PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 24.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Emrah KabuL
01.03.2010, 02:08
Selçuk'la Sezer'i beraber denemeli bence Şenol hoca. Önlerinde de Colman, Gabric, Burak ve Teofilodan oluşan bi hücum hattını yerleştirirse en ideal takım tertibimiz olur.

Böylece daha dirençli bir ortasahamız olabilir.

Alanzinho'nun oynadığı yerde Colman daha verimli olacaktır.

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2010, 08:22
maç nerde oynanacak...

crazyman_61
01.03.2010, 08:50
ne zaman üstlere oynama ihtimalimiz oluyor başlıyoruz puan kaybına ne oldu bu takıma yine

Abd.kalaycı
01.03.2010, 09:18
Bu maçtan hiç ümidim yok
Nedenmi ....Çünkü rakip yine bütün rakipler gibi 8-1-1 taktiği ile oynayacak basacak tekmeyi nasıl olsa Trabzonspora faul verilmez,Trabzonspora tekme atmak küfür etmek serbest bizimkiler ise sert oynamayacak çünkü en ufak bir harekette hakem çıkaracak kartlarını,taraftarımız ise ilk 10 dakikada gol atamazsak rakibi alkışlamaya veya kendi arasında kavga etmeye başlayacak takım canla başla savaşacak fakat toplar gidip rakip kalecinin kafasına çarpacak orasına burasına çarpacak direklerden dönecek Enginin ağzını burnunu kıracaklar ama suçlu Engin olacak taraftarı kışkırttı diyecek Tv yorumcuları..
sonuçmu evet ya 0-0 yada 1-1 olacak (inşaAllah ben yanılırım)

mkmoglu
01.03.2010, 09:21
üç haftadır pualar kaybetmemize rağmen gayet güzel oynuyoruz..senol hoca doğru yolda..artık anadolu takımları parasal yönden güçlendiler..anadoludan şampiyon çıkacaktır..inşallah önümuzdeki iki senede şampiyon oluruz..

Cemalettin Taşkın
01.03.2010, 10:15
Bu maçtan hiç ümidim yok
Nedenmi ....Çünkü rakip yine bütün rakipler gibi 8-1-1 taktiği ile oynayacak basacak tekmeyi nasıl olsa Trabzonspora faul verilmez,Trabzonspora tekme atmak küfür etmek serbest bizimkiler ise sert oynamayacak çünkü en ufak bir harekette hakem çıkaracak kartlarını,taraftarımız ise ilk 10 dakikada gol atamazsak rakibi alkışlamaya veya kendi arasında kavga etmeye başlayacak takım canla başla savaşacak fakat toplar gidip rakip kalecinin kafasına çarpacak orasına burasına çarpacak direklerden dönecek Enginin ağzını burnunu kıracaklar ama suçlu Engin olacak taraftarı kışkırttı diyecek Tv yorumcuları..
sonuçmu evet ya 0-0 yada 1-1 olacak (inşaAllah ben yanılırım)

bende aynı anlama gelecek birşeyler yazacaktım.

Cemalettin Taşkın
01.03.2010, 10:16
gençlerbirliğinin kaç hafta oldu ama galibiyeti unutması bizim için kötü. birde ilk maçta 2-0 dan 2-2 berabere bitmesi adamlara motive olacak. 2-0 geriye düşsek bile berabere kalırız nasıl olsa diyecekler.!!!

birde hakem olarak aytekin durmaz gelirse tam olur !!!

10 numara
01.03.2010, 12:23
engin - alan - umut kulübeye...

Gökçebey
01.03.2010, 12:26
Umut'un en azından bu maç dinlendirilmesi gerekir. Teo ilk 11 de başlasın bakalım birkaç maç, nedir, ne değildir?

Recep Alkan
01.03.2010, 12:28
Umut'un en azından bu maç dinlendirilmesi gerekir. Teo ilk 11 de başlasın bakalım birkaç maç, nedir, ne değildir?

Bence bunu yapana kadar, Alanzinyo'yu yedeğe alalım, çift forvet çıkalım maça. Neden Teo'yada Umut'a yaptığımızı yapıyoruz. Eziyoruz onu defans oyuncularının arasında ?

albatros
01.03.2010, 12:29
çift forvet şart.ne olursa olsun.

Paksoy
01.03.2010, 12:31
--------------teofilo--------------
gabriç----------------------burak
------------colman----------------
------selçuk---------serkan--------
cale------giray-----egemen--ömer-

teofiloyu son 5 10 dk oynatarak verim alamayız, messi içinde geçerli herkez içinde geçerli

metinbay61
01.03.2010, 12:32
ben bunu bursa maçından önce yazdığımda bayağı tepki almıştım...alanzinhonun olmadığı kadroyu okumaya gerek duymayanlar vardı...neyse kadro yapmak tabiki hocamızın işi ama alanzinho dirençli takımlara karşı bizi eksik oynatıyor hocada görmüştür bunu...

engin nispeten iyi ama artık birisinin bu çocuğa hareketlerini düzeltmezse trabzonsporda son günlerini geçireceğini hatırlatması lazım....

umut içi bişey demiyorum...umut her zamanki umut 10 golde atsa 20 de atsa bi dahaki maçta ne yapacağı belli olmayan birisi...

AKSOY_61
01.03.2010, 12:35
-------------Onur-------------

Ömer---Egemen----Giray----Cale

Serkan--Selçuk---Colman--Gabriç

--------Umut-----Burak--------

UğuR
01.03.2010, 12:38
http://www.bordomavi.net/images/anket/a_a-stad.jpg Akyazı Projesi'nin 10 yıl içinde gerçekleşeceğine inanıyor musunuz?
Oylama Sonuçları

Hayır
http://www.bordomavi.net/images/theme/red.gif %74.56
Evet
http://www.bordomavi.net/images/theme/aqua.gif %25.44

Ana sayfamızda ki yeni ankete katılmayı unutmayın ...

http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

Paksoy
01.03.2010, 12:39
cale nin önünde mutlaka sol açık olmalı savunmaya yardım edebilen o adam engin değil engin saha içinde çok geziyor ,

lazzz61
01.03.2010, 12:40
nedenn umutuu kulubeye cekmıyorlar anlamıss deılım yaa bu adam sureklı 3 puanı almamıza engel oluyorr bunu goremeyecek kadar körmuyuzz

halil ibo
01.03.2010, 12:54
Yine taktik üzerine yoğunlaşmalar,oyuncu tercihlerini eleştirmeler,tribünde beğenmediğimiz homurtuları bilgisayar ekranında dillendirmeler...
Biz buyuz işte.Halbuki benim aklım Teo'ya yapılan ve gün yüzü gibi açıkken verilmeyen penaltıda kaldı!
Bu sene şampiyonluk umudumu zaten sezon başında askıya almıştım.Fakat rakipler puan kaybetmeye başladığında kadromuzun zaafiyetlerine ve yetersizliğine rağmen biraz ümitlensem de gerek bizim aldığımız beraberlikler gerekse geysenin düzelmesi,kargaların balı ve Bursa'nın inadı alt alta konulduğunda körü körüne şampiyonluk lafı havada kalıyor.
Başımızda da yılların tecrübesi ve birikim sahibi hocamız olduğuna göre bu sene için yeterli avansı hak etmiyor mu takım.Eksikler gedikler sezon sonu halledildiği takdirde yeni umutlara yelken açılacak yeni sezonda.Fakat ister kahyalık diyelim ister derebeylik kara cübbelilerce önümüzdeki sene başımızın ağırtılmaması için yapılması gereken topyekun camianın harekete geçmesidir.
Yoksa yine yeni yeniden başlayacağımızı düşündüğümüz şampiyonluk hevesimiz kursağımızda kalmaya mahkumdur.Biz gereksiz detaylarda boğulurken elin oğlu alır gider.
Gençlerbirliği maçı mı ?Alırız onu merak etmeyin...:)

Cafer Bulur
01.03.2010, 12:54
onur
ömer giray egemen cale
serkan ceyhun sezer colman
umut teofilo.

Bu kadro g.birligini yenecek güctedir.

BAHADIR33
01.03.2010, 12:59
Egemen cezalı mı?

Cafer Bulur
01.03.2010, 13:04
Egemen cezalı mı?
Degil renkdas,egemen manisa macinda cezaliydi.

Ondan sonra bursa,belediye ve antalya ile oynadigimiza göre ve 4 sari kart cezayi gerektirdigine göre cezali degil.;)

Murat TONBUL
01.03.2010, 13:08
onur
ömer song giray cale
serkan selçuk colman gabriç
burak teofilo

bu da benim kadrom.bu kadroyla çıkarsak zorlanmadan kaznırız...

Cafer Bulur
01.03.2010, 13:14
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=633
Bu hafta cezali oyuncumuz olmadiginin ispati.

Ayrica g.birliginde de bu hafta cezali oyuncu yok.

AKSOY_61
01.03.2010, 14:00
nedenn umutuu kulubeye cekmıyorlar anlamıss deılım yaa bu adam sureklı 3 puanı almamıza engel oluyorr bunu goremeyecek kadar körmuyuzz

Teo da döktürüyor değil mi?
Umut ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu.
Teo da bu sıralar o da yok.Kale önünden çektiği şutlardan ve ağırlığından belli.

T.d ben olsam geçen hafta kanatta oynayan burağı forvete çker yanına umutu koyardım.

seçuk
01.03.2010, 14:08
Teo-Umut denemesi için en uygun maç..

Bakanay61
01.03.2010, 14:16

Çok doğru bi tespit:alkış:

Oğuzhan
01.03.2010, 14:20
Teo Umut , Yada Burak Umut ikilisiyle başlarsak erken gol buluruz geçen maçtaki gibi fakat tekrar golu atınca geri çekilirsek antalya maçından farksız olur ..

Mert Oğuzlu61
01.03.2010, 14:33
teo-umut yada teo-burak başlayalım, çift forvet çıksak daha iyi olur gibi... teo mutlaka 11 de başlamalı, umut yada burak yanında oynamalı, bana kalırsa burak derim bi kerede umut sonradan girsin oyuna, yorulmuş g.birliği defansını 2. yarı oyuna girip dağıtabilir belki...

Mustafa Yılmaz.20
01.03.2010, 15:37
0-0 biten İbb maçının ilk yarısını kendi maçım olduğu için izleyememiştim.Bu hafta yine cumartesi maçım var ve yine büyük ihtimalle ilk yarıyı izleyemicem.İbb maçında ikinci yarıya yetişmiştim, maç 0-0'dı ve oyuna Teo girmişti.İbb tamamen savunmaya kapandığı için çok zorlanmıştık ve biraz da şanssızlıktan dolayı maçı kazanamamıştık...

Neden bilmiyorum ama o maça benzer bir maç olacak gibi geliyor bana.Eğer yine tek forvet Umut'la başlarsak ve 0-0 biten ilk yarının sonunda tamamen savunmaya kapanan G.Birliği karşısında Teo oyuna girerse ve (büyük ihtimalle) etkisiz kalırsa, burada yine büyük kesim Teo'ya sallamaya başlar...

O yüzden diyorum ki; İlk 11'de Teo başlasın ve maç 0-0 giderse ikinci yarı Umut oyuna girsin ve maçı kurtarsın(!)...

Şenol hoca hem Teo'nun uyum sorunundan bahsediyor.Hemde takıma,sisteme uyum sağlayabileceği maçlarda değil, aksine dünyanın en iyi forveti olsa bile zorlanabileceği maçlarda oyuna alıyor.Bence en büyük sorun buradan kaynaklanıyor.Yani herkes kötü giden bir maçta Teo'nun oyuna girip maçı çevirmesini bekliyor.Ama bu şekilde bir oyuncuyu kesinlikle kazanamayız

Paksoy
01.03.2010, 16:12

teofiloyu son 5 10 dk oynatarak verim alamayız, messi içinde geçerli herkez içinde geçerli

--------teofilo--------umut----------
gabriç----selçuk----colman---serkan
cale----egemen----giray-----ömer-

Paksoy
01.03.2010, 16:13
tribünlerde çok büyük boşluklar olur korkum kötü atmosfer

Süleyman Eruyar
01.03.2010, 16:15
--------teofilo--------umut----------
gabriç----selçuk----colman---serkan
cale----egemen----giray-----ömer-

---------Teo--------------
-----------engin------
gabriç--zafer--colman--serkan
cale--egemen--song---Ömer

benim kadrom senin kadroyu yener, Paksoy

GERONIMO35
01.03.2010, 16:23
Engin yine kadroda olursa şenol hocam ayıp eder Ne kadar yetenekli olursa olsun biraz oyun disiplini lazım

Abd.kalaycı
01.03.2010, 16:27
Antalya maçında takımımızda beraberliği hazmedemeyen ve çabalayan bir kaç futbolcu vardı ve en baştada Engin BAYTAR vardı uğraşdı koştu tekme yedi ama vakit geçiyor diye topallaya topallaya oynadı anlayacağınız Engin iyi oynadı burada yazılanları gördüm ve hayret ettim acaba benmi yanlış maç izledim veya ben bu futboldan hiçmi anlamıyorum?

