PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Mustafa Demir
15.02.2010, 13:18
yenersek 3. mu olacazz

FANATIK61
15.02.2010, 13:19
Bursaspor'dan degil macin hakeminden cekiniyorum...

Cemalettin Taşkın
15.02.2010, 13:20
diğer takımlarda oynayan her trabzonlu gibi hüseyinde bize karşı aslan kesilir tabi mustafa keçelide normalin üstünde futbol oynar !!!

KOSİFOĞLU
15.02.2010, 13:20
elinde veya tanıdığında fazla bileti olan varmı?

Mesut
15.02.2010, 13:23
zafer yelen iyileşti ama bir türlü forma şansı bulamıyor şenol hoca bilir işini.

hamucera
15.02.2010, 13:25
haber61

Türk Hava Yolları'na ait özel uçak ile Bursa'ya giden bordo-mavili kafilede, sakatlıkları bulunan Teo ile Ömer Aysan yer almadı.

Yeni transferlerden Burak Yılmaz ise kafilede yer aldı

medyatrabzon

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Onur, Ömer Aysan, Giray, Song, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

bu yerel basın amma komedi ya

BAHADIR33
15.02.2010, 13:27
haber61

Türk Hava Yolları'na ait özel uçak ile Bursa'ya giden bordo-mavili kafilede, sakatlıkları bulunan Teo ile Ömer Aysan yer almadı.

Yeni transferlerden Burak Yılmaz ise kafilede yer aldı

medyatrabzon

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Onur, Ömer Aysan, Giray, Song, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

bu yerel basın amma komedi ya
Kopyala - yapıştır olunca böyle oluyor herhalde :)

hevesli
15.02.2010, 13:28
son yıllarda böyle kritik maçları alamadık.. en büyük güvencem şenol güneş..

zafer6161
15.02.2010, 13:33
yenersek 3. mu olacazz

hayır 4. olacağız bursanın averajı bizden iyi ama sezon sonun da ise aynı durum olursa biz ikili averajla bursanın üstünde olacağız

BiZe HeR YeR 61
15.02.2010, 13:34
hayır 4. olacağız bursanın averajı bizden iyi ama sezon sonun da ise aynı durum olursa biz ikili averajla bursanın üstünde olacağız
3 tane atarsak 3.yüz..:)

hamucera
15.02.2010, 13:34

kayseri-bursa-Trabzon

3 lü averajda biz ilk sırada yer alırız. ama 2 farklı yenmemiz halinde yine 3. olacağız

averajlar eşit olur attığımız gol fazlalığından 3. oluruz.

3 gol atarsak kesin 3. oluruz.

MANŞET

Umut'un 3 golü ile gelen 3. lük.

ne güzel olurdu

Sefa
15.02.2010, 13:36
3-0 Yenersek :rolleyes:

zafer6161
3 tane atarsak 3.yüz..:)

atarsak eğer :rolleyes:
yenersek değil ama ;)

albatros
aslında benim aklımda da şöyle birşey var.song sağ bek başlasın, serkan da sağ açık olarak başlasın.daha sonra oyunun gidişatına göre serkan'ı sağ beke çekip sağ açığa burak yılmaz'ı sokabiliriz.
çok uçtum galiba :)

Abd.kalaycı
15.02.2010, 13:39
Hiç bir maç ölüm kalım maçı değildir,ne yani Fener Manisa ile Diyar ile berabere kaldı şampiyonluğu bıraktımı bu maçta yenilsek ne olur bu sene 5. olsak ne olur ne farkeder sevmeyecekmiyiz Trabzonsporu aşalım artık bunları biz bu takımın taraftarıyız kendimize sıkıntı vermekten başka ne oluyor.

zafer6161
15.02.2010, 13:40
bu maçı çok rahat alacağız,hemde 2 farklı,aha buraya yazıyorum,içim çok rahat ,puan kaybı aklımın ucundan bile geçmiyor

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 13:40
3 atmayalım, 2 atmalayım yeter ki kazanalım..1-0 olsun bizim olsun

albatros
15.02.2010, 13:42
Umut'un, Manisa'ya attığı ilk golün aynısını Bursa'ya da atmasını diliyorum :)

AKSOY_61
15.02.2010, 13:42
MUHTEMEL KADROMUZ

Onur, Song, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho, Umut Bulut

Songun sağbek de oynadığı maç aklıma geliyor.
Rüyalarıma bile girmişti.

İnşallah o maçtaki performansı göstermez.
Ben olsam serkanı geriye çeker burağı oynatırdım.Ya da sağda oynayabiliyorsa
gabriç.

İHTİLALL
15.02.2010, 13:43
Eyvahh!.

Teofilo oynamıyormuş...

Yandık..

Orhan Aydın
15.02.2010, 13:44
Umut'un, Manisa'ya attığı ilk golün aynısını Bursa'ya da atmasını diliyorum :)

Bende Alanzinho'nun Kocaeli'ye attığı golün ruh ikizini Bursa'ya atmasını istiyorum:)

Hekimoğlu
15.02.2010, 13:44
Ömer Aysan'ın sakatlanması dengemizi bozacak.Serkan sağbeke çekilecek büyük ihtimal.

Murat TONBUL
15.02.2010, 13:46
2 farkla kazaznırsak da 3. oluyoruz. bursanın averajı 19 bizim 15.
17-17 olur averajlar.daha fazla gol attığımız için biz 3. oluruz. :D

AKSOY_61
15.02.2010, 13:47
Hiç bir maç ölüm kalım maçı değildir,ne yani Fener Manisa ile Diyar ile berabere kaldı şampiyonluğu bıraktımı bu maçta yenilsek ne olur bu sene 5. olsak ne olur ne farkeder sevmeyecekmiyiz Trabzonsporu aşalım artık bunları biz bu takımın taraftarıyız kendimize sıkıntı vermekten başka ne oluyor.

Hocam ts isterse bursadan 10 yesin benim gözümde ts nin değeri bir gıdım değişmez..
Mesele bu değil zaten, bursayı yenersek şampiyonluk yarışı harbi harbi değişiyor.
O yüzden bu maç çok önemli, sadece bizim açımızdan değil bursa açısından da öyle.

Fb nin bi avantajı var bizden 8 puan öndeler yani şampiyonluk adına kredileri fazla.Bizim fazla kredimiz yok.

Murat TONBUL
15.02.2010, 13:47
ama ben de 1-0 olsun bizim olsun diyorum. :D

Ahmet KESKİN
15.02.2010, 13:48
1-0 veya 5-0 kazanalım yeter

highlander
15.02.2010, 13:48
Çok önemli bir maç.Bu maçı kazanırsak "denizdeki karartı"nın Karadeniz fırtınası olduğu netleşir.Güzel futbol oynuyoruz.Mücadele ediyoruz.Bol şut atıyoruz,hızlı ve paslı oynuyoruz.Klübede kariyerinin en bilgili,olgun dönemini yaşayan Trabzon'un efsane ismi Şenol Güneş var.Sahadaki oyuncuları,bizi,tüm şehri etkilemeye devam ediyor sakinliği ve akilliğiyle.Beraberlik bence de iyi sonuç olur ama Şenol Hoca'nın takımları için sanki düşük ihtimal.Hoca oyun planını 3 puan için yapmıştır.Başından sonuna bunu kovalayacağız.Bunu kovalarken yenilme ihtimalimiz de azımsanamaz.Bana beraberlik en son ihtimal gibi geliyor.Güveniyoruz size uşaklar!

Hüseyin Çümen
15.02.2010, 13:49
en etkili adamları olmayan birsa sipör a karşı presli yıldıran oyunumuzu tekrarlarsak bence birsa ilk yarıda pes edebilir

bu karşılama sevgi gösterisinden sonra futbolcularımızın çok hırslı olacağından eminim ve asla beraberliğe tahamül edemezler
1-3 inşallah

AKSOY_61
15.02.2010, 13:52
Teonun sakat olması beni pek endişelendirmedi açıkcası.
Canlı olarak da izledim şuanlık pek bi kaybımız yok.Bana hiç hazır gibi
gelmedi teofilo.Alanzinhonun ilk geldiği zamanki durumda sanki.

Örneğin Umutun sakat olması ise maçın gidişatını etkilerdi.

Kobalas61
15.02.2010, 13:52
Hocam ts isterse bursadan 10 yesin

Hayır efendim TrabzonSpor Bursadan 10 Yerse Gözümdeki Değeri Değişir
Biz Yenilgiyi Kabullenmemeliyiz Eğer 10 Yersek Bu Demektirki Bize Özel Olan Bizim Bu Takımı Tutmaktaki Nedenlerimizden Olan ,Bir Şeylerin Mücadelesini Verme Özelliğimizi Kaybetmişiz Demektir.
Bu TrabzonSpor'un Gözümdeki Değerini Değiştirir
Biz 10 Yiyemeyiz.Biz Senelerdir Şampiyon Olamıyorken Hala O Umutla Takımımızdan Birşeyleri Bekliyorsak Birşeylerin Mücadelesini Veriyorsak Bu Bizde Özel Olan Bir Ruhtur.

TSunami_69
15.02.2010, 13:53
hayır 4. olacağız bursanın averajı bizden iyi ama sezon sonun da ise aynı durum olursa biz ikili averajla bursanın üstünde olacağızarkadaşlar önemli olna bu haFTA KAÇINCI OLDUĞUMUZ DEİL. ÖNEMLİ OLAN BURSAYI yenmemiz. merak etmeyin bursayı yenersek bu hafta olmasa da haftaya kesin dilediğiniz gibi olur 3. oluruz...........( inanamıyorum ts taraftarlarının 3. olabilmek için türlü hesaplar yaptığı günleri de mi görecektik. )))))))))

Recep Alkan
Song'un sağ bek oynamasına hiç sıcak bakmıyorum ve istemiyorum da.

UğuR
Bugün düz beyaz formalar ile sahaya çıkacakmışız...

UğuR
Bursa'da Ergiç İn yerine kim oynar ?

Samet Yildirim
15.02.2010, 13:54
Giray-Egemen ikiside savruk oynuyorlar yan yana oynamalari sikinti da yaratabilir ama serkani sag beke cekmekte dezavantaj olur...bakalim hoca ne yapacak.

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 13:55
Eyvahh!.

