PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

Şeref
15.02.2010, 23:17
bizde almamız gereken maçı alırız birgun inşallah rakibe baskı kuruyoruz eziyoruz ciziyoruz ama yenemiyoruz. bıktım yav inşaallah bidahakı maçı çeviririz.

hüseyin1975
Devre arasi Senol Hocam fizigi güclü oyuncular aldirmaya calisiyor, direncli Takim kurmaya calisiyor dedik ama orta sahamiz cok narin hala.

OLCAY ÇAKIR
Telefonu olsa Şenol hocamı arardım ve ona şöyle derdim;

Hocam biz burda, sen yokken, Song'u sağda çook denedik, olmadı, olmuyor...:D

matrix5782
Colman ve cale satilacak ve alanzinho takimda kalacak öylemi,buna katilmak mümkün degil.

Evet cale süper bir solbek degil ama onu satip da kimi alacaklar?

Colman satilip da yerine viera mi alinacak?

ben 1.68 lik adama gol attıran sol bek istemiyorum

ben 20 topun 18 ini kaybeden rakip takıma veren fizik mücadelesi düşük bir ortasaha da istemiyorum(8 maçtır yok el insaf bari 1 maç alda yine 8 maç oynama)

Murat TONBUL
neden colman ve cale satılacak umarım yavaş yavaş anlıyorsunuzdur.
calenin satılmasını istemem ama colman yerine sağlam bir göbek oyuncusu alınacaksa satılabilir bence.

Samet Türkmen
Stadyumdan şimdi geldim eve. Yüzlercesi gibi bende Bursa tarafında oturdum stadyumda. İnanılmaz küfürlü bir Brsa taraftarını daha önemlisi gözünün önünde olan küfürlere gülmeyi başaran polisleri kınıyorum.

Tabi en büyük yanlış kendi taraftarımız adına toplu halde Bursa tribününde Trabzon diye bağırılıp,forma giyilip,olay çıkarılmasıydı. Alanzinho da umarım bu futbolu bir daha oynamaz.

Metin Ural
Song'un yıllar evvel sağbek oynadığı söylentisini kim ortaya attı ise suçlu odur:D

Yalan bence...

liverpool'da oynamistir. oynadigi seneler ise 98-00. bilmiyorum daha sonra oynadi mi sagbek ama neredeyse 10 sene once. yani 23 yasinda. insan yaslaniyor tabii ama.

Armağan Dere
15.02.2010, 23:18
Songun golde hatasi yoktu,o ortayi ömer aysan da yaptirirdi.

Serkan i daha verimli oldugu bölgede oynatmak icin song mecburen saga cekildi.

Song cok da kötü degildi,bursa o taraftan cok da etkili gelemedi...

Abi ne olursa olsun o ortayı yaptırmayacaksın tabiiki tüm suç song'da değil Cale'de de suç var kafaya çıkamadı..Ama song orda sol ayağını değil sağ ayağını koysaydı o ortayı yapamazdı bursalı...dedim ya gabriç oynamalı açıkta serkan'ı beke çekmeliydi song çok ağır kaldı

SouLe
Ne Olurdu Şu maça Bu kadroyla Çıksaydık ?

Kalede Onur
Serkan Egemen Giray Cale
Gabric Alanzinho selcuk Colman Engin
İlerde Umut

Taner Gündoğdu
kritik maç kazanamama alışkanlığımız devam ederken yenilmezliğimiz devam ediyor. giderek daha güven veren bir takım oluyoruz. sağ bekte değil ömer herhangi bir "sağ bek" olsaydı golü yemezdik. orası song'un yeri değil malesef. ama unutmayalımki golden önceki pozisyonda 1-0 öne geçmemiz an meselesiydi. eleştircek birşey yok. ligin 3.sü olan bir takıma kendi sahasında yenilmedik. yenseydik süper olurdu ama bu da fena değil...

Mustafa Yılmaz.20
Colman ve cale satilacak ve alanzinho takimda kalacak öylemi,buna katilmak mümkün degil.

Evet cale süper bir solbek degil ama onu satip da kimi alacaklar?

Colman satilip da yerine viera mi alinacak?
Aynı fikirdeyim.Cale gidip topları sadece '"dan" diye ileri vuran Çağlar gelecekse aman kalsın.Çağlar zaten stoper orjinli..Colman'ın yerine de Juventus'dan Sissokho'yu alacaksak hiç durmayalım derim

macka61
songu sağ bek oynatmayı hocade istemezdiki başka alternatif yoktu tayfun olsa mutlaka tayfun oynardı orada ben cale ve colmanın kalması taraftarıyım ikisindende memnunum maçın 90 dakkasını seyretmedim ama kötü oynamamışız 1 puan da iyidir belki şampiyon olumayacağız ama bursa ve kayseriyi sezon sonu geçeriz bence

magicyattara
Bursa beklediğimden daha diri bir takımmış.
3 maçını izledim tv'den,bu takımı rahat yeneriz dedim ama bu maçta ölesiye oynadılar.

Yazın bir kenara;bu bursa bu mücadeleyi bir daha asla veremez.
Bu hafta fenerden en az 3 yerler.
Her yere anında bastılar,presi 90 dakika bırakmadılar.
*

Bu akşam Fatih Tekke'nin en az 2 golü vardı.
Böyle koşan takımlara karşı extra adamlarınız olmak zorundadır.

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 23:19
liverpool'da oynamistir. oynadigi seneler ise 98-00. bilmiyorum daha sonra oynadi mi sagbek ama neredeyse 10 sene once. yani 23 yasinda. insan yaslaniyor tabii ama.

Galatasaray'da da 4-5 maç oynamıştı ama yaşlandı artık.Çok yavaşladı..

Cafer Bulur
Devre arasi Senol Hocam fizigi güclü oyuncular aldirmaya calisiyor, direncli Takim kurmaya calisiyor dedik ama orta sahamiz cok narin hala.
Abi ceyhun var,sezer var oynatilmiyor.

Alanzinho oynamamali deyince de önlibero hastasisin diyorlar.

Orta sahamizin narin kalmasi biraz da senol hocanin tercihi nedeniyledir,biraz da rakibe göre kadro kurmasini beklerdim hocanin...

Varlıbaş61

hangi 23
10 sene önce 33 yaşındaydı song :D

SouLe
Stadyumdan şimdi geldim eve. Yüzlercesi gibi bende Bursa tarafında oturdum stadyumda. İnanılmaz küfürlü bir Brsa taraftarını daha önemlisi gözünün önünde olan küfürlere gülmeyi başaran polisleri kınıyorum.

Tabi en büyük yanlış kendi taraftarımız adına toplu halde Bursa tribününde Trabzon diye bağırılıp,forma giyilip,olay çıkarılmasıydı. Alanzinho da umarım bu futbolu bir daha oynamaz.

Nasıl Bir Olay dostum biz Görmedikte Ligtv izlerken açıklarmısın ayrıntılı?

Oğuzhan
Gabric ve ömer olsaydı bugün bursayı hezimete uğratırdık ..

Hasan Ayvenli
15.02.2010, 23:20
Orta saha kız voleybol takımı gibi. Bu takıma Sezer girmelidir.

katılıyorum. çok yumuşak bi orta saha. serkanı ortada kullanabiliriz bir başka alternatif olarak da.

ph=61
Colman ve Cale'nin mücadelesini görmeyip fizik gücüne takılacağınıza, geldiği zamandan beri toplasan 2 maç dışında sahada boş boş dolaşan Engin'i konuşun.Kart görmekten ve ona buna sataşmaktan başka bi işe yaramıyor.
Futbolun çalım atmak olmadığını birinin Alanzinho'ya söylemesi lazım.Tek hareketlik adam Egemen yerine de sağlam bi adam alınması gerektiğini konuşun.Yada Selçuk'taki düşüşü konuşun.Taktınız bi Colman Cale nedir anlamıyorum.Geçen sene forvetlerden bile daha çok gol atan Colman ve yüreğini sahaya koyan Cale bunları haketmıyor, kaşına gözüne faça atan adamlar alkışlanıyor.Vay arkadaş!

Orhan Aydın
Bu halimize de şükür.İlk yarıdaki kabusun ardından bu da iyi:)

magicyattara
15.02.2010, 23:21
Telefonu olsa Şenol hocamı arardım ve ona şöyle derdim;

Hocam biz burda, sen yokken, Song'u sağda çook denedik, olmadı, olmuyor...:D

Bence;orta sahada iyi bir grafik yakalayan Serkan'ı sağ beke çekmeye kıyamadı Şenol Hoca.
Maç öncesi Song'un sağ bek başlayabileceğini konuşmuştuk,öyle de oldu.

OLCAY ÇAKIR
Kaç maç oynamış onada bakmak lazım..

Liverpoldan evvel nerdeydi Song?

Onlara da, önceki takımında sağbek oynamışlığı var demiş olabilirler mi?

:)

Halit Akyüz
Bende Maratondaydım sürekli küfür sürekli küfür..

Ömer TOPAL
ya yerimi bilmiyorum ama Maçın yıldızı başlıgı olayı kalktımı :)

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 23:22

ben 20 topun 18 ini kaybeden rakip takıma veren fizik mücadelesi düşük bir ortasaha da istemiyorum(8 maçtır yok el insaf bari 1 maç alda yine 8 maç oynama)
Dünyada tek başına maç aldıran futbolcu yok.Daha doğrusu öyle birşey yok.DÜn neden Messi kazandıramadı maçı..Ya da İbrahimovic..

Colman bu takımda en azından 6+2 nin 2 sinde olmalı..Kimin söylediğini hatırlamıyorum ama bir yazarın söylediği gibi ; Colman aslında bu ligin en iyi oyuncusu olabilir.Ama birşeyler eksik,onları kapatması lazım..

İsa
Maçın son bölümünde top havadan yere inmedi neredeyse soğukkanlı,tecrübeli kaliteli adamlara ihtiyaç var.Bir stopere,bir ortasahaya son bir sol bek.

Samet Türkmen
Nasıl Bir Olay dostum biz Görmedikte Ligtv izlerken açıklarmısın ayrıntılı?

Bursa tribününe gelmişler,birisi içine Ts formasını giymiş bunu gören Bursalılar doğal olarak üstüne gitti. Diğerleri de toplu halde Trabzon diye bağırarak kapıya hücum ettiler. Tekmeler vs. Eminim Bursalılar'ın attığı koltukları da çekmemiştir Lig tv.

Cafer Bulur

Cale golde hataliydi ama takimin iyileri arasindaydi kanimca.

Cale bizim takim icin yeterli bir solbek,takimda kalmali derim.

Colman da ayagina top yakisan bir futbolcu ama tabiiki mükemmel degil.

Bu oyuncular satilabilir ama yerlerinde cok daha iyileri alinacaksa.

Mustafa ÖZDEMİR
ya yerimi bilmiyorum ama Maçın yıldızı başlıgı olayı kalktımı :)
yendiğimiz zaman:D...

Kubilay ŞAHİN
İlk yarı son dakikalara doğru, ikinci yarı tamamı çok güzel bir oyun..

Bu beraberlik bizim için galibiyettir.. Hemde deplasmandasın..

Güzel bir maç oldu.. Fakat Şenol hocam her seferinde diyorum, biraz daha erken biraz daha.. Oyuncu oyundan düşünceye kadar bekleme..

Gelelim Burak'a..

Bu kadar hırs ilk maçtan boşuna yere heveslenmeyin..

Bir soru Burak'ın Gökhan'dan farkları Forvet olarak..?

magicyattara
Golde Cale'nin Bursa'lıyı bozması lazımdı.
Biraz topa verseydi kendini gol olmazdı bence..

hüseyin1975
15.02.2010, 23:23
Abi ceyhun var,sezer var oynatilmiyor.

Alanzinho oynamamali deyince de önlibero hastasisin diyorlar.

Orta sahamizin narin kalmasi biraz da senol hocanin tercihi nedeniyledir,biraz da rakibe göre kadro kurmasini beklerdim hocanin...

Evet bende böyle düsünüyorum.
Sezer, Gabric ve Ceyhun ile rakibini yoracaksin ve sonra gerekirse Alan ile vuracaksin.
Ayrica önlibero Hastali bütün Trabzonspor Taraftarinda vardir.
Anladin sen oni:p

mhayri
Bursa beklediğimden daha diri bir takımmış.
3 maçını izledim tv'den,bu takımı rahat yeneriz dedim ama bu maçta ölesiye oynadılar.

Yazın bir kenara;bu bursa bu mücadeleyi bir daha asla veremez.
Bu hafta fenerden en az 3 yerler.
Her yere anında bastılar,presi 90 dakika bırakmadılar.
*

Bu akşam Fatih Tekke'nin en az 2 golü vardı.
Böyle koşan takımlara karşı extra adamlarınız olmak zorundadır.

Gecenin özeti...
Bursa top noktasına ulaşmıştır bundan sonra yokuş aşağı...
Bizden daha sakin,daha sert,daha ayağa paslı oynayan bir takım fener ki
(kupa maçını ciddiye bile almıyorum) bu bursayı çok rahat yenerler...

OLCAY ÇAKIR
Ben ilk devre kötü sinyaller aldım Song'dan... Katkı sıfırdı...

