PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

SEDAT
14.02.2010, 22:57
- Allahtan hakem kötünün iyilerinden ...

ali faik
14.02.2010, 22:57
arkadaşlar kader maçııı fotolardan görüoloki herkes mutlu morallii yenmemk için için hiç bi ndn yok.. karşı taraf moralsiz halen son dakikada fb den yedikleri golü düşünüolar..

Cafer Bulur
14.02.2010, 22:58
Onlar ligin sonundada olsa üzelerindeki forma amatör kulüp forması değil.;)
G.saray maci icin gelirken de futbolcularin omuzlara alindigini hatirliyorum,sonrasi malum.

Karsilamaya lafim yok ama futbolcularin da bu sevgiye layik olmak icin herseylerini ortaya koymalari lazim.

Orhan Kahraman
14.02.2010, 22:58
Futbol her sonuca açıktır. Eyvallah. Takımları kıyaslıyorum kafamda normal oyunumuzla bu takımı geçeriz ama futbol her sonuca açıktır. Bu hafta yenersek 11 puanlık bir maçı almış oluruz ama yenemezsek de bence çok fazla şey kaybetmeyiz herkesin kaybettiği haftada kazanmak ne kadar değerliyse, herkesin kaybettiği haftada kaybetmek bir o kadar da önemsizdir bay geçilmiş bir hafta misali. Lakin bursa ve kayseri rakibimiz değildir biz onları al aşşa etsekde etmesekde onlar şuan bulundukları konumda ligi bitiremezler işte bu yüzden her ne olursa olsun bejekenin ve febe nin kaybettiğini unutmayalım sırf bu 2 takımın kaybettiği puanlar doğrultusunda yenmek gerektiği düşüncesine hakim olalım. Yoksa bursa da potada kayseride potada falan bunlar hikaye benim için. febe ve bejeke kaybetmiş normal oyunumuzla iyi paslaşmalarımızla üzerimize gelmeye cesaret eden takımlara uyguladığımız tarife ile döneriz.

Ceyhun Öncü
14.02.2010, 23:00
61 Sayfa

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Orhan Kahraman
Bursayi yenmeden futbolculari omuzlara almak biraz erken olmus.

Yine de umarim bu sevginin karsiligini verirler.;)

Vermeselerde futbolcumu her zaman omuzuma alırım hocam.Karşılıklı sevmedik ki bir karşılık bekleyelim

Fatih Özkan
61. Sayfa (:
Allah yardımcımız olsun...
Normal şartlar altında kazanacağımızı düşünüyorum...

Harun Karadeniz
14.02.2010, 23:01
G.saray maci icin gelirken de futbolcularin omuzlara alindigini hatirliyorum,sonrasi malum.

Karsilamaya lafim yok ama futbolcularin da bu sevgiye layik olmak icin herseylerini ortaya koymalari lazim.

Benim sevgim Ahmete Mehmete değil onlarda oraya Ahmete Mehmete itmedi Formaya gitti. Sevgiye layık olmaları beni ilgilendirmez benim sevgi gösterdiğim forma sahanın üzerinde dalgalanarak bana layık oluyo.

Bu tür batıl inançlara gerek yok aynını bende düşünüyodum. Kocalindeki karşılamayıda biliyoruz.

SEDAT
- Futbolcular şunu bilmeli bu maçta yenilebilirler önemli değil zaten kötü mücadele etmiyeceklerdir...bu ara baya bi mutlu ettiler bizi kredileri var yani...

- AH şu ligin ilk yarısından 4 puan sadece 4 puanımız daha olaydı 3 değil 5 değil nedense 4 puanı arıyorum ben..

Varlıbaş61
61.sayfa hatırına
maç 1-2 bizim
inş...

Orhan Kahraman

Benim için layıklar hocam beğenmiyorsan taşıma

Cafer Bulur
14.02.2010, 23:02
Vermeselerde futbolcumu her zaman omuzuma alırım hocam.Karşılıklı sevmedik ki bir karşılık bekleyelim
Seni bilmem,ben Trabzonsporu karsiliksiz sevdim.:)

Futbolcular gelip gecici,Trabzonspor aslolandir.

Tabiiki anlayislar farkli olabilir,dogaldir.

Bülent AKBULUT61
14.02.2010, 23:03
bu hafta yendikmi of be ne süper olacak milletin yaptığı ikramları geri cevirmemek lazım hadi be TRABZONSPORUM göster gücünü

İskender YILMAZ
14.02.2010, 23:05
Yenmemiz halinde kendimiz ayarlasak bu kadar iyi bir haftayı zor geçirirdik diyebileceğimiz bir hafta geride bırakmış olacağız .. :) İnşallaaaahh istediğimiz gibi biter .. :)

Amin .. :) :)

Orhan Kahraman

Fubolcuyu omuzlara almak futbolcuyu mu sevmektir?

U.Sadıkoğlu
bjkden+3 kayseriden+3 fbden +2 yenersek bursadanda +3 bide bizim +3 :p
14 puanlık maç :D

Harun Karadeniz

Senin sözlerin örtüşmüyo.

Bursayi yenmeden futbolculari omuzlara almak biraz erken olmus.
____

Oraya zaten Trabzonspor için gidildi.

Seninle daha fazla tartışamam. İyi akşamlar.

Burçak
14.02.2010, 23:06
61. Sayfa aşkına gelsin 3 puan :)

SEDAT
14.02.2010, 23:07
- Beraberlikte çok kötü olmaz...

Cafer Bulur
14.02.2010, 23:08
Fubolcuyu omuzlara almak futbolcuyu mu sevmektir?
Neyse konuyu kapatalim,gerginlik olusturan durumuna düsmek istemiyorum.

Maca dönelim,ne yapmaliyiz nasil oynamaliyiz?:)

Uğur KÜÇÜK
14.02.2010, 23:15
yarın allahın izniyle stadda olcam sesim patlayıncasına kadar takımıma destek verecem inş kazanacagız ve bu arada bugun bursa antremanına gıttım sabah ve de sercan ozel olarak hazırlanıyordu bunu unutmayın sercan yarın oynayacak sakatlık bahanesı bursa nın her zamankı gıbı pıs bır oyunu ama olsun sahaya 11 kısı cıkcaz tek korkum bursa taraftarı yoksa futbol olarak onların 3 gomlek ustundeyız ama sevdıgımden de degıl de bursa seyırcısı top oynamayı bılmeyen adamı top oynatıyor gercekten de cok ıyı bir seyırcı ambıansı var ama inş 3 puan bızım olacak...

Mustafa Calik
14.02.2010, 23:17
______________ONUR___________
SERKAN___SONG____GiRAY___CALE
________CEYHUN___SELCUK______
______COLMAN_______GABRiC____
____________ALANZiNHO_________
______________UMUT____________

Mustafa Önder
Hadi bakalım 14 puanlık maça çıkıyoruzç

İskender Çakmak
bu maçı alırsak direk potadayız haftaya da bursa-fener cincon-karga maçı var bu hafta ve gelecek hafta bizim haftalarımız olabilir

Orhan Kahraman
14.02.2010, 23:18
Neyse konuyu kapatalim,gerginlik olusturan durumuna düsmek istemiyorum.

Maca dönelim,ne yapmaliyiz nasil oynamaliyiz?:)

Neyse kapatalım :)

benim aklıma takılan nokta tek forvetin yetmeyeceği duruma düşersek neler yapmamız gerektiğidir. iyi yada kötü bir burak var elimizde. Ne kadar mevki olarak istediğim yerde olmayacak olsada serkanı beke çekip önüne burağı koymak belki birşeyler kazandırabilir. Malum o bölgede bana göre hoca halaa arayış içinde. bence bekde serkan önünde burak iyi işler yapabilir bu maç için ama kesinlikle serkan bekde olmamamlı

nbay
14.02.2010, 23:18
http://www.bursasportv.com/index/video/vid/2823/Trabzonspor_Kafilesi_Bursa_da

takımımızın otele giriş görüntüleri

Cafer Bulur
14.02.2010, 23:20
bursa trabzonu hakem karariyle yenecek.. fener maclarinda hakemler bursanin emegini caldilar bu macta bursaya yardim edecekler...

Yukarda internetsporda bir yorum,bu durumdan korkmuyor degilim.

Umarim yarin aksam emeklerimiz calinmaz,aksi durumda tepkimiz cok ama cok sert olur....

Sevdamız_Bir
14.02.2010, 23:21
Trabzon biletleri satışta
Bursaspor’un pazartesi akşamı saat 20.00’de oynayacağı Trabzonspor maçının biletleri bugün 10.00’dan itibaren satışa çıkıyor.Biletlerin satışı sadece Atatürk Stadı gişeleri, Kent Meydanı ve Heykel Fima Biletix satış noktalarından yapılacak. Fiyatlar şöyle: VIP A-B: 200, VIP C, KAPALI A-B-C: 125, Maraton: 30, Kapalı Kale Arkası: 20, Açık Kale Arkası ve Misafir Tribün: 15 TL. Misafir tribün biletleri pazartesi sabahı saat 10.00’dan itibaren Spor Salonu önündeki gişeden satışa çıkacak.

Kaynak: bursaspor.org.tr

Yav arkadaşlar yarın İstanbul'dan Bursa'ya maça gidecek olanlar yok mu? Bizi de alun sevabına daaaa :)

Ceyhun Öncü
14.02.2010, 23:23
Misafir 15 TL
Kendi taraftarlarina daha pahali Bilet veren tek takim bursadir heralde..yanlisim varsa düzeltin

Uğur KÜÇÜK
14.02.2010, 23:26
Trabzon biletleri satışta
Bursaspor’un pazartesi akşamı saat 20.00’de oynayacağı Trabzonspor maçının biletleri bugün 10.00’dan itibaren satışa çıkıyor.Biletlerin satışı sadece Atatürk Stadı gişeleri, Kent Meydanı ve Heykel Fima Biletix satış noktalarından yapılacak. Fiyatlar şöyle: VIP A-B: 200, VIP C, KAPALI A-B-C: 125, Maraton: 30, Kapalı Kale Arkası: 20, Açık Kale Arkası ve Misafir Tribün: 15 TL. Misafir tribün biletleri pazartesi sabahı saat 10.00’dan itibaren Spor Salonu önündeki gişeden satışa çıkacak.

