PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Manisaspor maçı biletleri satışa çıktı

Serdar Dilekoğlu
02.02.2010, 12:41
Takımımızın 7 Şubat Pazar günü İstanbul Olimpiyat Stadı’nda Manisaspor’la oynayacağı müsabakanın biletleri satışa çıkarıldı. Biletler bugünden itibaren taraftar kart aranmaksızın 1 kişiye en fazla 4 bilet şeklinde satılacak.

Bilet fiyatları şöyle:

Tribün

Bilet Fiyatı
Batı Orta (Kap.Numaralı)

30,00 TL
Batı Alt (Kap.Numaralı)

30,00 TL
Doğu Üst (Maraton)

20,00 TL
Doğu Alt (Maraton)

20,00 TL
Güney / Misafir

15,00 TL

Kulübümüz kombine kart sahipleri ise maç günü kombine kartlarının aslı ve fotokopisi ile, Atatürk Olimpiyat Stadı biletix gişesinden ücretsiz bilet alabilecekler. Kombine kartlarının aslı ve fotokopisi yanında olmayan taraftarlarımıza bilet verilmeyecektir.

Atalay
02.02.2010, 12:45
O bilet fiyatlarını yönetime iade ediyorum...!!

Burçak
02.02.2010, 12:46
bilet fiyatlarında ne varki

miceycan
02.02.2010, 12:48
...........

Çağatay_
02.02.2010, 12:48
Aslında normal ama tamamı 20 TL yapılabilirmiş.. Ama bu kadar da abartmayalım 30 TL maç için büyük bir rakam değil.

Murat'
02.02.2010, 12:53
10 lira ve 20 lira olsaydı çok daha iyi olurdu, çünkü oraya gitmek tam bir çile.

Ayşe Aygün
Bundan önceki maçlarda 20 tl di hep.Kişi başına fazla bir ücret değil bence.Heptenden bedava olmaz.

Atalay
Aslında normal ama tamamı 20 TL yapılabilirmiş.. Ama bu kadar da abartmayalım 30 TL maç için büyük bir rakam değil.

Olayı kendin açından düşünme...

Bende 30 tl verip maça gideceğim...

4 kişilik bir aile olarak düşün bakalım genç arkadaşım..

Birde stadın kapasitesini düşün..

Stadın ulaşım zorluğunu düşün..

Hava şartlarını düşün...

devilkid
02.02.2010, 12:56
bizim taraftar ne tarafa oturmayı planlıyor...

İHTİLALL
02.02.2010, 12:58
Fiyat politikasının,saçma sapan olması normal karşılanmalı..

Ne de olsa,kendi işlerini batırmış bir başkan ve asbaşkanımız var..

Fakat şu dört tane den fazla bilet satılmayışını anlamak mümkün değil..

Bırakın isteyen 500 bilet alsın..

Stad 80.000 kişilik ve evsahibiyiz..

Rize'lilerin, Çin'e açtıkları savaştan, o kadar ölüyü ne yapacağız,endişesiyle vazgeçmesine benziyor..

tunganyan
02.02.2010, 13:00
bizim taraftar ne tarafa oturmayı planlıyor...
:) her tarafta kardeşş

Atalay
02.02.2010, 13:01
Hakikatten o da ayrı bir komedi...

Bir kişiye 4 taneden fazla bilet verilmeyişi...

Sanki karaborsaya düşücek ya biletler....

Komedi bu adamlar...

Ümit Tekşan
02.02.2010, 13:02
Arkadaşlar biletleri hangi taraftan alacağız

Atalay
02.02.2010, 13:03
Madem bilet fiyatlarında sıkıntı yok hep beraber numaralı tribünden alalım....!

Ümit Tekşan
02.02.2010, 13:04
Madem bilet fiyatlarında sıkıntı yok hep beraber numaralı tribünden alalım....!

bence engüzeli bu olur.

asimetrik
02.02.2010, 13:05
Batı tribününe gitmek zorunda değil kimse. Görüş ve konfor her iki tarafta aynı. Dolayısıyla biletleri 20 tl olarak kabul edebiliriz. Doğuyu doldursak yeter zaten. Gayet makul bir fiyat. Biz de aile olarak gideceğiz. Üç bilet alarak 5 kişilik aile olarak giriyoruz her zaman. Çocuklara sorun çıkarmıyorlar.

Great White
02.02.2010, 13:05
İstanbul' da bir pazar maçı. Hem de Trabzonspor deplasman takımı olarak değil evsahibi olarak maça çıkacak..

Kelle başı 100 lira da olsa bu maç kaçmaz..

İki kişi bir pideciye gittiğimizde en az 20 papellik oluyoruz yahu. 3 paket sigara parasına Trabzonspor neredeyse ayağımıza kadar gelmiş. Takım da istim üzerinde.

Rekor kırmamız lazım orada, rekor..

Celal Demir
02.02.2010, 13:06
Ben 6 bİlet alacam Şİmdİ 2 kİŞİ gİtmek zorundayim bİlet almaya bÖyle bİr saÇmalik olabİlİrmİ yoksa bİletler tÜkenmek Üzeremİ :d

Tolunay Abdioğlu
02.02.2010, 13:08
Olimpiyat'taki bilet fiyatları hep böyle değil miydi zaten. ?

Atalay
02.02.2010, 13:08
Batı tribününe gitmek zorunda değil kimse. Görüş ve konfor her iki tarafta aynı. Dolayısıyla biletleri 20 tl olarak kabul edebiliriz. Doğuyu doldursak yeter zaten. Gayet makul bir fiyat. Biz de aile olarak gideceğiz. Üç bilet alarak 5 kişilik aile olarak giriyoruz her zaman. Çocuklara sorun çıkarmıyorlar.

Görüş vede konfor açısından iki tribün arasında çok fark var...

Batı tribünü doğu tribününe göre rüzgar almıyor..

Görüş vede tribün dikliği açısından diger tribüne göre çok iyi..

Ayrıca büfelerinden wc lerine kadar çok daha iyi...

Burçak
02.02.2010, 13:10
İstanbul' da bir pazar maçı. Hem de Trabzonspor deplasman takımı olarak değil evsahibi olarak maça çıkacak..

İki kişi bir pideciye gittiğimizde en az 20 papellik oluyoruz yahu. 3 paket sigara parasına Trabzonspor neredeyse ayağımıza kadar gelmiş. Takım da istim üzerinde.

kesinlikle katılıyorum.

