PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Halit Akyüz
11.02.2010, 20:27
Site çok kasıyor ya..

Ahmet KESKİN
11.02.2010, 20:37
güzel futbol galibiyeti getirecektir .. yenilecegimizi sanmyorum 2-1 veya 3-1 alacagımızı düşünüyorum...

thesiege61
11.02.2010, 20:47
arkadaşlar sercan şu an yedeklerde gösteriyor sporx.com?

acaba sakatlığı ne durumda bizim maçta oynayabilir mi?

ayrıca volkan şen de bugün oynuyor bizim maçta cezalı deniliyordu.

Sinan_Ts61
11.02.2010, 21:05
Cok zor bir mac olurcak bu kesin ama bizimde kazanmamiz lazim baska caremiz yok.Eger ki ligin en üst siralarda olmak istiyorsak..;)...Insallah yenecegiz....

GERONIMO35
11.02.2010, 21:06
Bursa fenere İkİncİyİ Çakti

Ahmet KESKİN
11.02.2010, 21:07
gökhan a fenerliler ne kadar tahalmül edecek allah bilir..

yatara
11.02.2010, 21:21
insallah alacaz bu macida

Cafer Bulur
11.02.2010, 21:23
Sadece bu aksamki maca bakarak bile bu macin ne denli zor gececegini anlayabiliriz.

Kazanmamiz gercekten iyi bir günümüzde olmamiza bagli.

Umarim alanzinho gibi böyle sert maclara aliskin olmayan bir oyuncuyu senol hocamiz tercih etmez.

Bence manisa macina yakin bir ilk 11 sahada olmali.

Bursa macinda kazanmak goller atmaktan degil,gol yememekten geciyor.

güneyli
11.02.2010, 21:25
Hüseyin kırmızıya gidiyor.Kıran kırana maç.Bursa bizim yapacağımız paslarla bu kadar agresif olmaz.Çok yıpranıyorlar.Bize ne kadar avantaj bilemem.

Fatih Özkan
11.02.2010, 21:27
Sadece bu aksamki maca bakarak bile bu macin ne denli zor gececegini anlayabiliriz.

Kazanmamiz gercekten iyi bir günümüzde olmamiza bagli.

Umarim alanzinho gibi böyle sert maclara aliskin olmayan bir oyuncuyu senol hocamiz tercih etmez.

Bence manisa macina yakin bir ilk 11 sahada olmali.

Bursa macinda kazanmak goller atmaktan degil,gol yememekten geciyor.

Bursa "Kaybedecek bişeyim yok!" mantığı ile saldırdı Fener'e...
Fener de "Ne de olsa 3 gollük avantajım var!" mantığı ile pek asılmadı...
Kaybedecek bişeyi olmayandan korkmak gerekir...
Ama Bursa bizim maçta bu kadar da saldırmaz...
Çünkü kaybedecek 3 puanları var ve bizim onların dibine gelme ihtimalimiz var...
Maçın çok zor geçeceği ise aşikar...
Ama sırf kadro olarak baktığımız zaman bile içinde Keçeli'yi, Tandoğan'ı, Hüseyin'i barındıran bir takımı rahatlıkla yeneriz...
Tabi olay sahada bitiyor...
Ama dediğin gibi abi; iyi günümüzde olursak ben kazanacağımıza inanıyorum...

Gökhan BAYRAK
11.02.2010, 21:38
arkadaşlar sercan şu an yedeklerde gösteriyor sporx.com?

acaba sakatlığı ne durumda bizim maçta oynayabilir mi?

ayrıca volkan şen de bugün oynuyor bizim maçta cezalı deniliyordu.

kupada oynayabilir, ligde cezalı...

smyrna
11.02.2010, 21:57
Site çok yavaş

GERONIMO35
11.02.2010, 22:01
yaw dün bursa eleyecek demiştim bildim mi ne:)

Hasan ZAİMOĞLU
11.02.2010, 22:17
yaw dün bursa eleyecek demiştim bildim mi ne:)
maç bitmedi ve daha eleyemedi :cool::cool:

Uluç
11.02.2010, 22:23
Bilemedin Murat abi :D

GERONIMO35
11.02.2010, 22:27
Evet yaa blemedim ama bu fenevin şansına ben...........

neyse finalde fenevi yenmek daha güzel olacak belkide izmirde olur final gideriz maça:)

furkanderya61
11.02.2010, 22:28
uşaklar babam yıne bombayı patlattı fener qolu attı. döndu bana oqlum dedı. bu bursalılar dereyı qoreyı karsıya qecemeyııı :D

Berkedogan
11.02.2010, 22:29
Bursa 70 dakka iyi oynadı 3-0 yaptı son 20 dakka güçleri kalmadı bu maç çok yıprattı onları moral olarakta çöktüler zaten bizi yenmeleri çok zorken artık bence imkansız gibi bişey beraberlik çıkarırlarsa sevinsinler.

Yunus Emre SEYHAN
11.02.2010, 22:29
Bursa - Fb maçını izledim
İzlenimlerim:
Bursaspor'da uzun oyuncu sayısı fazla ve cok diri takım.

Bence Ceyhun,Giray gibi oyuncular oynamalı maçta. Ortasahayı diri tutmak zorundayız kesinlikle Ceyhun'un oynaması lazım.
Teo'da oynasa hiç fena olmaz ama kimi çıkartıcaksın?

sessizkral_1
11.02.2010, 22:34
fenerde özer lugano semih hatta 2. yarı giren alex ve emre gibi ciddi eksikler olması bursayı umutlandırdı ki fener hiç iyi oynayamadı bence bursa iyi oynuyor gözüktü.bu arada bursada en etkili oyuncular tugay sercan ve volkan.volkan sarı kart cezalası olarak bizim maçta yok.sercanda büyük olasılık sakat olduğu için olmayacak.ve karşımızda moralmen çökmüş bir bursa olacak.formda takımımızın bursa maçını alacağını düşünüyorum.

Cafer Bulur
11.02.2010, 22:35
Bursa - Fb maçını izledim
İzlenimlerim:
Bursaspor'da uzun oyuncu sayısı fazla ve cok diri takım.

Bence Ceyhun,Giray gibi oyuncular oynamalı maçta. Ortasahayı diri tutmak zorundayız kesinlikle Ceyhun'un oynaması lazım.
Teo'da oynasa hiç fena olmaz ama kimi çıkartıcaksın?
Alanzinho yu,bu mac alanzinhonun maci degil bence.

Bu macta diri,ayakta kalan savasan futbolculara ihtiyacimiz var.

lazzz61
11.02.2010, 22:36
bursanın en büyük özellıgı fazla hata yapmaması

Sefa
11.02.2010, 22:38
Düşene vurmak ibadettir.. ;)

Yasin Altuntas
11.02.2010, 22:39
Alanzinho yu,bu mac alanzinhonun maci degil bence.

Bu macta diri,ayakta kalan savasan futbolculara ihtiyacimiz var.

Bence hele Alanzinho bu Macta 100% oynamasi lazim Zapatocny ve öteki Defans oyuncuyu cok yavas onlarin önündeki Hüseyini zaten biliyoruz ve Bekir Ozanda Alan´a karsi Problem yasayabilir

Tek dikkat etmemiz kisi TUrgay hic sevmesemde kötü Oyuncu degil bence ilk 11 ayni kalmasi lazim

GERONIMO35
11.02.2010, 22:42
alan her maçta oynayabilir :) yeterki oynasın :)

Cafer Bulur
11.02.2010, 22:47
Bizde tutunamayan hüseyin ve mustafa keceli,a.gücünde tutunamayan iglesias,kayseride tutunamayan turgay,bjk de tutunamayan zapo ve ali tandogan ile ertugrul saglam tas gibi bir takim ortaya cikarmis.

Baska bir hoca bursanin basinda olsaydi bu kadar zirveye tutunamazdilar...

Emre EFENDİOGLU
11.02.2010, 22:52
Bursa bu yorgunluk, Sercan ve Volkan eksikliği, bu moral bozukluğu ile bizi yenerse bize düşen sadece tebrik etmek olur.

matalar
11.02.2010, 22:54
Bizde tutunamayan hüseyin ve mustafa keceli,a.gücünde tutunamayan iglesias,kayseride tutunamayan turgay,bjk de tutunamayan zapo ve ali tandogan ile ertugrul saglam tas gibi bir takim ortaya cikarmis.

Baska bir hoca bursanin basinda olsaydi bu kadar zirveye tutunamazdilar...

Trabzonsporu beğenmezsin, bursayı hemen beğendin:D

lazibere
11.02.2010, 22:57
DİKKAT DİKKAT

NTV spor sitesınde bir anketvar haftanın maçları ne olur anketi??

şu anda %60 bursa kazanır görünüyor.. acil destek

Berat
11.02.2010, 22:58
Bursa bu yorgunluk, Sercan ve Volkan eksikliği, bu moral bozukluğu ile bizi yenerse bize düşen sadece tebrik etmek olur.

Volkan neden yok ki?

Cafer Bulur
Trabzonsporu beğenmezsin, bursayı hemen beğendin:D
Tabelada bizden yukarda olduklarina göre iyi bir takim demek ki,gerceklerde ortada.

Ayrica ben bir futbolseverim,yerine göre yigidin hakkini da teslim etmek gerekir.

Hürgün Aygün
------------onur-----------
ömer---song---giray----cale
---------ceyhun----------
serkan------------------engin
---------selçuk------------
------teofilo----umut------
aslında denenebilir son maçlarda colman kötü oynuyor alanzinho sonradan girebilir çift forvetle manisa maçında iyi oynadık

Oğuz B.
11.02.2010, 23:00
Zor maç.
Ama kazanacaz..

Emre EFENDİOGLU
11.02.2010, 23:00
Volkan neden yok ki?

Sarı kart cezalısı.

Cafer Bulur
11.02.2010, 23:01
------------onur-----------
ömer---song---giray----cale
---------ceyhun----------
serkan------------------engin
---------selçuk------------
------teofilo----umut------
aslında denenebilir son maçlarda colman kötü oynuyor alanzinho sonradan girebilir çift forvetle manisa maçında iyi oynadık
Dengeli bir kadro,oynamasinda sakinca görmüyorum.;)

servet nuh
11.02.2010, 23:02
bursasporda sercan sakat,sağ kanattan volkan şenin bindirmelerini kilitlersek,bursa biter...

Mustafa Yüksek
11.02.2010, 23:02
Kafa olarak iyi hazırlanmalıyız bu maça...İstekli çıkarsak 3 puanla dönebiliriz...

orhan42
11.02.2010, 23:03
gerçekten çok zor bir maç olacak..İnşallah kazanırız..kazanamasak beraberlik de iyi sonuç olur..yenilsek de adam gibi oynarsak üzülmem...

Yunus Emre SEYHAN
11.02.2010, 23:03
Volkan bizim maçta Cezalı ve Sercan'da büyük bir ihtimalle bizim maçta oynamaz. (Maçın son dakikalarında sakatlığı tekrar nükseldi ve oyundan cıktı )

Ama tabii Turgay'da iyi bir forvet :)

/_!mmortalTs_\
11.02.2010, 23:04
Bu maç ben de Alanzinho'nun oynamasını istemiyorum yerine Teofilo veya Ceyhun gibi fiziksel üstünlük kurabilecek bir orta saha oynayabilir. Zor maç olacak ama 3-0 gibi net bir skorla kazanacağımıza inanıyorum.

Necat Ulusoy
11.02.2010, 23:09
bu maçı da alırsak kayseri ve bursayı 3-4 haftaya kalmaz altımıza alırız diye düşünüyorum ...

Yasin Altuntas
11.02.2010, 23:11
Biz Bursaya degil Bursa bize göre kadro kurmali lazim hele önemli Oyuncularindan yoksun bir Bursaya karsi "onlarda su oynuyor bizde ona karsi bunu oynatalim" bence onlar demesi lazim " Ya Alanzinhoyu nasil durduracagiz Sagda Serkan vor Soldan Engin geliyor Umut Defansi cok yipratiyor vesayre

lazibere
11.02.2010, 23:12
orta saha kalabalık olmalı ,bu maç tamamen orta saha mücadelesınde geçecektir.. güçlü kalan kazanaaktır.. bu bağlamda selçuk colman ve alanzinyonun isabetli pas yüzdeleri yüksek olursa bence maçı alabiiriz... kanımca bu maçta sezer le devam edecek gibi..

volkan şen'ın cezalı olması biim için avantaj..sercan veya bir başka forvetın varlığı önemli değil.. gununde bir song giray ikilisi pozisyon vermeyecektirr...

ben maçın adamının alanzinyo olacağına inanıyorum.. gol de duran toplardan gelecektir...

