PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 20. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Cem Akyüz
07.02.2010, 11:05
Ula oh be düğüne kardeşimi kitledim o gidiyor ben de maça geliyorum 2 arkadaşımla:D
Bakırköyde otobüslerin kalktığı yeri rahatlıkla buluruz heralde?

Bakırköy Meydanı sorun zaten herkes gösterir size yerini..Meydanın tam yanından kalkıyor otobüsler

B.Yiğit
07.02.2010, 11:06
Beğenmediğiniz adam milyondolarlık guiza ve onun gibilerle aynı sayıda gole ulaşıyor her sene ?

umutun gol atabilmesi için 3-4 tane kaçırması gerekli. umuttun tek yeteneği yol kaçırmasıdır. başka yetenek yok. koşmasını diyosanız o zaman elvanı alalım takıma. koşsun dursun.

AKSOY_61
07.02.2010, 11:07
Zaten orda yüzlerce ts li olacaktır sormaya da pek gerek kalmaz sanırım.

SefaÇetinKulak
07.02.2010, 11:08
umutun gol atabilmesi için 3-4 tane kaçırması gerekli. umuttun tek yeteneği yol kaçırmasıdır. başka yetenek yok. koşmasını diyosanız o zaman elvanı alalım takıma. koşsun dursun.

Bu zihniyete ne diyebilirim ki :) Taraftar dediğin futbolcusuna en kötü zamanında bile sahip çıkandır . Artık sahiplenin şu adamı . Emin olun taraftar alkışlasın bu Umut önümüzdeki sene patlama yapar .

Hüseyin İlkin
07.02.2010, 11:08
Şöyle son 5 dakikaya filan iki farklı galip girelim, rahat rahat.
O dakikaları otobüse yetişeceğim için kaçırabilirim, aklım kalmasın. :))

Erdem Keser
07.02.2010, 11:09
Selçuk ve Colman oynadıkları her maçta çok üstün performans göstermiyorlar . Engin , Alanzinho , Umut bireysel olarak birşeyler yapabilecek kapasitedeler .
Burdan anladığım Selçuk ve Colman'ın her maç üstün performans göstermedikleri ama Alan , Engin ve Umut'un bireysel yetenekleriyle birşeyler yapacak kapasitede oldukları.
Bu mantıkla her maç bu adamlar oynasınlar o halde.Bireysel yetenek ortaya atılıyorsa bu takımın en yeteneklisi ve birşeyler yapabilecek kapasiteye sahip oyuncusu yine Selçuk'tur.Arzu eden Kayseri maçını açar bakar.Selçuk'un 28. dakikada oyuna girişiyle, öncesi arasındaki farkı idrak edebilen zihniyet zaten bunun tartışmasına girmezdi.
Selçuk ligde İ.B.B maçından önce oynadığımız 3 maçın tartışmasız en iyisi.Ama adam ne hikmetse beğenilmiyor.Anlamıyorum daha ne yapması gerek.Oyun kuruyor, derin top yapıyor, takımı atağa çıkarıyor her maç üzerine koyuyor ama beğenilmiyor.

SefaÇetinKulak
07.02.2010, 11:11
Burdan anladığım Selçuk ve Colman'ın her maç üstün performans göstermedikleri ama Alan , Engin ve Umut'un bireysel yetenekleriyle birşeyler yapacak kapasitede oldukları.
Bu mantıkla her maç bu adamlar oynasınlar o halde.Bireysel yetenek ortaya atılıyorsa bu tkaımın en yeteneklisi ve birşeyler yapabilecek kapasiteye sahip oyuncusu yine Selçuk'tur.Arzu eden Kayseri maçını açar bakar.Selçuk 28. dakikada oyuna girişiyle, öncesi arasındkai farkı idrak edebilen zihniyet zaten bunun tartışmasına girmezdi.
Selçuk ligde İ.B.B maçından önce oynadığımız 3 maçın tartışmasız en iyisi.Ama adam ne hikmetse beğenilmiyor.Anlamıyorum daha ne yapması gerek.Oyun kuruyor, derin top yapıyor, takımı atağa çıkarıyor her maç üzerine koyuyor ama beğenilmiyor.

Söylemek istediğim o değildi . Elbette Selçuk'un yeteneğine diyeceğim bişe yok . Ama bu onun bi kaç maçtır yan gelip yatmasına sebep değil ki . Kaç maçtır orta sahadan ileriye top çıkartamıyoruz .

r9emre
07.02.2010, 11:13
Anadolu yakasında sağanak şeklinde yağış var en azından benim oturduğum çamlıca taraflarında avrupa yakası ne durumda? Ona göre giyinirdik yoksa maça gelmemizi etkileyecek değil de :)

B.Yiğit
07.02.2010, 11:13
Bu zihniyete ne diyebilirim ki :) Taraftar dediğin futbolcusuna en kötü zamanında bile sahip çıkandır . Artık sahiplenin şu adamı . Emin olun taraftar alkışlasın bu Umut önümüzdeki sene patlama yapar .

umut için o tren çoktan kalktı. boyle adamlar(Yeteneksiz) trabzonspor 'a birşey katmaz. Umut Umutsuz vaka. Boyle oyuncuları kazanamamak yerine kazanabilecek oyuncuları oynatalm. senelerdir bu takımda bosuna yer işgal ediyor. Aynı Şeyi Hüseyin,hasan,tolga,tayfun...... içinde söyledim umut içinde söylüyorum.

coach
07.02.2010, 11:14
invincible tarafından yazılan Mesajı Görüntüle
umut oynamasında ki oynarsa oynasın..

------------------

teo

AKSOY_61
07.02.2010, 11:14
Anadolu yakasında sağanak şeklinde yağış var en azından benim oturduğum çamlıca taraflarında avrupa yakası ne durumda? Ona göre giyinirdik yoksa maça gelmemizi etkileyecek değil de :)

Az önce arkadaş da sordu bu rda yağıyor orda durum ne diye.
Burda çok az yağıyor bazen de duruyor.Hava da güzel.

Hasan61
07.02.2010, 11:17
Söylemek istediğim o değildi . Elbette Selçuk'un yeteneğine diyeceğim bişe yok . Ama bu onun bi kaç maçtır yan gelip yatmasına sebep değil ki . Kaç maçtır orta sahadan ileriye top çıkartamıyoruz .
Kaç maçtır top mu çıkaramıyoruz?..
son maçlarda yaptığımız pas,oynadığımız oyun ortada
istatistikleri alın bakın,Selçuk kaç kere topla buluşmuş,kaçını olumlu kaçını olumsuz kullanmış.....Selçuk son maçlarda yan gelip yatıyorsa bu takımda kimse doğru düzgün oynamıyor demektir......

r9emre
07.02.2010, 11:18
Az önce arkadaş da sordu bu rda yağıyor orda durum ne diye.
Burda çok az yağıyor bazen de duruyor.Hava da güzel.

iyi o zaman rahat rahat maçı seyredicez :)

Yağızhan Sağnak
07.02.2010, 11:18
Ben 4-0 diyorum.

Ömer Yüce
07.02.2010, 11:19

Umut kaçırdıklarını da atsa Trabzonspor'da işi ne?

EyüpKILIÇ61
07.02.2010, 11:19
Çok zor bir maç olacak diye düşünüyorum Seamson bize gol atar diyorum 2-1 zar zor alırız :)

Erdem Keser
07.02.2010, 11:20
"Kaç maçtır yan gelip yatmasın sebep değil"

Şu cümleyi kurmak ayıptır.

Yahu açın bakın Diyarbakır maçına.Demek ki biz maçı farklı yerlerimizle seyrediyoruz.

B.Yiğit
Umut kaçırdıklarını da atsa Trabzonspor'da işi ne?

Atamıyorsa Trabzonspor'da işi ne?

coach
Umut'un aldığı tepkiler normal,hadi taraftar olarak biz sahip çıkmıyoruz yönetimdemi sahip çıkmıyor Umut'a ?

5 sezon oldu .. Bu kadar zamanda hangi sene lige ağırlığını koydu ?

Hangi maça biz Umut'a güvenerek çıktık ?

Hala milli takıma seçilemedi,hadi milli takımın başındaki adam yavşak onu anladık,bi kamuoyuda oluşmadı Umut milli takımda oynasın diye..

Umut yüreğiyle oynuyor eyvallah hakkını yiyemeyiz ama bazen bu takım için yetersi kaldığını düşünüyorum.

AKSOY_61
Olimpiyata kuş uçuşu 3 km uzaklıktayım azıcık yağmur dışında bişey yok hava ılık
belki arada sırada yağan yağmurdan dolayı biraz ıslanırız ama donmayız.Su geçirmeyen mont giydik mi sorun olmaz.

