PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Profesyonel ekipler istiyoruz!!!

hsnkrcdg
18.02.2010, 17:24
Saha zemini kardan arındırılırken yapılan hatalar, TSclub daki ürün yetersizliği ve düzensizliği, TSclub ürünlerinin
mağazalara iletilememesi ve bu yüzden birçok mağazanın kapanma aşamasına gelmesi, Resmi sitenin bilgi ve bilgilendirme
yetersizliği, resmi satış sitesinde ürünlerin internetten incelenebilecek kadar düzgün listelenemeyişi, sezon öncesi
forma tanıtımında yapılan hatalar ve son olarak Gutierrez'in transferi konusunda yapılan eşi görülmemiş hatalar
gösteriyorki yeterince profesyonel yönetilemiyoruz. Ayrıca bu hatalar ısıtıp ısıtıp sunmak için yerel ve ulusal basınımıza
malzeme oluyor. Bunun en büyük örneği bir ay önce Gutierrez transferinde yapılan hatanın Trabzonspor un iyi gittiği
dönemde halka sunulmasıdır. Bu Trabzonspor un hem marka değerini düşürmekte hemde taraftarımızın takıma olan
güven oyunu azaltmaktadır.
Bu konularda yapılan büyük hataların nedeninin yeterince profesyonel olmayışımız olduğu aşikardır. Rakip gördüğümüz
üç istanbul klübünde olmayan hataları yapmamak için klübümüzün "Trabzonsporlu" olmasa dahi işini iyi yapan profesyonel ekiplere
bırakılmasını istiyorum.

İHTİLALL
18.02.2010, 18:10
Aman kardeşim,

Ne yapıyorsun Allah'ını seversen?..

Şimdi,

Hah ,bakın taraftar profesyonel ekip istiyor deyip,

Doldururlar ne kadar,fazladan adam varsa..

Tazminatlar ,ateş pahası zaten..

Yok,yok..

Arkadaş ağzından kaçırdı,

Ekip ,mekip istemiyoruz..

Hatta, ufak yollu,

Kendiniz de gitseniz,diyorum..

Murat Erdem
18.02.2010, 18:57
Profesyonel ekip yoksa yoktur. Vardı da biz mi yok dedik. Bunlar bi takım muhalefetin uydurması, burası neresi, ben kimim:D

smyrna
18.02.2010, 19:08
Haklısın.. Bunu defalarca söyledik zaten burdan

Mucahid Erdogan
18.02.2010, 19:12
şimdi karıştırmayın profsyonel ekıbı sonra kluptekı torpıllılerın yerı sallanır

Oğuzhan Fidan
18.02.2010, 19:14
torpilli vatandaş istemiyoruz arkadaş.. işi doğru düzgün yapan insanlara ihtiyacı var kulübün hemde çok acil.

SDanışmaz
18.02.2010, 19:16
Bende bir an önce okulun bitmesini istiyorum ama nerde... :)

BAHADIR33
18.02.2010, 19:48
Profös....yok..
Prefes....yok o da değil..
Puroföy...neyse vazgeçtim.

el_conquistador
18.02.2010, 19:56
Arkadasimiz, profesyonellesmemiz lazim derken, daha cok kurumsallasmaktan bahsediyor galiba. Kurumsallasmamiz kesinlikle lazim, bunu buraya üye olduktan beri yaziyorum'da, ilk önce bunun icin, vizyon, misyon, gelistirilmis bir strateji lazim. Yoksa kurumsallasma adina en son yaptgimiz hamle belli. Ünal Karaman'i sportif direktör yaptik, adama is bulamayinca sonunda yardimci antrenör oldu:)

vehbitaskin
18.02.2010, 19:59
İhtilall abi o kadar dolu ki bu konuları açıp yaralarnı deşmeyelim isterseniz.Ben biliyorumki yazmış olduğu bir kaç satırın ardında anlatmak istediği (bildiği ve şahit olduğu) o kadar farklı gerçekler gizlidir ki tahmin bile edemezsiniz.

pReN@_61
18.02.2010, 19:59
Yahu nesi var ki vaziyetin?Ne güzel traktörle sahayı geziyoruz işte..
:)

Murat Erdem
18.02.2010, 20:01
İsteriz !
İsteriz !
İsteriz !

neyi istiyorduk yaa:confused: kafam karıştı:D

el_conquistador
18.02.2010, 20:02
Yahu nesi var ki vaziyetin?Ne güzel traktörle sahayı geziyoruz işte..
:)

Bence traktörle saha üstünde gezerken, birde tur düzenleyelim. Tur icinde her traktöre binenden parada alalim, al sana profesyonellesme :-)

macka61
18.02.2010, 22:50
evet bu işler profesyonellere bırakılmalı

Ilelioglu
18.02.2010, 22:57
Bunlara birde Resmi Site'de yapilan hatalari ekleyebilirsin.;):)

Atalay
19.02.2010, 10:12
Trabzonpor kulübünün şu andaki en büyük sorunu iş bilmeyen çalışanlarıdır....

Çünkü Bir çoğu eş dost tanıdık mantığı ile Trabzonspor kulübüyle ilişkilendirilmişlerdir...

Yani kısaca torpillidirler...

Liyakatsızdırlar...

Trabzonspor kulübü çalışanları en tepesindekinden çim bakımçısına kadar değiştirilmeli işinin hakkını verecek liyakatlı insanların iş yapması sağlanmalıdır...

Yoksa burda daha çok havanda su döveriz..!!

mashal61
19.02.2010, 10:53
Profesyonel ekip mi? Yok kardeşim buna dayanabilirmiyim bilmiyorum. Daha önceden alışık olmadığım bi durum. Sahaya traktörle girmeyip, yeni transferlere forma numarası verirken daha önceden giyilmemiş numaraları verseler yeter bence (!)

