PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetimimizi Uyarıyoruz..!!

Atalay
01.02.2010, 11:12
Evet Sevgili Trabzonsporlular...

7 Şubat Pazar saat 15.00 da İstanbul Olimpiyat stadında oynayacağımız Manisaspor musabakası öncesi Yönetim kurulumuzu,müdürümüzü,iletişimden sorumlu çalışanımızı bu platformdan uyarıyoruz...!!

Lütfen şimdiden İstanbul Valisi ile görüşüp Trafik vede güvenlik konusunda işbirliğine gidiniz..

Diyarbakırda yaptığınız gibi Büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaşı ziyarete gidip...

Özellikle iett yani ulaşım,stadyum etrafındaki otoparkların fiyatı,korsan ürün satışı yani zabıta vede beldaşın satış yapan seyyar araç büfeleri konusunda çalışma isteyin...!

Özellikle istanbulun büyük ilçelerinin ana noktalarından İett seferlerini muhakkak koydurtup bunuda taraftarlarla gün saat vede yer konusunda paylaşın..

Bilet fiyatları konusunda güzel bir politika uygulayın..çünkü stadyumun ulaşım zorluğu hava koşulları vede kapasitesi ele alındığında yüksek fiyat yerine uygun fiyat seçeneği akla daha uygun gelmekte..

Mesela Kapalı vede numaralı tribün tek uygun bir fiyat kale arkalarının scorbort tarafındaki bölümü sadece açılarak sembolik bir fiyat alımalıdır..

Biletix satışları derhal başlatmalıdır..

Stadyum etrafında bir çok bilet satış noktaları konulmalı bunların başında muhakkak kulüp çalışanları olmalıdır...

Gişelerin güvenligi girişi çıkışı kulüp çalışanları tarafından denetlenmeli her sene yaşadıgımız kayıp kaçaklar sıkışıklıklar yığılmalar engellenmelidir...!

Stadyumun her bir tarafına TS club ürünleri satış yerleri..Trabzoncell,Resmi dergi vede kulüp üyeliği stantları açılmalıdır...

Davetiyeler basılarak İstanbulda yaşayan edebityatçı,şair,yazar,sanatçı,iş adamı gibi bizleri temsil eden insanlar maça davetv edilmeli kulüple birliktelikleri sağlamalıdır..

Maç öncesi Stadyum içinde ve dışında sanatçılarımızın mini konserler verdirilmeli horon vede kolbastı ekiplerinden gösteri yapmaları sağlanmalıdır...

Yönetimimiz her platformda Teknik direktörümüz vede futbolçularımızla birlikte bu maça Taraftarlarımızı davet etmelidir..

Bu konuda medyadaki temsilcilerimizden yardım istenmelidir.

Kısacası maddi ve manevi bir kazanım sağlanacak bu maç öncesi gerekli çalışmalar yapılmalı yönetimimiz bu maça titizlikle hazırlanmalıdır..

bkandil
01.02.2010, 11:15
Bu yazıyı yönetime acilen fakslamak gerek, hem de her bir yöneticiye ayrı ayrı fakslamalı...

macka61
01.02.2010, 11:24
eline sağlık Gökhan abi çok doğru yazmışsın

coach
01.02.2010, 11:29
Evt çok önemli bi konu,özellikle korsan ürün satan kişiler,onların Trabzon'lu yada Trabzonspor'lu oldukları bile meçul..

Celal Demir
01.02.2010, 11:30
hepsine katılıyorum abicim bende yaklaşık 3-4 kişi kocaeliden gelecem kısmetse ben ve benim gibi uzaktan gelen taraftarların ulaşım sorunu yaşamaması lazım yönetim buna el atmalı bir an önce...

Celal Demir
Evt çok önemli bi konu,özellikle korsan ürün satan kişiler,onların Trabzon'lu yada Trabzonspor'lu oldukları bile meçul..

ne TRABZONSPOR u onlar ekmeklerinin peşinde...

uğurts
ınşallah bu doğru yazıyı yonetımde algılar anlar ve yapar...

nuhoglu
01.02.2010, 11:33
Birde taraftara bı uyarı yapmak lazım herkes bordo mavi formalariyla gelsin görsel shovlara katkıda bulunsun

Celal Demir
01.02.2010, 11:34
Birde taraftara bı uyarı yapmak lazım herkes bordo mavi formalariyla gelsin görsel shovlara katkıda bulunsun

evet umarım havada güzel olur...

Atalay
01.02.2010, 11:46
Evet arkadaşlar sizlerinde görüş ve önerileriniz varsa lütfen yazalım...

Mustafa
01.02.2010, 11:51
Acil olarak birde taraftarımızı da uyaran bir yazı yazmamız lazım.

Paksoy
01.02.2010, 11:51
maç çok güzel bir saatte ,

Celal Demir
01.02.2010, 11:52
ucuz bilet muazzam kalabalık, pahalı bilet kuru kalabalık nasıl :D

Celal Demir
01.02.2010, 11:53
hüseyin abi sen gidicenmi maça ?

Celal Demir
01.02.2010, 11:54
maç çok güzel bir saatte ,

aynen öyle en azından eve rahat döneriz :D

Hüseyin Bağdat
01.02.2010, 11:55
Hava güzel olursa bu maçta azınsanmayacak seyirci toplarız...

Serdar Ersoy
01.02.2010, 12:01
Direk mail yoluyla ilettim yukarıda ki yazıyı...

Atalay
01.02.2010, 12:26
Lütfen arkadaşlar bu konuyu önemseyelim..!

Cengiz Çubukcu
01.02.2010, 12:44
Lütfen arkadaşlar bu konuyu önemseyelim..!

abi Altuğ Atalaya mail atalım mı ? yoksa attın mı ?

Kara Mert61
01.02.2010, 12:45
Yönetim her konuda olduğu gibi yine birşey yapmayacaktır...Keşke yapsalar böyle birşey..

Emirhan Makul
01.02.2010, 12:47
O kadar kolay bir işlem ki klübe e-mail atmak.

Ben Attım Bu yazıyı aynen gönderdim sizde gönderin derim. Burada sayfalarca yazana kadar 5 dakika da 10'larca e-mail yollayabiliriz.

Gökhan Abi güzel bir yazı yazmış , bunu göndermemiz uygundur bence.

Saltuk Buğra
01.02.2010, 13:34
ben anlamıyorum ya sadri şener nasıl bir TONYALI? insan biraz milliyetçi olur ya!!! baydemirin ayağına gitti yok böyle birşey!!! ya özür dilesin! ya da istifasını versin gitsin!!!

Soytürk
01.02.2010, 13:53
Bizim tarftarımızı neden kimse hesaba katmıyo YETER demesi lazım birilerinin
Ama DOĞRU Yönetimin düşünmediği taftarı kim düşünürkiiiiiiiiiiiiii

abdullah6134
01.02.2010, 13:55
Konu çok güzel bence...umarım yönetim düşünecektir bunları, bu kulüp başkansız kalsa yolda kalmaz gerçekten, bu ayrıntıları dahi düşünen taraftarları varken..bu arada Baydemir konusunu her başlıkta tartışmayı bırakalım lütfen o kadar abartılcak bir konu olduğunu düşünmediğim gibi başlıkların selameti açısından da girmesek daha iyi olur sanırım...

Alp Yavuz 13
01.02.2010, 14:00
Mail yollanmıştır gün içerisinde tekrar tekrar yollayacağımdır....

GALİBA OLİMPİYAT YANACAK... :) YANSIN ÇALSIN TULUM KEMENÇE ........

pReN@_61
01.02.2010, 14:01
İnşallah yönetimimiz ilgi gösterir.

Fatih Özkan
01.02.2010, 14:02
Ben de yazıyı mail olarak gönderdim arkadaşlar...

Atalay
01.02.2010, 14:10
Arkadaşlar lütfen bu konuyla alakalı herkes kulübe mail atsın sonra ah vah demeyelim hep beraber...

Testi kırılmadan önlem alalım aldıralım...

Kulüp çalışanlarını her konuda harekete geçirelim...

Bu maçın hasılatı geliri kulübümüze gidecek...

Lütfen herkes bir şeyler yapmaya gayret etsin..!!

Saltuk Buğra
01.02.2010, 14:14
yönetimin mail adresi ne?