Ömer Yüce
07.02.2010, 11:23
Atamıyorsa Trabzonspor'da işi ne?
Pardon da bi Real Madrid veya bi Barceolan olamakdıtan sonra bu ve bunun gibi topçuların her zaman bizim klüpte işi olacaktır...

Emrah KabuL
07.02.2010, 11:26
Pardon da bi Real Madrid veya bi Barceolan olamakdıtan sonra bu ve bunun gibi topçuların her zaman bizim klüpte işi olacaktır...

Zaten sorun da burdan kaynaklanıyor.. Forma renklerinden dolayı Trabzonspor'u, Barcelona olarak görenler var.

Yağızhan Sağnak
07.02.2010, 11:29
5-0 oldu. Var mı arttıran?

biltrabzon
07.02.2010, 11:38
Umut'un aldığı tepkiler normal,hadi taraftar olarak biz sahip çıkmıyoruz yönetimdemi sahip çıkmıyor Umut'a ?

5 sezon oldu .. Bu kadar zamanda hangi sene lige ağırlığını koydu ?

Hangi maça biz Umut'a güvenerek çıktık ?

Hala milli takıma seçilemedi,hadi milli takımın başındaki adam yavşak onu anladık,bi kamuoyuda oluşmadı Umut milli takımda oynasın diye..

Umut yüreğiyle oynuyor eyvallah hakkını yiyemeyiz ama bazen bu takım için yetersi kaldığını düşünüyorum.

bu takimda 96 dan beri herkes yeterli bir umut mu yetersiz.ön yargili olmayalim.olayi buraya indirgeyeceksek bu kadroda umut tanda yetersizler var.

Orhan Aydın
07.02.2010, 11:38
Barcelona veya Real Madrid olmamamız, 10 numaralı oyuncumuzun forvetimiz olmasını gerektirmez.

Emrah KabuL
07.02.2010, 11:44
Barcelona veya Real Madrid olmamamız, 10 numaralı oyuncumuzun forvetimiz olmasını gerektirmez.

Napalım.. bizim kulubümüzün Giovani dos santos gibi bebelere verebilecek parası yok.. :)

Hüseyin İlkin
07.02.2010, 11:47
10 numaralı formayı Egemen'e verelim, Arsenal'li Gallas misali. :cool:

güneyli
07.02.2010, 11:52
Belki merak eden olur diye..
http://tkm.ibb.gov.tr/yolDurumu/Kameralar.aspx

lazzz61
07.02.2010, 11:53
Bu mantıkla her maç bu adamlar oynasınlar o halde.Bireysel yetenek ortaya atılıyorsa bu takımın en yeteneklisi ve birşeyler yapabilecek kapasiteye sahip oyuncusu yine Selçuk'tur.Arzu eden Kayseri maçını açar bakar.Selçuk'un 28. dakikada oyuna girişiyle, öncesi arasındaki farkı idrak edebilen zihniyet zaten bunun tartışmasına girmezdi.
herşeye okeyde umutun biresel yetenegımı var ona takıldım ben :D

lazkopatfaroz
07.02.2010, 11:55
Umut senede ortalama 15 gol ortalamasıyla oynuyor. Bu kimine göre iyi kimine göre kötü. Umut'u beğenmiyorsanız yılda ortalama 25 gol atabilecek bir oyuncu atalım.

Tabi bize gelirse....
Tabi o kadar paramız varsa....

iboandibo
07.02.2010, 11:55
Ben gaziosmanpaşa karadeniz mahallesinde oturuyorum bizim grup minimum 6 kişi olacak ama mahallemizden gelcek kişi en az 150 dir.Brugge naçında 3 ü minibüs olmak kaydıyla 8 araç felan sadece tanıdıklarımız olarak gitmiştik.Bugün hakkında biz hariç pek bi bilgim yok ama yinede en az aynı sayıyı bekliyoruz

Hqmi
07.02.2010, 11:57
Maça gidiyoruz.. Galibiyetle döneriz inşallah. :)

Orhan Aydın
07.02.2010, 12:02
Doğru, Kayserispor gibi Portekiz milli takım oyuncusunu getiremiyoruz,
Ömer Şişmanoğlu vb. gençleri de alamıyoruz.
O kadar dandik bir kulübüz işte.
Şu anda 1.forvetimizden daha iyi bir forvet getiremiyoruz ve taraftarlarımıza yıllardır bu çin işkencesini çektiriyoruz.E taraftar değil mi canım tabi ki çekecekler.

Napalım.. bizim kulubümüzün Giovani dos santos gibi bebelere verebilecek parası yok.. :)

Adem ÖZER
07.02.2010, 12:02
beyler bağcılar/güneşli semtinden stada nasıl gidilir.bilet fiyatları ne kadar.bilgisi olan açıklarsa sevinirim.teşekkürler

Adem ÖZER
07.02.2010, 12:03
cevap veren yokmu yaw.

lazkopatfaroz
07.02.2010, 12:05
Makukula'yı, jo'yu, dos santos u örnek vermeyin. Kayseri oyununu 1 oyuncu üzerine kurmus. Büyük takımda bunu yapamazsın. Makukula olmasa Kayseri ilk 7 ye giremez. Kiralık oyuncuları kıyaslama yapmayın. Kiralık oyuncu alıp oynatmak büyük takımlara yakışmaz.

Mustafa AYDIN
07.02.2010, 12:07
Gidenlerin yolu açık olsun.Farkli galip geliriz inşAllah.

mkmsas
07.02.2010, 12:08
Engin'in yokluğunda sol kanatta Alanziho ve Gabriç dışındaki her tercih yanlış olur..

Fanatik Burak'ın ilk 11 oynayacağını yazıyor.. Bunu taraftarı geçtim, Teo'ya izah edemezsiniz..

Haberturk, Sezer'in 11 oynayacağını yazıyor.. Bu durumda Colman sol kanatta oynarsa, zaten performansının eleştirildiği bir dönemde, onun daha eleştirilmesine yol açarsınız..

Gönlümden geçen Alanzinho'nun sola kayıp teo-umut ikilisiyle maça başlaması Şenol hoca'nın..

İkinci alternatif sadece Engin-Gabriç değişikliğini yapması...

Manisa bize en az Sivas kadar ters gelen bir ekip.. Sivas maçının aynısını oynayarak bu şanssızlığı kırmamızı diliyorum..

Yine de ilave edelim.. İkinci yarıda oynayadığımız rakiplerin tümünden daha sert bir takımla karşılaşacağız...

Bu testi de geçersek Bursa maçı için olumlu konuşabiliriz.

Emrah KabuL
07.02.2010, 12:09
Şu anda 1.forvetimizden daha iyi bir forvet getiremiyoruz ve taraftarlarımıza yıllardır bu çin işkencesini çektiriyoruz.E taraftar değil mi canım tabi ki çekecekler.

Sen bu yazdıklarına gerçekten inanıyormusun ?

Samet Metin
07.02.2010, 12:14
inşallah umut ilk 11 de başlamaz...geçen maç oynadığı rezil futboldan sonra böyle bişe yapmayacağını düşünüyorum şenol hocanın...
birilerinin ceza kesme zamanı geldi bence umuta... türkiyenin 4 büyük takımından birinde bu kadar gol kaçırmanın bir cezası olmalı...

Yağızhan Sağnak
07.02.2010, 12:15
beyler bağcılar/güneşli semtinden stada nasıl gidilir.bilet fiyatları ne kadar.bilgisi olan açıklarsa sevinirim.teşekkürler

Nasıl gidileceği hakkında fikrim yok fakat, bilet fiyatları şu şekilde :

Batı Numaralı (Trabzon Tarafı): 30,00 TL
Batı Numaralı Loca (Trabzon Tarafı): 150,00 TL
Doğu Kapalı Tribün (Trabzon Tarafı): 20,00 TL
Güney Kale Arkası Tribün (Manisaspor Tarafı): 15,00 TL

- Etkinlikte kişi başı bilet limiti 4 adettir.
- 5 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 5 yaş ve üzeri bilete tabidir.

Orhan Aydın
07.02.2010, 12:18

Üstteki mesajıma böyle karşılık gelince

Bunu yazma ihtiyacı hissettim:)

Eren Karaahmetoğlu
07.02.2010, 12:18
Eyyyyyy İstanbul, hazır mıyız? :D

Zafer Fidan
07.02.2010, 12:19
yaw yağmurluk dağıtılacak mı şemsiye almıyorum ben şimdi emin misiniz...