Kaynak: bursaspor.org.tr

Yav arkadaşlar yarın İstanbul'dan Bursa'ya maça gidecek olanlar yok mu? Bizi de alun sevabına daaaa :)
kardesım bence bılet bulmanız imkansıza yakın üzülerek soyluyorum ama durum bu gecen yıl sabah 6 da sıraya gırdım onumde 50 kısı vardı bana bılet kalmadı bıletler dırek trabzon a gıdıyor satısa 100 cıvarında bilet cıkıyor ama korkmayın bılet bulamayanlar bursa acıktan alsın ben bıletımı cebıme koydum gecen yıl da orda izledım yaklasık 1000-1500 cıvarı taraftar vardı hepımızın ustunde ts formasıyla gelmıstık stadda da polısler ayırdı bızı bursa taraftarından yarın da buna benzer bır durum olur hem acık ın goruntusu cok daha guzel yarın tum renktaslarımla stadda gorusmek uzere inş galıp bitirecegimiz bir mac olur

nbay
14.02.2010, 23:31
yarın maça gidecek arkadaşlara allah kolaylık versin:) 3 büyüklerle oynadığımız maçlardan bile daha zor bir seyirciye karşı oynuyoruz bence.. çok güzel bir akustik yaratıyor bursa seyircisi maçta,dolayısıyla misafir takım ne kadar bağırırsa bağırsın sesin duyulması çok zor oluyor,bunda kale arkalarının da üzerinin kapalı olmasının etkisi var,ses dışarı çıkmayıp içerde kalıyor,bizim seyircinin üzeri açık malesef..

inşallah fazla gerilimli bir maç olmaz,şenol hocanın dostane demeçlerinden sonra ortam daha da yumuşadı diye düşünüyorum

Sevdamız_Bir
14.02.2010, 23:31
kardesım bence bılet bulmanız imkansıza yakın üzülerek soyluyorum ama durum bu gecen yıl sabah 6 da sıraya gırdım onumde 50 kısı vardı bana bılet kalmadı bıletler dırek trabzon a gıdıyor satısa 100 cıvarında bilet cıkıyor ama korkmayın bılet bulamayanlar bursa acıktan alsın ben bıletımı cebıme koydum gecen yıl da orda izledım yaklasık 1000-1500 cıvarı taraftar vardı hepımızın ustunde ts formasıyla gelmıstık stadda da polısler ayırdı bızı bursa taraftarından yarın da buna benzer bır durum olur hem acık ın goruntusu cok daha guzel yarın tum renktaslarımla stadda gorusmek uzere inş galıp bitirecegimiz bir mac olur

Bursa'ya geleceğimiz kesin olsaydı senden iki bilet almanı rica ederdim :). Şu an düşünüyoruz bir arkadaşla.

lazibere
14.02.2010, 23:38
Bir maçı ne zaman kazanmamız gerekiyorduysa kazanamadık.. Ligin ilk yarsında da aynı fırsat bizdeydi ve fener maçını kaybettik... Sil baştan gibi bir puanla başlıyoru lige..

Şimdi de yine onümüzde tam 12 puan değerinde bir maç var...Bu akşam Fenerin de manisadan puan kaybedeceğini düşünüyorum bu durumda en az 14 puanlık bir maça çıkıyotuz.. 2 farklı kazanırsak 3. lüğü çıkacağımız bir maç erefesinde.. marım her zaman kı hastalıklarımızdan arınırız.. Bu maçı kaznaırsak şampiyonluğun en önemli adayları arasına girereceğiz...

Dediğim gibi büyük maç kazanmadan asla büyük hedefleri olmaz takımın... İnşallah kazanırız..

ben 0-0 biter diye düşünüyorum ama gol bulursak 3 farklı alırız maçı

Fenerin puan kaybedeceğini biliyordum...İnşallah maçı 3-0 alacağız bunu da bileceğim

Uğur KÜÇÜK
14.02.2010, 23:40
Fenerin puan kaybedeceğini biliyordum...İnşallah maçı 3-0 alacağız bunu da bileceğim
agzından bal damlıyor abim inşallah inşallah........:alkış:

crazyman_61
14.02.2010, 23:42
diğer takımların puan kaybından sonra ilk 2 için kazanmak şart
onlar yenseydi de şarttı ya:)

Mustafa Önder
14.02.2010, 23:42
Yahu bugün doğum günümdü. O kadar çoştuk eğlendik ama aklım hep bu maçtaydı of of:D

lazibere
14.02.2010, 23:50
Şimdi düşünüyorum da.. Bir camianın yeniden dirilmesi için büyük bir avantaj var elimizde.. Bu fırsatın bundan öncekı yıllarda kaçışı gibielimizden kaçmaması lazım.. hatta o kadar eskilere gitmeden ilk yarının son açında fenerle armızdakı puan farkı 7 idi kazansak şampyonluk ptasına girecektik ve kazanamadık fark 10 a çıktı.. Şimdi yine elimizde böyle bir fırsat var..takım şahane top oynuyor.. taraftar her yere gidiyor bu maç artık kaçmamalı ... kaçarsa bence bundan sonra taraftarın havasının çökeceğini düşünüyorum.. Bu heyecanın kaçmaması gerekiyor...

Lütfen diyorum hayataınızın maçını oynayın.. kayıp durumunda bundan sonrakı hiç bir maç bu kadar heyecanlı olmayacak

Mustafa Önder
14.02.2010, 23:56
Ahaaaa yeni öğrendim Teo götürülmemiş Bursa ya :(

hüseyin1975
14.02.2010, 23:56
Bu maci kazanip ikinci fener ile aramizdaki puan farkini 3 indirecegiz Insallah.

hüseyin1975
14.02.2010, 23:57
Ahaaaa yeni öğrendim Teo götürülmemiş Bursa ya :(

Gercekdenmi? Neden?

thesiege61
14.02.2010, 23:58
beyler bugün bursaspor-trabzonspor maçlarının istatistiklerine baktım da şöyle bi tablo var.

trabzonsporla bursapor arasında bugüne kadar oynanan toplam 67 lig maçında;

35 galibiyet
24 beraberlik
8 mağlubiyet almışız..

bursada oynanan maçlarda ise;

13 galibiyet
12 beraberlik
8 mağlubiyet almışız.

Bana göre bu maçta da favoriyiz. Sahada futbolcular nasıl oynar, olaylar nasıl gelişir bilemem ama bugünkü maçlardan sonra bu maçtan alacağımız galibiyetin önemi katbekat arttı.

Mustafa Önder
14.02.2010, 23:59
Gercekdenmi? Neden?

Valla haber61 de yazdı, sakatlıkları bulunan Ömer ve Teo götürülmedi diye.

ölümüne61
15.02.2010, 00:00
hükmen galip gelen gs dışında bütün takımlar puan kaybetti
inşallah bizde bu maçı alıp zirveye ortak oluruz allahım sen dualarımızı kabul eyle

Atakan
15.02.2010, 00:01
Resmi sitede yazıyor zaten.

Mustafa Önder
15.02.2010, 00:02
Sağ Bek de kim oynayacak o zaman

Remzi
15.02.2010, 00:07
Misafir 15 TL
Kendi taraftarlarina daha pahali Bilet veren tek takim bursadir heralde..yanlisim varsa düzeltin

Bursa tarafının üstü kapalı ondan olabilir. :)

Harun-61
15.02.2010, 00:08
hadi ama Trabzon'um...
büüyk firsat kapida,
alalim su maci...

Metin Ural
15.02.2010, 00:22
Su anda bizim avaraj 15 onlarin ise 19. Iki atarsak biz 17 onlarda 17 ve ikili avaraj olarakda önde oluyoruz.

Gün icinde burda tartisilmisdi bu mesele bir kac sayfa önce.

1-0 yenersek ne oluyor peki? yine de gecmiyor muyuz?

puanlarimiz ayni, ikili averajda ustlerine cikiyoruz. neden 2-0 yenmek zorunda olalim ki? bunu soruyordum aslinda.

Harun-61
15.02.2010, 00:33
Takımımızın deplasmanda Bursaspor’la oynayacağı karşılaşmada Ömer Aysan ve Teofilo sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almayacaklar.

Ömer Aysan ve Teofilo arka adalelerindeki hafif zorlanma nedeniyle Bursaspor maçı kadrosundan çıkarıldılar. Ömerve Teofilo’nun ligin 22. haftasında oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına kadar hazır hale geleceği belirtildi.

Şenol Altunsoy
15.02.2010, 00:40

puanlarimiz ayni, ikili averajda ustlerine cikiyoruz. neden 2-0 yenmek zorunda olalim ki? bunu soruyordum aslinda.

İkili averaj kuralı lig sonunda geçerli oluyor yani 1-0 yenersek 4. olucaz Bursa 3. sırada kalacak

Mustafa Önder
15.02.2010, 00:43
Demin Teksas grubundan çok yakın bir dostumla konuştum. Acayip hırslılarmış hem fener maçından dolayı hemde bizden dolayı. Takıma güvenmiyoruz Volkan ve Sercan yok diyo ama kendimize güveniyoruz diyo..:D:D

Metin Ural
15.02.2010, 00:48
İkili averaj kuralı lig sonunda geçerli oluyor yani 1-0 yenersek 4. olucaz Bursa 3. sırada kalacak

cok tesekkurler.

ip_siz
15.02.2010, 00:58
Ben, şimdiden tokatımı atayım... Testi kırılmadan önce !..

http://img134.imageshack.us/img134/5528/kizilbe.gif

POYRAZ
15.02.2010, 01:06
Bu hafta sonunda zirvede olusan puan kayiplarindan sonra onlar da bizim gibi kazanmak istiyorlar.
Maci kazanan cok seyler de kazanacak.
Kayserispor ve Fenerbahce puan kayibi yasadilar. Bursaspor'u yenmemiz halinde gecen haftaki
sonuclarla birlikte müthis kar elde etmis olacagiz.
Ona göre aklimizi basimiza alip oynamaliyiz.
Basarilar dilerim Trabzonsporuma.

