PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tolga Seyhan

Sayfa : [1] 2 3 4 5

admin
04.06.2004, 12:38
Tolga Seyhan ile ilgili tüm yorumlar bu başlıkta.

http://img512.imageshack.us/img512/111/tolgaseyhanmw1.jpg

Punisher-61
07.06.2004, 12:00
Tolga su an Türkiyenin en IYI Defans oyuncusudur...

Bundan sonra milli takimdaki yeri Banko

Harun-61
07.06.2004, 12:09

IMZAAAAA !!!!

KeeN
07.06.2004, 17:50
Tolga artik sakatlik disinda milli formayi ASLA sirtindan Çikarmaz.Bundan sonra milli formayi tapuladi.Su anki degeri ise 7 milyon dolar civarinda.

Mutesem bir futbolcu sonuna kadar desteklenmeli.

kadirsa_2000
07.06.2004, 20:36

Bittiiiii, o kadar. Allah nazardan saklasin, ezik gözlerden korusun...

trapezus61
08.06.2004, 16:52
tek kelimeyle mukemmel... cuk diye oturdu yerine. TRABZONSPORforhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifmasida yakisti hani...

tsligenc
08.06.2004, 20:07
Tolga gibi bir defansimiz gibi varken nasi oluor da karsi takimlar bize gol atabilceklerini saniolar... Orta Sahadan mi? Onu bile yedirtmeZZ

SUPERSIN TOLGA!!!

AtalaY_BuğrA
09.06.2004, 00:49
Vallahi Tolga gerçekten Türkiyenin en iyisi su anda.. Böyle bir adami bize kazandiran yönetim ve ziya hocaya tessekkürler. Takima hiç yabancilik çekmedi. Edited by: AtalaY_BugrA

Harun-61
09.06.2004, 09:41
abartmiyorum, STAM 12 milyon euro'ya Milan'a transfer oldu...

eger onun degeri okadarsa...Tolga ondan 3 kat daha iyi oyuncu...

degerini siz belirleyin...smileys/smiley32.gif

Akin-61
09.06.2004, 10:29
su ana kadar yaptimiz en iyi transfer ve milli takimin vazgeçilmesleri arasinda yerini aliyor yolun açil tolga yürü tosunum :)

Berk Akçay
09.06.2004, 18:12
trabzonspor un ara sezonda yapmis oldugu en iyi transfer tolga

chota
09.06.2004, 18:32
Allah nazardan korusun...

Harun-61
09.06.2004, 21:56
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Bordomavi08
10.06.2004, 05:40
Milli takimin en iyi defans oyuncusu. Erdinç ile birlikte mükemmel anlasiyorlar. Allah bozmasin bu ikilinin süper performansini.

Ibrahim Toraman 3 milyon euro ediyorsa Tolga 10 milyon eurodur!

ARAGORN01
18.06.2004, 09:52
Tolga süpersin...

Umarim sakatlik falan olmaz bu sene.. Defans tamamen Tolga'nin üstüne kuruluyor , bütün yük onda... Yedekte transfer edemedik henüz...

Tolga oynadigi ve sakatlanmadigi sürece defansta problem yasamayiz

grandiose
23.06.2004, 20:33
neymis , shahktar donetske gitmeyi gelecegi ve de kariyeri için o da istiyomus.. ulan tolga o kadar akilsiz mi? sanki isteyen takim real madrid ya da manchester united!!!!!!!!!! Allahin ukraynasinda ne kariyeri yapilacak? Tolga sanki bunu bilmiyor.. deli eder bu basin adami.. neyse.. tolga bizimdir, besiktasin çöpleri ukraynalilarin....

Punisher-61
23.06.2004, 21:09
Tolga gidersen kafani keserimsmileys/smiley1.gif

Harun-61
23.06.2004, 21:53
Tolga gidersen kafani keserimsmileys/smiley1.gif

bence gitsin...smileys/smiley4.gifama önce TS ile sampiyonluk yasasin, ondan sonra avrupa ya acilma izni veriyoruz ona...smileys/smiley32.gif

grandiose
23.06.2004, 21:58
o kadar.. simdilik izin yok smileys/smiley1.gifsampiyon olalim o zaman isteyen istedigi yere gitsin... fener hariç smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

tigin
24.06.2004, 10:31
shahktar donetske... bu ne ya mahalle takimina gitmeyi kim ister.basinda ne yazacagini sasirmis.smileys/smiley36.gif

Çakır
24.06.2004, 11:00
Yillardir tanidigim Tolga parayi kariyere kesinlikle tercih etmez. Zaten en son otelde konustugumuzda da Trabzonspor'daki kazancindan memnun oldugunu, büyük takimda forma giyme duygusunun onun için herseyin ötesinde oldugunusöylemisti. Kisacasi; medyaya inanmayin...

Tandogan
24.06.2004, 11:54
Hazir defansta belli bir uyumu saglamisken bunu bozmak hiç te dogru olmaz.Dolayisiyla sampiyon olmadan degil Tolga,takimin tek bir malzemecisi bile hiç bir yere gidemez.

objek
24.06.2004, 13:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Eger haberler dogru ise??... tolga boyle bir firsat daha gelmez kulubun cikarlari dogrultusunda isterseniz gidebilirim demis olabilir ama gidecegi takimin adi sani pek duyulmamis bir takim eger bir real madrid milan vs gibi takimlar isteseydi o zaman bu firsat bir daha gelmez diyebilirdik trabzonsporu dunya arenasinda temsil etsin diye gonderilebilirdi kisacasi mesele sadece para konusunda odaklaniyor birelerine fazla para verildimi takimdadaki diyer oyuncularda hafif hafif bizde isteriz diye dokundurmaya!! baslarlar bir takimda para dengelerini iyi ayarlamazsaniz iste boyle catlak sesleri bu yalansa bile ileride duyabilirsiniz.saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Magnolia
24.06.2004, 13:20
Yillardir tanidigim Tolga parayi kariyere kesinlikle tercih etmez. Zaten en son otelde konustugumuzda da Trabzonspor'daki kazancindan memnun oldugunu, büyük takimda forma giyme duygusunun onun için herseyin ötesinde oldugunusöylemisti. Kisacasi; medyaya inanmayin...

Sinirlerimizi yipratmaya gerek yok.Gökdeniz olayinda da ayni seyleri yasadik.Sonuç : bosa yipranan taraftar.

EmrahYalçınalp
25.06.2004, 08:28

Sinirlerimizi yipratmaya gerek yok.Gökdeniz olayinda da ayni seyleri yasadik.Sonuç : bosa yipranan taraftar.

Adam "ben gitmek istiyorum, anlayis gösterin" demis Esra, yerel TVlerden takip ettim ben. Valla beni sogutuyor böyle seyler... Gökdeniz'e en çok sallayanlardan biri bendim (bu arada ailesinden özür diledim, kendini de yakinda görürsem ayni seyleri söyleyecegim) ama o asla "gitmek istiyorum" dememisti.

Sonuç olarak bir kez daha anladik ki degil Lucescu, Istanbul'un kedisinin bile bize bir hayri yok...

Punisher-61
25.06.2004, 10:19
O zaman gittsin.....bizi istemeyeni bizde istemeyiz...smileys/smiley7.gif

Kulübün kasasina parada girer böylece

Mehmet
25.06.2004, 11:14
Yok ya arkdaslar ne diyorsunuz siz..?
iyi oyuncularimizin hiç bir yere gitmesini istemiyorum

Sampiyonluk bekliyoruz bu sene!!!

Punisher-61
25.06.2004, 12:52
Yok ya arkdaslar ne diyorsunuz siz..?
iyi oyuncularimizin hiç bir yere gitmesini istemiyorum

Sampiyonluk bekliyoruz bu sene!!!

Takimda kalmak istemeyen futbolcudan ne beklenirki??

selçukabi
25.06.2004, 13:07
tolga iyidir de alternatif lazim arkadaslar 2 sari karti gören sampiyonlar liginde cezali.... bizim tomasi mutlaka almamiz lazim erdinç-tolga -tomas bir de serkan bekiroglu haa tayfun da orada idare eder...

tomas'in kariyeri de müthis nasil atmisti ama fener formasini yere

Magnolia
25.06.2004, 13:07
Gidenler gider,kalan saglar bizimdir...

Gitmek isteyen zorla tutulmaz,kalmak isteyen zorla gönderilmez bizde.

Şahinoğlu
25.06.2004, 14:33
Gidenler gider,kalan saglar bizimdir...

Gitmek isteyen zorla tutulmaz,kalmak isteyen zorla gönderilmez bizde.

Kalmak isteyenide gönderdik be Esra en yakin örnek Soumers .Sonuçta isimize yarayan birini göndermek istemeyiz çikar meselesi ...

tsakrep61
26.06.2004, 16:20
tolga bizimdir bizim kaldi

My
13.07.2004, 01:22
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>27 yasinda Avrupa'da oynama firsati ayagina gelen ama yönetimin "Gidemezsin" dedigi Tolga Seyhan simdi mutlu </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>12.07.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Her Türk futbolcusunun özlemi olan Avrupa?da top kosturma sansini 27 yasinda yakaladigi anda kaybettigine mi yansin! Yoksa, iyi niyetle bu sansi degerlendirme arzusunun, ?Gerçekten de çok büyük? diye niteledigi Trabzonspor camiasinda yanlis anlasilma olasiliginin sözkonusu olduguna mi! ?Iste bundan çok korkarim!? diyor ve ekliyor: ?Iyi para vardi ama inanin parayi çok önemsemedim. Asil yurt disi olmasi cazip gelmisti.? Önce üzülmüs tabii ki, gönderilmedigine, sonra da gurur duymus: ?Benim için bu kadar bonservis bedeli veriliyor ve birakmiyorlar. Demek ki, bu kulüp için o kadar önemliyim. çok gurur verici. Ama sorumlulugumu da artirici!? Tolga?nin psikolojik durumu biraz karisik. Bize göre bu oyuncuya terapi gerek. Çünkü ?Yanlis anlasilma? korkusu onu için için yiyor. Örnegin, sakat ve dinlenmesi gerek. 4 gün antrenmana çikmadi. Daha da çikmamasi tedavisi için önemli. ?Ama çikacagim? dedi, nedeni de su: ?Yanlis anlasilirim!?

Giresun Safakspor?da santrfor olarak basladigi futbol öyküsü ilginç. Iste buradan Trabzonspor?a gelene kadar geçen dönem, Lucescu?nun dünyasini degistiren transfer teklifi ile ilgili detaylar ve 11 aylik Emir?in babasi Tolga?nin, Trabzonspor, Milli Takim ve Ziya Dogan ile ilgili görüsleri, noktasina, virgülüne dokunmadan:

?Hakan Sükür hayraniyim?
?Sivasspor?da profesyonel oldum. Bir sezonda 11 gol attim, ardindan Düzcespor ve 5 gol. Hakan Sükür hayraniydim. Onun fotograflarinin kafa bölümüne kendi resmimi yapistirir duvara asardim. Sonra ver elini Çanakkale. Kaderim burada degisti. Erdogan Arica, ?Stoper olacaksin? dedi. Geri geçtim. Süper Lig kapisi burada açildi. Malatyaspor?da kendimden söz ettirmeye basladim. 1.5 sezonda 6 gol 4 asist dikkat çekici tabii ki. Her Türk futbolcusu önce 4 büyüklerden birini hedefler. Sonra Avrupa. Bana Trabzonspor yolu gözüktü. Hem de Ziya Dogan?la, kosa kosa geldim.?

?Ah bir Dünya Kupasi?na gitsem?
?Daha önce Ümit Milli olmustum. A Milli olmak Trabzonspor?da nasip oldu. Geç kaldim, benim eksikligim, hak ettigim anda alindigimi düsünüyorum. Çok büyük keyif aldim. Düsünebiliyor musunuz, Hakan Sükür?le ayni takimda oynadim, Milli Takim?da yani. Kisa sürede 7 maç ve Belçika?ya bir gol. Bunda Trabzonspor faktörünün etkisi büyük elbette. Rüya gibi. Ama devami gelmeli. Bu nasil olacak? Çalismayla. Ben de çok çalisacagim. Simdi hedef Dünya Kupasi Finaller?i. Futbolcu olarak buraya gidebilsem... Anlatamiyorum, anlatirken bile heyecanlaniyorum, aman Allahim!?

