PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günebakis seni de mi protesto edelim?

#10 Fietra
08.08.2005, 16:43
Baslik geç oldu biliyorum ama ancak simdi firsat bulabildim.

Anorthosis ile oynanan son maçtan sonra Günebakis her futbolcuya puan falan vermis ve gözüme çarpan Hüseyin'e '0' verilmis olmasiydi.Ayiptir.Bizler Istanbul'da kendi gazetemizdir diye Günebakis aliyoruz ancak bu gazete kendi degerlerine sahip çikmiyor.Günah keçisi oldu Hüseyin yahu.Hüseyin'e mecburuz evet.Hüseyin olmayinca neler oldugunu da gördük.

Hüseyin 2 maçta da kötü oynadi evet bunu kabul ediyorum ama staddaki seyirci de Hüseyin'e hep yüklendi.

Hüseyin'in oynadigi mevki gerçekten çok zor bir mevkidir.Defans ile ortasaha arasinda köprü vazifesi görür.Szymekin gelmesiyle Hüseyin'in yükü biraz hafifledi.Ancak Anorthosis ile oynanan maça bakarsak;

Tek forvet basladik ve Szymek ortasahada forvete yönelik oynadi.Ilk yarida Adem Koçak orta saha da Hüseyin ile birlikteydi.Ki Adem biraz daha öndeydi Hüseyin'den.Adem etkisiz kaldi oyundan çikti.Mehmet Yilmaz ile 2 forvet olduk.Zaten gol bulmamiz gerekiyordu.Szymek geriye de gelmedi.Defans ile ortasaha arasindaki köprü vazifesini birakin ortasaha olma görevi de Hüseyine kaldi.Ee bu orta saha da oyun kurmayi Hüseyin'den beklemek yanlis olurdu.

Günebakis hata yaptin.

firtina_celo
08.08.2005, 16:48
bence gazete dogru söylüyor hüseyin ve gökdenizde hiç is yok kendilerini toparlamalri gerekli

#10 Fietra
08.08.2005, 16:51
bence gazete dogru söylüyor hüseyin ve gökdenizde hiç is yok kendilerini toparlamalri gerekli

Hadi ya öyle mi

Crazy_OfLu61_
Bana uyar.. Babamin ogluda olsa protesto ederim...

Sacit
sadece disiplinli olmalari gerekli.smileys/smiley7.gif

perfectstorm
08.08.2005, 16:52
hatayi sen yapiyosun bence..!

hüseyin kesinlikli mevkiinin adami degil,orada oynayacak futbolcunun çok hareketli olmasi gerekir ne savunma yapmasini biliyor nede olumlu pas kullanabiliyor.yol yakinken yedek klübesine yollamak lazim,yalniz kalmasin diye gökdenizde yaninda otursun cani sikilmasin diye

#10 Fietra
08.08.2005, 16:55
hatayi sen yapiyosun bence..!

hüseyin kesinlikli mevkiinin adami degil,orada oynayacak futbolcunun çok hareketli olmasi gerekir ne savunma yapmasini biliyor nede olumlu pas kullanabiliyor.yol yakinken yedek klübesine yollamak lazim,yalniz kalmasin diye gökdenizde yaninda otursun cani sikilmasin diye

Abicim katilmiyorum sana.Peki Hüseyin'e 0 vermek dogru mu?

zanoylu
08.08.2005, 16:56
Ben hiçbir futbolcunun agir elestirilmesinden yana degilim ama söz para gelince bayrak çekmesini bilenler is icraata gelincede karsiligini verecek.Yok öyle 3 kurusa 5 köfte.........!

perfectstorm
08.08.2005, 16:59
yapmayin her elestiride sahiplenmek dogru degil yanlislari konusmazsak,bulup düzeltemezsek sonra çok geç olur.sonra nerde hata yaptik diye dövünürüz.gerçi bunlari yapmasi gerekende hoca bende ondan pek bisey beklemiyorum.

kayseri maçindaki oyuncu degisiklerini gördük neredeyse maç gidiyodu.amaci sizin bilemediginizi ben bilirim çabasi. saçmalayip duruyor hoca ...sail sorun bu bence ..teknik yönetim..!

Emin
08.08.2005, 16:59
Yürüyerek top oynayan Hüseyine 0 verilmesi gayet normaldir. Gazetenin Trabzon gazetesi olmasi TS li futbolculara karsi objektif olmamasini gerektirmez.

Sahsi fikrim Hüseyin son iki maçlik performansi ile 0 i bile haketmiyor. Onun notu sifirinda altinda yani eksilerde olmali...

Gökdenizinde ondan asagi kalir yani yok. Insallah bir an evvel kendilerini toparlarlar.

#10 Fietra
08.08.2005, 17:00
Abi ben yukarida 2 maçta da kötü oynadigini zaten söyledim ancak 0 vermek yanlis

feridun
08.08.2005, 17:00
Bu elestirilen Hüseyin milli takimin 11 inde oynayan Hüseyin mi? Arkadaslar elestirirken biraz düsünelim, Türkiye' de bundan iyisi yok..

#10 Fietra
08.08.2005, 17:01
@feridun

Türkiye'de bundan iyisi var ancak su an ligimizde Türk olarak o mevki de en iyi Hüseyin.

perfectstorm
08.08.2005, 17:04
evet para konusunda son derece profosyonel davranan hüseyin emrah ve m. yilmaz sahada nedense amatör futbolcu gibiler..!

tamam hüseyin o mevkide yalniz kaliyor ama bunun kabahatide hocada . ama futbolcu olarak hüseyinin yetenekleri çok kisitli futbolcunun arkasindan kosuyormus gibi yapiyor,müdahale etmesini ise hiç bilmiyor bodoslama futbolcunun kalçasina yükleniyor.faul yapmadan top çalamiyor,önünde olmadikça rakip.

Guests
08.08.2005, 17:05
birtek hüseyine sifir vermeleri yanlis tabiki - yaninda gökdeniz mehmet gibi birkaç oyuncu daha vardi.

#10 Fietra
08.08.2005, 17:06
Yine de bu mevki de bu sene o oynayacak.

perfectstorm
08.08.2005, 17:08
Bu elestirilen Hüseyin milli takimin 11 inde oynayan Hüseyin mi? Arkadaslar elestirirken biraz düsünelim, Türkiye' de bundan iyisi yok..

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

güldürme beni. ikinci ligde onun gibi onlarca topçu bulursun.. çok daha iyisini.deve gibi boy var, hangi maçta defanstan kafayla top çikarabiliyor. ?böyle yapa yapa takimi uçuruma sürüklüyoruz.hasan üçüncü ,m. yilmaz,hüseyin, hatta emrah bu takimdan uzaklastirilmali.bence

feridun
08.08.2005, 17:12
Ikinci lige 10 larca Hüseyin gibi futbolcu varsa Türkiye futbolu baya bi ilerilemis demektir, sen çok iyi takip ediyorsun heralde..

perfectstorm
08.08.2005, 17:13
ayman,saidou, batista bu futbolcularin transferi söz konusuydu biri mutlaka alinmaliydi.kala kala bu adama kaldik.senol hoca zaten savunmadan anlamiyor defansif oynayabilecek adem i.ege klubede orta saha yol geçen hani olmus önlem almak yok.

perfectstorm
08.08.2005, 17:16
Ikinci lige 10 larca Hüseyin gibi futbolcu varsa Türkiye futbolu baya bi ilerilemis demektir, sen çok iyi takip ediyorsun heralde..

tuncay,hasan kabze nerde oynuyodu türkiyenin en büyük klüplerinde direk oynamiyolarmi

perfectstorm
08.08.2005, 17:17
hüseyinide antalyadan almasaydik simdi nerde olurdu kim bilir 2.lig a mi b mi..?

feridun
08.08.2005, 17:22
Tamam da arkadasim Hüseyin' le Tuncay' in Hasan Kabze' nin mevkisi ayni mi?

