PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

ApoCaN28
12.02.2010, 22:52
Maçın başlarında bulacağımız gol bize maçı kazanma yolunda büyük avantaj sağlar hatta maçı kazandırır diyorum ben . . .

İlker ToSun
12.02.2010, 22:54
Bursa iki uzun ile oynadığı zaman topu iki şekilde kullanıyor, Volkan Şen'in kanadından hızla çizgiye inerek orta yapmak yada orta sahadan ve gerisinden uzun oyuncularına top şişirerek.

Volkan Şen'in olmadığını hesap edersek, Ozan'ın kanadından yüklenmeye çalışacaklar. Ömer ve Serkan'ın performanslarına güveniyorum. Bu şekilde etkili bir biçimde üzerimize gelemeyeceklerdir bana göre.

İki uzun ve oldukça iki uzun oyuncuya şişirecekleri toplarla gol arayacaklar. Hava toplarını muhakkak toplamalı ve seken toplarda -ribaunt tabir edilen- muhakkak topa sahip olmalıyız. Orta sahadan etkili olamadıkları bir gerçek.

Bunun yanında defansta oynayan futbolcularının - üç stoperin- ortak özellikleri hamleli oyuncular olması ve hava toplarında etkili olmaları.

Hücum yaparken topu hızlı bir şekilde kullanıp, topu yerden oynarsak ummadığımız kadar gol pozisyonuna girebiliriz.

Umut ilerde yapacağı baskıyla özellikle topla çıkmayı seven Zapo'yu engellemeli, Alanzinho, Colman ve Engin gerektiği zaman dikine ve hızlı oynamalı, Selçuk ya da Ceyhun gerektiği zaman oyunu soğutacak paslarla takımımıza nefes aldırabilmeli.

Cale ve Ömer Aysanın bu maçta çok fazla bindirme yapacaklarını ihtimal vermiyorum. Zira Bursa eksiklikleri olmasına rağmen çok koşan bir ekip.

Galibiyet bizim için çok ama çok önemli.

Ancak beraberlik bizim için asla yıkıcı bir sonuç olarak kabul edilmemeli.

Bu arada biz Bursaspor'dan daha rahatız. Bu durumu avantaja çevirmenin en önemli yolu maçın başlarında bir kaza golü yememek.

Son bir kaç maçtır özellikle oyunun ilk dakikalarında yaşadığımız konsantre sorununu bu maça taşımamalı ve oyunun ilk dakikalarında tempoyu ayarlayıcı bir oyun ortaya koymamız gerekmektedir.

Maçın ilk 30 dakikası gelecek dakikalar için belirleyici olacaktır.
Bırakalım da biz belirleyelim bütün süreci.

Hadi bakalım yiğitlerim.

süper bir maç öncesi analizi :alkış:

teknik heyet tarafından bu hafta bursa maçını izlemeye gönderilmiş teknik ekip mensubu birinin yazısı zannettim .

Behçet61
12.02.2010, 22:57
boşuna dememişler Trabzon taraftarı gerçek bir futbol bilgini

Sefa
12.02.2010, 22:57
Engin'in golüyle 1-0 kazanacağız maçı. ;)

smyrna
12.02.2010, 23:00
Bence bursa fener maçında çok koştu pazartesi yorgun olcaklar :D

Yiğit SARI
12.02.2010, 23:01
BU MAÇ

http://i47.tinypic.com/mbjng0.png

BİTECEK :D

Orhan Aydın
12.02.2010, 23:01
Bence bursa fener maçında çok koştu pazartesi yorgun olcaklar :D

Zaten maçın Pazartesi olması entesan:cool:

KUTADGU
12.02.2010, 23:02
süper bir maç öncesi analizi :alkış:

teknik heyet tarafından bu hafta bursa maçını izlemeye gönderilmiş teknik ekip mensubu birinin yazısı zannettim .

Alkışlar benden efendim.

:)

Bu maç bizim olsun ama.

:)

İlker ToSun
12.02.2010, 23:05
ben de KUTADGU isimli renkdaşın yazdığı kadar bilgi verici olmasa da hizmet babında maçtaki ilk 11 imizi yazayım
Onur
Ömer Song Egemen Cale
Sekan Selçuk Colman Engin
Alan Umut

1 yanılma payı ile :)

smyrna
12.02.2010, 23:06
Zaten maçın Pazartesi olması entesan:cool:

Olsun Orhan en azından biz onlardan 1 gün daha fazla dinlenmiş çıkcaz maça :)

Can
12.02.2010, 23:07
1-0 kazanacaz öle hissediyorum :)

İlker ToSun
12.02.2010, 23:09
şenol hocanın yukarıda yazdığım klasik 11 inden farklı olarak, kontrol almak maksadıyla colman-alan-engin üçlüsünden birinin yerine ceyhunu oynatma ihtimalini de kuvetli görüyorum.

bence doğru bir düşünce olmaz ama kabul edilebilir bir düşüncedir

zanikeli_solist
12.02.2010, 23:22
bu maçı alıcaz başka yolu yok

Yasin Altuntas
12.02.2010, 23:23
Olsun Orhan en azından biz onlardan 1 gün daha fazla dinlenmiş çıkcaz maça :)

Hangi Gün olursa olsun biz zaten bir Gün fazla dinlenmis olacagiz ;)

Paksoy
12.02.2010, 23:23
ben de KUTADGU isimli renkdaşın yazdığı kadar bilgi verici olmasa da hizmet babında maçtaki ilk 11 imizi yazayım
Onur
Ömer Song Egemen Cale
Alan Umut

egemen giray değişikliği :;)

İlker ToSun
12.02.2010, 23:24
bir gün fazla dinlenmekten ziyade biz maça çıktığımız zaman bütün rakiplerimizin sonuçları belli olmuş olacak.

bunun psikolojik etkisinin, fiziki dinlenmeden çok daha büyük önem taşıdığını düşünüyorum.

batugol
12.02.2010, 23:26
bu maç niye pazartesi anlamadım
bu sene ilk kez bir lig maçımızı kaçırıyor olacağım
neyse 3 puan bizim olsun özetleri seyrederim

KUTADGU
12.02.2010, 23:28
Onur
Ömer Song Egemen Cale
Alan Umut

Bence defans kurgusunda Egemen'e yer vermeyecek Şenol Güneş.
Giray özellikle hava toplarında Egemen'den daha yararlı gibi.

Orta sahada Selçuk yerine bir Ceyhun değişikliği olabilir.
Zira Selçuk'un sakatlığından kaynaklan bir sıkıntısı var gibi.

Engin, Alan ve Colman üçlüsünden vazgeçmeyeceğini ve yine Umut ile tek forvet oynayacağımızı düşünüyorum.

Tahminime göre Şenol Hoca verim aldığı bir sistemden bir maçta vazgeçerek bir hata yapmaz.

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2010, 23:30
3-4
2-3
1-2
0-1

Tek farla olsa bile kazanacağız.

AKSOY_61
12.02.2010, 23:32
rakiplerin 3 puan alması maçın çok fazla çekişmeli olmasına neden olacaktır.
rakipliern puan kaybında ise genelde zincirleme reaksiyon oluyor:)

Onur Şeref
12.02.2010, 23:34
Sercan,Volkan Şen gibi hızlı oyuncular bizi çok zorlardı.Savunmamızın bu tip forvetlere karşı değilde onlara nazaran daha yavaş olan 2 forvet Turgay ve Iglesias'a karşı mücadele edecek olması bizim için bir avantaj.

Uğur KÜÇÜK
12.02.2010, 23:34
arkadaslar maca gelecek olanlara tavsıyem misafır trıbununde bılet satısı cok az oluyor ve hemen bıtıyor onun ıcın bursa acık kale arkasından alın bıletlerınızı(sayet kalmazsa) gecen yıl 1000 kısı mısafır trıbununde varken 1000-1500 cıvarı seyırcı de acık kale arkasında vardı unutmayın sakın ben kardesımle bırlıkte yarın sabah acık kale arkasından bıletımı alıyorum allah yuzumuzu kara cıkarmasın allah utandırmasın bu macı da alıp yolumuza emın adımlarla ılerleyelım

KUTADGU
12.02.2010, 23:36
Sercan,Volkan Şen gibi hızlı oyuncular bizi çok zorlardı.Savunmamızın bu tip forvetlere karşı değilde onlara nazaran daha yavaş olan 2 forvet Turgay ve Iglesias'a karşı mücadele edecek olması bizim için bir avantaj.

Son derece doğru bir tespit.

Bizim göbek oyuncuları seri forvetlerden ziyade boğuşacakları forvetleri daha fazla seviyor.

Maç ile ilgili bir korkumu da dillendirmeden edemeyeceğim.

Bu maçta beni en çok korkutan faktör hakem faktörü.

Fırat Aydınus ismi ile yüreğim bir nebze soğusa da ne olur ne olmaz demeden kendimi alamıyorum.

Alibeyoglu
12.02.2010, 23:44
seftali yemege gidecegiz

sametaydin
12.02.2010, 23:46
Manisa maçındaki ilk 11le çıkalım iddaa ediyorum bu bursaya en az 3 tane atarız.

smyrna
12.02.2010, 23:52
Febe karşısında oynanılan maç kimseyi yanıltmasın febe oynamadı bursayı oynattı

Hürgün Aygün
12.02.2010, 23:55
off daha pazartesiye var ya nasıl beklicez

sicarder
12.02.2010, 23:57
Ben bursadan korkuyorum alınan 1 puanda iyi olur kaybetmeyelim yeter

TSercaN
13.02.2010, 00:02
Korkmayin arkadaslar, eger biz oyunumuzu oynarsak yani bocalamadan adam gibi oynarsak rahat geceriz.

Kimse kafasina gore oynamazsa ve ustune koyarak oynarsa iste ozaman bu mac bizim icin zor olmaz.

1-0 olsun bizim olsun yeter.

demir
13.02.2010, 00:04
bu maç niye pazartesi anlamadım
bu sene ilk kez bir lig maçımızı kaçırıyor olacağım
neyse 3 puan bizim olsun özetleri seyrederim

sampıyon olalım lıg sonunakadar kupada dahil mac ozeti bile izlememeya razıyım renkdasım :D :D

sampıyon oldukdan sonra usenmeden tek tek ızlerım hepsını :D :D

GERONIMO35
13.02.2010, 00:05
Bu maç neden pazartesi yahu en YAKIN DEPLASMAN BURSA KLMIŞTI NE GÜZEL GİDECEKTTİK

Hürgün Aygün
13.02.2010, 00:07
Hakem hatası olmaz inşallah o zaman rahat oynayıp galip gelceğimizi düşünüyorum

Fatih Özkan
13.02.2010, 00:09
Maçı alalım da günü önemli değil...
İzlememeye razıyım (:

Uluç
13.02.2010, 00:17
Sercan'ın yetişme ihtimali varmıymış ? Yoksa oynamayacak mı ?

