PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

SEDAT
14.02.2010, 17:30
Itiraf ediyorum,yazmadim.:)

Niye ki,alan ve engin Türkiye yildizlari mi?:rolleyes:

- Valla cafer hocam bazen sırf geri vites yaptı demesinler diye yazdığını düşünüyorum :)

Cafer Bulur
14.02.2010, 17:30
Takımda yer alan kısıtlı yaratıcı oyunculardan 2 tanesi. :)
Yaratmak Allaha mahsustur.;)

Engin ve alan cok abartiliyor,yarin umarim yüzümü kara cikarirlar.

Berk
14.02.2010, 17:31
Sercan , Volkan yok..

Ozan yok Volkan yok Sercan2ın durumu belli değil...

E bi zahmet yenelim.

Teşekkürler.Geriye pek birşey kalmamış o zaman.Standartlarmızda oynarsak kazanırız..

Bizim için ligin gidişatını etkileyecek maçlar şu iki haftada oynanacak.Bursa ve Belediye'yi kayıpsız geçersek otomatik olarak zirve yarışının içine giriyoruz.Bu iki kilit maçı mutlaka kazanmamız gerek.Oyuncularımıza ve Şenol Güneş'e güveniyorum..

Keleşoğlu
14.02.2010, 17:31
teo da yokmuş

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 17:32

Cafer abi ALLAH aşkına yazdığımdan bunu mu anladın yani.?

Buysa söyleyecek birşey yok.

leavemealone
14.02.2010, 17:34
Umut - Alanzinho 2-0 insallah .

Cafer Bulur
14.02.2010, 17:35
Cafer abi ALLAH aşkına yazdığımdan bunu mu anladın yani.?

Buysa söyleyecek birşey yok.
Bunu anlamadim elbette,takimin 2 etkili oyunculari alan ve engin demek istedin ve ben de abartiliyor dedim.

Alan her kadroya yaziliyor ama adamin simdiye kadar ligde golü yok.

Engin ilk etkili oyununu diyara karsi oynadi,vazgecilmez oyuncu mu?

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 17:35

Cafer abi senin yazılarını okurken biran şüpheleniyorum acaba aynı maçlarımı izliyoruz diye:)

metinbay61
14.02.2010, 17:36
benim fikrim yarınki maçta eğer ki serkan sağbek oynayacaksa gabricle sağ açık başlanmasıdır bu benim fikrim...ertuğrul sağlamın herhangi bir takımına karşı engin ve alanzinhodan ziyade gabric gibi güçlü ve hızlı oyuncular daha etkili olurlar...

yaranozlu
14.02.2010, 17:37
ilk yarı 2, ikinci yarı 2 olur. Şenol Hoca genelde ilk yarıda cezayı kesiyor. Güçlü olduğumuzu biliyor ve saldırtıyor takımı. Eski hocaları hatırlarım, ilk yarılar 0-0 biterdi, sonra bi gol ye, çıkar çıkarabilirsen. Bursayı yeneriz gibi geliyor bana.

Aker
14.02.2010, 17:37
Oha herşey lehimize işliyor kayseride yenilmiş. Bursaya 4 atarsak 3. bile olabiliyoruz. Umarım bizimkiler heyecan yapmaz ve yukarıdakiler de hep puan kaybeder:D

Cafer Bulur
14.02.2010, 17:39
Cafer abi senin yazılarını okurken biran şüpheleniyorum acaba aynı maçlarımı izliyoruz diye:)
Farkli pencerelerden bakiyoruz sanirim,olabilir.

Mesela mükemmel oynayip da takimi tasiyan bir oyuncumu oynamasin diyorum?

metinbay61
14.02.2010, 17:39
bi farklılıkta şu takımda maçlara kötü başlıyoruz sonradan toparlanıyoruz ve iyi oynamaya başlıyoruz...eskiden maça çok iyi başlardık ama maçı kaybederdik malesef...yada zorla çıkarırdık skoru...

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 17:40
Farkli pencerelerden bakiyoruz sanirim,olabilir.

Mesela mükemmel oynayip da takimi tasiyan bir oyuncumu oynamasin diyorum?

Sence Alanzinho yeterince takımı taşımıyormu yada Engin?

metinbay61
14.02.2010, 17:40
Oha herşey lehimize işliyor kayseride yenilmiş. Bursaya 4 atarsak 3. bile olabiliyoruz. Umarım bizimkiler heyecan yapmaz ve yukarıdakiler de hep puan kaybeder:D
4 atıp kaç yiycez...4 atmamıza gerek yok...kazanalım her türlü 3.oluyoruz

Cafer Bulur
14.02.2010, 17:42
Sence Alanzinho yeterince takımı taşımıyormu yada Engin?
Manisa macinda engin ve alan yoktu ne oldu?

Takimi tasiyor dediginiz alan in golü yok,bir takimin serbest oyuncusu gol atmayacakta ben mi atacagim?

Alan in her mac onlarca top kaybi yaptigini ve istediklerini cogunda yapamadigini neden kabul etmiyorsunuz?

CEMEFKER
14.02.2010, 17:43
Bursa'ya iki tane atarsak genel averaj durumu eşitleniyor Bursa ile.........Yani biz 2 tane atarsak Bursa da 2 yediğine göre Bursa'nın üstüne çıkmak için bu TOPLAMDA 4 AVERAJ EDER. Yanılıyorsam düzeltin.

2 farklı Yenersek 3. YÜZ. Artık ondan sonra da ne olur bjk, gs'nin durumu ortadayken bilemiyorum......

Aker
14.02.2010, 17:44
4 atıp kaç yiycez...4 atmamıza gerek yok...kazanalım her türlü 3.oluyoruz

Yok abi, ben belki anlamında yazdım:D Haklısın bu oyunla rahat 3. oluruz, tabii ki bu oyunumuzu sürdürürsek.

Samet Yildirim
14.02.2010, 17:45

Takimi tasiyor dediginiz alan in golü yok,bir takimin serbest oyuncusu gol atmayacakta ben mi atacagim?

Alan in her mac onlarca top kaybi yaptigini ve istediklerini cogunda yapamadigini neden kabul etmiyorsunuz?
ilk 20 dk birdefa ceza alanina girdik ama alan-engin varken ilk 20 dk cogu macta ceza alanin icinden cikmiyorduk bu bile yeter.

Şeref
14.02.2010, 17:48
bu maçta alazinho engın colman üçlüsü bitirir olayı inşaallah rahat galibiyet olur.

SEDAT
14.02.2010, 17:48

- Alan her maç kötü oynasın yine oynatırım ona güveniyorum..

- Enginin yaranması için ne yapması lazım daha ..kendi ortasına kendi kafa vurup golmü atması gerekiyor...

Özge
14.02.2010, 17:49
Kesinlikle kazanmalıyız.Bulduğumuz pozisyonları değerlendirerek sonuca gitmeliyiz.

SDinc
14.02.2010, 17:49
Takımımızın şu aralardaki en önemli silahı olan Serkan'ın sağ beke çekilmesi yanlış olur bana göre. Takım içinde bir tane sağ bek devşirelim yinede Serkan sağ açık oynasın. Gabric olabilir bek mesela.

mehmetali61_55
14.02.2010, 17:50
her şey bizim istediğimiz gibi gidiyor kayseriden sonra fbde puan kaybederse çok güzel olacak,bursada zorlanmıyacağız bence.Şenol hoca önderliğinde maç bizim olacak

KUTADGU
0-1 olsun bizim olsun.

Başka bir şey düşünmüyorum.

Üç puan çok ama çok önemli.

Cafer Bulur
ilk 20 dk birdefa ceza alanina girdik ama alan-engin varken ilk 20 dk cogu macta ceza alanin icinden cikmiyorduk bu bile yeter.
Önemli olan sonuca gitmek degil mi,gittik iste.

Yine gideriz,belki sürekli rakip sahada olmayiz ama isimizi görürüz.

Alan ve engin yokken galiba takim daha fazla sut cekmeyi düsünüyordür belki de.

Samet Yildirim
14.02.2010, 17:51
Trabzonspora coşkulu karşılama

Trabzonspor yarın akşam deplasmanda karşılaşacak olduğu Bursaspor maçı öncesi Bursa'da.
Bordo mavili takım Ömer Aysan ve Teofilo'nun kadroya alınmadığı bir kafile ile Bursa'ya uçmuştu.
Trabzonspor Bursa Havalimanında çoşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılandı. Havaalanı'da Trabzonspor futbolcuları lehi,ne tezahüratta bulunan bordo mavili takımın taraftarları futbolcuları omuzlara aldılar.
Takım daha sonra konaklayacağı otele geçerek maçın saatini beklemeye başladı.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Orhan Kahraman
14.02.2010, 17:51
eveeet beklediğim üzere kayserispor puan kaybetti şapkadan bjknin puan kaybıda çıktı bizde yendik mi bunlar haftaya zaten birbirini kırarken içerde belediyeyi yine yeneriz sonra arkama yaslanır beklerim.

