PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'dan Haiti'ye yardım..

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 10:55
Oyuncularımız, Haitiyi yerle bir eden ve on binlerce kişinin ölümüne sebep olan depremin açtığı yaraları sarmak için Türk Kızılay’ının, başlattığı yardım kampanyasına destek verdiler. Türk Kızılayı da bu anlamlı davranışı ödüllendirdi.

Geçekleştirilen yardım kampanyasıyla ilgili olarak İstanbul Polat Renaissance Otel'de Türk Kızılayı tarafından, Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımızın katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Saatçi, sergilenen örnek davranış nedeniyle kulübümüze teşekkür ederek, ''Bu kampanya, Haiti'deki deprem felaketinden etkilenen insanlara Türkiye'den desteğin bir göstergesidir'' dedi.

Saatçi, toplantıda, teknik heyet ve futbolculara, sergiledikleri örnek davranış nedeniyle birer plaket verdi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Haiti'deki deprem felaketi nedeniyle gerekleştirdikleri yardım kampanyasıyla ilgili, ''Türkiye, bu acıyı daha önce yaşamış bir ülke'' dedi.

Bu tür doğal felaketlerin yarattığı sıkıntıları iyi bildiklerine vurgu yapan Güneş, oyuncularının çok güzel bir iş yaptıklarını söyledi.

Kaptanımız Rigobert Song da kendilerinin yalnızca birer futbolcu değil, toplum önünde sorumlulukları bulunan insanlar olduklarını dile getirerek, ''Deprem felaketi sadece orada yaşayanları değil, insani ve vicdani olarak bizleri de etkiledi. Düzenlediğimiz kampanyayla da bir katkı sağlamak istedik'' ifadelerini kullanırken, Umut Bulut ise Haiti'de insanlık adına üzüntü verici bir durum yaşandığını aktardı.

Gerçekleştirilen yardım kampanyasının öncülerinden olan Kolombiyalı futbolcumuz Teofilo Gutierrez, Türkiye'ye transferinin Haiti'deki deprem felaketine denk geldiğine değinirken, şunları söyledi:
''Takımdaki Güney Amerikalı arkadaşlarımla konuşup, böyle bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Yöneticilerimiz de bu fikrimize olumlu yaklaştılar. Buraya geleli kısa bir süre oldu ama Trabzonspor'un Türkiye'nin önde gelen ekiplerinden biri olduğunu gördüm. Yaptığımız bu kampanya, başkalarına da örnek olmalı. Deprem felaketinden hayatta kalanların, yaşamlarını daha rahat devam ettirebilmeleri için böyle çalışmalara ihtiyaç var.''

Asbaşkanımız Hayrettin Hacisalihoğlu ise sergilenen örnek davranış nedeniyle başta Kolombiyalı oyuncuları Gutierrez olmak üzere, takımına ve teknik heyetine övgüde bulunarak, ''Teofilo'nun bu yaklaşımı bizi çok etkiledi. Kulüp olarak bu kadar duyarlı bir oyuncu kadrosu ve teknik heyetle çalışmaktan gurur duyuyoruz' şeklinde konuştu.

Kulübümüzün bu yardımını cani gönülden kutluyorum.

Recep Alkan
05.02.2010, 10:59
İyi şeylerin yapıldığını görmek gerçekten güzel.

Rakamın azlığı çokluğundan çok ortadaki duyarlılıktır en önemlisi.

Fatih Özkan
05.02.2010, 11:22
Allah razı olsun da başlığın yeri burası değil galiba (:

Suayb
05.02.2010, 13:55
Bukadar az kisinin yazmasi üzücü.. Diyeceksiniz baslik yeni acildi.. Elestiri basligi olsaydi sayfalar dolusu yazilmisti galiba.. Böyle güzel davranisin, böyle az itibar görmesi beni üzdü..

Elestiriyi bu devirde herkes yapiyor... Bazen kötü lafizlar kullanarak yapilir.. Ama güzel söze gelince.. herkes susar.. Iste bu baslikta oldugu gibi.. Malum basligin acilmasinin üzerinden kac saat gecti?

