PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 20. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

kudu_61
07.02.2010, 17:53
Maçı yorumlayan kimdi..?
ergün ata diye biliyorum ki güvenç kurtar olmasından kat kat iyidir

servet nuh
Aslında Çok ahım şahım bir futbol sergilemedik Uzaktan şutlarla gole gidebildik,Onlarda her maç olmaz. Organize gelişen bir atağımız yoktu.Engin,alan ve Selçuğun yoklukları hissedildi.Birde şu Ceyhun a ayrı bir parantez açmak gerekiyor bu adamı bir kaç sene sonra elimizde tutamayız Avrupanın büyük kulüplerinden birine göndeririz bence.Mehmet Topal gibi kazmalar için 6-7 milyon euro isteniyorsa Ceyhun 60 eder.
yendik diye her şeyi gül gülistan görmeyelim....ceyhun müthiş şekilde hatalı pas yapıyor...

bekir61
teofilo tipik bi kontra atak oyuncusu mu bana mı öyle geldi..

kontra atak futbolcusu icin biraz yavas bence

lazkopatfaroz
Bütün maçlarımızı kazansak acaba neler olur ?

Canİlker
teo ceza sahasında tehlikeli oluyor. bu maçta engin,alanzinho,gabriç ,selçuk gibi iyi aisist yapan futbolcularımız yoktu.o nedenle uzaktan şutlarla maçı aldık. teo'nun vasat olmasının nedeni bu idi. selçuk, alanzinho ikilisinin oynadığı maçlarda teo çok gol atacak bence.

mehmet83
07.02.2010, 17:54
- Colman hakikaten çok iyimiydi .... bu aralar gene ağırlaştı gibi geldi ama..maçı izlemedim taghminim yani
Evet bence cok iyidi. Takimi rahatlatti. Oyunu kanatlara acmasi, takimi ileri tasimasiyla bugun harikaydi.

Burak DERELİ

Teo ilk yarıda cok uç oyuncu gibiydi çogunlukla hep ofsaytta kaldı

Muhalif
Selçuk'un eksikliğini çok hissettik. Ortasahası güçlü bir takımdı Manisa ve Alanzinho'nun olmaması çok işimize yaradı aslında. Teofilo ve Umut hücum preslerle ortaalana yardımcı oldular ve o bölgede daha dirençli olduk. Yalnız dediğim gibi stoperlerden gelip top alıp oyun kuran Selçuk çok arandı. Onun yokluğunda Colman yapmalı bence bu işi.
Her neyse. Haftaya Bursaspor maçı çok önemli. O maçta gerçek gücümüz ortaya çıkacaktır. İyi oyun ve galibiyet gelirse çok sevinirim.

Samet Yildirim
Ilk 15 dk disinda iyidik begendim.

Onur cok hatalar yapti SOS veriyor ama sakatlandigi pozisyonda cok korktum.

Ömer-Serkan dinamo gibi müthis oynuyor ligin en iyi sag tarafi.
Song, Büyük Sef baska söze gerek var mi ?? :alkış:
Giray iyi buldum böyle devam.
Cale cok begeniyorum defansif yönden mükemmel.

Sezer-Ceyhun begendim
Colmani begendim

Umut :alkış:
Teofilo kondisyon olarak hazir olmadigi belli öyle oldugu icin sonra yorulunca top kayiplari felan yapti ama kumasi iyi belli zaten hoca menmunum dedikden sonra bize söz gecmez.

lazkopatfaroz

Savunma arkasına iyi sarkıyor fakat istediği pasları alamıyor. Ceza sahası içi ve çevresinde etkili.

mehmet83
07.02.2010, 17:55
ergün ata diye biliyorum ki güvenç kurtar olmasından kat kat iyidir
Denizlispor'un eski hocasi Erhan Altin.

biltrabzon
07.02.2010, 17:56
Maçı yorumlayan kimdi..?

erhan altin.kocaelispor u calistiriyordu gecen yil süper ligde.

alpozan61
07.02.2010, 17:56
maçı tv den izleyenler dikkatinizi çekti mi bilmiyorum devre arasının sonunda 2. devre başlarken yorumcu manisasporu değerlendiriyordu herhalde kendi görüşünce reha kapsalın yapması gereken değişiklikleri söyledi sonra inşallah yapar dedi.. sen manisasporun lisanslı yorumcusumusun kardeşim ne demek inşallah yapar ?

Halit Akyüz
07.02.2010, 17:57
yendik diye her şeyi gül gülistan görmeyelim....ceyhun müthiş şekilde hatalı pas yapıyor...
Aynen......

servet nuh
kontra atak futbolcusu icin biraz yavas bence
...teofiloya 3 milyon dolar verip,tekkeyi almamak gibi eblehliği bu akşam bi daha gördüm....adam inanılmaz yavaş,inanılmaz güçsüz....şoktayım resmen....gol atması önemli değil,futbolcu kendini belli eder.....2 nci bir tomasjun faciası......takımımız çok iyi,oyunumuz güzel ,takımdaki istek süper....bunlar güzel ama bu gutierez beni acaipşaşırttı...erken felan demeyin,maalesef çok yavaş vir topçu...bunu anlamak için uyum sürecine ihtiyaç yok

İskender YILMAZ
Bence özellikle derbi maçlar olmak üzere zorluk derecesi yüksek her maça bu 11'le başlamalıyız .. :)

İskender YILMAZ
07.02.2010, 17:58
...teofiloya 3 milyon dolar verip,tekkeyi almamak gibi eblehliği bu akşam bi daha gördüm....adam inanılmaz yavaş,inanılmaz güçsüz....şoktayım resmen....gol atması önemli değil,futbolcu kendini belli eder.....2 nci bir tomasjun faciası......takımımız çok iyi,oyunumuz güzel ,takımdaki istek süper....bunlar güzel ama bu gutierez beni acaipşaşırttı...erken felan demeyin,maalesef çok yavaş vir topçu...bunu anlamak için uyum sürecine ihtiyaç yok

Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu..hhh .. :)

Yersin bence bu lafları .. :)

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2010, 17:59
Ilk 15 dk disinda iyidik begendim.

Onur cok hatalar yapti SOS veriyor ama sakatlandigi pozisyonda cok korktum.

Ömer-Serkan dinamo gibi müthis oynuyor ligin en iyi sag tarafi.
Song, Büyük Sef baska söze gerek var mi ?? :alkış:
Giray iyi buldum böyle devam.
Cale cok begeniyorum defansif yönden mükemmel.

Sezer-Ceyhun begendim
Colmani begendim

Umut :alkış:
Teofilo kondisyon olarak hazir olmadigi belli öyle oldugu icin sonra yorulunca top kayiplari felan yapti ama kumasi iyi belli zaten hoca menmunum dedikden sonra bize söz gecmez.
Dünyanın en iyisiyiz yani :)

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:00
Yapma abi....:)

lazkopatfaroz

Bu kadar yerden yere vurmayalım adam Dünya'nın öbür ucundan geldi. Biraz daha sabır lütfen. Daha adam kaç maç oynadı. Demekki siz izleme komitesinde olsanız 15 dk da oyuncunun ne olduğunu anlayacaksınız :D

Dursun Kaplan
Olimpiyat Stad'ına gelen onbinlerce taraftarımızı mahçup etmeyen takımımıza sonsuz teşekkürler. :alkış:

servet nuh
Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu..hhh .. :)

Yersin bence bu lafları .. :)
sen iskenderin maydanozlu olanındanmısın....terbiyesiz herif....burda herkes görüşünü söylüyor...o yuuh taki u ların hepsini.......

Peleray
07.02.2010, 18:01
İyi oynadık, goller güzeldi falan; bunları geçmek istiyorum.Ne güzel taraftarız biz abi böyle (: Taraftar böyle olmalı; eğlenmek için gelmeli sahaya. Karadeniz insanının hayata bakış açısı, hayattan haz almayı bilişi bana memleketimi daha da sevdiriyor. Kameralar tribünleri gösterdiğinde insanların gözlerindeki yaşam sevincini görebiliyorsunuz gerçekten, o soğukta bile çalan kolbastıdan, horondan keyif alıyor ve atılan gollere çocuk gibi sevinebiliyor. Bir Trabzonlu olduğum için hemşerilerimle ve memleketimle gurur duyuyorum gerçekten

lazkopatfaroz
07.02.2010, 18:01
Bu Umut'u yerden yere vuran taraftar daha geleli 1 ay olmuş, doğru düzgün oynama fırsatı olmamıs Teo'ya neler der :D

İskender YILMAZ
07.02.2010, 18:02
sen iskenderin maydanozlu olanındanmısın....terbiyesiz herif....burda herkes görüşünü söylüyor...o yuuh taki u ların hepsini.......

Saçmalama yahu, hee öyleyim .. :) Benim de görüşüm o terbiyeli herif .. :) Eee u'ların hepsini ? :)

servet nuh
07.02.2010, 18:04
tony sylva nın ilk maçından sonra bu kaleci bizi yakar,çok ağır demiştim....bisürü yuh yedim......şimdi de teo için diyorum,sezon sonu yolcudur....hangi uyum,hangi sabır,hangi erken ....adam yürür gibi koşuyor ve güçsüz...bizim ligfde iş yapamaz...inşallah yanılırım

lazkopatfaroz
07.02.2010, 18:05
1 aydır beraber olan hocası memnunum diyor, 15 dk izleyen taraftar facia diyor :D:D

Halit Akyüz
Taraftarımıza bir kez daha helal olsun. Sıradan bir maçta 35000 - 40000 civarındaydılar. Kupa finali Olimpiyatta yapılsın. Rakip takım taraftarları gelmesin full doldurur orayı bu taraftar..