Fanatik34
13.02.2010, 00:18
Adam gibi bir forvetle cok rahat alabilecegimiz bir mac, en az 4-2 derdim ama öyle bir forvetimiz yok maalesef!

Umut Bulut..lütfen beni utandir bu mac!!!

Halit Akyüz
13.02.2010, 00:19
Sercan'ın yetişme ihtimali varmıymış ? Yoksa oynamayacak mı ?
Büyük ihtimal yok..

Cilgin1986
13.02.2010, 00:28
Bursaspor - Trabzonspor 0-2

Orhan Aydın
13.02.2010, 00:30
Bursaspor - Trabzonspor 0-2

Kaynak?
:D

Halit Akyüz
13.02.2010, 00:32
Kaynak?
:D
Beşinci Boyut'ta ki ak sakallı dede..:D

Fanatik34
13.02.2010, 00:32
Volkan Sen ve Sercan oynamadigi icin bayram eden taraftarimiz var ve biz hala Sampiyonluktan bahsediyoruz...ne ilginc!

Onlar olsa ne olur, siradan Anadolu takimi...ama biz onlari yenecek gücü kendimizde görmedigimiz icin, korkuyoruz..yazikkk!!!

Mucahid Erdogan
13.02.2010, 00:35
bu macı aldıkmı bızımkıler tam havaya gırerler bursada bursayı susturalımda baska bısı ıstemıyorum
sivasi sivasta
bursayı bursada
fenerı istanbulda
yenelım baska bısı ıstemıyorum sivasi yendık sımdı sırta dıyerlerınde :D

Halit Akyüz
13.02.2010, 00:50
Ben inanıyorum 17'de 17 yapıcaz..:D

Halit Akyüz
13.02.2010, 00:51
Biletler yarın satışa çıkıyor 10.00'da..

Fatih Özkan
13.02.2010, 00:52
Tam kadro çıksınlar da bahaneleri olmasın...

Mustafa Önder
13.02.2010, 00:54
Ben inanıyorum 17'de 17 yapıcaz..:D

Şaka maka yaparsak şoka girerim daha da futbol falan izlemem :D

vyno
13.02.2010, 01:05
Kaleciyi geçersek bu maçı çok rahat alırız erken gol bu maçın anahtarı olur.

Ba®ış
13.02.2010, 01:10
misafir tribün biletleri pazartesi saat 10'da satışa çıkacak.

http://www.bursaspor.org.tr/haberdetay.asp?yon_haber_id=10177

trabzonlux61x
13.02.2010, 01:10
Benim Pazartesi olmasi isime geldi. Pazar günü sevgililer günü var simdi nisanlima bahane üretmek zorunda diyilim mac yüzünden :). Trabzonspor aski beni özel günlerde bile bahane aramama yol aciyor. Kim diyor karsiliksiz sevgi aci veriyor hele onun adi Trabzonspor'sa :)

Hüseyin Çümen
13.02.2010, 01:19
Bursa volkan ve sercansız çıkacaksa eğer hayatta galibiyete oynamayacaktır kontra larla oynarlar

bu maç zor olmaz renkdaşlar gol yersek inanılmaz baskımızı kurup öne geçmesinide biliriz inşallah bursa iyi falan oynamıyor

Yasin Altuntas
13.02.2010, 01:20
Volkan Sen ve Sercan oynamadigi icin bayram eden taraftarimiz var ve biz hala Sampiyonluktan bahsediyoruz...ne ilginc!

Onlar olsa ne olur, siradan Anadolu takimi...ama biz onlari yenecek gücü kendimizde görmedigimiz icin, korkuyoruz..yazikkk!!!

Bence ne zaman bu Basliga girsem ve böyle birsey okusam sinirleniyorum

Sen büyük Trabzonsporsun Hedefin her Sene Sampiyonluk ve daha 6 Sene önce Lige cikmis bir Takimin 2 Oyuncusundan korkuyorsun ??

O Zaman Bursalilar ne diyecek " Keske Alan ve Colman oynamasa ama o Zaman Gabric var bari Umut oynamasin yok ordada Teofilo var hmm bari Giray ciksin Defanstan dogru dürüst Atak yapalim yok ama ordada Egemen var"

Bilmem anlatabiliyormuyum ama bence böyle Oyunculardan korkmamamiz lazim eger onlar en iyi kadrolariyla cikarsa ve biz en iyi Kadromuzla cikarsak kalite farkini tarafli tarafsiz herkez görmesi lazim

Ba®ış
13.02.2010, 01:25
Bursa volkan ve sercansız çıkacaksa eğer hayatta galibiyete oynamayacaktır kontra larla oynarlar

aslında sırf bu etkenlerden dolayı kontra-atak oynayamacaklardır.takımın en hızlı ve en etkili 3-4 adamından biri bu adamlar:) sercan'ın yokluğunda turgay'a ve iglesias'a doldur-boşalt oynayacaklardır bence.Giray'ın çok dikkatli olup bütün hava toplarını alması lazım.ayrıca Ceyhun'da oynamalı bu maçta.

hos_cocuk61
13.02.2010, 01:33
Bursaspor vasatın üzerine çıkmaya çalışan bir takım. Eğer hedef zirveyi yakalamak ise, böyle vasat takımları yenip ileriye bakmak lazım.

Maç hakkındaki fikrim ise, gününde Engin, Alanzinho ile pozisyon yaratma(üretme) konusunda sorun yaşamayız görev ise Umut'a düşüyorum. Yakaladığı pozisyonları iyi değerlendirmeli. Asıl görev ise, Colman ve Selçuk'a düşüyor, ortasahadaki pas trafiğini iyi sağlamalılar.

Bu maçta mümkün olduğu kadar fazla topu ayağımızda tutmamız lazım.

Bursaspor'un direncidi iyi paslarla kırarız.

Ercan DEMİRCİ
13.02.2010, 01:36
Adam gibi bir forvetle cok rahat alabilecegimiz bir mac, en az 4-2 derdim ama öyle bir forvetimiz yok maalesef!

Umut Bulut..lütfen beni utandir bu mac!!!
Daha ne kadar utandırabilir.? Umut daha ne yapsın, şu an ondan daha yararlı olcabilecek bir forvet yok... Bursa maçında Umuttan goller bekliyorum...

Fatih Özkan
13.02.2010, 01:39
Benim Pazartesi olmasi isime geldi. Pazar günü sevgililer günü var simdi nisanlima bahane üretmek zorunda diyilim mac yüzünden :). Trabzonspor aski beni özel günlerde bile bahane aramama yol aciyor. Kim diyor karsiliksiz sevgi aci veriyor hele onun adi Trabzonspor'sa :)

Eskiden Trabzonspor sevgim kız arkadaşım ile aramda sorunlara yol açmıştı...
Tabi Trabzonspor söz konusu iken kız arkadaşımı dinleyecek değilim (:
En sonunda da pes etmişti...

matalar
13.02.2010, 01:52
bu sene ilk yarıdaki bursa maçını izlmemiştim.
çünkü manisa maçındaki berbat futbola 70 dakika dayanabilmiştim.
ve bursa maçına gitmeyeceğime yemin etmiştim.
bu sefer iyi top oynuyoruz.inşallah rahat bir galiiyet alırız.

Orhan Kahraman
13.02.2010, 01:55
her türlüüüüüüüü

trabzonlux61x
13.02.2010, 01:55
Eskiden Trabzonspor sevgim kız arkadaşım ile aramda sorunlara yol açmıştı...
Tabi Trabzonspor söz konusu iken kız arkadaşımı dinleyecek değilim (:
En sonunda da pes etmişti...
Bende azmi kavga etim mac yüzünden. Ama dedigin gibi sonunda hepsi pes ediyor:)

Paksoy
13.02.2010, 01:57
her türlüüüüüüüü

ne hertürlü :D

Kazım Uzunboy
13.02.2010, 02:00
Fırsatları değerlendirmemiz gereken en önemli maçlardan biri olabilir. 'Ah be' demememiz gereken bir maç

Halit Akyüz
13.02.2010, 02:02
2-0 ya da 3-0 kazanırız. 2-0 ağırlıklı. Maçtan sonra alıntılıcam burdan..:)

servet nuh
13.02.2010, 02:11
bu maçta geri 4 lünün çakılı oynaması gerekir bence...öyle her kornerde cümbür cemaat gelmeye gerek yok,sadece giray gelse yeter

Mustafa Önder
13.02.2010, 02:13
bu maçta geri 4 lünün çakılı oynaması gerekir bence...öyle her kornerde cümbür cemaat gelmeye gerek yok,sadece giray gelse yeter

O kadar değil bence abi. Yani karşımızda ahım şahım bir takım yok. Gs falan deseniz neysene ama Volkan ve Sercan'sız bir Bursaspor'un topu ileride oynaması biraz zor gibi.

only ts
13.02.2010, 03:57
ne hertürlü :D

bunu nehep yapıyosun :)

Halit Akyüz
13.02.2010, 04:03
5 atarız..:D

Orhan Kahraman
13.02.2010, 04:48
5 atarız..:D

5 atarız benim lafım :D

Halit Akyüz
13.02.2010, 04:50
5.5 atarız..

Hasan YAYLI
13.02.2010, 07:53
2 - 0 alırız bu maçı alan ve umut atacak :)

elturca61
13.02.2010, 08:32
bu macimiz yukarida yer almak icin cok onemli macimiz gerci onemli maclarimizi pek alamiyoruz ama hayirlisiyla bu sefer aliriz...

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2010, 08:55
Şenol Güneş geldikten sonra takım fazla gol yemiyor. En fazla golü Galatasaray attı o maçta 2-1 bitti.

13 maçın 7 sinde gol yemedik. Bursa içerde oynadığı maçlarda en az 1 gol atmış

Bu sonuçlara bakarsak , Maçı 2-1 alırız.

halukozcelik
13.02.2010, 09:02
Hesap kesim tarihi geldi.

SefaÇetinKulak
13.02.2010, 09:05
Şeftali kurdu bekle geliyoruz .