Trabzon gibi ekonomisi belli bir kentte bile bilet fiyatları aynı.
İstanbuldaki taraftarımızdan çokdefa duyuyoruz. Trabzonda tribünler dolmadı falan filan.
fiyatlar aynı. neden şikayet ediliyor :)

f1bekir
02.02.2010, 13:12

Haklısın tabi ama yine de biraz daha ucuz olabilirdi. Bir kişiye en fazla 4 bilet verilmesi de saçmalık. 80.000 kişilik stad ya, karaborsaya mı düşecek biletler? Avni Aker olsa anlarım veya Rize olsa (hatta Rize için kişi başı sadece 1 bilet verilmeli bence) ama olimpiyat burası ya, neden endişe ediyorlar anlamadım ki, heralde stadın tamamen dolacağına kendilerini iyice inandırmışlar. :)

Atalay
02.02.2010, 13:13
:)
kesinlikle katılıyorum.

İstanbuldaki taraftarımızdan çokdefa duyuyoruz. Trabzonda tribünler dolmadı falan filan.
fiyatlar aynı. neden şikayet ediliyor

Burçak adamı deli etme...

Stadyum 80 bin kişlik...

Dağın başında...

Oraya gitmek Trabzona gitmekten daha zor...

Diyoruzki biraz daha uygun olsaydıda sürümden kazanıp..

Ürünlerden voleyi koysaydık..:)

Celal Demir
02.02.2010, 13:13
kesinlikle katılıyorum.

istanbuldaki taraftarlarımız için öyle ama biz çevre illerden maça gidecek olanların işi çok zor oluyor malesef nerden baksan 20-30 tl daha yok parası veriyoruz herkezin durumuda iyi olmaz heralde :S

Çağatay_
02.02.2010, 13:14
Olayı kendin açından düşünme...

Bende 30 tl verip maça gideceğim...

4 kişilik bir aile olarak düşün bakalım genç arkadaşım..

Birde stadın kapasitesini düşün..

Stadın ulaşım zorluğunu düşün..

Hava şartlarını düşün...

Ben salt bilet olarak düşündüm 30 TL çok fazla değil bir Süper Lig maçı için.. Ama bu şartlar göz önüne alındığında 30 TL ye sıçramamalı bilet fiyatları..

Bence 20 olabilirdi zaten tamamı geçen sene İBB maçı öyleydi..

Maça gelemiyorum Zonguldak'tayım :(

asimetrik
02.02.2010, 13:15
Görüş vede konfor açısından iki tribün arasında çok fark var...

Batı tribünü doğu tribününe göre rüzgar almıyor..

Görüş vede tribün dikliği açısından diger tribüne göre çok iyi..

Ayrıca büfelerinden wc lerine kadar çok daha iyi...

Gökhan batı tarafına ibb kombinem var. Sık gidiyorum o stada. Doğu alttan seyrettiğim kadar zevkli olmuyor batı. Trabzonspor maçlarında kombineye rağmen doğu tarafına geçiyorum. Alt tribünde ayakta seyretmek keyif veriyor. Maçın içindeymiş gibi hissediyorum.Tuvaletler filan son derece kullanışlı, büyük farklar yok. Zaten kafeye devre arası gidiyoruz. Problem edilecek bir durum bence yok. Kaldı ki böyle büyük bir takıma İstanbul'da 30 tl gayet de uygun bir fiyat.
4 kişi işi saçma gözükse de emniyetin böyle bir zorunluluğu var diye biliyorum.

Murat'
02.02.2010, 13:16
kesinlikle katılıyorum.

Abi stadyuma gidiş dönüş bir kişi için en az 5 lira zaten.Hem de dağın başı.

f1bekir
02.02.2010, 13:17
kesinlikle katılıyorum.

Kapasite çok fazla ama. Fiyatlar biraz daha ucuz tutulup seyirci rekoru kırılabilirdi. Ama bir arkadaş da İstanbul'daki bilet fiyatları sizin kombineniz kadar demişti. Katılıyorum sana, Avni Aker ile aynı fiyatlar, doldurun bakalım şu olimpiyatı. :)

asimetrik
02.02.2010, 13:17
Ben salt bilet olarak düşündüm 30 TL çok fazla değil bir Süper Lig maçı için.. Ama bu şartlar göz önüne alındığında 30 TL ye sıçramamalı bilet fiyatları..

Bence 20 olabilirdi zaten tamamı geçen sene İBB maçı öyleydi..

Maça gelemiyorum Zonguldak'tayım :(

Zaten Doğu tribünü 20 tl. Bizdeki maratona denk düşüyor. Numaralıya da gitmeyiverelim. Daha ucuz diyorsak da misafir tribünü almak serbest olacak. 15 tl.

Ali Tunahan Güllü
02.02.2010, 13:18
Fiyat her zamanki gibi ne oldu anlamadım?

Great White
02.02.2010, 13:18
Bir maç bileti fiyatı daha nasıl ucuz olur yahu? Ayıp yani..

Kaç para bekliyordunuz? 5-10 lira falan mı?

Neredeyse iki sene önce Brugges ile oynanan açılış maçının bilet fiyatları bile tamamen aynıydı ve üstelik kandil günü olmasına rağmen tribünlerin yarısından çoğu dolmuştu..

Şimdi mi çok geldi bazılarına..

Kimse de param yok falan demesin..

Şuraya yazacak kadar her ay internete en az 30 papeli bayılan adam şu maça da 20 papeli ayırmalı. Onu da yapamıyorsa gelip burada milletin maça gitme şevkini batırmasın bari..

Celal Demir
02.02.2010, 13:20
Bir maç bileti fiyatı daha nasıl ucuz olur yahu? Ayıp yani..

Kaç para bekliyordunuz? 5-10 lira falan mı?

Neredeyse iki sene önce Brugges ile oynanan açılış maçının bilet fiyatları bile tamamen aynıydı ve üstelik kandil günü olmasına rağmen tribünlerin yarısından çoğu dolmuştu..

Şimdi mi çok geldi bazılarına..

Kimse de param yok falan demesin..

Şuraya yazacak kadar her ay internete en az 30 papeli bayılan adam şu maça da 20 papeli ayırmalı. Onu da yapamıyorsa gelip burada milletin maça gitme şevkini batırmasın bari..

herkezin evinden yazdığını nerden biliyorsun ?

Recep Alkan
2.Lige yükselme grubu (3.Lig)

Balıkesirspor için yıllık kombine : 250 Lira

Maç başı;

Açık tribün : 7,5 Lira,

Kapalı Tribün : 15 Lira...