Gökhan Döner
01.02.2010, 14:17
Şimdiye kadar hep yaptık ve yine yapacağız Klübümüzün yöneticilerini uyarmak için
Ama sonuç yine aynısı olacak.İstediklerimiz olmasada sonuna kadar mücadele

Murat Erdem
01.02.2010, 14:18
Attık bir mail...ipleyen olur inşallah.

Atalay
01.02.2010, 14:23
Şimdiye kadar hep yaptık ve yine yapacağız Klübümüzün yöneticilerini uyarmak için
Ama sonuç yine aynısı olacak.İstediklerimiz olmasada sonuna kadar mücadele

Biz elimizden geleni yapacağız...

Yılmadan,bıkmadan,usanmadan...!!

SDanışmaz
01.02.2010, 14:23
Özellikle korsan ürün satanlara göz açtırmamaları lazım...

Gidenler de formalarıyla gitsinler. İnşallah gidenlerden biri olurum :)

Nizam
01.02.2010, 14:24
Gönderdim bende ..

Ba®ış
01.02.2010, 14:27
Özellikle korsan ürün satanlara göz açtırmamaları lazım...

Gidenler de formalarıyla gitsinler. İnşallah gidenlerden biri olurum :)

Ts Clublar da bile korsan atkı satılırken senin bu dediğin büyük hayalcilik olur Selami :)

Atalay
01.02.2010, 14:34
Lütfen arkadaşlar kulübe bu konuyla alakalı mail vede telefon açalım faks geçelim...

Önümüzde üç dört gün var bu hazırlıklar için...!!

Reha
01.02.2010, 14:58
Atalay ın yazısının altına şahsıma yakışır bir uyarı daha ekledim bilginize...

.................................................. .................................................. .................................................. ......................

Bkz:Bunları yaparsanız yer yerinden oynar İstanbulda, yok biz hiçbir şey yapmayalım zaten taraftarımız eşşek gibi gelmek zorunda diyorsanız,o da sizin tercihiniz olur...

Harun-61
01.02.2010, 14:59
Gökhan abiye, herzaman ki gibi hassasiyeti icin Tesekkür ediyorum...

önemli mevzu, umarim Yönetim ayni sekilde ilgilenir...

.

İHTİLALL
01.02.2010, 15:07
Zor iş be abi..

Stand açacan,

Gişe açacan,

Yok forma satacan,

Trafikle uğraşacan,

Kaçak biletle uğraşacan,

Bunlar ciddi,ciddi yönetim çalışmaları ister..

Zor işler yani..

Hazır vatandaş takımı şehir dışına postalamış,

Kahvede oşgül oynayacak,dedikodu yapacak,,

Şu istenen şeylere bakın..

Ne güzel,okulsuz maarif yakalamış adamlar,

Bi rahat yok yani..

Zaten bu taraftar yok mu bu taraftar..

Doyuramazsın bu taraftarı abi..

cem arin
01.02.2010, 15:20
yaziyi okuyunca insanin taraftarimiz da ne iyi taraftar diyesi geliyor da benim anlamadigim bir iki nokta var bu yazida!

Yahu bu beles bilet olayina hangi takimin taraftari giriyor! bu bahsettiginiz bilet isiyle ugrasan, mobil satis aracinin gelmesi icin ugrasan trabzonspor taraftari mi yoksa mardin midyat sporun taraftari mi? yani bu beles bileti trabzonspor macinda mardin midyatsporun taratari ta mardinlerden gelip mi aliyor ya da fason forma,atki gibi esyalari da gs,fb bejk taraftari bizim kulüp ekonomisini sekteye ugratmak icin mi satin aliyor!
trafik,ulasim gibi organizasyonlar gercekten baska bir kentten istanbula gelen-trabzonspor benim bildigim hala trabzonun takimi,yanlisim varsa düzeltin,belki trabzonspor istanbul takimi olmusutur da haberimiz yoktur-trabzonpor yönetiminin isi midir? yani yönetim belediyeyi ziyaret etse ve bahsi gecen konularda rica da bulunsa ve belediye buna kayitsiz kalsa ki öyle olacagini biliyoruz,suclu yönetim mi olacaktir yoksa yönetimden taraftar icin belediyeden 1500 otobüs kiralamasini ve taraftari stadyuma tasimasini mi istemeliyiz yoksa bu cok mu abartili olur?
seyyar saticilarin ülkenin genel problemi oldugunu ve buna karsi hic bir kulübün bir önlem alamadigini bilmiyor muyuz?
fason formayi seyyardan almazsin olur biter! maca da beles girmekten vazgecersin bu sorunda kendiliginden cözülür! ancak dün havaalaninda fatih tekke ulan geirisi yalan diye uluyanlar bugün o stadyuma beles girmek icin herseyi yapacaklardir bunu da biliyoruz da dillendiremiyoruz anlasilan!
olaylari istedigimiz gibi görmek cok basittir! degil mi?

Hüseyin Çümen
01.02.2010, 15:39
yönetimin bu maildeki yazılanları harfiyen uygulaması gerektiğini düşünüyorum tabi güzel süpriz dolu eklemeler daha memnun edici olacaktır

SDanışmaz
01.02.2010, 15:52
Ts Clublar da bile korsan atkı satılırken senin bu dediğin büyük hayalcilik olur Selami :)

Ben bir ürün alırken bandrolü var mı diye bakarım. Buna bakmak zor olmaz herhalde?

Bir de en son Olimpiyata orjinal formamla gitmiştim, orada yeni sezon formasından bir tane daha almıştım. Giden taraftarlar bunu da yapabilirler.

Hem sende bende varsa giymeliyiz. Giymeyenlere mesaj vermiş oluruz ;)

Ba®ış
01.02.2010, 15:55
valla ben orijinal atkı almayı denedim ama bulamadım.İstanbulun,Anadolu Yakasının göbeğinde :)

Hüseyin Çümen
01.02.2010, 16:09
uyardım ben yönetimi

Sevdamız_Bir
01.02.2010, 17:25
Arkadaşlar Türkiye Kupası Çeyrek Final Müsabakası için e-posta ve telefonlarla İEET'den İstanbul'un çeşitli noktalarından otobüs kaldırmasını isteyelim. Belediyenin daha önce Olimpiyat stadına direkt sefer koyduğunu biliyoruz. Özel araçla veya organizasyon yoluyla stada ulaşamayanlar için bu seferler önemli.

İETT İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı
İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Şahkulu Mah. Erkan-ı Harp Sok. No:2 Tünel
34420 Beyoğlu / İSTANBUL

e-mail: iett@iett.gov.tr (iett@iett.gov.tr)

İETT ile ilgili tüm konularda başvuru telefonu:
0212 444 1871 - 0800 211 1871

Genel Müdürlük:
Tel: 0212 245 07 20 /20 hat

İlgilli Haber:
İSTANBUL- İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Fenerbahçe arasında oynanacak Türkiye Fortis Kupası karşılaşmasını izlemek isteyen futbolseverleri Atatürk Olimpiyat Stadı’na İETT taşıyacak.

http://www.iett.gov.tr/images/haberler/ibb_mac.jpg
İETT, Atatürk Olimpiyat Stadında 20 Ocak Cumartesi günü oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe kupa maçını izlemek isteyen taraftalar için şehrin belli noktalarından ek servisler düzenleyecek. Cumartesi günü saat 15.30’da başlayacak seferler akşam 19.00’a kadar sürecek. Seyirciler, Anadolu yakasından hareket eden otobüslerde üç, Avrupa yakasından hareket eden otobüslerde bir tam bilet ya da Akbil’le yolculuk edebilecek.

Otobüsler nerelerden hareket edecek?

Avrupa yakası :Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Aksaray, Bakırköy, Yenibosna Metro.

Anadolu yakası: Kadıköy Salı Pazarı

Atalay
01.02.2010, 18:14
Arkadaşlar bu konuyu pas geçmeyin...!!

Ahmet Kuru
01.02.2010, 18:28
Her maç uyarılıyor...
Değişen birşey oluyor mu?yok..
Benim umudum da yok...

Halil Atalay
01.02.2010, 18:37
ben kimseyi üzmek istemem gökhan abinin yatıklarının %1 biri yapsın ozaman beni asın

Erdal DİLEK
01.02.2010, 20:55
ne olacak bir özürde onlar diler gecer gider. .

Oruç
01.02.2010, 21:02
Yönetim öyle şeyler yapmalı ki Manisa maçı için, Olimpiyat stadı Şampiyonlar Ligi finalinden sonraki en muhteşem gününü yaşasın.

