PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep beraber Kayserispor macina

ali kemal
05.08.2005, 15:40
Kendimizi kanitlama zamanidir..Trabzonsporun ne kadar büyük oldunu her zaman arkasinda oldunu tribünleri doldurarak gösterelim...

Barış
05.08.2005, 15:42
Pek sanmam 2-3 bin anca.Bilet fiyatlarinibaktim bulamadim.

ali kemal
05.08.2005, 15:43
diyorum ya orasi gene dolmaili...o fenerli besiktasli galatasarayli herfiler görsünler kim büyük diye

ali kemal
05.08.2005, 15:44
Futbolcularin arkalarinda olmalarina ihtiyaclari oldugu zamandir onlara güvendimizi gösterelim derim ben...

CeSS
05.08.2005, 15:49
Yapmayin lütfen, Ne demek seyirci gidecekmi ? Sahipsizmidir bu takim ? Bakin bugün antremana gidecek Bmn Trabzon , ve maç içinde organizasyon düzenleniyor asagidaki topicde,

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4050& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4050&TPN=1) amp;TPN=1

Taraftar kizabilir ama asla takimini yanliz birakmaz...

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 15:54
Valla nede olsa futbol oynamiyolar seyirci ne seyredecek bos tribünlere oynasinlar

zanoylu
05.08.2005, 15:56
Valla bu kadar uzaktan ne desem hava civa ama orada olsan kesin ve mutlaka giderdim sonuna kadarda bagirirdim

Keleşoğlu
05.08.2005, 17:24
yarin tirübünleri bir kez daha dolduralim usaklar niyemi;

-bizi her firsatta yerin dibine sokan,parcalamaya calisnistanbl basinina,

-bizans takimlarinin taraftarlarininyaptigi asagilik yorumlara,

-Trabzonsporlulugun mac sonuclariyla bitmeyecegini göstermek icin onlara cevabi verelim

Nytre
05.08.2005, 17:25
maça gitmek sart!!!!!!!

taraftar yalniz birakmamali..

halil ibo
05.08.2005, 17:33
BENCE SEYIRCILER GITMESIN GERÇEK TARAFTARLAR ELBETTE GIDECEKTIR.

Keleşoğlu
05.08.2005, 18:13
cekirdek yiyenler gitmesin

Only_You
05.08.2005, 18:16
Bence 3-5 bin kisi belki gider daha fazlasi için ümitli degilim.

Guests
05.08.2005, 18:23
Ben gidecegim.

ama sunu da söyleyeyim maratonun orta kismini kapalinin çekirdekçi ruhsuzlarina satanlara çarsambadan beri sövüyorum daha da sövecegim.Ulan Sosyal demokrat Atay tam bir kapitalist olmus çikmis.Üç bes kurus daha fazla kazanmak için sen maratonun ortasini kapalinin çekirdekçilerine sat..

Sana daha ne diyeyim

TSelif
05.08.2005, 18:30
Ben gidecegim.

ama sunu da söyleyeyim maratonun orta kismini kapalinin çekirdekçi ruhsuzlarina satanlara çarsambadan beri sövüyorum daha da sövecegim.Ulan Sosyal demokrat Atay tam bir kapitalist olmus çikmis.Üç bes kurus daha fazla kazanmak için sen maratonun ortasini kapalinin çekirdekçilerine sat..

Sana daha ne diyeyim

EVET ÇOK HAKLISIN

Bi maratondan ses çikiyodu onuda çok gördüler....

Kapaliyi birakin zaten onlar tam taraftar yanismileys/smiley5.gif

Keleşoğlu
05.08.2005, 18:40
Trabzon suanda gurbetci doludur onlar doldurur stadi

delihamsi
05.08.2005, 18:44
Bence de eger okullar açilmis olsaydi biraz zor olurdu ama bence de simdi gurbetçiler maça gider.

Çagman
05.08.2005, 18:46
Doldurun STadi!