Ayman' i Batista'yi Saidou' yu alsaydik demissin, bu adamlar çok mu iyiydiler de gs den kovuldular, bu adamlar ancak sira takimlarinda oynarlar, bunlarin çok daha iyisini bulup çikartmak gerekir, Hüseyin' in bunlardan çok daha iyi, elimizdekilerin degerini bilelim biraz da..

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 17:29
0 DA NEDIR NE BIÇIM TURK BUNLAR

perfectstorm
08.08.2005, 17:31
mevki olarak demiyorum iyi futbolcular var diyorum. batistayi lucescu iyi paraya aldu saidouyu hagi kaprislerinden dolayi oynatmadi,aymanin nasil futbolcu oldugunu bilmiyosan suç bende degil..!hangisi kovulmus anlamadim.

perfectstorm
08.08.2005, 17:35
0 DA NEDIR NE BIÇIM TURK BUNLAR

türkde yapabilirsin çok istiyosansmileys/smiley2.gif

Guests
08.08.2005, 17:44
Yine de bu mevki de bu sene o oynayacak.

keske daha iyisini bulabilsek o bölgeye. önceden hüseyini begeniyordum. ama bu para konusu çiktigindan beri kendisini hiç sevmiyorum. ayrica ibrahim ege bence o bölgede daha iyi oynar. rakip takim kontra ataga çikarken çok iyi faul ile durdurabiliyor. hüseyin gibi dengesiz dalmiyor.

#10 Fietra
08.08.2005, 17:46
Çok iyi faul ile durdurabiliyor vay be

Guests
08.08.2005, 17:50
osman simdi gene bir açiklama yapardim ama sen gene nasil olsa o yaziyada birsey bulursun. kolay gelsin.

unutmadan osman yüz yüze geldigimizde en ince ayrintisina kadar anlatirim sana. yüz yüze pek sesin çikmiyo genelde dinliyorsunsmileys/smiley4.gif

bordox
08.08.2005, 17:50
Hüseyin'in futbolculugunu tartisiyoruz vay be!!!

Günebakis'a sifir(0).

zanoylu
08.08.2005, 17:52
Onun yerine alinacak iyi biriyle bu takim uçardi.Hüseyin vazgeçilmezimiz oldu vay bee

#10 Fietra
08.08.2005, 17:54
osman simdi gene bir açiklama yapardim ama sen gene nasil olsa o yaziyada birsey bulursun. kolay gelsin.

unutmadan osman yüz yüze geldigimizde en ince ayrintisina kadar anlatirim sana. yüz yüze pek sesin çikmiyo genelde dinliyorsunsmileys/smiley4.gif

Eyvallah abi zevkle dinlerim.

perfectstorm
08.08.2005, 17:55
aurellio'yu bedava fenere kaptir.smileys/smiley7.gifbu salakligi yapmasaydik iki yildir sampiyon olmus olurduk.

Y.Sert
08.08.2005, 18:01
bencede hüseyin trabzon sporda oynayacak topcu degil.ha diyelim ki oynadi.o zaman okadar para verilecek bir adam degil.yillik 250-300 milyardan çok verilmez ona.çünkü o bir -edit-

perfectstorm
08.08.2005, 18:04
-edit-

#10 Fietra
08.08.2005, 18:09
Is Hüseyin'in futbolculugunu tartismaya çekildi.Günebakis olayi unutuldu.

calypso
08.08.2005, 18:11
Hüseyin 2 maçta da kötü oynadi evet bunu kabul ediyorum ama staddaki seyirci de Hüseyin'e hep yüklendi.

Hüseyin'in oynadigi mevki gerçekten çok zor bir mevkidir.Defans ile ortasaha arasinda köprü vazifesi görür.Szymekin gelmesiyle Hüseyin'in yükü biraz hafifledi.Ancak Anorthosis ile oynanan maça bakarsak;

Tek forvet basladik ve Szymek ortasahada forvete yönelik oynadi.Ilk yarida Adem Koçak orta saha da Hüseyin ile birlikteydi.Ki Adem biraz daha öndeydi Hüseyin'den.Adem etkisiz kaldi oyundan çikti.Mehmet Yilmaz ile 2 forvet olduk.Zaten gol bulmamiz gerekiyordu.Szymek geriye de gelmedi.Defans ile ortasaha arasindaki köprü vazifesini birakin ortasaha olma görevi de Hüseyine kaldi.Ee bu orta saha da oyun kurmayi Hüseyin'den beklemek yanlis olurdu.

Günebakis hata yaptin.

bence de 0 vermek dogru birsey degil. Elestirirsin o ayri, 0 vermek elestiri disinda birsey sonuçta. Olaylara gazetelerde duygusallik katarak yaklasirsa çözüm üretilmez. Maalesef bizde ki medya bu.

perfectstorm
08.08.2005, 18:12
Is Hüseyin'in futbolculugunu tartismaya çekildi.Günebakis olayi unutuldu.

bosver gitsin elestiriyi fazlasiyla hakediyor.bunlari normal karsilayin artik.insallah düzelir diyelimsmileys/smiley5.gif çünkü su anda alternatifi yok.

#10 Fietra
08.08.2005, 18:13
Elestiriye birsey demiyorum zati ama 0 vermek ayiptir

ozcan_asanoglu
08.08.2005, 18:19
ben hüseyin'e bu kadar yüklenilmesine karsiyim..tamam elenmemiz de tüm futbolcular kadar o da çok suçlu..en az simek kadar daçok kötüydü o maçlarda..hüseyin'in özelligi belli..o özelligi ile milli takima kadar yükseldi..çok iyi bir kesici...topu oyuna sokmada biraz kötü..hele formsuzsa felaket kötü top atiyor...ama geçen sene gördük ki formda oldugu zaman simek'in de gelmesiyle orta sahada çok önemli konuma geldi..geçen yil oynamadigi maçlarda çok sikintiya girdigimiz unutulmasin..

su ara formsuz, takimin % 90'nin oldugu gibi..çok kilit konumda da oldugu için siritiyor..ama eminim formunu kazanip aldigi paranin hakkini verecektir...vermezse hep birlikte asip keselim...

Tunga
08.08.2005, 18:25
Bence Hüseyin son Kayseri maçinda çok kötü basladi ve sonuna dogru toparlamaya basladi. Kesinlikle Anorthosis maçlarinda da oldukça kötüydü. Bunlar dogru. Günebakis ya da baskasi "0" da verebilir, objektif olacaklarsa.

Pekiben kaç gündür tepemi attiran baska bir sey yazayim.

Düsünün ki ikinci Anorthosis maçindan sonra, Hürriyet ya da Milliyet ön sayfa mansetlerinde Kocaman bir Fatih Tekke resmi, yaninda photoshpo'lanmis Senol Günes resmi ve tam ortalarina koca harflerle "TARIH SIZI DE YAZACAK" yazsin. Bu gazetelere neler söylenmezdi. Hatta bazilarimiz çikip orayi kursunlayabilirdik de. Ama bunu TAKA GAZETESI yapinca hiç bir protesto görmedim. Madem objektiflik önemli o zaman onlara da bu konuda yüklenmek gerekli. Evet tarih Fatih Tekke'yi de yazacak ama onlarin dedigi sekilde degil.