Açıkçası ben yönetimin takım için, taraftar için bir şeyler yapacağına ihtimal vermiyorum. Umarım yanılırım.

Muhammed
01.02.2010, 21:57
Yönetim öyle şeyler yapmalı ki Manisa maçı için, Olimpiyat stadı Şampiyonlar Ligi finalinden sonraki en muhteşem gününü yaşasın.

Açıkçası ben yönetimin takım için, taraftar için bir şeyler yapacağına ihtimal vermiyorum. Umarım yanılırım.

İmkansız abi o dediğin ancak takım 1. yada 2. olsaydı olurdu. 6. durumdayız ligde nasıl muhteşem bir gün yaşayacağız. 25-30 bin taraftar olursa çok büyük başarı sağlamış oluruz.

Sezer Soykan
01.02.2010, 22:29
site yöneticilerinden rica ediyorum bu yazı sitenin girişi bu yazıyla açılsın bu maç istanbuldaki gücümüzü göstermemiz açısından çok önemli

Atalay
02.02.2010, 11:01
Arkadaşlar bu maçla alakalı başka önerisi olanlarda bu başlığa görüşlerini eklesin....!!

OLCAY ÇAKIR
02.02.2010, 11:20
Yönetimlerin, taraftarın çok gerisinde kaldığını daha önce yaşamış olanların duyguları-düşünceleri aşağıda il temsilcimizin yazısında GİZLİ..

Tüm mesaisini neredeyse Trabzonspor'a ayıranlara kucak dolusu sevgi yetmez, kamyon dolusu SAYGI gerekiyor..

Teşekkürler GÖKHAN...:alkış:
Evet Sevgili Trabzonsporlular...

7 Şubat Pazar saat 15.00 da İstanbul Olimpiyat stadında oynayacağımız Manisaspor musabakası öncesi Yönetim kurulumuzu,müdürümüzü,iletişimden sorumlu çalışanımızı bu platformdan uyarıyoruz...!!

Lütfen şimdiden İstanbul Valisi ile görüşüp Trafik vede güvenlik konusunda işbirliğine gidiniz..

Diyarbakırda yaptığınız gibi Büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaşı ziyarete gidip...

Özellikle iett yani ulaşım,stadyum etrafındaki otoparkların fiyatı,korsan ürün satışı yani zabıta vede beldaşın satış yapan seyyar araç büfeleri konusunda çalışma isteyin...!

Özellikle istanbulun büyük ilçelerinin ana noktalarından İett seferlerini muhakkak koydurtup bunuda taraftarlarla gün saat vede yer konusunda paylaşın..

Bilet fiyatları konusunda güzel bir politika uygulayın..çünkü stadyumun ulaşım zorluğu hava koşulları vede kapasitesi ele alındığında yüksek fiyat yerine uygun fiyat seçeneği akla daha uygun gelmekte..

Mesela Kapalı vede numaralı tribün tek uygun bir fiyat kale arkalarının scorbort tarafındaki bölümü sadece açılarak sembolik bir fiyat alımalıdır..

Biletix satışları derhal başlatmalıdır..

Stadyum etrafında bir çok bilet satış noktaları konulmalı bunların başında muhakkak kulüp çalışanları olmalıdır...

Gişelerin güvenligi girişi çıkışı kulüp çalışanları tarafından denetlenmeli her sene yaşadıgımız kayıp kaçaklar sıkışıklıklar yığılmalar engellenmelidir...!

Stadyumun her bir tarafına TS club ürünleri satış yerleri..Trabzoncell,Resmi dergi vede kulüp üyeliği stantları açılmalıdır...

Davetiyeler basılarak İstanbulda yaşayan edebityatçı,şair,yazar,sanatçı,iş adamı gibi bizleri temsil eden insanlar maça davetv edilmeli kulüple birliktelikleri sağlamalıdır..

Maç öncesi Stadyum içinde ve dışında sanatçılarımızın mini konserler verdirilmeli horon vede kolbastı ekiplerinden gösteri yapmaları sağlanmalıdır...

Yönetimimiz her platformda Teknik direktörümüz vede futbolçularımızla birlikte bu maça Taraftarlarımızı davet etmelidir..

Bu konuda medyadaki temsilcilerimizden yardım istenmelidir.

Kısacası maddi ve manevi bir kazanım sağlanacak bu maç öncesi gerekli çalışmalar yapılmalı yönetimimiz bu maça titizlikle hazırlanmalıdır..

İHTİLALL
02.02.2010, 11:24
Lütfen yine mi demeyin..

Ama aklıma geldi işte..

Bizim ,uzun saçlıyı transfer etmiş olsaydık,

Maliyetinin önemli bir kısmını,

Yalnız ca bu maçta telafi ederdik..

Ne diyeyim,

İnşallah "gelecek olanlar" gelir yine..

Atalay
02.02.2010, 11:25
Kulüp isteğimizi dikkate almamış...

Numaralı 30 tl..

Kapalı..20 tl...

Kale arkası sadece rakip takım için 15 tl...

Havanda su dövüyoruz...!!

Orhan Aydın
02.02.2010, 11:35
Bu başlıkta, yönetimi kayıtsız, şartsız savunan fedai eksikliği seziyorum.

Gökçebey
02.02.2010, 11:37
Bu başlıkta, yönetimi kayıtsız, şartsız savunan fedai eksikliği seziyorum.

1 kişi söyleyin sadece, yönetimi "kayıtsız şartsız" savunan fedai. :)

Orhan Aydın
02.02.2010, 11:39
Gökçe abi, arkadan konuşmayı sevmeyen biri olarak onu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Erdem Koltuk
02.02.2010, 11:39
Valla ben her ortamda, herkese karşı başkanı, yönetimi kayıtsız şartsız savunurum.

Gökçebey
02.02.2010, 11:43
Gökçe abi, arkadan konuşmayı sevmeyen biri olarak onu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Valla ben her ortamda, herkese karşı başkanı, yönetimi kayıtsız şartsız savunurum.

Teşekkürler arkadaşlar.

Erdem, tebrik ederim açıksözlülüğün için.

Reha
02.02.2010, 11:48

Numaralı 30 tl..

Kapalı..20 tl...

Azizim ne bekliyordun ki;Maraş caddesinde ki kuyumcu esnafı gibi kulüp yönetmeye kalkarsan gelen 50.000 den ne koparsan kardır diye düşünürsün..Hee Trabzon taraftarının ekonomik profili az-çok bellidir. 10 TL yapsaydın biletleri adam 1 yerine 2 bilet alır hısmını-akrabasını alır,pazar gününü değerlendirirdi.Bu bilet fiyatlarıyla tahminim 20.000 kişiyi geçemeyiz malesef...Hele yarın kupa maçında ,ertelenmez ve oynanırsa 5000 i bile bulamayabiliriz!!!Taraftarımızın % 80 i yarın çalışıyor.Geri kalan yüzdeyi sömestır tatiline verdim.

Reha
02.02.2010, 11:49

Hiç bozma böyle devam et!

Külünkoğlu
02.02.2010, 11:53

Numaralı 30 tl..

Kapalı..20 tl...

Açık kanaldan maç veriliyor. Hafta içi ve mesai saati. Üstüne üstlük Olimpiyat Stadı.

Trajıkomiktir şu fiyatlar.

Bu fiyatları kim düşündüyse kamuoyunun genel tansiyonundan rağbet tahmininden Çin kadar uzaklar...

Reha
02.02.2010, 11:56
En azından pazar yağış yok ama hava 8 derece,bu biraz çocuk getirmeyi düşünenleri etkileyecek...

Atalay
Açık kanaldan maç veriliyor. Hafta içi ve mesai saati. Üstüne üstlük Olimpiyat Stadı.

Bu fiyatları kim düşündüyse kamuoyunun genel tansiyonundan rağbet tahmininden Çin kadar uzaklar...

Metin bu fiyatlar manisa maçı pazar günü oynanacak maç fiyatları...

Hoş aynı şey ya her neyse...

Trabzonspor kulübünün açıkladıgı fiyatlar..!!

Ayrıca kombine kartının aslını veya fotokopisini getirene maç bileti vereceklermiş...

Ben şahsen götürmem gider kulübüme katkı yaparım..

Fakat kardeşim sen şu fiyatları tek fiyat yapsana mesela 15 tl gibi..

