PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kupa Maçı İçin Bilet ve Ulaşım Konusunda Önemli Açıklama!!!

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 22:04
Takımımızın Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında 10 Şubat Çarşamba günü saat 16.30’da Yeni Rize Stadı'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor’la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (Pazartesi) 14.00'de biletix tarafından satışa sunulacak. Biletler ilk günden itibaren taraftar kart aranmaksızın 1 kişiye en fazla 4 bilet şeklinde satılacak.

Mevcut kombine kartlarını kullanmak isteyen taraftarlarımız ise sadece bugün (Pazartesi) ve yarın (Salı) kombine kartlarının aslı ve fotokopisi ile Hüseyin Avni Aker Stadı biletix gişesinden kombine kartlarına isabet eden tribünlerden davetiye alacaklardır. Kombine kartlarının aslı ve fotokopisi yanında olmayan taraftarlarımıza davetiye bilet verilmeyecektir. Yeni Rize Stadı'nda sistemin farklı olması sebebiyle kombine kartlar bu statta geçerli olamayacaktır.
Bilet fiyatları şöyle:

Kale Arkası: 5 TL

Maraton: 10 TL

Numaralı / Kapalı: 15 TL

VIP: 20 TL

Rize’den bilet almak isteyen taraftarlarımız için sadece maç günü Yeni Rize Stadı yanında biletix gişesi kurulacaktır.

Trabzon’dan maça gidecek taraftarlarımızın Yeni Rize Stadı'na ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Trabzon Belediyesi önünden saat 14.00’de sınırlı sayıda otobüs kaldırılacaktır.

Rize’ye otobüs kaldırılması konusundaki yardımlarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ediyoruz.

vyno
05.02.2010, 23:07
Biletleri Trabzondaki biletixten alma şansımız yok mu?

Oğuzhan
05.02.2010, 23:09
Rize ' ye stadın yanına biletix kurulacakmış sanırım ..

bekir61
06.02.2010, 00:14
taraftar gruplari yine ayri olacak galiba

Murat'
06.02.2010, 00:17
Acaba kaç tane otobüs kaldıracaklar.Kesin bir iki tane kaldırırlar umarım perişan olmayız.

Yağızhan Sağnak
06.02.2010, 11:11
Maça Gidecek ve Bilet alacaklar için konu güncel.

cplc
06.02.2010, 11:36
arkadaşlarla bizde gitmeyi planlıyorum, bileti burdan alma şansımız var mı.
işi garantilemek istiyorum. oraya gidip dışarda kalmayı istemem

Yağızhan Sağnak
06.02.2010, 11:41
arkadaşlarla bizde gitmeyi planlıyorum, bileti burdan alma şansımız var mı.
işi garantilemek istiyorum. oraya gidip dışarda kalmayı istemem

Burda derken, Trabzonsa evet.

ts_6161
06.02.2010, 11:48
trabzondan alınıyor biletler fakat taraftar guruplarını ne tarafta oalcagı belli değil galiba otobüs ise sınırlı sayıda kaldırlıcak demmki perişan olmak elde değil :D

Gökhan Döner
06.02.2010, 12:17
Ben Trabzonda olsaydım herhalde sahile inip geçen kamyonlara otostop çekerdim.
Atkımı ve formamı gören kamyon şöferlerinden mutlaka biri beni görüp durur du herhalde.

vyno
06.02.2010, 13:31
Trabzonda biletixte biletler satılıyormu sonuçta atlarız minibüse otobuse gideriz maça illa belediyeyle gidecez diye bişey yok:) ama bileti önceden almak önemli oraya gidip bilet bulamamakta var bilginiz var mı trabzonda satılıyormu maçın bileti.

Yağızhan Sağnak
06.02.2010, 13:33
Trabzonda biletixte biletler satılıyormu sonuçta atlarız minibüse otobuse gideriz maça illa belediyeyle gidecez diye bişey yok:) ama bileti önceden almak önemli oraya gidip bilet bulamamakta var bilginiz var mı trabzonda satılıyormu maçın bileti.

Satılıyor.

Yağızhan Sağnak
07.02.2010, 11:29

Mustafa K. Demirbaş
07.02.2010, 11:40
biletler burda da Rizede de satılacak ,kombinesi olanlar ise pazartesi ve salı günü Avni Aker deki biletix gişesinden kombine ve fotokopisini getirerek maç biletini alacak..

Yağızhan Sağnak
08.02.2010, 10:48