PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 20. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

asimetrik
07.02.2010, 22:32
Bu Ordu maçını veremedikleri ne iyi olmuş. En az bir sezon idare ederiz trt ile:)

Sefa
arkadaşlar lig tv de bizim maçı yorumlayan kimdi?

adam sanki manisanın yorumcusu ..

devre arasında maçı yorumlarken manisa inşallah şunu yapar bunu yapar diyip duruyordu. spikerde tarafsız görünmek için sözü değiştiriyordu ..

pislig tv nolcak...
Kocaelispor'un eski teknik direktörü.. Erhan Altın..

Erdogan
Stadyum programinda macin pozisyonu olarak, Seyirciyi sectiler.

traftara bir kez daha tesekkkürler.

oeince
arkadaşlar bende 61.dk yı çektim birazdan koyucam youtube
Hangi başlıkla koyduğunu bize haber ver lütfen...

asimetrik
07.02.2010, 22:33
arkadaşlar lig tv de bizim maçı yorumlayan kimdi?

adam sanki manisanın yorumcusu ..

devre arasında maçı yorumlarken manisa inşallah şunu yapar bunu yapar diyip duruyordu. spikerde tarafsız görünmek için sözü değiştiriyordu ..

pislig tv nolcak...

Erhan hoca.
Tanıdığım en iyi Trabzonspor'lulardan birisidir:)

Cafer Bulur
Bir iddiam oldu,katilan-katilmayan olmadi.

Sezona herhangi bir yerli hoca ile girseydik sampiyonlugun en büyük adaylari arasinda idik,ne diyorsunuz?

Ah broos ahh,yaktin bizi.:)

Erdal
- Erdal abi colmanı canlı izledin nasıl buldun çıplak gözle..

Çok iyi... Bir iki pozisyonda yine ağır kalma hakkını kullandı tabi...( hatta 4-5 ) ama arkasında Ceyhun ve Sezer olunca daha serbest kaldı....Teo'nun ofsayt kalkan pozisyonunda pası harika idi...Üstelik baskı yediği pozisyonda olması önemli...

Orhan Kahraman
07.02.2010, 22:34
TRT konusunda herhalde hem fikiriz "TRT Özür diledi." Geçtiğimiz haftalarda yapılan özürden tatmin olmamıştım arkasına sığınılan bahanelerden dolayı, ama bugunki tavırları - içten ya da değil - söylediklerini ben özür olarak algılıyorum.Taraftardan özür adına.

Uluç
07.02.2010, 22:34
İlk devreyi 40 puan üstünde tamamlardık Cafer abi :)

mustafaction
07.02.2010, 22:35
erhan altın çok iyi bir trabzonsporludur bulaşmayın adama :)

asimetrik
Sezer'i beğenen olmadı mı hiç?

Ben beğendim. Daha iyi olmalı muhakkak ancak basit oynuyor ve pozisyonlara yakın duruyor.

Ahmet Faruk
Erhan hoca.
Tanıdığım en iyi Trabzonspor'lulardan birisidir:)

Bence de gayet iyi yorumladı.
Hatta hep Trabzonsporun yanındaydı...

Serdar Bali bile bu kadar övmezdi bizim takımı.
Gerçi o zaman Ersun Yanal hocaydı

ozturk

Sezona herhangi bir yerli hoca ile girseydik sampiyonlugun en büyük adaylari arasinda idik,ne diyorsunuz?

aynen katılıyorum...

broos tam bir faciaydı...

keşke yerli td değil de şenol hocayla başlasaydık hatta geçen sene Şenol hocayla başlasaydık

şahane olurdu...

SEDAT
Çok iyi... Bir iki pozisyonda yine ağır kalma hakkını kullandı tabi...( hatta 4-5 ) ama arkasında Ceyhun ve Sezer olunca daha serbest kaldı....Teo'nun ofsayt kalkan pozisyonunda pası harika idi...Üstelik baskı yediği pozisyonda olması önemli...

- Abi ben sezerin selçukla oynamasını çok istiyorum selçuk sezer serkan colman bir arada olurmu..

- Birde teofilo nasıldı...:) abi beni de çağırsaydın sormazdım sana

Oruç
TRT bizi yağlamaya devam ediyor işte. Maçın pozisyonunu "taraftar" seçen bir kanal ilk defa görüyorum.

Hakan da diyor ki "biz Olimpiyat'ta oynadık biz de stadı doldurduk."

Pardon hangi maçta doldurdunuz ? Bir tek FB maçı başka ?

Orhan Kahraman
07.02.2010, 22:36
Birileri sonunda Şenol Güneş geldiği günden beri söylediğim şeyi dile getirmeye başladı. Hakan Şükür Trabzonspor'un bu sene şampionluk adayı olabileceğini söyledi. Bazı Trabzon'lu arkadaşlarımız bile dile getirmeye çekinirken Hakan Şükür doğruyu söyledi. Ben buradan tekrar ediyorum.
Allah'ın izniyle bu sene son maçımıza şampiyon olarak çıkacağız ve Rüştü Saraçoğlu stadını Trabzon Trabzon sesleriyle inleteceğiz. Bir nevi Avni Aker'e dönen Kadıköy'de dünyanın unutamayacağı bir 61. dakika şovu yapacağız!

Telaffuz etmeye korkar olduk. Sizde takdir edersiniz ki ne zaman telaffüz etsek olmadık şeyler geldi başımıza. Bundan dolayı çekiniyorum ben ve daha bu maraton uzun.

İlker Akçay
07.02.2010, 22:36
Colman ile ilgili eleştiriler aslında colmanın çok çok daha verimli olabileceğini gördüğümüz halde; colmanın rahatlığı. Yani daha çok verse kendini inanılmaz birşey olacak ama o kadarla yetiniyor. Haa kötü mü hayır tabikide değil. ama "haurda ışık var da olm az daha çabala" demek istiyorum. Sizde böyle düşünüyorsunzu değil mi ?

elbette ilk geldiği günden beri böyle düşünüyorum hele ki geçen yıl saraçoğlunda bize izlettiği colmandan sonra bence kötü oynamaya hakkı yok:) bu işi becerebiliyorsun arkadaş işte herşey ortada ula o zaman niye sürekli aynı çizgide oynamıyon(tabii arasıra kötü oynama hakkı var :D) erdal abininde seninde yapıcı eleştiri yaptığının farkındayım zaten kim istemez colman çok daha iyi oynasın diye bende bunu istiyorum.Ayrıca iddia ediyorum colman bu futbolunu istikrarlı bir şekilde lige yaysın şampiyon yapar bu takımı.

SEDAT
07.02.2010, 22:37
TRT bizi yağlamaya devam ediyor işte. Maçın pozisyonunu -taraftar" seçen bir kanal ilk defa görüyorum.

- Bu akşam trt de şöyle erdoğana arıkanın yüzüne 1dk kadar baktım ve erdoğan arıkana biraz haksızlık yapıyoruz gibi geldi gerçek suçlular hiç görmediklerimiz...

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:37
İlk devreyi 40 puan üstünde tamamlardık Cafer abi :)
Simdi 49 puanda olurduk öyle mi,sen fazla uctun.;)

Su anda 40 puanimiz olmaliydi,broosun hatalarindan cok mac kaybettik(G.birligi,gs)

Hayriye Ayan
07.02.2010, 22:38
TRT bizi yağlamaya devam ediyor işte. Maçın pozisyonunu "taraftar" seçen bir kanal ilk defa görüyorum.

zaten erdoğan arıkan da ona kıskanç dedi:D

mustafaction
07.02.2010, 22:38
teo da bı gol atsa açılcak ama

bursa maçında patlama bekliyorum..

Erdal
07.02.2010, 22:39
Teofilo nasıl? Valla alıyor veriyor uğraşıyor önemsiyor....Geziyor...Stoperleri gezdiriyor...Bundan fazlasını şimdilik diyemem...Bunlar önemli...

asimetrik
Erdal, seyirci sayısı açısından iddiaya girdiğin bjk li arkadaşın ne diyor?

Orhan Kahraman

olimpiyakos maçında çok fazla taraftarı vardı gs nin orda doldu mu bilmiyorum ama. Belkide olimpiyakos değildi ama bir yabancı klüp ile oynuyorlardı.

Uluç
Neden uçayım abi 17 maçın 13ünü kazanmalıydık..
49 değil 46 puanda oluyorduk :D
Hadi 1 maçta berabere kalalım.. 44 :D

smyrna
07.02.2010, 22:40
Buyrun arkadaşlar link dk 61 :D aaaa uzantıyı silmemişim :s ilk video yükleyişim acemilik değiştirebiliyorzmu bunu ya :D Tmm düzelttim :D

http://www.youtube.com/watch?v=NmJa8twIHQA

BiZe HeR YeR 61
Olmuşa çare yok seneye kaliteli takviyelerle mutlu sona ulaşmak dileğiyle...

Oruç
Telaffuz etmeye korkar olduk. Sizde takdir edersiniz ki ne zaman telaffüz etsek olmadık şeyler geldi başımıza. Bundan dolayı çekiniyorum ben ve daha bu maraton uzun.

Bahsetmemek lazım şampiyonluktan zaten. Umut da maç sonrası röportajında "biz maçları tek tek ele alıyoruz" dedi zaten. Bunları konuşmanın zamanı değil.

Not: Ben Erdoğan abi için söylemedim onları. TRT için söyledim. Yanlış anlaşılmasın.

ATSIZ
trt günah çıkarttı bu hafta ama unautmayacağız.....
unutturmayacağız çifte standardı....
trabzon bu ülkenin yüreğidir bunu hiç unutturmamamız lazım....

macka61
bu hafta çok karlı kapattık bursa kayseri gs ve fb puan kaybetti

Cafer Bulur
Teofilo nasıl? Valla alıyor veriyor uğraşıyor önemsiyor....Geziyor...Stoperleri gezdiriyor...Bundan fazlasını şimdilik diyemem...Bunlar önemli...
Abi iyi alip veriyor ama son darbeyi vuramiyor.:D

Zamana ihtiyaci var,buna o zamani taniyacagiz...

AKSOY_61
Rıdvan dilmen:Trabzonspor geliyor

Orhan Kahraman
07.02.2010, 22:41
elbette ilk geldiği günden beri böyle düşünüyorum hele ki geçen yıl saraçoğlunda bize izlettiği colmandan sonra bence kötü oynamaya hakkı yok:) bu işi becerebiliyorsun arkadaş işte herşey ortada ula o zaman niye sürekli aynı çizgide oynamıyon(tabii arasıra kötü oynama hakkı var :D) erdal abininde seninde yapıcı eleştiri yaptığının farkındayım zaten kim istemez colman çok daha iyi oynasın diye bende bunu istiyorum.Ayrıca iddia ediyorum colman bu futbolunu istikrarlı bir şekilde lige yaysın şampiyon yapar bu takımı.

Her bir kelimesini katılıyorum:alkış::alkış::alkış:

Eren Karaahmetoğlu

Teo'nun şuan için tek eksiği gol gibi gözüküyor.. Bir gol atsın, gerisi de gelecektir.. :) Daha da iyi olacağına inanıyorum.

Orhan Kahraman

İyi,, kaçsın o zaman :)

Mehmet Sarigül

Neden Broos?...Adres yanlis...

since1967-61
Haftaya Bursadayız..

AKSOY_61
07.02.2010, 22:42

Valla staddan izledim tekniği umutla karşılaştırılmaz pasları felan iyi.
Yanlız gücü veya hızı da umutla karışılaştırılmaz.

Eğer teofilo buysa çok fazla bişey beklememek lazım.
Lige ayak uydurursa güçlenirse işimizi görür bence.

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:42
Hadi be orda,daha gecen hafta ilk 3 e giremezler diyordun.:)

Skor yorumcusu seni,seni gidi fb yalakasi seniiiiiiiii.:)

İsa
07.02.2010, 22:43
Ben beğendim. Daha iyi olmalı muhakkak ancak basit oynuyor ve pozisyonlara yakın duruyor.
Ben bugün biraz Sezer'e dikkat ettim.kolay kolay pas hatası yapmıyor.kolay kolayda adam geçirmiyor.Bunun dışında arada sırada iyi koşular yapıyor ve pas almak için sürekli boşa kaçıyor.
İlk defa oyunun hiçbir bölümünde rakibe teslim olmadığımızı gördüm.Baskı yapıldığında topu hep saklayıp oyunu rahatlattı.Ben çok beğendim kısacası.

