PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Cafer Bulur
13.02.2010, 23:14
Bu mac icin bana göre 2 tercih var.

Colman-Selcuk basliyip yorgun olan takimi pas yaparak fizik gücünü dürüsüp isi bitirmek veya colman-ceyhun oynatarak mücadeleci futbola yorgun olan bursayi "ezmek"...Son macta sanki selcuk sakatligi daha gecmemis gibi hissetmistim o bakimdan colman-ceyhun dedim.

Hoca icin zor karar diger 10 mevki zaten belli tartismaya gerek yok.
Göbekte ceyhun-selcuk da olabilir,kenarlarda serkan ve engin ile.

Ceyhun bu macta mutlaka sahada olmali,gizli gol silahimiz ceyhundur bence.

Sefa
13.02.2010, 23:15
Yoğun pas trafiiyle Bursa şaşkına döner.

İlk 30 dakika yoğun paslarla saldırırsak pozisyonlar buluruz. Tabi önemli olan bu değil bu pozisyonların gol olması.

Eğer gol yollarında sıkıntı yaşamazsak rahat geçeriz Bursa'yı..

Biz pas yaptıkça delirecekler.

Ama pas pas pas. Alanzinho ve Engin bencil olmamalı bu maçta.

Bir de ben olsam Teofilo ile başlarım.

Hem pas alış verişi iyi hem de Umut bu aralar yorgun. Umut'u 2. yarı koyup ekstra baskı yaparız.

Remzi
13.02.2010, 23:16
Uzaktan şutlarla işlerini bitirebiliriz. Ceyhun, Colman, Selçuk ve bazen Umut:Dla galip olur 3 puanı alırız diye düşünüyorum.:)

hüseyin1975
13.02.2010, 23:17
Herkesi Bordomavi.net'e yakışır şekilde yazmaya davet ediyoruz.

Haklisin. Öyle Ülkemizin güzel Sehrinin bütün Erkekleri hakkinda "kötü" konusmak yakismiyor.
Unutmayin!
Bursada Dünya kadar Karadenizli yasiyor!
Benim Pasaportumdada Bursa yaziyor, aslen elbette Trabzonluyum (Arakli).

Kendimizi Futbola konsantre edelim Beyler.

smyrna
13.02.2010, 23:18

Colmansız olmaz abi 2 pas atar gustavo 2 gol atar geliriz :D

Mustafa
13.02.2010, 23:18
Nihayet futbol konuşulmaya başlamış başlıkta.Manisa maçında uzaktan şutlarda etkili olduk.Bu ve diğer maçlardada mümkün olduğu kadar ceza alanı çevresinden şut çekmemiz lazım.Bu konuda çok etkili oyuncularımız var.Dönen toplarıda Umut iyi takip ederse çok rahat alırız maçı.

Koray
13.02.2010, 23:20
Baya bi muhabbet kaçırmışım tühh mesajlarımızda silinmiş olsun bakalım :D

Cafer Bulur
13.02.2010, 23:22
Bursa bir konuda bizden daha iyi, o da penalti atisidir.

Ivankov mükemmel penaltilar atiyor,adamin bir vurusuna volkan kimildayamadi bile.

Umarim bizimkiler penaltiya sebebiyet vermezler,yoksa sinir bozucu olur.

smyrna
13.02.2010, 23:23
Bursa tam alanzinhonun isteyeceği bi futbol oynayacak gibime geliyo :)

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 23:27
----------Onur-----------
Ömer--Giray-Egemen--Cale
Serkan-Ceyhun-Selçuk-Engin
---------Alanzinho---------
-----------Umut-----------

Meydan 08
13.02.2010, 23:27
var mı dünyada biz gibi taraftar sözüm meclisten dışarı (şenol hoca kastım) bize gelen bi çok teknik hocadan daha hocayız 7den 70 bütün taraftarımız öyle seviyorum bizi :) bu arada biraz korkum da olsa bu maçı alacağımza inanıyorum

Mesut
13.02.2010, 23:31
colman forma yavaş yavaş giriyor geçtiğimiz 2 maçda kötüydü evet ama ibb maçında güzel oynadı.colman bir maçda çok kötü oynasada bir ara pası bize gol kazandırıyor ilginç bir oyuncu.bizim yattaraya rakip çıktı bu konuda yattarada 75 dk yatar bir top alır gider 3-5 kişi çalımlar gol atdırır veya atar.
orta sahada sol açıkda gabriçi görebiliriz tek değişikliği burdan bekliyorum.

Samet Yildirim
13.02.2010, 23:35

Evet oda olabilir

Samet Yildirim
13.02.2010, 23:35
----------Onur-----------
Ömer--Giray-Egemen--Cale
Serkan-Ceyhun-Selçuk-Engin
---------Alanzinho---------
-----------Umut-----------
Songu hangi düsünceye göre oynatmiyorsun merak ediyorum :)

Erdem Keser
13.02.2010, 23:36
Teksas grubu güya Mudanya çıkışında bizimkilere saldıracaklarmış.:D

Akılları sıra Fenerbahçe taraftarını taşıyan otobüsede saldırmışlardı, adamlar otobüsten inince bir anda geri vites yaptılar.Anca onu yaparlar.

Orhan Aydın
13.02.2010, 23:39
Onların erkekliğini Diyarbakır'da görelim:D:D:

Koray
13.02.2010, 23:40
Teksas grubu güya Mudanya çıkışında bizimkilere saldıracaklarmış.

Akılları sıra Fenerbahçe taraftarını taşıyan otobüsede saldırmışlardı, adamlar otobüsten inince bir anda geri vites yaptılar.Anca onu yaparlar.

Bu arkadaşlar(:D) ancak taş atar ötesi olmaz :)

Erdem Keser
13.02.2010, 23:42
Onların erkekliğini Diyarbakır'da görelim:D:D:
Diyarbakır'a gitmek de yürek ister.Gitsinler, görsünler bakalım, tabi yerse:D

Kul
13.02.2010, 23:43
Yazıp çizmeye bile gerek yok arkadaşlar.. ;) Yarın ola hayrola..

albatros
13.02.2010, 23:43
Teksas grubu güya Mudanya çıkışında bizimkilere saldıracaklarmış.Güven, Özveri ve Tecrübe ister.

bizimkilerden biri çıkıp da höt dese ay ayol diye diye kaçarlar

altinkaya08
13.02.2010, 23:48
bu tür şeylere gerek yok arkadaşlar tahriklere kapılmayın

lazfatih61
13.02.2010, 23:54
arkadaslar bursalılar stad etrafında gördükleri trabzonspor tataftarlarına saldıracakmıs...
ne olur birbirinizden ayrılmayın...toplu şekilde stad'a gidin.....orda bi taraftarımıza bir şey olursa bursa bunu cok acı oder...

Barış Burak
13.02.2010, 23:58
öncelikle ilhan abiden ve diğer bmnli kardeşlerimden özür diliyorum.başka forumlardan alıntı yapmanın yasak olduğunu bilmiyordum kusuruma bakmayın lütfen:(

biz bu maçı alırız başka yolu yok.

Bilâl ÇOBAN
13.02.2010, 23:59
öyle saçmalıyor ki teksas, işi gücü bırakıp maça gidesim geldi.

AKSOY_61
13.02.2010, 23:59
Neden bi gıdım ileri gidemedikleri belli oluyor.
Büyüklük ilk önce zihinlerde oluşur nedir bu başka takım taraftarına saldırma olayı?

Trabzonlulara saldıracağınıza şehrinizde istanbul takımlarını tutanlara saldırsanıza.
Normaldir bursada istanbul takımlarını tutanlar daha fazla olunca tırsıyorlar.

Futbol şehriymiş.Papucumun futbol şehri.

Mesut
14.02.2010, 00:06
arkadaşlar yapmayın etmeyin saçmalamayın yemez o sıkar rahat olun eğer öyle bişe olursa trabzon texasa mezar olur

Fatih Özkan
14.02.2010, 00:14
Fazla germesinler ortamı...
Gene 1 koyup 3 puanlarını alırız yoksa (:

controller26
14.02.2010, 00:14
merhabalar... şampiyonluk yolundaki bu çok önemli virajdan puan almak lazım. Trabzonspora bursa karşısında ve şampiyonluk yolunda can-ı gönülden başarılar dilerim. Eskişehirsporluyum ama şu ligde sevdiğim diğer takımda Trabzonspordur...

Emrullah
14.02.2010, 00:15
Teksas grubu güya Mudanya çıkışında bizimkilere saldıracaklarmış.:D

Mudanya'da denize moloz dökmek yasak mıydı?

lazseyfettin
14.02.2010, 00:16
Bursa'yi eze eze yenerİz, hem futbol olarak hemde moral olarak Çok İyİ durumdayiz, zaten taraftarlar arasindakİ fark kiyaslanmaz bİle.... ÖlÜmÜne trabzonspor

Fatih Özkan
14.02.2010, 00:16
merhabalar... şampiyonluk yolundaki bu çok önemli virajdan puan almak lazım. Trabzonspora bursa karşısında ve şampiyonluk yolunda can-ı gönülden başarılar dilerim. Eskişehirsporluyum ama şu ligde sevdiğim diğer takımda Trabzonspordur...

Hoşgeldin...
Biz büyük konuşmayı sevmeyiz birileri gibi...
Allah'ın izni ile kazanacağız...

Remzi
14.02.2010, 00:17
Bursa'yi eze eze yenerİz, hem futbol olarak hemde moral olarak Çok İyİ durumdayiz, zaten taraftarlar arasindakİ fark kiyaslanmaz bİle.... ÖlÜmÜne trabzonspor

Abi sende 2004'ten beri üyesin ilk yorumunu buraya yaptın Tebrikler :)

Ceyhun Öncü
14.02.2010, 00:18
1:0 olsun bizim olsun

Bu macda Alan ve Colmanin performansi maci direk etkileyebilir diye düsünüyorum
Kazanmak önemli olan tek sey rakip ha Bursa ha Fenerbahce her maci kazanmaliyiz

A.T.R
14.02.2010, 00:18
İnşallah Şenol Hocam "KIRILMA NOKTASI" ve "FİNAL" sayılan/sayılabilecek maçları kazanamama durumunu Kore'de bırakarak gelmiştir. Çünkü bu maç gerçek manada bir kırılma noktası olacak bu sezon için. Hadi hayırlısı. Pazartesi akşamı neşelenelim salı sabahı şöyle bir kaç kişiyi kızdıralım :)

Paksoy
14.02.2010, 00:19
çok saldırgan ve alaycıyız hoşuma gitmiyor , bize yapılan bir yanlış varsa örnek sivassporun yaptığı gibi,neyse

Sefa Murat Dokuz
14.02.2010, 00:19
Songu hangi düsünceye göre oynatmiyorsun merak ediyorum :)
Bursa forvetleri Turgay ve İglesias 190 cm ve üzeri ortalama oyuncular. Hava toplarında çok sorun yaşarız Song'la.

