PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 24.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

ApoCaN28
07.03.2010, 10:19
Oyun kötü ama 3 puan güzel =)

Murat Keçeci
07.03.2010, 10:32
Maça iyi başlamıştık sonra oyun dengelendi maç orta sahaya sıkıştı kanatlar çalışmadı alanzınho kalabalık içinde etkisiz kaldı şanslı bir maç oynadık burak attığı golde çok ağır kalmıştı onurun kurtarışı müthiş olsada iyi bir kafa vuruşuna yapılacak bir şey olmazdı son dakıkalarda gençler savunmasının az adamla yakalanması o uzandı bu dokundu derken gabricin önüne düşen bir top ve gelen golümüz bizim adımıza şanslı bir geceydi.Özellikle ikinci yarıdaki oyun sabaha kadar oynansa gol atamıyacağımız bir maçtı futbolu güzel yapanda neyin ne olacağının belli olmamasıydı hedef 3 puanı almaktı bizde onu başardık.

isimsiz_61
07.03.2010, 10:36
maç ilk başladığında oo kazanırız demiştim sonra feci bir futbol oynamaya başladılar.maçın sın 10dk güzeldi ikinci golü attık tam seviniyordum üçüncü gol geldi.maç çok kötüydü ama sonuç güzel:D

Keramettin
07.03.2010, 10:49
En iyisini Şenol Güneş söyledi ;)

Fatih BALTA
07.03.2010, 11:10
MmzclcY2R-U

isimsiz_61
07.03.2010, 11:20
futbolda değil ama kolbastıda döktürdüler dün akşam....:D

Tayfun
07.03.2010, 11:47
bizim 2. golden sonra Doll'ün suratını gören var mı :D

lazzz61
07.03.2010, 12:04
Ben sahanın zeminin bizim futbolumuzu çok kötü etkilediğini düşünüyorum. Zeminde top çok sekiyordu. Kontrol etmesi zor görünüyordu. Bana öyle gelmiş olabilir tabii.
aynen kardesım takımda bence cok b ıreysel yetenegı lann futbolcular var vve sahada onların ısını zorlastırıyorr özellıkle alanzınhonun

Erdal
07.03.2010, 12:10
Kolbastı oynamak işin kolayı...Horon oynayın da görelim...Takım da halen kolbastı gibi oynuyor...Kopuk, serbest, bireysel ve yumuşak...

Oysa Horon serttir, senkronize olmalıdır...Horon oynamak lazım....Bu kolbastı bizi geri götürdü :)

Cafer Bulur
07.03.2010, 12:11
Cok kötü oynadigimiz ve kazanmayi haketmedigimiz bir maci sansimizin yardimiyla kazanmasini bildik.

Dün aksam kazanmamiz ve kolbasti haricinde güzel ve olumlu seyler görmek mümkün degildi.

Senol hoca geldiginden beri en kötü macimizi oynadik ve biraz da hakemin gencler lehine penalti vermemesi sayesinde kazandik.

Futbol böyle bir oyun iste,gecen hafta hakem hatasi ile 2 puan kayberdken bu hafta 2 arti puan kazandik.

Ayrica senol hoca yaptigi yapmadigi oyuncu tercihleri ile de gecenin en kötüleri arasindaydi.

Travelair
07.03.2010, 12:11
Kolbastı oynamak işin kolayı...Horon oynayın da görelim...Takım da halen kolbastı gibi oynuyor...Kopuk, serbest, bireysel ve yumuşak...

Oysa Horon serttir, senkronize olmalıdır...Horon oynamak lazım....Bu kolbastı bizi geri götürdü :)

Şahane tespit

Orhan Aydın
07.03.2010, 12:13
Şu yenilmemezlik serisini 2 maç daha sürdürelim şampıyon olmuş kadar sevinmeyi düşünüyorum:D

lazzz61
07.03.2010, 12:14
burak sankı yıllardır trabzonsporda oynuyomuss gıbı oynuyoo armayıda opüyorr helal olsun

Erdal
07.03.2010, 12:20
Maçtan önce nerde isek aynı yerdeyiz...Transfer lazım, zaman lazım....

vaslat
07.03.2010, 12:21
trabzonspor dün kötüydü ama seyirci daha kötüydü gecenin en güzel tarafı maçı kazanmamızdı.

Erdal
07.03.2010, 12:24
Seyirci sahada futbol oynayan bir takım ister...Sık verdiğim bir örnektir...Taraftar desteği eskiden spor toto daki 13+ 1 in artı biri gibidir...13 tamam ise + 1 in önemi vardır...Biz 13 ü tutturalım artı bir gelir endişe etmeyin...

Murat'
07.03.2010, 12:25
Yediğimiz golü ofsayt olrak gören bir tek ben mi varım ?

Murathan
07.03.2010, 12:27
Yediğimiz golü ofsayt olrak gören bir tek ben mi varım ?
Ben de varım .

LigTv bir açı yakalamıştı , orda her şey belli oluyordu .

Adam Onur'un resmen önünü kapadı .

Erdal
07.03.2010, 12:28
Hiç bir taraftar topluluğu top oynamayan bir takımı top oynar hale getiremez...Belki bölüm bölüm olabilir bu...Ama sürmez...Sürdürülemez...Sorun tribünde değil...En azından şimdilik...

Miraç Atalay Çiftçi
07.03.2010, 12:31
Kesinlikle yediğimiz golde "Kalecinin görüş açısını kapatan Gençlerbirliği oyuncusu, rakibinden öndeydi ve pozisyon emsal gösterilecek olursa f.b'li Deniz Barış'ın gol sayılmayan pozisyonu ile aynıydı."

Bu demektir ki hakemlerimiz sağolsunlar yine standart yakalayamadılar.

* Bende 2. golü attığımız pozisyonda bir penaltı olduğunu düşünüyorum.

Erdal
07.03.2010, 12:33
Sıkıntı forvette kimin oynadığı değil...Sıkıntı şu rakipler defansa gömülmek yerine orta sahada baskı yaptıklarında bizim çözüldüğümüzü öğrendiler...İlk haftalarda çözülmemişti bu...Dolayısıyla rahat rahat çıkıyorduk...Şimdi çıkamıyoruz...Colman saklanıyor, Selçuk baskıdan bunalıyor ve Giray'la Egemen şişirmek zorunda kalıyor...Umut da çırpınıp duruyor bu şişen topları indirmek için...Bence dikkat edin Ceyhun'dan sonra kısa paslarla çıkmayı başarabileceğimizi gördük...Önemli bir ayrıntı bu...

hodlu
07.03.2010, 12:34
Şenol hacama bir kaz daha sesleniyorum, heralde o da düşünüyordur. Umut Bulut ile başarı şansımız piyangodan bize büyük ikramiyenin çıkma ihtimali gibi birşey.Sezon sonu neşter bekliyoruz Şenol hocam.Ne sen ne biz üzülmeyelim yetti artık canımıza, bu kara talihi çevirelim....

bordo61
07.03.2010, 12:34
Seyirci sahada futbol oynayan bir takım ister...Sık verdiğim bir örnektir...Taraftar desteği eskiden spor toto daki 13+ 1 in artı biri gibidir...13 tamam ise + 1 in önemi vardır...Biz 13 ü tutturalım artı bir gelir endişe etmeyin...

Erdal Abi Süper bir yorum.

İzninle imzama koyuyorum.

mirac61
07.03.2010, 12:36
Kötü oynadık ama başardık.

hodlu
07.03.2010, 12:38
Alanzınho dün gece tam takım oyuncusu gibi oynamış.Maçı tekrar izleyince bazı ince ayrıntılar daha iyi anlaşılıyor...

Erdal
07.03.2010, 12:38
Ümit, Umut un yerine diyelim ki Makakula var...Sence sorun çözülmüş olur mu? Kaç kere isabetli orta geldi? Umut un en önemli problemi vücudu veya bileği ile topu saklama kabiliyetinin olmaması...Topla beraber , eş değilse bile yakın zamanlı ileri çıkabilen bir orta saha olsa bu sorun olmaz...

Erdal
07.03.2010, 12:43
Alanzinho alıp gitmek istiyor...Colman uzun göndermek istiyor ( bunu yaparken de mümkün mertebe rakip yerleşmemiş olması lazım ) Selçuk yalnız kalıyor...Orta sahada top yapmaya en müsait isimler Ceyhun Engin ve Selçuk gibi duruyor....Bütün bunları deneyecek zamanımız var Allah'tan...

Mesela şöyle diyeyim Colman bazen kısa pas veriyor...Ama bunun anlamlı olması için topu verdikten sonra boş alanda kendisini götermesi gerekir...O ise bayrak yarışı gibi sana verdim hadi göster marifetini diyor....

pazarkapılı
07.03.2010, 12:44
yukarda yenilen golde ofsayt oldugunu düsünmüs bazı arkadaslar....bence ofsayt degil...az önce tekrar izledim...oyuncu orda toptan kacmıs yanü müdahale etmemek için caba göstermiş...denizin pozisyonunda oyuncu topa hamle yapmıs yada yapabilecek durumda oldugu için verilmemeiş olabilir gol...

ancak yine de bence kuralda sorunlar var...oyuncuya degmedigi icin kaleye cekilen ve aglara giden iki pozisyonda(fenerinki de)gol verilmeliydi....burda biraz da yorum önemli tabi....bence gol....

Cafer Bulur
07.03.2010, 12:45
Dün attigimiz 2.golde bile neden gol atmakta zorlandigimiz acikca görüldü,geride yerlesen ve iyi savunma yapan takimlara karsi caresiz kaliyoruz.

O pozisyonda golü kontradan attik,g.birligi skoru korumaya calissaydi maci kazanmamiz mümkün degildi.

Umut un ilerde top tutamamasi,orta saha oyuncularimizin oyuna yeterince katilamiyisi bizim takimi cözülen bir takim haline getiriyor.

Hasili,bu sezon icin takimda ileriye dönük bir isik göremiyorum.

Özkan Erdem
07.03.2010, 12:49
Takım kadar teknik heyetimizin de formsuz olduğu bir maçtı. İkinci yarının başında orta alanın kontrolünü tamamen rakibe teslim ettik ancak Thomas Doll 60. dakikada bunu elinin tersiyle itti. Kenardan gelmeye çalışan bir rakibe yine kenardan saldırarak ne elde etmeyi düşündü bilemiyorum ama bana göre hatalıydı.

Burhan ve Hurşut'u aynı anda oyuna alırken orta alanda savunma adına sadece Tozo'yu bırakan Doll'ün bu hamlesi 2-3 dengesiz hücumdan fazlasını getirmedi ancak bunlardan birini Onur'un mucizevi biçimde kurtardığını da eklemek gerek.

Spor adamları tarafından büyük övgülere layık görülüyor olsa da yarımız kadar şutu olmayan, topla oynama ve pas yüzdesi yerlerde sürünen, hızlı hücumlarımızda faul yapmak dışında bir müdahelesi olmayan, ilk kornerini 77. dakikada kullanan Gençlerbirliği'nin bu maçtan puan almayı hakettiğini düşünmüyorum.

sulo61gun
07.03.2010, 12:49
yapmayın arkadaşlar ne ceyhunu yaa.ilk yarı kötü oynayan bi colman bile takımdan çıktığında ikinci yarı orta sahanın nasıl düştüğünü gördük.ben canlı izledim maçı.kötü bir colman bile ortsahayı ceyhundan çok daha iyi idare ediyor.en azından oyunun yönünü değiştirip takımı rahatlatıyor.şuanda orta sahada colmandan iyisi yok bu işi yapabilecek takımda.hüseyine kızardım ben ama ceyhunun tekniğini gördükten sonra hüso gerçekten zidane kalıyor onun yanında:)ceyhunun şut özelliğinden başka hiç bir özelliği yok kafa topların da bile hüseyinden iyi değil o boyuna rağmen.ağırlıkta da hüseyinle rahat yarışır:)

Erdal
07.03.2010, 12:50
Şöyle bir hava var ki buna katılmıyorum...Son 10-15 dakikalık bölüm sanki hasbelkader olmuş....Öyle değil bence...Maçı tekrar seyretmem lazım....Ben on bölümün gecikmiş bir nisbi doğru olduğunu düşünüyorum....

Oğuzhan
07.03.2010, 12:51
biz kazanmaya oynayan takımlar karşısında kesinlikle başarılı oluyoruz , belediyenin sistemi bize çok ters Türkiye kupasından nasıl eledik onları hala inanamıyorum Türkiye ' nin en iyi takım savunması yapan ekibi gol yemiyorlar ..

dr.ali
07.03.2010, 12:52
yukarda yenilen golde ofsayt oldugunu düsünmüs bazı arkadaslar....bence ofsayt degil...az önce tekrar izledim...oyuncu orda toptan kacmıs yanü müdahale etmemek için caba göstermiş...denizin pozisyonunda oyuncu topa hamle yapmıs yada yapabilecek durumda oldugu için verilmemeiş olabilir gol...

ancak yine de bence kuralda sorunlar var...oyuncuya degmedigi icin kaleye cekilen ve aglara giden iki pozisyonda(fenerinki de)gol verilmeliydi....burda biraz da yorum önemli tabi....bence gol....
kural Şöyle Kardeşim;
Kaleye vurulan topta Eğer defans oyuncusu veya kalecinin topa müdahale etmesine engel oluyorsa veya topu görmesine engel oluyorsa ofsayt olarak değerlendirilir..
yorum yinede hakemin...
Ama Trabzonsporumuz artık 90+larda tekrar maç kazanıyorsa ışık var demektir. unutmayalım biden başka sahibi yok bu takımın;)

Cafer Bulur
07.03.2010, 12:57
Senol günesin anlamsiz alanzinho israri ve teo yu oynatmama israri sürüyor.