?Shakthar defteri tamamen kapandi?
?Milli Takim?in Avusturya - Güney Kore kamplarinda telefonum çaldi. Bir araci, Shakthar Kulübü Baskani?nin tercümani oldugunu söyledi. Dinledim ekledi: Lucescu seni almamizi istiyor. ?Kulübü arayin? dedim. 3.5 milyon bonservis bedeli vermisler. Yine çok heyecanlandim. Bir Avrupa macerasi. Olabilirdi tabii ki. Yurtiçi olsa çok büyük camia olan Trabzonspor varken, teklifi dinlemezdim bile. Sonra Asbaskan Nevzat Sakar?i bilgilendirdim. Teklife sicak baktigimi söyledim. Sayin Asbaskan daha sonra beni birakmayi düsünmediklerini söyledi, defteri kapattim. Dönüsümüzde yine aradilar. Gerede kampindan bir gün önce Istanbul?da menacerle bulustuk. Bundan kulübün bilgisi vardi. 4 milyon 250 bin dolar ve Bulgar stoper Pazin?i önerdiler. Kulüp yine kabul etmedi. Hoca da gitmeme izin verebilecegini isteksiz söyledi. Simdi o olay tümüyle bitti. Sadece ve sadece Trabzonspor?un basarisini ve bu yolla Milli Takim?da devamliligimi düsünüyorum. Taraftarlar beni sakin yanlis anlamasin. Trabzonspor?da çok mutluyum. Burada oynamaktan gurur duyuyorum. Sadece Avrupa oldugu için gitmek istedim. Hem Avrupa, hem de çok önemli degil ama iyi para. Olmadi, saglik olsun. Yüzlerce belki de binlerce futbolcunun özlemi olan 4 büyük takimdan birinde oynuyorum ya, bu az is mi? Üstelik çok seviliyorum ve önemseniyorum.?

?Savunmada çok iyi anlasiyoruz?
?Trabzonspor?un savunmasinda Emrah, Erdinç ve Volkan ile çok iyi bir dörtlü olusturduk. Birbirimizi çok iyi anliyor ve tamamliyoruz. 4?lü savunma sisteminde sag ve sol kenar oyunculari çok önemlidir. Hangimiz aksarsak Volkan ve Emrah çok iyi kademe yapiyorlar. Sezgilerimiz kuvvetli. Birimiz, üçümüzün ne yapabilecegini çok iyi biliyoruz. Örnegin hangi pozisyonda Volkan, Emrah ya da Erdinç ne yapar biliyorum. Petkoviç?le de iyi anlasiyoruz. Bu nedenle ligin en az gol yiyen takimi olduk. Burada diger arkadaslarim unutulduklarini sanmasinlar. Onlari çok seviyorum.?

?Dogan bize dogrularimizi söylemez?
?Teknik direktör hakkinda yorum yapmak zor. Iyi söylersen yanlis anlasilir. Kötü söyleyen de yoktur açikçasi. Ama sunu çok rahat söyleyebilirim ki, Ziya Dogan futbolcu psikolojisini iyi biliyor. Karakteri, adamligi, kisiligi futbolcusuna yansiyor. Bu özellikleri olmasa, pesinden gelir miydim? Futbolcuya çok seyler verdigine inaniyorum. Futbolcunun kendini gelistirmesi açisindan Ziya Dogan?la çalismasi çok büyük bir sans. Bize hiçbir zaman dogrularimizi söylemez, hep yanlislarimizi düzeltir, biz de bir daha yapmamaya gayet ederiz.?
...ve taraftara mesaj
?Trabzonspor çok büyük bir taraftar kitlesine sahip. Bunu Avrupa?da daha iyi anladim. Avni Aker beni Malatya?da iken de büyülüyordu. Bu taraftara layik olacagiz. Onlardan ricam beni sakin yanlis anlamasinlar. Bu sezon onlari hep güldürecegiz.?

Trabzonspor' uma yakisan biri iste. Böylemesine akilli, karakterli, ahlakli futbolcularla sampiyon olucaz. Seni çok seviyoruz TOLGA smileys/smiley1.gif

Harun-61
13.07.2004, 11:32
...ve taraftara mesaj
?Trabzonspor çok büyük bir taraftar kitlesine sahip. Bunu Avrupa?da daha iyi anladim. Avni Aker beni Malatya?da iken de büyülüyordu. Bu taraftara layik olacagiz. Onlardan ricam beni sakin yanlis anlamasinlar. Bu sezon onlari hep güldürecegiz.?

Trabzonspor' uma yakisan biri iste. Böylemesine akilli, karakterli, ahlakli futbolcularla sampiyon olucaz. Seni çok seviyoruz TOLGA http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

smileys/smiley32.gif

Harun-61
16.07.2004, 21:57
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/106.jpg

Guests
17.07.2004, 09:01
o oyundan çiktiktan sonra defans aksiyor aman kart görme tolga allahta seni sakatliktan korusun dualar seninle

Adnan
25.07.2004, 12:13
Tolga tek kelimeyle harika.Ayni özelliklere sahip bir futbolcu çok zor bulunur.Saglam,çabuk,hava toplarina hakim,geriye çabuk dönebilen, fizigi güçlü.....Futbolu bizde birakmali

Şahinoğlu
02.08.2004, 11:00
TRABZONSPOR'UN RIO FERDINANDI

kadirsa_2000
05.08.2004, 01:48
Bu aksamki sakatligi ciddi degildir insallah. Tek kelimeyle defansin bel kemigi. Haftaya D.Kiev maçi var, bize lazimsin...

Harun-61
05.08.2004, 01:52
hicbiryerdede bise yazmiyor, acaip nerak ettim........smileys/smiley18.gif

kadirsa_2000
05.08.2004, 17:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor?da Tolga 3 hafta yok</TD></TR>
<TR>
<TD width=472 colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor ile Skonto Riga arasinda oynanan Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövansinda karsilasmasinda sakatlanan Tolga?nin, en az 3 hafta sahalardan uzak kalacagi bildirildi.</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=right width=472 colSpan=3>Trabzon
NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

5 Agustos 2004? Kulüp doktoru Mesut Çelebi, ?Tolga?nin MR?i çekildi. Söz konusu oyuncunun sol arka adalesinde yirtik tespit edildi. En az 3 hafta sahalarda olmayacak? dedi.

Korktugumuz basimiza geldi, her iste bir hayir vardir. En kisa zamanda iyilesir insallah.</TD></TR></T></TABLE>

Harun-61
05.08.2004, 18:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor?da Tolga 3 hafta yok</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>Trabzonspor ile Skonto Riga arasinda oynanan Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövansinda karsilasmasinda sakatlanan Tolga?nin, en az 3 hafta sahalardan uzak kalacagi bildirildi.</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=right width=472 colSpan=3>Trabzon
NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

5 Agustos 2004? Kulüp doktoru Mesut Çelebi, ?Tolga?nin MR?i çekildi. Söz konusu oyuncunun sol arka adalesinde yirtik tespit edildi. En az 3 hafta sahalarda olmayacak? dedi.

Korktugumuz basimiza geldi, her iste bir hayir vardir. En kisa zamanda iyilesir insallah.</TD></TR></T></T></TABLE>

smileys/smiley19.gif

lazkaya
08.08.2004, 04:18
Tolga ile Volkan'in transferi için Ziya hoca ve yönetime çok tesekkürler

Onur1967
12.08.2004, 15:38
Tolga ne zaman iyilesiyor bilen varmi 3 hafta idi.

1 haftasi falan kaldi herhalde tam zamaninda sakatlandi.

Emin
12.08.2004, 18:00
Ya bu Tolga harika bir futbolcu tam bir görev adami. Ama ben hala kendisinde bir Trabzonsporluluk bilinci olustugunu sanmiyorum. Bi ara bu herife hamsi yedirsin Trabzondaki BMN ciler.

ARAGORN01
16.09.2004, 15:32
Bilbao maçinda sanirim sahalara dönecek...

özledim seni Tolga...

Harun-61
17.09.2004, 00:26
oynamadi ama artik oynamasi lazim !!!!!!!

İleli
17.09.2004, 01:46
tolga takimdaki yerini alir kafanizi yormayin eski dortlu geri donecektir

emrah tolga erdinc volkan!

bu arada kisa sac yakismis tolgayasmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
17.09.2004, 01:47
Bencede oynamali artik.. D'haene'den memnun olan varmi içinizde??

Tolgaminsaçlari nasiL oLmus sizce ?

ts-saral-of
17.09.2004, 02:11
yeter biktik su duran yoptan defans hatalarindan

nerdesin kisa saçlim tolgam benim

ibrahim_yattara
17.09.2004, 15:02
seni oynatmayanlar utansin bizim elimizden birsey gelmiyor iste ne yapalim.

Cemalettin Taşkın
17.09.2004, 15:57
FATIHLE AYNI TRASI OLMUSLAR. smileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
17.09.2004, 18:47
hasretle bekliyoruz.yerin dolmuyor.

Fatih88
18.09.2004, 18:17
Bence Tolgayi kadrodan asla eksik etmemek lazim, mutlaka her macta ilk 11de yer almali. Bilbao macinda Ziya hoca onu oynatmadi, defans ikinci yarinin son 20 dakikasinda dökülüyordu. herkese Selam smileys/smiley2.gif

fener_KUMEYE
18.09.2004, 19:03
Tolgasiz defans cimentosuz betona benziyor.

ekin
19.09.2004, 20:19
Valla bugün antep maçinda tolgayi forvete giderken gördügümde inanamadim.Fakat cidden adam santrafor oynadi

Çebi
19.09.2004, 21:09
Ziya Hoca yemeye mi çalisiyo bu adami anlamadim valla???...O psikolojideki bi adami farkli mevkilere koydugunda morali daha çok bozulur,kendine güveni azalir....Daha dikkatli olunmasi gerekir...Tolga'nin Türk milli Takiminin degisilmezlerinden oldugu unutulmamali!!!!!!!

Harun-61
20.09.2004, 00:28
saclari cok güzel olmus...smileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:14
bu adam simdide bir dormuna girsi her kornerde gol atabilecek bir adam

Mehmet Alemdar
24.09.2004, 13:16
bence geçen sene ikinci yarinin en ii futbolcularindan birisi idi tolga seyhan bakmayin bu sene sakatlik yasamasaydi dahada ii olacakti ama sakatliktan kurtuldu simdi daha ii olacak bakmayin medyanin baktigina tolga en ufak birsey yapti bilbao maçinda hemen gönderilecek diye haber yazdilar adam tabi sinirlenir takim 3-0 öndeydenken iki gol yiyorsunuz oda sinirlenip yelegini yere atti ayip birsey oldugunu kendiside anlamistir umarim

objek
24.09.2004, 16:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Sezon basinda cok iyi bir teklif alan tolga kendi agzi ile boyle bir firsat gelmez biraksinlar gideyim demisti hemde klup para kazanacakti fakat on eleme maclari dolayisiyla elde tutuldu ve herkesin bildigi gibi isler tam ters gitti hem paralar gitti hemde tur gitti kendi agziyla gitmek istiyorum demis bir oyuncuyu tutmak bir hataydi simdi hirsindan yelegini atmis olabilir bunu buyutmemek lazim ayni olaylar avrupadada oluyor hatta bazi hocalar boyle hirsli oyunculara sahip oldugum icin memnunum diyorlar! saygilar</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

the king
25.09.2004, 02:16
tolga olayi trabzon icin bitmistir seklinde haberler var gazetelerde. bu haberler resmi sitedede yayinlanmis. gercekligi varmi. haberi olan varsa yazsin bi zahmet

My
25.09.2004, 02:35
Sanirim basin sözcümüzdü, basinda çikan Tolga BJK haberi yalanlandi. Zaten bu haberi çikaran yine Hürriiyet gazetesi. Ayrica ben Tolga' nin saktara satilmamasini hata olarak görmüyorum. Bizim ilk hedefimiz lig sampiyonluu. Brakin Tolga' yi takimimizin baska bir futbolcusunu milyon milyon dolarlara satilmamasi lazim. Dahada takviye yapilmali.

sanatik
25.09.2004, 03:26
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/images/karadeniz_solmenu.gif

Tolga bile sasirdi!

