PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Christian Brüls ve Faty Papy Röportajı

Muhammet Kurt
24.02.2010, 02:40
Yeni kameramanlığa ve haberciliğe başladım. Bazı haber ajansları için çekimler yapıyorum. BMN için gönüllü sizlere Christian Brüls ve Faty Papy için Röportaj yaptım. Görüntüleri montaj edip en kısa zamanda paylaşım sitesine ekleyeceğim. (YouTube)

Yanlız Faty Papy görüntüleri bir teknik hata yüzünden kaydedilmemiş, o yüzden çok özür dilerim. Acemiliğime bağışlayın!

Röportaj (Christian Brüls)

MVV ye transfer olmadan önce Belçika'nın önde gelen kulüplerinden transfer teklifleri aldın ama sen yine ikinci lig olan MVV yi tercih ettin! Bunun sebebi Trabzonspor mu?

Trabzonspor bonservisimi Eupen takımına ödedi, yaptığı teklif daha iyidi. MVV tercih etmemin sebebi de değişik bir tecrübe edinmek için, neticede Hollanda'da futbol Belçika'dan çok daha değişik oynanıyor.

Geçen yaz döneminde senin Trabzonspor'a transferin son anda gerçekleşmedi, gelecek sezon icin seni Trabzonspor'da görecek miyiz?

Geçen yaz evet son anda engellendi, yabancı kontenjanına takıldı. Ama Trabzonspor tabi ki önümüzdeki dönem beni takımda görmek isterse seve seve gelirim. Bakalım yeni sezonda transferim gerçekleşir mi?

Trabzonspor'da yeni bir teknik direktör var, şahsen kendisini tanıyor musun?

Hayır şahsen tanımıyorum çünkü pek fazla teknik direktor tanımıyorum ama Trabzonspor'da eğer görev yapıyorsa mutlaka büyük bir teknik direktördür.

Trabzonspor'un maçlarını ve Türk futbolunu takip ediyor musun?

Trabzonspor'un tüm maçlarını izleyemiyorum çünkü izlemek için aboneliğim yok ama Trabzonspor'un tüm sezon neticelerini ve özet görüntülerini mutlaka izliyorum.

Sen Belçika'nın çok genç yetenekleri arasında gözuküyorsun, milli takımla iletişim içinde misin?

Her maç için bana U21 milli takımından bana yazı geliyor ama aksilik ki milli maçlar hep cuma günü oynanıyor. Biz de cuma günleri maç yapıyoruz ve milli maçlara gitmem o zaman söz konusu olmuyor. Ama eğer boşluk olursa beni milli takıma çağırıyorlar.

Trabzonspor taraftarları çok ateşli olduğu bilinir, baskı seni korkutuyor mu? Çünkü Türkiye'deki baskıyı, Belçika'daki ve Hollanda'daki baskıyla karşılaştıramazsın.

Evet, Trabzonspor'un taraftarları çok ateşli ama eğer iyi bir performans sergilersen ki bence bir futbolcu iyi bir performansı gerçekleştirmesi lazım. O zaman herşey güllük, gülistanlık. Böyle taraftara oynamak beni heyecanlandırıyor.

Faty Papy ile beraber Trabzonspor'un oyuncususun, aranız nasıl?

Papy ile aramız çok iyi, zaman zaman Trabzonspor hakkında konuşuruz. Önümüzde ki dönem bakalım onunla yine beraber olacak mıyız? Ya Trabzonspor'da beraber oluruz ya da Maastrichtte.

Taraftara bir mesajın var mı?

Trabzona karşı Trabzon'da oynadığımız da ben 70. dakikada oyundan çıktığımda inanilmaz lehime tezahürat yaptılar. Acayip büyülenmiştim, beni tanımadıkları halde böyle tezahürat yapmaları beni heyecanlandırdı. Bir takımın böyle taraftarı olması inanılmaz güzel birşey. Böyle desteğe devam etsinler.

Christian Brüls : EN BÜYÜK TRABZONSPOR !