Teo fizik güc olarak yetersiz olabilir ama alanzinho da fizik gücüyle adam devirmiyor ya.

Her defasinda colman i cikarmasini anlamakta güclük cekiyorum,colman kötü olabilir ama diger oyuncular da döktürmediler.

Hasili senol günesin yillardir oyuncu degistirmeyi eline yüzüne bulastirdigini düsünüyorum.

Oğuzhan
07.03.2010, 12:58
kural Şöyle Kardeşim;
Kaleye vurulan topta Eğer defans oyuncusu veya kalecinin topa müdahale etmesine engel oluyorsa veya topu görmesine engel oluyorsa ofsayt olarak değerlendirilir..
yorum yinede hakemin...
Ama Trabzonsporumuz artık 90+larda tekrar maç kazanıyorsa ışık var demektir. unutmayalım biden başka sahibi yok bu takımın;)

eğer fenerinki verilmiyorsa bunun da verilmemesi gerekir , fenerinkinden çok daha net bir engelleme var . Ama ben 2 sinin de verilmesinden yanayım , yeni bir düzenleme gerekli bu kurala .

pazarkapılı
07.03.2010, 13:01
kural Şöyle Kardeşim;
yorum yinede hakemin...
Ama Trabzonsporumuz artık 90+larda tekrar maç kazanıyorsa ışık var demektir. unutmayalım biden başka sahibi yok bu takımın;)ikinci acıdan bakarsak degerlendirme tamamen hakeme kalmıstır...kalecinin görüs acısı mevzusu ucu acık öle devam eder gider zaten...benn ilk izahattan yola cıkarak yorum yaptım zaten müdahaleye engel olmamak için cekilmiş,toptan kacmıs,dokunmamıs...pasif ofsayt diyebiliriz net olarak...tekrar söylüyorum burda yorum önemli...ikimiz arasında da ince bir yorum farkı cıkıverdi zaten:)....

Armağan Dere
07.03.2010, 13:03
2.golü atmadan önce Gençlerbirliğinin defans oyuncularımızın yaptığı faul nedeniyle verilmeyen bir penaltısı olduğunu unutmayalım her maçta da bu şekil bitmez adamlar bizden daha net pozisyonları harcadılar ve Onur kurtardı ama her zaman kurtaramayabilir...öle ahım şahım bir futbol oynamıyoruz

Cafer Bulur
07.03.2010, 13:03
Sezer i aliyorsun,kadroda bile degil keza murat tosun da öyle.

Yine ayni sekilde teo ya ferhat kadar deger verilmiyor.

Buna karsin haftalardir tel tel dökülen selcuk,alanzinho ve umut 90 dakika sahada kalabiliyorlar.

Dünkü maci da becerinden ziyade sansinin yardimiyla kazaniyorsun.

Cok kötü yoldasin senol hocam,cook.

Oyuncular kötü olabilir ama senol hocanin bu savruklugunu kabul edemiyorum.

sulo61gun
07.03.2010, 13:04
Senol günesin anlamsiz alanzinho israri ve teo yu oynatmama israri sürüyor.

Teo fizik güc olarak yetersiz olabilir ama alanzinho da fizik gücüyle adam devirmiyor ya.

Her defasinda colman i cikarmasini anlamakta güclük cekiyorum,colman kötü olabilir ama diger oyuncular da döktürmediler.

Hasili senol günesin yillardir oyuncu degistirmeyi eline yüzüne bulastirdigini düsünüyorum.

colman konusuna katılmakla birlikte teo- alnzinho değişikliğine katılmam mümkün değil.teoyu da canlı izleyen biri olarak fizik güç olarak jardel gibi belki ondan biraz daha iyi ama onun kadar ağır geldi bana.bu tip oyuncular pozisyon bir tane bile düşse affetmeyecek ki takımda kendine yer bulabilsin.Alan ise bu maçta kötüler içinde iyiydi bile zaten bu maçta iyi oynadı diyebilecğimiz kimse yok gibi(ilk yarı burakı beğendim özellikle isteğini azmini).

Cafer Bulur
07.03.2010, 13:06
Ayrica bir parantez de katledilen sahaya.

Dün de acikca görüldükü rakip kadar önemli bir engel var avni akerde,top bir türlü yerde kalmadi.

Eger bu sezon bir seyler basarmak istiyorsak gs maci disinda avni akerde mac yapmamaliyiz kanaatindeyim.

Bu sahada mac kazanmamiz nerdeyse imkansiz,umarim artik radikal kararlar alinir.

Çakıroğlu İhsan
07.03.2010, 13:08
Son 15 saniyesi reklam kokuyor ama maç sonu kolbastıyı daha net açıdan izlemek isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=uRdY7pkKqlQ

Emrullah
07.03.2010, 13:08
Tamam ofsayt golünde yorum öenmli. Ama hakemler yorum yaparken şu kuralı uygulamalı. Ofsatta olan oyuncu top kaleye giderken topa değmese bile kalecinin görüş açısını engelliyorsa, aktif alan içindeyse ofsayt verilmelidir. Yani dünkü gol yorumsuz bir şekilde ofsayttır. Kalecinin görüş açısını mutlak manada engelliyor daha ne olsun.

Emrullah
07.03.2010, 13:12
Son 15 saniyesi reklam kokuyor ama maç sonu kolbastıyı daha net açıdan izlemek isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=uRdY7pkKqlQ

Kolbastı yıldız seçecek olsam oyum Alanzinho'ya giderdi. Kerataya yakışıyor.

Cafer Bulur
07.03.2010, 13:30
Bir sonraki deplasman macimiz 2 hafta sonra gs ile ,iyi biraz zamanimiz var.

Haftaya ic sahada antepe karsi onayacagiz,bu firsati iyi degerlendirmeliyiz.

Harun CAN
07.03.2010, 13:35
Bir sonraki deplasman macimiz 2 hafta sonra gs ile ,iyi biraz zamanimiz var.

Haftaya ic sahada antepe karsi onayacagiz,bu firsati iyi degerlendirmeliyiz.

antep maçı deplasman değilmi yaa !

Kadir
07.03.2010, 13:37
Bu galibiyete ihtiyacımız vardı çok güzel oldu :)

Cafer Bulur
07.03.2010, 13:41
antep maçı deplasman değilmi yaa !
Benim icin bu sezon Trabzondaki maclar deplasman,deplasmandaki maclar ic saha maclaridir.;)

Cünkü bizim icimiz olan avni akeri bitirmisler,katletmisler....

isimsiz_61
07.03.2010, 13:45
Kolbastı yıldız seçecek olsam oyum Alanzinho'ya giderdi. Kerataya yakışıyor.
favorilerim umut ve alanzinho:D

Yağızhan Sağnak
07.03.2010, 13:46
Yazıklar olsun, bağırmayan taraftara.

Keşke taşkınlık çıksaydı da, sahamızı kapatsalardı. :)

Cafer Bulur
07.03.2010, 13:49
Ne yapip edip bundan sonraki ic saha maclarini avni akerde oynamamaliyiz.

Gs maci istisna olabilir ama onun disindaki maclar icin rize,istanbul a tasinmaliyiz.

Cünkü o sahada pas yapmak mümkün degil,organize atak yapmak nerdeyse olanaksiz.

Senol günes bu sezon icin sahayi kaybettik derken ne kadar da hakliymis...

mhayri
07.03.2010, 13:49
Burak'ın kaleciden aşırttığı pozisyonda kalecinin
direk oyuncuya dalması penaltı değilmi?

Oğuzhan
07.03.2010, 13:50

ama ondan önce gençlerbirliği ' li futbolcu kayarak topa müdahele etti .

Oğuzhan
07.03.2010, 13:53
Sezer i aliyorsun,kadroda bile degil keza murat tosun da öyle.

Yine ayni sekilde teo ya ferhat kadar deger verilmiyor.

Buna karsin haftalardir tel tel dökülen selcuk,alanzinho ve umut 90 dakika sahada kalabiliyorlar.

Dünkü maci da becerinden ziyade sansinin yardimiyla kazaniyorsun.

Cok kötü yoldasin senol hocam,cook.

Oyuncular kötü olabilir ama senol hocanin bu savruklugunu kabul edemiyorum.

Şimdi diyorsun ki Ferhat kadar değer verilmiyor Téo ' ya , maçı izlemedin mi kardeşim sol tarafı adamlar otoban yaptılar az daha gol bile yiyorduk oradan son anda onur a çarptı da top net golü kurtardı adam.

Cale yi çıkarıp Teo yu mu alacaktı oyuna hoca ? Sanırım futbol yorumcularını dinlemiyorsunuz Umut Makukula gibi bir futbolcu değil tarzları uyuşmuyor , Makukulanın bitiriciliği iyi olabilir fakat maç boyunca bir deparını bile göremezsiniz çünkü olduğu yerde bekler top atman lazım onu iyi beslemen gerekiyor. Umut u besleyecek adam olmadığından dolayı bütün maç koşuyor adam savunmada boşluk yaratmaya çalışıyor. Selçuk ve Colman dün 1 tane bile top atamadılar Umut ' a , ne yani Teo girse orada top almadan gol mü atacaktı sihirbaz değil ya bu adam .

sessizkral_1
07.03.2010, 13:53

burak aşırtma yapmadı orda topa kaleci vurdu burağın ayağına çarpıp aşırtma gibi oldu

AKSOY_61
07.03.2010, 13:54
Saha berbat,seyirci berbat.
stadda bağıran bi avuç taraftar var onların sesi de sahaya değil çatı yok diye uzayın derinliklerine gidiyor.

Her yanlış pasta ıslık ve tepki sesi.
takım kötü olduğu zaman onu itekleyecek seyirciyi de geçtim
o stadda negatif enerji oluşuyor.

Bu çok büyük bir sorun aslında.
Şuan da ilk üst sıralarında bulunan takımların çoğu kendi sahasında
ısıran ve çok daha fazla puan toplayan takımlar.
Bunu biz yapamıyoruz.

Dış sahada nasıl taraftar desteği rakibe göre azsa avniakerde de aynı.

mkmsas
07.03.2010, 13:56
Oyun olarak sezonun en kötü maçlarından biriydi..

Sezonda ilk defa kritik anlar lehimize gelişti ve kazanmayı haketmediğimiz bir maçı kazandık..

Yoksa çok çok daha iyi oynayıp, o staddan analarına küfür yiyerek ayrıldıkları çok olmuştu bu futbolcuların...

Sol taraftaki problem Cale-Ferhat olayı değil, bence... Ferhat oyuna girdikten sonra, oranın tutulduğu falan da yok.. Golden önce, penaltı pozisyonu vardı ve akın Ferhat'ın olduğu taraftan gelirken Ferhat ortalarda yoktu... Hakem penaltıyı verse o değişiklik hiç bir şekilde savunulamazdı..

Oyuncu değişikliklerinin takıma bir katkısının olduğunu da düşünmüyorum.. Dakikalar geçtikçe galibiyet şansı artan oyuna ağırlığını koyan takım Gençler'di..... Tamamen şansa kazanılmış bir maç..

Şenol Hoca orta sahadaki dört oyuncunun yeriyle sürekli oynıyor.. Serkna bir saha geliyor bir ortaya.. Alanzinho bir sola geliyor bir ortaya.. Burak bir forvete gidiyor bir sağa.. Colman bir ortaya, bir sağa bir sola..
Gabriç bir sağa bir sola..

Bir takımla bu kadar oynanmaz... Rakip oyuncular yerine bizim oyuncuların aklı saşıyor, nerede oynayacağız diye..

Colman, oyuncu değişikliklerinde tabelada adı yazacak ilk oyuncu kendisinin olduğunu biliyor.. Maç içinde görev yeri 45 dakikada 4 kere değişiyor.. Bu psikolojide oyuncudan verim alamazsınız.. Broos'un alanziho ile yaşadıklarının benzeri yaşanıyor bence..

Her maç oyundan çıkacak ilk oyuncu oalcak kadar kötüyse, ertesi maç neden yine 11'de başlıyor? İkisinden biri yanlış..

Serkan gereğinden fazla övülüyor.. Son dakikada o deparı atabilmesini, maçın son 40 dakikasını sağ açıktan ziyade forvet gibi oynamasına borçlu...
İlk golde Sandro'ya basma işini Egemen'e bırakıp, pozisyonu 5 adım öteden izlemesi de cabası..

mhayri
07.03.2010, 13:59
burak aşırtma yapmadı orda topa kaleci vurdu burağın ayağına çarpıp aşırtma gibi oldu

Eminmisin bence topa vuran Burak...