Guests
05.08.2005, 18:53
Trabzon suanda gurbetci doludur onlar doldurur stadi

Gurbetçiydi stadin yarisi kardesim.Onlarin slogan falan bildikleri yok.Çekirdekçilerden beterler.90 dakika oturdular.(istisnalar hariç)

sametaydin
05.08.2005, 20:00
stadin dolmasi herkese moral olur. insallah dolar. takimin kötü gününde buna herkesin çok ihtiyaci var.

falcon61
05.08.2005, 20:03
Ne olursa olsun bu maça seyirci gitmeli ve gidecek.

Burçak
05.08.2005, 20:04
saat 18 deki idmana BMN olarak gittik . içeri alinmadik. oraya getirilen 2 çiçek aramizdan seçilen 2 kisi tarafindan içeriye götürülüp senol hocaya ve fatih tekkeye verildi.bizden baska gelenlerde vardi idmana .toplam60 70 kisi vardi idmani izlemeye gelen. basina kapali olan idmani bi süre izledik ve döndük.

aksamin en güzel espriside manken elektirixden geldi. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

el topu oynamak için takim 2 ye ayrilmisti. tabi karisiklik olmasin diye bi tarafin yelekleri giymesi gerekiyodu. yesil yelekleri bi taraf giyinmeye basladiginda bizim manken elektirix bombayi patlatti smileys/smiley4.gif

uuuuuyy habunlara bakk gol yemeden yelekleri giydilerr smileys/smiley36.gif böyle demesinin sebebide BMN Trabzon hali saha maçlarinda ilk golü yiyen takim yelekleri giymesi. smileys/smiley36.gifEdited by: forever61

TrabzonStorm
05.08.2005, 20:18
Tebrikler arkadaslar, imkani olanlar lütfen gitsin ve desteklesin bu takimi...

Bizi hiç olmadigimiz kadar mutlu edecek olanlar yine bu futbolcular...Onlar da enaz bizim kadar üzgün...Onlarin ençok bize ihtiyaci var...bizim de onlara...birlikte oldugumuzu göstermek gerek dosta düsmana...

KuĞu
05.08.2005, 20:29
Elbette gidecegiz bilet fiyatlarindan haberim yok ama düsük degilse millet bahane edip gitmez fiyatlar düsük olursa cumartesi gecesi daha eglenceli birsey yok trabzonda, maça gidecek olan çogalir, bana kalirsa tek sorun bilet fiyatlari olur.Biliyoruz da konusuyoruz! Bizim millet gözvde gösterisinden anlamaz anlayanlarda stadin tamamini doldurmaz, sizin çekirdek yiyicilerin mutlaka gelmesi gerekiyor stadin dolmasi içinsmileys/smiley5.gifçekirdek yemeyip takim destekleyen yas grubuna bakacak olursak çogunlugu ne yazikki issizgençler olusturuyor. Bilet fiyatlari mutlaka ama mutlaka düsük olmali.

Nytre
05.08.2005, 20:34
GIDECEKLER TABI ...

GITSIN HERKES!.. BASKA BIR KONU ALTINDA YAZDIM HERHALDE NE KADAR DOLAR DIYE ANCAK KALBIMDEN 15,000KISI GEÇIOR

ANCAK SUNU DA DIYIM MAÇ GEÇ SAATTE ONUN IÇIN GELMEYENLER OLABILIR.

zedboysts
05.08.2005, 21:06
Elbette gidecegiz bilet fiyatlarindan haberim yok ama düsük degilse millet bahane edip gitmez fiyatlar düsük olursa cumartesi gecesi daha eglenceli birsey yok trabzonda, maça gidecek olan çogalir, bana kalirsa tek sorun bilet fiyatlari olur.Biliyoruz da konusuyoruz! Bizim millet gözvde gösterisinden anlamaz anlayanlarda stadin tamamini doldurmaz, sizin çekirdek yiyicilerin mutlaka gelmesi gerekiyor stadin dolmasi içinsmileys/smiley5.gifçekirdek yemeyip takim destekleyen yas grubuna bakacak olursak çogunlugu ne yazikki issizgençler olusturuyor. Bilet fiyatlari mutlaka ama mutlaka düsük olmali.