Stadin üstü kapali zaten.. :D

#10 Fietra
07.02.2010, 12:21

146T geçiyor Bağcılar'dan,hangi duraklardan geçtğini İETT'nin sitesinden öğrenebilirsin.Bakırköy'den de 13.00'da İETT'nin stada servisi var.

ceka61
07.02.2010, 12:23
Istanbul hazır ınsallah takımdaa hazırdır ve bızı bu soguk havada mahcup etmez.Babamı maca zorla goturuyorum yenemezsek benı evlatlıktan reddedecekmıs ALLAH muhafaza yersız yurtsuz bırakmasa barı TRABZONUM benım...!!!

PoWeRLoRD
07.02.2010, 12:23
yağmur iyice hızını arttırdı ona göre önleminizi alın beyler.

İskender YILMAZ
07.02.2010, 12:25
Renktaşlar yağmur da arttı, yol tam bir çile olacak .. Allah yardımcınız olsun, erken çıkmaya çalışın ..

7can61
07.02.2010, 12:30
-------Şu Umutun yılda 15 gol ortalamasını açalım biraz ortada bir istatistik var tamam fakat istatistikler her zaman doğruyu söylemiyor. Gutierrez de 50 maçta 40 gol mü öyle bişey yakalamış ama "nasıl nerde ne zaman". İstatistikleri böyle değişkenlerle yoğurup öyle yorumlamak gerekiyor.

--------Umut Bulutun girdiği pozisyon/ gol ortalaması felaket derecede kötü olduğunu biliyoruz. Sorunda burada kaynaklanıyor.
Acaba Umutun yerine son vuruş özellikleri kaliteli bir isim olsa ne yapardı? Benzema'yı getirerlim demiyoruz elbette fakat Umutun bize her maçta saç baş yoldurmasını kabullenebilen mazoşist arkadaşlarada eyvallah diyorum.

------Tabikide olayın bir başka boyutuda Umutun bu kadar pozisyona girmesinin nedeni üstün fizik özellikerinden mi kaynaklanıyor diye sorabiliriz? Adamın yerine başka bir forvet oynatılmadığından! bu soruya da bir cevap bulamıyoruz. Fakat gol kralı eski forvetimiz Gökhan Ünalında aynı Umut gibi pozisyona girip haddinden fazla kaçırdığınıda unutmayalım ki kendisi Fenerdede gol kaçırma rekorlarına devam ediyor.

------Sonuç olarak bu senede Fatih Tekkenin olmayan transferi ve onun yerine alınan Gutininde hala kendini gösterememesinden dolayı bu soruların cevaplarını daha uzun süre bulamayacağız gibi geliyor.

Hüseyin Çümen
07.02.2010, 12:31
yağmur baya bi azaldı 15 dk dir inşallah hava yağışlı olmaz güzel bir futbol günü olur ve galibiyetle ayrılırız sahadan

Burak DERELİ
inşallah alıcaz maçı. yağmur arttı ALLAH'ın izniyle iyi geçer maç umarım

Pshycologist41
Engin'in yokluğunda sol kanatta Alanziho ve Gabriç dışındaki her tercih yanlış olur..

Fanatik Burak'ın ilk 11 oynayacağını yazıyor.. Bunu taraftarı geçtim, Teo'ya izah edemezsiniz..

Haberturk, Sezer'in 11 oynayacağını yazıyor.. Bu durumda Colman sol kanatta oynarsa, zaten performansının eleştirildiği bir dönemde, onun daha eleştirilmesine yol açarsınız..

Gönlümden geçen Alanzinho'nun sola kayıp teo-umut ikilisiyle maça başlaması Şenol hoca'nın..

İkinci alternatif sadece Engin-Gabriç değişikliğini yapması...

Manisa bize en az Sivas kadar ters gelen bir ekip.. Sivas maçının aynısını oynayarak bu şanssızlığı kırmamızı diliyorum..

Yine de ilave edelim.. İkinci yarıda oynayadığımız rakiplerin tümünden daha sert bir takımla karşılaşacağız...

Bu testi de geçersek Bursa maçı için olumlu konuşabiliriz.

tamamen katılıyorum . 3 idmana çıkmıs birini banko oynatıcaksa şenol güneş ben şenol güneşe olan inancımı yitiririm bu benım fikrim. ikincisi bunu teo ya kimse açıklayamaz ve teo yu kaybederiz ki yaptıkları ortadadır örnek orduspor ve ibb maçları merakla bekleyip göreceğiz bakalım

Hüseyin Çümen
07.02.2010, 12:33
Güneş: "Taraftarımız için"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş futbolcularıyla yaptığı toplantıda "Manisa'yı yenin ve taraftarları tribünden boynu bükük göndermeyin" dedi

Bugün Olimpiyat Stadı'nda Manisaspor'la karşılaşacak Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş oyuncularından galibiyet istedi... Tecrübeli hoca yaptığı toplantıda, "Taraftarları tribünden boynu bükük göndermemek için kazanmalıyız. İyi gidişimizi sürdürmemiz gerekiyor" diye konuştu.

Allah aşkına umutu bari şuan tartışmayı bırakın en azından verdiği mücadele saygıyı hak ediyorki azda gol atmıyor hepimizin saçını başını yolduruyor doğrudur ama yüreğine ciğerlerine sağlık onun

Aker
07.02.2010, 12:38
2012 kura çekimi izlemek isteyenler trt3. Birazdan başlayacak.

Samet İslamoğlu
07.02.2010, 12:39
inşallah umut ilk 11 de başlamaz...geçen maç oynadığı rezil futboldan sonra böyle bişe yapmayacağını düşünüyorum şenol hocanın...
birilerinin ceza kesme zamanı geldi bence umuta... türkiyenin 4 büyük takımından birinde bu kadar gol kaçırmanın bir cezası olmalı...

Açında Umut'un ilk 11'de başlamadığı maçların görüntülerini bi izleyin.Orta sahamız ne kadar kolay geçiliyor,adamlar defanstan ne kadar kolay top çıkarıyor allahınızı severseniz bi izleyin.Bunu idrak edemiyorsanızda atıp tutmayın artık Umut hakkında...

Tayfun
07.02.2010, 12:40
Teo ilk 11'de olur inşallah...

SouLe
07.02.2010, 12:45
Umut Buluta Laf söyleyen arkdşlar Umut Bulut Gibi Kaç Oyuncumuz var allah Aşkına adam o kadar Koşuyor pres yapıyor Gol atmak için Uğraşıyor Adam napsın Atamıyorsa Futbolda Şans faktörüde önemlidir Bunu Anlayın Artık.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2010, 12:46
-------Şu Umutun yılda 15 gol ortalamasını açalım biraz ortada bir istatistik var tamam fakat istatistikler her zaman doğruyu söylemiyor. Gutierrez de 50 maçta 40 gol mü öyle bişey yakalamış ama "nasıl nerde ne zaman". İstatistikleri böyle değişkenlerle yoğurup öyle yorumlamak gerekiyor.

--------Umut Bulutun girdiği pozisyon/ gol ortalaması felaket derecede kötü olduğunu biliyoruz. Sorunda burada kaynaklanıyor.
Acaba Umutun yerine son vuruş özellikleri kaliteli bir isim olsa ne yapardı? Benzema'yı getirerlim demiyoruz elbette fakat Umutun bize her maçta saç baş yoldurmasını kabullenebilen mazoşist arkadaşlarada eyvallah diyorum.

------Tabikide olayın bir başka boyutuda Umutun bu kadar pozisyona girmesinin nedeni üstün fizik özellikerinden mi kaynaklanıyor diye sorabiliriz? Adamın yerine başka bir forvet oynatılmadığından! bu soruya da bir cevap bulamıyoruz. Fakat gol kralı eski forvetimiz Gökhan Ünalında aynı Umut gibi pozisyona girip haddinden fazla kaçırdığınıda unutmayalım ki kendisi Fenerdede gol kaçırma rekorlarına devam ediyor.
.

Sorularının cevabını umutun olmadığı maçlarda görebilirsin. Takımın nasıl bir kırılgan yapıya büründüğü ortada umut olmadığı zaman. Efendim son vuruşu da iyi olsun, umut kadar da fiziği ve yüreği olsun... Varmı 20m euro? Belki çıkar o dediğinizden. Fantezi peşinde koşmaya gerek yok. Oraya bugün tek başına Fatih tekkeyi dahi koysanız umut un yerine tek başına orta saha direnci düşecektir.

Pshycologist41
07.02.2010, 12:53
Açında Umut'un ilk 11'de başlamadığı maçların görüntülerini bi izleyin.Orta sahamız ne kadar kolay geçiliyor,adamlar defanstan ne kadar kolay top çıkarıyor allahınızı severseniz bi izleyin.Bunu idrak edemiyorsanızda atıp tutmayın artık Umut hakkında...