Teofilo oynamıyormuş...

Yandık..
Futbolcularımızı aşağılamaktan ne zevk aldığınızı bir türlü anlamıyorum, sonsuza dek anlamayacağım...Biraz değişin artık

TSunami_69
Bugün düz beyaz formalar ile sahaya çıkacakmışız... bu beyaaz formalar geçen sene uğursuzluk getirmişti. geçen sene yenildiğimiz maçların genelinde bu formayı giymiştik. tek beyaz formayla hatırladığım galibiyet denizli galibiyeti idi. onda da golü kütük gökhan atmıştı

pReN@_61
Biletler tükendi mi acaba?

The Ciks
15.02.2010, 13:57
------------------------------------umut----------------------------------------

engin(gabriç)--------------------alan--------------------------burak--------

-----------------------------selçuk-------------colman-------------------

cale-------------------------song----------giray-----------------------serkan

muhtemel kadro bu olur sanırım....

Murat TONBUL
15.02.2010, 13:57
------------------------------------umut----------------------------------------

bence de böyle çıkmalıyız maça.

Dursun Kaplan
15.02.2010, 13:58
Burak 11'de başlayacak kadar hazır mı ?

Vay be.

Murat Acar
Biletler Bildiğim kadarıyla 10:00 DA Satışa çıktı 10:03 de bitti Trabzonspor tarafından bilet bulmanız mucize sanırım Allahtan biz aldık 1 saat kadar sonra Maç için işi asmaya geliyor sıra :)

Alp Yavuz 13
maç büyük ihtimalle 3-2 bitecek iddaa için 4-6 gol güzel bir oran veriyordur.... oynanmalı... tabi umarım 3-2 biz kazanırız ve ligde iddalı konuma gelmiş oluruz.... haftayada bursa fener maçı bizimde ibb fener o maçdan 1 puan alırsa sevinsin çünkü ibb deplasmanına gidecek ve o maçdan puan alamayacak onun için bu maç bizi zirveye çok yaklaştıracak bjk-gs maçıda beraber'e biterse veya bjk alırsa da çok iyi olur....

AKSOY_61
15.02.2010, 13:59
-------------Onur------------

Serkan---Giray---Song----Cale

Burak---Selçuk--Colman---Engin

----------Alanzinho-----------

------------Umut-------------

İlk yarı hoca burağın yerine ceyhunu da oynatabilr.

Fatih YAZICI
15.02.2010, 14:00
Ergic'in olmadigi nerde yaziyor ?

TSunami_69
15.02.2010, 14:00
-------------Onur------------

Serkan---Giray---Song----Cale

Burak---Selçuk--Colman---Engin

----------Alanzinho-----------

------------Umut-------------

İlk yarı hoca burağın yerine ceyhunu da oynatabilr.
güzel kadro

Soytürk
15.02.2010, 14:03
bu maçlık kadrom

....................Onur.........................
............Song.............Giray................
..Serkan...................................Ferhat.
...............Ceyhun.........Colman..........
...Barış......................................EnGİ N.
..................Alnznho......................... ...
..............................Tosun/Umut..................

Oğuz ZEYTİN
15.02.2010, 14:05
Bursa'ya götürülen kadroda kimler var?

Resmi sitede yayınlanmamış, bilgisi olan var mı?

The Ciks
15.02.2010, 14:05

Şampıyonluk kadrosunda songun yerıne bır popescu alınırsa...colmanın yerıne cok ıyı bır yabancı gelırse...ve forvet arkası harıç hıçbıryerde oynayamayan alan yerıne teo oynarsa..engın gabriç ıkılısı yerıne cok ıyı bır sol açık alınırsa mesele hallolmuş olur..

Oğuzhan
15.02.2010, 14:06
bu maçlık kadrom

ferhatın yerine cale olsa daha iyi olur sanki , son birkaç maçdır formu çok iyi

ayrıca tosun / umut yazmışsında , banko Umut :)

EROS87
15.02.2010, 14:07
Orta sahada Serkanın yaptığı mücadeleyi ve takıma kattklarını görmezden geliyorsunuz.
Tamam Serkan zorunluktan sağ bek oynayabilir ancak onun yerine orta sahada onun kadar olmasa bile mücadeleci bir oyuncu koymamız gerekiyor.
Alanzino, Engin, Colman zaten kırılgan oyuncular, birde buna Burakı eklediğiniz zaman orta sahada direnç gösteren rakiplere karşı oyunun kontrolünü kaybederiz.

Gabriçin durumunu bilmiyorum, eğer hazırsa Serkandan boşalacak yere en uygun isimdir.
En azında sert, ısıran bir yapısı var ve oyunun iki yönünde oynamaya çalışan biri.

Ali Yerlikaya

Karaborsacilarin elinde yeterince bilet var ama normal gise satislari bitti herhalde...

socrates
böyle bursa, kayseri, antep, vs... gibi biraz palazlanmış anadolu takımları bize karşı kıskançlık ve hırs ile karışık korku ile çıkıyolar ya sahaya, bayılıyorum.
maç kaliteli ve seyir zevki yüksek oluyo.
hasta mıyım, neyim ben acaba?:cool:

Orhan Aydın
15.02.2010, 14:08
Murat Tosun...
:D

socrates
15.02.2010, 14:08
bu maçlık kadrom

çok fantezi bi kadro
:eek:

BAHADIR33
15.02.2010, 14:09
Murat Tosun...
Hayırdır Orhan..Şehirlerarası yollardaki hela kapısı arkası yazıları mı geldi aklına?

demirel
15.02.2010, 14:09
Bugün yenersek 6 puan,haftaya 3 puan kalır fenerle,son maçta yeneriz 0 puan ,hayal kurmak güzel ama olmıyacak bişey de değil,demekki kazanıyosak şampiyonluk hayal değil,ama bunları konuşmak için erken,bu arada Abitoğluna selam söylüyorum,adam dün Fener'e zorla puan kazandırdı,Emre yere atlıyo sarı vermiyo,eliyle top alıyolar,oyna diyor,gidiyo gol oluyo,selamlar abitoğlu

trab61
15.02.2010, 14:10
takima cok guveniyorum ama nedense boyle can alici ve cok onemli maclari alamiyoruz, oyuzden supheliyim gene. icimde bir his gene kazanamicaz gibi geliyor bana. insallah yanilirim ve 5 tane takariz bursaya.

TSunami_69
15.02.2010, 14:10
bugün yenersek 6 puan,haftaya 3 puan kalır fenerle,son maçta yeneriz 0 puan ,hayal kurmak güzel ama olmıyacak bişey de değil,demekki kazanıyosak şampiyonluk hayal değil,ama bunları konuşmak için erken,bu arada abitoğluna selam söylüyorum,adam dün fener'e zorla puan kazandırdı,emre yere atlıyo sarı vermiyo,eliyle top alıyolar,oyna diyor,gidiyo gol oluyo,selamlar abitoğlu
İyİ hesap yapiyon da haftaya fener bursaya puan verİr mİ sence

Metin Ural
15.02.2010, 14:11
Bursa'ya götürülen kadroda kimler var?

Resmi sitede yayınlanmamış, bilgisi olan var mı?

murat tosun, ibrahima yattara, tayfun cora, tony sylva, omer aysan baris, teofilo gutierrez ve zafer yelen disinda geriye kalan 18 kisi goturuldu bursa'ya.

Orhan Aydın
Hayırdır Orhan..Şehirlerarası yollardaki hela kapısı arkası yazıları mı geldi aklına?

Yok abi, ben girişteki ''Büyük-Küçük'' fiyatlandırmasındayım:D

halil ibo
Benim tahminime göre de orta sahada alternatif çok olduğu için;
Serkan sağ bekte görev alacaktır.Song'dan sağ bekte verim alma ihtimali oldukça düşük zaten.
Göbektede Song Giray ikilisi göz dolduruyor,orayıda bozmak akıllıca değil.
Allah'ın izniyle maçı alacağız inşallah.Ve bu sene ilk defa bir maçı büyük heyecan içinde bekliyorum...

hüseyin1975
Sahada kimin oynayacaginin önemi yok.
Biz Trabzonsporuz ve oyunumuzu oynadikdan sonra Bursayi her zaman yeneriz, ister Bursada oynayalim isterse Marsda.

Oğuzhan
15.02.2010, 14:12
takima cok guveniyorum ama nedense boyle can alici ve cok onemli maclari alamiyoruz, oyuzden supheliyim gene. icimde bir his gene kazanamicaz gibi geliyor bana. insallah yanilirim ve 5 tane takariz bursaya.

inşallah kazanıcaz :)

Oğuz ZEYTİN
murat tosun, ibrahima yattara, tayfun cora, tony sylva, omer aysan baris, teofilo gutierrez ve zafer yelen disinda geriye kalan 18 kisi goturuldu bursa'ya.

Teşekkürler...

hüseyin1975
Zafer yine sakatmi?

BAHADIR33
15.02.2010, 14:14
Yahu bu Zafer Yelen'in soyadını yanlış mı biliyor bizimkiler?
Yellen falan?

Metin Ural
15.02.2010, 14:16
Zafer yine sakatmi?

kadromuzda 25 kisi var. her mac 7 kisi kadronun disinda kaliyor. zafer'i ferhat'in yerine tercih edebilirdi ama omer aysan'in olmamasi ve mac icindeki herhangi bir aksiligi dusunerek ferhat'i kadroya almistir diye dusunuyorum senol hoca. yoksa zafer'in bir sakatligi sozkonusu degil bildigim kadariyla.

TSunami_69
15.02.2010, 14:18
HÜseyİn ÇİmŞİrİn bİzİm maÇta patlama yaptiĞini dÜŞÜnsenİze

Külünkoğlu
15.02.2010, 14:18
1-3 / 1-4 gibi bir skor bekliyorum.

İHTİLALL
15.02.2010, 14:19
Sezonun en kritik maçından ,forvet manzaraları..

Üç sezon önce ,şikayet ettiğimiz forvet yeterliliği,zenginliği konusunda ,

Hala aynı yerdeyiz..

Bunca harcanan paralara rağmen,sezonun en kritik maçlarından birirne ,sadece Umut umuduyla giriyoruz..

Elde var sıfır demeyelim,elde var Umut..