Anıl Caner
15.02.2010, 01:07
Eskişehir'den birkaç arkadaş yola çıkacağız birkaç saat içinde.

biletimiz yok. olmasını da ummuyoruz. büyük ihtimal maçı da izleyemeyeceğiz.

sadece orada bulunup, bize her yer trabzon diye bağırabilmek adına düşüyoruz yola.

sadece orada bulunup, olası galibiyette stadyumdan çıkışlarını izlemek için düşüyoruz yola.

trabzon kümeye lerin, sercan isimli karaktersiz eziğin 5.5 metre ofsayttan attığı golle kutladıkları sevince inat, şerefimizle onurumuzla kutlama yapmaya gidiyoruz.

hakankutlu
15.02.2010, 01:13
Ligde 3 de 3 yaptık.Ama hiç birisi bu kadar değerli olmadı.Üstümüzde Gs hariç gerisi puan kaybetti.BU maç kaçmamalı.
Asılın aslanlarım.Parçalayıp gelin şunları

Bahtiyar Öztürk
15.02.2010, 01:17
Yolunuz acik olsun kardesim. kalbimiz sizlerle atacak, bizler icin de bagirin, Trabzon derken akliniza bizler de gelelim, bizler icin de bagirin Trabzon diye. Yensekte, yenilsekte....
Allah kazadan, beladan korusun sizleri ins..

sadece orada bulunup, bize her yer trabzon diye bağırabilmek adına düşüyoruz yola.

sadece orada bulunup, olası galibiyette stadyumdan çıkışlarını izlemek için düşüyoruz yola.

trabzon kümeye lerin, sercan isimli karaktersiz eziğin 5.5 metre ofsayttan attığı golle kutladıkları sevince inat, şerefimizle onurumuzla kutlama yapmaya gidiyoruz.

hakankutlu
15.02.2010, 01:19
Ligde 3 de 3 yaptık.Ama hiç birisi bu kadar değerli olmadı.Üstümüzde Gs hariç gerisi puan kaybetti.BU maç kaçmamalı.
Asılın aslanlarım.Parçalayıp gelin şunları

Mustafa
15.02.2010, 01:27
Anıl başınız dik döneceksiniz buna inancım sonsuz.

The Ciks
15.02.2010, 01:28
http://www.bursasportv.com/index/video/vid/2823/Trabzonspor_Kafilesi_Bursa_da

takımımızın otele giriş görüntüleri

Videonun basında ahmet suat özyazıcı otobusten ınerken gozukuyor...hemde bursa deplasmanında...tribunde unal hocayla gelecek yıla aıt olabılecek aksamalar tespıt edılecek sanırım takım adına...şenol hoca oyuncu olarak 6 kez..suat hoca hoca olarak 4 kez...ve takım ıçınde song serkan şampıyonluk gormus oyuncularla...ılk ıkıyı yakalayabılırız...kaç yıldır su donum maçlarını alamıyoruz..cok buyuk bır aksılık olmazsa bu maçı alacagız...ama bu yıl kı en zor macımız olacak...tam aksıne cok ta kolay olabılır...ama an ıtıbarıyle cok zor...bır maç...

Halit Akyüz
15.02.2010, 01:36
Forumda inanılmaz yavaşlık var hiç girmiyordu şimdi girdi ama çok yavaş donuyor.:)

Harun-61
15.02.2010, 01:43

Allah yolunuzu acik etsin, hayirlisi ile gidip gelmeyi nasip etsin...

Halit Akyüz
15.02.2010, 01:44
Bu Selçuk'la Burak'ta yapışık ikizler gibi otobüsten bile beraber iniyorlar..:)

lazibere
15.02.2010, 02:02

averajlar eşitse çok gol atan önde olur..

Halit Akyüz
15.02.2010, 02:10
Rahat olun 2 farkta atarız 3 de atarız..

Barış Mayda
15.02.2010, 02:12
bence bizim acımızdan ilk 2 için dönüm maçı alırsak 1veya 2 bile olabiliriz sezon sonu

Barış Mayda
15.02.2010, 02:29
..........................Onur.................... ..
...Serkan.......Giray......Song......Cale....
........................Selçuk.................... .
...Burak.............Colman...........Engin...
......................Alanzinho...................
........................Umut......................

Ahmet Kuru
15.02.2010, 02:30
haftasonu çıkan sonuçlardan ve rakiplerimizin puan kaybından sonra aradaki farkları kapatma adına mükemmel bir fırsat daha...
Bu tip fırsatları her hafta yakalayamayız...
gs hariç bütün rakiplerimiz puan kaybı yaşadı...
yenip bu haftayıda yine çok iyi bitirmemiz gerekiyor...

DNA-TS
15.02.2010, 02:57
bende akrabalara köylülere haber saldım bilet için.11 gibi evden çıkıp bursaya doğru gideceğim olursa olur olmazsa iskender yer dönerim :D

Mert Marabaoğlu
15.02.2010, 03:03
forum bile kaldıramadı bu maçın ağırlığını, sezonun dönüm maçı.

eğer bu maçı alırsak önümüz çok açık, haftaya fb-bursa, bjk-gs maçları war. bizde avni aker'de ibb ile oynıcaz.

bütün bu durumlar göz önüne alınarak yarın alınacak bi galibiyet çok şey demektir.

haydi Trabzonum.

Ömer Kibar
15.02.2010, 03:05
bence bizim acımızdan ilk 2 için dönüm maçı alırsak 1veya 2 bile olabiliriz sezon sonu
katılıyorum çok şeyi değiştirecek bu maç

Halit Akyüz
15.02.2010, 03:07
Haydi Bismillah..

Halit Akyüz
15.02.2010, 03:09
0 Gün 16 S. 52 Dk. Kaldı

ESER
15.02.2010, 03:12
bende akrabalara köylülere haber saldım bilet için.11 gibi evden çıkıp bursaya doğru gideceğim olursa olur olmazsa iskender yer dönerim :D

iskenderin ustune seftali de ye kardes:) afiyet olsun

fırtınaöncesi61
15.02.2010, 03:16
bu mac icin bi organizasyon yokmu????baktım foruma göremedim uykusuzum belkide ondan :Dbilgi verirseniz sevinirim :D

SefaÇetinKulak
15.02.2010, 03:19
Gelsin artık şu maçın saati dayanamıyor bordo mavi kalpleri ...

Halit Akyüz
15.02.2010, 03:20
Açık kale arkasını kapattık mı acaba..?? :)

fırtınaöncesi61
15.02.2010, 03:26
yokmu organizasyon???

Cem Akyüz
15.02.2010, 03:40
Umut Bulut söyleyecek son sözü

Emre Dumangöz
15.02.2010, 05:38
OLEYYYY SALDIR TRABZONUMMM alıcaz alıcaz merak etmeyin takıma guvenim sonsuz alanzınyo ve giray dan goller

Recep Alkan
15.02.2010, 08:01
...Serkan.......Giray......Song......Cale....
...Burak.............Colman...........Engin...

Bu kadro bu maç ideal kadro. Sadece Giray'a güvenemiyorum, iyi futbolcu, çok hırslı, ama bazen hırsı yanlış şeyler yaptırabiliyor, saatli bomba gibi, her an bir hata yapacak diye ödüm kopuyor. Geri kalana sonuna kadar katılıyorum. Ömer Aysan'ın yokluğunda Serkan'ı sağ beke çekip orta alanda bir boşluk açacağını düşünüyorum.

Hafta içinde ki iddiamı tekrarlıyorum, çok rahat bir maç olacak, Trabzonspor rahat kazanacak.

Enes Ünal Kaya
15.02.2010, 08:06
Keyfimizi Bozma Be Trabzon'um Şu Seriyi Bursa ile Taçlandır

Erdal DİLEK
15.02.2010, 08:31
kazanalımda nasıl olursa olsun, haftaya bursa-fb bjk- gs macı var, bu mac bizim için cok öemli coook.

İnşallah kazanırız. .

Süleyman50
15.02.2010, 08:33
şu maçı kazanmak bize çok şeyler kazandıracak hadi be Trabzonsporum...

Recep Alkan
15.02.2010, 08:37
kazanalımda nasıl olursa olsun, haftaya bursa-fb bjk- gs macı var, bu mac bizim için cok öemli coook.

İnşallah kazanırız. .

Haklısın abi, bu hafta üstteki takımların kayıpları, bir dahaki hafta birbirleri ile oynayacak olmaları, bizim yükselmemiz adına çok önemli.

Bu iki haftayı karlı kapatmalıyız.

Faik Yılmaz
15.02.2010, 08:41
Valla altın gibi bir fırsatgeçti eimize....

Bir anda 3. lüğe çıkabiliriz........

Böyle fırsat ele 40 yılda bir gelir.... :) :)

Pshycologist41
15.02.2010, 08:47

Faik abi çok haklısında keşke biz maçımızı oynamış olsaydıkta bu sonuçları öyle görseydik. Baskı çok büyük olacak. şuan futbolcularımız bizden daha fazla heyecanlılardır eminim. umarım ters bir sonuç olmaz inşallah alnımızın akıyla çıkarız bursadan.

Cemalettin Taşkın
15.02.2010, 08:49
bu maçı alırsak bir anda 3 takımı birden geçebiliriz. birde tersten bakarsak bursanın oynanmamış 2 maçı var 6 puan yapsa 45 olacak onun için bursada maça saldıracaktır. inşallah bişz yeneriz. ömer aysanın sakatlık haberi moralimi bozdu. sağda iyi oynuyordu şimdi giray egemen song üçlüsü ile oynamak zorunda kalacağız. mutlaka hata yapacaklardır inşallah hataları gol olmaz.

teknik oynayan bir takıma karşı teknik oyuncularımızın daha iyi oynayacaklarını düşünüyoum. iyi bir kaleciye karşı oynayacağız bütün şutlarımızı kalecinin üstüne vurduğumuzu düşünürsek ivankov gecenin kahramanı olabilir.

hakem isim olarak iyi görünüyor ama yine de maç içinde ne yapacağını bilemeyiz.

noname
15.02.2010, 08:50
Bu kadar olur yaa.. "Siz İstanbul'un 3 kızkardeşleri.. Size koca bir devre avans.. Bakın yine sizi geçtim." deme fırsatı.
2 haftada alınacak 6 puanla, liderle aramızda 4 puan farkla 3. sırada olmak içten bile değil.
Serkan'ın bir lafı vardı.. "Biz puan hesabı yapınca hep hüsrana uğruyoruz" diye. Ben de hesabı bırakıyorum. Tek tek maçlara bakıyorum.
İnşallah alnımızın akıyla bu maçtan da çıkarız.