Herkes gelsin ailece gelsin çoluk çoçuk gelsin sende ürünlerden kazan prestijinden kazan...!!

Zaten 80 bin kişilik stadyum ne kaybedersin...

Ey çağ dışı kafa..!!

Cengiz Çubukcu

hava tahminleri de çok soğuk olacağını söylüyor ...

Erdem Koltuk
02.02.2010, 12:10
Hiç bozma böyle devam et!

Niye durayım ki?

Hüseyin Çümen
02.02.2010, 12:15

Numaralı 30 tl..

Kapalı..20 tl...

hani şu fiyatlar umrumda değil 50 de olsa düşünmeden gideceğim ama şartların zorluğunu düşününce yönetim anlamıyormuki bunu biraz daha düşük tutup taraftar sayımı 2 ye 3 e katlayayım inanılır gibi değil orası şenlik yerine dönebilir düşük fiyatlarla yazık vallahi yazık
koca stad sürümden kazanma ihtimali bukadar açık net ortadayken

İHTİLALL
02.02.2010, 12:17
Azizim ne bekliyordun ki;Maraş caddesinde ki kuyumcu esnafı gibi kulüp yönetmeye kalkarsan gelen 50.000 den ne koparsan kardır diye düşünürsün..Hee Trabzon taraftarının ekonomik profili az-çok bellidir. 10 TL yapsaydın biletleri adam 1 yerine 2 bilet alır hısmını-akrabasını alır,pazar gününü değerlendirirdi.Bu bilet fiyatlarıyla tahminim 20.000 kişiyi geçemeyiz malesef...Hele yarın kupa maçında ,ertelenmez ve oynanırsa 5000 i bile bulamayabiliriz!!!Taraftarımızın % 80 i yarın çalışıyor.Geri kalan yüzdeyi sömestır tatiline verdim.

Dostum ne yaptın ya?..

Maraş caddesi,Trabzon ekonomisinin en önemli mekanlarından birisi..

Eğer oradaki kuyumcular,marketler vs.,

Bizim kulüp gibi yönetilirse,

Orada bir tane iflas etmeyen dükkan kalmaz..

Milletin ekmeği ile şaka yapmayın,ne olur..

Düşünmesi bile korkunç..

nuhoglu
02.02.2010, 12:20

Allah Allah niye ki acaba ?

Atalay
02.02.2010, 12:25
Ben şahsen bu kulübü yöneten yöneticilerden çalışan müdüründen iletişimden sorumlu müdür yardımcısından zemine bakan çimçisine kadar herkesten umudu kestim...

Bu adamların Kulüp ,Trabzonspor veya onu oluşturan bu taraftar umurlarında değil..!!

ibzolist
02.02.2010, 13:54
idareci yeri geldimi 1 liranın dahi hesabını yapmalı ama taraftar üçün beşin hesabını yapamaz , sırf eleştirmek için adam sallıyo daha hangi fiyatın hangi maç için olduğunu dahi bilmden sallıyor , dünyanın tek tatmin olamayan sürekli idarecilerin açığını arayan taraftarı

serdar61
02.02.2010, 14:00
böyle bir yönetime sahip olduğumuz için kendimden nefret ediyorum

serdar61
02.02.2010, 14:02
hatta bu şekilde yönetilen bir takıma bu denli sevgi duyduğum için kendimi saf ve platonik bir aşık görüyor ve kendime hayret ediyorum!

UğuR
02.02.2010, 17:16
Olimpiyat Stadı’na otobüsler kalkacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Takımımızın 7 Şubat Pazar günü Manisaspor’la oynayacağı müsabaka için taraftarlarımızın İstanbul Olimpiyat Stadı’na ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla 5 ayrı merkezden İETT otobüsleri kaldırılacak.

Yönetim kurulumuzun İstanbul Büyükşehir Beledyesi’yle yaptığı görüşmeler sonucu, otobüslerin kalkış yerleri ve saatleri şöyle belirlendi:

Taksim 13.00
Mecidiyeköy 13.00
Bakırköy 13.00
Aksaray 13.00
Güngören 13.00

Söz konusu otobüsler saat 17.00’de başlayacak olan maçın bitiminin ardından taraftarlarımızı tekrar aynı merkezlere geri götürecek.

Yönetim Kurulumuzun Olimpiyat Stadı’na otobüs kaldırılması yönündeki talebinin ardından, bu konuda ki yardımlarından dolayı İETT Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mümin Kahveci’ye teşekkür ediyoruz.

UğuR
02.02.2010, 17:18
İletişim çok önemli....

Ulaşımla ilgili sıkıntımızı anlamışlar....
İnşallah diğer konularada dikkat ederler.

Ba®ış
02.02.2010, 17:25
Taksim 13.00
Mecidiyeköy 13.00
Bakırköy 13.00
Aksaray 13.00
Güngören 13.00

Anadolu Yakası'ndan sefer koymamışlar,Anadolu Yakası'ndan kimse gitmeyecek değil mi.

FANATIK61
02.02.2010, 17:28
Uyarmaya gerek yok aslinda bu dediklerimiz onlarin asil görevi yani Yönetim böyle seyler icin vardir. Öyle Tesislerde sabahdan aksama kadar bos bos oturmakla olmuyor bu isler.

Ama gel görki bizler taraftar olarak herzaman ayni seyleri Yönetime hatirlatmak durumunda kaliyoruz.

Atalay
02.02.2010, 17:31
Başlıktaki diğer konularda önemli...!!

Trafik,güvenlik,gişeler,bilet satış noktaları,stantlar,Ts clublar,Gösteriler,konserler,iletişim...!!

Atalay
02.02.2010, 17:34
Ayrıca otobüs kalkış noktalarında neden kadıköy yok..!!

Üsküdarda olabilir..?

SouLe
02.02.2010, 21:28
Yönetimi aslında Bir Çok şeyde uyarmalıyız.

Cem Zırıh
02.02.2010, 21:36
Tebrikler super yazi olmus fakat acaba yonetim bunlari dusunebilecekmi dusunemiyorsa burada gorup de degerlendirebilcekmi ?

Atalay
03.02.2010, 12:20
Biz bu başlığı gözlerine sokalım...

Mesela kar yağışı var şu anda orda..

Yolların tuzlanması..

Otoparklardaki karların tribünlerin kardan temizlenmesi lazım...

Uyuma yönetim uyuma..

Belediyeyi bir ziyaret et..

Valiye bir uğra...

Osman Yavuz
03.02.2010, 12:47
Yönetimin son günlerde Futbol Federasyonu’na yaptığı sert eleştirilerin ardından harekete geçen 12. adam, katılımcılarına, “TFF’nin adaletine güveniyor musunuz?” sorusunu yöneltti. İlk 2 bin oy diliminde yüzde 97 bu soruya ‘hayır’ yanıtını verdi. Bu arada aynı oluşum Pazar günkü Manisa mücadelesinde emniyet ile ulaşım sıkıntısı yaşanmaması için yönetime çağrı yapıp, Diyarbakır’daki ziyaretlere de atıfta bulanarak gerekirse idarecilerin belediye ile koordineli çalışmasını talep etti.

Fanatik

Gökhan abi yazdıkların Fanatik'te çıkmış.Bilgine.:)
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1265244322218&ids=%287615,24494,100024%29,%287615,24631,101219%2 9

Atalay
03.02.2010, 15:33
Fanatik bile bu başlığı takip ediyor...

Darısı yöneticilere...!!

Külünkoğlu
03.02.2010, 16:12
Mesai saatine denk geliyor diye kaçırdığım ilk olimpiyattaki maç bugünkü maç olacak.

Peki daha öncekilerde ne olmuştu ?

Ana arterlerden otobüs kaldırıyoruz yaygarası yapan belediye göstermelik 2-3 tane otobüs kaldırır.
Sonra ne olur ?
Hepsi o kadar.. Olimpiyat stadına gelir sizi bırakırlar sonrada çekip giderler. Geri dönüşünüz Allah'a emanettir.
İstanbul'un en ucube yerinde kala kalırsınız...

O yüzden geri dönecek araba lazım bize arkadaş ! göz boyamayın !