"Soyunma odasinda kendime neden buradayim dedim"
YAPMAMALIYDIM
Athletic Bilbao maçinda yenilen 2.golden sonra tepki olarak kulübeyi terkedip soyunma odasina giden Tolga, yaptigi hareketin yanlis oldugunu ifade ederek, "Asla Ziya hocama karsi bir hareket degildi bu. Böyle birseyi düsünmem bile. Soyunma odasina gittigim de 'Neden buradayim' dedim kendi kendime. Ardindan bu olay ile ilgili yazilan senaryolar tamamen yalan. Trabzonspor'dan da gitmeyi kesinlikle düsünmüyorum" dedi.

Çebi
25.09.2004, 11:20
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/images/karadeniz_solmenu.gif

Tolga bile sasirdi!

"Soyunma odasinda kendime neden buradayim dedim"
YAPMAMALIYDIM
Athletic Bilbao maçinda yenilen 2.golden sonra tepki olarak kulübeyi terkedip soyunma odasina giden Tolga, yaptigi hareketin yanlis oldugunu ifade ederek, "Asla Ziya hocama karsi bir hareket degildi bu. Böyle birseyi düsünmem bile. Soyunma odasina gittigim de 'Neden buradayim' dedim kendi kendime. Ardindan bu olay ile ilgili yazilan senaryolar tamamen yalan. Trabzonspor'dan da gitmeyi kesinlikle düsünmüyorum" dedi.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
26.09.2004, 08:58
bu adam artik oynamali özellikle sakarya maçinda dhane çok adam kaçirdi

Cemalettin Taşkın
07.10.2004, 14:25
Tolga çok iyi oyuncu. çok iyi defans yapiyor. Malatyada iken golde atiyordu. Milli takimda bile gol atti. Ama hala Trabzonda golü yok.

Muhalif
07.10.2004, 14:38
sorma sinoplu arkadas.. ayni konu benim de kafami mesgul ediyor.. yahu elalem sikisinca kornerden defanstan gelen biri gol atiyor, rahatliyor.. biz de hak getire.. tolga atardi eskiden bizde niye atamiyor aklim almiyor.. bu arada bence erdinç hava toplarinda tolgadan daha iyi.. carew-hakan sükür gibi adamlari o tutsa daha iyi olur diye düsünüyorum..

Cemalettin Taşkın
11.10.2004, 15:50
Kornerlerde geliyor bildigim kadariyla. ama hala gol atamadi. gerçi golcülerimiz var. ama önceki takiminda gol attigi için niye bizde atmiyor merak ediyorum.

murat
14.10.2004, 10:42
Alkislar Tolgaya, valla helal olsun birde son dk ileri cikmasina cok guldum smileys/smiley36.gifIcinden bari siz atamiyonuz ben atiim su golu dedi herhaldesmileys/smiley32.gif

eski formunu yakaladi bence ve artik kolay kolay kimse Tolgayi kesemez. Servetle iyi bir ikili olusturdu milli takimda bizdede Erdincle iyi bir ikili.

Murat BAYRAKTAR
14.10.2004, 11:03
tek kelimeyle mükemmel oldu. gerçi bir ara bizi korkurttu. allahtan birseyi yokmus... galiba ufak bir pansuman...

Emin
14.10.2004, 12:36
Alninda o beyaz kagitla Danimarka maçinda hekese bizim alnimiz açik diyordu sanki....smileys/smiley36.gif

Güzel güzel. Trabzonspor milli takimi iki kodamandan kurtardi. Biri Hakan digeri Bülent. Artik bu adamlar Türk futbolunun yeni yildizlari. Hayirli olsun....

$FIRTINA61$
14.10.2004, 15:43
kimse dpünn gecit vermedi bravo

Çebi
14.10.2004, 19:29
Dünkü maçta takimin en iyilerindendi....Umarim Erdinç'i de veririz yanina bi dahaki kampa....sag kanata da Emreh gider bu formuyla zaten hayirlisiyla efsane BORDO-MAVI tipki eskiden oldugu gibi milli takima agirligini koyar...

Guests
28.10.2004, 18:12
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD align=left vAlign=top width=276>TRABZONSPOR'DA TOLGA SOKU !... LUCESCU AÇIKLAMA YAPTI: ''TOLGA ILE ANLASTIM.. OCAK AYINDA TAKIMIMDA''
</TD></TR>
<TR>
<TD align=left vAlign=top width=276>Shakhtar Donetsk'i çalistiran Mircea Lucescu, Trabzonspor'lu Tolga ile anlastiklarini ve transferin ocakta gerçeklesecegini söyledi..

G.Saray ve Besiktas'in eski hocasi Rumen Mircea Lucescu, Trabzon'un milli stoperi Tolga Seyhan'i Shakhtar Donetsk'e götürmeye kararli. Tolga'yi ocak ayindaki ara transferde kesinlikle kadrolarina katacaklarini iddia eden Lucescu, "Her gün telefonla konusuyoruz. Kendisini ikna ettim. Kulübüyle konusacak. Zaten hiçbir kulüp bir futbolcuyu zorla tutamaz. Bize kalsa bu transfer hemen biter ama kurallar geregi ocak ayini beklemek zorundayiz" dedi. Lucescu, Tolga'nin Trabzon'dan ayrilmak için alacaklarindan da vazgeçecegini belirterek "Biz zaten kendisine su an aldiginin 2.5 katini verecegiz. Ayrica Trabzon'u da memnun edecegiz" ifadesini kullandi.

Lig için istiyorum
Ukrayna Ligi'nde 10 maçta 9 galibiyet alan ve Dinamo Kiev'in 2 puan önünde lider durumda bulunan Donetsk'in tecrübeliçalistiricisi, "Tolga'nin ön eleme maçlarinda oynadigi için bu sezon Sampiyonlar Ligi'nde oynayamayacagini biliyorum. Ama ben onu Ukrayna Ligi'nde oynatmak için istiyorum. Çünkü rakibimiz Dinamo Kiev bizi çok zorluyor. Bu sezon Sparta Prag'dan aldigimiz Tomas Hübschman bekledigim gibi çikmadi. Bu yüzden Tolga'ya ihtiyacim var. Beni ancak Tolga kurtarir" seklinde konustu.

</TD></TR></T></TABLE>

Guests
28.10.2004, 18:14
bunlar ne yazicaklarini iyice sasirdi

Burak 1967
28.10.2004, 21:00
bu haberi yazan gazetenin adi nedir bilmiyorum ama sakatken tolgayi vermeyen yönetim, adam tam form tutmusken, milli takimda yer bulmusken verecegine kanaat getirmek delilik olur heralde, lakin tolga acisindan daTrabzonspor gibi flas bir takimdan romanya ya gitmesi de son derece mantiksiz olmali....

Saygilar...

Erkin
30.10.2004, 11:12
Bence yine bunugündeme getirerekasilsiz haber çikarip Trabzonspor'u ve Tolga'yi yipratmak istiyorlar!! Eger 5 milyon dolar gibi bir para verirseler gitmesi mantikli gibi görünüyor,ama onun kadar iyi bir adam bulmak sartiyla bu da imkansiz gibi; aksi halde Tolga gibi Türk Milli takimi oyuncusunun Ukrayna ligi gibi ne oldugu belli olmayan (Uefa 'da Ligpuanlari bizdeniyi sanirim) liglere gitmesi komik olur,Avrupa olsa neyse! Kisaca Tolga gitmemeli smileys/smiley2.gif smileys/smiley2.gif

Guests
30.10.2004, 11:41
lucescunun takimi sampiyonlar liginde.

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:22
mili takimisin en önemli adami son adam bence kaptanligi tolgaya vermeleri lazim yeni bülent korkmaz

EmrahYalçınalp
11.11.2004, 08:02
Bu adam Trabzonspor'un ve burda oynamanin ne oldugunu anladiginda onun için çok geç olmaz umarim. Sakatligindan sonra Tolga yok ortada... Kafasiyla ayaklari ayni yerde olmayan topçudan hayir gelmez. E ayaklari da mukavelesi geregi burda olmak zorundaysa kafasini toplayip isini yapmasi lazim...

Barış
12.11.2004, 13:45
Shakhtar Donetsk'e gitmek istiyormus.Biz ne yapacaz sonra?

Guests
12.11.2004, 13:49
5 milyon dolar vericeklerse tolgayi satalim. 1,5 2milyon dolara özgür ve buraki aliriz 4 milyon dolar kar kalir. olmadi kürsat var Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Barış
12.11.2004, 13:56
Haklisin aslinda.Gerçi Özgür de pek niyetli degil ama.Bu sene sampiyon olalim da...

Guests
12.11.2004, 14:11
özgür niyetli 900 bin dolar verdik denizli vermedi ama devre arasinda yada sezon sonunda gelicek insallah

Mc_Genc
13.11.2004, 15:11
TAKIMA GELDIGI GÜN ÇOK SEWINMISTIM.YERLI YERINDE BI TRANSFER OLDUGUNU ÇOKTAN KANITLADI.ARKADSLAR OKADAR KIZMAYA GEREK YOK.HER FUTBOLCUNUN BIRAZ ZAMANA IHTIYACI VAR.

<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD rowSpan=15>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/futbolcu/tolgas-k.jpg</TD></TR></T></TABLE>

..HELAL..

..::uniQue::..
02.12.2004, 00:51
..... Ilk geldigi zman cok cok daha iyiydi bu ara sakatliktan sonra hala eski formuna dönemedi ama cok iyi bir defans.....

Barış
02.12.2004, 11:49
Gitmek isteyene güle güle....

kadirsa_2000
13.12.2004, 01:25
Bence dün aksam samsun maçinda, özledigimiz o eski Tolga vardi sahada. Sahanin her yerindeydi, özelliklede ilk yari. Istikrari yakalar ve böyle devam eder insallah.

Bora Sönmez
13.12.2004, 01:30
Katiliyorum kimse vazgecilmez diil,kalmak isterse basimizin üstünde yeri var herzaman saygiyla destekler yaninda oluruz ama gitmek istiyorsa 5 dk. bile durmasin..Hem daa assagidan Selim geliyooor öyle illa transfer diyede tutturmayiz..

oguzhan
13.12.2004, 02:36
bence gitmesi kulübü maddi açidan rahatlatir diye düsünüyorum...tolganin tüm özelliklerini sahaya yansitacak bir futbolcumuz su an için mevcut degil.... ancak hiç kimsede vazgeçilmez degil...

Bora Sönmez
14.12.2004, 07:44
Hala SELİM diyorum...

cemilsezgin
14.12.2004, 08:57
aekadslar tolgada iki haftadan beri bir formsuzluk var gibi yoksa ben mi öyle algiladim.

Çagman
23.12.2004, 17:30
antaLya MaCInda cok güzeLdi Modern Defans oyuncuLugu NasiL oLur turkiyeye Gosterdi Tebrik ediyorum hemserimi heLaL oLsun.

ahmetsalih
30.12.2004, 11:13
vaalla güzel oynuyo ama her gelen teklifte beni yollayin diyo

bence gidici bu adam biz para kazanmaya bakalim

Avare
30.12.2004, 11:27
GIDEN GITSIN KALANLAR BIZIMDIR

TRABZONSPOR BIR FUTBOLCUYA BAGLI KALACAK KADAR ACIZ DEGIL ARKADASLAR. TRABZONSPOR BIR BUTUNDUR BI IKI FUTBOLCUNUN GITMESIYLE TS DA BI DEGISIKLIK OLMAZ. BIZIM TAKIMDA YETENEK YOKTUR ONEMLI OLAN TS LU OLMA BILINCIDIR

SON SOZUM GULU GULE TOLGA

Çagman
30.12.2004, 11:47
Bu Kadar KatI oLma ToLgaLar koLay yetismiyor

Oğuz
01.01.2005, 20:30
Tolga'nin birakin Trabzonspor'dan gitmesini, bunun olmasi gerektigini düsünmek bile futbol adina cinayettir..!