AKSOY_61
07.02.2010, 22:43
Tam ntv yi açınca dedi bunu.
Bu sene değil ama seneye gibi bişeyler dedi.

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:44
Neden Broos?...Adres yanlis...
Evet,elin köylüsünü bulup getirten yönetim bas suclu tabiiki.

Bu arada erdal abi Trabzonspor yönetiliyor mu?:)

İlker Akçay
07.02.2010, 22:44
ömer üründül sonunda itiraf etti :)
ömer üründül:ben hiç futboldan anlamıyorum :D

şaka bir yana haklı bu gazetelerdeki yıldız tabloları hakkında

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:45
Tam ntv yi açınca dedi bunu.
Bu sene değil ama seneye gibi bişeyler dedi.
Evet,bizi sevmeyenlerin kullandigi en klasik cümledir bu.

Bu sene böyle giderler,seneye 2-3 takviye ile zirveye oynarlar.

Hayir arkadas,biz bu sene istiyoruz zirveyi....

SEDAT
07.02.2010, 22:47
Evet,elin köylüsünü bulup getirten yönetim bas suclu tabiiki.

Bu arada erdal abi Trabzonspor yönetiliyor mu?:)

- sokmayın şu yönetimi işe şu güzel günde tadını çıkaralım :)

SEDAT
07.02.2010, 22:48
- Umut da nasıl vurmuş kardeşim ... hele hele colman...yav beni eriten bitiren bu şutlar işte...

- Bnce takımda arkadaşlıkta iyi..

ileri_libero
İleri Libero, haklısınız abi gereğinden fazla bile sertleşebileceğimizi gördük...Ama hala eksik var...4 değilse de transfer lazım olacak sene sonunda:)

Transfer ihtiyacımız var.Daha da sert olmak için, defans ve ortasahaya takviyeler şart.

Orhan Kahraman
Valla staddan izledim tekniği umutla karşılaştırılmaz pasları felan iyi.
Yanlız gücü veya hızı da umutla karışılaştırılmaz.

Eğer teofilo buysa çok fazla bişey beklememek lazım.
Lige ayak uydurursa güçlenirse işimizi görür bence.

Teofilo , Tamda Umut'u eleştirdiğim tek noktada doğru iş yapıyor: nereye koşması gerektiğini biliyor. Hep söylerim umut arada şöyle bir dursa baksa yeminle bonkörce harcanmış pozisyonu kalmayacak elinde hepsini atmış olacak ama belkide o zaman defansı bu kadar yıpratamamış olur. Bugun tam önümde bir pozisyonda dikkatlice izledim serkan kanattan sürüyor topu ortalayacak umut pozisyon almaya çalışıyor rakibin bir önüne bir arkasına geçiyor uzun adımlar ile ama o sırada topu takip edemiyor ya top önünde kalıyor o geri adım atmış oluyor yada top arkasında kalıyor umut adamın önüne geçmiş oluyor. Bu konuda teo daha soğuk kanlı topu alıp giden adama bakıyor en son nereye gidebilir ve bulunacağı noktadan nereye orta yapabilir diye düşünüp ona göre koşuyor. Farkları bu bence. Lakin ikiside çok faydalı işler yapıyor ilk söylediğim şeyi yapıyor olsaydı umut belki bu kadar defansı hırpalamış olamayacak ve dönen toplarda bu kadar rahat olamayacaktık. Bu arada unutmadan bir şey daha söyleyeyim umut türkiye genelinde en çok ve neredeyse en hızlı koşan forvet. Bu yuzden teo bize ağır geldi yada ben bu sabır haftalarında öyle görmek istiyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın inşallah anlatabilmişimdir derdimi :)

tamuğ yamtar
07.02.2010, 22:49
Yendiğimiz takımlar: Sivasspor, Diyarbakıspor, Manisaspor.

Ligin Denizli ve Ankaraspor'u saymazsak son sırasında bulunan 3 takımı.

Küçümsemek için yazmıyorum. Oynadığımız oyun çok iyi ve güzel.

Ama bu hafta oynayacağımız Bursaspor maçı birçok şeyi gösterecek.

Bakalım ne olur?

Erdal
07.02.2010, 22:51
Gürcan abi, bir karton sigara kazandım ama afettim çocuğu en azından Trabzonspor un sadece futbol takımı demek olmadığını anlatmış oldum :) Tribünler gurur verici idi....

Cafer, yönetilmiyor...Ama takımın yönetildiği belli...Olağanüstü falan değil...Ama bir takım gibi durmaya başladık...Hala yetersiz...Kalecimize birisi vuruyor kimse koşmuyor...Orda bitmeli hemen uşaklar...

Cafer Bulur
Bursasporda volkan sen ve sercan oynamayacak deniyor,dogru mu?

Bursadan beraberlikle dönersek bile cok fazla kizmamak lazim ama zirveyi zorlamak icin kazanmamiz lazim.

irfanköse276
bugünkü maça gelen seyirci sayısı açıklandı mı?

Semih58
07.02.2010, 22:52
Mükemmel sonuç

FUTBOL SKORDUR

Murat Hızal
- Umut da nasıl vurmuş kardeşim ... hele hele colman...yav beni eriten bitiren bu şutlar işte...

- Bnce takımda arkadaşlıkta iyi..

Takımdaki arkadaşlıktan öte, düzgün karakterli futbolculardan oluşan bir takımımız var.

Umut ''nasıl taktı kapağı'' vs tartışmalarına hiç girmeden,Umut'a her zaman ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Geçen sene Kayseri'de kaçırdığı penaltı sonrası da bugün de düşüncelerimde hiç bir sapma olmadı.

bbyanik

Bakalım ne olur?

evet dogrudur ama gerçekten iyi futbol oynuyoruz ki bu futbolla dagıtmayacagımız takım yok turkiyede hele hele bursa

oeince
Şenol hocam inşallah Ceyhun'u hiç yedekte oturtmaz. Ceyhun halihazırda en iyi oyuncularımızdan biri ve ondan daha çok uzun yıllar büyük fayda elde edeceğiz.

smyrna
Olimpiyat Dk 61

Bize Her Yer Trabzon

http://www.youtube.com/watch?v=NmJa8twIHQA

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:53
Lige yeni cikan takimlara nasil direnc gösteriliyormus,gör de ders al broos efendi!

ATSIZ

Bakalım ne olur?
doğrudur ...
ama feneri diyar az daha karpuz gibi yarıyorsu....
düşme hattındaki takımlar (mesela konya=giray bulak) bizi geçen sene şampiyonluktan etti unutmamak lazım.
bursa maçı yol harıtasını blli edecek katılıyorum....

Orhan Kahraman
Bursasporda volkan sen ve sercan oynamayacak deniyor,dogru mu?

Bursadan beraberlikle dönersek bile cok fazla kizmamak lazim ama zirveyi zorlamak icin kazanmamiz lazim.

Abi bursayıda yenersek volkan ve sercan yoktu ondan yendik demeyeceksin değilmi :) şimdiden hazırlayayım kendimi de :p

İskender Çakmak
süper maçtı yaa ama çok kişi biletsiz girdi maça ama ben eminim ki o girenlerin hepsi bilet almak isterdi. Eğer koca stada iki tane gişe verirsen olacağı buydu.

ileri_libero
07.02.2010, 22:54
Ben, Manisa'nın fb'den puan ya da puanlar alacağını tahmin ediyorum.

gerenimo
07.02.2010, 22:54
kendisine karşı önyargılarım olmasına rağmen sezeri ben bu gün beğendim. herşeyden öte temiz, sempatik bir takımımız var. ne taraftarımız ne oyuncumuz ne de hocamız galibiyetlerimize leke sürdürmüor.

fero
07.02.2010, 22:55
maçın özet görüntülerinin linkini bilen varsa yazabilirmi

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:56
Abi bursayıda yenersek volkan ve sercan yoktu ondan yendik demeyeceksin değilmi :) şimdiden hazırlayayım kendimi de :p
Abartmayin kardeslerim,sonunda adimi cikaracaksiniz forumda.:)

Ben gecen sezon fb ile berabere kaldigimiz mactan sonra galibiyet primi futbolcularimiza verilsin diye baslik acmis birisiyim.:)

Şeref
07.02.2010, 22:56
arkadaslar bence ligin dibindeki takımlarla oynamak su sıra daha ıyı bence bu futbol ile bizim kendimizden korkmamız lazım en az bursa kadar kosarsak oyuncu kalıtesiyle bursayı yıkarız. olmadı 3 atarsalar 5 atarız:)

İsa
07.02.2010, 22:57
Busaspor maçını alırsak şampiyonlar ligi bileti cebimizde diyorum ben...

Oğuzhan
07.02.2010, 22:57

Bakalım ne olur?

Diyarbakırspor demişsin , bu diyarbakırspor fenerbahçeye bugün kök söktürdü , fenerbahçede bursayı ezip geçdi kupa maçında ..

Düz mantık ;)

Salih Edip
07.02.2010, 22:58
sağ bek yok diyorduk şimdi hem iki ltane sağ bek var hem de iki tane sağ açık :) vardiyalı çalışıyolar resmen :D serkan arasıra forvet arkası ön libero sol açık falan da oluyor. ömer aysan da stoper sol bek falan. ikisini de tebrik ediyorum çok iyi gidiyorlar...:alkış:

Cafer Bulur
07.02.2010, 22:58
arkadaslar bence ligin dibindeki takımlarla oynamak su sıra daha ıyı bence bu futbol ile bizim kendimizden korkmamız lazım en az bursa kadar kosarsak oyuncu kalıtesiyle bursayı yıkarız. olmadı 3 atarsalar 5 atarız:)
Ligin dibindeki takimlarla simdiden oynamak büyük avantajdir katiliyorum.

O bölgeden sadece a.gücü ve kasimpasa ile oynayacagiz,sondan birínci hafta denizli zaten düsmüs olacak.

En tehlikeli takimlar düsmemeye oynayan takimlardir.

fero
07.02.2010, 22:59

ileri_libero
Teo, elimizdeki forvetlerden farklı.Umut ile özellikleri aynı değil.Bu da işimize gelir.Daha sahne almamış Burak var elimizde.

Şeref
bide hosuma giden şey ortam gerildimi hemen hep beraber olayların içine dalıyoruz. bu takımdaki arkadaslığın vbutunluğun takım olmanın birinci kuralıdır. bu gokhan gıttı bıze bişeler oldu yaw

bekir61
07.02.2010, 23:00

ligtv nin sitesinde var

üye olanlar izleyebiliyor

üyelik derken ücretsiz

Mehmet Sarigül
Lige yeni cikan takimlara nasil direnc gösteriliyormus,gör de ders al broos efendi!

Bu durumdan ders almasi gereken Trabzonspor yönetimidir!...almislar midir?

Hic sanmiyorum...

Orhan Kahraman
Abartmayin kardeslerim,sonunda adimi cikaracaksiniz forumda.:)

Ben gecen sezon fb ile berabere kaldigimiz mactan sonra galibiyet primi futbolcularimiza verilsin diye baslik acmis birisiyim.:)

Takılıyorum abi:),yorumlarını dikkatle takip ediyorum,önemsiyorum yani.Arada göremediğimiz pencereden bakabilmek ya da bakabilmemezi sağlattırmak bize olgunluk anlamında çok fazla şey kazandırıyor.

Aker
07.02.2010, 23:01

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=67704

lazibere
07.02.2010, 23:01
olimpiyakos maçında çok fazla taraftarı vardı gs nin orda doldu mu bilmiyorum ama. Belkide olimpiyakos değildi ama bir yabancı klüp ile oynuyorlardı.

PSV maçında doluydu..

Orhan Kahraman
07.02.2010, 23:02
Busaspor maçını alırsak şampiyonlar ligi bileti cebimizde diyorum ben...

Erken diyorum ben

Cafer Bulur
07.02.2010, 23:03
Bu durumdan ders almasi gereken Trabzonspor yönetimidir!...almislar midir?

