PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursaspor Maçının Günü Değişsin !!!

Recep Alkan
01.02.2010, 09:17
Biz Trabzonspor taraftarının ömrü galiba itiraz etmekle, birilerinin suratına yanlışlarını ve haksızlıklarını söylemekle, çarpmakla geçecek.

Bilindiği gibi Trabzonspor’umuzun en yoğun taraftarının olduğu bölge Marmara Bölgesidir. Gerek İstanbul, gerek Bursa, gerekse Kocaeli taraflarında yaşayan binlerce Trabzonspor taraftarı mevcuttur. Ama ne yazık ki, bu bölgelerde takımımızın oynayacağı gerek lig, gerekse kupa maçları (derbiler hariç) genelde ya gündüz saatlerine, ya da dengesiz günlere verilerek, taraftarımızın gitmesi bir şekilde engelleniyor.

Bunun en son örneklerini, hafta içinde oynayacağımız İBB kupa maçında ve aynı hafta sonu oynayacağımız Bursa maçlarında görebiliriz. Olimpiyat stadında ki kupa maçımızı saat 17:00’ye vererek resmen Trabzonspor taraftarlarına maça gelmeyin demişlerdir.

Hele ondan sonraki Bursa maçımızı ise, bizimle dalga geçer gibi Pazartesi vermiş, en çok ilgi görecek bir diğer maçımızda da biz taraftarları bir şekilde ekarte etmeye çalışmıştır. Tabi ki iki maçta da arkadaşlarımız takımımızı yalnız bırakmayacaktır, fakat, yakın illerden gelmek isteyen, Trabzonspor’u yılda 2-3 kez görme şansı bulunan bazı arkadaşlarımızın hakkı yenmektedir.

Galatasaray’ın bay geçtiği, Beşiktaşın kupada maç yapmayacağı hafta da bizim maç hangi akla hizmet Pazartesiye verilmiştir, çok merak ediyorum.

Bursa’daki Trabzonspor maçını uzun zamandır bekleyen bir taraftar olarak benim gibi birçok kişinin olduğunu biliyorum, ve gerekli itirazın yapılıp, bu maçın Pazar gününe alınmasını istiyorum.

Saygılar;

Hüseyin Bağdat
01.02.2010, 09:20
Haklısın kardeşim. Bende kendi adıma o maçı bekliyordum Pazartesi gitmem imkansız. O hafta maç programıda sıkışık değil. Hangi mantıkla pazartesiye verdiler anlamış değilim...

Gökhan Döner
01.02.2010, 09:25
Ne etsek bu günleri saatleri değiştirebilsek.

Halil Atalay
01.02.2010, 09:49
bu ne biçin tff anlamadım gitti bunlar ancak sopadan anlar vallaha

Vural Kuyumcu
01.02.2010, 10:52
bu itiraz bir defa olsun ise yaradimiki simdiye kadar??

Umut Çıkar
01.02.2010, 10:55
sevgililer gununde sevgilimizden ayırma bizi tff!!

Murat Erdem
01.02.2010, 10:56
Bizi bu lig de istemiyorlarsa, direkt söylesinler ! böyle çalkalamalarına gerek yok ! bir bahane bulsunlar, bizi ligden atsınlar:mad:

Recep Alkan
01.02.2010, 10:58
Yahu bu art niyettir.

Beşiktaş hafta içi Kupa maçı oynamayacak, rakibi Antep'inde yok kupa maçı,

Galatasaray zaten bay o hafta, Ankaraspor maçı olmayacak,

Fenerbahçe ise deplasmana Manisaya gidiyor.

Ver Beşiktaş maçını Cuma gününe, Gs zaten yok, Fener maçını koy 19:00'a , Bizim maçı da Pazar günü 16:00 - 17:00 arasına koy.

İsteyen gitsin, hemde yayın olarak zorda kalmazsın.

Ama belki de hem yayın, hemde maç trafiği olarak en kolay olunan bu hafta da, bu maçı Pazartesi gününe vermek neyin nesi ?

Resmen gelmeyin, gitmeyin diyorsunuz.

peker61
01.02.2010, 11:03
Bu maç pazartesi olursa gerçekten bunlar tam sopalık böyle saçmalıkmı olur hafta sonları çuvalamı girdi..

Emrah Akcagöz
01.02.2010, 11:11
Neden biz yahu neden..?

İlla terör örgütü gibi bi yerlere bomba mı atalım bi yerleri ateşe mi verelim..

Yeter artık..!

Yağızhan Sağnak
01.02.2010, 11:15
Buna yönetimin tepki koyması lazım.

Salih Edip
01.02.2010, 11:18
yuh ya ne desek boş arkadaş!!!

magicyattara
01.02.2010, 11:20
Federasyon bu planlamaları yaparken,bu mağduriyetleri mutlaka görüyordur.
Yani diyordur ki;Trabzonspor'un maçını pazartesiye alırsak,fazla seyircisi gelemez.Gün zaten pazartesi,deplasman takımları böyle günlerde maçlara konsantre olamaz.
Bu da bursanın işini kolaylaştırır.

Özgener federasyonu Trabzon'u yok saymak için elinden geleni ardına koymuyor.
Bu önemsenmekten mi yoksa önemsenmemekten mi hala çözebilmiş değilim.

uğurts
01.02.2010, 11:22
pazartesıye mac mı verılır yaa 1 yadır bursa deplasmanıyla yatıp kalkıyoruz ayıp denen bışey var yaa yazıklar olsn. yonetım barı buna el at ya gozunu sevıyım artık ayıptır duy şu çığlıkları haykırışlerı bunedır yaaa ınsaf

bkandil
01.02.2010, 11:27
Cem Yılmaz'ın G.O.R.A filminde bir sahne vardı...

Kuna : Komutan Logar, Dünyalılardan neden bu kadar nefret ediyorsunuz?

Bu sorudan sonra Komutan Logar anlatmaya başlar, dedesinin dedesinin Aksaray'da başına gelenleri...
......

Başkan Özgener neden Trabzonlulardan nefret ediyor acaba?

Bilen var mı?

macka61
01.02.2010, 11:27
bu planlamayı federasyon neye göre yapıyor anlamış değilim anlayacağımıda sanmıyorum

Uğur Ö.
01.02.2010, 12:11
Bursanın bir maç eksiği vardı o maçı oynatmak için mi böyle birşey yaptılar acaba

Kara Mert61
01.02.2010, 12:23
bizde böyle yönetim olduğu sürece daha çok ağlarız..

