PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Hoca Gülmeli

champions
31.01.2010, 11:20
Aslında Şenol Hoca’yı anlıyorum. Çünkü ben de çok istememe rağmen, duygularını belli eden, sevgisini/hüznünü gösteren bir adam olamadım.
Ama her şeye rağmen, Trabzon harika paslarla ceza alanına girip olağanüstü bir gol attıysa, kenarda Şenol Hoca’yı sevinirken görmek istiyorum. Bu onun hakkı, bu Trabzon seyircisinin hakkı, bu futbolseverin/bizim hakkımız.
Geçen hafta Sivas’a karşı 21 dakika acı çektikten sonra Umut ilk golü atmış, kenara bakıyorsun, Şenol Güneş sanki hiçbir şey olmamış gibi Serkan’a bir şeyler anlatıyor. 30’uncu dakikada ikiyi buluyorlar, bu kez de Güneş’in çatık kaşlarının karşısında Ömer Aysan var!
Halbuki bu maçtan yalnızca saatler önce M.United, Hull’a karşı dördüncü golü attıktan sonra Alex Ferguson’u çocuklar gibi sevinirken izlemiştik. O çocuklar gibi sevinen adamın, çeyrek asırdır United’ı çalıştıran, sayısız kupa kazanan ve bu tarz takımları yüzlerce kez yenen bir hoca olduğunu da not etmek gerek.
Şenol Hoca gülmeli. O gülerse, onlar gülerse, değişecek her şey...

Uğur Meleke

Yanlış anlaşılmasın bir eleştiri olarak değil, bir temenni olarak, çok güzel ifade etmiş Uğur Meleke. Şenol hoca gülmeli arkadaşlar.

ilhan
31.01.2010, 11:21
Açtığın başlık ve imzan çok uyumsuz oldu sanki dostum. :p

Emir BAYRAK
31.01.2010, 11:24

Harbiden! Şenol Güneş istifa diyen var mı yahu!

Takım yıllardan sonra futbol oynuyor, Şenol güneş istifa.

ahah, çok komik.

Şenol Hoca nerede ne zaman güleceğini bilecek kapasitede büyük bir hoca olduğuna inanıyorum, tıpkı ferguson gibi.

T.B_1461
31.01.2010, 11:25
Daha durun bakalım dün bir bugün iki.

ilhan
31.01.2010, 11:26
Harbiden! Şenol Güneş istifa diyen var mı yahu!

Takım yıllardan sonra futbol oynuyor, Şenol güneş istifa.

ahah, çok komik.

Şenol Hoca nerede ne zaman güleceğini bilecek kapasitede büyük bir hoca olduğuna inanıyorum, tıpkı ferguson gibi.

:)
Orada ironik bir gönderme var. Düşündüğünüz gibi değil yani. En azından ben öyle düşünüyorum.

bordo61
31.01.2010, 11:26
Sizi anlamıyorum ya

Adamın giyimine kuşamına takmıştılar bir ara

Şimdide gülmesine mi taktınız

Bırakın adamı rahat

Konu kilit:Şenol hoca robot değil ne zaman güleceğine kendi karar verebilir

Koray
31.01.2010, 11:27
İlk önce kendinden başlada şu imzanı düzenle istersen :)

ilhan
31.01.2010, 11:28
Konu kilit:Şenol hoca robot değil ne zaman güleceğine kendi karar verebilir

Olur kardeşim.

"Şenol hoca gülmeli" masumane bir istek yahu.. Bu bir takıntı ya da başka bir şey değil. Saha kenarında çok tedirgin gibi bakıyor.

Gülümsemek iyidir, temenni etmek iyidir.

bordo61
31.01.2010, 11:32
Olur kardeşim.

"Şenol hoca gülmeli" masumane bir istek yahu.. Bu bir takıntı ya da başka bir şey değil. Saha kenarında çok tedirgin gibi bakıyor.

Gülümsemek iyidir, temenni etmek iyidir.

İyide İlhan'ım biz adama gül dedik diye mi gülecek

Bencede tedirgin bakıyor çünkü tedirgin :D

Saçma bir cümle oldu ama neyse

Ama bunu tarışmanın bence bir anlamı yok.

Farklı düşünüyoruz neyse ;)

ilhan
31.01.2010, 11:40
Şenol hocanın oynattığı futbol hepimize keyif veriyor ve yüzümüzü güldürüyor. Ama kendisi gülmüyor. Biz kendisine güveniyor, inanıyoruz. Ama yüzü gülsün yahu.. Pozitif enerji verecektir.

Gülmeli, gülümsemeli...
Neden mi?

http://www.netkeyfim.com/wp-content/uploads/2009/05/senol-gunes.jpg

Çünkü O'na çok yakışıyor.
;)

bordo61
31.01.2010, 11:46
http://images.habervitrini.com/haber_resim/turkiye_senol_gunes.jpg

Şenol Güneş : Gerçekten mi ilhan :)

Mesut
31.01.2010, 11:47
şenol hocam zamanı geldimi gülecektir bence son gelişmelerde keyfi kaçmıştır
bu şenol hocaki 2002 dünya kupasında altın golu atdığımızda çocuklar gibi sahaya koşan futbolcuların yanına koşan insan
şenol hocam trabzonspor bünyesinden bir daha kesinlikle gitmemelidir.
teknik direktörlüğü bırakırsada yönetici veya başkan bence başkan olmalı
10 numara insan 10 numara trabzonsporlu
şenol hocamı seviyorum
iyiki burdasınız hocam

güneyli
31.01.2010, 11:47
Uğur melekenin yaklaşımı, dünya kupasında hocanın giyimini eleştiren hazımsız andavalların yaklaşımını hatırlattı.Uğur efendi, hocanın heyecanını ve coşkusunu biz çok iyi görüyoruz.Gülmesi gerekmiş..Biryerden akıl verecekler ya...Çekin ellerinizi Şenol hocanın üzerinden..

Tolunay Abdioğlu
31.01.2010, 11:48
Şenol Hoca ne zaman güleceğini bilir.:)

Ama gülmek çok yakışıyor ona.Dünya Kupasın'da da gülmüyordu.Ama İlhan Mansız'ın attığı golden sonra sahanın etrafında 3-4 tur attı.

Kısacası ;

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler. :)

ilhan
31.01.2010, 11:48
http://images.habervitrini.com/haber_resim/turkiye_senol_gunes.jpg

Şenol Güneş : Gerçekten mi ilhan :)

:D

Bu güzeldi.
:alkış:

Ahmet Faruk
31.01.2010, 11:52
Şenol Hoca kendisini gülmeye hazır hissetmiyor.
Oyuncular hala istediği düzeyde değil.
Onun için biraz daha bekleyeceğiz.

erkankoc
31.01.2010, 12:02
burda senol gunesin istifasini isteyen ne hocalar var! bir bilseniz

AKSOY_61
31.01.2010, 12:10
''Şenol hoca gülmeli'' başlığını ''Şenol hoca gitmeli'' diye okudum.
Fareye nasıl tıkladığımı bilmiyorum:D

Bence hoca istediğini yapsın.Belki de böyle rahat.