LigTVmaç öncesinde 3 gün boyunca Trabzonspor ile ilgili haber bile yapmazken, maç sonunda her haber bülteninde bu gazete ön sayfasiniiki gün boyunca verdi. Ertesi gün ise basta superonline olmak üzere haber portallari Fatih gidecek diye manset atmaya basladilar.

Deveye sormuslar neren dogru....

bordox
08.08.2005, 18:27
Abi topu oyuna sokmakta kötü diyorlar ya onu anlamiyorum.Simdi Simek'in Kayseri maçinda Yattara'ya attigi pastan önce ona topu kesip hizli oynayan Hüso.

Adam topu aliyor pas verecek ne Emrah yerinde ne de Volkan ileri oynuyor topu alacaklari garanti degil mecbur yan pas yapiyor,suçlamiyorum kendisini.Adam geçmede sorunu var kabul ama o kadar da degil yani.

Birde bu maçta sut çekti defansa çarpmasa gol oluyordu.Hüso iki maç kötü oynadi, bitti.Ne yazik.

Burçak
08.08.2005, 19:51
hüseyin kötü olabilir tamam . ama 0 verilmeside yanlis. yakisik almaz. biz bu hüseyinle lige devam edecegiz. asagilamak gibi oldu bu. bunu yapanda bizim gazetemiz. çok yazik.

The Legend
08.08.2005, 19:54
Hüseyin kötü oyuncu degil ancak bu aralar çok formsuz.Insallah çabuk toparlanir.

Gazetenin verdigi 0 puan rum maçlari için oldugundan aynen katiliyorum.O maçlarda hüseyini aradik.Tipki digerlerinde deoldugu gibi.

kutoz
08.08.2005, 20:05
Arkadaslar suan yaptigimiz havanda su dövmekten baska bir sey degildir. Hüseyin'de elestirilebilir, Emrah'ta, M.Yilmaz'da. Ama suan bunun ne yeridir, ne de zamanidir. Trabzonspor Kayseri maçini alinca hersey güllük gülüstanlik mi olacak sizce. Sampiyonlar Liginden elenmenin yarattigi depremin, yönetim kurulunda fay kiriklari olusturdugunun farkinda degilmisiniz. Soruyorum size, Konya maçi kaybedilirse ne olacak? Ben söyleyeyim, yönetim kurulu kongre karari alacak ve bu süreç içerisinde moralsiz Trabzonspor bir kaç puan daha kaybedecek ve bu yilda avucumuzu yalayacagiz.

O yüzden birakalim elestirileri. Günebakis hata yapmissa, öyle kalsin dagarciklarimizda. Onu da affederiz. Yattara'nin yaptigini, Kayseri maçiyla unutan bizler, neden Hüseyin ve Gökdeniz'e bu sabri göstermiyoruz. Milli duygulardan öte olan, biz Trabzon'lularin duygusal bir bagla baglandigi o cografyanin çocuklari, kolay mi atlatacak o depremi. Sadece biz taraftarlar mi üzülüyor yenilince. Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Tayfun, M.Yilmaz, Hasan Ü. vb. Trabzon' kökenli futbolcularda üzülüyor emin olabilirsiniz. En az onlari elestirenler kadar üzülüyordur. Trabzonspor dergisinde Hüseyin'in röportajini okumayanlara, o sayisini bulup okumasini öneriyorum. O Hüseyin ki, tribünlerden indi sahalara. Çok aglamistir bu takim için.

Hüseyin Antalya'da kalsaydi, ne olurdu diyor bir arkadasimiz. Sanirim Hüseyin'in transfer hikayesini bilmedigi için böyle bir gaf yapti. Hüseyin Antalya'da iken, Lucescu onu GS transfer etmek istedi. Bunu duyan Cumhuriyet gazetesi spor yazari Hasan Al, Trabzonspor kulübünü haberdar eder. Ve Hüseyin tekrar yuvaya döndürülür. Ikinci husus çok para istediler olayi. Belki bu demeçlerini de gözden kaçirdiniz. Çarsamba günkü maçtan sonra Hüseyin, Erdinç ve M.Yilmaz, yöneticilere sözlesmelerinde belitilen rakamlarla futbol oynayacaklarini,tek amaçlarinin ise Trabzonspor'un basarisi oldugu, bu yüzden iyilestirme istemediklerini belirtmisledir.

Bizans basininin üzerimize geldigi yetmiyormus gibi, birde biz kendi degerlerimize burada alasagi ederek, onlari hakli çikarmazmiyoruz. Hal böyle olunca, hangi yüzle biz bu satilmis medyayi protesto edebiliriz.

Bence bu ilk 5 haftaya odaklanalim ve takimimizin yaninda oldugumuzu -ama fiili ama düsünce anlaminda- gösterelim. Çünkü camianin, hiç olmadigi kadar bütünlüge igtiyaci var. Çünkü bu takim moralini yakaladigi an, onu ne fenerasyon, ne medya, ne de hakemler durdurablir.

Keleşoğlu
08.08.2005, 20:05
zaten ben yerel medyanin Trabzonsporu olumlu degil olumsuz etkiledigini düsünüyorum

pacos_bill
08.08.2005, 20:58
Her kötü geçen maçtan sonra ilk olarak Trabzon'lu futbolcular suçlanir takimda. Bu artik bir Trabzonspor gelenegi oldu. Elestiriler öyle bir yapilirki hakaretten öteye gitmez. Hüseyin neredeyse takimdan gidiyordu sirf bu yüzden. Zamaninda giden oyuncular da oldu. 0 ne demek? Günebakis gazetesine sormali Hüseyin 0 aldiysa kaç oyuncu 1 puani haketti o maçlarda? Simko mükemmel mi oynadi? Yattara? Defanstakiler? Elestirinin de bir adabi vardir ve Trabzon'lu oyunculara is gelince hakaret normal sayiliyor. Kötü oynadi Hüseyin evet ama böyle de elestiri yapilmaz.

bordox
08.08.2005, 21:14
Her kötü geçen maçtan sonra ilk olarak Trabzon'lu futbolcular suçlanir takimda. Bu artik bir Trabzonspor gelenegi oldu. Elestiriler öyle bir yapilirki hakaretten öteye gitmez. Hüseyin neredeyse takimdan gidiyordu sirf bu yüzden. Zamaninda giden oyuncular da oldu. 0 ne demek? Günebakis gazetesine sormali Hüseyin 0 aldiysa kaç oyuncu 1 puani haketti o maçlarda? Simko mükemmel mi oynadi? Yattara? Defanstakiler? Elestirinin de bir adabi vardir ve Trabzon'lu oyunculara is gelince hakaret normal sayiliyor. Kötü oynadi Hüseyin evet ama böyle de elestiri yapilmaz.

Birde Hüseyin'e o kadar çok yükleniliyor ki.Sonra neden topu ileriye oynamiyor diye soruluyor.Top kaybettimi hemen homurdnmalar basliyor stadta.Hüseyin'i bu kadar korkak yapanda bizim taraftarimiz.En ufak hatasinda, en ufak yanlisinda hamen bagiriliyor.Mecbur ettiniz adami böyle oynamaya.

Oynadigi yer itibariyle bel kemigi Hüseyin.Onun bozuk olmasi takimi direk etkiliyor.Bu yüzden garanti oynamasi da gerikiyor.Ama biri bana Hüseyin'e defansif yönden kimin yardim ettigini söyleyebilir mi?

Simek adam kovalamaz,Gökdeniz'in isi olmaz,Yattara hiç geri gelmez.Bu adamlar orta sahada görev yapiyorlar.Emrah hiç yardimci olamaz.

