PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadenizspor maçlarını Avni Aker'de oynasın.

Muhammed
04.02.2010, 14:56
Karadenizspor'un Avni Aker'de maç yapmasına acaba bir engel var mıdır? Bence maçlarını Avni Aker'de oynatıp sembolik bilet fiyatları koyarak (kale arkası 2 tl maraton 5 tl gibi) oyunculara oldukça iyi bir motivasyon sağlayabiliriz. Trabzonspor'un deplasmanda oynadığı hafta Karadenizspor Avni Aker'de oynamasına denk gelirsede hem taraftar maça daha çok ilgi gösterir hemde zemin konusundada sıkıntı olmaz sanırım.

Hotaman
12.02.2010, 16:57
Engel var mıdır bilmiyorum ama vakti zamanın da Sebat'ın birinci ligte olduğu zamanlar böyle birşeyler konuşulmuştu. Ancak zeminin bunu kaldıramayacağı söylenmişti.

karatasof
12.02.2010, 17:02
Niye?
Avni Aker TS Yönetimi tarafından nadasa bırakılmamışmıydı?
Gelecek sezon Mısır Üretimi yapacaktık ya!

ysfemr
14.02.2010, 00:00
daha trabzon orda mac oynuyomuyo karadeniz nası oynasın:)

Canberk
14.02.2010, 00:47
Yaa ben taraftara bile güvenemiyorum bu süper lig takımı değil sonuçta maçta yenilirsen sahaya koltuk atma olayı daha çok olur bence ççç :D
Şaka bi yana eğer takımımızın deplasmanda olduğu hafta karadenizsporun maçı olursa karadenizsporun maçlarına ilgi bayaa artacaktır.
Sorun olmazsa bence çok güzel bir fikir:)

A.Ali Karanis
14.02.2010, 10:21
Güzel düşünce.futbolcular seyirci görünce daha bir hırslanabilir.ancak zeminin bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum.

bordo61
14.02.2010, 13:19
Zemin kaldırsa güzel olur ama

Bir açıklama yapıyım

Burda zati yaklaşık 1.000 kişiye oynuyorlar.

Belkide çok daha fazla

Yavuz selimde oynanıyor maçlar.

Zati en basit amatör maçları bile en az 100 kişi oluyor Tribünlerde :D

Birtan Karaman
14.02.2010, 15:16
Biz Sahamıza döndük de Karadeniz kaldı :D

Misina
15.02.2010, 10:15
Büyüklerimizin anlattığına göre eskiden paf maçları avni akerde Trabzonsporumuzın maçlarından önce oynanırmış.Hamilerin hamdilerin yetiştiği jenerasyon bu şekilde ortaya çıkmış.

Aynı olayı karadenizspora uygulasalar harika olur.

Ceyhun Öncü
17.02.2010, 04:16
Hem gercek taraftari görürler daha cok göz önünde olurlar kwsinlikle düsünülmeli

parlayan
24.02.2010, 20:55
Karadenizspor bence çok fuzuli bir iş oldu, çevrede o kadar takım varken. Seyirci görsün diye Avni Akere maç alacağına gönder Rizeye, Samsuna, Orduya, Giresuna, Sebata.. Hem oyuncun yetişir, hem de büyüklük yapmış olur sempati kazanırsın.

Uğurtan
24.02.2010, 23:56
Büyüklerimizin anlattığına göre eskiden paf maçları avni akerde Trabzonsporumuzın maçlarından önce oynanırmış.Hamilerin hamdilerin yetiştiği jenerasyon bu şekilde ortaya çıkmış.

Aynı olayı karadenizspora uygulasalar harika olur.

Ben yetiştim.. Şahitim A takım maçından 3 saat önce filan oynanırdı.. ;)

PinkFloyd
25.02.2010, 23:30
Hamiler Hamdiler hiç bir zaman Paf takımında Avni Akerde oynamadı. PAF liginin yürülüğe girmesi yanlış bilmiyorsam 90 ve 91 yılı olması gerekir. O dönemde Hami Hamdi profesyonel futbolcuydu. Eğer ikinci ligde Trabzonspor vardı, onunla karıştırıyorsanız, orada da Hami oynamadı. Ama Ogün falan oynadı. Kısaca Hami, Hamdi PAF takımında hiçbir zaman Avni Akerde oynamadı.

Mucahid Erdogan
25.02.2010, 23:45
ne avnı akerı ya zaten trabzona zor dayanıyor zemın bıde karadenızsporu cıkarmayın sımdı

Murat'
27.02.2010, 16:27
Antalya'da antreman sahalarında günde neredeyse 5 saat antrenman yapılıyor kesintisiz her gün.Bu sahalar nasıl oluyor da bozulmuyor da haftada bir maç oynanan stadyumdaki çimler bozuluyor.Bu işte başka bişey var.

İHTİLALL
03.03.2010, 11:20
Ne istiyorsunuz çocuklardan?

Bırakın,nerede oynuyorlarsa devam etsinler..

Çok acımasızsınız..