Hüseyin İlkin
01.02.2010, 12:29
Yönetimin çıkıp, federasyona Pazar günü öğleden sonraya maçı alın demesi lazım.
Programa genel olarak baktım, Pazartesi olmazsa tek olabilecek gün Pazar öğleden sonra.
Hem Bursa seyircisi içinde daha iyi olur, işten çıkıp maça gitmek yerine, tatil günlerinde maç keyfi yaparlar.
Hem bizim için daha iyi olur, çevre illerden gelecek taraftarlarımız için.

affetmez3461
01.02.2010, 12:31
kafama sık tfff kafama ..adalet yokmu laaaaaaaaaa......

Melek
01.02.2010, 12:43
Biri ikisi değil ki hepsi olmiş Trabzonspor düşmanı savaş savaş bitmiyilerki...
Pazar günü varken ne aklılla pazartesi..mutlaka birşeyler yapılmalı..

Halit Akyüz
01.02.2010, 12:45
Pazartesi'de olsa gidicem maça.. Bana her yer Trabzon. Ama Pazar'a alınırsa çok iyi olur tabi..:)

Erdem Koltuk
01.02.2010, 12:47
Yok mu Bursa'da bize ayrılan yeri pazartesi günü doldurabilecek kadar Trabzonspor'lu?

Cengiz Çubukcu
01.02.2010, 12:53
Futbolun marka değeri pazartesi günü oynanacak olan maçla biraz daha düşecek, herşeyden önce digiturkun buna itiraz etmesi lazım... ya da mesela Bursalılar ne düşünüyordur bu konuda meraktayım...

Kul
01.02.2010, 12:56
Yok mu Bursa'da bize ayrılan yeri pazartesi günü doldurabilecek kadar Trabzonspor'lu?

800 kişilik yer veriyorlar. Bursa'da stadın tamamını versinler doldurabilecek potansiyelimiz var.

Futbolun marka değeri pazartesi günü oynanacak olan maçla biraz daha düşecek, herşeyden önce digiturkun buna itiraz etmesi lazım... ya da mesela Bursalılar ne düşünüyordur bu konuda meraktayım...

Bursalıları bilmem de Bursa'da yaşayan Trabzonsporlular bu maçın pazartesi olduğu için seviniyorlar diyebilirim.. Çevre illerden gelenlerin azlığı ile birlikte bilet sıkıntısı yaşamayacakları için..

Cengiz Çubukcu
01.02.2010, 13:35
federasyon 11 şubatta bursa-fener kupa maçı olduğu için bizim maçı 15 şubata almış olabilir, levent kızıl faktörü olsa gerek ...bursaspor 2 gün yerine 3 gün dinlenmiş olacak...

abdullah6134
01.02.2010, 13:51
tabii maçın pazartesi olması can sıkıcı ama deplasman takımına ayrılan yer belli zaten. Kocaeli'de yaptığımızı Bursa'da da yapacaksak işler değişir tabii ama öyle bir durum olmuycaksa pazar olması stada gidicek taraftar açısından çok şeyi değiştirmez...

Soytürk
01.02.2010, 13:51
Gördüler ya fırtına gibi esen TRABZONSPOR u nerden dengesini bozsak napsakta knsntrasyonu düşürsek diye başladı planlar....

Fatih YAZICI
01.02.2010, 14:06
Bundan sonraki maç düzenlemesi böyle olacak sanırım. Sonraki haftalarda da Pazartesiye maç verilmiş.

Reha
01.02.2010, 14:12
Bu yönetim mantalitesi ve birlikte hareket edememe sıkıntısı maçı değiştirmez.Burda yapılacak olan yönetime baskı uygulamaktır.Sonuçta telep edecek olan TFF den onlar...Ben 16.30 da işimi bitirip , 17.30 da Bursaya feribotla gidicem ama maç 22.00 de bittiği için dönüşte eziyet çekicez..Bu benim 20 yıllık tribün hayatımda kaderim oldu.Çünkü hiç bir yönetim bizi dikkate almadı.siz de buna alışın artık derim!!!

SDanışmaz
01.02.2010, 14:20
Yüksek mevkilerde olanlardan bir tanesinin topuğuna sıkacaksın, bakın bakalım bir daha böyle şeyler başımıza geliyor mu...

Bu ne len! Resmen bizimle dalga geçiyorlar!

pReN@_61
01.02.2010, 14:22
Hiç başarılı olmaya gelmiyor arkadaş...

Recep Alkan
01.02.2010, 14:49

Olay o tribünleri doldurmak mı ?

Yoksa bu yapılana karşı durmak mı ?

Kusura bakmayın ben istanbulda oturmuyorum, takımımı senede 5 kez şehrimde göremiyorum, benim için 1-2 şanstan biri Bursaspor maçı.

Ama ne yazık ki TFF yerine galiba tepkiyi başka bir yere verdiniz.

Hürgün Aygün
01.02.2010, 14:51
ben de 4 gözle bu maçı bekliyodum ama pazartesi okul var ya uff

Emre EFENDİOGLU
01.02.2010, 14:57
E yuh artık ya, çüş, oha. Bu kadar iki yüzlülük olmaz ya. Allahım ya bunun mantıklı açıklaması var mı Allah aşkına ya?

Özge
01.02.2010, 14:57
Pazartesi günü maç mı olur ya?Hep bize denk geliyor zaten.

Kasım Hilal
01.02.2010, 15:04
TFF'nin bize bir garezi olduğu muhakkak..
Cuma maçlarından dem vuruyorduk ki aha cuma dışında bir güne verdiler maçı..

Ali Tunahan Güllü
01.02.2010, 15:06
Yönetim neye yarıyor anlamıyorum çıkın birşeyler diyin kardeşim..

#10 Fietra
01.02.2010, 16:12
Düpedüz sabotajdır bu.Pazartesi günü üstüne üstlük saat 20'de haddi gittik nasıl döneceğiz?

coach
01.02.2010, 16:19
Cem Yılmaz'ın G.O.R.A filminde bir sahne vardı...

Kuna : Komutan Logar, Dünyalılardan neden bu kadar nefret ediyorsunuz?

Bu sorudan sonra Komutan Logar anlatmaya başlar, dedesinin dedesinin Aksaray'da başına gelenleri...
......

Başkan Özgener neden Trabzonlulardan nefret ediyor acaba?

Bilen var mı?