Maç için ise 0-2 bizde

Barış Burak
14.02.2010, 17:53
biri bir iyilik yapsın ve bana öle bir yazı yazsın ki ben yarın bursayı yeneceğiz uleyyyn diyebileyim :)o zihniyetle izleyebileyim maçı.öncedende kırılma noktalarında kaybettiğimiz için korkuorum ya:) kim yapacak şu iyiliği renktaşlarım:)

Cafer Bulur
- Alan her maç kötü oynasın yine oynatırım ona güveniyorum..

- Enginin yaranması için ne yapması lazım daha ..kendi ortasına kendi kafa vurup golmü atması gerekiyor...
Bak itiraf ediyorsun iste neden oynamasi gerektigini.:)

Engin ve alanin bana yaranmasi icin yarinki macta iyi bir futbol sergilemeleri gerekiyor,ondan sonra belki susarim.;)

Samet Yildirim
Önemli olan sonuca gitmek degil mi,gittik iste.

Yine gideriz,belki sürekli rakip sahada olmayiz ama isimizi görürüz.

Alan ve engin yokken galiba takim daha fazla sut cekmeyi düsünüyordür belki de.
Aslinda ben bosuna tartisiyorum.

Alanzinho messi gibi
Engin C. Ronaldi gibi
oynasa sen yinede 10 olumlu hareketi degil 1 olumsuz hareketi görürsün cünkü onlara karsi okadar antipatiksin ki gözlerin görmesi gerektigi gibi degil görmek istedigin gibi görüyor.

Büyüksün Senol Hocam allah yolunu acik etsin.

Barış Burak
14.02.2010, 17:54
bu arada ferhat sağ bek oynasın nolur ki:)idare eder bir maç ya:)

Adem Erdoğan
14.02.2010, 17:55
Sercan ve Volkan oynamazsa defansımızı zorlayacak adamları yok, ölümüne defans yapacaktırlar, Ertuğrul hoca bize karşı defansif oynatır genelde.

Bursa fener'e 3 attı fakat o kadar da etkili oynamadı o maçta. Ki rakibin forveti gökhan olunca rahat rahat çıkabildiler.
3-1 alırız diye düşünüyorum.

Cafer Bulur
14.02.2010, 17:56
Sercan ve Volkan oynamazsa defansımızı zorlayacak adamları yok, ölümüne defans yapacaktırlar, Ertuğrul hoca bize karşı defansif oynatır genelde.

Bursa fener'e 3 attı fakat o kadar da etkili oynamadı o maçta. Ki rakibin forveti gökhan olunca rahat rahat çıkabildiler.
Ooo adem hosgeldin.:)

Sanirim cezan bitti,hayirli olsun.:)

Paksoy
14.02.2010, 17:57

katılıyorum . bursa tarafından bakarsak savunma yapmak zorundalar mecburlar ,açıkca bizden korktuklarınna eminim

Adem Erdoğan
14.02.2010, 17:58
Engin Baytar hazır gazını almışken, bu gazı sonuna kadar kullanmalıyız, yetenekli futbolcu, hareketlerinde de düzelme var.
Anlaşılan Şenol hoca iyi bir terapi uygulamış kendisine.Bu maçta muhakkak oynamalı.
Yalnız Bursa taraftarının olası provokasyonlarına kulaklarını kapatmalı, yoksa kariyerini kişisel egolarına kurban eder.

bahadır2561
14.02.2010, 17:58
biri bir iyilik yapsın ve bana öle bir yazı yazsın ki ben yarın bursayı yeneceğiz uleyyyn diyebileyim :)o zihniyetle izleyebileyim maçı.öncedende kırılma noktalarında kaybettiğimiz için korkuorum ya:) kim yapacak şu iyiliği renktaşlarım:)

Trabzonsporlu oldugunu hatırla o sana yeter..

sanatik
14.02.2010, 17:59
vaybe denizli kayseriyi yendi.

3 üncü olabilmek simdi bizim elimizde.

Böyle kritik maclarda son dönem maalesef pek basarili olamadik. Umarim yarin böyle olmaz.

Canberk
14.02.2010, 17:59
katılıyorum . bursa tarafından bakarsak savunma yapmak zorundalar mecburlar ,açıkca bizden korktuklarınna eminim

katılıyorum :)
Bizden korkmak zorundalar Bursa'da kimmiş,Biz o kupaları pazardan almadık :rolleyes:

Barış Burak
14.02.2010, 18:00
ya birde şu ömer bozdu moralimi ya serkanı sağ beke çekerse şenol güneş bursa ortada çok top yapar diye düşünüyorum.ve şimdi aklıma hüseyin cimşir gliyor ve kortkularımdan kurtuluyorum.:D:D büyüksün isiyin:D bunu dieceğimi tahmin etmiyordum:D

alierhan
14.02.2010, 18:01
kayseride yenilmiş yenersek 3. yüz :)

Barış Burak
14.02.2010, 18:02
Trabzonsporlu oldugunu hatırla o sana yeter..

bu konuda sorun yok zaten Allaha çok şükür:D tek orkum bizim uşakların kırılma noktalarında maalesef fıslaması.çok şey istemiyorum ya her zaman ki oyun olsun geçeriz zaten:)

Onur
14.02.2010, 18:02
Takımımızın şu aralardaki en önemli silahı olan Serkan'ın sağ beke çekilmesi yanlış olur bana göre. Takım içinde bir tane sağ bek devşirelim yinede Serkan sağ açık oynasın. Gabric olabilir bek mesela.

Bende Serkan'ın bek olarak oynatılması taraftarı değilim. Nitekim oynadığı zamanlardaki performasnı şimdikinin birler basamağı kadar bile değil. Şenol hocam daha iyisini bilir. Ama bana göre öyle...

Bursa'nın en etkili oyuncularının sakat veya cezalı olması bizimiçin avantaj. Fakat kapanırlarsa o kilidi açmak kolay olmayacak...

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 18:05
ayağımıza kadar gelen fırsatı tepmemek lazım...

SEDAT
14.02.2010, 18:07
Bak itiraf ediyorsun iste neden oynamasi gerektigini.:)

Engin ve alanin bana yaranmasi icin yarinki macta iyi bir futbol sergilemeleri gerekiyor,ondan sonra belki susarim.;)

- Yok Abi yok kesmez seni ben biliyorum ..sezon sonuna kadar ikiside her maç 2 şer gol atsa ancak :)

metinbay61
14.02.2010, 18:07
song sağbekte denenebilir ama o zamanda göbekte sorun oluyor...serkan sağbekte gabric önünde oynasa maç içinde değişerek oynayabilirler...gabric geriye dönen ve güçlü bir oyuncu...bence denenebilir...serkan gabric sağ tarafı götürür bence...

Paksoy
14.02.2010, 18:08
bu arada bursa da hava nasıl maç günü hava nasıl olacak,

smyrna
14.02.2010, 18:10

hava iyiymiş öyle diyodu bi renkdaş

cngz
14.02.2010, 18:10
eveeet beklediğim üzere kayserispor puan kaybetti şapkadan bjknin puan kaybıda çıktı bizde yendik mi bunlar haftaya zaten birbirini kırarken içerde belediyeyi yine yeneriz sonra arkama yaslanır beklerim.

Maç için ise 0-2 bizde

kayseri ve beşiktaş çok iyi oldu. 2 farklı kazanırsak sıralamada 3üncülüğe çıkarız.

metinbay61
14.02.2010, 18:12
alanzinhoya önlem alacaktır ertuğrul sağlam...o yüzden bu maçta çok etkili olacağını sanmıyorum...ama biz bu maçı herhangi bir terslik olmazsa rahat kazanırız...bursanın son dk da fenere elenmesi bu maç için çok büyük avantaj olacak bizm için...

bahadır2561
14.02.2010, 18:15

yarın Bursa'da sağanak yagıs varmış..

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 18:19
yarın bursada fırtına var:D...

Yunus Emre SEYHAN
14.02.2010, 18:20
Alanzinho'nun ikinci yarının başında oyuna girmesi taraftarıyım.

Önce durduralım sonra vuralım.

Alanzinho yorgun defanslara karşı cok daha iyi oynuyor.

Hem İlk 11'de başladığı zaman bazen 90 dakikayı çıkartamıyor.

smyrna
14.02.2010, 18:20

:alkış::alkış: süperdi :D:D

Kereşenli
14.02.2010, 18:22
Ömer Aysan'ın yokluğunda Serkan'ı sağ beke alıp Burak'ı sağ açıkta oynatmak en mantıklı çözüm gibi görünüyor. Serkan takımın en çalışkan futbolcularının başında gelir, forvet hattına bile koysan gösterebileceği en iyi performansı gösterir.

Orhan Kahraman
14.02.2010, 18:24

ya da

Bursa'yı Güneş çarpacak..

sanatik
14.02.2010, 18:25

Maç için ise 0-2 bizde

Gercekden gelecek haftayida isin icine katarsak cok önemli bir maca cikacagiz yarin aksam.

Öncelikle kazanmak sonra ikili fark gercekden süper olur.

Inshallah.