Üç yıldır yazılan,çizilen milyonlarca tespite rağmen..

Diyor ya,Cem Yılmaz,fıkraya gerek yok,Trabzon yeterli diye..

Adam tanısaymış,bizim yöneticileri üs kurardı herhal,tesislere..

Allah yardımcın olsun Umut..

Koca bir camia sırtında,beceriksiz yöneticilerin günahını da sen çekeceksin çünkü..

Vurduğun gol olsun,koçum..

Yağızhan Sağnak
Ben de 0-4 diyorum.

Oğuz ZEYTİN
Yıllardır kuramadığımız rekabetçi geniş kadroya sahibiz. Bazı oyuncuların maç kadrolarında yer bulamaması son derece normal. Arkadaşlık ortamı bozulmadığı sürece başarıyı tetikleyen en önemli unsur; rekabet ve dolayısıyla da çalışmadır.

Belki haftaya Zafer kadroda olur, Burak bekler... vs. vs.

Uğurtan
15.02.2010, 14:20
skor tahminimi kayıt altına alayım..

3-1 galip geleceğiz.. ;)

Yunus Kandemir
15.02.2010, 14:21
arkadaşlar açık kale arkasından bilet aldım biz dolduruyoruz dimi orayı

Recep Alkan
- Trabzonspor bu maçı alacak, belki zor maç olacak ama alacak,

- Song kesinlikle ve kesinlikle sağ bek oynamamalı, Serkan o mevki de ne kadar etkili ise Song'da ondan fazla etkili değil.

- Göbek de Song ve Giray ikilisini görmek istiyorum,

- Giray bana ne kadar patlamaya hazır bomba gibi gelse de, bu maç oynamalıdır, (son haftalarda devamlı oynuyor kesilmemeli)

- Kale konusunda Onur'a sonsuz güvenim var.

Trabzonspor bu akşam gerekeni yapacaktır.

Adem Erdoğan
Zafer yine sakatmi?

O kim? :)

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 14:22

Evet .

socrates
15.02.2010, 14:22
Zafer yine sakatmi?

zafer kumaşı iyi bir futbolcu fakat almanya' da bir sezondur bizde de yarım sezondur sakat. bu yüzden fizik kondisyon açısından önemli eksiği var. devrearası kampı sayesinde iyi çalışıp kadroya girmeye başladı fakat vücudunun kendini tam manasıyla toplaması sezonbaşı kampında olacaktır. bu yüzden kendisinden seneye önemli bir katkı vermesini en azından alan' a önemli bir alternatif olmasını bekliyorum. teknik kadro da ondan umutlu ki kiraya verip seneye hazır olmasını istedi.;)

Recep Alkan
15.02.2010, 14:23

Merak etme, ordan alan çok kişi var duyduğuma göre, bilet bulamayan o tribüne gidiyor, ALLAH kaza bela vermesin.

Recep Alkan
15.02.2010, 14:23
Adem hoş geldin yahu, nerelerdesin, bıraktın bizi sandım.

hüseyin1975
15.02.2010, 14:25
HÜseyİn ÇİmŞİrİn bİzİm maÇta patlama yaptiĞini dÜŞÜnsenİze

Insallah. Söyle Alex ile Semihe attigi paslardan atarsa cok sevinirim:p

Soytürk
15.02.2010, 14:25
çok fantezi bi kadro
:eek:

neden ki Barış la Murat ı begnmedin sanırım
bu insalar nezamAn oyanyacak peki
o maç önemli bu maç önemli şu maç tehlikeli
diye diye kimse oynatmıyo bende kadromda yer verdim:)
madem bu insanlar bu tür maçların hakkını veremiyecek iyi düzeyde futbol oynamıyolar neden varlar neden alındılar??(Teo/Sezer/gabriç/Barış/Murat)
Yapmayın arkadaşlar daha nasıl oynadıklarını tM anlamıyla görmeden kadroda yer verilmiyo...
bu durumlar hem takım hemde futbolcular için bir fırsattır..

ısaacc begenmiyodunuz adamın gol atışlarını gördük ergin ide begenmiyodunuz daha böyle çookk var

lazkopatfaroz
15.02.2010, 14:26
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Üzerimizdeki takımların puan kaybetmesi çok önemli bir avantaj bunu kullanmalıyız. Maçı kazandığımız taktırde zirve çok güzel olacak.

hüseyin1975
O kim? :)

Cok kötüsün:D

Yunus Kandemir
Merak etme, ordan alan çok kişi var duyduğuma göre, bilet bulamayan o tribüne gidiyor, ALLAH kaza bela vermesin.
teşekkürler biliginiz için

halil ibo
15.02.2010, 14:27
Bazı arkadaşlarımın,kardeşlerimin aksine son yıllardaki final maçlarındaki yetersizliğimiz nedense beni korkutmuyor.Şenol Hoca futbolculara olduğu kadar bizlere de özgüven kazandırmadı mı ?
Şahsen ;rakip kimmiş ,konumu neymiş,maçın final niteliği olmasıymış vız gelir tırıs gider...
Benim takımım son maçlarda olduğu gibi pas trafiğini iyi yapsın,rakip Barcelona olsa bile şaşkına döner,Bursa nasıl durabilir takımımız karşısında.İyi seyirler ve Süper ligin zirvesi selam olsun sana...

hüseyin1975
15.02.2010, 14:27
madem bu insanlar bu tür maçların hakkını veremiyecek iyi düzeyde futbol oynamıyolar neden varlar neden alındılar??(Teo/Sezer/gabriç/Barış/Murat)
Yapmayın arkadaşlar daha nasıl oynadıklarını tM anlamıyla görmeden kadroda yer verilmiyo...

ısaacc begenmiyodunuz adamın gol atışlarını gördük ergin ide begenmiyodunuz daha böyle çookk var

Uzun zamandir oynamamis bir Baris ile Muratin böyle önemli bir Macda oynatilmasi intihar olur.
Hem Trabzonsporumuz icin, hemde kendileri icin.

Recep Alkan
15.02.2010, 14:29

Adam deneme zamanı değil. Bu oyuncuları bütün sezon kulübeden ısınamaya dahi çıkarmayıp, 14 puanlık bir maça çıkaramazsınız ? Çıkarmamalısınız, kaldı ki, Denizli Belediye, Ordu maçları gibi maçlarda dahi oynatmayıp...

Şenol Hocanın istikrar yakaladığı kadroda ısrar etmesini istiyorum, zorunluluk olmadıkça, kadroya giremeyenler hocayı taraftarı değil, kendilerini sorgulasın.

Selçuk Demircioğlu
15.02.2010, 14:31
Yenmek güzel olur ama beraberlikde kötü değil şu zamanda..
Daha çok maç var..
Düşünün biz fener,gs ve bjk maçlarında berabere kalabilseydik şu an yukarda nasıl bir tablo olurdu..
Bize 3 puan ekleyin onlardan da 2 şer puan indirin..
Her maçı almaya çalışmak güzeldir ama beraberliğinde kötü sonuç olmadığı maçlar vardır..

Soytürk
Uzun zamandir oynamamis bir Baris ile Muratin böyle önemli bir Macda oynatilmasi intihar olur.
Hem Trabzonsporumuz icin, hemde kendileri icin.

Hangi maçtan başlamak gerekir peki hepsi önemli MAçların?
böyle diye diye kimler çürüdü yedek kulubesinde
bu insalar antramn yapmıyomu zaten yedekte beklemkte futbolunu kimse geliştiremez..

herneyse benim kadrom zaten bu:)

Ömer TOPAL
2-4 arkadaslar Umut, Colman,Giray Engin.....

Paksoy
bursa daki karşılama süper, giden herkezin ayaklarına sağlık

Uğur KÜÇÜK
15.02.2010, 14:34
kardesim merak etme acık kale arkasından 10 kısı bızde gelıyoruz stadda gorusuruz tum renktaslarımla bursa acık bugunluk ve her trabzon macında trabzon acık oluyor zaten:D

BAHADIR33
15.02.2010, 14:34
Hava nasıl bilen var mı?

hüseyin1975
15.02.2010, 14:36
Hangi maçtan başlamak gerekir peki hepsi önemli MAçların?
böyle diye diye kimler çürüdü yedek kulubesinde
bu insalar antramn yapmıyomu zaten yedekte beklemkte futbolunu kimse geliştiremez..

herneyse benim kadrom zaten bu:)

Elbette biryerde baslamak lazim ama bu Mac gercekden uygun degil.
Taraftarin beklentisi cok büyük.
Herkes Bursayi yenip ilk üc ile aramizin cok azalmasini bekliyor.
Simdi bu cocuklar oynasa ve bu maci yenilsek herkes hem bu cocuklara, hemde Hocamiza yüklenecek.
Belki maglubiyetin sorumlulari onlar olmayacak ama yinede Taraftar onlara yüklenecek.

Yunus Kandemir
15.02.2010, 14:36
kardesim merak etme acık kale arkasından 10 kısı bızde gelıyoruz stadda gorusuruz tum renktaslarımla bursa acık bugunluk ve her trabzon macında trabzon acık oluyor zaten:D
hepininize tşkler stadda görüşürüz

Recep Alkan
15.02.2010, 14:37
Bahadır abi, Bursa Balıkesir hava olarak aynıdır, 1-2 derece fark eder. Burda gömlek ile geziyoruz, yaklaşık 15 dereceye yakın bir sıcaklık var, gökyüzü açık, gece yağdı ama gündüz yağış yok. Bursa da aynıdır büyük ihtimal.

TRT spikeri ağzı ile,

Futbol oynamaya son derece elverişli bir zemin var :)

Fatih YAZICI
Açık Tribün'ün yarısı bizdenmiş =)

Soytürk
Adam deneme zamanı değil. Bu oyuncuları bütün sezon kulübeden ısınamaya dahi çıkarmayıp, 14 puanlık bir maça çıkaramazsınız ? Çıkarmamalısınız, kaldı ki, Denizli Belediye, Ordu maçları gibi maçlarda dahi oynatmayıp...

Şenol Hocanın istikrar yakaladığı kadroda ısrar etmesini istiyorum, zorunluluk olmadıkça, kadroya giremeyenler hocayı taraftarı değil, kendilerini sorgulasın.