Güzelllllll :)

Sefa
01.02.2010, 16:24
Bursalılarda memnun değil. Değişebilir..

blacksealee
01.02.2010, 16:25
Merhaba arkadaslar manisa maci icin istanbul anadolu yakasindan otobus kalkacak mi acaba boyle bir organizasyon varmidir

Talat YAVUZ
01.02.2010, 16:53
Birileri hak dedi dağa çıktı

Bazıları demokrasi dedi anarşi cıktı

Karadenizli'nin hakkı yendi

Yinede önce VATAN dedi.;)

ahmet aydın
01.02.2010, 18:25
valla marmaranın başka yerlerini bilmemde bursada TRABZONSPOR maçını gece 4 e bile koysalar ne kadar ayırırlarsa ayırsınlar o bölüm dolar.

ahmet aydın
01.02.2010, 18:35
geçen sene maç günü satıldı biletler sabah 6.30da bilet kuyruguna girdim.10.00da biletler verilmeye başlandı.önümde 20-30 kişi kalmıştıki biletler bitti.sonra misafir takımın yan tarafındaki açık kale arkasına bilet aldım orda izledim maçı.o bölümde bize ayrılan biletten fazla TRABZONSPOR taraftarı vardı.tahminen yaklaşık 1000 taraftarda dışarda kaldı.o bölüm haftanın her günü her saati dolar kimsenin şüphesi olmasın.maç günü bursasporun taraftarını azaltır.

AKSOY_61
01.02.2010, 18:39
Aslında buna bursanın itiraz etmesi lazım biz değil ki.
Biz zaten bize ayrılan bölümü öyle veya doldururuz maçın pazar günü olması bursanın işine gelir.
Stad full dolar takımlarına daha fazla destek verirler.

Bunlar hem şeftali hem de biraz koyunlar sanırım.
Ben bunların itiraz ettiklerini görmedim.Onlar açısından çok önemli bir konu futbolu geçtim seyirci desteğinin
az olmasından dolayı bile puan kaybedebilirler.

Orhan Kahraman
01.02.2010, 19:02
ya pazartesi lecture var arkadaş ne pazartesisi ya ha sıkıntı arkadaş vuracam birilerini sonunda ama haaaa

Tolunay Abdioğlu
01.02.2010, 19:34
Hep mi bize denk gelir böyle şeyler.

Arkadaş neden biz neden. ?

Cafer Bulur
01.02.2010, 19:40
Yönetim bu sese kulak vermeli ve mac gününün degismesi icin simdiden gerekeni yapmalidir.

Bu maca taraftarimizin büyük ilgi gösterecegi belli,umarim gereken yapilir.

ahmet aydın
01.02.2010, 19:42
bende gidemiyecegim maça bursada oturuyorum ama bütünleme sınavlarım var ayın 17sinde bitecek galiba.bencede buna bursada itiraz eder bursa taraftarının bagıran taraftarlarının çogu ögrenci oldugundan işimize gelicek.

Erdem Koltuk
01.02.2010, 19:45
Olay o tribünleri doldurmak mı ?

Yoksa bu yapılana karşı durmak mı ?

Kusura bakmayın ben istanbulda oturmuyorum, takımımı senede 5 kez şehrimde göremiyorum, benim için 1-2 şanstan biri Bursaspor maçı.

Ama ne yazık ki TFF yerine galiba tepkiyi başka bir yere verdiniz.

Evet olay o trübünü doldurmak.Her şeye tepki vermek bence yanlış.Sen, ben gidemeyiz belki ama Bursa'da o maça gidecek Trabzonspor'lular vardır ve emin ol gidecekler.Ben de İstanbul'da oturmuyorum ayrıca.

Recep Alkan
01.02.2010, 20:03
Yahu arkadaş, anlamak mı istemiyorsun, yoksa muhalefet hoşuna mı gidiyor.

İtiraz etmesi gerekenler itiraz etsin, biz etmeyelim o zaman.

Lig sıkışık olur, yayın konusunda sıkıntı olur anlarım.

O hafta 1 maın yayını yok, GS bay, Bjk'nin ve Antebin kupa maçı yok, ver bu maçı Cuma gününe, yada cumartesi gününe, Fener pazar 19:00 da oynasın bizim maçı da yapıştır pazar saat 16:00 ya.

Bu işte art niyet vardır.

Sanki konuşmak için konuşuyoruz.

Halit Akyüz
01.02.2010, 20:06
Pazar'a alınırsa iyi olur..

Emrullah
01.02.2010, 20:13
22. Hafta Fener-Bursa maçı da Pazartesi günü beyler. Yani sadece bize has bir durum değil. Neden sadece bize diyeceğimiz bir durum yok. Üstelik bundan en fazla mağdur olan taraf Bursa çünkü iki hafta üst üste maçları Pazartesi günü oynanacak. Bize yapılmış kasıtlı bir şey olacağını zannetmiyorum. Sonuç olarak buna itiraz etsek bile kabul edilmesi imkansız.

Erdem Koltuk
01.02.2010, 20:15
Yahu arkadaş, anlamak mı istemiyorsun, yoksa muhalefet hoşuna mı gidiyor.

İtiraz etmesi gerekenler itiraz etsin, biz etmeyelim o zaman.

Lig sıkışık olur, yayın konusunda sıkıntı olur anlarım.

O hafta 1 maın yayını yok, GS bay, Bjk'nin ve Antebin kupa maçı yok, ver bu maçı Cuma gününe, yada cumartesi gününe, Fener pazar 19:00 da oynasın bizim maçı da yapıştır pazar saat 16:00 ya.

Bu işte art niyet vardır.

Sanki konuşmak için konuşuyoruz.

Muhalefetin hoşuma gitmediğini o mesajda da yazdım.Her şeye itiraz etmek çok anlamsız bence.Öteki hafta da ptesi Fenerbahçe'nin maçı var, geçen sene ben Beşiktaş maçı hatırlıyorum ptesi günü izlediğim.Bu sefer de biz yapalım.Neyse ben kendi görüşümü söylemiştim, bence saatinin ve gününün değişmesine gerek yok, nasıl sence gerek varsa.

Ahmet Kuru
01.02.2010, 20:23
Herşeye da itiraz etmeyelum ya:)
Ona itiraz buna itiraz şuna itiraz,herşey bizim istediğimiz gibi olmadı bu zamana kadar muhtemelen bundan sonrada olmayacak..
Yok o maç salı günü olsun diğeri pazara alaırsın,yok o bole olsun yok şu şöyle olsun..
Herşeyin altında birşey aramaktan bence vazgecelim...

Recep Alkan
01.02.2010, 20:25
Fener maçı o gün olabilir, o beni ilgilendirmez.

Ben takımımızın maramara bölgesine geldiğinde maçlarının dengesiz gün ve saate verilmesine karşıyım.

bmavi61
01.02.2010, 21:28
bizler ts liler olarak haklıyız ama bunları anlayan zihniyet türkiyede yok

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2010, 22:21
bu zihniyeti kınıyorum...