Hic sanmiyorum...
Abi nerden bilsinler adamin lige yeni cikan takimlara karsi direnc gösteremedik diye aciklama yapacagini?

Yönetim hoca konusunda bastan beri hata yapmistir kabul ama broosa arkadan bir iki cift söz söylemekten de cekinmeyiniz.;)

ESER
07.02.2010, 23:04
Ben bugün biraz Sezer'e dikkat ettim.kolay kolay pas hatası yapmıyor.kolay kolayda adam geçirmiyor.Bunun dışında arada sırada iyi koşular yapıyor ve pas almak için sürekli boşa kaçıyor.
İlk defa oyunun hiçbir bölümünde rakibe teslim olmadığımızı gördüm.Baskı yapıldığında topu hep saklayıp oyunu rahatlattı.Ben çok beğendim kısacası.

aynen katiliyorum. iyi bir tamamlayici oyuncu. teknik kapasitesi ust duzey olmasa da bence takim icinde joker olarak kullanabilecegimiz oyunculardan,
oyun skoru lehimizeyken oyunu tutabiliyor ve yerinde bir transferdi.

atomania
07.02.2010, 23:05
PSV maçında doluydu..

olympiakos maci iyidi. Stad acilisi, ilk mac.

orhan42
07.02.2010, 23:05
Son 3 lig maçında takımın coşkusu üst düzeydeydi..Ayrıca arkadaşlık ruhu ve savaşçı kimlik de kaznılmış..İnşallah Bursaspor>'u da deviri yolumuza devam ederiz..O maçta bu oyunu oynayıp yenilsek bile pek fazla gam yemem..

Cafer Bulur
07.02.2010, 23:06
20 subattaki ibb belediye lig maci da olimpiyatta oynanmali diyorum.

Trabzondaki taraftarimiz biraz catlasin da patlasin.:)

Trabzonda tekrardan Gs maci oynanmali diyorum,avni akeri yansin hasretten o macta!

Mustafa Önder
07.02.2010, 23:08
trt de bizi konuştular mı

Emrullah
07.02.2010, 23:08

http://www.ligtv.com.tr/MacOzetleri/

Mustafa Önder
07.02.2010, 23:09
trt de bizi konuştular mı arkadaşlar

Erdal
07.02.2010, 23:09
Bu arada Alan ve Selçuğun sakatlıklarında durum nedir? Malumatı olan var mı?

mustafaction
07.02.2010, 23:10
fatih tekke gelseydi bu takım karışırdı...

Emre EFENDİOGLU
07.02.2010, 23:10
Staddaydım, yanımda bi amca vardı. Maç boyunca Onurdan başladı sırayla Umut'a kadar hepsine bi mal, öküz gibi tabirler kullandı, hepsine beşer dakika sonra "aslanım, koçum benim, sen bir numarasın" dedi. Anlamıyorum ben bu tür insanları :D Kendilerini görmüyorlar mı ya :D

lazibere
07.02.2010, 23:11
Bugun harika bir gun geçirdim. Ne zaman olimpiyattta maça gitsem hep mutlu dondüm. Skorun bir anlamı olmasada ordakı taraftar dayanışmasını herkesin görmesini dilerim. Hayatın boyunca görmediğin ınsanlarla biraradasın konuşuyorsun bağırıyorsun eleştiriyorsun kızıyorsun ama kımse alınmyor. Birtek amç var oda TRABZPNSPOR lu olmak.. Taraftarlık böyle bir duygu. Bir aileyiz. isyanız veryansınız.. İstanbulda trabzonsoprlu olmak bir ayrıcalıktır. Taraftar derneklerinin aktif olmadığı herkesin tek başına örgütlü olduğu müthiş bir dayanışma ve başarıya açlık

Bu yazdıklarımdan trazbondakı taraftarlarımızın ders almasını bekliyorum. Bizde örgütlü olduumuzu bür düşünün derim. Takım nasıl desteklenirmiş lütfen bakın. Küfür etmeden sadece trabzonspor sevgisinin egemen lduğu her futbolcunun girenın ve çıkanaın alkışlandığı bir oratamda futbolcuların daha başarlı olacaklarına bir örnektir bu maç...

Bu açıdan bugun olimpiyatta gelerek karısıyla kızıyla sevgilisiyle bebeğiyle hatta 75 yaşında yaşlı bir teyze vardır gölerim doldu onu orda gördüğümde, bu mutluluğu anlatmak kelimelerle tarif edilmez..

Şımarık İstanbul basının imrenerek izlediği bir maç izledik hep beraber..
Futbol dasadece 3 büyüklerin varlığını aklıllarıan geltren bu medya mahlukatlarının Anadoluda toplumsal dayanışmanın ve isyanın nasıl olduğunu görmelerini ve ders almalarını bekliyorum..

25 yıldır şampiyonluk görememeiş bir camianın ne kadar futbol sevdası içinde olduğunu herkes gördün... Ve 2016 ya bizleri aday göstermeyenler ve bu uğurda mucadele etmeyen siyasilere de bu bir örnek olsun....

O kadar ders alması gereknler var ki..

Bu dayanışmaya katkısı olan herkesi tebrik ediyorum

Mehmet Sarigül
07.02.2010, 23:11
Abi nerden bilsinler adamin lige yeni cikan takimlara karsi direnc gösteremedik diye aciklama yapacagini?

Yönetim hoca konusunda bastan beri hata yapmistir kabul ama broosa arkadan bir iki cift söz söylemekten de cekinmeyiniz.;)

Broos'a "arkadan söz söylemenin" egomuzu tatmin etmesi disinda bize ne faydasi olur ki?...:)Bu görevi yönetimimize birakalim, bence.;)

Fatih YAZICI
07.02.2010, 23:12
Evet TRT'de geniş yer bulduk.
Ligin şu anda en iyi takımı olarak etiketlenmenin dışında haftanın pozisyonu köşesinde taraftar olarak yer verildi.
Bildiğimiz şeyleri söylediler yani :)

Erdal
fatih tekke gelseydi bu takım karışırdı...

:)))...Etme....

Orhan Kahraman
trt de bizi konuştular mı arkadaşlar

Konuştular hemde çok güzel bahsettiler.

Trabzon'a her yer trabzon diye başladı erdoğan bey. Sonra maçın pozisyonu olarak taraftar gösterildi.Trabzon şampiyon olmaya adaydır a yakın bir yorum yaptı hakan. güzeldi yani

Muhammed
Benim izlediğim 2. yarıda yine boşta top isteyen hep Colman'dı bu sorunu çözmek lazım. Teofilo bir nebze çözebilir gibi geliyor orta sahaya gelip alacağı toplarla. Bakalım zaman gösterecek.

lazibere
07.02.2010, 23:14
Bugun harika bir gun geçirdim. Ne zaman olimpiyattta maça gitsem hep mutlu dondüm. Skorun bir anlamı olmasada ordakı taraftar dayanışmasını herkesin görmesini dilerim. Hayatın boyunca görmediğin ınsanlarla biraradasın konuşuyorsun bağırıyorsun eleştiriyorsun kızıyorsun ama kımse alınmyor. Birtek amç var oda TRABZPNSPOR lu olmak.. Taraftarlık böyle bir duygu. Bir aileyiz. isyanız veryansınız.. İstanbulda trabzonsoprlu olmak bir ayrıcalıktır. Taraftar derneklerinin aktif olmadığı herkesin tek başına örgütlü olduğu müthiş bir dayanışma ve başarıya açlık

Bu yazdıklarımdan trazbondakı taraftarlarımızın ders almasını bekliyorum. Bizde örgütlü olduumuzu bür düşünün derim. Takım nasıl desteklenirmiş lütfen bakın. Küfür etmeden sadece trabzonspor sevgisinin egemen lduğu her futbolcunun girenın ve çıkanaın alkışlandığı bir oratamda futbolcuların daha başarlı olacaklarına bir örnektir bu maç...

Bu açıdan bugun olimpiyatta gelerek karısıyla kızıyla sevgilisiyle bebeğiyle hatta 75 yaşında yaşlı bir teyze vardı gözlerim doldu onu orda gördüğümde, bu mutluluğu anlatmak kelimelerle tarif edilmez..

Futbol dasadece 3 büyüklerin varlığını aklıllarına getiren bu medya mahlukatlarının Anadoluda toplumsal dayanışmanın ve isyanın nasıl olduğunu görmelerini ve ders almalarını bekliyorum..

25 yıldır şampiyonluk görememeiş bir camianın ne kadar futbol sevdası içinde olduğunu herkes görsün... Ve 2016 ya bizleri aday göstermeyenler ve bu uğurda mucadele etmeyen siyasilere de bu bir örnek olsun....

O kadar ders alması gerekenler var ki..

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=3000604) http://forum.bordomavi.net/images/misc/progress.gif

Muhammed
07.02.2010, 23:15
Hiç gerek yok şimdi Fatih Tekke'ye çakmaya. 2 hafta sonrada Fatih olsa bu maçı kazanırdık demeyin sakın. Derbilerde geliyor yavaş yavaş.

ESER
07.02.2010, 23:20

Bakalım ne olur?

ligin dibindeki o takimlarin ikisine de yenildik ilk yari , sivasi salla, yenmeyeni dovuyolar ama manisa ve diyarbakir son derece direncli takimlar. bugun diyarbakirin elinden lig lideri hakem kiyagiyla kurtuldu, .. rakipleri ne buyultelim ne de kucultelim, diyarbakiri da yenince 3 puan veriyorlar bursayi da istanbul suluklerini de.

iso_4939
iyi ya yendık ...

ileri_libero
Teo, fizik olarak hazır hale gelince daha etkili olacak.Bunun için en az üç haftaya ihtiyacı var.O zaman daha top yapan takım oluruz.En azından ileride top tutabilen bir adamımız olur.

AYYILDIZ
07.02.2010, 23:21
Hiç gerek yok şimdi Fatih Tekke'ye çakmaya. 2 hafta sonrada Fatih olsa bu maçı kazanırdık demeyin sakın. Derbilerde geliyor yavaş yavaş.

Aynen katılıyorum.

Erdal
07.02.2010, 23:21
Cale de bir şey eksik...Şimdi de ona kafayı mı taksam ne :))))

Emrullah
07.02.2010, 23:22
Çok güzel bir maç, çok güzel bir atmosfer, çok güzel bir skor. Doğru dürüst organize atak yapamadan 3 tane uzaktan şutlarla galip geldik. Bu da çok ciddi bir ilerleme. Büyük takımlar böyle maçları da kazanabilmeli.

Seyirci bir harikaydı. Yaklaşık 40 bin seyirci vardı, bu stat için müthiş bir rakam. Rezalet bir yerde olmasına rağmen, hava muhalefetine rağmen oraya giden bütün taraftarlarımızı kutluyorum.

Alan ve Selçuk'un olmayışı takımı ilerde organize olmada bayağı etkilemiş. çok iyi organize olamadık. Bu arada orta sahamızın çok geniş olduğunu bir kez daha gördük.

Umut bugün maçın yıldızıydı. Hele ilk golü yok mu, kendisinden beklenilmeyecek güzellikte gol attı. İlk başta Umut olduğuna inanmadım ama meğer Umut atmış. Her maç olmasa da genelde böyle oynasın, son vuruşlarını düzeltsin canımızı yesin.

Serkan inanılmaz faydalı bir oyuncu, nasıl bir özveridir kardeşim. Serkan Trabzonspor'un efsane futbolcuları arasına girmek üzere demedi demeyin. Formayı tamamen benimsemiş gördüm.

Sahanın zeminini de göz ardı etmemek lazım, çok ağırlaştırdı, daha iyi bir zeminde daha farklı bir oyun olurdu.

Haftaya Bursa maçını mutlak kazanmalıyız ki bu maçın bir manası olsun.

Oruç
07.02.2010, 23:22
Ligdeki takımların bazıları kümede kalmak için oynayanlar, bazıları ortalarda gezinenler, bazıları da yukarıya oynayanlardan ibaret haliyle.

Alttakileri de yendin mi alacağın puan 3, ortadakini de yendin mi 3. Kaldı ki altta yer alan takımlarla herkes oynayacak. Sanki bir tek biz oynuyoruz onlarla.