Yasin Altuntas
14.02.2010, 00:21
Bencede Sakanin bir Ölcesi var diyelimki BursadaGÜrsu Ilcesi Trabzonlu dolu benim Dayim falanda orda yasiyor onun icin abartmamak lazim

Emrullah
14.02.2010, 00:21
Fazla germesinler ortamı...
Gene 1 koyup 3 puanlarını alırız yoksa (:

Karlı bir yatırım. 1 koy 3 al.

Paksoy
14.02.2010, 00:22
Bursa forvetleri Turgay ve İglesias 190 cm ve üzeri ortalama oyuncular. Hava toplarında çok sorun yaşarız Song'la.

song oynamalı ,bence

Sefa Murat Dokuz
14.02.2010, 00:23
song oynamalı ,bence
Sercan oynayacaksa Song, ama Iglesias ve Turgay oynarsa Egemen oynamalı.

Mesut
14.02.2010, 00:25
onur-ömer aysan-song-giray-cale-colman-selçuk-serkan-gabriç-alanzinho-umut tahmınen kadro böyledir

Paksoy
14.02.2010, 00:25

Sercan oynayacaksa Song, ama Iglesias ve Turgay oynarsa Egemen oynamalı.

song kafa toplarındada iyi,bursa yerden oynayan bir takım yan toplarda etkili olabileceğini sanmıyorum volkan gibi kanat oyuncusu yok

Paksoy
14.02.2010, 00:26
onur-ömer aysan-song-giray-cale-colman-selçuk-serkan-gabriç-alanzinho-umut tahmınen kadro böyledir

aynen katılıyorum gabriç topu daha iyi kullanıyor

A.T.R
14.02.2010, 00:27
Yahu bu futbol maçı skorlarını cinsel dürtüleri ile ifade eden arkadaşlara gerçekten sağlam bir psikiyatr tavsiye edecek birileri yok mu aramızda? Sözümona kendi erkekliğini Bursalıları t.p ya da çağrıştırdığı şeyler ya da ne bileyim en hafifinden(!!) şeftali gibi ifadeler üzerinden ispat etme çabası ancak ve ancak ezilmişlik ve bastırılmış cinsellik sergilemesidir. İşin ahlaki tarafına hiç girmiyorum bile.

Ayıp kavramı başkalarının lugatında olmayabilir ama ben TRABZONSPORLUYUM diyen her ferd-i vahit asgari düzeyde ahlaki olgunluğu göstermeye MECBURDUR.
Lütfen bırakalım bu lümpen ağızlarını. Yakışmıyor bizlere.

Samet Yildirim
14.02.2010, 00:33
Onur
Ömer-Giray-Song-Cale
Serkan-Selcuk(colman)-Ceyhun-Engin
-----------Alanzinho---------
---------Umut-----------

LazAnisT
14.02.2010, 00:36
Geçen senede maçtan önce bu tür söylemler yazılıyordu.Gittik yenildik yine tezahuratımızı yaptık yine topcular vapurunda yüzlerce kişi horonumuzu oynadık geldik.

Hiç unutmuyorum yalovada vapuru beklerken horona koyulduk.Yanıma yaşlı bir amca geldi kaç kaç yendiniz dedi.Bende 2-1 yenildik dedim.Abartmıyorum yaklaşık 2 dakika öylece aval aval suratıma baktı.

Hiç bir şey olmaz.Bursa'lılar bize saldıramaz.
Gideriz yeneriz yada yeniliriz ama paşa paşa geliriz.

matalar
14.02.2010, 00:36

Trabzonsporluların çoğu da eskişehirsporu sever.
ben şahsen hiç alakam olmamasına rağmen sempatim var eskişehire.
özellikle takımına sadık ve coşkulu bir taraftarı var.sizede başarılar.

matalar
14.02.2010, 00:37
böylr kritik virajlarda maç kaybetme hastalığımız vardır.
inşallah tarihimiz tekerrür etmez.

Fanatik34
14.02.2010, 00:41
SU bir gercek, ilk beste bulunan takimlari yenebilmemiz icin onlarin yildiz oyuncularinin sakat, yani oynamamalari lazim!

Gecen sezondan beri bu anlamda tek yendigimiz takim Kayseri...o maci kazanmamizda en iyi oyunculari Cangele´nin oynamamasi en büyük etkendi!

Yani Volkan ve Sercan oynamayacaksa kazanma sansimiz var. Bizi bu durumda birakanlar......

Umut´un yerine baska bir forvet oyuncumuz olsa, cok rahat kazaniriz ama

controller26
14.02.2010, 00:41

böyle kritik maçlarda bursanın da puan kaybetme hastalığı var. Allahın izniyle bu maç bizim :)

Orhan Kahraman
14.02.2010, 00:43

Onu geçen hafta kırmadık mı ? tepedekiler puan kaybetti bizde yendik böyle bak olaya içini ferah tut bununda onlardan farkı yok:)

Fanatik34
14.02.2010, 00:44
Bu arada Umut´u elestirdigimiz icin kizanlar var..onu bizde seviyoruz!

Ama ortasahasi sert olmayan bir takimin Umut bir forvetle basarili olma imkani %1

Bu ligin en iyi sut ceken ortasahasina sahibiz ama onlara bu imkani verebilecek bir forvete sahip degiliz!

LazAnisT
14.02.2010, 00:54
Bursa'da olan olaylar her statta olan olaylar kadardır.Abartmaya gerek yok.

Gökhan Döner
14.02.2010, 00:55
merak etmeyin en kolay maçımız olacak...

bekir61
14.02.2010, 00:56

engin cezalimi?

degilse ozaman engin oynamali suan formda
gabric sonradan oyuna dahil olabilir

controller26
14.02.2010, 00:56
futbolun içine bu çirkinlikleri neden karıştırıyoruz ki...herkesin peşinde olduğu renkler ve arma vardır evet buna saygı duymak lazım. aynı vatanın insanları milli maçta yan yana omuz omuza maç izler, camide yan yana saf tutup namaz kılar ama mesele lig takımlarına gelince düşman oluruz. sanal alemde ortamı gerenlerin hiçbirisi olmaz bu çatışmaların içinde. onlar evlerinde koltuklarında oturup tv den olayları izler. çok acı...

Mustafa
14.02.2010, 00:57
Engin oynar diye tahmin ediyorum.Gabric ikinci yarı girer maçın gidişatına göre.

Halit Aydın
14.02.2010, 00:57
Biraz sakin olun. İçinizdeki Bursa nefretini BMN Forumlarına dökmeyin. Lütfen..

Koray
14.02.2010, 01:00
Biraz sakin olun. İçinizdeki Bursa nefretini BMN Forumlarına dökmeyin. Lütfen..

Sizde artık bi karar alın sorunumuz olan tribünlerin taraftarının bu siteye yazmasına izin vermeyin, bu yüzden kendi arkadaşlarımızı kırıyoruz ister istemez...

Bu nedir yahu adam gelmiş aklı sıra çaktırmadan tehdit ediyor laf arasında biz bişey diyince ortalığı kazıştıran damgası yiyoruz kendi renkdaşlarımızdan.

KUTADGU
14.02.2010, 01:02
Pazartesi günü bu başlıkta çok daha mutlu çok daha dişe dokunur ve çok daha işimize yarayacak şeyler konuşuruz İnşallah.

Güzel bir galibiyet sonrası buraları okumak ne kadar da keyifli olur değil mi?

Anahtar, sakin kalmakta.

Hem sahada, hem saha dışında, hem tribünde hem de forumda.

matalar
14.02.2010, 01:02
neyse pazartesiye kadar bekleyeceğiz.
inşallah kazanırız.hepinize hayırlı geceler.
esselamualeykum.

kalavara
14.02.2010, 01:04
yapmayın arkadaşlar engin son bir kaç haftadır takımın en iyi ve en hırslı topçusu...dikkat ederseniz onun yaratıcılığıyla bir çok pozisyona giriyoruz, şu an için olmazsa olmaz engin...hırsı da ayrı bir parantez!

Burçak
Koray haklı.
Futbol konuşulsun muhatap olmayalım diyorum bende.
ama o arkadaş uyanık sanıyor kendisini.
aba altından sopa gösteriyor güya . :)

Sefa
Kilit isim; Engin Baytar.