Papy'nin görüntüleri kaydedilmemiş ama Papy'nin röportajını dün ekleyemedim ama şimdi devamı:

Röportaj (Faty Papy)

Hollanda'da hayat nasıl, alışabildin mi buradaki hayata?

Gayet güzel, Türkiye ile çok değişik tabi.

Trabzonspor'da az dönem kaldın ama bize en büyük farkı veya farkları anlatır mısın?

Tek büyük fark, Trabzonspor'un çok büyük olması. Ve tabi insanlarin daha sıcakkanlı olması.

Sen cok tanınmış olan spor dergisi "GOAL" tarafından Afrika'nın 2009'da izlenmesi tavsiye edilen 10 Afrikalılarından birisin ve Burundi'nin en büyük umudusun. Sence dünya bir yıldız kazanıyor mu, bunu gerçekleştireceğine inanıyor musun?

(Gülüyor) İnşallah İnşallah, büyük hayallerim var ve bunlar İnşallah gerçekleşir.

BMN taraftar sitesinde genel olarak senin Trabzonspor'da oynayabilecek kapasitesede olduğuna inanıyorlar. Gelecek sezon seni Trabzonspor'da görecek miyiz?

Orası benim elimde değil ama gerçekten Trabzonspor'da olmak isterim. Yanlız bazen Trabzonspor'dan beni izleyenler olduğunu görüyorum ve bu beni çok sevindiriyor. Demek unutulmamışım.

Seni Interstar'da kim keşfetti?

İki kişi, birincisi Ahmet Özen. İkincisin sadece ismini biliyorum o da Erol. Ama soyismini hatırlamıyorum. Onlara da ayrı teşekkür ediyorum.

Trabzonspor'da halen konuştuğun, zaman zaman aradığın futbolcular oluyor mu?

Evet, zaman zaman internette konuşuyoruz, hal hatır soruyoruz.

Bana Trabzonspor'da bir oyuncu söylesen, desen ki bir futbolcu çok özel ve yetenek ve dost, kimi söylersin?

Benim için hayatta kazandığım bir dost ve özel saydığım bir kişi var, o da Barış Memiştir. Yeteneği olsun, insanlığı olsun, dostluğu olsun herşeyi mükemmel. Gönlümde ayrı bir yeri var Barış Memiş'in.

Ersun Yanal desem aklına ne geliyor?

(Biraz düşünüyor) Trabzon'a geldiğimde fizik yapım çok düşüktü, ama sağolsun Ersun hoca benimle çok ilgilendi ve fizik gücüm şu anda çok sağlam. Artık topa sağlam basabiliyorum. Tabi bana hiç şans vermedi, ne düşündüğünü ve niye şans vermediğini hiç anlamadım. Mutlaka bir bildiği vardır. Yine ne olursa olsun şu anki fizik gücümü ona borçluyum.

Faty Papy: EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Yaptığım söyleşide Faty Papy için antrenörden aldığım bilgiler: Bu oyuncu gerçekten büyük yetenek ve bence Trabzonspor için hazır. Kaldırabilecek kapasitede.

Bir yöneticinin de fikri: Papy gözbebeğimiz, Afrikalı olmasına rağmen inanılmaz soğukkanlı top oynuyor. Çok şanslıyız onunla.

Brüls ve Papy arasındaki fark:
Papy inanılmaz cana yakın ve sempatik. Türk insanını tanımış olması o sıcakkanlılığı kapmasına yardımcı olmuş. Brüls'ün biraz daha vurdumduymaz bir yapısı var. Ve İnşallah kelimesini kullanması ayrı bir sempati kapıyor. Yöneticilerin ve antrenörün bol bol övmesi de ayrı bir renk. İnandiğim bir nokta var, o da Papy'nin Trabzonspor'a faydalı olacağı.

Ekrem D.
24.02.2010, 03:06
Yazık bu çocuklara umut veriyoruz ama inşallah bu olayın sonu kötü bitmez. İnsanın kafasına sorular takılıyor;
1- Acaba Şenol Güneş'in bu olaydan ne kadar haberi var?
2- Gelecek sezon için Şenol hoca bu çocukları izliyormu, planlarında yer var mı?
3- Kulüp olarak kiraya gönderdiğimiz bu çocukları ne kadar takip ediyoruz? Zaten Fuat Çapa istifa etti, kimden bilgi alacağız? Acaba her maç izlettiriliyor mu?

