haftaki pozisyon penaltı diye ortalığı birbirine kattık.o penaltıysa bu günkü babası

Tangerine Dream
Mac zaten 1-1 e dogru gidiyor,takim kotu oynuyor,seyirci stresli ve homurdaniyor o atmosferde adam girecek kotu takima ayak uydurcak kisa surede bisey yapamiycak birde stresden bir iki top kaybedecek,millet zaten pusuda bekliyor sallamak icin,tam hazir olmayan ve tepki almasi muhtamel bir oyuncuyu o atmosferde bende oyuna almazdim.oyuncuyu iyice kaybetmek var.

Tespitlerin uzaktan daha iyi yapıldığını düşünüyorum. Trabzon'a ne kadar uzaktan bakarsanız o kadar doğru tespitler yapma şansınız var. Bazen Trabzon'dakilerin de birkaç adım geriye çıkarak daha geniş bir açıdan bakmasında fayda var.

SEDAT
- Kesinlikle rezil oynadığımızı inanmıyorum , bu çocuklar mücadele ediyor , berabere kalsyadık gerilerde kalıcağımız için üzülücektim..

- Çok dan dun yaptık ..onur o topu çıkarınca maçı kazanacağımızı hissettim..

- 1 haftam keyifli geçicecek o bana yeter :)

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:38
Yuh diyorum başka birşeyde demiyorum hala Alanzinho diyolar ya alandan daha fazla adama pas yapan kimse vardı da ben mi göremedim.Sürekli ileri oynadığı diğerleri gibi ya rakibe yada geriye oynamadığı için mi alan bu takımda oynayamaz. Zamanında yattaraya saydıranlar şimdide alanzinho ya yükleniyor. Bi yerde haklısınız bencede alan orta sahada tek pas yapmayı bilen forveti olan bir takımda oynamalı !!!

Kusura bakmada ezdiği topları sayamadık

Mellih
80 trilyon borcu olan takımın yarısı gitsin deniyorsa burda kötü bir yönetim vardır. o zaman insana neden bu kdar borca girdin derler...
öyle değil aslında şu anda alanzinho istenmeyen adam oldu, ama iyi para edeceğini düşünüyorum, aynı şekilde colman, teofilo da beklenemi vermesse geldiği ülkeden-kıtadan talipleri çıkacaktır. selçukta kadroda düşünülmezse ankaragücü-gaziantep filan istiyebilir.

Fatih Tekke yeniden gündeme gelmeli, takıma halen ruh lazım, bi tek engin de var, umutta-egemende-ceyhunda yok serkanda belki, selçukta hiç yok :mad:

Ali Tunahan Güllü
Şenol Güneş'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"Özellikle milli maçlara giden oyuncularımızın tam idman yapamaması aleyhimize oldu. Berabere kaldığımız 3 maçta iyi oynamamıza rağmen puan kaybetmiştik. Bu maça hızlı, tempolu başladık. 25 dakika boyunca oyunu rakip alana yıkan ve pozisyon bulmak isteyen bir takım görüntüsündeydik. Rakip 25. dakikada çıktığı pozisyonda attığı golle ibreyi lehine çevirdi. Daha sonra golü bulduk. İkinci yarıda beklenmeyen şekilde kötü oynadık.. Onur devreye girdi. Son 15 dakikada tekrar toparlanınca golleri bulduk ve maçı 3-1 bitirdik. Rakibimiz ikinci yarının başlarında çok iyiydi. Orta sahadaki teknik oyuncuları ilem iyi işler yaptılar. Oyun görüşü iyi futbolcularla başarılı oldular. Sahanın bozuk olması etkiliyor bizim teknik oyuncularımızı. En olumsuz maçımızı galip olarak bitirdik.

Bütün futbolcularımız takım adına bir şeyler yapmak istedi Giray, Egemen, Onur da iyi oynadı. Formsuz olan Gabriç belki iyi oynamadı ancak gol pozisyonunda katkı yaptı. Serkan yüreğine ortaya koydu. Alanzinho etkisiz olmasına rağmen son 15 dakikada devreye girdi. Oyuncular genel performanslarının altındaydı, bu bizim için olumsuzluktu.

Rakip kaleciler bizim maçlarda iyi oynadığı için göze batıyorlardı. Kenardan gelen ortalarda ve oyun takibinde iyi işler yaptı Onur. Umarım başarılı olur. Daha çok çalışır ve Türk futbolunda önemli bir kaleci olur"

matalar
bu gün 3 pas art arda yapamadık.çok kötü oynadık.
neyse hep iyi oynayıp berabere kalacak değilizya.bikerede kötü oynayıp da yenelim.

Erbay
06.03.2010, 21:39
- Kesinlikle rezil oynadığımızı inanmıyorum , bu çocuklar mücadele ediyor , berabere kalsyadık gerilerde kalıcağımız için üzülücektim..

- Çok dan dun yaptık ..onur o topu çıkarınca maçı kazanacağımızı hissettim..

- 1 haftam keyifli geçicecek o bana yeter :)

Abi(az önce ama yazmışım yanlışlıkla) yapma rakibin yarısı kadar mücadele etmiyoruz. Hırs yok. 80 dakika boşa gitti son 10 dakika futbolun doğası gereği bir şeyler yaptık işte.

asimetrik
06.03.2010, 21:39
Bizim ikinci golde ofsayt gibiydi, Gençlerin golüne saymıştım maçı izlerken hatta. Dur bir kez daha izliyim..

Beraberlik serisi nihayet bitti, iyi bir oyun göremeden gelmiş olsa da. :)

Gol temiz. Şüpheli durum yok. Ben de baktım tekrarda.

ÇaGaTaY
06.03.2010, 21:40

Yok buna katılmıyorum.. 1 oyuncu çekiyo diğer oyuncu arkadan müdahale yapıyor.ikili kıskaç altında oyuncu eziliyo.. 2.oyuncuyu hesaba katmasak bile kaleye yakın olan sanırım giray direk olarak çekiyo adamı. Her koşulda penaltıdır bu. Geçen hafta Teofilonun pozisyonuna ne kadar tepki gösterdiysek bu pozisyon da bi o kadar penaltı.
Yediğimiz golün de ofsayt olduğunu düşünmüyorum. Eğer bu pozisyonda da ofsayt çalınırsa karambolde kaleye vurulan topların hepsi ofsayt olur. Fenerin geçen haftaki pozisyonunda kalecinin uçmasını engelliyordu.Bunları aynı kefeye koyamayız.

Oğuzhan Fidan
sonuca etki edemeyen bi futbol olucaksa hiç olmasın böle daha iyi.

Ali Tunahan Güllü
İyi oynadığımız maçlarda kaybetttiğimiz puanlar düşünmektense berbat oynadığımız maçtaki 3 puanı tercih ederim..

Kıvanç Çuvalcı
Zaten günah keçisi hep biz gariban taraftarlar oluyor. Üç eziklerde durum böyle gitsin bakalım onların taraftarları neler yapar.
Niye uzerine aliniyorsun abicim sozumuz herkese degil dedik ya daha ne diyim.yalanmi soyliyim taraftar harikaydi,takima cok guzel itici guc oldular,cok iyi desteklediler mi diyim?taraftar ne yapar?ne yapacak iyi gunde kotu gunde takimini sever destekler,sen yenersen ben seni severim desteklerim demez.neyse bosver..

maxim
06.03.2010, 21:41
Bu maçın kazanılması Şenol Hoca için şanstır. Ona özellikle Ferhat değişikliğinden sonra laflar hazırlamıştım ama galibiyetin hatrıba susuyorum :)

Tolunay Abdioğlu
06.03.2010, 21:42
Abi(az önce ama yazmışım yanlışlıkla) yapma rakibin yarısı kadar mücadele etmiyoruz. Hırs yok. 80 dakika boşa gitti son 10 dakika futbolun doğası gereği bir şeyler yaptık işte.

Etmiyoruz geniş zaman kipidir.Her maç böyle değiliz.3 maçta berabere kaldık.Rakiplerimizden daha iyi oynadık bu maçlarda.Bu maçta da şans yanımızda oldu ve kazandık.

Ayrıca şansın nasıl birşey olduğunu ben ilk defa görüyorum bizim takımımızda.

matalar
rüyamda fatih tekke Trabzonda maça çıkmıştı.
bundan sonra zaten ancak rüyamda görürüm.
gerçi son olaydan sonra görmek istediğimden de emin değilim.

Yiğit SARI
Ya onu bunu bırakında. Gol olduya ne coştu stat ya . Acayipti atlıyorum zıplıyorum :D

Emre EFENDİOGLU
Bence malesef 2. golden önceki pozisyon penaltı. Hakem maç içinde bir çok atağımızı faul diye kesti, bir çok faulumuzu vermedi ama tüm yaptığı hataları bizim açımızdan telafi etti. Bence maçı 51 e 49 luk bi oranla biz hakediyorduk, gençlerbirliği kalemize bile doğru düzgün gelmedi. Tek acıdığım penaltı pozisyonu sonrası gol atmamız oldu. Şenol hocanın değişiklikleri ise bana hiç bir anlam ifade etmedi. Alan çok önce çıkmalıydı, Burak çıkmamalıydı, Colman ise bence gayet iyi gidiyordu. Gabriç in girmesi ile Colman rahatlayacaktı bence. Neyseki kazandıkta kimse "Şenol Hoca İSTİFA!" demeden haftayı kapattık.

Halit Akyüz
06.03.2010, 21:43
rüyamda fatih tekke Trabzonda maça çıkmıştı.
bundan sonra zaten ancak rüyamda görürüm.
gerçi son olaydan sonra görmek istediğimden de emin değilim.
Şimdi ne alakası var maçla..

Tolga_61
Kusura bakmada ezdiği topları sayamadık
Maçın tamammına oranladığında alandan daha isabet ortalaması olan başka kim vardı acaba .Bütün futbolcular rahat pozisyonda bile topu rakibe yolladılar. Alan aldığı topların çoğunda tek pasla adamına yolladı ezdiği topların büyük kısmıda pas atacak adam olmadığında tek başına rakibin arasına dalmasındaydı.Ben alan süper topçu demiyorum ama mevcut kadroda pas oranı en iyi olandı diyorum.

zahido
Bu arada burak kanat oynayacak adam degil..

Alanzinhoyu kesip burakı forvet arkası oynatılabilir..

Alanzinhonun yerine zafer yelende oynatılabilir..

Alan oynamasında yerine kimi oynatıyorlarsa oynatsınlar..

Ayrıca orta sahada yavaş yavaş sezeri denememiz lazım.. Butun orta saha oyuncularımız dökülüyor..

ALİ FATİH
Bugün ballıydık!..Alanzinho'nun Trabzonspor'a katkı yapamayacağı kesindir!

Akif Gür
bence en önemli eksiğimiz taraftar...buna bir çare bulmalıyız

oyuna gelirsek belli bölümlerde iyi mücadele ettik...

onur gerek kurtarışlarıyla gerekse de oyunu başlatmasıyla bugün harika işler yaptı...
giray çok hareketli göründü...topla çıkışları güzeldi ama çok riske giriyor...

serkana bence söz söylemeye gerek yok

bence colmansız bu takım ileri gitmekte zorlanıyor...her ne kadar basit hatalar yapsada takımda takımı ileri çıkartabilecek bir kaç adamdan bir tanesi ve bence en önemlisi

Fatih YAZICI
Ya onu bunu bırakında. Gol olduya ne coştu stat ya . Acayipti atlıyorum zıplıyorum :D

Stad demeyin yahu :)
85 dakika susup, 85. dakika "vur kır parçala bu maçı kazan" diyip coşmak için Alanzinho'nun hareketini bekleyen bir staddan bahsediyoruz.

asimetrik
Maçta en heyecanlandığım an, son anlarda Ceyhun'a yay üzerinde, topun şut çekmeye müsait halde gelişine daha vurmadan tribünlerin gol diye bağırması idi. Taraftar maçı gerçekten tam konsantre izliyor:)

Sefa
06.03.2010, 21:44
Yeni geldim eve yorgunum.

Takım iyi değildi ama önemli olan kazanmaktı.. Tebrikler..

Arif Timurcioğlu
arkadaslar taraftar olarak bi 1996 dakı maçlarımıza bakalım bide şimdiki maçlarımıza daha karşılıklı tezahurat yapamıyoruz ya acınacak hale geldık futbolcular ateslenmıyor maratonda olmamız lazım orası olmazsa olmaz MARATONDAN destek gelmezse bu futbolcu kamçılanmaz hırcınlaşmaz bir top kaybı oldumu yuuuuu diyoruz alkışla destek ver oraya adamı yerden yere vurmaya geldıler sankı Evet 96 daki maçlara o kadroya o mükemmel oyuna bakalım herşey ortada zaten.

maxim
yediğimiz gol bence kesin ofsayt çünkü benim bildiğim kuralda der ki, ofsaytta olan rakip oyuncu kalecinin topu görüş açısını kapatıyorsa, yani o bölgede ise ofsayttır. Onur o oyuncuya rağmen topu görmüş takip etmiş olabilir. Bu birşeyi değiştirmez.