Orda müdahale gelebilirmiydi?

Golleri atsak bunlar konu olmayacaktı...

Onur golde hatalıydı diyemiyorum ama defans kurgusu garipti...

O gol yenmemeliydi.

champions
İyi oyun, kötü oyun, kaybedilen 2 puanın, kazanılan 1 puanın değeri, kadromuzun yetersiz oluşu falan filan, bütün hepsi tartışılabilir şeyler.Söylemek istediğim Şenol Güneş'in haftalardır yanlış üzerine kurduğu inanılmaz istikrar.İnanılacak gibi değil hakikaten.Haftalardır aynı şeyleri söylüyoruz.Engin-Colman-Alan olmaz.Asla olmayacak.Böylesi önemli ve en azından kağıt üzerinden zorlu bir maça bu oyuncularla çıkmak da neyin nesi? Bu kadro patlayacaktı zaten, ha bugün olmazda yarın olur.Gabric ayağı kopmadığı sürece bu takımda banko oynar.Kadro yapımız gereği Teo Alanzinhoya her zaman tercih edilir.Colmanı 1.5 sezondur izliyoruz, "olmayacak" işte adam.Sezeri görelim mesela 5 maç üst üste.Burak devre arası senin aldırdığın tek adam ama o da bu yoklukta henüz forma giyebilmiş.

Bütün bunlar kabul edilebilir şeyler değil.Üstüne her maç büyük bir istikrarla geç yapılan değişiklikler var.Maçın bitimine 24 dk kala geriye düşmene rağmen son değişikliği yine 80'den sonra yapmak büyük bir deha ister herhalde.Aşağıdaki 6'lının son haftalardaki 11'imizden eksiği yok fazlası var diyorum sonuç olarak;

--Burak----Sezer---Ceyhun--Gabric--
---------Tosun---Gutierrez----------

Her neyse, "batıda batma olur" deyip çıkmak lazım belki de işin içinden.

SouLe
Bursa tribününe gelmişler,birisi içine Ts formasını giymiş bunu gören Bursalılar doğal olarak üstüne gitti. Diğerleri de toplu halde Trabzon diye bağırarak kapıya hücum ettiler. Tekmeler vs.

Hmm Göstermediler Tvde Cok Yanlş Birşey Yapmşlar Umarım Kötü Şeyler Olmamştır.Zor Bir deplasman ama Bize bütün Biletleri verseler doldururduk eminim.

iso_4939
bu mac ve skor gosterdıkı daha takım olamadık...

Metin Ural
15.02.2010, 23:24

Güzel bir maç oldu.. Fakat Şenol hocam her seferinde diyorum, biraz daha erken biraz daha.. Oyuncu oyundan düşünceye kadar bekleme..

Gelelim Burak'a..

bu maca gore mi?

hay1699
15.02.2010, 23:24
song devamli adam kaciriyordu, inanin daha song adami karsilarken bir eyvah cektim ama para etmedi :(

MaDDoX_61
15.02.2010, 23:25
iyi tarafından bakalım birazda yenilmedik haftaya sekiztaş-cincon ve fener-bursa maçı ve bizde belediye ile oynuyoruz ve çok şey kazanabiliriz

Oğuzhan
bence cale goldeki hatası dışında gayet iyi oynadı , arada calede hata yapsın ya ..

matrix5782
Cale golde hataliydi ama takimin iyileri arasindaydi kanimca.

Cale bizim takim icin yeterli bir solbek,takimda kalmali derim.

Colman da ayagina top yakisan bir futbolcu ama tabiiki mükemmel degil.

Bu oyuncular satilabilir ama yerlerinde cok daha iyileri alinacaksa.

yav tabi ki yerlerini iyisi alınacaksa kim kötüsünü ister ki

ama bunlar böyle kasetten futbolcu izlerlerse işimiz zor

yoksa böyle yeni alınan bir futbolcuyu sakat diyerek baskı olmasın diye deplasmana getirmiyorlar.

Cafer Bulur
Bu arada bursa yi da tebrik etmek lazim,tas gibi bir takim olmuslar.

Bunda en büyük pay hic süphesiz ertugrul saglamin,siradan denilebilecek oyuncularla zirveye oynuyor.

Bursanin kadrosu bizde olsaydi orta siralara demir atardik...

magicyattara
15.02.2010, 23:26
Takımda bir düşüş var.Orta sahada Alanzinho ve Selçuk düşüşte.Engin ve Serkan form tutuyor ama bu 2 adamın düşüşü takımı etkilemeye başladı.Çok top kaybıyla oynuyorlar.
Herkesin aksine ben bu akşam Colman'ı beğendim.Çok etkili paslar attı.Bence Selçuk çıkmalıydı onun yerine.

vaslat
takımın oyunundan ve mücadelesinden memnunum gittikçe dahada iyiye gidiyoruz.malesef bazı taraftarlarımız var ki ağzınla kuş tutsan yaranamazsın.Ne kadar eleştirmeyi seven bir taraftar topluluğumuz var.Herkes futboldan çok anlıyor söylemesi kolay sahada galip gelmeye çalışan mücadeleci bir takım vardı.Bunu görmek benim için yetrli gerisi zaten gelir.Yeterki kadroyu bozmayalım istikrarlı bir kadromuz olsun.

Tayfun Aydın
Topa tek basan olumlu hareket yapan Colan suçlu oldu.Bu adam böyle gücü sınırlı ama enerji inanılmaz ve de topa harika neyii beyenmediniz ben anlayamadım ki.Tipik bir oyun kurucu.Siz Zidane ı istiyorsunuz ama oda futbolu bıraktı.

erkankoc
bu takima essien tarzi adam lazim..colman ve selcuk cok hata yapiyorlar..ve cok gucsuzler..donen toplari hic alamadik

Fatih YAZICI

Gelelim Burak'a..

Burak, top ile kale arasında en iyi hareketlenebilen oyunculardan birisidir. Şutları iyidir, kafa toplarında da etkilidir.

Ki Burak aslında forvet tabanlı değildir.
Ayrıca Trabzon'daki Gökhan ile (!) daha ilk şansını bulan Burak arasında kıyaslama için erken değil mi? Biz Gökhan'ın ruhsuzluğuna ne kadar dayandık farkında mısın ?

Burak sadece futbolunu düşünsün neler yapabildiğini göreceğiz.
Önceden gördük te. Son şansı artık onun.

iso_4939
bence colmanı bıraz dınlendırmesı lazım hacanın...

61_Lazzzo_11
böyle devam edersek en az 3. oluruz. çok güzel oynadik §ansimiz yoktu. insallah böyle devam ederiz.

Taner Uykuçeken
15.02.2010, 23:27
- Song tan sağ bek olmayacağını bir kez daha gördük
- Alanzinhoya birisi aldığı her topu rakip kaleye kadar sürmesine gerek olmadığını ara sıra pasta vermesi gerektiğini söylemeli
- Engini görüyosun bozuk oynayamıyor kenarda Gabriç var niye ikinci yarı başında değişikliğe gitmedik, Engine nasıl 90 dakika tahammül ettin Şenol Hocam
- Colman, geçen sezon 4-0 yendiğimiz İBB maçında Olimpiyatta maçı seyrederken devre arası gitmeli demiştim 2. sezonunu
tamamlıyacak :(
- Selçuk, ya yan yada sön artık ya saman alevi gibisin...

OLCAY ÇAKIR
Egemen'i tebrik etmeli.

O gergin ortamda müthiş mücadeler verdi, asist yaptı...

*

Bizde, bizden gidenleri yada o maç herhangi bir oyuncuyu bu şekil baskıya almaya falan çalışmamalıyız.. hem izlerken kötü, hemde oyuncu hırslanıyor...

Kötü...

öyiğit61
Golde bence kaleci Onur'un da hatası var.Onur'da anlayamadığım her topa çıkma isteği var.Dengesizce fütursuzca gördüğü topa atlıyor.Gol esnasında da çıkmayıp yerinde kalsaydı top kucağına gelecekti zaten...

İsa
15.02.2010, 23:28
Hep Colman'dan şikayetçiyiz ama Selçuk'tada benzer problemler var.Colman ön bölgede daha üretken.Alanzinho yerine Sezer yada Ceyhun oynamalı zor maçlarda.

r9emre
bence Selçuk'un yerine sezer yada ceyhun,bencillik konusunda doktorayı çoktan halletmiş ve prof.luğa adım atmış engin yerine gabriç ve attığı gol dışında sahada adı sanı duyulmayan umut yerinede teo ilk 11'e yerleşsin bu sene 3. olmamız çok rahat bir hal alır yakaladığımız pozisyon sayısına bakın ibb kupa maçı ve bu maç attığımız gol sayısına bakın,selçuk iyice bozdu zaten 3-4 haftadır futbolunu kenarda beklemesi lazım biraz akıllansın sezerle ceyhun ne kadar iyi oynarsa oynasın ilk 11'e alınmıyor bu canımı sıkıyor benim

Özkan
bu mac ve skor gosterdıkı daha takım olamadık...Tkım olmaya takımız da başta hoca yok.

kudu_61
dedim dedim dinletemiyorum veya anlatamıyorum ilk maç hırsı ilk maç hırsı maçta önce bir kadro yapmıştım gene yaptığımla kaldım
serkan sağ beke sağ açığa burak inanın bana çok farklı olurdu
neyse 1-0 dan 1-1 iyi skor nede olsa ben kendimi bildim bileli kazanmamız gereken maçı kazanamıyoruz cale nin hatası alanın vurdum duymaz futbolu colmanın savrukluğuna ve umutun beceriksizliğine rağmen iyi pozisyonlar bulduk değerlendiremedik ama bu oyunla da çok anadolu takımı deviririz ona şüphem yok bursayıda tebrik etmek lazım kendi sahasında şimdiye kadar sadece 5 gol yemişlerdi yani takım savunması iyi olan bir takım karşısında güzel pozisyonlar bulduk

Cafer Bulur
Takımda bir düşüş var.Orta sahada Alanzinho ve Selçuk düşüşte.Engin ve Serkan form tutuyor ama bu 2 adamın düşüşü takımı etkilemeye başladı.Çok top kaybıyla oynuyorlar.
Herkesin aksine ben bu akşam Colman'ı beğendim.Çok etkili paslar attı.Bence Selçuk çıkmalıydı onun yerine.
Colman bence de kötü degildi bu aksam.

Ama cikan oyuncu selcuk da degil alanzinho veya engin olmaliydi.

asimetrik
15.02.2010, 23:29

Gelelim Burak'a..

Tamamen farklı iki oyuncu. Bize hangisi yarar dersen her özelliği ile Burak derim. Kuvveti, adam eksiltme kabiliyeti, sağ kanatta çok iyi oynayabilmesi, hırsı vs..

OLCAY ÇAKIR
Ceyhun ve Sezer oynamayı hakediyorlar Allah için...

Armağan Dere
Bi de hala dönüm maçlarını alamama sıkıntısı devam ediyor takımda..Bu maçta Colman ve Alanzinho çok top ezdiler Burak Yılmaz'ı beğendim insallah ilk 11'de çıkar bundan sonra hakkaten de denenmeli diyceğim su ki Song sağ bekte oynamamalıdır her topda ağır kaldı bi de golü attıktan sonra beraberliğe razı gibi oynamamız zoruma gitti açıkçası Bursayla oynuyorsun Barcelonayla değil

tanjugunduz
15.02.2010, 23:30
yahu böyle orat saha mı olur hepsi narin karşında diri bir takım var fenere üç atmış takım zaten senin colmanın ve selcugun top yapan özellikte ralarına diri bir ceyhunu koy işi bitir her kafa topunu onlar aldı orta sahada sen orta sahanı teslim etmişssen kusura bakma geçmiş olsun ben delireceğim ya çok beklentiye girdim ama şuna emim oldum yıllardır biz buyuk maçların takımı değiliz bir defa olduk oda fatik gökdeniz yattara ve smkovyak zamanında idi muhtesem dörtlü ondan öncede maxim ile yine ama dediğim gibi en narin orata saha türkiyede bizde avrupa da ki gibi kibar maç oynamıyorsun ki dişe diş sert mi set maçlar oluyor türkiyede ben bu alan ın 90 dakikalık oynatılacak adam oldugunu dusunmuyorum al sonradan oyuna yorulmus karsı defansa 2 veya 3 asist yaptır oradan 1 gol cıkart yeter ama alanıın takınsıtıda sontradan giqrmeyi kaldrıramıyor aslında bu bir taktik olarak yapılmalı cok narin rakip vucudu koyunca kendisini bırakıp sürekli hakeme bakıyor sinirimden çlüyorum suan su eksik kadrolu bursayı yenemyecende baska kimi yeneceksin yahu şenol hoca beri sen yapma takıntılı hocalar gibi olma uyanık davran ne olursun...

Mehmet Ç.
Hep Colman'dan şikayetçiyiz ama Selçuk'tada benzer problemler var.Colman ön bölgede daha üretken.Alanzinho yerine Sezer yada Ceyhun oynamalı zor maçlarda.

Colamcisin herhalde..

Selcuk bugün sahanin TS tarafindan en cok kosani... bence selcuk bugün cok güzel oynadi ve performansi hala cikista.. Colman dan bence daha iyi simdiki durumuyla...

