PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basarisiz Yabanci Transferlerimiz...

Salih61
09.08.2005, 21:05
Arkadaslar Basarili Yabanci oyunculari konustuk...Biraz basarisiz olan ya da büyük umutlarla alinip sonra geri gönderilen yabanci futbolculardan bahsedelim...Ne dersiniz...smileys/smiley2.gif

Mesela benim aklima ilk gelen isimler:

Misse misse,Viktor SHAKA,Tomas,Lange,Eduardo,Jarro,Salazar,Kalintmits ev gibi...

kutoz
09.08.2005, 21:13
Bence basarilari saymak daha kolay. smileys/smiley36.gifOnlari sayip, gerisi basarisiz desek daha iyi olmaz mi. smileys/smiley2.gif

kuzey_lee
09.08.2005, 21:16
Kalintmitsev gibi...

kalitvinsev olacak..

gerçekefsane
09.08.2005, 21:23
vladimir liçkin-- azerbaycan,

tetteh, patrick villars, augustine --gana

bernd thijs,,kurt de van paar--belçika

ivan tomislaw-- polonya,

mitar lukiç, yesiç, mirza hadziç, goran ivanoviç --yugoslavya

kacharava, bradze,cemaruli --gürcistan

oliviera-- brezilya

alban bushi --arnavutluk

Ömer Aydın
09.08.2005, 21:30
augustine var ya augustine...

O adam bizim icin kac macta kac tane gol atti?

Parmaklar saymak icin yeterlidir heralde :)

kuzey_lee
09.08.2005, 21:32
yesiç --yugoslavya

su listede yesiç ismini gorunce duraksadim biraz..pek yasim musait degil ama hatirladigim kadariyla yesiç basarisiz sayilabilecek bir oyuncu degildi..ki eger yesiç basarisiz sayilacaksa dünya stari olarak alinip onlarca gol yiyen jean marry pfaff daha basarisizdir bence

NoPain-NoGain
09.08.2005, 21:32
bu konuyu bence nostalji bölümüne tasimak daha mantikli, ki vardi sanirim zaten benzer bir konu...

cünkü su an sanki simdiki transferlerimizi kötüleyecekmis gibi bir intiba yaratiyor insanda konuyu bir andagörünce...

The Legend
09.08.2005, 23:37
En büyük transfer fiyaskomuz :

Rune LANGE

Adam iyi oynasin diye kar duasina bile çikmistik.Bide adama ayakkabi(krampon) bulamamistik.(Kaç numara giydigini hatirlamiyorum)

O zamanki yönetimde bugünkünden daha filmmis.smileys/smiley36.gif

corleone
09.08.2005, 23:46

Rune LANGE

Adam iyi oynasin diye kar duasina bile çikmistik.Bide adama ayakkabi(krampon) bulamamistik.(Kaç numara giydigini hatirlamiyorum)

aaah ah aklima getirdin simdi

adam gol atinca sampiyon olmus gibi sevinirdik smileys/smiley36.gif

Eddy
09.08.2005, 23:46
yesiç --yugoslavya

su listede yesiç ismini gorunce duraksadim biraz..pek yasim musait degil ama hatirladigim kadariyla yesiç basarisiz sayilabilecek bir oyuncu degildi..ki eger yesiç basarisiz sayilacaksa dünya stari olarak alinip onlarca gol yiyen jean marry pfaff daha basarisizdir bence

katilyorum ben de buna cevap yazacaktim zaten,yesiç basarili bi futbolcu olarak anlatilir hep...

Barış BAKIRTAŞ
10.08.2005, 09:44

Rune LANGE

aaah ah aklima getirdin simdi

adam gol atinca sampiyon olmus gibi sevinirdik smileys/smiley36.gif

Bence Lange asiri köt bir transfer degildi belki sözlesmesi yanlis yapildi. Ama lange alisma dönemini atlatamayarak bize katkida sagliyamadi. Belkide su anda aradigimiz forvet tipinde bi oyuncuydu. Ceza sahasinda affetmeyen karsi karsiyada bos geçmeyen bir golcü ama bizde tutmadi bunun nedeni ozamanlar Yattara gibi bir adam ihtiyacimiz vardi savunmanin kafasini döndürecek. Onunla ilgili 5-3 yenildigimiz fb maçini hatirliyorum oyuna sonradan girip 2 gol atmisti yanilmiyorsam.