Erbay
Etmiyoruz geniş zaman kipidir.Her maç böyle değiliz.3 maçta berabere kaldık.Rakiplerimizden daha iyi oynadık bu maçlarda.Bu maçta da şans yanımızda oldu ve kazandık.

Ayrıca şansın nasıl birşey olduğunu ben ilk defa görüyorum bizim takımımızda.

Rakip senin hücum oyuncu rahatlıkla tutup, sen rakibin oyuncusunu binbir zorlukla durduuyorsan yeteri kadar mücadele etmiyorsundur. Zamanın ötesine gitmeye gerek yok :) Evimizde bu kadar baskı yemek, rakibe pas yaptırmak bize yakışmıyor.

mk.esen35
06.03.2010, 21:45
Maçın tamammına oranladığında alandan daha isabet ortalaması olan başka kim vardı acaba .Bütün futbolcular rahat pozisyonda bile topu rakibe yolladılar. Alan aldığı topların çoğunda tek pasla adamına yolladı ezdiği topların büyük kısmıda pas atacak adam olmadığında tek başına rakibin arasına dalmasındaydı.Ben alan süper topçu demiyorum ama mevcut kadroda pas oranı en iyi olandı diyorum.
alanzinyo bu ligde oynayamaz.pamuk helva gibi.ayakta duramıyor

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:45
Stad demeyin yahu :)
85 dakika susup, 85. dakika "vur kır parçala bu maçı kazan" diyip coşmak için Alanzinho'nun hareketini bekleyen bir staddan bahsediyoruz.

Ona lafım yok zaten :D Sadece gol olunca gaza gelen yapımız var :D

esra61
06.03.2010, 21:46
kötü oynadık ama kazanmayı bildik........MAÇTAN SONRA KOLBASTI SÜPERDİ.....özellikle stresli bir 90 dakkadan sonra ilaç gb geldi:D:D

Atmaca
Bence malesef 2. golden önceki pozisyon penaltı. Hakem maç içinde bir çok atağımızı faul diye kesti, bir çok faulumuzu vermedi ama tüm yaptığı hataları bizim açımızdan telafi etti. Bence maçı 51 e 49 luk bi oranla biz hakediyorduk, gençlerbirliği kalemize bile doğru düzgün gelmedi. Tek acıdığım penaltı pozisyonu sonrası gol atmamız oldu. Şenol hocanın değişiklikleri ise bana hiç bir anlam ifade etmedi. Alan çok önce çıkmalıydı, Burak çıkmamalıydı, Colman ise bence gayet iyi gidiyordu. Gabriç in girmesi ile Colman rahatlayacaktı bence. Neyseki kazandıkta kimse "Şenol Hoca İSTİFA!" demeden haftayı kapattık.

Sen dedin ya şimdi.Demek ki tetikte bekliyorsun.

Mehmet SELEN
Bence takımımız iyi oynamadı kabul ediyorum.Ama kötü oynuyorsan sonuca gitmesini bileceksin .Şenol Hocayı tebrik ediyorum.Gençlerbirliği takımımız kötü oynayınca değişikliklerle ataklar geliştirmeye başladı ve takımız golleri buldu.Gençlerbirliğinin hesabı 70 den sonra takımız şuursuzca saldıracak ve yeni aldığı iki oyuncuyla gol bulmayı hedefliyordu ki Şenol Hoca bu oyuna gelmedi.

Her maçtan sonra herkesi kovma alışkanlığımız devam ediyor.Bu gün futbolcuları ve Şenol Hoca yı kovanda çok oldu.Bence staddaki taraftarları kovup yeni seyirci getirmeliyiz.Bu seyirci ile şampiyonluğa oynamak zor ya da kulübü başka bi şehire taşımak gerekiyor.

My
06.03.2010, 21:47
Gençler'in ilk golü ofsayt :)

maxim
Erdal abide de ne göz varmış Colman'ı mahvetti :D
Bundan sonra gözü rakip oyuncularda olsun hepsi etkisiz hale gelir.

necmiati61
Alanzinho bu maçta eski maçlarına oranla daha iyiydi.. Bencil davranmamaya çalıştı.. Engin de olmayınca yaratıcı özellik olarak bütün yük omuzlarına bindi bu maç.. Rakip de kilitleyince pek etkili olamadı.. Benim asıl söylemek istediğim ise Drago Gabriç'in futbolcu olmadığı gerçeği!.. Kesinlikle takım oyuncusu değil, kademeye girme sıfır, geçen hafta da kaptırdığı topla az daha gol yememize neden oluyordu.. Daha da öemlisi Şenol Hoca bunu nasıl görmüyor? Cale'nin yarısı kadar futbolu bilmiyor ve anlamıyor.. Tek özelliği topa sert vurması, golü de onun atması ilginç bir rastlantı oldu ama bu Gabriç'in futbolcu olmadığı gerçeğini değiştirmez..

Mellih
Bu maçın kazanılması Şenol Hoca için şanstır. Ona özellikle Ferhat değişikliğinden sonra laflar hazırlamıştım ama galibiyetin hatrıba susuyorum :)
galiba cale sakatlık geçirdi o yüzden ama yinde yanlış yaptı cale çıksa bile ferhatı almak doğru değil, teofilo girebilirdi.
........egemen.....giray........ceyhun..... şeklinde defans hatı kurulabilirdi.
bende heralde maçın 1-1 olduğu bilmiyor diye düşündüm, galip olduğumuzu filan mı düşünüyodu :cool:

matalar
Şimdi ne alakası var maçla..

kusura bakma abi bidaha olmaz.

albatros
galibiyete bakıp da aldanmayalım sakın.
88'e kadar öldük öldük dirildik.
skor 1-1 iken takımda maçı almaya yönelik bir azim görmedim şahsen.
bu maç için söylenecek çok şey var.
ama kendi adıma en önemli şey: Şenol Güneş'i sevmeme rağmen artık Cyzio Hocamı daha iyi anlıyorum.hem de çok daha iyi...

hooligans61
orta saha: serkan-sezer-????????,gabric selcuk colman ceyhun da oynamasın haftaya zafer oynasın yeter yha 2 sezondur yatıo
forvet teo umut(burak)

Fatih YAZICI
Ona lafım yok zaten :D Sadece gol olunca gaza gelen yapımız var :D

Aa haksızlık ediyorsun, iyi yuhalayıp küfür de ediyorlar.

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:48
İnş güzel şeylerin başlangıcı olur . Ayrıca Şenol hocada bozsun artık şu 11'i bence

Mellih
06.03.2010, 21:48
Gençler'in ilk golü ofsayt :)
gençlerin başka golü yok ki :confused: :)

hooligans61
06.03.2010, 21:49
hami mactan önce burak icin orta sahanın ortasında oynayabilir demisti fizik iicn o ozellik yokki onda nden ole solüon .d

Mellih
İnş güzel şeylerin başlangıcı olur . Ayrıca Şenol hocada bozsun artık şu 11'i bence
aman bozmasın bu sefer colmanın yerine teo'yu koyar, kaleye ceyhunu filan geçirir.. :confused:

My
gençlerin başka golü yok ki :confused: :):D ...........

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:50
Aa haksızlık ediyorsun, iyi yuhalayıp küfür de ediyorlar.

Ao nasıl unuttum :D Acayip çekirdek yeriz bide .

Atmaca
galibiyete bakıp da aldanmayalım sakın.
88'e kadar öldük öldük dirildik.
skor 1-1 iken takımda maçı almaya yönelik bir azim görmedim şahsen.
bu maç için söylenecek çok şey var.
ama kendi adıma en önemli şey: Şenol Güneş'i sevmeme rağmen artık Cyzio Hocamı daha iyi anlıyorum.hem de çok daha iyi...

Ooooooo ne hocalar varmış buralarda Cizyo falan.Hangi takımı çalıştırıyor bu arkadaş.

Halit Akyüz
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=68978

Onur'dan müthiş kurtarış

Paksoy
06.03.2010, 21:51
alanzınho maçın genelinde silik olsa da son anlarda iyi işler yaptı ,

Yiğit SARI
aman bozmasın bu sefer colmanın yerine teo'yu koyar, kaleye ceyhunu filan geçirir.. :confused:

Orda Ferhat'ı soktu ama bence Cale'de hafiften sakatlık falan vardı . Yoksa öyle saçma bir şeyi kardeşim bile yapmaz :D

Erbay
Serkan Çalık da ne kaçırdı, Allah razı olsun.

Atmaca
06.03.2010, 21:52
Alanzinho bu maçta eski maçlarına oranla daha iyiydi.. Bencil davranmamaya çalıştı.. Engin de olmayınca yaratıcı özellik olarak bütün yük omuzlarına bindi bu maç.. Rakip de kilitleyince pek etkili olamadı.. Benim asıl söylemek istediğim ise Drago Gabriç'in futbolcu olmadığı gerçeği!.. Kesinlikle takım oyuncusu değil, kademeye girme sıfır, geçen hafta da kaptırdığı topla az daha gol yememize neden oluyordu.. Daha da öemlisi Şenol Hoca bunu nasıl görmüyor? Cale'nin yarısı kadar futbolu bilmiyor ve anlamıyor.. Tek özelliği topa sert vurması, golü de onun atması ilginç bir rastlantı oldu ama bu Gabriç'in futbolcu olmadığı gerçeğini değiştirmez..

Gabriç futbolcu değil ha.Bu üstad da kim.

TsLaZo
yanlız bir şey farkettim bizim 3. golde sadece 2 kişi vardı forette vurdular gol oldu normalde 10 kişi olasalar bile gol atamıyolar demekkki bundan sonra korner ve faullerde 2 kişi olsun yeter :)))

winner
Sahanın en kötüsü Şenol Güneş'ti. 3 oyuncu değişikliği de hatalıydı. Colman çıkınca orta sahada top yapabilen tek kişi olarak Selçuk kaldı ve Gençler orta sahası 2.yarı bizi sahadan sildi. Burak çıkınca iyice oyundan düştük ve gençler sürekli üzerimize gelmeye başladı. Hele maç berabere iken Cale-Ferhat değişikliği beraberliğre razı bir imaj görüntüsü verdi. Gole gençler daha yakınken, şans bizden ve Şenol Güneş'ten yana oldu. Çok kötü futbol vardı özellikle de 2.yarı.Son 3 maçta alınan berbaerliklerde oynanan futbolun yarısı yoktu. Maçın dönüm anı mahmut'un altıpastan bomboş vurduğu kafayı Onur'un çıkarması oldu. Yoksa 1 puan da gidecekti.

f1bekir
Haketmediğimiz bir galibiyetti, hakedip de alamadığımız galibiyetlerden birinin yerine sayalım.

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:53
Gabriç bence oynamalı bu takımda

SEDAT
- Valla şimdilik bişey demiyorum ama şenol hoca ya bugün iyi bi eleştiri hazırlamıştım ama neyse..

sessizkral_1
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=68978

Onur'dan müthiş kurtarış

burda top onurun ayağına çarptı ama onurun müthiş kurtarışı var başka bir pozisyonda bu değil

Yiğit SARI
Haketmediğimiz bir galibiyetti, hakedip de alamadığımız galibiyetlerden birinin yerine sayalım.

Haketmediğimiz diyemeyiz bence

SEDAT
Gabriç futbolcu değil ha.Bu üstad da kim.

- Ynei nesil futbol uzmanı abi tanımadınmı :)

Bekir
06.03.2010, 21:54
Maç sonunda neler yaşandı??
Kolbastı oynandı mı??
Giray sahaya geldi mi?

macka61
Tebrikler Trabzonsporum 3 haftadır kazanamıyorduk inşallah yine seri galibiyetler gelicek

albatros
Ooooooo ne hocalar varmış buralarda Cizyo falan.Hangi takımı çalıştırıyor bu arkadaş.

ben tanırsınız diye tahmin ediyordum.forum içinde biraz araştırma yapın kim olduğunu anlarsınız.hocam kısmı ise teknik direktörlükle alakalı değil.zaten araştırsanız görürsünüz.ya da hiç olmadı forumda sözüne güvendiğiniz birine sorun :)

Harun CAN
06.03.2010, 21:55
bugünki oyunu gördükten sonra hem şenol güneşte hem de futbolcularda suç bulurum ben..topun yuvarlak olduğunun en iyi ispatı bugün kazanılan 3 puandır ! saçma sapan bir kadro kuran hoca, 3.lig topçusu gibi oynayan stoperler ve minikler futbol liginin oyuncusu gibi güçsüz ve korkak bir ortasaha ile alınan 3 puan çok değerlidir ama futbol namına sahaya hiçbirşey yansıtmadı bugün takımımız. sırıtan oyuncularımız alanzinho- onur,, gerişi traş !!!