Atmaca
01.03.2010, 16:30

Neden acaba buraya her girdigim zaman moralim bozuluyor.

Abd.kalaycı
01.03.2010, 16:31
Yediğimiz golden bahseden yok Defansın ortasında boşluk oldu ki bu bir maçta bir kere olur sorun değil topu topu bir tane şut geldi kalemize ve gol oldu ceza sahasının dışındandı 1 metre kadar dışından Necati isimli şahıs yürümeye yarayan sol ayağıyla vurdu üstelik ama bizim Onur çıkaramadı o topu hatalımıydı bilmem ama bir kerede maçı kurtar be Onur bir kerede bir iki top çıkar takımı bir rahatlat bende seviyorum bu çocuğu ve milli takımında değişmezi olabilir ama maç al be kardeşim senede bir iki maç alır kaleci.

Atmaca
01.03.2010, 16:32
Antalya maçında takımımızda beraberliği hazmedemeyen ve çabalayan bir kaç futbolcu vardı ve en baştada Engin BAYTAR vardı uğraşdı koştu tekme yedi ama vakit geçiyor diye topallaya topallaya oynadı anlayacağınız Engin iyi oynadı burada yazılanları gördüm ve hayret ettim acaba benmi yanlış maç izledim veya ben bu futboldan hiçmi anlamıyorum?

Hocam sen daha meseleyi cözemedin anlasilan."Bazilari vardir gözleri vardir ama görmezler ...". Anladin sen onu.

Paksoy
01.03.2010, 16:34
engin son dakikalarda topuk pası artistlik hareketlerle çileden çıkardı, çabalamak yetmiyor,guiza da çabalıyor ama yok işte , ofansif ortasaha oyuncusu gol pası yapacak gol atacak atakları başlatacak, engin i abartmayalım ,burak ondan nekadar faydalı açıkca görüyoruz

Paksoy
01.03.2010, 16:36
maçda son dakika serbeşt vuruş olmuş biraz uzak mesafe diye ceyhun içeri geçti,egemen giray,hepsi gelmiş ,engin kahraman olmak istedi

GERONIMO35
01.03.2010, 16:41
maçda son dakika serbeşt vuruş olmuş biraz uzak mesafe diye ceyhun içeri geçti,egemen giray,hepsi gelmiş ,engin kahraman olmak istedi

şanol hocada acılı bir afade ile yanıondakilere yakındı sen atma diyemedi nedense :(

muribbi
01.03.2010, 16:47
bu maçta şenol güneş oyunculara kamuoyuna net ve sert bir mesaj vermeli. ben oyuncuların bir şekilde uyarılmaları gerektiğine inanıyorum. bunuda şenol güneş başarabilmeli.

Süleyman50
01.03.2010, 16:50
artık kolay maç yok, rakibin uzun zamandır kazanamıyor olmasıda onlara artı bir motivasyon sağlayacaktır...

Abd.kalaycı
01.03.2010, 16:50
bu maçta şenol güneş oyunculara kamuoyuna net ve sert bir mesaj vermeli. ben oyuncuların bir şekilde uyarılmaları gerektiğine inanıyorum. bunuda şenol güneş başarabilmeli.

Şenol hoca şöylemi demeli futbolculara herkesi yenmelisiniz topla oynama oranımız % 95 e % 5 olmalı yoksa seneye sizi kovar C.Ronaldo ile Ronaldinho yu alırım haaa ona göre mi demeli.

OYılmaz
01.03.2010, 16:53
Gizdurmayun neneyi

http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=102617806435709&ref=mf

Paksoy
01.03.2010, 16:53
galatasaray maçına kadar kazanıp galatasarayı da yenmemiz lazım ki ozaman iddaamız devam eder şampıyonluk için , ama çok zor

GERONIMO35
01.03.2010, 16:55
galatasaray maçına kadar kazanıp galatasarayı da yenmemiz lazım ki ozaman iddaamız devam eder şampıyonluk için , ama çok zor

şampiyonluk artık mucizeden biel uzak ama dediğim olursa enazından heyecanımız devam eder

muribbi
01.03.2010, 16:57
Şenol hoca şöylemi demeli futbolculara herkesi yenmelisiniz topla oynama oranımız % 95 e % 5 olmalı yoksa seneye sizi kovar C.Ronaldo ile Ronaldinho yu alırım haaa ona göre mi demeli.
aynen dediğim buydu.

kursat1313
01.03.2010, 17:34
bencede:alkış:

SDinc
01.03.2010, 18:13
Onur
Ömer Giray Egemen Cale
Serkan Selçuk Colman Gabric(hazır değilse Alanzinho)
Teo Burak

ahmet aydın
01.03.2010, 18:19

aynen kadro böyle kurulur.biraz sabredelim güzel günler yakındır.şenol hocam ne yapacagını bilir.uzun yıllar görev yapar inşallah.:alkış:

karaman6106
01.03.2010, 18:27
Onur
Ömer Giray Egemen Cale
Teo Burak:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Atmaca
01.03.2010, 18:28
Onur
Ömer Giray Egemen Cale
Teo Burak

Egemen kadar topu oyuna kötü sokan bir adam daha görmedim.Adam orta sahaya yüksek top atiyor, kapilan top kalemize gol oluyor.Halen daha buhatalari görmeyen TS taraftari futboldan anliyor!

Reha Demirbaş
01.03.2010, 19:01
Gençlerbirliği
Gaziantep
Galatasaray

3 zorlu müsabaka serisine giriyoruz. Güzel futbol olsun galibiyet almasakta olur. Nasılsa alıştık ama futbolu özledik bari bu açıdan inşallah doyururlar bizleri.

lazzz61
01.03.2010, 20:14
Teo da döktürüyor değil mi?
Umut ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu.
Teo da bu sıralar o da yok.Kale önünden çektiği şutlardan ve ağırlığından belli.

T.d ben olsam geçen hafta kanatta oynayan burağı forvete çker yanına umutu koyardım.
bırakk ya asıl teo nun ne yapacagı bellı deıll umutun yınee bos kalelere topu gonderemeyecegını adım gıbı bılıyorum en azından teo yu kazanmıs oluruz

AKSOY_61
01.03.2010, 21:10
bırakk ya asıl teo nun ne yapacagı bellı deıll umutun yınee bos kalelere topu gonderemeyecegını adım gıbı bılıyorum en azından teo yu kazanmıs oluruz

Teonun mu ne yapacağı belli değil?:D
Son maçlarda teonun çok tehlikeli tarafını gördün sanırım.

Ben topa kalenin dibinden bir türlü doğru düzgün vuramayan bir adam hatırlıyorum onun için sordum.
Teo da çıktığı maçlarda bende yine umut bulut etkisi uyandırdı.
İkisi de kaçırıyor ama hiç değilse birisi mücadele ediyor karşı tarafın oyunu bozuyor.
Yani şimdilik umut bulut daha önde gözüküyor.

Şu futbolcu kazanma olayına gelirsek
Yetersiz bir oyuncuyu oynatarak bir kişi eksip oynayıp olası puan kaybına tahammülümüz var mı?
Ya da tribünlerden gelecek tepkiyi göğüsleyecek yönetim veya teknik ekip var mı bunu sorgulamak lazım.

Buradan ''ne kadar kötü olursa olsun çıksın sahada oynasın, onu kazanalım'' demek kolay tabi.
Mübarek, futbol takımı değil rehabilite merkezi sanki...

Cafer Bulur
01.03.2010, 21:50
G.birligi takim savunmasi iyi olmayan ligin vasat takimlarindan.

Böyle bir takimi da yenemezsek lig dükkanini kapatip hepten eve gidelim...

Cihan
01.03.2010, 21:51
G.birligi takim savunmasi iyi olmayan ligin vasat takimlarindan.

Böyle bir takimi da yenemezsek lig dükkanini kapatip hepten eve gidelim...

alakası yok . hücumları gayet iyi bir takım .. o kek takımlar işi geçti antalya belediye filan onları yenecektin

Cafer Bulur
01.03.2010, 21:54
alakası yok . hücumları gayet iyi bir takım .. o kek takımlar işi geçti antalya belediye filan onları yenecektin
G.birligi kek takim demiyorum.

Cok iyi olmayan ama cok da kötü olmayan takimlar benim gözümde vasat takimlardir.

Böyle takimlari,hem de ligin rahat takimlari arasinda bulunan bir takimi yenemeyeceksen birakin sampiyonlugu ilk 3 ten bile bahsetmeyeceksin.

Paksoy
01.03.2010, 21:55
ibb antalya bu ligin en sağlam takımlarından bence

Halit Akyüz
01.03.2010, 21:55
Zorlanmadan kaybederiz.

Ercan DEMİRCİ
01.03.2010, 22:00
Gençlerbirliği
Gaziantep
Galatasaray

3 zorlu müsabaka serisine giriyoruz. Güzel futbol olsun galibiyet almasakta olur. Nasılsa alıştık ama futbolu özledik bari bu açıdan inşallah doyururlar bizleri.
Valla şu gs maçını alalım da nasıl oynadığımız beni pek ilgilendirmiyor... Gerekirse 11 kişi savunma yapalım , sert oynayalım öyle veya böyle kazanalım... Sadece iyi oynamayla olmuyor malesef... Şu an ligin en iyi topunu oynuyoruz ancak şans denen illet nedense bizde hiç olmuyor...

Paksoy
01.03.2010, 22:04
Valla şu gs maçını alalım da nasıl oynadığımız beni pek ilgilendirmiyor... Gerekirse 11 kişi savunma yapalım , sert oynayalım öyle veya böyle kazanalım... Sadece iyi oynamayla olmuyor malesef... Şu an ligin en iyi topunu oynuyoruz ancak şans denen illet nedense bizde hiç olmuyor...
aynen derbi galibiyetini unuttuk

Mucahid Erdogan
01.03.2010, 22:26
senol gunesın 3g planı vardır :D

Erdem Koltuk
01.03.2010, 22:28
Bu maç zor olacak ama kazanacaz.

KUTADGU
01.03.2010, 22:37
Bizim takım süpürüzlerin takımıdır.

Hiç belli olmaz bu maçın sonucuda.

Reyehalarla dolu bir maç izleyebiliriz gibime geliyor.

Aynı zamanda izlemeyebiliriz gibi de geliyor.

Velhasılı kelam benim kafam karışıksa futbolcuların durumunu da düşünemiyorum.

Tek istediğim toplayabildiğimiz kadar puan toplama ve Türkiye Kupası'nı almak.

Sorarsanız futbol konusunda en son ne zaman istediğin oldu diye, donar kalırım. Onu da peşinen söyleyeyim yani.

Cafer Bulur
01.03.2010, 22:41
Senol hocamiz acikladi,sampiyonluk kelimesi futbolcular üzerinde baski olusturuyor.

Bundan sonra maclara sadece alinmasi gereken 3 puan gözüyle bakalim,sampiyonluk kelimesini kullanmayalim.;)

krdnz
01.03.2010, 22:42
Gençlerden 3 yesek umrumda değil.

Benim için ligde üç maç var;Beşiktaş(D),Galatasaray,Fenerbahçe(D)

Bu üç maçı ve Türkiye Kupasını alalım.Bu seneyi başarılı geçirmiş sayarım.

Soytürk
01.03.2010, 22:47
3G ye geçme zamaNI GELDİ gibi geliyo:) ama bu iş umut la olmaz 2g olsada 3.G nin keıtasına ve digerlerine karşı umutla cvp verilmez imkanı yok..

KUTADGU
Senol hocamiz acikladi,sampiyonluk kelimesi futbolcular üzerinde baski olusturuyor.

Bundan sonra maclara sadece alinmasi gereken 3 puan gözüyle bakalim,sampiyonluk kelimesini kullanmayalim.;)

Habole saçma açıklamamı olur arkadaş yahu!