Bu statta 3.Lig maçları seyrediliyor.

Herkesin şikayet konusunu anlamaya çalışıyorum ama, süper lig maçı seyrediyoruz ya...

Külünkoğlu
Soner sen gelecek misin maça ? :)

Celal Demir
02.02.2010, 13:21
2.Lige yükselme grubu (3.Lig)

Balıkesirspor için yıllık kombine : 250 Lira

Açık tribün : 7,5 Lira,

Kapalı Tribün : 15 Lira...

Bu statta 3.Lig maçları seyrediliyor.

Herkesin şikayet konusunu anlamaya çalışıyorum ama, süper lig maçı seyrediyoruz ya...

recebim sen napıyon varmı bir organizasyon ?

Tolunay Abdioğlu
02.02.2010, 13:21
Manisaspor maçına gidicem.

Ama maalesef yarın ki maça iş günü ve iş saati dahilinde olduğu için gidemiyorum.

Bilet fiyatları her zaman ki gibi.

Ayrıca izleyeceğimiz maç da Süperlig maçı ve herşeyden önce Trabzonspor'umuzun maçı.

Great White
02.02.2010, 13:22
herkezin evinden yazdığını nerden biliyorsun ?

Evinden yazmıyorsa iş yerinden yazıyordur. İşsiz değildir yani..

Soner sen gelecek misin maça ? :)

Hazır pazar gününe denk gelmişken kesin gideceğim..

Recep Alkan
Celal gelemiyoruz kardeşim,

Atalay
Fiyat her zamanki gibi ne oldu anlamadım?

Arkadaşlar daha önceki fiyatları ayarlayanlar biz değildik..!!!

Adamlar açıklıyor bizde gidip eşşek gibi alıyorduk...

Ve bu para bizim kasamıza girmiyordu....

Bu maçın tüm organizasyonu kulübümüzün..!

Diyoruzki birazdaha uygun tutulup hatta kale arkası sembolik bir üçretle olmak kaydıyla...

İstanbulda seyirci rekoru kırabilirdik..

Olayı bir festival şekline döndürebilirdik...

Sürümden kazanıp ürünlerden voleyi koyardık diyoruz..

Çünkü o stadyuma geliş gidiş bir çile..

Bir çok ekstra harcamaları o9luyor diyoruz..!

Anıl Caner
Eskişehir'deyim şu an. Ama bu hafta iki kez olimpiyat yapmama engel değil. Geliyorum.

Çağatay_
02.02.2010, 13:23
Zaten Doğu tribünü 20 tl. Bizdeki maratona denk düşüyor. Numaralıya da gitmeyiverelim. Daha ucuz diyorsak da misafir tribünü almak serbest olacak. 15 tl.

Evet abi bence 30 TL de normal.. Ama yine de her şart göz önüne alındığında tamamı 20 TL olabilirdi..

Zonguldakspor maçlarında bile numaralı 20 TL idi bu arada.Takıma transfer isterken en iyisinden istiyoruz, para vermeye gelince 30 TL ye ölümüne karşı çıkıyoruz.

Burçak
02.02.2010, 13:23
Ya çevre illerden bizim burayada maça gelenler oluyo aynı fiyattan hoş. :)

Gökhan abi hak vermiyor değilim sana da, böyle gündem olacak kadar da önemli görmüyorum açıkcası fiyatları. :rolleyes:
20 liraya ne güzel tribün var.
Bizim kombineler istanbula gönderiliyo kargoyla :)
benim kombineyle giriş yapan oturmayacak ama :D

ya abi bişe sorayım şimdi.
Trabzonu herzaman eleştiren istanbuldaki taraftarlarımız olağan dışı bir şekilde takımımızı orada bulacaklar. herzaman olan birşeydeğil bu. 20-30 liranın hiç bi şekilde konusu olmamalı.

bide bazılarının dediği gibi olsa Trabzonspor istanbula taşısa demekki 5 liraya mı satılması istenecek:)
rakiplerimizin en ucuz bileti 50 lira :rolleyes:

Celal Demir
02.02.2010, 13:24
Celal gelemiyoruz kardeşim,

sağlık olsun başka sefere inşallah gelseydin yi olurdu be :S

Celal Demir
02.02.2010, 13:26
Evinden yazmıyorsa iş yerinden yazıyordur. İşsiz değildir yani..

Hazır pazar gününe denk gelmişken kesin gideceğim..

neyse ne desem anlamak istemiyorsun bana görede çok değil 20 tl ama demek istediğim herkez senin benim gibi 20 tl veremez her çalışan insanında parası olacak diye birşey yok sen ben yada bir başkası asgari ücretler çalışalımda ondan sonra böyle konuşabilecekmiyiz bakalım...

Recep Alkan
02.02.2010, 13:26
Celal iyi olurdu ama olmadı, kısmet. İlla bir deplasmanda görüşeceğiz kardeşim.

OYılmaz
02.02.2010, 13:28
Maça gidemeyeceğim o stadı doldurun arkadaşlar en az 65 bin kişi bekliyorum görsünler gücümüzü İstanbul ve çevre illerdeki Trabzonspor taraftarları herkes maça kim büyükmüş gösterelim

BAHADIR33
02.02.2010, 13:28
Ah şu takım Mersin ya da Adana'ya gelecekti ki...
Çok şanslısınız o yüzden homurdanmayın :)

Celal Demir
02.02.2010, 13:29
Celal iyi olurdu ama olmadı, kısmet. İlla bir deplasmanda görüşeceğiz kardeşim.

inşallah kardeşim...

ofluselo
02.02.2010, 13:31
İki maçada gidiyorum......Canlı canlı izlemenin bedeli bu kadar olsun artık....tabi benim şansım olimpiyata yakınım......

asimetrik
02.02.2010, 13:32
Evet abi bence 30 TL de normal.. Ama yine de her şart göz önüne alındığında tamamı 20 TL olabilirdi..

Zonguldakspor maçlarında bile numaralı 20 TL idi bu arada.Takıma transfer isterken en iyisinden istiyoruz, para vermeye gelince 30 TL ye ölümüne karşı çıkıyoruz.