Atmaca
20.02.2010, 17:54
Saha zemini kardan arındırılırken yapılan hatalar, TSclub daki ürün yetersizliği ve düzensizliği, TSclub ürünlerinin
mağazalara iletilememesi ve bu yüzden birçok mağazanın kapanma aşamasına gelmesi, Resmi sitenin bilgi ve bilgilendirme
yetersizliği, resmi satış sitesinde ürünlerin internetten incelenebilecek kadar düzgün listelenemeyişi, sezon öncesi
forma tanıtımında yapılan hatalar ve son olarak Gutierrez'in transferi konusunda yapılan eşi görülmemiş hatalar
gösteriyorki yeterince profesyonel yönetilemiyoruz. Ayrıca bu hatalar ısıtıp ısıtıp sunmak için yerel ve ulusal basınımıza
malzeme oluyor. Bunun en büyük örneği bir ay önce Gutierrez transferinde yapılan hatanın Trabzonspor un iyi gittiği
dönemde halka sunulmasıdır. Bu Trabzonspor un hem marka değerini düşürmekte hemde taraftarımızın takıma olan
güven oyunu azaltmaktadır.
Bu konularda yapılan büyük hataların nedeninin yeterince profesyonel olmayışımız olduğu aşikardır. Rakip gördüğümüz
üç istanbul klübünde olmayan hataları yapmamak için klübümüzün "Trabzonsporlu" olmasa dahi işini iyi yapan profesyonel ekiplere
bırakılmasını istiyorum.

Profesyonel saglik ekibi bence en önemlisi, unutulmamasi lazim.

Halil Atalay
21.02.2010, 01:24
neyyyy ne yaztın hemşirim bizim klüpde böyle insanlar biz görürmüyüz bilmem ben geçen hafta tsclup konusunda bir mail çekdim sonra bekle ki biri cevap yazın ama nerede kimse bir yerlerine takmıyorrrr

Bekir
21.02.2010, 02:23
1.sınıf İşletme öğrencisiyim..
Staj olarak Trabzonspor yöneticiliği yapmak istiyorum..
Trabzonluyum,Trabzonsporluyum...
Çok pis yalan söylerim..
Harika şekilde İnsanları oyalarım...
Çok süper İnsanların duygularıyla oynarım..
Fevkalade şekilde insanları kandırırım..
Müthiş şekilde ağzım laf yapar...

Bu şartlar yeterli mi??

Birkaç kere Hastaneye gitmişliğim var,Doktorluk da yapabilirim..

arifberkay
21.02.2010, 08:19
1.sınıf İşletme öğrencisiyim..
Staj olarak Trabzonspor yöneticiliği yapmak istiyorum..
Trabzonluyum,Trabzonsporluyum...
Çok pis yalan söylerim..
Harika şekilde İnsanları oyalarım...
Çok süper İnsanların duygularıyla oynarım..
Fevkalade şekilde insanları kandırırım..
Müthiş şekilde ağzım laf yapar...

Bu şartlar yeterli mi??

Birkaç kere Hastaneye gitmişliğim var,Doktorluk da yapabilirim..

en az sadri şener ve ekibi kadar başarılı olusrun emin ol

Mehmet
21.02.2010, 08:33
bir musibet bin nasihatten iyi derler.
Yapılan hatalardan gereken dersler çıkarılmıştır elbet.
İşler iyi yolda iken takımı yönetimi karıştırmaya nedir bu gayretler acaba?

bogazici
21.02.2010, 08:35
Arkadasimiz, profesyonellesmemiz lazim derken, daha cok kurumsallasmaktan bahsediyor galiba. Kurumsallasmamiz kesinlikle lazim, bunu buraya üye olduktan beri yaziyorum'da, ilk önce bunun icin, vizyon, misyon, gelistirilmis bir strateji lazim. Yoksa kurumsallasma adina en son yaptgimiz hamle belli. Ünal Karaman'i sportif direktör yaptik, adama is bulamayinca sonunda yardimci antrenör oldu:)

Türkiye'de kurumsallaşmayı başarabilmiş kaç tane kurum var? Kurumsallaşmak dediğiniz şey öyle kolay başarılabilen bir şey değil. Ne yazık ki bu bizim ülkemizin kanayan yarası. Bugüne kadar yerli yabancı birçok şirkette staj yaptım ya da part-time çalıştım. Maalesef kurumsallaşmayı tamamlamış yerli bir firma göremedim.

hsnkrcdg
21.02.2010, 12:21
bir musibet bin nasihatten iyi derler.
Yapılan hatalardan gereken dersler çıkarılmıştır elbet.
İşler iyi yolda iken takımı yönetimi karıştırmaya nedir bu gayretler acaba?

Olay klübü karıştırma gayreti değil, Tam tersine medya bu kozu bize karşı hep kullanıyor. Gutierrez'in transferinde yapılan hatanın 1-2 ay sonra gösterilmeside bundandır kanımca. Evet belki Türkiyede kurumsallaşmayı tamamlayabilmiş şirket yoktur ancak bu ilk Trabzonspor olmayacak anlamına da gelmez. İnsanımız açıkcası bu konuda pek yadırgamıyor klübümüzü ama istediğimiz herşey bence bu olaydan geçiyor. Yıllardır yaptıramadığımız stadlar, TS tv, TSclub ve daha birçok sorunumuz kurumsallaştıktan sonra son bulacaktır buna inanıyorum.

Mucahid Erdogan
21.02.2010, 23:03
bu yonetım asla profesyonel ekıplerle calısamaz
bıde sankı kulup kulup degıl "TorpilSpor":D
herseyden once bu calısanların ıslerınız umursamazlıkla yapmalarını engelleyın