Hüseyin top nerde oraya kosup pas al saga git,sola git pasi al.Ileriye çik hücüma katil,geriye dön topu kes.Insan nasil dayanir.Ama dayaniyor.Allah nazardan saklasin ceza disinda formayi birakmiyor.

Hüseyin çok degerli benim gözümde,tipki fatih gibi.Ama adam gol atmadigi için de göze batmiyor ama atinca da hasini atiyor golün.Hatirlarsiniz geçen sene Yattara'nin sagdanortasina ayaginin disiyla nasil da nazikçe topu aglara birakti.Bu gol bile ondaki yetenegi gösterir anlayana.Çogu futbolcu hattagolcü öyle birakamaz topu aglara.

TrabzonStorm
08.08.2005, 21:43
Arkadaslar suan yaptigimiz havanda su dövmekten baska bir sey degildir. Hüseyin'de elestirilebilir, Emrah'ta, M.Yilmaz'da. Ama suan bunun ne yeridir, ne de zamanidir. Trabzonspor Kayseri maçini alinca hersey güllük gülüstanlik mi olacak sizce. Sampiyonlar Liginden elenmenin yarattigi depremin, yönetim kurulunda fay kiriklari olusturdugunun farkinda degilmisiniz. Soruyorum size, Konya maçi kaybedilirse ne olacak? Ben söyleyeyim, yönetim kurulu kongre karari alacak ve bu süreç içerisinde moralsiz Trabzonspor bir kaç puan daha kaybedecek ve bu yilda avucumuzu yalayacagiz.

O yüzden birakalim elestirileri. Günebakis hata yapmissa, öyle kalsin dagarciklarimizda. Onu da affederiz. Yattara'nin yaptigini, Kayseri maçiyla unutan bizler, neden Hüseyin ve Gökdeniz'e bu sabri göstermiyoruz. Milli duygulardan öte olan, biz Trabzon'lularin duygusal bir bagla baglandigi o cografyanin çocuklari, kolay mi atlatacak o depremi. Sadece biz taraftarlar mi üzülüyor yenilince. Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Tayfun, M.Yilmaz, Hasan Ü. vb. Trabzon' kökenli futbolcularda üzülüyor emin olabilirsiniz. En az onlari elestirenler kadar üzülüyordur. Trabzonspor dergisinde Hüseyin'in röportajini okumayanlara, o sayisini bulup okumasini öneriyorum. O Hüseyin ki, tribünlerden indi sahalara. Çok aglamistir bu takim için.

Hüseyin Antalya'da kalsaydi, ne olurdu diyor bir arkadasimiz. Sanirim Hüseyin'in transfer hikayesini bilmedigi için böyle bir gaf yapti. Hüseyin Antalya'da iken, Lucescu onu GS transfer etmek istedi. Bunu duyan Cumhuriyet gazetesi spor yazari Hasan Al, Trabzonspor kulübünü haberdar eder. Ve Hüseyin tekrar yuvaya döndürülür. Ikinci husus çok para istediler olayi. Belki bu demeçlerini de gözden kaçirdiniz. Çarsamba günkü maçtan sonra Hüseyin, Erdinç ve M.Yilmaz, yöneticilere sözlesmelerinde belitilen rakamlarla futbol oynayacaklarini,tek amaçlarinin ise Trabzonspor'un basarisi oldugu, bu yüzden iyilestirme istemediklerini belirtmisledir.

Bizans basininin üzerimize geldigi yetmiyormus gibi, birde biz kendi degerlerimize burada alasagi ederek, onlari hakli çikarmazmiyoruz. Hal böyle olunca, hangi yüzle biz bu satilmis medyayi protesto edebiliriz.

Bence bu ilk 5 haftaya odaklanalim ve takimimizin yaninda oldugumuzu -ama fiili ama düsünce anlaminda- gösterelim. Çünkü camianin, hiç olmadigi kadar bütünlüge igtiyaci var. Çünkü bu takim moralini yakaladigi an, onu ne fenerasyon, ne medya, ne de hakemler durdurablir.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Su anda tüm Trabzonsporlularin bu mantikla hareket etmeleri gerekiyor...Hiçbirseyimizi katbetmeden, üstüne katarak devam etmeliyiz...Baska türlü rakiplerimizle basedebilme imkanimiz olduguna inanan var mi?

KuĞu
08.08.2005, 21:45
Olay Hüseyin olayi degildir olay yabanci futbolcularimiz ve yerli futbolcularimiz olayidir. Yapilan 3 resmi maçta görüldü ki suanda takimimizi sirtlayanlar sadece yabanci oyuncularimiz.Hüseyin dahil (fatihi sayma) geri kalani geçen seneki performanslarinin yarisinda bile degiller.Bunda suçlu kim peki? Futbolcu kadar s.günes'te zaten onu bu konudan dolayi elestiriyorum. Yedek futbolculari gerede isviçre kamplarinda ezdi pestilini çikardi as futbolculari milli kamp vs. tatil bahaneleriyle iyi çalistiramadi ama resmi maçlarda hep onlarla oynadi. Dolayisiyla 25 dakika sonra dilleri disarda bir takim olusturdu.

uygar_trb
08.08.2005, 21:53
birakin ya elestirilere bak kardesim takimin en önemliadamina 2 MAÇ KÖTÜ oynadi diye yyapilan elestirilere bak 2.ligde dolu varmisss bilmemne AYIPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hüseyin bu kadar elestiri isliklanmana ragmen süpersin sana helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnn

TrabzonStorm
08.08.2005, 23:11
BIZIMKISI BIR ASK HIKAYESI

Aslinda hazirlik kamplarindan beri süregelen ve famagusta maçlariyla doruga çikan yanlisliklar ve sanssizliklar zincirinde, yönetiminden taraftarina, futbolcusundan teknik direktörüne herkesin hatasi oldu...Ayrintilarini herkes biliyor, tekrara gerek yok...Bunlarin arkasindan da iki olay gündeme oturdu; Aktug-Yattara ve Yönetimin istifasi-kongreye gidis...

Tabii elenme sonrasinda öncelikle Atay Aktug un klüp baskani olarak, tepkileri yönlendirecegi ve suçu üzerine atacagi bir odak gerekiyordu...Bu olay, öyle bir iki demeçle geçistirilecek bir is degildi...Seçenekler arasinda yönetim kurulundan istifalar istenmesi, Senol Günes in suçlanmasi, kirmizi kart gören Yattara ya yüklenilmesi ya da yönetimin tasi taragi toplayip ayrilmasi vardi.....Sayin Aktug da bu seçenekler içinden, klübe en az zarar verecegini düsündügü Yattara olayini medyanin önüne atti..Bu sartlar içinde baska seçenegi yok gibiydi...Tabii bundan sonra bir baska kiyamet koptu...''Yattara yi satani biz de satariz.'' Aslinda baskan da en az bizim kadar sevse de Yattara yi, yaralar kapanacaksa kovmaya razi etmisti kendini...Ancak ipin ucu baskanda miydi yoksa baskasinda miydi?Ipin ucu aslinda taraftarin elindeydi...

Ikinci maç sonrasi ''yönetim istifa'' tepkileri, yönetimin istifalarini baskanin cebine koydu...Kayseri maçi bazi seyleri degistirdi...Baskan hala Yattara olayi ile siyirmayi düsünüyordu...Ancak seyirci Yattara yi yem etmemekte kararliydi...Bu kez seyirci yapti blöfü..Senol Hoca yi öne atti...Yangindan mal kaçiran medya baliklama atladi buna...Dünya üçüncülügü apoleti medyaya karsi Senol Hoca ve Trabzonspor için Kazikli Voyvoda nin kazigi görevini yapiyordu...Kimse onu elestirmeye cesaret bile edemiyordu...ama bu maçta seyircinin tepkisini iyi degerlendiremeyen medya ve -malesef bazi yöneticiler- Senol Günes aleyhinde ciliz sesler çikarmaya basladilar...