Erdem Keser
13.02.2010, 09:16
Ben bu maçı kazanamayacağımızı düşünüyorum.Gerçekçi baktığımız takdirde bizim bu tür maçları kazanamadığımız, Bursa'nın ise seyirci avantajıyla çok daha formda olduğu gerçeğini göz önünde bulundurmak gerek.Umarım bir kez olsun farklı birşey yaparız ve kazanırız.

Ömür Karadeniz
13.02.2010, 09:38
zorda olsa kazanacagımızı dusunuyorum.1-0 kazanırız.kımse farklı skor beklemesın bence bu macta.ayrıca kımse sercan ve volkan yok dıyede sevınmesın cunku biz bursadan daha iyi takımız

Talat YAVUZ
13.02.2010, 09:39
trabzonum rahat kazanır.

SEDAT
13.02.2010, 09:49
- Kırılma noktası demiyorum ama çok önemli bir maç bu maçı alırsak iyiden iyiye enselerinde nefesimizi hissedicekler..

devilkid
13.02.2010, 09:59
Tezgaha Bak!
12.02.2010 10:52:00
Yönetici olduğundan şüphe edilen bir şahıs, Çakır’a tükürüp tekme atmaya çalıştı... Saldırgan “Sattınız bizi” diye bağırırken hakemlere yalvar yakar eskort verildi.
Bursaspor, F.Bahçe'ye son dakikada yediği golle kupada elenmenin faturasını hakem Cüneyt Çakır'dan çıkardı. Maçı 3-1 kazanan ancak kupaya veda eden yeşil-beyazlı takımın yöneticisi olduğundan şüphe edilen bir kişi, Atatürk Stadı'nın önünde Çakır'a fiili saldırıda bulundu.

Güvenlik kuvvetleri adeta hakem triosunu hiçbir önlem almayarak ateşe atarken Deniz'in eline topun çarptığı pozisyonda penaltıyı vermediği iddiasıyla Çakır'a öfkelenen bir kişi skandala imza attı.

Stattan ayrılmak üzere olan FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'a polislerin olmamasından yararlanarak saldırıda bulunan ve Bursasporlu bir yönetici olduğu iddia edilen kişi, ayrıca hakemin üzerine tükürdü. Bununla da yetinmeyen Bursasporlu kişi, Çakır'a tekme atma teşebbüsünde bulundu. Ancak bunu başaramadı. Yönetici olduğundan şüphelenilen kişi hızını alamayınca hakeme "Anamızı s...tiniz. Sattınız bizi" diye bağırdı.

ATEŞ İÇİNDE KALDILAR!

Tatsız olaya bazı taraftarlar da karıştı ve hakemlere küfür edip tepki gösterdi. Bunca olay sırasında ise emniyet görevlilerin pasif kalması dikkat çekti. Hakem triosunun eskort isteğine ise güvenlik önce sıcak bakmadı. Ancak tehlikenin farkına varan emniyet görevlileri, Cüneyt Çakır ve yardımcıları Bahattin Duran ve Alpaslan Dedeş'in ısrarlı tutumları üzerine eskort vermek zorunda kaldı. Hakemler de gergin bir gecenin ardından stattan ayrılabildi.

POLİSE POLİS KASKI ATTILAR

Bursa'da F.Bahçe tur atlayınca tatsız olaylar yaşandı. Bursasporlu taraftarlar 5 polisi kovalarken, birinin kaskını alıp yine polise fırlattılar. TRT kameramanı da taciz eden taraftarlar koltukları kırıp F.Bahçe tribününe attı. Olaylarda 15 kişi yaralandı.

Kaynak: Vatan

saha kapatma gelmiyor...biz olsak yıkılırdı her taraf...

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2010, 10:02
tam kadro gidiyoruz .yenmekten başka çaremiz yok .bursa defansa yatacak takım değil .zevkli maç olacak...

arifberkay
13.02.2010, 10:06
bu kadro , bu oyun anlayışı arefeyi gösterir bayramı gösteremez, final maçlarını kazanamaz ama inşallah yanılırım

SEDAT
13.02.2010, 10:12
bu kadro , bu oyun anlayışı arefeyi gösterir bayramı gösteremez, final maçlarını kazanamaz ama inşallah yanılırım

- Abi sabah akşam bu takımı eleştirmek sana ne kazandırıyo anlamadım...

eyinc
13.02.2010, 11:03
bursaspor kalecisinin yapmış olduğu zamanlama hatalrını ii değerlendirmeliyiz. kupanın ilk maçında fb de yedikleri 3 gol tam anlamıyla komediydi. fb 2. maçta yaslanmasa bence aynı pozisyonları bulabilirlerdi. bursa volkan ve sercanın yokluğunda ciddi sıkıntı içinde olacaklardır. iglesias ve turgay kontra oyuncuları değil gol atmak istiyorlarsa oyunu bizim sahaya yıkmak zorundalar biz kazandığımız topları etkili kullanan bir takımız. maçın başında atacağımız bir gol olayı çok farklı boyutlara taşıyabilir. ali tandoğanın defansı ii değil o kanatta sanaki bu maçta gabriç daha etkili olur gibi en azından bir devre oynamalı bence. zaponun yanında ya ömer yada ibrahim oynayacak. ibrahim oynarsa hava toplarında etkili olabliriz. ömer oynarsa çabukluğumuz avantajımız olur.

Yağızhan Sağnak
13.02.2010, 11:04

Aynen .

sbay
13.02.2010, 11:18
Fener maçından sonra Ertuğrul ve İbrahim Yazıcı hakemler hakkında çok fazla konuşmaya başladılar...Fırat Aydınus umarım bunlardan etkilenmez.

Şeref
13.02.2010, 11:19
kısa 6-7 pas ile rakibi oyundan düşürürüz. gol pozisyonuna gireriz.bence cok pas galibiyeti bir şekilde getirir. yeterki pas yaparak gidelim.

servet nuh
13.02.2010, 11:20
Ben bu maçı kazanamayacağımızı düşünüyorum.Gerçekçi baktığımız takdirde bizim bu tür maçları kazanamadığımız, Bursa'nın ise seyirci avantajıyla çok daha formda olduğu gerçeğini göz önünde bulundurmak gerek.Umarım bir kez olsun farklı birşey yaparız ve kazanırız.
..manisa maçı önce forumda bikaç arkadaş "içimde yenileceğiz diye his var" yada "selçuk yoksa maçı alamayız" vs vs tarzına cümleler kurmuştu....bunlara gerek yok....hepimizin kalpleri,duyguları her maç için yeneceğiz diye atarsa takıma pozitif enerji olarak yansır....bu metafizik bi gerçektir....

Yağızhan Sağnak
13.02.2010, 11:24
Ben 0-4 diyorum.

Şeref
13.02.2010, 11:39
inşalah alırız 1-0 olsun bizim olsun ama bu takımda sampiyonluk yaşamış kaptanlığını yapmış bır teknik adamın futbolcuları da ayrı bir motive ettiği gerçektir.

peker61
13.02.2010, 11:46
Valla bencede 1 olsun bizim olsun biz futbolumuzu oynayalım zaten duramazlar karşımızda ..

Fatih
13.02.2010, 12:14
En zor deplasmanlardan biri.

Hasan Habip Özbay
13.02.2010, 12:15
valla adamların ödü kopuyor bizden ama içimizden bazıları hala meraklı emin olun maç iki farklı bizim olacak

Hürgün Aygün
13.02.2010, 12:17
gerçekten en sevdiğim hakem fırat aydınus hiç hatasını görmedim benim gördüğümen adaletli hakemlerden biri hiç hakkımızı yemedii inşallah keyifli bir maç olur

lazrail8989
13.02.2010, 12:18
Tezgaha Bak!
12.02.2010 10:52:00
Yönetici olduğundan şüphe edilen bir şahıs, Çakır’a tükürüp tekme atmaya çalıştı... Saldırgan “Sattınız bizi” diye bağırırken hakemlere yalvar yakar eskort verildi.
Bursaspor, F.Bahçe'ye son dakikada yediği golle kupada elenmenin faturasını hakem Cüneyt Çakır'dan çıkardı. Maçı 3-1 kazanan ancak kupaya veda eden yeşil-beyazlı takımın yöneticisi olduğundan şüphe edilen bir kişi, Atatürk Stadı'nın önünde Çakır'a fiili saldırıda bulundu.

Güvenlik kuvvetleri adeta hakem triosunu hiçbir önlem almayarak ateşe atarken Deniz'in eline topun çarptığı pozisyonda penaltıyı vermediği iddiasıyla Çakır'a öfkelenen bir kişi skandala imza attı.

Stattan ayrılmak üzere olan FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'a polislerin olmamasından yararlanarak saldırıda bulunan ve Bursasporlu bir yönetici olduğu iddia edilen kişi, ayrıca hakemin üzerine tükürdü. Bununla da yetinmeyen Bursasporlu kişi, Çakır'a tekme atma teşebbüsünde bulundu. Ancak bunu başaramadı. Yönetici olduğundan şüphelenilen kişi hızını alamayınca hakeme "Anamızı s...tiniz. Sattınız bizi" diye bağırdı.

ATEŞ İÇİNDE KALDILAR!

Tatsız olaya bazı taraftarlar da karıştı ve hakemlere küfür edip tepki gösterdi. Bunca olay sırasında ise emniyet görevlilerin pasif kalması dikkat çekti. Hakem triosunun eskort isteğine ise güvenlik önce sıcak bakmadı. Ancak tehlikenin farkına varan emniyet görevlileri, Cüneyt Çakır ve yardımcıları Bahattin Duran ve Alpaslan Dedeş'in ısrarlı tutumları üzerine eskort vermek zorunda kaldı. Hakemler de gergin bir gecenin ardından stattan ayrılabildi.

POLİSE POLİS KASKI ATTILAR

Bursa'da F.Bahçe tur atlayınca tatsız olaylar yaşandı. Bursasporlu taraftarlar 5 polisi kovalarken, birinin kaskını alıp yine polise fırlattılar. TRT kameramanı da taciz eden taraftarlar koltukları kırıp F.Bahçe tribününe attı. Olaylarda 15 kişi yaralandı.

Kaynak: Vatan

Sakarya-pendik maçında da polislerle aynı olaylar oldu 3 maç seyircisiz ceza geldi ama bursadan ibrahim kızıl var ceza beklemiyorum

bahadır2561
13.02.2010, 12:18
ben cok rahatım hadi hayırlısı bakalım..

kanımca ilk yarı kopar bu maç...