A.T.R
06.03.2010, 21:57
Epey zaman oldu ben foruma girmeyeli vallahi ne yalan söyleyeyim gayet rahattı kafam, ülserim azmaz olmuştu ama bu gece dayanamadım bir mazoşistlik yapayım dedim ve foruma girdim. Herşey tahmin ettiğim gibi. Herkes farklı telden çalıyor. Yok Colman neden çıktı, yok efendim Allah'ın kazması Umut, yok abi Şenol Hoca bu işi bilmiyor hele de değişiklikler tamamen ezber işi. Yok bir adam oyundan ilk çıkacak kişinin kendisi olduğunu biliyorsa o adamdan ne hayır gelir....... vs.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin Colman neden çıktı diyenler. Colman koca bir 45 dakika sahada olumlu kaç tane iş yaptı? Yerine alınan Gabriç gol vuruşu hariç ne yaptı? Bir 90 dakika boyunca Alanzinho ne yaptı? Ferhat'ın oyuna girşini ti ye alanlar yediğimiz bütün atakları soldan yediğimizi görmedi mi? Ne yapmalıydı Şenol Hoca? Otobana dönen sol kenar bekini değiştirip bir umut olarak Ferhat'a sarılmaktan başka? Selçuk'u da eleştiri listesine alanlar adama kimsenin yardım etmediğini hiç mi görmüyorlar? Takımın dinamosu konumunda olan Serkan'ın bile bu kadar berbat olduğu bir ortamda eleştirilecek en son adam Selçuk ve Umut değil midir? Umut'u eleştirenler lütfen söyleyebilirler mi kaç tane pas aldı ve harcadı Umut?? Aksine harika bir şut, 2 tane karavana da olsa şut denemesi, Burak'ın golüne asist ve mükemmel zamanlama ile atılmış bir gol. Bunlardan dolayı mı eleştiriyorsunuz Umut'u? Ayıptır, günahtır.

Gelelim gecenin harika sonuçlanan maçına. Kafadan ilk 2 dakika hariç B E R B A T oynadık. Pas yapamadık (gariptir buna rağmen gençlerden 100 ün üzrinde bir farkla isabetli pas atmışız) sonuç alabilecek oyuncularımıza final pası geçiremedik. Sonucun harikalığından başka acayip bir direnç gösteren, çok koşan bir takım seyrettik ama bu çok enerji harcama bilinçli bir üretime maalesef dönüşmedi. Son 3 haftanın beraberliklerinden çok geride top oynadık. Onlarda çok daha iyi idik ama sonuç elde edemedik, bunda ise son anlarda da olsa farkı bulduk. F utbol bu yüzden güzel işte.

Maçın başında atsana kardeşim şunları bizi dokuz doğurtacağına diyenleri de anlamak mümkün değil. Eğer maçın başında 3 gollü bir skor elde etseydik (mesela ilk 20 dakikada) yemin ederim " abi attılar golleri yattılar üzerine " diye şikayet edeceklerin sayısı da hiç azımsanmayacak kadar çok olacaktı.

Zor Trabzonspor'un işi zor. Bu kadar memnuniyetsiz bir taraftar topluluğunu Barca bile her maç tatmin edemez ve kesin Barca'nın topçularına bile kulp takacak birşeyler bulurlar.

Allah ıslah eylesin ne diyelim.

f1bekir
06.03.2010, 21:57
Haketmediğimiz diyemeyiz bence

2010'da en az pozisyona girip, en fazla pozisyon verdiğimiz maçtı. Pas trafiğini en kötü yönettiğimiz maçtı. 2. golümüzden önce hakem gençlere penaltıyı verseydi şimdi burada kafayı yiyor olurduk.

Bence haketmedik. Ya da şöyle diyim, en az hakettiğimiz maçtan 3 puan çıkarttık. Futbolun adaleti yok.

Emre EFENDİOGLU
06.03.2010, 21:58
Sen dedin ya şimdi.Demek ki tetikte bekliyorsun.

Yazdıklarımdan bunu anladıysan ne diyeyim tebrik ederim :alkış:

Cüneyt Canlıca
06.03.2010, 21:58
Bu arada bizim 2. gol bayağı bi ofsayt...

matrix5782
06.03.2010, 21:59
colman ,cale ,alanzinho ile bu iş olmuyor.

Yiğit SARI
06.03.2010, 21:59

:eek: Yok artık

boztepeli61
06.03.2010, 22:00
trtde maçı verdi mi

Tangerine Dream
Bazen de iyi oynamadan kazanacağız arkadaşlar, bu futbolun gerçeklerinden biri. Bu akşam maçı izlediğim kafede berabere kalmamızı dört gözle bekleyen Gençlerbirliği(fb, gs, bjk) taraftarlarının maçın bitiş düdüğünü beklemeden kuyruklarını kıstırarak evlerinin yolunu tutmaları bana galibiyetten daha çok zevk verdi.

necmiati61
Epey zaman oldu ben foruma girmeyeli vallahi ne yalan söyleyeyim gayet rahattı kafam, ülserim azmaz olmuştu ama bu gece dayanamadım bir mazoşistlik yapayım dedim ve foruma girdim. Herşey tahmin ettiğim gibi. Herkes farklı telden çalıyor. Yok Colman neden çıktı, yok efendim Allah'ın kazması Umut, yok abi Şenol Hoca bu işi bilmiyor hele de değişiklikler tamamen ezber işi. Yok bir adam oyundan ilk çıkacak kişinin kendisi olduğunu biliyorsa o adamdan ne hayır gelir....... vs.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin Colman neden çıktı diyenler. Colman koca bir 45 dakika sahada olumlu kaç tane iş yaptı? Yerine alınan Gabriç gol vuruşu hariç ne yaptı? Bir 90 dakika boyunca Alanzinho ne yaptı? Ferhat'ın oyuna girşini ti ye alanlar yediğimiz bütün atakları soldan yediğimizi görmedi mi? Ne yapmalıydı Şenol Hoca? Otobana dönen sol kenar bekini değiştirip bir umut olarak Ferhat'a sarılmaktan başka? Selçuk'u da eleştiri listesine alanlar adama kimsenin yardım etmediğini hiç mi görmüyorlar? Takımın dinamosu konumunda olan Serkan'ın bile bu kadar berbat olduğu bir ortamda eleştirilecek en son adam Selçuk ve Umut değil midir? Umut'u eleştirenler lütfen söyleyebilirler mi kaç tane pas aldı ve harcadı Umut?? Aksine harika bir şut, 2 tane karavana da olsa şut denemesi, Burak'ın golüne asist ve mükemmel zamanlama ile atılmış bir gol. Bunlardan dolayı mı eleştiriyorsunuz Umut'u? Ayıptır, günahtır.

Gelelim gecenin harika sonuçlanan maçına. Kafadan ilk 2 dakika hariç B E R B A T oynadık. Pas yapamadık (gariptir buna rağmen gençlerden 100 ün üzrinde bir farkla isabetli pas atmışız) sonuç alabilecek oyuncularımıza final pası geçiremedik. Sonucun harikalığından başka acayip bir direnç gösteren, çok koşan bir takım seyrettik ama bu çok enerji harcama bilinçli bir üretime maalesef dönüşmedi. Son 3 haftanın beraberliklerinden çok geride top oynadık. Onlarda çok daha iyi idik ama sonuç elde edemedik, bunda ise son anlarda da olsa farkı bulduk. F utbol bu yüzden güzel işte.

Maçın başında atsana kardeşim şunları bizi dokuz doğurtacağına diyenleri de anlamak mümkün değil. Eğer maçın başında 3 gollü bir skor elde etseydik (mesela ilk 20 dakikada) yemin ederim " abi attılar golleri yattılar üzerine " diye şikayet edeceklerin sayısı da hiç azımsanmayacak kadar çok olacaktı.

Zor Trabzonspor'un işi zor. Bu kadar memnuniyetsiz bir taraftar topluluğunu Barca bile her maç tatmin edemez ve kesin Barca'nın topçularına bile kulp takacak birşeyler bulurlar.

Değerli abim, aynen imzamı atıyorum güzel yazınızın altına.. Futboldan anlayan nasıl kendini belli ediyor..

Kıvanç Çuvalcı

katiliyorum ve Allah bize akil fikir de versin diyorum.

Sefa
06.03.2010, 22:01
Gençlerin golü ofsayt şimdi baktım da bizim 2. golde ofsayt..

winner
Trabzonspor'un orta sahası Gabriç-Selçuk-Serkan üçlüsü ve önlerinde serbeset Alanzinho ise problem var demektir...

Bekir
Maç sonunda neler yaşandı??
Kolbastı oynandı mı??
Giray sahaya geldi mi?
Şuna Cevap vericek yok mu??

asimetrik
06.03.2010, 22:02
Hüseyin haklısın, ikinci golümüz şüpheli:( Umut dokunmadı dedim ama pozisyonun içindeymiş. Ofsayt verilebilirdi. Hatta verilmeli idi. Aynen bizim yediğimiz goldeki gibi.

f1bekir
06.03.2010, 22:02

Cidden mi?

Gençlerin pozisyonu penaltı mı peki?

Hiç hoşuma gitmiyor böyle yanlış kararlarla puan alınca.

Sefa
06.03.2010, 22:03
Onur, Umut filan oynadı. Videoya çektim baya güzel bir video oldu.

Ses problemi var gibi ama pcde nasıl çıkar bilmiyorum yüklediğimde nete atacam.

Celil Köse
06.03.2010, 22:03
Maç trt 1 de..

necmiati61
06.03.2010, 22:04

Kolbastı oynandı da Girayı göremedim..

f1bekir
06.03.2010, 22:05

Ufak bi kolbastı oynadılar ama Giray geldi mi bilmiyorum, biz çıktık en sonunda beklyemedik :)

mhayri
2.golümüzde Umut topa vurulfuğunda ofsaytta ve geri gelip pozisyonun içine
giriyor...Topa dokunamıyor ve top rakipten Gabriçin önüne düşüyor...
Umut buz gibi ofsayt...

TSunami_69
Hüseyin haklısın, ikinci golümüz şüpheli:( Umut dokunmadı dedim ama pozisyonun içindeymiş. Ofsayt verilebilirdi. Hatta verilmeli idi. Aynen bizim yediğimiz goldeki gibi. ofsayt mofsayt yendik ya sonuçta.. bizimde emeğimizin çalındığı zamnalar oluyor..bence galibiyeti hak ettik.bu hakem burak ın alanzinho nun arkadan çekilmelerini görmedi ya ona kafam bozuldu baya

winner
Bizim 2.gol ofsayt evet, Alanzinho dokunduğunda Umut savunmanın ilerisinde, bunun dışında ilk yarı Burak'ın aşırttığı çizgiden çıkan topta dikkat edilirse kaleci Serdar Burak'ı indiriyor top geçmiş olsada, açık penaltı...

bordoblue (bxb)
06.03.2010, 22:06
Trabzondaki Trabzonspor taraftarından şikayetçiyim.

Bu takım taraftar coşunca çok daha iyi oynuyor.Özellikle Serkan BALCI,Umut BULUT.Ama malesef taraftar takım gol atınca coşuyor anca. 61 inci dakika şovu bile 19 saniye sürüyor.O da sönük.Trübinlerde birlik yok.Her kafadan bir ses.Ayrıca çok boşluk var stadda.Biz İstanbulda Trabzonsporumuzu görmek,maçına gitmek için dört göz bekliyoruz.Trabzon dakiler takımın değerini bilmiyor.Tamam takım kötü olabilir ama taraftar onu tamamlamalıydı.Bu bir gerçek ; Trabzondaki Trabzonsporlularda son yıllarda büyük bir başıboşluk ve dirayetsizlik var.Bu sezon ki Fenerbahçe maçında bir avuç fenerlinin Avni Akerde 'her zaman her yerde en büyük fener' diye bağırdığını,bizim trübinlerin de dinlediğini ,o rezaleti ,Fenerliler içinde nasıl ezildiğimi hiç unutamam.İşin özü; bu taraftarla olmaz.Koca stadtan ses çıkması için gol olması mı lazım.Taraftarlığın özü bu mu yani?Facebook ta Fener,Galatasaray 3 küsür,Beşiktaşlılar 1 milyon küsür hayran yapmış,Trabzonspor 180 bin.Bu mu sahip çıkma.Uyanalım artık.Bursasporun Trabzonsporla yaptığı maçtaki tBursa taraftarına baksın,bu işin nasıl yapılacağını soranlar.

Mustafa ÖZDEMİR
06.03.2010, 22:07
son dakikalarda gelen galibiyet güzel oldu .statta herkes seriye devam diyorduki goller geldi.inşallah bu sefer galibiyet serisi başlatmış oluruz...

CRICK61
06.03.2010, 22:07

Yani inan bunları yazmak istiyordum ama üşenmiştim valla ellerine sağlık..

SEDAT
06.03.2010, 22:09
- Arkadaşlar stad olmuş harabe , zemin desen hepten kötü biz haybedenmi yırtınıyoruz yeni stad yeni tesis....

- Yeni heyecanlar olursa tribünlerin birleşiceğine inanıyorum...