Hocam aynı umut'tan bahsediyorsak birkaç bilgi vereyim..
Umut bu sezon :

18 Lig maçının 16'sında ilk 11 başladı 1443 dk. sahada kaldı ve Toplam 6 gol attı

5 Türkiye Kupası maçının 4'ünde ilk 11 başladı 405 dk. sahada kaldı ve 5 gol attı.

2 Uefa maçının 1'nde ilk 11 başladı 127 dk. sahada kaldı gol atamadı.

Genel Toplamda bu arkadaş

25 Resmi maçın sadece 4 tanesinde ilk 11 başlamadı ilk 11 başladığı 21 Resmi maçta ve sahada kaldığı 1975 dakikada 11 gol attı.

Aynı umuttan bahsediyorsak yaptığın analiz tamamen geçersiz çünkü adamın oynamadığı maç yok gibi. ve Yine aynı umuttan bahsediyorsak ve bahsi geçen arkadaş türkiyenin en köklü kulüplerinden birinde tek forvet olarak oynuyorsa ve benim takımım ligde en çok gol pozisyonuna giren takım ünvanını elinde bulunduruyorken ligde 6. sırada ve liderin 10 puan gerisindeyse herkesin umut'u sorgulamaya hakkı vardır. Sağlığı yerinde olan ve ciğeri sağlam olan herkes(İşçi,memur,öğretmen,doktor vs.) sahaya sürülebilir ve 90 dakika at gibi koşabilir. Buysa şayet umut'un trabzonspora verdiği...

Soytürk
07.02.2010, 12:53
Futbola bakış açına hayranım.Her zaman söylerim.Yazılarını büyük bir şevkle takip ediyorum.

Teşekkür ederim reis ozaman bana bir oy verirsin heraldi:D
Yada yakında ceza verirsin:D

Selçuğun futbolunu beğenmiyorum Umut desen hırs tamam koşuyoda koşuyo gol atıyo kahraman oluyo e zaten forvet değilmi atacak okadrınıda:)
herneyse Trabzonspor un önüne hiç bir isim geçemez..

Orhan Aydın
07.02.2010, 12:55
Bunu söylemekten bıktım ama bende Umut'u seviyorum ama ondan iyisini astronomik bir fiyata alacağımızı düşünüyorsak biz bitmişiz zaten:)

Süleyman Baykan
07.02.2010, 12:58
işin aslı maça gidecektim bende bugün sabah kalktım yağmur yağıyor belki diner diye baktım ama gün boyu sağnak yağışlı zaten hafifte soğuk algınlığı var üzülerek vazgeçtim Trabzonum istanbula geliyor onada nasip olmuyor daha önceki belediye maçlarına gittiğimden tecrübem var stad zaten dağ başında yapılan otoyol dar ve üst geçitten gelan araçlarda maç bitimi o yola iniyor ve yol felç oluyor bide yağmurlu olunca eve ulaşmanız 8 i bulur allah yardımcınız olsun güzel bir galibiyet alırız inşallah saha dahada ağırlaşmasa bari:)

İskender YILMAZ
07.02.2010, 12:59
Simpson'a dikkat renktaşlar, bu adam bir Kewell tadı veriyor, çok çok beğeniyorum .. :)

7can61
07.02.2010, 13:00
Sorularının cevabını umutun olmadığı maçlarda görebilirsin. Takımın nasıl bir kırılgan yapıya büründüğü ortada umut olmadığı zaman. Efendim son vuruşu da iyi olsun, umut kadar da fiziği ve yüreği olsun... Varmı 20m euro? Belki çıkar o dediğinizden. Fantezi peşinde koşmaya gerek yok. Oraya bugün tek başına Fatih tekkeyi dahi koysanız umut un yerine tek başına orta saha direnci düşecektir.

Ben böyle bir anlayış görmedim bir ara hacısalihoğluda buna benzer şeyler söylüyordu, gol atamıyor ama orta sahanın direncini artıyor, gol atamıyor ama çok koşuyor, gol atamıyor ama yürekten oynuyor, gol atamıyor ama FORVET oynuyor! Dünyada bir bizde var bu başka örneği yok. Forvetimiz ortasaha oynucularımıza pozisyon hazırlıyor! Tam tersi olması gerekmiyor mu?

Orhan Aydın
07.02.2010, 13:02
Simpson'a dikkat renktaşlar, bu adam bir Kewell tadı veriyor, çok çok beğeniyorum .. :)

Onu Manisanın almasına şaşırmıştım.Milli takımda da oynuyor.Son bir virajla iyi bir takıma gidebilir:)

lazkopatfaroz
07.02.2010, 13:07
Ben böyle bir anlayış görmedim bir ara hacısalihoğluda buna benzer şeyler söylüyordu, gol atamıyor ama orta sahanın direncini artıyor, gol atamıyor ama çok koşuyor, gol atamıyor ama yürekten oynuyor, gol atamıyor ama FORVET oynuyor! Dünyada bir bizde var bu başka örneği yok. Forvetimiz ortasaha oynucularımıza pozisyon hazırlıyor! Tam tersi olması gerekmiyor mu?

Gol atamıyor ama;

İlerde yaptığı baskı sayesinde rakibi yıpratıyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde rakibin rahat çıkmasını engelliyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde diğer arkadaşlarına avantaj sağlıyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde rakibin topu gelişi güzel vurmasını sağlıyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde rakibi hataya zorluyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde rakibin topu taça yada kornere atmasını sağlıyor,
İlerde yaptığı baskı sayesinde ilerleyen dakikalarda defansın hata yapma olasılığını arttırıyor.
Duran toplarda fiziği sayesinde defansın kademe anlayışını ortadan kaldırıyor.
Golde atıyor yılda ortalama 15 golü var.
Penaltı atma becerisi olsa ve penaltıları kullansa bu sayı 20 yi geçer.

Samet Yildirim
07.02.2010, 13:09
Insallah yeneriz...Zor mac digerleri gibi...

Bakalim bizim kadroda enginin yerine kim olacak merakla beklemedeyim :D

lazkopatfaroz
07.02.2010, 13:09
Beğenmediğiniz Umut kişilikli, efendi, sadece futboluyla ilgileniyor. Ben sakatım oynamam gibi bahaneler üretmiyor. Hocasıyla ters düşmüyor, arkadaşlarıyla kavgalı değil.

Birtan Karaman
07.02.2010, 13:12
Burak Oynayıp'ta Teo Oynamazsa Teo Biter :)

Ertan 51
07.02.2010, 13:14
Burak Oynayıp'ta Teo Oynamazsa Teo Biter :)
Teo dan çok Şenol Hocam biter.

Yiğit SARI
07.02.2010, 13:14
O zaman 2 forvet çıkarım abi yıprata yıprata nereye kadar hani gol ? Kaçırıyor abi :D

.....
07.02.2010, 13:16
Heyecan dorukta.

Stad şöyle dolsa , güzel oyun güzel skor alsak daha ne isteriz ki :)

Allah yardımcımız olsun...

lazkopatfaroz
07.02.2010, 13:16
O zaman 2 forvet çıkarım abi yıprata yıprata nereye kadar hani gol ? Kaçırıyor abi :D

Tek forvetle çıksak orta saha elemanlarının gol bölgelerine yakın olması lazım. Bunun içinde oyunu rakip sahaya yıkmamız lazım. 2 forvet oynasak daha güzel olur ama orta saha ona uygun mu?

Yiğit SARI
07.02.2010, 13:20
Tek forvetle çıksak orta saha elemanlarının gol bölgelerine yakın olması lazım. Bunun içinde oyunu rakip sahaya yıkmamız lazım. 2 forvet oynasak daha güzel olur ama orta saha ona uygun mu?

Selçuk sakat değilse uygun bence :D

Kaleci
Defans
Serkan - Selçuk - Colman - Gabriç
Teo - Umut

Geçen seneki gibi ama bu sefer sol açığımızda var :)
Ops Alanzinho'yu unutmuşum :D

.....
07.02.2010, 13:22
Benim kadrom

Onur
Ömer-Giray-Song-Cale
Serkan-Ceyhun-Colman-Alanzinho
Umut-Teo

lazkopatfaroz
07.02.2010, 13:22
Selçuk sakat değilse uygun bence :D

Kaleci
Defans
Serkan - Selçuk - Colman - Gabriç
Teo - Umut

Geçen seneki gibi ama bu sefer sol açığımızda var :)

Alanzinho ve Engin kurban gitti herhal bu sisteme :D

Ahmet Karadeniz
07.02.2010, 13:23
Olimpiyat'ta Fırtına var!

Avni Aker’in zeminindeki bozulma nedeniyle, 20. haftada Manisaspor'la İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşılaşacak olan Trabzonspor, yakaladığı başarılı grafiği sürdürmek istiyor.