Ordu Belediye maçlarıda önemli değilmiydi:)Biyerden başlamak lazım diye düşünüyorum ama sanırım bu sezon olmyacak (malum her maç cok önemli yedek oyuncularımzda yetekneksiz)seneye artık yedekte beklemekten nekadar fayda sağlarlar bilmem.

Hocaad ynatmadığına göre gercekten yeteneksiz yedek futbolcularımız var demktir yazık verilen paralara ozaman.

Uğur KÜÇÜK
Hava nasıl bilen var mı?
hava bugun yagıslı dedıler ama muthıs bır gunes var tek sıkıntı cok lodoslu ama aksama kadar kesılır o da

BAHADIR33
15.02.2010, 14:38
Bahadır abi, Bursa Balıkesir hava olarak aynıdır, 1-2 derece fark eder. Burda gömlek ile geziyoruz, yaklaşık 15 dereceye yakın bir sıcaklık var, gökyüzü açık, gece yağdı ama gündüz yağış yok. Bursa da aynıdır büyük ihtimal.

TRT spikeri ağzı ile,

Futbol oynamaya son derece elverişli bir zemin var :)

Sağol Recep :)
Bu anonsla heyecanım iyice arttı ..Sanki maç başlıyor gibi hissettim

Metin Ural
15.02.2010, 14:38
Sezonun en kritik maçından ,forvet manzaraları..

Üç sezon önce ,şikayet ettiğimiz forvet yeterliliği,zenginliği konusunda ,

Hala aynı yerdeyiz..

Bunca harcanan paralara rağmen,sezonun en kritik maçlarından birirne ,sadece Umut umuduyla giriyoruz..

Elde var sıfır demeyelim,elde var Umut..

Üç yıldır yazılan,çizilen milyonlarca tespite rağmen..

Diyor ya,Cem Yılmaz,fıkraya gerek yok,Trabzon yeterli diye..

Adam tanısaymış,bizim yöneticileri üs kurardı herhal,tesislere..

Allah yardımcın olsun Umut..

Koca bir camia sırtında,beceriksiz yöneticilerin günahını da sen çekeceksin çünkü..

Vurduğun gol olsun,koçum..

takimda 4 forvet var. kac forvet olsun?

ayrica burak da gidiyor.

Erbay
15.02.2010, 14:39
Maçı amcamlarda izleyeceğim. İnşallah kendime hakim olurum ters bir sonuçta. Allah göstermesin.

Remzi
bursada hava güneşli fakat ara ara lodos esiyor. Bu da yağmur gelecek demek. Ama maç saatinde mi olur daha sonra mı olur bilinmez :)

socrates

ergin' den de bişi olmadı zaten.
bir de böyle anadolu takımları veya bank asya takımları kadrosunda başarılı futbolcuların durumları için büyük takım kıyası yapılamıyor maalesef, aynı şey olmuyor.
ben zaten kadromuzdaki tüm futbolcuları beğeniyorum. ama formayı almak öyle CM' da oyuna adam almak gibi olmuyo maalesef. sindirerek ve aşama göstererek 11 oyuncusu olabiliniyo. ben çok mutluyum esasen; saydığın futbolcuların sahaya çıkamasa da görevlerini yaptığını ve kaliteli olduklarını düşünüyorum.
premier ligi örnek alırsak bir futbolcu ilk onbire eğer yaşı genç ise en az iki senelik bir adaptasyon dönemi ile planlanarak hazırlanıyor. rotasyon kupa maçlarının ilk ayakları veya ligteki zorlu maçlar öncesi yıldızları dinlendirmek amacı ile araya birkaç adam serpiştirerek yapılyo. öle hoppadanak çok zor bi futbolcunun formayı kapması.
yani rotasyon önemli ve doğru bir mantık ama kendi içinde bir bilinçle yapılmalı. iskelet ve oyun şablonu ile futbolcuların birbirine ve mevkiilerine aşinalığı da istikrar açısından önemli.;)

Mesut
15.02.2010, 14:40
zafer onur tolga gabriç x,y,z, fark etmez kim oynarsa oynasın yeterki galip gelelim şu maçdan skor önemli bizim için

Metin Ural
15.02.2010, 14:41

her takimin kadrosunda 11 futbolcu olsun diye bir dusunceye sahipsiniz yanilmiyorsam.

Soytürk
15.02.2010, 14:42
Elbette biryerde baslamak lazim ama bu Mac gercekden uygun degil.
Taraftarin beklentisi cok büyük.
Herkes Bursayi yenip ilk üc ile aramizin cok azalmasini bekliyor.
Simdi bu cocuklar oynasa ve bu maci yenilsek herkes hem bu cocuklara, hemde Hocamiza yüklenecek.
Belki maglubiyetin sorumlulari onlar olmayacak ama yinede Taraftar onlara yüklenecek.

Buda doğru:) Traftar her şekilde yükleniyo zaten Umut a tahammul edildiği kadar başka hangi futbolcuya edildi (gökhan):D ha diyeceksinizki Umut golllerini atıyo e zaten forvet değilmi görevi ne gol atınca bunu üstün başarı gibi görenlere şaşırıyorum egemen giray song defanstan gelip colman ceyhun engin gibi isimlerde gol atıyosa başarı budur benim için:)

TSunami_69
15.02.2010, 14:43
zafer onur tolga gabriç x,y,z, fark etmez kim oynarsa oynasın yeterki galip gelelim şu maçdan skor önemli bizim için
evet bence de skor Önemlİ deĞİl. Yenelİm de İsterse hÜkmen yenelİm farketmez

Recep Alkan
15.02.2010, 14:43
Ordu Belediye maçlarıda önemli değilmiydi:)Biyerden başlamak lazım diye düşünüyorum ama sanırım bu sezon olmyacak (malum her maç cok önemli yedek oyuncularımzda yetekneksiz)seneye artık yedekte beklemekten nekadar fayda sağlarlar bilmem.

Hocaad ynatmadığına göre gercekten yeteneksiz yedek futbolcularımız var demktir yazık verilen paralara ozaman.

Lütfen anlamak istediğimiz gibi anlamayalım. Önemli değil demedim, Trabzonspor'un en basit takımı bile bu iki takımı (ordu biraz daha zor olmak üzere) yener. Bu iki maçta bu isimler denenebilirdi. Eğer bu oyuncular bırakın 11 de çıkmayı, sonradan girecek şekilde bile hoca tarafından tercih edilmiyorsa, o zaman gerçek manada bir sorun var demektir. Bunun da sorumlusunun oyuncudan başka biri olmadığını düşünüyorum.

Kaldı ki her yedekte bekleyen yeteneksiz değildir, Fener denizliye şampiyonluğu kaçırdığında yedek kulübesinde Anelka vardı :)

Gs elano, keita gibi isimleri yanda oturtuyor, Bursa da Sercan bazı maçlara yedek soyundu (sakat değildi). Bu örnekleri çoğaltabiliriz. İyi oyuncu olmak başkadır, yedek oturmak başka.

Engin de aylarca kulübeye mahkum kaldı, yeteneksiz miydi sizce ?

Şimdilerde methiyeler düzüyoruz da:)

Ya da Gutierrez ?

Bu şekil kıyaslama yanlış ve yanıştıcı olabilir.

Saygılar;

Murat TONBUL
15.02.2010, 14:44
ben de bir skor tahmini yapim bari :) selçuk inan ve cale nin golleriyle 2-0 kazanacağız İnşallah.

Soytürk
15.02.2010, 14:44
her takimin kadrosunda 11 futbolcu olsun diye bir dusunceye sahipsiniz yanilmiyorsam.

ben o düşüncede değillim işte ,aynı kadronun hiçbir zaman bozulmamasından yana olanlar o düşüncede sanırım:)
arada takviye gerekli değişiklik gerekli yani bu benim fikrim
tabi hocalık bana kalmadı:)

yatara
15.02.2010, 14:45
bugün alanzinhonun bi golü var

Recep Alkan
15.02.2010, 14:48
Acaba diyorum 19 misafirin kaçı Bursasporlu :)

Arkadaşlar açıkta bizim olacağımızı duyup önlem almaya kalkmasınlar.

O tarafa gidecek arkadaşlar dikkatli olsunlar.

Geçen sene bir iki gözü dönmüş (ne içtiyse bilmiyorum) arkadaş ile akraba oluyorduk az daha :)

TheCrow
15.02.2010, 14:48
Maç gerçekten zor görünüyor ama tarihimizde en kolay yendiğimiz takımlardan birinin de Bursa olduğunu unutmayalım...

Akif Gür
15.02.2010, 14:49
Açık Tribün'ün yarısı bizdenmiş =)

geçen senede öyle oldu...formalı olanları oraya almadılar...içine bile adamın bakıyolardı içeri girerken...ama bizim tribünün girişindeki kapıda adama biraz ısrar edince açık bileti ile misafir tribününe alıyodu...sonra baktılar içeriye sığmıyoruz...kapıyı açtılar bazı taraftarları açığa aldılar

Akif Gür
15.02.2010, 14:50

Geçen sene bir iki gözü dönmüş (ne içtiyse bilmiyorum) arkadaş ile akraba oluyorduk az daha :)

yakında reklam çıkarır mavi...burası bursa diye:))) koyarlar senin o an yaşadıklarını abi

Fatih YAZICI
15.02.2010, 14:51

Kendi taraftar sitelerinde de "dikkat" diye yazıyorlardı :)
Bilet alınırken gözleriyle görmüşler bi' ton bilet alındığını.

Oğuz ZEYTİN
Bursa'nın stoperlerine bakınca Zapo, Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk ne yerden topla oynama becerisne sahipler ne de inanılmaz hava üstünlükleri var. Aralarına atılan toplarda da bocaladıklarını en son FB maçında da gördük. FB maçındaki kadar saldırgan oynarlarsa işimize gelir, ancak daha kontrollü olacaklarını bekliyorum.

Her halükarda bu maçın favorisi biziz. Bir sene 15. olup diğer sene iki hafta 2. oldular diye Bursa'dan çekinecek halimiz yok (yeneriz yeniliriz, o ayrı).

Bu arada, geçen senenin ikincisine bu sezon rastlayan var mı!?

Bursaymış, herkes haddini bilecek!

Halit Akyüz
Hava iyi iyi..:)

TSunami_69
15.02.2010, 14:52
bişey soracagım manisadaki ısaac in bonservisi hala bizde mi?