Cafer Bulur
07.03.2010, 14:01
Şimdi diyorsun ki Ferhat kadar değer verilmiyor Téo ' ya , maçı izlemedin mi kardeşim sol tarafı adamlar otoban yaptılar az daha gol bile yiyorduk oradan son anda onur a çarptı da top net golü kurtardı adam.

Cale yi çıkarıp Teo yu mu alacaktı oyuna hoca ? Sanırım futbol yorumcularını dinlemiyorsunuz Umut Makukula gibi bir futbolcu değil tarzları uyuşmuyor , Makukulanın bitiriciliği iyi olabilir fakat maç boyunca bir deparını bile göremezsiniz çünkü olduğu yerde bekler top atman lazım onu iyi beslemen gerekiyor. Umut u besleyecek adam olmadığından dolayı bütün maç koşuyor adam savunmada boşluk yaratmaya çalışıyor. Selçuk ve Colman dün 1 tane bile top atamadılar Umut ' a , ne yani Teo girse orada top almadan gol mü atacaktı sihirbaz değil ya bu adam .
Genclerin onurun kurtardigi top disinda sol tarafi otobana falan cevirdigi yoktu.

Cale yi cikarip teo yu almaliydi demiyorum ama hicbir sey yapmayan alanzinho yu cikarip 10 dakika da olsa oynatilamazmiydi teo?

Senol hoca hafta icinde teo bu takim cok fayda saglayacak diyor ama adami 5 dakika bile oynatmiyor.

Bu adam yedekte bekleye bekleye mi gol atmasini,takima alismasini ögrenecek?

argaliya
07.03.2010, 14:03
gençlerbirliğinin attığı golde cahe aktif alada durup onur'un görüş açısını kapatmıyor mu?
yani pozisyon ofsayt değil mi?

Sefer A.
07.03.2010, 14:04
Oyun olarak sezonun en kötü maçlarından biriydi..

Sezonda ilk defa kritik anlar lehimize gelişti ve kazanmayı haketmediğimiz bir maçı kazandık..

Yoksa çok çok daha iyi oynayıp, o staddan analarına küfür yiyerek ayrıldıkları çok olmuştu bu futbolcuların...

Sol taraftaki problem Cale-Ferhat olayı değil, bence... Ferhat oyuna girdikten sonra, oranın tutulduğu falan da yok.. Golden önce, penaltı pozisyonu vardı ve akın Ferhat'ın olduğu taraftan gelirken Ferhat ortalarda yoktu... Hakem penaltıyı verse o değişiklik hiç bir şekilde savunulamazdı..

Oyuncu değişikliklerinin takıma bir katkısının olduğunu da düşünmüyorum.. Dakikalar geçtikçe galibiyet şansı artan oyuna ağırlığını koyan takım Gençler'di..... Tamamen şansa kazanılmış bir maç..

Şenol Hoca orta sahadaki dört oyuncunun yeriyle sürekli oynıyor.. Serkna bir saha geliyor bir ortaya.. Alanzinho bir sola geliyor bir ortaya.. Burak bir forvete gidiyor bir sağa.. Colman bir ortaya, bir sağa bir sola..
Gabriç bir sağa bir sola..

Bir takımla bu kadar oynanmaz... Rakip oyuncular yerine bizim oyuncuların aklı saşıyor, nerede oynayacağız diye..

Colman, oyuncu değişikliklerinde tabelada adı yazacak ilk oyuncu kendisinin olduğunu biliyor.. Maç içinde görev yeri 45 dakikada 4 kere değişiyor.. Bu psikolojide oyuncudan verim alamazsınız.. Broos'un alanziho ile yaşadıklarının benzeri yaşanıyor bence..

Her maç oyundan çıkacak ilk oyuncu oalcak kadar kötüyse, ertesi maç neden yine 11'de başlıyor? İkisinden biri yanlış..

Serkan gereğinden fazla övülüyor.. Son dakikada o deparı atabilmesini, maçın son 40 dakikasını sağ açıktan ziyade forvet gibi oynamasına borçlu...
İlk golde Sandro'ya basma işini Egemen'e bırakıp, pozisyonu 5 adım öteden izlemesi de cabası..

Coguna katiliyorum yazdiklarinin abi de, haoraya itirazum var :) Serkan her karsilasma deli gibi kosacak hali yok, bazen daha az kosar daha az gayret edebilir, veya bize öyle geliyordur, basta çok yipraniyor sonra biraz yoruluyor olabilir... Golde Serkan'in hatasi 1%, 4-5 kisi savunmadayiz onlar 3 kisi, istedikleri gib top alis verisi yapiyorlar, nerede Egemen nerede begendigim Giray ? Ömer Aysan ne yapiyor, ya Cale ???? Izlediler resmen, ¨golü yemeyi de hak ettiler ...

mkmsas
07.03.2010, 14:04
gençlerbirliğinin attığı golde cahe aktif alada durup onur'un görüş açısını kapatmıyor mu?
yani pozisyon ofsayt değil mi?

Posizyon ofsayt..

Bizim 2.golde ofsayt..

89.dakikadaki pozisyonda ceza sahası içinde oyuncusu düşürülüp penaltısı verilmeyen, ardından da ofsayttan gol yiyip yenilen takım biz olsaydık, bugün federasyona yürüyüş hazırlıkları yapıyorduk...

mkmsas
07.03.2010, 14:09
Coguna katiliyorum yazdiklarinin abi de, haoraya itirazum var :) Serkan her karsilasma deli gibi kosacak hali yok, bazen daha az kosar daha az gayret edebilir, veya bize öyle geliyordur, basta çok yipraniyor sonra biraz yoruluyor olabilir... Golde Serkan'in hatasi 1%, 4-5 kisi savunmadayiz onlar 3 kisi, istedikleri gib top alis verisi yapiyorlar, nerede Egemen nerede begendigim Giray ? Ömer Aysan ne yapiyor, ya Cale ???? Izlediler resmen, ¨golü yemeyi de hak ettiler ...

Serkan için her maç aynı şeyleri düşünüyorum...

Gözlem yapıyoruz, subjektif olarak..

Siz çok koştuğunu düşünüyorsunuz bense o kadar çok koşmadığını iddia ediyorum...

Zaten bu düşüceme çok itirazın geleceğini biliyorum, bunları yazarken..

Golde orada Sandro'ya ya Selçuk ya Serkan ya Colman basacak.. Pozisyon onu gerektirir.. Selçuk zaten 3. stoper olarak savunmanın içine gömülmüş, Colman sol kanatta kalmış.. Serkan ise iki adım ötede pozisyonu izler.. BEnce rolü hiç de az değil...

Cafer Bulur
07.03.2010, 14:12
Posizyon ofsayt..

Bizim 2.golde ofsayt..

89.dakikadaki pozisyonda ceza sahası içinde oyuncusu düşürülüp penaltısı verilmeyen, ardından da ofsayttan gol yiyip yenilen takım biz olsaydık, bugün federasyona yürüyüş hazırlıkları yapıyorduk...
Bizim 2.gol neden ofsayt oluyor?

Tolga_61
07.03.2010, 14:13
ama ondan önce gençlerbirliği ' li futbolcu kayarak topa müdahele etti .
Burak kalecinin üzerinden topu boş kaleye gönderdiği anda kaleci burağı biçti ondan sonra top u defans çizgiden çıkardı.Bence o pozisyonda penaltı 2. golden önceki pozisyonu ona saysınlar..

Halit Akyüz
07.03.2010, 14:14
Bizim 2.gol neden ofsayt oluyor?
Alanzinho pası verirken Umut ofsayt.

Sefer A.
07.03.2010, 14:15
Posizyon ofsayt..

Bizim 2.golde ofsayt..

BU aralar her harekete penalti demeye basladik yahuu, ya adam zaten dengesini kaybetmis yere düsmüs, Giray onu tuttu diye penalti mi yani ? Egemen omuz ile müdahale etti topu aldi verdi, penalti falan yok orda, öyle penaltilar verilirse her karsilasmada penalti olur...

Serkan için her maç aynı şeyleri düşünüyorum...

Gözlem yapıyoruz, subjektif olarak..

Siz çok koştuğunu düşünüyorsunuz bense o kadar çok koşmadığını iddia ediyorum...

Zaten bu düşüceme çok itirazın geleceğini biliyorum, bunları yazarken..

Golde orada Sandro'ya ya Selçuk ya Serkan ya Colman basacak.. Pozisyon onu gerektirir.. Selçuk zaten 3. stoper olarak savunmanın içine gömülmüş, Colman sol kanatta kalmış.. Serkan ise iki adım ötede pozisyonu izler.. BEnce rolü hiç de az değil...

En azindan en çok kosanlardan o, her olayda onun olacak hali yok ya, bence ondan fazla sey bekliyoruz sanki, bazi hatalari olacaktir ama savunma görevini yapmiyorsa Serkan ne yapsin, hata yapti ama orada 5 kisiler 3 kisiyi durduramadilar, hata onlarda, golü yedigimizde acayip sasirdim zaten, Egemen topa bakiyor müdahale yok...

Sefer A.
07.03.2010, 14:17
Burak kalecinin üzerinden topu boş kaleye gönderdiği anda kaleci burağı biçti ondan sonra top u defans çizgiden çıkardı.Bence o pozisyonda penaltı 2. golden önceki pozisyonu ona saysınlar..

Karistirdilar galiba, bazilari gol attigimiz olayi saniyor herhalde, evet burada da penalti var diyebiliriz ama verilmemesi daha dogru, öyle penaltilar ohooooo her zaman var, besiktas'a karsi vardi mesela o daha açikti (Hakan Arikan...)

@FLU
07.03.2010, 14:28
Futbol Kuralları içinde ;

Gençlerin Golü Ofsayttır .

Bizim 2. Golümüzden önce Gençlerin Pozisyonu Penaltıdır . Hatta 2.golümüzde de sanki Alanın pasında Umut ofsayttı , gerçi dokunamadı ama pozisyonun içindeydi .

SDinc
07.03.2010, 14:31
Ohhh bee. Sonunda kötü oynayıp kazandık. Çok zevkli bir şey yahu.

Hüdai Pervaneli
07.03.2010, 14:31
Alanzinho pası verirken Umut ofsayt.

Ona Bakarsan Yedigimiz Golde ofsayt

@FLU
07.03.2010, 14:35
Ohhh bee. Sonunda kötü oynayıp kazandık. Çok zevkli bir şey yahu.

aynen arada kötü oynayıp kazanmak iyi oluyor :)

Halit Akyüz
07.03.2010, 14:36
Ona Bakarsan Yedigimiz Golde ofsayt
Birşey demedim olabilir. :)

isimsiz_61
07.03.2010, 14:36
maçın en güzel yeri maç sonundaki kolbastıydı:D

Hüseyin Sahtiyan
07.03.2010, 14:41

Vallahi dinlediğim bütün futbol yorumcuları yapılan anlamsız değişikliklerden bahsediyor.

Ayrıca Gençlerbirliğinin sol kanattan tek gol girişimi vardı dün Cale oyundayken.. Son 5-6 dakika kalmış maçın bitmesine, Cale'yi çıkar Teo'yu al demiyor kimse.. Fakat sahandasın ve risk alması gereken sensin.. Otoritelerce maçı lehine çevirmesi muhtemel takım da sensin.. Dolayısıyla kazanmak için risk alacaksın.. Forvet çıkarıp defansif ortasaha alarak, sol bek çıkarıp sol bek alarak doğru birşey yaptığını savunamazsın.. Kaybetmeyeyim bari düşüncesini son 5-6 dakika da içerde Gençlerbirliğine karşı oynayan şu ligde hiç bir takım yapmaz bundan emin olun..

Halit Akyüz
07.03.2010, 14:43
Kazanamasaydık Şenol Hoca yanmıştı.

@FLU
07.03.2010, 14:45
Şenol hocayı sevıyor ve sayıyorum , umarım yıllarca bu takımın başında olur

ama daha önce de söyledim gene söyluyorum maç içindeki degişikliklerine anlam veremıyorum

vardır bir bildigi deyip geçiyoruz :)

omrkck
07.03.2010, 14:45
daha bir hafta olmuş cümleyi kuralı ; 60 milyon euroluk takım kur en iyi oyuncun(maçı lehine çeviren oyuncu) geçen yıl son 5 maçta ücretinde indirime yanaşmadığından gizli kadro dışı kalmış Trabzonspor'dan alacağı parayı verecek kulüp bulamadığından zaruri olarak imza atmış Serkan Balcı olsun. Hayat ne garip vapurlar filan...

İsa
07.03.2010, 14:46
Ferhat'ın oynadığı maçlarda sol kanattan hücum yapıyoruz en azından yapmaya çalışıyoruz.Rakibin sağ kanatta hızlı ve etkili bir oyuncusu yoksa her zaman Ferhat'la başlamak daha mantıklı.