Yiğit SARI
tony sylva nın ilk maçından sonra bu kaleci bizi yakar,çok ağır demiştim....bisürü yuh yedim......şimdi de teo için diyorum,sezon sonu yolcudur....hangi uyum,hangi sabır,hangi erken ....adam yürür gibi koşuyor ve güçsüz...bizim ligfde iş yapamaz...inşallah yanılırım

Tony Sylva geçen sene bu takımın en önemlilerindendi . Bu sene neden oynamadığını biliyo herkes

Samet Yildirim
07.02.2010, 18:06
Dünyanın en iyisiyiz yani :)
Bu maclik icin böyle ama 2010 en iyi takim acik ara Trabzonspordur...

lazkopatfaroz
07.02.2010, 18:06

Tony yaş olarak fazla. Ayrıca geçen sene başarılıydı. Teo sezon sonu yolcu mu :D güçsüzse güçlenir abi Fatih gelse güçlü mü gelecekti :D

mkmsas
07.02.2010, 18:07
Selçuk,Engin ve Alanzinho gibi en formda 5 oyuncumuzdan 3'ünün sahada olamadığı, Gabriç'in takıma sakatlığı nedeniyle katkı yapamayacağı bir maçta böyle net skor alan takımı yürekten alkışlamak lazım..

Onlardan daha fazla alkışı hakeden ise Olimpiyat'a resmen çıkarma yapan 35 bin Trabzonspor taraftarı idi.. Giden herkesten Allah razı olsun..

Manisa'nın ligdeki yeri kimseyi yanıltmamalı.. Ligin en sert takımlarından biriyle oynadık, bugün..

Ona rağmen oyunun ve topun kontrolünü hiç bırakmadık..

Maç önncesi zayıf kalıyor gözükse de orta sahamız bu mücadelede rakibe büyük üstünlük sağladı..

Polemik olsun istemem ancak, 2010 'da şu ana kadar Umut'tan aldığımız verimi Fatih Tekke'den alır mıydık? Bence, hayır..

Sadece golleriyle değil oyuna kattığı enerji ve takıma oyun olarak katkısı da geldiğinden beri hiç olmadığı kadar üst düzeyde...

Onur, direkten dönen topta, hayati bir dokunuş yaptı.. Golü kurtardı diyebiliriz.. Ancak 1-2 yan top çıkışı hatalıydı.. Şenol Hocam gerekeni yapcaktır.. Türk milli takımının kalecisini kazanıyoruz, gibi..

Trabzonspor'un yoğun maç temposunda ortaya koyduğu mücadele ve tempo ligin düzeyinin çok üstünde..

Kadronun sanılandan daha kaliteli olduğunu çok önceleri iddia etmiş biri olarak, bu oyun ve tempoyu tüm sezona yayabilen Trabzonspor , 2-3 yerinde takviye ile gelecek sezon çok rahat şampiyon olur diye düşünmekteyim..

devilkid
07.02.2010, 18:08
teo gayet iyi oynadı...adam sürekli top isteyip elleri açık dolaştı..topları ezmedi...sürekli pas yapma isteğiyle oynadı..

tomislav
07.02.2010, 18:09
61. dakika şovu

Mustafa ÖZDEMİR
07.02.2010, 18:11
harika taraftarımız vardı.onlara teşekkür ediyorum trabzonsporu gurbet ellerde yalnız bırakmadılar .teo şaşırmıştır heralde şehirden 2000 km uzakta 40.000 kişi önünde oynamamıştır bundan önce.birde taraftarımızın bize her yer trabzon tezahuratı yokmuydu .sanki birisi bana trilyonlar veriyordu o tezahuratı dinlerken...

61trabzonomer

yanılırsın bence abi adam süper top dağıtıyor sadece maç eksiği var sonlarada doğru pasları iyi değildi onun dışında çok iyi oynadı bence.

Oğuzhan

ne yaptın kardeş ya futbolcu yavaş diye kötü futbolcumu olur , makukula çokmu hızlı forvet yada daha bilindik birşey dünyanın en iyi santraforu İBRAHİMOVİC , bu futbolcular hızlarıyla mı yıldız oldular ?

Samet Yildirim
Komedi gibi Sylva söyle böyleymis gecen seneki Sylva acik ara ligin en iyi kalecisiydi hadi futboldan anliyorsun kalecilige bari karisma.

Teofilo Gutierrez icin oyun anlayasimiz önemli mesela enginli-alanzinholu takimda teofilo ceza alan bölgelerinde daha cok is yapabilir bugün böyle bir ortam yoktu yani ceza alanin icine fazla girmedi diyarbakirspor ve sivasspor macindaki gibi. Ayrica kondisoyn eksikligi var.

Dip.Ing.Mag.
07.02.2010, 18:12

al iste futbolun f sinden anlamayan , futbolu sadece anlik degerlendiren bir tarafatar... afferin sana hemen anladin sen tv den izlemeyle ne oldugunu, ama onu calistiran hocalar anlayamadilar...

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2010, 18:13
Bu maclik icin böyle ama 2010 en iyi takim acik ara Trabzonspordur...
İnşallah derbilerde de böyle oynarız :)

Alika87
07.02.2010, 18:14
insallah haftaya da yine bu dizilisle sahaya cikariz, tabi sezer yada ceyhunun yerine selcuk oynamali, bence böyle biz cok daha dengeli ve kontrollü oynuyoruz ve kimsede alanzinhonun ayaklarina bakmiyor, o 70den sonra yine girer oyuna ve hareketlerini gösterir ;)

The Legend
07.02.2010, 18:14
takım başlarda iyi değildi buda orta sahanın pas yapamamasından kaynaklandı ama Umut'un beklenmedik derecedeki güzel golüyle hakimiyeti ele aldık ve rahat bir 3 puan çıkardık. takım oyunu olarak eksiklerimiz çok, maç oynadıkça daha iyi olacak inşallah. Bir sözde olimpiyattaki taraftarlara mükemmelsiniz.

Mellih
07.02.2010, 18:15
egemensiz işler daha düzenli.. :) Teofilo bence çıkmamalıydı, maçın sonunda açık alanlar bulduk, onlardan birinde golü bulabilirdi.. belediye maçında inşallah golle tanışır, yoksa kısır döngü başlar, tabi bizim büyük maçımız Bursa maçı da yaklaşıyor.. ;)

Erdal DİLEK
cok güzel goller, müthiş bir skor, harika seyirci..

teşekkürler trabzonspor. ..

Talha.YILMAZ
Bu Takıma Messi Gelse Bu taraftar gene Muhalefet olur Caz yapar !
Bizim gibi taraftarın Şampiyonluk Neyine !

Dip.Ing.Mag.
07.02.2010, 18:16
1 aydır beraber olan hocası memnunum diyor, 15 dk izleyen taraftar facia diyor :D:D

26 yildir bu takim iste bu yuzden ilerleyemiyor

tomislav
07.02.2010, 18:17
birinci yarıdaki ibb. maçı seyircisi ile bugünkü seyirci farkını görmenizi isterim hava durumunu da gözeterek

Mellih
derbilerde bize karşı katı defans yapıyorlar.. özellikle Trabzon da.. Galatasaray maçı evimizde olduğu için o maçda öyle geçecek..
ama İnönüde Beşiktaşı yenecez..
son hafta kadiköyde :confused: bi de işler o haftaya kalırsa.. Aboww.. yattara da döner ;)

Kıvanç Çuvalcı
Bu senin kisisel gorusun tabii sana oyle gelmis olabilir bende cok kaliteli bir adam diyorum ve cok iyi olucak diyorum sadece biraz daha kondisyona ve zamana ihtiyaci var,ayrica hicde yavas falan oldugunu dusunmuyorum.bence sen rahat ol hic soka falan girme,simdi sorsak taraftarin en az %90 i olumlu gorus belirtir yani begenenenler cogunlukta.

Yiğit SARI
Çarşamba günü olan maçıda

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20943

Bu topictemi tartışacağız

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2010, 18:18
insallah haftaya da yine bu dizilisle sahaya cikariz, tabi sezer yada ceyhunun yerine selcuk oynamali, bence böyle biz cok daha dengeli ve kontrollü oynuyoruz ve kimsede alanzinhonun ayaklarina bakmiyor, o 70den sonra yine girer oyuna ve hareketlerini gösterir ;)
Sezer'in yerine Selçuk oynasın bence ;)

Şeref
07.02.2010, 18:19
teo yeni geldiği için tam alışamadı saha içi organizasyonlara daha iyi olacaktır inşallah tüm takımı allah nazarlardan saklasın amin cok iyi gidiyoruz. hele rakibe baskı kuruyozya deli ediyi beni:)

Oğuzhan
07.02.2010, 18:20
Herşeyede muhalefet olunmaz ki kardeşim , bu nasıl sevgi , bu nasıl taraftarlık ? bir maç izleyerek bir futbolcuyu bu kadar yerden yere vurabilen bir insanın futbol bilgisinden şüphe ederim . bence teo görevini büyük ölçüde yere getirdi hava toplarını indirmeye çalıştı , sağa sola sırtı dönük top dağıttı , bencillik yapmadı , topu takım arkadaşlarıyla kullanmaya çalıştı . 1 2 haftaya kadar görürüm bu yorum yazan arkadaşlar , nasıl utanacaklar acaba .

SefaÇetinKulak
07.02.2010, 18:20
Müthiş bi maçtı . Seyirci mükemmeldi .

Oğuz ZEYTİN
07.02.2010, 18:21
İnternetteki görüntülerinden "harika-inanılmaz-alınmalı ama bu yönetim becerip alamaz" diyorlardı.

Sonra futbolcuyu 70-80 dk izleyip hakkında "işe yaramaz" hükmü verdiler.

Futbol üstadlarının (!) yorumlarını ilgiyle takip ediyouz. Adam öyleymiş, böyleymiş... Utanmasalar futbolcu değil diyecekler...

Yarın öbür gün iyi performans sergileyince de "boş kaleye attı, 10 pozisyona girdi 1'ini atabildi" derler.

Gerçi ilk değil ama belki son olur diye ümitlenmiştik ama belli ki bir kısım taraftarımızın tek işi eleştirmek.