Badaloğlu
03.02.2010, 16:31
Neden her işimiz böyle yarım yamalak olur? Göstermelik otobüs kaldırıyoruz demeyle olmuyor bazı şeyler.Ayrıca geçmişte olimpiyat stadındaki maçlarımız için bu otobüslerin kaldırıldığını iddia edenlerin, taraftarın nasıl sıkıntı çektiğini unutmasınlar! Bir çok taraftar ile İETT otobüs şoförleri birbirine girmişti.Sebep, ''bu otobüsleri Trabzonspor yönetimi kaldırıyor, o yüzden ben bilet almam, para vermem'' tartışmaları yüzünden olduğunuda unutmayın.Yani İETT şoförü bilet ya da para isterse ne olacak? Bu konu tam olarak net değil, bir çok kişi otobüslerin bedava olduğunu zannediyor, bende aksini düşünüyorum. Aynı sıkıntılar tekrar yaşnamaması açısından bazı şeyleri net bir şekilde ortaya koymakta fayda vardır.Bu otobüsler ücretli mi?

Ayrıca Anadolu yakasında özellikle Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Pendik ya da Kartal'da binlerce taraftar oraya nasıl gidecek? bunun hesabını yapan yok! Sadece gelin denmeyle olmuyor bu işler, hemde bu kara kışın ortasında. Maç sonrası gene bir sürprizle karşılaşmayalım. Eski tecrübelerimden maç çıkışı o otobüslerin orada bekleyeceğini zannetmiyorum.O yüzden herkes tedbirini alsın.

Anadolu yakasından maça gidecekler için yönetim bir çare düşünüyor mu? Tek taraflı bir uygulama ile sadece Avrupa yakasından otobüs kaldırmakla, Anadolu yakasından maça gidecek taraftarlara haksızlık yapılmıyor mu?

Fırtına_
03.02.2010, 22:46

Numaralı 30 tl..

Kapalı..20 tl...

bedava mı olacaktı bir de ?

Fırtına_
03.02.2010, 22:56
Neden her işimiz böyle yarım yamalak olur? Göstermelik otobüs kaldırıyoruz demeyle olmuyor bazı şeyler.Ayrıca geçmişte olimpiyat stadındaki maçlarımız için bu otobüslerin kaldırıldığını iddia edenlerin, taraftarın nasıl sıkıntı çektiğini unutmasınlar! Bir çok taraftar ile İETT otobüs şoförleri birbirine girmişti.Sebep, ''bu otobüsleri Trabzonspor yönetimi kaldırıyor, o yüzden ben bilet almam, para vermem'' tartışmaları yüzünden olduğunuda unutmayın.Yani İETT şoförü bilet ya da para isterse ne olacak? Bu konu tam olarak net değil, bir çok kişi otobüslerin bedava olduğunu zannediyor, bende aksini düşünüyorum. Aynı sıkıntılar tekrar yaşnamaması açısından bazı şeyleri net bir şekilde ortaya koymakta fayda vardır.Bu otobüsler ücretli mi?

Ayrıca Anadolu yakasında özellikle Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Pendik ya da Kartal'da binlerce taraftar oraya nasıl gidecek? bunun hesabını yapan yok! Sadece gelin denmeyle olmuyor bu işler, hemde bu kara kışın ortasında. Maç sonrası gene bir sürprizle karşılaşmayalım. Eski tecrübelerimden maç çıkışı o otobüslerin orada bekleyeceğini zannetmiyorum.O yüzden herkes tedbirini alsın.

Anadolu yakasından maça gidecekler için yönetim bir çare düşünüyor mu? Tek taraflı bir uygulama ile sadece Avrupa yakasından otobüs kaldırmakla, Anadolu yakasından maça gidecek taraftarlara haksızlık yapılmıyor mu?

yapmayın lütfen, maça gidecek taraftar gideceği aracı da ayarlar.
her 5 trabzonluya bir araba düşmez mi istanbulda acaba istanbulda? bence çok daha fazlası vardır. sanki Türkiye'nin en gariban topluluğuymuşuz gibi konuşup kendimizi küçük düiürmeyelim derim ben.

Atalay
04.02.2010, 10:00
Dün akşam gördükki stada gelecek taraftar kendi kaderi ile baş başa kalacak...!!

Çünkü dün akşam bir tek Trafik polisi yoktu etrafta...

Tek bir toplu taşıma aracıda yoktu...

Garibim taraftar karda kışta yollarda yürüyordu...

Stadyum dışında her tarafta hatta stadyumun içinde korsan ürün satışı yapılıyordu..

Hafta sonu oynayacağımız maça göre daha az sayıda taraftar maça geldiği halde her yerde bir kermekeş vardı..

Forum üyemiz doktor alinin telefonunu çaldılar stadyumun içinde büfe önünde...

Tribünlerdeki koltuklar kar içinde...

Bu hafta oynayacağımız manisaspor maçında bu yaşadıklarımızı yaşamamak için lütfen kulüp çalışanları işlerini yapsın...!!

Badaloğlu
04.02.2010, 17:36
Badaloğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2986748#post2986748)

yapmayın lütfen, maça gidecek taraftar gideceği aracı da ayarlar.
her 5 trabzonluya bir araba düşmez mi istanbulda acaba istanbulda? bence çok daha fazlası vardır. sanki Türkiye'nin en gariban topluluğuymuşuz gibi konuşup kendimizi küçük düiürmeyelim derim ben.

Ben ne yazmışım? Sen konuyu nerelere çektin? Geçmişte bunları yaşadık, bunları ben gördüm diyorum.Sırf otobüse bilet atmak istemeyen, hatta İETT şoförleri ile bu yüzden kavga edenler gördüm. Neden? Çünkü otobüsleri Trabzonspor tahsis etti diye biliyor taraftar.Bende diyorumki bu işi netleştirin.Bu yüzden hafta sonu tatsızlık çıkmasın.Gariban şoförlerle kavga gürültü olmasın!

İstanbul'da kime kaç araba düşer? bilmem ama ne alaka yani? Maç sonrası saatlerce oralarda trafik çilesi çeken biri olarak, arabasıyla maça gelmeyecek olanları anlayışla karşılarım.Mecburda değiller yani arabasıyla maça gitmeye...

Ayrıca Anadolu yakasından neden otobüs kaldırılmıyor dedik? Sahi neden kaldırılmıyor? Madem Avrupa yakasından otobüsler kalkıyor, neden Anadolu yakasından otobüs kaldırılmıyor?

Türkiye'nin en gariban topluluğumuyuz değilmiyiz? bunuda bilmem ama bizim taraftarın çilekeş olduğunu çok iyi bilirim.Galatasaray taraftarı için belediye otobüsleri İstanbul'un iki yakasından hem maç öncesi hem maç sonrası oraya taraftarlar taşıyor, onlar Türkiye'nin en gariban taraftarı olmuyor ama aynı himeti biz isteyince gariban oluyoruz öyle mi? Belediye otobüsü ile maça gidenler kendilerini küçük mü düşürüyorlar? Yönetimden istenilen şey hizmettir, Trabzonspor kulübünün ayrıcalığını hissetmektir.Sağlıklı bir şekilde taraftarın oraya gidip gene sağlıklı bir şekilde evlerine dönmesini sağlamaya çalışmak mı garibanlık? Ne alaka yahu???

Benim arabam yoksa, sahi oraya nasıl gideceğim? Günde 10 kişi arıyor maça nasıl gideceğiz diye? Sahi nasıl gideceğiz?

Maç günü ve maç sonrası çekilecek çileyi buradan hep beraber yazar, okuruz. Olimpiyat stadı başlıbaşına çile zaten.Bizim söylediğimiz bu stad'a taraftarını sağlıklı bir şekilde çekebilmek için Trabzonspor yönetiminin çaba sarfetmesi lazım diyoruz.Bunun içinde kendi personeli de dahil, kulüp yönetiminin seferber olması lazım.İstanbul'u ayağa kaldırmaları lazım diyorum.

Bu arada olimpiyat stadında Trabzonspor'un maçları olduğu zaman, İstanbul'da ne kadar yankesici varsa, ne kadar karaborsacı, ne kadar cepci, hırsız varsa o stada üşüşürler. Çünkü onlarda bilirler Trabzonspor taraftarının takımlarına nasıl bağlı olduğunu.Onlarda bilirler Olimpiyat stadındaki maçlarda bunca çileye rağmen en çok taraftarı Trabzonspor'un çektiğini.

O yüzden ne kadar kalabalık o kadar çok iş çıkıyor bu yüzsüzlere.Aman dikkat edin arkadaşlar, herkes ceplerine dikkat etsin.Telefonlarınızı ve cüzdanlarınızı sağlama alın!!!