Ben anlamadim ki nasil yaranacak size topçular. yaw adam kötü de olsa bi avrupa takimindan ciddi bir teklif almis, üstelik bu teklif kulübümüze de ciddi para kazandiracak. o da çok profesyonel bir yaklasimla eger gönderirseniz giderim demis. suç mu yahu..!

daha garip olani ise; beni kovsaniz da takimdan gitmem diyen gökdeniz için de gitsin diyenler var..

biri gitcem diyor kötü oluyor, bir gitmicem diyor kötü oluyor. üstelik ikisi de milli takimin banko oyunculari..

biz büyük takimiz, giden gider, en büyük trabzon, vatan millet sakarya..smileys/smiley7.gif yahu tamam gitmek isteyen gider, takima zarar veren de gider. bunlar öyle degil ki..

yeter artik usaklar, bu ne kibir..

azicik ayaginiz yere bassin..!!!

Çagman
02.01.2005, 09:41
Oguz arkadasim Seni alkisLamak istiyorum smileys/smiley32.gif

Cok hakLIsIn bu FutboL insanLAr bir yere Kadar para için Oynar Buradan Ekmek ParaSI KazaniyorLar ve Kendi geLecekLerini On PLanda tutmaLiLar Hami MANDIRALI Takima En Sadik Oyuncuydu ParayI PuLu Reddetti Gs yE Gitmedi biz Ne VerebiLiyoruz Ona Heeeeee?

Adama Bir JübiLe yapamaDIk Be yazikLar oLsun bize haLa Dandik Dandik Konusuyorsunuz.smileys/smiley7.gif

Barış
02.01.2005, 13:01
smileys/smiley20.gif

Oguz arkadasim Seni alkisLamak istiyorum smileys/smiley32.gif

Cok hakLIsIn bu FutboL insanLAr bir yere Kadar para için Oynar Buradan Ekmek ParaSI KazaniyorLar ve Kendi geLecekLerini On PLanda tutmaLiLar Hami MANDIRALI Takima En Sadik Oyuncuydu ParayI PuLu Reddetti Gs yE Gitmedi biz Ne VerebiLiyoruz Ona Heeeeee?

Adama Bir JübiLe yapamaDIk Be yazikLar oLsun bize haLa Dandik Dandik Konusuyorsunuz.smileys/smiley7.gif Hami hakkinda her seyi bilmiyorsun kardesim.

Avare
02.01.2005, 19:29
bencede bilmiyorsun kardesim oflu144 hakki

Çagman
03.01.2005, 10:17
Siz ofLuLar en iyisini biLirsiniz demi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Barış
03.01.2005, 12:26
Gibi...

esmerfirtina
25.01.2005, 11:45
Tolga ne yapsa yeridir. Futbolcularin üstüne gitmemek lazim her zaman iyi oynayamayabilirler. Haticeye degil Neticeye bakmak lazim Tolga defans olarak bir numara benim gözümde.

Firtina28
09.02.2005, 20:08
bir giresunlu olarak senle gurur duyuyorum hemso.Allah bordo mavi formayla nice basarilar gormeyi nasip etsin

secil_ts
10.02.2005, 20:41
sanki Tolga ilk zamanlara göre daha bi durgun, transfer teklifi ve sakatliktan sonra eski formunu bulamadi, insallah tez zamanda toparlar.

İleli
18.02.2005, 15:36
En saglam topculardan biri kiev 2.macinda onu cok aramistik o olmazsa hic olmaz!

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 21:27
Basa göre iyi futbolcu ama para için her türlü TRABZONSPOR u satar.

Alptuğ
16.03.2005, 16:54
bize gelmeden once tanimiyodum bile cok saglam bir stopere sahibiz malatyada gol de atiyodu bizdede basliyacaktir

61trabzonomer
24.03.2005, 19:13
Tolga ile Erdinç çok iyi ikili bana göre Tolga bu takima daha uzun yillar hizmet eder. bunlara bir yedek olmak lazim biri sakatlaniyo, karele kaliyoruz valla bu çoçugada(karel)çok yüklendim ama ne yapayim oynadigi oyun beni hiç tatmin etmiyo ne yapayim insanlah beni utandirir...

tolga ile erdinç süper ikili...Edited by: 61trabzonomer

marasli laz
24.03.2005, 19:27
ben ziya doganin teknik direktörlügünü hiçbir zaman sevmedim amatolga seyhani TRABZONSPORUMUZAkazandirdigi için bu konuda onaher zamantesekkür ederim

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 19:49
tolga'Da da ben trabzonspor'luluk ruhunu görüyorum.tarz olarak bize çok uygun.

61trabzonomer
25.03.2005, 23:35
Kardesler bu tolga dan gol bekliyorum türkiyenin oynayacagi 2maçtan birinde rüyamda gördüm hayal meyal insanlah bizi gururlandirir.

Berat
26.03.2005, 04:34
Tolga bu sene çok istikrarsiz bence, 1 maçiyiyse öbür maç kötü.. insallah en kisa zamanda istikrari yakalar.. Bi de bu adam heryerde gol atiyor(milli takima ilk seçildigi maçta da atmisti) ,malatyada 7-8 tane atmisti. Bizde ise ligde hala golü yoksmileys/smiley18.gif

61trabzonomer
26.03.2005, 22:23
Bugünkü maçta iyidi valla su uzuna karsi,tolga iyi adam istikrarida erdinçleyakalayacagina inaniyorum.

antagonist
26.03.2005, 23:19
Milli takimin ve trabzonsporun en kaliteli defans oyuncusu...

Trapzone
26.03.2005, 23:32
Tolga trabzonsporun göz bebegi defansin çelik adami bence inanilmaz güzel isler yapiyo çok saglam bi futbolcu lucescunun takimina gitmedigine çok sevindim umarim bizde kalir ve güzel islere hep beraber imza atarlar kutlarim seni TOLGA smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
27.03.2005, 00:18
Farkedilmiyor ama tolga eskiyi hatirlatmaya basladi.. Bu çikisinin sürmesi dilegiyle.. çok önemli bir oyuncu, iyi ki satmadik

Mollasalihoğlu
27.03.2005, 00:37
d'haene'yi izledikten sonra tolga'nin yaninda nesta bile halt etmissmileys/smiley36.gif

ha böyle yaziyorum ya d'haene'ye de üzülüyorum usak iyi niyetli ama olmayinca olmuyo iste smileys/smiley5.gif

61trabzonomer
31.03.2005, 19:04
Kardesler bu tolga dan gol bekliyorum türkiyenin oynayacagi 2maçtan birinde rüyamda gördüm hayal meyal insanlah bizi gururlandirir.

ola rüyam çikti haa.Erdik herhalde...

vega
31.03.2005, 20:06
Hep böyle oynar insallah

İleli
11.04.2005, 03:03
Turkiyenin en iyi defansi soylenecek bsie yok!

zinos_zon
13.04.2005, 00:35
tolga kardes; futbol oynama istahin yerinde oldugunda..degil hakan sükür, ronaldo olsa cücelesir yaninda..

hep böyle kal güzel hemserim benim:)

Harun
21.04.2005, 14:12
Helal olsun sana Tolga. Herkes senin gibi oynasa bu takimda daha ne isterim.aldigin her kurusu fazlasiyla ödüyorsun.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ferşat Balcı
21.04.2005, 15:36
Dün muhtesemdi yine bu ne hirs... sinirlendigi zaman ki o sert keskin bakisi beni bi taraftar olarak manyak motive ediyor.

61trabzonomer
21.04.2005, 20:53
valla dün aksam süperdi helal yav...

İleli
22.04.2005, 03:28
Adam canla basla mucedele etti dun aksam erdincin yukunede aldi sirtina valla helal olsun Tolgaya Allah nazardan saklasin super ya!

TS 61
22.04.2005, 04:49
Tartismasiz bir numara..

61trabzonomer
22.04.2005, 21:16
Insanlah erdinçle berabermiilli formaninda degismezi olur zaten öylede erdinçle beraber insanlah...

Trapzone
26.04.2005, 12:18
Febe maçinda kimseye geçit vermez içim çok rahat.

61viya
03.05.2005, 01:49
O karakter kelimesinin anlamini bilmeyen ezige,az bile yaptin ama diyorum ki iyi ki az bile yaptin...Otokontrolünüze hayranim...Hep böyle olun bitanem..Birakin ezikleri eziklikleriyle..Çünkü siz sabirli oldukça büyüyorsunuz gözümüzde.......smileys/smiley32.gif

delihamsi
08.05.2005, 16:24
Bu adam Türkiye'nin en iyi defansi.Ziya Hoca'nin bize en büyük armaganlarindan biri.Insallah hep bizde kalir..

61trabzonomer
10.05.2005, 00:26
saktar falan istiyomus yav dogrumu acaba..?...

Mollasalihoğlu
10.05.2005, 01:22
onu bunu bilmem de o nobre'yi allah'ina kavusturdun ya tolga abi,1 numarasin !!!

kelkitli29
13.05.2005, 06:11
eger shaktahr gecen sene gibi 4-5 milyon dolar verirse bence satalim.
nedendir bilmiyorum geldi geleli kanim isinmiyor bu adama. serkan balci gibi cok sert ve sakatlayici oynuyor. hakeme itirazida asiri dozda. 4-5 milyon verirlerse gitsin derim.

Beytullah
13.05.2005, 15:30
ya zaten adam gitmek istiyosa tutmayalim .zaten tutmanin bi faydasi olmaz cünkü adam istekli olmadiktan sonra bize ne yarari olcak merak ediyoru.o yüzden kendi gitmek isterse gitsin

Zurawski
13.05.2005, 15:37
Aldigi paranin hakkini verdi.Eger 5 milyon dolar verilirse satilsin.Veya Shaktarda iyi oyuncular var takasta kulanilabilir.

turan
15.05.2005, 13:40
Burdan tolgaya biraz sitem etmek istiyorum.Tolga bence sen shahktar donetske gitmeyi aklindan cikart çünkü artik sen bir trabzonsporlusun sana katiliyorum ama bence daha kaliteli bir takim olsaydi zaten ts senin önünü açar ve daha iyi yerlere gelmeni saglardi.Simdilik sen bize lazmsin.........

Sacit
15.05.2005, 17:14
transfer soylentileri kafasuni karistiriyor.bunun haricin de muhtesem devam etsinsmileys/smiley32.gif

_tsstorm
15.05.2005, 18:44
shakter donesk takim menaceri 2,5 mil. dolar ile oyuncu teklif etmisler tolgata karsi.Teklif ettikleri adam ülkesinin milli takiminda oynuyormu iyi oyuncu ise neden takasa veriyorlar.Böyle takas olursa yazik derim ucuza gider derimkarari Senol Hoca verecekmis hayirlisi olsun.Tolga Insallah klüple anlasirda kalir

ahmetturk
17.05.2005, 12:05
Tolga, Erdinç, Szymkowiak, Hüseyin, Celo, Emrah, Fatih, Gökdeniz kemiklesmis kadromuzun birer parçalari digerleri gibi Tolga ninda gitmesini istemiyoruz.

Tolga seni çok seviyoruz Yönetim hakkini verecektir. Bizimle kal.

Seneye sampiyon olup efsane olacak bundan 50 sene sonra da unutulmayacaksiniz.Edited by: ahmetturk

61viya
20.05.2005, 11:14
Öyle huzurlu görünüyorsun ki...Hakkini alacagina inaniyoruz biz...Sampiyonlugu görmek senin hakkin anliyor musun...Sei öyle çok seviyor ki bu taraftar...Iyi ki bizimlesin......

halil ibo
20.05.2005, 14:35
DILERIM GITMEZSIN .FAKAT BEYANATLARIN PEK KALICI OLMADIGINI GÖSTERIYOR.HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.HIÇBIR FUTBOLCU SUNU UNUTMASIN TRABZON'U ISTEMEYENI TUTMUYORUZ...

Oruç
20.05.2005, 14:53
bunlar ne zaman iyi gitsek transfer haberlerini ortaya atiyorlar! su an çok kritik bir dönemden geçiyoruz! lütfen tolganin kafasini karistirmayalim!!!!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

sevgi_n
21.05.2005, 12:03
tolganin sahadaki inatçiligi müthisçok begeniyor ve seviyoruz insallah hiçbiyere gitmez bizimle kalir

61trabzonomer
26.05.2005, 23:05
olum görüsmeye geliyolar mis bir çay ikram et gitsinler. ted..