Süleyman50
15.02.2010, 08:52
final niteliğindeki maçları kazanamama gibi bir alışkanlığımız var inşallah bu sefer böyle olmaz arkadaşlarında dediği gib 2 maçta alınacak 6 puna bizi çok iyi yerlere getirecek...

aaahmet61
15.02.2010, 08:53
istanbul takımları puan ve puanlar kaybetti mi bizde o hafta puan kaybediyoruz.herhalde futbolcularımızı stres basıyor.inşallah bu hafta puan kaybetmeyiz.

Faik Yılmaz
15.02.2010, 08:57
Faik abi çok haklısında keşke biz maçımızı oynamış olsaydıkta bu sonuçları öyle görseydik. Baskı çok büyük olacak. şuan futbolcularımız bizden daha fazla heyecanlılardır eminim. umarım ters bir sonuç olmaz inşallah alnımızın akıyla çıkarız bursadan.

Son 4-5 maçımızda çok tempolu oynadık .....

dilerim bu maçta bir sorun teşkil etmez bu durum....

Açık konuşmak gerekirse Bursa zor bir deplasman.....

halukozcelik
15.02.2010, 09:08
Allahım sen Bursa maçında futbolcularımızın üst düzey futbolla Bursasporu perişan etmemize yardım eyle yarrabbim.

Abd.kalaycı
15.02.2010, 09:14

Eyvallah kardeşlerim Allah yolunuzu açık etsin,aranızda olmayı isterdim.Maçtan sonra gönüllerimiz beraber üzüntüde hep üzülürüz,Sevinçtede deliler gibi seviniriz.

Recep Alkan
15.02.2010, 09:21
Bursaspor maçı rahat geçecek, oyun olarak tabi ki zorlanacağız, ama kazanacağız arkadaşlar, ben rahatım, sizde rahat olun.

Bu maç için tek sıkıntım var, o da Balıkesirden maça gidemiyor olmam.

Skor olarak gönlüm rahat, sizde rahat olun :)

Barış BAKIRTAŞ
15.02.2010, 09:25
Yürek dayanmaz bu maça....

Recep Alkan
15.02.2010, 09:28
Kaldı ki arkadaşlar, Bursaspor maçı bizim için olmazsa olmaz maçı değil.

Görüyoruz ki bu ligde herşey oluyor.

Antep Beşiktaşı yeniyor, düşme potasındaki Denizli Kafaya oynayan Kayseriyi deviriyor, Fener bizim üçlediğimiz Manisadan son dakika kurtuluyor( 7 dakika uzatmanın 7. dakikası), Galatasaray Antalya'ya kupadan eleniyor vs vs vs.

Yani sadece bizim kaybetmemiz önemli değil, hele ki bir maç kaybetmemiz hiç önemli değil, bu ligde artık herkes herkesi yenebiliyor.

Kaldı ki ilk yarı ile bırakın şampiyonluğu lige dair tüm hayallerimizi kaybetmişken, şimdi bir maç ile bütün hayalleri hortlatmak ve bunun psikolojik baskısını bizimle birlikte takımın da sırtına yüklemek pek hoş değil arkadaşlar.

İnanın bana, bu tribünde Fatih Tekke diye bağırmaktan daha tehlikeli :)

Rahatlayın, bu maç bizim...

Emrah Akcagöz
15.02.2010, 09:33
Allah'ın izni ile kazanacağız inşallah..

alioglua
15.02.2010, 09:40
3 günde bir maç yapıp durduk çok yorucu bir dönemdi şimdi ise baya bir zaman geçti diğer maçlara nazaran kafa olarak da dinlenme fırsatımız oldu hem taraftar hem futbolcu hem de teknik heyet bazında

Manisa maçında da en etkili oyuncularımız dediğimiz selçuk alanzinho yoktu ve kurulan kadroyla 3-0 gibi bir sonuç alabildik

benim en çok istediğim takımın artık seriye bağlaması ve kimin yerine kim oynarsa oynasın oynanılan oyun taktik hep aynı kalsın istiyordum işte şenol hoca bunu başarmış gibi gözüküyor

bir ömer aysan sakatlandı diye bütün takım bundan etkilenecekse burada bir sorun var demektir,

bursasporda en etkili oyuncular volkan ve sercan yok biz de ise ömer aysan yok

volkanla sercan bursaspor için en önemli oyuncular ve eksiklikleri çok etki yapması doğal

ömer aysan ise alternatifi bulunabilecek biri ve bi şekilde önlem alınabilecek bir eksiklik

bursaspor da böyle önemli eksikler varken çok tehlikeli takım zor maç diyoruz

ama kendi takımımızda ömer aysan gibi önlemi alınabilecek bir eksikliğimiz olmasına rağmen 8 maçta 7 galibiyetimiz olmasına rağmen beraberlik iyi sonuç bursa gibi bir takımdan diyebiliyoruz

bilmiyorum ben takımıma güveniyorum ve Allah da izin verirse bu maçı alacağımızı düşünüyorum...

Recep Alkan
15.02.2010, 09:44

ama kendi takımımızda ömer aysan gibi önlemi alınabilecek bir eksikliğimiz olmasına rağmen 8 maçta 7 galibiyetimiz olmasına rağmen beraberlik iyi sonuç bursa gibi bir takımdan diyebiliyoruz

bilmiyorum ben takımıma güveniyorum ve Allah da izin verirse bu maçı alacağımızı düşünüyorum...

Olay burası galiba.

Rahat olun, bu maç bizim diyorum size...

Abd.kalaycı
15.02.2010, 09:47
Song..........Giray......Egemen......Cale....
...Serkan.............Colman...........Engin...

Ben bu kadronun çıkmasını bekliyorum Serkan sağ ön tarafta oldukça başarılı bozmamak gerek ama Şenol hocaya sonsuz saygım var o daha iyi bilir Şenol hoca ne diyorsa o...

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 09:49
Allahım sen Bursa maçında futbolcularımızın üst düzey futbolla Bursasporu perişan etmemize yardım eyle yarrabbim.
Amiiinnn..

cahana
15.02.2010, 09:53
arkadaşlar bandırmada bizim taraftarın takıldığı maçı izleyebileceğimiz bir yer bilen varmı tek başıma gurbette maç izlemek pek sarmıyor

kamilsan61
15.02.2010, 09:55
Bu kadro bu maç ideal kadro. Sadece Giray'a güvenemiyorum, iyi futbolcu, çok hırslı, ama bazen hırsı yanlış şeyler yaptırabiliyor, saatli bomba gibi, her an bir hata yapacak diye ödüm kopuyor. Geri kalana sonuna kadar katılıyorum. Ömer Aysan'ın yokluğunda Serkan'ı sağ beke çekip orta alanda bir boşluk açacağını düşünüyorum.

Hafta içinde ki iddiamı tekrarlıyorum, çok rahat bir maç olacak, Trabzonspor rahat kazanacak.

Sahaya çıkacak en iyi onbir.Ben morali bozuk yorgun Bursa'yı 2 yada 3 farkla yeneceğimizi düşünüyorum.
Bu maçı alırsak yukarıya bayağı yaklaşmış olacağız.
Şansın bol olsun Fırtınam,yık Bursa'yı...

Dursun Kaplan
15.02.2010, 09:55
Eziklerin puan kayıplarından sonra çok çok önemli bir maça çıkacağız.

İnşallah galip gelip,her ne olursa olsun 3 puanı alıp iddaalı konuma gelebiliriz.

Sana güveniyorum Trabzonsporum.

Mesut
15.02.2010, 09:56
bursada müthiş karşılama yapmışlar gidenlerın ayaklarına sağlık

Abd.kalaycı
15.02.2010, 09:56
arkadaşlar bandırmada bizim taraftarın takıldığı maçı izleyebileceğimiz bir yer bilen varmı tek başıma gurbette maç izlemek pek sarmıyor

Kardeşim Bandırmada ben yıllarca Kristal Cafe de izledim maçları sahipleri Rize Pazar lı fanatik Trabzonsporlu Ömer Beyaz,Mehmet Beyaz tavsiye ederim çok düzgün yer,deniz kenarında Kristal Cafe.

Trabzon34
15.02.2010, 09:57
Bu sezon kötü başladık. Sonradan Şenol Hocam ızın gelişiyle toparlandık. Üst üste maçlar kazandık. Yüreğimiz ısındı yeniden. Bugün bu iyi gidişi taçlandrabileceğimiz bir maç oynayacağız. İnşallah kazanırız. Dualarım seninle Trabzon um.

Recep Alkan
15.02.2010, 09:58
Kaldı ki ilk yarı ile bırakın şampiyonluğu lige dair tüm hayallerimizi kaybetmişken, şimdi bir maç ile bütün hayalleri hortlatmak ve bunun psikolojik baskısını bizimle birlikte takımın da sırtına yüklemek pek hoş değil arkadaşlar.

Rahatlayın, bu maç bizim...

.

Arkadaşlar sıradan bir maç, kendimizi sıkıntıya sokmanın manası yok, ligin ikinci yarısı çok takım puan kaybedecek, yukarısı da, aşağısı da çok karıık, daha da karışacak. Herkes çok takılacak.

cahana
15.02.2010, 09:58
Kardeşim Bandırmada ben yıllarca Kristal Cafe de izledim maçları sahipleri Rize Pazar lı fanatik Trabzonsporlu Ömer Beyaz,Mehmet Beyaz tavsiye ederim çok düzgün yer,deniz kenarında Kristal Cafe.

eyvallah sağolasın

bahadır2561
15.02.2010, 09:59
bursada müthiş karşılama yapmışlar gidenlerın ayaklarına sağlık

link verebilirmisin renktaş??

Mesut
15.02.2010, 10:01
link verebilirmisin renktaş??

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=308940829215&ref=nf

bahadır2561
15.02.2010, 10:01

eyvallah sağolasın...

Fora61
15.02.2010, 10:05
Bence kadro şu şekilkde olmalı. Songun sağ bekte oynamasına şiddetle karşıyım. Eyer song oynarsa kanatlrımı işlemez bu maçta.

----------onur-------
serkan-song-giray-cale
-------selçuk---------
burak-colman-engin---
------- alan----------
-------umut----------

yada

----------onur---------
serkan-song-giray--cale
---selçuk----ceyhun---
alan----colman---engin
----------umut--------

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 10:16
Bence kadro şu şekilkde olmalı. Songun sağ bekte oynamasına şiddetle karşıyım. Eyer song oynarsa kanatlrımı işlemez bu maçta.

