PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Ahmet Sarı

Sayfa : [1] 2 3 4

metinulusoy
03.04.2009, 16:15
Kulübümüz, PAF takımı oyuncularımızdan Hasan Ahmet Sarı ile profesyonel sözleşme imzaladı. 1992 doğumlu genç futbolcu ile 2011 yılına kadar mukavele yapıldı.

Annesi Sevinç ve babası Hasan Hakan Sarı ile birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüşen Hasan Ahmet Sarı daha sonra kendisini profesyonel yapan sözleşmeye imza attı. U16 ve U17 Milli Takım formasını düzenli olarak giyen genç futbolcu, çok mutlu olduğunu belirterek, kendisine güvenenleri mahcup etmemek istediğini vurguladı.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ise Hasan Ahmet Sarı’nın gelecek vaat eden bir futbolcu olduğunu belirterek, “Biz Hasan’a geleceğimiz gözüyle bakıyoruz. İnşallah kulübümüze uzun yıllar başarıyla hizmet eder” diye konuştu.

Kendisi ve takımımız için hayırlı olur inşallah.Çok çalışıp yeni Fatih,yeni Hami olması dileğiyle.

Terzioğlu
03.04.2009, 16:15
Bir süredir takip ediyordum. Cok ümitliyim. Allah yardimcisi olsun.

Great White
03.04.2009, 16:17
Mevkiisi neymiş ki bu çocuğun?

Hayırlı olsun bu arada..

Umarım akibeti diğerlerine benzemez..

"Yeni Fatih, yeni Hami" denildiğine göre forvet sanırım:)

Hüseyin İlkin
03.04.2009, 16:17
Hayırlı olsun :)

Başarılar genç arkadaşımıza.

metinulusoy
03.04.2009, 16:19

Hayırlı olsun bu arada..

Evet forvet oyuncusu,oynadığı milli maçlarda sık sık gol atıyor.takip eden arkadaşlar bilirler.

Mustafa Calik
03.04.2009, 16:20

Hayırlı olsun bu arada..

evet mevkisi forvet.

burda yaziyor:

Futbola forvet olarak mı başlamıştın?
Evet, ilk oynamaya başladığım zamandan beri hep forvette görev aldım.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=6671

TolgaTopçu61
Hayirli olsun,burda da röportaj'i var http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=6671

Mustafa Yüksek
fizik durumu nedir...pivot forvet tarzında mı yoksa daha hızlı mı?

şimdiden başarılar...

Kazım Uzunboy
Sanırım uzun zamandır milli forma da giyiyor. :)

Hayırlı olsun. :)

Terzioğlu
Mevkii forvet. U16 ve U17 Milli takimda oynadigi 28 macta 22 gol kaydetti.

Trabzonspor'da Süper Gencler liginde 38 macta 43 gol atti.

Gecen Gaziantepspor macinda PAF takimda ilk macina cikti ve oradada hemen ilk golünü atti.

Mollasalihoğlu
03.04.2009, 16:33
Başlangıçta bir idolün, örnek aldığın bir oyuncu var mıydı?

Türkiye'deki her genç forvet oyuncu gibi ben de Hakan Şükür'ü çok beğeniyordum. Onun gibi büyük bir oyuncu olmayı istiyordum ve halen de bu isteğim devam ediyor. Bugün ise Liverpool'un İspanyol golcüsü Fernando Torres'i çok beğeniyorum. Hocalarım ise oyun stilimin daha çok Semih Şentürk'e benzediğini söylüyor.

Semih tadında bir forvet tadından yenmez.. :)

Ali Yerlikaya
03.04.2009, 16:37
Hayirli olsun ins en kisa zamanda A takima adapte olursun ve gol atma ikintimiza melhm olursun.

Semih tarzina oldugunu alatiyor tam aradigimiz forvet acaba geri kalan maclarda oynama imkani varmi yoksa transfer sezonumu beklenmeli. Sans vermekden zarar gelmez bide Ersun Hoca tarafinda denenmeli antrenmanlarda belki 10-15 dk iyi oyniyabilcek bi fizik gücüne sahipdir.

Mustafa Calik
03.04.2009, 16:38
Semih tadında bir forvet tadından yenmez.. :)

burasi'da beni mutlu etti .. :)

Genç oyuncular erken havaya giriyor

Altyapıdan A takıma yükselme yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Fakat Türk futbolunda altyapıdan oyuncu yetiştirmenin, beklentilerin altında olduğunu söyleyebiliriz. Çok yetenekli genç oyuncuların kademe yükseldikçe kaybolduğu görünüyor. Bunu neye bağlıyorsun?

Evet, söylediğiniz doğru. A takıma kadar yükselmek biraz zor. Altyapılarda gerçekten çok yetenekli oyuncular var ancak büyük bölümü A takıma çıkamadan kaybolup gidiyor. Bunun en önemli nedeni oyuncunun erkenden havaya girmesi, ayaklarının çabucak yerden kesilmesi ve "Ben artık oldum" düşüncesine kapılması olabilir. Genç oyuncular bir anda büyük bir ilgiyle karşılaşınca biraz şımarıyor ve olayın farkına varana kadar sanırım iş işten geçmiş oluyor. Bu konuda dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum.

M.Kılıç50
03.04.2009, 16:42
Ben cok Ümitliyim... herzaman Milli Takima Cagiriliyor vede yaklasik her macta 1 veya 2 golü bulunuyor...

Profesyonel Sözlesme Yapildiysa daha bu sezon denenmeli ama faty veya Göksu´ ile karsilastirdigimda Ersun Hocanin hicte kolay kolay Sans verecek gibi bir düsüncesi yok herhalde...
Ama Mevkii konusunda Göksu ve faty Papy den daha avantajli bence ;)

Bakalim Görelim... Insallah Hayirli olcaktir ;)

Basarilar Hasan ;)

Koray
03.04.2009, 16:46
burasi'da beni mutlu etti .. :)

Altyapıdan A takıma yükselme yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Fakat Türk futbolunda altyapıdan oyuncu yetiştirmenin, beklentilerin altında olduğunu söyleyebiliriz. Çok yetenekli genç oyuncuların kademe yükseldikçe kaybolduğu görünüyor. Bunu neye bağlıyorsun?

Evet, söylediğiniz doğru. A takıma kadar yükselmek biraz zor. Altyapılarda gerçekten çok yetenekli oyuncular var ancak büyük bölümü A takıma çıkamadan kaybolup gidiyor. Bunun en önemli nedeni oyuncunun erkenden havaya girmesi, ayaklarının çabucak yerden kesilmesi ve "Ben artık oldum" düşüncesine kapılması olabilir. Genç oyuncular bir anda büyük bir ilgiyle karşılaşınca biraz şımarıyor ve olayın farkına varana kadar sanırım iş işten geçmiş oluyor. Bu konuda dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum.

Bence hemen mutlu olma bu konuda kendisini az çok tanıyorum çok havalı,alçak dağları bırakın sanki yüksek dağları o yaratmış,ayrıca kendisi bjklidir...

Pek emin olmamakla birlikte aslen Erzurum'ludur...

Futbolculuğuna gelince peynir-ekmek gibi gol atar yakaladığı pozisyonu kolay kolay kaçırmaz...

Ne hızlıdır ne ağır,hocasının onu Semih'e benzetmesi tam isabet...

innocence
03.04.2009, 16:47
Mevkii forvet. U16 ve U17 Milli takimda oynadigi 28 macta 22 gol kaydetti.

Trabzonspor'da Süper Gencler liginde 38 macta 43 gol atti.

Gecen Gaziantepspor macinda PAF takimda ilk macina cikti ve oradada hemen ilk golünü atti.

gol makinesi mübarek :)

Yıllardan beri adını duyuyoruz ama hala 17 yaşında.İnşallah çok yararlı olur.Şahsen kendisinden çok ümitliyim

Muhammet
03.04.2009, 16:47
Hayırlısı olsun, akıllısı olsun. :)

Kazım Uzunboy
03.04.2009, 16:48
Umarım Trabzon' a yakışır bir futbolcu olur. :)

psikopat_hamsi
03.04.2009, 16:55
hayırlısı olsun umarım başarılarının devamını A takımda sergiler.

Mollasalihoğlu
03.04.2009, 16:56
Bence hemen mutlu olma bu konuda kendisini az çok tanıyorum çok havalı,alçak dağları bırakın sanki yüksek dağları o yaratmış,ayrıca kendisi bjklidir...

Pek emin olmamakla birlikte aslen Erzurum'ludur...

Futbolculuğuna gelince peynir-ekmek gibi gol atar yakaladığı pozisyonu kolay kolay kaçırmaz...

Ne hızlıdır ne ağır,hocasının onu Semih'e benzetmesi tam isabet...

17 Ağustos 1997'de yaşanan depremin ardından Trabzon'a taşındık. Deprem sırasında Avcılar'da oturuyorduk ve bizim oturduğumuz bina hasar görmese de etrafımızdaki birçok ev yıkıldı. Acı ve zor günler geçirdik. Sonrasında annem ve babam memleketimiz olan Trabzon'a yerleşme kararı aldı.

Beşiktaşlı olabilir ama tabi İstanbul'da büyüdüğüne göre.. :)

Küçük dağları mı neyi yaratmış bilmem ama Avni Aker'de ıslık yemenin dayanılmaz hafifliğini istemiyorsa kişiliği önemlidir.. :)

Hüdai Pervaneli
03.04.2009, 17:08
Pazar gunu IBB macinda oynayabilir mi?

Vural Kuyumcu
03.04.2009, 17:10
Pazar gunu IBB macinda oynayabilir mi?

daha neler mahmut hemen ilk 11 de koy istersen

Hüdai Pervaneli
03.04.2009, 17:12
daha neler mahmut hemen ilk 11 de koy istersen

Sadece sordum Vuralcim Biliyorsun Forvetlerimiz Formsuz

UğuR
03.04.2009, 17:22
Hayırlı olsun :)

Başarılar genç arkadaşımıza.

Atakan
03.04.2009, 17:25
Sevindim açıkcaksı.

ÜNAL
03.04.2009, 17:30
Hayırlı uğurlu olsun.Barış Memiş gibi olacaksa yazık olur:)

Ali Yerlikaya
03.04.2009, 17:30
KorayHan biraz karakter olarak pek hazir olmadiigni söyledi acaba onu Trabzondan taniyan baska kimse yokmu kakaterini bira daha bize acabiliecek biri.
Ve 5,5 yasindan beri Trabzonda yasiyan biri olarak TS disinda nasil baska bi takim tutar onu sorgulamak lazim .
Ins yinede takima katkisi cok olur

TS-Tiryaki
03.04.2009, 17:35
Hayirli ugurlu olsun.

sifuni
03.04.2009, 17:45
kendisini Resmi sitenden hep takip edyiordum nerdeyse her milli ve kendi takiminiin maclarinda hep gol atiyordu umarim gelecegi parlak olur Trabzonsporun Unutulmazlari arasina girer.

Ayrica Semihe benzetiliyormus süper.

oguzhann
03.04.2009, 18:00
genç oyuncuların kendisini geliştirmesi şart kaybolup gidenlerden olmaz inşallah

Remzi
03.04.2009, 18:08
Takımımıza ve Türk futboluna hayırlı olur inşallah.:)

Hotaman
03.04.2009, 20:37
Umuyorum hayırlısı olur. Göksular, Hasanlar, Barışlar bu formanın sahibi olmalı ama hak ederek!

Alihan Ertürk
03.04.2009, 20:38
A takımda oynayacak mı şimdi Göksu ve Barış gibi ??

Emirhan Makul
03.04.2009, 20:43
Bu adamda futbolcu tipi var Arkadaş,

Semih,Sercan,Marcio Nobre karışımı bir tipi var İnşallah onlar gibi başarılı olur.

Sümeyye Şahin
03.04.2009, 20:44
hayırlısı olsun...bu yaşta A takıma yükselebildiğine göre inşallah ileride güzel şeyler başarır hem kendi adına hem takımımız adına...başarılar..

Sefa
03.04.2009, 20:45
Şuan A Takımda oynaması imkansız.Ayrıca her profesyonel için konu açacaksak Trabzonspor sadece A takımdan oluşmuyor Süper Gençlerde ve pafta oynayan bikaç Futbolcu daha var Profesyonel. ;)

Ahmet'e gelince çok yetenekli ve iyi bir oyuncu ilerde faydalı olacağı kesin.Sanırım şuan paf takımda oynamaya başlayacak.

SERDAR-61
03.04.2009, 20:54
EĞER bjk li ise TRABZONDA YAŞAYAN TRABZONLU BİR GENÇ başka bir takımı tutuyorsa ondan medet beklememek gerekir :)

Hotaman
03.04.2009, 20:55
Belki yeni Gökdeniz - Fatih ikilisi Göksu - Ahmet olur. Ne güzel olur:)

Sefa
03.04.2009, 20:55
EĞER bjk li ise TRABZONDA YAŞAYAN TRABZONLU BİR GENÇ başka bir takımı tutuyorsa ondan medet beklememek gerekir :)
Bu konuda sana katılıyorum. :) Ahmet Trabzon'a ilk geldiğinde Bjk'liydi.Trabzonspor'a seçildikten sonrada Bjk'ye transfer olacağım diyip duruyordu.