Özkan Erdem
26.05.2005, 23:56
kalmali bence, çok kaliteli, bana kalirsa son yillarda türkiyenin gördügü en iyi stoper

CaMoKa
29.05.2005, 11:25
stoper sorumuzu dogru düzgün çözmüsken neden satmaya kalkiyoruz ki bence lafi bile olmamali defansa bir tane daha kaliteli adam alip saglamlastiracagimiza iyice bozuyoruz

Sönmez Özlü
29.05.2005, 13:56
Tolga'nin Shaktar Donetsk'e transferi için 4-5 milyon dolardan bahsediliyor. Isin gerçegi su ki o para ile Tolga gibi bir oyuncuyu alamayiz. Üstelik yeni alinacak oyuncunun uyum süreci de sorun. Sampiyonlar ligi elemeleri baslayacak. Yabanci hakkimizi da forvette kullanacaksak defansa Türk alinmasi icab eder. Su hâlde Tolga'nin alternatifi de yok.

Kisacasi Tolga, Erdinç ve Emrah üçlüsü ilk plânda takimda tutulmasi gereken oyuncular. Ancak sol bekte görev yapabilen Celalettin-Lee-Volkan üçlüsünden biri, iyi bir fiyata satilabilir. Ama o da takimin transferden paraya çok fazla ihtiyaci varsa.

Aksi hâlde, takimdan oyuncu göndermeye pek sicak bakmiyorum. Belki D'Haene gönderilebilir. Baska da satacak oyuncumuz yok.

sametaydin
29.05.2005, 14:16
ya o degilde tolga nin transferi netlik kazansa yani gidip gitmeyecegi çok daha güzel olacak. en azindan transfer olayinada sekil verilir. walla 5milyon dolar cok iyi para. ama yönetim ne yaparsaen iyisini yapar. gitmezse sevinirim

SiNo
29.05.2005, 15:12
ee ts

61viya
29.05.2005, 21:09
Lazimsin adam bize...Seni çok seviyorum ben...Ysadigin huzur,öyle belli ki,golden sonra simsicak oldum seni görünce...Iyi ki bizimesin.........

antagonist
03.06.2005, 22:26
Ibrahim Sahin:

"Tolga fedakarlik yapti?
?Tolga için 3,5 milyon dolar civarinda kulübe resmi teklif geldi. Tolga?ya Shakhtar?in teklifi ulastiginda Ziya hocamiz, ?Bu saatten sonra buraya kesinlikle oyuncu katamayiz. Daha önce bir teklif gelseydi, bir hazirlik yapardik. Transferlerimizi ona göre belirlerdik? dedi. Sampiyonlar Ligi iddiamiz vardi. Ve Tolga?dan da anlayis istedik. Çünkü ona da iyi teklif vardi. Bizim ona geçen sene için verdigimiz paranin iki katiydi bu. Fedakarlik yapti. ?Tamam, siz ne derseniz o olsun? dedi.

İleli
04.06.2005, 03:59
n eolursa olsun tolga satilmamali turkiynin en iyi defansi su an ne olursa olsun KAL MA LI

Burçak
04.06.2005, 11:26
kesinlikle elde tutulmasi gerken bir isim tolga. defansta ayar bozuldumu tekrar o düzeni tutturmak zor olabilir.ayrica o fiyatini zaten 2 ye katlayacak sampiyonlar ligine kaldigimizda.satilmamali.

barchu
06.06.2005, 09:47
Geçen sezonun en istikrarli ve takima en faydali futbolcusuydu.

Oynadigi yer itibariyle çok göze batmamis olabilir ama benim açimdan
takimin en önemli oyuncusudur. Umarim ayrilmaz, hakkini alir ve mutlu
bir seklide takiminda kalir.

carlito
10.06.2005, 23:49
Abbas Yolcu ... Shaktar'da Basarilar Dileriz

Eddy
11.06.2005, 00:44
tolga kalacak insallah...o kadarcik paraya satilacak adam degil...

worldmaster
11.06.2005, 10:55
Bu adam gönderilirse çok yazik olacak yilarca basarili olamayisimizin sebebi kadro istikrarsizligi .Simdi elimizdeki firsati kaçirmayalim

uygar_trb
11.06.2005, 19:12
tolga gitme abi ya bu senede dur lazimsin kupayi kaldir sonra gidersin celalettin erdinç tolga emrah bozmayalim sunu hepiniz süpersiniz sampiyonlar liginde de variz ne shaktar

OOOOooooo ooooOOOOOOOO tolga seyhan!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

The Londoner
11.06.2005, 19:49
Fotomac gazetesi Tolga`yi satmakta kararli gorunuyor (!)

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Tolga gitmek istiyor</TD></TR></T></TABLE>
Yönetimin Shakhtar'a vermeme karari aldigi Tolga, Pasfotomaç'i ziyaretinde "Yurtdisinda oynamayi çok istiyorum. Hem ben hem de Trabzon kazanmali" düsüncesini tekrarladi.

Tolga Seyhan, Shakhtar Donetsk'in teklif yaptigi geçen sezon basindan beri hep ayni seyi söylüyor; "Yurtdisinda futbol oynamayi çok istiyorum. Shakhtar ile anlastim. Hem Trabzon hem ben kazanayim." Dün Pasfotomaç'i ziyaret eden milli futbolcu yine bu duygularini yineleyip "Gerekli fedakârliklari yapiyorum. Trabzonspor'dan da artik bu saatten sonra fedakârlik bekliyorum. Son karari yönetim verecektir. Ama ben gitmek istedigimi kendilerine söylüyorum. Yas 28 oldu. Bu sene yurtdisina çiktim, çiktim. Çikamazsam sansim azaliyor. Gerçekçi ve dürüst olmak lazim" ifadesini kullandi.

ISTEDIGIMI ALMALIYIM
Trabzonspor yönetiminin satmama karari almasi üzerine http://www.pasfotomac.com.tr/2005/06/11/im/3EE4E85939D4684CAE57800Bb.jpgTolga, Trabzon satmiyorum derse benim istedigim bir rakam var. O rakami bana vermek zorunda olduklarini düsünüyorum. Benim de ailem, esim çocugum var. Bunlari düsünmek zorundayim. Belli bir yasa geldim. Futbolcu olarak yakaladigimiz sansi iyi degerlendirmek lazim" diye konustu.

TARAFTARA YAKISMADI
Tolga savunmada oynamasina ragmen üç yilda Trabzon, Malatya ve Milli Takim'da 16 gol atti. Yunanistan maçinda tribünden verilen destekten büyük keyif aldigini belirten Tolga "Ligdeki taraftar artik milli maçlara da yansidi. Ancak maç sonunda yapilanlar taraftarina yakismadi. Ben taraftarlarimizdan alkis beklerdim" dedi.

Mollasalihoğlu
11.06.2005, 21:13
gökdeniz'e ev bile aldirdi fotomaç ama atay baskan vermem dediyse vermez.senol hoca'da belli bi fiyattan asagisina izin vermiyo herhalde.

karisik bi durum ama tamamen bizim elimizde, alternatif olmadan verilecegini sanmiyorum

ftunsal
11.06.2005, 23:15
TOLGA HER NE SARTLA OLURSA OLSUN TAKIMDA KALMALI.....

22 SENEDIR SAMPIYON OLAMAMIZDA, BU TIP ADAMLARIN SATISI DA BIR FAKTÖR...

61trabzonomer
11.06.2005, 23:57
yta kalacak kesinlikle...bukadar ne büyütülür bilmem...

Tansu Onur Erdoğan
12.06.2005, 00:22
gecen günm atv spor haberde izledim tolga kendi agzindan ben gitmek istiyorum dedi..walla cok üzüldüm...

sametaydin
12.06.2005, 00:30
gitmek istiyosa gitsin. yunanistan macinda yedigi calimi görmediniz mi? akli baska yerdeyken ne milli takima ne de bize faydasi olur. gerçi bende gitmesini istemyrmama tolga istiyosa zorlatutmanin bi alemi yok. zaten iyi para veriyolar.

carlito
12.06.2005, 00:36
gitmek istiyorsa gitsin, zaten faydali olmaz o kafayla ... ustelik
seneye kontratida bitiyor, satip trabzonsporada faydali olsun!

deliadam61
12.06.2005, 00:37
YA BU NE BIÇIM IS BEN ANLAMADIM. TAM DEFANS OTURDU DIYORUZ ,ÖNCE EMRAH GIDIYO DEDIKODULARI ÇIKIYO SIM DI DE TOLGA , trabzon spor a tolga her zaman lazim ama illah gitmek istiyosa yolu açik olsun.

sametaydin
12.06.2005, 00:40
söyle bisey de var ki trabzonspor yönetimi ve senol günes tolga yi birakmicaklarini açiklamislar. dün bütün gazetelerde yaziyodu. nolcaksimdi?

61trabzonomer
12.06.2005, 11:02
adam bir yere gitmiyo yav gitmek istiyomus yokya palavra hepsi tolga süper adam yamuk olmaz bizimkilerede...

Eddy
12.06.2005, 13:36
gitmek istee ne olur ki,yollamiyoruz var mi daha ötesi???çikar topunu da oynar hiç kafamizi yormayalim...

zanoylu
15.06.2005, 16:49
Yönetim kesinlikle b?rakmayaca??z dedi ertesi gün kendisi TRT 1 e ç?kt? gitmek istiyorum beni b?raks?nlar dedi hiçmi hiç yak??mad? tolgaya.

Gidene eyvallah gelene ho? geldin........Haydeeeeeeeeeeeeeeeeesmileys/smiley7.gif

Oruç
16.06.2005, 13:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Tolga: Beni satmay? dü?ünmüyorlar</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'un milli futbolcusu Tolga Seyhan, bordo-mavili kulübün hedefleri oldu?u için kendisini ba?ka bir tak?ma vermek istemedi?ini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>16 Haziran 200511:28</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/9792.jpg
Ukrayna'n?n Shaktar Donetsk tak?m?ndan transfer önerisi alan, ancak Trabzonspor'un satmay? istemedi?i Tolga, memleketi Giresun'da tatilini geçiriyor.
AA muhabirinin sorular?n? yan?tlayan Tolga, Trabzonspor ile 1 y?ll?k sözle?mesi bulundu?unu, yönetim kurulu ve teknik direktör ?enol Güne?'in ald??? bütün kararlara sayg? duydu?unu belirterek, ''?enol hocam?z tak?m? bozmak istemiyor. Bu da normal. Çünkü Trabzonspor'un önünde Avrupa ?ampiyonlar Ligi ve ligde ?ampiyonluk hedefi var'' dedi.
Ukrayna Kulübü'nün Trabzonspor'a teklif etti?i bir rakam?n bulundu?unu ifade eden Tolga, sözlerini ?öyle sürdürdü:
''3.5 milyon dolar para veriyor. Trabzonspor'a bunun üzerine ç?k?lmayaca?? söyleniyor. Trabzonspor, 4 milyon dolar gibi bir rakam istiyor. Ukrayna kulübünün verece?i son rakam da 3.5 milyon dolar. Ama transferin gerçekle?memesinin parayla bir alakas?n?n olmad???n? dü?ünüyorum. Trabzonspor, bulundu?um mevkide oyuncu kaybetmek istemiyor. Hedefleri oldu?u için beni satmay? dü?ünmüyorlar. Yoksa parada herhangi bir s?k?nt? olaca??n? dü?ünmüyorum. Türkiye standartlar?na göre verilen 3.5 milyon dolar stoper futbolcuya göre iyi bir para. Hedefleri olan bir tak?mdan oyuncu vermek istemiyorlar.