Hem inandırıcı değil, hem teskin edici değil, hem açıklayıcı değil.

Son derece saçma sapan bir neden!

Hatta neden bile değil, mazeret!

Yahu mazeret bile değil!

Fatih Özkan
Bizim takım süpürüzlerin takımıdır.

Hiç belli olmaz bu maçın sonucuda.

Reyehalarla dolu bir maç izleyebiliriz gibime geliyor.

Aynı zamanda izlemeyebiliriz gibi de geliyor.

Velhasılı kelam benim kafam karışıksa futbolcuların durumunu da düşünemiyorum.

Tek istediğim toplayabildiğimiz kadar puan toplama ve Türkiye Kupası'nı almak.

Sorarsanız futbol konusunda en son ne zaman istediğin oldu diye, donar kalırım. Onu da peşinen söyleyeyim yani.

Çok güzel cümleler ardı ardına gelmiş...
Hele sonuncuya bayıldım (:

Soytürk
01.03.2010, 22:51
Umut da direterek kendinizi kandırmayın gol atmak için beceri lazım..
koluna kafasına omzuna dirsene carpıpda kaleye girmesiyle golcu sayıyonuz çok ilginç...
ha ceza sagasından attıgı bi gol var aymanda aynısnı attı demkki oda usta bir golcu

geciniz bunları

KUTADGU
01.03.2010, 22:52
Umut ta direterek kendinizi kandırmayın gol atmak için beceri lazım..
koluna kafasına omzuna dirsene carpıpda kaleye girmesiyle golcu sayıyonuz çok ilginç...
ha ceza sagasından attıgı bi gol var aymanda aynısnı attı demkki oda usta bir golcu

geciniz bunları

Bir de anlayabilsek.

Neler neler olacak ama anlayamıyoruz ki.

10 numara
01.03.2010, 22:55
kaybedecek birşey yok! şenol hocanın biraz daha cesur olması lazım!yeterince yararlanamadığı teo , burak ,gabriç , m.tosun , zafer yelen var hatta barış var! bence biraz kadroyla oynaması lazım. Daha öncede yazdığım gibi alan ,engin ve umut yedeğe çekilmeli m.tosun'un umut'tan bir eksiği olduğunu düşünmüyorum.teo ve burak'ın iyi iili olabileceklerini düşünüyorum.

ömer****giray***ceyhun(egemen)***cale

**zafer(serkan)***selçuk****colman**

**burak*************gabriç**

************teo**********

biraz daha cesaret....

Soytürk
01.03.2010, 23:08
---------Teo--------------
-----------engin------
gabriç--zafer--colman--serkan
cale--egemen--song---Ömer

benim kadrom senin kadroyu yener, Paksoy

selcuksuz ve umutsuz kadro her takımı yener...
engini eleşletirenlere şaşıyorum umut un 3 maçtır kacırdıgı gollere ki gelmeyen puanlara sebeptir ses yok ama engin gibi becerikli hırslı oynayana eleştiri
topuk pası yapar eleştiri yanında topuk pası verdiği adam cokmu iyidir....
necatiye verilen topuk pasıyla geldi gol!!!
atan biliyo alan biliyo gol oluyo bunu anlayammanızda cok ilginç yada işinize gelmiyo..
90 dk sahada öylesene koşan selcuk ve umut a laf yok her kadroda varlar bu dahada ilginç

barış ı bile oynamdan eleştirenler yetersiz diyenler yeterli olanalrıda görüyoruz
sahada ne yaptıgı belli olmayan selcugu savunanlar laf getirmeyenler
sol bek olupta sürekli sol acık oynayan caleyi kadrosuna koyanlar
takım oyundur futbol selcuk okadarr guzel takım oyunu oynuyoki attıgı pas yerini bulmuyo,nede topuk pasından anlıyo kadlıki zaten kensiinin öyle bir becerisi yok:)
neyse artık umutlu selcuklu maçlar sizin olsun bakalım.

sanatik
01.03.2010, 23:20
3 puan gelir umarim. Zor mac olacak. Gs macindan önce evimizde son macimiz.

metinbay61
02.03.2010, 00:04
gençler ve gaziantep maçı gs maçından zor geçecek bizim için...gs bizi biraz zor yener beraberlik alsınlar sevinçten uçarlar...bize açık oynayan her takımı çok rahat yeneriz bu ligde...ama kapananları açamıyoruz...

geçende yazmıştım ligde en zor maç kaybeden takımız şuanda...bizi yenmek çok zor...

kudu_61
02.03.2010, 01:05
bu maçın tek kadrosu var başkasını tanımam
onur
ömer-song-giray-cale
serkan-selçuk-colman-gabriç
teo-burak
bu kadro rahat yener sağdan gelir soldan gelir ortdan gider ne isterseniz yapar bu kadro basar top kazanır pozisyon bulur gol atar siz çok top kaptıralım bu maç kalemizde tehlike olsun pozisyona da girelim ama kaçıralım diyorsanız tavsiyem engin-alan-umut olur ama zevk almazsınız....

T.B_1461
02.03.2010, 01:13
Onur
Ömer-Song-Giray-Cale
Serkan-Selçuk-Colman-Gabriç
Teo-Umut

Şenol hoca yapsa bir güzellik, çıkarsa şöyle bir kadro, bizde rahat rahat maçımızı izlesek...

MuratJ
02.03.2010, 01:32
İlk yarı bi 3G vardı. Yine başlıyor bu 3G. İlk yarı 2 puan almıştık umarım bu sefer daha fazlasını alabiliriz...

Berkedogan
02.03.2010, 01:43
bizim topçularda şampiyonluk lafları baskı yaratıyormuş şampiyonluk söylemi baskı yaratıyorsa zaten bu takımda ne işleri var küçük takımlarda oynasınlar.

ahmet aydın
02.03.2010, 02:57
Egemen kadar topu oyuna kötü sokan bir adam daha görmedim.Adam orta sahaya yüksek top atiyor, kapilan top kalemize gol oluyor.Halen daha buhatalari görmeyen TS taraftari futboldan anliyor!
abi sen buları düşünüyorsunda egemenin önledigi onca pozisyonu görmüyorsun.egemen diyarbakır maçında bi hata yaptı ondan sonra iyi oynadıgı maçlarda bile eleştiri alıyor.kul bu hata yapar.hiçbir topçu her zaman süper oynayamaz.yıpratmak çok kolay taraftarımızında en çok sevdigi şey.bu taraftar bu takımı çok yıpratıyor.belkide en büyük zararı biz veriyoruz bu takıma! herşey yolunda gidiyor.tek eksik şans o da birgün bizi bulur.ligde en iyi topu biz oynuyoruz.

The Ciks
02.03.2010, 03:33
3 g 9 poınt yaparsak...ılk ıkı yı elde edebılırız...aksı durumda kupa hedefımız kalır...gs macımız kırılma macımız bence bu lıgde...ve gıdeceklerınde sekıllenecegı bır maç olacak gs macı..

biltrabzon
02.03.2010, 08:42
ANTALYA-TRABZON (Halis ÖZKAHYA)
Tedirgindi. Bir hafta iyi, bir hafta başarısız yönetimler sergiliyor. Bu sezon istikrarlı değil. Karşılaşmada otoritesini kuramadı. Faul ve kart uygulamalarında tutarsızdı. Ceza alanı içinde Musa, Teofilo’yu arkadan tutup çekerek düşürdü. Penaltıydı. Hem kendisinin hem de yardımcı hakeminin önü açıktı.
metin tokat

gelde yanma arkadas.hepimiz icin gecerli,takimimizi elestiriyoruz tamam ama böyle her mac lehimize calinmayan düdüklerle ince ince dograniyoruz.gs kasimpasa macini penaltiyla kopariyor ama is bize gelince dakika 90 arti niye versinki, kahyaninoglu halis allah belasini versin.

Recep Alkan
02.03.2010, 08:54
Hakem vermediği penaltıyı yada kararları verse, sadece 3 puan almış olacaktık. Yoksa oynanan oyun, yapılan hatalar değişmeyecekti.

O hafta bir penaltı ile 3 puanı almış, ma diğer haftaya yine stresli giren bir Trabzonspor ve Trabzonspor Taraftarı olarak gireceğiz.

Faik Yılmaz
02.03.2010, 09:01
Zor bir maç daha bizi bekliyor......

UğuR
02.03.2010, 09:07
Beklenenin aksine kolay bir maç olacak bence. Çünkü beklenti azaldı. Hatta ligde beklenti kalmadı diyebiliriz. Trabzonspor beklentiye girilen her maçda başarısız oluyor. Biz buna çare bulamazsak esas o zaman şampiyonluk hayal.

Abd.kalaycı
02.03.2010, 09:11
Biz bırakalım şimdi Umutu Selçuğu vs yi bırakalım takım yapmayı şimdi onun için para alan hoca var bizemi kaldı takım yapmak,Biz stadta ne gibi tezahüratlar yapacağız ne gibi koroografiler yapacağız onları burada tartışmamız lazım ama nerdeeeeee bizim taraftar sanki yıllardır Ronaldinho yu Messi yi izlemişte şimdi bu futbolcuları beğenmiyor iddia ediyorum bu maça 5-6 bin kişi gider onlarda maç başladıktan sonra gelir rakibi alkışlar özür dilerim ama Trabzon şehri bitmiş arkadaşlar yeni stad filanda kurtarmaz heyecan bitmiş,maçları bir sene İstanbulda oynamak gerek.

noname
02.03.2010, 09:12
Hakem vermediği penaltıyı yada kararları verse, sadece 3 puan almış olacaktık. Yoksa oynanan oyun, yapılan hatalar değişmeyecekti.

O hafta bir penaltı ile 3 puanı almış, ma diğer haftaya yine stresli giren bir Trabzonspor ve Trabzonspor Taraftarı olarak gireceğiz.

Böyle daha iyi değil mi? Sadece takımın çoşkulu oynamasını bekliyoruz. Puan falan umrumuzda değil :)

Recep Alkan
02.03.2010, 09:15
Böyle daha iyi değil mi? Sadece takımın çoşkulu oynamasını bekliyoruz. Puan falan umrumuzda değil :)

Bu sezon arasında hep sorduğum ama bir türlü yanıt alamadığım bir soru idi bu.

a) İyi futbol kötü sonuç mu ?

b ) Kötü futbol iyi sonuç mu ?

Net cevaplar gelmediğinden, cevap veren arkadaşlar hep şunu söyledi, iyi oynadık mı zaten kazanıyoruz. Aslında bunun bu şekilde olmadığını defalarca gördük.

Şimdi de yine aynı yola çıkıyoruz. Hakem bu penaltıyı verseydi, kazanmak için çok da birşey yapmayan Trabzonspor maçı kazanmış olacaktı. Peki ya sonrası ? Her hafta bu futbol ile rakiplerimizi alt edebilecek miyiz ?

Faik Yılmaz
02.03.2010, 09:22
Bu sezon arasında hep sorduğum ama bir türlü yanıt alamadığım bir soru idi bu.

a) İyi futbol kötü sonuç mu ?

b ) Kötü futbol iyi sonuç mu ?

Net cevaplar gelmediğinden, cevap veren arkadaşlar hep şunu söyledi, iyi oynadık mı zaten kazanıyoruz. Aslında bunun bu şekilde olmadığını defalarca gördük.

Şimdi de yine aynı yola çıkıyoruz. Hakem bu penaltıyı verseydi, kazanmak için çok da birşey yapmayan Trabzonspor maçı kazanmış olacaktı. Peki ya sonrası ? Her hafta bu futbol ile rakiplerimizi alt edebilecek miyiz ?

Ben Trabzonspora layık bir futbol bekliyorum o kadar......

O zaman zaten yeneriz.......

Recep Alkan
02.03.2010, 09:26
Ben Trabzonspora layık bir futbol bekliyorum o kadar......

O zaman zaten yeneriz.......

Faik bunu yazdım. Yenemiyoruz işte.

Antep, BJK, GS maçının büyük bir kısmı, hepsi puan kaybettiğimiz maçlar.

İyi futbol her zaman galibiyet değil.

Ve sonucun şu çıkması gerekiyor, biz futbola yoğunlaşmalıyız, hakemlerin verip vermediklerinden önce.