Orhan Aydın
13.02.2010, 12:19
valla adamların ödü kopuyor bizden ama içimizden bazıları hala meraklı emin olun maç iki farklı bizim olacak

Aynı dertten muzdaribiz abi:)Nedir bu Borussiasporla oynuyoruz havaları:)

Mustafa Önder
13.02.2010, 12:22
Şenol Hocaya güveniyorum.
Şenol Hoca ligin en kariyerli en kurt hocalarından birisi.
Bütün ihtimalleri düşünecektir. Maçın ehemmiyetinin farkındadır. Ve bizden daha çok da Trabzonsporludur.
Allah yardımcımız olsun!

Yağızhan Sağnak
13.02.2010, 12:23
Güzel bir sevgililer günü hediyesi dileğiyle..

lazrail8989
13.02.2010, 12:24
bilet fiyatları açıklandı mı?

Bahtiyar Öztürk
13.02.2010, 12:57

Ben de kesinlikle kazanacagimza inaniyorum. Bursaspor bize karsi ne zaman kazandi ve ne zaman düzgün top oynadi ki simdi kazanabilsin. Tek gercek taraftar desteginin iyi oldugudur. puan kaybedecegimize ihtimal bile vermiyorum ki verirsek bile bu bizim futbolcularimizin gününde olmadigindan olacaktir. Ayrica ben bursa'nin sadece bize karsi degil hicbir takima karsi düzgün futbol oynayip kazandigini görmedim, yaptiklari tek sey karsi takimi bozup, duran toplardan gol bulmaya calismak veya kontraatak. Defanisini saglam tutan bir takima karsi neler yaptigini gördük(kayserispor)..

Burçak
13.02.2010, 12:58
Entari Hikayesi (http://www.facebook.com/video/video.php?v=84651747901&ref=mf) izlemeden geçme :cool:

Mert67
13.02.2010, 13:06
bilet fiyatları açıklandı mı?
15 Tl
İnternet'den satış yokmuş.

Zeki Akyol
13.02.2010, 13:11
Allahım dönüm maçı olacak bu maçı alırsak tam bir istikrardan artık rahatça bahsedebılrıız :(

Selman
13.02.2010, 13:11
Yahu beyler altı üstü Bursa ile oynuyoruz.

Bu takımın geçtiğimiz sezonlarda Sivas'a diş geçirememesinin nedeni de buydu.

Tamam küçük görmeyelim ama büyütmeye ne gerek var.

Orduspor maçını çıkarın aradan.Diğer maçlardan istediğiniz birini seçin.O maçtaki kadar oynayalım, yeneriz.

Gökhan Küçük
13.02.2010, 13:12
Allah In izniyle Maç bizim..zaten kupadan yorgun bi Bursa Olacak karsımızda ama bursa yine de dişli bi rakip ..yine de kazanacağımıza eminim..

Uğur Ö.
13.02.2010, 13:14
Bursa'da kent meydanında acaba biletix satış yapıyormudur bugün

Bahattin Aydın
13.02.2010, 13:15
febe maçında hakem bursa aleyhine o kadar düdük çaldı ki, hakemler kendilerini affettirmek için mutlaka bursa lehine karalar vererek maçı katledeceklerdir diye düşünüyorum.Ancak herşeye rağmen 3 puan bizim olacak

lazzz61
13.02.2010, 13:22
federasyon bu macın berabere bıtmesını ısteyebılır

Tolga Han
13.02.2010, 13:24
bu maçı da atlatırsak önümüz iyice açılır artık kimse tutamaz bizi

Zafer Fidan
13.02.2010, 13:25
Basligi olmasada burda bilgi veren olabilirmi. Yurt disindan bu Taraftarpaketini alabilirmiyiz?
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=67977

Fatih YAZICI
13.02.2010, 13:26

Bizim biletler maç günü satılacak.

Alihan Ertürk
13.02.2010, 13:27
Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Pazartesi günü saat:20:00`da oynanacak olan Turkcell Süper Lig 21.hafta mücadelesi Bursaspor – Trabzonspor maçının biletleri, 13 Şubat 2010 cumartesi günü saat:10:00`da satışa çıkıyor.Biletlerin satışı sadece Bursa Atatürk Stadyumu gişeleri, Kent Meydanı ve Heykel Fima Biletix satış noktalarından gerçekleştirilecektir. Biletix internet sitesi ve çağrı merkezlerinden satış yapılmayacaktır.

Bilet fiyatları ise şöyle;
VIP A-B Tribünü: 200 TL
VIP C Tribünü: 125 TL
KAPALI A-B-C Tribünleri: 125 TL
Maraton ve Yeni Maraton Tribünleri: 30 TL
Kapalı Kale Arkası Tribünü: 20 TL
Açık Kale Arkası ve Misafir Tribünleri: 15 TL
İl Spor Güvenlik Kurulu kararınca karşılaşmaya biletsiz çocuk alınmayacaktır.

Misafir tribün biletleri 15 Şubat 2010 pazartesi sabahı saat:10:00`dan itibaren Spor Salonu önünde yer alan gişeden satışa çıkacaktır.

BiZe HeR YeR 61
13.02.2010, 13:27
federasyon bu macın berabere bıtmesını ısteyebılır
Biz istemedikten sonra sorun olmaz...

Remzi
13.02.2010, 13:33

Biletix'ten satış yapılmıyor :)

lazzz61
13.02.2010, 13:33
Üst klasman futbol hakemi Hakan Sivriservi, hakemliği bıraktığını açıkladı.
''Kayserispor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki'nin açıklamalarının günahsız olduğunu ortaya çıkarttığı gibi bir güç gösterisine de kurban gittiğimi ortaya koyduğunu'' savunan Sivriservi, ''Aklanmış ve onurlu bir insan olarak futbol hakemliği görevinden istifa ediyorum. Aynı onurlu davranışı MHK Başkanı Sarvan'dan da bekliyorum'' dedi.

kim bili daha neler neler donuyor

Halit Akyüz
13.02.2010, 13:37
Biletix'ten satış yapılmıyor :)
Yapılıyor Resmi Site'de yazıyor
http://www.bursaspor.org.tr/haberdetay.asp?yon_haber_id=10177
Bizim biletleri diyorsan doğru yapılmıyor Pazartesi saat 10.00 satışa çıkıcak bizim biletler ..
Misafir tribün biletleri 15 Şubat 2010 pazartesi sabahı saat:10:00`dan itibaren Spor Salonu önünde yer alan gişeden satışa çıkacaktır.

MehmeTS_ADANA
13.02.2010, 13:43
şeftalilerin suyunu sıkacağız

Samet Türkmen
13.02.2010, 13:49
Bursa'daki taraftarlar olarak bomba gibi hazırlanıyoruz maça. Merak etmeyin siz skoru ;)

Halit Akyüz
13.02.2010, 13:52
Bizim bi arkadaş diyo Fener maçında 30 yaralı olduğu için Bursa - TS maçına taraftar alınmayacak. Kaynak dedim yok diyor..:)

Remzi
13.02.2010, 13:53
Bizim bi arkadaş diyo Fener maçında 30 yaralı olduğu için Bursa - TS maçına taraftar alınmayacak. Kaynak dedim yok diyor..:)

Bunu ben de duydum. Gürsu Trabzonlular Ve bursa Tonyalılar derneğinde konuşuluyor :D

Tolunay Abdioğlu
13.02.2010, 13:54
100.000 kişi girsinler isterlerse stada.

Bu maç bizim!...

Halit Akyüz
13.02.2010, 13:56
Bunu ben de duydum. Gürsu Trabzonlular Ve bursa Tonyalılar derneğinde konuşuluyor :D
Öyle birşey olsa bilet niye satılsın ki..:)

Ilelioglu
13.02.2010, 13:56
Önemli olan defansimizin iyi oynamasi bence...:)

Gerisi kendiliginden gelecektir zaten...;)

Golü birsekil atariz...:)

Umutla Umutluyuz...!:p

Halit Akyüz
13.02.2010, 13:59
Bloklar arası bağlantıyı iyi kurmalıyız..:)

Tolunay Abdioğlu
13.02.2010, 13:59
Bloklar arası bağlantıyı iyi kurmalıyız..:)

Kollektif futbolun gereklerini sahaya yansıtırsak alırız biz bu maçı. :)

TSunami_69
13.02.2010, 14:10
Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkıyor

Pazartesi günü saat:20:00`da oynanacak olan Turkcell Süper Lig 21.hafta mücadelesi Bursaspor – Trabzonspor maçının biletleri, 13 Şubat 2010 cumartesi günü saat:10:00`da satışa çıkıyor. Biletlerin satışı sadece Bursa Atatürk Stadyumu gişeleri, Kent Meydanı ve Heykel Fima Biletix satış noktalarından gerçekleştirilecektir. Biletix internet sitesi ve çağrı merkezlerinden satış yapılmayacaktır.

Bilet fiyatları ise şöyle;

VIP A-B Tribünü: 200 TL

VIP C Tribünü: 125 TL

KAPALI A-B-C Tribünleri: 125 TL

Maraton ve Yeni Maraton Tribünleri: 30 TL

Kapalı Kale Arkası Tribünü: 20 TL

Açık Kale Arkası ve Misafir Tribünleri: 15 TL

İl Spor Güvenlik Kurulu kararınca karşılaşmaya biletsiz çocuk alınmayacaktır.

bursaspor.org.tr

-----------------------------------------------------

yarın motorlu taşıtlar yazılı sınavı sonrası Kocaelispor-Samsunspor maçı İzmit'e,pazartesi sabahı da yine İzmit/Gölcük'ten yekten Bursa'ya geçme planım var.Allah utandırmaz inşallah.Armanın,renklerin peşindeyiz.

Saldır Trabzon!! kaç bilet ayrılmış bizim takıma

Remzi
13.02.2010, 14:12
900-1100 arası bir sayıdır büyük ihtimalle bize ayırılan yer.

TSunami_69
13.02.2010, 14:13
900-1100 arası bir sayıdır büyük ihtimalle bize ayırılan yer.bu stadın kapasitesi ne kadardırki sanki . bence 200 filan ayırırlar en fazla

Murat'
13.02.2010, 14:13
Çok zor maç olacağını düşünüyorum.

Bursaspor kupanın telafisi olarak bizim maçı görebilir.

Remzi
13.02.2010, 14:15
bu stadın kapasitesi ne kadardırki sanki . bence 200 filan ayırırlar en fazla

O kadar da değil 19000 kapasitesi var. :) 1000den az yer verilmiyormuş zaten bildiğim kadarıyla.