Herneyse.. Sevmek sadece elestirmek degildir.. Sevmek, senin sevdigin güzel bir davranista bulundumu ona göz yasi dókebilmektir.. Onu güzel sözlerle süsleyebilmektir..

Takimimla gurur duyuyorum...

Dursun Kaplan
05.02.2010, 13:55
Çorbada tuzumuzun olması çok güzel. :alkış:

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 13:57
Bukadar az kisinin yazmasi üzücü.. Diyeceksiniz baslik yeni acildi.. Elestiri basligi olsaydi sayfalar dolusu yazilmisti galiba.. Böyle güzel davranisin, böyle az itibar görmesi beni üzdü..

Elestiriyi bu devirde herkes yapiyor... Bazen kötü lafizlar kullanarak yapilir.. Ama güzel söze gelince.. herkes susar.. Iste bu baslikta oldugu gibi.. Malum basligin acilmasinin üzerinden kac saat gecti?

Herneyse.. Sevmek sadece elestirmek degildir.. Sevmek, senin sevdigin güzel bir davranista bulundumu ona göz yasi dókebilmektir.. Onu güzel sözlerle süsleyebilmektir..

Takimimla gurur duyuyorum...

x2 .

macka61
05.02.2010, 13:58
çok güzel bir davranış takımımızı ve yönetimimizi tebrik ediyorum

EROS87
05.02.2010, 13:58
Oyuncularımız ödüllendirildi http://www.trabzonspor.com/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3564-1Y8K0T1W.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3564'))
2 (javascript:rateImg(2,'3564'))
3 (javascript:rateImg(3,'3564'))
4 (javascript:rateImg(4,'3564'))
5 (javascript:rateImg(5,'3564'))

Bu habere 1 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Oyuncularımız, Haitiyi yerle bir eden ve on binlerce kişinin ölümüne sebep olan depremin açtığı yaraları sarmak için Türk Kızılay’ının, başlattığı yardım kampanyasına destek verdiler. Türk Kızılayı da bu anlamlı davranışı ödüllendirdi.

Geçekleştirilen yardım kampanyasıyla ilgili olarak İstanbul Polat Renaissance Otel'de Türk Kızılayı tarafından, Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımızın katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Saatçi, sergilenen örnek davranış nedeniyle kulübümüze teşekkür ederek, ''Bu kampanya, Haiti'deki deprem felaketinden etkilenen insanlara Türkiye'den desteğin bir göstergesidir'' dedi.

Saatçi, toplantıda, teknik heyet ve futbolculara, sergiledikleri örnek davranış nedeniyle birer plaket verdi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Haiti'deki deprem felaketi nedeniyle gerekleştirdikleri yardım kampanyasıyla ilgili, ''Türkiye, bu acıyı daha önce yaşamış bir ülke'' dedi.

Bu tür doğal felaketlerin yarattığı sıkıntıları iyi bildiklerine vurgu yapan Güneş, oyuncularının çok güzel bir iş yaptıklarını söyledi.

Kaptanımız Rigobert Song da kendilerinin yalnızca birer futbolcu değil, toplum önünde sorumlulukları bulunan insanlar olduklarını dile getirerek, ''Deprem felaketi sadece orada yaşayanları değil, insani ve vicdani olarak bizleri de etkiledi. Düzenlediğimiz kampanyayla da bir katkı sağlamak istedik'' ifadelerini kullanırken, Umut Bulut ise Haiti'de insanlık adına üzüntü verici bir durum yaşandığını aktardı.

Gerçekleştirilen yardım kampanyasının öncülerinden olan Kolombiyalı futbolcumuz Teofilo Gutierrez, Türkiye'ye transferinin Haiti'deki deprem felaketine denk geldiğine değinirken, şunları söyledi:
''Takımdaki Güney Amerikalı arkadaşlarımla konuşup, böyle bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Yöneticilerimiz de bu fikrimize olumlu yaklaştılar. Buraya geleli kısa bir süre oldu ama Trabzonspor'un Türkiye'nin önde gelen ekiplerinden biri olduğunu gördüm. Yaptığımız bu kampanya, başkalarına da örnek olmalı. Deprem felaketinden hayatta kalanların, yaşamlarını daha rahat devam ettirebilmeleri için böyle çalışmalara ihtiyaç var.''