Crazy_OfLu61_
10.08.2005, 10:04
D'haena

Engenius
10.08.2005, 10:28
yesiç çok iyiydi be ne yaptiniz:)

alone_61
10.08.2005, 10:32
yesiç iyi birliberoydu, solakti ve harika frikik golleri vardi. bi de jarko serafimovski vardi ey gidi

Atinuri
10.08.2005, 11:16
thijs

dinceraydogan
10.08.2005, 11:47
Shaka

var mi gerisi

Bi de Haçiç diye kalecemiz vardi

Hiç unutmuyorum bir Altay maçiydi. Degaj yapmadan önce topu ayagi ile sürüyordu. aniden topu açti bos durumdaki altaylinin önüne geldi o dagolü ati 88. dakikaydi. TRT bile pozisyonu vermedi aniden oldu hersey ne kaleciydi ama hemen kovduk tabii

Bi de Brzilyali Oliviera

mr.fa
10.08.2005, 12:14
lange bencede iyiydi. Adam sampiyonlar liginde forma giyiyor yanilmiyorsam. Ama takiminin ismini simdi hatirlayamiyorum.

Bu arada birde yari kör karetece bir kalecimiz vardi. Sanirim Yugoslavdi. Ama adini unuttum

Salih61
10.08.2005, 12:24
bu konuyu bence nostalji bölümüne tasimak daha mantikli, ki vardi sanirim zaten benzer bir konu...

cünkü su an sanki simdiki transferlerimizi kötüleyecekmis gibi bir intiba yaratiyor insanda konuyu bir andagörünce... Arkadasim benim öyle bir derdim yok sadece TRABZONSPORUN bosuna harcanan paralarindan bahsederiyorum...Örnek verirsem Lange denen adama bu takim tam 12 milyon mark para ödedi simdinin parasi ile 10 milyon euro amacim buna vurgu yapmaktir...

emre81
10.08.2005, 12:49
Bahsedilen kaleci petranoviçti, 90 dan top alip koltugunun altindan top kaçiriyordu. Lange simdi Bruge'de oynuyor bayada iyi. Yesiç besiktasin 1. olup bizimle cumhrubaskanligi maçlari yaptigi dönemde oynamisti süper sol ayagi vardi, Ridvan'i ilk sakatlayan adamdi:) Sonra altay'da oynadi, en sonda bi bulgar takiminin hocasiydi.

Salih61
10.08.2005, 12:51
Beradze,Nemsadze,Kacharava gibi isimleride unutmayalim...

Badaloğlu
10.08.2005, 13:26
smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

lange bencede iyiydi. Adam sampiyonlar liginde forma giyiyor yanilmiyorsam. Ama takiminin ismini simdi hatirlayamiyorum.

Bu arada birde yari kör karetece bir kalecimiz vardi. Sanirim Yugoslavdi. Ama adini unuttum

Club Brugge , Belçika takimidir.Ama su anda orda oynuyor mu? bilmiyorum!Eger transfer yapmadiysa Lange, Club Brugge takiminda oynuyor.

Bu arada Baris, Fenerbahçe'ye yenildigimiz o maç 5-2 bitmedimiydi?Oyuna sonradan girip Fenerbahçeye2 gol birden atan nadir oyuncularin basindadir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Yari kör kaleci dedigimiz Petranoviçtir.Kara kusak bilmem kaçinci dan sahibidir.

CaMoKa
10.08.2005, 14:42
löbe ve yancev i de untmamak lazim

zanoylu
10.08.2005, 14:49
Karel ondanda bu sezon kurtulduk....

ah_met
10.08.2005, 14:59
su anda runer lange club brugge;da takiminda forma giyiyor sakatligi var ondan sampiyonlar liginde oynayamiyor ve takimin en çok güvendigi ismlerinde bir tanesi de rune lange

TSunami
10.08.2005, 15:06
nikolovski - serafimovski
hele serafimovski 3 sene önce avniakerde gs maçinda 90. dk golü atip maç 1-1 bitince bizim topçular bile sasirmisti. adam oyuna 89 da girmistismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

The Legend
10.08.2005, 16:22
Bu topicte Misse Misse nin de hakkini yememek lazim.

Adam ilk alindiginda antrenmana gidip izliyelim demistik nasi bi oyuncudur diye.O zamanlarda Sota gideli 1-2 sene olmustu.Adam antremanda sov yapiyo (o zamanki sota simdiki yattara vari hareketler) dedik bu adam maçlarda böyle oynarsa yasadik.Gel görkü adamda maçta tik yok.Ne bi hareket ne bise.Ondan sonra 1-2 antremana daha gitmistik yine döktürüyodu antremanda ama maçlarda bi türlü oynayamiyordu.Gerisi malum bu topicte yer almayi hak etti.