Yalnız Ahmet değil Süper gençlerde oynayan Mert Ege Özeren'de İstanbuldan geldi ve oda Galatasaraylıydı.

Ancak bunlar artık Trabzonsporlu.

Mollasalihoğlu
03.04.2009, 21:04
Orhan Kaynak abisi gibi kazandırırsa bize çuvalla parar gidebilir bejekeye :)

sonra da geri gelmek ister aynı örnekteki abisi gibi, alan çıkmaz :)

tercih meselesi..

usameakcelik
03.04.2009, 21:05
Trabzonda yaşayıp başka takım tutan kişiden futbolcu değil adam bile olmaz.

Alihan Ertürk
03.04.2009, 21:06
iyi olacak iyi..4-5 sene sonra herşey çok güzel olacak inşallah ;)

Sefa
03.04.2009, 21:09
KorayHan biraz karakter olarak pek hazir olmadiigni söyledi acaba onu Trabzondan taniyan baska kimse yokmu kakaterini bira daha bize acabiliecek biri.
Ve 5,5 yasindan beri Trabzonda yasiyan biri olarak TS disinda nasil baska bi takim tutar onu sorgulamak lazim .
Ins yinede takima katkisi cok olur
Karakter olarak evet hazır değil diye düşünüyorum bende.KorayHan abi'nin dediği gibi havalı.Şu anda zaten A takımda olması imkansız.

Cafer Bulur
03.04.2009, 21:12
Hayirli ugurlu olsun.
Umarim uzun yillar basariyla Trabzonspora hizmet eder.

ilhan
03.04.2009, 21:13
Çok yerinde bir uygulama olmuş. (Eğer mümkünse oynaması) Ersun hocam bu hafta kes Gökhan ve Umut koy Hasan'ı forvete. Şu halimden daha gözü kara Ersun Yanal savunucusu olmazsam daha ne olayım.

Hadi hocam, güveniyorum sana.

Her maç Gökhan ve Umut saçımızı, başımızı yolduracaksa varsın Hasan yoldursun. En azından genç deriz geçeriz. Herhalde Umut ve Gökhan'ın atamadıklarını atmamazlık yapmaz. Attıklarını atmasa da olur. :)

Kaan
03.04.2009, 21:26
Barış'tan daha sorumluluk sahibi olacağına eminim.

Muhammed
03.04.2009, 21:27
A takımamı alındı yoksa paf takımamı?

Özge
03.04.2009, 21:44
Hayırlı olsun ben ümitliyim bu çocuktan.İyi bir yere geleceğine inanıyorum.

Erbay
04.04.2009, 10:37
Hayırlı olsun, inşallah oynama fırsatı bulur.

Muhammed KOÇ
04.04.2009, 10:57
inş. hayırlı olur.. yeni fatihimiz olur :)

Ertan 51
04.04.2009, 11:20
hadi bakalım hayırlı olsun
bekleyip görmek lazım,(havalımı-bjk li mi-leblebi gibi gol mü atar)
ne söylesek boş.

MehmetGÜRSOY61
04.04.2009, 11:28
hayırlı olsun bakalım

Travelair
04.04.2009, 13:07
Gökhan ve Umut'la hiçbir araya geliyor musun? A takım oyuncularıyla altyapıdakiler arasında bir diyalog var mı?

Bugüne kadar bir diyaloğumuz olmadı. Ama ben her antrenmanlarını izliyorum ve özellikle Umut ağabeyle Gökhan ağabeyi yakından gözlemliyorum. Onları izleyerek bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

-----------------------

A takım oyuncularının altyapı ile ilgilenmemesi büyük eksiklik

Travelair
04.04.2009, 13:08
Hasan Ahmet Sari: "Deprem hayatımı değiştirdi" 03.04.2009

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/82fdb2d1c31e49cb9ffa6c6fc17d8ef9.jpg

Fatih Tekke'den bu yana altyapısından santrfor üretemeyen Trabzonspor'un yeni umudu. 17 yaşında ve İstanbul doğumlu. 16 yaşında çıktığı ilk milli maçta iki gol atarak kalitesini kanıtlamış oldu. 5 yaşındayken Avcılar'da yaşadığı deprem nedeniyle ailesi Trabzon'a göç edince onun da hayatının akışı değişti. Bu olayın Trabzonspor gibi büyük bir takımla tanışmasını sağladığını söylüyor ve "Bugün görev verilse oynayabilirim" diyecek kadar kendisine güveniyor.

Röportaj: Nihat Özten / TamSaha

U16 ve U17 Milli Takım forması ile 30'a yakın maça çıktın ve birçok gol attın. Trabzonspor altyapısını ve Genç Milli Takımları takip edenler senin bir yıldız adayı olduğunu söylüyor. Bu nedenle Hasan Ahmet Sari'yi biraz daha yakından tanımak istiyoruz.
21 Ocak 1992'de İstanbul Şişli'de doğdum. İki kardeşiz. Benden küçük bir erkek kardeşim var.
İstanbul'da doğdun ama futbola Trabzonspor'un altyapısında başladın, bu nasıl oldu?
17 Ağustos 1997'de yaşanan depremin ardından Trabzon'a taşındık. Deprem sırasında Avcılar'da oturuyorduk ve bizim oturduğumuz bina hasar görmese de etrafımızdaki birçok ev yıkıldı. Acı ve zor günler geçirdik. Sonrasında annem ve babam memleketimiz olan Trabzon'a yerleşme kararı aldı.
Baban ne iş yapıyor?
Babam ilaç mümessilliği yapıyor. Biz Trabzon'a gittikten sonra babam 3 yıl daha İstanbul'da çalışmaya devam etti. Daha sonra o da Trabzon'a, yanımıza geldi.
Peki, futbola başlangıcın nasıl oldu?
5.5 yaşıma kadar İstanbul'da yaşadım. O dönemde de futbolu çok seviyordum. Trabzon'a yerleşip babam da yanımıza geldikten sonra Trabzonspor'un altyapısına yazıldım. Altyapı seçmelerini kazanarak futbola başladım.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-4.jpg

Deprem nedeniyle Trabzon'a gitmeseydiniz İstanbul'da da futbolcu olacağını söyleyebilir misin?
Sanmıyorum. Eğer Trabzon'a gitmeseydik futbolla bu kadar ilgilenir miydim ya da başka bir kulüpte bu noktaya gelir miydim, açıkçası bu soruya kolay kolay evet cevabı veremiyorum. Bence deprem nedeniyle Trabzon'a taşınmamız, futbolcu olmamın da önünü açtı.
Türkiye'deki her genç forvet oyuncu gibi ben de Hakan Şükür'ü çok beğeniyordum. Onun gibi büyük bir oyuncu olmayı istiyordum ve halen de bu isteğim devam ediyor. Bugün ise Liverpool'un İspanyol golcüsü Fernando Torres'i çok beğeniyorum. Hocalarım ise oyun stilimin daha çok Semih Şentürk'e benzediğini söylüyor.
Bugüne kadar gelişimine en önemli katkıyı hangi teknik direktörün yaptığını düşünüyorsun?
Elbette üzerimde şimdiye kadar beni çalıştıran bütün hocalarımın emeği vardır. Ancak Özkan Sümer Hocamı ayrı bir yere koymam gerekiyor. Trabzonspor altyapısında başladığım günden bu yana gelişmeme büyük katkı sağladığını söyleyebilirim.

İlk milli maçımda iki gol attım

Peki, Genç Milli Takımlara ilk kez ne zaman seçildin? Seni keşfeden teknik direktör kimdi?
İlk kez U16 Milli Takımı'na çağrılmıştım. Takımın başında Ferhat Südoğan Hocam vardı. Milli formayla ilk çıktığım müsabaka İrlanda Cumhuriyeti maçıydı ve ilk maçımda 2 gol attım. O maçı 2-1 kazandık. Benim için unutulmaz bir anıydı. İlk milli maçımda 2 gol atmam ve takımın bu gollerle galip gelmesi benim için inanılmaz bir mutluluktu. O günü hayatım boyunca unutamam.
Engin Bekdemir'le yaptığım röportajda, kendisinin oynadığı milli maçları PSV'den yetkililerin takip ettiğini belirtti? Seni ve diğer yaş kategorilerinde
milli olan oyuncuları takip eden var mı?

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-2.jpg

Benim bildiğim kadarıyla yok. Sanırım Türkiye'deki sistem biraz daha farklı. Kulüplerdeki antrenörlerimiz bizim milli maçlarımızı seyretmek yerine Milli Takımlardaki antrenörlerimizden performansımız ve gelişimimiz hakkında bilgi alıyor. PSV veya bir başka yabancı takımın Milli Takım antrenörlerimizle böyle bir diyalog kurma şansı pek yok. Bu nedenle oyuncuları kendileri izliyor olabilirler.

Bu ilgi konusuna senin özelinde bakacak olursak, Trabzon halkının sana yaklaşımı nasıl?
Tabii ki Trabzon gibi bir yerde Trabzonspor'un altyapısında bile oynamak büyük bir onur. Bizi tanıyan insanların yaklaşımı da oldukça güzel. Altyapı oyuncusu da olsanız birçok kişi sizi tanıyor ve ilgi gösteriyor. Açıkçası bu ilgi benim de hoşuma gidiyor ve motivasyonumu artırıyor.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-3.jpg

Trabzonspor'da Umut ve Gökhan ilk on birde yer alıyor, kenarda Isaac yedek bekliyor. Sen ne zaman bu kadronun içinde yer alabileceğini düşünüyorsun?
Bugün şans verilse hemen oynayabileceğimi düşünüyorum, kendime güveniyorum. Tabii ki onlar kadar kuvvetli olmayabilirim ama henüz yaşım çok genç. Bu eksiğimi zamanla kapatabileceğimi düşünüyorum.
Gökhan ve Umut'la hiçbir araya geliyor musun? A takım oyuncularıyla altyapıdakiler arasında bir diyalog var mı?
Bugüne kadar bir diyaloğumuz olmadı. Ama ben her antrenmanlarını izliyorum ve özellikle Umut ağabeyle Gökhan ağabeyi yakından gözlemliyorum. Onları izleyerek bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Peki, bu oyuncuların hangi özelliklerini beğeniyorsun?
İkisi de sprinter oyuncular. Çok fazla deplase olarak oynuyorlar. Gökhan ağabeyin bitirici özelliğinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Kaçırdığı pozisyonlar oluyor ama bence gol vuruşlarında çok usta. Umut ağabey ise müthiş mücadele ediyor. Bu yüzden de gol şansı yüksek bir oyuncu. Çok koştuğu ve devamlı arayış içinde olduğu için sık sık pozisyona girebiliyor.
Sen kendini hangisine benzetiyorsun?
Tabii onlar çok usta ve tecrübeli oyuncular. Benim onların düzeyine yükselmem için önümde uzunca bir yol var. Kendi kategorimde baktığımda Umut ağabey kadar çok koşmasam da gol vuruşlarımı Gökhan ağabeye benzetiyorlar. Hocalarım da zaten benim gol vuruşlarımı beğeniyor. Bir de takım atağa çıkarken arkadaşlarıma yardımcı oluyorum. İleride topu tutup atak başlatabiliyorum.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-5.jpg

Genç bir oyuncu olarak Turkcell Süper Lig'de halen geçerli olan 6+2 yabancı kontenjanını nasıl değerlendiriyorsun?
Yabancı oyuncular futbolun gerçeği. Ancak sınırlamanın doğru olduğunu düşünüyorum. Hatta bugünkü sayının iki oyuncu eksiltilerek uygulanmasının daha faydalı olacağı görüşündeyim. Bu sayede benim gibi genç oyunculara da daha fazla oynama şansı doğar.
Barış Memiş'ten ders alıyoruz
Senin önünde son dönemde altyapıdan çıkan bir Barış Memiş örneği var. Ancak bu sezon çok fazla oynama şansı bulamadı. Bu örnek senin açından nasıl değerlendirilebilir? Bir umutsuzluk olarak mı yoksa bir ders alış mı?
Biz Barış Memiş'e bakarak daha çok ders alıyoruz. Çünkü Barış Memiş gerçekten çok önemli bir yetenek. Altyapıdaki bütün oyuncuların da çok beğendiği ve örnek aldığı bir oyuncu. Hepimiz kendimizi onun geldiği noktada hayal ederek motive oluyoruz. Barış Memiş'in bu sezon ilk on birde yer almaması da benim açımdan bir olumsuzluk değil. Demek ki Barış oynamak istiyorsa daha çok çalışmalı. Ona bakarak "Biz de o noktaya geldiğimizde daha çok çalışmalı, kendimizi sürekli geliştirmeliyiz" diye düşünüyorum.
Futbolun dışında nelerle uğraşıyorsun?
Boş zamanlarımda genellikle arkadaşlarımla sinemaya giderim. Zaman zaman kitap okurum. En son Turgut Özakman'ın "Şu Çılgın Türkler" kitabını okudum.
Eğitimin nasıl gidiyor bu arada?
Sabah okula gidiyorum, öğleden sonra ise antrenmana. Futbolcunun eğitimli olmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle futbolla eğitimimi bir arada götürmeye çalışıyorum. Elbette biraz zor. Bazen okula devam edemediğim zamanlar oluyor. Özellikle Genç Milli Takım kamp ve maçları döneminde okuldan uzak kalıyorum. Ancak amacım liseyi bitirdikten sonra en azından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na girerek üniversiteyi bitirmek.