Cafer Bulur
Beni en fazla hayal kirikligina ugratan oyuncu selcuk oldu.

Selcuk yetenekli bir oyuncu ama fazlasi degil,sürekligii yok.

Abdülkadir Kılıç
Orta sahada ki oyuncularımız çok kaliteli fakat bir şey eksik. İyi oyuncular olmalarına rağmen bir türlü hepsi bir arada iyi oynayamıyor. Biri iyiyken biri kötü. Diğeri iyiyken bir başkası kötü. Orta sahada ki bu problemi çözemedim.
Bir de Cale bu takımda daima olması gereken bir adam. Hatası var kabul ama başka önemli bir hatası olduğunu düşünmüyorum. Üstelik formu git gide yükseliyor.

pReN@_61
Maç sonucu ivankov 1-1 Trabzon

Halit Akyüz
Tkım olmaya takımız da başta hoca yok.
Nasıl yani..

dr.ali
ne kadar çok teknik direktör var bizde...
sürünen bir takımı buralara getirdiği için teşekkürler ŞENOL HOCA

r9emre
15.02.2010, 23:31
colman'a bombardıman var burada ama selçuk'dan çok daha iyiydi yine bugün bence selçuk çıkması gerekirken yine hatalı bir değişiklik oldu

öyiğit61
Gabriç'in daha erken oyuna alınması gerekirdi.ayrıca orta alanda atakları kesip ileride baskıcı oyun oynayabılmek için de ceyhun değişikliği olumlu bir hareketti.Bu arada ben Burak'ı da beğendim.Oyunu hızlı okumalıyız.Ayrıca bugün Serkan formssuzdu.pres yapmasını beklerdim.O yapmayınca Umut'ta ileride pek basamadı zaten...

Varlıbaş61
bu maç,yenilmeden Şenol Hocanın doğruları biraz daha görmesine vesile olacak inşallah...

Oğuzhan
15.02.2010, 23:32
arkadaşlar durumları bilmiyoruz ama antremanda kim neler yapıyor hoca illa ki haksızlık yapmıyor , hakedeni oynatıyor . bazen futbolcular antremanlarda yaptıklarını sahaya yansıtamayabilir ..

Mehmet SELEN
Maç oynandıktan sonra kadro kurmak kolaydır.Türkiye de futbolun ilerlememsinde en büyük etkenlerden biride herkesin teknik direktör olmasıdır.Hocanın çıkardığı 11 e saygı göstermesini bilmediğimiz sürece hiç bir ilerleme gösteremeyeceğimizde aşikardır.Bütün hafta boyunca antreman yaptıran hoca ilk 11 i nasıl çıkaracağına karar verir.Merak ediyorum maçı 2-1 alsaydık bu yorumları yaparmıydınız?

Ben takımın mücadelesini beğendim.Bu takımdan bi iskelet oluşacaktır.3-4 tane nokta transferlede gelecek yık kafaya oynayacaktır.Şu an için iyi oynuyoruz keyfini çıkarın ve teknik heyetin işine karışmayın.

OLCAY ÇAKIR
4 maç 10 puan...

Güzel...

Gelsin yeni 4 maç...

İBB den sonra kim var sırada?

matrix5782
yeni transferimiz niye götürülmedi bursaya

Mehmet Ç.
15.02.2010, 23:33
Burak Yilmazi forvet'de degerlendirmeliyiz bence.. kanatlarda kayboluyor.. Forvette hem pozisyona giriyor.. Defans arkasina kosuyor..

Bence ideal bir forvet.. top tutabiliyor.. hizli.. calim atabiliyor 1'e 1 bir hücüm oldugunda gecme ihtimale Umuta göre yüzde 100 daha fazla.. Sutlari sert.. Klas da vurabiliyor.. kafaya cikiyor.. uzun boylu.. güclü.. bence ideal bir forvet.

Onur Civelek61
Selçuk çıkmalıydı.Colman iyi oynuyordu.Selçuk çok kötü oynadı :( dinlendirilmesi gerekir.Sezer formaya daha yakın bence.Yada Ceyhun.Song da bek oynayamıyacağını göstermiş oldu.

Koray10
abi bu bursa ne zanediyor ne yapmis simdiye kadar.

Halit Akyüz
sakatmış..

Cafer Bulur
4 maç 10 puan...

Güzel...

Gelsin yeni 4 maç...

Ibb,antalya,g.birligi ve antep,hepsi ligdeki en rahat takimlar.

Bu maclardan 12 puan almamiz sart,yoksa ilk 3 bile zora girer.

OZDEN61
Öncelikle BURSA seyircisi bizim taraftara yine ders verdi. süper lig sıralamasını taraftarlar arasında yapsak ilk 5 e giremeyiz.

Oyuna gelince isim isim su oynadı bu oynamadı yazmaya gerek yok, bursa yı tebrik etmek lazım iyi takım olmuşlar, oyuncularımızı oynatmadılar. alanzinho hiç yoktu mesela. Şenol hoca oyuna yine geç müdahale etti. burak ilk 11 de cıkmalıydı, serkan sag bek olacaktı dolayısıyla. ömer aysan ı eleştiren arkadaşlar bu maçta gördükki ömer bu yılın transferi, eksiğini hissettik. bursa nın kalecisi cok iyiydi, bu kaleciyi kayseri nasıl elinden cıkardı sasarım.

asimetrik
Ben ilk devre kötü sinyaller aldım Song'dan... Katkı sıfırdı...

Orda müdahale gelebilirmiydi?

Golleri atsak bunlar konu olmayacaktı...

Onur golde hatalıydı diyemiyorum ama defans kurgusu garipti...

O gol yenmemeliydi.

Golde Cale'nin geç kalması Egemen'in başta golü atan oyuncuya yakın olmasındandı. Egemen orta yapılırken ikiye tek idi. Öndeki oyunuyu tercih ederek ona koştu. Doğru da yaptı. Bu sefer golü atan boş kaldı ama Calenin kapatma şansı da kalmamıştı. Yerleşim hatasıydı, diğer bir deyişle Cale'nin geç kalarak Egemen'i ikiye bir bırakmasıydı hata. Onur'a kızamıyorum. Top geriye ve yüksekten ortalandı. Çıkışı ve ellerinin durduğu yer çok az bir boşluk bırakmıştı gol için. Biraz da olacağı varmış. Onur'a gol olmayan başka pozisyonlardaki hatalı çıkışları için kızdım. Her maç bir kaç tane yapıyor.

Fatih YAZICI
Bence de Selçuk çıkmalıydı.
Bekir Ozan'ın volesi öncesinde bi' saçma sapan hareketi var kollarını açıp vücudunu ortaya koyma çabası diye..
Onu her maçta yapıyor farkında mısınız ?
Ve her maçta pozisyon yiyoruz o acemiliğinden.
Çok beğeniyorum,çoğu maçta da görünmeyen planda iyi işler yapıyor ama üstüne koyması gerekiyor artık.

Hasan Ayvenli
Bence de Colman değil Selçuk alınmalıydı oyundan. Bi türlü beklenen etkinliği gösteremiyor Selçuk. Bu maç için Alanzinhoyla başlamak yerine Ceyhun ya da Sezer de oynayabilirdi. Colman daha önde olurdu. Daha dirençli bir orta sahamız olurdu rakibin baskılı orta sahasına göre.

Muhammed
15.02.2010, 23:34
Colman-Ceyhun değişikliğini haftalardır yapıyoruz. Daha hiç olumlu katkı sağladığını gören var mı?

Mustafa Yılmaz.20
Ligin tartışmasız en zor deplasmanında galibiyeti kaçırıp,berabere kalıyoruz.Hala o gitsin, şu gitsin...Takım dengesiz vs vs

Şu konuşmaları transfer döneminde konuşsak da maç başlığında maçı konuşsak..Cale gitsin, Colman gitsin demek kadar gereksiz cümleler kurmaya gerek yok.Sezon sonu transfer döneminde Şenol Güneş önderliğinde gereken yapılacaktır.FM oynar gibi her transfer döneminde eldeki bütün yabancıları yollayıp,yeni yabancılar alalım demenin mantığını bir türlü anlayamıyorum

Armağan Dere
4 maç 10 puan...

Güzel...

Gelsin yeni 4 maç...

Antalya deplasmanı,gençlerbirliği,gaziantep,galatasaray

İsa
Colamcisin herhalde..

Selcuk bugün sahanin TS tarafindan en cok kosani... bence selcuk bugün cok güzel oynadi ve performansi hala cikista.. Colman dan bence daha iyi simdiki durumuyla...
Colmancılığımdan değil yokluktan.Ön bölgede Alazinho yerine Colman diyorum.Selçuk baskı altında yok, Colman'la benzer sıkıntı.İstikrar problemi var.Selçuk kesilsin demedim.Alan çıksın Colman onun yerine,Colman yerinede Sezer.Bugün Selçuk kötüydü.
Selcuk--Sezer
---Colman--

güngör_81
Tkım olmaya takımız da başta hoca yok.

E yuh yani başkada bir şey demiyorum kardeşim mahsusmu yapıyorsunuz paramı alıyorsunuz bunları yazmak için çekin gidin tutmayın bu takımı ......

ESER
Egemen'i tebrik etmeli.

O gergin ortamda müthiş mücadeler verdi, asist yaptı...

*

Bizde, bizden gidenleri yada o maç herhangi bir oyuncuyu bu şekil baskıya almaya falan çalışmamalıyız.. hem izlerken kötü, hemde oyuncu hırslanıyor...

Kötü...

evet cok dogru. bir gese macinda emreyi cildirtmisti bizim tribunler ve o da 3 kisilik oynayip gsnin yenmesini saglamisti

bugun mac boyunca , sadece tribunler de degil bursali futbolcular da egemenin ustune oynama gayretindeydi, ozellikle turgay ama egemen faturayi kesti.. bugun gayet iyiydi.

Özkan
Nasıl yani..Hangi takıma özel önlem aldık şimdiye kadar? Şenol Güneş hangi kritik maçı kazanmış? Maçı televizyondan izleyenler bile Song'un sağ bekte aksadığını, Engin ve Colman'ın gezindiğini görürken Şenol Güneş buna karşı ne zaman önlem aldı? Bu takımda Umut'un tek forvet çıkmaması gerektiğini benim gibi bir Umutsever bile söylerken Şenol Güneş'teki bu ısrârın anlamı ne?

Tehlike çanları Manisa maçında çalmaya başlamıştı. Bireysel yetenekler ve Umut'un muhteşem performansıyla aldığımız o maçta takım kötüydü ve yenilebilirdik.

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 23:35
Sakattı çünkü...İlla bir komplo teorisi bulmaya gerek yok

Orhan Kahraman
4 maç 10 puan...

Güzel...

Gelsin yeni 4 maç...

Antalyaspor (D)
Gençlerbirliği
Gaziantep (D)
Galatasaray

devilkid
song bundan sonra yedek oturmalı ve gerektiğinde oynamalı...adamın nasılsa gelecek sezon için beklentisi ve hedefi yok..gol yese ne olur yemese ne olur...

matrix5782
sakatmış..

mış ama gerçeği de böyle mi acaba yoksa yine lafonten mi

sakat adam ömer aysanla düz koşu yapar son idmanda takımla çalışma yapmaz benim bildiğim

iso_4939
15.02.2010, 23:36
3 degıl 15 puanlık bır mactı ama futbolcular bunu anlayamamıs yazık cok yazık cıldırmamak elde degıl...

Eren Karaahmetoğlu
Uğur abi, Teofilo son idmanda sakatlandı zaten.

kudu_61
onur bir ara 10 futbolcu arasından top almaya çıktı rıdvan demişti kendine güveni var ama bazen aşırı güveniyo

61_Lazzzo_11
ne kadar çok teknik direktör var bizde...
sürünen bir takımı buralara getirdiği için teşekkürler ŞENOL HOCA
türkiyede 70 milyon teknik direktör var :D
bence bugün iyi oynadik yüzde yüz kazanmaliyiz diye bir sey yok daha 13 maç var. 3 puan tabi çok güzel olurdu ama zor deplasmandan 1 puan aldik dünyanin sonu degil.

Mustafa ÖZDEMİR
bursa taraftarı egemene ıslık yapa yapa egemene zorla asist yaptırdılar:D...

pReN@_61
Maçın yıldızı: İvankov.

matrix5782
Sakattı çünkü...İlla bir komplo teorisi bulmaya gerek yok

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3641

burayı bir incele sakatlar ne yapıyor sakat olmayanlar ne yapıyor

la fontene devam

outlaws61
15.02.2010, 23:37
bugün bilet bulamadık diye bursalıların arasında cok küfür yedik sesimi çıkartamadım onca kişinin arasında ama bu oyunla hepsini susturdu Trabzonspor'um tebrikler.

Muhammed
Alanzinho'da istatistiksel olarak katkı sağlayamıyor takımda. Onun yerinde Colman daha çok katkı sağlar gol ve asist olarak ancak topu onun kadar taşıyamaz.

Cafer Bulur
Sylva efendi yatiyor,kolay gelsin ona.

Yönetim devre arasinda sylva nin sözlesmesini feshedip orta sahaya kaliteli bir adam neden almadi?