Ama bu demek değildir ki, hakem hatalarına mevcut yönetim susalım, konuşmayalım. Bunun tepkisi gösterilsin, ama eleştirimizde genelde takımın futboluna gelsin, çünkü son maçlarda oynamıyoruz.

noname
02.03.2010, 09:28
Sen de rahat değilsin.. Futbolun içinde iyi oynayıp kazanamamak, kötü oynayıp kazanmak da var.
Her maç kazanmayı, her maç iyi oynamayı bekleyemezsin. Ama her maç sonuna kadar mücadele etmeyi
ben bekliyorum. Kabullenmeyen, vazgeçmeyen, isyan eden bir takım olmak.. fırtına olmak istiyorum.. o kadar.

Faik Yılmaz
02.03.2010, 09:31
Faik bunu yazdım. Yenemiyoruz işte.

Antep, BJK, GS maçının büyük bir kısmı, hepsi puan kaybettiğimiz maçlar.

İyi futbol her zaman galibiyet değil.

Ve sonucun şu çıkması gerekiyor, biz futbola yoğunlaşmalıyız, hakemlerin verip vermediklerinden önce.

Ama bu demek değildir ki, hakem hatalarına mevcut yönetim susalım, konuşmayalım. Bunun tepkisi gösterilsin, ama eleştirimizde genelde takımın futboluna gelsin, çünkü son maçlarda oynamıyoruz.

Bursa maçını arkadaşlarla beraber izledik... Beraberlik golünü atınca o kadar sevindilerki anlatamam....

Sen neden sevinmedin dediklerinde "ben büyük takımım beraberliğe sevinmem " demiştim.

Gelinen noktada ne oynadığımız futbol ne de sonuç olarak ben haklı çıktım....

Burçak
02.03.2010, 09:37
Bursa maçını arkadaşlarla beraber izledik... Beraberlik golünü atınca o kadar sevindilerki anlatamam....

Sen neden sevinmedin dediklerinde "ben büyük takımım beraberliğe sevinmem " demiştim.

işte benim uzun süredir belirttiğim şeylerden biri..

çok şeyler değişti bizde çok..
önceden sadece istanbul takımlarını ve avrupa kupalarında oynadığımız maçlardaki galibiyetler sonucunda kornalar tezahuratlar eşliğinde meyana yürürdük.
şimdi onların harici uyduruk başka takımlar için de bunlar gerçekleşmeye başladı.

sivası bursayı yensen ne?
yada bir başka takımı yensen ne. neden bazen abartılı seviniyoruz.

çünkü yılların getirdiği yavaş yavaş içimize sinen, yeni nesilin eskiyi yaşamadığı için anlayamadığı bazı şeyler değişiyor..

ama Faik seninde önemli bir hatan var. geçen gün dedim sana.
eleştirmek içinde bazı şartları yerine getirmen gerek diye ;)

Faik Yılmaz
02.03.2010, 09:42
ama Faik seninde önemli bir hatan var. geçen gün dedim sana.
eleştirmek içinde bazı şartları yerine getirmen gerek diye ;)

Peki Burçi bundan sonra eleştiri yapmadan önce sana yollarım uygun görürsen sen yayınlarsın.......:D Rtük hesabı....... :)

Not: Hatalarımız olabilir tabi insanız......

Recep Alkan
02.03.2010, 09:47
Aslında herkes ile aynı şeyi konuşuyoruz.

O yüzden uzatmıyorum, beklentiler belli, istekler belli.

ALLAH gönlümüze göre versin.

Burçak
02.03.2010, 09:47
yoo ne haddime Faik.
ben sadece taraftar olarak görevini yerine getirirsen gördüğün eksikliklerin düzeltilmesi adına isteklerde bulunabileceğini söylemiştim.
maça gitme forma alma vs ama niye bizde o yok bu yok şu şöyle diye eleştir. tabi olmaz bu.

biz kendi adımıza görevimizi yapmalıyız ki istemeye hakkımız olsun.
benim içim bu yönden çk rahat mesela. :)

Recep Alkan
02.03.2010, 09:52
yoo ne haddime Faik.
ben sadece taraftar olarak görevini yerine getirirsen gördüğün eksikliklerin düzeltilmesi adına isteklerde bulunabileceğini söylemiştim.
maça gitme forma alma vs ama niye bizde o yok bu yok şu şöyle diye eleştir. tabi olmaz bu.

Güzel orta, Recep topun altına girdi, sağ ayağı ile topa gelişine vurdu, ve top doksanda :)

Benim de içim rahat, eleştirebilir miyim :)

Faik Yılmaz
02.03.2010, 10:03
yoo ne haddime Faik.

O zaman sadece stadyum kapasitesi olan 19500 taraftarımız var demektir bu.....

3-5 milyon filan değil.... :)

GARİP Bİ YAKLAŞIM...

Fatih BALTA
02.03.2010, 10:04

Bursa maçını beraber izledik Faik.Golü atınca sevinenler arasındaydım.Çünkü beraberlik golüydü,çünkü maç daha bitmemişti.Ki bir gol daha atıp kazanabilirdik.

Hüseyin Bağdat
02.03.2010, 10:05
İkinci yarı maç başlığına yazmama uğuru deniyordum:D bu maçla bitireyim nasıl olsa üç maçtır kazanamıyoruz...

Son haftalarda oyunumuzda belirli bir düşüş olsa da bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum. Futbolcular üzerinde baskı olmayacaktır. Gençlerbirliği açık futbolu tercih ediyor buda işimize gelir.

SEDAT
02.03.2010, 10:07
- Ben bursa maçında çok feci bağırdım sevindim ,çünkü çocuklar alın terinin hakkını almıştı...

- Bu takım şu an ilk yarıdaki puan kayıplarının dezavantajını yaşıyorlar hepsi bu...

takacan
02.03.2010, 11:10
İkinci yarı maç başlığına yazmama uğuru deniyordum:D bu maçla bitireyim nasıl olsa üç maçtır kazanamıyoruz...

Son haftalarda oyunumuzda belirli bir düşüş olsa da bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum. Futbolcular üzerinde baskı olmayacaktır. Gençlerbirliği açık futbolu tercih ediyor buda işimize gelir.

Bu şekilde düşünmüyorum abi. İlk üç maçtaki oyunumuzu gören teknik direktörler, daha sonraki lig ve kupa maçlarımızda kalabalık orta saha ve sürekli geride kalan defans blokları ile karşımıza çıktılar. Bursa maçında bile alıştığımızdan daha defansif davranan takım vardı karşımızda. Bana göre Gençlerbirliği de büyük olasılıkla "at yat" taktiği uygulayacaktır.

cihayan
02.03.2010, 11:23
Bu şekilde düşünmüyorum abi. İlk üç maçtaki oyunumuzu gören teknik direktörler, daha sonraki lig ve kupa maçlarımızda kalabalık orta saha ve sürekli geride kalan defans blokları ile karşımıza çıktılar. Bursa maçında bile alıştığımızdan daha defansif davranan takım vardı karşımızda. Bana göre Gençlerbirliği de büyük olasılıkla "at yat" taktiği uygulayacaktır.

Valla yine "at yat" taktigi uygulasalar iyi. Bunlarin uygulayacagi yegane taktik "vur kir yat, bu arada atabilirsen at" taktigi olacak, eger bunlar da onceki maclarimizi kistas alacaklarsa...

Tunç Tosun
02.03.2010, 11:25
P.tesi iş sebebiyle Artvin e gideceğim. Bir ayar çekebilirsem maçta görüşürüz..

Hüseyin Bağdat
02.03.2010, 11:28

Gençlerbirliği genelde oyunu çirkinleştirmeden oynamaya çalışan bir takım. Antalya kendi sahasında oynamasına rağmen bizden bir puan alabilmek için yerden hiç kalkmadılar. Gençlerin bu şekilde oynayacağını tahmin etmiyorum.

ümit akyıldız
02.03.2010, 11:30
yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyo tırnaklarınızı yemeye hazı olsun herkes sinirden

Hasan ZAİMOĞLU
02.03.2010, 12:18
şimdi ben diyeceğimki taraftarın hiç susmayacağı takımı her dakika ateşleyeceği bir maç olsun sonra bazı büyüklerimde taraftara toz kondurmayacak ama olsun ben yine söliyim ... taraftarımızın çekirdekten vazgeçip takım için 90 dakika süper destek verdiği takımımızında destekle birlikte frtına gibi bir maç çıkartmasını diliyorum :)

socrates
02.03.2010, 12:33
.............:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:.. .............

-------------Onur---------------

Ömer----Giray----Egemen---Ferhat

-------Selçuk------Colman------

Serkan--------Engin--------Gabric

-------------Umut--------------

.............:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:.. .............

Cemalettin Taşkın
02.03.2010, 12:55
gençlerbirliğinin ankaragücüne 1-0 yenildiği maçın özetini izledim. ankaragücü golü atmış ve yatmış gençlerbirliği oynamış zaten istatistiklerde belli bu hafta en çok topla oynayan takımlardan biri gençlerbirliği. ama gol atamamışlar ve yenilmişler.

inşallah bizim maçta da atamazlar.

mesut61
02.03.2010, 12:59
Macı oyuncumuz Teo nun memleketınden ızleyecem (tabi izleyebilirsem). İnşallah kazanırız.Teo da bigol atarsa guzel olur. Bu arada

BİZE HER YER TRABZON. KOLOMBİYA BİLE...

altinkaya08
02.03.2010, 13:01
tek kelimeyle söylüyorum üzgünüm ama teo bu takımın golcüsü olamaz.burak ise umut vadediyor.

Recep Alkan
02.03.2010, 13:05
tek kelimeyle söylüyorum üzgünüm ama teo bu takımın golcüsü olamaz.burak ise umut vadediyor.

Teo nun olamayacağı kanısına nasıl vardınız ?

Oruç
02.03.2010, 13:11
G.Birliği iyi takım. Maç hiç de kolay olmayacak.

Mustafa Gegüç
02.03.2010, 13:17
onur oynayabilecek mi? en büyük endişem bu

Sefer A.
02.03.2010, 13:26
Macı oyuncumuz Teo nun memleketınden ızleyecem (tabi izleyebilirsem). İnşallah kazanırız.Teo da bigol atarsa guzel olur. Bu arada

Ya yok böyle bir sey yaaaa, biri napoli'de biri madrid'de biri buenos aires'te biri bogota'da, :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Bu ne yaaaaaaaaaaa :D

Burçak
02.03.2010, 13:37
Önümüzdeki günlerde Trabzonda hava :D

http://img9.imageshack.us/img9/7696/29707531.jpg (http://img9.imageshack.us/i/29707531.jpg/)

Yosun bağladık artık :rolleyes:

Faik Yılmaz
02.03.2010, 13:39

Ya yok böyle bir sey yaaaa, biri napoli'de biri madrid'de biri buenos aires'te biri bogota'da, :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: Bu ne yaaaaaaaaaaa :D

Bende Of ta izleyecem........:D

TameRHan
02.03.2010, 13:46
gençlerbirliği kapanırsa işimiz çok zor.
ayrıca oyuncular her şeyden önce ilk maçtaki beceriksizliklerinin hesabını bu maçta ödemeli.bildiğiniz üzere biz 2-0 öndeyken....

tonyalı Aydın
02.03.2010, 13:47
bu maç da diğerleri gibi çok zor.görülüyor.maçı rahat kazanabilmemiz için oyunun başlarında bir gol atmalıyız.ve önçelikle çift forvet oynamalıyız.çünkü takımımız futbol olarak iyi ama en büyük sıkıntımız gol yollarımız.2 senedir bu takım bu şampiyonluğu sırf bu yönetimin yanlış hoca ve yanlış transfer politikası yüzünden kaybetiyoruz.oysaki bizim takımımız bursadan kat be kat üstün ama bursa takım oyunu oynuyor iyi golçüleri var.düşürtükleri her pozisyonu gol yababiliyorlar.biz ise bir maçta en az 7 8 pozisyondan birini ançak gol yababiliyoruz.aradaki fark bu.birde sezon başında baross değilde şenol hoca olsaydı şimdi liderdik.yada 2.oysa şimdi 6.sıraya demir attık.bu gidişlede buradan yukarı pek çıkacak gibi görünmüyoruz...

Süleyman50
02.03.2010, 13:56
önümüzde 3G maçları var ve bunlardan alabileceğimiz 9 puan bizi iyi yerlere getirebilir ama sanmıyorum ki bu 9 puanı alalım, gençler maç zor geçecek inşallah kazanırız diyorum...

Cemalettin Taşkın
02.03.2010, 14:04
onur oynayabilecek mi? en büyük endişem bu

onur niye oynamasın? herhangi bir sakatlığı yok cezası da yok.

asem61
02.03.2010, 14:20
banko aliriz maci demedi demeyin.