Bence Şenol Hoca Sezer veya Ceyhun'u ilk 11 yazıp kadroyu daha sonra kurmalı.

asimetrik
07.03.2010, 14:46
Şöyle bir hava var ki buna katılmıyorum...Son 10-15 dakikalık bölüm sanki hasbelkader olmuş....Öyle değil bence...Maçı tekrar seyretmem lazım....Ben on bölümün gecikmiş bir nisbi doğru olduğunu düşünüyorum....

Bu yoruma katılıyorum. Son 15 dakika, gecikmiş bir doğru. Klasik sol açık görevlerini yapabilen bir oyuncunun yerinde oynaması sonucu oluşan bir gol. Kaç defa yazdım bilmiyorum ama 3 maçtır sol açıksız oynuyoruz. Sağdan oynuyoruz, sağdan yapılan ortalarda top arka tarafa gidince de ortalıkta kimse yok. Dün de nihayet böyle bir topta golü bulduk. Ne Engin ne Colman ne Allanzinho ne de Serkan solda oynasa gol pozisyonunda orada olurdu. Ama Gabriç defanstan Serkan'la birlikte çıkarak golü atacağı yere gitti. Bursaspor maçında da yine Gabriç çizgiye geçti ve pozisyon bulmaya başladık. Bazen oyuncunun ekstra işler değil sadece mevkisinin gerektirdiği şeyleri yapması yeterli olabilir. Ömer Aysan gibi, Gabriç gibi.
Bu sorunu rakipte görüyor ve solumuzdan geliyor. Suçlusu Cale oluyor.

İsa
07.03.2010, 14:47
Şenol Hoca Kore liginin yumuşak yapısından ligimizin sert yapısına hızlı bir geçiş yapmalı...

SEDAT
07.03.2010, 14:49
- Herhalde yukarılara oynadığını söyleyerek kendi evinde orta sıra takımına karşı baskı yapması gerkirken defansa adam alan tek takım bizizdir..

- İnşallah şenol hoca yaptığı hatalı değişikliklerle bu maçı aldığını düşünmüyordur...

Bahtiyar Öztürk
07.03.2010, 14:50
Alanzınho dün gece tam takım oyuncusu gibi oynamış.Maçı tekrar izleyince bazı ince ayrıntılar daha iyi anlaşılıyor...
nedir hocam o ince ayrinti? yanlis anlasilma olmasin , merakimdan soruyorum

omrkck
07.03.2010, 14:51
maçla ilgili ise Umut Trabzonspor formasıyla en efektif oyunlarından birini oynamıştır. Şenol Güneş ise stajına devam etmesi gerektiğini açıkca göstermiştir.
Kimse takım kötü oyuncular skandal demesin

ömer-serkan-burak dizilişini

cale----------------aut çizgisi dizilişini bize 80 dakika izlettiren ve oyuncusunu artık bitme noktasında getirdiğinden mecburi sol bek değişikliğine giden bir futbol dehası yoktur olamazda!

İsa
07.03.2010, 14:52
- Herhalde yukarılara oynadığını söyleyerek kendi evinde orta sıra takımına karşı baskı yapması gerkirken defansa adam alan tek takım bizizdir..

- İnşallah şenol hoca yaptığı hatalı değişikliklerle bu maçı aldığını düşünmüyordur...
Şenol Hoca başta yapması gerekeni hep sonda yapıyor.Geldiğinden beri hep rakibe 2. yarılarda üstünlük kurduk.

Keramettin
07.03.2010, 14:53
Vay be Umut harbi gol kralı olcak bu sene :D

İsa
07.03.2010, 14:55
Şenol Hocanın Alanzinho,Colman konusunda bu kadar ısrarcı olmasının tek sebebi sene sonunda oyuncuları daha rahat pazarlayabilmektir.

Bunlar yetmiyormuş gibi şimdide başımıza Burak'ı musallat etti...

SEDAT
- Öyle bi olduki sanki kupa maçı bize beraberlik yetiyor...

- Onura dua edelim bence...

Hüdai Pervaneli
Birşey demedim olabilir. :)

Olabilir degil Ofsayt

SEDAT
Şenol Hocanın Alanzinho,Colman konusunda bu kadar ısrarcı olmasının tek sebebi sene sonunda oyuncuları daha rahat pazarlayabilmektir.

- Pardon burağın ne zararını gördün...

omrkck
07.03.2010, 14:56
oyunu solada yıkalım diye Gabriç efendi oyuna giriyor ne hikmetse 10 dakika top o kanada gitmeyince

ömer-serkan-gabriç-burak lı sağ kulvara geçiş yapıyoruz :S

peki doll ne yapıyor orhan şam'ın önüne Burhan'ı alıyor. Onur mutlak golü şansınında yardımıyla çıkarıyor atak hangi bölgeden geliyor?

İsa
07.03.2010, 14:59
- Pardon burağın ne zararını gördün...
İki haftadır işleyen en iyi bölgemiz olan sağ kanat Burak'ın oraya yerleştirilmesinden sonra işlemez oldu.Serkan ve Ömer'in ritmini bozuyor.

Attığı goller dışındada oyuna hiçbir katkısı yok...

Cem Akyüz
07.03.2010, 14:59
Kötü oynadık kaybedebilirdik ama kazandık..Son haftalarda futbolumuzda bir düşüş var bunu düzeltmek gerek

Mahmut Baran
07.03.2010, 15:04
Takımımızda ligi çok ama çok erken bırakmış gibi bir hava var , eski maçlardaki hırs hiç yoktu taki Ceyhun oyuna girene kadar . Bu maçta çok zorlanmamızın sebebi Şenol Hoca'nın oyunun büyük bölümünde Takımın sağ kanadında 3 kişi (Ömer Aysan , Serkan,Burak) oynatırken sol kanatta sadece Cale'yi oynatmasınında büyük etkisi var. Umut ilk kez bu kadar güzel işi bir arada yaptı ayrı bir tebrik etmek gerekir. Topla az buluştuğundan mı acaba :S:S

Cafer Bulur
07.03.2010, 15:06

Alanzinho da israr ediyor ama colman da ettigi söylenemez,cünkü cikardigi ilk oyuncu oluyor colman.

Pardon,sezon sonunda alanzinho yu bir serbest oynayan oyuncumuz var,bir sezon boyunca iyiydi ama tek gol atamadi diye mi pazarlayacagiz?:rolleyes:

İsa
07.03.2010, 15:08
Alanzinho da israr ediyor ama colman da ettigi söylenemez,cünkü cikardigi ilk oyuncu oluyor colman.

Pardon,sezon sonunda alanzinho yu bir serbest oynayan oyuncumuz var,bir sezon boyunca iyiydi ama tek gol atamadi diye mi pazarlayacagiz?:rolleyes:
Atsın diye bekliyoruz işte,oynamassa atma şansı hiç yok...

Serdar Dilekoğlu
07.03.2010, 15:09
dün Şenol hoca çok saçma değişiklikler yaptı. İlk Colman değişikliği Selçuk hiçbir varlık gösteremediği halde sahada kaldı. 2. değişiklik Burak ki bana göre çıkmaması gerekiyordu ve son değişiklik maç 1-1 ve oyuna Ferhat giriyor. Adamların o son pozisyonuna penaltı verse bizim için herşey bitmişti şansımız vardı dün akşam.

omrkck
07.03.2010, 15:11
dün Şenol hoca çok saçma değişiklikler yaptı. İlk Colman değişikliği Selçuk hiçbir varlık gösteremediği halde sahada kaldı. 2. değişiklik Burak ki bana göre çıkmaması gerekiyordu ve son değişiklik maç 1-1 ve oyuna Ferhat giriyor. Adamların o son pozisyonuna penaltı verse bizim için herşey bitmişti şansımız vardı dün akşam.

o pozisyona penaltı verseydi hakikaten biterdi bazı şeyler

Oğuzhan Fidan
07.03.2010, 15:13
şenol hoca tedbirli futbol anlayışını bi an önce atmalı üzerinden. dün bencede maçı beraberlikle bitirmek için yapılan değişikliklerdi. ama böle olmaması gerekiyor serkan balcının süratinden faydalandık diyebiliriz. adam tek başına geçti 60 metre.neyseki kazandık deyip geçmeliyiz.

Serdar Dilekoğlu
07.03.2010, 15:13
o pozisyona penaltı verseydi hakikaten biterdi bazı şeyler
ki penaltı verse kimsede ağzını açıp penaltı değil diyemezdi

Cafer Bulur
07.03.2010, 15:20
Takimda düsüs olduguna mi inaniyoruz yoksa sizce takimin kapasitesi mi bu kadar?

Oğuzhan Fidan
07.03.2010, 15:30
Takimda düsüs olduguna mi inaniyoruz yoksa sizce takimin kapasitesi mi bu kadar?
kapasite olarak ele alırsak bu takım çokta kalitesiz değil şampiyonluğa oynayabilecek bi kadro var bkz. bursa. çok çok daha düşük kalitedeki bi takım bizden öndeyse bunu irdelemek gerekiyo bizde özeleştiri yok.

İsa
07.03.2010, 15:30
Sahaya çıkan 11'in kapasitesi bu kadar hatta çok üstündeler.Ama takımın kapasitesi sahaya çıkandan daha yüksek...

SEDAT
07.03.2010, 15:33
- Ben takımın mücadelesinden memnunum..

- Yerli olarak kaliteli bi kadromuz var bence..

- Yabancılardan 3 tanesi %70 lerde oynasa bence daha iyi şeyler yapabiliriz..

Emre Emiroğlu
07.03.2010, 15:36
- Ben takımın mücadelesinden memnunum..

- Yerli olarak kaliteli bi kadromuz var bence..

- Yabancılardan 3 tanesi %70 lerde oynasa bence daha iyi şeyler yapabiliriz..

Katılıyorum.. İstanbul takımlarındaki yabancıların katkılarına bakılırsa biz yabancılardan %10 faydalanıyoruz diyebilirim.. Ağırlığını koyacak , iş bitirecek yabancılarımız yok.. Takımda parlayacak 2-3 İSTİKRARLI yabancı olsa diğer oyuncuların performansınında %50 artacağını düşünüyorum.

kudu_61
07.03.2010, 15:39
ha bu arada attığımız ilk gol tesadüf diyen arkadaşlara

yediğimiz ilk golde kabbak gibi ofsayt, bizim ki en azından pozisyon tesadüf girdi millet ne tesadüflerle gol atıyor ayrıca gecen haftalarda kacan tesadüf gollarinide hatırlatmak isterim
bence attığımız 2. golde ofsayt maç izlerken bende fark edememiştim ama alandan çıktıktan sonra top umut ofsayt

lazkopatfaroz
07.03.2010, 15:41
Çok yönlü kadromuz yok, çok yönlü oyuncu sayımız çok az, kapasitesi şampiyonluğa oynayacak bir takım değiliz. Seneye 4 tane üst düzey futbolcu alınmazsa durumumuz bugünden çok farklı olmaz.

- Her zaman söyledim Colman şampiyonluğa oynayacak takım oyuncusu değil.
- Cale 2. ligde zor oynar.
- Stoper şart.
- Bitirici yakaladığını atabilecek forvet gerekli.

SEDAT
07.03.2010, 15:45
- Colman her ne kadar pasif gözüksede bir çok istatiğimizde ilk sıralarda...

- Cale ye 2.lig topçusu demek ise tmamen şaşılıcak bir durum..

lazkopatfaroz
07.03.2010, 15:48
- Colman her ne kadar pasif gözüksede bir çok istatiğimizde ilk sıralarda...

- Cale ye 2.lig topçusu demek ise tmamen şaşılıcak bir durum..

İstatistiğe bakarsak Umut herşeyi alt üst etmiş durumda ;)

2. ligdeki sol beklere bak Cale'den düşük ne yanları var.

SEDAT
07.03.2010, 15:50
- Hırvatistan milli takımının t.direktörüde futbol cahili demekki..

sessizkral_1
07.03.2010, 15:50
caleyi öven arkadaşlar cale dün ileri hiç çıkmadı tamam hadi sol açığımız yoktu ondan.geride ne yaptı peki ? lütfen fırsatınız varsa maçı tekrar izleyin ve calenin savunmada hiçbirşey ypamadığını her toğun geçtiğini göreceksiniz

SEDAT
07.03.2010, 15:54
- Cale yi bir maçta değerlendiriyorsanız size sabaha kadar ne desek boş..

lazkopatfaroz
07.03.2010, 15:57
- Cale yi bir maçta değerlendiriyorsanız size sabaha kadar ne desek boş..

2 senelik periyotta değerlendir Cale'yi.

- Kaç sefer sıfıra inip orta açmış ?
- Kaç tane orta yapabilmiş? ( İsabetli demiyorum)
- Kaç tane kaleye şut atmış ?
- Kaç kere bireysel olarak ilerde tehlike yaratmış ?
- Defansif anlamda ne kadar başarılı ?
- Kaç sefer gol pası vermiş ?
- Kapanan defansa karşı bindirmeleri ne kadar etkili ?