İnşallah sonu hayırlı olur

Bu arada röportajı yapanların ellerine sağlık

Metin Ural
24.02.2010, 04:24
dun mustafa ilhan ile yapilan roportaj, bugun okudugumuz bruls roprtaji. papy'i de sayabiliriz. umut bulut zaten malum.

tebrikler bmn, gundem yaratan bir site haline geldigin icin.

Birtan Karaman
24.02.2010, 08:46
Abi Papy ile Röportaj Gerçekleştirmedin mi ?

murat
24.02.2010, 08:57
guzel olmus tebrikler. Yeni mesleginde sana basarilar dilerim.

Recep Alkan
24.02.2010, 08:58
Ellerine sağlık abi, gerçekten güzel bir röportaj olmuş, aldık başımızı gidiyoruz arkadaşlar bakalım nereye kadar.

Bu arada papy röportajını koymamışsın galiba :)

Bu arada türkçen sağlam, düzeltilecek birşey göremedim ben :)

Emeğine sağlık.

Murat Erdem
24.02.2010, 09:26
Röpartaj için teşekkürler. İnşallah yönetimde bizim kadar önemsiyordur, Brüls ve Papy'i...

Hüseyin Bağdat
24.02.2010, 09:32
Emeğine sağlık. Güzel röportaj olmuş.

Yeni çıktığın bu yolda başarılar dilerim...

Orhan Aydın
24.02.2010, 09:36
Röportaj için teşekkürler, yönetimin bu futbolcularımızı düşündüğünü düşünmek istiyorum.

Serdar Ersoy
24.02.2010, 09:40
Ellerine sağlık, güzel bir pöportaj olmuş abi.

Yeni mesleğinde başarılar...

Onur
24.02.2010, 09:42
Abi eline koluna, ayaklarına sağlık... Uzun zamandır merak ettiğim bir konuda aydınlanmama yardımcı olduğun için. Umarım mesleğinde çok daha üst yerlere gelirsin...

Tebrikler...

f1bekir
24.02.2010, 09:51
Emeğine sağlık Muhammet Abi.

Futbolcuları takip etme imkanın oldu mu peki abi, nasıl son durumları acaba?

İslam Sezer
24.02.2010, 09:52
tebrik ederim güzel bir çalışma olmuş.
bu arqda brüls şu günüm uymuyor meselesini aşıp U21 milli takiminda oynarsa kendi kariyeri için inanılmaz fayda sağlar.
sonuçta orda kendini gösterecek ki A milli takımında oynamaya başlasın...

f1bekir
24.02.2010, 09:55
Yalnız bu Faty çok tatlı uşak ha :)

bordo61
24.02.2010, 10:57
Eline sağlık abi

Gazetecilik yolunda başarılar.

Harun-61
24.02.2010, 11:09
Tesekkürler abi...

alioglua
24.02.2010, 11:11
yönetime bir çok şeyi hatırlatan bir forum olarak bu iki futbolcu için de bir kamuoyu oluşturamaz mıyız acaba? öyle ki gazeteciler bile sormuyor bu futbolcuların akıbetini

özellikle papy tam aradığımız tarz bir futbolcu görmeyi çok isterdim kadromuzda

UğuR
24.02.2010, 11:14
yönetime bir çok şeyi hatırlatan bir forum olarak bu iki futbolcu için de bir kamuoyu oluşturamaz mıyız acaba? öyle ki gazeteciler bile sormuyor bu futbolcuların akıbetini

özellikle papy tam aradığımız tarz bir futbolcu görmeyi çok isterdim kadromuzda

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=3102

Ana sayfamızda bu konuyu haber yaptık....

Ayrıca, bu forumda bu konuşuluyorsa inan ki haberleri olur....:)

Erdal
24.02.2010, 11:23
Ünal hoca arasıra gidip maçlarını izlemeli uşakların...