Ilelioglu
13.02.2010, 14:15
Kapasitenin yüzde 5'i rakip taraftarlarin...

Yani Bursaspor Statinin 20 000 kisilik oldugunu düsünürsek bize düsen yer 1000 kisilik olur.

turkish0061
13.02.2010, 14:17
cok zor bir mac allah yardimcimiz olsun, kazanmamiz dilegiyle

TSunami_69
13.02.2010, 14:18
1000 kişilik yeri rahat doldururuz

sessizkral_1
13.02.2010, 14:20
volkan ve sercanın eksik olduğu moralmen çökmüş bir bursasporu şimdi yenmeyeceğizde ne zaman yeneceğiz ?

Ayrıca bu maç sanıldığından dahada önemli olabilir.BJK ve kayserinin bu hafta olası puan kayıpları olursa ve biz bursayı yenersek kendimizi bir anda 3. sırada bulabiliriz.Çünkü bundan sonraki haftalarda üstümüzdeki takımların hem çok zor hemde kendi aralarıdna maçları var.

Burçak
13.02.2010, 14:24
bırakın onlar düşünsün. Trabzonsporla oynayacak olan onlar ;)

Halit Akyüz
13.02.2010, 14:48
Maç günü sağanak yağışlıymış..

İsa
13.02.2010, 15:19
Geçen sezon bu sezonda oynanan üç maçta toplamda rakibi 10 pozisyon bile vermedik.Sercan ve Volkan'ın olup olmaması mühim değil.Kadro kalitesi çok üstünde olduğumuz bir takım.
Eğer çok gol kaçırma hastalığımız ve hakem hataları üst düzeyde olmazsa
Bursa'nın hiç şansı yok hiç.

hasannuhoglu
13.02.2010, 15:20

valla hocam en kral lafı sen söledin bravoo,katılıyorum..onlar önlem alsın onlar kafa yorsun..karşılarında lakayıt bir fenerbahçe bulmuycaklar..koşan,parçalayan,pres yapan,ve dalga dalga hücum yapan bir Trabzonspor bulacaklar !!!

Serhat
13.02.2010, 15:50
Maç için yola çıkıyorum İstanbuldan ...

Bursadaki Renktaşlara Selamlar Olsun ... Organize Olursa katılırım :)

Bursa Atatürk Stadında görüşmek ümidi ile ;)

Mucahid Erdogan
13.02.2010, 16:15

haftanın lafı aynen biz neden dusunelım bursanın mahalle takımı dusunsun :D

arifberkay
13.02.2010, 16:31
- Abi sabah akşam bu takımı eleştirmek sana ne kazandırıyo anlamadım...

takımı eleştirmedim içimden geçenleri de yazmak suçsa onu da yazmayalım

Soytürk
13.02.2010, 16:32
Arkadaşlar yeri değil belki ama ntvspor u acarmısınız 3 eziklerin 2 3 tarftarını toplamışlar pogram yapıolar bursa kayseri gibi anadolu takımlarını ezmeye çalısıyolar bizim hakkımızda konustularmı duyamdım ama çok çok yanlı konuşmalar var sinrden izleyemiyorum
bkj gs fb yı kullanarak isim yapmaya calsııyomuşlar buranın emailini falan bulabirmiyiz

A.Ali Karanis
13.02.2010, 16:32
Bu maçı alacağız.çok güveniyorum takıma.bursa bütün enerjisini fenere harcadı.

Soytürk
13.02.2010, 16:34
nereye yazcagımı bulamadımda:)
Birde bu gs eziklerinin Bordo takıntısı nedir?kırmızı değil resmen bordomuzu çalmışlar yetmiyo renkler adamlara önce turuncu sonra hacettepenin morunu gördüler şimdi bordomuza el atıyolar
Engellemeliyiz atkıları bile bordo sarı

a d bacan
13.02.2010, 16:40
Ertuğrul un kabusuyuz biz
çok önlem alacak bize,maçı 0-0 bitirmek için uğraşacak.

biraz cesaretliyse zaten bu iş tamamdır.

altinkaya08
13.02.2010, 16:51
bu stadın kapasitesi ne kadardırki sanki . bence 200 filan ayırırlar en fazla
arkadaşlar bursa stadı 16.000 kişiliktir buda rakip takıma 800 kişilik yer verilecek demektir.geçen yıl misafir takım bileti bulamamıştık internetten bilet almıştık açık kale arkasından.tabi o biletle bizim tarafa girememiştik.içeriye girince aşağı yukarı 1000 kişi aynı şeyi yapmış olduğunu gördük.emniyet müdürü bunu görünce bizi tekrar bursalılardan ayırmak zorunda kaldılar.kısacası geçen yıl misafir takımı seyircisi 1800-2000 kişi civarındaydı.
onun için bu yıl biletix ten bilet satmıyolar sanırım anladığım kadarıyla olay bu...

Ercan DEMİRCİ
13.02.2010, 16:52
Kesinlikle...:D :alkış:

röuzun
13.02.2010, 17:01
bilet alabilmem için kaçta gidip sıraya girmem gerekiyo??

İskender Çakmak
13.02.2010, 17:11
bursa maçı zor olacaktır tabii ki de ligde eskiski gibi kolay maç yok hiç ummadığımız takım bakıyorsunuz bir maçta galip gelebiliyor ligdeki maçların -özellikle son iki yıldır- sonuçlarını tahmin etmek çok zor bizim maçta bunlardan bir tanesi
bol pas yaparak rakibi bozabiliyoruz ve takım bunu çok iyi yapıyor bursa maçında da bol pas yaparak çokca pozisyona girebiliriz. Atarmıyız atarız. Özellikle Umut 'un son maçlarına da bakarak bu maçı boş geçmeyeceğini düşünüyorum en az iki gol bekliyorum Umuttan

altinkaya08
13.02.2010, 17:14
bilet alabilmem için kaçta gidip sıraya girmem gerekiyo??
sabah 4 te bence yoksa alamassın çok zor

ahmet aydın
13.02.2010, 17:38
ben geçen sene sabah 6.30da sıraya girdim önümde 175kişi falan vardı.10.00 da biletleri vermeye başladılar önümde 20-30 kişi kalmıştıki bilet bitti.açık kallearkasında izledim maçı.bilet bulamayanlar yine orda izler.

Paksoy
13.02.2010, 17:50
pazartesi gelmez ya hayatım 90 dk haricinde beklemekle geçiyor...

Tolunay Abdioğlu
13.02.2010, 17:58
Pazartesi günü okuldan 6.00'da gelicem.

Akşam yemeği vs... derken maç saati gelir.:)

Uğur Ö.
13.02.2010, 18:12
arkadaşlar bursa stadı 16.000 kişiliktir buda rakip takıma 800 kişilik yer verilecek demektir.geçen yıl misafir takım bileti bulamamıştık internetten bilet almıştık açık kale arkasından.tabi o biletle bizim tarafa girememiştik.içeriye girince aşağı yukarı 1000 kişi aynı şeyi yapmış olduğunu gördük.emniyet müdürü bunu görünce bizi tekrar bursalılardan ayırmak zorunda kaldılar.kısacası geçen yıl misafir takımı seyircisi 1800-2000 kişi civarındaydı.
onun için bu yıl biletix ten bilet satmıyolar sanırım anladığım kadarıyla olay bu...

Geçen sene açık kalearkasını neredeyse biz kapatmıştık :)

Murat Erdem
13.02.2010, 18:14
İpimiz, Umut Bulut'un elin de...

Burak_52
13.02.2010, 18:32
zevkli bir maç olacağı kesin, çok formdayız inşallah galibiyetle döner zirveye ortak oluruz

Orhan Aydın
13.02.2010, 18:34
Bursanın yine korkakça kapalı oynayacağını düşünüyorum:)

Paksoy
13.02.2010, 18:43
Bursanın yine korkakça kapalı oynayacağını düşünüyorum:)

baskı kuracağımız için kapanıyorlarmış gibi görünecekler

Ercan DEMİRCİ
13.02.2010, 19:31
G.Antep:1
bjk:0

Haydi antep...

Herhangi bir puan kaybında bursa maçının önemi daha da artacak...

61yusuf
13.02.2010, 20:03
bursa maçıyla daha üst sıralara tırmanıp şampiyonluk potası içinde olacağız arkadaşlar

Murat Acar
13.02.2010, 20:07
İLkkez bursada bir maça gideceğim söylendiği gibi çok çirkef bir taraftar grupları varmış kavga gürültüde yana herşeyleri varmış .Biz BMN üyeleri olarak Savaşa değil Futbol izlemeye Takımımızı desteklemeye gidiyoruz BMN 'nin ayrıcalığı burada zaten Manisa Maçı organizasyonunda olduğu gibi Horonlarla kolbastılarla çevremizdeki her takım taraftarına güzel bir anı bıraktık kanaatindeyim Feribotta...Umarım Bu maçtada kavga gürültü yerine böyle güzellikleri anlatırız dönüşte Centilmence bir maç ve kazanan taraf olmak dileğiyle İNşallah yeneceğiz Bundan şüphem hiç yok....

Ekrem D.
13.02.2010, 20:12
Antep 2 yi de attı, eğer bursayı yenersek en azından 4. olacağız

Ali Tunahan Güllü
13.02.2010, 20:13
Antep 2 yi de attı, eğer bursayı yenersek en azından 4. olacağız

Evet maçı kazanırsak gerçekten çok güzel olacak:)

Ömür Karadeniz
13.02.2010, 20:19
dk 51 deumi.antep2 bjk0

Çakıroğlu İhsan
13.02.2010, 20:25
Önümüzdeki 2 hafta kazanırsak zirvede çok şey değişecek..

Yunus Emre SEYHAN
13.02.2010, 20:27
Çıkıp eze eze maçı almamız lazım.

Burçak
13.02.2010, 20:28
farkındamısınız.
son 5 senedir herkes Şampiyonluğu birbirine sunuyor...

Ercan DEMİRCİ
13.02.2010, 20:29
Helal olsun Antep sana...:alkış::alkış::alkış:

Halit Akyüz
13.02.2010, 20:52
Antep 2 tane salladı..

Oruç
13.02.2010, 20:53
Bursa'yı yenmek artık şartoğlu şart oldu.

Oğuz ZEYTİN
13.02.2010, 21:00
Lige istikrarsız sonuçlarla girince zamanla azalan heyecanımız, önce ligdeki galibiyetler ve ardından da Türkiye Kupası'nda yarı finale çıkmamızla tekrar yükselmeye başladı.