----------onur-------
serkan-song-giray-cale
-------selçuk---------
burak-colman-engin---
------- alan----------
-------umut----------

yada

----------onur---------
serkan-song-giray--cale
---selçuk----ceyhun---
alan----colman---engin
----------umut--------
İkinci kadro en iyisi bence..

liberal
15.02.2010, 10:23
ömer aysan'ın yokluğu kötü,serkan orda oynarsa ortasaha çöker.ya serkanın her zaman olduğundan daha fazla eforla her ihi tarafı birden kapatması gerekecek,yada burak gerçekten hazır ve gününde olsun diye dua edeceğiz.ama şenol hoca kolay kolay kendi hazırlamadığı adama forma vermek istemez gibi geliyor bana.o yüzden yine serkanın bek oynadığı,ortasahanın kavga ettiği,umutun girdiği poziyonların yüzde onunu gole çevirdiği maçlardan biri olacak.kazanma ihtimalimizi rakip belirler.çok iyi olurlarsa işimiz zor olur ama volkan ve sercan yoksa hücum güçleride yok demektir.

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 10:24
bugun acıkcası cok rahatım ben kendi adıma rahat kazanacağız diyorum birisi korkcaksa o da bursaspor korksun bizden onlar paniklicek onlar rahatsız olacak biz buarada gollerimizi sıralayız.

ilyas BAHADIR
15.02.2010, 10:24
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=308940829215&ref=nf (http://www.facebook.com/#%21/video/video.php?v=308940829215&ref=nf)

tüylerim diken diken oldu valla süperr :):sevinç:

playa
15.02.2010, 10:26
.......................onur....................... .
song.......egemen........giray.......cale
serkan......selçuk.......colman......engin
..................... alan......................
.................... umut.....................

11 böyle çıkar bence

Murat'
15.02.2010, 10:28
Rakiplerimizin patır patır döküldüğü bu haftada sahadan kesinlikle 3 puan almamız lazım.Eğer maçı kazanamazsak artık ilerisi için pek bir hedefimiz olmayacak bana göre.

ilyas BAHADIR
15.02.2010, 10:30
ben de naçizane bir kadro kurayım.

...............Onur...................
serkan.....song.....giray....cale
...............selcuk................
engin........colman.........gabric
..............alanzinho...............
................umut................

gibi bişey olabilir, songu sağ bekle kullanmaz çünkü beklerimiz cok fazla ataklara katılıyor, sogun hem yası hemde oyun stili bu yapıya sahip değil, bursaya karsı da mı bekler atağa kalkacak derseniz, TOPLUCA hücüm derim rakibin kim oldugu önemsiz biz TRABZONSPORUZ. :)

Mesut
15.02.2010, 10:31
ya bu arada baya hataydan arkadaş var görüşelim bir ara ya :)

ilyas BAHADIR
15.02.2010, 10:32
ya bu arada baya hataydan arkadaş var görüşelim bir ara ya :)

hakkaten ya görüşelim mesut :) hemde çaykaralıyız :)

Faik Yılmaz
15.02.2010, 10:33
Beşiktaş 3
Fener 2
Kayseri 3
Yenersek Bursa 3
Biz 3

tam 14 puanlık bir maç bu....

Çok ama çok önemli ....
Eğer zirveyi istiyorsak kazanmalıyız..
Beraberlik bile yetmez...

Trabzon34
15.02.2010, 10:36
Kazanmak ve sıralamadaki yerimizi yükseltmek lazım.. Hem de puan farkını azaltmış oluruz.. Kimbilir "ilk 3" diyoruz ama 2. olabiliriz.. Tabii gönül 1. olmak ister ama zor biraz.. Çok puan kaybettik ilk yarı.. Ve 2. yarı da eninde sonunda puan kaybedeceğiz.. Ama o puan kaybı bu maç olmamalı.. Biraz ligin gidişatı şekillensin.. Eğer ilk 2 yerini garantilerse (başka puan kaybetmezlerse) o zaman olabilir.. :) Tabii bizde ligi en azından 3. bitirirsek güzel olur çünkü bu sene derece almak önceki senelerden daha önemli maddi olarak..

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 10:36
Beşiktaş 3
Fener 2
Kayseri 3
Yenersek Bursa 3
Biz 3

tam 14 puanlık bir maç bu....

Çok ama çok önemli ....
Eğer zirveyi istiyorsak kazanmalıyız..
Beraberlik bile yetmez...
evet gercektende 14 puanlık bir mac süper olacak

Ahmet KESKİN
15.02.2010, 10:38

emeginize saglık cok güzel olmuş

ozzy!
15.02.2010, 10:42
Bursaspor'un eksik Oyuncuları kimler?:confused:

Erdem Keser
15.02.2010, 10:48
Taktik idmanda çıkan ilk 11;

------------Onur-----------

Serkan----Song---Giray----Cale

---Selçuk---Ceyhun---Colman---

Burak---------Umut---------Engin

Murat'
15.02.2010, 10:50

Bence iyi bir kadro olmuş.

Orta sahada Serkan'ı arayabiliriz.

Bence Burak yerine Alanzinho ile başlar Şenol hoca.

Faik Yılmaz
15.02.2010, 10:51

:eek::eek:Alan yokmu ?

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2010, 10:56
çok güzel bir maç bizi bekliyor.yenersek keyfimiz gıcır...

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 10:58

ömer sakat olduğu için kadroda yok böyle bir kadro cıkacaktır ama ceyhunun yerine bence Alanzinhoyu oynatır

SEDAT
15.02.2010, 10:59
- Arkadaşlar üstünüzdeki baskıyı atmanız için şöyle düşünün en kötü olabilecek şey mağlubiyet ve çokta kaybettiğimiz bişey olmaz ben kötü oynarsak üzülürüm..

Ömer TOPAL
15.02.2010, 10:59
şu lig nasıl bir şey ya...daha dün ilk 4 e bile girmemiz zor derken şimdi bu maçla averajlada olsa 3. lüge oturuyoruz ( ben yanlış biliyorsam düzeltin)...Ben sana sonsuz güveniyorum Trabzonsporum....

Murat'
15.02.2010, 11:01
Bu bir final maçı değil ama gerçekten de dönüm maçı.Şenol Hoca'nın ve bizim bu gibi maçlardaki performansımız beni düşündürüyor.

Orhan Aydın
15.02.2010, 11:01
Kaçıncı haftada ilk 10'a razıyız demiştik?:D

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 11:02
şu lig nasıl bir şey ya...daha dün ilk 4 e bile girmemiz zor derken şimdi bu maçla averajlada olsa 3. lüge oturuyoruz ( ben yanlış biliyorsam düzeltin)...Ben sana sonsuz güveniyorum Trabzonsporum....
yok doğru söyluyorsun yenersek 3.sırada olacağız

SefaÇetinKulak
15.02.2010, 11:05
Her maç olduğu gibi bu maçın tek favorisi ve kazananı var . O da TrabzonSpor'dur .

Alika87
15.02.2010, 11:07
yok doğru söyluyorsun yenersek 3.sırada olacağız

ama iki fark lazim bize...

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:08
Bursaspor'un eksik Oyuncuları kimler?:confused:

Sercan sakatlığından dolayı kesin oynamayacak, Volkan Şen sarı kart cezalısı, Ozan İpek'in de durumu maç saatinde belli olacakmış.

Biz de ise Ö.Aysan ve Téo Bursa'ya götürülmedi.

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 11:10
ama iki fark lazim bize...
ben 3 farkla yenceğimiz için sorun olmaz diye düşünmüştumhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Mustafa Önder
15.02.2010, 11:10
Kapağı açılmış gazoz gibiyim yahu böyle kımıl kımıl ptır ptır gel maç saaiti gel.

ozzy!
15.02.2010, 11:12
Sercan sakatlığından dolayı kesin oynamayacak, Volkan Şen sarı kart cezalısı, Ozan İpek'in de durumu maç saatinde belli olacakmış.

Biz de ise Ö.Aysan ve Téo Bursa'ya götürülmedi.

Teşekkürler. Volkanın olmaması çok iyi oldu.:rolleyes: Umarım bu sefer kritik bir maçı kazanırız:(

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:17
Teşekkürler. Volkanın olmaması çok iyi oldu.:rolleyes: Umarım bu sefer kritik bir maçı kazanırız:(

Volkan ve Sercan'ın olmayışı Bursa'nın hızlı çıkamayacağı anlamına gelir ki; bu da Bursa'nın oyun düzeninin tam aksi.Turgay ağır bir oyuncu, ancak oyunu bizim sahaya yıkıp gol arama şansı olabilir Bursaspor'un.

Umarım rakibin bu eksiklerini olumlu yönde değerlendiren bir Trabzonspor görürüz sahada.

Adem Erdoğan
15.02.2010, 11:17
Alanzinho'nun ilk 11 başlamaması yerinde bir karar, Bursa kapalı kutu başlayacaktır maça.

Ceyhun'un maçı olabilir bu maç.

Kemhacıoğlu
15.02.2010, 11:18
hani erken konuşmak istemiyorum ama bursayı yenersekkkkk, önümüzde kimse duramaz artık gibi geliyo bana:)))

İHTİLALL
15.02.2010, 11:19
Alanzinho'nun ilk 11 başlamaması yerinde bir karar, Bursa kapalı kutu başlayacaktır maça.

Oooo,

Hoşgeldin anti Guguda'lı..:)

BAHADIR33
15.02.2010, 11:22

Hoşgeldin Adem,
Merak ettiğim acaba Ceyhun'u mu geride oynatacak yoksa Selçuk'u mu?
Ben olsam Ceyhun'u oynatırdım geride..Yani 4-1-4-1 sisteminde orta dörtlünün gerisinde..Orta sahanın gerisinden atılacak yüksek toplarla gelmeye çalışacaklarını düşünüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2010, 11:23
bursalılarda maça iyyi konsantre olacaktır .2 maçları eksik 39 puandalar 2 maçıda kazanırlarsa 45 yapıyorlar...

İHTİLALL
Teofilo yok mu ,gerçekten?

Orhan Aydın
Bahadır abi, oynarsa Hüseyin gibi 4'lünün arkasında oynar bence Ceyhun.