Erdal
24.02.2010, 11:23
Ropörtaj için de teeşkkürler...

BAHADIR33
24.02.2010, 11:27
Ropörtaj için teşekkürler.
Şu milli takım konusundaki cevap beni pek tatmin etmedi ama.
Maçı olsa da milli takıma gitmesi, gidebiliyor olması gerekmez mi?

Gökçebey
Röportaj için teşekkürler. Bu ilgi onları da memnun etmiştir. Trabzonspor'a küsmemeleri sevindirici bir gelişme. İnşallah akibetleri T. Karadenizspor'a gönderilen gençler gibi olmaz. Bu 2 futbolcumuzdan da umutluyum.

Fatih Özkan
Yazık olmasın bu çocuklara...
Teşekkürler...

tigin
24.02.2010, 11:37
Mesleğinizde başarılar.
Röportaj içinde çok teşekkürler.
Son günlerde çok iyi şeyler oluyor BMN'de.

Murat TONBUL
24.02.2010, 11:44
papy den çok umutluyum ben.
İnşallah önümüzdeki yıllarda Trabzonspor bir Aurelio daha kazanacak gibi gözükür ;)

Burçak
24.02.2010, 11:46
Röportaj ve fotolar için Teşekkür ederiz.
Neredeyse Brüls ve faty nin bir şehir efsanesi olduğunu düşünmeye başlaycaktım.
ama fotolarını görünce ve röportajı okuyunca bizim gerçekten böyle oyunculara sahip olduğumuza inandım.

Murat 61
24.02.2010, 11:54
Röportaj için emeğinize sağlık.

Gerçekten çok iyi oldu.

Yürü be BMN. Kim tutar.
:)

Sinan SARI
24.02.2010, 12:34
Güzel bir söyleşi; tebrikler. Bu gençler inşallah ilerde Trabzonsporumuza çok faydalı olurlar.

Ali Tunahan Güllü
24.02.2010, 12:38
Röportaj için teşekkürler..

genç61
24.02.2010, 12:42
ne amacla transfer edildikleri belli olmayan arkadaslar yazık cocuklara madem alıyoruz gelecegın topcusu dıyor yoneticeler niye peki hollanda ikinci lig takımındalar cok enteresan ver bunları ılhan cavcava simdiye kadar topcu yapıp satmıstı bıle valla

ya bunlar topcu değil yonetim kazık yedi
yada bunlar topcu ama bizimkler kıymetini bilmiyor

asimetrik
24.02.2010, 13:15
Muhammed kardeşim çok teşekkür ederim.

Sefaenes
24.02.2010, 13:16
Yönetim akilli davransaydi Yattaranin sözlesmesin fesh edip bu 2 den dekini getiririip en azindan nasil olduklarini görürdük. Hala Yattaranin bu sene gelecegini tahmin ediyor sayin kasap dr. alioglu ile Hacioglu

ilhan
24.02.2010, 13:18
Muhammed abi tebrik ve teşekkür ediyorum. Mesleğinde başarılar diliyorum.

Brüls ve Faty'e inanıyorum ve bir gün mutlaka takımımızda izleyeceğimizi düşünüyorum.

Sefer A.
24.02.2010, 13:21
emegi geçen herkese tesekkürler...;)

sifuni
24.02.2010, 13:24
repörtaj için teşekkürler hoş olmuş hala gelmek istiyor olmasıda güzel bence inşallah gelirler ve Trabzonspora fayda sağlarlar

Ömer Kibar
24.02.2010, 13:43
röportaj ve fotolar için teşekkürler..çok aktif olduk bugünlerde tebrikler BMN :alkış:

Oğuzhan
24.02.2010, 13:48
emeğine sağlık abi :)

Samet Yildirim
24.02.2010, 13:50
Röportaj ve foto lar icin tskler abi

Faty Papy büymüs mü ne :) Boyu uzamis gibi geldi bana :)

macuka
24.02.2010, 13:53
Bunun icin verilen emege tesekkurler, umarim mesleginde en ust seviyeye ulasirsin...

devilkid
24.02.2010, 13:55
trabzonspor adına sizlerin bizlerin, kendi topçularımızla ilgilenmesi çok güzel...ellerine yüreğine sağlık...