Erdem Koltuk
14.02.2010, 18:28
Ömer Aysan'ın yokluğunda Serkan'ı sağ beke alıp Burak'ı sağ açıkta oynatmak en mantıklı çözüm gibi görünüyor. Serkan takımın en çalışkan futbolcularının başında gelir, forvet hattına bile koysan gösterebileceği en iyi performansı gösterir.
Burak hazır değildir.Şenol hocanın 5-6 maç daha onu yedek klübesinde oturtması lazım hazır olması için.

sanatik
14.02.2010, 18:28

haha havadurumu icin tesekkürler. Yarini kestirmek pekde zor olmadi ya neyse :-)

tamuğ yamtar
14.02.2010, 18:29
Bugün ve dün alınan sonuçlardan sonra bu maçın önemi bir kat daha arttı.

Bursa'nın da üstümüzde olduğunu da düşünürsek.

Ayrıca haftaya da Fenerbahçe-Bursaspor ve Beşiktaş-Galatasaray maçları var.

Yarın ki maçı alırsak çok iyi iş yapmış oluruz.

En büyük korkum bu gibi durumlarda maç kazanamayışımız.

İnşallah yarın bu duruma da bir son veririz.

kudu_61
14.02.2010, 18:30
Hüseyin Fener maçında çok iyiydi.Tam bir ön libero:)Pas hatası yapmadı.bursanın yediği golde bile hüseyine hata çıkarabildim ben tekrar izleyin bakın bomboş duruyor ne rakiple alakası var ne topla yani bizdeki gibi

Kereşenli
14.02.2010, 18:31
Burak hazır değildir.Şenol hocanın 5-6 maç daha onu yedek klübesinde oturtması lazım hazır olması için.

Hazır olmadığını nasıl biliyorsun? Eskişehirspor'da maçlara çıkıyordu, şimdi neden hazır değilmiş?

Abdülkadir Kılıç
14.02.2010, 18:33
Önümüzdeki iki maçı alırsak şampiyonluk yarışına tekrar dahil olabiliriz ama bu kritik müzadele çok zor geçecek. İnşallah kazanırız.

sanatik
14.02.2010, 18:34
Bugün ve dün alınan sonuçlardan sonra bu maçın önemi bir kat daha arttı.

Bursa'nın da üstümüzde olduğunu da düşünürsek.

Ayrıca haftaya da Fenerbahçe-Bursaspor ve Beşiktaş-Galatasaray maçları var.

Yarın ki maçı alırsak çok iyi iş yapmış oluruz.

En büyük korkum bu gibi durumlarda maç kazanamayışımız.

İnşallah yarın bu duruma da bir son veririz.

Bende tedirginim. Umarim Senol hoca takimi bu sefer maca iyi hazirlamisdir.

Birde biraz sonra baslayacak olan manisa - fener maci var zirve ile puan farkimizi 7 e indirebilir fener puan birakirsa. Manisade, fenerde kazanmak mecburiyetinde.

Erdem Koltuk
14.02.2010, 18:34
Hazır olmadığını nasıl biliyorsun? Eskişehirspor'da maçlara çıkıyordu, şimdi neden hazır değilmiş?

Sen anlamadın benim demek istediğimi.Neyse boşver.

Bana sorarsan perşembe alınan futbolcu, cuma maçına çıkabilir.

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 18:35
En mantıklısı Serkanı sağbeke çekip önüne Gabrici koymalıyız.Maç içinde sağa geçince ne kadar etkili olduğunu hatırlıyorum.

logitech
14.02.2010, 18:35
bursa için bu maçın telafisi var ama bizim için yok.mutlaka kazanmalıyız.pazartesi de bi garip bakalın ne yapacağız.

Kereşenli
14.02.2010, 18:37
Bir bildiğin varsa anlat öğrenelim. Benim anlamadığım Burak'ın neden hazır olmaması? Eskişehirspor'da sürekli maçlara çıkan adamı neden altı maç sonra kullanacağımızı anladım.

kudu_61
14.02.2010, 18:37
arkadaşlar şimdiye kadar gayserinin maçını hiç 90 dakika canlı izlememiştim bugün izledim gözümde çok büyütmüşüm gayseriyi ilk korneri 70 de kullandı aynı şeyi bursa içinde düşünmeye başladım siz kupa daki fener maçına bakmayın fener de yürüyecek hal bile yoktu o maçta (eğer bizde yarın fener gibi oynayacaksak sahaya çıkmayalım) eğer biz biz gibi oynarsak düşüncesiyle bende rahat etmeye başladım her zaman söyledim ilk maç hırsı çok ama çok etkili oluyor sol açık djokay ın ilk maçını bi hatırlayın burak bu maç sağ açık oynarsa belki tek başına bile yenebilir bursayı....

Murat Erdem
14.02.2010, 18:38
Daha önce, hiç Pazartesi maçı oynadık mı ? Hatırlayınınız var mı arkadaşlar.

bahadır2561
14.02.2010, 18:38

teofiloya gönderme yaptı ben anladım :D

bence burak 33. hafta filan 11 de cıkar maclara..

bkz: alışma dönemi

bkz: teofilo

Kereşenli
14.02.2010, 18:39
Kusura bakmayın o zaman, yanlış anlamışım. :D

Halit Akyüz
14.02.2010, 18:40
ya da

Bursa'yı Güneş çarpacak..
Olmadı ama abi o benim lafımdı..:D

Halit Akyüz
14.02.2010, 18:41
En mantıklısı Serkanı sağbeke çekip önüne Gabrici koymalıyız.Maç içinde sağa geçince ne kadar etkili olduğunu hatırlıyorum.
Bencede en mantıklısı bu..

Orhan Kahraman
14.02.2010, 18:41
Evet düşündümde burak vardı değil mi ? Oynatılabilir neden olmasın ama Şenol Hocamın gabrici tercih edeceğini düşünüyorum gabric artık tamamdır herhalde :) ama bu gidişle burağı nerde ne zaman oynatacağız bilemiyorum

annttiigs
14.02.2010, 18:42
Bir bildiğin varsa anlat öğrenelim. Benim anlamadığım Burak'ın neden hazır olmaması? Eskişehirspor'da sürekli maçlara çıkan adamı neden altı maç sonra kullanacağımızı anladım.

aklınca şenol güneş'e laf sokuyor.

Kereşenli
14.02.2010, 18:43
Burak'ı bu maçta da oynatmayı düşünmüyorsa Şenol hocamız artık ben Burak'tan umudumu keserim.

Emre ÖZTÜRK
14.02.2010, 18:43
Ben kazanacağimiza inanıyorum.Sadece Türkiye kupasında yola devam etmek yetmez lige de asılmalıyız.Bu açıdan maç çok ama çok önemli.Umarım kazanırız

Orhan Kahraman
14.02.2010, 18:45
Olmadı ama abi o benim lafımdı..:D

Halka maal oldu artık halit :) Anonim oldu bu :p

Sefa
14.02.2010, 18:48
Halka maal oldu artık halit :) Anonim oldu bu :p
5 olmaz diyorsun yani. Çabuk pes ettin :D

bahadır2561
14.02.2010, 18:49
aklınca şenol güneş'e laf sokuyor.

sende bu akllla iyi anlamışsın...

Yunus Kandemir
14.02.2010, 18:52
arkadaşlar bilet nerden alabilirim biz 8 kişiyiz cvp verebilirmisiniz

smyrna
14.02.2010, 18:52
Farklı galip gelicez hissediyorum...

r9emre
14.02.2010, 18:53
Burak kim ya burak kimde ilk 11'e girecek ona gelene kadar teofilo,gabriç,barış var sırada o hangi kapasiteyle girecek ilk 11'e burakmış birilerinin torpiliyle sürekli süper ligde bir yere kapak atan bir topçudan bahsediyoruz bank asyaya düşmediyse o adam tek sebebi torpil kaynaklarıdır

Orhan Kahraman
14.02.2010, 18:53

Yok yav yazdım yine 5 olur diye bırakmam vazgeçmem amansız olurum :D

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 18:55
Yanlış görmediysem arka sayfada demişti:D

bahadır2561
Burak kim ya burak kimde ilk 11'e girecek ona gelene kadar teofilo,gabriç,barış var sırada o hangi kapasiteyle girecek ilk 11'e burakmış birilerinin torpiliyle sürekli süper ligde bir yere kapak atan bir topçudan bahsediyoruz bank asyaya düşmediyse o adam tek sebebi torpil kaynaklarıdır

yazdıklarına kendin inanıyor musun?

barış kim??

bizim futbolcumuz mu?

smyrna
Skor tahminleri olanlar ? :D

Soytürk
14.02.2010, 18:56
Bu maçın şimdi daha buyuk bir önemi var yanersek potadayız haydi trabzonsporum:)

Ömerle Teo kasıtlı oynatmıyo Ömer i bilmem ama Teo Umutn oynaması için oynatılmıyo bu kadar acık
birden hastalık çıkmaz insanda ..

ilk 11 i şimdi merak etteim Teo oynar artık diye düşünüyodum

.........................Onur..................... .....
..............Song...............Egemen...........
...Serkan....................................Cale. ...
.....................Ceyhun/Zezer.................
...................Colman......................... ...
.......ENGİN............................Gabriç....
.........................Alnznho.................. ..
..................Umut............................ ....

Belki Barışta şans bulur sağda iyi olur aslında engin sola kayar

Ilelioglu
14.02.2010, 18:57
Burak'ı bu maçta da oynatmayı düşünmüyorsa Şenol hocamız artık ben Burak'tan umudumu keserim.