Asbaşkanımız Hayrettin Hacisalihoğlu ise sergilenen örnek davranış nedeniyle başta Kolombiyalı oyuncuları Gutierrez olmak üzere, takımına ve teknik heyetine övgüde bulunarak, ''Teofilo'nun bu yaklaşımı bizi çok etkiledi. Kulüp olarak bu kadar duyarlı bir oyuncu kadrosu ve teknik heyetle çalışmaktan gurur duyuyoruz' şeklinde konuştu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3564-0F7I0K6Z.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3564-0W1D7H4P.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3564-9A3J2Q2A.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3564-4N1Z3J4L.jpg

Bir_Bilen
05.02.2010, 14:22
Bu yardımın oluşmasına destek veren tüm futbolcuların yüreklerine sağlık...

Ömer Kibar
05.02.2010, 14:52
bu tarz desteklerin hep devam etmesi temennisiyle :alkış:

Tolunay Abdioğlu
05.02.2010, 14:54
Helal olsun.

Yardımın gerçekleşmesine destek olanlara buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

bordo61
05.02.2010, 14:56
Bugun Cuma Namazındada Camilerde yardım toplandı

Haiti için Takımımızın duyarlı olması çok iyi

Tebrik ediyorum

Uğurtan
05.02.2010, 14:56
Bu ince davranışlarından ötürü futbolcularımızı kutluyorum..

Trabzonspor'un futbolcusu olduklarının bilincinde olmaları güzel..

:)

bordo61
05.02.2010, 14:57
Ercan Saatçi değil mi o ya ne işi var orda

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 15:02
Ercan Saatçi değil mi o ya ne işi var orda

Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi

bordo61
05.02.2010, 15:05
Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi

Ercan Saatçi'de yapmadığı iş yok demekki

Sanırım Hürriyetinde Spor Koordinatörü

Hürriyet Eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök’ün damadı

Maşallah :)

TheAnder
05.02.2010, 15:07
Çok anlamlı bir yardım.Tebrik ederim takımımızı ve ayrı bir teşekkür Teofilo'ya.Sanırım o öncü olmuş bu yardım için.

.....
05.02.2010, 15:15
Allah razı olsun.

Bizede bu yakışırdı!

Samet Berber
05.02.2010, 15:19
Teşekkürler , çok güzel adımlar bunlar :) .

Paksoy
05.02.2010, 15:34
oyuncularımıızı kutluyorum:alkış::alkış:

legend_of_61
05.02.2010, 15:35
helal olsun bütün takimlar örnek alsinlar :)

asimetrik
05.02.2010, 15:37
Haiti'ye giden Kanada'lı resmi kurtarma ekibi enkaz altında Kanada'lı bulamayınca geri döner. Dönerken gitmeyin diyen Haiti'li vatandaşlara, ekip çalışanları (bireysel olarak) gelen ekiplere "enkaz altında yabancı var deyin" der.
Mynet haberde okumuştum bir ara. Konuyla direk ilgili değil ama yazmak istedim.

Takımımla gurur duyuyorum. Hele böyle hayırlı işler yaptıklarında..

BAHADIR33
05.02.2010, 15:41
Haber doğru ise, Kanadalılar için gerçeğin rengi beyaz herhalde Gürcan Abi..

asimetrik
05.02.2010, 15:43
Haber doğru ise, Kanadalılar için gerçeğin rengi beyaz herhalde Gürcan Abi..

Onlar için herkes eşit ama Kanada'lılar biraz daha eşit.
Haber okuduğum gibi ve ilk defa duyduğumuz şeyler değil.