Erdal
07.02.2010, 23:23
Kolay top kaybetmiyor Teo...Bu akşam fb maçında Semih in bir topu öne alışı var...Teo bunu yapabilir mi sizce? Bana yapabilir gibi geldi...

matalar
07.02.2010, 23:25
bugün beni ceyhun şaşırttı.hantal yapısına rağmen çok iyi oynadı.
ama selçuğu aradık yine.ama selçuk olmazsa alternatifinin de iyi olduğunu görmüş olduk.

asimetrik
07.02.2010, 23:26
Lig tv de muhabbette iki haftadır vurgulanan konu ön liberosuz oyun oynayan ilk ve tek takım.
Güzel. Çok güzel...

iso_4939
07.02.2010, 23:28
arkadaslar bunlar okadar dırenclı bır takım degıl asıl olan derbı macları mesela haftaya bursa macı ozaman görecez gercek takımı...

Oruç
07.02.2010, 23:29
Çok şükür iyi gidiyoruz ya umarım TFF devreye girmez. Geçen yıl Bursa'da 3.5 metrelik ofsaytı unutmadık.

ONUR BEKAR
Ligdeki takımların bazıları kümede kalmak için oynayanlar, bazıları ortalarda gezinenler, bazıları da yukarıya oynayanlardan ibaret haliyle.

Alttakileri de yendin mi alacağın puan 3, ortadakini de yendin mi 3. Kaldı ki altta yer alan takımlarla herkes oynayacak. Sanki bir tek biz oynuyoruz onlarla.

güzel söyledin. bir de kaza ara yenildinmi tamam dillerden düşmez takım. Birde hatırlayacaksınız geçen sene kendi evimizde yenildiğimiz konya ( kümeye düştü)ve denizli maçlarını kazansaydık şampiyon olurduk. alt sıra veya üst sıra ne farkederki hepsini kazanmamız lazım ve oyunumuz iyi yada kötü iyi olması dileğiyle sonuç önemli.

asimetrik
İlk gol öncesi 16 pas yapmışız.

Serdar A
07.02.2010, 23:30
Umut'un attığı gol beklenmeyecek güzellikte değil , ondan beklediğimiz , kapasitesi ile orantılı bir gol . Trabzonspor taraftarlarının bir kısmı ondan böyle şeyler beklemiyor olabilir , ne diyelim , bu da onların hesapsızlığı .

Fatih Tekke'nin gölgesinde , ülkenin en istikrarlı futbolcusu olmak kolay değil . 2,5 milyon tl ye transfer olup 30 milyon tl lik futbolcuları cebinden çıkarmakta kolay değil .

Belki karizman yok , belki tribünlere hava basmıyorsun ama iyi bir sporcusun Umut Bulut .

Selman
07.02.2010, 23:31
Lig tv de muhabbette iki haftadır vurgulanan konu ön liberosuz oyun oynayan ilk ve tek takım.
Güzel. Çok güzel...

Hüseyin'siz bu hayat çok güzel abi :)

Stadda atmosfer harikaydı.Hele ki 61. dakika.Gole kadar bişey oynamayan takımımız golden sonra biraz açıldı.

Bu yağmurda çamurda oraya gelen tüm taraftarlarımıza, borda mavi sevdalılarına alkışlarımı gönderiyorum.

lazibere
teo nun zamana ihtiyacı var... bence bu sezon ona fırsat verilmeli...
Alanzınyo olsaydı bugun maç 5 farka giderdi..
Orta saha daha derli toplu olurdu

eve geldikten sonra tv den izleyenlere sordum.. çok agresif oynadığımızı sölediler triunde pek belli olmuyordu ama herkes beğenmiş bana kalırsa çok iyi oynamadık...ama kalitemizle her aman maçın favorisiyiz..

şut çekmiyorduk 3 golumuz de şutla geldi.. harika bir iş

Oğuzhan Turhan
Yahu forumda Atalay nikiyle yazan (ismide Gökhan olması lazım ) abiyi stad çıkışında, iki yol bağlantısında sivil trafik polisliği yaparken bir tek ben mi gördüm :)

Salih Edip
neşemizi bozmayalım ya iyi gidiyoruz işte :)

bursayı da büyütmemek lazım , takım rehavete kapılmasın yeter diyorum :)

Erdal
07.02.2010, 23:32
Serdar tribünler de veriyor hakkını...Bazen geç ama veiryor mutlaka....

KUTADGU
07.02.2010, 23:33
Umut'un attığı gol beklenmeyecek güzellikte değil , ondan beklediğimiz , kapasitesi ile orantılı bir gol . Trabzonspor taraftarlarının bir kısmı ondan böyle şeyler beklemiyor olabilir , ne diyelim , bu da onların hesapsızlığı .

Fatih Tekke'nin gölgesinde , ülkenin en istikrarlı futbolcusu olmak kolay değil . 2,5 milyon tl ye transfer olup 30 milyon tl lik futbolcuları cebinden çıkarmakta kolay değil .

Belki karizman yok , belki tribünlere hava basmıyorsun ama iyi bir sporcusun Umut Bulut .

Ne de güzel anlattın!

Kalemine sağlık.

Dikkat etmemiz gerekn çok önemli bir başka konu var.

İkinci yarıdaki her maçımızda iki kere olmak üzere toplamda 6 kez direklere takıldık.

Bu da muazzam bir istatistik sanırım.

Şanssız mıyız nedir?

lazibere
07.02.2010, 23:33
Güzel. Çok güzel...

selçuk ön libero oynuyor

Orhan Kahraman
07.02.2010, 23:34
Yahu forumda Atalay nikiyle yazan (ismide Gökhan olması lazım ) abiyi stad çıkışında, iki yol bağlantısında sivil trafik polisliği yaparken bir tek ben mi gördüm :)

O olayın fıkrasını anlatacak olanlar henüz yoklar onlardan dinlemeni isterim ben anlatmayayım detayı :D

only ts
07.02.2010, 23:35
e 5 üzerinden olımpıyata giderken yolda rastlastıgımız hayatta hiç görmediğim tanımadıgım sadece uzerınde bordomavı forma atkı berelerden bizim topraklardan dediğim insanlarla kornalaşmak selamlaşmak araba surerken yan yana gelıp yolu kapatmak atkıları camlardan asagı sallamak bunların değeri kesinlikle paha biçilemez.. çok güzeldi çokkkk

Emirhan Makul
Bu gece maçın 90 dakikasını izleyeceğim de düşünceliyim daha Ceyhun'un golünden sonra ki arka plana tüylerim diken diken oldu 90 dakikayı izlersem nasıl olur bilmem, azda tüy yok ya hepsi birden tiken tiken olsa bildiğin kaktüs oluyorum ama olsun izlenilesi bir maç ya.

oeince
Bu sene çok şükür yedeklerimizin çoğu A takımda oynama kalitesinde ama tüm şartlar elverişli iken ideal kadromuz bence şöyledir: Onur-Ömer-Cale-Song-Ceyhun-Serkan-Gabriç-Colman-Alan-Teo-Umut Bu takım 4-4-2 de oynar 3-5-2 de. Savunmanın ağırlıklı olması gereken maçta savunma; hücumun ağırlıklı olması gereken maçta hücum yapar. Göze de hoş gelir, disiplini de elden bırakmaz. Takım'da Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olduğu senenin havasını hissediyorum. Tüm oyuncular yürekten oynuyor ve kendini geliştiriyor ama en üstte bireyler değil Trabzonspor takımı var. İşte buna sinerji diyorlar. Önümüz açık Allah'ın izniyle.

lazibere
bursa da volkn şen ve sercan yok... o maçta daha savunmaya dönuk bir maç oynayacağız gibime geliyor...bence cale ve ömer aysanın maçı olacak.. kanatlarını kesersek bursa nın bitiriz işini... birde bulduğunu atacaksın kaçırma riskimiz yok

Oruç
07.02.2010, 23:36
İlk gol öncesi 16 pas yapmışız.

Abi onun en büyük nedeni bence maça sol tarafta başlayan Colman'ın orta alana, yani yerine geçmesi idi. Colman'ın yeri orası. Pas alıyor, pas veriyor, takımı tek başına atağa kaldırıyor. Kıymetini bilmek lazım Colman'ın.

Orhan Kahraman
Bu gece maçın 90 dakikasını izleyeceğim de düşünceliyim daha Ceyhun'un golünden sonra ki arka plana tüylerim diken diken oldu 90 dakikayı izlersem nasıl olur bilmem, azda tüy yok ya hepsi birden tiken tiken olsa bildiğin kaktüs oluyorum ama olsun izlenilesi bir maç ya.
çççççççççççç

Mehmet Sarigül

eve geldikten sonra tv den izleyenlere sordum.. çok agresif oynadığımızı sölediler triunde pek belli olmuyordu ama herkes beğenmiş bana kalırsa çok iyi oynamadık...ama kalitemizle her aman maçın favorisiyiz..

Alan, Selcuk ve Engin'nin yoklugunda bu maci ancak böyle kazanabilirdik.

Iyi oynamadik,...maci (birazda sansla) koparmasini bildik. Iyi mücadele ettik.

Serdar A
07.02.2010, 23:37
Colman istatistiksel olarak bakarsak ligin en önemli ortasaha hücumcularından biri . Ancak durumun ciddiyetini tam olarak kavrayabildiğini sanmıyorum . Selçuk , Sezer ve Ceyhun takımın kemik futbolcuları olma yolunda . Daha Zafer devreye girmedi bile . Colman'ın dezavantajı , Türk vatandaşı olmaması .

lazibere
07.02.2010, 23:37
gokhan unal ce....ti gitti ya yeter... o herıfe ettiğim küfürlerden sebep 1o gun cezaalmıştım:):)

asimetrik
07.02.2010, 23:38

Bence iyi veya kötü değil, Manisa'ya karşı oynamamız gerektiği kadro ve oyun yapısıyla oynadık. Takım oyununu iyi oynayan bir ekip ve savunma yaparken 11 oyuncu da topun arkasında. Alan yeterince alan bulamayabilirdi:)

biltrabzon
bu haftaki bursa maci test macimiz olacak.cünkü üstümüzde ki takimlardan sadece kayseri yi yenmisiz.bakalim ne yapacak takim zor maclarda.

Fatih YAZICI
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61685F61635F636162615162686B636A6B6562A872A07D65.j pg

3'ü bize. Ayrık duran serçe parmak da Reha Kapsal'a (!)

61kralfatih
07.02.2010, 23:39
yendik allaha sukur nazar deymez ins.

Oğuzhan Turhan
07.02.2010, 23:39
O olayın fıkrasını anlatacak olanlar henüz yoklar onlardan dinlemeni isterim ben anlatmayayım detayı :D

İyi bakalım :)
Onları bekleyelim.

Bera B.
07.02.2010, 23:40
Valla maç için söylenecek bir şey yoktu. Herkes yazdı on numara vakit geçirdik takım da bomba gibiydi sağolsunlar.

Ama grubetçi gençler yine ağız tadıyla maç izleme zevkimizin içine güzelce etti. Astılar pankartı gözümüzün önüne. Yok sevmiyorum sevemiyorum. Maçın bi kısmını göremedik ilk yarı neyse ki orası bizim kaleydi de pek bir pozisyon yoktu.

.....
07.02.2010, 23:41

:alkış:

Eyvallah Serdar Abi Eyvallah. Yüreğine ellerine sağlık!

asimetrik
07.02.2010, 23:43
selçuk ön libero oynuyor

Öyle ön liberoya can kurban:)
Bence 4-1 vs. şeklinde oynamıyoruz. 4-4 şeklindeyiz.

Muhammed
07.02.2010, 23:44
Manisasporlu bir futbolcu : "Rakibimizde Colman gibi çok iyi futbolcular var"

Maç sonrası Erhan Altın : "Özellikle orta sahanın ortasına geçtikten sonra Colman muhteşem oynadı"

darkdream

Bu açıdan bugun olimpiyatta gelerek karısıyla kızıyla sevgilisiyle bebeğiyle hatta 75 yaşında yaşlı bir teyze vardı gözlerim doldu onu orda gördüğümde, bu mutluluğu anlatmak kelimelerle tarif edilmez..