Önümüzdeki rakiplerin puan kaybetmelerini avantaja çevirebileceğimiz bir hafta...

"1-0 olsun bizim olsun" denilebilecek bir maç Bursa deplasmanı...

Kötü de oynasak galip gelmeliyiz.

Takımıza şimdiden başarılar...

Tolunay Abdioğlu
13.02.2010, 21:03
Bu maçın önemi 2 kat daha arttı.Haydi Trabzonspor'um. :)

Mustafa Önder
13.02.2010, 21:05
Yarın Fener ve Kayseri de puan kaybederse, kalp krizi riskimiz artabilir maçta:D

KUTADGU
13.02.2010, 21:05
Lige istikrarsız sonuçlarla girince zamanla azalan heyecanımız, önce ligdeki galibiyetler ve ardından da Türkiye Kupası'nda yarı finale çıkmamızla tekrar yükselmeye başladı.

Önümüzdeki rakiplerin puan kaybetmelerini avantaja çevirebileceğimiz bir hafta...

"1-0 olsun bizim olsun" denilebilecek bir maç Bursa deplasmanı...

Kötü de oynasak galip gelmeliyiz.

Takımıza şimdiden başarılar...

Kesinlikle ve kesinlikle.
1-0 olsun bizim olsun.

Ola ki bir aksilik oldu kazanamadık en azından yenilmemeliyiz.

Stresi olan Bursa olsun, ayakları dolanan Bursa olsun...

Rahat olan ve istediklerini yapan da biz olalım.

Maçın anahtarı sakin olmak.

Sakin olalım.

Halit Akyüz
13.02.2010, 21:07
Bjk ve Bursa2nın 1 maçı eksik unutmayalım..:)

Sinan SARI
13.02.2010, 21:11
Şööyyyle biiirrr:

Antep:2 jimnastikspor: 0

lazzz61
13.02.2010, 21:11
yenersekk bursanın ve bjk nın ustune cıkacaz artı kayserıde yenıldımı 3. bile olabılırz bu hafta

Burçak
13.02.2010, 21:12
bence mücadele gücümüzle maçı koparmayı başaracağız.
karşılaştırma yapalım bizim oyuncular bireysel olarakta takım olarakta daha iyi. yeterki stres yapmayalım.
hele golü atınca mecbur açılacak bursa. budefa işimiz çok daha kolaylaşacak.
kaçırdığımız o inanılmaz gollerden budefa kaçırmazsak zaten rahat galip gelebiliriz.

desteklerinizide bekliyorum ;)
http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490 (http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490)

Tolunay Abdioğlu
13.02.2010, 21:14
bence mücadele gücümüzle maçı koparmayı başaracağız.
karşılaştırma yapalım bizim oyuncular bireysel olarakta takım olarakta daha iyi. yeterki stres yapmayalım.
hele golü atınca mecbur açılacak bursa. budefa işimiz çok daha kolaylaşacak.
kaçırdığımız o inanılmaz gollerden budefa kaçırmazsak zaten rahat galip gelebiliriz.

desteklerinizide bekliyorum ;)
http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490 (http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490)

Burçak abi sana verdiğim desteği de kimseye vermedim bu güne kadar. :)

Emrullah
13.02.2010, 21:15
Önce 3 puan olmasa 1 puan da iyidir arkadaşlar. Sonuçta her ne kadar ismi büyük olmasa da bu sene iyi futbol oynayan bir takımla oynuyoruz. En azından 1 puan almalıyız.

Halit Akyüz
13.02.2010, 21:17
Yapmayın ya 1 puanın nesi iyi 3 puan alacağız o kadar..

sessizkral_1
13.02.2010, 21:18
Önce 3 puan olmasa 1 puan da iyidir arkadaşlar. Sonuçta her ne kadar ismi büyük olmasa da bu sene iyi futbol oynayan bir takımla oynuyoruz. En azından 1 puan almalıyız.

hocam sercan yok volkan yok bursa moralmen çökmüş bu maçı almayacağızda hangi maçı alacağız

Fatih YAZICI
13.02.2010, 21:19
Beşiktaş Maçından sonra 3 puan, oldu 9 puan.
Mutlaka almamız gerek.

ESER
13.02.2010, 21:19
tribunlerde bir kac tane sebatspor kaskolu gorsek cok guzel olurdu...rakibiniz sebatspor sizleri bekliyor ;) :) hesabi

Koray
13.02.2010, 21:20
Şu forumda 1 puan almalıyız falan yazanları görünce cinlerim tepeme çıkıyor arkadaş, sanki dersin lideriz ve en yakın takipçimize 5 puan takmışız...

Sanki bizle denk bi takım var karşımızda altı üstü Bursa, daha 4-5 sene önce Sebat'ın rakibi olan Bursa.

Halit Akyüz
13.02.2010, 21:22
Şu forumda 1 puan almalıyız falan yazanları görünce cinlerim tepeme çıkıyor arkadaş, sanki dersin lideriz ve en yakın takipçimize 5 puan takmışız...

Sanki bizle denk bi takım var karşımızda altı üstü Bursa, daha 4-5 sene önce Sebat'ın rakibi olan Bursa.
hee yaw..:)

Sinan_Ts61
13.02.2010, 21:23
Bursasporu simdi kesinlikle yenmemez lazim bjk yenildir cok iyi de oldu haz oldu aman ne cokk sevindim mustafa denizliye zaten gicikdim ;).Bjk sampiyon yapti diye bir havalar bir havalar.Asil ders insallah senol günes verecek bjk.Neyse eger yenesik mutlaka yenmemiz lazim bursayi cok iyi yerde olurcagiz;)

The Ciks
13.02.2010, 21:24
bursa yı 2 farklı yenersek bursa ve bugunkı bjk yı altımıza alırız bır maçları eksk olsada..dananın kuyrugu gelecek hafta kopuyor...bjk-gs fb-bursa....
ts-ıst beledıye...

bız bır 3 maçlık serı yapalım yeter...bursa-ist beledıye-antalya....rıdvanı ıste o zaman goruruz...fb cebıne 44 koymusmus...ah colman o golu atsaydın ve yenseydık fb ıle aramıza ıkı puan vardı...beraberlıkte ıse 5 puan....

Yınede su 3 maçlık serıyı yapalım...lıderle aramızda 4-5 puan kalır...ve gs bjk fb derbılerındekı performansımız bızım yerımızı belırler..şampıyonluk zor olsada bu gıdısle ılk ıkıyı elde edeceğiz gıbı...

Armağan Dere
13.02.2010, 21:27
Ben hiçbir önemli virajı 3 puan ile geçtiğimizi hatırlamıyorum nedense...

Tolga Han
13.02.2010, 21:29
kritik olan bir mücadeleyi kazandığımızı pek hatırlamıyorum ama inşallah bu sefer gülen taraf biz oluruz...

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 21:33
Bu 2 hafta gerçekten 6 puan değil 15 puan değerinde.
Bursayı yenersek Bursayı yakalıyoruz ve 1 maçı eksik Bjk'yi geçiyoruz Kayserispor Denizli'yi yense bile fark 3 olarak kalıyor.Bu hafta en kötü ihtimal Fb ve Gs kazansa dahi.(Gs hükmen 3 puan) Haftaya Bjk-Gs Fb-Bursa maçları var, bu iki maçtan 4 takımdan en az 2 sinin en kötü ihtimal puan kaybı olacak maçlar berabere biterse hepsi kaybedecek. Kazanan biz olacağız tabiki İ.B.B yi de yendiğimizde.
Bizim puanımız 42 olacak.
Gs 46-47-49 üçünden biri bjk maçının sonucuna göre.
Fb 47-48-50 olacak ki ben Manisa maçını kazanmış sayıyorum Fb'nin.Bu maçı bile süprize açık.
Bjk 38-39-41 olacak(1 maçı eksik)
Kayseri 45 (bu hafta denizli yi yendiğini düşünürsek haftaya hükmen kazanacaklar)
Bursa 39-40-42 (1 maçı eksik)
böyle bir tablo çıkıyor ortaya yani. Yarışın tam içine giriyoruz. Fark 3-5 li puanlara kadar düşecek.
Ki Avni Akere gelecek bir Gs var.Gs nin maç yapacağı bir haftada bizim alacağımız bir hükmen puan olacak.
Gs den en az 3 en çok 6 puan arasında puan farkı kara geçme şanmız var. Bu 2 maçı kazandığımız takdirde şampiyonluk yarışında bizde varız diyebiliriz.

Erbay
13.02.2010, 21:35
Nedense rahat yeneceğimizi düşünüyorum. Puan kaybetme lüksümüz yok :)

Ali Tunahan Güllü
13.02.2010, 21:37
yenersekk bursanın ve bjk nın ustune cıkacaz artı kayserıde yenıldımı 3. bile olabılırz bu hafta

Aynen öyle şimdi fırsat zamanı bekle bizi bursa kocan geliyor:D

Koray
13.02.2010, 21:39
Gs,fb,bjk bizim için neyse bursasporda odur.

Allah Allah :D

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 21:40
böyle bir saçmalığı kabul edemem!
Bizim savaşımız,mücadelemiz İstanbul'un tekel'ine son vermek. Bizim amacımız her zaman buydu ve bu olacak.Bursa bir Anadolu takımıdır, kendi klüplerine verdikleri destek örnek olacak derecede. Keşke her anadolu takımı kendi takımına böyle bağlı olsa. Aramız bozuk olsa ama takımlarını böyle tutsalar. Bursa deplasmanı bir Gs Fb Bjk için kabusa dönüşmeli. Bursa Kayseri çok iyi yolda.Bu takımların sayısının artması bizim için sevindiricidir.Bursa 3-0 Fb yi yenerken acayip sevinmiştim.
Trabzonspor'un Bursa Kayseri gibi takımların çok olduğu bir ligde şampiyonluk şansı daha fazladır.

Burçak
13.02.2010, 21:44
Burçak abi sana verdiğim desteği de kimseye vermedim bu güne kadar. :)
Çok saol.
Bu destekler gerçekten değerli.
istanbul ezikleriyle mücadele ediyorum oyunda. ;)

Ustaalioğlu
13.02.2010, 21:45
yenersek bjk nin üstüne çıkıyoruz, muhakkak kazanmamız gerek...