Ben ise ;o gün bugündür bidaha antremanda adam izleyipiyi oyuncudur dersem2 olsun.

alone_61
10.08.2005, 17:21
hele serafimovski 3 sene önce avniakerde gs maçinda 90. dk golü atip maç 1-1 bitince bizim topçular bile sasirmisti. adam oyuna 89 da girmistismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bence nikolovskiye haksizlik etmissin. adam bize gelmis en iyi 2-3 liberodan biriydi. üstelik ogün gibi her topa dan dun vurmaz topu çok iyi oyuna sokardi. en geriden oyun kurardi. oyunu çok iyi okurdu ve kademe anlayisi da çok iyiydi. müzmin sakatligi sebebiyle bi belçika takimina gönderilmisti. çok üzülmüstüm...

Can basten
10.08.2005, 17:29
su anda runer lange club brugge;da takiminda forma giyiyor sakatligi var ondan sampiyonlar liginde oynayamiyor ve takimin en çok güvendigi ismlerinde bir tanesi de rune lange

Daha kötü ya demek her yerde oynadi da bi Trabzon'da oynamadi sirik oglu sirik...smileys/smiley36.gif 16 milyon Mark'i çarpmisti ama kulübüylebir...Edited by: CAN-basten

TSunami
10.08.2005, 18:06

bence nikolovskiye haksizlik etmissin. adam bize gelmis en iyi 2-3 liberodan biriydi. üstelik ogün gibi her topa dan dun vurmaz topu çok iyi oyuna sokardi. en geriden oyun kurardi. oyunu çok iyi okurdu ve kademe anlayisi da çok iyiydi. müzmin sakatligi sebebiyle bi belçika takimina gönderilmisti. çok üzülmüstüm...
haklisin ama sakatliktan kurtulup oynayamadi pek. ama misse misse lerle ayni kefeye konmaz tabiki. ben takim tam anlamiyla faydalanamadigi için yazdim. yoksa transfer edildiginde ben de gelmesini istemistim.

Guests
10.08.2005, 19:39
Mise Mise(hayatimda gördügüm en kazma oyuncu) ve Agustine(yoruma gerek yok sanirim)

Ayrica Viktor...

ve lange ayakkabi numarasi 49 muydu neydi dev ayak.Adama yurt disindan ayakkabi getiriryorlardismileys/smiley36.gifEdited by: Galafka

kuzey_lee
10.08.2005, 19:44
Ayrica Viktor...

hangi viktor bu..kaleci viktor mu yoksa viktor shaka mi?eger kaleci viktordan bahsediyorsan aston villa maçlarini bi daha izle derim sana..tamam kotu maçlari oldu da basarisiz degil

Guests
10.08.2005, 19:47
Aston Villa maçini ben de çok iyi hatirliyorum.Ama o maç disinda adamda tik yoktu yahu.

Aston Villa maçinda iyi oynadi o Atkinsonmu ne dir kara paçavranin penaltisini tutusunu unutamam tabiki(ama sonunda gol olmustu)

Yine de tam bir fiyaskoydu Viktor

kuzey_lee
10.08.2005, 19:49
Aston Villa maçini ben de çok iyi hatirliyorum.Ama o maç disinda adamda tik yoktu yahu.

Aston Villa maçinda iyi oynadi o Atkinsonmu ne dir kara paçavranin penaltisini tutusunu unutamam tabiki(ama sonunda gol olmustu)

Yine de tam bir fiyaskoydu Viktor

hala fiyaskoydu diyosun ya sana bol sans diliyorum baska bisey diyemem..

Guests
10.08.2005, 19:50
Saol sana da bol sanssmileys/smiley4.gif

zahido
10.08.2005, 19:55
Victor fena kaleci degildi Onun unatamadigim maçi lazio maçiydi Ayagindaki topu resmen laziolu futbolcuya gol atmasi için pas verdi Hatta italyan gazete mansetlerini bile hatirlioyom 'Tesekkürler Viktor tesekkürler hakem'.

SDanışmaz
10.08.2005, 19:59
Ben bu oyuncuLarin çogunu hatirLamiyorum,hatirLadikLarimdan sayin biraz smileys/smiley4.gif

kelkitli29
10.08.2005, 20:01
Milosevski
Augustine
kalitvinsev
Van de Paar
Thijs

Barış BAKIRTAŞ
11.08.2005, 08:36
[/QUOTE]

Club Brugge , Belçika takimidir.Ama su anda orda oynuyor mu? bilmiyorum!Eger transfer yapmadiysa Lange, Club Brugge takiminda oynuyor.