- Çılgınlar erdoğdulular tg gurbetçi gençler çılgınlar hepinize sesleniyorum böyle ayrılarak bi tribün kültürümüz olmaz..yine herkesin ismi kalsın ama tribünlerde en azından tek ses olalım bunu yapabiliriz uzaya çıkalım demiyoruzki...

asimetrik
06.03.2010, 22:09
Kafama yatmayan bir şey var. Cale kötü oynamış gibi bir his oluştu. Buna katılmıyorum. Bence solda Cale tek oynamaya mahkum edildi. Gabriç girince bile sağa geçti Cale yine tek oynadı. Gabriç sola geçip tam Cale rahatladı derken de Ferhat, Cale değişti. Kabak Cale'ye patladı:(

Bartuğ13
06.03.2010, 22:10
evet gerçekten 2010 yılına çok iyi girmiş olsak da giderek düşen bir form grağimiz vardı.
son 3 haftada berabere kalırken,iyi oynuyorduk ama oyun seviyemiz giderek düşüyordu.bugün de ilk yarıya çok iyi başlasak da maçı çok çok kötü oynayarak devam ettirdik.rakip ilk geldiğinde golü buldu ama ikinci yarı boyunca hep gelen onlar oldu.oyun kurmakta,topu rakip alana taşımakta özelikle ikinci yarı çok ama çok zorlandık.
81de bir faul kazandık.orda gol olmayınca maçtan ümidi kesmiştim ama serkanın müthiş taşıdğı topta,araya alan girdi,seken topta umut rakibine uzaklaştırma şansı vermedi ve maçın en kötülerinden gabriç maçı koparan golü attı.

uzatmada babama sadece 2 oyuncu var ama ister misin atalım golü dedim.gerçekten de muhteşem bir ortaya enfes bir kafayla golü bulduk.

maçın özetinde 3 haftadır iyi oynarken alamadığımız 3 puanı,özelikle ikinci yarıda çok çok kötü oynamamıza rağmen şansımızın da yardımıyla aldık bugün.

onur:gerçekten çok iyi bir maç çıkardı.onun hakkında kafamdaki soru işaretlerini bir bir yıkmaya başladı.kendine güveni giderek artıyor.son maçlarda az gol yiyor ama burda asıl önemli olan çok az pozisyon gelmesi değil.çok başarılı hamleleri var.ayağını ve yan toplarını da geliştirmeye başlaması gerçekten çok önemli hamleler.bugün de tavırlarıyla orayı hak ettiğini gösterdi.gerçekten onu böyle görmek insanı mutlu ediyor.

ömer: günün kötülerindendi.kaptığı topları iyi kullanarak gol pozisyonu yaratıp alkış toplayacakken,aptalca şutlarla küfürler topluyor.bu adam da sağ bekte aranan adam olamıyor maalesef.

giray-egemen: genelde başarılılardı fakat yediğimiz golde ve kale ağzından vurdurdukları kafa vuruşlarında çok çok büyük hatalar yaptılar.

cale: yine çok bindirmeler yapamadı ama kendi ortalamasında oyun oynayan ender isimlerdendi.

selçuk: savunmada yaptığı işler olumluydu ama hücumda aynı etkiyi veremedi.yine de gösterişsiz ve ortalama bir oyun oynadı.

colman:ilk yarıda yaptığı top kayıpları ve isteksizliği gerçekten çıldırttı.ikinci yarıda olmaması gerekiyordu ve olmadı.

serkan:dinamo gibi çalıştı ama sağ kanattaki tüm pozisyonlarda ortaları çok başarısızdı.goldeki inanılmaz deparı ve ortası onun kişiliğinin ve oyun karakterinin yansıması olsa da hücumda yaptığı(yapamadığı) ortalar gerçekten bizi yakabilirdi.

burak: pivot forvet özelliklerini çok iyi oynayabilecek bir oyuncu gerçekten.attığı gol şans olsa da iyi bir transfer olduğunu gösterdi.kendisinden hiç bişey beklemediğim için benim beklentilerimin şimdiden üzerine çıktığını söylemek yanlış olmaz.orta yapmayı pek beceremese de ileri çıktığı durumlarda bir pivot santrafor gibi yaptığı hareketleri ve indirdiği topları iyiydi.

alanzinho:75 dakika boyunca top oynamayan arkadaşımız.son dakikalara kadar da hiç ortalıkta gözükmedi.3-4 hafta önceki alanı arattığı kesin.

umut: ilerde çok yalnız kaldı.istediği topları alamadı.yine de son ,iki gol pozisyonunun da içindeydi ve attığı kafa golü harikaydı.

gabriç:kendisini hiç beğenmiyorum.gerçekten çok kötü oynadı.şenol hocanın neden ısrarla sağ kanatta oynattığını da anlayamıyorum.özelliği çizgiye inip orta yapmak olan bir oyuncuyu ters kanatta kullanınca hiç verim alamıyoruz.aldığı tüm topları ezdi ama 89.dakika doğru yerdeydi ve doğru bir vuruş yaptı.maç sonundaki açıklamalarında söylediklerine inanırsak,inşallah düzelir ve oynar.yoksa sezon sonu yol verilecekler arasında.

ceyhun:çok düz bir oyuncu.oyuna girdikten sonra hiç katkı alamadık.ceyhundan daha çok taraftara kızıyorum.her ayağına aldığı topta "vur,vur,vur" diye bağırılması çok saçma.bu sebeple gaza gelip vurmaması gereken yerlerde de vurmaya başladı.özellikle maçın kırılma noktasında yaptığı hatayı görmemek imkansız.oyuncuyu bomboş bırakıp altı pastan kafa vurdurdu.

ferhat:kendisini pek göremedik bugün.yine de cale çıktıktan sonra sol kanatta ofansif bir hareketlilik oldu ufak da olsa.

kötü oynadığımız bir maçı son anda kazandık ama hak ettik mi hayır? baskıyı hiç bırakmamak lazım.hücumu gol yemeden,gol atmak için kullanmalıyız.şenol hocanın maç sonundaki açıklamaları herşeyin farkında olduğunun göstergesiydi.

kendisine yapacağım eleştiri alanı sol çizgide oynatması ve gabriçi sağda denemesi.umarım bir daha bu hamleleri yapmaz.bize hiç bir faydası olduğunu düşünmüyorum.çok daha ağır eleştirileri 2 şans golü kurtardı,bugün gençler bizden çok daha fazla hak etmişti.

şenol güneşe çok güveniyorum.açıklamalarıyla kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.umarım bundan sonra oyunumuzda gelişmeler olur ve 3 puan serisine de devam ederiz.tabiki 3 puan hepsinden önemli.

Yiğit SARI
- Arkadaşlar stad olmuş harabe , zemin desen hepten kötü biz haybedenmi yırtınıyoruz yeni stad yeni tesis....

- Yeni heyecanlar olursa tribünlerin birleşiceğine inanıyorum...

- Çılgınlar erdoğdulular tg gurbetçi gençler çılgınlar hepinize sesleniyorum böyle ayrılarak bi tribün kültürümüz olmaz..yine herkesin ismi kalsın ama tribünlerde en azından tek ses olalım bunu yapabiliriz uzaya çıkalım demiyoruzki...

İsim falan kalmasın abi . Böyle saçmalık mı olur ya gıcık oluyorum şu işe

el_conquistador
Bir macta kötü oynayalip 3 puan alalim. Bu sezon bunu daha hic becerememistik:)

Oğuzhan
06.03.2010, 22:11
A.T.R tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3064090#post3064090)

aynılarını düşünüyorum , girip içimi dökecemtim umuta laf atan zihniyete ama sen yazmışsın gerek kalmadı , utanmadan birde bu foruma giriyorlar takımı baltalamaktan başka yaptkları birşey yok , çoğu trabzonda oturuyor bu arkadaşların burdan millete muhalefet olacaklarına gidip 2 dakka bağırsınlarda takım gol atsın .

TSunami_69
06.03.2010, 22:13
bu takıma balans ayarı lazım . takım olarak kötüydük..şenol hoca kdaroda revizyona gitmeli

Tangerine Dream
06.03.2010, 22:14
Bu arada Burak'ın golünde topa vurduğu anda kendisine yapılan hareket net biçimde faul. Yani penaltı. Gol olmasaydı penaltı çalınır mıydı orasını bilemem. İlker Yasin'in deyimiyle hem penaltı hem goldü yani.:D

mk.esen35
06.03.2010, 22:14
umutu savunanlara soruyorum.acaba umutun sözleşmesi bitse ve ben gitcem dese 3 istanbul sefili umutu alırmı

ceserdar
06.03.2010, 22:15
Colman bu takımın futbolcusu değil.

Yiğit SARI
06.03.2010, 22:15
umutu savunanlara soruyorum.acaba umutun sözleşmesi bitse ve ben gitcem dese 3 istanbul sefili umutu alırmı

Geçen yerel gazetede GS'nin teklif yaptığı yazıyodu

mk.esen35
06.03.2010, 22:16
Geçen yerel gazetede GS'nin teklif yaptığı yazıyodu
hüseyin içinde yazıyodu ama şimdi bursada

Alihan Ertürk
06.03.2010, 22:16
Maçın son anlarında çok güldüm taraftara.

Maç 1-1 , sahadakilere küfrediliyor ( İçlerinden tabi ki ) homurdanıyor herkes kendi halinde maç bitse de gitsek diyor
2-1 oldu coştular şampiyon olmuş gibi sevindiler.

Berabereyken de takımı destekleseler , hiç susmasalar belki de şu son dakika stresini yaşamamış olacaktık.

Emre Çömez
06.03.2010, 22:17
oynamadan 3 puan almak, nasıl bir duygu? :D

Mehmet Fatih Silik
06.03.2010, 22:18
Mac hakkimiz degildi...Genclerbirligi gercekten süper oynadi...hele hele ikinci yari cok iyiydiler...Bugün en cok begendigim oyunculardan biri Onur digeri de ALanzinho idi...Onur her mac üstüne bir$eyler koyuyor...helal olsun...ALanzinho'da gördügüm bu macta bitmeyen hirsi idi...o kücük boyuyla her kafa topuna ciki$i...top kaybettiginde topu tekrardan kazanmak icin pres yapmasi...in$allah gol de atmaya ba$larsan daha da iyi olacak Alan :)

ceserdar

Herkes alır merak etme. Adamı tekme tokat pivot santrafor yaptık. Onu da bu kadar becerebiliyor.

atf61
Değerli abim, aynen imzamı atıyorum güzel yazınızın altına.. Futboldan anlayan nasıl kendini belli ediyor..
ben katılmıyorm..futbol yemeden değil...kendi sahanda gol atarak kazanacağın bir oyundur..o dakikada ferhat oyuna aınmaz hoca..bize gol lazım..soldan geliyomuş..ne kardeşim madritmi bu barcamı juvemi allah aşkına futbolu bu kadar acayipleştirmeyin...bu gayet basit mantığı olaan bir oyun..on bilinmeyenli denklem ddeğil...

Yiğit SARI
Maçın son anlarında çok güldüm taraftara.

Maç 1-1 , sahadakilere küfrediliyor ( İçlerinden tabi ki ) homurdanıyor herkes kendi halinde maç bitse de gitsek diyor
2-1 oldu coştular şampiyon olmuş gibi sevindiler.

Berabereyken de takımı destekleseler , hiç susmasalar belki de şu son dakika stresini yaşamamış olacaktık.

Coşmamızın sebebide Thomas Doll biraz :D

winner
06.03.2010, 22:19
Hafta içinde sezon sonu stoper ve teofilonun performansına göre forvet takviyesi yapılacağı haberleri çıktı. Stoper elzem zaten,ilk takvi,ye yapılacak bölge.Topu oyuna sokabilen ve çabuk bir savunmacı alınmalı. Mümkünse yabancı ve üst kalitede. Ama bu takımın en son ihtiyacı forvet ya da hücum oyuncusu. Umut,Burak,Teofilo,Yattara, Alanzinho hatta Engin. Teofilodan bu sene performans beklemek hayalcilik olur zaten. Kesinlikle savunmanın sağı ve Cale giderse soluna adam alınmalı. Bunun dışnda transfere ihtiyaç yok.

Ali Tunahan Güllü
Trtde maçı ve kolbastıyı verdi..

Alibeyoglu
bu taraftarin hali nedir sinema izler gibi mac izliyoruz taraftar iyice uysallasmis nerede eski atesli taraftarimiz

OZDEN61
06.03.2010, 22:20
Şenol hocanın yanlışlarının fazla olduğu bir maç oldu.

Yiğit SARI
http://www.ajansspor.com/resim/ts_genclerbirligi_10.jpg

Alibeyoglu
cekirdek ile mac izleyen taraftar istemiyorum

winner
gökhan'a da söylenmeyen yoktu ama fb yaklaşık 5-5.5 milyon euro ödeyip aldı ( burak + 3.5)

mk.esen35
Herkes alır merak etme. Adamı tekme tokat pivot santrafor yaptık. Onu da bu kadar becerebiliyor.
umut şimdi pivot santraforlukmu yapıyor.tek top indiremeden!!!!

Paksoy
06.03.2010, 22:21
oynamadan 3 puan almak, nasıl bir duygu? :D

oynayıp da 3 puan alamamak nasıl kötüyse oynamayıp 3 puan almak okadar güzel ve ekstra

MahmutHSO
Colman a neler oluyor anlayamıyorum.İyice saçmalamaya başladı.