Halit Akyüz
Geçen Cale Hırvatistan maçında da hiç begenilmedi zaten. Kötü diye tek biz değiliz. Birisi Hırvat taraftarların yaptığı yorumları koymuştu buraya olumsuz yorumlardı hepsi. Bir maçlık değerlendirmiyoruz Cale'yi. Cale hep kötü.

Emrullah
Cale dün veya son maçlarda formsuz kabul ama 2. lig oyuncusu yaftası doğru değil, çok meraklıyız abartmaya. Hırvatistan milli takımının oyuncusunu 2. lig topçusu yaptık. ne çabuk unuttuk yere göğe sığdırmadığımız maçları. Bizde denge yok arkadaş. Bir hafta göklere çıkardığımız kişileri diğer hafta yerin dibine sokabiliyoruz.

lazkopatfaroz
07.03.2010, 15:58
- Hırvatistan milli takımının t.direktörüde futbol cahili demekki..

Bizim Türk milli takımın hocaları ne kadar cahilse, Hırvatistan milli takımının hocasıda o kadar cahildir ;)

SEDAT
07.03.2010, 15:58
- Cale hep kötüymüş...sanki yıllardır roberto carlos tu sol bekimiz...

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:00
Cale dün veya son maçlarda formsuz kabul ama 2. lig oyuncusu yaftası doğru değil, çok meraklıyız abartmaya. Hırvatistan milli takımının oyuncusunu 2. lig topçusu yaptık. ne çabuk unuttuk yere göğe sığdırmadığımız maçları. Bizde denge yok arkadaş. Bir hafta göklere çıkardığımız kişileri diğer hafta yerin dibine sokabiliyoruz.

2 senedir Cale hakkındaki görüşlerim aynı.

SEDAT
07.03.2010, 16:00
2 senelik periyotta değerlendir Cale'yi.

- Kaç sefer sıfıra inip orta açmış ?
- Kaç tane orta yapabilmiş? ( İsabetli demiyorum)
- Kaç tane kaleye şut atmış ?
- Kaç kere bireysel olarak ilerde tehlike yaratmış ?
- Defansif anlamda ne kadar başarılı ?
- Kaç sefer gol pası vermiş ?
- Kapanan defansa karşı bindirmeleri ne kadar etkili ?

- Bu seneki maçları bi izle istersen ...

- İbb maçında golü maradonamı attı..belkide turu getirdi o gol..

brkylmz
07.03.2010, 16:01
caleyi bir maçta değerlendiren arkadaşlar yanlış yapıyosunuz. evet bu maç çok kötüydü ama genel performansı gayet iyi. banko 11 oyuncusu

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:02
- Bu seneki maçları bi izle istersen ...

- İbb maçında golü maradonamı attı..belkide turu getirdi o gol..

İbb maçında attığı gol yetti bize. Diğer bütün olumsuzlukların üzerini kapattı.

Keleşoğlu
07.03.2010, 16:03
iyi oynamıyoruz!

SEDAT
07.03.2010, 16:05
İbb maçında attığı gol yetti bize. Diğer bütün olumsuzlukların üzerini kapattı.
- Ya kardeşim sizin sol bekten beklentiniz nedir kimin sol beki harikalar yaratıyorda cale yi beğenmiyorsunuz...

Yiğit SARI
07.03.2010, 16:07
Ben olsam seneye Cale , Gabriç , yüksek bi teklif gelmezse Colman ve Teo 'yu takımda tutarım . Teo nolur oynamaya başla ihtiyacımız var iyi bi kana !

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:08
- Ya kardeşim sizin sol bekten beklentiniz nedir kimin sol beki harikalar yaratıyorda cale yi beğenmiyorsunuz...

Muhteşem şeyler beklemiyorum. Günümüz futboluna uygun değil. Beğenmediğimiz İbrahim Üzülmez'in bindirmelerini, ortalarını, ilerde yarattığı tehlikeleri görünce İbrahim bile böyleyse vahh bizim halimize diyorum. Başkalarının oyuncuları harikalar yaratmıyor diye bizimkininde yaratmayacak diye bir durumu yok.

Emre Emiroğlu
07.03.2010, 16:08
iyi oynamıyoruz!

Genelleme Yapmayın bari be kardeşim. İyi oynamadık!

Emre Emiroğlu
07.03.2010, 16:09
Muhteşem şeyler beklemiyorum. Günümüz futboluna uygun değil. Beğenmediğimiz İbrahim Üzülmez'in bindirmelerini, ortalarını, ilerde yarattığı tehlikeleri görünce İbrahim bile böyleyse vahh bizim halimize diyorum. Başkalarının oyuncuları harikalar yaratmıyor diye bizimkininde yaratmayacak diye bir durumu yok.

İbrahim Üzülmezmi harikalar yaratıyor yani :) ?

Cafer Bulur
07.03.2010, 16:11
Bu sezon performanslari itibari ile gabric disinda takimda kalmasi gereken bir yabanci oyuncumuz yok.

Gabric bile 3 milyon euroya satilirsa hayir demem.

Hasili,bize üst düzey en az 4 tane yabanci oyuncu sart....

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:13
İbrahim Üzülmezmi harikalar yaratıyor yani :) ?

Öyle bir şey demedim. İbrahim bile böyleyse dedim. Dikkatli okursan gayet anlaşılır.

Cem Kıran
07.03.2010, 16:15
Bu sezon performanslari itibari ile gabric disinda takimda kalmasi gereken bir yabanci oyuncumuz yok.

Gabric bile 3 milyon euroya satilirsa hayir demem.

Hasili,bize üst düzey en az 4 tane yabanci oyuncu sart....

Dün Sadri başkanın bi açıklamasını okudum.Eğer seneye 2-3 alt yapıdan oyuncu çıkarsa 1 tane yabancı alıncakmış.Çıkmazsa 2 tane fln.Yani seneye yine bize hüsran var anlaşılan.Aşırı bir revizyon yokmuş..

SEDAT
07.03.2010, 16:17
- Cale değilmi bu sene bindirmeler yapan , hücuma katılan , hele bu sene cale yi daha çok beğeniyorum...

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:17
Dün Sadri başkanın bi açıklamasını okudum.Eğer seneye 2-3 alt yapıdan oyuncu çıkarsa 1 tane yabancı alıncakmış.Çıkmazsa 2 tane fln.Yani seneye yine bize hüsran var anlaşılan.Aşırı bir revizyon yokmuş..

Bu durumda hedef yine ilk 4.

2-3 tane alt yapıdan oyuncu çıkacak ilk sene çok üst düzey performans bekleyeceğiz öylemi. :)

muratt
07.03.2010, 16:18
Trabzonspor'un arti yonleri ;

Yuksek tempoda ve presli oynamasi, Rakibe pozisyon vermemesi ve oyunu rakip sahaya yigmasi.. Bunlar guzel ozellikler ve yilin basindaki Denizli Belediye, Sivasspor, Orduspor maclarinda ise yarar, o da taraftari yaniltti.. Cunku bunlar onemli ama biraz zor maclarda hic bir ise yaramaz..

Trabzonspor'un eksi yonleri ise ;

Hucum organizasyonu olmamasi.. Hucuma bilincsizce cikmak, uzun toplarla oyunu ileri sisirmek, ilerde cogalamamak, pas yapamamak ve oyunu yonlendirememek.. Bunlarin ustune bi de malesef hocamizin anlamsiz degisiklikleri.. O yuzden hem ligde bulundugumuz konum, hemde oynadigimiz oyun gayet normal.. Olacagi da budur, bundan fazlasi olmaz..

Mustafa Yılmaz.20
07.03.2010, 16:20
Ben olsam seneye Cale , Gabriç , yüksek bi teklif gelmezse Colman ve Teo 'yu takımda tutarım . Teo nolur oynamaya başla ihtiyacımız var iyi bi kana !
Aynen.Şurada Bilic'e futbol cahili diyeni de gördüm ya.Artık birşey söyleyemiyorum :eek:

S.DEMİRCİ
07.03.2010, 16:20
gecenin iyisi onur..
en kötüsü şenol hocaydı..
takım dizilişi ve oyuncu değişiklileri çok kötüydü

SEDAT
07.03.2010, 16:27
- Takıma gol gerekirken ferhatı oyuna almak , çok şaşırdım doğrusu...

S.DEMİRCİ
07.03.2010, 16:31
elimizde kanatta oynayabilecek iki oyuncu var..
birisi gabriç diğeri barış..
ama ikiside yedek..
serkandan kanat oyuncusu filan olmaz..

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:31
Aynen.Şurada Bilic'e futbol cahili diyeni de gördüm ya.Artık birşey söyleyemiyorum :eek:

Fatih Terim'e diyeni görmedin mi ?

Mehmet Sarigül
07.03.2010, 16:32
Alanzinho alıp gitmek istiyor...Colman uzun göndermek istiyor ( bunu yaparken de mümkün mertebe rakip yerleşmemiş olması lazım ) Selçuk yalnız kalıyor...Orta sahada top yapmaya en müsait isimler Ceyhun Engin ve Selçuk gibi duruyor....Bütün bunları deneyecek zamanımız var Allah'tan...

Mesela şöyle diyeyim Colman bazen kısa pas veriyor...Ama bunun anlamlı olması için topu verdikten sonra boş alanda kendisini götermesi gerekir...O ise bayrak yarışı gibi sana verdim hadi göster marifetini diyor....

Erdal, söyledigin seyi sahadaki hemen hemen her oyuncumuz yapiyor...

Oyun icinde pas atacak bir takim arkadasi bulamadiklari icin kollarini iki yana acan oyuncularimizi hatirla...
Top bize gecdiginde Engin, Gabric ve zaman zaman Alan haric topsuz kosu yapan kac oyuncumuz var?...
Takim oyunu adina en büyük eksiklerimizden biri bu degil mi sence?

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:34
elimizde kanatta oynayabilecek iki oyuncu var..
birisi gabriç diğeri barış..
ama ikiside yedek..
serkandan kanat oyuncusu filan olmaz..

Serkan'ın 2 özelliği var.

1. Mücadeleci.
2. Hızlı.

Kanat oyuncusu için yeterli özellikler değil. Hele kapanan defansa karşı hiç etkili değil.

S.DEMİRCİ
07.03.2010, 16:37
hocam şu sağ kanatta bir-iki maçta barışa şans ver..
çift forveti deneyelim..
nasılsa tren kaçalı çok oldu..

SEDAT
07.03.2010, 16:44
- Teo yu ısındırsak artık....

Ilelioglu
07.03.2010, 16:45

Terim Futbol'dan anliyormu bilmiyorum ama Futbolcudan anlamadigi kesin.:);)

lazkopatfaroz
07.03.2010, 16:49
Terim Futbol'dan anliyormu bilmiyorum ama Futbolcudan anlamadigi kesin.:);)

Tercih meselesi. Diyecek başka bir şey yok.

Song ve Sylva milli takıma çağırılıyor ama bizde oynayamıyorlar.

Cale çağırılıyor diye Cale'nin çok iyi oyuncu olduğunu yada bizde oynayabilecek seviyede olduğunu söylemek yanlış olur.

Faik Yılmaz
07.03.2010, 16:50
Açık konuşacağım maçın genelinde Gençlerbirliği bizden çok daha bilinçli oynadı , pasları da ayağa ve daha iyiydi...

Maç berabere devam ederken buldukları pozisyonları gole çevirebilseler bugün kriz devam ediyor olucaktı...

Ancak 89. dakika ile 3 dakikalaık uzatmalarda bulduğumuz iki gol her şeyi değiştirdi....

Umarım bu skor problemlerin halı altına saklanmasına neden olmaz.... Rehavet vermez....

Şu bir gerçekki hiç iyi oynamadık ve böyle oynamaya devam edersek ileride çok sıkıntı çekeriz...

Ilelioglu
07.03.2010, 16:53
Tercih meselesi. Diyecek başka bir şey yok.

Song ve Sylva milli takıma çağırılıyor ama bizde oynayamıyorlar.

Cale çağırılıyor diye Cale'nin çok iyi oyuncu olduğunu yada bizde oynayabilecek seviyede olduğunu söylemek yanlış olur.

Bu söylediklerin üzerine tartisilabilir ama Gökdeniz'in Milli Takima alinmamasinin bir aciklamasi yoktur bence.

Istanbul Basini bu Terim'leri Arda'lari cok sisiriyor...:);)

S.DEMİRCİ
07.03.2010, 16:54
ligdeki kalan maçları iyi değerlendirmeliyiz..
barışa,sezere,murata,teoya şans verilmeli

Cafer Bulur
Takimin son haftalarda bilincsizce topu ileri sisirmesine ne demeli?

Umut tan harikalar yaratmasini beklemek mi yoksa bir caresizlik durumu mu?

SEDAT
- Gençlerbirliğinde serkan nın kale önünde vuramaması ve onur çıkardığı top gerçekten her şey lehimizeydi...

- öncelikle şu avni akerin heyecansız atmosferinden kurtulmalıyız..