Muhammed
31.01.2010, 12:13
Ersun Yanal iyi seviniyordu :)

tslover
31.01.2010, 12:14
Saçma bi başlık bence.Bu durum tamamen kişilikle alakalı birşey ki akşam diyarbakır maçında saha kenarında Ziya Doğan'ı ve yüz ifadesini gördükten sonra Şenol Hoca gülmesede olur benim için

Erdal DİLEK
31.01.2010, 12:14
demek ki hala oyundan memnun değil adam ondan gülmüyor:)

İskender YILMAZ
31.01.2010, 12:15
Zamanı gelir, güler .. :)

cubido
31.01.2010, 12:18
bizi yüzümüzü güldürdüğü sürece gülmemesinin hiç mahsuru yok...

Travelair
31.01.2010, 12:20
Yanlış anlaşılmasın ama polemik konusu olmaya aday. Konunun kapatılması iyi olur

Murat Erdem
31.01.2010, 12:30
Ben de, bizim takım gol attıktan sonra, yedek kulübesinde top yekün yaşanan paniği anlayamıyorum. Resmen panik-atak geçiriyorlar, hocamız, tercümanımız, yedeklerimiz...

My
31.01.2010, 12:30
Adam n'apsa yaranamıyor :)

Barış Burak
31.01.2010, 12:33
bugünkü yazısı çok güzeldi uğur melekenin

tigin
31.01.2010, 12:34
Hocamızı da rahat bıraksınlar bizide. Onların ne tavsiyesine ihtiyacımız var ne de övgüsüne. Zamanında yerden yere vurdukları adamı şimdi pohpohlamasınlar. Fatih Terim sayesinde anladılar Şenol hocanın adamlığını. Şimdi günah çıkartırlar.

Erdal
31.01.2010, 12:34
Uğur Meleke'nin bu günkü yazısını okuyunca kızdım..." Ulan herif bize yazacak bişi bırakmadı" dedim :)

Bence de gülmeli Şenol hoca...Ama zamanına o karar vermeli...Başlık da şık olmuş bence...Champions un açması daha şık olmuş :)

Güleceğiz inşallah be Faruk....Bir gün hep beraber güleceğiz inşallah:)

Barış Burak
31.01.2010, 12:35
eleştri anlamında değildi uğur meleke hem taraftarı hem trabzonsporu çok güzel bir biçimde özetlemiş darısı bizim ''has uşaklarımız''olan yerel basnımıza...

Erdal
31.01.2010, 12:36
Şenol hoca gülmüyor...Çünkü neler ile karşılaşacağımızı biliyor....Uğur un da dediği gibi yöneticisinden hocasına malzemecisine kadar 2 kat daha çalışmak lazım...

magicyattara
31.01.2010, 12:38

Nazar boncuğumuz olsun o imza:)
Öyle dursun bence:)
*
Yalnız,Sivas maçında Umut'un golünden sonra Şenol Hoca çok güzel bir gol sevinci yaşamıştı yanlış hatırlamıyorsam.
Uğur Meleke bence bir daha izlesin.

Cafer Bulur
31.01.2010, 12:39
Arkadaslar zaten senol hocamiz yapi olarak cok fazla gülen birisi degil.

Ayrica su anki durumumuzu da yeterli görmedigi icin gülmüyordur.

Senol hocamiz sampiyon oldugumuzda gülecektir insallah.;)

ilhan
31.01.2010, 12:48
Bu başlık bize zarar değil, fayda sağlayacak. Eminim :)

champions
31.01.2010, 12:56
Erdal abi sende olmasan bizi anlayan kimse olmayacak ha.:D

Yok yani başlığı bir başkası açmış olsa bende gelip okusam "herhalde savaş çıktı" falan derdim. Alt tarafı "gülse güzel olur" diyorum.Takım mükemmel bir gol attığında mesela, kameralar hocayı gösterdiğinde gerilmek istemiyorum yani.Aklımda olan bir konuydu, Meleke'de bugün yazınca fırsattan istifade oldu.Bu kadar tahammülsüzlük, bu kadar önyargıyla nereye varabiliriz ki? Yazdığım her yazıdan sonra elma-armut açıklaması yapmam gerek herhalde.
Üstelik aynı fiili Ziya hoca yaptığında söylenmedik laf bırakmayan da bizleriz.Sonra da orda burda adaletden yakınırız.

Birde enteresan şekilde imzaya takanlar olmuş, akıllarına gelen ilk anlamı düşünüyor ve yanılıyorlar.;) Herşey göründüğü gibi olmayabilir mi acaba?

Bol polemiksiz günler dilerim.

Travelair
31.01.2010, 12:58
Ersun Yanal'la İstikrar ve Broos'la İstikrar başlıklarını ne çabuk unutuyorsunuz. Bu tür başlıklar zaman içinde yıpratılmaya ve polemiğe açık başlıklar haline gelirler. Benim görüşüm bu. İsterseniz Şenol Güneş ile İstikrar başlığını açın. Ne olacağını görün

Başlık olumlu ama şu anda hazır hava yakalamışken fırsat vermemeliyiz

antagonist
31.01.2010, 12:58
Birde enteresan şekilde imzaya takanlar olmuş, akıllarına gelen ilk anlamı düşünüyor ve yanılıyorlar.;) Herşey göründüğü gibi olmayabilir mi acaba?

Bol polemiksiz günler dilerim.

"İroniden anlamayan nesle aşina değilim" demiş Ahmet Haşim... İyi de demiş.
:)

Cafer Bulur
31.01.2010, 13:02
96 yilini hatirlayan var mi?

O zaman rakiplerimizi ezerken bile senol hoca gülmüyordu.

O sezonki en ciddi gülmesi sota nin denizliye 40 metreden attigi golden sonra olmustu.

Ömer Kibar
31.01.2010, 13:02
zamanı gelince güler :)

sanatik
31.01.2010, 13:05
Zamani gelince güler merak etmeyin.

Sampiyonlarin in yürümesi farklidir (cosmos engin demisdi) ekliyorum. Sampiyonlarin gülmeside farklidir.

AKSOY_61
31.01.2010, 13:09
Son güler iyi güler.
Bunu kimse dememiş ben yaziyim dedim.:)

Çağatay_
31.01.2010, 13:09
Şenol Hoca'nın terdirgin olduğu her halinden belli.Şenol Hocamız ancak biz ona takımın başında birkaç yıl kalma fırsatı verdiğimizde, takım o şahane futbolunu 75-80 dakika sürdüğünde rahat edecek.

Öyle top oynarken bile apar topar Serkan'ı çağırıp bir şeyler anlatması hala memnun olmadığının, çok daha mükemmeli istediğinin bir göstergesi.Ayrıca işi ne kadar ciddiye aldığının da bir kanıtı.. Çünkü gol atıp her şeyi unutmak yerine tamamen her eksiği gidermenin peşinde..