Oysa yine yaniliyorlardi...Seyirci hocasini elestirir ancak kilina bile zarar verdirmezdi...Seyirci Kayseri maçinda tribünleri doldurarak gerçek mesajini vermisti..dosta düsmana...Seyirci hiçbirseyini kaybetmek istemiyordu..Seyirci Trabzonsporunu istiyordu...Seyirci herseye ragmen yönetimine de takimina da teknik direktörüne de destegini maç basinda pesinen vermisti...Onunsöyledigi tek sey vardi ''Trabzonsporuma zarar verdirmem''...ve malesef yönetim kendi yerinin gitmekte oldugu korkusundan olsa gerek,bunu hala okuyamamisti...Seyirci bir kez daha yönetimin önündeydi ve bir kez daha takimina yol gösteriyordu...Daha bir ay önce sampiyonlugun en güçlü adayi olarak gösterilen takimini öyle kolay kolay harcatmayacagini ilan ederek ''Artik ben bu olayi sildim,söz bende-herkes sussun'' diyordu...Dogrusu ya, dogrusu da buydu...

Tunga
08.08.2005, 23:44
Konuyu saptirdiginizi, yerel medyanin Trabzonspor'a olan tavri yerine Hüseyin'e odaklandiginizi görüyorum. Bu da pacos_bill'i bir kez daha hakli çikariyor. Yani kendi degerlerimize saldirmak o kadar kolay ve müsait ki, bu konunun benim anladigim ana fikri bu olmasa bile, gene konu dönüp dolasip Trabzon'lu oyunculara geliyor.

Konuyu dagitmayalim, zaten futbolcular basligi altinda Hüseyin'imiz için bir baslik mevcut.

Emiroğlu
09.08.2005, 08:59
Hüseyin oynadigi mevkii geregi takimin bel kemigi.Yalan yok,rum maçinda en çok ona küfür ettim.Ama bu hiçbir zaman senin gibisinden 2.ligde çok var demedim.

Eger hüseyin hakkaten bir kazma ise NEDEN MILLI TAKIMDA " BEL KEMIGI" MEVKIIDE OYNUYOR ? NEDEN KORAY ILK 11 DEGIL DE HÜSEYIN ILK 11?????????

NEDEN O 2.LIGDEKI SÖZDE DAHA IYILERI OYNAMIYOR?

Ayrica arkadasin birinin tespiti çok YERINDE ! Hüseyiin sagindaki EMRAH,solundaki Volkan,Celo,Göbekte Szymek ve Gökdeniz efendi,Kaç maçta bu adama yardimci olma çabasi içindeler ?????

Adam hücumda bindirecek,kosarak savunmaya gelecek,topu kesecek,takimda ofansif olarak direk gidecek olan topçuya(ki öle biri yok !)topu verecek.......BASKAAAAAA???????BI DE GOL KRALI OLSUN BARI!!!!!!!!

NOT : Yalnis anlamayin,at gözlügüyle savunmuyorum.ÜCret olayindan sonra bozuldugu dogru,rum maçlarinda ve kayseri maçindaki performansi igrenççççç,ama lütfen,bu adam milli takimin omurga kemigi.Bunu da düsünüp elestirelim

Saygilar.

EmrahYalçınalp
09.08.2005, 09:13
Konu yerel medya ise, Hüeyin olayini bir kenara birakarak genel anlamda sunlari söyleyebilirim:

Yerel medya bir havalarda... Bir kere samimi olalim, varlik sebepleri Trabzonspor. Her Pazartesi yerel TV'lerin hemen hepsinde bir spor programi... Konusmalar komedi, cümlelerin özneleri yüklemleri havada uçusuyor. Ama ben seyrediyorum mesela, çünkü Trabzonspor'um konusuluyor... Adam belki de asgari ücretle yaptigi bir iste trilyonluk futbolculari yerden yere vurarak tatmin olma amacinda. Daha dün "buJun'da bir numara yok" dendi mesela... Yahu durun bakalim,futbolcular maçtan önce 45 dakika isiniyorlar, adamin oyunda kaldigi süre 20 dakika...Velhasili, ben de genel anlamda Osman'la ayni yönde düsünüyorum. O kötü de oynasa milli futbolcu, senin gazetecelik geçmisin ne, ulusal basinda kaç makalen var da adami rencide ediyorsun. Bu adamin kardesi, anasi babasi var, nedir yani "0" ?

emre81
09.08.2005, 09:57
Arkadaslar Hüseyin'i elestirirken ondan neler beklediginizi düsünmek sonra analiz etmek gerek bence son iki maçi bosverelim ve ortalama bir Hüseyin portresi çizelim Hüseyin, Aurello ve Ragip Türkiye liginin en çok top çalan adamlari, Hüseyin son iki maçta olmasa bile gerçekten çok top çaliyor rakip orta sahasini rahatsiz ediyor. Ama ondan oyun kurmasini sut atmasini beklersek hayal kirikligina ugrariz.

Üzülerek söylüyorum ama burda bence hata Senol hocanin takimin kondisyonu, Hüseyin'e günebakisin verdigi 0 i hakediyor bence Kibris taki maçta bizimkilerin topa kosacak takati yoktu Hüseyin ve digerleri de 10 metre depar atamadilar. Ben zaten kondisyon olayindan çekiniyodum çünkü 96' da da bu takimin kondisyonu iyi degildi Senol hoca bence madem sprtif direktör olarak bu takimin basina geldi süper bir kondisyoner v.s. alip kurumsallasmayi hedefleyen T.S. de bu noktada atilim yapmaliydi. Begenmedigimiz ezik topluluguF.B. deCoch köpek gibi kondisyon yapiyor her sene takima bence bizde bunu düsünmeliyiz sadece ruhla olmuyor bazi seyler vücudun buna direnç göstermemesi lazim.

EmrahYalçınalp
09.08.2005, 10:43
Arkadaslar Hüseyin'i elestirirken ondan neler beklediginizi düsünmek sonra analiz etmek gerek bence son iki maçi bosverelim ve ortalama bir Hüseyin portresi çizelim Hüseyin, Aurello ve Ragip Türkiye liginin en çok top çalan adamlari, Hüseyin son iki maçta olmasa bile gerçekten çok top çaliyor rakip orta sahasini rahatsiz ediyor. Ama ondan oyun kurmasini sut atmasini beklersek hayal kirikligina ugrariz.

Tabi ki Hüseyin, Ragip ve Marco en çok top çalan oyuncu olacaklar. 4-4-2 geldi mertlik bozuldu... Herkes markaj altinda oynamak zorunda, çünkü rakip de 4-4-2 oynuyor. Oynadiklari pozisyon geregi sadece bu adamlar bosta, dolayisiyla karsidan gelen her top da bosta olan bu adamlarda. Bu adamlar pres yaparak çok nadir top çaliyorlar. Karsidan isabetsiz verilen her pas, sisirilen her top zaten bu adamlara gelmek zorunda, çünkü sahada demarke olan oyuncular bu posizyondaki oyuncular...