Anıl Caner
13.02.2010, 21:46
gene kuyruğuna geldik. inşallah döneriz.

boztepeli61
13.02.2010, 21:48
Denizli, ibb, manisa bizim için neyse bursasporda odur!!!

Burçak
bence değil. her nekadar birbirimizi sevmesekte şehir olarak takımlarına sahip çıkmalarını takdirle karşılıyorum.
bursa eskişehir gibi takımlar çok olsa kayserisporun yaptığı gibi gs ye ezilmeden cevabını şak diye verse istanbul ezikleride istedikleri gibi at koşturamazlar.

Sefa Murat Dokuz
Sen hiç maçlara gitmiyorsun herhalde kardeş. Hafta sonu trabzonspor formanı giy tek başına bursasporluların ordan bir geçte sana ANADOLU kardeşliğinden biraz tat versinler. Şeftali kurdundan bize dost olmaz ;)
Bursaspro Anadolu kardeşliğinden bahsetmedim buna benzer de kelime kullanmadım. Al eline kağıdı kalemi bak, Bursaspor'u Trabzonda 185 senedir puansız gönderiyoruz. Bursada da yeniyoruz.
Bjk Gs Fb'ye bak her maç ecel terleri döküyorlar.Puan kaybını en çok yaşadıkları deplasmanlardan biri. Bursa'dan nefret et ama ligde kalsın.
Bursa'nın dostuğundan falan bahsetmedim dostluğunu da istemedim. Ama Bir Fb,Bjk,Gs Bursa ile oynarken sonuna kadar Bursaspor'u desteklerim.

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 21:49
Denizli, ibb, manisa bizim için neyse bursasporda odur!!!
:alkış::alkış::alkış: budur!
Ne büyütün ne hafife alın.;)

Anıl Caner
13.02.2010, 21:49
Yemin ediyorum,Saracoğlunda Fenerbahçe'yi yenmek şahsıma Bursa'da Bursaspor'u yenmek kadar tat verebilir ancak.

Burçak
13.02.2010, 21:52
Sen hiç maçlara gitmiyorsun herhalde kardeş. Hafta sonu trabzonspor formanı giy tek başına bursasporluların ordan bir geçte sana ANADOLU kardeşliğinden biraz tat versinler. Şeftali kurdundan bize dost olmaz ;)
bu sadece onlara özgü değil. bi çok yerde kimse farklı forma görmeye dayanamaz.
Trabzonda zaten hayalini bile kuramazlar.

bizim demek istediğimiz birbirimizi sevmesekte hiç bi zaman istanbul takımları gibi olmayacakları. en azından mücadeleleri belli.

Murat Acar
13.02.2010, 21:53
hocam sercan yok volkan yok bursa moralmen çökmüş bu maçı almayacağızda hangi maçı alacağız
Bir arkadaşım az önce anlattı dün sanırım Olay tv de bursa taraftarı bir kaç kişi ile bir spor yazarı konuşuyormuşlar neymiş efendim febe maçındaki gibi oynarlarsa barça gelse düz ederlermiş Trabzon o maçı seyrettiyseymiş maça çıkmazmış falan filan bi tarafımla gülücem bu sözlerede ne tarafımla güleyim şaşırdım kaldım daha 1 hafta once aynı takımdan 3 yediler ve adamlar bu maçı salladı salllamasına rağmen çokda rahat gol atabilirdi ASLANIM GÖKHAN ÜNAl her zamanki gibi beni yanıltmadı böyle devam Gökhan :) bunlar kendılerını dev aynasında gördüler febe eziğini 3 leyince Biz ÇOk dev devirdik birde <Çakma DEV> deviririz bize sıkıntı yok :)

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 21:53
Yemin ediyorum,Saracoğlunda Fenerbahçe'yi yenmek şahsıma Bursa'da Bursaspor'u yenmek kadar tat verebilir ancak.
böyle birşeyi anlamak mümkün değil, Bizim davamız savaşımız İstanbuladır onları yenmek kadar mutluluk veren bişey olamaz.

Koray
13.02.2010, 21:54
Tuğra61,

Neden senin Trabzonsporlu olmadığın hissine kapıldım acaba :))

Anıl Caner
13.02.2010, 21:55
Tribüncü olmakla olmamak arasındaki fark işte.

Koray
13.02.2010, 21:57
Tribüncü olmakla olmamak arasındaki fark işte.

Bmn'de ne arar tribüncü Anıl, bir elin parmağını geçer mi acep :)

Boşver yaramı deşiyorsun bu konuya hiç girmeyelim...

Bursa taraftarıyla senelerdir husumetliyiz Tuğra61 ama takım olarak asla bizim rakibimiz değiller...

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 21:59
Burdaki msjın amacı bellidir. Bursa Anadolu takımıdır desteklenmelidir felanda filanda. Sivasta anadolu takımıydı 3,5 başarı yakalayınca ilk bize saldırdı. Zaten bu bursanın meşhur oğlancıkları yıllardır trabzonspora bir gazları var bitmedi. Maç boyu trabzonspor sövecekler. Sizinki k.bakmayında denize düşmemek için yılana sarılmaktır.;)
yeni bir üyesiniz sizinle tartışmaya girmeyeceğim.Ancak Bursa'yı 3 eziğe karşı desteklerim. Bunu da bilin bireysel tartışmaya girmeyeceğim.

EROS87
13.02.2010, 22:02
başlık yine amacından saptı

forumda antulaşma yolunda adımlar görüyorum, böyle ukala ukala tavırlar millete tepeden bakmalar.
her başlıkta bu büyüklük muhabbeti sıkmaya başladı

yav bakın işinize, TRABZONSPORun ne olduğunu cümle alem biliyor
sıksık böyle şeyleri konuşarak boşuna kendimizi küçültüyoruz

bize ne fb den, bjkden, sivastan, bursadan veya onların bizim hakkımızıda düşüncelerinden

yönetici arkadaşlardan ricam son sayfada bahsi geçen konularla ilgili bir temizlik yapmasıdır

antagonist
13.02.2010, 22:02
Bmn'de ne arar tribüncü Anıl, bir elin parmağını geçer mi acep :)

Bazı arkadaşlara haksızlık ve ayıp ediyorsun Koray...

yaranozlu
13.02.2010, 22:05
beşiktaşın mağlubiyetiyle bu maçın önemi aşırı arttı. Görüldüğü gibi seri galibiyetler alırsak puna farkı rahatlıkla erir gider. Yeter ki biz kendi maçlarımızı kazanalım. Bursa deplasmanında ben zorlanacağımızı düşünmüyorum açıkçası. Abartılacak bir takım değil Bursa, şansa gidiyorlar. Turgaya dikkat etmek gerek, başka bir numaraları yok, hakem skora tesir etmezse kazanırız diyorum. Puan kaybında şampiyonluk şansımız aşırı azalır.

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 22:06
Ne farkı var bursanın onlarında fenerliside gsliside bjklısıda bize sövüyor bursalısıda sövüyor hatta daha çok sövüp hüsümet bağlıyor ? Sırf anadolu takımı diye bana düşman bir taraftar topluluğunu desteklemek bana biraz ters geliyor buda benim fikrim. En azından fikrinizi sesli sölemeyinde foruma bursalılar takip eder adamlar zanneder tüm trabzonspor taraftarları böle düşünüyor makaraya alır :rolleyes:

aga konuşmıcam diyorum da, siteye 10 dk önce üye olmuş kim ne olduğu bilinmeyen sensin. Fikrimi gizlememi hangi hakla söyleebilirsin. Sen sanırım Trabzonsporlu falan değil bir provokatörsün. Ya adam gibi mesajını yaz, yada adam gibi tartışmasını öğren kimse senin dediklerini yapmak zorunda değildir.
Bursa'yı desteklerim Fb,Gs,Bjk ye karşı sana ne? Anadolu takımı değil mi İstanbul .... mi tutcam töbe töbe.Ne bu sende İstanbul sevigisi. Sen git tut Fb,Bjk,Gs yi. Burda işin yok.

Yunus Emre SEYHAN
13.02.2010, 22:06
Bursaspor çok sıradan bir takım.
Müzelerinde 1 kupa bile yok. (Süper lige yükselirken alınan kupa haricinde :D ) ki zaten müzeleri de yoktur :D :D

Gordon Freeman
13.02.2010, 22:08
Bursaspor dedıgınız ne ki....daha 3-5 sene once kumede kalmaya çalışırken rakipden saymıyorduk..3 puanı banko goruyoduk..Ne zamandan beri ciddiye alınır oldular..Tamam rakibi küçümsemeyelım.Bu maçya yenılebılırız de..Mesel bu değil...Trabzonsporun sevıyesı ayrı Bursasporun sevıyesi ayrı...Bizim için Manisa , İBB , Denizli neyse Bursa da odur...

Behçet61
13.02.2010, 22:11
Arkadaşlar güzel şeyler düşünün,hayal edin temennide bulunun
mesela Bursayı 6-0 yendiğimiz maçı hatırlayın neden tekrarı olmasın diye niyet edin,
gerçi ben 1-0 olsun razıyım.

SEDAT
13.02.2010, 22:14
- Sercan la volkan yokmuş galiba....

- Şunu hatırlatmak isterimki biz gayet ciddi motive olarak gelicez bursaya ..

- Fenere 3 attıysak bunlara 4 felan atarız hislerine kapıldılar herhalde..

devilkid
13.02.2010, 22:15
bursalılar bile bizim kadar konuşmamışlardır bursayı...

Sefa Murat Dokuz
13.02.2010, 22:15
İstanbuluda tutma bursayıda tutma illa bir tercih yapma zorunluluğunmu var?
bak kardeşim senin anlamanda bir problem yoksa 100.kez söylüyorum. Biz bursayı hep yeniyoruz. Bizim rakibimiz Bursa değil, İstanbul ezikleri. Ben sempatiden değil rakibim olmayan takımı tutarım. Bursa elbet bu yarıştan kopacak.Kazandığı çok da önemli değil. Ama İstanbul tekelleri 3 ezik aldığı her puan şampiyonluk tablosunda avantajıdır.