tff.org.tr

Orhan Aydın
04.04.2009, 13:15
hayırlı olsn

M.S.SOFU
05.04.2009, 00:39
2. barış memiş ya da göksu vak'a sı geliyor... ey forum sakinleri bu çocuğun oynamadığı dakikalar ve forum sayfaları,ersun hocaya çamur atma arasında ki doğru orantıya ve bu orantının katsayısına dikkat edin. ben şimdiden tahmnimi vereyim:5x

sifuni
05.04.2009, 19:42
Valla daha cok cok cok genc ama bilmiyorum gökhanin yerine gider belki barcelonali Bojan Kirkic de genc ama Barcelona gibi bir takimda oynayabiliyor Bu kadar alternatifsizlik varken bence denenmeli.

gustavo_colman
05.04.2009, 19:45
aynı yaştayız ama ben sana güveniyorum :) elimizdeki 5 forvetten biri olarak gökhanın yerine senin oynamanı isterim

Yavuz Hasan
05.04.2009, 20:40
ersun yanal brda oldukça şans bulman imkansız

senol 6116
06.04.2009, 18:23
Gençlere güvenen bir hoca ile başlasaydı keşke.Yazık!!!

Bekir
07.04.2009, 13:23
kariyerinin başında Trabzonspor ile sozlesme imzalayarak hayatının hatasını yaptın..yazık keşke bi anadolu takımına gitseydin o zaman 5 10 milyon euro verip seni alır oynatırlardı...

TAHSİN 61
07.04.2009, 17:50
fizik durumu nedir...pivot forvet tarzında mı yoksa daha hızlı mı?

şimdiden başarılar...

Fuleli adımları olan kuvvetli çabuk ama aynı zamanda teknik bir golcü

psikopat_hamsi
07.04.2009, 21:12
ersun yanal brda oldukça şans bulman imkansız

şu bakış açısından kurtulun artık. barışı göz önüne çıkması şu anda milli takımın en iyisi olan ardanın da parlaması ersun hoca sayesinde olmuştur. biraz mantıklı yorum yapalım lütfen. yeri ve zamanı geldiğinde herkes hakettiği formayı giyecektir.

el_conquistador
07.04.2009, 22:36
Hasan profesyonel anlasma imzaladi ama A takimla idmanlarada basladi mi?

Ömer TOPAL
07.04.2009, 23:41
hayırlı olsun

Kubilay ŞAHİN
08.04.2009, 00:02
Adını Sıkça Duyuracağından eminim ..:)

Yavuz Hasan
08.04.2009, 14:20
şu bakış açısından kurtulun artık. barışı göz önüne çıkması şu anda milli takımın en iyisi olan ardanın da parlaması ersun hoca sayesinde olmuştur. biraz mantıklı yorum yapalım lütfen. yeri ve zamanı geldiğinde herkes hakettiği formayı giyecektir.
gençlerden kimi kaç maç oynarken gördün bu sene

hadi diyelim ki lig maçlarında stres yüksek oluyor

lige 15 gün ara verildi

rize giresun ordu hadi onları geçtim

karadenizspor lada mı hazırlık maçı yapılamazdı

size tavsiyem kimseye körü körüne bağlanmayın

hatada ısrar akıl karı değildir

Mustafa Calik
08.04.2009, 14:30

Acele ney ?

sen galiba bizim taraftarlari taniyorsun, simdi genclerden diyelim Göksu ve Baris Memis'e sans veriyor Ersun Yanal, bir iki tane hatali pas yaparlarsa bunlarin ikisi ozaman taraftarlarimiz onlari yerin dibine vuracaklar, sanirim onun yüzünden korkiyordur Ersun Yanal. Ve su da var .. 2:0 yada 3:0 skor'larda olsak ozaman Ersun Yanal genclere kesin sans verecek ama bu zamana kadar hic öyle bir skor olmadi. Napsin simdi Ersun Yanal ?

Ersun Yanal hangi oyunculari yetisdirdi ? Holosko, Ugur Inceman, Caner Erkin, Arda Turan, Selcuk Inan ..

simdi Ersun Yanal'i rahat biraksak, yani 5 yil sözlesme imzalatsak ozaman Ersun Yanal Hasan Ahmet Sari, Baris Memis, Göksu, Faty Papy, Giray, Ceyhun gibi oyuncularida öyle yapacak.

Ama ne yazikki, taraftarlarimizin cogu bunlari düsünmiyor. Bosuna demiyoruz "gelecegimiz emin ellerde" diye. Bunu da Ersun Yanal'in sayesinde diyebiliyoruz .. cünkü biliyoruz hangi yildizlari yetisdirdi diye.

Yavuz Hasan
08.04.2009, 15:16
Acele ney ?

sen galiba bizim taraftarlari taniyorsun, simdi genclerden diyelim Göksu ve Baris Memis'e sans veriyor Ersun Yanal, bir iki tane hatali pas yaparlarsa bunlarin ikisi ozaman taraftarlarimiz onlari yerin dibine vuracaklar, sanirim onun yüzünden korkiyordur Ersun Yanal. Ve su da var .. 2:0 yada 3:0 skor'larda olsak ozaman Ersun Yanal genclere kesin sans verecek ama bu zamana kadar hic öyle bir skor olmadi. Napsin simdi Ersun Yanal ?

Ersun Yanal hangi oyunculari yetisdirdi ? Holosko, Ugur Inceman, Caner Erkin, Arda Turan, Selcuk Inan ..

simdi Ersun Yanal'i rahat biraksak, yani 5 yil sözlesme imzalatsak ozaman Ersun Yanal Hasan Ahmet Sari, Baris Memis, Göksu, Faty Papy, Giray, Ceyhun gibi oyuncularida öyle yapacak.

Ama ne yazikki, taraftarlarimizin cogu bunlari düsünmiyor. Bosuna demiyoruz "gelecegimiz emin ellerde" diye. Bunu da Ersun Yanal'in sayesinde diyebiliyoruz .. cünkü biliyoruz hangi yildizlari yetisdirdi diye.

bak ben sana alternatif de sundum sen işine gelen yeri alıp yazının geri kalan kısmını atıyorsun

15 günlük arada hazırlık maçıda mı yapamıyordu

böylesi daha mı iyi oldu sanıyorsunuz

taraftar selçuğu colman ı da yuhalıyor böylsei daha mı iyi

ersun yanal bu kafayı değşitirmezse yada yönetim ersun yanal ı değştirmezse

yarın öbürgün song u egemen i de yuhalayacaklar

hadi barış ceyhun bunlar genç isaac neden oynamıyor neden gökhan-umut dan vazgeçmiyor

neden farklı oyunuc dizilişleri denemiyor

küçük takımlarda genç oyuncu kazanmak kolay tabi

takım ligde kalmayı garantileyince gençleri dene

mesele riskli dönemlerde oyuncu kazanabilmede

fergusonla ersun yanal ın farkı budur işte

takımı alternatifsiz bir hale getiridi

tayfun-serkan değişmeli olarak sağ bek oynuyorlar

gerisinde maça kimin başlayacağını kimin kaçıncı dakikada gireceğini biliyorz

bi sakatlık falan olmadıkça ersun yanal için 13 kişi yeterli

oyuncu değişikliğiyle kurtardığı maç oldumu

peki kaç maçda yanliş değişiklik yüzünden puan kaybettik çook

ersun yanal ın geleceği lig sonuna kadar seneye kesinlikle farklı bir isimle çalışıyor olacağız

ersun yanal altın tepside kendisine gelen fırsatı tepti

büyük takımların değil küçük takımların hocası olduğunu sadece bize değil

tüm türkiyeye gösterdi

Onur Akyüz
08.04.2009, 15:32
Ersun hoca genc futbolcular icin büyük sans,
ilk 11de oynayamasalar bile(simdilik) baris,faty,ceyhun,göksu,ismail,eren
1-2 yıl sonra takımın iskeletini oluşturacaklar,buna eminim.

hepimizin çok beğendiği cale ve colman'ı da rahatlıkla genç yetenek statüsünde görebiliriz.

ama sabır lazım tabi.

Mustafa Calik
08.04.2009, 16:26
hadi barış ceyhun bunlar genç isaac neden oynamıyor neden gökhan-umut dan vazgeçmiyor

Ceyhun'a genc diyorsun ama Isaac tam Ceyhunun yasinda, yani Isaac'da genc ama ben Isaac'i hic begenmiyorum. Ersun Yanal ona sans veriyor ama o maalesef hic birsey yapmiyor.

neden farklı oyunuc dizilişleri denemiyorBurada haklisin, ben bundan sonra 4-5-1 dizilisi görmek istiyorum ama bakalim görebilecegizmi bunu.

takımı alternatifsiz bir hale getiridinasil yani, alternatifsiz hale getirildi diyorsun, eskiden Moawad'lar felan vardi .. onlarimi alternatif olarak istiyorsun ?

Sadri Sener sezon sonunda 2 yada 3 tane oyuncu alacagiz dedi .. kadro genisligi icin.

büyük takımların değil küçük takımların hocası olduğunu sadece bize değil

tüm türkiyeye gösterdibiraz daha sabir diyorum ben :) Sadri Sener bosuna demiyor "güzel günler yakinda" diye :)

bundan sonra Ersun Yanal ile Istikrar basliginda devam edelim lütfen, cünkü bu konu üzerine birsey yazmiyoruz daha.

psikopat_hamsi
08.04.2009, 16:56

hadi diyelim ki lig maçlarında stres yüksek oluyor

lige 15 gün ara verildi

rize giresun ordu hadi onları geçtim

karadenizspor lada mı hazırlık maçı yapılamazdı

size tavsiyem kimseye körü körüne bağlanmayın

hatada ısrar akıl karı değildir

gençler antrenmanda göze girerse ilk 11 e de girer sen merak etme, bilmem hatırlar mısın barışı da göz önüne çıkaran ersun yanaldır. o zamanlar takımda oynayabileceğini düşündü oynattı şimdi ise ya kendini geliştirmedi ya da geliştirse bile diğerlerine nazaran daha iyi değilki ilk 11de sahaya sürülmüyor. bu arada türkiye kupasında iddaamız kalmayınca antalya ve antep belediye maçlarında gençlere yer verildi hatırlatayım. hazırlık maçlarının yapılmamasına gelince o konuda bi bilgim olmadığı için yorum yapamıyacağım.

Yavuz Hasan
08.04.2009, 19:56
gençler antrenmanda göze girerse ilk 11 e de girer sen merak etme, bilmem hatırlar mısın barışı da göz önüne çıkaran ersun yanaldır. o zamanlar takımda oynayabileceğini düşündü oynattı şimdi ise ya kendini geliştirmedi ya da geliştirse bile diğerlerine nazaran daha iyi değilki ilk 11de sahaya sürülmüyor. bu arada türkiye kupasında iddaamız kalmayınca antalya ve antep belediye maçlarında gençlere yer verildi hatırlatayım. hazırlık maçlarının yapılmamasına gelince o konuda bi bilgim olmadığı için yorum yapamıyacağım.
acaba bu iyimser yaklaşımlarınızı ziya doğan a da yaptınız mı merak ettim doğrusu

ziya doğan kadro seçimlerinden dolayı haddinden fazla eleştiriliyordu hatta hakarete uğruyordu

şimdi ise iyi olsalar ersun yanal oynatırdı deniyor ve hocanın arkasında duruluyor

burda bir çelişki var

meselenin aslına gelince geçen sene ersun yanal barış ı takımın hiç bir iddiası olmadığı dönemde oynattı şimdi ise iddialı olduğumuz günlerde kulubede oturuyor

ardayı da evet ersun yanal keşfetti ama eminim ki arda trabzonda olsaydı ersun yanal cesaret edip oynatamazdı arda yedeler arasında kaybolup giderdi

bence -ki böyle olacak- ersun yanal kariyerinin geri kalan kısmında küçük takımların büyük hocası olmaya devam edecek ve türk futboluna yeni yetenekler kazandıracak ama büyük bir teknikdirektör olamayacak

Anıl Caner
08.04.2009, 20:01
Çelişkiler var röportajda.