Emin olun Şenol Hoca ile uzun süre çalıştığımızda, takım tıkır tıkır oyununu maçın geneline yaydığında, Şenol Güneş çok da güzel gülecektir :)

http://www.tfutbol.com/menejer/Senol_Gunes.jpg

ÖmerFarukYılmaz
31.01.2010, 13:23
Ben de, bizim takım gol attıktan sonra, yedek kulübesinde top yekün yaşanan paniği anlayamıyorum. Resmen panik-atak geçiriyorlar, hocamız, tercümanımız, yedeklerimiz...

Sanki ilk defa gol atmış gibiler.

magicyattara
31.01.2010, 13:29
Şenol Güneş'in futbolculuk dönemini iyi bilirim.
Maçlardan önce bizim çıkış tünelinin yanında,şu an eski futbolcuların derneği olan boş yerde çıkar ve maç ısınmasını yapardı.
Abartısız her maç gider,Şenol Güneş'in o ısınma hareketlerini izlerdim.
Taraftar için klasikleşmiş,maç atmosferine girmemizi sağlayan bir bölümdü o.
Ellerinde mutlaka eldivenleri olurdu.Üstten eşofmanın üstünü,alttan maç şortunu giyerdi.Önce eğilerek topu bacaklarının arasından önden arkaya doğru,bir sağdan bir soldan hızla çevirip belini ısıtırdı.Sonra topu duvara vurup yükselip tutardı.Bunu ben de o zamanlar sıklıkla yapar olmuştum:)
Ve bunları öyle bir ciddiyetle yapardı ki,onun bu halini bilen taraftarların da sesi çıkmaz,sadece izlemekle yetinirlerdi.Kenardan laf atma falan kesinlikle olmazdı.

Karakter yapısı gereği işini çok önemseyen ciddi bir insan Şenol Güneş.Bu ciddiyeti de yüzüne yansıyor.Gülse fena olmaz ama,bu saatten sonra da değişecek hali yok.:)

Tansu Onur Erdoğan
31.01.2010, 13:31
son gülen iyi güler :) sona saklıyodur senol hocam :D

hodlu
31.01.2010, 13:37
Size ne kardeşim adam güler yada gülmez.Sonra Şenol hoca futbolculuğunda şampiyonluklar görmüş bir adam, 2-3 galibiyetle takla mı atsın sahanın kenarında.Onun saha kenarında durması bile yeter efsane Ş.Güneş..............

My
31.01.2010, 13:37
Ersun Yanal'la İstikrar ve Broos'la İstikrar başlıklarını ne çabuk unutuyorsunuz. Bu tür başlıklar zaman içinde yıpratılmaya ve polemiğe açık başlıklar haline gelirler. Benim görüşüm bu. İsterseniz Şenol Güneş ile İstikrar başlığını açın. Ne olacağını görün

Başlık olumlu ama şu anda hazır hava yakalamışken fırsat vermemeliyizBen 3 maç diyorum :) 3 kötü sonuçtan sonra Sivas'a Diyar'a gülüyordun buna da gülsene dendiğini görür gibi oluyorum :)

hüseyin1975
31.01.2010, 13:39
Senol Günes Trabzonsporumuzla defalarca Sampiyonluklar yasamis ve Ismini Tarihe yazdirmis yasayan bir Efsanedir.

O Büyük olmayi iyi bilir ve öyle ufak tefek seylere cocuk gibi sevinmez.
34. Haftada Feneri yenip ilk ikiyi garantiledikmi gülecekdir Insallah:)

hodlu
31.01.2010, 13:41
Şenol hocam birde masaya vurup Fatih Tekke olayını çözseydi kaymaklı kadayıf olurdu amma ne yaparsın...

Cyzio
31.01.2010, 13:44
Nazar boncuğumuz olsun o imza:)

Forumun "Nazar Boncuğu" görevini görecek daha etkili bir imza var :D.

Öyle dursun bence:)

Bu benim imzama da bir nevi tasdik oluyor :).

.

Çağatay_
31.01.2010, 13:46
Cyzio Hocam benim mesaj da fişlenmiş o arada :D

28TS61
31.01.2010, 13:52
güler neden güler deriz, gülmez nicin gülmez gülmeli deriz.

Sefa
31.01.2010, 14:00
Anderson’un bordo-mavisi (http://www.meleke.com/?p=2202)

Aslında iki sezondur (hem Yanal, hem de Broos dönemlerinde) defalarca geçen haftaki Sivas maçının ilk 30 dakikası gibi performanslar göstermişti Trabzon… Bu yıl 2-1 kaybedilen Diyarbakır veya 0-0 biten Antep maçlarındaki görüntüler de Sivas önündeki futboldan çok farklı değildi. Ama iki hocanın da elini kolunu gol yollarındaki verimsizlik bağladı. Bu sezon da ligin açık ara en fazla şut atan takımının (TS 285, GS 257, FB 256) puan durumundaki yeri ortada.
Bu verimsizlik aklıma Lyon modelini getiriyor. Geçen sezon Claude Puel, yalnızca golcülerinin verimini artırmak için bir dönem Sonny Anderson’u “forvet hocası” olarak görevlendirmişti. Acaba Trabzon da bu sorununu çözmek için kendi Anderson’unu bulamaz mıydı?

Yazının bu kısmı da bence önemli. Yapılması gereken birşey.

Cyzio
31.01.2010, 14:03
Cyzio Hocam benim mesaj da fişlenmiş o arada :D

Bunu tam anlayamadım :(.

.

Çağatay_
31.01.2010, 14:08
Bunu tam anlayamadım :(.

.

Bazı üyeler diye belirttiğiniz linkte, arkadaş o mesajı bana cevaben yazmış.. Dolayısıyla benim mesaj da gözüküyor orada onu söyledim :)

Rahatsız falan olmadım yanlış anlamayın :)

Cyzio
31.01.2010, 14:15
Bazı üyeler diye belirttiğiniz linkte, arkadaş o mesajı bana cevaben yazmış.. Dolayısıyla benim mesaj da gözüküyor orada onu söyledim :)

Rahatsız falan olmadım yanlış anlamayın :)

Tamam şimdi oldu. Bizim tabirimizle "Cross reference" olduğu için, oradaki ilk mesajın size ait olduğunu unutmuşum :o.

Açıklamaya teşekkürler :).

.

Hürgün Aygün
31.01.2010, 14:21
hiç farketmez gülse nolcak gülmese nolcak çok tecrübeli ve kaliteli bir teknik direktör büyüksün şenol hoca :)

bkandil
31.01.2010, 14:22
Şenol Hoca gülecek de, Cyzio hocamdan çekiniyor :D

Cyzio
31.01.2010, 14:24
Şenol Hoca gülecek de, Cyzio hocamdan çekiniyor :D

Ben o kadar korkunç bir adam değilim, yaaa.... :(

:D:D:D

.

bkandil
31.01.2010, 14:26
Ben o kadar korkunç bir adam değilim, yaaa.... :(

:D:D:D

.