''TRABZONSPOR'UN KARARLARINA SAYGILIYIM''
Ben onlara böyle bir f?rsat?, geçen sene geldi?i zamanda de?erlendirmek istedi?imi söyledim. Ama ?ampiyonlar liginde olduklar?n?, Trabzonspor'un yeni yeni ç?k??ta oldu?unu, tak?m? bozmak istemediklerini söylediler ve kendilerine kesinlikle sayg? duydum. Kararlar?nda hiçbir ?ekilde etkili olmad?m. Bu sene için ben kendim gitmek istedi?imi söyledim. (E?er verirseniz gitmek istiyorum) dedim. (Bana verilen ve size verilen rakam çok iyi ama Trabzonspor'un ald??? tüm kararlara sayg?l?y?m) dedim. Sözle?me imzalamam?z içinde benim önerdi?im ve onlar?n verdi?i bir rakam var. E?er benim önerdi?im rakam olursa sözle?me imzalayaca??m. E?er rakam? bulamazsak satacaklar ki satmay? da dü?ünmüyorlar. O zaman bir y?l daha oynayaca??m.'' Trabzonspor camias?n? çok sevdi?ini dile getiren Tolga, ?öyle devam etti:
''Çok fazla da kopmay? istemiyorum. Ama tabi ki hepimiz profesyoneliz. Böyle dü?ünmek laz?m. Tabi ki duygusal bir yan?m?z da var. Ama duygusal yan?mda ben bugüne kadar her türlü fedakarl??? yapt???ma inan?yorum. Bundan sonra Trabzonsporlu yöneticilerimizden, abilerimizden bir fedakarl?k bekliyorum. Ben ?ahs?m ad?na ne türlü bir karar ç?karsa ç?ks?n ald?klar? her türlü karara sayg? duyuyorum. Verdikleri rakam istedi?im rakam de?ildi. Onlar?n sundu?u rakam onlara göre belki do?rudur ama benim istedi?im rakamla aram?zda fark var. Bu fark? da bir ?ekilde çözece?iz. Aç?k olmak laz?m. Burada benim söyledi?im bir rakam var. Hakk?mdan 5 kuru? fazlas?n? almam dedim. E?er istersem o para bana haram olsun dedim. Onlar da do?ru söyledi?imi ve Trabzonspor'un belli bir bütçesinin oldu?unu, bunun d???na ç?kamayacaklar?n? söylediler. Bende ald?klar? karar?n do?ru oldu?unu o zaman satmay? dü?ünmelerini söyledim. Satmay? da dü?ünmediklerini söylediler. Tek alternatif kal?yor. Tek y?l oynay?p ondan sonra Trabzonspor ya da ba?ka tak?m gündeme gelirse onu da de?erlendirmek.''

''TRABZON'DA ?AMP?YONLUK YA?AMAK ?ST?YORUM''
Trabzonspor'un öncelikli hedefinin ?ampiyonlar Ligi'ne girmek oldu?unu kaydeden Tolga, ?öyle konu?tu:
''Buna da girmemiz için 2 önemli maç?m?z var. Bu 2 ön elemeyi geçersek Trabzonspor'un grupta bence yolu çok aç?kt?r. ?yi bir tak?m?m?z var. ?yi bir hoca, iyi bir ba?kan ve iyi de yöneticilerden olu?uyoruz. Hepsi çok iyi niyetli, hepsine inan?yor ve güveniyorum. Hem ?ampiyonlar liginde çok ba?ar?l? olmak istiyoruz, hem de art?k gelecek sene ?ampiyonluk ipini gö?üslemek istiyoruz. Trabzon'da ?ampiyonluk ya?amak istiyorum.''

''TOLGA'YI TOLGA YAPAN TRABZONSPOR'DUR''
Tolga, yanl?? anla??lmak istemedi?ini de ifade ederek, ''Topun a?z?ndaki futbolcunun ben olmas?n? istemiyorum aç?kças?. Trabzonspor'dan herhangi bir tepki alm?yorum. Çünkü konu?malar?ma her zaman dikkat ediyorum. Trabzonspor camias?n? çok seviyorum. Trabzonspor'da futbol oynamaktan mutlu ve gururluyum. Tolga'y? Tolga yapan Trabzonspor'dur. Bunu hiçbir zaman unutamam. Trabzonspor'dan çok fazla kopmay? istemiyorum. Bana verdikleri de?er, bana verdikleri onur, gurur bana yeter zaten. Hepsine ayr?ca te?ekkür ediyorum'' diye konu?tu.
</TD></TR></T></TABLE>

FATIH SULTAN TEKKE

Özkan Erdem
16.06.2005, 13:55
Bence Tolga kalmal?.. medyan?n oyunlar?na gelmemeliyiz, bizi oyuncumuza cephe ald?rmaya çal???yorlar, Tolga Seyhan çok kaliteli, her tak?m?n kadrosunda görmek isteyece?i bir oyuncu.. Bu kadar yüksek hedef koydu?umuz bir sezonda Tolga gibi hem oturmu? hemde yeri kolay dolmayacak bir oyuncuyu satmak risktir..

Üstelik bonservisi için ödenecek para da bizim için çok mühim bir miktar de?il..

61trabzonomer
16.06.2005, 16:56
kalacak ya medya i?te yazacak bir?ey hergün biz ne dedik türk oyuncu bizden bu y?l ç?km?yo okadar bitt..

XhAn
16.06.2005, 17:20
Trabzon u kimse y?kamaz. Tolga kalacak..

Murat'
16.06.2005, 17:54
walla adam bas bas ba??r?yor.çocuklar olaya birde ?öyle bak?n biz e?er t?lga gibi bir oyuncuyu almak istesek vede o oyuncu bize gelmeye gönüllü olsa ama kulubu izin vermese biz acaba neler dü?ünürüz

ozcilingir
17.06.2005, 23:05
TOLGA n?n TV deki konu?mas?n? dinledim.

Bu futbolcuya istedi?i paray? vermezsek,ayn? geçen sene FAT?H VE GÖKDEN?Z e verece?imiz paray? nas?l yukar? çektiysek, bu y?lda onun kalmas? için istedi?i paray? vermemiz gerekiyor, yoksa bu futbolcu isteksiz oynayacak ve seneye serbest kalacak.

Bence gitsin çünkü canl? canl? dinledim akl? parada , Beni TRABZONSPOR , TOLGA yapt? diyeceksin ve sonrada arada 500 M?LYAR FARK VAR D?YECEKS?N, Ne oluyor TOLGA para saymas?n?m? bilmiyorsun, yok TRABZONSPORA 3,5 milyon dolar alacak almasak ne olur TOLGA TRABZONSPOR sat?? ma?azas?m? ?

Seni satmak istemiyorlar ve sana birücret verdiler 1 , kusur milyon dolar, daha ne istiyorsun, prim v.s. alacaks?n, ailenin yan?nda ,gurbetde tabiikiiyi para var. sende paran? al?p HAG? gibi fabrikatör olursun in?allah, ama futbolunun bitti?i dönemlerde ,TRABZONSPOR lu TOLGA olarak an?lmazs?n.

Ayn? OGÜN, VE APTULLAH gibi olursun,

NERDE O FUTBOLCULAR PARAYA G?ENLER NEREDE??

AMA SEN? ÇOK ?Y? ANLADIM PARA ?Ç?N AKLIN G?TT?,

DAHA 1 YIOL ÖNCE malatya sporda 100 milyar? zor buluyordun,HAKLISIN

G?TMEN SEN?N ?Ç?N YARARLI OLUR,

DEFANS ADAMISIN, ALPAY G?B? JAPONYA YADA G?DERS?N , B?R DAHA ÜLKEYE DÖNMEZ, DÜNYA FUTBOLUNA KATKIDA BULUNURSUN.

g?DEMEZSAN VE ANLA?AMAZSAN , BU YIL TAKIMA YARARLI OLAMAYACAK VE HERKEZ SEN?N OYUNUNU ?Y? VEYA KÖTÜ ELE?T?RECEK, SEN B?RAZ GÖKDEN?ZLE KONU?, HEM?ER?S?N?Z. SANA AKIL VERS?N BELK? KAFA YAPINI DÜZELT?RS?N.

SAYGILARIMLA

CeSS
18.06.2005, 00:49
Tolga , geçen senede gitmek istemi?ti yönetim b?rakmam??t?. Aç?klamalar? do?rultusunda gitmek istedi?ini yineliyor. ve biz Tolgay? hala neden sakl?yoruz anlam?? de?ilim. Sat???ndan gelecek olan parayla hem Zurawskiyi hemde Tolgan?n yerine 2 tane adam alabiliriz.

Yönetim Tolgan?n oynad?g? rakam? kesinlikle yükseltmemeli. ve gitmek isteyenin önünü t?kamamal?. Bence transferi tolgan?n kendisininde söyledi?i gibi herkes için hay?rl? olacakt?r.

mahir_kuzey
18.06.2005, 01:19
Tolga gidecekse yüksek bi paraya sat?labilir ama ben sat?lmas?n derim genede. Ama sat?lmayacaksa ?ayet kesinlikle sözle?me imzalanmal? yoksa seneye kuru? alamadan kaybederiz elimizden. Maa?? yüksek belirlensin bence haketti fazlas?yla...

Analyzer
18.06.2005, 03:48
TOLGA n?n TV deki konu?mas?n? dinledim.

Bu futbolcuya istedi?i paray? vermezsek,ayn? geçen sene FAT?H VE GÖKDEN?Z e verece?imiz paray? nas?l yukar? çektiysek, bu y?lda onun kalmas? için istedi?i paray? vermemiz gerekiyor, yoksa bu futbolcu isteksiz oynayacak ve seneye serbest kalacak.

Bence gitsin çünkü canl? canl? dinledim akl? parada , Beni TRABZONSPOR , TOLGA yapt? diyeceksin ve sonrada arada 500 M?LYAR FARK VAR D?YECEKS?N, Ne oluyor TOLGA para saymas?n?m? bilmiyorsun, yok TRABZONSPORA 3,5 milyon dolar alacak almasak ne olur TOLGA TRABZONSPOR sat?? ma?azas?m? ?

Seni satmak istemiyorlar ve sana birücret verdiler 1 , kusur milyon dolar, daha ne istiyorsun, prim v.s. alacaks?n, ailenin yan?nda ,gurbetde tabiikiiyi para var. sende paran? al?p HAG? gibi fabrikatör olursun in?allah, ama futbolunun bitti?i dönemlerde ,TRABZONSPOR lu TOLGA olarak an?lmazs?n.

Ayn? OGÜN, VE APTULLAH gibi olursun,

NERDE O FUTBOLCULAR PARAYA G?ENLER NEREDE??

AMA SEN? ÇOK ?Y? ANLADIM PARA ?Ç?N AKLIN G?TT?,

DAHA 1 YIOL ÖNCE malatya sporda 100 milyar? zor buluyordun,HAKLISIN

G?TMEN SEN?N ?Ç?N YARARLI OLUR,

DEFANS ADAMISIN, ALPAY G?B? JAPONYA YADA G?DERS?N , B?R DAHA ÜLKEYE DÖNMEZ, DÜNYA FUTBOLUNA KATKIDA BULUNURSUN.

g?DEMEZSAN VE ANLA?AMAZSAN , BU YIL TAKIMA YARARLI OLAMAYACAK VE HERKEZ SEN?N OYUNUNU ?Y? VEYA KÖTÜ ELE?T?RECEK, SEN B?RAZ GÖKDEN?ZLE KONU?, HEM?ER?S?N?Z. SANA AKIL VERS?N BELK? KAFA YAPINI DÜZELT?RS?N.

SAYGILARIMLA

Aynen kat?l?yorum.

Yar?m sezon Trabzonspor'da oynay?nca isim yapt? Tolga. Malatya'dayken neredeyse hiç tan?nmazd?. Tolga'y? Tolga yapan tak?m?n yani Trabzonspor'un ?an?na yak???r bir ?ekilde hareket etmiyor ne yaz?k ki. Her gördü?ü mikrofona, kameraya gitmek istedi?ini söylüyor. Aram?zda kals?n ama Trabzonspor resmi dergisinde yay?nlanan röportaj?nda bile Shakthar Donetsk'e gitmek istedi?ini defalarca söylemi?. Dergiyi okurken s?k?nt? basm??t?. Resmi dergiye bile gitmek istedi?ini, profesyonel bir futbolcu oldu?unu aç?klayan bir futbolcumuz kendisi.