Reha
02.03.2010, 14:22
SAalatasaray macı ne zaman bilen varmı? Takip eden hafta içi kupa macımız var,maç büyük ihtimal cumartesi olur değil mi? Ona göre erken rezerv yapıcam THY...

SouLe
02.03.2010, 14:34
Taraftar desteği Olmucağı için gene seyirci olucağı için gene puan kaybedebiliriz.

Burçak
02.03.2010, 14:34
henüz 24. ve 25. hafta maç programı açıklandı.
Ğs maç programı belirsiz.
Ama benim fikrim,
çokçok büyük ihtimal pazar günü 19 da olur maç
derbiler hep pazar günü oluyor .

KIRAT
02.03.2010, 15:02
İlk sayfadaki bazı arkadaşların yorumuna ben de katılıyorum. Ligden artık çok bişey beklemeyip kupaya odaklanmak lazım. Ligi 3. sırada bitirsek öpüp başımın üstüne koyarım. İnşallah Gençlerbirliği maçını kazanırız

Umarım kupa karadenize gelir..

Samet Berber
02.03.2010, 15:07
Teofilo oynamazsa izlemeyi düşünmüyorum , inşallah kazanırız .

yunusemre
02.03.2010, 16:20
umutsuz,alansız ve enginsiz bir kadro görmek istiyorum...

Cemalettin Taşkın
02.03.2010, 16:22
Taraftar desteği Olmucağı için gene seyirci olucağı için gene puan kaybedebiliriz.

taraftar desteği deyince birşey anlatıyım.

Trabzonsporun maçlarını iddaa cafede izliyorum. izlerkende heyecandan söylenip duruyorum. bu kaçar mı?, şut at, hoca faul filan gibi. geçen belediye maçını izlerken şivesinden trabzonlu olduğu belli olan biri "hemşerim sessiz ol kafamı şişirdin maç izliyoruz" dedi. !!!

böylece trabzondaki tribünleri az çok gözümde canlandırmış oldum.

Murat TONBUL
02.03.2010, 16:25
umutsuz,alansız ve enginsiz bir kadro görmek istiyorum...
aynen katılıyorum. onların yerine teo,burak ve gabriç oynamalı ;)

matrix5782
02.03.2010, 17:13
------------------------------------onur--------------------------------------

---ömer-------------------giray----------------egemen-------------------cale-

serkan-------------------colman--------------selçuk---------------------gabriç-

-----------------------------------umut---------------------------------------

-----------------------------------teofilo--------------------------------------

kadroyu bir de bu şekilde çıkartırdım

alanının formsuzluğu engininde formsuz ve hafif sakat oluşu nedeniyle

umutun eski yerinde forvet arkası ankaragücünde oynadığı gibi teonun da söylenenlere göre ceza sahası içinde etkili olması sebebiyle ve ağır oluşu ceza sahası içinde tutup arkadan umut ve colman kenarlardan serakan ve gabriçle destek verirdim.

bu taktikle umut kendine boş alan bulur teo da ceza sahası dışına çıkkarak top almasına gerek olmaz

Ilelioglu
02.03.2010, 17:45
Ilk On bir söyle olabilir:

--------------------Onur--------------------

Ömer-------Song-----------Giray--------Cale

Serkan-----Selcuk---------Colman------Gabric

-----------------Alanzinho------------------

-------------------Teo---------------------

Ikinci yari Teo'nun yerine Umut, Alanzinho'nun yerine Engin girebilir, Serkan'nin yerine duruma göre Burak alinabilir yada Gabric'in yerine....:)

Bence ilk on bir söyle olabilir...Belki Song'un yerine Egemen olabilir...;)

Ilelioglu
02.03.2010, 17:47
Bu maci ya farki alacagiz yada kaybedecegiz...

Berabere bitmeyecegi kesin...

Bence bu maci kaybetmeyiz...

Yani farkli kazanacagiz...

Hemde 2-0....Yazin bir yere...!!:)

Abd.kalaycı
02.03.2010, 17:54
teo nunda Umutunda gol atacaklarını tahmin ediyorum ancak atsalarda birşey değişmez en fazla pusudakiler bir süre daha beklerler sonra ilk gol atamadıkları maçta yine sahne alırlar.

Süleyman Eruyar
02.03.2010, 18:14
Alanzinho bölgesinde Engin,

Engin bölgesinde Gabriç,

Selçuk yerine Zafer

1 puan yerine 3 puan diyorum,

Engin o bölgede değerlendirilmeli kesinlikle..

d.dereli datco
02.03.2010, 18:21
Bu maçı kazanıp tekrar çıkışa geçmeliyiz

Rasim YILMAZ
02.03.2010, 18:26
Gençlerbirliği deplasman futboluna yatkın bir ekip.
Dikkat etmek gerekiyor.

Ben olsam ,

......................Onur.......................
Ömer........Song.........Giray.........Cale
..................Ceyhun....................
Gabric...............Selçuk.................Alan
.................................Umut............. .
...................Teo............................ ..

onbiri ile çıkardım...

:)

Serkan'ı bir maçta olsa dinlendirmek lazım. Futbolcuları makine zannediyoruz:)

hasannuhoglu
02.03.2010, 18:57
serkan nası milli takıma secilmez anlam veremiyorum..bu arada mac kazanmayı özledim :(:(

Ömür Karadeniz
02.03.2010, 19:27
Teofilo oynamazsa izlemeyi düşünmüyorum , inşallah kazanırız .
kendimizi kandırıyoruz:).mac basladıgı zaman helede trabzondaysa stada gidemeden duramayız.bende boyle derdım hep ama macın baslamasına 10 dakıka kala kosma gıderdım stada:)

Mellih
02.03.2010, 19:28
Gençlerbirliği deplasman futboluna yatkın bir ekip.
Dikkat etmek gerekiyor.
......................Onur.......................
Ömer........Song.........Giray.........Cale
..................Ceyhun....................
Gabric...............Selçuk.................Alan
.................................Umut............. .
...................Teo............................ .
bence selçuk'un hücum özelliği yok.. çok faydalı olacağına inanmıyorum.
gençler deplasman futboluna yatkın demişsin bu doğru ama kazanmak istiyosan risk alacaksın ;) yoksa 0-0, 1-1 biter yine

..........................Onur.................... .
........Egemen........Giray...........Cale....
...............Ceyhun..........Selçuk..........
.Serkan(Burak)......Colman..........Gabric.
....................Teo.........Umut.............

Alanzinho'suz kadro :cool: Son dönemde Engin'in performasının artışı Gabrici unutturdu, bizim Gabric diye bi oyuncumuz var, ki bence çok da iyi oynar ;)
Son haftalarda Keita'yı izliyorum da :alkış:, bi de Yattara'mız vardı.. Dönünce onun gibi olur mu ki :rolleyes:

Kaan
02.03.2010, 19:38
- - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - Ömer - - Song - - Giray - - Ferhat - -
- - - - - - - - - - Sezer - - - - - - - - - -
- - - - - - - - Selçuk - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - -- - - - - - - - Colman - - - -
- - Serkan - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - Umut - - Burak - - - - - - -

Ömer iyileşmezse yerine Serkan oynar. ( Pek verimli olamasa da mecbur ) Serkan'ın yerine de Gabric, Engin, Alanzinho 3lüsünden biri oynar.

Ayrıca not olarak yazayım,

Egemen cezalı arkadaşlar. :)

Ali Tunahan Güllü
02.03.2010, 19:39
Önümüzdeki 3G'den 7 puan çıkarırsak çok güzel olacak..

Kaan
02.03.2010, 19:40
Önümüzdeki 3G'den 7 puan çıkarırsak çok güzel olacak..

En az 7 puan. :rolleyes:

Çakıroğlu İhsan
02.03.2010, 19:42
O 7 puanın 3 puanıda GS'den olsun diye umut edelim.

Kaan
02.03.2010, 19:44
O 7 puanın 3 puanıda GS'den olsun diye umut edelim.

İnşallah. :)

Galatasaray maçından 3 puanla dönersek o havayla Antep'i de yeneriz diye düşünüyorum ben.

Galatasaray galibiyeti = 6 puan. :rolleyes:

Oğuzhan
02.03.2010, 19:48
Yattara Keitadan daha iyi olur rahat olun , Keita işin kolayına kaçıyor pek gol attığıda yok zaten ( son attığı hariç öyle gol asırda bir girer ) kanatlardan gelip içeriye çeviriyor hep topu , Yattara ise kanat oynamasına rağmen içeriye sokulur kaleciye kadar hepsine çim servisi yapar golünü atardı :)

Ömür Karadeniz
02.03.2010, 19:53
yattara ile keitayı kıyaslamam zaten.kieta yattaranın yanından gecemez.ama iyi bi yattaranın.yattara oynadımı onunde degil keita roberto carlosun bile duramadıgını biliyoruz.keita kımdır

Eren Karaahmetoğlu
02.03.2010, 20:11
Kaan, Egemen cezalı falan değil. Her zamanki gibi lig tv'nin işgüzarlığı.

61kralfatih
02.03.2010, 20:12
ist. takimlarini yemeioz bari bunlara kaymetmeyelm i.b.b le ant. yayi yensek samp. ga oynuyo olcaktik ne hallere dustuk...

Kaan
02.03.2010, 20:26
Kaan, Egemen cezalı falan değil. Her zamanki gibi lig tv'nin işgüzarlığı.

Eğer Avrupa ligi de dahil Trabzonspor'un oynadığı tüm alanlar (ZTK, TSL, UEFA) sayılıyorsa cezalı.

Sadece Kupa ve Lig sayılıyorsa değil.

Sadece Lig sayılıyorsa da değil.

Ama sanmıyorum UEFA'nın da sayılacağını. :D

Ilelioglu
02.03.2010, 20:32
Herkesin dilinde ayni sey, su son 3 maci kazansaydik simdi birinci ile aramizda 5 puan fark olacakti vs, vs...

Sadece Futbolda degil genel anlamda imkansiz diye birsey yoktur, bundan sonra cikisa gecip 3-4 mac arka arkaya aldikmi yine zirvede oluruz ve Sampiyonuk'dan yine söz edebiliriz...

Ama ben sahsen bunu basarabilecegimize inanmiyorum...

Anlatmak istedigim kaybedilen 6 puana yanmayin, cünkü biz iyi Futbolumuzu istikrarli bir sekilde sürdürdükmü, o zaman kaybedilen puanlarin telafisi cok kolay olur...

Önümüzdeki 4 maca bir bakalim...

Trabzonspor - Genclerbirligi

Gaziantepspor - Trabzonspor

Trabzonspor - Galatasaray

Kayserispor - Trabzonspor

Hepsini yenecek güce sahibiz, yeterki iyi Futbolumuz sürsün...

Bugün 39 puanda isek, 4 hafta sonra 51 puanda niye olmayalimki..??

Eren Karaahmetoğlu
02.03.2010, 20:37
Egemen 3 hafta önce oynadığımız Manisaspor karşılaşmasında cezalıydı. O maçtan sonra Bursa, Belediye ve Antalya maçlarını oynadık. Bunlardan sadece Antalya maçında sarı kart gördü. Yani Egemen'in cezalı duruma düşebilmesi için 3 maçta daha sarı kart görmesi gerekli..

Onur,Ömer,Giray,Egemen,Cale,Serkan,Selçuk,Colman,G abric,Burak,Teofilo.

Ilelioglu
02.03.2010, 20:42
Bu arada, Egemen cezali olsa ne olacak, o bölgede oynayabilecek oyuncularimiz var zaten...:);)

Mustafa ÖZDEMİR
02.03.2010, 20:42
kazanacağız diyelim kazanalım:D...

Tolga Kurt
02.03.2010, 21:14
Bu maçı alıcaz, teoda oynasın artık..

zafercalikoglu
02.03.2010, 22:24
inşallah alacagız ve macta olacam

The Ciks
02.03.2010, 22:49
Ana sablon 4-3-3 olmakla bırlıkte maç ıçı 4-1-1 ve 4-4-2 ye donebılecegımız saha ıcı varyasyonlu tek kadro ve bunun mıhenk tası buraktır...soylekı...

omer-------------------gıray---------egemen--------------cale

-----------------serkan--------selçuk------------colman--------

--------------------------------burak---------------------------------------

burak------------------------teo-----burak--------------gabriç

Harun
02.03.2010, 23:01
Basit puan kayıpları yaşadık.Bize gölcü şart.Umut'un üç-beş maçlık performansına bel bağlamamak lazım.En kötü oynadığımız maçta bile mutlak iki gol pozisyonuna girebiliyoruz artık.Fakat gol atamıyoruz.Bu maçtada aynı sorunu yaşayabiliriz.