Fatih YAZICI
Teo kadroda olsa ne olacaktı ki ?
11'de başlamasını mı bekliyordunuz.
Son 10 dakika girerdi. İşimize de yaramazdı.

öyiğit61
Genel bir analiz etmek gerekirse.Giray defanstta en aksayan oyuncumuz.Ama vasat değil.Kaleci de güven sorunu var.Güven vermeyen bir kaleci onur.Orta saha kombinasyonlarına daha alışmamız gerek sanırım.Zira bu alanda sakatlık yaşamamamız şuan için bizim açımızdan bir şans.Forvet sorununu halledeceğimize yönelik emareler fazlasıyla mevcut.ben bugün defans orta saha iletişiminden ziyade orta sahanın ön bölümünde ve nitekim sağ kanatta problemleri gördüm.alanzinho ve colmanın dikkatsi pas hataları ve o alanda press ve baskı uygulayaamadıklarında takımın forvet hattı geri çekiliyor ve bu da savunmaya yönelik bir takım görüntüsüne sebep oluyor.pozisyonlar da da şansızlığımız olunca.sonuç orta da.Yolumuz aydınlık bunu belirtmekte fayda var diye düşşünüyorum..

Cyzio

sakatmış..

Kim bu bahsettiğiniz :o?

.

matrix5782
15.02.2010, 23:38
Uğur abi, Teofilo son idmanda sakatlandı zaten.

herhangi bir sakatlığı yok oynamamasına sebep olacak oynat baskısından dolayı getirilmedi

Onur Akyüz
Song tercihi yanlisti,hadi onunla basladin ikinci yariya degistirmeliydi,

yani golu yersek ordan yerdik zaten bariz ortadaydi,

Omer olsaydi alirdik ya bu maci,ya da sagda serkan-gabric olsaydi..

neyse olan olmus 1 puan kotu degil,ama golu ordan yememiz delirtti beni!!off!!!

Mustafa Yılmaz.20

sakat adam ömer aysanla düz koşu yapar son idmanda takımla çalışma yapmaz benim bildiğim
Niye götürülmedi.Taraftar baskısından mı çekindiler çççççç
Bırak abi Allah aşkına.Adam demek ki kendini iyi hissetmemiş.Diyarbakır'a götürülen adam Bursa'ya mı götürülmeyecek :confused:

Adem Köse
Bence bu maça özel bir durum vardı... Kafa olarak yanlış hazırlanmışız gibi hissettim. Hiç beklemedigim bir oyun oldu. Oyunu geride kabüllendik sürekli , kendi oyunumuzu kabüllendirmeye çalışmadık,sürekli geride karşıladık. 1-1 den sonra da aynısı oldu... Sanki Bursa ya bizim futbol takımımız beraberlik için gitmiş bir havası vardı. Kimse de suç aramaya gerek yok... İyi takımız daha da iyi oalcagız.

Ayrıca Selçuk un hatası ile verilen pozisyon dışında kayde deger pozisyonları yoktu Onuru da pek zorlamadılar Onuru çok begendim.Bizim takım için bu maçta uygulanan taktik ve oyun mantalitesinde hata vardı.

Salih Edip
colmanın değil de selçuk'un veya alanzinhonun çıkmasını bekliyordum. ve gabriç - engin değişikliğini. sanki korkak başladık maça 1 puan için gelmiş gibiydik. gol yedikten sonra kendimize geldik geçen seneki hastalık ;) ama olsun geriye düştük maçı vermedik son ana kadar savaştık. 2 puan kaybettik ama 1 puan kazandık :)

Cafer Bulur
Alanzinho'da istatistiksel olarak katkı sağlayamıyor takımda. Onun yerinde Colman daha çok katkı sağlar gol ve asist olarak ancak topu onun kadar taşıyamaz.
Alanzinho nun katki yapamadigini hele sükür kavramaya basladik.

Gec oldu ama temiz oldu.:)

matrix5782
Sylva efendi yatiyor,kolay gelsin ona.

Yönetim devre arasinda sylva nin sözlesmesini feshedip orta sahaya kaliteli bir adam neden almadi?

ben alınacak diyorum bazıları yığılma var diyor.gerek yok diyor

Ilelioglu
15.02.2010, 23:39

.

Teo.....Bence isimize pek yaramazdi Bursa macinda ama ilk 18'de yer almasi gerekirdi diye düsünüyorum ama sakatmis zaten...:)

Koray10
Öncelikle BURSA seyircisi bizim taraftara yine ders verdi. süper lig sıralamasını taraftarlar arasında yapsak ilk 5 e giremeyiz.

Oyuna gelince isim isim su oynadı bu oynamadı yazmaya gerek yok, bursa yı tebrik etmek lazım iyi takım olmuşlar, oyuncularımızı oynatmadılar. alanzinho hiç yoktu mesela. Şenol hoca oyuna yine geç müdahale etti. burak ilk 11 de cıkmalıydı, serkan sag bek olacaktı dolayısıyla. ömer aysan ı eleştiren arkadaşlar bu maçta gördükki ömer bu yılın transferi, eksiğini hissettik. bursa nın kalecisi cok iyiydi, bu kaleciyi kayseri nasıl elinden cıkardı sasarım.
dogru ya dogru adamlar tribünlerden daha iyi destek veriyor. bizimkiler sinemaya gider gibi mac izliyorlar

Mustafa ÖZDEMİR
halil şanlı yine uçtu ya. gutierrez sakat değilmiş de yönetim kendi yanlış transferine zaman kazanıyormuş:D...

Murat TONBUL
ya neden bu kadar ahlanıp vahlanıyoruz anlayamıyorum.son 3 dakikasına öyle veya böyle yenik girdiğimiz maçtan 1 puanla ayrılmasını bilmişiz.rakiple aramızdaki puan farkını korumuşuz.üstelik haftaya fener-bursa, gs-bjk maçları var.biraz geniş düşünelim lütfen.takım hakkaten umut veriyor artık.gününde olmayan futbolcular olabilir orası ayrı bir konu mevzuu.ama şu beraberliklerin de kıymetini anlayalım artık.

matrix5782

.

teofilodan bahsediyoruz

matrix5782
15.02.2010, 23:40
Niye götürülmedi.Taraftar baskısından mı çekindiler çççççç
Bırak abi Allah aşkına.Adam demek ki kendini iyi hissetmemiş.Diyarbakır'a götürülen adam Bursa'ya mı götürülmeyecek :confused:

aynen öyle niye oynatmadı baskısı

Cafer Bulur
15.02.2010, 23:40
Sen senol günes adina mi konustun?

Koray10
15.02.2010, 23:41
bence senol günes iyi yapiyor, bazi seyler takimin icinde kalmasilazim

Eren Karaahmetoğlu
Kimin oynat baskısı? Taraftarın mı? Biz baskı mı yapıyoruz sahiden Teo 11'de oynatılsın diye? Yönetim mi baskı yapıyor? Böyle birşeye ihtimal vermiyorum.

EROS87
halil şanlı yine uçtu ya. gutierrez sakat değilmiş de yönetim kendi yanlış transferine zaman kazanıyormuş:D...

Matrix in de kaynağı belli oldu.
Allah aşkına şu adamları dinleyip de buradakileride bu hikayelere inandırmayın.

Ilelioglu
Alanzinho nun katki yapamadigini hele sükür kavramaya basladik.

Gec oldu ama temiz oldu.:)

Bence öyle degil, böyle maclarda katki yapamiyor desek daha dogru olur bence...Gerilim yüksek oldugu ve cok önemli bir macta cok bencil oynadi, neredeyse her topu kaptirdi...

Böyle maclarda sade oynamasi gerekir bence, Engin'de öyle...;)

Gizadam34
Yanlis olan seylerde vardi kanimca.

Senol hocanin takima oynattigi futbolun önünde saygiyla egiliyorum ama hocamiz alan ve enginin süperstar olmadigini ne zaman anlayacak ?

Her defasinda oyundan cikardigi oyuncu colman,kötü mü oynuyordu kendisi?

tamamen katılıyorum.. Engin i nekara alabilirdi. Colman çok top kapıyor.. yarısını bile ileri aktarsa tehlikeli olabilirdik. sanırım kondisyonu 60 dk yı ancak çıkarıyor diye Colman a karşı bu tavrı var Hoca nın.

matrix5782
15.02.2010, 23:42
Sen senol günes adina mi konustun?

adına derken oraya sezon sonu içöin takviye istediğini biliyorum

görünen köy klavuz istemez

Muhalif
Takımın gerçek gücünü test edebileceğimiz gerçek bir maç. Beraberliği en yüksek ihtimal görüyorum. Ama Alanzinho ilk 11 de oynamamalı bence. Oynarsa ortasaha üstünlüğü Bursa'ya kalır. Selçuk-Colman-Sezer 3 lüsü ile güçlü bir ortasaha, kenarlarda da Gabric-Serkan olursa ve son yarım saate kadar maçı ortada tutarsak, maç berabere gittikçe Bursa'nın yükleneceğini düşünürsek son yarım saatte diri olarak oyuna girecek Engin-Alan-Teo-Burak gibi oyuncularla işi bitirebiliriz belki. Ben özellikle bu maç Alanzinho ve Engin'in 11 de olmaması gerektiğini düşünüyorum. Alanzinho yazdığım gibi ortasaha üstünlüğünün Bursa'ya geçmesine sebep olur. Engin ise ateşli Bursaspor taraftarlarının da kışkırtmasıyla bir şekilde kırmız kart görür.
Ben Bursaspor'u seviyorum. Öncelikle bu sene şampiyonluk gibi bir hayalim olmadığından iyi oynayan ve hak eden kazansın diyorum. İnşallah da bu biz oluruz.

Maçtan önce yazdığım gibi olsaymış iyi olurmuş bence...

Cafer Bulur
Bu aksam cok sey kaybetmedik ama cok sey kazanabilirdik.

Haftaya belediye yi yendik mi cok iyi yerlere gelecegiz insallah.

Cyzio
Teo.....Bence isimize pek yaramazdi Bursa macinda ama ilk 18'de yer almasi gerekirdi diye düsünüyorum ama sakatmis zaten...:)

teofilodan bahsediyoruz

Ben de geçtiğimiz hafta yeni birini aldık zannettim :o.

Cevaplara teşekkürler.

.

Ilelioglu
Beyler orta sahamiz cok kötüydü bugün...:rolleyes:

Arti Bursaspor topu hic yere indirmedi nerdeyse, her topu kaldirdilar...:cool:

Alanzinho ile Engin böyle maclarda tek pas oynamayi tercih etmeleri gerekir bence...

Neredeyse tüm Futbolcular bencil oynadi bu macta ve cok paniklediler...

Daha sogukkanli olabilseydik bu maci rahat alirdik ama olmadi iste, herseye ragmen yenilgiyi hak etmedik, Allah'tan Umut attida berabere bitti mac...

Sag Bek'te Ömer Aysan'nin olmayisi bizi cok etkiledi bence cünkü Song Serkan'a yardimci olmadi pek...

Ceyhun'nun oyuna girmesinden sonra biraz orta sahayi toparladik ve Gabric ile Burak ileride daha etkili olmamizi sagladi...

Mustafa Yılmaz.20
aynen öyle niye oynatmadı baskısı
Ne yapacaklar, lig bitene kadar maç öncesi son antremanda sakatlandı mı diyecekler ?

Eee Teo ne diyecek bu işe ? Adam razı olur mu ? ....

Hasan Ayvenli
15.02.2010, 23:43

kesinlikle lazım orta sahaya kaliteli bir adam. Ernst veya Emre tarzında savaşacak bi adam lazım bize. Ya hızlı ve savaşacak. Ya da güçlü ve savaşacak bir adam.

cahana
arkadaşlar bugün bursaya futbol nasıl oynanır gösterdik neredeyse pozisyon vermedik yüzde yüzlük bir çok pozisyon bulduk oyundan kopmadık 93 dakika boyunca kora kor mücadele ettik başımızı eğmeden sahadan ayrıldık

ona buna kabahat bulmayın artık deplasmandasınız ve lig liderine 3 tane sallamış bir takımla oynuyorsunuz yenilmekde beraberlikde normal her maçı kazanacağız diye birşey yok

song onu ve cale üçlüsünün bireysel hataları sonucu manasız bir gol yedik yoksa biz bu sahadan kesinlikle 3 puanla dönerdik

matrix5782
Matrix in de kaynağı belli oldu.
Allah aşkına şu adamları dinleyip de buradakileride bu hikayelere inandırmayın.

halil şanlıda mı demiş demek ki bu bilgiyi tek alan ben değilim

ph=61
15.02.2010, 23:44
1-Alanzinho verilen paranın karşılığının 1/3'ünü yansıtıyor
3-Egemen tek hamlede ekarte edilebilecek bi oyuncu, yerine sağlam bi adam alınmalı.Paf takımda sağlam bi eleman varmış,çalışmaları hızlandırılmalı.
4-Colman bu takımda sürekli oynamalı.
5-Allah Şenol Güneşi başımızdan eksik etmesin, küme düşürse bile!

trabzonlux61x

Son idmanda sakatlandi zaten!