Bülent AKBULUT61
01.02.2010, 23:09
başkan susma sessiz kalma şu macı pazara al tff resmen bizle dalga geciyor

diyar_laz
01.02.2010, 23:13
şu levent kızıl olacak şahşiyet herşeyde her olayda gösteriyor kendini..
yeri geliyor saha kapama alması gereken yerde para cezası..(Bursa)
kırmızı kartla 2 maç ceza alan adamın cezası 1 maça iniyor.(Bursa)
pazar oynanması gereken maç pazartesi oluyor.
böyle lobi olmaz be abi:((((

Ilelioglu
01.02.2010, 23:43
Cok dogru bir tespit...!:alkış:

titanic
01.02.2010, 23:46
Birşeyden memnun olalım.Maçın günü ne fark eder,neymiş stad dolduracakmışız.Sanki pazar maçlarnda tıklım tıklım dolduruyoz tribünleri.Maçın günü saati farketmez.Aynı adamlar çıkıp maç yapacak

Ba®ış
01.02.2010, 23:48
valla kendi adıma bir sıkıntı yok hatta iyi bile oldu diyebilirim 14 şubatta Kocaeli maçı,ertesi gün Trabzon maçı :) ama geniş düşünmek lazım sadece kendimizden ibaret değil taraftar topluluğu.aylardır bu maçı bekleyen insanları yok sayamaz kimse.

Anıl Caner
01.02.2010, 23:49
benim için de iyi oldu. 14 şubatta barışla ismetpaşada sevgililer günü yapar ertesi gün bursaya gelirim.

Ba®ış
01.02.2010, 23:54
iskenderler senden kestane şekerleri benden.ama ben en az 1,5 yerim.

Anıl Caner
01.02.2010, 23:56
çingene gülü bile alırım sana canım benim.

zom da benden :)

altinkaya08
02.02.2010, 00:27
800 kişilik yer veriyorlar. Bursa'da stadın tamamını versinler doldurabilecek potansiyelimiz var.

Bursalıları bilmem de Bursa'da yaşayan Trabzonsporlular bu maçın pazartesi olduğu için seviniyorlar diyebilirim.. Çevre illerden gelenlerin azlığı ile birlikte bilet sıkıntısı yaşamayacakları için..

bırakın 800 ü 8000 bile oluruz bizdeki bu trabzon aşkı olduktan sonra

Remzi
02.02.2010, 00:30
14 Şubatta İstanbul'da olacağım ben. Başka hangi gün olursa olsun :D

Recep Alkan
02.02.2010, 08:28
Birşeyden memnun olalım.Maçın günü ne fark eder,neymiş stad dolduracakmışız.Sanki pazar maçlarnda tıklım tıklım dolduruyoz tribünleri.Maçın günü saati farketmez.Aynı adamlar çıkıp maç yapacak

Neden memnun olayım. Bu takımı görebilmek için Manisa ve Bursa en yakın ve en makul iki şansım. Sen bu şanslarımdan birini PAzartesiye koyarak resmen benim hakkımı yiyorsun. Neden memnun olayım. Trabzonspor ne zaman derbiler dışında Marmaraya gelse, zart ya gün, ya da saat uymaz millete.

Birde biz sıkıntımızı anlatamadık galiba, Arkadaş, o hafta Galatasaray Bay, yani maç yapmayacak. Beşiktaş ve Rakibi Gaziantepspor'un o hafta içi kupa maçları da yok. Bu yüzden BJK maçı cuma günü rahatlıkla oynanabilir. Hatta istiyorsa cumartesi oynatsın. Fener maçı yine Pazar oynansın, bizim maçı da ver Pazar saat 15:00 yada 16:00 ya. Gidebilen herkes gitsin.

Hem maç programı açısından, hem de yayıncılık açısından bu kadar rahat bir hafta da bu maçı pazartesiye vermenin mantığı nedir ?

Biz stadı taraftarımız dolduramaz demiyoruz ki, böyle yaparak birçok taraftarımızın hakkı yeniyor diyoruz.

Kaldı ki Trabzonspor birçok deplasman da kendine ayrılan yeri full doldumuştur.

karabayirc
02.02.2010, 08:58
Ligimizin değerinin nasıl artacağını tartışan medyaya bir önerim var.

1-Trabzon u üzmemek.
2-Şaibeleri devam edecekse ortadan kaldırmak ve ortadan kalkmayacak ise Trabzonpor'un şampiyonluğu için şaibe yapmak.
3-Anadolu'dan şampiyon çıkarmak ki bence ilk tercih bursa yada eskişehir olmalıdır.

Ligin gerçek sahibi anadolu kulüplerini üzerek, İstanbul, Trabzon, Bursa, Eskişehir (kısmen izmir) illeri dışındaki insanları futboldan soğutarak, şaibeler ile yıllarca istanbul kuluplerini zengin ve şamiyon yaparak lig kalitesi arttırılmaz. Lig kalitesi için haftanın maçı denilebilecek Bursa-Trabzon maçını pazar akşam 19:00'a yani has maçın oynanacağı saate koyarsın. İstanbul takımlarına kendini yedirmezsin. Ayrıca Konu bursa-trabzon maç saati ama hazır uzun süre sonra foruma girmişken yazmam gerek 2016'yı raylı sistem, iller arası uzaklık bahanesi ile trabzon'u es geçerek yapamazsın. Güney kore ile japonya çok mu yakındı birbirlerine. Ayrıca Başbakan Erdoğan imzalı yaklaşık 1.000.000 liralık stat yapımı ile ilgili garanti mektubunu adaylık dosyasına koyabiliyorken Trabzon Akyazı projesi ve gerekirse raylı sistem içinde 200-250.000 TL lik mektup koyulamazmıydı? ( Kaldı ki zaten yapacağız diye söz verdiğiniz, sözünüzden döndüğünüz bir projeyi neredeyse herşey hazır kıvama gelmişken yapamazmıydınız? Davos'a gitmem demiştin Sayın Başbakan geçen yıl. Bu sene davos'a katılıp katılmayacağınızı soran bir gazeteciye "biz de laf ağızdan bir kere çıkar, katılmayacağım" demediniz mi? E hani laf ağızdan bir kez çıkıyorsa Akyazı 2011'e neden yetişmedi ve hatta neden başlamadı?. Neyse çok doluyum bu akyazı ve 2016 konusunda. Yani yine kandırıldık, yine ülkenin sahibiyiz diye övünürken yine azınlık bırakıldık ülkede. Sağolun Trabzonlu üstdüzey siyasetçiler, sağolun trabzonlu genel müdürler ve sağol karadenizli başbakan.

Travelair
02.02.2010, 10:37
Türkiye Futbol Federasyonu İstinye

Profesyonel Maçlar Planlama Organizasyon Müdürlüğü

Telefon Santral: 0-212 362 22 22

Faks: 0-212-323 49 31

E-mail: tff@tff.org.tr

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri

Telefon: 0 (462) 325 09 67 (4 hat)

Faks: 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

E-mail: info@Trabzonspor.org.tr

DIGITURK Müşteri Hizmetleri 0 212 473 73 73 / 0 532 755 73 73

http://www.digiturk.com.tr/contactus.aspx (Görüş, şikayet...)