0-0 muhtemel skor olur ama her iki tarafta kazanabilir.. inşallah yenilmden döneriz

Orhan Kahraman
11.02.2010, 23:12
İyi kıran kazansın.....

ULAS TARAKCI
11.02.2010, 23:15
Mac sonu taraftar olaylari adil sekilde degerlendirilirse bizim mac buyuk ihtimalle seyircisiz oynanir.

Armağan Dere
11.02.2010, 23:15
Bursa kolay lokma olmadığını gösterdi.. Ortasahayı kuvvetli tutmamız lazım..Ayrıca Cale'ye çok iş düşüyor Volkan Şen acayip hızlı ve ayaklarına hakim bi şekilde durdurulması lazım kötü pozisyonlar yiyebiliriz Aman dikkat Engin oynamasa iyi olur sinirli bi futbolcu kırmızı kart görebilir..Ayrıca sanki hüseyin iyi oynadı maçta bayaa iyi paslar attı geliştirmiş kendini..

furkanderya61
11.02.2010, 23:16
arkadaslar ne olursa olsun taraftar desteği her turlu arkasında olan bır bursaspor var. kadro eksıği olabılır. takım oyunu sonucta. artıkk bende bu stadtan yuzumun anlımın akıyla cıkmak ıstıyorum. fazla deqıl 3 - 0 yeter

yağız61
11.02.2010, 23:16
Gerçekten Bursa bu akşam oynadığı futbolla turu haketti ama kaybettiler.Yiğidin hakkını teslim etmek gerekiyor. Bizle olan maçlarına gelince, Bursasporu yeneceğimizi düşünüyorum.Hem de çok zorlanmadan.Karşısındaki takım Fenerbahçe olmayacak Bursa'nın. Demem o dur ki gözde büyütmeden kendi futbolumuzu oynayalım yeter.Kora kor mücadelenin galibi Trabzonspor olacaktır arkadaşlar.Yeter ki öyle oynayalım.

yağız61
11.02.2010, 23:18
Bursa kolay lokma olmadığını gösterdi.. Ortasahayı kuvvetli tutmamız lazım..Ayrıca Cale'ye çok iş düşüyor Volkan Şen acayip hızlı ve ayaklarına hakim bi şekilde durdurulması lazım kötü pozisyonlar yiyebiliriz Aman dikkat Engin oynamasa iyi olur sinirli bi futbolcu kırmızı kart görebilir..Ayrıca sanki hüseyin iyi oynadı maçta bayaa iyi paslar attı geliştirmiş kendini..

aksine engin bu maçta çok iş yapacak.takıma ve futbolculara güvenin arkadaşlar.

Armağan Dere
11.02.2010, 23:20
aksine engin bu maçta çok iş yapacak.takıma ve futbolculara güvenin arkadaşlar.

Abi agresif diye söylüyorum..Bazen o kadar hırsına yeniliyor ki Agresifleşiyor ve Bursasporlu futbolcular onu gaza getirebilirler yıldırıcı faullerle o bakımdan söledim Ceyhunla başlansa daha iyi diye düşünüyorum

Abdülkadir Kılıç
11.02.2010, 23:20
Bursa bugün çok konsantre oldu. Bizim maça bu kadar konsantre olamayacaklarını düşünüyorum. Çok demem ama bu maçtan bir galibiyet bekliyorum. Ama Bursa taş gibi takım. Bizi yenerlerse de şaşırmam.

matalar
11.02.2010, 23:21
volkan şen sarı kart cezalısı.
herkes ondan bahediyor.VOLKAN ŞEN CEZALI

vaslat
11.02.2010, 23:23
Bir karar verin artık Volkan oynuyor mu oynamıyor mu?

matalar
11.02.2010, 23:23
http://www.bursaspor.net/sayfa.asp?ContentID=Haber&id={E06FF91D-F23A-4EEF-99B6-4B67D2C569D9}

Berkedogan
11.02.2010, 23:24
Biz bu bursayı takımları tamda olsa yeneriz son haftalardaki futbola bakınca bütün takımlardan daha iyi pres yapıp karşı takımı boğuyoruz top oynama şansı vermiyoruz heleki sercan ve volkan yokken bizim forvetler çok şanssız olmazsa kesin yeneriz.

lazibere
11.02.2010, 23:29
Burası bir paylaşım sitesi olduğuna göre biribirimizin yazdıklarının okundğunu bilmemeiz gerekiyor.. Ama maalesef kimse yazılanları okumadan direkt yazmak istediklerini yazıyor..

Mesela VOLKAN ŞEN cezalı ve bizim maçtaoynamayacak ama hala onun nasıl durdurulması gerektiğinden bahsediyoruz... Bu konuda oynamayacağı defalarca yazıldı hatta aynı sayfada bile oynamayacağı şeklinde yazı varken...

Bence forum yoneticilerinin buna müdahale etmesi gerekiyor... Kafasına göre konuşulmasın lütfen...

yazılnlarda onemlidir ve okunsun

vaslat
11.02.2010, 23:29
http://www.bursaspor.net/sayfa.asp?ContentID=Haber&id={E06FF91D-F23A-4EEF-99B6-4B67D2C569D9}
çok güzel haber secanda sakat bursanın yarı gücü yok demektir

Orhan Aydın
11.02.2010, 23:31
Hüseyin'e sakal fena halde yakışmış.Garip oldum izlerken haksızlık yapmışız adama:)

yağız61
11.02.2010, 23:39
yenecez arkadaşlar buraya yazıyorum.bin tane sercan ve volkan olsa farketmez.onlar sizin silahlarınızı nasıl zapdedecek.hüseyine gelince.çoğu zaman savundum.ama öyle bir maç oynamayla futbolcu olunmuyor.en çok güveneceğiniz maçta, sorumluluk alması gerektiği maçlarda hep gözden kaybolmuştur.onun için ahlanıp vahlanmayın.ha evladımızdır o ayrı.bu yazdıklarımdan sevmediğim gıcık olduğum anlamı çıkması beni beni üzer.

söylemedn geçemeyeceğim fenerbahçeli gökhan ünal onlara tam bir kazık olmuştur.:))

iboandibo
11.02.2010, 23:44
bugün kü sonucun lig maçı için lehimize olacağını düşünüyorum.Bursa enerjisini sonuna kadar kullandı ama son dakikada moralleri çöktü.Bu yorgunlukları ve moralleri ile galibiyete yaklaştık bence

Timur Öztürk
11.02.2010, 23:49
Tabelada bizden yukarda olduklarina göre iyi bir takim demek ki,gerceklerde ortada.

Ayrica ben bir futbolseverim,yerine göre yigidin hakkini da teslim etmek gerekir.
değerlendirmen bumu?

Mehmet Fatih Yavuz
11.02.2010, 23:51

Yok abi. Klasik Trabzon muhalefetisin kusura bakma. İğnesi sadece sevdiğine batan cinsten. Bursa kadıköyde 3 tane yerken hangi taştan takımdı? Yontma taş.. Sıralamaya göre geçen sene biz 3 er beşer tane gs, bir o kadar da fb idik demek ki!

Komşunun tavuğuna kaz demek için bahane aramak, elinin altındaki deve kuşunu serçe diye pislemek.. Enteresan alışkanlık sendeki.

Sadece sende değil. Mesela ibb maçından sonra klasik trabzon yazarlar grubunu bir okudum. Allahım yarabbim. İkinci yarı ibb ye top vermemişiz, adamlar ceza sahasına yaklaşamamış yedikleri presten dolayı. Ama yaranamamışız kimseye.

Sen de bu cemaate mensupsun. Kusura bakma abi.
Bursa kötü takımdır demiyorum kimse yanlış anlamasın.
Ama senin yorum arşivini de hatırlayacak bir hafıza mevcut.
Gerçekler ortada.

Oh be.
Yeterdi yemin ediyorum.
Ancak rahatladım.
Bu kadar negatif pompacı biri ancak Trabzonspor taraftarı olabilir zaten.
Arayın başka yerde bulun dişimi kırarım.
Mr. negatif.

ESER
11.02.2010, 23:54
sercan bu macta yeniden sakatlandi ve volkan da yok. geriye kaliyor sadece turgay ve ozan.. gerisi sadece vasatlar karmasi.

Fatih Özkan
11.02.2010, 23:55

Kendinle çelişkiye düşüyorsun abi...
Bu nasıl bir değerlendirmedir ki ?
Söz konusu Trabzonspor olunca sana yaranmak mümkün değil abi kusura bakma...
Hep ters yönden yaklaşıyorsun olaylara...
3 golün avanatajı ile sahaya eksik kadro ile çıkan Fener...
"Ne de olsa elerim!" diyen Fener...
Buna karşın "Kaybedecek bişeyim yok!" diyip saldıran Bursa...
Kadrosunda Hüseyin'i, Keçeli'yi, Tandoğan'ı barındıran bir takım...
Ben beğenmedim oynadıkları oyunu...
Son nefeste gözlerini karartıp saldırdılar işte...
Yapma abi!
Yapma!
Büyük haksızlık ediyorsun!

Halit Akyüz
12.02.2010, 00:05
Rahat kazanıcaz bence..

bangkook_61
12.02.2010, 00:05
Bursa iyi takım ama abartıldığı kadar değil. Bugün kötü fener kaç pozisyon buldu saysaydık keşke.

Bir de kendi kişisel görüşümü belirtmek istiyorum Ertuğrul Sağlam ile. Ben kendisini beğenmem. Gittiği her takımı iyi hale getirir ama kafaya oynatamaz bu adam. Kendisi iyi bir teknik direktör ama büyük bir teknik direktör değil. Beşiktaş tayken de, Kayseri de de takımlar iyi dendi ama en tepeye oynamadı. Bursa da da böyle olacak bence. O yüzden ben olurda bir gün adı bizle geçerse istemem mesela.

arifemre
12.02.2010, 00:13
Bursa iyi takım ama abartıldığı kadar değil. Bugün kötü fener kaç pozisyon buldu saysaydık keşke.

Bir de kendi kişisel görüşümü belirtmek istiyorum Ertuğrul Sağlam ile. Ben kendisini beğenmem. Gittiği her takımı iyi hale getirir ama kafaya oynatamaz bu adam. Kendisi iyi bir teknik direktör ama büyük bir teknik direktör değil. Beşiktaş tayken de, Kayseri de de takımlar iyi dendi ama en tepeye oynamadı. Bursa da da böyle olacak bence. O yüzden ben olurda bir gün adı bizle geçerse istemem mesela.

ertuğrul hakkında yorumun çok doğru. belli bir aralıkta oynatır her gittiği takımı. kafaya oynatamaz ama kötü de oynamaz. belli bir çizgiyi yakalar ve devam eder. bence anadolu takımları için ideal bir hoca. istikrarı sağlayacak birisi. ertuğrulu birkaç sene barındıran bir takım maddi manevi güçlenir. çok önemli bir özellik kanımca. ziya doğan ya da güvenç kurtar gibi değil, 100 üzerinden dersek 70 den yukarı çıkaramaz bir takımı, ama anadolu kulüpleri için bence daha önemlisi 60 dan da aşağıya düşürmez
ha hedef şampiyonluksa olmaz tabii...

Paksoy
12.02.2010, 00:14
arkadaşlar bu maçın değerlendirmesi , trabzonspor son maçlarıdaki gibi oynarsa rahat kazanırız,bursa düz bir takım ,

Uğur KÜÇÜK
12.02.2010, 00:15
sercan ve ozan da hastanelık oldu ajjansspor da yazıo bu macı kesın alacaz volkanda cezalı

devilkid
12.02.2010, 00:15
bursa takım olarak şimdiden hakem ağlamalarına başlamışlar..bunlar pis kokan hareketler...

bursayı yenmeyi en çok e.sağlamın suratını görmek için istiyorum...

pReN@_61
12.02.2010, 00:20
Bu maçta Teo şov yapacak:)

Halit Akyüz
12.02.2010, 00:22
Bursaspor'un turu kaybettiği Fenerbahçe mücadelesi kendisine pahalıya mal oldu.