Daha Teo bile dogru düzgün oynayamadi...:cool:

r9emre
14.02.2010, 18:57
bu hafta gs maçı olmamasına rağmen bizim maçın neden pazartesiye alınmış olduğu konusunda hala kemiriyor beynimi bir ton komplo teorisi ama umarım bu benim karamsarlığımdandır sadece yine de belirtmek isterim pzt maçtan sonra herkes burada hakeme küfür ediyor olursa,hakem yüzünden kaybedilmiş puanlar olursa hiç şaşırmayacağım o duruma bir şeyler dönüyor yine tff merkezli

bahadır2561
14.02.2010, 18:58
Skor tahminleri olanlar ? :D

1-6 :D plaka yaptık daa bursalılar için :D

bahadır2561
14.02.2010, 18:59
bu hafta gs maçı olmamasına rağmen bizim maçın neden pazartesiye alınmış olduğu konusunda hala kemiriyor beynimi bir ton komplo teorisi ama umarım bu benim karamsarlığımdandır sadece yine de belirtmek isterim pzt maçtan sonra herkes burada hakeme küfür ediyor olursa,hakem yüzünden kaybedilmiş puanlar olursa hiç şaşırmayacağım o duruma bir şeyler dönüyor yine tff merkezli

bursa kupa macını perşembe oynadı diye p.tesi oynuyoruz....

Talat YAVUZ
arkadaşlar bilet nerden alabilirim biz 8 kişiyiz cvp verebilirmisiniz
yarın saat 10:30 dan itibaren spor salonun ordakı gişeden.

Emre EFENDİOGLU
Teofilo kafilede yokmuş öyle okudum neden ki?

r9emre
14.02.2010, 19:00
yazdıklarına kendin inanıyor musun?

barış kim??

bizim futbolcumuz mu?

kusura bakmada yetenek fakiri deli danalar gibi oraya buraya savrulan burak senin futbol anlayışınla ilk 11'e girebilecekse ondan önce 50 kere barış hakeder ilk 11'i yoksa şu anda koy barışı ilk 11'e oynasın diye bir şey demedim ama burak ilk 11'i teo,gabriç yedek dururken biraz zor görür ki bencede görmesin dönek adamların bu takımda yeri yok zaten

Soytürk
14.02.2010, 19:02
Dün akşam da Forum daydılar Murat Sezer recep ivedik 3 teydi:)
Ceyhun la Alanznho kuyumcuda
Engin de otoparkta samıştılar forumu:D
umarım yrn da sahayı sararlarda zevkli bir galibiyet izleriz artık

Soytürk
14.02.2010, 19:04
kusura bakmada yetenek fakiri deli danalar gibi oraya buraya savrulan burak senin futbol anlayışınla ilk 11'e girebilecekse ondan önce 50 kere barış hakeder ilk 11'i yoksa şu anda koy barışı ilk 11'e oynasın diye bir şey demedim ama burak ilk 11'i teo,gabriç yedek dururken biraz zor görür ki bencede görmesin dönek adamların bu takımda yeri yok zaten

sana katılıyorum renktaş yeteneksiz adam görmek istemiyoruz artık bi otarfa bi tarafa boş boş koşan 3 kişi daha var:))

Yasin Altuntas
14.02.2010, 19:05
Bu Hafta kazanmak o kadar önemli sadece Haftaya Programa bakarsak anlasilir

Besiktas vs. Galatasaray
Fenerbahce vs. Bursaspor

Eger biz 2 Hafta kazanirsak ve Sonuclar bizim icin iyi olursa Lidere Puan farkimizi 4´e ikinciye farkimizi 2´e indirebiliriz cok mu uctum :D

Oktay AKKUŞ
Teofilo kafilede yokmuş öyle okudum neden ki?

Sakatlandı.

Yunus Kandemir
tşk arkadaş

Tolga_61
Forvetlere güvenebilsem. Bu takım bu sene bile son haftaya kadar şampiyonluğu en azından şampiyonlar ligini kovalar diyeceğim de....

bahadır2561
dönek adamların bu takımda yeri yok zaten

nerden biliyorsun ??

o süreci hatırlıyor musun?

her iki tarftanda dinledinmi transfer sürecini?

diğer görüşlerine katılmadıgım için sadece bunu soruyorum...

Ilelioglu
14.02.2010, 19:06

Besiktas vs. Galatasaray
Fenerbahce vs. Bursaspor

Eger biz 2 Hafta kazanirsak ve Sonuclar bizim icin iyi olursa Lidere Puan farkimizi 4´e ikinciye farkimizi 2´e indirebiliriz cok mu uctum :D

Yok hayir, gayet dogal...Bence iki haftayi 6 puan ile kapatacak güce sahibiz...Sadece biraz dikkatli olmaliyiz...;):)

Yunus Kandemir
14.02.2010, 19:07
]yarın saat 10:30 dan itibaren spor salonun ordakı gişeden.[/QUOTE]
tşk arkadaş

r9emre
14.02.2010, 19:12
nerden biliyorsun ??

o süreci hatırlıyor musun?

her iki tarftanda dinledinmi transfer sürecini?

diğer görüşlerine katılmadıgım için sadece bunu soruyorum...

Burak'ın ilk bjkye geldiği seneyi hatırlıyor musun bizde istiyorduk o adamı git bak bakalım beşiktaşa gittiğinde ki açıklamanlarına ve transfer sürecindeki sonra beşiktaştan ayrılırken yine istedik o zaman ki açıklamalarını bir bak transfer sürecine fbye gitti sonra ona gitmeden öncede biz istiyorduk o zaman ki açıklamalarına da bir bak zaten adamı bütün futbol yaşantısı boyunca istedik bir bu açıklamalarını o zaman ki bulup sonra fb ile bjk ile sözleşme imzaladıktan sonra ki açıklamalarını oku en sonda bizimle daha yeni imzaladığı sözleşme sırasındaki sözlerine dikkat et ondan sonra durumu değerlendir niye dönek dedim anlarsın

Kereşenli
14.02.2010, 19:15
Burak Yılmaz'ı bu kadar eleştiren arkadaşlarımıza inanamıyorum. Kendini biraz daha geliştirebilirse takımımıza ciddi katkı sağlayacağından adım kadar eminim. Barış'ı örnek olarak gösteriyorsunuz, Barış ilk onbire girebilecek bir futbolcu değil. Şenol hocamızın kendisini kadro'ya nasıl aldığını hâlâ anlayamıyorum. Barış kendini bu kadar sene içerisinde hiç geliştirememesi beni düşündürmeye başladı. Herkesin çok yetenekli dediği futbolcu kendini hiç mi geliştiremez? Adamın yaşı gelmiş 20'ye daha toplasan 20 maç oynamamıştır.

Şenol hocanın hem Teofilo'ya hem Burak'a şans tanıyacağından eminim. Şenol hocanın Burak'a ihtiyacı olduğu için sezon sonunu beklemedim takıma kattı. Yarın oynaması beni hiç şaşırtmaz.

bahadır2561
14.02.2010, 19:16
Burak'ın ilk bjkye geldiği seneyi hatırlıyor musun bizde istiyorduk o adamı git bak bakalım beşiktaşa gittiğinde ki açıklamanlarına ve transfer sürecindeki sonra beşiktaştan ayrılırken yine istedik o zaman ki açıklamalarını bir bak transfer sürecine fbye gitti sonra ona gitmeden öncede biz istiyorduk o zaman ki açıklamalarına da bir bak zaten adamı bütün futbol yaşantısı boyunca istedik bir bu açıklamalarını o zaman ki bulup sonra fb ile bjk ile sözleşme imzaladıktan sonra ki açıklamalarını oku en sonda bizimle daha yeni imzaladığı sözleşme sırasındaki sözlerine dikkat et ondan sonra durumu değerlendir niye dönek dedim anlarsın

hıı hıı evet haklısın...

ilhan
14.02.2010, 19:19
Sağ bek Giray mı yoksa Serkan mı? Serkan'ı bek izlemek hoşuma gitmiyor açıkcası. Ama Giray aksar diye çekiniyorum. Bir yandanda en kötü Tayfun kadar sağ bek oynar diye geçiyor içimden. Serkan sağ bek, Burak sağ açık... Değişik olabilir. Bir yanımda bu ikiliyi o kanatta merak ediyor.

Ömer'in sakatlığı hiç iyi olmadı.

matalar
14.02.2010, 19:19
manisa bu maça yenilmek için çıkmış herhalde.ersen,nizamettin mehmet nas, ergin keleş yedekte.
manisa fenerden puan alsaydı çok süper olacaktı ama bu kadroyla çok zor.
inşallah yarın kazanırız.çok öneml yarınki galibiyet

ilhan
14.02.2010, 19:20
Manisa-Fener maçını altta linkini vereceğim başlıkta konuşalım lütfen;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16413&page=309

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 19:28
Sağ bek Giray mı yoksa Serkan mı? Serkan'ı bek izlemek hoşuma gitmiyor açıkcası. Ama Giray aksar diye çekiniyorum. Bir yandanda en kötü Tayfun kadar sağ bek oynar diye geçiyor içimden. Serkan sağ bek, Burak sağ açık... Değişik olabilir. Bir yanımda bu ikiliyi o kanatta merak ediyor.