Ilelioglu
07.03.2010, 16:55

Defans oyuncularina mi baglasak bunu yoksa Gencler'in defensif oyun anlayisina mi...??:)

S.DEMİRCİ
07.03.2010, 16:57

egemenden ve giraydan oyun kurmasını beklersek sonuç bu olur...
umutun yetenekleri belli..
topu ayağında tutup orta saha oyuncularının hucüma katılmasını beklemek yanlış...
ama umutun oynatıyorsan kanatlarıda daha etkili kullanacaksın..
ama sahada kanat oyuncusu yok..

SEDAT
07.03.2010, 16:59
- Rakiplerde bize kapanıyor bu gerçek...

Ilelioglu
07.03.2010, 17:00

Ilk yari özellikle...:)

Cafer Bulur
07.03.2010, 17:13
egemenden ve giraydan oyun kurmasını beklersek sonuç bu olur...
umutun yetenekleri belli..
topu ayağında tutup orta saha oyuncularının hucüma katılmasını beklemek yanlış...
ama umutun oynatıyorsan kanatlarıda daha etkili kullanacaksın..
ama sahada kanat oyuncusu yok..
Colman,selcuk ve alan yeterince inisiyatif almiyorlar ve umut tabiiki bir duvar forvet oyuncusu degil.

Bu nedenle kapanan her takima karsi zorlaniyoruz ve zorlanmaya devam edecegiz.

Özellikle orta saha oyuncularimiz daha fazla sorumluluk almali,senol hoca da kadroda bazi degisikliklere gitmeli...

Bu arada sessizkral,halen daha orta sahamizin yeterli oldugu kanisindamisin?

Mehmet Sarigül
07.03.2010, 17:21

Sebebi basit...Takim olarak (sadece Colman degil!) genelde altda kalin yazi ile yazilani yapiyoruz...
Bu durumda topu tasiyan oyuncu iki sey yapabilir,...1. Oyuncu eksiltmeye calismak...2. Topu ileri sisirmek...
Bunun son haftalarda daha cok göze batmasinin sebebi ise Colman ve Alan'nin giderek düsen form grafigi, son macda Engin'in olmayisi ile bunu cok net gördük...bence.

Erdal tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3065571#post3065571)

Mustafa Yılmaz.20
07.03.2010, 17:23
Gördüm ...

Alihan Ertürk
07.03.2010, 17:32
Bjk hükmen kazanmasaydı ve bu hafta puan kaybetseydi ilk 3 için şansımız daha da yüksek olacaktı.
Maalesef yine 6. durumda kapattık haftayı.

Yasin Altuntas
07.03.2010, 17:38
Belki söylenmisti ama Genclerbirliginin Golünde Ofsayt Pozisyonu var Kahe Ofsaytta Onurun önünü kapatiyor iyice bakin

playa
07.03.2010, 17:49
Şenol hoca çok yanlış değişiklikler yapıyor

servet nuh
07.03.2010, 17:49
....86 ncı dakikada gençlerin yüzde 1 milyonluk net penaltısı verilmedi ve peşinden golu attık...eğer penaltı golu yeseydik,3 puanı alamazdık.....aynı olay bize yapılsaydı tff ye yürüyüş yapardık...tabi bizde haksılıklarla çok puanlar kaybettiğimiz maçlar oldu ama demekki hakem hataları bugün sana yarın ona...hakettiğmiz biçok maçta 3 puan alamamıştık,bu sefer haketmeden aldık..gerçi hakem iyi niyetliydi bence,o pozisyonu tam süzemedi....haksızlık kime yapılırsa yapılsın hiç hoş olmuyor

playa
07.03.2010, 17:50
Mesela Burak çok iyi oynamasına rağmen yoruldu diye oyundan aldı rakip bu sefer üstümüze çok gelmeye başladı Umut zaten ayağında top tutamıyo

Aker
07.03.2010, 17:51
....86 ncı dakikada gençlerin yüzde 1 milyonluk net penaltısı verilmedi ve peşinden golu attık...eğer penaltı golu yeseydik,3 puanı alamazdık.....aynı olay bize yapılsaydı tff ye yürüyüş yapardık...tabi bizde haksılıklarla çok puanlar kaybettiğimiz maçlar oldu ama demekki hakem hataları bugün sana yarın ona...hakettiğmiz biçok maçta 3 puan alamamıştık,bu sefer haketmeden aldık..gerçi hakem iyi niyetliydi bence,o pozisyonu tam süzemedi....haksızlık kime yapılırsa yapılsın hiç hoş olmuyor

Yediğimiz golde ofsayt. Hakem bize karşıda oldukça berbattı.

ilyskm
şenol hoca o kadar tecrübe kazanmışsın ama hala değişmemişsin, sahanda oynuyorsun, beraberesin kaybetsen beraberlikten farkı olmayacak sen Cale' yi oyundan çıkartıp yerine Ferhat'ı alıyorsun ondan sonrada çıkıp mikrofonlara kötü oynadık diyorsun. Alanzinho ve Colman bu takımda 11 de oynamayacak kadar kötü Alanzinhoyu oyunda tutuyorsun. Allah aşkına sen ne yapmak istiyorun?

playa
Gabrıc oyuna aldı gol dışında ayağına 3 defa top gelmiştir en fazla

servet nuh
07.03.2010, 17:52
Yediğimiz golde ofsayt. Hakem berbattı.
yediğimiz gol anasütü gibi helal bi gol

playa
07.03.2010, 17:52
teo yo golcü diye aldık o kadar para verdik adam yedek bekliyor üstelik gol atamamıza rağmen

ilyskm
07.03.2010, 17:53
Trabzonspor için ağlayacak bir tarafını yırtacak oyuncular bulamadığımız sürece bu iş olmaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....

Aker
07.03.2010, 17:53

Değil ağabeyim değil. Kalecinin önünü kapayan bir adamım olsa ben bile atabilirdim. Nede olsa kale boş gibiydi oyuncuya göre.

Ilelioglu
07.03.2010, 17:55

Evet orasi öyle ama biraz abarttin yanliz, o pozisyona kimse teretdütsüz penalti veremez. Ayrica Gencler'in ilk attigi gol bariz ofsayt.;)

Ilelioglu
07.03.2010, 17:57
Şenol hoca çok yanlış değişiklikler yapıyor

Orasini bilmem ama bazi Futbolcularin yerleri ile oynuyor, nedenini anlamadim...:)

Aker
07.03.2010, 17:57

Normal aslında, rakip teknik direktörler oyuncularına 8jk ye yenildiğimiz 2-0 olan maçı izletsin herkes onlar gibi oynamaya çalışır.

kudu_61
07.03.2010, 17:58
iyi oynamadık defans çok açık veriyor alan-colman iyi oynamıyor cale nini kademe hataları yüzünden hemen hemen her hafta bir gol yiyoruz adamlara caza sahası içerisinde verkaç yaptırıyoruz song-giray-ferhat denenebilir ama tabiki şenol hoca katılmıyor bana
orta saha colman inanın bana tekrar tekrar izledim maçı yürümek bile istemiyor hiç gayret yok geçen hafta dinlenmesine rağmen kim ne derse desin ben 3-4 maçta 1 ara pası atacak diye yabancı kontejyanımı colman ile dolduramam
alan çok koşuyor topla çok istekli ama kapanan defanslara hiç ama hiç faydası yok eee Türkiyede de 18 takımdan en az 12-13 takımın bize karşı defans yaptığını düşünürsek alandan da en fazla bu kadar yararlanırız
umut dün kim ne derse desin iyi futbol oynadı 3-4 şutluk top indirdi bir şutunu kaleci çıkardı bir golü bir asisti var takımda tutulmalı ama bazen yedek kalmalı
serkan-ömer bence iyiler orta açma da sıkıntıları var ben olsam idmanlardan sonra en az yarım saat sadece orta çalışırım faydası olur
sol yoktu dün gabriç girdi ama nerde oynadığını oda anlamadı ama bence gabriç te ısrar edilmeli kendi de kabul ediyor henüz hazır değil
burak kesinlikle tek forvet veya kanat değil forvet yanında tamamlayıcı görev yapar
onur gene iyiydi ve bu beni mutlu ediyor
selçuk gene bildiğim görev adamı selçuk burağın golünde yapması gerekeni yaptı topu rakipten kaptı ve hızlı kullandı, umutun kafasına top attı ben beğeniyorum
kısacası kadrom
onur
ömer-song-giray-ferhat
serkan-selçuk-sezer(zafer)-gabriç
teo-burak

Ömer Akdağ
07.03.2010, 17:59

Oyuncu kalecinin gorus acisini kapatiyorsa ya da rahatsiz ediyorsa, topa dokunmasa bile ofsayttir.

Ercan DEMİRCİ
07.03.2010, 18:00
Abi yediğimiz gol ofsayttı lig tv de de öyle dedi yorumcular...

servet nuh
07.03.2010, 18:02
.pardon olabilir,ben tekrarını izlememiştim..özür...öyleyse iyi,hiç olmazsa penaltıyı telafi etmiş oluruz

mkmoglu
07.03.2010, 18:02
şenol hoca kadar başınıza taş düşşun emi..şaka

kudu_61
07.03.2010, 18:09
yediğimiz gol ofsayt ama attığımız 2.golde bence ofsayt hakem berbat ötesi maç yönetti burağın çekilmesini resmen es geçti onların golü iptal et 3-0 bizim golü iptal et 2-0 yani ne şiş yandı ne kebap
-- bizim ikinci golü tekrar izleyin top alandan çıktıktan sonra umut net ofsayt tamam topa dokunmuyor ama rakibi rahatsız ederek pozisyona giriyor ve topun gabrice gelmesini sağlıyor
-- onların golü de ofsayt tamam o da topa dokunmuyor ama onur onun yüzünden topa geç atlıyor yani görüşünü engelliyor

Ercan DEMİRCİ
07.03.2010, 18:11
yediğimiz gol ofsayt ama attığımız 2.golde bence ofsayt hakem berbat ötesi maç yönetti burağın çekilmesini resmen es geçti onların golü iptal et 3-0 bizim golü iptal et 2-0 yani ne şiş yandı ne kebap
-- bizim ikinci golü tekrar izleyin top alandan çıktıktan sonra umut net ofsayt tamam topa dokunmuyor ama rakibi rahatsız ederek pozisyona giriyor ve topun gabrice gelmesini sağlıyor
-- onların golü de ofsayt tamam o da topa dokunmuyor ama onur onun yüzünden topa geç atlıyor yani görüşünü engelliyor
Orası öyle ama o pozisyonda rakip oyuncunun bir teması var topa ve o şekilde Gabricin önüne düşüyor...

kudu_61
07.03.2010, 18:14
Orası öyle ama o pozisyonda rakip oyuncunun bir teması var topa ve o şekilde Gabricin önüne düşüyor...
zaten ben ondan bahsettim topu gabricin önüne rakip atıyor ama kimin baskısıyla ofsayitten pozisyona giren umutun baskısıyla bence kesin ofsayt

61viya
07.03.2010, 18:18
şenol hoca kadar başınıza taş düşşun emi..şaka

Böyle bir laf ağır, zira Şenol Hoca büyük adam ;)

Bu tarz bir laf edecekseniz ne bileyim Terim kadar düşsün diyin mesela. Az hasarla atlatılır ;)

Tolunay Abdioğlu
07.03.2010, 18:19
Böyle bir laf ağır, zira Şenol Hoca büyük adam ;)

Bu tarz bir laf edecekseniz ne bileyim Terim kadar düşsün diyin mesela. Az hasarla atlatılır ;)

Beyin de ciddi hasar olmaz hiç değilse. :)

Oğuzhan Fidan
07.03.2010, 18:25
yaa ofsayt olsa ne yazar 3 -1 almışsın maçı zaten o gol olmasa 2-1 alıcaktık neyin muhasebesi bu rakipler bu kadar düşünüyomu acaba trabzona ofsayttan gol atıp yendik die hiç sanmiyorum o yüzden sizde daha önemli işlere kafa yorun

lazkopatfaroz
07.03.2010, 18:30
Her alınan oyuncu oynayacak diye bir kural yok. Burak hazır demek ki oynuyor. Hoca Teofilo konusunda hala daha eksik yönleri olduğunu düşünüyordur belki ondan oynatmıyordur. Sezer'de oynamıyor Colman oynamasın Sezer oynasın niye demiyorsunuz ? Umut formdaydı oynuyordu. Colman formda değil hala oynuyor.

Fatih Özkan
07.03.2010, 18:52
Ne kadar adaletli bir taraftarımız var!

Oktay AKKUŞ
07.03.2010, 19:02
Şansa bir gol ve galibiyet. Aldığımız 3 puanı hakkımızla almadık bu bir gerçek. Colman'ın oyundan alınmasını doğru buluyorum ve bundan sonra da ilk 11'e girmemesini destekliyorum.
Orta sahanın ortasındaki 2. adamımız Ceyhun ya da Sezer olmalı ki Selçuk artık asistlik yönlerini oyuna döksün. Ayrıca Gabric de attığı gol ile umarım Şenol hocanın gözüne girer de yine haftaya Engin'i izlemeyiz. Gabric girdi soldan orta yapmaya başladık.