Daha önce Fenerbahçe ile yapılan ilk maçta sakatlanan Sercan'ın sağ arka ayak adalesindeki sakatlığının nüksettiği, Ozan İpek'in ise kaburgasında kırık olabileceği şüphesiyle hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

Ajansspor

lazibere
12.02.2010, 00:22
Bursa maçı ligimizin en kritik maçlarndan biri olacak. Bu açıdan son maçları ölçü almayalım. Onlar kaybederlerse Avrupa ya gitme hayallerinden uzaklaşacak belki de düşüşe geçecekler..Her maçın kendine has özeliği vardır. . Bu maç zor maç olacak... 2 sezondur oynadığımız maçlarda bir galibiyetimiz var oda son sn. golu ile trabzonda aldığımız galibiyet....

Bursa yenilmiyecek bir takım değil. kaldı ki bizden iyi takımda değiller... hataları affetmeden bulduğumuz pozisyonları harcamadan oynarsak maçı kazanırız hemde farklı şekilde... Bu akşam gokhan unla kabağının atamadığı gol gol olsa fener yine farka giderdi...

O açıdan zor amç ama kazanılmayacak bir maç değil...

Bizim açımızdan bu sezon yeniden başlıyor...

Hiç bir ciddi maçı kazanamadık.. Bu maçta onlardan biri eğer kaznaırsak bence ligin tepesinde herşey olabilir..

galatasaray düşüşte... Fener de düşüşte ( manisa maçında puan verecekler) beşiktaş da iyi değil... Bu fıratları değerlendirisek en azından son 6 hafta ensede olursa herşey olur.. Bunun için de bu maçları kazancaksın.. adece bu değil.. Antepi antepte... Kaysriyi kayseride... Bursayı bursa da... Beşiktaşı istabul da.. feneri istanbul da:))) zaten maç kalmadı diyeceksınız ama böylt.. kazanamsak üst sıralar bize hayal kı hak etmemeiş oluruz zaten:)

Ahmet Kuru
12.02.2010, 00:26
Bursa güzel futbol oynuyor...
Diğerlerine oranla...
Ama en iyisini biz oynuyoruz...Bunu unutmamak gerekir...
Diyarbakır ve Sivas maçlarındaki futbolu sahaya yansıtabilirsek,Şenol hoca takımı iyi motive ederse Pazartesi günü 3 puanı rahat alabiliriz...

Halit Akyüz
12.02.2010, 00:26
Biletler yarın satışa çıkar herhalde..

Remzi
12.02.2010, 00:29
Bizim tarafın biletleri maç günü satışa çıkar.

DNA-TS
12.02.2010, 00:45
iddaacıların yorumlarının çoğu beraberlikti.ama febe maçından sonra bir daha dinledim şimdi bize vveriorlar.bende maçtan çekiniyordum ama şimdi biraz daha bize yakın olduğunu düşünmeye başladım.maçtan sonraki ruhsal durumalarından dolayı.

AKSOY_61
12.02.2010, 01:05
Bursanın zaten kadro kalitesi bizim bayağı gerimizde.
bursadan kaç tane futbolcuyu bizim ilk 11 e kolabilirsiniz.
En fazla dikkat çekenler sercan umutu kesemez ancak teo hazır değilse ortasaha 4 lüyse bizde oynar.
volkan nı bilmeiyorum bizde kimi keser?

Bursanın espirisi hem kadro hem de teknik kadro istikrarından dolayı tam bir takım oyunu oynaması.
Biraz da gazla birlikte iyi puan topluyorlar.Şahsen bursanınbu akşamki futbolunu önemsemem çünkü karşısında
bi ton eksiği olan en önemlisi de 3-0 ın verdiği rahatlıkla karşısına çıkan bi takım vardı.
Sanslar eşit olsaydı ben görürdüm bursa kaç tane yiyor, fb nin iyi hazırlanırsa bu ligde yenemeyeceği takım yok.

Bize gelirsek bizim de kadromuzdave oyunumuzda istikrar görülüyor bayağı maçtır kadroda sakat veya cezalılar dışında değşim olmuyor
oluyorsa da yedekler asları aratmıyor.Bu da güzel bişey.
Ayrıca ligin ilk yarısındaki ts den eser yok; çok fazla mücadele edip rakibi hallaç pamuğuna çeviriyoruz.

Maç hakkında düşüncem; eğer bu maç avniakerde olsaydı kesin alırız derdim.
Bursa kendi evinde seyirci desteği avatajından dolayı ilk önce beraberlik diyorum, bizi yenebilecekleri zannetmiyorum.
Eğer biz yenersek lig yeniden başlıyor derim.

Halit Akyüz
12.02.2010, 01:17
Aynen Bursa'nın takımında bizde 11'de oynayabilecek bir oyuncu yok. Bir tek Giray'ın yerine Zapotocny olabilir..:)

servet nuh
12.02.2010, 01:20
Aynen Bursa'nın takımında bizde 11'de oynayabilecek bir oyuncu yok. Bir tek Giray'ın yerine Zapotocny olabilir..:)
volkan süper bir sağ açık

sametaydin
12.02.2010, 01:22
Öncelikle volkan cezalı olduğu için çok şanslıyız. Sercan da yok bu bizim adımıza avantaj. Bursada hiç saymadığım turgay çok formda. ben bugün çok beğendiim. Diğer forvet iglesias da iyi oyuncu. Sercanı aratmayacaklarını düşünüyorum. Bu anlamda savunmada daha dikktli olup bu oyunculara kolay top aldırmamalıyız.

Bugünkü oyunla bizim maçta oynarsalar emin olun fark atarız. Zira çok riskli oynadılar.Fb o yeteneksiz orta saha ile yapmaya çalıştıkları hücumlarda 2 net pozisyon buldu ki siz trabzonu düşünün birde. Oyun baştan kopabilirdi. Daha temkinli daha sert daha sağlam oynayacaklardır. Dikkat etmemiz gereken 3 isim var iglesias, turgay ve ozan ipek. Ozan ipek sayıf olan sağ tarafımızdan arıza çıkartabilir bize. Onun haricinde bursada savunmadaki uzun saçlı oyuncuyu çok beğendim. Sanırım ibrahimdi.

Paksoy
12.02.2010, 01:29
biletler nerde satılıyor nezaman satışa çıkıyor,bilen acil yazabilirse

görkem29
12.02.2010, 01:42
istanbuldan maça gidecek var mı acaba???

Fatih YAZICI
12.02.2010, 01:50
Bir iyi haber daha vereyim :)
Baktım biraz ama yazılmamış..

Sercan'ın sakatlığına ek olarak Ozan İpek'in de kaburgasında kırık olduğu şüphesiyle hastaneye kaldırıldığını okudum.

istanbuldan maça gidecek var mı acaba???

Evet.

Metin Ural
12.02.2010, 01:54
Sağlık raporu
Karşılaşmanın son dakikasında sakatlanan Sercan Yıldırım ve Ozan İpek maçın bitimiyle birlikte Acıbadem Hastanesine kaldırıldı.

Karşılaşmanın ilk yarısında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında kaburgasına darbe alan Ozan İpek, çatlak veya kırık şüphesiyle Bursa Acıbadem Hastanesine götürüldü. Çekilen röntgeni sonrasında Ozan`ın ciddi bir sağlık sorununun olmadığı tespit edildi.

Maçın son dakikasında sol bacağı arka adelesinden sakatlanarak yerini Batalla`ya bırakan Sercan Yıldırım`ın ise durumu yarın netlik kazanacak.

11.02.2010 23:59:07

bursaspor.org.tr

Ömer Kibar
12.02.2010, 02:10
biletler nerde satılıyor nezaman satışa çıkıyor,bilen acil yazabilirse
rakip takım biletleri maç günü satılıyor ve stadın ordaki gişelerden

murat
12.02.2010, 02:44
Bursanin sahasi kapanirmi? 4 gun kaldi daha tahkim falan derken bizim macta kapanmaz herhalde.

Serdar A
12.02.2010, 03:38
Bursanin sahasi kapanirmi? 4 gun kaldi daha tahkim falan derken bizim macta kapanmaz herhalde.

http://www.htspor.com/2009/09/07/resim/haber_ic_171073.jpg

- Ne yardan (fb) geçerim , ne serden (bs)

Tüysüzoğlu Onur
12.02.2010, 03:41
Herne olursa olsun senelerden sonra artık rahat mac izliyorum.Gecen sene bile son saniyeye kadar ekran basında hiç rahat edememiştik.ama bu ikinci yarı artık geriye düssek bile bi şekilde ceviiriz macı diye düşünüyorum ve rahat ediyorum ekran karşısında.Olaya maç kazanma dieye bakmamak lazım bence.Evet belki potaya girmek üzereyiz ama bence şanpiyonluktan uzaklaşmış bir sezondayız.Kalan haftalarda Şenol hoca sistemini takıma entegre etmeye çalışıyor ve bunda da başarılı oluyor.Zaman gelecek mac kaybedecez puan kayıpları yasayacaz. Ama en azından içimiz rahat olacak.Takım iyi yolda.Seneye takviye edilecek cok kaliteli isimlerle fırtına daha da sert esecektir.

Sezonun ilk yarısıyla ikinci yarısı arasındaki farkları hatırlamaya calısalım arkadaşlar(bana göre bu farklar):

- İlk yarı takım daki oyuncuların sıradan oyuncular oldugunu düşündürmeye başlamıstı bana Bross.Şenol Hocada parlayan Engin,Alanzinyo Song belkide Bros kalsa devre arasında sisteme uymuyo die gönderilecekti.Ama şimdi herkes benim gibi özel oyunculara sahip oldugumuzu düşünmeye başlamıştır.
- İlk yarıda ayağa pas yapmaktan aciz bir takımımz vardı.Şenol Hocayla birlikte sanki Barcelonaya özendik :)
- Bence en önemlisi futbolcular nerede olduklarını hatırladı.Takıma ruh geldi.Artık herkes canla başla oynuyor.Macların başları hariç rakibi bogmaya başladık.

Gelelim bursa macına.Gönlümüz kazanmaktan yana.Ama hersey olabilir.belkide puan kaybını burda yasayacaz.Belki üzülecez ama takıma olan güvenimiz her gecen dakika dahada artacak.Şenol hocanın sadece iyi günde değil kötü günde de arkasında duracaz.(bu benim en büyük temennim ).

Allah yardımcımız olsun.

Mustafa Önder
12.02.2010, 04:32
Yahu ligin ikinci devresinde sanırsam en fazla puan kazanan takımız. En çok gol atan 3.takım/en çok gol posizyonuna giren 1.takımız, günden güne rtimini(ersun hocaya selamlar:D) yakalayan, enerjisini bulan ve herkesin gıpta ile baktığı bir takımız. Ama rakip de şu topçu sakat, bu topçu cezalı diye yorumlar yazıyoruz. Biz Bursayı Volkan Şen cezalı Sercan Yıldırım sakat diye yenmeyeceğiz. Yenersek Trabzonspor olduğumuz için yeneceğiz. Ve inanıyorum ki alıcağımız galibiyet diğer takımların bizim maçlarımızda daha da geri çekilmesine sebep olacak.

mehmet83
12.02.2010, 04:33
Yok abi. Klasik Trabzon muhalefetisin kusura bakma. İğnesi sadece sevdiğine batan cinsten. Bursa kadıköyde 3 tane yerken hangi taştan takımdı? Yontma taş.. Sıralamaya göre geçen sene biz 3 er beşer tane gs, bir o kadar da fb idik demek ki!

Komşunun tavuğuna kaz demek için bahane aramak, elinin altındaki deve kuşunu serçe diye pislemek.. Enteresan alışkanlık sendeki.

Sadece sende değil. Mesela ibb maçından sonra klasik trabzon yazarlar grubunu bir okudum. Allahım yarabbim. İkinci yarı ibb ye top vermemişiz, adamlar ceza sahasına yaklaşamamış yedikleri presten dolayı. Ama yaranamamışız kimseye.

Sen de bu cemaate mensupsun. Kusura bakma abi.
Bursa kötü takımdır demiyorum kimse yanlış anlamasın.
Ama senin yorum arşivini de hatırlayacak bir hafıza mevcut.
Gerçekler ortada.

