PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futboldaki Rezalet!..

Recep KINALI
21.02.2010, 22:51
Cumartesi akşamı işten 19:00'da çıktım eve geldim TRT-1'den maçı dinliyorum. Ya bu nedir nasıl bir rezalettir Trabzonsporla neden bu kadar uğraşılıyor işimiz gücümüz yok konuşmasını unutan beyni sulanan spikerleri de mi şikayet edeceğiz?? Hadi maçı anlatamıyor onu geçtim spikerler kim oluyor ki Erman Toroğlu gibi yorum yapabiliyorlar üstelik her yorum Trabzonspor aleyhine spikerlere extradan görevler mi verildi yorumda yapacaksınız diye? İşte her Trabzonspor aleyhine yapılan yorumlardan birileri üstelik biz taraftarlara atılan büyük bir taş??

Tansu Polatkan: ....ve hakem düdüğünü çaldı faul kararı İstanbul B.B. lehine ve tribünlerden büyük tepki geliyor bu karara heralde Trabzonspor taraftarı faulun tanımı bilmiyor her önüne gelen bamgüm oynayacak taraftarlara bırakırsanız..

Bu nasıl spikerlik bu nasıl bir yorum bu nasıl objektiflik kendilerini sizler gibi saygıyla selamlıyorum.

Bu aralar herkes üzerimize üzerimize geliyor..

http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Ar%C5%9Fiv/Spor/Euro%202008/081120%20Levent%20K%C4%B1z%C4%B1l.widec.jpg

Levent Kızıl:
Bursalı :) ve şimdi TFF'de görevli Levent Kızıl malum devamlı üzerimize üzerimize geliyor 2016'daki ayak oyunlarında süper bir galibiyet aldı bize karşı.. Ardından Trabzonlu antrenörlerin görevlerine son verdi.

http://www.internethaber.com/images/news/60905.jpg

Abdullah Avcı:
Kupadaki yediği son dakika golünü bir türlü hazmedemediilk yarıdaki 6-1 zaten evlat acısı gibi koydu. Nasıl darbe vurabilirim bu takıma dedi ve Engin Baytar ismin hedef alarak dengesizce açıklamalarda bulundu..

http://1.bp.blogspot.com/_n8eMbgSa1S8/Sw7lVIYAdbI/AAAAAAAAAFc/xnkb_kIkqrQ/s1600/y%C4%B1lmaz+vural.jpg

Yılmaz Vural:
Bursaspor ile yapacağımız maç öncesinde yıllar önce ki maçları irdeleyerek maç öncesi kriz ortamı yaratmaya çalıştı sanki şampiyonluğa oynuyorlarda dengesiz kişiliğini birkez daha gösterdi.

http://www.gaziantep27.net/uploadresimler/haberler/r_20091108193506_tansu_polatkan.jpg

Tansu Polatkan:
TRT-1'deki spikerin maç anlatımlarından bıktık usandık artık ya topçuları göremiyor isimlerini çıkaramıyor lafı ağzında eveleyip geveliyor maç içinde Trabzonspor aleyhinde devamlı yorum yapıyor son maçta da biz taraftarı körcahil olarak nitelendirmesi bardağı taşıran son damla oldu.

http://www.sporkeyfi.com/media/haber/a/2f4ed11a7cd8d9c903a2d4255c8d107d.jpg

Ferruh Nayman:
Bir Bursalı daha Bursaspor Basın sözcüsünün talihsiz açıklamalarını hepimiz büyük bir üzüntüyle karşıladık bizler iki kentin ilişkilerinde devamlı pozitifi adımlar atılması yönünde telkinlerde bulunurken böyle talihsiz açıklama...

TFF ve MHK'yi zaten hepimiz biliyoruz ne bileyim yani adamlar sırayla üzerimize üzerimize geliyorlar.. İnanın moralmen çöküyorum bir o kadar sinirleniyorum ve kendilerini saygıyla selamlıyorum. Hani bir laf varya "herkesin derdi ben olmuşum demek ki zamanında...." Hergün birinizi birgün hepinizi...

krdnz
21.02.2010, 22:53
Böyle bir başlığa gerek yok.

Biz biribirimizi yemekle meşguluz.