Engin'in golüyle 1-0 kazanacağız diyorum. :)

Orhan Aydın
14.02.2010, 01:07
Tamam artık relax olalım bahsettiğiniz kişi offline:)

Halit Aydın
14.02.2010, 01:09
Bu hafta Bursa maçını aldığımız taktirde haftaya üstümüzdeki takımlar birbiriyle maç yapacak. Haftaya kendi sahamızda ibb'yi avlarız. Öncelik Bursa maçı. Bu tür zorlu virajlardan son yıllarda başarılı olarak çıkamıyoruz. İnşallah Pazartesi bu şansımızı kırıp zirveye kopmamak üzere bağlanırız. :yattara:

Burçak
14.02.2010, 01:11
istatistiklerede bakalım

http://img12.imageshack.us/img12/9097/saaaas.jpg (http://img12.imageshack.us/i/saaaas.jpg/)

kudu_61
14.02.2010, 01:30
gece gece bi yorum yapayım
zor maç arkadaşlar bursa sahasında iyi stad atmosferini iyi kullanıyorlar ve savunmayı takım halinde yapıyorlar colman-selçuk-ceyhun üçlüsü mutlaka sahada olmalı ve ceza sahası dışından şutlar çekmeliyiz umutla gol bulabileceğimizi düşünmüyorum bu maç teo yu kullanmalı ikinci yarı gol gelmezse umutu denemeliyiz defansımız kesinlikle gol arama sevdasına düşmemeli bursa çıkışları da iyi yapıyor ertuğrul muhtemelen bu silahı kullanmak istiyecektir defansı boş bırakmamalı song kesinlikle orta sahayı geçmemeli cale dönüşlerde zayıf olduğu için kalmalı ömer gidip gelmeli giray sadece kornerlerde çıkmalı onur gereksiz çıkışlar yapmamalı orta sahada ölümüne basmalıyız pres ile onları boğarsak sinir harbini teknik futbolcularımızla kazanacağımızı düşünüyorum
maçatek olarak gidecek arkadaşlarım ne olursa olsun atkı ve formalarını göstermesinler

worldmaster
14.02.2010, 02:02
Kendimize güvenirsek,ve yeterince mücadele edersek üstesinden gelinmeyecek bi takım değil bursa.Yalnız ben son haftalardaki formuna ve maçın zorluğuna bakarak,ortada Ceyhun'un oynamasının çok daha faydalı olacağını düşünüyorum.Artık hoca kimi keser bilmiyorum ama bence Selçuk en büyük aday diyarbakırdan sonra kötü oynamaya başladı.Umarım gireceğimiz pozisyonlarda biraz daha becerikli olabiliriz,Allah yardımcımız olsun,inşallah kazanırız 3 puanı...

Orhan Kahraman
14.02.2010, 02:10
bu gece kafamda maçı bi oynayayım hele

ENGİN ÖZTÜRK
14.02.2010, 02:14
arkadaşlar rahat olun ben iddaalı konuşmayı seven biri değilim ama kaçarı yok takacağız bursaya hiç kuşkunuz olmasın

U.Sadıkoğlu
14.02.2010, 02:14
bursaziporluların bizimle bir dertleri varsa feribot iskelesinde bizi karşılarlar ama öyle bi erkeklik olcaanı pek düşünmüyorum 96 senesinden sonra texas pek toparlanamamıştır :D

Tüysüzoğlu Onur
14.02.2010, 02:23
Son zamanlarda iyi oynadıgımız kritik macları bile kazamanadıgımız dogru.Ama unutmamamız gereken bir şey var.Takım artık son yıllarda ki gibi değil.Ögenmiş mücadeleyi, öğrenmiş Trabzonluluk ruhunu.Bu olumsuz baskıyı kırmak için eminim Şenol Hoca da bir şeyler düşünüyodur :) biz buralarda eksikeri görebiliyosak nasıl kazanılacagı hakkında yorumlarda bulunabiliyosak bu konularda bizden kat kat bilgi ve tecrübesi olan Hocamızda bir şeyler hazırlıyodur Bursaya :) İnanıyorum yapacak bi güzellik :)

Haaa belki erebere kalırız, belki de yeniliriz. Ama bu kötüye isaret degil.sarsmamalı inancımızı.Şimdi nasıl duruosak Hocamızın arkasında ozamanda durabilmeliyiz şimdiki gibi.Şunu gördükki ikinci yarı puan kaybettigimiz mactada savasmayı bırakmadık.Hp mücadele ettik.Mesele puan kaybetmekte deil.Mesele mücadeleyi kaybetmekte, mesele ruhu kaybetmekte.

Allah yardımcımız olsun.

Sefa Murat Dokuz
14.02.2010, 02:29
song kafa toplarındada iyi,bursa yerden oynayan bir takım yan toplarda etkili olabileceğini sanmıyorum volkan gibi kanat oyuncusu yok
volkan oynamıyor mu? oynamıyorsa çok iyi
bursa hava toplarında çok etkili iglesias da turgayda 190 boyunda adamlar.
Song kafa toplarında iyi neye göre iyi yahu? Yan topları kafa topları en kötü yanı, geçen sene bjk maçı ve denizli konya maçları çok çabuk unutuldu.Amacım Song'u karalamak değil , bana göre Song 1 e 1 savunmada bu yaşına rağmen bu ligin en iyi 2-3 oyuncusundan birisi ancak kafa topları ve yaşının ilerlemesi nedeniyle hız problemi yaşıyor.

ts_tuncay_ts
14.02.2010, 02:36
bu maçta eğer oynarsa teofilodan patlama bekliyorum...Ama çok ağır futbolcu yada bana öyle geldi...Bu adamın gol atması zor gibi ama bakalım zaman ne göstercek....

Orhan Kahraman
14.02.2010, 02:42
Misafirlere bizden çaaayyyy :)

Gökhan KAN
14.02.2010, 02:44
Bursa maçları geldiği zaman forum bana çekilmez oluyor.

Orhan Kahraman
14.02.2010, 02:45
benim içinde sivas maçları öle :) (idi)

parlayan
14.02.2010, 02:54
Bjk da Antepe yenildi, bu maçın bizim için önemi biraz daha arttı.
Bu maçı alırsak, haftaya Fener-Bursa ve Bjk-GSaray oynayacak..
yani üzerimizdeki en az 2 takım puan kaybedecek
Şu Bursa ve arkasından Belediye maçından 6 puan alırsak, ilk 3 için çok sağlam bir pozisyonda oluruz.

Halit Akyüz
14.02.2010, 02:58
Bursa'yı Güneş çarpıcak..

Orhan Kahraman
14.02.2010, 03:05
Bursa'yı Güneş çarpıcak..

Sevdim bunu :)

kudu_61
14.02.2010, 03:05
gezerken buldum bi nostalji yapın isterseniz
http://www.vidoemo.com/yvideo.php?i=WEZ2VFN1cWuRpZ1AtNHc&trabzonspor-un-byklan-tartaanlara

Fatih Özkan
14.02.2010, 03:06
Ne kadar negatif bakarsam bakayım kazanırız gibime geliyor...
Allah utandırmasın!

yatara
14.02.2010, 03:12
insallah yarin manisa yenerde bizde pazartesti aliriz bizim maci

sessizkral_1
14.02.2010, 03:13
Rıdvan Dilmen "Kim ne derse desin Şuan ligin en iyi top oynayan takımı Trabzonspordur.İzlerken zevk aldığım tek takımdır."

Orhan Kahraman
14.02.2010, 03:36
Rıdvan Dilmen "Kim ne derse desin Şuan ligin en iyi top oynayan takımı Trabzonspordur.İzlerken zevk aldığım tek takımdır."

Boşver ya ne derse müstehak ona :)

Fatih Özkan
14.02.2010, 03:59
Totem yapıyorum, galibiyete olan inancım artıyor :D

Uluç
14.02.2010, 04:04
Bursa bir konuda bizden daha iyi, o da penalti atisidir.

Ivankov mükemmel penaltilar atiyor,adamin bir vurusuna volkan kimildayamadi bile.

Umarim bizimkiler penaltiya sebebiyet vermezler,yoksa sinir bozucu olur.

Yanlışın var abi Teofilo daha iyi penaltı atıyor :D
Daha başlamadı o ayrı mesele :D

Halit Akyüz
14.02.2010, 05:43
5 olsun bizim olsun

Erdem Keser
14.02.2010, 09:33
Bursaspor'un ismi lazım olmayan bir taraftar sitesinde av sezonu başladı şeklinde bir haber, ve altında bu zamana kadar oynanan karşılaşmaların istatistikleri :D

agasaro
14.02.2010, 09:34
Bursaspor ceza almadı mı? Haberi olan var mı?

Emrullah
14.02.2010, 10:14
Trabzonspor ile Bursaspor, yarın 68. randevuda

Trabzonspor ile Bursaspor, yarın Bursa Atatürk Stadı'nda yapacakları maç ile birlikte ligde 68. kez karşı karşıya gelecek.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 67 lig maçında, bordo-mavililerin galibiyetlerde 35-8 üstünlüğü bulunuyor. 24 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Bordo-mavililer, söz konusu karşılaşmalarda 100 gol atarken kalesinde 45 gol gördü.

-BURSA'DAKİ MAÇLAR-

Bursa'da yapılan maçlarda Trabzonspor 13 galibiyet, Bursaspor ise 8 galibiyet elde etti. 12 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Trabzonspor, 41 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 32 gole engel olmadı.

Arada uçurum ötesi bir şey var. Bize hiç bir zaman rakip olamayacak takım var karşımızda. Biraz dikkat edersek yeneriz diye düşünüyorum. Eğer 2 farkla yenersek sıralamada Bursa'nın üstünde yer alırız.

Şahin_53
14.02.2010, 10:20
Bursa takımı umarım tam kadro ile sahaya çıkar...Aksi takdirde rakibin eksik kadro ile çıktığı bir maçta aldığımız bir galibiyet beni kesmez..Tatmin etmez en nihayetinde biz Trabzonspor'uz.

Mustafa Yılmaz.20
14.02.2010, 10:24
Trabzonspor ile Bursaspor, yarın 68. randevuda

Trabzonspor ile Bursaspor, yarın Bursa Atatürk Stadı'nda yapacakları maç ile birlikte ligde 68. kez karşı karşıya gelecek.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 67 lig maçında, bordo-mavililerin galibiyetlerde 35-8 üstünlüğü bulunuyor. 24 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Bordo-mavililer, söz konusu karşılaşmalarda 100 gol atarken kalesinde 45 gol gördü.

-BURSA'DAKİ MAÇLAR-

Bursa'da yapılan maçlarda Trabzonspor 13 galibiyet, Bursaspor ise 8 galibiyet elde etti. 12 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Trabzonspor, 41 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 32 gole engel olmadı.

Arada uçurum ötesi bir şey var. Bize hiç bir zaman rakip olamayacak takım var karşımızda. Biraz dikkat edersek yeneriz diye düşünüyorum. Eğer 2 farkla yenersek sıralamada Bursa'nın üstünde yer alırız.
Puan eşitliğinde ikili averaja bakılıyor.Yani 2 farklı galibiyete gerek yok diye biliyorum..

Erdem Keser
14.02.2010, 10:24
Valla hiç umrumda bile değil.İsterlerse 5 kişi eksik çıksınlar, maç sonunda hatırlanacak olan şey maçın skorudur.