BAHADIR33
15.02.2010, 11:24
yok abi..Murat Tosun da yok işin kötüsü..

UğuR
15.02.2010, 11:27
Süper Lig takımlarından Bursaspor, yarın karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Özlüce Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde basın mensuplarına kapalı antrenman, yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Yeşil-beyazlıların, antrenmanda, yarın akşam oynanacak Trabzonspor maçının taktik çalışmasını yaptığı öğrenildi.
Antrenmana, sakatlığı devam eden Sercan Yıldırım katılmadı. Sercan, havuz ve kondisyon salonunda çalışarak günü tamamladı. Sakatlığı bulunan Ozan İpek ise kondisyoner eşliğinde çalıştı. Ozan İpek'in durumunun, maç saatinde netlik kazanacağı açıklandı.

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:29
teofilo yok mu ,gerçekten?

sercan sakatlığından dolayı kesin oynamayacak, volkan Şen sarı kart cezalısı, ozan İpek'in de durumu maç saatinde belli olacakmış.

Biz de ise Ö.aysan ve téo bursa'ya götürülmedi.
:) .

Mustafa ÖZDEMİR
sakatlığı var...

Armağan Dere
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm879224.jpg

Bursaspor'un Fenerbahçe maçında sakatlanan yıldız isimleri Sercan ve Ozan İpek'te son dakika...Maçın ilk yarısında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında kaburgasına darbe alan Ozan, çatlak veya kırık şüphesiyle hastaneye götürülürken, ciddi bir durumunun olmadığı ve Trabzonspor maçında oynayabileceği belirtildi. Sol arka baldırında zorlanmaya bağlı ödem oluşan Sercan’ın ise çekilen MR sonucunda kas yırtığına rastlanmazken, pazartesi günkü Trabzon maçında oynamasının zor olduğu açıklandı

kaynak:fanatik

fincher
15.02.2010, 11:30
...........................................Onur... ...........................................

Serkan...................... song................. egemen...................... cale

...............................................cey hun.............................................
.............................selçuk ....................colman .........................engin

.............................................. Alanzinho.....................................

.................................................. umut.............................................

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:31
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm879224.jpg

Bursaspor'un Fenerbahçe maçında sakatlanan yıldız isimleri Sercan ve Ozan İpek'te son dakika...Maçın ilk yarısında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında kaburgasına darbe alan Ozan, çatlak veya kırık şüphesiyle hastaneye götürülürken, ciddi bir durumunun olmadığı ve Trabzonspor maçında oynayabileceği belirtildi. Sol arka baldırında zorlanmaya bağlı ödem oluşan Sercan’ın ise çekilen MR sonucunda kas yırtığına rastlanmazken, pazartesi günkü Trabzon maçında oynamasının zor olduğu açıklandı

kaynak:fanatik

Ne olursa olsun,E.Sağlam'ın Ozan İpek'i riske edeceğini düşünmüyorum.

BAHADIR33
15.02.2010, 11:32
Ne olursa olsun,E.Sağlam'ın Ozan İpek'i riske edeceğini düşünmüyorum.
Bence edebilir..Sercan'ı Fb maçında riske etmişti.

Murat61
15.02.2010, 11:33
biz 5 arkadas ankaradan cıkıyoruz mac icin yalnız bilet hala alamadık stadın onunde buluruz diye umuyoruz yardımcı olabilecek arkadaslar varsa 0535 669 41 46 benim numaram

Adem Erdoğan
15.02.2010, 11:33
Hoşgeldin Adem,
Merak ettiğim acaba Ceyhun'u mu geride oynatacak yoksa Selçuk'u mu?
Ben olsam Ceyhun'u oynatırdım geride..Yani 4-1-4-1 sisteminde orta dörtlünün gerisinde..Orta sahanın gerisinden atılacak yüksek toplarla gelmeye çalışacaklarını düşünüyorum.

Hoşbulduk Bahadır abi.:)

Volkan ve Sercan oynasaydı Ceyhun'un kesinlikle geride oynamasını istemezdim yoksa Ceyhun 30. dk. görmeden kırmızı yerdi, mevcut durumda Ceyhun'un önliberoda oynaması mantıklı şişirme toplar açıısından.

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:34
Bence edebilir..Sercan'ı Fb maçında riske etmişti.

Etti, sakatlandı.Aklı başına gelmiştir o zaman. :)

fincher
Bugün 2. yarıda burak ı da izleme fırsatı bulabiliriz...

Yağızhan Sağnak
biz 5 arkadas ankaradan cıkıyoruz mac icin yalnız bilet hala alamadık stadın onunde buluruz diye umuyoruz yardımcı olabilecek arkadaslar varsa 0535 669 41 46 benim numaram

BMN Bursa ile irtibata geçersen yardımcı olurlar.

Orhan Aydın
15.02.2010, 11:35
Etti, sakatlandı.Aklı başına gelmiştir o zaman. :)

Büyük ihtimal oynatır:);)

tunganyan
15.02.2010, 11:35

Song----Giray---Egemen----Cale

---Serkan---Selçuk---Colman---

Alanzinho---------Umut---------Engin

Taktik antremanı bilmiorum ama benim fikrimce böyle bir onbirin çıkması gerekir.Sağda Ömer yok yerine Song yabancı olmadığı biryer,serkanı orta sahadan almak defansın yükünü ağırlaştırır ayrıca Serkanın sağ kanattaki katkısı da gözardı edilemez,onun için bu düzeni hocanın bozacağını düşünmüyorum.Ama ne olursa olsun 3 puan bizim olsun hayırlısıyla..

İHTİLALL
15.02.2010, 11:39
yok abi..Murat Tosun da yok işin kötüsü..

Teofilo, ne oynamış da sakatlanmış?..

Yoksa ,sağlam sakat olmasın?

Barış Burak
15.02.2010, 11:40
ozan ve volkan gbi hızlı oyuncuları olmayacağı için songu sağ bekte ömerin yerinde görebiliriz.çünkü sorun olmaz.ve serkan orta sahada devam eddebilir böylelikle,serkanın orta sahada kalması demek,orta sahanın atom gibi fıkır fıkır olması demektir ki serkanın orta sahayı atom gibi yapması colman ın forvetlere attığı harika pasları bollaştırır.hade bakalım hayırlısı,inşaallah maçı alacağız ve yolumuza devam edeceğiz

Erdem Keser
15.02.2010, 11:40
Trabzon tarafının biletileri tamamen tükenmiştir. 20 dakikada katakulleye getirmişler.Alamayanlar büyük ihtimalle eski açıktan alacaklar.

Murat Hızal
15.02.2010, 11:42
Maça gitme planlarımız patladı yani:)

Bu akşam Bursa'da karaborsa şov var desenize.

Arif Timurcioğlu
15.02.2010, 11:45
...........................................Onur... ...........................................

Serkan...................... song................. egemen...................... cale

...............................................cey hun.............................................
.............................selçuk ....................colman .........................engin

.............................................. Alanzinho.....................................

.................................................. umut............................................. Defans hattı hariç bencede böyle çıkar bunun dışındaki bir kadro süpriz olur.

BAHADIR33
15.02.2010, 11:46
Teofilo, ne oynamış da sakatlanmış?..

Yoksa ,sağlam sakat olmasın?
Veysel Abi , Umut gibi olmaya çalıştıysa normaldir kendini sakatlaması..
Herhalde formayı kapmak için 90 dakika hiç durmadan koşması gerektiğini düşündü ve buna alışık olmayan kasları iflas etti.

toksoy61
15.02.2010, 11:49
Yenersek ilk 3 için umutlanırız. Hatta bu gazla 2.ciliği bile kovalayabiliriz. Ama açıkcası galibiyet zor diyorum ama mağlubiyet daha zor gibi. Tipik beraberlik maçı gibi geliyor bana. Çünkü son vuruşlardaki acemiliğimiz halen devam ediyor. Ne kadar iyide oynasak gol atamdıktan sonra bir işe yaramıyor. Eğer bulduğumuz pozisyonları gole çevirebilirsek yeneriz.

Serkan sağ bek oynar. Song u stoperden kesmez Şenol Hoca. Asıl önemlisi sağda kimi oynatacağı. Bence Engini sağa, Alanzinhoyu sola alacak. Ortada Selçuk, Ceyhun, Colman üçlüsü oynar.

İHTİLALL
15.02.2010, 11:49
Veysel Abi , Umut gibi olmaya çalıştıysa normaldir kendini sakatlaması..
Herhalde formayı kapmak için 90 dakika hiç durmadan koşması gerektiğini düşündü ve buna alışık olmayan kasları iflas etti.

İyi ama ,bu adam "gol makinası "değilmiydi..

Biz Umut'u beğenmezken,bu adam Umut'u bile taklit edememiş..

Aklıma ,ilkokuldan kurbağa ile öküzün hikayesi geldi..:D

Cemalettin Taşkın
15.02.2010, 11:50
bursanın sakatlarının büyük ihtimalle oynayacağını düşünüyorum. bir tek cezalı olduğu için volkn olmayacak bursada. maç saatinde belli olacak dedilerse ozan ipek oynar sercanda son 20 dakika oynar kesin.

kemal belgini dinledim akşam en iyi top oynayan trabzonspor dedi. ama iyi oynamak kazanmak için yeterli değil gol atmak lazım dedi. rıdvanda şu anda en iyi trabzonspor oynuyor dedi. umarım havaya girmeyiz.

Cemalettin Taşkın
15.02.2010, 11:51
bu arada iddaa nın handkapı trabzonspora açması da ayıp olmuş gerçekten.

BAHADIR33
15.02.2010, 11:53
Nedense, tüm bilmiş futbol yorumcuları "en iyi oynayan takım Trabzonspor" diyor..
Yiğidin hakkını teslim etmek istiyorlar desem , değil..

Adem Erdoğan
15.02.2010, 11:54
Maça gitme planlarımız patladı yani:)

Bu akşam Bursa'da karaborsa şov var desenize.

Bursa tarafından alın bileti, sonra Allah'a dua edin bizim tarafın kapısında Trabzonlu bir polis olsun diye.:)

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 11:55
bursa tarafından alın bileti, sonra allah'a dua edin bizim tarafın kapısında trabzonlu bir polis olsun diye.:)

:) .