- Deprem 1999'da oldu.
-O zaman 5 yaşındaysa şimdi 15 yaşında olması lazım.

Ya milli takım dalgasına yaşını ufak gösteriyorlar bir çok sporcuda olduğu gibi, ya da farklı bir durum söz konusu.

Yavuz Hasan
08.04.2009, 20:04
1 Ceyhun'a genc diyorsun ama Isaac tam Ceyhunun yasinda, yani Isaac'da genc ama ben Isaac'i hic begenmiyorum. Ersun Yanal ona sans veriyor ama o maalesef hic birsey yapmiyor.

2 alternatifsiz hale getirildi diyorsun, eskiden Moawad'lar felan vardi .. onlarimi alternatif olarak istiyorsun ?

biraz daha sabir diyorum ben :) Sadri Sener bosuna demiyor "güzel günler yakinda" diye :)

1 bildiğim kadarıyla isaac ın kimlik yaşıyla gerçek yaşı farklı

birçok afrikalı futbolcuda olduğu gibi isaac ın da yaşı küçültülmüş

2 alternatifsizden kastım performası kötü olsa da aynı futbolcularla devam etti

önceki seneleri bakmayalım sadri şener geldi ve yapyeni bir sayfa açtı

yeni futbolcular alındı geçenseneden birçok isim gitti

şimdi trabzonspor a takımında 20 den fazla futbolcu var

26 haftada bunların kaçı oynadı 13 bilemedin 15

3 buda kiişisel görüşümdür ki sayın sadri şener in güzel günler yakında lafı ersun yanal ın sene sonu sözleşmesinin bitişiyle alakalı

TAHSİN 61
08.04.2009, 20:07
En iyi antreman maçtır her şeyi görme imkanı bulursun ve maç %100 efor gerektirir. Çarşamba günleri hazırlık maçları yapılmalı çevre takımlar ve Sebat karadeniz of gibi.. bu çocukları oynat ligde oynatacağın adamları oynatma en azından Trabzon halkı takımını görme şansı bulur belki bir forma alır bir imza bir resim çekilir. Ersun Yanal ama Yanıl ma ne olur .......

psikopat_hamsi
08.04.2009, 20:09
acaba bu iyimser yaklaşımlarınızı ziya doğan a da yaptınız mı merak ettim doğrusu

ziya doğan kadro seçimlerinden dolayı haddinden fazla eleştiriliyordu hatta hakarete uğruyordu

şimdi ise iyi olsalar ersun yanal oynatırdı deniyor ve hocanın arkasında duruluyor

burda bir çelişki var

meselenin aslına gelince geçen sene ersun yanal barış ı takımın hiç bir iddiası olmadığı dönemde oynattı şimdi ise iddialı olduğumuz günlerde kulubede oturuyor

ardayı da evet ersun yanal keşfetti ama eminim ki arda trabzonda olsaydı ersun yanal cesaret edip oynatamazdı arda yedeler arasında kaybolup giderdi

bence -ki böyle olacak- ersun yanal kariyerinin geri kalan kısmında küçük takımların büyük hocası olmaya devam edecek ve türk futboluna yeni yetenekler kazandıracak ama büyük bir teknikdirektör olamayacak

hayır durmadım çünkü 3 lü ön libero ne seyir zevki veriyordu ne de sonuca ulaşabiliyorduk. ziya doğanın şansı fatihin, gökdenizin. szymekin (ki bu ziya doğan sayesinde futbolu bıraktı) ve iyi bi yattaranın takımda olmasıydı.

barış konusunda hala sana katılmıyorum. geçen sene iyiydi iyi olmaya devam etse neden oynatmasınki demekki hazırlık dönemini iyi değerlendirememiş ve takım arkadaşlarının önüne geçememişki yedek kulübesine hapsoldu.

arda konusunda sana katılıyorum çünkü şampiyonluk şansı olan bi takımda genç bi oyuncu oynasa ve hata yapsa bu taraftar onu anında yok eder. çünkü bu taraftar maçta iki şeyi çok iyi yapıyor. birincisi çekirdek yemek ikincisi kendi futbolcusunu yuhalamak ona küfür etmek. çok özür bi de 61. dakkada çok güzel balon uçurtuyorlar haklarını yememek lazım şimdi. :cool:

Yavuz Hasan
08.04.2009, 20:17
hayır durmadım çünkü 3 lü ön libero ne seyir zevki veriyordu ne de sonuca ulaşabiliyorduk. ziya doğanın şansı fatihin, gökdenizin. szymekin (ki bu ziya doğan sayesinde futbolu bıraktı) ve iyi bi yattaranın takımda olmasıydı.

barış konusunda hala sana katılmıyorum. geçen sene iyiydi iyi olmaya devam etse neden oynatmasınki demekki hazırlık dönemini iyi değerlendirememiş ve takım arkadaşlarının önüne geçememişki yedek kulübesine hapsoldu.

arda konusunda sana katılıyorum çünkü şampiyonluk şansı olan bi takımda genç bi oyuncu oynasa ve hata yapsa bu taraftar onu anında yok eder. çünkü bu taraftar maçta iki şeyi çok iyi yapıyor. birincisi çekirdek yemek ikincisi kendi futbolcusunu yuhalamak ona küfür etmek. çok özür bi de 61. dakkada çok güzel balon uçurtuyorlar haklarını yememek lazım şimdi. :cool:
ziya doğan iyiydi veya kötüydü demiyorum

demek istediğim benzer durumlarda farklı tepkiler veriliyor olması

belki yarın aynı şey ersun yanal ın da başına gelecek ama bu etik değil ne olursa olsun

diğer yandan ziya doğan döneminde güzel bir kadro vardı bunu kabul diyorum

fakat şuan ki kadroda bi tayfun vardır milli olmayan şimdi de boş bir ekipten oluştuğumuz söylenemez

üstüne üstlük yakaladığımız fırsatları değerlendirmiş olsaydık yeni kurulmuş olmamıza rağmen şampiyon olmamız işten bile değildi

lazekom_61
11.04.2009, 14:45
işallah başarılı olur ama buçocukta laz tipi yok harbi erzurumluya banziyo

sifuni
12.04.2009, 01:42
Pafin 5-2 yendigi macta 1 Gol atmis nerdeyse hic bos gecmiyor Tebrikler.

innocence
12.04.2009, 14:26
yine golünü atmış:alkış::alkış:

Hasan Ayvenli
12.04.2009, 14:41
Çelişkiler var röportajda.

- Deprem 1999'da oldu.
-O zaman 5 yaşındaysa şimdi 15 yaşında olması lazım.

Ya milli takım dalgasına yaşını ufak gösteriyorlar bir çok sporcuda olduğu gibi, ya da farklı bir durum söz konusu.

92 doğumlu.

Anıl Caner
12.04.2009, 14:49
92 doğumlu.

o zaman depremde 7 yaşında olması gerekmez mi?

Terzioğlu
12.04.2009, 15:31
PAF takimda 3 macta 2 gol

Iyi basladi. Paflara iyice alisinca dahada cok gol atacaktir.

Mustafa Calik
12.04.2009, 16:01

Evet öyle olmali, sitemizde bilgileride yok :(

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Sporcular&IND=4#Icerik

Hasan Ayvenli
12.04.2009, 17:48

deprem tarihini yanlış yazıp o tarihe göre de yaş söylemişler heralde dicem ama. çelişkiler mevcut :)

Alihan Ertürk
17.04.2009, 17:27
Gb paf maçında 2 gol atmış Hasan Ahmet

Ali Tunahan Güllü
17.04.2009, 17:33
2 gol atmış geçen haftada atmıştı iyi gidiyo iyi....

Bekir
17.04.2009, 17:39
bu cocuk seneye A takımda oynar..cok cabuk gelişim gosteriyo..

Hüseyin İlkin
17.04.2009, 17:40
Üç maçta iki golü vardı, bu maçla birlikte dört maçta dört gole ulaştı. Tebrikler Hasan Ahmet. Çok güzel bir giriş yaptın Trabzonspor Paf takımına. Henüz izleme fırsatı bulamadık seni ama aklımızdasın. Böyle devam et yeter ki :alkış:

Alihan Ertürk
17.04.2009, 18:58
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1591-9F6R5Q9D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1591-9O7R9T6I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1591-1C1I7N4U.jpg

Sümeyye Şahin
17.04.2009, 19:01
yine atmış:alkış:...geleceğimiz adına çok daha ümitliyim...

_SeRKaN_
17.04.2009, 23:23
Geleceği adına olumlu işler yapmaya devam ediyor...Tebrikler...

metinulusoy
17.04.2009, 23:44
Tebrikler Hasan Ahmet.böyle devam inşallah. u16'dan beri takip ediyorum,oynayıp ta gol atamadığı maç neredeyse yok.erken havaya girmezse çok başarılı olacaktır.

Özge
17.04.2009, 23:46
Yine attı golünü.Umarım yanılmam Hasan Ahmet'te.

Burak_52
17.04.2009, 23:53
92 doğumlu fiziği yaşa göre iyi daha da gelişir milli takım oyuncusu
inşallah çizgisini yükselterek yoluna devam eder

innocence
18.04.2009, 00:15
yine golünü atmış hemde 2 tane :alkış::alkış:

Uğurtan
18.04.2009, 08:21
Tebrikler çok iyi bir giriş yaptı gerçekten.. Umarım devamı gelir.. :)

TAHSİN 61
18.04.2009, 11:11
Alt yapı sağlam gençler ateşli yürü be Kaplanımm

lazekom_61
20.04.2009, 19:06
bu uşakta şvar i
şallah şomarmaz çımarırsa kaybrdrer

_SeRKaN_
20.04.2009, 23:19
Üstteki yorumu çözemedim...Umarım iyi birşeyler söylemişsindir..:)

Ahmet Başkaya
23.04.2009, 05:44
bu uşakta şvar i
şallah şomarmaz çımarırsa kaybrdrer
Bu çocukta yetenek var ...İnşallah şımarmaz eğer ki şımarırsa kaybeden o olur....

(meali):D

Ali İhsan
23.04.2009, 10:06
Sene sonunda postalamayı hayal ettiğiniz hocanız böyle yetenekleri oynatma cesaretini tabi ki gösteremez. Adamın gerçekten arkasında durun bakalım kimleri oynatıyor, kimleri oynatmıyor.

Mecburen günü kurtaracak hoca, oynatacak garanti isimleri kendini kurtarmaya uğraşacak.

Hasan'a gelince altyapı maçlarını seyredemediğim için bilemiyorum ama iki yıldır sürekli milli takımlarda gollerini duyuyoruz. genç takımlarımızda ve milli takımlarda gol ortalaması neredeyse maç başına bir gol. Tipi sanki 92'den biraz büyükmüş gibi gösteriyor, inşallah benim kuruntumdur. Yoksa yıllarca bir Ergin muhabbeti daha döner. İnşallah takımımıza faydalı olur, erkenden formayı alır ve hiç bırakmaz. İleride top tutabildiğini söylemiş röportajında, en çok bu özelliğinin boyutunu merak ediyorum. İleri atılan her top geri dönmez artık.

bestrafer
23.04.2009, 13:09
Hasan Ahmet Sarı bizim lisede okuyor. O sabahçı ben öğleci olduğum için hiç göremedim ama 17 yaşında olduğuna pek inanmıyorum. Yaşı küçültülmüştür bence. Saç sakal karışmış birbirine düşünsene. Ayrıca normalde 14-15 yaşından beri gençlerde oynuyor.

sifuni
23.04.2009, 13:18
Ya 17 yasindada olabilir bazilari erken gelisiyor her cocuk ayni olacak diye bir kural yok.

Ali Haydar
23.04.2009, 16:12
Hayırlı olsun.

gustavo_colman
23.04.2009, 17:42
Hasan Ahmet Sarı bizim lisede okuyor. O sabahçı ben öğleci olduğum için hiç göremedim ama 17 yaşında olduğuna pek inanmıyorum. Yaşı küçültülmüştür bence. Saç sakal karışmış birbirine düşünsene. Ayrıca normalde 14-15 yaşından beri gençlerde oynuyor.
kardeşim sakalla ne alakası var tabiki sakalı olacak insandan insana değişir

Mustafa Calik
23.04.2009, 18:54

Bir zahmet bir yerden dogru arastirabilirmisin kac yasinda oldugunu ? :)

sifuni
24.04.2009, 17:56
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1633-2I9U2E2G.jpg

U17 Milli Takımımızın 6-18 Mayıs tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek olan U17 Avrupa Şampiyonası'na katılacak aday kadrosu açıklandı. Kadroda oyuncularımızdan Hasan Ahmet Sarı da yer aldı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 28 Nisan 2009 Salı günü saat 12.00'de, TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri'nde toplanacak.

M.S.SOFU
24.04.2009, 21:44
Allah Allah sizin lisede ''uzaktan bakıp DNA testi yapabilme dersi'' mi veriyorlar...
horman diye bi şey var arkadaşım...