Atalay
05.02.2010, 10:28
Badaloğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2986748#post2986748)

Ben ne yazmışım? Sen konuyu nerelere çektin? Geçmişte bunları yaşadık, bunları ben gördüm diyorum.Sırf otobüse bilet atmak istemeyen, hatta İETT şoförleri ile bu yüzden kavga edenler gördüm. Neden? Çünkü otobüsleri Trabzonspor tahsis etti diye biliyor taraftar.Bende diyorumki bu işi netleştirin.Bu yüzden hafta sonu tatsızlık çıkmasın.Gariban şoförlerle kavga gürültü olmasın!

İstanbul'da kime kaç araba düşer? bilmem ama ne alaka yani? Maç sonrası saatlerce oralarda trafik çilesi çeken biri olarak, arabasıyla maça gelmeyecek olanları anlayışla karşılarım.Mecburda değiller yani arabasıyla maça gitmeye...

Ayrıca Anadolu yakasından neden otobüs kaldırılmıyor dedik? Sahi neden kaldırılmıyor? Madem Avrupa yakasından otobüsler kalkıyor, neden Anadolu yakasından otobüs kaldırılmıyor?

Türkiye'nin en gariban topluluğumuyuz değilmiyiz? bunuda bilmem ama bizim taraftarın çilekeş olduğunu çok iyi bilirim.Galatasaray taraftarı için belediye otobüsleri İstanbul'un iki yakasından hem maç öncesi hem maç sonrası oraya taraftarlar taşıyor, onlar Türkiye'nin en gariban taraftarı olmuyor ama aynı himeti biz isteyince gariban oluyoruz öyle mi? Belediye otobüsü ile maça gidenler kendilerini küçük mü düşürüyorlar? Yönetimden istenilen şey hizmettir, Trabzonspor kulübünün ayrıcalığını hissetmektir.Sağlıklı bir şekilde taraftarın oraya gidip gene sağlıklı bir şekilde evlerine dönmesini sağlamaya çalışmak mı garibanlık? Ne alaka yahu???

Benim arabam yoksa, sahi oraya nasıl gideceğim? Günde 10 kişi arıyor maça nasıl gideceğiz diye? Sahi nasıl gideceğiz?

Maç günü ve maç sonrası çekilecek çileyi buradan hep beraber yazar, okuruz. Olimpiyat stadı başlıbaşına çile zaten.Bizim söylediğimiz bu stad'a taraftarını sağlıklı bir şekilde çekebilmek için Trabzonspor yönetiminin çaba sarfetmesi lazım diyoruz.Bunun içinde kendi personeli de dahil, kulüp yönetiminin seferber olması lazım.İstanbul'u ayağa kaldırmaları lazım diyorum.

Bu arada olimpiyat stadında Trabzonspor'un maçları olduğu zaman, İstanbul'da ne kadar yankesici varsa, ne kadar karaborsacı, ne kadar cepci, hırsız varsa o stada üşüşürler. Çünkü onlarda bilirler Trabzonspor taraftarının takımlarına nasıl bağlı olduğunu.Onlarda bilirler Olimpiyat stadındaki maçlarda bunca çileye rağmen en çok taraftarı Trabzonspor'un çektiğini.

O yüzden ne kadar kalabalık o kadar çok iş çıkıyor bu yüzsüzlere.Aman dikkat edin arkadaşlar, herkes ceplerine dikkat etsin.Telefonlarınızı ve cüzdanlarınızı sağlama alın!!!

Ahmet ne yazıkkı bu hassasiyeti ne kulüpte nede camiada görüyoruz...

Teşekkürler güzel yazın için...

LazAnisT
05.02.2010, 10:32
Gökhan yönetimde tanıdıkların vardır senin.Ben bedava bilet istiyorum
Bunu aynen ilet.Tehdit filanda et benim yerime.

Adamlar sadistlikten hoşlanıyor.Hala bunu çözemedinizmi.

Atalay
05.02.2010, 16:00
Şu maç öncesi Yönetimimiz t.direktörümüz futbolcularımız neden her platformda Taraftarlarımızı maça davet etmez...

Neden hiç bir organizasyon düzenlemez..

Aklım fikrim mantığım almıyor....!!

Atalay
06.02.2010, 13:00
Son kez uyarıyoruz...

Lütfen iyi organize olun kulüp olarak...

Milleti sel sefil perişan etmeyin...!!

Harun-61
06.02.2010, 14:40
Olimpiyat Stadı'na Otobüsler Kalkacak

Takımımızın 7 Şubat Pazar günü Manisaspor’la oynayacağı müsabaka için taraftarlarımızın İstanbul Olimpiyat Stadı’na ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla 5 ayrı merkezden İETT otobüsleri kaldırılacak.

Yönetim kurulumuzun İstanbul Büyükşehir Beledyesi’yle yaptığı görüşmeler sonucu, otobüslerin kalkış yerleri ve saatleri şöyle belirlendi:

Taksim 13.00
Mecidiyeköy 13.00
Bakırköy 13.00
Aksaray 13.00
Güngören 13.00

Söz konusu otobüsler saat 15.00’de başlayacak olan maçın bitiminin ardından taraftarlarımızı tekrar aynı merkezlere geri götürecek.

Yönetim Kurulumuzun Olimpiyat Stadı’na otobüs kaldırılması yönündeki talebinin ardından, bu konuda ki yardımlarından dolayı İETT Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mümin Kahveci’ye teşekkür ediyoruz.

Trabzonspor.org.tr

mecid61
06.02.2010, 19:29
Taksim 13.00
Mecidiyeköy 13.00
Bakırköy 13.00
Aksaray 13.00
Güngören 13.00

arkadaşlar güngörenin neresinden bineecz acaba bilen varsa lütfennn

Oğuzhan
06.02.2010, 20:07
evet yol problemini fazlasıyla çekiyoruz ...

abdullah6134
07.02.2010, 01:27
bu otobüsler tam olarak nerden kalkacak bakırköy'de nerden mesela

pReN@_61
07.02.2010, 01:30
bu otobüsler tam olarak nerden kalkacak bakırköy'de nerden mesela
Ana duraktan kalkar heralde, hareket amirliğine sorarsanız bilgi verirler.

SDanışmaz
08.02.2010, 00:58
Lisanlı ürün alacaktım, Ts Club'la alakalı bir yer göremedim.

Diğer bir husus ise, biletleri okuturken görevliler 2 kişiyi aynı anda geçirip, bir bileti karaborsacıya veriyordular. Buna bizzat ben şahit oldum. Benim biletimi de aynı şekilde yapıyordular, bağırdım çağırdım aldım biletimi geri.

Maçtan önce bu konular hakkında o kadar yazdık çizdik ama dinleyen kim...

İslam Sezer
08.02.2010, 01:07
yönetimi ben de uyarmak isterim.taraftarınızı biraz olsun düşünün ve stadların orda görevlileriniz olsun gözü açık.hem klubün hem taraftarın hakkını koruyan.bari bundan sonra yapın.
fazla maça giden biri değilim.fiziki durumum müsait değil.ayrıca beleş olmadığı sürece istanbul takımlarına para kaptırmamaya bakıyorum.özürlü tribünü varsa giriyorum bedava.olimpiyata 2005 teki istanbulspor maçında gittim.böylesini görmedim.karabüksporun bile 10 tane gişesi var azıcık insan için.5 dakikada girersin stada.gebzespor bile kolay ama olimpiyatta 2005 teki sorunda misafir takımdık 5 sene geçti yıl oldu 2010.
ev sahibi takım kim:TRABZONSPOR.
yöneticiler ve taraftar gruplarının ileri gelenleri ve tecrübeli olanlar elbet 2005 i unutmamış ve taraftarı düşünmüştürler diye düşündüm ama heyhat.
bu tür maçlara genelde taraftarlıkla alakası olmayan ama kalbinde TRABZONSPOR sevgisi olanlar gidiyor ailecek.çoluk çocuk ilk defa maça gidiyor babalarının takımlarını görmeye ama şuna şahit oldum ki çocuğunun yanında babasına vuruyor polisler.neden?
bu rezillik ne ya saatlerdir bilet alamadık bir tek gişe mi olur diye şikayet ediyor diye.
biz biletix den internetten aldık ama bilet çıktılarını nerden alacağımızı sorduğumuzda kimse yardım etmedi.hiç bir görevli hiç bir polis hiç bir Allahın kulu yardım etmedi binbir bela bulup 6 bileti aldık ve ailecek yarım saat geçte olsa maça girdik maçtan 1 saat önce geldiğimiz lanet olası stada.
bu arada yine şahit oldum ki polisler bazı Trabzonsporlu gençleri tek bulduğunda kolundan tutup otobüse götürüyorlar ve ağzını burnunu kırıyorlardı ama nedense kimse napıyosunuz suçu nedir bu gencin diye sormuyordu.bu da beni şaşırttı tıpkı arkadaşları genci döverken diğer polislerin kahkakayla gülmesi gibi.varsa suçu tutuklayın kardeşim nedir niye dövüyorsunuz devletin arkasına sığınıp.
her tarafta lisanssız ürünler satıldı ve birtek görevli birşey yapmadı.
kırkyılda da olsa evsahibi sensin Trabzonspor.
2005 te olanları istanbulspora atfedip lanet omuştum ama
şimdi ne yapayım bilemiyorum.12 de yola çık akşam 10 da eve dön.
ama bir daha maça gitmek mi aman Allah korusun...