Fatih YAZICI
Nedir bu her seferinde bir yerden açık bulmaya çalışıp belli yerlere giydirme çabaları anlamış değilim.
Taktik gereği götürülmemiştir belki,bu kadar basit yahu.
Hangi ara anlaşıldı yanlış transfer olduğu, adam daha kaç maç oynadı da burdan bunu çıkardınız ?
Şu sırf muhalefet olacağım diye ortaya atılan saçma sapan komplo teorileri takımı yedi bitirdi.

matrix5782
Ne yapacaklar, lig bitene kadar maç öncesi son antremanda sakatlandı mı diyecekler ?

Eee Teo ne diyecek bu işe ? Adam razı olur mu ? ....

haftaya oynatacaklar %100 bak ben kadroda diyorum şimdiden ilk 18 de

Muhammed
Şenol Hoca'nın Colman-Ceyhun değişikliğini bırakması lazım Ersun Hoca'nın Yattara-Isaac değişikliğine benzedi.

Ümit Tekşan
15.02.2010, 23:45
Bu gün iyi top oynadık, bence bırakalım kadro kurmayı arkadaşlar futbolun güzelliğini konusalım, takımımız güzel mücadele etti hakkını vermek lazım bir puanda bizim için kötünün iyisidir. Takımı gönülden kutluyorum tempolu oynuyorlar biz bence bu gün 2-3 farklı yenebilirdikte Bursa'nın kalecisi iyiydi. Sonuç olarak 1 puan almış olduk.

Burda bir parantez açıyorum! Bursa taraftarı kadar çirkef, Bursa taraftarı kadar nankör bir taraftar yoktur heralde niye yahu kardeşim Egemen'e ne diye küfür edersiniz ayıptır gerçi siz seviyesiz insan topluluğu olduğunuz için normal karşılamak lazım. Aynı maç AvniAkerde olsa bizim taraftarlar Hüseyin'e küfür edermi ? bence kesinlikle etmezler işte bizim farkımız bu !! Egemen size güzel bir cevap verdi son dakikada yaptığı asistle hepinizi susturdu bu da size KAPAK olsun...!

Bence bizim takımımız hala üst sıralarda kendine yer bulacaktır bundan şüpem yok haftaya Bjk_Gs ve Fb_Portakal maçları var. bunlarda puan kayıpları mutlaka yaşanacak bizde inşallah Belediyeyi yener yolumuza devam ederiz. Bu derenin altından daha çok sular akacak çokkkk.

Teşekkürler Trabzonspor bize böyle zevkli, savaşan, mücadeleci,pozisyonlu bir maç izlettiğiniz için..

Halit Akyüz
Colman'ın yerine fizik gücü yüksek bi adam lazım. Gerçi bunu 1361362346 kere burda birçok kişi söyledi ama gerçek bu yani orta sahanın fizik gücünü yükseltmeliyiz..

Kubilay ŞAHİN
Burak, top ile kale arasında en iyi hareketlenebilen oyunculardan birisidir. Şutları iyidir, kafa toplarında da etkilidir.

Ki Burak aslında forvet tabanlı değildir.
Ayrıca Trabzon'daki Gökhan ile (!) daha ilk şansını bulan Burak arasında kıyaslama için erken değil mi? Biz Gökhan'ın ruhsuzluğuna ne kadar dayandık farkında mısın ?

Burak sadece futbolunu düşünsün neler yapabildiğini göreceğiz.
Önceden gördük te. Son şansı artık onun.

Ben zaten forvet tabanını sorguluyorum.. Çünkü bu adam pek farklı gelmiyor forvet olarak..

Kıyaslama konusuna altta değindim.. Burakta ne kadar hırs olursa olsun.. Teknik ve son vuruş istiyorum artık..

Ben Umutla hırsa doyuyorum..

Bakalım şansını kullanabilecekmi..

Tamamen farklı iki oyuncu. Bize hangisi yarar dersen her özelliği ile Burak derim. Kuvveti, adam eksiltme kabiliyeti, sağ kanatta çok iyi oynayabilmesi, hırsı vs..

Yok ben sağ kanat özelliğini daha çok tercih ediyorum..
Bahsetmek istediğim son vuruşlar..
Bana hiçbir fark göstermedi açıkcası..

..

Ha tabiki ilk maç birşey denmez.. Fakat bu Burak bilmediğimiz bir takımdan gelmedi.. Az çok forvet olarak biliyoruz onu..

Bizi forvet olarak karşılayabilecek bir oyuncu derseniz saygım sonsuz.. Fakat malesef değil.. Bunu bu maça bakarak söylemiyorum..:)

devilkid
sadece teo değil zafer de baskıdan dolayı yoktu...yani biraz iyi gidiyoruz ya, yaratın suni gerilimler...

Mustafa Yılmaz.20
Alanzinho sistemden dolayı mı bilmiyorum ama forvet arkası gibi değil, sanki 4-3-3 ün sağ forveti gibi oynuyor.Sol ayağı çok iyi ama sağ ayağı hiç yok.Sola yakınken daha yararlı olur bence.BUgün çok kötüydü..Geçen İbb maçında da dikkatimi çekmişti.Sağa yakın oynadığı zaman hep pozisyonlarda ters ayakta kalıyor.Engin gibi iki ayağını kullanamıyor.Hatta sağ ayağı hiç yok

Cafer Bulur
15.02.2010, 23:46
Yalan yok,teofilo nun sakatligi bana da inandirici gelmedi.

Ama bilerek götürülmedi de diyemem.

4 transfer yaptik,bizi kurtaran yine umut oldu.

Bu aksam mükemmel bir takipcilik örnegi daha gösterdi,ana sözü dinlersen iyi oluyor demekki..

r9emre
Anlamıyorum burada çıkıp nasıl 1 hata yaptı diye caleyi yerden yere vuruyorsun adam tek başına sol kanatta git gel yapa yapa bir hal oldu önünde kimse oynamıyor sabit gabriç ile beraber oynarlarken nasıl rahat olduğunu hatırlatırım ayrıca siz ne istiyorsun anlamıyorum mustafa keçeli,murat ocak,lee young son 10 yılınızdaki sol bekler bunlar sizin bea daha üstün bir sol bek alabiliceğinizi mi sanıyorsunuz caleden adamı yerle bir ettiler bir hata da ki ben zerre kadar hatası olmadığını düşünüyorum genel olarak engin değil de gabriç önünde oynuyor olsa o kadar hücuma destek için çıkması gerekmez o pozisyonda da yerinde olurdu komik cidden çok komik son 10 yılda caleden iyi sol bek mi görmüş bu taraftar doğru ama keçeli lazım size bir tane

Samet İslamoğlu
İyi oyun, kötü oyun, kaybedilen 2 puanın, kazanılan 1 puanın değeri, kadromuzun yetersiz oluşu falan filan, bütün hepsi tartışılabilir şeyler.Söylemek istediğim Şenol Güneş'in haftalardır yanlış üzerine kurduğu inanılmaz istikrar.İnanılacak gibi değil hakikaten.Haftalardır aynı şeyleri söylüyoruz.Engin-Colman-Alan olmaz.Asla olmayacak.Böylesi önemli ve en azından kağıt üzerinden zorlu bir maça bu oyuncularla çıkmak da neyin nesi? Bu kadro patlayacaktı zaten, ha bugün olmazda yarın olur.Gabric ayağı kopmadığı sürece bu takımda banko oynar.Kadro yapımız gereği Teo Alanzinhoya her zaman tercih edilir.Colmanı 1.5 sezondur izliyoruz, "olmayacak" işte adam.Sezeri görelim mesela 5 maç üst üste.Burak devre arası senin aldırdığın tek adam ama o da bu yoklukta henüz forma giyebilmiş.

Bütün bunlar kabul edilebilir şeyler değil.Üstüne her maç büyük bir istikrarla geç yapılan değişiklikler var.Maçın bitimine 24 dk kala geriye düşmene rağmen son değişikliği yine 80'den sonra yapmak büyük bir deha ister herhalde.Aşağıdaki 6'lının son haftalardaki 11'imizden eksiği yok fazlası var diyorum sonuç olarak;

Teo sakattı.Burak devre arası gelmedi Trabzonspor'a.
Ve Umut'un şu performansına rağmen oraya Tosun yazıyorsan Murat Tosun'un akrabası falan olman lazım..

Fatih YAZICI
15.02.2010, 23:47

Bunu bilmek için ne matrix5782 olmaya ne de Hede Hödö olmaya gerek var. Rahat maç ve performansı düşen oyuncular var. Değişiklik beklenen birşey zaten.

Emre EFENDİOGLU
15.02.2010, 23:47
E yuh yani ne diyeyim size ya. Sallanmamış tek futbolcu yok. Şimdiden Şenol hocaya bile sallayanlar var.
PES YAHU PESSS.
Karşınızda diri bir Bursaspor var ve takım kora kor bir mücadele etmiş. Alkışlamanız gerekirken yazdıklarınıza bakın. Yani bunları görünce hiç şampiyonluk potasına girmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Ilelioglu
15.02.2010, 23:48
1-Alanzinho verilen paranın karşılığının 1/3'ünü yansıtıyor

3-Egemen tek hamlede ekarte edilebilecek bi oyuncu, yerine sağlam bi adam alınmalı.Paf takımda sağlam bi eleman varmış,çalışmaları hızlandırılmalı.
4-Colman bu takımda sürekli oynamalı.
5-Allah Şenol Güneşi başımızdan eksik etmesin, küme düşürse bile!

Bu kadar acimasizca elestirme lütfen...Daha düne kadar Alanzinho ve Engin kimsenin agzindan düsmüyordu...;)

Bu mac kötü oynadilar diye böyle yapilmaz...:cool:

Muhammed
Ve Umut'un şu performansına rağmen oraya Tosun yazıyorsan Murat Tosun'un akrabası falan olman lazım..

Olabilme ihtimalini deniyor olamaz mı Murat Tosun'un?

outlaws61
golümüze bursalıların arasında bagıramamıstım içime oturdu bi bagırayımmm gooooooooooollllll :):):)

Mustafa Yılmaz.20
Onu bu forumdaki herkes biliyor.Çünkü Umut ve Teo dışında forvetimiz yok.Sakatlanmazsa 18'de zaten.Eğer %100 11'de diyorsan o zaman "tamam, haklısın" derim ama hepimiz maça kulübede başlayacağını biliyoruz

Ümit Tekşan
15.02.2010, 23:49

Güldüm yahuu :D ( Murat TOSUN'un akrabası güzel laf ) :)

ph=61
Bu kadar acimasizca elestirme lütfen...Daha düne kadar Alanzinho ve Engin kimsenin agzindan düsmüyordu...;)

Bu mac kötü oynadilar diye böyle yapilmaz...:cool:

Engin bu takımda 25 gol atıp 30 tane de kaleye geçip gol kurtarsa o kaşındaki façayı görünce benim cinlerim atıyo abi,kusura bakma.

matrix5782
Bunu bilmek için ne matrix5782 olmaya ne de Hede Hödö olmaya gerek var. Rahat maç ve performansı düşen oyuncular var. Değişiklik beklenen birşey zaten.

:alkış::alkış::alkış::):):)

ne demek istediğimi anladın o zaman yapsana yorumunu

fincher
Ben de geçtiğimiz hafta yeni birini aldık zannettim :o.

Cevaplara teşekkürler.

.

Bu yeni transfer de genç Semih gibi bişey hocam...

Oğuz B.
Yazık oldu.

balıkesirli TS
15.02.2010, 23:50
herkes gibi şenol güneş de hata yapacak bunu artık öğrenelim maçı hak ettik ama olmadı...biz ilk yarıda kaybettiğimiz maçlara bakalım önce buradan çıkardığımız 1 puan kötü sayılmaz

Ilelioglu

Ne olacak simdi yani...??

Remzi
Ya 4 senedir Bursaspor maçlarına gidiyorum yenemedik şu tipleri ya en çok da ona üzülüyorum. Bir daha bursaya maça gitmem başka deplasmanlara gideceğim.

ölümüne61
hiç futbolu ve teknik hatalara suç bulmaya gerek yok bugün kazanabilirdikte olmadı fakat yenilgiyide kabullenmedik artık kim ne derse desin bursa deplasmamnın ne kadar zor olduğu üç puan almanın çok zor olduğu bir deplasman olduğu son beş altı sezondur ortaya çıktı sadece bize değil üç büyüklerede çok çelme taktıla sahalarında bu yüzden bir puan mükemmel değildir ama iyi puandır

matrix5782
Onu bu forumdaki herkes biliyor.Çünkü Umut ve Teo dışında forvetimiz yok.Sakatlanmazsa 18'de zaten.Eğer %100 11'de diyorsan o zaman "tamam, haklısın" derim ama hepimiz maça kulübede başlayacağını biliyoruz

peki bugün 18 de olsaydı oyuna alınmasaydı niye alınmadı diyecektin demi yani diyecektik

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2010, 23:51
Engin'e verilen paranın 0,002'sini sahaya yansıtıyor, birde ..... gibi gülüyormuş ?

Zaten Şenol hocada hiçbir şey bilmiyor, o yüzden Engin'e sürekli 11'de şans veriyor.Ne kadar çok şey biliyorsunuz böyle..Tebrikler valla

Orhan Kahraman
15.02.2010, 23:51
---------Umut------Teo----------
Gabric--------Alan----------Burak
-----------Selçuk-----------------
-----------Ceyhun---------------
--Ferhat---Egemen----Serkan
-----------Onur-----------------

Çok mu ofans?