Soytürk
Lütfen anlamak istediğimiz gibi anlamayalım. Önemli değil demedim, Trabzonspor'un en basit takımı bile bu iki takımı (ordu biraz daha zor olmak üzere) yener. Bu iki maçta bu isimler denenebilirdi. Eğer bu oyuncular bırakın 11 de çıkmayı, sonradan girecek şekilde bile hoca tarafından tercih edilmiyorsa, o zaman gerçek manada bir sorun var demektir. Bunun da sorumlusunun oyuncudan başka biri olmadığını düşünüyorum.

Kaldı ki her yedekte bekleyen yeteneksiz değildir, Fener denizliye şampiyonluğu kaçırdığında yedek kulübesinde Anelka vardı :)

Gs elano, keita gibi isimleri yanda oturtuyor, Bursa da Sercan bazı maçlara yedek soyundu (sakat değildi). Bu örnekleri çoğaltabiliriz. İyi oyuncu olmak başkadır, yedek oturmak başka.

Engin de aylarca kulübeye mahkum kaldı, yeteneksiz miydi sizce ?

Şimdilerde methiyeler düzüyoruz da:)

Ya da Gutierrez ?

Bu şekil kıyaslama yanlış ve yanıştıcı olabilir.

Saygılar;

:) yetenekli iseler (ki bana göre Barış ta Murat ta yetenekli neden önemli maçlarda oynamasınlarki ben bunu savunuyorum zaten yetenekli olduklarını

Önemli maç oynamsınlar diyenler sizlersiniz e ozaman böyle önemli maçların hakkını veremzler ee ozaman yeteneksizler demek olmuyomu

Gabriç hasta olmasaydı belkide onada şans verilmeyecekti;)gelecek her maç içn Bu maç çok önemli Engin hazır değil oynamsın denilcekti

Seninde verdiğin örneklere bakarak
ozaman yeteneklerimiz kulubede çürümesin tek anlatmak istediğim bu

saygı benden reis:)

Murat TONBUL
evet. manisada kiralık oynuyor.sezon sonu tekrar bizde isaac.

Fatih YAZICI
15.02.2010, 14:53

Bildiğim kadarıyla satın alma opsiyonu var.

Recep Alkan
15.02.2010, 14:53
Yahu Akif, aslında adamların kabahati yok, bize bilenmişler, suç bizi onların kucağına yani heykele doğru araba ile gönderen emniyetin. Bir tane emniyet şeridini çekseler direkt dönüp girecektik parka, ama izin vermediler, sonrası malum.

Güzel atraksiyon olmuştu, 15-16 lık gençler ile :)

Birde arabaya vurduktan sonra takip etselerdi, otoparka da bekledik ama, olsun bir dahakine...

fatihaltun08
15.02.2010, 14:54
kiralik olarak gitti sezon sonuna kadar yani anliyacagin bizde renkdaŞ

Akif Gür
15.02.2010, 14:55
Yahu Akif, aslında adamların kabahati yok, bize bilenmişler, suç bizi onların kucağına yani heykele doğru araba ile gönderen emniyetin. Bir tane emniyet şeridini çekseler direkt dönüp girecektik parka, ama izin vermediler, sonrası malum.

Güzel atraksiyon olmuştu, 15-16 lık gençler ile :)

Birde arabaya vurduktan sonra takip etselerdi, otoparka da bekledik ama, olsun bir dahakine...

özlemişlerdir seni abi zaten...artık bi sonraki maça nasipse:))

TSunami_69
15.02.2010, 14:57
kiralik olarak gitti sezon sonuna kadar yani anliyacagin bizde renkdaŞ
çok iyyi ya. dünkü maçı seyrettim de baya geliştirmiş kendini

Metin Ural
15.02.2010, 14:58
ben o düşüncede değillim işte ,aynı kadronun hiçbir zaman bozulmamasından yana olanlar o düşüncede sanırım:)
arada takviye gerekli değişiklik gerekli yani bu benim fikrim
tabi hocalık bana kalmadı:)

kazanan kadronun bozulmamasi diyelim :)

sessizkral_1
15.02.2010, 15:00
çok iyyi ya. dünkü maçı seyrettim de baya geliştirmiş kendini

adam bir maçta gol attı diye müthiş oyuncu oldu ozaman gökhan ünal dünyanın en iyi oyuncusu

isaac ın kendini geliştirdiği falan yok hala saçma sapan hareketler yapıyor kendine fırsat üretmiyor ofsayt nedir bilmiyor bildiğiniz klasik kontra atak topçusu fener basınca isaac lık bir oyun ortaya çıktı trabzonspor kontra atak takımımı ? biz bu yıl ueafa şampiyonlar liginde isaac gibi oyuncularlamı oynayacağız.vizyonu yükseltmeliyiz.

socrates
15.02.2010, 15:00

bursa maçı zorlu ama sıradan bir lig maçı olmalı normalde ancak dönem itibarı ile bizim için anlamlı bir maç esasen gizliden gizliye.
neden? trabzona bu kadar övgüler basından, şenol hocaya büyücü demeler, camianın ve taraftarın tekrar heyecan duyması, vs... bu yüzden camianın ayağa kalkarak, önümüzdeki yıllarda da şampiyonluğun kovalanacağının cümle aleme ilan edilmesi ve özgüvenin sağlanması için bir kilometre taşı olacak bu maç. yani bursa ile ilgili değil bu maçın önemi bizim konumumuzla ilgili.
işte o zaman da kadro revizyonu risk taşıyo, yani alacaksın ömer aysan yerine 11' e ceyhunu, bitti gitti...

TSunami_69
15.02.2010, 15:02
ya damların sitelerine baktımda maçla ilgili 12 bin mesaj var. biz daha 2 bin bile olamadık

Cem Akyüz
15.02.2010, 15:03
ya damların sitelerine baktımda maçla ilgili 12 bin mesaj var. biz daha 2 bin bile olamadık

Gayet normal onlar Trabzonspor gibi büyük bir takımla oynuyorlar normaldir bu kadar mesaj atmaları..Biz ise bursaspor ile oynuyoruz yani sıradan bir rakip

Akif Gür
15.02.2010, 15:03
bursa'da hava durumu:

sıcaklık:19.3 derece

nem: %39

basınç:998.6 hPa

görüş:20 km

rüzgar: 41m/sa kuzeydoğu

Orhan Kahraman
15.02.2010, 15:04

Bizim için o kadar önemli değil demekki :) şayet ben çok rahatım 5 atarız diyeyim gidip bu güzel havada biraz dolaşayım istanbul da formam ile :)

Akif Gür
15.02.2010, 15:04

sene başından beri yaptıkları maçlardaki mesaj sayısıdır o...tek başlık altından yürütüyorlardır işi bence...dikkatli bak istersen

Recep Alkan
15.02.2010, 15:07
:) yetenekli iseler (ki bana göre Barış ta Murat ta yetenekli neden önemli maçlarda oynamasınlarki ben bunu savunuyorum zaten yetenekli olduklarını

Önemli maç oynamsınlar diyenler sizlersiniz e ozaman böyle önemli maçların hakkını veremzler ee ozaman yeteneksizler demek olmuyomu

Gabriç hasta olmasaydı belkide onada şans verilmeyecekti;)gelecek her maç içn Bu maç çok önemli Engin hazır değil oynamsın denilcekti

Her yetenekli sizce oynamalı mı ? Mantık bu ise neden Ronaldinyo Barca da yedek oturdu, Anelka neden yedek kaldı. Bazen oyuncular çok yetenekli olur, ama takımda yer bulamaz. Çünkü çok daha düz oyuncu onun yapacağını yapabilirde ondan. Sadece yetenek yetmeyebilir, önemli olan tamamlayabilmektir. Colman kimine göre hemen gönderilmeli, ama 7 golü 5 asisti var J Anlatmak istediğim oyuncunun kapatasitesinden çok takıma verebildiğidir.

Sizce yeteneksiz olan oyuncu bu kademeye kadar yükselebilir mi ? Kaldı ki siz oyunculara yeteneksiz diyerek (demediğinizi biliyorum) onları alanları da bazı zanlar altında bırakıyorsunuz. Çünkü o oyuncular kapıdan geçerken içeri girmediler J Dediğim gibi Enginde yedek oturdu, alanzinyoda, hem de aylarca, ama bakın hoca geldi ve bir şeyler gördü. Diğer oyuncular için de bu şekil olabilir.

Merak etmeyin Trabzonspor yetenek çürütecek kadar ne zengin, nede basiretsiz. Her oyuncu hak ettiği değeri görür. En basit örnekler, alanzinyo, engin ve onur J

Estağfurullah reis falan…

Saygılar;

socrates
15.02.2010, 15:08
evet. manisada kiralık oynuyor.sezon sonu tekrar bizde isaac.

başka bir takım talip olsa daha mutlu olurum ya neyse :rolleyes:

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 15:09
Bizim için o kadar önemli değil demekki :) şayet ben çok rahatım 5 atarız diyeyim gidip bu güzel havada biraz dolaşayım istanbul da formam ile :)
Güzel hava mı :)
Bizim burda yağmur yağıyor :)

Halit Akyüz
Çavuşoğlu Bursa'dan bildiriyor
15 Şubat 2010 / 15:01
Bursa'da sabah yapılan il güvenlik toplantısında iki takım görevlileri arasında forma krizi yaşandı.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=641896&t=2

Orhan Çavuşoğlu Bursa'dan bildiriyor

Bursa'da sabah yapılan il güvenlik toplantısında iki takım görevlileri arasında forma krizi yaşandı. Bursa cephesi güvenlik toplantısında maçın 4.hakemi ile tartıştı.

Trabzonspor Bursaspor arasında bu akşam oynanacak olan karşılaşma öncesi iki takım sabah yapılan güvenlik toplantısında forma savaşı çıktı.

Trabzonspor'u temsilen toplantıya katılan Metin Kazancıoğılu 4.hakeme bordo mavili parcalı forma giyeceklerini söyledi. Bunun üzerine Bursa çephesi kendilerini de yeşil beyaz parcalı forma giyeceklerini söyledi .4 hakem bu teklifi red edince hakem ile Bursa'lı yetkililer arasında tartışma yaşandı.