İHTİLALL
08.02.2010, 10:00
Şenol hocaya dua edin..

Koşturuyor topçuları,Allah razı olsun..

Peki siz ne yapıyorsunuz..

Verdiniz takımı onun eline,yan gel yat ..

Ohhhh ,

Suyundanda..

Dün ,yağmur altında coplanırken isyan edenlerin isyanı sizedir bilesiniz..

Bir gişede ite ,kaka..

Coplanan,çoluk çocuğunun yanında azar işiten insanlar..

Ne için?..

Trabzonspor'unun maçına ,para verip bilet almak için..

Bu yıllardır böyle..

Ulaşımı bir yana,gavur eziyeti..

Sizin eziyetiniz..

Sizin kalibreniz..

Zerre kadar değişmiyor..

anth
08.02.2010, 10:03

Diğer bir husus ise, biletleri okuturken görevliler 2 kişiyi aynı anda geçirip, bir bileti karaborsacıya veriyordular. Buna bizzat ben şahit oldum. Benim biletimi de aynı şekilde yapıyordular, bağırdım çağırdım aldım biletimi geri.

Olimpiyattaki her maçta aynı sorun oluyor ne yazık ki...

Ben de kaşkol bere alayım dedim... TS Clup tırı vardır dedim, bulamadım...

bkandil
08.02.2010, 10:04

Stad kapısında lisanssız ürün satanlara önlem alınsın dedik de ne oldu ki, adam dün tribünde çakma forma satıyordu bağıra bağıra...

Bir de;
Kulüp kombinesi olanlara iyi eziyet etti dün. Elde kombine, bir o kapıya bir bu kapıya mekik dokuttu işbilmez görevliler, ya adamların haberi yoktu kombineden ya da başka bir şey...

İHTİLALL
08.02.2010, 10:09
Kulübümüzün tırı ilçeleri dolaşacaktı..

Dün ,

Parasıyla bilet almak için,

Polisle kavga edenler dahil,

Trabzon'un üç ilçesinin nüfusundan fazla insan,

Yağmur ve soğuğa rağmen,

Olimpiyattaydı..

Tır kamyonu,birkaç kere boşalırdı satışlarla..

Allah size akıl ,fikir versin,

Trabzonspor'un başında yönetici diye oturan,

Gafiller..

Murat Erdem
08.02.2010, 10:12
Yapacak çok iş, gidecek çok yolumuz var...

İHTİLALL
08.02.2010, 10:12
Dünkü maçta,

Stadta kaşkol,bere satamayan adam,

Hayatta aşağı,yukarı..

Hiçbir ..... beceremez..

Atalay
08.02.2010, 10:14
Dün yaşanan eziyetin her evresini haketmedik...

Ama uyardık bu başlıkta sahip çıkan oldumu..??

Kulübe mail atan telefon açıp uyaran oldumu...??

Maçtan sonra bağlantı yoluna kadar gidip Trafiği bizler açtık..

Halbuki orda Trafik polisinin olması lazımdı..!!

Maçtan önce içeri girilen turnike kapılarından üçüncüsünü zorla bağıra çagıra ben açtırttım..!

Bir tane kulüp yetkilisi yoktu kapılarda ama karaborsacısı tonla idi..

Gişelerde bir bilete iki kişi sokan karanlık tipler...

Halbuki bu yaşananları haftalar öncesinden uyarmıştık çünkü daha öncede yaşamıştık bu sıkıntıları..

Ne oldu ne farketti...

Bizler eşşek olduğumuz sürece bize daha çok semer vuran olur...

Saygılarımla...

İHTİLALL
08.02.2010, 10:23
Bu kulübü,

Ne pahasına olursa olsun,

Günlük aktüalitenin fersah,fersah gerisinde kalmış,
Çağın fersah,fersah gerisinde kalmış,

Soyadları genellikle bilmem ne oğlu diye başlayan,

On,on beş ailenin tekelinden kurtarmak şart..

Yoksa yazık olacak,kulübümüze..

Çok daha üzüleceğiz..

İHTİLALL
08.02.2010, 10:26
Bu arada,aşağı taraftaki yoluda(Altınşehir ve medıa çıkışı)

Trafiğe ,abim açtı..

Kavga etmeyi göze alarak..

Bize layık görülen tek bir muamele var:

-Eziyet!...

Atalay
08.02.2010, 10:44
Bu arada,aşağı taraftaki yoluda(Altınşehir ve medıa çıkışı)

Trafiğe ,abim açtı..

Kavga etmeyi göze alarak..

Bize layık görülen tek bir muamele var:

-Eziyet!...

Bende ordaydım...

Fahri Trafik polisi olarak..!!

Orhan Aydın
08.02.2010, 10:53
Abiler kızmayın, etmeyin, eylemeyin...
Başkanımızı, yönetimimizi çok beğenen kıymetli taraftarlarımız bu başlığı görünce darılırlar.
Onların gözünde yönetim ''Her sene 15 gol atıyor'' ya nerden bulacağız böyle yönetimi?

.....
08.02.2010, 10:55
Taraftar iyi giderken sesini çıkarmaz ama bir iki yenilgi sonra yönetim direk topun ağzında!

İHTİLALL
08.02.2010, 11:40
Bende ordaydım...

Fahri Trafik polisi olarak..!!
Sefaköy'de olduğumuz için,her seferinde oradan hemen kaçmaya çalışıyoruz..

Fakat her seferinde de,stad çıkışı trafiğinin altı şeritten bir şerite indiği ,geliş-gidişli ve ışık olmayan köprüde takılıp kalıyoruz..

Ve her seferinde birimiz inip,fahri trafik polisliği yapıyoruz..:)

Biz geçtikten sonra muhtemelen benzer durum devam edip,yeni fahri trafik polisleri görev alıyor,ya da bizden önce..

Zor iş ya Trabzonspor taraftarı olmak..

SDanışmaz
08.02.2010, 11:42
Stad kapısında lisanssız ürün satanlara önlem alınsın dedik de ne oldu ki, adam dün tribünde çakma forma satıyordu bağıra bağıra...

Bir de;
Kulüp kombinesi olanlara iyi eziyet etti dün. Elde kombine, bir o kapıya bir bu kapıya mekik dokuttu işbilmez görevliler, ya adamların haberi yoktu kombineden ya da başka bir şey...

Kombine konusuna girmedim bile. Dayım kombinesiyle gelmişti, yok o kapı bu bu kapı derken stadı 1 tur döndü. Onla konuş, bunla konuş olmadı en sonunda bilet aldı girdi!

İHTİLALL
08.02.2010, 11:51
Zor iş be abi..

Stand açacan,

Gişe açacan,

Yok forma satacan,

Trafikle uğraşacan,

Kaçak biletle uğraşacan,

Bunlar ciddi,ciddi yönetim çalışmaları ister..

Zor işler yani..

Hazır vatandaş takımı şehir dışına postalamış,

Kahvede oşgül oynayacak,dedikodu yapacak,,

Şu istenen şeylere bakın..

Ne güzel,okulsuz maarif yakalamış adamlar,

Bi rahat yok yani..

Zaten bu taraftar yok mu bu taraftar..

Doyuramazsın bu taraftarı abi..
...............

Bu geçen haftaki yorumum du..

Sağolsunlar,harfiyen aynısını yaptılar..