Keşke eleştirilerinde somut veriler-kriterler de kullansalar da iddiaları havada kalmasa!

ESER

abi, o kadar da abartmasak.. hatasi kendini kanitlama stresine girmeyip gereksiz varyatalar pesinde kosmayip sacmalamamasiydi , bu gidisle onu da yapicak insallah. kendisinden beklentiler o yonde ilerliyor.. adam mac boyunca ayagina gelen bir topu bile kaptirip pas hatasi yapmadi.. ayaginda ileride top tutan bir forvet gol atan kadar yararlidir. oynadikca daha da iyi olucak ve bugun gayet yararliydi.

Samet Yildirim
Trabzonda BJK yi ezdik 1,5 defa gelip 2 gol attilar yani oynuyoruzda golleri atamiyorduk umarim bu sefer atariz.

Derbilerde cogunlukla üstün veya ayni düzeydeyiz ama golleri atamiyoruz.

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:22
...................

Bülent AKBULUT61
07.02.2010, 18:22
takımımıza helal olsun 41kere MAŞALLAH birde o ne taraftardı öyle hepsi süper onlarada 41 kere MAŞALLAH

Burak DERELİ
07.02.2010, 18:24
Çok güzel maçtı gelen bütün taraftarlara teşekkür ediyorum TRABZONSPOR'a büyük bir destek vardı benimde sesim kısıldı

Ömür Karadeniz
07.02.2010, 18:24
alısamadı işi yıldız futbolcuda olmaz.bak gs aldı neill i tak koydu adam catır catır oynuyo.joyu geldıgı gıbı denızlı macında oynattı adam golunu attı.bizim yabancılar kapalu kutu oldugundan hemen kendını gosteremıyor

ESER
07.02.2010, 18:25
İnternetteki görüntülerinden "harika-inanılmaz-alınmalı ama bu yönetim becerip alamaz" diyorlardı.

Futbol üstadlarının (!) yorumlarını ilgiyle takip ediyouz. Adam öyleymiş, böyleymiş... Utanmasalar futbolcu değil diyecekler...

Yarın öbür gün iyi performans sergileyince de "boş kaleye attı, 10 pozisyona girdi 1'ini atabildi" derler.

Gerçi ilk değil ama belki son olur diye ümitlenmiştik ama belli ki bir kısım taraftarımızın tek işi eleştirmek.

Keşke eleştirilerinde somut veriler-kriterler de kullansalar da iddiaları havada kalmasa!

denmeye baslandi bile..;)

Ekrem D.
07.02.2010, 18:25
alısamadı işi yıldız futbolcuda olmaz.bak gs aldı neill i tak koydu adam catır catır oynuyo.joyu geldıgı gıbı denızlı macında oynattı adam golunu attı.bizim yabancılar kapalu kutu oldugundan hemen kendını gosteremıyor
neill yıldız futbolcu mu? ayrıca Jo nun pozisyonu da çok müsaitti

Mellih
07.02.2010, 18:26
DİYARBAKIRSPOR: Gökhan, Adnan, Diallo, Erdinç, Basem, Tjikuzu, Ayman, Barış, Celaleddin, Tazemeta, Bebbe
TEKNİK DİREKTÖR: Ziya Doğan

şimdi sıra Fenerbahçenin puan bırakmasında..
Ziya Baba, Tjikuzu, Ayman, Adnan, Celaleddin, Erdinç bi kıyak yaparlar artık.. bu hfta şu puan farkı 7 kalsın, daha üstümüzdekiler kendi aralarında puan kaybedecekler (nitekim dün kayseri-gs gördük 2şer puan uçtu) Herşey olabilir..

61trabzonomer
07.02.2010, 18:26
sezer yerine haftaya selçuk olsun dahada süper olur bu takım, alanzinhoyu napcaz bilmiyorum :D sezerde kötü deildi tabii valla ne kadar geniş bi kadromuz var :) süpeeeer .

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:27
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=108142282534613&ref=nf

Maçın Özeti

Fatih Özkan
07.02.2010, 18:27

Aynen öyle...
Ben bekleme taraftarıyım...
Hele alışsın...

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:28
Bursa'yı yenemessek kazandığımız 3 maçın pek bi önemi kalmaz..

61trabzonomer
07.02.2010, 18:28
DİYARBAKIRSPOR: Gökhan, Adnan, Diallo, Erdinç, Basem, Tjikuzu, Ayman, Barış, Celaleddin, Tazemeta, Bebbe
TEKNİK DİREKTÖR: Ziya Doğan

şimdi sıra Fenerbahçenin puan bırakmasında..
Ziya Baba, Tjikuzu, Ayman, Adnan, Celaleddin bi kıyak yaparlar artık.. bu hfta şu puan farkı 7 kalsın, daha üstümüzdekiler kendi aralarında puan kaybedecekler (nitekim dün kayseri-gs gördük 2şer puan uçtu) Herşey olabilir..

yapabilirler sanıldığı gibi fener kolay falan almayacak sana katılmadığım taraf iyi oynıycaklar bu oyuncular değil bence BARIŞ var orda bitane ben o çocuğu sevdim süper oynuyor allah bozmasın bi sefer izledim ama yetti çok iyi.

Uğur Ö.
07.02.2010, 18:29
O kadar iyi yorumların arasında bir tanede ben olumsuz yorum yapayım demiş gerçi o kişinin geçmiş yorumlarıda farklı değil

bekir61
07.02.2010, 18:29
birinci yarıdaki ibb. maçı seyircisi ile bugünkü seyirci farkını görmenizi isterim hava durumunu da gözeterek

pek bi fark yok gibi duruyor

Eren Karaahmetoğlu
07.02.2010, 18:31
Çok güzel maçtı. Taraftar olarak nasıldık, bilmiyorum. Hiç bir gittiğim maçın tekrarını izleme fırsatı bulamadım. İnşallah bunu izleyeceğim..:) Şu Umut'un da sözleşmesini uzatın diye neredeyse 1 aydır söylüyoruz.. Uzatın işte.. İlla formdan düşüp az para istemesini beklemeyin.. Bu arada çok önemli eksikliklere rağmen 3-0.. Sezer, Ceyhun, Song, Teo.. Eksikleri aratmadılar.. Daha Burak,Murat,Gabric,Ferhat,Barış,Zafer de yedek klübesindeydi.. Gabric'i de umarım kupa maçında 11'de izleme fırsatı buluruz uzun bir aradan sonra..

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2010, 18:32
Trabzonda BJK yi ezdik 1,5 defa gelip 2 gol attilar yani oynuyoruzda golleri atamiyorduk umarim bu sefer atariz.

Derbilerde cogunlukla üstün veya ayni düzeydeyiz ama golleri atamiyoruz.
Savunmada gereksiz hatalardan dolayı kaybediyoruz derbileri

Oktay AKKUŞ
07.02.2010, 18:32

Alt tribünler daha dolu

Mellih
07.02.2010, 18:33
yapabilirler sanıldığı gibi fener kolay falan almayacak sana katılmadığım taraf iyi oynıycaklar bu oyuncular değil bence BARIŞ var orda bitane ben o çocuğu sevdim süper oynuyor allah bozmasın bi sefer izledim ama yetti çok iyi.
Barış konusundaki tespitin çok doğru gerçekten çok başarılı oyuncu.. :alkış:önümüzdeki sezon için Trabzonsporla anlaştı haberleri çıktı inşallah doğrudur :)

Onur Akyüz
pozisyon bulmadan da mac kazanabildigimizi gormek guzeldi,

Alan ve ozellikle selcuk'un onemini anlamis olduk galiba,

Uzaktan sut denememiz lazim bunu da gormus olduk,

Bunun disinda taraftar superdi,song colman serkan umut en cok begendiklerim.

Keyifliyiz vesselam.

_SeRKaN_
Devamlılık gerekli umarım Bursa'yıda yenip çıkışımızı sürdürürüz...

nuri45
Bugün seyrettigim Teo bana tam takim oyuncusu ve iyi paslasma yapabilme özelligini gösterdi. Ilerki haftalardada golleri atmaya baslarsa cok iyi bir forvet oyuncumuz olmus olur. Pozisyona girebilmesi icin özellikle Selcuk ve Alanzinhoyla beraber oynadigi zamanlarda ilk onbir de olmasi gerek.

Uğur Ö.
07.02.2010, 18:34
Geçen seneki maç o

Mellih
07.02.2010, 18:34
Manisa maçında net olarak görüldü, Egemen olmayınca defans daha derli toplu oynuyor.. :) Giray-Song ;)

ESER
07.02.2010, 18:35

ya bu elin topal essegini kisrak gormeyi birakalim.. ingilterede kadroya giremeyen elin artiklarini biz alsaydik bu tarafli basin bu adamlarin yuzune bakmazdi,, jo ne yapmis , santos ne yapmis sahada? ingilizlerde beyin yok bu kadar kaliteli adamlari oynatmak yerine gsye kiraliyo..bu isleri birakilim.. denizliye gol atmayani dovuyolar bu ligde, dun eblek dos santosu da gorduk ki sezon sonu buyuk ihtimal meksikada babaannesinin liginde oynar.. ben elin artiklarinin yildiz diye alinmasindansa colmanlarin yattaralarin, alanzinholarin teo larin formayla yildizlasmalarini yeglerim, en azindan abudik gubudik yidizcik pozlarina katlanmak zorunda kalmaz kimse, cikar sahada futbolunu oynar, hem kendisini hem takimi buyutur.. o avarel kilikli jo ile messi cakmasi eblek dos santosun ovulecek hatta bizim takimdaki futbolculardan ustun gosterilecek bir yanini goremedik daha, hak edene eyvallah..

Cafer Bulur
07.02.2010, 18:39
Cok fazla pozisyon bulamadik ama takim bir sekilde iyi gözüktü.

Bunun nedeni belkide müthis kazanma arzusu ve takimin ortaya koydugu direncti.

Ayni kadroyla broosun deyimiyle direnc gösteremedigimizden manisa ve diyara yenilmistik.