Devreye giden Kazancıoğlu, Trabzonspor'un beyaz forma giyebileceğini söylemesi üzerine tartışma sona erdi.

Öte Yandan Bursa emniyeti bu akşamki karşılaşma öncesi geniş güvenlik önlemleri aldı.

Bursa emniyeti fanatık Bursa taraftarlarına bu akşamki maçta göz açtırmayacak.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

niye arkadaş biz beyaz forma giyiyoruz olmuyorsa onlar deiştirsin Allah Allah yaw..

annttiigs
sende bu akllla iyi anlamışsın...

sayende öğreniyoruz üstadım. hep dedim diyeceğim de. ilgili taraftar türü oldukça maalesef takımım şampiyon olamayacak.
o takım o taraftar profiline çook ama çook fazla. istanbula getirsinler takımı 3 sene içinde şampiyonuz. garantisini veriyorum.

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:10
biz sahada konuşacaz onlar konuşadursunlar şimdilik:)

Halit Akyüz
15.02.2010, 15:11
sayende öğreniyoruz üstadım. hep dedim diyeceğim de. ilgili taraftar türü oldukça maalesef takımım şampiyon olamayacak.
o takım o taraftar profiline çook ama çook fazla. istanbula getirsinler takımı 3 sene içinde şampiyonuz. garantisini veriyorum.
3 sene içinde zaten şampiyon oluruz Trabzon'da da..:)

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 15:13
Can Karyağdı Şenol hocanın savunmanın sağına Song'u düşündüğünü söyledi.Birde yağmur bulutları geliyormuş..Akşam maç saatinde yağmur bekleniyormuş..

Akif Gür
15.02.2010, 15:13
Çavuşoğlu Bursa'dan bildiriyor
15 Şubat 2010 / 15:01
Bursa'da sabah yapılan il güvenlik toplantısında iki takım görevlileri arasında forma krizi yaşandı.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=641896&t=2

Bursa'da sabah yapılan il güvenlik toplantısında iki takım görevlileri arasında forma krizi yaşandı. Bursa cephesi güvenlik toplantısında maçın 4.hakemi ile tartıştı.

Trabzonspor Bursaspor arasında bu akşam oynanacak olan karşılaşma öncesi iki takım sabah yapılan güvenlik toplantısında forma savaşı çıktı.

Trabzonspor'u temsilen toplantıya katılan Metin Kazancıoğılu 4.hakeme bordo mavili parcalı forma giyeceklerini söyledi. Bunun üzerine Bursa çephesi kendilerini de yeşil beyaz parcalı forma giyeceklerini söyledi .4 hakem bu teklifi red edince hakem ile Bursa'lı yetkililer arasında tartışma yaşandı.

Devreye giden Kazancıoğlu, Trabzonspor'un beyaz forma giyebileceğini söylemesi üzerine tartışma sona erdi.

Öte Yandan Bursa emniyeti bu akşamki karşılaşma öncesi geniş güvenlik önlemleri aldı.

Bursa emniyeti fanatık Bursa taraftarlarına bu akşamki maçta göz açtırmayacak.

niye arkadaş biz beyaz forma giyiyoruz olmuyorsa onlar deiştirsin Allah Allah yaw..

ben amatör'de oynarken deplasmana giden takım 2 forma götürürdü...sonra bi ara değişti ev sahibi 2 forma götürüyordu...son durum nedir bilemem:):)

Halit Akyüz
15.02.2010, 15:15
Bende yavaş yavaş maça doğru kaçayım..

Cihad Varlı
15.02.2010, 15:16
Allah in izniyle alicaz bu maci .

omrkck
15.02.2010, 15:16
Maçın Trabzonspor düşmanı Ertuğrul Sağlam'ın gerginliğiyle gölgelenmesini istemiyorum.sevmiyorum herifi elimde değil =)

Murat TONBUL
15.02.2010, 15:17
bursa'da hava durumu:

sıcaklık:19.3 derece

nem: %39

basınç:998.6 hPa

görüş:20 km

rüzgar: 41m/sa kuzeydoğu
desene rüzgarın yönü de bizden yana :D

Soytürk
15.02.2010, 15:17
Tamam arkdaşlar sakin olun altı üstü Barış la Murat ı ekledim bozmadım kadroyu:D Oda yetenklerine guvendiğim içindi:)

Murat Erdem
15.02.2010, 15:18
Selamın Aleyküm millet...n'olur akşam ki maç ?

Paksoy
-------------------umut--------------------
----------------alanzinho-------------------
engin-----colman---------selçuk-----serkan
cale------egemen---------giray------song---

budur..

Ilelioglu

Kazaniriz, ne olacak ki?:)

Sefa
15.02.2010, 15:19
Can Karyağdı Şenol hocanın savunmanın sağına Song'u düşündüğünü söyledi.Birde yağmur bulutları geliyormuş..Akşam maç saatinde yağmur bekleniyormuş..
Fırtınadır o :cool:

Murat TONBUL
-------------------umut--------------------
----------------alanzinho-------------------
engin-----colman---------selçuk-----serkan
cale------egemen---------giray------song---

budur..
bi de onur.... :D

Gökhan BAYRAK

41 tane mesaj var, hangi 12 binden bahsediyorsun?

socrates

Her yetenekli sizce oynamalı mı ? Mantık bu ise neden Ronaldinyo Barca da yedek oturdu, Anelka neden yedek kaldı. Bazen oyuncular çok yetenekli olur, ama takımda yer bulamaz. Çünkü çok daha düz oyuncu onun yapacağını yapabilirde ondan. Sadece yetenek yetmeyebilir, önemli olan tamamlayabilmektir. Colman kimine göre hemen gönderilmeli, ama 7 golü 5 asisti var J Anlatmak istediğim oyuncunun kapatasitesinden çok takıma verebildiğidir.

Sizce yeteneksiz olan oyuncu bu kademeye kadar yükselebilir mi ? Kaldı ki siz oyunculara yeteneksiz diyerek (demediğinizi biliyorum) onları alanları da bazı zanlar altında bırakıyorsunuz. Çünkü o oyuncular kapıdan geçerken içeri girmediler J Dediğim gibi Enginde yedek oturdu, alanzinyoda, hem de aylarca, ama bakın hoca geldi ve bir şeyler gördü. Diğer oyuncular için de bu şekil olabilir.

Merak etmeyin Trabzonspor yetenek çürütecek kadar ne zengin, nede basiretsiz. Her oyuncu hak ettiği değeri görür. En basit örnekler, alanzinyo, engin ve onur J

Estağfurullah reis falan…

Saygılar;

katılıyorum.
avrupada önemli liglerde hiçbir yetenekli futbolcu yoktur ki beni kimse kulübeye çekemez, takım için vazgeçilmezim ben diye düşünsün.
zaten böyle düşünse profesyonel olamaz, profesyonel değilse futbolun bir ilim olduğu ülkelerde çalışarak büyük takımda forma giyemez. zaten bu yüzden hocası ve arkadaşları ile arası kötü olan futbolculara dikkat edin hep daha düşük kalibredeki takımlara transfer olurlar ve kendilerini fazla yetenekli zannettiklerini o zaman anlarlar.
iyi çalışmak ve takımı için faydalı olabilmek de bir futbolcu için çok önemlidir.
buna göre de en iyisini hoca bilir tabii ki, maalesef futbolda hiçbir zaman tek doğru yoktur.

Recep Alkan
15.02.2010, 15:20
Tamam arkdaşlar sakin olun altı üstü Barış la Murat ı ekledim bozmadım kadroyu:D Oda yetenklerine guvendiğim içindi:)

Estağfurullah kızmışlık söz konusu değil, tartışarak iyiyi bulmaya çalışıyoruz :)

Aleykum selam abi, rahat maç olacak, iddiamı yeniliyorum.

hüseyin1975
15.02.2010, 15:20
Maçın Trabzonspor düşmanı Ertuğrul Sağlam'ın gerginliğiyle gölgelenmesini istemiyorum.sevmiyorum herifi elimde değil =)

Hürriyetde onun icin "Adam gibi Adam, Ertugrul Saglam" yazmislar ve Repörtaj yapmislar:)

Bunlar Adam görmemis o belli oldu:p

Cemalettin Taşkın
15.02.2010, 15:21
beyaz forma mı giyeceğiz?

bordo-mavi forma daha iyiydi.

galiyetlerde 44-8 gibi anormal bir istatistik üstünlüğümüz var bursaya karşı

Halit Akyüz
TS taraftarına bilet eziyeti
15 Şubat 2010 / 15:11
Trabzonspor taraftarı bu akşam oynanacak olan Bursaspor maçında bilet bulmakta güçlük çekiyor.

Bursa'ya yakın kentlerdeki Trabzonspor taraftarlarının maça ilgi göstermesi üzerine Trabzonspor'a ayrılan stat kapasitesinin yüzde beşi bilet sabah saatlerinde tükendi.

Bursaspor stadında misafir takım taraftarı için 1500 kişilik tribüne 900 bilet satılacak. 900 bilet Trabzonspor taraftarları için satışa çıkarken, bilet bulamayan taraftarlar yönetim kurulu üyelerine ve görevlilere telefon açmaya başladı.

Yöneticiler ve görevliler bilet bulamayan taraftarların telefonları nedeniyle sıkıntılı dakikalar yaşamaya başladı.

hüseyin1975

Kaleciye gerek yok.
Herifler bu sayede belki seref golü atarlar:D

TSunami_69
15.02.2010, 15:22
41 tane mesaj var, hangi 12 binden bahsediyorsun?
pardon. sezon başından beriki mesaj sayısı herhalde. tek sayfadan gitmişler

hüseyin1975
15.02.2010, 15:23
TS taraftarına bilet eziyeti
15 Şubat 2010 / 15:11
Trabzonspor taraftarı bu akşam oynanacak olan Bursaspor maçında bilet bulmakta güçlük çekiyor.

Bursa'ya yakın kentlerdeki Trabzonspor taraftarlarının maça ilgi göstermesi üzerine Trabzonspor'a ayrılan stat kapasitesinin yüzde beşi bilet sabah saatlerinde tükendi.