Recep Alkan
02.02.2010, 10:54
Az önce Travelair hocamın verdiği numarayı aradım TFF için. Kaşıma gayet kibar bir hanımefendi çıkı ismi Merve imiş. Aslında biraz da olsa sert konuşmayı düşünüyordum ama bayan o kadar kibar olunca vaz geçtim J Sıkıntımı anlattığımda beni Besim Bey’e bağladı. Ona da güzelce sıkıntımı anlattım; aldığım yanıt,

- İki kulüp de Türkiye Kupasında mücadele ettiği için maçlarını pazartesi gününe aldık. Hem hafta içi, hem de hafta sonu oynuyorlar, bu onlar için zor olacak düşüncesi ile bu şekilde yaptık. Tabi birde yayıncı kuruluşun tüm maçları yayınlama isteği olmasından dolayı.

Yayın konusu için GS maçını hatırlattım. Gelen yanıt,

- Bize gelen istek bu yönde, o yüzden maç pazartesi alındı.

Maçın günün değişme durumunu sorduğumda;

- İki kulüpten ve yayıncı kuruluştan bir istek gelirse değerlendirilebilir, aksi halde böyle bir düşüncemiz yok oldu.

Kul
02.02.2010, 11:11
La Recep hiç garıştırma ortalığı tarih tam Bmn | Bursa'ya göre ..

Takımımızın 15 Şubat 2010 Cuma günü Bursa'da Bursaspor'la oynayacağı Turkcell Süper Ligi müsabakasının seyahat programı belli oldu.

BURSA SEYAHAT PROGRAMI

Gidiş Tarihi ve Saati
ð14.02.2010 Pazar Trabzon - Bursa Saat 15.00 (THY Özel Uçak)
ðSaat: 14.00 Trabzon Havalimanı buluşma

Deplasman Kombine Grubu Otel Konaklama ve İletişim Bilgileri

ðBursa Kervansaray Otel;
(Çekirge Meydanı BURSA Tel :0224-2339300)

Karşılama için pazar günü Havaalanına akacağız. Kalacakları Otel Dikkaldırım'a yürüme 3 dakika mesafede.. Bir daha maç saati değişsin diyen olursa muhalefetim ona göre.. ;)

Recep Alkan
02.02.2010, 11:45
Alla Alla biz nasıl seyredeceğiz....

Kul
02.02.2010, 11:52
Recep o gün bir şekilde izin alman gerek kardeşim. Tek çaren bu yoksa Bursa'yı unut. Alternatif olsun diye hayde Olimpiyat'a diyorum.. ;)

Recep Alkan
02.02.2010, 11:53
İki dakika da satıldık vay be...

Valla 5 gibi çıksak yetişir miyiz diyorum ama gelemeyeceğiz gibi...

Kul
02.02.2010, 11:57
Recep kardeşim 5 gibi Balıkesir terminalinden hareket edersen tam 7'de Bursa terminalinde olursun orada da ben sana satış yaparım maça da yetişemezsin.. :D La 5'te çıkma ihtimalin varsa ne diye başlıklar açıp yaygara yapaysın.. Sen atla gel o gün son dakika aracımız hazır olacak.. ;)

Recep Alkan
02.02.2010, 12:20
Ali çıkma durumum tam yok, bilmiyorum nasıl olacak, kaldı ki tek gelmeyeceğim ben. Arkadaşlara uyacak mı baklım aynı gün

Kul
02.02.2010, 12:21
Tamam kardeşim paslaşırız daha çok var.. ;)

ahmet aydın
02.02.2010, 14:55
La Recep hiç garıştırma ortalığı tarih tam Bmn | Bursa'ya göre ..

Takımımızın 15 Şubat 2010 Cuma günü Bursa'da Bursaspor'la oynayacağı Turkcell Süper Ligi müsabakasının seyahat programı belli oldu.

BURSA SEYAHAT PROGRAMI

Gidiş Tarihi ve Saati
ð14.02.2010 Pazar Trabzon - Bursa Saat 15.00 (THY Özel Uçak)
ðSaat: 14.00 Trabzon Havalimanı buluşma

Deplasman Kombine Grubu Otel Konaklama ve İletişim Bilgileri

ðBursa Kervansaray Otel;
(Çekirge Meydanı BURSA Tel :0224-2339300)

Karşılama için pazar günü Havaalanına akacağız. Kalacakları Otel Dikkaldırım'a yürüme 3 dakika mesafede.. Bir daha maç saati değişsin diyen olursa muhalefetim ona göre.. ;)
14 şubatta bursadaki taraftar sevgilisiyle buluşacak yani;)

Ömer TOPAL
02.02.2010, 23:56
bencede 14 şubat alınsın maç..en azından 14 şubatı yanlız geçirdik demeyiz...Sevgilimizle buluşuruz :D

Reha
04.02.2010, 23:44
Bu başlığın bu kadar ilgisiz kalması hayret verici,arkadaşlar biz BB ile çarşamba saat 16.30 da oynayacağız.Yani ne gerek var pazartesiye anlamış değilim. Yani anlıyorum Bursada ki arkadaşlar bizi istemiyor;bilet sorunundan dolayı ama ...Yapmayın lütfen şu Bursalıların tövbe haşa Allah gibi korktukları tek gurubtur ''gurbetçi gençler'' ... Yine gelicez,yine kaçacaklar..Yine,yeni,yeniden!

Sinan_Ts61
04.02.2010, 23:46
TFF'nin bize bir garezi olduğu muhakkak..:)

Şahin_53
05.02.2010, 01:19
De.ğiş.me.sin.

reisoğlu61
05.02.2010, 01:19
peki bu mac neden pazartesi acaba, bir bilgisi olan varmi?

Recep Alkan
08.02.2010, 08:54
Yahu Pazar günü Saat 15:00' de İstanbul da maçı oynat, ondan sonra tam 72 saat sonra kupa maçını oynat bize, ondan sonra da kalk iki takım da kupada oynuyor diye Bursaspor - Trabzonspor maçını pazartesiye al.

Aklım almıyor benim, bu maç pazara alınsa ne olur ?

Cengiz Çubukcu
08.02.2010, 08:57
Yahu Pazar günü Saat 15:00' de İstanbul da maçı oynat, ondan sonra tam 72 saat sonra kupa maçını oynat bize, ondan sonra da kalk iki takım da kupada oynuyor diye Bursaspor - Trabzonspor maçını pazartesiye al.