Bu da gösteriyorki rakip kadar mücadele etmezseniz kazanmaniz mümklün degil...

Mellih
1. neill galatasarayda hiç de iyi oynamıyor..
2. Jo gol atmış olabilir ama şuana kadar Teofilo kadar iş yapamadı
3. Fenerbahçe Gökhan Ünalı aldı ççç
4. Giovanni D.S senin deyiminle henüz alışamadı :)

Mustafa ÖZDEMİR
sıra geldi bursaya .en zorlu deplasmanlardan birisi.son yılladır galip gelemiyoruz.galip gelerek yukarılara mesajı daha net vereceğiz...

Mustafa Hazıroğlu
Manisa maçında net olarak görüldü, Egemen olmayınca defans daha derli toplu oynuyor.. :) Giray-Song ;)
Giray'ı hiç beğenmiyorum. Her an bir bomba yapabilirmiş gibi oynuyor. Egemen olmadı Ceyhun oynasın o bölgede.

Samet Yildirim
07.02.2010, 18:40
Cok fazla pozisyon bulamadik ama takim bir sekilde iyi gözüktü.

Bunun nedeni belkide müthis kazanma arzusu ve takimin ortaya koydugu direncti.

Ayni kadroyla broosun deyimiyle direnc gösteremedigimizden manisa ve diyara yenilmistik.

Bu da gösteriyorki rakip kadar mücadele etmezseniz kazanmaniz mümklün degil...

Engin-Alan-Selcuk yaraticilik anlaminda cok önemli oyuncular ona ragmen iyi isler yaptik.

Samet Yildirim
07.02.2010, 18:41
Oda var tabi de atamadigimiz pozisoynlarda cok ;)

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:41
Song'un yanına seneye kaliteli bir adam daha alsak taş gibi defans olur..:)

ESER
07.02.2010, 18:42
Bugün seyrettigim Teo bana tam takim oyuncusu ve iyi paslasma yapabilme özelligini gösterdi. Ilerki haftalardada golleri atmaya baslarsa cok iyi bir forvet oyuncumuz olmus olur. Pozisyona girebilmesi icin özellikle Selcuk ve Alanzinhoyla beraber oynadigi zamanlarda ilk onbir de olmasi gerek.

bugun teo nun basit oyununu bir ben begendim saniyordum, baskalarininda olmasi guzel:) birakalim bu maci ben oyuna giripde top kaptirdigi yada yanlis kullandigi bir pozisyon gormedim.ileride ayaginda top tutup , pas dagitabilen forvet gol atan kadar degerlidir bence, kaldi ki bu adamin daha ilk ciddi maci .. oynadikca cok daha verimli olacak , kendisine guveniyorum

jackal
bir futbolcu gol atamazsa hemen kötü mü oluyor. Teofilo gol atamamış olabilir ama iyi oynadı bana göre.. İlerde golde atmayada başlar. yeni bir oyuncu hemen her şeyi beklemek hayalcilik olur.

Halit Akyüz
Şenol Güneş’in açıklamaları http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3574-0V7H9Q0T.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3574'))
2 (javascript:rateImg(2,'3574'))
3 (javascript:rateImg(3,'3574'))
4 (javascript:rateImg(4,'3574'))
5 (javascript:rateImg(5,'3574'))

Bu habere 9 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Mutluyuz, oyun açısından da puan açısında. Seyircilerle gurur duyuyoruz. Bu hava şartlarında bizi yalnız bırakmadılar, takıma sahip çıktılar. Oyuncularımla da gurur duydum. Ağır saha koşullarına rağmen savaşçı ruhuyla oynadılar. Oyun olarak da iyiydik skor olarak da. Ama buna rağmen eksiklerimiz, sorunlarımız var. İyi gidiyoruz iyi işler yapıyoruz ama eksiklerimiz var. Güven açısından kazanmak önemli. Kaybetsek bile iyi oynamamız önemli. Oynamayan oyuncular değerli oyuncular ama eksik değil. Performansı iyi olan, iyi oynayan, formu iyi olan devam edecektir. Zaman zaman dinlendirmeye de ihtiyaç olacaktır. Oynamayan oyuncu oynamadığı zaman üzülecek ama küsmeyecek, daha çok çalışacak."

İlk kez 11'de sahaya çıkan Teofilo'nun performansı hakkındaki soruya Güneş, "Oynamaya çalıştı, pas alışverişleri iyiydi. Ben memnunum" diye cevap verdi.

RESMİ SİTE

Halit Akyüz
07.02.2010, 18:43
Umut Bulut’un açıklamaları http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3575-5W2H4R5T.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3575'))
2 (javascript:rateImg(2,'3575'))
3 (javascript:rateImg(3,'3575'))
4 (javascript:rateImg(4,'3575'))
5 (javascript:rateImg(5,'3575'))

Bu habere 3 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Takımımızın galibiyetinde önemli rol oynayan golcü oyuncumuz Umut bulut, müsabakanın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"2010 bana uğurlu geldi diyebilirim. Neredeyse her maç gol attım. Bu istikrarımı devam ettirmek istiyorum. Maça gelirsek çok iyi mücadele ettik. Ne zaman sahaya mücadelemizi yansıtsak kazanıyoruz. Aynı ciddiyette devam edeceğiz. Her maça final havasıyla çıkıyoruz. İstanbul Belediyespor maçına da final havasıyla çıkacağız. Şenol Güneş Trabzonspor'a mal olmuş önemli bir insan. Bize gösterdiği enerjiyi sahaya yansıtıyoruz. Geçen sezon takımımız iyiydi. Kaliteli oyunculara sahibiz. Bu sezon başı kaliteyi yansıtamadık ama Şenol Güneş'in gelişiyle toparlandık iyi gidiyoruz. Ligde 8 golüm, kupada da 5 golüm var. Her maç gol atmak için elimden geleni yapacağım"

RESMİ SİTE

Mustafa Hazıroğlu
07.02.2010, 18:44
Oda var tabi de atamadigimiz pozisoynlarda cok ;)
Ama artık atabilen oyuncumuz da var dimi :)

Cafer Bulur
Engin-Alan-Selcuk yaraticilik anlaminda cok önemli oyuncular ona ragmen iyi isler yaptik.
Takim savunmamiz bugün basariliydi.

Simpson un direkten dönen topu disinda pozisyon vermedik.

Ortada bir gercek var ki,bu takim iyi savunma yaptigi sürece her takimi yenebilir.

Cünkü ofansif anlamda gol atmakta cok fazla zorlanmiyoruz....

cihatöztürk
şimdi geldim eve her tarafım ağrıyo

Samet Yildirim
Ama artık atabilen oyuncumuz da var dimi :)
Evet umarim böyle devam ederiz.

haftaya bursayi bursada yensek süper olacak.

Uğur Ö.
07.02.2010, 18:45
Önümüzdeki Bursa maçınıda alırsak kimse tutamaz bizi :)

Adem Köse
Şu maçta ki gollere ttekrar baktım da , 3 golde de Colman var...Colmansız olmayacak. Teo nun kartkısı maç içerisinde çok fazlaydı, Takım oyuncusu olarak çok begendim tarzını... Engin , Selçuk , Alanzinho olmadan bu kadar güzel bir futbol oynayarak kazanmak gerçekten mutluluk verdi.

Artık bu takımda hangi mevkiye nasıl oyuncular lazım :D su görüntüyle sanki sadece stopere transfer yeterli olacak gibi :D

Samet Yildirim
şimdi geldim eve her tarafım ağrıyo
Niye her tarafin agriyor ???

hüseyin1975
Umuta sürekli sayan Taraftarimiz son Haftalarda cok sIkintya girmis olsa gerek.
Hele su Penaltiyi kacirmasaydi tam bunalima girebilirlerdi :-))

Samet Yildirim
07.02.2010, 18:46

Ortada bir gercek var ki,bu takim iyi savunma yaptigi sürece her takimi yenebilir.

Ayni görüsteyim tabi rakibide unutmamak lazim. Gücleri sinirli bir takim.

Ama savunmayi iyi yaparsak maclari almamiz daha kolaylasir ayni görüsteyim.

Cafer Bulur
Manisa da isaaci begendim.

Bizde götünü kaldiramayan adam orada futbol oynamayi ögrenmis yahu.

ESER
Song'un yanına seneye kaliteli bir adam daha alsak taş gibi defans olur..:)

song seneye torunlarina daha fazla vakit ayiracakmis;)

cihatöztürk
07.02.2010, 18:47
Niye her tarafin agriyor ???

yaw oraya gitmesi bi çile

gelmesi ayrı çile

maçda durmadık ayakta seyrettik

trafikde yine ayakda durduk

allahtan kazandık yani :D

Tolunay Abdioğlu
07.02.2010, 18:48
Taraftar nasıldı..?

lazkopatfaroz

Gs'nin oyuncuları süper alıştı Teo alışamadı öyle mi ? Aferin size

jackal
Manisa da isaaci begendim.

Bizde götünü kaldiramayan adam orada futbol oynamayi ögrenmis yahu.

Bizden giden aslan kesiliyor zaten.

cihatöztürk
07.02.2010, 18:49
taraftar bence süperdi

trabzondaki taraftardan kat kat güzeldi bundan eminim

Fatih Özkan
Taraftar nasıldı..?

Stadın o kadar dolması bile yeter ki ben tezahüratları TV'den rahatlıkla duydum...

Halit Akyüz
song seneye torunlarina daha fazla vakit ayiracakmis;)
Yok kalmak istiyormuş..:)

Fatih Özkan
07.02.2010, 18:50
taraftar bence süperdi

trabzondaki taraftardan kat kat güzeldi bundan eminim

Aha gene bize taş geldi (:
Ama doğru söze ne denir ki ? :alkış:

.....
07.02.2010, 18:51
Song un yiğenini de bekleriz Trabzona :)

Yiğen Song - Arsenal

:)

Tolunay Abdioğlu

Cafer abinin hesabında başka birisi dolanıyor herhalde. :):p

Cafer Bulur
Futbol enteresan bir oyun,gole kadar pozisyonumuz yoktu.