Bursaspor stadında misafir takım taraftarı için 1500 kişilik tribüne 900 bilet satılacak. 900 bilet Trabzonspor taraftarları için satışa çıkarken, bilet bulamayan taraftarlar yönetim kurulu üyelerine ve görevlilere telefon açmaya başladı.

Yöneticiler ve görevliler bilet bulamayan taraftarların telefonları nedeniyle sıkıntılı dakikalar yaşamaya başladı.

Neden 1500 kisilik bölüme sadece 900 bilet satiliyor?
Bu herkesemi yapiliyor yoksa bize özelmi acaba?:(

Paksoy
15.02.2010, 15:25
çççççççççççç

Burçak
15.02.2010, 15:26
eskisi gibi olsa tribünler yarıyarıya verseler ne olur. rahat rahat bilet bulurduk statın yarısını doldururduk yine.
gerçi ozamanda herkes bilet bulurum diyerek maça gelirdi yine stat yetmezdi:)

Soytürk
15.02.2010, 15:26
BEyaz forma bizim olsun şans getiriyo en güzel formamız..:)

Sefa
15.02.2010, 15:28
1-0

Engin Baytar..

:)

Murat TONBUL
15.02.2010, 15:29
Kaleciye gerek yok.
Herifler bu sayede belki seref golü atarlar:D
o kadar da hafife almayalım hüseyin abi :D

Nurbanu
15.02.2010, 15:30
pardon. sezon başından beriki mesaj sayısı herhalde. tek sayfadan gitmişler

ben de girdim şimdi. 5 kullanıcı çevrimiçi diyor ve 5 i de misafir ççç :D kim olaki bunlar :cool: :p

Paksoy
zaman geçmek bilmiyor, neyse iyi tarafı cumartesi daha çabuk gelek

m@ss
Futbol oynayabilen (kapanmayan) takımlara karşı Trabzon oyun tarzı ve yetenekleri nedeni ile avantajlıdır.

Görürsünüz çok zor olmayacak!

Soytürk
15.02.2010, 15:31
:gol:Colman:bmn2:

:gol:Enginnn:bmn2:

:gol:Umutt:bmn2:

:gol:Alanznho:bmn2:

m@ss
15.02.2010, 15:31
BEyaz forma bizim olsun şans getiriyo en güzel formamız..:)

kappa'nın çubuklu forması çok güzeldi.

Külünkoğlu
15.02.2010, 15:32
bursa da hiçbir şey yok.

Biz biz gibi oynayalım yeter. Hatta yarısını oynayalım fazla gelir.

BAHADIR33
15.02.2010, 15:32
Şok Şok Şok...
Yılmaz Vural Cuma namazı çıkışı para toplarken görüldü..
Kendisini takip eden haber ekibimiz , Yılmaz Vural'ı , topladığı bozuk paraları Bursapor kalecisi İvankov'a vermeye çalışırken görüntüledi.
Bozuk paraları İvankov'un avucuna sıkıştıran Yılmaz Vural , Trabzonspor'un sana selamı var dedi..
İvankov olaylara anlam veremezken, Yılmaz Vural günahlarından arındırılmak üzere yeniden camiye götürüldü.
Kaynak: düdük makarna Haber ajansı

http://img695.imageshack.us/img695/7092/ylmaz2.jpg

Paksoy
15.02.2010, 15:34
çççççççççççç

Furkan Dündar
15.02.2010, 15:35
Bu maçı aldık mı güzel Olacak renk gelecek lige renk :D

ilyas BAHADIR
15.02.2010, 15:36
Şok Şok Şok...
Kendisini takip eden haber ekibimiz , Yılmaz Vural'ı , topladığı bozuk paraları Bursapor kalecisi İvankov'a vermeye çalışırken görüntüledi.
Bozuk paraları İvankov'un avucuna sıkıştıran Yılmaz Vural , Trabzonspor'un sana selamı var dedi..
İvankov olaylara anlam veremezken, Yılmaz Vural günahlarından arındırılmak üzere yeniden camiye götürüldü.

ççççççççççççççç abi süpersin öldüm gülmekten :D

Recep Alkan
15.02.2010, 15:36
ben de girdim şimdi. 5 kullanıcı çevrimiçi diyor ve 5 i de misafir ççç :D kim olaki bunlar :cool: :p

ADamların sitesinde üyeleri yok, burda 25 misafir var :)

Nasıl iş bu yahu???

Bu arada Texas sitesinin girişi güzel olmuş, eleştir kabiliyeti mükemmel :)

Paksoy
15.02.2010, 15:37
iddaa ediyorum biz bursayı ,bjk gs yi,kayseri fb yi, biz ibb yi yeneceğiz herşey en baştan başlayacak

Erdem Keser
15.02.2010, 15:37
Ortasahayı kontrolümüzde tutarsak maçı kazanma ihtimalimiz yükselir.Bunun içinse takımın ortasahadaki en iyi organizatörü Selçuk'un form ve sakatlık durumu etkili olacak.

Sağlam bir Selçuk ve yanına pas becerisi olan herhangi iki adam koyduk mu oyunu tutarız ve bir şekilde pozisyon buluruz.

Paksoy
15.02.2010, 15:38
ADamların sitesinde üyeleri yok, burda 25 misafir var :)

Nasıl iş bu yahu???

Bu arada Texas sitesinin girişi güzel olmuş, eleştir kabiliyeti mükemmel :)

maça gitmiş olabilirler :D

murat
Nezaman boyle bir havaya girsek yeniliyoruz. Bursa 2 mac eksikle 39 puanda. Yani 2 maci alirsa fenerle ayni puanda. Bu puanlari bursa nasil topladi? Bence fazla hafife aliyorsunuz. Tahminim bu maci aliriz ama kolay degil.

Taner Gündoğdu
sercan geçen seneki gibi süpriz yapmayıp oynamazsa maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. fb ye 3 attıkları maçta çok çok iyi bir futbol oynamadılar, fbnin saçma sapan oyun anlayışından 3 gol attılar. bizimde çok çok iyi oynadığımız söylenemez ama bir gerçek varki o da şuanda ligin en formda takımı olduğumuz. ayrıca 2010 yılında hiç kaybetmemiş olmamız takım üzerinde bir güven duygusu oluşturdu. yani artık her futbolcumuz kazanacağımıza inanıyor. bu sebep ile bu maçtan galip ayrılcağımızı düşünüyorum, gazamız mübarek ola :)

Recep Alkan
15.02.2010, 15:39
Paksoy burda ki 26 misafir neden gtmiyoır maça :)

Paksoy
15.02.2010, 15:40
Paksoy burda ki 26 misafir neden gtmiyoır maça :)

hee :D çççççç

Salih Edip
15.02.2010, 15:41
misafirler hoş gelmişler :D

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:43
hepsi maça gelse ne yazar bursanın çoğu artvinli onların da çoğu trabzonsporlu...

KEREM
15.02.2010, 15:43
Bu maçın zor geçeceğini hepimiz biliyoruz.Bursanın fener maçını domine etmesi bu maça ne kadar iyi hazırlandıklarının göstergesiydi.Trabzonumuzun yapacağı şey ilk önce presiyle rakip futbolculara alanları daraltmak ardından ileri uçtaki Alanzınho,Gutıerrez,Umut üçlüsüyle buluşturmalarıdır.Ondan sonraki yapacakları şey hızlı kontra ataklarla boş alanlar bulmak Trabzonumuz açısından oyunu rahatlatacağı düşüncesindeyim.Bursanın fener maçının yorgunluğuyla bu maça çıkacak olması bizim için artı bir avantaj.Ömer Aysanın sakatlığı ne kadar moralleri bozsa da Şenol Güneşin oraya monte edeceği oyuncunun aynı performansı göstereceğinden şüphe duymuyorum.

TRABZONSPORUMUZA YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUM...

peker61
15.02.2010, 15:44
Bende teksasın sitesine baktım bizden başka kimseler yok heralde bulaşığa gitmişler :)

balıkesirli TS
versinler o stadı biz dolduralım:D

Burçak
Şok Şok Şok...

NDND ye ekleyin bunu :D

Koray
Şok Şok Şok...

Ahahaha :D

Salih Edip
15.02.2010, 15:45
versinler o stadı biz dolduralım:D

o stad küçük gelir bize :)

Soytürk
Valla bende bazen burda misafir olarak görünüyorum kullanıcı ismimle girmye üşeniyorum ama forumu okumak için steye giriyorum eğer ismim online değilse anlayınki o misafirlerden 1 i mutlak benim:D

Süleyman Eruyar
Hak eden değil, Trabzonspor kazansın!!

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:46
Bu maçın zor geçeceğini hepimiz biliyoruz.Bursanın fener maçını domine etmesi bu maça ne kadar iyi hazırlandıklarının göstergesiydi.Trabzonumuzun yapacağı şey ilk önce presiyle rakip futbolculara alanları daraltmak ardından ileri uçtaki Alanzınho,Gutıerrez,Umut üçlüsüyle buluşturmalarıdır.
maç zor ama biz fenerin orta sahası gibi yumuşak oynamayız gerekirse sertleşiriz...fenerin orta sahası teknik fakat çıt kırıldım:)

Salih Edip
.Bursanın fener maçını domine etmesi bu maça ne kadar iyi hazırlandıklarının göstergesiydi.

bursa iyi takım evet ama Fener maçı asla ölçü olamaz , o maçın koşulları çok farklıydı...

Telha TANYILDIZI
ya o değilde hüseyin ve keçeliiden çeliniyorum ne yapacaz şimdi :))

Altan 61
15.02.2010, 15:49
BURSASPOR'DA EKSİKLER CAN SIKIYOR
Zorlu maç öncesinde ise ev sahibi Bursaspor'da iki önemli oyuncunun yokluğu sıkıntı yaratıyor.

Bursaspor'da cezalı Volkan Şen, sakatlığı nedeniyle Sercan Yıldırım ve rahatsızlığı nedeniyle Ivan Ergic gibi üç önemli oyuncu yer almayacak.

Bursaspor'un Trabzonspor karşısına; Ivankov, Ali Tandoğan, Zapotocny, İbrahim Öztürk, Mustafa Keçeli, Veli, Bekir Ozan (Krita), Hüseyin, Ozan İpek, Batalla (Iglesias) ve Turgay Bahadır onbiri ile çıkması bekleniyor.