BYGUNES
14.02.2010, 10:25
‘Sezonun en önemli maçı’
Bildiğimiz büyük derbiler dışında sezonun en önemli maçı olarak görmekteyim. Trabzonspor şu an Süper Lig’in en iyi futbolunu oynuyor. Bursaspor ise büyük bir mucizeye imza atma fırsatını son anda kaçırdığı ve elendiği için artık Süper Lig’de üst sıraları sezon sonuna kadar zorlamak isteyecektir. Galip gelecek olanı önceden söylemek çok zor. Fakat saha ve seyirci avantajı Bursaspor’un. Sercan ile Ozan’ın durumlarında yeni bir gelişme olmaz ve oynamazlarsa Bursa adına Volkan ve Turgay öne çıkar. Trabzonspor’da ise Alanzinho, Umut ve Engin’in geceye damgasını vurabileceğini düşünüyorum. Beklentim çok yüksek, o atmosferi yakından görebilmek için maçta olacağım.

Hakan Şükür

Mesut
14.02.2010, 10:27
bu maç bursaspor olduğu için önemli değil puan farkını kapatmak için önemli yenmemiz gereken bir maç

Reha
14.02.2010, 10:28
Arkadaşlar minibüsle yenikapıdan 17.30 la hareketle Bursaya gitmek isteyen 7 kişi aranıyor.3 kişi olduk.adam başı bilet hariç 50 tl kişi-başı gidiş dönüş..Haber bekliyorum...

Şeref
14.02.2010, 10:29
biz (top)umuzu oynayalım toplarlan yeter :)

orhan42
14.02.2010, 10:29
Geçen sezonki ofsayttan attıkları gol sonrası kazandıkları maç sonrası Yattara'nın fotoğrafını koyup "Trabzon'un arkası merkez bankası" sloganlı iğrenç fotoyu gördüğümden beri Bursa deplasmanını bekliyorum...İnşallah kazanacağız,inşallah.....

Orhan Aydın
14.02.2010, 10:34
Hele o 50 metrelik ofsayt.Boşuna limonata sırt sponsoru olmamış gerçi federasyondaki limonatanın o:)

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 10:36
Müsadenizle....

Zuahahahahahahhaa. :)

Av Sezonu'nu açmış Şeftaliler. :)

Arda'
14.02.2010, 10:36
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm880141.jpg
‘Sezonun en önemli maçı’
Bildiğimiz büyük derbiler dışında sezonun en önemli maçı olarak görmekteyim. Trabzonspor şu an Süper Lig’in en iyi futbolunu oynuyor. Bursaspor ise büyük bir mucizeye imza atma fırsatını son anda kaçırdığı ve elendiği için artık Süper Lig’de üst sıraları sezon sonuna kadar zorlamak isteyecektir. Galip gelecek olanı önceden söylemek çok zor. Fakat saha ve seyirci avantajı Bursaspor’un. Sercan ile Ozan’ın durumlarında yeni bir gelişme olmaz ve oynamazlarsa Bursa adına Volkan ve Turgay öne çıkar. Trabzonspor’da ise Alanzinho, Umut ve Engin’in geceye damgasını vurabileceğini düşünüyorum. Beklentim çok yüksek, o atmosferi yakından görebilmek için maçta olacağım.

Hakan Şükür

‘Sabırlı olan kazanır’
Trabzonspor Şenol Güneş’in gelmesiyle beraber büyük bir çıkış yakaladı. Üst üste kazanmanın getirdiği bir moral-motivasyon var. Bursaspor’da ise tam tersi... Fenerbahçe elenişinin bu maça mutlaka olumsuz yansıyacağını düşünüyorum. Sıralamayı etkileyeceği için dengeleri değişik bir 90 dakika olur. Ayakta güçlü kalan ve sabırlı olan öne çıkar. Trabzon adına Umut Bulut, Alanzinho ve Colman kilidi çözecek isimler olabilir. Eksikleri de bir dezavantaj Bursaspor için. Sercan ve Bekir Ozan oynayamazsa sadece Turgay ve Volkan Şen’e mahkum kalırlar. Ben Trabzonspor’u bir adım önde görüyorum. Her şeyiyle bu haftanın en dikkat çekici karşılaşması olacaktır.

Sergen Yalçın

Mesut
14.02.2010, 10:38
kayserispor u severim niye çünki haddini biliyor neler yapabileceklerini biliyor,ama bu sivasla bursa bir sezon üst sıralara geldilermı başlıyor gaza kendilerini bizle kıyaslamaya rütbenızı bilin şu sivası yendik çok mutlu olmuştum sıra bursada bunlara hadlerini bildirmek gerekir sivass maçında açılan pankart keşke bursadada açılsa

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 10:38
Hakan Şükür'de Sergen Yalçın'da takip ettiği maçlar hakkında istatistiklere bakmıyorlar herhalde.

Volkan Şen cezalı.

Yağızhan Sağnak
14.02.2010, 10:40
Hakan Şükür'de Sergen Yalçın'da takip ettiği maçlar hakkında istatistiklere bakmıyorlar herhalde.

Volkan Şen cezalı.

Ben de cezalı biliyorum.

Alibeyoglu
14.02.2010, 10:40
kayserispor u severim niye çünki haddini biliyor neler yapabileceklerini biliyor,ama bu sivasla bursa bir sezon üst sıralara geldilermı başlıyor gaza kendilerini bizle kıyaslamaya rütbenızı bilin şu sivası yendik çok mutlu olmuştum sıra bursada bunlara hadlerini bildirmek gerekir sivass maçında açılan pankart keşke bursadada açılsa

katiliyorum

Uğur Karataş
14.02.2010, 10:42
Şunlara bir derslerini verelimde boylarının ölçülerini alsınlar birdaha kendilerini trabzonsporla karşılaştırmasınlar. Trabzon kümeye diye bağırdıkları günlere unutmadık.

Hasan YAYLI
14.02.2010, 11:32
avni akerde ilk gittiğim maç bursaspor maçıydı ,sonuç 5-0 :alkış:
ama o maçta sevinememiştim çok fazla çünkü bitiş düdüğü çaldıkttan sonra haminin kolu kırılmıştı nazar değmişti o sezon o maçtan sonra bize
sezonu 13. bitirmiştik,haminin 90 taktığı frikik hala gözlerimin önünde,maçı tvden izleyenler bilmez ama o golde hami fileleri yırtmıştı,top dışarı çıkmadı ama fileler yırtıldı.çok güzel anılar bunlar

yine galip gelecağimiz güzel bir maç olacak hiç şüphem yok.bu maçı alıp artık üstsıralardaki yerimizi sağlamlaştıracağız. :)

Kadir
14.02.2010, 11:35
Şunları sağlam bir çarpalım :)

Tayfun
14.02.2010, 11:46
Yeşil bursanın beyaz zenneleri 1 gün kaldı yaftayı vuracağız boynunuza....!

Muammer Genç
14.02.2010, 11:47
MaÇa gİdecek arkadaŞlar İÇİn ayaklariniza sesinise saglik kuvvet kazaniz mubarek ole hayirli haberlerle İnŞallah..

Emrullah
14.02.2010, 11:51
avni akerde ilk gittiğim maç bursaspor maçıydı ,sonuç 5-0 :alkış:
ama o maçta sevinememiştim çok fazla çünkü bitiş düdüğü çaldıkttan sonra haminin kolu kırılmıştı nazar değmişti o sezon o maçtan sonra bize
sezonu 13. bitirmiştik,haminin 90 taktığı frikik hala gözlerimin önünde,maçı tvden izleyenler bilmez ama o golde hami fileleri yırtmıştı,top dışarı çıkmadı ama fileler yırtıldı.çok güzel anılar bunlar

yine galip gelecağimiz güzel bir maç olacak hiç şüphem yok.bu maçı alıp artık üstsıralardaki yerimizi sağlamlaştıracağız. :)

Hasan o maçta bende vardım. Hami'nin kolunun kırılması canımızı sıksada çok güzel bir maçtı.

Maratondan izlediğim için filelerin yortılmasını göremesem de Hami'nin her şutunda filelerin tahriş olduğuna an be an tanık oluyorsunuz.

Emrullah
14.02.2010, 11:52
Puan eşitliğinde ikili averaja bakılıyor.Yani 2 farklı galibiyete gerek yok diye biliyorum..

Ben bu hafta için kastetmiştim. İkili averaj sene sonu dikkate alınıyor.

Şahin_53
14.02.2010, 11:54

Volkan Şen cezalı.

Evet TFF'de cezalı gözüküyor.

Ali Can
14.02.2010, 11:56
bursada hava çok güzel...
inş. yarınki maça kadar böyle devam eder..

Burçak
14.02.2010, 11:59
v Bordo-mavililer, söz konusu karşılaşmalarda 100 gol atarken kalesinde 45 gol gördü.

-BURSA'DAKİ MAÇLAR-

Trabzondaki maçlarda bursanın zaten galibiyeti yok..

durum bu iken , bursa sivas gibi takımlar tabiki olayı futbolun dışına ekmek isteyecek sürkli laf atacaklardır.
reklamın iyisi kötüsü olmaz..
Trabzonspor üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar..
yanlız gurbetteki bursasporlular (varsa) sevinçlidir şimdi.
Trabzonspor sayesinde bursanın maçını tv den izleme şansı yakalayacaklar.

bahadır2561
14.02.2010, 12:02
3 kg şeftali alabilir miyim? :D

Mustafa Yılmaz.20
14.02.2010, 12:02
Ben bu hafta için kastetmiştim. İkili averaj sene sonu dikkate alınıyor.
Ligin ilk yarısında normal averaj, ikinci yarısında ikili averaj...

Biz Bursa ile 2 maçıda yapmış olacağımız için ikili averaja bakılacak

Yiğit SARI
14.02.2010, 12:09
Bizim stadı özledim ya :D

Ömer TOPAL
14.02.2010, 12:09

hay sen çok yaşa burçak buna çok güldüm :)))

Mustafa Önder
14.02.2010, 12:10
Yurtta 2 tane Bursalı arkadaşla kalıyorum. 2 si de fanatik. Hatta birisinin babası yönetici. Geçen sene ki son dakika galibiyetimizden sonra gelmemişlerdi odaya.:D Bakalım yarın kim gidemeyecek odaya.:D

Geçmiyor zaman yahu. Valla canım sıkmıldı artık.

bahadır2561
14.02.2010, 12:11
texas tommiks farketmez Trabzon öper affetmez..

herkes haddini bilecek...