Futbol dasadece 3 büyüklerin varlığını aklıllarına getiren bu medya mahlukatlarının Anadoluda toplumsal dayanışmanın ve isyanın nasıl olduğunu görmelerini ve ders almalarını bekliyorum..

25 yıldır şampiyonluk görememeiş bir camianın ne kadar futbol sevdası içinde olduğunu herkes görsün... Ve 2016 ya bizleri aday göstermeyenler ve bu uğurda mucadele etmeyen siyasilere de bu bir örnek olsun....

O kadar ders alması gerekenler var ki..

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=3000604) http://forum.bordomavi.net/images/misc/progress.gif
teşekkürler... :alkış::alkış::alkış:

Taner Uykuçeken
İlk defa bir maçta stadtadi tüm taraftarımızın bu kadar çoşkulu ve tezahürat yaparken gördüm kimse yerinde duramıyordu diyorum ve çıkıyorum :)

Lumcera
07.02.2010, 23:45
Genel anlamda takım özverili oynayarak iyi mücadele veriyor,takımın genelinde bir hırs var.Özellikle serkan balcı cok etkiliydi :) İStanbulda olup o maçı izlemek vardı ama evden izleyerek yetindik :) Ordaki taraflara teşekkür ederim tek tek.Ayağınıza sağlık,sizinde bu maçta katkınız var :)

Mustafa Önder
07.02.2010, 23:45
Maç hakkında tek yorumum: Şenol Hoca seni çok seviyoruz çok.

Muhammed
07.02.2010, 23:47
Avni Aker'e bir değişim lazım. Son yıllarda Avni Aker'de aldığımız kötü sonuçlar stadın bütün havasını aldı götürdü adeta. Bence bu sene hiç Avni Aker'de maç yapmayalım stad genel bir tadilata alınsın. Kale arkaları maraton yüksekliğine getirilip birleştirilsin. Ardındanda üstü kapatılsın maraton ve kale arkalarının.

TSercaN
Cok guzel bir galibiyet. Taraftarimiz mukemmel ve futbolcularin savasci ruhu super.

Murat Hızal

Maç sonrası Erhan Altın : "Özellikle orta sahanın ortasına geçtikten sonra Colman muhteşem oynadı"

Rakip futbolcuların,takımımız için yaptıkları yorumlar sevilen ve saygı duyulan bir ekip olduğumuzu göstermiyor mu?

Tekrar ediyorum çok düzgün futbolculardan kurulu bir ekibimiz var,hepsinin emeklerine sağlık.

Serdar A
07.02.2010, 23:48
BMN forumu gerçekten bir adım önde .

Şenol hoca takımın başında çıktığı ilk maçta ortasaha düzeninde bir devrime gittiğini konuşuyorduk . Hatta eşleşme zaafı yaşayan ikililerle bunda ısrar etmesinin büyük cesaret olduğunu söylüyorduk .

Millet yeni yeni uyanıyor , ikişer üçer atmaya başladıktan sonra ' a bu takım bakın böyle sahaya çıkıyor ' deniyor .

Papucumun futbol yorumcuları ...

sametaydin
07.02.2010, 23:49
Takımı bugün çok beğendim. İyi yolda ilerliyoruz. Hiç beklemediğim kadar rahat bir galibiyet aldık. Daha da farklı olabilirdi. Sonuç güzel emeği geçen herkesi kutluyorum.

Orhan Kahraman
07.02.2010, 23:49
Rakip futbolcuların,takımımız için yaptıkları yorumlar sevilen ve saygı duyulan bir ekip olduğumuzu göstermiyor mu?

Tekrar ediyorum çok düzgün futbolculardan kurulu bir ekibimiz var,hepsinin emeklerine sağlık.

Evet diyarın kalecisinden sonra bu manisalı topcu. Düşünüyorumda büyük geçinenlere yalakalık baabında bile güzel yorumlar yapılmazken bizim beklentimizden mi kaynaklanıyor yoksa farklı şeyler mi var çıkamadım içinden ama her ne ise böyle yorumlar duymak hoş

Koray
07.02.2010, 23:51
3-0 yenmiş olsakta bugün sahada ayağında top tutabilen adam ekdikliğimiz vardı, hatta isim vereyim bu eksiklik Engin'in ta kendisi...

Öztürk Adem
Resımler nerede ya

Şenol Altunsoy
Maçın istatistiklerini buraya koyacak bir arkadaş var mı?

Erdem Keser
Bu nasıl bir kaderdir Yarabbim.Tam rahat ettik, stres bitti "rahat bi sezon ve gelecek planlaması yaparız" artık derken yine potaya giriyoruz.Sonunda fazlasıyla yine kahroluyoruz.
Bu sefer bari farklı olsun.

Mehmet Sarigül
Öyle ön liberoya can kurban:)
Bence 4-1 vs. şeklinde oynamıyoruz. 4-4 şeklindeyiz.

Bu takim böyle oynamayi ögrenirse cok iyi olur...

Erdal'in istedigi takim ortaya cikar...

biltrabzon
07.02.2010, 23:52
hasan sas ve ugur meleke trabzonspor ligin kötü takimlarini yendi.bundan sonra trabzon icin test maclari baslayacakmis.ugur meleke trabzon sampiyon olamaz bu sene diyor.evet trabzonsporlu futbolcular artik üstünüzdeki takimlari yenmeniz lazim,yoksa bu diyarbakir ve manisa galibiyeti bir ise yaramaz.

sametaydin
Bugünkü orta sahayı ben enginli orta sahadan daha çok beğendim. Daha etkiliydik. Orta dörtlümüz bugün serkan sezer ceyhun ve colmandı. Colman en soldaydı ve çok verimliydi. Bundan sonraki maçlarda bence engin yerine colman oynayabilir yani en azından denenebilir. Orta sahanın solunda colman ortada selçuk ve yanında sezer ya da ceyhun ikilisinden birisi sağda da serkan denenebilir diyorum.

magicyattara

Bir de fenerli futbolculara bak.
Bilica,Erdinç'e vurduğu o tekmeden sonra,tv görüntüleriyle ceza almalı,
Maç sonunda başta Alex olmak üzere,Semih ve diğerlerinin hakemin üzerine çullanmalarına hakem kart göstermediyse,cesaret edemeyişinden.
Umut ağzını açsa kart yiyor.
Ceyhun bugün düdükten sonra topa vurdu,hemen kartı yedi..

Oruç
Fener'lilerden inciler::)

- Trabzon çıkışta ‚ Allah'tan onlarla son maçta oynuyoruz...

- Şenol Güneş´in etkisi takımda kendini belli etmiş. Bayağı bir takım olmus Trabzonspor.

- O stadı böyle bir maç için Trabzonspor dışında dolduramaz kimse..

Koray
07.02.2010, 23:53
Erdem onu bunu bırakta Şenol Hoca için ne düşünüyorsun bakayım şimdi...

.....
07.02.2010, 23:53

Muhammed , bencede Colman çok yetenekli bir oyuncu. Ama Türkiyeye zor alışacağa benziyor. Bunu daha önce çok dile getirdim yine getirmek istiyorum.

Kız gibi Oynamayı bıraksın Milli Takıma bile seçilir. ama böyle yumuşak oynayarak çok zor...

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2010, 23:54
Arada 8 puan fark varken şampiyonluk havasına girenlere şaşırıyorum.

Mustafa Önder
07.02.2010, 23:55
BMN forumu gerçekten bir adım önde .

Şenol hoca takımın başında çıktığı ilk maçta ortasaha düzeninde bir devrime gittiğini konuşuyorduk . Hatta eşleşme zaafı yaşayan ikililerle bunda ısrar etmesinin büyük cesaret olduğunu söylüyorduk .

Millet yeni yeni uyanıyor , ikişer üçer atmaya başladıktan sonra ' a bu takım bakın böyle sahaya çıkıyor ' deniyor .

Papucumun futbol yorumcuları ...

Serdar Abi sence Şenol Hoca çift santrafor da ısrar eder mi, yoksa Alan-Selçuk geldiğinde yine 3 lü orta sahaya dönermiyiz?

biltrabzon
07.02.2010, 23:55
Muhammed , bencede Colman çok yetenekli bir oyuncu. Ama Türkiyeye zor alışacağa benziyor. Bunu daha önce çok dile getirdim yine getirmek istiyorum.

Kız gibi Oynamayı bıraksın Milli Takıma bile seçilir. ama böyle yumuşak oynayarak çok zor...

böyle teknik futbolcularin erkek gibi oynayani var mi dünyada bir örnek versene.istersen birde amuda kalksin colman.

magicyattara
07.02.2010, 23:56
Maçın istatistiklerini buraya koyacak bir arkadaş var mı?

Şenol abi 48 oldun ha:)
Maç 3-0 abi,istatistiği ne yapalım.
Ahmet Suat taktiğiyle oynamaya başladık."Ne yap ne et,maçı kazan":)

*

Gol: Trabzonspor: 3 – Manisaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Manisaspor: 8

İsabetli Şut: Trabzonspor: 8 - Manisaspor: 3

İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Manisaspor: 3

Faul: Trabzonspor: 20 - Manisaspor: 16

Korner: Trabzonspor: 2 - Manisaspor: 4

Ofsayt: Trabzonspor: 4 - Manisaspor: 3

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 55 - Manisaspor:% 45

asimetrik
07.02.2010, 23:56
Bu nasıl bir kaderdir Yarabbim.Tam rahat ettik, stres bitti "rahat bi sezon ve gelecek planlaması yaparız" artık derken yine potaya giriyoruz.Sonunda fazlasıyla yine kahroluyoruz.
Bu sefer bari farklı olsun.

Aynen. Gerilmeye başladım. İlk örneği de bugünkü Diyar-Fener maçı. Yoksa bu haftaya kadar sakince seyrediyordum.

.....
07.02.2010, 23:58
böyle teknik futbolcularin erkek gibi oynayani var mi dünyada bir örnek versene.istersen birde amuda kalksin colman.

Yok abi öyle değil.

İkili mücadelelerde bariz çok zayıf. isteyen istediği gibi topu alıyor ayağından. Böyle oluncada çıkarken yakalanıyoruz ve büyük tehlikeler doğuyor.

Yoksa Colmanda Umutun fiziği olsa Dünyayı bile sallarız :) :)

GencZonguldak
07.02.2010, 23:59
maçın tekrarını trt3 saat kaçta veriyor bilen var mı?

Oruç

Alex var mesela. Kabadayı gibi oynuyor.:)

Murat Hızal
Serdar Abi sence Şenol Hoca çift santrafor da ısrar eder mi, yoksa Alan-Selçuk geldiğinde yine 3 lü orta sahaya dönermiyiz?

Soru bana değil ama bugün ben de aynı şeyi düşündüm.

Sanırım Şenol Hoca'nın kafasında tek forvetli kanatları kullanabilen bir Trabzonspor var.

Selçuk iyileştiğinde bu takımda, ilk yazılacak isimlerden biridir.

Sezer'i bazı arkadaşlar çok beğenmiş, şaşırdım. Bana günün en vasat adamı gibi geldi,yanılıyor olabilirim:)

Murathan
08.02.2010, 00:00
Veriyorr muu :eek: ?

Biri cevap verebilir mi :) ?

Şenol Altunsoy
08.02.2010, 00:01
Şenol abi 48 oldun ha:)
Maç 3-0 abi,istatistiği ne yapalım.
Ahmet Suat taktiğiyle oynamaya başladık."Ne yap ne et,maçı kazan":)

*

Gol: Trabzonspor: 3 – Manisaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Manisaspor: 8

İsabetli Şut: Trabzonspor: 8 - Manisaspor: 3

İsabetli Orta: Trabzonspor: 6 - Manisaspor: 3

Faul: Trabzonspor: 20 - Manisaspor: 16

Korner: Trabzonspor: 2 - Manisaspor: 4

Ofsayt: Trabzonspor: 4 - Manisaspor: 3

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 55 - Manisaspor:% 45

Şu yaşı kaldırsam mı napsam :) her seferinde gözümün içine giriyor bir de sen hatırlatma bari.Murat çok keyif aldım maçtan ambiyans harikaydı bu yaşımda :) durmadan bağırdım dudak kenar çizgilerim hala yukarıya bakıyor

jeepeers
08.02.2010, 00:03
gittik-yendik-geldik

Oruç
08.02.2010, 00:04

Meclis TV araya girmezse maçın tekrarı Perşembe 15.50'de TRT 3'te.

http://trt.net.tr/TV/TvAkis.aspx?gunler=4&kanal=3&akistur=1&tdgun=3&control=0

Halit Aydın
08.02.2010, 00:08
Dün Galatasaray maçında son dakikalarda bir gsli futbolcu hakemin düdüğünden sonra tepki olarak sertçe topa vuruyor. Kart yok

Bugün Trabzonspor maçında Ceyhun'unki ise diğerine nazaran daha hafif. (Tepki yok) Fakat kart var.