Attigimiz gol bile bir gol pozisyonu degildi,biz atmadan manisanin topu direkten dönmese bizim icin cok sikintili bir mac olacakti.

Bazen sansinizin olmasi gerekiyor gercekten...

Murat Erdem
Ben Teofilo'nun şu yönünü çok beğendim, gol atmak için kasmadı. Topu, müsait pozisyonda ki arkadaşlarıyla devamlı paylaştı.

Yunus Emre SEYHAN
07.02.2010, 18:52
Engin,Alanzinho,Selçuk,Yattara ve Gabriç.

Bu kadar oyuncudan yararlanamamıza ragmen 3 gol atmamız cok güzel. Bu arada özellikle beklerimiz nerdeyse her maç hata yapıyorlar.. Rakipler her zaman Sivas,Diyarbakır,Denizli ayarında olmayacak.

ESER
07.02.2010, 18:52
mactan gelen arkadaslar bir kac foto yukleyebilir mi:)

.....
07.02.2010, 18:53
Takımımız çok iyi bir hal aldı Allah bozmasın :)

Şenol Hocanın işi çok zor hemde çoook :)

cihatöztürk
Aha gene bize taş geldi (:
Ama doğru söze ne denir ki ? :alkış:

valla ben onu bunu bilmem abi

taraftar süperdi .....

umutuda alkışladı barına bastı ...

teoyuda alkışladı barına bastı ...

çoğuda ayakta seyretti maçı

45-50 yaşlarındaki adamlar bağırıyodu valla

görüntü açık ve net alınmamak lazım :)

Cafer Bulur
Bu arada avni aker mi ,olimpiyat mi bizim icin avantaj?

Bu soruyu ciddi ciddi irdelememiz gerek galiba.

Murat GENEL
Genelleme yapmayın Trabzondaki taraftarlar derken..Trabzondaki taraftar cebindeki son parayı vererek,bi yerlerini yırtarak maça gidiyor..evet evet bunu yapanda var..Trabzon'daki taraftar Yalıspor için Pazar'a 50 kişi deplasmanda yapıyor sırf içinde Trabzon şehrinin adı geçtiği için..

Ömer Kibar
bu soğuk havada içimizi ısıtan güzel bi maç oldu :alkış:

İlker Akçay
07.02.2010, 18:54
Maçı yorumlayan kimdi..?

eski kocaelispor hocası Erhan Altın hocaydı

Ceyhun Dündar
Beyler resim isteyen var mı :D 1-2 resim çekdim batı tribününden :)

ESER
Yok kalmak istiyormuş..:)

gonul neler ister de iste ahhh bu hayat yok mu ah:)

Samet Yildirim
yaw oraya gitmesi bi çile

gelmesi ayrı çile

maçda durmadık ayakta seyrettik

trafikde yine ayakda durduk

allahtan kazandık yani :D
:D anladim. Gecmis olsun.

Yendik yinede agrilarin pek yoktur ya yenilseydik:D

Sefa
07.02.2010, 18:55
Giden arkadaşların ayaklarına sağlık..

Güzel bir oyunlar 3 paunı aldık. Defansta Song'un kritik hamleleri kurtardı bizi..

Alanzinho'nun yokluğu hissedildi açıkçası..

Umut şaşırtmaya devam ediyor.. :)

Egemen Yılmaz
07.02.2010, 18:56
Sadece bana mı öyle göründü bilmiyorum ama bugün çok iyi değildik. Uzaktan şutlar dışında etkili olabileceğimiz pek pozisyon göremedim. Bu maç aldatıcı olabilir.

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2010, 18:56
Olimpiyat stadını İstanbul'a yapacağına Trabzon'a yapsalarmış ! Bizden başka değerlendiren yok !

Cafer Bulur
07.02.2010, 18:57
Giden arkadaşların ayaklarına sağlık..

Güzel bir oyunlar 3 paunı aldık. Defansta Song'un kritik hamleleri kurtardı bizi..

Alanzinho'nun yokluğu hissedildi açıkçası..

Umut şaşırtmaya devam ediyor.. :)
Alanzinho nun yoklugu hissedilmedi,tabii bence.

Topu calim atarak degil paslasarak ileriye tasidik,tek fark bu oldu.;)

lazkopatfaroz
07.02.2010, 18:57
Daha önceki maçlarda Umut'un çok pozisyona girip atamadığından şikayetçiydik. Bugun Umut pozisyona girmeden 2 gol attı buda iyiye işaret.

Engin Koltuk
07.02.2010, 18:58
Çok keyif aldım maçtan. Batı tribundeydim, dogu çok iyiydi.

cihatöztürk
yendik ya ağrı sızı sorun olmaz :)

yatarız kalkarız geçer

nuri45
Bu arada avni aker mi ,olimpiyat mi bizim icin avantaj?

Bu soruyu ciddi ciddi irdelememiz gerek galiba.

Bu sorunun cevabi bugün cok acik görüldü. Avni Akerin yeni stadyum icin yikip yerine modern bir stad yapmak icin beklemeye gerek yok. Bir sezon Istanbulda Olimpiyatta oynamak hem ekonomik hemde ambiyans ve destek acisindan katkilari cok fazla olur.

Hayriye Ayan
07.02.2010, 18:59
aslında iyi futbol oynamadık
ama her zaman iyi oynayacak değiliz ya

cihatöztürk
07.02.2010, 18:59
bu arada şemsiyeleri polis topladı stada girerken

çıkıştada yoktu hiç biri

2 şemsiye gitti :D

Sefa
07.02.2010, 19:00
Alanzinho nun yoklugu hissedilmedi,tabii bence.

Topu calim atarak degil paslasarak ileriye tasidik,tek fark bu oldu.;)
Alanzinho olduğunda yaptığımız kuşatmayı bugün yapamadık. Yer yer kontra atak şansımız oldu hızlı çıkamadık.

Talat YAVUZ
çok garip bir duygu oynayıp atamıyoruz derken oynamadan 3 gol atmak süperrr kulup istanbul.2a tasınsın şampiyonluk gelsinnnnnnnnnn

Bera Algün
aman biletinizi önceden alın da gidin olimpiyata AMAN

champions
07.02.2010, 19:01
Gole kadar atanın kazanacağı bir maçtı aslında.İşte bu noktada uzaktan atılan şutların futboldaki önemi çıktı ortaya.2 mükemmel şut ve maç biter.Gabric ve Selçuk eksikleri dışında en "ideal" kadromuz budur bence.Sahanın her bölgesinde topa çok iyi bastık ve Manisanın muhtemel ataklarını başlamadan bitirdik.Belki de zorunluluktan fakat Ceyhun ve Sezer tercihleri bu açıdan önemliydi.Daha dengeli bir kadro, daha dengeli bir futbol oynamamızı sağladı.30-45 arası oynanan "baskın" futbol sevindirici. Golü attıktan sonra topu rakibe teslim etmeyip oynamaya devam etmek, 2. golü bulabilmek, bunu yaparken işkence görmemek, 3-0'dan sonra birkaç kişiyle hücuma çıkmak..Bunların hepsi güzel şeyler.

Umarım bu maç, kadronun suyunu sıkmak adına bir başlangıç olur ve önümüzdeki maçlarda Gabrici, Burağı, Muratı ve Zaferi de izleyebiliriz.

Oğuz ZEYTİN
07.02.2010, 19:02
Umut Bulut

2006-2007

31 lig maçı > 15 gol
8 kupa maçı> 4 gol
3 Avrupa kupası> 1 gol

2007-2008

33 lig maçı > 14 gol
4 kupa maçı> 3 gol

2008-2009

33 lig maçı > 14 gol
4 kupa maçı> -

2009-2010

19 lig maçı > 8 gol
5 kupa maçı> 5 gol
2 avrupa kupası> -

116 lig maçı---> 51 gol
21 kupa maçı---> 12 gol
5 Avrupa kupası---> 1 gol

142 maç---> 64 gol...

Teşekkürler Umut...

Ceyhun Dündar
Batı Tribündeydık ve karsıdakı arkadaslarımızı ızlerken cok zevk aldım harıka bir taraftarımız vardı :)
Trabzondakı arkdslarımaz laf demek ıstemem ama bıraz daha iyi gibiydik hani :P
İbb maçında da rizedeyız kısmetse :)

(http://urlal.com/dqqf)

cihatöztürk
cüneyt çakır uyuz etti taraftarı yaaa

cihatöztürk
07.02.2010, 19:05
Batı Tribündeydık ve karsıdakı arkadaslarımızı ızlerken cok zevk aldım harıka bir taraftarımız vardı :)
Trabzondakı arkdslarımaz laf demek ıstemem ama bıraz daha iyi gibiydik hani :P
İbb maçında da rizedeyız kısmetse :)

(http://urlal.com/dqqf)

:):):):)

herkez benim gibi düşünüyo galiba

Bera Algün
07.02.2010, 19:06
cüneyt çakır uyuz etti taraftarı yaaa

Bir ara küfrü yedi ama:D

bu anonsçu bir acayipti bi gol anonsunu becerip yapamadı ama 10 defa merdiveni boşaltalım diye konuştu durdu

Barış Mayda
07.02.2010, 19:07
maçtan şimdi geldim.taraftar müthişti bence bugün takımda iyiydi

Yasin Altuntas
07.02.2010, 19:08
Golden sonra neden "Uyy Aha" Müzigi calinmadi ??

DNA-TS
07.02.2010, 19:09
anca eve varabildim.maç tamamen bizim kontrolümüzdeydi.kazandık, koptuk geliyoruz..

.....
07.02.2010, 19:10

taraftar süperdi .....