Muhammet Kurt
24.02.2010, 14:03
Papy nin goruntuleri kaydedilmemis ama papynin reportajini dun ekliyemedim ama simdi devami :

Faty Papy :

Soru 1 : Hollandada hayat nasil, alisabildinmi buradaki hayata?
Cevap 1 : Gayet guzel, Turkiyeyle cok degisik tabi.

Soru 2 : Trabzonsporda az donem kaldin ama bize en buyuk farki veya farklari anlatirmisin?
Cevap : Tek buyuk fark, Trabzonsporun cok buyuk olmasi. Ve tabi insanlarin daha sicakkanli olmasi.

Soru 3 : Sen cok taninmis olan spor magazini "GOAL" tarafindan afrikanin 2009 da izlenmesi tafsiye edilen 10 afrikalilardan birisin ve burunin en buyuk umudusun. Sence dunyaya bir yildiz kazaniyormu, bunu gerceklestirecegine inaniyormusun?
Cevap : (guluyor) Insallah Insallah, buyuk hayallerim var ve bunlar insallah gerceklesir.

Soru 4 : BMN taraftar sitesinde genel olarak senin Trabzonsporda oyniyabilecek kapasitesinde olduguna inaniyorlar.Gelecek sezon seni Trabzonsporda gorecekmiyiz?
Cevap : Orasi benim elimde degil ama gercekten Trabzonsporda olmak isterim. Yanliz bazen Trabzonspordan beni izliyenler oldugunu goruyorum ve bu beni cok sevindiriyor. Demek unutulmamisim.

Soru 5 : Seni Interstarda kim kesfetti?
Cevap 5 :Iki kisi, birincisi Ahmet Özen. Ikincisin sadece ismini biliyorum o da Erol. Ama soyismini hatirlamiyorum. Onlara da ayri tesekkur ediyorum.

Soru 6 : Trabzonsporda halen konustugun zaman zaman aradigin futbolcular oluyormu?
Cevap 6 : Evet, zaman zaman internette konusuyoruz, hal hatir soruyoruz.

Soru 7 : Bana Trabzonsporda bir oyuncu soylesen, desenki bir futbolcu cok ozel ve yetenek ve dost, kimi soylersin?
Cevap : Benim icin hayatta kazandigim bir dost ve ozel saydigim bir kisi var, o da Baris memistir. Yetenegi olsun, insanligi olsun, dostlugu olsun herseyi mukemmel. Gonlumde ayri bir yeri var Baris memisin.

Soru 8 : Ersun Yanal desem aklina ne geliyor?
Cevap : (Biraz dusunuyor) Trabzona geldigimde fizik yapim cok dusuktu, ama sagolsun Ersun hoca benimle cok ilgilendi ve fizik gucum su anda cok saglam. Artik topa saglam basabiliyorum. Tabi bana hic sans vermedi, ne dusundugunu ve niye vermedigini hic anlamadim. Mutlaka bildigi vardir. Yine ne olursa olsun su anki fizik gucumu ona borcluyum.

FATY PAPY : En BUYUK TRABZONSPOR

Yaptigim soyleside antronerden aldigim bilgiler faty papy icin : Bu oyuncu gercekten buyuk yetenek ve bence Trabzonspor icin hazir. Kaldirabilecek kapasitede.
Bir yoneticinin de fikri : Papy gozebebegimiz, afrikali olmasina ragmen inanilmaz sogukkanli top oynuyor. Cok sansliyiz onunla.

Bruls ve Papynin arasindaki fark :

Papy inanilmaz cana yakin ve sempatik, turk insanini tanimis olmasi o sicakkanligini kapmasi yardimci olmus. Bruls biraz daha vurdumduymaz bir yapisi var. Ve insallah kelimesini kullanmasi ayri bir sempati kapiyor. Yontecilerin ve antronorun bol bol ovmesi de ayri bir renk. Inandigim bir nokta var, o da papy nin Trabzonspora faydali olacagi.