Oh be.
Yeterdi yemin ediyorum.
Ancak rahatladım.
Bu kadar negatif pompacı biri ancak Trabzonspor taraftarı olabilir zaten.
Arayın başka yerde bulun dişimi kırarım.
Mr. negatif.
Dogru soyluyorsun. Biz diger takimlardan onde olunca bu onlar kotu oldugu icin oluyor. Yani aslinda biz iyi oldugumuzdan degil de onlar kotu. Ayni seyi baska takim yapinca tas gibi takim yok oyle yok boyle takim oluyorlar. Zaten Cafer'den olumlu mesaj beklemek, denizde otobus beklemeyle esdeger. Kendi sevdigini yerden yere vurup, digerlerinden ovguyle bahsetmek bize mahsus bisey herhalde. Bursa oynayabilecegi en iyi topu oynasin, eger biz son zamanlardaki futbolumuzu oynarsak rahatca 3 puani alip geliriz. Alacagizda. Ben guveniyorum bizim usaklara. Tokati yapistirip geleceklerinden hic suphem yok.

Gökhan Döner
12.02.2010, 09:20
Şu kupa maçları uzatmaya gitseydi ne olurduki
rahatsızlar 2 dakika daha sabredemediler
okadar emekleride boşa gitmiş oldu.
Ama her halukatte biz Bursayı ne olursa olsun
yeneceğiz.

Süleyman50
12.02.2010, 09:24
inşallah yeneriz diyorum ama çok zor bir maç bizi bekliyor, birde son haftalardaki maçlarda olduğu gibi bütün savunmacılarımız duran toplarda ileriye çıkmazlarsa iyi olur konraya yakalanabiliriz...

Mustafa ÖZDEMİR
12.02.2010, 09:26
dün akşam bursaspor iyi futbol oynadı .maç gerçekten çok zor geçecek...

munzevil
12.02.2010, 09:38
Cafer abiye sağl sollu aparkatlar geliyor. Böyle giderse nakavt olur.:D

samet aslan
12.02.2010, 09:39
dünkü oyundan sonra bu maçın zorluk seviyesi baya bi yükseldi heleki iki takımında formda olması hücüm gücünün yüksek olması maçın bol gollü geçebileceğini gösteriyor inş umut gününde olurda en azından 20 pozisyondan birini gole çevirir..

mexp61
12.02.2010, 09:40
BÜtÜn arkadaŞlarima katiliyorum zor maÇ olucak ama dÜn akŞam kİ 3-1 skoru bİzİ korkutmasin sahada ezİkbahÇe hİÇ yoktu.ben yenİceĞİmİze İnaniyorum.

----------------------------------
haydİ trabzonun bİr kez daha.....

Harun-61
12.02.2010, 09:43
Sercan büyük ihtimal oynamayacakmis.

evet Bursa dün iyi oynadi, cok iyi motive olmuslar.
Tabii bunun yaninda sunu da söylemek lazim, rakip Takim fb sahada yoktu.

.

Abd.kalaycı
12.02.2010, 09:49
inşallah yeneriz diyorum ama çok zor bir maç bizi bekliyor, birde son haftalardaki maçlarda olduğu gibi bütün savunmacılarımız duran toplarda ileriye çıkmazlarsa iyi olur konraya yakalanabiliriz...

Süleymanım bütün savunmacılarımız duran toplarda hücuma çıkıyor ama kafa topu zayıf olan örneğin Ömer Aysan ile Serkan defansta kalıyor artı dönen toplar içinde Engin yayın biraz gerisinde duruyor yani Song ve Girayın çıkışı için önlem alınmış durumda sen merak etme bir şey olmaz basar geliriz içini rahat tut.
Beni düşündüren bir konuda Egemene kötü tezahürat yapılması,muhtemelen Egemen oynamayacak ama kulübede bile olması moralini bozacaktır bu Bursa taraftarı hiç düşünmeden tezahürat eder.

Tangerine Dream
12.02.2010, 09:56
http://img695.imageshack.us/img695/4654/36226z3k5u6w.jpg

Zafer, Gabriç'in yanında dev gibi görünüyor.:)

Murat TONBUL
12.02.2010, 10:09
sezonun kader maçlarından beri. son yıllarda bu tip kazanmamız gereken maçlarda genelde kötü bir grafik çizdik.artık bu maçta şu şanssızlığımızı kırmamız lazım.zirve yürüyüşü adına tek yolun kazanmak olduğu bu maçta özellikle umut ve alanzinho çok dikkatli olmalı ve bulduğu poziyonları cömertçe harcamamalılar.bu maçta galip gelmemiz halinde önümüzdeki hafta hiç ummadığımız bir yerde bulabiliriz kendimizi.çünkü 22. haftada rakiplerin maçları bir hayli zor.
22. hafta ;

Trabzonspor
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/1-8G5R7B8D.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/14-2H9T1C2F.jpgİstanbul BŞB

Beşiktaş
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/5-4U1F3P4R.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/12-5R2D4N5P.jpgGalatasaray
Fenerbahçe
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/9-6U3G5P6S.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/6-3M0X2H3J.jpgBursaspor
maçları var.rakipler kendi arasında oynarken biz ise ibb ile trabzonda oynayacağız.işte bu nedenden dolayı bursa maçı çok önemli.İnşallah bir aksilik çıkmaz ve kazanırız.bursadaki taraftarlarımızın da maça giderek 90 dk durmadan desteklemelirini rica ediyorum.protesto etmeyin takımı.protesto edilecekse de maç sonunda hep birlikte edelim.ama maçta nolur durmaksızın destekleyin takımı.Allah yardımcımız olsun.

Trabzon34
12.02.2010, 10:22
Dün akşam fener le oynadıkları maçı seyrettim.. Çok iyi oynuyorlar.. Çok baskılı, çok hırslı, çok istekliydiler.. Açıkçası bu sene Türkiye liginde izlediğim en iyi oyunlardan biriydi dünki.. Biz de manisa maçında iyiydik ama rakip bu kez manisa değil.. Bu maçı kazanırsak sezonu ilk 3 de tamamlama olasılığımız artar.. ama işimiz gerçekten çok çok zor gibi duruyor.. Kalbim seninle Trabzon..

cihatöztürk
12.02.2010, 10:25
dün bursa iyi oynuyodu ama

fenerbahe kötüydü bence haketmediği bir yarı final bileti aldı...

bence yeneriz bursayı

hem fizik olarak yıprandılar moral olarak çöktüler

bizim takım formda zaten iyide oynuyoruz kazanırıız

dr.ali
12.02.2010, 10:30
Sercan büyük ihtimal oynamayacakmis.

evet Bursa dün iyi oynadi, cok iyi motive olmuslar.
Tabii bunun yaninda sunu da söylemek lazim, rakip Takim fb sahada yoktu.

.
kim oynarsa oynasın farketmez...
Bizim ruhumuz onlara yeter...

yeterki inanalım...

ÇOCUKLAR INANIN İNANIN ÇOCUKLAR......

BAHADIR33
12.02.2010, 10:30
Dün Daum ciddiyetsizliğinin bedelini ağır ödeyecekti ama Guiza'nın ballı vuruşu sayesinde iade fatura keserek kurtardılar Daum'u..
Bu ciddiyetsizlik bizde asla olmayacaktır.

Tangerine Dream
12.02.2010, 10:33
dün bursa iyi oynuyodu ama

fenerbahe kötüydü bence haketmediği bir yarı final bileti aldı...

bence yeneriz bursayı

hem fizik olarak yıprandılar moral olarak çöktüler

bizim takım formda zaten iyide oynuyoruz kazanırıız

Risk alarak oynadılar, çünkü kaybedecekleri bir şey yoktu. Bizim maçta da aynı futbolu oynarsalar hiç kimsenin beklemediği farklı bir sonuçla galip gelebiliriz. Ancak lig maçında böyle açık bir futbolla üzerimize gelmezler.

salari
12.02.2010, 10:34
Trabzon Etiketini Kullanan Hayırsızlara,

trabzonlu olduğu için, trabzon etiketine sahip olduğundan ve trabzonun desteğiyle bir yerlere gelmiş olan insanların, nasıl oluyorda trabzon ve onun çocuklarının maruz kaldığı olumsuzluklar karşısında nasıl oluyorda bu denli sessiz ve refleksiz kalabiliyorlar anlayamıyorum.

en son olarak sırf trabzonlu ve trabzon sevdalısı olukları için görevlerinden alınan hami, ogün ve turan beylerin durumuna seyirci kalan başta FARUK ÖZAK ve diğer ilgilileri; ilgili olmalarına rağmen seyirci kaldıkları için esefle kınıyorum ve yüzünüz kızarmadan hala trabzon etiketini kullanmanız dolayısıyla ayıplıyorum. İnşallah bu yapmadıklarınız için cezanızı en yakın zamanda çekersiniz.
tüm trabzon sevenleri de bu durumu ellerinden geldiğince dile getirip tepkilerini ortaya koymaları gerektiğini düşünüyoru.
Trabzon sevenleri selamlıyorum.

baştürk
12.02.2010, 10:35
Şenol Hoca ya güvenimiz sonsuz final in adı da belli oldu.fb nin 27 yıllık hasreti Trabzonsporumuz eliyle hediye etmeyecektir.

İHTİLALL
12.02.2010, 10:37
Salari,

Lobi işleri ,böyle yapılmaz..

Önüne gelen başlığa dalınmaz..

Forumda bir tanıdığına başlık açtır bari..

Trabzon34
12.02.2010, 10:38
Valla sizdeki bu inancı görünce göğsüm kabardı.. Öyle ya.. Trabzon bu.. Kimleri yenmedi ki Bursa yı yenemesin.. Yeneceğiz ve bursa yı sıralamada geçeceğiz maç fazlasıyla.. Bjk da antepi yenemeyebilir o zaman onları da geçeriz.. En azından sıralamada beni sinir eden şu 6. lıktan kurtulalım.. gerisine bakarız..

poetricus
12.02.2010, 10:40
Oy oy oy...
Niye önemli maçlar benim ya ders ya da amelyat günlerime denk geliyor?
LigTV'si olan bir oda bulmam lazım hastanede.

OLCAY ÇAKIR
12.02.2010, 10:43
Geçmiş olsun hocam, hayırdır?
Oy oy oy...

Hekimoğlu
12.02.2010, 10:44
Oy oy oy...
LigTV'si olan bir oda bulmam lazım hastanede.Geçmiş olsun.

Trabzon34
12.02.2010, 10:45
Ne düşünerek bu maçı pazartesiye koydular bilmem ki.. Hayır "kupa maçı var perşembe" diye düşünülebilir ama Fener de oynadı kupa maçı.. Ve maçı pazar.. Bursa ya niye bir gün fazla dinlenme hakkı veriliyor.. Trabzon a karşı biraz daha dinlek çıksınlar da direnebilsinler diye mi?.. :))
Gerçi farketmez be.. İsterse bir hafta dinlensinler.. Hatta mümkünse Sercan da oynasın.. Sonra "o yoktu, bu yoktu" olmasın..

Külünkoğlu
12.02.2010, 10:46
Bursaspor’da hiç bir şey yok.

Evet 3 tane gol attılar fener’e ama atılan golleri göz göre göre seyreden daum’un etkisi büyüktü.

İlk yarı boyunca sanki kasedi sürekli başa sarar gibi aynı filmi seyrettik. Bekir’den Ali Tandoğan’a, Ali Tandoğan’dan Volkan Şen’e.

bursaspor ısrarla ve inatla sağ kanadı kullandı durdu ve daum baktı, baktı da baktı... Defanslarında Zapo ve İbrahim çok dengesiz birbirleriyle hiç uyumlu değiller. Orta alanın sol tarafını hemem hemen hiç kullanmıyorlar. Forveti İglesias’a bağlamışlar ki boy avantajının haricinde başka bir özelliği yok.

Bizim maçta oynayacakları sistem belli, mücadeleye dayalı, Vatan Millet Sakarya diye oynayacaklar.

Bence Ozan İpek ve Sercan olmamaları o kadar önemli değil. Fakat Volkan Şen’in olmayışı bursaspor için büyük kayıp.

Velhasıl kadro zaafı ve atak organizasyonlarını kısıtlı elemanlar üzerine kurmuş, sadece fiziki güçleri ile mücadele etmeye çalışan bir bursaspor göreceğiz. Fizik güçleri de ne kadar yetecek hep beraber göreceğiz.

İyi top yapan defansın dengesini bozan nerden hücum edeceği belli olmayan, duran topları da etkili kullanan orta sahamıza bursaspor’un dayanacağını sanmıyorum. Bir şey daha sakin olduğumuz her dakka her saniye bizi istediğimiz skora yaklaştıracaktır.