bilet fiyatlari

Açik B: 5 YTL(5.000.000TL) - EKRANDA SAG

Açik A: 5 YTL(5.000.000TL) - EKRANDA SOL

Maraton: 10 YTL(10.000.000TL) - EKRANDA ALTTARAF-YANBLOK

Maraton Özel : 15 YTL(15.000.000TL) - EKRANDA ALTTARAF-ORTABLOK

Kapali: 20 YTL(20.000.000TL) - EKRANDA ÜST TARAF

VIP 2: 35 YTL(35.000.000TL) - EKRANDA ÜST TARAF

VIP 1: 50 YTL(50.000.000TL)-EKRANDA ÜST TARAF

vizarian
05.08.2005, 21:15
gercekte bir keredaha anladim butakimin nekadar büyük oldugunu

smileys/smiley32.gifISTE TARAFTAR, ISTE SANPIYONsmileys/smiley32.gif

vizarian
05.08.2005, 21:20
KESKE BENDE GELE BILSEYDIMsmileys/smiley19.gifAMA KALBIMSIZINLE

NE OLURSA OLSUN TAKIMI YANLIZ BIRAKMAYIN. ELENMEMIZ COK KÖTÜ AMA TARAFTAR OLARAK BÜYÜKLUGUMUZU BUGUNLERDE GÖSTERMELIYIZ smileys/smiley32.gif

Guests
05.08.2005, 21:23
Hala maraton ve maraton özel davasi devam ediydor.Çildirmamak elde degil.

Ayrica 10 çok mecbur kale arkasina gidecez

zahido
05.08.2005, 21:39
Arkadaslar yarin maçtan önce kazim koyuncu t-shirtleri dagitilacakmis veya satilacakmis diye duydum bilgisi olan var mi?

The Legend
05.08.2005, 21:59
Takimin maç alacak morali yok gibi.Bu maçi insallah taraftarin destegiyle aliriz.

Sacit
05.08.2005, 22:04
herhalde yani.bu zaman da taraftar yaninda olmali. büyük trabzonspor camiasina bu yakisir

Barış
05.08.2005, 22:06
Taraftar destegiyle baski altinda kalan futbolcu bu maçi nasil kaldirir bilmiyorum.Sansimiza rakip Kayseri.

yavuzselim_61
05.08.2005, 22:08
Bu moral ziyaretne katilanlarina ayagina, saglik söyle bir silkinip önümüze bakalim artik

Soktan çikmis bulunuyorum

Haydibe Trabzonum bari bu sene bi sampiyon olalim

uygar_trb
05.08.2005, 22:41
Valla nede olsa futbol oynamiyolar seyirci ne seyredecek bos tribünlere oynasinlar

senin aramaz takim rahat ollll giden gitsin arkadaslar farkimizi gösterelim yine unutmayin ki

TRABZONLU OLMAK HER NE OLURSA OLSUN AYRICALIKTIRR!!!

immortal_TS
05.08.2005, 22:44
Geçenki maçta yine bagirmayacaklarsa takimi ateslemeyeceklerse kimse gitmesin maça bize bagiran adam lazim çekirdekçiler tv karsisinda izlesin maçlari.Ama ben inaniyorumki taraftarimiz maça gidecek ve tezahüratlariyla yeri gögü inletecek, (INSALLAH)

samway
05.08.2005, 22:46
seyirci gitse ne olcak ki ????? bu topiç i açmak galiba cekirdekcilere yarar :) son macta gorduk seyirciyi oturmak isteyen evinde otursun ne isi var maçta????

l-m
05.08.2005, 22:48
Trabzonsporlular orada olacak, orada olmayanlar Trabzonsporlu degildir demiyorum, yanlis anlamak için an kollayanlara, Trabzonsporlular orada olacak, emin olun!..