Erdal
24.02.2010, 14:10
Muhammed, fırsat buldukça seyredersin umarım maçlarını...Kimbilir belki beni Colman dan bunlar kurtarabilir :)

Muhammet Kurt
24.02.2010, 14:15
Muhammed, fırsat buldukça seyredersin umarım maçlarını...Kimbilir belki beni Colman dan bunlar kurtarabilir :)

Insallah Erdal abi, zaman zaman takip ediyorum. Bu futbolcularla aramizda ozel konusmalar da oldu, onlari yayinlamadim. O da meslek sirri olsun diyelim. :)

Recep Alkan
24.02.2010, 14:34
Güzel iş, tebrik ediyorum, oynayan oyunculardan daha önemli olduğunu düşünüyorum nacizane.

Brüls konusunda ben soğuk bakıyorum, ama PAPY kesinlikle ve kesinlikle bu takıma monte edilmeli. Ona çok güveniyorum.

Muhammet Kurt
24.02.2010, 14:37
Röportaj ve foto lar icin tskler abi

Faty Papy büymüs mü ne :) Boyu uzamis gibi geldi bana :)

Degil, benim boyum uzun sayilmaz. Hatirlatma da :)

seçuk
24.02.2010, 15:27
Paty'i geçen sene az da olsa izleme fırsatı bulduk. Teknik olarak iyi ancak fizik olarak zayıftı. Şimdi reimlerden biraz daha hazır olduğu görunuyor. Bruls'u hiç izlemedim ama çok yetenekli oldugu soyleniyor. Bence iyi birer yatırım bizim için. Gerektiği zaman takıma katılacaklardır.

En azından takımın iskeleti oluştu. Colman ve Cale seneye veya sonraki sene giderler sanırım.İyi bir stoper ve Teo golculuğunu hatırlarsa bu kadro iş yapar.Bakalım görecez ne olacağını??????http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

Atılay
24.02.2010, 15:28
Muhammed abi tebrik ve teşekkür ediyorum. Mesleğinde başarılar diliyorum.

Brüls ve Faty'e inanıyorum ve bir gün mutlaka takımımızda izleyeceğimizi düşünüyorum.

Dün Karambol programında Can Karyağdı Brüls'le ilişkinin kesileceğini ama Papy'nin sezon başı kampa çağırılacağını ve takımda kalabileceğini söyledi ayrıca Papy'de 4-5 takımdan teklif varmış. Öyle dedi :)

Tolga Okumuş
24.02.2010, 15:30
Ne derece doğrudur bilmiyorum ama Habertürk gazetesinde Brüls ve Papy için satılacak haberi vardı birkaç gün önce.

sessizkral_1
24.02.2010, 15:34
papy de ban başka bir ışık görüyorum sanki koysan barcelonaya oynayacak farklı bir futbol zekası var.çok az futbolcuda bulunan.kesinlikle kadroya dahil edilmeli birdahaki yıl.

Erbay
24.02.2010, 15:34
Teşekkürler Muhammet abi, çok güzeldi :)

BAHADIR33
24.02.2010, 15:35
Faty ilk geldiğinde ne haberler çıkmıştı..Yok aç kalmış da, yok cebine yiyecek doldurmuş da...
Terbiye sınırlarını aşma konusunda sıkıntı çekmeyen haberci arkadaşlara selam olsun.

a f s
24.02.2010, 15:39
Vallahi bravo, tebrikler teşekkürler. :alkış:

m@ss
24.02.2010, 15:44
tebrikler,aslında bu iki ismin ''dışarıdan kazanılması'' fikri bana saçma geliyor ?

Eren Karaahmetoğlu
24.02.2010, 15:46
Çok çok teşekkürler. Brüls'ün ve Papy'nin kırgın olmaması, Trabzonspor eğer isterse seve seve gelirim demesi çok güzel. İnşallah harcanmazlar ellerimizde.

Gökçebey
24.02.2010, 15:49
Faty ilk geldiğinde ne haberler çıkmıştı..Yok aç kalmış da, yok cebine yiyecek doldurmuş da...
Terbiye sınırlarını aşma konusunda sıkıntı çekmeyen haberci arkadaşlara selam olsun.