Bir kulüp, futbolcusuna y?ll?k ücretinin en fazla 5 kat? kadar bonservis bedeli belirleyebiliyor. Yani Tolga'ya teklif edilen 3.5 milyon dolarl?k teklifi kulüp olarak reddedebilmemiz için Tolga'ya y?ll?k en az 700 bin dolar ödüyor olmam?z laz?m Trabzonspor kulübü olarak. Kendisi 1 milyon 300 bin dolar gibi bir rakam talep ediyor Trabzonspor'dan. E?er ederi bu ise bu adam?n, 6.5 milyon dolara talibi olmas? gerekir gidebilmesi için. Ne yaz?k ki profesyonel bir futbolcu oldu?unu iddia eden bu futbolcumuz kendisine kolayl?k gösterilmesini istiyor sürekli. Yahu ne kolayl???? Juventus Zidane'? Real Madrid'e 29 ya??ndayken 60 milyon dolara satmad? m?? Real Madrid Zidane'?n akl?n? çelip, gel yahu sen bize. Biz Juventus'un y?ll?k verdi?i paran?n iki kat?n? verelim. Sen kulübüne bana kolayl?k gösterin de. 5-10 milyon dolara ba?layal?m seni geri kalan paray? da sana verelim diyemez miydi? Zidane da böyle bir öneriye s?cak bakmaz m?yd?? ??ler öyle yürümüyor profesyonel kulüplerde. 60 milyon dolar? e??ek gibi ödedi Real Madrid Juventus'a. E?er Shakthar Donetsk Tolga'y? istiyor ve de Tolga y?ll?k 1.3 milyon dolar istiyorsa, Trabzonspor'a verilecek bonservis bedeli 6.5 milyon dolar olmal?.

Ayr?ca bu Tolga isimli arkada? profesyonelli?i sözle?me imzalarken hat?rlayanlar familyas?ndan. Geçen sene Skonto Riga maçlar?n?n ikincisinde hava topuna ç?karken baca??na darbe almadan baca??ndan sakatland?. Kas sakatl???. Futbol oynam?? olanlar bilir, böyle sakatl?klar idmans?zl?ktan olur. Sen sözle?me imzalarken profesyonel ol. 6 ay önce Malatya'da oynarken baht?n? açan tak?m sezonun en önemli maçlar?n? yapacakken Shakthar Donetsk transfer teklifi yapt? diye çal??ma. Bir de en önemli maçlar öncesi yalandan bi pozisyonda sakatlan. Tolga bu aptalca sakatl?k yüzünden 2 ay forma giymedi. Bana göre sezonun en önemli maçlar? olan Dinamo Kiev maçlar?nda oynamad?. Elendik. ?imdi bu futbolcu profesyonelim, beni b?raks?nlar dedikçe ç?ld?rmamak elde de?il. Atsan at?lmaz satsan sat?lmaz bir futbolcuya sahibiz. Allah yöneticilerimize sab?r versin. Edited by: Analyzer

sametaydin
18.06.2005, 12:14
b?raks?nlar bu adam? ya. 4 milyon euro para veriyolarm??. admda gitmek istiyo. onun yerine futbolcu muyok?

sak61
18.06.2005, 12:49
smileys/smiley17.gif TOLGA TÜRK?YEN?N EN ?Y? TEFANSIDIR BENCE VE TRABZONUN ?AMP?YON OLMASI ?C?NDE TOLGAYI EL?NDE TUTMASI LAZIM

61trabzonomer
18.06.2005, 12:53
b?raks?nlar bu adam? ya. 4 milyon euro para veriyolarm??. admda gitmek istiyo. onun yerine futbolcu muyok? yook ?u valla en iyisi kendi bildigindir...

bordoomavii
18.06.2005, 15:00
tolgay? 4 milyon euro ya sat?p onun yerine kaliteli bir adam alsak iyi olur.çünkü tolga da gitmek istiyor.

TameRHan
21.06.2005, 12:51
son haberlere göre Tolga ayr?l?yormu?..

hay?rl?s? olsun.. hem bizim için hemde onun için. ne diyelim ba?ka.

61trabzonomer
22.06.2005, 10:39
zaman verin durun biraz kesinlessin sonra ..sonra..

Murat'
22.06.2005, 16:19
gitti iste ya ne uzatiyorsunuz simdi onun yerine iyi bire yabanciyla bir de genç savunmaci almak lazim

TheCrow
22.06.2005, 17:01
Ukrayna'ya gitmek isteyen bir futbolcu?..Kardesim iyi çalis,bekle bir-iki sene,sonra Ispanya'ya git...Olmaz...Demek ki ya kendine güveni yok,geleceginden emin degil,ya da "ne ugrasacam,iki sene bu paraya oynasam yeter" diye düsünüyor...

Bir daha da kim "Türk futbolcusu duygusal" derse dayanamayip uçan kafa atacam,yeri geldi mi çok iyi profesyonel oluyor arkadaslar,duygusalliktan eser kalmiyor...

Firtina28
22.06.2005, 20:35
insallah basarili olursun hemserim. Her zaman bu takimda yerin olacak. yolun acik olsun

61trabzonomer
22.06.2005, 23:23
gitti iste ya ne uzatiyorsunuz simdi onun yerine iyi bire yabanciyla bir de genç savunmaci almak lazim dur dur biraz sabir kardes ..biraz bekleyelim..

Hasan Ayvenli
23.06.2005, 12:50
ya neden bu kadar istedi anlamadim alt tarafi ukrayna takimi hayret bisey kardesim su lucescuyada iyice kil oldum nerden geldi türkiyeye o zirtapoz bütün futbolculara talip olacak nerdeyse birakin gitsin shaktari trabzona tercih eden adamdan ne hayir gelir artik

NoPain-NoGain
23.06.2005, 19:01
türk futbolcusuprofesyonel olmayibeceremiyorsa bunun sebebi kafasizligi degil taraftar baskisidir. Takimdan ayrilmayi sadece düsünen adam bile hain ilan ediliyor. Hele bir de tesadüfen eski takimina karsi oynamasi gerekirse vay o futbolcunun haline. Bizim milletce sahip oldugumuz duygusalligin, bagliligin neticesi bu, ama fanatiklik boyutuna geldiginde oyuncuyu inanilmaz yipratan, yoran bir durum.

Kaldi ki medyamiz da uydurma, kiskirtici haberler yazmaya bayilan, iki yüzlü bir anlayista olunca akli basinda her türk futbolcusunun firsatini buldugunda yurtdisinda oynamak istemesi o kadar sasirilacak bir durum degil. Yurtdisinda oynayan Tugay, Emre gibi oyuncularimizin orada bu acidan ne kadar rahat yasadiklarini anlattiklari demeclerini hatirlatirim.

Gönül isterdi ki Tolga daha iyi bir, daha büyük bir takima gitsin. Ama Ukrayna`ya yönlenmesinde biraz da oradaki kisisel baglantilarinin sebep oldugunu okudum. Hem Lucescu da kaliteli bir teknik direktör ve bugüne bugün Milli Takimimizin oyuncusu olan Tolga`nin gelismesinde büyük rol oynayacaktir. Bize de Trabzonspor´umuz sayesinde yildizlasmis ve hep böyle hatirlanacak olanbufutbolcuya sahip cikmak, yolun acik olsun demekten baska bir tavir yakismaz.

gerisiyalan
24.06.2005, 12:15
yolu açik olsun. Kendi istedi, saygi duymaliyiz. Madem gönülsüz kalacakti, gitmesi hem onun hem de takim için daha iyi. Yeri dolmaz diye de birsey yok, zaten bir stoperin yeri dolamiyorsa, o zaman basari bastan hayal demektir. Yeri çok da güzel dolacaktir.

Hamiden sonra ilk yurtdisina transferimiz ve Haminin getirdigi paranin çok üstünde bir para getiriyor.

Orada basarili olur insallah, nede olsa herkes onu eski Trabzonspor oyuncusu olarak bilecek.

Tmac61
24.06.2005, 12:46
Gidecek oraya Önce Luceyi sonra da bunu sutlayacaklar bi senede....

Ahan yaziyorum...

geronimo_61
24.06.2005, 15:18
abi fatihin ve gökdenizin ve trabzon dogumlu oyuncularin degerini daha iyi anliyorum valla bu sene kalmasin gitsin shaktar da mi oynayacak fener de mi nerde oynarsa oynasin getirsin parayi si...tir olup gitsin..

gelecegini düsünmek zorundaymis ulan ölümlü dünya giresunu mu satin alacaksin,, töbe töbe

Alptuğ
24.06.2005, 15:19
hic bi yere gitme tolga sonun digerleri gibi olmasin

tunganyan
25.06.2005, 09:16
tolllgaaaa giitmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ogun var aptullah var k. orhan var .....var oglu var böyle biyeren gidersen 2. ligde oynarsin soora bize de yazik etme kendine de....kazandigin paray yetmiomu yaww benm babam ayda 1 milya alio en falaa fazla fazla yetiyo hamd olsun..tamam senin haracamalarin bizimkinden cook farkli ama...money is not everything.....paradan daha degerli seyler var mesela trabzonlu olmak trabzonsporlu olmak karadenizli olmak bizim sevgimizi kazanmak...bunlarin hepsi paradan cooook daha önemli ama ne olursa olsun herkes için hayirlisi olsunn...

antagonist
26.06.2005, 18:52
Tolga, Ukrayna'ya gitti..
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">

<t><tr>
<td height="10">http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</td>
</tr>
</t>
</table>

Mircea
Lucescu'nun israrla transfer etmek istedigi Tolga, Ukrayna'ya gitti..
Shaktar Donetsk'le bon servisi konusunda anlasilan milli futbolcunun
Donetsk kentinde kulübün tesislerini ve kalacagi eve baktigi ögrenildi..</span>Trabzonspor'un bonservisi konusunda Ukrayna'nin Shaktar Donetsk Kulübü ile anlastigi
Tolga, Ukrayna'ya gitti..

Tolga'nin Donetsk kentine gittigi ve burada kulübün tesislerini ve
kalacagi eve baktigi ögrenildi.

Milli futbolcunun Shaktar Donetsk Kulübü'nün bulundugu kenti ve
tesisleri begendigi kaydedildi.

Tolga'nin yarin Türkiye'ye gelecegi ve bordo-mavili kulübün
transfere son onayi vermesinin ardindan, tekrar bu ülkeye gidecegi
bildirildi.

Bordo-mavili takim, daha önce Tolga'nin yerine bir oyuncu
bulunmasi sartiyla Shaktar Donetsk Kulübü ile anlasmisti.

Kaynak:Ajansspor

Firtina28
27.06.2005, 03:53
abi fatihin ve gökdenizin ve trabzon dogumlu oyuncularin degerini daha iyi anliyorum valla bu sene kalmasin gitsin shaktar da mi oynayacak fener de mi nerde oynarsa oynasin getirsin parayi si...tir olup gitsin..

gelecegini düsünmek zorundaymis ulan ölümlü dünya giresunu mu satin alacaksin,, töbe töbe

sen ne dediginin farkindamisin. ne demek trabzonlularin degerini daha cok anliyosun. tolga giresunlu oldugu icinmi gitti??? trabzonlu olmadigi icinmi gitti??? kucuk orhan nereliydi?? hami neden gitti shalkeye yoksa hamidemi giresunluydu??? ulan sana su kadarini soylim sen olsan trabzonspora kurus kazandirmadan gidersin. adam en azindan para kazandirdi. bedavaya kacmadi. bidaha da burda s.... olup gitsin gibi tabirleri kullanma. terbiyeli ve akilli ol.

agahozlu
27.06.2005, 08:57
su luce ortlaligi karistiriyor baska bir sey yaptigi yok

tolga da o paraya giderse gittin admmi yok malatyada olsa adi sani duyulmayacakti trabzona yatsin kalksin dua etsin.

calypso
27.06.2005, 11:29
Dünya arenasinda ligini kimsenin takip etmedigi bir ülkeye, sampiyonlar liginde mücadele edecektakimini birakip gitmek nasil birmantik anlamis degilim. Sanirim, kendiside gelecekten çok ümitli degil, daha iyi takimlari düsleyemiyor olmali..hazir para bulmusken gitme taraftari.