Murat 61
02.03.2010, 23:09
3 haftadır rahat yeneriz deyip durdum.

Malum sonuçlar ortada.

Şimdi,
Hiç birşey demiyorum.

Ne halleri varsa görsünler.

lazzz61
02.03.2010, 23:11
dıer anadolu takımlarından daha gucluyuz onlar ıstanbul ezıklerını nasıl yenıyorlar bı arastırmak lazım adamlar geldıgı pozısyonları gol yapabılıyo az gelıyo ama atıyoorr bızz yınee cok pozısyon bulacaz 1 puana veya hıc puan alamıcaz.. 3 puan her mac garantı alırzda buna umut bulutunn ızın vermesı gerekır hepp umut engelıne takılıyoruzz

Mellih
02.03.2010, 23:53
Sadece Futbolda degil genel anlamda imkansiz diye birsey yoktur, bundan sonra cikisa gecip 3-4 mac arka arkaya aldikmi yine zirvede oluruz ve Sampiyonuk'dan yine söz edebiliriz...
Ama ben sahsen bunu basarabilecegimize inanmiyorum...
Anlatmak istedigim kaybedilen 6 puana yanmayin, cünkü biz iyi Futbolumuzu istikrarli bir sekilde sürdürdükmü, o zaman kaybedilen puanlarin telafisi cok kolay olur...

Trabzonspor - Genclerbirligi

Gaziantepspor - Trabzonspor

Trabzonspor - Galatasaray

Kayserispor - Trabzonspor

Hepsini yenecek güce sahibiz, yeterki iyi Futbolumuz sürsün...

Bugün 39 puanda isek, 4 hafta sonra 51 puanda niye olmayalimki..??
Bu 4 haftada 12 puan gelsin, sonra ankaraspor by ardından ne beşiktaş maçı oynarız be.. peki 4te4 nasıl olur, bunun için sadece iyi futbol yetmez, bireysel olarak birilerinin çıkması gerekir;
mesela Ceyhun kayseriye freekick atacak, :rolleyes:
teo galatasaraya 2 gol atacak :rolleyes:
gabric kayseri maçını alacak gibi.. :rolleyes:

ligde gs ve bursa iyi yol katettiler, ama bu lig te hiç birşey belli olmaz, en azından 3. olacak güçteyiz onu biliyorum.

Ilelioglu
02.03.2010, 23:59
Bu 4 haftada 12 puan gelsin, sonra ankaraspor by ardından ne beşiktaş maçı oynarız be.. peki 4te4 nasıl olur, bunun için sadece iyi futbol yetmez, bireysel olarak birilerinin çıkması gerekir;
mesela Ceyhun kayseriye freekick atacak, :rolleyes:
teo galatasaraya 2 gol atacak :rolleyes:
gabric kayseri maçını alacak gibi.. :rolleyes:

ligde gs ve bursa iyi yol katettiler, ama bu lig te hiç birşey belli olmaz, en azından 3. olacak güçteyiz onu biliyorum.

Bu üsteki yaziyi yazmamin sebepi bazi Arkadaslarin son 3 haftada kaybedilen 6 puana yanmasi ve bundan sonra ligde artik hic ümidimiz kalmadi gibi seyler;

Imkansiz diye birsey yoktur yeterki böyle devam edelim aradaki puan farki cok rahat kapanir...

Ben acikcasi önümüzdeki 3 mactan'da ümitliyim, özellikle gese macindan..

Insallah hepsini kazaniriz ama zor gözüküyor..:)

Illaki bir Futbolcunun öne cikmasi gerekmiyor, Takim olarakta kazanabiliriz bu maclari...

hevesli
03.03.2010, 00:01
gençler dirençli takım ama 2010 da formsuz gidiyorlar. golü bulursak dirençleri kıralabilir.. ama bizim maçı isteyerek ve sert oynamamız gerekir. antalya maçında öne geçtik ama üstünlüğü koruyamadık

Talat YAVUZ
03.03.2010, 08:24
yensek ne olur yenilsek ne olur siradan bir maç lige yine havlu attık...

Dursun Kaplan
03.03.2010, 08:58
Bugün hakem belli olur bakalım kimi verecekler.

İHTİLALL
03.03.2010, 09:08
Bugün hakem belli olur bakalım kimi verecekler.

"Ben,Aziz Yıldırım gibi düşünmüyorum..

Türk hakemlerine güveniyorum..":(

İmza:

Sadri Şener

Trabzonspor başkanı

arifemre
03.03.2010, 09:21
"Ben,Aziz Yıldırım gibi düşünmüyorum..

Türk hakemlerine güveniyorum..":(

İmza:

Sadri Şener

Trabzonspor başkanı

abitoğlu türk değil galiba :)

Tunç Tosun
03.03.2010, 09:56
Çok niyetlenmiştim ama maça gelemeyeceğim ne yazık ki.. er zaman ki gibi mecidiyeköy CHOPS ta izlerim artık.

nbay
03.03.2010, 10:36
------------------------------------onur--------------------------------------

---ömer-------------------giray----------------egemen-------------------cale-

serkan-------------------colman--------------selçuk---------------------gabriç-

-----------------------------------umut---------------------------------------

-----------------------------------teofilo--------------------------------------

kadroyu bir de bu şekilde çıkartırdım

alanının formsuzluğu engininde formsuz ve hafif sakat oluşu nedeniyle

umutun eski yerinde forvet arkası ankaragücünde oynadığı gibi teonun da söylenenlere göre ceza sahası içinde etkili olması sebebiyle ve ağır oluşu ceza sahası içinde tutup arkadan umut ve colman kenarlardan serakan ve gabriçle destek verirdim.

bu taktikle umut kendine boş alan bulur teo da ceza sahası dışına çıkkarak top almasına gerek olmaz

egemen yerine songun oynayacağı kesin,ancak forvette teonun yerine burak umutun arkasında oynarsa daha iyi olur bence.. onun dışında gayet mantıklı bir 11 ,belki selçuk da yedek bırakılır mı diye düşünüyorum aslında...

Ahmet KESKİN
03.03.2010, 11:15
lig maclarının benim için bir önemi yok göze hoş gelen ve seyir zevki olsun ayrıca kadro sansı bulamayan oyuncular degerlendirilirse daha da iyi olur bence...

Cemalettin Taşkın
03.03.2010, 11:43
özgüç türkalp olabilir veya tolga özkalfa.

aytekin durmazı vermesinler de.

Hasan Habip Özbay
03.03.2010, 12:06
çok pozisyon buluruz eğer yarısını atarsak farklı alırız bu maç ilk golü biz yeriz gibi geliyor ama asıl hedef kupa hele fenerden almak varya vay anam vay

iso_4939
03.03.2010, 12:34
yav yıne basladık cok bılmıslıge yav bırakın bu ıslerı onumuzdekı 4 mactan 4 puan alsak yeter....ne sampıyonlugu.

Cafer Bulur
03.03.2010, 12:51
Ömer Aysan bu macta oynayabilecek mi?

Oynarsa cok iyi olur,eski isleyen sisteme dönmüs olurduk.

Tangerine Dream
03.03.2010, 12:54
Bursalılar Ömer'in sık sık sakatlandığını ve bu yüzden pek çok maçta takımını eksik bıraktığını söylüyorlardı. İnşallah bu durum bizde de nüksetmez.

Süleyman50
03.03.2010, 12:58
3G maçlarının ilki ve kesinlikle kazanmamız gereken bir maç, benim endişem son maçlarda olduğu gibi yine çok gol kaçması...

Cemalettin Taşkın
03.03.2010, 13:35
özgüç türkalp olabilir veya tolga özkalfa.

aytekin durmazı vermesinler de.

hakemi bildim.

tolga özkalfa verilmiş.

bu hakemle kazanırız diyorum.

tabi ilkyarıdaki gaziantep maçını unutmamak lazım penaltı kazanmıştık ama atamamıştık maç 0-0 bitmişti.

Şahin_53
03.03.2010, 13:39
Sezonun ilk yarısında yine bu 3g muhabbetleri vardı.. Herkes umutluydu,ama umutlu olan sadece taraftardı sanırım.. Futbolcularımız bu karşılaşmalardan sadece 2 puan alabildi..

Ama ikinci yarıdaki bu 3g maçlarından bende umutluyum! Sanırım Gençlerbirliği ve Antep'i geçeriz,gaysey maçından beraberlik çıkar diye avutuyorum kendimi.

magicyattara
03.03.2010, 13:39
Maça konsantremiz yine düşük..
Almamız gereken bir maç.Ligin bitimine daha çok var ve 2. lik şansımız bence devam ediyor.

Süleyman Eruyar
03.03.2010, 13:43
Almamız gereken bir maç.Ligin bitimine daha çok var ve 2. lik şansımız bence devam ediyor.

iddia ediyorum, yıl sonu bu yazımı unutmayın,

Bizim lider ile puan farkımız 11 değil, 6 ..

Fenerbahçe ligin tepesine çıkacaktır, onunla puan farkımız açılmasın, diğerleri geçici..

Cafer Bulur
03.03.2010, 13:47
Evet,bazilarimiz ligin bizim icin bittigine bile inaniyor.

Benzer durum avni akerede sirayet ediyor ve takimini atesleyemeyen bir taraftar toplulugu ortaya cikiyor.

Yine de baskiyi sevmeyen oyuncularimizin maca konsantre olmasi cok daha önemli.;)

Tangerine Dream
03.03.2010, 13:50
iddia ediyorum, yıl sonu bu yazımı unutmayın,

Bizim lider ile puan farkımız 11 değil, 6 ..

Fenerbahçe ligin tepesine çıkacaktır, onunla puan farkımız açılmasın, diğerleri geçici..

Fenerbahçe'nin derbilerdeki başarısından dolayı mı böyle düşünüyorsun, Süleyman? Ben de ligi Bursaspor ve Kayserispor'un üzerine bitireceğimizi düşünüyorum. Her ikisinin de kadroları yarışı sonuna kadar götürecek kadar kaliteli değil. Bursaspor için Diyarbakırspor maçı kırılma noktası olabilir. İnşallah o maçta maçtan çok saha dışı olayları konuşulmaz.

UğuR
03.03.2010, 14:24
19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa

Süleyman Eruyar
03.03.2010, 14:25
Fenerbahçe'nin derbilerdeki başarısından dolayı mı böyle düşünüyorsun, Süleyman? Ben de ligi Bursaspor ve Kayserispor'un üzerine bitireceğimizi düşünüyorum. Her ikisinin de kadroları yarışı sonuna kadar götürecek kadar kaliteli değil. Bursaspor için Diyarbakırspor maçı kırılma noktası olabilir. İnşallah o maçta maçtan çok saha dışı olayları konuşulmaz.

Fenerbahçe son yaşanan İBB maçındaki hakem hatalarını çok güzel kullanarak, şimdiden hakemleri ve fedarasyonu etki altına aldı, çok değil 5 Aralık 2009 da Aziz Yıldırım Eskişehir maçı sonrası hakem hatalarından Fenerbahçenin hakkını koruyamadığı için istifa etmiş, daha sonra göreve devam etme kararı almıştır, pekii, sonrasında ne oldu,

Fenerbahçe : 3 Ankaragücü :2 ( son dakikada Özer Hurmacının içerden çıkardığı top, gol sayılmadı)

Trabzonspor :0 Fenerbahçe :1 ( Maçın başında, kaleciyle 2 ye 1 kalacağımız pozisyon ofsayt nedeniyle kesildi)

Bu yüzden Fenerbahçeye lehine, diğer takımlar aleyhine çok düdük duyacağız,

Ayrıca, büyük bir fikstür avantajınında unutmayalım,

Armağan Dere
03.03.2010, 14:42
Bir Beraberlik daha bizi bekliyor fazla Umutlanmayın...3G'den alacağımız maksimum puan 5'tir..

Cafer Bulur
03.03.2010, 15:13
Thomas doll ün sözlesmesini 2 yil daha uzatmasi g.birligini olumlu yönde etkileyecektir.

Ayrica 7 haftadir kazanamamalari onlarin motivasyonunu tavana cikaracaktir.