Alibeyoglu
atalya macininda berabere bitmesinin en önemli nedenlerinden biriside pasif taraftarimizdi
atesli trabzonspor taraftarini özledim

yatara
oh be iyi oldu bu galibiyet 3G nin ilk G sini aldik

Sefa
06.03.2010, 22:23
atalya macininda berabere bitmesinin en önemli nedenlerinden biriside pasif taraftarimizdi
atesli trabzonspor taraftarini özledim
Deplasmandaki maçta taraftarın yüzünden berabere kaldık dimi artık öyle şartlanmışsınız ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz.

Tangerine Dream
Yılmaz Vural Şov'u izleyin TRT 1'de.

Mehmet SELEN

Kardeşim sen her zaman foruma gel .Ve bunları dile getir.Senin gibi kişilere ihtiyacı var bu forumun.Yazın için teşekkür ediyoru.Bütün söylediklerine katılıyorum.

Yunus Danışmaz
eee zmn gelicek arada top oynamadan da galip geleceksin.. bugun sadece top yüzümüze güldü... başka pozitif hiçbirşey yoktu skordan başka..

zahido
06.03.2010, 22:24
Bu takıma 2si orta saha 1i stoper ve 1i forvet bitaneside kanat toplam 5 tane yabancı oyuncu alınmalı..

Colman alanzinho song slyva cale gabriç gönderilebilir..

Belki alanzinho ve colman yedek olarak takımda düşünülebilir..

Aksi takdirde bunların hiçbirisinin Trabzonsporun as kadrosunda yeri yok..

Keza Selcukta inanılmaz derecede bir düşüş var..

Orta sahasız oynadıgımız için forvet elemanlarına servis yapamıyoruz..

Sorun çok ve şimdiden yeni sezonun yapılanmasına gitmemiz lazım diye düşünüyorum..

Az ve öz transfer yapmalıyız.. 5 tane kaliteli adam alamıyorsak 3 tane alalım ama nokta transferler olsun bunlar..

Alibeyoglu
06.03.2010, 22:25
Deplasmandaki maçta taraftarın yüzünden berabere kaldık dimi artık öyle şartlanmışsınız ki ne dediğinizi bilmiyorsunuz.

o mac deplesmandaydi dimi haklisin
ama taraftarimiz cok pasiv bu bir gercek sinema maci izliyorlar sanki nerede o eski atesli taraftar

ismail tüfekçi
06.03.2010, 22:26
yine başladık taraftara sallamaya ya bu futbola ancak çekirdek çıtlanır

Tangerine Dream
06.03.2010, 22:26
Bir daha Trabzonspor'un adını ağzına almadan önce 40 defa düşün, Yılmaz Vural. Böyle gözyaşları dökersin işte.

Sefa
06.03.2010, 22:27
o mac deplesmandaydi dimi haklisin
ama taraftarimiz cok pasiv bu bir gercek sinema maci izliyorlar sanki nerede o eski atesli taraftar
Ben ne Türkiye de ne de Dünyada taraftar grubu olmayan bir tribünde bağıran taraftar görmedim.

Maraton'da bir grup olsaydı bu halde olmazdı.

Dolayısıyla suç taraftarın değil yönetimindir.

hüseyin1975
06.03.2010, 22:28
Onura tesekkür ediyorum, güzel bir kurtaris yapmis.
Top üzerine dogru gelse bile o topu her kaleci auta yönlendiremezdi.
Insallah Milli Takim yetkilileri daha adaletli olurlar.

SOn iki golde biraz sansimizda vardi ama neticede yenmek güzel, tadini cikaralim.

Oğuzhan
06.03.2010, 22:29
Bu takıma 2si orta saha 1i stoper ve 1i forvet bitaneside kanat toplam 5 tane yabancı oyuncu alınmalı..

Colman alanzinho song slyva cale gabriç gönderilebilir..

Belki alanzinho ve colman yedek olarak takımda düşünülebilir..

Aksi takdirde bunların hiçbirisinin Trabzonsporun as kadrosunda yeri yok..

Keza Selcukta inanılmaz derecede bir düşüş var..

Orta sahasız oynadıgımız için forvet elemanlarına servis yapamıyoruz..

Sorun çok ve şimdiden yeni sezonun yapılanmasına gitmemiz lazım diye düşünüyorum..
..
Az ve öz transfer yapmalıyız.. 5 tane kaliteli adam alamıyorsak 3 tane alalım ama nokta transferler olsun bunlar..

alanzinho , cale , gabric , colman derken ? lütfen saçmalama ! takımın 4 tane ilk 11 oyuncusu şenol hocadan iyi biliyorsunuz değilmi şyle yorum yapacak olan arkadaşlar uğramasın bi zahmet , kimse moralimizi bozmasın 3 puan almışız şurda 2 stres atmak için geliyoruz yazdıklarınızı görünce iyice strese biniyoruz

Alibeyoglu
06.03.2010, 22:29
yine başladık taraftara sallamaya ya bu futbola ancak çekirdek çıtlanır

futbolculari ateslemek icin o taraftara ihtiyacimiz var
rakibin üzerine piskolojik baski yapan taraftara ihtiyacimiz var
katilirsiniz katilmazsiniz ama buda benim görüsümdür kimse kusura bakmasin taraftarimiz uysallasmis avni akerin ruhu kaybolmus

ismail tüfekçi
06.03.2010, 22:30
buarada şenolda saçmalamaya başladı gabriç neden 11 de yok ve neden sağda oynuyor sağ açık mı yokki yada teofiloyu neden son 15 de sahaya sürmez 3 haftadır bu düşüş neden sahada 1 kalecimiz iyiydi gerisinin amacı nedir

Tolga Kurt
Stadda Tıp mı oynuyolardı bizimkiler..

Bi ara 10 kişi olan G.B taraftarının sesi gelicek diye korktum.

Tangerine Dream
Bu arada Barcelona 2-1 mağlup ve şu anda İbrahimoviç kırmızı kart gördü.

Tangerine Dream
06.03.2010, 22:31
buarada şenolda saçmalamaya başladı gabriç neden 11 de yok ve neden sağda oynuyor sağ açık mı yokki yada teofiloyu neden son 15 de sahaya sürmez 3 haftadır bu düşüş neden sahada 1 kalecimiz iyiydi gerisinin amacı nedir

Of, of, of...

f1bekir
06.03.2010, 22:32

ççç Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Ama ben yine de güleyim. ççç

matrix5782
önünmüzdeki sene transferleri iyi seçmeliyiz.bu akşam ne kadar zorlandığımız ortada

Aleksandar Lukovic -stopere sırp

Nenad Kovacevic -defansif ortasahaya sırp

Simon Vukcevic -ofansif orta saha karadağ

Marko Pantelic-forvete sırp

bonservis maliyetleri 0

A.T.R

Böyle bir mantık örgüsüne ( kibarlık olsun diye mantıksızlık demiyorum) sahip birisinin görüşlerime katılmamasından onur duyarım.

Hem İstanbullu kız kardeşleri SEFİLLİKLE sıfatlandıracaksın, hem de senin topçunun yüzüne bile bakmayacaklarını söyleyeceksin.

Şimdi bir daha düşün ( eğer becerebilirsen tabii) Sefillikle sıfatlandırdıklarını mı övüyorsun, işe yaramaz dedğin Umut'u mu aşağılıyorsun?

Dediğin gibi sefillerse bu adamlar değil Umut kramponlarına bile razı gelmeleri lazım. Yok Umut'u beğenmezler ve takımlarına layık görmezlerse Sefillik nerelerinde?

Sen önce içindeki ezilmişlik duygundan bir kurtul hele gerisine sonra bakarız.

Mesut
yalnız bugun 89 da ve 90da goller gelmeseydi dar ağacında şenol güneş olurdu

ismail tüfekçi
futbolculari ateslemek icin o taraftara ihtiyacimiz var
rakibin üzerine piskolojik baski yapan taraftara ihtiyacimiz var
katilirsiniz katilmazsiniz ama buda benim görüsümdür kimse kusura bakmasin taraftarimiz uysallasmis avni akerin ruhu kaybolmusuysal derken eski halimiz dimi mesela d . bakır gibi ya avni aker bu değişmez düzelmez

Oğuzhan
06.03.2010, 22:33
ismail tüfekçi tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3064286#post3064286)

iyice saçmalanmaya başlandı arkadaşlar herkese iyi geceler tatil günümü mutlu geçirmek istiyorum :)

Alibeyoglu
06.03.2010, 22:34
taraftar grublarinin daha iyi organize olmasi gerekiyor bu taraftar grublarimizdan olan bordamavi.net in de basta gelen görevlerinden olmasi gerekiyor

Gökhan BAYRAK
hüseyin içinde yazıyodu ama şimdi bursada

lafa bak yaaa...

bursa da şuan maç eksiği ile beraber liderin 1 puan altında.ayrıca liderin ankaraspordan aldığı 3 puan da var.

Bekir
önünmüzdeki sene transferleri iyi seçmeliyiz.bu akşam ne kadar zorlandığımız ortada

bonservis maliyetleri 0
Bu adamlar Neden Trabzonsporu tercih etsin??

Oğuzhan
mk.esen35 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3064210#post3064210)

kimi savunalım arkadaş umutu savunacağız tabi neler saçmalıyorsunuz başka maç mı izliyorsunuz çıldırma aşamasına getirdiniz beni ve benim gibi düşünenleri bırakın bu çocuğun yakasını da topunu oynasın ya , yorum yapmayıverin bi zahmet burada kimsenin sizin olumsuz yorumlarına ihtiyacı yok

matrix5782
06.03.2010, 22:35

iyi o zaman ankaragücü veya kayseriye gitsin

neden tercih etmesin

f1bekir
06.03.2010, 22:36

bonservis maliyetleri 0

Abi sen şöyle iyi maçlarından 3-5 kaset yolla, alırız biz.

Alibeyoglu
uysal derken eski halimiz dimi mesela d . bakır gibi ya avni aker bu değişmez düzelmez

hayir efendim mesela sekiztasin inönü stadi gibi veya SIKEsarayin ali sami yeni gibi 90 dk takimina destek olan taraftar istiyorum illa olay cikarmadanda takimimiza destek olabiliriz

Hasan Ayvenli
En acil takviye gereken bölge orta sahamız. Ofansif ve defansif 1'er tane çok sağlam adam lazım direk 11'de oynayacak. Zafer Yelen'i görmek istiyorum ben artık sahada birkaç maç!

krdnz
Bize her yer Trabzon,İngilizce nasıl yazılır?

Alika87
06.03.2010, 22:37

para icin:rolleyes:

matrix5782
Abi sen şöyle iyi maçlarından 3-5 kaset yolla, alırız biz.

ben menejer değilim ki

ayrıca bu adamlar bedava

senin bu oyuncular hakkında fazla bilgin yok sanırım

Bekir

neden tercih etmesin
Ankaragücü ve Kayseri de alamaz bu oyuncuları...

Pantelic yıllık ne kadar ister??
Lukovic Yıllık ne kadar ister??

The Ciks
Çok tatlı bır 3 puan aldık...berabere bıtseydı takım lıgden kopardı oyuncularla beraber..şimdi oyuncular gs macına dek ve o maçta full konsantre oynayacaklardır...antep te zorlanacagımızı dusunmuyorum...

Bu gencler haftaya fb ye neler yapacak gorursunuz ...bızım berabere kaldıgımız bursa ibb fenere neler yaptı bılıyorsunuz...yarında belkı antalya yapabılır..

Ikıncı yarı yenılgı yuzu gormedık..7 maç...4galıbıyet...3 beraberlık ..cokta kotu degıl hanı...

Eger gs yı yenersek sahamızda....ankarasporla oynadıgımız ve bay oldugumuz hafta gs nın alacagı sonuç çok onemlı...zıra gs ankaradan 3 puanı almış halde..kayserıyı altımıza almaya az kaldı...bjk ve fenere de cok yok hanı...ılk ıkı ıçın gs ve bursanın yakasına yapışabılırız...bu 3 puan lıgdekı en onemlı 3 puanımızdı...cale nın yerıne gıden bır sol bek lazım bu takıma o bellı oldu bugun...çaglar omerın sagdan bındırdıgı kadar bındırsın yeter onumuzdekı sezona...

Alan colman cale song sılva yolcudur...

el_conquistador
06.03.2010, 22:38

neden tercih etmesin

Bir kere sadece Pantelic en az iki milyon Avro yillik ücret alir. O parayada kurtarirsan...

Harun
06.03.2010, 22:39
Maçı izleyemedim.Kısa ve öz olarak sahadaki performansımız nasıldı? Kim ya da kimler ön plandaydı? Kim ya da kimler arka planda kaldı acaba?

Atakan Hacıbekiroğlu
bizimde çok iyi oynayıp kaybettiğimiz maçlar oldu şimdi kötü oynadık kazandık önemli olan 3 puandı oda hanemize yazıldı bundan sonra önümüze bakalım bu haftanında tadını çıkaralım:)

Mustafa K. Demirbaş
taraftar grublarinin daha iyi organize olmasi gerekiyor bu taraftar grublarimizdan olan bordamavi.net in de basta gelen görevlerinden olmasi gerekiyor

nerden biliyorsun grupların organize olamadığını maçtamıydın böyle bilmeden konuşmayı bırakın artık.. yüz defa yazdık asıl sorun seyircide gruplarda değil tabi en büyük suçta maratona grup vermeyen yönetimde

matrix5782
Ankaragücü ve Kayseri de alamaz bu oyuncuları...