Gamze
05.02.2010, 15:44
Tebrik ve teşekkür ederim. :alkış:

Alika87
05.02.2010, 15:46
bende oyuncularimizi kutluyorum, ama o haberden ne tür yardim yaptiklarini bir türlü cikaramadim:confused:

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 15:49
bende oyuncularimizi kutluyorum, ama o haberden ne tür yardim yaptiklarini bir türlü cikaramadim:confused:

Yardımın gizlisi makbuldür ama :) yine de söyliyeyim. 50.000 TL (41.000 oyuncular, 9.000 yönetim.)

ESER
05.02.2010, 15:50
bu duyarliligi gosteren tek kulubuz sanirim... buyukluk budur, helal olsun

Alika87
05.02.2010, 15:53
Yardımın gizlisi makbuldür ama :) yine de söyliyeyim. 50.000 TL (41.000 oyuncular, 9.000 yönetim.)

zaten bagislanan miktar önemli degil, amac önemli, en gec simdi tüm türkiye biz nasil takim oldugumuzu ögrendi;)

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 18:15
Yani yönetim hata yapsa herkes eleştirir :) İyi bişe yapınca kimse olumlu eleştiri yapmıyor.

Great White
05.02.2010, 18:21
Burnunuzun ucundaki Fatih Tekke' yi almıyorsunuz da dünyanın bir ucundaki adaya yardım kampanyası düzenliyorsunuz yahu!!

(bknz. kimse yazmadan önce yazayım tribi)

İHTİLALL
05.02.2010, 18:28
9000 lira yardım yaptı diye yönetim reklamı yapılmamalı..

İstanbul takımlarının yöneticileri duyarda,gülerler adama..

Madem maddi gücün yok,düzenlersin bir kampanya üç,beş toplarsın..

15 yönetici 9000 lira çıkarabilmiş bravo..

İyi para..

Sadri beyi Haiti başbakanı filan yaparlar şimdi..

İlyas Onat
05.02.2010, 18:40
Ben 50000 lira katkıda bulunuldu diye biliyorum.

Tebrik ederim bu duyarlılığı sergiledikleri için.

Yağızhan Sağnak
05.02.2010, 18:51

İyi para..

Yardımın büyüğü küçüğü olmaz.

bordo61
05.02.2010, 20:05

İyi para..

Veysel abi olmadı şimdi ya

Gönüllerinden o kadar kopmuş demekki

Sonuçta yapılan bir iyilik var mesela 1 tl yapanlar var.

Niyet önemli , yönetime kızgınsın haklısında ama.

Güzel şey yaptılar kabul et :)

Mustafa ÖZDEMİR
05.02.2010, 20:12
az önce haberlerde de verdi . tebrik etmek lazım ...

Ilelioglu
05.02.2010, 20:14
Yardimda bulunan herkese cok tesekkürler...:alkış:

Tolunay Abdioğlu
05.02.2010, 20:20

İyi para..

Önemli olan yardımın ne kadar olduğu değil.Amacıdır.

halil ibo
05.02.2010, 21:36
Örnek,önder,sempatik kulüp.
Yalaka medya bunu haber yapma anlamında nasıl bir çaba içinde,
yoksa onlar Bizans'ın altyapı antrenörünün prostat ameliyatını mı takip ediyor ?

Berk
05.02.2010, 21:47
Eleştireyimde ne olursa olsun zihniyetindeki kişilerin bu konuyu es geçmeleri beklenemezdi.
Yardım miktarına laf atan beyefendi acaba kendisi ne kadar bağışlamış Haiti'ye?
Ya da bağışlamış mı?
Belki de depremin sebebini bile yönetimden biliyordur.Sadri Şener'in Haiti hükümetini devirip iktidara geçme isteği zaten herkesçe biliniyor.

*Ayrıca bize yaptığımız yardımdan dolayı gülmesini beklediği İstanbul kulüplerinin bu konu hakkında bir çalışması olmuş mu?..