Sefa
24.04.2009, 21:50

Bir zahmet bir yerden dogru arastirabilirmisin kac yasinda oldugunu ? :)
Bende aynı okulda okuyorum ve hatta Trabzon'a geldiğinden beri aynı mahalede oturuyoruz. Aynı bahçede top oynadık. Ahmet'in yaşı 17'dir ne eksik ne fazla küçültülmesi gibi bir durum yok!

Kadir
24.04.2009, 21:55
Sağlam geliyor Hasan Ahmet Sarı , gelecekte başarılı olacak inşallah .

unique
25.04.2009, 19:07
Hasan'ın ne Umut ne de Gökhan'dan daha kötü oynayacağına inanmıyorum şu anda. Oynat gitsin, kaybedersek de gençlerle kaybedelim bundan sonra.

Kadir
25.04.2009, 20:43
Oynama şansı varsa oynasın haftaya . En azından "aha bir tane genç yıldızımız var" diyelim !

ahamitokutan
25.04.2009, 23:48
son yıllardaki harcadığımız gençleri gördükçe senin için üzülüyorum.iki sene önce yıldızımız olcak dediğimiz ama harcadığımız ali güzeldal mesela.bugun bir gol attı ve merak ediyorum umut veya gökhan o golu atabilir miydi?

İbrahim CİHAN
26.04.2009, 00:08
milli takıma giren bi oyuncuda küçültme olamaz.. kemik yaşı testi uygulanıyo ve asıl yaşı çıkıyo.. yaşı doğrudur kesinlikle;)

cobts28
26.04.2009, 01:30
Hasan'ın ne Umut ne de Gökhan'dan daha kötü oynayacağına inanmıyorum şu anda. Oynat gitsin, kaybedersek de gençlerle kaybedelim bundan sonra.
bravo kardeşim seninle aynı fikirdeyim bunu yapmadıgımız için yıllardan beri abdurrahmanlar sedatlar ragıplara sahip çıkmadıgımız için bi yerden karşımıza çıkıyolar bu günkü abdurrahman olayı gibi...

sifuni
27.04.2009, 16:12
Bence seneye A takima alinmali ve yavas yavas adepte edilmeli ama bu adaptoasyon Baris Memis,Ergin Keles,Aligüzeldain ki gibi olmamali

Mustafa Calik
28.04.2009, 17:00
http://www.haber61.net/images/gallery/135/38.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-coskulu-karsilama-135-p39.htm)

Mustafa Calik
05.05.2009, 21:42
Hasan Ahmet Sari yarin insallah oynayacak .. yarin ki mac icin kadro'da. 19:15'de mac baslayacak.

Bekir
07.05.2009, 00:09
tebrikler hasan yine atmıssın golunu..

hasan ahmet bugunku u17 macında takımı 9. dk da one gecirdi ama macı 3 1 kaybettiik..

sifuni
09.05.2009, 02:49
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/76852_1_090506221719.jpg

Almanya'da bugün başlayan 27. Avrupa 17 Yaş Altı (B) Gencler Futbol Şampiyonası finallerinde (B) Grubu'nda yer alan Türkiye, ilk maçında evsahibi Almanya'ya 3-1 yenildi. Gencler

49. dakikada Yabo'nun ortasında Thy'nin vurduğu sert şutta, top az farkla auta gitti.

50. dakikada milli takımın savunmadaki hatasını iyi değerlendiren Buchtmann, Almanya'yı 2-1 öne geçirdi.

66. dakikada Almanya'nın Buchtmann ile kullandığı köşe atışında Mustafi, güzel bir kafa vuruşuyla topu filelere gönderdi ve durumu 3-1 yaptı. iyi

Karşılaşma, Almanya'nın 3-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Karşılaşmayı, Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü Hami Mandıralı ve Futbol Federasyonu Almanya Sorumlusu Erdal Keser de izlediler.

Gruptaki diğer maçta ise İngiltere ile Hollanda 1-1 berabere kaldı.

Milli takım, şampiyonadaki 2. maçını 9 Mayis Cumartesi günü TSİ 15.00'de Hollanda ile yapacak.

Stat: Steigerwald

Hakemler: Milorid Maziç xxx (Sırbistan), Krystof Mencl xxx (Çek Cumhuriyeti), Gareth Eakin xxx (Kuzey İrlanda)

Almanya: Stegen xxx, Basala-Mazana xxx, Plattenhardt xxx, Labus xxx, Mustafi xxx, Buchtmann xxx (Dk. 78 Malli x), Yabo xxx, Götze xxx, Zimmermann xxx, Trinks xxx (Dk. 47 Thy xx), Scheidhauer xxx (Dk. 64 Opper xx)

Türkiye: Deniz Mehmet xx, Nurettin xx, Oğulcan xx, Furkan xx, Orhan xx (Dk. 52 Muhammed x), Berkin xxx (Dk. 68 Ömer Ali x), Deniz Herber xx, Gökhan xxx, Hasan Ahmet xxx (Dk. 77 Volkan x), Barış xx, Kamil Ahmet xx

Goller: Dk. 9 Hasan Ahmet (Türkiye), Dk. 10 Götze, Dk. 50 Buchtmann, Dk. 66 Mustafi (Almanya)

Sarı kartlar: Dk. 51 Buchtmann (Almanya), Dk. 81 Muhammed (Türkiye)

Kırmızı Kart: Dk. 70 Gökhan (Türkiye)

maraton.com.tr

Hasan Ahmet Sari yine golünü atmis Massalah hic bosu yok, ama bu sefer yenilmisiz. Turnuvanin ilk maciydi insallah düzelirler.

Kazım Uzunboy
09.05.2009, 03:43
Yine atmış golünü ama maalesef yenilmişiz..

trab61
09.05.2009, 11:53
bu hasanin attigi goller normal degil bence. super topcu olacak insallah. yeni bir fatih tekke doguyor.

_SeRKaN_
10.05.2009, 11:26
Bende diyorum iki haftadır paf kadrosunda yok meğer milli takımdaymış...

sifuni
09.06.2009, 14:58
Acaba bu sene a takima cikaracaklarmi bence cikarilmali Sercanida cikartilar takir takir oynuyor bonservisini ikiye üce katladi.

Muhammet*
09.06.2009, 15:03
Hazırlık kampında görmek isteriz...:)

gustavo_colman
09.06.2009, 17:43
Acaba bu sene a takima cikaracaklarmi bence cikarilmali Sercanida cikartilar takir takir oynuyor bonservisini ikiye üce katladi.
kardeş barışla-göksuyu da çıkardık ama ....

İskender YILMAZ
11.06.2009, 02:46
Şansı bol olsun ..

Onur
12.06.2009, 23:32
hazırlık maçlarında oynatılır. Biz de burdan aslanım kesin ilk 11 oynamalı deriz. daha sonra sadece yedek kulubesinde görürüz.

sifuni
18.06.2009, 01:37
Baska bir forvet alinmayacaksa kesinlikle A takima cikarilmali

Murat GENEL
18.06.2009, 17:44
Bener Cordan İlkögretim okulunda bizim bi alt sınıfta okurdu..Yunus Emre Lisesinde okuyor şuan ama pek gitmiyor okula :D topçu olacak kafasına koymuş..Ayrıca meydanda gezerken paf takımın çogu topçusu gibi 'bi yeri' kalkık gezmiyor ..Mütevazi ve utangaç..Yani bir Batuhan'daki ahlak durumunu yaşamayız emin olun..Fiziği yaşına göre oldukça iyidir..Ama 92 dogumlu oldugunu düşünürsek bana göre 2 , Normal şartlar göz önüne alındıgında 1 yıl daha paf takımda geçirecek..Dogru olanda budur..Paf ligininde en genç oyuncularındandır..Kaliteli ve düzgün bir oyuncu adayı geliyor..

Bu arada İstanbul'da dogmuştur ama küçük yaştan beri buradadır..12 yaşından berie Trabzonspor'un alt yapısında zannedersem..Başka takımı tutması tabiki söz konusu değildir sapına kadar Trabzonsporludur:)

Birtan Karaman
12.07.2009, 19:24
Keşke Kampa Çağırsaydılar .

Karadenize Gitti Heralde . Yanlışmıyım ?

innocence
14.07.2009, 03:44
Keşke Kampa Çağırsaydılar .

Karadenize Gitti Heralde . Yanlışmıyım ?

Karadeniz e gitmedi.

kudu_61
14.07.2009, 10:08
Hazırlık kampında görmek isteriz...:)
vallaha ben daha önceki hazırlık maçlarımızda çok genç izledim izlediğim maçlarda da kusursuz oynadılar ama ne olduysa kamp dönüşü bi daha görmedim uşakları (stoper selim ve forvet cem) eğer hasan da öyle olacaksa oynatmasınlar yazık oluyor hevesleri kırılıyor pilot ta oynatacaksan bunları oynatacaksın almanya dan Trabzonspora diye gelenleri değil...

nbay
14.07.2009, 11:16
devre arasında antalya kampına çağrılır artık

Birtan Karaman
29.07.2009, 17:25
Gitsin Karadeniz'de Bi Sene Tecrübe Edinsin Gelsin . Örn ; Eren .

metinulusoy
11.08.2009, 13:49
Sağda solda forvet oyuncusu arayacağımıza Hasan'a şans verelim ne kaybederiz,nasıl olsa alacağımız oyuncu da Gökhen ve Umut'u kesemeyecek.o halde alternatif oyuncu için para harcamaya gerek yok.işte sana alternatif.Hasan Ahmet SARI............

Kadir
11.08.2009, 13:51
Gitsin Karadeniz'de Bi Sene Tecrübe Edinsin Gelsin . Örn ; Eren .

Görende bir sene tecrübe edinen ikinci sene takımda tutuluyor sanacak ..

Ahmet Karadeniz
11.08.2009, 23:41
ins barısın dustugu hataya dusmez

Dogan
12.08.2009, 01:42
Hasan Ahmet'i alsınlar A takıma da yedekte beklesin, maç tecrübesi kazanmasın, es kaza oynadığı maçta da gol kaçırınca yuhalanıp şefki kırılsın.

Yok öyle yağma. Altyapımızın en önemli umudu o şimdi, kolayına yem etmezler.

Sümeyye Şahin
24.08.2009, 19:29
Yattara ve Zafer takımla çalıştı
24 Ağustos 2009 / 18:49
Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda deplasmanda yapacağı Toulouse maçı hazırlıklarına başladı.

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda deplasmanda yapacağı Toulouse maçı hazırlıklarına başladı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik direktör Hugo Broos yönetiminde çalışmalarına başlayan bordo-mavili takımda, Manisaspor maçında forma giyen futbolcular koşu yaptı.
Takımdaki diğer oyuncular çift kale maç ile antrenmanı tamamlarken, sakatlıkları geçen Yattara ve Zafer Yelen'de takımla çalışmaya başladı. Dün yapılan maçta el baş parmağı çıkan Egemen'de idmanda yer almadı.
Bu arada, alt yapıdan forvet oyuncusu Hasan Ahmet Sarı'nın takıma dahil edildiği ve çalışmalarına başladığı öğrenildi.

Hbaer61.net

Mert Oğuzlu61
24.08.2009, 19:49
bursa maçında umutuda gökhanıda keserim bu çocuğa şans veririm!!! eminimki bu formanın önemini umuttanda gökhandanda daha iyi kavrayacaktır ve onlardan çok daha yararlı olacaktır bize, şimdi ''ne işi var bunun koskoca ts nin forvet hattında?'' diyenler olacaktır, umutuda gökhanıda gördük, rakiplerimiz sadece 1 defanslarıını salıyor bunların üstüne hemen takk oyundan düşüyorlar, hasan ahmet hata yapsada kızmayacağım ona güvenip koyardım broos un yerinde olsam ilk 11 e... fatih tekke mizi maçta en az 3 defans tutardı ahh ahh..!

Pro-TS
24.08.2009, 19:58
sonunda mantıklı bi hamle hadş koçum şu gökhanla umutu kes o formayı onalrdan fazla terleteceğine inanacım tam

onur-ts
24.08.2009, 20:16
Hasana ben çok güveniyorum.ondan ümitliyim.çünkü her kategoride ve milli takımda oynadığı maçtan çok gol atmış.fiziği de iyi.şans verilmeli.umuttan-gökhandan daha verimli olur.bakınız Arsenal!
geçen rüyama da girmişti.takım maç yapıyo forvette hasan ahmet sarı oynuyodu...

İskender YILMAZ
24.08.2009, 20:23
Lütfen Bursa maçında direk 11 oynasın, Umut'tan da kötü oynasın (bu ihtimal dahilinde mi bilemiyorum tabi) ama oynasın ..

danger00
24.08.2009, 20:25
tanımayanlar için söyleyeyim, bursadaki sercan tipinde bir oyuncu.
benim güvenim sonsuz ancak şuan ki sorunlu takımda oynatarak taraftara yem olmasını istemem.
zannettiğiniz gibi gençlere tahammül eden bir taraftar topluluğumuz yok, takım iyiye gittikçe oynaması taraftarıyım.

ilhan
24.08.2009, 20:46
Çok yerinde bir uygulama olmuş. (Eğer mümkünse oynaması) Ersun hocam bu hafta kes Gökhan ve Umut koy Hasan'ı forvete. Şu halimden daha gözü kara Ersun Yanal savunucusu olmazsam daha ne olayım.