Pantelic yıllık ne kadar ister??
Lukovic Yıllık ne kadar ister??

alır

vergi yok türkiyede

Mustafa Calik
06.03.2010, 22:40

For us is everywhere Trabzon .. böyle birsey :D

krdnz
06.03.2010, 22:40

Biri bana yardım etsin.:o

Sağol Mustafa çalık..

f1bekir
06.03.2010, 22:41
ben menejer değilim ki

ayrıca bu adamlar bedava

senin bu oyuncular hakkında fazla bilgin yok sanırım

Yok abi, yanlış anlattım galiba.

Bizimkiler izlediği oyuncuları almıyor da kasetten izleyip alıyorlar ya, onun için söyledim.

Evet, oyuncuları pek tanımam ben, bi Pantelic'i biliyorum ama o çok iyidir, neyimize lazım bizim öyle topçu...

matrix5782
06.03.2010, 22:41
Bir kere sadece Pantelic en az iki milyon Avro yillik ücret alir. O parayada kurtarirsan...

pantelici almadık 1.5 milyon avro istedi diye songa 1.5 milyon avro veriyoruz

onu yabancı ülkede ister burada okadar istemez vergiyi hesaba kat

Oğuzhan
06.03.2010, 22:42
Çok tatlı bır 3 puan aldık...berabere bıtseydı takım lıgden kopardı oyuncularla beraber..şimdi oyuncular gs macına dek ve o maçta full konsantre oynayacaklardır...antep te zorlanacagımızı dusunmuyorum...

Bu gencler haftaya fb ye neler yapacak gorursunuz ...bızım berabere kaldıgımız bursa ibb fenere neler yaptı bılıyorsunuz...yarında belkı antalya yapabılır..

Ikıncı yarı yenılgı yuzu gormedık..7 maç...4galıbıyet...3 beraberlık ..cokta kotu degıl hanı...

Eger gs yı yenersek sahamızda....ankarasporla oynadıgımız ve bay oldugumuz hafta gs nın alacagı sonuç çok onemlı...zıra gs ankaradan 3 puanı almış halde..kayserıyı altımıza almaya az kaldı...bjk ve fenere de cok yok hanı...ılk ıkı ıçın gs ve bursanın yakasına yapışabılırız...bu 3 puan lıgdekı en onemlı 3 puanımızdı...cale nın yerıne gıden bır sol bek lazım bu takıma o bellı oldu bugun...çaglar omerın sagdan bındırdıgı kadar bındırsın yeter onumuzdekı sezona...

Colman , alan ve cale neden yolcu onu anlamadım , 2 hafta kötü oynadı diye adam yollansaydı guizanın geldiği gün gitmesi gerekirdi. Görüyoruz ki hala ilk 11 çıkıyor her maça demek ki antrenörünün verdği her görevi tam olarak yerine getiriyor. Bazı eksiklikleri olabilir futbolcuların , her maç iyi oynamayabilirler. Ne biliyim Colman ' ın hacettepeye geçen sene attığı yada galatasaray a attığı golleri bu ligde kaç tane topçu atabilirdi bilemiyorum , yada attığı o aratoplarını. 2 maç kötü oynayan futbolcu gönderilir mi nasıl bir mantıkdır bu. 2 hafta önce yere göğe sığdıramadığınız Cale ne oldu 1 maç kötü oynadı diye , oynayabilir hakkıdır her zaman iyi oynayan futbolcu olmaz zaten öyle olsa 1 takım hep şampiyon olur futbol diye birşey kalmaz ortada. Alan ' ın tek başına maç aldığını da biliyoruz son maçlarda kötü oynamış olabilir fakat 2 maç kötü oynadı diye futbolcu kesinlikle gönderilmez , bir kere futbol mantalitesine hakarettir bu durum .

matrix5782
06.03.2010, 22:42
Yok abi, yanlış anlattım galiba.

Bizimkiler izlediği oyuncuları almıyor da kasetten izleyip alıyorlar ya, onun için söyledim.

Evet, oyuncuları pek tanımam ben, bi Pantelic'i biliyorum ama o çok iyidir, neyimize lazım bizim öyle topçu...

ok anladım sorun yok

f1bekir
06.03.2010, 22:44
Biri bana yardım etsin.:o

Sağol Mustafa çalık..

Everywhere is Trabzon for us.

Ama bu çok düz bişey oldu, daha estetik bir çevrimi olmalı :confused:

el_conquistador
06.03.2010, 22:44
pantelici almadık 1.5 milyon avro istedi diye songa 1.5 milyon avro veriyoruz

onu yabancı ülkede ister burada okadar istemez vergiyi hesaba kat

Ajax birakir mi peki?

Alibeyoglu
06.03.2010, 22:47
nerden biliyorsun grupların organize olamadığını maçtamıydın böyle bilmeden konuşmayı bırakın artık.. yüz defa yazdık asıl sorun seyircide gruplarda değil tabi en büyük suçta maratona grup vermeyen yönetimde

gördügümüzü söylüyoruz

ortada bir sorun oldugu gercek ve bu sorunun cözülmesi gerekdigide gercek sineme seyircisine döndük nerde bu farozlar hani susmadan mac izlerdiler nerde bu prenelar

Alihan Ertürk
Ajax birakir mi peki?

Sözleşmesi bitiyor sezon sonu.

Al Pantelic'i koy en uç noktaya ver arkasına Riquelme'yi kim tutabiliyor o zaman bizi :))

Ömer TOPAL
ilaç gibi bir galibiyet...Teşekkürler uşaklar...

matrix5782
06.03.2010, 22:48
Ajax birakir mi peki?

yav anlatamıyorum herhalde bonservisi elinde olacak diyorum

The Ciks
06.03.2010, 22:48
song un gokhan unalın sılvanın aldıgı paralar kalıtelı ıkı yabancıya verılebılır...bonservısı olmayan bır adama 2 mılyon bıle verebılırsın...kaldıkı 1-5 mılyon euroya bıle oynar ıkı ıyı yabancı...avrupada o parayı alması ıçın 3 mılyon brut almalı onuda kımse veremez..

teo 500 bıne oynuyor..gonderdıgımız gokhan ve su anda takımda bulunan song ıkı katından fazla alıyordu takımdan...

kaldıkı yenı yayın ıhalesı ıle su an aldıgımızın ıkı katı para alacagız..ve 3 ust duzey yabancı alınacak bu takıma...bu takımın en ıyısınden bıle ıyı 3 adam...artı ıkı tane de su ankı takım mevcutuna yakın 2-3 adam bırı caglar mesela...

Bekir
06.03.2010, 22:49
Pantelic 4 yıllık kontrat istiyor

Ajax'ın Sırp forveti Marko Pantelic, kendisine uzun süreli bir sözleşme teklif edilmesi hâlinde, kulübünde kalmak istiyor.

Goal.com Türkiye

16 Şub 2010 22:31:00

Kulübü kendisine bir yıllık sözleşme teklif etmeyi düşünürken, 4 yıllık bir kontrat beklediğini açıklayan Marko Pantelic'in, gelecek sezon da Ajax forması giyip giymeyeceği belirsizliğini koruyor.

Voetbal International'a konuşan Pantelic, "Sezon başında Ajax'la bir sezonluk sözleşme imzaladım. Bu, parayla ilgili değildi. Öyle olsa, Premier Lig'de daha fazla kazanabilirdim" dedi.

Bu kez alacağı ücretin daha önemli olacağını belirten 31 yaşındaki oyuncu, "O zaman Ajax'ın teklifin kabul etmiştim. Ancak şimdi, kalmamı istiyorlarsa, taleplerimi göze almak zorundalar. Artık bir sezonluk kontrat istemiyorum. 4 yıllık sözleşme imzalamayı düşünüyorum. Ajax'ın taleplerimi karşılayacak maddi gücü olup olmadığı belli değil. Seneye burada olmamam sürpriz olmaz" şeklinde konuştu.

el_conquistador

Normal cevap veremiyormusun kardesim? Anlasmasinin uzatilma ihtimali yok mu yani?

mashal61
Şimdi Almeria-Barcelona maçına baktım da eğer futbol buysa Türkiye'de TSL'de ne oynanıyor? Bu sporun adı ne?

atf61
ajaxtan suarez ben böle bir adam görmedim...her pozisyonda var adam..mükemmel..

Cem Kıran
06.03.2010, 22:50
Yendik Mi? Yoksa Gençlerbirliği Çok Mu Beceriksiz?

Öncelikle şunları söylemeliyim ki Gençler'de becerikli bir forvet olsa 3-0 olurdu maç..Bu kadar kolay posizyon verip bu kadar kolay pozisyon harcayan bir Ts'yi son zamanlarda izlemedim.Hugo döneminde bile böyle olmadı.Bu nasıl bir kadro anlayışı bu nasıl bir futbol anlayışı..Vah Trabzon'um ne hallere düştü..

Benim bu maçı kazandık demek inanın hiç içimden gelmiyor. Bu kimyayla maçı kazansak ne olcak kaybetsek ne olcak. Aklıma takılan birkaç şey var şöle sıralamak istiyorum..

1-Engin sakat olmasaydı ve bu maçta oynasaydı Gabric oyuna gircek miydi?
2-Biz bu Umut'u A.Gücü'nden mi aldık yoksa Barca'dan mı? Ne kadar verdik 20 m. euro mu? nedir her maç 11'de oynar.
3-Serkan eskiden mücadele ederdi artık onuda yapmıyor kanımca.Adam geçemeyen, orta yapamayan, ince pas atamayan Serkan nie illa oynar Barış'tan yararlanılmaz ya da Burak sağa çekilmez..
3- Teo her maç son 10 dk oyuna girip ne kadar kendini gösterebilir? ne zaman takıma uyum sağlar? adamı maçlarda oynatacaksın ki hem lige alışsın hem takıma hem de hava koşullarına.Ama yok bizim dünya starımız var ya Umut o olmadan olmaz..

Gençler'in yerine kupada Antalya'yı koyuyorum.O gollerin çoğunu atar ve bizi eler..Allah yardımcımız olsun böyle düşünceli insanlardan.Bizi bu hallere düşüren utansın.96'daki kafalar birleşmiş bugünün şartlarını o zamana uyduruyo beyfendiler.Uyan ey Sadri uyan Ey Şenol hoca çağ atladık çağ diğer takımlar güçlendi 3 puan aslanın azında da değil artık boğazına indi...

mashal61
06.03.2010, 22:53
Bugün kardeşim sordu bana biz Teofilo'yu neden aldık diye.

Ben de kenarda oturması bizim futbolculara ilham veriyor dedim. Başka bir açıklama bulamadım.

İlyas Onat
06.03.2010, 22:54
Temposuz bir maç vardı bugün. Oyunu bir türlü hızlandırmadık. Sahasına kapanmış bir rakibe karşı bozuk bir zeminde, orta alandaki top kayıplarımıza topu şişirme inadımız da eklenince tatsız tuzsuz sıkıcı mı sıkıcı bir maç çıktı ortaya. Engin'i aradı gözlerim. Topuk paslarına da razıydım üstelik.

Nihayetinde kazandık. Güzel oldu.

Ayıntab maçı bu maça nazaran daha kolay geçecek bir maç.

Kapanmayacaklar. Daha da önemlisi zemin daha müsait oynamaya.

mk.esen35
06.03.2010, 22:54
Böyle bir mantık örgüsüne ( kibarlık olsun diye mantıksızlık demiyorum) sahip birisinin görüşlerime katılmamasından onur duyarım.

Hem İstanbullu kız kardeşleri SEFİLLİKLE sıfatlandıracaksın, hem de senin topçunun yüzüne bile bakmayacaklarını söyleyeceksin.

Şimdi bir daha düşün ( eğer becerebilirsen tabii) Sefillikle sıfatlandırdıklarını mı övüyorsun, işe yaramaz dedğin Umut'u mu aşağılıyorsun?

Dediğin gibi sefillerse bu adamlar değil Umut kramponlarına bile razı gelmeleri lazım. Yok Umut'u beğenmezler ve takımlarına layık görmezlerse Sefillik nerelerinde?

Sen önce içindeki ezilmişlik duygundan bir kurtul hele gerisine sonra bakarız.
abi yaşına saygım var.ben bu kadar ağır mesajı hak edecek biri değilim .umutun kişiliğine bir laf söylemedim.bunu söylemeyede hakkım yok zaten.istanbul takımları bence sefildir.bu fikrim değişmez.başarı için her türlü pisliği yaparlar.ama her zaman en iyi oyuncular yine onlardadır.en iyi oyuncuları almak için her türlü çirkefliği yaparlar.ama umut için hiç yapmıyorlar.sadece bunu anlatmak istemiştim.

kursat1313
06.03.2010, 22:55
bu akşam yendik güzel ama futbol yoktu trabzonspor adına sahada ama olsun bundan önceki maçlarda güzel oynadıkda ne oldu berabere kaldık hep bu maçta çok kötü oynadık ama 3 puan aldık futbol işte adaleti yok bu arada maçın yıldızı serkandı bence terinin son damlasına kadar hakediyor aldığı parayı birde onurda iyidi bence maçın kırılma noktası kurtardığı pozisyondu yada ayağına çarptığı

matrix5782
06.03.2010, 22:57
Pantelic 4 yıllık kontrat istiyor

Ajax'ın Sırp forveti Marko Pantelic, kendisine uzun süreli bir sözleşme teklif edilmesi hâlinde, kulübünde kalmak istiyor.