Estağfirullah hocam, korkunçluğunuzdan değil, forumdaki gücünüzden dolayı çekiniyormuş sizden :D

Galiba NDND'ye malzeme çıkarıyorum...

İskender66
31.01.2010, 14:28
Gülse de, gülmese de her haliyle seviyoruz biz Şenol hocamızı. Adam gibi adamdır Şenol hoca..

Selami Gürpınar
Saçma sapan bir konu bence önümüzde hallolması gereken onca konuular varken takıldığımız yerlere bakalım geçelim bu işleri arkadaşlar.

ÜNAL
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm864062.jpg

Cyzio
31.01.2010, 14:32
Estağfirullah hocam, korkunçluğunuzdan değil, forumdaki gücünüzden dolayı çekiniyormuş sizden :D

Haydi bakalım, iyi çevirdiniz :D.

Galiba NDND'ye malzeme çıkarıyorum...

Akşam sularında düşeriz gibime geliyor :).

.

Furkan Dündar
31.01.2010, 14:33
sampiyon olsun hep birlikte güleriz...

thesiege61
31.01.2010, 15:31
ya koskoca adam ister güler ister gülmez.

milli takımın başındayken de kılığına kıyafetine takıp karizması yok deyip görevde etmişlerdi.

şenol hoca adam gibi adamdır. gülmeyiversin. o da onun eksiği olsun.

Ali Tunahan Güllü
31.01.2010, 15:33
Yakışıyor ama:)

http://www.tfutbol.com/menejer/Senol_Gunes.jpg

mashal61
31.01.2010, 15:41
Fark atabileceğimiz oyun oynamamıza rağmen son dakikadaki Diyarbakır atağında ya gol yiyip berabere kalsaydık. O zaman böyle bir başlık açacak mıydınız?

Şenol hoca bana göre tecrübesinden dolayı maç sırasında pek gülmüyor. Zaten gülünecek bir pozisyon yoktu ki yahu. 1-0 öne geçtik. 1-1 oldu. 2-1 öne geçtik. Çok iyi oynamamıza rağmen futbolda atamayana atarlar diye bir kural vardır. Az kalsın son dakikada yine hortlayacaktı bu kural.

Kısacası bana göre 2-0 riskli bir skordur. Biraz tebessüm edilebilir. Ama 3 fark yakalanmadan Şenol hoca gülmese daha iyi bence.

Enes Ünal Kaya
31.01.2010, 15:50
Şenol Hoca Maçı Stresli İzliyor.. Çünkü o Bir Trabzonlu ayrıca Sorumluluklarınında Bilincinde Erken Sevinmek İstemiyordur Die Düşünüyorum :) Yeri Gelince Gülüyor Ama Maçda Bizim Gibi O da ...

Atmaca
31.01.2010, 15:54
Kimmis Ugur Meleke. Siz neden hocamizi başkalarizla karşilaştiriyorsunuz-Şenol hocamiz neden başkalarini örnek alacakmiş.Onlardan ne eksiği var birakin bu yabanci hayraniligini.Dilimde tüy bitti yahu.

Cem Zırıh
31.01.2010, 16:00
hayde bakalim :D :DD uzun suredir teknik kadro tartisilmiyordu :D simdi tartismak lazim :DxD Senol hoca gülmelimi gülmemelimi :DxD

Atmaca
31.01.2010, 16:04
Yakında elbisesinin renginide tartışmaya başlarız.Siz oynanan futbola bir bakın.Ben ne zamandır, en son gene Şenol hocamız zamanındanberi böyle güzel paslaşan bir takım görmedim.

Kazım Uzunboy
31.01.2010, 16:05
Adam gülmez tabi ya. Ligdeki konumumuza bakın bakalım. Ağlanacak halimize neden gülsün ki?

Gol atmışız, Şenol Hoca gülmüyor, Serkan'a taktik veriyor. Bak seenn!! Ne ayıp hocam ne ayıp!.. :rolleyes:

İskender Çakmak
31.01.2010, 16:11
zamanı gelince gülecektir Şenol hoca Uğur Meleke biraz daha beklesin

dinceraydogan
31.01.2010, 16:19
Bu defans olduğu sürece gülmemek lazım ne olu ne olmaz

Ahmet Erkan Sezgün
31.01.2010, 16:31
Selamlar,

Şenol hoca gülmüyormuş ! Gülmez tabii kardeşim bu ülkede ona yapılan haksızlıkları kaç hocaya yaptı bu güzide basınımız acaba ? Adamcağızın kıyafetinden tutta,saçının stiline kadar eleştirdiler adamı.Adam Milli takımı dünya 3. yaptı genede yaranamadı eleştirildi.Ne yaptıysa yaranamadı,kendi taraftarından bile protesto gördü adamcağız,kolay unutulacak şeyler mi bunlar.Adamcağız biliyor şimdi herşey güzel ondan millet ses çıkarmıyor,bir yenilgi ile bakın bakalım o yazarlar neler yazyor sütunlarında veya en ufakt bir hata yaptığında nasıl herkes futbol uleması olup adamcağızın üzerine çullanıyor herkes.Adamcağız artık seviyesiz eleştirilerden o kadar usandı ki yurtdışına kaçmak zorunda kaldı.O nedenle varsın gülmesin o güleceği zamanı çok iyi biliyor,kendisini şuan alkışlayanların 1-2 kötü sonuçtan sonra arkasına teneke bağlamak için nasıl milletin sırada olduğunu çok iyi biliyor.

Anlayamadığım adamcağız neye gülecek ki ? Takımın ligde ki durumu ortada,1 maçta gol attı diye sevinecek,taklalar atacak hali yok ya.O Trabzonspor'un ne kadar büyük bir takım olduğunu biliyor ve bu büyüklüğü yaşadığı için basit bir gol sonrası abartmadığı içinmi nükteli de olsa eleştiriliyor.Bir kerede olsa şu adamcağızın hocalığı ile ilgili eleştiri gelse ama gelmiyor neden mi çünkü adam işini severek ve en önemlisi inanarak yapıyor.Dün Engin'i oyundan alması bence tüm hocalara ders olarak gösterilmesi gereken bir hocalık üstadlığıdır.

#10 Fietra
31.01.2010, 16:37
Valla düşünüyorum da ben maçı izlerken gülmüyordum bundan dolayı Şenol Hoca'nın da gülmemesini gayet doğal buluyorum.Tabii ben gülmüyorum diye Şenol Hoca golden sonra gülerse onu eleştirecek halimde yok.Hocamız doğal bir insan böyle şeyleri önceden planlanmış bir şekilde yapmıyor.Fatih Terim gibi saha kenarında bir nevi rol keserken stadın ekranından kendisini izlemiyor!Belli ki Uğur Meleke biraz ironi yapmış,saygı duymak lazım.İnşallah Şenol Hoca fiziki olarak bilmem ama manen hep güler ve bizi de güldürür.