Bu nedenle bu maci 45 dakikalik degil 90 dakikalik bir futbolla kazanmamiz gerek.

Gizadam34
03.03.2010, 15:23
az önce ntvspor daki altyazı çok hoştu : '' eğer canınızdan çok sevdiğiniz bir takımda oynuyorsanız, sahada değişmeniz çok normal'' söz Engin Baytar a ait..

Cemalettin Taşkın
03.03.2010, 16:03
Thomas doll ün sözlesmesini 2 yil daha uzatmasi g.birligini olumlu yönde etkileyecektir.

Bu nedenle bu maci 45 dakikalik degil 90 dakikalik bir futbolla kazanmamiz gerek.

bizim maç öncesi thomas doll'un sözleşmesini uzatmalar ilginç hemde 7 haftadır galip gelememişken bu maç öncesi teknik direktöre güvenoyu veriyorlar. motive amaçlı olsa gerek.

magicyattara
03.03.2010, 16:13
Kaç gündür Millliyet arşivinden,75 yılından bu yana olan maçlarımızı inceliyorum.Sezonluk duruşumuz nasılmış biraz fikir sahibi oldum.
6 şampiyonluğun nasıl geldiğini merak edenler,fotoğraf ve yorumlarla bu arşivden takip edebilirler.

Trabzonspor özellikle son haftalara doğru yaptığı ataklarla şampiyonlukları elde etmiş.Takip etmiş,zirveden kopmamış ve liderle olan maç geldiğinde lideri yenip lider olmuş,arkasından şampiyon.
Konsantre eksikliği denilen şey tarihimiz boyunca hep yanımızda olmuş.3 istanbula içerde dışarda dünyayı dar eden takım,hep ufak maçlarda puan kaybı yaşamış.

Şimdilerde büyük maçlarda da konsantre problemimiz var.
Ne biliyim işte şu maç bir milat olsun artık.
Bu takıma lazım olan tek şey,bir düşünce devrimi..

Çıkın yenin kardeşim yahu...ama 3 istanbulu da es geçmeyin,onları da yenin artık..

Paksoy
03.03.2010, 16:22
ömer aysan ve serkan sağ kanattaki yerlerini alırsa daha işimiz çok kolay olur diyorum,iki oyuncuda defansıf ve ofansıf de çok etkililer ,

ESER
03.03.2010, 16:29
ilk yaridaki 2-2 lik macta, hayatda en hakiki mursitin tursucu hursit oldugunu gormustuk:) genclerbirligi ile oynadigimiz her mac oncesi bir kusku oluyor bende nedense,.. yillardir hep boyleler, ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir takim, istisnalar haricinde genelde dengeli bir takim olusturuyor cavcav . insallah bir kazaya ugramayiz bu macta

yunusemre
03.03.2010, 16:32
Allahın izniyle bumacta beraberlik serimizi bozup galibiyete ulaşıcazzz skor tahminimide soyliyim 3-1 burak,teofilo,ceyhun

nbay
03.03.2010, 16:36
az önce ntvspor daki altyazı çok hoştu : '' eğer canınızdan çok sevdiğiniz bir takımda oynuyorsanız, sahada değişmeniz çok normal'' söz Engin Baytar a ait..

bomba laf gerçekten

mashal61
03.03.2010, 16:47
Trabzonspor - Karadenizspor hazırlık maçı yok muydu bugün? Hatta ilk yarısı bitmiş olması lazım eğer varsa.

hami08
03.03.2010, 16:57
Üç Maçtır Almamız Gereken Puanları Alamıyoruz Ve Ligde Kan Kaybediyoruz Tamam Buna Kimsenin Lafı Yok,Şenol Hocanın Yaptığı Yalnış Hamleler Ve Oyuncu Tercihleri De Olabilir Ama Bu Takım Üst Üste Maç Kazandığında Alkışlamasını Biliyorsak Böyle Bi Ortamda Da Takımımıza Hocamıza Destek Vermeliyiz Bence Biz Böyle Erkenden ''Yok Şenol Hocaya Güvenmiyorum,O Gönderilsin Bu Gönderilsin'' Demekle Olmuyor Ben Takımıma Da Şenol Hocaya Da Güveniyorum Ve Maça Da Gidip Sesim Kısılana Kadar Takımıma Destek Vericem Kazanıcaz...........

Hüseyin Çümen
03.03.2010, 18:14
Trabzonspor - Karadenizspor hazırlık maçı yok muydu bugün? Hatta ilk yarısı bitmiş olması lazım eğer varsa.

Takımımız, Karadenizspor'la hazırlık maçı oynadı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde oynanan müsabaka takımımızın 3-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Trabzonspor: Tolga, Ömer, Mustafa (Dk. 46 Egemen), Song, Ferhat, Burak (Dk. 56 Serkan), Sezer (Dk. 56 Selçuk), Colman, Barış (Dk. 52 Alanzinho), Murat (Dk. 56 Umut)

Karadenizspor: Erhan (Dk. 46 Zeki), Ferhat (Dk. 52 Mehmet), Fahrettin (Dk. 46 Mustafa Yumlu), Mustafa Akbaş, Kadir, Utku (Dk. 46 Yasin), Zeki, Abdulkadir, Gökhan (Dk. 46 Can), Adem, Emre

Goller: Dk. 34 Pen. Teofilo, Dk. 39 Murat, Dk. 61 Selçuk (Trabzonspor), Dk. 41 Adem (Karadenizspor)

Taner Tonbil
03.03.2010, 18:17
Takımımız, Karadenizspor'la hazırlık maçı oynadı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde oynanan müsabaka takımımızın 3-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Trabzonspor: Tolga, Ömer, Mustafa (Dk. 46 Egemen), Song, Ferhat, Burak (Dk. 56 Serkan), Sezer (Dk. 56 Selçuk), Colman, Barış (Dk. 52 Alanzinho), Murat (Dk. 56 Umut)

Karadenizspor: Erhan (Dk. 46 Zeki), Ferhat (Dk. 52 Mehmet), Fahrettin (Dk. 46 Mustafa Yumlu), Mustafa Akbaş, Kadir, Utku (Dk. 46 Yasin), Zeki, Abdulkadir, Gökhan (Dk. 46 Can), Adem, Emre

Goller: Dk. 34 Pen. Teofilo, Dk. 39 Murat, Dk. 61 Selçuk (Trabzonspor), Dk. 41 Adem (Karadenizspor)

abi diziliste teofilo eksik ilk 11 de baslamisdi benim bildigim

Cafer Bulur
03.03.2010, 18:19
onur
ömer giray egemen cale
serkan ceyhun sezer colman
umut teofilo.
Bu kadro oynamali artik sova degil 3 puana ihtiyacimiz var.

Sefa
03.03.2010, 18:20
Hazırlıkta olsa Teofilo'nun (her ne kadar penaltda olsa) ve Murat Tosun'un gol atması güzel.

Bir başka güzellik Selçuk'un golü. Çok güzel bir gol Dk. 61 :cool:

Hüseyin Çümen
03.03.2010, 18:24
abi diziliste teofilo eksik ilk 11 de baslamisdi benim bildigim

zaten 10 kişi yazmışlar bunu bile doğru düzgün beceremiyorlar

Cafer Bulur
03.03.2010, 18:28
Teofilo nun penaltidan da gol atmasi cok iyi oldu.

Bu golle birlikte az da olsa özgüveni yerine gelecektir.

futbalski60
03.03.2010, 18:51
Gençlerbirliği'ni en son Eskişehirspor'la yaptıkları maçta izlemiştim o maçta çok silik bir furbol sergilemişlerdi. Kahe, Harbuzi, Burhan gibi oyuncuları son haftalarda çok formsuz gol yükü Mustafa Pektemek'in omuzlarında eğer ilk yarı gol bulursak maçı almamız kolaylaşır aksi takdirde golü ikinci yarıya ertelersek yine kabus gibi dakikalar bizi bekler.

Cafer Bulur
03.03.2010, 18:54
Gençlerbirliği'ni en son Eskişehirspor'la yaptıkları maçta izlemiştim o maçta çok silik bir furbol sergilemişlerdi. Kahe, Harbuzi, Burhan gibi oyuncuları son haftalarda çok formsuz gol yükü Mustafa Pektemek'in omuzlarında eğer ilk yarı gol bulursak maçı almamız kolaylaşır aksi takdirde golü ikinci yarıya ertelersek yine kabus gibi dakikalar bizi bekler.
Aynen öyle,bu maci ilk yarida kopartmaliyiz.

Son 2 haftada oldugu gibi ikinci devrede top oynamaya baslarlar ise puan kaybi kacinilmaz olacaktir.

Mustafa Calik
03.03.2010, 22:26
______________ONUR_______________
ÖMER_____GiRAY____EGEMEN_____CALE
__________SELCUK_COLMAN__________
SERKAN______________________GABRiC
____________TEO___UMUT___________

Ahmet Kuru
03.03.2010, 23:43
Aradaki puan farkı açıldı..
Rahat çıkacağımız bir maç...
Kazanacağız ve üstlere tırmanmak için,rakiplerimizi bekleyeceğiz...

lazibere
03.03.2010, 23:56
Ligde takımımızın yenemeyeceği rakip yok. Şu anda ligde en garanti futbolu oynayan takımız.. Girilne pozisyonlara baktığımızda bir numarayız ama gol atamıyoruz... Ikı sezondur gol atamıyourz.. Attığımız gollere bakarak çok gol attık gibi gelebilir ama yok kardeşim b.i.z.i.m. k.a.d.a.r g.o.l k.a.ç.ı.r.a.n t.a.k.ı.m y.o.k

Kaçırdııklarımızda öyle aman aman poziyon deil penaltıdan daha rahat pozisyonlar.. Ama sırf gol atamamaktan şampiyon olamıyoru ve sürekli gol aramaktan sebep futbolcuların perormansı da düşüyor.. koş koş nereye kadar ağzına kadar pişirilmiş al da at denen toplar dağlara taşlara atılınca olmuyor işte...

Velhasılı bu maçta da yakaladıklarımızı atarsak 5-0 biter

Fatih BALTA
04.03.2010, 00:31
.......................................

Fatih BALTA
04.03.2010, 00:32
................................

Fatih BALTA
04.03.2010, 00:34
.......................................

kudu_61
04.03.2010, 01:27
ellerine sağlık fatih hepsi çok güzel karşı kaleye de bir kamera koyamaman ne kadar eksiklik olsa da :) başarılı bir çalışma teşekkür ederim....

gençler maçında sivas maçının yarım saatini oynayalım yeter pas pas pas sağ orta sol orta golllll

Tangerine Dream
04.03.2010, 09:24
Görüntüler için teşekkürler, ellerinize sağlık. Yalnız yorumlar dikkat çekici, Avni Aker'deki tezahürat sorununun kaynağı bu olsa gerek. Bağırmak yerine yanımızdakiyle yorum yapmak.:D

Fatih BALTA
04.03.2010, 10:50
Görüntüler için teşekkürler, ellerinize sağlık. Yalnız yorumlar dikkat çekici, Avni Aker'deki tezahürat sorununun kaynağı bu olsa gerek. Bağırmak yerine yanımızdakiyle yorum yapmak.:D
Abi Allah aşkına burada susun bari.Tezahüratmı edecektik orada 3 kişi komik olmayın.İnan sizin gibi adamları çok merak ediyorum tribünde.Tarbzona geldiğinizde bir maç izlemek isterim sizinle.

Tangerine Dream
04.03.2010, 11:08
Abi Allah aşkına burada susun bari.Tezahüratmı edecektik orada 3 kişi komik olmayın.İnan sizin gibi adamları çok merak ediyorum tribünde.Tarbzona geldiğinizde bir maç izlemek isterim sizinle.

Beni yanlış anladın, güzel kardeşim. Ben taraftarımızın genel yapısını ifade etmeye çalışmıştım. Yoksa orada kime karşı tezahürat yapasınız, ikisi de bizim takımımız. Hani hep derler ya, Trabzonspor taraftarı futbolu iyi bildiği için maçlarda tezahürattan daha çok sahada oynanan futbol hakkında konuşur diye. Kırdıysam özür dilerim.

Cemalettin Taşkın
04.03.2010, 11:39
golleri ben göremiyorum.

Hasan Habip Özbay
04.03.2010, 11:40
tamamdır teo atar maçı 1-0 alırız teo da bizden olur

m@ss
04.03.2010, 11:48
ya ne güzel bir sürpriz oldu,teşekkürler...