Oktay AKKUŞ
07.03.2010, 19:03
yaa ofsayt olsa ne yazar 3 -1 almışsın maçı zaten o gol olmasa 2-1 alıcaktık neyin muhasebesi bu rakipler bu kadar düşünüyomu acaba trabzona ofsayttan gol atıp yendik die hiç sanmiyorum o yüzden sizde daha önemli işlere kafa yorun

Resmen Gabric'in attığı gol şans eseri önüne düşmüştür ve o gol olmasa eminim ki o maçı mağlup bitirmemiz galip bitirmemizden daha ağır basardı..

Sefa Murat Dokuz
07.03.2010, 19:22
Çok kötüydük ve skor tam tersi oyun tam tersi olsa burda galibiyeti kaçırdık rakip şansa goller buldu ve kazandık derdik.

lazkopatfaroz
07.03.2010, 19:34
İnişli çıkışlı grafik sergileyeceğimiz belliydi zaten. Hep diğer takımlar oynamadan kazanıyordu şans bu sefer bizden yana oldu. Zaten üstteki takımlar şanslarının da yardımıyla üstte değil mi ? Sezon başından bu yana çok güzel futbol oynuyor dediğimiz takım var mı ? Üstümüzdeki takımlardan daha fazla maç güzel futbol oynadık. Kaybettiğimiz maçlarda dahil.

kudu_61
07.03.2010, 19:51
forum muhabbeti sen neye ne kadar kafa yorarsan yor hoca tek ve takımı çıkaran o :)

SEDAT
07.03.2010, 19:54

- işte yorum bu :alkış:

Emrah Akcagöz
07.03.2010, 19:57
Attığımız ikinci golden önceki pozisyonda penaltı çalınabilirdi o zaman skor daha farklı da olabilirdi futbolumuza bi çeki düzen vermeliyiz..

ugurozturk
07.03.2010, 20:02
Maci izlerken kaydetmistim. Ferhatin girdigi son 10 dakikayi tekrar izleyip topla bulustugu pozisyonlari saydim.. biri tac kullanma olmak uzere topa toplam 3 kere mudahale etmis; topsuz alanda etkili bi markaji - presi var mi derseniz o da yok.

Senol hocayi bir sans olarak goren; ve 10 yil Senol hocayla diyen biri olarak bu degisikligi sacma sapan buldugumu belirteyim.

kudu_61
07.03.2010, 20:06
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=21718

Mustafa Yüksek
07.03.2010, 20:48
Cale sakat olduğunu belirtip oyundan alınmak mı istemiş? Bilen var mı?

Sinan_Ts61
07.03.2010, 20:56
Uzun zamandir böyle kötü bir oyun görmemisdim ...ben acikcasi macin gene berabere bitircegini
sanmisdim ama büyük bir süpriz oldu benim icin ...birde sans mans fark etmez birkere de
bizden yana olsun sans herzaman istanbul takimlarinda olurcak degil yaaa;):D
öyle yada böyle önemli olan 3 puandir....burak yilmazi ben kendi adima begendim kendini göstermeyi biliryor...ama bu macda takim olarak kötüdük...bu sene ilk 5 te olurcagiz ama kacinsi sirada oluruz orasini allah bilir.....

magicyattara
07.03.2010, 21:12
Afedersiniz;G.birliği'nin hangi pozisyonuna penaltı deniliyor.
Ben düşündüm bulamadım..

Mustafa ÖZDEMİR
07.03.2010, 21:12
dikkat ettimde bizim maçlardaki spikeri değiştirmiş digiturk. eski spiker daha istekli maç anlatıyordu...

SEDAT
07.03.2010, 21:13
- bizim 2. golden önce onların eleman bizim ceza sahasında makasa girmiş gibiydi o pozisyon..

magicyattara
07.03.2010, 21:22
O pozisyonun neresi penaltı.
Ne hassas taraftarımız varmış.
Yani adam iki stoperin arasına girmiş,buyur geç mi diyeceklerdi.Gayet normal bir müdehaleyle Egemen omuzunu koyup topu önüne aldı.Bizim tribünden gözümüze bile çarpmadı pozisyon..Hakem de çok yakındı pozisyona.G.birliği'nden itiraz eden tek futbolcu olmadı pozisyona..
Kendi takımına bu denli karşı olan bir taraftar grubu görmedim.

Hadi attığımız golde büyük ihtimalle ofsayt var,bunu söyleyelim.O pozisyonda Alanzinho topa eğer dokunduysa Umut ofsaytta..Buna kabul ama takım kazandığı maçtan sonra rakip için uydurma penaltı icat eden,bizden başka bir taraftar grubu var mıdır merak ediyorum..

Emrullah
07.03.2010, 21:23
www.ligtv.com.tr de özet görüntülerde net bir şekilde var o penaltı pozisyonu. Sanki penaltı gibiydi.

Emre Çömez
07.03.2010, 21:23
Şu an veriyorlar stadyumda maçı izleyin.

Mustafa ÖZDEMİR
07.03.2010, 21:25
Şu an veriyorlar stadyumda maçı izleyin.
maçtan önce kolbastıyı vermeye başladılar:D...

magicyattara
07.03.2010, 21:30
www.ligtv.com.tr de özet görüntülerde net bir şekilde var o penaltı pozisyonu. Sanki penaltı gibiydi.

Bence normal bir müdehale.
Adam topu Egemen'in önüne vurmuş takip etmeye çalışıyor.Egemen omuz koymasa,o Egemen'e omuz koyacak topu almak için.
Bunlar normal hareketlerdir.

Emre Çömez
07.03.2010, 21:31
eee maç sonun da kolbastı´yı vermediler :S pffff Allah sizi bildiği gibi yapsın

not: ilk Kolbastı´yı verdiler ama, ben yine izlemek istiyorum :S ne olurdu yine verseler pfff :(

EROS87
07.03.2010, 21:40
Adam topu Egemen'in önüne vurmuş takip etmeye çalışıyor.Egemen omuz koymasa,o Egemen'e omuz koyacak topu almak için.

O pozisyonda Egemenlik bir olay yok zaten.
Pozisyonda tartışılan Girayın Sadronun formasına asılıp adamı indirmesi.

Cafer Bulur
07.03.2010, 21:44
O pozisyona penalti verilebilirdi,cünkü hem girayin hem de egemenin müdaheleleri vardi.

Ama futbol bu,gecen hafta verilmeyen penaltimiz ile 2 puan kayberken bu hafta biraz da verilebilecek bir penalti ile 3 puan kazandik.

Üzücü olan g.birliginin madur olmasidir,bu nedenle dünkü galibiyet cok fazla icime sinmedi.

magicyattara
07.03.2010, 21:51
O pozisyonda Egemenlik bir olay yok zaten.
Pozisyonda tartışılan Girayın Sadronun formasına asılıp adamı indirmesi.

Sana göre mi ?

Emrullah
07.03.2010, 21:54

Aga şimdi tekrar izledim penaltı. Ben olsam verirdim, Trabzonspora verilmese isyan ederdim açıkçası.

magicyattara
07.03.2010, 21:58
O pozisyona penalti verilebilirdi,cünkü hem girayin hem de egemenin müdaheleleri vardi.

Ama futbol bu,gecen hafta verilmeyen penaltimiz ile 2 puan kayberken bu hafta biraz da verilebilecek bir penalti ile 3 puan kazandik.

Üzücü olan g.birliginin madur olmasidir,bu nedenle dünkü galibiyet cok fazla icime sinmedi.

Cafer neden bu galibiyeti küçümseme çabaları anlamıyorum.
Maçın ilk yarısında Cale bir pozisyonda topu kendi mevkisinde rakipten söktü ve atağa kalktı,adam Cale'yi belinden sarılıp durdurdu.Bu pozisyona kart çıkmadı mesela.
Bunu yazana henüz rastlamadım.

Penaltı denilen pozisyonda rakip iki adamın arasına girmiş ki o iki adam takımın stoperleri..Elini kolunu nereye koyacağını,ne kadar sertlikte müdehale yapabileceklerini en iyi bilen adamlar..O kadar elle veya omuzla müdehale futbolun kuralları içinde bana göre normal.

LazAnisT
07.03.2010, 22:00
Yapmayın arkadaşlar öyle penaltımı olur.Gençlerbirliğili futbolcular bile oralı olmadı.

magicyattara
07.03.2010, 22:00
Aga şimdi tekrar izledim penaltı. Ben olsam verirdim, Trabzonspora verilmese isyan ederdim açıkçası.

Eyvallah kardeşim..sana göre penaltı ,bayağı bir Trabzonspor taraftarına göre de penaltı.
Haftaya böyle bir uyduruk penaltıdan gol yersek bu yazdıklarınızı hatırlayın diyeceğim..

kapça_61
07.03.2010, 22:01

egemenin müdahalesi normal ama giray resmen forrmadan cekmiş acık sekilde görülüyo... ama acıkcası hiç umrumda degil hakem hatalarından cok canımız yandı bu sefer de biz kazanalım.. hakemde insan diilmi hata yapacak...:)

kudu_61
07.03.2010, 22:06
penaltıya hakem inanmadı cepheden olayı tamemen görüyordu ve elleriyle devam dedi hakemin çok yakın olduğunu gören gençler futbolcusu da itiraz bile etmedi verilebilirdi, bence de ama dikkat edin ilk yarıda burağın çekilmesine de ceza sahası önünde devam dedi demek bu tip olaylarda devamı tercih ediyor

EROS87
07.03.2010, 22:10
Sana göre mi ?

Evet bana göre fazla tartışılacak bir şey yok
Net bir penaltıydı hakem görmedi, sonra da golü attık.

Rakip Gençler değilde fb,gs olsa oh olsun derdimde, şimdi içime sinmiyor.

Reha Demirbaş
07.03.2010, 22:11
Skor 3-1 ama takım yine fiyaskoydu.

Cafer Bulur
07.03.2010, 22:12
Cafer neden bu galibiyeti küçümseme çabaları anlamıyorum.
Maçın ilk yarısında Cale bir pozisyonda topu kendi mevkisinde rakipten söktü ve atağa kalktı,adam Cale'yi belinden sarılıp durdurdu.Bu pozisyona kart çıkmadı mesela.
Bunu yazana henüz rastlamadım.

Penaltı denilen pozisyonda rakip iki adamın arasına girmiş ki o iki adam takımın stoperleri..Elini kolunu nereye koyacağını,ne kadar sertlikte müdehale yapabileceklerini en iyi bilen adamlar..O kadar elle veya omuzla müdehale futbolun kuralları içinde bana göre normal.
Abi galibiyeti kücümsemek gibi bir durum yok,zaten galibiyeti hakedecek bir futbol oynamadik dün.

Penalti veya degil tartisilir ama ben takimin daha temiz bir galibiyetle kazanmasini arzu ederdim.

Bircok maci da hakem hatalariyla kaybettigimizi biliyorum ama biz Trabzonsporluyuz iste baskalarinin hakki gecen galibiyetler istemiyoruz.

Ilelioglu
07.03.2010, 22:12
Beyler ona bakarsak Adamlarin attigi ilk gol ofsayt...:p

magicyattara
07.03.2010, 22:13
Evet bana göre fazla tartışılacak bir şey yok
Net bir penaltıydı hakem görmedi, sonra da golü attık.

Rakip Gençler değilde fb,gs olsa oh olsun derdimde, şimdi içime sinmiyor.

Senin adına üzüldüm.
İnşallah haftaya dileklerin kabul olur..

Sevdamız_Bir
07.03.2010, 22:15
Bu akşam fb-Ant maçını izleyen olmuştur sanırım. Antalya takımı kendi evinde bile Trabzonsporumuza katı defans anlayışıyla oynarken, bu akşam fb'ye üstelik İstanbul'da açık futbol oynadılar. İnanın bize karşı da böyle oynasalardı en az 3 tane atmıştık bunlara. Görülen o ki birçok takım Trabzonsporu ve Şenol Güneş'i ezberlemiş.

Bu ezber yapan takımların başında İBB geliyor :). Geçen hafta Antalya bizi ezberldiğini gösterdi ve oyunu çoğunlukla kendi yarı sahasında kabul edip üstün gayretle defans yaptı. Attıkları gol de zaten konraatak golüydü. Diğer taraftan bu haftaya geldiğimizde Gençlerbirliği de diğer takımlarla işbirliği yapmış gibi bizi ezberlemiş. Onlar da katı bir defans ve kontraatak anlayışıyla oynadılar dün. Tek fark vardı diğerlerinden... O da biraz daha iyi pas yapmalarıydı. Neyseki son dakikalarda oyundan düştüler ve Trabzonspor olarak biz de kalitemizi sahaya geç de olsa yansıtarak maçı aldık.