61viya
06.02.2010, 01:10
Benim tuttuğum takım bu işte.:alkış:

balıkesirli TS
06.02.2010, 02:13
yahu şu yardımı alex ve arda yapsa medyada yer yerinden oynar. trabzonsporlu futbolcular yapınca küçük bir haber olarak geçerler yazık günah valla...bravo gerçekten takımımıza ve futbolcularımıza:alkış:

eyinc
06.02.2010, 10:47
böylesine anlamlı ve güzel bir işte spor camiasında ilk olmak çok güzel bir olay. sadece müsabaklarda turnuvalarda ligde ve daha bilmem nerelerde birinci olmak kadar değerlidir benim için. bu olaya öncülük eden oyuncumuzun teofilo olması ayrıca sevindirdi beni. insani değerleri yüksek bir oyuncu transfer etmişiz ne mutlu bize.

Mustafa Çolak
06.02.2010, 11:22
Farkını Ortaya Koyan Futbolcu ve Yönetimi Tebrik Ederim.

ilhan
06.02.2010, 11:25
Teo imza attığı gün büyük bir duyarlılık ve insanlık örneği göstererek Haiti'deki insanlardan ve onlara destek olmaktan bahsetti. Sanırım Colman ve Alanzinho ile bu konuyu konuşmuşlar. Daha sonra Song'a iletmişler ve en sonunda teknik heyete ulaşmış. Daha sonra takım arasında karar almış ve yönetime iletilmiş.

Ben Teo'ya çok teşekkür ediyorum. A kalite forvet mi değil mi bilemeyiz. Ama A kalite bir insan ve profesyonel. Gözümde 2 gömlek daha büyüdü.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

A.Hilal Çakıroğlu
06.02.2010, 11:27
Teo imza attığı gün büyük bir duyarlılık ve insanlık örneği göstererek Haiti'deki insanlardan ve onlara destek olmaktan bahsetti. Sanırım Colman ve Alanzinho ile bu konuyu konuşmuşlar. Daha sonra Song'a iletmişler ve en sonunda teknik heyete ulaşmış. Daha sonra takım arasında karar almış ve yönetime iletilmiş.

Ben Teo'ya çok teşekkür ediyorum. A kalite forvet mi değil mi bilemeyiz. Ama A kalite bir insan ve profesyonel. Gözümde 2 gömlek daha büyüdü.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Mesajının her kelimesine katılıyorum İlhan. Teo'nun ne kadar duyarlı bir insan olduğunu görmüş olduk bu sayede ve de diğer oyuncularımızın. Trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duyduk.

Ben de emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

bordo61
06.02.2010, 11:34
Türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır.

Mustafa Kemal Atatürk.

Nurbanu
06.02.2010, 11:38
Renktaşlarım anlamıyorum ki neden hep olumsuz eleştiri yapmaya meyilimiz var ??? Sonuçta yardım yapılmak istenmiş ve yapılmış değil mi? 1000 lira da olsa 9000 lira da olsa yardım sonuçta. azı çoğu olmaz ;) Kaldı ki yapılmış mı yapılmış ;) Tüm Trabzonspora bu örnek davranışları için teşekkür etmek gerekir aman niye az yardım yapıldı diye eleştiri değil ;) Saygılarımla :)

Mert67
06.02.2010, 11:39
Düşünenlere ve emeği geçenlere teşekkürler.:alkış:

Hayriye Ayan
06.02.2010, 12:09
bir kez daha gurur duydum
teşekkürler

Ali Can
06.02.2010, 12:14
Teşşekkürler.
Takımımızı ve Yönetimimizi Tebrik Ediyorum....

Oğuz B.
06.02.2010, 12:33
Örnek davaranış.Yakışan bu.Tebrikler.

Oğuz ZEYTİN
06.02.2010, 13:06
Çok şık olmuş. Düşünen, organize eden, katılan herkese teşekkür ve tebrikler...

Erdal
06.02.2010, 13:06
Tebrikler...

Çağatay_
06.02.2010, 13:28
Rıdvan da tebrik etti bizi..

Yağızhan Sağnak
06.02.2010, 13:37
Rıdvan da tebrik etti bizi..

Proğram bitimine 3 sn. kala .

jako13
06.02.2010, 23:06
bize mazlumun yanında olmak yakışır....bravoo..