OLCAY ÇAKIR
15.02.2010, 23:52
1 puan bence çok güzel.. Berabere kalmayı da öğrenelim hele..

İnşallah o malum 3 maçta en kötü 1 puan almayı başarırız...

İlerde lazım olur...

Herkese iyi geceler..

gerenimo
yav tabi ki yerlerini iyisi alınacaksa kim kötüsünü ister ki

ama bunlar böyle kasetten futbolcu izlerlerse işimiz zor

yoksa böyle yeni alınan bir futbolcuyu sakat diyerek baskı olmasın diye deplasmana getirmiyorlar.

futbol hatalar oyunudur. hata yapılır gol olur. tıpkı bizim stopere bursanın asist yaptırması gibi. cale hatalıydı ancak takımın iyilerindendi.
colmandan iyisini bulamadığın müddetce bu adam banko 11dir.

başka b,r yorum için, selçuk colman ikilisini bozmak hele ceyhun sezer ile oynama garabeti ile pas yapamayan takım haline döneriz. takımın kimliğini değiştirmiş oluruz. takıma katkıları açısından alan ve engin yerine gabriç burak ile oynamak daha faydalı olur.
alanın oynadığı maçlar colman ve selçuğun rakip kaleye daha uzak olması anlamına gelir.

Koray
Kancık Bursa taraftarı Trabzon'a dönen taraftalarımızın otobüsünü taşlamışlar cam bırakmamışlar, inşallah taşlayanları yakalayıp bi güzel benzetmişlerdir...

ölümüne61
Ya 4 senedir Bursaspor maçlarına gidiyorum yenemedik şu tipleri ya en çok da ona üzülüyorum. Bir daha bursaya maça gitmem başka deplasmanlara gideceğim.

yapma amcaoğlu bırak şu inadı seneye bir daha oradayız sendeki bu sinir geçiçi

Cafer Bulur
Engin'e verilen paranın 0,002'sini sahaya yansıtıyor, birde ..... gibi gülüyormuş ?

Zaten Şenol hocada hiçbir şey bilmiyor, o yüzden Engin'e sürekli 11'de şans veriyor.Ne kadar çok şey biliyorsunuz böyle..Tebrikler valla
Enginin aldigi parayi bilmyorum ama gabric en az engin kadar oynar,oynamali da.

Tayfun Aydın
15.02.2010, 23:53
Seneye Yattarrayı transfer ettik mi tamamdır.Bu takım Yattarasız oynamaya alışmış 5 sene sonra o ble iyi.Colman bugün orta saha da te top yapan adamımız dı.Ben beyendim.Engin Alan bal yapmayan arı misali.Gabriç arık dönmeli.Asıl güzel olan bol alternatifli bi takımımız var ve herkes 11 i zorluyor.Hep kötüye bakmayın iyileri de görün.
Son bişey bi arkadaş Egemen tek hamlede geçilecek oyuncu demiş kuura bakmsın Türkiye de daha iyisi yok.

bbyanik
:alkış:haklısın kardeşim ya ne yazıyım bilmiyorum
E yuh yani başkada bir şey demiyorum kardeşim mahsusmu yapıyorsunuz paramı alıyorsunuz bunları yazmak için çekin gidin tutmayın bu takımı ......

socrates
burak bu takımda ofansta fiziği en iyi futbolcu, eğer şenol hoca mücadele azmi aşılayabilirse iyi bir oyuncu kazanırız. ama artık bjk ve fbdeki umursamaz tavırları bırakmalı.

balıkesirli TS
15.02.2010, 23:54
neden bu kadar fevri davranıyoruz yahu sonuçta adamlar taraftarıyla baskı kurdu biz dimdik ayakta durduk...emin olalım ki şu taraftar avni akerde olsa bizim her maçımız üç farkla biter hem de çok rahat

Ilelioglu
15.02.2010, 23:54
Engin bu takımda 25 gol atıp 30 tane de kaleye geçip gol kurtarsa o kaşındaki façayı görünce benim cinlerim atıyo abi,kusura bakma.

Cok önemli bir macti, evet ama; Son 3 sezondur hatta 4 sezondur önemli maclarin hangisini kazanmis bu takim...?

Neredeyse hicbirini. Böyle maclar yüksek gerilimli olur, Alanzinho ve Engin benim görüsüm böyle maclari kaldiramiyorlar cünkü ikiside cok rahat oyuncular, birde buna bencil oyunlari ile gereksiz top kayiplari eklenince böyle oluyor.

Ama yavas yavas onlarda ögrenecek; Senol Hoca bu takimi Adam edecek..!!

Benim ona güvenim sonsuz.;)

r9emre
15.02.2010, 23:55
eğer Engin ilk 11'i hakediyorsa şu bencillikle,kendini gösterme çabalarıyla,provakatör hareketleriyle hakediyorsa gabriç 5 sene her maç üst üste dibe bile vursa ilk 11 oynamayı hakeder gözümde

mashal61
Ne zaman ulusal basından birileri Trabzon'u favori olarak gördüğünü söylerse o maçtan çekineceksin arkadaş. Benim gördüğüm Trabzonspor daha çok oynamak isteyen fakat Bursaspor tarafından iyi pres uygulanan ve istediği oyunu sahaya yansıtamayan bir takım vardı. Çok basit bir gol yedik. Bu kadar kolay gol yememeyi öğrenmek benim için iyi oynamaktan daha öncelikli geliyor. Yine de, son gol için teşekkürler ve eyv. Trabzon'um. Değişiklikler güzeldi bence. Ceyhun'un yarım saat civarı forma bulması, Burak'ın ilk kez forma giymesi ve Gabric'in uzun zaman aradan sonra az da olsa forma giymesi güzel hareketlerdi.

Cyzio
Az evvel TRT1'den maçın geniş özetini seyrettim.

Herkesin merak ettiğini peşin peşin söyleyeyim: Şenol Güneş geldiğinden beri oynadığımız en iyi maç. Defansımızı tam olarak oturmuş gördüm. Bursaspor, ligin güçlü ekiplerinden biri ve daha dört gün önce Fenerbahçe'ye 3 çekmiş bir takım. Skoru bir tarafa bırakırsak, ben kendi adıma oyunu çok beğendim. Hâttâ şu kadar da iddialı konuşuyorum: Haftanın en güzel maçıydı.

Yani NDND'de bana hediye edilen galibiyetlerden çok daha değerli (oyun olarak) bir maçtı. İnşaallah hep böyle devam ederiz.

Maçın tamamını seyredemediğim için oyuncu değişiklikleri hakkında bir fikrim yok.

.

kalavara
15.02.2010, 23:56
beyler hemen komplo teorileri ortaya çıkmış....eğer bu camia aynı tavrını devam ettirirse her sene bizim büyüklük koltuğumuza birileri göz dikecek ve sonunda birileri alacak, biz de rahatlayacağız...bu takıma bir kaç sene koşulsuz destek verelim, hazır elimizde potansiyeli olan ve onu kullanabilecek bir teknik ekip varken!!!

ziyaretci
15.02.2010, 23:56
bu macta fark yaratan Ozan ipek di arasirada ali tandogan

bizdede gabric olmasina ragmen Engin israri macdaki farki ortaya koydu. ozan ve alinin her kanat bindirmesinde bursa resmen gol geliyor die bagiriodu

hala anlamis deilim.gabric antremanlarda mi bi sorun yaratio yoksa kumasini mi beenmiyor senol hoca bu adamin???

Hasan Ayvenli
15.02.2010, 23:57
Yenilseydik rahatlayacaktım. Bu sezonu da kapattık diye.
Kazansaydık umutlanacaktım ilk 3 için baya avantajlıyız diye.
Berabere kaldık iki arada bi derede kaldım iyi mi? :)

Ilelioglu
Kancık Bursa taraftarı Trabzon'a dönen taraftalarımızın otobüsünü taşlamışlar cam bırakmamışlar, inşallah taşlayanları yakalayıp bi güzel benzetmişlerdir...

Bu TFF'nin Bursa'ya saha kapatma cezasi vermesi gerekiyor..:mad:

Fatih YAZICI
:alkış::alkış::alkış::):):)

ne demek istediğimi anladın o zaman yapsana yorumunu

Demek istediğinizi anlamakla bir alakası yok.
Herşeyin altından bir kumpas aramaya ne gerek var.
Şayet Bursaspor maçının nasıl oynanması gerektiğini kavrayan birisi bu maçta Teo'yu aramazdı heralde. Ben aramadım şahsen. Ki olsaydı da son 10 dakika girecekti.

Mustafa Yılmaz.20
peki bugün 18 de olsaydı oyuna alınmasaydı niye alınmadı diyecektin demi yani diyecektik
Ben ikinci yarıya başlarken Alan'ın yerine Burak'ın girmesini bekliyordum.Çünkü Umut ilerde yalnız kalıyordu.Eğer yedeklerde Burak değil de Teo olsaydı onun girmesini isterdim..Ya da Murat Tosun..Yani Teo kadroda olup oyuna alınmasaydı ama oyuna Burak girseydi niye Teo girmedi demezdim.

Ama şunu söylim Teo, Umut'la birlikte ilerde oynamayı hakediyor bence.Manisa maçında Umut'a çok güzel boşluklar açtı.Tekniği de gayet iyi

Orhan Kahraman
Anlamıyorum burada çıkıp nasıl 1 hata yaptı diye caleyi yerden yere vuruyorsun adam tek başına sol kanatta git gel yapa yapa bir hal oldu önünde kimse oynamıyor sabit gabriç ile beraber oynarlarken nasıl rahat olduğunu hatırlatırım ayrıca siz ne istiyorsun anlamıyorum mustafa keçeli,murat ocak,lee young son 10 yılınızdaki sol bekler bunlar sizin bea daha üstün bir sol bek alabiliceğinizi mi sanıyorsunuz caleden adamı yerle bir ettiler bir hata da ki ben zerre kadar hatası olmadığını düşünüyorum genel olarak engin değil de gabriç önünde oynuyor olsa o kadar hücuma destek için çıkması gerekmez o pozisyonda da yerinde olurdu komik cidden çok komik son 10 yılda caleden iyi sol bek mi görmüş bu taraftar doğru ama keçeli lazım size bir tane

Hangi takımlısın yav :)

Bağışlayın ama sanki başka bir takımın taraftarı gelmiş değerlendiriyor hissine kapıldım.Yanlışım varsa affola.. dediklerine katılıyorum ayrıca.

Cafer Bulur
15.02.2010, 23:58

Herkesin merak ettiğini peşin peşin söyleyeyim: Şenol Güneş geldiğinden beri oynadığımız en iyi maç. Defansımızı tam olarak oturmuş gördüm. Bursaspor, ligin güçlü ekiplerinden biri ve daha dört gün önce Fenerbahçe'ye 3 çekmiş bir takım. Skoru bir tarafa bırakırsak, ben kendi adıma oyunu çok beğendim. Hâttâ şu kadar da iddialı konuşuyorum: Haftanın en güzel maçıydı.

Yani NDND'de bana hediye edilen galibiyetlerden çok daha değerli (oyun olarak) bir maçtı. İnşaallah hep böyle devam ederiz.

Maçın tamamını seyredemediğim için oyuncu değişiklikleri hakkında bir fikrim yok.

.
Evet,bence de. senol günes geldiginden beri en iyi futbolumuzu oynadik.

Devre arasinda bu takima nokta transfer,bir diger ifade ile skoru degistiren oyuncular alsaydi bu aksam galip gelirdik.

balıkesirli TS

.
aynen öyle bence iyi oynadık ayağa top yaptık...ama adamlar taraftarı arkasına almış bizim taraftara örnek olmalı bu stadyum

Ilelioglu
bu macta fark yaratan Ozan ipek di arasirada ali tandogan

bizdede gabric olmasina ragmen Engin israri macdaki farki ortaya koydu. ozan ve alinin her kanat bindirmesinde bursa resmen gol geliyor die bagiriodu

hala anlamis deilim.gabric antremanlarda mi bi sorun yaratio yoksa kumasini mi beenmiyor senol hoca bu adamin???

Kazanan ilk onbiri bozmuyor, bunu anlamak bu kadar zor mu??

Orhan Kahraman
beyler hemen komplo teorileri ortaya çıkmış....eğer bu camia aynı tavrını devam ettirirse her sene bizim büyüklük koltuğumuza birileri göz dikecek ve sonunda birileri alacak, biz de rahatlayacağız...bu takıma bir kaç sene koşulsuz destek verelim, hazır elimizde potansiyeli olan ve onu kullanabilecek bir teknik ekip varken!!!
:alkış::alkış::alkış::alkış:
Katılıyorum

matrix5782
birileri giydirme yok kaynağı şu bu demiş yine ya gerçeği söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali

hazır olmayan bir futbolcuyu getirmemeleri gayet doğal yalan konuşmaya veya la fontene ne gerek var

bu akşam kadroda olsaydı niye oynatmadın baskısı yapacaktık kırılma noktası olan bir maçtı oynama ihtimali zordu bu yüzden getirilmedi bu kadar açık ve net

futbolcu hakkında herhangi bir kötü yorumum kesinlikle olmamıştır.

ziyaretci
15.02.2010, 23:59

.
arkadasim inan oyunun tamamini seyretsen butun yazdiklarinin tam tersini yazardin... song dokuldu resmen. takim ozet goruntulerinde pozisyona girmis gibi gorunuo ama tamamini izlesen bursanin bizden daha iyi oldugunu goruceksin.. volkan ve sercansiz bi bursa fbye 3 cekmis die dusunursende demekki onlarda olsa bizi dagitacaklar???