Hadi hocam, güveniyorum sana.

Her maç Gökhan ve Umut saçımızı, başımızı yolduracaksa varsın Hasan yoldursun. En azından genç deriz geçeriz. Herhalde Umut ve Gökhan'ın atamadıklarını atmamazlık yapmaz. Attıklarını atmasa da olur. :)

Hasan Ahmet için yazdığım mesaj geçerliliğini koruyor.

Ersun hoca olan kısmı Hugo Broos yaparız olur biter. :p

Atakan
24.08.2009, 21:03
Keşke dediğin gibi olsa İlhan Abi.

Şuan güvendiğim ender oyunculardan.

Erkin Ekşi
24.08.2009, 21:11
yaw girsin oynasin ilk 11 de ne fark edicekki?
olabilecek en kotu sey topu kaleye sokamamasi olur ki bu zaten bize bisey ifade etmiyor mevcut forvetimiz sagolsun.
kaleye giren topuda cikaricak hali yokya?

x_man
24.08.2009, 21:16
umutu biliyoruz birazda ahmeti görelim bu işler belli olmaz büyük yıldızlar böyle eksikliklerden ortaya çıkmıştır belki ahmetde onlardan biridir İNŞAALLAH

metinulusoy
24.08.2009, 22:14
dilimizde tüy bitti Hasan diye diye.sonunda mecbur kaldılar aldılar takıma.hazırlık kampına götürselerdi ne kaybederdik.

el_conquistador
24.08.2009, 22:37
Eren gittigi gündür aklimdaydi, Hasan'i bu durumda kullanmamiz lazim diye...

Cafer Bulur
24.08.2009, 22:49
Su anki durumumuzda bu oyuncudan medet ummak,hasan ahmete yapilacak en büyük kötülüktür.

Gelismesine zaman tanimali ve onu asla soguk sulara birakmamaliyiz...

Alihan Ertürk
25.08.2009, 13:32
'' Bu arada, Gençlik Geliştirme Merkezi'nden forvet oyuncumuz Hasan Ahmet Sarı'nın takımla birlikte çalıştı. ''

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2479#Icerik

Toulouse maçı hazırlıklarında Ahmet de var .. Maçta oynayamaz orası ayrı :S

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2482-8O6S9U5J.jpg

sifuni
25.08.2009, 13:56
'' Bu arada, Gençlik Geliştirme Merkezi'nden forvet oyuncumuz Hasan Ahmet Sarı'nın takımla birlikte çalıştı. ''

ingilizler rooneyi oynatdi besiktas batuhani oynatdi bizde böyle forvetler varken Ahmet Hasan da oynamali

Barış Mayda
25.08.2009, 13:58
ingilizler rooneyi oynatdi besiktas batuhani oynatdi bizde böyle forvetler varken ahmet hasan da oynamali
hİÇ olmassa kendİ cocugumuz kazanilabİlİr

Mollasalihoğlu
25.08.2009, 14:06

Hoca oynatırsa oynar :)

sifuni
25.08.2009, 14:06
ben taa gecen sezonda demistim oynatilsin diye tamam cok genc taraftarin önüne atilmasin ama bojan kirkic 100 000 kisinin karsisinda oynuyorsa nuri sahin 80 000 kisinin karsisina 16 yasinda cikmis ise hsan ahmette bunu basarabilir herhalde

Ali Can
25.08.2009, 14:10
şans tanınmalı bu uşağa
umutu izleyeceğimize bari hasanı izleseydik

Ali Yerlikaya
25.08.2009, 14:13
Yeni bi uygulama ile A2 ligi kuruldu büyük olasilikla ilk maclarini orda oynicadir. ELimizdeki gnc ve sans bulmiyan oyuncularin oynicagi bi lig diye biliyom. Ama kalitesni orda ispatlarsa A Takiam yükselebilir.

ugur_52
25.08.2009, 14:16
Forma numarası 22 gözüküyo sitedeki resimlerde.

gustavo_colman
25.08.2009, 15:50
11 de oynamasa da oyuna girsin ve şans avrupadan örnekleri inter,arsenal,m.unt.... 17-19 yaslarındaki oyunculara şans vererek dünya yıldızı yapıyorlar ben hasan a güveniyorum bu formanın değerini bilecektir....

gustavo_colman
25.08.2009, 15:51
Forma numarası 22 gözüküyo sitedeki resimlerde.
22 erenin diye biliyordum

Halit Aydın
25.08.2009, 19:32
Fiziği de yerinde. Barış kadar küçük gözükmüyor. Forvet için yeterli bir fizik. Umursamaz Gökhan'ı oynatacağına bunu koyarsın ikinci yarı.

Emirhan Çorumlu
26.08.2009, 04:58
Ben okuyorum ve takip ediyorum... Sürekli Milli Takima cagriliyor ve Forvet kendi asil Mevkisi ama tahminimce Orta Saha tabiki ofansif oyniyabiliyor =) Iyiiyi en azindan Golcümüz oldu...

Emirhan Çorumlu
26.08.2009, 05:00
Yeni bi uygulama ile A2 ligi kuruldu büyük olasilikla ilk maclarini orda oynicadir. ELimizdeki gnc ve sans bulmiyan oyuncularin oynicagi bi lig diye biliyom. Ama kalitesni orda ispatlarsa A Takiam yükselebilir.

Evet katiliyorum... =)

Trabzonizm
26.08.2009, 15:50
tolulouse macina kadrosuna alindimi?

Gökçebey
27.08.2009, 09:07
UEFA listesine göre forma numarası 92 :)

Goalkeepers
No. Name
1 Tony Sylva
29 Tolga Zengin
35 Onur Recep Kivrak

Defenders
No. Name
4 Rigobert Song
6 Ceyhun Gülselam
11 Memiş Barış
16 Egemen Korkmaz
18 Tayfun Cora
23 Remzi Giray Kaçar

Midfielders
No. Name
3 Hrvoje Čale
5 Engin Baytar
7 Zafer Yelen
8 Selçuk İnan
15 Öztorun Ferhat
20 Gustavo Alejandro Colman
25 Alan carlos Gomez Da Costa
28 Razundara Tjikuzu
30 Serkan Balci

Forwards
No. Name
9 Ünal Gökhan
10 Umut Bulut
61 Ibrahima Yattara
92 Hasan Ahmet Sari

Cengiz Çubukcu
27.08.2009, 09:29
Bu akşam 2. yarı girip gol attığını hayal ediyorum :)

Burçak
27.08.2009, 09:45
:D
abartalım mı ?
Öyle güzel bir maç çıkarıyor ki Umut kızağa çekilip Hasan yeni 10 numaranın sahibi oluyor :rolleyes:

Harun-61
27.08.2009, 09:56
Owen'in ilk önemli maci geldi aklima,
Dünya Kupasinda Arjantin'e karsi,
ve attigi o muhtesem gol...

aynisini sende yapabilirsin AHmet ;)

Rasim YILMAZ
27.08.2009, 09:58
Kafileyle birlikte Fransa'ya gitmiş mi?

Adnankazaz
27.08.2009, 13:14
oynamali iyi bir forvet olabilir sans verilmeli isminden belli büyük futbolcu olacak

Birtan Karaman
27.08.2009, 13:53
Trabzonspor taraftarı, golcü futbolcu transferi yapılmasını isterken, Trabzonspor ilk çözümü kendi içinde buldu. Bordo-Mavili kulübün kurmayları, PAF takımında forma giyen ve U18 Milli Takımının da gol makinesi olan Hasan Ahmet Sarı’yı A takım kadrosuna dahil ettiler. Bordo-Mavili takımın önceki gün ve dünkü idmanlarına çıkan 18 yaşındaki Hasan Ahmet Sarı ise çok heyecanlandığını, A takımda kendisini göstermek için elinden geleni yapacağını belirtti. Hasan Ahmet Sarı’nın A takım kadrosuyla idmanlara çıkması ise, “Yönetim toplumu tatmin edecek bir forvet ararken, çareyi altyapıda buldu” şeklinde esprilere neden oldu.

Günebakış

Yavuz Hasan
27.08.2009, 14:45
hasan ahmet üç şekilde oyuna girer

a) maçı kopartırız turu garantileriz 4-5 fark atarız da girer

b) maçı kopartırlar avrupa macerası sona erer 2-3 fark geri düşeriz de 80'den sonra girer

c) önce umut ardından gökhan sakatlanır da öyle oyuna girer

Hasan61
28.08.2009, 00:36
bu maçta oynatılsın kaleye giden topa dokunmaz
kale dibinden kaçırmaz
kaçırsa bile kendimizi avutacak mazeretimiz olur

albatros
28.08.2009, 00:37
bazen sırf taraftarı forvet konusunda susturmak için bu çocuğun a takım antrenmanlarına çağrıldığını düşünüyorum.

gustavo_colman
28.08.2009, 00:38
oyna koçum sen oyna helaldir battı balık yan gider

Kubilay ŞAHİN
28.08.2009, 00:40
Şu An İçin Senin Oynatılmanı Asla İstemem.. Ama Gerekiryorsun Be Kardeşim.. En Azından Bir Maçlık Bi Bu Aralar Böyle Bir Değişime İhtiyacımız Var..

Hüseyin İlkin
28.08.2009, 00:45
Denemeye değer.
Zararlı çıkmayız, aksine çok fayda sağlayabiliriz.

sifuni
28.08.2009, 00:54
BU macta oynayamaz mmiydi en kötü ihtimaal oda topu kaleciye nisan alirddi veya elle koontrol ederri kkayibiimizz nee olurdu??

Özge
28.08.2009, 00:54
Oynasa sahadakilerden daha iyi olacağına adım gibi eminim ama harcanmasını istemiyorum.

Yavuz Hasan
28.08.2009, 01:07
tahmin ettiğim gibi oynamadı

Kaan
28.08.2009, 01:11
BU macta oynayamaz mmiydi en kötü ihtimaal oda topu kaleciye nisan alirddi veya elle koontrol ederri kkayibiimizz nee olurdu??

tahmin ettiğim gibi oynamadı

Zaten oynayamazdı.

Avrupa ligleri için baştan oyuncu kayıtları istiyorlar.

Hasan Ahmet Sarı'yı listeye yazmamışlardır herhalde ? :rolleyes::)

Mustafa
28.08.2009, 01:11
Daha oynamadan eleştiri almaya başladı biz böyleyiz.

Hasan61
28.08.2009, 01:13
Zaten oynayamazdı.

Avrupa ligleri için baştan oyuncu kayıtları istiyorlar.

Hasan Ahmet Sarı'yı listeye yazmamışlardır herhalde ? :rolleyes::)
http://www.uefa.com/footballeurope/club=52731/competition=14/index.html
listede var ama götürülmedi sanırım fransaya

Cem Akyüz
28.08.2009, 03:25
Şimdi oynasın en kötü elimizdeki forvetler kadar oynar

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 10:45
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2505-2Y9J1T2V.jpg

Nijerya'da 24 Ekim-15 Kasım 2009 tarihlerinde oynanacak FIFA U17 Dünya Kupası'na hazırlanan U17 Milli Takımımızın, Hollanda ile Antalya'da yapacağı hazırlık maçının aday kadrosu açıklandı. Kadroda oyuncularımızdan Hasan Ahmet Sarı da yer aldı.

Antalya WOW Topkapı Otel Sahası'nda 4 Eylül'de oynanacak ve saat 17.00'de başlayacak karşılaşmanın aday kadroya davet edilen oyuncular 31 Ağustos 2009 Pazartesi günü saat 13.00'te Antalya Mardan Otel Spor Kompleksi'nde toplanacak.

Kaynak:Trabzonspor.org.tr

sifuni
28.08.2009, 14:09
Helal Olsunyine golleri dizecegine eminim

Hüdai Pervaneli
28.08.2009, 14:12
Ah bırde Sans verse San Hoca

Egemen Yılmaz
30.08.2009, 02:33
Eğer o da kendine güveniyorsa şansı hak ediyor.

Kubilay ŞAHİN
30.08.2009, 03:09
Oynasamı Oynamasamı Hala Daha Kararsızım..

Ama Bu Maç İçin Yedeklerden Girmesini İsterim..

Muhammed
30.08.2009, 12:17
Eğer ilerde büyük bir oyuncu olacaksa, bu yıldan gollerini atmaya başlaması lazım. Sercan ile aralarında 1 yaş var. Ama Sercan geçen sene gollerini atıyordu. Biz daha sahaya sürebilirmiyiz onu düşünüyoruz. Bu yıl en geç gelecek yıl takıma girip gollerini atmalı. Yoksa ümidi kesin bence.