İHTİLALL
12.02.2010, 10:48
Poetrıcus hocam,geçmiş olsun..

Bu kaçıncı ya?

Hayırdır inşallah,

Burun ameliyatı olalı ,daha kaç gün oldu ki?

İHTİLALL
12.02.2010, 10:52
Bizim için ,kırılma noktası maçlarından biri bana göre..

İlk yarıda,malum sebeplerle ki geçen yılın aynısı idi,bu bir kaç maçı kaybetmiştik..

Bu ve bir kaç maçta,bu yarının kırılma noktaları olacaktır..

Eğer Bursaspor'u yenersek,arkasından mucizevi bir çıkış bekliyorum..

Herşeye rağmen..

Hekimoğlu
12.02.2010, 10:53
Bursa bu moral bozukluğu ile bize rakip olamaz.Konsantre olamayacaklar bizim maça.

Oktay AKKUŞ
12.02.2010, 10:55
sezonun kader maçlarından beri. son yıllarda bu tip kazanmamız gereken maçlarda genelde kötü bir grafik çizdik.artık bu maçta şu şanssızlığımızı kırmamız lazım.zirve yürüyüşü adına tek yolun kazanmak olduğu bu maçta özellikle umut ve alanzinho çok dikkatli olmalı ve bulduğu poziyonları cömertçe harcamamalılar.bu maçta galip gelmemiz halinde önümüzdeki hafta hiç ummadığımız bir yerde bulabiliriz kendimizi.çünkü 22. haftada rakiplerin maçları bir hayli zor.
22. hafta ;

Trabzonspor
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/1-8G5R7B8D.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/14-2H9T1C2F.jpgİstanbul BŞB

Beşiktaş
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/5-4U1F3P4R.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/12-5R2D4N5P.jpgGalatasaray
Fenerbahçe
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/9-6U3G5P6S.jpg- - -http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/6-3M0X2H3J.jpgBursaspor
maçları var.rakipler kendi arasında oynarken biz ise ibb ile trabzonda oynayacağız.işte bu nedenden dolayı bursa maçı çok önemli.İnşallah bir aksilik çıkmaz ve kazanırız.bursadaki taraftarlarımızın da maça giderek 90 dk durmadan desteklemelirini rica ediyorum.protesto etmeyin takımı.protesto edilecekse de maç sonunda hep birlikte edelim.ama maçta nolur durmaksızın destekleyin takımı.Allah yardımcımız olsun.

Bu maç ligin dönüm maçı eğer kazanırsak ki inanıyorum , Fener'in Manisa'da puan bırakacağını düşünüyorum, haftaya süper bir avantajla sahaya çıkacağız.
Beşiktaş bu durumdaki Galatasaray'ı havada karada yener :)

Oktay AKKUŞ
12.02.2010, 10:56
Bursa bu moral bozukluğu ile bize rakip olamaz.Konsantre olamayacaklar bizim maça.

sanırım Sercan'ın yokluğu bize defansif anlamda bir rahatlık getirecektir ve kornerden ve serbest vuruşlardan stoper golü bekliyorum:)

İHTİLALL
12.02.2010, 11:06

Bu fikre katılmıyorum..

Sayısını hatırlamadığım kadar,Bursa-Trabzonspor maçı izlemiş birisi olarak..

Bursaspor,bizim kulüp kariyerimizi kıskanan kulüplerin ilk sıralarında gelir..

Sanayii ve endüstri olarak bizden kat be kat ilerde olmalarına rağmen,bizim başarımızın yanına yaklaşamamaları onları ,bu duruma sokan başlıca faktör..

Doğal olarak,her maçta bize motive olurlar yani..

Dün akşamki maç,uzasaydı bizim için ,çok daha iyi olacaktı..

Ben pazartesi akşamı,çok zor bir maç bekliyorum..

poetricus
12.02.2010, 11:10
Poetrıcus hocam,geçmiş olsun..
Bu kaçıncı ya?
Hayırdır inşallah,
Burun ameliyatı olalı, daha kaç gün oldu ki?
Teşekkürler abi.
Yine burun ameliyatı, ardından da sinüzit oprasyonu.
Sorunuza gelince: İlk 11'ini hatırlamıyorum, galiba bu 17. olacak. 61 projem var.
Ameliyat olmak iyidir; insanın içi açılıyor.

Operasyonu Salı'ya aldırmam lazım. Maçın kazası yok.

UğuR
12.02.2010, 11:12
Kontrollu oynarsak pozisyon vermiyoruz.Pozisyonda buluyoruz.Önemli olan bulduğumuz pozisyonları gole çevirmek....

Alanzinho kilit isim olur.Yakalayacağını inandığım pozisyonları hunharca harcamazsa bu sıkıntılı görünen maçdan rahat çıkarız...

lazfather61
12.02.2010, 11:15
Oy oy oy...

gecmis olsun hocam .... ben bu macta iyi oynayip cok pozisyona girecegimizden eminim ama tek korktugum sey bu girilen pozisyonlari gole cevirememek ve futbol sansi, kazanirsak cok guzel olacak cok...

Tangerine Dream
12.02.2010, 11:15
Ben de dün akşamki maçın uzatmalara, hatta penaltılara gitmesini ve Bursaspor'un turu bu şekilde kaybetmesini istemiştim. Böylece fizik ve moral olarak mümkün olduğu kadar yıpranacaklardı. Arkadaşın dediği gibi camia olarak bizimle olan maçlarına ekstra konsantre oluyorlar. Her şeye rağmen Bursaspor'u yeneceğimizi düşünüyorum. Muhtemelen tek farklı bir galibiyet olur. Ama dün akşamki oyunlarını oynamaya kalkarlarsa farkı daha da arttırabiliriz.

poetricus
12.02.2010, 11:18
Benim tek korkum Ertuğrul'un bize karşı yıllardır hep yaver giden şansı.

Burçak
12.02.2010, 11:19
fenere verdikleri pozisyonlarıbize versinler, yada onalara oynaıdkları gibi açık oynasınlar rahat maç. olur bizim için

Trabzon34
12.02.2010, 11:23
Pozisyon mutlaka buluruz ama atmak önemli.. Umut ve diğer hücüm oyuncularımızın İBB maçındakinden çok daha iyi oynaması lazım..

coach
12.02.2010, 11:32
Bu maç için hiç endişelenmiyorum açıkçası,kafama takılan tek şey maçın hakemi..
Levent Kızıl köpeği bu maça mutlaka bir tedbir alacaktır..

Uğur KÜÇÜK
12.02.2010, 11:33
arkadaslar bursa nın en onemlı oyuncusu volkan cezalı futbol olarak mucadele gucu yuksek mumkun oldugunca paslasarak kaleye gıdıp pozısyon uretmeye calısıyorlar ama takımlarında yaratıcı oyuncuları yok bu mac bence beklenılenın aksıne bızım ıcın cok rahat bır mac olacak bakın gorun ben bu macın yıldızının colman olacagını dusunuyorum sercan ve volkan bursa nın %50 si bunu unutmayın tek dıkkat etmemız gereken adamları turgay hava toplarında cok etkılı ama ben takımıma ve de en onemlısı son haftalarda oynanan futbola guvenerek takımımızın banko kazanacagını dusunuyorum
NOT:MAC BİLETİ SATIŞI MISAFIR TRIBUNU MAC GUNU OLUYOR YILLARDIR BOYLE ALLAH IN IZNIYLE STADDA TAKIMIMA NEFESIM KESILENE KADAR DESTEK OLACAGIM YENSEK DE YENILSEK DE BU BOYLE OLACAK TUM TARAFTARIMIZDAN DA BU DESTEK GOREVINI YERINE GETIRMESINI BIR TRABZONSPOR ASIGI OLARAK İSTİYORUM.....

Recep Alkan
12.02.2010, 11:35
Bursaspor dün akşam iyi iş çıkardı. Ama bu biraz hırsa dayalı bir oyundu. İlk maçta varlık gösteremeden, ne olduğunu anlamadan, 3 golü kalesinde göre Bursa belki de bir ilki gerçekleştirip, iyi futbol oynadığını dosta düşmana gösterip turu geçmek için oynadı. Buna birde Daum'un ciddiyetsiz takımı, 3-0 ile her türlü turu geçeriz havasında ki oyuncuları eklenince ortaya bir Bursaspor klasiği çıktı gibi oldu. Emeklerine oyunlarına lafım yok, ama ilk maç 0-0, 1-0 gibi tehlikeli skorlar ile bitmiş olsaydı dün akşam Bursaspor bu kadar göze batan bir futbol oynayamazdı, çünkü Fenerbahçe bu tarz bir kadro ile sahaya çıkmazdı.

Bursaspor'un en göze batan olayı dün akşam için, sağ kanadı çok etkili kullanıyorlar, bunda Volkan'ın iyi oyuncu olması ve Wederson'un da onu kesememesi büyük etken idi. Süratli adamları var, kornerlerde dikkatli olmalıyız, sağlam kontraataklar yiyebiliriz. Volkan ve Sercanın olmayacak olması onlar için büyük handikap. Biz de tam kadro olacağız, bu avantajımızı çok iyi kullanmalıyız.

Yorgun ve moral olarak çökmüş bir Bursaspor görmeyeceğimi tahmin ediyorum. Sonuç olarak önlerinde 4 güne yakın bir dinlenme süresi olacak, moral olarak ise, oynadıkları futbol, istediklerinde Fenere bile 3 gol atabiliyoruz mantığı, taraftarlarının 3-1 e ve elenmeye rağmen onlara verdiği destek ve istek onlara artı motive olacaktır.

Türkiye de seyircisi ile birleşmiş, bütünleşmiş sayılı kulüplerden biridir Bursaspor. O yüzden o maçta seyirci bile bursaspor adına büyük etken olacaktır.

Trabzonspor'umuz adına bu maçı kazanma şifresi bana göre;

- Bol şut (İBB maçında gördük sonuçlarını)

- En az Bursaspor kadar pres,

Umarım alnımızın akı ile çıkacağız bu maçtan.

mehmetali61_55
12.02.2010, 11:36
kolay bir maç olacak bazı arkdaşlar bursayı olduğundan fazla gösteriyor yok sercan sakatmış yok volkan cezalıymış biz kendi takımımıza güvenelim sonuçta bizim yanımızdan geçemez onlar,bu forma onlara yeter,yeterki o ruhu sahaya yansıtalım.

İHTİLALL
12.02.2010, 11:37
Teşekkürler abi.
Yine burun ameliyatı, ardından da sinüzit oprasyonu.
Sorunuza gelince: İlk 11'ini hatırlamıyorum, galiba bu 17. olacak. 61 projem var.
Ameliyat olmak iyidir; insanın içi açılıyor.

Operasyonu Salı'ya aldırmam lazım. Maçın kazası yok.

Bak seenn..

Yeni kurban ahali,çıkarın baltaları!...

POETRICUS İSTİFAAAAA!!..:D

Alika87
12.02.2010, 11:44
volkan sen bize karsi cezalimi?

UğuR
12.02.2010, 11:47
Bu maç için hiç endişelenmiyorum açıkçası,kafama takılan tek şey maçın hakemi..
Levent Kızıl köpeği bu maça mutlaka bir tedbir alacaktır..

En beğendiğim hakem olan Fırat Aydınus maçın hakemi....

Hasan Habip Özbay
12.02.2010, 11:48
en iyi iki topçuları yok volkan sercan lakin olsa ne yazar adamlar bizim formumuzdan çok korkuyorlar girin bakın forumlarına zira çok samimi arkadaşlarım var bursalı acayip tırsıyorlar rahat maç iki farklı galibiyet alırız

İHTİLALL
12.02.2010, 11:51
En beğendiğim hakem olan Fırat Aydınus maçın hakemi....

En problemli,

En kötü maçları,

Hep bize denk gelmiştir..

Ben 35 senedir bunların ,"güvenilebilecek" olanını arar,dururum..

Bulamadım..

Galiba,bulamayacağımda..:)

Recep Alkan
12.02.2010, 11:59
Fırat Aydınus ve Cüneyt Çakır da benim fix hakemlerimdir.

Ama Cüney Çakır dün gerçekten kötüydü, özellikle gereksiz yere orta alanda çok atak kesip foul verdi.

İHTİLALL
12.02.2010, 12:07
Fırat Aydınus ve Cüneyt Çakır da benim fix hakemlerimdir.