D.Metin KULAK
31.01.2010, 16:38
çok güzel bir yazı yazmış uğur meleke'den böyle bir yazı beklemiyordum açıkcası..

alioglua
31.01.2010, 17:48
yav ersun hoca gollerden sonra seviniyor diye

çok abartıyor trabzonspor gibi büyük takımların hocaları biraz daha ağır olmalı diye şeyler duyuyorum

şenol hoca da ağır duruyor bu sefer de sevinmeli diye

birşeyin de ortası olmaz mı be kardeşim

magicyattara
31.01.2010, 18:44
Forumun "Nazar Boncuğu" görevini görecek daha etkili bir imza var :D.

Bu benim imzama da bir nevi tasdik oluyor :).

.

Sizi ikna etmem imkansız.
Amansız bir hastalık sizde ki:)
Bence biraz daha esnek olmaya çalışın.
Mesela imzanızdan başlayabilirsiniz diyeceğim ama o da 2. nazar boncuğumuz olsun.:D

Keşke basında da sizin gibi Şenol Güneş muhalifleri olsa.Mesela;Hıncal Uluç,iflah olmaz bir Fatih Terim düşmanıydı.Gs'nin 4 yıl üst üste şampiyon olup,UEFA kupasını aldığı yıllarda,Fatih Terim'i yerden yere vuruyordu.O eleştirdikçe adamlar coştu gitti..
Bize de böyle insanlar lazım belki de:)

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2010, 19:00
şenol hoca herşeye layık .inşallah her zaman yüzü güler...

FANATIK61
31.01.2010, 19:26
Son gülen iyi gülermis...

Onun icin son gülen biz olalim simdilik böyle kalsin ;)

Özkan
31.01.2010, 19:41
Gülmek iyidir, karındaki şişliği alır.

Hastânedeki hemşireler ilk günlerimde bana takmışlardı. Ne desem ters yanıtlar alıyordum. Birden ortam düzeldi ve bölümden ayrıldığım Cumâ günü baş hemşireden önemli bir itiraf duydum: "Diğer arkadaşı da sevdik ama seni ayrı sevdik, çünkü ilk başlarda çok soğuk ve ciddî duruyordun ve sana gıcık olmuştuk. Sonra sen gülmeye başlayınca seni sevdik."

hevesli
31.01.2010, 19:46
boşver hocam gülme daha cool oluyor böyle..

irfanb
31.01.2010, 19:51
Böyle başlıklar açıp ta Cyzio hocamıza malzeme vermeyelim lütfen ! :)

ccd6167
31.01.2010, 20:24
ugur meleke futbolu cok ıyı bılen bırısı cok severım kendısını...sadece bı temennı olarak soylemıs...senol hoca ıdmanlarda zaten gulen babacn bı adam oldugunu herkes bılıyor...ama ıs resmıyete donustumu sonucta hoca cıddı olmak zorunda...gulecegı zamanlarda olacaktr tabıkıde..ama o bızım herseyımız..

Barış Kaptanoğlu
31.01.2010, 22:07
şimdilik istanbul bacılarının td leri gülüyor.İnşallah hocamız son gülen olacak...

Mehmet Öztürk
31.01.2010, 22:28
Şenol hoca gülmeyi hak ediyor ve inanıyorumki
bu sezon kupa, gelecek sezonda lig şampiyonluğuna
ulaşacağız

İNANİYORUM

zafercalikoglu
31.01.2010, 22:35
o gülecegi zaman iyi bilir,size ne kardeşim güler gülmez

iso_4939
31.01.2010, 22:42
senol hocam ah bıde yenerken su takımı gerıye cekmesen daha cok sevecem senı...

DKaraduman
31.01.2010, 23:15
Bana göre de saçma bir başlık, Travelair'in dediği gibi polemik konusu olmaya aday. Bence kapatılması gerek.

matalar
31.01.2010, 23:23
bu mizaç meselesi.zorla kimse gülmez.
gülecek adam zaten güler.ne yani adam yalandan etrafa gülücük mü atsın..
çok gereksiz bir tartışma konusu...

Cilgin1986
31.01.2010, 23:33
Cok sacma buluyorum konuyu, adam kalkip palyancolukmu yapsin simdi allahallah...kilit lütfen!

Salih Edip
31.01.2010, 23:35
gol yiyince de ağlasın mı :p

nasıl istiyosa öyle yapsın ya , şart değil gülmesi.

AnıLTs61
01.02.2010, 00:02
Konu baslıgını gorunce guldum bıraz. Ama gercekten dogru :)

titanic
01.02.2010, 01:52
nazlı nazlı bir gülsen gülmek sana yakışıyor

Fatih Özkan
01.02.2010, 01:54
Şimdilik bu konunun konuşulmasına gerek yok...
Konuşulması gereken o kadar konu varken...

Ahmet Başkaya
01.02.2010, 01:59
Bu ne kadar saçma bir başlık yahu ... Farkettiniz mi Şenol Hoca , saçını düze tarıyo ..

Kaldırsa daha güzel olmaz mı , daha cıvıl cıvıl olur hem de oyuncularla arkadaş gibi olur ...

Tövbe tövbe , Alex Feguson gülüyormuş bizene yahu , başka hocada küpe takıyor.. Bu da taksın ...

Birilerini gösterip böyle davransın diyeceksek O Şenol Hoca olmuş olmaz zaten ... "biri " olmuş olur...

Ben hocamın halinden çok memnunum ...

Oyunculara taktik verecek fırsatı çok bulamıyor zaten o fırsatı gördüğü hataları söyleyerek kullanıyor ve bir bakıma rahaveti de engelliyor ...

Şenol hocanın bir lafıyla bitirmek isterim : Gol attıktan sonra aşırı sevinmek çok da anlamlı birşey değil bu zaten onların görevi ...

b_m_61
01.02.2010, 03:08
Tamam sadece bir temenni belki ama hocanın gülmesine karışmak saçına karışmak kadar gereksiz bence. Şenol Güneş, Alex Ferguson örneği verilmiş. Ferguson sistemini kuralı herşeyini yerli yerine oturtalı 15-20 sene oluyor. Şenol Güneş daha yolun başında. Bir iki sezon geçsin o da gülmeye başlıycaktır elbet. Şu sıralar en yoğun ve yorucu zamanları.

MaNiaC61
01.02.2010, 03:41
o yazıda ayrıca top trabzonsporda iken sanki barcelona gibi oynadığını ama top rakibe geçtiğinde bir anda valladolid takımını andırdığı yazılmıştı..şenol hoca maç 3-0 da olsa gülemez çünkü defansa güvenemiyor..40 dk uğraşıyoruz 1 gol atıyoruz ama iş gol yemeye gelincede çok kolay gol yiyoruz..