Goal.com Türkiye

16 Şub 2010 22:31:00

Kulübü kendisine bir yıllık sözleşme teklif etmeyi düşünürken, 4 yıllık bir kontrat beklediğini açıklayan Marko Pantelic'in, gelecek sezon da Ajax forması giyip giymeyeceği belirsizliğini koruyor.

Voetbal International'a konuşan Pantelic, "Sezon başında Ajax'la bir sezonluk sözleşme imzaladım. Bu, parayla ilgili değildi. Öyle olsa, Premier Lig'de daha fazla kazanabilirdim" dedi.

Bu kez alacağı ücretin daha önemli olacağını belirten 31 yaşındaki oyuncu, "O zaman Ajax'ın teklifin kabul etmiştim. Ancak şimdi, kalmamı istiyorlarsa, taleplerimi göze almak zorundalar. Artık bir sezonluk kontrat istemiyorum. 4 yıllık sözleşme imzalamayı düşünüyorum. Ajax'ın taleplerimi karşılayacak maddi gücü olup olmadığı belli değil. Seneye burada olmamam sürpriz olmaz" şeklinde konuştu.

saol cevapladığın için bekir ajax pantelice uzun vadeli sözleşme düşünmüyor.büyük bir ihtimalle bonservisi elinde olacak hangi takıma gider bilemem ben sadece bir öneride bulundum yabancılar açısından birlik olması koşulu ve etkili oyuncular olması sebebiyle.

socrates
06.03.2010, 22:58

Colman , alan ve cale neden yolcu onu anlamadım , 2 hafta kötü oynadı diye adam yollansaydı guizanın geldiği gün gitmesi gerekirdi. Görüyoruz ki hala ilk 11 çıkıyor her maça demek ki antrenörünün verdği her görevi tam olarak yerine getiriyor. Bazı eksiklikleri olabilir futbolcuların , her maç iyi oynamayabilirler. Ne biliyim Colman ' ın hacettepeye geçen sene attığı yada galatasaray a attığı golleri bu ligde kaç tane topçu atabilirdi bilemiyorum , yada attığı o aratoplarını. 2 maç kötü oynayan futbolcu gönderilir mi nasıl bir mantıkdır bu. 2 hafta önce yere göğe sığdıramadığınız Cale ne oldu 1 maç kötü oynadı diye , oynayabilir hakkıdır her zaman iyi oynayan futbolcu olmaz zaten öyle olsa 1 takım hep şampiyon olur futbol diye birşey kalmaz ortada. Alan ' ın tek başına maç aldığını da biliyoruz son maçlarda kötü oynamış olabilir fakat 2 maç kötü oynadı diye futbolcu kesinlikle gönderilmez , bir kere futbol mantalitesine hakarettir bu durum .

yabancı oyuncu sınırlaması oldukça 6 yabancı hakkını çok efektif kullanmak gerekiyo, kulübeye yabancı alamazsın, hepsi sahada olmak zorunda.
yabancı oyuncuların yarı yeteneğindeki yerli oyuncuların fiyatları yabancıların iki katı olunca ve büyük takımlarda oynayacak kapasitedeki yerli oyuncu sayısı da sınırlı olunca şampiyonluğu almak için yabancıların çok kaliteli veya takım oyununa katkısı üst düzeyde olmalı yani alanzinho, cale, sylva, song olmamalı
;)

Bekir
06.03.2010, 23:00
saol cevapladığın için bekir ajax pantelice uzun vadeli sözleşme düşünmüyor.büyük bir ihtimalle bonservisi elinde olacak hangi takıma gider bilemem ben sadece bir öneride bulundum yabancılar açısından birlik olması koşulu ve etkili oyuncular olması sebebiyle.
Bence boşuna ümitlenmemek lazım..

Bu yönetim Ne Lukovic'i,Ne Pantelic'i,Ne de Vukcevic'i alma başarısı gösteremez...

Zaten Tavan Ücreti deler geçer bu adamların yıllık ücretleri...

BAHADIR33
06.03.2010, 23:01
Avni Aker...Rakip Gençlerbirliği..Haftalardır kazanamayan bir takım..
maçın adamını seçtik....
Onur Recep Kıvrak.....

Gökhan BAYRAK
06.03.2010, 23:02
Yendik Mi? Yoksa Gençlerbirliği Çok Mu Beceriksiz?

Öncelikle şunları söylemeliyim ki Gençler'de becerikli bir forvet olsa 3-0 olurdu maç..Bu kadar kolay posizyon verip bu kadar kolay pozisyon harcayan bir Ts'yi son zamanlarda izlemedim.Hugo döneminde bile böyle olmadı.Bu nasıl bir kadro anlayışı bu nasıl bir futbol anlayışı..Vah Trabzon'um ne hallere düştü..

Benim bu maçı kazandık demek inanın hiç içimden gelmiyor. Bu kimyayla maçı kazansak ne olcak kaybetsek ne olcak. Aklıma takılan birkaç şey var şöle sıralamak istiyorum..

1-Engin sakat olmasaydı ve bu maçta oynasaydı Gabric oyuna gircek miydi?
2-Biz bu Umut'u A.Gücü'nden mi aldık yoksa Barca'dan mı? Ne kadar verdik 20 m. euro mu? nedir her maç 11'de oynar.
3-Serkan eskiden mücadele ederdi artık onuda yapmıyor kanımca.Adam geçemeyen, orta yapamayan, ince pas atamayan Serkan nie illa oynar Barış'tan yararlanılmaz ya da Burak sağa çekilmez..
3- Teo her maç son 10 dk oyuna girip ne kadar kendini gösterebilir? ne zaman takıma uyum sağlar? adamı maçlarda oynatacaksın ki hem lige alışsın hem takıma hem de hava koşullarına.Ama yok bizim dünya starımız var ya Umut o olmadan olmaz..

Gençler'in yerine kupada Antalya'yı koyuyorum.O gollerin çoğunu atar ve bizi eler..Allah yardımcımız olsun böyle düşünceli insanlardan.Bizi bu hallere düşüren utansın.96'daki kafalar birleşmiş bugünün şartlarını o zamana uyduruyo beyfendiler.Uyan ey Sadri uyan Ey Şenol hoca çağ atladık çağ diğer takımlar güçlendi 3 puan aslanın azında da değil artık boğazına indi...

1-engin olsaydı bile olası ilk hücum değişikliği gabriç olurdu.çok verimli olmasa da 60 metrelik koşunun ardından geldi galibiyet golünü attı.

2-çok güzel demişsin.barçadan almadık umut'u, o yüzden barcelona'nın eski forveti olduğunu düşünüp, havada kuş tutmasını beklemeyin.şuan için bu ilk 11 kurulurken ilk önce umut'un adı yazılmalı.

3-en çok da buna güldüm yaa.serkan 3 tane adamı peşine kattı, topla birlikte 50 metre koşu yaptı ve golü hazırladı.

4-teo oyuna girseydi, bu adamı nerden buldunuz denilecekti.bence oyuna almaması daha da iyi oldu.sistemi bozmamış oldu.

birtane bile mantıklı şey yok yazdıklarında...

KERİM
06.03.2010, 23:03
KOLBASTI Görüntüleri varmı? Ligtv nin sitesine koymamışlar sanırım

matrix5782
06.03.2010, 23:04
Bence boşuna ümitlenmemek lazım..

Bu yönetim Ne Lukovic'i,Ne Pantelic'i,Ne de Vukcevic'i alma başarısı gösteremez...

Zaten Tavan Ücreti deler geçer bu adamların yıllık ücretleri...

bekir ben öneride bulundum tabi yönetimin bunları alması bitiriciliğine bağlı oda zayıf bir ihtimal

tavan ücreti konusunna gelince avrupada 3 milyon euro burada 1.5 euro

A.T.R
06.03.2010, 23:04
abi yaşına saygım var.ben bu kadar ağır mesajı hak edecek biri değilim .umutun kişiliğine bir laf söylemedim.bunu söylemeyede hakkım yok zaten.istanbul takımları bence sefildir.bu fikrim değişmez.başarı için her türlü pisliği yaparlar.ama her zaman en iyi oyuncular yine onlardadır.en iyi oyuncuları almak için her türlü çirkefliği yaparlar.ama umut için hiç yapmıyorlar.sadece bunu anlatmak istemiştim.

Pardon, hakkını helal et. Kişisel bir durum oluşsun diye yazmadım ama hayatta tahammül göstremediğim şey insafsızlık. Ve bu taraftarın büyük bir kısmı özelde Umut'a genelde tüm takıma insafsızlık yapıyor. Buna cidden bozuluyorum.

necmiati61
06.03.2010, 23:05
ben katılmıyorm..futbol yemeden değil...kendi sahanda gol atarak kazanacağın bir oyundur..o dakikada ferhat oyuna aınmaz hoca..bize gol lazım..soldan geliyomuş..ne kardeşim madritmi bu barcamı juvemi allah aşkına futbolu bu kadar acayipleştirmeyin...bu gayet basit mantığı olaan bir oyun..on bilinmeyenli denklem ddeğil...

bence sen yazıyı tekrar oku..

el_conquistador
06.03.2010, 23:05
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, 3-1'lik Gençlerbirliği galibiyetiyle ilgili olarak, "İlk defa böyle bir maç kazandık" değerlendirmesini yaptı.

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 22:21 TSİ 06 Mart. 2010 Cumartesi

Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada, son 3 maçta 6 puan yitirdiklerini hatırlatarak, "Milli takımlar kamplarına giden oyunculardan yoksun olarak hazırlıklarımızı hafta içi sürdürdük. Sahamızda kazanmak istiyorduk. Oyuna tempolu başladık, önde baskı yaptık. Pozisyon ürettik, ancak ilk bölümde sonuç alamadık. Gençlerbirliği ilk atağında gol bulunca, olumlu oyun olumsuza döndü" dedi.
İkinci yarı Gençlerbirliği'nin daha iyi oynadığını, ancak savunma oyuncuları ve kaleci Onur'un performansıyla gol yemediklerini ifade eden Güneş, şunları söyledi:
"Maçın son anlarında becerikli oyuncuların golleriyle kazandık. Maçı kaybedebilirdik de. Önceden rakip takım kalecilerine iş düşerdi. Bugün bizim kaleciye iş düştü. Futbol enteresan bir oyun. Daha önce ligde kazanabileceğimiz maçları kazanamamıştık. Bu kez kazandık. Böyle maçı kazanmak sevindiriciydi. İlk defa böyle bir maç kazandık."
DOLL: ÜZERİMİZDE BELA VAR
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll ise Trabzonspor'un girmiş olduğu pozisyonları hazırlayan bir Gençlerbirliği'nin sahada olduğunu söyledi.

Trabzonspor'u aldığı galibiyetten dolayı tebrik eden Doll, temposu yüksek bir lig maçının oynandığını belirterek, "Trabzonspor'un girmiş olduğu pozisyonları hazırlayan bir Gençlerbirliği vardı. Servis yapar gibiydik. Savunmada yaptığınız bireysel hatalardan goller yerseniz, maç kazanamazsınız" dedi.Ligin ikinci yarısında arzu ettikleri sonuçları alamadıklarını ifade eden Doll, "Üzerimizde, ikinci yarıdan beri bizi sürükleyen bir bela var diyelim. Mücadele ediyorsunuz, maç boyunca iki hatadan gol yeyip, maçlar kaybediyorsunuz. Şu anda yaşadığımız en büyük problem rakibin yarattığı problem değil, bizim kendi kendimize yarattığımız problem. Bireysel hatalar bitmedikçe goller de olacaktır" diye konuştu.
Trabzonspor'un golünü atan Gabriç ise karşılaşmayı ağabeyini kaybeden takım arkadaşı Zafer Yelen için oynadıklarını belirterek, "Üç aydır ağrılarım, sakatlığım var. Üzerimden yavaş yavaş bunu atıyorum. Gol atmak çok önemliydi. Attığım golü sağlık ekibimize ve Karaman'a hediye ediyoruz" ifadesini kullandı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25066137/

necmiati61
06.03.2010, 23:07
forvet istiyorsalar karabükten emenikeyi alsınlar.. 87 doğumlu.. başlarda sakatlık yüzünden 5 maç kaçırdı.. ona rağmen 13 gol 13 asist.. bursa sercanı satıp onu alacakmış..

İlyas Özdemir
kendi sahamızda oynadığımzı bir maçta kalecimiz takımın yıldıızı seçiliyorsa o takımda yolunda gitmeyen çok şey var demektir

TS-FAN
Bize karşı kaybetmemek için oynayan takımlara hep takıldık.
Bu sefer de aynısı oluyordu.
Oyunu kilitleyen takımlara karşı çözüm..
Önümüzdeki haftalara bakacağız.:)

Bahtiyar Öztürk
Engin'i begenmeyip yerden yere vuran, alan'i göklere cikaran arkadaslar hala ayni görüsleri mi savunuyorlar acaba bu mactan sonra da cok merak ediyorum.

stormtiger61
06.03.2010, 23:08
Ben halen daha Senol hoca nin yaptigi degisikliklerin sokunu uzerimden atmaya calisiyorum.