İstatistiklere bakıldığında Siyah-Beyazlılar, Trabzon’a ters geliyor. Çünkü şu ana kadar oynanan 7 maçta Bordo-Mavililer, sadece 1 galibiyet aldı ve evinde rakibine hiç üstünlük kuramadı. Bordo-Mavililer, rakibin filelerini 6 kez havalandırırken, kalesinde ise 8 gol gördü. Toplamda 4 maç beraberlikle sonuçlanırken, Manisa rakibini 2 kez devirdi.

Öte yandan bordo mavili takımın yeni golcüsü Bırak Yılmaz'ın bu maçta Umut'a eşlik etmesi bekleniyor. Saat 15.00'te başlayancak olan karşılaşmada Cüneyt Çakır düdük çalacak. Mücadele Lig TV'den naklen ekranlara gelecek.

HAKEM: Cüneyt Çakır, Serdar Akçer, Kemal Yılmaz
STAT: Olimpiyat
SAAT: 15.00
YAYIN: Lig TV

TRABZONSPOR: Onur, Ömer Aysan, Song, Giray, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak Yılmaz, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

MANİSASPOR: İlker, Ferhat , Kalabane, Hüseyin Tok, Eren, Güven, Mehmet Nas, Yiğit, Nizamettin, Isaac, Simspon
TEKNİK DİREKTÖR: Reha Kapsal

burak oynamaz heralde ya!

Yiğit SARI
07.02.2010, 13:24
Alanzinho ve Engin kurban gitti herhal bu sisteme :D

Engin cezalı zaten :D Alanzinhoyu unuttuğumu da yazdım oraya artık siz koyun ama 4-4-2 oynarız yav :D

Orhan Aydın
07.02.2010, 13:24
Zafer ve Murat 1 dakika bile oynayamadı daha.

Yiğit SARI
07.02.2010, 13:25
TRABZONSPOR: Onur, Ömer Aysan, Song, Giray, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak Yılmaz, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ertan 51
07.02.2010, 13:25
şu üstteki kadroya kesinlikle itibar etmeyin,en az 2 veya 3 oyuncu tutmaz görün bakın.

Yiğit SARI
07.02.2010, 13:26
Teo 11 başlasın başlamalı artık !!!!

Emrah KabuL
07.02.2010, 13:29
Şenol Hocamızın çift forvet oynatmamasını doğru buluyorum..

Burda çoğu arkadaş gol atalım yeter mantığında..

Çift forvet çıktık diyelim, mücadele etmeyen, baskı yapmayan, top kapamayan bir ortasaha ile en az 3'lük oluruz..

Sakın bana Ceyhun var demeyin ortasaha da..

Bu takımın ortasahasına hem defansif hem de hücüm gücü iyi olan bir futbolcu alana kadar çift forveti rüyanızda görün :)

Ahmet_8
07.02.2010, 13:30
merhaba arkadaslar olimpiayata gidicem ama saat geçmi acaba ist-güneşlideyim nasıl giderim olimpiyata..

Emrullah
07.02.2010, 13:39
MUHTEMEL KADROLAR

Trabzonspor: Onur, Ömer, Giray, Song, Cale, Selçuk, Serkan Balcı, Colman, Alanzinho, Umut Bulut, Teofilo

Manisaspor: İlker, Burak, Yiğit İncedemir, Nizamettin, Mehmet, Hüseyin, Ferhat, Eren, Simpson, Güven, Isaac

SAAT: 15.00 STAT: Atatürk Olimpiyat HAKEM: Cüneyt Çakır

Ekrem D.
07.02.2010, 13:40
bu arada 2012 avrupa şampiyonası elemeleri için kuralar çekiliyor. azerbaycan ve kazakistanla aynı gruba düştük

Ekrem D.
07.02.2010, 13:44
A Grubu
Almanya
Türkiye
Avusturya
Belçika
Kazakistan
Azerbaycan

EyüpKILIÇ61
07.02.2010, 13:46
Benim kadrom şu şekilde olurdu.

.....................Onur........................
Ömer.............Giray................Cale
.......Selçuk.....Serkan......Colman......
...................Alanzinho................
Burak...............Teo............Umut

Bekir
07.02.2010, 13:49
----------Onur----------
Ömer----Song-----Giray----Cale
--------Selcuk----Serkan-------
-------------Colman----------
Burak-------------------Alan
-----------Teo-------------

Bu kadro olur İnşallah...

asimetrik
merhaba arkadaslar olimpiayata gidicem ama saat geçmi acaba ist-güneşlideyim nasıl giderim olimpiyata..

Nerdeyse yürüyerek gidersin:)
Sen Halkalı'ya git. Çok yakın. Oradan geçen herhangi bir araba alır seni.

Emrullah

Ömer.............Egemen................Cale

Eyüp bu kadroyla kaç atar ve kaç yerdik? Kaç atacağımızı bilemem ama en az 3 yerdik herlhalde, 4 atacaksak sıkıntı yok.

titanic
07.02.2010, 13:50
A Grubu
Almanya
Türkiye
Avusturya
Belçika
Kazakistan
Azerbaycan

Çıkabilecek en kolay raipler buradan da çıkalım artık Almanya ile çekişiriz

Bekir
07.02.2010, 13:50
Egemen cezalı değil mi??

Hüseyin Hatırlı
07.02.2010, 13:52

Ömer.............Giray................Cale

Güzel ama biraz fanteziye kaçıyor. Beklerin defansif yönü yeterli değil renkdaş.

Mustafa Önder
07.02.2010, 13:56
Haydi bakalım son 1 saate giriyoruz.

.....
07.02.2010, 13:56
Saat 2 oluyor. Kadro şu sıralar açıklanır. Heyecanla bekliyoruz :)

Ahmet_8
07.02.2010, 13:57
Nerdeyse yürüyerek gidersin:)
Sen Halkalı'ya git. Çok yakın. Oradan geçen herhangi bir araba alır seni.

nasıl halkalıya gidicem peki. iett den araba nosunu filan bilen varmı tarif edin lutfen 1 saat kaldı gitmem lazım...

EyüpKILIÇ61
07.02.2010, 13:57
Eyüp bu kadroyla kaç atar ve kaç yerdik? Kaç atacağımızı bilemem ama en az 3 yerdik herlhalde, 4 atacaksak sıkıntı yok.

Güzel ama biraz fanteziye kaçıyor. Beklerin defansif yönü yeterli değil renkdaş.

TrabzonSpor'un dikkat edersiniz ki tek forvet oynama alışkanlığı kazanmış durumda.Ben ise tamamen atak oynayan bir sistem istiyorum, bekliyorum. O yüzden kadrom bu şekilde :)

.....
07.02.2010, 14:00
Staddan haber filan var mı ?

Kaç bin kişi olmuş acaba :)

Ahmet_8
07.02.2010, 14:00
nasıl halkalıya gidicem peki. iett den araba nosunu filan bilen varmı tarif edin lutfen 1 saat kaldı gitmem lazım...

beklemekteyiz.. güneşliden nasıl giderim tarif lutfen..

Emre Bekar
07.02.2010, 14:01
kadro açıklandı.,,

Onur,cale,giray,song,ömer,ceyhun,serkan,sezer,colm an,teofilo,umut

Kereşenli
07.02.2010, 14:01
Alanzinho niye yok? :S

büyükdurmuş
07.02.2010, 14:02
onur, cale, giray, song, ceyhun, serkan, sezer, colman, teofilo, umut..

Ekrem D.
o değilde trabzonsporun ana sayfasında gökhan ünal ne arıyor yahu

.....
kadro açıklandı.,,

Onur,cale,giray,song,ömer,ceyhun,serkan,sezer,colm an,teofilo,umut

Kesin kadro mu ?

Alanzinho neden yok acaba ? Selçukun sakat olduğunu duyduk ama Alanzinho iyiydi...

Talha.YILMAZ
Umarım düşündüğüm gibi sonuç vermez Bu kadro.

Samet KILIÇ
07.02.2010, 14:03
Alanzinho niye yok? :S

oda selçukla beraber sakattı..heralde riske edilmedi...

Kereşenli
07.02.2010, 14:04
Alanzinho ve Selçuk sakat.

Peki Murat, Burak ve Zafer'i süs için mi aldık? Artık oynasınlar da taraftar da nasıl futbolcu aldığınızı görsün.