Bencede gerçekten Tebrik ediyorum İstanbuldaki Taraftarımızı ( Bunu diğer taraftarımızı kötülemek için söylemedim sakın böyle bir şey anlaşılmasın)

İlk yarı Bitti ama halen daha tezahurat devam ediyordu :)

askemo_garleli
07.02.2010, 19:12
kadın-erkek,genç-yaşlı..müthiş bir taraftar vardı bugün olimpiyat'ta.hepsine helal olsun..

.....
07.02.2010, 19:13
Umut Bulut

2006-2007

31 lig maçı > 15 gol
8 kupa maçı> 4 gol
3 Avrupa kupası> 1 gol

2007-2008

33 lig maçı > 14 gol
4 kupa maçı> 3 gol

2008-2009

33 lig maçı > 14 gol
4 kupa maçı> -

2009-2010

19 lig maçı > 8 gol
5 kupa maçı> 5 gol
2 avrupa kupası> -

116 lig maçı---> 51 gol
21 kupa maçı---> 12 gol
5 Avrupa kupası---> 1 gol

142 maç---> 64 gol...

Teşekkürler Umut...

Paylaşımınız için sizede teşekkür ederim kendi şahsım adına.

Alihan Ertürk
07.02.2010, 19:13
Bütün maçları Olimpiyat'ta mı oynasak ..?

:)

.....
07.02.2010, 19:14
Artık Trabzondaki seyircimiz stadı yıkar diye düşünüyorum :)

İstanbulu gördükten sonra :) :)

Muhammed
07.02.2010, 19:14
Doğu Tribününü zaten Tv'den görüyordukda Batı tribününde ne kadar seyirci vardı?

Murat Erdem
07.02.2010, 19:15
Çarşamba günü oynayacağımız kupa İ.B.B maçında, yeni Rize stadında müthiş bir atmosfer olacak diye bekliyorum.

Harun CAN
07.02.2010, 19:15
olimpiyata gidip müthiş bir gösteri sunarak tv başındaki bütün trabzonspor taraftarının göğsünü kabartan herkese çok teşekkürler..! keşke biz de orda olabilseydik ;)

Uğur Ö.
07.02.2010, 19:16
Resmi olarak ne kadar seyirci geldi

Fatih Özkan

taraftar süperdi .....

Haklısın...
Taraftar olarak Trabzon'daki maçlardan üstün bir görüntü sergilediniz...

.....
Bence en az 35.000 kişi vardı orda.

AYYILDIZ
07.02.2010, 19:17
Doğu Tribününü zaten Tv'den görüyordukda Batı tribününde ne kadar seyirci vardı?

Orda da yaklaşık 7-8 bin kişi vardı.İnanın aşırı kalabalık vardı.35.000 taraftara sadece 3 tane kapı vardı açık rezillik.Çok yorulduk ama Trabzonspor için değer.61.dakika şovu ise anlatılmaz yaşanır.

Mustafa Hazıroğlu
30 bin anca vardı bence.

şenolköz
bizde batı tribünündeydik daha sakin olur diye ama maca 10 dk gecikmeli girdik.sorumlular kimse protesto ediyorum koskoca olimpiyat stadında sadece 2 gişeden bilet satısı oldu ve giriş cıkıslarda görebildiğim kadarıyla 2 kapıdan
oldu.hatta cıkısta hem tüm batı tribünündeki taraftar hemde içeri giren araclar 3m lik kapıdan beraber cıkmak zorunda kaldılar.cocuklardan ezilme tehlikesi gecirenler oldu.
maça gelince ambiyans süperdi.hemen hemen hiç susmadık.takım özellikle ortasahada cok farklı bir kadroyla maca cıkmasına ragmen istediğini almasını bildi.cokta sıkmadı futbolcular kupa macınıda düsünerek.
önceki sneeler senede 1 kez izleyebildiğimiz takımımıza bu sene 3. defa izliyoruz.tadı damagımızda kaldı.keşke avni aker yenilensede 1 sene doya doya izlesek.

Emre B.
07.02.2010, 19:18
Taraftar çok iyiydi.Takımda güzel oynadı.Bu maçta Ceyhun'u çok beğendim.Gerek defansta, gerek hücumda etkiliydi.

Oğuz ZEYTİN
07.02.2010, 19:21
Artık Trabzondaki seyircimiz stadı yıkar diye düşünüyorum :)

İstanbulu gördükten sonra :) :)

İstanbul-Trabzon diye ayrım yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Ancak,

*Şehrin çok uzak bir noktasında,

*Ulaşım imkanlarının kısıtlı olduğu,

*Kötü hava koşullarına rağmen çoluk çocuk gidiyorsak İstanbul'da...

Valla kusura bakmayın memleketteki uşaklar!

Yanıbaşınızdaki stada gitmek yetmez sizin için. Artık sizin de desteğinizle Avni Aker eski cehennem atmosferine kavuşmalı.

Ayrı-gayrı değil, sadece 61. dk da değil...

Murathan
07.02.2010, 19:22
Maçtaydım , yok böyle bir taraftar :alkış: :alkış:

Alihan Ertürk
07.02.2010, 19:24
Spiker 35 Bin civarı seyirci var dedi maç sırasında.

serdar avcı
07.02.2010, 19:26
maçtan yeni geldim biraz eziyet çektik ama olsun değdi.

Fatih Özkan
Maçtaydım , yok böyle bir taraftar :alkış: :alkış:

Gördüklerim neydi ki ? :D

Murat Erdem
TRT spikeri, ısrarla "22-23.000 seyirci var" dedi.

Tolunay Abdioğlu
07.02.2010, 19:27
Spiker 35 Bin civarı seyirci var dedi maç sırasında.

En sonda da 40.000 kişinin önünde oynadı Trabzonspor dedi.

Halit Akyüz
07.02.2010, 19:27
Gökhan gitti Umut coştu..

Fatih Özkan
07.02.2010, 19:28

Yanıbaşınızdaki stada gitmek yetmez sizin için. Artık sizin de desteğinizle Avni Aker eski cehennem atmosferine kavuşmalı.

Ne zaman taraftar grupları çıkarlarını bir yana bırakırsa o zaman cehenneme döner Avni Aker...

Cyzio
07.02.2010, 19:28

Meselâ kim :rolleyes:?

.

serdar avcı
07.02.2010, 19:29
stadın gişeleri berbat ve yetersizdi bu taraftara kesinlikle AMİGO lazım her kafadan ayrı ses çıkıyor birlikteli yok.ayrıca mecidiyeköyde otobüs yoktu zorla otobüs kaldırdık yönetim ve taraftar dernekleri bu işleri organize etmeliler yazık.

tunganyan
TRT spikeri, ısrarla "22-23.000" seyirci var dedi.
şimdi TRTye sağlam bi küfür ederdim de malum cezam yeni bitti fatihten dolayı:)))) ulen akıl var mantık var tek bi maraton tribün zaten 25000 kişilik..hadi diyelim tam dolu değil olsun 20000,diğer maratonda hiç mi adam yok bre mantıksız insanlar!!!!lig tvde 35000 dedi Can Karyağdı

Ceyhun Dündar

.

isim mi verelim abi benm ısman eniştem var osman güler 62 yasında bize heryer trabzon diye bagırıyordu))

cihayan
olimpiyata gidip müthiş bir gösteri sunarak tv başındaki bütün trabzonspor taraftarının göğsünü kabartan herkese çok teşekkürler..! keşke biz de orda olabilseydik ;)

Hakikaten oyle, maci ekran basinda seyrederken seyirciyi gordukce, duydukca tuylerim diken diken oldu.

.....
07.02.2010, 19:30

Bencede. Taraftarla maç kaybedebildiğimiz gibi kazanabiliyoruzda.

O yüzden Trabzondaki taraftarımızın tek yürek olup orayı rakip takımlar için cehenneme çevirmesini bekliyoruz.

Çünkü bunu başardık daha önce. Şimdi de aynısını bekliyoruz...

Oğuz ZEYTİN
07.02.2010, 19:30
Ne zaman taraftar grupları çıkarlarını bir yana bırakırsa o zaman cehenneme döner Avni Aker...

Ayrı-gayrı değil derken onu kastetmiştim ;)

Halit Akyüz
07.02.2010, 19:31
İstanbul bugün bordo-mavi kokuyor. Trabzonspor'un sadece 35 bin sevdalısı Atatürk Olimpiyat stadındaydı. Gelemeyenlerin ise yürekleri. Trabzonspor taraftarı bizlere güzel bir futbol gününde güzel anlar yaşattı.

Güzel bir gün, güzel bir futbol ve güzel bir sonuç. Havanın soğukluğunu ısıtanlara teşekkür ederiz. Sonunda maçın ilk yarısında oynanan futbolu ikinci yarıya da yaymak problem olmaktan kalkıyor. Umut Bulut, harika bir gol attı. Bunu ondan beklemezdim. Fatih Tekke ve Ümit Karan'ın böyle gollerine alışmıştık. Umut ise kendisinin ne zaman neler yapabileceğini kanıtlamaya devam ediyor. Kapasitesi kısıtlı bir oyuncu değil. Bu performansının devam etmesi Trabzonsporlu taraftarların en büyük arzusu. Orta sahada sonunda Selçuk yoktu. Son zamanlarda hiç beğenmediğim bir oyuncu haline büründü. Ne pas yapabiliyor ne de baskı. Hüseyin Çimşir'den hiç bir farkı olmadığını da gözler önüne sermeye başlamıştı. En iyi dönemini Ersun hoca zamanında yaşadı ve Ersun hoca zamanı ile bitti.

Benim dikkatimi çeken Serkan Balcı ve Ömer Aysan. Serkan, her maç aynı çalışkan, azimli ve istekli. Bazen daha fazlasını vermek istiyor. Kanatlardan sıfıra inerek orta yapma peşinde. Bazı denemeleri olumlu olsa da kanatlarda kendini çok zorluyor. Takımın kanat eksikliğinide göz önüne çıkarıyor. Bugün yaptığı asisti de güzeldi. Kazandığın bütün paralar annesinin ak sütü gibi helal olsun.