Huseyin kendi kalesine atar bir tane artik :D

Recep Alkan
15.02.2010, 15:49
Biz gelemesek de Balıkesirden yaklaşık 10 kişilik bir grup birazdan yola çıkacak, Bursanın açık tribününe girmek üzere :)

Bu arada bilet konusunda sıkıntıları var, açıktan falan alabilecek olan varsa bana bir ulaşsın arkadaşlar.

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:50
bu maç da yensek de yenilsek de bursadan korkacak değilim önce kupalarına bakalım kaç tane...isterselerse fener maçı gibi üstümüze gelsinler...kontratak futbolunun tarihini yazarız valla:)

ESER
seftalisporun kurtcuklari misafirlerimiz mi takiliyolar foruma acaba;) dunnnyaaa yerinden oynar , duuunyaaa yerinden oynar....... anladin gerisini sen seftalispor;)

Paksoy
fb bursaya karşı çok kötü defansif bir kadroyla çıktı ,ölçü alınmamalı bu maç

Salih Edip
15.02.2010, 15:51
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor :D

Serdar Ersoy
15.02.2010, 15:51
Rahat kazanıcaz 2 farklı galibiyet bekliyorum :)

Dursun Kaplan
15.02.2010, 15:52
Ayıp ayıp insan misafirlerine şeftali ikram eder.

http://www.bitlistarim.gov.tr/tarim/images/seftali.jpg

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:52
seftalisporun kurtcuklari misafirlerimiz mi takiliyolar foruma acaba;) dunnnyaaa yerinden oynar , duuunyaaa yerinden oynar....... anladin gerisini sen seftalispor;)
biraz bekleyince hattan düşüyoruz biz de olabiliriz onların içinde:)

Serdar Ersoy
15.02.2010, 15:53

O değilde ;

"Ay ayol Bursasipor Bursasipor" :) Bu tezahuratı televizyondan duymak istiyorum :D

Oktay AKKUŞ
15.02.2010, 15:53
Şeftalinin mevsimi geçti değil mi maç izlerken ne yiyeceğiz:D

balıkesirli TS
15.02.2010, 15:55
bu saatte forumda bu kadar kişi...helal olsun valla bize...

ilhan
15.02.2010, 15:55
Arkadaşlar bence maçtan sonra eğlenmek daha keyifli olacak.

Armağan Dere
15.02.2010, 15:56
Esmeye Hazır Olun Geliyoruz Bursa...

hüseyin1975
15.02.2010, 15:56
Maasallah herkesin keyfi yerinde.
Allah bozmasin.
Bursayi yenelim agzimiz tatlansin. Sahada Bursasporu, Macdan sonra Kestane Sekeri yiyelim.

hüseyin1975
15.02.2010, 15:57
Arkadaşlar bence maçtan sonra eğlenmek daha keyifli olacak.

Bozma keyfimizi simdi Ilhan:p

balıkesirli TS
Maasallah herkesin keyfi yerinde.
Allah bozmasin.
Bursayi yenelim agzimiz tatlansin. Sahada Bursasporu, Macdan sonra Kestane Sekeri yiyelim.
yenelim o zaman keyfi gör bizde:)

QraL
Biletler tukendi dimi, bilet bulma olasiligimiz kalmadi ?

ESER
biraz bekleyince hattan düşüyoruz biz de olabiliriz onların içinde:)

bizden olan bizimdir;) ama genede bir soyleyeyim dedim.. dikkat yarma seftali olabilir diye:) gerci olsa ne olur dimi yaa, tehlikesi icindeki kurtcugun capi kadar olur en fazla;) levent kizil isimli fb yalamasi cakma bursalinin pis oyunlari yuzunden uyuzum size ey seftalispor.. delikanli adamin 1 asil bir yedek takimi olmaz.. ozkan sumerin dedigi gibi.. buyuk olmak icin istanbulla sevismeyeceksin, savasacaksin once;)

Paksoy
yenilirsekde suçlu aramayalım ,yenilmekde var :D anticolman antiumut cular:D

Recep Alkan
15.02.2010, 15:58
ALLAH neşemizi daim etsin, bu ve bir dahaki hafta galibiyet ile çıkarsak ülkenin sonu hiç hayır değil haberi olsun cümle alemin.

Suni deprem geliyor :)

ilhan
15.02.2010, 15:59
Bozma keyfimizi simdi Ilhan:p

Yok abi onun için demedim. Maçtan sonra daha eğlenceli olur diye.

balıkesirli TS
15.02.2010, 16:00
yenilirsekde suçlu aramayalım ,yenilmekde var :D anticolman antiumut cular:D
takım mücadele ediyor suçlu aramayız...yeterki sahada savaşsınlar...yenilseler de hepsinin alnından öperiz :)

Orhan Aydın
15.02.2010, 16:01
119 üye 116 misafir var:D
Şu entari türküsünü açın da dinleyelim:)

Ilelioglu
15.02.2010, 16:02
Senol Hoca bu isin üstesinden gelecektir bence...;):)

pReN@_61
15.02.2010, 16:05
Ayıp ayıp insan misafirlerine şeftali ikram eder.

http://www.bitlistarim.gov.tr/tarim/images/seftali.jpgTaze taze.. :)

Ali Tunahan Güllü
15.02.2010, 16:05
Okuldan koşa koşa geldim hadi bakalım şeftalilere gösterecez:D

Hüseyin İlkin
15.02.2010, 16:06
Yorucu bir günün ardından, üç puan iyi gelir şimdi. :)) 1-0 olsun bizim olsun...

ESER
15.02.2010, 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=63wH440l_b8

hayde biraz neselenelim dimi yaaa... :)

pReN@_61
15.02.2010, 16:08
Seni seviyooor canım.. :D

Berkedogan
15.02.2010, 16:09
Biz ligdeki her takımdan daha iyi oynuyoruz, koşuyoruz, mücadele veriyoruz onun için kazanacağız.

Trabzon34
15.02.2010, 16:09
bizim de 1 maçımız eksik.. (Bursa maçı) Ve 36 puandayız.. yenersek 39 puan ve 3. sıradayız..
(2 fark da olur inşallah) Haftaya belediye ile oynuyoruz.. Onu da yenersek 42 puan yapar..
Ve haftaya gs- bjk ve fener - bursa maçları var.. yukarıya daha da yaklaşma ve aşağıyla az da olsa arayı açma fırsatı.. Yani biz de konsantre yizdir merak etmeyin..

Mert Marabaoğlu
15.02.2010, 16:11
çok ama çok önemli bi maç haydi trabzonum haydi uşaklar....

ölümünee 61

Forza Trabzonnn :atki:

Mert Marabaoğlu
15.02.2010, 16:12
tin tin tinimini hanımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :d

altinkaya08
15.02.2010, 16:14
büyük gün geldi çattı birazdan stada gidiyorum takımımızı sonuna kadar desteklicez inşll bi aksilik olmazda kazanırız buna inancım tam

albatros
15.02.2010, 16:17
öteki türkü daha güzel ama.
bursalı mısın kadifeli gelin çaydan mı geçtin
yanakların al al olmuş konyak mı içtin :)

yanlış anlamayın misafir arkadaşlar.severim bu türküyü.gönderme yok :)

Recep Alkan
15.02.2010, 16:20
43 üyemiz var ama yazılanlar durdu, arkadaşlar vakit başka türlü geçmiyor, buyrun sohbete devam edelim.

Murat abi hayde da :)

balıkesirli TS
15.02.2010, 16:20
beyler sanırım biletler bitince bizim taraftar açık kale arkasın a hücum etmiş...feth etmeye başlamış bizimkiler stadı:D

smyrna
15.02.2010, 16:21
Harbiden yaa f5 yapıyorum ama yazan yok muhabbet edelim :d

ESER
15.02.2010, 16:21
egemenin uzerine oynar bugun tribunler, egemenin tahriklere kapilmamasi lazim ve mac sonu galip gelirsek takima uclu cektirsin seftali bahcesinde:)

BAHADIR33
15.02.2010, 16:22
18 kişilik kadromuzu bilen var mı?

Süleyman Eruyar
15.02.2010, 16:23
Bursayı yendikten sonra neden 3. olamıyoruz, bu ikili averaj sadece sezon sonunda mı geçerli?

Salih Edip
15.02.2010, 16:23
egemen maçtan sonra üçlü çektirmez , çektirirse olay çıkar :D

Recep Alkan
15.02.2010, 16:24
beyler sanırım biletler bitince bizim taraftar açık kale arkasın a hücum etmiş...feth etmeye başlamış bizimkiler stadı:D

Bursaspor açık kale arkası tahminim 500 kişi civarı alır.

Çok net söyleyeyim orda 150-200 trabzonsporlu olacak arkadaşlar. Bizim ekipte ordan aldırdı biletini. Bu akşam kale arkası full bizim.

Ömer TOPAL
Sohbete devam ama adı üstünde...Misafir baş tacıdır...10 rızıgla gelir 9 unu bırakır 1 ini alır gidermiş misafir....Misafirlerimize hürmetkar olalımki o 9 rızık bizde kalsın....!

İHTİLALL
Arkadaşlar,muhabbet iyi güzel de,

Ben rakibine saygı duymayı öneririm herkese..

Her rakip,ciddiye alınmalıdır ve her rakip saygıdeğerdir..

Bu sizin büyüklüğünüzü gösterir..

Sporun doğasında da vardır..

Kazandığınız ve şampiyon olduğunuz zaman,ölçülü saygılı sevinmeyide becerebilmek gerekir,

Ki,

Yarın ayağınız kayınca ,alay konusu olmayasınız..

Büyük olmanın birçok kriterinden biride budur,sıkıcı gelecek biraz ama..

Emrah Akcagöz
15.02.2010, 16:25
Ya bi sorum olacak Mehmet Topuz kırmızı kart cezalısı değil miydi dün akşam neden oynadı..?

balıkesirli TS

Çok net söyleyeyim orda 150-200 trabzonsporlu olacak arkadaşlar. Bizim ekipte ordan aldırdı biletini. Bu akşam kale arkası full bizim.
iyi yapmışsınız madem bize ayrılan yer 900 kişi biz de stadı içerden fethederiz:)

Ali Tunahan Güllü

Oyy süper olacak o zaman:D

Hadi alalım 3 puanı yakalım bursayı:D