Ama Cüney Çakır dün gerçekten kötüydü, özellikle gereksiz yere orta alanda çok atak kesip foul verdi.

Hiç bir Türk hakemi,"fıx" değildir,Recep..

Fıx olsalar,oralara gelemezler zaten..:)

Reha
12.02.2010, 12:08
İstanbuldan Bursaya saat 17.30 yenikapı hareketle dönüş eskihisardan olmak kaydyla bilet hariç adam başı 50 TL ya benim minibüsümle gidecek en az 7 kişi atıyorum.Son haber saati pazar 18.00 dir. igilenenler özelden mesaj atsın...

Recep Alkan
12.02.2010, 12:09
Genel Bakış için doğru tespit, ama iş BENCE ye dönünce değişiyor abi :)

Şahsen performanslarından memnum, seviyorum ikisini de, ama dedim ya Cüneyt Çakır dün akşam gerçekten kötü idi.

Ömer Kibar
12.02.2010, 12:10
evet cüneyt çakır bizim maçta iyiydi ama dünkü maçta kötüydü

Nizam
12.02.2010, 12:23
volkan sen bize karsi cezalimi?

Evet ....

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 12:25
Dün volkan gerçekten çok etkili oynadı bizim maçta olmaması güzel oldu sercanda yok bu maç bizim İnşallah:)

Tolunay Abdioğlu
12.02.2010, 12:27
Sercan'ın önemli bir sakatlığı yoktur inşallah.Sonuçta futbolcular bu işten para kazanıyor.

Sercan'ın veya Volkan'ın olup ya da olmaması bizi pek ilgilendirmemeli.Hiçbir bahaneye sığınmadan çıkıp TRABZONSPOR gibi oynayıp o maçı kazanmamız lazım.

Başarılar Trabzonspor'um.

Anıl Caner
12.02.2010, 12:27
Maç biletleri Bİletix e düşecek mi yoksa bursa üzerinden mi çözmemiz gerekiyor?

biz 3-5 arkadaş gelmeyi düşünüyoruz.

crazyman_61
12.02.2010, 12:31
bu maçıda alır yolumuza devam ederiz...

Kara Mert61
12.02.2010, 12:43
dün bursayı pek beğenmedim..sadece hırslı oynadılar..iy oynamadılarr..Bunda fenerbahçe orta sahasının da etkisi ve gökhan ünal ın ilk dakikada kaçırğı golün etkisi çok büyüktü..

Burçak
12.02.2010, 12:58
yahu bi çok takımın maçını iliyoruz.
birde Trabzonsporu.
taraflı gözle yamzıyorum.
ama mücadele olan zevk veren futbolu şu son zamanlarda biz oynuyoruz kesinlikle.

Diyeceğim şu ki,
eğer biz kendimiz gibi oynarsak zaten bursayı rahat geçeriz.

Miraç Atalay Çiftçi
12.02.2010, 12:59
Stresten uzakta bir oyun oynamalıyız.
Özellikle ileri hatla pas alışverişinde tutuk olmayalım, maç bizimdir.

Haydi Trabzon'um 2010'un yıldızı:)

TameRHan
12.02.2010, 13:00
kazanmamız gereken maçları genellikle kaybediyoruz. futbolcular umarım bunun bilincinde oynar ve maçı kazanırlar

Hüseyin Çümen
12.02.2010, 13:51
kazanmamız gereken maçları genellikle kaybediyoruz. futbolcular umarım bunun bilincinde oynar ve maçı kazanırlar

pardon ama Trabzonsporun birde kaybetmesi gereken maçlarmı var??

Ben bugüne kadar şu maçı kazanmasakta olur diye hiç düşünmedim kimsede düşünmez

Bursa maçını rahat kazancaz inşallah dün akşamki maç a febe takımı sanki herşey bitmiş mücadeleden yoksun öylesine oynayarak başladılar buna ramen net goller kaçırdılar dün akşam

dün bursa takımı delice koşmuştur ama ataklarında bir olgunluk bi organizasyon yoktu ilk gol out a çıkan topu can havliyle çeviren bursalı bi oyuncu ve febenin rehavetteki defansının müdahele etmemesi 2. si bülükanın gereksiz penaltısı 3. de kontra atak

benim anlamadım skor yeterken febe takımı bi kaç kere kontra yedi buda maça konsante olmadıklarının göstergesiydi

dün sanki bursa muhteşem oynadı gibi algılanabilir ama bize de böyle oynasınlar inşallah ama güçleri tükendi bizi kolay bi maç bekliyo 3-1 skor tahminim

Oruç
12.02.2010, 13:54
Takımımıza güvenimiz tam. İkinic yarıda gerçekten takım olmayı başarabildik. Hakem faktörü yahut şanssızlık yaşamaz isek büyük ihtimal maçı alırız.

zafercalikoglu
12.02.2010, 13:58
bu maçı aynı tempoda oynarsak kesin alırız ,ben güveniyoru takımıma ,az kaldı gercek trabzonspor gelecek,96 daki gibi oynamaya yavaş yavaş başladıki,..

Koray
12.02.2010, 14:05
Şöyle şatafatlı bi galibiyet olsun, maç sonuda kolbastımızı oynayalım kertenkeleler deli olsun...

The Ciks
12.02.2010, 14:43
Bir 3 maçlık serıye daha ıhtıyacımız var...bursa beledıye antalya..bunu basarabılırsek..zırveyle aramızda 4-5 puan bır fark kalır...1 veya ıkı takımı sıralamada altımıza almıs oluruz..

Ama sunu kabul edelım bızım bu sezonkı en zor macımız bursa..ve bursa ısterse bızım macı beraberlıge surukleyebılır..

Egerkı 3 maçlık bır serı yakalarsak lıgdekı tek kırılma macımız gs ıle sahamızda oynayacagımız maç olur..buda ılk ıkıyı belırleyecek maç olur..

Mellih
12.02.2010, 14:45
2-0 dan gelip 5-2 kazanalım ;)
veya direk 5-0 :D

Hasan Çelik
12.02.2010, 14:45
trabzonspor için hedef maçlardan birisi olacak ,bu maçı kazanmak 6 puan demek bunun önemini kavramıştır futbolcular umarım.
ayrıca trabzonspor taraftarları da iyi futbol beklemesin bursaspor iyi bir takım iyi pas yapıyorlar kendi sahasında oynamanın avantajıda var bu maçta önemli olan kazanmak.kazandığımız takdirde 6 puanlık maçı kayıpsız geçeceğimiz manasına gelir.

10 numara
12.02.2010, 15:02
sercan , volkan olsun olmasın sonuçta bursa deplasmanı zordur, bu hafta ceyhun'un oynayacağını düşünüyorum ayrıca gabriç neden ortalıkta yok anlamadım alanzinho'yu bu maçta yedek oynatmak çılgınlık olur...hiç kusura bakmayın engin yedeğe çekilir bu maçta...

İlker ToSun
12.02.2010, 15:08
az önce lig tv de canlı yayında uğur meleke volkan şen in cezalı olduğunu ve oynayamayacağını söyledi. doğru mu acaba?

bir de sercan ın oynayıp oynamama durumu hakkında bilgisi olan var mı?

KUTADGU
12.02.2010, 15:08
Volkan Şen'in oynamayacak olması bizim açımızdan büyük avantaj, Sercan'ın oynamaması da öyle.

Bursaspor kupa maçında Ivan Ergiç oynamadı.

Nedenini bilen var mı?

lazibere
12.02.2010, 15:13
Şenol Güneş ile kötü günler geride kalmaya, güneşli günler artmaya başladı.. Bunu her hafta biraz daha arttırarak sürdürebilmek, Trabzonspor’a ünvanlı kazanımlar sağlayabilir.
Ama, işler yolunda giderken, gelecekte nelerin kötü olabileceği konusunda biraz temkinli olmak lazım..
Çünkü, İBB ile oynanan kupa rövanşında futbolcuların sahadaki tavırları bu konuda endişe verici idi..
Adeta futbolcuların ayakları yerden kesilmiş, havada uçuyorlardı. Kaleci Onur’dan, kaptan Umut’a kadar bir gayri ciddilik, daha da ötesi bir büyüklük kompleksi içindeydiler. İzleyenlerin çok net bir şekilde fark ettiği gibi, sağbek Ömer orta yerine kaleye şut atıyor.. Serkan veya Cale topu taca atacak yerde rakibin önüne bırakmayı tercih ediyorlar.. Colman, Alanziho, Umut gol pozisyonunda yüzde 90’lık garanti yerine, kendileri için yüzde 40-50’lilik şanslarını kullandılar.
Şenol Güneş ise kenardan “yapmayın, etmeyin” diye yırtındıkça yırtındı. Ama çok da işe yaramadı. Trabzonspor için bu büyük bir handikaptır. Futbolcular büyüdükçe mütevazi olmayı bilmeleri, öğrenmeleri gerekiyor. Aksi takdirde bu büyüklük kompleksi Trabzonspor’un başına çok iş açar.
Kupa çeyrek finalinde farkı arttırıp işi garantiye alma yerine, tehlike sınırı olan 1-0’lık skorla taraftarları tribünlerde “Her an bir gol yiyebiliriz” diye endişelendirmeye futbolcuların hakkı yoktur.
Trabzonspor hem kupada, hem ligde yoluna devam edip, her ikisini de zirvede tamamlama hesabı yapıyor ise, daha dikkatli, temkinli ve sağlamcı olmalı, oynamalıdır. Çünkü, bu yolda hiç beklenmedik bir kayıp, Trabzonspor’u bir anda zirve ve kupa yarışında kulvar dışına itecektir.
Çeyrek asırdır şampiyonluğa muhtaç bir takımın, yaşadıklarından ibret alması gerekir. İbret alınmazsa varılabilecek yer bellidir. Orası da zirve değildir.

M.TAŞKIN

Gökhan BAYRAK
12.02.2010, 15:13
az önce lig tv de canlı yayında uğur meleke volkan şen in cezalı olduğunu ve oynayamayacağını söyledi. doğru mu acaba?

yok gırgır olsun diye öyle dedi :)

İlker ToSun
12.02.2010, 15:16
yok gırgır olsun diye öyle dedi :)

sen bunu ne olsun diye dedin peki?

şaşırmış olabilir, aynı bilgiye sahip olan birisi var mı diye sordum ben bilmiyordum çünkü

TSunami_69
12.02.2010, 15:17

ya arkadaşlar kimin oynayıp oymamadığı önemli değil. gözünüzde büyütmeyin şu oyuncuları. bizim takım her durumda boğar bu timsahı

trabzonlux61x
12.02.2010, 15:18
Volkan sen bizim macta yok sari kart cezalisi.Bunu her gün söylüyoruz.

trabzonlux61x
12.02.2010, 15:20
ya arkadaşlar kimin oynayıp oymamadığı önemli değil. gözünüzde büyütmeyin şu oyuncuları. bizim takım her durumda boğar bu timsahı
Bencede Vokan sen olsa ne yazar biz futbolumuzu oyniyalim yeter.
Insallah bu maci aliriz.

Ba®ış
12.02.2010, 15:24
Volkan dün Fenerbahçe sol kanadını tek başına hallaç pamuğu gibi attı.

+penaltı yaptırdı
+Fenerbahçenin savunmadaki önemli adamlarına kart göstertti.

adam daha ne yapsın.bizim maçta cezalı olması büyük avantaj,bence.

ESER
12.02.2010, 15:25
normal sartlarda rahat gecmemiz gereken bir mac , rakibin en etkili oyunculari sakat yada cezali ancak kirilma maclarinda uzerimize oynanan oyunlar oldu hep yada kendi hatalarimizla istedigimiz sonuclari alamadik malesef., bursa iyi takim olsada kalite olarak cok altimizda ancak tff de bulunan yari bursali yari istanbul yalabigi levent kizil in TS dusmanligini da bilmeyen yoktur sanirim,. bu adamin kirli oyunlarina kurban gitmezsek rahat geceriz
birde bursadaki forumlarda bursa taraftarinin bu maci fb macindan daha cok onemsedigi konusuluyor.. fb macinda giklari cikmayanlar bu maca motive oluyor. bu adamlarin cirkeflikde ozendikleri istanbullu abilerinden asagi kalir yani yok.. uyduruk tarihlerinde hep TS ye madara olmalari nedeniyle her turlu cirkefligi yapmalarina da sasirmam . insallah taraftarimiz bu seftali kurtcuklarinin tahriklerine kapilmaz..