Ömer Aysan, şuan için her ne kadar sonucunda başarılı olduğu tartışılsa da sağ bekte git gel yapıyor. Bir Dani Alves modeli gibi olmaya çalışıyor. Bir şeyler için çabalıyor. Öyle de olması lazım fakat oyun içerisindeki 10 kişiden sadece 3 kişi bunu yapınca ciddi olarak göze çarpıyor. Gerçi bugün takım olarak iyiydi Trabzonspor. Ömer'in müdahaleleri çok iyi. İstanbul B.B maçının 90+5. dakikasında kayarak aldığı top belki de Trabzonspor'a kupada turu getiren müdahale olacak. Ömer savunmanın sağ tarafında sorun olmadığını raporlar içerisinde yönetime iletti. Sol tarafta zaten sorun yok ve geriye kalan kısmın önümüzdeki yıl en iyi şekilde takviye edilmesi gerekecektir.

Penaltı kaçırdı diye Umut'u eleştirenler umarım bugünden sonra zevk almaya bakarlar. Peki, Fatih Tekke kaçırdığında ne düşündüler ? Kimine göre futbolun efendisi olan Cristiano Ronaldo, Chelsea ile olan Şampiyonlar Ligi finalinde penaltı kaçırmıştı. Bana göre futbolun efendisi olan RONALDİNHO, Inter maçında penaltı kaçırdı. Çok normal bir şey. Gerçi bu bizde var, işimize gelince büyük futbolcu penaltı kaçırır. Eğer işimize gelmediyse işte o zaman yandın.

Dereleri tersine akıtamazsınız...

Ahmet Öksüz

Ajansspor

devilkid
avni akerin maratonu istanbuldakinin onda biri kadar bağırsa inanın çok farklı olur...

serdar avcı
35 bin kesin vardı yağmur olmasa ulaşım da iyi ful çekerdi.....AMİGO ŞART BU TARAFTARA.

Orhan Kahraman
07.02.2010, 19:32
Çok güzel ve bir o kadar da soğuk bir gündü .Bmn ile beraber olmak çok sevindirici. mükemmel bir maçtı mükemmel bir taraftar vardı gelen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Oyuncularımızın hepsine helal olsun

DURAS
bazen bu forumda boşunamı yazıyoz, boşuna mı kafa patlatıyoz diyorum. yeri değil ama, kabak gibi bariz gol şansı vardı d. bakırlının ama fenere kırmızı çıkaracak basirette hakem yoktu. uğraş dur işte

Murat'
35 bin kişi vardı tahminen.Ama ne kadar bilet satılmış belli değil midir ?

Oğuz ZEYTİN
07.02.2010, 19:34
avni akerin maratonu istanbuldakinin onda biri kadar bağırsa inanın çok farklı olur...

Maratonda genellikle kombine sahibi emekli-gömlekli amcalar olduğundan genellikle çekirdek sesi geliyor oradan...

Şaka bir yana TV'den izleyenler için de hoş olmuyor. Çünkü kameraların karşısında insan flama-bayrak-formalı taraftar görmek istiyor.

Senenin kombine satışları yapılırken umarım bu nuanslar göz önünde bulundurulur. Daha çok kombine satarken daha az destek almak istemeyiz...

Cyzio
07.02.2010, 19:36
isim mi verelim abi benm ısman eniştem var osman güler 62 yasında bize heryer trabzon diye bagırıyordu))

Yaşımdan dolayı (tam o yaş aralığına girdiğimden) espri yapmıştım :). Yoksa beyanlarınıza bir güvensizlik tabii ki mevzubahis değil :o.

.

cihayan
07.02.2010, 19:37
Arkadaslar bu arada bayan futbol takimimiz da Marmara Üniversitesispor'u 7-1 yenmis. Tatiana, 5 gol birden atmis. Bu oyuncumuz her mac mutlaka gol atiyor.

İskender YILMAZ
07.02.2010, 19:38
Arkadaslar bu arada bayan futbol takimimiz da Marmara Üniversitesispor'u 7-1 yenmis. Tatiana, 5 gol birden atmis. Bu oyuncumuz her mac mutlaka gol atiyor.

Umut'la Teofilo'nun alternatifi olarak düşünülmeli derim .. :D

Yunus Emre SEYHAN
Doğu tribunu üst tarafta asmosfer süperdi :) bence en az 30 bin kişi vardı stadda.

Oğuz ZEYTİN
35 bin kişi vardı tahminen.Ama ne kadar bilet satılmış belli değil midir ?

Dün bilet alırken biletix'te bilgisayar ekranında heryer boştu. Eve gelince çağrı merkezini arayıp bilgi istedim, sayı veremeyeceklerini söylediler.

Bugün staddan çıkarken bir polisle konuştuk, onun söylediğine göre 35 binden fazlaydı.

Neye dayanarak söylediğini sorduk.

Mitinglerde, yürüyüşlerde kaba bir hesap yöntemleri varmış, hani haberlerde derler ya "bugünkü mitinge şu kadar kişi katıldı" diye...

İşte o tür tahmini bir hesapla söyledi.

EROS87
07.02.2010, 19:39
Doğu ve batı tribünlerinin kapasitesi 25 er bin.

Doğu tribünün sağ ve sol önlerinde boşluklar vardı. Doğuya 20.000 kişi gitti diyelim. Batıya da 10 bin . Eder 30 bin. İyi iyi :D

Halit Aydın
07.02.2010, 19:40

.

Şen ola Trabzon Şen ola diye bağıranlar bile varmış :cool:

Özge
07.02.2010, 19:40
3 gol 3 puan ve müthiş taraftar:)Maça kötü başladık fakat Umut'un müthiş golüyle hem tribünler hem de takım kendine geldi.İlk yarının son 10 dakikası iyi pas yaptık.Paslaşma olunca haliyle takımda iyi oluyor.

cihayan
07.02.2010, 19:41
bazen bu forumda boşunamı yazıyoz, boşuna mı kafa patlatıyoz diyorum. yeri değil ama, kabak gibi bariz gol şansı vardı d. bakırlının ama fenere kırmızı çıkaracak basirette hakem yoktu. uğraş dur işte

Isin aci tarafi o. Bunca emek ver, ugras dur, bir ayricalik da isteme, sadece hakkaniyet ve iyi niyet iste. Ama sonunda o kadar cok oyun donuyor ki bizim bu cabamiz heba olup gidiyor. Bu yayinlara tonlarca para akitan kanalin cikarlari, futbol federasyonu ve ilgili onca kurumun icindeki guc iliskiler, medya iliskileri, vb derken ortada durustce oynanan bir sey kalmiyor...

Tolunay Abdioğlu
Kulüp bilet fiyatlarından en az 600.000 Lira kazandı bugün galiba.?

Yanlış mıyım.?

Soytürk
:ts:
Shadaki başarınız mücadeliniz için Teşekkürler ve Tebrikler Trabzonsporum...........:sevinç:
Teo ya neden hiç pas atmazlar anlamıyorum!bu gidişle Teo yu kaybederiz söyliyim

:bmn1:
Ve TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM:meşale1::atki:
Vede şimdi herzamanki gibi sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:D

iboandibo
07.02.2010, 19:43
Kombinemiz vardı bilet alamadık paramız vardı bilet alamadık.2 gişe koymuşlar sonra birini kapttılar tek gişe birsürü insan bilet alama.sonra herkes tellerden atlamaya başladı.polislerle tartıştım 2 kere polis otobüsüne aldılar.Neler geldi başımıza neler maçın 15 dakikasında ancak girebildik içeri 15.dakikada bile bilet almak için kuyruk vardı.insan 4-5 tane gişe koyar bi tane tır hatta kamyon getir sat ama yok çok mağdur olduk geri dönesim geldi

Yasin Altuntas
07.02.2010, 19:43
Gollerden sonra "Uyy Aha" calindimi ??

tunganyan
07.02.2010, 19:44
Keşke bütün Maçları İSTANBULDA oynasak !!!!Trabzondaki oturan çoğunluk azınlığın üstüne çıkıyor ve zarar veriyor..

Tolunay Abdioğlu
07.02.2010, 19:44
Evet sıradaki tahlissizci piste davet ediyoruz.Kimmiş..?Aaaa Şeftalispor. :)

Murat Erdem
07.02.2010, 19:45
Kombinemiz vardı bilet alamadık paramız vardı bilet alamadık.2 gişe koymuşlar sonra birini kapttılar tek gişe birsürü insan bilet alama.sonra herkes tellerden atlamaya başladı.polislerle tartıştım 2 kere polis otobüsüne aldılar.Neler geldi başımıza neler maçın 15 dakikasında ancak girebildik içeri 15.dakikada bile bilet almak için kuyruk vardı.insan 4-5 tane gişe koyar bi tane tır hatta kamyon getir sat ama yok çok mağdur olduk geri dönesim geldi
Bunları duymak çok üzücü. Geçmiş olsun. Taraftara yağılan bu muamele saygısızlıktır. Kulüp olarak almamız gereken çok yol var.

Yunus Emre SEYHAN
07.02.2010, 19:46
Bence özellikle doğu üst tribunu full doluydu, merdiven boşluklarında yığılma oldu..

Murat Erdem
07.02.2010, 19:47
Günlerdir konuşulan, burada bile ön görülen şeyleri, kulübün ön görüp organize olamaması, çok ayıp.

UZLU
07.02.2010, 19:48
maça giden ve takımı sonuna kadar destekleyen tüm arkadaşlara teşekkürler.....

Fatih Özkan
07.02.2010, 19:48

Üzücü bir durum...
Geçmiş olsun...

ismail tüfekçi
07.02.2010, 19:49
TRT spikeri, ısrarla "22-23.000 seyirci var" dedi.
sipiker halt işlemiş kapalı kompile doluydu ve yakta izlemek şartı ile koridorlar dahil 35.000 kapalı 10.000 e yakında numaralı 40.000 garanti ederim

Murat Erdem
07.02.2010, 19:50
Koskoca statda, sadece iki gişe ve kapının açık olması, polisin orada ki mağdur olan insanların, mağduriyetini gidermek yerine, polis otobüslerine almasına ne demeli.