Coloradoydu
15.02.2010, 11:58
Silahlık nöbetim 17:00 - 05:00 arası bugün. Zannediyorum bu maçı izlemek için 2. kitaba konu bi macera yaşamak zorunda kalacam.

Murat Hızal
15.02.2010, 12:01
Bursa tarafından alın bileti, sonra Allah'a dua edin bizim tarafın kapısında Trabzonlu bir polis olsun diye.:)

O kadar yol gidip işimizi dualara bırakmak pek mantıklı gelmiyor ama bulacağız bir yolunu:)

Orhan Aydın
15.02.2010, 12:03
bu arada iddaa nın handkapı trabzonspora açması da ayıp olmuş gerçekten.

'Osmanlı'yı yedirtiriz akılları başlarına gelir.

Ahmet Faruk
15.02.2010, 12:06
Bursanın bir maçı da eksik.
Bu maça ciddi anlamda gayretli çıkacaklardır.

Gabriç oynasa iyi olur.

Soytürk
15.02.2010, 12:09
geceden beri steye girmeye calısıyorum nihayet ya:)

son 8 saat yılın maçı olcak:)
güzel futbol ve sonuç bekliyorum inanıyorum inanmak istiyorum yeneceğimize.

Halit Akyüz
15.02.2010, 12:12
Alanzinho oynarsa 5 olur Colman oynarsa 10 olur..

coach
15.02.2010, 12:15
Bursaya 5 tane atıyoruz 3.sıraya yükseliyoruz
Namlu yanana kadar sıkıyoruz ..

Travelair
15.02.2010, 12:15
"Trabzonspor iyidir hoştur ama final maçlarını hep kaybeder"

"Trabzonspor kazansın, nasıl olsa sezon sonuna doğru düşüşe geçecekler"

Eğer futbolcular büyük takım futbolcusu olmak istiyorlarsa, eğer Trabzonspor yeniden şampiyon olmak istiyorsa, zihinlerin en derin hücrelerine dahi nüfus etmiş bu inanışın esaretinden kurtulmak istiyorsa;

Bu akşam ki maçı kazanmak zorunda!

Soytürk
15.02.2010, 12:18

Eğer futbolcular büyük takım futbolcusu olmak istiyorlarsa, eğer Trabzonspor yeniden şampiyon olmak istiyorsa, zihinlerin en derin hücrelerine dahi nüfus etmiş bu inanışın esaretinden kurtulmak istiyorsa;

Bu sefer şeytanın bacagını kırarız inş açılış bursayla olsun sonra fb gs bjk:)

Soytürk
15.02.2010, 12:19
Alanzinho oynarsa 5 olur Colman oynarsa 10 olur..

:eek::eek:benden destekli sallayanlarda varmış:)

Halit Akyüz
15.02.2010, 12:20
Geçen maçlarda ki arzulu futbolu devam ettirirsek kazanırız. Futbolcularda maçın öneminin farkındadır zaten..

arifberkay
15.02.2010, 12:20

bu kadro , bu oyun anlayışı arefeyi gösterir bayramı gösteremez, final maçlarını kazanamaz ama inşallah yanılırım

Ömer TOPAL
15.02.2010, 12:22
Silahlık nöbetim 17:00 - 05:00 arası bugün. Zannediyorum bu maçı izlemek için 2. kitaba konu bi macera yaşamak zorunda kalacam.

:) ahh askerlik ah...Ne olaylar yaptık kitaba sıgmaz Trabzonspor maçlarını izlemek için tellerden atlayıp azmı kaçtık polatlı sokaklarına...Bir kere maça gittiğimde birde baktım bizim Astsubayda orda....! Adam beni bir gördü sanki takım 10 gol yemiş gibi baktı bana....Sende yap kardesim yap..ne bu askerlik bir daha geri gelir ne bu maç...Yaşa hayatını yap çılgınlıgını...Bizim farkımız bu.....Bordo Mavi için degermi....EVET

fincher
15.02.2010, 12:23
Defans hattı hariç bencede böyle çıkar bunun dışındaki bir kadro süpriz olur.
defans hattı niye hariç?aksine defans en değişmez bu kadroda bence.benim tahminim ilk 11 kesin böyle olacak...

Nigdeli
15.02.2010, 12:23
inşallah her zamanki hastalık tekerrür etmez biz genellikle bu tür maçlarda mükemmel futbol oynayıp kaybederiz dua edelim bu sefer tersi olsun iyi oynamayalım ama kazanalım çarpsın girsin son anda girsin onlar atsın kendi kalelerine ama ne olur şu maç bizim olsun

socrates
15.02.2010, 12:26
-------------Onur-------------

-----------Ceyhun-------------
------Selçuk-----Colman-------
Engin-----------------Alanzinho

-------------Umut-------------

bu kadro formasyonu ile çıkarız gibime geliyo, en mantıklısı da bu olur...
serkan' ın defansa alınması ile ortasaha direnci düşer gibi görünüyo ama artık ofansa daha fazla destek veren cale ile birlikte serkan da ileri çıkabilir bu maç. bekler ilerde iken ceyhun defansa gömülerek boşluğu doldurabilir.

GERONIMO35
15.02.2010, 12:29
off ya yine alınmazsa olmaz bir maç bütün rakipler puan kabetti bumaçtan alıncak 3 puan uçluracak bizi Hadi Trabzonum hastalığını yen önemli maçları kazan artık

YakupDayi
15.02.2010, 12:34
evet bu maç dananın kuyruğunu çok zorlar. mutlaka almamız lazım. ertuğrul la şeneol hocanın mücadelesi şeklinde geçecek.. zor bi maç büyük takımlar puan kaybetti. 3. olan bursanın yerine 3. olma şansımız vara aman dikkat...

sulo61gun
15.02.2010, 12:35

serkan' ın defansa alınması ile ortasaha direnci düşer gibi görünüyo ama artık ofansa daha fazla destek veren cale ile birlikte serkan da ileri çıkabilir bu maç. bekler ilerde iken ceyhun defansa gömülerek boşluğu doldurabilir.
bence de en mantıklı kadro bu görünüyor..ceyhunun girmesiyle hem defansif hem ofansif özellik taşıyor.

salihismet
15.02.2010, 12:35
bu kadro , bu oyun anlayışı arefeyi gösterir bayramı gösteremez, final maçlarını kazanamaz ama inşallah yanılırım

Herkes su siralar bizim oynadigimiz futbolu övüyor, yani ligte en iyim futbolu biz oynuyoruz söylenen bu, normal sartlarda macia almamiz lazim,
bir anormallik olur mu bilemem.

Bu kadro, bu oyun anlayisi derken bilmeyende sanir ki ligin en kötü kadrosu bizde, ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz, yok böyle birsey, olaya
karamsar bakmanin geregi yok.

BiZe HeR YeR 61
15.02.2010, 12:36
Kim oynarsa oynasın bu maçı alacağız Şenol hoca ve futbolculara güvenim sonsuz...

deneme61
15.02.2010, 12:43
normal şartlar da yanı hakem oyuna etkı etmezse macı alacagımıza ınanıyorum.

Halit Akyüz
15.02.2010, 12:45
Sercan'da yok ki ofsayttan gol atsın..:)

socrates
15.02.2010, 12:47
Herkes su siralar bizim oynadigimiz futbolu övüyor, yani ligte en iyim futbolu biz oynuyoruz söylenen bu, normal sartlarda macia almamiz lazim,
bir anormallik olur mu bilemem.

Bu kadro, bu oyun anlayisi derken bilmeyende sanir ki ligin en kötü kadrosu bizde, ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz, yok böyle birsey, olaya
karamsar bakmanin geregi yok.

Vallahi Trabzonun Trabzonludan başka fazla dostu yok...
herkes bizi övüyor ama sanki şunlar rehavete kapılıp tepetaklak olsun da sopayı beline daha beter vuralım diye böyle konuşuyorlar.:confused:
ben bu yaşıma kadar TS' ye adil davranıldığını ve sevildiğini görmedim hiç.

Travelair
15.02.2010, 12:48
Hatırladığım kadarıyla İstanbul bölgesi hakemi yönetecek müsabakayı

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 12:50
Hatırladığım kadarıyla İstanbul bölgesi hakemi yönetecek müsabakayı

4 Hakemde İst. Bölgesinden.

iso_4939
15.02.2010, 12:51
allahın ıznıyle yenecez ...yenersek varya mukemmel olacak...

Hasan ZAİMOĞLU
15.02.2010, 12:51
güldür yüzümüzü fırtınam ..

Oğuz ZEYTİN
15.02.2010, 12:52
Bursa'da Ozan İpek, Volkan Şen ve Sercan Yıldırım gibi üç as olmayacakmış.

Halit Akyüz
15.02.2010, 12:53
Penaltı olursa Umut kullansın..:)

socrates
15.02.2010, 12:53

ozan ipek oynarmış gibime geliyo.
ama volkan şen'in olmaması çok iyi oldu gerçekten.:D

Bülent AKBULUT61
15.02.2010, 12:57
zamanda bir türlü gecmek bilmiyor

TSunami_69
15.02.2010, 12:57
geçen seneki beşiktaş maçında öyle yapmıştık. binlerce bjk linin arasından geçim bizim tarafa geçmiştik

albatros
15.02.2010, 12:58

şu üçlü içerisine beni tek endişelendiren Volkan Şen'di.o da oynamıyor.

SefaÇetinKulak
15.02.2010, 12:58
Sercan'da yok ki ofsayttan gol atsın..:)

:alkış::alkış::alkış: :) Çok güldüm . Haklısın toprağım bunlar başka türlü kazanamazlar bu maçı .

Atılay
15.02.2010, 12:59
şu üçlü içerisine beni tek endişelendiren Volkan Şen'di.o da oynamıyor.

Aynen Sercan balonu oynasın fark yapmaz hatta iyi bile olur büyük şef ona nefes aldırmaz

TSunami_69
15.02.2010, 13:01
haydi tarbzon coştur bizi . boğ şu timsahı kendi gölünde.kaplanla baş edemeyeceğini anlasın.