Gökhan BAYRAK
12.02.2010, 15:25
sen bunu ne olsun diye dedin peki?

şaşırmış olabilir, aynı bilgiye sahip olan birisi var mı diye sordum ben bilmiyordum çünkü

evet ben espiri olsun diye söyledim, haklısın.

yorum yazdığın sayfada bile kaç tane mesajın içinde bu konudan bahsedilmiş.

gerçi sen genelde umut başlığında takıldığın için takımla fazla ilgilenemiyorsun, pardon..:)

TSunami_69
12.02.2010, 15:26
bence bu maçta kupa yorgunu timsah hemen saldıracak . ee bilirsiniz timsahlar hızlı hareket eder çabuk yorulur. biz de kaplanız. sinsice yaklaşıp avımızın en zayıf anını beklemeliyiz.sonuta kazanan biz olacağız. buna inancım tam. 2 farklkı yenersek bursayı önlerine geçeceğiz

İlker ToSun
12.02.2010, 15:27
evet ben espiri olsun diye söyledim, haklısın.

yorum yazdığın sayfada bile kaç tane mesajın içinde bu konudan bahsedilmiş.

gerçi sen genelde umut başlığında takıldığın için takımla fazla ilgilenemiyorsun, pardon..:)

hakikaten şöyle bir mesaj arşivime baktım da ben sırf umut la ilgili yazmışım

bir pardon da benden :)

karaman6106
12.02.2010, 15:33
http://www.htspor.com/2009/09/07/resim/haber_ic_171073.jpg

- Ne yardan (fb) geçerim , ne serden (bs)
bu adama dikkat. sercanın affedilmesi ve ofsayt golünü hatırlayın. bursayı sahada yeneriz, ama masada...

Orhan Aydın
12.02.2010, 15:38
Manisa maçının tekrarı birazdan Trt3 de,izlemek isteyenler için...

trabzonlux61x
12.02.2010, 15:40
Sercan belirsizliği

Bursaspor'un genç forveti Sercan Yıldırım'ın, sakatlığı nedeniyle Trabzonspor karşısında oynama olasılığının az olduğu bildirildi.

Kulüp doktorlarından Şafak Selimoğlu, gazetecilere, dün akşam oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçında Fenerbahçe karşısında forma giyen ve maçın son dakikalarında sakatlanarak oyundan alınan Sercan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sercan'ın kontrollerinde, sol arka baldırında zorlanmaya bağlı ödem oluştuğunun tespit edildiğini belirten Selimoğlu, çekilen MR'da herhangi bir kas yırtığına rastlanmamasının sevindirici olduğunu ifade etti.

Selimoğlu, tedavisine başlanan Sercan'ın pazartesi günkü Trabzonspor maçında oynama ihtimalinin zayıf olduğunu bildirdi.

Şafak Selimoğlu, kaburgasında kırık olabileceği şüphesiyle kontrolden geçen Ozan İpek'te ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığını kaydetti.
ligt.com.tr

krdnz
bu adama dikkat. sercanın affedilmesi ve ofsayt golünü hatırlayın. bursayı sahada yeneriz, ama masada...

Adam mı?

Nerde? Ben göremiyorum :)

Remzi

Teşekkürler bilgilendirme için

Orhan Aydın
Teşekkürler bilgilendirme için

Teveccühünüz:)

Tolunay Abdioğlu
12.02.2010, 15:41

Çok teşekkürler. :)

Orhan Aydın
12.02.2010, 15:58
Yayın akışında Manisa maçını göstermişlerdi ama Belediye maçını veriyorlar.Suçlu yine Trt dir.

Talat YAVUZ
12.02.2010, 16:19
:):) olsun rize maçını izleyelim napalım

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 16:20
Evet trt 3 te ibb maçı var:D

Halit Akyüz
12.02.2010, 16:30
Sercan yokmuş iyi haber..

hami08
12.02.2010, 16:32
Şeftali mevsimi başladımı gene, hasat zamanı :D

Hayy Yaşa Abii :D:D

FANATIK61
12.02.2010, 16:34
Bursa kupadan eglendi Lig'te TFF Levent Kizila kiyak gecer elbet. Yönetim simdiden gözdagi vermesi lazimki kamuoyunun haberi olsun herseyden.

Burçak
12.02.2010, 16:34
sercan olsa ne olur. eski çıkışı bitti o elemanın.
havalara girdi. zamanla yok olur gidecek zaten.

hami08
12.02.2010, 16:41
Unutmayın başlıklarım uğurludur :p

Bursa'yı haftanın ilk iş gününde iş kazasına uğratacağız !

:)

Öldüm Gülmekten İş Kazası Diyil Onlar Neye Uğradıklarını Şaşırcaklar Kardeşim ;)

TSunami_69
12.02.2010, 16:47
maçın pazartesi gününne alınmasına ne diyorsunuz

Burçak
12.02.2010, 16:47
Rizesporun statı tv den başka güzel görünüyormuş ya.
O statta manyak baskı olur ama bize göre değil açıkcası . ben bu maçta bile trers birşey olsa hakem tarafından millet sahaya dolar diye düşünmedim değil.
sahaya girmek okadar kolay ki.
maratonla kale arkasını ayıran bölmeler bile itelesen kırılacak cinsten.
bilinçli taraftar rakibi bu statta boğar boğar :)
Rizespor Süperlige çıksın çok can yakar bu statyumda.

Halit Akyüz
12.02.2010, 16:53
Eğer kazanırsak çok iyi olucak. 22. hafta Beşiktaş - Galatasaray , Fenerbahçe - Bursaspor maçları var. Biz ise sahamızda İbb ile oynayacağız..:)

Mustafa Önder
12.02.2010, 17:01
Eğer kazanırsak çok iyi olucak. 22. hafta Beşiktaş - Galatasaray , Fenerbahçe - Bursaspor maçları var. Biz ise sahamızda İbb ile oynayacağız..:)

Of of şunları yazıp da bizi gaza getirme kardeşim:D:D

TSunami_69
12.02.2010, 17:03
desene önümüzdeki 2 maçı alırsak çok süper olacak. 2. ya da 3. lüğe yerleşiriz

Hami_41
12.02.2010, 17:06
Belediye maçını veriyor trt

Serdar Ersoy
12.02.2010, 17:34
Güzel bir oyun ile rahat bir 3 puan alıcağımızı düşünüyorum :cool:

Bir de televizyon başında oturuyorken şu tezahuratları duymak istiyorum ;

Tin tin tini mini Bursa
Tin tin tin tini mini Bursa
Bursa'dan adam çıksa
Bursa'dan adam çıksa :)

Ve ;

Ayy ayol Bursasipor Bursasipor :D

Edit : Bursa'da oturan renkdaşlarım lütfen alınmayın. ;) Yanlış anlaşılmak istemem. :)

Burçak
12.02.2010, 17:45
sonraki hafta Belediye maçı acaba Avniakerde oynanabilecekmi?
birde herkes bir kere tıklyıp destek verirse çok makbule geçer ;)
http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490 (http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490)

ertan arikan
12.02.2010, 18:11
İnşallah bu maçı alırız.Üst sıralar için bu maç önemli.

Recep Alkan
12.02.2010, 18:14
Trabzon bu maçı alacak, bu sezon belki de ilk kez bu kadar rahatım.

Murat Acar
12.02.2010, 18:30

Yazık bak haşimdi üzüldüm sercan adına 1 metre ofsayttan gol atıp tüm stadı turlayamayacak sonrada üzüldüm diye edebiyat yapıp gazetelerde boy boy resmi çıkmayacak vah vahhhh

nakzo
12.02.2010, 18:35
Çokkkkk zor maç. Fazla uçmayın! Beraberlik iyi sonuç, defansımız ayrıca berbat, golü atsak bile baskıya dayanıp galibiyeti koruyabileceğimizi düşünmüyorum.

erkankoc
12.02.2010, 18:50
bursada sag acik volkan sen sari kart cezalisi..kaynak lig tv istatixtikler

sanatik
12.02.2010, 18:52
Basit gol yemezsek maci kazanacagimizi düsünüyorum.

Umarim bursa fenere karsi basladigi gibi bizede karsi baslar ilk yari iki tane yer hemen :)

Telha TANYILDIZI
12.02.2010, 18:56
çok rahat kazanacazz

SDinc
12.02.2010, 18:59
Böyle kritik maçlarımız son sezonlarda hep hüsranla bitmiştir.
Ancak Şenol hoca bize kazanma alışkanlığını kazandırdı ve mental olarak futbolcuları çok iyi hazırlıyan bir hoca. Ben Şenol hoca faktörüyle maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Ali Can
12.02.2010, 19:00
bursada sag acik volkan sen sari kart cezalisi..kaynak lig tv istatixtikler
volkanın olmayışı daha iyi oldu...

Orhan Aydın
12.02.2010, 19:02
Bırakın tam kadro çıksınlar. kaç yazar uleynnnnnnnnnnnnnnn

zahido
12.02.2010, 19:09
Böyle kritik maçlarımız son sezonlarda hep hüsranla bitmiştir.
Ancak Şenol hoca bize kazanma alışkanlığını kazandırdı ve mental olarak futbolcuları çok iyi hazırlıyan bir hoca. Ben Şenol hoca faktörüyle maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Aslinda bu maci kritik bir mac olarak gormuyorum..

Bunu bursayi kucumsemek olarak adledmeyin ama biz bursayla ayni kulvar takimi degiliz..

Aramizda baya baya bi fark var..

Bursaya yenilirsek veya berabere kalirsak haftanin suprizi olur kanaatimce..

Dogan
12.02.2010, 19:19
Bursa deplasmanı ligdeki her takım için zor bir deplasmandır. Ne kadar formda olursak olalım taraftar gazına gelen futbolcu kendini aşabiliyor Türkiye'de.

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 19:20
İnanıyorum,güveniyorum bu maç bizim!!

sametaydin
12.02.2010, 19:25
Volkan ve sercan oynamıyor. Bu iki oyuncu bursa için büyük kayıp. Trabzonsporun birkaç maçtır süren hırsını, arzusunu sahaya yansıtırsa kazanacağını düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61
12.02.2010, 19:28
eğer bu maçı alırsak zirveye kene gibi yapışacaz :D

ligde belkide bu sezon çıkacağımız en önemli, en kritik maç.

Paksoy
12.02.2010, 19:32
çok rahat bir maç olacak,zeminde güzel gibi güzel futbolla alırız maçı

Ilelioglu
12.02.2010, 19:33
Eger arkada saglam durursak, ileride zaten birsekilde gol atariz..:)

yatara
12.02.2010, 20:14
bu maci alacagiz gibi bir his var icimde

Varlıbaş61
12.02.2010, 20:16
timsah sezonu açılmıştır...
umut kesin yazar bu maç....bursa'daki maçları sever o
tahminim;
0-2 yada 1-2

Mustafa Önder
12.02.2010, 20:19
Hadi bakalım pazar günüm doğum günüm, gecikmeli olarak hediye mi istiyorum takımdan:D

Ba®ış
12.02.2010, 20:37
Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Pazartesi günü saat:20:00`da oynanacak olan Turkcell Süper Lig 21.hafta mücadelesi Bursaspor – Trabzonspor maçının biletleri, 13 Şubat 2010 cumartesi günü saat:10:00`da satışa çıkıyor. Biletlerin satışı sadece Bursa Atatürk Stadyumu gişeleri, Kent Meydanı ve Heykel Fima Biletix satış noktalarından gerçekleştirilecektir. Biletix internet sitesi ve çağrı merkezlerinden satış yapılmayacaktır.

Bilet fiyatları ise şöyle;

VIP A-B Tribünü: 200 TL

VIP C Tribünü: 125 TL

KAPALI A-B-C Tribünleri: 125 TL

Maraton ve Yeni Maraton Tribünleri: 30 TL

Kapalı Kale Arkası Tribünü: 20 TL

Açık Kale Arkası ve Misafir Tribünleri: 15 TL
İl Spor Güvenlik Kurulu kararınca karşılaşmaya biletsiz çocuk alınmayacaktır.

Misafir tribün biletleri 15 Şubat 2010 pazartesi sabahı saat:10:00`dan itibaren Spor Salonu önünde yer alan gişeden satışa çıkacaktır.

bursaspor.org.tr

-----------------------------------------------------

yarın motorlu taşıtlar yazılı sınavı sonrası Kocaelispor-Samsunspor maçı İzmit'e,pazartesi sabahı da yine İzmit/Gölcük'ten yekten Bursa'ya geçme planım var.Allah utandırmaz inşallah.Armanın,renklerin peşindeyiz.