Emre ÖZTÜRK
14.02.2010, 12:11
habu maçı kim pazartesine aldı yahu.Pazar günü olsaydı tam süper olurdu.Tüm planlarım altüst oldu.Ben maçı pazar günü diye biliyordum.

Ömer TOPAL
14.02.2010, 12:15
Av sezonu başlamış beyler :) fotolarını bi görseniz timsah açmış gazını hamsiyi yiyo :D

controller26
14.02.2010, 12:15

burçak keşke süper ligde haftanın her maçı tv den yayınlansa da bizde gidemediğimiz deplasmanlarda takımımızı izleyebilsek.

sanatik
14.02.2010, 12:16
genel averaja bakilirsa baya bi gol atmamiz gerekecek. Ikili avaraja hem puam hem genel averaj bir oldugu zaman bakilmiyormu ?

kac farkli kazanmamiz gerek bjk dan sonra bursayida siralamada gecmek icin ?

Pazartesi dördüncü tamamlarsak haftayi süler olur be süper :)

Orhan Aydın
14.02.2010, 12:17
Genel averaja göre 2 farklı kazanırsak 4.lüğümüz garanti bu hafta için:)

Adem Erdoğan
14.02.2010, 12:19
genel averaja bakilirsa baya bi gol atmamiz gerekecek. Ikili avaraja hem puam hem genel averaj bir oldugu zaman bakilmiyormu ?

2 farklı yenersek üstlerine çıkıyoruz ikili averaja göre, normal averajlar zaten eşitlenecek.

Tolunay Abdioğlu

Bursa'yı yenersek ikili averajla geçicez.Beşiktaş'la aramızda 2 puan var.Dün yenildi kendileri.Bursa'yı yenersek 4.oluyoruz yani.

Ama önemli olan bir konu da.Bursaspor ve Beşiktaş'ın 1'er maçları eksik.

Hasan Habip Özbay
2 farklı alırız merak etmeyin lakin hakeme çok dikkat diyorum yine bir kahramanlık gösterisi olabilir

Orhan Aydın
14.02.2010, 12:20
Adem abi geçmiş olsun :)

Hasan61
14.02.2010, 12:21
2li averaja bakılıyor benim bildiğim.İlk maç berabere bitti.Bu maçı kazanırsak 2li averajda öne geçiyoruz..yani kazanırsak her şartta geçiyoruz onları

Mustafa Önder
http://www10.mackolik.com/Futbol/Mac/288624/Bursaspor-Trabzonspor
şurada trabzona oy verin:D

Burçak
bunlar harbi rahatsız :D
yukarıya istatistikleri ekledik hala utanmadan fotolar ekliyor gerizekalılar ççç
diyorumya başka şekilde gündeme gelemezler. bakın o foto sayesinde şuan onları konuşuyoruz :))

Tolunay Abdioğlu

2'li averaja bakılmıyor mu Orhan abi.

Ben öyle biliyorum.1.yarı normal averaj 2.yarı 2'li averaj.

lazkopatfaroz
14.02.2010, 12:22
Bursa'yı boğabilecek kapasiteye sahibiz yeterki isteyelim.

Arda'
14.02.2010, 12:22
entari hikayesi :D
dN5WeKU9P8k

Orhan Aydın
14.02.2010, 12:23

Bu hafta bizi 4. sırada görmen için 2 fark yeter:)Sene sonu için bende ikili averaj diye biliyorum.

Mustafa Yılmaz.20
14.02.2010, 12:25

Aynen böyle..

Ali YILDIRIM
14.02.2010, 12:26
@SpiKeTowN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=31541)

Gökhan Ünalın tek faydası :D

EROS87
14.02.2010, 12:27
Daha önceden de yazdım tekrar yazıyorum.

Forumda antulaşma görüyorum.

Trabzonsporluluğun ne demek olduğunu kavrayın!!!!!

Yakışıyor mu bize, bu ukala tavırlar, tepeden bakmalar.
Yok onlar bizim hakkımızda böyle düşünüyorlarda ondan böyle yapıyoruz gibi bahanelerde sıralamayın.

fenerlisinin, galasaraylsının bizim için kullandığı küçük düşürücü hareketleri biz diğer takımlr için yapıyoruz, iyi aferin devam edin.

sanatik
14.02.2010, 12:28
2 fark olabilir macda. Pazartesi 4 üncü olma dilegiyle. Üstelik zirve ile puan farkida 7 e düsebilir. her mac final artik.

adem73
14.02.2010, 12:30
bursasporun ist takimlari ile mücadelesine saygi duyuyorum.yenersek güzel olur kaybetmek dünyanin sonu degil.insan gipta ile bakmiyor degil.ist takimlarini bjk yi fbyi gsyi bu sezon yendi adamlar.bi biz yenemedik sunlari kahroluyorum.bursaya yenilmeye üzülmemde,ücüzlere yenilmek cok agrima gidiyor.

Orhan Aydın
14.02.2010, 12:32
İst. takımlarını yendiklerinde biz burdan tebrik etmiştik, helal olsun dedik.Bundan sonra da deriz.

sanatik
14.02.2010, 12:33
bursa ile bjk nin hangi maclari eksik ?

güneyli
14.02.2010, 12:34
Önemli maçlarda bir sıkıntımız var diyoruz.Aynısı bursada yok mu.Fenerden 3 yediler.Daha sonra kardeşlik gereği yapmadılarsa ankaragücüyle berabere.Sonra feneri saldırgan bir futbolla 3- 0 yenerken başladı stres.Oyunda zor olan bu dönemleri aşmak bursa gibi takımların harcı değil.İş biraz ciddiye binince ki fenerin oyunsuzluğuda buna çanak tuttu.Yarınki maçın genel gidişatı zannımca bursa adına daha stresli olacak.Eğer delicesine bir saldırı olursa bundan ileri ucumuz iyi faydalanacaktır.İlk yarı golsüz biterse ikinci yarı gardı düşmüş bir bursa bizim için kolay bir rakip haline gelir diye düşünüyorum.Bursa bizim maçta koşsa koşsa topu almak için koşar.Türkiyenin en mücadeleci ve pas yapan takımlarından belediye ikinci yarı nasıl pes ettiyse bursa da edecek.Ben heyecanı bol ders niteliğinde bir galibiyet aldığımız maç bekliyorum.Pazartesi spor programlarında takımımızın isminin daha iddialı ve daha çok kişiler tarafından konuşulacağını düşünüyorum.

DNA-TS
14.02.2010, 12:35
entari hikayesi :D
dN5WeKU9P8k

bu maçta ivankovun 5-6 sıra yukarısında izliyordum.gökhan ünalıın aklımda kalan tek hareketi diyebilirim.
bu haftaki maça gelince büyük ihtimal beraberlik çıkar istatistikler öle diyor ama arsene wengerinde istatistikler içine ne söylediğini biliyoruz:D

Paksoy
14.02.2010, 12:35

bjk antalya
bursa kasımpaşa anlış hatırlamıyorsam

adem73
14.02.2010, 12:36
ligin kirilma anlarini lehimize ceviremedik hic ama insallah ceviririz.g.antep-gs-kayseri ücgeninden 9 puan cikartabilirsek sampiyonluk hicde zor degil diyorum.

Armağan Dere
14.02.2010, 12:36

Bjk İbb ile Bursa'da Kasımpaşa ile oynayacaktı sanırım..Kar nedeniyle maçlar ertelendi

Arda'
14.02.2010, 12:37
@SpiKeTowN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=31541)

Gökhan Ünalın tek faydası :D

aynen abi ama gökhan gölü atınca ev yerinden oynadı mahalle ayağa kalktı :D

Paksoy
14.02.2010, 12:38
Bjk İbb ile Bursa'da Kasımpaşa ile oynayacaktı sanırım..Kar nedeniyle maçlar ertelendi
maçları kolay değilmiş puan alamayabilirler

adem73
14.02.2010, 12:40
tff artik eksik maclari oynatsa iyi olur.lig sekillenmeden.

Onur
14.02.2010, 12:41
Neden bilmiyorum ama NBA All-Star yetenek yarışmasını izlerken yeneceimiz içime doğdu. Bu bir işaret olabilir :D

KUTADGU
14.02.2010, 12:45
Neden bilmiyorum ama NBA All-Star yetenek yarışmasını izlerken yeneceimiz içime doğdu. Bu bir işaret olabilir :D

Bu çok kesin bir işaret!

Ben şimdiden 3 puanı almışız gibi davranmaya başladım bile.

Çok keskin bir işaret.

;)

vuralkara
14.02.2010, 12:45
bu gazla,bu futbolla yarın galibiz allahın izniyle ;)

tanjukeskin
14.02.2010, 12:47
Bursaspor'un ismi lazım olmayan bir taraftar sitesinde av sezonu başladı şeklinde bir haber, ve altında bu zamana kadar oynanan karşılaşmaların istatistikleri :D

:):):):) bunLar harbi ezik ..

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 12:49
puan kayıplarıyla başladı hafta .kazanarak iddialı duruma geleceğiz.haftaya derbi de var...

AKSOY_61
14.02.2010, 12:55

İkisi de bomba maçlar.:)

Armağan Dere
14.02.2010, 12:58
Süper Lig 18. Hafta Maçları
Ankaragücü 0 - 0 Diyarbakırspor
Ankaraspor 0 - 3 Antalyaspor
Beşiktaş - İstanbul B.B.
Eskişehirspor 1 - 0 Manisaspor
Fenerbahçe 3 - 1 Denizlispor
Galatasaray 1 - 0 Gaziantepspor
Kasımpaşaspor - Bursaspor
Kayserispor 1 - 1 Gençlerbirliği
Trabzonspor 3 - 1 Sivasspor

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:04
Trabzonspor'un muhtemel 11'i
Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak Trabzonspor, rakibi karşısında kazanmak istiyor.

Yeni yılda lig ve kupada yaptığı toplam 8 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik alan bordo-mavililer, Bursaspor'u da yenerek hem iyi sonuçları sürdürmek hem de zirvedeki iddiasını arttırmayı hedefliyor.