Uğur KÜÇÜK
15.02.2010, 13:02
geçen seneki beşiktaş maçında öyle yapmıştık. binlerce bjk linin arasından geçim bizim tarafa geçmiştik
ya arkadaslar hıc merak etmeyın alın bıletınızı bursa acıktan polısler otekı trıbune gecırmıyor ama gecen yılda aynısı oldu bizim trıbunden cok eskı acıkta taraftarımız vardı hatta bı ara mac oncesı futbolcular sasırdı bursalılar mı bızı alkıslıyor dıye:D yıne bugunde oyle bır goruntu olacak 6 da stadda kı yerımı alacagım ınsallah macı ıyı futbolla alacagız

TSunami_69
15.02.2010, 13:02

serkan' ın defansa alınması ile ortasaha direnci düşer gibi görünüyo ama artık ofansa daha fazla destek veren cale ile birlikte serkan da ileri çıkabilir bu maç. bekler ilerde iken ceyhun defansa gömülerek boşluğu doldurabilir.ömer aysaN NEDEN OYNAMIYOR

Uğur KÜÇÜK
15.02.2010, 13:03
ömer aysaN NEDEN OYNAMIYOR
ömer aysan ve teofılo sakat kadroda yok

Mehmet Kıroğlu
15.02.2010, 13:04
Arkadaşlar bugün maçı en az 4 gol atarak kazanacağız gibi bir his var içimde alanzinho 2 gol atacak umut ve enginde atacak

Oemer61
15.02.2010, 13:05
Bugün cooooook uzun zamandan beri olmadigim kadar heyecanliyim yine. Bitti denilen sezon bugün bizim icin yeniden baslayabilir. Haydi FIRTINAM, bir kerede önemli bir maci kazan, bir kerede güldür yüzümüzü!

SefaÇetinKulak
15.02.2010, 13:05
Arkadaşlar bugün maçı en az 4 gol atarak kazanacağız gibi bir his var içimde alanzinho 2 gol atacak umut ve enginde atacak

1 - 0 olsun bizim olsun :)

Emrullah
15.02.2010, 13:06
MUHTEMEL KADROMUZ

Onur, Song, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho, Umut Bulut

Oğuz ZEYTİN
Lig sıralamasında önümüzde yer alan takımların puan kayıplarıyla önemi zirve yapmış bu maçı kazanmak farzdır.

aaahmet61
dönüm noktası maç ya devam yada tamam maçı.heyacanımız dorukta.şimdi futbolcularımızın yerinde olmak istemem.acayip stres vardır onlarda şimdi.

TSunami_69
15.02.2010, 13:07
ömer aysan ve teofılo sakat kadroda yok
desene işimiz zor

AyhanPe
MUHTEMEL KADROMUZ

Onur, Song, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho, Umut Bulut

bu senin kadron mu?

bende song un sag bek oynayacagina inaniyorum..serkan oldugu yerde kalir..hatta kalmali

Cengiz Çubukcu
Lig sıralamasında önümüzde yer alan takımların puan kayıplarıyla önemi zirve yapmış bu maçı kazanmak farzdır.

kaybetmemek farzdır, kazanmak vaciptir :)

TSunami_69
ya forvette umuttan başka kim var yedekler arasında

salihismet
15.02.2010, 13:08
Vallahi Trabzonun Trabzonludan başka fazla dostu yok...
herkes bizi övüyor ama sanki şunlar rehavete kapılıp tepetaklak olsun da sopayı beline daha beter vuralım diye böyle konuşuyorlar.:confused:
ben bu yaşıma kadar TS' ye adil davranıldığını ve sevildiğini görmedim hiç.

Haklilik payiniz var, fakat, surasida bir grcek ki, Senol Günes o eski Senol Günes degil, takim üzerinde tam olarak %1oo bir etkisi olmasada, Senol hocanin
farki fark ediliyor. Eger bu maci alirsak, ki benim inanacim o yönde, sampiyonlugun en büyük adayi biz oluruz.

28TS61

cok güzel bir firsat evet ama icimde bir korku var oda tff maci berabere bitirmek istedigine dair.

Uğur KÜÇÜK
Şenol Güneş'in göreve gelmesinden sonra büyük bir çıkış yakalayan rakibi karşısında mutlak 3 puan hedefleyen Yeşil Beyazlılar, üst sıralardan kopmak istemiyor. Atatürk Stadı'ndaki mücadele 20.00'de.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe'ye dramatik bir şekilde elenen Bursaspor, bugün ligde Trabzonspor'u ağırlıyor. Atatürk Stadı'nda 20.00'de başlayacak ve Lig Tv'den canlı olarak yayınlanacak olam maçı Fırat Aydunus yönetecek.

ÖMER AYSAN YOK
Öte yandan maç öncesi Trabzonspor'a kötü haber Ömer Aysan'dan geldi. Ömer Aysan'ın arka adalesindeki zorlanma nedeniyle Bursaspor maçının kadrosundan çıkarıldı. Bordo-mavili takımda, sakatlıkları süren Yattara, Tayfun ve Ömer Aysan, Barış haricinde eksik oyuncu bulunmuyor.

Trabzonspor'un saat 20:00'de başlayacak ve Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak olan karşılaşmaya Onur, Serkan Balcı, Giray, Song, Cale, Ceyhun Gülselam, Selçuk İnan, Colman, Engin Baytar, Alanzinho ve Umut Bulut onbiri ile çıkması bekleniyor.

BURSASPOR'DA EKSİKLER CAN SIKIYOR
Zorlu maç öncesinde ise ev sahibi Bursaspor'da iki önemli oyuncunun yokluğu sıkıntı yaratıyor.

Bursaspor'da cezalı Volkan Şen, sakatlığı nedeniyle Sercan Yıldırım ve rahatsızlığı nedeniyle Ivan Ergic gibi üç önemli oyuncu yer almayacak.

Bursaspor'un Trabzonspor karşısına; Ivankov, Ali Tandoğan, Zapotocny, İbrahim Öztürk, Mustafa Keçeli, Veli, Bekir Ozan (Krita), Hüseyin, Ozan İpek, Batalla (Iglesias) ve Turgay Bahadır onbiri ile çıkması bekleniyor.

STAT: Bursa Atatürk
SAAT: 20.00
YAYIN: Lig TV
HAKEMLER: Fırat Aydınus, Tarık Ongun, Aleks Taşçıoğlu

BURSASPOR: Ivankov, Ali Tandoğan, Ömer, Zapotocny, Mustafa, Veli, Ergiç, Hüseyin, Ozan İpek, Turgay, Iglesias

TRABZONSPOR: Onur, Song, Giray, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho, Umut
bursa resmı sitesınde yazıyor ıvan ergıc de sakat oynamıyormus ınsallah kazanacagız eksıkler hıc onemlı degıl bız trabzon gıbı oynayalım karsımızda su lıgde kımse duramaz

Oruç
Ömer'in yokluğunda Song oynamalı sağbekte. Serkan orta alanda daha verimli oluyor takımımız için.

Oğuz ZEYTİN
15.02.2010, 13:09
kaybetmemek farzdır, kazanmak vaciptir :)

:)

Uzun zamandır bu kadar heyecanlamamıştık. Benzetmek gibi olmasın ama geçen seneki Sivas maçı gibi... Dönüm noktası sanki bu maç.

AyhanPe

murat tosun veya burak bugün forma sansi bulabilir

TSunami_69
cok güzel bir firsat evet ama icimde bir korku var oda tff maci berabere bitirmek istedigine dair.
aslında mantıklı düşünecek olursak zirveden kopmammak için beraberlik de iyi skor. haftaya zaten önemli maçlar var

Zafer Fidan
Son yillarda bu tür "Big Point" lari kacirdik. :rolleyes:

Yağızhan Sağnak
15.02.2010, 13:10

B.Yılmaz .

TSunami_69
murat tosun veya burak bugün forma sansi bulabilir
zafer yelen daha iyileşmedimi

Gizadam34
arkadaşlar maçı anadolu yakasında; üsküdar, kadıköy ya da ümraniye de toplu izleyeceğimiz bir yer var mı?

salihismet
15.02.2010, 13:11
bu senin kadron mu?

bende song un sag bek oynayacagina inaniyorum..serkan oldugu yerde kalir..hatta kalmali

Ayhan, maci izleyemiyecegim, arada bana mesaj cek.

BAHADIR33
ÖMER AYSAN YOK
Öte yandan maç öncesi Trabzonspor'a kötü haber Ömer Aysan'dan geldi. Ömer Aysan'ın arka adalesindeki zorlanma nedeniyle Bursaspor maçının kadrosundan çıkarıldı. Bordo-mavili takımda, sakatlıkları süren Yattara, Tayfun ve Ömer Aysan, Barış haricinde eksik oyuncu bulunmuyor.

Teofilo'yu adamdan saymıyorlar mı?

Uğur KÜÇÜK
arkadaslar sakat olan sercan ve rahatsızlıgı sebebıyle ivan ergıc ve de sarı kart cezalısı volkan sen kadroda yok resmı sıtelerınde yazıyor

28TS61
15.02.2010, 13:14
aslında mantıklı düşünecek olursak zirveden kopmammak için beraberlik de iyi skor. haftaya zaten önemli maçlar var

zaten yenemiyorsan yenilmiceksin. 1 puan yenilmekten her zaman daha iyidir ama bugün ve önümüzdeki hafta mutlaka galip gelmek sart ilk önce.
sonra puan durumu karman corban olacak. asil lig iki hafta sonra baslicak bizim icin

Emrullah
bu senin kadron mu?

Benim değil. Ajansların kadrosu.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Kadro bu şekilde kurulur, Song sağa kaydırılır.

Murat TONBUL
bence serkanı sağ beke çekip burak ı açıkta oynatmalı.muhtemelen de öyle yapacaktır şenol hoca.

Halit Akyüz
arkadaslar sakat olan sercan ve rahatsızlıgı sebebıyle ivan ergıc ve de sarı kart cezalısı volkan sen kadroda yok resmı sıtelerınde yazıyor
İyi Ozan ipek oynuyor bir te demek ergic'in olmaması da iyi..:)

Emrullah
15.02.2010, 13:16

Bence de. Öncelikle yenilmememiz lazım. İnşallah alırız maçı ama alamıyorsak da maçı kesinlikle kaybetmemeliyiz.

Ufuk Bayraktar61
15.02.2010, 13:18
ne olursa olsun serkan sağ beke geçmemeli..artık paftan mı birini çıkartılar sağ kanat için, yoksa mevcut kadrodan mı birini oynatırlar bilmem..ama serken ne olursa olsun sağ açıkta yerini almalı...