Onur Civelek61
30.08.2009, 12:41
Tekniği iyi mi bu arkadaşın?

Kadir
30.08.2009, 12:43
Sercan Yıldırım'dan ne eksiği var ki? Çıkar oynasın arkadaş, yıldız kazanalım.

SDinc
30.08.2009, 12:51
90 dakikayı kesinlikle kaldıramaz. Maç sonlarına doğru önce 5 sonra 15 diye diye takıma öyle kazandırılmalı yoksa bu yaşta fiziken takıma etkisiz olur.

Necat Ulusoy
30.08.2009, 13:06
konuştuğumuz adam profosyonel bir futbolcu.milli maç deneyimleri ve golleri var ve ışık saçıyor.daha başka nasıl özellikler olmalı ki genç bir yıldız adayı a takımında forma bulsun !
bence hoca cesur davranmalı ve her mac 20-30 dk ile şans vermeye başlamalı.
şu anda hem ahmet sarı hem de camia böyle bir ihtiyaç içinde..

gustavo_colman
30.08.2009, 13:09
2 gökhan edersin kovdur şu gökhanı

Atakan
30.08.2009, 13:27
Hasan'ı da harcamamamız lazım.:)

İnşallah çok iyi bir futbolcu olur ne diyelim.:)

anth
30.08.2009, 14:18
Eğer ilerde büyük bir oyuncu olacaksa, bu yıldan gollerini atmaya başlaması lazım. Sercan ile aralarında 1 yaş var. Ama Sercan geçen sene gollerini atıyordu. Biz daha sahaya sürebilirmiyiz onu düşünüyoruz. Bu yıl en geç gelecek yıl takıma girip gollerini atmalı. Yoksa ümidi kesin bence.

:alkış: Kesinlikle haklısın. gerçekten yıldız olacaksa şimdiden oynaması lazım. Yoksa diğer yıldız adaylarımız gibi 20 li yaşları beklersek daha çok bekleriz.

Ertan 51
30.08.2009, 14:34
Hemşerilerinin baskısına insan üstü bir bünyen olması lazım Ahmet'im yoksa senin sonun da kötü.Allah'ım yardımcın olsun.Gökhan ın,Umut'un ve Yönetimin yükü omzunda,bakalım şapkadan tavşan çıkarabilecekmisin.

drabzon_54
30.08.2009, 14:44
tek başına oynasa gol bile atar

gustavo_colman
30.08.2009, 14:47
Jack Wilshere bakın bu adamda kaç yaşında 92 li doğumlu arsenalde sıralıyor golleri

OYılmaz
30.08.2009, 15:49
Hasan Ahmet Sari: "Deprem hayatımı değiştirdi''
Fatih Tekke'den bu yana altyapısından santrfor üretemeyen Trabzonspor'un yeni umudu. 17 yaşında ve İstanbul doğumlu. 16 yaşında çıktığı ilk milli maçta iki gol atarak kalitesini kanıtlamış oldu. 5 yaşındayken Avcılar'da yaşadığı deprem nedeniyle ailesi Trabzon'a göç edince onun da hayatının akışı değişti. Bu olayın Trabzonspor gibi büyük bir takımla tanışmasını sağladığını söylüyor ve "Bugün görev verilse oynayabilirim" diyecek kadar kendisine güveniyor.
http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Auto/82fdb2d1c31e49cb9ffa6c6fc17d8ef9.jpg

Röportaj: Nihat Özten / TamSaha

U16 ve U17 Milli Takım forması ile 30'a yakın maça çıktın ve birçok gol attın. Trabzonspor altyapısını ve Genç Milli Takımları takip edenler senin bir yıldız adayı olduğunu söylüyor. Bu nedenle Hasan Ahmet Sari'yi biraz daha yakından tanımak istiyoruz.

21 Ocak 1992'de İstanbul Şişli'de doğdum. İki kardeşiz. Benden küçük bir erkek kardeşim var.

İstanbul'da doğdun ama futbola Trabzonspor'un altyapısında başladın, bu nasıl oldu?

Baban ne iş yapıyor?

Babam ilaç mümessilliği yapıyor. Biz Trabzon'a gittikten sonra babam 3 yıl daha İstanbul'da çalışmaya devam etti. Daha sonra o da Trabzon'a, yanımıza geldi.

Peki, futbola başlangıcın nasıl oldu?

5.5 yaşıma kadar İstanbul'da yaşadım. O dönemde de futbolu çok seviyordum. Trabzon'a yerleşip babam da yanımıza geldikten sonra Trabzonspor'un altyapısına yazıldım. Altyapı seçmelerini kazanarak futbola başladım.

http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-4.jpgDeprem nedeniyle Trabzon'a gitmeseydiniz İstanbul'da da futbolcu olacağını söyleyebilir misin?

Sanmıyorum. Eğer Trabzon'a gitmeseydik futbolla bu kadar ilgilenir miydim ya da başka bir kulüpte bu noktaya gelir miydim, açıkçası bu soruya kolay kolay evet cevabı veremiyorum. Bence deprem nedeniyle Trabzon'a taşınmamız, futbolcu olmamın da önünü açtı.

Bugüne kadar gelişimine en önemli katkıyı hangi teknik direktörün yaptığını düşünüyorsun?

Elbette üzerimde şimdiye kadar beni çalıştıran bütün hocalarımın emeği vardır. Ancak Özkan Sümer Hocamı ayrı bir yere koymam gerekiyor. Trabzonspor altyapısında başladığım günden bu yana gelişmeme büyük katkı sağladığını söyleyebilirim.

İlk milli maçımda iki gol attım

Peki, Genç Milli Takımlara ilk kez ne zaman seçildin? Seni keşfeden teknik direktör kimdi?

İlk kez U16 Milli Takımı'na çağrılmıştım. Takımın başında Ferhat Südoğan Hocam vardı. Milli formayla ilk çıktığım müsabaka İrlanda Cumhuriyeti maçıydı ve ilk maçımda 2 gol attım. O maçı 2-1 kazandık. Benim için unutulmaz bir anıydı. İlk milli maçımda 2 gol atmam ve takımın bu gollerle galip gelmesi benim için inanılmaz bir mutluluktu. O günü hayatım boyunca unutamam.

Engin Bekdemir'le yaptığım röportajda, kendisinin oynadığı milli maçları PSV'den yetkililerin takip ettiğini belirtti? Seni ve diğer yaş kategorilerinde milli olan oyuncuları takip eden var mı?http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-2.jpg

Benim bildiğim kadarıyla yok. Sanırım Türkiye'deki sistem biraz daha farklı. Kulüplerdeki antrenörlerimiz bizim milli maçlarımızı seyretmek yerine Milli Takımlardaki antrenörlerimizden performansımız ve gelişimimiz hakkında bilgi alıyor. PSV veya bir başka yabancı takımın Milli Takım antrenörlerimizle böyle bir diyalog kurma şansı pek yok. Bu nedenle oyuncuları kendileri izliyor olabilirler.

Bu ilgi konusuna senin özelinde bakacak olursak, Trabzon halkının sana yaklaşımı nasıl?

Tabii ki Trabzon gibi bir yerde Trabzonspor'un altyapısında bile oynamak büyük bir onur. Bizi tanıyan insanların yaklaşımı da oldukça güzel. Altyapı oyuncusu da olsanız birçok kişi sizi tanıyor ve ilgi gösteriyor. Açıkçası bu ilgi benim de hoşuma gidiyor ve motivasyonumu artırıyor.

http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-3.jpgTrabzonspor'da Umut ve Gökhan ilk on birde yer alıyor, kenarda Isaac yedek bekliyor. Sen ne zaman bu kadronun içinde yer alabileceğini düşünüyorsun?

Bugün şans verilse hemen oynayabileceğimi düşünüyorum, kendime güveniyorum. Tabii ki onlar kadar kuvvetli olmayabilirim ama henüz yaşım çok genç. Bu eksiğimi zamanla kapatabileceğimi düşünüyorum.

Peki, bu oyuncuların hangi özelliklerini beğeniyorsun?

İkisi de sprinter oyuncular. Çok fazla deplase olarak oynuyorlar. Gökhan ağabeyin bitirici özelliğinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Kaçırdığı pozisyonlar oluyor ama bence gol vuruşlarında çok usta. Umut ağabey ise müthiş mücadele ediyor. Bu yüzden de gol şansı yüksek bir oyuncu. Çok koştuğu ve devamlı arayış içinde olduğu için sık sık pozisyona girebiliyor.

Sen kendini hangisine benzetiyorsun?

Tabii onlar çok usta ve tecrübeli oyuncular. Benim onların düzeyine yükselmem için önümde uzunca bir yol var. Kendi kategorimde baktığımda Umut ağabey kadar çok koşmasam da gol vuruşlarımı Gökhan ağabeye benzetiyorlar. Hocalarım da zaten benim gol vuruşlarımı beğeniyor. Bir de takım atağa çıkarken arkadaşlarıma yardımcı oluyorum. İleride topu tutup atak başlatabiliyorum.http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/0002009/TamSaha/Nisan%202009/Hasan-Ahmet-Sari-5.jpg

Genç bir oyuncu olarak Turkcell Süper Lig'de halen geçerli olan 6+2 yabancı kontenjanını nasıl değerlendiriyorsun?

Yabancı oyuncular futbolun gerçeği. Ancak sınırlamanın doğru olduğunu düşünüyorum. Hatta bugünkü sayının iki oyuncu eksiltilerek uygulanmasının daha faydalı olacağı görüşündeyim. Bu sayede benim gibi genç oyunculara da daha fazla oynama şansı doğar.

Barış Memiş'ten ders alıyoruz

Senin önünde son dönemde altyapıdan çıkan bir Barış Memiş örneği var. Ancak bu sezon çok fazla oynama şansı bulamadı. Bu örnek senin açından nasıl değerlendirilebilir? Bir umutsuzluk olarak mı yoksa bir ders alış mı?

Biz Barış Memiş'e bakarak daha çok ders alıyoruz. Çünkü Barış Memiş gerçekten çok önemli bir yetenek. Altyapıdaki bütün oyuncuların da çok beğendiği ve örnek aldığı bir oyuncu. Hepimiz kendimizi onun geldiği noktada hayal ederek motive oluyoruz. Barış Memiş'in bu sezon ilk on birde yer almaması da benim açımdan bir olumsuzluk değil. Demek ki Barış oynamak istiyorsa daha çok çalışmalı. Ona bakarak "Biz de o noktaya geldiğimizde daha çok çalışmalı, kendimizi sürekli geliştirmeliyiz" diye düşünüyorum.

Futbolun dışında nelerle uğraşıyorsun?

Boş zamanlarımda genellikle arkadaşlarımla sinemaya giderim. Zaman zaman kitap okurum. En son Turgut Özakman'ın "Şu Çılgın Türkler" kitabını okudum.

Eğitimin nasıl gidiyor bu arada?

Sabah okula gidiyorum, öğleden sonra ise antrenmana. Futbolcunun eğitimli olmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle futbolla eğitimimi bir arada götürmeye çalışıyorum. Elbette biraz zor. Bazen okula devam edemediğim zamanlar oluyor. Özellikle Genç Milli Takım kamp ve maçları döneminde okuldan uzak kalıyorum. Ancak amacım liseyi bitirdikten sonra en azından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na girerek üniversiteyi bitirmek.

Eski bir röportaj Ahmet'e güveniyoruz

Adem Erdoğan
30.08.2009, 16:00
Forvet özelliği olan her futbolcuya şans tanınmalı bu takımda..

Rasim YILMAZ
31.08.2009, 00:17
Hadi artık...
Zamanı geldi , hocalar..:)
3 hocasınız birinden biriniz oynatın artık şu çocuğu...

cahoe
31.08.2009, 00:19
sercan oynuor bu cocuk neden oynatılmasın şu durumda bence sanş verilmeli.

Kaan
31.08.2009, 00:57
Oynamalıydı.

Sümeyye Şahin
08.09.2009, 13:49
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-8Q5B7L8N.jpg

Emre ÖZTÜRK
08.09.2009, 14:26
hemen bu çocuğa şans verilmeli eğer bu haftada aptalca goller kaçırırsak bu çocuk mutlaka oynamalı

Rasim YILMAZ
08.09.2009, 14:46
hemen bu çocuğa şans verilmeli eğer bu haftada aptalca goller kaçırırsak bu çocuk mutlaka oynamalı

Aptalca goller kaçırmasak dahi oynamalı:)

Kubilay ŞAHİN
08.09.2009, 15:40
İnşallah Yakın Zamanda Sahada Görürüm..

.....
08.09.2009, 15:47
inşallah onuda bir gün izleriz. ve o bir gün bu sene olur...