Haydi iyi tarafından bakalım. Batı tribünü de 20 tl olsaydı, taraftar ikiye bölünseydi, destek istediğimiz gibi olmazdı. Şimdi büyük çoğunluk doğuda olacak. Kamera da zaten doğuyu gösteriyor. Batıda oturan taraftar pek bağırmaz. Doğrusu batıda organize olunmuyor ve dağınık oturuluyor.

bekir61
02.02.2010, 13:32
belediye maccini yenilirsek manisa macina giden fazla olmaz diye düsünüyorum

Recep Alkan
02.02.2010, 13:33
Balıkesirde Digitürk'ün kahve fiyatı 3,5 Lira, derbiler 5 lira.

Manisaspor - Trabzonspor maçı Tribünde 5 lira idi :D

Aynı para nerdeyse...

BAHADIR33
02.02.2010, 13:34
Recep kahvede mi izliyorsun maçları?

Cafer KILIÇSOY
02.02.2010, 13:34
Oradayız inşallah:)

Burçak ne kombinesi, ne göndermesi?:)

asimetrik
02.02.2010, 13:35
Recep gelebilseydin keşke. En azından Manisa maçına. Susurluktan feribot. Yenikapı'dan alırdık sizi:)

İnşallah yarın ki maçta da kalabalık oluruz. Hava durumu olumsuz. Ama her şartta kaçmaz bu maçlar.

smyrna
02.02.2010, 13:37
Doğu Altta toplanırız :d

Emin Danışmaz
02.02.2010, 13:38
Kdz ereğli den ekip olarak gideceğiz İNŞALLAH.SELAMİ yi götürmeyeceğim :),son beş günlük hava tahmin raporuna baktım kar yağışı gözükmüyor,kar yağar ise işimiz zor,malum zincir tak çıkar buzlanma derken sıkıntı olur diye düşünüyorum.

Uğurtan
02.02.2010, 13:39
İstanbul'dayım..

Gelmek istiyorum biri el atsın bu işe :D

F.Erdem
10 lira olsaydı da stad dolsaydı ya : )
20 lira fazla değil pek tabi,ama bir güzellik de yapılabilirdi.

Mustafa Önal
kombineler geçerliymiş kombine organizasyonu yapılabilir. ayrıca yönetim biletleri ucuz tutmalı diye düşünüyorum daha ucuz bilet fiyatı ile seyirci sayısı artırılırdı. ayrıca gelecek olan seyircilerin TS CLUB tan bir atkı alacağını hesaplarsak biletten kazanacağımız paradan fazlasını kazanabiliriz.

asimetrik
İstanbul'dayım..

Gelmek istiyorum biri el atsın bu işe :D

Nereyesun?????

Uğurtan
02.02.2010, 13:40
Nereyesun?????

Abim Küçükyalı tarafındayım..

Hürgün Aygün
02.02.2010, 13:41
bizim taraftar nerde oturucak??

Saltuk Buğra
02.02.2010, 13:42
ben İBB maçına ailemle birlikte doğu tribünü 2.kat orta tarfdan bilet aldım. biletlere rağbet yok 4 5 bin kadar satılmış..

asimetrik
02.02.2010, 13:45

Bostancı Avcılar feribot saatine bak. Avcılardan alır stada götürür geri feribota bırakırım.

BAHADIR33
02.02.2010, 13:45
Bostancı Avcılar feribot saatine bak. Avcılardan alır stada götürür geri feribota bırakırım.
Abi bende bi balıkçı teknesiyle Erdemli , bilemedin Anamur'a kadar gelebilirim ne dersin? :)

Anıl Caner
02.02.2010, 13:46
Herkes Manisa maçına kenetlenmiş ama yarınki maça pek gelen olmayacak sanırım?

asimetrik
02.02.2010, 13:46
ben İBB maçına ailemle birlikte doğu tribünü 2.kat orta tarfdan bilet aldım. biletlere rağbet yok 4 5 bin kadar satılmış..

4-5 bin iyidir.
Çok daha fazlası staddan satılır. Mesela 15 kişilik gurupla gidiyoruz biletleri oradan alacağız:9

bekir61
02.02.2010, 13:47
bizim taraftar nerde oturucak??

maratonda olsun
tv den daha iyi gözüküyor

Recep Alkan
02.02.2010, 13:49
Recep kahvede mi izliyorsun maçları?

Abi, bir arkadaşın evine Digitürk aldık, orda toplanıyoruz normal maçlarda. Derbi maçlarda bir mekana gidiyoruz topluca. Arkadaşın televizyon bozuldu geçenlerde, bir iki maçı dışarda seyrettik mecburen, ama baktık açmadı, abi her yer kaldırmıyor bizi, çok kovulduk, ama mecbur kalınca yapacak birşey yok.

Recep gelebilseydin keşke. En azından Manisa maçına. Susurluktan feribot. Yenikapı'dan alırdık sizi:)

İnşallah yarın ki maçta da kalabalık oluruz. Hava durumu olumsuz. Ama her şartta kaçmaz bu maçlar.

Abi bende çok isterdim geleyim, tanışayım herkes ile, istanbul uzak be abi. Hava şartları malum, birde pazar oluyor, maç bitişi, dönüş, ertesi gün iş derken inan çok yorucu oluyor. Kısmetse Bursa maçında ordayız demek istiyorum, eğer izin alabilirsek.

Kısmet başka güne diyelim.

Yunus Emre AYAZ
02.02.2010, 13:49

sıkıntı yok bu maçta güzel bir bmn organizasyonu sizleri bekliyor.

anadolu ve avrupadan gelmek ısteyen herkesi içerecek şekilde.

asimetrik
02.02.2010, 13:50
Abi bende bi balıkçı teknesiyle Erdemli , bilemedin Anamur'a kadar gelebilirim ne dersin? :)

Anamur'da güzel bir kafe var deniz kenarında. Martı kafe olabilir. Büyük lcd tv var. Çayları da taze olur hep. Sahipleri de Trabzon'lu. Sen orada seyret daha konforlu olur:)

zafer6161
02.02.2010, 13:51
elinde kale arkası kombinesi olanlar olimpiyat stadındaki kale arkalarına gidecek,yoksa biletiks den maraton ile değişebilirmi,yardımcı olurmusunuz,maça gelmeyi düşünüyoruz

Burçak
02.02.2010, 13:51
Oradayız inşallah:)

Burçak ne kombinesi, ne göndermesi?:)
bizim kombine biletler Cafer.
erken davrananlar aldı kombineleri. :)

Uğurtan
02.02.2010, 13:52
Beklemedeyiz o halde..