Emrullah
04.03.2010, 12:12
Hani hep derler ya, Trabzonspor taraftarı futbolu iyi bildiği için maçlarda tezahürattan daha çok sahada oynanan futbol hakkında konuşur diye. Kırdıysam özür dilerim.

Çok doğru ve sürekli gündeme gelen bir tespit. Özellikle maraton tribünü bunun için en müsait yer. Hatta olayı, pozisyonu sıcağı sıcağına değerlendirmek için stada dev ekran konulmalı ve pozisyonların tekrarı hemen gösterilmeli. Gösterilmeli ki gereksiz pozisyon tartışmaları bitsin.

Taraftarımız sahaya müdahaleyi, komut vermeyi çok seviyor. Ne yalan söyleyeyim ben de seviyorum. Çok da komik hadiseler, diyaloglar yaşanmıyor değil. Örneğin:

" Uşağum ye oni,
dobi tut dobi,
ya bak hauu fuşki yeyene doba nasil da vuruyi,
ula kafasuz oğa oyle mi vurulur,
eeee ahanda koli yeduk ben demiş idum hauu kara uşaktan bi b.k olmaz diye,
hau kaybanayi kim aldi, nereden buldiler buni, bizum ahirdaki yaylagüli koysan ondan daha eyi oynar arkadaş yauu.
..............."

Gol attıktan sonra normalde havalara zıplanır, sevinilir. Ama bazı taraftarlarımız golü kim attığını göremediği için havalara zıplamadan yanındakine "koli kim atti, kim attini heee". Daha sonra, cevabı öğrendikten sonra havalara zıplaması da enteresan ve bize has bir durumdur yani. :)

Fatih BALTA
04.03.2010, 13:21
Size hayırlı işler.

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 14:16

Böyle seyler hep bize karsi olur zaten. Thomas Doll sözlesme uzatmayip, yeni bir antrenörleri gelse, onun gaziyla iyi oynayacaklar deriz.

7 hafta boyunca kazansalar cok iyi bir ivme kazandilar, moralleri üst seviyede, cok dikkat etmek lazim deriz.

Bakanay61
04.03.2010, 14:24
3-1 alırız.ilk defa skor tahmini yapıyorum.

Süleyman50
04.03.2010, 14:26
zor maç olacak ama bu sefer kazanacağız...

Cafer Bulur
04.03.2010, 15:18
Ayrica bu macta sadece rakiple degil berbat zemin ile de mücadele edecegiz.

Senol günes ordu macindan sonra sahayi kaybettik derken ne kadar hakliymis.

Bunun sorumlularin halen daha islerinin basinda olmasini kabul edemiyorum.

yns.emre
04.03.2010, 15:32
son 3 maçtaki şansızlığımızı kıracağız arkadaşlar,çok da zorlanmayacağız allahın izniyle avni akerde..

Cafer Bulur
04.03.2010, 15:32
Mac günü yine saganak yagmur bekleniyormus.

Nedir bu taraftarimizin cektigi bilmiyorum ki,su stadin üstünü kapatamayanlara bir kez daha selam olsun.

Acaba protokol tribünündekiler (yöneticiler,belediye baskani,vali,sprdan sorumlu devlet bakani) bir macta 90 dakika islanmayi göze alabilirler mi?

Paksoy
04.03.2010, 15:36
Mac günü yine saganak yagmur bekleniyormus.

Nedir bu taraftarimizin cektigi bilmiyorum ki,su stadin üstünü kapatamayanlara bir kez daha selam olsun.

Acaba protokol tribünündekiler (yöneticiler,belediye baskani,vali,sprdan sorumlu devlet bakani) bir macta 90 dakika islanmayi göze alabilirler mi?

taraftar gelmesede olur::D varlığıyla yokluğu belli olmaz

Murat Acar
04.03.2010, 15:41
Çok doğru ve sürekli gündeme gelen bir tespit. Özellikle maraton tribünü bunun için en müsait yer. Hatta olayı, pozisyonu sıcağı sıcağına değerlendirmek için stada dev ekran konulmalı ve pozisyonların tekrarı hemen gösterilmeli. Gösterilmeli ki gereksiz pozisyon tartışmaları bitsin.

Taraftarımız sahaya müdahaleyi, komut vermeyi çok seviyor. Ne yalan söyleyeyim ben de seviyorum. Çok da komik hadiseler, diyaloglar yaşanmıyor değil. Örneğin:

" Uşağum ye oni,
dobi tut dobi,
ya bak hauu fuşki yeyene doba nasil da vuruyi,
ula kafasuz oğa oyle mi vurulur,
eeee ahanda koli yeduk ben demiş idum hauu kara uşaktan bi b.k olmaz diye,
hau kaybanayi kim aldi, nereden buldiler buni, bizum ahirdaki yaylagüli koysan ondan daha eyi oynar arkadaş yauu.
..............."

Gol attıktan sonra normalde havalara zıplanır, sevinilir. Ama bazı taraftarlarımız golü kim attığını göremediği için havalara zıplamadan yanındakine "koli kim atti, kim attini heee". Daha sonra, cevabı öğrendikten sonra havalara zıplaması da enteresan ve bize has bir durumdur yani. :)
Gerçekten bu tür konuşmaları dinlemek kulak misafgir olmak isterdim bir gün O AVNİ AKERDE maç izlemek banada nasip olurmu bilmem...Ama yeneceğuk uşaklar gençleri demadi demayın :)

POYRAZ
04.03.2010, 15:57
Genclerbirligi macini gecerek haftalardir üzerimizde olan ugursuzlugu atmaliyiz.
Basarilar Trabzonsporum.

Hüseyin Çümen
04.03.2010, 16:00
umut un 2 golü var inşallah bu maçı alıcaz seriye bağlayacaz Allahın izniyle

yunusemre
04.03.2010, 16:36
ÖMER_____GiRAY____SONG_____CALE
____________TEO___BURAK___________

Bu kadroylacıkarsak macı kesin alırızz..

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 16:44

O bahsetiginiz görüntüleri ben nedense göremiyorum, nedir acaba bendeki sorun?

yunusemre
04.03.2010, 16:44
umut un 2 golü var inşallah bu maçı alıcaz seriye bağlayacaz Allahın izniyle

Valla sana hiç katılmıyorum umut sözleşmesini uzatıktan sonra performansında buyuk düşüş gözlemliyorum aklını başına devşirmesi icin en azından bu macta yedek kalmalı. Hem busayede burak ve teo yu oynatara onları kazanma şansımız olur

Sevdamız_Bir
04.03.2010, 16:46
Şenol hoca artık farklı isimlerden bol bol yararlanmalıdır. Elindeki alternatifleri kullanmalı takım içindeki rekabeti artırmalıdır. Böylelikle her oyuncu kendisine her an şans verilebileceğini düşünmelidir.

Benim bu maç düşündüğüm kadro şöyle:

Serkan _ _ Giray _ _ Egemen _ _ Ferhat

Burak _ _ Selçuk _ _ Sezer _ _ Gabriç

_ _ _ _ _ _ _ Colman _ _ _ _ _ _ _ _

__________ Teofilo _____________

Maçın ikinci yarısında da aksayan bölgelere ve oyunun gidişatına göre Umut, Engin ve Alanzinho oyuna dahil edilir.

Bence farklı isimlere ilk onbirde şans vermek çok önemli. Her futbolcu ilk onbirde başlayabileceğine inanmalıdır. Kadromuz geniş. Umarım bu durumdan istifade edilir.

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 17:59
Şenol hoca artık farklı isimlerden bol bol yararlanmalıdır. Elindeki alternatifleri kullanmalı takım içindeki rekabeti artırmalıdır. Böylelikle her oyuncu kendisine her an şans verilebileceğini düşünmelidir.

Benim bu maç düşündüğüm kadro şöyle:

Serkan _ _ Giray _ _ Egemen _ _ Ferhat

Burak _ _ Selçuk _ _ Sezer _ _ Gabriç

__________ Teofilo _____________

Maçın ikinci yarısında da aksayan bölgelere ve oyunun gidişatına göre Umut, Engin ve Alanzinho oyuna dahil edilir.

Bence farklı isimlere ilk onbirde şans vermek çok önemli. Her futbolcu ilk onbirde başlayabileceğine inanmalıdır. Kadromuz geniş. Umarım bu durumdan istifade edilir.

Serkan orda yeterince verimli olamiyor, ferhat ise ilk yaridaki macta gencler'e yenilgi sebebimiz, defansif olarak cok kötü, ilk yaridaki macta meric ( yanlis hatirliyor olabilirim ismini) duman etmisti ferhati.. ve ben ceyhun'u hicbir mac kesmezdim...

Oktay AKKUŞ
04.03.2010, 18:01
Serkan orda yeterince verimli olamiyor, ferhat ise ilk yaridaki macta gencler'e yenilgi sebebimiz, defansif olarak cok kötü, ilk yaridaki macta meric ( yanlis hatirliyor olabilirim ismini) duman etmisti ferhati.. ve ben ceyhun'u hicbir mac kesmezdim...

Sanırım Hursut'tan bahsediyorsunuz , Trabzonlu..

Sefa
04.03.2010, 18:03
Yarın saat 11.00'da Yavuz Selim'de Trabzon Liseler arası Futbol Şampiyonasının Finali var. Final maçı Yunus Emre Lisesi - Fatih Lisesi.

Gitmek isteyenlere duyurulur..

Emre1991
04.03.2010, 18:06

Bu kadro maçı her türlü alır...

Tolga Kurt
04.03.2010, 18:08
Alanzinho ve Teo golle tanışacak bu hafta içime doğdu :D

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 18:14
Sanırım Hursut'tan bahsediyorsunuz , Trabzonlu..
evet sagol

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 18:15
Bu kadro maçı her türlü alır...
:alkış:
Ben de imzami atarim bu kadronun altina

Taner Uykuçeken
04.03.2010, 18:34
Şenol Hocanın kadroda fazla bir oynama yapacağını tahmin etmiyorum en azından Engin ve Alanı dinlendirse fena olmaz.

Onur

Ömer _ _ Giray _ _ Egemen _ _ Cale

Burak _ _ Serkan _ _ Selçuk _ _ Gabriç

__________ Murat _____________

Oğuzhan
04.03.2010, 18:45
Teo ' dan gol bekliyorum bu hafta , Umut ' da boş geçmez ..

kudu_61
04.03.2010, 18:56

bir haftadır bunu yazıyorum maçı kazanacak tek kadro bu

Bahtiyar Öztürk
04.03.2010, 19:02
bir haftadır bunu yazıyorum maçı kazanacak tek kadro bu
bence de cok iyi kadro ama, maci kazanacak tek kadro degil. diger futbolcularimizin hakkini yemis oluruz. her türlü yenriz zaten gencleri.

altinkaya08
04.03.2010, 19:15
Teo nun olamayacağı kanısına nasıl vardınız ?
çok kolay oldu benim için çok iyi gözlemciyimdir.ama inşll yanılırım recep kardeşim..

altinkaya08
04.03.2010, 19:21
Valla sana hiç katılmıyorum umut sözleşmesini uzatıktan sonra performansında buyuk düşüş gözlemliyorum aklını başına devşirmesi icin en azından bu macta yedek kalmalı. Hem busayede burak ve teo yu oynatara onları kazanma şansımız olur
burak alanın yerinde oynasa umut daha çok gol atar bence.

hatice_61
04.03.2010, 19:50
artık galibiyet tatmak istiyoruz yeniden

Murat TONBUL
04.03.2010, 19:59
şu sıkıcı beraberlikler serisine bir son verip kazanalım artık...

Cafer Bulur
04.03.2010, 20:16
G.birliginde stoper radeljic sakatligi nedeniyle forma giyemeyecek,bu bizim icin iyi bir haber.

Bu durumda aykut stopere cekilir,bununla birlikte sol tarafi ariza yapabilir g.birliginin.

Genel anlamda da g.birliginin bu mactan cok fazla beklentisi olmadigi kanisindayim,bastan itibaren cok istekli olursak bu maci aliriz.

Mustafa Calik
04.03.2010, 20:25
Gençlerbirliği'nde, Turkcell Süper Lig'de hafta sonu Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. İdmanda hafif sakatlıkları bulunan İlhan, Vranjes, Orhan ve Mustafa takımdan ayrı koşu yaptı. Çalışmaya, sakatlığı bulunan Radeljic katılmazken, bu futbolcunun 2 hafta takımdaki yerini alamayacağı öğrenildi.