Bizim basının kolpa haberleri meşhurdur.

Birtan Karaman
24.02.2010, 18:56
Muhammet Abi Çok Teşekkürler.

İlker ToSun
24.02.2010, 20:47
röportaj için tebrikler,

elinize ağzınıza sağlık.

ama aylardır burada bas bas bağırıyorum ve yaşanacaklardan da eminim, papy de brüls de bu takıma kazandırılmaz. elimizden uçar gider bu iki genç yetenek oysa hele papy şu an takıma koy oynar.

yabancı kontanjanın ikisini papy ve brüls e kullancak vizyon ne yönetimde ne de teknik heyette var bana göre

üzüntü içinde ileride iyi takımlarda izleriz bu futbolcuları özellikle de papy yi

oysa bu iki trabzonsporun gelecek adına en önemli iki projesi benim gözümde şu an elde var olanlar arasında, bu ikisi futbolcudan öte bir yatırım, bir vizyon

ama kullanabilene tabii

matrix5782
24.02.2010, 20:56
bizim böyle üyelere ihtiyacımız var herşey için teşekkürler. ikisinden birini muhakkak takıma katmalıyız.

el_conquistador
24.02.2010, 21:13
bizim böyle üyelere ihtiyacımız var herşey için teşekkürler. ikisinden birini muhakkak takıma katmalıyız.

Insallah. Brüls'ü ciplak gözle izleyemedim. Ama Papy ilerde yeni bir Aurelio olabilir. Kendisinde yetenek kesinlikle var.

antagonist
25.02.2010, 00:09
Röportaj için teşekkür ederim...Elinize, ayağınıza, kameranıza sağlık... :)

Hüseyin İlkin
25.02.2010, 00:14
Röportaj için teşekkürler. :alkış:

Halit Aydın
25.02.2010, 00:20
Allah razı olsun. Teşekkürler.

Papy de Brüls de bu takımda rahat oynar. İki yabancı kontenjanımızı bunlara ayırmak kimseye bir şey kaybettirmez.

mashal61
25.02.2010, 00:39
Röportaj için teşekkürler.

Şimdiden Faty Papy'yi Türk yapmak için başvuru yapsak mı? Bence, yapsak. İleride "Papy'nin kimliğini verin" başlığı açmayız umarım.

Koray10
25.02.2010, 00:44
Röportaj için teşekkürle

The Ciks
25.02.2010, 01:06
Papy nın ıkı yıla daha ıhtıyacı var...ama ıkı yıl sonra bence turkıyeye bolgesınde gelmıs geçmiş en ıyı yabancı olarak anılacak...yolu ıngıltere ve ıspanyaya kadar uzanabılır...24-25 yasına dek kullanabılırız...sonrası elımızde tutabılmemız zor olacak gıbı..ve 10-15 mılyonun uzerınde satılacak bır topçu olacak bence...

nbay
25.02.2010, 10:09
papy seneye ts ye gelmicekse kesinlikle türkiyeden bir takıma kiralık verilmelidir..

Travelair
25.02.2010, 11:35
Güzel röportaj olmuş Muhammet Kurt, teşekkürler

Papy bence yeni sezona hazır gelecek. Önemli bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Ortasahadaki tabuyu yıkabilir

Brüls de bence yetenekli bir oyuncu. Devamlı oynayacağı süper lig ekibine kiralanabilirdi bu sezon. Şimdi karar vermek zor. 1 sene kayıp var bence oyuncunun kariyerinde. Mutlaka denenmesi gereken bir oyuncu.

Mucahid Erdogan
25.02.2010, 11:54
bence bu yonetımle bu oyuncular heba edılır bunları kullanmaz bu yonetım belkı senol hoca ısrarıyla olur ama oda bu oyuncuları bılıyormu kı?

Uğurtan
26.02.2010, 16:46
Röportaj için teşekkürler..

Emeğinize sağlık..