Aklım almıyor benim, bu maç pazara alınsa ne olur ?

Levent Kızıl sana neyi hatırlatıyor Recep?

Recep Alkan
08.02.2010, 09:02
Söyleyeyim mi ?

Çok ağır olacak.

Hüseyin Bağdat
08.02.2010, 09:06
Söyleyeyim mi ?

Çok ağır olacak.

Recep o ağır sözü bende söyleyeceğim ama olmuyor. İstanbul'daki maça gidemedim.Bu maça gitmeyi hesaplıyordum. Pazartesi iş günü izin almak zor:( Yazıklar olsun bu kararı alanlara...

Gökhan Döner
08.02.2010, 09:09
Saatide 16.30 muş bizde kendi kafamızda plan yapıyoruz bursaya gidecez diye.
Lanet olsun nekadar çok düşmanlarımız varmış yavvvv

Recep Alkan
08.02.2010, 09:14
Bursaspor maçı hem pazartesi hemde 16:30 mu ?

Saat 20:00 değil mi ?

Halil Atalay
08.02.2010, 09:18
vallah trabzonspor düşmanı bir değilki birden fazla ilk olarak kendi yönetimi sonra TFF sonra hakemler sonra basın son olarak Taraftar

Recep Alkan
08.02.2010, 09:19
Bu maçın gününü öğrendikten sonra TFF nin gerekli kısımlarını arayıp bilgi almıştım. Görevli;

- Eğer iki kulüpten de bir talep gelirse maçın günü değişebilir demişlerdi.

Yahu bizim yönetim habuna bir el atsın da, adamlar sırf maça gitmeyelim diye uğraşıyorlar...

Murat Erdem
08.02.2010, 10:24
Recep, kendini boşuna yorma. Dün Olimpiyat'da taraftarımıza edilen eziyete gıkını çıkarmayan yönetim mi, Bursa maçının gününü biz taraftara soracak ?!

Mustafa ÖZDEMİR
08.02.2010, 10:28
listeye pazartesi galibiyetide yazacağız anlaşılan...

Recep Alkan
08.02.2010, 10:34
Benim aslında kızdığım nokta daha farklı, herkes kendine göre haklı, ama

Mesela;

İstanbuldaki vatandaş nasıl olsa gidemem diyip ilgi göstermiyor,

Bursa daki vatandaş nasıl olsa her türlü ordayım diyor itiraz etmiyor,

Yani anlatmak istediğim konu bir durum kimi ne kadar ilgilendiriyorsa o kadar itiraz ediyor.

Ben Balıkesirde oturuyorum,

İzmir 180 Km

Manisa 150 Km

Bursa 160 Km

İstanbul 400 Km (vapurla)

Ankra 550 Km

Zaten İzmirin takımı yok, Manisa bu sene var bir dahaki sene yok,

Rahatça gidebileceğim tek deplasman Bursa, geriye kalanın hepsi bana maddi ve manevi zorluk çıkarıyor. Ama birileri de o maçı bahaneler üretip Pazartesiye alıyor.

Benim anlatmak istediğim bu, bir tepki olmalı ise hep birlikte olmalı, olmayacaksa hiç olmasın. Kişilerin durumuna göre değil, Trabzonspor'un menfaatine göre olmalı.

Atalay
08.02.2010, 10:42
P.tesi 16.30'a maç ayarlayan federasyona buna eyvallah diyen yönetime çok şeyler söylerim ama...

Arkadaşlar tetikte...

Bir ay bu siteye giremem büyük bir ihtimalle...

Kafa buluyorlar bizle...!

Recep Alkan
08.02.2010, 10:45
Atalay abi, maç 20:00 de değil mi ?

16:30 olduğu nerde yazıyor.

Bizim sitedeki maç programlarında 20:00 yazıyor.

Eğer 16:30 ise gerçekten büyük rezilliktir.

Mustafa ÖZDEMİR
08.02.2010, 10:46
bursa maçını perşembe oynuyor diye pazartesiye alınıyor maç .ama denizli manisa maçıda perşembe günü .onların maçı pazar günü oynanıyor...

Dursun Kaplan
08.02.2010, 10:47
Rize maçı 16.30'da.

Bursa maçı saat 20.00'de.

Ercan DEMİRCİ
08.02.2010, 10:47
:)
Buna yönetimin tepki koyması lazım.
Hiç sanmıyorum...

Atalay
08.02.2010, 10:48
Saatide 16.30 muş bizde kendi kafamızda plan yapıyoruz bursaya gidecez diye.
Lanet olsun nekadar çok düşmanlarımız varmış yavvvv

Burda okudum...

Gökhan yazmış...

Hüseyin Bağdat
08.02.2010, 10:48
Atalay abi, maç 20:00 de değil mi ?

16:30 olduğu nerde yazıyor.

Bizim sitedeki maç programlarında 20:00 yazıyor.

Eğer 16:30 ise gerçekten büyük rezilliktir.

Maçı pazartesi günü oynatmak rezillik. Üstüne 16:30'da
oynatırlarsa rezilliğin ötesi olur...

Recep Alkan
08.02.2010, 10:50
Edit......

peker61
08.02.2010, 10:51
Maç saat 20.00 da arkadaşlar 16.30 nerden çıktı program açıklandı..

Yağızhan Sağnak
08.02.2010, 10:55
Maç 20.00'da.

Armağan Dere
08.02.2010, 11:12
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=198&hafta=21#mac

Sinan SARI
08.02.2010, 11:16
Bu maça Kuşadası olarak gelmeyi düşünüyorduk hatta dün derneğimizdede muhabbeti oldu ama pazartesi olması direk etkiliyor.İnşallah bir değişiklik olurda bizde bi ayar çekeriz.

Öztürk Adem
08.02.2010, 11:16
Bunların yapmıs oldugu da neyın nesı :SHaftaya pazartesı mac mı oynayacakmısız.Ilgıncsınız ey federasyon

61kralfatih
08.02.2010, 11:19
bu maca gitmeyi cok istiyodum ama gidemicem buyuk ihtimal

Abd.kalaycı
08.02.2010, 11:47
Arkadaşlar Bursanın taraftarları Pazartesi zor gelir maça en azından organize olamazlar bence Pazartesi oynamak lehimize olur bize verecekleri bölüm zaten 500 kişilik nasıl olsa doldururuz Bursa düşünsün.

Abd.kalaycı
08.02.2010, 11:48
Ayrıca 3 günde bir maç oynuyoruz takım İstanbuldan Rizeye geçiyor sonra Bursaya gidecek yani zor bu işler bir gün daha dinlenmiş olur çocuklar.