Az akıllı olsunlar, takıma göre kart göstermesinler.

Bıktım iki yüzlü davranışlarından bu hakemlerin. Adam gibi adil davranın.

Bugün Fenerbahçe maçındaki olaylara hiç girmiyorum zaten.

yatara
08.02.2010, 00:08
güzel bir galibiyet oldu

A.Gökhan AKIN
08.02.2010, 00:10
Şenol hocaya allah kolaylık versin öyle bir takım varki elinde İlk 11 de oynayabilecek adam nerdeyse ilk 18 e giremeyecek.. vay haline cidden Şenol hocanın..

fatsakopat52
08.02.2010, 00:11
ulan kardeşim bileti 5 lira yap girsin herkezz..rekorda kırarsın takıma coskuyuda verirsin...yinede macc cok güzeldii sesimm kısık konusamıorum :)... ama teo yaa nie pas atmazlar annamam.. :S

magicyattara
08.02.2010, 00:12
Şu yaşı kaldırsam mı napsam :) her seferinde gözümün içine giriyor bir de sen hatırlatma bari.Murat çok keyif aldım maçtan ambiyans harikaydı bu yaşımda :) durmadan bağırdım dudak kenar çizgilerim hala yukarıya bakıyor

:D
Benim her maç sesim kesiliyor.Fazla dayanıklı değil galiba.:)
Abi maça gidipte bağırmamak olmaz.
Bugünkü seyirci hakkaten muhteşemdi.
*
Umut'un ilk golünde orda olmak isterdim.
*
İki maçtır takım yanınızda,biz de Rize'de buluşacağız inşallah.
Trabzon çarşamba günü Rize'ye akacak.

yatara
08.02.2010, 00:14
macin yildizi kim secildi

POYRAZ
08.02.2010, 00:15
Her sey güzel gidiyor.
Bu haftaki galibiyet taraftarin takima olan güvenini percinledi.
Insallah güzel haftalar bizleri bekliyor.
Ayrica Üstümüzdeki takimlarin puan kaybetmesi ile 8 puan ekstra kazanmis olduk.
Bizim aldigimiz 3 puani da eklersek üstümüzdeki takimlar ile
toplam 11 puan arayi kapatmis olduk.

Erdem Keser
08.02.2010, 00:16
Erdem onu bunu bırakta Şenol Hoca için ne düşünüyorsun bakayım şimdi...
Hele bi büyük maçlar gelsin göreceğiz Koray:)

OLCAY ÇAKIR
08.02.2010, 00:17
Şenol abi,

Çok popüler ismin var abi.

Bu yıla damgasını vuracak..

Erkek doğan her bebek için favori isim adayı ŞENOL olur sanırım..

OZDEN61
08.02.2010, 00:19
Bugünkü maçın en güzel yanı seyircilerdi. Avni aker deki seyirci profilinden farklı, özleyen bir taraftar var o yüzden daha çok destek oluyor takımına. Avniaker de 3-4 grup hangimizin sesi çok cıkacak diye yarısıyor buda aynı kahve gürültüsüne benzemey başladı, anlamsızlaştı.

Mehmet Sarigül
08.02.2010, 00:21
Ayni skorla IBB kupa macini kazanmak dilegi ile...iyi geceler.

Şenol Altunsoy
08.02.2010, 00:25
Şenol abi,

Çok popüler ismin var abi.

Bu yıla damgasını vuracak..

Erkek doğan her bebek için favori isim adayı ŞENOL olur sanırım..

Bu Şenol ben miyim Olcay?Bensem çok saol ama bizi kim tanır ki varolsun Şenol Güneş :)

TS-FAN
08.02.2010, 00:26
Manisaspor'un tüm hesapları uzaktan çekilen şutlarımızla bozuldu.
Uzaktan iyi vuran bir takım olarak elimizde çok iyi bir silahımız var.
Ligde bu konuda en iyi takımız.

POYRAZ
08.02.2010, 00:26
Ayni skorla IBB kupa macini kazanmak dilegi ile...iyi geceler.

Insallah. Sana da iyi geceler.:)

sametaydin
08.02.2010, 00:33
Manisasporda kilit isim simpsonu çok iyi savunduk. Çok dozunda yerinde müdahalelerle oyuncuyu oynatmadık. Savunma konusunda yine de biraz sıkıntılıyız. İsaaca bu kadar top aldırmak akıl mantık işi değil. Onun yerinde biraz daha yetenekli bir oyuncu olsa işimiz zorlaşırdı. Bu anlamda savunma oyuncuları biraz daha dikkatli olmalılar. Yine de savunma genel anlamda iyiydi.

Mustafa Uzuner 61
08.02.2010, 00:35
Bugün staddan dönerken aklımdan tek geçen allah orduspor maçında stadı traktörle temizleyen kişiden razı olsun oldu :)) muhteşem bir taraftar muhteşem bir takım tüm eksiklerine rağmen ve de haklı galibiyet .
Herkes umutun hakkını verdi vereceği kadar ama serkan balcı ve ömer aysanın hakkını verelim muhteşem bir ikili oldular

Oğuzhan
08.02.2010, 00:36
Bugün staddan dönerken aklımdan tek geçen allah orduspor maçında stadı traktörle temizleyen kişiden razı olsun oldu :)) muhteşem bir taraftar muhteşem bir takım tüm eksiklerine rağmen ve de haklı galibiyet .
Herkes umutun hakkını verdi vereceği kadar ama serkan balcı ve ömer aysanın hakkını verelim muhteşem bir ikili oldular

:):):) gerçektende fena olmadı , istanbuldaki taraftarlarda takımı izleme fırsatı buldu , bende bunlara dahilim .

Tolga Han
08.02.2010, 00:38
çok güzel bir galibiyet oldu emeği geçen herkesi kutluyorum bundan böyle sonuna kadar takıma destek vermeliyiz

yatara
08.02.2010, 00:39
bu isaac seneye ne yüzle trabzona dönecek resmen onurun ayagini kiriyodu

Oğuzhan
08.02.2010, 00:41
bu isaac seneye ne yüzle trabzona dönecek resmen onurun ayagini kiriyodu

bir başka pozisyondada başka bir futbolcumuza vurdu , kim olduğunu tam olarak hatırlayamıyorum . Bu kadar hırslı futbol oynasaydı zaten trabzonsporda kalırdı , defansa gelip top aldığını gördüm. Bizde oynarken ileride bekler gelen toplardada ofsayta düşerdi tek yaptığı olay buydu .

lazibere
08.02.2010, 00:42
Turkcell (http://www.haberler.com/turkcell/) Süper Lig'de Trabzonspor (http://www.haberler.com/trabzonspor/), Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan maçta Manisaspor (http://www.haberler.com/manisaspor/)'u 3-0 mağlup ederek puanını 36'ya çıkardı.

Turkcell (http://www.haberler.com/turkcell/) Süper Lig'de Trabzonspor (http://www.haberler.com/trabzonspor/) ile Manisaspor (http://www.haberler.com/manisaspor/) arasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısı bordo - mavili ekibin 2-0 üstünlüğü ile sona erdi. Karadeniz ekibinin gollerini Umut ve Ceyhun kaydetti.

Avni Aker Stadı'nın zeminin bozuk olmasından dolayı bordo - mavili ekip, Manisaspor (http://www.haberler.com/manisaspor/) ile oynanacak karşılaşmayı İstanbul (http://www.haberler.com/istanbul/) Atatürk Stadı'nda oynamak zorunda kaldı. Teknik Direktör Şenol Güneş (http://www.haberler.com/senol-gunes/)'in gelişiyle birlikte yükselişe geçen bordo - mavilileri, İstanbul (http://www.haberler.com/istanbul/)'da taraftarları yalnız bırakmadı. Yaklaşık 20 bine yakın taraftar mücadeleyi izledi. Karadeniz ekibinin yeni transferi Teofilo Gutierez takımın lig maçında ilkkez forma giydi. Trabzonspor (http://www.haberler.com/trabzonspor/)'un başka bir yeni transferi Burak Yılmaz (http://www.haberler.com/burak-yilmaz/) ise 18 kişilik maç kadrosunda yer aldı.

ADAMLARA BAKYA ... YAKLAŞIK 20 BIN TARAFTAR İZLEDİ DİYORLAR... AYIP YA AYIP.. BU KADAR KIÇINDAN UYDURMA HABER YAPILMAZ... KINIYORUM...

http://spor.haberler.com/istanbul-da-trabzonspor-firtinasi-haberi/

Salih Yazıcı
Gerçekten şenol hoca geldikten sonra takımımız sahada kazanmak için her şeyi yapıyor bu bence çok daha önemli kaybetsek bile çok önemli değil yeterki bu isteğimiz devam etsin. Gerçekten şenol hoca türkiyenin en büyük hocasıdır kendisiyle gerçekten gurur duyuyorum inşallah bizi bir daha bırakmak zorunda kalmaz.

lazibere
Bİrde teo İlkeZ forma gİydİ dİyorlar:):):)

POYRAZ
08.02.2010, 00:44
Bİrde teo İlkeZ forma gİydİ dİyorlar:):):)

Yok daha önce de forma giymisti ama kisa süreli.
Ilk kez bu macta ilk 11 de cikti.

Oğuzhan
08.02.2010, 00:45
bu nasıl habercilik ya :)

Şenol Altunsoy
bir başka pozisyondada başka bir futbolcumuza vurdu , kim olduğunu tam olarak hatırlayamıyorum . Bu kadar hırslı futbol oynasaydı zaten trabzonsporda kalırdı , defansa gelip top aldığını gördüm. Bizde oynarken ileride bekler gelen toplardada ofsayta düşerdi tek yaptığı olay buydu .

Sezer Badura vurdu ve benim ağzımı bozdu çünkü iradi vurdu

lazkopatfaroz
Ayakta alkışlanmayı hak eden o kadar eleştirilmesine rağmen yıllardır bıkmadan, usanmadan çalışan, mücadele eden, savaşan bir oyuncu UMUT BULUT... :alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Önder
08.02.2010, 00:48
Şimdi puan durumuna baktım da o kadar hücümcu o kadar da ofansif olarak bahsedilen yere göğe sığdırılamayan gs bizden 1 gol fazla atmış.