Badaloğlu
01.02.2010, 09:55
Aslında Şenol Hoca’yı anlıyorum. Çünkü ben de çok istememe rağmen, duygularını belli eden, sevgisini/hüznünü gösteren bir adam olamadım.
Ama her şeye rağmen, Trabzon harika paslarla ceza alanına girip olağanüstü bir gol attıysa, kenarda Şenol Hoca’yı sevinirken görmek istiyorum. Bu onun hakkı, bu Trabzon seyircisinin hakkı, bu futbolseverin/bizim hakkımız.
Geçen hafta Sivas’a karşı 21 dakika acı çektikten sonra Umut ilk golü atmış, kenara bakıyorsun, Şenol Güneş sanki hiçbir şey olmamış gibi Serkan’a bir şeyler anlatıyor. 30’uncu dakikada ikiyi buluyorlar, bu kez de Güneş’in çatık kaşlarının karşısında Ömer Aysan var!
Halbuki bu maçtan yalnızca saatler önce M.United, Hull’a karşı dördüncü golü attıktan sonra Alex Ferguson’u çocuklar gibi sevinirken izlemiştik. O çocuklar gibi sevinen adamın, çeyrek asırdır United’ı çalıştıran, sayısız kupa kazanan ve bu tarz takımları yüzlerce kez yenen bir hoca olduğunu da not etmek gerek.

Uğur Meleke

İyide ne biz Manchester takımıyız, ne de Şenol hoca Ferguson!

Sonra bu bizim yazar takımı bir alem, sanki geçmişte kılık kıyafetine, saçına başına takan adamlar bunlar değilmiş gibi birde akıl veriyorlar. Şenol hoca gülse, bu seferde rakibi küçümsedi derler.Gülmesin kardeşim, bana maçları kazansın yeter.İsterse suratı sirke satsın...

O gol olduğu zaman çocuklar gibi ellerini çırpması bana yetiyorda artıyor bile...

Mert67
01.02.2010, 10:21
Bence tamamen iyi niyetli yazılmış yazı nerelere çekilmiş.

Cengiz Çubukcu
01.02.2010, 10:25
gülse ne olur gülmesi ne olur!!! sonunda gülmesi yeter, son gülen iyi gülermiş :)

İHTİLALL
01.02.2010, 10:27
Bir insanın yüzünün gülebiliyor olması için mutlu olması gerekir..

Şenol hoca,malın kalitesini anladı tabii..

Muhtemelen Kore'de kendisine teklif yapıldığı zaman,bu kadar biriken pislik olduğunu tahmin edememişti..

Şimdi bunu nasıl temizleyeceğini düşünüyor..

Ve bence ligde fener,kupada yedek gs mağlubiyetlerine rağmen,hala cicim ayları yaşıyoruz..

Bir gecede sahası elinden alınan adamın yüzü gülecekmiş..

Pehh..

Ordu maçı sonrası ,hocanın röportajını izleyenler,adeta küfür etmemek için dişlerini sıktığını görerek ,ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirler..

Şenol hoca,buradaki bazı taraftarlardan farklı olarak "efennim,federasyon istedi bizde dozeri soktuk" dümeninin,gerçek olmadığını biliyor..

Ve doğal olarak,her Allah'ın günü "konuşursam kimse sokağa çıkamaz" moduna bir adım daha yaklaşacak..

Bundan sonra,dahada az gülecek..

Soytürk
01.02.2010, 13:57
:D:D Ben Hocamızın nezaman güleceğini biliyorum gülümsemiycek hemde bildiğiniz kopacak:)
öyleki hepimiz birden kopcaz mutluluktan;)

Süleyman Eruyar
01.02.2010, 14:00
Uğur Meleke bu yazıyı iyi niyetiyle yazmış, ama konu nereden nereye gelmiş...

Pes Doğrusu...

pReN@_61
01.02.2010, 14:12
Gülmek sana yakışıyoor:)

Faik Yılmaz
01.02.2010, 14:16
Başlığı il görünce Şenol Hoca artık gitmeli diye algıladım..... :) :)

Yaşanan süreç biz iyice karamsar yaptı galiba yoksa bayram değil seyrand değil :)

Kasım Hilal
01.02.2010, 14:56
Şenol hoca sanırım önce camiayı güldürme derdinde..

bordoylamavi
01.02.2010, 15:26
bu nasıl bi başlı bu nasıl bi imza. gerçekten şenol güneşin istifa imzası bi espri mi yoksa ciddi mi bi bilgilendire yapabilimisiniz

Mustafa Ayazoğlu
01.02.2010, 15:29

Uğur Meleke

Trabzonspor'u M.United, Şenol Güneş'i Ferguson ile kıyasladıya helal olsun !

bordoylamavi
01.02.2010, 20:12
yukarda da yazıldığı gibi gol olunca ellerini çırpıyor ya yeter bence daha napsın. şenol güneş futbolcuyken de çok soğukkanlıydı

Cafer Bulur
01.02.2010, 22:39
Gülen bir senol hoca istiyorsaniz avatarima bakin.:)

ilhan
01.02.2010, 23:03
Senin avatarında gülen bir Cafer1978 görmeyi daha çok isteriz Cafer abi. :D

Cafer Bulur
01.02.2010, 23:06
Senin avatarında gülen bir Cafer1978 görmeyi daha çok isteriz Cafer abi. :D
Düsünmem lazim.:)

Trabzonspor kazandikca ben icten gülen bir insanim,yalniz siradan galibiyetlerle mutlu olmam.;)

diyar_laz
01.02.2010, 23:08
Şenol hoca sanırım önce camiayı güldürme derdinde..
aynen:rolleyes:

ilhan
01.02.2010, 23:09
Tamam, biz bir ara senin güzel yüzünü görelim. İnsan bir fotoğraf ekler yahu. :p Fotoğrafta gülmesen de olur. :D

Cafer Bulur
01.02.2010, 23:11
Tamam, biz bir ara senin güzel yüzünü görelim. İnsan bir fotoğraf ekler yahu. :p Fotoğrafta gülmesen de olur. :D
Haklisiniz, bu kadar muhalefet yapan kimmis diye merak ediyorsunuz.:)

Birileri baslangici yapsin,ben de devamini getiririm.:)

Uğurtan
01.02.2010, 23:16
Ben yazıyı beğendim..

En azından yazıdaki samimiyeti sevdim..

Güler ya da gülmez.. Zorlamayla olucak bir tepki değil zaten bu..

Uğur Meleke sadece kendi hissini, düşüncesini söylemiş..

Güzelde ifade etmiş bence.. Ben sevdim :)

Ömer Akdağ
07.02.2010, 17:11
Şenol hoca gülüyor!!!

Yasin Altuntas
07.02.2010, 18:21
Şenol hoca gülüyor!!!

Tüm Trabzon gülüyor ;)

Halit Aydın
07.02.2010, 19:14
Gülmesin! Gülerse, "Şenol Hoca Gülmemeli" diye yazı yazarlar Allah korusun.