Gabric, Ceyhun, Ferhat

Gabric??? hadi gol atti ama gole kadar inanilmaz derecede kotuydu. Yazik degil mi hocam? Su Baris Memis denilen cocuk daha mi kotu futbol oynardi acaba ondan? Hic ama hic sanmiyorum. Yani bu cocugun oyuna girebilmesi icin isminin Memishinho mu olmasi lazim.

Ceyhun??? yeminle soyluyorum, bu cocugun bu takimda kesinlikle yeri yok. Hayatimda bu kadar sansli bir eleman gormedim ben. Almanya nin adi sani duyulmamis takimindan gel, sut cekmek disinda hicbir ozelligin olmasin, tank kadar agir ol, milli takim ve Trabzonspor da oyna. Inanilacak gibi degil. Bu degisikligi Senol hoca ya yakistiramadim. Hem de hic.

Ferhat???Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu hocam? Akla hayale gelmeyecek bir degisiklik. Tabi bugun yendik. Ama ya berabere bitseydi mac? Ya yenilseydik ne olacakti. Senol hoca daragacindaydi hem de nasil. Cunku boyle bir degisikligi akil ve mantigin kabul etmesi imkansiz. Nasil olur hocam? Nasil yaparsin ya? Mac berabere, oyuna zaten Ceyhun gibi bombos bir adami almissin ve ustune ustluk bir de Ferhat i aliyorsun. E kim gol atacak? Ha bu mac ilk kez sans bizden yanaydi. Ama ya olmasaydi.

Diyorum ya bu macta yaptigi degisikliklerle Senol Hoca gercekten kendine olan guveni yerle bir etti, tarumar etti. Umarim bunlari bir daha tekrar etmez cunku gercekten cok korkunc hatalardi. Su asamada kendisinin Trabzonspor gelecegini cok uzun gormuyorum ne yazik ki.

futbalski60
06.03.2010, 23:09
Bazı oyuncularda aşırı form düşüklüğü var bu da son haftalarda yaptığmız gereksiz baskılı oyundan kaynaklanıyor bu takımın topa basması lazım, oyunu soğutması lazım her hafta aynı seylerden bahsetmekten artık biz de bıktık. Trabzonspor'un mevcut kadro yapısı baskılı futbol oynamaya müsait değil boş alan seven oyunculardan kuruluyuz dar alanda etkili olabilecek oyuncumuz neredeyse hiç yok bu yüzden rakip takımın da oyun oynamasına izin vermeliyiz.

Cem Kıran
06.03.2010, 23:09
1-engin olsaydı bile olası ilk hücum değişikliği gabriç olurdu.çok verimli olmasa da 60 metrelik koşunun ardından geldi galibiyet golünü attı.

2-çok güzel demişsin.barçadan almadık umut'u, o yüzden barcelona'nın eski forveti olduğunu düşünüp, havada kuş tutmasını beklemeyin.şuan için bu ilk 11 kurulurken ilk önce umut'un adı yazılmalı.

3-en çok da buna güldüm yaa.serkan 3 tane adamı peşine kattı, topla birlikte 50 metre koşu yaptı ve golü hazırladı.

4-teo oyuna girseydi, bu adamı nerden buldunuz denilecekti.bence oyuna almaması daha da iyi oldu.sistemi bozmamış oldu.

birtane bile mantıklı şey yok yazdıklarında...

Senın baktığın cepheyle benim baktığım cephe farklı ondan olabilir mi acaba? şuan ligin ilk 2 takımının ismini yaz buraya bakalım..onlar öle zirvede dolanır bizde bu senın dediğin oyuncularla 6-5 lerde dolanırız..madem çok mantıksız değil mi..

mk.esen35
06.03.2010, 23:11
Pardon, hakkını helal et. Kişisel bir durum oluşsun diye yazmadım ama hayatta tahammül göstremediğim şey insafsızlık. Ve bu taraftarın büyük bir kısmı özelde Umut'a genelde tüm takıma insafsızlık yapıyor. Buna cidden bozuluyorum.
helal olsun abi ne demek.ama benimde en çok bozulduğum bazı futbolcularda çok ısrar edilmesi.bu onlarada zarar veriyor takımada.mesela yıllarca hüseyin oynadı ama olmadı.çunkü kapasitesi bence büyük takım oyuncusu olacak seviyede değil .aynı şey su anda umut için geçerli.bence büyük takım oyuncusu beğil.iyi niyetli kalbiyle oynuyor.tamam ama yeterli değil işte.ve çok ısrar ediliyor.onada yazık bizede

Tolga_61
06.03.2010, 23:12
Hala sahamızda tek forvetle oynuyorsak rakip takım forvet alırken biz forvet çıkarıp orta saha alıyorsak futbolcuları tartışmayı anlayamıyorum. Kadromuzdaki oyuncuların hangisi olursa
olsun uefa yı zorlarız hedefimiz bu değil mi?

Ufuk Bayraktar61
06.03.2010, 23:13
Maç sonu hoptek gösterileri :)

http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=345549743193&ref=nf

Bekir
06.03.2010, 23:13
Bu Türkiyede Vergi olmaması olayı da çok mantıksız geliyor bana...

Türkiyede %40 vergi alınsa Yaklaşık olarak yıllık 100 Milyon Euro eder,Yani 200 Trilyon...

Asgari ücretliden Alınan vergi 150 Lira,Asgari ücretlinin Yıllık ödediği vergi 1800 lira eder..

Futbolcudan alınıcak Vergi Yaklaşık 120.000 Asgari ücretlinin vergisine eşit oluyor...

Yeri değil ama Vergi konuşulurken yazmak istedim:)

Emre7
06.03.2010, 23:14
Engin'i begenmeyip yerden yere vuran, alan'i göklere cikaran arkadaslar hala ayni görüsleri mi savunuyorlar acaba bu mactan sonra da cok merak ediyorum.

enginde cacık olmaz....
küçük takımsan olur büyük takımsan olmaz

Bahtiyar Öztürk
06.03.2010, 23:15
Ben halen daha Senol hoca nin yaptigi degisikliklerin sokunu uzerimden atmaya calisiyorum.

Gabric, Ceyhun, Ferhat

Gabric??? hadi gol atti ama gole kadar inanilmaz derecede kotuydu. Yazik degil mi hocam? Su Baris Memis denilen cocuk daha mi kotu futbol oynardi acaba ondan? Hic ama hic sanmiyorum. Yani bu cocugun oyuna girebilmesi icin isminin Memishinho mu olmasi lazim.

Ceyhun??? yeminle soyluyorum, bu cocugun bu takimda kesinlikle yeri yok. Hayatimda bu kadar sansli bir eleman gormedim ben. Almanya nin adi sani duyulmamis takimindan gel, sut cekmek disinda hicbir ozelligin olmasin, tank kadar agir ol, milli takim ve Trabzonspor da oyna. Inanilacak gibi degil. Bu degisikligi Senol hoca ya yakistiramadim. Hem de hic.

Ferhat???Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu hocam? Akla hayale gelmeyecek bir degisiklik. Tabi bugun yendik. Ama ya berabere bitseydi mac? Ya yenilseydik ne olacakti. Senol hoca daragacindaydi hem de nasil. Cunku boyle bir degisikligi akil ve mantigin kabul etmesi imkansiz. Nasil olur hocam? Nasil yaparsin ya? Mac berabere, oyuna zaten Ceyhun gibi bombos bir adami almissin ve ustune ustluk bir de Ferhat i aliyorsun. E kim gol atacak? Ha bu mac ilk kez sans bizden yanaydi. Ama ya olmasaydi.

Diyorum ya bu macta yaptigi degisikliklerle Senol Hoca gercekten kendine olan guveni yerle bir etti, tarumar etti. Umarim bunlari bir daha tekrar etmez cunku gercekten cok korkunc hatalardi. Su asamada kendisinin Trabzonspor gelecegini cok uzun gormuyorum ne yazik ki.

Bence hocanin yaptigi tek kötü degisiklik colman'in cikmasiydi. ferhat'i alma sebebi cale'nin gününde olmayisi, Colman ciktiktan sonra göbek cok bosaldi, o yüzden ceyhun'u aldi ve bence gabric de yerinde bir degisiklikti. Yapilan tek kötü is haftalardir bizi bir kisi eksik oynatan Alan'a Senol hocanin nasil tahammül ettigidir.

bariskaratas
babalar gibi ofsayt

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/6/8970.jpg
fenerin attığı gol de bal gibi ofsayttı. bi hakkem hocası futboldan anlamayan yavuz hırsızmıdır nedir tutturdu ofsayt değil diye. ahmet ağaoğlu da sesini cıkarmadı.
ondan sonra hakemler boyle kacırır pozisyonları.
buna ofsayt ancak halı saha da vermezler. kaleciyi şaşrıtmak için topun ustunden atlarsın kaleci de gormez yer
hakemler halı saha hakemi heralde.

The Ciks
Bıze serkan gıbı tempolu ve sert basan adamlar lazım ortasahaya..serkanın o surdugu topu colman suremezdı mesela...yattara oldugu zamanlar yattara bugunkı serkan gıbı cok kopup gıderdı...

onumuzdekı sezona ıyı bır yattara hazır olursa bu takımı kımse tutamaz..ıkı sert ve ıkı yonlu adamda enjekte edılırse ortasahaya cok dırı oluruz...gabriç solda kewell tarzı esıntıler sergılıyor bu gunkı golu gıbı...engın bugunkı colmanın yerındede alan ın yerınde de onlardan fazlasını verır her zaman..

Cale bugun ıtıbarıyle artık gıdısını kesınleştırmıstır...colmanın sorunu serkan gıbı bellı bır satandartta ne verecegı bellı olmayan bır oyuncu profılı cızıyor olusudur..serkanın veyahut umutun ne yapacagını bılıyoruz ama colmanın degıl..onde en zayıf ıkı halka colma ve alandır...sol bekte olduğu ıçın pek sırıtmıyordu ama cale de bu halkaya eklendı an ıtıbarıyle..2 yılda dogru durust 3-5 bındırmesı olmazmı bır solbekın..

Çağları begenmeyenler hem sutlarını hemde bındırmelerını ıyı ızlesın lıg tv maçlarını verdıgınde denızlının...

TS-FAN
06.03.2010, 23:16

Gabric, Ceyhun, Ferhat

Birkaç sorum olacak izninizle:
1-Şenol Güneş 'i darağacına götüren sebepler nelerdir?

2-Ya şans bizden yana olmasaydı ne olacaktı?

3-Şenol Güneş sizce ne kadar daha Trabzonspor'da kalır?

mk.esen35
enginde cacık olmaz....
arkadaş orda engin büyük topçu dememiş zaten.engin 2 tane alanzinyo eder.yazık o alanzinyoya verilen paraya

Cem Kıran

Alan'ı da beğenmiyorum Engin'i de ama yetenek olarak diceksek Alan derim..Ama Alan gerçek verimini ortaya koysun 3-4 maç peşpeşe döktürür..Engin 1 maç oynar 5 maç yatar...

Bahtiyar Öztürk
06.03.2010, 23:17
enginde cacık olmaz....

Kardesim bu forumun üyeleri degilmiydi transfer döneminde Engin'i yerlere göklere sigdiramayan? Ne oldu da bu kadar cabuk silindi? Bence hala takimda en fazla mücadele edenlerden biri..

Mustafa ÖZDEMİR
bal gibi ofsayt...

f1bekir
Bu Türkiyede Vergi olmaması olayı da çok mantıksız geliyor bana...

Türkiyede %40 vergi alınsa Yaklaşık olarak yıllık 100 Milyon Euro eder,Yani 200 Trilyon...

Asgari ücretliden Alınan vergi 150 Lira,Asgari ücretlinin Yıllık ödediği vergi 1800 lira eder..

Futbolcudan alınıcak Vergi Yaklaşık 120.000 Asgari ücretlinin vergisine eşit oluyor...

Yeri değil ama Vergi konuşulurken yazmak istedim:)

Ne diyelim? İnsaf! Milyonlar kazanan adamlar tek kuruş vergi ödemiyor, niye?

Fanatik34
06.03.2010, 23:18
Sezonbasi gönderilmek istenen Serkan Balci az cok oynayinca Trabzonspor kazaniyor..bu sezonun kisaca özeti bu iste!

Cünkü forvette Umut gibi bir vasat oyuncuyla oynuyoruz ve basari bekliyoruz..sadece HAYAAAALLL!!!

Umut Bulut oynuyor, demek ki digerlri yeterli degil..iste bu isin en acisi! Forvette top tutamayan, daha dogrusu topu stop edemeyen tek forvetle biz gol atacagiz..yazik!

Elin Makakula´si yerinde oynayarak gol atiyor ve Kayseri onun saysinde bizim önümüzde...bizim ne zaman bir Makakulamiz olacak???

Sahanin en iyisi Giray, gerisini siz düsünün!