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 01:00
STADA GIDECEK TARAFTARLAR GERÇEK TRABZONSPORLUDUR....

owenank
06.08.2005, 12:04
Dusunun arkadaslar, futbolcular sahaya cikyor ve trubunler tiklim tiklim dolu, nasil motive olup oynayabileceklerini dusunebiliyor musunuz?

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 12:22
EWET SUPER OLACAK

ah_met
06.08.2005, 13:05
bence bilet fiyatlari gayet normal ben 3 tane maraton bileti aldim simdi geldim stadin oradan ve taraftarimiz simdilik bilet almadigini gördüm sadece gurbetten gelen vatandaslarimizin bilet aliyorlardi ama bana göre bu aksam stadin yarisindan çogu gene dolacaktir.çünkü trabzonspor taraftari büyüktür ve bu büyüklügünü bu maçta da göstereceginden eminim daha önceleri oldugu gibi...

Ozan
06.08.2005, 13:18
gerçek taraftar maça gider. takimin taraftara en çok ihtiyaci oldugu zamandir bu zaman . trabzondaki BMN üyelerinin hepsi gitsin. stadi doldursunlar.

Murat'
06.08.2005, 13:31
walla gitmeyen çok ama çok ayip edr bence herkes gitmeli ama yine giristekiiskenceyi yasarsak walla artikçildiriirm koskoca kale arkasinasadece bir bozuk kapidan girdik birbuçuk saat sikissikis pestil olduk

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 14:12
TRABZONDA OLUPTA MAÇA GITMEYEN HARBIDEN AYIP EDERSINIZ ARKADASLAR HERKES MAÇAAA

perfectstorm
06.08.2005, 14:27
su basligi artik düzeltelim dimi...!

stadi doldurmaliyiz vs. nebiliyim..! bu ne yaaaa? papatya falimi açiyoruz.

Guests
06.08.2005, 14:35
BENCE SEYIRCILER GITMESIN GERÇEK TARAFTARLAR ELBETTE GIDECEKTIR.

Evet haklisin.Seyirciler bu aksam sinemaya,tiyatroya ya da ganita çay bahçesine gitsinler.Maça taraftarlar gelsin.

hakanh
06.08.2005, 14:52
TRABZON'DAKI ARKADASLAR GIDIN SU MACA...

Biliyorum, hepimiz yikildik, hepimiz yara aldik, AMA ALDIGIMIZ BU YARAYA INAT !!

Biliyorum, o iki macta maddi, manevi cok buyuk bedel odedik, AMA ODEDIGIMIZ O BUYUK BEDELLERE INAT !!

AMA OZELLIKLE, simdi bizim icin; "Birbirine dustuler, daha kendilerine gelemezler. Bunlardan artik Ligde de birsey olmaz." diyen ISTANBUL BASININA INAT !!

ALLAH ASKINA, GIDIN SU MACA VE DOLDURUN TRIBUNLERI....

YERE DUSEN TRABZONSPOR TAKIMI DEGIL, BIZLERIZ...

BIZLERI AYAGA KALDIRACAK OLAN DA, BASKALARI DEGIL,YINE BIZLERIZ...

Hadi trabzonda daki arkadaslar maclara gidin ama cekirdek yemeye degil 90 dakika bu takimi desteklemek icin artik dün geride kaldi biz önümüze bakmaliyiz yaramiz büyük ama yaramizi kalbimize gönmeliyiz bügün cikacak takimi isliklamiyalim alkisliyalim takima moral verelim takimi yuhlamak istiyen lütfen evlerinde kalsin bizler ii gunler dostu olmadigimizi herkez görsün hadi trabzon taraftari bir zahmet takimi destekleme zamani artik

Simdi takima tam destek zamani..

Trabzonspor Düsmanlarina inat..

Tribünleri ful dolduralim.