Ligin ikinci yarısında Sivasspor'u sahasında 3-1, Diyarbakırspor'u deplasmanda 2-1, Manisaspor'u da sahasındaki bakım çalışmaları nedeniyle İstanbul'da 3-0 mağlup eden bordo-mavililer, Bursaspor'u da yenmesi halinde bu sezon ilk kez 4 maç art arda kazanmış olacak.

YENER: ''ZİRVEDE YER ALMAK İSTİYORUZ''

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Trabzonspor'un hedefinin zirvede yer almak olduğunu, bu nedenle Bursaspor maçının çok önemli olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un her maçta hedefinin galibiyet olduğunu ifade eden Yener, ''Şenol Güneş ile birlikte iyi sonuçlar alıyoruz. Bursaspor maçında da bunun sürmesini arzu ediyoruz'' dedi.

Bursaspor'un ligin iyi futbol oynayan ve iyi sonuçlar alan ekiplerinden biri olduğunu kaydeden Yener, ''Ancak biz de iyi bir takımız. Zirvede iddiamızı sürdürmek için bu maçı kazanmalıyız. Bursa'dan 3 puanla dönmek istiyoruz'' diye konuştu.

-UMUT: ''YARIŞ SON HAFTAYA KADAR SÜRECEK''

Trabzonspor'un yeni yılda lig ve kupada yaptığı toplam 8 lig maçında 9 gol atma başarısı gösteren Umut Bulut, Bursaspor maçında da takımının en büyük gol güvencesi olacak.

Umut Bulut, ligde 6 takımın şampiyonluk yarışı içinde bulunduğunu belirterek, ''Bu yıl Bursaspor ve Kayserispor da şampiyonluk yarışında. Bence bu yarış son haftaya kadar sürecek. Bizim de amacımız son haftalardaki iyi sonuçları sürdürerek, hedefimiz doğrultusunda ilerlemek. Bursaspor maçı zor geçecek, ancak bu maçı kazanmak istiyoruz'' dedi.
Umut, ligde 8 golünün bulunduğunu da kaydederek, ''Sezon başlarken 20 gol atma hedefi belirlemiştim. Atabileceğim en fazla gole ulaşmak istiyorum'' diye konuştu.

Bordo-mavili takımda, sakatlıkları süren Yattara ve Tayfun'un haricinde eksik oyuncu bulunmuyor.

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Onur, Ömer Aysan, Giray, Song, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.

Ömer TOPAL
14.02.2010, 13:06
BJK İbb ye büyük ihtimal puan bırakır...TFF nin maçı bir an önce oynatması gerek...ama bekler onlar bjk toparlansın diye...Kasımpaşa bursa maçı ise kasımpaşanın düşme potasınd olmamasına baglı...eger o maça kadar kendilerini garantiye alırlarsaki bu zor biraz maç ortada geçer..dilerimki o güne kadar ibb ve kasımpaşa pek iyi gitmesin ki puana ihtiyaçları olsun :) Her ne olursa olsun kazanan Anadolu olsun...İstanbul eziklerinin yüzü gülmesin

Halit Akyüz
14.02.2010, 13:08
Ömer Aysan'ın olmaması kötü oldu.. Serkan oynar sağ açık Burak 11'de başlar mı acaba ya da Şenol hoca dana öncede yaptığı gibi Ceyhun veya Sezer'i 11 başlatıp bi kant oyuncusu olmadan oynarız..:)

hay1699
14.02.2010, 13:09
Daha önceden de yazdım tekrar yazıyorum.

Forumda antulaşma görüyorum.

Trabzonsporluluğun ne demek olduğunu kavrayın!!!!!

Yakışıyor mu bize, bu ukala tavırlar, tepeden bakmalar.
Yok onlar bizim hakkımızda böyle düşünüyorlarda ondan böyle yapıyoruz gibi bahanelerde sıralamayın.

fenerlisinin, galasaraylsının bizim için kullandığı küçük düşürücü hareketleri biz diğer takımlr için yapıyoruz, iyi aferin devam edin.

vaktiyle sivas icin de ayni seyler oluyordu, simdi inise gectigi icin pek kaale alan yok. bana gore de biz anadolunun agabeyiyiz, kardesler yaramazlik da yapsa biz agirligimizi korumaliyiz.

Samet KILIÇ
14.02.2010, 13:10
yarın maça gidecek var mı bana özelden ulaşabilir mi?

AKSOY_61
14.02.2010, 13:10
Süper Lig 18. Hafta Maçları
Ankaragücü 0 - 0 Diyarbakırspor
Ankaraspor 0 - 3 Antalyaspor
Beşiktaş - İstanbul B.B.
Eskişehirspor 1 - 0 Manisaspor
Fenerbahçe 3 - 1 Denizlispor
Galatasaray 1 - 0 Gaziantepspor
Kasımpaşaspor - Bursaspor
Kayserispor 1 - 1 Gençlerbirliği
Trabzonspor 3 - 1 Sivasspor

İç saha ve dış saha olayı itinayla seçilmiş sanki.
iBB istanbul takımlarına karşı deplasmanda sağlam oynuyor.
Hele bjk nin bunlara şansı hiç tutmuyor.

Kasımpaşa ise evinde çok daha başarılı.
Bu maçların hiç olmassa birisinde mutlaka puan kaybı olacak.

Paksoy
14.02.2010, 13:12
ömer aysan yok mu maçda

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 13:13
Ömer Aysan'ın olmaması kötü oldu.. Serkan oynar sağ açık Burak 11'de başlar mı acaba ya da Şenol hoca dana öncede yaptığı gibi Ceyhun veya Sezer'i 11 başlatıp bi kant oyuncusu olmadan oynarız..:)

Neden yok Ömer Aysan...?

Halit Akyüz
14.02.2010, 13:13
Takımımızın deplasmanda Bursaspor’la oynayacağı karşılaşmada Ömer Aysan sakatlığı sebebiyle kadroda yer almayacak.

Deneyimli oyuncumuz Ömer Aysan arka adalesinde hafif zorlanma nedeniyle Bursaspor maçı kadrosundan çıkarıldı. Ömer’in ligin 22. haftasında oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına kadar hazır hale geleceği belirtildi.

Resmi Site

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 13:14
Ömer Aysan konusunda açıklama

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3640-7R4C6M7O.jpg

Takımımızın deplasmanda Bursaspor’la oynayacağı karşılaşmada Ömer Aysan sakatlığı sebebiyle kadroda yer almayacak.

Deneyimli oyuncumuz Ömer Aysan arka adalesinde hafif zorlanma nedeniyle Bursaspor maçı kadrosundan çıkarıldı. Ömer’in ligin 22. haftasında oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına kadar hazır hale geleceği belirtildi.

kaynak:trabzonspor.org.tr | Resmi site

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:16

Resmi Site
Nasıl bir 11'le çıkacağz merak ediyorum . Serkan sağ bek Engin solda Gabriç sağda iyidir bence

Onur
Serkan - Giray - Song - Cale
Gabriç - Selçuk - Colman - Engin
Alan
Umut

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 13:17
kim oynayacak orda .serkan oynarsa orta sahada değişiklik olacak .belkide burak sağ kanatta oynayabilir...

Paksoy
serkan sağbek onar herlade, inş ilerde oynar serkan ,bakıyorumda sağ bek oynayabilecek song var şuan

Halit Akyüz
Bence sağ açık olmalı bu maçta Ceyhun veya Sezer'le başlamamalıyız. Engin zaten çok orta yapan bi futbolcu değil onun için en azından sağ da çizgiye inip orta yapıcak bir futbolcu olmalı.. Gabric oynayabilir mesela sağda..

Tolunay Abdioğlu
Ömer'in olmaması kötü oldu.

Onur
Serkan-Giray-Song-Cale
Sezer----Selçuk----Colman
Alanzinho
Umut-Teofilo
(4-3-1-2]
-----------------------

Onur
Serkan-Song-Giray-Cale
Ceyhun---Selçuk----Sezer
Colman-----Alanzinho
Umut(Teo)
(4-3-2-1)

Arda'
14.02.2010, 13:18
ömer aysan yoksa sağ bekte serkan oynar

Samet KILIÇ
yarın maça gidecek var mı bana özelden ulaşabilir mi?

???????????????

danger00
Serkanın orta sahadaki performansını gördükten sonra sağ beke çekmeyi ne olursa olsun düşünmem.
Sağ beke Song, stopere Egemen yerleşebilir.

Halit Akyüz
14.02.2010, 13:20
"Trabzonspor gelecek sezonun en büyük adayı.."

ALS hastası Trabzonsporlu eski futbolcu İsmail Gökçek, Sevgililer Günü'nü eşi Adalet Gökçek ile birlikte buruk bir şekilde geçiriyor, eski takımda hakkında düşüncelerini dile getiridi.

ALS hastası Trabzonsporlu eski futbolcu İsmail Gökçek, Sevgililer Günü'nü eşi Adalet Gökçek ile birlikte buruk bir şekilde geçiriyor.

Yaklaşık 10 senedir ALS hastalığı bulunan eski futbolcu İsmail Gökçek, evinde bulunan dizüstü bilgisayarda özel bir cihaz sayesinde yazdığı cümlelerle derdini anlatabiliyor. Konuşamayan ve yürüyemeyen Gökçek, eşine bilgisayardan Sevgililer Günü mesajı gönderirken, eşi Adalet Gökçek'in yanında olmasının kendisi için büyük şans olduğunu ve onu çok sevdiğini söylüyor.

İsmail Gökçek ile 23 yıllık evli olduğunu söyleyen Adalet Gökçek, "36 yaşında bu hastalığa yakalandı. 10 senedir ALS hastalığı ile birlikte yaşıyoruz. Şuanda İsmail'in durumu bize göre çok iyi. Hastalığın tedavisiyle ilgili somut bir şey yok. Fakat çok ciddi çalışmalar var. Bu çalışmaları sabırla bekliyoruz" dedi.

İsmail Gökçek'in hastalığa yakalanalı 10 yıl olduğunu hatırlatan Adalet Gökçek, "Bu 10 yıl bizim için çok kısa sürede geçmiş gibi. Biz bu 10 yılda durmadık. İsmail bu hastalığa yakalandıktan sonra biz bunun derneğini kurduk. Derneğimize her gün gidip geliyoruz. Bizim gibi hastalara yardım ediyoruz" diye konuştu.