Şenol Altunsoy
Ayakta alkışlanmayı hak eden o kadar eleştirilmesine rağmen yıllardır bıkmadan, usanmadan çalışan, mücadele eden, savaşan bir oyuncu UMUT BULUT... :alkış::alkış::alkış::alkış:

Umarım Umut Bulut epey bir kredi kazanır da 5-6 maç sakin kafayla top oynar

İslam Sezer
yendiğimiz için mutluyum ama genel olarak sinirlerim bozuldu bu kötü gün için.çünkü fazla maça giden biri değilim.fiziki durumum müsait değil.ayrıca beleş olmadığı sürece istanbul takımlarına para kaptırmamaya bakıyorum.özürlü tribünü varsa giriyorum bedava.olimpiyata 2005 teki istanbulspor maçında gittim.böylesini görmedim.karabüksporun bile 10 tane gişesi var azıcık insan için.5 dakikada girersin stada.gebzespor bile kolay ama olimpiyatta 2005 teki sorunda misafir takımdık 5 sene geçti yıl oldu 2010.
ev sahibi takım kim:TRABZONSPOR.
yöneticiler ve taraftar gruplarının ileri gelenleri ve tecrübeli olanlar elbet 2005 i unutmamış ve taraftarı düşünmüştürler diye düşündüm ama heyhat.
bu tür maçlara genelde taraftarlıkla alakası olmayan ama kalbinde TRABZONSPOR sevgisi olanlar gidiyor ailecek.çoluk çocuk ilk defa maça gidiyor babalarının takımlarını görmeye ama şuna şahit oldum ki çocuğunun yanında babasına vuruyor polisler.neden?
bu rezillik ne ya saatlerdir bilet alamadık bir tek gişe mi olur diye şikayet ediyor diye.
biz biletix den internetten aldık ama bilet çıktılarını nerden alacağımızı sorduğumuzda kimse yardım etmedi.hiç bir görevli hiç bir polis hiç bir Allahın kulu yardım etmedi binbir bela bulup 6 bileti aldık ve ailecek yarım saat geçte olsa maça girdik maçtan 1 saat önce geldiğimiz lanet olası stada.
bu arada yine şahit oldum ki polisler bazı Trabzonsporlu gençleri tek bulduğunda kolundan tutup otobüse götürüyorlar ve ağzını burnunu kırıyorlardı ama nedense kimse napıyosunuz suçu nedir bu gencin diye sormuyordu.bu da beni şaşırttı tıpkı arkadaşları genci döverken diğer polislerin kahkakayla gülmesi gibi.varsa suçu tutuklayın kardeşim nedir niye dövüyorsunuz devletin arkasına sığınıp.
her tarafta lisanssız ürünler satıldı ve birtek görevli birşey yapmadı.
kırkyılda da olsa evsahibi sensin Trabzonspor.
2005 te olanları istanbulspora atfedip lanet omuştum ama
şimdi ne yapayım bilemiyorum.12 de yola çık akşam 10 da eve dön.
ama bir daha maça gitmek mi aman Allah korusun...

Erdal
08.02.2010, 00:50
Şenol hoca biraz erken çıkardı Teo yu bence...Biraz daha sahada kalmalı idi sanki....

SDanışmaz
08.02.2010, 00:52
Serkan Balcı'yı canlı izlemenin keyfi bir başka oluyor. Gerçi Büyük Şef'in de hakkını yememek lazım. Bu ikili harika oynadı.

AKSOY_61
08.02.2010, 00:54
.

Bu iki futbolcunun uyumu sayesinde sağ taraftan çok sağlam yardırdık.
Bi kanat çok iyi işlerken diğer kanat çok fazla tekledi.

Mustafa Önder
08.02.2010, 00:57
22 bin dedi trt de Zeki Çol da 30 bini bulmuş dedi.

ileri_libero
08.02.2010, 00:58
Şenol hoca biraz erken çıkardı Teo yu bence...Biraz daha sahada kalmalı idi sanki....

Fizik olarak düşmeye başlamıştı.Gabriç,Selçuk,Alan oynadığı zaman daha etkili olabilir Teo.

Erdal
08.02.2010, 00:59
Seneye seneye...Zeki Çol da benim gibi düşünüyor...Bu sene hazırlık :)

Erdal
08.02.2010, 01:00
Onur heyecanlı mı idi yoksa çok mu rahattı....Aman Onur....Kaleci aratma bize :)

Tolga Okumuş
08.02.2010, 01:01
Bir de fenerli futbolculara bak.
Bilica,Erdinç'e vurduğu o tekmeden sonra,tv görüntüleriyle ceza almalı,
Maç sonunda başta Alex olmak üzere,Semih ve diğerlerinin hakemin üzerine çullanmalarına hakem kart göstermediyse,cesaret edemeyişinden.
Umut ağzını açsa kart yiyor.
Ceyhun bugün düdükten sonra topa vurdu,hemen kartı yedi..

O değilde Gökhan Gönül maçın bitiş düdüğü çaldıktan sonra ne hakla hakemin kolundaki saati kaldırıp bakma cüretine sahip onu anlamadım.

Ne kadar da rahat adamlar...

AKSOY_61
08.02.2010, 01:02
Bu Zeki çol'daki türkçe spor yazarlarının hiçbirinde yok.
Bi insan konuşurken karşıdaki insan transa geçer mi ya

İnsanın, yeterki o saatlerce konuşsun ben dinlerim diyesi geliyor.

ileri_libero
08.02.2010, 01:03
Bu sene kimlerin olamayacağını göreceğiz.Şenol hoca kendini geliştirmiş.Daha sakin.Çok hareketli bir ortasaha oluşturuyor.Maç içinde bir çok sisteme dönebiliyor takım.Oyuncularda çeşitli mevkilere kayabiliyorlar.Bu oyun anlayışı rakibin dengesini bozar.

Şenol Altunsoy
08.02.2010, 01:04

Erdal ben Teo'yu çok beğendim öylesine bir beğenmek de değil bu arkası dönük top alıyor, pas alıp veriyor şimdilik çok fazla olmasada aralara koşu yapıyor yalnız bugünkü maçta Engin Alan Selçuk gibi yaratıcı oyuncularımızın olmaması nedniyle çok fazla topla buluşamadı bence Umutla iyi bir ikili olucaklar tabii adaşım çift santrfor oynatırsa

Semih
08.02.2010, 01:05
Yine mi hazırlık Erdal Abi!

Bence, bal gibi olur bu yıl. :)

Erdal
Fizik olarak düşmeye başlamıştı.Gabriç,Selçuk,Alan oynadığı zaman daha etkili olabilir Teo.

Valla ben Ceyhun u sahada istiyorum abi...Şut ve gol...Bayılıyorum buna:)

Dahası vurursa olur diye düşünmek çok keyifli...Umut için diyemiyorum bunu mesela...Ama Ceyhun için diyorum...Vurursa olur...Rakipler de diyecek bir süre sonra....O psikoloji gariptir...Bilirsin yine de engelleyemezsin....Fena bozar rakibi bile bile yemek...

uzunhakan
gustavo colman'ın 90 dakıka mucadele ettiği bi maç süpersin colman

Mustafa Önder
Bu Zeki çol'daki türkçe spor yazarlarının hiçbirinde yok.
Bi insan konuşurken karşıdaki insan transa geçer mi ya

İnsanın, yeterki o saatlerce konuşsun ben dinlerim diyesi geliyor.

Zeki Abi sağolsun geçen sene Ankara da Trabzon Etkinliklerine gelmişti. Panel de iyi bir de konuşma yaptı. Daha sonra BMN Standında baya bir sıhbet şansımız oldu. Çok düzgün ve saydığer bir insan.

Mustafa Önder
08.02.2010, 01:07
Yine mi hazırlık Erdal Abi!

Bence, bal gibi olur bu yıl. :)

Gerard'ın sevdiğim bir lafı var: Her sezon önümüzdeki sezonları düşünmekten bıktım.

Erdal
08.02.2010, 01:09
Semih, çaktırmandan ben de bakıyorum fikstüre :) Ama yarış stresi ne bileyim Murat Tosun u ( atıyorum yani) kaybettirmesin diyorum...Kim olacak kim olmayacak bir görelim...Tamamlayalım... Şartlar olgunlaşın ve ihtilal başlasın :)

Şenol abi görüşemedik yine :)...Ben de söylediğiniz anlamda çok ümitlendim Teo dan...

TS-FAN
08.02.2010, 01:11
Valla ben Ceyhun u sahada istiyorum abi...Şut ve gol...Bayılıyorum buna:)

Dahası vurursa olur diye düşünmek çok keyifli...Umut için diyemiyorum bunu mesela...Ama Ceyhun için diyorum...Vurursa olur...Rakipler de diyecek bir süre sonra....O psikoloji gariptir...Bilirsin yine de engelleyemezsin....Fena bozar rakibi bile bile yemek...

Hatta bozdu bile..:)
Ve hatta diyorlar da:
Reha Kapsal maçtan sonra"Biz bilmiyor muyuz Cehun'un,Umut'un iyi vurduğunu?Biliyorduk ama...." dedi.

AyhanPe
08.02.2010, 01:12
takimin verdigi olumlu hava sayesinde bizi bunaltan bazi konulardan kurtulduk ve nihayet takimin oynadigi futbolu konusmaya basladik..onca gerilimli dönemlerden sonra buna ihtiyacimiz vardi

gökhan ünal in gidisi takima cok olumlu yansimis..özellikle umut a

Erdal
08.02.2010, 01:12
Garip bir kadromuz oldu...Yaş performans mevkii haketme anlamında bir birine çok yakın bir kadro...

İsa
08.02.2010, 01:13
Gollerde rakip kalecinin hakkınıda verelim.

metinbay61
08.02.2010, 01:13
takım takım olmuş...bide teoyla ilgili bişey diyeyim...jardele çok benzettim stilini iyi futbolcudur demek için erken belki ama bu adam golcü...bide jardel koşmuyo diye şikayet eden takım arkadaşları vardı bu teo koşuyorda...

Erdal
08.02.2010, 01:14
takimin verdigi olumlu hava sayesinde bizi bunaltan bazi konulardan kurtulduk ve nihayet takimin oynadigi futbolu konusmaya basladik..onca gerilimli dönemlerden sonra buna ihtiyacimiz vardi

gökhan ünal in gidisi takima cok olumlu yansimis..özellikle umut a

O zaman şu imzayı değiştir artık :)...

Erdal
08.02.2010, 01:15
Hakkını derken İsa? Ne yapabilirdi ki kaleci?

TS-FAN
Gollerde rakip kalecinin hakkınıda verelim.

Bizimkilere ayıp olmuyor mu biraz?
Zira çok iyi şutlardı.;)

İsa
Bu arada Şenol Hoca Cale'yi duran toplarda cezasahasını yolluyor.Daha önceden geride bekliyodu sanırım.İki maçtır bayağı etkili o bölgede.

AKSOY_61
Murat tosun diyince aklıma geldi.
Stadda 2..3 sıra çaprazımdaki bi amca anonsu duymadı.

Biraz yüksek sesle ortaya soruyor.

-Ne dedi, ne dedi kim giriyumuş la maça ?
-Murat tosun amca.
-Kim kosun?
-Yok amca murat tosun ya ankaradan geldiya.
-Haaa tamam ula hatırladum ole desena.
-Biz ne dedik dedim içimden ama arkadaşlarla gülmekten yarılıyoruz tabi:D

OLCAY ÇAKIR
08.02.2010, 01:16
Bende Ceyhun sürekli olmalı diyorum..

Maçtada en başarılı bulduğum adamdı. Yada en sevimli, gayretli, özverili her ne ise işte...

Birde,

İyi geceler diyorum:)

İsa
08.02.2010, 01:16
Colman'ın top kontrolüne hayran oldum bugün...

Şenol Altunsoy
08.02.2010, 01:17
Semih, çaktırmandan ben de bakıyorum fikstüre :) Ama yarış stresi ne bileyim Murat Tosun u ( atıyorum yani) kaybettirmesin diyorum...Kim olacak kim olmayacak bir görelim...Tamamlayalım... Şartlar olgunlaşın ve ihtilal başlasın :)

Şenol abi görüşemedik yine :)...Ben de söylediğiniz anlamda çok ümitlendim Teo dan...

Erdal korka korka geldim maça lanet kolitim yokladı soğuk havada hiç yaramıyor bu hastalığa tam vaktinde geldim girdim inan bende çok istiyordum görüşmeyi

AKSOY_61
Ben ceyhunun ilk defa bu kadar iyi gördüm.

metinbay61
geçen sezona ne kadar benziyor aslında bu sezon...geçen yıl bjk teknik direktörünü değiştirmiş yukardakiler düşüşe geçmiş beşiktaş çok iyi olmasada orta sahasıyla şampiyon olmuştu...olmaz diye bişey yok yani...

tamam tamam yazmıyorum:)

Erdal
Colman ı ilk kez seyretseydim ben de hayran olurdum :)

İsa
08.02.2010, 01:18
Benim yanımdaki amcada maçta Ceyhun ayağına topu alıp rakibi geçmeye çalışınca "yık onu,yık onu"diye bağırıyordu.