Eren Karaahmetoğlu
13.02.2010, 22:16
Beşiktaş puan kaybetti. Fener de yarın puan kaybederse, hatta Kayseri de kaybederse, inanılmaz sıkıntılı bir maç olacak. Neden böyle haftalarda en son biz oynuyoruz? Genelde böyle olunca son oynayan takım puan kaybeder. Allahın emridir.. İnşallah bundan önceki maçlar gibi, tıpkı Sivas, Manisa, Diyarbakır maçlarındaki gibi stressiz ve zevk almak için oynarız.. Böyle oynarsak kazanacağımıza eminim..Yeter ki baskı oluşturmasın üzerlerinde uşaklar.. Haydi Trabzonum, Bursa'dan da üç puanı kap ve dön. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

yaranozlu
13.02.2010, 22:16
her şey iyi güzel de bu rakibe geçirme huyundan vazgeçsek diyorum. Bursayı veya diğer rakipleri karalamak yerine biz daha iyi nasıl oynarız, tribünde daha iyi nasıl destekleriz onu konuşalım diye düşünüyorum. Yoksa, bursa kim, şeftali bunlar, sivas kim, o kim bu kimler bizi küçültür. Mesela ufak takımlar geldiğinde kümeye tezahüratı vs. bunlar bizim büyüklüğümüze yakışmaz. Rakipleri taşlarsak, seviyemiz azalır ve büyüklüğümüz tartışılır olur, önemli olan bizim kendi taraflarımızla olan eksiklikleri gidermek için neler yapılabileceği hakkıında yorum yapmak.

Halit Akyüz
13.02.2010, 22:18
Bursa'lılar bide bizim maçları izlesinler..

SouLe
13.02.2010, 22:18
Çok Çok Önemli En Önemli Maçımız yenmemiz gerekki gücümüzü görelim en dişli takımla oynucaz..

yaranozlu
13.02.2010, 22:19
bak kardeşim senin anlamanda bir problem yoksa 100.kez söylüyorum. Biz bursayı hep yeniyoruz. Bizim rakibimiz Bursa değil, İstanbul ezikleri. Ben sempatiden değil rakibim olmayan takımı tutarım. Bursa elbet bu yarıştan kopacak.Kazandığı çok da önemli değil. Ama İstanbul tekelleri 3 ezik aldığı her puan şampiyonluk tablosunda avantajıdır.

doğru bir yorum. bazı arkadaşlar kayseri-gs maçı berabere bitsin gibi düşünceler taşıyor. bence yanlış, biz her zaman rakip olarak ist. takımlarını görmeliyiz. diyelim aradan kayseri kaçtı, kaçsın şampiyon olsun, alkışlar saygı duyarım.

Koray
13.02.2010, 22:19
Bazı arkadaşlara haksızlık ve ayıp ediyorsun Koray...

Onları ayırıyorum Süleyman Bmn gibi büyük bi sitede bir elin parmakları kadar kalıyorlar o tabiri o yüzden kullandım...

Herkesi biliyoruz yani sorun yok :)

Halit Akyüz
13.02.2010, 22:23
Bursanın Mudanya ilçesinde sanırım kafile ile konvoy yapılcak kandaşlar aldığımız haberlere göre bursalılar bu konvoya saldırma planları yapıyorlar. Bu konvoyda olacak ve gidecekler varsa birbirlerini uyarsınlar. Bazı bursa forumlarında bunun muhabbeti var dikkat edin renkdaşlarım.
Yuh insanlıktan çıkmış bunlar..:)

Eren Karaahmetoğlu
13.02.2010, 22:26
Koray, ne yaptınız ha bu güzelim yemyeşil Bursamın bembeyaz oğlanlarına Trabzon'da? Baya dert etmiş gözüküyorlar. :)

Halit Akyüz
13.02.2010, 22:27
Bunlar Sercan'ın golünü unuttular herhalde..

Remzi
13.02.2010, 22:27
Ya bırakın ne yazıyorlarsa yazsınlar.Foruma taşımaya değmez. :)

Halit Akyüz
13.02.2010, 22:30
Çok ezik bi takım bu Bursaspor.. Taraftarı daha da ezik..

Barış Burak
hayır o değil bu yavş.kları bilirim ben,adam değiller..tabii ki bütün bursa taraftarı için demiorum.ama bir kısmı var futbolla alaksı yok.maça giden renktaşlarım dikkatli olsun.trabzonda ne görmüşler ki? kamışla beslenmeden yemek yiyebiliosa bir şey görememmiştir demek ki.bu şehrin asabi yanını ortaya çıkartcaklar illa yani.zaten ne yapsak bütün tepki trabzonun üzerine yağıo

Sefa
Tam teşkilatlı bir deplasman tayfası görsünler kaçacak delik ararlar.

Bursa'da yaşayan normal taraftarlarımıza saldırmaya kalkar bu oğlanlar..

Konvoya hele hiçbirşey yapaazlar çok çok taş atarlar..

yakarcı
13.02.2010, 22:31
çok rahat alacaz

bangkook_61
13.02.2010, 22:44
Arkadaş tamam Bursa yı falan sevmiyoruz ama anti istanbul unutmayın yani. Bursa Anadolunun güzide takımlarından biri. En azından memleketlerini destekliyorlar bi tribünleri var. Bursa rakibim değil deyip adamlara hak ettikleri saygıyı göstermiyosunuz. Bursa Es-Es, Sivas değil karıştırmayın.

Oğuzhan
13.02.2010, 22:51
bırakın , muhattaba alınmayacak kadar değersiz bi topluluk ..

Murat Acar
13.02.2010, 22:55
Yalnış birşey yapmıyoruz milleti uyarıyoruz.
Tuğra üstte benim bir yorumum var sende al o yorumu onların forumuna yapıstır biz maça gidiyoruz onlarda niyet farklıysa her deveye bir eğer uydururuz biz sen kafanı takma bize 1 adım gelene biz 2 adım geliriz.Delikanlı TARAFTAR görsün biz cistanbul taraftarı değiliz akıllı olsun herkes Özelliklede sen daha 10 mesajın ama insanları savaşa gider gibi borazan çalıyosun haydi artık daha çok germe ortamı

kaan53
13.02.2010, 22:56
8jk puan kaybetmesiyle maçın önemi bikat daha arttı aksilik çıkmassa alacağımız bir maç artık böyle final maçlarında özellikle rakiplerin kaybettiği ve bizim üstümüzdeki takımları yendiğimiz maçları alma alışkanlığı kazanmış olmamız gerekir...

Barış Burak
13.02.2010, 22:57
Tuğra üstte benim bir yorumum var sende al o yorumu onların forumuna yapıstır biz maça gidiyoruz onlarda niyet farklıysa her deveye bir eğer uydururuz biz sen kafanı takma bize 1 adım gelene biz 2 adım geliriz.Delikanlı TARAFTAR görsün biz cistanbul taraftarı değiliz akıllı olsun herkes Özelliklede sen daha 10 mesajın ama insanları savaşa gider gibi borazan çalıyosun haydi artık daha çok germe ortamı

murat acar abim avatar süper beeee:D:D

Barış Burak
13.02.2010, 23:01
ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.haırlısı bakalım;)

Sefa
13.02.2010, 23:05
Bu Bursaspor Fener maçını hakemle kaybetti ya gazozcu kızıl rahat durmayacak..

Murat Acar
13.02.2010, 23:05
murat acar abim avatar süper beeee:D:D

yakışayi demi Memleket işte besmelesis girmesin kimse ... Aslında karadenize giriysun ula olacak o ama onuda başka zaman yaparız ;)

lazzz61
13.02.2010, 23:06
galibiyetın ustune bbunlarada bı dayak atsakk daha baska bısey ıstemem

lazzz61
13.02.2010, 23:09
artistliği erkeklik sanıyorlar ..onemlı olan yürekli olmakk

ilhan
13.02.2010, 23:11
Başka forumlardan alıntı yapmak yasaktır arkadaşlar.

Samet Yildirim
Bu mac icin bana göre 2 tercih var.

Colman-Selcuk basliyip yorgun olan takimi pas yaparak fizik gücünü dürüsüp isi bitirmek veya colman-ceyhun oynatarak mücadeleci futbola yorgun olan bursayi "ezmek"...Son macta sanki selcuk sakatligi daha gecmemis gibi hissetmistim o bakimdan colman-ceyhun dedim.

Hoca icin zor karar diger 10 mevki zaten belli tartismaya gerek yok.

smyrna
Onlar böyle bişey yapsın Trabzona gelebilceklermi bakalım çok merak ediyorum :D

efulim67
13.02.2010, 23:12
her şey iyi güzel de bu rakibe geçirme huyundan vazgeçsek diyorum. Bursayı veya diğer rakipleri karalamak yerine biz daha iyi nasıl oynarız, tribünde daha iyi nasıl destekleriz onu konuşalım diye düşünüyorum. Yoksa, bursa kim, şeftali bunlar, sivas kim, o kim bu kimler bizi küçültür. Mesela ufak takımlar geldiğinde kümeye tezahüratı vs. bunlar bizim büyüklüğümüze yakışmaz. Rakipleri taşlarsak, seviyemiz azalır ve büyüklüğümüz tartışılır olur, önemli olan bizim kendi taraflarımızla olan eksiklikleri gidermek için neler yapılabileceği hakkıında yorum yapmak.

Afferin OFLU hemşehrim.
Seni tebrik ediyorum.
Anadolu takımlarının abisi biziz. Onlara öğretecek olanda biziz.
Onlar bize bağırdıkça siz İstanbul'a bağırın. Onlar 1-2 bağrışmadan sonra anlayacaklar.
Her maçta 1-2 kez rakibe bağıralım, sonrası hep istanbul'a olsun.
Son 10 yıla bakın, bizden hariç her takım istanbul takımlarını yeniyor! Biz !
Bursa bizim rakibimiz değil.
Bursa 10 senede 1 kez bizim önümüze geçerler, ama istanbul takımları her yıl önümüzdeler.
Biz abilik yapalım. Onlar yanlış yaptılarında saçlarını sevip onlara doğruyu gösterelim.

Alibeyoglu
futbol ile baska seyleri karisdirmayalim bu tür yorumlari cok anlamsiz buluyorum

Cafer Bulur
Bjk nin kaybetmesiyle bu macin önemi artmadi,zaten önemli cünkü.

Bursa da puan kaybetme lüksümüz var ama kaybetme lüksümüz yok.

Bursa macindan sonra yeniden 12 puanlik bir sürec var,onu yakalamak cok daha önemli.

hüseyin1975
13.02.2010, 23:13
Besiktasin yenildigi Hafta bu Maci kazanmak önemli.
Yenip ilk üc icin önemli yol almamiz lazim.

SALDIRAY
13.02.2010, 23:13
Yeneceğuz ula ! :D

ilhan
13.02.2010, 23:14
Herkesi Bordomavi.net'e yakışır şekilde yazmaya davet ediyoruz.