Bu arada Baris, Fenerbahçe'ye yenildigimiz o maç 5-2 bitmedimiydi?Oyuna sonradan girip Fenerbahçeye2 gol birden atan nadir oyuncularin basindadir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Yari kör kaleci dedigimiz Petranoviçtir.Kara kusak bilmem kaçinci dan sahibidir.

[/QUOTE]

Evet Ahmet abi 5-2 bitti. Ben hatirlamiyorum oyuna sonradan girip fbye 2 gol atan oyuncu smileys/smiley36.gifvelhasim çok para verilip alinan bir futbolcuydu sözlesmesindeki açiklardan dolayi kaçti gitti. Kalite olarak kötü olmayan bir futbolcuyu aptalligimizdan dolayi degerlendiremik..

augustus
11.08.2005, 08:44
Viktor un bir de unutulmaz bjk maçlari vardir.hani fark yiyipde insan yüzüne çikamadigimiz maçlar.sagolsun hiç üzmezdi bjk forvetlerini

Esra Yıldırım
11.08.2005, 18:32
agustine - milosevski

_tsstorm
11.08.2005, 23:40
ben jefersonuda iyi bulmadim

acaba çok gençte ondanmi ögrenecegi çoksey var erken alinan bi kaleci

bence bu sene çok gol yeriz

Armağan Dere
11.08.2005, 23:48
valla misse misse lange löbe leri hatirliyom da adamlar tam bi fiyaskoydu ama bakalim bunlar nasi çikcak görüp izliyip bakçaz

Tansu Onur Erdoğan
12.08.2005, 03:00
jefferson bence cok iyi kaleci...en azindan petkodan baya baya iyi

en basarisiz transferimiz Victor shaka o kadar kötüydü demekki ki bir maca bile cikartmadilar onun disinda lichkin i hatirliyorum

tsmaniac
25.08.2005, 16:39
patrick villars vardi tek hatirladigim maçi gençlerbirligiyle yaptigimiz hazirlik maçinda oynadi

falcon61
25.08.2005, 16:48
Van de Paar Eduardo Jarro yakin zamandakiler ama artik transfer politikasi degisti gibime geliyo

baris_aykan
25.08.2005, 18:23
augustine var ya augustine...

O adam bizim icin kac macta kac tane gol atti?

Parmaklar saymak icin yeterlidir heralde :)

ne umutlarla almistik o adami varya aman gitti yaaa smileys/smiley11.gif

Hüda Topaloğlu
25.08.2005, 20:06
Ayrica Viktor...

ve lange ayakkabi numarasi 49 muydu neydi dev ayak.Adama yurt disindan ayakkabi getiriryorlardismileys/smiley36.gif

Bu yaziyi gorene kadar kimse viktor yazmicakmi diye dusunuodumki bu yaziyi gordum. evet kaleci viktordan bahsediyorum, bi aston villa macinda mukemmeldi ama onun haricinde KOCA BIR SIFIR!!! Hani o maci tekrar izlicegimize geride kalan maclarini izleyelim sora kiyaslayalim. Istisnalar kaideyi bozmaz. Ona bakcak olursak serafimovskide bize galatasaraya beraber golunu atandi ama FOS. Viktor kova geldi kova gitti.

Sacit
25.08.2005, 20:23
jefferson bence cok iyi kaleci...en azindan petkodan baya baya iyi

en basarisiz transferimiz Victor shaka o kadar kötüydü demekki ki bir maca bile cikartmadilar onun disinda lichkin i hatirliyorum

imported_özgür
25.08.2005, 20:23
ya hepsi bi yana da o lange yokmu hani kötülügünden cok bi de komik adamdi ya harbiden kamera sakasi gibi

samway
25.08.2005, 23:17
eduardo smileys/smiley36.gif

Mert Pasa
26.08.2005, 08:54
lickin ,van de par,ivanovic,alban bushi,augustine,shaka,oliviera(onu hatirlayan var mi?),jarro,jarro aurelio ve da silva ile gelen 4.brezilyali vardi,tetteh... uzun liste oldu.

ama yuri selepniatski,nikolovski,yancev,kotu de oynasalar thijs,lange,lars olsenin adlarini bu listeye yazanlara katilmiyorum

t-mac
26.08.2005, 10:36
olivierayi hatirlamammi yaaa.. bi bursa maçinda kalecinin üstünden asirdigi topu sürerek boskalaye atamama korkusunu tribünde yasatmisti bana..

$FIRTINA61$
26.08.2005, 10:53
dhaneve petkovic

baris_aykan
26.08.2005, 12:07
dhaneve petkovic

PETKO GENE ELINDEN GELENI YAPTI BENDE BIZDE HATIRI BUYUK