Neticede belirtmek istediğim şey karşımıza çıkan ve kolay yeneceğimizi düşündüğümüz takımlar, bizi iyi analiz etmiş oluyorlar. Dolayısıyla katı defans anlayışı ve kontraatakla sonuca gitmeyi de alışkanlık haline getiriyorlar. Şenol hocanın buna acilen çözüm bulması gerekiyor. Aksi takdirde bu tür maçlardan beraberlik, hatta mağlubiyetler alarak sürpriz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

magicyattara
07.03.2010, 22:18
Abi galibiyeti kücümsemek gibi bir durum yok,zaten galibiyeti hakedecek bir futbol oynamadik dün.

Penalti veya degil tartisilir ama ben takimin daha temiz bir galibiyetle kazanmasini arzu ederdim.

Bircok maci da hakem hatalariyla kaybettigimizi biliyorum ama biz Trabzonsporluyuz iste baskalarinin hakki gecen galibiyetler istemiyoruz.

Evet bazı bölümlerde bocaladık ama galibiyet bizim hakkımızdı..G.Birliği sadece bizim oyundan düştüğümüz bölümlerde etkili göründü.Biz düştük diyorum buraya dikkatini çekerim..
Baştan sona kadar oyunun hakimi bizdik.
G.Birliği bize rakip olamaz.
10 dakika oynadık maçı söktük aldık..

Bu maçta ki konsantre kaybımızın sebebi hedefsiz kalmamızdır.Bir iki maç daha böyle kazanıp,üstümüzdeki takımların kaybını gördükten sonra daha farklı bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum.
Trabzonspor hedefsiz kalamaz..

LazAnisT
07.03.2010, 22:20
Burak ilk golü attıktan sonra dizlerinin üstüne kayınca birden 15 sene geriye gittim.

İlkkez halısahada top oynuyordum.Liseler arası bir turnuvaydı.Maç 3-3'ken son dakikada bir gol atıpmaçı 4-3 e getirdim.Ve golü attıktan sonra halisahada Burak'ın çimlerde yaptığı haraketi yaptım.O deri cızırtısı hala kulaklarımda:)

Hastaneye zor yetiştirmişlerdi.

Mustafa ÖZDEMİR
07.03.2010, 22:22
kolbastı zamanı ...

magicyattara
07.03.2010, 22:27
Adamların maç boyu yakaladıkları en önemli pozisyonları rastlantıyla oldu.Defansımızın çıkardığı topu rakip futbolcu gördüğüm kadarıyla gayriihtiyari bir vuruşla kanata gönderdi,orda Burhan topla buluştu ortaladı,Onur'un şansına top dizine çarpıp dışarı çıktı..

Cafer Bulur
07.03.2010, 22:35
Sunu görmek güzel,song ve sylva nin oynatilmamalari gelecek sezon bizimle olmayacaklarina isaret ediyor.;)

Gec bile kalindi onur un oynatilmasi konusunda,belcikali köylü bu cesareti gösterememisti.

Sevdamız_Bir
07.03.2010, 22:36

Yahu gb nin golü bariz ofsayt. Tartışmaya açık bir penaltı kararından bahsediyorsunuz ve sanırım buna dayanarak onların mağduriyetini ileri sürüyorsunuz. Pes doğrusu. Burada mağdur olan öncelikle Trabzonspordur.

Tamam tarafsız olalım da böyle olacağız diye kendimizi gülünecek hale de sokmayalım.

mustafakaya
07.03.2010, 22:42
penaltı düdüğü çalınsa hocam niye çaldın denecek bir pozisyon değil.

Ilelioglu
07.03.2010, 22:52
Yok o kadar da degil ama benimde icimden farkli alacagiz gibi geciyor.

2-0 diyelim...:)

Biraz söyle eski yorumlara göz atalim.

Hislerimde yanilmadim ama skoru bilemedim.:)

Yani su Gencler'in ofsayt golü olmasa 2-0 alirdik ama iste...:D

POYRAZ
07.03.2010, 23:03
SIKINTILI bir kisa dönemden sonra bu maci kazanmamiz iyi oldu.
Tebrikler.

Mehmet Sarigül
07.03.2010, 23:06
"Belcikali köylü bu cesareti gösterememisti"...Vay bee...kompleksli bir yöneticinin (sözde kücük düsürücü) sözlerini forumda tekrarlayarak ne kazaniyoruz anlamadim. Bazi konularda kendi fikrirlerimizi ortaya koyacagimiza düsünülmeden sarfedilmis kelimeleri papagan gibi tekrarliyoruz. Ayni kelimeler bizim icin sarfedilse hosumuza gidecek mi?...

Tolga Okumuş
07.03.2010, 23:12
Burak'ın bir pozisyonu vardı,ceza sahasına girerken.

Sanırım Gençlerbirliğinden Mahmut'tu. Burak'ı çekti bir pozisyonda hakem devam dedi.

Buna hakemin yorumu faul değilse,Sandro'nun pozisyonuna da yorumunun "penaltı değil" olması gayet normal bir karar.

Mehmet Sarigül
07.03.2010, 23:49
Yahu gb nin golü bariz ofsayt. Tartışmaya açık bir penaltı kararından bahsediyorsunuz ve sanırım buna dayanarak onların mağduriyetini ileri sürüyorsunuz. Pes doğrusu. Burada mağdur olan öncelikle Trabzonspordur.

Tamam tarafsız olalım da böyle olacağız diye kendimizi gülünecek hale de sokmayalım.

Kendimizi gülünecek hale ne zaman sokuyoruz biliyormusun?

Rakip takimin futbolcusu ayaginin ici ile bir pas verdiginde "gayriihtiyari", bizim takimdan bir futbolcu kaval kemigi ile bir vurus yaptiginda "bilinci" oldugunu iddia ettigimizde...

Dünkü macda her iki takimin magduriyeti var,...cünkü verilmeyen birer penalti ve verilen birer ofsayt gol var.

SEDAT
07.03.2010, 23:56
- Valla dünkü galibiyet içime çok mükemmel sindi...

- Hatırlarım ilhan cavcav ankarada karda oynanan bir maçta ilk yarısını 1-0 önde götürdüğümüz maçın devre arasında hakem odasını basmış 2. yarı orhan erdemir idrisin kendisini yere atmasına rağmen penaltıyı çalmıştı...

- Böyle GB de çok puanımızı çalmıştır o yüzden zerre üzülmedim...

maxim
08.03.2010, 00:01
- Valla dünkü galibiyet içime çok mükemmel sindi...

- Hatırlarım ilhan cavcav ankarada karda oynanan bir maçta ilk yarısını 1-0 önde götürdüğümüz maçın devre arasında hakem odasını basmış 2. yarı orhan erdemir idrisin kendisini yere atmasına rağmen penaltıyı çalmıştı...

- Böyle GB de çok puanımızı çalmıştır o yüzden zerre üzülmedim...

o maçta tribündeydim, son 5 dakkada yendik diye çıkmıştım eve bi geldim 1-1 bitmiş, yıkılmıştım. daha sonra okuldaki sıra arkadaşım benle dalga geçmek için, "İdris sen düşmedin kalbimizde ayaktasın" gibi şeyler söylemişti :D

SEDAT
08.03.2010, 00:02
o maçta tribündeydim, son 5 dakkada yendik diye çıkmıştım eve bi geldim 1-1 bitmiş, yıkılmıştım. daha sonra okuldaki sıra arkadaşım benle dalga geçmek için, "İdris sen düşmedin kalbimizde ayaktasın" gibi şeyler söylemişti :D

- Bizim golü abdülkadir atmıştı yanlış hatırlamıyorsam :)

magicyattara
08.03.2010, 00:18
Kendimizi gülünecek hale ne zaman sokuyoruz biliyormusun?

Rakip takimin futbolcusu ayaginin ici ile bir pas verdiginde "gayriihtiyari", bizim takimdan bir futbolcu kaval kemigi ile bir vurus yaptiginda "bilinci" oldugunu iddia ettigimizde...

Dünkü macda her iki takimin magduriyeti var,...cünkü verilmeyen birer penalti ve verilen birer ofsayt gol var.

Bu taş banaydı galiba Mehmet bey:)
Evet o pas gayriihtiyari atılmış bir pastı.Burhan'ın o pasla öyle buluşması futbolun şanslarından biriydi.
Koca maç içinde atılamayan öyle güzel bir pasın,o kargaşanın içinden çıkması sadece tesadüftü..

Kaval kemiği muhabbeti benim dışımda olmalı.Ben Umut'un kaval kemiğiyle attığı gollere şahane demediğim gibi,Umut da her golü kaval kemiğiyle atmıyor..

Ayrıca G.birliği'nin penaltısı olmadığı gibi bizim de penaltımız yoktu.Attığımız 2. gol söylediğiniz gibi ofsayt.

İstediğin kadar gülebilirsin ayrıca:)

Mehmet Sarigül
08.03.2010, 00:27
Bu taş banaydı galiba Mehmet bey:)
Evet o pas gayriihtiyari atılmış bir pastı.Burhan'ın o pasla öyle buluşması futbolun şanslarından biriydi.
Koca maç içinde atılamayan öyle güzel bir pasın,o kargaşanın içinden çıkması sadece tesadüftü..

Kaval kemiği muhabbeti benim dışımda olmalı.Ben Umut'un kaval kemiğiyle attığı gollere şahane demediğim gibi,Umut da her golü kaval kemiğiyle atmıyor..

Ayrıca G.birliği'nin penaltısı olmadığı gibi bizim de penaltımız yoktu.Attığımız 2. gol söylediğiniz gibi ofsayt.

İstediğin kadar gülebilirsin ayrıca:)

Kücük bir elestiri diyelim...:)son olaylardan sonra "tas" kelimesi güzel durmuyor...

asimetrik
08.03.2010, 00:31
Murat o pas tamamen bilinçli atılmış derslik bir ayakiçi pastı. Stattan gözükmez belki de özetlerde iyi baksan zaten görürsün.

magicyattara
08.03.2010, 00:40
Topun ayağına oturuşu güzeldi ama bilinçli olduğunu zannetmiyorum:)
Bizim 3 adamın arasından geçti gitti oraya..

Mehmet Sarigül
08.03.2010, 00:44
Murat galiba kelimenin tam anlami ile fanatik bir Trabzonsporlu...:)benimde Papy ve Brüls haberlerinden dolayi moralim bozuldu...elestirecek konu ariyorum. Kusura bakma Murat...maci tribünden izledigini bilmiyordum.

asimetrik
08.03.2010, 00:45
Bilinç derken neyi kastediyorsun? Oraya atmak istedi attı. Zaten bizim adama çarptırsaydı iyi düşünülmüş kötü pas olurdu:)
Neyse rakibi boşverelim. Dün nasıl oynadık sence? Hatırladığım kadarıyla memnundun futboldan.

magicyattara
08.03.2010, 00:52
Gürcan abi inan bilinçli değildi o pas.Tamam Burhan'a gitti top,iyi de buluştu topla ama adamın Burhan'ı görmediğine eminim.Yani görerek atmadı topu oraya.
Tam önümde oldu olay:)
Kanatta adam vardır,çeviriyim topu oraya dedi ve şansı yaver gitti bana göre..

Mehmet her Trabzonspor'lu fanatiktir.
:)
Olmayan şeye oldu demem,olana da olmadı..

Mehmet Sarigül
08.03.2010, 00:56
Avni Aker'deki isiklandirma biraz zayif oldugundan net görmemissin...Tv'de pasi atan oyuncu cok kararli görünüyordu...:)

asem61
08.03.2010, 00:57
banko aliriz maci demedi demeyin.

tahminimde hakli cikmisim ama umdugum gibi kolay olmadi.

Bu sahada birdaha oynamamamiz lazim. yoksa cok canimiz yanar. zemin inanilmaz kötü.

magicyattara
08.03.2010, 00:59
Adamın yüzü bana dönüktü.:)
Siz arkasından konuşuyorsunuz:D

magicyattara
08.03.2010, 01:01
Sağda Barış,solda Gabriç ilk iki bankom.
Gabriç hem mücadeleci hem de golcü.Oynatılırsa Barış'ın da öyle bir futbolcu olduğunu göreceğiz.
Şampiyonluk için böyle gole yakın adamlar bulmalıyız.:)

Mehmet Sarigül
08.03.2010, 01:04
Murat, Baris Diyarbakir'da degil mi?...:)

asimetrik
08.03.2010, 01:05
http://www.ligtv.com.tr/MacOzetleri/

01.40 dan itibaren bakarsan havadan gelen zor topu nasıl bilinçli olarak, kime attığını da görerek ayak içiyle bizim oyuncuların en az 3 metre arasından yerden attığını görürsün. Üşenmedim baktım tekrar:)

sessizkral_1
08.03.2010, 02:56
Rıdvan bizim yediğimiz gole %100 ofsayt dedi ;)

DeAgLeMaNyAq
08.03.2010, 03:01
Askerliğin bitmesiyle uzun bir aradan sonra nihayet bir maçımızı canlı seyredebildim. Buna da ayrı hasret kalmışız... :sevinç2:

arifberkay
08.03.2010, 07:46
6.sıradayken kolbastı oynacağımızı rüyamda görsem inanmazdım, kandırılıyoruz yazık