Song'da sağbek oynayabilir demi düşünülebilir aslında:rolleyes:?

Mesut
14.02.2010, 19:29
yaw gündüz ömer aysan yoktu şimdi teofiloda yok la noli yoldamı sakatlandı :D

ilhan
14.02.2010, 19:33
Song'da sağbek oynayabilir demi düşünülebilir aslında:rolleyes:?

Mümkünse göbekte Egemen-Giray birlikte oynamasın. :)

Ilelioglu
14.02.2010, 19:34

Göbekte büyük ihtimal Song-Giray oynayacak...;):)

antagonist
14.02.2010, 19:35
Serkan sağ bek, Burak sağ açık... Değişik olabilir. Bir yanımda bu ikiliyi o kanatta merak ediyor.

Eğer Gabriç düzelmişse Burak'sız 3 alternatif var:
1) Gabriç-Selçuk-Ceyhun-Colman-Alan
2) Gabriç-Selçuk-Colman-Engin-Alan
3) Selçuk-Colman-Ceyhun-Engin-Alan

Seç beğen al.
:)

Harun
14.02.2010, 19:37
Son dört-beş sezondur büyük umutlar beklediğimiz tüm maçlarda hüzünle ayrıldık malesef.Umarım bunu yarın kırarız.Çünkü kilit bir maç.Önümüzde bulunan iki rakipte puan kaybetmiş durumda ve üçüncüsü ile de biz oynuyoruz.Bu avantajı kaybetmememiz gerekiyor.

Orhan Kahraman
14.02.2010, 19:39

Mümkünse egemen bu maç oynamasın bence. Çok feci sövecekler topcumuza o yönde duyumlar aldım ister istemez morali bozulur bence

İslam Sezer
14.02.2010, 19:42
bursada oynayacak 18 kişilik kadroyu yazabilecek bir arkadaş var mı?

ilhan
14.02.2010, 19:43
Göbekte büyük ihtimal Song-Giray oynayacak...;):)

Sağ bek kim oynayacak? Biz de büyük ihtimal Song ve Giray'ın savunmada oynayacağını biliyoruz. Sağ bek sıkıntımız var. Kendi çapımızda Şenol hoca oraya nasıl bir hamle yapar onu konuşuyoruz. :)

Eğer Gabriç düzelmişse Burak'sız 3 alternatif var:
1) Gabriç-Selçuk-Ceyhun-Colman-Alan
2) Gabriç-Selçuk-Colman-Engin-Alan
3) Selçuk-Colman-Ceyhun-Engin-Alan

Seç beğen al.
:)

3-5-2 nasıl olur acaba? Denesek mi? :)

Mümkünse egemen bu maç oynamasın bence. Çok feci sövecekler topcumuza o yönde duyumlar aldım ister istemez morali bozulur bence

Maç boyu söverler. Maçtan sonra çektirir üçlüyü alırlar cevaplarını. Zaten bi onlar kaptanlarını yollayıp peşi sıra söverler.

ardasali
14.02.2010, 19:44
isaaac gol attı

Halit Akyüz
14.02.2010, 19:44
2-0 yada 3-0 kazanıcaz..

Mucahid Erdogan
14.02.2010, 19:48
ilk yarı bıtmeden Isaac beraberlıgı getırdı :D

r9emre
14.02.2010, 19:52
hıı hıı evet haklısın...

sana futboldan azıcıkta olsa anlıyorsundur diye sanıp cevap vermekte hata zaten

Ilelioglu
14.02.2010, 19:54
Sağ bek kim oynayacak? Biz de büyük ihtimal Song ve Giray'ın savunmada oynayacağını biliyoruz. Sağ bek sıkıntımız var. Kendi çapımızda Şenol hoca oraya nasıl bir hamle yapar onu konuşuyoruz. :)

Sag Bek'te Egemen oynar diye düsünüyorum ama Senol Hoca'nin isi belli olmaz...:);)

bahadır2561
14.02.2010, 19:55
sana futboldan azıcıkta olsa anlıyorsundur diye sanıp cevap vermekte hata zaten

ben o hatayı yaptım bi kere sonra da dikkat edersen sana futbol dışı sorular sordum...

transfer süreci ve burak yılmaz olayını sordum..

futbol konuşmadık seninle az biraz dikkat et...

Mellih
14.02.2010, 19:56

Besiktas vs. Galatasaray
Fenerbahce vs. Bursaspor

çok uçmadın, söylediklerin doğru.. şu anda fenerbahçe-manisa 1-1, maç sonunda berabere biterse, ligin kalan kısmı yarınki maça bakar ;) yarın kazandık mı haftaya zaten rakipler birbirleriyle oynadıklarından puan kayıpları olacak ;)

SEDAT
14.02.2010, 19:56
- AH ısaac ah..yattara satıldığı zaman nasılda güzel oynuyordu...

- Hem 10 milyon euroya hemde isaac ı kazandığımıza sevinmiştim..

- Hatta konyadaki maçta adeta tekbaşına almıştı isaac ...yanlışsam düzeltin...seneye şenol hoca yeniden dizayn eder inşallah...

- Bursa maçı kadrom....

onur

serkan song egemen cale

Sezer

alanzinho colman selçuk engin

umut

SouLe
14.02.2010, 19:58
Bu Takımda Banko Oynucak Oyuncular Belli Umut Bulut - Giray - Serkan - Engin Girayı Beğenmeyen arkadaşlar Giray gerçekten İyi Oynuyor Ve Haksızlık Yapmayın.Trabzonspordaki Her Futbolcu İyidir.

Ilelioglu
14.02.2010, 19:59
Bu Takımda Banko Oynucak Oyuncular Belli Umut Bulut - Giray - Serkan - Engin Girayı Beğenmeyen arkadaşlar Giray gerçekten İyi Oynuyor Ve Haksızlık Yapmayın.Trabzonspordaki Her Futbolcu İyidir.

Colman, Selcuk, Alanzinho, Cale, Onur, Ömer Aysan....Bunlarda var...;)

Paksoy
14.02.2010, 19:59
giray geldiği günden beri arka arkaya maç oynamadı, şimdi şansını iiy kullandı bence artık oynamalı

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 20:01
Bu maçı kazandıkmı bütün dengeler değişecek;)

ugurozturk
ilk yarı bıtmeden Isaac beraberlıgı getırdı :D

kemal midir nedir macin basindan beri dandun oynayan cocuk; bos kaleye atamadi... ne gol kacti be..

ugurozturk
bursa macini kazanirsak bir anda 6.liktan 3.luge cikacagiz.

ugurozturk
14.02.2010, 20:03
Bu maçı kazandıkmı bütün dengeler değişecek;)

ama kaybedersekte en azindan nerden geldigimizi hatirlayip takima sahip cikalim...

Ilelioglu
14.02.2010, 20:05
ama kaybedersekte en azindan nerden geldigimizi hatirlayip takima sahip cikalim...

Yani...Bursa'nin isine cok yarayacak ama bizde ne kadar arkadan gelip aradaki farki azaltigimizi unutmayalim ve takimimiza sahip cikmaya devam edelim.

Insallah yarin kazanan taraf biz oluruz...:);)

r9emre
14.02.2010, 20:06
ben o hatayı yaptım bi kere sonra da dikkat edersen sana futbol dışı sorular sordum...

transfer süreci ve burak yılmaz olayını sordum..

futbol konuşmadık seninle az biraz dikkat et...

ilk ben seni hangi konuda muhattap aldım konuştum oraya bak,geçiceksin işine gelen yerleri göstermeyi geçicek

r9emre
14.02.2010, 20:08
bu maçta sezer yada ceyhunda 1'i kesinlikle ilk 11 çıkmalı orta sahamız dirençli olmalı bu maçta ayrıca isaac ve yattara ikisinide seneye şenol hoca adam eder bence şu an takımda olsalar en yetenekli adamlar olurlardı alanzinho hariç diğerleri içinde

Ilelioglu
14.02.2010, 20:09
bu maçta sezer yada ceyhunda 1'i kesinlikle ilk 11 çıkmalı orta sahamız dirençli olmalı bu maçta ayrıca isaac ve yattara ikisinide seneye şenol hoca adam eder bence şu an takımda olsalar en yetenekli adamlar olurlardı alanzinho hariç diğerleri içinde

Orta Saha cok önemli böyle maclarda, cok top kayiplari yapan kisilieri tercih etmemek lazim, cünkü Bursa kaptigi toplarla hizli cikip tehlikleli olabilen bir takim.:)

FANATIK61
14.02.2010, 20:15
Herhafta farkli oyuncularimiz sakatlaniyor ve son dakikada haber aliyoruz ???

Eren Karaahmetoğlu
14.02.2010, 20:17
Fener-Efes maçına gittim. Gitmez olaydım. Uğursuz geldim resmen, 19 sayı fark yedik. :D Neyse gittiğimden beri çok hoş sonuçlar çıkmış Süper Lig'de.. Yeni öğrendim..:) Fener de puan kaybederse..? Saldır Trabzonum saldır!