Bence de Hüseyin telahfuz ettigi parayi hak etmiyor ve millet de zaten bu yüzden ona patliyor. Ama sonuçta Tabzonspor'umuzun topçusu. Top çalma konusunda dahiyane bir yetenegi olmadigini düsünsem ve yukardaki nedenlerden ötürü bundan emin olsam da faydali bir adam. Makul bir ücretle kalmali ve kendini gelistirmeye devam etmeli...

Oruç
09.08.2005, 13:29
birtek hüseyine sifir vermeleri yanlis tabiki - yaninda gökdeniz mehmet gibi birkaç oyuncu daha vardi.

Yaw sen ne kadar güzel özetleyebiliyorsun pes dogrusu.Dogru söze ne denir...

halil ibo
09.08.2005, 13:50
Tamam sampiyonlugu,basariyi çok özledik de,kendi degerlerimizi yerden yere vurmamiz mi gerekiyor.Geçtigimiz 2 sezondakigüzel oyunun,Türkiye'nin takdir ettigi kadronun mihenk taslarindan biridir,Hüseyin.O öylede Gökdeniz farkli mi? Gönderelim hepsini elestirecek futbolcumuz kalmasin! Sonra transfer edecek oyuncuda bulamazsiniz.Çikip kendiniz oynarsiniz,eminim.

Netice itibariyla Günebakis'in verdigi ''0'' da haksizdir.Kendisi kaç puan alabilir bu maç öncesi yeterince takima destek oldu mu? Oynanacak olanin sadece bir futbol maçi oldugu konusunda kamuoyunu yönlendirebildi mi? Kaybettikten sonra sadece bir tur kaybedildigini,ligin yeni baslayacagi mesajlarini verebildi mi?

orhanaydin1969
09.08.2005, 14:13
bu günebekisa bir iki sözde ben söyleyeyim ist ciktigi günden beri okuyorum gazete ist da yasasin istiyorum bayiye gazete gelmeyince hafiye gibi olayin pesine düsüyorum gazeteyi cikaranlarin benim kadar dert etmediklerinide biliyorum birgün gazetenin dagitiminda gördügüm eksigi vede kendi fikrimi iletmek için gazetenin patronunu aradim telefonla bana dönecekti hala bekliyorum galiba hatlari bozuk bunlari niçin yazdim ist da yasayan bir trabzonlu olarak bu gazetenin sikintilarini kendi sikintim olarak görüyorum gelelim asil konuya gazetenin yayin politikasini beyenmiyorum gazetenin spor müdürü kendi düsüncelerini trabzon halkinin düsünceleri imis gibi sunup trabzonda kendi düsüncesinde bir kamuoyu yaratmaya calisiyor ve bundada kismen basarili oluyor tabiki gazeteci elestirecek ama elestirirkende dogru alternetifler üretecek am akendi dogrularini kabul ettirme cabasinda olmayacak MADDE 1 -ALTUG ATALAYIN bugünkü yazisi METIN AKBASOGLU benim babamin oglu degil trabzonlu vede trabzonspora hizmet etmek isteyen bir insan yönetime girdigindede altug onu fenerli diye elestirmis vede o gün istifasini istemisti bu günde istiyor sizce sebeb ne bu adam trabzona zararmi veriyor adam simkoyu aldi trabzona kazandirdi o olmasaydi simkoyu alacak pesin parasi yoktu kulübün o karsiladi fenemi etti zurawski ile birlikte stoper oynayan cocuguda bitirdi ama senol günesden okey alamadi paralarinin bir kisminida cebinden karsilayacakti ama birileri onun bu oyunculari trabzona kazandirmasindan rahatsiz oldular cok istenen adamlar bir anda istenmeyen adam oldular rota brezilyaya cevrildi buradan su anlasiliyor senol günes vede trabzondaki bazi yöneticiler akbasoglunun öne cikmasini kabullenemediler kendi egolari ugruna trabzonu harcadilar vede harcamaya devam ediyorlar buna günebakis dadahil trabzonun destege ihtiyaci oldugu bu günlerde gazetenin yayinlarina bakarmisiniz futbol as ye adam araniyor baskan atay aktug istifalar icinden sadece METIN AKBASOGLUNUnun istifasini yürürlüge soksun

sbay
09.08.2005, 14:28
hüseyin iyi futbolcu ama 1.5 trlyonluk oyuncu degil

sametaydin
09.08.2005, 14:40
hüseyin 0 puan dogru. niye kiziyosunuzki? sanki izlemedinizmi maçi? iyi yazmis gazete.

61viya
23.08.2005, 14:50
Arkadaslar baslik kalabaligi etmek istemedigim için,bu basligi kullanayim dedim.Umarim basligi açan arkadasa saygisizlik olmamistir.Olduysa özür diliyorum.

Trt de malumunuz Stadyum isminde bi program var.Ve Bilgin diye,ne halt etmeye çalistigini çözemedigim bi zat da bulunuyor orada.Eger aranizda varsa o adamin yorumlarini begenen saygi duyarim.Ama benim gibi tepkiliysniz ne yapmaya çalistigini anlayamadigim bu adama,sizden ricam,adam gibi bi yorumcu getirtmeleri için mail atin trt ye. Benim yolladigim mail,sahsi fikirlerimi içeriyordu,ve cevap dahi alamadim.Eger okursaniz mailimi,neye tepkili oldugumu daha ii anlarsinzi die düsünüyorum.

Sayin Erdogan Arikan,

Abi diye hitap edebilirim sanirim size.Erdogan abicigim,yazacagim seyler hosunuza gitmeyecek muhtemelen.Ama elestirilerim size degil,adini bile agzima almak istemedigim biriyle ilgili olacagi için,üslubum mümkün oldugunca kibar olacak.

Dün gece beni ve tahminimce bütün Trabzonsporluluari sinir eden,Bilgin denen kisiye edeck bir çift lafim olacak.Ben Trabzonsporluyum ve 19 yasinda bir kizim.Ucu birakin Trabzonu,Karadenize dahi dokunan kimsem yok.Tarsus dogumluyum,Antalyaliyim,Mersinde oturuyorum,Sivasta okuyorum.Ama yüregim sonsuza dek Trabzonda,Trabzonsporla...Bana "Neden Trabzonspor?" diyorlar bazen.Eger soruyu soran kisiyi kaile aliyorsam açikliyorum.Degilse "Sürüye dahil olmamak için..." diyorum kisaca.Sok oluyorlar aldiklari cevap karsisinda...

Sampiyonluk görmedim,o kupayi kaldirmak nasil birseydir bilmiyorum...Ama sampiyonluk denen sey,emek demektir...Alinteri dökmektir...Yenmektir karsindakini,yenilsende kazanmak...VE bütün bunlari yaparken,onurlu durusunu sürdüren baska bir takim bilmiyorum ben.Degilse; hakemlerle alinan maçlarla gelen,"Önceden herseyin sahada halloldugunu sanardim." diyenlerin aldigi sampiyonluk(!),emege deger verenlerin gözünde zerre deger tasimaz...