Barış Kaptanoğlu
08.02.2010, 12:06
maçı pazartesiye alarak çevre illerden gelecek taraftarımızın önü kesilmektedir...bursa taraftarı için bir sorun yoktur....adalet bunun neresinde

kudu_61
08.02.2010, 12:48
bırakın takım bir gün fazla dinlensin arkadaşlar pazartesi oynayalım sahalar zaten ağır ve çok koşarak yoruluyoruz çarşamba pazar hiç de iyi olmadı bu hava şartlarında iklim değişiklikleri saha şartları derken takım bazen iyi oynayamayabiliyor bu yüzden bence pazartesi mantıklı hem ne olursa olsun bize kaç koltuk vereceklerse biz o koltukları doldururuz

Barış Mayda
08.02.2010, 12:49
pazartesi günü maç mı olur ya _?bu tff şaşardı valla allah sonlarını hayırlı etsin.

kudu_61
08.02.2010, 12:50
Arkadaşlar Bursanın taraftarları Pazartesi zor gelir maça en azından organize olamazlar bence Pazartesi oynamak lehimize olur bize verecekleri bölüm zaten 500 kişilik nasıl olsa doldururuz Bursa düşünsün.
bursanın taraftarı maç haftanın 8. günü oynansa gene gelir biz ise o stadın hepsini rahat doldururuz ama dediğin gibi az yer veriyorlar canım bi kestane çekti ki

Mustafa ÖZDEMİR
08.02.2010, 12:58
[QUOTE=Barış Mayda;3001971]pazartesi günü maç mı olur ya _?bu tff şaşardı valla allah sonlarını hayırlı etsin.[/QUOTE ]
konu o değil ama ingiltere bile pazartesiye maç koyma kararı aldı:D...

Ömer SEVİNÇ
08.02.2010, 13:03
Maçın Pazartesi olmasını takımlar istemiş olabilir. İki takımın da bu hafta kupa maçı var çünkü.

Oğuzhan
08.02.2010, 13:09
:tsbayrak:Şampiyon Olmamız , Engellenemez !!:tsbayrak:

serdar avcı
08.02.2010, 14:51
gün öneml değil zaten en fazla 1500 bilet verirler,gitsende giremezsiniz..bu seneki en rahat galibiyetimizi alırız banko trabzon.

Recep Alkan
08.02.2010, 15:36
bırakın takım bir gün fazla dinlensin arkadaşlar pazartesi oynayalım sahalar zaten ağır ve çok koşarak yoruluyoruz çarşamba pazar hiç de iyi olmadı bu hava şartlarında iklim değişiklikleri saha şartları derken takım bazen iyi oynayamayabiliyor bu yüzden bence pazartesi mantıklı hem ne olursa olsun bize kaç koltuk vereceklerse biz o koltukları doldururuz

Olay zaten doldurup doldurmamak değil ki ?

Biz Türkiyenin her yerinde her stadı doldururuz, yeter ki izin versinler. Olay farklı arkadaşım.

gün öneml değil zaten en fazla 1500 bilet verirler,gitsende giremezsiniz..bu seneki en rahat galibiyetimizi alırız banko trabzon.

Üstad, ben gidebilsem gireceğim, ama gidemiyorum...

Alihan Ertürk
08.02.2010, 16:24
Takımın Bursa'da hangi otelde konaklayacağı belli mi ? Resmi sitede program gözükmüyor.

Hürgün Aygün
08.02.2010, 17:15
ya uff bu maça gidicektik ama pazartesi okul var yaa çok üzülmüştüm ilk günü görünce :(:(:(:(

Emre GÜRDAL
08.02.2010, 17:19
ya çok saçma zaten okul yeni acıldı bide ilk haftadan gene okuldan kacırtacaklar beni ya :D

Atılay
08.02.2010, 17:20
ya çok saçma zaten okul yeni acıldı bide ilk haftadan gene okuldan kacırtacaklar beni ya :D

Ne olacak Emre bak bende gitmeyecem okula :) Maça gidecez

Recep Alkan
08.02.2010, 17:22
Bu iş böyle arkadaş, gitmesi veya gitmemesi kesin olan arkadaşlar, bırakın tepkiyi tek kelime yazı bile yazmıyor. Nasıl olsa ordayım, yada zaten gidemiyorum mantığı ile.

Nasıl olsa Trabzonspor yılda 4-5 kez geliyor İstanbula.

Değişmesin, olimpiyatta saat 17:00 ye maç koydular mı ortalık yıkılır, Bursa maçını varsın oynasın Trabzonspor Pazartesi günü, biz gideriz sivaslara kadar bir daha.

Koray
08.02.2010, 17:26
Yıldıramayacaklar pazartesi ordayız Allah'ın izniyle...

İHTİLALL
08.02.2010, 17:28
Bu iş böyle arkadaş, gitmesi veya gitmemesi kesin olan arkadaşlar, bırakın tepkiyi tek kelime yazı bile yazmıyor. Nasıl olsa ordayım, yada zaten gidemiyorum mantığı ile.

Nasıl olsa Trabzonspor yılda 4-5 kez geliyor İstanbula.

Değişmesin, olimpiyatta saat 17:00 ye maç koydular mı ortalık yıkılır, Bursa maçını varsın oynasın Trabzonspor Pazartesi günü, biz gideriz sivaslara kadar bir daha.
Recep kızma ya..:)

Ben de,hafta sonu olsa ,gitmeyi düşünüyordum açıkçası,yeğenler filan..

Ama bu tarih,zannedersem hem rakibin,hemde bizimkilerin işine geliyor..

Görüyorsun,hafta da iki maç,sürekli fire,

Dün dört fire vardı,mesela..

Yani alan,satan memnun gibi..

Senin adına üzgünüm,çünkü evsahibi gibi saydığını düşünüyorum,kendini..

Gerçekten büyük şanssızlık,senede bir maç pazartesi,o da Bursa maçı..:)

Abd.kalaycı
08.02.2010, 17:34
bursanın taraftarı maç haftanın 8. günü oynansa gene gelir biz ise o stadın hepsini rahat doldururuz ama dediğin gibi az yer veriyorlar canım bi kestane çekti ki

Canın Şeftali de çektimi :D

Erdem Keser
08.02.2010, 21:29
Maçın pazartesi olması en çok benim işime geldi heralde:D Bizimkilerinde işine gelir , bir gün daha fazla dinlensin uşaklar.

Çok bencilim:p

Muammer Genç
08.02.2010, 21:50
yok arkadar lanet olsun bole TRT ye lanet olsun bolee TFF nuna ulan adam akıllı mac seyredemıyecezmı yaaa illa protesto yerıne taslı sopalı saldırımı duzenleyelım TFF NUNA NE İSTİYORLAR ANLAMIYORUM ARKADAS YAAAA...