Teo da kadrodan çıkartılmış.. :( Olsun, Belediye maçında 11'de oynarlar Ömer'le birlikte.

MuratJ
14.02.2010, 20:17
Onur - Serkan - Song - Giray - Cale - Engin - Selçuk - Colman - Gabric - Alanzinho - Umut

Bence bu kadro iyi olur bu maç için. Kazanacağız inşallah.

Mesut
14.02.2010, 20:22
aslında bu maça inat egemen oynamalı

Keramettin
14.02.2010, 20:49
Ömer'in sakatlanması çok kötü oldu ama Serkan'da iyidir.Sakatlanacak zamanı buldu.

Recep Alkan
14.02.2010, 20:51
Fener maçında 7 dakika uzatma verildi...

erkankoc
isscak 2.yide koyduuuuuuuu fenere

elturca61
helal be 2 oldu manisa

ugurozturk
14.02.2010, 20:52
Goooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll llllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

erkankoc
14.02.2010, 20:52
yarin yenersek direkt potadayizzzzzzzzzzzzzzz

Burçak
14.02.2010, 20:53
gooooooooll manisa çaktı fenere :D 2-1 uzatmalar..

erkankoc
14.02.2010, 20:54
yarin insallah butun yukaridakiler puan kaybetti diye bizde kaybetmeyiz

r9emre
14.02.2010, 20:54
isaac affetmez iyi değerinide katladı =D

r9emre
14.02.2010, 20:55
yalnız 2.golü cidden çok güzeldi :)

erkankoc
gokhan atti 2-2

r9emre
gökhan ünal attı kahretsin ya

elif dikmen
14.02.2010, 20:56
off gökhan bizde olsan atamazsın hem de kafa golü attı adam...

Mucahid Erdogan
14.02.2010, 20:57
hakeme bak ya fener gol yememıs olsa hakemın +7 ye kadar uzatacagı yok

elif dikmen
14.02.2010, 20:57
ısaac kırmızı kart

r9emre
14.02.2010, 20:59
ya kapattık isaac kırmızı görmüş niye?

elif dikmen
14.02.2010, 20:59
neyse en azından fb 3 puan alamadı biz yarın işimize bakalım 3.sıraya oturalım :)

ugurozturk
14.02.2010, 21:00
bu fenerin geide oldugu maclar en az 5 dk uzar. maci 90 dakka izledim; 7dk uzatmayi kimse bana izah edemez...

elif dikmen
hakeme gidip bişey söyledi ondan...

hamucera
yarın 2 farklı galibiyette 3. sıradayız.

alioglua
14.02.2010, 21:02
uzatmalar belli olmadan önce tahmin ettim kesin dedim 5 den fazla olacak uzatma

el insaf yav aziz amca mı kızar 7 dakka uzatmasan

fener önde olsa 7 dakka uzatmaya cesaret edebilir miydi acaba

matrix5782
14.02.2010, 21:04
i,saac git tükür hakemin suratına o bunu hakediyor.

Can
14.02.2010, 21:04
o 45 dakika içinde acaba 7 dakika nasıl oyun durdu insaff beee

BiZe HeR YeR 61
14.02.2010, 21:05
Artık bursayı yenmek farz oldu...Hadi uşaklar yenin güldürün yüzümüzü...

ESER

febeye 2 gol atti ya bundan daha iyi bir neden mi olur bu kirli ligde

Onur
Yarıştaki 3 takım puan kaybetti. Yenersek bu sayı 4 olacak. Yarın 3 puan alırsak tadından yenmeyecek. Ama alırsak...

Hadi be Trabzonum..

Oruç
14.02.2010, 21:06
Yarın hakem bizi durdurmazsa maçı alırız inşallah.

Yarım-0 olsun bizim olsun.:)

KUTADGU
14.02.2010, 21:06
Gökhan Ünal laneti Fenerbahçeyi son dakikalardan bir puan kurtaran takım haline getirdi.

Gökhan Ünal Fener'e hep 1 puan kazandıran adam olsun. Daha da ne isteriz.

Herkes bize çalıştı.

Şimdi sıra bizde.

SouLe
14.02.2010, 21:08
Valla Bu Hafta Çok herkez Puan Kaybetti Umarım yarın 3 Puan Alırız alamassak Çok üzülürüm Çünkü Aradaki Puan farkını Kapatcaz Bir Çok Takımla dönüm maçı olabilir.

Can
14.02.2010, 21:10
1-0 kazanacaz diye düşünüyorum inşallah bu maç bizimmm

matrix5782
14.02.2010, 21:11
levent kızıl faktörü etkili olur mu

Orhan Kahraman
14.02.2010, 21:11
Kaç puanlık hafta olacak yenersek

2 fenerden 3 beşiktaştan 3 kayseriden 3 de bursadan alırsak 11 puanlık hafta :D

mehmetali61_55
14.02.2010, 21:15
yarın alırsak süper olacak valla

Mert Marabaoğlu
14.02.2010, 21:17
yarın yenersek süper olur..

Canberk
14.02.2010, 21:17
Fenerin önünede geçildi bjk yenildi kayseri yenildi bu fırsatların hepsi bize bu maçı alamazsak kaçınılamayacak bir fırsat tepmiş oluruz :(

Metin Ural
14.02.2010, 21:32
18 kisilik kadroda yer almayan oyuncular:

ibrahima yattara
tayfun cora
omer aysan baris
teofilo gutierrez
tony sylva
murat tosun
zafer yelen

Mesut
14.02.2010, 21:33
EGEMEN FARK ETMEZ
Egemen Sercan”ın sakatlığı nedeni ile oynayamayacak oluşu konusuna pek ihtimal vermediğini belirterek “Sanırım oynar. Oynaması da fark etmez” dedi. Egemen maçtan mutlaka galip ayrılmayı istediklerini ifade etti..

bordo(61)mavi
14.02.2010, 21:34

ibrahima yattara
tayfun cora
omer aysan baris
teofilo gutierrez
tony sylva
murat tosun
zafer yelen

teofilo gutierrez niye götürülmemiş bursaya :eek:

Mert Marabaoğlu
14.02.2010, 21:35
mutlaka kazanmalıyız. haydi trabzonummm... :atki:

evrents

ibrahima yattara
tayfun cora
omer aysan baris
teofilo gutierrez
tony sylva
murat tosun
zafer yelen
gutierrez neden getirilmedi?

delikoyun
valla umut bulutla bursayı yeneceğimiziummayın colman engin alanzinho serkan süper oynarsa trabzon maçı alır aksi halde çok zor bence forvet hattında düzenleme yapmadık ikinci yarı bedelini mutlaka ödeyeceğiz kimse aksini düşünmesin umut her zaman söylüyorum ligin zirvesindeki takımlara gol atamıyor

Metin Ural
14.02.2010, 21:36

hafif bir sakatligi bulunuyor. resmi siteden aciklama yapildi bugun.

leavemealone
14.02.2010, 21:36
teofilo gutierrez niye götürülmemiş bursaya :eek:

Ömer ve Teofilo konusunda açıklama

Takımımızın deplasmanda Bursaspor’la oynayacağı karşılaşmada Ömer Aysan ve Teofilo sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almayacaklar.

Ömer Aysan ve Teofilo arka adalelerindeki hafif zorlanma nedeniyle Bursaspor maçı kadrosundan çıkarıldılar. Ömerve Teofilo’nun ligin 22. haftasında oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına kadar hazır hale geleceği belirtildi.

serkansdkasma
14.02.2010, 21:39
Ömerin olmaması çok kötü oldu

Mert Marabaoğlu
14.02.2010, 21:40
yenersek şampiyonuz. :D haftaya fener - bursa / bjk - gs maçları war.

hos_cocuk61
14.02.2010, 21:41
______________Onur______________

Serkan_____Song_____Giray______Cale

_________Colman______Selçuk_______

(Burak/Gabric)_________________Engin

___________Alanzinho_______________

__________________Umut___________

Barış Burak
14.02.2010, 21:45
bugün oynasak nolurdu ya

vatandas61
14.02.2010, 21:46
bu hafta süper oldu, gerci hakem fenere yine kiyak cekmis ama olsun. Biz onlari da dagitip insallah yolumuza devam edecegiz. Gökhan ünal da gol atmis, hayret köse bayragina nasil oldu da tekme atmadi golden sonra sastim. Fener dingonun ahiri degilmis demekki

yarin insallah alacagiz maci, artik fazla bir fark kalmadi.

sanatik
14.02.2010, 21:46
Fenerinde puan kayibetmesi sadece bizi degil bursayida sevindiriyor motive ediyor hernekadar kupada son dakika golü ile elenselerde.

Yarin mac cok kritik. Iki farkli kazanma durumuda sözkonusu.

Avrupada kendini göstermek isteyen bu maci kazanmali !

Aker
14.02.2010, 21:48
Stadyum programında, üç kız kardeşten birinin puan kaybettiği haftanın özetini izlettikten sonra yayına geçerken gösterdikleri videoda Umutun kolbastı oynaması çok hoşuma gidiyor:D

KÖKSAL AYDIN
14.02.2010, 21:50
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Yattara'nın durmu nedir?