Ali Can
07.02.2010, 19:19
Gülmesin! Gülerse, "Şenol Hoca Gülmemeli" diye yazı yazarlar Allah korusun.
ççç ççç :alkış:

Fatih Özkan
07.02.2010, 19:19
İlk golden sonraki sevinci muhteşemdi Hoca'nın...
Allah bozmasın!

irfanb
07.02.2010, 20:37
Geldiği günden beri bizi güldürüyor ya, kendisi gülmese de olur.
Biz onun adına güleriz :)

CEMEFKER
07.02.2010, 22:36
Uğur Meleke bıraksın insanların mimiklerinin ne olması gerektiği ile ilgili tavsiyelerini...........Ne yani Şenol Hoca gülünce kendini daha rahat mı hissedecek..........Bana göre hissedecek.........Hoca'nın kameralar karşısındaki her başarılı sonuçtan sonra POKER SURAT misali ciddi tavırlarını bir Terim, bir Denizli yaptığında ben de çekemiyordum.....Tamam daaaaa! diyordum kazandın, gül biraz işte......

Daum'un alman gaddarlığını yansıtan faltaşı olmuş gözlerine kimse birşey demedi bugüne kadar. alla alla.................

orhan42
07.02.2010, 22:55
Karizması,yok,saç taramayı da bilmiyor..Gülmeyi de öğrenmeli..ama Şenol hocam seni seviyoruz..ne olursa olsun hep bu takımın başında kal...

ilhan
07.02.2010, 23:03
İlk golden sonraki sevinci muhteşemdi Hoca'nın...
Allah bozmasın!

Aynı görüntüyü her maç, her gol sonrası yaşarız umarım. Sevinmek, gülmek çok yakışıyor.

orhan42
07.02.2010, 23:12
Takımın kazanması ayır bir zevk de bu ülkede adam yerine koymayan bu büyük adamın sevinmesini görmek de çok güzel...

Lumcera
08.02.2010, 00:14
Şenol Güneşin duruşu Trabzonspor duruşu gibi.....

Ömer Kibar
08.02.2010, 00:31
ilk gol sonrası sevinç görülmeye değerdi gerçekten

ugurozturk
08.02.2010, 01:01
Sacini nasil tarasin. Gomlek renk ve desenleri ile kravat modellerinide post edelim..

Rahatsiz misiniz. kapatin su basligi..............

EGN
10.02.2010, 08:26
Büyük bir ihtimal okumuşsunuzdur ama şenol hoca için açılan bir konu başlığında bunu sizinle paylaşmak istedim. Çünkü söyleyeceklerimi en güzel şekilde adam almış ifade etmiş. Şahsen tekrar eskisi gibi Şenol GÜNEŞ'in gerek trabzonspor yönetimi gerekse taraftar küstürüp yine ayıp edecek diye düşünmüyor değilim ve son olarak yazarın yazdıklarını paylaşıyorum sizinle...

Laz çocuk!
Hayatında bir kez bile şampiyonluk yarışını iliklerinde hissetmemiş 'o küçük laz uşağı' özetidir geçmişin... Trabzonspor'un büyüklüğü de başka bir büyüklüktür, adı konamaz.

Hayatında bir kez bile şampiyonluk yarışını iliklerinde hissetmemiş ‘o küçük laz uşağı’ özetidir geçmişin... Trabzonspor’un büyüklüğü de başka bir büyüklüktür, adı konamaz.

Şenol Güneş, Turgay Semercioğlu, Necati, Bahattin Güneş, Şenol Ustaömer, Lemi Çelik, Osman Denizci, Hasan Vezir, Hasan Şengün, Kemal Serdar, K.Osman, Güngör, İsmail Hakkı, Sinan, İsmail, Mustafa, Mehmet, Gökhan, Levent...

Yalan söylemeyeceğim, yukarıdaki kadroyu aklımdan değil, Trabzonspor’un resmi sitesine bakarak yazdım! Bu adamlar, 1983-1984 sezonunda Bordo-Mavi renkleri şampiyonluğa taşıdılar. O günden bugüne tam 26 yıl geçti.. Ve 26 yıldır bir kez bile şampiyon olamadı Trabzonspor...

Bu isimleri 40’lı yaşlara yaklaşmış ben bilemezken, Olimpiyat Stadı’ndaki maçın bitiminde sahaya inen ‘o küçük laz uşağı’ da bilemez elbette. Bilemez, ama Trabzonsporlu o 9-10 yaşlarındaki çocuk. Bir kez bile şampiyonluk görmemiş ve hatta şampiyonluk yarışını iliklerinde hiç hissetmemiştir. Ama Trabzonsporlu işte...
Süper Lig’de 52. sezon oynanıyor.
Fenerbahçe 17 kez şampiyon oldu, 34 kez olamadı.
Galatasaray 17 kez şampiyon oldu, 34 kez olamadı.
Beşiktaş 11 kez şampiyon oldu, 40 kez olamadı.
Trabzonspor 6 kez şampiyon oldu, 20 kez olamadı.
Olamadıkları yıllar, olduklarının kat be kat üstünde. Buna rağmen büyük onlar. Geçtiğimiz günlerde andığımız rahmetli İslam Çupi ne demişti?

“Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...”
Rahmetlinin ruhuna saygıyla, çıkartın Fenerbahçeler’i oradan, koyun Galatasaray’ı, Beşiktaş’ı ve Trabzonspor’u... Ne fark eder?
Büyüklük böyle bir şey işte...

II. Julianus
10.02.2010, 11:55
Komik.Her şey bitti gülmesi kaldı.
Ama ben de umursamıyor değilim.Belki de mutlu değildir ondn gülmüyordur.Sene sonunda bizi bırakabilir.Dinlenmek de istiyordu zaten.

Travelair
10.02.2010, 13:00
Bu başlıkların gelişimi genelde şöyle oluyor:

Şenol Hoca Gülmeli --> Şenol Hoca Gütmeli --> Şenol Hoca Gitmeli

O yüzden umarım bu başlık da hedefinden sapmaz, Trabzonspor biraz Güneş yüzü gördü deriz :)

Şampiyon Trabzonspor

GERONIMO35
10.02.2010, 13:09
şenol hocam a ezik medyası ne derse desin biz biliyoruz biz saeviyoruz Milli takımın başaındaykende bir çuval laf ettiler sonunda başını yediler bıraktı millli takımı halbuki milli takımdaki en başarılı teknik direktördü yok fatih terimin karizmasıymış Ekrana çıkmış her yeri ter içinde ağzı gözü dil,i kaşı oynayan adamı karizması var deyip adamın kralına laf eden ezik yalakası kiralık kalemler istanbul medyası .................... edit

Oemer61
10.02.2010, 13:12
Bu baslik sakami? Adamin gollerdeki sevincini gülmesini göremiyormusunuz?

calypso
10.02.2010, 14:41
adam gülünce de bu sefer "ne diye gülüyorsun bu futbola gülünür mü? gülüyoruz ağlanacak halimize!!" diyenler çıkmazsa şaşarım.

Mustafa Önder
10.02.2010, 14:46
Yahu Uğur Meleke o anlamda demedi ki, adamın dediği takımınla övünç duy demek istiyo:D

trab61
10.02.2010, 14:50
bu basligi acmasina goz yuman bmn yonetimini elestiriyorum. kimse kusura bakmasin,boyle baslik acilmaz.