Yarınki maça gidemeyeceğiz yüksek ihtimal..

asimetrik
02.02.2010, 13:53
Yenikapı ve Avcılar feribot iskelesinden arabayla alır ve aldırabilirim. Organize olunup tek sefer olursa.
Yenikapıdan bir minibüsümüz var. Avcılar'da bir kaç araba var.

Yunus Emre AYAZ
02.02.2010, 13:54
sıkıntı yok bu maçta güzel bir bmn organizasyonu sizleri bekliyor.

anadolu ve avrupadan gelmek ısteyen herkesi içerecek şekilde.

bu mesajı dikkate alsın gelmek ısteyenler ulaşım sıkıntı deil. bmn organizasyonu olacak.

Nytre
02.02.2010, 13:56
çok biletler 5-10-20 yapsana

BAHADIR33
02.02.2010, 13:57
Anamur'da güzel bir kafe var deniz kenarında. Martı kafe olabilir. Büyük lcd tv var. Çayları da taze olur hep. Sahipleri de Trabzon'lu. Sen orada seyret daha konforlu olur:)
hayali bir kafe bu martı kafe değil mi abi :)
yoksa gerçekten yaz tatillerinde tercih ettiğin biryer mi Anamur?

S.DEMİRCİ
burundan bir operasyon geçireceğim perşembe günü...
kendimize gelebilirsek pazar günü maçta olacağım inşallah..

Koray
elinde kale arkası kombinesi olanlar olimpiyat stadındaki kale arkalarına gidecek,yoksa biletiks den maraton ile değişebilirmi,yardımcı olurmusunuz,maça gelmeyi düşünüyoruz

Zafer abi kale arkası kombinesiyle doğu kapalıya yani maratona bilet alabiliyorsun bu maçta...

Emrah Akcagöz
Pazar günkü hava tahmini :

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=ISTANBUL

Emirhan Çorumlu
02.02.2010, 13:58
Vallahi Icimden bir Ses Oglum Emirhan Atla Ucaga git dedi... bugün aksam ucus yarin aksam geri dönüs macdan sonra baktim ucak fiyatlarin gidis dönüs... kisa vaade oldugu icin epey tuzlu 1400 euro ... :confused::confused::confused: sok oldum... =) ama birgün olacak bu yani istanbul olmadi ama trabzona gelecegim... insallah :cool:

Rasim YILMAZ
02.02.2010, 13:59
Fuardan kaçabilirsem orada olacağım:)
Fiyatlar ateş pahası değil ,fakat maksat bir rekor daha kırmak ise , 10 'ar lira aşağıya çekmeleri lazım.

Fatih YAZICI
02.02.2010, 13:59
Biletler Brugge maçında da böyleydi, İBB maçında da böyleydi, şimdi de böyle..
Antalya'nın o stadında kıytırıktan yere 30 lira verilirken, Olimpiyat'ın Doğu Tribününde 10 liraya bilet beklemeyin lütfen.

BAHADIR33
02.02.2010, 14:02
Recep iyiymiş sizin muhabbet. Arkadaşın bekardır herhalde yoksa çekilmezsiniz :)

Emrah Akcagöz
02.02.2010, 14:02
Allah izin verirse pazar günü stadda olacağız inşallah güzel bi maç olur ve her zaman olduğu gibi Olimpiyatta bol gol atarız..:)

asimetrik
02.02.2010, 14:07

Sahillerde olur ya martı kafe filan. İlla ki vardır diye dedim. Anamur bize ters düştü de biraz:)

hevesli
02.02.2010, 14:08
doğu tribünü full çekmeli en azından..

Recep Alkan
02.02.2010, 14:10
Recep iyiymiş sizin muhabbet. Arkadaşın bekardır herhalde yoksa çekilmezsiniz :)

Abi çok isterdim bizim uşaklar ile maç seyretmeni. Balıkesirde Tribün cafe var, sana yemin olsun Beşiktaşlılar bağırarak çıkamadı mekandan :)

Evet üniden mezun oldu, gitmiyor Trabzona, sevdi burayı ve bizleri.

GS'ye 4-3 yenildiğimiz maçı 30 kişi seyrettik bir evde, birde 5. Kat :D

Vural Kuyumcu
02.02.2010, 14:11
Vallahi Icimden bir Ses Oglum Emirhan Atla Ucaga git dedi... bugün aksam ucus yarin aksam geri dönüs macdan sonra baktim ucak fiyatlarin gidis dönüs... kisa vaade oldugu icin epey tuzlu 1400 euro ... :confused::confused::confused: sok oldum... =) ama birgün olacak bu yani istanbul olmadi ama trabzona gelecegim... insallah :cool:
mayista fb -TS macina ne dersin :cool:

Yağızhan Sağnak
02.02.2010, 14:11
Profesyonelleşimiyoruz..

İHTİLALL
02.02.2010, 14:13

Bahadır,

Bir Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu vatandaşın,

Tatil denince,ilk tercihi bellidir..

O güney kıyıları,

Deniz,kum,güneş,

Karadeniz'li olmayanlar için..

Açmaz bizi o taraflar..:)

Avni Aker'e yakın yaylalar,favoridir her daim..;)

asimetrik
02.02.2010, 14:14
Delikanlı kız arkadaşına "yarın Olimpiyat'ta buluşalım" dedi mi Anıl?

BAHADIR33
02.02.2010, 14:14
GS'ye 4-3 yenildiğimiz maçı 30 kişi seyrettik bir evde, birde 5. Kat :D
Kaçan gollerimizi yüreğinde hissetmiştir 4. kattaki. :)

Recep Alkan
02.02.2010, 14:17
Kaçan gollerimizi yüreğinde hissetmiştir 4. kattaki. :)

Ev sahibi hacı :D Valla 2-2 olunca 1. kattan geldi, evi bir gördü girmeden çıktı gitti. Abi bizim mahallede herkes bilir bizi, ses çıkarmıyorlar ondan :D

Keramettin
02.02.2010, 14:19
Manisa maçında nerdesiniz hangi yerde yani bnde gelirim :D

Koray
02.02.2010, 14:20
Bilet fiyatları uygun, yılda en fazla 2 defa veriyorsunuz o parayı, burdakiler iki haftada bir :)

Samet KILIÇ
02.02.2010, 14:20
kar nedeniyle uçak seferleri iptal olursa gelirim...

Armağan Dere
02.02.2010, 14:21
Fındıkzadedeyim..Pazar günü orda olmaya çalışacağım bakalım hava nasıl olacak..Yarın ki maç yalan oldu tabiiki...Hava iyi olursa ordayım

BAHADIR33
02.02.2010, 14:22
Bahadır,

Bir Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu vatandaşın,

Tatil denince,ilk tercihi bellidir..