Devamı gelir umarım.. :)

GDCLICK
26.02.2010, 19:37
ikiside iyi futbolcu bunlarin kaybetmemek lazim!

röportaj icin tessekürler!!

ccd6167
26.02.2010, 22:56
trabzonspor taraftarı cok ateslıymıs....muhahahahaa....kandıramıyın cocukları..

türkiyem61
27.02.2010, 13:51
bu cocuklardan umutluyum

Sümeyye Şahin
27.02.2010, 20:03
Umarım izleyebilirim bir gün. Zaman geçtikçe daha da meraklandırıyorlar beni. Onların canlılığı için güzel bir röpörtaj. Yaşadıklarını hatırladım bir an.

Teşekkürler.

Selman
27.02.2010, 20:11
Abi teşekkürler.Genel kanıya ben de katılıyorum.Papy'e çok güveniyorum.

Onur Civelek61
27.02.2010, 21:09
Tebrikler güzel röportaj.Elinize sağlık.
Papy,Brüls den bende umutluyum ancak onları takımda göreceğimize pek inanmıyorum.

cahoe
28.02.2010, 00:03
Röportaj için teşekkürler.
Meslek hayatınız da başarılar.

kudu_61
28.02.2010, 03:34
http://www.youtube.com/watch?v=PtWYmRFHT5Q&feature=related
eline sağlık çok güzel bir röportaj olmuş
:alkış::alkış:

Rockwaryum
02.04.2010, 02:12
Faty Papy bence gelmeli yaşı çok genç ilerde yıldız olacağı belli oyuncudan uzun zaman yaralanabiliriz sezon sonunda yeterli görmeseler bile geri çağırıp süperligde başka takıma kiralanabilir

Çağatay_
02.04.2010, 18:05
Daha yeni gördüm çok faydalı bir çalışma teşekkürler..

Faty Papy gelmeli artık bu yaşta oynamaya başlamalı zaten orta sahada yedek eksiğimiz var.. Sylla kullanılmıyor yabancı hakkını böyle harcayacağımıza Papy'e harcarı hem de böylece adam Türkiye'de geçirmesi gereken zamanı doldurur ve Türk olur :D

Umarım bu işe bir çare bulunur.1 yıl da ülkemizde kirada oynaması düşünülebilir.

Birtan Karaman
29.04.2010, 10:57
Umarım bir yolunu bulup değerlendirebilirz.

En azından Papy'i.

immortal_TS
29.04.2010, 11:35
Şenol Güneş ikisinide düşünmüyor malesef yaptığı açıklama bu yöndeydi.

iboandibo
29.04.2010, 23:36
Arkadaşlar ben papyle Trabzonsporda oynadığı zamanlar cuma namazında bi kaç kez karşılaştım konuştum fotograf felan çekildik çok iyi samimi ve sıcakkanlı birisi.İyi bir futbolcu olduğunada inanıyorum.Papy haricinde şu anda oynadıkları takımla bizim yaptığımız maçta benim çalıştığım otelde kaldıklarında brüls le kalecileri boffin le ve takımla birkaçtane olan Türk oyunlardan birisi ile konuşmuştum yanlış hatırlamıyorsam ömer di adı.Brüls e gelince adı ile hitap ettiğimde şaşırdı.Ama tam bu avrupalı papy kadar sıcakkanlı değil haliyle pek samimi olamadık.Boffin ise adını söyledim ilk anlamadı yanlış telafüz etmişim diye güldü nie gülüyor dedim türk bi oyuncu hem şaşırdı hemde adını yanlış dedin felan dedi daha konuşmadım.Ömer adlı oyuncu ile baya sohbet ettik

Adil ÖZGÜR
30.04.2010, 00:09
Selçuk'tan bu yıl üst düzeyde yararlanamadık. Orta sahaya mutlaka üst düzeyde oyun kurucuya ihtiyaçımız olacaktır. Bu belki Faty Paty ile mümkün olacaktır. Brülüs'ü de ne kadar yararlı olacağını açıkcası merak etmekteyim.

61_ts
30.04.2010, 00:31
insallah senol hoca ikisinide takima alir....

cünkü iyi ve genc futbolcular.....hayirlisi-----