Bekir
10.02.2010, 15:00
Bu başlığa muhalefet olanlara şaşırdım...

Uğur Meleke iyi bi temennide bulunmuş,Burada yanlış olan ne??

Bence de Şenol Hoca gülmeli...

KemaL_Ts
10.02.2010, 18:40
bu konunun acilmasi bile tuhaf geldi bana.. Senol Günes isini dört dörtlük yapiyor gerisi Uguru da bizi de ilgilendirmez dogrusu!

Enes Ünal Kaya
10.02.2010, 18:42
Gol sevinçleri çok güzel :) o ara gülüyor bizide fazlasıyla güldürüyor daha ne olsun

My
10.02.2010, 18:42
Adam kenarda en az bizler kadar seviniyor işte da. İlla gülmesi mi lazım hahahaaa diye yahu. Her şey bitti de Şenol Hoca'nın yüz ifadesine mi taktık :)

hodlu
10.02.2010, 19:28
Şenol hocam son gülen olmayı bekliyor beyler........

Soytürk
10.02.2010, 22:14
Az kaldı azzz gülecek:)

Orhan Kahraman
10.02.2010, 22:36
Bu bir totem :)

iboandibo
10.02.2010, 23:08
bugün kü maçtan sonraki yorumları yokmu ya bilen varsa link yollarsa sevinirim

İlker ToSun
10.02.2010, 23:46
senegal maçında uzatmalarda ilhan ın attığı golden sonraki sevinci hala daha gözlerimin önünde

UtopyaTs
11.02.2010, 00:07
vallaha ben bu maçta ekstra bir sevinme goremedim Şenol Hoca zaten her golde çok seviniyor ki hhaa basın toplantısı derseniz orada biraz ciidii konuştu onun dışında her gole çok sevinen çok renkli bir adam

Sinem Yılmaz61
11.02.2010, 14:02
Dün macta ne güzel sevindi iste, bu yeterli bence :)

ergin cesit
11.02.2010, 14:04
gülsün tabi .gülen yüzün solmasın

soul sacrifice
12.02.2010, 12:38
saçma bi yazı olmuş.

Acar Altan
12.02.2010, 17:44
yillarca hic bir menfaat pesinden kosmadan Trabzonspora hizmet eden hocamizin yüzünün gulmesi hepimizin yüzünü güldürdügûnden eminim.insallah ömür boyu surati asilmaz ve hep güler.Seni seviyoruz hocam.Hep destek tam destek.

champions
14.12.2010, 15:38
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-5R6X2B9J.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-2S9E1N2Q.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-3Q0U3V0L.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-8O2X1E1O.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-0C7N9X0Z.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-3J1M4O8T.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-9Q9X5B2J.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6060-0F4N3U1U.jpg

Harika görüntüler.:) Şampiyonluğa giden yolda buna(coşku) çok ihtiyacımız var.:alkış:

hasona
14.12.2010, 16:09
günes iste GÜNESSSSSSSS..... bizim günesimiz...SENOL GÜNES.........

Kaan
14.12.2010, 16:16
Başlığı hortlatmanın bir manası yoktu diye düşünüyorum. :rolleyes:

Çağatay_
14.12.2010, 16:17
Şenol Güneş'e olan hayranlığım her geçen gün artıyor.

Nazar değmesin bize.

Erdem Koltuk
14.12.2010, 16:45
Şenol Güneş'in adamlığı ile ilgili yıllar öncesinden bir gazete küpürü var elimde.Babam kesmiş saklamış, hoşuna gitmiş sanırım.

ilhan
14.12.2010, 16:47
Bu sezon saha kenarında en coşkulu maçıydı hocanın. Açıkcası çok hoşuma gitti. :) Ben bunu maçın ambiansına ve kalabalığın coşkusuna da bağlıyorum. Valla süperdi. :) Hatta o kadar süperdi ki, koşup Alanzinho'nun yerine benim sarılasım geldi. :)

mahmuter61
14.12.2010, 17:00
Ben 40 yaşında biri olarak diyorumki;Şenol Güneşi kaleciliğindede seyrettim çok kez, hayranıydım;hoca olarak başladığından beride seyrediyorum hayranıyım.Başarı yada başarısızlıkla ilgili bizler Şenol Güneşi eleştirecek donanıma sahip değiliz fakat işim gereği sadece Şenol Güneş in nekadar değerli bir insan olduğunu gurur duyarak söylüyorum.Seni seviyoruz Şenol Hoca.

EmreYavuz61
14.12.2010, 17:21
Aslında yukarıdaki gazete Şenol hocamın kişiliğine müthiş bir örnek...Saygılı , mütevazi , kibar , centilmen müthiş bir insan...Seviyoruz seni hocam...

zahido
14.12.2010, 17:54
Hayir yaaaa bence tam kararinda bir hoca..

Gol olunca herkesin gordugu gibi oda seviniyor.. Tum ciddiyetinden uzak adeta bir cocuk gibi hemde..

Olay budur.. herkesin bi yogurt yeme sekli vardir..

Şeref
14.12.2010, 19:16
soyleyecek kelime bulamıyorum bu adama bişe olur diye korkuyorum ya

mehmetdoğan
14.12.2010, 19:23
nasıl gülsün baksanıza ben burda içerliyom o ne haldedir acaba.kadro dışı bıraksa bir türlü bırakmasa bir türlü.hocam Allah yardımcın olsun

Hasan Nasrallah
14.12.2010, 20:36
garışmayın adama ya nerden neyi çıkartıyorsunuz
adam gülüyo zaten ne ayaksınız anlamadım
yok gülmüyomuş basın gidin yaa

altinkaya08
14.12.2010, 20:39
Şenol Güneş'in adamlığı ile ilgili yıllar öncesinden bir gazete küpürü var elimde.Babam kesmiş saklamış, hoşuna gitmiş sanırım.
adamlık burda işte.herkes adam olamaz.olamazz.

Tunay ERDEM
14.12.2010, 20:42
adamı rahat bırakmıyorlar ki gülsün, herkese eyvallah çekiyor.

Ömer Kibar
14.12.2010, 21:33
Şenol hocanın çok nadir sevindiğini hepimiz biliyoruz ve sevindiği anlara tanıklık etmek mutluluk verici...

Ceyhun Dündar
14.12.2010, 21:55
adam gulecek su futbolcular bı ızın verse bu t.direktorluk de yapılacak ıs degıl 30 yasında adamın nazını cekıorsun... ama macta bı ara senol hoca bıle kendını kaybettı taraftar onu bıle ucurdu ekranda gorundu mu bılmıorum...

UtopyaTs
15.12.2010, 14:17
Şenol Güneş hep gülüyor zaten.Hep gollere seviniyor sanki put gibi duruyor da :D

sakaryalı.61
15.12.2010, 14:24
biz burada kan kusuyoruz ya bide onu düşünün ..