Yavuz Hasan
08.09.2009, 17:58
tutuna bilmesi için çok büyük şansa ihtiyacı var

oynadığı maçlarda son beş dk da girse gol atması lazım yoksa "bunda da iş yok" pasaportuyla ya manisada yada ankaragücünde oynar

reisoğlu61
10.09.2009, 00:40
bugünkü A2 karsilasmasindaki galibiyet golümüzü kaydetti.

AYYILDIZ
10.09.2009, 00:44
Gökhan ve Umut'tan birşeyler öğrenmeye çalışıyormuş.Bu çocuğu acilen ilk 11de oynatmamız lazım.Yoksa öğrenirse birşeyler biteriz.

Kadir
10.09.2009, 00:49
Oynatılmalı, oynatılmalı, oynatılmalı..

.....
15.09.2009, 18:36
A2 takımımızın golünü attı. 2-0 kazandık. Tebrikler .

metinulusoy
15.09.2009, 18:49
Helal olsun koçum benim ya.Çocuğun hiç boşu yok.hangi maçta oyanarsa oynasın leblebi gibi gol atıyor.

Rasim YILMAZ
15.09.2009, 18:52
Ne düşünülüyor acaba?

Yedek santraforsuz maça çıkıyoruz?

is_mail61
15.09.2009, 21:07
ya hazır farkı bulmuşken oynamalıydı ya neden oynatmadı barışla onu anlamadım açıkcası

Sinem Yılmaz61
15.09.2009, 21:29
Habu Usagu oynatsinlar, yoksa oda Göksu gibi Karadenize gidebilir belki...

Thedoors
15.09.2009, 23:47
Şöyle alıcı gözüyle birkaç maç izledikten sonra,umut dolu cümleler sarfetmek istiyorum burda:)Cv si gayet iyi,bir de izlemek lazım.

sifuni
16.09.2009, 01:08
A2 Macinda yine gol atmis tebrikler nerdeyse hic bosu olmuyor gelecegi saglam gibi duruyor

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 01:14
Tebrikler yine atmış golünü.

Mert Oğuzlu61
16.09.2009, 01:28
ibb maçı gibi maçlarda oynatmayacaksında hangi maçta oynatacaksın genç oyuncuları ? atmışsın 6 tane tamam iyi güzelde bu tip maçlarda barış gibi hasan gibi genç oyuncularına şans vereceksin ki genç oyuncu kazanasın...

61_Serhat_61
16.09.2009, 05:48
hasanda trabzonspora büyük katkisi olacaktir ilerleyenzamanda...
yetenekli bir futbolcu...

Sümeyye Şahin
16.09.2009, 19:04
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2623-4X5D0I8P.jpg

Bayağıdır A takımla.

Kazanabiliriz umarım.

ilhan
16.09.2009, 20:09
Devre arasına kadar şu çocuğa hiç şans verilmezse Broos'un geldiğinde sarfettiği "gençlere şans vereceğim" beyanatlarını aynen ileteceğim. Göksu gönderildi bari şu çocuğu izleyelim.

Ulen sonrada adımız Trabzon patenli futbolculara düşmana çıkıyor.

antagonist
16.09.2009, 20:44
Şu çocukların önüne bir "Arda Turan modeli" koymak lazım. PAF'tan gelip, kirada pişip, iki yıl sonra on numarayı alıp kaptan olabilecek bir oyuncumuz olsaydı keşke...

ilhan
16.09.2009, 20:51
Barış Memiş'ten o modeli yaratacağız diye uğraşıyoruz ya kaç senedir. :)

Hasan Ahmet Sarı'yı artık resmi sitede "X maçta şu kadar gol attı" diye görmek yerine bizzat Trabzonspor A takımında görmek istiyorum.

Ömer SEVİNÇ
16.09.2009, 20:55
17-18 yaşlar A takımda oynamaya başlamak için ideal aslında. Ne yazık ki Türkiye'de genç oyuncu kültürü yerleşmedi bir türlü.

Ben de çok isterdim son 10 dakikalarda da olsa oynamaya başlamasını.

antagonist
16.09.2009, 20:56
Barış Memiş'ten o modeli yaratacağız diye uğraşıyoruz ya kaç senedir. :)

İlhan'cım İstanbul'da bile şu model oluyor da Trabzon da nasıl omuyor, anlamıyorum. Kalkınma ve Forum mu bu arkadaşların kafasını çelmeye yetiyor? Yoksa PAF'tan çıkarken "mental" bir eksiklik mi oluyor?

Ömer SEVİNÇ
16.09.2009, 21:00
İlhan'cım İstanbul'da bile şu model oluyor da Trabzon da nasıl omuyor, anlamıyorum. Kalkınma ve Forum mu bu arkadaşların kafasını çelmeye yetiyor? Yoksa PAF'tan çıkarken "mental" bir eksiklik mi oluyor?

Ziya Doğan "mantal" açıdan çok büyük hasar yarattı kulüte Süleyman. O dönem paflarına çok kusur bulmamak lazım bu bakımdan:)

Ama bu sadece Trabzonspor'a özgü değil. Son yıllarda Arda hariç büyük kulüp altyapısından yetişmiş olgun bir oyuncu yok. Bizim insanımız çok çabuk ben oldum havasına giriyor.

Topçular bisikletten direk jipe geçince afallama oluyor. Kendini en çok geliştirmesi gereken zamanlar da bu afallama ile geçince yitip giden bir değer olarak kalıyor ne yazık ki. Barış mesela. Şu son 2 yılda ne kattı futboluna? Halbuki en çok gelişme göstermesi gereken dönem bu dönemi..

antagonist
16.09.2009, 21:06
Ama bu sadece Trabzonspor'a özgü değil. Son yıllarda Arda hariç büyük kulüp altyapısından yetişmiş olgun bir oyuncu yok. Bizim insanımız çok çabuk ben oldum havasına giriyor.

Topçular bisikletten direk jipe geçince afallama oluyor. Kendini en çok geliştirmesi gereken zamanlar da bu afallama ile geçince yitip giden bir değer olarak kalıyor ne yazık ki. Barış mesela. Şu son 2 yılda ne kattı futboluna? Halbuki en çok gelişme göstermesi gereken dönem bu dönemi..

Ömer, dediklerine katılıyorum.

Bizde bu sorun yıllardır var. Fatih, Gökdeniz ve Hüseyin'den sonra kaptanlığı kaldırabilecek kim geldi takıma?

Ali Şen Kandil'den ümitliydik , iddaa vs. derken bitti.

Ergin Keleş'in golcülüğü Trabzon Lisesi'nde kaldı.

Ufukhan Bayraktar ve Ufuk Bayraktar'ın durumundan haberi olan var mı?

Barış Memiş ve Tayfun Cora'yı da bitireceğiz yakında.

Bu işe ciddi anlamda kafa yorulmalı.

Büyük futbolcu alamıyorsun, büyük futbolcu ye-tiş-ti-re-cek-sin!

ilhan
16.09.2009, 21:12

Trabzonspor A takımına çıktıklarında her şey bitti havasına bürünüyorlar. Benim bu konuda çok inandığım Ersun Yanal bile çare bulamadı ya da olamadı.

Aslında yetenekli çocuklar. Gerek Barış, gerekse Göksu kapasiteleri olan ve işlendiklerinde çok iyi işler yapacak adamlar. Ama kendilerine bakamıyorlar diye düşünüyorum.

Aslında suç sadece onların değil. Suç bizim. Adamları bir defa izliyoruz "Aha yeni Gökdeniz", "aha yeni Fatih Tekke", "Aha bilmem kim", "aha yeni yıldızımız" diyoruz ve poh pohluyoruz. Adam iki maça çıkıyor sonra "tühhhh rezil" diyoruz.

Arda Turan, Sercan Yıldırım yetiştirmek çok zor olmamalı bu ülkede.

Ben devre arasına kadar Hasan Ahmet Sarı'yı en az 1 defa izlemezsem Broos'a çok büyük bir "-" vereceğim. :)

Ömer SEVİNÇ
16.09.2009, 21:14
Ömer, dediklerine katılıyorum.

Bizde bu sorun yıllardır var. Fatih, Gökdeniz ve Hüseyin'den sonra kaptanlığı kaldırabilecek kim geldi takıma?

Ali Şen Kandil'den ümitliydik , iddaa vs. derken bitti.

Ergin Keleş'in golcülüğü Trabzon Lisesi'nde kaldı.

Ufukhan Bayraktar ve Ufuk Bayraktar'ın durumundan haberi olan var mı?

Barış Memiş ve Tayfun Cora'yı da bitireceğiz yakında.

Bu işe ciddi anlamda kafa yorulmalı.

Büyük futbolcu alamıyorsun, büyük futbolcu ye-tiş-ti-re-cek-sin!

Altyapıdaki torpiller ortadan kalkacak önce. Kaliteli oyuncuyu altyapıya almıyorlar ki gelişsin. Eskiden Trabzon'da boş arsalardaki maçları bile izlermiş antrenörler. Şimdi onun amcaoğlu bunun dayıoğlu oynuyor altyapıda.

Yetenek hakettiği değeri görmüyor, varolan yetenek de desteklenemiyor. Defansların hepsi öküz gibi fizikli, sıfır teknik, ileri elemanları ise teknik ama sıfır fizikli çıkıyor.

Aslında bana kalsa gider Hollanda'dan antrenör getiririm altyapı için. Parası neyse verilir. Gerekirse 1 sene transfer bile yapılmayabilir. Trabzon'u geçtim, tüm Türkiye'yi santim santim tarayacak bir sistem oluşturup genç oyuncular için Trabzon'u cazip hale getirmek lazım. Yetenekli gençlerin gelip bizim altyapımıza çekinmeden başvuracağı, insanların; Trabzon'a mı? mutlaka git, seni yıldız yaparlar orada diye konuşacağı bir altyapıya ihtiyacımız var. Sürekli bir başarı için ekol oluşturmayı iyi becermek lazım.

Ömer SEVİNÇ
16.09.2009, 21:15
ilhan o dediğini ülkede yapan sadece biz değiliz. Türkiye futbolunun genel olarak böyle bir sorunu var.

Bana kalsa bir futbolcuya yeni Gökdeniz vs. demek onu daha da kamçılar, hoşuna gider. Yoksa futbolcu için oynamayınca bahane aramak kolay.

ilhan
16.09.2009, 21:17
"Arda Turan, Sercan Yıldırım yetiştirmek çok zor olmamalı bu ülkede."

Ben de oraya dikkat çekiyorum zaten.

Ahmet Faruk
16.09.2009, 23:00
Bizim resmi sitemizdeki takımlarda yok Hasan :)

Korsan mı oynuyor yoksa :D

Muhammed
16.09.2009, 23:20
Bende çok şey bekliyorum Hasan Ahmet'ten ama bu sene bitmeden oyuna sonradan girerek bile olsa birkaç maçta bir gol atmalı bu çocuk. Adam seneyi 18 yaşında bitirecek. Standard Liege'in 18 yaşındaki oyuncusu bugün Arsenal'e gol atıyor. İsrail takımı Bayern karşısına 2 tane 18 yaşında oyuncuyla çıkıyor. Hasan Ahmet'te bu sene sonuna kadar kadroda zaman zaman yer bulup golleri atamazsa umudu keselim. Hocanın gözüne sokarcasına antremanda performans göstersin.

Mustafa
16.09.2009, 23:57
Fotoğrafta forma numarası 26.Burda 92 yazıyor hangisi doğru :S

Rasim YILMAZ
18.09.2009, 10:54
Bu hafta ilk 18 'de olmalı...
Yavaş yavaş A takımla maç atmosferini birlikte yaşamalı...
Hatta İBB gibi ilk yarıda çözülen maçlarda oyuna dahil edilmeli...
İBB gibi ilk yarıda çözülmeyen maçlarda da oyuna dahil edilmeli...

Kısacası bu sene bu çocuğu kazanmalıyız... Hatta zaman daha kısıtlı , devre arası çok geç olabilir...

.....
18.09.2009, 11:01
Göksu-Barış-Hasan Ahmet Sarı

Artık sonradan da olsa oyuna girmesi lazım. Geleceğimiz bu oyuncularımızın elinde.

28TS61
18.09.2009, 19:56
bugün barisin yerine kadroda

ilhan
18.09.2009, 19:57
Fotoğrafta forma numarası 26.Burda 92 yazıyor hangisi doğru :S

Abi resmi bir maça çıksın anlarız. :D

O zaman düzeltelim.

Ali Tunahan Güllü
18.09.2009, 19:59
Gelecekteki hücum hattımız;

----------------------------------papy--------------------------
-----barış-------------------------------------------------göksu--
--------------------------------brüls----------------------------
-------------------------------hasan ahmet----------------------

:D

sifuni
18.09.2009, 20:08
Antremanda herkez Rastgele bi numara aliyor gecen Serkanda 9 numara vardi

ilhan
18.09.2009, 20:15
Arkadaşlar ısınmaya felan çıkarsa şort numarasına dikkat edin başlığı ona göre ayarlayalım. Tabii bir yanlışlık varsa.