ESER
07.02.2010, 14:05
bi de arkadaşlar bu burak yılmaz bizde oynamaz yaw bi de ilk onbir çıksın sağ açık diyolar siz ne düşünüyorsunuz

burak bu takimda niye oynamaz? baskan kendi kusurunu ortmek icin onu taraftarin onune attigi icin mi? baskanin karaladigi tek futbolcu burak degil, biz gelenin de gidenin de gidemeyenin de arkasindan atilan camurlari da biliyoruz, o yuzden buraka antipatiyle yaklasmayi birakalim derim,, baskanin bu sovlarini cok gorduk.. ben sahsen bir sozu otekini tutmayan bir baskanin gaziyla sahada henuz oynamadan bir futbolcuyu elestirmem, oynasin bir gorelim derim..

alioglua
07.02.2010, 14:06
çok defansif bir kadro oldu bu

Bülent AKBULUT61
07.02.2010, 14:07
niye yok Alanzinho sakatmı yoksa

Tayfun
iyi Teo 11'de

Fatih
Selçuk ve Alanzinho sakat,Engin ve Egemen cezalı haliyle çıkabilecek en iyi kadroyu oluşturmuş Şenol Hoca.

Samet KILIÇ
07.02.2010, 14:08
niye yok Alanzinho sakatmı yoksa

selçuk gibi onunda darbeye bağlı sakatlığı vardı...

Kereşenli
07.02.2010, 14:08
Evet sakatmış.

Sezer ve Ceyhun'u aynı anda oynatmanın ne faydası var takıma anlamadım. İkisi de aynı bölgenin oyuncuları.

Kereşenli
07.02.2010, 14:09
Gabriç'in durumu ne? Sakatlıktan çıktığını duymuştum, Engin'in yokluğunda oynardı ne güzel.

Emrah KabuL
İşte çift forvet oynamamız için ortasahamızın daha güçlü, baskılı ,top kapabilen bir o.saha olması gerektiğini söylemiştim.. Ceyhun'la bu olmaz demiştim fakat düşünce her ne kadar doğruysa da Ceyhun beni yanıltıp inş iyi oynar bugün.

sessizkral_1
oh be burağı görünce şaşırmıştım teo oynamalı kesinlikle

şenol hoca ilkkez 4-4-2 başlıyor alanzinhonun olmaması değilde selçuğun olmaması bir handikap oluşturabilir.sezer ve ceyhunun defansif yönü iyi ama selçuk ve alanzinhonun ofansif yönü daha iyiydi.bu takım gol yemez ama atabilirmi o noktada kararsızım.Teo yu sağlıklı bir kadroda görmek isterdim.

gabriç in hala kadroya girememeside çok düşündürücü bu adam iyileşmedimi ?Umarım 2. yarı girer.

Bu arada bence iyi futbol beklemeyin.Engin alanzinho gabriç gibi teknik kapasitesi yüksek oyuncuların olmaması doldur boşalt tarzında bir futbol görmemize sebebiyet verebilir.Maçın adamı serkan olur ;)

nuri45
kadroyu söyledi can

onur ömer giray song cale serkan ceyhun sezer colman teo umut

karayeloflu
Kesin kadro mu ?

Alanzinho neden yok acaba ? Selçukun sakat olduğunu duyduk ama Alanzinho iyiydi...
Kesin kadro galiba.

Yiğit SARI
07.02.2010, 14:10
Teo var Alan yok :)

EyüpKILIÇ61
Stadyumdaki arkadaşlarla konuştum yağmur devam ediyor şuan

Cem Zırıh
*Trabzonspor : onur , song, giray , omer aysan , cale , ceyhun serkan , sezer badur , colman, teofilo , umut

My
Selçuk Ve Alan sakat.

Kadro hiç iç açıcı değil.

Barış Kaptanoğlu
teo ilk onbirde alan kadroda yok selçukta yokmuş

Mustafa Önder
kadroyu söyledi can

onur ömer giray song cale serkan ceyhun sezer colman teo umut

Orta saha da pozisyon sıkıntısı çekebiliriz. Colman'ın çok aktif olması lazım çok.

Taner Tonbil
07.02.2010, 14:11
nekadar taraftarimiz varmis acaba bi bilginiz varmi ?

Barış Kaptanoğlu
07.02.2010, 14:11
3 puanı alalımda ne olursa olsun 1-0 bile yeter

Kereşenli
07.02.2010, 14:12
Çift forvet oynamamız güzel, Umut ve Teofilo'nun uyumunu hep beraber göreceğiz ama orta sahamızı beğenmedim. Sezer ve Ceyhun hücuma katkı sağlayabilecek mi? Colman'ı nerede kullanacağız? Sol kanat'ta mı forvet arkasında mı?

Murat Erdem
Bizim, Gabriç diye bir oyuncumuz vardı, n'oldu ona, nerelerde ki ?!

canibus
ya maci veren yokmu birisi özelden link atabilirmi ben bulamadim hicbiyerde

vaslat
topa sahip olmada zorlanabiliriz orta sahamız zayıf geldi bana

Halit Aydın
Sol tarafta adam yok. Teofilo'yu sola yakın oynatır heralde?

Kereşenli
07.02.2010, 14:13
ya maci veren yokmu birisi özelden link atabilirmi ben bulamadim hicbiyerde

Sorma kardeşim.

.....
Çıkarılabilecek iyi kadroyu çıkarmış Şenol hoca.

yatara
bu macin yildizi Gustavo Colman olicak gibi geciyor icimden

Yiğit SARI
07.02.2010, 14:14
Gabriç nerde yav

Hasan61
A.Avcı mutlu olmuştur....
Kasap takımına 2 kurban verdik:mad::mad:

Colman'a büyük iş düşecek bu maçta....

Samet Yildirim
Gabric 1 ay sakatti daha 1 hafta oldu takimla calisali.

Selcuk-Alanzinho olmamasi kötü oldu...

Serefsiz IBB yüzünden sakatlandilar...

nuri45
07.02.2010, 14:15
canibus o muhabbeti hic yapma ceza yersin

Orhan Aydın
Bizim, Gabriç diye bir oyuncumuz vardı, n'oldu ona, nerelerde ki ?!

Sağlık ekibinden kurtardıysa kendini şükür namazı kılması lazım:)

Barış Kaptanoğlu
stad bayağı doluyor

Hürgün Aygün
07.02.2010, 14:16
ya sol kanatsız oynuyoruz kim oynıcak maça da gidemedim bi tanıdığın cenazesi olduğu için

Talha.YILMAZ
Alan ve selcuk 18'de yoklarmı ?

Murat Erdem
41 maçta 32 gol atmış adamdan, sol açık icad etmeye kalkmayalım ?

Yiğit SARI
07.02.2010, 14:17
Serkan - Colman - Ceyhun - Sezer

Sezerin yerine Burak veya Murat olmazmıydı ya ?

nuri45
07.02.2010, 14:17
stad baya dolacak gibi gözüküyor bu havaya ragmen. disarda cok hareketlilik varmis öle dedi spiker.

Barış Kaptanoğlu
07.02.2010, 14:18
çok tırsıyorum bu maçtan..Allahım sen büyksün

Yiğit SARI
Alan ve selcuk 18'de yoklarmı ?

Sakatlarmış

Gabriç sakat Engin cezalı Alan sakat ne yapabilirki

vaslat
ilk 11 den 5 oyuncumuz yok maç çetin geçecek gibi duruyor...

EyüpKILIÇ61

Tamamen saçmalık olur...

Bir ara Umut sol kanata kaydırılmıştı ve mükemmel bir performans göstermişti. Bence aynı şey denenebilir ama Şenol hoca ne düşünür bilemiyorum.

.....
staddan haber var mı ?

Talha.YILMAZ
07.02.2010, 14:19
Şu IBB 'li futbolcuları dövsekmi ne etsek :D

Oğuzhan
07.02.2010, 14:20
bence şenol hoca en ideal kadroyu çıkardı , hava yağmurlu kuvvetli orta saha lazım . selçuk inan ve alanzinho zaten çıtpıt adamlar . saha şartları zorlu olacak ceyhun ve sezer kuvvetli futbolcular . teoyuda görme şansı bulacağız .

Miraç Atalay Çiftçi
İlla ki kanatları kullanmak zorunda değil.
Dikine paslar ile ceza sahasına gireceğiz anlaşılan.

Yani tampon yap, şişir.
Defans'ın bileklerine kurban.

Hürgün Aygün
alan yedeklerde mi yoksa 18e almamış mı şenol hoca duyamadım orayı

.....
07.02.2010, 14:21
Hayde goooooooooooooool hayde Trabzon

İstanbulu bir daha getir bize TRABZONNNNNNNNn

Eze eze kupa karadenize TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Barış Kaptanoğlu
Allahım şu soğukta stadı dolduran taraftarımızı mutlu et ne olur

Murat Erdem
Yedekler kimler acaba ? Gabriç-Zafer Yelen 18 de mi ?

Oğuzhan
07.02.2010, 14:22
alan yedeklerde mi yoksa 18e almamış mı şenol hoca duyamadım orayı

sakat alan 18 de yok .