O Bilgin denen degerli insan,Yattaranin saçlari hakkinda yaptigi yorumda,o kendini büyük sanan kulübü tuttugunu göstermistir.Alexin saçlarini soran insanlara "Türkiyede insanlar nelerle ugrasiyor?" diyor adam.Sonra Yattaramin saçlari hakkinda,neymis efendim kanarya sarisiymis,acaba bisey mi demek istiyormus?? Fenerbahçenin kendisini almasini mi istiyormus? Saçmalamanin da bir siniri vardir.Kendi kendini ele vermesin bari...Insanlarin bedduasini daha fazla almasin bence...Yattara sözlesmesini 2009a kadar uzatarak,bu takimin hayatindaki önemimini anlatmistir,tabi anlayana!!!!!!!!!!!!! Onun içindir ki,çok rica ediyorum Erdogan abicim,kendileri Traboznsporumun adini dahi almasin agzina...Gitsin basketbol yorumculuigu yapsin...Ya da ne halt ederse etsin,yeter ki Trabzonum hakkinda yorum yapmasin.Zaten tuttugu takimla küçülen ruhunu,daha bir küçültmesin..Erdogan abicim,sn tarafsiz biri gibi duruyorsun ekranlarda,hep böyle ol...Ama bizim protesto etmekten biktigimiz ezik Faik Çetiner gibi,biz bu adami siki bi elestirmeden,ve elestirilerimiz Stadyum programina kaymadan,adam gibi bi yorumcu bulun...Eger bizim de programinizi izlememiz,sizin gözünüzde degerli ise tabii...Degilse sizin hatriniza bile çekemeyiz biz bu adami...

Haa,unutmadan,anlayacagini hiç sanmiyorum ama,kendisine Traboznsporlularin çok anlamli bir sözünü iletin lütfen...BIZ BU TAKIMI SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK KI...

Hosçakalin Erdogan abicim,Trabzonspor için daha uzun dakikalar ayirmaniz,ve bizimle ilgili de adam gibi yorumlarda bulunan birini bulmaniz dilegiyle...

gerçekefsane
23.08.2005, 14:58
kalemine sagliksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

metinulusoy
23.08.2005, 14:59
61viya tüylerim diken diken oldu inanki!!!Trabzonlu veya karadenizli olmayipta bunlari yazabiliyorsa bir insan;gerçekten bu camianin ne denli büyük oldugunu insan çok daha iyi anliyor..Bunu tüm Türkiye birgün anlayacak.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TRABZONLU_TS
23.08.2005, 15:05
Arkadaslar baslik kalabaligi etmek istemedigim için,bu basligi kullanayim dedim.Umarim basligi açan arkadasa saygisizlik olmamistir.Olduysa özür diliyorum.

Trt de malumunuz Stadyum isminde bi program var.Ve Bilgin diye,ne halt etmeye çalistigini çözemedigim bi zat da bulunuyor orada.Eger aranizda varsa o adamin yorumlarini begenen saygi duyarim.Ama benim gibi tepkiliysniz ne yapmaya çalistigini anlayamadigim bu adama,sizden ricam,adam gibi bi yorumcu getirtmeleri için mail atin trt ye. Benim yolladigim mail,sahsi fikirlerimi içeriyordu,ve cevap dahi alamadim.Eger okursaniz mailimi,neye tepkili oldugumu daha ii anlarsinzi die düsünüyorum.

Sayin Erdogan Arikan,

Abi diye hitap edebilirim sanirim size.Erdogan abicigim,yazacagim seyler hosunuza gitmeyecek muhtemelen.Ama elestirilerim size degil,adini bile agzima almak istemedigim biriyle ilgili olacagi için,üslubum mümkün oldugunca kibar olacak.

Dün gece beni ve tahminimce bütün Trabzonsporluluari sinir eden,Bilgin denen kisiye edeck bir çift lafim olacak.Ben Trabzonsporluyum ve 19 yasinda bir kizim.Ucu birakin Trabzonu,Karadenize dahi dokunan kimsem yok.Tarsus dogumluyum,Antalyaliyim,Mersinde oturuyorum,Sivasta okuyorum.Ama yüregim sonsuza dek Trabzonda,Trabzonsporla...Bana "Neden Trabzonspor?" diyorlar bazen.Eger soruyu soran kisiyi kaile aliyorsam açikliyorum.Degilse "Sürüye dahil olmamak için..." diyorum kisaca.Sok oluyorlar aldiklari cevap karsisinda...

Sampiyonluk görmedim,o kupayi kaldirmak nasil birseydir bilmiyorum...Ama sampiyonluk denen sey,emek demektir...Alinteri dökmektir...Yenmektir karsindakini,yenilsende kazanmak...VE bütün bunlari yaparken,onurlu durusunu sürdüren baska bir takim bilmiyorum ben.Degilse; hakemlerle alinan maçlarla gelen,"Önceden herseyin sahada halloldugunu sanardim." diyenlerin aldigi sampiyonluk(!),emege deger verenlerin gözünde zerre deger tasimaz...

O Bilgin denen degerli insan,Yattaranin saçlari hakkinda yaptigi yorumda,o kendini büyük sanan kulübü tuttugunu göstermistir.Alexin saçlarini soran insanlara "Türkiyede insanlar nelerle ugrasiyor?" diyor adam.Sonra Yattaramin saçlari hakkinda,neymis efendim kanarya sarisiymis,acaba bisey mi demek istiyormus?? Fenerbahçenin kendisini almasini mi istiyormus? Saçmalamanin da bir siniri vardir.Kendi kendini ele vermesin bari...Insanlarin bedduasini daha fazla almasin bence...Yattara sözlesmesini 2009a kadar uzatarak,bu takimin hayatindaki önemimini anlatmistir,tabi anlayana!!!!!!!!!!!!! Onun içindir ki,çok rica ediyorum Erdogan abicim,kendileri Traboznsporumun adini dahi almasin agzina...Gitsin basketbol yorumculuigu yapsin...Ya da ne halt ederse etsin,yeter ki Trabzonum hakkinda yorum yapmasin.Zaten tuttugu takimla küçülen ruhunu,daha bir küçültmesin..Erdogan abicim,sn tarafsiz biri gibi duruyorsun ekranlarda,hep böyle ol...Ama bizim protesto etmekten biktigimiz ezik Faik Çetiner gibi,biz bu adami siki bi elestirmeden,ve elestirilerimiz Stadyum programina kaymadan,adam gibi bi yorumcu bulun...Eger bizim de programinizi izlememiz,sizin gözünüzde degerli ise tabii...Degilse sizin hatriniza bile çekemeyiz biz bu adami...

Haa,unutmadan,anlayacagini hiç sanmiyorum ama,kendisine Traboznsporlularin çok anlamli bir sözünü iletin lütfen...BIZ BU TAKIMI SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK KI...

Hosçakalin Erdogan abicim,Trabzonspor için daha uzun dakikalar ayirmaniz,ve bizimle ilgili de adam gibi yorumlarda bulunan birini bulmaniz dilegiyle...

YÜREGINE SAGLIK DUYGULANDIRDIN BENI. HELAL OLSUN SANA VE SENIN GIBILERE...smileys/smiley32.gif

gerçekefsane
23.08.2005, 15:27
TV YORUMCULARINA MESAJ -

Bazi kisilerin hiçbir bilgisi olmadan ekranlarda Trabzonspor'u tartistigini vurgulayan Sahin, söyle dedi:

''Trabzonspor hakkinda bilgisi olmayan Trabzonspor konusmasin. Çünkü olusturdugumuz hukuk kurulu sayesinde bundan sonra Trabzonspor hakkinda yalan yanlis, karalayici haber yapanlar hakkinda basin kanunun uygulamalarini hayata geçirecegiz. Onun için Trabzonspor ile ilgili bilgisi, belgesi olmayanlar Trabzonspor'u konusmasinlar. Ya programlarinda Trabzonsporlu insanlari yorumcu olarak bulundursunlar ya da Trabzonsporlu yetkililerden görüs alsinlar. Öyle yilin bir günü bir maç seyrettikten sonra Trabzonspor'un içini yargilamaya kalkmasinlar. O kisileri kiniyorum.''

ajansspor.com

61viya
23.08.2005, 15:38
Evet iste,anlatmaya çalistigim da buydu tam olarak.Eger rahatsizsaniz benim gibi,lütfen mailinizi atin trt ye.