Saldır Trabzon!!

albatros
12.02.2010, 20:37
takımıma güveniyorum.güzel bir futbolla maçı alır yolumuza bakarız inşallah.

ahmetto
12.02.2010, 20:42
Son zamanlardaki kazanma arzusu ve alışkanlığını bu maçtada sürdüreceğimizi düşünüyorum.Umarım yanılmam bir basamak üste çıkmak için iyi bir fırsat.

Ceyhun Dündar
12.02.2010, 20:44
Umarım bize karşı ofansif oynarlar :))

esra61
12.02.2010, 20:53
İnŞ kazaniriz.İnancimiz tam......

furkanderya61
12.02.2010, 20:57
son 3 qunnnn haydennn uşaklar... taraftar aşkınaaaaa

Cafer Bulur
12.02.2010, 21:00
Herkes kazanmaktan bahsediyor,hos.

Ama kazanmak kadar olmasa da kaybetmemek de cok önemli.

Kazanamazsak puan farki 3 t e kalir ama kaybedersek 6 ya cikar ve ikili averajda da kaybederiz.

Bu nedenle son derece dikkatli olmali ve asla kaybetmemeliyiz.

Bursa deplasmanindan cikarilacak 1 puana kimse kötü diyemez.

Emrah KabuL
12.02.2010, 21:08
Ne 1 puanı ?

Önümüzde ki takımlardan 3 puan alamadıktan sonra Manisa-D.Bakır ve Sivas'ı yenmenin ne anlamı kalıyor ?

Cafer Bulur
12.02.2010, 21:11
Ne 1 puanı ?

Önümüzde ki takımlardan 3 puan alamadıktan sonra Manisa-D.Bakır ve Sivas'ı yenmenin ne anlamı kalıyor ?
3 puan almamaliyiz demiyorum,kazanamazsak da kaybetmemeliyiz diyorum.

Bursa bu ligin en zor deplasmanidir derbilerden sonra,oradan 1 puan da kötü sayilmaz.

Bursa macindan sonra belediye,antalya,g.birligi ve antep maci ile 12 puanlik bir sürec var.

Sen bursayla beraber kal ama sonrasinda bu maclardan 12 puan cikar,bak bakalim nerde oluyorsun?

genç61
12.02.2010, 21:12
ilk defa ciddi bir takimla iyi bir takimla oynucaz bakalim ne olcak hep kume dusme takimlari ile oynadik bakalim kafaya oynayan oynamayan calisan bursaya karsi ne yapicaz

Mustafa ÖZDEMİR
12.02.2010, 21:31
deplasman maçlarımızın hepsi zor maçlar.en zoruda bursa maçı olacak. ama biz hepsini alt edeceğiz...

Barış Burak
12.02.2010, 21:31
Bırakın tam kadro çıksınlar. kaç yazar uleynnnnnnnnnnnnnnn

tamam orhan bıraktık:D

Şeref
12.02.2010, 21:37
şenol hocanın gazıyla bunları perişan edecez inşallah takımıma güveniyorum. istediği ilk 11 ile başlayabilir trabzonum. cunku girenden de cıkandan da memnunum . inşallah diğer takımlar tökezler.

Hamza Öztürk
12.02.2010, 21:58
şenol hocanın gazıyla bunları perişan edecez inşallah takımıma güveniyorum. istediği ilk 11 ile başlayabilir trabzonum. cunku girenden de cıkandan da memnunum . inşallah diğer takımlar tökezler.

bu gaz degilki
gazi fatih terim verir
bu resmen avrupa anlayisi top oynamak
önde basmak üc dört pasla öne gitmek
son maclarda hep yapiyoruz bunu

Hasan ZAİMOĞLU
12.02.2010, 22:00
rahat bir oyun oynarız diye düşünüyorum . bursaspor psikolojikman çöktü .

erkankoc
12.02.2010, 22:03
bursaya öyle bir cakicazki felekleri sasiricak oglanlarin

BiZe HeR YeR 61
12.02.2010, 22:09
bursaya öyle bir cakicazki felekleri sasiricak oglanlarin
:):):):)İnşallah..

Saltuk Buğra
12.02.2010, 22:12
olimpiyatta küfür ediyoduk bursaya ama ben anlayamadım tezahüratı. bi, taraf içimdeki bursa aşkı bambaşka diyodu diğer taraf kafasını kollarının arasına sokarak küfür ediyodu ama ne dediklerini anlayamadım. bilen var mı?

bkandil
12.02.2010, 22:12
Bursa'nın defansı nasıl?

Uzun zamandır izlemedim Bursa'yı (kupa maçları dahil)

Mustafa Yılmaz.20
12.02.2010, 22:20
Bence gollü bir maç olacak.İnşallah kazanan biz oluruz ama gerçekten zor maç.Diğer maçlardan çıkan sonuçlara göre pazartesi günü beraberlik bile bizim için çok kötü olmayabilir.Elbette her maçımıza kazanmak için çıkıyoruz ama takım üst üste çok iyi maçlar çıkardı.Arada kötü sonuçlar gelecektir

Herşeye rağmen kendi oyunumuzu oynarsak, kazanırız..

Paksoy
12.02.2010, 22:22
Bence gollü bir maç olacak.İnşallah kazanan biz oluruz ama gerçekten zor maç.Diğer maçlardan çıkan sonuçlara göre pazartesi günü beraberlik bile bizim için çok kötü olmayabilir.Elbette her maçımıza kazanmak için çıkıyoruz ama takım üst üste çok iyi maçlar çıkardı.Arada kötü sonuçlar gelecektir

Herşeye rağmen kendi oyunumuzu oynarsak, kazanırız..

son cümlen herşeyin cevabı

Cafer Bulur
12.02.2010, 22:33
Bursa'nın defansı nasıl?

Uzun zamandır izlemedim Bursa'yı (kupa maçları dahil)
Bursa nin takim savunmasi iyi,cok basit hatalar yapmiyorlar.

Onlara karsi etkili olmak istiyorsak hizli oynamali,kanatlari da iyi kullanmaliyiz.

Buna ragmen bursa ya kendi sahasinda da gol,goller atabilmemiz mümkün.

Cem Akyüz
12.02.2010, 22:35
Kazanacağız..Mutlaka kazanacağız

vyno
12.02.2010, 22:41
Bursanın tek kozu kalecileridir onun dışında eğer çok büyük bir aksilik olmazsa kazanırız:)

Orhan Aydın
12.02.2010, 22:42
Tamam Ivankov iyi bir kaleci, epey tecrübeli ama ben Onur'u tercih ederim:)

Yunus Emre SEYHAN
12.02.2010, 22:43
olimpiyatta küfür ediyoduk bursaya ama ben anlayamadım tezahüratı. bi, taraf içimdeki bursa aşkı bambaşka diyodu diğer taraf kafasını kollarının arasına sokarak küfür ediyodu ama ne dediklerini anlayamadım. bilen var mı?
Küfür küfürdür işte.. ne önemi var ki küfürün ne olduğunun :D ?
Bence hiç gerek yok böyle şeylere.
Defansımız yine hatalar yaparsa bu sefer kötü olur.

Behçet61
12.02.2010, 22:44
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve BMN'de ilk mesajımı yazıyorum,
en büyük dileğim Bursadan 3 puanla dönüp diğer takımlarında puan kaybıyla 4. sıraya hatta 3.sıraya tırmanmaktır,olmaz olmaz demeyin futbolda her şey olur,herkese selam

Halit Akyüz
12.02.2010, 22:45
Kazanıcaz başka yolu yok..

Serhat
12.02.2010, 22:46
Bu Maçı Alacağız Başka Yolu Yok !

Serhat
12.02.2010, 22:47
Maça mı gitsem ne :D

Haşimdi "Mehdi" olsaydı kesin bana otur oturdugun yerde derdi :D:D:D

En sonm Fb macına Trabzona gittigimde bana; "Aha habu geldiyse kesin yenilduk" demişti :D Ama daha bilmeyki ben değilim sorunlu... Başkası....
Burda gittigim her maçı aldık ... Hey gidi Mehdi duy sesimi :D:D:D

antagonist
12.02.2010, 22:48
Şenol Güneş'in bence ilk ciddi sınavı olacak. FB maçını saymıyorum, çünkü o zaman daha yeni gelmişti. Şimdi takıma daha hakim oldu hoca...

Başarılar Trabzonspor'um...

İlker ToSun
12.02.2010, 22:49
"tam kadro olsalar ne farkeder" tarzından bir cümle kuramayacağım çünkü bana deselerdi ki bursadan 2 oyuncuyu seç size karşı oynamayacak, ben de sercan ve volkan ı seçerdim ki bu iki oyuncu da bizim maçta oynayamayacaklar.
ligin en zorlu 4 maçından biri olan bu maç öncesi bizim için çok büyük bir avantaj.
yarıştan koptuk derken allah bize ikinci bir şans verdi bu hafta. bu maçı kazandığımız takdirde en azından ilk 2 için çok büyük bir şans elimize geçmiş olacak.
bursa maçından sonraki haftanın fikstürüne de baktığımızda, biz ayarlasak fikstürü ancak bu kadar olurdu.
şu iki haftada alınacak 6 puan , 6 puanın kat be kat ötesinde bir puan kazancı olacak aslında bizim için.

KUTADGU
12.02.2010, 22:49
Bursa iki uzun ile oynadığı zaman topu iki şekilde kullanıyor, Volkan Şen'in kanadından hızla çizgiye inerek orta yapmak yada orta sahadan ve gerisinden uzun oyuncularına top şişirerek.

Volkan Şen'in olmadığını hesap edersek, Ozan'ın kanadından yüklenmeye çalışacaklar. Ömer ve Serkan'ın performanslarına güveniyorum. Bu şekilde etkili bir biçimde üzerimize gelemeyeceklerdir bana göre.

İki uzun ve oldukça iki uzun oyuncuya şişirecekleri toplarla gol arayacaklar. Hava toplarını muhakkak toplamalı ve seken toplarda -ribaunt tabir edilen- muhakkak topa sahip olmalıyız. Orta sahadan etkili olamadıkları bir gerçek.

Bunun yanında defansta oynayan futbolcularının - üç stoperin- ortak özellikleri hamleli oyuncular olması ve hava toplarında etkili olmaları.

Hücum yaparken topu hızlı bir şekilde kullanıp, topu yerden oynarsak ummadığımız kadar gol pozisyonuna girebiliriz.

Umut ilerde yapacağı baskıyla özellikle topla çıkmayı seven Zapo'yu engellemeli, Alanzinho, Colman ve Engin gerektiği zaman dikine ve hızlı oynamalı, Selçuk ya da Ceyhun gerektiği zaman oyunu soğutacak paslarla takımımıza nefes aldırabilmeli.

Cale ve Ömer Aysanın bu maçta çok fazla bindirme yapacaklarını ihtimal vermiyorum. Zira Bursa eksiklikleri olmasına rağmen çok koşan bir ekip.

Galibiyet bizim için çok ama çok önemli.

Ancak beraberlik bizim için asla yıkıcı bir sonuç olarak kabul edilmemeli.

Bu arada biz Bursaspor'dan daha rahatız. Bu durumu avantaja çevirmenin en önemli yolu maçın başlarında bir kaza golü yememek.

Son bir kaç maçtır özellikle oyunun ilk dakikalarında yaşadığımız konsantre sorununu bu maça taşımamalı ve oyunun ilk dakikalarında tempoyu ayarlayıcı bir oyun ortaya koymamız gerekmektedir.

Maçın ilk 30 dakikası gelecek dakikalar için belirleyici olacaktır.
Bırakalım da biz belirleyelim bütün süreci.

Hadi bakalım yiğitlerim.

Remzi
12.02.2010, 22:50

özelden yolluyorum geri kalanını :D

Ali Tunahan Güllü
12.02.2010, 22:51
Şenol Güneş'in bence ilk ciddi sınavı olacak. FB maçını saymıyorum, çünkü o zaman daha yeni gelmişti. Şimdi takıma daha hakim oldu hoca...

Başarılar Trabzonspor'um...

Katılıyorum..

Bu maç bizim ligdeki daha üstlere tırmanmamız için çok önemli bir maç oyuncularımızında böyle düşündüğüne eminim..