O güney kıyıları,

Deniz,kum,güneş,

Karadeniz'li olmayanlar için..

Açmaz bizi o taraflar..:)

Avni Aker'e yakın yaylalar,favoridir her daim..;)
Haklısın abi,

Gürcan abiyi beni Anamur'dan , hadi bir adım ileri gideyim Alanya'dan alır mı maç için diye nafile bir ikna çabasından öteye gidemedi gayretlerim zaten.
Hoş Alanya'ya kadar gitsem Murat Erdem'in kızını sevmeden de olmaz ki.
Boncuk boncuk..Maçı da orada izlerdik.

Keramettin
02.02.2010, 14:23
yarın İnşallah babamı kandırırım.pazar gününe amcamı kandırdım.Karne biraz kırık ne desem babama :S

BAHADIR33
02.02.2010, 14:24
yarın İnşallah babamı kandırırım.pazar gününe amcamı kandırdım.Karne biraz kırık ne desem babama :S
İddiam devam ediyor. Önümüzdeki sınavlara bakıyorum :)

Burçak
02.02.2010, 14:24
Karne işi ayrı bu ayrı Baba de.
Trabzonspor aşkı hiç bişeyle kıyaslanamaz de.
Biz babadan böyle gördük de.
Zaten sana sormadan alır götürür seni maça :D

Keramettin
02.02.2010, 14:33
Artık yapıcaz bişiler babam Trabzon'da maç kaçırmazmış.Fener'e şampiyonluk kaçırınca takıma küsmüş ne ilgilenir ne bişe.Ama Şenol Hoca'nın dönmesiyle bnde onu takıma döndermye çalışıom.İkinizde saolun işim zor.:D

Fatih Özkan
02.02.2010, 14:34
Süper Lig maçı için pek de fazla olmasa gerek arkadaşlar...
Bir de Trabzonspor'u İstanbul'da izlemek kaç kez nasib oluyor ki ?
Paraya kıymak lazım (:

Mustafa Kara
02.02.2010, 14:36
Benım babamda küsmüstü liseden 18 zayıfla mezun oldugum zaman alıp maça götürmüştü. Futbol zevk versin içinde azıcık birşeyler kıpırdasın bak nasıl götürüyor seni. Ama sende ne olursa olsun calıs derslere. Bak ben 18 zayıf ile mezun oldugum liseden Üniversiteyi kazandım seneye de bitiriyorum.
:D

Umarım fazla sosyal mesaj vermedim :D

Sezer Soykan
02.02.2010, 14:37
arkadaşlar hala anlamış değilim biz zaten olimpiyattaki maçlarımızı doğu kısmında izliyoduk oranın fiyatıda 20 lıra neyi tartışıyoruzkı hala isteyen gitsin batıdan alsın ben doğu tarafından alıcam gayette güzel maç izleniyo o tarafta. gelecek adam gelır bahane üretmesin kimse

Mustafa Kara
02.02.2010, 14:38
Ayrıca batı tarafında gidecek arkadaşlar sadece maçı izleyebileceksiniz tribündeki coskuyu malesef orada bulamıyacaksınız.Ben en son ibb macını arkadaslarımın baskısı yüzünden batıda izledim ama izlemez olaydım bağıran yok cekirdek citleyen cok :D

Yasin Altuntas
02.02.2010, 14:40
Bence fazla istenmedi

Ben Izindeyken Diyarbakir Macina kisi basi 60 Lira vermistim kapali Köse icin Olimpiyat her yerden iyi görünebiliyor ve benim verdigimin yarisini veriliyor bence fazla degil

bordo61
02.02.2010, 14:42
Bilet fiyatları uygun, yılda en fazla 2 defa veriyorsunuz o parayı, burdakiler iki haftada bir :)

Aynı Tepkiler Trabzondan gelseydi kıyamet kopardı burda.

Hatta arşivdeki başlıklara bakın kombine fiyatlarına pahalı dediğimizde demediğinizi bırakmamıştınız :)

Bu arada durumu olan var olmayan var ama bilet fiyatları uçuk gözükmüyor

Fatih Özkan
02.02.2010, 14:43

Aynı Tepkiler Trabzondan gelseydi kıyamet kopardı burda.

Hatta arşivdeki başlıklara bakın kombine fiyatlarına pahalı dediğimizde demediğinizi bırakmamıştınız :)

Bu arada durumu olan var olmayan var ama bilet fiyatları uçuk gözükmüyor

Bu kısım da doğru...
Aynısı Trabzon'da olsa biz dile getirsek kızarlardı (:

arifemre
02.02.2010, 14:43
e 30 lira çok diyen 20 liralık tribünden izler, kötü değil ki o tribün. tamamı 20 lira olsa gidecek olanlar neden doğu tribününe gitmesin ki? anlamadım ben.
her keseye göre bilet yapmışlar işte :)
20 de çom diyenlere bir tüyo: bence 15 liralık bilet alan herhangibiri de trabzonsporluların içinde maçı izleyecek. malum biz istanbulda "misafir" sayılırız :)

Yunus Emre AYAZ
02.02.2010, 14:45
bu bilet fiyatlarına pahalı diyenin yatacak yeri yok...

ne yani 3 köfte 25 kuruşmu sanıldı sonuçta izleyeceğimiz takım büyük trabzonspor siirt jetpa spor deil

Burçak
02.02.2010, 14:48
neyse millet. bilet fiyatlarının normal olduğu konusunda çok kişi hem fikir. yapılması gereken etrafımzdaki insanları da maça çekmek ;)

bordo61
02.02.2010, 14:49
Bu kısım da doğru...
Aynısı Trabzon'da olsa biz dile getirsek kızarlardı (:

Kızmayı bırak Trabzonspor'u İstanbula taşıyalım olimpiyatta oynayalım derdiler :)

Yunus Güneş
02.02.2010, 14:50
Maç istanbulda oynanıyor heralde o zaman Avni Akerde ki kombine sahipleri ne yapıcak?

bordo61
02.02.2010, 14:57
Maç istanbulda oynanıyor heralde o zaman Avni Akerde ki kombine sahipleri ne yapıcak?