Yiğit SARI
07.02.2010, 14:22
Bence 11 kötü değil . Yukarda bi arkadaşın dediği gibi kuvvetli . Umut sola kaydırılabilir ki güzel olur. Teo gol atcak gol :D

Barış Kaptanoğlu
07.02.2010, 14:23
teo bugün kendini gösterir İnşallah

Hürgün Aygün
of kötü oldu alanın olmamaıs ibbye rövanşta gereken yapılmalı fark atarız ibbye inş.

unique
Orta sahada Colman dışında yaratıcı oyuncumuz yok; zorlanabiliriz bu maçta. Özellikle çoğu arkadaş hala eleştirse de Alanzinho'nun yokluğu çok büyük kayıp; bizi ileri taşıyan ve hücum gücü en yüksek oyuncu o çünkü.

kudu_61
07.02.2010, 14:24
sezer-serkan-ceyhun orta da bassın bu takım gol yemez colman gününde olursa ve umut teo nun yanında değil arkasında oynarsı 3-0 hadi olmadı karanbol bir gol yedik diyelim 4-1 bu maçı alırız inşallah eksikleri düşünürsek fena bir kadro olmamakla birlikte zafer yelen süs için mi yedeğe oturtulur anlamış değilim....

Barış Kaptanoğlu
of kötü oldu alanın olmamaıs ibbye rövanşta gereken yapılmalı fark atarız ibbye inş.
şu maçı bi alalım da ibb kolay

Barış Kaptanoğlu
sezer-serkan-ceyhun orta da bassın bu takım gol yemez colman gününde olursa ve umut teo nun yanında değil arkasında oynarsı 3-0 hadi olmadı karanbol bir gol yedik diyelim 4-1 bu maçı alırız inşallah eksikleri düşünürsek fena bir kadro olmamakla birlikte zafer yelen süs için mi yedeğe oturtulur anlamış değilim....
katılıyorum sezere de çok güveniyorum

sametaydin
Gabriç 18 de mi bilen varmı? Alanzinho ne ara sakatlandı? Selçuk ne ara sakatlandı yahu. Ben daha yeni duyuyorum.

Yiğit SARI
07.02.2010, 14:25
Olimpiyat stadı taraftarsız çok sevimsiz görünüyor ya . En azından koltuklar bi kırmızı-beyaz olmazmıydı

albatros
colman ve alanzinho'nun olmadığı bir maçta teo'dan tam olarak yararlanabilir miyiz bilmiyorum...

Hürgün Aygün
of bence bu maçta zafer oynamalıydı alan yerine bizi ileriye taşıcak futbolcu lazım o alandı o da bugün yok

.....
Yedek klübemizde kimler var ?

Yiğit SARI
Gabriç 18 de mi bilen varmı? Alanzinho ne ara sakatlandı? Selçuk ne ara sakatlandı yahu. Ben daha yeni duyuyorum.

Hiç biri yok ne yazıkki . İBB sağolsun :mad:

Bir_Bilen
07.02.2010, 14:26
Başarılar Trabzonspor!

Yiğit SARI
colman ve alanzinho'nun olmadığı bir maçta teo'dan tam olarak yararlanabilir miyiz bilmiyorum...

Selçul ve Alan , Düzenleme :D

SouLe
Sezere neden Bu kadar Karşı Bazı arkdşlar İyi Bir Transfer ve Oynatmıcaksak neden Aldık Cok Doğru Seçim İyi Bir Oyuncu Bırakın Artık Çok Anlamşlığı Alanzinho Yok Selcuk Yok Sezerden daha İyi Orta saha adamımı var yedeklerimizde Şu Çok Bilmiş Arkadaşları Anlamakta Güclük Çekiyorum Sezer Maçın Yıldızı Olursa Bugün Napıcaksınız Bilmiyorum.

Emrah KabuL
07.02.2010, 14:27

Kimse görmemesine rağmen bizim en büyük problemimiz ortasahamız.. Şu kadro ile ortasaha da açık vermeyiz heralde..

Oğuz B.
http://img294.yukle.tc/images/2849Adsiz.jpg

Barış Kaptanoğlu
BaşarılarTrabzonspor!
Eyvallah kardeş...Allah razı olsun sizi de ibb galibiyetinizden dolayı kutlarız

Onur Şeref
Topu ileriye taraftar götürcekmiş...

Tolga_61
07.02.2010, 14:28
Alan 18 de değil mi ben 18 de diye anladım?

sametaydin
Şenol hoca bence riske etmek istemedi bu oyuncuları hafta içi oynanacak ibb maçı için. Tahminim bu benim. Akıllıca bir davranış bence. Şenol hoca iyi yapmış.

Hürgün Aygün
Sezere neden Bu kadar Karşı Bazı arkdşlar İyi Bir Transfer ve Oynatmıcaksak neden Aldık Cok Doğru Seçim İyi Bir Oyuncu Bırakın Artık Çok Anlamşlığı Alanzinho Yok Selcuk Yok Sezerden daha İyi Orta saha adamımı var yedeklerimizde Şu Çok Bilmiş Arkadaşları Anlamakta Güclük Çekiyorum Sezer Maçın Yıldızı Olursa Bugün Napıcaksınız Bilmiyorum.
evet ben de sezerin çok iyi oynadığını düşünüyorum ama sol kanat oynuyor bugün sol kanat oyanayamaz bence

Oğuzhan
07.02.2010, 14:29
bir kere güzel hava rastlamıyor ki bizde maça gidelim , stadımız dolsun . geçen belediye maçına gitmiştik donduk orada şimdide yağmur var şiddetli . hava bi güneşli olsada doldursak şu stadı

trabzonlux61x
stad niye bu kadar bos?? Cok sayida taraftarimiz gidecekti hani.?

SouLe
Ligtvden baktığım Kadarınla Baya Taraftar var ve halende gelmeye devam ediyor iyi Bir taraftarla Oynucaz istanbulda genelde susmayan taraftar Oluyor Umarım Bu Stadı inletiriz İnsallah güzel Bir 3 puan alalım ama yağmur var ve saha şartları kötü Cok İyi Oyun beklemeyelim Yenelim Gsninde puan kaybettiği haftada 7 puana indirelim Farkı.

Harun_ayar_ts
07.02.2010, 14:30
nereden ızlıyosun macı ?

Yiğit SARI
Başarılar Trabzonspor!

Teşekkürler , Keşke İBB'den 5-6 adam sakatlasaymışınız :D

Okwunwanne nasıl oynuyor ?

Mustafa Calik
Iste Atatürk Olimpiyat Stadin son hali..

http://img710.imageshack.us/img710/72/unbenanntgh.png

Barış Kaptanoğlu
dolar stad" merak etme...dışarıda çok hareket var dedi spiker

Oğuzhan
07.02.2010, 14:31
fotoğrafda görünmeyen üst kısım var , orası biraz daha dolu . maç başlayana kadar şu fotoğrafda görülen kısmı altlı üstlü doldursak çok iyi olur .

Ilelioglu
07.02.2010, 14:33

Daha maca yarim Saat var...Beklemekte fayda var...;)

Bende birazdan maci izlemeye gidecegim...:)

Ilelioglu
07.02.2010, 14:34
nereden ızlıyosun macı ?

LigTv'den izliyor baska nerden izleyecekki..??:)

.....
YEDEKTE kimler var ?

Mustafa Calik
Stad hizla doluyor gibi görünüyor.. :)

Emrah Aksoy
trabzonspor cift forvet oynuyor. Alanzinho ve selcuk sakat

Harun_ayar_ts
07.02.2010, 14:35
alanzinho ne zaman sakatlandı spiker sakat dıyor ?

Ömür Karadeniz
07.02.2010, 14:36
bu 11le zor ama insallah kazanırız.senol hocaya traftarlarıımıza ve futbolcu kardeslerıme guvenıyorum

Emrah Aksoy
07.02.2010, 14:36
arkadaslar stad baya doluyo :D

Mustafa Calik
07.02.2010, 14:37
Yuuuuh .. üst taraf dolu yahu az bekleyin resim ekliyorum hemen :)

Oğuz B.
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/7/3109.jpg

.....
stad baya iyi ya , inşallah daha da iyi olacak :)

SouLe
Bakmak isteyen arkdşlar için son hali stadtaki taraftarlarımızın

http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_400323953.jpg (www.resimupload.com/ds400323953_LIG_TV_0420_11729_V_15555_20100207_143 636.html)

Oğuzhan
07.02.2010, 14:38
Teofilo için çok önemli bir fırsat kendini göstermesi açısından. Aynı durum Sezer içinde geçerli.

Yiğit SARI
Coşcaz bugün coşcaz

Mustafa Calik
Taraftar cosuyor :)

28TS61
hala taraftarlar stada dogru akin ediyorlar :)

http://tkm.ibb.gov.tr/yolDurumu/Kameralar.aspx

Barış Kaptanoğlu
Coşcaz bugün coşcaz
İnşallah kardeşim İnşallah...