Saha zeminini, tamir etme işinin biraz daha uzayacağını tahmin ediyorum..

Hoş,uzamayıpta maçlarımız Avni Aker'de oynanırsa,

Allah oyuncularımızı korusun..

Fener bozuk zeminden önce Uğur Boral'ı,dün akşamda Lugano'yu kaybetti çünkü..

Trabzon kahvelerinde oşgül,batak,tavla turnuvasi filan yapılıyormu acaba?

Atalay
08.02.2010, 11:57
Biz uysal koyun olduğumuz sürece bizi daha çok güderler...!!

Ben dün yaşanan muameleyi kabul etmiyorum...

Edenleri vicdanları ile baş başa bırakıyorum...

Bu kulübün iş bilmez yöneticilerinden çalışanlarından herkesi hesap sormaya davet ediyorum...!!

Orhan Aydın
08.02.2010, 12:00
Maalesef ki, Sağlık ekibi faciasında olduğu gibi, sahanın şantiyeye çevrilişinde olduğu gibi yönetim yine tutuksuz yargılanacak...

UğuR
08.02.2010, 12:03
http://www.bordomavi.net/images/haber/2olimpiyat-stadi%20copy.jpg

Olimpiyat Rezaleti ( HUNİ ! )

"Nesini söyleyim canım efendim,

Gayrı düzen tutmaz telimiz bizim.."

* * *

Bunu neden yapıyorsunuz?

Ya da şöyle mi sormalı?

Bunu neden YAPAMIYORSUNUZ her defasında?

Kazandık ve bitti öyle mi?

Herşey orda başlayıp orda bitti öyle mi?

Şu, Trabzonspor aşkı ile yollara düşmüş taraftara layık gördüğünüz muamele bu mu?

* * *

Erkenden kalkıp, kahvaltısına oturmuş,

Üzerini sıkıca giyinmiş,

Çocuğunun kaşkol, beresini özenle giydirmiş,

Olimpiyatın koşullarını zaten peşinen kabullenmiş,

Çoluk, çocuk, yaşlı, genç, kadın, erkek...

İnsanınıza reva gördüğünüz bu hizmet anlayışı da neyin nesi?

* * *

Sizden, hiçbir beklentisi olmayan,

Her medeni insan gibi,

Biletiyle içeri girmek isteyen(bilet alma başarısı gösterdiği varsayılarak),

İstiklal marşını, stadın içinde haykırmak isteyenleri,

Turnikelerde bekletmek..

Yakışıyor mu?

Taraftarınıza layık gördüğünüz bu durumdan utanmalısınız!..

* * *

Trabzonspor gibi, ideal hoca ve ideal kadrosunu anca bulabilmiş bir takımın,

Selçuk, Alanzinho ve de Engin, Egemen dörtlüsünden bir anda mahrum oluvermesi önemlidir..

Saha koşulları da eklenince Ceyhun ve Sezer gibi iki güçlü adamın önünde Colman..

Acabalarla başlayan maç, hoca tercihlerinin haklılığı ile neticelendi...

* * *

Umut Bulut'un sözleşmesi ömür boyu olarak uzatılmalı..

* * *

Teofilo, bir kaç maç sonra yada attığı ilk golden sonra tamam olacak gibi.

Zira, top tutan ve en anlamlı yere en kısa sürede verebilen bir oyuncumuz oldu, hayırlı olsun tekrar...

* * *

Maç bitiminde, dönüş için yola düşenlere ilginç bir alternatif yol bulmuştu "bordo mavi bereli uşak.."

Kendini arabaların önüne atıp, adeta yalvarırcasına, araçları boş olan yola yönlendirmeye çalışıyordu..

Bizim bulunduğumuz araçta o yola girdi, bomboştu..

Ama sıkışık olanı tercih edenler geceyi sanırız Olimpiyatta geçirdiler..

Soruyoruz;

Polis gören oldu mu o yolda?

Çileli yolun başında?

Ben görmedim..

O bordo mavi bereli uşaktan başka bizi YÖNETEN göremedik olimpiyatta..

* * *

Güzel olan tek şey vardı o da, taraftarın takımıyla kucaklaşması..

Teşekkürler ŞENOL GÜNEŞ...

Güldüğün ve güldürdüğün için...

* * *

2010 + 6 = 2016 sonucunu bulan var mı?

OLCAY ÇAKIR
ocakir@bordomavi.net

Atalay
08.02.2010, 12:07
Bizim acilen bu olcayı ulusal medyaya yollamamız lazım....

Baksana bizi bizden başka anlayan anlatan yok...

Bizim yazarlarımız medya otoparkına parkedip medya kapsından girip medya yolundan çıkıyorlar...

Umurlarındamı taraftar ,korsan ürün,karaborsa,gişe,bilet,turnike,trafik...

Olcay tekrar ediyorum...

Ulusal medyaya marş marş...!!

Külünkoğlu
08.02.2010, 13:55
Tekrar tekrar yazmayayım...

Maç öncesi ve sonrası büyük takımın taraftarına yaşatılan rezalet, Trabzonspor kulübü yöneticilerine, büyük şehiri yönettiğini zanneden yöneticilere hiç ama hiç yakışmadı.

Bir kez daha görüldü ki İstanbul herhangi bir konu kapsamında Avrupa ile ilgili herhangi bir başkent olamaz.

Trabzonsporumuzu yönetenler sürekli taraftara lisanlı ürün almalarını tavsiye ederken şu atmosferi hesap edemeyişlerinin bedeli nasıl ödeyecekler ? Aslında bu bir atmosfer meselesi de değil, eğer siz büyük kulüp iseniz ne olursa olsun Ts Club tırının ve standların orda olması gerekir, şarttır, elzemdir. Hala derin uykudalar, hangi camiayı yönettiğinin en ufak farkında mıdırlar acaba ? Ts Club ürünlerini stada getiremeyen yöneticiler, samimiyetin ve dürüstlüğün gereği bütün sorumluluğu alıp istifa etmeleri gerekir.

80 bin kişilik olimpiyat stadının yolu tek gidiş geliş. Maç sonu içlerinde bizimde arkadaşlarımızın olduğu 10 kişilik grup yolu açmaya çalışıyor. Bir tane trafik polisi yok, düşünün gerisini...
İETT ve Belediye tam bir şark kurnazlığında, ana arterlerden otobüs kaldıracağını söyleyip (ne hikmetse Anadolu yakası ana arter olmuyor) göstermelik 2-3 otobüs kaldırıp daha doğrusu taraftarımızı olimpiyat stadına atıp kaçmayı vatandaşa hizmet sayıyorlarsa onlara söylecek hiçbir şeyimiz yok.

Özetle, taraftarımıza helal, yöneticilerimize yazıklar olsun !

ilhan
08.02.2010, 14:16
Trabzonspor taraftarı 1, West Ham United taraftarı 2... Her türlü cefa, rezalet, dışlanmışlığı en iyi biz yaşıyoruz. Taraftarımızı işaret edip "İşte Trabzonspor taraftarı bu" diye artistlik yapacaklarına bu insanlara oraya nasıl geldi? Nasıl dönecekler? diye bir kafa yorsalar daha doğru adımlar atacağız.

Olcay abiyi yazısı için tebrik ediyorum. Tebrik etmekten yoruldum. :D Yürü be Olcay abi ;)

* * *

Dün o sert hava koşullarına rağmen takımımızı yalnız bırakmayan BÜYÜK TRABZONSPOR taraftarına sonsuz teşekkürler. İşte bizim büyüklüğümüz bundandır.

only ts
10.02.2010, 04:19
ve birşey demek istiyorum stada öyle böyle girdik. arkamızda 2 3 tane değişik tipte üzerlerinde hiç bir trabzonsporla alakalı birşey olmayan zaten tipindende trabzonlu ve trabzonsporlu oldugu anlasılmayan muhtemelen doğu taraflarından bir şehirli olan ( anladınız ) birileri. vardı tezahurat yapıyoruz katılmıyorlar çömeliyoruz çömelmiyorlar. yüzlerinde buz gibi bir ifade vardı. gerçekten çok tırsmıştım. kim bu insanlar ne için geliyorlar hırsızlarmı nedir ne değildirler ??? nasıl giriyorlar ne için giriyorlar??? mactan 20 dakka sonra ortadan kayboldular. inanın birşeyim çalınacak diye ellerimi cebimden çıkarmadım