Koray10
ben senol hocaya güveniyorum HEDEF 7

gerenimo
halil şanlıda mı demiş demek ki bu bilgiyi tek alan ben değilim

ciddi ciddi abibnin listesinden adam alınmadığında ona sallamaya başladığını düşünüyorum. kerameti kendinden menkul birini referans göstererek bir transfer hakkında sallamak inandırıcı değil.
tüm yabancı oyuncularla ilgili enteresan fikirlerini uzun zamandır okuduk zaten.

Mustafa Yılmaz.20
Enginin aldigi parayi bilmyorum ama gabric en az engin kadar oynar,oynamali da.
Bende Gabric ve Cale'yi sürekli oynatırım..Ama bu Engin'e verilen paranın 0,002'sini oynuyor yazmama neden olmaz.Engin ona verilen parayı hakediyor.En azından haketmeye çalışıyor

Turgay 6161
tüm oyuncularımızı ve hocamızı canı gönülden tebrik ediyorum:alkış::alkış::alkış:

Selman
16.02.2010, 00:00
Golü 88'de atıyoruz.
Uzatmalarla birlikte nerden baksan 5 dakika var.
Gol sevincimiz 2 dakika sürüyor.
Bize yakışmadı.

gerenimo
arkadasim inan oyunun tamamini seyretsen butun yazdiklarinin tam tersini yazardin... song dokuldu resmen. takim ozet goruntulerinde pozisyona girmis gibi gorunuo ama tamamini izlesen bursanin bizden daha iyi oldugunu goruceksin.. volkan ve sercansiz bi bursa fbye 3 cekmis die dusunursende demekki onlarda olsa bizi dagitacaklar???

oyunun tamamını seyrettim. ama ben de diğer yorumdaki gibi iyi oynadığımız ve galibiyeti kaçırdığımız düşünüyorum.

matalar
neyse hep destek tam destek

kalavara
16.02.2010, 00:01

kardeş kusura bakma ama halt etmişsin...söylediklerine seninde gülüyor olman lazım, takım kaç maçtır takır takır top oynuyordu...ne biçim bir taraftarız anlamadım ki!!

Onur Akyüz

.
abi Song mevzuu haric onlarda iyiydi,

ama macin basindan itibaren Song ben burda oynayamiyorum diye yirtindi durdu,golu de ordan yedik,

senin icin saglam malzeme vardi ama kacirdin:)

Murat Acar
Ben maçtaydım arkadaşlar Şurada biz maçtan gelene kadar yazılan yazıları görünce bize rakip e ne gerek var biz bize yeteriz yetiyoruzda diye düşünmeden kendimi alamadım maça gitmeden önce iş arkadaşlarım 3 mü 5 mi yeyip gelirsiniz diyorlardı bunlar febe ve geselilerdi... bende Biz daha iyi takımız en azından beraberlik olur ama yenilmeyiz demiştim.Oynanan futbolu görünce bizim daha kaliteli olduğumuzu çok açık söyleyebilirim...Belki oyuncu seçiminde hatalar olmuş olabilir amabiz çok daha fazla pozisyonlar bulduk atamadık gölden öncede zaten çok önemli bir pozisyonumuz olmuş peşinede golu yemiştik ama takım demoralize olmuyor çıkıyor oyununu gene oynuyor ve ezilmiyor yensede yenilsede mücadele ediyor takım.Bir gökhan vardı ruhsuz adam tüm takıma o ruhsuzluğu vermişti o gitti Şenol hocanında katkısıyla kazanma hırsı ve birlik ruhu takıma işledi artık bu takımı kötüleyip muhalefet yapmaya gerek yok bu bizim takımımız yok binde 2 si yok yüzde 3 ü katkı yapıyor egemen tek hamlede geçilir yok arkadaş böyle bişey futbol klavyeyle oynanmıyor ...

ziyaretci
Kazanan ilk onbiri bozmuyor, bunu anlamak bu kadar zor mu??
kazanan ilk 11 ilk yarida ne uretebildi. direncli bir takim karsisinda baski kuramio bunu gormek zormu bu kadar? bursa zaten alan i her pozisyonda indirme mantigi ile baslamis gecen seneke 3-0 sivas maglubiyeti gibi.bunu ilk yarida gormek zormuydu alan - engin ikilisi le devam ettik

magicyattara
16.02.2010, 00:02

.

Aynı görüşte değilim.
İlk kez maçı kontrol edemedik.Eğer oyunu kontrolümüz altına alabilseydik rahat kazanırdık.
Bursa oynamaktan çok oyun bozmaya oynadı ve başardı da.
Tüm hesaplarını karambolden gol bulmak üstüne yapmışlar.Rakibi boz,top kazan,gol nasıl gelirse gelsin.
Bazen böyle oynayan takımları yenmek zordur.

Orhan Kahraman
Güzel top oynuyoruz arada varyasyonlar denememiz lazım sadece ama bu denemeleri riske edecek bir konumda değiliz (hala) gördüğüm kadarıyla.

sanatik
bu maci iyi yine sonunda berabere bitirdik. haketmedik yenilgiyi. O kadar gol pozisyonuna girdik atamadik. Yedigimiz golü yememeliydik. Aslinda maci 1:0 veya 2:1 bitirecekdik. 3 puana biz yakindik golü yemeden önce bir gol atmak icin bir sürü pozisyon vardi.

thesiege61
16.02.2010, 00:03
yenemiyorsak yenilmeyeceğiz. burspapor iyi bir takım ve deplasmanda alınan 1 puan çok da kötü değil.

geriden geldiğimiz için her puan kaybı bizi üzüyor evet ama tepkilerimizi ölçülü vermeliyiz.

bugün kötü performans sergileyen futbolcular vardı evet ama 2010'un başından itibaren sergilediğimiz genel performansa bakıp yorum yapmak daha akılcı olur sanıyorum.

i.b.b maçından itibaren galibiyet serisine başlayacağımızı düşünüyorum.

bu arada song'un da futbol hayatı bitmiş bugün bunu gördüm. çok fazla niyeyse eleştirilmemiş bugün. ama bence gol yememizde de verilen diğer pozisyonda da onun hatası vardı ve hücuma hiç destek veremedi.

r9emre
Hangi takımlısın yav :)

Bağışlayın ama sanki başka bir takımın taraftarı gelmiş değerlendiriyor hissine kapıldım.Yanlışım varsa affola.. dediklerine katılıyorum ayrıca.

2 yaşından beri ts maçlarına gitmeye başlayan her sene deplasman maçlarının %70'inde statda yerini alan,6 yaşından beri hiç bir ts maçını kaçırmayan Tekke'nin deyişiyle bu forumda takımda ne kadar üst düzey adam varsa -cale gibi- yerden yere vuran üyelerin en az %95'inden daha Trabzonsporlu en az bir o kadarından da daha Trabzonluyum kardeşim umarım memnun kalmışsındır cevaptan ;) pardon bir de %100 ofluyum :D

matrix5782
ciddi ciddi abibnin listesinden adam alınmadığında ona sallamaya başladığını düşünüyorum. kerameti kendinden menkul birini referans göstererek bir transfer hakkında sallamak inandırıcı değil.
tüm yabancı oyuncularla ilgili enteresan fikirlerini uzun zamandır okuduk zaten.

yav abim yaşındasın ne diyim sana gecenin bu saatinde

okuma o zaman inanma abi ne diyim sana o kadar yazdığım şeyden bir şey anlamdıysan

Ilelioglu
tüm oyuncularımızı ve hocamızı canı gönülden tebrik ediyorum:alkış::alkış::alkış:

Iste bu....!!!!!:alkış::alkış::alkış:

gerenimo
birileri giydirme yok kaynağı şu bu demiş yine ya gerçeği söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali

hazır olmayan bir futbolcuyu getirmemeleri gayet doğal yalan konuşmaya veya la fontene ne gerek var

bu akşam kadroda olsaydı niye oynatmadın baskısı yapacaktık kırılma noktası olan bir maçtı oynama ihtimali zordu bu yüzden getirilmedi bu kadar açık ve net

futbolcu hakkında herhangi bir kötü yorumum kesinlikle olmamıştır.

ispatlayamayan iftiracı ve müfteri midir?

Turgay 6161
16.02.2010, 00:04
oyunun tamamını seyrettim. ama ben de diğer yorumdaki gibi iyi oynadığımız ve galibiyeti kaçırdığımız düşünüyorum.

aynen iyi oynadık ve galibiyeti kaçıran taraf bizdik.söyleyin rakibin kaç pozisyonu var,sadece iyi pas yaptılar başka birşeyleri yok

Mehmet Ç.

.

Abi demekki macin tamamini izlesen, biz bu oyunlar Barcelonayi bile yenerdik diyeceksin herhalde..

Bence takim bugün Engin-Alanzinho ve Colmanin formsuz olmasindan takim oyununu sahaya tam yansitamadi.. Top dahacok Bursadaydi.. Ben Ceyhun degisikligini begendim.. Bir cok kisnin begenmemesine ragmen.. Top kesti.. Pas atti.. Yani Colamnin bu mac'da oynadigindan cok daha iyi oynadi...

tanjugunduz
Yenilseydik rahatlayacaktım. Bu sezonu da kapattık diye.
Kazansaydık umutlanacaktım ilk 3 için baya avantajlıyız diye.
Berabere kaldık iki arada bi derede kaldım iyi mi? :)

aynen katılıyorum birde şimdi alanzinho fanatikleri kızacak bana ama bu adama ısınamadım olmuyor maç boyu 1 asist yapacak diye 15 top kay yapmasına nasıl izin verilir ben bu tip oyuncuları asla sevmem sanki paralarının hakkını vermiyormuş bir görüntü çiziyorlar tamam rahat adam geciyor ama artık rakipler sunu bilid bu adam beni gecse bile gol vurusu yapmayaca mutlaka orta kesecek yada topu kaybedecek diyor dikat ediyorum alan dan top alamya gelen rakip topa değil direk ona yaslanıp topu alıyorlar resmen ezberlediler adamı cunku baska ozelliği yok colman en azından onun kadar değil bazen ne yapacagı belli olmuyor buda rakibe ters geliyor ben oyunu değ+erlendirirken hep bunu yaparım ben karsısında defans olsam alan dan değil colman dan cekinirim bence hoca alan ı sonrada oyuna alarak degerlendirse daha iyi olur orata sahaya fizikli top kesici adam lazım misal ezik cimbomda 2 adam top yapar ama 3 adam top keser bu yeter türkiye ligine ama herhalde hoca topu biz oynayalım seyir zevki verelim diyor ama dişli takımlar sana o topu oynattırmazlar ebnce tek ekisğimiz bu ayırımı yapamamak ..

Hasan Ayvenli
16.02.2010, 00:05
Golü 88'de atıyoruz.
Bize yakışmadı.

Ve attığımız golden sonra top ayağımızdayken topu rakip kaleye taşımak yerine geriye dönüyoruz sürekli. Sanki beraberlik için gelmişiz. Yensek 3. sıraya yerleşeceğiz halbuki.

socrates

.

burak bile röportajında bursa üstündü diyo. bu digitürk montajları ile maçı nası isterse öyle gösteriyo. yoksa özetlere bakarsak burdaki yorumları anlamak mümkün diil.

ziyaretci
arkadaslar onceki yazilari okuyamadim belki deyinen arkadaslar wardir ama ben umutun golunden sonra 60 metre depar atip golsevinci yasamasina deyinecegim.. TS da 88 de beraberlik golunu bulan bir oyuncu kaleye girip topu alip santrayami kosar yoksa .... ?

mashal61
Eleştiri anlamında söylemiyorum ama inş. Song'dan sağ bek olmayacağını görmeyen kalmamıştır bu maçla ve Ömer Aysan'ın sakatlığının takımı ne kadar etkilediğini gördük. Tayfun da maalesef sakat zaten. Bazen anahtar oyuncu olmasa da takım oyununu etkileyen oyuncular vardır. Mesela sağ beke koşamayan oyuncu koyarsanız maalesef sonucuna katlanmak zorundasınız.

ph=61

Adam olsun diye veriyo ama o kredileri boşa tüketiyor maalesef.Bende Enginin kaliteli topcu oldugunu bılıyorum ama bize gelmeden oncekı Engınle cok fark var arasında.

Ilelioglu
16.02.2010, 00:06
Golü 88'de atıyoruz.
Bize yakışmadı.

Evet dogru bir tespit...