Özel günlerin kendileri için buruk geçtiğini söyleyen Gökçek, "Bizim evimizde hasta yok hastalık var. Ben eşimi hasta gibi görmüyorum. Bana hasta gibi gelmiyor. Ama özel günler bizim için biraz buruk geçiyor. Ama İsmail benim yanımda olsun bu bana yetiyor. Ona dokunmak bile benim için çok önemli. Hep benim ve çocuklarımın başında olsun. Bu bize yeter" şeklinde konuştu.

İsmail Gökçek'in çok hassas ve romantik olduğunu ifade eden Adalet Gökçek, "Gerçekten çok iyi bir eş ve çok iyi bir aile babasıydı. İsmail, günün büyük bir çoğunluğunu evde geçirirdi. Antrenmandan çıkıp hemen eve gelirdi. Dışarıya çok fazla çıkan bir insan değildi. Ben herkesin Sevgililer Günü'nü kutluyorum" diye konuştu.

İsmail Gökçek de Turkcell Süper Lig'i değerlendirirken, ligin ikinci yarısının çok çekişmeli geçtiğini ifade etti. Trabzonspor'un Şenol Güneş ile büyük bir ivme kazandığına işaret eden Gökçek, Bordo-mavililerin bu sene ilk 3 içerisinde ligi bitirip Avrupa Kupaları'na katılmasının başarı sayılacağını, gelecek sezon ise şampiyonluğun en büyük adayı olacağını belirtti.

Ajansspor

Halit Akyüz
14.02.2010, 13:20
Yapmayın Song sağ bekte olmaz ..

Hürgün Aygün
14.02.2010, 13:21
o zaman
------------onur-------------
serkan--song----giray---cale
gabriç---ceyhun----engin--
--------- selçuk(colman)
-----umut--teofilo-------
4-3-1-2 taktiğiile manisa maçında çok iyi oynadık denenebilir

Arda'
14.02.2010, 13:22
------------------------onur------------------------
--serkan--------song-----------giray-------cale-----
-----------------------ceyhun----------------------
---------------selçuk----------colman---------------
----engin--------------------------------alanzinho---
----------------------umut--------------------------

Gökhan KAN
14.02.2010, 13:24
Egemen oynamaz inşallah yoksa yiyeceği küfürlerin haddi hesabı olmayacak. Zaten çok küfür eden bir tarafatarları var.

Hürgün Aygün
ya kadro bolluğundan kim oynasın diye kafam karışıyor :D

danger00
Yapmayın Song sağ bekte olmaz ..

Serkanı sağ beke çekip, oturmuş olan orta sahadaki düzeni değiştirmektensen Songun sağ bekte oynaması daha yerinde olur.

Orta sahada Serkanın yerine oynayıp da aynı mücadeleyi göterecek bir başka oyuncumuz yok.

Bursa deplasmanına beklerimizin fazlaca hücuma çıkacağını düşünmüyorum. Bu durumda Song da bu görevi yerine getirebilir.

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:25
Gabriç sağ bek oynasın :)

Halit Akyüz
14.02.2010, 13:28
Egemen oynamaz. Şenol Hoca formda Giray , Song'u çıkarmaz..

Paksoy
14.02.2010, 13:29
serkan sağ beke geçerse4-4-2 oynanmasından yanayım

Hürgün Aygün
14.02.2010, 13:30
vallakadroazlığı bi dert bolluğu bi dert :D:D

Toraman
14.02.2010, 13:31
Ceyhun'da sağ bek oynayabilir. Ceyhun oynarsa hem duran toplarda hem de kornerlerde avantaj olur. Hoca gerekirse maçın gidişatına göre Serkan'ı sağa Ceyhun'u ortaya çekebilir. Bu da saha içi alternatifleri fazlalaştırır.

W_O_L_D_A
Kayserinin Yenilmesi Bizimde Yenmemiz Durumda DİREK OLARAK 3'cü siraya yükseliyoruz arkadaşlar :D bu maç bizim dönüm noktamız

kudu_61
eğer burak sağ açık oynamayacaksa serkan yerinde kalsın sağ bek song olur son haftaların en iyisi ömer di aksilik işte serkanın rahat oynamasında yaptığı bindirmelerle çok ama çok katkısı vardı

onur
serkan-song-giray-cale
burak-selçuk-ceyhun-engin
colman
teo

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:32
Kayserinin Yenilmesi Bizimde Yenmemiz Durumda DİREK OLARAK 3'cü siraya yükseliyoruz arkadaşlar :D bu maç bizim dönüm noktamız

A evet :) Nerden nereye peh ama Bursa'yı en az 2 farkla yenmeliyiz

tarkan57
14.02.2010, 13:32
Bence de Song sağ tarafta oynayamaz..kanat akıcılığını kaybeder sadece gelen topu durdurur..serkan oynar diye düşünüyorum...egemen ise stres küfür vs onun için iyi olmaz diye düşünüyorum...giray formda.!

Onur
serkan giray song cale
ceyhun(sezer)
selçuk colman
(burak)engin alanzinho(gabriç)
umut(teo)

inşallah yeneriz 3 puan bizim olur sıra atlarız..zor maç olcağı kesin ama artık maçları yaslanarak izliyorum...gol pozisyonları hariç :)))

Murat Erdem
14.02.2010, 13:34
T.F.F bu ertelenen maçları, Mayıs'ın ilk haftasına kadar oynatmazsa şaşırmam.

Paksoy
14.02.2010, 13:36
----------------onur-------------------
serkan----song--------giray-----cale---
engin---selçuk----colman-----gabriç
-----------alan----umut--------------

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 13:41
2.yarı balşlarken kim derdi bunlar olabilir diye...

Hüseyin Çümen
sağ kanadı boş bıraksakta olur bursa soldan hücumu asla düşünmüyor işleri güçleri sağdan gelmek onların sağ kanadını karşılayacak bi kale var zaten

Tolunay Abdioğlu
Serkan'ı geriye çekip Gabriç'i önüne koyabiliriz.Ya da ön tarafta Burak oynayabilir.Tabi ki hazırsa.

-----------Onur-----------------
Serkan---Giray---Song---Cale----
Gabric---Selçuk---Colman---Engin
-----------Alanzinho-------------
------------Umut(Teo)----------

Hasan YAYLI
14.02.2010, 13:42
ömer----song--------giray-----cale---
serkan---selçuk----colman-----engin(gabriç)
----------------alan------------------
----------------umut(teo)----------------

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 13:43
ömer----song--------giray-----cale---
serkan---selçuk----colman-----engin(gabriç)
----------------alan------------------
----------------umut(teo)----------------

Ömer bu maçta sakatlığı sebebiyle oynayamayacak maalesef.

Armağan Dere
14.02.2010, 13:43
Burak Yılmaz Sağ açığa Serkan Balcı Sağ beke çekilmelidir...Song fln sağ bek olamaz...Serkan Gökhan Gönül gibi koridor yapamaz orayı...Ya sağ açık ya sağ bek oynar Ömer Aysan oynamıyacağına göre Serkan Sağ bek düşünülmelidir

Eren Karaahmetoğlu
14.02.2010, 13:44
Ömer geride, Serkan ileride sağ kanadı inanılmaz etkili kullanırken bu oldukça kötü oldu. Ama aynı şekilde Serkan geriye çekilerek önüne Gabric'i koyabilir Şenol hoca. Ofansif olarak aynı verimi, belki daha bile fazlasını alabileceğimizi düşünüyorum. Ama Serkan o bölgenin adamı değil. Sıkıntı olabilir. Bu nedenle de Ozan İpek umarım oynayamaz sakatlığı nedeniyle diyorum. :)

----------------------Onur----------------------

Serkan-------Song------------Giray---------Cale

Gabric-------Selçuk-----------Colman-------Engin

--------------------Alanzinho-------------------

-------------------Umut Bulut-------------------

sanatik

dogru ya onlarda 39 da üstelik mac eksikleri yok. Ancak 7 puanli Denizli ile oynuyorlar, onuda yenilirseler bak sen :)

Cilgin1986
bence gabrici ilk 11de oynatmaasi lazim bu macta

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:45

Bencede ..

Orhan Aydın
14.02.2010, 13:46
Kayseri Denizli'ye çok zor yenilir:)

W_O_L_D_A
14.02.2010, 13:49
2.yarı balşlarken kim derdi bunlar olabilir diye...

kimse demesin be kardeşim biz yapalım konuşulsun sadece :)

Çok zevkli bir maç olucak BursaSpor Gercekten iyi bir takım sayğımız sonsuz sahadan hak eden kazanarak 3 puanla ayrılsın. Gönlümüz Fırtınamızdan Yana İbrelerde bizi İşaret ediyor ALLAH utandırmaz inşallah

ANTİ ist :D

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 13:49
Gabric'in defansif özellikleri de olduğu için.Sağ kanadı Serkan'la birlikte emanet edebiliriz diye düşünüyorum ben.Ayrıca ters ayaklı oyuncular sağ kanatta başarılı oluyorlar.Gabric'in de Ankaragücü'ne attığı gol bunun ispatı bence.Hajduk Split'te de oynamıştı sağ kanatta.Hatta izlediğim 4-5 maçında sağ tarafta oynuyordu.Yani kısacası Gabric'le Serkan görev verilirse o kanadı rahatça idare ederler.Sıkıntı yok.Kadro geniş. :)

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 13:50
Engin bu kadar iyiyken benim tercihim Engin oLUR

Hasan61
Ömer oynamayacaksa serkan beke geçer,gabric önüne gelir...Çok sıkıntı yaşayacağımızı sanmam..

Fatih Özkan
Ömer yoksa Gabriç oynasın işte...
Ki Gabriç'in de defansif özellikleri oldukça iyi...
Ben sorun çıkacağını sanmıyorum...

W_O_L_D_A
dogru ya onlarda 39 da üstelik mac eksikleri yok. Ancak 7 puanli Denizli ile oynuyorlar, onuda yenilirseler bak sen :)

Denizli Düşmeyi Garantiledi ama futbolcular ligde kala bilmek için kendilerini parcalarlar bence hiç belli olmaz bu mac

Yiğit SARI
Ömer oynamayacaksa serkan beke geçer,gabric önüne gelir...Çok sıkıntı yaşayacağımızı sanmam..