Önceden belirtilmişse de haberim olmadı.

Sezonu kapatmışmı?

Hüseyin Çümen
14.02.2010, 21:51
stadyum programına bi gassaray lı olarak maçımızı yayınlamamnızı kınıyorum diye mail yolladım bakalım yayınlayacaklarmı :)
maçı yokki cinconun

Metin Ural
14.02.2010, 21:51
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Yattara'nın durmu nedir?

Önceden belirtilmişse de haberim olmadı.

Sezonu kapatmışmı?

kupa finaline yetisir, hat-trick yapar!

Soytürk
14.02.2010, 21:53
Ohoo bu maça kalp dayanmaz artık heleki Umut gibi forvetin varsa şimdiden kolay gelsin herkese:)

Uykuda tutmaz şimdi ,zaten ben sitede sabahlayınca yeniyoruz eğer yine yenersek bende bir keramet var ki yeneceğimize inanıyorum Sivas maçındaki gibi oynarsak:)

Jester
Ne acıdır ki ligin en önemli kırılma noktalarından birinde sahaya sürülebilecek tek forvetimiz Umut Bulut.
Yedeği de yok.
Şaka gibi.

KÖKSAL AYDIN
kupa finaline yetisir, hat-trick yapar!

Gerçekten bizi çok yalnız bırakıyor.

Onun potansiyelini kullanabilsek farklı yerlerde olurduk.

Ama o potansiyelini çömlekçide kullanıyor...:D

Koray
14.02.2010, 21:54
Başkan diyor ya geniş kadromuz var ona burdan selamlarımı iletiyorum, Trabzonspor gibi bi takım Bursa'ya tek forvetle gidiyor, Burak2ı forvet olarak saymıyorum ben...

İslam Sezer
14.02.2010, 21:54

ibrahima yattara
tayfun cora
omer aysan baris
teofilo gutierrez
tony sylva
murat tosun
zafer yelen

18 kişilik kadro nedir yazıldı mı göremedim.

Soytürk
14.02.2010, 21:55
ısaac beğenmiyodu bazı arkdaşlar ama eğer umut kadar yada gökhan kadar şans verilseydi hepsinden iyi olcaktı
onun için elimizden bazılarınıdaha kaybetmeden Barış Murat Teo daha cok değerlendilmeli

EROS87
14.02.2010, 21:56
Başkan diyor ya geniş kadromuz var ona burdan selamlarımı iletiyorum, Trabzonspor gibi bi takım Bursa'ya tek forvetle gidiyor, Burak2ı forvet olarak saymıyorum ben...

bizde yine umut var ayrıca beğenin beğenmeyin murat var
gs de bunlarda yok:D

Mert Marabaoğlu
14.02.2010, 21:56
Bursa maçı sezon'un kırılma maçlarından birisi olucak şüphesiz.

Soytürk
14.02.2010, 21:57
Taraftarımızıda merakla bekliyorum inş atmosferde güzel olur bursalıları sustururlar

Ozan Yazıcı
Sercan da ozan da oynayabilir deniyor,bence oynayacaklar.;)

Kaç yıldır aynı hikaye, heriflerin tarzı bu
Oynamaz denilenler gelir bir de ofsayttan gol atar bize
Onları var sayın siz

Burçak
valla 5-1 lik maçın yerini asla tutamaz bu maç ama yine uzun yıllar bir acı bırakabileceğimiz karşılaşma olacağı kesin. :)
yenelim 3 paunı alalım çöküşe geçsinler.
20 sene sonrada Ertuğrul Sağlam çıkar İvankov maçı satmış der :)
o sıralarda Yılmaz Vuralda 85 yaşlarında olur.
40 sene önce bizim maçıda nitu satmıştı der.
Yoksa Haminin mesafe tanımaksızın attığı o golleri nitu nasıl yesinki der..
yada çektiğimiz bir şutun gol olması için kendi savunma oyuncumuz topa çarpıp yönünü değiştirmiş ve golü yemiştik der.

kısacası hertürlü bahaneleri vardır.
biz çakalım 3 puanı alalım..

KÖKSAL AYDIN
14.02.2010, 21:59
Taraftarımızıda merakla bekliyorum inş atmosferde güzel olur bursalıları sustururlar

O ihtimal zor çünkü rakibe sahanın %5i verilecek.Bu da 1000 kişi demek....

Eren Karaahmetoğlu
14.02.2010, 21:59
Umut,Teo,Murat,Burak. 4 santraforumuz var. O kadar da vahim bir durum söz konusu değil bence şuan. Yanlızca birisi sakat. 3 santrafor hala duruyor.

Barış Burak
14.02.2010, 22:02
ya bu bursaspor bizi niye hiç sevmiyor?forumlarına bakıyorum yemediğimiz küfür kalmamış ya moralim bozuldu şimdi kapadım bakmıorum

Paksoy
14.02.2010, 22:03
bu hafta sonuçlanan maçlar ve önümüzdeki hafta maçlarına bakarsak, en kritik kazanmamız gereken 2 maç

Paksoy
14.02.2010, 22:05
ya bu bursaspor bizi niye hiç sevmiyor?forumlarına bakıyorum yemediğimiz küfür kalmamış ya moralim bozuldu şimdi kapadım bakmıorum

korkudan oluyo

SEDAT
14.02.2010, 22:05

- Ya sende şunları adam yerine koyuyorsun onların kafası hala 5-1 de onu unutamıyorlar ..forumlarına gir şeyhmuz diye bağır bak :D

10-61
14.02.2010, 22:10
sezonun ilk yarısında biz bırakmıştık puanları diyara manisaya,işler tersine döndü artık,yarın alacağımız bir galibiyet bizi uçurur.

ESER
14.02.2010, 22:10

seftalilerin her sene en uygun mevsiminde kurtcuklarini ayikladigimiz icin;)

bilmem kac kere 5 - 6 attigimiz icin.. defalarca bagirsaklarini dugumledigimiz ve yillarca musil ilaci kullanmaya mahkum ettigimiz icin;)

pembespor bizi sevse noolur sevmese nolur

Burçak
14.02.2010, 22:12
Takımımıza Bursa'da coşkulu karşılama
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3644-4Q1B3L4N.jpg

Turkcell Süper Lig'in 21. haftasında Bursaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan takımımızı Bursa'da taraftarlarımız coşkulu bir şekilde karşıladılar.

Bursa havalimanında 500 kişilik taraftar grubu tarafından tezahüratlar eşliğinde karşılanan takımımız futbolcular tek tek omuzlara alınarak otobüse bindirildi.
Bir grup taraftar ise Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'e çiçek hediye ederek, "Bize her yer Trabzon" sloganları attı.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3644-3C0G3H9X.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3644-2D2J8O5V.jpg

asıl video ve fotolar BMN Bursadaki arkadaşlardan gelecektir.

Salih Yazıcı
14.02.2010, 22:13
yarın yenersek 2kili averajla bursanın üstüne çıkacaz

AYYILDIZ
14.02.2010, 22:14
Şu 2 haftada şansa da olsa kazansak 6 puan alsak ne muhteşem olurdu ya.Ancak ben bu hafta berabere kalır bu şansı kullanamayız diyorum.

tsk61_24
------------Onur Recep Kivrak------------
-----Ferhat----Giray----Song----Cale----
----Serkan---Selçuk---Colman---Gabriç--
----------------Alanzinho----------------
---------------Umut Bulut---------------

65' dakika: Selçuk ->
Sezer <-
80' dakika: Gabriç ->
Engin <-
90' dakika: Alanzinho ->
Egemen <-

Biraz abarttim herhalde. Ama ne yapin Senol hocaya özendim, yinede en iyisini o bilir. :)

Barış Burak
hayır o değilde bize atılan taşların yumrukların hesabını soracağız diyorlarda,bende siz trabzonda dayak nasıl yenirmiş fenerlilere sorun dedim:D:D kamışla beslenmediyseniz 3 ay o dayak olmaz ki dedim:D:D bende direkt 5-1 i yazdım ama şeyhmuzuda yazacam hahahaha:D

10-61
yarın yenersek 2kili averajla bursanın üstüne çıkacaz

biz her zaman bursanın üstündeyiz:))

Soytürk
14.02.2010, 22:16
şu görüntüler süperrrr violar bu gece olsa keşkye ya:)

EROS87
14.02.2010, 22:17
başka sitelerde yapılan muhabbetleri buraya taşımayın, yüz kere söylendi bu.

Metin Ural
14.02.2010, 22:17
18 kişilik kadro nedir yazıldı mı göremedim.

resmi sitedeki 25 futbolcumuzdan bu 7 futbolcuyu cikardigimizda geriye kalan 18 futbolcu kadroyu olusturuyor.

18 kisiyi holigan.com.tr'deki dha'ya ait goruntulerden belirledim. resmi bir aciklama yok yani.

Metin Ural
14.02.2010, 22:18
Umut,Teo,Murat,Burak. 4 santraforumuz var. O kadar da vahim bir durum söz konusu değil bence şuan. Yanlızca birisi sakat. 3 santrafor hala duruyor.

murat'in da hafif bir sakatligi bulunuyor. sabahki antremanda duz kosu yapmis. bursa'ya o da goturulmedi.