Bunlarla uğraşacak zamanımız yok !

metehan
21.02.2010, 22:57
Değerli kardeşim, böyle şeylerle kendini üzüp boşuna gerilme. Bunlar yıllardır olan şeyler, ilk değil son da olmayacak maalesef. Daha da kötüsü bunları değiştirmeye de bizim gücümüz yetmez. Trabzonspor, bu ülkede pekçok kişi ve kuruma rahatsızlık veriyor. Bize de camia olarak düşen görev, her birimiyle doğruları sergilemek, bu takıma sahip çıkmak ve bu gibi kişi ve kurumlara rahatsızlık vermeye devam etmektir. O nedenle bunlarla uğraşmayıp kendi doğrularımıza bakalım. Unutmayalım ki, biz ne kadar doğru şeyler yaparsak bunlar o kadar çok rahatsız olacak !

Recep KINALI
bence Trabzonspora büyük oyunlar oynanıyor ve bence bunun içinde aklımıza gelmeyecek vatanseverler! pardon Trabzonseverler var....

Mustafa ÖZDEMİR
daha niceleri var...

Recep KINALI
21.02.2010, 22:59
Değerli kardeşim, böyle şeylerle kendini üzüp boşuna gerilme. Bunlar yıllardır olan şeyler, ilk değil son da olmayacak maalesef. Daha da kötüsü bunları değiştirmeye de bizim gücümüz yetmez. Trabzonspor, bu ülkede pekçok kişi ve kuruma rahatsızlık veriyor. Bize de camia olarak düşen görev, her birimiyle doğruları sergilemek, bu takıma sahip çıkmak ve bu gibi kişi ve kurumlara rahatsızlık vermeye devam etmektir. O nedenle bunlarla uğraşmayıp kendi doğrularımıza bakalım. Unutmayalım ki, biz ne kadar doğru şeyler yaparsak bunlar o kadar çok rahatsız olacak !

Olaya pozitif yaklaşmışsın tebrik ederim bu güzel yorumun için hani Dünyada yediler yediler ve hala yemeye devam ediyorlar yine de bitiremiyorlar ya bizim bu Türkiyemizi Trabzonda sanırım böyle bir konumda:)

krdnz
21.02.2010, 23:00
Birlik olacağız,tek yumruk olacağız bak nasıl susacaklar..

Ama nerdeee..Herkes bi yol tutmuş gidiyor.

Allah sonumuzu hayretsin.

pReN@_61
21.02.2010, 23:01
it ürür kervan yürür

Tolga Kurt
21.02.2010, 23:02
Dicek laf bulamıyorum bu adamlara..

krdnz
21.02.2010, 23:04
Birlik olacağız,tek yumruk olacağız bak nasıl susacaklar..

Ama nerdeee..Herkes bi yol tutmuş gidiyor.

Allah sonumuzu hayretsin.

Boşuna konuşuyoruz.:o

Recep KINALI
21.02.2010, 23:06
Boşuna konuşuyoruz.:o

o zaman makus talihimize boyun eğelim en sonunda da tesise stada kilidi vuralım evli evine köylü köyüne gitsin:)

magicyattara
21.02.2010, 23:11
Başlık mükemmel olmuş.
Tebrikler..

Futbolda Ergenekon vardır.Ve bu grubun insanlarıyla diğer Ergenekon'un insanları aşağı yukarı aynı insanlardır.
Üstte verilen resimlerdekiler zurnanın son delikleridir.
Bu iş çok daha derindir..

krdnz
21.02.2010, 23:12
o zaman makus talihimize boyun eğelim en sonunda da tesise stada kilidi vuralım evli evine köylü köyüne gitsin:)

Ben olay ikili tartışmaya döndüğü için boşuna konuşuyoruz demiştim.Birlik olmamız gereken konularda bile kavga ettiğimiz için.

Şimdi,problem çözülmüş görünüyor.

Mustafa ÖZDEMİR
21.02.2010, 23:12
başlık değişti.problem yok .tek problem levent kızıl gibiler...

magicyattara
21.02.2010, 23:13
Yeni başlık iyi olmamış..
Kilitt........
:)

Adem Erdoğan
21.02.2010, 23:16
İlk başlığı görünce Vadinin ilk Konseyi aklıma geldi.İlk fotoğraf tombalacı, son fotoğraf şantajcı Fethiye vs:)