Gidecez kahveye

asimetrik
02.02.2010, 15:01
neyse millet. bilet fiyatlarının normal olduğu konusunda çok kişi hem fikir. yapılması gereken etrafımzdaki insanları da maça çekmek ;)

Evet yapmamız gereken bu. Yarın ki maç dahil..

Engin Koltuk
02.02.2010, 15:14
Umarım hava güzel olur ( kendim için değil, havayı mana yapıp gelmemeye çalışacaklar için )

Murat Erdem
02.02.2010, 15:15
Haklısın abi,

Gürcan abiyi beni Anamur'dan , hadi bir adım ileri gideyim Alanya'dan alır mı maç için diye nafile bir ikna çabasından öteye gidemedi gayretlerim zaten.
Hoş Alanya'ya kadar gitsem Murat Erdem'in kızını sevmeden de olmaz ki.
Boncuk boncuk..Maçı da orada izlerdik.
Bahadır, başımın üstünde yerin var. Her zaman beklerim kardeşim.

smyrna
02.02.2010, 15:40
Gebzede oturuyorum. Burdan trenle haydarpaşaya geçtim ordan vapurla eminönüne geçtim diyelim. Eminönünden olimpiyata direk otobüs varmı ?

bordo61
02.02.2010, 15:41
Gebzede oturuyorum. Burdan trenle haydarpaşaya geçtim ordan vapurla eminönüne geçtim diyelim. Eminönünden olimpiyata direk otobüs varmı ?

Maç organizasyon başlığında daha rahat cevap alabilirsin

Onur
02.02.2010, 15:49
Fiyatların çok fazla olduğunu düşünmüyorum. Fakat böyle bir stadda karaborsanın olmayacağını düşünrsek(ki keşke karaborsada satılabilecek kadar faza seyirci gelse) bir kişiye 4 bilet mantıklı gelmiyor bana...

CAFER ÖZER
02.02.2010, 15:50
Batı Tribününden maçı izleyenlerde lazım,
Karşıdan resim çekmek İçin Batı tribünüde lazım,
Her zaman Doğru Tribününü karşıdan Görmek İsterdim o Yüzden bu sefer Batı Tribününden biletlerimi alacağım.
Hatta Şu an İnternet ortamında bilet işlemi yapıyorum
Siz bana el sallayın ben resim çekerim.
A 205 den Biletlermi alıyorum.

Talat YAVUZ
02.02.2010, 15:55

katılmamak mumkun deil her stada gelen 10 kişiden 5 i bir arkadasını getirse gayet güzel bir sayı yakalrız

peker61
02.02.2010, 15:57
İnşallah hava güzel olurda şöyle bir 50 bin kişilik bir ordu kurarız..

CAFER ÖZER
02.02.2010, 16:20
Alışveriş Sepetiniz
Etkinlik Adet Tipi Blok Sıra Koltuk(lar) Bilet Fiyatı Hizmet Bedeli Toplam
TRABZONSPOR A.Ş. - MANİSASPOR
Olimpiyat Stadı
07 Şubat Pazar, 15:00 4 4 TAM 205A 18 313 - 316 108.00 12.00 120.00

İşlem Bedeli: 4.00
Toplam: 124.00
Toplam:124.00

CAFER ÖZER
02.02.2010, 16:28
Herkes bahaneyi bırakıp Stada Koşmalı
50.000 kişi *25 tl ortalama olsa 1.250.000 tutar
Trabzonsporun Kombineden elde ettiği gelirin 4/1 i bir maçta
Bu maçta stad dolu olursa Yönetimin iştahı kabaraca ve Belkide G.S maçınıda Burda Oynayacağız.
Düşünsenize 76.000 Trabzon Tarftarı 4.000 gs taraftarı
80.000*ortalama 35 2.800.000 hasılat Trabzonda bir yılda yapacağın hasılat bir maçta kasanda
Bence Bunlar iyi düşünülmeli,Hazır Stad Bozulmuşken bu sezon İstanbulda en az 10 maç oynasa Kupa dahil 10.000.000 tl hasılat olur.
Benim Kombinem var.Digitürk var ben stad kalabalı olsun diye en az 20-30 kişiyi İkna edip maça götüreceğim Bilet aldım 4 tane
Her zaman Söylüyorduk İstanbuldaoynayalım Stadı ful doldururuz,vs vs diye,
İlk defa Fırsat gelmiş ve vereceğimiz bilet paraları Kendi kulübümüze gidecek.
Eskiden İstanbul takımlarını zengin ediyorduk.
Bence Bu maça Mutlaka gelinmeli,

Samet Yildirim
02.02.2010, 16:30
Bilet Fiyatlari cok normal bana göre.

Bedavadan mi satilsin anlamadim ki.

Murat'
02.02.2010, 16:33
50 bin rakamı hayalden başka bişiy değil.Birazcık ayaklarımız yere bassın.Maç hem hafta içi hem de iş saatinde.

f1bekir
02.02.2010, 16:38
50 bin rakamı hayalden başka bişiy değil.Birazcık ayaklarımız yere bassın.Maç hem hafta içi hem de iş saatinde.

Manisaspor maçı için hayal değil bence. İBB maçı konusunda haklısın, kameranın gösterdiği maraton tribününü doldurabilirsek yeterli, hatta harika olurdu.

Egemen Yılmaz
02.02.2010, 16:46
Fiyatlar Trabzon'dakiyle aynı.

SDinc
02.02.2010, 19:12
Biletler çok ucuz. Zaten 100 tl'de olsa bir şey farketmezdi.

macka61
02.02.2010, 19:25

bu başlık manisa maçı için Murat ibb maçıyla karıştırdın sen

Paksoy
02.02.2010, 19:31
kar ve soğuk hava cumartesi istanbulu terkediyormuş, kar yağışından sonra güneş açar mutlaka, doğu tribününü dolduracağınıza eminim ;)

Muhammed
02.02.2010, 19:39
Aslında fiyatlar pahalı değil. Ancak yinede bilet fiyatları 5, 10 ve 20 tl olsaydı daha iyi olurdu sanki. Doğu Tribünü dolarsa yeterde artar bile. 40-50 bin rakamına ulaşabileceğimizi sanmıyorum.

Emre GÜRDAL
02.02.2010, 19:43
Aslında fiyatlar pahalı değil. Ancak yinede bilet fiyatları 5, 10 ve 20 tl olsaydı daha iyi olurdu sanki. Doğu Tribünü dolarsa yeterde artar bile. 40-50 bin rakamına ulaşabileceğimizi sanmıyorum.

arkadaslar bu bılet fıyataları pahalımı sızce ıstanbul gıbı bıyerde pahalı demek biletlere bence yanlış çünkü trabzonda mıllet gecen sene 30 mılyon maratona bilet alıp gelliodu yapmayın arkadaslar ya.....

