PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Rubin Kazan'da

Çağatay_
03.02.2010, 15:02
Fatih Tekke Rubin Kazan ile Ağustos ayından itibaren geçerli olmak üzere sözleşme imzaladı.

Eğer klüpler anlaşırsa Fatih hemen klüp değiştirecek.Zenit St. Petersburg 2 milyon Euro'da ısrar ediyor.

Great White
03.02.2010, 15:03
Sezon sonunda "çok sevdiği" Trabzonspor' a bonservisi elinde gelmeyi uygun görmemiş demek ki..

Kendisi için hayırlısı olsun..

Umut ve Guti rahat bir nefes alabilirler artık:)

Ali Tunahan Güllü
03.02.2010, 15:04
Sezon sonunda "çok sevdiği" Trabzonspor' a bonservisi elinde gelmeyi uygun görmemiş demek ki..

Kendisi için hayırlısı olsun..

Umut ve Guti rahat bir nefes alabilirler artık:)

Bende bunu düşündüm kendine En büyük Trabzonsporluyum diyen bir oyuncunun sezon sonu bonservisiyle gelmesini beklerdim..

Ama olsun Rubinde başarılar Gökdeniz-Fatih;)

Barış Burak
03.02.2010, 15:05
biraz önce aynı başlığı açtım ve başlığım silindi:S niye böyle bir şey yapıldı anlamadım.açıklama yapılırsa sevinirim

Mustafa Yılmaz.20
03.02.2010, 15:05
Şenol hoca devre arası olmazsa sezon sonu için Fatih'i mutlaka istiyoruz demişti.Fatih Rubin'e attığı ağustostan sonra geçerli imzayı bizim içinde atabilirdi.Fatih ya şimdi gelirim ya da hiç gelmem düşüncesindemiydi yani ? Çünkü Şenol hocanın yalan söylediğine ihtimal vermiyorum

Yağızhan Sağnak
03.02.2010, 15:06
Konu Kilitlenip, Silinecek.

Miraç Atalay Çiftçi
03.02.2010, 15:06
Konuyu pekala Fatih Tekke başlığında konuşabiliriz arkadaşlar.
Oradan devam edelim.

Gökçebey
03.02.2010, 15:09
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar başlığında başımız çok ağrıdı. Fatih Tekke'ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.