Recep KINALI
21.02.2010, 23:18
Yahu arkadaşlar neden böyle ufak tefek şeylere takılıyorsunuz?? Bir başlığa taktınız gitti burası Trabzonsporun en verimli en büyük sanaldaki ilk taraftar sitesidir. Buradan ne kadar etkili bir yazı çıkarırsak önemli yerlere vurgu yaparsak bizim için o kadar iyi olur. Yapmayın lütfen direkt karşıya bakmayın biraz da sağa sola bakın buradaki etkili konuşmalar Ergun Ata aracılığıyla Fanatik gazetesinde yayımlanmadımı veya diğer köşe yazarları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşılmadımı?? Bizler burada etkili bir kompozisyon üretmeye çalışıyoruz noktasından virgülüne kadar düşünüyoruz resimleri araştırıyoruz başlığı düşünüyoruz dkkat çekici birşey buluyoruz birileri siyasetten bahsediyor kimse kimsenin siyasi görüşüne karışamaz ama saygı göstermek zorundadır. Kaldı ki burada siyasi görüşünü bildirende yok..

ilhan
21.02.2010, 23:21
Başlıkla ilgili gerekli düzenleme yapıldı. Lütfen daha fazla uzatmayalım.

pReN@_61
21.02.2010, 23:22
Başlık bir anda siyasete dönüştü :)

Recep KINALI
21.02.2010, 23:25
Başlıkla ilgili gerekli düzenleme yapıldı. Lütfen daha fazla uzatmayalım.

olan olmuş artık İlhana katılıyorum konumuzu tartışalım..

Berk Akçay
21.02.2010, 23:27
Başlık bence güzel olmuş.Aslında bunu biraz daha kurcalarsak çok daha fazla isim ortaya çıkacaktır..

Hasan YAYLI
21.02.2010, 23:28
Başlık mükemmel olmuş.
Tebrikler..

Futbolda Ergenekon vardır.Ve bu grubun insanlarıyla diğer Ergenekon'un insanları aşağı yukarı aynı insanlardır.
Üstte verilen resimlerdekiler zurnanın son delikleridir.
Bu iş çok daha derindir..

bu olayın da bi dizisi yapılmalı bence:)

bordo61
21.02.2010, 23:28
Bu başlığın siyasetle ne alakası var anlamadım.

Eski adı neydi de Futboldaki Rezalet oldu

Recep KINALI
21.02.2010, 23:32
Bu başlığın siyasetle ne alakası var anlamadım.

Eski adı neydi de Futboldaki Rezalet oldu

Futbolda Ergenekon...

Halil Atalay
22.02.2010, 00:28
bunların hepsi () olmuş

Mustafa
22.02.2010, 00:44
bu olayın da bi dizisi yapılmalı bence:)

Her olaya bi dizi yapıp kandırıyorlar ya zaten bizi.

Reha
22.02.2010, 00:48
Gereksiz konu,dert etmeyin derim.

Mustafa
22.02.2010, 00:49
Dert etsekte kendi kendimize konuşur sonra bi güzel kavga ederiz sonra kapanır zaten.

Ahmet Ocak
22.02.2010, 00:53
demek sadece benım dıkkatımı cekmedı bu herıfın anlatısı benden baska bırılerının de bu adama kufrettıgını bılmek guzel dogrusu

Ahmet Pulusoğlu
22.02.2010, 01:13
Bosuna dememişler ; "Dünya yerinden oynar , Bursadan adam çıksa " diye

Recep KINALI
22.02.2010, 01:27
Her ilden birini Bursa'dan tuttuğunuz getirin:)

Travelair
22.02.2010, 12:06
Maalesef bütün değerler para, rating, tiraj oldu zamanla. Herkes çıkarlarının peşinde koşuyor. Televizyonda 3 ukalaların ukala yorumcularını izlemekten gına geliyor. Trabzonspor hiç konuşulmuyor. Sonra şu kulübün taraftarı fazla. Ona göre yayın yapmamız lazım ki tirajımız, ratingimiz artsın. Fazla olur tabi. Bir tarafı sürekli konuşuyorsun. Diğer tarafı hiç konuşmuyorsun. Bir tarafı sürekli yüceltiyorsun, promosyonunu yapıyorsun, diğer tarafı ancak olumsuz şekilde gündeme getiriyorsun... Artık dünya para üzerine kurulu. Onun için de lobiler kurulmuş

Dursun Kaplan
22.02.2010, 12:12
TRT'nin spikerlerinden, görüntü kalitesinden felan filan nefret ediyorum. :)