Adresi stadyum@trt.net.tr

zanoylu
23.08.2005, 15:42
61viya degerli kardesim iyiki varsiniz.....smileys/smiley32.gif

Burçak
23.08.2005, 17:17
Harika yazmissin. Insallah dikkate alinip okunuyodur bu yolladigimiz mailler. ve ciddiye alinirlar.

o basketboldan gelme yorumcuyu ben ilk basta efendi dedigini bilen birisi saniyodum. ama 2 hafta geçti saçmalamaya basladi .

CeSS
23.08.2005, 17:44
61 viya ; belki düsüncelerine arkadaslarimizin eklemek istedikleri veya yorum yapmak isteyenler olabilir. Fakat bu yaziyi Günebakis gazetesi basligi altinda farkedemenleyenler olacaktir. Yazinin adresine ulasabilmesi için dogru basligin altina bu yaziyi yapistirirsan daha iyi olacaktir. Basligi asagiya kopyaliyorum.

sevgiler ;

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2635& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2635&KW=TRT+Protestosu&PN=0&TP N=20) amp;KW=TRT+Protestosu&PN=0&TPN=20

orhanaydin1969
23.08.2005, 18:03
61 viya kardesim yazini yeni okudum nasil duygulandigimi bilemezsin iste trabzonspor sevgisi birileri sizin hislerinize 61 viya gibi tercüman olmazsa kelimelerle anlatilmaz biz bu takimi sevinmek için sevmedikki

baris_aykan
23.08.2005, 19:48
Bana uyar.. Babamin ogluda olsa protesto ederim...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

osman__61
23.08.2005, 21:48
gerçekçi olmak lazim.bence iyi etmis günebakis helal olsun. herkes
görevini bilmeli. oh ne ala oyun oynama ama yildiz al. ollllduuuu..

BDiler61
23.08.2005, 21:57
61viya benim hislerimi yazmissin.Bende mail yollamistim ama banada cevap gelmedi

denizgrsy
24.08.2005, 02:32
biz burda senol hoca takimi yanlis oynatiyor,yönetimin transfer çalismalarinda aciz kaldigini söylerken,bazi kardeslerimiz;yok efendim destek zamani,yönetim hakkinda böyle konusulmaz gibi siradan laflar ederek demogoji yapiyorlardi!bakiyorum da ayni hassasiyeti futbolculara hele de hüseyin gibi takimin hamalligini yüklenmis bi topçuya göstermiyorsunuz...hüseyine gelene kadar bu elestirileri hak eden baskalari var!!!geçen sene bu takimin gizli kahramanlarindandir hüseyin ve ben inaniyorum bu sene de öyle olacak!senol hoca kendi agziyla söyledi iyi hazirlik dönemi geçiremedik diye,topçu ne yapsin!yönetim sampiyonlar ligi ön eleme maçlarina 2 hafta kala futbolcu transfer ediyor,hatta maç oynanirken transfer ediyor,topçu ne yapsin!!!hele hele hüseyin...

LazAnisT
24.08.2005, 14:29
anortosis maçi ile ilgili hüseyine 0 bence çok.ama hepsine vermeleri gerekirdi.ben sonuca bakiyorum.hala o maçtan dolayi toplum içine giremiyoruz

61viya
24.08.2005, 14:32
O maç bir ayip degildi...Atin lütfen su düsünceyi kafanizdan ya,çk rica ediyorum...Kimse istmezdi o maçtan o sonuçlari almayi,ama doldurusa gelmeyin noolur.Bunu ayip olarak göreni ayiplarim ben asil...

LazAnisT
24.08.2005, 14:39
O maç bir ayip degildi...Atin lütfen su düsünceyi kafanizdan ya,çk rica ediyorum...Kimse istmezdi o maçtan o sonuçlari almayi,ama doldurusa gelmeyin noolur.Bunu ayip olarak göreni ayiplarim ben asil...

sen ne dersen de o maç trabzon tarihinde kara bir leke olarak yerini almistir.bizdeki hirsin yarisi onlarda olsaydi simdi rangers maçini konusuyor alacaktik

gilimalı
24.08.2005, 14:43
Baslik geç oldu biliyorum ama ancak simdi firsat bulabildim.

Anorthosis ile oynanan son maçtan sonra Günebakis her futbolcuya puan falan vermis ve gözüme çarpan Hüseyin'e '0' verilmis olmasiydi.Ayiptir.Bizler Istanbul'da kendi gazetemizdir diye Günebakis aliyoruz ancak bu gazete kendi degerlerine sahip çikmiyor.Günah keçisi oldu Hüseyin yahu.Hüseyin'e mecburuz evet.Hüseyin olmayinca neler oldugunu da gördük.

Günebakis hata yaptin.

eher biz hüseyine muhtaçsak hiç sampiyonluk kelimesini agzimiza almayalim adem le ibrahim onun yaptigi yapar sen onlari kadroda görmedin herhalde

baris_aykan
24.08.2005, 14:51

sen ne dersen de o maç trabzon tarihinde kara bir leke olarak yerini almistir.bizdeki hirsin yarisi onlarda olsaydi simdi rangers maçini konusuyor alacaktik

smileys/smiley32.gifteskkurler lazanist yuregin den gecenler duygularima tercuman oldu

zafercalikoglu
24.08.2005, 14:55
bu olaylar biraz karisik ama anatorhis olayi hala laf ediliyor özellikle benim gibi gurbette olan kardeslerimizin yuzune vuruyorlar,yok rum takimi ,rezil olduk,falan filan bu tür seyler cabuk unutulmamali ve oldu ne yapalim dememeli ve avrupada bir rum takimina yenilebiliriz ama bir gün galatasay gibi o kupayi alacagimizi biliyorum,ben görmem belki ama insallah torunlar görür,anacak boyle temizlenir,

delihamsi
24.08.2005, 15:48
Hüseyin bir kaç maçtir kötü oynuyor bunu herkes biliyor.Gökdenizle kendilerini toparlamalari gerekli acilen.

baris_aykan
24.08.2005, 17:18
ya zaten kendilerini ha toparlayacaklar zank bi olay sacma haberler gene adamlar yamuluyo ben anlamiyorum ne yapsak mac gunune kadar adamlarimi saklasak kafayi yiycem yavvvvsmileys/smiley5.gif

MaHMuT_61
24.08.2005, 18:20
Aferim sizlere Sak SAk ci basin mi isteyecez Hüseyin o maç -1 oynadi EKSIKTIK YAHU EKSIKK!!Neyi tartisionuz bizim ezikler gibi Sak sak cilara ihtiyacimiz yyok yada alin fanatik okuyun...

Sacit
24.08.2005, 20:57
hemde hic düsünmeden smileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
24.08.2005, 22:17
Beniki seneden beri diyorum bizim futbolcular cogu professionel degiler kafalari bir sey takildimi 1 ay onu düsünüyorlar,adamlar iyi para aliyor lar kötü oynadilarmi tabiki hedef tahtasi olacaklar ,o zaman oynamasinlar beceremiyorlarsa .

MaHMuT_61
24.08.2005, 22:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=adc563ba>

Beniki seneden beri diyorum bizim futbolcular cogu professionel degiler kafalari bir sey takildimi 1 ay onu düsünüyorlar,adamlar iyi para aliyor lar kötü oynadilarmi tabiki hedef tahtasi olacaklar ,o zaman oynamasinlar beceremiyorlarsa . smileys/smiley32.gif</BLOCKQUOTE>