Bize önce Türkiye Sampiyonlugu lazim.

Beni kimse Trabzonspor asevgimden tutkumdan vazgeçiremez.

Hepimizde öyleyiz. Tam destek ful destek.

Suçlu varsa yönetimdir. Biz Trabzonspor'u asla suçlu bulmuyoruz
Sartlar ne olursa olsun. Her zaman Trabzonspor.

hakanhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Biz bu destani 1 günde yazmadikki bu günübirlik bir sevgi degil ki bir yenilgiyle içimzden silip atalim onu

Hadi maça maça maça

ALAYINA ISYAN INADINA TRABZON....

OLUME TRABZONSPORLUYUZ

falcon61
06.08.2005, 15:19
Ne kadar bilet satilmis bilgisi olan varmi ?

arakop
06.08.2005, 15:37
Ne demek gitcekmiyiz.Ben tüm yayla programimi iptal ettim..Siz öyle oturun hemi..Olmaz kardesim.Ayni herkes giysin formasini, alsin bayragini gelsin.Bu takim bizim.Kibris el altindan gidiyor medya agzini açmaz,biz bir maçi verdik diye agzimiza siçacak,agzina siçtigimin medyasi.BARI SIZ YAPMAYIN ATMACALAR.

emraba
06.08.2005, 15:37
herkesi maca bekliyoruz buyuklugumuzu herkese gosterelim

Alptuğ
06.08.2005, 16:43
full dolmasa da seyircimiz maca ilgi gosterecektir haydi trabzonda oturanlar maca

maci tvnin vermesi de biraz etkiler sayiyi

perfectstorm
06.08.2005, 16:52
yönetim uyuma ...! baslik degismiyomu?

bu gibi basliktaki ifade ile içerigi zaten ters açan arkadas yanlis ifede etmis heralde.niye hala düzelmedi anlamadimsmileys/smiley5.gif

hakanh
06.08.2005, 17:17
yönetim uyuma ...! baslik degismiyomu?

bu gibi basliktaki ifade ile içerigi zaten ters açan arkadas yanlis ifede etmis heralde.niye hala düzelmedi anlamadimsmileys/smiley5.gif

Sana kesinlikle katiliyorum perfectstorm,

Benim, "Gidin Su Maca ve Doldurun Tribünleri" adiyla yeni konu acmamin sebebi de, senin belirttigin sebeple aynidir.

Ama o konu kilitlendi.

perfectstorm
06.08.2005, 17:24
ya bende onu anlamadim hatta yazacakti demin dedigini o baslik kilitleniyo bu baslik kaliyo.. anlamadim. tribüne gitmemek bir tepki ama ne yeri ne zamani nasil baslarsak öyle gider.bizde böyle yaparsak ne olur bu klübün hali..!

perfectstorm
06.08.2005, 17:26
hiç bir posttada maça gidilmesin tarzinda bi yaklasim olmadigi halde bu baslik çok saçma degilmi ???????????????????*

hakanh
06.08.2005, 17:59
hiç bir posttada maça gidilmesin tarzinda bi yaklasim olmadigi halde bu baslik çok saçma degilmi ???????????????????*

Artik bu konuyu konusmak icin biraz da gec oldu.

Neredeyse mac saati geldi cunku..

U.Sadıkoğlu
06.08.2005, 18:21
EVET

Nytre
06.08.2005, 18:59
trabzonspor taraftari olarak ben kardesim babam ve kuzenim maça gidiyoruz!...

geçen ki maça gittigimiz gibi ondan önceki maçlarda oldugu gibi senelerden beri olduu gibi trabzonsporumuz 96'daki maçi kaybettikten sonraki es-es maçinda olduu gibi..

SKOR IÇIN DEGIL TAKIMIN IÇIN MAÇA GIT!!!!!!

osmangenc
06.08.2005, 19:09
mac biletleri cebimde formamida giymisim kim tutar beni hayde maca....