Mustafa Calik
http://img528.imageshack.us/img528/5391/unbenannt9.png

Oğuzhan
07.02.2010, 14:39
Bakmak isteyen arkdşlar için son hali stadtaki taraftarlarımızın

http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_400323953.jpg (http://www.resimupload.com/ds400323953_LIG_TV_0420_11729_V_15555_20100207_143 636.html)

bende izliyorum şuan , bu kadarını göstermiyor Lig Tv . yukarı taraf gerçekten muhteşem .

Ömür Karadeniz
bu arada istanbuldakı arkadaslarımız yırtınıyodu maclar ıstanbulda oynansın dıye aha oynanıyo ıste stadın hali bombos.ama gıden arkadaslar hariç

Zafer Fidan
Allahim Umut o nasil bir isinma :D
Jimnastikciler o hareketleri yapamaz be..simdi anliyorum niye hic sakatanmadigini. Böyle isinma yapinca..

Halit Akyüz
07.02.2010, 14:40
Alanzinho sakat mı yedek mi.??

.....
07.02.2010, 14:40
STAD GÜZEL , TARAFTAR GÜZEL

SKOR VE OYUNDA AYNI ŞEKİLde güzel olacak Allahin izniyle...

İlker ToSun
07.02.2010, 14:41
alanzinho ve selçuk un olmayışı çok canımı sıktı. en büyük güvencemiz colman. ona çok iş düşüyor. bu maç üzerindeki yük çok daha fazla olacak. bence maçın en kilit ismi olacak

SouLe
bu arada istanbuldakı arkadaslarımız yırtınıyodu maclar ıstanbulda oynansın dıye aha oynanıyo ıste stadın hali bombos.ama gıden arkadaslar hariç

Dostum istanbulda maç hemde hava yağmurlu ve olimpiyat stadı cok ters yerde Bu kadar Gitmesi Bile bana Göre yeterli kaldıki ikinci yada liderde değiliz sence azmı ?Beşiktaş bile burda maç yapıyor 10.000 kişi zor gidiyor :)

Mehmet BAL
inşallah alıcaz bu maçıda başarılar TRABZONSPOR um

nuri45
07.02.2010, 14:42
Hamza Öztürk birazdan forum disi olursun demedi deme. Yazini editle.

Murat'
07.02.2010, 14:43
Maçta tahminen kaç bin kişi var ?

Bir_Bilen
07.02.2010, 14:43
Teşekkürler , Keşke İBB'den 5-6 adam sakatlasaymışınız :D

Okwunwanne nasıl oynuyor ?

Sakatlanmaktan beter oldular. Bizim saha tarlaya döndü ve İBB'liler iyice yoruldular. Trabzonspor çok net bir galibiyet alacaktır. Engin'in yorgun Belediye'yi iyi hırpalayacağını düşünüyorum.

Jaycee iyi oyuncu... Uyum sürecini atlattığı zaman gollerini sıralamaya başlayacaktır. Ayrıca şuan ligde en iyi takla atan oyuncu:p Müthiş taklaları var:D

Barış abi eyvallah:)

sessizkral_1
07.02.2010, 14:44
Teofilo için çok önemli bir fırsat kendini göstermesi açısından. Aynı durum Sezer içinde geçerli.

teofilo bence 45 dakika 20 dakika oynadığı maçlardada kendisini yeterince göstermiştir.

bu maçı ben baz almayı düşünmüyorum.teo şuanki kadro ile ilerleyen dönemde oynamayacak engin,alanzinho,selçuk,gabriç gibi teknik kapasitesi ve pozisyon üretkenliği yüksek oyuncuların olmadığı bir maçta teo yu ben sınava sokamam

ama yinede teo kalitesini gösterecektir

Kereşenli
Taraftarımıza teşekkür ediyorum, kötü hava şartlarına rağmen takımımızın yanında oluyorlar. İnşallah Trabzonspor bu taraftara yakışan futbol oynayıp kazanır. :alkış:

Ömür Karadeniz
Dostum istanbulda maç hemde hava yağmurlu ve olimpiyat stadı cok ters yerde Bu kadar Gitmesi Bile bana Göre yeterli kaldıki ikinci yada liderde değiliz sence azmı ?Beşiktaş bile burda maç yapıyor 10.000 kişi zor gidiyor :)
biz burda ustu acık yerleri sadece her mac dolduruyoruz.ustelık siz takımınıza ayda yılda bir gormenıze ragmen o stadı fullleyemıyosunuz.somrada yok istde su kadar trabzonlu var.peh peh

.....
07.02.2010, 14:45
Kastamonudan

Bordooooooooooooooooooooooooooooooooo

Yiğit SARI
Sakatlanmaktan beter oldular. Bizim saha tarlaya döndü ve İBB'liler iyice yoruldular. Trabzonspor çok net bir galibiyet alacaktır. Engin'in yorgun Belediye'yi iyi hırpalayacağını düşünüyorum.

Jaycee iyi oyuncu... Uyum sürecini atlattığı zaman gollerini sıralamaya başlayacaktır. Ayrıca şuan ligde en iyi takla atan oyuncu:p Müthiş taklaları var:D

Barış abi eyvallah:)

Evet gördüm gol sevincini :D:D

SouLe
Ligtv Yorumcusu ve spiker helal Olsun Taraftara dedi bu soğuga rağmen geldikleri için.

Mustafa Calik
Spiker: Taraftar neredeyse stadi doldurdu .. takimini ne kadar sevidigini göstermis oluyorlar.

UmutBaykan
Karşı tribünün ortası ve üst katı dolu

nuri45
spikerde dedi simdi karsi taraf baya dolmus. Tahminen 40.000 diye düsünüyorum.

Yiğit SARI
Kastamonudan

Bordooooooooooooooooooooooooooooooooo

Trabzondan

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Oğuzhan
07.02.2010, 14:46
alanzinho ve selçuk un olmayışı çok canımı sıktı. en büyük güvencemiz colman. ona çok iş düşüyor. bu maç üzerindeki yük çok daha fazla olacak. bence maçın en kilit ismi olacak

bence kuvvetli olan takımın kazanacağı bir maç . bu açıdan alanzinhonun olmaması tabikide takımı etkiler ama ceyhun ve sezer ortada kuvvetli futbolcular.

SouLe
biz burda ustu acık yerleri sadece her mac dolduruyoruz.ustelık siz takımınıza ayda yılda bir gormenıze ragmen o stadı fullleyemıyosunuz.somrada yok istde su kadar trabzonlu var.peh peh
Orası dediğin trabzonsa trabzonu dolduryorsunuzda İstanbuldaki kadar bağırıyormusunuz bunuda düşün bakalım taraftar grupları Birleşmeden trabzondaki maçlarda pek birşey farketmez birleşirse o zaman süper olur işte.

Oğuz B.
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/7/3123.jpg

:)

Harun_ayar_ts
07.02.2010, 14:47
ben kaveye maç izlemeye gıdıyom inş yeneruz :D

Emrah Aksoy
gabric yedekte, alanzinho yedekte yok.

Oğuzhan
Tolga , zafer , barış , ferhat , burak , murat , gabric yedek kulübemiz .

28TS61
07.02.2010, 14:48
alanzonho ve selcik kadroda yok, sakatlar dedi simdik spiker

zafer yelen kadroda

Tolga_61
Ankaradan Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo

.....
tolga - zafer - barış - ferhat- burak -murat- gabric

Yedekleride izleme fırsatımız olacak.

Kereşenli
Zafer, Murat ve Burak'ı izleme imkanımız olur inşallah.

Mustafa Calik
Stadin bos yerleri burasi..

http://img32.imageshack.us/img32/4500/unbenanntll.png

Yiğit SARI
Tolga , zafer , barış , ferhat , burak , murat , gabric yedek kulübemiz .

Aha Murat sonunda girmiş 18'e . Gabriç'in sakatlığı var galiba hala

.....
07.02.2010, 14:49
Kastamonudan

Şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

UmutBaykan
Alanzinho yerine Teofilo,selçuğun yerine sezer var.

Burak Aksoy
Samsundan

TRABZOOOOOOOOOOOOONNNNNN

Hüdai Pervaneli
KAc kisi var stadyumda

Mustafa Calik
07.02.2010, 14:50
Sadri Sener ve Gümrükcüoglu staddalar..

Sabri Kurban
07.02.2010, 14:50
Trabzonsporumuza başarılar dilerim. Bu ortasaha ile işimiz zor.

Burak Aksoy
07.02.2010, 14:51
Maçı izlemeye gitsem mi,gitmesem mi ??

Barış Kaptanoğlu
07.02.2010, 14:51
spikerin tahmini 20 bin taraftar