Ama Futbolcular yenilecegiz diye cok korktular sanirim....:(

Yenilgiyi degil galibiyeti hak eden bizdik ya neyse...:rolleyes:

Emre EFENDİOGLU
Of ne kötü bir takımımız var hiç biri futboldan anlamayan ameleleri alsak bizim takıma daha iyi oynar!
Hele hele Colman, Alanzinho, Song, Cale gibi adamları Trabzon sınırından içeri almamak lazım!
Hele bu teknik direktörümüz var devamlı yanlış hamle yapıyor, ne kadar dandik bir adam, torpille başımıza geçti yine!

Size böyle yorumlar müstehak. Alkışlamayı bilin be biraz!

matrix5782
ispatlayamayan iftiracı ve müfteri midir?

olsun usta

belki beni 4-5 ay sonra anlarsın diğerleri gibi

lazzz61
ennginee laf atanlara söluyorumm.. batallanın topunun ordan gelıpte kım kesebılırdı 1- 2 harıka bı volesı vardı golde olabılrıdıı zatenn gol olsaydı macın yıldızı engın demıstınız bırakın bu ıslerı o ccocugun ıcındekı trabzonsporr sevgisi ve hırsı yeterr bn engini cok begenıyorum vee senol hocanın onu kesmemesınede cok sevınıyorumm..burakk da iyi bir transfere benzıyo acıkcası becerıklı ve teknık bı oyuncu

Semih GÜL
16.02.2010, 00:07
Atrtığın aldanmayın maçı seyreden biri olarak söylüyorum,umutun kaçırdığı 3 pozisyon sonrası yediğimiz gole karşılık vererek 1 puana razı olduk,umut umutsuz vaka her şertta beni çileden çıkarıyor, bursa taraftarı içinde bile dayanamayıp umuta söylkendim durudum....

maxim
bence bu ligdeki en zor 2-3 deplasmandan birini oynadık ve berabere kaldık,bu kötü bir sonuç değil. eğer sene başındaki saçma puan kayıpları olmasaydı bu maçta berabere kalmak kimseyi üzmezdi şimdi..

ayrıca maçta da daha fazla net pozisyon bulup daha çok gole yaklaşan taraf bizdik.

Ilelioglu
burak bile röportajında bursa üstündü diyo. bu digitürk montajları ile maçı nası isterse öyle gösteriyo. yoksa özetlere bakarsak burdaki yorumları anlamak mümkün diil.

Hayir resmi sitede öyle yazmiyor ama..:cool:

ferhaTS87
şenol hoca maça ceyhunla baslamalıyıdı bursanın bazkılı oynuyo guzkmesının sebebı tamem hava toplarıyla alakalıydı ılk yarı baska hıc bırsey yapmadılar butuyn kazandıkları topları sısırdıler

Muhammed
Maçı izlerken anlamamıştım halen anlamadım yahu Colman neden çıktı oyundan. Ondan önce çıkması gereken en az 3 tane adam vardı.

TSercaN
Ben birsey soylemek istiyorum bir kac arkadas soyledi:

Bize dusman ne gerek? Kendi icimizdeki dusmanlar bize yeter de artar bile.

mashal61
16.02.2010, 00:08
arkadaslar onceki yazilari okuyamadim belki deyinen arkadaslar wardir ama ben umutun golunden sonra 60 metre depar atip golsevinci yasamasina deyinecegim.. TS da 88 de beraberlik golunu bulan bir oyuncu kaleye girip topu alip santrayami kosar yoksa .... ?
Artık bu ismi yazmak istemiyorum ama Fatih Tekke bu takımda olsaydı böyle mi olurdu? Boşuna mı bu taraftar bu kadar Fatih Tekke'yi istedi...

Yunus Danışmaz
bursanın hiç pozisyonu yok ama bir gol attılar.. golde bn o kadar kusur bulmuyorum savunmacılara.. bn top havadayken gol demiştim zaten.. çok da iyi mücadele ettik.. kalecileri iyiydi. sadece değişiklikler geç oldu.. bide song ağır kaldı çok, tecrübsi olmasa daha fazla geelbilirlerdi o kanattan.. caleye gelince onun önünde sabit bir adam yok (ki bizim ortasahamızda bir tek selçuk sabit oynuyor, oda her düştüğünde hakeme bakmasa çok iyi olacak) o yüzden gidp gele gele baya yoruldu, golde de ters kademye girip o topu çevirmesi lazımdı, bir de şu kritik maçların birini alabilirsek.....

Orhan Kahraman
2 yaşından beri ts maçlarına gitmeye başlayan her sene deplasman maçlarının %70'inde statda yerini alan,6 yaşından beri hiç bir ts maçını kaçırmayan Tekke'nin deyişiyle bu forumda takımda ne kadar üst düzey adam varsa -cale gibi- yerden yere vuran üyelerin en az %95'inden daha Trabzonsporlu en az bir o kadarından da daha Trabzonluyum kardeşim umarım memnun kalmışsındır cevaptan ;) pardon bir de %100 ofluyum :D

Saydıkların benim yaşadıklarımdan çok da ayrı şeyler değil ama ben "sizin oyuncunuz" değil "bizim oyuncumuz" diyorum. Daha yapıcı oluyor benim gözümde. Bu arada %100 Trabzonluyum

Remzi
Atrtığın aldanmayın maçı seyreden biri olarak söylüyorum,umutun kaçırdığı 3 pozisyon sonrası yediğimiz gole karşılık vererek 1 puana razı olduk,umut umutsuz vaka her şertta beni çileden çıkarıyor, bursa taraftarı içinde bile dayanamayıp umuta söylkendim durudum....

Abi seni biliyoruz zaten her türlü berabrliğin ve yenilginin faturası Umuta çıkar. Takım çok güzel oynamış pozisyonlar hazırlamış gibi..

Cyzio
16.02.2010, 00:09

Haklı olabilirsiniz. Çünkü ben de Fransa'daki Toulouse maçını seyredip, "beş para etmez" yorumunu yapmış; ama aynı maçı özetlerde beğenmiştim.

abi Song mevzuu haric onlarda iyiydi,

ama macin basindan itibaren Song ben burda oynayamiyorum diye yirtindi durdu,golu de ordan yedik,

senin icin saglam malzeme vardi ama kacirdin:)

Hakikaten öyle galiba. Forumda yazılan pek çok mesaj sizleri haklı çıkarıyor.

Fena malzeme kaçırdık :D.

Aynı görüşte değilim.
İlk kez maçı kontrol edemedik.Eğer oyunu kontrolümüz altına alabilseydik rahat kazanırdık.
Bursa oynamaktan çok oyun bozmaya oynadı ve başardı da.
Tüm hesaplarını karambolden gol bulmak üstüne yapmışlar.Rakibi boz,top kazan,gol nasıl gelirse gelsin.
Bazen böyle oynayan takımları yenmek zordur

.

Üstad, sizlen hiç aynı çizgide buluşamayacak mıyız?

Bu gece tarihi bir fırsat kaçtı :D.

.

Mustafa ÖZDEMİR
burak iyi işler yapacak inşallah .şenol güneş onu ısrarla istediğine göre ondan fazlasıyla faydalanacaktır...

SDanışmaz
Olmadı Trabzonspor'um... Olmadı Şenol Hocam...

Neden kritik maçları kazanamıyoruz. Yıllar geçti, tecrübelendik diyoruz ama olmuyor. "Tecrübe" kelime olarak yer alıyor her zaman.

Şenol Hoca'nın maçta tek hatası vardı o hata da bize maç boyunca ecel terleri döktürttü. Hatayı fark edip, düzeltince golü bulduk. Uzatmalarda hiç top bize gelmedi desem yeridir herhalde.

Yenilmedik, bu iyi birşey. Artık hatalardan ders çıkarıp önümüze bakalım. Lütfen "Hatalardan ders çıkarmak" da "Tecrübe" gibi kelimelerde, cümlelerde kalmasın.

Her şeye rağmen her koşulda yanındayım Trabzonspor'um. İyiki varsın :)

Ilelioglu
kazanan ilk 11 ilk yarida ne uretebildi. direncli bir takim karsisinda baski kuramio bunu gormek zormu bu kadar? bursa zaten alan i her pozisyonda indirme mantigi ile baslamis gecen seneke 3-0 sivas maglubiyeti gibi.bunu ilk yarida gormek zormuydu alan - engin ikilisi le devam ettik

Daha öncede yazdim, Alan-Engin böyle maclarda oynayamiyorlar diye...:cool:

pReN@_61
Ceyhun'un volesi gol olsaydı keşke :) o neydi öyle ya

mashal61
Maçı izlerken anlamamıştım halen anlamadım yahu Colman neden çıktı oyundan. Ondan önce çıkması gereken en az 3 tane adam vardı.
Benim tahminim Colman'ı fizik olarak yetersiz bulmuş olabilir.

gerenimo
olsun usta

belki beni 4-5 ay sonra anlarsın diğerleri gibi

örneğin diğerlerini örneklendir bakaım.
iddia ispat gerektirir. sallamanın sonucunu uzun vadeye yayma. ispat yükümlülüğün var. bekliyorum.

Mustafa Yılmaz.20
16.02.2010, 00:10
Adam olsun diye veriyo ama o kredileri boşa tüketiyor maalesef.Bende Enginin kaliteli topcu oldugunu bılıyorum ama bize gelmeden oncekı Engınle cok fark var arasında.
Sırf kaşındaki jilet yüzünden mi Engin değişti.Yoksa başka şeyler mi var ? Engin belki Gabric kadar oynamayı haketmiyor ama kadroda yeralması gereken bir oyuncu.Her an şans bulabilecek bir oyuncu.Ben Engin'den önümüzdeki sezon asıl patlamayı bekliyorum.Birçok oyuncudan beklediğim gibi..

Y.Sert
Ben maçtaydım arkadaşlar Şurada biz maçtan gelene kadar yazılan yazıları görünce bize rakip e ne gerek var biz bize yeteriz yetiyoruzda diye düşünmeden kendimi alamadım maça gitmeden önce iş arkadaşlarım 3 mü 5 mi yeyip gelirsiniz diyorlardı bunlar febe ve geselilerdi... bende Biz daha iyi takımız en azından beraberlik olur ama yenilmeyiz demiştim.Oynanan futbolu görünce bizim daha kaliteli olduğumuzu çok açık söyleyebilirim...Belki oyuncu seçiminde hatalar olmuş olabilir amabiz çok daha fazla pozisyonlar bulduk atamadık gölden öncede zaten çok önemli bir pozisyonumuz olmuş peşinede golu yemiştik ama takım demoralize olmuyor çıkıyor oyununu gene oynuyor ve ezilmiyor yensede yenilsede mücadele ediyor takım.Bir gökhan vardı ruhsuz adam tüm takıma o ruhsuzluğu vermişti o gitti Şenol hocanında katkısıyla kazanma hırsı ve birlik ruhu takıma işledi artık bu takımı kötüleyip muhalefet yapmaya gerek yok bu bizim takımımız yok binde 2 si yok yüzde 3 ü katkı yapıyor egemen tek hamlede geçilir yok arkadaş böyle bişey futbol klavyeyle oynanmıyor ...

Yürü be ustaa..Nerdesin sabahtan beri..Alkışlıyorum seni.

Mustafa Yılmaz.20
Ceyhun'un volesi gol olsaydı keşke :) o neydi öyle ya
Engin'di hocam o :)

Oruç
16.02.2010, 00:11
Bi Colman eleştirisidir gidiyor anlamadım. Tamam ilk yarıda kötü oynamış olabilir ama ikinci yarıda oynamaya başladı oyundan alındı. Yok fizik gücü düşükmüş. Sanırsın Alanzinho Red Bull içmiş kanatlanmış.

Alan sahada geziyor kimseden çıt yok. Selçuk eli belinde geziniyor sahada çıt yok. Umut'tan sonra bu sezon en çok gol atan oyuncumuz yerden yere vuruluyor. Sahi süperstarımız Alan kaç gol attı ?

ph=61
Bordoooooooooooooo!

ziyaretci
ennginee laf atanlara söluyorumm.. batallanın topunun ordan gelıpte kım kesebılırdı 1- 2 harıka bı volesı vardı golde olabılrıdıı zatenn gol olsaydı macın yıldızı engın demıstınız bırakın bu ıslerı o ccocugun ıcındekı trabzonsporr sevgisi ve hırsı yeterr bn engini cok begenıyorum vee senol hocanın onu kesmemesınede cok sevınıyorumm..burakk da iyi bir transfere benzıyo acıkcası becerıklı ve teknık bı oyuncu
o pozisyonda kademesinde kacirmis oldugu topcunun onune yatip kesti. hatasini onledi. napcakti sut cekmesine izinmi verecekti. belki iceri girmese o adami da biri alirdi da bos kalmazdi o kadar ?? ben engin dusmani deilim sadece engin ve alan in ayni anda direncli takimlar karsisinda bizi zayiflattiigi dusuncesindeim

Tolga Okumuş
16.02.2010, 00:12

Aynısnı düşünüyorum.

Yanlız Burak'ın hakkını yemeyelim.

Kendisi hemen koştu topu filelerden aldı.

socrates
16.02.2010, 00:12

umut' a yeni bir eleştiri tarzı, enteresan!
kim hatırlamıyorum ama biri topu alıyordu zaten. gole sevinse kabahat, atsa kabahat, kaçırsa kabahat! Allah yardımcısı olsun umutun.:eek: