PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara?yi kovabilirim!

Sayfa : [1] 2

hauptstrasse
05.08.2005, 04:52
YATTARA'YI KOVABILIRIM"
Aktug, "Hiçbir transfer yapmasak bile Anorthosis'i turu geçmeliydik. Elenmenin hiçbir mazereti olamaz. Ilk maçta rakibi küçümsedik, rövansta çok gol kaçirdik. Amahttp://www.sabah.com.tr/2005/08/05/im//FC382D2EE50D5F448F68122Db.jpgdedigim gibi elenmenin mazereti yok. Artik önümüze, lige bakiyoruz. Sampiyonluk sözü veremem ama sampiyonluk mücadelesi sözü veriyorum. Futbolculari yorgun gördüm. Senol Hoca ile bunu konusacagim. Yattara'yi kovabilirim. Ona çok kizginiz. Iyi ücret verecek bir takim olursa hemen satacagiz. Ilk maçta bile bile topa vurdu ve ikinci sari kartla atildi" ifadesini kullandi.

butun gazeteleri okuyorum ayni satirlari okuyorum...delirmemek elde degil!

atay aktugu baskan olarak cok seviyorum ancak boyle bir demeci verebilmis olmasi- butun gazeteler yaziyor yani boyle bir sey soylenmis- onu herhangi bir trabzonspor taraftarindan farkli kilmiyor ama bizim ondan bekledigimiz sanirim baskanlik yapmasi taraftarligi yapan-iyi ya da kötu- cok kisi var sanirim!

yattarayi kovabilirim ne demek! hadi diyelim ki onu satmak ya da takimdan uzaklastirmak istiyorsun(unuz) ama yontem bu mu olmali! yol bu mudur! kovmak! yani kalacaksa bile oyuncuyu kusturmek!

senol gunes daha dun aciklama yapti ve soyledigi aynen su ki "yattaranin kirmizi kart gordugu pozisyondatopa vurma aninda hatasi yoktur"

heey! sayin baskan! yattaraya istedigi parayi- ki cokta para istememisti bu cocuk- verseydiniz butun bunlari yasamayacaktiniz! eger o bu hareketleri yaptiysa bunda sizin ve yonetiminde biraz sucu var! burda simdiye kadar iki mac sonrasinda da bir olumsuz yazim olmadi! ne yonetime ne oyunculara ne de hocaya karsi ama bu demec aymazliktir! bu demec aslinda turun neden kaybedildiginin gostergesi kanitidir! yonetilemeyen bir takimin turu kaybetmesidir bu! ayni doksanalti yilinda yonetilemeyen bir takimin sampiyon olamamasi gibi!

ben beklerdim ki bu karmasada bu agir havada baskan olaya agirligini koysun ve lig baslarken takimi bir arada tutacak aciklamalar yapsin dagitacak, bozacak aciklamalardegil !!! ancak anladigim kadariyla o da kendi uzerine yogunlasan baskiyi ve elestirileri baska yone cekerek elestirileri hafifletmek istiyor!

ama bilmedigi bir sey var ki bu takimin yattaraya bu yil gecen yillardan daha fazla ihtiyaci var! ve seyirci yattarayi sattirir mi bu da baska bir konu!bu soylediklerinibir dahadusunsun bakalim! bence boyle bir aciklama birakin aciklamayi dusuncesi dahi yanlisin otesinde ahmakliktir...

Firtina28
05.08.2005, 05:04
hauptstrasse sana kelimesi kelimesine katiliyorum. Bende senin gibi hic bir elestiride bulunmadim ama bu kadari yeter kardesim. Birbirinizi suclayacaginiza isinize bakin. Ve sakin ama sakin Yattarayi satmak gibi bi aptallik yapmayin.

manomat
05.08.2005, 07:04
Haberleri ben de okudum. Haberler dogruysa baskan iyice sacmalamis. Profesyönel yöneticilerin yapacagi bir aciklama degil bu...

bordomavi
05.08.2005, 07:36
bu baskan uykuda daha galiba trabzonu kurtarsin bu batakliktan. arkadaslar kayseri macinda tribünleri dolduralim destege devam smileys/smiley32.gif

Cengiz Çubukcu
05.08.2005, 07:56
ah baskan ah hiç adam böyle konusur mu?

Badaloğlu
05.08.2005, 08:24
Yahu, dedik ya bu is vizyon isidir ama nafile!...Anlamayacaklar hala daha,Yattara gibi bir yetenegi sen kullanma; ondan sonra bütün suçu onun üzerine yikmaya çalis,olacak is degil!...Bütün olanlarin sorumlusu Yattara mübarek...

Kardesim,Yattarayla ilgili bir karar verecekseniz önce parasini ayarlayin.Sonra da tribünlere bir bakin bakalim,maç oynanirken Yattaranin ayagina top gelince tribünler de neler oluyor?Sen bu adami kullanmasini bilmezsen tabikide adami bedava oynatmaya çalisirsin 450.000$ teklif edersin,oysa bu adam üzerinden 1 milyon $ ürün satip parasini bedavaya getirebilirsn bile,bu adami reklam yildizi bile yaparsin ama bunu düsünecek yönetici nerdeee?Yattara ismini marka bile yaparsin,hepimizde kosar o markadan ne varsa aliriz.Resmi bir ürün ürettiginde Yattaranin tipide müsait bu konuda ondan istifade edecesin,bu kadar basit...

Futbol olarak bu takimda Yattaranin isi yok diyen adamla sabahlara kadar futbol konusabilirim.Yattara topu ayagina alinca rakiplere bir bakin bakalim neler yapiyorlar?rakip kaleye süratli ve dikine giden kaç tane adamimiz var?Famagusta maçinda Gökdeniz bir defa getirdi orta yapi o da gol oldu.2.sini yapamadi,devami gelmedi...Bir de bu adam top cambazi ise kaymakli ekmek kadayifi olur.Yemesini bilirsen tabi...

Sakin bu adami satmayin hatta simdiden mukavelesini uzatin derim...Yazik etmeyin bize...

CAFER ÖZER
05.08.2005, 08:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=82 height=66>http://www.stargazete.com/resimler/yazarlar/cevatkol.gif</TD>
<TD width=386>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=386>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=6>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=8 bgColor=#d40021 height=48></TD>
<TD =yazar align=left width=223 bgColor=#d40021>Cevat KOL</TD>
<TD =yazar1 align=left width=160 bgColor=#d40021></TD></TR>
<TR>
<TD =textbeyaz align=right bgColor=black colSpan=3 height=12></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ff0000>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>
<T>
<TR>
<TD =mansetbaslik vAlign=top align=left width=468>Aramizdaki fark buydu!

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>EVET... Masal bitti.. Trabzonspor?da insanlar aylardir haftalardir uyutuldu. Vaatlerle kandirildi. Beklenti içinde birakildi. Ve yolun sonu göründü. Bu takimla ilgili eksikleri baskan Atay Aktug ve Teknik Direktör Senol Günes disindaki herkes biliyor. Trabzon?da sokaktan rastgele kimi çevirirseniz çevirin ve bu takimin ihtiyaci olan mevkileri sorun.. Yüzde 90?undan dogru cevabi alirsiniz. Metin Sentürk bile bu takimin eksiklerini gördü. Ama Atay Aktug ve onun komutani Günes bir türlü bu eksikleri göremedi.

Yapilan transferler iyi ya da kötü zamaninda takima katilmadi. Kaleci Jefferson siralamada 5. olmasina ragmen eyvallah dedik kampin son çeyreginde yer aldi. Fabiano Eller 7.tercih olarak alindi eyvallah dedik, hiç bir kampta yer almadi. Jun 8. tercih olarak alindi kamplari görmedigi gibi, geç alindigi için rövans maçinda bile oynayamadi. Bu kadar beceriksizlik olur mu..?

Taraftarin su sloganini simdi daha iyi anliyorum: Parasiz yönetim istemiyoruz!

Bu düsenceye sahip olan yönetimin parasi da olmaz. Bu insanlar kendi islerinde de basarili olamaz. Zaten kendi islerindeki basarilari da ortada!..

Baskan Atay Aktug ve ekibi kolay kolay o koltugu birakmaz. Serinlemek için Trabzonspor tesislerine gitmek varken bu saltanati kim birakmak ister?

Ceketinin sag yaka cebinde Trabzonspor kartvizitini kim çikarmak ister? Hele en iyi isiniz buysa!..

Anorthosis maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim. Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi. Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005 </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR></T></TABLE>

Nihat Güneş
05.08.2005, 08:59
yatatara yi kovana kadar sen defooool...büyük baskan....seeeeeennn....murat bozoglu nu ...ömer sari yi......senol günes i......mehmet kazmasini...gkdeniz paragözünü......tayfun kazmasini...hasan kazmasini....hüsein denen futbol cahilini kov......yatara kovma çünki kovarsan defolup gitmekle kalmazsin.... bu taraftar seni rahat birakmaz......gebertrir seni.....sönce sen defooooollll....mehmet le hüsein e 1 trilyondan kapi açip...bize en çok maç kazandiran...ve eksikligi olmadii her maçta...açiga çikan....olmadii hiç ni maçi alamadiimiz.....adami kovamazsin.....ama olmadii her maçta 4 attigimiz...gkdeniz denen bier anda dünya stari yaptigimiz kazmayi kovamazsin hüsein i kovamazsin...çünkü onlar trabzon lu......defooolun gidin..........

Guests
05.08.2005, 09:02
yattaradan önce hüseyin gökdeniz mehmet gibi oyuncularida unutmasin baskan.

ayrica kimseyide kovamaz. hele yattarayi asla.

arakop
05.08.2005, 09:06
Ne yani Trabzonun gelmis geçmis en iyi santroforu Hilmi Yilmaz imi kovacaklar ,tabiki seyirciyi ayaga kaldirma terbiyesizligini yapan YATTARA kovulmali. smileys/smiley32.gifEdited by: arakop

Taner Uykuçeken
05.08.2005, 09:08
Yattara bu takimda SULTAN dan sonra gönderilecek en son kisi ona gelene kadar neler var neler basta transfer komiten sayin baskan ve nufüs kagidinda trabzon yazan ama memleketinin takimindan trilyon kazanip yinede kazandigini begenmeyen sözde TRABZONSPORLU oyuncularin varya önce onlari gönder

Tmac61
05.08.2005, 09:10
Fotomaç yazdi ve inaniyoruz öyle mi böyle birseye....

Güldürmesinler adami burasi gs degil kimse bir yere gitmez gidemez....

melrok
05.08.2005, 09:10
yaw iyice saçmalamaya basladilar. futbolcu kovmak filan ringonun ahirimi burasi trabzon kimsenin oyuncagi degildir olmiyacaktirda. sampiyonluk sözü veremiyorlarmis!!!!! sen önce sampiyonluk sözünü ver bu camia salak degil tabiki bir takim sampiyon olacak sen sonuna kadar mücadele edeceksin olay budur.

TSelif
05.08.2005, 09:13
SIKIYSA KOVSUN YATTARA'YI

TrabzonStorm
05.08.2005, 09:13
Ahh baskan ahh!!!

Ne de güzel buluvermissin suçluyu....

Kovmakla kalmayalim, meydanda daragaci kuralim adama...22 yildir alamadigimiz sampiyonluklarin da hesabini soralim Yattara dan...

Ahh Yattara ahh...Sen olmasan ne güzel yönetecek su klübü bu baskan bir bilsen...ah ulan ahhh..

Senin yüzünden baskan görevini yapamiyo,

Senin yüzünden transfer komitesi Bi-rezil-ya dizisi çekti,

Senin yüzünden teknik yönetim hata üstüne hata yapiyor,

Senin yüzünden hepsi Yattara, senin yüzünden...

Seni günah kaçisi seni,

Seni top cambazi seni, bunlarida mi becerebiliyordun...Hiç ummazdik...

Helel sana baskan, suçluyu buldun...

Kov onu, ama bir de ricamiz olacak taraftarlar olarak Sayin Baskan; bi zahmet bu takimi bu sene bi sampiyon yapiverin ha, nedir ki bunu yapmak sizin için? Hele hele Yattara yi da kovdunuz, kim tutar sizi?Zaten Yattara olmasaydi geçen sezon alirdiniz sampiyonlugu...Ama o da gittikten sonra sampiyon olamazsak kusura bakmayin, istifa etmek yakismaz size, kovulmak da...Bu kara lekeyi hala tasiyor olabilmek kafi olacaktir dünya alem anlasin diye herseyi...

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 09:20
Kovsun endogrusunu yapar

Engenius
05.08.2005, 09:24
Crazy_OfLu61_ kardesim bu konuda beni anlayan bir tek sen varsin herhalde:)

çok geç kalinmis bir karar....

Guests
05.08.2005, 09:27
kovma nedenleriniz nedir bir açiklarmisiniz. engin bilgilerinizle bizide aydinlatin.

TrabzonStorm
05.08.2005, 09:32
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>

Manomat yazdi

Yattara'dan ne köy olur ne de kasaba fikrine katilmiyorum. Yattara Fatih'den sonra takimin en iyi oyuncusudur. Kirmizi kart gördü diye adami idam etmenin anlami yok. Ilk gördügü sari haksiz yere gösterilmis. Simdi biraz beyin jimlastigi yapalim...

Ilk macta neden Yattara kart gördü? Rum takimi cok kisa bir süre icinde TS nin en tehlikeli oyuncusunun yattara oldugunu farketti ve üzerine oynamaya basladilar, öyleki karsisindaki adami degistirdiler. Peki yattara yakin markaja alinirken diger oyuncularimiz ne yapti? Onlari neden kimse tutmadi? Tutmadi cunku onlar kendi kendilerini tuttuklari icin onlari markaja almaya bile gerek görmediler...

Peki bunlari da gecelim..mac 1-1 olmus, bu bizim icin bir avantaj oldugu halte Senol Gunes neden defanstan oyuncu disari aldi. Bu hata bize 2 gol yememize neden oldu..O zaman yattara'yi kovanlara sormak lazim, yattara'yi kovarken Senol'a da madalya mi takacaksiniz??

Gelelim 2. maca.. Sözde tek kale oynadigimiz macta kac tane yuzde yuzluk golumuz var? yattara'yi kovmak isteyenler 81. dakikada topu kale yerine disari yollayan Gökdeniz'e madalya mi takacak?

Yattara'ni satilmasi takima en buyuk ihanettir. Bakin bu baskandan onceki baskanimiz da buna benzer bir hareket yapti. Marco yu once secim malzemesi olarak kullandi, kongreye kadar adama imza attirabilirlerdi yapmadilar. Sonucta 50 bin dolar yuzunden FB ye bedava gitti ve gittigi takimi da sampiyon yapti. Marco yu yollayan baskan arkasindan takimi belcikalilarla doldurdu. Basarili olamayacagini anlayinca da istifa edip gitti. Giderken ne yapti ? Takimi sovmenlere birakti. Sovmenler reklam icin Samet'in biletini kesti. Arkasindan da seyirciye yaranabilmek icin Turgay getirilmis ama basarili olamadi. Devaminda da simdiki baskanimiz geldi...

Bu baskanin hatalarina kisaca bir bakalim..KanalD de yapilan spor programlarini takip edenler bilir. Orda Engin Verel adinda konusmasini bilmeyen bir FB li vardi. Sürekli Gökdeniz'in FB ye transfer olacagini söyleyip dururdu. Yüzdelik olarak da yüzde 99 gibi bir rakam verirdi. Bir programda bizim baskana olayi sordular bizim baskan da " Böyle bir teklif bana gelmedi, bana gelmedigi gibi yonetimde olan arkadaslarimiza da gelmedi, gelse bilirdim" dedi. Bu laflari canli yayinda söylemis. Bu aciklamadan sonra FB yönetimi Gökdeniz icin pazarlik yaptiklari yöneticimizin adini desifre ettiler. Herkes gibi ben de bu yöneticinin kulupten uzaklastirilmasini beklerden bizim baskan sanki tv deki aciklamalari kendisi yapmamis gibi bu yöneticiyle basinin karsisina gecerek " Bu transfer teklifinden haberim vardi. Bu öyle yazili bir teklif degilde öylesine konusulmus bir teklifti" gibi sacma sapan bir aciklamada bulundu.. Bir kulubun baskani bu kadar tutarsiz olamaz. Gökdeniz'i pazarlamaya calisan yöneticiyi kapinin önüne koymasi gerekirdi ama yapmadi neden????

Simdi kalkmis Eller Tolga'dan daha iyidir diyor. iyi de bu adam kac oynadi da bunu anladin. Tolga'ya 3 milyon 750 verenler senin kadar futboldan anlamiyorlar mi? Onlar gidip bu adami alamazlar miydi? Madem cok iyi o zaman Senol'a sorsana, neden ilk macta oyundan bu adami cikardi????

Bes metre önünü göremeyen yöneticilerden yönetici olmaz. Bu takimi zarara ugrattiniz gitmenizi istiyorum ama alternatifiniz de ne yazik ki yokkkkk.....

baskan butun suc bende diyemiyor neden?? Diyemiyor cunku gecen yil Ziya Dogan da bazi oyunculari almak istedi fakat baskan izin vermedi, sonucunda da hem lig hem de sampiyonlar ligi gitti. Bu yil da aynisi yapildi. Alti ayda futbolcu transfer edemeyen yonetime ben yonetim demem.. Bu sefer de pardon diyecek yüzü kalmadi ama gunah kecisini hemen buldu YATTARA..

Yattara problemli bir futbolcu olabilir. Ziya Dogan bu adamdan yaralanmasini biliyordu, Senol Gunes neden bilmiyor? Sorunlari varsa halledi. Psikolojik sorunlari varsa onlari da halledeceksiniz, bunlar yonetimin görevi. Mac kurtarirken 250 bin dolarlik adamimiz neler yapiyor diye ovunuyorsunuz. O zaman sormazlar mi size? 1milyon dolardan asagi imza atmayan, saha da canli cenaze gibi gezinen oyuncularinizdan neden hesap sormuyorsunuz.Onlari da kovsaniza...

Herkes suclu da bir tek senmi sucsuzsun baskan!!!!!!!!!!!

Gitmeden önce bu takima olan 20 milyon dolarlik borcunu öde....</TD></TR>
<TR>
<TD background="" bgColor=#f4f4fb>Yukari dön (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4049&amp;PN=1&amp;TPN=5#top)</TD>
<TD =text background="" bgColor=#f4f4fb></TD></TR></T></TABLE>

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 09:32
Al sana engin bilgi o zaman

Bu adamin bana adam gibi adam seklinde oynadigi bir maç göster yakin zaman içinde???

Bu adamin neden 2 dakikada 2 sari karttan kirmizi kartla oyundan atildigini açikla bana???

Bu adamin iki bilek hareketinden baska ne yaptiginigöster bana???

Turu kaybetmemizdeki en büyük sorumlular arasinda kimin oldugunu söyle bana???

Takimdaki en dalgaci adamin kim oldugunu söyle bana???

Veee o takimda o formayi kimin hakettigini söyle bana???????????????????????

mapsinof
05.08.2005, 09:35
Sevgili baskan saklaban medyanin saklabanliklari basladi yine olan oldu gecen gecti tur kaybettik ölmedik hatalari ve sorumlulugu sayin günes kabullendi sizden istenilen bir an önce toparlanip önünüze bakmaniz dir innmiyoruk böyle bir mazerete siginacaginiza yattarayi suclu göstereceginize bu yine istanbul medyasinin dikkatleri baska yöne cekmemizi kendi icimizde talasmamizi istiyor .Bu sabah haberlerinde tv de izliyorum trabzonda vahim olaylar seyirci kudurmu saldirilar olmus bazilarinin hayati tehdiler aldigi gibi moral bozucui kiskirtici isler icerisinde olduklarini gördüm .Ama 3 gün öncesindeki fenerbahce macindan bi haber o yayin kurulusu ne ses ne seda karistiricilik trabzon üzerine lütfen sizi isinizi yapmaya bu serefsizlerle ugrasmaya cagiriyorum takimi ve futbolculari birakin rakiplerinizin oyunlarini bozmaya calisin .Saygilarimla

BLUE-RED KIT
05.08.2005, 09:35
Atay aktug kulubu babasinin malimi saniyor.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 09:36
Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..

EmrahYalçınalp
05.08.2005, 09:37
Baskanin böyle bir ifadesi oldugunu bilmeden sallama yorumlar yapmayalim lütfen...

Degerli BMN ahalisi... Ben ilk maçtan sonra "bence eleyemeyecegiz" dedigimde birçok kisi "hemen koyvermissin" demisti. Dogruydu da. Ama ümitsizlikti o, Trabzonspor sevgimden eksilen birsey yoktu. Bu forumun hali ne böyle? Herkes ayni seyi söylüyor, Trabzonspor'u sevdigimiz için elestiriyoruz ! Arkadaslar, abilerim, kardeslerim... Tesbihte hata olmaz (Gerçi bu lafin gerçek anlami 'tesbih hata kaldirmaz, tesbihte hata yapilmamalidir'dir ama olsun, siz anlam kaybina ugramis haliyle, 'tesbihte hata aranmaz' olarak algilayin bu seferlik). Sevdigimiz biri salata yapiyorken bir parmagini kesse "ulan salak, beceripte parmaginla domatesi ayiramadin mi" mi diyecegiz ? Zaman destek zamani. Zaten içinde bulundugumuz sartlardaaksini yapmak için, o istifa bu istifa su defolsun bu bu kadar parayi ne yapacak demek için, muhalif olmak için çok fazla özellige sahip olmaya gerek yok. Herkesi asalim gitsinler ! Yönetim istifa etsin... Zaten sirada bekleyen 15 yönetim kurulu var, her birinin cebinde de 15 mio USD...

Trabzon bir alem... "Yönetim istifa etmeli" diyemiyor adam. Diyemez, yok ki o kadar Türkçesi. "Yönedim isdifa edmeli" der. Ama basin mensubudur sorsan... Yahu konusmaktan haberin yok, gazetecilik yapip para kazaniyorsun, ve bunun tek nedeni Trabzonspor... Insan yemek yedigi kaba iser mi ? Yerel kanallarin bir çogu... Haber bültenlerinde kullandiklari cümlelerin bir çogunun öznesiyle yükleminin hayatta birbirlerini görmüslügü yoktur. Ama onlar da asarlar, keserler... Koca sehirde Trabzonspor programlari hariç kaç kisi kaç program ismi biliyor diye bir sormak dahi gelmez akillarina... Onlar "basin" mensubudur... Peh !!!

Yapilan hata yok mu? Var elbette. Ben de konusmak istesem sabaha kadar konusurum, kimse de susturamaz kolay kolay. Ama bu kolay olan sey. Akbabalar aç kalmaz hiç, çünkü yiyecekleri seyler cansizdir. Bizim akbabalardan bir farkimiz olsun... "Dünyanin her yerinde basarisizliktan sonra istifa edilir" diye yazan birçok kisi var. Dünyanin her yerine gitmedim, ama birçok yerinde uzun sayilabilecek zamanlar geçirdim. Benim bulundugum hiç bir yerde yoktu böyle kuru kuru bir istifa mantigi. Birinde "hata yapmamanin tek yolu hiç bir sey yapmamaktir" yaziyordu bir spor salonunun girisinde. Bu yönetimin yaptigi hiç mi iyi sey yok. Marifet iltifata tabidir... Elestirmek ayri sey. Ama bir kisi çikip sezon basinda yönetimin istifa etmesinin ne gibi bir olumlu etkisi olacagini açiklasin, baskan adayini, yönetim kurulu listesini açiklasin...

Maçta koca bayragin sapini yemisim ben, ilk yarinin sonunda baktim bayrak elimde sapi yok... Ben de üzüldüm, uyuyamadim, kahroldum ama Trabzonsporlulugum su an tüm gücümle takimin yaninda olmayi gerektiriyor. Ve inanin ben de "yönetim istifa, Senol defol, Celalettin kimdir de Trabzonspor'da oynayacak" demek isterdim, çünkü çooook daha kolay, çooook daha az enerji gerektiren bir sey. Ama öyle degil iste ! Siz Gordon ve Brigel zamaninda kirmizi-lacivert formamizla küme mücadelesi verdigimizde, baskan adaylarindan biri "bana ne, ben kendim basvurmadim ki, adimi yazmislar" dediginde neler yaptiginizi ya unuttunuz, ya da o dönem basketbolla ilgileniyordunuz...

Oooofff of... Hani günes olun da önümüzü görelim demiyorum, kizginsiniz, kendinizce haklisiniz da...Ama bari gölge etmeyin. Bazen olmuyor iste ! Ben Kayseri maçindayim, hem takimi hem yönetimi desteklemek için. Burada bir dönem "u ll never walk alone" muhabbeti yapan herkesi de beklerim...

Biz Trabzonspor'uz ve sandigimizdan çok daha güçlüyüz.

Bu dönemde etrafa dikkatli bakmakta fayda var...

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 09:38
Crazy_OfLu61_ kardesim bu konuda beni anlayan bir tek sen varsin herhalde:)

çok geç kalinmis bir karar....

Gerçekleri kabul etmek zordur, ondandir kardes...

Guests
05.08.2005, 09:38
cevaplara geçelim Crazy_OfLu61_

1- adam gibi oynamaktan kastin nedir? yattara gibi adam 90 dakka yatar 91. dakkada yaptigi ortayla sana maçi kazandirir. her maçta takimi hucuma kaldirir.

2- iki dakikada iki sari kart. birincide gördügümüz gibi hiçbir hareket yapmadi sariyi gördü. ikincide düdügü duymamistir. bundan dogalda bir hareket olamaz.

3- o bilek hareketleriyle süratiyle takimi hucuma kaldiriyor. takimda düzgün orta yapan tek isim. duran toplari kullanabilen tek isim.

4- turu kaybeden yattara degil. 2 trilyon alan kazma gökdeniz. ve 1 trilyon alan her sezon öncesi yedek kalirsam giderim diyen kazma mehmet. 2 trilyon isteyen ama iki maçtada tekolumlu hareketi olamayn hüseyindir.o paralari aliyorsaniz o golleri aticaksiniz. atamiyorsaniz dogru amatör kümeye esenlerspora.

engin bilgilerinizi daha faydali isler için kullanirsaniz çok daha yararli olur.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 09:39
Perhaps bende maç 1-0 olur ama biz savunmayi yaramayiz yararsakta farka gideriz demistim arayip bulamadim ama dedigimde oldu!!!

TrabzonStorm
05.08.2005, 09:42
Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..

Sezon basladi beyefendi, bunlar bu dediklerinizi iki senede yapamazlar..Ama Yattara yi sizin de desteginizle gönderebilirler...O zaman onun yerine siz mi oynarsiniz, Bi-rezil-ya kafilesinden biri mi, yoksa Istanbul medyasindan zil taktiracaginiz biri mi onu birlikte görürüz...

yakup midi
05.08.2005, 09:43
Perhaps bende maç 1-0 olur ama biz savunmayi yaramayiz yararsakta farka gideriz demistim arayip bulamadim ama dedigimde oldu!!! ben hatırlıyorum benimde içimde yumrulanan en k&ouml;tü ihtimaldi ve dediğin gibi oldu malesef korktuklarımız başımıza geliyor.....bizim takım için b&ouml;yle &ouml;lümüne kapanan takımlarla oynamak kabus oluyor çünkü bizim takım futbolu seviyor...

olimpus
05.08.2005, 09:45
<t>
</t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="468">
<t><tr>
<td width="468">
<t>
<t><tr>
<td width="468">
<t>
<t><tr>
<td height="66" width="82">http://www.stargazete.com/resimler/yazarlar/cevatkol.gif</td>
<td width="386">
<t>
</t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="386">
<t><tr>
<td colspan="3" height="6">http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td bgcolor="#d40021" height="48" width="8">

</td>
<td ="yazar" align="left" bgcolor="#d40021" width="223">Cevat KOL</td>
<td ="yazar1" align="left" bgcolor="#d40021" width="160">

</td></tr>
<tr>
<td ="textbeyaz" colspan="3" align="right" bgcolor="black" height="12"></td></tr></t></table></td></tr></t></table></td></tr></t></table></td></tr>
<tr>
<td bgcolor="#ff0000">http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td valign="top" width="468">
<t>
<t><tr>
<td align="left" valign="top">
<t>
<t><tr>
<td ="mansetbaslik" align="left" valign="top" width="468">Anorthosis
maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil
araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde
buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim.
Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi.
Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya
mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari
olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim
çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz
bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile
yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan
Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle
bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro
halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005 </font></td></tr></t></table></td></tr></t></table>smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</td></tr></t></table>

Gurbette yasayan taraftarin bitmeyen çilesidir yenilgi sonrasi
yasananlar. Belli bir evreyi asmis olanlar ya kulaklarini tikiyor
söylenenlere ya da iki agir söz ile -karsisindakini rencide
ederek- cevap vermek zorunda kaliyor. Peki bu evreyi tamamlamamis,
arkadas grubu içerisinde tek TRABZONSPOR sempatizani olan çocuklarimiz
nasil kaldirir bu yükü o küçük omuzlarinda ? Neler yasarlar küçük
bedenlerinde, hayal dünyalarinda... Bes yasinda bir çocuga yenilginin
tarifini yapmayi, arkadaslarinin
onunla alay ettiklerinde nasil karsilik vermesi gerektigini anlatmanin
zorlugunu yasamayan bilemez...

Geçen yil havaalani organizasyonlarindan birisine
götürdügün oglum "baba yattaranin yüzü, kara degil kahverengi imis"
demisti. Bes yasinda bir çocuk yattara sempatizani ise, bu yattara'nin
oyuna katkisi kadar sempatik hareketleri ile TRABZONSPOR
sevgisine ne denli katkida bulundugunun göstergesidir. Durum böyle iken
kimse Yattara'yi satmak gibi basit bir düsünceye sahip olamaz...

Taraftari uyuttugunu düsünen, kendi suçlarini baskalarinin
üzerine yikmayi düsünen bu yönetime "YÖNETIM ISTIFA" cümlesi
yerine, "O MEVKIDE OLMAK SIZLERE VICDANEN BIR RAHATSIZLIK VERMIYOR ISE;
LÜTFEN GÖREVINIZE DEVAM EDIN" diyorum...

TrabzonStorm
05.08.2005, 10:03
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Yattara satilik</DIV>
05 Agustos 2005 Cuma</DIV>
<DIV =>Vatan haini degiliz
Trabzon, Anorthosis?e elenisinin ardindan suçlama yarisina girdi. Faturanin büyügü ise Ibrahim Yattara?ya çikti. Baskan Atay Aktug, ilk maçta kirmizi kart görerek takiminin elenisinde büyük pay sahibi olan Gineli futbolcu için, ?Onu kovabiliriz, isteyen varsa hemen gelsin? açiklamasini yapti. Yattara?nin büyük bir sorumsuzluk gösterdigini ve bunun bir ilk olmadigini belirten Aktug, ?Benim ve yönetimimin düsüncesi böyle. Çogunluk bu kanaatte ve onu kovabiliriz. Bir kaç gün içinde bu kararimizi netlestirebiliriz? dedi. Bu arada Yattara?nin Fransa?nin Nantes takimiyla görüsmesinin de ortaya çiktigi bu durumun yönetimin Gineli?ye olan öfkesini arttirdigi vurgulandi. </DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>Yazik yazik yazik</DIV>
<DIV =>Arkadaslar birkaç gün önce haber Trabzonsporun Nantes a Yattara yi satmaya çalistigi ile ilgili idi, gazetelerde yer aldi..takip edenler hatirlar...hatta o haberlerden sonra taraftarlar olarak bu forumlarda Ist. basininin uydurmasi demistik...( kaldi ki MYilmaz a verdikleri ve Yattara ya verdikleri para ve onlarin bu takimlara verdikleri, Cem Yilmaz a malzeme olacak düzeyde)...ben ise böyle bir saçmaligi yönetimden -malesef- bekliyordum, o yüzden asagidaki imzami o günden beri kullaniyordum...</DIV>
<DIV =>Maçtan sonraki - yine takip edenler farkindadirlar ki- bu yönetime destek veren taraftarlardan birisi idim...ancak artik görüyorum ki bu yönetim bu takima zarar vermeye baslamis...</DIV>
<DIV =></DIV>

TrabzonStorm
05.08.2005, 10:08
Tolga yi sattiniz, Yattara yi satacagiz diyosunuz....Takimi satiyo musunuz?

ahmetturk
05.08.2005, 10:16
Kendi beceriksizliklerini Yattaranin üzerine yikrak güya tek suçlu Yattara olacak yemezler. Yattara olmadigiz zaman neler yapabildigimizide gördük. sadece sag kanat var onuda satarsak bakalim nolucak. Basimiz büyük belada

emre81
05.08.2005, 10:23
Trabzonspor göze hos futbol oynamiyor takimda top yapabilen teknik denilebilecek 2-3 tane adam var Yattara'yida gönderirsek sag kanattan topu ancak elimizle tasiriz hücuma eger bu saçmaligida yaparlarsa kullanicimi bloke ettirecek kadar kötü seyler yazabilirim

vizarian
05.08.2005, 10:24
Yattara elbette suçlu elbette cezalandirilmali ama satilmasi gibi bir düsünce o-l-a-m-a-z ama iyibir cezaya ihtiyaci var http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

orhanaydin1969
05.08.2005, 10:29
kimse kendi kabahatini yattaraya yüklemesin aklinizi basiniza alin bu takimdan gidecek birisi varsa oda beceriksiz yönetimdir adamlarin kafasini iyilestirme ile karstiracaksiniz sonrada suclu ilan edeceksiniz yok böyle bisey bakin hüseyinin performansida iyilestirme tartismasindan sonra nasil düsdü

objek
05.08.2005, 10:45
Rakipler 10 kisi kalinca cosuyorsmileys/smiley1.gif

The Legend
05.08.2005, 10:48
Crazy_OfLu61_ Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Hee yattara kovulursa yaninda mehmet,gökdeniz,erdinç,hüseyininde ipinin çekilmesi lazim iste ben o zaman yönetime yönetim derim radikal karar alindimi öyle alinir. Bunlari yaptiktan sonrada boslugunu 2 kat seklinde doldurmalari lazim oda bir gerçek..</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bu listeye Tayfun,Lee ve Volkanin isimlerinide eklesek iyi olur.Nede olsa Baskan Takimi satiliga çikarmis.(Dikkat etsede taraftar onu satmasin)

yattara ise bu listenin en sonunda yer almali.

bizimkoylu61
05.08.2005, 10:48
Yattara satilmaaaaaaaz adamin formda oldugu zaman naaptiginigecen sene sampiyonlar ligi macinda gormedi heralde sayin aktug sorarim sana diyelim yattarayi sattin yerini kiminle kapaticaksin soruyrum sana...

TBZ-61
05.08.2005, 11:08
artik trabzonspor gelecegeni baksin oyle oyuncu kovmak yok oyle hele yattara

bordox
05.08.2005, 11:19
Yattara da sasirdi tabi.Ilk geldiginde Samet Hoca onu yedekte bekletip forma vermedi,keyfi olursa verdi.Ziya Dogan da ayni seyi yapti hatta maç tehlilkeye girince kurtarici olarak sahaya sürüldü.O kadar iyiyim tek basima maç çevireceksem niye yedeigim diye düsünmüstür kesinlikle.

Taraftarin sevgisi ona dogru kayinca Gökdeniz'den saha içinde yeterince destek görmedi,hatta zaman zaman bazi maçlarda Gökdeniz hiçde hakki olmadigi halde hasladi Yattarayi,Fatih yapsa sözüm olmaz kaptandir kendisi ve bu takimin her seyidir.

Senol Günes olaya daha profosyonel yaklasip hakettigi formayi verdi ona.Bence en dogru hareket oldu.Bu seferde yönetim ayari tutturamadi.Ne bileyim en azindan insan sezon istatistiklerine bakarak kimin takima ne kadar katkisi olmus diye bir degerlendirme yapip ona göre ücretlerde ayarlama yapar.

Tamam adam çok para alirsa daha iyi oynayacak diye bir sart yok ama bugüne kadar yaptigi hizmetlerin karsiligi olarak en azindan normal bir seviyeye çekilir ücreti.

Yönetimimiz Emrah ile Yattara arasinda bile denge saglayamiyorsa bu iste bir sakatlik vardir.

kamil
05.08.2005, 11:28
Aldigimiz kombineleri yaktik.Yattarayi satsinlar artik hiç maçlara gitmeyelim.Bunu istiyorlar herhalde.Böyle dangalakça bir yönetim sergilenmez.

Harun-61
05.08.2005, 11:28
balon haber, ba$ka hicbir$ey degil...

yine kandik ezik basina...smileys/smiley5.gif

halil ibo
05.08.2005, 11:46
BIZ KENDI DEGERLERIMIZE SALDIRMAYI MARIFET SAYARSAK,IST.MEDYASIDA ONU SATAR,ÖTEKINE SÖVER BIZ DE AVAL AVAL BAKARIZ.SIRA FATIH'E GELMISTIR.YARINDA ONUN BILMEM HANGI AVRUPA TAKIMINA SATILDIGINI YAZAR SATILMIS BASIN.ONLARIN ARAYIPTA BULAMADIGINI ELIMIZLE AGZIMIZLA ONLARA VERIYORUZ.EY YATTARA SATILSIN HATTA ONUNLA BIRLIKTE BASKLARIDA SATILSIN DIYENLER BU ADAMALAR SATILINCASAMPIYON MU OLACAGIZ? KENDINIZE GELIN LÜTFEN !

Nihat Güneş
05.08.2005, 11:46
crazy oflumusun nesin kidemli olmussun ama...futbol kidemin sifirin altinda.....yattara bu takimin hücum gücünün %90 idir fatihle birlikte......bmn ye havadan mesaj atmakla bisi olmaz.....yatatara yi satmak bu takimi satmaktir...trabzonlu damarin tuttu galiba bizim olsun ama ahemesrimiz olsun hesabi....geçen sezonun maç basi ortalama istatistiklerine göre yatatara asist karalidir....9 - 10 tanede golü vardir.....fatih in tekbasina aldigin ggibi görünen çogu maçinda asistleri yapan yattara dir...ayaginda top tutma özürlü olan muhtemelen senin de dünya stari dedigin gkdeniz kazmasinin yerinde baska bi forvet olsaydi...geçen sezon heralde 25-30 asist yapmis olacakti....sen önce senin çok beendigin kazmalar varya nedense hepside trabzonlu...hüsein...mehmet tayfun...hasan....önce onlari bi kovda onden sonra konusssss......arkadaslar bence su kidem meselesinide bi halledin...çok mesaj yazan deil..adam gibi dogru düsgüm mesaj yazan üyeler kidemli olsun.......saygilar...baskan defol...sari bozoglu...1,5 trilyona burun kiviran hüsein kazmasi....1 trilyonu az bulan mehmet kazmasi....en fazla para alan ama bu takimin geçen sene smpiyonluuna

bu sene smpiyonlar ligine... takim içi dengeler in korunmasinda ki ana faktör olan gkdeniz kazmasi sen de defol.....yatara yi satatan takimi satar ...takimimizi satmayalim....200 milyar alan bu adami öpüp alniniza kotun...saygilar

Ömer Aydın
05.08.2005, 11:53
Beyler..Yattara son haftalard daha dogrusu aylarda ne yapti ki onun gidisi icin yaniyorsunuz??

Yattara bazen öyle sahane futbol oynuyor ki, fatih gibi para almayi hak
ediyor..Ama o mactan sonra tüm medyalar,taraftarlar onu simartiyor ve
bizim Simarik Cocuk oyuna geliyor...

Onu yakan disiplinsizligidir bence.

Eger istikrarli top oynarsa, yani hep ayni düzeyde oynarsa,yada 1-2mac
teklese birsey degil,problem olmaz her futbolcu bazen kötü performans
ilie yakalanir..Ama bizim Yattara bi oynuyor 10-15mac oynamiyor..olmaz
böyle..O kadar da kulagi cekildi,anlamadi...

Bence ligin yarisina kadar sans verilmeli...Eger sansi degerlindirmese GÖNDERILMELI!!!

CECEN61
05.08.2005, 11:54
Yattara bu takimda SULTAN dan sonra gönderilecek en son kisi ona gelene kadar neler var neler basta transfer komiten sayin baskan ve nufüs kagidinda trabzon yazan ama memleketinin takimindan trilyon kazanip yinede kazandigini begenmeyen sözde TRABZONSPORLU oyuncularin varya önce onlari gönder

iste mesaj bu tebrik ediyorum.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 11:56

Sezon basladi beyefendi, bunlar bu dediklerinizi iki senede yapamazlar..Ama Yattara yi sizin de desteginizle gönderebilirler...O zaman onun yerine siz mi oynarsiniz, Bi-rezil-ya kafilesinden biri mi, yoksa Istanbul medyasindan zil taktiracaginiz biri mi onu birlikte görürüz...

Yoooo yattaranin yerine biz oynayamayiz ne haddimize ama siz onunla maça çikip saçma sapan kirmizi kartlar görmesin diye, adam gibi oynasin diye pesinde dolanirsiniz!!!

melrok
05.08.2005, 12:03
yattara bugüne kadar kaç kirmizi kart gördü agziniza dolamissiniz adam bugüne kadar 2 tane kirmizi kart gördü istersen bu dönem için takim basi ortalama al yattaraninki daha düsüktür. öyle haybeye salamayin kardesim. kisisel derdin varsa yattarayla git kendin halet yok kötü oyuncu yok çok kart görüyor. gerçekler ortada. allahtan bu takim taraftari futboldan anliyor, üç sülükler olsa gaza gelip senin gibi yattarayi yolamaya kalkirdi.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 12:07
crazy oflumusun nesin kidemli olmussun ama...futbol kidemin sifirin altinda.....yattara bu takimin hücum gücünün %90 idir fatihle birlikte......bmn ye havadan mesaj atmakla bisi olmaz.....yatatara yi satmak bu takimi satmaktir...trabzonlu damarin tuttu galiba bizim olsun ama ahemesrimiz olsun hesabi....geçen sezonun maç basi ortalama istatistiklerine göre yatatara asist karalidir....9 - 10 tanede golü vardir.....fatih in tekbasina aldigin ggibi görünen çogu maçinda asistleri yapan yattara dir...ayaginda top tutma özürlü olan muhtemelen senin de dünya stari dedigin gkdeniz kazmasinin yerinde baska bi forvet olsaydi...geçen sezon heralde 25-30 asist yapmis olacakti....sen önce senin çok beendigin kazmalar varya nedense hepside trabzonlu...hüsein...mehmet tayfun...hasan....önce onlari bi kovda onden sonra konusssss......arkadaslar bence su kidem meselesinide bi halledin...çok mesaj yazan deil..adam gibi dogru düsgüm mesaj yazan üyeler kidemli olsun.......saygilar...baskan defol...sari bozoglu...1,5 trilyona burun kiviran hüsein kazmasi....1 trilyonu az bulan mehmet kazmasi....en fazla para alan ama bu takimin geçen sene smpiyonluuna

bu sene smpiyonlar ligine... takim içi dengeler in korunmasinda ki ana faktör olan gkdeniz kazmasi sen de defol.....yatara yi satatan takimi satar ...takimimizi satmayalim....200 milyar alan bu adami öpüp alniniza kotun...saygilar

SSS bi dakka kelimelerine dikkat et, efendi ol. Sen burda yattaranin kalmasi yönünde görüs bildirebiliyosan bende gitmesi yönünde görüs bildirebilirim o benim enn dogal hakkim. Ayrica okumadiysan bi daha oku ben yattara, gökdeniz kazmasi, mehmet kalasi, erdin, hüseyinin bu takimda oynamayi haketmedigini hemen gönderilmesi gerektigini savunuyorum yukarida aksini yazmissin e nede olsa okumadan cevaplamissin.

Bunlar satilsinda yönetim kalsin demedim yönetimde gitsin veya borçsuz kulüp yapmak istiyorum demesin dedik böyle olacaksa bizborca raziyiz transfer yapicaz paramiz yok desinler para vermeyen serefsiz olsun.

Bak benim çevremde bir esnaf var bu yakin tanidigim maddi olarak nerdeyse batmis durum da onun agzindan çikan sözü aynen yaziyorum "adam gibi kaliteli bir topçu alacaksalar bu dar günümde para vermeyennin .... koyayim" yaaa bunu söyleyen bir karadeniz insani gstelik borç ve haciz içinde oturda sende bi düsün.

Bir daha anorthosis faciasina katlanabilirmisin....

CECEN61
05.08.2005, 12:10
arkadaslar tek sorun o degil.bence en büyük sorun trabzonun yerli kendi alt yapisindan yetismis kazmalarin akil almaz fiyatlar istemesi. soruyprum simdi biz neden fatih tekkeye sen çok fazla para istiyorsun demiyoruz.çünkü adam hak ediyor.helal olsun. hüseyin takozu.sen birak 1.5 trilyonu bi araba takozundan fazla para etmezsin.allah boy vermis gerisini koyvermis.adam gibi bi kafa topu alamazmi insan.ya kafa topuna çikarken gözlrini neden kapatiyorsun.gökdenize diyecek lafim yok.bu adam karsi karsiya atamiyor. mehmet yilmaz.yine söylüyorum tam 100 kere marangozun testeresine girse o ayaklari düzelmez.tam bir kazma.arkadas onca senedir futbol oynuyorsun insan biraz kendini gelistirir.fatihle berabersin biraz biseyler kapar. deli dana gibi kosmayla olmuyor.birde ben sukadar para isterim yok bukadar para isterim yoksa giderim.yaa benim anlamadigim ne var bu adamda bukadarda bu parayi istiyor.abi burada baska isler dönüyor.birileri bu sayede klübün parasini yiyor demedi demeyin yoksa bunlar bukadar para etmezler.bende yattaranin yerinde olsam ben ama bilerek kirmizi kart yerim.bana ne arkadasim

200 milyar liraya ancak 40 dakka top oynanir.mehmet kazmasi 1 trilyon alirken takimin bütün hücum organizasyonlarinin tek ismi olan yattara 200 bin ytl vay be. vallahi yemin ediyorum bende oynamazdim.

Mert Pasa
05.08.2005, 12:12
sunu anlayamadim biz gecen sene tombaladan mi ikinci olduk,bu sekilde nereye varacagiz cozum olacagini bilsek hep beraber kan kusalimama...

hadi artikeninde sonunda bunu unutacagiz, o zaman niye vakit geciriyoruz,hele de bmn olarak genel taraftar profilinden ileri olmanin da bir bedeli ve yukledigi vazife var

yattarayi kovmak kolay oynatmak zor

kamil
05.08.2005, 12:14
Ömer Aydin diyorki Yattara son aylarda ne yapti diyor.Insaf be ömer kardesim.Son aylarda ciddi iki maç yaptik.Otmu biçecekti bahçede.Yattarasiz takimi sahada gördük.Gökdeniz yattaranin görevinin kaçta kaçini yapti dersiniz.Yattaranin Trabzondan gitmesini isteyenler istanbul takimlariyla ortak hareket ediyorlar.Kimse kizmasin.

melrok
05.08.2005, 12:21
ilk maç yattara disinda ayakta duran bu adama yardim eden orta saha oyuncumuzun ismini yazabilecek varmi? sen tüm ortasahanin yükünü üstleneceksin, tüm anorthosis defansiyla savasacaksin, buna ragmen üç- dört tane pozisyon hazirliyacaksin daglara taslara vuracaklar, gram yardim etmiyecekler ve sinirlerine hakim olacaksin ki, atilmasinda bence suçu yoktu ilk sari karta olayla alakasi yok zaten, ikincide düdügü duymamis olma ihtimali çok yüksek, olusan kötü durum sana yikilmasin. ya el insaf ya, hem takimdaki en az parayi al hem de fatih disinda takimda tek yüregiyle oyniyan topçu ol hemde malubiyetin faturasi sana çiksin. çalistiginiz isyerinde tüm meslektaslarinizin isini kendiniz yaptigini düsünün bakalim sinir durumunuz ne olur du?

Ömer Aydın
05.08.2005, 12:25
Bak kardesim...Bana herseyi de ama bana Istanbullu deme,kafa atar...

Ben TRABZONSPORUMA kendimi adamis bir insam..

Ben Carsamba günü komadan kalkmis (Tümor ameliyatindan sonra) 2ay
hayatda olmadiktan sonra Cumartesi kakip,hastaneden kacip FB-TS macina
gitmis bir insanim..

Abi...Demek istedigim son aylarda yani sezon daha bitmemisken o adam ne yapti ???

Fazla is yapmadi,bazen var bazen yok,bu adam öyle!

feridun
05.08.2005, 12:44
Haklisin baskan bu rezaletin tek sorumlusu yattara zaten onu kov da hersey düzelsin..smileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
05.08.2005, 12:44
ya aslinda arkadaslar bu oyunculara kazma mazma dedik aama...biras fazla ileri gittik yaa...ama sinirden galiba....sonuçta bu oyuncularin kapasitesi bu...bence su senol hoca elestiri nin en büyügünü hakediyo...yani bu hüsein i gkdeniz i mehmet i tayfun (kazmalar hepsi) u oynatip ta taraftara resil ediyo...ayrica dikket ettiniz mi bizim takim 45 de kesildi ya.aaa...yan i baska bi yerlerinden solumaya basladilar...szymek fatih adamlar adamlar ölücekti yanii...senol hocaaaaa felsefe yapmayi birak da biraz takimi çaliastir....vay be ziya hoca seni aricaktik demek ...takim tas gibiydi ozaman....biraz korkak olmasan ne olurdu be ziya hoca....

bu arada oflu kardes kusura bakma kabalik ettim sana...özür dilerim...sinirden neaptiimizin farkinda deiliz affet...saygilar

bodozlama
05.08.2005, 12:49
Tamam be baskan suclu bulundu.en ufak bir setde suclu yattara.1 milyon dolari para diye begenmeyen kazmalara laf yok ama yattara efendi tek suclu.Sayin baskan "sizde ogrenciler olmasa bu maarifi ne guzel idare ederim" diyen yoneticiler sinifindan misiniz acaba?

Ayrica yattaranin saha icindeki futbolcu kimligini tartisanlara cevap bile vermeye gerek duymuyorum.Asil Boyle bir adamdan yararlanamayan idareci ve hocalari kovmak lazim!!!

Engenius
05.08.2005, 12:50
CRAZY OFLU KARDESIM SEN ELESTIRILERE KAFANI TAKMA YATTARA KONUSUNDA... BU ARKADASLAR YATTARANIN AYAKLARINI SEYRETMEKTEN OYUNA BAKAMAZ OLMUSLAR.

TAKIMIN FORVETLERI EL KOL KALDIRMAKTAN KOL KASI YAPTI GECEN SEZON. YATTARANIN KEYFI GELECEK DE PAS ATACAK. O DA BAYILIYOR TARAFTAR YATTARA YATTARA DIYE BAGIRDIKCA "ULAN BEN DOGRU IS YAPIYORUM"

TRABZONLU BU ULKEDE FUTBOLU EN IYI BILEN INSANDIR . CUNKU TRABZON TARAFTARI CIPLAK GOZLE EN COK MAC SEYREDENDIR. TELEVIZYONDAN MAC SEYRETMEKLE BIR TAKIM BIR FUTBOLCU ANLASILMAZ. BUNU BILIR TRABZONLU -EN AZINDAN COGUNLUGU-.

O YUZDEN FEBE TARAFTARI ZIR CAHILDIR... ÇALIM YAPANI TOPCU SANARLAR... CUNKU SADECE KAMERANIN GOSTERDIGI TARAFI GORURLER... OYUNUN GERI KALANI OKUYAMAZLAR... TAKIM NASIL HUCUMA CIKIYOR NASIL SAVUNMA YAPIYOR FALAN FILAN...

SAG YA DA SOL ACIK KANATTA TOPLA UGRASIRKEN ORAYA DEGILDE CEZA SAHASINA BAKAN FUTBOLU BILIR ARKADASIM... BOS ALANA KAÇANLARI ÇAPRAZ KOSU YAPANLARI TOPSUZ ALANDA ADAM EKSILTENLERI SEYREDER.... SAG AÇIGIN AYAKLARINI SEYRETMEZ...

ISTATISTIKTEN BAHSEDENLER GECEN SENE SÜPER LIGDE TOP KAYIP REKORU KIRAN KIM ONA BIR BAKSINLAR ONDAN SONRA KONUSALIM..

YILDIZMIS...

MADEM O KADAR GOZLER KÖR MAN. UNITED'DA RONALDO'YU SEYREDIN.. BAKIN BAKALIM O MU YILDIZ????

SELAMETLE

enrique19_61
05.08.2005, 12:52
kovun girsin yattara dune kadar kahraman simdii... ben size hak weriyorum ama eger TRABZONSPOR YATTARANIN YERINI ZAYIF RAKIBI KARSISINDA ARIYOR SA KIM GITMELI ACABA ....

yattara ve fatih tekke bu takima lux arkadaslar bence yakinda fatihede ayni seyler solenecek yazik walla

Engenius
05.08.2005, 12:53
AYRICA YATTARAYA GOSTERILEN MUSAMAHANIN %10'U ZAMANINDA F.TEKKEYE GOSTERILSEYDI O KADAR YILINI HEBA ETMEZDI SACMA SAPAN TAKIMLARDA SIMDIYE DUNYA YILDIZI OLURDU.

AMA PARDON FATIH TRABZONLU IDI DEGIL MI???

PARDON PARDON....

bordox
05.08.2005, 13:01
CRAZY OFLU KARDESIM SEN ELESTIRILERE KAFANI TAKMA YATTARA KONUSUNDA... BU ARKADASLAR YATTARANIN AYAKLARINI SEYRETMEKTEN OYUNA BAKAMAZ OLMUSLAR.

TAKIMIN FORVETLERI EL KOL KALDIRMAKTAN KOL KASI YAPTI GECEN SEZON. YATTARANIN KEYFI GELECEK DE PAS ATACAK. O DA BAYILIYOR TARAFTAR YATTARA YATTARA DIYE BAGIRDIKCA "ULAN BEN DOGRU IS YAPIYORUM"

TRABZONLU BU ULKEDE FUTBOLU EN IYI BILEN INSANDIR . CUNKU TRABZON TARAFTARI CIPLAK GOZLE EN COK MAC SEYREDENDIR. TELEVIZYONDAN MAC SEYRETMEKLE BIR TAKIM BIR FUTBOLCU ANLASILMAZ. BUNU BILIR TRABZONLU -EN AZINDAN COGUNLUGU-.

O YUZDEN FEBE TARAFTARI ZIR CAHILDIR... ÇALIM YAPANI TOPCU SANARLAR... CUNKU SADECE KAMERANIN GOSTERDIGI TARAFI GORURLER... OYUNUN GERI KALANI OKUYAMAZLAR... TAKIM NASIL HUCUMA CIKIYOR NASIL SAVUNMA YAPIYOR FALAN FILAN...

SAG YA DA SOL ACIK KANATTA TOPLA UGRASIRKEN ORAYA DEGILDE CEZA SAHASINA BAKAN FUTBOLU BILIR ARKADASIM... BOS ALANA KAÇANLARI ÇAPRAZ KOSU YAPANLARI TOPSUZ ALANDA ADAM EKSILTENLERI SEYREDER.... SAG AÇIGIN AYAKLARINI SEYRETMEZ...

ISTATISTIKTEN BAHSEDENLER GECEN SENE SÜPER LIGDE TOP KAYIP REKORU KIRAN KIM ONA BIR BAKSINLAR ONDAN SONRA KONUSALIM..

YILDIZMIS...

MADEM O KADAR GOZLER KÖR MAN. UNITED'DA RONALDO'YU SEYREDIN.. BAKIN BAKALIM O MU YILDIZ????

SELAMETLE

Yattara'nin Fatih'e yaptigi belden yukari 'muz' tabir edlen ortalardan kim hangi futbolcumuz yapiyor.Evet Ronaldo diyorsun ama Ronaldo'nun yaninda Emrah,M.Yilmaz oynamiyor.Futbol zekasi olan,ne zaman ne yapilacagini bile futbolcularla oynuyor.

Bu arada Yattara dünyanin yildizidir demedik.Trabzonspor'da oyanayan yabancilardanbos olmayanive takima faydasi oldugunu söyledik.Taraftar nasil Sota'yi bagrina basiyorsa Yattara'yi da sever.En azindan futbol topuna korka korka yaklasmiyor,aklinda bir sey var onu yapiyor.

Onu zorlu maçlara hazirlamayanlarin amatörlügünü de düsünelim.Para konusu ile futbolcunun motivasyonunu düsüren yöneticilerimizi,saha içinde baska futbolculara krallik taslayanfutbolculara sesini çikaramayan hocamizi.

Benim gördügüm gerçeklerde bunlar artik ne kadar gördügümüze bakmiyacan,bu kafa bu kadarina çalisiyor.

angaralits
05.08.2005, 13:08
BENCE SUAN TAKIMDAN BUNA YATTARADA DAHIL HIÇ KIMSE GÖNDERILMEMELIDIR.AYRICA BEN BASKAN ATAY AKTUG UN O KADAR CASARETI OLDUGUNU SANMIYORUM.EGER BIRAZ CESARETI VARSA YATATRA YA GELENE KADAR DAHA BASKA OYUNCULAR VAR GITMESI GEREKEN.

Mehmet
05.08.2005, 13:19
Yattara'yi KAYBETMEYELIM
Yattara konusunda yönetim hatali.. Ona üvey evlat gibi bakiliyor
Trabzonspor'da.. Oysa Taraftar onu okadar çok seviyorki!!!

http://img47.imageshack.us/img47/1044/mehmetyttt3ih.jpg

İskender66
05.08.2005, 13:31
Dogrudur yattara bizi yakmistir ama onada fazla yüklenmeyelim. Adama ne kadar para veriyoruzki ondan bu kadar çok sey istiyoruz. Ver adama terinin hakkini bak o zaman adam bidaha böyle disiplinsizlik yapiyomu..

worldmaster
05.08.2005, 13:32
Yattarasiz ne hale düstügümüz ortada

Oruç
05.08.2005, 13:37
Bu haberin dogru olmadigini düsünmek istiyorum.Eger böyle bir sey sözkonusuysa vay baskanin haline!

FATIH SULTAN TEKKE

oflum61
05.08.2005, 13:42
COK DIKKATLI OLALIM!

BAZI FUTBOLCULARI ELSTIRIRKEN DIGERLERINI GÖGE CIKARMAMIZ KONUSUNDA COK DIKKATLI OLMAMIZ LAZIM.

YATTARA BU TAKIMA GÖKDENIZ KADAR EMEK SARF ETMEMISTIR. YATTARYI GÖKDENIZDEN ÖNCE KOVMAMIZ LAZIM EGER BIRILERINI KOVACAKSANIZ!

UNUTMAYIN:
FATIH TEKKE'DE 100% GOLÜ KACIRDI - GÖKDENIZDE
FATIH TEKKE GOLÜ ATTI - GÖKDENIZ ORTALADI

YATTARA ILK MACTA HATA ÜSTÜNE HATA YAPTI - SYZMKOWIAK'DA VE DIGERLERI
6. Dk. CELALEDDININ KACIRDIGI FIRSAT!??!??!??

Bir Parentez: SUT ATARKEN BIR Profesyonel Futbolcu niye arkaya düser, kendini yere birakir (CELALEDD - ve Gökdeniz kacidigi pozisyonlar) ??????
1. Yorgunluktan
2. Teknigi bilmedignden
3. Eger ayakta iken golü atamadiktan sonra rezilligi daha büyük olur diye düsündügünden....
Sizce????

KISACA:
DÜNYAYA REZIL OLDUK, FUTBOLCULAR DA DAHIL
YÖNETIM - VE ANTRÖNER GÖREVLERINDE BASARISIZ OLDU

CÖZÜM (Bence)
TAKIMA BASTA GÖKDENIZ OLMAK ÜZERE HIC AYIRIM YAPMADAN SAHIP CIKMAMIZ LAZIM. AYIRIM YAPMADAN BU COK ÖNEMLI!!!

YÖNETIMI UYARDIK - KENDI ICINDEKI CEKISMELERI BITIRMESI LAZIM - REKLAM YAPIN AMA BOS SOV YAPMAYIN - GEREKIRSE TEKRAR YÖNETIMI, AMA SADECE SÖZLÜ UYARABILIRIZ!

UNUTMAYIN LIG BASLIYOR!

zinos_zon
05.08.2005, 13:43
birkaç gündür trabzon'dayim. istanbul'da yasamaya gayret eden bir trabzonluyum. haliyle gelisimi famagusta rövansina ayArladim. maçi tek basima izlemek istedigim için hollanda'dan gelen yegenlerimi ve kardeslerimi, arkadaslarimi atlatarak maraton özel de yerimi aldim, eski günlerdeki gibi..bileti alirken de, inter'i 1-0 yendigimiz maçtaki yere yakin olmasina dikkat ettim. ne acidir ki, maçin sonucu da inter maçiyla ayni oldu...

maç için çok konusmak yersiz, istanbul medyasi, ki ben de o serefsiz medyayla ilintiliyim, maçi futbol maçi olmaktan çikarip türk-rum savasina dönüstürdü. unutulan suydu; yunan irki türklere karsi tarihsel bir asagilik komplexine sahipti ve bizim onlari ciddiye almamiz aslanin kuyruguyla kavgasina benzerdi. lakin istanbul medyasi görevini basariyla yerine getirdi ve bizi rumlarla ayni kulvara çekti. maalesef en basta buradan kaybettik. Rumlar kim ki onlarla sidik yarisina girmeye tenezzül ettik biz? hasili, uzun konu..

bu bir oyun, neresinden bakarsaniz bir oyun..kaybettik..bizim damarlarimizda dolasan kan, bizi bin kez ölsek de ayaga kaldirabilecek denli güçlü bir kan. bundan zerrece kuskum yok, aksi aslimin inkaridir. beni öldürmeyen yara bana güç katar, ne güzel demis eloglu. aynen öyle

beni rahatsiz eden su arkadaslar: trabzon tam bir cadi kazani. aksam evde yerel kanalalri izliyorum. mesela karadeniz gazetesi ve onun tvsi zigana'da yorum yapan herkesin ortak bir hareket noktasi vardi. utandim, üzüldüm..,yönetim ve teknik direktör istifa!!!! bu istihanin nedenini merak ettim, evde karadeniz gazetesi vardi, künyeye baktim gayri ihtiyari..sonra bir igrenme hali..evet bu medya grubu mehmet ali yilmaz'dan besleniyordu..yazik ki, çokk.

takim, sehir yikilmis, bir ölüm hali, agir ruhsal travma..tablo bu iken bir yayinci kurum tüm gecesini yönetim istifa, hoa istifaya mi ayirir? bu ismiler kalkip da bana trabzonsporluyum demesinler, istaNbul ve aziz medyasindan hiç farkalri yok. aziz'in yerine mali var, tek fark bu..yazik ki, çoookk fazla

bmn forumu izlemek için trabzon da bir kafeye girdim, ayak izleirmin birbirine karistigi daracik bir sokAktayim..34 den baslayarak 40'a kadar ki tüm ayak izlerim hem de. bmn deki arkadaslarin yazilarini görünce de üzüntüm katlandi. Yattara konusu pelesenk olmus. ilk maçta sonradan oyuna giren kel kafali rum oyuncunun sadece yattara üzerine oynadigini nasil görmeyiz? adam resmen sariyi yedirdi hakemlere ve hepimizie, sonrasin da da yattara'nin reflex hareketle topa vurusu geldi. hepimiz kizardik! lakin, rum oyuncunun ahlaksizligi yanina kar kaldi. fener maçinda serkan balci'nin yedigimiz ofsayt gol öncesi terbiyesizligine gösterdigimiz tepkiyi rum emek hirsizina göstermedik? bizim hiç mi hatamiz yok simdi? vur yattaraliya!!! yaziiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkk

atay baskanin agzindan "kovarim" türü bir cümle duymadanistanbul medyasina itibar etmem. Istanbul medyasinin ortak tek bulusma noktalari; trabzonspor düsmanligidir. velev ki baskan böyle bir söz etmis olsun; kusura bakmasin ama bu kulübe yattara kadar katkisi olmus mudur diye sorarim kendisine. kulüp yönetimin degil, hepimizindir..

son söz senol hocama: hocam anarthosisi ilerde tek kisi birakmisken erdinç'i saha kenarina çagirdin, sevindik forvet çogaliyor diye. o da ne yine bir defans oyuncusu oyunda?? savunma reflexine bu denli bagimlilik için 75. dakika çok geçdegil miydi saygideger hocam..

hasili; büyük bir taravma yasiyoruz, büyüklerin travmasi da büyük olur. ama her ne kosulda olursa olsun ben bu kente bu takima bu hocaya güveniyorum. yönetime karsi maalesef ayni güven yok artik. sinifta kalmislardir. ama dedigim gibi bu takima güveniyorum. ve iddia ediyorum..bu yilin sampiyonu biz olacagiz..

SAMPIYON OLACAGIZ.

EmrahYalçınalp
05.08.2005, 13:53
Baskanin agzindan böyle bir sey mi çikmis ?Ne kadar merakli varmis böyle...

Yattara bu takimin futbolcusudur, saygiyi hak ediyor, her seye ragmen... Ama Atay Aktug dünyada 3 futbolcusu baskanlik yapmis tek kulübün hem eski bir futbolcusu hem de baskanidir, çok daha fazla saygiyi hak ediyor. Yattara adam gibi top oynayacaksa kalir, yoksa gider, her isini "adam gibi" yapamayanin gidebilecegi gibi. Bu takimdan kimler geldi kimler geçti... Konuyu abartmanin, kesin olup olmadigi belli olmayan bir olay üzerine bu kadar çok spekülasyon yapmanin bir anlami yok...

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 14:01
ya aslinda arkadaslar bu oyunculara kazma mazma dedik aama...biras fazla ileri gittik yaa...ama sinirden galiba....sonuçta bu oyuncularin kapasitesi bu...bence su senol hoca elestiri nin en büyügünü hakediyo...yani bu hüsein i gkdeniz i mehmet i tayfun (kazmalar hepsi) u oynatip ta taraftara resil ediyo...ayrica dikket ettiniz mi bizim takim 45 de kesildi ya.aaa...yan i baska bi yerlerinden solumaya basladilar...szymek fatih adamlar adamlar ölücekti yanii...senol hocaaaaa felsefe yapmayi birak da biraz takimi çaliastir....vay be ziya hoca seni aricaktik demek ...takim tas gibiydi ozaman....biraz korkak olmasan ne olurdu be ziya hoca....

bu arada oflu kardes kusura bakma kabalik ettim sana...özür dilerim...sinirden neaptiimizin farkinda deiliz affet...saygilar

Estagfurullah böle de canimi al. Gene belirtiyorum radikal kararlar alinmadikça bu takimdan bu sene bise olmaz ve biz hep aglamaya, burda çözüm yolu aramaya mahkum oluruz. Biz taraftariz cefa çekmeye alistik ama artik birazda sefa çekelim yeter, yeter, yeter...

Dediklerimide iyi anlayin lütfen kovulacaksa yattara, gökdeniz, mehmet, hüseyin, celaleddin kovulsun heeee bunlarin yerine iyilerini alamayacaksalar hiç yapmasinlar kendileri gitsinler...

Ömer SEVİNÇ
05.08.2005, 14:04

Fatih Tekke. Evet geçen senbe en çok top kaybi yapan oyuncu Fatih Tekke. Ayni zamanda Gol Krali ve ayni zamanda en çok faul yapilan oyuncu.

Yattaranin kovulmasini isteyenler önce sunu bir düsünsünler derim.

"Yattara 2. maçta oynasaydi maç 1-0 biter miydi?"

zedboysts
05.08.2005, 14:07
yattaranin kovulmasi taraftarlarla klüp arasinda büyük karisiklik açar ve ben shsen kovulmasini istemem Satilsinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
05.08.2005, 14:10
TAMAM BEYLER YÖNETIM ISI CÖZMÜS SORUMLU YATTARA VE YATTARAYI KOVDUKTAN
SORA SAMPIYON OLACAGIZ VE ÖNELEME OYNAMAK ZORUNDA BILE KALMAYACAGIZ BU
BIZIM YÖNETIM GERCEKTEN AKILLI.......

gerisiyalan
05.08.2005, 14:20
Zinos_son abinin sözlerinden sonra söyleyecek hiç birsey yok aslinda.

Yattara ve Gökdeniz basta olmak üzere oyunculara sahip çikaliyiz. Onlar safliklarinin kurbani oldular malesef.

Bakin Trabzonsporumuz "çok" dürüst top oynuyor. En zayif yanimiz bu, çok saf kaliyor bizimkiler. Maçlara bakin, yari amatör denilen takim en profesyonel takim çikti, yattaraya kirmizi kart göstertti dazlak oyunculari, Gökdeniz'i kaç defa yaka paça, sanki istemeden üstüne düsmüs gibi yapip resmen grekoromen yaptilar.

Ceza sahasinda eliyle kestikten sonra topu, utanmadan hemen basini göstermeler, daha neler neler. Fatih'e zaten her zaman atilan tekmeler saymakla bitmez.

Bizimkilere bakin, bir tane aklinizda kalan sert hareket var mi, kolundan, formadan tutma var mi?

Biz safça "güzel futbol" oynamaya çalistik.

Bu hocayi ve oyunculari rakibin pis oyunlarina yenildikleri için insafsizca suçlamayalim.

Bu isi Senol Günesten daha iyi yapabilecek olan var mi?

Manchester United da Alex Ferguson 40 yili askin teknik direktör. iyi kötü günleri oldu. Neden bizim Ferguson'umuz olmasin Senol hoca?

Kötü günde sahip çikalim takimimiza. Unutmayin bizim idealimiz sadece ve sadece puan tablosunun üstünde bitirmek degil ligi. Bunu geçen sene istesek yapabilirdik. Bizim idealimiz onurumuzla ligin tepesinde bitirmek ligi. Örnek olarak, güzel ve centilmence futbol oynayarak.

Bunun için iyi niyetle emek veren degerli hocamiza ve onun talebelerine biraz saygi, biraz insaf...

ulas ferhat
05.08.2005, 14:29
takimdan atilmasi gereken kimse yok yattaraya adam gibi hakkettigi para verilsin görün nasil oynuyor..

baskana sahip çikalim arkadaslar gökdenize para göz diyenlerin akillari tatile çikmis heralde öyle olsa fenere giderdi..o zamanda sizin gibi düsüncesizler ona hain derdiler bana hak veriyor musunuz?

kudu_61
05.08.2005, 14:35
Arkadaslar saçmalamayin yattarayi kovan söz de gazete foto maç geçen yilda gökdenize fener formasi giydirmisti türkiyede ki rum takimlarinin bir numarali silahi olan bu gazeteye inanip ta baskanimizi suçlamayin lütfen...

halil ibo
05.08.2005, 14:37
Sevgili Selahattin Kinali'ya katilmamak mümkün degil SAMPIYON OLACAGIZ.Geçtigimiz 2 senede bize 2.ligi getiren bu kadro bu sene sampiyonluga ulastiracaktir.

FANATIK61
05.08.2005, 14:38
Böyle bir Futbolcu birdaha Trabzonspora getiremesin çünkü çok zor bulursun ve pahaliya mal olur. Kanat oyuncularimiz (Yattara disinda) daha çok çalismalari lazim. Son Maçta Gökdenizin yaptigi 5 ortadan sadece biri Fatihi buldu ve Gol oldu. Düsün Yattara yapsaydi o ortalari... Sol Taraf tam bir fiyasko ne Cello ne Volkan nede Lee dogru dürüst söyle falsolu bir orta yapamiyorlar Top 2 saat Havada kaliyor vede hep 5 Metrenin icine geliyor ortalar, Kaleci için çok kolay toplar ve Topa çiktinmi Kaleciye en ufak bir temasda Hakem Faul çaliyor. Futbolcularimiz daha çoook çalismali...

Yunus Emre AYAZ
05.08.2005, 14:41
smileys/smiley7.gifbaskan kendini kovsun önce yönetimden oflulari kovdularda ne oldu kaprisli bi avuç çapulcu yüzünden geldimiz hale bak smileys/smiley7.gif

aydogdu
05.08.2005, 15:05
sayin senol günes degilmiydi yattara nin kirmizi kartina haksiz di diyen simdi kurtarsin ögrencisini topun agzindan zira eger bunu yapmassa bes hafta sonra onu topun agzindan alabilecek hiç kimse yi bulamayacak...

tipki fatih tekke nin samet i ve ziya yi ipten aldigi gibi

TrabzonStorm
05.08.2005, 15:08
Arkadaslar egri oturup dogru konusalim..Biz matemdeyken, etrafta bayram yapip, zil takip oynayanlar var...Gerçekleri ters yüz etmekte, parayi pul, odunu adam yapmakta, sanatçilarin esamesi okunmazken o....ulari sanatçi diye yutturmakta, spor programi diye baldir bacak göstermekte tüm dünyanin eline su dökmeye cesaret bile edemeyecegi bir yazili ve görsel basinimiz varken, akli selim düsünenlerin fikirlerini Trabzonspor olarak mumla arayacagimiz bir sürece girdik...Herkes aklini basina toplasin...Simdi baska seyler konusuyor olmamiz gerekirken maalesef birbirimize girmek üzereyiz...Tespitler sunlardir, çözüm yollari bellidir;

1-Her maçta adam göndereceksek, bugün Yattara yarin Gökdeniz onbir maçlik canimiz kalmis demektir..Su ortamda Yattara nin gönderilmesini konusuyor olmak abesle istigal etmek, bindigi dali kesmek demektir...Tartisilmasi bile hata...siz birakin Istanbul medyasi iki güne kalmaz satar onu...zaten maçtan önce Nantes la bagladilar isi...

2-Kimsenin bahsetmedigi birsey belki ama hazirlik maçlari ve son rum maçlarinda gördük ki bu takimin ayakta duracak hali kalmamis...Takim yorgun...Iki adam geçip pas atan kaç oyuncu gördünüz bu maçlarda (Yattara dan baska)? Sezon belki SL elemeleri nedeniyle erken açilmistir ama bu durum yeterince dinlenmeden bu sezona baslayan oyunculari bitkin düsürmüstür...Bu haliyle ilk maçlarda da basari beklemek hayalcilik ten öteye gidemez..Oyuncularin profesyonelce maç aralarinda bu sorunlarinin giderilmesi gereklidir.Elenmemiz bu açidan hayirli olmustur..Yoksa bu takimin bu haliyle birakin SL ni tek basina ligi bile kaldiracak hali yoktur...

3-Tolga nin degerini Lucescu bizlerden çok daha iyi anlamistir...Tolga nin gidisiyle defans dagilmakla kalmamis, Hüseyin,Gökdeniz ve Szymkowiak gibi orta saha oyuncularimizin da performansi dibe vurmustur...

4-SL maçlarina forvetsiz ve defanssiz çikilmistir..Bunun sorumlusu futbolcular degildir..

5-Bi-rezil-ya dizisi oyuncularinin klüple ilisigi kesilmedikçe sorunlar bitmeyecek, aksi halde sezon içinde yerli dizi çekimleri bizi yiyip bitirecektir..

6-Adamlarin 37 yasindaki Ketsbaia sina küfretsek de gipta etmekten kendimizi alamadik..Bu takimin yillardir olan BEYIN eksikligi bu maçlarda siritmistir...Turu vermemizin sebebi de orta sahada Ketsbaia ya karsi sürecegimiz bir kartimizin olmayisidir...Bir de Kinkladze leri var baska oyuncu adi hatirliyor musunuz?Bu takima orta sahanin ortasina topu ayaginda saklayan, topla adam geçen, driplinglerle ceza alanina kadar sokulan, oyunu yönlendirecek, gereginde oyunu sogutup hizlandiracak , uluslararasi tecrübeye sahip,milli takimlar düzeyinde,yasi henüz 37 ye gelmemis bir BEYIN lazim BEYIN BEYIN !!!!!..Final maçlarini kazanamamizin sebebi budur, üzerimizdeki stresin sebebi budur..Bakin adam kendini çikarinca Kinkladze yi aliyor...Biz de seyrediyoruz...Bu paragraf sayfalarca sürer devam etmeyecegim...

7-Baskanimiz Sayin Aktug un olaylara zamaninda ve yeterli müdahale etmekte sikintilari bazen de yanlis tepkileri (Yattara olayi gibi)görülüyor...Ancak bu yönetimin devami bu takimin lehinedir...Yapici elestiriler kendisine iletilmeli, destek olunmalidir...

8-Çok sevdigim, hayranlik duydugum, bu klübün sigortalarindan biri olarak gördügüm sevgili Senol Hocamizin da maalesef maçin kaderini etkileyen hatalarinin yanisira, maçin kaderini lehimize degistirecek müdahaleler konusunda da yetersizlikleri oldugunu (ilk maçta Ketsbaia nin Yattara nin karsisindaki oyuncuyu degistirmesini düsünün, hem de maçin daha baslarinda) üzülerek gözlemliyorum...Ancak her ne olursa olsun bize sampiyonluklar getirecek adamin da Senol Hoca oldugu na inancim tam...Kendisini en çok gelistiren ve bu konuda en çok kapasiteye sahip Trabzonsporlulardan birisi o...Dünya üçüncülügü apoletini de kimse alamayacak elinden...Herseye ragmen, sonuna kadar ona destek olunmali

9-Sol kanadimiz kirik...Oraya da birinci sinif bir takviye gerekli...

10- Bu takimdan M Yilmaz dahil hiç kimse satilmadan, orta saha, defans ve sol kanada takviye yapilmali....

Bunlar disinda su asamada tartisma yapmak Trabzonspor a ihanettir...

calypso
05.08.2005, 15:11
zinos_zon isimli arkadasim, yazdiklarina aynen katiliyorum, aklimdan geçenleri sen dökmüssün. istanbul'da ki TS'lilerin olaya disardan nasil baktigini iyi yansitmissin. Trabzon'da ki medya nin bakis açisi malesef yillardir böyle ve maalesef ki onlardan kurtulus ta yok.

Diger konu da, baskanin yattara için böyle bir demeç verdigine ben de inanmiyorum.Edited by: calypso

Yasemin
05.08.2005, 15:16
HEM SAMPIONLAR LIGI HEM UEFAGITTI BIDE YATTARAYI GONDERIRSE BASKAN VAYYY HALINEEE

gerçekefsane
05.08.2005, 15:18
Oy Yattara, Yattara!

Benim futbolcu olarak suçlayacagim tek kisi Ibrahim Yattara?dir.
Hani cani çekip de oynadiginda tek basina maç alan, ancak son zamanlarda havalanip top yerine rakibe vurmak için sahaya çikan Yattara.

Alacagi para konusunun hala halledilemeyip kafasinin rahatlatilmamasi gerekçe olamaz. Yattara bu kadar sevildigi bir yerde ihanete varan bir sorumsuzlukla kendisine en çok ihtiyaç duyulan bir anda devre disi kalmistir.

Çok merak ediyorum, acaba aslinda büyük tepki görmesi gerekirken taraftarca alkislanarak su maçi izlerken, "Ben bu hatayi nasil yaptim" diye düsünerek arkadaslarina yardimci olamadigi için üzülmüs müdür?
Yoksa, "Bakin iste ben olmadigim zaman nasil araniyorum" diye mi geçirmistir aklindan ?

Ey gidi Yattara, simdi çikar Kayserispor karsisinda aslan kesilirsin.
Kesilirsin de benim için artik lunapark aslanindan bir farkin yok.
Ister kirk takla atarak gol yap, istersen tek basina üç puani kap.
Geçti Bor?un pazari
Artik esegi nereye sürersen sür!..

servet özkara'nin yazisindan alinti

günebakis.com.tr

Sacit
05.08.2005, 15:24
tamam yapti bir hata ama senin kadar yapmadi.onun yerine sen kendini kov smileys/smiley7.gif

hauptstrasse
05.08.2005, 16:05
bu haber butun yerel ve ulusal basinda geciyor yani haberin yanlisligi gibi bir sey sozkonusuysa cikip yonetim ya da basin sozcusu ya da halkla ilskiler sozcusu ya da kim varsa konusma ozurlu olmayan aciklama yapmali! sayet haber asparagas ise bunu bilmek hakkimiz! sayet haber dogruysa bunu dogrulamalilar!

hep kurumsallasmaktan bahsediyoruz iki yildan bu yana! benim icin kurumsallasmanin bir ayagida budur! cesaretleri varsa cikip yattarayla ilgili cikan -simdilik soylenti diyelim- bu haberi ya dogrularlar ya da yalanlarlar!

bu haberin kaynagi olarak atay aktugu gosteriyor gazeteler tvler! ve bende bir trabzonspor taraftari olarak ondan bir aciklama bekliyorum!

benim teklifim kulubu email yoluyla uyarmak ve basin aciklamasi yapmaya zoirlamaktir!

arkadasalr boyle bir karar alinmis ise sayet bu cok uzucu bir karardir cunku yonetimin cidden acizligini gozler onune sermektedir!

orhanaydin1969
05.08.2005, 16:12
sayin baskan dikkat edinde sizi kovmasinlar suclu olarak yattarami ilan edildi

sanatik
05.08.2005, 16:15
ben yattaranin gitmesinden yana degilim.

istemiyorum gitmesini.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 16:15
Yattara'yi KAYBETMEYELIM
Yattara konusunda yönetim hatali.. Ona üvey evlat gibi bakiliyor
Trabzonspor'da.. Oysa Taraftar onu okadar çok seviyorki!!!

http://img47.imageshack.us/img47/1044/mehmetyttt3ih.jpg

Eh be güzel abim zaten bu herif taraftar onu seviyo diye bunlari yapiyoya. Biz ne yapsak sürekli göklere çikardik ama halbuki ortada bise yok biz göklere çikardikta o ne yapti "acima yetime, kor ... hesabi" gitsin abi kendi selameti içinde, trabzonsporumuzun selameti içinde, taraftarin selameti içinde gitsin..

Zaten bu adam taraftarin sempatisini kazanmasaydi geldiginden 6 ay sonra postayi yerdi. Tekrar söylüyorum evde kariyi dövmekle adam hele hele futbolcu olunmaz.

Biz böyle gördük böyle biliriz...

ah_met
05.08.2005, 16:24
ibrahima yattaranin bu takim için ne kadar önemli oldugunubu maçta da gördük. stada takimlan beraber gelen yattara sahaya indigi zaman taraftarin sürekli onu desteklemesi ve ona tezahurat yapmasi bu takimin gediklisi oldugunun anlamina gelir ve bu futbolcumuz için baskanimiz satabiliriz demis bu futbolcunun bana göre türkiyede hatta dünya starlarindan daha iyi teknigi ve sürati var ama biraz simariklik yapmiyor da degil ama bana göre bu simarikligini senol hocamizin çözmesi gerekir. bizim için yattara çok önemli bir futbolcumuzdur ve bu sene bir yerlere geleceksek bunda yattaraninda payi olacaktir ...

melrok
05.08.2005, 16:24
suçu bir kisiye atarak sorunlar çözülmiyecek. yattarayi yolamak lig öncesi yapilabilecek en büyük yanlis kimi alacaksin sag kanada yerine? yabanci transferi desen kim gelir bu saaten sonra? elindeki kozu kaybetmissin s.l. gitmis ancak ederinden fazla para ödersen adam sana gelir. malum bizim yönetimde bunu yapmayacak sonra bagircaz kadro yetersiz diye. keskin sirke küpüne zarar misali yönetim saçmaliyor. maçtan sonra sicagi sicagina bu tarz açiklamalar anlamsiz. bekle bir iki gün sakinles sonra açiklamani yap. simdi tükürdügümü yalamam muhabetine getirilerde takimi kanatsiz birakirlarsa biz kan tükürürüz.

Keleşoğlu
05.08.2005, 16:36
deli olacam ya!nasi satarlar yattarayi!anorthasis maci istatistiklerine bakin bakalim kac tane orta yapilmis kac tanesi yerini bulmus!!!veya gecen seneki gollere bakin bakalim kac tanesinde yattara imzasi var?hic biyere yollayamazlar iboyu ama ceza versinler!!

siddharta
05.08.2005, 16:41
degerli trabzonsporlu kardeslerim bakiyorum da rum kabusu sonrasinda hepimiz birer keskin sirke oluvermisiz.küpümüzün hacmi ne kadar ki kendimize karsi bu kadar düsmanca tavirlar takinabiliyoruz.hayir!hayir!ne yattara gitsin ne de bir baskasi.böyle bir hayal kirikligini ancak tek bir basari unutturabilir.o da 10 yil sonra ilk kez bu kadar yakin oldugumuz lig sampiyonlugu.akli evvel ve sükunetle düsündügümüz takdirde herseye ragmen hala bu ligin en büyük sampiyonluk adaylarindan biri olabilecek potansiyele sahip oldugumuzu rahatlikla görebiliriz.bakin fenerbahçelilere!kaynayan bir cadi kazanina dönen fenerbahçeyi tek bir slogan bir araya getirmeyi basardi ve üst üste iki yil sampiyonlugu bu fikri birlik ekseninde elde ettiler:"hep destek tam destek"bizim simdi herseyden daha çok buruh birligine ihtiyacimizvar.özkan sümerin dedigi gibi"biz biriz biz biziz".biz olmayi basardigimiz süreceyikip geçemiyecegimiz hiç bir duvar yok.bilmiyorum lig tv deki maç sonrasi soyunma odasi görüntülerini izleme sansiniz oldu mu.ordaüzüntüden aglayan ve duvarlari yumruklayan fatihler, gökdenizler,celaleddinler..anladim ki bizden daha çok kahroldular.bu adamlarin yürekleri var,islattiklari formaya da bagliliklari var.unutmayalim ki hüzündür biraz da hayatin makyaji.sevinmek de var üzülmek de.yeter ki her iki duyguyu da adam gibi yasayalim.maç sonrasi takim otbüsüne saldirmak ve zaten üzüntüden kahrolmus futbolculari o seklde taciz etmek biz trabzonsporlulara yakismaz.simdi her seyden daha çok destege ihtiyaç oldugunu unutmayalim.

sanatik
05.08.2005, 16:43
sucu yattarada arayacaklarina, niye yattarasiz cok zor gol atabildigimizi düsünsünler, esas sorunu tespit etsinler.

senin orta sahan bas bas bagiriyor. Ben top tutamiyorum. Giden geri geliyor. Dogru dürüst bir pas atamiyorum. hep kenara top oynamakla nereye kadar gideceksin ?

gördük iste adamlar ne yapacagini bildikleri icin yan toplara hazirlanmislar, birde uzun boylari sayesinde sadece bir gol yediler. ONuda fatihin becerikliginden dolayi.

Sürekli yanlara oynaya kac gol attik ? Yok cok kacirdik demekle isin icinden cikmaya calismayin. Yok yattara yokdu, olsa idide cart curt.

kamil
05.08.2005, 16:48
Su an Trabzonspor taraftarlarinin yüzde sekseni Yattarayi istiyor ve sahipleniyor.Bende bu gruptanim.Simdi bu kadar insan enayi mi? Ama bazi demokrasilerde oldugu gibi!!!!!!!! az çoga göre daha avantajlidir.Iktidar onlarindir.Kovun yattarayi,kovun gökdenizi takimin külünü bile birakmayin..

zafer6161
05.08.2005, 16:49
yiyse kov bakalim

shotaarveladze
05.08.2005, 16:49
Gönderilecekse gönderilir ama bu is adam gibi yapilir. Madem bu adama ilk maçta o kadar kizdin köpürdün, otoriter tutarli ve adam gibi kulüp baskani olarak ilk maçtan sonra belirlersin bir fiyat adama da dersin ki kardesim bu parayi getir istedigin kulübe git. Para olarakta kimsenin almayacagi bir fiyat belirlersin o zaman yattara da adam olur.

Amaaa sen ikinci baçi bekler turu kaybedince de yok ben bu adama çok sinirliyim satacagim dersen sana taraftar da dahil olmak üzere birtarafiyla güler.

Bana soracak olursaniz yattaranin gitmesini istemem ama bir sistem içerisinde prim uygulatirim. Kendisine dikkat etmesi durumunda istedigi parayi veririm. Yani bir anda transferini ödemem. Tipki bir tesaron gibi sunu sunu yaparsan bu kadar söyle olursa bu kadar diye motive ederim. Adam satmak kolaydir ama almak zordur.

TrabzonStorm
05.08.2005, 16:53
degerli trabzonsporlu kardeslerim bakiyorum da rum kabusu sonrasinda hepimiz birer keskin sirke oluvermisiz.küpümüzün hacmi ne kadar ki kendimize karsi bu kadar düsmanca tavirlar takinabiliyoruz.hayir!hayir!ne yattara gitsin ne de bir baskasi.böyle bir hayal kirikligini ancak tek bir basari unutturabilir.o da 10 yil sonra ilk kez bu kadar yakin oldugumuz lig sampiyonlugu.akli evvel ve sükunetle düsündügümüz takdirde herseye ragmen hala bu ligin en büyük sampiyonluk adaylarindan biri olabilecek potansiyele sahip oldugumuzu rahatlikla görebiliriz.bakin fenerbahçelilere!kaynayan bir cadi kazanina dönen fenerbahçeyi tek bir slogan bir araya getirmeyi basardi ve üst üste iki yil sampiyonlugu bu fikri birlik ekseninde elde ettiler:"hep destek tam destek"bizim simdi herseyden daha çok buruh birligine ihtiyacimizvar.özkan sümerin dedigi gibi"biz biriz biz biziz".biz olmayi basardigimiz süreceyikip geçemiyecegimiz hiç bir duvar yok.bilmiyorum lig tv deki maç sonrasi soyunma odasi görüntülerini izleme sansiniz oldu mu.ordaüzüntüden aglayan ve duvarlari yumruklayan fatihler, gökdenizler,celaleddinler..anladim ki bizden daha çok kahroldular.bu adamlarin yürekleri var,islattiklari formaya da bagliliklari var.unutmayalim ki hüzündür biraz da hayatin makyaji.sevinmek de var üzülmek de.yeter ki her iki duyguyu da adam gibi yasayalim.maç sonrasi takim otbüsüne saldirmak ve zaten üzüntüden kahrolmus futbolculari o seklde taciz etmek biz trabzonsporlulara yakismaz.simdi her seyden daha çok destege ihtiyaç oldugunu unutmayalim.

Haklisin arkadasim..Bu Yattara konusu açilmadan az önce aslinda taraftarlarin bu takima tam da bu anda ingilizlerin ''You will never walk alone'' benzeri, klübü ve takimi sahiplenen bir slogan bulup bu slogani büyük bir pankartla Kayseri maçinda tribüne yansitmasi gerektigini düsünüyordum...Ama maalesef Yattara konusu açildi..Yattara nin gitmesinden yana olanlarin sayfanin basindaki yazimi tekrar okumalarini rica ediyorum...ve yeni forum baslatma yetkisi olan arkadaslar biriniz su anda lütfen takim için slogan forumu baslatin, öyleki kalici futbolculari yönetimi ve taraftari duygulandiran ve gururlandiran örnek bir slogan bulup bunun Avni Aker de kaliciligini saglayalim....

zisinoli
05.08.2005, 17:11
Yattarayi kov ama sen de hemen istifa et. Bir yönetim önce takiminda adaleti saglamali. Herkesin hakkini vermeli. Birinin fazlasiyla verip digerini es geçersen komik duruma düsersin elbet. Kov bakalim Yattarayi ama seni de istemiyoruz artik. Güvenirligi bitmistir bu yönetimin...Çünkü hala kendini düsünüyor. Yattarayi kovarak duygusal olarak rahatlayacak. Rahatla bakalim....

TBZ-61
05.08.2005, 17:14
yattara kayseri macinda ilk 11de

TrabzonStorm
05.08.2005, 17:19
Taka gazetesinde Senol Günes le yönetim arasinda Yattara konusundaki gerginlikten bahsedilmisti...Bence dogru yapiyor hoca...Hele de bir iki assist ya da gol yaparsa bakalim ne yapacak yönetim...
Aktug: Iyi para veren olursa Yattara'yi göndeririz
BASKANIN KARARI KESIN
TRABZONSPOR Kulübü Baskani Atay Aktug, Yattara'nin biletini kesti. Aktug, yaptigi açiklamada, "Yattara'yi kovabilirim. Iyi para veren olursa en kisa sürede onu satacagiz" ifadelerini kullandi. Baskan Aktug'un bu açiklamasi üzerine yönetim kurulu üyeleri de harekete geçti. Yönetim, Baskan Aktug'u kararindan vazgeçirmeye çalisiyor.
GÜNES'IN HABERI VAR
HABERIN Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'e de ulastigi, Günes'in dünkü basin toplantisinda kullandigi ?Birilerinin gitmesi turu getirmez, birilerini kurbanlik koyun olarak seçmekle hedefe ulasilamaz' sözlerinin Aktug'un Yattara kararina yönelik olabilecegi iddia edildi. Genel Sekreter Orhan Aksu ise, Aktug'dan farkli açiklamalar yapti.

Nihat Güneş
05.08.2005, 17:43
evet arkadaslar galiba yapmaamiz gerekeni trabzonstorm arkadasimiz güzel bir sekilde açikladi....trabzonspor bizim askimizdir,ask ise karsiliksiz sevmektir....onlar bizi üzdüler...ama biz taraftariz.....imkani olan satada olmayanlar ise tv basinda kahveleri kafeleri hinca hinç doldursun....sevgimizi askimizi dost düsman herkese gsterelimmmm...kayseri amçinbda trabzonumuz neden büyük olduunu bir kez daha kanitlayalim.......her nekadar kizsak da trakimimiza camiamiza sahip çikalim....saygilar

Guests
05.08.2005, 18:05
Arkadaslar niye sasiriyorsunuzki Atay Beyin tarzi bu.O her zaman bir suçlu bulur.Ibrahim Ege olayini hatirlatirim.

Ayrica Yattara o topa bilerek vurdu.Ama onu bu kadar simartan ve hak etmedigi ölçüde deger verenen de bizleriz.Mehmet Yilmaz ve gökdenize küfredenlere yattaraya kizmalarini öneriyorum...

Bu formanin degerini fark edememis kendini bulunmazHint kumasi sanan yattara artik olmasa da olur..

Özkan Erdem
05.08.2005, 18:17
nasil bilerek vurdu ya.. kirmiziyi görünce neden agladi ?

Guests
05.08.2005, 18:19
nasil bilerek vurdu ya.. kirmiziyi görünce neden agladi ?

Abi kimse gökdenize mehmete sövüp bu adami savunmasin allah askina

bu adam kendini bi bok sanmaya basladi

Ya hepsine kizin ya hiçbirine

LazSerko61
05.08.2005, 18:21
hadi yattara eseklik yapti ve profesoel davranmadi ama ilk macta bütün
suc o kazma mehmet yilmazin o ilk iki gole cevirseydi ne biz simdi
elenmis olurduk nede yattara o macta kirmizi kart yerdi herif
sinirlenmisti zaten 1 sifir öndelerdi ne yaptigini bilmedi bence
kalmalidir hatta göndereirseler daha büyük sorunlar yasariz

Guests
05.08.2005, 18:27
Demek yattara çok degerli??????????????

Kalmasi gerekir falan falan....

Söyleyin o zaman yattara hangi kritik maçta takimi sirtladi..

Bu herifin g..ü kalkti s.... gitsin

LazSerko61
05.08.2005, 18:28
hemen sana söylim biiz hangi macta kurtardi ama ozaman kararini deyistirecenmi bakim

Guests
05.08.2005, 18:29
Tamam söyle öyle bir maç yokki hangisini söyleyeceksen

Özkan Erdem
05.08.2005, 18:31
d. kiev 1. maç

Ayrica üsluba biraz dikkat lütfen..Edited by: QuakeviL61

TrabzonStorm
05.08.2005, 18:31
Galafka kardesim, bilerek ya da bilmeyerek vurdu...Madem insanlarin ne düsündügünü biliyosun o zaman cevap ver lütfen;

-Gökdeniz bilerek mi atamadi?

-Senol Hoca bilerek mi Tayfun u aldi?

-Yönetim bilerek mi transferi geciktirdi?

-M Yilmaz bilerek mi atamiyor, bilmeyerek mi?

-Fatih Tekke bilerek mi solundan sagina aldi da kaçirdi golü?

-Celalettin ofsaytta oldugunu bilerek mi atti golü?

-Takim bilerek mi elendi?

-Taraftar elenecegini bilerek mi doldurdu stadi?

-Nereden biliyosun bunlari, bilerek mi yaziyosun?

LazSerko61
05.08.2005, 18:32
aynen o macta

hani 1:0 yeniliyorduk orda girdi ne yapti herif he söylermisin bana ikici macta sakatdi diye oyniyamadi

LazSerko61
05.08.2005, 18:33
cok güzel yazdin trabzonstrom kardesim

Guests
05.08.2005, 18:34
d. kiev 1. maç

smileys/smiley4.gifTahmin ettigim maçi söyledin zaten baska maç da yok.Yani ona deger vermemizi gerektirecek baska bir maç yok.Sövmekten bikmadiginiz gökdenizde o maçta süper oynamisti hatirlatirim.

Sakin savunuyorum sanmayin gökdenizi.Bu malubiyeti hiçbir zaman unutmayacagim.Yüregimdeki bu hançer yarasi hiç dinmeyecek ama bu yattaranin bu kadar savunulmasina karsiyim

Y.Sert
05.08.2005, 18:34
ya kardesim siz ne saçmaliyorsunuz ya.tamam yattara suçlu.kabul ediyorum.la allah askina biri bana söylesin,tayfunun hiçmi suçu yok.la iki gol yedik onun yüzünden.kimse bisey demiyor.paaragöz baskan dahil.baskan bak ayagini denk al suyun isiniyor.tayfunu ve mehmet yilmazi 2.lige sat(baskasi almaz)onlarin yerine trabzon amatör kümeden iki kisi al daha iyidir.gökdenizi samet aybabanin yaptigi gibi 3-4 maç yedek birakin akli basina gelsin.hüseyinin aldigi parayi hemen yüzde elli indirin.agiz burun egerse hemen galatasaraya satin,onun yerine selimi ufukhani oynatin aynidir.ve son olarak su altyapiya bir çekidüzen verin.seçmeleri adam gibi yapin.torpil yapmayin yani.zengin piçlerini ve kodoman çocuklarini doldurmayin alt yapiya.adam gibi seçme yapin.o alt yapidan her yil bir yildiz futbolcu çikmazsa biz nasil bas ederiz fener tirilyonerleriyle.sorarim size.yattarayada adam gibi bir ceza verin,ve adam gibi para verin.mehmet yilmazin parasini tayfunun parasini da ona verin.allah askina haksizmiyim biri bana söylesin.

TRABZONSTORM VE ÖZGÜRREIS ESENLER

SIZLEREDE yüzde yüz katiliyorum.agziniza elinize saglik.

LazSerko61
05.08.2005, 18:35
onu okadar savunmuyoruz ama ondan öncede baska futbolcular gönderilmek zorunda

Guests
05.08.2005, 18:37
Yomrali topraagam.Ben kizacaksak yattaraya da kizalim diyorum.Ben kimseyi savunmuyorum.Yattara rus karilariyla yatip kalktigi kadar futbolu düsünsün o zaman bende ayni seyleri söylerim

Özkan Erdem
05.08.2005, 18:39
d. kiev 1. maç

smileys/smiley4.gifTahmin ettigim maçi söyledin zaten baska maç da yok.Yani ona deger vermemizi gerektirecek baska bir maç yok.Sövmekten bikmadiginiz gökdenizde o maçta süper oynamisti hatirlatirim.

Sakin savunuyorum sanmayin gökdenizi.Bu malubiyeti hiçbir zaman unutmayacagim.Yüregimdeki bu hançer yarasi hiç dinmeyecek ama bu yattaranin bu kadar savunulmasina karsiyim

Sana büyük maç olarak söyledim ve o maç bizim bütün derbilerimizden önemli bir maçti.. Ligin ilk 5 haftasi sakatlanana kadar ki formunu hatirla biraz.. önceki sezonlari düsün, maglup durumdan kaç maç çevirdi sana.. 3 sezonda 2 kirmizi kart gördü suçlu oldu.. Herkese iyilestirme yapildi o sustu, sezonsonunda görüselim dedi, sezon sonu geldi adamla dogru düzgüngörüsmedin.. Birak ya.. 200 bin dolara Yattara gibi bir adami oynatiyosun.. Yazik günah..

Guests
05.08.2005, 18:40
Kimseyi göndermek zorunda degiliz.Gidecek olan yönetemeyen yönetici bozuntularidir.

LazSerko61
suan artik öyleseyler yapmiyor biara yapmisti dogrudur ama onun özel
hayati kimseyi ilgilendirmez istedigi gibi hareket edebilir bence

TrabzonStorm
Yarali parmaga pansuman yapip iyilestirmek varken keselim atalim fikri daha cazip geliyor bazi arkadaslarimiza, tabii pansumancibasi isini yapamadigindan..Oysa giden parmak geri gelmeyecek....bir bilsek,bir bilseniz, ah bir bilseler...

Guests
05.08.2005, 18:42
QuakeviL61

o zaman yattaraya mehmet yilmazin onda bir para verenlere de biseyler deyin.M.Yilmazi asacak halimiz yok

Özkan Erdem
Yarali parmaga pansuman yapip iyilestirmek varken keselim atalim fikri daha cazip geliyor bazi arkadaslarimiza, tabii pansumancibasi isini yapamadigindan..Oysa giden parmak geri gelmeyecek....bir bilsek,bir bilseniz, ah bir bilseler...

smileys/smiley32.gifHelal sana kardesim.. Bu zihniyet sürdükçe biz daha çok aglariz..

TrabzonStorm
smileys/smiley32.gif
Kimseyi göndermek zorunda degiliz.Gidecek olan yönetemeyen yönetici bozuntularidir.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çagman
05.08.2005, 18:43
eger Mac gunu veya mactan 1 gun sonra girseydim buraya kesin ceza alirdim Küfür ederdim Çünkü Suan Daha Sakin düsünebiliyorum.

Daha Sakin oLaLim O Kurum bizimdir.Sahislarin degil.

Hiçbir Futbolcunun Gitmesi Taraftari degilim insallah Ligde büyük isLer Basaracagiz HAYDI TRABZONSPORUM

Guests
05.08.2005, 18:45
Bu adami fazla sevdik.Bu sevgiyi hak etmiyor.Para vermiyor olsa dahi yönetemeyen hiyarlar ona bu maçlarin bizim için ne kadar önemli oldugunu sadece bir maç degil bir milli mesele bir onur meselesi oldugu anlatilmaliydi.Bence o bunu biliyordu buna ragmen bildigini okudu.Yattaraya sempati duymuyorum artik uzun süre de duymam herhalde

Özkan Erdem
05.08.2005, 18:45
QuakeviL61

o zaman yattaraya mehmet yilmazin onda bir para verenlere de biseyler deyin.M.Yilmazi asacak halimiz yok

Kardesim benim M. Yilmaz'a bi lafim yok.. zaten desek de kar etmiyo Allah'indan bulsun ama Yattara'yi göndermek bize tur mu atlatacak.. Ister kabullenilsin ister kabullenilmesin Fatih ve Yattara en büyük silahlarimiz.. Hatta Yattara mevkisi itibariyle Fatih'in silah olmasindaki en büyük role sahip.. Simdi bizbu adami yollasak yerine kimi alacagiz?? Ben söyleyeyim hiç kimse.. Feridun, Emrah, Tayfun.. 3 ünü topla bir Yattara eder mi .. Eder diyosan daha bisey yazmam..

Ceza konusuna gelince versinler.. Ama adama parasini da versinler, çünkü hakediyor..

TrabzonStorm
05.08.2005, 18:49
Evet arkadaslar lütfen bu sekilde ortak noktalarda bulusalim...ve sadece Yattara degil futbolcu gönderme isini kapatalim ve forumlara tasimayalim...Böyle bir lüksümüz yok...

Bu arada önceki sayfada yanlis hatirlamiyorsam bi önerim vardi...bir slogan topic i açalim diye...oyunculara...simdiki ve bundan sonra gelecek oyunculara...taraftarin bu takima nasil sahiplendigini gösteren bir slogan...tüm maçlar için stadin girisine asilmak üzere....bunu yapalim...o zaman yönetim de bu tutum karsisinda daha saglikli düsünebilecek ve takim için daha dogru kararlar verebilecektir...birisi bu topic i açsin lütfen...

Guests
05.08.2005, 18:49
Bide söyle düsün olmus bitmis olaylari kasimayi sevmem ama 2. maçta(benimde gittigim o kahrolasi maçta) yattara beyefendi gökdenizin yerinde olsaydi kaç gol atardik. Gökdeniz bütün toplari tasidi ama güzel ortalar yapamadi.Yapamiyor kardesim kapasitesi belli adamin.Iste o maçta bizi sattigi için kizginim yattaraya

Özkan Erdem
05.08.2005, 18:54
Bide söyle düsün olmus bitmis olaylari kasimayi sevmem ama 2. maçta(benimde gittigim o kahrolasi maçta) yattara beyefendi gökdenizin yerinde olsaydi kaç gol atardik. Gökdeniz bütün toplari tasidi ama güzel ortalar yapamadi.Yapamiyor kardesim kapasitesi belli adamin.Iste o maçta bizi sattigi için kizginim yattaraya

Kardesim o zaman Fatih Tekke'de hakemi dövünce bizi satmis olmuyo mu??.. 2. maçta orta gelmedi falan diyosan o senin kulübünün sag açiga alternatif almamasindan olmasin.. Farzet kirmizi görmedi de sakatti.. Yattara trabzonspor'u satmaz.. Hiç bir oyuncumuz satmaz.. Bir adam nasil kasitli kirmizi kart görür ya?? Salak olmasi lazim.. Alacagi ceza var, kadro disi kalmak var.. kulüp isterse futbol hayatini bitirir böyle bir oyuncunun.. Bunlar öyle basit isler degil kardesim.. Sinirlisin, hepimiz sinirliyiz hazmedemedik.. Maçi izlerken bende yattara ya çok kizdim, biliyorum o olsa farkli kazanacaktik, ama simdi onu kovmak bize hiç birsey kazandirmaz.. sezon boyunca gökdenizin yapamadigi ortalari izler dururuz.. Yattara'yi kovmak sorundan kaçmaktir, biz sorunu çözmeliyiz..

Keleşoğlu
05.08.2005, 18:56
yollanmasin ama kendini affettirir insallah

Y.Sert
05.08.2005, 18:57
GALAFKALI topragim benim.haklisiniz haksizsiniz demiyorum.ama inaninki yattarayi gönderirsek bu takim gol atamaz.fatih 30 degil 10 golde kalir.buna inanin.

TRABZONSTORM:dostum kimse gitmesin deme lütfen.söylediklerin çok mantikli ama,bu takimda tayfunu ve hasan üçüncüyü yedekte tutarak arkadan gelen gençlere engel olmasinlar lütfen.ha onlarda trabzonlu diyeceksin.olsun kardesim.bu adamlar topcu degil.bir zamanlar okan koç mehmet ipek vardi .hatirlarsin.simdi nerdeler.bunlarin akibetide ayni.tez elden 2.lige satilmalilar.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 18:58
cevaplara geçelim Crazy_OfLu61_

1- adam gibi oynamaktan kastin nedir? yattara gibi adam 90 dakka yatar 91. dakkada yaptigi ortayla sana maçi kazandirir. her maçta takimi hucuma kaldirir.

2- iki dakikada iki sari kart. birincide gördügümüz gibi hiçbir hareket yapmadi sariyi gördü. ikincide düdügü duymamistir. bundan dogalda bir hareket olamaz.

3- o bilek hareketleriyle süratiyle takimi hucuma kaldiriyor. takimda düzgün orta yapan tek isim. duran toplari kullanabilen tek isim.

4- turu kaybeden yattara degil. 2 trilyon alan kazma gökdeniz. ve 1 trilyon alan her sezon öncesi yedek kalirsam giderim diyen kazma mehmet. 2 trilyon isteyen ama iki maçtada tekolumlu hareketi olamayn hüseyindir.o paralari aliyorsaniz o golleri aticaksiniz. atamiyorsaniz dogru amatör kümeye esenlerspora.

engin bilgilerinizi daha faydali isler için kullanirsaniz çok daha yararli olur.

Al sana cevap

1) Adam gibi oynamaktan kastim futbol sahada artistlik yapmak degil aldigin paranin hakkini alin terini dökerek vermektir. Nasil bir usta eline verilen isi yapmaya mecbursa futbolcunun iside çikip sadece futbol oynamaktir artistlik yapip topa vurmak 2 dakikada 2 sari kart yemek degildir. Yani adam gibi oynamak görevini yerine getirmektir.

2) Düdügü duymadigi olayi hikaye bi kere onu geç sen bile inanmiyosun duymadigini bari bunu söleme vurduktan sonraki yapmacik hareketleri bile bilerek yaptigini ortaya koymaktaydi.

3) Kimsenin yeri doldurulamaz degil bir yattara gider baska bir yattara gelir ne bu altin yumurtlayan tavukmu. Biz o gönderilirse yerinede sahada sadece futbolu düsünen ve yerini doldurabilecek birinin alinmasini dedik.

4) Biz yattarayi günah keçisi ilan etmedik saptirma olayi yattara, mehmet, gökdeniz, erdinç, hüseyin dedik ayrim yapmadik bu konunun basligi yattara oldugu için onun gitmesi gerektigi hakkinda yorum yaptik. Eger bunu anlamadiysan sor izah edeyim ondan sonra yorumunu yap. 2 trilyon alip kaleciyle karsi karsiya kalipta golleri atamayan mehmet ve gökdenizi esenlerspora yolluyorsan 2 dakikada 2 sari kart gören oynadigi maçlarin %40 indan fazlasinda güzel bir oyun oynayamayan yattarayida ben ancak amelespora yollarim anca orda oynar..

Engin bilgilerin sende kalsin anladigin zaman cevap yazarsin...

Guests
05.08.2005, 18:58
Kovalim demedim.Olmasa da olur dedim.Benim için artik önemli degil o adam.Oysa inan SOTA kadar seviyordum onu

TrabzonStorm
05.08.2005, 18:59
QuakeviL61 kardes, transfer forumuna baktim da simdi...arkadaslar birak Yattara yi takimi silbastan yapiyolar...Senol Hoca gitmis, Giray Hoca gelmis...

ve malesef....bildigimiz taraftar gitmis...

delihamsi
05.08.2005, 18:59
Yattara yi satmak yürek ister.Tolga'yi sattin gördük turu.Sen Yattara'yi satana kdar kendin git.

Guests
05.08.2005, 19:03
Yattara yi satmak yürek ister.Tolga'yi sattin gördük turu.Sen Yattara'yi satana kdar kendin git.

Mezarliklar kendini vazgeçilmez sananlarla dolu.

Herkes gidicidir.Kalici olan TRABZONSPORDUR

Y.Sert
05.08.2005, 19:06
neden yildizlarimizi hep elimizden yok pahasina kaçiriyoruz.2-3 tirilyonluk adama bu laflardan sonra 500 milyardan çok vermezler.baskan bunudami bilmiyorsun.sesini çikarma iki maç oynat 1 trilyona 2 trilyona sat.bence bu adam bu isi bilmiyor.

TrabzonStorm
05.08.2005, 19:06
GALAFKALI topragim benim.haklisiniz haksizsiniz demiyorum.ama inaninki yattarayi gönderirsek bu takim gol atamaz.fatih 30 degil 10 golde kalir.buna inanin.

TRABZONSTORM:dostum kimse gitmesin deme lütfen.söylediklerin çok mantikli ama,bu takimda tayfunu ve hasan üçüncüyü yedekte tutarak arkadan gelen gençlere engel olmasinlar lütfen.ha onlarda trabzonlu diyeceksin.olsun kardesim.bu adamlar topcu degil.bir zamanlar okan koç mehmet ipek vardi .hatirlarsin.simdi nerdeler.bunlarin akibetide ayni.tez elden 2.lige satilmalilar.

Abi ben onlari topçudan saymiyorum zaten!!!Senol Hoca nin gençlere yer vermemekteki israri da ayri bir tartisma konusu ama bunlar su an tartisilacak isler degil...Demek istedigim su toz duman içinde önce takima sahip çikalim, futbolcular içinde suçlu aramayalim...Bu konulardaki önerilerimi 2-3 sayfa önce yazmistim ama uzun diye kimse pek okumadi galiba...

manomat
05.08.2005, 19:07
Yattara hangi maci cevirdi diye soran arkadaslara sesleniyorum. Yattara'nin cevirdigi maclari hic seyretmediyseniz, siz hangi macimizi seyrettiniz??? Size ipucu vereyim. Ziya Dogan bu adami yedek tuttup sahaya surdugunde acaba kac mac cevirdi? Isterseniz istatistiklere bir bakin sonra gelip buraya yazi yazin.. hazir bir ornek verilmisken ben de bir mac ekleyeyim malatya deplasmani..Z. Dogan'li TS ye kac mac kazandirdi o deneme bakarsaniz anlarsiniz....

Ilk macta yenildigimizde, sampiyonluk hayallerimiz bu skorla bitmistir diye yazmistim. O yazimda, yattara'siz adamlarin defansini gecemeyiz diye de yazmistim..Yattara'yi gunah kecisi yapanlara soruyorum. 2. macta sag aciga sürülen Gökdeniz kac tane isabetli orta yapti?? Bana göre bir isabetli orta yapti o da gol oldu, gerisi????

Baskanimiz bu takima hangi oyunculari kazandirdi da adam kovuyor. Kovmak kelimesi bir kulubun baskanina yakisiyor mu? Bu sözler bir bitisin göstergesidir....

Arkadaslar size bir önerim var. Biriniz " TS icin baskan ve yönetici araniyor" diye bir baslik acsin,o baslik altinda nasil bir baskana ve nasil bir yonetime ihtiyacimiz varüzerinde tartisalim. TS nin en buyuk sorunu yonetim bazinda yatiyor. Son 20 yili inceledigimizde karsimiza hep yonetim cikiyor...her baslik altinda yönetimi elestirmemizin anlami yok...

Y.Sert
05.08.2005, 19:08
dogru haklisinda.koskoca takimin yedek kulübesinde böyle topcularin olmasi beni çildirtiyor.inanin bende onlar kadar oynarim.buna inanin yani.

sanatik
05.08.2005, 19:09
Arkadaslar egri oturup dogru konusalim..Biz matemdeyken, etrafta bayram yapip, zil takip oynayanlar var...Gerçekleri ters yüz etmekte, parayi pul, odunu adam yapmakta, sanatçilarin esamesi okunmazken o....ulari sanatçi diye yutturmakta, spor programi diye baldir bacak göstermekte tüm dünyanin eline su dökmeye cesaret bile edemeyecegi bir yazili ve görsel basinimiz varken, akli selim düsünenlerin fikirlerini Trabzonspor olarak mumla arayacagimiz bir sürece girdik...Herkes aklini basina toplasin...Simdi baska seyler konusuyor olmamiz gerekirken maalesef birbirimize girmek üzereyiz...Tespitler sunlardir, çözüm yollari bellidir;

1-Her maçta adam göndereceksek, bugün Yattara yarin Gökdeniz onbir maçlik canimiz kalmis demektir..Su ortamda Yattara nin gönderilmesini konusuyor olmak abesle istigal etmek, bindigi dali kesmek demektir...Tartisilmasi bile hata...siz birakin Istanbul medyasi iki güne kalmaz satar onu...zaten maçtan önce Nantes la bagladilar isi...

2-Kimsenin bahsetmedigi birsey belki ama hazirlik maçlari ve son rum maçlarinda gördük ki bu takimin ayakta duracak hali kalmamis...Takim yorgun...Iki adam geçip pas atan kaç oyuncu gördünüz bu maçlarda (Yattara dan baska)? Sezon belki SL elemeleri nedeniyle erken açilmistir ama bu durum yeterince dinlenmeden bu sezona baslayan oyunculari bitkin düsürmüstür...Bu haliyle ilk maçlarda da basari beklemek hayalcilik ten öteye gidemez..Oyuncularin profesyonelce maç aralarinda bu sorunlarinin giderilmesi gereklidir.Elenmemiz bu açidan hayirli olmustur..Yoksa bu takimin bu haliyle birakin SL ni tek basina ligi bile kaldiracak hali yoktur...

3-Tolga nin degerini Lucescu bizlerden çok daha iyi anlamistir...Tolga nin gidisiyle defans dagilmakla kalmamis, Hüseyin,Gökdeniz ve Szymkowiak gibi orta saha oyuncularimizin da performansi dibe vurmustur...

4-SL maçlarina forvetsiz ve defanssiz çikilmistir..Bunun sorumlusu futbolcular degildir..

5-Bi-rezil-ya dizisi oyuncularinin klüple ilisigi kesilmedikçe sorunlar bitmeyecek, aksi halde sezon içinde yerli dizi çekimleri bizi yiyip bitirecektir..

6-Adamlarin 37 yasindaki Ketsbaia sina küfretsek de gipta etmekten kendimizi alamadik..Bu takimin yillardir olan BEYIN eksikligi bu maçlarda siritmistir...Turu vermemizin sebebi de orta sahada Ketsbaia ya karsi sürecegimiz bir kartimizin olmayisidir...Bir de Kinkladze leri var baska oyuncu adi hatirliyor musunuz?Bu takima orta sahanin ortasina topu ayaginda saklayan, topla adam geçen, driplinglerle ceza alanina kadar sokulan, oyunu yönlendirecek, gereginde oyunu sogutup hizlandiracak , uluslararasi tecrübeye sahip,milli takimlar düzeyinde,yasi henüz 37 ye gelmemis bir BEYIN lazim BEYIN BEYIN !!!!!..Final maçlarini kazanamamizin sebebi budur, üzerimizdeki stresin sebebi budur..Bakin adam kendini çikarinca Kinkladze yi aliyor...Biz de seyrediyoruz...Bu paragraf sayfalarca sürer devam etmeyecegim...

7-Baskanimiz Sayin Aktug un olaylara zamaninda ve yeterli müdahale etmekte sikintilari bazen de yanlis tepkileri (Yattara olayi gibi)görülüyor...Ancak bu yönetimin devami bu takimin lehinedir...Yapici elestiriler kendisine iletilmeli, destek olunmalidir...

8-Çok sevdigim, hayranlik duydugum, bu klübün sigortalarindan biri olarak gördügüm sevgili Senol Hocamizin da maalesef maçin kaderini etkileyen hatalarinin yanisira, maçin kaderini lehimize degistirecek müdahaleler konusunda da yetersizlikleri oldugunu (ilk maçta Ketsbaia nin Yattara nin karsisindaki oyuncuyu degistirmesini düsünün, hem de maçin daha baslarinda) üzülerek gözlemliyorum...Ancak her ne olursa olsun bize sampiyonluklar getirecek adamin da Senol Hoca oldugu na inancim tam...Kendisini en çok gelistiren ve bu konuda en çok kapasiteye sahip Trabzonsporlulardan birisi o...Dünya üçüncülügü apoletini de kimse alamayacak elinden...Herseye ragmen, sonuna kadar ona destek olunmali

9-Sol kanadimiz kirik...Oraya da birinci sinif bir takviye gerekli...

10- Bu takimdan M Yilmaz dahil hiç kimse satilmadan, orta saha, defans ve sol kanada takviye yapilmali....

Bunlar disinda su asamada tartisma yapmak Trabzonspor a ihanettir...

Birde hepisinin bol bol avrupa liglerini izlemelerini isterim.Edited by: sanatik

Guests
05.08.2005, 19:10
neden yildizlarimizi hep elimizden yok pahasina kaçiriyoruz.2-3 tirilyonluk adama bu laflardan sonra 500 milyardan çok vermezler.baskan bunudami bilmiyorsun.sesini çikarma iki maç oynat 1 trilyona 2 trilyona sat.bence bu adam bu isi bilmiyor.

Topragam g..leri kalkiyor bunlarinda ondan baska birseyden degil.Dön maziye bak sampiyonluklarimizda kaç para aliyordu.74 ün efsane takimi

adamlarin idman yapmaya sahalari yoktu.Ama koca bir yürekleri vardi

TSunami
05.08.2005, 19:10
onlar yattara kadar top oynayamaz
ama yattara onlar kadar yöneticilik yapabilir.

adam kovmak kolay, kazanmak zor.

Guests
05.08.2005, 19:11
Yattara hangi maci cevirdi diye soran arkadaslara sesleniyorum. Yattara'nin cevirdigi maclari hic seyretmediyseniz, siz hangi macimizi seyrettiniz??? Size ipucu vereyim. Ziya Dogan bu adami yedek tuttup sahaya surdugunde acaba kac mac cevirdi? Isterseniz istatistiklere bir bakin sonra gelip buraya yazi yazin.. hazir bir ornek verilmisken ben de bir mac ekleyeyim malatya deplasmani..Z. Dogan'li TS ye kac mac kazandirdi o deneme bakarsaniz anlarsiniz....

Ilk macta yenildigimizde, sampiyonluk hayallerimiz bu skorla bitmistir diye yazmistim. O yazimda, yattara'siz adamlarin defansini gecemeyiz diye de yazmistim..Yattara'yi gunah kecisi yapanlara soruyorum. 2. macta sag aciga sürülen Gökdeniz kac tane isabetli orta yapti?? Bana göre bir isabetli orta yapti o da gol oldu, gerisi????

Baskanimiz bu takima hangi oyunculari kazandirdi da adam kovuyor. Kovmak kelimesi bir kulubun baskanina yakisiyor mu? Bu sözler bir bitisin göstergesidir....

Arkadaslar size bir önerim var. Biriniz " TS icin baskan ve yönetici araniyor" diye bir baslik acsin,o baslik altinda nasil bir baskana ve nasil bir yonetime ihtiyacimiz varüzerinde tartisalim. TS nin en buyuk sorunu yonetim bazinda yatiyor. Son 20 yili inceledigimizde karsimiza hep yonetim cikiyor...her baslik altinda yönetimi elestirmemizin anlami yok...

bana cevap yaziyon madem lütfedip yazdiklarimi oku

ERCAN_TS
05.08.2005, 19:12
ya yattara isterse benim bütün maçlarimi çevirsin..adam iki bilek hareketi yapiyo diye trabzonsporu avrupali yapabilecek tek organizasyon olan sampiyonlaR LIGINE GIDERKEN YALNIZ BIRAKIYORSA BEN O ADAMI BU TAKIMDA ISTEMIYORUM KARDESIM...bu adam benim en az 10 milyon dolarimla oynadi..

geçtigimiz sezon yattara hangi derbide top oynadi hatirlayan var mi...besiktas derbisinden sonra hangi maçta yop oynadi..HIÇ BIRINDE...BU ADAMA SANS VERILDI BIR DEFA DEGIL IKI DEFA DEGIL AMA O SANSINI KULLANAMADI... o TRABZON SPOR FORMASINI TASIYAMADI...

YATTARA YA ARTIK TAHAMMÜLÜM YOK.....GITTTTTSINNNN....

Guests
05.08.2005, 19:14
ERCAN_TSsmileys/smiley32.gif

dogru söze ne denirki

hauptstrasse
05.08.2005, 19:15
bu aciklama aslinda atay aktugdan beklenen b ir aciklama!

iki yil once i ege olayi patlak verdiginde de baskan i egeyi tkaimdan kovmaya karar vermis ancak bunu yugulayamamisti! simdi gecen zaman atay aktugun dusunsel anlamda soylediklerini tartmadigini gosteriyor!

baskan olarak trabzonspor koltugunda oturmak o kadar da kolay degil anlasilan ki altinda ezilmeye basladi o agirligin!

ben yonetimi ve baskani destekleyen biri olarak icraatlarini oven biri olarak burda sunu soylemek istiyorum!

yonetimin tkaindigi tavir eleme maci oncesi, maclar esnasinda ve sonrasinda yanlistir! bu yaptiklari yanlis bir politikadir!

bizler burda onca yikilmisliga ragmen birarada durmaya cabalarken camianin en ustunde oturan kisi boyle bir aciklamayi yapabiliyor!

burda tartisilmasi gereken yattaranin mac cevirdigi ya da cevirmedigi oldugunu sanmiyorum!

yattaranin gitmesini isteyenler dahi onun nasil bir oyuncu oldugunu sahada durmasinin bile bazen bize mac kazandirdigini biliyorlar!

bir macin kazanilmasi sadece bir oyuncunun verdigi pasla ya da attigi golle olculmez!

baskanin bu aciklamasina da bir aciklama beklemek ben ve benim gibi tum trabzonspor taraftarinin en dogal hakkidir!

baskandan aciklama bekliyorum ve bunu bmn´nin bir hakki olrakta goruyorum...

TrabzonStorm
05.08.2005, 19:16
Bu takimin tek probleminin yönetim problemi oldugunu ben de düsünüyorum, özellikle transfer sezonunun basindan beri, ama bu yönetimin iyi niyetli olduguna da inaniyorum...bir kaç yönetici taklitçisinin gönderilmesiyle islerin düzelecegini umuyordum ama baskan in özellikle suçu Yattara ya atmasiyla bu yönetime pek güvenim kalmadi...Hala liglerin basinda olmamiz nedeniyle takimi yipratmamak adina, yönetime (yönetim içinde temizlik yapilmasi kaydiyla) destek verilmesi gerektigini düsünüyorum...

Su ise bir bakin diger sayfalara bir bakin; oyuncular gönderiliyor, teknik direktör gönderiliyor, yönetim degistiriliyor...galiba en sanslisi taraftar, o her zaman hakli, ama bazen ne istedigini bilmiyor...

SANATIK kardesim, eklemen için de tesekkür ediyorum...Gözünden hiçbirsey kaçmiyor...bu takim için yararli olabilecek nerde ne varsa cimbizla çekip aliyorsun...Tebrikler kardesim...Umarim bu takim ümitlerinin karsiligini verir...Edited by: TrabzonStorm

ERCAN_TS
05.08.2005, 19:16
SAGOLSAIN KARDESIM(GALAFKA)...

Y.Sert
05.08.2005, 19:18
topragim o zamanlari karistirma.o zamanlar trabzonda oynamak demek en büyük hayaldi.simdi para para para.

Emiroğlu
05.08.2005, 19:21
Daha önce dedigim gibi Yattaranin satilmasi takimin hücum gücünü %70-80 oraninda azaltir.Satilsin diyen arkadaslari anlayamiyorum.Ya kardesim,ver para cezasini,çek yedege.Otursun 2 hafta ve bilmem kaç hafta.Kadro zenginliginden bahsediyorsunuz,ama yattariyi satalim diyorsunuz.Kardesim bu adam laubali ise dedigim gibi çekersin adami yedege.Akillanana kadar da forma yüzü göstermezsin.Akillanirsada ücret görüsmelerinde iyilestirmeyle gönlünü alirsin.Sorunlar biter !

Ama yok sen bu adami sattin diyelim.Soruyorum size,yönetim(özellikle gerizekalilar toplulugu trns.kom.)bu adamin yerine,daha iyi özelliklere sahip birini ne zamana kadar getirir?2 yil sonraya yetisirmi acaba?Yada torunlarimiz görürmü?Pek sanmiyorum....

Bence yapilacak en mantikli sey,kadroyu bozmadan,trilyonlar isteyen ve kimliklerinde trabzon yazan topçuyuz diyen ruhsuzlara,acil para cezasi vermek,yedek kulübesi çekmek(yattara konsunda ki önerimi üstte sundum)

Ha bunlari yedege çektik mi kim oynicak?ISTE EN KIZDIGIM NOKTA BURASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!

KOSKOCA ARSENALIN ORTA SAHASININ ORTASINDA FABREGAS DIYE BIR " VELET " OYNUYO.KARDESIM,BU TAKIMA GENÇLERI NE ZAMAN ADAPTE EDECEKSINIZ !!!!!!!

ERGIN NERDE ? ---&gt; SEBATTA

ALI NERDE ?-----&gt; SEBATTA

HAZIRLIK MAÇLARINDA MÜKEMMEL PERFORMASN SERGILEYEN UFUKHAN NERDE ? """"""" KADRODA BILE YOOOK !""""""""""

KARDESIM SEN VER BUNLARIN BIR IKISINE FORMAYI,ÇEK GÖKDENIZI YEDEGE,ÇEK HÜSEEYINI YEDEGE,YATTARA YEDEK! :

ARTDINDAN BUNLARA SÖLE BIR KONUSMA YAP :

EGER ADAM OLMAZSANIZ,FORMA SAHIPLERI BUNLADIR !!!!!

AMA CESARET NERDE O KADAR? NE DE OLSA ARSENAL,M.UNITED VB KIMDIRKI?FUTBOLDAN ANLAMAYAN SALAKLAR,17-20 YAS ARASI TOPÇULARI ILK11 ÇIKARTIYOLAR.

SALAKLAR ISTE.

Crazy_OfLu61_
05.08.2005, 19:22
Heeeeee demek ki paralarinda artirim isteyenler bunu Trabzonspor için degilde para için yapmislar, bunu yapanlarda belli. Yattara, gökdeniz, mehmet alll size zaammm

ERCAN_TS
05.08.2005, 19:23
sevgili trabzonstorm...yattarayi çok sevebilrsin senin gibi trabzonspoirlu olmayip yattaranin futbolculuguna övgüler yagdiran çok insan var..ama futbolculuk o güzel bilek hareketlerinin yaninda ahlak ister , taraftara futbolcu arkadaslarina saygi ister ve en önemlisi ekmek yedigin topragin insanina saygi ister...tyattara bunlarin hiçbirisine saygi göstermedi..seninde çevrende vardir futbol kabiliyeti mükemmel olup ahlaki yönden zayif kisilerin nasil simdi amatörde süründükleri..yattarninda bunlardan bir farki yok kardesim....

Guests
05.08.2005, 19:23
Topragam biz nasil sampiyon oluruz biliyormusun?

O yillardaki ruhu yakalarsak sampiyon oluruz.Yoksa Yattara gibileri aliriz 3. sinif takimlardan adam yapariz.Onlarinda g.. kalkar kendilerini bi bok sanmaya baslarlar kendilerini TRABZONSPOR dan daha degerli görmeye baslarlar.

Yattara bir hata yapti diyenler yahu bu kaçinci beee

Hünkar
05.08.2005, 19:24
bence yattarayi kovacagina ona diger ise yaramazlara verdigi parayi versinde adami top oynatsin tamam yattaranin yaptigina da b.k yemek denir ama ac ayida oynamaz yattarinin para mervzusunu istanbul basini gundeme getirdi cunku amaclari trabzon satsinda fener alsin mantigiydi ama fener anca benim tas..larimi alsin

manomat
05.08.2005, 19:25
Arkadaslar burda yattara'yi bize tartismaya actiran kim? Baskanin ta kendisi...Hedef saptirmaya calisiyor...

sampiyonlar ligini iki kez iska gecmemizin sucunu futbolculara yukleyemeyiz.. Suclu hesabini kitabini bilmeyen yönetimdir..

Eger sampiyonlar ligine girmek istiyorsan adam gibi transfer yapacaksin ve bu transferleri de zamaninda yapacaksin..

Senol Gunes, transfer yapilmadigi icin akli belliki transferlere takilipkalmis olacak ki, takimi iyi hazirlayamamis. Takimda kondisyon bile yok, nerdeyse hepsi uyur gezer gibi sahada dolasiyorlar. Gecen yil lige nasil giris yaptigimizi bir dusunun....

Guests
05.08.2005, 19:30
KardesimGeçmise mazi derler...

geçen sene çok iyiydi diye bu sorumsuzlugunu görmezden gelemeyiz.Çünkü biz bir rum takimina yenildik.Onlar su an bayram yapiyor bunun sorumlularindan biri de yattaradir.

Madem geçmisi unutmayacak kadar vefaliyiz o zaman Ogün ve Abdullah'a da sövmeyelim.Auerlloyu avni akerde alkislayalim????

TrabzonStorm
05.08.2005, 19:31
sevgili trabzonstorm...yattarayi çok sevebilrsin senin gibi trabzonspoirlu olmayip yattaranin futbolculuguna övgüler yagdiran çok insan var..ama futbolculuk o güzel bilek hareketlerinin yaninda ahlak ister , taraftara futbolcu arkadaslarina saygi ister ve en önemlisi ekmek yedigin topragin insanina saygi ister...tyattara bunlarin hiçbirisine saygi göstermedi..seninde çevrende vardir futbol kabiliyeti mükemmel olup ahlaki yönden zayif kisilerin nasil simdi amatörde süründükleri..yattarninda bunlardan bir farki yok kardesim....

Benim Trabzonsporlu olup olmadigimi nerden biliyorsun? Öyle bir yetenegin varsa temizlesene ortaligi...Fatih Tekke hakeme tokat atarken hangi ahlak kuralini uyguluyordu?

Guests
05.08.2005, 19:33
TrabzonStorm

adamin ne yazdigini okumamissin bile senin Trabzonsporluluguna laf attigi falan yok kardesim.Sasirdin iyice

Emiroğlu
05.08.2005, 19:35
ORDA BIR VIRGÜL EKSIKLIGI VAR TRABZONSTORM.smileys/smiley2.gifKIZMA YANI

ERCAN_TS
05.08.2005, 19:45
trabzon storm kizdin mi bilmiyorum ama anlaman gerekirdi..ben senin en az benim kadar trabzon sporlu oldugunu bildigim içindirki sana cvp verme ihtiyaci hissettim..galafka ve lazolinin anladigini sen anlayamamissin...üzüldüm...

TrabzonStorm
05.08.2005, 19:56
trabzon storm kizdin mi bilmiyorum ama anlaman gerekirdi..ben senin en az benim kadar trabzon sporlu oldugunu bildigim içindirki sana cvp verme ihtiyaci hissettim..galafka ve lazolinin anladigini sen anlayamamissin...üzüldüm...

Özür dilerim dilbilgisi kurallarini senin kadar iyi bilmiyorum galiba...bana orda hem bir virgül hem de 'insan' dan sonra da eki eksik gibi geldi..

''oku adam ol benim gibi esek olma '' diye yazmamisin iyi ki...smileys/smiley2.gif

smileys/smiley31.gifERCAN_TS, baristik o halde...Edited by: TrabzonStorm

sametaydin
05.08.2005, 19:57
walla baskan yattarayi kovacagina ilk maçin son 10 dakkasinda yaptigi 2 hatayla 2 gol yamamize sebep olan tayfun u kovsun. hala daha sorumlu ariyosa ardindan tayfunu oyuna alan senol günes i kovsun. yok o da yetmedi mehmet yilmaz i kovsun.

e hiçbiri yetmediyse ilk maçta forvetsiz oynamamiza sebep oldugu için kendini kovsun.

Nytre
05.08.2005, 20:09
sen arada bul bakalim yattara gibisini!..

kirmizi kart görmesi belliydi anrtemanlarda gösterdikleriyle..

tekrar söylüyorum...

YATTARIYI YATTARA YAPAN DISIPLINDIR.. ONU DA HOCA SAGLAR PARA DEGIL..

abdullah60
05.08.2005, 20:19
lan ne kadar acayipsiniz.adam son derece dogru aciklama yapmis.adam bile bile ibnelik yapti.yok yonetim suclu bunlara gerek yok.tamam analrimtransfer yapmadi vs anlarim.ama bile bile ne demeli yataraya .niye diger 10 topcu gormuyoda su gavata sahip cikmayin ya bize futbolcuyla beraber adam lazim.

burdan takimdaslarima sesleniyorum ezikbahceliler sampyonlar liginde 0 cekti ama taraftarindan destek gordu.ligde kardeslerimizi yanliz birakmayalim.&nbsp ;&nbsp ;yattara gozumde 0 degeri yok alah belasini versin trabzondan gittikten sonra

falcon61
05.08.2005, 20:26
Allah ne verir verir Yattara kisilik olarakda iyi bi adam olsa zaten trabzonda olmazdi 1. maçta yikti ama 2. maçta olsaydi ne olurdu herkes tahmin edebiliyo bu yönetimin hiçbir oyuncuyu satmaya hakki yok yerine bisey koymadan hiçbisey yapamazlar olsunda Yattara kadar faydali olsunlar takima

abdullah60
05.08.2005, 20:28
satilsin gavat iyi para gelsede.hos bu yonetim parayi nerde harcar tahmin etmek güc

abdullah60
05.08.2005, 20:31
ya o artisi hangi maci aldi ki.adam akilli oynadi ki.neyse satilmasada iyi bir cezayi hakediyor.karin tokluguna calissin.ancak oyle kapanir sampiyonlar liginin zarari.

hauptstrasse
05.08.2005, 20:34
allahin dAVARLARI burda insanlara "gavat" diye hitap ediyor! gavat sensin salak sey seni...

once konusmasini ogren yazmasini ogren gel...nerde bu sitede admin denilen gorevliler?

falcon61
05.08.2005, 20:36
Sen hiçmi maç seyretmedin bu adam asist kralliginda 3.cü onudami farketmedin bide hangi maçi almis diyo o olmasa belkide spye kalamicaktik bile insanlari silmek yerine iyi yola sokmaya çalisilmali olmuyosa demekki beceremiyolardir!!!

KuĞu
05.08.2005, 20:37
4m avroya bence satilmasinin zarari yok ortasahaya bir oyunkurucu alinabilirse onun parasiyla satilsin.Yattara ne yapiyorduki sagdan soldan oyun kuruyordu ortasahaya bomba bir adam tamam dertler bitti ayni asistleri hatta daha kralini yapar.Sag tarafra ortayapmayi bilen hizli bir adam alinsa yeter.

umitkakisim
05.08.2005, 20:38
arkadas bise yazmiim yazmiim dedim de bu kadar da olmaz ki yav..her büyük maçtan alinan yenilgiden sonra çikip "bütün sorumluluk bende" demeyle olmuyor arkadas..sen evinde yari amatör bi rum takimiyla maça çikacaksin ve iki gol atmak zorunda kalacaksin...buna ragmen daha sakatliktan yeni çikmis fatihi tek forvet oynatacaksin...istifa edecek birisi varsa bu senol günestir...ziya dogani zamaninda hepimiz elestirdik..samet aybabayi da..ama sirf trabzonlu die senol günesi desteklemek de nereye kadar arkadas...

ikinci olarak yattaranin kovulmasi konusuna gelelim..adamin aldigi ilk sari kartin haksiz yere oldugunu düsünüyorum..ayrica yattara olmadigi zaman da sag kanadimizin felç oldugunu da...illa bi adam kovacaksaniz mehmet yilmazi gönderin köyüne..hadi onu anladikadam eskiden de odundutransfer zamani takimin yildizi(!) olan gökdenizkardesimiz 1.5 trilyondan uçmasini çok iyi biliyor...fenere gidecekmis...gitsin!!! sen bos kaleye topu sokmayi beceremiyosun daha, fener taraftari ve yönetimi bizim gibi sabretmez bi sene sonra satar seni diyarbakira...ondan ben trabzon için kaldim edebiyatini geçecek..kimin ne kadar hirsli oynadigini hep beraber gördük...simko elleri yanda yürüdü durdu...adem koçak da ondan farkli degildi...kostu ama bu sadece kendini yormaktan ibaret bi kosmaydi.tek didinen fatih tekke idi,o da olmasa gol atamicas zaten..hangi birini sayayim ki..hepsini beraber izledik ve gördük...

sonuç olarak bundan sonra karsilasabilecegimiz olaylar da söyle;

1.tek sorumlu benim diyen senol günes gider...

2.senol hocaya istedigi futbolculari almayan ve 3 aydir brezilyada tatil yapan yönetim gider..

3.hiçbisey olmaz...taraftara sokaklarda trabzon formasi giymeyi haram ederler...bizi bi kaç istanbul eziginin agzina sakiz ederler...zamanla olan unutulur...bi yirmi sene daha sampiyonluk göremez bu vefakar taraftar..

yönetimin biz taraftarlarina son mesaji

"lig uzun bi maraton, önümüzdeki maçlara bakicas....."

falcon61
05.08.2005, 20:41
Senin bu dediklerin olursa 96 ya geri döneriz kabul edin Trabzonun ne yattara nede gökdeniz gibi bi oyuncu alacak parasi yok!

Guests
05.08.2005, 20:46
Sen hiçmi maç seyretmedin bu adam asist kralliginda 3.cü onudami farketmedin bide hangi maçi almis diyo o olmasa belkide spye kalamicaktik bile insanlari silmek yerine iyi yola sokmaya çalisilmali olmuyosa demekki beceremiyolardir!!!

Bu adam yola gelmeeeeezzzzz...

Gitsede kalsada fark etmez benim gözümde degeri 0 dir.

Bu hiyarin böyle bi bok yiyecegi hazirlik maçlarindan belliydi zaten

Tahsin Armutcu
05.08.2005, 20:47
campbellin nasil gittigini hatirliyorum da insallah yatara da boyle gitmez.baskan su an sadece yattarayi hedef gosterip kendi uzerine aldigi gozleri AHlari ve burada dile getiremeyecegim butun kotu sozleri yattaranin ustune yikmak istiyor.ey baskan sen bu takim icin ne yaptin?yattara hic olmazsa bize bir kac mac kazandirdi.bize futbolun sov yonunu sota ve misse misseden sonra tekrar hatirlatti.cebinden 3 kurus fazla cikacak diye kimseyi almadin ve trabzonspor iki yilda 25 milyon dolar kaybetti.bugun gazetede okudum elenmemizle borsada 5 milyon dolar kaybettik.hani su ek gelir olacak olan borsa hani parasi su kasada duran borsa transfer etmek icin sampiyonlar ligine girmek icin acildigimiz borsa.hatirladiniz mi ne icin girdigimizi?bugun buyuk olan her kurum,kurulus veya bir suru sey hadi onu da gectim bugun artik risksiz is var mi?risk almadan basari nereden gelir?bir siz misiniz akilli para harcamadan sampiyon ol, sampiyonlar ligine gir, akilli olmadiginiz belli ama en azindan serefli bir adamsaniz

ISTIFA EDIN!!!

Guests
05.08.2005, 20:55
baskan ne demis çok önemli degil onu takan da yok zaten.I Ege nin futbol hayatini bitiren adam degilmi

Bizim olan herseyi kaybediyoruz.Kabul edelim biz de eski biz degiliz.Bozulduk galiba.

Bizim Trabzonspora olan askimiz onun isyankar tekelcilige ikinci sinif olmaya ezilmislige karsi olan dimdik durusuydu.Ama trabzon su an 3 istanbul masali gibi yönetiliyor.Futbolcular çok igrenç bir biçimde para pazarliklari yapiyor.Ve bunun adina da profosyonellik diyorlar.

Ulan ben amatör futbolcular istiyorum.Trabzonspor için oynayan para için degil

onurts61
05.08.2005, 21:02
yattara kayseri mac kadrosunda yok acaba burda kime ceza veridi takima mi yattarayami tam bir amator zihniyet sen adama cezayi ver ama onu oynatmayarak takima ceza veriyorsun

CooL
05.08.2005, 21:20
baskanimiz böyle diyerek erkeklik ispatlamaya çalisti herhalde

adam gibi transfer yapip yunan takimini ciddiye alsalardi bunlara gerek kalmazdi...

falcon61
05.08.2005, 21:23
Valla sonrada kimse istifa etmesin diyoruz adamlar harbi Yattarya ceza veriyo ya bu kulüp yönetimin degil Trabzonun niye anlamiyolar ya

Guests
05.08.2005, 21:24
Atay bey kendine ne ceza verecek acaba????????

Mustafa Enez
05.08.2005, 21:29
abi cezayi kendisine versin yönetim.hem bu kadar aptalca bisey olur mu yattarayi gönderecekmis!!yaw yerine bi adam alabileceksen boslugu dolduracak,gönder gitsin yattarayla dogmadi ya trabzon...ama 3-4 ayda 3 futbolcu zor alan bir yönetim bunu yapamaz bence.kovsa bile klüp zarar görür,birileri ucuza kapatir olayi.sen tut takimin en yetenekli iki oyuncusundan birini kovacam de!!!akil almaz isler bunlar yaaa!!f.tekke ve yattaradan baska top oynayabilen biri var mi takimda? bi de biraz zymek iste.yazik yaa!!

The Legend
05.08.2005, 22:08
Önce yattaranin hak ettigi ücreti versinler.Sonra konussunlar.Adam Fatih ve gökdeniz den sonraki en önemli yildizimiz.(jun u henüz izlemedigim için yildiz diyemiyorum.insallah kayseri maçinda oynarda izleriz.) Yattaraninaldigi para 280 milyar TL.Istedigi para ise 1 trilyon TL.

hüseyinin ,mehmetin istedigi paralarortada smileys/smiley5.gif

yattara az para istemissin bee.

samway
05.08.2005, 22:10
dogru yattarayi da kovun tam olsun nasil is anlamiyorum bizim mahalle oynasa kazanirdik o maci yattara ya suc bulunmasi cok sacma ewet satin yattara yi sonra sag kanada da ademi monte edin siz deilmiydiniz tolga yi satip adam almayan sira yattara da acaba fatih i ne zaman saticaklar merak ediyorum gidicek biri varsa o da yönetim dir...

canim TS
05.08.2005, 22:12
dogru yattarayi da kovun tam olsun nasil is anlamiyorum bizim mahalle oynasa kazanirdik o maci yattara ya suc bulunmasi cok sacma ewet satin yattara yi sonra sag kanada da ademi monte edin siz deilmiydiniz tolga yi satip adam almayan sira yattara da acaba fatih i ne zaman saticaklar merak ediyorum gidicek biri varsa o da yönetim dir...

aynen dostumsmileys/smiley32.gif

hauptstrasse
05.08.2005, 22:16
yattara yarin aksam oynamazsa eger ben bilmiyorum artik ne diyecegimi...

atay aktug!

bu aciklamalairnla bilesin ki arkandaki taraftar destegini tamamen kaybettin!

bundan sonra herhangi bir basarizlikta bu taraftar seni direkt hedef gosterecek bunu unutmayasin!

hadi bakalim yattarayi sat ve aklinca bir dertten daha kurtul!

dogrusunu isterseniz ben atay aktugun yoneticilik vasiflarina inanan bir insandim ancak yattarayla ilgili herhangi bir pozitif gelisme olmadigi surece tum pozitif dusuncelerimi askixya aliyorum ve bu yonetime karsi oldugumu burada beyan ediyorum!

bardagi tasiran damlalar degil sel olmustur bu aciklamayla...

aymazligin boylesi ve simdi de kadroya almiyorlar oyuncuyu...

samway
05.08.2005, 22:17
tesekkkur ederim canim ts ... bu arada kayseri maçinda destek olsa ne olur olmasa ne olur bence protesto olmasi gerekiyo

yattara yi satani bizde satariz ...

t-mac
05.08.2005, 22:21
hiç ona demezlermi yaw baskan günah keçisi seçtigin adam 290 milyar lira yillik para aliyor, madem bu adam trabzonsporun elenisinden sorumlu tutulacak kadar degerli bir futbolcu! o zaman herife niye 2. ligde oynayan bi topcuya verilmeyecek kadar az para veriyoruz!

atay aktugu akilli, akli basinda, nerde ne konusacagini bilen biri olarak bilrdim, özellikle dünki açiklamasindan sonra anladimki bizim baskanda kendi suçunu baskalarina yikmak için çabalayan aciz bir insanmis! yazik o açiklamayi keske yapmasydi da deseydiki bütün sorumlu ben ve ekibimdeki yöneticilerdir!!!!!!!!!!!!!!! ama nerdeee

samway
05.08.2005, 22:35
yattara nin yaptigi asistleri mi anlatiyim yoksa attigi gollerimi yoksa tribünü ayaga kaldiran çalimlarini mi yoksa hiç olmadik zaman da pozisyon yaratmasini mi ewet adam hakli vericeksin adama parayi oynicak enayimi bu adam sen huseyin le hasan la adem le bir tutarsan bu adami adam da bole yapar helal sana yattara ... elller jeferson ve jun trabzon da antremana cikiyo ve hepsi yattara yi begeniyo nerde huseyin hasan adem ???? bu arada yonetim brezilya da kamp yapicagina o parayi yattara ya versen daha iyi olurdu di mi ???? aurelllo gibi yattara da bedava ya giderse sasirmayin arkadaslar

izmirdenayhan
05.08.2005, 22:36
yattaraaaa satilmammali...

Adamin daha gördügü 2.kirmizi kart...elbette ilk maçtaki çok yanlis amatörce bir hata...bu futbolcunu takima katkisi ortada o olmadan rakip kaleye gidemiyoz bile....%100 hata da yapsa baska kklüple görüsmüs bile olsabu mudur yani profesyonel yöneticilikde verilsecek tepki?????

Bu adam KA ZA NIL MA LIIIIII...

t-mac
05.08.2005, 22:50
adam hakli vericeksin adama parayi oynicak enayimi bu adam sen huseyin le hasan la adem le bir tutarsan bu adami

bir tutsalar yine iyi onlarin aldigi paranin neredeyse üçde birine oynuyor adam ve hakki olan bir parayi istiyor, yönetimin tutumu çok yanlis bu mantikla hareket ederseler daha çok acilar çekeriz biz...

CeSS
05.08.2005, 22:55
Atay Baskan'in Yattarayi satacagini zannetmiyorum.

Bu sadece bir zemin yoklamadir, Basarisizligini yikacak birileri lazim oldugu için hedefteki isim olarak Yattara'yi seçmistir. Ve taraftarin nabzini yoklamistir.

Görüyorsunuzki Sayin Baskan, Taraftar Yattara'yi hala seviyor, Yanlislikla birilerinin gazina gelip Yattarayi satarsaniz, bu taraftar sizi affetmeyecektir...i

immortal_TS
05.08.2005, 23:00
Kesinlikle yattara satilmayacaktir Atay baskan sadece bir kizginlik mi diyim yoksa baska biseymi agzindan kaçmistir, Yattara yi satmayi kimse göze alamaz.Kimsede yattara da suçu aramasin elenmemizde herkes suçludur.

Ömer Aydın
05.08.2005, 23:05
Bakalim..hayirlisiylan yarina bir oynasin da..

Ama beyler var ya..Eger Ilk 18e girmezse ben umudumu kaybederim :(

irfanköse276
05.08.2005, 23:05
Kesinlikle yattara satilmayacaktir Atay baskan sadece bir kizginlik mi diyim yoksa baska biseymi agzindan kaçmistir, Yattara yi satmayi kimse göze alamaz.Kimsede yattara da suçu aramasin elenmemizde herkes suçludur.

senol hoca söyledi zaten. birilerine fatura kesmek turu geri getirmez diye

gerçekefsane
05.08.2005, 23:09
sayin baskan Atay aktug'un kizginlik aninda söylemis oldugunu farzediyoruz. baskanimizin ne kadar üzüldügünü televizyonlardan gördük.

acaba yattara, bizler kadar üzülmüsmüdür.

asil sorgulanmasi gereken bu.

Beytullah
05.08.2005, 23:43
tamam sadece bir futbolcuya kesilmemelidir elenmek.ama yattara takima cok zarar veriyor.unutmasinki o giydigi forma için canindan olanlar var.madem üzerine bordo mavi formayi giyor o zaman hareketlerine dikkat edicek yok öle tribunun sevgilisi oldun diye simarmak bordo mavi formayi taktinmi sirtina canini ortaya koyacaksin.

imported_cagatay
05.08.2005, 23:51
ama soyle dusunun yattarayi kovmamak onun yaptigi isi dogru kabullenebilir biseymis gibi gostermis olursunuz bu adam bizi cok yakar daha bence bir an once gitsin yoksa basimizi cok yakr tamam oyununa takimi costurmasina zosum yok ama cok simarik

izmirdenayhan
06.08.2005, 00:55
yattara nin bizim kadar üzülüp üzlümedigi problem degil..önemli olan ondan maksimum verimi almak..Ayrica bizim kadar duygusal olmasa da her futbolcumuz çok üzülmüstür çünkü dogal olarak onlarin kaybi bizden de çok..Para,prestij,,isim,klüple pazarlik da avantaj,moral,taratra destegi..onlarin kaybi da çok...

Yattara sota dan sonra en yararli 2.yabanci oyuncumuzdur bence ve daha yapacak çok isi vardir...

14MAYIS 2006 DA..IZMIR GÜNDOGDU MEYDANINDA HORON TEPECEZ..BU SONUCA ULASMA YOLUNDA YATTAR NINDA ÇOK KATKISI OLACAK....

Özkan Erdem
06.08.2005, 01:20
kardesler bu çok zarar olayina takildim ben.. 3 sezonda görülmüs 2 kirmizi ve hiç sari kartcezalisi durumuna düsmemek mi zarar ? Yoksalig - kupa - avrupa toplaminda 40 ayakin asist 20 yi askin gol mü zarar.. Para istemesi zararsa suçlusu kendisimidir, yoksa 2 sezondur söz verip iyilestirme yapmayan yönetimmidir.. Fayda ve zarari teraziye vurun.. sonra yazin ne yazacaksaniz..

Y.Sert
06.08.2005, 01:23
ya hala tayfun,hasan ,mehmet yilmaz lar dururken .hala yattara satilmali diyenler.smileys/smiley36.gifbence çok komik oluyorsunuz.

tamam yattar trabzon spordan büyük degil.ama ona gelene kadar gidecek.kovulacak çok adam var.biraz mantikli olun.yattara olmazsa,yada yerine adam alinmazsa ki bu yünetim ancak devre arasina kadar öyle bir adam alir,trabzon gol atamaz.fatih bu yil 10 golde kalir.bu böyle biline.

canim TS
06.08.2005, 01:38
kardesler bu çok zarar olayina takildim ben.. 3 sezonda görülmüs 2 kirmizi ve hiç sari kartcezalisi durumuna düsmemek mi zarar ? Yoksalig - kupa - avrupa toplaminda 40 ayakin asist 20 yi askin gol mü zarar.. Para istemesi zararsa suçlusu kendisimidir, yoksa 2 sezondur söz verip iyilestirme yapmayan yönetimmidir.. Fayda ve zarari teraziye vurun.. sonra yazin ne yazacaksaniz..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifevet dostum bu tespitin cok dogru, katilmamak elde degil

violentia
06.08.2005, 01:46
baskanin arkasinda oldum hep ama yattarayi satan trabzonu satar!!!

YATTARAYI SATANI BIZDE SATARIZ AHA BUNU BILMIS OLUN......!!!!!!!

gerçekefsane
06.08.2005, 01:54
500 BIN $ KABUL MÜ? 1 MILYON DOLAR FAZLA
http://takagazete.com/haberresim/06.08.05/500bin.jpg
Trabzonspor'da 200 bin dolar karsiliginda oynayan ve sezon basi fiyat artisi isteyen Gineli oyuncuya Trabzonspor yönetimi 500 bin dolar vermesine ragmen, Yattara'nin bu fiyati begenmeyerek 1 milyon dolar istedigi ögrenildi, yönetimin de Yattara'ya 1 milyon dolari vermeyi düsünmedigi bildirildi
TEKLIF GELIRSE GIDER
Trabzonspor Genel Sekreteri Orhan Aksu, Baskan Atay Aktug'un Yattara ile ilgili olarak verdigi beyanata açiklik getirerek, "Baskanimiz Yattara ile ilgili bir soru üzerine bu cevabi verdi. Baskanimiz iyi bir teklif gelirse gidebilir anlaminda bu açiklamayi yapti" dedi.
takagazete.com

----
sözlesmesi 2007 yilinda bitecek olan bu futbolcu bu yil için önerilenen 500 bin dolari begenmiyorsa söylenecek bir söz bulamiyorum.Edited by: gerçekefsane

hakanh
06.08.2005, 03:46
Yattara, yerine daha iyi birini alip koymadiklari surece kesinlikle gitmemeli...

"Oncebir gitsin biz yerine daha iyisini zaten alacagiz" sozleriyle hic olmaz...

Bu sozler "Tolga'yi, yerine ayni kalitede stoper almadan, kesinlikle Ukrayna'ya yollamayacagiz" sozunu hatirlatir bana.

Fakat,amac Rum maclarindan sonra sucluyu bulmak ve kelle koparmaksa; Lutfen akilli olalim.. (SL gitti, Ligde gitmesin elimizden)

Eger gerçekten kelle koparilmasi gerekecekse, Yattara'dan önce, öyle çok kelle var ki, koparilmasi gereken...

---

Yattara icin savunma yapmiyor elestirileri oluyor. Zidane'da savunma yapmiyor, Alex'de yapmiyor. Zamaninda Hagi'de yapmiyordu. O'nlari da sattilar mi? Bazi futbolcular vardir, 2-3 pozisyonda maci cevirir, alirlar. Yattara gecen sene, Türkiye Ligi'nin asist-kralliginda 2.ydi.

Eger amac kusur aramaksa, Huseyin'de iyi top dagitamiyor, Gokdeniz'in de son vuruslari zayif. Ne yapalim simdi ? O'nlari da mi satalim hemen ?

ozgur
06.08.2005, 04:08
Ya kardesim bu adami gecen sene kaptan Fatih, "sahada cahil, cahil hareketler yapiyor" diye elestirmisti. Bence cahilligin daniskasini kibrisda iki dakikada kasti kart gorerek yapti. Burada bana dudugu guymadi gibi mazaret soylemeyin adam topu aldi hakemi protesto icin yere vurdu, yani mesele duduk degildi, mesele kirmizi alabilmekti. Iki dakika once sari yemis bir oyuncu en kolay nasil kirmizi alir, hakemi protesto ederek. Yani karti bilerek gordu bunu yaptiysa Trabzonspora bir kasti vardir demektir. Soyleki eger aldigi ucreti begenmiyorsa bir profesyonel gibi derki ben bu paraya oynanamam beni satin. Takimda onun yerine transfer yapar, bir care arar. Ama o ne yapti gitti takimi 10 kisi birakti, bre cahil adam peki orada alinteri doken, calisan diger futbolcularin gunahi ne? Neden onlarinda ekmekleriyle oynuyorsun, onlarmi senin ucretini dusuk tutuyor? Herkes marco aurelio diyor filan filan. Hic kimse Trabzonspordan buyuk degil, bizim alinterimize kasteden, kufureden boyle adami silmeyecegizde ne yapacagiz birde omuza alalim ister misiniz. Bu takim zamaninda Ali Kemal Denizciyide satmisti. FOREVER WITH YOU TRABZONSPOR Edited by: ozgur

Altan 61
06.08.2005, 04:14
Arkadaslar Yattara satsak satmasak diye fuzuli konusuyoruz,Trabzon buyuk hedefleri varsa buyuk oyuncular lazim.Bence Yattara Trabzona gore oyuncu deyil ,cok sans tanildi ona bence bu sefer cok abarti.
Bizim bu oyuncularlan trabzon hic samp ligine katilamaz ve sampiyonluk de hayal kalir.
Bu takimda saade Fatih kalsin gerisi gitsin.
Gercekci olmak gerekiyor biz bu takimlan cok basarili olduk gecen sene ama bundan ust seviye cikamaz bu takim fatih tekke aric,oteki oyuncular ikinci sinif oyunculari.Trabzonspor bunlari degisti zaman belki bi gun sampiyon oluruz.Her sene ayni hataya mahal oluyoruz ne yaziki.

hauptstrasse
06.08.2005, 04:16
ja ozgurcugum... ne dedigini bilmiyorsun sanim ya da o maci seyretmedin. yattara topla ilerken hakeme sirti donuk olarak topa duudktne sonra vurdu ve yuz halindne onun dudugu duymadigini gorebiliyor´du insan. yani senin tezin curutulmus vaziyette...

Analyzer
06.08.2005, 04:24
Ya kardesim bu adami gecen sene kaptan Fatih, "sahada cahil, cahil hareketler yapiyor" diye elestirmisti. Bence cahilligin daniskasini kibrisda iki dakikada kasti kart gorerek yapti. Burada bana dudugu guymadi gibi mazaret soylemeyin adam topu aldi hakemi protesto icin yere vurdu, yani mesele duduk degildi, mesele kirmizi alabilmekti. Iki dakika once sari yemis bir oyuncu en kolay nasil kirmizi alir, hakemi protesto ederek. Yani karti bilerek gordu bunu yaptiysa Trabzonspora bir kasti vardir demektir. Soyleki eger aldigi ucreti begenmiyorsa bir profesyonel gibi derki ben bu paraya oynanamam beni satin. Takimda onun yerine transfer yapar, bir care arar. Ama o ne yapti gitti takimi 10 kisi birakti, bre cahil adam peki orada alinteri doken, calisan diger futbolcularin gunahi ne? Neden onlarinda ekmekleriyle oynuyorsun, onlarmi senin ucretini dusuk tutuyor? Herkes marco aurelio diyor filan filan. Hic kimse Trabzonspordan buyuk degil, bizim alinterimize kasteden, kufureden boyle adami silmeyecegizde ne yapacagiz birde omuza alalim ister misiniz. Bu takim zamaninda Ali Kemal Denizciyide satmisti. FOREVER WITH YOU TRABZONSPOR

Hazirlik maçinda hakem tokatlayip 5 maç ceza alan Fatih kime ne hakla cahil diyebilir ki? Dedigine inanmiyorum. Yapmaz bence öyle birsey Fatih Tekke. Hazirlik maçinda hakem tokatlayip 5 maç ceza alana sen hiç cahil dedin mi Özgür? Diyemezsin tabi.

Muhalif
06.08.2005, 04:32
Ozgur Bey... göz göre göre bu maçlara kadar transferi bitiremeyenlerin, artistik gol atacagim diye bos kaleye vurmayip topu saga-sola çekenlerin, takimi sezona hazirlayamayanlarin ne kadar Trabzonspor'a kasti varsa Yattara'nin da o kadar kasti vardir... ne bir eksik ne bir fazla...

Firtina28
06.08.2005, 04:46
Ya kardesim bu adami gecen sene kaptan Fatih, "sahada cahil, cahil hareketler yapiyor" diye elestirmisti. Bence cahilligin daniskasini kibrisda iki dakikada kasti kart gorerek yapti. Burada bana dudugu guymadi gibi mazaret soylemeyin adam topu aldi hakemi protesto icin yere vurdu, yani mesele duduk degildi, mesele kirmizi alabilmekti. Iki dakika once sari yemis bir oyuncu en kolay nasil kirmizi alir, hakemi protesto ederek. Yani karti bilerek gordu bunu yaptiysa Trabzonspora bir kasti vardir demektir. Soyleki eger aldigi ucreti begenmiyorsa bir profesyonel gibi derki ben bu paraya oynanamam beni satin. Takimda onun yerine transfer yapar, bir care arar. Ama o ne yapti gitti takimi 10 kisi birakti, bre cahil adam peki orada alinteri doken, calisan diger futbolcularin gunahi ne? Neden onlarinda ekmekleriyle oynuyorsun, onlarmi senin ucretini dusuk tutuyor? Herkes marco aurelio diyor filan filan. Hic kimse Trabzonspordan buyuk degil, bizim alinterimize kasteden, kufureden boyle adami silmeyecegizde ne yapacagiz birde omuza alalim ister misiniz. Bu takim zamaninda Ali Kemal Denizciyide satmisti. FOREVER WITH YOU TRABZONSPOR

kardesim senin icin kotu. kusura bakma ama boyle biseyde kasit ariyabiliyosan baska bisey diyemiyorum

ozgur
06.08.2005, 04:48
Ilk once analyzer kardesim fatih'in yaptigi hareketden ders aldigini umuyorum, en azindan su ana kadar tekrarlanmadi. Birde o hazirlik macindaki olay,resmi macta yapsaydi ve on kisi kalsaydik onun icinde cahil diye yazardim. Gelelim digerlerinin kasti var mi yokmu meselesine, hicbiri (transfer komitesindeki sovmen haric) bunu Yattara kadar belli etmediler daha. Bir futbolcu, profesyonelse aldigi parayi begenmiyorsa bunu acikca soyleyecek, hatta orgutlensinler greve gitsinler en demokratik haklaridir. Ama hazirlik maclarindan baslayaraktakimi sabote etmeye calismayi anlamiyorum ancak zir-cahil boyle bir intikam dusunebilirdi bununda medyaya karisini dovmesiyle konu olmus bir futbolcudan gelmesi beni hic sasirtmadi.Yani burada birilerini korumak icin yazi yazmiyorum,ha mesela senol gunes'in fatih-gokdeniz ikilisinede fazla iltimas gectigini dusunuyorum, ama bunun takim uzerindeki etkileri uzerine yeterince delil yok, bilmeden yorum yapamam.

TRABZONLU_TS
06.08.2005, 04:50
ulan bu yönetim ne yapiyor. yattara gibi adam satilirmi. kayseri macinda herkes yattarayi destekler tezahüratlar yapsin lütfen. bunlar kafayi yemis ya.smileys/smiley7.gif

Analyzer
06.08.2005, 05:05
Ilk once analyzer kardesim fatih'in yaptigi hareketden ders aldigini umuyorum, en azindan su ana kadar tekrarlanmadi. Birde o hazirlik macindaki olay,resmi macta yapsaydi ve on kisi kalsaydik onun icinde cahil diye yazardim. Gelelim digerlerinin kasti var mi yokmu meselesine, hicbiri (transfer komitesindeki sovmen haric) bunu Yattara kadar belli etmediler daha. Bir futbolcu, profesyonelse aldigi parayi begenmiyorsa bunu acikca soyleyecek, hatta orgutlensinler greve gitsinler en demokratik haklaridir. Ama hazirlik maclarindan baslayaraktakimi sabote etmeye calismayi anlamiyorum ancak zir-cahil boyle bir intikam dusunebilirdi bununda medyaya karisini dovmesiyle konu olmus bir futbolcudan gelmesi beni hic sasirtmadi.Yani burada birilerini korumak icin yazi yazmiyorum,ha mesela senol gunes'in fatih-gokdeniz ikilisinede fazla iltimas gectigini dusunuyorum, ama bunun takim uzerindeki etkileri uzerine yeterince delil yok, bilmeden yorum yapamam.

Hazirlik maçinda Yattara hakem tokatlasa ayni hosgörüyü göstermezdinÖzgür. Hareketi tekrarlamamak marifetse Yattara tekrarlayana kadar susman gerekir. Ayrica ilk maçta Yattara düdükten sonra topa vurunca top auta gitti. Topu yere vurup hakemi protesto ettigini rüyanda gördün herhalde.

onurts61
06.08.2005, 05:10
Lutfen kendinizi yattaranin yerine koyun futbol zekalari sifirin altinda olan huseyin .hasan ucuncu gibiler gol atma yetenegi olmayan golcu mehmet yilmaz gibiler 37 yasinda ki ketsbaya karsisinda yerden kalkamayan emrah gibiler sizden kat kat fazla ucret alsalar rahatsiz olmazmisiniz yattarada su an o psikolojide adam yeteneklerinin farkinda istikrarsiz diye ucretinde iyilestirmek yapilmiyorsa mac basina cok yuksek meblag li bir anlasma yapilir isin gercegi bu adam su an aldigindan fazlasini hakediyor o da bir insan ve bir insanin sahip olaccagi psikolojiye sahip hangimiz onun yerinde olsak benzer davranislar sergilerdik yonetim artik bu konuyu cozsun bizim yattaraya ihtiyacimiz var bize kazandiracagi cok puanlar var onu kadro disi birakmak ona degil takima verilen cezadir

onurts61
06.08.2005, 05:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>ozgur Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Ya kardesim bu adami gecen sene kaptan Fatih, "sahada cahil, cahil hareketler yapiyor" diye elestirmisti. Bence cahilligin daniskasini kibrisda iki dakikada kasti kart gorerek yapti. Burada bana dudugu guymadi gibi mazaret soylemeyin adam topu aldi hakemi protesto icin yere vurdu, yani mesele duduk degildi, mesele kirmizi alabilmekti. Iki dakika once sari yemis bir oyuncu en kolay nasil kirmizi alir, hakemi protesto ederek. Yani karti bilerek gordu bunu yaptiysa Trabzonspora bir kasti vardir demektir. Soyleki eger aldigi ucreti begenmiyorsa bir profesyonel gibi derki ben bu paraya oynanamam beni satin. Takimda onun yerine transfer yapar, bir care arar. Ama o ne yapti gitti takimi 10 kisi birakti, bre cahil adam peki orada alinteri doken, calisan diger futbolcularin gunahi ne? Neden onlarinda ekmekleriyle oynuyorsun, onlarmi senin ucretini dusuk tutuyor? Herkes marco aurelio diyor filan filan. Hic kimse Trabzonspordan buyuk degil, bizim alinterimize kasteden, kufureden boyle adami silmeyecegizde ne yapacagiz birde omuza alalim ister misiniz. Bu takim zamaninda Ali Kemal Denizciyide satmisti. FOREVER WITH YOU TRABZONSPOR</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Hazirlik maçinda hakem tokatlayip 5 maç ceza alan Fatih kime ne hakla cahil diyebilir ki? Dedigine inanmiyorum. Yapmaz bence öyle birsey Fatih Tekke. Hazirlik maçinda hakem tokatlayip 5 maç ceza alana sen hiç cahil dedin mi Özgür? Diyemezsin tabi.

Analyzer seni tebrik ediyorum cok guzel bir nokta yakaladin fatih cok iyi bir futbolcu olabilir cok da yetenekli ama elestirilemez diye bir sey yok cunku onu ne zaman elestirmeye kalksak mucadele etmiyor cok top eziyor son vuruslarinda laubali hemen fenerli damgasi yiyoruz fatih i seviyorum ama yetenekleri ile dogru orantili takima katki yapmiyor bu yetenekte ki bir futbolcu dahafazla katki yapmali

ozgur cum sende cevabinda fatih bunu resmi macta yapsaydi ona cahil derdim dedin aldigi 5 mac cezayla takimini yalniz birakti ilk 5 haftada kaybedilen puanlara bakarsan o yil fatih in yaptigi cahilligi anlarsin

not:Fatih i cok seviyorum ama bir yilda 50 gol atabilecek yetenege ve kapasiteye sahip biri son vuruslarinda ki bazen yaptigi laubalilik yuzunden 31 gol de kaliyorsa elestirilebilinir ve onu elestirenede lutfen fenerli damgasi vurmayin

manomat
06.08.2005, 06:29
Yattara?yi kovmak!
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>Dakika bir, gol bir ya! Dakika bir, gol bir. Dün ?birakin suçlu aramayi, özelestiri yaparak suçu tespit edin de, çözüm üretin? önerisinde bulundugumuz Trabzonspor camiasinin su andaki en yetkili kisisi, yani baskani, yani kamuoyunun kendisine verdigi, bize göre de gerçekten hak ettigi sifatiyla ?akli basinda spor adami? Atay Aktug, daha ilk günden paniklemis.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

Yönetim Kurulu?nun maç sonrasi yaptigi durum degerlendirmesi toplantisinda, düsen tansiyonu nedeniyle zor anlar yasamis ve büyük olasilikla bu durumun verdigi olumsuz psikolojiyle, golü (!) atmis: ?Yattara büyük bir sorumsuzluk örnegi gösterdi. Onu kovabiliriz, iyi para veren olursa satabiliriz!?
Bu ne ya! Ne oluyor? ?Et kokarsa tuz var. Tuz kokarsa!..?
Biz bekliyorduk ki, oturup saglikli bir sekilde düsünecekler ve özelestiri yapacaklar.
Örnegin saniyorduk ki, Atay Aktug sunlari söyleyecek: ?Bu iki oldu ey Trabzonsporlular. Ikidir basaramiyoruz. Geçen sezon bir stoper almayi beceremedik, simdi ise elendigimiz maçlarda santraforu tribünde oturttuk. Hataliyiz, ama üçüncüsü olmaz. Bize güveninizi kaybetmeyin. Gelin birlik olalim, krizi asalim.?
Transfer komitesi üyeleri de itiraf edeceklerdi bizim beklentimize göre: ?Kusura bakmayin Trabzonsporlular, hatasiz kul olmaz. Biz küçük hesaplar yaptik. Birbirimize girdik. Trabzonspor?un transferdeki önceliklerinden çok kendimize oynadigimiz için geç kaldik. Yoksa 3 milyon Euro maliyetli Zurawski?yi zamaninda alip da kamplara götürmek varken, neden son dakikada Çek golcüyü alip da, hayati maçlarda tribünlerde oturtalim, di mi!?
Senol Günes de diyecekti ki; ?Evet bizim de bazi yanlislarimiz oldu. Yol açilisi tabi ki kamptan önemli degildi, ama o gün sartlar onu gerektirdi. Kibris Rum takimini ben de izlemeliydim, en azindan Dinamo Minsk kadar önem vermeliydim. Özellikle ilk maçtaki oyuncu degisikliklerim tartisilsa da bu bir teknik adam tercihidir!?
Futbolcular örnegin; ?kamuoyunda tartisildigi kadar paraci degiliz. Bizim ücretlerimizle ilgili görüsmelerimizin kötü performansimizla ilgisi yok, buna yansitmayiz. Ama kötüydük iste basaramadik, affettirecegiz.? diyebilirlerdi.
Bir Senol Günes konustu önceki gün, her Trabzonsporlu gibi yüregine biçak saplandigini, bunda teknik direktör olarak önemli payi oldugunu ama telasa kapilmamak gerektigini söyledi. Baskan ise sorunu Yattara?yla sinirladi. Demek istedi ki yani; ?Ey Trabzonsporlular, suçlu Yattara?dir. Elenmemize o neden olmustur.? Biz öyle algiladik.
O zaman hadi sat bakalim Yattara?yi. Iyi para veren olmadi ve satamadin, oynat bakalim!
Olmadi. Sizin gibi bir spor adamina yakismadi. Maalesef bugünlerde çok sik kullanmaya basladigimiz cümleyi yineleyecegiz: Dil sürçmesidir dil! Degilse; dakika bir gol bir. Öyle tahrip edici ki, üstelik.?Ben dedim, ben yaptim oldu? ile olmuyor bu isler, gördünüz iste. Dün basariyi pek paylasamadiniz, bugün hüznü paylasin hiç olmasa, Yattara?yi da..

Ergun Ata

NoPain-NoGain
06.08.2005, 07:32
ya hadi atay aktug'un aciklamasi icin ibrahim sahin mactan sonraki sinirle yaptigi bir aciklamadir, yönetimin gündeminde öyle bir sey yok dedi.

ama mactan sonra kurbanlik koyun ilan etmeyecegiz diye bir cümle sarf eden senol hoca yattara'yi takimdan kesiyorsa hakkaten kendisiyle celisiyor demektir. (bu istanbul basinina güvenmiyorum gerci ama bugün görücez kadroyu.)

hauptstrasse
06.08.2005, 07:34
manomat arkadasim bende yaziyi okudum! bizim burda yazdiklarimizin dusunduklerimizin aynisini yazmis ergun ata arkadasimiz!

sanirim seyircinin nabzini fena tuutyor ergun ata;-)

ama yazdiklarinda oylesine hakli! daha bir kac hafta oncesine kadar ona serzeniste bulunmustum yonetime yaptigi elestirilerdne dolayi ancak bu konuda ayni safta yer aliyoruz anlasilan.

atay aktug kendi popularitesine kendisi oyle bir darbe vurdu ki bunu dusunemez bile...

bu seyirci bu elenmeyi unutabilirdi ancak acikcasi bu talihsiz zamansiz ve ozur dileyerek yaziyorum CAHILCE aciklama herseyi berbat etti...

bu aciklamayi geri amanin da bir tek yolu var!!!!

YATTARANIN SOZLESMESININ UZATILMASI...

ancak bu sekilde bu soz geri alinabilir. ben kimsedne ozur falan beklemiyorum...

yakup midi
06.08.2005, 09:01
yattara kim iki gün sonra sözlesmesi bitince istanbuldan teklif gelse kosa kosa gitmeyecekmi hemde hemen kosa kosa.....siz yattarayi çok seviyorsunuz da o sizi çok mu umursar gökdeniz mi bu tolga mi hüseyinmi fatihmi.....?

izmirdenayhan
06.08.2005, 09:47
siz yattarayi çok seviyorsunuz da o sizi çok mu umursar gökdeniz mi bu tolga mi hüseyinmi fatihmi.....?

Bu sorunun cevabiyla nereye varacagiz???

Profesyonel,mantikli ,tarafsiz bakmaliyiz bu tür konulara..

Futbolcularin hepsi formamizii giydigi sürece bizim......

1.5 trilyonu alan Gökdeniz den de yüksek performans bekliyorum ,hüseyinden de...Yattar dan da...Nereli olurlarsa olsunlar..

yakup midi
06.08.2005, 09:58
siz yattarayi çok seviyorsunuz da o sizi çok mu umursar gökdeniz mi bu tolga mi hüseyinmi fatihmi.....?

Bu sorunun cevabiyla nereye varacagiz???

Profesyonel,mantikli ,tarafsiz bakmaliyiz bu tür konulara..

Futbolcularin hepsi formamizii giydigi sürece bizim......

1.5 trilyonu alan Gökdeniz den de yüksek performans bekliyorum ,hüseyinden de...Yattar dan da...Nereli olurlarsa olsunlar..
mesele memleket degil trabzonsporluluk....profesyonelligin tanimi çok saptirlidi tabiki....profesyonellikse yattara futbolcu disiplinini ögrenecek önce sonra alacak parasini muhakkak....ilk önce iste ben buym diyecek....tutarsiz olmayacak.....

Hekimoğlu
06.08.2005, 11:23
yattara kadroda yokmus galiba.anlasilan kayseriyi de küçümsüyoruz.maç kayseri maçi degilde eziklerle olsaydi senol hoca yine kadro disi birakacak miydi?emrahin kale arkasina yaptigi ortalardan sonra yattara tezahüratlarini duyacagimizdan hiç süphem yok.fatura yattaraya kesiliyor.bu aksam galip gelsekte gelmesekte ki bu felaketimiz olur tepki olacaktir.ve sanirim tepkiler senol günes ve atay aktug üzerine yogunlasacak.birde hüseyinsmileys/smiley7.gif

angaralits
06.08.2005, 11:27
yattara kadroda yokmus galiba.anlasilan kayseriyi de küçümsüyoruz.maç kayseri maçi degilde eziklerle olsaydi senol hoca yine kadro disi birakacak miydi?emrahin kale arkasina yaptigi ortalardan sonra yattara tezahüratlarini duyacagimizdan hiç süphem yok.fatura yattaraya kesiliyor.bu aksam galip gelsekte gelmesekte ki bu felaketimiz olur tepki olacaktir.ve sanirim tepkiler senol günes ve atay aktug üzerine yogunlasacak.birde hüseyinsmileys/smiley7.gif

nerden biliyorsun yattara nin kadroda olmadigini,ben hiç biyerde böyle bir haber görmedim.alalah aalalah

t-sat
06.08.2005, 11:31
Yattarayi Zidane,Hagi gibi oyuncularla bir tutmak çok komik bence.Hangi büyük maçimizi çevirmis yattara!!?Kayseri maçini çevirir belki.Onuda çevirmesin zaten.

Yattaraya gösterilen sevginin ve verilen sansin karsiligi bu olmamaliydi.Kime bagirdi bu taraftar yattara'ya bagirdigi kadar.Para isterken gösterdigi profesyonelligi hangi maçta gösterecek.

Yattarabence oynatilmamali.Hemde 1 hafta degil. Edited by: t-sat

Hekimoğlu
06.08.2005, 11:32
internetspor.com da yaziyor senol günes nesteri vurmus.smileys/smiley7.gif

angaralits
06.08.2005, 11:50
internetspor.com da yaziyor senol günes nesteri vurmus.smileys/smiley7.gif

sen bosver bu haberleri,senol günes bu saatten sonra istese de yattarayi kesemez,neden diyecek olursak,çünkü bizim çok sevgili baskanimiz maçtan sonra yapmis oldugu açiklama da suçu yattraya atip sanki tek sorumlu oymus gibi göstermek istedi,oysaki trabzonspor taraftarinin kimin suçlu, kimin sorunlu oldugunu ,kimin beceriksiz oldugunu çok iyi bildigini unuttu,unutmaklada kalmadi bir yerdede yattara yida kurtardi,yani ters tepti.oysaki maçtan sonra baskan yattara konusunda hiç konusmamis olsaydi elinde çok büyük koz olurdu,istedigi cezayi verir,takimdan keser hatta satsa bile hiç kimse niye sattin bile demezdi,ben böyle düsünüyorum.ben bugün stadda her zaman oldugu gibi yattaraya sevgi gösterileri yapilmasini,yapalacagini biliyorum,hemde her zamankinden fazla.

Ycandan
06.08.2005, 11:53
BENIM ANLAMADIGIM YATTARA RUMLARLA OYNANAN MAÇTA TAKIMI ON KISI BIRAKTI DIYE FATURA NIYE ONA ÇIKTI.BENIM HATIRLADIGIM RAKIPLERIMIZ ON KISI KALIPTA BIZI BIR ÇOK DEFA YENDILER VEYA ELEDILER.ÖRNEK D.KIEV,FENER,ANKARA, VE EN SON MAÇTA RUMLAR VE BUNLARIN HEPSIDE HAYATI MAÇLARDI.NEDEN BIZ ON KIS KALINCA BASARISIZ OLUYORUZ BENCE EN ÖNEMLI KONU BU.BÜYÜK TAKIMSAN 10 KISIYLEDE MAÇI ALMASINI BILECEKSIN.KIMSEBECERIKSIZLIKLERININ CEZASINI YATARAYA YÜKLEMESIN.DÜN B.MÜNIH 2 YARIYI 10 KISI OYNADI VE MAÇI 3 SIFIR KAZANDI.IKI TAKIM ARASINDAKI FARK ÇOK BASIT ROY MAKAAY

Özkan Erdem
06.08.2005, 11:53
internetspor.com persembe günü yattara'nin sözlesmesi feshedildi falan yazmisti.. inanmayalim böyle sitelere.. Bugün ilk 11 oynayacak Yattara..

SKY-GUARD
06.08.2005, 11:56
Bu ekip ilk önce Mehmet YILMAZ'i bir kovsun ondan sonra YATTARA'yi konusalim.....

Güney Kibris'taki maçin 3ncü dakikasindaki asirtma vurusunu PAF takimindaki çocukta en kötü ihtimalle bu kadar yapardi....

Mehmet YILMAZ'in tek basina aldirdigi bir maç var mi....Ama Yattara'nin var....

Bu durumda ilk önce Mehmet YILMAZ, sonra gerisini konusalim...

Hos futbolcudan önce yönetimde formsuz ve takimi eksik birakan yönetici yok mu...Hepsi görevini Fatih TEKKE gibi eksiksiz mi yapiyorlar...

Sattiklari Tolga'nin parasiyla 3 yabanci transferi yaptilar....Eger CAVCAV gibi bir konseptte takimdan para kazanma durumu varsa bize de söylesinler Sampiyonluk beklemeyelim...

1 sene boyunca polonyalinin pesinde dolastilar....Adam o veya bu nedenle gelmedi...Peki hangi yöneticiyi bu durumun sorumlusu olarak SATTACAGIZ....

Anorthosis maçini Yattara gibi küçük bir detaya indirgemek TRABZONSPOR için gelecekteki en büyük tehdittir...Ve bu birinci agizdan gündeme getiriliyor...

Yazik...Anothosis maçindan daha fazla üzüldüm....

(Not : Bu satirlarin yazari da YATTARA'yi is ahlaki nedeniyle fazla pek sevmez...)

halil ibo
06.08.2005, 11:58
ARKADASLAR BU PANIK HAVASI YETER ARTIK .BAK SAMPIYONLUK YOLUNDA RAKIBIN PUAN KAYBIYLA BASLADI.ONDAN 2 PUAN ÖNDE LIGE BASLAMA SANSI VARKEN SU KISIR TARTISMALARI.FUTBOLCU ELESTIRILERINI BIRAKALIM ARTIK.KIMSE BIR YERE GITMIYOR.KOVULMUYOR.SADECE YENI TRANSFERLER OLABILIR BU SAATTEN SONRA.OYUNCU KAYBI YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK.

spider
06.08.2005, 12:10
yattara ya tam destek en akilli oynayan o takimda odur.Yattarayada verin mehmette verdiginiz parayida oda oynasin.Mehmet yilmaz çok mu hak ediyor o aldigi parayi , gökdenize gelince çok mu basarisi çalim atmak atamaz, kaleciyle karsi karsiya kaldi mi kalecinin üstüne topu atmakta üstüne yok adamin bi yaptigi kosmak.

Guests
06.08.2005, 12:36
yattara ya tam destek en akilli oynayan o takimda odur.Yattarayada verin mehmette verdiginiz parayida oda oynasin.Mehmet yilmaz çok mu hak ediyor o aldigi parayi , gökdenize gelince çok mu basarisi çalim atmak atamaz, kaleciyle karsi karsiya kaldi mi kalecinin üstüne topu atmakta üstüne yok adamin bi yaptigi kosmak.

Trabzonda para için oynayacak önceligi ekonomik güçe verecek ne kadar para o kadar köfte zihniyetindeki tüm futbolcular S..... Gitsin

Ben trabzonspor için oynayacak oyuncu istiyorum arkadas...

Murat'
06.08.2005, 12:50
baskanin simdiye kadar yaptigi en aptalca açiklama olarak algiladim nasil ya bir oyuncuyu kovmak bu yattara da olabilir bir baskasida bir zamanlar kevin campellada aynisi yapilmisti hatirlarsiniz arkadaslar bence baskan saçmaliyor......................hangi futbolcu olursa olsun bence hiçbirine karsi böyle bir söz sarfedilmemmeli sonra bu futbolcudan nasil verim alacaksiniz bu olay bana geçen seneki i.ege olayini hatirlatti bence baskan çok ama çok ayip etmissmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

spider
06.08.2005, 12:53

Trabzonda para için oynayacak önceligi ekonomik güçe verecek ne kadar para o kadar köfte zihniyetindeki tüm futbolcular S..... Gitsin

Ben trabzonspor için oynayacak oyuncu istiyorum arkadas...

arkadasim bunu diyorsan o zmn mehmet te gitsin veya para almasin o kadar mademki para o kadar önemli degilse...

Guests
06.08.2005, 12:55
Murat bizim baskanin tarzi bu o hiçbir zaman kendini suçlamaz.Kimse sormuyor mu bu adama KENDINE NE CEZA VERECEKSIN BASKAN diye

Ayrica K.Campell tam bir kazmaydi.Yattara iyi ama benim gözümde degeri 0 dir.

Ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklisini severim

Guests
06.08.2005, 13:03
spider

para tabiki önemli ama aç gözlügün alemi yok.Bu adamlar Trilyonlar aliyor ama ortada hiçbisey yok.3. ligden futbolcu alip adam ediyoruz.Söhreti kalitesi artiyor ve o oyuncu daha sonra g.. kalkiyor ve bütün ahlaki degerleri yok sayarak çok igrenç bir sekilde 50-100 bin dolarin pazarligini yapiyor

Bu çingeneliktir baska birsey degil.

Murat'
06.08.2005, 13:21
ya kardesim kimse gitmesin gidecek biri varsa o da mu maçi savasa dönüstrenlerdir

Aniketus
06.08.2005, 14:27
yattara'yi göndermeye cesaret edebilecek bir yönetim, kendi biletini de keser.

"trilyonluk" m.yilmaz duruyorken, yattara'yi kovacak bir zihniyet, hakikatten kasiniyor demektir.

o tip bir futbolcunun, sampiyonlar liginde top kosturmak varken,
bilerek kirmizi kart gördügünü ve takimini eledigini düsünmek için
gerçekten kör olmak gerekiyor.

bu turun kaybedilmesini tek sorumlu senol günestir. yattara degil..

o senol günes ki birakin tüm eksikliklerini, yattara dururken m.yilmazla sözlesme uzatilmasini isteyen adamdir.

trilyonluk "trabzonlu" esseklerimiz sahada gezerken, kimse yattarayla
ugrasmasin, bizans medyasinin gaziyla ve yönlendirmesiyle yattarayi bir
yerlere göndermeye kalkmasin kimse.. istifayla da kurtulamazlar bu
vebalden, bunu kafalarina iyice soksunlar.

perfectstorm
06.08.2005, 14:32
faturayi kes yattaraya olsun bitsin..! o kadar kolay degil.

ilk sarida zaten bir kabahati yoktu sonraki ise refleks adamin kabahati yok bence

perfectstorm
06.08.2005, 14:33
yada abartildigi kadar yok gönderebilirimde satabilirimde,yattarayi gönderdinmi takim kurtulacak öylemi.?

falcon61
06.08.2005, 14:39
Çok haklisin ama bence yönetim böyle bisey yapamaz yattara takimin en sevilenlerinden bakmayin kirmizi kart yedi diye herkes kiziyo bikaç hafta sonra bu unutulur olan yönetime olur cimri herifler!!!

TrabzonStorm
06.08.2005, 14:46
Bu klüp kapisindan giren herkes elbette herseyi Trabzonspor için yapmalidir...Futbolcu da tabii ki öyle...ancak birseyi unutmayalim..profesyonellik diyoruz, dünya klübü olacaz diyoruz...o halde deve kusu taklidi yapmaktan vazgeçip gözümüzü açmamiz lazim...

50.000 dolar için gönderdigimiz Aurelio, febe aski ile mi oynuyor?Brezilya lardan bu ask için mi gelmisti de simdiki takimini sirtlayip sampiyonluklara kosturuyor?

Profesyonelligi sadece oyuncudan beklemek amatör klüp zihniyetidir, böyle bir zihniyetle birakin dünya klübü olmayi basarili olmak bile ütopyadan öteye gidemez...Yönetici de profesyonel olmalidir...Öyleyse sen 200.000 dolar yillik para verdigin bir oyuncuyu -yedeklerin bile milyon dolarlari begenmezken-takimi bir maçta yalniz birakti diye suçluyorsan ve ikinci maçi takimin diger kalani kurtaramiyor ve onu kovarak sanki o olsaydi turu geçerdik demeye getiriyorsan, birincisi Yattara ya muhtaç oldugunu kabulleniyor, ikincisi ben profesyonel yönetici ahlakina sahip degilim, firsatçi bir zihniyetle klüp yönetmeye çalisan amatör bir yöneticiyim lütfen beni anlayin demek istiyorsun...

Kaldi ki bu para isinin buralarda konusulmasini çok anlamli bulmuyorum ama madem öyle toplayin Yattaranin attigi golleri, assistleri bölün 200.000 dolara, toplayin Fatih in attirdiklarini attiklarini bölün aldigi paraya (yanlis anlasilmasin, hemen birileri kalkip sen Fatih le Yattara yi mi karsilastiriyosun demesin , burdaki mantik baska), ayni seyleri, M Yilmaz, Gökdeniz, Szymkowiak ve digerleri için yapin bakalim ne göreceksiniz...Aldigi dolar basina takima en fazla faydasi olan kimmis? Kaç maç kurtardi mantigi -ahlak ve profesyonellik diyenler bu hesabi yaptiktan sonra kimin ahlakli, kimin profesyonel ve kimin neyi kurtardigini görsünler...

61&gt;34, yöneticiler de matematik bilmeli.!!!

Not: Yattara nin spor medyasinin deyimiyle spectacular (göze hos gelen), tribüne seyirci çeken, seyirciyi ve takimini atesleyen, karsi takim teknik direktörlerini oyuncu degistirmeye zorlayan, rakiplerin moralini bozan futbol teknigi bu hesaba dahil degildir, söz konusu hesabi yapabilmek için ODTÜ lü matematik profesörlerinden kurulu bir ekip iki yil önce baslattiklari çalismalari, önümüzdeki yil sonuna kadar sonlandirmayi planlamaktadir.!!!

Kiraly
06.08.2005, 15:13
Akilsiz herifler önce kendileri takimi adam gibi yönetsinler,ben
simdiye kadar herkese özellikle Senol Günes e güveniyor ve destek
veriyordum ama bi cuval inciri bombok ettiler.Icimden cok kötü seyler
yazmak geliyor ama saygisizlik etmek istemiyorum.Bu takim adina yarasir
bicimde hem teknik hemde yönetim bazin da daha profesyönölce
yönetilmeli.Bunlari nicin yaziyorum biliyormusunuz,Takimimizi isvicre
kampinda cok yakin tanima firsatim oldu,inanin kimin ne yaptigi belli
degil.Daha önce de yazmistim Gökdeniz ve Yattara sürekli hakemle
oynuyorlar diye,bunlari göremeyenlere ne demeli .Gökdeniz
sözde büyük futbolcu,oynadigi futbol ortada bana birileri hanki macda
oynadigini hatirladabilirmi ,inanin takim onsuz oynasa daha iyi olur
bir an önce kizaga cekilmeli.

Zor bu anlayisla ,inanin cok zor

biz basariya ulasmayi büyük ihtimalle bu felsefe ile yakalayamiyacagiz

LazAnisT
06.08.2005, 15:50
hasan üçüncüden, tayfun dan daha az paraya oynuyorsa bir yerlere bir problem var bence

Kasım Hilal
06.08.2005, 15:57
+61

Mehmet
06.08.2005, 16:20
Yattara'nin aynisi bir yedek bulsunlar
bakalim?

Alptuğ
06.08.2005, 16:28
Yattara elbette suçlu elbette cezalandirilmali ama satilmasi gibi bir düsünce o-l-a-m-a-z ama iyibir cezaya ihtiyaci var http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

yattaraya para cezasi vermeliyiz satmak gibi bi ndusunce olmamali

perfectstorm
06.08.2005, 16:59
yedek klubesinde böyle oyuncun olsun. takimi kaç maçta etesleyip maç kazandik ne çabuk unuttunuz.malatya maçi mesela. türkiyede onun gibi topçumu var.profesyonel olamiyoruz anlik hareketler mehmet ali yilmaz zamanindaki gibi adama yamyam dedi.klüp tarihine gelmis en iyi golcü gitti.hiç ders almamisiz.smileys/smiley7.gif