öyleyse diyecek çokta birsey yok yolun açik olsun tolga..

tunganyan
27.06.2005, 16:21
yazik kendine de bize de sanki avrupa takimi cook yazik pisman olacaksin cook gec olacakkkkk...aaaah tolga aaaahhhhhhh

tunganyan
27.06.2005, 16:24
o lucescuya da simdi biseyler söölicem de ayip olcakk forumda söölenmezzz.......içimden söölliiiiiimmm baaree..hayret bise yaaaa sülük müdür nedir..biz bile zurawski de bu kadare kurcalamamistik ortaliiii...insalllaahh hiçbi isine yaramazzz bide elenir de görür bizden futbolcu almaayiiii...tolga sen de cok ayip ettiinn...trabzoonuy seni adam eden takiimi paraya deistiinnn..yaani emrah kadar olamadinnn.adam istnbulluu ama parayi degil trabzonu tercih ettiii...iste gerçek futbolcuu...yürekli futbolcuuuu..seennnnn???????????

Hasan Cubukcu
28.06.2005, 01:44
Tolga cok professionel bir futbolcu onu emrah lan fatih len gökdenizlen kiyasiliyamasiniz ; kendi bilir ama kenidisine detessekür etmemiz gerekir .

yolun acik olsun

Harun
28.06.2005, 23:11
Bizde ve milli takimda gösterdigin performans için tesekkürler Tolga.Umarim gittigin yerde basarili ve mutlu olursun.

61trabzonomer
29.06.2005, 00:34
Bizde ve milli takimda gösterdigin performans için tesekkürler Tolga.Umarim gittigin yerde basarili ve mutlu olursun. smileys/smiley32.gif

Harun-61
29.06.2005, 01:22
Allah yolunu acik etsin

her$ey icin t$k. ederiz....smileys/smiley32.gif

Firtina28
29.06.2005, 03:04
Allah yolunu acik etsin

iste bu ya smileys/smiley32.gifsitem etmekle bisey gecmez elimize

Muhalif
29.06.2005, 07:46
Allah yolunu acik etsin

Aynen Avni Aker'e katiliyorum ben de..

tigin
29.06.2005, 10:32
Allah yolunu acik etsin

Aynen Avni Aker'e katiliyorum ben de..

Cenk sen çok degistin.Ankara seni bozmus olmasin.

Crazy_OfLu61_
29.06.2005, 11:23
Trabzonspora vermis oldugu emekten ötürü tesekkür ederiz. Kapimiz her zaman açik.

sametaydin
29.06.2005, 13:23
walla nereye giderse güle güle gitsin. ne kadar merakliymis ukrayna da oynamaya. kulübe de iyi para kazandirdi.

Reha
29.06.2005, 14:15
Yaziklar olsun diyorum baska da bi sey demem bu adama!smileys/smiley7.gif

Oruç
29.06.2005, 14:20
yeni takiminda basarili olmasi dilegiyle güle güle...

FATIH SULTAN TEKKE

Bartuğ13
29.06.2005, 23:55
evet arkadaslar takimimiza çok katki yapti gönül isterdi kalmasini ama...

trabzona geldi adam oldu,milli takima girdi,bi tarafi kalkti demek de bizim büyüklügümüze yakismaz.

efendi bir insandi tolga.o yüzden allah yolunu açik etsin.

yalniz luce hakketen isleri karistiriyor.bence gittigi takimin trabzonspordan büyük olmadigini görecektir.

ne olursa olsun sunu bilsin ki:biz onun basarili olmasini istiyoruz ve tüm trabzon camiasi ve türkiye olarak yanindayiz

tunganyan
30.06.2005, 03:38
simdi tolga kardesss..saolasinn cok iyi isler yaptnn tabi bu isleri trabzonsporumuz sayesinde yaptin eywallah da sana ne fatihten yok gitmesi gerekiyo falan yaani giderayak küfür yemek mi istiyonnnnnn......tamam sen gidiyosan gitt avrupa takimina(ukrayna???)diger insanlar seni ilgilendirmezzz..hele fatih tekkee...kendi kararlarini kendi verecek kadar olgun biridirrr..

özlü
30.06.2005, 08:28
bu fiyata satilmasi dogru bir karar.yeri dolacak bir futbolcu.üzerinde fazla durmaya degmez.tahminim geri dönecek.basarilar dileriz.

mircemal
30.06.2005, 13:06
bu adam kendini yaktiu senol hoca dogru diyor

FANATIK61
30.06.2005, 13:09
Dün Shaktar Donez Hazirlik maci oynadi Grashopper Zürich ile Macta acaip kavga oldu Lucescu Takimini 80. dakikada Sahadan cekti.

gerisiyalan
30.06.2005, 14:35
Tolga, yeri mi simdi Fatih Tekke de gitmeli demenin.
Sen önünde 2 seneden fazlasini göremiyorsan daha ne konusuyorsun. Kime akil verme cesaretini gösteriyorsun.

Sen merak etme, Fatih Tekke ispanyada siradan bir takima gidecegine, Trabzonda daha da efsane olup en kral avrupa takimina gidecektir. 1-2 sene sonra Fatih Tekke Trabzonda biter ne demek ya, niye bitsin ya, kimler kandirdi seni, Lucescu mu soktu bunlari kafana, hay Allahim ya.

Sana yeni takiminda basarilar, bizi iyi temsil et, dikkat et 1-2 sene kalirsan Shaktarda bitersin haa... smileys/smiley36.gif misyonunu 1 senede tamamlayinca, belki bu sefer Letonyaya gidersin, Skonto Rigaya mesela, aman bitirme kendini Shaktarda. misyonunu tamamla, sonra vinnn.

CaMoKa
30.06.2005, 15:03
avrupa avrupa dedin avrupanin lagimina gittin... ettin geleceginide kendinide

Bartuğ13
30.06.2005, 23:40
bence bu hareketi gerçekten çok yanlisti.tamam basarini istiyoruz ama hadi hata ettin gittin.fatihe ne karisirsin

selcjK
01.07.2005, 22:24
shaktar nere avrupa nere? ezik bi ligleri var zaten sampiyonlar liginde oynarim diye gitti herhalde ihsallah 3. ön elemede bize çikarlarda eleriz sirf para için gitti seviniyorum aslinda siradan bi oyuncuyu 3.7 milyona satmak kolay is degildir.

LazAnisT
01.07.2005, 22:30
fatihle kendini bir tutmaman gerek.o bizim için çok farkli

Tserhan
01.07.2005, 23:18
TRABZONDAN GIDEN HANGI FUTBOLCU BASARILI OLMUS.

YINEDE BIZI IYI TEMSIL ETSIN YETER.

BASARILAR...

Tmac61
02.07.2005, 09:32
BIZ TOLGAYI KAYBETMEDIK, TOLGA BIZI KAYBETTI......

imza senol GÜNES....smileys/smiley4.gif

</span>

halil ibo
02.07.2005, 12:47
FATIH'IMIZ HAKKINDAKI SON AÇIKLAMASINDAN SONRA BENCE ARTIK YAZMAYA DEGMEZ.BITMISTIR.

tunganyan
02.07.2005, 13:06
BIZ TOLGAYI KAYBETMEDIK, TOLGA BIZI KAYBETTI......

imza senol GÜNES....smileys/smiley4.gif

smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

İleli
02.07.2005, 14:13
gitmesiyle takimin yas ortalamasi dustu ama cok onemliydi bizim icin!!!

Sacit
02.07.2005, 15:42
kim kimi kaybetti zaman gosterecek smileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif

zanoylu
02.07.2005, 16:26
Aglayacak dönmek için, yanliz kalacak oralarda YAZIK..!

worldmaster
03.07.2005, 12:35
Bu konu kapatilmali artik

tigin
03.07.2005, 12:42
Tesekkürler Tolga.Allah yolunu açik etsin.Bu baslik kapatilmistir.

AYYILDIZ
19.07.2007, 23:57
Tolga Seyhan Trabzonspor'da
2003-2004 sezonunun devre arasında Ziya Doğan'ın isteği üzerine Malatyaspor'dan alınmış ve 2004-2005 sezonunda da Trabzonspor'da forma giymişti.

Yüksek bir bonservis ücretiyle Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına transfer olan Tolga Seyhan 2006-2007 döneminde Türkiye'ye dönerek Galatasaray'da forma giydi.

17-01-1977 Giresun doğumlu olan Seyhan Galatasaray'da kiralık olarak forma giymişti.

haber61.net

AYYILDIZ
19.07.2007, 23:59
dunki stehanov basliginda bunlar simdi 5 adam alirlar demistim Tolgayida yazmistim hakli ciktim.Stephanovu satip Tolgayi almak taraftari kandirmaktir ama biz sizin bu isbilmezliginizi cok iyi biliyoruz yeter artik sirada emrah eren mi var

eren_61
helal olsun mantelite ziyaaa......................

Remzi
gerek yok onun gibi birine...

gerçekefsane
20.07.2007, 00:00
dedik dimi hayırlı olsun:)))

Selman
Haydi geçmiş olsun.Stoper açığımızı doldurduk mu şimdi?Ama Allah'ı var yönetim iyi çalışıyor.Marce'yi Fatih gittikten baya bi sonra almışlardı.Stefanov gitti aynı gün Tolga geldi.Bende yumuşuma var mı peki?Tabi ki hayır.Halen kin kusuyorum Albayrak ve Ziya'ya.

MahmutHSO
Adamlar planı yapmışlar zaten.Biz burda bi tarafımızı yırtalım kime nee

oguzkoc
20.07.2007, 00:01
vay beee.. transfer bak.. milanın yerini doldurdular helal olsun alkışlıyorum

Özgür Öztürk
20.07.2007, 00:01
Çıldırmamak elde değil. Kandil gecesi adamı zorla günaha sokar bu karaktersizler. Vebali boynunuza beee...Ne haliniz varsa görün. Bir seneyi de zehir ettiniz bize. Allah size tüm ömrünüzü zehir eder inşallah.

Tolgaymış beee adam emeklilik için yatmaya geliyor herhalde..

AYYILDIZ
20.07.2007, 00:02
helal olsun mantelite ziyaaa......................

Kardesim ziya neden hic ses cikarmadi zannediyosun tabiki bu yuzden su an ziya mutluluktan ucuyodur

MahmutHSO
Muhteşem ikili Tolga-Erdinç hayırlı olsun Trabzonspor umuza
Ziya gururla sunar...

bordo_61_mavi
gidene bak, gelene bak... Ah ulen ahhh... Neler yazardım yaaa... şu mübarek gecede en iyisi susmak... ne diyelim hayırlı olur inşallah... İnşallah bizden gittiği sene oynadığı futbol gibi oynar Tolga...:confused:

Trabzonli_61
20.07.2007, 00:03
bak bu mübarek günde yemin ediyorum küfür etmek istemiyorum ama kendimi zorla tutuyorum...ALLAHIM büyük ALLAHIM sen bize tüm trabzonlulalara hepimize sabir ver YARABBIM...sen bizi bu yönetimden baskandan kurtar ALLAHIM....

TheRapZoNe
20.07.2007, 00:04
Evet eleştirmeye meraklı kesim yine başlamış :)

İnanıyorum ki Tolga bizde başarılı olacaktır. Kendisi iyi bir oyuncudur. Hayırlısı olsun.

EveRgLaDe
20.07.2007, 00:04
Bu ne şimdi aldıkmı gerçekten? eger aldıysak ziya hocanın defansif oyuna devam edeceği kesin ve bizim gol yollarınıda tükettiği bi garanti oldu :D

oguzkoc
20.07.2007, 00:06
Evet eleştirmeye meraklı kesim yine başlamış :)

İnanıyorum ki Tolga bizde başarılı olacaktır. Kendisi iyi bir oyuncudur. Hayırlısı olsun.

sen olsan neyaprdın peki? milanın yerine bu oyuncuyu doldurmak akıl karı mı? a.ş diyip duruyodun ozaman a.ş gibi davran git bitane daha milan gibi adam bul. onuda 3 sene sonra satarsın. hani a.ş idik biz sadece futbol takımı değildik neoldu?