Murat Erdem
07.02.2010, 19:52
Taraftarımıza edilen eziyeti öğrenince, bütün tadım kaçtı.

Cyzio
Şen ola Trabzon Şen ola diye bağıranlar bile varmış :cool:

Bu Polonya grubu bir acaip, mîrim :D...

.

Yasin Altuntas
Gollerden sonra "Uyy Aha" calindimi ??
??????????

Serdar Dilekoğlu
maç çok güzeldi taraftar olarak üzerimize düşne görevi yaptık ama bazı arkadaşlarnda bahsettiği gibi girişte çok büyük olumsuzluklar yaşadık kapılar kapalıydı onunla çok mücadele verdik ama çok zevkli bir maç oldu bizim içinde

Serdar Dilekoğlu
07.02.2010, 19:54
çalınmadı yasin uy aha

Murathan
??????????
Hayır .

asimetrik

.

Mesela ben:) Yaşıma bakıp itiraz etme. 45-50 hissediyorum:)

Enes Ünal Kaya
07.02.2010, 19:55
??????????

ben stadda kendi sesimi duymuyodum ki :D ama hatırladığım kadarıyla hayır

U.Sadıkoğlu
07.02.2010, 19:55
Bizim oturduğumuz tribünün resmi falan varmı arkadaslarrr

Yasin Altuntas
07.02.2010, 19:56
Niye calinmadi güya keni Evimizde gibi sayilmiyacakmiydi ??

Enes Ünal Kaya
07.02.2010, 19:57
40000 kişi vardı yaklaşık..

35bin civarı deniliyordu ama rahat 40bin.. stadın ortasında millet tıkış tıkışdı.. kesinlikle 40.000 rahat vardı..

Cafer Bulur
07.02.2010, 19:58
Alanzinho neden 18 kisilik kadroda yoktu?

esra61
07.02.2010, 19:59
taraftar süperdi.keşke bütün maçlar istanbulda olsa..........maça giden arkadaşları tebrik ediyotum.....

Enes Ünal Kaya
Teo ilk yarıda cok uç oyuncu gibiydi çogunlukla hep ofsaytta kaldı

Teo nun başlığına geçen haftada yazmışdım ofsaytda duruyor çok neden anlamış değiim.. bide galiba biraz yavaş :S ama bişiler bekliorum teodan

Tolunay Abdioğlu

Hafif sakatlığı varmış Cafer abi.

thesiege61
07.02.2010, 20:00
beyler acaba takımın bu maçtaki hasılatı ne kadar olmuştur?

35000 seyirciden bahsediliyor.yüksek olsa gerek..

Enes Ünal Kaya
07.02.2010, 20:00

Hafif Sakatlığı Vardı.. hafta içi düz koşu yapıyordu .. şenol hoca riske etmek istememişdir

Enes Ünal Kaya
07.02.2010, 20:01
Niye calinmadi güya keni Evimizde gibi sayilmiyacakmiydi ??

Gerek Yokdu bence.. maç öncesi sonrası kemençe kolbastı vs çalındı ztn..

Mustafa Ağaoğlu
07.02.2010, 20:01
Bilet satım işi tam bir rezaletti .
Herkes doluşmuş düzen yok tellerden atlamalar falan. Karaborsacılar bayram etti.

Tolunay Abdioğlu
07.02.2010, 20:02

Bilet fiyatları 20-30 TL'idi.

En az 600-650.000 tL çıkmıştır herhalde.

Cafer Bulur
07.02.2010, 20:03
Hafif sakatlığı varmış Cafer abi.

Hafif Sakatlığı Vardı.. hafta içi düz koşu yapıyordu .. şenol hoca riske etmek istememişdir
O zaman oynatilmamasi isabet olmus.

Eksikligi pek hissedilmedi,dengeli bir takim oyunu oynadik cünkü.

Cafer Bulur
07.02.2010, 20:04
Cyzio hocam,senol günes asisi bu sefer tutuyor mu yoksa?

Cyzio
07.02.2010, 20:06
Mesela ben:) Yaşıma bakıp itiraz etme. 45-50 hissediyorum:)

Üç yaşın hesabını yapacak değiliz, tabii :). Ama bence genç hissetmekte fayda var :D.

.

A.T.R
07.02.2010, 20:08
Biz şikayet ederdik hep " ya hu şöyle arkamıza yaslanıp bir maç seyredemeyecek miyiz?" diye. Hakikaten Trabzonspor'u arkaya yaslanarak seyretmek hiçbir şart altında mümkün değil bizim için. Yenilir Sinirden ayaktayızdır. Berabere gider maç " hadi hadi hadiiii " diyerek ayaktayız. 1-0 öndeyizdir, " ha yedik ha yiyeceğiz" diye ayaktayızdır. Önemli bir skorla öndeyizdir " hadi bir tane daha" diye ya da horon oynamak için ayaktayızdır. :) Yok bize arkamıza yaslanarak maç seyretmek birader :)

Harika bir maç harika bir skor ama gerçekten göremeye hasret kaldığımız bir taraftar kitlesi, bu soğuta o kadar yolu tepip o kadar çileye katlanan arkadaşlarımıza yürekten selamlar, tebrikler. Allah gönlünüze göre versin.

AKSOY_61
07.02.2010, 20:08
Süper maçtı gerçekten ama bileti karaborsadan almak zorunda kaldık 10 tl fazla verdik ama değdi.
Şerefsizler öküz kadar stadda bi tane biletix gişesi açmışlar mecburen aldık yine de 5 dk geç girdik
yoksa 15..20 dk sonra girerdik en az.

Bir de bakırköyden kalkan otobüs yolu şaşırdı acayip acayip yerlere gtiik en az 15 dk da onun yüzünden geç kaldık.
Yanlız otobüstedeki muhabbet süperdi gülmekten karnıma ağrılar girdi:D

Bütün bunlara rağmen maç süperdi ben memnun ayrıldım gelenlerin ayaklarıına sağlık takıma
çok güzel destek verdik.tezahüratsa tezahürat ıslıksa ıslık yerine göre de alkış.
Boğazım ağrıyor bağırmaktan.

Oktay AKKUŞ
07.02.2010, 20:09

Sakatmış Selçuk'la beraber.

hyasin61
07.02.2010, 20:12
takımımızın ıstanbulda ıkı maç oynadığı hafta güzeldi ,ibb maçında doğu bugunku maçta batıdaydım.bugunku maçta doğu tribibünü süperdi ,bugun batı tribününü bile geleneğini bozdu doğuya eşlik etti ,takımımıza helal olsun bizleri sevindirdirdiler bu arada bu kupa fınalının nerede oynanacagı bellı mı ya ?keşke kadır has stadı olsa

Cafer Bulur
Senol günes geldiginden beri anadolu takimlarina karsi kazanirken cok zorlanmadik.

Iddia ediyorum,bu takimin basina sezon basinda samet aybaba getirilseydi sampiyonlugun en büyük adaylari arasinda idik.

Bizi mahveden broos oldu,ondan önce tabiiki yönetim.

Gordon Freeman

o hasılatı İBB elde etti maalesef...stad ne kadar dolarsa İBB için o kadar iyi :)

asimetrik
07.02.2010, 20:13
Çocukken biletsiz stadlara bir yerlerden atlayıp girerdim de bu yaşımda hem de elimde biletle beni demirden atlatanları kınıyorum. Maçtan önce minimum 30.000 taraftarı ben gibi sıradan bir İstanbul'lu Trabzonspor'lu rahatlıkla tahmin ederken, tahmin etmesi gerekenlerin edemeyişi enteresan.
Maça 2 dakika kala normal yollardan girmeye kalksam herhalde ilk yarım saat giderdi. Maç başladığında dışarıda mübalağasız binlerce taraftar vardı.

Yasin T.
http://img705.imageshack.us/img705/890/22912731.jpg (http://img705.imageshack.us/i/22912731.jpg/)

http://img5.imageshack.us/img5/8086/23074519.jpg (http://img5.imageshack.us/i/23074519.jpg/)

http://img4.imageshack.us/img4/446/75303792.jpg (http://img4.imageshack.us/i/75303792.jpg/)

mashal61
Bu kadar rahat Trabzonspor'un maçını izlemek. Kendime şaştım gerçekten. :) Keşke her maç böyle olsa yahu!

Enes Ünal Kaya
o hasılatı İBB elde etti maalesef...stad ne kadar dolarsa İBB için o kadar iyi :)

orta yolu vardır bence

Cyzio
07.02.2010, 20:14

Emin misiniz? Bence yanlışınız var.

.

Tolunay Abdioğlu
07.02.2010, 20:15

Bilet fiyatları bize geliyor diye biliyordum ben.

Cafer Bulur
07.02.2010, 20:15
Stad masraflari ödendikten sonra hasilat Trabzonspora kalir diye biliyorum.

asimetrik
07.02.2010, 20:16
Küçük bir kira bedeli ödüyoruz. Hasılatın hepsi bizim.

irfanb
07.02.2010, 20:17
Cyzio hocam , Senol Günes`in hediyelerinden bunalmamissinizdir Insallah.:)

EROS87
07.02.2010, 20:18
http://www.ressim.net/out.php/i460372_adsiz.bmp

http://www.ressim.net/out.php/i460371_ad.bmp

Koray
07.02.2010, 20:19
Ortalama 30 bin kişiden hesapladım 20 TL'den 600 milyar para ediyor, ki bence daha fazla taraftar vardı...

İyi para kaldırdık bugün :)

smyrna
Süpermaçtı yaa yorgunluktan ölüyorum :D

asimetrik
O kadar güzel bir taraftar vardı ki maçın duran pozisyonlarında hep tribünleri izledim. Büyüklük şampiyon olmakla da olunmuyor. 100 yıl daha şampiyon olamasak da gerçekten çok büyük bir camiayız.