Hürgün Aygün
02.02.2010, 20:16
o zaman batıya gidebilirz biz o zaman

Enes Ünal Kaya
02.02.2010, 20:23
Yönetimden Bi Kıyak Beklerdim Ama Seyirciyi Bulmuşken Sömürelim Biraz Diyorlar.. Neyse Artık .. Ben 10 Lira Fln Olsun İsterDim Oraya Gitmek Zaten Çile.. Biraz İnsanları Ucuz Falan Diyip gelsin :S

Barış Mayda
02.02.2010, 20:23
Hakikatten o da ayrı bir komedi...

Bir kişiye 4 taneden fazla bilet verilmeyişi...

Sanki karaborsaya düşücek ya biletler....

Komedi bu adamlar...
sanki galatasaray maçı var ve bize 1000 tane bilet vermişler karaborsaya düşer diye endişe edip 80,000bin kişilik stad'da 4 tane ile sınır koymuşlar akıllılar karaborsaya düşmesin aman ha dikkat edinnn sonra 80,000 bin kişilk trübende yer bulamayız bu karda kışta

U.Sadıkoğlu
02.02.2010, 20:26
Yönetimden Bi Kıyak Beklerdim Ama Seyirciyi Bulmuşken Sömürelim Biraz Diyorlar.. Neyse Artık .. Ben 10 Lira Fln Olsun İsterDim Oraya Gitmek Zaten Çile.. Biraz İnsanları Ucuz Falan Diyip gelsin :S

Yapmayın beyler elalem en dandik kupa maçında açık tribünü 40 liradan satıyor Trabzonspor'umuz için 20 lira fazlamı ? Fiyatlar gayet normal sonuçta para klübümüze gidecek..

hamucera
02.02.2010, 20:55
maç 15:00 te oynanacak ve pazar günü açık bir hava olacak..doğu tarafına gitmeyi düşünen arkadaşlar gözünüzün önünde GÜNEŞ olacak..gökyüzündeki GÜNEŞten bahsediyorum kulübedekinden değil :D

o gün güneş olsun da gözüme vursun hiç olmazsa ısınırim soğuktan donacagimiz kesin

SouLe
02.02.2010, 21:00
İstanbulda daha Çok Bağıran taraftarımız var gerçekten bu iyi aslında insallah Bu Hafta Yenicez.

evrents
02.02.2010, 21:17
Bağcılar/Bahçelievler civarında biletix gişesi nerde var acaba özellikle bağcılar tarafında?

f1bekir
02.02.2010, 21:29
sanki galatasaray maçı var ve bize 1000 tane bilet vermişler karaborsaya düşer diye endişe edip 80,000bin kişilik stad'da 4 tane ile sınır koymuşlar akıllılar karaborsaya düşmesin aman ha dikkat edinnn sonra 80,000 bin kişilk trübende yer bulamayız bu karda kışta

Bir arkadaş emniyetin böyle bir kuralı olduğundan bahsetmişti. Eğer öyleyse yapacak bişey yok ama eğer bizimkilerin keyfi kararıysa hakikaten saçmalık...

Burak_52
02.02.2010, 21:45
bilet fiyatları normal bana göre, birde kaç kere geliyorki trabzonspor umuz istanbul a

Murat 61
02.02.2010, 21:52
Kupa maçı zor ama Manisa maçında neden dolmasın ki ?
http://yfrog.com/2du2360olympicstadiumvenuj

Mustafa ÖZDEMİR
02.02.2010, 22:23
karda tam zamanında bastırdı istanbula.kimse gitmez o maça...

İskender Çakmak
02.02.2010, 23:43
stadın orada bilet temin edebiliriz mi?? bordomavi.net olarak hangi tribünde bulunacağız şimdiden teşekkürler

Osman Yavuz
02.02.2010, 23:46
stadın orada bilet temin edebiliriz mi?? bordomavi.net olarak hangi tribünde bulunacağız şimdiden teşekkürler
Stadın orada bilet temin edilebilir.Bordomavi.net olarak Doğu kapalının sağına doğru oluyoruz.

krdnz
02.02.2010, 23:51

Stad önündeki gişelerden maç ssatine kadar bilet bulabilirsin.

80 BİN BİLET TÜKENMEZ AMA DOĞU TRİBÜNÜ BİTME İHTİMALİ VAR.

Onur Şeref
03.02.2010, 00:03
Stad önündeki gişelerden maç ssatine kadar bilet bulabilirsin.

80 BİN BİLET TÜKENMEZ AMA DOĞU TRİBÜNÜ BİTME İHTİMALİ VAR.

Doğu tribünündeki biletlerde bitmez.Bu sene 1.devre'deki İBB Lig maçında bileti maç günü gişeden almıştım.

Burak TOSUN
03.02.2010, 00:10
batı tribünü daha iyi olmaz mı? Doğu tribününde güneş çok rahatsız ediyor batarken.

only ts
03.02.2010, 00:12
bizde 2 kişi olarak doğu tribününde yerimizi alacaz. yıkacaz istanbulu

Reha
03.02.2010, 02:36
Bağcılar/Bahçelievler civarında biletix gişesi nerde var acaba özellikle bağcılar tarafında?

Yok en yakın merter migros...

Mustafa Önder
03.02.2010, 09:41
Bu akşam da yenersek maça en az +10000 katılım olur:D

f1bekir
03.02.2010, 11:39
Bu akşam da yenersek maça en az +10000 katılım olur:D

Bu da önemli bir husus gerçekten, inşallah güzel futbol oynayıp yeneriz...

Uğur GEMİCİOĞLU
03.02.2010, 13:27
Arkadaş her yere baktım bulamadım.Şu maç saat kaçta :D

Samet Yildirim
03.02.2010, 13:28
Saat 15 de

Uğur GEMİCİOĞLU
03.02.2010, 13:29
Saat 17 de

Sağolasın.

Samet Yildirim
03.02.2010, 13:29
Sağolasın.
Düzelttim yanlis yazdim. Saat 15 de bu mac.

Uğur GEMİCİOĞLU
03.02.2010, 13:31
Düzelttim yanlis yazdim. Saat 15 de bu mac.

:) Tekrar sağol.Ama farketmez maçtayız Allah izin verirse.