Mellih
14.02.2010, 22:19
..........................Onur.................... ..
...Serkan.......Giray......Song......Cale....
........................Selçuk.................... .
...Burak.............Colman...........Engin...
......................Alanzinho...................
........................Umut......................

sanatik
14.02.2010, 22:20
Yarin 3 rakip birden atlayabiliyoruz (mac eksiklerini benimsemeden simdilik).

Sadece kazanmak yetmiyor bunun icin iki farkli kazanmamiz gerekiyor.

Bursa icin durumda aslinda iyi. Evinde oynuyorlar, 3 puan daha alip zirve ile puan farki 3 veya 4 e inebilir. Üstelik gelecek hafta son dakika kupa golü ile elendikleri Fener ile Istanbulda oynayacaklar. Arayi yine kapatabilir belkide ikinci olabilirler (averaj hesabi yapmadim).

Rahat kazanacagimiz bir mac olmuyacak ama tahminim bu macdan sonra bursaspor kupadan sonra ligdede düsüse gecmesidir.

Ya bu maci bugün oynayip bitseydi yarini beklemek tedirgin ediyor.

Barış Burak
14.02.2010, 22:22
başka sitelerde yapılan muhabbetleri buraya taşımayın, yüz kere söylendi bu.

ben o hatayı bir kere yaptım ve özür diledim yöneticiden,bu yaptığım muahbbeti buraya taşımak değil sadece merak ettim sordum bu kadar renktaş,yüz kere söylenmesine gerek yok zaten bir kere söylendi ve özrümü diledim önceki sayfalarda,dünkü muhabbetlerde.

Metin Ural
14.02.2010, 22:24
Yarin 3 rakip birden atlayabiliyoruz (mac eksiklerini benimsemeden simdilik).

Sadece kazanmak yetmiyor bunun icin iki farkli kazanmamiz gerekiyor.

Bursa icin durumda aslinda iyi. Evinde oynuyorlar, 3 puan daha alip zirve ile puan farki 3 veya 4 e inebilir. Üstelik gelecek hafta son dakika kupa golü ile elendikleri Fener ile Istanbulda oynayacaklar. Arayi yine kapatabilir belkide ikinci olabilirler (averaj hesabi yapmadim).

Rahat kazanacagimiz bir mac olmuyacak ama tahminim bu macdan sonra bursaspor kupadan sonra ligdede düsüse gecmesidir.

Ya bu maci bugün oynayip bitseydi yarini beklemek tedirgin ediyor.

ilk macta bursaspor ile berabere kaldigimiz icin yarin her turlu galibiyette ustlerine cikmiyor muyuz?

ama sanirsam sezon icindeki siralamalarda iki takim birbiriyle oynamis olsa bile genel averaja, sezon sonunda ise aralarindaki maclara bakiliyor. bu mudur dogru olan?

Soytürk
14.02.2010, 22:25
başka forumdaki insaların bu maç için ne düşündüklerini paylaşmak kötümü insanların içini görüyoruz trabzonspora karşı kıskanclıkalrını öğreniyoruz:)

Varlıbaş61
14.02.2010, 22:25
yaw teofilo neden oynayamıyormuş
başladı aksilikler gene
off off!

ESER
14.02.2010, 22:27
defalarca yazdim bir kere daha yazayim:) levent kizil isimli hormonlu seftalinin pis eli maca etki etmezse bursayi rahat yeneriz.. bursa vasatlar karmasi, turgay-ozan-volkan ve sercani cikar al sana sivas.,manisa.. bizim ve aerobiksporun cikmalariyla oynuyorlar, kucumsemek yanlis tabi ki ama hakettiklerinden fazla da buyutmeye gerek yok. alti ustu pembelesme yolunda ilerleyen ham yesil seftalicikler bunlar.. en kotu sezonlarimizda bile bunlara 5 attik;)

Cihad Varlı
14.02.2010, 22:28
Yarın ki maç bizim için gerçekten çok önemli . Şöyle geriye dönüp baktığımız da önemi yüksek olan maçlarda üzülen taraf olduğumuzu görüyoruz . Bana göre bunun en büyük sebebi motivasyon eksikliğ idi . Ancak Şenol Hoca ile bu sorunun atlattığımızı düşünüyorum . Yarın inşallah güzel bir futbolla 3 puan alırız . Allah yar ve yardımcımız olsun .

1
..........................Onur.................... ..
...Serkan.......Giray......Song......Cale....
........................Selçuk.................... .
...Burak.............Colman...........Engin...
......................Alanzinho...................
........................Umut......................

Hemen hemen bu kadro ile çıkarız . Belki 1 , 2 değişiklik olabilir . Şenol Hocanın gözü ile baktığımda bence Engin sağda , Gabric solda başlar .

Ceyhun Öncü
14.02.2010, 22:30
Kazanacagiz
eger Serkan sag bek oynarsa böyle olur heralde kadro

Onur
Serkan (Song) Egemen Giray Cale
Gabric Selcuk Colman Engin
Alanzinho
Umut

SEDAT
14.02.2010, 22:34
- Bursa oynakları -0 Trabzon delikanlıları -2 İçimden geçen şey bu :)

sanatik
14.02.2010, 22:35
ilk macta bursaspor ile berabere kaldigimiz icin yarin her turlu galibiyette ustlerine cikmiyor muyuz?

ama sanirsam sezon icindeki siralamalarda iki takim birbiriyle oynamis olsa bile genel averaja, sezon sonunda ise aralarindaki maclara bakiliyor. bu mudur dogru olan?

Su anda bizim avaraj 15 onlarin ise 19. Iki atarsak biz 17 onlarda 17 ve ikili avaraj olarakda önde oluyoruz.

Gün icinde burda tartisilmisdi bu mesele bir kac sayfa önce.

devilkid
egemenin oynayacağını sanmıyorum...e.sağlam onun üzerinden oyunu pisleştirmeyi deneyebilir..egemenin agrasif yapısı senol hocanın onu oynatmamasına sebebiyet verecektir....

Fatih Özkan

Turkcell Süper Lig'in 21. haftasında Bursaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan takımımızı Bursa'da taraftarlarımız coşkulu bir şekilde karşıladılar.

Bursa havalimanında 500 kişilik taraftar grubu tarafından tezahüratlar eşliğinde karşılanan takımımız futbolcular tek tek omuzlara alınarak otobüse bindirildi.
Bir grup taraftar ise Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'e çiçek hediye ederek, "Bize her yer Trabzon" sloganları attı.

Karşılama güzel olmuşa benziyor...
Herkesin ayağına sağlık...

Cihad Varlı
14.02.2010, 22:38
Sağ taraf nasıl olacak acaba ?
Serkan mı geçer beke Song mu ?
Önlerine Burak mı geçer Engin mi ?
Merak konusu .

Varlıbaş61
14.02.2010, 22:42
bu sezon ligdeki yerimizi kısmen belli edebilecek en kritik maçlardan biri belkide en kritiği ...

Burçak
14.02.2010, 22:43
Valla 1-0 olsun bizim olsun. maksat 3 puan. ;)

Dört büyüklerin katılımıyla oynanan bu oyunda desteklerinizi yine bekliyorum.
http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490 (http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490)

zahido
14.02.2010, 22:44
Biz bu ikinci devrede yenilirsek sadece fenere yeniliriz..

Bikaç tane arkadaşlada iddaaya girdim.. Bursayıda yenecegiz..

Hiçte oyle baskı falan hissetmeyecek futbolcularımız.. Rahat olun mazimiz yeter..

ESER
14.02.2010, 22:44

ikili averaj ligin genelinde de uygulaniyor, yani bursayi yenersek averaj hesabi yapmamiza gerek yok.

Kader KORELİ
14.02.2010, 22:46
11 puanlik maç, heyecanlanmamak mümkün degil. Liderle puan farkini 7 puana indirebiliriz.

Benim bu maç için Gabriç´ten beklentilerim büyük. Umarim degisimli hem sol hem sag kanatda oynar yarin.

Oğuzhan
14.02.2010, 22:47
Umut

Alanzinho

Engin--Colman---Selçuk---Serkan---

Cale ----- Giray------- Egemen ---- Song

Onur

bekir61
14.02.2010, 22:48

helal olsun size helal olsun

Cafer Bulur
14.02.2010, 22:51
Bursayi yenmeden futbolculari omuzlara almak biraz erken olmus.

Yine de umarim bu sevginin karsiligini verirler.;)

sanatik
14.02.2010, 22:52
eserkaraca bilmiyorum bende burda sordum öyle anlatildi bana. Iki gol fark ile kazanmamiz gerekiyor denildi bursayi sollamak icin. Sanirim bir farkli kazandigimiz zaman dördüncü oluyoruz ve buda yeterince iyi birden iki basamak.

Ceyhun Öncü
14.02.2010, 22:52
Karsilama güzel insallah gidisleride ayni sekilde olur

Harun Karadeniz
14.02.2010, 22:54
Bursayi yenmeden futbolculari omuzlara almak biraz erken olmus.

Yine de umarim bu sevginin karsiligini verirler.;)

Onlar ligin sonundada olsa üzelerindeki forma amatör kulüp forması değil.;)