AyhanPe
08.02.2010, 01:18
O zaman şu imzayı değiştir artık :)...

evet erdal abi;)..umarim bu sefer kenetlenmeyi basaririz..ama önemli olan olumsuz sonuclarda bile bunu devam ettirmek..

ama herseyi degistirmeyelim imzada;)

Armağan Dere
08.02.2010, 01:19
Birileri sanki şampiyonluk fln dedi:)..tamam sustum:)

zahido
08.02.2010, 01:19
Zavallı teo baktı umut delice koşuyor bende koşayım yoksa forma giyemem daha dedi heralde :D:D

İsa
08.02.2010, 01:22
Hadi diyelim ki bize bir stoper lazım,birde sol bek,belki bir santrafor,belkide bir kaleci. seneye bunları tamamlayınca kesin şampiyon olur muyuz?

lazibere
AZ DA REZİLİK KONUŞALIM
Bugun kı olaya hep olumlu taraftalari ile baktık ama bir kaç laf ta orda çektiğimiz sıkıntılara değinmek gerek

Arkadaşlar büyük takım olmak buyuk Futbolculara sahip olmakla ve kupa kazanmakla da olunmuyor. Her alanda profesyonel davranmak gerekiyor...

Bugun Olimpiyat stadına tam 13:40 da vardık ve maça bilet alıp içeri girdiğimde maçta 8. dakka oynanıyordu..

Bilet aldıktan sonra M kapısından içeri girmemeiz tam olarak 48 dakka sürdü...

Bu durumlarda sorumlunun tamamen stad yetkililerinin olduğunu söylemek bence biraz yanlışlık olur. Eğer o stadı bizim kulup kiraladıysa ve taraftarın büyük çoğunluğu DOĞU tarafından gireceKse ordaKı taraftarın memnuniyetini sağlamak yonetimin sorumluluğundadır da...

Biletini alıp Şeref tribünine girmekle yonetici olunmamalı.. geleceksen taraftarın yanına sıkıntı dinleyeceksın ve çalışacaksın

Bilet kuyruklarındaki izdihamı anlatmaya inanın sözler yetmez. Hayatında ilk kez maça gelecek bir ınsanın ordakı durumu görmesi halinde değil stadta tv de bile maç seyretmez... Tamamen insan ticaretinin yapıldığı bir ortamdı... Bir kuyruk vardı ama nasıl kuyruk.. 8 li 9 lu sıra .. 1 tane bilet satış gişesi koymuşlar ve oda dakikalarca resmen hayatı tehlikeleri göze alarak atlayanlar, tellerin üzerinden atlayanlar... Bilet almakla da bitmiyor olay.. bilet aldıktan sonra kuyruktan çıkman mümkün değil...

M kapısında kı turnikelerin arızalı olması v.s..

Şimdi;

Eşini ve çocuğunu yanına alarak maça gelen birisinin rezilliği çekmesi karşısında bir trabzonspor taraftarı olarak ben utandım, Yöneticiler utandı mı... Bu konuda oraya bir görevli koyamazmıydılar..

Günler oncesinde orda yığılma olacağı tahmın edilerken, forumlardan ,inernet sitelerinde organizasyonar düzenlenirken o kadar taraftarın oraya geleceğini tahmın edemeden bilet satış gişelerinin sayısını arttırmayan BİLETİX e karşı bir yaptırımı yokmu yonetimin..

Daha öncekı maçlarda ev sahibi biz değilken orda 8-9 daten satış yeri varken neden bugun yoktu...

Bugun o stada çocuğunu ve eşini alarak o sıkıntıları yaşayan bütün ailelerden bir taraftar olarak ben üzüldüm yöneticilerin bu konuda resmi sitede bir açıklama yapmasını istiyorum..

Alanziınyı ve selçuk neden oynamadı açıklamasından daha öte.. ordakı rezillik konusundakı sorumlukları v.s konularda resmi açıklama istiyoruz....

Eğer butun bunlar yönetimin sorumluluğunda ise.. Bizler kurbanlık koyun muamelesi yapanlara karşı sesleri çıkmayan ve görevlerini yapmayan Başta Sadri şener olmak üzere herkesi kınıyorum....

BİZ TARAFTARIZ AMA ONCELKLE BİZLER MEDENI INSANLARIZ VE MEDENİ İNSAN MUAMELeSİ GÖRMEK İSTERİZ...
BAŞTA DA SÖYLEDİM.. BÜYÜKLÜK HER ALANDA PROFESYONEL DÜŞÜNMEKLE OLUR

metinbay61
Birileri sanki şampiyonluk fln dedi:)..tamam sustum:)
futbolcularımız aralarında yasaklamış bende uydum o kervana o kelime yasak:)

AKSOY_61
Biz umuta alışınca teo herkeze aşırı yavaş geldi:)

Erdal
08.02.2010, 01:23
evet erdal abi;)..umarim bu sefer kenetlenmeyi basaririz..ama önemli olan olumsuz sonuclarda bile bunu devam ettirmek..

ama herseyi degistirmeyelim imzada;)

Eyvallah :)

Erdal
08.02.2010, 01:24
Hadi diyelim ki bize bir stoper lazım,birde sol bek,belki bir santrafor,belkide bir kaleci. seneye bunları tamamlayınca kesin şampiyon olur muyuz?

Olana kadar deneyeceğiz...Başka çaremiz var mı :)

Erdal
08.02.2010, 01:26
Kuzenim aradı bazı biletleri kapıdaki görevliler alıp yırtmıyorlarmış...Denk gelen oldu mu? Bunun anlamı şu: Kulübün parasını çalıyorlar...

İslam Sezer
08.02.2010, 01:27
AZ DA REZİLİK KONUŞALIM
Bugun kı olaya hep olumlu taraftalari ile baktık ama bir kaç laf ta orda çektiğimiz sıkıntılara değinmek gerek

Arkadaşlar büyük takım olmak buyuk gutbolculara sahip olmakla ve kupa kazanmakla da olunmuyor. Her alanda profesyonel davranmak gerekiyor...

Bugun Olimpiyat stadına tam 13:40 da vardık ve maça bilet alıp içeri girdiğimde maçta 8. dakka oynanıyordu..

Bilet aldıktan sonra M kapısından içeri girmemeiz tam olarak 48 dakka sürdü...

Bu durumlarda sorumlunun tamamen stad yetkililerinin olduğunu söylemek bence biraz yanlışlık olur. Eğer o stadı bizim kulup kiraladıysa ve taraftarın büyük çoğunluğu DOĞU tarafından girecese ordkaı taraftarın memnuniyetini sağlamak yonetimin sorumluluğundadır da...

Biletini alıp Şeref tribünine girmekle yonetici olunmamamlı

Bilet kuyruklarındaki izdihamı anlatmaya inanaın sözler yetmez. Hayaatında ilk kez maça gelecek bir ınsanın ordakı durumu görmesi halinde değil stadta tv de bile seyretmez... Tamamen insan ticaretinin yapıldığı bir ortamdı... Bir kuyruk vardı ama nasıl kuyruk.. 8 li 9 lu sıa .. 1 tane bilet satış gişesi koymuşlar ve oda dakikalarca resmen hayatı tehlikeleri göze alarak atlayanlar, tellerin üzerinden atlaaynlar... Bilet almakla da bitmiyor olay.. bilet aldıktan sonra kuyruktan çıkman mümkün değil...

M kapısında kı turnikelerin arızalı olması v.s..

Şimdi;

Eşini ve çocuğunu yanına alarak maç agelen birisinio rezilliği çekmesi karşısında bir trabzonspor taraftarı olarak ben utandım Yöneticiler utandı mı... Bu konuda oraya bir görevli koyamazmıydılar..

Günler oncesinde orda yığılma olacağı tahmın edilerken, forumlardan inernet sitelerinde organizasyonalr düzenlenirken o kadar taraftarın oraya geleceğini tahmın edemeden bilet satış gişelerinin sayısını arttırmayan BİLETİX e karşı bir yaptırımı yokmu yonetimin.. Daha öncekı maçlarda ev sahibi biz değilen ord 8-9 daten satış yeri varken neden bugun yoktu...

Bugun o stada çocuğunu ve eşini alarak o sıkıntıları yaşayan bütün ailelerden bir taraftar olarak ben üzüldüm yöneticilerin bu konuda resmi sitede bir açıklama yapmasını istiyorum..

Alanziınyı ve selçuk neden oynamadı açıklamasından daha öte.. ordakı rezillik konusundakı sorumlukları v.s konularda resmi açıklama istiyoruz....

Eğer butun bunlar yönetimin sorumluluğunda ise.. Bizler kurbanlık koyun muamelesi yapanlara karşı sesleri çıkmayan ve görevlerini yapmayan Başta Sadri şener olmak üzere herkesi kınıyorum....

BİZ TARAFTARIZ AMA ONCELKLE BİZLER MEDENI INSANLARIZ VE MEDENİ İNSAN MUAMELSİ GÖRMEK İSTERİZ...
BAŞTA DA SÖYLEDİM.. BÜYÜKLÜK HER ALANDA PROFESYONEL DÜŞÜNMEKLE OLUR
.
önceki sayfalarda ben de yazdım benzer şeyler kardeşim.
tamamen haklısın bir daha maça mı gitmek.tövbe.
rezil bir yönetim.insanlara hayvanca davranan polisler ve biz şaşkın insanlar.
haketmedi ilk defa veya az maça gidenler bunu.

Şenol Altunsoy
08.02.2010, 01:28
Kuzenim aradı bazı biletleri kapıdaki görevliler alıp yırtmıyorlarmış...Denk gelen oldu mu? Bunun anlamı şu: Kulübün parasını çalıyorlar...

Bu hemen her maçta oluyor ben özellikle yırttırıp alıyorum

asimetrik
08.02.2010, 01:28
yendiğimiz için mutluyum ama genel olarak sinirlerim bozuldu bu kötü gün için.çünkü fazla maça giden biri değilim.fiziki durumum müsait değil.ayrıca beleş olmadığı sürece istanbul takımlarına para kaptırmamaya bakıyorum.özürlü tribünü varsa giriyorum bedava.olimpiyata 2005 teki istanbulspor maçında gittim.böylesini görmedim.karabüksporun bile 10 tane gişesi var azıcık insan için.5 dakikada girersin stada.gebzespor bile kolay ama olimpiyatta 2005 teki sorunda misafir takımdık 5 sene geçti yıl oldu 2010.
ev sahibi takım kim:TRABZONSPOR.
yöneticiler ve taraftar gruplarının ileri gelenleri ve tecrübeli olanlar elbet 2005 i unutmamış ve taraftarı düşünmüştürler diye düşündüm ama heyhat.
bu tür maçlara genelde taraftarlıkla alakası olmayan ama kalbinde TRABZONSPOR sevgisi olanlar gidiyor ailecek.çoluk çocuk ilk defa maça gidiyor babalarının takımlarını görmeye ama şuna şahit oldum ki çocuğunun yanında babasına vuruyor polisler.neden?
bu rezillik ne ya saatlerdir bilet alamadık bir tek gişe mi olur diye şikayet ediyor diye.
biz biletix den internetten aldık ama bilet çıktılarını nerden alacağımızı sorduğumuzda kimse yardım etmedi.hiç bir görevli hiç bir polis hiç bir Allahın kulu yardım etmedi binbir bela bulup 6 bileti aldık ve ailecek yarım saat geçte olsa maça girdik maçtan 1 saat önce geldiğimiz lanet olası stada.
bu arada yine şahit oldum ki polisler bazı Trabzonsporlu gençleri tek bulduğunda kolundan tutup otobüse götürüyorlar ve ağzını burnunu kırıyorlardı ama nedense kimse napıyosunuz suçu nedir bu gencin diye sormuyordu.bu da beni şaşırttı tıpkı arkadaşları genci döverken diğer polislerin kahkakayla gülmesi gibi.varsa suçu tutuklayın kardeşim nedir niye dövüyorsunuz devletin arkasına sığınıp.
her tarafta lisanssız ürünler satıldı ve birtek görevli birşey yapmadı.
kırkyılda da olsa evsahibi sensin Trabzonspor.
2005 te olanları istanbulspora atfedip lanet omuştum ama
şimdi ne yapayım bilemiyorum.12 de yola çık akşam 10 da eve dön.
ama bir daha maça gitmek mi aman Allah korusun...

Kardeşim ne kadar güzel ve teferruatlı anlattın. Ağzına sağlık. Geçmiş olsun. Çok haklısın. Hem de çok.
Aynı unsurlarla ben bir de kavga ettim.