CEMEFKER
08.02.2010, 23:07
Tamamen dinlenmiş bir Bursa'yı karşımıza çıkarmak için yapılmış bir fikstür balans ayarı.........Olsun dinlenmiş, mazareti olmayan timsah'ın dişini çekmek daha haz verecek inşaallah.

Belki bu durum normal karşılanabilir........Aynı durum bizim takımın başına gelse biz de bir gün dinlenmek adına maçı Pazartesi almak isteyebilirdik.......Ancak bunu isteyen biz olsak, evet bordo-mavi takımın yönetimi olsa o zamanda yayıncı kuruluş istemiyor diye ortaya çıkarlardı muhtemelen.........

....ancak önemli olan bundan sonrasını takip etmek olması lazım......acaba bundan sonra da hangi super lig takımı olursa olsun aynı müsamahayı gösterebilecek mi tff.........yoksa birilerinin ( bu bana göre yayıncı kuruluş değil, onlar için bjk-antep maçı Cuma oynatılabilir, fb'nin maçı Cumartesi, bizim maç da Pazar, sorun yok......yani fikstürün bir gün geriye çekilmesi zaten yayıncı kuruluşun olağan/mutat yayın akışı) dümen suyuna takılıp mı hareket edecek .....

ismail tüfekçi
09.02.2010, 00:00
cafer bursaya otobüs kaldır

Muhammed
09.02.2010, 00:01
Bende takımın 1 gün daha fazla dinlenmesi sebebiyle olumlu bakıyorum Pazartesine. Stad'ın dolmasına gelincede her türlü dolar stad bence.

only ts
09.02.2010, 00:02
pazartesi olmasının sebebi nedir anlamadım ama neyse

mashal61
09.02.2010, 00:03
Bu maçın saatini de 15.00'a alın da tam olsun. Yaptığınız işi yarım bırakmayın. Bak yoksa maçı izlerim ona göre. Bu taraftara maç izletmek istemiyorsunuz ya siz...

Taner Gündoğdu
09.02.2010, 00:21
bursalı arkadaşlar için gerçekten çok talihsiz bir durum. günün değiştirmeleri için önce bursanın kupa maçının günü değiştirmeleri gerekecek sanırım, bu da imkansız olduğuna göre :S

Muhammed
09.02.2010, 00:22
bursalı arkadaşlar için gerçekten çok talihsiz bir durum. günün değiştirmeleri için önce bursanın kupa maçının günü değiştirmeleri gerekecek sanırım, bu da imkansız olduğuna göre :S

Bursaspor taraftarının canı cehenneme. Şehir dışından bu maça gidecek taraftarlarımıza zorluk çıkartabilir maçın Pazartesi olması tek düşüncemiz bu.

28TS61
09.02.2010, 01:23
keske mac sabah 8 de olsa. herkes is basi yaparken bizimkilerde santra yapar

Harun-61
09.02.2010, 01:28
Pazartesi olmasi benim isime yaradi acikcasi :)

Halit Aydın
09.02.2010, 01:33
Bursada ister sabah olsun ister akşam ister gece 3te. Her türlü bize ayrılan tarafı doldururuz Bursadaki Trabzonsporlular olarak.

Ama çevre illerin de katılması için değişmesi gerek.

Taner Gündoğdu
09.02.2010, 03:02
Bursaspor taraftarının canı cehenneme. Şehir dışından bu maça gidecek taraftarlarımıza zorluk çıkartabilir maçın Pazartesi olması tek düşüncemiz bu.

bursalı arkadaşlar derken bursadaki Trabzonsporluları kastetmiştim ya neyse...

Ba®ış
09.02.2010, 21:22
Yıldıramayacaklar pazartesi ordayız Allah'ın izniyle...
bi iskender ısmarlarsın artık.bir dediğime bakma 1,5'tan aşağısı kurtarmaz.meşrubatı,tatlısı da cabasıhttp://www.tribundergi.com/forum/images/smilies/icon_biggrin.gifhttp://www.tribundergi.com/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif

Ilelioglu
09.02.2010, 21:24
Bu mac neden Pazartesi günü, üstelik gese bu haftayi bay geciyor..:cool:

Bence bu mac ya Pazar yada Cumartesi günü oynanabilir...;)

Halit Akyüz
09.02.2010, 21:27
Pazar , Pazartesi farketmez..

furkanderya61
09.02.2010, 21:28
Arkadaslar mac ıcın cok guzel bır gun ve saat. bence iş cıkısı aksam ustu. belkıde bursada en rahat macımı seyretecegım. kemenceyle zor ama :D

irfanb
10.02.2010, 00:48
Cuma günü mac verirler karsi geliriz,
Pazartesi verirler karsi geliriz.
Bu Federasyon da az cekmiyor bizimle yani.
Pazertesi kesinlikle olmaz Sali günü oynayalim diyorum.:)

#10 Fietra
10.02.2010, 05:00
Geçen sezonki maçta misafir takım tribünü bize yetmemişti ve stat gişesinde 110 civarı bilet satılmıştı.Anlayacağınız her zaman yaşadığımız rezaletlerden birini yaşamıştık ve bir sürü taraftar mağdur edilmişti.Bu seferde Bursa'nın kale arkası biletlerine hücum edip oraya da baya kalabalık bir tribün oluşturmuştuk.Bu sezonda aynısının yaşanmasından korkuyorlar.

Samet Türkmen
10.02.2010, 11:24
Eğer şampiyonluğa oynayan bir kulübün başkanı olsaydım cuma ve pazartesi maçları için teşekkür ederdim federasyona. Cuma günü kafam rahat olurdu maçı oynarken, pazartesi ise rakiplerimin ne yaptığını bilmiş bir halde çıkardım maça. Aynı saatteki diğer maçı düşünmek zorunda kalmazdım.

Tabii ki bunu kullanmayı bilecek kapasitede takım lazım.

tunganyan
10.02.2010, 22:13
Bence süper birşey değişeceklerini sanmıyorum ve bu da çok iyi...Tabi ki taraftar için biraz zor olacak ama daha bugun maç yaptık takım gerçekten yoruldu bizimlig bu kadar tempoyu kaldıramaz kaldırsa da iyi oynayamaz onun için de pazartesi olması çok iyi oldu dinlenmiş olacaz,sadece maça gelemicek seyircileri değil dinlenecek olan takımımızı da düşünmek lazım ve bu durumda da futbolcuların dinlenmesinin daha ağır basacağını düşünüyorum..Saygılar

Gökçebey
11.02.2010, 09:36
Bu saatten sonra maç günü ve saati değişmez herhalde. Artık maça konsantre olalım. :)

TSL 21.Hafta | Bursaspor - Trabzonspor | 15.02.2010 | 20.00 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=3010225#post3010225)