Tam terside olur

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 13:51
Engin bu kadar iyiyken benim tercihim Engin oLUR

Ömer'in sakatlığı nedeniyle ;

Serkan'ı beke çekip Gabric'i ön tarafta kullanabilir Şenol Hoca.

Engin yine sol kanatta oynar.

Eren Karaahmetoğlu
14.02.2010, 13:52
Tunahan, Engin'in yerine değil zaten.. Ömer sakat, kadrodan çıkarıldı. Serkan sağ beke, önüne Gabric..

Hasan61
14.02.2010, 13:53
Tam terside olur
Sanmam böyle bir şey yapacağını Şenol Hocanın o bölgede daha önce oynamış Serkan varken,yine o oynar.....

Yiğit SARI
14.02.2010, 13:54
Sanmam böyle bir şey yapacağını Şenol Hocanın o bölgede daha önce oynamış Serkan varken,yine o oynar.....

Gabriç eski takımında bek de oynamış sanırsam

Burçak
14.02.2010, 13:55
en kötü sezonumuzda ligi 4. sırada bitiriyoruz zaten.
yine ilk 4 de oluruzda, amacımız busene için daha yukarısı olsun.

lazkopatfaroz
14.02.2010, 13:58
----------------onur-----------------

serkan-----giray-----song-----------cale

---------------ceyhun----------------

-------engin-----selçuk----colman------

--------------alanzinho-----------------

----------------umut------------------

Selçuk'un sakatlık durumuna göre eğer oynayamazsa yerine Colman geçer sol kanada Gabric.

Mustafa AYDIN
Şenol Güneş planını programını yapmıştır.Bizde nacizhane fikirlerimizi belirtelim ama Şenol Hocaya sonsuz güven duyalım.Maçı kazanacak bilgiye,tecrübeye,kaliteye ve taktik anlayışına fazlasıyla sahip.Bizler maç saatini bekleyip keyifle izlemeye bakalım.

EROS87
Bir sakatlık nedeniyle var olan sistemde fazla oynama yapılmamalı.

Ömerin yokluğunda aşağıdaki kadroda herkes hem fikir gibi birşey.
Tabi Ceyhunun da forma giymsi süpriz olmaz.

.................Onur...............
Serkan....Giray....Song.....Cale
Gabric...Selçuk...Colman...Engin
...................Alan................
..................Umut................

Yiğit SARI
14.02.2010, 14:00
----------------onur-----------------

serkan-----giray-----song-----------cale

---------------ceyhun----------------

-------engin-----selçuk----colman------

--------------alanzinho-----------------

----------------umut------------------

Selçuk'un sakatlık durumuna göre eğer oynayamazsa yerine Colman geçer sol kanada Gabric.

Selçuk'un sakatlık durumu nerden çıktı :confused:

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 14:05
Şenol Güneş planını programını yapmıştır.Bizde nacizhane fikirlerimizi belirtelim ama Şenol Hocaya sonsuz güven duyalım.Maçı kazanacak bilgiye,tecrübeye,kaliteye ve taktik anlayışına fazlasıyla sahip.Bizler maç saatini bekleyip keyifle izlemeye bakalım.

Aynen katılıyorum.

Salih Edip
14.02.2010, 14:06
ömerin sakatlığı kötü oldu ama ben de herkes gibi gabriçin sağ açık , serkanın da sağ bek olarak oynayabileceğini düşünüyorum. tek kötü yanı serkanın defansif özelliklerinin ömer kadar iyi olmaması...

Emrullah
14.02.2010, 14:11
Serkanın orta sahadaki performansını gördükten sonra sağ beke çekmeyi ne olursa olsun düşünmem.
Sağ beke Song, stopere Egemen yerleşebilir.

Bende böyle düşünüyorum.

talip yavuz
14.02.2010, 14:12
zor bi maç olacak sonunda gülen taraf inş biz oluruz bu maçta oyun değil skor lazım bize....

Mustafa Gegüç
14.02.2010, 14:13
Burak Yılmaz Sağ açığa Serkan Balcı Sağ beke çekilmelidir...Song fln sağ bek olamaz...Serkan Gökhan Gönül gibi koridor yapamaz orayı...Ya sağ açık ya sağ bek oynar Ömer Aysan oynamıyacağına göre Serkan Sağ bek düşünülmelidir

serkanın sağ-bek oynaması hem o pozisyonun hem de takımın sağ açığının aksamasına neden olur. gerekirse ferhat bile o kanatta oynatılabilir ama serkanın yerinin değiştirilmesi takıma büyük zarar verir

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 14:14
Ömer Aysanın olmaması çok kötü oldu..

Salih Edip
14.02.2010, 14:15
serkanın sağ-bek oynaması hem o pozisyonun hem de takımın sağ açığının aksamasına neden olur. gerekirse ferhat bile o kanatta oynatılabilir ama serkanın yerinin değiştirilmesi takıma büyük zarar verir

song tamam da ferhat hiç oynayamaz daha kendi kanadında savunma yapamıyor...

KUTADGU
14.02.2010, 14:15
Ömer Aysan'ın bu maçta oynamayacak olması şüphesiz beklenmedik bir durumdu ve şüphesiz bizim için kötü bir durum.

Serkan'ın sağ bek oynaması en kuvvetli ihtimal bu durumda.

Şenol Güneş'in orta sahada fiziksel direnci düşürmemek için Gabriç ya da Burak'ı kullanmayacağını düşünüyorum.

Serkan'ın yerine en kuvvetli aday Sezer Badur olacaktır.

Çok koşan ve topa sert oynayan Bursaspor orta sahasına sadece Selçuk ya da Ceyhun ile cevap veremeyebiliriz.

Sezer'i içinde bulundurmayan diğer alternatif Selçuk ile Ceyhun'un aynı anda oynamasıdır.

Göreceğiz.

Mesut
14.02.2010, 14:16
sanırım burak yılmazı sahada görecez

Emre B.
14.02.2010, 14:17
Serkan sağ beke geçer, Burak onun önünde oynar.

Salih Edip
14.02.2010, 14:19
burak hiç oynamadı henüz , bence pat diye 11 de başlatmaz şenol hoca...

Mesut
14.02.2010, 14:21
ya gabriç ya burak ikisinden biri oynayacak

Tolunay Abdioğlu
14.02.2010, 14:22
ya gabriç ya burak ikisinden biri oynayacak

Defansif özelliklerini göz önünde bulundurunca Gabric 1-2 adım önde.

lazkopatfaroz
14.02.2010, 14:24
Selçuk'un sakatlık durumu nerden çıktı :confused:

Tam iyi değil sorunu varmıs herhalde

ferhaTS87
14.02.2010, 14:26
liğ tv de santraya dogru programında volkan senın sarı kart cezalısı oldugunu soledı kupada kart gormus baktım hıcbıyerde yok varmı bılgısı olan

oguz altinbas
14.02.2010, 14:29
bu macıda alırsak kesin sampiyonluk yarışı ligin son haftasına kadar gider.takım inşallah son haftalardaki gibi güzel oyun oynar.iyi oyun oynandımı galibiyetde gelir.

pReN@_61
14.02.2010, 14:29
Sakatlık olması kötü olmuş.Kazanmamıza engel olmayacaktır..

Ali Tunahan Güllü
14.02.2010, 14:30
Sağbeke Serkan geçer peki önünde kim oynayacak?

Mustafa Yılmaz.20
14.02.2010, 14:34
Ömer Aysan'ın bu kadar formdayken oynamayacak olması çok kötü.Onların sol kanadında sürekli bindirmeler yapan,içeri girip gol atan Ozan İpek var..Serkan şu an sağ beke en yakın alnernatif gözüküyor.Orta sahada Ceyhun oynar.Alanzinho birkaç maç olduğu gibi sağda, soldaki Engin'le zaman zaman yer değişerek oynar

ferhaTS87
14.02.2010, 14:34
liğ tv de santraya dogru programında volkan senın sarı kart cezalısı oldugunu soledı kupada kart gormus baktım hıcbıyerde yok varmı bılgısı olan
yok mu bılgısı olan bırı

KUTADGU
14.02.2010, 14:38
yok mu bılgısı olan bırı

Burada kırkbeşbin kere söylendi belki de.
Volkan Şen cezalı olması nedeniyle oynamayacak. Sercan sakatlığı nedeniyle büyük ihtimal oynamayacak.

Kapiş.

ferhaTS87
14.02.2010, 14:40
Burada kırkbeşbin kere söylendi belki de.
Volkan Şen cezalı olması nedeniyle oynamayacak. Sercan sakatlığı nedeniyle büyük ihtimal oynamayacak.

Kapiş.
tsk.........

Eren Karaahmetoğlu
14.02.2010, 14:46
Cihan abi yanlışın var galiba? Volkan Şen oynayacak diye geçiyor heryerde? Ne takım eksiklerinde gözüküyor, ne de gazetelerde, hatta Bursasporluların bile bundan haberi yok. Golü atacak olan isme Volkan Şen falan diyorlar. Ama bence bu kadar insan burada böyle dediğine göre, basının ve daha kendi takımından bile haberleri olmayan Bursasporluların yanlışı var.:)

Yiğit SARI
14.02.2010, 14:50
Denizlispor 0 - 0 Kayserispor ( İY )

Yiğit SARI
14.02.2010, 14:51
Cihan abi yanlışın var galiba? Volkan Şen oynayacak diye geçiyor heryerde? Ne takım eksiklerinde gözüküyor, ne de gazetelerde, hatta Bursasporluların bile bundan haberi yok. Golü atacak olan isme Volkan Şen falan diyorlar. Ama bence bu kadar insan burada böyle dediğine göre, basının ve daha kendi takımından bile haberleri olmayan Bursasporluların yanlışı var.:)

TFF'de cezalı yazıyormuş

Ömür Karadeniz
14.02.2010, 14:54
bu macıda alırsak kesin sampiyonluk yarışı ligin son haftasına kadar gider.takım inşallah son haftalardaki gibi güzel oyun oynar.iyi oyun oynandımı galibiyetde gelir.
evet kardesım.volkan sen cezalı sercan yok.ozanda şüpeli